Pátek 12. srpen 2022 11:56
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Swissquote Bank
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Komoditní spready

img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Příběh obchodníka – díl první

19.09.2018 Nedávno jsme se potkali s Ondřejem Hartmanem a dohodli se, že napíšu „něco“ pro FXstreet.cz. Přemýšlel jsem o tom, jak napsat „něco“, abych nepsal nezáživnou teorii nebo stokrát řečená pravidla. Ačkoliv se obojího asi občas nevyvaruji, tak se pokusím, zdůrazňuji slovo pokusím, být záživný a praktický.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Obchodování pšenice na burze a její sezónní cyklus

25.05.2018 Pšenice hrála zásadní roli při vývoji lidstva. Jako první plodina byla pěstována na velkých rozlohách a mohla být dlouhou dobu skladována. I proto se stale velmi zajímavou pro obchodníky, kteří jsou aktivní na komoditních burzách. Její význam pro lidstvo byl, je a i přes současnou módu bezlepkových diet bude vždy obrovský.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Fed úrokové sazby nezměnil. Tesla ztratila -5%

04.05.2018 V minulém týdnu bylo nejvýznamnější událostí zasedání FEDu a následně zveřejnění zápisu z jeho jednání. Jak už to tak bývá, analytici pečlivě zkoumali každé slovo a mnoho z nich bylo vystrašeno vyjmutím dvou slov, která byla v zápisu ze zasedání od roku 2016. Konkrétně ve větě „rizika v krátkodobém výhledu lze považovat za vyvážená“ vypadlo slovo „krátkodobý“.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

25.04.2018 Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Komoditní spready na červen

02.06.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na červen

01.06.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Březen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na duben

05.04.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu js...
img

Tipy na komoditní spready na březen

13.03.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Březen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na únor

13.02.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na leden

09.01.2017 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na prosinec

05.12.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na listopad

01.11.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na říjen

06.10.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na září

02.09.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready na srpen

03.08.2016  Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného o...
img

Tipy na komoditní spready pro červenec

12.07.2016  Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného o...
img

Tipy na komoditní spready pro červen

02.06.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready pro květen

03.05.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Květen přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Tipy na komoditní spready pro duben

01.04.2016 Jednou ze strategií zaměřujících se na minimalizaci rizika a zvýšení statistické pravděpodobnosti úspěšného obchodu jsou komoditní spready. Duben přináší několik zajímavých obchodních příležitostí v oblasti komoditních spreadů. Jednu z nich najdete v tomto článku a celkem 5 nejzajímavějších analýz komoditních spreadů je možné získat v rámci nového Komoditního newsletteru.
img

Intrakomoditní vs. Interkomoditní spready

31.03.2016 V předchozím článku jsme již nastínili význam slova spread – rozdíl. U komoditních spreadů jde o rozdíl cen dvou (nebo...
img

Tipy na komoditní spready pro březen

02.03.2016 Aktuální tržní situace je ve znamení návratu býků ke kormidlu a zklidnění volatility, která dosáhla letošního maxima v polovině února. Jelikož...
img

Komoditní spready a jejich obchodování

19.11.2015 Při zvýšené volatilitě a nejistotě na trhu hledají mnozí obchodníci možnosti pro ochranu proti nepříznivému vývoji, mi...
img

Komoditní spready 101 – Základy obchodování spreadů

01.04.2015 Při zvýšené volatilitě a nejistotě na trhu hledají mnozí obchodníci možnosti pro ochranu proti nepříznivému vývoji, mi...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Čína | Finance | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Obchodní deník | Austrálie | Francie | Apple | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CBOT | CFD | CME | COT report | Call opce | Cash flow | Cenný papír | Konsolidace | DAX | Derivát | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECN | Emise | Euro | Exekuce | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Grafy | HFT | Hedge | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Market Makeři | Market making | Marže | Měna | Měnové páry | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Overnight | Platforma | Podkladové aktivum | Podmíněné příkazy | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotový trh | Spread | Stop-Loss | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výnos | Wall Street | Bondy | Zlato | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | CAD | Obchodování | Forex trading | Goldman Sachs | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Indexy | Fundamenty | Fond | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Pravděpodobnost | Makroekonomické události | Zisk | Futures kontrakt | Panika | Výsledky | Obchodování na páku | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Index cen | Portugalsko | LYNX | Poziční obchodování | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Druhá měna | Index | Likvidní | Nabídková cena | Nerealizovaná hodnota pozice | Nerealizovaná zisková/ztrátová marže | Podmíněný příkaz | Poptávaná cena | Pozice bez marže | Proměnná měna | Silver lining efekt | Smlouva o rozdílu (CFD) | Sazba konverze | Smlouva typu futures | Spot a spotový trh | Swapová cena | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Tesla | Aktuální cena pšenice | Aktuální cena zlata | Analýzy | Brent | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakty | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční účet | Investování do akcií | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Kurz EUR | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Market Makers | Měna Bitcoin | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování spreadů | Opce na akcie | Opční strategie | Portfolia | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizika | Season Algo | Slovník pojmů | Státní dluhopisy | Světové burzy | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Volatility | Vydělávání peněz | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | Benzín | Put | Doba splatnosti | Elon Musk | Ex-dividend | Měď | Obchodní den | ROCE | Převis | Standardní množství | Cenová hladina | Tržby | Komise | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Kontraktní měsíc | Trader Workstation | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Blog | Cukr | Vzdělání | COT | Burze | Sentix | Barrick Gold | Sója | Sentix index | Reporty | Halifax | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Podnikání | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Plodiny | Energie | Earnings | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Cena kontraktu | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | City | Obchodní styl | Sázení | Firmy | Aktuální vývoj | Forwardy | Xetra | Americké státní dluhopisy | Americké akciové indexy | Index AEX | Specifika kontraktu | S&P | Ztráty | Nejistota | Zajištění | Tesla | Kapitalizace | Poplatky | Nakupovat akcie | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Index cen domů | Čekající příkaz | Příjmy | Čistý příjem | Obchodování forexu | Aktuální cena | Belgie | Očekávání | ex | Obchodování ropy | Cena palladia | Ceny pšenice | Breakout Trader | Obchodování ETF | Palladium | Jak obchodovat komodity | Obchodování Bitcoin | LIFFE | Bitcoin futures | LYNX Trading | Burzovní trhy | ESMA | Správce portfolia | Otevření účtu u brokera | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | LYNX webinář | Investování do ETF | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Martin Kodýdek | Kniha Makléř | Obchodování akcií | Živit se obchodováním | Příběh obchodníka | Použití finanční páky | CFD broker | Obchodovat s akciemi | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Cena komodity | Obchodování přes LYNX | Rozdílové smlouvy | Jak na obchodování | CFD na indexy | Akcie a ETF | Burzovní průvodce | Dění na trzích | UCITS | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Obchodujte | Čistý zisk | Objem | Vyšší riziko | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Miliardy | Kalendář událostí | Finanční rezervy | Konkurenti | Na burze | Vyšší poptávka | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Goldcorp | Investujte | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Sezónnost | Ukazatele | Komunikace | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Aktuální technická analýza | Akcie v roce 2020 | Kukuřice | Vývoj | WP | Nejlepší palladiové akcie | Vzdělávací webináře | Úspory | Dluhy | JDE | Býčí trend | Nevada | Snížení nákladů | Ceny | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Franco Nevada | Analýza ceny | Inspirace | Newmont | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Investovat na burze | Přístup k obchodování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Komoditní manuál
Komoditní manuál zdarma
Komoditní měny
Komoditní obchodní příležitosti
Komoditní obchodování
Komoditní obchody
Komoditní přehled
Komoditní ropa
Komoditní sektor
Komoditní spread

Následující klíčová slova

Komoditní stratég
Komoditní supercyklus
Komoditní super-cyklus
Komoditní šok
Komoditní tradeři
Komoditní trh
Komoditní trhy
Komoditní vlna
Komoditní výhled
Komodity
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít