Středa 08. červenec 2020 04:05
reklama
Admiral spread new
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Flash news

img

Video: Komentář ke zveřejnění kanadských statistik

22.03.2019 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news webináře. Tématem bylo zveřejnění kanadských výsledků inflace a situace na CAD. Řeč přišla ale i na libru a další scénáře brexitu.
img

Pomůže dnes americká inflace dolaru vrátit se zpět na 1,12 EURUSD?

12.03.2019 Solidní ekonomický růst, nezaměstnanost pod 4 %, svižný růst mezd, ale zvýšené inflační tlaky stále nikde. Dnešní seance přinese odpoledne další výsledky americké inflace a bude velmi zajímavé sledovat, jestli na první signály rostoucí inflace budeme v USA marně čekat i nadále.
img

VIDEO: Komentář ke zveřejnění výsledků z kanadského trhu práce

08.02.2019 Záznam dněšního flash news webináře na téma kanadských statistik z pracovního trhu. CAD na čísla reagoval výrazným zpevněním a likvidací velké části jeho včerejších ztrát. Na webináři jsme se bavili hlavně o CAD a jeho výhled. Řeč byla ale i o libře, NZD nebo o akciových indexech.
img

VIDEO: Flash news ke zveřejnění statistik NFP

01.02.2019 Níže záznam z dnešního flash news webináře k výsledkům z amerického trhu práce. Ve webináři jsme se zaměřili nejen na samotné výsledky NFP, ale i na situaci na americké a evropské měně.
img

VIDEO: Komentář k zasedání Evropské centrální banky

24.01.2019 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news webináře na téma zasedání ECB. Řeč byla samozřejmě o situaci na EURUSD, ale například i o dění na libře, nebo na německém DAXu.
img

VIDEO: Komentář k výsledkům kanadské inflace a situaci na CAD

18.01.2019 Níže záznam z dnešního flash news webináře, ve kterém jsme se podívali na výsledky kanadské inflace. Ta příjemně překvapila, i když její růst zatím na výhledu pro sazby pravděpodobně zase až tolik nezmění.
img

VIDEO: Komentář k zasedání Evropské centrální banky

13.12.2018 Níže nabízíme k zhlédnutí záznam z dnešního flash news webináře k zasedání ECB od společnosti X-Trade Brokers (XTB).
img

VIDEO: Komentář k americkým výsledkům NFP

07.12.2018 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news webináře, ve kterém jsme se zaměřili na výsledky NFP a jejich dopad na dolar. Věnovali jsme se ale také makru z Kanady a rozhodnutí OPECu snížit produkci, které bylo zveřejněno v čase vysílání webináře.
img

Flash news komentář k výsledkům z amerického trhu práce

02.11.2018 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news, ve kterém jsme okomentovali zveřejnění amerických výsledků, jejich dopad na USD a celkový výhled na USD párech. V Q/A pak ale došlo třeba i na Apple a jeho včerejší výsledky.
img

VIDEO: Komentář k výsledkům kanadské inflace

19.10.2018 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news webináře na téma kanadské inflace. Výsledkjy skončily výrazným negativním překvapením. Inflace se prudce propadla, což dostalo CAD pod prodejní tlak. Bude to ale stačit na to, aby CAD zahájil další vlnu výprodejů? O tom zatím nejsme přesvědčení, i když dnešní čísla fundamentální pohled na CAD rozhodně částečně mění.
img

VIDEO: Komentář ke zveřejnění kanadské inflace a k aktuální situaci na trzích

17.08.2018 Níže nabízíme záznam z dnešního flash news webináře, na kterém jsme se dočkali výrazného překvapení v podobě prudkého růstu kanadské inflace. Na webináři jsme probrali situaci na CAD, řeč ale přišla i na americký dolar, britskou libru, japonský jen a další témata.
img

VIDEO: Flash news webinář k výsledkům z amerického trhu práce, k dění na dolaru a na akciovém trhu

03.08.2018 Níže záznam z dnešního webináře, na kterém jsme, vedle dnes nezajímavých NFP, probrali také dění na dolaru, indexech a například i na akciích v technologickém sektoru.
img

Video: Flash News ke zveřejnění britské inflace

18.07.2018 Britská inflace je za námi a pro libru se o příliš dobré zprávy nejedná. Ta dnes dokonce díky inflaci prolomila support na GBPUSD a pokračuje v oslabování. Přičteme-li k slabším datům i stále značné napětí na britské politické scéně, libroví býci zatím příliš důvodů k opětovnému naskočení do pozic nemají. Níže záznam z dnešního flash news webináře.
img

VIDEO: Komentář ke kanadskému makru a zasedání zemí OPEC

22.06.2018 Níže nabízíme dnešní flash news webinář, ve kterém jsme se podívali na kanadské statistiky a na zatím neoficiální výstup ze zasedání OPEC. Kanadská data přinesla na CAD i tentokrát výrazný pohyb a i když býkům na CAD příliš radosti neudělala, zůstává podle nás výhled pro kanadskou měnu i nadále docela příznivý.
img

VIDEO: Flash News webinář k večernímu zasedání americké centrální banky

13.06.2018 Záznam z dnešního webináře k večernímu zasedání americké centrální banky. Bavili jsme se o výhledu pro sazby a na dolaru, blížícím se zasedání ECB a řeč byla také o regulaci ESMA, kvůli které budou muset od srpna brokeři snižovat finanční páku.
img

VIDEO: Flash news k britské inflaci a rannímu výplachu na trzích

23.05.2018 Britskou inflaci máme za sebou a librové býky dnešní čísla příliš nepotěšila. Níže nabízím k dispozici dopolední flash news webinář, ve kterém jsme se právě na libru a na výsledky inflace zaměřili. Probrali jsme ale i dnešní výplach na akciích, který zanechal značnou stopu také na FX.
img

Flash News k zasedání ECB

26.04.2018 Zasedání ECB máme za sebou a EURUSD jej ustál bez větších komplikací. To by euru nakonec možná mohlo hrát do karet. Níže nabízím záznam z dnešního Flash News webináře, kde jsme se jak zasedání ECB, tak reakci na EURUSD podrobně věnovali.
img

Video: Flash news ke zveřejnění americké inflace. Dolar propásl další šanci ke zpevnění

11.04.2018 Níže dnešní záznam ke zveřejnění americké inflace. Bohužel, ani tentokrát dolar šanci na zpevnění nevyužil. Po slabých výsledcích NFP z minulého pátku se tentokrát inflace trefila přesně do konsenzu. Ve flash news webináři jsme každopádně mluvili také o aktuálním fundamentu na USD, který zatím stále zůstává uvězněn uprostřed konsolidačního pásma, ve kterém se drží od začátku letošního roku.
img

Fundament na euru se spíše zhoršuje. EURUSD se ale v konsolidačním pásmu stále bezpečně drží

11.04.2018 Koncem minulého roku jsme psali o zajímavém fenoménu, který probíhal na měnovém páru EURUSD. Ve stejný čas, kdy se rozšiřoval úrokový spread mezi Spojenými státy a Německem, totiž posilovala evropská měna, což vytvořilo mezi úrokovým spreadem a kurzem EURUSD výraznou divergenci. Tato divergence se přitom rozšiřovala také během letošního roku, a to i navzdory tomu, že většinu letošního roku kurz EURUSD stagnoval.
img

Flash news k zasedání Evropské centrální banky

08.03.2018 Níže nabízíme záznam z dnešního live streamu k odpolednímu zasedání Evropské centrální banky (ECB) a k reakci na EURUSD.
img

Video: Flash news webinář k zasedání ECB

25.01.2018 Rozhodnutí ECB je za námi a euro na něj reagovalo opět pozitivně. Co bylo nebylo řečeno na tikové konferenci Maria Draghiho jste mohli sledovat live na našem flash news webináři, jehož záznam nabízíme níže.
img

Video: Komentář k americké inflaci a večernímu Fedu

13.12.2017 Záznam z dnešního flash news webináře, kde jsme kromě americké inflace a jejího dopadu na dolar řešili také večerní zasedání americké centrální banky, nebo obchodování volatility.
img

Většina trhu čeká ve čtvrtek od ECB omezení QE na polovinu

24.10.2017 Za dva dny nás čeká důležité zasedání Evropské centrální banky, na kterém by měl Mario Draghi oznámit detaily postupného ukončování programu kvantitativního uvolňování. V jeho rámci centrální banka pumpuje na trh s dluhopisy už od března 2015 každý měsíc likviditu v objemu desítek miliard euro (aktuálně 60 mld.).
img

Flash News: Komentář k večernímu zasedání americké centrální banky

20.09.2017 Záznam z dnešního flash news webináře společnosti X-Trade Brokers (XTB) k večernímu zasedání Fedu a tiskové konferenci Janet Yellenové.
img

Video: ECB sazby nemění a vyčkává, klíčová rozhodnutí udělá až v říjnu

07.09.2017 Záznam z dnešního flash news webináře na téma zasedání Evropské centrální banky. Ta ponechala sazby beze změny a zatím nikam nespěchá ani s informacemi o tom, v jakých objemech začne příští rok ukončovat kvantitativní uvolňování.
img

Video: Komentář k večernímu zasedání americké centrální banky

26.07.2017 Blíží se nám zasedání Fedu, takže jsme připravili na toto téma tradiční flash news webinář, který nabízíme ke shlédnutí níže. Moc se od Fedu tentokrát nečeká a pokud už překvapí, existuje riziko, že kvůli nižší inflaci překvapí spíše negativně. Pozor také na jakékoli zmínky o možném snižování bilance v rámci likvidace dluhopisů, které nakoupil během kvantitativního uvolňování.
img

VIDEO: Komentář k večernímu zasedání americké centrální banky

03.05.2017 Večer zasedá Fed a protože dnes nakonec nebude flash news webinář, připravil jsem pro vás k dnešnímu zasedání alespoň krátké video.
img

VIDEO: Evropská centrální banka nepřekvapila. Vyšší inflace ji zatím netrápí

09.03.2017 Záznam z dnešního flash news webináře k zasedání Evropské centrální banky. ECB zlepšila výhled pro inflaci a HDP a dokázala mírně pomoci evropské měně. |Fundament na euru se ale ani po dnešku nijak zásadně nemění.
img

EURUSD dosedl na důležitý support, TA 30M

21.09.2016 Jedna technická zajímavost k aktuální situaci na EURUSD. Mnozí si určitě všimli a obrázek problesknul také v dnešní minutě s XTB, ale pro jistotu na něj ještě upozorním. EURUSD dnes ráno po zasedání Bank of Japan dosedl na velmi zajímavý support na úrovni low z přelomu minulého a tohoto měsíce. Co je možná ještě důležitější než samotné přiblížení se k supportu je ale reakce z dnešního rána a téměř ukázkový odraz od této technické úrovně, který EURUSD zahájil již před otevřením amerických burz.
img

Co čekat od NFP a reakce na dolaru?

01.09.2016 Zítra nás čeká hlavní fundament tohoto týdne, kterým budou výsledky z amerického trhu práce (NFP). Jedná se o tradičně ostře sledovaná data se značným dopadem na dolar a jejich význam proto nelze podceňovat. Za dva týdny nás čeká zasedání Fedu a NFP rozhodně bude typem fundamentu, který budou představitelé americké centrální banky zohledňovat ve svém rozhodnutí a následné komunikaci. Přesto se ale nemůžeme ubránit dojmů že bude význam srpnových výsledků o něco menší než bývá obvyklé, čehož by se však i tak dalo celkem dobře využít. Nejprve ale pár slov k aktuálním odhadům.
img

Ranní videokomentář: Trhy čekají na Fed, JPY o své včerejší zisky rychle přišel

27.07.2016 Včerejší seance probíhala na většině finančních trhů opět ve velmi poklidném duchu, když obchodníci vyčkávali především na dnešek, který přinese zasedání americké centrální banky. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná a zajímavějších pohybů jsme se dočkali pouze na JPY, který včera nejprve výrazně zpevnil, aby dnes ráno začal znovu slábnout, když japonský premiér naznačil, že by nakonec fiskální balíček na podporu ekonomiky mohl být mnohem větší, než s čím trh dosud počítal. Dnešek je hlavně o Fedu, k jehož zasedání a potenciálnímu dopadu na trhy jsme pro vás připravili flash news webinář, na který je možno registrovat se na našich stránkách v sekci XTB Akademie. Začínáme v 15:30.
img

VIDEO: Komentář k zasedání ECB. Trhy z něj o moc chytřejší nejsou

21.07.2016 Zasedání ECB máme úspěšně za sebou. Pro rychlý přehled nabízím níže záznam z dnešního flash news webináře, ve kterém je k dnešní ECB a jejímu dopadu snad vše podstatné shrnuto.
img

Blíží se zasedání Fedu, co čekat a na co si dát pozor?

14.06.2016 Zítra nás čeká hlavní událost tohoto týdne, kterou je zasedání americké centrální banky. Fed tentokrát nabídne nejen tradiční doprovodný komentář, ale i nové projekce k ekonomice a vývoji sazeb a společně s nimi i tiskovou konferenci Janet Yellenové. Po dvanácti týdnech se tedy jedná znovu o zasedání, na kterém bude chtít americká centrální banka komunikovat svou strategii ohledně dalšího vývoje měnové politiky a načasování růstu úrokových sazeb.
img

Večer zasedá Fed. Trh počítá s optimističtějším komentářem než v lednu

16.03.2016 Minulý a tento týden jsou nezvykle bohaté na zasedání centrálních bank. V minulém týdnu hrála klíčovou roli ECB a dnes...
img

Obchodování statistik z britského trhu práce + aktuální sentiment na libře

16.06.2015 Statistiky z trhu práce patří mezi nejdůležitější data, která přicházejí z Velké Británie. Společně je zveřejňována zm...
img

Makro: Libra krátce posílila po statistikách z britského pracovního trhu

19.03.2014 Měnový pár GBP/USD zareagoval na dopolední statistiky z britského trhu práce poklesem 31 pips. Během několika minut se...
img

Komodity: Černé zlato oslabuje po zklidnění situace na Ukrajině

18.03.2014 Ropa zahájila obchodní týden v červených číslech. V průběhu včerejšího dne ztratil severomořský Brent 2,15 %, když jeh...
img

XTB: Novinky pro obchodníky v roce 2014

03.02.2014 Počet dlouhodobě ziskových obchodníků na forexu se podle obchodního ředitele XTB Vladimíra Holovky neustále zvyšuje. Přispívá k tomu kvalitnější vzdělávání, které XTB poskytuje, ale i větší informovanost a ochota samotných obchodníků pracovat na sobě a zdokonalovat své obchodní návyky a strategie.
img

XTB: Novinky pro obchodníky v roce 2014

29.01.2014 Počet dlouhodobě ziskových obchodníků na forexu se podle obchodního ředitele XTB Vladimíra Holovky neustále zvyšuje. Přispívá k tomu kvalitnější vzdělávání, které XTB poskytuje, ale i větší informovanost a ochota samotných obchodníků pracovat na sobě a zdokonalovat své obchodní návyky a strategie.
Související klíčová slova: Kvantitativní uvolňování | Live trading | Video | Inflace | Deflace | GBP/USD | EUR/GBP | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | HDP | Divergence | Měnová politika | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | Poptávka | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Sazby | Aktiva | Americký dolar | Transakce | Bank of Japan | Bloomberg | Breakout | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Investor | Japonský jen | Komodity | Kurz | Low | Obchodní příkazy | Měna | Měnový pár | Měny | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Platforma | Portfolio | Riziko | Ropa | Sentiment | Spread | Support | Trading | Trend | Volatilita | Zlato | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | GBP | Obchodování | XTB | X-Trade Brokers | Americká lehká ropa | Fundamenty | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Pravděpodobnost | Ziskový obchod | Britská měna | Výsledky | Obchodní příležitosti | Kopírování obchodů | Makro | Zásoby ropy | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | GBPUSD | Index | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Brent | Brokers | Brokeři | Cena | Dolar | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | Evropská měna | Forexu | Graf | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Jádrová inflace | Jaroslav Brychta | Libra | Pips | Pro investory | Ropy | Signály | Trade Brokers | Trh | Volatility | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Země eurozóny | Zprávy | Zisky | Buy | ROCE | Sell | Černé zlato | QE | Světové ekonomiky | xSocial | Analytický servis | Reporty | Zvyšování sazeb | Fundamentální pohled | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Zasedání centrálních bank | Nákupy dluhopisů | Online webináře | Přehled | Obchodní signály | Inflační tlaky | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Tempo růstu | Představitelé Fedu | Výhled | Mzdy | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Měnová politika ECB | Výnosy | Měnový pár GBP/USD | Očekávání analytiků | Konsenzus | XTB Akademie | Flash news webinář | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Vývoj úrokových sazeb | Kurz EURUSD | Očekávání | Příběh tradera | ESMA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Fixed Ratio (FR)
FIXINDEX
Fixing
Fixní dluhopis
Fixní kurz
FKI
FKvI
Flag
Flash Crash
Flash Crash události

Následující klíčová slova

Flash news webinář
Flat
Flexibilita směnného kurzu
Flexioptions
Fliggy
Flippening
FlixGM
Floater
Floating
Floating rates
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít