Německá obchodní bilance

Německý vývoz a průmyslová výroba se v březnu zvýšily
08.05.2025 Německý vývoz se v březnu oproti únoru zvýšil o 1,1 procenta a překonal odhady. Průmyslová výroba meziměsíčně stoupla o tři procenta, také nad odhady a zároveň nejvíce za déle než tři roky. Vyplývá to z údajů německého statistického úřadu. Před zavedením cel se zvedla poptávka ze Spojených států.

BREAKING: Německá průmyslová výroba vzrostla více, než se očekávalo📈
08.05.2025 Hlavním motorem růstu průmyslové výroby v Německu v březnu 2025 byl široký růst napříč několika odvětvími, přičemž zvláště silný byl růst ve farmaceutickém odvětví (+19,6 %), automobilovém průmyslu (+8,1 %), spotřebním a investičním zboží (+4,9 %) a strojírenství (+4,4 %). Naopak výroba energie poklesla (-1,8 %). Bez zahrnutí energetiky a stavebnictví se průmyslová výroba dokonce zvýšila o 3,6 % meziměsíčně.

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby a podnikatelská důvěra v eurozóně (07.04.2025)
07.04.2025 Rozruch na trhu způsobený Trumpovým celním šílenstvím ještě zdaleka není urovnán, takže makroekonomické údaje nového týdne mohou být zastíněny komentáři a jednáními, která probíhají v Bílém domě.

BREAKING: Německá průmyslová výroba klesla více, než se očekávalo 📉 EURUSD utlumen
07.04.2025 Německá průmyslová výroba: skutečnost -1,3 % m/m; prognóza -0,9 % m/m; předchozí 2,0 % m/m;

Ekonomický kalendář: První údaje o inflaci v eurozóně a noční údaje z Japonska (10.03.2025)
10.03.2025 Tento týden bude ve znamení údajů o inflaci, ale než se ve středu dostane do centra pozornosti americký index spotřebitelských cen, začínáme klasicky chudým ekonomickým kalendářem na pondělí.

BREAKING: Německá průmyslová výroba se odrazila ode dna silněji, než se očekávalo 📈
10.03.2025 EUR/USD po zveřejnění německých údajů hestitoval další zisky. Průmyslová výroba dopadla lépe, než se očekávalo. Prosincový pokles byl revidován na -1,5 % m/m z drastičtějších -2,4 %, což signalizuje potenciálně rychlejší oživení páteře německé ekonomiky.

Ekonomický kalendář: Zpráva o pracovních místech v USA a spotřebitelské údaje z Michiganu v centru pozornosti
07.02.2025 Trhy čekají na klíčové údaje o zaměstnanosti v USA a náladě spotřebitelů v Michiganu a na evropské zprávy včetně německé průmyslové výroby a obchodní bilance. V průběhu dne budou také pozorně sledováni řečníci z centrálních bank ECB a BoE.

Ekonomický kalendář: HDP ve Velké Británii a evropské CPI v centru pozornosti
13.12.2024 Dnešní kalendář obsahuje ekonomické ukazatele ve Spojeném království, údaje o evropské inflaci a zprávy o umístění CFTC. Trhy budou sledovat údaje o průmyslové výrobě v Evropě a zároveň budou sledovat obchodní ceny v USA a kanadské velkoobchodní tržby. Po včerejším snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů vystoupí Holzmann z ECB.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 9. října pro začínající obchodníky. Analýza včerejších forexových obchodů
09.10.2024 K otestování cenové úrovně 1,0974 došlo v době, když se ukazatel MACD už výrazně posunul pod nulu, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Žádné další vstupní body se nevytvořily. Slabá volatilita s mírnou výhodou pro prodejce eura přetrvávala i ve druhé polovině dne po projevech představitelů Federálního rezervního systému. Osobně jsem očekával aktivnější prodej rizikových aktiv. Dnes se pravděpodobně ničeho významného nedočkáme, protože jediným údajem v první polovině dne je německá obchodní bilance. Z toho důvodu je lepší obchodovat v pásmu, ve kterém jsme se pohybovali po celý tento týden. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénář č. 2.

BREAKING: Údaje o obchodní bilanci Německa se v srpnu mírně zlepšily 📌
09.10.2024 V srpnu 2024 se německý vývoz meziměsíčně zvýšil o 1,3 % na 131,9 miliardy eur, zatímco dovoz se snížil o 3,4 % na 109,4 miliardy eur, což vedlo k přebytku obchodní bilance ve výši 22,5 miliardy eur. Ve srovnání se srpnem 2023 se vývoz zvýšil o 0,1 % a dovoz klesl o 3,1 %. Vývoz do USA vzrostl o 5,5 % na 13,5 miliardy eur a vývoz do Číny se zvýšil o 1,9 % na 7,4 miliardy eur. Dovoz z Číny se snížil o 1,4 % na 13,2 mld. eur.

BREAKING: Průmyslová výroba v Německu pod očekáváním 🎯
07.06.2024 Německý průmysl si nadále vede hůře. Údaje o továrních objednávkách ze začátku týdne rovněž zaostaly za očekáváním, což naznačuje slabší údaje o průmyslové výrobě. Reakce trhu je omezená, na měnovém páru EUR/USD nebyly zaznamenány žádné výraznější pohyby.

Prognóza pro EUR/USD na 8. dubna 2024
08.04.2024 Páteční údaje o zaměstnanosti v USA dopadly výborně a poskytly obchodníkům dobrý důvod riskovat; poté však nadšení rychle vyprchalo a euro i další měny obchodované proti dolaru uzavřely den na nižší úrovni (dolarový index klesl o 0,17 %).

Ekonomický kalendář: čeká nás rušný den – zpráva ADP, svědectví předsedy Fedu Powella a rozhodnutí BoC 📌
06.03.2024 Dnešní den je bohatý na několik zajímavých makroekonomických publikací a událostí, které mohou zvýšit volatilitu na evropských i světových trzích. V první části dne se již investoři seznámili s údaji o HDP z Austrálie, které dopadly o něco hůře, než byl konsenzus. V Evropě pak byly během zahájení hotovostní seance zveřejněny údaje o obchodu z Německa. Zpráva ukázala solidní oživení dovozu i vývozu. Také obchodní bilance vyšla mnohem vyšší, než se očekávalo, což naznačuje mírné zlepšení německé ekonomiky.

Ekonomický kalendář: lehký kalendář před námi 📌
08.01.2024 Na začátku nového týdne naznačují futures na indexy nižší otevření hotovostní seance na starém kontinentu. Dnes pozorujeme poklesy u mnoha aktiv a dolar mírně posiluje.

Zaměření na RBA a BoC
05.06.2023 Investoři si tento týden bezpochyby oddechnou, protože jednání o dluhovém stropu v USA 31. května konečně dospěla k výsledku a prezident pravděpodobně podepíše zákon ještě před pondělním termínem. Po minulém týdnu, kdy ratingová společnost DBRS Morningstar vyhodnotila možné snížení ratingu USA a zopakovala tak podobná varování vydaná agenturami Fitch, Moody's a Scope Ratings, se tak vyhneme nákladné platební neschopnosti a doufejme, že nedojde k poklesu ratingu.

Ranní komentář: Trh práce v USA zůstává napjatý. Británie se chystá zpřísnit covidová pravidla
09.12.2021 Středeční seance žádné větší změny na finanční trhy nepřinesla. Z makra zaujal hlavně amrický JOLTS report, který potvrdil, že je situace na trhu práce velmi napjatá, což může dál zvyšovat tlaky na růst mezd. V Británii se pak Boris Johnson chystá zpřísňovat covidová pravidla, což dál vytváří mírný tlak na britskou libru.

Ranní komentář: Akcie korigují dřívější zisky, dnes zasedá ECB
09.09.2021 Nálada na finančních trzích včera mírně poklesla a akciové indexy v Evropě, USA i dnes ráno v Asii zamířily do červených čísel. Ke korekci přispívají, vedle vysokých valuací, pravděpodobně také obavy ze zpomalování tempa růstu světové ekonomiky, která se stále potýká s delta variantou covidu a problematickou situací v rámci dodavatelských řetězců, která tlačí na marže řady společností.

Ranní komentář: Páteční NFP pomohly dolaru, drahé kovy mezitím pod silným tlakem
09.08.2021 Závěr minulého týdne přinesl důležité statistiky z amerického trhu práce, které upozornily na to, že nejen červenec, ale i červen byly velmi silnými měsíci z hlediska nově vytvořených pracovních míst. V červenci tak nezaměstnanost klesla až na 5.4 %, zatímco trh čekal 5.7 %, když americká ekonomika vytvořila 943 tis. nových pracovních míst, což bylo nejlepší číslo od loňského srpna.

Ranní komentář: Fed se pomalu chystá na snížení QE, ECB má naopak změnit inflační cíl
08.07.2021 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci, během které dokázaly mírně navyšovat své pozice. Nálada na trzích je stabilizovaná a ke klidu rozhodně přispívá i stále velmi nízká úroveň dluhopisových výnosů, které u desetiletých splatností v USA klesly na 1.3 %.

Ranní komentář: Americké desetileté výnosy znovu klesají, WTI nad 70 USD
09.06.2021 Ani úterní seance na finanční trhy žádné větší změny nepřinesla. Sentiment zůstává stabilizovaný a pohyby na většině aktiv velmi utlumené. Americké i evropské indexy včerejší seanci zakončily bez výraznější změny a menší výjimkou byl pouze Nasdaq, který přidával 0.31 %. Za pozornost ovšem stojí situace na dluhopisovém trhu, kde včera pokračoval pád výnosů z desetiletých amerických dluhopisů. Ty se dostaly zpět na 1.52 % a jsou rozhodně jedním z faktorů, který drží valuace rizikových aktiv na vysokých úrovních.

Ranní komentář: Čínské fondy intervenovaly na domácím akciovém trhu, americké futures rostou
09.03.2021 Včera na trzích pokračovala rotace z technologických a růstových akcií do tradičních sektorů a value akcií, které se v minulém roce růstu na akciovém trhu příliš neúčastnily. Nasdaq tak znovu výrazně klesal, zatímco například evropské indexy prudce rostly.

Ranní komentář: Tesla nakoupila bitcoiny za 1,5 mld. dolarů, cena BTC +20 % až nad 46 tis. USD
09.02.2021 Pondělní seance na finančních trzích byla především o bitcoinu. Ten během včerejška a dnešního rána vystoupal až nad 46 tis. dolarů díky zprávám o tom, že Tesla nakoupila bitcoiny za 1,5 mld. dolarů a že nově za bitcoiny začne prodávat také své automobily. Společně s bitcoinem pak rostly také další kryptoměny, i když ne tak dramaticky. Ethereum vystoupalo o 7 % až nad hranici 1 700 dolarů.

Ranní komentář: Americké indexy opatrně navyšují maxima, pandemie ale stále nepolevuje
09.12.2020 Akciové trhy pokračují v konsolidaci svých vysokých zisků. Indexy v USA včera rostly o několik desetin procenta na nová historická maxima, zatímco v Evropě spíše stagnovaly. V dalším růstu akciím brání především pandemická situace a její postupné zhoršování v USA, kde se za včerejšek počet obětí covidu znovu dostal nad hranici 2 900 osob. Situace se komplikuje také v Evropě, kde řada vlád uvažuje o prodloužení současných opatření.

Ranní komentář: Americké indexy prudce rostou, počty nakažených v USA také
09.11.2020 Máme za sebou divoký týden, který dramaticky pomohl ocenění akcií po celém světě. Jen v USA rostly indexy díky výsledkům amerických voleb o 7 – 9 procent a podobné zisky si připsaly také indexy v Evropě. Pod tlak se dostal naopak americký dolar, jehož oslabení výrazně pomohlo cenám drahých kovů. Americké indexy se tak postupně znovu blíží historickému maximu, a to navzdory prudkému růstu v počtu nakažených osob koronavirem. Denní přírůstky se již vyhouply nad 100 tis. a bude zajímavé sledovat, jak se tato skutečnost v nadcházejících dnech do ocenění akciových trhů promítne.

Ranní komentář: Indexy korigují úterní výprodej. Dolar mírně ztrácí
08.10.2020 Sentiment na trzích se po úterním výprodeji včera zase mírně zlepšil. K tomu pomohly zprávy, že se demokraté s republikány pravděpodobně dohodnou na pomoci aerolinkám a že prezident, Trump po kolapsu jednání s demokraty, tlačí na to, aby byl schválen alespoň jednorázový šek pro všechny Američany ve výši 1 200 dolarů. S&P500 tak včera přidal 1.74 % a podobné zisky si připsal i Dow Jones a Nadaq.

Ranní komentář: Na libru doléhají obavy z tvrdého brexitu, akcie znovu o něco klidnější
08.09.2020 Pondělní seance za sebou na trzích větší stopu nezanechala. V USA se kvůli svátku neobchodovalo a v Evropě indexy rostly, i když obchodování probíhalo na výrazně podprůměrných objemech. Sentiment se oproti minulému týdnu ale zdá se uklidňuje, což dokazuje i pozvolný růst futures na americké indexy.

Ranní komentář: Trump pokračuje v tažení proti Číně, americké akcie korigují včerejší zisky
07.08.2020 Akciové indexy za sebou mají v USA další růstovou seanci, když znovu dokázaly navyšovat své pozice. Index S&P 500 tak přidal 0.64 %, zatímco Nasdaq rostl o 1 %. Dnes ráno se však situace na trzích mění a futures na indexy v Evropě i v USA signalizují korekci. Tu má na svědomí americký prezident Trump a jeho nařízení, které zakazuje rezidentům USA dělat jakékoliv podnikatelské aktivity s čínskými aplikacemi TikTok a WeChat, nebo se společnostmi, které tyti aplikace vlastní (ByteDance a Tencent).

Ranní komentář: Indexy na nízkých objemech pokračují v růstu. Zlato nad 1 800 USD
09.07.2020 Také včera probíhalo obchodování na většině akciových trhů na výrazně podprůměrných objemech. Obchodníci s většími pozicemi vyčkávají na nové impulsy a na to, jak se bude dál vyvíjet situace ohledně druhé vlny koronaviru, která postupně zesiluje především ve Spojených státech. Ty měly včera další rekordní den, co se počtu nových nakažených týká, přičemž v posledních dvou dnech zdá se začal stoupat také počet obětí.

Ranní komentář: S&P500 zpět na úrovních ze začátku roku, ropa mírně ztrácí
09.06.2020 Pondělní seance pomohla americkým indexům dostat se do zelených čísel, i když například indexy v Evropě tentokrát ztrácely. Růstové momentum v USA začátkem týdne plynule navázalo na silný páteční růst, který byl živen překvapivě dobrým reportem z trhu práce a pozitivní náladou ohledně postupného otevírání americké ekonomiky. S&P500 se díky tomu vrací na úrovně ze začátku letošního roku a od historického maxima jej dělí už jen něco málo přes čtyři procentní body.

Ranní komentář: Kolaps cen ropy a další šíření koronaviru dostává akciové do panického režimu
09.03.2020 Finanční trhy jsou dnes ráno v plném panickém režimu. Cena ropy se propadla ráno o téměř 30 % poté, co Saudové zareagovali na neúspěšné jednání s Ruskem dramatickým snížením cen ropy pro své odběratele, kterým signalizují začátek stejné cenové války, jako byla ta, která v roce 2016 dostala cenu ropy pod hranici 30 USD za barel.

Ranní komentář: Americké makro pomohlo dolaru i rizikovým aktivům, čeká nás důležitý týden
09.12.2019 Závěr minulého týdne se na finančních trzích vydařil, když náladě výrazně pomohly výsledky z amerického trhu práce, které překonaly konsenzus o více než 80 tis. pracovních míst. Lepší makro pomohlo nejen akciím, ale i dolaru, který vůči euru výrazně zpevňoval.

Akcie zůstávají v zelených číslech, JPY doplácí na statut carry trade měny
08.09.2015 Po velmi klidné včerejší seanci se na akciové trhy dnes znovu vrací objemy. Dobrá nálada ze začátku týdne ale přetrvává a indexy se drží v zelených čísel. Dnešek sice mnoho fundamentů nenabídl, pokračuje však stabilizace v Číně, kde indexy dokázaly růst o tři procenta. To dalo dobrý základ ke korekci levnějších akcií v Evropě a v podobném duchu se zatím nese i obchodování s futures na indexy v USA.
Související klíčová slova:
Další růst | Australská centrální banka | SECO | Take Profit | Německá průmyslová produkce | EUR | Světové akcie | Akciové trhy | Německý vývoz | Oživení poptávky | Trend | BTC | Statistiky | EURJPY | Americké zásoby zemního plynu | Obchodování CFD | Sazba hypoték | Zasedání ECB | Uzavření transakce | Údaje o maloobchodních tržbách | Dění na trzích | Ethereum | Britská libra | Tažení proti Číně | Jednání OPEC+ | Zlato a stříbro | Expanze | Saúdská Arábie | Americké statistiky z pracovního trhu | Snížení produkce | Směrnice | Výnosy | Dovoz z Číny | Americký prezident | Sentiment na trzích | Snížení úrokových sazeb | Sentix index nálady investorů | Vysoké riziko | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | EIA | Inflace | Evropská měna | Dolarový index | Kanadská obchodní bilance | Italská průmyslová produkce | Sell | Index nálady investorů | Podnikání na kapitálovém trhu | Nezaměstnanost | Americké výnosy | Breaking | Možnost obchodovat | Obchodní seance | Podnikatelská důvěra | xStation | Výhled | Risk-on sentiment | Podnikání | Rozhodnutí ECB o sazbách | Počty nových žádostí o podporu v USA | Nejnovější zprávy | Statistiky z pracovního trhu | Zasedání FOMC | ActivTrades | Spotřebitelské inflace | Bankovní úvěry | Průmyslová výroba eurozóny | Centrální banky | Obchodní plán | Reserve Bank of Australia | Akciový index | CL | Otevírání americké ekonomiky | Historie | Úspěšné obchodování | Reakce trhu | Ekonomiky | Volatilita | Morningstar | Průmyslová produkce | Míra inflace v Číně | Zpráva | Brent | Očekávání | Index cen domů | Sentix index | Průmysl | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zásoby ropy | Situace na trzích | Nákupy | Růst | Americký index | Itálie | MiFID II | Německý export | Prognóza | Použití finanční páky | Trh práce | Spotřebitelské úvěry | Volby v Británii | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Průmyslové zakázky | Velká Británie | Kanadský PMI | Covidová pravidla | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Lira | Moody's | AUD | JOLTS | S&P500 | Meziroční růst | Investujte zodpovědně | Objednávky | Trh | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Futures | Parlamentní volby | Eura | Komise | Dnešní kalendář | Posílení | Agentura Reuters | Bank of Canada | Vzdělávací materiály | Údaje o inflaci | S&P | Společnosti | Unie | Vice | Obchodování na finančních trzích | Důvěra investorů | Ekonomické ukazatele | Akciové indexy | Momentum | Ropné zásoby | Ekonomický kalendář | Prezident Trump | Reakce trhů | Týdenní výhled | BREAKING | Futures v Evropě | Americké ropné zásoby | Odvětví | Francouzská obchodní bilance | Pozornost | Obchodníci | Meziroční míra inflace | Index nákupních manažerů | Domácnosti | Jednoduché tipy | Kanadský dolar | Poptávka | Volby | Maloobchodní tržby | Čínské fondy | Závazek | Zprávy o měnové politice | Marketingová komunikace | Očekávání trhu | Výsledky NFP | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Norsko | MIFID | Analytici | Trh práce v USA | Stříbro | Ropa | Zasedání Bank of England | WeCHat | Bitcoiny | USA | Italské maloobchodní prodeje | Spojené státy | Ekonomové | Další kryptoměny | Pandemie | 3М | Dow Jones | Vývoj | Úroková sazba | Výroba v Německu | TikTok | Ceny drahých kovů | Investiční cíl | Americké akcie | RISK-ON | Výdaje | Riziko ztráty | EUR/USD | Prohlášení | Varování | Intervence | Scope Ratings | Investiční doporučení | Aktuální situace | Americké žádostí o podporu | Růstový potenciál | Trading | Dna | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Investiční strategie | Částečný úvazek | Americké statistiky | Žádosti o podporu v USA | ADP | Británie | Obchodování eura | Tisková konference | Platební bilance | Růst mezd | Futures na indexy | Sazby | Zemědělství | Komise v přenesené pravomoci | Průzkum | Jednání OPEC | Averze k riziku | Euro dnes | Money management | Zasedání Bank of Canada | Investování | Fed | Obchodní bilance Číny | Nově zahájené stavby domů | Dnešní fundamenty | Boris Johnson | Trhy | Důvěra v eurozóně | Index Sentix | Oscilátor | Eurozóna | ISM | Páteční NFP | Fitch | Začínající obchodníci | Žádosti o podporu | Bilance | Tesla | Španělsko | Nálada na finančních trzích | Mzdy | Poradenství | CAD | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | Tisková konference ECB | Situace na trhu práce | Francouzský index | Velkoobchodní tržby | Riziko | JPY | Transakce | Údaje o HDP | Turecká lira | Nástroj | GBP | Nadšení | Německá ekonomika | Čína | Capital | Risk | Ceny | Pokles | Impuls | Centrální banka | Předpovědi | WTI | Evropské centrální banky | MACD | CFTC | Libra | Sentix | Klima | Počty nakažených | Trhy dnes | Německé ekonomiky | Kapitálové výdaje | CFD | 256/2004 | Austrálie | Minulá výkonnost | Historická maxima | Miliardy USD | Inflační cíl | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | EURUSD | Demokraté | Dovoz | Obchodování | Prezident | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Francie | Předpověď | Údaje | Údaje o obchodu | Běžný účet | Index CPI | xStation5 | Japonsko | Marže | Velké objemy | Aktivum | Společnost XTB | CARA | GMT | Situace | Miliardy eur | Tržby | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Ranní komentář | Trh s bydlením | Spready | HDP | Rozhodování | Dolar | Euro | Investování je rizikové | Pandemická situace | Obchodní bilance | Výprodej | ČTK | Ztráty | Japonský jen | FOMC | Akcie | Index spotřebitelských cen | Index cen | ADP report | Vývoz | Reuters | OPEC+ | USDJPY | Zásoby zemního plynu | Marlin | Prognózy | Kurz | Makrokalendář | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Silnější dolar | Počty nových žádostí o podporu | ByteDance | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Investujte | Nezávislost | Komunikace | Německý průmysl | Americké futures | Zisky | Soukromá spotřeba | Delta | Účet platební bilance | Fondy | Důvěra | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Měny | Ropa WTI | Export | Spotřebitelský sentiment | Signál | Nové žádosti o podporu | Inflace v Číně | Valuace | Australská ekonomika | Dluhopisové výnosy | NFP | Vývoz do USA | Průmyslová výroba v Německu | Energie | Scope | Investiční | Nálada | Prodej | Halifax | NY FED | Capital Economics | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Korekce | Výkonnost | Carry trade | Index S&P 500 | Stavebnictví | Kanadská ekonomika | Investiční výzkum | Odhadovaná cena | S&P 500 | JDE | QE | Spojené království | Cena | Maloobchodní prodeje | Německo | Evropské indexy | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Kurzy | Ekonomické údaje | Situace na trhu | Drahé kovy | Obchodování indexů | Zlato | Ekonomika | Schodek | Odpovědnost | Finanční situace | Práce | Cíle | Kryptoměny | Bezpečnost | Zásoby benzinu | Banky | Buy | Fundamenty | Analýza | Zlepšení | XTB | Kurz EURUSD | Intervenovat | Pozice | Americké zásoby ropy | Německá průmyslová výroba | Platební neschopnosti | Vývoj HDP | Support | FX | Import | Mluvčí | OPEC | Sentiment | Index ISM | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Projekce | Nařízení | Ropy | RBA | Ocenění akcií | Americké ekonomiky | Jádrový index | USD | 3M | Tencent | Cena ropy | Přebytek obchodní bilance | Vývoz do Číny | Finanční ztráty | Kanada | Makroekonomické údaje | Makroekonomický kalendář | Indexy | Americký dolar | Makro | Statut | ECB | HICP | CFD na indexy | Prodej ropy | Doporučení | Inflační očekávání | Body | Krypto | Holubičí postoj | ROCE | EU | Miliardy | Materiály | PMI ve službách | Trading pro začátečníky | Globální trh | Ukazatele | Šíření koronaviru | Banka | Podnikatelské klima | Baker Hughes | Cena BTC | Další pokles | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot