Neděle 20. červen 2021 05:44
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank

Klíčová slova - Starteepo

C:\fakepath\akcie4.jpg

České akcie zatím nesmazaly ztráty z doby pandemické paniky

12.02.2021 Akcie na pražské burze ještě zatím neumazaly ztráty způsobené pandemií. Pražskému indexu PX chybí ještě čtyři procenta na hodnoty před 20. únorem, kdy na trhy přišla panika. Český akciový index dosáhl svého dna loni 18. března při poklesu o 37 procent na 690 bodů. Současné hodnoty kolem 1058 bodů přestavují nárůst o 53 procent. ČTK to řekl analytik Starteepo Dušan Jilčík
C:\fakepath\z.jpg

Zlato a další drahé kovy zdražily letos o desítky procent

29.12.2020 Investice do zlata a dalších drahých kovů se za celý rok vyplatily, cena zlata stoupla o čtvrtinu, stříbra téměř o polovinu. Naopak ropa zlevnila skoro o čtvrtinu. Ceny komodit letos podle analytiků procházely prudkými výkyvy, hlavní příčinou byla pandemie koronaviru. Ještě do letošního března trhaly některé z nich rekordy, po březnových lockdownech se ale ceny propadly. Nakonec většina z nich zdražila. Vyplývá to z komentářů analytiků oslovených ČTK.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Síť restaurací Coloseum chystá vstup na pražskou burzu

16.11.2020 Skupina Coloseum, která provozuje síť italských restaurací pod stejným názvem, chystá vstup na pražskou burzu. Na trhu Start hodlá nabídnout až 30 procent akcií. Vstoupit chce skupina na jaře příštího roku. ČTK to řekl František Bostl ze společnosti Starteepo, která společně s advokátní kanceláří PRK transakci zastřešuje.
C:\fakepath\Biden.jpg

Analytici: Akciové trhy i dolar zareagují na předání moci v USA

08.11.2020 Akciové trhy i americký dolar budou nyní reagovat na dění kolem předání moci v USA, které nebude v rukavičkách. Shodli se na tom čeští analytici, které oslovila ČTK po zprávě amerických médií o tom, že kandidát Demokratické strany Joe Biden byl zvolen prezidentem Spojených států. V ekonomice očekávají uklidnění mezinárodních obchodních vztahů, ale také vyšší daně a další tisk peněz vedoucí k vyšší inflaci. Prezident Donald Trump zprávu o Bidenově vítězství dále odmítá.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analytici: Koruně i českým akciím pomůže spíše výhra Bidena

02.11.2020 Ke zpevnění české měny a posílení tuzemských akcií by v nadcházejících amerických prezidentských volbách přispělo spíše vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Důvodem je podle nich Bidenův umírněnější postoj v mezinárodních obchodních vztazích a plánované vyšší zdanění amerických firem.
img

Akcie Pilulky první obchodní den stouply o 18 procent na 500 Kč

26.10.2020 Akcie společnosti Pilulka Lékárny, která se dnes začala obchodovat na trhu Start pražské burzy, zaznamenala rekordní objem obchodů i růst kurzu. Obchodování bylo zahájeno za upisovací cenu 424 Kč a ukončilo jej na ceně 500 Kč. Nárůst kurzu byl tedy o 17,92 procenta. Objem obchodů činil 29,64 milionu Kč, informovala ČTK pražská burza.
C:\fakepath\FX3.jpg

Analytici: Propad technologických akcií je návratem k normálu

11.09.2020 Propad světových technologických akcií, které od počátku září klesly nejvíce od letošního března, je návratem k normálním cenám po období nevázaného optimismu a nákupů. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Společnosti Amazon, Alphabet, Facebook a Microsoft propadly v týdnu o desetinu hodnoty, firma Apple o 16 procent a společnost Tesla dokonce o zhruba čtvrtinu.
C:\fakepath\emaqn-26082020-lv.gif

Investoři podali objednávky na 83 procent akcií emise eMan

26.08.2020 O akcie softwarové společnosti eMan je na trhu Start pražské burzy zájem. Investoři podali od 17. srpna objednávky na 83 procent akcií z celé emise. Firma, která hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií, o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Softwarová fima eMan nabízí akcie na trhu pražské burzy Start

17.08.2020 Softwarová společnost eMan získala povolení České národní banky ke vstupu na trh Start pražské burzy. Firma hodlá nabídnout až 47procentní podíl, tj. až 914.000 akcií. ČTK o tom dnes informoval spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Jiří Horyna.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Dohoda EU je podle analytiků dobrou zprávou pro ekonomiku ČR

21.07.2020 Schválení dohody o fondu obnovy a víceletém rozpočtu EU jsou pro českou ekonomiku podle oslovených analytiků dobrou zprávou. I když peníze již neovlivní vývoj české ekonomiky letos, jde i tak podle ekonomů o významnou pomoc o velikosti zhruba 11 procent českého hrubého domácího produktu (HDP). To je podle některých analytiků více než reálná pomoc, kterou ekonomice zasažené koronavirem poskytuje česká vláda. Zároveň ekonomové upozornili, že ČR zůstane díky dohodě nadále čistým příjemcem peněz z EU. A fakt, že si EU peníze půjčí, může vést k efektivnějšímu přerozdělování a hospodaření s unijními penězi.
C:\fakepath\money.jpg

Analytici: Dřívější zveřejňování makrodat může znejistit trhy

05.06.2020 Dřívější zveřejňování ekonomických dat ze strany ministerstev mohou znejistit finanční trhy, pro něž jsou tyto údaje zásadní. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Tato praxe se podle nich v poslední době objevuje častěji. Naposled prozradila výsledky květnové nezaměstnanosti ve čtvrtek ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), ačkoliv tyto údaje měl podle plánu zveřejnit Úřad práce ČR až v pátek dopoledne. Vyjádření ministerstva ČTK zjišťuje.
img

Na burze se objeví akcie České zbrojovky, obchodovat se nebudou

29.05.2020 Na akciovém trhu pražské burzy se objeví od pondělí akcie České zbrojovky, ale obchodovat se s nimi zatím nebude. Mluvčí BCPP Jiří Kovařík ČTK řekl, že se zatím neuskutečnila veřejná nabídka akcií společnosti, protože se čeká na zlepšení situace na akciových trzích. Firma ale podle něj bude reportovat své výsledky jako obchodované společnosti. Jde o takzvaný technický listing akcie, dodal.
img

Nový investiční fond Czegg Ventures chce rozdělit miliardu mezi 30 rodinných firem

29.05.2020 Skupina Starteepo investora Františka Bostla spouští 1. června investiční fond s názvem Czegg Ventures, který bude zaměřený na české malé a střední podniky rodinného typu, a bude investovat do jejich akcií a dluhopisů. Pro své investice bude využívat stávající tržní platformy pražské burzy jako akciový trh Start nebo dluhopisový Free Market. Fond cílí na roční výnos 7 až 8 %.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Obchody na pražské burze byly v 1. čtvrtletí nejvyšší za pět let

18.05.2020 Objem obchodů na pražské burze v prvním čtvrtletí 2020 vzrostl o 36,4 procenta na 40,6 miliardy Kč, což bylo nejvíce za posledních pět let. ČTK o tom dnes informovala Burza cenných papírů Praha. Na burzách byla během prvního kvartálu podle analytiků rekordní rozkolísanost kurzů, což logicky přináší i vyšší objemy transakcí.
C:\fakepath\px-30042020-lv.jpg

České akcie ztratily v době pandemie od března desetinu hodnoty

30.04.2020 České akcie v době pandemie od počátku března do dneška ztratily podle indexu PX deset procent hodnoty. ČTK to řekl analytik společnosti Starteepo Dušan Jilčík. Hluboké propady na zahraničních burzách se zastavily 23. března, kdy americká centrální banka Fed oznámila masivní finanční injekce na podporu ekonomiky.
C:\\fakepath\\cnb.jpg

ČNB dnes podle ekonomů vyslala jasný signál na podporu ekonomiky

16.03.2020 Dnešní snížení úrokových sazeb centrální bankou hodnotí ekonomové hlavně jako signál trhům, že je ČNB připravena v případě potřeby zasáhnout a pomoci ekonomice. Navíc podle nich nejde ve světle vývoje na globálních trzích o překvapivý krok. Další snížení sazeb by podle nich negativně ovlivnilo vývoj kurzu koruny, zároveň však tento krok nevylučují. Nyní by měl podle ekonomů podpořit ekonomiku stát svou rozpočtovou politikou.
C:\fakepath\trader graf.jpg

Akcie mohou dál klesat, na trhu je panika

09.03.2020 Světové a české akcie mohou dál klesat, investoři prudce reagují na další překvapivé zprávy o šíření koronaviru a cenovou válku na trhu s ropou. Shodli se na tom dnes analytici oslovení ČTK. Paniku finančních trhů podle nich přiživují i zprávy o vyhlášených karanténách a omezení ekonomické produkce, cestovního ruchu, dopravy nebo zásobování průmyslových firem.
C:\fakepath\vir-26022020-lv.jpg

Expert: Koronavirus může snížit české HDP jako při měnové krizi

26.02.2020 Koronavirus, který postupně zasahuje další státy Evropy, může způsobit pokles české ekonomiky podobný situaci při propuknutí měnové krize v eurozóně v letech 2012 a 2013. ČTK to dnes řekl ekonom a výkonný ředitel finanční skupiny Starteepo František Bostl. Česko je nejvíce ekonomicky závislé na Německu, Francii, Itálii a Británii. Ochromení některé z těchto ekonomik by tak mělo rozsáhlé ekonomické následky nejen pro celou Evropu, ale logicky i na ČR jako její nedílnou součást, uvedl.
C:\fakepath\ceska-koruna.jpg

Historický vývoj české koruny

01.09.2019 Ceny zboží a služeb se v ČR od vzniku země v roce 1993 téměř ztrojnásobily, zatímco kurz české koruny posílil za tu dobu zhruba o čtvrtinu. Vyplývá to z analýzy Raiffeisenbank.
C:\fakepath\905283962.jpg.0.jpg

Analytici: Bitcoin v příštích měsících výrazně neporoste

03.04.2019 Kurz kybernetické měny bitcoin nebude v příštích týdnech a měsících výrazně růst. Jeho vývoj je nahodilý a velice kolísavý, což nahrává spekulantům, shodli se dnes analytici oslovení ČTK. Hodnota bitcoinu se v úterý na krátkou dobu zvýšila o pětinu a poprvé od poloviny loňského listopadu překonala hranici 5000 dolarů (115.000 Kč). Dnes cena bitcoinu vzrostla o pět procent na 5028 dolarů.
C:\fakepath\brexit2.jpg

Na finančních trzích je po hlasování o brexitu klid

16.01.2019 Obchodování na světových finančních trzích po úterním hlasování o brexitu je dnes klidné. Důvodem je podle analytiků fakt, že nepřijetí dohody o brexitu v britském parlamentu bylo očekávané a politici zatím nepřišli s žádným novým plánem, které by trhy vyhodnotily jedním či druhým směrem. Vyčkává se a obchoduje se výhradně podle firemních zpráv, řekl ČTK analytik společnosti Starteepo Dušan Jilčík.
C:\fakepath\btcusd-31122018.png

Cena bitcoinu letos klesla o 75 procent

31.12.2018 Vývoj ceny bitcoinu v letošním roce se dá podle analytiků oslovených ČTK nazvat splasknutím bubliny. Cena kryptoměny propadla o 75 procent. Kybernetická měna bitcoin slaví deset let vzniku.
C:\fakepath\brexit2.jpg

Brexit je hlavním hybatelem akciových trhů

16.12.2018 Vystoupení Velké Británie z EU je v současné době společně s obchodní válkou mezi USA a Čínou základním hybatelem dění na akciových trzích. Nejvíce negativně brexit ovlivnil akcie britských a irských firem, ze sektorů bankovnictví a maloobchod. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Do odloženého lednového hlasování o brexitu čekají značnou rozkolísanost finančních trhů.
img

Na pražskou burzu míří společnost Primoco UAV a Prabos

13.04.2018 Trojice společností se svými poradci navštěvuje potenciální investory a obchodníky a chystá své prezentace. V druhé vlně v červnu se připojí i společnost Hub Ventures, která nabídne své akcie. Trojice společností se chystá na nový akciový trh pražské burzy, který je zaměřený zejména na malé firmy. O úpis akcií v prvním kole projektu Start se tedy chystá výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV a výrobce pracovní a profesní obuvi Prabos. Třetí společnost zůstává zatím skryta před zraky investorů.
Související klíčová slova: Partneři | Psychologie | Bitcoin | Intervence | Intervence ČNB | Brexit | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciový index | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Koruna | HDP | Francie | Pražská burza | Česká měna | Apple | Analytik | Ceny ropy | Česká koruna | Americké akcie | Private equity | Dividendy | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | Swiss Life | Objemy obchodů | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Burza | Burza cenných papírů | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Dividenda | Ekonomika | Emise | Euro | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | IPO | Index DAX | Index PX | Investice | Investiční fond | Investor | Kapitálový trh | Korekce | Kurz | MT4 | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | Nabídka | Poplatek | Pozice | Rally | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Swiss | Trading | Výkonnost | Výnos | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Spekulanti | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Byznys | Drahé kovy | Zisk | Britská měna | Ceny komodit | Kurz koruny | Panika | Stres | Výsledky | Investiční příležitost | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Obchodovat | Akcie ČEZ | Stoxx 600 | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Český statistický úřad | Facebook | BTC | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Penzijní fondy | Ceny akcií | Praxe | Raiffeisenbank | Index | Podpora | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | BH Securities | Britské libry | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena ropy dnes | Cena stříbra | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Dolar | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Fondy | Graf | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Irsko | Komodita | Kurz libry | Kurz zlata | Market | Měna Bitcoin | Oslabení koruny | Paládium | Patria Finance | Pro investory | Reuters | Ropy | Růst HDP | Stoxx | Trh | Twitter | Volkswagen | Výprodej | Vývoj kurzu | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | ING | Andrej Babiš | CEE | Měď | MIC | Obchodní den | Prospekt | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Investiční analytik | Komise | Volby | 1 milion | Burze | Microsoft | Generali Investments CEE | David Marek | Petr Koblic | Pokles úrokových sazeb | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Hospodářské výsledky | Chytrý Honza | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Podnikatelé | Klid | Kč/EUR | Volby v USA | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Akcie energetických společností | Britské akcie | České firmy | Ekonomické dopady | Panické výprodeje | Britské banky | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Britský akciový index FTSE 100 | TradingView | S&P | Akcie na pražské burze | Ztráty | Posílení koruny | Finanční injekce | Erste | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Stagnace | Objemy obchodů na akciovém trhu | Obchody na pražské burze | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Ripple | Litecoin | Ethereum | Tesla | Propad akcií | Dnešní aukce | Dobré výsledky | Bankovní domy | Krize | Investiční stratég | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | TTIP | Česká vláda | Měnové krize | Alphabet | ČTK | Hlavní ekonom | Očekávání | Venture Capital | Aleš Sosnovský | Purple Trading | Generali Investments | Akcie českých bank | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bitcoinový fond | Obchodování s dolarem | Virtuální mince | Palladium | BTC/USD | XRP | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | CEE Stock Exchange Group (CEESEG) | CEESEG | Fincentrum | Štěpán Hájek | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Burzovní trh | Burzovní trh START | Bitcoiny | Analytik Raiffeisenbank | Capitalinked.com | Podniky | Evropské akciové trhy | Akcie společnosti | Portu | Pokles ceny | Výplata dividend | Ekonomické krize | Trh Start | Czech Fund | Pražský index PX | Vývoj ceny bitcoinu | Vývoj české koruny | Roční výnos | Burzy po celém světě | Akciový trh v Británii | Prezident Trump | Evropská komise | Německé akcie | Jednotná měna | Česká firma | Alternativa oficiálních měn | Zkušenost s investováním | První zkušenost s investováním | Ceny kryptoměn | Vývoj kurzu koruny | Obchodování na světových finančních trzích | Irské akcie | Makroekonomické statistiky | Český akciový index | Nárůst bitcoinu | Analytik Czech Fund | Kurz kybernetické měny | Statistický úřad | České HDP | Pokles kurzu | Nabídka akcií | Snížení sazeb | Nový akciový trh | Digitální daň | Pokles cen | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Kurz české koruny | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Tisk peněz | Úpis akcií | Cena akcie | Investice do fondu | Hospodářské krize | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Analytik portálu | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | Objem | František Táborský | Obchod | Konkurenceschopnost | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Radomír Jáč | Index DOW | Ekonomický vývoj | Erste Group | Avast | Generální ředitel | Amazon | Miliardy | Český akciový trh | České hospodářství | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Konkurenti | Radim Krejčí | Primoco UAV | Na burze | Firma Apple | Další rozvoj | Rozvoj | Nejistoty | Státy EU | Farmaceutická společnost | Airbus | Zahájení obchodování | Škoda Auto | Úroky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | ČNB dnes | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | Miliardy korun | Demokratické strany | Investiční platformy | Pozitivní zpráva | Objem obchodů na pražské burze | Největší burzovní skupiny | Hospodaření | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Analytik Raiffeisen | Martin Zezula | Nízké ceny ropy | Američané | Netflix | Inovace | O2 | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Vyšší inflace | Trump | Prezident | Koronavirus | Hodnota Tesly | Obchodní vztahy | Koronavir | Trhy | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | České měny | Meziroční růst | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland | IHNED | IHNED.cz | Boeing | Antivirové společnosti | Zlepšení | Obchody | Dopady koronaviru | Běžní investoři | 4fin | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Dopad koronaviru | Propuknutí měnové krize | Měnové krize v eurozóně | Krize v eurozóně | Střední podniky | Patrie | Vývoj | Výkyvy | Cenová válka | Rozpočtový balíček | Restrikce | Poradci | Nouzový stav | Fiskální politiky | Signál na podporu ekonomiky | Vratislav Jůza | Moore Czech Republic | Zisk společnosti | Hlavní ekonom ING | Burzy cenných papírů | Pandemie COVID-19 | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | Škoda | Komerční banky | Demokraté | Hotovost | Úřad práce | Další růst | Růst | Signál | E-commerce | Ekonomiky | Práce | Údaje | Statistiky | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny | Premiér Andrej Babiš | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | V-obrat | Koncern Volkswagen | Dovoz | O2 CR | Moderna | Společnost Moderna | Marek Brávník | Lesy ČR | Spoluzakladatel | JDE | Unie | ČR | Nový investiční fond | Czegg Ventures | Fond Czegg Ventures | Skupina Starteepo | Fundraising | Jaroslav Palát | Prabos plus | František Bostl | Akcie České zbrojovky | Jiří Kovařík | Mluvčí BCPP | BCPP Jiří Kovařík | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | EHC CZUB | Záchranný balík | Zbrojovka | Obchodovaný objem | Zveřejňování makrodat | Výplata | Covid | Technologické firmy | Vyšší daně | Analytik Purple Trading | Fond obnovy | Výrazný propad | E.ON | Ocenění | Ceny | Praha | Lídři Evropské unie | eMan | Fima eMan | Softwarová fima | Jiří Horyna | eMan Solutions LLC | eMan Solutions | Akcie softwarové společnosti | Společnost eMan | Zdanění | Pilulka.cz | Biden | Softwarová společnost | Delivery Hero | Pilulka Lékárny | Bidenova politika | Akcie Pilulky | První obchodní den | Akcie společnosti Pilulka | Akcie společnosti Pilulka Lékárny | Bidenovo vítězství | Moneta | Vítězství Bidena | Výhra Bidena | Klesající dolar | Síť restaurací | Coloseum | Síť restaurací Coloseum | Coloseum Holding | Skupina Coloseum | Jan Mužátko | Akcie bankovních domů | Home office | Zoom Video | Vypuknutí pandemie | Primoco | Výrobce dronů Primoco
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Starbucks
Starbucks (SBUX.US)
STAR Market
Starověké zlato
Star Project
Star project IEO
Star Project Lightning
Starší byty
Starší byty v ČR
Start Days

Následující klíčová slova

Starteepo Dušan Jilčík
Startup
Start-up eToro
Startupová platforma
Startup Report
Start-up Robinhood
Startup WeWork
Start-upy
StartupYard
Starwood Hotels & Resorts
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít