Úterý 03. říjen 2023 00:01
reklama
Dukascopy new
reklama
AvaTrade
reklama
Swissquote Bank
reklama
AvaTrade

Klíčová slova - Jens Klatt

img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
img

Volatilita na trzích prudce stoupá: index VIX překračuje práh paniky

28.01.2021 Volatilita na světových trzích prudce vzrostla v důsledku nekontrolovaného nárůstu infikovaných Covid-19, zpoždění s očkovací kampani a nového varování předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. V této souvislosti uzavřela Wall Street, která se obchoduje na rekordních maximech, svůj nejhorší obchodní den: Nasdaq skončil s poklesem o 2.61%, S&P 500 s poklesem o 2.57% a Dow Jones klesl o 2.05% .
img

Apple a Facebook na trzích nezklamaly, akcie Tesly překvapivě poklesky

28.01.2021 Apple a Facebook včera zaznamenali pozitivní den na trzích, zatímco Tesla poprvé ve své historii zklamala svými ročními zisky, které nedosahují očekávání trhu. Apple posílil na 1.68 USD za akcii ve srovnání s 1.41 USD očekávanými analytiky a dosáhl tržeb 1.11 bilionu dolarů, což poprvé překonalo bariéru 1.1 bilionu. Společnost se sídlem v Cupertinu má čtvrtletní čistý zisk 28.76 miliard dolarů, oproti očekávaným 22.24 miliardám dolarů.
img

Evropské akcie konsolidují s oživením v polovině dne

26.01.2021 Uprostřed obchodního dne se hlavní evropské indexy odrazily a získaly 1%, čímž se vzpamatovaly z pádů posledních dvou dnů, především včerejšího negativního uzavření asijských akciových trhů, kde vede hongkonská burza (-2%). Index DAX, který zaznamenal největší nárůst po 12 hodinách (1.5%), byl následovaný CAC 40 (1%) a IBEX 35 (0,9%).
img

Částečná nabídka na převzetí akcií Naturgy od nizozemské skupiny InfraCo

26.01.2021 Australský investiční fond IFM Investors prostřednictvím své evropské dceřiné společnosti InfraCo se sídlem v Nizozemsku učinil částečnou veřejnou nabídku 22.69% akcií Naturgy , což odpovídá celkem 220 milionům akcií.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC, USA a EU v centru pozornosti

25.01.2021 V posledním týdnu konce měsíce se všechny oči obrátí k středečnímu prohlášení FOMC a tiskové konferenci. I když se neočekávají žádné změny, obchodníci rádi uslyší, co si předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell myslí o ekonomice a kdy by se mohlo začít rozvloňovat.
img

Logitech zvýšil prognózy prodeje o 60% a stoupá na akciovém trhu

19.01.2021 Akcie společnosti Logitech International registrují na pre-open trhu nárůst o více než 5% po revizi růstu tržeb v roce 2021. Konkrétně PC peripherals odhaduje letošní růst tržeb mezi 57% až 60% a zvýšení čtvrtletního zisku. Společnost Logitech prosperuje v období pandemie Covid-19, protože způsobila zvýšení poptávky po hardwaru pro zlepšení práce z domova, stejně jako příslušenství pro videohry a další volnočasové aktivity související s počítači.
img

JP Morgan podporuje zvěsti o nákupu společnosti Cellnex

19.01.2021 Trhy se již nějakou dobu zajímaly o možnost, že by American Tower mohla koupit společnost Cellnex, která se specializuje na správu telekomunikačních věží. Někteří odborníci z JP Morgan nyní naznačují, že existuje s největší pravděpodobností k této koupi dojde.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky a inaugurace prezidenta USA

18.01.2021 Tento týden bude důležitý pro obchodníky a investory a do centra pozornosti se dostávají ekonomické údaje, zprávy společností a hlavně politika. 59. inaugurace amerického prezidenta se má konat ve středu 20. ledna. Investoři však budou po útoku na Capitol Hill ve Washingtonu velice pozorní.
img

Zájmem společnosti Couche-Tard o fúzi s Carrefour pohání cenu akcií vzhůru

13.01.2021 Akcie společnosti Carrefour vzrostly v polovině obchodního dne na pařížské burze o více než 14% na 17.60 eur za akcii poté, co bylo oznámeno, že kanadský gigant Couche-Tard kontaktoval francouzskou společnost, aby zahájily jednání o fúzi. Podle Carrefour jsou rozhovory velmi předběžné, ale trh je velmi dobře přijal.
img

Akcie společnosti Biolase posilují po uzavření včerejší dohody

13.01.2021 Biolase Inc., americká společnost se zdravotnickými přístroji listovaná v indexu NASDAQ, která vyrábí a prodává patentovaná laserová zařízení umožňující zubním lékařům provádět širokou škálu zákroků, od chirurgických a regeneračních operací až po jednoduché a neinvazivní.
img

Týdenní tržní výhled: Americký dolar, stimuly a akcie

11.01.2021 Začíná to být dalším zajímavým týdnem pro finanční trhy, když americký dolar oprášil po tom, co minulý týden vyšla zpráva o nejhorší zaměstnanosti od dubna 2020. Investoři byli šokováni, když během prosince došlo v ekonomice ke ztrátě 150 000 pracovních míst oproti očekávanému nárůstu 50 000 pracovních míst.
img

Twitter na akciovém trhu prudce klesá uprostřed kontroverzí v USA

11.01.2021 Akcie Twitteru klesly v poledne přibližně o 6%. Po trvalém pozastavení účtu Donalda Trumpa na této sociální síti minulý pátek ztratily na svém prvním zasedání před otevřením Wall Street téměř 7%. Sociální síť toto rozhodnutí odůvodnila tvrzením, že zprávy prezidenta USA podněcovaly násilí a došlo k nim po útoku obránců Trumpa na kapitolu minulou středu.
img

Brent se drží na 52 dolarech při čekání na zasedání OPEC+

05.01.2021 Cena futures ropy se dnes vrací k předchozím ziskům po včerejším uzavření ve ztrátě způsobené nerozhodnosti Organizace zemí vyvážejících ropu a jejich partnerů (OPEC+) ohledně snížení produkce v únoru. Futures Brent splatné v březnu zaznamenaly nárůst o 1.82% ve 13:00 SEČ mírně nad 52 dolarů, což je stejný nárůst, jaký zaznamenala ropa WTI, americký benchmark, ve stejnou dobu, obchodující se za více než 48 dolarů.
img

Ceny ropy již pátý týden v zisku: bude uptrend pokračovat?

04.12.2020 Ceny ropy se blíží ke konci svého pátého týdne zisků, které nyní podporuje dohoda mezi zeměmi OPEC a jejich partnery, včetně Ruska, o postupném zvyšování těžby od ledna 2021 s očekáváním oživení globální poptávky ovlivněné pandemií Covid-19.
img

Společnost Palantir Technologies Inc. ztratila na akciovém trhu 18%!

03.12.2020 Palantir Technologies Inc. na akciovém trhu ztrácí. Akcie softwarové a analytické společnosti Big Data tento týden uzavřely s poklesem o něco málo přes 18% a na newyorské burze akumulovaly denní ztrátu o velikosti 12.31%. .
img

Salesforce kupuje Slack za 27.7 miliard dolarů

02.12.2020 25. listopadu se objevily první zvěsti o nákupu Slacku ze společnosti Salesforce poté, co „The Wall Street Journal" publikoval článek, ve kterém naznačil, že Salesforce zahájila jednání o koupi této interní organizace a komunikační platformy pro společnosti.
img

Zoom překonal rekord tržeb, nyní akcie společnosti klesají

01.12.2020 Dosáhl Zoom vrcholu? Akcie videokonferenční společnosti poklesly v době před otevřením trh o více než 5%, přestože ve třetím čtvrtletí překročil očekávání tržeb. Omezení mobility v boji proti pandemii koronaviru se v mnoha zemích stále udržují a dodávají tomuto sektoru sílu.
img

Evropské burzy se chystají uzavřít nejlepší měsíc ve své historii

30.11.2020 Evropské indexy se dnes chystají uzavřít nejlepší měsíc ve své historii kumulovaným nárůstem dvouciferného čísla, a to navzdory medvědí seanci dnes ráno, v souladu s futures na Wall Street. Hlavní evropské burzy cenných papírů zaznamenaly v listopadu historický nárůst, podporovaný dobrou zprávou o pokroku vakcíny proti Covid-19 a perspektivou, že se hospodářské oživení stále více přibližuje realitě.
img

Zlato se propadlo pod 1850 USD - Co teď?

25.11.2020 Zlato nadále nedosahuje dobrých výsledků a známky zesilují, že nejspíš ještě nejsme hotovi, co se týče negativního vývoje. Krátkodobý zlom pod 1 850 USD technicky ukazuje na další slabost vpřed.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC a globální statistiky PMI v centru pozornosti

23.11.2020 Vzhledem k tomu, že americké trhy jsou ve čtvrtek uzavřeny kvůli svátku díkůvzdání, předem vychází několik různých ekonomických zpráv. To zahrnuje údaje PMI, úrovně důvěry spotřebitelů, údaje nezaměstnanosti, HDP a nejnovější zasedání schůze FOMC.
img

Fiat a Peugeot, blížící se fúze: akcie posilují

20.11.2020 Fúze automobilek Fiat Chrysler Automobiles (Fiat, Jeep, Dodge, Ram a Maserati) a francouzského PSA (Peugeot, DS Citroen a Opel) je čím dál tím blíže. Obě společnosti včera oznámily svolání valné hromady akcionářů na 4. ledna, aby dala zelenou vytvoření Stellantis, nové skupiny vzniklé zmíněným spojením. Příští pondělí budou známy všechny podrobnosti o obsahu zasedání a o čem budou akcionáři obou společností v ten den muset hlasovat.
img

Akciové trhy ztrácejí uprostřed zrychlující se pandemie

19.11.2020 Strach z dopadů koronaviru na globální ekonomiku opět zaplavuje mysl investorů a zpomaluje vývoj evropských akciových trhů. Ani pozitivní zprávy o klinických studiích vakcín od AstraZeneca a Oxfordské univerzity, které se připojují k testům Pfizer a Moderna, nebrání evropským akciovým trhům v dalším ztrátám.
img

Palantir získal 88% za méně než dva měsíce: příležitost nebo bublina?

18.11.2020 Akcie společnosti Palantir Technologies, velké analytické společnosti, vzrostly od svého debutu na Wall Street 30. září téměř o 88% a nezdá se, že by ztratily páru navzdory demokratickému vítězství v amerických prezidentských volbách. Zakladatel Peter Thiel je známý svými sympatiemi k Republikánské straně a zejména k Donaldu Trumpovi.
img

Modern jde ve stopách Pfizer: po oznámení pokroku ve vývoji vakcíny posílily akcie o 13%

16.11.2020 Oznámení o pokroku ve vývoji vakcíny proti pandemii Covid-19 pomohlo v růstu evropským indexům. Společnost Modern ozná...
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky, OPEC a brexit v centru pozornosti

16.11.2020 I když se volatilita trhu z amerických prezidentských voleb ustálila, tento týden by se mohla začít znovu zvyšovat aktivitu na trzích řadou různých oznámení a zpráv o ekonomických událostech.
img

Pozitivní makro data z Asie pomohli růstu hlavních globálních indexů

16.11.2020 Hlavní asijské indexy dnes ráno zaznamenaly výrazný nárůst po zveřejnění několika makroekonomických údajů, které vyzýv...
img

DAX s týdenním uzavřením nad 13 000 bodů - další zastávka: historické maxima?

16.11.2020 Opravdu jsme nepředpokládali, co bude následovat hned v pondělí: poté, co společnost Pfizer/BioNTech oznámila, že jsou na cestě k vakcíně Covid-19, o které se říká, že je účinná ve více než 90% případů při prevenci viru. Německý index vystřelil vzhůru a tlačil výrazně nad 13 000 bodů.
img

Zlato se propadlo po oznámení ohledně vakcín - 2 000 USD mimo stůl?

11.11.2020 Na jedné straně jsme měli zpočátku pravdu o našem nejnovějším očekávání o zlatu. V našem posledním technickém díle pro zlato minulý týden jsme psali, že skutečným vítězem amerických prezidentských voleb nebude člen demokratické ani republikánské strany, ale žlutý kov: zlato. Příliv se však dramaticky změnil v pondělí poté, co společnost Pfizer / BioNTech oznámila, že je na cestě k vakcíně Covid-19, o které se říká, že je účinná při prevenci viru ve více než 90% případů.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky Nového Zélandu, Británie a USA v centru pozornosti

09.11.2020 Mezitím co se obchodníci a investoři zvládli vypořádat s tím, že se Joe Biden stal 46. prezidentem Spojených států, začíná další týden ekonomických událostí. I když je týden relativně slabý ve srovnání s posledními několika měsíci, mohl by se přesto podílet na pohybech na trhu.
img

Je vzestup DAX30 pouze technickou reakcí nebo je v tom něco víc?

09.11.2020 S rostoucími známkami toho, že Joe Biden zvítězil v amerických prezidentských volbách (zvažujeme skutečnost, že hrozba právních kroků ze strany Trumpovy administrativy zde může oddálit konečné rozhodnutí), akcie a tedy i německá DAX30 viděla překvapivou sílu do posledního týdenního závěru.
img

Uber akcie klesly poté, co společnost oznámila ztrátu téměř 6 miliard dolarů

06.11.2020 Uber akcie klesly o 3.91% na 40,32 USD při otevření trhu na newyorské burze poté, co společnost oznámila ztráty ve výši 5.799 miliard USD. Navzdory tomu jsou tyto ztráty o 22% nižší než ztráty zaznamenané o rok dříve, kdy v důsledku IPO v květnu 2019 dosáhly 7.41 miliardy dolarů.
img

Americké prezidentské volby v centru pozornosti

06.11.2020 Duel mezi Donaldem Trumpem a Joe Bidenem v amerických prezidentských volbách stále probíhá. Uvidí se, zda-li americký prezident Trump přijme výhru Bidena, nebo jestli ve středu dopoledne pokročí se svou „hrozbou" a řekne, že půjde k Nejvyššímu soudu USA - hrozba není překvapením po několika komentářích v posledních týdnech.
img

Nové stimuly a politika USA vedou k růstu akciových trhů v EU

05.11.2020 Evropští investoři navíc oslavují politický scénář, který se bude s největší pravděpodobností vyvíjet po volbách ve Spojených státech, protože republikáni a demokraté mohou rozdělit moc mezi Senát a Kongres, což eliminuje schopnost Joe Bidena nebo Donalda Trumpa provést hluboké ekonomické reformy.
img

Reakce zlata na duel Biden vs Trump

04.11.2020 Jeden z nejočekávanějších dnů roku 2020: americké prezidentské volby. První projekce ukazují, že duel mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem neprobíhá podle původního očekávání trhu, a že konečný výsledek může být trvat hodiny, ale možná i dny.
img

Evropské akcie rostou s ohledem na americké prezidentské volby

03.11.2020 Hlavní evropské indexy začaly měsíc listopad silně po uzavření měsíce října, ve kterém zaznamenaly výrazné poklesy po ...
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

Americký dolar posílil uprostřed rostoucího rizika na trzích

02.11.2020 Minulý týden se finanční trhy vyznačovaly vyšší než obvyklou volatilitou, která byla většinou negativní a znepokojovala investory z budoucích vyhlídek. To přimělo účastníky trhu k návratu na americký dolar, což vedlo k růstu globální rezervní měny.
img

DAX30 klesl pod 12 000 bodů - co může následovat?

02.11.2020 DAX zaznamenal minulý týden pokles o více než 8% a klesl pod 12 000 bodů. Jak bylo zdůrazněno v naší poslední technické analýze německého indexu, protože se nepodařilo udržitelně zachytit 12 700/730 bodů, zůstává riziko dalšího medvědího stintu a otestování oblasti 12 200 bodů, které jsme také mohli vidět minulý týden v pondělí.
img

Panika z druhé vlny koronaviru způsobuje ztráty na akciových trzích

28.10.2020 Panika nad novými vládními omezeními v boji proti rychlému nárůstu infikovaných Covid-19 se šíří hlavními evropskými indexy, které zaznamenaly prudký pokles během první obchodní hodiny, včetně:
img

Cena ropy se po včerejších ztrátách zotavuje

27.10.2020 Cena ropy posiluje po prudkých propadech počátkem týdne. Brent futures vzrostly o 0.5% v 10:30 (SEČ) a opět dosáhly 41 dolarů za barel. Futures americké ropy WTI vzrostly o 0.6% na 38.83 USD za barel.
img

Americký dolar zaznamenal dvouměsíční minima

26.10.2020 Hlavní měnový pár EUR/USD posílil na úroveň 1.185 a zakončil týden nad 50denním klouzavým průměrem. Skutečné výsledky nebyly zahrnuty do seznamu ekonomických ukazatelů - většinou obsahovaly sentiment a údaje z průzkumu trhu.
img

Evropské akciové trhy klesají po zavedení nových vládních omezení

26.10.2020 Evropské indexy otevřely poslední říjnový týden poklesem. Důvodem bylo zhoršení druhé vlny koronaviru a přijetím nových vládních omezení, které přijímají tak, aby pandemii zastavily. K této situaci se přidává varování o zisku oznámené softwarovým gigantem SAP a rozdíly mezi demokraty a republikány ve Spojených státech při dosažení dohody o novém balíčku stimulů.
img

Býci na DAX30 znovu získávají kontrolu nad trhem - prorazí úroveň 13 000 bodů?

26.10.2020 Německý DAX minulý týden prorazil pod 12 500 bodů a vydal se otestovat minima měsíce září kolem 12 350 bodů, což je poslední zastávka před úrovní 12 200 bodů, kde také můžeme najít SMA(200) z denního časového rámce.
img

Akcie Barclays vzrostly o 7% poté, co ve třetím čtvrtletí vykázali zisky nad očekávání

23.10.2020 Akcie společnosti Barclays vzrostly v poledne o více než 7% na 111.9 GBX poté, co britská banka uvedla, že její zisk ve třetím čtvrtletí překonal prognózy 1.1 miliardami liber před zdaněním, což zdvojnásobuje konsenzus analytiků.
img

Pesimismus zaplavuje evropské indexy z důvodu zhoršení důvěry německých spotřebitelů

22.10.2020 Evropské indexy klesly na měsíční minima po zveřejnění indexu důvěry německých spotřebitelů. Podle německého institutu GfK se index spotřebitelské důvěry ve srovnání s listopadem zhoršil z -1.7 bodu na -3.1 bodu v porovnání s předchozím měsícem. Jedná se o větší pokles, než se očekávalo.
img

Dluh Británie přesahuje 2 biliony GBP a dosahuje nejvyšší úrovně za posledních šest desetiletí

21.10.2020 Celkový veřejný dluh Velké Británie dosáhl v září výše 2 bilionů GBP, což podle úřadu pro národní statistiku (ONS) představuje 103.5% hrubého domácího produktu (HDP) a nejvyšší úroveň od roku 1960. Jen za měsíc září dosáhla zadluženost země 36.1 miliard liber, což je nad prognózami a nejvyšší zaznamenanou měsíční hodnotou.
img

UBS láme rekordy: ve třetím čtvrtletí zdvojnásobuje své zisky

20.10.2020 UBS si ve třetím čtvrtletí roku 2020 připsala čistý zisk 2.1 miliardy dolarů, což je o 99% více než ve stejném období předchozího roku. To znamená, že švýcarská banka v posledním roce zdvojnásobila své zisky. Tyto příznivé výsledky, nejlepší ve své historii, jsou podle účetní jednotky důsledkem vysokého objemu obchodů na finančních trzích, což rovněž naznačuje, že banka zaregistrovala neočekávané zlepšení ve své akciové divizi.
img

Nasdaq100 se chystá tlačit na nová maxima všech dob

15.10.2020 Americké akcie zaznamenaly silný začátek nového týdne obchodování s překonáním výkonnosti Nasdaq Composite, kdy zaznamenaly nárůst o více než 2,5%. Apple a Amazon vynikly působivými výsledky. Nedávné zisky Amazonu mohly být způsobeny hlavně Prime Day, ale otázka zní: mohou americké technologické akcie nadále překonávat výkony a co by to mohlo znamenat pro nadcházející americké prezidentské volby?
img

USD nemůže profitovat z rostoucích amerických výnosů - další etapa dolů?

13.10.2020 V úterý večer americký prezident Donald Trump tweetoval, že řekl vyjednavačům své administrativy kolem amerického ministerstva financí Mnuchinovi, aby ukončili své současné rozhovory o stimulu koronavirů s demokraty až po amerických prezidentských volbách 3. listopadu.
img

Americký dolar nadále klesá

12.10.2020 Minulý týden byl devizový trh optimistický, stejně jako ostatní segmenty finančních trhů, což přimělo investory odstoupit od bezpečnějších měn a americký dolar se tak znehodnocoval. Páteční obchodní seanci uzavřel pod 50denním klouzavým průměrem.
img

DAX30 uzavřel týden nad 13 000 bodů - další vzestupná tendence?

12.10.2020 Německý DAX30 překvapil a uzavřel minulý týden nad úrovní 13 000 bodů. Akciový index dosahoval zisků poté, co americký prezident Donald Trump řekl ministru financí Mnuchinovi, aby ukončil současnou debatu o stimulech v boji proti koronaviru s demokraty do amerických prezidentských voleb 3. listopadu. Pro akcie to neveštilo nic dobrého.
img

Ceny ropy se zotavují v očekávání nových ekonomických stimulů

06.10.2020 Ceny ropy se zotavují z propadů minulého týdne, kdy účastníci trhu očekávali schválení nových stimulů pro oživení Ekonomiky Spojených Států a po zprávě, že se Donald Trump po víkendu v nemocnici vrátí do Bílého domu.
img

Obchodníci se zlatem se zaměřují na dnešní zasedání FEDU.

16.09.2020 Předseda FEDu Powell na projevu v Jackson Hole 27. srpna, uvedl „průměrné inflační cílení", což znamená, že FED umožní, aby inflace po určitou dobu běžela nad cílovou sazbou 2%. Obchodníci se zlatem dnes budou pečlivě sledovat rozhodnutí o sazbě FEDu, jestli se naskytne nějaka příležitost v případě změny.
img

Pozornost obchodníků se zlatem směruje na dnešní zasedání FEDu

16.09.2020 Po projevu Powella v Jackson Hole 27. srpna, kde uvedl „cílení průměrné inflace" (což znamená, že FED umožní inflaci, aby po určitou dobu přesáhla cílovou sazbou 2%), budou obchodníci se zlatem dnes sledovat rozhodnutí o sazbě.
img

Býci DAX30 jsou skeptičtí po projevu Powella v Jackson Hole - 13 000 bodů v centru pozornosti

31.08.2020  Zdroj: Ekonomický kalendář 31. srpna 2020 - Admiral Markets Forex Kalendář Vzhledem k tomu, že předseda FEDu J...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | HDP | Fibonacci | Divergence | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Komoditní měny | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Asset management | Bank of England | Benchmark | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | Dolarový index | Dollar | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G10 | Gap | High | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | Koš | Long | Low | MACD | MT4 | Makro data | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Obchodník | Open | Platforma | Pozice | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Stochastic | Support | Trading | Trend | Trendová čára | Tržní kapitalizace | Uptrend | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | JPY | NZD | GBP | Alcoa | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Vývoj dolaru | RBNZ | Gold | Obchodovat | MT5 | CAC 40 | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Facebook | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | Index | Podpora | Střední cena | Kasino | Akcie SAP | Analýzy | Banka | Brent | CAC40 | Cena | CISCO | DAX 30 | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Eura | EURGBP | Evropské burzy | Fondy | Forex kalendář | Forexu | GfK | Graf | Graf zlata | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Investiční | Investiční poradenství | Investing | EBay | JP Morgan | Komoditní | Libra | Makléři | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Stochastický | Švýcarská banka | Švýcarské banky | Trh | Twitter | US dollar | USD index | Volatility | Volkswagen | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Trading Central | Hrubá marže | Christine Lagarde | Obchodní den | ROCE | Itálie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Komise | Volby | Retail | Burze | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | Caterpillar | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | BCS | Reálný obchodní účet | Technický výhled | Short squeeze | Brazílie | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | MarketWatch | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Dlouhé pozice | Energie | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Klid | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Index důvěry | Xetra | IBEX | Dollar Index | Soros Fund Management | Realitní trh | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Miliardy dolarů | Akcie Barclays | Růst akcií | Odchod z Evropské unie | Alibaba | Halliburton | Ropná společnost | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Hlavní evropské indexy | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Manažeři fondů | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Americká vláda | Ekonomické údaje | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Čistý příjem | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | Japonský Nikkei | Konsenzus | Fiskální stimuly | Americké zásoby ropy | Program kvantitativního uvolňování | Volatilita na světových trzích | Tisková konference ECB | Očekávání | Akcie Tesly | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Jerome Powell | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Airbnb | Očekávání investorů | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Technologické akcie | Akcie společnosti | Výplaty dividend | Graf indexu | Americký dolarový index | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Americké volby | Obchodní platforma MetaTrader | Prezident Trump | Pohyby na trzích | Index spotřebitelské důvěry | Německé akcie | Veřejný dluh | Španělský IBEX | Zadluženost | Volatilita na trzích | The Wall Street Journal | Výsledky bank | Oživení trhu | CFD DAX | MetaTrader Supreme Edition | Beyond Meat | Nasdaq100 | Čínský trh | Obchodní nápady | Medvědí výhled | Pokles cen | NQ100 | Oživení ekonomiky | Thyssenkrupp | Nabídka na převzetí | MT5 Supreme Edition | Denní graf | Očekávání trhu | Novozélandská centrální banka | Nejnovější výsledky | Čistý zisk | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Snížení úrokové sazby | Objem | Obchodní dohody | Supreme Edition | NQ100 CFD | Cisco Systems | Maloobchodní sektor | Pfizer | CFD DAX30 | Produkty obchodované s finanční pákou | Co bude | PSA | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | Admiral Markets Forex Kalendář | Průzkumy | Politická krize | Trendová linie | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Oblast rezistence | Evropští investoři | Dvojité dno | EET | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Drahý kov | Čtyřhodinový graf | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Prohlášení | Fiat Chrysler Automobiles | IAG | Míra | PMI z Německa | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AT&T | Disney | Uber | Ztráta | Hlavní akciové indexy | Dlouhodobí investoři | Netflix | Americké dolary | Evropská inflace | Letecké společnosti | Miliardy eur | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | ASML | Poradenství | Ukazatele | SAP | Komunikace | Francouzská vláda | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | Anglie | Trhy | Evropské ekonomiky | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | FIAT | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Akcie Alphabet | Výdaje | Pesimismus | BP | Americká společnost | Capital Group | SEC | NFP | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Ztráty na akciových trzích | Jižní Korea | Toyota | Vývoj | Londýnský index | Americké výnosy | Prudký pokles | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Bankovky | Tržní podmínky | Profitovat | Opatření vlády | Stimuly | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Špatné výsledky | Šíření viru | Fiskální balíček | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Texas | Valné hromady | Unilever | Kalifornie | Kongres | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Prodejní tlak | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Prostor pro pokles | Další růst | Růst | Signál | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Války | Poradce | Organizace | British Airways | Nvidia Corp | Práce | Vláda USA | Údaje | Prezident Vladimir Putin | Ministři | Snížení produkce | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Statistiky | Demokraté a Republikáni | USD za barel | Reddit | Sociální síť | Evropské indexy | Futures ropy | Posílení | Joe Biden | Větší pokles | Čtvrtletní výsledky | Zasedání Evropské centrální banky | Shell | Společnost Shell | Dlouhodobý trend | Expanze | Rezervní měny | Expedia | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Oživení globální poptávky | Manažeři | Klíčové oblasti | EasyJet | Renault | JDE | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Nissan | Průraz | Stimulační plán | Pozitivní sentiment | PEPP | Rekordní nárůst | Big data | Dlouhodobé rezistence | Rekordní pokles | GlaxoSmithKline | Novartis | Sanofi | Dluh Británie | Covid | Analytické společnosti | Představenstvo | Druhá vlna | Práce z domova | Vlna koronaviru | ONS | E.ON | Ocenění | Šance | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Ram | Růst tržeb | Ceny | FANGMAN | Technologické společnosti | Akcie Salesforce | Pár EUR/USD | Důvěra | Fitbit | Známky oživení | Cenové hladiny | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Indikátory sentimentu | Marks & Spencer | Vládní koalice | Oblasti odporu | Odborníci | Vakcína proti koronaviru | Nvidia | Qualcomm | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Druhá vlna koronaviru | Německý DAX30 | Energetický sektor | Lockdown | Americké prezidentské volby | iPhone | Vítězství Joe Bidena | Nařízení | Intel | Vlny koronaviru | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Reakce zlata | Oslabování amerického dolaru | Uber akcie | Pfizer/BioNTech | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Týdenní tržní výhled | Palantir Technologies | Výdělky | Palantir Technologies Inc. | Proražení | GameStop | Očkování | Stimulační balíček | Akcie Twitteru | Biolase Inc. | Biolase | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Cellnex | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Inaugurace | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | Dnešní zasedání Fedu | Cíle | Příležitosti | Projekce | Společnosti | Pozornost | GMT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Jelena Borisenková
Jemen
Jemenská válka
Jemenští povstalci
Jemenští šíitští povstalci
Jemný Brexit
Jennifer Granholmová
Jennocrypto
JenPráce.cz
Jen Psakiová

Následující klíčová slova

Jens Spahn
Jens Stoltenberg
Jen-tchien
Jen-tchien v Číně
JeppeKirkBonde
Jeremy Allaire
Jeremy Corbyn
Jeremy Grantham
Jeremy Hunt
Jeremy Stretch
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Ondřej Hartman
Potvrďte prosím... Zavřít