Neděle 28. duben 2024 21:19
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster

Konsenzus

img

AUDUSD: Inflácia pomohla AUD, na dlhší rastový trend je to však zatiaľ málo

26.10.2016 Dnes v ranných hodinách bola zverejnená austrálska inflácia. Keďže je to hlavná veličina, ktorú za normálnych okolností austrálska centrálna banka sleduje a na rozdiel od ostatných krajín (mimo Nového Zélandu) je zverejňovaná len raz kvartálne, tak to bola veľká udalosť. Medzikvartálny rast na úrovni 0,7% prekvapil (trhový konsenzus bol na úrovni +0,5%), čím dorovnal najvyšší medzikvartálny rast od Q4/2013 (rovnaká hodnota bola dosiahnutá ešte v Q2/2015).
img

Ďalší index podnikovej dôvery z eurozóny prekvapil – IFO je najvyššie za dva a pol roka

25.10.2016 Po včerajších PMI indexoch dôvery v podnikovej sfére eurozóny pozitívne prekvapil aj druhý top index v tomto smere – nemecké IFO. Ten vzrástol zo 109,5b. na najvyššiu úroveň za posledných dva a pol roka 110,65. (trhový konsenzus hovoril o kozmetickom raste o na 109,56.). Už sme tu mali v posledných mesiacoch náznaky zlepšenia, avšak zakaždým rástol len IFO index, pričom PMI (či už pre Nemecko alebo pre celú Eurozónu) ho nahor nenasledoval. IFO následne reagoval korekciou. Avšak teraz sme prvýkrát od začiatku roka svedkami vyšších úrovní tak pri IFO indexe ako aj pri kompozitnom PMI pre celú eurozónu (môže sa zdať že miešam jablká s hruškami ale korelácia je fakt vysoká):
img

Obrázky dňa: EURUSD je po prvýkrát v tomto roku pod koncoročnými prognózami

25.10.2016 EURUSD sa po prvý krát od začiatku roka dostal pod konsenzus veľkých bánk ohľadom cieľovej koncoročnej úrovne. Predošlé mesiace ukázali, že banky mali tendenciu byť voči EURUSD pesimistické. Môže to byť pre EURUSD bíčí signál? (@Schuldensuehner):
img

Trhy dnes: Euro po zasadnutí ECB stráca, SEK nakopli čísla z trhu práce

20.10.2016 Hlavnou udalosťou dňa bolo zasadnutie ECB. Na sprievodnej tlačovej konferencii neodznelo nič nečakané. Draghi podľa očakávania predznačil nový balíček opatrení v decembri, ktorý by mal podľa jeho slov dať odpoveď na otázku, akým smerom sa bude vyvíjať politika v najbližších mesiacoch. Na otázky ohľadom ďalších opatrení Draghi odpovedal, že ich nediskutovali (čo je dosť zvláštne, keďže december by mal ukázať budúci vývoj politiky ECB, čiže toto mu neveríme). Takisto sa nediskutovalo ani znižovanie QE, avšak Draghi naznačil, že si nevie predstaviť jeho jednorazové ukončenie, čo v preklade znamená, že bude postupne znižované ako v prípade FEDu (tzv. taper).
img

Kdy začne ECB s utahováním měnové politiky?

20.10.2016 Není tomu dávno, co médii proběhly zprávy o tom, že se uvnitř ECB začíná pomalu rozebírat téma ukončení programu kvant...
img

Britský trh práce tentokrát nepřekvapil, libra si své pozice drží

19.10.2016 Klíčovým měly být hlavně výsledky počtu žadatelů o podporu a v jejich případě je odchylka od konsenzu minimální. Vlažná reakce libry tedy dnešnímu výsledku odpovídá.
img

Trhy dnes: Inflácia je späť, NZD, GBP aj USD rastú

18.10.2016 Posledné hodiny na finančných trhoch sa niesli v znamení inflačných dát z popredných ekonomík. Ako prvý s nimi prišiel Nový Zéland, ktorý včera v noci zverejnil kvartálny rast inflácie na úrovni 0,2% (trhový konsenzus bol 0%). Vzhľadom na to, že na Novom Zélande sa inflácia zverejňuje kvartálne a nie mesačne, tak bola reakcia na vyššiu než očakávanú infláciu silná. NZD tesne pred polnocou prudko poskočil a na tento rast nadväzuje aj v dnešnom obchodovaní.
img

Trhy dnes: Spory v OPECu poslali ropu nadol

17.10.2016 V úvode týždňa sa toho veľa na trhoch nedeje. Akcie sa neskoro popoludní obchodujú s minimálnymi zmenami. Dorazili len dáta z druhého sledu z USA, na ktoré trhy reagujú len zriedka. Dnes tomu nebolo inak a slabší newyorský index výrobnej dôvery (-6,8b. vs. očakávaných 1,1b.) a ani na slabšia zmena priemyselnej výroby (0,1% vs. +0,3%) na trhoch odozvu nenašli.
img

Trend v amerických zásobách ropy je pozitívny

14.10.2016 Aj napriek tomu, že včerajšie pravidelné dáta z USA ukázali rast zásob ropy o 4,9 mil. barelov, v posledných týždňoch vyzerá byť trend v zásobách pozitívny. Keď odstránime týždňovú volatilitu tým, že použijeme štvortýždňový kĺzavý priemer, tak posledné týždne boli zásoby ropy výrazne nižšie ako trhový konsenzus (graf je v tis. barelov):
img

Americká data nepřekvapila, evropské akcie mezitím s přehledem likvidují včerejší ztráty

14.10.2016 Po včerejší korekci dnes akciové trhy získávají pevnější půdu pod nohama. Evropské burzy včerejší ztráty nejen že likvidují, ale dokonce své pozice proti středečnímu close ještě o něco vylepšují, když rostou ve většině případů o jedno až dvě procenta. Většinu zisků si přitom připsaly během dopolední seance a v průběhu odpoledne si své pozice už pouze udržují.
img

Trhy dnes: Akcie strácajú zhruba percento, ropu stiahol nadol rast zásob

13.10.2016 Dnes sme na akciách svedkami menšieho výplachu. Stojí za ním silné medziročné zrýchlenie poklesu čínskych exportov na -10%, čo je najrýchlejšie tempo poklesu od februára. Ako sme písali v komentári k týmto exportom, tak nie je veľa dôvodov pre obavy, oveľa dôležitejšie sú čínskej importy, ktoré dopadli v pohode, keď klesli len o 1,9%. Nervózne trhy sa však toho chytili a hlavné indexy strácajú podvečer zhruba percento:
img

Euro zpět pod 1,11 EURUSD. Dolar dál válcuje všechny světové měny

11.10.2016 Po velmi slušném startu do tohoto týdne se dnes situace na evropských akciových trzích zklidňuje. Evropské indexy na průměrných objemech sice ve většině případů rostou, zisky jsou ale relativně malé a nijak nevybočují. Akciové trhy tedy pokračují v konsolidaci svých pozic na zvýšených úrovních v bočním trendu, ve kterém se drží již několik měsíců. Výjimkou je v Evropě pouze britský FTSE100. Ten dnes krátce překonal historické maximum, které vytvořil začátkem tohoto měsíce.
img

Akcie zahajují týden růstem, ropě pomohlo vyjádření ruského prezidenta

10.10.2016 Přestože je pondělní seance na data velmi chudá, vše zatím nasvědčuje tomu, že trhy vstoupily do nového týdne ve velmi...
img

Obrázky dňa: Americké zásoby ropy podstreľujú prognózy najsilnejšie v histórii

10.10.2016 Zásoby ropy v USA v posledných týždňoch prudko podstreľujú očakávania. Päťtýždňový kĺzavý priemer odchýlky zásob od prognóz je s odstupom najnegatívnejší od roku 2004, odkedy sa meria trhový konsenzus pre zásoby v USA. Aj to stojí za rastom cien ropy z posledných týždňov, nielen OPEC (@LoganMohtashami):
img

Americký trh práce nepřekvapil, dolar přesto mírně slábne

07.10.2016 Evropské akciové trhy dnes pokračují v nevýrazném obchodovávání, i když znovu na vysokých objemech. Ty jsou přibližně polovinu až dvě třetiny nad průměrem posledních třiceti obchodních seancí, k čemuž určitě do značné míry pomohl i dnešní chaos na libře. Většina evropských burz se drží v červených číslech a ztrácí kolem půl procenta. Růstu se dnes dočkal pouze britský akciový index FTSE100, kterému znovu pomáhá hlavně slabá libra.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 7.10.2016

07.10.2016 Americký dolar od středy posiluje a dosahuje měsíčního maxima. Pokračování tohoto trendu prodlouží dobrá čísla ohledně nově vytvořených míst v USA, která se čekají. Dobrý výsledek by totiž mohl potvrdit zvýšení úrokových sazeb a tedy v důsledku podpořit kurz dolaru.
img

Viaceré indikátory z US trhu práce ukazujú silný september. Potvrdia to aj payrollsy?

06.10.2016 Prvý týždeň v mesiaci je týždňom plným čísel z amerického trhu práce. Zaujímavé je len jedno – piatkové payrollsy. Tie...
img

Kanadskému dolaru pomohla domácí data, stříbro začíná znovu růst

30.09.2016 Po včerejším růstu se dnes evropské akciové indexy vrací do červených čísel. Reagují tak především na včerejší close v USA, kde se ve večerních hodinách začaly indexy znovu propadat. Páteční výprodej v Evropě se však týká právě a pouze této reakce, když po ranním gapu akcie své ztráty dál nenavyšují a dokonce je začaly pozvolna umazávat. Nálada na trzích tak zůstává relativně klidná a evropské burzy zdá se vstřebávají také problémy evropských bank, které se při absenci důležitějších fundamentů táhnou jako červená nit celým týdnem.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 30.9.2016

30.09.2016 Dnes se dozvíme inflační čísla za září z eurozóny i USA. Inflace v eurozóně by měla zrychlit na 0,5 % y/y, což by bylo nejvyšší tempo od června 2014. Včerejší data z Německa ukázala, že toto očekávání není nerealistické. Tempo amerického deflátoru soukromé spotřeby (hlavní ukazatel cenového vývoje pro Fed) by pak mělo zrychlit na 0,2 % m/m, což by pravděpodobně mělo uvolnit ruce FOMC k brzkému zvýšení sazeb.
img

Trhy dnes: Darí sa doláru, ropa čaká na OPEC

28.09.2016 Dnešné obchodovanie bolo na nové dáta chudobné. Za zmienku stoja len americké objednávky tovarov dlhodobej spotreby, ktorých jadrový index (očistený o volatilné dopravné prostriedky) klesol medzimesačne o 0,4%. To bolo takmer zhodné s prognózami na úrovni poklesu o 0,5%. Hoci bezprostredne po zverejnení tohto čísla k výraznejším pohybom na devízových trhoch nedošlo, dnešné obchodovanie praje spomedzi popredných mien americkému doláru. Ten rastie už druhý deň po sebe. Pozitívny impulz mu z technického hľadiska dodalo pondelkové odrazenie sa od hornej klesajúcej trendovej čiary na EURUSD, navyše vzhľadom na rétoriku FEDu, ktorý je v decembri pripravený zvýšiť úrokové sadzby, v jeho prospech hovoria aj fundamenty:
img

Akcie i euro vracejí část zisků z minulého týdne

27.09.2016 Ještě dnes ráno před otevřením Evropy to vypadalo na trzích na pohodové obchodování, ale obchodníci zdá se změnili názor. Evropské akcie se krátce před polednem začaly propadat a navzdory nadějnému startu se vrací znovu do červených čísel. Ztráty však nejsou nijak velké a v případě většiny evropských indexů se vejdou do jednoho procenta. Důležité supporty navíc drží a v případě německého DAXu se zatím zdá, že je low z minulého týdne pro další snahu medvědů dostatečně velkou překážkou.
img

GBPUSD se přibližuje zajímavému supportu, ropa jeden naopak prolomila

20.09.2016 Evropské burzy pokračují v pozvolném růstu. Zatímco včera byl ale veškerý růst způsoben ranním gapem, dnes akcie na svůj ranní růst dokázaly navázat a své zisky pozvolna navyšují také odpoledne. Obchodování probíhá na solidních objemech, které se drží v okolí třicetidenního průměru. Německý DAX přidává další půl procento a vrací se nad hranici 10 400 euro. Stále sice zůstává pod úrovněmi za začátku měsíce, price action z posledních dnů však signalizuje, že ochota medvědů pokračovat v korekci zatím není nijak vysoká. K dalším výprodejům podle nás chybí především jasné fundamentální důvody.
img

Evropské akcie likvidují páteční ztráty, začátek týdne se vydařil také stříbru

19.09.2016 Začátek týdne zatím na finančních trzích probíhá podle očekávání. V klidu a bez velkých výkyvů. Ráno na trzích ještě chvíli rezonovala aféra německé Deusche Bank (DB) z minulého pátku, ale po chvíli se situace na akciích DB a ostatních finančních institucí uklidnila. Evropské akcie tedy zatím opatrně likvidují své páteční ztráty, což žene vzhůru většinu evropských indexů, které si již od rána stihly připsat přibližně jednoprocentní zisky. Pondělní obchodování jinak probíhá na průměrných objemech bez výraznějších výkyvů, když obchodníci vyčkávají na důležitější fundamenty v čele se středečním zasedáním americké centrální banky.
img

Forex: Zasedání Fedu tento týden změnu sazeb nepřinese

19.09.2016 Hlavní událostí týdne je zasedání americké centrální banky. Konsenzem trhu je ponechání měnové politiky beze změn. SG ale očekává, že hodnocení ekonomiky bude pozitivní, což naznačí úmysl Fedu zvýšit sazby na prosincovém jednání. Dolaru by se tak mohlo v příštích dnech dařit. Na domácím trhu opadly akutní spekulace proti kurzovému závazku. Investoři však budou nadále monitorovat prohlášení centrálních bankéřů ohledně délky trvání současné politiky.
img

Americká inflace pomohla dolaru pod 1,12 EURUSD

16.09.2016 Páteční seance je na data hodně klidná a nebýt událostí okolo německé Deutsche Bank, pravděpodobně by dnes akciové trhy přešlapovaly na místě. Konec týdne zatím přinesl pouze jediné zajímavější data z USA v podobě srpnového tempa růstu CPI. To se zvyšovalo meziměsíčně o 0,2 % a meziročně pak o 1,1 %, což byl výsledek desetinu nad většinovým konsenzem. Konsenzus pak o desetinu překonala také jádrová inflace, která zrychlila z 2,2 % na 2,3 %.
img

Trhy se uklidňují ale vyhráno zatím nemají. Libra díky inflaci i technice znovu ztrácí

13.09.2016 Finanční trhy si pomalu sedají a volatilita na většině aktiv pozvolna klesá. Po včerejším růstu v USA dnes evropské indexy zůstávají v okolí včerejšího close a zdá se že si začínají procházet konsolidací. Obchodování přitom probíhá i dnes na zvýšených objemech, které jsou v Evropě zhruba 10 – 15 procent nad průměrem z posledních třiceti obchodních seancí. K úplnému zklidnění však zatím máme ještě daleko a například výnosy z Evropských dluhopisů i přes dnešní mírný pád zůstávají i nadále na zvýšených úrovních. Obchodníci jsou tak začátkem týdne opatrní a podle nás rozhodně dělají dobře. Přestože jsme považovali korekci z konce minulého týdne za technickou záležitost, prostor k dalšímu pádu akcií se určitě zcela nevyčerpal a pokud se indexům nepodaří ztráty rychle zlikvidovat, „druhá noha“ výprodejů je stále něčím, s čím bychom měli i nadále počítat. V případě Německého DAXu se například po prolomení konsolidačního pásma otevírá stále prostor až někam k úrovni srpnového low, které se nachází v okolí 10 000 – 10 100 euro.
img

Týdenní zpráva z finančního trhu 12.9.2016

12.09.2016 Kalendář ekonomických údajů je na začátek týdne poloprázdný. Investoři se zaměří až na inflaci z eurozóny v polovině týdne a především na data o maloobchodu a cenovém vývoji ve Spojených státech, která budou zveřejněna ve čtvrtek a v pátek. Spolu s projevy zástupců Fedu by se trhy měly dočkat ujištění, že v září nedojde k utažení americké měnové politiky. Na domácí scéně bude zveřejněn červencový běžný účet a srpnová statistika cen výrobců. Kurzový závazek zřejmě setrvá pod tlakem po pátečních inflačních datech, který se projevuje roztažením forwardových bodů.
img

Pozor na ropu. Jej tohtotýždňový rast nemusí stáť na pevných nohách.

09.09.2016 Včerajší pravidelný report ukázal najvyšší týždňový pokles zásob ropy v USA od roku 1999 (viď nižšie). Zásoby klesli o 14,5 mil. barelov, projekcie pritom hovorili o raste o 0,6 mil. barelov. Takýto silný pokles predznačil už o deň skôr zverejnený súkromný API report. A práve správy o mimoriadnom prepade zásob pomáhali od polovice týždňa cenám ropy v raste. Z utorkovej zatváracej ceny 47 USD za barel sa včera cena Brentu vyšplhala až k 50 USD ta barel. Dnes sme svedkami miernej korekcie.
img

Forex: Zrychlení české inflace by mohlo vystupňovat spekulace na koruně

09.09.2016 Na hlavních trzích nás čeká poklidný pátek. V České republice se dočkáme srpnové spotřebitelské inflace. Očekáváme její zrychlení na nejvyšší hodnotu od poloviny loňského roku, což by mělo držet korunu u hranice kurzového závazku.
img

Čo čakať od zasadnutia ECB?

07.09.2016 Zajtra popoludní zasadá ECB. Úrokové sadzby budú zverejnené o 13:45 a tlačová konferencia guvernéra Draghiho sa začne 14:30. ECB podľa nás nemá veľa dôvodov niečo na svojej politike meniť – ekonomika rastie v súlade s očakávaniami, inflácia sa vrátila do pozitívneho teritória a s postupným rozpadom efektu medziročného poklesu cien ropy by mala rásť ďalej, a aj to zrejme prispelo k stabilizácii inflačných očakávaní (síce na nízkych úrovniach, ale predsa).
img

Britská data zůstala za očekáváním, obchodníci na GBP jsou ale dnes zvědaví především na Carneyho

07.09.2016 Británie dnes zveřejnila další výsledky z výrobního sektoru a průmyslu a po velmi dobré sérii PMI z posledních několika dnů se tentokrát jedná o mírné zklamání.
img

Evropa překvapila silnými výsledky PMI ve službách, trhy díky svátku v USA zatím v naprostém klidu

05.09.2016 Začátek týdne zatím na finančních trzích probíhá v naprostém klidu. Klid panuje jak kvůli absenci nových dat, tak především kvůli svátku v USA, díky kterému jsou zatím zobchodované objemy pod průměrem za posledních třicet obchodních seancí. Evropské indexy sice ve většině případů rostou, zisky jsou však velmi malé, stejně tak jako pásmo, v rámci něhož se většina indexů pohybuje. Denní pásmo na německém DAXu je přibližně 40 euro, což je pouhá třetina standardní obchodní seance.
img

Americká data z trhu práce jen mírně horší, fundament na USD to nijak neovlivní

02.09.2016 NFP jsou za námi a v podstatě nad nimi můžeme mávnout rukou. Data jsou sice o něco horší, ale po dvou extrémně silných měsících má americký trh práce rozhodně nárok na slabší chvilku. Srpnová data jsou standardním výsledkem, který zapadá do celkového obrazu americké ekonomiky a jehož dopad na zářijové zasedání Fedu bude jen velmi omezený. Dolar sice mrně oslabil, jeho fundament ale zůstává silný a nepřekvapilo by nás, kdyby si z dnešních výsledků dolaroví býci vůbec nic nedělali a během americké seance začali znovu navyšovat pozice. A...
img

Co čekat od NFP a reakce na dolaru?

01.09.2016 Zítra nás čeká hlavní fundament tohoto týdne, kterým budou výsledky z amerického trhu práce (NFP). Jedná se o tradičně ostře sledovaná data se značným dopadem na dolar a jejich význam proto nelze podceňovat. Za dva týdny nás čeká zasedání Fedu a NFP rozhodně bude typem fundamentu, který budou představitelé americké centrální banky zohledňovat ve svém rozhodnutí a následné komunikaci. Přesto se ale nemůžeme ubránit dojmů že bude význam srpnových výsledků o něco menší než bývá obvyklé, čehož by se však i tak dalo celkem dobře využít. Nejprve ale pár slov k aktuálním odhadům.
img

Goldman Sachs počítá s dalším oslabováním libry. Targety jsou zhruba 8 % pod aktuální cenou

01.09.2016 Silvia Ardagna z londýnské Goldman Sachs včera zveřejnila zajímavou analýzu na libru, která podle nás rozhodně stojí za zmínku. Má totiž zajímavý point, který by obchodníci na libře rozhodně měli mít někde vzadu v hlavě jako potenciální riziko. Podle Ardagnové by se totiž libra mohla dostat znovu do problémů poté, co Británie aktivuje článek 50 a oficiálně požádá o vystoupení z eurozóny. Na páru s dolarem proto do budoucna čeká korekci až na 1,20 GBPUSD a vůči euru oslabení na 0,90 EURGBP.
img

Ranní videokomentář: Ropa koriguje svůj srpnový růst, dnes výsledky PMI a ISM

01.09.2016 Klidné obchodování na světových trzích pokračuje. Platí pro měny, akciové indexy i většinu komodit. Výjimkou je v posledních dnech pouze ropa, která včera ještě navýšila své úterní ztráty poté, co byly zveřejněny výsledky amerických ropných zásob, které svým nečekaným růstem znovu výrazně překonaly většinový konsenzus. Dnešek přinese ze zajímavých dat hlavně informace o situaci ve výrobním sektoru v zemích eurozóny, Velké Británii a ve Spojených státech.
img

Další dobrá zpráva pro libru: Inflační očekávání v Británii znovu rostou

30.08.2016 Pokud jste long na libře a netrpělivě čekáte na další info, které by pomohlo libře k likvidaci alespoň části ztrát, které nabrala po britském referendu, máme pro vás dobrou zprávu. Inflační očekávání se v Británii během tohoto měsíce vrátila do normálu. Oblíbený nástroj centrálních bankéřů pro měření inflačních očekávání (5y5y swap) se v případě britské libry vrací na úroveň z letošního června v okolí 3,15 %. Ještě začátkem měsíce přitom klesl na téměř 2,9 %.
img

Dolar na páru s EUR a GBP navázal na páteční růst, akcie na nízkých objemech vyčkávají

29.08.2016 Po trochu nervózní páteční seanci se dnes situace na trzích normalizuje. V Británii se kvůli svátku neobchoduje, díky čemuž evropské objemy výrazně zaostávají za tím, co bylo běžné v posledních třiceti obchodních seancích. Většina evropských indexů se tak na nízkých objemech drží v rámci intradenního šumu v líném bočním trendu a pouze lehce ztrácí. Německý DAX klesá o půl procenta, ale stále zůstává nad hranicí 10 500 euro kolem které v těsném pásmu osciluje prakticky od poloviny tohoto měsíce.
img

Data z amerického trhu práce ukáží další zlepšení

29.08.2016 Ve Spojených státech nás tento týden čeká zveřejnění hlavní statistiky z trhu práce (Nonfarm payrolls). Počet nově vytvořených pracovních míst zřejmě dosáhne slušných 225 tisíc. Na zvýšení úrokových sazeb 21. září to však podle ekonomů SG stačit nebude. V eurozóně budou zveřejněna data o inflaci. Ta by měla dosáhnout svého 22měsícního maxima. Zprávy o růstu inflace by měly přicházet i z Německa, Francie a Itálie. V regionu se dozvíme, jak se zlepšila či zhoršila nálada ve zpracovatelském průmyslu měřená PMI indexy. V České republice a Polsku budou také oznámeny zpřesněné odhady růstu HDP za Q2 16, včetně jejich růstu.
img

Trhy na nízkých objemech nervózně čekají na Yellenovou

26.08.2016 Páteční seance probíhá zatím podle očekávání ve vyčkávacím režimu a na výrazně podprůměrných objemech. Trhy čekají na fundament tohoto týdne, kterým je projev Janet Yellenové dnes v 16 hod. a před jejím vyjádřením obchodníci zatím zcela zjevně nechtějí vstupovat do větších pozic. Objemy na evropských burzách jsou proto i navzdory zajímavému ekonomickému kalendáři zhruba o třetinu nižší, než průměr za posledních třicet dnů a evropské akcie si své hodnoty drží na dosah včerejšího close.
img

Jackson Hole FAQ: Co čekat od zítřejšího vystoupení Janet Yellenové?

25.08.2016 Pár poznámek k zítřejšímu projevu Janet Yellenové v Jackson Hole. Hodně lidí na něj čeká, hodně lidí se na něj ptá a vzhledem k relativně klidnému týdnu se asi ani není čemu divit. Jedná se rozhodně pro tento týden o fundament číslo jedna.
img

Německý IFO zklamal, DAX se dostává pod včerejší low

25.08.2016 I přes překvapivý pád zatím IFO nijak výrazně nevybočil ze stabilního trendu, ve kterém se drží od začátku minulého roku. Propad může souviset s dopady brexitu, ale v kontextu jinak docela slušných výsledků z Německa zatím trhy nijak neděsí. Ty zůstávají v klidu, což dokazuje i zcela zanedbatelná reakce na EURUSD. Za pozornost dnes stojí pouze německý DAX, který již krátce po otevření Evropy začal znovu ztrácet a který následně díky slabšímu výsledku IFO indexu prolomil včerejší low. Pohyb je však spíše technického charakteru a dnešní německá data na fundamentální situaci rozhodně nic nemění.
img

Ranní videokomentář: Trhy vyčkávají na projev Yellenové, dnes IFO a nové objednávky

25.08.2016 Včerejší seance opět nijak nevybočila z obchodování předchozích dnů a většina akciových indexů si svou cenu dokázala podržet. Nálada na trzích zůstává stále optimistická, i když před pátečním projevem Janet Yellenové také možná mírně nervózní. Tržní konsenzus počítá s tím, že by zítra šéfka americké centrální banky měla signalizovat připravenost ke zvyšování sazeb, což dolaru včera mírně pomáhalo zejména na páru s evropskou měnou. Dnešek přinese v tomto týdnu první významná data, když budou zveřejněny výsledky německého indexu IFO a amerických nových objednávek.
img

FX FORECAST: Dlouhodobý tržní konsenzus věří hlavně libře a sází proti japonskému jenu

23.08.2016 Čas od času na xPulsu monitorujeme výhled ekonomů pro hlavní měnové páry a jelikož jsme se tomuto tématu již dlouho nevěnovali, nastal čas na menší update. Konsenzus uvedený níže vychází z pravidelných průzkumů agentury Bloomberg a zahrnuje v sobě názory analytiků napříč řadou významných bank a finančních institucí po celém světě (včetně XTB). Výhled je vždy ke konci sledovaného období, tedy pro tento případ u nejbližšího odhadu ke konci Q3/2016, dále ke konci Q4/2016, roku 2017 atd. Aktuální názor ekonomů na budoucí vývoj na hlavních měnových párech tedy vypadá následovně.
img

História ukazuje, že uťahovanie FEDu má na trhy negatívny dopad len v krátkodobom horizonte

23.08.2016 Na mnohých finančných blogoch sa objavujú tézy, že cyklus na akciových trhoch je nasledovný: FED začne hovoriť o uťahovaní -> akcie klesnú -> FED prestane hovoriť o uťahovaní -> akcie vzrastú -> FED začne hovoriť o uťahovaní? Nie je to však pravda, inak by americké akcie neboli na historických maximách, a to už FED zrušil QE, zvýšil sadzby a predznačuje ich ďalšie zvýšenie. Čiže reakcia trhov na FED je odlišná. Pozrime sa do histórie (od roku 2013, odkedy začal FED rozprávať o uťahovaní politiky), konkrétne na vývoj indexu S&P 500 počas najzaujímavejších krokov/vyjadrení zo strany americkej centrálnej banky:
img

Evropské PMI: Francie možná konečně přestává zaostávat

23.08.2016 Výsledky evropského PMI jsou venku a jsou docela zajímavé. Především se znovu potvrzuje jak propastný rozdíl zůstává mezi francouzským a německým výrobním sektorem. Nová data ale také dávají naději, že by Francie mohla konečně přestat zaostávat.
img

Britská ekonomika zatím vyvrací obavy z brexitu. Libra by z toho mohla těžit

22.08.2016 Libra minulý týden nabídla několik překvapivě dobrých dat a jenom tak potvrdila trend, který signalizuje index ekonomického překvapení americké banky Citigroup. Ten měří to jak výrazně britská data překonávají/podstřelují většinový konsenzus ekonomů a díky minulému týdnu se vyhoupl na nejvyšší úrovně od poloviny roku 2013. Britská data překonávají konsenzus bez ohledu na brexit a přestože budeme potřebovat ještě o něco delší časovou řadu, kondice Británie se zatím nijak nezhoršuje a po reálném dopadu brexitu na britskou ekonomiku není ani stopy.
img

Zajtra dopoludnia dorazia dôležité čísla z UK trhu práce, libra môže byť volatilná. Čo čakať?

16.08.2016 Volatilita na libre má potenciál pokračovať aj zajtra. A to kvôli zverejneniu nových čísel z trhu práce (10:30). Dôležité z nich bude len jedno – júlová zmena počtu poberateľov podpory v nezamestnanosti. Ostatné čísla (miera nezamestnanosti, zmena miezd) budú zverejnené ako priemer mesiacov apríl až jún, teda ešte z obdobia pred referendom. Určitý obraz vývoja britskej ekonomiky po referende už máme z mäkkých dát – dôvera v podnikovej sfére, spotrebiteľská dôvera predznačujú spomalenie rastu britskej ekonomiky.
img

Dolar si prochází technickou korekcí, akciové trhy zůstávají klidné

16.08.2016 Dnes se tedy dějí věci. Přestože se potvrzuje náš výhled, že bude v těchto dnech forex mnohem záživnějším trhem než akcie, takto výrazné pohyby jsme nečekali. Obzvlášť ne v situaci, kdy jsou výsledky nového makra opět docela nezajímavé a na akciovém trhu je znovu mrtvo. Tématem dnešní seance je jednoznačně dolar a jeho ztráty na všech hlavních měnových párech. Americká měna je sice pod tlakem, i přesto trh ale trochu podezříváme, že ve vztahu k dolaru přestřelil a příliš jej podceňuje. Dnešek nepřinesl prakticky žádná pro dolar negativní data a výprodej na dolaru je podle nás především technickou záležitostí. V tom nás utvrzuje také pohled na ocenění amerických dluhopisů prakticky nepohnuly z místa, což znamená, že výhled pro další růst sazeb v USA zůstává i nadále stabilní.
img

Britská inflace mírně zrychlila, na vině je brexit a slabší libra

16.08.2016 Výsledky britské inflace jsou venku a jak jsme naznačili již ve včerejším komentáři, libře stačí docela málo k tomu, aby si připsala zajímavé zisky:
img

RBNZ by dnes měla snížit sazby. Pro oslabení NZD ale bude muse udělat mnohem víc

10.08.2016 Dnešní seance přinese zasedání Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na které bude novozélandská centrální banka rozhodovat jak o úrokových sazbách, tak o případném dalším směřování měnové politiky a pokud bude chtít guvernér Graeme Wheeler oslabit NZD, nebude to mít dnes vůbec jednoduché. Tržní konsenzus totiž počítá se 100% jistotou, že dnes banka sníží sazby o 25bp. na 2 % a většina trhu zároveň věří tomu, že bychom se do konce letošního roku měli dočkat ještě jednoho snížení sazeb na 1,75 %.
img

Domácí inflace překvapila

10.08.2016 Ani včera se kurz koruny od hladiny kurzového závazku neodlepil. Z letargie ho nevyvedla ani červencová inflace, která překvapila ve směru nahoru. Cenový růst dosáhl 0,3 % m/m, zatímco tržní konsenzus počítal pouze s 0,1 % m/m. V meziročním srovnání si inflace polepšila na 0,5 %, když ještě v červnu se nacházela na úrovni 0,1 %. Za cenovým růstem stály překvapivě především ceny potravin, které v tomto období mají naopak většinou tendenci klesat. Červencová inflace nepochybně potěšila centrální banku, neboť byla přesně v souladu s její prognózou. Na naší prognóze včerejší data mnoho nezměnila. Stále předpokládáme, že k ukončení svého kurzového závazku ČNB přistoupí v Q4 17.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 10.8.2016

10.08.2016 Důvěra malých podniků v ekonomiku Spojených států si v červenci o jednu desetinu polepšila, když dosáhla 94,6 bodu (konsenzus 94,5 bodu). Jednotkové mzdové náklady v Q2 16 vzrostly o 2 % (konsenzus 1,8 %.). Velkoobchodní zásoby v červenci vzrostly o 0,3 % m/m (trh čekal stagnaci). Produktivita práce v Q2 16 poklesla o 0,5 % q/q (trh +0.4 % q/q).
img

Důvod pro nezvýšení sazeb? Americká produktivita práce klesá již tři kvartály v řadě.

09.08.2016 Po pátečních NFP dnes americký Úřad pro pracovní statistiky zveřejnil další, ne tolik sledované – leč zajímavé, ...
img

Ranní videokomentář: Trhy v naprostém klidu přešlapují na místě, dnes britská průmyslová produkce

09.08.2016 Ekonomický kalendář byl včera bez klíčových fundamentů a většina finančních aktiv včera jen vstřebávala páteční výsledky z amerického trhu práce, které zvýšily šance na růst amerických úrokových sazeb. Nálada na trzích zůstává pozitivní, což potvrzuje jak nízká úroveň implikované volatility, tak vysoké oceněné (především amerických) akciových indexů. Dnešek přinesl brzy ráno výsledky čínské inflace, která ale potvrdila většinový konsenzus. Evropská a americká seance je na důležité fundamenty poměrně chudá, díky čemuž lze i nadále očekávat spíše klidné obchodování v líném bočním trendu.
img

Bank of England bude nově nakupovat firemní dluhopisy

05.08.2016 Bank of England se včera jednohlasně rozhodla snížit svou základní úrokovou sazbu na 0,25 %. I když na navýšení limitu programu kvantitativního uvolnění nepanovala shoda, schválen byl také. BoE tedy na trhu nakoupí aktiva za dalších 60 mld. GBP. Mezi ty budou moci patřit i korporátní dluhopisy (10 mld. GBP v příštích 18 měsísích). Podle nové prognózy britské HDP vzroste o 2 % letos a 0,8 % v příštím roce (dříve 2,3 %). Inflace se ve dvou až tříletém horizontu dostává na úroveň 2,4 %, avšak s tímto vývojem je konzistentní další snížení sazeb až na hladinu 0,1 %. Guvernér BoE na tiskové konferenci uvedl, že uvolnění měnové politiky bylo vynuceno významným poklesem výhledu, snahou zredukovat nejistotu v britské ekonomice a také délkou transmisního mechanismu, aby dopad tohoto kroku byl v ekonomice vidět co nejdříve. M. Carney prohlásil, že limit pro snižování sazeb leží v kladných číslech. Pro případné další uvolnění má BoE k dispozici jiné nástroje, které ovšem nespecifikoval.
img

Nová prognóza ČNB potvrdila současné nastavení měnové politiky

05.08.2016 Koruna se včera ráno vydala na výlet ke 27,04 CZK/EUR, aby se pak poslušně po druhé hodině vrátila na hladinu, ze které ráno startovala, 27,025 CZK/EUR. Bankovní rada na svém včerejším zasedání podle našeho očekávání nezměnila nastavení měnové politiky. Podle slov guvernéra Rusnoka k tomu nedávala žádný důvod ani včera představená prognóza. Ta se totiž od minulé prognózy liší jen v malých detailech. Ani brexit prognózu nevychýlil, protože byl implementován pouze na úrovni předpokladu vnější poptávky, tak jak ji ČNB tvoří na základně tržního konsenzu analytiků.
img

Bank of England zřejmě uvolní měnové podmínky

04.08.2016 Euro včera proti dolaru oslabilo o čtyři desetiny procenta, když korigovalo své předchozí zisky. Kurz se tak dostal k úrovni 1,1150 EUR/USD. Statistika institutu ADP počtu nových pracovních míst v americké ekonomice totiž pozitivně překvapila a zvýšila naděje pro oficiální report z trhu práce, kterého se dočkáme zítra.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 3.8.2016

03.08.2016 Výdaje na osobní spotřebu ve Spojených státech v červnu vzrostly o 0,4 % m/m (konsensus 0,3 %), osobní příjmy stouply o 0,2 % (konsenzus 0,3 %). Jádrový deflátor osobní spotřeby (PCE), který je důležitý z hlediska měnové politiky Fedu, zůstal v souladu s tržním očekáváním beze změny na úrovni 1,6 %. Index ISM mapující průmyslovou aktivitu v okolí New Yorku v červenci vzrostl o více než 15 bodů na 60,7 bodu.
img

Akcie pokračují v konsolidaci, drahým kovům pomáhá slabší dolar

28.07.2016 Čtvrteční seance je zatím bez velkých témat. Na trzích sice stále rezonuje včerejší zasedání americké centrální banky, nového makra je však málo a klidné trhy tak ve většině případů pokračují v líném bočním trendu na podprůměrných objemech. Evropské akcie si svou cenu drží a navzdory raní volatilitě zůstávají na dosah včerejšího close. Výjimkou jsou akciové indexy ve Španělsku a v Itálii, kde jsou pd tlakem akcie finančních institucí, na které doléhá blížící se výsledky stress testu evropských bank, které zítra dopoledne publikuje evropský bankovní regulátor.
img

Dolar po včerejším Fedu pokračuje v oslabování, fundament se ale příliš nemění

28.07.2016 Reakce dolaru na včerejší Fed byla přinejmenším zajímavá a dolarový medvědi zdá se ani po dnešku nemají dost. Situace je o to zajímavější, že včera americká centrální banka téměř vůbec nepřekvapila. Všechny změny v doprovodném komentáři lze srovnat na tomto místě a moc jich skutečně nebylo. Změny v doprovodném komentáři navíc byly očekávány a rozhodně byly předvídatelné když Fed pouze mírně zlepšil výhled pro trh práce, zmínil se o tom, že již žádná blízká rizika nevidí a jedna z členek FOMC znovu zvedla ruku pro zvýšení úrokových sazeb. Celkově tak doprovodný komentář paradoxně vyznívá spíše lehce pozitivně. Počítali jsme s tím, že v reakci na podobně laděný komentář udělají obchodníci na dolarových párech tohle?
img

Britská ekonomika překvapila silnějším růstem, pomohl hlavně průmysl

27.07.2016 Reakce na zveřejněné výsledky byla zprvu optimistická, ale britská měna o své zisky velmi rychle přišla. Zveřejněné výsledky se totiž vešly do širšího konsenzu, který se pohyboval mezi 0,3 – 0,7 % a hlavně se jedná o čísla, která v sobě téměř nijak nezohledňují dopad brexitu. Mapují totiž období od začátku dubna do konce minulého měsíce, k němuž ještě nejsou k dispozici veškerá data, díky čemuž pravděpodobně budou výsledky HDP dále revidovány. Libra tak po zveřejnění HDP zůstává těsně nad hranicí 1,31 GBPUSD.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 27.7.2016

27.07.2016 Prodeje nových domů ve Spojených státech v červnu vzrostly o 3,5 % m/m (konsenzus 1,6 %). Index mapující ceny nemovitostí ve dvaceti největších metropolích (S&P/Case-Shiller) v květnu poklesl o -0.05 % m/m (konsenzus 0,1 % m/m), v meziročním srovnání ceny stouply o 5,24 % y/y (konsenzus 5,52 % y/y). Spotřebitelská důvěra v červenci poklesla o 0,7 bodu na 97,3 bodu (konsenzus 96 bodů). Index mapující aktivitu ve zpracovatelském průmyslu v okolí Richmondu v červenci dosáhl +10 bodů (konsenzus -5 bodů). PMI index v oblasti služeb si v červenci o 0,5 bodu pohoršil na 50,9 bodu (konsenzus 52 bodu).
img

Technická analýza - DAX s pokračující výsledkovou sezónou udržuje rostoucí trend

26.07.2016 DAX: Parabolický trendový indikátor SAR signalizuje up-trend. MACD proti tomu ukazuje na změnu trendu směrem dolů. RSI se nachází poměrně vysoko poblíž 67 bodů.
img

Brexit se německých firem zatím netýká (IFO)

25.07.2016 Z Německa dnes přišly výsledky indexu IFO, který měří podnikatelské klima mezi více než 7 tis. německými firmami. Červencové výsledky dnes rozhodně pomáhají zmírnit obavy z dopadu brexitu na německou ekonomiku, které před dvěma týdny vyvolaly výsledky německého ZEW indexu. Zatímco ZEW, který ale měří jen sentiment mezi investory, výrazně zklamal, respektovanější IFO příjemně překvapil, když klesl z červnových 108,7b. pouze na 108,3b., zatímco konsenzus počítal s pádem až na 107,3b.
img

Akcie si před víkendem hlídají své pozice, CAD silnější díky překvapivě dobrým datům

22.07.2016 Páteční seance zatím vypadá velmi klidně. Obchodování na evropských burzách probíhá na výrazně podprůměrných objemech a většina evropských indexů si jen v rámci intradenního šumu drží své včerejší pozice. Nejvíce se z evropských indexů daří britskému FTSE100, který ale roste především kvůli slabší libře, kterou dostaly pod tlak výsledky britského PMI.
img

Forex: Euro vyčkává na výsledek jednání ECB

21.07.2016 Ve středu byla volatilita na světových trzích nízká. To se projevilo i na vývoji kurzu eura s dolarem, který se obchodoval v úzkém pásmu kolem úrovně 1,1000 EUR/USD. Důvodem pro malé pohyby byl jednak poloprázdný makroekonomický kalendář, ale i vyčkávání investorů před dnešním zasedáním Evropské centrální banky.
img

Britského trhu práce se zatím brexit příliš nedotkl

20.07.2016 Britská data z pracovního trhu jsou na světě a čekali jsme teda trochu větší dobrodružství. Bohužel, tentokrát se konsenzus docela trefil do skutečného výsledku a po jeho zveřejnění tedy, co se dalšího vývoje měnové politiky týká, o moc chytřejší nejsme.
img

Britská inflace zrychluje. Libra ale v klidu čeká na středeční a čtvrteční makro

19.07.2016 Z grafu výše, je patrné, že se situace stabilizuje a inflace začíná znovu pomalu růst. Celková inflace na 0,5 % je sice stále hluboko pod 2% inflačním cílem Bank of England, i do nadcházejících měsíců ale díky růstu cen komodit pravděpodobně můžeme počítat s jejím postupným zvyšováním. Nová data však na měnové politice Bank of England nic nemění a v tomto směru budou hrát mnohem větší roli až zítra zveřejněné výsledky z britského trhu práce a a pozítří zveřejněné britské maloobchodní prodeje.
img

Obchodujete fundamenty? Pokud ano, zaměřte se na USA

18.07.2016 Máme pro vás jednu zajímavou zprávu z USA a jednu nezajímavou z eurozóny. Obě dvě v jednom grafu. Mnozí z vás možná zn...
img

Denný výhľad na EURUSD 15.07.2016

15.07.2016 Včerajšie obchodovanie na páre EURUSD bolo pokojné s výnimkou času, keď bolo zverejnené rozhodnutie britskej centrálnej banky Bank of England o menovej politike. Tá svojim rozhodnutím prekvapila, kedy ponechala sadzby bez zmeny a ani nerozšírila QE. Povedala síce, že je pripravená na stimuly v auguste, no forexovým obchodníkom stačilo aj to aby výrazne potlačili nahor libru ako aj eur. Rast spoločnej meny ale netrval dlho a po dvoch hodinách sa trh vrátil na pôvodné úrovne. Seansa tak bola až na tento čas pokojná.
img

Trend ze začátku týdne pokračuje. Akcie a riziková aktiva nahoru, zlato, JPY a bondy dolů. Výjimkou je NZD

14.07.2016 Evropské akcie pokračují v solidním růstu a tento týden jim zatím vychází na výbornou. Po včerejší opatrné seanci navazují na zisky ze začátku týdne, když se velmi rychle popraly s prvotním negativním dopadem zasedání BoE. Německý DAX se dostává přesvědčivě nad hranici 10 000 euro, když roste o 1,5 %. Podobně jsou na tom i ostatní evropské indexy s výjimkou britského FTSE100, který přidává, díky silnější libře, pouze půl procenta.
img

Live comment k zasedání Bank of England

14.07.2016 Trhy nyní směřují pozornost na srpnové zasedání, které se koná za tři týdny. Banka bude mít k dispozici čerstvý inflační report, i když ani za tři týdny pravděpodobně nebude mít o dost více informací než dnes...
img

Forex: Libra by měla proti dolaru během roku dále oslabovat

14.07.2016 Euro včera proti dolaru posílilo o téměř půl procenta, když se hlavní světový měnový pár dostal na úroveň 1,1100 EUR/USD. Nezabránilo tomu ani zklamání z údajů o dynamice evropského průmyslu, které naznačily pokles celého sektoru v Q2 16. Pro českou ekonomiku je rizikem, že se výstup snižuje i v Německu (zřejmě -0,9 % q/q v Q2).
img

Forex: Koruna zpět u hranice kurzového závazku

14.07.2016 Kurz koruny se včera vrátil do těsné blízkosti závazku centrální banky. Česká měna vůči euru posílila o dva haléře, a včerejší obchodování tak uzavírala na 27,02 CZK/EUR. Tento pohyb potvrdil, že nervozita po referendu o brexitu na domácím devizovém trhu vyprchává. Pohyby na ostatních regionálních měnách byly také mírné. Zlotý i forint nakonec proti euru skončily prakticky beze změn.
img

Dnešní videokomentář: Trhy pokračují v konsolidaci, zatímco ropa znovu ztrácí. Dnes zasedá Bank of England

14.07.2016 Po silném růstu ze začátku týdne si včera většina akciových indexů udělala pauzu a držela se v bočním trendu poblíž úrovní, na kterých do včerejší obchodní seance vstupovala. Z důležitých fundamentů jsme se dočkali pouze zasedání Bank of Canada, která ponechala sazby beze změny na 0,5 % a svým opatrným komentářem nakonec kanadskému dolaru dokázala mírně pomoci. Dnes nás čeká především zasedání Bank of England, od které větší část trhu očekává snížení sazeb o čtvrt procenta na 0,25 %. Konsenzus však není jednoznačný a ať už tedy BoE udělá cokoliv, lze na libře ve 13: 00 počítat se zvýšenou volatilitou.
img

Evropské akcie popáté v řadě v zelených číslech

13.07.2016 Evropské akciové indexy dnes popáté v řadě ve většině případů v zelených číslech. Růst sice není tak intenzivní jako začátkem týdne, trhy však zůstávají dobře naladěny, když americké akciové indexy atakují historická maxima a Evropa pomalu ale jistě ukrajuje ze ztrát, které nabrala po britském referendu. Obchodování probíhá na průměrných objemech a většina obchodníků spíše vyčkává na nové fundamenty, kterých zatím tento týden přinesl jen pomálu. Německý DAX se drží na dosah hranice 10 000 euro a je přibližně 5 % nad úrovněmi z poloviny minulého týdne.
img

Bank of England zítra možná poprvé po sedmi letech sníží úrokové sazby. Libru čeká zajímavá seance

13.07.2016 Takto vypadá vývoj úrokových sazeb v Británii za poslední sedm let… …a takto vypadají posledních sedm let...
img

Ranní videokomentář: Americká data dolaru nepomohla, JPY pod tlakem kvůli japonským volbám

11.07.2016 Závěr minulého týdne se nesl v duchu zveřejnění červnových výsledků z amerického trhu práce, které výrazně překonaly většinový konsenzus a kompenzovaly tak velmi slabé výsledky z května. Lepší data nejprve sice americké měně pomohla k růstu, dolar si však zisky udržet nedokázal a páteční seanci uzavřel na hlavních měnových párech bez výraznější změny. Dnes ráno se pak pod tlak dostal JPY, kterému uškodil výsledek víkendových voleb do horní komory parlamentu, jež přesvědčivě vyhrála strana současného premiéra Shinza Abeho. O toho nyní trh čeká další fiskální a monetární stimuly, které by mohly JPY dostat znovu pod prodejní tlak. Nový týden bude na data bohatý, i když se těch nejzajímavějších fundamentů dočkáme až v jeho druhé polovině.
img

Americká data z trhu práce přejemně překvapila. Na celkovém fundamentu však nic nemění.

08.07.2016 Červnová data z amerického trhu práce jsou venku a jedná se o příjemné překvapení. Americká ekonomika vytvořila minulý...
img

Španělsko a Portugalsko nesnižují svoje schodky dostatečně

08.07.2016 Nejobchodovanější světový měnový pár se po oznámení výsledků britského referenda usadil na hladině kolem 1,1100 EUR/USD a ne jinak tomu bylo včera. Trh čeká na dnešní oznámení údajů o nově vytvořených pracovních místech v USA, které tradičně hýbou trhem. Včerejší ADP report, předskokan dnešní čísel, spolu s ISM indexem naznačují na relativně vysoké číslo. Ekonomové SG očekávají 145 tis. nových míst, tržní konsenzus je ještě optimističtější na úrovni 180 tis. míst. Průměrné hodinové výdělky podle očekávání trhu i SG by měly v červnu vzrůst o 2,7 % y/y. Celkově by tedy tento balík dat o trhu práce v USA měl rozptýlit obavy o růstovou dynamiku tamní ekonomiky.
img

Průmysl i maloobchod vykáže za květen solidní tempo růstu

08.07.2016 Česká koruna se většinu včerejšího obchodního dne pohybovala kolem hodnoty 27,05 CZK/EUR. K této hranici se sesunula asi o 2 haléře po zveřejnění informací o květnové obchodní bilanci. Ta dosáhla rekordního přebytku v tomto měsíci, který činil CZK 18,2 mld. Na tomto historickém výsledku se podepsaly především velmi dobré exporty automobilového průmyslu na evropské trhy. Meziročně zmírnil i schodek bilance s komoditami, jejichž ceny jsou stále meziročně nižší.
img

Ranní videokomentář: Ropa po zveřejnění amerických zásob prudce klesla, dnes americké NFP

08.07.2016 Akciové trhy si po dvou nervózních seancích prošly stabilizací a zejména indexy v Evropě začaly znovu mírně růst. Zatímco volatilita na akciovém trhu a na většině měn klesla, pod silný tlak se tentokrát dostala cena ropy, která se včera po zveřejnění amerických ropných zásob propadla o téměř pět procent. Dnešní seance bude především o novém makru, když budou zveřejněny výsledky z amerického trhu práce. Ty v květnu výrazně podstřelily většinový konsenzus a obchodníci jsou velmi zvědaví na to, jak se americkému trhu dařilo v červnu. Dočkáme-li se dalšího zklamání, termín růstu sazeb v USA se může ještě více vzdálit.
img

Akcie zpět v zelených číslech, AUD a NZD se s korekcí popraly nejlépe

07.07.2016 Po dvou nervózních seancích se dnes nálada na evropských akciových trzích uklidňuje a indexy likvidují část svých včerejších ztrát. Německý DAX roste o půl procenta a více než procento přidávají akciové indexy ve Francii a Británii. Strach ze situace v italském bankovního sektoru postupně polevuje a obchodníci se začínají opět zaměřovat na nové makro, které dnes přichází z Evropy a z USA. Hlavní fundament tohoto týdne (NFP) na nás přitom stále ještě čeká a obchodníci pravděpodobně nebudou chtít vstupovat do větších pozic před jeho zveřejněním. To potvrzuje i dnešní objem na evropských burzách, který je ve většině případů přibližně 15 – 25 % pod průměrem posledních třiceti obchodních seancí.
img

Obrázky dňa: Po započítaní bridlicovej ropy majú najväčšie svetové rezervy USA

06.07.2016 BrExit okrem iného prehĺbil aj pokles fúzií a akvizícií. Ten odštartoval už na prelome rokov negatívnou náladou na akciových trhoch. Graf nižšie ukazuje zaujímavú vec – prepad fúzií a akvizícií zvykne predbiehať prepad akcií. Korelácia je okolo 0,7 (@CyrilRcube):
img

Drahé kovy a komoditní měny navazují na růst z minulého týdne, zatímco akcie na nízkých objemech mírně ztrácí

04.07.2016 Pondělní seance je zatím první od britského referenda, kdy na akciových trzích klesly objemy výrazně pod průměr posled...
img

Evropské akcie čtvrtým dnem v řadě v zelených číslech, stříbro má za sebou mimořádný týden

01.07.2016 Evropské akciové indexy dnes navazují na růst z minulých třech obchodních seancí a dál likvidují ztráty, které nabraly...
img

ČNB včera nic nezměnila; v srpnu čekáme odklad ukončení kurzového závazku

01.07.2016 Koruna se včera pohybovala v pásmu 27,10-27,15 CZK/EUR. Na konci obchodního dne se ovšem obchodovala na úrovni 27,12.
img

Objemy na trzích se pozvolna vracejí do normálu. Trhy se s brexitem vypořádaly a začínají přešlapovat na místě

30.06.2016 Po výrazném růstu z minulých dvou dnů se situace na akciových trzích uklidňuje. Volatilita na většině finančních aktiv...
img

Evropská inflace v červnu mírně rostla a měla by růst i nadále

30.06.2016 Eurostat dnes zveřejnil předběžné odhady červnové inflace. Většinový konsenzus čekal návrat meziročního CPI ze záporný...
img

Korekce dřívějších výprodejů pokračuje. Akcie a ostatní riziková aktiva rostou, zatímco trhy hledají ztracenou rovnováhu

29.06.2016 Středeční seance se zatím hodně podobá té včerejší. I dnes se obchodníci zajímají hlavně o výstup z bruselského summit...
img

BrExit: Čo sa dnes deje na trhoch + čo je možné očakávať

24.06.2016 Trhy prežívajú jeden z najrušnejších dní v posledných rokoch. Poďme rad radom: Akcie Akcie reagovali výrazným prepadom...
img

Volatility report: VIX kvůli brexitu krátce až nad 27b. Situace se ale rychle uklidňuje

24.06.2016 Britské referendum je za námi. Britové se v něm vyslovili pro vystoupení země z Evropské unie a trhy se dnes ráno z této skutečnosti pokoušejí vzpamatovat. Reakce na všech finančních aktivech je abnormální a pohyby jsou umocněny nejen samotným výsledkem referenda, ale také skutečností, že se konsenzus od minulého týdne postupně velmi výrazně přikláněl k názoru, že země nakonec z Evropské unie nevystoupí. Ještě včera, kdy byl publikován poslední průzkum veřejného mínění, tak šance na brexit dosahovaly pouze 25 %, což je v ostrém kontrastu s minulým týdnem, kdy převyšovaly 42 %. Trh je tedy překvapen a padá z mnohem větší výšky, což vždy více bolí. Korekci samozřejmě pozorujeme nejen na evropských akciových indexech, ale i v USA, kde S&P500 prolomil support na úrovni květnového minima a dostal se krátce až pod hranici 2 000 dolarů.
img

Hľadáte expozíciu voči britskému referendu na forexe? Jednoznačným víťazom je GBPJPY

23.06.2016 Výsledky dnešného referenda v Británii majú potenciál postarať sa o vysokú volatilitu na devízových trhoch. V tomto po...
img

Denný výhľad na EURUSD 22.06.2016

22.06.2016 EURUSD zaznamenal pokles o -0.60%, pričom intradenná volatilita dosiahla 106 pipov. Menový pár prelomil suport na 1.1300 a našiel denné minimá na úrovni 1.1240.
img

Draghi poslal euro pod 1,13 EURUSD, na trzích panuje opatrný optimismus

21.06.2016 Po velmi silném startu do nového týdne se situace na evropských akciových trzích viditelně zklidňuje. Evropské indexy si své pozice ze včerejška drží a tentokrát rostou jen o pár desetin procenta. Zobchodované objemy jsou pak podstatně nižší a většina obchodníků dál vyčkává především na páteční výsledky z britského referenda, které budou na téměř všech finančních aktivech klíčovým fundamentem tohoto týdne. Německý DAX dnes znovu osciluje v okolí hranice 10 000 euro a stabilní je po včerejšku také situace na trhu s evropskými i americkými dluhopisy.
img

Libra za sebou má tři nejlepší dny od finanční krize, její korelace s FTSE100 prudce stoupla

21.06.2016 Jen malá zajímavost k britské libře. Máme pár dnů do referenda a libra za sebou má tři nejlepší dny od  dob finanční k...
img

Téma brexitu znovu v popředí, růst averze k riziku pomáhá bezpečným přístavům

16.06.2016 Čtvrteční seance se na finančních trzích opět nese spíše v nervózním duchu. Platí to především pro akciové indexy v Asii, které jsou znovu pod prodejním tlakem. Ztráty nejsou nijak závratné, ale indexy se drží na nižších úrovních, když na trzích dál rezonuje především téma britského referenda, které se po včerejším zasedání americké centrální banky dostalo ještě více do popředí. Na akciových trzích jsme tak znovu svědky zvýšených objemů, které jsou přibližně pětinu nad třicetidenním průměrem.
img

Brexit a prezidentské volby v USA – řada nezodpovězených otázek pro obchodníky s měnami

15.06.2016 Do britského referenda o EU, které nás čeká 23. června, zbývá jen několik málo dní. Poslední průzkumy naznačují příklon k odmítnutí EU. Nejdramatičtější výsledek předpovídá v pátečním průzkumu ORB. S desetibodovým náskokem se obyvatelé Velké Británie rozhodnou pro odchod z EU. Trh obchodující s kurzem libry je za současné situace nefunkční, na trhu opcí s datem splatnosti po referendu v podstatě neexistuje likvidita. Nestabilita malého objemu opcí, které se ještě obchodují, vyskočila na úroveň, jakou jsme nezažili ani v nejčernějších chvílích globální finanční krize.
img

Zítra zasedá Bank of Japan. Část trhu od ní čeká další uvolnění měnové politiky

15.06.2016 Přestože dnes večer zasedá americká centrální banka, nejedná se v tomto týdnu o jedinou centrální banku, jejíž zasedání si zaslouží pozornost. Zítra ráno nás totiž čeká ještě zasedání Bank of Japan (BOJ) a i ta má co nabídnout. Tržní konsenzus v názoru na očekávaný výstup není zdaleka sjednocený. Níže proto nabízíme přehled aktuálního očekávání trhu k zasedání Bank of Japan a náš krátký komentář.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | GBP/NZD | NZD/CAD | USD/BRL | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Aussie | Average True Range | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CAPEX | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | EMS | EONIA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Floater | Hedge fondy | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Hlavní měna | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Křížový kurz | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Záloha | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Národní dluh | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | PEG | Parita | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodeje osobních vozidel | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Stagflace | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Tightening | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Value at Risk | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie NWR | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | WSM | Forex roboti | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Bossainfo | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Raiffeisenbank | Global macro | Abenomika | Akciové deriváty | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | EuroCOIN | Forex scalping | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie dnes | Akcie Netflix | Akcie Siemens | Akciový prémiový dluhopis | Aktuální cena benzínu v USA | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUD NZD | AUDJPY | Australská měna | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je dluhopis | Co je komodita | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | Členské země eurozóny | DAX 30 | Denník | Devalvace měny | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolar kurz | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomické analýzy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | EUR GBP | EUR JPY | EUR kurz | EUR NZD | EUR USD | Eura | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNOK | EURNZD | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční plánování | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex Exchange | Forex kalendář | Forex market | Forex pip | Forex poplatky | Forex quotes | Forex quotes live | Forex quotes real time | Forex rates | Forex roboti WSM zkušenosti | Forex signál | Forex signals | ForexFactory | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FXstreet.cz | GBP USD | GBPCHF | GDP | GE money | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF EUR | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investiční záměry | Investing | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | EBay | Jak vydělat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kolik je dolar | Kolik je euro | Kolik je libra | Kolik stojí dolar | Kolik stojí euro | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Konec dolaru | Konvertor měn | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koruna dolar | Koruna rubl | Koupě akcií | Koupím eura | Koupím kukuřici | Koupit akcie | Koupit dolary | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kurs dolaru | Kurs dolaru ke Kč | Kurs EUR | Kurs EUR Kč dnes | Kurs eura | Kurs eura GE Money | Kurs eura online | Kurs eura v České spořitelně | Kurs Kč kuna | Kurs libry | Kurs PLN | Kurs US dolarů | Kurs USD | Kurs USD ČNB | Kurz amerického dolaru | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz CZK | Kurz čínské měny | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz kanadského dolaru | Kurz koruny a zlotého | Kurz koruny k dolaru | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz libry graf | Kurz měn | Kurz měn graf | Kurz měn online | Kurz měna | Kurz měny | Kurz novozélandského dolaru | Kurz NZD | Kurz peněz | Kurz švýcarského franku | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzovní kalkulačka | Kurzovní lístky | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | Kurzy měn online | E15 | Kurzy měny | Libra | Libra euro | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Mayzus | Měnová krize | Měnové kurzy | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | MQL5 | MQL5.com | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se obchodovat | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Neuronové sítě | Norská koruna | NZD USD | NZDJPY | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Pražská burza PX | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | Španělská ekonomika | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh nemovitostí | Trh | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD CAD | USD EUR | USD index | USD JPY | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen pšenice | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj libry | Vývoj mezd | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj ropy | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Fio eBroker | XTB.cz | XM | X-Trade | Zahraniční měny | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zprávy z Řecka | Zůstatek na účtu | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | ZEW | DXY | Indikátor ekonomického růstu | EIA | ATR | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Bill Gates | Burzovní seance | Buy | Call option | CE3 | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Čistý dluh | DCF | Defenzivní tituly | Diskont | Dluhopisový index | Doba splatnosti | Durace dluhopisu | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Kolik zaplatíme za jeden dluhopis? | Komunální dluhopisy | Kontinuální režim | Konvertibilní obligace | Kupónový výnos | Kurzotvorný obchod | Měď | Ministerstvo financí | Naked Short Selling | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Povinné minimální rezervy bank | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | Range | Rate Hike | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Tranše | Vláda ČR | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Miroslav Motejlek | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Akciová společnost | Kmenové akcie | Konzervativní investor | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Vedoucí indikátory | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Komisionářská smlouva | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Paul Krugman | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Session | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Futures trhy | eBroker | Blog | Cukr | Retail | USD/HUF | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | 1 milion | Burze | Cena eura | Podvědomí | Commodities | Currency | Důležitá historická data | Fio banka akcie | Fio e-broker | Forex pairs | Forex páka | Forex paradise | Forex pips | Forex platforms | Forex prediction | Forex predictions | Forex program | Forex quarters theory | Forex rate | Forex real time | Forex research | Forex review | Forex reviews | Forex ropa | Forex scalping systém | Forex scam | Forex scams | Forex secrets | Forex signal provider | Forex signal service | Forex signal software | Investment | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Zlatý standard | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Brown Brothers Harriman | Sky News | Daiwa Securities | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Petromatrix | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Guvernér centrální banky | Standard Life Investments | Institut Ifo | DIHK | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Standard Bank | Ole Hansen | BCS | PwC | Standard Chartered | RBC Capital | FX Strategy | Agentura AP | BBC | Destatis | Technické indikátory | Sója | ICM | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | TRIM Live | Reporty | CI Komodity | Finanční trhy dnes | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Revize evropského HDP | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Volatility report | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Ministr financí | Panama papers | Hospodářské výsledky | Tržní cyklus | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Velcí obchodníci | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Obavy z brexitu | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Vizionář | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Online webináře | Flash news | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Intradenní technická analýza | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Bloomberg TV | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Survation | Referendum | Ekonomická aktivita | Strategie komodit | City | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | US akcie | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Devalvace čínského jüanu | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Britská burza | IHS | Měnová autorita | IBEX | Panevropský index FTSE EUR 1st 300 | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na trzích | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Dollar Index | Broker Trust | Bankovní regulace | Kolísání směnných kurzů | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Algoritmus | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Pád libry | Investor George Soros | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Britské banky | Akcie Barclays | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Světové akciové trhy | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Milánský FTSE MIB | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CEBR | Zajištění | Komoditní sektor | Čínské devizové rezervy | Finanční poradce | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Standard Life | Úvěrová krize | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nižší kurz | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Spotové operace | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Spotová volatilita | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Vyhlídky eurozóny | Britský FTSE 100 | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Obchodování eura | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Kalendář dnešních ekonomických událostí | Posunutí kurzového závazku | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Jádrová inflace v Polsku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Měnové krize | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Turecké akcie | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Monopoly | Aktuální cena | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | XTB Akademie | Flash news webinář | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Volatilita na světových trzích | Tisková konference ECB | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Nárůst objemu obchodů | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Panevropský index FTSE Eurofirst 300 | Mercedes | Audi | Business Insider | Globtrex | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | Morningstar | SaxoTraderGO | Index KOSPI | Obchodování s českou korunou | ex | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | Zklamání investorů | JP Morgan Asset Management | FX FORECAST | Nejvyšší výnosy | Rystad Energy | Spotový kurz | Spotový kurz koruny | J.P. Morgan | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Fluktuace kurzu | Obchodování ropy | XTB Market Barometr | Market Barometr | Vstup na burzu | Fed fund futures | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Prognóza vývoje kurzu CZK/EUR | Zahraniční forex | Daňové změny | Investopedia | Kalendář ekonomických dat | FX Strategy Research | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Rovnovážný kurz | CoinDesk | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Finanční ředitelé | Obchodníci s měnami | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Mean reversion | Ceny pšenice | Aleš Michl | Akciové společnosti | Fyzický trh s ropou | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Ekonomické výhledy | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Investiční specialista | Americký akciový trh | Analytici Patria | Analytici Patria Finance | Dolarové ztráty | Hurikán Irma | TD Securities Research | Devizoví obchodníci | Palladium | Podnikové dluhopisy | Hlavní fundamenty | BTC/USD | Cena Etherea | Kalendář makroekonomických dat | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Online sázení | Investiční nástroj | Zavedení vlastní měny | ETH | Ropné měny | Invesco | Dealogic | Hypoindex | Index Topix | Hard fork | Fox Business | Binance | NEST | Oxfam | SegWit | Štěpán Hájek | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Crypto | Vitalik Buterin | Lithium | Ceny lithia | EY ITEM | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Akciové valuace | Akciové výnosy | Cena bitcoinu | Odliv dividend | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Developed markets | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Raytheon | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | PANW | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Obchodní bariéry | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Šanghajský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Turecká krize | Domácí měna | Geopolitika | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Americký dolarový index | Czech Fund | Norges Bank | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Korunový trh | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | I-Trader | Kompozitní index | Italské bondy | Expobank | Trh s ropou | Sílící euro | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Daňové úlevy | Slabá koruna | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Global Business Outlook | Průzkum společnosti | Růst zisků | Pokles valuací | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Bloomberg Economics | Evropský stabilizační mechanismus | Zkušenost s investováním | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Nemovitostní trh | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Poptávka po americkém dolaru | Ekonomická nerovnost | Australské akcie | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Podnikový dluh | Odložení brexitu | Makroekonomické strategie | Akcie CME | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Market alert | Klesající cena | Norská centrální banka | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | PINS | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Posilování kurzu koruny | Český průmysl | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Slabší dolar | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Výnosy dvouletých dluhopisů | Sójové boby | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Intradenní strategie | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | iFX | Protesty v Hong Kongu | Investice firem | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Dolarové sazby | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Obchodní pásmo | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | Maržový účet | Ziskové obchody | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Nálada na akciových trzích | Saxo Bank Group | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Převrácená výnosová křivka | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Akciový růst | Akcie automobilky | Americké futures | XTB Research | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Recese v USA | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Konglomerát | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Volby v Británii | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Kótování | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Breaking news | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Akcie Microsoftu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Backtest | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Oslabení české koruny | MetLife | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Očekávaný růst | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Alan Kooper | Měření fundamentu | Měnový pár EUR/GBP | Provedení Brexitu | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | McKinsey | ByteDance | Huawei | Údaje o vývoji HDP | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | IOT | Hongkong | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | LNG | Indigo | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Instant view | Data z USA | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Inflace v říjnu | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Nositel Nobelovy ceny | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Říjnová inflace | Včerejší obchodování | Těžba v USA | Supreme Edition | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Tadawul | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | USA recese | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Parlamentní volby | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Švédská centrální banka Riksbank | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Rostoucí trendová čára | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Datový kalendář | Procyklické měny | Bilance | Přebytek obchodu | Index DOW | Údaje o obchodu | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Nový ekonomický výhled | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | Negativní nálada | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Amazon | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | AlfaOmegaTrhov | Admiral Markets Forex Kalendář | Global Times | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Ekonomika Hong Kongu | Měny rozvíjejících se trhů | Trendová linie | Domácí měny | INTC | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Na burze dnes | Ekonomická důvěra | Bankovní tituly | FT | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | CHNComp | Data o HDP | Konkurenti | Financovat | Kontrakt zemního plynu | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | Hospodaření státu | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Inflace ve Švédsku | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Tvorba pracovních míst v USA | Ceny potravin | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Paul Volcker | Globální vývoj | Volckerovo pravidlo | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Růstový impuls | Soukromé podniky | Vládní výdaje | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Britské parlamentní volby | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Slabý trend | Největší producent ropy | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Konzervativci | Výsledek voleb | Výhled centrální banky | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Domácí průmysl | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | PKN Orlen | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Airbus | Nord Stream | Společnost Microsoft | Porsche | Kalendář tento týden | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Accor | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Nálada v USA | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Hypoteční trh | Smartwings | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | AXA | Regulátoři | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař pro hospodářství | Paolo Gentiloni | Eurokomisař | Italský premiér | Údaje o americké ekonomice | FedEx | FDX | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | BREAKING | Yandex | Stratég | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Tripadvisor | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | WIG20 | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Hospodaření | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Klesající trend | Pracovní trh | Vyšší ceny ropy | CFA | Indikátor investičního sentimentu | Prodej automobilů | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Altria Group | Netflix | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Analýza společnosti | Středoevropské měny dnes | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Čínský HDP | Von der Leyenová | Sezónnost | RBA | Budoucnost | ProfitLevel | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Příjmy domácností | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Nový rekord | Zpráva o trhu práce | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Přebytek bilance | Bankroty | Počet bankrotů | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Ceny ve výrobní sféře | Růst cen výrobců | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Velké firmy | Ceny energií | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | Obchodujte americké akcie | Cyklus růstu | Německá kancléřka | Volatilita je nízká | Prognózy ČNB | Komunikace | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Dominancia | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Nálada v Evropě | Trhy | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Upstream | Downstream | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Pokles | Situace | Globální sentiment | Ukončení intervencí | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Důchody | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Speciální Report | Epidemie koronaviru | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Freedom Financial Services | Vysoká inflace | Čínské burzy | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Úřad pro energetické informace | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Konsenzus očekávání analytiků | Lukáš Baloga | Burza v Budapešti | Index burzy v Budapešti | Varšavská burza | Index burzy ve Varšavě | Bratislavská burza | Index Slovenské burzy | Predikce 2020 | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Martin Cakl | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Rozpočtový rámec | Výdaje | Průmyslníci | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Prodeje aut | Maloobchodní tržby v ČR | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Německé tovární objednávky | Posilování domácí měny | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Výsledek NFP | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | NFP data | Obchodovanie | Mezinárodní finanční instituce | Americký Úřad pro energetické informace | Medvědi | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Záznam z posledního jednání ČNB | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Zemědělské komodity | Týden na finančních trzích | Expanzivní fiskální politika | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie 3M | Americký trh nemovitostí | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Aktivita v sektoru služeb | Dodatečný kapitál | Využití umělé inteligence | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Důvěra v průmyslu | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Pokles na trzích | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Intradenní volatilita | Index nákupních manažerů ve výrobě | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Nová data | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Průměrná hrubá měsíční mzda | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | České mzdy | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Varovné signály | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Překoupenost | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Robert Novoměstský | Nástroje měnové politiky | Únorová inflace | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Čínský růst | Technologičtí giganti | MSCI China | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Oldřich Dědek | Průmyslové ceny | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Domácí data | Masivní propad | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Česká energetická firma | Energetická firma | Zisk společnosti | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Pokles české ekonomiky | Hlavní ekonom ING | Asijská seance | Silný pokles | ČMZRB | Šíření viru | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Politbyro | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Opatření vlád | Značný pokles | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Člen bankovní rady Aleš Michl | Intervenovat ve prospěch koruny | Posílení dnes | Dnešní posílení | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Nová stimulační opatření | Texas | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přísná opatření | Další pokles | Deutschlandfunk | Komentář šéfky Evropské komise | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MPSV | MF | OSVČ | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Nákupy Fedu | Počet potvrzených případů | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | mBank | Německý index IFO | Graf dne | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Býčí potenciál | Potenciál | Americké příjmy | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Tempo růstu CPI | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Propad HDP | Ceny elektřiny | Karanténa | Šíření nákazy | Březnová inflace | Izrael | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | Hello Bank | Český rozhlas | E-commerce | Ekonomiky | Ekonomický propad | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Jana Steckerová | Dopad epidemie na ekonomiku | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Jan Procházka | Schodek | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Polský PMI | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Americké žádostí o podporu | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Koronakrize | Špatná data | Aktivita ve službách | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | DPH | Průmyslová produkce v únoru | Sentix indikátor | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Eni | Německá průmyslová produkce | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Masové propouštění | Stav devizových rezerv | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | UnitedHealth Group | Menší poptávka | Hluboké recese | CBS | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Eso v rukávu | Síla ČNB | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Přebytek běžného účtu | WFC.US | Čínské oživení | Celková inflace | Výpadky | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Inflace v březnu | Vedení ČEZ | Index US500 | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Remdesivir | Uzavření trhů | Růst daní | Malé podniky | Americké makro | Hlubší schodek | USD za barel | Rizikové averze | Červnový kontrakt | Trade | S&P500 | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Nizozemsko | Krize na ropném trhu | Vývoj cen na světových komoditních trzích | Přebytky zásob | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Ceny domů v USA | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Reddit | Debata | Americké zásoby zemního plynu | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Evropské indexy nákupních manažerů | Šíření nákazy COVID-19 | Posílení | NY FED | Kristina Hooper | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Rating Itálie | Grayscale | Podpůrná opatření | Poklesy HDP | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Průzkum ČSÚ | ADBE | Očekávané výsledky | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | Dubnová inflace | Energetické úspory | Shell | Energetická společnost | Ropa roste | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Intervenovat na forexovém trhu | Blízký východ | Tweet Donalda Trumpa | Tweet | Dubnový PMI | PMI z výroby | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Oddlužení | Čtvrtletní zisk | FOMO | Dovoz | Vývoz | Průmysl v březnu | Dlouhodobý trend | MSCI World | Justice | Regulační orgány | Australská ekonomika | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Kontrakce | Politika centrální banky | Výsledky NFP | Investice v USA | Zveřejněné údaje | Jan Raška | Akcie a dluhopisy | Evropský datový kalendář | Dluhy | Ústup inflace | Akcie Nike | Nike (NKE) | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Členské země | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Účet platební bilance | Český běžný účet | Auta | Indexy v Asii | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Silný fundament | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Plynovod Nord Stream | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Dění na trhu | Manažerka | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Moderna | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Nekonvenční měnové politiky | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | Aktivity společnosti | Kanadská data | Vrcholní představitelé | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Umělé inteligence | Investment management | Proti trendu | Inflace v Turecku | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Předstihové ukazatele | JDE | Unijní činitelé | Unie | ČR | EU50 | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomická důvěra v eurozóně | Japonské maloobchodní tržby | Měsíční mzda | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Vedení společnosti | Waymo | Akcie AMD | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Italské maloobchodní prodeje | Statistiky z pracovního trhu | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | ETH 2.0 | MongoDB | Výkon českého průmyslu | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Americké úrokové sazby | Nikola | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Cronos | APA | Globální poptávka | Sanofi | Členové Fedu | Japonský vývoz | Prodeje automobilů | Nezaměstnanost v Austrálii | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Bezpečný dolar | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Americké prodeje domů | Cardano | Ekonomické aktivity v eurozóně | Dezinflační tendence | Státní pomoc | Státní pomoc aerolinkám | Pomoc aerolinkám Smartwings | Cla na zboží | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Výkyvy cen | Vrcholoví manažeři | ONS | Objem aktiv | Podmínky ve výrobě | Německá nezaměstnanost | Bydlení v ČR | TTWO | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | Situace na trhu práce | Stavební výroba v květnu | Exporty | Dopad pandemie | MAM | Prostor pro další růst | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Červnová inflace | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Generace Z | E.ON | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Riskování | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Ocenění | NY Fed index | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Statistiky z britského trhu práce | Americký maloobchod | Růst tržeb | Statistiky z eurozóny | Americké stavební povolenky | Ceny | Krátkodobé trendy | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | American Depositary Receipt | Ethereum 2.0 | Američtí politici | Verizon Communications | Technologické společnosti | Merkelová | Reálná hodnota | Společnost XTB | Akcie Salesforce | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Konjukturální průzkum | Následky pandemie | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | První odhady HDP | HDP za Q2 | Tvrdá ekonomická data | Růst sentimentu | Španělské statistiky z pracovního trhu | Americké rozjednané prodeje domů | DeFi | Staking | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Odložení voleb | Akcie u LYNX | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Výsledky ISM | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Maloobchodní prodej v eurozóně | Známky oživení | Slabý dolar | Produkce v průmyslu | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Růst zaměstnanosti | Významné události | Časový horizont | Zvýšené napětí | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Zpomalování inflace | Erdogan | Zalando | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Worldometers | Indikátory sentimentu | Produkční ceny | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Rystad | Pokles tržeb | Vládní koalice | Investice do vodíku | Odhady PMI | SMA 200 | Symposium v Jackson Hole | Období zvýšené volatility | VisualCapitalist | Slábnoucí americký dolar | Coca-Cola | Analýza ceny | CPI v Itálii | Deglobalizace | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | Produktivita práce v USA | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | Seznam Zprávy | Big Tech | Výhled ekonomiky eurozóny | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Kroger | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Sinopharm | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Stavební povolenky | Zasedání FED | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Slabší kurz | Identifikovat trend | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Ropa dnes | Dnešní zasedání ČNB | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Accenture | Politici | Žádosti o podporu v USA | Biden | Softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Rozhodnutí FED | Vývoj státního rozpočtu | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Data z pracovního trhu | Pokles spotřebitelských cen | Michal Valentík | Ranní okénko | Epiq | Snižování nezaměstnanosti | Výpadek těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Cena akcií firmy | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Graf ropy WTI | Změna politiky | Měnový fond | Ceny v Česku | Jens Klatt | Ford (F.US) | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | WPM | Oživení německé ekonomiky | Americký ekonom | Walgreens | MicroStrategy | Koncern | Embargo | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Dílčí indexy | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | JPM | GS | Reálný HDP | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Technologické tituly | BBBY | XOM | CVX | MMM | ABT | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Electronic Arts | Přebytek zahraničního obchodu | Nové zprávy | Oživení čínské ekonomiky | Apollo | Apollo Global Management | Průmysl v eurozóně | Zisky bank | Palo Alto Networks | Palantir Technologies | NFIB | Online investiční konference | Producent ropy | Akcie spoločnosti | Vývoj Etherea | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | ZM.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Bankroty ve Spojených státech | Růst průměrné mzdy | Proražení | Přebytek obchodní bilance | INTC.US | Nio | GME | GME.US | Spotřebitelské ceny v ČR | Futures na DAX | Siemens | Deutsche Post | MTU Aero Engines | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | NBP | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Lael Brainardová | Revize amerického HDP | US2000 | Růst průmyslové produkce | Kryptoburzy | Index DE30 | Index US2000 | BA.US | Oslabení forintu | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Peer-to-peer | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | Německá inflace | Sentiment v eurozóně | ADA | Cardano (ADA) | DOT | Silné oživení | Inženýrské stavitelství | Bloomberg Markets | Počet pracovních míst | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD Sports | JD | Průmysl v listopadu | Zpomalující inflace | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Držení pozice | Dopad na trhy | Cronos Group | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | WU | Indexy na Wall Street | Německé ceny | Situace na trhu | United Parcel Service | UPS | AMC.US | AMC Entertainment | Etsy | ETSY.US | Streamovací služby | Akcie AMC | Sociální média | Express | Tržní reakce | Mean-reversion | Tržní ceny | J&J | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Výkon domácí ekonomiky | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | General Motors (GM.US) | GM.US | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | UNH | Change Healthcare | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | FTX | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Futures na Wall Street | Slovenská ekonomika | James Bullard | Bilance obchodu | FOMC minutes | Cena Brentu (OIL) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Manufacturing PMI | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Finanční zdraví | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Maďarský HDP | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Výrazný pohyb | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Banco Santander | Fidelity | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | Zastavení vakcíny | Holubičí tón | AMC Entertainment (AMC.US) | Síla amerického dolaru | Prezident Erdogan | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | xStation 5 | ViacomCBS | Ekonomický sentiment v eurozóně | Poptávka po nemovitostech | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor domácností | Míra úspor | ISM ve službách | Daně ve Spojených státech | Data o inflaci | Klíčové centrální banky | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | BBBY.US | COIN | COIN.US | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | Vstupní náklady | British American Tobacco | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | TLTRO4 | Prognostici | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | Provozní výsledky | Rostoucí ceny | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Santander | Futures na americké indexy | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | Inflace v České republice | JAP225 | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Akcie spoločnosti Wendy’s | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s | Ceny ve výrobě | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Ochota riskovat | Podnikatelské klima | API | Oslabení | Cena Cardana | Meme akcie | Akcie Airbusu | Průmyslové akcie | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Poptávka USA | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Martin Klass | Impulzy | Sektor služeb v USA | Makro z USA | Růst v průmyslu | Omezování nákupů aktiv | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Spotřeba domácností | Zlevnění potravin | Údaje o nezaměstnanosti | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Prodeje dluhopisů | Výprodejní tlak | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Mali | Změny ceny | Nové prognózy | Čínský výrobce elektromobilů | Cyklus zvyšování sazeb | Zajištění bezpečnosti | Dolar dnes | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Trh dnes | Společnosti Netflix | Etsy (ETSY.US) | Obchodování a investice | Technologie | MAN | Americký výrobce | Hlubší deficit | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Makroekonomické indikátory | Letecké palivo | Pohyb dolaru | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Philip Morris International | Očekávání zisku | Spotové ceny | UST | Zotavení globální ekonomiky | Včerejší seance | Tempo zdražování | Ojeté vozy | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Sentiment University of Michigan | Americký trh | INTU | AXP | AI | COST | PG | WBA | AMAT | FIXED | Recese americké ekonomiky | Přidaná hodnota | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | Divize | Předstihové indexy | Načasování | Varianta delta | Pesimistická nálada | After-market | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | ABB | Společný podnik | Výsledek hlasování | CAR | Tuzemský HDP | Růst v Číně | University of Michigan | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | HICP | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Take-Two Interactive | SWDA | Projekce | EIP | Akcie Viacom | Viacom | VIAC | VIAC.US | Paramount | Paramount+ | Trh práce v USA | Budoucí pohyby | Páteční NFP | Páteční NFP report | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Strojové učení | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Akcie společnosti AMC Entertainment | Červencová inflace | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Adidas (ADS) | ADS | WIG | Index Russell | Asijské země | Palantir Technologies (PLTR.US) | Dnešní kalendář | Americké ceny | Spotové ceny ropy | Kryptoměnová platforma | Výrobce sportovního oblečení | Pozitivní korelace | První odhad HDP | První odhad | Home Depot | Home Depot (HD) | Prostor pro růst | Afghánistán | Tokeny | Medián | Reckitt Benckiser | Zápis Fedu | Analytici banky | Americká ministryně financí | Ochranný mechanismus | ASX | Indexy v Číně | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dominion Energy | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Společnosti | Opatření | Vrcholy | Dna | Hurikán Ida | Polská inflace | Evergrande | Nákladová inflace | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | ANO | Uhlí | RBC | Automatic Data Processing | Puma | Energetika | Dnešní volatilita | Společnost Siemens | Ceny plynu | Solana | Evropský index | High-yield | Čínský index | Macau | Vyšší hodnoty | Pracovní den | Smart kontrakty | UK100 | Airbus SE | Utahování měnových podmínek | Plány Fedu | Tečkový graf | Intouch Capital Markets | Sentiment indikátory | Pokračování trendu | Situace Evergrande | Problémy v dodavatelských řetězcích | Paras Anand | Úročení | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | Posilování amerického dolaru | Automotive | Fiskální pravidla | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Zhoršení nálady | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Nákup plynu | WBA.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Giorgia Meloniová | Vývoje kurzu | Snížení schodku | Valuace na akciích | Procter & Gamble (PG.US) | CSX | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Exxon Mobil akcie | Poměr výnosu | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Allianz SE | Prohloubení deficitu | Meta Platforms | Francouzský index | ROKU.US | TTWO.US | Dominion Energy (D.US) | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | D.US | AMC Networks | AMCX.US | AMCX | AMC Networks (AMCX.US) | Aktuální prognóza | Tisková zpráva | Drahé energie | Podmínky na trhu | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Společnost | Adam Aron | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Týdenní pivot | Průmyslový sektor | Raketový růst | Raketový růst ceny | Další růst sazeb | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Williams %R | AMAT.US | Macy's | TIM | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Mutace omicron | Varianta omikron | Nálada na trzích | Broadcom | | Sezonalita | Bear market | Akcie společnosti Salesforce | Nejvýraznější propad | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Index S&P 500 (US500) | Zlato (XAU/USD) | Míra inflace v Turecku | Časové období | Rozšíření | Řízení pozice | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Akcie výrobce čipů | Participace | Prognózy inflace | Liz Trussová | Relativní stabilita | Velikosti bilance Fedu | Vývoj velikosti bilance Fedu | Předpokládaná výše hlavní úrokové sazby | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Jaromír Gec | Krátkodobý výhled | Nárůst sazeb ČNB | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Tlumit inflační tlaky | Šíření varianty omikron | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Turecká inflace | Miliardy USD | Jestřábí komentáře | Jestřábí komentáře Fedu | Komentáře Fedu | Zvyšování sazeb Fedu | Doporučení k obchodování | Průměrná míra inflace | Cílové ceny | Neutrální vývoj | Hry | Cena akcií společnosti | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Siemens Gamesa | FubuTv | Akcie FubuTv | FUBO.US | FUBO | Fubotv Inc (FUBO.US) | Akcie Fubotv Inc | Streamování videa | Instituce | Inflační očekávání trhu | Nový týden | Základní úrok | Snížení daně | Murray | Electrolux | Praktické okénko | Ebury | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Chipotle Mexican Grill | Lednová inflace v USA | Rusko-ukrajinský konflikt | Cena CARDANO | St. Louis | WIZZ | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Roman Ziruk | Blesk | Kabelky | Realitní společnost | Viacom CBS | Akcie Viacom CBS | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | Roku (ROKU.US) | Kryptoinvestiční | Podnikatelský sektor | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Vojenský konflikt | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Cena plynu pro evropský trh | Index WIG | Švýcarská národní banka | Úřad pro ekonomickou analýzu | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Situace na Ukrajině | Statista | Japonský Nikkei 225 | Cena Cardana (ADA) | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | Velkoobchodní cena plynu | Dell Technologies | L3Harris Technologies | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Turecký statistický úřad | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Narušení dodávek | XTB Štěpán Hájek | Pokles inflace | Odezva finančních trhů | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Akcie Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Řetězec | Řetězce | Zvyšování cen | APP | Zúžení úrokového diferenciálu | Peter Siks | Fiserv | Cenové změny | Verbální intervence | Meta Platforms Inc | Britský FTSE | Dodávky LNG | Geopolitické události | Covid v Číně | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Celkový trend | Ropa Brent (OIL) | Růst cen energií | Ben Laidler | Správa | GMT | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | UNH.US | Daniel Ives | Tržní ocenění | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Spoluředitel | Výsledky Alphabet | Miliardář Elon Musk | Výsledky Amazonu | Volatilní vývoj | Situace na akciových trzích | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Newstream | Costco (COST.US) | COST.US | Hlavní ekonom Saxo Bank | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Prudká inflace | Web3 | Guggenheim | Jan Frait | Vedení ECB | Bilance ČNB | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Velmi volatilní | Nová bankovní rada | Cenový strop | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Centrum | Sloučení | Vývoj zisků | Hike | Stabilita úrokových sazeb | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Výrobci automobilů | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Udržitelnost | Řetězec restaurací | Pohyby na trhu | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Počet občanů | BedBath | Německé ekonomiky | Řetězec kin | Slovo recese | Powell dnes | Zastropování cen | Bolest | Windfall tax | EU a USA | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Opatrný optimismus | Fenomén | Photon Energy | StreetAccount | Energetické komodity | Společnost Siemens Energy | Masato Kanda | Analytik Bloomberg | Zastropování cen elektřiny | Daňové škrty | IoT | Plaza Accord | Rizika intervencí | L3Harris | Boj proti inflaci | Mary Dalyová | Otevření Wall Street | Charles Evans | Pokles nezaměstnanosti | Alokovat kapitál | Obrovské pohyby | Zajímavé příležitosti | Výhled pro Německo | Rezignace | Joel Copp-Barton | Analýzy trhu | S&P/Case-Schiller index | Dezinformace | Implikace | Exxon Mobil (XOM.US) | Ruské embargo | Lukáš Raška | Akcie Etsy | Akcie společnosti Etsy | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Akcie Take-Two Interactive | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | Zmírnění inflace | Novinky | Inflační report | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Širší index | Cenové tlaky v USA | CZ | Rafinerie | Dynamika růstu | Zkušený investor | Aktuální informace | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Podnikání společnosti | Trade Desk | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Technická analýza USD | Analýza USD | Ekonomické prostředí | Diverzifikované portfolio | Repo sazba ČNB | Sazba ČNB | Podstoupení rizika | Planet Labs | Planet Labs (PL.US) | PL.US | Akcie farmaceutických společností | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Strukturální změny | Vývoj globální poptávky | Růstové vyhlídky | Uvolněné fiskální politiky | Zisky společnosti | Christian Dior | Dior | Wizz Air | Bankovní rady ČNB | FED sazby | MTU Aero Engines (MTX.DE) | MTX | MTX.DE | Růstový potenciál | Analytické pokrytí | Farmaceutický sektor | Pokles likvidity | Středoevropský region | Analytici Citi | Zalando (ZAL) | JD Sports Fashion | JD Sports Fashion (JD) | Inflace v Evropě | Akciové trhy jako celek | Vyjádření představitelů | Právo | Globální akciový index MSCI | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Nejdůležitější události | Prodejní aktivita | Cenový růst | Výprodeje | Ustupující inflace | Ceny ropy a zemního plynu | Finanční situace firem | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Prodejce luxusního zboží | Vývoj sazeb | OCI | Přecenění zboží | Zlepšující sentiment | Invest | Vyšší náklady | Společnost AMD | Pokles cen energií | Analytik společnosti XTB | Pokračující pokles | Americké desetileté výnosy | Akcie Googlu | Kazuo Ueda | Sol | Média | Viceguvernérka | Vystoupení šéfa Fedu | Optimalizace | SVB | Odeznívání inflace | PCE inflace | Invesco Ltd. | Počet obyvatel | Válka | Nálada nákupních manažerů | Makroprostředí | ČNB Aleš Michl | Snižování nákladů | Guvernér ČNB Michl | ČNB Michl | Metacade | MCADE | Token MCADE | AltSignals | AltSignals (ASI) | Metacade (MCADE) | ActualizeAI | Společnost AltSignals | Spojení | Vyšší ceny | Tichomoří | Asie | Překážky | Klesající inflace | JOLTS | Vysoké úroky | Vysoké úrokové sazby | Členové bankovní rady ČNB | Technické faktory | Prodeje čipů | Regulace AI | Závazek | Srovnávací základna | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Partnerství | ENEL SpA | ENEL | BYD | Inflace ve Spojeném království | Rychlost | Silná poptávka | Dallas index | Zvyšování nákladů | Nabídka nemovitostí | Snižování sazeb v USA | Poptávka v Číně | Strategie mean reversion | Čtvrtletní výsledky společnosti | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Hutnictví | Větrné turbíny | Nálady na trhu | Velké problémy | Vice | HEICO | Údaje o maloobchodních tržbách | Investoři společnosti | Aktuální stav | Transparentní | Zvýšení sazeb Fedu | Odolnost ekonomiky | Společnost Nvidia | Vývoj tržeb | Silná data | Směřování | Zprávy o měnové politice | Časové řady | Earnings per Share | Finanční cíle | Technologické bubliny | Dovozní ceny | Vítězství nad inflací | Reálné příjmy | Bitcoincash | Nižší ceny | Situace v Německu | DNO | Aktuální sentiment | Finanční podmínky | Generativní AI | RR.UK | Rolls-Royce (RR.UK) | Silný hráč | Fixní výnos | Přehled měnového páru | Holubičí postoj | Analýza USD/JPY | Arista Networks | Futures na evropské indexy | Nejhorší výsledek | John Williams | Country Garden | Tokio | Graf měnového páru | Freaky Friday | News | Cena indexu | Viceguvernérka ČNB | Měnové intervence | Kupující | Úrovní podpory | Izraelský konflikt | CHN.cash | Dezinflační proces | Dezinflační proces v eurozóně | Dnešní globální kalendář | Globální kalendář | Předstihový ukazatel | Útlum domácí poptávky | Struktura | Růst prodejů | Přecenění | Co bude dál? | Optimistický výhled | Tuzemské automobilky | Úterní zpráva | Uvolněné měnové | Nové údaje | Ukazatel inflace | Nifty | Výhled na rok 2024 | Lyndon Man | Michael Matthews | Julien Eberhardt | ProCent | Rok 2024 | Údaje ISM | Kansas | Dobrá zpráva | Flat pattern | Měkké přistání | Předpovědi analytiků | Spojené státy americké | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Index výrobních cen (PPI) | Portfólia | Klíčové události | D1 | Střednědobý výhled | Big Oil | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | Výkon | Nákupy | Prodeje | Coinbase Global (COIN.US) | Zotavení | Nakupovat | Jádrový index spotřebitelských cen | Fed funds | Povětrnostní podmínky | Prodejní pozice | Nákupní pozice | Zasedání Bank of Japan | Australský dolar (AUD) | Dolar (AUD) | Price-to-Earnings Ratio | Financial | Rezervy | Vlády | 256/2004 | Fungování | Reakce trhů | Sezónní vlivy | Služby | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Konkurz na Sberbank
Konkurz na Sberbank CZ
Konkurzní právníci
Konnaxvest
Konopí
Konopné akcie
Konopný průmysl
Konsensus
Konsensus analytiků
Konsensus trhu

Následující klíčová slova

Konsenzus ekonomů
Konsenzus očekávání analytiků
Konsolidace
Konsolidace ceny
Konsolidace na akciích
Konsolidace na indexech
Konsolidace trhu
Konsolidační balíček
Konsolidační pohyb
Konsolidační stav
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít