Indikátor MACD

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 3. srpna? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
03.08.2023 Ve čtvrtek nás čeká několik makroekonomických událostí, všechny ale budou ve stínu zasedání Bank of England, čemuž se budeme věnovat níže. Evropská unie zveřejní červencový index PMI ve službách. Půjde nicméně o druhé, závěrečné hodnocení, které se obvykle neliší od prvního. Proto na tuto zprávu neočekáváme výrazné reakce. Spojené království také zveřejní finální odhad svého PMI ve službách. Spojené státy zveřejní podobný index. ale k němu zveřejní ještě i index podnikatelské aktivity ISM, který je důležitější. Index ISM může mít reálný dopad na pohyb obou párů, ale bude velmi obtížné určit, zda trh reaguje na zasedání BoE, nebo na index ISM.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 20. července? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
20.07.2023 Z dnešních fundamentálních událostí nestojí za zmínku naprosto nic. Federální rezervní systém i Evropská centrální banka vstoupily před dalšími zasedáními, která se budou konat příští týden, do období informačního embarga. To znamená, že členové měnových výborů mají zakázáno komentovat měnovou politiku. Až do zasedání centrálních bank proto nebudou vystupovat s projevy ani prohlášeními. Čtvrtek by mohl být vcelku klidný, i když se libra samozřejmě může pokusit prodloužit pokles.

Nejdůležitější události 18. července: fundamentální analýza pro začátečníky
18.07.2023 Na úterý 18. července nejsou v EU ani ve Spojeném království naplánovány žádné významné makroekonomické zprávy. Spojené státy pouze zveřejní zprávy o maloobchodních tržbách a průmyslové výrobě. Ve skutečnosti se nejedná o příliš významné údaje, které by vyvolaly silnou reakci trhu. Pokud budou reálné a prognózované hodnoty výrazně odlišné, je reakce trhu možná, ale jaká reakce se dá očekávat? Pokud údaje překonají prognózu, měli bychom očekávat posílení americké měny? V posledních týdnech jsme dostali mnoho zpráv, které měly potenciál podpořit kurz dolaru, a přesto žádný zásadní vliv neměly. Na druhou stranu, pokud budou údaje slabší, dolar nejspíš znovu klesne. Vzhledem k permanentnímu oslabování dolaru i bez těchto zpráv ale může být daný význam sporný.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 14. července? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
14.07.2023 V pátek odlehčený ekonomický kalendář, přesněji řečeno jediná ekonomická zpráva na den. Spojené státy zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Jde o zprávu vcelku druhořadého významu, která dokáže vyvolat reakci trhu, jen pokud se nejnovější čísla výrazně odchýlí od prognózy. Jakou reakci bychom ale měli očekávat teď, když oba páry neúprosně rostou? Pokud bude hodnota kladná, dolar znovu stoupne o 20 bodů a obnoví pokles. Pokud bude záporná, co na tom, když už dolar stejně padá do propasti?

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 13. července? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
13.07.2023 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, většinou ale nepříliš důležitých. EU zveřejní zprávu o průmyslové produkci, která jen sotva vyvolá reakci trhu, i kdyby jen středně silnou. Spojené státy zveřejní údaje o indexu cen výrobců a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Index cen výrobců je doprovodnou zprávou inflace, takže jeho výraznější pokles může vyvolat pokles dolaru. Ne ale tak silný jako ve středu. Žádosti o podporu v nezaměstnanosti mohou vyvolat reakci trhu jen v případě výrazné odchylky od prognózované hodnoty.

Graf dne: BTC (10.07.2023)
10.07.2023 Cena bitcoinu se aktuálně pohybuje na 30 100 USD, dnes mírně kleá o 0,2 %. Konsoliduje nad důležitou psychologickou úrovní 30 000 USD, ale při pokusu o překonání 31 000 USD čelí odporu. Opakované testování úrovně 30 000 $ zvyšuje možnost selhání v budoucnu.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.06.2023 Pár EUR/USD se ve středu obchodoval aktivně a klesal. Jednotná měna začala klesat s blížící se americkou seancí. Na začátek americké seance byly naplánovány projevy prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella na ekonomickém fóru v Sintře. Ačkoli šlo o stejnou dobu, nemohli hovořit zároveň. Proto se po několik hodin očekávala zvýšená volatilita.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.06.2023 Pár GBP/USD se ve středu propadá. Klíčovými událostmi dne byly projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella a guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho na tomtéž ekonomickém fóru v Sintře. Bailey přislíbil, že BoE bude pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb, dokud nedojde k výraznému zpomalení inflace, což znamená ještě nejméně dvoje další zvýšení. I Powell fakticky přislíbil ještě dvojí zvýšení sazeb, ačkoli inflace v USA je mnohem nižší než ve Spojeném království. Domníváme se, že trh se postupně blíží k bodu, kdy euro a libra přijdou o výhodu. Za jeden z nejdůležitějších faktorů považujeme reakci trhu na nedávné zasedání BoE, kdy byla sazba nečekaně zvýšena o 0,5 %, ale neobjevila se nová vlna nákupů libry.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 29. června? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
29.06.2023 Ve čtvrtek lze vyzdvihnout tři ekonomické zprávy. Německo zveřejní zprávu o inflaci za červen (předběžný odhad), která je často nejdůležitější, protože může trh překvapit odchylkou od prognózované hodnoty. Navíc se očekává růst inflace z 6,1 % na 6,3–6,4 %. To už je znepokojivé, zvlášť proto, že ECB svou klíčovou sazbu dál zvyšuje.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.06.2023 Pár GBP/USD vykazoval v úterý ve srovnání s párem EUR/USD nižší volatilitu, což je vcelku zvláštní. Při bližším prozkoumání je ale všechno jasné a logické. Dopolední projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové, který lze považovat za jestřábí, se přímo týkal páru EUR/USD a nijak neolivnil pár GBP/USD. Není proto divu, že aktivněji se obchodovalo euro. Co se týká ekonomického pozadí souvisejícího s librou, z USA přišly jen tři zprávy a ty byly zcela ignorovány. Možná se objevila dvacetibodová reakce, ale koho zajímá pohyb o dvacet bodů?

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 27. června? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
28.06.2023 Na středu není v plánu zveřejnění žádných důležitých ekonomických zpráv. Dokonce ani druhořadých. Čeká nás ale několik důležitých fundamentálních událostí, které vyžadují plnou pozornost. Euro se v úterý pohybovalo výhradně následkem projevu prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové, takže nadcházející projevy bychom neměli ignorovat, ale spíš na ně pamatovat kvůli načasování a potenciálnímu vlivu na příslušné měnové páry.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.06.2023 Pár GBP/USD se v pondělí také obchodoval s nízkou volatilitou a ve flat pásmu. Cena byla v pásmu pouhých 62 pipů, což je na britskou libru velmi málo. Dva dny po sobě se pohybovala přesně podél úrovně 1,2698, což ukazuje na flat trh. V rámci tohoto flat pásma byla prolomena vzestupná trendová linie. Vezměte na vědomí, že signály vytvořené v rámci flat pásma nejsou silné a budou s větší pravděpodobností falešné. Proto si nemyslím, že vzestupný trend skončil.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.06.2023 Pár EUR/USD začal týden bez výraznějších pohybů, což nepřekvapí, protože pondělky bývají kvůli slabým cenovým pohybům často nudné. V průběhu dne se pár dostal na úroveň 1,0918, a dokonce se od ní odrazil, což naznačuje, že celkový trend na tomto měnovém páru se může změnit v medvědí. Předtím pár opustil vzestupný kanál a ještě víc tak ukázal větší pravděpodobnost klesajícího trendu v tomto týdnu. Jedinou významnou fundamentální událostí v eurozóně a Spojených státech byl projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové na summitu ECB v Sintře. Její projev se ale konal v pozdních nočních hodinách a nemohl nijak ovlivnit obchodování během dne. Celkově vzato nedošlo v pondělí k žádným dalším významným událostem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 23. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
23.06.2023 Fáze oživení páru EUR/USD skončila, protože pár zaznamenal spíš pokles než růst. Mohlo se stát, že obchodníci přecenili výroky předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v Kongresu (které by podle našeho názoru měly být považovány za jestřábí), nebo mohlo jít o prostou technickou korekci, ale euro oslabilo a zůstává v rostoucím kanálu. Ačkoli tedy uptrend přetrvává, euro nemá potřebné zázemí pro další růst. To ale neznamená, že růst nemůže nebo nebude. Pár se stále může pohybovat jakýmkoli směrem, a to bez ohledu na fundamentální pozadí. Pokud to ale vezmeme v úvahu, pak jednotná měna nemá důvody k růstu. Stále očekáváme, že se pár bude držet pod rostoucím kanálem.

Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
22.06.2023 Svědectví Jeromea Powella v Kongresu bylo první událostí tohoto týdne, která na trhu vyvolala rozruch – konkrétně výrazné pohyby eura. Katalyzátorem pro libru šterlinků byla kromě toho i zpráva o inflaci ve Spojeném království. Před těmito událostmi trh obchodoval v téměř plochém režimu při mírné volatilitě. Ve čtvrtek čeká libru mnoho velmi důležitých, fundamentálních událostí, ale euro a dolar čeká jen jedna makroekonomická zpráva: týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tato zpráva má druhořadý význam. Ačkoli odráží stav trhu práce, její údaje se jen zřídka liší od prognóz, takže trh na ni reaguje obvykle jen mírně. Pokud se ale dnes takové odchylky dočkáme, pak by páry EUR/USD i GBP/USD mohly vykázat pohyb o 30–40 pipů. Libra dnes nicméně bude citlivá na zasedání Bank of England.

Existuje nějaká šance na zvýšení sazeb Bank of England o 50 bodů?
22.06.2023 Po neuspokojivé zprávě o britské inflaci, která právě vyšla, mnoho analytiků mluví o možném překvapení ze strany Bank of England. Tato spekulace má svou logiku. Pokud inflace neklesá a v tomto případě jádrová inflace roste, co jiného se dá dělat? Index spotřebitelských cen v dubnu prudce klesl, což dává naději na splnění slibu guvernéra BoE Andrewa Baileyho a premiéra Rishi Sunaka snížit inflaci do konce roku na polovinu. A přesto jsme zjistili, že v květnu inflace stále nepolevila. Ukazuje se, že za posledních 7 měsíců, během kterých BoE aktivně zpřísňovala měnovou politiku, inflace klesla o 2,4 %. Zdá se, že věci nejdou tak dobře, jak jsme očekávali.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.06.2023 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval s nízkou volatilitou, ale v rámci vzestupného kanálu zůstal stabilní. Navzdory třídenní korekci se drží vzestupný trend. Pokud se cena usadí pod vzestupným kanálem, může tím naznačit změnu na sestupný trend, ale obchodovat byste měli opatrně. Pokud pár opustí kanál během flat fáze, nelze takový signál považovat za spolehlivý. Momentálně pozorujeme pohyb téměř ve flat trendu.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 20. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky
20.06.2023 Pondělí bylo bez zvláštních událostí. Na pondělí a úterý nejsou naplánovány žádné významné ekonomické zprávy a všechny fundamentální události jsou druhořadého významu. Pondělí bylo dnem s nízkým objemem obchodů a oba páry měly po silné rally z minulého týdne určitou tendenci korigovat. Stejná situace bude pravděpodobně přetrvávat i dnes.

Jak 19. června obchodovat pár GBP/USD. Jednoduché tipy pro začátečníky
19.06.2023 Pár GBP/USD v pátek prodloužil vzestupný pohyb, byť bez zvláštních důvodů. Britská měna ale v průběhu celého minulého týdne neměla žádné fundamenty, kvůli kterým by stoupala každý den. Zajímavé je, že tento týden se bude konat politické zasedání Bank of England. Trh může předem zpracovat svá jestřábí očekávání, ale musíme znovu konstatovat, že: libra šterlinků roste příliš často a příliš silně a koriguje velmi slabě. Je zajímavé, že v posledních 10 měsících získala 2 500 pipů.

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 19. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky
19.06.2023 Nový obchodní týden má podle očekávání začít vcelku nudně. Pro Spojené státy, Evropskou unii ani Spojené království nečekáme žádné významné zprávy. Později během týdne bude zveřejněno několik důležitých zpráv, ale většina z nich až v druhé polovině týdne. Pondělí je kromě několika projevů představitelů Evropské centrální banky téměř prázdné. Proto dnes u obou měnových párů očekáváme klidné pohyby s možností flatu nebo korekce proti trendu.

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 16. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky
16.06.2023 Pátek slibuje být ve srovnání s několika posledními dny vcelku nudný. Z makrodat stojí za pozornost jen údaje o inflaci v EU a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA. Obě zprávy mají jednoznačně druhořadý význam. Zpráva o inflaci bude ve formě druhého odhadu, který se obvykle neliší od prvního a nevyvolává žádnou reakci trhu, zejména s ohledem na to, že ve čtvrtek se konalo zasedání Evropské centrální banky, takže zpráva o inflaci je méně významná.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
15.06.2023 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstové trajektorii, i když k tomu měl ve srovnání s úterkem méně důvodů. Středeční rally byla ale ještě silnější, což nejspíš souvisí s výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zdá se, že trh zcela přestal Fedu důvěřovat a ztratil naději, že se dočká alespoň ještě jednoho zvýšení sazeb, ačkoli toto se ví už několik měsíců. Růst eura (a libry) proto stále považujeme za nelogický. Pár EUR/USD má alespoň technické důvody k růstu, protože po měsíčním poklesu je nutná korekce. Ale pokud jde o libru...

Fundamentální analýza pro začátečníky na 14. června 2023
14.06.2023 Ve středu bude zveřejněno mnoho makroekonomických zpráv. Eurozóna zveřejnění statistiky průmyslové výroby za duben, které vyjdou pravděpodobně hůř, než se očekávalo. Spojené království zveřejní údaje o HDP a průmyslové výrobě. HDP jen stěží přitáhne pozornost trhu, protože půjde o měsíční zprávu. Průmyslová výroba by mohla vyvolat silnou reakci trhu. Jelikož Spojené království zveřejní mnoho údajů, mohly by společně ovlivňovat britskou libru.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 13. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky.
13.06.2023 V úterý nás nečeká mnoho makrodat, ale téměř všechny zprávy jsou považovány za důležité. Za zmínku stojí data o inflaci v USA. Ačkoli Federální rezervní systém spěje ke konci cyklu zpřísňování měnové politiky a inflace se rozhodně blíží k cílové úrovni 2 %, neznamená to, že lze tyto zprávy ignorovat. Zvlášť když dnes představitelé Fedu začnou jednat o měnové politice a zítra večer oznámí výsledky. Zpráva o inflaci ovlivňuje rozhodnutí banky.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 12. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky.
12.06.2023 Na pondělí nejsou v plánu žádné zprávy s makrodaty. Ani žádné sekundární zprávy ve Spojených státech, Evropské unii a Velké Británii. Obchodníci tedy celý den nebudou mít na co upínat pozornost. Euro je stále v bočním kanálu, resp. ve vymezeném cenovém pásmu. Odraz od úrovně 1,0792 byl velmi nepřesný, ale vyvolal začátek nové klesající spirály, která může pokračovat i příští týden. Na rozdíl od aktuálního týdne nabídne ten následující dostatek důležitých událostí, takže je velmi těžké odhadnout pohyby předem a boční kanál může být snadno prolomen. Libra zároveň pokračuje v bezdůvodném růstu.

Fundamentální analýza pro začátečníky 9. června 2023
09.06.2023 Makroekonomický kalendář bude v pátek prázdný. Obchodníci tak nebudou mít během dne nic, na co by mohli upnout pozornost. Jedna událost na dnešek v plánu je, ale trh ovlivní jen stěží. Pár EUR/USD se obchoduje v postranním kanálu, konkrétně ve vymezeném cenovém kanálu. Odraz od úrovně 1,0792 může vyvolat strmější pokles, než byl ten včerejší, aniž by k tomu byl důvod. Pár GBP/USD poslední dobou stoupá, ale chaoticky a nelogicky.

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 8. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky.
08.06.2023 Ve čtvrtek nás nečekají téměř žádné ekonomické zprávy. Můžeme vyzdvihnout v podstatě jen dvě zprávy, obě vcelku druhořadého významu. Tou první je třetí odhad HDP eurozóny za první čtvrtletí. Zprávu zachraňuje jedině fakt, že třetí odhad je finální, takže by mohl přinést něco nečekaného. Obecně lze ale od této zprávy těžko očekávat překvapivé hodnoty, protože ekonomický růst v eurozóně je už dvě čtvrtletí po sobě nulový.

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 6. června? Analýza fundamentálních dat pro začátečníky.
06.06.2023 V úterý nemají být zveřejněna žádná makrodata, jen vcelku nevýznamné zprávy o maloobchodních tržbách v Evropské unii a PMI ve stavebnictví ve Spojeném království. Uvědomte si ale, že půjde o druhý odhad PMI ve stavebnictví, takže šance na reakci trhu není prakticky žádná. Jen pokud by se reálná hodnota výrazně odchýlila od prognózy, což se u druhých odhadů stává jen zřídka. Co se týká zprávy o maloobchodních tržbách, není zvlášť důležitá. Pokud obchodníci zareagují, pak nejspíš jen minimálně.

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 5. června? Analýza fundamentálních dat pro začínající obchodníky.
05.06.2023 V pondělí bude k dispozici jen omezené množství makrodat, ale už fakt, že budou aspoň nějaká, je dobré znamení. V pondělky často chybí jak fundamentální zprávy, tak ekonomická data, což negativně ovlivňuje povahu pohybů a volatilitu. V pondělí bude zveřejněn PMI ve službách v Evropské unii, Velké Británii a Spojených státech. Nedá se říct, že se jedná o důležitá data, zvlášť proto, že jde o druhé odhady pro květen. Jinými slovy, trh už předběžné odhady zná. Britské PMI a americké ISM lze považovat za docela významné, ale k vyvolání reakce trhu jsou potřeba překvapivé hodnoty nebo odchylky od prognóz. Bez tohoto vlivu nebude sentiment obchodníků příliš ovlivněn.

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 2. června? Analýza fundamentálních dat pro začínající obchodníky.
02.06.2023 V pátek bude zveřejněno jen několik makroekonomických zpráv, všechny ale velmi důležité. Evropská unie ani Velká Británie dnes nezveřejní žádná data. Všechny informace přijdou ze Spojených států. Budou zveřejněny tři zprávy, dvě z nich maximálního významu. Nonfarm payrolls ukazují počet pracovních míst vytvořených v daném měsíci mimo zemědělský sektor. Jedná se o klíčový indikátor trhu práce. V květnu bylo podle očekávání vytvořeno 180–190 tisíc pracovních míst. Jakékoli nižší číslo bude považováno za negativní.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
02.06.2023 Pár EUR/USD ve čtvrtek zahájil novou fázi vzestupného pohybu a potvrdil tak úmysl ukončit sestupný trend, který trval zhruba měsíc. V blízké budoucnosti by tedy pár mohl stoupat na základě technických faktorů. Fundamentální a makroekonomické pozadí bylo ve čtvrtek silné. Za prvé, eurozóna zveřejnila zprávu o inflaci za květen, která byla nakonec nižší, než už tak optimistické prognózy. Za druhé, projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové potvrdil nezbytnost dalšího zvyšování úrokových sazeb, protože inflace stále zůstává na neuspokojivých úrovních. Euro tedy mělo logický důvod k růstu. Zpráva o inflaci mohla vyvolat nový pokles eura, ale tato měna klesá už zhruba měsíc a podle všeho přišel čas na korekci. Mezi inflací a úrokovými sazbami navíc už není téměř žádná korelace. Údaje z USA neměly na pohyb páru prakticky žádný vliv, i když mohly podpořit dolar.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
02.06.2023 Pár GBP/USD ve čtvrtek překonal druhou klesající trendovou linii po sobě a naznačil tak posun k uptrendu. Všimněte si, že britská libra měla oproti euru mnohem méně důvodů k růstu, a přesto nakonec vzrostla mnohem výrazněji. Makroekonomické a fundamentální pozadí pro euro mělo vlastní faktory, zatímco britská libra měla k dispozici jen PMI ve výrobě, který měl neutrální hodnotu a nedokázal vyvolat silný růst.

Čemu věnovat pozornost 1. června? Přehled fundamentálních událostí.
01.06.2023 Ve čtvrtek nás čeká mnohem víc makrodat než v posledních třech dnech dohromady. Bude zveřejněna zpráva o inflaci v eurozóně, která určí pohyb eura a vyhlídky na zpřísnění měnové politiky Evropské centrální banky. V posledních dnech byly zveřejněny zprávy o inflaci v Německu, Francii, Španělsku a Itálii a každý údaj ukázal výrazné zpomalení. Lze proto předpokládat pokles indexu spotřebitelských cen v eurozóně. Trh očekává zpomalení na 6,3–6,5 % ročně. Případná nižší reálná hodnota by mohla vyvolat další pokles eura.

Čemu věnovat pozornost 31. května? Přehled fundamentálních událostí.
31.05.2023 Na středu je naplánováno zveřejnění malého množství makrodat. Nejvýznamnější zprávou je průzkum JOLTS (Job Openings and Labor Turnover Survey) ve Spojených státech, který nedávno vyvolal silnou reakci trhu, protože jeho hodnota byla výrazně pod očekáváním. Prognózy naznačují pokles počtu volných pracovních míst v dubnu z 9,59 milionů na 9,2–9,375 milionů. V případě ještě nižší hodnoty může dolar znovu čelit prodejnímu tlaku. Na základě pondělního a úterního vývoje se ale nedá říct, že by byl dolar pod tlakem trhu. Jen mírně klesl, nic víc.

Čemu věnovat pozornost 30. května? Přehled fundamentálních událostí.
30.05.2023 V úterý nebudou zveřejněna žádná makrodata. Obvykle věnujeme pozornost důležitým zprávám a vynecháváme údaje druhořadého významu (pokud nejsou schopny vyvolat reakci, když se výsledky výrazně odchýlí od prognóz). V úterý ale nemáme ani druhořadá data. Jen některá méně významná, jako je index spotřebitelské důvěry v Evropské unii nebo index cen nemovitostí ve Spojených státech. Takové zprávy jsou ale jen sotva zajímavé, takže očekáváme další den s nízkou volatilitou a absencí pohybu založeného na trendu.

Čemu věnovat pozornost 24. května? Přehled fundamentálních událostí.
24.05.2023 Ve středu nebudou v Evropské unii ani ve Spojených státech zveřejněna žádná makro data. Všechny fundamentální události, které by teoreticky mohly ovlivnit pohyb páru, jsou navíc naplánovány na večer, kdy začínající intradenní obchodníci podle očekávání trh opustí. Jedinou událostí, která stojí za zmínku, je snad zveřejnění zápisu z posledního zasedání Federálního rezervního systému, ale takové dokumenty málokdy obsahují důležité informace. Dozvíme se jen, kolik členů měnového výboru podpořilo zvýšení sazeb na květnovém zasedání. Tato informace ale nejspíš nebude mít významný dopad na americký dolar. Celkově by měl pár pokračovat v poklesu bez ohledu na makroekonomické pozadí.

Čemu věnovat pozornost 23. května? Přehled fundamentálních událostí.
23.05.2023 V úterý budeme mít jen velmi málo makro dat a žádné důležité zprávy. Evropská unie, Spojené státy a Velká Británie zveřejní zprávy o PMI v sektoru služeb a ve zpracovatelském průmyslu a dále kompozitní PMI. Pokud budou jejich hodnoty odpovídat nebo téměř odpovídat prognózám, nebude trh reagovat. Obchodníky bude nejvíc zajímat výrobní sektor, protože podnikatelská aktivita v Evropské unii a ve Spojeném království je pod prahovou hodnotou 50,0, zatímco ve Spojených státech je přesně na této úrovni. Sektor služeb je poměrně stabilní.

Čemu věnovat pozornost 22. května? Přehled fundamentálních událostí.
22.05.2023 V pondělí nebudou zveřejněna žádná makro data. Pravděpodobně to bude další "nudný" den. Trh může reagovat jen na páteční výroky předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, ale měl v podstatě dost času, aby je plně zpracoval už v ten den. Očekávám tedy, že se oba páry budou obchodovat s nízkou volatilitou a mírným vzestupným trendem (pokračování korekce).

Čemu věnovat pozornost 18. května? Přehled fundamentálních událostí.
18.05.2023 Ve čtvrtek bude opět málo makro dat a žádná nepovažujeme za důležitá. V Evropské unii a ve Spojeném království nejsou naplánovány žádné zprávy. Ve Spojených státech bude přitom zveřejněno několik menších zpráv, například žádosti o dávky v nezaměstnanosti nebo prodej stávajících domů. Tyto zprávy mohou vyvolat velmi slabou reakci trhu (do 20 bodů). A výrazné reakce se dočkáme jen tehdy, když budou výsledky výrazně jiné než prognózy. Obecně očekávám, že euro a libra budou dál klesat na jakémkoli makroekonomickém pozadí, ale volatilita může být opět nízká.

Obchod dne - JAP225 (17.05.2023)
17.05.2023 Japonský index NIKKEI 225 roste a obchoduje se blízko historického maxima po pozitivních údajích o HDP a podpůrných komentářích představitelů země. Japonská ekonomika rostla v prvním čtvrtletí rychleji, než se očekávalo, a to o 1,6 %, čímž překonala předpokládaný růst o 0,7 %. Tento silný hospodářský výsledek zvýšil optimismus na trhu.

Čemu věnovat pozornost 17. května? Přehled fundamentálních událostí.
17.05.2023 Ve středu nás nečeká mnoho makro dat. Eurozóna zveřejní zprávu o inflaci za duben. Nenechte se ale mýlit, půjde jen o druhý odhad indikátoru a trh je už připraven na hodnotu 7 %. Odchylka od prognózy je možná, ale pravděpodobně nebude výrazná, pokud bude vůbec nějaká. A absence odchylky bude znamenat, že trh nemá na co reagovat.

Čemu věnovat pozornost 15. května? Přehled fundamentálních událostí.
15.05.2023 V pondělí nebudeme mít k dispozici téměř žádná makro data. Za zmínku stojí jen zpráva o průmyslové produkci v Evropské unii za březen, která bude podle prognóz odborníků velmi slabá. Průmyslová produkce ale není zpráva takového významu, aby na ni obchodníci čekali a aktivně ji zpracovávali. Můžeme být svědky slabé reakce, která ale sentiment obchodníků nejspíš neovlivní. A v průběhu dne nezveřejní žádné další zprávy ani Spojené státy, ani Velká Británie. Po pětidenním a třídenním poklesu mohou oba páry mírně korigovat směrem nahoru, ale obecně očekávám další pokles eura i libry.

Čemu věnovat pozornost 12. května? Přehled fundamentálních událostí.
12.05.2023 V pátek nás čeká málo makro dat, zato ale důležité zprávy. Eurozóna nemá v plánu zveřejnit žádná důležitá data, ale Spojené království má dvě zprávy, které mohou přitáhnout pozornost obchodníků. Na mysli mám HDP za první čtvrtletí a průmyslovou produkci za březen. HDP má podle očekávání v mezikvartálním vyjádření vzrůst o 0,1 %, ale reálná hodnota by mohla být nižší. Připomeňme, že britská a evropská ekonomika se už tři čtvrtletí po sobě pohybují kolem nulového růstu HDP. Průmyslová produkce vzroste v měsíčním vyjádření pravděpodobně o 0,0–0,2 %, ale reálná hodnota může být i tady nižší. Domnívám se, že naplánované britské zprávy libru nejspíš nepodpoří.

Obchod dne - DE30 (11.05.2023)
11.05.2023 Indikátor MACD naznačuje oslabení býčího momentu a došlo k divergenci, což naznačuje možný obrat trendu nebo konsolidaci.

Čemu věnovat pozornost 9. května? Přehled fundamentálních událostí.
09.05.2023 V úterý nás nečekají žádná makro data. Jestliže v pondělí byla zveřejněna zpráva o průmyslové výrobě v Německu, kterou obchodníci navzdory vcelku překvapivé hodnotě ignorovali, pak v úterý nebude vůbec nic. Flat trend tedy zůstane s velkou pravděpodobností u obou měnových párů zachován. Trh samozřejmě aktivně obchoduje nejen na fundamentálním a makroekonomickém pozadí. Silný pohyb je možný kdykoli, protože zprávy mohou být nečekané a nepředvídatelné. Například může zkrachovat další americká banka a dolar může okamžitě klesnout, jak se stalo v posledních dvou měsících. úterý byste tudíž neměli považovat za den volna.

Čemu věnovat pozornost 5. května? Přehled fundamentálních událostí.
05.05.2023 V pátek nás čeká spousta makro dat. Celý týden byl vcelku dobře nasycený fundamentálními a makroekonomickými událostmi, dokonce jsme i trochu překvapeni, že pár EUR/USD vykazuje tak nízkou volatilitu. Obecně jsme zaznamenali výrazný pohyb jen včera, ale vraťme se k poslednímu obchodnímu dni týdne.

Čemu věnovat pozornost 4. května? Přehled fundamentálních událostí.
04.05.2023 Ve čtvrtek nás čeká málo makro dat. Spojené království brzy ráno zveřejní více či méně významný index PMI ve službách. Podobné zprávy zveřejní i Evropská unie a v Německo. To je vše, co mohou obchodníci ve čtvrtek ráno očekávat. Jsme ale přesvědčeni, že trh zůstane pod vlivem výsledků zasedání Federálního rezervního systému. A i kdyby ne, výsledky zasedání Evropské centrální banky, kterému se budeme věnovat později, budou známy jen několik hodin po zveřejnění PMI. Budeme tedy patrně svědky velmi volatilního dne.

Čemu věnovat pozornost 3. května? Přehled fundamentálních událostí.
03.05.2023 Ve středu nás opět čeká poměrně hodně makro dat. Vlastně se nedá říct, že by data z předchozího dne (kterých bylo taky docela hodně) vyvolala silné pohyby obou párů, trh je ale přesto zpracoval, a to dokonce zcela logicky a už druhý den po sobě. Existuje tedy naděje, že trh bude obchodovat rozumněji než v posledních dvou měsících.

Čemu věnovat pozornost 2. května? Přehled fundamentálních událostí.
02.05.2023 V úterý nás čeká poměrně hodně makro dat. Nejprve zpráva o maloobchodních tržbách v Německu, která je pro trh nejméně důležitá. Reakce na ni bude s největší pravděpodobností minimální nebo vůbec žádná. Dále britský výrobní index PMI za duben. Uvědomte si, že PMI jsou pro britskou libru poměrně významné, ale aby trh zareagoval, musí se skutečná hodnota jako vždy lišit od hodnoty předpokládané. Index s největší pravděpodobností ještě klesne, takže libra může v úterý ráno také klesat.

Čemu věnovat pozornost 1. května? Přehled fundamentálních událostí.
01.05.2023 Spojené království, Evropská unie a Spojené státy zveřejní v pondělí celkem dvě zprávy. V obou případech půjde o indexy amerického zpracovatelského průmyslu za duben. Podle agentury S&P se podnikatelská aktivita zvýší na 50,4 bodů a opustí "červené pásmo" pod úrovní 50. Podle ISM podnikatelská aktivita mírně vzroste na 46,5–46,7 bodů, tudíž zůstane pod "ryskou" 50 bodů. Reakce trhu bude jako vždy záviset na tom, nakolik budou reálné hodnoty odpovídat těm předpokládaným a do jaké míry se budou odlišovat. ISM je ale považován za důležitý, takže reakce na něj by mohla být významná. Přesto tento údaj celkovou situaci pravděpodobně příliš neovlivní. Ve střednědobém horizontu se bude euro dál pohybovat buď nahoru nebo do strany.

Čemu věnovat pozornost 28. dubna? Přehled fundamentálních událostí.
28.04.2023 V pátek bude zveřejněno několik makrodat, která dokážou vyvolat reakci trhu. Vše začne v Německu, kde budou zveřejněna data o nezaměstnanosti, HDP a inflaci. Míra nezaměstnanosti má být nicméně podle odhadu na předchozí úrovni 5,6 %, HDP na úrovni 0,1–0,2 % a inflace na úrovni 7,3 %. Změny v inflaci by měly být minimální a Německo je jen jednou ze dvou tuctů zemí Evropské unie, takže euro by nemělo výrazně zareagovat. Obecně lze říct následující: pokud se v některé zprávě reálná hodnota výrazně odchýlí od hodnoty prognózované, může trh zareagovat, ale teď můžeme předpokládat, že to tak nebude.

Čemu věnovat pozornost 27. dubna? Přehled fundamentálních událostí.
27.04.2023 Ve čtvrtek nás čeká jen málo důležitých makro dat. Už druhý týden po sobě pociťujeme nedostatek významných dat a událostí. Vyzdvihnout lze jen zprávu o americkém HDP za čtvrté čtvrtletí. Půjde o první odhad indikátoru, který má největší šanci, že bude trhem zpracován. Prognózy naznačují, že americká ekonomika vzroste v mezikvartálním vyjádření o 2,0–2,3 %. Pokud bude reálná hodnota výrazně jiná než prognóza, mohl by trh zareagovat. Rád bych ale připomněl, že trh v současnosti nereaguje na žádné informace, a když už, tak podle všeho nelogicky, takže podstata makro dat a fundamentálních událostí se jednoduše vytrácí. Všimnout si můžeme i zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA, kterou mnozí považují za důležitou. Pokud jde ale o tento druh zpráv, jsou odchylky od předpokládaných hodnot stejně vzácné jako reakce trhu na ni. Pár se bude ve čtvrtek pohybovat s největší pravděpodobností v souladu se svými vlastními pravidly.

Jak obchodovat pár EUR/USD 25. dubna. Jednoduché obchodní rady a analýza pro začátečníky.
25.04.2023 Pár EUR/USD v pondělí nečekaně ukončil flat pohyb a obnovil růstovou trajektorii. Může to být jenom náhoda a možná bude v úterý zase v jiné podobě flat trendu, protože v pondělí nebyly v USA ani v EU zveřejněny žádné významné makroekonomické zprávy. Za zmínku stojí jen projev Pierra Wunsche (Evropská centrální banka), který naznačil, že centrální banka by mohla zvyšovat klíčovou sazbu déle, než trh očekává. Je možné, že tato informace pomohla euru v pondělí stoupat, ale Wunschův projev nebyl ani zaznamenán v kalendáři událostí. Pohyb nahoru tedy nebylo možné předem předpovídat. Zároveň mě to nepřekvapuje, protože euro minimálně poslední měsíc a půl velmi rádo stoupá, aniž by k tomu mělo důvod. A k nákupu tohoto páru měl trh i oficiální důvody.

Čemu věnovat pozornost 25. dubna? Přehled fundamentálních událostí.
25.04.2023 Na úterý nejsou v Evropské unii ani ve Spojených státech naplánovány žádné významné makroekonomické zprávy. Ze sekundárních zpráv si lze povšimnout březnových prodejů nových domů ve Spojených státech, tato zpráva může ale vyvolat reakci maximálně o 20–30 bodů a i to jen při velmi příznivém scénáři. Volatilita v úterý může být tedy nízká, pokud obchodníci nedostanou údaje, které nejsou dokonce ani v kalendáři. Může přijít například projev vysoce postaveného zástupce Evropské centrální banky nebo Federálního rezervního systému.

Jak obchodovat pár GBP/USD 24. dubna. Jednoduché obchodní tipy a analýza pro začátečníky.
24.04.2023 Pár GBP/USD se i v pátek pohyboval do strany, což jsme viděli po většinu týdne. Možná ne tak zřetelně jako euro, ale i tak se cena pohybuje očividně spíš do strany než nahoru nebo dolů. Navíc je důležité si pamatovat, že Velká Británie tento týden zveřejnila mnoho důležitých informací, takže i když byl trh ve flat trendu, snažil se na některé zprávy reagovat. Tím se vysvětlují prudké výpady ze strany na stranu, které vidíme v grafu nahoře. Co se týká pátku, údaje z Velké Británie byly nakonec opět pod očekávání. Maloobchodní tržby zklamaly a výrobní PMI klesl ještě níž. Jen PMI ve službách vzrostl, ale celkově vzato byl celý balík údajů slabý. Americké PMI byly silnější, než se očekávalo, a to všechny tři. Trh zpočátku nakupoval dolar, což bylo v pátek logické. Po půl hodině ale býčí sentiment zeslábl a začalo se s short pozicemi, které byly naprosto neopodstatněné.

Čemu věnovat pozornost 24. dubna? Přehled fundamentálních událostí.
24.04.2023 Evropská unie a Spojené státy nezveřejní v pondělí žádné důležité zprávy. Nebudou zveřejněny ani sekundární zprávy. Německo zveřejní několik terciárních zpráv, které nejsou příliš zajímavé, ani když je trh bez trendu. Pokud tedy trh něčím nepřekvapí, očekáváme "nudné pondělí".

Čemu věnovat pozornost 20. dubna? Přehled fundamentálních událostí.
20.04.2023 Ve čtvrtek bude zveřejněno několik makroekonomických zpráv. Jedinou zprávou, která stojí za zmínku, je zpráva o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, která jen zřídkakdy vyvolá nějakou reakci trhu. Není divu, protože je zveřejňována každý týden a její předpokládané hodnoty se jen výjimečně liší od skutečných. Obchodníci budou tudíž na tento údaj reagovat jen stěží. Americký trh práce je navíc ve výborné kondici, stejně jako míra nezaměstnanosti. Nelze tudíž očekávat ani prudký pokles tohoto indikátoru, ani výrazný růst, ani reakci.

Prognóza pro pár AUD/USD na 20. dubna 2023
20.04.2023 Australský dolar se včera neochotně propadl o 10 bodů, protože celkově je v pásmu vleklé konsolidace mezi úrovněmi 0,6670 a 0,6730. I po průrazu spodní hranice ale bude konsolidace pokračovat jen v prodloužením pásmu u spodní hranice 0,6628. K výraznějšímu pohybu (ten bude podle hlavního scénáře medvědí) cena očividně potřebuje pořádný otřes.

Na co si dát 12. dubna pozor? Přehled fundamentálních událostí.
12.04.2023 Ve středu se ve světě odehraje několik makroekonomických událostí. Nás zajímá především Evropská unie a Spojené státy americké. Evropská unie nezveřejní žádné zprávy. Na druhou stranu USA vydá důležitou inflační zprávu za březen, která je také extrémně rozporuplná. Rozpor spočívá v tom, že hlavní ukazatel klesá již 8 nebo 9 měsíců v řadě, a nikdo nepochybuje, že nová zpráva ukáže další zpomalení. Na druhou stranu jádrová inflace posledních 5 měsíců klesala, ale pak by mohla vykázat růst. Jaký je mezi těmito ukazateli rozdíl a v čem je háček?

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 24. března. COT report. Libra nedokáže po zasedání BoE růst.
24.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,2330 a doporučil jsem rozhodovat se s ohledem na ni. Pohyb nahoru a falešný průraz této úrovně přinesly ráno sell signál, po kterém se libra šterlinků propadla o více než 50 pipů. Odpoledne po rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách pár GBP/USD znovu stoupal a pak znovu falešně prorazil úroveň 1,2330. Vytvořil nové vstupní body na short pozice při pohybu o 50 pipů ve směru dolů. Long pozice na úrovni 1,2279 vyvolaly růst zhruba o 30 pipů.

GBP/USD: Obchodní plán na evropskou seanci 23. března. COT report. Libra se po zasedání Bank of England chystá růst.
23.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. Předtím jsem vás žádal, abyste se při rozhodování o vstupu na trh soustředili na úroveň 1,2232. K průrazu došlo bez zpětného testu, takže se neobjevil žádný buy signál. Falešný průraz a long pozice na úrovni 1,2278 nepřinesly kýžený výsledek. Průraz dolů a opětovný test úrovně 1,2278 přinesly sell signál, po kterém se libra propadla o více než 40 pipů. Ke konci dne, když Federální rezervní systém zveřejnil své rozhodnutí, vygeneroval průraz úrovně 1,2329 další sell signál. Libra se propadla zhruba o 50 pipů.

GBP/USD: Obchodní plán pro evropskou seanci na 22. března. COT report. GBP se usazuje na měsíčních maximech.
22.03.2023 Včera se objevilo několik vynikajících vstupních bodů. Pohledem na pětiminutový graf zjistíme, k čemu vlastně došlo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,2227 a doporučil jsem rozhodovat se se zřetelem na ni. Pokles a falešný průraz této úrovně přinesly buy signál. Pár vzrostl o více než 35 pipů. Odpolední průraz a opětovný test úrovně 1,2227 přinesly sell signál, po kterém se libra propadla o více než 45 bodů. Odpolední průraz a opětovný test úrovně 1,2227 směrem nahoru poskytly vstupní body na short pozice. Libra šterlinků se propadla o více než 45 bodů.

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 8. března. COT report. Euro dosáhlo nového měsíčního minima
08.03.2023 Obchodníci včera dostali několik signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. V minulosti jsem vás žádal, abyste se při rozhodování o době vstupu na trh soustředili na úroveň 1,0690. Růst a falešný průraz této úrovně přinesly signál k prodeji. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Průraz a usazení pod úrovní 1,0667 vygenerovaly v druhé části dne další signál k prodeji, což vyvolalo pokles o 60 pipů. Býkům se nepodařilo ubránit úroveň 1,0595 a její průraz a test směrem nahoru přinesly další short signál, který aktivoval pokles o 50 pipů.

Pár EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. března. COT report. Euro po údajích o PMI oživí
03.03.2023 Včera jsme zaznamenali několik vstupních bodů. Podívejme se na graf 5M a uvidíme, co se vlastně stalo. V ranním článku jsem vás upozornil na úroveň 1,0628 a doporučil jsem rozhodovat se s ohledem na ni. Pokles a falešný průraz této úrovně přinesly buy signál v rámci uptrendu. Tlak na pár nicméně po růstu o 15 pipů zesílil. Odpoledne obchodníci otevřeli long pozice na úrovni 1,0605. Museli však zavřít příkazy stop loss, protože pár výš nevystoupal. Průraz a retest úrovně 1,0605 směrem dolů v polovině americké seance vyslaly sell signál. Pohyb dolů činil přibližně 30 pipů.

Pár EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 24. února. COT report. Euro po zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC klesá
24.02.2023 Obchodníci včera dostali několik signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. Předtím jsem vás žádal, abyste věnovali pozornost úrovni 1,0615 a pak se rozhodli, kdy vstoupit na trh. Pár tuto úroveň překonal, ale neotestoval ji směrem dolů. Obchodníci následně nezískali vstupní bod. V druhé části dne se pár několikrát neúspěšně pokusil o návrat k úrovni 1,0615, což vyústilo ve falešný průraz a kvalitní short signál. To pak vedlo k výprodeji a poklesu k úrovni supportu 1,0576 a umožnilo investorům získat 30 pipů.

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 16. února (analýza dopoledních obchodů)
16.02.2023 Při tvorbě ranní prognózy jsem se soustředil na úroveň 1,2033 a na jejím základě jsem navrhl obchodní aktivitu. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. Po mírném poklesu hodnoty libry na pozadí absence statistik a v souladu se včerejším trendem se na úrovni 1,2033 objevil falešný průraz, který nabídl vynikající příležitost k nákupu. To vše vyústilo v růst zhruba o 40 bodů. Z technického hlediska nedošlo v druhé polovině dne k žádným změnám.

Analýza a obchodní tipy pro EUR/USD na 16. 2.
16.02.2023 K testu 1,0711 došlo, když linie MACD již byla daleko od nuly, takže potenciál poklesu byl omezený. O něco později proběhl další test, ale tentokrát se indikátor MACD již vzpamatovával z přeprodané oblasti, což byl docela dobrý signál k nákupu. To vedlo ke zvýšení ceny asi o 20 pipů. Test 1,0667 odpoledne umožnil obchodníkům nakupovat a vedl k dalšímu nárůstu o 20 pipů.

Patrick Harker, James Bullard a jejich protichůdná prohlášení
19.01.2023 Kromě dat o inflaci ve Spojeném království a EU obsahovaly včerejší zprávy také informace o průmyslové výrobě a maloobchodních tržbách v USA. Během dne zazněly také nejméně čtyři projevy členů FOMC. Chci se zaměřit na několik poznámek členů měnového výboru Fedu.

8 nejlepších obchodních strategií – scalping (7. díl) – 1. část
28.11.2022 Skalpování na finančních trzích je běžný termín používaný k popisu procesu častého dosahování malých zisků. Toho se dosahuje otevíráním a uzavíráním více pozic v průběhu dne. To lze provádět ručně nebo prostřednictvím algoritmu, který používá předem definované pokyny, kdy/kde vstupovat do pozic a kde z nich vystupovat. Upřednostňují se nejlikvidnější finanční trhy (hlavně forexové měnové páry), protože spready (poplatky) jsou obecně nižší, díky čemuž se hodí krátkodobá povaha strategie.

EUR/USD: plán na evropskou seanci 11. listopadu. COT reporty. Euro se na pozadí klesající inflace v USA vyšplhalo na úroveň 1,0200
11.11.2022 Obchodníci včera obdrželi několik zajímavých signálů ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a zjistěme, k čemu došlo. Dříve jsem vás žádal, abyste se při rozhodnutí, kdy vstoupit na trh, soustředili na úroveň 0,9975. Pokles na tuto úroveň a její následný průraz proběhly bez jejího opětovného testování směrem nahoru, a neumožnily nám tudíž otevírat short pozice. To nejzajímavější se odehrálo v druhé polovině dne po zveřejnění údajů o poklesu inflace v USA. Euro spěchalo nahoru a falešný průraz v oblasti 1,0136 přinesl signál k průrazu, ale nevyústil ve výraznější klesající pohyb. Po korekci o 20 pipsů býci prorazili a znovu otestovali úroveň 1,0136 shora dolů, vygenerovali tak nákupní signál v trendu a vyvolali další růst o 50 pipsů. Falešný průraz poblíž další rezistence na úrovni 1,0182 poskytl vynikající bod pro vstup na short pozice, v důsledku čehož pár korigoval zpět k úrovni 1,0136, kde se býci opět pustili do práce a vygenerovali druhý nákupní signál. Tentokrát činil pohyb nahoru více než 80 bodů.

Globální ekonomika je na pokraji recese způsobené politikou Fedu
01.11.2022 Nyní hodně záleží na rozhodnutí, které Fed udělá ve středu. Je pozoruhodné, že trhy již předpověděly výsledek zasedání. Předpokládají, že regulátor zvýší základní úrokovou sazbu o 75 bazických bodů. Většina analytiků také ve středu očekávala nárůst o 75 bazických bodů. Poté může Fed zvýšit srovnávací sazbu o 50 bazických bodů a později o 25 bazických bodů. Poté si regulátor pravděpodobně udělá pauzu, aby analyzoval reakci inflace na úrokovou sazbu 4,75 %. Někteří členové FOMC se domnívají, že by to mělo stačit k tomu, aby se inflace během příštího roku nebo dvou posunula k 2% cíli. Pokud Fed zaznamená sebevědomý pokles inflace, může začít snižovat referenční sazbu blíže ke konci roku 2023.

Loretta Mester: Fed nevidí žádný pokrok co se týče inflace
13.10.2022 Jak jsem zmínil ve včerejším článku, v centru pozornosti jsou rozhodnutí Fedu o klíčových sazbách. Jestliže dříve někteří obchodníci očekávali posun k měkčímu postoji, nyní všichni sázejí na další zpřísnění. Regulátor pravděpodobně na svých jednáních zvýší úrokovou sazbu ještě minimálně 3x. Někteří analytici se domnívají, že Fed může pokračovat ve zvyšování sazeb v roce 2023. Na začátku letošního roku Fed plánoval zvýšit srovnávací sazbu na 3,5 %. Nyní mnoho představitelů Fedu vyjádřilo potřebu zvýšit klíčovou sazbu na 4,5 %. Pokud inflace nezačne klesat tempem stanoveným centrální bankou, může Fed přejít na agresivní zpřísňování.

Globální fundamentální faktory určují současné zdraví trhu
11.10.2022 Trh nyní tíží globální fundamentální faktory. Jedná se o makrodata, prohlášení prezidentů, ministrů financí a guvernérů centrálních bank, geopolitické a politické zprávy, a dokonce i zprávy z vesmíru, které říkají, že nyní existuje riziko srážky s asteroidy. Všechny tyto faktory mají vliv na sentiment trhu. Některé z těchto událostí budou 100% oceněny trhem, zatímco jiné zůstanou bez povšimnutí.

Trading pohled na EUR/USD, GBP/USD a ethereum 5.8.2022
05.08.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena klesla po údajích z trhu práce v USA. Klesli jsme na 1,0175, což je pod maximem tohoto týdne 1,0298. Cena klesla pod horní linii klesajícího trendového kanálu a pod denní klouzavý průměr SMA 25. Indikátor Stochastic klesl pod překoupenou oblast. Indikátor ADX míří do strany. Nyní bychom mohli spíše klesat s cílem u supportu 1,0098.

Trading pohled na NZD/USD, EUR/USD a EUR/CHF 3.8.2022
03.08.2022 NZD/USD: Na 4hodinovém grafu cena klesla, později korigovala po datech z Nového Zélandu. Jsme mírně nad spodní linií rostoucího trendového kanálu. Jsme pod denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor MACD je pod neutrální linií. Indikátor RVI je na velmi nízkých hodnotách. Nyní bychom mohli dále růst s cílem u horní linie kanálu.

Trading pohled na EUR/USD, ropu a USD/JPY 29.7.2022
29.07.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena míří do strany po datech o inflaci z USA i EU. V USA vzrostl v červenci index PCE na 4,8 %. Jsme na 1,0206, což je u horní linie klesajícího trendového kanálu. Cena je mezi středovou a horní linií Bollingerových pásem. Indikátor RSI je pod klesající trendovou čarou. Nyní bychom mohli spíše klesat s cílem u supportu kanálu 1,0080.

Trading pohled na EUR/USD, AUD/USD a ropu 27.7.2022
27.07.2022 EUR/USD: Na 30minutovém grafu cena stoupla až na 1,0165, což je nejvyšší hladina od 26. července. Jsme v rostoucím trendovém kanálu. Jsme nad denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor RSI je téměř překoupený. Cena je u hladiny 38,2 % Fibonacciho retracementu. Nyní bychom mohli spíše klesat s cílem u supportu kanálu.

Trading pohled na EUR/USD, ethereum a plyn 26.7.2022
26.07.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena klesla až na 1,0145, což je nejnižší hladina od 21. července. Jsme pod důležitou rezistencí 1,0281, což je maximum tohoto měsíce. Jsme pod denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátory ADX a RSI klesají. Nyní bychom mohli spíše klesat s cílem u supportu 1,0070.

Trading pohled na EUR/USD a USD/MXN 21.7.2022
21.07.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena vzrostla až na 1,0257, což je nejvyšší hladina od 5. července. Jsme nad denními klouzavými průměry SMA 25 i SMA 50. Indikátor ADX klesl nejníže od 6. července. RSI je pod překoupenou zónou. Nyní bychom mohli dále růst s cílem u hladiny 1,0250.

EUR/USD: plán evropské seance na 21. 7. 2022. Zprávy COT. Euro se po zasedání ECB připravuje na nový růst
21.07.2022 Včera bylo vytvořeno několik signálů pro vstup na trh. Pojďme se podívat na 5minutový graf a uvidíme, co se stalo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0265 a poradil vám, abyste se rozhodli o vstupu na trh. Růst eura byl relativně krátkodobý. Vytvoření falešného průlomu na 1,0265 a návrat pod tuto úroveň – to vše vedlo k vynikajícímu prodejnímu signálu a následně k velkému výprodeji do oblasti 1,0175, což nám poskytlo zisk v hodnotě 90 bodů. Technický obrázek se odpoledne částečně změnil. Po drobné korekci a zotavení páru do oblasti 1,0225 začali být medvědi opět aktivnější a falešný průlom na této úrovni vedl k dalšímu prodejnímu signálu, který vyústil v jeden pokles o 70 bodů.

Elliottova vlnová teorie pro kryptoměnu Bitcoin, index S&P 500 a měnový pár GBP/USD
20.07.2022 V dnešní blogu se podíváme na analýzu kryptoměny Bitcoin, která dokázala během pár dní poskočit vzhůru o několik procent a je ve shodném pohybu s indexem S&P 500, který také proráží zajímavou úroveň na denním grafu. V závěru se pak podíváme na analýzu měnového páru GBP/USD.

Trading pohled na EUR/USD, zlato a ropu 15.7.2022
15.07.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena vzrostla díky nákupům po poklesu. Stoupli jsme na 1,0040, což je nad týdenním minimem 0,9950. Jsme nad denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátory RSI a Stochastic míří vzhůru. Nyní bychom mohli zůstat v existujícím pásmu.

Trading pohled na EUR/USD, GBP/USD a ropa 11.7.2022
11.07.2022 EUR/USD: Na denním grafu cena klesla a tradeři zřejmě míří k hladině parity 1,0000. Jsme na 1,0106, což je mírně nad klíčovým supportem 1,0067. Jsme pod klouzavými průměry SMA 25 i SMA 50. Indikátor ADX je na nejvyšší hladině za několik let. Cena je pod důležitým supportem 1,0360, což bylo minimum z června. Nyní bychom mohli dále klesat k hladině 1,0000.

Pár EUR/USD: plán pro obchodování v USA na 29. června. Kupující brání hladinu 1,0498 a očekávají další růst eura
29.06.2022 Dříve jsem vás žádal o pozornost pro hladinu 1,0497, na které se rozhodnete, kdy vstoupit na trh. Podívejme se na pětiminutový graf, abychom si ujasnili situaci na trhu. Většina fundamentálních údajů druhořadého významu pomohla kupujícím ubránit hladinu 1,0497. Její falešný průraz přinesl nákupní signál a umožnil obchodníkům získat zhruba 30 pipů. Ve druhé části dne se technický obrázek trochu změnil, ale strategie zůstala stejná.

Trading pohled na EUR/USD, USD/CHF a plyn 28.6.2022
28.06.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu je cena v konsolidaci po jestřábím projevu šéfky ECB. Vytvořil se rostoucí trojúhelník, cena se blíží hornímu okraji. Jsme nad denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor RVI je v pozitivní zóně. Nyní bychom mohli spíše prorazit vzhůru v příštích dnech.

Pár EUR/USD: plán na evropskou seanci 28. června. COT report. Euro dosáhlo nového týdenního maxima, ale nedaří se mu konsolidovat nad hladinou 1,0603.
28.06.2022 Podmínky pro otevření long pozic na páru EUR/USD: Obchodníci včera v druhé polovině dne obdrželi jen jeden signál ke vstupu na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a ujasněme si situaci na trhu. Předtím jsem vás žádal o pozornost pro hladinu 1,0603, na které se rozhodnote, kdy vstoupit na trh. V první části dne se kupující eura neúspěšně pokusili posunout cenu k maximu z minulého týdne na hladině 1,0603. Pár se ve výsledku na tuto hladinu nedostal a nevytvořil falešný průraz, který by obchodníkům mohl umožnit otevírat short pozice. Býci se během americké senace dokázali dostat k cíli, ale vzhledem k silným údajům z USA nekonsolidovali nad hladinou 1,0603. To vyvolalo falešný průraz a prodejní signál. Pár tak klesl zhruba o 25 pipů.

Pár GBP/USD: plán na evropskou seanci 28. června. COT reporty. Libra se dál pohupuje ze strany na stranu.
28.06.2022 Včera bylo vytvořeno několik spolehlivých signálů pro vstup na trh. Podívejme se na pětiminutový graf a uvidíme, k čemu došlo. V ranní předpovědi jsem se soustředil na hladinu 1,2317 a doporučoval jsem rozhodovat se na ní. Růst a další neúspěšný pokus dostat se nad hladinu 1,2317 – podobně jako v případě pátečního pokusu o průraz horizontálního kanálu – to vše přineslo signál k prodeji libry. Pár v důsledku toho klesl do nejbližší zóny supportu 1,2241, což přineslo zhruba 70bodový zisk. Odpoledne se býkům podařilo ubránit hladinu 1,2241 a vytvořit na ní skvělý nákupní signál, což vyvolalo prudký pohyb libry zpět k hladině 1,2317 – a to je dalších přibližně 50 bodů zisku.

Trading pohled na EUR/USD, GBP/USD a plyn 21.6.2022
21.06.2022 EUR/USD: Na 1hodinovém grafu cena rostla před daty z realitního trhu v USA. Dostali jsme se na 1,0585, což je nejvyšší hladina od minulého čtvrtka. Cena je na 1,0556, což je nad důležitým supportem 1,0545. Jsme nad denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor RSI je pod překoupenou oblastí. Proběhl throwback k proražené rezistenci, takže bychom mohli dále pokračovat v růstu s cílem u rezistence 1,0600.

Technická analýza S&P 500: Žádná sláva to není
21.06.2022 Technická analýza indexu S&P 500 nadále nenaplňuje optimismem, alespoň tedy ty investory, kteří již vyhlížejí obrat letošního klesajícího trendu. Trendové ukazatele ukazují jasně směr dolů. Naprosto výmluvný je pohled na průměry, které jsou poskládané jako z učebnice pro medvědí trh, kdy nahoře je 200denní klouzavý průměr (200 SMA), pod ním se nachází 100 SMA a dole je 50 SMA. Všechny tři průměry navíc míří dolů, což je dalším indikátorem klesajícího trendu.

Trading pohled na EUR/USD, AUD/USD a USD/CHF 15.6.2022
15.06.2022 EUR/USD: Na 1hodinovém grafu se vytvořila formace dvojité dno. Cena stoupla na 1,0490, což je nejvyšší hladina od minulého týdne. Cena se krátce dostala nad linii neckline. Jsme nad denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor RSI je překoupený. Nyní bychom mohli dále růst až do rozhodnutí Fedu.

Jak 15. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché rady pro začátečníky.
15.06.2022 Pár GBP/USD v úterý dál téměř lavinovitě klesal. Už druhý den po sobě libra vzhledem k naprosto katastrofálním statistikám z Velké Británie padá. Zde je potřeba jedno důležité upřesnění. Například v úterý se libra propadla o 130 bodů, a to bez započtení večerního růstu.

Jak 15. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché rady pro začátečníky.
15.06.2022 Měnový pár EUR/USD se v úterý po třídenním propadu, který vypadá spíš jako kolaps, pokusil zahájit vzestupnou korekci. Předtím, než na své cestě dosáhl první úrovně, to ale euro vzdalo a stáhlo se z ní. Hovoříme o úrovni 1,0465.

Trading pohled na EUR/USD, USD/CHF a zlato 10.6.2022
10.06.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu cena dále klesala po výsledku zasedání ECB. Oslabili jsme až na 1,0550, což je nejnižší hladina od 25. května. Cena prolomila rostoucí trendovou čáru a jsme již poblíž hladiny 38,2 % Fibonacciho retracementu. Jsme pod denními klouzavými průměry SMA 25 i SMA 50. Indikátor RSI je přeprodaný. Nyní bychom mohli dále klesat.

Trading pohled na USD/ZAR, USD/CHF a EUR/USD 9.6.2022
09.06.2022 USD/ZAR: Na 4hodinovém grafu je cena v silném klesajícím trendu již několik dní. Jsme na 15,27, což je pod maximem z května 16,31. Jsme pod denními klouzavými průměry SMA 25 i SMA 50. Cena klesla pod hladinu 50 % Fibonacciho retracementu. Indikátor RSI je pod neutrální linií. Nyní bychom mohli dále oslabovat.

Trading pohled na USD/JPY, EUR/USD a plyn 8.6.2022
08.06.2022 USD/JPY: Na denním grafu je cena již několik měsíců v rostoucím trendu. Překonali jsme důležitou rezistence 131,37, což bylo maximum z 11. května. Rostoucí trend podporuje klouzavý průměr SMA 25. Indikátor RSI je téměř překoupený. Překonáním zmíněné rezistence byla zneplatněna formace hlava a ramena. Nyní bychom mohli dále pokračovat v rostoucím trendu až do případných intervencí centrální banky.

Bitcoin ztrácí býčí potenciál a začíná klesat
07.06.2022 Bitcoin se stále obchoduje v úzkém rozpětí 29 000 – 31 500 USD. Mince solidně zkonsolidovala a pokusila se z této obla...

Trading pohled na EUR/USD, USD/CHF a USD/JPY 6.6.2022
06.06.2022 EUR/USD: Na 4hodinovém grafu jsme kolem 1,0716, což je mírně pod maximem minulého týdne 1,0760. Cena je u denního klouzavého průměru SMA 25. Indikátor RSI klesá. Jsme u hladiny 61,8 % Fibonacciho retracementu. Vytvořila se také formace dvojitý vrchol. Nyní bychom mohli prolomit dolů před zasedáním ECB.

Trading pohled na ropu, USD/CHF a zlato 2.6.2022
02.06.2022 Ropa Brent (XBR/USD): Na 4hodinovém grafu byl zneplatněn throwback k proražené rostoucí trendové čáře tím, že byla prolomena dolů. Dokonce se vytvořil gap a jsme mírně pod denním klouzavým průměrem SMA 25. Indikátor RSI klesl z překoupené zóny. Indikátor MACD je pod neutrální linií. Nyní bychom mohli dále klesat před zasedáním zemí OPEC+.

GBP/USD: plán pro evropskou seanci 2. června. COT reporty. Libra klesla, ale stále je naděje na návrat býků
02.06.2022 Včera se na trhu vytvořilo několik signálů pro vstup. Při pohledu na pětiminutový graf uvidíme, k čemu došlo. V ranní předpovědi jsem věnoval pozornost úrovním 1,2613 a 1,2568. Jelikož údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království nebyly překvapivé, neviděl jsem u páru GBP/USD v první polovině dne velký pohyb. Falešný průraz úrovně 1,2613 na otevření short pozic nestačil a o několik bodů nám to uteklo. Stejně tak chybělo několik bodů před otestováním 1,2568 a vytvořením falešného průrazu v daném místě se signálem k nákupu libry. Vše se změnilo během americké seance: stále byla testována úroveň 1,2568, stejně jako její falešný průraz, což vedlo k signálu k nákupu a umožnilo nám získat z trhu 30 bodů. Po překonání úrovně 1,2568 jsem nezaznamenal zpětné otestování této úrovně (v grafu vyznačeno modrými liniemi), takže mi unikl sestupný pohyb. Long pozice při odrazu od úrovně 1,2481 přinesly vlastních 20 bodů korekce.

Trading pohled na EUR/USD, GBP/USD a zlato 1.6.2022
01.06.2022 EUR/USD: Na 1hodinovém grafu je cena v pohybu do strany po datech z EU. Jsme kolem 1,0717, kde jsme již několik dní. Cena je kolem denního klouzavého průměru SMA 25. Indikátor RSI je neutrální. Indikátor MACD je pod neutrální linií. Nyní bychom mohli zůstat v existujícím pásmu.
Související klíčová slova:
Silné korelace | Plavba s proudem | Čína a USA | Býčí pohyb | Pokles důvěry | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Makroekonomické dění | Fibo | Největší hráči | Pevný obchodní plán | Dění v USA | Ekonomické problémy | Údaje z USA | Analýza intradenního pohybu | Tržní směřování | Nečekané pohyby | Klesající klín | Uvolnit měnovou politiku | Prodej zboží | Daytrading | Developeři | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Historie | Obchodní služby | Chování ceny | Long pozice | Jednání ministrů financí | Klíčové makroekonomické ukazatele | Strategický přístup | Uptrendovat | Vývoj ceny hliníku | EUR | Výdaje na podporu ekonomiky | Účet u XTB | Zkušenosti | Noví obchodníci | Formace dvojitý vrchol | Hospodářské problémy | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Tempo růstu | Obrácená Hlava a ramena | Budoucnost eura | Alphabet | Zpravodajské události | Vstupy | Jak obchodovat forex | Line | Příležitosti ke skalpování | Celková tržní kapitalizace | Produkty obchodované s finanční pákou | Žádná korelace | Oznámení výsledků | Plán obchodování EUR/USD | Pozitivní vliv | Jasný trend | Hlavní centrální banky | Obchodník | Opětovný pokles | Nastavení stop lossů | Budoucí směr | Akciové trhy | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Nová data | Klíčový prvek | Test rezistence | Zpracovatelský sektor | Formace dvojité dno | Celkový zisk | Poplatky | Makroekonomika | Trend | Aktuální stav trhů | BTC | Pip | Seance volatilita | Take Profit | Klíčová dovednost | Pokračování klesajícího trendu | Zahájení výsledkové sezóny | Short-selling | Celkový výkon ekonomiky | Oživení německé ekonomiky | Index výdajů na osobní spotřebu | Dávky v nezaměstnanosti | Diverzifikace | Situace v eurozóně | Evropská unie a Spojené státy | Cyklus zvyšování sazeb | Akcie společnosti Chevron | Ochranné příkazy | Globální ekonomické problémy | Indikátor Williams %R | Japonská měna | Boční kanál | Včerejší zpráva | Kiyosaki | Bank of Japan | Instrumentové riziko | Dow Jones Industrial | Pád dolaru | Nálada amerických spotřebitelů | Eurostoxx 50 | Bezpečné útočiště | ISM ve službách | Silný support | Svatý grál | Pozitivní komentáře | Ichimoku Cloud | Obchodování v trendu | Spekulativní obchody | Konfederace britského průmyslu | Mince | Držení přes víkend | Aktiva | Citigroup | Geopolitické riziko | Stochastický | Pravděpodobné výsledky | Očekávané výsledky | Investiční teorie | Statistiky | Situace na forexovém trhu | Long obchody | Příležitost k prodeji | Cena amerického dolaru | Inflace v září | Směřování centrálních bank | Výborné vyhlídky | Korelace | Výkonnost společnosti | Náklady na půjčky | Otevřené pozice | Dovednosti | Ztráty peněz | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Volný pád | SP500 | Internetová horečka | Dlouhodobý trader | Pravděpodobnost | Počet nezaměstnaných | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Obchodní pásma | Zveřejnění výsledků | Potenciální obrat cen | Širší souvislosti | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | USD/ZAR | Poškodit ekonomiku | Růst měnového páru EUR/USD | Indikátor STO | Slabé údaje o ekonomice | Zvýšení cel | Strategie pro GBP/USD | Komunita | Americká zpráva | Nákupní pozice | Vývoj britské libry | Dny v týdnu | Denní rutiny | Býčí vlajka | Stabilnější měny | Výrobní PMI | Oživení poptávky | Pokračování stávajícího pohybu | Elliotovy vlny | Nařízení Evropského parlamentu | Hlubší analýzy | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Hlavní ekonom | Otevřít obchod | Vliv na trh | Pokles indexu S&P 500 | Utahování měnové politiky | Snižování cel | Klíčové indikátory | Britská libra | Údaje o ekonomice | Korekce v trendu | Uchování kapitálu | Reality | Výkyvy | Signál pro skalpery | Lagardeová | Předseda Fedu | Index aktivity | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Rozhodování Fedu | Index peněžních toků | Chování trhu | Nalezení obchodního stylu | Měnové báze | Typy indikátorů | Přesnost | Ceny výrobců v eurozóně | Nákup akcií | Spojení | Výkyvy na trzích | Evropská komise | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Pokles nezaměstnanosti | Envelopes | Optimistický přístup | Slabý americký dolar | Obchodování průrazů | Období konsolidace | Asijské trhy | Silný signál | VbP | Vznikající obchodní strategie | Proces obchodování | Indikátor Stochastic Oscillator | ISM ve službách v USA | Výsledek zasedání Fedu | Dosažení úspěchu | Důležité fundamenty | Patterns | Přísná opatření | FOMC minutes | Dotcom bublina | Vysoký potenciál | Zdraví ekonomiky | Udržení inflace | Menší pohyby | Jak obchodovat měnový pár | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Trend Following (sledování trendu) | Indikátor Parabolic | Ethereum (ETH/USD) | Inflace v Německu v prosinci | Barometry trhů | Obchodovat ve směru trendu | Finanční prostředí | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Prodeje nových domů | Index spotřebitelské nálady | HDP země | Průměrné hodinové mzdy | Indexy S&P | Microsoft (MSFT.US) | Důležité makroekonomické zprávy | Saúdská Arábie | Univerzální strategie | Tým Admiral Markets | Potvrzení trendu | Technické signály | Short obchody | Holubičí tón | Zprávy z USA | Raketové útoky | Nálada v eurozóně | Cenové výkyvy | Aktuální prognózy | Pohyby cen | Býčí kanál | Plán obchodování pro EUR/USD | Dolarový index | Ethereum | Geopolitické napětí | Snížení cen | Akcie společnosti Roche | Break-Even | Porozumění | Celkový výkon indexu | Ceny dováženého zboží | Dnešní prohlášení | Chování investorů | Clo na dovoz | Inaugurace Donalda Trumpa | Vývoj na trzích | Americký výrobní sektor | Expanze | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Vstup do obchodu | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Investice do infrastruktury | Jednoduché tipy | Pozitivní trend | Lukáš Adámek | Důležité faktory | Údaje o maloobchodních tržbách | PYPL.US | Investiční soutěže | Deflace | Pozitivní vývoj | Pokles dolaru | TLRY.US | Klíčové strategie a přístupy | Směrnice | Exchange | Výhled | Sledování trendových linií | Menší frekvence obchodů | Indikátor ZigZag | Medvědí výhled | Short signál | Cla na EU | Otřesy | Volatilnější pohyby | Prodejní sentiment | Nepříjemné situace | Dariusz Dargo | Růst trhu v roce 2020 | Opětovný růst | Klidné období | Historické výkony | BTC na burzy | Riziko dalšího poklesu | Dobré zprávy z USA | Americká obchodní seance | Fungování trhů | Bazický bod | Forex trades | Nové trhy | Slabé makro | Zisk z obchodu | Rostoucí inflace | Výdaje | Data z Německa | Akcie Tilray | Breakout strategie (strategie proražení) | Cena zlata | Intervence centrální banky | Šéf Fedu Jerome Powell | Mapa k pokladu | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Signály pro potenciální obrat cen | DE Shaw | Začínající obchodníci na Forexu | Rostoucí ceny | Obchodní přístupy | NIM | Jens Klatt | Vysoký potenciál zisků | Trendová čára | Graf EURUSD | Začátek nové fáze | Hrubý domácí produkt (HDP) | Signál Price Action | Země Perského zálivu | Makroekonomický základ | Predikce možných tržních pohybů | Nižší náklady na obchodování | Hospodářský růst USA | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Intradenní obchodní strategie | Základní úrokové sazby | Zprávy z amerického trhu | Proti trendu | NZD/USD | Inflace v prosinci | Klesající trendová linie | Německý DAX | Přijetí | Nizozemsko | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Dolar dnes | Pád libry | Dopad na ekonomiku | Dovozní cla | Údaje o americké ekonomice | Snížení úrokové sazby | Nastavený risk management | Obchodní plán | Výrobní ceny v USA | Kryptoměna Bitcoin | Proč zvolit právě akciové indexy? | Analýza COT | Jaderný program | Fibonacci retracement | Akče | Aktuální ekonomické podmínky | Sledování intradenních trendů | Patová situace | Krátkodobé posílení | Klouzavé průměry | Obavy investorů | FTSE 100 (UK100) | Index spotřebitelské důvěry GfK | Začátek nového trendu | Sell (prodejní) signál | Ekonomické analýzy | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | EIA | Cellnex | Růstový pohyb | Růst cen | Dotcom | UPS | Vojenské základny | Britové | Alaska Airlines | Rate Of Change | Finální fáze | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Akcie Charter Communications | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Trump a Musk | Bearish Engulfing | PMI ve službách v eurozóně | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Směřování měnové politiky | Graf páru GBP/USD | Vodítka k rozhodování | Trpělivost | Nové obchody | Vítězství Donalda Trumpa | Margin | AML Directive 5 | Propuštění Powella | Představitelé Fedu | Zelensky | Člen rady guvernérů | Obálka | Základní technické analýzy | Dnešní ekonomický kalendář | Růst nezaměstnanosti | Zhodnocení účtu | Forexové měnové páry | Úvěrování | Ekonomické kalendáře | Důležité zprávy | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Tržní reakce | Mediální magnát | Dividendy | Negativní zpráva | Projev šéfa Fedu | Zajištění zisků | Formace kladivo | Flat pattern | Zavřít obchod | Pokračování medvědího trhu | Vybírání zisků | Silné oživení | Klid před bouří | Obchodní seance | Průraz supportu | Postranní pohyb | Zmírnění inflace | Wealth | Bydlení | Market Data | AUDNZD | Posilování dolaru | Úspěch na forexu | Výrazný pohyb | Skechers | Červená linie | Sentiment na trzích | Uvolnění měnové politiky | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Výhody a nevýhody dlouhodobého tradingu | Válka na Blízkém východě | Identifikace obchodního rozpětí | Smartphony | Horší výsledky | Hodnota dolaru | Prima | Celkový obraz trhu | Nové pozice | Fibonacciho extenze | Platný signál | Analýzy | Oživení britské ekonomiky | Oslabování eura | Nezaměstnanost | Zápis Fedu | Představitelé ECB | Dobrý nápad | Velké problémy | Formace Inside Bar | Vysoké riziko | XBR | Finanční krize 2008 | Strategie pro obchodování akciových indexů | Jasný obchodní plán | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výsledkové sezóny | Analýza trhu | Obchodní signály | Konzistentní obchodování | Varovný signál | Proražení | Obchodovat intradenně | Konflikty | Postoj k trhu | Vstup long | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Malé zisky | Finanční zpravodajství | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Pohyby trhu | Intradenní Price Action | Rostoucí ekonomické problémy | Zvyšování sazeb | Data PMI | Americký prezident | Příkaz | Průrazy s vysokou volatilitou | Zrušení cel | Americká inflace | Účely swingového obchodování | USD CHF | Pokračování současného trendu | Rozhodnutí australské centrální banky | Pohled na zlato | Historie obchodování akciových indexů | Extrémně nízké úrokové sazby | Spike | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | GBP/CHF | Fundamentální analýza pro začátečníky | Obchodní transakce | Vliv geopolitiky | Tempo hospodářského růstu | Více obchodů | Nepřesnost | Krátkodobý vliv | HAS | Kolaps amerického dolaru | Isabel Schnabelová | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Výše mezd | Silný býčí trend | Obchodovať kryptomeny | Vývoj měnového páru | Vývoj kryptoměny | Příznivé faktory | Breakout | Sociální sítě | Trumpová | MACD revers systém | Délka obchodování | Uzavření pozice | Vývoj ceny ropy WTI | Zaměstnanost | Jak obchodovat | Krátkodobé trendy | MACD strategie | Krátkodobý rostoucí trend | Výrazný růst inflace | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Náklady | Michael Barr | Prodat USD | Člen FOMC | PayPal Holdings (PYPL.US) | MACD histogram | Rozhodnutí centrálních bank | Aspekty Price Action | Volume indikátor | Silný základ | Politické změny | Dnešní zprávy | Jiří Hruška | Potenciální obrat | John Williams | Optimistická nálada | Aktuální problémy | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Evropská měna | Větší korekce | Výprodeje | Farmaceutická společnost | Slabý růst ekonomiky | Burze | Měnová politika Evropské centrální banky | Technická analýza intradenního pohybu | Týden na trhu | Token | Strategy | Make America Great Again | Overbought | Evropská obchodní seance | Reserve Bank of Australia | MACD indikátor | Medvědí signál | Interbank VIP indikátor | Videohry | Gap | Byznys | Negativní hodnoty | Obnovení důvěry investorů | Hrnek s ouškem | Flat | Hlubší porozumění trhu | Euroval | Širší obraz | Breakthrough | Gerard Appel | Obchodování divergencí | Výkon USA | Destabilizace | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Indikátor OBV | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Rychlý růst mezd | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Korekční pohyb | Potenciální pokles | Politická situace | Události v eurozóně | Klíčové strategie | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Žádný obchod | Výkon | Data z trhu | Dovoz z Číny | Inflace v Japonsku | Šance na pokles | Řešení energetické krize | Volatilita | Nový trend | Změny tržních podmínek | Covid | Dosahování malých zisků | Zig Zag | Intradenní obchodníci | Klíčové oblasti | Trojúhelník | Carry trades | Zpomalení globálního růstu | Slabé maloobchodní tržby | Oscilátor DeMarker | Stanovené Stop-Loss | Levels | Krátkodobé spekulativní obchody | Klesající trend | Dodávky vzácných zemin | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Směřování trhu | Pandemie koronaviru | Rozložit riziko | Rostoucí obavy | Strategie PA | Pokles ceny | Optimismus investorů | Potenciální obraty trendu | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Hospodářské recese v USA | Změny trendu | Cenové hladiny | GOOGL.US | Důležité signály | Index ISM ve službách | Rozhodnutí Fedu o sazbách | ROG.CH | Snížení nákladů | Inflace | Potenciál růstu | Indexy aktivity | Impulz | Peníze | Zveřejněné údaje | Výrobní index | Japonský jen včera | Rating USA | Cenové akce | Odhodlání | Ukončit obchod | Brent | Pokrytí ztrát | Potřeba hlubší analýzy | Akcie a dluhopisy | Čínský dovoz | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Politika | Stimul | Ceny pohonných hmot | Zasedání australské centrální banky | Indikátor | Obchodní instrument | Intradenní trading | Jüan | Největší ekonomiky eurozóny | Očekávání | Trading Hours | HDP ve Spojených státech | Současný stav | Odvetná cla | Prolomení oblasti supportu | Obchodní pásmo | Suroviny | Forex knihy | Konec medvědího trhu | Zpomalení čínské ekonomiky | Úrokové sazby | Euro dolů | Odhady PMI | Indikátor momentum | Index cen domů | Sympozium | Medvědí obrat | P/E | NQ100 | ATR | Stavebnictví v USA | Marine Le Pen | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Indikátor DeMarker | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Samsung | Hlavní rezervní měny | Všechny akcie | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Vyšší výnosy | Index Nasdaq (NDX100) | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Obchodní historie | Sledování vzorů svíček | Trump včera | Trendové čáry | Kvantové počítače | Pravidla obchodování | Prodeje akcií | Reakce trhu | Další cenový růst | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Deprese | Americký S&P 500 | Guvernér BoE | Invaze na Ukrajinu | Obchodní týden | Tržní prostředí | Příležitosti pro tradery | Nástroje technické analýzy | Fibonacciho linie | Evropské měny | Financovat | Panika na trzích | IBM.US | Úzkost | Poptávka po úvěrech | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | Nižší náklady | EUR/CAD | Dopad na cenu | Rozhodování ECB | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | InstaForex | Optimistický sentiment | Americké volby | Plánování vstupů a výstupů | Kolo jednání | Rusal | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Identifikace potenciálních obratů | Breakout Trader | Použití technických indikátorů | Index podnikatelské aktivity | Hodnota HDP | Zprávy o inflaci | Býčí formace | Ropa Brent (XBR/USD) | Vysoké ceny energií | Obchodní pásma (range) | Krize 2008 | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Klíčové úrovně | Růst | Komplexní analýza | Vstoupit do obchodu | Vyšší zisky na obchod | Falešný průraz | GAAP | Americké HDP | Příležitosti | NDX100 | Euro roste | Žaloba | Itálie | Akcie a ETF | Zahájení prodeje | Snížit úrokové sazby | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | MiFID II | Senátorka | MetaTrader | Znalosti technické analýzy | Amazon | Covid-19 pandemie | Reálné překážky | Fundamentální analýza | BreakEven | Národní měny | Trendový kanál | Soudní instance | Coinbase | Snižování nákladů | Goldman Sachs Group Inc. | Jednání FOMC | Scalping | Dnešní kurz dolaru | Řešení inflace | Sentiment na trhu | Trump minulý týden | Pohyby na měnových trzích | Prognóza | L.F. Investment | Tempo ekonomického růstu | Realizace zisku | Data z USA | Možnost dalšího poklesu | Konec obchodní války | Delta Air | Měnový pár USD/JPY | Tilray | Výrazný propad | Tipy pro obchodování indexů | Krátkodobé obchody | Simple Moving Average | Long obchod | Nálada investorů | Nastavení grafů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Situace na Blízkém východě | Makroprostředí | Roční míra inflace | Trh práce | Deeskalace napětí | Prezident Fedu | Změny cen | Dnešní seance | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Veřejný dluh | Nákup libry | Příkaz Take-Profit | Polovodiče | SMA 100 | Trend following | Tempo poklesu | Hrozba | Bankovní úvěry | Pokles inflace v USA | Akvizice | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | Válka | Výkyvy na měnových trzích | Pochybnosti | Zpráva | Směnný kurz dolaru | Výrobní aktivita v USA | Býčí výhled | Formace hlava a ramena | Příležitosti na trzích | Vysoké sazby | Globální obchod | Hospodářské recese | Indikátory volatility | Objem obchodů | Zprávy a události | Obchodování v pátek | Technické nastavení | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Dobrý výsledek | Obchodování breakoutů | Období vysoké volatility | Velká Británie | Pohyb kurzu | Indikátor RVI | Technický pullback | Evropské ekonomiky | Forex webináře | Obrat trendu | Dlouhodobý vývoj | The Federal Reserve | Slušný zisk | CRWD.US | Kongres | Celoroční výhled | Negativní dopad | Trumpovy kroky | Růst výrobní aktivity | Klíčové události | Krize 2008 a S&P 500 | Cena bitcoinu | Exponential Moving Average (EMA) | Ceny výrobců | Golden Cross | Long | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | CySEC | Změny trhu | Cyklus růstu | Kontrakty | Silné momentum | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | VolumeByPrice | Společnost Tilray | Dlouhodobé pozice | Rozhodnutí soudu | Americký index | Lira | Koupit akcie | Býčí rally | Akcie Boeingu | Sestavení obchodního systému | Harris | Přímé intervence | LYNX Trading | Graf | POI | Geopolitická rizika | Dolary | Lagující indikátor | On Balance Volume | Evropské HDP | Indikátor MFI | Zasedání centrálních bank | Obchodování signálů | Názory na měnovou politiku | AUD | Obchodní příležitost | Krásný zákon | Huw Pill | JOLTS | Geopolitická situace | Dnešní ADP report | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Politická rizika | Nasdaq100 | Celková míra nezaměstnanosti | Snižování úrokových sazeb v USA | Historie obchodování | Úspěšné obchodování akciových indexů | Překoupené podmínky | Představitelé Evropské unie | S&P500 | Prodej dolaru | Breakout strategie | Finanční výhled | Raketový útok | Meziroční růst | Take-Profit úrovně | PMI pro sektor | Zdravotní péče | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Oslabení eura | Denní minima | Výsledky voleb | Sektor služeb | Vývoj kurzu | Nezaměstnanost v USA | Skalpeři | Intradenní obchodování | Moving Average (klouzavé průměry) | Trh | Trh v rovnováze | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Trumpova obchodní válka | Janet Yellenová | Makroekonomické události | Cox | Friedrich Merz | Úroveň volatility | Ropné trhy | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Snížit riziko | Supreme Edition | Rovnováha | Trendovat směrem nahoru | TLRY | Testovací účet u XTB | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Míra zadlužení | Identifikace supportu | Dolar vůči jenu | Open | Očekávání trhu | Sell pozice | Money Flow Index | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Dot plot | Prezident USA | Index | Oblasti S/R zóny | Dlouhodobý růst | Praktické tipy pro obchodování indexů | Studie | Obchodní konflikty | Futures | Budoucí cenové pohyby | Vyšší náklady | Double top/bottom | Stop příkazy | Indikátory objemu | Směnný kurz | Solidní zisk | Webináře | Zveřejněná data | Medvědí tlak | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Velké zisky | Poměr rizika a výnosu | MMF | Intradenní analýza | Exponential Moving Average | Obchodní bilance eurozóny | Nabídka | USA | Akcie Apple | Výrobní ceny | Insider informace | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Otevřené obchody | Dobré výsledky | Makroekonomické reporty | Závazek | Komise | Nejistoty | Pipy | Snižování sazeb | Rovnováhy | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | ROE | Zpráva Commitment of Traders | Slickcharts | Bílý dům | Počasí | Taproot | Dnešní volatilita | Kapitál | Trhy v šoku | Velmi nízká volatilita | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | TSMC | Aktivní obchodování | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GBP/JPY | Nejlepší obchodní strategie | Švýcarská farmaceutická společnost | Dramatické změny | Investice ve Spojených státech | Podmínky na trhu | Trading | Technologicky zaměření tradeři | Makroekonomická data | Silný růstový pohyb | Projev Jeroma Powella | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | Postranní trend | HDP ve Spojeném království | Jednoduché obchodní systémy | Inflace v eurozóně | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sentiment investorů | Hospodářský výsledek | Zpomalující růst zaměstnanosti | Silné trendy | Předstihové indikátory | Kurzy eura | Dlouhodobý výsledek | Futures trhy | S&P | Obchodní účet | xStation | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Eskalace geopolitického napětí | Obchodní signál | Intradenní pokles | Úrovně Stop-Lossů | Unie | Chování obchodníků | EUR GBP | Nepředvídatelnost | Léto | Jak na to | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Definované cíle | Finanční stability | Trumpova obchodní politika | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Ztrátové obchody | Vítězné tažení | Analýza trhů | Trumpovo rozhodnutí | Jednání bank | Narušení dodávek | Akciové indexy | Vysoká volatilita trhů | Šance na větší pokles | Vice | Diverzifikace aktiv | První obchodní den | Doručování | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | American Airlines | Starmer | Ekonomický kalendář | MSFT.US | Tržní podmínky | Index peněžních toků (MFI) | Objemové indikátory | Fundamentální zprávy | Mário Centeno | Disciplína | Pozornost | Budoucí úrokové politiky | Obchodní napětí | Noční obchodování | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Přeprodaný trh | Ocel | Devizové trhy | Mary Dalyová | Swing | Ekonomický vývoj | Rozhodnutí britské centrální banky | Uvolnění obchodního napětí | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Ekonomická zpráva | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Technické potíže | Nevýhody dlouhodobého tradingu | Trumpovy vlády | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Škály společností | Neúspěchy | Pád USD | Range | Hladiny podpory | Ropa | CL | Opatření | Deficit | Volatility | Intradenní volatilita | Použití klouzavých průměrů | Dlouhodobé držení | Nejvyšší cena | Nastavit stop-loss | Výsledky průzkumu | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Libra euro | Semler Scientific | Technické analýzy | Úvěrové aktivity | Joachim Nagel | Americká měna | Další růst | Virtuální portfolio | Tržní šum | Důležité fundamentální události | Strategie skalpování | Kurz dolaru | Vztahy s Čínou | Ekonomické ukazatele | Trumpův projev | Budoucnost | Obchodní dohoda s Čínou | Exportní firmy | Porozumění trhu | Velký hráč | Zavádění cel | Společná měna | Počet pracovních míst | Slabý trh | Nečekaná zpráva | Pokračující pokles | Fiskální politiky | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Foreign Exchange | Výkon indexu | Mírný růst | Zvýšit zisky | Americká banka | KOL | Krátkodobé strategie | Náhoda | Situace v USA | Americká centrální banka | Prezident Trump | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Sell | Vysoká volatilita | Oblasti rezistence | Společnosti | Zveřejnění důležitých zpráv | Hlavní akciové indexy | Pohyby eura | Francouzská obchodní bilance | Ross Hook | Americké měny | Realizace zisků | Důležité zprávy z USA | Váhání | Hospodářská politika | Uplatnění technické analýzy | Tilray (TLRY.US) | Obchodní přístup | Grafické formace | Stabilní růst | Růst cen v Německu | Snižování inflace | Roche | Darren Woods | Izrael | Patterny | Trendové indikátory | Akcie Tilray (TLRY.US) | Nižší poplatky | Prudké oslabení | Růst cen výrobců | Twitter | Pohyb měnových párů | Zpráva pro dolar | Pokračování vzestupného trendu | Japonské úřady | Hladiny rezistence | Index výroby | Klouzavý průměr SMA | Linie neckline | Indikátor ROC | Chaikin | Obchodní chování | Statistické údaje z USA | Německý index | Lagující indikátory | Růst rizikových aktiv | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Ropa Brent | Začít obchodovat | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Obchodní války | Aktuální volatilita | Vysoká cla | Doporučení pro začátečníky | Outside Bar | Trendlines | Meziroční míra inflace | Pivot points | ECB dnes | Dlouhodobý obchodní úspěch | Ifo | Tradeři používající scalping | Akciový index | Dění na Ukrajině | Řízení rizika | Akcie a dolar | Zlatý řez | Nejnovější údaje | Kolísání měny | Vývoj eura | Obrat dolů | Inside | Euro včera | Statistické údaje | Karel Janeček | Zvýšení cel na dovoz | Pokles podnikatelské aktivity | Momentum | Zveřejnění ekonomických zpráv | Ekonomické vyhlídky | Trendová linie | Index nákupních manažerů | Úroveň dluhu | Identifikace potenciálních obratů trendu | Dovoz z Evropské unie | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Intraday | HDP Španělska | Dynamika trhu | Hospodářská odvětví | Zemní plyn (XNG/USD) | Domácnosti | Pravidla money managementu | Bankovky | Jednání mezi USA a Čínou | Nezaměstnanost v Japonsku | Lokální maxima | Bitcoin | Viceprezident | Cla na Čínu | Hlubší pokles | Primární trend | Příležitost ke vstupu | Obchodovat forex | Vliv na obchodování | Prodejní příležitost | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Kontrola inflace | Balance | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Zboží z Mexika | Uzavírání obchodů | Bitcoin (BTC/USD) | Býčí obrat | Tržní sentiment | ISM index | Nižší minima | Snižování úrokových sazeb | Futures kontrakty | Obchod dne | Úvěrové podmínky | Reakce eura | Celková inflace | Nákup bitcoinu | Nasdaq 100 (US100) | Eskalace | Makroekonomická zpráva | Volatilita je nízká | Outside bar pattern | Slabé výsledky | Ekonom ECB | Fed dnes | CVX.US | Data o inflaci | Moody's | Vstoupení do trhu | Peter Kažimír | Akcie společnosti Procter & Gamble | Zajištění hospodářského růstu | Směřování trhů | Blog | Pohyby na forexovém trhu | Dobré obchodní příležitosti | Evropská unie (EU) | Pozitivní zpráva | Dotcom bublina a NASDAQ | Technologický index Nasdaq | ASML Holding | Reakce měnového trhu | Obchodníci s měnami | Simple Moving Average (SMA) | Indikátor Parabolic SAR | Pepa Zeman | Investoři dnes | Mario Centeno | Zpomalení globální ekonomiky | USDIRR | Equal low | Vývoj inflace | Ceny hliníku | Eskalace obchodních válek | Ukazatel zdraví | Vstup do dlouhých pozic | Exponenciální klouzavý průměr | Tlak na USD | Americké indexy | Dow Jones Industrial Average | Celkový tržní trend | Počet žádostí o podporu | Průraz trendové linie | Pohyb trhu | Fair Value | Identifikace supportu a rezistence | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | Vysoké nároky na trpělivost | RRR | Index amerického dolaru (DXY) | Zpomalení růstu americké ekonomiky | Krátkodobé tržní pohyby | Aspekty scalpingu | Závislost | Zlatý kříž | Dolar vůči japonskému jenu | Equity | Prezident Donald Trump | Average Directional Index | Méně stresu | Nastavení Stop-Lossů | Indikátor Chaikin | Moving Average (Klouzavý průměr) | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Vývoj cen ropy | Nástroje peněžního trhu | Analytici | Čistý zisk | Zásady money managementu | Nálada na trhu | Plánování vstupů | Větší pokles | Růst měnového páru | Síly trendu | Marketingová komunikace | Invaze | Čínská cla | Cenový index | Dobré obchodní signály | Stres | Trading systém | Fundamentální události | Šok na trhu | FXstreet.com | Moskva | Dlouhodobé držení pozic | Zmírnění obchodního napětí | Zájem o dolar | Williams %R | Obchodovat | Konsolidovaný provozní zisk | Cla na dovoz | Kapitálové trhy | Směr trhu | Sázka na růst | Indikátor ADX | Prostor pro další růst | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Využívání S/R zón | Dvousvíčkové formace | Proražení S/R úrovně | Přístup k informacím | G7 | Dnešní údaje | Pokles cen | Obavy o ekonomický růst | Měnící se tržní prostředí | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Tržní síly | Uzavřít všechny pozice | Vyšší sazby | Trailing Stop | Finance | Bývalý prezident | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Michigan | ETF | Základní pravidla systému obchodování | Overnight | Index FTSE 100 (UK100) | Tradingové osobnosti | Významné tržní pohyby | Janet Yellen | UK100 | Unemployment Rate | Head and Shoulders | Trend is your friend | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Prostor pro pokles | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Oscilátor Chaikin | Uzavření trhů | Zasedání Bank of England | Fibonacciho posloupnost | Výrobní index ISM | Zboží dlouhodobé spotřeby | Trumpovo vítězství | XMR | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Odpor | Fundamentální analýzy | Psychologický faktor | Gamble | Zadlužení veřejného sektoru | Prolomení oblasti | Současné ceny | Přehled forexových obchodů | Recenze | Nastavení měnové politiky | Medvědí trendy | Buy (nákupní) signál | AMBcrypto | Tržní trend | HDP z Kanady | Zpomalení hospodářského oživení | Pohyby měnových párů | Výrazný přebytek | SMA 200 | Pokračování trendu | Co jsou to akciové indexy? | Generální ředitelé | Signál k nákupu | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Klouzavý průměr | Velká korekce | Ropa (XBR/USD) | Údaje o ekonomice USA | Rok 2025 | Signály pro potenciální obrat | Podnikání | EQL | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | Bankéři | Prezidentka Christine Lagardeová | Spekulativní pohyby | Obchodní aktivita | Depozitní sazby | Trendový pohyb | Problémy | Hranice kanálu | Hodnota eura | 3М | Globální inflace | USA a Čína | Brent (XBR/USD) | Množství peněz | Potenciál dalšího růstu | Plán obchodování | Zpomalení světové ekonomiky | Inside a Outside bar | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Odvetná opatření | Jakub Hodan | Profit-Target | Index PMI | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Nárůst zisků | Kalendář událostí | Prodejní aktivity | Předstihové signály | Throwback | PMI index | Pohyby dolaru | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Akcie společnosti ASML | Úrokové politiky | Kmen koronaviru | Politické rozhodnutí | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Oversold | Pochopení trhu | Cenová akce | Efektivní řízení | Indikátor Force | Úrovně rezistence | Poskytování úvěrů | Ekonomové | Dnešní report | Ziskový potenciál | Tržní pohyb | Vývoj kurzu eura | Magnát | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Informace o trhu | Christine Lagarde | Boeing | Spojené státy | Vliv na měnové páry | Kolaps dolaru | Americká data | Společnost Roche | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Bollingerova pásma | Obchodovat na základě technické analýzy | Equity křivky | ASML Holding NV | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Příznivé údaje | Vývoj situace | Inside Bar | Investiční cíle | Cyklické akcie | Výkon ekonomiky | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Euro posiluje | House Price Index | Trhy v roce 2025 | Inaugurace amerického prezidenta | Úroková sazba | Investování do akcií | Důležitý support | Index ASX | Zisk na akcii (EPS) | Ottawa | Rozpočtové schodky | Masivní propady | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | Dnešní kurz | Výkon dolaru | Výzva | 2008 a S&P 500 | Sebevědomí | Rady pro začínající | Volby | Austan Goolsbee | MARA | Investiční poradenství | Slevy | Finanční ukazatele | Nadhodnocení | Indikátory momenta | Konkurenceschopnost | Platforma | Japonská ekonomika | Signál k nákupu (buy) | Výsledky strategie | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Pokles cen nemovitostí | Nový týden | Velmi volatilní | Cílové ceny | Snížení základní úrokové sazby | MFI | Short pozice | Starbucks Corporation | Dnešní finanční trhy | Nový americký prezident | Plánování | Oslabování libry | Společnost Eli Lilly | Pohonné hmoty | Politika centrálních bank | BRICS | Financování vlády | Růst americké ekonomiky | Objednávky | Iniciativa | Mistrovství v obchodování | Analýza a doporučení | Ekonom Evropské centrální banky | AUD USD | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Technologický index | Směřování FEDu | Riziko ztráty | EUR/USD | Spolehlivost | Cyklus utahování měnové politiky | Kurz libry | Pin Bar | Růstové tendence | Varování | Nová fáze | Poptávka po dolaru | Zisky firem | Intervence | Strategie dlouhodobých traderů | Válka mezi USA a Čínou | Zmírnění sankcí | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Doporučení pro euro | Trh s kryptoměnami | ETH/USD | Nálada na světových trzích | Unikátní příležitosti pro tradery | Slabá čísla | Strategické investování | Prudké cenové pohyby | Směr trendů | Pandemie | Akciový index DAX | Spotřebitelská důvěra | Výprodej dolaru | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Pokles cen energií | Čtyřhodinový graf | Trumpova protekcionistická politika | Platný obchodní signál | Indikátor Stochastic | Další vývoj | MXN | První odhad | West Texas Intermediate | Výroba v Německu | Strategie nákupu | Recese v USA | Měnové politiky | Výrobní inflace | Momentum indikátor | Nalezení pásma | Trading Price Action Patterns | Zadávání Stop-Lossu | Obraz trhu | Falešná proražení | Celkový výkon | Onemocnění | Nejoblíbenější Forex | Uptrend | Předstihový ukazatel | Proces obchodování průrazu | Ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | 787 Dreamliner | Objem obchodování | Forex indikátor | Nasdaq v USA | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Trading pohled | Nevýhody | Obchodní dohody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Nejlepší rozhodnutí | Exekutivní příkaz | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Měnový výbor | Druhý odhad amerického HDP | Využití krátkodobých výkyvů cen | Americké žádostí o podporu | Jednotlivé akcie | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Pohyby na trzích | Snížení ratingu USA | Podnikatelská aktivita v USA | Sazby centrální banky | Sympozium v Jackson Hole | Sledování trendu | Války s Izraelem | Volatilní vývoj | Americké statistiky | Ekonomická situace | CryptoQuant | Odhad HDP | Momentový indikátor | P&G | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Výsledky maloobchodních tržeb | Denní volatilita | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | Pravidla systému obchodování | Kurz tradingu | Index FTSE 100 | Dow Jones | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Obchodní jednání | Klíčový údaj | Nejoblíbenější Forex indikátor | Vyšší časové rámce | Expirace opcí | Investiční strategie | Uzavření obchodu | Bezpečný přístav | Společnosti z technologického sektoru | Hypoteční sazby | Emoce na trhu | Dopolední obchodování | USD GBP | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | Centrální bankéři | Evropská unie dnes | Obrat cen | Ekonomické indikátory | Nastavení indikátorů | Rozhodnutí centrální banky | Riziko při držení přes víkend | Proražení trhu | Prognózovaní | RSI (Relative Strength Index) | Odliv kapitálu | RVI | Christopher Waller | Zlepšení ekonomiky | Investorský sentiment | Miliardy dolarů | Výkonnost společností | AI | ADP | Výkon široké škály společností | CDD | Pozitivní faktor | Pracovní den | Joe Biden | Ekonomické zájmy | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Faktor Trump | Průběžné výsledky | Forexoví tradeři | Druhy inflace | Rychlost zotavení | Obchodování eura | TradingView | Přeprodané zóny | Indikátor Ichimoku Cloud | Investiční doporučení | Dění v grafu | Decline | Jak profitovat | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Průmysl v Německu | Akcie ze skupiny Magnificent Seven | Krátkodobý výhled | Odolnost ekonomiky | XTI/USD | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Hlavní měnové páry | Nároky na trpělivost | Tisková konference | Vítězství | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Dlouhodobí tradeři | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Fibonacci | Sledování nejvlivnějších společností | Luis De Guindos | Snížení inflace | Tržní zprávy | VIP zóna | Technické indikátory | Koronavirus | Obchodní příležitosti | Odvětví | Růst cen nemovitostí | Příliv investorů | Medvědí vlajka | Nákupy dluhopisů | Prezidentství Donalda Trumpa | Sazby | XBR/USD | Vysoké nároky | Dnešní ADP | Obchodní pozice | Koordinovaná opatření | Reserve Bank of Australia - RBA | Inflační situace | Money flow index (MFI) | PMI ve výrobě | Potenciál pro další růst | Pozorování | Růst průmyslové výroby | Británie | Růst výrobních cen | Ekonomické aktivity | Ceny dolaru | Silnější americký dolar | Změny v ekonomice | Pohled na trh | Otevření obchodu | Svíčkové formace a grafické formace | Začátek trendu | Očekávané rozhodnutí | Swingová maxima | Komise v přenesené pravomoci | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Tržby v eurozóně | Růst cen v USA | Stochastic oscillator | Vzdělávací materiály | Výrazný zisk | BNB | Zprávy o trhu | Automatická obchodní strategie | Trendové ukazatele | Nasdaq (NDX100) | Dovoz do USA | Vzdělávání a rozvoj | Investovat | Commodity Channel Index | Úrovně supportu a rezistence | Nesoulad | DeMarker | Otestování rezistence | Světové trhy | Data o HDP | Prohlášení | Nerozhodnost | Short příležitosti | Technická situace | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Pokles USD/JPY | Překážky | Hotovost | Jiří Makovský | Hypoteční krize | Regulátor | Obchodní dohoda | Dlouhodobý trading | Strategie pro EUR/USD | Nákup a prodej | Dynamický daytrading | Obavy z ekonomického poklesu | Průzkum | Firmy | Pilulky na hubnutí | Automatické obchodní strategie | Dovozní clo | Lepší výkonnost | Obchodování na akciových indexech | Klidný trh | Eskalace obchodního napětí | Geopolitické události | Nespokojenost | Kolísání trhu | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Index výrobních cen | Graf EUR/USD | Hledání svatého grálu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Současný klesající trend | Klidné obchodování | Trades | Intradenní strategie | Nezávislost centrální banky | Fundamentální informace | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zájem investorů | Zasedání britské centrální banky | Životní náklady | Supporty | Dolar včera | Vyšší ceny | Přehled o směru trhu | Velké pohyby na trhu | Euro dnes | Dovoz oceli | Aramco | Rozdělení tržních podmínek | Money management | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | XNG/USD | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Definované strategie | OHLC | Provozní zisk | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Oslabení měny | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Světové rezervní měny | Představitelé americké centrální banky | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Průmyslové sektory | Strategie ECB | Aplikace Price Action | Býčí nebo medvědí | Správný money management | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Magnificent | Divergence indikátoru | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Ziskové výsledky | Předpokládaný růst | Počet obchodních příležitostí | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | Swing Trading | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Výrazný uptrend | Hry | Nezávislost Fedu | Novo Nordisk | Obchodování akciových indexů | Korekce trhu | Narůst zisků | COIN | Skalpování na finančních trzích | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Banky v eurozóně | Strategie a přístupy | Paypal Holdings | Projev šéfky ECB | Oblasti konfluence | Pozitivní reakce trhů | Fluktuace | Normální volatilita | Vliv na globální ekonomiku | Nejbližší rezistence | Ekonomické klima | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Aktuální stav | Překoupení | Analyzovat jednotlivé akcie | FTSE | Potenciál zisků | Vyšší riziko | Tempo růstu britské ekonomiky | Rostoucí příjmy | Důvěra v eurozóně | Index Sentix | Měnové trhy | Obratové body | Oscilátor | USD/MXN | AML | Rizika | Oživení ekonomické aktivity | Počet kupujících | Varování před riziky | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Profesionální trading | ISM | Bublina a NASDAQ | Žádné výrazné pohyby | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Charter Communications | UPS.US | Proces identifikace trendu | Obchodujeme | Nárůst tržeb | Price Action strategie | Postavení dolaru | Zpomalování inflace | Jasný plán | Nákup eura | WAVE | Období korekce | Měnová politika ECB | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Konfluence | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Pochopení trhů | Sláva | Nová makrodata | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Vysoké ceny | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Obnovení růstu | Investovať do kryptomien | Zahraniční měny | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Růst ekonomiky | Ruský hliník | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | Cenový vývoj | Britská ministryně | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Goldman Sachs Group | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Sucha | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Stop-out | BNB Chain | Kyber | Proražení rezistence | Tesla | Snížení sazeb Fedu | ONE | Výkyvy směnného kurzu | Low | Prodej eura | Stabilita | Hodnocení ekonomiky | Španělsko | Vývoj měnových párů | Solidní růst | Time frame | Parabolic SAR indikátor | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Profit faktor | Kdo je dlouhodobý trader? | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Otevření buy | MACD oscilátor | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | St. Louis | Potenciál poklesu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Forex semináře | Přeprodané podmínky | CAD | Šéf Exxonu | Držet pozice po delší dobu | Základní aspekty Price Action | Odhady analytiků | Strategie proražení | Investors | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Zájem analytiků | Recese v Británii | HDP EU | Viceprezident ECB | Volume By Price | Deeskalace | Včerejší seance | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Zprávy z eurozóny | Spotřebitelské ceny v USA | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Evropské trhy | Plyn (XNG/USD) | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | Sázet | Potenciální obraty | Obchodování pro EUR/USD | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Hospodaření | Absence kupců | Zahraniční obchod | Ztráta | XRP | Zájem o rizikovější aktiva | Zastavení růstu | Očekávání do budoucna | Alphabet (GOOGL.US) | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nákupy dolaru | Skalpovací strategie | Intradenní růst | Situace na trhu práce | FXstreet | Reporty | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | 8 nejlepších obchodních strategií | Fundamentální pozadí | Zisky na obchod | Larry Williams | Obchod | Purple Trading | Pips | Investoři a obchodníci | Ověření trendu | Hlavní trend | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Hrubá marže | AML Directive | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Hospodářské politiky | AUD/USD | Index relativní síly | Starling | Pracovní trh | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Řídit riziko | Moving Average | Světoví lídři | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Tradingové přístupy | Riziko | Analytik | Konsolidace ceny | MAM | Klesající ceny | MAST | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | FIAT | JPY | E-mini | Open interest | Prohlášení Fedu | Pivot | EBIT | RSI | AOS | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Plyn | ACT | Veřejný sektor | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Země BRICS | S&P/Case-Shiller | Německá ekonomika | Čína | Capital | Americký regulátor | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Ozempic | STAR | Ceny | Spotřebitelský sektor | T-Mobile | ETH | Tržní pohyby | Hospodaření firmy | Financování | Zvýšení ceny | Významná rizika | FCF | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Short obchod | FTSE 100 | Mírná korekce | Obranný průmysl | COT report | Úvěrový trh | Dukascopy | Hubnutí | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Impuls | Analýza a prognóza | Gala | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Nárůst nezaměstnanosti | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | Novo | EUR/NZD | ASML | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Silný americký dolar | Fed index | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Státy EU | SMA | Praxe | Demand | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Rozvoj vašich dovedností | FAA | Klíčová úroveň | Intuice | Trump dnes | Ekonomické nestability | Odborníci | Investments | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Celní politiky | Sentix | Webinář | Klima | Dobrá data | Long signál | Současná cena | Instituce | CFD na akcie | Propuštění | Opatření v Číně | Držení pozic | Vstup do trhu | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Insider | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | CFD | Důležité ekonomické události | Pár USD/CAD | Sankce EU | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Akcie společnosti Boeing | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Justice | Vhodné podmínky | Obchodníci na finančních trzích | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Obchodní den | ZAR | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Osvobození | Ceny energií | Reálné hodnoty | Barometr | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | Civilní letectví | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | ASX | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | Problémy s likviditou | CrowdStrike | Identifikace trendu | Výběr zisků | Případové studie | Pravděpodobnost recese | Euforie | Írán | Zasedání MMF | EPS | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Německé HDP | Vlna poklesu | Tržní hodnota | Evropské PMI | BTCUSD | PG | Aktuální informace | Část zisků | Zisk | Obchodníci dnes | Přizpůsobovat se | Bank of England | Katar | Tržní dynamiky | EURUSD | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Velké pohyby | Překoupené oblasti | JAP225 | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Dnešní data | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Patrik Polák | Cenový růst | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Sledování makroekonomických ukazatelů | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Oslabování dolaru | Evropa | Cena eura | Měna | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Předpověď | Den díkůvzdání | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Spoření | Michelle Bowmanová | Automobilky | Návrat poptávky | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Eurodolar | Kontext | Biden | Rýže | Převzetí společnosti | PYPL | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | Běžný účet | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | ex | Technologické firmy | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Akciový index Nasdaq | Rostoucí klín | Síla dolaru | Roční maximum | Správné řízení rizik | Skalper | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Výhled pro rok | Arbitráž | Velké objemy | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Značný zájem | Společnost XTB | Maximalizace zisku | CARA | Dobré zprávy | Situace | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Elliottova vlnová teorie | Aktuální prognóza | Vládní politika | Robert Kiyosaki | Dluhy | Dolarová aktiva | Vrcholy | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Historické momenty | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | GfK | Resistance | Použití oscilátorů | Aliance | Výrobní aktivity | Výkyvy v cenách | Analýza dat | Index relativní síly (RSI) | Spready | Trh s bydlením | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Hlavní indikátor | Načasování | Manufacturing PMI | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Index Nikkei 225 | Rozhodování | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | LME | FED sazby | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | HCOB | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Prudké výkyvy | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | Analytik finančních trhů | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | 100 SMA | AMZN | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Realitní sektor | Reálné obchodování | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Osobní výdaje | Americká seance | Americký ISM | Obchodní styl | 1D | Zprávy z Německa | Investoři na akciovém trhu | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | CRWD | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Inflace v eurozóně v červnu | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Míra inflace v USA | Největší ekonomiky | Nákup aktiv | Société Générale | Návratnost | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Kurz GBP | Target | Zůstatek na účtu | Očkování | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Trojitý vrchol | Zrychlení růstu | Asijské seance | ECB Luis De Guindos | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Strategie MACD | Ekonomické nejistoty | Index cen | Útok na Izrael | Změny na trhu | Důležitý signál | BA.US | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Hodnota společnosti | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Kapitalizácia | Mezinárodní kontext | Pokles vývozu | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Prognózy | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | David Solomon | Kurz | SBUX | Daně | SOK | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Jádrová inflace | Využití kapacit | Rusko-ukrajinský konflikt | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Konkurenti | Aktualizované údaje | Úspěchy | Intermediate | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Den obchodování | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Japonské akcie | Ztrátový obchod | Seance v USA | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Nejrychleji rostoucí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Obchodní rozhovory | Růst trhu | JAR | Silnější dolar | Rychlý růst | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Keir Starmer | Microsoft | Business | Pro investory | Objem úvěrů | Návrh zákona | Traders | Potenciál | AMD.US | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Pivoty | Bod | Vnímání | Americký soud | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Vládnoucí strana | Šéf Fedu | Tick | LTC | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Skalpování | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | MSFT | Důvěra | Backtesting | Růst spotřebitelských výdajů | Vítězství republikánů | Čistý příjem | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Delta Air Lines | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Downside | Inaugurace | Značný pokles | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Optimismus na trhu | Cash flow | Obchodování s cizími měnami | Export | UNA | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Postoj investorů | Partneři | SoFi | Geopolitická nejistota | Letectví | Objem nákupů | Britské měny | Tržby v Německu | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Double top | Pro tradery | Services | Přehled o aktuálním trendu | Neúspěch | Výhled úrokových sazeb | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Výsledková sezóna | DAX30 | Air | Potenciální ztráty | Dlouhodobý horizont | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Fed včera | Makroekonomické analýzy | Politická nestabilita | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Držení pozice | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Akcie Google | Obchodní dny | Vývoz do USA | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Příjmy Ruska | Elon Musk | Akcie Microsoftu | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Fenomén | Evropské akcie | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Investiční | Nálada | Ženy | Americké centrální banky | Trh dnes | Klíčový kontext | Příjmy | Death cross | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Martin Malý | Bloomberg | Eli Lilly | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Halifax | NDX | Britský ministr financí | Inflace v červenci | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | PEG | Udržitelnost | Míra | Pokles tržeb | Neuspokojivé výsledky | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Odhady trhu | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | Riziko recese | OctaFX | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | US dollar | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Carry trade | Downtrend | Nižší maxima | Šťastné obchodování | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Akcie Starbucks | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | TIPS | Různé tržní podmínky | Pivot Point | Tým InstaForex | Rozbor | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Odhadovaná cena | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | James Bullard | Krypto rally | Otočení trendu | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Definovaný obchodní plán | Globální problémy | Australský index ASX | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Focus | Řešení problémů | Růst tržeb | Sledování trendů | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | MARA Holdings | EU a USA | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Pohyb cen | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Nové úvěry | Close | BAT | Indikátor ATR | Kurzy | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Inflace v listopadu | Obchodování indexů | Obnovení důvěry | Stabilní příjem | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Dělení technických indikátorů | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Forex asistent | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Denní změna | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Odvolací soud | Ekonomické krize | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Americký odvolací soud | Intel | Nový býčí trh | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Inflační data | Potenciál zisku | Holding | Banky | Buy | Býčí scénář | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Cena dnes | Více příležitostí | Vlády | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Australský index | Šance | Biliony USD | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Capital Management | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | Konfederace | Zisk na akcii | Správa | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Historie se opakuje | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | Vyšší ceny ropy | XTB | Hospodářské podmínky | Breakouty | Uzavření dohody | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Zastavení poklesu | Tržní signály | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | OCI | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Neustálé vzdělávání | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Měnové politiky centrální banky | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Švýcarský frank | Dlouhodobé důsledky | Market | Svíčkové formace | Technologický sektor | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Dluhový strop | Ekonomické statistiky | Cenný papír | Americký Senát | Standardní odchylka | Důležité informace | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | SoFi Technologies | Texas | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Služby | Americký průmysl | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Citadel | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Úroková sazba Fedu | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Dění na trhu | Investoři | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Zvýšené napětí | Růst libry | Pokles průmyslové výroby | Obchodní bariéry | Americké objednávky | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Program nákupů dluhopisů | Force | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Negativní data | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Slabá poptávka | Retracementy | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Návyky | Symetrický trojúhelník | Hladiny supportu | Projekce | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | NZD/CHF | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Bilance obchodu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Výsledek HDP | Pokles poptávky | CBI | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Cestování | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Tokio | Významné změny | Růst aktivity | Emoce | Zvýšení daní | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Obchodní nástroje | PayPal | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | Powell dnes | HDP v USA | Vyšší úrokové sazby | Supply | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | US500 | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | USDA | Posilování eura | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Situace v průmyslu | Přebytek obchodní bilance | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Maximální drawdown | Tlak medvědů | Australský dolar | Zákaz dovozu | IAG | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Ekonomické výkonnosti | Přeprodání | Trh s futures | Mistrovství | Zpomalování ekonomiky | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Výplaty dividendy | Pokles eura | Významné zprávy | Dlouhodobé obchodování | Magnificent Seven | Časové období | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Oživení inflace | United Parcel Service | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | Evropský trh | DAX (DE30) | Markets | USD/CHF | Rise | Významné pohyby | USA Donald Trump | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Invest | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | CVX | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Nvidia | Investment | Take-Profit | Libra klesá | Britský regulátor | Každý trader | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Federal Reserve | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | Bilance běžného účtu | Volatilní trh | Break Even | Prognózy inflace | Americký dolar | Dlouhodobý vliv | VaR | Vstup do LONG pozice | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | 737 MAX | US100 | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Situace v Německu | Evropská centrální banka | Market sentiment | Starbucks | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | ECB | Institut | Stoxx 600 | Sazby ECB | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | ADX | Philadelphia Fed | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Nastavení trhů | Body | Výhled na rok 2025 | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Krypto | Evropské země | Dreamliner | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | ABC | Vysoké zisky | Navýšení | Omikron | Line Bin | NIESR | Americká cla | Vývoj indexu S&P 500 | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | OsMA | Precedens | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Akcie Eli Lilly | Dostupnost bydlení | Úroveň supportu | Silné euro | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Globální finanční trhy | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Nejistoty na trzích | PMI pro sektor služeb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Fúze | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Globální ekonomické nestability | Trend klesající | Investovat peníze | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Jestřábí politika | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Nová stimulační opatření | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Ovlivňování | Japonský vývoz | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Co jsou to akciové indexy | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Hlavní ekonom ECB | Ceny ropy a plynu | Podnikatelské klima | Významné události | Cenový index výdajů | Úřady | Američané | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Zvýšený objem | Nízká inflace | Pohyb dolaru | Cena BTC | Sol | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Lael Brainardová | Disney | Strukturální problémy | News | Ocenění | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot