Neděle 28. duben 2024 08:50
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader

Konsenzus

img

Forex: Koruna se podívala zpět nad hladinu 27 korun za euro

21.04.2017 Nervozita ohledně francouzských voleb se výrazně projevila na kurzu koruny, který se vrátil zpět nad hladinu 27 korun za euro. Nejistota by se měla projevit také na předstihových indikátorech PMI z eurozóny. Očekáváme jejich zhoršení již ve dnes zveřejněných údajích za duben.
EURCZKDaily.png

EUR/CZK se dostal zpět nad hladinu 27,00

20.04.2017 Koruna dnes k euru během dne oslabila zpět nad hladinu 27 Kč/EUR, u které ji do čtvrtka 6. dubna udržovala intervencemi Česká národní banka. Podle webu Patria.cz byla nejslabší úrovní dneška hladina 27,056 Kč/EUR. V 17:00 se česká měna vůči evropské obchodovala za 26,96 Kč/EUR a proti středečnímu závěru oslabila o 12 haléřů. Kurz koruny k dolaru dnes stagnoval na 25,04 Kč/USD.
img

Evropské akcie znovu mírně ztrácí, zlato na dosah 1 290 USD

13.04.2017 Zdá se že nervozita na finančních trzích i nadále pozvolna narůstá. Evropské indexy dnes mírně navyšují své ztráty a odepisují několik desetin procenta ze svého včerejšího close. Přestože výprodej zatím není nijak agresivní, nezdá se, že by se tentokrát jednalo o pouhý intradenní šum, když společně s klesajícími akciemi dál pozvolna narůstá také implikovaná volatilita. Ta se v případě amerického VIXu již dokázala vyhoupnout nad hranici 16b., což je nejvyšší úroveň od amerických prezidentských voleb.
img

Akciové trhy zůstávají v klidu, nervozita (VIX) přesto dál mírně narůstá

12.04.2017 Tématem středeční seance je opět především politika a rusko-americké vztahy. Americký ministr zahraničí se dnes v Moskvě setkal se svým ruským protějškem a pole posledních informací by se dnes měl potkat také s ruským prezidentem Putinem. Ten včera uvedl že jsou vztahy mezi oběma zeměmi nejhorší od Studené války a nijak idylická nebyla ani vzájemní schůzka mezi oběma ministry zahraničí, kteří se rozcházejí v názorech na řešení konfliktu v Sýrii. Akciové trhy ale zdá se na dnešní události příliš nereagují a zůstávají v klidu.
img

Britský trh práce si vede stále dobře. Mzdová inflace ale nezrychluje a výhledu pro vyšší sazby nepomáhá

12.04.2017 Británie dnes zveřejnila nová data z pracovního trhu a nabídla docela smíšené výsledky. Zklamáním skončily hlavně počt...
img

Brtiský trh práce si vede stále dobře. Mzdová inflace ale nezrychluje a výhledu pro vyšší sazby nepomáhá

12.04.2017 Británie dnes zveřejnila nová data z pracovního trhu a nabídla docela smíšené výsledky. Zklamáním skončily hlavně počty žadatelů o podporu v nezaměstnanosti, které se překvapivě zvyšovaly o 25 tis. osob, zatímco konsenzus počítal s jejich snížením o 11 tis. Stejně jako v případě výsledků z amerického trhu práce, které zklamaly minulý pátek, i dnes se jedná o spíše kompenzaci velmi dobrých výsledků z minulých měsíců, které na celkovém obrazu situace na britském trhu práce zase až tolik nemění.
img

Ranní videokomentář: Trhy znovu ve vyčkávacím režimu, dnes britská inflace

11.04.2017 Včerejší seance na finanční trhy výraznější volatilitu nepřinesla a většina finančních aktiv si svou cenu dokázala znovu podržet. Za pozornost stály hlavně výsledky evropského indexu Sentix, který dokázal překonat konsenzus, a také projev Janet Yellenové, která si znovu pochvalovala kondici americké ekonomiky. Dopad obou fundamentů na trhy byl však jen mírný a spíše než reakce na fundamenty jsme včera byli svědky na některých trzích korekce pátečního pohybu. Dnešek přinese ze zajímavých dat hlavně britskou inflaci.
img

Fundamentální analýza: Inflace v České republice zpomalí, koruna může kvůli odlivu spekulantů oslabit

10.04.2017 V nadcházejícím týdnu se pozornost investorů na hlavních trzích zaměří především na údaje o inflaci a maloobchodních tržbách v USA. Zatímco maloobchod by měl v tzv. kontrolní skupině vykázat slušný růst, meziroční inflace zpomalí, což by mohlo oslabit dolar kvůli menšímu tlaku na utahování měnové politiky Fedu. Inflace bude zveřejněna i v České republice. V březnu dynamika spotřebitelských cen podle našich odhadů poklesla, což by se mohlo projevit oslabením koruny navzdory ukončení kurzového závazku v minulém týdnu.
img

Horší data z amerického trhu práce zase tak špatná nejsou. Dolar nemá důvod slábnout

07.04.2017 Spojené státy dnes zveřejnily výsledky z amerického trhu práce a i když nově příchozí data na první pohled vypadají trochu děsivě, nic hrozného se neděje. V USA vzniklo podle vládních statistik (NFP) minulý měsíc pouze 98 tis. pracovních míst, což je výrazně méně než s čím počítal většinový konsenzus, který doufal ve výsledek kolem 180 tis. Čísla však nejsou zdaleka tak hrozná naředíme-li je výsledky, které přicházely z USA v předchozích dvou měsících. Během těch totiž NFP dokázaly pokaždé výrazně překvapit, takže se tříměsíční průměr nově vytvořených pracovních míst pohybuje na velmi slušných 178 tis. To je naprosto očekávávaný výsledek v situaci, kdy se ekonomice daří.
img

Zasedá bankovní rada ČNB – je možné zrušení kurzového závazku

06.04.2017 Dnes v 9:00 začalo pravidelné jednání bankovní rady ČNB. Centrální bankéři se ale můžou rozhodnou změnit toto zasedání na měnověpolitické a odhlasovat konec kurzového závazku. V textu níže odkazujeme na naše nedávné analýzy, které se exitem a jeho dopadem na finanční trhy zabývají.
img

Libra silnější kvůli sektoru služeb. Díky klidu na trzích naopak ztrácí tradiční bezpečné přístavy

05.04.2017 Ani dnešek zatím stojaté vody na akciových trzích příliš nerozvlnil a obchodníci na hlavních světových burzách znovu pouze přešlapují na místě. Evropské indexy dnes svou cenu znovu pouze udržují a ke zvýšené aktivitě je nevybídlo ani čerstvé makro, které přišlo z Evropy a z USA. Německý DAX proto zůstává v okolí 12 250 euro a dál se drží na dohled historického maxima, které vytvořil v roce 2015.
img

Komoditní měny navázaly na včerejší pád, mírně ztrácí také indexy

04.04.2017 Na akciové trhy se dnes pomalu začínají vracet objemy, ale ani zvýšené objemy dnes ceny indexů ke větší aktivitě nevybízí. Po včerejší korekci dnes německý akciový index DAX jen nepatrně ztrácí a pod mírným tlakem jsou také ostatní evropské indexy. Ztráty však nejsou podepřeny novými fundamenty a jedná se proto o spíše technickou korekci. Té na DAXu velmi pravděpodobně napomáhá i technická situace, když se německý index v minulých dnech začal přibližovat ke hranici historického maxima, které vytvořil v roce 2015.
img

Trhy vstupují do nového týdne opatrně, většina indexů mírně ztrácí

03.04.2017 Začátek týdne zatím na finančních trzích probíhá ve velmi poklidné atmosféře. Nic na tom nezměnily ani nově příchozí data z Evropy a evropské indexy tak zatím jen v klidu udržují své páteční zavírací ceny. Německý DAX roste o pouhou desetinu procenta a dál si hraje se silnou resistencí na úrovni historického maxima. Ostatní evropské indexy mírně ztrácí, ale ztráty jsou zanedbatelné a v rámci standardního intradenního šumu.
img

Dnes ještě kurzový závazek ČNB vydrží

31.03.2017 Zpomalení německé inflace pravděpodobně bude znamenat i nižší dynamiku inflace v eurozóně. Cenová dynamika v USA také meziměsíčně zpomalí, ale díky přetrvávajícímu efektu nízké statistické základny meziroční tempo zrychlí nad cíl Fedu. Jádrová inflace bude ovšem stagnovat. Český statistický úřad definitivně potvrdí údaje ekonomické aktivity v Q4 16.
img

FX FORECAST: Tržní konsenzus se bojí brexitu, ale přesto věří v dlouhém výhledu nejvíce libře. JPY je stále outsiderem

30.03.2017 Máme tady konec prvního čtvrtletí a před sebou čtvrtletí nové, takže se jako obvykle podíváme na to, jaké jsou aktuální výhledy na hlavních měnových párech. Konsenzus uvedený níže v tabulce vychází z pravidelných průzkumů agentury Bloomberg a zahrnuje v sobě názory analytiků napříč řadou významných bank a finančních institucí po celém světě (včetně XTB). Výhled je vždy ke konci sledovaného období.
img

Večer zasedá novozélandská centrální banka. Sazby se měnit nebudou a trh čeká na doprovodný komentář

22.03.2017 Dnes večer v 21 hod. nás čeká zasedání Reserve Bank of New Zealand (RBNZ), která bude rozhodovat o sazbách. Pojďme se tedy v několika bodech podívat na to, co od dnešního zasedání čekat.
img

Kondice britského trhu práce se dál zlepšuje. Nižší tempo růstu mezd ale libře příliš nepomáhá

15.03.2017 Z Británie dnes přišly čerstvé výsledky z pracovního trhu a první dojmy jsou tak trochu smíšené. Kondice pracovního trhu je stále velmi dobrá. Míra nezaměstnanosti dokonce klesla o další desetinu na 4,7 %, což byl lepší výsledek než s čím počítal většinový konsenzus, který čekal výsledek beze změny. Nezaměstnanost je tak nejnižší od konce roku 2005. Po velmi silném lednovém reportu, kdy klesl počet žadatelů o podporu o skokových 42 tis. osob, navíc dopadla dobře i data za minulý měsíc, když klesl počet žadatelů o podporu o dalších 11 tis. Trh počítal s přírůstkem o 3,2 tis., takže další milé překvapení. Hůře si ale vede ukazatel, který je pro libru a její další vývoj paradoxně nejzajímavější. Na mysli máme mzdy, které rostly meziročně v Británii o 2,3 %, což je výrazné zpomalení proti minulému měsíci, kdy se zvyšovaly o 2,6 %. Dnešní výsledek navíc podstřelil většinový konsenzu, který počítal s růstem mezd o 2,4 %. Ještě hůře si přitom vedly mzdy po započtení bonusů, když v tomto případě zpomalil jejich růst z 2,6% až na 2,2 %.
img

Švédska koruna získala od začiatku týždňa viac ako percento

14.03.2017 Najsilnejšou menou tohto týždňa je švédska koruna. Tá sa začala spamätávať z poklesu z konca februára, ktorý prišiel bez toho, aby zo Švédska dorazili nejaké horšie čísla (alebo bez toho, aby vzrástla averzia k riziku, ktorá švédskej korune nepraje). Pri pohľade na graf EURSEK to vyzerá, že tento pokles SEK (resp. rast EURSEK) bol spôsobený prelomením rezistencie okolo úrovne 9,5. Aktuálne sa už EURSEK opäť nachádza pod touto métou, koncom minulého týždňa pritom bol nad úrovňou 9,6:
img

Dolar pokračuje v růstu na všech párech. ADP report zvýšil šance na příjemné páteční překvapení

08.03.2017 Na trhy se dnes po dvou klidných dnech pomalu začínají vracet objemy, které jsou nyní v případě evropských burz přibližně 15 % nad dlouhodobým průměrem. Znát to jde především na zvýšené volatilitě která dnes byla k vidění na všech evropských burzách. V konečném důsledku ale většina indexů i tak dál pouze osciluje v okolí svého včerejšího close. Německý DAX po odpolední a spíše technické korekci své ztráty dokázal rychle zlikvidovat a krátce před otevřením amerických burz zůstává nadále v okolí 12 tis. bodů.
img

Libra navázala na včerejší pád, ztrácí také drahé kovy

07.03.2017 Úterní seance na akciových trzích zatím příliš vzrušení nepřinesla. Ani dnes nejsou objemy nijak závratné a ve většině případů se pohybují přibližně jednu čtvrtinu pod dlouhodobým průměrem. většina evropských indexů si tak své ceny udržuje a pohybuje se v okolí včerejšího close. To znamená, že německý DAX zůstává i nadále těsně pod hranicí 12 tis. bodů, když obchodníci trpělivě vyčkávají na nové důležité fundamenty, které ale přinese až druhá polovina týdne.
img

Trhy vstupují do nového týdne opatrně. Indexy mírně ztrácí, FX téměř beze změny

06.03.2017 Pondělní seance je zatím na trzích bez velkých překvapení. Evropské akciové indexy sice ztrácí, ztráty jsou však relativně mírné a hlavně na nízkých objemech, což signalizuje, že jsou jen součástí klasického intradenního šumu. Ekonomický kalendář je na data také docela chudý, takže se dnešní seance nese ve velmi pozvolném duchu. Německý DAX od rána ztratil okolo čtyř desetin procent a dostává se zpět mírně pod hranici 12 tis. bodů.Velkým tématem tak v těchto klidných dnech zůstávají především francouzské volby a tlak na odstoupení prezidentského kandidáta Fillona, který čelí skandálů kvůli zaměstnávání své manželky a rodinných příslušníků.
img

Fundamentální analýza: Inflace v eurozóně dosáhla v únoru vrcholu na 1,9 % y/y

02.03.2017 Data o inflaci v eurozóně by měla potvrdit nedávný rostoucí trend. Zatímto nárůstem stojí efekt nízké statistické základny cen surovin, a proto v dalších měsících čekáme zmírnění meziročního růstu cen na 1,5 %. Jádrové ceny budou ovšem akcelerovat.
img

Preview k odpolednímu zasedání Bank of Canada

01.03.2017 Kanský dolar za sebou má dvě velmi volatilní seance díky kterým na páru s americkým dolarem prolomil resistenci a dostal se na šestitýdenní minima.
img

USDCAD se pokouší o prolomení resistence, akciové trhy dál přešlapují na místě

28.02.2017 Velmi klidné obchodování na evropských akciových trzích pokračuje také dnes. Evropské indexy si své včerejší ceny ve v...
img

Rast inflačných očakávaní poslal GBPUSD k hornej hrane vlajkovej formácie

23.02.2017 V Británii rastú inflačné očakávania. Podľa pred chvíľou zverejneného prieskumu z dielne Citi/Yougov očakávajú britské domácnosti v horizonte 5-10 rokov priemernú infláciu na úrovni 3,2%. To je najviac od konca roku 2013. S veľkou pravdepodobnosťou za to môže aktuálne zrýchlenie rastu cien, ktoré má korene v raste cien ropy a v oslabení libry:
img

Evropská ekonomika začala znovu zrychlovat, euro přesto slábne

21.02.2017 Evropa dnes nabídla první zajímavé makro v podobě výsledků PMI pro výrobní sektor a sektor služeb a nová čísla znovu potvrzují solidní kondici největších ekonomik eurozóny. Zatímco PMI ve francouzském výrobním sektoru mírně klesl a dostal se na 52,3b., PMI ve službách se vyhoupl z 54,1b. na 56,7b., přestože většinový konsenzus počítal s kontrakcí na 53,8b. Kompozitní index (výroba + služby) je nyní díky tomu na 56,2b., což je nejlepší výsledek za posledních 69 měsíců. Velmi se přitom dařilo také indexu zaměstnanosti a solidním růstem si v posledních měsících prochází také index vstupních cen. Ceny finálního produktu však stále spíše stagnují.
img

Dolaru se začíná znovu dařit. Navázat na růstový trend z konce roku ale nebude jednoduché

15.02.2017 Ještě jedna poznámka ke včerejšímu projevu Janet Yellenové v americkém Senátu. Yellenová dala včera jasně najevo, že závazek Fedu zvyšovat sazby rychleji než v minulých letech platí, díky čemuž šance na jejich trojnásobné zvýšení během letošního roku stále žije. I přesto ale trh své vyhlídky na tempo růstu sazeb do budoucna pozvolna zmírňuje. Hezky to jde vidět z obrázku níže, který zachycuje projekce Fedu ve formě mediánu z Dot Plot grafu, který americká centrální banka zveřejnila na svém prosincovém zasedání. Podle něj by měly být sazby koncem letošního roku na 1,4 % a koncem příštího roku na 2,15 %. Červený graf zachycuje výhled trhu ze dne, kdy byly odhady Fedu zveřejněny a fialový pak názor trhu ze včerejška.
img

Další dobrá data z britského trhu práce, libra přesto dál slábne

15.02.2017 Po včerejších výsledcích britské inflace dnes Británie zveřejnila další důležitá data a reakce na libře je docela zajímavá. Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti minulý měsíc klesly o skokových 42 tis., což byl výrazně lepší výsledek, než s čím počítal většinový konsenzus, který žádnou změnu neočekával. Jednalo se zároveň o nejlepší údaj od konce roku 2013. Lednová čísla navíc přinesla i revizi prosincových výsledků, podle kterých se koncem minulého roku počty žadatelů o podporu snižovaly o 20 tis. proti původním odhadům 10 tis. Míra nezaměstnanosti se sice v minulé měsíci nehnula z místa, i tak ale zůstává na velmi slušných 4,8 %, což byl výsledek ve shodě s většinovým konsenzem. Na první pohled tedy skvělá čísla. Libra ale přesto reaguje oslabením?
img

Steenovy zápisky: Když změna není změnou

13.02.2017 Prezident Trump zůstává velkou neznámou i pro ty, kdo se s ním setkali; jeho povaha je v nejlepším případě nepředvídatelná a v nejhorším patologická. Přesto mi jeho schopnost „dostat věci do pohybu“ imponuje. Díky tomu dokázal přesvědčit řadu investorů, které mám v úctě, aby uvěřili jeho koncepci „zvířecího ducha“, tedy koncepci zavedené ekonomem Adamem Smithem v jeho myšlence ekonomiky laissez-faire. (To byl samozřejmě jediný ekonomický model před Marxovou definicí kapitalismu a komunismu.)
img

Kanadskému dolaru pomohla další dobrá data z trhu práce, při chuti jsou ale i býci na USD

10.02.2017 Po včerejším růstu se situace na akciových trzích částečně uklidňuje. Přestože indexy nemají problém si své pozice držet, důvodů k agresivním nákupům je ale i tak příliš málo. Evropské indexy si proto dnes své ocenění hlídají a na mírně podprůměrných objemech zůstávají na dosah včerejšího close.
img

Fundamentální analýza: Polská centrální banka ponechá sazby beze změny

08.02.2017 Ve Spojených státech je dnes kalendář prázdný a ani data z eurozóny příliš zajímavostí neslibují. Čeká nás pouze ekonomická důvěra ve francouzskou ekonomiku a španělská průmyslová produkce, která v meziměsíčním srovnání zřejmě poklesne. Česká nezaměstnanost si pravděpodobně vlivem sezónních faktorů pohorší. Polská centrální banka ponechá sazby beze změny, ačkoli rychle rostoucí inflace může přinést spekulace o časnějším zvyšování sazeb.
img

Trhy dnes: Ropa Brent spadla k 55 USD za barel

07.02.2017 Počas dnešného obchodovania je pod tlakom ropa. Nepripisujeme to žiadnej novej správe, z nášho pohľadu sa jedná o technické faktory, pokračuje ping-pong v pásme 53-57 USD za barel. Po tom, čo býkom koncom minulého týždňa nevyšiel ďalší útok na rezistenciu nad úrovňou 57 USD za barel (konkrétne 57,3), sa Brent opäť vybral nadol a aktuálne bojuje s krátkodobým supportom okolo 55 USD za barel. Kým nepríde nejaká významnejšia správa z oblasti ponuky a dopytu, tak očakávame pokračovanie pohybu v tomto pásme:
img

Le Penová vítězí nad Fillonem

07.02.2017 Francouzské prezidentské volby vypadají stále více jako estráda. Kampaň Francoise Fillona je díky skandálu kolem možného „fiktivního“ zaměstnání jeho manželky (což je, nutno říct, stará francouzská tradice) zcela paralyzovaná.
img

Podnikom v eurozóne rastie apetít po investíciách, z Nemecka si objednali najviac strojov od roku 2008

06.02.2017 Nemecko dnes zverejnilo priemyselné objednávky za december. Tie prekvapili, keď medzimesačne rástli o 5,2% (trhový konsenzus bol pritom na úrovni rastu o 0,6%), čo posunulo ich medziročný rast na úroveň 8,1%. To predstavuje najvyššie tempo rastu od roku 2011. Celkovo je hodnota týchto objednávok druhá najvyššia v histórii, vyššia bola len v novembri 2007.
img

AUDUSD začíná být mírně překoupený. Pozor na zítřejší zasedání RBA

06.02.2017 Australský dolar je letos ve skvělé formě. Jen od začátku roku již dokázal zpevnit na páru s americkým dolarem o téměř sedm procent a jeho růstový trend ani v minulém týdnu nejevil známky zpomalení. Spíše naopak. Z Austrálie přišly minulý čtvrtek nečekaně dobré výsledky obchodní bilance, která zaznamenala největší měsíční přebytek v historii a AUD se na páru s dolarem vyhoupl zpět nad 0,76 AUDUSD. Kompletně tak již zlikvidoval ztráty, které nabral na páru s dolarem po zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.
img

Plánuje Trump oslabení dolaru?

02.02.2017 Riziko toho, že americký prezident Trump bude usilovat o politiku slabého dolaru, neustále roste. Tento krok by, koneckonců, dával smysl pro jeho „program“, protože export je nezbytný nejen pro růst, ale pojí se také s potřebami vysoce zadlužených rozvíjejících se trhů. Oslabení dolaru by pro ně znamenalo ulehčení břemena od rostoucích (zejména v dolarech vyjádřených) kapitálových nákladů na úrocích.
img

Akcie pomalu přichází o zisky z minulého týdne, dolar vůči euru opět silnější

30.01.2017 Nový týden na trzích začal trochu nervózně. Evropské akciové indexy se okamžitě po otevření evropských burz dostaly do červených čísel a ztráty si zatím drží také v průběhu americké obchodní seance. Obchodování ale probíhá na nízkých objemech a kvůli absenci důležitých fundamentů jsou dnešní ztráty proto spíše jen technickou záležitostí. Indexy si své vysoké ocenění udržují, i když už přišly o značnou část zisků, které nabraly v průběhu minulého týdne. Pouze tak potvrzují náš výhled, ve kterém jsme růstu akciových indexů z minulého týdne příliš velkou životnost nedávali.
img

Dnešné inflačné dáta: Nemecko sklamalo, v USA rast cien stagnuje

30.01.2017 Vzhľadom na rast cien ropy a rast inflačných očakávaní sa v posledných týždňoch dostala medzi ekonomickými dátami do popredia inflácia. Dáta dnes zverejňovali Nemecko a USA.
img

Rast amerického HDP pribrzdil zahraničný obchod, mala by to však byť jednorazová záležitosť

27.01.2017 Americká ekonomika rástla vo štvrtom kvartáli anualizovane o 1,9%, to bolo o niečo menej, než trhový konsenzus na úrovni 2,1% Dolár na to reagoval jemným poklesom. Štruktúra rastu však naznačuje, že nadol ho zatlačil zahraničný obchod, ktorý priniesol pokles exportu o 4,3% a nárast importov (ktoré vstupujú do kalkulácie HDP so záporným znamienkom) o 8,3%. To sa postaralo o negatívny príspevok čistého exportu k HDP na úrovni 1,7 percentuálneho bodu, čo bolo najhoršie číslo v posledných rokoch.
img

Evropské akcie se své pozice drží, ale k dalšímu růstu se už moc nemají

27.01.2017 Ani dnes zatím akciové indexy nebyly schopny navázat na svůj středeční růst a dál tak potvrzují, že prostor k nové růstové vlně na akciových trzích zůstává, bez ohledu na price action z tohoto týdne, stále velmi omezený. Evropské indexy dnes část svých dřívějších zisků korigují, i když jsou celkové ztráty jen mírné a odpovídají spíše jen standardnímu obchodovávání v rámci intradenního šumu. Německý DAX zatím zůstává nad hranicí 11 800 euro a pokud by na své ceně uzavřel už nyní, připsal by si od začátku tohoto týdne růst o zhruba 1,6 %.
img

Evropské akcie si své včerejší zisky drží, dolar naopak silnější na většině měnových párů

26.01.2017 Po včerejší vlně optimismu, která ovládla hlavně evropské akciové indexy, se dnes situace na trzích začíná znovu uklidňovat. Evropské indexy sice znovu rostou, zisky jsou ale jen sporadické a své včerejší pozice tak obchodníci zatím pouze brání. To je v souladu s našim výhledem, podle něhož včerejší růst nebyl až tolik fundamentálně podloženým. Počítáme proto s tím, že navzdory pro býky velmi zajímavému technickému signálu akciové indexy z bočního trendu jen tak brzy nevybočí.
img

Britské HDP nepřekvapilo, libra od minulého týdne zpevnila o 5,5 % a blíží se k resistenci

26.01.2017 Británie dnes zveřejnila výsledky HDP za 4Q a velké překvapení se tentokrát nekoná. Britská ekonomika rostla v minulém čtvrtletí podle předběžných odhadů o 0,6%, což bylo jen desetinu nad většinovým konsenzem. O desetinu pak dokázal překonat většinový konsenzus také meziroční růst, který zůstává beze změny na 2,2 %.
img

Kondice evropské ekonomky zůstává velmi dobrá. Loňské růstové momentum ale pozvolna uvadá (PMI)

24.01.2017 Markit dnes zveřejnil čerstvé výsledky PMI pro eurozónu, což znamená že ze světové ekonomiky začínají postupně přicházet první data za letošní rok. Lednová čísla vypadají znovu velmi dobře, i když se zdá, že boomu z konce minulého roku, a výraznému růstu aktivity ve výrobě a službách, je prozatím konec.
img

Další dobrá data z Británie. Libra zatím ale pouze koriguje část včerejšího pohybu

18.01.2017 Tento týden je hodně o Británii a dnešek zatím není výjimkou. Libra hledá po včerejším prudkém růstu novou rovnováhu a do toho dnes byly zveřejněny z Británie další zajímavá data. Tentokrát z trhu práce, odkud přišly výsledky zaměstnanosti a růstu mezd. Příjemně překvapily hlavně mzdy, které zrychlily meziročně z 2,6 % na 2,8 %, což docela hezky navazuje na včera zveřejněné výsledky inflace, která překvapila nečekaně silným růstem na 1,6 %. Příjemně ale překvapily také počty žadatelů o podporu, které se v prosinci propadly o 10 tis. osob, zatímco konsenzus počítal s růstem o 5 tis. Připočteme-li k dnešním číslům i stále velmi nízkou nezaměstnanost, která zůstává na 4,8 %, dostáváme z Británii sérii dalších velmi povzbudivých výsledků, které by mohly v delším horizontu důvěru v Britskou měnu konečně zvýšit.
img

Britská inflace zrychluje. Tématem na libře je ale především brexit

17.01.2017 Ještě před projevem Theresy May jsme se z Británie dočkali výsledků inflace, které rozhodně stojí za pozornost. Inflační tlaky v Británii totiž začínají zesilovat. Ceny spotřebitelského zboží zrychlily v minulém měsíci z 1,2 % na 1,6 %, což bylo ještě o dvě desetiny více, než s čím počítal většinový konsenzus. Roste navíc také jádrová inflace, která nečekaně vystoupala na 1,6 % proti tržnímu konsenzu 1, 4%. V silném růstu přitom pokračují především ceny zboží, které jen od loňského září zrychlily z -1,4 % na aktuálních 0,7 %.
img

Evropské akcie korigují včerejší ztráty. Data z USA nenadchla

13.01.2017 Namůžu si pomoct, ale vypadá to, že na akciových trzích mají obchodníci pořád ještě Vánoce. Jinak si tu price action od začátku roku nedokážu moc vysvětlit . Tohle se například v posledních 14 dnech (ne)událo na DAXu.
img

Fundamentální analýza: Američtí spotřebitelé táhnou ekonomiku USA

13.01.2017 Maloobchodní prodeje v USA za prosinec by měly vykázat solidní tempo a potvrdit tak pozici spotřebitelů jako hlavního motoru růstu tamní ekonomiky. V Maďarsku by měla inflace akcelerovat na 1,7 % y/y, nejvýše od poloviny roku 2013. Český běžný účet vykáže přebytek ve výši 11,5 mld. CZK podporován hlavně slušným přebytkem zahraničního obchodu.
img

Trhy dnes: Dolár pokračuje v oslabovaní, EURUSD je najvyššie za posledný mesiac

12.01.2017 Dnešné obchodovanie sa nesie v znamení dozvukov včerajšej tlačovej konferencie budúceho amerického prezidenta Trumpa, ktorá bola prvou od volieb. Trumpov predvolebný program vytvoril očakávania výrazného stimulu pre americkú ekonomiku v podobe nižších daní, vysokých investícií do infraštruktúry a deregulácie. Tieto očakávania poslali prudko nahor akcie a dolár. Aj preto niektorí od tejto tlačovej konferencie očakávali určité detaily ohľadom týchto jeho politík. Nič také sa však nestalo a teda zatiaľ to všetko stojí na sľuboch. Dolár aj akcie preto časť z týchto ziskov odovzdávajú. Akcie dnes na oboch stranách Atlantiku klesajú, viac logicky v USA:
img

Dolar mírně roste. Trhy čekají na Trumpa, ale z klidu je jen tak něco nevyvede

11.01.2017 Středeční seance na akciových trzích zatím z řady nevystupuje a obchodování probíhá i dnes v klidu a bez větších výkyvů. Evropské indexy pokračují v oscilaci v bočním trendu na zvýšených úrovních a připisují si jen mírné zisky. Trh čeká především na dnešní vystoupení Donalda Trumpa, který by měl promluvit v 17 hod. v New Yorku. Tématem jeho projevu však s největší pravděpodobností budou vztahy s Ruskem a nálezy CIA k ovlivňování prezidentských voleb. Bezprostřední dopad na trhy by proto měl být spíše mírný.
img

Příliv dobrého makra ze světa nepolevuje. Tentokrát překvapila Británie

11.01.2017 Velká Británie dnes zveřejnila nové makro a výsledky asi málo koho překvapí. Možná kromě analytiků, kteří vytváří konsenzus v ekonomickém kalendáři. Dočkali jsme se totiž jeho dalšího výrazného překonání. Konsenzus počítal s meziměsíčním růstem průmyslové produkce o 1 %, ta ale nakonec vyskočila o 2,1 %. Ve zpracovatelském sektoru byla situace podobná. Konsenzus počítal s růstem o 0,5 %, finální meziměsíční růst dosahoval v listopadu ale 1,3 %. Meziročně pak produkce v průmyslu a ve zpracovatelském sektoru roste o 2 % a 1,2 %.
img

Česká inflace po čtyřech letech znovu na cíli. Termín ukončení kurzového závazku se přibližuje

10.01.2017 Česko dnes zveřejnilo výsledky inflace a ta se po prudkém růstu z posledních dvou měsíců vrací poprvé od konce roku 20...
img

Další makro z Evropy potvrdilo lepšící se kondici eurozóny, trhy zatím vyčkávají

09.01.2017 Začátkem týdne to na trzích schytala především britská libra. Té uškodily včerejší vyjádření britské premiérky Theresy May na téma brexitu, o kterém jsme informovali v dnešní minutě s XTB. Celá věc má ale své pokračování. Krátce po jedné hodině odpolední se Mayová svá slova snažila zjemnit a vzkázala, že to neznamená, že by Británii preferovala tvrdý brexit. Libra však a její dodatečné upřesnění prakticky nereaguje a své ztráty z dnešního rána si drží, když se na páru s americkým dolarem prodává aktuálně na nejnižších úrovních od konce loňského října.
img

USA i Kanada zveřejnily data z trhu práce. Pomoci se dočkal hlavně CAD

06.01.2017 Spojené státy dnes zveřejnily prosincová data z pracovního trhu a žádné překvapení se nekoná. Americká ekonomika vytvořila 156 tis. pracovních míst, což sice bylo o něco méně než se čekalo, zároveň však byla zveřejněna solidní revize listopadových výsledků, která posunula dřívější odhad tvorby pracovních míst až nad 200 tis. osob. Míra nezaměstnanosti rostla podle očekávání o desetinu procenta na 4,7 % a asi nejpříjemnějším překvapením byly mzdy, které rostly meziročně o 2,9 % (kons.: 2,8 %), což je nejlepší výsledek od roku 2009.
img

Výhled pro sazby. Nejvíce by měl utahovat Fed. Přidat by se měla ale i RBNZ

04.01.2017 Posledních pár měsíců se na trzích nese v trochu překvapivě optimistickém duchu. Z USA, Evropy i z Asie přichází v podstatě jeden dobrý fundamental za druhým, finanční aktiva jsou neceněna tak, jako by měl čekat světovou ekonomiku nejlepší rok za posledních deset let a volatilita zůstává velmi nízká, což značí že se trhy blízké budoucnosti příliš neobávají. Není proto divu, že v tomto prostředí začínají stoupat sázky na růst úrokových sazeb, a to nejen v USA. Sazby jsou přitom klíčovým determinantem vývoje na většině trhů v čele s devizovým. Jaký je tedy výhled pro jejich vývoj v případě hlavních světových měn? Bloomberg dal dohromady hezký graf, který vychází z ocenění jednoletých forwardů. Graf níže zachycuje aktuální úroveň sazeb (oranžová), předpokládaný stav ke konci letošního roku (modrá) a rozdíl mezi oběma hodnotami (světle oranžová).
img

Ranní videokomentář: Příliv dobrých zpráv z celého světa pokračuje, dnes zápis ze zasedání Fedu

04.01.2017 Včerejší seance přinesla další skvělé výsledky z výrobního sektoru v Británii a ve Spojených státech s jejichž pomocí se akciové indexy dál drží na vysokých úrovních, které včera dokázaly ještě mírně navýšit. Většina dat, která ze světa poslední dobou přichází tak dál překonává tržní konsenzus, díky čemuž finanční trhy zůstávají i nadále v naprostém klidu a téměř beze strachu. Dnešek přinese například další sérii PMI z Evropy a za pozornost bude stát i večer zveřejněný zápis z prosincového zasedání Fedu.
img

Akcie plynule navazují na růst z konce minulého roku. Ropa (WTI) poprvé od minulého roku nad 55 USD/barel

03.01.2017 Vypadá to že po silném závěru z konce minulého roku přichází jako bonus ještě novoroční rally. Evropské akciové indexy dokázaly navázat na růst z minulého měsíce a evropský index Stoxx 600 přidal od začátku týdne již více než 1,5 %. Vzhůru jej táhnou opět hlavně banky, ale k bankám se přidávají také těžaři, kterým pomáhá optimismus ohledně pokračujícího oživení světové ekonomiky.
img

Inflácia sa vracia do eurozóny: V Nemecku zrýchli v decembri rast cien z 0,7% na 1,7%

03.01.2017 Nemecko dnes zverejnilo predbežnú infláciu za december. Medziročný rast cien prudko poskočil, z 0,7% na 1,7% (je to najviac od r. 2013). Čakalo sa pritom zrýchlenie inflácie na 1,3%. Na takéto pozitívne prekvapenie v inflácii si v eurozóne už veľmi dávno nespomínam. A je potrebné povedať, že to nie je len energiami (teda ropou). Samozrejme, tie boli primárnou príčinou, ich medziročná zmena bola v decembri 2,5%, pričom v novembri to bolo -2,7%. Nezvykle však poskočili aj ceny ďalších položiek – jedla, služieb či nájmu. To znamená, že v decembri sme sa v Nemecku dočkali aj rastu jadrovej inflácie (tá ešte nebola v týchto predbežných číslach zverejnená, avšak ceny nájmov a služieb hovoria jasnou rečou).
img

Trhy dnes: DAX je najvyššie od septembra 2015

02.01.2017 Prvý obchodný deň v novom roku fungujú burzy v obmedzenom režime. Vo väčšine popredných západných ekonomík je dnes deň pracovného pokoja (USA, UK, Japonsko, Kanada, Austrália?), aj preto ostávajú objemy stále nízke. Vo väčšine kontinentálnej Európy sa však dnes obchodovalo a tak boli najvolatilnejšie európske aktíva.
img

Kondice evropského výrobního sektoru se dál výrazně zlepšuje. Euro přesto znovu slábne

02.01.2017 Máme k dispozici první data roku 2017 a v duchu posledních měsíců roku minulého se jedná opět o velmi slušné výsledky. Evropa dnes zveřejnila prosincový PMI pro výrobní sektor, který ve většině případů dokázal navázat na růst z minulých měsíců a zároveň i překonat většinový konsenzus. Německý PMI zůstal v prosinci dál výrazně nad hranicí 50b., která odděluje expanzi sektoru od kontrakce. Nad touto hranicí se přitom drží všechny sledované evropské země s výjimkou Řecka. Největším zlepšením si v posledních měsících prochází výrobní sektor ve Španělsku a trochu překvapivě také v Itálii. V nejlepší kondici pak zůstává i nadále výrobní sektor v Nizozemsku.
img

Investoři začínají znovu sázet na Čínu

30.12.2016 Rok 2017 by mohl být rokem Číny. Myslí si to alespoň investoři, kteří začínají ve velkém sázet na to, že čínský ETF China 50, který se snaží kopírovat hodnotu šanghajského akciového indexu, v příštím roce konečně znovu poroste. Signalizuje to situace na opčním trhu, kde začíná open interest na call opcích výrazně převyšovat open interest put opcí.
img

Obrázky dňa: Nachádzanie nových nálezísk zlata klesá, rok 2015 bol mimoriadne slabý

23.12.2016 Aspoň jedna dobrá správa pre zlato – z roka na rok sa ho nájde menej. Rok 2015 bol v tomto smere najhorší za minimálne 10 rokov. Nepomohli ani vysoké ceny v minulých rokoch, ktoré na rozdiel od ropy nedokázali výraznejšie podporiť nájdenie nových nálezísk. Menej nájdeného zlata však neznamená pre žltý kov okamžitý stimul pre jeho cenu. A to preto, že zlato sa nesportrebováva (na rozdiel od ropy), ale recykluje, čiže jeho množstvo vo svete pri vyššom dopyte neklesá. Z dlhodobejšiho hľadiska by však nedostatok nových nálezísk mohol zlatu pomôcť, keďže bude problém uspokojiť rastúci dopyt z rýchlo rastúcich emerging ekonomík (@JP_Riseborough):
img

Dobře vybírejte, jakým predikcím pro rok 2017 uvěříte

23.12.2016 Nečekejte, že velké investiční banky z Wall Street budou pro příští rok predikovat pokles akciového trhu. Takové predikce ony totiž nedělají. Namísto toho se věnují každoročnímu rituálu, který se rozjíždí i nyní: Každý prosinec, když se přibližují prázdniny, se začne objevovat jeden akciový guru za druhým a hovoří o tom, jak bude trh příští rok růst. Tento rok zatím ještě nemáme všechny predikce od velkých investičních bank pohromadě, ovšem vše naznačuje tomu, že žádné velké představení se konat nebude. Stratégové jsou opět v býčí náladě, i když nejde o žádný extrém.
img

FX FORECAST: Tržní konsenzus je momentálně bez silného názoru na další vývoj většiny měnových párů

22.12.2016 Máme tady velmi klidný předvánoční týden a protože jsou během tohoto období trhy nejklidnější v roce, nastal čas podívat se na tradiční FX výhled, který čas od času zveřejňujeme na xPulsu. Konsenzus uvedený níže vychází z pravidelných průzkumů agentury Bloomberg a zahrnuje v sobě názory analytiků napříč řadou významných bank a finančních institucí po celém světě (včetně XTB). Výhled je vždy ke konci sledovaného období.
img

Tři průmyslové akcie pro příští rok

20.12.2016 Před více než rokem jsem tu hovořil o akciích společnosti Ingersoll-Rand. Tehdy se mi líbily, až na jeden detail, kterým byla valuace. Ta se mi v té době zdála poněkud našponovaná. Trh se mnou doposud souhlasil v bodě prvním, ale ne v bodě druhém. Jinak řečeno, akcie se mu také líbí, ale valuace podle něj příliš vysoko nebyla. Patrné je to z následujícího obrázku – cena akcie se po poměrně prudkém sešupu v druhé polovině roku 2015 vydala na stejně prudký výlet do výšin nepoznaných:
img

Týždenný výhľad: Vianočná rally na akciách a BoJ

16.12.2016 V uplynulom týždni bolo hlavnou udalosťou zasadnutie Fedu. Na tomto zasadnutí sa FOMC rozhodlo zvýšiť sadzby o 0,25% na 0,75%. Fed zvýšil projekcie pre rast HDP a projekcie pre rast nezamestnanosti. Inflácia ostala prakticky bez zmeny. Hlavným dôvodom posilnenia USD bolo, že Fed naznačil až 3 možné zvýšenia sadzieb v budúcom roku pričom konsenzus trhu očakával, že Fed naznačí 2 zvýšenia. Guvernérka Yellen nevystavila pomyselnú „STOP-ku“ pre posilňovanie dolára a ani neupozornila na to, že by to bol problém...
img

Největší slabina dolaru? Jeho fundament už po včerejšku nemůže být o mnoho lepší

15.12.2016 Ještě jednu poznámku k Fedu. Včerejší zasedání rozhodně překvapilo. Trh počítal s tím, že Fed po zvýšení sazeb zaujme spíše vyčkávací pozici, ale poměrně agresivní změna výhledu pro sazby jasně naznačuje, že si ohledně jejich dalšího zvyšování věří. Po včerejšku počítá s hned trojnásobným zvýšením sazeb v roce 2017 a reakce na trzích jasně naznačuje, že se Fedu jeho záměr podařilo obchodníkům dobře prodat.
img

FED bol jastrabí, očakáva tri zvýšenia sadzieb v budúcom roku

14.12.2016 Dnešný FED bol jastrabí. Americká centrálna banka najnovšie predpokladá, že v budúcom roku pôjdu úrokové sadzby nahor trikrát. Trhový konsenzus hovoril o tom, že FED ponechá svoje projekcie pre budúcoročné zvýšenie úrokových sadzieb na dvoch. Pre rok 2018 hovorí mediánové očakávanie popredných členov FEDu o sadzbách medzi 2,0% a 2,25%, čo znamená ďalšie tri zvýšenia. Tu je porovnanie projekcií zo septembra a decembra (graf od @M_McDonough):
img

Čo sledovať na večernom zasadnutí FEDu?

14.12.2016 Dnes sa budú po roku v USA opäť zvyšovať úrokové sadzby. Vzhľadom na to, že túto skutočnosť už trhy započítali, tak sa...
img

Akcie znovu v zelených číslech, na FX obchodníci ale dál spíše vyčkávají

13.12.2016 Po včerejším klidném obchodování je dnešní seance přeci jen o něco živější. Evropské indexy se dostávají znovu do zelených čísel a připisují si na průměrných objemech přibližně půlprocentní růst. Daří se hlavně finančnímu sektoru, který v Evropě táhnou vzhůru paradoxně opět především nejvíce problematické italské banky. Německý DAX se díky tomu vrací nad hranici 12 200 bodů a dál si tak drží veškeré zisky, které nabral během velmi úspěšného minulého týdne.
img

Fed po roce zvýší úrokové sazby

12.12.2016 Nejdůležitější událostí nadcházejícího týdne je zasedání americké centrální banky. Konsenzus trhu předpokládá, že Fed po roce opět zvýší měnově-politické sazby, a to díky růstu inflace a dobrému stavu americké ekonomiky. Ve středoevropském regionu je kalendář ekonomických dat poloprázdný. Po pátečním zveřejnění překvapivě rychlého růstu cen v České republice se pozornost investorů zřejmě opět zaměří na ČNB a její další kroky.
img

ECB bude od apríla kupovať menej dlhopisov, euro hľadá smer

08.12.2016 ECB dnes prekvapila. Trhový konsenzus ohľadom ďalšieho vývoja kvantitatívneho uvoľňovania bol predĺženie o 6 mesiacov na nezmenenej úrovni 80 mld. eur mesačne. ECB ho napokon predĺžila o 9 mesiacov, avšak od apríla bude nakupovať menej dlhopisov – na úrovni 60 mld. mesačne. V závislosti od vývoja inflácie a ekonomiky následne ECB prehodnotí, či a v akom objeme QE predĺži. Okrem toho ECB zmenila technické parametre QE, ako konkrétne ešte nie je známe. Odznieť to má na tlačovej konferencii o 14:30. Možnosti sú – 1) zvýšenie maximálneho limitu pre držanie dlhopisov jednej krajiny, 2) zníženie minimálneho výnosu, za ktorý môže ECB dlhopisy nakupovať, zo súčasných -0,4%; 3) odklon od kapitálového kľúča.
img

Preview zasadnutia ECB: Bude sa hľadať slovíčko „taper“

07.12.2016 Zajtra zverejní ECB nový balíček opatrení. Netlačí ju k tomu vývoji ekonomiky ani inflácie, ale reštrikcie pre kvantitatívne uvoľňovanie (teda nákup dlhopisov, ďalej QE). Po prvé, je to časový rámec, v ktorom bude nakupovať dlhopisy. Súčasný program má vypršať v marci, čaká sa jeho predĺženie o minimálne šesť mesiacov. Otázka znie v akej výške. V súčasnosti je to zhruba 80 mld. eur mesačne. Drvivá väčšina ekonómov oslovených agentúrou Bloomberg očakáva, že sa tento objem nezmení. Zhruba pätnásť percent si však myslí, že bude znížený. Ďalšie významnejšie opatrenia (zmeny sadzieb či nové dlhodobé úvery bankám) si súčasná situácia nevyžaduje a ekonómovia im veľkú pravdepodobnosť neprideľujú (graf od @MxSba):
img

Deset šokujících předpovědí Saxo Bank na rok 2017

07.12.2016 Společnost navazuje na tradici, v níž vybírá prohlášení, která mají vyprovokovat debaty o tom, co by mohlo v příštím roce překvapit nebo šokovat investory. Letošní předpovědi se týkají rozmanité škály scénářů, je mezi nimi mimo jiné i prudký růst Číny, zotavení italských bank, „bremain“ (setrvání Británie ve sféře EU) místo brexitu a odhodlání EU změnit se v reakci na rozmach populismu. Tyto „šokující předpovědi“ nelze považovat za oficiální tržní odhady Saxo Bank – jde spíše o potenciální události a vývoj na trhu, které jsou považovány za neobyčejné a málo očekávané a které by mohly značně vyvést z rovnováhy konsenzuální náhledy.
img

Ropa zahajuje korekci zisků z minulého týdne, evropské akcie dál rostou

06.12.2016 Po trochu divokém startu do nového týdne se situace na trzích začíná stabilizovat. Akciové indexy se s výsledky italského referenda popraly více než dobře a na trochu překvapivý včerejší růst dnes dokázaly ještě navázat. Evropské indexy tak během dneška své zisky navyšují a například italský akciový index FTSE MIB přidává téměř dvě procenta.
img

Pozitívna nálada na trhoch prežila aj talianske referendum. EURUSD nad 1,07

05.12.2016 Vyzerá to tak, že trhy politické riziká prestávajú riešiť. Negatívna nálada po BrExite trvala niekoľko dní, po amerických prezidentských voľbách niekoľko hodín a po talianskom referende len niekoľko desiatok minút. Je však potrebné dodať, že talianske „nie“ Renziho zmenám volebného systému (alebo skôr Renziho osobe, keďže úspešným referendom podmienil svoje zotrvanie vo funkcii) bolo očakávané. Prekvapivý bol finálny výsledok – 59% k 41%, prieskumy hovorili o ďaleko tesnejšom výsledku, každopádne mimo vyššieho rozdielu sa nič nečakané nestalo.
img

Americká data nenadchla ani nezklamala, evropské akcie v červených číslech

02.12.2016 Evropské akciové indexy se vrací do červených čísel. Z korekce na evropských akciích tentokrát podezříváme především blížící se víkend, s ním spojené italské referendum a snahu některých obchodníků o hedžování, nebo rovnou uzavírání, rizikových pozic. Odpovídal by tomu i charakter dnešního obchodování, které probíhá jinak ve velkém klidu a na nízkých objemech, když většinu ztrát nabraly indexy okamžitě po otevření evropských burz.
img

Strach z Brexitu dnes opět mírně polevil, libra na dosah 1,27 GBPUSD

01.12.2016 Dobré zprávy pro libru. Britská měna dnes obdržela trochu nečekaný stimul od britského ministra pro Brexit Davida Davise, podle kterého by Británie mohla uvažovat o tom, že bude ochotna platit Evropské unii určitou částku za přístup na společný trh. Komentář přišel jen krátce poté, co vlivný ministr financí Nizozemska Jeroen Dijsselbloem řekl pro Times of Malta, že by Británie na jednotném trhu mohla setrvat, i když to nebude zadarmo. Ledy mezi EU a Británii tak začínají pomalu tát a horké hlavy evropských a britských politiků možná konečně vychladly. Libra na tyto informace reaguje solidním růstem o více než jeden a půl procenta a její růst je rozhodně zprávou dne, s možným přesahem i do nadcházejících obchodních seancí.
img

Americká data začínají nenápadně překvapovat. Surprise index je po prudkém růstu nejvýše od letošního srpna

30.11.2016 Jeden rychlý postřeh k americkým datům. V nadcházejících dvou týdnech nás čeká řada fundamentů z USA a poté zasedání americké centrální banky. Z ocenění futures na úrokové sazby je zjevné, že je růst amerických sazeb již téměř stoprocentně započten v ceně dolaru. Další utahování měnové politiky nad rámec prosincového růstu sazeb trhy přitom zatím příliš nezajímá, protože je do něj podle většinového názoru ještě daleko. Reakce na nově příchozí data z USA je proto v poslední době velmi vlažná, což by se ale možná do dalších týdnů mohlo začít měnit. Listopad se totiž zatím trochu nenápadně nese v duchu velmi častých pozitivních překvapení, což koneckonců potvrdila i včerejší nečekaná revize amerického HDP, která zvýšila původní odhad za 3Q z 2,9 % na 3,2 %. Citelné zlepšení fundamentu lze velmi dobře vypozorovat hlavně na našem oblíbeném indikátoru z dílny Bloombergu, který mapuje jak výrazně data z USA překonávají většinový konsenzus. Takzvaný surprise index začal v minulých týdnech opět stoupat a aktuálně se přibližuje k velmi slušným úrovním z letošního srpna.
img

Trhy dál ve vyčkávacím režimu, na ropu doléhá blížící se OPEC

29.11.2016 Na evropském akciovém trhu dnes indexy plynule navazují na včerejší seanci. Objemy jsou podprůměrné a většina indexů si své pozice drží. Své včerejší ztráty však likviduje italský akciový index, který přidává více než pět procent poté, co dnes odpoledne přišly zprávy z ECB. Ta naznačila že by italskému trhu s dluhopisy mohla pomoci dočasným navýšením nákupů dluhopisů v rámci QE v případě, že výsledek referenda přispěje k výraznějšímu růstu dluhopisových výnosů. ECB tak dluhopisovým investorům kryje záda, což pomáhá i italským akciím a tamním firmám, které by s prodejem dluhopisů neměly mít ani po referendu žádné větší problémy.
img

Ranní videokomentář: Trhy v klidu vyčkávají na nové stimuly, dnes britské HDP

25.11.2016 Finanční trhy za sebou mají klidnou seanci, která kvůli svátku v USA přinesla pouze data z Evropy. Ta nabídla výsledky německého indexu IFO, který však pouze potvrdil většinový konsenzus, který počítal s tím, že kondice německé ekonomiky zůstane robustní. Dnešek je v USA opět sváteční a i když americké burzy tentokrát na půl dne otevřou, žádná významná data americký makrokalendář nenabídne, takže by se obchodování na většině trhů mělo nést v podobném duchu jako včera. Z evropských dat budeme zvědaví zejména na výsledky britského HDP.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 22.11.2016

22.11.2016 Počátek týdne je z pohledu makroekonomických událostí klidný a úterý nebude výjimkou. V eurozóně by se měla vylepšit spotřebitelská důvěra, kurz USD/EUR ale neovlivní. Ve střední Evropě se pozornost trhů zaměří na maďarskou centrální banku, která ale měnovou politiku nezmění. Kurzový závazek ČNB není v posledních dnech pod tlakem a centrální banka tak zřejmě není nucena intervenovat.
img

Další úspěšná seance pro dolar. Pomohly i překvapivě dobré výsledky maloobchodu

15.11.2016 Po šesti dnech nepřetržitého růstu vše nasvědčuje tomu, že se dnes dluhopisovým výnosům konečně podaří umazat část obřího pohybu z minulých dnů. Výnosy v Evropě i v USA začínají pozvolna klesat a i když je korekce zatím jen relativně mírná, jedná se o další signál, že se trhy vracejí po amerických volbách zpět do zajetých kolejí. To signalizuje také situace na trhu s akciemi, kde dnes sice objemy zůstávají nadprůměrné, i navzdory zvýšeným objemům si však evropské indexy svou včerejší cenu více méně udržují a vyčkávají na nové impulsy.
img

Britská inflace nečekaně klesla, libra reaguje oslabením

15.11.2016 Překvapení z Británie. Čísla o britské inflaci jsou venku a nové výsledky naznačují, že se zvýšená inflace navzdory prudkému oslabení libry zatím nedostavuje. Růst CPI dosahoval v minulém měsíci pouze 0,1 %, zatímco konsenzus počítal s růstem o 0,3 %. Meziroční inflace pak zpomalila z 1 % na 0,9 %, zatímco trh počítal s jejím růstem o 1,1 %. Ještě zajímavější je pak pohled na jádrovou inflaci, jejíž meziroční růst zpomalil z 1,5 % na 1,2 %, zatímco trh počítal se zpomalením pouze na 1,4 %.
img

Objevují se problémy ve výrobním sektoru CEE, mohou oddálit exit ze současné politiky ČNB

14.11.2016 Data zveřejněná před několika dny týkající se záříjového vývoje ve výrobním sektoru zemí střední a východní Evropy (CEE) výrazně zaostala za očekáváním trhu. Tato data jsou také v ostrém protikladu k vývoji PMI a neodpovídají ani pozitivnímu vývoji německého indexu důvěry Ifo. Vývoj ve výrobním sektoru zemí CEE by mohl vést ke snížení očekávaného růstu v tomto regionu a jeho centrální banky by se mohly posunout směrem k hrdličkám. Jako vždy byla i data ze září ovlivněna některými jednorázovými faktory, ale celkový trend směrem ke slábnutí aktivity ve výrobním sektoru je jasně patrný a zaslouží si pozornost.
img

Libra se oklepala z US voleb jako první a navazuje na růst z minulého týdne.Růst evropských výnosů mezitím stále nepolevuje

11.11.2016 Pokračujeme v klidném povolebním obchodování. Západní svět dnes slaví den veteránů a přestože je většina burz otevřených, ekonomický kalendář je na data chudý a většina finančních aktiv si svou cenu v klidném bočním trendu drží. Zobchodované objemy přitom zůstávají i nadále nadprůměrné a v případě evropských indexů jsou stále přibližně 50 % nad třicetidenním průměrem. Německý DAX si od rána připisuje přibližně tři desetiny procenta, zatímco ve Španělsku nebo Británii indexy své včerejší zisky korigují a klesají o procento.
img

Trhy dnes na nízkých objemech pouze vyčkávají na výsledky amerických voleb

08.11.2016 Finanční trhy zatím podle očekávání přešlapují a vyčkávají na výsledky amerických voleb. Ty by měly být známy až zítra nad ránem a přestože trhy věří ve vítězství Clintonové, brexitem vyškolení investoři pravděpodobně budou stát do zveřejnění výsledků stranou a s úpravou portfolia pravděpodobně vyčkají až na zítřejší seanci. V Evropě si většina indexů od rána své pozice drží a obchodování zatím probíhá na výrazně podprůměrných objemech, které jsou zhruba čtvrtinu až třetinu pod třicetidenním průměrem. Německý DAX se tak po včerejším odrazu od supportu bez problémů drží nad hranicí 10 400 euro.
img

Obrázky dňa: Trumpovo víťazstvo by podstatne viac ohrozilo Indočínu ako Mexiko

07.11.2016 Ako o najväčšej prípadnej „obeti“ Trumpovho ťaženia proti voľnému obchodu sa hovorí o Mexiku a Číne. Vôbec to však nie je pravda, veľké ekonomiky majú menšiu tendenciu zúčastňovať sa na cezhraničnom obchode. Podstatne viac by boli ohrozené v pacifickom priestore Vietnam, Thajsko a Malajzia (@Schuldensuehner)
img

Ranní zpráva z finančního trhu 4.11.2016

04.11.2016 Příznivá data z amerického trhu práce, kterých se podle našich očekávání dnes odpoledne dočkáme, by měla dále stvrdit prosincové zvýšení sazeb Fedu. Zároveň by mohl posílit dolar, protože zbytek trhu očekává horší údaje. Guvernér ČNB Jiří Rusnok bude odpovídat na otázky analytiků, což by mohlo přinést další informace ohledně kurzového závazku.
img

Aký je „nový normál“ pre NFP? Malo by to byť pod 150 tis.

03.11.2016 Trhový konsenzus ohľadom zajtrajšej zmeny NFP (zamestnanosti v USA) je na úrovni 174 tis. V tomto poste sa pozrieme na to, či to je veľa, alebo málo. V posledných rokoch sme boli zvyknutí na zmenu NFP nad 200 tis. – od roku 2013 je priemer 215 tis. To však bolo v čase, kedy bola v USA veľká medzera na trhu práce a na trhu bol dostatok voľnej pracovnej sily (t.j. ľudí hľadajúcich si prácu). V posledných mesiacoch to však už neplatí – miera nezamestnanosti sa usadila jemne pod piatimi percentami a môžeme predpokladať, že sa dostala blízko prirodzenej miery nezamestnanosti:
img

Ranní videokomentář: Fed naplnil očekávání, ale nic víc neprozradil. Prosincový růst sazeb se přiblížil

03.11.2016 Americká centrální banka včera potvrdila většinový konsenzus a pootevřela si dvířka k prosincovému zvýšení úrokových sazeb, když naznačila, že inflace začíná růst. Fed sice stále potřebuje trochu více důkazů o růstu americké ekonomiky, i tak ale díky jeho doprovodnému komentáři vzrostla šance na prosincové zvýšení sazeb z 60 % na téměř 80 %. Dolaru se včerejší seance ale přesto nevydařila a ztráty, které nabral během dopoledního obchodování ani díky Fedu umazat nedokázal. Dnes bude o sazbách rozhodovat Bank of England, která navíc nabídne také inflační report.
img

Dolar před večerním Fedem dál slábne. Ropa po zveřejnění amerických zásob -3 %

02.11.2016 Po včerejší nevydařené americké seanci dnes Evropa reaguje na včerejší vývoj a vrací se do červených čísel. Téměř všechny ztráty však vznikly ranním gapem a během celé středeční seanci si indexy své pozice zatím v líném bočním trendu udržují. Tématem středeční seance je samozřejmě večerní zasedání americké centrální banky a do zveřejnění rozhodnutí o sazbách lze počítat s tím že budou obchodníci i nadále spíše vyčkávat. Německý DAX tedy dnes zůstává mírně nad hranicí 10 400 euro a na jeho konsolidaci v bočním trendu se ani tentokrát nic nemění.
img

Dluhopisové výnosy před zítřejším Fedem znovu rostou. Daří se i drahým kovům

01.11.2016 Na trh s dluhopisy se po menší přestávce vrací výprodej. Evropské i americké bondy jsou dnes pod prodejním tlakem, což tlačí dluhopisové výnosy ještě nad úrovně z minulého týdne. V případě amerických desetiletých splatností se tak výnosy vyhouply už nad 1,86 % a v Německu rostou na 0,19 %. Růst výnosů pokračuje napříč všemi významnými trhy a je dalším z důkazů, že se obchodníci postupně připravují na blížící se zvýšení amerických úrokových sazeb. K tomu sice nutně nemusí dojít (a asi nedojde) zítra, obchodníci ale před zítřejším zasedáním zdá se vstupují do nových pozic v očekávání, že Fed zítra prosincové zvýšení sazeb začne na svém zasedání signalizovat.
img

Evropské HDP slušně roste a pozornost se tak stáčí do USA

01.11.2016 Včerejší odpolední čísla ukázala, že eurozóna pokračuje dál ve svižném růstu. První odhad HDP za třetí kvartál ukazuje, že eurozóna podobně jako ve druhém čtvrtletí rostla tempem 0,3 % mezikvartálně a 1,6 % meziročně. I když není ještě k dispozici detailní struktura HDP, je zřejmé, že v pozadí je i nadále dobrý výkon trhu práce, respektive spotřeba domácností.
img

Výprodej na ropě zesiluje, dolar mezitím likviduje část pátečních ztrát

31.10.2016 Ani na pondělí nezvykle bohatý ekonomický kalendář zatím obchodníky na akciovém trhu k větší aktivitě nepřinutil. Evropské indexy se od rána drží přibližně půl procenta v mínusu, zatímco burzy v USA zahájily pondělní seanci na úrovních z konce minulého týdne. Objemy na burzách jsou přitom výrazně podprůměrné, když se v některých případech pohybují v Evropě více než 40 % pod třicetidenním průměrem. Německý DAX zůstává nad hranicí 10 600 euro a pokračuje v konsolidaci v bočním trendu na dosah horní hrany pásma, ve kterém se drží od letošního února.
img

Co čekat zítra ráno od BoJ a RBA?

31.10.2016 Ještě než bude ve středu rozhodovat o úrokových sazbách Fed, čeká nás zítra brzy ráno zasedání hned dvou významných centrálních bank – Bank of Japan a Reserve Bank of Australia. Níže proto v několika bodech krátký komentář k tomu, co od obou Bank očekávat a jaký mohou mít ráno dopad na domácí měnu.
trump-clinton.jpg

Ekonomické programy prezidentských kandidátů v USA se ostře liší

31.10.2016 Rozdíly mezi ekonomickými programy a návrhy obou kandidátů jsou v letošní kampani výjimečně výrazné...
img

Trhy dnes: Silnejšie americké HDP nedokázalo podporiť dolár

28.10.2016 Dnešné obchodovanie prinieslo nové čísla z USA. Najviac sa sledoval prvý odhad anualizovaného amerického HDP za prvý k...
img

Libra si s lepšími čísly opět nějak neví rady

27.10.2016 Britské výsledky HDP máme za sebou a čísla jsou to rozhodně pozitivní. Ekonomika rostla v 1Q o 0,5 % a meziročně dokonce o 2,3 %, což je v obou případech výsledek dvě desetiny nad většinovým konsenzem. Británie prostě nezpomaluje, a to bez ohledu na tržní konsenzus nebo názor Bank f England. Vděčí za to hlavně spotřebitelské poptávce, která zůstává robustní. Reakce na libře je ale přinejmenším rozpačitá. Zatím je stále ještě brzy na jakoukoli analýzu dnešního pohybu, ale posuďte sami. Nejsme asi jediní, kdo od libry čekal trochu více.
img

Americké desetileté výnosy zpět na 1,8 %. Dolar zatím nemá důvod výrazněji slábnout

27.10.2016 Vypadá to, že se výnosy z amerických desetiletých dluhopisů v tomto měsíci definitivně usadí na hranicí 1,80 %. Po mírné korekci z první poloviny tohoto měsíce se vracíme zpět k úrovním, na kterých se výnosy z dluhopisů držely naposledy v polovině letošního roku.
img

DAX pokračuje v korekci dřívějších zisků, ropa ztrácí kvůli komentářům z Ruska

26.10.2016 Evropské burzy navazují na včerejší seanci a pokračují v mírné korekci. Německý DAX ztrácí devět desetin procenta a zdá se, že se skutečně dokázal odrazit od resistence 10 800 euro, kterou testoval hned několikrát v průběhu předchozích dvou seancí. Resistence tedy drží a na celkovém bočním trendu, ve kterém se hlavní německý index drží již od letošního srpna, se ani tentokrát nic nemění.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | GBP/NZD | NZD/CAD | USD/BRL | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Aussie | Average True Range | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | EMS | EONIA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Floater | Hedge fondy | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hlavní měna | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Záloha | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Národní dluh | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | PEG | Parita | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodeje osobních vozidel | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Tightening | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie NWR | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | WSM | Forex roboti | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Bossainfo | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Raiffeisenbank | Global macro | Abenomika | Akciové deriváty | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | EuroCOIN | Forex scalping | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie dnes | Akcie Netflix | Akcie Siemens | Akciový prémiový dluhopis | Aktuální cena benzínu v USA | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUD NZD | AUDJPY | Australská měna | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je dluhopis | Co je komodita | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | Členské země eurozóny | DAX 30 | Denník | Devalvace měny | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolar kurz | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomické analýzy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | EUR GBP | EUR JPY | EUR kurz | EUR NZD | EUR USD | Eura | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNOK | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forex kalendář | Forex market | Forex pip | Forex poplatky | Forex quotes | Forex quotes live | Forex quotes real time | Forex rates | Forex roboti WSM zkušenosti | Forex signál | Forex signals | ForexFactory | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FXstreet.cz | GBP USD | GBPCHF | GDP | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF EUR | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investiční záměry | Investing | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jak vydělat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kolik je dolar | Kolik je euro | Kolik je libra | Kolik stojí dolar | Kolik stojí euro | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Konec dolaru | Konvertor měn | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koruna dolar | Koruna rubl | Koupě akcií | Koupím eura | Koupím kukuřici | Koupit akcie | Koupit dolary | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kurs dolaru | Kurs dolaru ke Kč | Kurs EUR | Kurs EUR Kč dnes | Kurs eura | Kurs eura GE Money | Kurs eura online | Kurs eura v České spořitelně | Kurs Kč kuna | Kurs libry | Kurs PLN | Kurs US dolarů | Kurs USD | Kurs USD ČNB | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz CZK | Kurz čínské měny | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny a zlotého | Kurz koruny k dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz libry graf | Kurz měn | Kurz měn graf | Kurz měn online | Kurz měna | Kurz měny | Kurz novozélandského dolaru | Kurz NZD | Kurz peněz | Kurz švýcarského franku | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzovní kalkulačka | Kurzovní lístky | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | Kurzy měn online | E15 | Kurzy měny | Libra | Libra euro | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Mayzus | Měnová krize | Měnové kurzy | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | MQL5 | MQL5.com | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se obchodovat | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Neuronové sítě | Norská koruna | NZD USD | NZDJPY | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Pražská burza PX | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | Španělská ekonomika | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh nemovitostí | Trh | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD CAD | USD EUR | USD index | USD JPY | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen pšenice | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj libry | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj ropy | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Fio eBroker | XTB.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zprávy z Řecka | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | ZEW | DXY | Indikátor ekonomického růstu | EIA | ATR | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | Call option | CE3 | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Čistý dluh | DCF | Defenzivní tituly | Diskont | Dluhopisový index | Doba splatnosti | Durace dluhopisu | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Kolik zaplatíme za jeden dluhopis? | Komunální dluhopisy | Kontinuální režim | Konvertibilní obligace | Kupónový výnos | Kurzotvorný obchod | Měď | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Povinné minimální rezervy bank | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | Range | Rate Hike | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Vláda ČR | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Miroslav Motejlek | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Akciová společnost | Kmenové akcie | Konzervativní investor | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Vedoucí indikátory | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Komisionářská smlouva | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Session | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Futures trhy | eBroker | Blog | Cukr | Retail | USD/HUF | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | 1 milion | Burze | Cena eura | Podvědomí | Commodities | Currency | Důležitá historická data | Fio banka akcie | Fio e-broker | Forex pairs | Forex páka | Forex paradise | Forex pips | Forex platforms | Forex prediction | Forex predictions | Forex program | Forex quarters theory | Forex rate | Forex real time | Forex research | Forex review | Forex reviews | Forex ropa | Forex scalping systém | Forex scam | Forex scams | Forex secrets | Forex signal provider | Forex signal service | Forex signal software | Investment | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Zlatý standard | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Brown Brothers Harriman | Sky News | Daiwa Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Petromatrix | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Guvernér centrální banky | Standard Life Investments | Institut Ifo | DIHK | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Standard Bank | Ole Hansen | BCS | PwC | Standard Chartered | RBC Capital | FX Strategy | Agentura AP | BBC | Destatis | Technické indikátory | Sója | ICM | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | TRIM Live | Reporty | CI Komodity | Finanční trhy dnes | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Revize evropského HDP | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Volatility report | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Tržní cyklus | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Velcí obchodníci | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Vizionář | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Online webináře | Flash news | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Intradenní technická analýza | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Survation | Referendum | Ekonomická aktivita | Strategie komodit | City | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | US akcie | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Devalvace čínského jüanu | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Britská burza | IHS | Měnová autorita | IBEX | Panevropský index FTSE EUR 1st 300 | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na trzích | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Dollar Index | Broker Trust | Bankovní regulace | Kolísání směnných kurzů | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Algoritmus | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Britské banky | Akcie Barclays | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Milánský FTSE MIB | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CEBR | Zajištění | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Standard Life | Úvěrová krize | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Spotové operace | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Spotová volatilita | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Vyhlídky eurozóny | Britský FTSE 100 | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Obchodování eura | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Posunutí kurzového závazku | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Jádrová inflace v Polsku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Turecké akcie | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Monopoly | Aktuální cena | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | XTB Akademie | Flash news webinář | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Volatilita na světových trzích | Tisková konference ECB | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Nárůst objemu obchodů | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Panevropský index FTSE Eurofirst 300 | Mercedes | Audi | Business Insider | Globtrex | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Obchodování s českou korunou | ex | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zklamání investorů | JP Morgan Asset Management | FX FORECAST | Nejvyšší výnosy | Rystad Energy | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | J.P. Morgan | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Fluktuace kurzu | Obchodování ropy | XTB Market Barometr | Market Barometr | Vstup na burzu | Fed fund futures | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Zahraniční forex | Daňové změny | Investopedia | Kalendář ekonomických dat | FX Strategy Research | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Rovnovážný kurz | CoinDesk | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Finanční ředitelé | Obchodníci s měnami | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Mean reversion | Ceny pšenice | Aleš Michl | Akciové společnosti | Fyzický trh s ropou | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Americký akciový trh | Analytici Patria | Analytici Patria Finance | Dolarové ztráty | Hurikán Irma | TD Securities Research | Devizoví obchodníci | Palladium | Podnikové dluhopisy | Hlavní fundamenty | BTC/USD | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Online sázení | Investiční nástroj | Zavedení vlastní měny | ETH | Ropné měny | Invesco | Dealogic | Hypoindex | Index Topix | Hard fork | Fox Business | Binance | NEST | Oxfam | SegWit | Štěpán Hájek | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Crypto | Vitalik Buterin | Lithium | Ceny lithia | EY ITEM | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Akciové valuace | Akciové výnosy | Cena bitcoinu | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Developed markets | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Raytheon | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | PANW | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Obchodní bariéry | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Šanghajský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Turecká krize | Domácí měna | Geopolitika | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Americký dolarový index | Czech Fund | Norges Bank | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Korunový trh | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | I-Trader | Kompozitní index | Italské bondy | Expobank | Trh s ropou | Sílící euro | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Daňové úlevy | Slabá koruna | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Global Business Outlook | Průzkum společnosti | Růst zisků | Pokles valuací | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Bloomberg Economics | Evropský stabilizační mechanismus | Zkušenost s investováním | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Poptávka po americkém dolaru | Ekonomická nerovnost | Australské akcie | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Podnikový dluh | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Akcie CME | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Market alert | Klesající cena | Norská centrální banka | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | PINS | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Posilování kurzu koruny | Český průmysl | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Slabší dolar | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Výnosy dvouletých dluhopisů | Sójové boby | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Intradenní strategie | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | iFX | Protesty v Hong Kongu | Investice firem | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Dolarové sazby | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Obchodní pásmo | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | Maržový účet | Ziskové obchody | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Nálada na akciových trzích | Saxo Bank Group | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Převrácená výnosová křivka | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Akciový růst | Akcie automobilky | Americké futures | XTB Research | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Volby v Británii | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Kótování | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Breaking news | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Backtest | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Oslabení české koruny | MetLife | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Očekávaný růst | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Alan Kooper | Měření fundamentu | Měnový pár EUR/GBP | Provedení Brexitu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | McKinsey | ByteDance | Huawei | Údaje o vývoji HDP | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | IOT | Hongkong | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | LNG | Indigo | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Instant view | Data z USA | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Inflace v říjnu | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Nositel Nobelovy ceny | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Říjnová inflace | Včerejší obchodování | Těžba v USA | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Tadawul | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | USA recese | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Rostoucí trendová čára | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Datový kalendář | Procyklické měny | Bilance | Přebytek obchodu | Index DOW | Údaje o obchodu | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Nový ekonomický výhled | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Amazon | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | AlfaOmegaTrhov | Admiral Markets Forex Kalendář | Global Times | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Ekonomika Hong Kongu | Měny rozvíjejících se trhů | Trendová linie | Domácí měny | INTC | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Na burze dnes | Ekonomická důvěra | Bankovní tituly | FT | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | CHNComp | Data o HDP | Konkurenti | Financovat | Kontrakt zemního plynu | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | Hospodaření státu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Inflace ve Švédsku | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Tvorba pracovních míst v USA | Ceny potravin | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Paul Volcker | Globální vývoj | Volckerovo pravidlo | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Růstový impuls | Soukromé podniky | Vládní výdaje | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Britské parlamentní volby | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Slabý trend | Největší producent ropy | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Konzervativci | Výsledek voleb | Výhled centrální banky | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Domácí průmysl | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | PKN Orlen | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Společnost Microsoft | Porsche | Kalendář tento týden | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Accor | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Nálada v USA | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | AXA | Regulátoři | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Eurokomisař | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | FedEx | FDX | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Yandex | Stratég | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Tripadvisor | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | WIG20 | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Hospodaření | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Pracovní trh | Vyšší ceny ropy | CFA | Indikátor investičního sentimentu | Prodej automobilů | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Altria Group | Netflix | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Středoevropské měny dnes | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Čínský HDP | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Příjmy domácností | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Nový rekord | Zpráva o trhu práce | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Přebytek bilance | Bankroty | Počet bankrotů | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Ceny ve výrobní sféře | Růst cen výrobců | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Velké firmy | Ceny energií | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | Obchodujte americké akcie | Cyklus růstu | Německá kancléřka | Volatilita je nízká | Prognózy ČNB | Komunikace | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Dominancia | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nálada v Evropě | Trhy | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Upstream | Downstream | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | Globální sentiment | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Speciální Report | Epidemie koronaviru | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Freedom Financial Services | Vysoká inflace | Čínské burzy | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Úřad pro energetické informace | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Martin Cakl | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Rozpočtový rámec | Výdaje | Průmyslníci | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Německé tovární objednávky | Posilování domácí měny | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Výsledek NFP | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | NFP data | Obchodovanie | Mezinárodní finanční instituce | Americký Úřad pro energetické informace | Medvědi | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Záznam z posledního jednání ČNB | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Zemědělské komodity | Týden na finančních trzích | Expanzivní fiskální politika | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie 3M | Americký trh nemovitostí | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Aktivita v sektoru služeb | Dodatečný kapitál | Využití umělé inteligence | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Pokles na trzích | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Intradenní volatilita | Index nákupních manažerů ve výrobě | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Nová data | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | České mzdy | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Varovné signály | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Překoupenost | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Robert Novoměstský | Nástroje měnové politiky | Únorová inflace | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Čínský růst | Technologičtí giganti | MSCI China | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Masivní propad | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Česká energetická firma | Energetická firma | Zisk společnosti | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Hlavní ekonom ING | Asijská seance | Silný pokles | ČMZRB | Šíření viru | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Opatření vlád | Značný pokles | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Člen bankovní rady Aleš Michl | Intervenovat ve prospěch koruny | Posílení dnes | Dnešní posílení | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Nová stimulační opatření | Texas | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Komentář šéfky Evropské komise | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MPSV | MF | OSVČ | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Nákupy Fedu | Počet potvrzených případů | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | mBank | Německý index IFO | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Býčí potenciál | Potenciál | Americké příjmy | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Tempo růstu CPI | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Propad HDP | Ceny elektřiny | Karanténa | Šíření nákazy | Březnová inflace | Izrael | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | Český rozhlas | E-commerce | Ekonomiky | Ekonomický propad | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Dopad epidemie na ekonomiku | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Jan Procházka | Schodek | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Polský PMI | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Americké žádostí o podporu | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Koronakrize | Špatná data | Aktivita ve službách | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | DPH | Průmyslová produkce v únoru | Sentix indikátor | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Eni | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Masové propouštění | Stav devizových rezerv | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | UnitedHealth Group | Menší poptávka | Hluboké recese | CBS | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Eso v rukávu | Síla ČNB | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Přebytek běžného účtu | WFC.US | Čínské oživení | Celková inflace | Výpadky | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Inflace v březnu | Vedení ČEZ | Index US500 | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Remdesivir | Uzavření trhů | Růst daní | Malé podniky | Americké makro | Hlubší schodek | USD za barel | Rizikové averze | Červnový kontrakt | Trade | S&P500 | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Nizozemsko | Krize na ropném trhu | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Přebytky zásob | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Ceny domů v USA | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Reddit | Debata | Americké zásoby zemního plynu | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Evropské indexy nákupních manažerů | Šíření nákazy COVID-19 | Posílení | NY FED | Kristina Hooper | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Rating Itálie | Grayscale | Podpůrná opatření | Poklesy HDP | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Průzkum ČSÚ | ADBE | Očekávané výsledky | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | Dubnová inflace | Energetické úspory | Shell | Energetická společnost | Ropa roste | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Intervenovat na forexovém trhu | Blízký východ | Tweet Donalda Trumpa | Tweet | Dubnový PMI | PMI z výroby | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Oddlužení | Čtvrtletní zisk | FOMO | Dovoz | Vývoz | Průmysl v březnu | Dlouhodobý trend | MSCI World | Justice | Regulační orgány | Australská ekonomika | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Kontrakce | Politika centrální banky | Výsledky NFP | Investice v USA | Zveřejněné údaje | Jan Raška | Akcie a dluhopisy | Evropský datový kalendář | Dluhy | Ústup inflace | Akcie Nike | Nike (NKE) | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Účet platební bilance | Český běžný účet | Auta | Indexy v Asii | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Silný fundament | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Plynovod Nord Stream | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Dění na trhu | Manažerka | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Moderna | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Nekonvenční měnové politiky | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | Aktivity společnosti | Kanadská data | Vrcholní představitelé | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Investment management | Proti trendu | Inflace v Turecku | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Předstihové ukazatele | JDE | Unijní činitelé | Unie | ČR | EU50 | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomická důvěra v eurozóně | Japonské maloobchodní tržby | Měsíční mzda | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Vedení společnosti | Waymo | Akcie AMD | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Italské maloobchodní prodeje | Statistiky z pracovního trhu | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | MongoDB | Výkon českého průmyslu | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Americké úrokové sazby | Nikola | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Cronos | APA | Globální poptávka | Sanofi | Členové Fedu | Japonský vývoz | Prodeje automobilů | Nezaměstnanost v Austrálii | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Bezpečný dolar | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Americké prodeje domů | Cardano | Ekonomické aktivity v eurozóně | Dezinflační tendence | Státní pomoc | Státní pomoc aerolinkám | Pomoc aerolinkám Smartwings | Cla na zboží | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Vrcholoví manažeři | ONS | Objem aktiv | Podmínky ve výrobě | Německá nezaměstnanost | Bydlení v ČR | TTWO | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | Situace na trhu práce | Stavební výroba v květnu | Exporty | Dopad pandemie | MAM | Prostor pro další růst | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Červnová inflace | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Generace Z | E.ON | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Riskování | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Ocenění | NY Fed index | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Statistiky z britského trhu práce | Americký maloobchod | Růst tržeb | Statistiky z eurozóny | Americké stavební povolenky | Ceny | Krátkodobé trendy | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | American Depositary Receipt | Ethereum 2.0 | Američtí politici | Verizon Communications | Technologické společnosti | Merkelová | Reálná hodnota | Společnost XTB | Akcie Salesforce | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Konjukturální průzkum | Následky pandemie | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Tvrdá ekonomická data | Růst sentimentu | Španělské statistiky z pracovního trhu | Americké rozjednané prodeje domů | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Odložení voleb | Akcie u LYNX | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Výsledky ISM | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Maloobchodní prodej v eurozóně | Známky oživení | Slabý dolar | Produkce v průmyslu | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Růst zaměstnanosti | Významné události | Časový horizont | Zvýšené napětí | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Zpomalování inflace | Erdogan | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Worldometers | Indikátory sentimentu | Produkční ceny | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Rystad | Pokles tržeb | Vládní koalice | Investice do vodíku | Odhady PMI | SMA 200 | Symposium v Jackson Hole | Období zvýšené volatility | VisualCapitalist | Slábnoucí americký dolar | Coca-Cola | Analýza ceny | CPI v Itálii | Deglobalizace | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Produktivita práce v USA | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | Seznam Zprávy | Big Tech | Výhled ekonomiky eurozóny | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Kroger | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Sinopharm | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Stavební povolenky | Zasedání FED | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Slabší kurz | Identifikovat trend | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Ropa dnes | Dnešní zasedání ČNB | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Accenture | Politici | Žádosti o podporu v USA | Biden | Softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Rozhodnutí FED | Vývoj státního rozpočtu | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Data z pracovního trhu | Pokles spotřebitelských cen | Michal Valentík | Ranní okénko | Epiq | Snižování nezaměstnanosti | Výpadek těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Cena akcií firmy | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Graf ropy WTI | Změna politiky | Měnový fond | Ceny v Česku | Jens Klatt | Ford (F.US) | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | WPM | Oživení německé ekonomiky | Americký ekonom | Walgreens | MicroStrategy | Koncern | Embargo | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Dílčí indexy | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | JPM | GS | Reálný HDP | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Technologické tituly | BBBY | XOM | CVX | MMM | ABT | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Electronic Arts | Přebytek zahraničního obchodu | Nové zprávy | Oživení čínské ekonomiky | Apollo | Apollo Global Management | Průmysl v eurozóně | Zisky bank | Palo Alto Networks | Palantir Technologies | NFIB | Online investiční konference | Producent ropy | Akcie spoločnosti | Vývoj Etherea | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | ZM.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Bankroty ve Spojených státech | Růst průměrné mzdy | Proražení | Přebytek obchodní bilance | INTC.US | Nio | GME | GME.US | Spotřebitelské ceny v ČR | Futures na DAX | Siemens | Deutsche Post | MTU Aero Engines | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | NBP | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Lael Brainardová | Revize amerického HDP | US2000 | Růst průmyslové produkce | Kryptoburzy | Index DE30 | Index US2000 | BA.US | Oslabení forintu | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Peer-to-peer | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | Německá inflace | Sentiment v eurozóně | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Silné oživení | Inženýrské stavitelství | Bloomberg Markets | Počet pracovních míst | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD Sports | JD | Průmysl v listopadu | Zpomalující inflace | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Držení pozice | Dopad na trhy | Cronos Group | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | WU | Indexy na Wall Street | Německé ceny | Situace na trhu | United Parcel Service | UPS | AMC.US | AMC Entertainment | Etsy | ETSY.US | Streamovací služby | Akcie AMC | Sociální média | Express | Tržní reakce | Mean-reversion | Tržní ceny | J&J | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Výkon domácí ekonomiky | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | General Motors (GM.US) | GM.US | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | UNH | Change Healthcare | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | FTX | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Futures na Wall Street | Slovenská ekonomika | James Bullard | Bilance obchodu | FOMC minutes | Cena Brentu (OIL) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Manufacturing PMI | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Maďarský HDP | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Výrazný pohyb | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Banco Santander | Fidelity | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Zastavení vakcíny | Holubičí tón | AMC Entertainment (AMC.US) | Síla amerického dolaru | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | xStation 5 | ViacomCBS | Ekonomický sentiment v eurozóně | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor domácností | Míra úspor | ISM ve službách | Daně ve Spojených státech | Data o inflaci | Klíčové centrální banky | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | BBBY.US | COIN | COIN.US | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Vstupní náklady | British American Tobacco | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | TLTRO4 | Prognostici | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | Provozní výsledky | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Santander | Futures na americké indexy | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | Inflace v České republice | JAP225 | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Akcie spoločnosti Wendy’s | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s | Ceny ve výrobě | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Ochota riskovat | Podnikatelské klima | API | Oslabení | Cena Cardana | Meme akcie | Akcie Airbusu | Průmyslové akcie | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Poptávka USA | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Martin Klass | Impulzy | Sektor služeb v USA | Makro z USA | Růst v průmyslu | Omezování nákupů aktiv | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Spotřeba domácností | Zlevnění potravin | Údaje o nezaměstnanosti | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Prodeje dluhopisů | Výprodejní tlak | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Mali | Změny ceny | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Cyklus zvyšování sazeb | Zajištění bezpečnosti | Dolar dnes | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Trh dnes | Společnosti Netflix | Etsy (ETSY.US) | Obchodování a investice | Technologie | MAN | Americký výrobce | Hlubší deficit | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Letecké palivo | Pohyb dolaru | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Philip Morris International | Očekávání zisku | Spotové ceny | UST | Zotavení globální ekonomiky | Včerejší seance | Tempo zdražování | Ojeté vozy | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Sentiment University of Michigan | Americký trh | INTU | AXP | AI | COST | PG | WBA | AMAT | FIXED | Recese americké ekonomiky | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | Divize | Předstihové indexy | Načasování | Varianta delta | Pesimistická nálada | After-market | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | ABB | Společný podnik | Výsledek hlasování | CAR | Tuzemský HDP | Růst v Číně | University of Michigan | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | HICP | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Take-Two Interactive | SWDA | Projekce | EIP | Akcie Viacom | Viacom | VIAC | VIAC.US | Paramount | Paramount+ | Trh práce v USA | Budoucí pohyby | Páteční NFP | Páteční NFP report | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Strojové učení | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Akcie společnosti AMC Entertainment | Červencová inflace | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Adidas (ADS) | ADS | WIG | Index Russell | Asijské země | Palantir Technologies (PLTR.US) | Dnešní kalendář | Americké ceny | Spotové ceny ropy | Kryptoměnová platforma | Výrobce sportovního oblečení | Pozitivní korelace | První odhad HDP | První odhad | Home Depot | Home Depot (HD) | Prostor pro růst | Afghánistán | Tokeny | Medián | Reckitt Benckiser | Zápis Fedu | Analytici banky | Americká ministryně financí | Ochranný mechanismus | ASX | Indexy v Číně | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dominion Energy | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Hurikán Ida | Polská inflace | Evergrande | Nákladová inflace | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | ANO | Uhlí | RBC | Automatic Data Processing | Puma | Energetika | Dnešní volatilita | Společnost Siemens | Ceny plynu | Solana | Evropský index | High-yield | Čínský index | Macau | Vyšší hodnoty | Pracovní den | Smart kontrakty | UK100 | Airbus SE | Utahování měnových podmínek | Plány Fedu | Tečkový graf | Intouch Capital Markets | Sentiment indikátory | Pokračování trendu | Situace Evergrande | Problémy v dodavatelských řetězcích | Paras Anand | Úročení | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | Posilování amerického dolaru | Automotive | Fiskální pravidla | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zhoršení nálady | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Nákup plynu | WBA.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Giorgia Meloniová | Vývoje kurzu | Snížení schodku | Valuace na akciích | Procter & Gamble (PG.US) | CSX | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Exxon Mobil akcie | Poměr výnosu | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Allianz SE | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Francouzský index | ROKU.US | TTWO.US | Dominion Energy (D.US) | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | D.US | AMC Networks | AMCX.US | AMCX | AMC Networks (AMCX.US) | Aktuální prognóza | Tisková zpráva | Drahé energie | Podmínky na trhu | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Adam Aron | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Týdenní pivot | Průmyslový sektor | Raketový růst | Raketový růst ceny | Další růst sazeb | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | AMAT.US | Macy's | TIM | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Mutace omicron | Varianta omikron | Nálada na trzích | Broadcom | | Sezonalita | Bear market | Akcie společnosti Salesforce | Nejvýraznější propad | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Index S&P 500 (US500) | Zlato (XAU/USD) | Míra inflace v Turecku | Časové období | Rozšíření | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Akcie výrobce čipů | Participace | Prognózy inflace | Liz Trussová | Relativní stabilita | Velikosti bilance Fedu | Vývoj velikosti bilance Fedu | Předpokládaná výše hlavní úrokové sazby | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Jaromír Gec | Krátkodobý výhled | Nárůst sazeb ČNB | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Tlumit inflační tlaky | Šíření varianty omikron | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Turecká inflace | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Jestřábí komentáře Fedu | Komentáře Fedu | Zvyšování sazeb Fedu | Doporučení k obchodování | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Neutrální vývoj | Hry | Cena akcií společnosti | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Siemens Gamesa | FubuTv | Akcie FubuTv | FUBO.US | FUBO | Fubotv Inc (FUBO.US) | Akcie Fubotv Inc | Streamování videa | Instituce | Inflační očekávání trhu | Nový týden | Základní úrok | Snížení daně | Murray | Electrolux | Praktické okénko | Ebury | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Chipotle Mexican Grill | Lednová inflace v USA | Rusko-ukrajinský konflikt | Cena CARDANO | St. Louis | WIZZ | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Roman Ziruk | Blesk | Kabelky | Realitní společnost | Viacom CBS | Akcie Viacom CBS | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | Roku (ROKU.US) | Kryptoinvestiční | Podnikatelský sektor | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Vojenský konflikt | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Cena plynu pro evropský trh | Index WIG | Švýcarská národní banka | Úřad pro ekonomickou analýzu | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Situace na Ukrajině | Statista | Japonský Nikkei 225 | Cena Cardana (ADA) | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | Velkoobchodní cena plynu | Dell Technologies | L3Harris Technologies | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Turecký statistický úřad | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Narušení dodávek | XTB Štěpán Hájek | Pokles inflace | Odezva finančních trhů | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Akcie Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Řetězec | Řetězce | Zvyšování cen | APP | Zúžení úrokového diferenciálu | Peter Siks | Fiserv | Cenové změny | Verbální intervence | Meta Platforms Inc | Britský FTSE | Dodávky LNG | Geopolitické události | Covid v Číně | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Celkový trend | Ropa Brent (OIL) | Růst cen energií | Ben Laidler | Správa | GMT | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | UNH.US | Daniel Ives | Tržní ocenění | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Spoluředitel | Výsledky Alphabet | Miliardář Elon Musk | Výsledky Amazonu | Volatilní vývoj | Situace na akciových trzích | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Newstream | Costco (COST.US) | COST.US | Hlavní ekonom Saxo Bank | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Prudká inflace | Web3 | Guggenheim | Jan Frait | Vedení ECB | Bilance ČNB | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Velmi volatilní | Nová bankovní rada | Cenový strop | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Centrum | Sloučení | Vývoj zisků | Hike | Stabilita úrokových sazeb | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Výrobci automobilů | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Udržitelnost | Řetězec restaurací | Pohyby na trhu | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Počet občanů | BedBath | Německé ekonomiky | Řetězec kin | Slovo recese | Powell dnes | Zastropování cen | Bolest | Windfall tax | EU a USA | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Opatrný optimismus | Fenomén | Photon Energy | StreetAccount | Energetické komodity | Společnost Siemens Energy | Masato Kanda | Analytik Bloomberg | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | IoT | Plaza Accord | Rizika intervencí | L3Harris | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Charles Evans | Pokles nezaměstnanosti | Alokovat kapitál | Obrovské pohyby | Zajímavé příležitosti | Výhled pro Německo | Rezignace | Joel Copp-Barton | Analýzy trhu | S&P/Case-Schiller index | Dezinformace | Implikace | Exxon Mobil (XOM.US) | Ruské embargo | Lukáš Raška | Akcie Etsy | Akcie společnosti Etsy | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Akcie Take-Two Interactive | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | Zmírnění inflace | Novinky | Inflační report | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Širší index | Cenové tlaky v USA | CZ | Rafinerie | Dynamika růstu | Zkušený investor | Aktuální informace | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Podnikání společnosti | Trade Desk | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Technická analýza USD | Analýza USD | Ekonomické prostředí | Diverzifikované portfolio | Repo sazba ČNB | Sazba ČNB | Podstoupení rizika | Planet Labs | Planet Labs (PL.US) | PL.US | Akcie farmaceutických společností | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Strukturální změny | Vývoj globální poptávky | Růstové vyhlídky | Uvolněné fiskální politiky | Zisky společnosti | Christian Dior | Dior | Wizz Air | Bankovní rady ČNB | FED sazby | MTU Aero Engines (MTX.DE) | MTX | MTX.DE | Růstový potenciál | Analytické pokrytí | Farmaceutický sektor | Pokles likvidity | Středoevropský region | Analytici Citi | Zalando (ZAL) | JD Sports Fashion | JD Sports Fashion (JD) | Inflace v Evropě | Akciové trhy jako celek | Vyjádření představitelů | Právo | Globální akciový index MSCI | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Nejdůležitější události | Prodejní aktivita | Cenový růst | Výprodeje | Ustupující inflace | Ceny ropy a zemního plynu | Finanční situace firem | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Prodejce luxusního zboží | Vývoj sazeb | OCI | Přecenění zboží | Zlepšující sentiment | Invest | Vyšší náklady | Společnost AMD | Pokles cen energií | Analytik společnosti XTB | Pokračující pokles | Americké desetileté výnosy | Akcie Googlu | Kazuo Ueda | Sol | Média | Viceguvernérka | Vystoupení šéfa Fedu | Optimalizace | SVB | Odeznívání inflace | PCE inflace | Invesco Ltd. | Počet obyvatel | Válka | Nálada nákupních manažerů | Makroprostředí | ČNB Aleš Michl | Snižování nákladů | Guvernér ČNB Michl | ČNB Michl | Metacade | MCADE | Token MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | ActualizeAI | Společnost AltSignals | Spojení | Vyšší ceny | Tichomoří | Asie | Překážky | Klesající inflace | JOLTS | Vysoké úroky | Vysoké úrokové sazby | Členové bankovní rady ČNB | Technické faktory | Prodeje čipů | Regulace AI | Závazek | Srovnávací základna | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Partnerství | ENEL SpA | ENEL | BYD | Inflace ve Spojeném království | Rychlost | Silná poptávka | Dallas index | Zvyšování nákladů | Nabídka nemovitostí | Snižování sazeb v USA | Poptávka v Číně | Strategie mean reversion | Čtvrtletní výsledky společnosti | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Hutnictví | Větrné turbíny | Nálady na trhu | Velké problémy | Vice | HEICO | Údaje o maloobchodních tržbách | Investoři společnosti | Aktuální stav | Transparentní | Zvýšení sazeb Fedu | Odolnost ekonomiky | Společnost Nvidia | Vývoj tržeb | Silná data | Směřování | Zprávy o měnové politice | Časové řady | Earnings per Share | Finanční cíle | Technologické bubliny | Dovozní ceny | Vítězství nad inflací | Reálné příjmy | Bitcoincash | Nižší ceny | Situace v Německu | DNO | Aktuální sentiment | Finanční podmínky | Generativní AI | RR.UK | Rolls-Royce (RR.UK) | Silný hráč | Fixní výnos | Přehled měnového páru | Holubičí postoj | Analýza USD/JPY | Arista Networks | Futures na evropské indexy | Nejhorší výsledek | John Williams | Country Garden | Tokio | Graf měnového páru | Freaky Friday | News | Cena indexu | Viceguvernérka ČNB | Měnové intervence | Kupující | Úrovní podpory | Izraelský konflikt | CHN.cash | Dezinflační proces | Dezinflační proces v eurozóně | Dnešní globální kalendář | Globální kalendář | Předstihový ukazatel | Útlum domácí poptávky | Struktura | Růst prodejů | Přecenění | Co bude dál? | Optimistický výhled | Tuzemské automobilky | Úterní zpráva | Uvolněné měnové | Nové údaje | Ukazatel inflace | Nifty | Výhled na rok 2024 | Lyndon Man | Michael Matthews | Julien Eberhardt | ProCent | Rok 2024 | Údaje ISM | Kansas | Dobrá zpráva | Flat pattern | Měkké přistání | Předpovědi analytiků | Spojené státy americké | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Index výrobních cen (PPI) | Portfólia | Klíčové události | D1 | Střednědobý výhled | Big Oil | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Výkon | Nákupy | Prodeje | Coinbase Global (COIN.US) | Zotavení | Nakupovat | Jádrový index spotřebitelských cen | Fed funds | Povětrnostní podmínky | Prodejní pozice | Nákupní pozice | Zasedání Bank of Japan | Australský dolar (AUD) | Dolar (AUD) | Price-to-Earnings Ratio | Financial | Rezervy | Vlády | 256/2004 | Fungování | Reakce trhů | Sezónní vlivy | Služby | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Konkurz na Sberbank
Konkurz na Sberbank CZ
Konkurzní právníci
Konnaxvest
Konopí
Konopné akcie
Konopný průmysl
Konsensus
Konsensus analytiků
Konsensus trhu

Následující klíčová slova

Konsenzus ekonomů
Konsenzus očekávání analytiků
Konsolidace
Konsolidace ceny
Konsolidace na akciích
Konsolidace na indexech
Konsolidace trhu
Konsolidační balíček
Konsolidační pohyb
Konsolidační stav
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít