Pátek 12. srpen 2022 11:47
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Akcie roku 2019

img

Ropa zdražuje po útocích v Bagdádu. První fáze obchodní dohody s Čínou bude uzavřena 15. ledna

03.01.2020 PBoC snížila RRR (povinná míra rezerv bank) o 50 bazických bodů, čímž chce vytvořit úvěrový impuls pro ekonomiku, a tím nakopnout hospodářský růst. Podle čínského vládního listu Global Times má Čínská lidová banka dostatek prostoru pro další snižování RRR.
img

Čínská vláda sníží dovozní cla na stovky produktů. OPEC+ by v březnu mohl navýšit svoji produkci

27.12.2019 Ruský premiér Dmitrij Medveděv nařídil vládě, aby vypracovala odvetná opatření za americké sankce proti plynovodu Nord Stream 2. Dále Medveděv označil americké sankce za krok, který nedopovídá zásadám mezinárodního práva a obchodu. Prodej nových domů ve Spojených státech v listopadu meziměsíčně vzrostl o 1,3 %. Trh přitom očekával že dojde k poklesu o 0,3 %. Čínská vláda informovala, že od začátku ledna sníží dovozní cla na stovky produktů. Tamní vláda také slíbila větší otevření energetického a telekomunikačního trhu. Podle analytiků se Peking tímto krokem snaží podpořit domácí ekonomiku, která v poslední době zpomaluje.
img

Ekonomika v USA na konci roku pokračuje v solidním růstu. Rusko ztratilo zájem o G7

20.12.2019 Guvernér Švýcarské národní banky (SNB) v pondělí oznámil, že zatím není zapotřebí více snižovat sazby od záporu, ale pokud si to fundamenty vyžádají, tak SNB bude připravena více uvolni svoji monetární politiku. Turecký prezident Erdogan pohrozil Spojeným státům, že zavře americkou leteckou základnu Incirlik, pokud vstoupí v účinnost sankce namířené na Turecko.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

26.11.2019 Cena akcií společnosti Intel (INTC) byla od dubna opravena o téměř 30 procent. Nyní se akcie výrobce polovodičových čipů již několik týdnů šplhá nahoru. Titul je v současné době v silném uptrendu nad hranicí EMA 50 a EMA 20. Pokud Intel nyní překonal odpor na 58,80 USD, poskytl by dobré příležitosti pro vstup na trh.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

Short signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

20.11.2019 Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Fed snížil úrokovou sazbu, ale do konce roku by k další změně dojít nemělo. Británie se dočká dalších předčasných voleb

01.11.2019 Členské státy EU v pondělí schválily odklad brexitu do konce ledna 2020. Předseda Evropské rady pak na svém twitterovém účtu uvedl, že pokud Británie schválí výstupní dohodu před uplynutím nové lhůty, tak může opustit EU i dříve. Čínští vyjednávači oznámili, že část obchodní dohody se Spojenými státy je již připravena, ale stále se podle nich objevují nové překážky. Čína počítá s tím, že by první fáze dohody mohla být podepsána již v polovině listopadu.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Long signál na akcie Visa (V)

29.10.2019 Visa (V) má po celém světě v oběhu přes 3,3 miliardy kreditních karet. Aby zůstala v popředí platebních služeb, finanční společnost neustále investuje do menších a či konkurenčních fintech společností. Akcie z dlouhodobého hlediska zná pouze jeden směr – nahoru. Fáze korekce se v minulosti často nabízely jako dobré možnosti vstupu do trhu. Z dlouhodobého hlediska je akcie v neustálém silném růstovém trendu.
img

Společnosti překonávají očekávání Wall Street. Odklad brexitu je téměř nevyhnutelný

25.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Pozměňovací návrh bývalého premiéra konzervativců Letwina byl v pondělí schválen většinou, tedy 322 ku 306 hlasů a Boris Johnson byl tak donucen poslat žádost o odložení Brexitu. Premiér Johnson doposud říkal, že odklad vyjednávat nebude. Nicméně po tomto hlasování mu nic jiného nezbývá.
img

Long signál na akcie Pan American Silver (PAAS)

22.10.2019 Z pohledu tržní kapitalizace je kanadský producent stříbra Pan American Silver (PAAS) v současné době na druhém místě na Wall Street, hned za Wheaton Precious Metals. Stříbrné akcie zažívají neuvěřitelnou rally od poloviny roku. Hodnota většiny z nich se během posledních několika měsíců téměř zdvojnásobila. Akcie Pan American Silver jsou však v současné době ve fázi jasné korekce.
img

Hlasy odpůrců monetární politky ECB sílí. Brexit na dosah ruky, dohodu musí schválit britský parlament

18.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Vývoz z Číny v září klesl meziročně o 3,2 %, zatímco analytici očekávali pokles jen o 3 %. Dovoz se pak propadl o 8,5 % a snížil se tak pátý měsíc za sebou. Podle agentury Reuters zřejmě bude zapotřebí další stimulace zpomalující čínské ekonomiky.
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

15.10.2019 Od poloviny roku je mnoho akcií těžařů drahých kovů opět v silném uptrendu. Hodnota akcií Barrick Gold vzrostla o více než 70 procent za pouhé 3 měsíce. Řada investorů začala vybírat zisky a trend se tudíž dostal do konsolidace.
img

Naděje na hladký brexit a uzavření obchodní dohody mezi US a Čínou vedly k „risk on“ sentimentu

11.10.2019 Americký prezident Donald Trump v pondělí pohrozil Turecku zničením tamní ekonomiky, pokud Ankara podnikne v Sýrii něco, co bude pokládat za nepřípustné. Americká armáda začala v pondělí s odsunem svých pozic v severní Sýrii kvůli plánované turecké ofenzívě.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Short signál na akcie Lufthansa (LHA)

08.10.2019 Do roku 2017 byla akcie německého leteckého dopravce Lufthansa (LHA) dlouhodobě mezi vítězi indexu DAX. Do té doby se cena akcie téměř ztrojnásobila a trend dosáhl maximální hodnoty 31,26 EUR. Od té doby investoři na společnost poněkud zanevřeli. Poslední 2 roky je akcie v dlouhodobém downtrendu.
img

USA nejspíše zavedou cla na evropská letadla, průmyslové a zemědělské zboží. RBA snížila úrokovou sazbu na historické minimum

04.10.2019 V pondělí byla zveřejněná výroční zpráva RBNZ, ve které bylo uvedeno, že novozélandská ekonomika se prokázala odolnost vůči oslabování světové ekonomiky a zvýšené globální nejistotě. Prezident ECB Mario Draghi konstatoval, že riziko pro evropskou ekonomiku pocházejí zvenčí, tedy mimo eurozónu. Podle Draghiho jsou vedlejší efekty z extrémně uvolněné politiky ECB (záporné sazby a znovuzavedení QE) čím dál viditelnější.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Na Příkopě 28 ponechali 2T repo sazbu na 2 %. Obchodní dohoda Japonska s USA nebude obsahovat dodatečná cla na dovoz automobilů

27.09.2019 Saudská Arábie v pondělí oznámila, že produkce ropy po útoku rebelů na ropná zařízení bude plně obnovená na konci měsíce. Evropský vyjednávač pro brexit Barnier konstatoval, že Johnsonovi návrhy ohledně irských hranic jsou stále nepřijatelné. James Bullard, který je momentálně největší holubicí ve Fedu, se domnívá, že inverzní výnosová křivka poukazuje na to, že základní úroková sazba Fedu by se měla nacházet níže. Podle Bullarda může FOMC na každém další zasedání rozhodnout o dalším snížení sazeb.
img

Short signál na akcie Amazon (AMZN)

03.09.2019 Akcie společnosti Amazon (AMZN) jsou pod útokem od začátku srpna. Po dosažení nového historického maxima nad 2 000 USD mnoho investorů vybralo své zisky a došlo k ostré korekci. Na rozdíl od květnové korekce se ceny nyní konsolidují poblíž podpůrného rozmezí kolem 1 750 $.
img

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

20.08.2019 Vanad je relativně neznámá surovina. Mnoho investorů však netuší, že se cena vanadia mezi lety 2016 a 2018 desetkrát zvýšila. Poslední dobou však cena vanadu značně propadla. Podívejte se blíže na tuto komoditu a zjistěte, jakým způsobem lze do vanadu investovat. V následujícím článku objevíte 3 nejlepší vanadiové akcie v roce 2019.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

3 nejlepší biotechnologické akcie roku 2019

25.07.2019 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Nejlepší akcie 4. generace – investujte do nové éry umělé inteligence

14.06.2019 Rostoucí digitalizace ekonomiky vede k vážným změnám, zejména ve výrobě, a má obrovský dopad na moderní pracovní svět. Stále více výrobních procesů je digitalizováno moderními IT systémy, takže mohou být provozovány automatizovaně a pokud možno co nejvíce autonomně.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2019 – Investujte do příští internetové revoluce

06.06.2019 5G akcie mohou mít obrovský prospěch z další internetové revoluce. Revoluce, ve které je ústředním tématem rychlejší internet a zejména internet věcí. Co je to vlastně 5G? A které akcie mohou těžit z této již kontroverzní a rušivé technologie?
img

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

10.05.2019 Může stříbro v roce 2019 zažít silný nárůst, jako tomu bylo v letech 2008 a 2011, kdy se jeho hodnota více než zpětinásobila? Nebo medvědi přeruší pokus o dokončení uptrendu a zisky můžeme očekávat v krátkých pozicích?
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

3 nejlepší akcie herních vývojářů v roce 2019

09.04.2019 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Z řady počítačových her se stal regulérní sport, který má své celebrity, šampionáty s cenami v řádech milionů USD a miliony fanoušků po celém světě.
img

Investice do konopí – 3 nejlepší marihuanové akcie 2019

05.04.2019 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Investice do palladia – 3 nejlepší palladiové akcie roku 2019

11.03.2019 Od našeho prvního doporučení ze začátku února 2018 se naše palladiové tipy vyvíjely perfektně. Maximální zhodnocení na jednotlivých titulech dosáhlo u Nikl Norilsk + 12%, Anglo American Platinum + 64% a North American Palladium + 78%. Z dlouhodobého hlediska všechny tři akcie slibují další potenciál pro růst.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Video | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | GBP/USD | NZD/USD | Nasdaq | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Fiskální politika | Forward | Futures | G7 | Gap | High | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Resistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Short | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | IEA | RBNZ | Intervenovat | Investiční produkty | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Financování | Investiční banky | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Obchodní seance | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie Nokia | Akcie online | Akcie Shell | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Brent | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Frank | Fyzické zlato | GDP | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz ropy | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Bill Gates | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | ROCE | Small caps | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Hlavní trh | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | Rozhovor | E-mini | Burze | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Penny stock | Traders | Aramco | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | NATO | Barrick Gold | Šéfka Fedu | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Malý prostor | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | City | Prezident ECB | Lídři | Firmy | Inflační tlaky | Glencore | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Daňové příjmy | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Odchod z EU | Nervozita | AAA | Kolísání měn | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Vystoupení z EU | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Teroristický útok | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Nálada na trhu | Sinopec | Ekonomická data | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Výrobní index PMI | Baidu | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | Úroková sazba Fedu | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | Zisky firem | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | TRY | Index cen domů | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Audi | ABN AMRO Bank | ex | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Cena platiny | Palladium | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Digitální zlato | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Ethereum blockchain | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | E-book o investování | Vzácné kovy | Investice do kobaltu | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Obchodní války | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | PANW | OPEC+ | Obchodní válka | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Amazon (AMZN) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Šéf Fedu | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Obchodní rozhovory | USMCA | Dohoda USMCA | Julius Baer | Trh s ropou | Obchodní investice | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | LYNX WhatsApp | Nervozita na trzích | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Top 5 investic | Veřejný dluh | Zkušenost s investováním | Odhady analytiků | Společnost Apple | Sazby Fedu | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Obchodní jednání | Odložení brexitu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | USTR | Makroekonomická situace | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Růst americké ekonomiky | Obchodování platiny | Růst cen ropy | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Čínský trh | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Aktuální cena akcií | AMZN | Volby v Británii | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Prosus | Saudi Aramco | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Canopy Growth Corporation | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Obchodní dohoda | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcií těžařů drahých kovů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Měnový systém | Obchodujte | Producent stříbra | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Digitalizace | Světové akciové indexy | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Deficit | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Inflace v říjnu | Vyšší volatilita | Šéf Fedu Jerome Powell | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Luis De Guindos | Tadawul | Cisco Systems | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | 4G | Bilance | GM | IPO Saudi Aramco | Lagardeová | Amazon | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | INTC | Intel (INTC) | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Financovat | Predikce vývoje | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Celebrity | Phil Hogan | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Konzervativci | Nálada | Newmont Mining | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Nejistota kolem brexitu | Premiér Boris Johnson | Investujte | AXA | Eurokomisař | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Sergej Rjabkov | Nike | Dovozní cla | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Kraft Heinz | Peter Navarro | Wirecard | Šéfové amerických podniků | Produkce energie | WhatsApp | Ceny Bitcoinu | Obchody | Americká společnost | Rozhodování | Medvědi | Vývoj | Současná cena | Kolaps cen | Těžební kapacity | Profitovat | Prostor k růstu | Texas | Vyplácet dividendy | Růst | Signál | Nejlepší palladiové akcie | Nigérie | Války | Umělá inteligence | Vláda USA | Mexiko | Snížení produkce | Colorado | Zadlužení | Rally na stříbře | Umělé inteligence | JDE | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Arizona | Ceny | Kolaps | Kolísání cen | Akcie u LYNX | Odborníci | Zvýšení ceny | Tržby z prodeje | Kov | Zajímavé akcie | Dlouhodobý investor | Uranium Energy | UEC | Cameco | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Uran
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Robinhood
Akcie Robinhood (HOOD.US)
Akcie Robinhood Markets
Akcie Robinhood Markets (HOOD.US)
Akcie Robinhoodu
Akcie Roblox
Akcie Robolox
Akcie roku
Akcie Roku (ROKU.US)
Akcie roku 2018

Následující klíčová slova

Akcie roku 2020
Akcie roku 2021
Akcie ropné firmy
Akcie ropných koncernů
Akcie ropných společností
Akcie ropy
Akcie ropy v roce 2021
Akcie Royal Bank of Scotland
Akcie Royal Dutch Shell
Akcie Royal Dutch Shell (RDSA)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít