Pátek 12. srpen 2022 10:07
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy forex
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Bitcoin futures

img

Co bude mít vliv na BTC v roce 2022?

03.01.2022 Navzdory tomu, že konec roku 2021 nedopadl podle plánu s dosažení ceny BTC na 100 000 dolarů, s chladnou hlavou je třeba zpětně zhodnotit, že uplynulý rok byl pro krypto trh úspěšným.
img

Bitcoin klesol pod hladinu $60,000 ❗

16.11.2021 Kryptomeny sú najhoršou triedou aktív počas európskeho ranného obchodovania. Digitálne aktíva sú pod tlakom viacerých faktorov. Zatiaľ čo niektoré z nich nie sú nové a boli hlásené minulý týždeň, zdá sa, že kombinácia všetkých narúša nálady medzi krypto investormi. Po prvé, americký prezident Biden podpísal návrh zákona o infraštruktúre v hodnote 550 miliárd dolárov, ktorý zahŕňa nové požiadavky na zdaňovanie kryptomien. Po druhé, Čínska národná komisia pre rozvoj a reformu uviedla, že skúma možnosti uvalenia represívnych cien energie na spoločnosti a domácnosti, ktoré odporujú zákaz ťažby kryptomien v priemyselnom meradle. V neposlednom rade americký finančný dohľad zostáva neochotný, pokiaľ ide o schválenie bitcoinových ETF. SEC zamietla žiadosť o spotové Bitcoin ETF od spoločnosti VanEck koncom minulého týždňa. SEC však naďalej dáva zelenú Bitcoin futures ETF.
img

📉 Bitcoin klesol pod hladinu 60 000 USD

27.10.2021 Minulý týždeň zaznamenali kryptomeny solídny výkon, no tento týždeň na trhy dorazila korekcia. Bitcoin dnes klesá o viac ako 3 % a dostal sa pod hranicu 60 000 dolárov. Najznámejšia kryptomena sa teraz obchoduje na 2-týždňovom minime. Na iných altcoinoch však možno zaznamenať ešte výraznejšie poklesy ceny. Dogecoin sa počas dnešného dňa obchoduje približne o 12 % nižšie, zatiaľ čo Cardano klesá o takmer 11 %. Neobjavili sa žiadne zásadné správy, ktoré by mohli ospravedlniť taký prudký pokles. Zdá sa, že po minulotýždňovom strmom raste, ktorý bol podporený spustením Bitcoin futures ETF v Spojených štátoch, došlo k výberu ziskov. Keď už hovoríme o ETF, Direxion podal žiadosť o spustenie ETF, ktoré bude shortovať CME Bitcoin futures. To mohlo prispieť k dnešnému poklesu, keďže správy prišlo dnes ráno počas európskeho obchodovania, viac-menej v rovnakom čase, ako došlo k posledným poklesom.
img

Dnes na NYSE probíhá první obchodní den ETF bitcoinových futures

22.10.2021 Společnost ProShares dnes na newyorské burze uvedla první ETF bitcoin futures. ProShares informovala, že se ETF bude obchodovat pod tickerem BITO.
img

Cena Bitcoinu se dosáhla neuvěřitelných 66 000 dolarů

21.10.2021 Dle specializovaného serveru Coinbase cena bitcoinu dnes dosáhla na maximum 66.975 dolarů (v přepočtu zhruba 1,47 milionu korun), a významně překonala maximum, které nastalo v dubnu. Za posledních 24 hodin stoupla o 6,7%.
img

Analytik z Wall Street do konce roku stanovil bitcoiny na 168 000 USD

20.10.2021 Spoluzakladatel Fundstrat a analytik z Wall Street, Tom Lee očekává, zveřejnil své očekávání ohledně bitcoinu. Podle informací agentury Bloomberg Lee odhalil, že má od kryptoměny velká očekávání. Domnívá se, že se cena BTC do konce roku dostane na 100 000 USD, a dodal, že by růst ceny mohl pokračovat až na 168 000 USD.
C:\fakepath\IBRK-10102021-ilus.jpg

Interactive Brokers klade vzdělávání investorů vždy na první místo

11.10.2021 Interactive Brokers (známí také pod burzovním symbolem IBKR) měli po celou svou 43letou historii vždy za cíl vzdělávat investory, aby jim pomohli lépe porozumět trhům a finančním nástrojům. Jak se investiční trhy stávaly čím dál globálnějšími a s rostoucí tržní nabídkou a složitostí produktů, stala se i nabídka IBKR poměrně rozsáhlou, aby udržela krok s požadavky trhu a příležitostmi. Rychlý vývoj finančních trhů ale představuje výzvu i pro nové zájemce o investování a zkušené investory.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Finanční krize kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
img

Finanční krize burze kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

USA chce zavést cla na dovoz průmyslových kovů. Akciové trhy reagují prudkým poklesem

02.03.2018 Akciové trhy v USA opět prožívají krušnější časy, čtvrteční obchodování přineslo více než 1% ztrátu na všech námi sledovaných akciových indexech. Index Dow Jones oslabil o více než 1,5 % a klesl až na 2677 bodů. Intradenní volatilita opět nabrala výrazných rozměrů a index VIX vyskočil na 22,5 bodů, což představuje nárůst o více než 13 %. Spekuluje se, že za poklesy stojí rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz oceli a hliníku.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
img

Investice do Bitcoinu: bitcoinové akcie vzrostly o více než 1000 %

12.01.2018 Bitcoinová horečka pokračuje i přesto, že Bitcoin prošel v posledním měsíci výraznou korekcí. Od doby, kdy americká derivátová burza CME spustila obchodování s futures na Bitcoin, se cena nejpopoluárnější kryptoměny výrazně propadla.
img

Centrální banka USA zvýšila úrokové sazby na 1,5 %

14.12.2017 Týden ve znamení zasedání FEDu, zvýšení úrokových měr a zahájení burzovního obchodování Bitcoin futures. Americký index S&P 500 zakončil uplynulý týden opět v zelených číslech. Nejdůležitější událostí z pohledu trhů bylo středeční zasedání Americké centrální banky, která se dle předpokladu rozhodla zvýšit úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, tedy na 1,5 %.
img

Bitcoin futures na CBOE a CME – specifika kontraktů

11.12.2017 Americká burza CBOE spustila dne 10.12 obchodování s termínovaným futures na krytpoměnu Bitcoin. Od 18.12. se má futures Bitcoin obchodovat i na největší derivátové burze v USA, na CME. Populární kryptoměna trhá jeden rekord za druhým a minulý týden překonala hranici 19.000 USD.
img

Obchodování bitcoin futures na CBOE

08.12.2017 Akciové trhy v USA tento týden spíše konsolidovaly. V pondělí vytvořil index Dow Jones nové maximum na ceně 24544, index S&P 500 v ten samý den vyrostl až na 2669. Technologický index Nasdaq 100 podstatně zaostává a obchoduje se výrazně níž. Nejvyšší cena, kterou tento týden byl schopen vytvořit je na 6412.
img

Bitcoin futures: Přelomový způsob investování do bitcoinu

08.12.2017 Kdo dnes nezná bitcoin, ten jakoby nebyl. Digitální kryptoměny jsou aktuálně velmi sledovaným a diskutovaným tématem.
img

Index Dow Jones poprvé nad 24 000 bodů

01.12.2017 Minulý týden bylo na akciových trzích v USA poměrně rušno. Zatímco technologický index Nasdaq 100 zaznamenal prudký pád, ostatní indexy a vytvořily nova maxima. Index Dow si ve čtvrtek připsal 1,4 % na nové rekordní maximum posunul na 24 272,35 bodu, index S&P 500 stoupl o 0,82 % na nové maximum přepsal na 2 647,58 bodu. Intradenní volatilita ze výrazně zvedla a aindex VIX stoupl na 11,5 bodů, tedy o více než 5 %.
img

Pozor, pozor! Bitcoin futures kontrakty prichádzajú

17.11.2017 V tomto blogu nájdete iba preložený článok zo CNBC. Niektoré časti som musel vystrihnúť lebo sa to už opakovalo a bolo to iba inak napísané. “Myslím si, že niekedy v druhom týždni decembra uvidíte bitcoin futures pripravené na obchodovanie,” Terry Duffy, predseda a riaditeľ CME.
img

Bitcoin futures: přelomový způsob investování do bitcoinů

08.11.2017 Kdo dnes nezná bitcoin, ten jakoby nebyl. Digitální kryptoměny jsou aktuálně velmi sledovaným a diskutovaným tématem. Aby taky ne. Vždyť bitcoin nedávno překonal hranici $7000 a zcela jednoznačně upevnil svou pozici nejvýnosnějšího aktiva posledních let.
Související klíčová slova: FXstreet | Money management | Bitcoin | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Korelace | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | ADX | Transakce | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CBOT | CFD | CFTC | CME | COT report | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | DAX | Derivát | Dluhopis | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | Easing | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FOMC | Fed | Hedge fondy | Futures | Grafy | HFT | Hedge | High | IFO index | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Order | Overnight | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Rally | Realizovat zisk | Resistance | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Spread | Support | Swap | Tick | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Americký prezident | Indexy | PBOC | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Bitcoinová burza | Hospodářská krize | Zisk | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | Oanda | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Zprávy z trhů | Regulace | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Index cen | Obchodní seance | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Aktivum | Index | Likvidní | Průlom | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Microsoft | Akcie online | Aktuální cena pšenice | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Co je bitcoin | Conference Board | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční poradce | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Opční strategie | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizika | Směnárny | SPX | Státní dluhopisy | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní zprávy | Velká Británie | Volatility | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | Benzín | Put | Elon Musk | Ex-dividend | Janet Yellen | Obchodní den | Prospekt | ROCE | Itálie | Spojené státy | Investiční instrument | Tržby | QE | Komise | Kontrakt | Correction | Initial Margin | Kontraktní měsíc | Trader Workstation | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Blog | Retail | Vzdělání | COT | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Traders | Microsoft | Bankovní sektor | CME Group | Sentix | Investing.com | Sentix index | Reporty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikání | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Earnings | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Klid | Jádrový index | Hodnota bitcoinu | Cena kontraktu | Futures kontrakty | Firmy | The Global Times | Xetra | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Černé pondělí | Americké burzy | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Eurex | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Ztráty | Americké indexy | Stagnace | Zajištění | Úvěrová krize | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Krize | Zisky firem | Investovat do akcií | Výběr zisků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Institucionální investoři | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Alphabet | xStation | Aktuální cena | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Očekávání | Bitfinex | ex | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Bitstamp | Obchodování ropy | Chicago Mercantile Exchange | CoinDesk | René Remšík | IBKR | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Technologie blockchain | Jak obchodovat komodity | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Alternativní měny | LIFFE | Obchodování s bitcoinem | Coinmarketcap | Digitální kryptoměny | Futures Bitcoin | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | CBOE Global Markets | ETH | ETC | GDAX | Investice do bitcoinu | Mineři | XBT | Binance | Ethereum blockchain | NEST | Bitcoinová horečka | Investice do kryptoměn | Crypto | Správce portfolia | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | BTC/EUR | FundStrat | Altcoiny | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Krypto | EOS | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | Firma McDonald's | Akcie společnosti | I-Trader | Vývoj ceny bitcoinu | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejznámější kryptoměna | Růst zisků | Vývoj finančních trhů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Transakční poplatky | Klasické peníze | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Crypto Exchange | Online obchodní platformy | Obchodovat komodity | Cena komodity | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Nejznámější kryptoměny | NAGA | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | NVDA | Začít obchodovat | Token | Blockchainové akcie | GBTC | Coffee | Komoditní obchody | Burzovní průvodce | Direxion | Dění na trzích | Denní graf | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Nová měna | Obchodujte | Kryptoměnová burza | Objem | Obchod | Vyšší riziko | Firma | Období nejistoty | Technické analýzy | Global Markets | BAKKT | Co bude | Miliardy | Global Times | Průzkumy | Kalendář událostí | Předpovědi | Na burze | Vyšší poptávka | Rozvoj | Total | Prognózy | Nejistoty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Konec roku | xStation5 | První obchod | Ztráta | Sezónnost | Budoucnost | Parabolický vývoj | Komunikace | Prezident | Trhy | Akcie roku 2020 | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Starbucks | FIAT | Pochybnosti | Dovednosti | Obchody | ETH/BTC | SEC | Prodávající | Kukuřice | Shortovat | Vývoj | Výkyvy | WP | Restrikce | Prudký pokles | Mince | Profitovat | Cenový vývoj | Koronavirová krize | Návrh zákona | Domácnosti | Růst | Poradce | Organizace | Otázka za miliony | Údaje | Extrémní nárůst | Výpadky | Dodavatelské řetězce | EP | Trade | Cenové pohyby | Grayscale | Binance Coin | Bitcoin dnes | Zaměstnanci | Tweet | ETN | Bezpečnost | ONE | Spekulovat | Spoluzakladatel | JDE | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Covid | Cardano | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Důvěra | Zdanění | Nvidia | Diverzifikovat | Biden | iPhone | První obchodní den | Tržní výhled | Cena bitcoinu dnes | Praktické tipy | Investice do vody | Růst ceny | Nárůst ceny | Předpověď ceny | Nastavení grafů | COIN | Krypto trh | API | Příležitosti | Prodej | Obchodní dovednosti | IBKR mobile | TWS | VIAC | Cena kryptoměny | Společnosti | Dna | Solana | VanEck | Traders´Academy | Trader Workstation (TWS) | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Základní opční strategie | Představení platformy IBKR | Představení platformy | Platformy IBKR | Market Outlook | Volatility View | Profit Potential | Loss Potential | Micro Bitcoin futures | IBKR webináře | Trader’s Insight | Order Wheel | Option Chains | Book Trader | Regrese | Gabelli Funds | EQ Derivatives | Craig Bewick | Příklady obchodování | Nabídka IBKR | Webináře IBKR | Nejnovější zprávy z trhů | Nejnovější zprávy | ProShares | Přístup k obchodování | TIM | Ceny BTC | Grayscale Bitcoin Trust
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Bitcoincryptocurrencyfxtrading
BitcoinCryptoFX
Bitcoin cz
Bitcoin.cz
Bitcoin dnes
Bitcoineo
Bitcoiner
Bitcoin ETF
Bitcoin fórum
Bitcoin free

Následující klíčová slova

Bitcoin FX Option
BITCOINGE
BITCOINGE LTD
Bitcoin Gold
Bitcoin Gold (BTG)
Bitcoin graf
Bitcoin halving
Bitcoin Holdings Ltd
Bitcoin investice
Bitcoin investment
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít