Sobota 20. srpen 2022 04:26
reklama
Instaforex webinar zari 2022
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy

Klíčová slova - ATVI

img

Ekonomický kalendář: Výrobní ISM, konečné PMI za červenec

01.08.2022 Evropské futures trhy poukazují na nižší otevření dnešní seance na starém kontinentu. Zatímco asijské akcie se dnes obchodovaly většinou výše, evropské a americké indexové futures klesaly. Navzdory oslabení amerického dolaru se komoditám nepodařilo zachytit nabídku s drahými kovy a ropa dnes klesla. Na trhu s kryptoměnami lze také zaznamenat horší nálady.
img

Ekonomický kalendár: nemecký index Ifo, výsledky Coca-Coly

25.04.2022 Futures trhy dnes poukazujú na nižšie otvorenie európskej seansy. Zhoršujúca sa pandemická situácia v Číne vytvára tlak na rizikové aktíva. Ázijské indexy, ako aj ropa a priemyselné kovy dnes klesli a pred európskou seansou je možné vidieť negatívny sentiment. Víťazstvo Emmanuela Macrona vo francúzskych prezidentských voľbách síce posilnilo euro, no zatiaľ len málo podporilo indexy zo starého kontinentu. Ekonomický kalendár pre dnešný deň je pomerne prázdny, pričom zverejnený bude nemecký index IFO za apríl. V priebehu týždňa má byť zverejnené HDP za 1. štvrťrok zo Spojených štátov a Nemecka. Dnes budú zverejňovať výsledky Coca-Cola a Activision Blizzard.
img

Ekonomický kalendár: Centrálne banky v centre pozornosti

03.02.2022 Európske akciové indexy začali dnešnú seansu vyššie. Na dnešné európske ráno je naplánovaných množstvo dôležitých zverejnení. V centre pozornosti budú januárové PMI služieb pre Taliansko a Španielsko, PMI pre Francúzsko, Nemecko a eurozónu. Popoludní oznámia BoE a ECB rozhodnutia o sadzbách. Očakáva sa, že Bank of England opäť zvýši úrokové sadzby a bude signalizovať ďalšie uvoľňovanie pandemických stimulov. V prípade ECB sa neočakávajú žiadne zásadné pohyby, trhy však budú hľadať akýkoľvek posun v postoji centrálnej banky k inflácii a úrokovým sadzbám. Pokiaľ ide o americký trh, PMI služieb ISM a týždenné žiadosti o podporu môžu tiež vyvolať určitú volatilitu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 24.1.2022

24.01.2022 Klíčovou událostí týdne je zasedání americké centrální banky, které se uskuteční ve středu. Tento týden monetárně politické rozhodnutí nepadne, nicméně centrální bankéři zřejmě nastíní své následující kroky. Trh aktuálně zaceňuje čtyři hiky v letošním roce. V červenci pravděpodobně Fed zahájí proces redukce své bilance. Současné výprodeje na burzách prozatím nepředstavují důvod k tomu, aby Fed svůj příklon k jestřábí politice zpomalil.
img

Víťazi a porazení z akvizície Activision

20.01.2022 Začiatok roku 2022 sa vyznačuje zvýšenou aktivitou v oblasti fúzií a akvizícií v hernom sektore. Take-Two Interactive oznámila akvizíciu Zynga minulý týždeň a teraz Microsoft oznámil svoje plány na akvizíciu Activision-Blizzard v najväčšej hernej M&A dohode v histórii! Správy spustili veľké pohyby cien akcií v celom odvetví, keďže očakávania pre ďalšie fúzie a akvizície v oblasti hier rástli. Poďme sa pozrieť na potenciálnych víťazov a porazených z akvizície Activision.
img

Akcie Sony klesajú, keďže investori očakávajú zvýšenú konkurenciu zo strany Microsoftu

19.01.2022 Akcie Sony (SONY.US) v stredu klesli o ďalšie 4,0 %, čím sa predĺžil prehĺbil včerajší 7,0 % výpredaj, ktorý nasledoval po správe o dohode Microsoftu (MSFT.US) o kúpe výrobcu videohier Activision Blizzard (ATVI.US) za 68,7 miliardy dolárov. Investori Sony sa obávajú, že zintenzívnenie konkurencie by mohlo brzdiť budúce zárobky japonského konglomerátu v hernom biznise. Podľa agentúry Bloomberg, nedávny pokles akcií zmazal z trhovej hodnoty Sony približne 20 miliárd dolárov.
img

Akcie Activision (ATVI.US) vyskočily až o 37 % po zprávách o akvizici ze strany Microsoftu

18.01.2022 Akcie Activision (ATVI.US) vyskočily až o 37 % v premarketu v reakci na zprávu Wall Street Journal, dle které Microsoft koupí videoherní gigant za $68,7 mld. Activision je tvůrcem mnoha ikonických herních titulů jako Call of Duty, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Společnost čelila v nedávné době kritice, že neřešila prohřešky se sexuálním podtextem. Její akcie pak v reakci na tyto zprávy klesaly až o 14 % a CEO Bobby Kotick byl vyzván k rezignaci (což nakonec neučinil). Nyní se však média plně soustředí na spojení firem. Pro Microsoft by se jednalo o největší akvizici v historii a společnost oznámila, že by Activision měl vést nadále současný CEO Kotick. Akcionáři Microsoft nadšení z akvizice nesdílí, protože akcie společnosti Microsoft klesají v premarketu až o 2 %.
img

Rozbřesk: O inflaci, COVIDu a centrálních bankách v roce 2021 a 2022. Koruna končí rok v býčí náladě

31.12.2021 Silvestr a Nový rok svádí k různým anketám, které buď bilancují anebo se pokoušejí o lacinou prognostiku. Jedním z takových zamyšlení by mohlo být: jaké bylo (v roce 2021) a možná bude (v roce 2022) hlavní makroekonomické téma na globální úrovní? Kandidát pro vítězství v takové anketě by se přitom rýsoval celkem zřetelně a měl jméno: inflace. Přesněji řečeno - inflace v době pokračující epidemie.
img

Čína přítelem investora

31.12.2021 Čtvrteční obchodní seance se držela v zaběhlém režimu z minulých dní. Index SPX 500 se i včera pohyboval téměř celý den kolem zelené nuly, nicméně směr závěru byl opačný. Sektory, které se při včerejším obchodním dni pohybovaly v zeleném teritoriu, byly komunikace (ATVI +0,49 %, T +0,57 %) a health sektor (PFE +1,42 %, MRNA +1,50 %).
img

Ekonomický kalendář: PMI revize a výsledky Pfizeru

02.11.2021 Evropské akciové trhy otevřely s mírnou ztrátou po negativní asijské seanci. V červených číslech se krátce po otevření ocitla také většina evropských indexů. Mezi nejvíce ztrátové měny dnes patří AUD. RBA na dnešním zasedání odstranila cílování výnosu z desetiletého dluhopisu s expirací v roce 2024 na 0,1 %. Drahé kovy se obchodují smíšeně, naopak průmyslové kovy a energetické suroviny rostou.
img

Ekonomický kalendář: Reportovat bude Nikola, Alibaba a spousta dalších

03.08.2021 Akciové trhy v Evropě otevřely spíše do pozitivního teritoria. Jednou z mála výjimek je však německý DAX. Asie předvedla negativní seanci. Co se týká makrodat, tak toho dnes moc zajímavého před sebou nemáme. V 16. hodin budou zveřejněny tovární objednávky z USA a ve 22:40 se dočkáme pravidelných týdenních zásob ropy a ropných produktů v USA soukromé společnosti API. Kromě toho však dnes reportuje spousta zajímavých společností jako Activision Blizzard, Alibaba, Lyft, Discovery nebo Nikola.
img

Ekonomický kalendár: Továrenské objednávky z USA, hospodárske výsledky spoločnosti Pfizer

04.05.2021 Futures na európske indexy poukazujú na ploché otvorenie dnešného obchodovania. Ázijská seanca bola dosť tlmená, pretože obchodníci z Japonska a Číny boli na dovolenkách a nedošlo k žiadnym veľkým pohybm. Ekonomický kalendár je dnes pomerne prázdny. Madzi najdôležitejšie makro dňa patria továrenské objednávky z USA, ktoré len zriedka vyvolávajú výraznejšie pohyby na trhoch.
img

Akcie Activision Blizzard vyskočily po výsledcích o 10 %

05.02.2021 Akcie společnosti Activision (ATVI.US) vzrostly o téměř 10 % poté, co tento vývojář počítačových her reportoval kvartální zisk na úrovni $1,21 na akcii. Očekávání analytiků byla nastavena na $1,18 na akcii. Tržby ve výši $3,05 mld. také překonaly odhad na úrovni $2,78 mld. Společnost poskytla optimistický výhled prodejů na rok 2021 díky novému pokračování "Call of Duty", které mělo v posledním čtvrtletí 128 mil. aktivních uživatelů. Celkově se Activision Blizzard těší podpoře přibližně 300 mil. aktivních uživatelů měsíčně, kteří hrají hry jako "World of Warcraft'' a “Candy Crush”. Toto číslo výrazně převyšuje statistiky uživatelů služeb Netflixu a Disney+, které mají v pořadí 200 mil. a 86,8 mil. uživatelů."Máme za sebou nejlepší rok v naší 30leté historii," řekl CEO Activision Blizzard Bobby Kotick.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí BoE a pokračování výsledkové sezóny

04.02.2021 Evropské akciové trhy otevřely do černých čísel, přestože asijská seance nebyla nijak hvězdná. Rozhodnutí Bank of England o sazbách je hlavní událostí dnešního makrokalendáře. Změna sazeb se nečeká, ale mohli bychom se dočkat nových informací okolo negativních úrokových sazeb. Odpoledne bude na programu zveřejnění pravidelných statistik žádostí o podporu z USA. Výsledková sezóna dnes pokračuje společnostmi jako Ford Motor, Gilead Sciences nebo Merck & Co.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na americké HDP a hospodářské výsledky technologických firem

29.10.2020 Evropské akciové trhy otevřely po včerejším výprodeji většinou do pozitivního teritoria. Ale výrazný pokles předvádí pražský PX index a také některé další "periferní" indexy. Je však nutné zůstat ostražitý. Situace na trzích je stále napjatá. A včerejší výprodej také začal až po otevření standardní seance po 9. hodině. Dnes máme navíc na programu spoustu důležitých událostí. Obchodníci se soustřední na výsledky amerického HDP za Q3 a hospodářské výsledky velkých technologických firem (Amazon, Alphabet, Apple and Facebook). V neposlední řadě se dočkáme také rozhodnutí o sazbách ECB. Nečekáme žádné změny v nastavení sazeb, ale banka může začít připravovat trhy na další stimul kvůli zhoršující se pandemické situaci v Evropě.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Long signál na akcie Activision Blizzard (ATVI)

21.10.2020 Activision Blizzard je americká společnost, která se zaměřuje na vývoj akčních, dobrodružných, sportovních, RPG a strategických videoher. Portfolio Activision Blizzard zahrnuje velmi úspěšné tituly, jakými jsou například Call of Duty, Skylanders, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Akcie byly během koronavirové krize velmi žádané. Silný uptrend se nyní dostal do zasloužené fáze korekce.
img

Ekonomický kalendář: Důležitou roli by mohla dnes hrát geopolitika a výsledková sezóna

04.08.2020 Evropské futures se obchodují mírně nad včerejším závěrem indexů. Mluvčí Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi řekla, že nečeká dosažení dohody o novém fiskálním stimulu v tomto týdnu, ale trhy nebraly na vyjádření zřetel. Čína slíbila protiúder, pokud budou USA pokračovat v jejich plánu "ničení a braní". Dění okolo TikToku a geopolitika by dnes mohly hrát důležitější roli v dnešních zprávách.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Ekonomický kalendář: Pod drobnohledem budou data ISM a rozhodnutí německého soudu o programu ECB

05.05.2020 Nálada na trhu se oproti včerejšku podstatně zlepšila. Akciové indexy se vzpamatovávají. Hodinu po otevření přidával německý DAX necelé procento a blížil se úrovni 10 700 bodů. Dnes dopoledne nás čeká zajímavá událost. Německý soud by měl rozhodnout o legálnosti programu ECB. Můžeme čekat dopad na společnou evropskou měnu. V průběhu americké seance bude obchodníky nejvíce zajímat dubnový výsledek ISM z nevýrobního sektoru.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

5 nej Tech akcií v roce 2017: 4. místo Activision Blizzard

03.01.2018 Activision Blizzard se letos dařilo díky řadě nadhodnotných zisků a pokračujícím úspěchem jeho top game franchise, což zahrnuje “Call of Duty,” “World of Warcraft” a “Overwatch.” Producent video her těží z nárůstu v social gamingu a stahování digitálních her – trendů, u kterých mnozí analytici očekávají pokračování v roce 2018 a dál.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Offshore | Bitcoin | Čína | Video | Akciové indexy | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | New York | Výsledková sezóna | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Sazby | ADR | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Futures | Fúze | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Long | Low | MIFID | MMF | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Peněžní zásoba | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Spread | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | YTD | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | AUD | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Výsledky | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Regulace | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Akcie Facebook | Akcie Netflix | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | Do čeho investovat | Ekonomický kalendář | Eura | Exchange | Fiskální rok | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | EBay | Jiří Rusnok | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SPX | Shares | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | ZEW | ING | Indie | PX index | Redukce | ROCE | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Futures trhy | Burze | Dividendové akcie | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | TD Ameritrade | Barrick Gold | Reporty | Thomson Reuters | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Evropské trhy | Firmy | Xetra | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Kryptoměny | Eurex | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý DAX | Nálada na trhu | Historická maxima | Index SPX | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | General Electric | Krize | Firemní výsledky | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Česká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Finanční domy | Alphabet | Pokles ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Palladium | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Estee Lauder | Tržní kapitalizace kryptoměn | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | FinTech | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | OPEC+ | Evropské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitika | RDSA | Royal Dutch Shell | Pražský PX | Dodávky ropy | Signál na akcie | Růst zisků | Politika Fedu | Náklady na úvěry | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Oslabení amerického dolaru | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Palladiové akcie | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | PINS | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Pokles kurzu | Boris Johnson | NVDA | iFX | Wealth Management | Prezidentka ECB | Volný čas | Akcie a ETF | XTB Research | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Globální recese | Finanční situace | UCITS | TeamViewer | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Očekávané Earnings | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Digitalizace | Obchodní model | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Data z USA | MSFT | Obchod | UCITS ETF | Alibaba Group | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | PEGI | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Domácí měny | INTC | Walt Disney | Disney+ | 5G | SMA | Statistika | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Celebrity | Německý ZEW index | Britové | Člen bankovní rady | Total | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Ohlédnutí | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Americký index | Wirecard | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Dlouhodobí investoři | Objem objednávek | CFA | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Ministr energetiky | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Rekordní maximum | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | SAP | Zamyšlení | Akcie Morgan Stanley | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | FIAT | Dovednosti | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Posilování domácí měny | Warner Music | Warner Music Group | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | PHIA | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Tovární objednávky v USA | Guru | Současná cena | Změna sazeb | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Profitovat | Tencent | Americká seance | Pokles HDP | Asijská seance | Stimul | Inflace v EU | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Pandemie COVID-19 | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Kalifornie | Kongres | Domácnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Spotřebitelská nálada | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý index IFO | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Německé CPI | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Růst nezaměstnanosti | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | Velké americké banky | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Znovuotevřít ekonomiku | Nárůst nezaměstnanosti | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Debata | PMI ve službách | Air France | Ropa zadarmo | Amundi | Data z trhu práce | ADBE | 3M | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Gilead | Dovoz | Deflační tlaky | Politika centrální banky | Průmyslové kovy | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | JD.com | CL | Eli Lilly | LLY.US | LLY | AZN | AMZN.US | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Mondelez | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Výrobní PMI | Square | Big data | Akcie big data | Nikola | Nikola Corporation | Canopy Growth | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Technologické firmy | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Ziskové marže | ASM International | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Sony | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Peugeot | Ceny | Verizon Communications | Společnost XTB | Důvěra | Velké technologické firmy | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Big Tech | Qualcomm | Akcie NIO | Ropa dnes | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Žádosti o podporu v USA | Marathon Petroleum | Marathon | Vinci | Lockdown | Měnový fond | Ford (F.US) | F.US | Walgreens | Akcie Sony | Nařízení | Dobrý byznys | Intel | ALV | XOM | CVX | PFE | CSCO | Zveřejnění výsledků | BIIB | BIIB.US | Zynga | Electronic Arts | T-Mobile US | Společnost Pfizer | PFE.US | PDD | MRNA | Akcie spoločnosti | Nio | Lyft | CD Projekt | BIDU | LEN | Report stavu ropných zásob | MRK | Marriott | Dnešní seance | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | CVS Health | CVS | CVS.US | NKLA.US | NKLA | PSX | Akcie společnosti Microsoft | Bethesdy | Discovery | BABA.US | Akcie Goldman Sachs | Amgen (AMGN.US) | Eli Lilly (LLY.US) | Pinterest (PINS.US) | AMGN.US | Objednávky | Růst cen v USA | API | Oslabení | Plány | Akcie technologických firem | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | UBI | Růst kurzu akcií | Americký trh | KO | Odvětví | Xbox | Guidance | Štěstí | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Vnímání | Interpretace | Take-Two Interactive | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | DISCA | DISCA.US | Discovery (DISCA.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Ubisoft | VIAC | Regulatorní prostředí | SXXP | Pfizer (PFE.US) | Společnosti | Minulá výkonnost | Snap | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Merck (MRK.US) | Global Payments | SPX 500 | Electronic Arts (EA.US) | Indexy pohyb | Společnost | Reálné výnosy | Guvernér BoE | Omicron | | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Big tech | Akcie Activision | Activision (ATVI.US) | Akcie Activision (ATVI.US) | Bobby Kotick | Hry | Microsoft a Activision Blizzard | Akcie Sony (SONY.US) | SONY.US | Coca Cola (KO.US) | Global Payments (GPN.US) | GPN.US | Správa | Wall Street výsledky | Marketingová komunikace
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Atraktivita americké měny
Atraktivita drahých kovů
Atraktivita zlata
Atraktivní investice
Atraktivní nemovitosti
Atrium European Real Estate
ATR MTF
AT&T
Attac
AT&T (T.US)

Následující klíčová slova

ATVI.US
ATWEL
ATWEL fond
ATX Austrian Traded Index
Auction Technology Group
AUD
AUD CAD
AUD/CAD
AUD CZK ČNB
AUDCHF
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Sunbird FX
eToro
Deltastock
reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít