Supply POI

Smart Money Trading: Denní cyklus – klasický (19. díl)
29.11.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali to, jak si zvolit obchodní time-frame (TF) v souvislosti s inducementy, což je jedna z důležitých vlastností k ziskovosti těchto konceptů na bázi likvidity. V dnešní kapitole začneme probírat denní cykly, které jsou celkově 4 a dnes začneme prvním, a to je klasický. V této kapitole budeme dost využívat timing, protože si budeme vysvětlovat jednotlivé pohyby v daných sessions, takže pokud jste nečetli kapitolu o timingu (kapitola 8) a případně i kapitoly k Asia session (kapitola 10 a kapitola 11), doporučuji si je před touto kapitolou pročíst.

Smart Money: EOTP – Efficiency Of The Pullback (14. díl)
13.09.2024 V minulé kapitole jsme si rozebrali POI a OB, bez kterých se v našem systému neobejdeme, jelikož podle nich zadáváme obchody a umísťujeme SL. Naopak v dnešním článku se podíváme na jednu věc, která má s POI a OB mnoho společného, a to je EOTP neboli Efficiency Of The Pullback. Jedná se o samotnou konfluenci a teorii, kterou někteří obchodníci používají v různých obchodních kombinacích. V tomto článku si znova rozepíšeme teoretický úvod, abychom vše správně pochopili a následně přejdeme k praktickým příkladům na grafu.
Další články k tématu Supply POI

Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
16.04.2026 V minulé kapitole jsme si rozebrali PD Arrays Alignment, řekli jsme si, jak spojit HTF zóny a LTF vstupy, jak je používat a co vše s nimi můžeme filtrovat. V dnešní kapitole se ale na nové téma už nepodíváme, jelikož jsme si ukázali dost podrobný průnik do Smart Money konceptů a ICT tradingu, čímž jsme se dostali do závěrečné kapitoly, kde bude vše shrnuto. Celkově jsme vytvořili 45 dílů, ve kterých byly ukázány konkrétní konfluence v tomto trading stylu včetně jejich praktických aplikací i problémů. Níže si vše jednotlivě shrneme od začátku, co vše jsme probrali.
Související klíčová slova:
BOS/iBOS | Pohyb do longu | Výběr Asia low | Smart Money Trap | Otočení trhu | Koncepty likvidity | Supply zóny | POI | Order Block | Potvrzení pro vstup do obchodu | Otevřít obchod | Likvidity cyklus | Efficiency Of The Pullback | Pravděpodobnost | Potvrzení pro vstup | Typ obchodního systému | Demand zóna | Ideální velikost SL | Bias trhu | Majoritní pohyb | Obchodní time-frame | Obchodovat | Klasický denní cyklus | Co je to EOTP? | Supply a demand | London open | SMT na grafu | Cykly podniku | Velikost SL | Demand POI | Obchodní instrument | Pochopení denních cyklů | Asia low | Klasický cyklus | SMT | Příležitosti | Obchodníci | OB (order block) | Doplňkové konfluence | Dobrý výsledek | Vstup do obchodu | Long | Praktické příklady | Trh | Praktický příklad | Open | B/E | Základní schéma | POI/OB | Vstoupit do obchodu | Poptávka | Účinnost zpětného pohybu | Primární obchody | Výchylky | Graf | Krátkodobější obchody | Sell | Nabídka | Inducementy | Obchodní session | Market execution | Malé RRR | Decision POI | Vice | Indikátor | Přesouvání likvidity | Zobrazení supply a demand | Vstup do pozice | RRR | Demand (poptávka) | Tržní realizace | Denní cykly | Denní cyklus | Schéma klasického denního cyklu | Supply (nabídka) | 3М | Mitigace | Extreme | Sell Limit | POI a OB | Větší korekce | Zobrazení supply | EOTP | Break/Even | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Trading | Reentry | Velký stop-loss | Longový scénář | Obchodování měnových párů | Konfluence | Rip-off | První obchod | Zpětný pohyb | Low | ICT | Extreme POI | FXstreet | Obchod | Order | iBOS | Předpovědi | Radek Zalubil | Demand | Break struktury | Order block | Bias | Obchodování | Sell Stop | Shortovat | Ekonomické cykly | BOS | FXstreet.cz | Obchody | Situace | Bonusy | Session | Target | Smart Money trading | Tým FXstreet.cz | Daně | Imbalance | Zisky | Engulfing | Decision | TIM | Korekce | Inducement | Instrument | Short | High | JDE | Cena | Forexu | Likvidita | Pozice | Pullback | Market | Lepší pochopení | Stop-Loss | Vstupovat do obchodu | Longovat | Supply | CZ | Time-Frame | Smart money | SMC | Cykly | Asia session
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | 3М | Banka | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot



