Čtvrtek 07. prosinec 2023 15:34
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei Vánoce
reklama
Instaforex ebook

Klíčová slova - EPS

img

IBM nepříjemně překvapilo

23.04.2019 IBM se řadí mezi technologické špičky v oblasti výroby počítačového softwaru, cloudových systémů, kognitivního softwaru, ale i další výrobní portfolio a oblast služeb společnosti IBM jsou mnohem, mnohem rozsáhlejší.
img

RBA i nadále očekává tlumené inflační tlaky. HDP v Číně na vzestupu

18.04.2019 V pondělí ratingová agentura Moodys ponechala úvěrový rating ČR na A1. Důvodem “pozitivního” hodnocení je klesající zadlužení státu a obezřetná fiskální politika vlády.
img

Kiwi ztrácí kvůli horší inflaci, Čína dnes příjemně překvapila

17.04.2019 Americká měna na většině měnových párů mírně zaostává, když ji drží pod tlakem hlavně opětovná chuť investorů nakupovat rizikovější aktiva. Není tomu tak ale všude. Na páru s NZD dnes dolar zpevňuje, za což mohou slabší výsledky novozélandské inflace. Ta podstřelila konsenzus, což vede k růstu pravděpodobnosti snížení úrokových sazeb na Novém Zélandu.
img

ECB ponechá úrokové sazby beze změny

12.04.2019 V pondělí byla zveřejněna obchodní bilance v Německu, která oproti očekávaným 17 miliardám EUR skončila ve výši 18,7 miliard EUR. Objednávky strojů v USA za únor klesly o 0,5 %. Původně se předpokládal pokles o 0,6 %.
img

ECB nejspíše odloží zvyšování sazeb na první čtvrtletí příštího roku.

05.04.2019 Minulou neděli člen bankovní rady ECB Klaas Knot se vyjádřil ve smyslu, že očekává zlepšení ekonomiky eurozóny ve druhem pololetí letošního roku.
img

RBNZ je připravena snižovat úrokové sazby. ČNB je naopak zdrženlivá

29.03.2019 Olli Rehn z ECB v pondělí konstatoval, že zpomalení ekonomiky se zdá, bude trvat déle než se předpokládalo. Podle bankéře by se záporné sazby neměly stát novým normálem. Dále se Rehn zmínil, že o podrobnostech TLTRO by mělo být rozhodnuto ještě před začátkem září. Za největší krátkodobé riziko pro eurozónu bankéř považuje neřízený brexit (brexit bez dohody).
img

Fed úrokové sazby letos nezvýší; BoE vyčkává s normalizací monetární politiky na výsledek brexitu

22.03.2019 V pondělí byla zveřejněná obchodní bilance v Japonsku za únor, která činila 339 miliard jenů. Export však v únoru poklesl meziročně o 1,2 % a import dokonce o 6,7 %.
img

Britský parlament odložil brexit; Německo na cestě k recesi?

15.03.2019 V sobotu byl v Číně zveřejněn index spotřebitelských cen za únor, který vzrostl podle očekávání o 1,5 %. pondělí byly zveřejněny maloobchodní tržby za leden v USA ve výši 1,5 %, což předčilo předpokládanou hodnotu o 0,5 %.
img

Ze zasedání ECB vyplynulo, že letos nedojde k hiku, EUR/USD zareagoval poklesem

08.03.2019 V pondělí Trump opět kritizoval Fed ohledně zvyšování sazeb, když na svém twitterovém účtu uvedl, že zvyšování sazeb vede k silnému dolaru, což škodí americké ekonomice. Tato slovní intervence ze strany amerického prezidenta však neměla vliv na USD, a tak se zdá, že obchodníci přestávají brát prezidentovi slova na váhu.
img

Trump kritizoval OPEC kvůli vysokým cenám ropy; dohoda mezi USA a Čínou v nedohlednu

01.03.2019 V neděli byly zveřejněny maloobchodní tržby z Nového Zélandu, které ve čtvrtém čtvrtletí vzrostly o 1,7 %, což byl nejvyšší nárůst od února minulého roku.
img

Akcie týdne: Walmart

01.03.2019 Walmart je jedním z největších obchodních řetězců, který drží klíčovou pozici v USA po několik desetiletí. Prostředí na trhu se ale mění a tak se společnost musela od klasického kamenného prodeje začít zaměřovat také na online segment.
img

FOMC: k ukončení kvantitativního utahování by mohlo dojít ještě letos

22.02.2019 Z EBC jsme se dočkali vystoupení několika členů bankovní rady. Olli Rehn konstatoval, že o novém programu TLTRO (poskytování bankám dlouhodobé úvěry) se nejspíše bude diskutovat na dalším zasedání centrální banky. Dále zmínil, že pokud růst v eurozóně ještě více zpomalí, tak ECB nebude váhat použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Novozélandská centrální banka neuvažuje o snížení sazeb, NZD/USD posílil o 1 %

15.02.2019 V pondělí šéf euroskupiny Mario Centeno oznámil, že i přes nedávný pokles jsou fundamenty eurozóny stále příznivé a ekonomická data jsou silnější než před krizí.
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Zasedání ČNB bez překvapení. Banka se rozhodla vyčkat. AUD/USD se po zasedání RBA propadl pod 0,72

08.02.2019 V pondělí index cen výrobců v eurozóně zaznamenal v prosinci meziroční růst 3 %, trh ale očekával růst o 3,2 %. Člen bankovní rady ECB Nowotny sdělil, že neočekává v blízké době recesi v eurozóně a podle jeho slov by jádrová inflace v následující měsících měla stoupat, což je v rozporu s prohlášením ECB z posledního zasedání, kde banka sdělila, že spíše očekává její zpomalení.
img

Akcie týdne: Visa

06.02.2019 Společnost Visa nepotřebuje dlouhé představování. Funguje více než 60 let, nicméně pro mnohé by mohlo být zajímavé, že na akciovém trhu se představila až teprve před deseti lety. Cena akcie se od IPO v roce 2008 zdesetinásobila. V této krátké analýze se podíváme na aktuální hospodářské výsledky a společnost srovnáme s jejím hlavním konkurentem - společností Mastercard.
img

RANNÍ SOUHRN AKCIOVÝCH TRHŮ PRO DEN 04.02.2019

04.02.2019 Paradoxně, nově zveřejněná data z trhu práce ukázala za leden velmi vysokou tvorbu pracovních míst (304 tisíc pracovních míst mimo zemědělský sektor versus očekávání 165 tisíc). Velmi silný výsledek ukázal i ISM index z výrobního sektoru USA za leden.
img

Akcie na vzestupu díky vyčkávání Fedu, americký dolar naopak ztrácel

01.02.2019 V pondělí vydala BoJ svůj zápis z posledního zasedání, které se konalo v prosinci. Zápis žádné výrazné změny nepřinesl a vypadal shodně jako předchozí zápisy, kde banka avizovala, že bude pokračovat v extrémně uvolněné monetární politice, dokud nedosáhne svého inflačního cíle. Jeden z členů se dokonce vyslovil, že kvůli slabé inflaci je zapotřebí ještě více uvolnit monetární politiku.
img

Holubice Draghi opět srazil euro směrem dolů, PBOC se snaží nakopnout skomírající čínskou ekonomiku

25.01.2019 Člen FOMC Patrick Harker v pondělí v rozhovoru sdělil, že americká ekonomická data vypadají opravdu dobře a že v nejbližší době neočekává recesi.
img

Akcie likvidují část ztrát ze začátku týdne, na FX z toho těží hlavně komoditní měny

25.01.2019 Páteční seance se zatím na akciových trzích nese v pozitivním duchu. Akcie v Evropě i v USA rostou a likvidují ztráty, které nabraly během začátku tohoto týdne. V Evropě přidává většina indexů více než procento, zatímco v USA se futures na hlavní indexy pohybují přibližně osm desetin v procenta v plusu. Pokud by americké indexy zakončily dnešní seanci podobným růstem, jednalo by se ale i tak o první z posledních pěti týdnů, který by uzavřely v červených číslech.
img

Některé evropské sektory jsou oceněny tak, jako by měla přijít recese

25.01.2019 Francouzská banka Societe Generale přišla se zajímavým reportem, podle kterého jsou už některé evropské sektory z hlediska ceny akcií oceněny tak, jako by měla přijít recese. Zjištění se zakládá na srovnání propadu zisku na akcii (EPS) během posledních třech recesí a běžného ocenění daných akcí z hlediska P/E a dalších ukazatelů.
img

Britský parlament odmítl dohodu Theresy Mayové s EU, libra zažila volatilní týden

18.01.2019 Od soboty zažívají Spojené státy americké nejdelší výpadek financování federálních úřadů ve své historii. Donald Trump nechce schválit rozpočet do doby, než mu zákonodárci uvolní 5,7 mld. USD na vybudování zdi na hranici s Mexikem. Trump tímto krokem tlačí na kongresmany, protože postavení zdi byl jeden z jeho hlavních slibů v prezidentské kampani v roce 2016 a určitě bude chtít zahájit stavbu zdi před zahájením nové prezidentské kampaně.
img

Jak obchodovat s akciemi bez stresu

18.01.2019 Chcete být na akciovém trhu úspěšní? Bohužel to nebude jednoduché. Neexistují žádné zázračné metody. Pokud se chcete stát lepším investorem z dlouhodobého hlediska, připravte se na tvrdou práci.
img

Americké akcie se vrací z klíčové resistence, Morgan Stanley zklamala

17.01.2019 Futures na americké indexy jsou pod mírným tlakem poté, co se dostaly až na svá měsíční maxima. Z makra dnes přišly na řadu jen méně zajímavé výsledky z USA, kde příjemně překvapil Philly Fed i výsledky nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Philly Fed index poskočil na 17b. proti konsenzu 9,5b., a to hlavně s pomocí sub-indexu nových objednávek, který rostl na 21,3b. proti konsenzu 13,3b. Zaostával naopak sub-index nezaměstnanosti, který klesl na 9,6b. proti konsenzu 19,1b.
img

Konec poklesů nebo korekce na cestě níž? S&P 500 zažil největší obrat za posledních 9 let

28.12.2018 Akciové trhy za sebou mají divoký týden. Vánoční svátky, které jsou obyčejně charakteristické klidem a pokojem, se na amerických burzách nesly v duchu velmi tubulentních pohybů. Volatilní výprodeje, které trvaly prakticky celý prosinec, po Štědrém dnu narazily na své dno a trh prudce zreverzoval.
img

Fed zvýšil úrokovou míru navdzory Trumpovým doporučením, akcie opět prudce klesly

21.12.2018 Fed ignoroval slova Trumpa o potřebě pomalejší normalizace monetární politiky a na svém posledním zasedání dle očekávaní zvýšil svojí hlavní úrokovou sazbu. ČNB se neodvážila po páté za sebou zvýšit sazby.
img

Sága brexit pokračuje i v tomto týdnu. ECB na svém zasedání potvrdila, že ukončí nákup aktiv na konci roku 2018.

13.12.2018 V neděli ráno našeho času byla zveřejněná inflace z Číny. Meziroční inflace v listopadu poklesla z 2,5 % na 2,2 %.
img

USA se dohodla s Čínou na příměří v obchodním sporu. Akciové trhy i přes to dál krvácely.

07.12.2018 Americký prezident Donald Trump a jeho čínský protějšek se domluvili v sobotu na summitu G20 v Buenos Aires na 90denním příměří v obchodním sporu. Oba představitelé se po tuto dobu budou snažit nalézt kompromis v obchodních vztazích.
img

J.Powell (Fed) svými komentáři nakopl americký akciový trh. USD po jeho slovech oslabil.

30.11.2018 V neděli Evropská unie podpořila návrh dohody o odchodu Velké Británie z EU. Návrh dohody ještě musí schválit britský parlament. K hlasování by mělo dojít 11. prosince 2018.
img

Evropská komise opět zamítla rozpočet Itálie. Britská libra jako na houpačce.

23.11.2018 V pondělí čínské ministerstvo obchodu oznámilo, že zahájí antidumpingové vyšetřování proti Austrálii. Předmětem vyšetřování má být dovoz ječmene.
img

EUR/USD nejníže od června 2017, EUR/CZK nad hodnotou 26. Světové akciové indexy opět oslabily.

16.11.2018 V tomto týdnu bylo hlavní událostí jednání mezi Velkou Británií a Evropskou unií ohledně brexitu. Byly zveřejněná data o inflaci z Británie, Spojených státu americký a eurozóny. Z centrálních bankéřů vystoupily dvě těžké váhy, Jerome Powell a Mario Draghi.
img

Fed ani volby v USA trhy nepřekvapily. Cena ropy (WTI) klesla pod 60 USD.

09.11.2018 Tento týden byl opět nabitý makroekonomickými událostmi. Bank of Japan (BoJ) vydala svůj zápis (Minutes) ze svého posledního zasedání. V Americe proběhly volby do Kongresu. WTI klesla na více než šestileté minimum.
img

Akciové trhy se stabilizovaly, nezaměstnanost v USA nejnižší od roku 1969

02.11.2018 Tento týden byl nabytý makroekonomickými událostmi. Zasedala Bank of Japan a ČNB. Z eurozóny bylo zveřejněné HDP a inflace. V USA jsme se dočkali údajů o zaměstnanosti. Na akciovém trhu se situace stabilizovala a hlavní světové burzy zakončily týden v zelených číslech. Akcie Applu se propadly kvůli oznámení, že společnost přestane zveřejňovat informace o počtu prodaných zařízení.
img

Akcie dále klesají. Největší pád indexu Nasdaq za posledních 7 let

26.10.2018 Akciové trhy stále dosti krvácí a odepisují největší ztráty za posledních 7 let. index S&P klesá již dva týdny v řadě, Nasdaq ztratil více než 4 % a dostal se na nejnižší ceny od srpna 2011. Výprodeje se šíří do Evropy i Asie. Poklesy jsou podporovány nepříliš vydařenými kvartálními daty v právě probíhající výsledkové sezóně. Za všechny jmenuje firmu Amazon, která reportovala horší tržby, než byl předpoklad a její akcie odepsaly přes 8%.
img

Euro kvůli špatnému marku kleslo na 1,14 EURUSD, akcie dnes o něco klidnější

24.10.2018 Po včerejší nervózní seanci se dnes situace na finančních trzích začíná pozvolna uklidňovat. Lví podíl na tom má hlavně včerejší close v USA, kdy americké akcie dokázaly umazat velkou část odpoledních ztrát, takže dnes Asie i Evropa mohla otevřít v zelených čísel. Svou roli ale sehrává i výsledková sezóna, která dnes nabídla například nečekaně příznivé výsledky za 3Q u společnosti Boeing. Během dnešního pre-marketu zveřejnilo svá čísla zatím 19 společností a jen dvě nedokázaly naplnit konsenzus v oblasti zisku na akcii (EPS).
img

Akciové trhy se zklidňují. Earnings sezóna začíná slibně

19.10.2018 Akciové trhy v USA se tento týden relativně stabilizovaly. S výjimkou čtvrtka, kdy došlo opět k poměrně prudkým výprodejům, jsme viděli první náznaky oživení a optimismu. Intradenní volatilita na indexových futures zůstává stále velmi vysoká a nervozita z dalších poklesů je cítit všude.
img

Akcie týdne: Alphabet (GOOGL.US)

19.10.2018 Nálada okolo akcie Alphabet (GOOGL.US) se v posledních měsících výrazně zhoršila kvůli únikům osobních údajů a plánované expanze do Číny. Nicméně investoři s napětím očekávají finanční výsledky za třetí kvartál, které by mohly zlepšit výhled akcie. Společnost navíc oznámila další zpomalení růstu nákladů.
img

Světové akcie spadly nejvíce za poslední roky

12.10.2018 Tento týden je ve znamení velkého propadu, který se šířil napříč prakticky celým světem. Jako první byly zasaženy akciové trhy v USA, kde nejvíce krvácel technologický sektor. Odtud se zkáza rozrostla do Evropy i Asie.
img

Vlna výprodejů zasáhla akcie v USA. Ceny ropy stále rostou

05.10.2018 Akciové trhy v USA byly tento týden poznamenány vlnou výprodejů, díky níž všechny indexy ve čtvrtek zakončily ve ztrátě. Index S&P 500 ztratil přibližně 0,8% a skončil nejníže za poslední měsíc. Dow Jones oslabil o 0,75 %, nejvíce to ale odnesl technologický index Nasdaq, který se propadl asi o 1,8 % a zaznamenal největší pokles od léta. Akcie Google ztratily 2,8%, akcie Facebook 2,4%, akcie Amazon 2,2% a akcie Apple klesly o 1,8%.
img

Fed zvedl úrokové sazby. Ropa na čtyřletých maximech

27.09.2018 Nejdůležitější zprávou proběhnutého týdne bylo zasedání Americké centrální banky (Fed) a jednání ohledně nastavení úrokových měr. Fed podle očekávání zvedl svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procenta, aktuální sazby na USD se tedy pohybují v rozpětí 2,00 – 2,25%. Podle vyjádření představitelů se Fed bude snažit navýšit sazby do konce roku 2018 ještě jednou, příští rok pak plánuje sazby zvednout třikrát.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
img

Nová naděje pro mezinárodní obchod? USA a Čína mají znovu jednat

15.09.2018 Pokračující napětí z obchodních válek se může zmírnit, americká administrativa aktuálně naznačila ochotu jednat s představiteli Číny a zmírnit tak mezinárodní napětí. Nová série obchodních rozhovorů by měla osmělit vztahy mezi největšími ekonomikami poté, co prezident Trump pohrozil, že uvalí další tarify na dovážené čínské zboží.
img

Nová naděje pro mezinárodní obchod? USA a Čína mají znovu jednat

14.09.2018  Pokračující napětí z obchodních válek se může zmírnit, americká administrativa aktuálně naznačila ochotu jedn...
img

Špatný týden pro technologické akcie. Netflix -6%

07.09.2018 Minulý týden, zkrácený o pondělní Svátek práce v USA a Kanadě, nám konečně přinesl trochu volatility a vzruchu na akciové trhy. Naplní se historická pověst září, jako měsíce nepřátelského k akciím?
img

Indexy zakončily týden poklesem, turecká lira se stabilizovala

31.08.2018 Minulý týden byl na významné makroekonomické události poměrně chudý, nejzajímavějším dnem byl čtvrtek a pátek, kdy akciové indexy klesaly – což bylo v rozporu s počátkem předchozího týdne.
img

Trump ve sporu s Fedem. Obchodní válka s Čínou přiostřuje. Boeing a Alibaba ve ztrátě.

24.08.2018 V minulém týdnu bylo nejzajímavější událostí symposium v Jackson Hole a především projev předsedy Fedu Jerome Powella, který odstartoval v pátek kolem 15:00. Jeho projev může být trochu ve stínu Donalda Trumpa, který tento týden vyjádřil svou nespokojenost s Fedem a jmenovitě s jejím předsedou Powellem.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
img

Výhled Fidelity International pro akciové trhy ve 3Q 2018

15.08.2018 Světové akciové trhy jsou celkově v dobré kondici. Ačkoliv křivka trhů je v roce 2018 spíše plochá, trhy prokázaly odolnost a znovu získávají hodnoty, o které přišly v důsledku volatility na začátku roku. Průměrný růst EPS vypadá zdravě, zejména v USA a na rozvíjejících se trzích. Analytici z Fidelity International jsou optimističtí i co se týká Asie, a to i navzdory rostoucím výnosům v USA a rostoucím rizikům v Číně.
img

Aktuální analýza vybraných akcií

06.06.2018 V minulém týdnu americké indexy růstem nijak nezazářily, přesto se však daly nalézt světlé výjimky, které potěšily nejednoho investora. V tomto přehledu se zaměříme právě na tyto instrumenty, které v minulém týdnu zaznamenaly největší růst.
img

Vybrané tituly: Nejvíce rostoucí akcie za tři měsíce

09.05.2018 V tomto článku se podíváme na vybrané akciové tituly - nejvíce rostoucí akcie za poslední tři měsíce.
img

Analýza amerických akcií

03.05.2018 Akcie byly vybrány z hlediska likvidity, fundamentu, informací o společnosti a investičních fondech.
img

Top 5 biotech akcií – Exelixis

12.02.2018 Akcie vystoupaly na počátku roku 2017 a začaly tvořit base. Ten zůstal v konsolidační fází první polovinu roku. Prudce nahoru z base vyrazily na konci června 2017 a po určité volatilitě v průběhu roku vystartovaly v prosinci znovu prudce nahoru. U akcií lze vidět nějaké to “ups and downs” na začátku roku 2018 a nyní se obchodují mírně nad $30. Exelixis vstoupila minulý rok do licencované dohody s Takeda Pharmaceutical (TKPYY), která potěšila investory.
img

Top 5 biotech akcií – Enzo Biochem

11.02.2018 Enzo nabízí léčbu nádorů cukrovky, kardiovaskulárních nemocí a infekčních onemocnění. Akcie mají rostoucí trend od března 2016 a formace nového base začala prosinci 2016. Stoupat začaly na počátku března 2017 a druhý velký nárůst přišel 11. černa 2017. Akcie jsou teď na novém base, který se začal formovat na konci června. S market cap něco málo přes $341 million představuje Enzo nejmenší společnost na našem seznamu, což může naznačovat větší volatilitu v sektoru, který je už tak známý pro svá “ups and downs”.
img

Top 5 biotech akcií – AbbVie

11.02.2018 AbbVie je producent Humira, což je lék na autoimunitní onemocnění. Společnost má také produkty zaměřující se na léčbu leukémie a hepatitis C nebo léky potlačující virus HIV. Navíc se AbbVie zabývá léčbou náhrady testosteronu a má léky na roztroušenou sklerózu. Akcie jsou v růstovém trendu od konce dubna 2017. Na konci září vystřelily nahoru poté, co společnost ukončila spor s Amgen Inc. (AMGN) a úspěšně zabránila konkurentovi vydat bio podobnou verzi Humira. Akcie AbbVie v lednu vyšplhaly k all-time intraday high přes $125, ale postupně klesly na současnou úroveň těsně nad $115.
img

Top 5 biotech akcií – Gilead Sciences

10.02.2018 Kolem května 2016 se dostala cena Gilead do poklesu. Akcie dosáhly dna kolem $64, ale pak ostře vystartovaly vzhůru na konci června 2017. Další nárůst zaznamenaly v září 2017 a pak znovu na začátku tohoto roku, kdy dosáhle 52 týdenní maximum skoro $90 na konci ledna 2018. Akcie Gilead poté trochu poklesly na začátku února společně se širším trhem a ustálily se na současné ceně $81.73. I když zde panuje nejistota kolem pár produktů společnosti, je tu jeden potenciální katalyzátor v nové kombinaci léčby HIV, který byl navržen k prioritnímu posouzení Food and Drug Administration (FDA). Vyjádření by mělo přijít tento měsíc.
img

Top 5 biotech akcií pro rok 2018 – Celgene Corporation

04.02.2018 Biotech je notoricky známý jako riskantní business. Mnoho biotechnologických produktů neprodukují žádané výsledky konsistentně, zatímco jiné těžce získávají důvěru na trhu. Ovšem pokud se biotechnickému produktu podaří uspět, investoři pak mohou vydělat hodně peněz.
img

Sterling Bancorp

18.11.2017  Podpůrný provozní rámec na pozadí rostoucích úrokových sazeb a zlepšení domácí ekonomiky by měl pomoci bankovnímu sektoru rozvíjet se v nadcházejících čtvrtletích. Zatímco se očekávají rostoucí signály politické nejistoty, člověk by mohl využít výhod hnací síly tím, že vsadí na několik zásadně silných bankovních akcií.
img

IPG Photonics Corporation

07.10.2017  Společnost IPG Photonics Corporation je vývojářem a výrobcem řady fiber lasers, zesilovačů vláken, diodových laserů, laserových systémů a optických doplňků, které se používají pro různé aplikace. Společnost nabízí řadu laserů a zesilovačů, které se používají při zpracování materiálů, komunikaci a v lékařských aplikacích. které prodává po celém světě výrobcům originálního vybavení (OEM), systémovým integrátorům a koncovým uživatelům. Výrobní závody společnosti se nacházejí ve Spojených státech, Německu a Rusku. Společnost nabízí laserové systémy pro určité trhy a aplikace. Její výrobky jsou navrženy tak, aby byly použity jako zdroje energie pro všeobecné účely nebo světelné zdroje. Její produktová řada zahrnuje vysokorychlostní Ytterbium CW (100 až 100 000 W), polovodičové Ytterbium CW (100 až 99 W), impulsní Ytterbium (0,1 až 200 W), impulsní a CW, Quasi-CW Ytterbium (100-400 Watt ), Erbium zesilovače a vysílače.
img

Akcie sektoru služeb pro korporace

30.09.2017 Sekce podnikatelských služeb zahrnuje společnosti, které poskytují doplňkové služby jiným odvětvím na trhu. Společnosti z tohoto sektoru pomáhají ostatním firmám soustředit se na své klíčové kompetence a pomáhají jim těžit z provozní efektivity. Mnohé z těchto funkcí spadají do jiných doplňkových oblastí pro většinu společností – např. Zpracování mezd, personální obsazení, marketing / reklama a informační technologie, abychom jmenovali některé z hlavních oblastí.
img

Akcie sektoru Mortage – USA

30.09.2017 Hypotéční trh v USA Výhled pro realitní/hypoteční trh s bydlením je v roce 2017 obecně pozitivní. Trh, přes několik le...
img

Trump představil daňovou reformu. Jak dopadne na trhy?

29.09.2017 Po snaze o reformu zdravotnictví se Donald Trump konečně dostal i k další klíčové oblasti. Tento týden jeho vláda představila návrh daňové reformy. Hlavním slibem je snížení nejvyšší daňové sazby pro korporace na 20 procent. Reforma by také nadnárodním korporacím umožnila za výhodných podmínek přesunout svoje zahraniční zisky do Spojených států.
img

3Q očekávané výsledky firem USA

23.09.2017  Máme ještě pár dní do konce září, ale zářijová sezóna firemních kvartálních výsledků se již dostala do pohybu. Společnost CarMax (KMX), prodejce ojetých automobilů, obchodovaná širším v indexu S & P 500, v pátek zveřejnila čtvrtletní výsledky.
img

Automotive – analýza trendů

27.08.2017  Globální automobilový průmysl je mnohem náročnější než si mnoho lidí, včetně vrcholových managerů, uvědomuje. Na první pohled, což často mate, je výkon i potenciál trhu silný. Celosvětový prodej dosáhl v roce 2016 rekordních 88 milionů vozů, což představuje nárůst o 4,8 procenta oproti předchozímu roku a zisky pro dodavatele a výrobce automobilů (také známé jako výrobci originálních zařízení nebo OEM) dosáhly 10 letého maxima. Nicméně, viděno prostřednictvím focusu na dvě kruciální kritéria, výkonnost, průmysl je ve vážných potížích.
img

NASDAQ 100 – Out-Performance Companies

06.08.2017  Technologický Index NASDAQ 100 si v 1H připsal okolo 17%. Z fundamentálně ekonomického pohledu jsou to právě inovace, technologie, které mohou posunout nabídkovou, i poptávkovou křivku, pokud se nemění elasticita trhu. Níže uvedené společnosti měly out-performance podstatně vyšší, než vůdčí index a stojí minimálně za zmínku, případně zvážení, jestli po korekci nevstoupit do trhu.
img

Caterpillar ohlásil perfektné výsledky, firma rastie na nové historické maximá

25.07.2017 Caterpillar – Americká firma málo známa na Slovensku, alebo v Česku, avšak extrémne dôležitá v USA. Caterpillar vyrába a predáva konštrukčné stroje a zariadenia, napr. miešačky, žeriavy, tatrovky a iné. Dôležitým faktorom je ale to, že Caterpillar pôsobí v najcyklickejšom sektore a preto sú jej tržby veľmi závislé na aktuálnom cykle v ekonomike. Pokiaľ je expanzia, rastie záujem stavať a budovať infraštruktúru a Caterpillar dostáva nové objednávky, z čoho jej rastú tržby a zisky. V prípade recesie je situácia presne opačná.
img

Akcie Tabákového průmyslu

21.07.2017 Cigarety představují vedoucí segment trhu s tabákem, s příjmy přesahujícími 681 miliard dolarů, což představuje téměř 95% celkového trhu. Očekává se, že růst y/y trhu se do roku 2018 zvýší o 4,5% a přinese tak téměř 890 miliard dolarů.
img

Americké banky reportujú solídne výsledky, klesá však záujem obchodovať

18.07.2017 Výsledky veľkých amerických bánk za druhý kvartál pokračujú v pozitívnom tempe, avšak jedna divízia robí bankám problémy.
img

Nike (NKE): Souhrn výsledků za IV. čtvrtletí fiskálního roku 2017

13.07.2017 29. června na konci čtvrtečního zasedání, firma Nike zveřejnila zprávu za čtvrté čtvrtletí roku 2017. Můžeme s jistoto...
img

Nike (NKE): Souhrn výsledků za IV. čtvrtletí fiskálního roku 2016

13.07.2017 29. června na konci čtvrtečního zasedání, firma Nike zveřejnila zprávu za čtvrté čtvrtletí roku 2017 let. Můžeme s jistotou říci, že výsledková sezóna začala ve Spojených státech. Neváhejte a čtěte.
img

Kedy spľasne akciová bublina?

01.03.2017 Nočný prejav Donalda Trumpa pred kongresom priviedol akciové trhy na nové historické maximá. V ňom povedal, že čo sľúbil, platí. V našej včerajšej analýze Od stimulu k masakru sme naznačili, že realita môže byť omnoho komplikovanejšia. Odhliadnuc ale od hrozieb, poďme sa pozrieť na fundamenty amerického akciového trhu.
img

Tři průmyslové akcie pro příští rok

20.12.2016 Před více než rokem jsem tu hovořil o akciích společnosti Ingersoll-Rand. Tehdy se mi líbily, až na jeden detail, kterým byla valuace. Ta se mi v té době zdála poněkud našponovaná. Trh se mnou doposud souhlasil v bodě prvním, ale ne v bodě druhém. Jinak řečeno, akcie se mu také líbí, ale valuace podle něj příliš vysoko nebyla. Patrné je to z následujícího obrázku – cena akcie se po poměrně prudkém sešupu v druhé polovině roku 2015 vydala na stejně prudký výlet do výšin nepoznaných:
img

Je růst indexu S&P 500 neudržitelný?

20.12.2016 Minulý pátek uzavřel jeden z hlavních akciových indexů, S&P 500, na 2258,07, tedy jen o 0,6 % pod svým dosavadním maximem. To naznačuje, že americké akcie opět vstupují do dalšího teritoria.
img

Jak vybírat akcie podle Johna Neffa

24.11.2016 V minulém článku jsme se zmiňovali o Johnu Neffovi jako skromném a disciplinovaném člověku, který i přes investiční úspěch, vždy zůstal především obyčejným mužem. V tomto článku se budeme více věnovat jeho výběrovým kritériím a ukážeme si, jaké akcie John Neff kupoval a proč.
img

Které akcie splňují kritéria Jamese O’Shaughnessyho

25.10.2016 V předchozím článku jsme představili Jamese O´Shaughessyho jako člověka, který s klinickou důslednou trpělivě testoval velké množství historických dat, aby našel nejlepší investiční strategie. V tomto článku se podíváme blíže na ona kritéria výběru akcií, které O´Shaughnessy objevil a které i vy můžete využít pro stavbu svého portfolia. Většina investorů se zaměřuje na vytvoření pouze jediného portfolia, které pak bedlivě sledují, analyzují a aktualizují. Investiční filosofie Jamese O´Shaughnessyho je jiná. On rozdělí celé portfolio na dvě oddělené části, které si žijí vlastním životem. Jedná se o :
img

Jaké akcie nakoupit podle Petera Lynche

22.09.2016 V minulém článku jsme se zmínili, že Peter Lynch, měl zvláštní preference pro společnosti, jejichž pověst nebyla vždy nejlepší. Ať už šlo o kriminální historii, daňové podvody nebo nepopulární jméno, Lynchův výběr podniků, do kterých investovat, byl v tomto směru dosti svérázný. Na druhou stranu je třeba říct, že Peter Lynch trávil značné množství času detailní analýzou jednotlivých akciových titulů, která byla velmi dlouhá a často i náročná. Lynch byl zkrátka dříč, a možná právě proto odešel do důchodu tak brzy.
img

Které akcie splňují kritéria Kennetha L. Fishera?

17.06.2016 Správný výběr akcií není nic jednoduchého a to ani na velmi stabilním trhu. Na aktuálním trhu, kde od loňského května jdou akcie všemi směry, to je doslova nadlidský úkol. Jaká bude úroková sazba? Jsou nejistoty spojené s Řeckem konečně pryč? Vytvořila se na akciových trzích opět bublina? V posledních pěti letech šlo skoro vše nahoru, ale nyní to vypadá, že od srpna by se trh měl obrátit. Možná není vhodná doba na vstup do trhu. Zato je nyní čas na přečtení si o investičních guru a nalezení tak nového způsobu, jak být na trzích profitabilní.
img

Sumár dňa: 29.4.2016

29.04.2016 Posledný obchodný deň tohto mesiaca nám priniesol dôležité dáta z eurozóny. Jednalo sa o prvý odhad tem...
img

Sumár dňa: 13.4.2016

13.04.2016 Hneď od začiatku dnešného obchodného dňa zavládol na trhu silný risk-on sentiment a sledovali sme rast akciových&...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Japonský jen drtil Forex, stoupla ropa a zlato, klesaly naopak akcie

08.04.2016 Máme za sebou týden bez zásadních fundamentů, dění na trzích tomu však příliš neodpovídalo. Příznakem posledních seancí byla zvýšená riziková averze doprovázená rostoucí volatilitou. Důvody nejistoty se nehledají jednoduše. Pokud pomineme obligátní vysvětlení jako strach o globální hospodářský růst a nedůvěru ve finanční výsledky společností za 1Q, tak nám zůstává pojem „technická korekce“. Přestože globální uvolňování měnové politiky pokračuje a ECB se nedávno zasloužila o další expanzi, tak se zdá, že nová likvidita zatím trhům nestačí k dosahování vyšších úrovní.
img

Ozvěny trhu - Výsledková sezóna doposud příliš optimistická nebyla

19.02.2016 Polovina výsledkové sezóny je za námi. Co nám doposud přinesla a jak se naplňují očekávání? Přestože nelze dělat ještě žádné závěry, ve zkratce...
img

5 nepravdivých mýtov o spätnom odkupovaní akcií

21.01.2016 V poslednom období sa na trhu začalo hovoriť o tom, že efektivita spätného odkupovania akcií (share buybacks) ako spôs...
img

Graf dne: Čínský akciový trh je nejdražší na světě, regulátor brání poklesu

05.01.2016 Pondělní propad čínských akcií znamenal pro spoustu investorů pořádné vystřízlivění hned na počátku roku. Šanghajský akciový index ztratil téměř 7 % a dnes donutil státní fondy k intervenci proti dalšímu poklesu. Pokud se však na čínské akcie podíváme standardní valuační optikou, i po výprodejích se jedná o nejdražší trh na světě. Graf agentury Bloomberg ukazuje průměrný zisk na akcii (EPS) - Zisk na akcii (EPS - earning per share) největších světových akciových trhů. Čínské akcie se obchodují na 65 násobku zisku kotovaných společností (viz graf). To je přibližně trojnásobkem vyspělých západních trhů. EPS ve Spojených státech dosahuje pouze na 19.
img

Ako sa v roku 2016 stať kontrariánom

29.12.2015 Masu ľudí je len veľmi ťažké poraziť, ak ste jej súčasťou. Preto niekedy ak chcete zvíťaziť, musíte sa od "davu" odtrh...
img

Akcie Goldman Sachs prožívají volatilní rok

18.12.2015 Po představení leteckého giganta Boeing z konce listopadu pokračujeme v představení amerických blue chipů z indexu Dow Jones. Tento článek podrobně představí a analyzuje akcii, která má v tomto indexu nejvyšší váhu, což je tahoun bankovního sektoru Goldman Sachs (GS). Žádná jiná splečnost z Dow Jones okolo sebe nemá takovou auru jako Goldman Sachs, jelikož jejich úspěch rozděluje společnost. Jedna strana ji odsuzuje za praktiky na hraně etiky a mnohdy i zákona a druhá strana je ohromena lidským kapitálem, který ovládá Wall Street a je předmětem mnoha tajuplných historek. Punc tajuplnosti umocňuje vzhled sídla banky na newyorském Manhattonu, kde na jejich mrakodraku nenajdete žádnou okázalou ceduli, ale pouze nápis 200 West Street.
img

Akcie Boeing blízko historických maxim

25.11.2015 Další americký bluechip z představované série akcií z indexu Dow Jones je Boeing. Celosvětově známá společnost Boeing nemá jenom spokojené zákazníky ve více než 150 zemích, ale také spokojené dlouhodobé investory. Po hlubokém pádu o více než 70 % v letech 2007 a 2008 trvalo akciím Boeing 5 let, než se jim podařilo vrátit zpátky nad úroveň $100. Od počátku svého dna z počátku roku 2009 akcie Boeing téměř zpětinásobily svou hodnotu. Od počátku roku 2013 se nachází v rostoucím trendu.
img

Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu

13.11.2015 Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ...
img

Povedie zisková recesia US spoločností k ekonomickej recesií?

26.10.2015 Situácia, v ktorej sa momentálne ocitli americké korporácie, by sa dala označiť ako „zisková recesia“. Podľa spoločnos...
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Akcie Procter & Gamble na počátku velké růstové vlny?

15.10.2015 Po představení indexu Dow Jones v minulém týdnu následuje první z analýz společností z tohoto světoznámého indexu. Jak...
img

Sumár dňa: 14.10.2015

14.10.2015 Dnes ráno boli zverejnené výsledky čínskej inflácie, ktorá spomalila na 1.6% vs. predchádzajúci výsledok 2.0%. Zdá sa,...
img

Emerging markets - Hrozba globálneho rastu?

06.10.2015 Rozvíjajúce sa krajiny (EM), ktoré sa stali ťahúňom svetovej ekonomiky v pokrízových obdobiach, v súčasnosti predstavu...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: IPO přinese akcie Box již dnes!

23.01.2015 Akcie v USA i Evropě včera rostly poté, co Mario Draghi včera oznámil uvedení kvantitativního uvolňování ECB. Americké akcie se díky této vzpruze přehouply opět nad 50-denní klouzavý průměr. Index S&P 500 získal 1,5 % a zavřel nad 2 063. Dow Jones přidal 260 bodů (1,5 %) na 17 814. Trh byl tažen zejména růstem akcií finančního sektoru o 2,4 %. Díky včerejšímu růstu se celkový výnos za rok 2015 dostal do pozitivních čísel.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Netflix silně rostou po earnings

21.01.2015 Americké akcie si připsaly menší zisky při klidném obchodování. Větší zisky si připsal pouze Nasdaq díky růstu biotechnologických akcií. Trhy vyčkávají na čtvrteční rozhodnutí ECB o uvedení kvantitativního uvolňování. Dnes se ve švýcarském Davosu rozjíždí Světové ekonomické fórum. Ropa nadále ztrácela, když se WTI dostala až na $46,50. Na forexovém trhu dolar dále stoupal a prohluboval minima na páru EUR/USD. MMF zhoršil výhled na růst světové ekonomiky pro letošní a příští rok.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Koupí Samsung BlackBerry?

15.01.2015 Americké akcie včera prodloužily sérii poklesů na čtyři dny. Index S&P 500 se dokonce podíval i pod 100-denní průměr a...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Apple bude konkurovat GoPro

14.01.2015 Volatilní obchodní den začal 280-bodovou rally na indexu Dow Jones, která se otočila o 400 bodů níže do ztráty. Dow Jo...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Chce Twitter koupit Yahoo?

08.01.2015 Americké akcie včera zastavily pětidenní sérii propadů. Pád pod psychologickou hranici 2 000 bodů se nekonal a místo toho se index S&P odrazil až k 2 030 bodům, aby zavřel o 1,2 % výše na 2 026. Obdobné přírůstky si připsaly i indexy Dow Jones a Nasdaq Composite.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Rekordní den pro americké akcie

18.12.2014 Americké akcie zažily včera největší jednodenní růst v roce 2014. Index S&P 500 přidal 40 bodů a zavřel o 2 % výše na 2 013. Dow Jones...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Energetické akcie vytáhly S&P 500 na rekord

06.11.2014 Kombinace silných dat z pracovního trhu a také republikánského vítězství v senátních volbách vedla k růstu...
img

Burzovní rozcvička s Lynx 30.10.2014

30.10.2014 Fed včera podle očekávání ukončil kvatitativní uvolňování. Navíc oznámil, že v případě lepšího než očekávaného vývoje ...
img

Burzovní rozcvička s Lynx 29.10.2014

29.10.2014 Americké akcie včera prožily silný den. Dow Jones zavřel nad 17 000 a spolu s indexem Russell 2000 se opět dostaly nad...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Turecká lira | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | SGD | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | ATM | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Aussie | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CME | Cable | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Decline | Depreciace | Derivát | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Elasticita | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gama | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzové riziko | LIBOR | Likvidita | Long | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Order | Osobní příjem | P/E | PEG | PTR | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spread | Statut | Sterling | Stochastic | Support | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yard | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Akciové opce | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Raiffeisenbank | Abenomika | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | Delta | EuroCOIN | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie PM | Akcie ropy | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Aktuální cena ropy | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Break Even | Brent | Brokers | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České koruny | ČNB euro | DAX 30 | Denník | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Japonska | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Ekonomika ve světě | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Evropská měna | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Koupit akcie | Krach na burze | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz ČNB | Kurz libra | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy ČSOB | Volná pracovní místa | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Paládium | Pasivní příjem | Patria.cz | PayPal | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa akcie | Ropa v Rusku | Ropa v Sýrii | Ropné vrty | Ropo | Ropy | RUB | Rubl | Rubl dolar | Rubl ke koruně | Rubl koruna kurs | Rubl kurz | Ruská ekonomika | Ruský rubl kurz | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Sdílená ekonomika | Seminář | Seznam měn | Seznam obchodníků s cennými papíry | Signály | Skotská libra | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Směnné kurzy ČSOB | Směnný kurz ČNB | Směnný kurz libra | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Spořící účet | Státní dluh | Státní dluhopisy | Statut fondu | Statutární orgány | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie pro binární opce | Strategie řízení | Světové burzy | SWIFT | Swingy | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Book Value | Buy | Capital Expenditures | CE3 | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | DCF | Diskont | Dluhové trhy | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Gamma | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Market Underperform | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Operativní zisk | Overweight | P.A. | P/S | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | Range | Redukce | REIT | ROA | ROCE | ROE | Sběrný agent | Sekundární trh | Sekundární trh dluhopisů | Sell | Slovensko - burza | Small caps | SPAD | SPS | Strong Buy | Struktura nabídky | TED Spread | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | WSJ | WGC | Akciová společnost | Čekací doba | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Speciální operace s cennými papíry | Splynutí cenného papíru | Standardní množství | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | SPAD (Systém pro podporu trhu akcií a dluhopisů) | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | Bailout | Paul Krugman | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Session | SHORT / SELL | SierraChart | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Genesis | IG Group | Cukr | Retail | Commitment of Traders | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Zisk na akcii (EPS - earning per share) | Evropské obchodování | Wells Capital Management | Aramco | Markit | Raymond James | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Sky News | Bank of New York Mellon | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | LPL Financial | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Jefferies & Co. | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | DIW | Sentix | Powerhouse | Baker Hughes | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Berenberg Bank | Nordea | Prudential Financial | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | NATO | TD Ameritrade | BNY Mellon | Elliott Management | Paulson & Co. | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | BTIG | Sója | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | CI Komodity | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Short squeeze | Polská centrální banka | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | MarketWatch | Poměr P/S | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Seeking Alpha | Earnings | Výprodej na Wall Street | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Henry Hub | KBC | Propad cen komodit | BlackRock | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Jádrový index | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | US akcie | Cena Brentu | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Nárůst úroků | Inflační tlaky | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonská burza | IHS | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Turbulence na finančních trzích | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Panika na finančních trzích | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Algoritmus | Britské hospodářství | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Index IBEX | Britské banky | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | National Australia Bank | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Tradeweb | Depozitní sazba | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rekordní minima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Spotové obchody | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnové stimulace | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Země G7 | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Obchodování s devizami | Venture Capital | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | Zklamání investorů | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Fluktuace kurzu | Vstup na burzu | BBVA | Silicon Valley Bank | Investiční činnost | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | World Gold Council | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | Ekonomické výhledy | André Kostolany | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Head&Shoulders | Obchodování s cizími měnami | Devizoví obchodníci | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny palladia | Palladium | Trade Financial | Investovat do Bitcoinu | Kalendář makroekonomických dat | Jerome Powell | MiFID II | Kraken | Crown | CBOE Global Markets | IPO Facebooku | Invesco | KeyBanc | Hard fork | Inteligentní investor | Věštec z Omahy | Kosdaq | NEST | Tiberius | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | Hlavní světové burzy | Krádež kryptoměn | CFG | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Příznivci kryptoměn | Krypto burza | Investiční skupiny | Ceny lithia | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Podniky | Čínské měny | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Šanghajský akciový index | CSI 300 | Geopolitické napětí | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | FTSE 250 | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | MoffettNathanson | IPO kalendář | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Zasedání OPEC | USMCA | Nové peníze | Dohoda USMCA | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Trendové čáry | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Akciový výhled | Tržby Amazonu | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Silnější dolar | Obchodní investice | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Intercontinental Exchange | IG | Růst úrokových sazeb | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | LYNX WhatsApp | Daňové úlevy | Regulační orgán | BinckBank | Daňové reformy | Růst zisků | Financování vlády | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Zkušenost s investováním | Zadluženost | Hodnota indexu | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Výsledková sezóna v USA | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Uznávané zahraniční akcie | Zahraniční akcie | Zpomalení světové ekonomiky | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Fundamentální analýza akcií | Analytici z Wall Street | Irská pojistka | Obchodní jednání | RSI indikátor | Odložení brexitu | Nakoupit akcie | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Německé banky | Vysoký výnos | Silný trh | TradeWeb | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Rekordní růst | Ekonomický poradce | Norská centrální banka | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | USTR | Inflace v ČR | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Technická situace | Finanční produkty | PINS | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Nasdaq100 | Český průmysl | Hodnota firmy | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | IPO Luckin Coffee | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Analytici Morgan Stanley | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | Riziko recese | Nabídka akcií | iFX | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | South China Morning Post | Čínský trh | Wealth Management | Ratingy udržitelnosti | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles úroků | Coffee | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Akciový výprodej | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | XTB Research | Akcia | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Nový britský premiér | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Likvidita na trhu | Konglomerát | Akcie týdne | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | AMZN | Volby v Británii | Pohonné hmoty | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Saudi Aramco | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | Finanční údaje | Pumpování likvidity | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Energetické firmy | Britská obchodní komora | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Rychlé zhodnocení | Edge | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Zerohedge | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Největší ekonomika | Obchodní spory | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | McKinsey | Alipay | Ant Financial | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Čínská média | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Zpomalení německé ekonomiky | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Fusion | Investice do ropy | Larry Kudlow | Výsledkové zprávy | Americký ministr obchodu | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Obchodní příměří | Býčí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | RPSN | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Průměrná hodnota | Analýza dat | Histogram | FRED | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Tadawul | Vyšší riziko | Technické závady | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | USA recese | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Tesla Elon Musk | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Obchodní záměr | Rostoucí trendová čára | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | BDI | Zavedení digitální daně | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Hospodářský růst Evropy | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Společnost GM | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Rezistenční pásmo | Hongkongské akcie | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Premarket | Švýcarská ekonomika | Oblast rezistence | Oblast supportu | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Dlužníci | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Domácí poptávka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Christine Lagardová | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Wilbur Ross | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Celosvětový růst | Tržní kapitalizace firmy | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čínský vývoz | Čína a USA | Šinzó Abe | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Nezaměstnanost v Česku | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Paul Volcker | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Běžný investor | Německý ZEW index | Phil Hogan | Problémy | COPPER | EW | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růstový impuls | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Cvičení | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Ekonomická recese | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní komentář | Cena za akcii | Aramco na burze | Válka mezi USA a Čínou | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Konzervativci | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | YHOO | Moskva | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Megapack | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | NASDAQ: MSFT | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Forward PE | Celkový deficit | Bydlení | Dovozní cla | Uber | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Snižování stavů | Inflace v Maďarsku | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Izraelská ekonomika | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | US100 | Index US100 | Wirecard | Pozitivní zpráva | Organizace Conference Board | Šéfové amerických podniků | Shortování akcií | Zákaz shortování | Ziskovost | Američtí vojáci | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Pracovní trh | Guyana | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | CFA | Stephen Poloz | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Američané | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | General Motors (GM) | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Sodexo | Míra nezaměstnanosti v ČR | RBA | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Centrální vláda | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Bankroty | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Velikost ztráty | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | CMS | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Silné měny | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Rating České republiky | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Virus | Asijské indexy | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Bluechip | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Růst inflace | Speciální Report | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Konzistentní zisky | Pochybnosti | Zlepšení | Opouští EU | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Rezistenční úrovně | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Strach z koronaviru | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Pokles akcií Tesly | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Free cash flow | FCF | Cena akcií Tesly | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Capital Group | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | America first | NFP | Snowflake | Palantir | GitLab | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Hospodářství Evropské unie | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Empire State Index | TWTR | Akcie Twitter | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Nové obchodní příležitosti | Ekonomické dopady koronaviru | Index CSI 300 | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Prudký propad | Pokles na trzích | FinTech akcie | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | PHIA | Ekonomické recese | Index aktivity | Největší ztráty | Šéfka ECB | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Pokles prodeje | Nižší sazby | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Snížení těžby | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie PepsiCo | Výkyvy | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Masivní pohyby | Výsledky HDP | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | WP | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Premiér Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Poradci | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | MSCI China | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Oldřich Dědek | Silný propad | Evropské země | Brusel | TARP | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Masivní propad | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Dnešní čísla | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | Anton Siluanov | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Obnova ekonomiky | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Britská Kolumbie | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Období finanční krize | Texas | PYPL | Waste Management | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Vyplácet dividendy | Oeystein Olsen | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Katar | Salmán | MPO | Pravidla EU | Kalifornie | Ministryně práce | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Denso | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Spoření | Klaus Regling | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Anomálie | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Lídr republikánů | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | České vlády | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Propad HDP | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | LTV | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Tesla dnes | Údaje | Výhled ratingu | Hrozí krach | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | CBS | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Nejsilnější růst | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | Cena benzínu | Snížení produkce | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | JPM.US | WFC.US | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | DPZ | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Oregon | Očištěný čistý zisk | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | WELL | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Remdesivir | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Vládnoucí strana | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Japonský export | CMC | Propad ceny | Trade | S&P500 | ESPN | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Debata | Tweety | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Institut GfK | Posílení | Zoom Video Communications | Největší propady | Legendární investor | Ropa zadarmo | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Rating Itálie | Zvyšující se likvidita | Větší pokles | Poklesy HDP | Americké státy | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Pokles světové ekonomiky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | Ryanair | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Osobní příjmy | Osobní výdaje | SMA 100 | Shell | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | Výzkumná skupina | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Dopravci | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Federal Reserve | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Finanční riziko | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Petrochemická společnost | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Australský premiér | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Politika centrální banky | Akcie a dluhopisy | Leasing | Dluhy | Ben Broadbent | Akcie Nike | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Ekonomická aktivita v USA | Fujitsu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | WMT.US | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | GSK | AZN | Velký růst | AMZN.US | Špatný obchod | Japonský export v dubnu | Kupci | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Cíl růstu HDP | Biotechnologická společnost | Renault | Josh Frydenberg | Klesající trendová linie | Splunk | Komunistická strana | Umělé inteligence | Hikvision | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | MLM | Vládní pomoc | Krátkodobý dluh | Ekonomické zotavení | Technologická revoluce | Ztráty zaměstnání | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | Mondelez | JDE | Rizikovější měny | Unie | Propady HDP | ČR | Záchranný program | Balíček na podporu ekonomiky | Vakcíny proti koronaviru | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Bohumil Trampota | Japonské maloobchodní tržby | Průraz | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Slabá poptávka | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Rozhodnutí ECB o sazbách | Pump & Dump | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Alteryx | Oracle | Akcie big data | Mateusz Morawiecki | Tchaj-wan | Rekordní pokles | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global | Teorie černé labutě | Ropná krize | Premier League | Světové krize | Canopy Growth | Subvence | APA | Energetický gigant | Nevada | Plán investic | Akcie FAANG | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Google Trends | Negativní výhled | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL | Index průmyslové výroby | Vyšší daně | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Koronavirová opatření | Druhá vlna | IDEA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Google Pay | Odkup vlastních akcií | Velké investice | Ziskové marže | ASM International | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | TTWO | Den nezávislosti | Akcie Coca-Cola | International Flavors & Fragrances | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Prostor pro další růst | PPI v USA | Sony | Výhled vývoje ekonomiky | Leva | Generace Z | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | KLM | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | Peugeot | Chrysler | Americký maloobchod | Německý maloobchod | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Malé zisky | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Merkelová | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost XTB | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Cybertruck | Semi | Model 3 | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Nižší poptávka | Progres | Exchange Traded Commodity | Mírná korekce | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Insolvence | Silný trend | Sundar Pichai | Vepřové maso | Nárůst volatility | Obchodní divize | Čínská společnost | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Mezinárodní firmy | Důvěra | Velké technologické firmy | Tesla a S&P 500 | Obnovení růstu | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Ant Group | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Ocelářství | Kreativita | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Blue Origin | Společnost Blue Origin | WeCHat | Růst vývozu | Časový horizont | Čínské sankce | Časový úsek | Klesající tendence | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Monex | Oživení poptávky | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | Velký propad | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Match Group | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Goodyear | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | SMA 200 | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie softwarové společnosti | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Zisk a tržby | Ceny v eurozóně | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | Split akcie | SPAC | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Elektrická auta | Big Tech | Sergey Brin | Delta Airlines | Southwest Airlines | Kroger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Objem exportu | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Snížení emisí | Stavební povolenky | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Inditex | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | NAHB | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Východní Asie | Micron | App Store | Biden | USA Joe Biden | Prezidentská debata | Softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Omezení výplaty dividend | Fiskální pomoc | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Speedway | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Nejvýraznější růst | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Udržitelné investování | Lockdown | Měnový fond | Ford (F.US) | F.US | Ceny bytů | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Akcie Johnson & Johnson | iPhone 12 | iPhone | Výkon společností | Klinické testy | WPM | Oživení německé ekonomiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Akciové portfolio | Foot Locker | Udržitelné investice | Masivní propouštění | Akcie Sony | Koncern | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Concho | Akcie TWTR | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Dobrý byznys | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Reálný HDP | ALV | První obchodní den | Futures na ropu | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pandemický program | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | JP Morgan Chase | Hormel Foods | ABT | HRL | GWW | MDT | JNJ | ABBV | Zveřejnění výsledků | Očekávané výnosy | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | UBER.US | Electronic Arts | Coty | T-Mobile US | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Klesající dolar | BioNTech vakcína | MCD | MCD.US | Zprávy o vakcíně | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Bull run | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Zisky bank | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Snižování cel | L Brands | Palantir Technologies | MRNA | Vývoji vakcín | GPS | Producent ropy | Akcie spoločnosti | Hormel | JWN | Pasivně investovat | Ropovod Družba | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | ZM | ZM.US | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Výdělky | Proražení | Adobe Systems | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Lyft | Akcie Airbnb | Výběr akcií | LULU.US | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | H&M | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | Coinbase Global | Finanční společnost | NBP | CMI | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Orbán | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | GS.US | Krizový balík | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Burzovní prázdniny | AAL | Plný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Voda | DGX | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | BA.US | Third Bridge | Boeing 737 Max | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Makléřská firma | Nálada investorů | Carnival | Emise dluhopisů | Nikola Corp | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | China Unicom | ABNB.US | NIO.US | Volby v Georgii | ADA | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Zdravotní péče | KKR | ForFarmers | Dopad na akcie | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | JD.US | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Shopify | ET7 | Zoom Video | Firma Boeing | Rostoucí ceny ropy | USCBC | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Dopad na trhy | Bidenův stimulační balík | Grab | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | MRK | CARA | ACT | WU | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Jack Ma | UAL | UAL.US | Regulace v USA | Larry Fink | Situace na trhu | DHL | United Parcel Service | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | Čínské značky | PEP | PEP.US | Streamovací služby | Deliveroo | Investiční účely | Akcie AMC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | JNJ.US | SWKS | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | J&J | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Thermo Fisher | ROI | Nasdaq (US100) | Vypuknutí pandemie | Jak vybírat akcie | Historická výkonnost | Velikost společnosti | Poměrové ukazatele | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Zpráva o měnové politice | QCOM.US | Rozvolnění | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Dialog | Zisky akcií | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | HAS | Hasbro | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | TWTR.US | Akcie spoločnosti Twitter | Twitter (TWTR.US) | UNH | UnitedHealth (UNH) | Change Healthcare | Humana | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ABBV.US | FTX | Kov | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Flow Traders | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trojité dno | Trendové linie | VIV | Růstový trend | CVS Health | CVS | Konopný průmysl | Předpověď akcií | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | WFC | Akcie Wells Fargo | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | Manufacturing PMI | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Zlepšení ekonomiky | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Graf US500 | Sentiment investorů | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | NKLA.US | NKLA | Finanční zdraví | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie společnosti Moderna | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Phillips 66 | PSX | XOM.US | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Banco Santander | ING Groep | Britská firma | Posilování USD | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Fidelity | Vývoj ceny palladia v USD | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Makléřské služby | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | V.US | Ropné futures | Prezident Erdogan | Kansas City Southern | KSU | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | Tencent Music | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Archegos | Sýrie | Micron (MU.US) | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | GRMN | Akcie Boeing (BA) | LMT | ISM ve službách | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | Korporátní daně | Celoroční výsledky | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Prudký růst cen | Síla indexu | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | Akcie kryptoměnové burzy | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Shooting Star | Nikotin | P&G | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | General Electric (GE.US) | Pinterest (PINS.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | GE.US | UPS.US | Zomato | Vysoká cena | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Objem transakcí | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Nárůst zákazníků | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Santander | WSB | Výsledky FAANG | Dluhový strop | Akcie Peloton | Akcie společnosti Peloton | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Futures na americké indexy | Konsensus trhu | Tržby za služby | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | Praní peněz | Inflace v České republice | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | WEN | WEN.US | Akcie spoločnosti Wendy’s | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Royal Dutch Shell A | KSS.US | KSS | Akcie Kohl’s | Akcie Kohl’s (KSS.US) | Akcie společnosti Kohl’s | Wall Street akcie | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Těžaři | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Prudké oslabení | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Průmyslové akcie | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | Ceny dřeva | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Akcie TSLA | Ruský ministr | DocuSign | Nadnárodní společnosti | Zajištění proti inflaci | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Vyvážené portfolio | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Dlouhodobý support | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Mali | Tržní prostředí | McDonald's | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Tennessee | Oligopol | Dolar dnes | Cryptocurrency | Didi | Jak profitovat | CO2 | Stress testy | Pozitivní vliv | NASA | Falcon | Starlink | Solární panely | Trh dnes | Streamovací společnost | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Výplata dividendy | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | | Výhled na letošní rok | Akcie Moderny | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | MU.US | Růst společnosti | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Hliník | Koncentrace | Pojišťovací společnost | Chování spotřebitelů | Nvidia akcie | Dělení (split) | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | Iberdrola | UST | TSMC | Zvýšení produkce | Akcie výrobců vakcín | Didi Global | Včerejší seance | Ojeté vozy | JPMorgan (JPM.US) | Rada guvernérů | Symantec | Alibaba Group Holding Limited | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | TSM | TSM.US | Cyklické sektory | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | FIXED | Mutace delta | Duolingo | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Divize | Letní období | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | After-market | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Nálada mezi německými spotřebiteli | Rekord | Příjmy z reklamy | ABB | Současné ceny | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Facebook (FB.US) | FB.US | Akcie spoločnosti Facebook | Delta mutace | Bilion | Dodávky čipů | CAR | Výsledky za Q2 | Guidance | Dopad na sentiment | Růst Amazonu | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Provozní ztráty | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Mateřská společnost | HICP | Investiční činnosti | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Logistika | KBC Group | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | DISCA | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Zvýšení rezerv | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Výsledky za první pololetí | VIAC | Paramount | Paramount+ | Comcast Corp | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | DIS.US | Strojové učení | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Osobní počítače | ADS | SNOW | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Stav trhu s ropou | Koninklijke Ahold Delhaize | Hackeři | Nucor | Společnost Admirals | Palantir Technologies (PLTR.US) | Pozitivní korelace | Úroveň dluhu | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Jim Cramer | CBRE | Streamovací společnosti | David Solomon | Meituan | Střední hodnota | CRH | Rozbor | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Nikkei (JAP225) | Kansas City | Analytici banky | Funkční období | ASX | Indexy v Číně | SXXP | Dominion Energy | Agilent | Pfizer (PFE.US) | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Společnosti | Neúspěch | Opatření | Ronaldo | Rivian | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | PayPal Holdings Inc | Lobbing | Lobbing v EU | Evergrande | Nákladová inflace | Výběr daní | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | RBC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Puma | Siemens Healthineers | Energetika | Ceny plynu | Konfederace | Lululemon Athletica (LULU.US) | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Los Angeles | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Doing Business | Buyback | Americká firma | Airbus SE | Znovurozšíření pandemie | Warner Bros | Corporate Governance | Akcie čínských společností | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Tečkový graf | BNP | P/B | UBS Group | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Kvartální účetní období | Gamble | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Apple Pay | Akcie Palantir | Dohoda o globální dani | Automotive | Snížení dluhu | Fiskální pravidla | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Škodovka | Charter Communications | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | CureVac | Energetické krize | Zdražování energií | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | WBA.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Poseidon | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | IBM (IBM.US) | CSX | ANTM | IBM.US | EQT | Horizon | Oculus | Překonání historického maxima | Abbott | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Snap | Akcie společnosti Snap | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Caterpillar (CAT.US) | Cenový cíl | Boeing (BA.US) | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Akcie společnosti Caterpillar | Squid | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Meta | Rebranding | Klima | Peněžní prostředky | Allianz SE | Metaverse | Burger King | Rivian Automotive | Meta Platforms | Squid Game | Akcie Avis | Akcie společnosti Avis | Avis Budget Group | Avis Budget Group (CAR.US) | Avis | CAR.US | Avis Budget | Odkupy akcií | MGM Resorts International | ROKU.US | SunPower | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | Fialova vláda | Celkové provozní výnosy | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | Regeneron Pharmaceuticals | RIVN | Trh s elektromobily | Royal Caribbean Cruises | PYPL.US | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Uhlíková stopa | Walmart (WMT.US) | Další růst sazeb | Měny G10 | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | JD.com (JD.US) | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | TechnipFMC | Družba | Regulační úřady | Rivian Automotive (RIVN.US) | Lockdowny | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Reportované výsledky | Nové mutace | Nová mutace | Uber (UBER.US) | Omikron | Omicron | Operace na volném trhu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Akcie Gazpromu | Nálada na trzích | | Honeywell | CMA | Sezonalita | Bear market | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | BofA | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | Arm | Čipové společnosti | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | L'Oréal | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Ukončení nákupu aktiv | Letadlo | Obchodní tipy | CarMax | KMX | Telefónica | Výzkumný ústav | Sumitomo Mitsui | Celkový sentiment | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Kartel OPEC+ | Altria | Zvyšování sazeb Fedu | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Předpokládaný růst | Ocel | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Stripe | Společnost Starlink | Gate | ASR Nederland | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Lucid Group | LCID | Lucid | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Big tech | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Technická analýza akcií | Akcie Activision | Hry | Cena akcií společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Siemens Gamesa | Hospodářská data | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Teams | Spotřební zboží | Nový týden | Akcie Intelu (INTC.US) | Daňová sazba | Levi Strauss | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Electrolux | Western Digital | Cenová akce | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Akciový graf | Simon Property Group | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Člen ECB | Fox Corporation | Peloton Interactive | Peloton Interactive (PTON.US) | Coca Cola (KO.US) | Duke Energy | Illumina | Mattel | Under Armour | Futures na S&P 500 | Klesající struktury | St. Louis | LHA | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Akcie Shopify | Roku (ROKU.US) | Akcie společnosti Palantir | Ruské invaze na Ukrajinu | Akcie společnosti Roku | Čínský prezident Si Ťin-pching | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics | Microsoft Corp. | Sankce | Bezpečné útočiště pro investory | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | YNDX | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | Forwardové ceny | Statista | Polská centrální banka (NBP) | LCID.US | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | FSLR.US | First Solar (FSLR.US) | Akcie First Solar (FSLR.US) | Zkapalněný zemní plyn | DBK | Společnost Google | SPARK | Applepay | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pokles inflace | Cena akcie Apple | Cox | Pat Gelsinger | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | CF Industries | Mosaic | Zvyšování cen | APP | Peter Siks | Optimistická nálada | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Výroby elektromobilů | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SaaS | SS&C | Fiserv | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Americký výrobce elektromobilů | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | ADBE.US | Creative Cloud | Document Cloud | Experience Cloud | Shantanu Narayen | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Nvidie | Nvidie (NVDA.US) | Značné riziko | Ruský vicepremiér | Akcie Tesla (TSLA) | Rekordní zisky | CMG | Aktuální inflace | WBD | Ex-date | Warner Bros. Discovery | Správa | Akcie BlackRock | Akcie BlackRock (BLK.US) | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | STT | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Vital Knowledge | Převzetí Twitteru | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Travelers | Reed Hastings | Lululemon (LULU.US) | Alaska Air Group | Rekordní inflace | Výsledky Alphabet | PepsiCo (PEP.US) | Výsledky Amazonu | Embargo na ruskou ropu | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | EchoStar | Akcie Echostar | Akcie Echostar (SATS.US) | Echostar (SATS.US) | Produkty s pákovým efektem | Occidental | Wall Street výsledky | ArcelorMittal | Akcie JPMorgan | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Forward P/E | Covid Zero | Guggenheim | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | CRSP | Mondelez International | Nárůst zisků | Nadnárodní firmy | EOG | EOG Resources Inc | Investiční zisky | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Roche | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Nike, Inc. | Širší trh | Wynn Resorts | WYNN | Snížení inflace | Akcie KO | Stav globální ekonomiky | Rostoucí akcie | Propuštění | Přicházející recese | Signály recese | Celsius | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Výsledky amerických bank | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Centrum | United Airlines (UAL.US) | Nárůst zásob | Akcie Micronu | Akcie Shopify (SHOP.US) | Vývoj zisků | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Zvýšení ziskovosti | Akcie Uber | Akcie Uber (UBER.US) | Prodeje vakcín proti Covid-19 | Prodeje vakcín | WBD.US | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Společnost Palantir | Research expenses | Akcie společnosti Disney | Upozornění | Aktiva pod správou | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Řetězec restaurací | Konkurenční společnost | BedBath | Akcie Coca-Cola Company | 2U | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | Virtuální realita | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Období propadů | Rizikový faktor | Slovo recese | Investiční cíle | Akcie banky | Hewlett&Packard | Akcie Hewlett-Packard | Oslabení USD | Merge | Fenomén | StreetAccount | TAP | Figma Inc. | Figma | Obraty | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Ruské ropy | Den výplaty | Dividends | Humanoidní roboti | Platební systém | Otevření Wall Street | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zisky BlackRock | DPZ.US | Domino's Pizza (DPZ.US) | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Zisky Netflixu | Telekomunikační společnost | Joel Copp-Barton | Adidas (ADS.DE) | Výsledky Exxon Mobil | Ropní giganti | Exxon Mobil (XOM.US) | Výsledky Applu | Nejrychleji rostoucí | Největší meziroční nárůst | Macerich | Monetizace | Aircraft | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | GEN | Walt Disney Co | Živé vysílání | Novinky | Administrativa | Vysoké inflace | Výběry | Taiwan Semiconductor | CZ | Dynamika růstu | Mitsui | Sentiment na Wall Street | Hodnocení akcií | Cloud computing | Aktuální informace | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | JMP Securities | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Graf akcií | Tržní fundamenty | Index cen výrobců | Podstoupení rizika | Společnost Exxon Mobil | Varování | Ciena | Hospodářský pokles | Problémy s dodavatelskými řetězci | Zpětné odkupy | Zisky společnosti | Společnost BlackRock | Růstový potenciál | Ziskovosti společnosti | Analytici Citi | Výhled na rok 2023 | Vysoké sazby | UHR.CH | UHR | ​​​​Hewlett&Packard | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Právo | Estée Lauder | Výprodeje | Prezident Biden | FDIC | ChatGPT | OpenAI | Bing | Microsoft 365 | Akcie výrobců elektromobilů | Zpráva Morgan Stanley | Býčí sentiment | Akcie společnosti Charles Schwab | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Výhled pro rok 2023 | OCI | NXP Semiconductors | NXP | Invest | Alphabet Inc. | Sektor financí | Společnost Caterpillar | Akcie společnosti Caterpillar (CAT.US) | Výsledky Morgan Stanley | Společnost Morgan Stanley | Vyšší náklady | Společnost AMD | Pokles cen energií | Pokračující pokles | Finanční výsledky společnosti | Oživení poptávky v Číně | Bard | Dobré obchody | Revenues | Společnost Disney | Cenový graf akcií | Alphabet (Google) | Média | Optimalizace | Quality Trends | Výhled pro rok | Největší banky v USA | Vklady | PCE inflace | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | First Republic Bank | Válka | Nielsen | Odliv vkladů | FRC.US | FRC | Společnost Philip Morris ČR | Makroprostředí | Falešný break | Snižování nákladů | Divize společnosti | KBW | Vyšší ceny | Cenové dno | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Pinterest | Překážky | Klesající inflace | Prostředí klesající inflace | Ředitel banky | Dceřiné společnosti | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Překřížení klouzavých průměrů | Podrobné výsledky | Dlouhodobost | Prodeje čipů | Závazek | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Akcie JP Morgan | Roční maximum | Největší americké banky | Baterie | Partnerství | CEO společnosti | BYD | Fed Williams | EMEA | Výsledky First Republic Bank | Výsledky First Republic | PACW | PACW.US | PacWest Bancorp (PACW.US) | Čistý zisk banky | Zakladatel | Poptávka v Číně | Ztráty peněz | Yeezy | Výsledky společnosti Apple | Čtvrtletní výsledky společnosti | PayPal (PYPL.US) | Akcie společnosti Biontech (BNTX.US) | Americká zábavní společnost | Zábavní společnost | Vice | Investoři společnosti | ON Semiconductor | Star Bulk Carriers | SBLK.US | SBLK | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Společnost Star Bulk Carriers | Výsledky WalMartu | SNOW.US | Snowflake (SNOW.US) | Společnost Nvidia | Automatizace | Výhledy | Amazon Prime | UA.US | Silná data | Směřování | Vision Pro | Americká technologická společnost | Souprava | GTLB | Co jsou to blue chip akcie | Co jsou to blue chip | Pojem blue chip | Seznam blue chip akcií | Vysoká tržní kapitalizace | Zisky a dividendy | Silná značka | Definice blue chip akcií | Definice blue chip | Geraldine Weissová | Termín blue chips | Investment Quality Trends | Dividend History | Institutional Holdings | Total Institutional Shares | Institutional Shares | Analýzy akcií | Analýzy akcií Coca-Coly | Mega Cap | Blue chips stocks | Hodnoty EPS | Ticker akcií | Earnings per Share | Zisk na jednu akcii | ARM | Delta Air | OPRA | OPRA.US | Opera (OPRA.US) | Růst akcií společností | Výkonnost společnosti | Ocenění Tesly | Velká očekávání | Miliarda | Výkonnost společností | Očekávání ziskovosti | Nižší ceny | Nižší low | Zvýšení dividend | Threads | DNO | Generativní umělá inteligence | Generativní umělé inteligence | Generativní AI | Microsoft Bing | Zklamání pro investory | Ekonomické podmínky | ANET.US | ANET | Arista Networks (ANET.US) | Arista Networks | Poplatky z obchodování | PayPal USD | PYUSD | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Správy majetku | Příjmy společnosti | Analýza akcií PayPal | Důvody poklesu ceny | NASDAQ: PYPL | Cena akcií PayPal | Cena akcií PayPal Holdings | Cena akcií PayPal Holdings Inc. | PayPal Holdings Inc. | PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) | PayPal ve zkratce | Finanční pozice PayPal | Finanční pozice | Příčiny poklesu cen akcií PayPal | Příčiny poklesu cen akcií | Příčiny poklesu cen | WeChat Pay | Snaha PayPal | Finanční zpráva PayPal | Finanční zpráva | Technologické korporace | Paxos Trust Company | Paxos Trust | iPhone 15 | Fraser | Anthropic | Aehr Systems | AEHR | AEHR.US | Aehr Systems (AEHR.US) | Akcie společnosti Aehr Systems (AEHR.US) | Akcie společnosti Aehr Systems | Válka v Izraeli | Hamás | Kupující | Konflikt mezi Izraelem | Halloween | Výnosy na amerických dluhopisech | Akcie Arista Networks | Akcie Arista Networks (ANET.US) | Top 3 akcie | Akcie na zlato | Zlato na NYSE | 3 akcie na zlato | DRDGold Limited | DRDGold | Wheaton Precious Metals Corp. | Franco-Nevada Corporation | Franco-Nevada | Výběrová kritéria pro firmy | Výběrová kritéria | Kritéria pro firmy | Johannesburg | Společnost DRDGold Limited | Společnost DRDGold | Technická analýza akcií DRDGold Limited | Technická analýza akcií DRDGold | Analýza akcií DRDGold Limited | Analýza akcií DRDGold | Hodnota akcií DRDGold Limited | Hodnota akcií DRDGold | NYSE: DRD | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | NYSE: WPM | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | DRD | Ontario | Toronto | Vancouver | Technická analýza akcií Franco-Nevady | Analýza akcií Franco-Nevady | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | NYSE: FNV | FNV | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Analýza akcií Franco-Nevada | Nárůst EPS společností | Nárůst EPS | EPS společností | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Společnosti spojené s těžbou zlata | Data z World Gold Council (WGC) | Data z World Gold Council | DUOL.US | DUOL | Duolingo (DUOL.US) | Pozorování | Společnost Target
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Epiq AACER
Epiq Global
EP Logistics
EP Logistics International
EPPE
EP Power Europe
EP Power Europe
EPRE
EP Real Estate
EP Real Estate (EPRE)

Následující klíčová slova

EPS společností
EQ
EQ ANALYST900
EQ Derivatives
EQNR
EQNR.NO
EQT
Equa Bank
Equal Pay Day
Equal weight
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei Vánoce
Potvrďte prosím... Zavřít