Pátek 12. srpen 2022 11:16
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Dukascopy forex
reklama
Vantage
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Nejsilnější ekonomiky světa

C:\fakepath\g7.png

Rjabkov: Rusko nestojí o členství ve skupině G7

20.12.2019 Rusko zcela ztratilo zájem připojit se ke skupině G7, která sdružuje nejsilnější ekonomiky světa. Prohlásil to dnes náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov. Moskva ztratila členství v této skupině v roce 2014 po násilné okupaci a anexi ukrajinského Krymu.
img

Trump říká, že už zachránil život tisícům obyvatel Hong Kongu. Trhy i proto věří, že nakonec si plácne s Pekingem

22.11.2019 Když Donald Trump mlčí, znamená to zjevně, že řeší zásadní dilema své kariéry. Dosud převážně mlčí k hongkongským pouličním bouřím. A to jindy třeba neváhá po twitteru v reálném čase radit až do Paříže, jak správně hasit požár katedrály. Jenže to, zda se podaří zachránit Notre Dame, či ne, není pro jeho kariéru ani za mák tak důležité jako to, jak se mu nyní podaří vyjít s Pekingem.
img

Prudké zdražování benzínu nekončí. Benzín zdražuje citelněji než ropa

11.04.2019 Cena benzínu u českých čerpacích stanic v uplynulém týdnu opět citelně vylétla vzhůru. Litr benzínu Natural 95 podražil za sedm dní o 62 haléřů. Naproti tomu cena nafty stoupla v uplynulém týdnu jen o dvanáct haléřů na litr. Nyní se litr benzínu prodává u českých čerpacích stanic průměrně za 32,24 koruny za litr, zatímco nafta stojí 31,70 koruny za litr.
img

Akciové trhy se zklidňují. Earnings sezóna začíná slibně

19.10.2018 Akciové trhy v USA se tento týden relativně stabilizovaly. S výjimkou čtvrtka, kdy došlo opět k poměrně prudkým výprodejům, jsme viděli první náznaky oživení a optimismu. Intradenní volatilita na indexových futures zůstává stále velmi vysoká a nervozita z dalších poklesů je cítit všude.
img

Evropská unie si udržuje pozici velmoci

10.07.2018 „Evropská unie je druhou největší ekonomikou světa. Po odchodu Spojeného království se však Evropská unie propadne na třetí místo a předstihnou ji Spojené státy,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
img

Steen Jakobsen: Rok 2018 bude rokem změn

04.01.2018 Od čínského rozvoje elektrifikace k možné recesi ve Spojených státech a ironii kryptoměn – hlavní ekonom a investiční ředitel Saxo Bank Steen Jakobsen nabízí první náhled na to, co v roce 2018 čeká světové finanční trhy a jak bude vypadat růst na Středním Východě.
img

Jak interpretovat výsledky trhu práce v USA

08.08.2017  Zlato se konsolidovalo na pátečním minimu. Žlutý kov se opírá o neschopnost dolaru stavět na odrazu, ke kterému došlo v pátek po vyhlášení lepších, než očekávaných dat z trhu práce. Dolar k dnešnímu dni vymazal podstatnou část svých zisků a EUR/USD se obchoduje na úrovni 1.18, když páteční minimum bylo na úrovni 1.1728.
img

Podpora Marine Le Penové sílí, ale cesta do Elysejského paláce je ještě dlouhá

02.03.2017 Nadcházející prezidentské volby ve Francii vyvolávají u investorů po celém světě bolest hlavy. Všichni se obávají nepříjemného překvapení podobného výsledkům posledních amerických voleb, tedy zvolení populistického politika do čela páté nejsilnější ekonomiky světa. A Marine Le Penová má skutečně velkou podporu. V posledních týdnech využila skandálu „Penelopegate“ a hněvu obyvatel nejhorších francouzských předměstí a posílila své postavení.
img

1200, 1000, 700? Vkročilo zlato do dlouhého medvědího trhu?

27.06.2013  Zlato obchoduje u svých tříletých minim a dle rostoucího počtu stratégů se definitivně ocitlo na prahu nového dlouhodobého medvědího trhu. Investoři by dle nich neměli nově do pozic vstupovat a stávající pozice by měli opouštět.

Další články k tématu Nejsilnější ekonomiky světa

img

Trump může slavit. Dnes oznámený rychlejší než očekávaný růst americké ekonomiky táhne spotřeba domácností a u listopadových voleb republikánům

26.10.2018 Americká ekonomika ve třetím letošním čtvrtletí expandovala tempem 3,5 procenta. Trh přitom ve střední hodnotě odhadů analytiků počítal s nižším růstem, 3,3 procenta. Ve druhém čtvrtletí rostla nejsilnější ekonomika světa tempem 4,2 procenta, takže dohromady tato dvě čtvrtletí vykazují nejrychlejší růst od roku 2014. Expanze se opírá v prvé řadě o silnou spotřebu amerických domácností, která k růstu přispěla 2,69 procentního bodu. Spotřeba nečekaně zrychlila a přidala čtyři procenta. Jedná se o její nejlepší výkon taktéž od roku 2014.
img

Německá banka Commerzbank žádá o licenci

22.04.2022 V Německu jsou pravděpodobně o krok napřed, jedné z největších bank v zemi byla udělena licence k provozování depozitáře kryptoměn v době, většina investičních společností a bank zde teprve začíná s diskuzí o kryptografii budoucnosti. Kryptoměny ve vyspělém světě, a navíc v nejsilnější evropské ekonomice? Donedávna to možná byla utopická představa, ale dnes je to realita.
C:\fakepath\obrazek3.jpg

Růst amerického dluhu, konec v nedohlednu?

01.06.2020 Týden, co týden americký vládní dluh dosahuje nových historických maxim a na jeho extrémním tempu se samozřejmě podepisuje i stále trvající pandemie koronaviru v USA. Jednoduše řečeno, dluh USA míří do oblak. Za dobu vlády předchozího prezidenta Barracka Obamy americký dluh vzrostl o více než 9,3 biliónů dolarů a ani za nynější vlády Donalda Trumpa se zatím nedá říci, že by se dolary výrazně šetřilo.
img

Miliardy z úvěrů už čínskou ekonomiku neudrží. Spásou světa má být střední třída

30.05.2013 Čínská ekonomika přestala odpovídat na prudkou úvěrovou expanzi ve snaze udržet její růst. Novému vedení země zřejmě nezbude než při selhávání státem řízené expanze a toku velkého podílu nových úvěrů do neefektivních projektů více rozvázat ruce soukromému sektoru. Na delším horizontu má převzít opratě a posílit čínskou i globální poptávku růst střední třídy, která prý má šanci do deseti let ztrojnásobit. Nastává čas zvyknout si na nižší procenta čínského růstu Číny a změnu kurzu kormidelníkem?
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

Lagardeová: Oživení v řadě zemí zrychluje

06.10.2017 Dlouho očekávané oživení globální ekonomiky již zapustilo kořeny, asi tři čtvrtiny světa nyní zažívají nejsilnější hospodářský vzestup od začátku desetiletí. V projevu na Harvardově univerzitě to ve čtvrtek řekla šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová. Naznačila tak, že MMF by mohl příští týden výhled růstu globální ekonomiky zlepšit.
img

Čínská ekonomika kvůli koronaviru totálně „klekla“. Nejvýraznější propad tamní ekonomické aktivity v historii měření může citelně navýšit schodek českého rozpočtu

01.03.2020 Celková ekonomická aktivita v Číně se v únoru propadla nevíce v historii měření. Dokonce ani během vrcholné fáze světové finanční krize před jedenácti lety nebyl propad tak citelný. Důvodem je to, že podstatná část čínských továren a závodů byla kvůli obavě z šíření koronavirové nákazy zavřená nebo nejela na plný provoz.
img

Trump a Si se dohodli na obchodním příměří. Je to dobrá zpráva pro českou korunu, ČNB zřejmě před Vánoci úroky nezvýší

02.12.2018 Prezidenti Spojených států a Číny Donald Trump a Si Ťin-pching se na okraj argentinského summitu lídrů zemí skupiny G20 dohodli na devadesátidenním příměří ve vzájemných obchodních vztazích. Trumpova administrativa tudíž k 1. lednu 2019 nezvýší celní sazbu na čínský dovoz v celkovém ročním objemu 200 miliard dolarů. Washington měl až do argentinského summitu v úmyslu zvýšit tuto sazbu ze stávající úrovně deseti procent na 25 procent. Peking se v rámci dojednaného příměří zavázal neprodleně opět odebírat zemědělské, průmyslové a energetické produkty s visačkou „Made in USA“. Uleví se tak například zemědělcům na americkém Středozápadě, jejichž letošní sklizeň sójových bobů se hromadí ve skladech právě z důvodu nemožnosti vývozu do Číny. Ta je zdaleka největším světovým konzumentem sóji.
img

Trump ve sporu s Fedem. Obchodní válka s Čínou přiostřuje. Boeing a Alibaba ve ztrátě.

24.08.2018 V minulém týdnu bylo nejzajímavější událostí symposium v Jackson Hole a především projev předsedy Fedu Jerome Powella, který odstartoval v pátek kolem 15:00. Jeho projev může být trochu ve stínu Donalda Trumpa, který tento týden vyjádřil svou nespokojenost s Fedem a jmenovitě s jejím předsedou Powellem.
C:\fakepath\global economy.jpg

Organizace čekají růst ekonomiky, svět ale dusí inflace a nová varianta covidu

07.12.2021 Po loňských rekordních propadech ekonomiky, které způsobila stále trvající pandemie nového typu koronaviru a s ní spojené uzávěry, je situace světové ekonomiky v letošním roce stále nejistá. Během roku se ekonomická situace zlepšila a mezinárodní instituce vidí situaci stále optimisticky a předpovídají růst světové ekonomiky. Během roku se ale objevily znepokojivé jevy. Už od léta se světové ekonomiky potýkají s růstem inflace, který podle ekonomů souvisí s hospodářským oživením doprovázeným zdražováním energií a nedostatkem některých surovin. Automobilový průmysl také drtí globální nedostatek čipů. A v dosavadních prognózách zatím není zahrnuto nebezpečí nové varianty koronaviru omikron, jejíž možné šíření by mohlo opět omezit ekonomiku.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Putin kritizoval vliv ekonomiky USA

07.06.2019 Model mezinárodních hospodářských vztahů je v krizi, problémy jsou vážnější, než se dřív zdálo. Na mezinárodní hospodářské konferenci v Petrohradě to dnes řekl ruský prezident Vladimir Putin. Důvěru ve světovou ekonomiku podle něj ohrožuje stávající model globalizace prosazovaný západními státy, který neodpovídá rychle se měnící hospodářské realitě.

Další odkazy na téma Nejsilnější ekonomiky světa

img

Nejsilnější ekonomiky světa | FXstreet.cz

... riziko pro ekonomiku Spojených států. Obě společnosti jsou přitom velmi významnými hráči mezi institucionálními investory – jejich hlasu dodávají na síle i aktiva v hodnotě 4,7 bilionu dolarů, které ...
img

Největší ekonomika světa | FXstreet.cz

... na grafy Nejsilnější a nejslabší měny 30.12.2016 Dow Jones - Intradenní výhled 30.12.2016 5 událostí, které dnes stojí za pozornost NZD/USD - Intradenní výhled 30.12.2016 USD/CAD - Intradenní výhled ...
img

Jaké jsou největší ekonomiky světa? | FXstreet.cz

... pozici největší ekonomiky světa už v roce 2025, což je o tři roky dříve, než se dosud odhadovalo. Vyplývá to z propočtů britského hospodářského institutu CEBR. Studie také předpovídá, že britská ...
img

SB: Růst světové ekonomiky letos zrychlí na 2,7 procenta ...

Růst světové ekonomiky letos zřetelně zrychlí na 2,7 procenta, předpověděla včera Světová banka (SB). Loni jeho tempo zpomalilo na 2,3 procenta, nejnižší úroveň od finanční krize z konce minulého ...
img

Miliardy z úvěrů už čínskou ekonomiku neudrží. Spásou ...

... viděny jako nejsilnější ekonomika světa s HDP 21,1 bilionu dolarů proti 17 bilionům dolarů Číny. Důvodem k očekávání je právě domácí poptávka Číny, posílená střední třídou, a růst amerických exportů ...
img

Forexová čekárna | FXstreet.cz

Klíčová slova Nejsilnější ekonomiky světa Kurz eura Air Bank Korelace měn Medvědí strategie Fundamentální zprávy Obchodní deník Kurzovní lístek Komerční banka Kotace Rezistence Patrik Urban
img

Citigroup | FXstreet.cz

... na grafy Nejsilnější a nejslabší měny 30.12.2016 Dow Jones - Intradenní výhled 30.12.2016 5 událostí, které dnes stojí za pozornost NZD/USD - Intradenní výhled 30.12.2016 USD/CAD - Intradenní výhled ...
img

Dolar | FXstreet.cz

... 600 přidal od začátku týdne již více než 1,5 %. Vzhůru jej táhnou opět hlavně banky, ale k bankám se přidávají také těžaři, kterým pomáhá optimismus ohledně pokračujícího oživení světové ekonomiky.
img

Světové ekonomiky | FXstreet.cz

... a na drahých kovech. Dolar dnes navázal na svůj včerejší růst a dokonce na Eurusd prolomil support na úrovni loňského minima, což znamená, že je dnes dolar na páru s eurem nejsilnější od roku 2003.
img

Největší banky | FXstreet.cz

... výrazně zrychlil Nejsilnější a nejslabší měny 6.1.2017 5 událostí, které dnes stojí za pozornost Tvorba nových míst v USA zpomalila Dow Jones - Intradenní výhled 6.1.2017 NZD/USD - Intradenní výhled 6 ...
img

Forexové analýzy a zprávy | FXstreet.cz

... výhled růstu světové ekonomiky a inflace pro nadcházející dva roky. Ekonomové banky uvedli, že nyní čekají podstatně silnější růst, než předpokládali koncem loňského léta, zejména ve Spojených státech ...
img

Politika | FXstreet.cz

... že největší ekonomice světa se i ve třetím kvartále velmi dařilo – rostla až o 3,5 %, tedy o 0,3 % více, než činil první odhad. Trh přitom také čekal jen 3,2% růst. Investoři se po těchto pozitivních ...
img

Indie | FXstreet.cz

15.11.2015 Lídři dvacítky nejvýznamnějších ekonomik světa dnes na summitu G20 v Turecku intenzivně debatují zejména...
img

Portfolio | FXstreet.cz

... se na nejsilnější hodnoty za poslední dva roky. Pachatelem silného forintu nejsou tentokrát nic jiného než zlepšující se makro-fundamenty maďarské ekonomiky, které v pátek ocenila agentura S&P tím, že ...
img

USA | FXstreet.cz

... nejvyšší úrovně za deset a půl roku a ve zpracovatelském průmyslu pokračoval v prosinci čtvrtý měsíc růstu za sebou. Dnešní statistické údaje tak potvrzují solidní růst největší ekonomiky světa.
img

Dolary | FXstreet.cz

... nohou Hlavní ekonomické události v roce 2017 FXstreet.cz vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2017! 2016: Rok plný překvapení Nejdůležitější ekonomické události roku 2016 Jak obchodovat cenová pásma ...
img

Zlato | FXstreet.cz

... o 20 procent na nejnižší hodnotu za čtyři roky a letošní zásoby jsou již vyprodány, uvedla americká mincovna. Prodej zlatých mincí je však na nejlepší cestě vykázat nejsilnější prodej od roku 2011.
img

Makro: MMF zhoršil výhled světové ekonomiky v letošním a ...

... intradenní a swingové obchodní strategie Trading Central Švédská koruna Prognóza Kurz forintu české koruně Kurz rublu ke koruně Kurz euro forint Zprávy z burzy Live trading Nejsilnější ekonomiky světa
img

Největší ekonomika světa | FXstreet.cz

... zvyšují podle expertů růst ekonomiky Shrnutí roku 2016 pohledem na grafy Nejsilnější a nejslabší měny 30.12.2016 Dow Jones - Intradenní výhled 30.12.2016 5 událostí, které dnes stojí za pozornost
img

Vývoj ceny | FXstreet.cz

... poté na zbytek dne přerušeno. Trh reagoval na zprávu o dalším propadu čínského průmyslového sektoru, která společně s klesající čínskou měnou prohloubila obavy o zdraví druhé největší ekonomiky světa.
Související klíčová slova: Bitcoin | Čína | Japonsko | Finance | Moody's | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/CHF | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Evropská unie | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Sazby | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Bloomberg | Béžová kniha | CBOE | CME | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | Ekonomika | Euro | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Insider | Investice | Investování | Komodity | Korekce | Likvidita | Long | Low | Měna | Měny | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | PEG | Portfolio | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spread | Swiss | Ticker | Trading | Trend | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výnos | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | CHF | AUD | Obchodování | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Americký prezident | Saxo Bank | Úroková sazba | Investoři | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Bohatství | Partners | Gold | Obchodovat | CAC 40 | Deutsche Bank | Regulace | Portfolio manager | Index cen | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Žlutý kov | Ceny akcií | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | EPS | Index | Podpora | Akcie Facebook | Akcie PayPal | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Cena | Cena ropy na světových trzích | Ceny zlata | CISCO | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Exchange | Graf | Hrubý domácí produkt | Investiční | EBay | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | Míra inflace | Oslabení koruny | PayPal | Prezidentské volby | Reuters | Ropa cena | Ropy | Růst HDP | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webinář | Zprávy | Zisky | CNBC | ING | Benzín | Buy | Ex-dividend | Indie | Janet Yellen | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Western Union | Volby | Investment | Raymond James | Bank of New York Mellon | Jefferies | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Nordea | Prudential Financial | Thomson Reuters | BMW | Finanční aktiva | Multi-Asset obchodování | Earnings | KBC | Přehled | Referendum | City | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Členství v EU | Německé státní dluhopisy | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Nervozita | Utahování měnové politiky | Walmart | Halliburton | Kryptoměny | S&P | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Philip Morris | Zajištění | E*Trade | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Americký trh práce | Summit G7 | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Příjmy | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Business Insider | Raymond James Financial | ex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Výhled pro zlato | Anadarko Petroleum | Trade Financial | CBOE Global Markets | Invesco | Estee Lauder | CFG | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Long signál | Edison | Facebook (FB) | Firma McDonald's | RDSA | Royal Dutch Shell | Czech Fund | Prezident Donald Trump | Objem | Dnešní růst | Fox News | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Moskva | Sergej Rjabkov | TASS
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nejpřesnější informace z trhu
Nejrozšířenější digitální měna
Nejrozšířenější kryptoměna
Nejrozšířenější kryptoměny
Nejrychleji rostoucí ekonomiky
Nejrychlejší růst ekonomiky
Nejrychlejší růst ekonomiky v historii
Nejrychlejší vakcinace
Nejrychlejší vakcinace v Evropě
Nejsilnější a nejslabší měny

Následující klíčová slova

Nejsilnější růst
Nejsilnější zbraně
Nejslabší měny
Nejslabší růst
Nejstabilnější měna
Nejstabilnější měna světa
Nejstarší kryptoměna
Nejstrmější pokles světové ekonomiky
Nejtvrdší propad
Nejtvrdší propad na Wall Street
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít