Čtvrtek 15. května 2025 09:27
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
Fintokei Payouty

Medvědí trend

img

Přehled páru GBP/USD na 31. ledna: Jerome Powell odpověděl na klíčovou otázku!

31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer a po celý čtvrtek obchodoval opatrně, ačkoli ve hře bylo několik fundamentálních katalyzátorů. Tato nejistota byla způsobena do značné míry tím, že trh dostal informace, které očekával. Federální rezervní systém se ve středu večer rozhodl ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny. Jerome Powell během tiskové konference potvrdil, že Fed nebude ustupovat požadavkům prezidenta Donalda Trumpa. Tyto obavy byly v popředí zájmu investorů a poskytnuté odpovědi byly přesně takové, jaké všichni očekávali.
img

Výsledky zasedání Fedu a hlavní závěry

31.01.2025 Ve středu večer byly zveřejněny výsledky prvního letošního zasedání Federálního rezervního systému, ale trh je do značné míry ignoroval. Není jasné, proč. Trh se podle mě momentálně soustředí na formování korekční vlnové struktury na obou instrumentech, což neukazuje na silný růst amerického dolaru. Korekční vlny (B v 2) nicméně mohly nabýt přesvědčivější podoby.
img

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 30. ledna: Euro se připravuje na pokles

30.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu vykazoval nízkou volatilitu a zatím neurčil směr svého pohybu. Fluktuace, ke kterým došlo po oznámení výsledků zasedání Federálního rezervního systému, nebereme v úvahu, protože se domníváme, že trh potřebuje čas tyto informace zpracovat a upravit kurz tohoto měnového páru. Závěry bude možné vyvodit nejdříve ve čtvrtek odpoledne, kdy budou na výsledky zasedání Fedu reagovat i evropští obchodníci. Ve středu nebyly v EU ani v USA zveřejněny žádné makroekonomické zprávy, takže trh neměl na co reagovat. V důsledku toho trh začal třídit nepřetržitý tok informací od Donalda Trumpa. Doby, kdy Trumpovy výroky dokázaly vyvolat pohyb o 100 pipsů, jsou dávno pryč. Trh je nyní velmi opatrný, pokud jde o výroky amerického prezidenta, vzhledem k jeho dosavadní historii, kdy nesplnil několik předvolebních slibů.
img

Náhled na zasedání ECB

30.01.2025 Na rozdíl od zasedání Federálního rezervního systému, které vzbuzuje určité napětí kvůli projevu Jeroma Powella, u zasedání Evropské centrální banky takové napětí není. ECB zřetelně nastínila směr své měnové politiky a nemá důvod ho měnit hned na prvním zasedání roku 2025. Christine Lagardeová a její kolegové opakovaně prohlašovali – dokonce i v lednu, že úrokové sazby budou v první polovině roku sníženy na neutrální úroveň. Někteří tvůrci politiky ECB se dokonce domnívají, že centrální banka může jít ještě dál. ECB je stále přesvědčena, že inflace se letos vrátí na úroveň 2 %, což eliminuje potřebu udržovat vyšší sazby a zbytečně riskovat zpomalení hospodářského růstu.
img

Vlnová analýza pro pár BTC/USD na 29. ledna. Bitcoin ignoruje všechny překážky

29.01.2025 Vlnová struktura na páru BTC/USD v grafu 4H vypadá přehledně. Po prodloužené a komplexní korekční struktuře a-b-c-d-e, která se vytvořila v době od 14. března do 5. srpna, se objevila nová impulsní vlna. Ta už nabírá podobu pětivlnné formace. Podle velikosti vlny 1 bude vlna 5 pravděpodobně trpasličí. Vzhledem k této struktuře nečekám, že by bitcoin v nadcházejících měsících vystoupal nad 110 000 – 115 000 USD.
img

Americké futures na zemní plyn pokračují v poklesu kvůli mírnější předpovědi počasí pro únor

28.01.2025 Dne 28. ledna 2025 pokračovaly futures na zemní plyn v USA v poklesu, ovlivněny předpověďmi mírnějších teplot pro únor. Únorový kontrakt klesl o 4,7 % na 3,524 USD za milion britských termálních jednotek (mmBtu), zatímco březnový kontrakt se snížil o 3,4 % na 3,142 USD/mmBtu. Analytici z EBW Analytics uvedli, že kombinace teplejších předpovědí počasí, medvědích technických ukazatelů a očekávání nižších spotových cen přispívá k riziku dalšího poklesu. Identifikovali klíčové úrovně podpory pro březnový kontrakt na 3,14 a 3,08 USD, které by mohly zpomalit další pokles.
img

Trump začíná jednat

28.01.2025 Struktura vln v grafu 4H pro #SPX vypadá nejednoznačně – doporučuji analyzovat ji společně s grafem 24H (viz níže). První věc, na kterou nám v grafu 24H padne zrak, je globální pětivlnná struktura, která je tak rozsáhlá, že se ani v nejmenším měřítku celá nevejde do terminálového okna. Jednoduše řečeno, americké akciové indexy rostou už velmi dlouho. A jak víme, trendy se nakonec obrátí.
img

Přehled páru GBP/USD na 28. ledna: Trump během jediného dne uvalil a zrušil sankce vůči Kolumbii

28.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu nahoru. Ačkoli dolar zahájil den slibně, britská libra na začátku evropské obchodní seance znovu rychle nabrala síly, stále tedy pokračuje v růstu a trh je z toho zmaten.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 28. ledna: Nový bleskový útok na euro

28.01.2025 Pár EUR/USD v pondělí prošel mírnou korekcí a pak obnovil pohyb nahoru. Jedinou událostí naplánovanou na tento den byl projev Christine Lagardeové, která sice v předchozím týdnu vystoupila už třikrát, ale ani jednou nesdělila žádné nové důležité informace. Dříve jsme uvedli, že nejvýznamnější oznámení jsou vyhrazena pravděpodobně na zasedání Evropské centrální banky, které skončí ve čtvrtek. Od pondělního projevu Lagardeové jsme tedy nic zvlášť pozoruhodného nečekali.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 24. ledna 2025

24.01.2025 Pár EUR/USD se ve čtvrtek odrazil od Fibonacciho korekční úrovně 76,4 % (1,0376), obrátil se ve prospěch eura a usadil se nad Fibonacciho úrovní 100,0 % (1,0437). Z toho vyplývá, že může pokračovat v růstu k další korekční úrovni 127,2 % (1,0507). Rostoucí trendový kanál dál signalizuje býčí sentiment na trhu. Pokles eura vypadá v nejbližší době nepravděpodobně.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 24. ledna: Libra může růst ještě několik týdnů

24.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval beze změny, jelikož tento den nedošlo k žádnému významnému fundamentálnímu ani makroekonomickému vývoji. Ani Donald Trump navíc nepronesl žádné pozoruhodné prohlášení, které by mohlo způsobit rozruch na trhu. Libra i dolar proto zažívaly relativně klidné obchodování v očekávání nadcházejících zasedání Bank of England (BoE) a Federálního rezervního systému (Fed).
img

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 24. ledna: Euro stagnuje

24.01.2025 Měnový pár EUR/USD byl ve čtvrtek téměř celý den v klidu. Pohyb byl zaznamenán pouze během americké obchodní seance, a ani tehdy jej neovlivnila jediná makroekonomická zpráva dne – údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Skutečné údaje byly velmi blízko prognóze, takže trh neměl na co reagovat. Americké obchodní seance jsou obvykle volatilnější kvůli vyšším objemům obchodování, což vysvětluje mírný nárůst aktivity. Tento pohyb však celkový technický výhled nezměnil.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 23. ledna 2025

23.01.2025 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a otestoval zónu rezistence 1,0435–1,0448. Odraz od této zóny podpořil americký dolar a spustil pokles ke spodní hranici uptrendového kanálu. Odraz od této hranice by mohl signalizovat nový růst eura, zatímco konsolidace pod kanálem by naznačovala posun k novému medvědímu trendu.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 23. ledna: Libra se plazí vzhůru a už nyní je překoupená

23.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v mírném vzestupném trendu, a to i přes absenci konkrétních či lokálních důvodů pro takový vývoj. Během dne nebyly zveřejněny žádné makroekonomické zprávy ani významné události jak ve Spojeném království, tak v USA. Pokud jde o Donalda Trumpa, ten nyní denně vystupuje na veřejnosti a každý den vydává přibližně 15 prohlášení, z nichž 14 pravděpodobně do večera zapomene. Tento postřeh není míněn sarkasticky; během jeho prvního funkčního období analytici sledovali počet nepravdivých výroků amerického prezidenta, který činil v průměru asi 14,7 denně.
img

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 23. ledna: Euro roste, dokud může

23.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval ve svém slabém vzestupném pohybu, přestože neexsitovaly žádné fundamentální důvody pro to, aby euro opět rostlo. Ačkoli by se dalo spekulovat, že pokles dolaru byl v pondělí a úterý ovlivněn Trumpovými prohlášeními o clech, ve středu americký prezident neučinil žádné významné prohlášení, které by tuto domněnku posílilo. To naznačuje, že současný růst páru má čistě technický charakter.
img

EUR/USD: 22. ledna. Býci se dál snaží převzít kontrolu

22.01.2025 Pár EUR/USD v úterý klesl k zóně supportu 1,0336–1,0346, odrazil se od ní, obrátil ve prospěch eura a stoupal k zóně rezistence 1,0435–1,0448. Technický signál fungoval dokonale. Odraz od této zóny by mohl podpořit americký dolar a vést k novému poklesu k zóně 1,0336–1,0346. Medvědí trend zatím zůstává nedotčený.
img

Přehled páru GBP/USD na 22. ledna: Krátký oddech libry se chýlí ke konci

22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý kopíroval pokles páru EUR/USD. Jak bylo uvedeno v předchozích analýzách, pondělní pokles dolaru postrádal fundamentální základ a očekávala se korekce. Je důležité zdůraznit, že nevytváříme důvody pro každý pohyb trhu. Někdy dochází k cenovým výkyvům bez hmatatelných důvodů. Trhy mohou reagovat nezávisle na fundamentech nebo makroekonomických faktorech, což znamená, že instrumenty se mohou pohybovat bez zřetelného důvodu. Často to má nějakou základní logiku, i když není na první pohled zřejmá. V pondělí se zdálo, že tato logika chybí, a my se vyhýbáme tomu, abychom z nesouvisejících zpráv dodatečně dělali příčinu tržních pohybů. Kolik lidí přesně předpovědělo pondělní pokles dolaru o 150 pipů? Prakticky nikdo. Stojí za zmínku, že Donald Trump nezveřejnil nic zvlášť převratného.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 22. ledna: Dolar není připraven na nový růst

22.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v první polovině úterka pokles, po kterém ve druhé polovině dne následoval růst. Zatímco důvody počátečního poklesu jsou jasné, příčina následného růstu eura zůstává nejistá. V úterý byly zveřejněny dvě zprávy ZEW týkající se ekonomických očekávání a sentimentu v eurozóně. Jedna zpráva byla lepší, než se očekávalo, zatímco druhá byla horší. Ani jedna ale nebyla tak významná, aby vyvolala pohyb o 100 pipů. Spojené státy nezveřejnily žádné zprávy, a přesto dolar ve druhé polovině dne, a to už druhý den po sobě, prošel dalším prudkým poklesem.
img

EUR/USD si udržuje silný medvědí trend

21.01.2025 Měnový pár EUR/USD se po odrazu od 26měsíčního minima na úrovni 1,0176 vrací zpět do blízkosti psychologické hranice 1,0400, přičemž okamžitou rezistenci mu klade 50denní klouzavý průměr (SMA) na úrovni 1,0435. Ukazatel RSI vytváří pozitivní divergenci, když směřuje vzhůru ve stejnou dobu, kdy pár vytváří nižší maxima, což naznačuje slábnoucí negativní momentum.
img

EUR/USD: 21. ledna. Dolar zahajuje týden špatně

21.01.2025 Pár EUR/USD v pondělí překvapivě pokračoval v růstu a dosáhl zóny rezistence 1,0405–1,0420. Odraz od ní vedl k obratu ve prospěch amerického dolaru a spustil pokles k zóně supportu 1,0336–1,0346. Odraz od této zóny by podpořil euro a obnovil růst, zatímco uzavření pod ní by mohlo signalizovat návrat k medvědímu trendu.
img

Vývoj GBP/USD dne 21. ledna. Nové výzvy pro libru

21.01.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí dostal nad korekční hladinu 261,8 % na úrovni 1,2303. Uzavření pod touto úrovní však naznačuje obrat ve prospěch amerického dolaru a začátek nového poklesu směrem k úrovni 1,2191. Nákupní signály bych v blízkosti 1,2191 nebo 1,2303 nehledal, protože obchodníci tyto úrovně opakovaně ignorovali.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. ledna: libra se chytá stébla

21.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí růst, který se shodoval se začátkem americké obchodní seance. Je důležité poznamenat, že tento růst nevyplýval z žádné konkrétní ekonomické události, ani nesouvisel s inaugurací Donalda Trumpa, protože růstový pohyb začal v jinou dobu. V jednu chvíli začal dolar klesat, což vyvolalo otázky ohledně důvodu za tímto vývojem.
img

Obchodní doporučení a analýza měnového páru EUR/USD na 21. ledna: Rychlý růst a... rychlý pokles?

21.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí rychlý růst o téměř 200 pipsů. K takovému pohybu neexistovaly žádné fundamentální důvody; trh nečekaně reagoval na Trumpovu inauguraci. Kdo však mohl předpovědět výprodej amerického dolaru? Někdo by mohl uvažovat o standardním vysvětlení "zvýšeného rizikového sentimentu na trhu". Je důležité poznamenat, že pokles dolaru začal dlouho před inaugurací, což naznačuje, že nebyl přímým důsledkem Trumpova projevu. Své plány na přetvoření Ameriky a světa zopakoval již mnohokrát, takže během dne se nic zvlášť překvapivého ani nového neodehrálo – ve hře byla jen nálada na trhu.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 20. ledna: Pohádka skončila, i když se o žádnou pohádku vlastně nikdy nejednalo

20.01.2025 V pátek měnový pár GBP/USD zaznamenal další pokles. Mezi makroekonomickými údaji, které byly tento den zveřejněny, vynikaly především další neuspokojivé údaje ze Spojeného království. Ačkoli se nejednalo o nijak zásadně důležitou zprávu, zdůrazňujeme ji, protože přispěla k sérii slabých ekonomických zpráv ze Spojeného království v uplynulém týdnu. Maloobchodní tržby se meziměsíčně snížily o 0,3 % a meziročně vzrostly o 3,6 %. V obou případech byly prognózy vyšší, takže tyto údaje byly celkově záporné. Začátkem týdne Spojené království také zveřejnilo neuspokojivé zprávy o vývoji HDP, průmyslové výroby a inflace.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 20. ledna: Flat pohyb pokračuje

20.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval v rámci úzkého pásma. Pohyb v časovém rámci 1H vypadá jako flat, nicméně v časovém rámci 4H je evidentní, že pár prošel mírným korekčním růstem a pak znovu klesl. Podle nás tedy nejspíš už brzy dojde k novému poklesu eura – možná už dnes, což se časově překrývá s inaugurací Donalda Trumpa do funkce prezidenta Spojených států. Ačkoli nečekáme, že by tato událost nutně vedla k růstu dolaru, nečekaný vývoj je dnes patrně nevyhnutelný.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 17. ledna: Krátký vzestup libry. Inflace nenabídla žádnou pomoc

17.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu. Podobně jako v případě eura klesající trend fakticky začal ve středu večer a pokračoval i ve čtvrtek. Na rozdíl od eura se však libře nepodařilo konsolidovat nad klouzavým průměrem. Tato situace s sebou nenese žádné opodstatněné důvody pro nákup libry ani pro očekávání výrazného růstu, a to ani na lokální úrovni.
img

Prognóza pro EUR/USD na 16. ledna 2025

16.01.2025 Ve středu měnový pár EUR/USD vzrostl k zóně rezistence 1,0336–1,0346, obrátil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v poklesu směrem ke 127,2% korekční hladině na úrovni 1,0255. K žádnému odrazu však nedošlo. V současné době se pár zasekl mezi těmito dvěma zónami a nemá k dispozici žádné nové obchodní signály.
img

Přehled páru EUR/USD na 16. ledna: Euro profituje z reportu o inflaci

16.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, byť s obtížemi. Jedinou událostí dne byl report o inflaci a jedinou otázkou bylo, jestli americká inflace zrychlí víc, než se očekávalo. Stojí za zmínku, že americký dolar roste už čtvrtý měsíc v řadě, což nás nepřekvapuje. Trh od roku 2022 očekával agresivní a rychlé snižování sazeb Federálního rezervního systému, ke kterému ale nedošlo. V roce 2024 Fed snížil sazby třikrát, celkem o 1 %. Na rok 2025 je naplánováno dvojí snížení po 0,25 %. Tato skutečnost ostře kontrastuje s očekáváním trhu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 16. ledna: Libra klesá stejně rychle jako stoupá

16.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenával ve středu po většinu dne zisky, což je trochu nezvyklé. Velká Británie zveřejnila dříve během dne report o inflaci, ze kterého vyplynul prosincový pokles. Uvedené naznačuje, že Bank of England (BoE) může zaujmout výrazněji holubičí postoj, což by britské měně mohlo přinést nové výzvy a potenciální poklesy. Libra přesto pokračovala v růstu téměř až do večera. Pohyb nahoru pokračoval i po zveřejnění reportu o inflaci v USA, i když report výrazněji neindikoval pokles dolaru. Trh však nebyl schopen udržet rally až do večera a přešel na novou vlnu prodeje, která působila konzistentněji než předchozí růst.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 15. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

15.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,0324 jako rozhodující bod pro vstup do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a analyzujme, co se stalo. K růstu došlo, ale k otestování tohoto pásma a vytvoření falešného proražení chybělo jen pár bodů, takže jsem v první polovině dne zůstal bez obchodů. Technický obrázek pro druhou polovinu zůstává beze změny.
img

Prognóza pro EUR/USD na 15. ledna 2025

15.01.2025 V úterý měnový pár EUR/USD konsolidoval nad hladinou Fibonacciho retracementu 127,2 % na úrovni 1,0255 a pokračoval v růstu směrem k zóně rezistence 1,0336–1,0346. Odraz od této zóny by podpořil americký dolar, což by mohlo vést k obnovení klesajícího trendu a zachování medvědího výhledu. Naopak pevná konsolidace nad touto zónou by medvědí trend nezrušila, ale mohla by vést k dalšímu růstu směrem k další zóně rezistence 1,0405–1,0420.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 15. ledna 2025

15.01.2025 Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H nedokázal ani prodloužit rostoucí pohyb, ani zahájit nový pokles. Obchodníci většinou ignorovali úroveň 1,2191 a ignorují ji i nadále. Poblíž této úrovně pravděpodobně nenajdeme žádné obchodní signály. Medvědí trend zůstává neporušený a my čekáme na další vývoj.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 15. ledna: Britská libra se snaží získat půdu pod nohama

15.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý nepřiblížil k linii klouzavého průměru. Ačkoli se zdálo, že v pondělí začal nový korekční pohyb, rychle ztratil na dynamice. Během pondělí i úterý neměl trh důvod upustit od prodeje tohoto měnového páru. Široká škála technických, makroekonomických a fundamentálních faktorů nadále podporuje pokračující prodej, zatímco signály k nákupu většinou naznačují pouze divergence a přeprodanost ukazatele CCI. V tuto chvíli neexistují žádné přesvědčivé důvody se domnívat, že klesající trend skončí.
img

EUR/USD: Jak ovlivní Trumpova inaugurace dolar?

14.01.2025 V poledne však došlo k obratu ve prospěch eura a byl zahájen růst směrem k Fibonacciho hladině 127,2 % na úrovni 1,0255. Konsolidace nad touto úrovní by mohla naznačovat další růst směrem k další korekční hladině 100,0 % na úrovni 1,0336. Naopak odraz od úrovně 1,0255 by naznačoval obnovení poklesu směrem k 1,0154.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 14. ledna (analýza dopoledních obchodů)

14.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0277 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Cena stoupala, ale chybělo jí několik bodů k testu tohoto pásma a vytvoření falešného průrazu, takže jsem v první polovině dne zůstal bez obchodů. Technický obraz na druhou polovinu dne byl zrevidován.
C:\fakepath\vlajka-14012025-uvod.jpg

Technická analýza v praxi: Obchodování formace vlajka (1. část)

14.01.2025 Býčí a medvědí vlajky (Flags) se řadí mezi nejvíce uznávané grafické formace, které obchodníci zaměření na trendy důkladně analyzují. Porozumění těmto běžným vzorům může výrazně přispět ke zlepšení obchodních dovedností.
img

GBP/USD: libra je před zveřejněním klíčových zpráv v úzkých

14.01.2025 GBP/USD zahajuje nový obchodní týden na medvědí vlně. Pár zahájil týden na medvědí notě, pokračoval v pohybu směrem dolů bez jakéhokoli korektivního odrazu a usadil se v pásmu kolem 1,21. Medvědi měnový pár stlačili na 15měsíční minimum 1,2125. Vzhledem k jasně zřetelnému klesajícímu trendu je pravděpodobné, že prodejci brzy prolomí a konsolidují v pásmu 1,20. Tento týden mohou tento proces urychlit klíčové zprávy, mezi něž patří nejen údaje o inflaci v USA, ale také makroekonomické zprávy z Velké Británie s vysokým dopadem, které by mohly ovlivnit dynamiku GBP/USD.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 13. ledna (analýza dopoledních obchodů)

13.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0209 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles následovaný falešným průrazem této úrovně poskytly příležitost k nákupu, což vedlo k růstu o 20 bodů, než se obnovil tlak na pár. Technický obraz na druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: 13. ledna. Euro se dál propadá

13.01.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v poklesu a prorazil pod úroveň Fibonacciho korekce 127,2 % (1,0255). V pondělí přes noc pokračoval v poklesu a zamířil k další Fibonacciho úrovni 161,8 % (1,0154), které by medvědi mohli dosáhnout během několika příštích dní. Býci stále nemají odpověď. V pátek se doufalo ve slabé údaje z amerického trhu práce, ale tato naděje se vytratila.
img

GBP/USD. 13. ledna. Libra pokračuje ve volném pádu

13.01.2025 Pár GBP/USD se v pátek v hodinovém grafu neurčitě odrazil od korekční hladiny Fibonacciho 261,8 % na úrovni 1,2303 a dále klesá. Dnes už pár prorazil pod hladinu 1,2171 a pohyb pokračuje směrem k další Fibonacciho hladině na úrovni 323,6 % – 1,2036. Zatímco páteční pokles byl způsoben fundamentálními údaji, pondělní pokračování vyvolává otázky, ale existuje jasná odpověď: současný trend je medvědí a velmi silný.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci 10. ledna (analýza dopoledních obchodů). Obchodníci se připravují na údaje z amerického trhu práce

10.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0285 a na jejím základě jsem plánoval dělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles následovaný falešným průrazem této úrovně přinesly euru nákupní příležitost, která vyústila v růst o 30 bodů. Technický obraz na druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD. 10. ledna. Býci zcela opustili trh

10.01.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD ve čtvrtek propadl pod hladinu retracementu 261,8 % na úrovni 1,2303 a v pátek pokračuje v poklesu směrem k úrovni 1,2171. Býkům se nedaří medvědí trend prolomit a na trhu momentálně chybí. Po středečním a čtvrtečním poklesu nedošlo k žádným pokusům o posun páru vzhůru, což naznačuje, že by klesající trend mohl pokračovat.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 10. ledna: Vynucená pauza před bouří

10.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek v podstatě zastavil. V předchozích dnech se euro aktivně obchodovalo oběma směry. Zpočátku trh očekával nárůst inflace v eurozóně, což vedlo ke zvýšeným nákupům eura. Zklamání z údajů o inflaci, které byly slabší, než se očekávalo, ale vyústilo v prodejní tlak na euro. Ve čtvrtek se zdálo, jako by si trh dělal před kritickými zprávami o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, které jsou naplánovány na pátek, přestávku.
img

Přehled páru EUR/USD: 10. ledna – Euro se zastavilo, technický obraz zůstal beze změny

10.01.2025 Měnový pár EUR/USD po celý čtvrtek většinou stagnoval, což bylo jak logické, tak očekávané. Ve dnech, které tomu předcházely, zaznamenával výkyvy, které vzbuzovaly mnoho otázek. Jenže v daných dnech byl k dispozici alespoň nějaký makroekonomický kontext – byť ne vždy úplně logický – který mohl tyto změny vysvětlit. Ve čtvrtek ale nebylo makroekonomické pozadí téměř žádné, což vysvětluje absenci výraznějších pohybů. Je důležité poznamenat, že absence zpráv nemusí vždy vést k pasivitě trhu. Když se však tyto faktory sejdou, výsledky bývají pochopitelné.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 10. ledna: Nový den, nový pokles libry

10.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolném poklesu. Jak jsme včera konstatovali, pro středeční pokles libry neexistovaly žádné bezprostřední lokální důvody. Ze střednědobého pohledu a s ohledem na globální ekonomické pozadí je však důvodů pro tento pokles více než dost. V průběhu roku 2024 jsme neustále upozorňovali na řadu faktorů, které naznačovaly pokles libry, zejména po jejím neopodstatněném růstu. Taková situace nemohla trvat donekonečna a nyní jsme již čtvrtý měsíc po sobě svědky poklesu libry.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 9. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)

09.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0319 a plánoval jsem na jejím základě učinit obchodní rozhodnutí. Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat jeho vývoj. Růst a falešné proražení této úrovně poskytly euru příležitost k prodeji, ale k výraznému poklesu páru zatím nedošlo. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 9. ledna 2025

09.01.2025 Ve středu se pár EUR/USD konsolidoval pod zónou supportu 1,0336–1,0346 a pokračoval v poklesu k Fibonacciho korekční úrovni 127,2% (1,0255). Odraz od této úrovně by mohl podpořit euro a přinést určitý růst k zóně rezistence 1,0336–1,0346. Medvědí trend na euru zůstává neporušený.
img

EUR/USD Overview: January 9 – The Euro's Second Consecutive Plunge

09.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal ve středu opět výrazný pokles. Pojďme si stručně projít sled událostí. V pondělí euro nečekaně prudce vzrostlo, zřejmě v důsledku zveřejnění zprávy o vývoji inflace v Německu. Tento nárůst však začal dlouho před zveřejněním zprávy, což naznačuje, že tvůrci trhu mohli jednat na základě tajných informací. Růst eura nebyl náhodný; obchodníci začali rychle předpokládat výrazný nárůst spotřebitelských cen v celé eurozóně, zejména vzhledem k tradiční roli Německa jako motoru evropské ekonomiky – alespoň po dlouhou dobu tomu tak bylo.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 9. ledna: Další překvapení pro dolar

09.01.2025 Ve středu pár EUR/USD zaznamenal další výrazný pokles. Ačkoli nebyl tak výrazný jako pokles GBP/USD, euro po třech dnech růstu klesá už druhý den po sobě. Na začátku dne byli obchodníci seznámeni s údaji, které naznačovaly příležitosti k prodeji. Německé maloobchodní tržby byly mnohem slabší, než se očekávalo, což dále potvrdilo zpomalení vývoje ekonomiky Německa i širší Evropy. Jak může za těchto podmínek euro růst, zvláště když americká ekonomika trvale roste tempem 3 % za čtvrtletí?
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 9. ledna: Krátká radost libry

09.01.2025 Pár GBP/USD zaznamenal ve středu prudký pokles o téměř 200 pipů. Stojí za zmínku, že takto výrazný pokles nevysvětlovaly žádné jasné lokální faktory. Spojené království nezveřejnilo žádné relevantní zprávy a údaje z USA naznačovaly slabost dolaru. Pár GBP/USD ale ještě před zveřejněním údajů z USA klesl o 165 pipů a zpráva ADP dokázala pokles pozastavit jen dočasně. Pár překonal poslední lokální minimum, takže klesající trend bude pravděpodobně pokračovat.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 8. ledna (analýza dopoledních obchodů)

09.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0341 a na jejím základě jsem plánoval udělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Průraz a retest této úrovně poskytly euru selling point a vedly k poklesu k cílové úrovni 1,0310. Nákupy při falešném průrazu úrovně 1,0276 vynesly z trhu přibližně 20 bodů.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 8. ledna 2025

08.01.2025 Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H vystoupal ke korekční úrovni 200,0 % (1,2569), odrazil se od ní, obrátil se ve prospěch dolaru a následně klesl pod zónu supportu 1,2488–1,2508. Tato konsolidace naznačuje další oslabení k zóně supportu 1,2363–1,2370, kde růst před několika dny začal.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 8. ledna. Analýza včerejších forexových obchodů

08.01.2025 Odpolední test cenové úrovně 1,2522 se shodoval s dobou, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod lini nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru neprodávat a nakonec jsem se připravil o silný pohyb dolů.
img

Doporučení pro obchodování a analýza GBP/USD na 8. ledna: Britská libra mění své ambice

08.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý snažil udržet si růstovou dynamiku, ale nakonec se vydal opačným směrem. Britská libra neměla v pondělí k dispozici žádné významné faktory, které by podpořily její silný růst, a ani v úterý neexistovaly žádné faktory, které by přispěly k jejímu dalšímu růstu. V důsledku toho považujeme nedávný růstový pohyb za nelogický a nekonzistentní. Pravděpodobně se jedná o technickou korekci. Cena nedokázala prorazit nad linii Senkou Span B, což naznačuje, že klesající trend zůstává neporušený a kdykoli by mohlo dojít k obnovení poklesu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. ledna: Úroveň 1,0430 zůstává mimo dosah býků

08.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý podruhé pokusil prolomit linii Senkou Span B, která teď klesla na úroveň 1,0430. Grafy jasně ukazují dvě neúspěšné pokusy o konsolidaci nad touto úrovní, což přináší pravděpodobný pullback směrem dolů. Makroekonomické pozadí v USA bude sice tento týden hrát klíčovou roli, ale dnešní zprávy by neměly mít výrazný vliv. Býci budou potřebovat katalyzátor, aby překonali silnou rezistenci na linii B Senkou Span.
img

EUR/USD: 7. ledna – zpráva o inflaci v Německu mění pravidla hry

07.01.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v pohybu nahoru, což obchodníci nepředpokládali. Pár se konsolidoval nad zónou rezistence 1,0336–1,0346 a dosáhl zóny rezistence 1,0405–1,0420. Obrat od ní by podpořil americký dolar a nový downtrend směrem k úrovni 127,2 % (1,0255), protože medvědí trend zůstává neporušený.
img

EUR/USD: Trend na jih má pauzu

07.01.2025 Index amerického dolaru zaznamenal v pondělí prudký pokles a umožnil tak kupcům páru EUR/USD otestovat pásmo 1,04. Minulý týden dosáhl 26měsíčního maxima na úrovni 109,36, ale v pondělí se propadl až do pásma 107. V úterý se dostal na úroveň 109,36. Stojí za zmínku, že k tomuto výraznému poklesu došlo navzdory převážně prázdnému ekonomickému kalendáři. Nečekaný propad ovlivnil zřejmě vývoj v Číně, který zmírnil obavy ze zvěstí o šíření viru podobného covidu v zemi. Rizikový apetit zvýšil navíc ještě pondělní pozitivní report Caixin-Markit.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 7. ledna: Britská libra roztahuje křídla

07.01.2025 Měnový pár GBP/USD i v pondělí vykázal působivý růst, pro který neexistovaly žádné lokální důvody. Pár začal z ničeho nic růst během evropské obchodní seance a ještě před začátkem americké seance libra vzrostla o 120 pipsů. Částečně byl tento pohyb nespravedlivý, protože minulý čtvrtek libra také klesla o více než 120 pipsů, aniž by pro to existovaly lokální důvody. Rádi bychom však připomněli, že se stále nacházíme v klesajícím trendu. A v klesajícím trendu by nová kola poklesu neměla vyvolat žádné překvapení.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 7. ledna: Trh "odhadl" inflaci v Německu

07.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí extrémní volatilitu. Euro začalo hned z rána posilovat. Jeho růst však nezpůsobily indexy PMI ve službách pro Německo a eurozónu, které byly zveřejněny ve stejnou dobu, protože nemají velký význam a jednalo se pouze o druhé odhady, které jsou obvykle méně významné než první odhady. Reportem, který opravdu mohl objasnit růst eura, byly údaje o inflaci v Německu, které byly ale zveřejněny mnohem později než prvotní rally.
img

Prognóza pro EUR/USD na 6. ledna 2025

06.01.2025 V pátek se měnový pár EUR/USD odrazil od 127,2% hladiny korekce na úrovni 1,0255, otočil se ve prospěch eura a začal růst směrem k zóně rezistence 1,0336–1,0346, přičemž tento pohyb stále pokračuje. Odraz ceny od této zóny vyzní ve prospěch amerického dolaru a povede k novému poklesu směrem k úrovni 1,0255. Udržitelné překonání zóny 1,0336–1,0346 by znamenalo další růst směrem k další zóněrezistence 1,0405–1,0420.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 6. ledna 2025

06.01.2025 Pár GBP/USD se v pátek v grafu 1H odrazil od zóny supportu 1,2363–1,2370, obrátil se ve prospěch libry a začal stoupat k zóně rezistence 1,2488–1,2508. Odraz od ní podpoří americký dolar a obnoví pokles v rámci medvědího trendu směrem k zóně 1,2363–1,2370. Páteční růst libry zajistilo vybírání zisků ze strany medvědů, nikoli útoky býků.
img

Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní přehled: dolar můžou zastavit pouze údaje Nonfarm Payrolls

06.01.2025 Měnový pár GBP/USD se po prudkém čtvrtečním poklesu v pátek zotavil. Všechy důvody, které byly zmíněny v příslušném článku v souvislosti s poklesem eura, platí rovněž pro britskou libru. I libra zažila dlouhodobý vzestup trvající déle než dva roky, když trh ocenil budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Poté, když se libra stala nadměrně překoupenou a Fed přišel s prvním snížením sazeb, začal pokles tohoto páru, který trvá dodnes. Čtvrteční pohyb tak byl jednoduše pokračování nastoupeného trendu a nevyžadoval žádné další odůvodnění či vysvětlení. Trh už jich má více než dost.
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 6. ledna: Euro koriguje bez šancí na výrazný růst

06.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pomalé korekci směrem vzhůru, která následovala po prudkém čtvrtečním poklesu. Tento nedávný růst eura však nenaznačuje žádnou významnou změnu, jedná se pouze o korekci či pullback s minimální šancí na přerod v něco zásadnějšího. Každý trend sice nakonec skončí, ale prozatím není důvod se domnívat, že by měl skončit ten současný medvědí. Během svátků pár EUR/USD účinně konsolidoval, ale od té doby se trend obnovil. Jak bylo řečeno v průběhu roku 2024, stále očekáváme, že se euro bude obchodovat v pásmu 1,00–1,02 USD, kterého již téměř dosáhlo.
img

Medvědi na AUD/USD mají situaci pevně pod kontrolou

03.01.2025 Měnový pár AUD/USD zahájil nový rok další červenou svíčkou a obchoduje se jen mírně nad svým minimem z 13. října 2022 na úrovni 0,6170. Medvědí trend z maxima z 30. září 2024 zůstává pevně na místě a tlačí AUD/USD téměř vertikálně níže. Odpočítávání do Trumpova data inaugurace oficiálně začalo, přičemž postoj Fedu působí jako silný protivítr pro americký dolar. Momentové indikátory zůstávají v tuto chvíli medvědí.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 3. ledna 2025

03.01.2025 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu, konsolidoval se pod zónou supportu 1,0336–1,0346 a otestoval korekční úroveň 127,2 % (1,0255). Odraz od ní prospěl euru, které zahájilo růst k zóně současné rezistence 1,0336–1,0346. Odraz od této zóny by mohl znovu podpořit americký dolar.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 3. ledna 2025

03.01.2025 Pár GBP/USD se v grafu 1H konsolidoval pod zónou supportu 1,2488–1,2508, která předtím poskytla šest odrazů. Očekávalo se tedy, že libra bude pokračovat v poklesu k zóně supportu 1,2363–1,2370. Odraz od této zóny už libru podpořil a dal jí šanci mírně se zotavit po poklesu o 190 bodů. Medvědí trend však zůstává netknutý.
img

EUR/USD – analýza a prognóza

03.01.2025 Pár EUR/USD dnes konečně zastavil čtyřdenní sérii ztrát. Čtrnáctidenní index relativní síly (RSI), klíčový momentum indikátor, se pohybuje v těsné blízkosti úrovně 30, což ukazuje na přeprodané podmínky a možnost brzké vzestupné korekce.
img

GBP/USD. 2. ledna. Libra zůstává v rámci pásma

02.01.2025 Pár GBP/USD se v grafu 1H v úterý propadl na úroveň 1,2488, která může spolu s hladinou 1,2508 tvořit přesnější zónu supportu. Odraz od této zóny by podpořil libru a nový růst v rámci horizontálního kanálu směrem k zóně rezistence 1,2611–1,2620. Obchodníci se zatím nedokázali vymanit z pásma, které se vytvořilo během vánočního a novoročního týdne.
img

EUR/USD. 2. ledna. Medvědi znovu čelí silnému supportu

02.01.2025 Pár EUR/USD se v úterý vrátil k úrovni 1,0420 a odrazil se od ní. Obrátil se ve prospěch amerického dolaru a zahájil nový pokles ke korekční úrovni 423,6 % (1,0320). Pohyb se ale potřetí zastavil poblíž úrovně 1,0346. Domnívám se, že za úvahu stojí zóna supportu 1,0320–1,0346 namísto pouhé úrovně 1,0320. Průraz pod tuto zónu by otevřel cestu k dalšímu oslabení eura.
img

Měnový pár USD/JPY se zřejmě zastavil

02.01.2025 USD/JPY se dnes obchoduje opět o něco níže a vytváří si tak dostatečný odstup od klíčové oblasti 158. Dolar se v první plné novoroční obchodní seanci vyvíjí smíšeně, přičemž býci se snaží získat zpět část svých nedávných výrazných ztrát. Japonští vládní představitelé zůstávají v pohotovosti a jsou připraveni verbálně zasáhnout, jakmile se jen opět výrazně oslabí. Stále platí býčí trend z trendové linie z 16. září 2024, který se vyznačuje sérií vyšších maxim a vyšších minim.
img

EUR/USD. 31. prosince. Trh se připravuje na nový rok

31.12.2024 V pondělí se měnový pár EUR/USD vrátil na úroveň 1,0420. Navzdory velmi nízké aktivitě obchodníků pár zcela nestagnuje. Nicméně i když se kotace uzavřou nad úrovní 1,0420, v nadcházejících dnech bych růst směrem k 1,0532 neočekával. Aktivita před příchodem nového roku je stále příliš nízká. Odraz od úrovně 1,0420 by mohl vyznít ve prospěch amerického dolaru a vést k poklesu směrem k Fibonacciho hladině 423,6 % na úrovni 1,0320.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 20. prosince

20.12.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek stoupal ke korekční úrovni 1,0420, odrazil se a obrátil se ve prospěch amerického dolaru. Obnovil se pokles ke korekční úrovni 423,6 % (1,0320). Odraz od úrovně 1,0320 by mohl signalizovat obrat ve prospěch eura a růst ke kurzu 1,0420. Zavírací cena pod úrovní 1,0320 by ale zvýšila pravděpodobnost dalšího poklesu k další úrovni 1,0225 (graf 4H).
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 20. prosince: Po středě a čtvrtku dominuje dolar

20.12.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval s jasnou sestupnou tendencí. Středeční pohyby byly výrazně slabší, ale trh dal najevo zamýšlený směr. Předpokládali jsme, že cena by se bez ohledu na výsledek zasedání Federálního rezervního systému mohla pohybovat nejdřív jedním směrem a pak by se mohla vrátit do výchozího bodu. Jenže to tak nebylo. Výsledky zasedání Fedu byly v drtivé většině jestřábí, takže trh neměl důvod k nákupu eura. Ve čtvrtek bylo také oznámeno, že americká ekonomika vzrostla ve třetím čtvrtletí o 3,1 % a překonala tím prognózu 2,8 %. Jak jsme tedy opakovaně upozorňovali, dolar má pádnější důvod k růstu než euro. Viděli jsme třítýdenní korekci – pomalou, slabou a v podstatě plochou. Ale, jak se předpokládalo, dala se čekat. Do budoucna očekáváme další pokles eura.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Holubičí postoj Bank of England

20.12.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer prudce propadl a kopíroval tak pohyb páru EUR/USD. Vzhledem k charakteru zasedání Federálního rezervního systému to není překvapivé. Ve čtvrtek však zasedala Bank of England a libra získala zpět téměř 50 % ztrát z předchozího dne před oznámením. Základ tohoto zotavení je nejasný, ale britská měna prokázala svou odolnost – vlastnost, kterou jsme často zdůrazňovali. Libra vykázala zisky tam, kde se žádné neočekávaly, ale výsledky zasedání BoE na ni opět vyvíjely tlak.
img

EUR/USD: Powell zařizuje výprodej. EUR se propadá na dvouleté minimum. Parita na obzoru?

19.12.2024 Měnový pár EUR/USD se propadl na 1,0351 s poklesem o 1,32 % za jedinou seanci. Nástroj zaznamenal nejnižší zavírací hodnotu za poslední dva roky. Tento propad byl vyvolán nečekaně jestřábími prohlášeními Federálního rezervního systému, který dal jasně najevo, že v lednu se žádné snížení sazeb neočekává.
img

Cena páru AUD/USD se silně propadla po vyhlášení FEDU

19.12.2024 Měnový pár AUD/USD se nachází v neúprosném klesajícím trendu a propadl na 14měsíční minimum 0,6200 poté, co se uzavřel pod dlouhodobou trendovou linií podpory z října 2022. RSI a stochastický oscilátor signalizují, že výprodej je překonaný, ačkoli ukazatele ještě nedosáhly dna v přeprodané oblasti.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 19. prosince. Údaje o inflaci ve Velké Británii neměly žádný dopad

19.12.2024 Ve středu měl měnový pár GBP/USD všechny předpoklady k tomu, aby předvedl zajímavý intradenní pohyb řízený trendem. Nic takového se však nestalo. Včera byla ve Velké Británii zveřejněna jedna z nejdůležitějších zpráv pro britskou libru –zpráva o inflaci. Ta byla zveřejněna zhruba den před posledním letošním zasedáním Bank of England. Očekávalo se, že výsledek této zprávy bude mít na rozhodování britské centrální banky velký vliv. Údaje však byly natolik nevýrazné, že na trhu nevyvolaly žádnou reakci. Cena samozřejmě po zveřejnění nejprve klesla o zhruba 35 pipsů, ale jen proto, aby se během několika následujících hodin zotavila o stejnou hodnotu. Pro libru se v podstatě nic nezměnilo.
img

EUR/USD, 18. prosince: Zasedání FOMC by mohlo být pro obchodníky vodítkem

18.12.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v horizontálním obchodování pod hladinou retracementu 323,6 % na úrovni 1,0532. Pod touto úrovní přetrvává medvědí sentiment, trh však nadále stagnuje. Proražení nad 1,0532 nezaručuje další růst eura, zatímco odraz od této úrovně nezaručuje pokles. Na trhu panuje flat.
img

Přehled vývoje páru GBP/USD dne 18. prosince. Zasedání centrálních bank už podpořila libru

18.12.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí a v úterý obchodoval na vyšší úrovni. V pondělí pro tento růst neexistovaly žádné jasné důvody ani základ, protože makroekonomické pozadí ze Spojeného království a USA libru ani dolar rozhodně nepodpořily. Přesto britská měna opět projevila silnou touhu po růstu. Domníváme se, že růst libry může souviset s nadcházejícími zasedáními Federálního rezervního systému a Bank of England, z nichž první se uskuteční dnes večer. Pojďme si analyzovat, proč libra vzrostla a zda bude v růstu pokračovat.
img

Přehled páru EUR/USD na 18. prosince: Christine Lagardeová potvrdila oficiální postoj ECB

18.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval s nízkou aktivitou. Pozornost obchodníků mohlo během dne upoutat nejméně pět zpráv. Dopolední zprávy z Německa a eurozóny trh ale příliš nezaujaly, protože měly druhořadý význam. Index podnikatelského klimatu a zprávy ZEW jsou sice zajímavé, ale nejsou tak vlivné, aby vyvolaly pohyb o 50 pipů. Co se týká zpráv z USA, ty sice vyvolaly reakci, ale ani zdaleka ne významnou.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 18. prosince: Flat se před zasedáním Fedu zužuje

18.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval v rámci kanálu pohybu do strany a ve stavu celkového flat pohybu. Volatilita každým dnem klesá a cenová akce je čím dál víc boční, dalo by se říct. Pár se v podstatě stlačuje v rámci kanálu pohybu do strany (!) a připomíná stlačenou pružinu připravenou se uvolnit. Už před několika týdny jsme ale varovali, že korekce by mohla být zdlouhavá a vleklá. Ačkoli by makroekonomické prostředí tento týden mohlo pár vyvést z pohybu do strany, téměř každý publikovaný report byl v rozporu s jiným. Negativní zprávy byly ihned vyváženy pozitivními údaji v USA a stejné schéma se objevovalo i v eurozóně. Euro se ve výsledku obchoduje stále logicky a předvídatelně.
img

GBP/USD: 17. prosince. Výrazný růst mezd ve Velké Británii

17.12.2024 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí odrazil od oblasti supportu 1,2611–1,2620 a vyvolal pohyb vzhůru. Dnes libra téměř dosáhla oblasti rezistence 1,2709–1,2734. Odraz od této zóny bude nahrávat americkému dolaru a povede k obnovení poklesu směrem k 1,2611–1,2620. Uzavření nad 1,2734 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu k oblasti rezistence 1,2788–1,2801.
img

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 17. prosince. Jízda na horské dráze v rámci flat rozpětí

17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v rámci flat rozpětí –už čtvrtý týden v řadě. Zajímavé je, že britská libra zároveň vytváří korekci směrem vzhůru, což dále potvrzuje náš pohled na silnou rezistenci libry.
img

Jak se bude vyvíjet cena zlata do konce týdne

16.12.2024 V prvních třech dnech minulého týdne cena zlata vzrostla o 85 USD po zveřejnění zprávy, že Čínská lidová banka poprvé za několik měsíců rozšířila své rezervy právě o tento drahý kov. Na spotovém trhu zlato dosáhlo hodnoty 2 726 USD, než se stáhlo zpět, čímž dosáhlo své nejvyšší úrovně za více než měsíc.
img

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 16. prosince. První pokus o proražení flatu selhal

16.12.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD pokusil konsolidovat pod předchozím minimem, které představuje spodní hranici horizontálního kanálu, kde se cena zasekla na tři týdny. Tento pokus však selhal.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 13. prosince 2024

13.12.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve čtvrtek znovu odrazil od zóny rezistence 1,2788–1,2801, obrátil ve prospěch amerického dolaru a konsolidoval pod úrovní 1,2709–1,2734. Uvedené vedlo k poklesu k zóně supportu 1,2611–1,2620. Odraz od této zóny by mohl vyvolat obrat ve prospěch libry a mírný pohyb nahoru. Pochybuji ale, že rally bude silná. Konsolidace pod úrovní 1,2611–1,2620 zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu libry, který vypadá přesvědčivěji.
img

Přehled páru GBP/USD na 13. prosince: libra právem následuje euro

13.12.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek také obchodoval směrem dolů. Tento pokles lze přičíst několika důvodům; a zasedání Evropské centrální banky k nim nepatří. Začněme tím, že euro a libra se často obchodují v tandemu – když ne 100%, tak alespoň 80%. Když tedy euro klesá, je 80% pravděpodobnost, že ho bude následovat libra. To je téměř axiom. Navíc libra, stejně jako euro, nemá žádné fundamentální důvody pro střednědobý růst a v posledních týdnech koriguje. V časovém rámci 4H i 1W zůstává trend medvědí. Proto se po skončení korekce dala očekávat nová vlna downtrendu a přesně té jsme teď pravděpodobně svědky.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 12. prosince: Zpráva o inflaci nenabídla odpověď na klíčovou otázku

12.12.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál pomalu sunul dolů v rámci horizontálního kanálu, ve kterém je už několik týdnů. Tento horizontální kanál je mezi úrovněmi 1,0464–1,0585. Poté, co se cena znovu odrazila od jeho horní hranice, klesla ke spodní hranici. Z technického hlediska jsme tedy viděli téměř dokonalý pohyb, i když plochý. USA včera zveřejnily nejdůležitější inflační zprávu za listopad, na které do značné míry závisí prosincové rozhodnutí Federálního rezervního systému. Tato zpráva ale neodpověděla na to, co americká centrální banka se sazbou udělá. Inflace sice zrychlila, ale důsledně v rámci prognózy. Jádrová inflace se nezměnila, což také odpovídalo prognózám odborníků. Momentálně tedy Fed není ani blíž k dalšímu uvolnění měnové politiky, ani dál od něho. Sazba bude pravděpodobně snížena, protože trh práce vykázal v listopadu dobré výsledky a inflace mírně zrychlila. Fed si ale nejspíš udělá přestávku, pokud i další zpráva o inflaci vykáže zrychlení. Věříme, že dolar bude dál posilovat – a nezáleží na tom, jestli pomalu, nebo rychle.
img

Ekonomika Spojeného království zpomaluje: Analýza páru GBP/USD

11.12.2024 Průmyslový sektor Spojeného království reagoval na nový rozpočet, předložený Labouristickou stranou, poklesem podnikatelské důvěry a zpomalením náboru nových zaměstnanců. Ačkoli jsou tyto ukazatele považovány za sekundární a mají omezený přímý vliv na směnný kurz libry, z několika metrika jasně vyplývá zpomalení: podnikatelská důvěra klesla v listopadu na nejnižší úroveň od ledna 2023 a index optimismu BDO se během měsíce snížil o 5,81 bodů na hodnotu 93,49, což představuje nejstrmější měsíční pokles od srpna 2021. Tento pokles, který byl pozorován v sektoru služeb i výroby, podle BDO "pravděpodobně odráží bezprostřední reakci podniků na prohlášení obsažená v podzimním rozpočtu."
img

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 11. prosince. Dolar před zveřejněním údajů o inflaci získává na síle

11.12.2024 V úterý začal měnový pár EUR/USD během evropské obchodní seance klesat. Pokles eura však nemůžeme přičítat jediné ekonomické zprávě dne, indexu spotřebitelských cen v Německu, protože se jednalo o druhý odhad, který dopadl v souladu s prognózami. Typicky zrychlující se inflace by naznačovala jestřábí postoj Evropské centrální banky, což by mělo euro spíše podpořit než oslabit. Pro včerejší růst dolaru tak existují dvě možná vysvětlení. První je technické. Cena korigovala proti novému klesajícímu trendu a nyní pokračuje v poklesu. Druhé je makroekonomické. Očekává se, že dnešní údaje o inflaci v USA budou vyšší, což znamená, že by Federální rezervní systém mohl na prosincovém zasedání ponechat svou klíčovou úrokovou sazbu beze změny.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 10. prosince 2024

10.12.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H v pondělí vrátil do zóny rezistence 1,2788–1,2801, odrazil se od ní, obrátil ve prospěch amerického dolaru a opět spadl do zóny supportu 1,2709–1,2734. Konsolidace pod touto zónou by mohla otevřít cestu k dalšímu poklesu k 1,2611–1,2620, a dokonce signalizovat konec "býčího" trendu. Odraz od zóny 1,2709–1,2734 by udržel býčí trend a umožnil další návrat k úrovním 1,2788–1,2801.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 10. prosince. Růst libry by neměl být zavádějící

10.12.2024 Měnový pár GBP/USD se i v pondělí obchodoval oběma směry, jako by trh záměrně usiloval o to, aby zmátl obchodníky. Minulý týden britská libra posilovala, přestože k takovému pohybu měla jen velmi málo důvodů. Některé zprávy z USA dopadly hůře, než se očekávalo, a Andrew Bailey oznámil čtyři snížení sazeb pro příští rok. Tato snížení sazeb však představují holubičí postoj, který měl vyvolat pokles libry. Jerome Powell zároveň zopakoval, že Federální rezervní systém nikam nepospíchá, a zdůraznil, že ekonomika je ve výborné kondici, což dává Fedu potřebný čas. Páteční zpráva Nonfarm Payrolls Powellova prohlášení podpořila. Domníváme se tedy, že dolar měl minulý týden více důvodů k posílení než libra.
img

Prognóza vývoje EUR/USD dne 9. prosince 2024

09.12.2024 V pátek měnový pár EUR/USD po konsolidaci nad hladinou Fibonacciho retracementu 323,6 % pokračoval v růstu, který však netrval dlouho. Informační pozadí ve druhé polovině dne vyvolalo prudkou aktivaci medvědů, kteří pár rychle stáhli zpět k úrovni 1,0532. Dnes bude vše záviset na této úrovni. Odraz od ní by mohl signalizovat nový růst směrem k Fibonacciho hladině 423,6 % na 1,0662. Konsolidace pod ní by mohla znamenat konec býčího trendu a další pokles k úrovni 1,0420.
img

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 9. prosince. Silný závěr týdne

09.12.2024 V pátek pár EUR/USD po většinu dne rostl, ale nakonec klesl. Vzhledem k omezenému počtu zpráv z eurozóny v dopoledních hodinách trh očekával slabé údaje o práci a nezaměstnanosti v USA. Tato očekávání se naplnila jen částečně: nezaměstnanost se zvýšila, ale údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor překonaly odhady za listopad i říjen. Nejpesimističtější očekávání se tedy nenaplnila a dolar rychle získal zpět své neprávem ztracené pozice.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 5. prosince 2024

05.12.2024 Pár EUR/USD se ve středu obchodoval do strany pod korekční úrovní 323,6 % (1,0532). Navzdory silným ekonomickým údajům se ani medvědům, ani býkům nepodařilo získat jasnou převahu. Aktuální klid na trhu je podle mého názoru jen klid před bouří, protože poslední zprávy měly ovlivnit sentiment obchodníků. Technické signály ale zůstávají neúčinné a trh nereaguje téměř na žádné příchozí informace. Cena se třikrát nebo čtyřikrát odrazila od úrovně 1,0532, ale pořád jaksi stagnuje.
img

EUR/USD: 4. prosince. Medvědi pomalu mění trend

05.12.2024 Pár EUR/USD se v úterý vrátil k Fibonacci korekční úrovni 323,6 % (1,0532) a totéž zopakoval i ve středu ráno. Dvakrát se od této úrovně odrazil a obrátil se tak ve prospěch amerického dolaru. Výsledkem může být pokračování poklesu k úrovni 1,0420. Konsolidace nad kurzem 1,0532 by naznačila silnější růst eura k další korekční úrovni 261,8 % (1,0662), ale býci jsou momentálně stále příliš slabí.
img

Navzdory negativním zprávám býci na EUR/CHF zachovávají jistotu

04.12.2024 EUR/CHF se dnes obchoduje do strany a znovu testuje rezistenci stanovenou klesající trendovou linií z 27. května 2024. EUR/CHF se rychle odrazil od minima z 22. listopadu na úrovni 0,9204, ale býkům se nepodařilo zaznamenat další výrazný růst. V důsledku toho se tento pár v posledních několika seancích obchodoval ve velmi úzkém pásmu, přestože tok zpráv z eurozóny byl extrémně negativní, a to jak z hlediska ekonomických údajů, tak politického vývoje.
img

EUR/USD: 29. listopadu — Den díkůvzdání v USA prospívá euru

29.11.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek posílil od korekční úrovně 323,6 % (1,0532) a naznačil tak obrat ve prospěch eura. Z toho vyplývá, že růst by mohl pokračovat k další korekční úrovni 261,8 % (1,0662). Nicméně uzavření pod úrovní 1,0532 je pravděpodobnější, protože medvědí trend se stále drží. Takový pohyb by ukázal na pravděpodobný návrat k úrovni 1,0420.
img

Analýza páru EUR/USD na 29. listopadu: Euro zůstává pod tlakem

29.11.2024 Pár EUR/USD se po většinu čtvrtka držel nad linií klouzavého průměru. Ačkoli euro vykazuje určitý potenciál dalšího růstu, samotné setrvání nad linií klouzavého průměru nezaručuje uptrend, pouze signalizuje možnou změnu trendu. Otázkou je, jestli býci mají dost sil a motivace k udržení vzestupného pohybu.
img

GBP/USD. 28. listopadu. Medvědi musí udržet současné úrovně

28.11.2024 Pár GBP/USD se v grafu 1H ve čtvrtek konsolidoval nad zónou 1,2611–1,2620 a naznačuje tak další růst k zóně 1,2709–1,2734. Tato oblast je pro medvědy klíčová a její ztráta by signalizovala obrat trendu a umožnila by býkům převzít kontrolu. Odmítnutí v této zóně by zachovalo medvědí trend a naznačilo potenciální pokles páru.
Související klíčová slova: Zpravodajské události | Důležité zprávy | Prodejní trend | Akcie Broadcomu | Postoj FOMC | Býčí pohyb | Směr dlouhodobého trendu | Fibo | Analýza intradenního pohybu | Mezinárodní měnový fond | NetEase | Výrobní PMI | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Australská centrální banka | Ekonomické problémy | Klesající klín | Obchodování zlata | Úrovně retracementu | Snížení úrokové sazby | Oznámení výsledků | Banka JPMorgan | Dolar (USD) | Investment Management | Akcie Goldman Sachs | Akciové trhy | Ludwig von Mises | Akcie Marvell | Měny zemí | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Oživení cen | AMC | ETC | Tempo růstu | AI čipy | Údaje z USA | Graf akcií společnosti | Příklad nákupu | Budoucí směr | Účet u XTB | Kiwi | Dolar australský | Take Profit | Světové akcie | Overbalance | Ceny plynu v Evropě | EUR | China Unicom | Mexická prezidentka | Vysoké valuace | Podnikové dluhopisy | Zkušenosti | Makroekonomika | Jack Ma | Kryptoměnový průmysl | Koncept klouzavých průměrů | Spekulace na budoucí ceny | Alphabet | Vstupy | FDA | Ark | Koronavirové krize | Produkty obchodované s finanční pákou | Příklad trendu do strany | Rozhodování Fedu | Decentralizace | Očekávané výsledky | USDT | Pozitivní vliv | Stargate | Držení obchodu | Obchodník | Sloupcový graf | Bitcoin ETF | Zpracovatelský sektor | Člen rady guvernérů | Turismus | Mince | Inaugurace Donalda Trumpa | Indexy S&P | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Yardeni | Pokles sazeb | Fanoušek Bitcoinu | UCG | Teck Resources | Celkový zisk | Trend | Bank of Japan | Budoucnost eura | Pokračování klesajícího trendu | Německý ministr financí | Geopolitické konflikty | Životní prostředí | Finanční injekce | MXN | Long pozice | BTC | Global Forex | USD GBP | Fibonacci úrovně | Americký dolarový index | Prosperity | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Období konsolidace | TRUTH | Fortuna | Kroky Fedu | Statistiky | Zprávy z USA | Otevřít obchod | Krypto news | Pokles cen zlata | SP500 | Fortuna Silver Mines | Dow Jones Industrial | Oslabování švýcarského franku | Trend na akcii | Silný support | Alligator | Regulační vývoj | Ichimoku Cloud | Klíčový level | Aktiva | Skupiny obchodníků | Příležitost k prodeji | EURJPY | Stochastický | Technické analýzy akcií | Americká inflace | Prolomení trendové čáry | Výkonnost společnosti | Opačný trend | Nákupní pozice | Index US500 | Spojení | Záporné sazby | Činnost České národní banky | USD/JPY analýza | Mikuláš Splítek | Nálady na trhu | Výborné vyhlídky | Korelace | Rozšíření úrokového diferenciálu | Chování trhu | Náklady na půjčky | Dynamický support a rezistence | PLN | JPY USD | Výrazný pohyb | Období nejtvrdších lockdownů | Otevřené pozice | Evropská komise | Investing | Dovednosti | Ztráty peněz | Index strachu | Kolaps | Bear trend | Trend krátkodobý | Amazon (AMZN) | Dopad na akcie | Utahování měnové politiky | Indexy na Wall Street | Jim Rowan | Zveřejnění výsledků | Edge | Investování do akcií | Pomocník investora | Klouzavé průměry | Zveřejnění výsledků hospodaření | Koncept technické analýzy | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Komunita | Vliv na trh | Předpověď ceny | Diverzifikace | Line | Nálada amerických spotřebitelů | Výnosy dluhopisů | Geopolitické dění | Pravděpodobnost | Úsilí | Efektivní obchodní strategie | Údaje o maloobchodních tržbách | Cenové stability | UAW | Zajímavé akcie | Konfederace britského průmyslu | Obchodování během volebního období | Býčí vlajka | Odborníci na kryptoměny | Lagardeová | Makroekonomické zprávy | Relevance | Druhy akciových trendů | Podíl na trhu | Předpověď pro GBP/USD | Ethereum | Kurz BTC | Pokles indexu | Konzervativní metoda | Růst sazeb | Akcie Tesly | Andrej Rády | Pokles indexu S&P 500 | Vyčerpání kupců | Short obchody | Tržní kontext | Britská libra | Rostoucí ceny | Trevor Milton | Známý ekonom | Poplatky | Výkyvy volatility | Výkyvy | Sentiment na krypto trzích | Aktuální tržní sentiment | Graf páru XAU/USD | Dovoz z USA | Depozitní sazba | APP | SRI | Hútiové | Přesnost | Období pro klouzavé průměry | Silvercorp Metals | Goldman Sachs | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Nové obchody | Meta Platforms (FB) | Růst kryptoměn | Britský akciový trh | Sebevědomí | Graf komodity Stříbro | Situace na ropě | Deflace | Chop trend | Asijské trhy | PYPL.US | Ekonomické aktivity | Analýza NZD/USD | Graf akcií společnosti Deere | PMI z Německa | Expanze | Americké podniky | Long obchody | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Smart Money strategie | DeFi | Nejvyšší inflace | Současný propad | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Ochrana před inflací | Medvědí Pin Bar | Oznámení | Burze | Nová data | Data z Německa | Support a rezistence zóny | Čínské elektromobily | ISM ve službách | Kakaové boby | Index spotřebitelské nálady | Signály pro BITCOIN | Technická analýza (TA) | Pokles měny | PAAS | Trend měnového páru | Trendová čára | Obrovská ztráta | RDDT | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Příklad S/R zón | BNB | Propad cen | Snížení produkce | Druhy trendů | Příležitosti k nákupu | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Situace na Ukrajině | Cenové výkyvy | Vstup do dlouhých pozic | Menší země | Cena zlata | Trh Forex | Style | Aktuální cena stříbra | Volatilita cen kakaa | Příklad trendu | CHOCH | Potvrzení pro vstup | Snížení cen | Strach | Trumpova agenda | Vstup long | Burza | Alibaba akcie | Exchange | Clo na dovoz | Slabé makro | Americká technologická společnost | Kryptoměnové burzy | Teorie Elliottových vln | ETF na bitcoiny | Úroveň rezistence | Růst zaměstnanosti | BTC ETF | Technické signály | Základ pro technickou analýzu | Hlavní události | Akcie General Motors | Americký akciový index | Nejdůležitější den | Společnost Reddit | Krypto trh | Konec růstového trendu | Zavírací cena | Zdroj příjmů | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Kombinace indikátorů | Negativní výhled | Červená linie | Zavírací ceny dané akcie | Americké rafinerie | Směrnice | Konflikty | Medvědí výhled | Gold | FedWatch Tool | Analýzy | Paramount | DOGE/USD | Akcie Redditu | Nadopování trhů | STLA | Silná bariéra | Objemy ropy | Velké recese | BMW.DE | Ceny akcií Apple | Over-the-counter (OTC) | Profesionální obchodníci | ZIM.US | Rychlý nárůst | Break-Even | Dolar dnes | Komise pro cenné papíry a burzu | PTR | Klíčové trhy | Graf EURUSD | Italská centrální banka | Riziko dalšího poklesu | Akcie elektrické automobilky | Zakladatel etherea | Support a rezistence | Proražení pod vlajku | Vysoké inflace | S&P 500 futures | Uvolnění měnové politiky | Technická analýza zlata | Futures trhy | Výsledky na trhu | Regulační orgán | Graf EUR/USD | Alibaba (BABA) | Commitments of Traders | Vonovia SE | Proti trendu | Růstová fáze | Znehodnocení | Potenciální obrat | Apple Podcasts | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Americký prezident | Příklad býčího trendu | Ján Kopil | Nejistoty na finančních trzích | Růst cen | Bitcoinové transakce | Krátkodobé trendy | Index US 100 | Index S&P 500 dnes | Kryptoburza | Základní úrokové sazby | CZK | Zvýšení základní úrokové sazby | Medvědí Outside Bar | ROE | Vysoká očekávání | Celková změna trendu | Přijetí | Odraz mrtvé kočky | Základy v technické analýze | Tipy pro začínající obchodníky | Snížení úrokových sazeb | Volby v Mexiku | False breakout | Nvidia akcie | Pandemie COVID-19 | Výnosy firmy | Brexit | Implikace | Vysoké riziko | Short signál | Nová historická maxima | Proražení | Token | Pohyby trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Zvýšená šance | Fibonacci retracement | Head and Shoulders | Letadla | Dopady obchodní války | Velcí investoři | Americká Komise pro cenné papíry | Graf akcií automobilky | Pattern dvojitý vrchol | Tradingové webináře | Čínský trh | Akcie automobilek | Vývoj amerického dolaru | Grayscale | Fundamentální analýza pro začátečníky | EIA | Velmi oblíbené akcie | Postranní pohyb | Dotcom | Možnost dalšího poklesu | Zpráva o inflaci | HDP za Q2 | Vývoj v USA | Úrovně podpory a rezistence | Dogecoin (DOGE) | Meme kryptoměny | Technická analýza EUR/USD | Klíčová rezistence | PMI ve službách v eurozóně | Trumpová | Hodinový graf | Síla poklesu | Kurz BTC/USD | NZD/USD | Gap | Průmyslová výroba v září | Švýcarská banka UBS | Teck | Zvýšení úrokové sazby | Marvell | Vývoj měnového páru CAD/JPY | Dolarový index | Globální výhled | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Obavy investorů | Podpora kryptoměn | Netrendový trh | Fibonacciho čísla | Solidní výnosy | Vlnová analýza | Vývoj jádrové inflace v Japonsku | Předchozí růst | Tržní reakce | Pozitivní sentiment | Nezaměstnanost | Dividendy | Analýza USD | Diskont | Vicepremiér | Breaking | Současná nejistota | Americký akciový index Nasdaq 100 | Představitelé ECB | Možnost obchodovat | Býčí kanál | Rafinerie | United Auto Workers | Klid před bouří | Obchodní seance | Evropská měna | Fibonacciho extenze | Posilování dolaru | Podnikatelská důvěra | Zrušení sankcí | Jak investovat do komodit | Seasonax | Zisk z obchodu | Index volatility VIX | Energy Information Administration (EIA) | KGHM | Solana (SOL) | John Deere | Současný stav | CAD USD | Hershey | Nejdůležitější ekonomické události | Obchodování na měnových trzích | Pan American Silver | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nové pozice | Průraz supportu | ČSÚ | ViacomCBS | Příkaz | Oslabování eura | Tržní události | Strategie mean reversion | Graf akcií společnosti Deere & Company | Svět tradingu | BP | Velké problémy | Snížení nákladů | There is no free lunch on Wall Street | Pohyby směrem nahoru | Struktura ceny | Akcie Vonovia | Cenové rozpětí | Shiba Inu | Větší ztráty | Ekonomické překvapení | Míra inflace v EU | Sell the rally | Korekční pohyb | Analytický tým FXstreet.cz | Výhled | Ruská invaze na Ukrajinu | Klouzavý průměr (SMA 200) | Určení dlouhodobějšího trendu | Býčí pohlcení | Analytika | Zisková marže | Zvyšování sazeb | Nákupní pohyb | AAL | Vývoj komoditního indexu | Bybit | Simple Moving Average | Current ratio | Centrální banka Japonska | Akcie Stellantisu | Akcie Wheaton Precious Metals | Dobré výsledky | Ukázka na klesajícím trendu | Nejnovější zprávy | Bitcoin praní špinavých peněz | Pokračování poklesu | Intervenční činnost České národní banky | Vstup do obchodu | USD index | Tradingová analýza | Pokles dolarového indexu | Obchodní transakce | Koncept supportu | Leonardo fibonacci | Mark Cuban | Current Ratio | Větrné energie | Reakce trhu na zprávu | Koncept support a rezistencí | Pandemie koronaviru | Růst úroků | Trendový kanál | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Falešný break rezistence | Medvědí potenciál | Coca-Cola | Retailoví obchodníci | Silný býčí trend | Jeep | Statistické výhody | Graf | Pohyb stříbra | Levná ropa | App Store | Komoditní měny | Breakout | Spekulativní aktivum | Stop Loss (SL) | Výkon | Maloobchod | Impulzivní vlna | Sankce | Vývoj ceny akcie Vonovia | Ceny elektřiny | Dolary | Porsche (PAH3) | Prohlášení politiků | Standardní odchylky | Globální ekonomiky | Ethereum (ETH/USD) | Compliance | Nabídka | Obchodní signály pro BITCOIN | Fresnillo | Geopolitická situace | Washington | Analytici fondů | UCG.IT | Powell a Fed | Palantir akcie | MACD histogram | Sledováním grafů | Zasedání FOMC | Historická volatilita | Masakr na trzích | Reálné výnosy | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | SatoshiLabs | DNB Markets | Ukončení pozice | Výnosy | Omezení produkce OPEC | Výprodeje | Průmyslová výroba eurozóny | Volume indikátor | Inside | Medvědí formace | Inflace v Japonsku | Snížit riziko | Tržní optimismus | Kurz tradingu | Obchodní plán | Akcie vs. dluhopisy | Reserve Bank of Australia | Akciový index | MACD indikátor | Medvědí signál | Charu Chanana | René Remšík | Alibaba | CL | Dovoz ropy | Bilion | Futures na kakao | Znovuotevření čínské ekonomiky | Zahraniční dluh | Úmrtnost | Praní špinavých peněz | Politické faktory | Podnikání | Technický pullback | Jakou hodnotu má daná akcie | Ceny pohonných hmot | Pokles k supportu | Aptos (APT) | Ceny měnového páru | Druhy trendů podle směru | Popularita umělé inteligence | Pohyb ceny | Akciová společnost | Úrokové sazby v Japonsku | Indikátor OBV | Data o volatilitě | Nikkei 225 dnes | Rostoucí obavy | Úspěšné obchodování | Případ býčí vlajky | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Obchodní příležitost | Odhodlání | Držení finančních prostředků | Donald Trump | Výsledkové období amerických společností | Zprávy o inflaci | Komoditní index londýnské burzy | Výkonnost indexu | Trend jdoucí do strany | Jádrová inflace v Japonsku | Zasedání FED | Volatilita | Rovnováha | Nový trend | Nákupní tlak | Technická analýza GBP/USD | First Majestic Silver | Německá automobilka | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Člen FOMC | Klíčové oblasti | Spotový trh | První zvýšení sazeb | Suroviny | Vstoupit do obchodu | Potvrzení patternu | Možné scénáře | Santiment | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Euro dolů | Technická analýza intradenního pohybu | Závislost | Silný býčí signál | Marc Chandler | Exponenciální klouzavý průměr | Schválení ETF | Hodnoty NFT | Dnešní sentiment | Prodej dolaru | Medvědí fáze | Uptrend | CISCO | Změny trendu | Index ISM ve službách | Bridgewater Associates | Dolarová rally | Index podnikatelské aktivity | Pochopení sentimentu | Airbus | Kontext trhu | Centrální banky | Inflace | P/E | Futures na ropu WTI | Peníze | Zveřejněné údaje | Omezení produkce OPEC+ | Blackwell | Extrémní propady cen | Výrobní index | Nejhorší čtvrtletní výkon | Pravidla obchodování | Trpělivost | Farmaceutika | Cenové akce | Breakout Trader | Brent | Velcí obchodníci | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | AAL.US | Zápisky tradera | Zvýšit ziskovost | Porozumění divergenci | Akcie roku 2021 | Obchodování formace | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Očekávání | Další růst | Sociální sítě | Obchodní pásmo | Flat | Oanda | Cla na dovoz z USA | Ekonomika EU | Zpomalení čínské ekonomiky | Palladium | FB | Index cen domů | Didi Global | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Inflační riziko | Nomura | Příležitost k nákupu | Vlákání do pasti | Investiční centrum | Cisco Systems | Jednoduchý klouzavý průměr | Používat Price Action | Pohyby cen | NZDUSD | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Volby v USA 2024 | Odstupující CEO | Hluboké recese | Meta (Facebook) | Fosilní paliva | Harris | Trendové čáry | Admirals | Fáze 2 | Boom | Celní války | Společnost JDE | Průmysl | Realita | ROIC | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Uznávané grafické formace | Plán obchodování | Guvernér BoE | Prolomení důležitého supportu | Obchodní týden | Invaze na Ukrajinu | Majetek | Základní sazby | Obchodování cenového patternu | WFC.US | Měnový fond | Evropské měny | Financovat | Německý ministr zdravotnictví | Úzkost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Commodity | Technická analýza v praxi | Býčí signál | Dlouhodobé investování akcií | Dopad na cenu | Výrazný růst | Žádný trend | Ukončení intervencí | Blockchain | Hlavní úrokové sazby | China Mobile | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | DeepSeek | Čtvrtletní výkon | Určování trendu | Index očekávání firem | Zasedání Evropské centrální banky | Canaccord Genuity | Situace na trzích | Jak obchodovat Price Action | Saxo | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Býčí formace | Platný signál | Obchodní signály | Analýza ceny akcií | Investment management | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | BDO | Klouzavý průměr SMA | Nerozvážnost | Trend cen | PMI pro sektor | Komplexní analýza | Zemní plyn v USA | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | Historie | Falešný průraz | Akcie elektrické automobilky Nikola | Americký index | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Itálie | Výpadky | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Obchodní pokyny | Zaměstnanost | Silnější support | Futures kontrakty | MiFID II | Válka | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Obchodní účet | Příklad prodeje | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Panama | BreakEven | FXstreet.com | Rollback | Hlediska technické analýzy | Nové signály | Automobilka Volvo | Vzorce chování | Jednání FOMC | Výjimečný stav | Nejnovější údaje | Sentiment na trhu | Palladiové akcie | Prognóza | Výnosová křivka | Zdroj příjmu | Prodávat akcie | Obchodování pomocí Price Action | Seasonax.com | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | SEC (Securities and Exchange Commission) | Investovaný kapitál | Long obchod | Nálada investorů | Nastavení grafů | Americké prezidentské volby | Použití finanční páky | Asset management | Jens Spahn | Trh práce | Boom AI | Držitelé kryptoměn | Bariéra | První obchodní den | Crypto | Druhá největší kryptoměna | xStation | Britská centrální banka | Akcie Marvell Technology | Nákup libry | Kongres | SMA 100 | Tempo poklesu | Hrozba | Drewry | Dnešní zprávy | Akvizice | Tržby v eurozóně | Bydlení | American Airlines | Časový úsek | Jestřábí komentáře Fedu | Růst amerického dolaru | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Zpráva | Světová válka | Analýza trendu | Brian Armstrong | Kolísání ceny | Býčí výhled | Naše obchodní strategie | Prognóza vývoje měnového páru | Kompenzovat ztráty | Objem obchodů | Dobrý výsledek | Velká Británie | Kamala Harrisová | On-Chain | Fraktál | Evropské ekonomiky | Zveřejněná data | Dlouhodobý vývoj | Těžba v USA | Deglobalizace | Ceny čokolády | Obrat trendu | CME FedWatch | Technologické akcie | Klíčové události | Data z USA | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Společnost Eni | Plánování | Týdenní analýza | Období poklesu | Mt. Gox | Americká měna | Ceny výrobců | Cena kryptoměny | Long | Vývoj hlavní úrokové sazby | Chování | Bullish | Snižování sazeb | Politická rozhodnutí | Trendová linie | Kontrakty | Hospodářské krize | Koncepty fundamentální analýzy | Dark Web | Odraz bitcoinu | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Doji svíčky | Pozitivní zpráva | Indikátor RSI | Cardano (ADA) | Energetický trh | Základní koncepty | Pokles bitcoinu | Haresh Menghani | Býčí rally | Liquidity | Novozélandský dolar | Kryptokomunita | LYNX Trading | Zprávy z krypto průmyslu | Mexický miliardář | Aktuální obchodní příležitosti | POI | Federální vlády | Supreme Edition | Cla na americké zboží | On Balance Volume | Binance Coin | Zasedání centrálních bank | AUD | JOLTS | Inflace v eurozóně | ICO tokeny | CHF EUR | Portál FXstreet.cz | Zvýšený zájem investorů | Kurz bitcoinu | Nasdaq100 | Tlak na akcie | Bull trend | Opatření | Meziroční růst | EBay | BoE Andrew Bailey | Cvičení | Treasuries | GlassNode | Zdravotní péče | Over-The-Counter | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Zprávy a události | Covid | Oslabení eura | Supportní úroveň | Největší kryptoměnové burzy | Tipy na obchodování zlata | Výsledky voleb | Turecko | OIL.WTI | Baidu | ZIM Integrated Shipping | Intradenní obchodování | Konsolidace | Trh | Sezónnost | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Akcie Netflixu | Akcie SSR Mining | Digitální aktiva | Skalping | Poměr PE | Makroekonomické události | Zkušenost | Indikátory objemu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | MSCI | Australská centrální banka (RBA) | Obchodování vlajek | Zdroje energie | Očekáváná událost | Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny | Coinbase | Průměrné mzdy | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | RebelsFunding.com | Bridgewater | Fair Value | MQL5 | Ministr obrany | Open | Vytvoření býčí divergence | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Sell pozice | První support | Obchodovat pomocí Price Action | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Swapové body | Index | Ant Financial | Analytici z Wall Street | Měsíční futures report | Podvodné jednání | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Vyšší náklady | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Měď | AUD/JPY | Směnný kurz | Dolar roste | Medvědí tlak | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei 225 | Elektřina | Regulační opatření | Kondice ekonomiky | BAC.US | Vývoj ceny stříbra | Zobchodovaný objem | Odhady výsledků | Hackerský útok | Zpřísnění měnové politiky | Historická data o volatilitě | Americký akciový index Nasdaq | Obchodování na trhu | Eura | Úroková sazba v USA | Komise | Nejistoty | Objednávky | Přeobchodování | Rovnováhy | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Dolar (CAD) | Bílý dům | Kapitál | Cena akcie klesá | Spolkový soudní dvůr | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Posílení | Trendová strategie | Warner Bros | Rijád | Upravený zisk | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Bank of Canada | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Podmínky na trhu | Zajímavé příležitosti | Institucionální poptávky | Zavření trhu | Projev Jeroma Powella | Údaje o inflaci | Apollo | Úvěrové krize | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Overlap | Růst akcie | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Padající nůž | S&P | Společnosti | USDMXN | Obchodní signál | Koruna | Vývoj japonského akciového indexu Nikkei | Rok 2025 | RebelsFunding | Unie | Support nebo rezistence | MCD | Obchodování na finančních trzích | Výnosové křivky | Medvědí svíčka | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Vzory (patterny) | Ekonomické ukazatele | Omezení dodávek | Historické maximum | Období krize | Outside Bar | Základní koncepty fundamentální analýzy | Kurz dolaru | Akciové indexy | Akcie Amazon | Šance na větší pokles | Naše prognóza | Panamský průplav | Momentum | Očekávání úrokových sazeb | Vládní představitelé | Vice | Intradenní analýza | Christine Lagardeová | Vývoj eura | Shell | Komoditní index | Americké měny | PEP.US | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Zpráva Commitment of Traders | Sell | Měsíční report finančních trhů | Toyota Motor | Makroekonomické reporty | Zvolení Donalda Trumpa | Japonské ministerstvo financí | Fundamentální zprávy | Vývoj měnového páru NZD/USD | Grayscale Solana Trust | Prezident Trump | Mimořádný růst | Capital Markets | Postavení na trhu | Obchodní napětí | Vrtulníkové peníze | Pozitivní faktor | Wall Street Journal | Zájem prodejců | Graf akcií automobilky Nikola | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Přeprodaný trh | Problémy | Swing | Evening Star | Globální poptávka | Anglie | Technická korekce | RSI (Relative Strength Index) | Největší hráči | Analytický tým | Williams %R | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Cla na dovoz | Reakce trhů | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Akcie Volkswagen | Pohyb měnových párů | Vzdělávací materiály | Týdenní výhled | EUR/GBP | Asie | Očekávání analytiků | United Auto Workers (UAW) | Propouštění zaměstnanců | Období volatility | Nový generální ředitel | Investice do AI | Rostoucí trendový kanál | Marathon | Býčí vlajky | Patterny | Energy Information Administration | Migrace | Deficit | Negativní dopad | Dlouhodobé investování | BREAKING | Směnárny | Analýza zlato | Index Stoxx 600 | Poměr rizika a zisku | Zařízení | CBC | Ceny Bitcoinu | Ropná krize | Americké hospodářství | PEPSICO | Technické analýzy | Doktorát z ekonomie | Vstupní signál | Akcie Boeingu | Joachim Nagel | Řízení rizika | SSR Mining | Velké zisky | Disciplína | Dan Ives | Akcie roste | Vysoká inflace | Budoucnost | Agresivnější metoda | Index londýnské burzy | Důležité zprávy z USA | Pokles ceny | Support zóna | Zvolení prezidentem | Pokračující pokles | Významní účastníci trhu | Kakao | Globální dodavatelské řetězce | Slábnoucí trend | Virus | Inflace zpomaluje | Americká banka | KOL | Deliveroo | RJO Futures | Americký dolar (USD) | Krátkodobé strategie | S&P 500 dnes | Situace v USA | Americká centrální banka | Peněžní toky | Polkadot | Ideální čas | Cena SOLANY | DAX 40 | Stříbrné mince | Otevřené obchody | Tržní kapitalizace bitcoinu | OpenAI | Politické rozhodnutí | Formace vlajka | Pennant | Přesun výroby | Úspěchy v investování | Akcie Amazon (AMZN) | Vlastní digitální měny | Predikce ceny | TD Cowen | Riskovat svůj kapitál | Krátkodobé obchody | Altcoiny | Formace reverzní | Potvrzení trendu | Obnovitelné zdroje energie | Poptávka po kryptoměnách | Tržní sentiment | Prostředí trendového trhu | Grafické formace | Býčí a medvědí vlajky | G10 | Strategie a doporučení | Vysoká volatilita | RSI indikátor | Republikáni | Čínské rafinerie | Prodejní příležitost | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Protest | CHF USD | Pokračování vzestupného trendu | Formace Head and Shoulders | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Automobilka Stellantis | Pozornost | VOLCARB | Ropa Brent | Klesající trend | Surové ropy | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | WBD | Obchodní války | Elektromobily | Eskalace | US 100 | Break rezistence | Meziroční míra inflace | WFC | Dow Jones Industrial Average | Slabé výsledky | Range | Býčí Pin Bar | Vzdělávací webináře | Oblast rezistence | Konference FOMC | Ifo | Stratégové | Grayscale Investments | Royal Dutch Shell | Energetický sektor | Vývoj inflace | Hlavní úrokové sazby v Japonsku | Akcie Waste Management (WM) | Margin | Papírové dolary | Pandemie covidu | Použití Price Action | Deposit facility | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | CEO Jim Rowan | Američtí investoři | Náklady | Zavádění cel | Oblasti rezistence | Proražený support | ECB dnes | Kompenzace | Investice do stříbra | Index nákupních manažerů | Walt Disney (DIS) | Finbold | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Akcie Coca-Cola | Růst cen zlata | Ripple | Zvýšení dluhového limitu | Fed dnes | Ředitel společnosti | Domácnosti | Překoupené zóny | Analýza sentimentu | Akcie McDonald’s | Jednoduché tipy | Bitcoin | Dynamika trhu | Viceprezident | Kanadský dolar | RRR | Salvador | Pozornost obchodníků | Vitalik Buterin | Nio | Poptávka | Analýza v praxi | Cena zlata dnes | Kov | Bankovní záruka | Predikce ceny bitcoinu | Balance | GS.US | Španělé | Obchodní výsledky | Bitcoin (BTC/USD) | Průraz trendové linie | Maloobchodní tržby | Akcie Waste Management | ISM index | Nižší minima | Šíření viru | Antimonopolní úřad | Ricardo Salinas Pliego | Nejdůležitější pojem | Gamble | Applied Materials | Wheaton Precious Metals | Vývoj cen ropy | Tržní nálada | Snižování úrokových sazeb | Nákup bitcoinu | ECB sazby | Nákup akcií | Odpor | Otevření krátké pozice | Makroekonomická zpráva | Pravidla obchodního systému | Research | 1W | Data o inflaci | Klaas Knot | Vítězství Trumpa | Akumulace, manipulace a distribuce | Ve vatě | Twitter | Formace technické analýzy | Zboží dlouhodobé spotřeby | Hladiny rezistence | Prostor pro posílení | Síly trendu | Bull | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Jestřábí rétorika | Zpomalení globální ekonomiky | Link | Volvo Cars | Epidemiologická situace | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Tlak na USD | Obchodovat | Americké indexy | Digitální zlato | Sideway trend | Video | Grónsko | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | Nákupy státních dluhopisů | Obchodní aktivita | Regrese | Vysvětlení medvědí vlajky | Platební instituce Roger | Spotřebitelské ceny v eurozóně | MIFID | Vyšší maxima | Dluhopisy | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Akcie Apple | Stávající trend | Platformy | Equity | Riziko korekce | Moskva | Potvrzení obchodních signálů | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Obavy o ekonomický růst | Cena palladia | Pár EUR/USD | Signály RSI | Analytici | Trh NFT | Čistý zisk | Multi Time Frame Analysis | Elektrické automobilky | Finance | Zdravotnické technologie | Long příležitosti | Strach ze ztráty | Bývalý prezident | Růst měnového páru | Akcie American Airlines | Snížená volatilita | Harrisová | Kotace BTC | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Zkoumání více časových rámců | Dow Jones 30 | Platina | Deutsche Bank | Stres | Pohyby měnových párů | Stříbro | Pozornost trhu | Efektivní obchodování | Obchodníci | Ole Hansen | Tržní šum | Finanční instituce | Internet of Things | Růstové trendy | Pepa Zeman | Vyšší sazby | Kryptotrh | Celková inflace | Základy technické analýzy | Pokles cen | Technický pohled | Cenový graf | Indikátor ADX | Waste Management (WM) | Christine Lagarde | Index PMI | Indikátor CCI | Počasí | Uzavření trhů | Africké země | Vstoupit do trhu | Michigan | Přijetí eura | ETF | UTC | Předseda SEC | Základní pravidla systému obchodování | Obchodní objem | Bollingerova pásma | Webináře | Klouzavý průměr | HealthCare | Významné tržní pohyby | Větší pokles | TRUTH social | Ropa | Lineární regrese | Firma | Trend is your friend | Výrazné pohyby | Společnost MicroStrategy | Vývoj komoditního indexu LME | Prostor pro pokles | Ekonomická zpráva | Indikátor průmyslové výroby | Pivot points | Fibonacciho linie | Zasedání Bank of England | Investiční banka Goldman Sachs | Trumpovo vítězství | Fundamentální analýzy | Odvetná opatření | Josef Košťál | Německý index DAX | JPMorgan Chase | Netradiční investice | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Ripple (XRP) | Tržní trend | Rozhodování ECB | Technologická společnost | SMA 200 | Short pozice | Tweety Elona Muska | Pokračování trendu | Makroekonomická data | Společnost Lufthansa | Úrovně rezistence | Signál k nákupu | P/E Ratio | Overlap rezistence | UBS | Throwback | Fibonacciho projekce | VOLCARB.SE | Zpomalení inflace | Smart Money pullback | Zajímavé investiční příležitosti | Poptávka po zlatě | Nouzová opatření | Momentum indikátor | Vývoj situace | Bitcoiny | Hranice kanálu | Japonský index | Dividendový výnos | Začínající pandemie | DeepL | MFI | Podnikání na kapitálovém trhu | Potenciál dalšího růstu | Technická analýza akcií | Dlužníci | USA | Ekonomové | Technické korekce | Rezistence zóny | Spojené státy | Úvěrová delikvence | Nové obchodní příležitosti | Zisk na akcii (EPS) | Německý automobilový průmysl | Další kryptoměny | Fiat money | Prodej zlata | Růst HDP | JOLTS report | Zpomalení hospodářského růstu | Pokles trhů | Pandemie | Cena stříbra | Ocelářství | Euro vůči dolaru | Příležitosti a rizika | Moving Average Convergence Divergence | Začátek nové fáze | Nálada na trhu | Výzva | Kalendář událostí | | Platforma | Banka Wells Fargo | Report finančních trhů | Sázka | Nová ložiska | Samsung | Analýza akcií | Výkon dolaru | Kmen koronaviru | Volby | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Zvyšování úrokových sazeb | Růst akcií | ETH/USD | Ceny benzínu | Pohonné hmoty | Return on Equity | Cenová akce | Spojené státy americké | Index volatility | Dow Jones | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Směr trhu | Obchodovat Price Action | Aptos | Tržní pohyb | Akcie Intel | Oslabení trhu | Důležitý support | Inflace v Evropské unii | Zisky dolaru | Boeing | Stabilní společnosti | Jak obchodovat | Analýza zlata | Velmi volatilní | Nový týden | Americká data | Oslabování libry | Order blok | Trailing Stop | Jestřábí komentáře | Indexy PMI | Kurz dolarů | Výkon hlavních měnových párů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Současné rezistence | Portfolio akcií | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Americké burzy | Futures na americké akciové indexy | Velké technologické firmy | Investice do zlata | Předpověď ceny bitcoinu | Graf VOLCARB.SE | Úroková sazba | Svět investování | Kryptoprůmysl | Kurz libry | Časový rámec | Vladimír Růžička | Potenciální obrat trendu | Budoucnost Bitcoinu | Akciový index DAX | Kalifornie | BP.US | Překoupené podmínky | Masivní propad | ECB Christine Lagardeová | Apollo Global Management | Výroba v Německu | Analytici Bank of America | Ichimoku Kinko Hyo | Rizikovost | Investiční poradenství | Býčí divergence | Cennější než zlato | Finanční ukazatele | Glassnode | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | FAST | Podíl nevýkonných úvěrů | Konkurenceschopnost | Futures na zemní plyn | Situace na akciovém trhu | Dnešní ekonomický kalendář | Euro vůči americkému dolaru | Alipay | Směr trendů | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Facebook | Komodity ropa | CCI indikátor | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Propady cen | Korekce trendu | Dnešní zasedání Fedu | Nový americký prezident | Palantir | Růst americké ekonomiky | Fibonacciho expanze | Tržní chování | Ministr zdravotnictví | Investice do nemovitostí | Vliv na ekonomiku | Pandemie covidu-19 | Prezidentský cyklus | Medvědí trend na trzích | Volatilní | Nabídka a poptávka | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Nízké sazby | Trader Jan | Zahájení obchodování | Indexy amerického akciového trhu | FAIR | Výdaje | Pin Bar | Varování | OSN | Konflikt na Ukrajině | Akcie Vonovia SE | Trh s kryptoměnami | LEN | Fundamentální analýza akcie | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Čtyřhodinový graf | Zprávy z krypto | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | West Texas Intermediate | 200 SMA | Recese v USA | Zastavení války | Recesia | Druhý odhad amerického HDP | Měnové politiky | Oblíbené akcie | Pojem technické analýzy | Porsche | Vývoj ceny preferenční akcie | Finanční služby | Místní centrální banka | Deere & Company | Joe Biden | Rostoucí trendová čára | Kapitalizace bitcoinu | Objem obchodování | Dánové | Sex, drogy a bitcoiny | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Gary Gensler | Míra nezaměstnanosti v Německu | Denní volatilita | Oblast překoupenosti | Odvětví | Denní tradingová analýza | Rozhodnutí o sazbách | Investiční doporučení | Prohlášení | Trend ceny | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Americké žádostí o podporu | Příjmy z ropy | Akcie v roce 2020 | Výdělky | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Bernstein | TradingView | Automobilka Volvo Cars | Výsledkové zprávy | Ekonomická situace | Prognózovaní | Co je technická analýza? | Těžby bitcoinů | Odhad HDP | NextEra Energy | Růstový potenciál | Trading | Dna | Smart kontrakty | Graf akcií společnosti Nvidia | Ceny akcie | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ripple Labs | Pravidla systému obchodování | Trh se zlatem | Hlavní měnové páry | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Zlepšení obchodních dovedností | Americká administrativa | JD | Poptávky po dolaru | Vyšší časové rámce | Vysvětlení býčí vlajky | Investiční strategie | Coinbase Brian Armstrong | Vítězství | Harrisové agenda | Bezpečný přístav | Fibonacci | Signály přeprodanosti | Obchodní příležitosti | Zájem o kryptoměny | Medvědí vlajka | Trend je tvůj přítel | Silné hospodářské oživení | Belgie | Letecká společnost | Americké statistiky | Apple (AAPL) | Akcie těžařských společností | Koronavirus | Ekonomické bubliny | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Investování akcií | Nová cla | Býčí nebo medvědí | Christopher Waller | Prezidentství Donalda Trumpa | Situace na grafu | Denní graf měnového páru | Pump and dump | Miliardy dolarů | Výkonnost společností | ADP | AI | Firmy na burzu | MT5 Supreme Edition | Británie | Silný trend | Proražení supportu | Rizika spojená se sentimentem | Nesoulad | Realitní trhy | Přeprodané zóny | Cena zemního plynu | Global forex | Akcie BP | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Soustředěnost | Cenové pohyby | Intradenní strategie | Technická analýza na forexu | Obchodování na newyorské burze | Propad ceny | Volvo | Těžba ropy v USA | Tisková konference | Chytré peníze | Světové trhy | Forexoví obchodníci | Short příležitosti | Citlivost trhu | Růst mezd | Futures na indexy | Ycharts | MAG Silver | Automobilka | Eskalace obchodního napětí | Luis De Guindos | Dluhopis | Snížení inflace | Průraz ceny | Denní graf komodity | Technické indikátory | Medvědí pokles | Nákupy dluhopisů | Společnost Nvidia | Sazby | Katastrofa | Provozní marže | Soudní dvůr | Zemědělství | Ekonomika Evropské unie | Lufthansa | PMI ve výrobě | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Strategie řízení | Cenový skok | Pohled na trh | Předpovědi ceny | Energetický gigant | Americké automobilky | České koruny | Švýcarská banka | DIS.US | Overlap support | MQL5.com | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Brutální propady | Zprávy o trhu | Obchodování s dluhopisy | Američtí politici | Vývoj čistých nákupů zlata | Investovat | Graf akcií farmaceutické společnosti | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Data o HDP | Výhody v obchodování | Současný klesající trend | Amazon | Nerozhodnost | Příklady grafu s býčí vlajkou | Technická situace | Generální ředitel | Ether | Překážky | Největší kryptoměna | Hotovost | Sektor služeb | Supporty | Obchodování býčí vlajky | Fortress | Regulátor | Ekonomické sankce | Bezpečného útočiště | Počet nezaměstnaných | Období propadů | Propad ceny akcií | Boj s inflací | Mean reversion | Průzkum | Firmy | Klidné obchodování | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Strach ze ztráty peněz | Obchodní model | Michael Saylor | Nenad Kerkez | Vstupy do pozic | Nespokojenost | Celkový sentiment | HDP Německa | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Silný propad | Akcie Porsche (PAH3) | Voyager | Nezávislost centrální banky | Zájem investorů | Cena ropy brent | Korporátní ztráty | Dolar včera | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Repo sazby | Provozní zisk | Hypotéza | Investice do platiny | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Ceny kovů | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Spekulativní věci | Poměr P/E | Hladiny Fibonacciho retracementu | Výsledky společnosti | Investování | Didi | Očekávání firem | Průmyslové sektory | Distribuce | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Konkrétní měny | Výrobce letadel Boeing | NASDAQ 100 | Guvernér francouzské centrální banky | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | Delta Airlines | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Vývoj událostí | Hry | Dílčí index | Volkswagen AG | Pin Bary | Akcie bank | COIN | Trhy | Obchodníci zaměření na trendy | Trade | Akcie společnosti Nvidia | Cena kryptoměny bitcoin | Oblasti konfluence | Fluktuace | Aktuální cena akcií | Nejbližší rezistence | Shrnutí vývoje | Přeprodáno | Tým RebelsFunding | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Německé akcie | Významné úrovně | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Technologická společnost Apple | Oscilátor | USD/MXN | Rizika | Žlutý kov | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | ISM | Vývoj hlavní úrokové sazby v Japonsku | Úrokové diferenciály | Restrukturalizace | Forward P/E | Forex trh | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Pokles dovozů | Japonský index Nikkei 225 | Ukázka na rostoucím trendu | Depozitní úrokové sazby | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Obchodování formace vlajka | Objem poskytnutých úvěrů | Zpomalování inflace | Akcie ViacomCBS | Nákup eura | Časové trendy | Ukazatel volatility | Období korekce | Celkový výsledek | IPO Coinbase | Úspory | JD.com | Měnová politika ECB | Klouzavý průměr EMA | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Počítačové algoritmy | Dánsko | Velcí hráči | Vlastní kapitál | Přeprodanost trhu | Hecla Mining | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Sazba Evropské centrální banky | Konfluence | Energetické společnosti | Příklad medvědího trendu | Nominální růst | Hodnota akcií | Rostoucí mzdy | Oblasti umělé inteligence | Otevření sell | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Domino efekt | Standardní investiční příležitosti | Obnovení růstu | Zkušený trader | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Stagflace | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Reverzní svíčky | Produkce ropy a plynu | Výskyt koronaviru | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Polkadot (DOT) | Americké akciové indexy | Klesající dominance | Ondřej Hartman | Pokročilé techniky | JPY EUR | Proražení rezistence | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Platinové akcie | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Regulační orgány | Trendový obchod | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Španělsko | XTB Research | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Co je tržní sentiment? | Akcie Porsche | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | GS | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | FXDAILY | Nestlé | ICT | Přeprodané podmínky | General Motors | Výsledkové období | CAD | Flags | Odhady analytiků | Dlouhodobá obchodní strategie | Investice do ETF | Kurz britské libry | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Objemy obchodů (volume) | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | HDP EU | Viceprezident ECB | Deeskalace | Včerejší seance | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Významný dopad | Too Big to Fail | Petrochemická společnost | Dopady krize | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Tisková konference ECB | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Velké firmy | Olam | Aktuální cena ropy | LINK/USD | Evropské trhy | Akcie kybernetické bezpečnosti | Raphael Bostic | Carry obchody | Sázet | Měnové politiky centrálních bank | Propady cen amerických akcií | Tým RoboMarkets | Svíčkové grafy | Hospodaření | Příležitost pro býky | Vývoj indexu volatility | Signál na akcie | Ztráta | Špatná obchodní rozhodnutí | Identifikovat trendy | Wells Fargo | Obchodní modely | XRP | Riksbank | Dividendové výnosy | Nákupy dolaru | Dolar k japonskému jenu | USDIDX | Ekonomické výsledky | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | FXstreet | Měsíční report | Strategie pro rok 2024 | EBITDA | Reporty | Intervenční činnost | Projevy centrálních bankéřů | Akcie těžařů stříbra | Fundamentální pozadí | Obchod | Stagnující ekonomika | Purple Trading | Pips | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Programovací jazyk | Bilance Fedu | Vlajky (Flags) | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | Silná konkurence | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Obavy ze stagflace | Cenový pokles | Volkswagen | CAD/CHF | Předseda FOMC | AUD/USD | Index relativní síly | Valeria Bednarik | OTC | Daily Breakout and Moving Average | Moving Average | Bezpečná aktiva | Kobalt | Nejvýraznější propad | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | Býci vs. medvědi | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | Ant | ATH | Nájemné | Benchmarky | SPX500 | FIAT | JPY | Credit Suisse | Open interest | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | EBIT | Ekosystém | Yahoo Finance | Chance | RSI | Bank of America | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Arthur Hayes | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Graf akcií | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Index DAX 40 | Plyn | Mali | Pokles cen ropy | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Commonwealth Bank of Australia | STAR | WP | Analýza ceny | Ceny | Obchodování s bitcoinem | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Financování | Dynamický růst | Zvýšení ceny | Nový lék | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Realitní trh | Short obchod | Mírná korekce | COT report | Mondelez | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Dopravci | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Fúze a akvizice | Nárůst nezaměstnanosti | Buy the dip | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | Akcie na burze | VW | WTI | Algorand | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Měnový report | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Yahoo | Praxe | Dividend Yield | Demand | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Truth Social | Mondelez International | Klíčová úroveň | Odborníci | Jak na obchodování | Rozvolnění | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Průmyslový sektor | Celní politiky | Tradingový portál | Nejvyšší růst | Webinář | Stratég | Long signál | Broadcom | Současná cena | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | Burza Binance | CFD na akcie | Propuštění | Anomálie | Kupní cena | Morgan Stanley | Break struktury | Vstup do trhu | Ceny zlata | Analytický report | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | TSLA.US | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Patrik Urban | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Podcast | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Kapitálové výdaje | Počet nakažených | Index Nasdaq | Nájmy | INR | Akcie Apple (AAPL) | CFD | Benchmark | Metaverse | Ekonomická krize | Algoritmy | Pár USD/CAD | Discovery | CEO | 256/2004 | Defi | Dvojitý vrchol | Platební instituce | Úrokové sazby ECB | Rozhovor | Spotřeba domácností | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Čistá marže | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Podkladové aktivum | Historická maxima | Eni | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Obchodní den | ZAR | Akcie týdne | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Forex trader | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Disclaimer | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | MetaTrader 5 | Falešné breaky | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Vzácné kovy | AAPL.US | Channel | Oživení trhu | Očekávaný zisk | Akcie Airbus | Akcie Bank of America | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Identifikace trendu | Akcie Tesla | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Dopad koronaviru | Nejlepší palladiové akcie | Euforie | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Podcasty | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | Vlna poklesu | Tržní hodnota | BTCUSD | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | AT&T | Cena Etherea | Futures na zlato | Commission | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Sociální média | PCE index | Ceny BTC | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Rizikové měny | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Fenomenální růst | Analýza trendů | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | PLTR | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Krátká pozice | Progres | Obchodování | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Společnost Shell | Nové prognózy | Konopné akcie | Falešné proražení | Očekávaný vývoj | Posílení dolaru | Úroky | PetroChina | Situace na akciových trzích | Prezident | Akciový index S&P 500 | Ropovod | Růst inflace | Pokles hodnoty | Finanční pomoc | Jednotné měny | Stellantis | Výdaje na osobní spotřebu | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Oslabování dolaru | Zajímavé akcie a ETF | Vývoj indexu volatility VIX | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Bailout | Miliony dolarů | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Trigger | Kryptoměny bitcoin | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Technologické společnosti | Převodník měn | Automobilky | Návrat poptávky | Financials | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Pokles exportu | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | Růst zlata | PYPL | Finanční krize | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Profit Target | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Těžby Bitcoinu | Drahý kov | Snížení daní | Klesající tendence | Technologické firmy | Akcie Lufthansa | Medián | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Multitimeframe | Rostoucí klín | Zvýšení těžby | Síla dolaru | Portfólia | Japonsko | Správy majetku | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Výhled pro rok | Velké objemy | Panické výprodeje | Nový koronavirus | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Propad akcií | CARA | GMT | Dobré zprávy | Situace | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Tržby | Startup | Roční výnos | Obchodování forex | Tradingové webináře zdarma | Obchod s ropou | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | GfK | Výrobní aktivity | Tweet | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Technology | Klesající trojúhelník | Načasování | Společnost Procter & Gamble | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Demo účet | Čínské vlády | Ztrátový týden | Krizové situace | Dolar | Další posilování | Euro | Yield | Federální rezervní banky | Deere | Zkapalněný zemní plyn | Klid | Investování je rizikové | Tržní změny | Obratu trhu | LME | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | NEST | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Brazílie | Známky oživení | Výprodej | Earnings per Share | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | Falešný break | Zápis ze zasedání FOMC | PAH3 | Poptávka investorů | AAPL | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | JPMorgan | 100 SMA | AMZN | Akumulace | Krypto burza | FX trh | Zklamání investorů | Obchodní systémy | EUR/CHF | ČTK | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Retail | Stimuly | Světové indexy | Ztráty | Volební vítězství | TotalEnergies | Price Value Gap | GM.US | Americká seance | Epidemie koronaviru | Americký ISM | Regulační rámec | IPO Deliveroo | Analýza indikátorů | 1D | VIAC | Streamovací společnosti | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Technický výhled | Pozitivní momentum | Japonský jen | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Currency | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Americké úřady | Míra inflace v USA | All Time High | Vývoj jádrové inflace | NERV | 5G | Návratnost | Dynamický support | Uživatelé kryptoměn | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Target | Pokračující výprodej | Podniky | Warner Bros. Discovery | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Coronavirus | Propad indexu | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Makléř | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | SPOT | Motivace | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | VanEck | Index cen | Světová ekonomika | Důležitý signál | Převis | BA.US | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Telekomunikační společnost | Týdenní zpráva | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Rekordní maximum | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Hodnota společnosti | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Společnost Apple | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | Kurz | DNO | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | Swingový výhled | Makrokalendář | Růst zisků | S&P 500 a Nasdaq 100 | Asijské burzy | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Rusko-ukrajinský konflikt | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Dnes na trzích | P/BV | Růstový trend | Panevropský index | Pracovní místa v USA | Konkurenti | AMD | Energetická společnost | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Signál ke vstupu | Intermediate | Analýza akcie | Index cen výrobců | Investice do kryptoměn | Měnová politika Fedu | Japonské akcie | CFD na komodity | Seance v USA | Světové ekonomiky | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Nedostatek čipů | Decentraland | Aerolinky | JAR | Silnější dolar | Rychlý růst | Přelomový rok | S&P 500 a Nasdaq | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Bear | Investice | Osobní příjmy | Microsoft | Business | Pro investory | Masivní propouštění | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Long signál na akcie | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Důvody k nákupu | BYD | Pravidla hry | HDP v EU | Americké futures | Americká politika | Indie | Bod | Vnímání | Hospodářská recese | Federální obchodní komise | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | Technická analýza kryptoměn | tradingeconomics.com | Armagedon | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | 100 miliard dolarů | USMCA | Fondy | DAX40 | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | Vývoj ceny akcie | Základní pravidla | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Rentabilita | Risk Off | Výhled pro akcie | Oslabení dolaru | Situace v Číně | Nikola | Americký akciový trh | Bannockburn Global Forex | Ukazatel | Členové Fedu | Akcie Boeing | Roklen | Dlouhá pozice | Index MSCI | Slabší dolar | Zpráva o trhu práce | Marika Čupa | Měny | Key level | Profitovat | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | Spread | BOOST | UST | Optimismus na trhu | Akcie Shell | Cash flow | Trh s ropou | Investování do zlata | Export | Milník | Finanční rizika | Rusko | Iracionální | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Čínská firma | Číst grafy | Roční růst | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Úbytek | Unicredit | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Geopolitická nejistota | Letectví | Komodity ropa WTI | Britské měny | Tržby v Německu | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | 1 milion | Upozornění na rizika | BitMEX | Praha | Neúspěch | Poptávka centrálních bank | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Začněte obchodovat | Air | Rozšíření | BABA | Technická analýza | Index DJ30 | Plány | Smíšené výsledky | Celkové příjmy | Toyota | Resistence | CEO společnosti | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | DJI | COVID-19 | USD/oz | CoinGecko | Silný trh | Cena ropy WTI | Pozitivní signál | Brusel | Burzovní průvodce | Oblasti odporu | NFP | Potenciální zisky | Hypotéky | Graf komodity | Obchodní dny | Nikkei | Konvergence | Čtvrtletní zisk | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Akcie Alibaba | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | Parabolic SAR | Úrokový výnos | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Americký trh práce | TIM | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | WM | Trh dnes | SHIB | Ukazatel Běžné likvidity | Příjmy | Fiskální rok | CSRC | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Eli Lilly | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Trh kryptoměn | Evropská unie | Tokeny | Ceny stříbra | Britský ministr financí | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Refinanční sazba | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Druhy ropy | Udržitelnost | Míra | Komoditní trhy | Rebranding | Pokles tržeb | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Inducement | LNG | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Akciové tituly | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Riziko recese | Firemní investice | OctaFX | Střednědobý výhled | Asociace | ForexLive | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hodnota firmy | MT4 Supreme Edition | Analýza kryptoměn | FTC | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Stock market | Rostoucí trend | High | Beta | Tým InstaForex | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Těžba ropy | Otočení trendu | Zakladatel | Trendline | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | Relativní výkon | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vonovia | Globální problémy | Historická data | Alibaba Group Holding | Prezident Joe Biden | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Vývoj akciového indexu DAX | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | iOS | Příkaz stop-loss | Německá vláda | Překoupenost | Německo | 5G akcie | Krach | Komodity zlato | Obchodní spory | Upozornění | Volatilita cen | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Dluh USA | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Rate cut | Kurzy | Finanční prostředky | Zpomalující růst | Prudký růst cen | Ekonomické údaje | Ropná pole | Nové rekordy | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Jefferies | Bankovní vklady | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Kanadský dolar (CAD) | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Trend na akciovém trhu | DAX | Tweety | Ekonomická rizika | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | Zelené energie | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Debata | Akcie Alibaba (BABA) | Podhodnocený | Inverzní výnosová křivka | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Pat Gelsinger | Tempo růstu HDP | Boom kryptoměn | Oscilátory | Zlato | Zpětná vazba | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | PEP | Analýzy akcií | Slabé euro | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Vybírání likvidity | Preferenční akcie | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Arcane Research | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Medvědí vlajky | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Chop | Intel | SEC Gary Gensler | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní prodej | Evropský akciový trh | Terra | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Bublina | Fear & Greed Index | Automotive | Vlády | Americká vláda | INTC | Širší trh | Kotace | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Šance | Tržby společnosti | Ark Invest | Fundamenty | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úrokové výnosy | PMI v eurozóně | Aktivita obchodníků | Netflix | TWTR | Chrysler | Konfederace | Wedbush | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | GM | Správa | Ray Dalio | Svíčková formace | Wall Street | Ministr financí Jeremy Hunt | Apollo Global | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Datová centra | Analýza | Úrovní podpory | Základní druhy | Procter & Gamble | Ministr financí | Umění | Měnové politiky v USA | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | ČR | Shiba inu (SHIB) | Horší časy | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Ropný průmysl | Dlouhodobý investor | Goldman Sachs (GS.US) | Výraznější pokles | Zastavení poklesu | Americký Fed | Použití indikátoru | Čínské akcie | API | Snowflake | Tipy na zajímavé akcie | Viceprezidentka Kamala Harrisová | Pozice | Jádrový CPI | Stock | Současná situace | Portfolia | Americké zásoby ropy | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Výběr likvidity | Teplé počasí | Pullback | Inflace v EU | TTF | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Creditas | Goldcorp | Inflační report | Chevron | Platební neschopnosti | Kovy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Hedge | Market | Silný výhled | Technologický sektor | Denní objem | Cenné papíry | Ceny ETH | Stoxx | Investice do marihuany | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | LSEG | Marvell Technology | Support | Průměrná mzda | Oživení globální poptávky | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Kurz akcie | Důležité informace | Waste Management | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Texas | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Inflace ve Španělsku | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Vysoké výnosy | Investiční banka | Londýnské burzy | Chuť riskovat | Služby | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Velký makroekonomický výhled | Tržní očekávání | OPEC | Technologie blockchain | Ministryně financí | Jak číst grafy | Trh zlata | Zisk před zdaněním | Magnificent 7 | Oscilátor RSI | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Kurz ropy | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | NYSE | Investoři | Vizualizace | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Šílenství | Alibaba Group | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Graf komodity Zlato | Obchodní bariéry | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Kryptoměnový gigant | Výkonný ředitel | Rostoucí výnosy | Německé automobilky | Cowen | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Čínská vláda | Reddit | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | NFT | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Analytici společnosti | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Výhled poptávky | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Volatility trhu | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Snižování daní | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Čokolády | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Oracle | Akcie společnosti Palantir | Holubičí rétorika | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Čínský výrobce | USD | Kamala | Bannockburn | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Síla amerického dolaru | Globální pandemie | Split | Longovat | Zvýšení daní | Legislativa | Akcie společnosti Intel | Technologické tituly | Nové příležitosti | NextEra | PayPal | USD EUR | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Rally na ropě | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Roger | Credit Suisse dnes | Dominik Stroukal | Odvětví polovodičů | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | BMW | Velryby | Růst ceny Bitcoinu | Svět kryptoměn | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Tencent | iPhone | USDA | Posilování eura | Investujte na Forexu | Vývoj akcií | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | mmBtu | Čínská centrální banka | Rotace | Earnings | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Adam Button | Program nákupu aktiv | EBIT marže | Digitální měny | Meziroční vývoj jádrové inflace | Italská banka | Tlak medvědů | Výrobce letadel | Australský dolar | Zákaz dovozu | AVGO | Pokles HDP | Objem exportu | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Trh s futures | Znovuzvolení | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Úrovně likvidity | Gasoline | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Vlajka | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Stimulační program | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | Dlouhodobější trend | Významné pohyby | Oblast supportu | Pokles akcie | Invest | Rok 2024 | Nejhorší den | Dividendové akcie | Levnější ropa | Kanada | Webináře zdarma | Navýšení sazeb | Ruská invaze | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | ISIN | Nejistota | Akcie roku | CME | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Kryptoměna | Ekonomie | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Jak se stát forexovým obchodníkem | Finanční ředitelka | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Dlouhodobí investoři | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Break Even | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Klíčový faktor | 737 MAX | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Klesající trendové čáry | Příjmy a výdaje | Evropská centrální banka | Letadlo | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Komplexní disciplína | ECB | HICP | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | Sazby ECB | Voda | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Altcoin | ADX | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Body | Rozkolísanost trhu | Snížení rizika | Nejlepší 5G akcie | Zvýšení inflace | Čínský export | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | ROCE | Spekulace | Paradox | ABC | Krátkodobý klouzavý průměr | Konkrétní příklad | Navýšení | Graf akciového indexu S&P 500 | China Telecom | Omikron | Line Bin | Referendum | Týdenní pokles | Wales | NIESR | Americká cla | Vývoj indexu S&P 500 | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Krypto aktiva | Hedging | Zemní plyn (LNG) | EU | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | PBOC | Úroveň supportu | Časové rámce | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Barchart | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | ADA | Globální trh | SVB | Marathon Petroleum | Kulaté číslo | Správce aktiv | Poptávky po ropě | Applied Materials | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Rizikový apetit | Virtuální mince | Intradenní obchodník | Akcií těžařů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Americké vlády | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Světové akciové indexy | Nové údaje | Ovlivňování | Banka | Produkce ropy | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Stoupající trend | Výnos dluhopisů | Růst bitcoinu | Brent a WTI | Markit | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Banka UBS | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Zvýšený objem | Nízká inflace | Baker Hughes | Globální akcie | Graf akcie | Pohyb dolaru | CNBC | Konkurent | Cena BTC | Sol | SPX | Domácí poptávka | Pohyb akcií | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Reuters | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Medvědí rally
Medvědí reverzní struktury
Medvědí scénář
Medvědí signál
Medvědí signály
Medvědí Smart Money Divergence
Medvědí strategie
Medvědí svíčka
Medvědí svíčka Engulfing
Medvědí tlak

Následující klíčová slova

Medvědí trend na trzích
Medvědí trendy
Medvědí trh
Medvědí trh (Bear market)
Medvědí trh - trend (bear)
Medvědí vlajka
Medvědí vlajky
Medvědí vliv
Medvědí vliv na trh
Medvědí výhled
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei Payouty
Potvrďte prosím... Zavřít