Středa 08. květen 2024 09:50
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex ETF

Prodeje

img

GBP/USD. 12. dubna. Britská ekonomika dál stagnuje

12.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek v hodinovém grafu vrátil na úroveň 1,2517 a od této úrovně se znovu odrazil. Obrátil se ve prospěch britské libry, ale bez výrazného růstu. Dnes se kotace tohoto páru znovu zkoušejí vrátit k úrovni 1,2517. Konsolidace kurzu páru pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu ke korekční úrovni 38,2 % (1,2453). Mohla by také ukončit horizontální pohyb v denním grafu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)

12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.
img

Cena zlata eskalovala prodeje investičních zlatých mincí, nového majitele však našla i Kytice či tuzexová bankovka

12.04.2024 Březen přál aukcím zlatých investičních mincí, čemuž pomohl i vývoj na trhu komodit. Sběratelé si však dopřávali i v jiných oblastech. Nový majitel si mohl uložit sbírku Čtyřlístků s číslem 1 až 200, kterou pořídil za 112 000 korun. Na milovníka veteránů se zase usmálo štěstí v aukci policejní Jawy 350. Prodala se i Kytice, sbírka básní Karla Jaromíra Erbena.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek nevykázal žádné zajímavé pohyby a navázal tak na své typické chování z posledních čtyř měsíců. Během dne se pohyboval do strany s nízkou volatilitou a zůstával v těsné blízkosti úrovně 1,2502, kterou lze v časovém rámci 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Musíme tedy připustit, že se pár nedokázal usadit pod bočním kanálem, a proto přetrvává flat trend, ačkoli má americký dolar všechny důvody k jistému růstu. Nicméně i když pár ve středu klesl o 200 pipů, trh dal znovu najevo, že není ochoten prodávat britskou libru pod úrovní 1,25. Možná, že Bank of England brání dalšímu poklesu libry prováděním tajných měnových intervencí. Ať je to jakkoli, faktem zůstává, že se drží flat trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.04.2024 Pár EUR/USD se včera vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu z posledních měsíců. A volno samozřejmě netrvalo dlouho. Ve středu jsme poprvé po dlouhé době viděli skutečně silný a trendový pohyb, ale nadšení trhu podle všeho rychle vyprchalo. Teď ve čtvrtek byla volatilita navzdory zasedání Evropské centrální banky a projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové opět nízká a k žádným výrazným změnám nedošlo. Abychom byli spravedliví, ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a od Lagardeové jsme dostali jen náznaky možného červnového snížení sazeb. To ale není hlavní. Hlavní je, že Federální rezervní systém v červnu sazby téměř jistě nesníží. Což znamená, že navzdory očekávání trhu zahájí cyklus snižování sazeb nejprve ECB. To je pro euro medvědí faktor, takže stále očekáváme další pokles páru.¨
img

Česká pošta loni snížila ztrátu na tři čtvrtě miliardy Kč

11.04.2024 Česká pošta v loňském roce snížila ztrátu o jednu miliardu na 756 milionů korun. Provozní výnosy včetně příjmů z prodeje majetku vzrostly o 0,9 procenta na 19,037 miliardy korun. Provozní náklady bez odpisů klesly o 3,2 procenta na 19,114 miliardy Kč. Uvedli to zástupci České pošty na dnešním setkání s novináři.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

GBP/USD. 11. dubna. Zpráva o inflaci v USA šokovala býky

11.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu podruhé po sobě odrazil od úrovně 1,2705, což znamenalo obrat ve prospěch americké měny a pokles na úroveň 1,2517. Růst americké měny tak během několika hodin dosáhl téměř 200 bodů. Odraz kotací od hladiny 1,2517 bude působit ve prospěch britské libry a může vyústit v určitý růst k hladině 1,2584. Konsolidace páru pod hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší Fibonacciho úrovni 38,2 % (1,2453).
img

Klíčové události 11. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

11.04.2024 Ve čtvrtek se odehraje méně makroekonomických událostí a žádná z nich není zásadní. Nicméně Spojené státy zveřejní zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců. Domníváme se, že po včerejší zprávě o inflaci již index cen výrobců není klíčový. Proto obě zprávy, které budou zveřejněny během zasedání Evropské centrální banky, nebudou mít na pohyb obou měnových párů žádný vliv.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
img

Vysoká americká inflace vygumovala šance na červnové snížení sazeb Fedu

11.04.2024 Taková americká inflační čísla globální trh s vládními dluhopisy nechtěl vidět. Inflace v USA totiž v březnu stejně jako v únoru poskočila o vysokých 0,4 % (meziměsíčně), což implikuje, že meziroční celková inflace zrychlila z 3,2 % na 3,5 % a tzv. jádrová složka stagnuje na 3,8 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár EUR/USD ve středu zaznamenal výrazný pokles. Podle nás se nakonec stalo, co se mělo stát minulý týden. Připomeňme, že důležité zprávy z USA o počtu pracovních míst mimo zemědělství, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a trhu práce vyšly nad očekávání, a přesto stoupalo euro, nikoli dolar. Včera ale byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která ukázala, že celková spotřebitelská inflace CPI zrychlila na +3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Trh v daném okamžiku prostě už nevydržel. V posledních měsících odmítal nakupovat dolar a prodávat euro v naději, že Federální rezervní systém nejpozději v červnu začne snižovat sazby. Včera byly tyto naděje zmařeny a trh si konečně uvědomil, že USA začnou uvolňovat měnovou politiku až ve chvíli, kdy se inflace přiblíží cílové úrovni, nikoli v nějakém libovolně vybraném měsíci. Klesající trend přetrvává a dolar by měl dál růst.
img

Čokoládový gigant Barry Callebaut vyskočil po výsledcích o 8 %📈

10.04.2024 Švýcarský kakaovo-čokoládový konglomerát Barry Callebaut (BARN.CH) po prvním pololetí fiskálního roku, které skončilo v únoru, stoupl o téměř 9 %, protože tržby vzrostly o 11 % na konstantní měnové bázi díky vyšším cenám kakaa, přičemž na obzoru stále není vidět pokles poptávky. Zisk byl solidní navzdory tvrdému 1. čtvrtletí a prudkému růstu cen kakaa, což může ve střednědobém horizontu tlačit na zisky společnosti. Barry je jedním z největších světových zpracovatelů čokolády, který vyrábí pro společnosti jako Unilever nebo Nestlé. Dnes můžeme vidět jednu z nejsilnějších seancí v historii společnosti, po brutálním výprodeji v letech 2021-2024 podobném krizi GFC 2008.
img

Zlato je na historickém rekordu, v korunách vzrostlo o 30 procent

10.04.2024 Cena zlata v těchto dnech vystoupala na historické rekordy a překonala 2 300 dolarů za troyskou unci. V korunách jeho cena meziročně vzrostla o 30 procent. Žene ji nahoru silná maloobchodní poptávka a rekordní nákupy centrálních bank. Zlaté rezervy výrazně navyšuje i ČNB. Poptávku posiluje i výhled na snížení úrokových sazeb v USA.
img

BITCOINCASH klesá o 9 % 5 dní po halvingu 📉

10.04.2024 Kryptoměna Bitcoincash, která byla "odštěpena" po významném rozštěpení Bitcoinu v roce 2017, se obchoduje dnes. 9 % níže, téměř pět dní po půlení, které proběhlo 5. dubna. Od minima z roku 2023 si kryptoměna na svém vrcholu připsala více než 300 %. Ochlazení a ústup, který trvá již několik dní, přišel v den, kdy bylo v kódu naprogramováno "přečerpání" nabídky, a z vrcholové úrovně na 700 dolarech projekt aktuálně ztrácí přibližně 15 %. V důsledku toho někteří investoři vyhlížejí možný, podobný scénář prodeje faktů pro, Bitcoin, kde 20. dubna pravděpodobně dojde k dlouho očekávanému půlení. Podle zdrojů agentury Bloomberg plánují hongkongské instituce založit vlastní spotové ETF, z nichž některé by mohly být spuštěny ještě tento měsíc.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
img

Firma Tameh, jež dodává energie Liberty, půjde do reorganizace, rozhodli věřitelé

09.04.2024 Společnost Tameh Czech, která je dodavatelem energií pro huť Liberty Ostrava, půjde do reorganizace. Rozhodli o tom dnes na schůzi v Ostravě věřitelé. Usnesení o povolení reorganizace ještě musí vydat soud. Tameh uvádí, že se do úpadku dostal kvůli tomu, že mu Liberty, jejíž provozy stojí, přestala platit.
img

Vítkovice Steel prohloubily v roce 2022 svou ztrátu na 422,7 milionu korun

09.04.2024 Ostravská hutní firma Vítkovice Steel prohloubila v roce 2022 svou ztrátu oproti roku 2021 o 314,5 milionu na 422,7 milionu korun. Tržby z prodeje výrobků a služeb podniku klesly meziročně o 2,63 miliardy, tedy 30 procent, na 6,1 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky podniku zveřejněné ve Sbírce listin, na kterou upozornil server e15.cz. Uvedl, že nahromaděná ztráta firmy z minulých let se přehoupla přes 7,5 miliardy korun.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí vrátil ke svému obvyklému způsobu pohybu na pozadí nízké volatility. Obecně platí, že pokud pravidelně pozorujeme nízkou volatilitu i ve dnech, kdy je silné fundamentální pozadí, co bychom asi tak mohli říci o pondělcích, kdy obvykle nebývají zveřejněnovány žádné zprávy ani údaje? Včera byla zveřejněna zpráva o německé průmyslové výrobě, která dopadla lépe, než se předpokládalo. Možná právě kvůli tomu euro vzrostlo o zhruba 20 pipsů. Potřebujeme však vědět, kterým směrem se cena pohnula a jak silné pohyby to jsou. Pokud by pár vykazoval slabé pohyby, pak by z něj nebylo možné vytěžit zisk bez ohledu na to, kterým směrem se pár vydal.
img

EUR/USD. Analýza na 8. dubna. Euro bude pokračovat v poklesu

09.04.2024 Vlnová analýza 4hodinového grafu pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. Momentálně pozorujeme výstavbu předpokládané vlny 3 v úseku 3 nebo c klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude pokračovat velmi dlouho, protože první vlna tohoto úseku dokončila svou výstavbu kolem hranice 1,0450. Třetí vlna tohoto trendového úseku by tedy měla skončit ještě níže.
img

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 8.–10. dubna 2024: nakupujte nad úrovní 1,0833 (Murray 3/8 – 21 SMA)

09.04.2024 Pár EUR/USD se obchoduje kolem úrovně 1,0832 v rámci klesajícího trendového kanálu, který se vytvořil v grafu H1, a kolem 21 SMA. Vidíme, že euro je nad 200 EMA. To znamená, že by mohlo dojít k prudkému průrazu tohoto kanálu a pár EUR/USD by mohl dál stoupat a dosáhnout linie Murray 5/8 na úrovni 1,0894.
C:\fakepath\krypto-08042024.jpeg

Akciové portfolio Tomáše Vranky: Čas přidat Bitcoin?

08.04.2024 Akciové trhy již několik měsíců pokračují v růstu a mnohé indexy v nedávné době dokonce zvýšily svá předchozí maxima. Ve světě totiž stále panuje obecně pozitivní nálada a z ekonomik nepřicházejí skoro žádné špatné zprávy. Jak tato situace ovlivňuje naše vzorové portfolio?
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
img

EUR/USD. 8. dubna. Přípravy na zasedání ECB jsou v plném proudu

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek klesl do oblasti supportu 1,0785–1,0801, od níž se odrazil a pokračoval v růstu směrem k úrovni Fibonacciho retracementu 38,2 % – 1,0866. Nový odraz od této úrovně bude pro americký dolar opět přínosem, stejně jako návrat do zóny 1,0785–1,0801. Konsolidace kurzu páru pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k Fibonacciho hladině 0,0 % na úrovni 1,0696. Podle mého názoru zůstává varianta s poklesem nejkonzistentnější.
img

Tržby skupiny HARTMANN za rok 2023 překonaly 2,3 miliardy eur. Růst vstupů úspěšně kompenzoval transformační program

08.04.2024 Ve finančním roce 2023 dosáhla skupina HARTMANN, jíž je tuzemská společnost HARTMANN – RICO součástí, tržeb z prodeje ve výši 2,3533 miliardy eur. To odpovídá mírnému organickému růstu tržeb o 2,3 procenta ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku. Konsolidovaná EBITDA dosáhla 203,4 milionu eur, což představuje zlepšení o 12 milionů eur.
img

Maloobchod lehce za očekáváním, v centru pozornosti průmysl

08.04.2024 Maloobchod v únoru zvolnil své tempo růstu a rostl v únoru o 1,6 % meziročně - lehce pod naším odhadem (2,0 %) i odhadem trhu (2,3 %). Směrem vzhůru však byly revidovány údaje za leden (na 3,2 % z 2,4 % meziročně). Celkový příběh o pokračujícím oživení spotřeby v Q1 2024 se tak nemění a únor se ukazuje být pouze určitou “korekcí” po velmi úspěšném lednu.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.04.2024 Cena je v denním grafu pod linií indikátoru rovnováhy a oscilátor Marlin po krátkém pohybu do strany klesl. Očekáváme, že cena prorazí pod support 1,0796 a klesne ještě níž k úrovni 1,0724.
img

Spotřebitelská poptávka v únoru nečekaně a silně klesla

05.04.2024 Maloobchodní tržby bez prodeje aut v únoru meziměsíčně klesly v reálném vyjádření o 0,8 %, zatímco ještě měsíc předtím rychle rostly o 1,3 %. Meziročně byly zmíněné tržby vyšší o 1,6 % a únorový výsledek tak zaostal za očekáváními, když tržní konsensus předpokládal růst o 2,3 % y/y. Směrem výše byl ale revidován lednový údaj, který původně ukazoval na meziměsíční nárůst o 1,0 %. Zklamání z únorového výsledku podtrhuje také fakt, že zatímco od října do ledna maloobchodní tržby meziměsíčně rostly a naznačovaly trend postupného oživování spotřebitelské poptávky, tak v únoru přišla poměrně výrazná korekce. Oproti předpandemickému únoru 2020 tak byly tržby bez prodejů aut v reálném vyjádření stále nižší o 5 %.
img

ČSOB Data Watch: Maloobchod lehce za očekáváním, spotřeba dál poroste

05.04.2024 Maloobchod v únoru zvolnil své tempo růstu a rostl v únoru o 1,6 % meziročně - lehce pod naším odhadem (2,0 %) i odhadem trhu (2,3 %). Směrem vzhůru však byly revidovány údaje za leden (na 3,2 % z 2,4 % meziročně). Celkový příběh o pokračujícím oživení spotřeby v Q1 2024 se tak nemění a únor se ukazuje být pouze určitou “korekcí” po velmi úspěšném lednu.
img

Velmi příznivý začátek roku pro sektor maloobchodu

05.04.2024 Třetí měsíc v řadě reálné tržby maloobchodních prodejců rostou, když v únoru stouply o 1,6 %. Zároveň byl revidován výrazně směrem výše lednový výsledek, a to z 2,4 % na 3,2 %. I z tohoto důvodu v meziměsíčním srovnání tržby poklesly o 0,8 %. Nicméně i přes meziměsíční snížení tržeb lze konstatovat, že spotřeba domácností se odráží ode dna.
img

Ranní okénko - Dnes data o českém maloobchodě a americkém trhu práce

05.04.2024 Dnes již za pár minut Český statistický úřad ukáže, jak se vyvíjely maloobchodní tržby během měsíce února. Jejich propad trval více než rok a půl, zlom nastal až na konci minulého roku, když v prosinci 2023 zaznamenal sektor maloobchodu konečně růst. Rovněž v prvním měsíci nového roku reálné tržby maloobchodních prodejců meziročně stouply a podle našeho odhadu by tento trend měl pokračovat i v únoru. Odhadujeme, že maloobchodní tržby bez prodeje aut v reálném vyjádření byly meziročně vyšší o 2,3 %. Medián trhu je stejný. Spotřeba domácností by v průběhu roku měla nabírat na síle, což je dobrá zpráva nejen pro sektor maloobchodu, ale i pro celou českou ekonomiku.
img

Zavření obchodů o všech svátcích by českou ekonomiku připravilo o miliardy

05.04.2024 Lidovecké ministerstvo práce a sociálních věcí navrhuje rozšíření zákazu maloobchodního prodeje na všechny svátky. Činí tak zřejmě v duchu hesla „nejlepší obrana je útok“. Dva z poslanců pětikoaličního partnera lidovců, ODS, totiž žádají, aby se naopak obchody ve vybrané sváteční dny otevřely.
img

Klíčové události 5. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

05.04.2024 Na pátek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Německo, EU a Spojené království zveřejní své vlastní údaje o PMI ve stavebnictví. EU mezitím také zveřejní zprávu o maloobchodních tržbách. Neočekáváme, že by tyto zprávy měly na účastníky trhu výrazně zapůsobit. Ve Spojených státech však budou zveřejněny údaje o NonFarm Payrolls, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrné mzdy. Všechny tři zprávy mají přímý dopad na Federální rezervní systém a jeho rozhodnutí o měnové politice. Pokud údaje předčí očekávání, může dolar zahájit růstový pohyb, což by byl nejlogičtější možný postup. Alespoň na měnovém páru EUR/USD, kde přetrvává klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.
img

Lévi-Strauss roste o 15 % díky zvýšení přímého prodeje📈

04.04.2024 Výrobce oděvů a obuvi Lévi-Strauss (LEVI.US) dnes posiluje o více než 15 %, protože společnost představila prognózy zisku. Akcie se dnes obchodují v druhé nejlepší seanci v historii, protože investory zaujaly prodejní výsledky společnosti, a to bez zprostředkovatelů. Společnost Levi's spustila vlastní platformu pro online elektronický obchod a přímý prodej (DTC) výrazně zvyšuje ziskovost společnosti, která nemusí využívat zprostředkovatele, zároveň šetří náklady a nabízí zboží za atraktivní cenu, bez dalších velkoobchodních marží.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

MF prodalo státní dluhopisy za 9,6 mld. Kč

04.04.2024 Ministerstvo financí dnes podle plánu prodalo ve dvou aukcích státní dluhopisy za 9,6 miliardy korun. Poptávka investorů byla víc než dvojnásobná, byli ochotni nakoupit obligace v objemu 20,9 miliardy korun. Vyplývá to z údajů České národní banky, která aukce zajišťovala. Dnešní prodej státních dluhopisů byl první ve druhém čtvrtletí, celkem v tomto kvartálu ministerstvo plánuje vydat dluhopisy za 75 miliard korun.
img

US Open: Indexy otevírají výše a vymazávají nedávné poklesy 💰

04.04.2024 Dnešní nálada na trhu je rozhodně lepší než v předchozích dnech. První obchodní seance nového měsíce a čtvrtletí byly medvědí a dnes mohou investoři očekávat mírné oživení. US500 otevírá o 0,60 % výše a US100 o 0,80 % výše. Indexy tak obnovují větší část poklesu z předchozích dnů. Výhled na duben může být smíšený. Je třeba připomenout, že 15. duben je konečným termínem pro zaplacení daní ze zisků roku 2023, což obvykle koreluje s poněkud vyšším prodejním tlakem. Na druhou stranu na katalyzátor většího kroku nebudeme muset dlouho čekat, protože zítra je naplánováno zveřejnění zprávy NFP o trhu práce. Z pohledu Fedu jde o důležitou zprávu a zveřejnění, které je daleko od konsensu, může ovlivnit volatilitu indexů a forexu.
img

Klíčové události 4. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

04.04.2024 Ve čtvrtek nás čeká málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Do tohoto týdne jsme vkládali poměrně velké naděje. Všechno začalo velmi dobře – dolar v pondělí vzrostl díky silnému indexu ISM PMI ve výrobním sektoru v USA. Pak ale přišly dny, kdy byly pohyby trhu a reakce na makroekonomické pozadí poměrně nelogické. Dnes mohou začínající obchodníci věnovat pozornost pouze naprosto nepodstatným zprávám o údajích PMI v EU a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto zprávy samozřejmě pohyb obou měnových párů neovlivní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci směrem vzhůru. Klesající trend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová čára. Euro však mělo během posledních dvou dnů hned několik důvodů k růstu. V úterý trh jednoduše ignoroval zprávu JOLTs o počtu otevřených pracovních míst v USA, která se ukázala být silnější, než se očekávalo. Včera obchodníci ignorovali údaje o inflaci v EU (které klesly více, než se očekávalo), stejně jako zprávu ADP (jejíž hodnoty v únoru i březnu překonaly očekávání). Místo toho tlak na dolar zvýšil pouze "relativně negativní" index PMI ve službách ISM. V pohybech páru v posledních dvou dnech proto lze jen stěží hledat logiku. Možná bylo nutné, aby pár zahájil korekci, ale celkově euro opět roste bez zjevného důvodu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)

03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.
img

Prognóza pro EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Pár EUR/USD provedl v úterý obrat ve prospěch evropské měny a vrátil se do zóny rezistence 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny dnes bude opět působit ve prospěch amerického dolaru s určitým poklesem směrem k korekční úrovni 0,0 % – 1,0896. Konsolidace kurzu páru nad zónou 1,0785–1,0801 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu eura směrem k další korektivní úrovni 38,2 %–1,0866.
img

Přehled páru GBP/USD. 3. dubna. Libra se přiblížila ke klíčovým úrovním

03.04.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v úterý také mírnou vzestupnou korekci, ale volatilita byla slabá, protože makroekonomické pozadí oproti pondělku oslabilo. Britská libra si ponechává skvělé vyhlídky na pokles, pokud se pečlivě zkoumají fundamenty, makroekonomické pozadí a technický obraz. Připomínáme ale, že trh se v posledních 4 měsících úspěšně zdržoval prodeje britské měny. Nebo za úžasnou odolností libry stojí Bank of England, která tajně provádí měnové intervence, aby zabránila novému kolapsu britské měny.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

Ranní komentář: Pád amerických zdravotních pojišťoven, slabé prodeje Tesly a špatný den pro PVH Corp.

03.04.2024 Akciové trhy včera mírně ztrácely. Na vině byly zřejmě rostoucí výnosy, které reagují na solidní makro a o něco opatnější výhled na tempo snižování úrokových sazeb v USA. Včera se pod tlak dostaly hlavně americké zdravotní pojišťovny, nebo například Tesla, která doplatila na slabé prodeje vozů za 1Q. Dnes pozor na výsledky amerického ADP reportu a index ISM pro tamní sektor služeb.
img

EUR/USD: býci se snaží najít dno

03.04.2024 Abychom mohli předpovědět budoucnost, musíme se podívat do minulosti. Společnost Credit Agricole se o to pokusila analýzou vlivu cyklu uvolňování měnové politiky Fedu a následné recese na americký dolar v průběhu posledních 50 let. Výsledek byl poměrně zajímavý: začátek snižování sazby federálních fondů je pro medvědy páru EUR/USD negativní, nicméně následný pokles jim umožnil některé ztráty vyrovnat.
img

Bitcoin: Korekce pomůže "tvůrcům trhu uchopit likviditu"

03.04.2024 Bitcoin v úterý přitahoval pozornost výrazným poklesem. Cena klesla pod hranici 66 000 USD poté, co se několik dní držela nad 69 000 USD. To vyvolávalo obavy z dalšího poklesu ceny. Krypto analytici se ale domnívají, že v rámci býčího trendu by mohlo dojít ke 30% korekci ceny bitcoinu.
C:\fakepath\Wall Street.jpg

Akcie ve světě letos pokračují v růstu

02.04.2024 Světové akciové indexy v prvním čtvrtletí 2024 navázaly na úspěšný konec roku a pokračovaly v růstu. Některé indexy, jako například nejsledovanější americký indikátor S&P 500 či technologický index Nasdaq 100, vylepšovaly maxima, vyplývá z burzovních statistik. Výrazné zisky a rekordy si připsaly také evropské a japonské akcie, ty čínské naopak klesly.
img

XAU/USD: Trh se zlatem si buduje silnou základnu, hedgeové fondy nadále podporují ceny

02.04.2024 Podle nejnovějších údajů Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) si trh se zlatem s pokračujícím růstovým trendem cen drahých kovů buduje silnou základnu, ačkoli býčí spekulativní zájem hedgeových fondů postupně polevuje
img

Ranní komentář: Silné makro z USA dostává výnosy pod tlak, prodeje vozů v Číně a obavy z výsledků Tesly

02.04.2024 Akciové trhy zahájily týden kvůli svátku v klidu a na nízkých objemech. Evropa byla včera zavřená, v USA si indexy své pozice držely, i když výnosy výrazně rostly v reakci na silné americké makro. Včerejší makro pomohlo také dolaru, který posiluje na většině měnových párů. Dnes ráno se daří akciím v Číně, kde tamní Hang Seng přidává přes 2 %. V týdnu se dočkáme několika zajímavých fundamentů, v čele s výsledky z amerického trhu práce, které doplní také několik projevů členů FOMC.
img

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Trumpova mediální firma loni prodělala přes 58 milionů USD, akcie klesly

02.04.2024 Společnost Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social, vykázala za loňský rok čistou ztrátu 58,2 milionu dolarů (zhruba 1,4 miliardy Kč). Firma, jejímž většinovým vlastníkem je bývalý americký prezident Donald Trump, to včera oznámila ve zprávě pro burzovní regulátory. Její akcie následně prudce oslabily.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
img

Denní shrnutí: Seanci dominovalo silné zlato, americký dolar a ropné trhy 💵

28.03.2024 Dnešní seance v Evropě proběhla převážně v mírně pozitivním duchu a většina benchmarků uzavřela v kladných číslech. DAX a CAC40 uzavřely seanci s mírnými zisky.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o HDP z USA a Kanady, projevy členů ECB

28.03.2024 Evropské indexy zahájily dnešní obchodování s malými změnami, a to navzdory včerejšímu optimistickému obchodování na Wall Street a poměrně smíšené seanci v Asii na začátku dne. Trhy se dostávají do sváteční nálady, většina trhů bude zítra zavřená. To znamená, že dnes je poslední obchodní seance před prodlouženým víkendem, což může ovlivnit náladu na trhu. Navíc se jedná také o poslední seanci 1. čtvrtletí 2024, což znamená, že se mohou objevit i určité rebalanční toky.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Zhoršení výhledu ČEZ nebude mít větší dopad na akcie

27.03.2024 Zhoršení výhledu hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ nebude mít výraznější dopad na kurz jejích akcií a dluhopisů. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Mezinárodní ratingová agentura Moody's v úterý zhoršila výhled hodnocení ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Po 12:00 rostly akcie ČEZ na burze o 1,6 procenta na 846 Kč na akcii.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

Prognóza pro EUR/USD na 27. března 2024

27.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý provedl odraz od korekční úrovně 38,2 % – 1,0866, tedy obrat ve prospěch amerického dolaru, a zahájil nový pokles směrem k oblasti supportu 1,0797–1,0801. Odraz kotací od této oblasti opět zapůsobí ve prospěch eura a přispěje k jistému růstu směrem k úrovni 1,0866. Konsolidace kurzu páru pod touto oblastí zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu směrem k další korekční úrovni 0,0% – 1,0696.
img

Klíčové události 27. března: fundamentální analýza pro začátečníky

27.03.2024 Ekonomický kalendář je ve středu zcela prázdný. Dnes se neobjeví ani jedna zpráva, která by měla byť jen druhořadý význam. Očekáváme tedy pokles volatility. Všimli jsme si, že trh není tento týden vůbec aktivní. V pondělí a v úterý se však alespoň odehrálo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a také byla zveřejněna americká zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Dnes se neděje vůbec nic.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval pomalu a neochotně. Volatilita činila už druhý den po sobě zhruba 40 pipů, což je málo i na euro. Obchodníci by ale na takové tržní podmínky měli být v posledních měsících už zvyklí. Na konci minulého týdne jsme díky Bank of England a Federálnímu rezervnímu systému byli svědky nárůstu volatility. Bylo ale jasné, že volatilita se na začátku nového týdne vrátí na předchozí úrovně.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 26. března (seance v USA)

26.03.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 151,25 došlo, když MACD výrazně klesl z nulové hodnoty, a prodávat dolar proti trendu při takovém nastavení nebylo nijak zvlášť žádoucí. Po krátké době došlo k dalšímu testu na úrovni 151,25 a MACD se již dostával z přeprodané zóny, což umožnilo vstoupit do nákupních pozic na dolaru. V době psaní článku nedošlo k žádnému výraznému růstu, ale naděje přetrvávají, protože obchodování pokračuje v bočním kanálu. Mnohé bude záležet na amerických statistikách: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, index cen bydlení a ukazatel spotřebitelské důvěry určí směr páru. Slabé údaje bývají důvodem k prodeji dolaru, zatímco silné zprávy mohou podpořit býčí trend na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD. 26. března. Libra začíná s korekcí

26.03.2024 Pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu odrazil od zóny supportu 1,2584–1,2611 a obrátil se ve prospěch libry. Začal proces růstu k zóně rezistence 1,2705–1,2715. Koridor klesajícího trendu charakterizuje sentiment obchodníků jako "medvědí". Neočekávám tudíž silný růst libry. Konsolidace kurzu tohoto páru pod zónou 1,2584–1,2611 pomůže novému poklesu k úrovni 1,2517.
img

Aehr Test se snaží stabilizovat po 22% výprodeji způsobeném zpomalením prodeje EV

26.03.2024 Společnost Aehr Test Systems (AEHR.US), která vyrábí a testuje polovodiče používané mimo jiné na trhu s elektromobily, již podruhé za rok revidovala své prognózy pro rok 2024 směrem dolů. Meziroční tempo růstu společnosti bude 0 % oproti působivým 50 % očekávaným na začátku podzimu 2023. Aehr očekává neočekávanou ztrátu na akcii ve svých odhadovaných výsledcích za třetí fiskální čtvrtletí končící 29. února 2024. V důsledku toho včera akcie společnosti společnost, která se v listopadu 2023 stále obchodovala za 50 USD, se propadla o 22 % a dnes se na předprodeji obchoduje téměř o 1 % výše za 11,3 USD za akcii.
img

Bitcoin opět nad 70 000 USD!

26.03.2024 Cena Bitcoinu [BTC] znovu získala bullish momentum během posledních pár hodin, když hodnota královské mince překročila hranici 70 000 USD poté, co klesla pod 66 000 USD.
img

Klíčové události 26. března: fundamentální analýza pro začátečníky

26.03.2024 V úterý nás čeká několik makroekonomických událostí. V eurozóně nic zajímavého. Vyčnívá jen německý spotřebitelský sentiment, která je ale zjevně druhořadého významu a Německo je jen jedna země z 27 zemí Evropské unie. Ekonomický kalendář Spojeného království je klidný. V úterý budou v centru pozornosti americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, ale aby trh na zprávu reagoval podle očekávání, je důležité, aby se její skutečná hodnota lišila od prognózy alespoň o 0,5 %. Celkově dnes nečekáme výrazné pohyby. Pondělí nám ukázalo, že oba páry se soustředí na korekční pohyb, ale přetrvává klesající trend. Dnes nečekáme výrazný růst žádné z obou měn.
img

Český výrobce letadel Aircraft Industries dodá pět letounů L 410 NG do Senegalu

26.03.2024 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries ze skupiny Omnipol dodá pět letounů L 410 NG, tedy nové generace, do Senegalu. Létat budou v barvách tamního největšího státního dopravce Air Senegal. První dva stroje dnes odletěly z Kunovic, uvedli zástupci společnosti na webových stránkách. Finanční podmínky obchodu firma nezveřejnila.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

26.03.2024 Pár EUR/USD zahájil v pondělí býčí korekci, v naprostém souladu s aktuálním technickým obrazem. Klesající trendová linie zůstává relevantní, ale nachází se poměrně daleko od ceny. Úhel jejího sklonu je vcelku malý, takže pár může při přetrvávajícím klesajícím trendu projít výraznou korekcí. Domníváme se, že pondělí zcela splnilo očekávání, a to jak naše, tak některých obchodníků. Tentokrát jsme neměli tradiční "nudné pondělí", ale volatilita byla podle očekávání nízká a korekce po dvoudenním poklesu vypadala přirozeně. Byť jsme zvažovali možnost, že pár bude pokračovat v poklesu.
img

Denní shrnutí: Bitcoin roste nad 70 000 dolarů, kakao roste o téměř 9 %

25.03.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodují smíšeně - index S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones se obchoduje o 0,3 % níže, Nasdaq získává 0,1 % a Russell 2000 s malou kapitalizací postupuje o 0,4 %.
img

Novo Nordisk podniká kroky k rozšíření své působnosti z oblasti diabetu a obezity

25.03.2024 Dánská farmaceutická společnost, která se již více než 100 let zabývá léčbou cukrovky, podstupuje kroky k tomu, aby opustila své přebornické oblasti, tedy cukrovku a obezitu. Děje se tak v souvislosti s dnes oznámenou akvizicí německé společnosti Cardior Pharmaceuticals, která se zabývá léčbou srdce.
img

USD/JPY. 25. března. Býci se obávají dalšího utahování měnové politiky Bank of Japan

25.03.2024 Na hodinovém grafu se měnovému páru USD/JPY v pátek nepodařilo pokračovat v růstovém trendu směrem ke korekční hladině 127,2 %–152,10. Obchodníkům se však ani nepodařilo vrátit se k zóně supportu 150,79–150,91. Dnešní odražení od zóny 150,79–150,91 umožní nový růst směrem k 152,10, zatímco konsolidace pod vzestupným trendovým kanálem bude pro japonskou měnu příznivá a povede k určitému poklesu k Fibonacciho úrovni 76,4 %–149,86.
img

ZLATO: Názory odborníků na trhu se rozcházejí

25.03.2024 Podle nejnovějšího týdenního průzkumu o zlatě je zřejmé, že odborníci na trhu jsou ve svých názorech rozděleni a, pokud jde o analýzu směru ceny, jsou opatrní. Investoři se mezitím vrátili k býčímu trendu.
img

EUR/USD. 25. března. Medvědi narazili na silnou zónu supportu

25.03.2024 V pátek pár EUR/USD pokračoval v klesajícím trendu směrem ke korekční úrovni 23,6 % – 1,0801. Těsně pod touto úrovní se nachází zóna supportu 1,0785–1,0797. Společně tvoří silnou zónu supportu, jejíž překonání bude pro medvědy náročné.
img

GBP/USD. 25. března. Libra neustála tlak ze strany Bank of England

25.03.2024 Na hodinovém grafu pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů k zóně supportu 1,2584–1,2611. Odraz kotací od této zóny bude pro britskou měnu příznivý a povede k určitému růstu směrem k zóně rezistence 1,2705–1,2715.
img

Klíčové události 25. března: fundamentální analýza pro začátečníky

25.03.2024 V pondělí nás čeká několik makroekonomických událostí. Upozorníme jen na zprávu o prodeji nových domů ve Spojených státech. Jedná se o méně významný ukazatel, který má extrémně malou šanci vyvolat reakci trhu větší než 15–20 pipů. Věříme tedy, že v pondělí nebude mít makroekonomické pozadí žádný význam. Euro a libra mohou pokračovat v pohybu dolů, jak naznačují technické i fundamentální faktory. Existuje ale vyšší pravděpodobnost flat trhu a nejspíš nás čeká další "nudné pondělí".
img

Ranní okénko - Z USA tento týden dorazí statistika osobních příjmů a výdajů

25.03.2024 Pohled do ekonomického kalendáře na závěr března naznačuje, že zkrácený týden na finančních trzích by se měl odehrávat ve více odpočinkovém tempu. Mezi zajímavější údaje bude patřit statistika osobních příjmů a výdajů v USA zveřejňovaná v pátek spolu s Fedem preferovaným ukazatelem inflace. V závěru týdne dorazí i informace o březnové inflaci z některých států eurozóny, většina finančního trhu ale bude během pátku uzavřená a dopad tak bude pouze minimální. Z Česka již na začátku týdne dorazí výsledek konjukturálního průzkumu, v průběhu týdne pak také finální hodnota HDP za poslední kvartál loňského roku.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-25032024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (25.3.2024)

25.03.2024 Minulý týden jsme se dočkali nákupního obchodu podle mého týdenního komentáře, nicméně obchod byl realizován dvakrát. Jako první se totiž tento obchod spustil začátkem týdne, kdy došlo k průrazu horní vstupní S/R zóny (buy obchod 1), ovšem jednalo se o falešný průraz a obchod tak skončil na menším Stop-Lossu. Následně dle pravidel mé obchodní strategie došlo k opětovnému vstupu do obchodní pozice (buy obchod 2), který následně již dokonale přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
img

Ekonomický kalendář: prodeje nových domů a Fed Dallas Index před námi 📃

25.03.2024 V minulém mimořádně rušném týdnu jsme se dozvěděli o několika důležitých makroekonomických publikacích a rozhodnutích centrálních bank. Tento týden bude méně intenzivní, takže investoři budou mít čas na důkladnější analýzu těchto údajů. Dnes nejsou naplánovány žádné významné publikace s výjimkou údajů o prodejích nových domů v USA.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů. Makroekonomické pozadí bylo poměrně slabé a fundamentální aspekt žádný. Přesto pár vykazoval vcelku slušnou volatilitu. Trh se aktivizoval ve středu večer, kdy byly oznámeny výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zmínili jsme, že je lepší nedělat ukvapené závěry a počkat s analýzou reakce trhu do čtvrtka. Zasedání americké centrální banky nebylo holubičí a předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj nezměkčil. Proto dolar neměl ve středu důvody k poklesu. K čemu tedy došlo ve čtvrtek a v pátek? Trh výsledky zasedání přehodnotil, vyvodil správné závěry a rychle dolar nakupoval na ještě příznivějším kurzu než ve středu večer. To vyvolalo páteční růst dolaru. Sestupnou trendovou linii považujeme navzdory středečnímu proražení stále za relevantní.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

25.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů, což nijak nesouviselo s makrodaty daného dne. Dolar na pozadí zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, která se konala ve čtvrtek, resp. ve středu, dál posiloval. Jelikož trh zpočátku špatně interpretoval výsledky zasedání americké centrální banky, viděli jsme ve čtvrtek a v pátek dvojí klesající pohyb. Zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii neměla na tržní sentiment žádný vliv. Pokud něco, tak měla podpořit libru, protože její hodnoty vyšly lépe, než se předpokládalo. Pár ale většinu dne klesal.
img

US Open: Indexy Wall Street otevírají na konci týdne níže 📌

22.03.2024 Poslední den na Wall Street začíná v červených číslech. Indexy při zahájení peněžní seance mírně ztrácejí, ale je třeba poznamenat, že kotace jsou aktuálně na historických maximech. Slabší sentiment na akciovém trhu podporuje i posilující dolar. USD zisky o 0,3 % a u většiny měnových párů mezi 0,3-0,4 %, a dokonce až 0,6 % v případě NZD, AUD a SEK. Výnosy 10letých amerických dluhopisů přitom ztrácejí z úrovně 4,21 %.
img

Bitcoin ztrácí téměř 4 % kvůli obavám z poptávky po ETF📊

22.03.2024 Největší kryptoměna Bitcoin pokračuje ve svém poklesu poté, co ETF zaznamenaly v posledních dnech čistý odliv téměř 2 miliard dolarů. Úterní odraz byl rychle vymazán a cena nyní klesla pod 63 000 USD.
img

Tesla ztrácí 3,5 % kvůli obavám z čínské poptávky a omezení výroby 📉

22.03.2024 Tesla (TSLA.US) ztrácí před otevřením trhu v USA více než 3 % poté, co se výrobce elektromobilů rozhodl snížit výrobu v Číně na 5 dní v týdnu, podle zdrojů Bloombergu z dřívějších 6,5. Gigafactory v Šanghaji bude fungovat se sníženou kapacitou, což naznačuje klesající poptávku na největším světovém trhu EV. Snížení výroby začalo v březnu a může pokračovat až do dubna, podle zdrojů Bloombergu. Zásoby společnosti se přitom zdají vysoké; export modelů ze Šanghaje do Evropy v posledních měsících prudce klesl. Berlínská továrna Tesly také funguje pod kapacitu a potýkala se s výpadky. Díky tomu bude trh pravděpodobně revidovat prognózy tržeb a zisku směrem dolů a očekávat možná rekordně nízký růst zisků za 1. čtvrtletí.
img

DE40: Adidas již není tváří německé fotbalové reprezentace

22.03.2024 Poslední obchodní seance na evropských trzích v tomto týdnu přinesla pokles většiny indexů. Německý DAX ztrácí 0,04 %, francouzský CAC40 klesá o 0,48 % a benchmark Euro Stoxx 50 ztrácí 0,73 %. Poptávka po riziku oslabuje tváří v tvář silnějšímu dolaru. Makrokalendář pro dnešní seanci je poměrně omezený, ale určitou volatilitu mohou přinést příchozí komentáře centrálních bankéřů.
img

Forex: IFO index v březnu zřejmě mírně poklesl

22.03.2024 Jediným indikátorem, který dnes bude zveřejněn, je německý IFO index. Na něm se zřejmě negativně podepíší tamní stávky a růst mzdových nákladů. Čekáme tedy jeho mírné zhoršení. Zbytek kalendáře pak zeje prázdnotou.
img

Ranní komentář: Apple -4 %, americké indexy na novém maximu, Reddit IPO a výsledky Nike a FedEx

22.03.2024 Včerejší seance přinesla zasedání Švýcarské centrální banky a Bank of England. Zatímco v Británii sazby zůstaly beze změny, ve Švýcarsku překvapivě klesly. SNB je první z významnějších západních bank, která přistoupila ke snižování sazeb a další pravděpodobně budou brzy následovat. Včera překvapily i silné prodeje domů v USA a z korporátního světa pak solidní výsledky společnosti FedEx.
C:\fakepath\prop-trading-22042024-1.png

Jak fungují prop firmy?

22.03.2024 V minulé kapitole jsme se zaměřili na to, abychom pochopili, co je to prop trading a jak se rozděluje. Nyní pojďme naši pozornost více posunout k moderním prop firmám, a to konkrétně jak vůbec fungují, je vůbec legální poskytovat investiční kapitál lidem, bez ekonomického vzdělání a na čem vůbec vydělávají? Na to všechno se podíváme v dnešním článku včetně statistik úspěšnosti u daných prop firem, které své statistiky zveřejnily, lehce se budeme věnovat matematice, a nakonec si odhalíme business model těchto prop firem.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.03.2024 Pár GBP/USD mnohem výrazněji klesl, než ve středu vzrostl. Na tuto možnost jsme upozorňovali. Stalo se tak z několika důvodů. Zaprvé, výsledek zasedání Federálního rezervního systému nemohl být považován za holubičí, takže dolar neměl ve středu klesat. Za druhé, výsledky zasedání Bank of England mohly být považovány za "mírně holubičí", protože britská centrální banka naznačila, že je připravena uvažovat o snížení sazeb v nadcházejících měsících. Zatřetí, trh po zasedání centrálních bank často obchoduje emotivně a ceny se pak vracejí na původní úrovně.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal přesně takový pohyb, jaký jsme očekávali. Zmínil jsem, že bychom hned neměli dělat závěry o rychlé reakci trhu na zasedání Federálního rezervního systému. Trh v takových chvílích obchoduje impulzivně a emotivně. Stabilizace situace trvá obvykle asi tak den. Jak vidíme, pár zahájil jeden den po zasedání stejně silný pokles, který pokračoval i přes noc. Fed totiž nepřijal žádné holubičí rozhodnutí. Předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj oproti předchozímu zasedání nezměkčil. Naopak, prognózy inflace byly mírně zvýšeny a prognózy sazeb mírně sníženy. Ze všeho uvedeného vyplývá, že americká centrální banka je ještě výrazněji jestřábí, což mělo vyvolat růst dolaru, nikoli jeho pokles. Klesající trend tedy přetrvává.
img

PMČR (Koupit, 12m cíl = 17 041 CZK): Slušná dividenda, zvyšujeme doporučení na Koupit a upravujeme cílovou cenu

21.03.2024 Investiční doporučení: Zvyšujeme doporučení pro akcie společnosti Philip Morris ČR na Koupit s upravenou cílovou cenou 17 041 CZK. Předchozí doporučení a cílová cena byly Držet a 18 349 CZK. Tradičním poznávacím znakem PMČR je jednak velmi silná bilance bez dluhů, jednak dividendová politika na výplatu celého čistého zisku. Na druhou stranu je podnikání v tomto sektoru svázáno řadou regulací týkající se například kouření či prodeje cigaret. V našich projekcích samozřejmě počítáme s růstem spotřebních daní na tradiční cigarety a zejména na bezdýmné produkty. To by mohlo vést k růstu cen výrobků PMČR s možným dopadem na poptávku.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března (seance v USA)

21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 151,19 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal prodejní signál, což vedlo k poklesu ceny o 30 pipsů.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Average True Range | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Benchmark | Beta | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | Běžný výnos | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealer | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECOFIN | EMA | ESM | Easing | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Hedge fondy | Forex trader | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Grafy | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intraday | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Leverage | Long | Long pozice | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Money flow index (MFI) | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Oscilátor | P/E | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Slippage | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Take Profit | Termínovaný vklad | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Britská měna | Break-Even | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Japonská měna | Akciové opce | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | Deutsche Bank | Contracts for difference | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Regulace | Portfolio manažer | Kopírování obchodů | Správa kapitálu | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | AUDUSD | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Ferrari | Akcie Komerční banky | Akcie online | Akcie ve světě | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Běžný účet | Bitcoin graf | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Daňové přiznání | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | Etoro | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční plán | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forex.com | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční centrum | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investiční zlaté mince | Investing | ISM | Jádrová inflace | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurz EUR | Kurz libry | Kurzy | E15 | Libra | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Money Flow Index | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dolaru | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej eura | Prognóza | Pšenice | Rates | Reuters | Risk Management | Ropy | Růst HDP | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stochastic oscillator | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie nákupu | Švédská koruna | Světové události | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | US dollar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zprávy euro | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | EIA | ATR | Buffett | Báze | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá úroková marže | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P.A. | P/S | Provozní marže | Range | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Underweight | Trend following | CTA | Crédit Agricole | Spojené státy | Vybírání zisků | Barchart | WSJ | Báze indexu | Převis | Regulovaný trh | Repo operace | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Zaměstnanost | eBook | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Federální rezervní systém | Session | Volby | S/R zóny | Úspěšný obchodník | Know-how | Genesis | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | 1 milion | Burze | Currency | Forex funds | Global forex | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | DPA | The New York Times | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Česká bankovní asociace | Institut Ifo | DIHK | Nordea | Investing.com | NATO | Ole Hansen | BCS | Zlaté mince | Moody's Analytics | PwC | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Forex asistent | WACC | Reporty | Index Fedu | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Demo obchodování | Finanční regulace | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Bezpečné měny | Uložení peněz | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Globální trhy | Cizí měny | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Sentiment trhu | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | Henry Hub | BlackRock | Ekonomické indikátory | Přehled | Klid | Jádrový index | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | City | Fidelity International | Posilování koruny | Forbes | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Japonský index Nikkei | Členství v EU | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | Broker Trust | Realitní trh | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Supporty a rezistence | Pokles libry | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Index Nikkei | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Bezpečné dluhopisy | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Národní regulátor | Úvěrová krize | FTSE 100 | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Poptávka investorů | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Britský FTSE 100 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Makroekonomika | FTSE MIB | Historické rekordy | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Zájem obchodníků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | ČTK | Aktuální cena | Německý Ifo index | Konsenzus | Výhodné investice | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Morningstar | Index KOSPI | ex | Klamání investorů | Zlevnění akcií | Tržní kapitalizace společnosti | Skupina PPF | Vstup na burzu | Silicon Valley Bank | Vývoj ceny hliníku | Sell in May and go away | Bloomberg Commodity Index | Vydělávat peníze | Nákupy zlata | Návratnost investic | Coinbase | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Vladimír Pikora | Obchodování s cizími měnami | Palladium | Technologie blockchain | BTC/USD | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Burzovní trhy | Kraken | ETH | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Invesco | Trh s bitcoiny | Nemovitostní fondy | Kryptoměnový systém | Binance | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | Štěpán Hájek | Tether | Pokles bitcoinu | Krypto burza | E-book o investování | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | OPEC+ | Posilování dolaru | Capitalinked.com | Vysoké standardy | Přijetí eura | Podniky | Index nákupních manažerů (PMI) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Geopolitické napětí | Forint | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Cenový kanál | Asociace pro kapitálové trhy | Poptávka po dolaru | Norges Bank | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Úrokový výnos | Tulipánové horečky | Pipy | Stavební spoření | IfW | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Růst amerického dolaru | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Aktivita na trhu | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Tlak na akcie | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Jednotná měna | Ceny kryptoměn | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Analytici společnosti | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | PDVSA | Vysoké zisky | Makroekonomické statistiky | Jak se obchoduje | Velké riziko | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Primární nabídka akcií | Cena komodity | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Obchodování britské libry | Obchodování GBP | Evropský regulátor | Indikátor ATR | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | Technická situace | Plánované obchody | MFI | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Reakce koruny | Nasdaq100 | Český průmysl | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Růst cen ropy | Pokles sazeb | Obiloviny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | Intradenní strategie | Stav americké ekonomiky | Společná měna | NVDA | Prodej ropy | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Růst cen zlata | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Gazprom | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | GBTC | Coffee | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Silný dolar | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Zprávy z Německa | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Sběratel | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Upisování | Depozitní sazby | US500 | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Sazby ECB | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | Obchodování jedním kliknutím | Oslabení české koruny | GOOGL | Předstihové indikátory | F1 | Formule 1 | Obchodování EUR/USD | Banky pro mezinárodní platby | Profesionální obchodníci | Kakao | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | TOPIX | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Mediální společnosti | Politická situace | HDP v USA | Hodnocení ekonomiky | Německý vývoz | Patterny | Obchod s ropou | Výsledkové zprávy | Trinity | Výkon amerického dolaru | Index relativní síly (RSI) | Objem | Data z USA | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Muhammad bin Salmán | Zájem o investice | Státní investiční fond | Trh práce | Čínský export | Německý průmysl | Myšlenka | Analýza dat | Histogram | Obrat trendu | Přijmout euro | UCITS ETF | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | Předseda představenstva | Riziko pro investory | Potenciální riziko pro investory | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Global Markets | Roční návratnost | USDC | Olívia Lacenová | PMČR | Průmyslová výroba v USA | UnitedHealth | Pfizer | Pravděpodobnost úspěchu | Týdenní zpráva | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | CBI | Studie | Institut německého hospodářství | IW | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Bilance | Index DOW | Swingová maxima | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Generální ředitel | GM | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Největší pokles | Dnešní růst | Lagardeová | Si Ťin-pching | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Reálné zhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Top 5 kryptoměn | USDT | PROP Trading | Vyhlídky | Formace dvojitý vrchol | Legislativa | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Prodeje státních dluhopisů | Oblast rezistence | Překoupené podmínky | FT | Růst české ekonomiky | Automobilový sektor | Struktura HDP | Globální trh | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Saúdské království | Ceny výrobců | Průmysl | Mzdový nárůst | ADP | Společnost ČEZ | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Formule | McLaren | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Šinzó Abe | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Stavebnictví | Hlavní trend | Viceprezident ECB | Koruna dnes | Zdražování | Běžný investor | Problémy | Přeprodané podmínky | Breaking | Pojišťovny | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Ranní zpráva | Vybírat zisky | Evropský průmysl | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | První den obchodování | Společnost Huawei | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Centrální banky USA | Airbus | Porsche | Škoda Auto | ÚOHS | Míra | Nižší ceny ropy | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Nálada v USA | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Libra klesá | Specifika obchodování | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Metalurgie | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Nike | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Dovozní cla | Americké objednávky | COCOA | Uber | Nálada českých spotřebitelů | Akciový sektor | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | BREAKING | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Superúterý | Miliardy korun | Visa (V) | Akciový index Nikkei | Koruna posílila | WIG20 | Hodnota HDP | Peking | US100 | Index US100 | Americký index | Singapur | Halving | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Placení daní | Vladimír Vávra | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Růst poptávky | Klesající trend | Silný support | Objem objednávek | Američané | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | CFRA | List Financial Times | Evropská inflace | Washington | Finální odhad | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | RBA | Budoucnost | Ifo | Experti | Krátké (short) pozice | Kapitálová přiměřenost | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Příjmy domácností | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Luxusní vozy | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Podnik | Tržní trendy | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Analytička | Ukazatele | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Výhled pro Evropu | Spotřebitel | Nižší růst | Ceny energií | Zamyšlení | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Denní volatilita | Moje strategie | Volatilita je nízká | Prognózy ČNB | Naplnění prognózy | Komunikace | Základ daně | Údaje o HDP | Trump | Čínské indexy | Prezident | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Google | Samsung | Instagram | Trhy | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Silné měny | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Reakce investorů | Změny cen | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | České měny | Finance Group | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Odhad letošního růstu | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Stratég Saxo Bank | Pandemie | IHNED | Jednatel | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Reálné peníze | Vstupní signály | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Cenné lekce | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Obchody | Daň z tradingu | Dividenda Apple | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Příjmy z kapitálového majetku | Zamezení dvojího zdanění | Čeští tradeři | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování ve ztrátě | Příjmy z tradingu | Slevy na dani | Zdanění investičních příjmů | Platit daně | Objem 1 lotu | Správce daně | Daňové záležitosti | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Pesimismus | Nakoupené akcie | Americký ISM | Prodeje aut | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Americké ekonomiky | Falešný signál | Americké banky | TNOTE | Zdražování ropy | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Půlení bitcoinu | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Posílení libry | Kukuřice | Týden na finančních trzích | Pokračování poklesu | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Slábnutí koruny | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Asijský index | Prada | Údaje z USA | Investice do realit | Noviny | Spekulativní pozice | Index Standard & Poor's | Index aktivity | Největší ztráty | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Americký Fed | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Vývoj | CPCA | Pokles prodeje | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Martin Gürtler | Mzda | Výkyvy | Změny trendu | Aktuální Price Action | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Ekonomika Evropské unie | Makroekonomické údaje | Restrikce | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Další finanční krize | Počet firemních bankrotů | Index strachu VIX | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Index výrobní aktivity | Americká seance | Evropské země | Členové bankovní rady | Odhady ekonomů | Moore Czech Republic | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Oslabování české měny | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Asijská seance | Silný pokles | Burzy cenných papírů | New York Times | Index evropských akcií | Inflace v EU | Odhad inflace | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Úspěch v obchodování | Žádosti o podporu | Pokles cen komodit | Levnější půjčky | Rating vyšší | Americké ministerstvo energetiky | Texas | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Algoritmy | Wolters Kluwer | Unilever | Katar | Salmán | MF | Přiznání k dani z příjmu | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | Podat daňové přiznání | Daňové přiznání k dani z příjmu | Daňové povinnosti | Kalifornie | Skupina Volkswagen | Škoda | Lamborghini | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Index podnikatelské aktivity | Německý akciový index | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Axios | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Prodej státních dluhopisů | Ratingová agentura S&P | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Americké příjmy | Bankovní asociace | Platební neschopnost | Allianz | Německý statistický úřad | Dění ve světě | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Reálné mzdy | E-commerce | MALL | MALL.cz | Ekonomiky | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Solidní růst | Války | Daňový poradce | Poradce | Organizace | Realitní bubliny | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Zelené energie | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Dlužník | DPH | Trpělivost a disciplína | Nakupovat státní dluhopisy | Patenty | Devizové rezervy České národní banky | TPA | Nemovitosti v ČR | Znárodnění | Hlavní měnové páry | Lidský mozek | Mozek | Snížení produkce | Celková inflace | Technické problémy | Výpadky | Activision Blizzard | Více peněz | Inflace v březnu | Index US500 | Anglo American | Maloobchodní tržby v USA | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Investiční manažer | Americké makro | USD za barel | CMC | Propad ceny | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Dílčí index | Průměrný výnos | ODS | MFF | Vstoupit do obchodu | Reddit | Sociální síť | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Legendární investor | Regulační rámec | Grayscale | Automobilka Škoda | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Růst hodnoty zlata | Bitcoin dnes | Superpočítač | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Globální pracovní síly | Liberty Ostrava | Huť Liberty | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Výjimečná situace | Ropa roste | Maloobchod | Halving bitcoinu | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Blízký východ | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Euro klesá | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Snížení odměny | FOMO | Zasedání britské centrální banky | Dovoz | Vývoz | MSCI World | ETN | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Velikost pozic | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | Regulační orgány | Prodat USD | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Zveřejněné údaje | Fond PIF | Členské státy | Akcie Nike | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslová výroba v Evropské unii | Technologický pokrok | ONE | RBI | Cestování do zahraničí | Hlavní trendy | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Sektor služeb | Medvědí scénář | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Společnost Moderna | Počet firemních bankrotů v Německu | Prodej vozů | Manažeři | Návrh dividendy | Eli Lilly | GSK | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Klesající trendová linie | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Finanční prospěch | Investment management | Proti trendu | Vývoj peněžní zásoby | Německá průmyslová a obchodní komora | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Investované peníze | JDE | Unie | ČR | Pokles investic | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Salesforce | Hertz | Bohumil Trampota | Měsíční mzda | Průraz | Nové úvěry | Tržní situace | Chování trhu | Prime Market | Slabá poptávka | Špatné zprávy | Nová prognóza | Vedení společnosti | CVC Capital | Start-upy | Square | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Zpomalení inflace | Finanční krize 2008 | Světové krize | Medvědí potenciál | Index Nikkei 225 | Pokles německé ekonomiky | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Členové Fedu | Prodeje automobilů | Propad cen | EU summit | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Tiff Macklem | Cardano | Představenstvo | Podmínky půjčky | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Příjmy a výdaje | Živnostníci | Nastavení Stop-Lossu | Chesapeake | Ziskové marže | Fintech společnosti | Den obchodování | Úroda | Medtronic | Signál k prodeji | Situace na trhu práce | Zasedání MMF | Setkání ministrů financí eurozóny | MAM | Růst cen domů | Prostor pro další růst | Tulipánová horečka | Tulipány | Fundamentální pozadí | Chorvatsko | Nový trend | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Větší pozice | Podíl Evropy | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | Trendové pohyby | Ceny starších bytů | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Reálná hodnota | Společnost XTB | Nové byty | Povinnost podávat daňové přiznání | Korekční fáze | Konjukturální průzkum | Odhady HDP | Insolvence | Plynárenské společnosti | Staking | Pár EUR/USD | Sibanye Stillwater | Odhad růstu HDP | Důvěra | Buy signály | Obnovení růstu | Caixin | Výzkumy | Poptávka po oceli | Blue Origin | Růst zaměstnanosti | Politické události | Kolísání měny | Významné události | Časový úsek | NYT | Ziskové pozice | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Obchodní centra | Podhodnocený | Analytik XTB | Wedbush | Hnojiva | Pokles tržeb | Trh s futures | Air Liquide | Očekávaná korekce | Kryptoměnový trh | Marc Chandler | CoreLogic | Analýza ceny | Stříbrná horečka | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | FTMO | Americký odvolací soud | Venezuela | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Klimatické změny | Odborníci | Výrazný pokles libry | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Pattern dvojitý vrchol | Zdanění | Obchodování s ropou | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Změny v ekonomice | Zasedání FED | Institut IfW | Bloomberg Intelligence | PX START | Nákupní centra | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Identifikovat trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Robusta | Propad cen akcií | Prodeje rodinných domů | Technický signál | Elektromobily | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | The New York Times (NYT) | App Store | Nárůst HDP | List The New York Times | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Pracovní místa | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Zápis z posledního zasedání Fedu | Cena akcií firmy | Odvolací soud | Centrální banky USA (Fed) | Udržitelné investování | Energetický sektor | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Aukro | Ceny bytů | Americké měny | iPhone | Americký ekonom | Michael Saylor | MicroStrategy | Norský státní investiční fond | Příjmy z prodeje ropy | Akciové portfolio | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | BNB | Platby v kryptoměnách | Způsob investování | Nařízení | Interfax | Producent zlata | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Pokles indexu | Futures na ropu | Moneta | Banka Moneta | PFE | JNJ | ABBV | Uniswap | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Zynga | Ruské společnosti | Electronic Arts | Trend oslabování | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Číst grafy | Palo Alto Networks | Letecká doprava | QCOM | MRNA | Polská vláda | GPS | BAB | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Produkce ve stavebnictví | Nio | Li Auto | Akcie americké společnosti | BASF | TABAK | Lego | AMBcrypto | PX Pražské burzy | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Lael Brainardová | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Aktivita investorů | Nákup libry | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Štědrý den | Cenné papíry a burzy | Voda | Case-Shiller | Nálada investorů | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | PMI ve výrobě | Autopůjčovna Hertz | DOT | Zvýšení ceny | Investiční manažeři | Počet pracovních míst | Brands | Rio Tinto | Dopad na akcie | Výrobce obuvi | JD Sports | JD | Tržby z prodeje | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | Dopad na trhy | CBC | Carlos Tavares | CARA | MJ | ACT | Indexy na Wall Street | Situace na trhu | Agentura Interfax | Aligator | Pravidla obchodování | United Parcel Service | UPS | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | InPost | BlackBerry | Nárůst ceny | Express | JNJ.US | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | ROI | Return On Investment | ROI (Return On Investment) | Retailoví investoři | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | MIB | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | HAS | UNH | Maersk | Anheuser-Busch inBev | ABBV.US | BUD.US | FTX | Kov | Obchodování s emisemi | ETS | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Spotify | Obchodní přístupy | Elektroauta | Trendové linie | Růstový trend | Předpověď akcií | Kering | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | V4 | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Zásoby plynu | Manufacturing PMI | Aukční síň | Christie's | Třetí vlna | Skluz | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Čisté krátké pozice | Investování do Bitcoinu | Nárůst výnosů | Admirals | Výrazný zisk | Silný růst | Apple (AAPL.US) | Akcie třídy A | Fidelity | Zámořské indexy | Velké ztráty | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | CryptoQuant | Decentraland | Ceny železné rudy | V.US | Liberty Steel | GFG Alliance | Slabost koruny | Ministerstvo financí USA | Týdenní shrnutí | Přeprodané zóny | Tržní pohyb | xStation 5 | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | PMI index | LMT | Velikosti pozice | ISM ve službách | Společnost MicroStrategy | Maloobchod v únoru | BB.US | Umění | Constellation | Constellation Brands | Analytické zprávy | Prudký růst cen | Kryptoměnový projekt | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | Krok za krokem | Optimistická očekávání | Ceny ropy Brent | Polymetal | Akcie MicroStrategy | Cigarety | Island | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | NFLX.US | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | General Electric (GE.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | GE.US | RTX.US | UPS.US | HSBC Holdings | Průmyslová komodita | Rostoucí ceny | Objednávky | Verizon | Společnost Verizon | Cena povolenek | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Pandora | Boční trend | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Akcie společnosti Intel | Goldman Sachs Group | Shiba Inu | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Kybernetický útok | Cenové akce | Pandemie COVID | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Obchodování s emisními povolenkami | Investování do cenných papírů | Wall Street akcie | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Palo Alto | Těžaři | Německé společnosti | Byznysmeni | API | Oslabení | ZS | ZS.US | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Inside Bary | BlackBerry (BB.US) | Sektor služeb v USA | Makro z USA | Weibo | Nevládní organizace | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Prodeje dluhopisů | Softwarové firmy | BCS Global Markets | Dodávky plynu | Luděk Palata | Versute Investments | Zajišťování | Gigafactory | Kontrolovat rizika | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Senegal | Tržní prostředí | Shortování | Další kryptoměny | Vývoj akciového indexu Dow Jones | McDonald's | Nové prognózy | ICT | České dráhy | Dolar dnes | CO2 | Nákup futures | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Starlink | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Investiční byty | Report ADP | Dodavatelský řetězec | Technologie | Americký výrobce | Růst společnosti | Makroekonomické indikátory | Obchodníci dnes | Pohyb dolaru | Hliník | Mluvčí společnosti | Chování spotřebitelů | Spotové ceny | Iberdrola | TSMC | Výroční zprávy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | VZ | TXN | AI | COST | KO | Současný trend | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Růst Facebooku | BHP | Divize | Načasování | After-market | Boom | Otevřené pozice | Xbox | Rekord | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | ABB | Spikevax | Společný podnik | HDP ve Spojených státech | Bilion | CAR | Růst v Číně | University of Michigan | Dobré načasování | Štěstí | Náhoda | Konzistentně ziskový | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Chování | Vnímání | XPEV.US | Xpeng (XPEV.US) | Devon Energy | Occidental Petroleum | Phillips 66 | SQ.US | SQ | Ubisoft | Albemarle | Celoroční projekce | Projekce | Paramount | Skalpovat | Budoucí pohyby | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | CVC Capital Partners | CVC | Důležité zprávy | Andreessen Horowitz | BioNTech | Drahota | Makroekonom | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | ADS | Akcie Adidas | Populární kryptoměny | Pioneer Natural Resources | Index Russell | Společnost Admirals | Vývoj akciového indexu DAX | Německý výrobce | Byty | První odhad | Home Depot | Home Depot (HD) | Velké instituce | Eva Sadovská | Analytička WOOD & Company | Varšava | CBRE | Tokeny | ERC-20 | Medián | Očekávaná inflace | SPOT | SPOT.US | Kansas City | ASX | Inflace ve Velké Británii | Dominion Energy | Pfizer (PFE.US) | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Růst výroby | Společnosti | Popularita kryptoměn | Neúspěch | Opatření | Ideální čas | Rivian | Vrcholy | Dna | Dlouhodobé strategie | Katastrofy | Lenka Kalivodová | Růst trhu | ANO | NFT | Začít vydělávat peníze | Puma | Energetika | TIPS | Stakování | Los Angeles | Akcie Kering | Gucci | Čínský index | CEO skupiny | Vyšší hodnoty | Lagardere | Řízení kapitálu | Buyback | Americká firma | FTMO Account | J.P.Morgan | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Česká pošta | Kompenzace | Advokátní kancelář | VanEck | Hospodaření bank | Kryptoanalytik | Reorganizační plán | mmBtu | Inflace ve Francii | Úročení | Gamble | Energetická krize | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | NFC | Automotive | Navyšování cen | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Těžby Bitcoinu | Charter Communications | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Buy (nákupní) signál | Sell (prodejní) signál | Minulá výkonnost | Češi | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Prodeje ropy | Vysoké ceny | Intuitive Surgical | Americký podnikatel | Bosch | Zdravotnictví | TRUTH social | TRUTH | Trump Media & Technology Group | Digital World Acquisition | Digital World | Nová historická maxima | Trading firmy | Prop Trading firmy | Pozornost | Zásoby společnosti | Buy obchod | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Zboží dlouhodobé spotřeby | Mastercard (MA.US) | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Meta | Akcie společnosti Pfizer | Vývoj ceny kryptoměny | Ceny kryptoměny | Qualcomm (QCOM.US) | Maxim Manturov | Česká národní banka (ČNB) | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | MAST | Obchodní výhled | Tether (USDT) | Spotřebitelské ceny v Británii | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Intuit | Macy's | StoneCo | Kohl's | Ropný šok | Lockdowny | UNDP | TIM | Pozemky | Samson Mow | Ruský trh | Ceny BTC | Index technologického trhu | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Skutečný výsledek | Zveřejnění zprávy | Broadcom | | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Nejvýraznější propad | Zlotý | BofA | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Zlato (XAU/USD) | Situace ve Spojených státech | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rozšíření | Developeři | Krypto analytik | TMTG | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Arm | Akcie výrobce čipů | Prognózy inflace | Fundamentální analýzy | Spotřebitelské inflace | Beyond Meat (BYND.US) | Trh se zlatem | Pokles cen zlata | Oscilátor Marlin | Marlin | GSK.UK | GlaxoSmithKline (GSK.UK) | Obchodní tipy | Joachim Nagel | CPIPG | Elektromobilita | Krátkodobý výhled | Coinglass | Force | CarMax | KMX | KMX.US | CarMax (KMX.US) | Fondee | Problémy české ekonomiky | Hráči na trhu | Drewry | CDD | Konvergence | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Roadster | Miliardy USD | Akcie velkých technologických společností | Dynamika trhu | Ocel | Srí Lanka | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Stripe | Společnost Stripe | Sotheby's | Poptávka po riziku | Gate | Zisk firem | Cílové ceny | Aukční síň Sotheby's | Těžby bitcoinů | Hry | Cena akcií společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Reality | Simon Peters | Instituce | Nový týden | Ericsson | Counterpoint Research | Levi Strauss | Analýza páru EUR/USD | Pozitivní výsledky | Murray | HDP z Kanady | Finanční rok | Výplatní poměr | Analýza indikátorů | Argo Blockchain | Žádné dividendy | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Under Armour | Alza | Rodinné domy | Luxusní zboží | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Poradenské služby | Kryptoinvestiční | Poslední den obchodování | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Ozbrojené složky | Sankce | Směr trhu | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Rusal | Truth Social | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Polymetal International | Švýcarská národní banka | Motivace | Erste Group Bank | OFAC | Evraz | TGT.US | Růst kryptoměn | BAE Systems | Target (TGT.US) | Akcie společnosti Target (TGT.US) | TGT | Ruská aktiva | Statista | Emise CO2 | Gala | Dell Technologies | Cheniere Energy | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | XTB Štěpán Hájek | Pokles inflace | Sběratelé | Levi's | Řetězec | Řetězce | Nutrien | Zvyšování cen | Světové produkce | APP | Výrobce munice | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Účetní závěrky | Společnost Meta | Cenové změny | Palo Alto Networks Inc | Britský FTSE | Představenstvo společnosti | Nvidie (NVDA.US) | CPC | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Dodávky zemního plynu | Celkový trend | Měsíční report | Pohyby trhu | Ben Laidler | Colt CZ Group | Colt CZ | Reddit IPO | Správa | Stabilní výnosy | Zákonodárci | Vlastnictví | UNH.US | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Cena dnes | Vzestupný trend | Tipy pro začínající obchodníky | Analýza transakcí | Rizikovost | Spoluředitel | Společnost Lululemon | Alaska Air Group | ALK.US | PM.US | Carvana | PepsiCo (PEP.US) | Korekční pohyb | Značka Gucci | Produkty s pákovým efektem | Rozhodování o obchodování | Konsolidace ceny | Dan Ives | Huw Pill | Oblasti supportu | Occidental | ArcelorMittal | PIF | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | GEVORKYAN | Christopher Waller | Realitní sektor | Šéfové | Nárůst zisků | EOG | EOG Resources Inc | Stavební společnosti | Pepa Zeman | Trhy s komoditami | Přijetí | Širší trh | Fundovaný účet | Business model | VeChain | Akcie společnosti Gevorkyan | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Akcie TSMC | Změna trendu | Vstup do dlouhé pozice | Kupní síly peněz | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cena BTC | Celsius | Marketingová komunikace | Meziroční porovnání | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Commodity Channel Index (CCI) | Vývoz plynu | Společnost GSK | Centrum | Nárůst zásob | Vývoj ceny akcií ČEZ | Prime | Překoupené oblasti | Prodeje vakcín | Výrobci automobilů | Americké kryptoměnové burzy | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Philadelphia Semiconductor | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Disney | Cykličnost | Upozornění | Udržitelnost | Provozní výnosy | Firemní klienti | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Využití analýzy | Dlouhodobější trend | Současná situace | Thomas Barkin | Autozone | Hershey | Akcie společnosti Target | Mobilní aplikace | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Společnost GEVORKYAN | Akcie banky | PlayStation | Zestátnění | Bolest | Výsledek HDP | Akcie AAPL | EU a USA | Béžová kniha Fedu | Zveřejnění zpráv | Býčí pohyb | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Photon Energy | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Retracementy | Obraty | Odrazy | Marka | Srážková daň | Akciové dividendy | Kostarika | Secondary Public Offering | Public Offering | Zvýšení zadlužení | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Burza FTX | Dnešní sentiment | Alexej Miller | Jeremy Hunt | Obrovské pohyby | Patrick Harker | Adidas (ADS.DE) | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Implikace | Výsledky Applu | Celsius Holdings | Pozitivní nálada | Snížení produkce ropy | Nejrychleji rostoucí | Výsledková sezóna s XTB | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Dominion Energy Inc | GEN | POSCO | Komunistické strany | Index amerického dolaru (USDIDX) | Kyber | Novinky | Války na Ukrajině | Konkurent | Širší index | Výběry | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Společnost Genesis | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Wonderinterest | BTC na burzy | Evropská legislativa | Sentiment na Wall Street | Polovodiče | Hodnocení akcií | Akcie společnosti Best Buy (BBY.US) | Akcie společnosti Best Buy | Pokles trhů | Širší obraz | Vstupní S/R zóny | Důležité zprávy z USA | Podnikání společnosti | Pověst | Line | Analýza USD | Anheuser-Busch InBev | Největší kryptoměna bitcoin | Technická korekce | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Comfort Finance | Varování | Další regulace | LSEG | Zisky společnosti | Christian Dior | Dior | Nabídka firmy | Bankovní rady ČNB | Růstový potenciál | Podílové listy | Středoevropský region | Comfort Finance Group | Jiří Hrbáček | Meziroční inflace v eurozóně | USD za tunu | Právo | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Německé podniky | Marek Malina | Portu Marek Malina | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Vývoz plynu z Ruska | Nejdůležitější události | Další posilování | Výprodeje | Next | OpenAI | Microsoft 365 | Prodeje bytů | Velký hráč | Reálné spotřeby domácností | Nabídkové tlaky | Vývoj sazeb | Hindenburg Research | Hindenburg | OCI | Whirlpool | Invest | Výsledky Morgan Stanley | Vedení firmy | Akcie společnosti C3.ai | AI.US | C3.ai (AI.US) | Akcie společnosti C3.ai (AI.US) | Pokračující pokles | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | Ruský hliník | Společnost Disney | Nové obchody | PAP | Agentura PAP | Nové signály | Mauricius | Menšinový podíl | Šekel | Média | Viceguvernérka | Raphael Bostic | C3.ai | Prodejní sentiment | Hermes | Zajímavé pohyby | Optimalizace | Zprávy o trhu | Výhled pro rok | Dobré obchodní signály | Signature Bank | Vklady | Korunní princ | Saúdskoarabský státní investiční fond | Fulbright Securities | Zvýšení likvidity | Sport | Pád banky | PCE inflace | Jádrová PCE inflace | Bancorp | Spartan Capital | Převzetí Credit Suisse | Americký regulátor | Telekom | Podmínky obchodu | Válka | NACP | Cash App | Jednotlivé akcie | Dobrý výnos | Tržní signály | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Tržby skupiny HARTMANN | HARTMANN | Skupina HARTMANN | Marek Třeška | Snižování nákladů | Společnost Albemarle | Přijetí kryptoměn | Americké sankce | Europe 600 | Uniswap (UNI) | Růst Nvidie | Žaloba | Nejvyšší propad | Spojení | Vyšší ceny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Vývoj na akciovém trhu | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Tlak na USD | Klesající inflace | Platba | JOLTS | Společnost Fedex | HSBC (HSBA.UK) | HSBA.UK | Propad zisku | Challenge | Prop firma | Technické faktory | Cena cibule | Prodeje čipů | Ministerstvo financí dnes | Celková investice | Velké technologické společnosti | Roční maximum | Váhavost | Obchodní schopnosti | Elektrická vozidla | Partnerství | ENEL SpA | ENEL | Groupon | Nezávislost | Patrik Duda | Atreon | CEO společnosti | Německá automobilová skupina | Automobilová skupina | BYD | Snížení poptávky | Zveřejnění hospodářských výsledků | Inflace ve Spojeném království | EMEA | Výrobní závody | Rychlost | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Byznys model | Dallas index | Zakladatel | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Tipy pro začínající | Pokles cen kovů | Řešení inflace | Golden Gate Pavel Ryba | Společnost Arm | Výsledky společnosti Apple | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní signál | Časové rámce | BRKB.US | BRKB | Nabídka bytů | Daně z nemovitosti | Výše poplatků | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Pohledávky | Pojišťovnictví | Populismus | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Místopředseda představenstva | Tržby skupiny | Americký výrobce čipů | NU Holdings | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zhoršení výhledu | New York Community | Transparentní | Levice | Jon Eastick | Allegro.cz | Milník | Významný milník | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Státní svátek | Martin Buranský | Moore Global | Společnost Nvidia | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Lidstvo | Mall.cz | Rohlík | Výhledy | Silná data | Směřování | Současný klesající trend | Velké objemy | Nákupní tlak | Americká technologická společnost | Výroční konference | Souprava | Signature | GasNet | ARM | Dokončení transakce | Super Micro Computers | SMCI | SMCI.US | Super Micro Computers (SMCI.US) | Prasknutí bubliny | Technologické bubliny | Oděvy | První fáze | Realitní fond | Evercore | Ochránit úspory | Chemická společnost | Trh s bydlením | Bitcoincash | Insolvenční návrh | Životní potřeby | Potenciální ztráty | SRI | Akcie společnosti Visa | Největší ekonomiky | Německý ekonomický institut | Společnost HARTMANN | Nižší ceny | Kurz jenu | Vývozní omezení | Situace v Německu | DNO | Investice do umělé inteligence | Krize 2008 | Generativní umělá inteligence | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Vhodné podmínky | HCOB | Souhrnný index nákupních manažerů | Dentons | Aliance | Čokoláda | Přehled měnového páru | Analýza USD/JPY | Finanční analytický úřad | Futures na evropské indexy | Tržní pohyby | Sdělení firmy | Hlavní zprávy | John Williams | Wegovy | Společnost Novo Nordisk | Tchajwanská TSMC | Douglas | Novo | Bitcoinového ETF | Rychlé rozhodování | Globe Life | Frankfurt | Londýn | Americká obchodní seance | Správy majetku | Dánská farmaceutická společnost | Obnovitelné energie | Ozempic | Gartner | Systém emisních povolenek | Invaze na Tchaj-wan | Odhadovaná cena | Birkenstock | Německý výrobce obuvi | Epidemie | News | Signál k nákupu | Rebalanční toky | Edward | Společnost Birkenstock | AEHR | AEHR.US | Ceny novostaveb | Technologické start-upy | Měnové intervence | Akcie prodat | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Úrovní podpory | Izraelský šekel | Pavel Ryba | Markets Analyst | BIRK | Množství akcií | Výrobce obuvi Birkenstock | Polovodičový průmysl | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Mistrovství | Vývoj událostí | Dezinflační proces | ADS.DE | Financování dluhu | Pokles nákladů | Předstihový ukazatel | Schválení spotového ETF | Aktivita v podnikatelském sektoru | Malina | Vstupu do EU | ICCO | Akcie třiceti předních amerických podniků | Texas Instruments | Analog Devices | Uživatelé sítě | Bitwise | Nadšení | Struktura | Růst prodejů | R&D | Ceny akcií na burze | 10 akcií | Snížení rizika | Technology | Services | Růst libry | Krátkodobí spekulanti | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Co bude dál? | Nepředvídatelnost | Vývoj indexu VIX | Eskalace | Pozorování | Nemovitosti v zahraničí | Optimistický výhled | Michael Barr | Sirius XM | Sirius | Velké transakce | Portfolio společnosti | Skupina investorů | Řízení společnosti | Snižování inflace | PX Start | PX-TR | Oznámení výsledků | REITs | Prop firmy | Celkový drawdown | Nejlepší rozhodnutí | Ukazatel inflace | Reálná mzda | ETF na bitcoin | Aktuálně trh | Slevy | Výhled na rok 2024 | Historické maximum | Výhled pro rok 2024 | Hapag Lloyd | Hapag | All-time high | Doji | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Bitcoin a kryptoměny | Trojúhelník | Class A | Finanční zprávy společností | Chování investorů | Rok 2024 | Snížení ratingu | Maximální ztráty | Růst cen kakaa | Paxlovid | Ladoga | Trh Prime | Huť Liberty Ostrava | Tameh Czech | Společnost Tameh Czech | Obchodování USD/JPY | Další snižování sazeb | Copilot | Tvrdá data | Snižování úrokových sazeb v USA | Společenské změny | Makroekonomické faktory | Politické změny | Energetické zdroje | Technologické inovace | Údaje ISM | Spuštění ETF | Výsledek zasedání | Kansas | Obchody pro EUR/USD | Plánované obchody pro EUR/USD | Guvernér Britské centrální banky | Letadla | Dobrá zpráva | Dnes ČTK | Holding | Investors | Aehr Test | Aehr Test Systems | Aehr Test Systems (AEHR.US) | FUNDING | Zvýšený zájem | CFD (Contracts For Difference) | Uzavření obchodu | Česká elita | Setkání ministrů financí EU | Setkání ministrů financí | Jihokorejské firmy | Japonský index | Ceny bydlení | Capital | Tipranks | IDC | Dotace | Miroslav Štěpán | Zdroje příjmů | Obchodování s komoditními futures | Spojené státy americké | Grayscale Bitcoin | Bitcoin Trust | Austan Goolsbee | Magnificent 7 | Magnificent | Průměrná nákupní cena | Hamburk | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Platformy | Air Jordan | Oblečení | D.R. Horton | Zisk firem z indexu S&P | Příklady z historie | Nikki Haleyová | Portfólia | Vstup Švédska do NATO | Investments | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | 1D | D1 | W1 | Zavírací cena | Skupina ICT | Vitalij Nesis | Česká skupina PPF | Lockheed | RTX | Přímý prodej | Ethereum ETF | eTukTuk | My Forex Funds | Mining | Forex Funds | New York Community Bank | NYCB | NYCB.US | Umělé inteligence (AI) | Mluvčí | Čistý výnos z poplatků | Výnos z poplatků | Financial Markets | Bannockburn | Sellier&Bellot | Poplatky za challenge | COT (Commitment of Traders) | Spotify Technology | New York Community Bancorp | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Wealth | HealthCare | Předběžné finanční výsledky | Isabel Schnabelová | CBC Europe | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | MAERSKA | MAERSKA.DK | Aktuální předpověď | Co je to prop trading | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Analýza fundamentálních událostí | Tolerance k riziku | Pobřeží slonoviny | Čistý zisk společnosti | Snížení úrokových sazeb v USA | Vývoj ceny akcií Amazon | Ceny akcií Amazon | Vstup na trh | Puig | Firma Puig | Carolina Herrera | Informované zdroje | Nový model | Výzva | Kapitál firmy | Část zisků | Rozdělení zisků | Zlepšování obchodních výsledků | Výkon | Talent | Prodej cenných papírů | Pohled na trh | Vyšší časové rámce | Hodnota globálních trhů | Zemědělské plodiny | CFD kontraktu | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | MicroStrategy (MSTR) | Strategie obchodování | ČSOB Data Watch | ČSOB Data | Data Watch | Plán obchodování | Plán obchodování EUR/USD | Berkshire | Nákupy | DE40 | Pohyby směrem dolů | Dividend Yield | Zóny supportu | Výsledky Nvidie | Zotavení | Politické rozhodnutí | Dobrý nápad | Nakupovat | Nápad | Jádrový index spotřebitelských cen | Long/short | Commodity | S&P 500 (US500) | BTCE.DE | VBTC.DE | VBTC | Boom AI | Řešení sporů | Technologický rozvoj | Výborné vyhlídky | Jestřábí postoj | Tržní hodnota výrobce čipů | S&P 500 a Dow Jones | Velryby | Očekávaný výnos | Radek Zalubil | Olej | ICE | COMEX | Oblasti umělé inteligence | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | ATR (Average True Range) | Typ tradingu | Vývoj technologií | Trendy na trhu | Specifický typ tradingu | Snížení na polovinu | IBIT | FBTC | BIRK.US | Birkenstock (BIRK.US) | Německý výrobce obuvi Birkenstock | Geopolitické vlivy | Politické nepokoje | Suroviny | Zemědělské produkty | Jak obchodovat s komoditami | Obchodovat s komoditami | Jak na to | Adaptace | Kupující bitcoinů | Technologická firma | Očekávání v USA | Break/Even (B/E) | Vybrat zisk | Vlnový pattern | Půlení | Další halving | Současný stav | Prodejní pozice | Nákupní pozice | Důležité informace | Technické signály | Americký dolar (USD) | Události v eurozóně | Hardware | Dolar (USD) | Analýza a strategie | Potenciální obraty | Praktické tipy pro obchodování | Tipy pro obchodování | Příliv investorů | Historie obchodování | Prezident společnosti | Vlnová analýza | Profitabilní | Dosažení zisku | Vlastní kapitál | Normální člověk | Fee | Jak fungují prop firmy | Zprávy ze společností | Dubaj | Koruny vůči euru | Fruko-Schulz | Český hospodářský holding | Hospodářský holding | Radek Bukovský | Josef Nejedlý | Likérka | Společnosti obchodované | Financial | Rezervy | Daně z tradingu | Daně z tradingu a investic | Jak danit zisky | Kdo podává daňové přiznání? | Povinnost podat daňové přiznání | Ostatní příjmy | Příjem z dividend | Daně z dividendy | Solidární daň | Poplatky brokerovi | Druhy příjmů | Různé druhy příjmů | Daňový rezident | Český daňový rezident | Jak vypadá přiznání | Úrok z dluhopisu Rohlik | Srážkové daně | Srážkové daně z dividendy | Sazba daně | Poplatníci daně | Daně z příjmů fyzických osob | Poplatníci daně z příjmů | Progresivní daň | Nákup CFD | Dílčí základ daně | Daně z německých akcií | Možnost konzultací | Úvod do světa komodit | Co jsou to vlastně komodity? | Hmatatelné produkty | Specifické výzvy | Sezónní změny | Drahokamové vlastnosti | Průmyslové využití | Klíčová průmyslová komodita | Zdraví globálního průmyslu | Potravinový řetězec | Tradingová portfolia | Specifika obchodování s komoditami | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Přírodní katastrofy | Konflikty | Politické rozhodnutí o produkci | Rozhodnutí o produkci | Významné cenové výkyvy | Historie komoditního obchodování | Starověké civilizace | Fénicie | Znehodnocení měny | Vysoké výnosy | Jak se obchoduje s komoditami? | Fyzická výměna surovin | Fyzická výměna | Výměna surovin | Akcie fondů | Akcie fondů obchodovaných na burze | Přístup k pákovému efektu | Možnost krátkého prodeje | Důsledná analýza trhů | Důsledná analýza | Analýza trhů | Sledování základních ukazatelů | Politické a ekonomické faktory | Ekonomické faktory | Analýza komoditních trhů | Budoucí pohyby trhu | Sofistikovanější rozhodnutí | Úrovně pro vstupy a výstupy | Úrovně pro vstupy | Vstupy a výstupy | Krátkodobé klouzavé průměry | Hlubší trend | Potenciální obraty v trendu | Obraty v trendu | Obraty trhu | Principy technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Napětí v Perském zálivu | Narušení dodávek ropy | Hlouběji porozumět trhu | Strategie obchodování s komoditami | Plavba na otevřeném moři | Dlouhodobé trendy na trhu | Trendy na trhu s komoditami | Taneční kroky s trhem | Kroky s trhem | Výkyvy v cenách | Načasování trhu | Dobré načasování trhu | Moment obratu trendu | Moment obratu | Rychle a zběsile | Adrenalin | Schopnost rychle reagovat | Tržní změny | Riziková strategie | Vysoce riziková strategie | Intraday přístup | Cit pro dobré načasování trhu | Pojištění proti nepřízni | Zajištění rizika | Komoditní obchodníci | Zájmové skupiny | Omezit potenciální ztráty | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cíl generovat zisk | Ochránit stávající pozice | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Obchodní strategie pro komodity | Strategie pro komodity | Dynamické obchodování | Držet pozice po delší dobu | Tržní dynamika | Sledování globálních ekonomických trendů | Rizika a výzvy | Výzvy v obchodování s komoditami | Rizika a výzvy v obchodování | Výzvy v obchodování | Volatilita a nejistota | Ekonomické cykly | Vývoj volatility | Sledovat vývoj volatility | Average daily range | Indikátor ADR | Indikátor ADR (average daily range) | ADR (average daily range) | ATR (average true range) | Indikátor ATR (average true range) | Leverage (páka) | Riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko výkyvu cen | Zajistit si riziko | Efektivní správa kapitálu | Efektivní správa | Použití Stop-Loss příkazů | Použití Stop-Loss | Ochrana zisků | Nejklíčovější strategie | Chránit svůj obchodní kapitál | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Tipy pro obchodování s komoditami | Vzdělávání a analýza | Úspěch v obchodování s komoditami | Historie obchodování komoditních trhů | Fyzické produkty | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Záporná cena WTI | Záporná cena | Skladovací kapacity | Oživení ekonomické aktivity | Pochopení ekonomických principů | Komoditní trading | Cesta k mistrovství | Strategie sledování trendů | Strategie pro komoditní trading | Rozmanitost komodit | Technická vs. fundamentální analýza | Finanční odměny | Bullish | Bearish | Securities and Exchange Commission | Údaje o prodejích | Pohyb cen | Peněžní toky | Výhody | Change | Kostky | Aktuality z Polska | Nejdůležitější finanční údaje | Roy Perticucci | Ředitel společnosti Allegro | Deindustrializace | Záchrana švýcarské banky | RDDT | Akcie Redditu | William Blair | Úspory ve zlatě | Uložení peněz na termínovaný vklad | Splnění challenge | Equinix | EQIX | EQIX.US | Equinix (EQIX.US) | Investice do umělé inteligence (AI) | Obří fond | Fond zaměřený na investice | Fond zaměřený na investice do umělé inteligence | Vývoj ceny akcií Kering | Ceny akcií Kering | Akcie francouzské společnosti | Francouzské společnosti | Prodej luxusních doplňků | Oznámení | Nastavení stop lossů | Výhody a nevýhody | Monopol | 256/2004 | Zákon č. 256/2004 Sb. | Simulované obchodování | Analytické nástroje | Výkon obchodní platformy | Obrázek schématu fungování prop firem | Fungování prop firem | Kopírováním vašich obchodů | Kopírování úspěšných obchodníků | Příjmy z poplatků | Čisté příjmy | Pravidlo maximální ztráty | Průchodnost výzev | Míra neúspěšnosti | Refundable | Vrácené poplatky | Příjmy prop firmy | Čisté příjmy prop firmy | Pověst firmy | Počet nákupů výzev | Příjmy v dlouhodobém horizontu | Miliony měsíčně | Vydělávají miliony | Zlepšit v tradingu | Obchody obchodníků | Účet prop firmy | Reálný účet prop firmy | Financovaný obchodník | Hybridní model | A-booking | B-booking | B-book | A-book | A-booking (A-book) | B-booking (B-book) | Co je to A-booking | A-booking a B-booking | Rizikový tým | Jak funguje A-booking | A-booking kopírování | Poměr kopírování | Čerpání účtu | Maximální čerpání účtu | Nároky na likviditu | Jak funguje B-booking | B-booking kopírování | Kapitál prop firmy | My Forex Funds (MFF) | Bývalé prop firmy | B-bookování | A-bookování | B-bookování obchodníků | Vyplacení výplaty | Náklady na potencionální ztrátu kapitálu | Náklady na potencionální ztrátu | Mimořádně úspěšný obchodník | Dodatečné zisky | Riziko prop firmy | Rozdělení zisku u financovaného obchodníka | Náklady na B-booking | B-booking obchodníků | Systém prop firmy | Prodej challenge | Příjmy z poplatků za prodej challengí | Prodej challengí | Oslabení zájmu o prop trading | Oslabení zájmu | Špatný marketing | Funding Talent | Ziskové společnosti | Vysoce ziskové společnosti | Statistiky prop trading firem | Statistiky prop trading | Projít ověřovacím procesem | Podmínky výzvy | Občané | Výhody a nevýhody prop tradingu | Nevýhody prop tradingu | Úspěšnosti jednotlivých strategií | Obtížná výzva | Trump Media | Fungování | SOK | Reakce trhů | Cenová bublina | Sociální síť Truth Social | Síť Truth Social | Vývoj ceny akcií TMTG | Trumpova mediální firma | Čokolády | Cloudové služby | Zvýšené volatility | Lévi-Strauss | Levi&Strauss | Lévi-Strauss (LEVI.US) | Výrobce oděvů | Výrobce oděvů a obuvi | Seance v USA | Obchodovat pro FTMO | Začněte obchodovat | Implementace AI | Fastly | Fastly (FSLY.US) | FSLY.US | FSLY | Zprávy o nezaměstnanosti | Vítkovice Steel | Firma Tameh | Tameh | Patrik Schober | Dominik Hart | Insolvenční správce | Hobby | Martin Pleštil | 15% a 23% daň | 23% daň | Hranice 100 000 Kč | Časový test | Úroky na účtech | Dividendy a úroky z ČR | Úroky z ČR | Dividendy a úroky ze zahraničí | Úroky ze zahraničí | Největší společnosti | Společnosti v indexu | Služby | Společnost CarMax (KMX.US) | Společnost CarMax | Pomalý růst HDP | HDP ve Spojeném království | Odpovědnost | Live Nation | LYV.US | Live Nation (LYV.US) | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Milan Bílek | Daň z úspěchu | Patria Corporate Finance | Nenaplněná očekávání | Ustálení ceny | Vývoj akciového trhu | Jak je na tom bitcoin nyní? | Předpovědět vývoj ceny | S&P 500 a Nasdaq 100 | S&P 500 a Nasdaq | TOP studentské firmy | Studentské firmy | JA Expo | Martin Smrž | Luffa | Frolly | ScanBand | Candlelaria | Bublub | Cube For Help | Reban | Creative Card Experience | Dystopia Clo | Dystopia | Studentská firma | Studentská firma roku | JA Studentská firma | Rubrik | Společnost Rubrik | Start-up Rubrik | Zdroje Bloombergu | Převis poptávky | Ibotta | Upisovací cena akcií | RBRK | Wells Fargo & Co. | Akcie firmy Rubrik | Výsledky za první čtvrtletí | Akcie v aftermarketu | Důležitá zpráva | Společnost Abbvie (ABBV.US) | Společnost Abbvie | Vítězství | Verze Revolutu | Firma Super Micro Computer | Akcie firmy Amazon.com | Akcie firmy Amazon | Cena akcií pro vstup na burzu | Společnost Puig | Trea Asset Management | Xavier Brun | Akcie třídy B | Akcie třídy | Antonio Puig Castelló | Jean Paul Gaultier | Christian Louboutin | Comme des Garçons | Budoucí investice | Splacení dluhu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Prodejce Target
Prodejce textilu
Prodejci automobilů
Prodejci luxusního zboží
Prodejci oděvů
Prodejci rychlé módy
Prodej desetiletého dluhu
Prodej dětského pudru
Prodej dluhopisů
Prodej dolaru

Následující klíčová slova

Prodeje akcií
Prodeje aut
Prodeje automobilky Tesla
Prodeje automobilů
Prodeje Barbie
Prodeje bytů
Prodeje čipů
Prodeje dluhopisů
Prodeje domů
Prodeje domů v USA
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít