Neděle 19. září 2021 06:20
reklama
ETX Capital
reklama
ETX Capital
reklama
ETX Capital

Klíčová slova - Zastavení ztrát

img

Investiční manažer zkrátil GBP na dohodu po Brexitu! Co bude dál?

06.01.2021 Allianz Global Investors zaujal krátké pozice na britské libře vůči euru stejně jako další velcí hráči, kteří jsou pesimističtí ohledně perspektiv britské ekonomiky. Měna byla v letošním roce zatím nejhorším hráčem mezi G10. Ekonomické indikátory jsou nadále hrozbu pro oživení spolu s mutací koronaviru. Poté, co byla oznámena dohoda o Brexitu, mnoho investičních manažerů věří, že je příliš brzy na to, aby bylo možné dosáhnout optimismu.
img

Nové IPO akcie Snowflake prudce stoupají po hodnocení analytiků!

04.12.2020 Při svém zářijovém debutu na newyorské burze vzrostly akcie Snowflake o více než 111%. Cena akcií včera vyskočila téměř o 15% poté, co společnost vykázala lepší tržby za třetí čtvrtletí, než se ve skutečnosti očekávalo. Zatímco zisk na akcii zaznamenal ztrátu, stále vedl řadu analytiků k aktualizaci cenových cílů.
img

Akcie Tesla posilují po hodnocení Goldman Sachs

03.12.2020 Akcie společnosti Tesla vzrostly poté, co gigant investičního bankovnictví Goldman Sachs změnil status hodnocení akcií z "neutrál" na "nákup". Banka také zvýšila svůj cenový cíl pro výrobce elektrických vozidel na 780 USD - nejvyšší na Wall Street.
img

USD ztrácí po poklesu výroby v USA a komentářích Powella

02.12.2020 Americký dolar zaznamenal ztrátu v asijské seanci, po hrozivých výsledcích americké výroby a varovného komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Euro z této situace okamžitě profitovalo a pár EURUSD se tak vyšplhal až na nové 31měsíční maximum.
img

Trump přidal na černou listinu US další čínské společnosti

01.12.2020 Americký prezident Donald Trump vydal výkonné nařízení zakazující americkým společnostem investovat do seznamu čínských společností, které jsou údajně kontrolovány nebo vlastněny čínskou armádou. Patří zde přední čínský výrobce čipů, společnost SMIC s producentem ropy a zemního plynu CNOOC.
img

Zlato posiluje po sporu mezi ministrem financí a FEDem

20.11.2020 Indexy akciových trhů na "zadní noze" poté, co se objevil otevřený spor mezi Federálním rezervním systémem a ministrem financí Stevenem Mnuchinem ohledně nouzového balíčku v boji proti koronaviru: Zlato v sentimentu „risk-off".
img

Nvidia zveřejnila skvělé výsledky!

19.11.2020 Všechny oči se aktuálně zaměřují na cenu akcií společnosti Nvidia, protože společnost vykázala zisky, které překonaly očekávání analytiků a zaznamenala 57% nárůst tržeb.
img

Dohoda o Brexitu může být uzavřena již příští týden, britská libra posiluje

18.11.2020 Spojené království a Evropská unie se chystají uzavřít dohodu o budoucích vztazích již příští týden, což způsobuje růstu britské libry. Michel Barnier, již v pátek naplánoval setkání s 27 národními velvyslanci EU, aby je informoval o pokroku.
img

Drahé kovy posilují proti slabému dolaru

06.11.2020 Předseda amerického Federálního rezervního systému Jerome Powell uvedl, že nedávný nárůst případů virů se týká zejména těch, kteří se domnívají, že tempo hospodářského oživení se zmírnilo. Americký dolar se také na pozadí volební nejistoty zhroutil a byl jednou z nejslabších měn tohoto týdne.
img

Britská libra ztrácí v průběhu jednání o Brexitu

05.11.2020 Britská libra čelí propadu uprostřed prezidentských voleb v USA . Měna se oproti komoditním měnám (AUD, CAD, NZD) prudce snížila, protože jednání Spojeného království a Evropské unie o Brexitu upozorňuje před velkými neshodami po 14 dnech intenzivních rozhovorů.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Nasdaq Futures prudce stoupají z důvodu nejistých prezidentských voleb

04.11.2020 Futures akcií Nasdaq100 vyskočily za pouhou jednu hodinu o 3.5%. Poté se obchodování na několik minut pozastavilo, protože obchodníci zvážili potenciální výsledek voleb, které se blíží ke konci.
img

Mohou akcie PayPal pokračovat po téměř 100% nárůstu?

03.11.2020 Akcie společnosti PayPal zpracovávající platby jsou v centru pozornosti po obrovských ziscích a překročení tržby ve tř...
img

Credit Suisse zaznamenává pokles zisků o 38%

29.10.2020 Akcie investiční banky Credit Suisse ztrácejí poté, co společnost vykázala pokles zisků za třetí čtvrtletí o 38%, z důvodu dopadu pandemie koronaviru.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
img

Akcie HSBC posílili po oznámení zisků

27.10.2020  Výsledky HSBC přicházejí poté, co mnoho dalších evropských bank překonalo očekávání analytiků. Zatímco toto odvětví bylo ovlivněno pandemií koronaviru a nízkými úrokovými sazbami, mnoho analytiků se domnívá, že to nejhorší již skončilo.
img

Akcie společnosti Intel klesají

23.10.2020 Akcie v čipovém gigantu Intel klesly o poté, co společnost oznámila slabší než očekávané tržby ze serverových procesorů, a pokles 47% ve vládních zakázkách. Některé z klíčové body z přehledu příjmů zahrnují:
img

Akcie Tesly prudce vzrostly po zveřejnění čtvrtletních zisků

22.10.2020 Akcie Tesly, výrobce elektrických vozidel, prudce vzrostly poté, co společnost oznámila čtvrtletní výsledky, které překonaly odhady analytiků.
img

Akcie Netflix klesají z důvodu nedostatečných zisků

21.10.2020 Pro společnosti je jednou z nejdůležitějších metrik růst nových odběratelů. Netflix vykázal zpomalení tempa a zaznamenal 2.2 milionů odběratelů v porovnání s prognózou společnosti která činila 2.5 milionů. Vzhledem k pandemii koronaviru dosáhl výrazných zlepšení v prvním čtvrtletí (15.8 milionů) a také ve druhém čtvrtletí (10.1 milionů), a proto je aktuální počet zarážející.
img

RBA oznámila potenciální uvolňování v listopadu - AUD ztrácí

20.10.2020 Australská rezervní banka si připravila půdu pro své listopadové zasedání poté, co náměstek guvernéra RBA Christopher Kent uvedl, že na nějakou dobu bude zapotřebí podpůrná politika. Ve své nejnovější zprávě ze zasedání o měnové politice bylo zdůrazněno, že je banka připravena zavést další uvolňování na podporu ekonomiky.
img

RBA ponechala současné sazby, ke změně může dojít v prosinci

06.10.2020 Rezervní Banka Austrálie (RBA) ponechala úrokové sazby na 0.25%, což je současné rekordní minimum. Banka však naznačila, že v budoucnu dojde k dalšímu kvantitativnímu uvolňování, aby pomohla australské ekonomice v boji proti pandemií koronaviru.
img

Obchodníci se připravují na rozdělení UK od EU

11.09.2020 Rozhovory mezi vyjednavači Velké Británie a EU dosáhly dna po sérii šokujících událostí, které ohromily vlády a ekonomy po celém světě. Začátkem týdne vláda Spojeného království připravila právní předpisy týkající se vnitřního trhu, které jsou v přímém rozporu se závazky přijatými v dohodě o vystoupení z brexitu a v protokolu Severního Irska.
img

Americké akcie dosáhli nejvyšší úrovně od dubna 2020

10.09.2020 Americké akcie ukončily třídenní rutinu, když se kupující vraceli zpět na trh. Zatímco pohyby na evropských akciových trzích byly ztlumené, Nasdaq 100 zaznamenal svůj nejlepší den od dubna letošního roku, kdy investoři nakupovali korekci technologických gigantů, jako jsou Tesla, Apple, Amazon a další.
img

Trhy se propadly, když subjekt vakcíny onemocněl

10.09.2020 Společnost AstraZeneca - lídr v soutěži o vývoje vakcíny proti koronaviru - zastavila proces poté, co jeden z testovaných subjektů onemocněl možnou nežádoucí reakcí na experimentální vakcínu Covid-19. Zpoždění ve vývoji způsobí obavy mnoha obchodníkům a investorům.
img

Jak přistoupit ke stop lossu?

14.05.2019 Dozvíte se jaké jsou varianty stop-loss příkazů a jaké nástrahy vás při umisťování stop lossů mohou na trhu potkat
img

Rozbřesk: Yellenová potvrdila březnový růst sazeb, dolar ale není schopen dál posílit

06.03.2017 Janet Yellenová ve svém pátečním vystoupení stvrdila březnový růst sazeb v USA. Jasně řekla, že růst sazeb v březnu je “žádoucí?, pokud budou chodit dál slušná čísla. Posledním důležitým číslem budou v tomto týdnu souhrnné statistiky z amerického trhu práce za únor (payrolls). My čekáme silný výsledek - přírůstek pracovních míst přes 200 tisíc (viz náš Stopař - http://bit.ly/2k8R6Cd). Zajímavé je, že přes výrazný nárůst sázek na březnový růst amerických sazeb (šance 96 %) nezabodoval výrazněji americký dolar, kterému se stále nechce pod 1,05 EUR/USD.
img

Technická analýza - Euro má dnes převahu. Pomůžou dolaru odpolední makrodata?

25.11.2015 EURUSD: Měnový pár se pohybuje vysoko nad denním pivotem 1,0646 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI šplhá k pásmu př...
img

Technická analýza - Dolar se bude snažit zastavit své ztráty

18.05.2015 EURUSD: Dolar se snaží dostat k úrovni denního pivotu 1,1416 EURUSD, když se aktuálně pohybuje mírně nad touto hladin...
C:\fakepath\large.jpg

FXstreet.cz Price Action VIP indikátor

04.11.2014 Zkoušíte obchodovat na forexu, nicméně zatím se nedostavují uspokojivé výsledky? Začínáte s tradingem a uvítali byste nástroj, který používají profesionální full-time tradeři týmu FXstreet.cz k obchodování? Nebo byste jednoduše uvítali pomocníka, který zanalyzuje trh kompletně od A až do Z v průběhu několika málo sekund, ušetří vám tak mnoho času a upozorní na ziskové příležitosti v trhu?
img

Koruna těsně před Vánocemi sahá po 27,50

23.12.2013 Těsně před Vánocemi trhy už najely na sváteční režim. Malá aktivita ale není spojena se stagnací kurzů. Ve střední Evr...
supporty a rezistence 17062013.gif

Indikátor – supporty a rezistence

17.06.2013 Jak už název tohoto indikátoru napovídá, tento nástroj zobrazí úrovně supportů a rezistencí ve vašem grafu pro konkrétní měnový pár.
img

Obchodník měsíce: Pomalu ale jistě vzhůru

11.04.2013 Přinášíme další ze série pohledů na obchodování reálného klienta.
img

Obchodování na bázi Martingale

08.12.2011 Přibližně několik týdnů před vydáním tohoto článku se v diskuzi na FXstreet.cz nadhodila myšlenka obchodování automatických systémů na bázi systému podobnému, jako je sázení v ruletě na červenou a černou barvu. Zprvu jsem si pomyslel, že to asi bude ztráta času, ale pak jsem si řekl, že přijmu výzvu a zkusím se podívat, zda lze něco takového uskutečnit i na poli forexového trhu.
img

USDCZK - Denní aktualizace: Koruna k dolaru nejsilněší od listopadu 2009

14.04.2011 Aktualizace technických úrovní podpory a rezistence. Česká koruna neztrácí na síle, když si připis...
logo.png

Úvod do platformy MetaTrader

21.03.2011 MetaTrader (MT4) je zcela jistě jedna z nejrozšířenějších investičních on-line platforem pro obchodování na forexu. Platforma zároveň umožňuje i backtesting trading strategií na historických datech. MT4 návod.
forex-109.jpg

MQL4 - Funkce pro obchodování - část 7.

09.03.2011 V tomto díle si představíme poslední oblast jazyka MQL4 tak, abychom byli schopni napsat svoji vlastní strategii pro automatizované obchodování a tím jsou funkce pro práci s pokyny.
mytestscript_bonus_alarm.jpg

MQL4 - Předdefinované proměnné - část 5.

09.03.2011 V této kapitole se trochu ponoříme do jazyka MQL4 a představíme si základní proměnné, pomocí kterých můžeme zjišťovat informace o cenách.
img

7. MQL4 - Funkce pro obchodování

07.08.2010 V tomto díle si představíme poslední oblast jazyka MQL4 tak, abychom byli schopni napsat svoji vlastni strategii pro automatizované obchodování a tím jsou funkce pro práci s pokyny.
img

5. MQL4 - Předdefinované proměnné

03.08.2010 V této kapitole se trochu ponoříme do jazyka MQL4 a představíme si základní proměnné, pomocí kterých můžeme zjišťovat informace o cenách.
metatrader.JPG

MetaTrader: Začínáme obchodovat na nejoblíbenější investiční platformě

26.07.2010 Zejména ze strany začínajících obchodníků dostáváme na naše emailové adresy různé dotazy na ovládání tohoto softwaru. Některé dotazy plynou i z úplných základů. Pojďme si tedy nyní trochu zopakovat a shrnout problematiku především z pohledu začínajícího obchodníka s touto obchodní aplikací.
img

Hodnocení MOS

08.12.2009 Automatické / mechanické obchodní systémy.
img

14. část - Typy objednávek na forexu

15.07.2009 V tradingu existuje spousta složitých věcí a někdy složitě ořistupujeme i k tomu, co je ve skutečnosti jednoduché. Týká se to také zadávání vstupních a výstupních objednávek při obchodování měnových párů. Market, limit nebo stop? Nevíte? Neděste se, pokusíme se dnes vybrat a podrobně popsat ty nejpoužívanější tak, abyste je mohli při tradingu používat automaticky.
Obchodní příkazy

Vyznáte se v obchodních příkazech?

13.07.2009 Možná už máte připravený skvělý obchodní systém, o forexu už toho víte mnoho, ale přesto jste narazili na problém, jaký obchodní příkaz v té či oné situaci použít? Právě tomuto tématu bych se na následujících řádcích chtěl věnovat.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Price Action | Intradenní obchodování | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Peníze | Australský dolar | Expert | Akciové indexy | Akciový index | SSI | Backtesting | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | USA | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | Koruna | Evropská unie | Obchodní plán | MQL4 | Divergence | Austrálie | Česká měna | Apple | Evropské akcie | Analytik | Take-Profit | Profit-Target | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Tradestation | Spready | Eurodolar | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Aktiva | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Bank of England | Bid | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | Buy Limit | Buy Stop | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Downtrend | Drawdown | ECB | Ekonomika | Euro | FX | Fed | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | Grafy | High | IPO | Indikátor | Indikátory | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Limit order | Long | Long pozice | Low | MT4 | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Order | Oscilátor | Platforma | Pozice | Profit Target | Příkaz | RRR | RSI | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sell Limit | Sell Stop | Short | Short pozice | Slippage | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Support | Take Profit | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trailing stop loss | Trend | Ukazatel | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Admiral Markets | Indexy | Investoři | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Obchodování na páku | Credit Suisse | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Makrodata | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | USDCZK | Datum vypršení platnosti | Index | Podpora | Uzavření pozice | Ruleta | Akcie Alibaba | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Analýzy | Automatický obchodní systém | Banka | Bollinger Bands | Britské libry | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Co je to forex | CZK | České koruny | Dolar | Druhy grafů | Ekonomický kalendář | EURGBP | EURCHF | Expirace | Forexu | Frank | FX Trader | FXstreet.cz | Graf | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Inside | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Kurzu měn | Libra | Management | Manuál | Market | Markets | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Obchodní platformy | Obchodní software | Online kurz | Online obchodování | PayPal | Pips | Pivot | Pro investory | Prognóza | Psychologie obchodování | Ropy | Sázky | Seminář | Signály | Švýcarská centrální banka | Teorie pravděpodobnosti | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Volatility | VT trader | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | Buffett | Buy | Obchodní den | ROCE | ROE | Sell | StopLoss | Tržby | WebTrader | MT4 návod | Vydělávat na forexu | Komise | BUY LIMIT ORDER | Trendový indikátor | Martingale systém | Martingale | Volby | Know-how | Velcí hráči | Burze | Diskusní fórum | Expert Advisor | CNOOC | Microsoft | SaxoTrader | Washington Post | Forex asistent | Reporty | Šéfka Fedu | Bezpečné měny | Úspěch | Podnikání | Evropské banky | Dlouhé pozice | Pro tradery | Globální akciové trhy | Ekonomické indikátory | Přehled | Sázet | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Svatý grál | Sázení | Obchodování měnových párů | Algoritmus | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Miliardy dolarů | Akcie Credit Suisse | Alibaba | Propad | Citi | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Bezpečné útočiště | Zajištění | Digitální měny | Tesla | Bankéři | Poplatky | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Řízení peněz | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Softbank | Volatilita trhů | Mikro loty | Standardní loty | Aktuální cena | Očekávání | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Flash Crash | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Jak obchodovat akcie | Jerome Powell | FinTech | Podniky | Akcie společnosti | Profesionální obchodník | Odhady analytiků | Otevřené obchody | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Rozdílové smlouvy | Nasdaq100 | Slabší dolar | Varianty stop loss příkazů | Realita nečekaných pohybů | Flash Crash události | Realita flash crash pohybů | Realita flash crash | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | Snížení sazeb | Obchodní nápady | Akcie Netflixu | NASDAQ 100 | Ziskové obchody | Britský premiér | Kótování | Dění na trzích | Denní graf | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | Obchodní dohoda | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Alipay | Čistý zisk | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Technické analýzy | Risk-off | Pravděpodobnost úspěchu | Produkty obchodované s finanční pákou | Co bude | Generální ředitel | Akcie společnosti Tesla | Amazon | Philip Lowe | Miliardy | INTC | Předpovědi | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Výsledek voleb | Prohlášení | Premiér Boris Johnson | Předseda | Ředitelka | Netflix | NFLX | Washington | RBA | Dohoda o brexitu | Poradenství | Nový rekord | Ukazatele | Britské společnosti | Allianz Global Investors | Denní volatilita | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Trhy | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vstupy | Zlepšení | Úsilí | BABA | Obchody | Snowflake | COVID-19 | Michel Barnier | Pomoc ekonomice | Profitovat | Tržby společnosti | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Žádosti o podporu | PYPL | Hluboké ztráty | Hodinový graf | Růst | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Allianz | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Vláda USA | Údaje | David Frost | Investiční manažer | Čtvrtletní výsledky | Regulační orgány | Obchodování na globálních trzích | Oblasti rezistence | Vakcína | Spekulovat | Experimentální vakcína | AZN | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Akcie Intel | Michael Gove | Covid | Ant | Ocenění | Šance | Ceny | Technologické společnosti | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | IPO Ant Group | Ant Group | SMIC | Odborníci | TSLA | Nvidia | Akcie HSBC | Rozdělení akcií | Jitan Solanki | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Nasdaq Futures | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Zastánci brexitu
Zastavení ekonomické aktivity
Zastavení pádu eura
Zastavení růstu
Zastavení šíření viru
Zastavení těžby kryptoměn
Zastavení vakcíny
Zastavení vakcíny AstraZeneca
Zastavení výroby
Zastavení výroby automobilky

Následující klíčová slova

Zastropování výše nájemného
Zástupci komoditních měn
Zatajování obchodování
Zátěžové testy
Zátěžové testy bank
Zátěžové testy bank v EU
Zátěžové testy velkých komerčních bank
Zátěžový test
Zatížení serverů
Zatížení serverů brokerů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets
Potvrďte prosím... Zavřít