Comstock Resources

Zemní plyn končí zimní sezónu v poli poražených. Co bude dál?
07.03.2024 Cena zemního plynu v posledních letech prochází velmi negativním obdobím. Z maxim z léta roku 2022 hodnota klesla už o více než 80 % a i přes růst posledních dní se zdá, že klesající trend je nezastavitelný. Jak jsme se do této situace dostali? A je šance, že přijde v blízké době konečně obrat?

BREAKING: Silný nárůst cen plynu. Možné omezení výroby ve hře
21.02.2024 Silné oživení cen plynu den před rolloverem souvisí s nedávnými oznámeními od dodavatelských společností v USA. Společnosti jako Atero Resources, Comstock Resources a především Chesapeake Energy hodlají letos v reakci na nízké ceny výrazně omezit výrobu. Snížení produkce se u těchto výrobců očekává kolem 3-5 %, přičemž snížení investic v podobě omezení vrtné činnosti se očekává mezi 20 a 25 %.
Další články k tématu Comstock Resources

NATGAS získává více než 5 %📈
04.03.2024 Futures na zemní plyn dnes posilují o více než 5 % díky komentářům společnosti EQT Corp a předpovědím počasí v USA. Americká společnost EQT (EQT.US) ve své zprávě o výsledcích hospodaření sdělila, že sníží rozsah těžby v roce 2024 o 50 miliard kubických stop. Také další americký gigant v oblasti těžby plynu a uhlovodíků, Chesapeake Energy, snížil objem těžby o 30 %, a to v roce 2024. A co víc, společnosti Comstock a Antero Resources se také chystají omezit těžbu plynu, a to v letošním roce, a společnost Baker Hughes (BKR.US) oznámila, že v roce 2023 se již těžba v USA sníží o 26 %.
Související klíčová slova:
Retracement | Oživení cen | Trend | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výkyvy | Zásoby plynu | Gap | Snížení produkce | Silné oživení | Těžba z břidlic | Počasí | xStation | Růst | Propad cen | MiFID II | Trh | Komise | Breaking | Investiční doporučení | Klesající trend | BREAKING | Cena plynu | Chesapeake Energy | Společnosti | Vice | Současné ceny | Ceny zemního plynu | CL | Chesapeake | Marketingová komunikace | Vývoj | Finance | Výkyvy cen | MIFID | Podnikání | Investiční strategie | 3М | USA | Cenové dno | Online trading | Komoditní | Produkce plynu | Komise v přenesené pravomoci | Trhy | Trading | Podnikání na kapitálovém trhu | Cena zemního plynu | Vysoké ceny | Poradenství | Atero Resources | Společnost | Riziko | Trading konference | Plyn | Ceny | Pokles | Minulá výkonnost | Předpověď | xStation5 | Zemní plyn | Společnost XTB | GMT | Situace | Euro | DNO | Online trading konference | Komunikace | Plány | TIM | Investiční | Bloomberg | Komoditní trhy | LNG | Výkonnost | JDE | MWh | Cena | Co bude | Finanční situace | Šance | EQT | XTB | Nařízení | USD | Co bude dál? | mmBtu | CZ | Propad | Doporučení | EU
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | 3М | Banka | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot



