Středa 05. říjen 2022 19:46
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading Room
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Vir

img

Akcie Vir Biotechnology roste díky pozitivním zprávám o vakcíně

15.12.2021 Akcie Vir Biotechnology (VIR.US) dnes roste až o 14 % v reakci na zprávy, že léčba protilátkami vyvinutá společně s GlaxoSmithKline (GSK.UK) ukázala pozitivní efekt proti mutaci Omicron.
img

Sentiment na americkém akciovém trhu je stále pozitivní

08.12.2021 Americké akciové indexy zakončily včerejší obchodování růstem. Index Dow Jones Industrial Average posílil o 1,4 %, Nasdaq Composite vzrostl o 3,03 % a S&P 500 stoupl o 2,07 %.
img

Rozbřesk: Finanční trhy ovládl strach z covidové Delta varianty

20.07.2021 Trvalo to týdny, ale záhada klesajících delších úrokových sazeb ve vyspělých zemích je rozluštěna. Nehledě na uvolněnou letní atmosféru je noční můra s přezdívkou COVID znovu na scéně, což si trhy s rizikovými aktivy (na rozdíl od bezpečných dluhopisů) až dosud nechtěly připustit.
img

Rozbřesk: Delta varianta - nejistota pro cestovních ruch i podzimní volby

02.07.2021 Delta varianta covidu pravděpodobně v Evropě naruší poklidné léto, které si na vlně pokračujícího očkování řada evropských politiků velmi, velmi přála. Výrazně vyšší nakažlivost nové mutace však vede k tomu, že vir se začíná rychleji rozšiřovat i v relativně více proočkovaných společnostech (jako Velká Británie). Zatímco uprostřed května měla Británie denní přírůstky nakažených okolo jeden a půl tisíce nových případů, dnes je to již přes dvacet tisíc. Za stejnou dobu přitom vzrostla proočkovanost populace přibližně ze 40 % na zhruba 55 %..., to je však při výrazně nakažlivější variantě málo na to, aby to zabránilo startu nové vlny.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Komodity: Ropa zdražuje, trh vyhlíží oživení poptávky

29.06.2021 Ropa dnes zdražuje. V náladě trhu převažují naděje ohledně oživení poptávky nad obavami z toho, že nová ohniska šíření koronaviru a jeho nakažlivější varianty delta povedou v celosvětovém měřítku k omezením pohybu.
C:\fakepath\Martin-Shkreli-05052021-1.png

Gamestop zdaleka není nejšílenějším výplodem fóra WallStreetBets. Tento muž je dnes relevantnější než kdykoliv jindy

05.05.2021 Během pandemie se obzvláště ve Spojených státech Amerických znovu otevřely rány spojené s farmaceutickým průmyslem. Nedůvěra je dokonce na takové úrovni, že ve Státech už některá centra nemají koho očkovat. Kde se v lidech vzala iluze farmaceutického průmyslu jako průmyslu krvelačného, chamtivého a sobeckého? Dokonalý popis rozložení členů WallStreetBets (WSB)!
img

Covid obrací lidi k přírodě více než Gréta: roste poptávka po kempech, zahrádkách, chalupách i po dřevu

30.04.2021 Pandemie Čechy vrací blíže k přírodě. Do kempů, zahrádek, na chaty a chalupy. Civilizovaný svět obecně v sobě znovuobjevuje náklonnost k přírodním materiálům, jako je dřevo. Utrácet za zeleň a chvilky v ní je zkrátka „in“, dokonce ani nebylo třeba apelu Grety Thunbergové, kterou média v době pandemie odsunula do pozadí, za vir.
img

Nezavírejme průmysl, virus to úplně nezastaví, raději testujme

01.03.2021 Dynamika šíření nákazy onemocněním covid-19 rozhodně není příznivá a v příštích dnech se bude dále zhoršovat. Na pořadu dne tak jistě nepřetržitě bude otázka totálního ekonomického lockdownu, tj. zavření průmyslu a velkých firem.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
C:\fakepath\zlato1.png

Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla

13.01.2021 V minulém roce jsme mohli být svědky nečekaného světového dění, kdy se naše planeta, díky jen velmi těžko předvídatelné situaci, opět ocitla v krizi, která nám zase pro jednou ukázala, jak moc se toho musíme ještě naučit. Hlavní otázkou však není, co tato v moderním světě moc nepoznaná krize ukázala všem, ale co ukázala nám obchodníkům.
img

Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?

10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
img

Rozbřesk: Česko zpět na cestě do čtvrtého stupně, v centru pozornosti brexit a evropský rozpočet

07.12.2020 Česko je zpět na cestě do čtvrtého stupně rizika protiepidemického systému PES. Od začátku posledního rozvolnění bylo jasné, že přichází stále na velice nebezpečných úrovních – přírůstky počtu nakažených byly na úrovních, kde Izrael v září připravoval “tvrdý lockdown”, vir se zjevně ve velké části republiky šířil komunitně a pozitivita testů byla vysoká. V takové situaci stačí relativně málo k tomu, abychom si rychle zadělali na nový problém.
img

Rozbřesk: Česko druhou vlnou pandemie prochází s většími náklady než Německo

04.12.2020 Procházíme další fází rozvolnění vládních nařízení. Otevřely restaurace a hospody a soudě podle včerejší vycházky Prahou se do nich řada lidí skutečně těšila. Rozvolnění přichází sice ve chvíli, kdy je druhá vlna pandemie zjevně za vrcholem a má tendenci odeznívat. Na druhou stranu ve chvíli, kdy se na rozdíl od jara vir na většině území dál šíří komunitně a nefunguje efektivní trasování. I vládní systém PES ostatně ukazuje, že do třetího stupně pohotovosti umožňujícího otevřít například restaurace a ubytovací zařízení jsme se dostali jen těsně. Jakékoliv výraznější uvolnění sociálních kontaktů může tak velice jednoduše zadělat na třetí vlnu pandemie.
img

Rozbřesk: Rozvolnění v Česku a šance na třetí vlnu pandemie. Možné dopady do ekonomiky?

01.12.2020 Před Vánoci nejen v Česku přijde určité rozvolnění proti-pandemických opatření. Přichází však o poznání dříve než na jaře – přes zjevné zpomalení v šíření pandemie se vir ještě šíří komunitně. I proto nečekáme, že si vláda bude moct dovolit výraznější rozvlnění, a i stávající kroky mohou ve finále v kombinaci s vánočními návštěvami a oslavy konce nového roku zadělat na třetí vlnu pandemie na začátku příštího roku.
img

Rozbřesk: Týden ve znamení vakcíny a čísel z amerického trhu práce

30.11.2020 V nadcházejícím týdnu budou v centru pozornosti vedle pandemie především čísla z amerického trhu práce a jednání o brexitu. Zatímco v Česku druhá vlna dosáhla svého vrcholu a začneme znovu experimentovat s rozvolňováním, v řadě evropských zemí, a zejména pak v USA, podzimní vlna teprve naplno startuje. Navíc rozvolňování v zemích jako Česko tentokrát přichází daleko dříve, ve chvíli, kdy se ještě vir na značné části území šíří komunitně. Existuje proto značné riziko, že si předvánočním uvolněním zaděláváme na třetí vlnu.
img

Akciové trhy tento týden nedávají žádný důvod k radosti, spíše naopak

30.10.2020 Obchodování na světových akciových trzích bylo ovlivněno zejména prudkým nárůstem případů onemocnění nákazou covid-19. Vypadá to tak, že vir se zcela nekontrolovaně šíří a zatím se úplně nedaří tuto vlnu zastavit. Na to samozřejmě reagují příslušná místa a zavádějí tvrdá omezující opatření. A to samozřejmě trhům nepomůže. Světlo ve formě vakcíny je zatím bohužel v nedohlednu.
img

Rozbřesk: Tento týden rozhodne o dalším osudu pandemie v Česku

19.10.2020 Druhá vlna pandemie zatím v Česku podle posledních čísel nepolevuje - máme za sebou rekordní sobotu i neděli. A o dalším osudu vládních karanténních opatření rozhodnou pandemická čísla z tohoto týdne. I když však přírůstky nově nakažených poleví a Česko se vyhne úplnému uzavření ekonomiky (lockdownu) sázky na uvolnění opatření již 2. listopadu jsou nerealistické.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Bloomberg: Vir stáhl v USA do ztráty rekordní počet velkých firem

15.10.2020 Negativní hospodářské dopady pandemie covidu-19 stáhly do ztráty rekordní počet velkých amerických firem. Z 345 podniků s tržní hodnotou nad 25 miliard dolarů (580 miliard Kč) jich 43 vykázalo kumulativní ztrátu za posledních 12 měsíců, pro které zveřejnily výsledky. Informovala o tom včera agentura Bloomberg.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Vše, co musíte před nákupem zlata a BTC vědět o ruské vakcíně na COVID-19

12.08.2020 V úterý se v Ruské federaci registrovala první vakcína, která má fungovat proti koronaviru. Zlato se v reakci na to propadlo o 5 % na 1900 USD za unci. Bitcoin pohyb kopíroval s propadem na 11 200 USD. Je čas nakupovat, nebo je vakcína pro nenadálého býka zásadním ohrožením?
img

Babiš si moc půjčuje, Trump zavádí cla. Brusel bude dělat oboje naráz

09.08.2020 Fond obnovy EU je přelomová věc. Tak moc přelomová, se o něm mluví až příliš málo. Vzniká eurodluhová unie. Vzniká v rámci snahy o zachování jednotného trhu EU, kterou musí vítat i Česko. Přesto fond skýtá řadu rizik, včetně růstu nezaměstnanosti napříč celou Unií.
C:\fakepath\eurusd-10072020-3.png

Forex: Obavy z šíření viru posilují japonský jen

10.07.2020 Obavy z šíření koronaviru a nárůst počtu nemocných ve Spojených státech i v jiných částech světa posilují japonský jen považovaný za bezpečnou měnu v nejistých časech. Jen je na dvoutýdenním maximu, zatímco dolarový index, který vyjadřuje hodnotu dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, ztrácel dnes odpoledne 0,2 procenta na 96,52 bodu.
img

Česko je doposud v boji s koronavirem úspěšné, "přizabilo" jej. Jak ale nyní "nezabít" ekonomiku?

28.04.2020 Vstupujeme do druhého poločasu bitvy s koronavirem a jeho následky. Dostat se ze současné krize s co nejmenšími důsledky zdravotními i ekonomickými předpokládá najít rozumný kompromis mezi epidemiology a ekonomy.
img

Konsekvence propadů způsobených COVID-19 krizí nepochybně rozdrobí koncept globalizace

21.04.2020 První čtyři měsíce letošního roku přinesly desetiletí nevídané události. Zasažení finančních trhů novým typem koronaviru v okamžiku, kdy se částečně zotavily z hrozby globální obchodní války, vyvolané diskrepancí platební bilance USA.
img

Koronavirus: market update

21.04.2020 Množství globálně potvrzených případů nákazy se zvýšilo na 2,5 milionů. Zemřelo 171 240 osob a 655 800 se vyléčilo. Spojené státy zůstávají epicentrem epidemie s více než 792 900 případy a 42 500 obětmi. Spojené státy tak dosud reportovaly téměř třetinu všech nákaz ve světě.
img

Česká republika v hibernaci

08.04.2020 Pandemie COVID-19 už dávno není záležitostí Číny. Ta již v celkovém počtu nakažených dokonce vypadla z první pětky. Vir drtí především Spojené státy a velké Evropské země – Španělsko, Itálii, Německo a Francii. Vládní opatření v boji s šířením nového koronaviru se dramaticky podepisují na ekonomických vyhlídkách. Vidět to bude zejména v číslech za první a druhé čtvrtletí letošního roku. V profilu oživení hraje klíčovou roli čas. Pokud se vládní opatření začnou odbourávat v průběh aktuálního kvartálu, ekonomická situace by se během letních měsíců měla stabilizovat a závěreční čtvrtletí by již mělo být ve znamení nastupujícího oživení.
img

Rozbřesk: Co dnes čekat od České národní banky?

26.03.2020 ČNB dnes bude opět řešit, jak co nejlépe pomoci v boji s ekonomickými důsledky koronaviru. Po mimořádném snížení sazeb o 50 bps pravděpodobně přijde další snížení o stejnou dávku na 1,25 %. Pro trhy a korunu to však nebude velké překvapení - očekávání většiny investorů jsou ještě agresivnější a počítají s tím, že úrokové sazby do tří měsíců klesnou až na 0,5 %. Podle našeho názoru ČNB nemusí být nutně tak agresivní s dalším snižováním úrokových sazeb. Rychlé pohyby mohou nastartovat na málo likvidních českých trzích novou volatilitu a zrychlit odliv kapitálu do zahraničí. A je otázka, zda nižší sazby nutně musí vždy převážit náklady spojené s vysokou volatilitou. I proto čekáme, že například na rozdíl od amerického Fedu, může být další snižování sazeb v Česku spíše postupné.
C:\fakepath\corona.png

MMF: Pandemie způsobí globální recesi, svět se zotaví v roce 2021

23.03.2020 Pandemie nemoci COVID-19 způsobí letos recesi světové ekonomiky, která by mohla být horší než finanční krize v letech 2008 až 2009. Svět se ale zotaví v roce 2021, uvedl dnes Mezinárodní měnový fond.
img

Rozbřesk: Bude český záchranný balík stačit?

19.03.2020 Reakce vlád a centrálních bank na prohlubující se ekonomické propady spojené s koronavirem neberou konce. Včera česká vláda oznámila dlouho očekávaný rozpočtový balík na boj s koronavirem. Celkový objem balíku (až 1 bilion korun) konečně odpovídá vážnosti situace. Je však otázka, zda přímá finanční pomoc (plánovaná na 100 miliard korun) nakonec nebude muset být vyšší.
C:\fakepath\trader.jpg

Možnosti technické analýzy, s pomocí kterých obchodníci určují směr trendů a významné tržní pozice

19.03.2020 Každý trh se mění a z části pak tyto změny vznikají cyklicky a z části nahodile. Znamená to tedy, že například u Forexového trhu vznikají situace, které je jen velmi těžké předvídat (např.: reakce trhu na nový vir), a naopak zde také vznikají situace, které bývají předvídatelnější (např.: cyklické změny), čímž je možné se na ně připravit a potenciálně na nich i vydělat.
C:\fakepath\eu penize.jpg

EU kvůli koronaviru zřídí investiční fond

11.03.2020 Evropská unie v rámci boje s novým typem koronaviru umožní státní pomoc pro postižené firmy a vytvoří investiční fond v hodnotě 25 miliard eur (asi 640 miliard Kč) s cílem zmírnit dlouhodobý ekonomický dopad současné epidemie. Včera se na tom při telekonferenci shodli šéfové zemí a vlád Evropské unie.
img

Rozbřesk: Fed vyráží do boje s koronavirem a snižuje sazby o 50 bps

04.03.2020 Včerejšek nám ukázal, že boj s koronavirem má různé podoby. Americký Fed sice neumí vyvinout vakcínu na očkování, zato však stále ještě dokáže nečekaně snížit úroky o 50 bazických bodů, jak se stalo včera. Otázkou je, zdali je taková reakce americké centrální banky přiměřená a žádoucí?
img

Forex: Koronavirus v Evropě drtí (nejenom) českou korunu

25.02.2020 Úvod týden byl na finančních trzích ve znamení sílících obav z rozšíření koronaviru dále po Evropě. Investoři se stále více bojí dopadů přerušených globálních výrobních řetězců. Tématem číslo jedna bude tento vir i dnes. Jeho vliv zřejmě uvidíme na nižší spotřebitelské důvěře v USA. Ekonomický kalendář dále přinese zpřesnění dat německého HDP za Q4 19 včetně struktury; za nezáporným číslem stály podle nás pouze zásoby. Z regionu se dočkáme zasedání maďarské centrální banky. Navzdory současné vysoké inflaci žádnou změnu v nastavení měnové politiky nečekáme.
img

Forex: Koruna zpět nad 25,20 CZK/EUR

24.02.2020 Globální finanční trhy byly na úvod týdne v zajetí šířícího se koronaviru na území Evropy. Evropským ohniskem se stala severní Itálie. Zatímco na hlavní světový měnový pár, tedy euro vůči dolaru, tento fakt vliv neměl (není totiž zřejmé, pro kterou měnu to je horší zpráva – je asi pouze otázkou času, kdy se vir začne šířit i ve Spojených státech), akciové trhy dramaticky ztrácely (v Evropě o téměř 4 %), naopak výrazně posilovaly státní dluhopisy. A obdobný obrázek platí dle futures pro americké trhy. Bez výraznější tržní reakce zůstalo zveřejnění lepšího než očekávaného výsledku únorového Ifo indexu očekávání německých producentů. Trh totiž vnímá riziko, že je pouze otázkou času, kdy se nálada ve světle šířícího se koronaviru zkazí.
C:\fakepath\eurusd-13022020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.2.2020

13.02.2020 Hlavní indexy amerických akcií včera obchodování uzavřely na nových rekordech, Nasdaq a S&P 500 již potřetí za sebou. Optimismus na trhu určuje zpráva o možném polevování epidemie nového typu koronaviru v Číně.
C:\fakepath\FX2.jpg

Forex: Euro vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017

12.02.2020 Euro dnes vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017. Dolar těží z růstu na amerických akciových trzích a z relativně příznivých vyhlídek americké ekonomiky.
img

Vakcína na koronavirus je dopingem pro tržní sentiment

05.02.2020 Hlavními světovým trhy dnes obletěly zprávy, že se výzkumníkům z čínské university v Če-ťiangu podařilo najít lék působící proti 2019-nCoV, tedy kmeni koronaviru šířícímu se v rámci současné epidemie. Vedle toho britský tisk hovoří o výrazném průlomu tamních vědců na cestě k vakcíně proti tomuto viru.
img

Fenomén kapitálových trhů roku už má své jméno: 2019nCoV

31.01.2020 Globální spekulativní kapitál má novou hračku s poněkud nezvyklým označením „2019nCoV". Aktuální informace hovoří o dramatickém intra denním nárůstu potvrzených infikovaných osob v Číně a zvyšující se mortalitě, exportu viru po celém světě (USA, Indie, Japonsko, UK, Itálie, Německo…) a nebývalém nárůstu hodnoty farmaceutických firem, které ne vždy nutně vyvíjejí antivirotika, ale postačí, když produkují ochranné pomůcky.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.1.2020

27.01.2020 Americká centrální banka ponechá s nejvyšší pravděpodobností sazby beze změny. Trhy aktuálně dokonce přisuzují asi 12% pravděpodobnost scénáři, že by centrální bankéři úroky zvedli. Navzdory deeskalaci obchodního sporu však takovou variantu vnímáme jako nepravděpodobnou. Fed zřejmě oznámí své záměry na trhu s repo obchody, kde s největší pravděpodobností zůstane i nadále aktivní. Americká centrální banka pravděpodobně bude pokračovat v nákupech pokladničních poukázek, což lze brát jako ekvivalent QE (vede k nárůstu bankovních rezerv).
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Bitcoin | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Expert | Akciové indexy | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Medvědí trh | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Asset management | Bank of Japan | Bloomberg | Burza | CEO | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Demo účet | Diverzifikace | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | High | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investiční fond | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | MMF | MT4 | Mezinárodní obchod | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nástroj | Obchodník | Pasiva | Platební bilance | Portfolio | Pozice | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Standard & Poor's 500 | Ticker | Trading | Trend | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Evropská ekonomika | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Investoři | Produkce ropy | Fond | Ekonomie | EU | Ministři financí | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Obchodní příležitosti | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Jak obchodovat | Obchodovat | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní ceny | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Centrální bankéři | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dolar | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomika Německa | Eura | Euro dnes | Evropská měna | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | GDP | Graf | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investiční | Investiční poradenství | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Oslabení koruny | Prezidentské volby | Reuters | Ropy | Rubl | Sázky | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Webinář | WTI | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Předpověď | Zisky | EUR/PLN | ZEW | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Indie | Měď | ROCE | Sekundární trh | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Převis | Cenová hladina | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Volby | Frustrace | Burze | Investment | Dow Jonesův index | CNN | Wells Fargo | Microsoft | PVM | Snižování sazeb | Fundamentální výhled | HUF/EUR | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Euro vůči dolaru | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Index pražské burzy | Globální trhy | Otočení trendu | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Vývoj kurzu USD/EUR | Podnikatelé | Londýn - ICE | New York - Nymex | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Polská ekonomika | Vrtulníkové peníze | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Americké trhy | Helicopter money | Fidelity International | Americké firmy | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Vladimir Putin | Americké akciové indexy | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Globální finanční trhy | Alibaba | Halliburton | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | S&P | Index podnikatelské nálady ISM | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Finanční injekce | Nejistota | Saúdská Arábie | Stagnace | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Tesla | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Vývoj oficiálních úrokových sazeb | Konsensus | Mzdy | Dosahovat zisku | Ekonomická situace | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Světové trhy | Výnosy | Česká vláda | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Odliv kapitálu | Příjmy | Indexy PMI | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Fiskální stimuly | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Očekávání | Purple Trading | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Nákupy zlata | Coinbase | ETC | Masivní výprodeje | Robinhood | Chuť investovat | Trhy dnes | Obchodní války | OPEC+ | Podniky | L.F. Investment Limited | TradeCentrum | Obchodování akcií | Czech Fund | Měny v regionu | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Obchodování se CFD | EK | Evropská komise | Společnost Apple | Zvýšení sazeb | Technologický Nasdaq | Akciové futures | CNY | Sázky na pokles | Propad ropy | Token | Snížení sazeb | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Snížení úroků | Odvetná cla | Tomáš Pfeiler | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Tisk peněz | KB | Tržní pozice | Italská vláda | Poptávka po ropě | Tamás Varga | Vyzkoušet si trading | ESG | Obchodování zlata | Repo obchody | Nízká nezaměstnanost | Hospodářské dopady | Loterie | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Trinity Bank | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Marketingový trik | Automobilky | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Michal Dvořák | HDP v USA | Hongkong | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Obchod | Trh práce | Zelená politika | Německý průmysl | Včerejší obchodování | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Americký dolar dnes | Americký dolar k japonskému jenu | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Technické analýzy | Parlamentní volby | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Zasedání vlády | Index DOW | Co bude | Avast | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Lagardeová | Amazon | Miliardy | All Time High | Záhada | Walt Disney | Domácí poptávka | Zveřejněná data | Financovat | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | Impuls | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Prodeje akcií | Členské státy EU | Státy EU | GBP/EUR | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Farmaceutická společnost | AbbVie | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Ústup rizik | Měnové politiky | Americké centrální banky | ČNB dnes | xStation5 | AAPL | Disney | NASDAQ: AAPL | Ztráta | NERV | Hlavní akciové indexy | Citelné zdražování | Purple Strike | Miliardy korun | Demokratické strany | Nálada na globálních trzích | Hospodaření | Američané | Tamas Varga | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Von der Leyenová | Ifo | Experti | Výhled Fidelity International | Dohoda o brexitu | Horší časy | Poradenství | Vyšší inflace | Veřejné finance | Ukazatele | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Tesla Inc. | Apple Inc. | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Lepší zítřky | Google | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Virus | Asijské indexy | Makrodata USA | Makrodata EU | Očekávání budoucího ekonomického růstu | Pokles | Situace | České měny | Americký kongres | Pandemie | Starbucks | Vstupy | L.F. Investment | Lehká ropa WTI | Pochybnosti | Zlepšení | 2019nCoV | Globální spekulativní kapitál | Spekulativní kapitál | NASDAQ: SBUX | SBUX | BABA | NZSE: BABA | NZSE | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Důsledky epidemie | Optimismus na trzích | Vakcína na koronavirus | Rekordní hodnoty | SEC | Dnes ČNB | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Valuace | London School of Economics | COVID-19 | Bez rizika | Konjunkturální průzkum | Ekonomické recese | Největší ztráty | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Cestovní ruch | Vývoj | Nižší sazby | Vládní opatření | Výkyvy | Změny trendu | Důsledky koronaviru | Cenové války | Videokonference | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Technologičtí giganti | Karanténní opatření | Stimuly | Evropské země | Brusel | Kabinet | Cenový vývoj | Pokles české ekonomiky | Šíření viru | Výhled poptávky | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Cyklické změny | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Významné tržní pozice | Charles Dow | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Jak se používá technická analýza | Horizontální linie | Potenciální změny | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Bilion dolarů | Další pokles | Kongres | Market update | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Růst | Signál | The Economist | Viry | Šíření nákazy | Izrael | Podnikatelé a firmy | Klid před bouří | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Autoprůmysl | Světový potravinový program | WFP | Údaje | Ekonomické škody | DPH | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Více peněz | Rozpočet EU | Jiří Makovský | Úspory | Otevírání ekonomiky | AMC | Statistiky | Vzrušení | Uzavření továren | S&P500 | Debata | Omezení pohybu | Joe Biden | Branko Milanović | Srbsko-americký ekonom | Období volatility | Cenový pokles | 3M | Ekonomická realita | Maloobchod | Tweet | Dopravci | Dovoz | Vývoz | Členské státy | Členské země | Merck | FBI | Volatility trhu | Vakcína | Sektor služeb | GSK | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Špatné zprávy | Dění kolem brexitu | Gambling | Býčí trend | Odraz mrtvé kočky | GlaxoSmithKline | Propad cen | Covid | Druhá vlna pandemie | Aplikace Robinhood | ZIL | Druhá vlna | IDEA | Cla na zboží | MAM | Fond obnovy | Obavy z šíření viru | Alarmující čísla | Výrazný propad | Ocenění | Šance | Eurodluhová unie | Dluhová unie | Ceny | Praha | Výplach | Verizon Communications | Fond obnovy EU | Schvalování vakcín | Michael Kinch | Vývoj léků v USA | Vývoj léků | Matthew Schmidt | Vývoj vakcín | Barry Bloom | Budoucí vývoj vakcín | Dokončené testování | Tiskový mluvčí WHO | Sputnik V | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Virologie | Oživení poptávky | Počet akcií | Pokles hospodářství | Odborníci | Nvidia | Ropa dnes | Politici | Diverzifikovat | App Store | Biden | Lockdown | Ameriprise Financial | David Joy | Filmová společnost | Množství peněz | Nařízení | Oslabování amerického dolaru | Pfizer/BioNTech | Ekonomické uzavírky | GME | GameStop | Vakcinace | Očkování | Očkování proti covidu-19 | Počasí | Zvýšení těžby | Zvýšení ceny | YOLO | Očkování proti covidu | WallStreetBets | Express | Ted Cruz | Cenové výkyvy | Rozvolnění | Platformy pro trading | Proočkování populace | Ekonomický lockdown | Pandemie covidu-19 | Umění | Verizon | Comcast | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Goldman Sachs Group | Evropské společnosti | Zájem analytiků | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Varianty koronaviru | StoneX | Kevin Solomon | Verizon Communications Inc. | Comcast Corp | Společnosti | Opatření | 3M Company | Merck & Company | Charter Communications | Akcie Charter Communications | Společnost | Omikron | Omicron | Mutace omicron | | Vir Biotechnology | Akcie Vir Biotechnology | VIR.US | Akcie Vir Biotechnology (VIR.US) | Vir Biotechnology (VIR.US) | GSK.UK | GlaxoSmithKline (GSK.UK)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

VIP Crypto
VIP FOREX
VIP FOREX CLUB
VIP indikátory
VIP Interbank
VIP Interbank indikátor
VIP Markets
VIP seminář
Vipwayzone
VIP zóna

Následující klíčová slova

ViralBrothers
Víra v bezpečí investic
Vir Biotechnology
Vir Biotechnology (VIR.US)
Virgin America
Virgin Atlantic
Virgin Galactic
Virgin Galactic akcie
Virgin Galactic Holdings
Virgin Galactic Holdings Inc
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Room
Potvrďte prosím... Zavřít