Středa 07. května 2025 18:18
reklama
RebelsFunding
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč

Obchodní dohody

C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína osvobodí od cel dalších 696 výrobků dovážených z USA

18.02.2020 Čína osvobodí od cel dalších 696 výrobků dovážených ze Spojených států, včetně klíčových potravinářských produktů, jako je vepřové a hovězí maso či sója, a energií, například ropy a zkapalněného zemního plynu. Je to třetí a zatím nejrozsáhlejší vlna celních úlev, jaké Peking nabídl. Přichází měsíc po podpisu první fáze americko-čínské obchodní dohody. Čínské ministerstvo financí dnes uvedlo, že firmy budou moci podávat žádosti od 2. března a že výjimky se budou udělovat na jeden rok.
C:\fakepath\fxstreet-ing-krpata-1.JPG

FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem londýnské ING Petrem Krpatou

17.02.2020 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další zajímavý rozhovor. Tentokrát nám na naše dotazy odpovídal zkušený investiční bankéř Petr Krpata, který pracuje jako ředitel strategie pro měny a úrokové sazby v londýnské ING Bank. Zeptali jsme se ho například, jaké bylo nastoupit do světa tohoto byznysu přesně v období, kdy vypukla globální finanční krize. Nechybí samozřejmě také predikce některých měnových párů pro letošní rok.
C:\fakepath\euro zona.jpg

EK mírně zhoršila odhad růstu hospodářství Evropské unie

13.02.2020 Evropská ekonomika bude letos již osmým rokem pokračovat v růstu, který se však proti podzimním odhadům Evropské komise (EK) mírně sníží. Zimní prognóza, kterou dnes komise zveřejnila, počítá s letošním růstem hospodářství 27 zemí EU o 1,4 procenta, což je o desetinu bodu méně než v předpovědi z loňského podzimu. Pro eurozónu zůstává odhad na 1,2 procenta.
img

Německo na pokraji recese

11.02.2020 Poslední německá makroekonomická data představovala pro investorské býky studenou sprchu a ukázalo se, že pravděpodobnost recese v největší evropské ekonomice výrazně stoupla. V pátek zveřejněná data totiž ukázala, že německá průmyslová produkce představila nejhorší sadu čísel od ledna 2009. Průmyslová produkce v prosinci poklesla o 7 % meziročně a 3,5 % meziměsíčně. Z posledních sedmi měsíců to tak byl již pátý pokles. Navíc tovární objednávky také poklesly, konkrétně o 2,1 % meziměsíčně.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Fed: Hrozba recese v USA polevila, novým rizikem je koronavirus

09.02.2020 Pravděpodobnost hospodářské recese ve Spojených státech polevila, novým rizikem pro vyhlídky americké ekonomiky se nicméně stala epidemie koronaviru. Uvedla to americká centrální banka (Fed) ve zprávě o měnové politice určené Kongresu.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Rychlé shrnutí

07.02.2020 Americké indexy navýšily historická maxima. S&P500 zakončil seanci výše o 0,33 %. Dow Jones rostl o 0,30 % a NASDAQ přidal 0,67 %. Nálada v Asii není optimistická. Nikkei klesl o 0,19 %, Kospi ztrácí 0,72 % a S&P/ASX 200 zakončil seanci níže o 0,83 %. Akcie v Číně klesají také.
img

Ranní komentář: Americké indexy bez ohledu na rizika navyšují maxima

07.02.2020 Také včera dokázaly akciové indexy na celém světě růst a například v USA postupně navyšovaly svá historická maxima. Hrozba dalšího šíření koronaviru se tak do ocenění rizikových aktiv zatím výrazněji nepromítá, i když její dopad na ceny průmyslových kovů a ropy je i nadále zřetelný.
C:\fakepath\Ropa-31012020-lv.jpg

Evropské akcie se vyšplhaly na nové rekordní maximum

06.02.2020 Evropské akcie dnes posílily díky příznivým výsledkům bankovních společností a zprávě o snížení čínských cel na některé americké produkty. Panevropský akciový index STOXX 600 vzrostl o 0,44 procenta na 425,49 bodu. To představuje nejvyšší závěrečnou hodnotu v jeho historii.
img

Rychlé shrnutí

06.02.2020 Risk-on sentiment na trzích zatím zůstává a pomáhá indexům růst. V Asii dnes tamní burzy přidávají více než dvě procenta na zprávách o snížení cel na dovoz z USA v objemu 75 mld. dolarů.
C:\fakepath\USA.jpg

Obchodní deficit USA loni poprvé ze šest let klesl

05.02.2020 Deficit Spojených států v obchodování se zbožím a službami se loni snížil o 1,7 procenta na 616,8 miliardy dolarů (14 bilionů Kč). Zaznamenal tak první zlepšení za šest let, částečně proto, že celní válka mezi Washingtonem a Pekingem vedla k propadu dovozu zboží z Číny. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu.
C:\fakepath\trump.jpg

Spojené státy jsou podle Trumpa nejsilnější v historii

05.02.2020 Spojené státy prožívají nejlepší ekonomický rozkvět v historii. Na úvod projevu o stavu unie to před oběma komorami Kongresu prohlásil americký prezident Donald Trump.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
C:\fakepath\top-04022020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když investoři vyhodnocovali potenciální ekonomický dopad šíření čínského koronaviru. Čínské akcie se částečně vzpamatovaly z pondělního propadu o bezmála 8 %.
C:\fakepath\USA.jpg

USA chtějí uvalovat clo na zboží ze zemí, které podhodnocují měnu

04.02.2020 Americké ministerstvo obchodu dokončilo nový předpis, díky kterému bude moci uvalit cla na produkty ze zemí, u kterých určí, že podhodnocují svoji měnu vůči dolaru. Tento krok by mohl vnést napětí do čínsko-amerických obchodních jednání, když teprve nedávno dvě největší ekonomiky světa podepsaly první fázi obchodní dohody. Zpráva také přichází krátce poté, co Peking obvinil Washington, že podněcuje paniku kvůli novému koronaviru šířícímu se z Číny, napsala agentura Reuters. Kvůli kurzu měny Spojené státy dlouhodobě kritizují také Německo.
img

Rychlé shrnutí

04.02.2020 Nálada v Asii je rovněž pozitivní. Indexy na většině burz rostou a daří se jim likvidovat část dřívějších ztrát. Nikkei přidává 0,49 %, S&P/ASX 200 roste o 0,37 % a čínské hlavní indexy rostou o více než procento. PBoC dnes pokračovala v pumpování likvidity na mezibankovní trh repo operacemi v objemu 400 mld. CNY.
C:\fakepath\usa-03022020-lv.jpg

Zpracovatelský průmysl USA se v lednu vrátil k růstu

03.02.2020 Aktivita zpracovatelského průmyslu Spojených států v lednu poprvé za šest měsíců rostla. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Institut řízení dodávek (ISM). Za obnovením růstu aktivity podle agentury Reuters pravděpodobně stojí pokles obchodního napětí mezi Spojenými státy a Čínou.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 3.2.2020

03.02.2020 Množí se obavy, že se hysterie kolem koronaviru podepíše na globálním ekonomickém růstu. Zastavení výroby v Číně, či přerušení dočasné migrace pracovníků podle některých odhadů vyvolá pokles čínského HDP v 1Q o 1 procentní bod na 5% (anualizovaných). Na druhou stranu lze očekávat, že čínská vláda ekonomice pomůže. Již včera oznámila tamní centrální banka zahájení monetárního stimulu v objemu $170 mld. Půjde zejména o operace na volném trhu a snížení reposazby. Ani silná reakce ze strany centrální banky však nepomohla zabránit prudkému poklesu trhů, které otevřely po pauze kvůli lunárnímu roku. Shanghai Composite i Shenzen Composite odepisují okolo 8%. V pátek výrazně ztrácely i americké indexy: S&P 500 odepsal 1,8% a umazal tak veškeré letošní zisky. Pro další vývoj bude důležité za jak dlouho dojde k obnovení výroby a přestanou platit zákazy cestování.
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
C:\fakepath\mexiko.png

Mexická ekonomika loni poprvé po deseti letech klesla

31.01.2020 Mexická ekonomika loni poprvé za deset let klesla, protože domácí podniky omezily investice kvůli obavám, jak bude hospodářství země řídit prezident Andrés Manuel López Obrador. Podle předběžných údajů zveřejněných statistickým úřadem INEGI hrubý domácí produkt (HDP) druhé největší ekonomiky Latinské Ameriky klesl loni o 0,1 procenta po růstu o dvě procenta v předchozím roce. Letošní rok má být rovněž slabý, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\top-29012020-lv-10.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování smíšeně, když investoři nadále monitorovali zprávy týkající se čínského koronaviru. Po oslavách nového lunárního roku se otevřela burza v Hongkongu, která se propadla o necelá 3 %.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

GfK: Nálada německých spotřebitelů se nečekaně zlepšila

29.01.2020 Německým spotřebitelům se nečekaně vrátil optimismus. Index spotřebitelské nálady na měsíc únor se totiž vyšplhal nejvýše za uplynulých 12 měsíců, vyplývá z výsledků průzkumu, které dnes zveřejnil institut GfK. Ve zlepšení nálady se odráží i dosavadní postup v řešení obchodního sporu mezi Spojenými státy a Čínou, uvedla agentura Reuters.
img

Koronavirus ohrožuje poptávku

28.01.2020 Propuknutí epidemie koronaviru v čínském městě Wu-chan ještě prohloubilo nejistotu, která panuje v tomto již tak značně vrtošivém měsíci. Došlo k propadu komodit, jako je měď a ropa, které do značné míry závisejí na čínské poptávce. Obě tak ztratily v podstatě všechno, co dokázaly získat během prosince, kdy oba trhy výrazně posilovaly, protože se pozornost všech upírala na obchodní dohodu mezi USA a Čínou a omezení produkce ze strany OPEC+.
img

Komoditní výhled: Komodity z pohledu klimatických změn a inflace

28.01.2020 Kombinace obav z pomalého růstu, geopolitického napětí, klimatické změny a inflačních tlaků připravila globálním komoditám potenciálně volatilní rok 2020. Zatímco globální růst – a s ním i poptávka po klíčových cyklických komoditách – zůstanou nadále nevýrazné, budeme svědky nejrůznějších problémů na straně nabídky, jejichž příčinou budou společenské nepokoje a klimatická změna.
img

BREXIT – Spojené království opustilo Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020  Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivň...
img

BREXIT – Spojené království opouští Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020 Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivňuje vývoj jak na politické, tak ekonomické scéně. Tento článek má posloužit jako shrnutí toho, co se kolem Brexitu zatím událo, a hlavně také to, co po něm bude následovat a jaký vliv to může mít na kapitálový/finanční trh.
img

Poslední týden Spojeného království v Evropské unii

27.01.2020 „Zatímco Londýn přestává být vnímám jako světové finanční centrum, pozice Paříže a Frankfurtu nad Mohanem se příliš nezlepšily. Ukazuje se, že na brexitu nejvíce získává New York, který je stále více vnímán jako hlavní centrum světového obchodu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Brexit je konečně tady! BoE zareaguje snížením sazeb

27.01.2020 Již tento pátek opustí Velká Británie oficiálně Evropskou unii a vstoupí do přechodné fáze, která by měla trvat do konce roku. Nejistota, jak bude vypadat budoucí uspořádání (nejenom) obchodních vztahů mezi VB a EU nás tak bude provázet i nadále. Bank of England dá zřejmě na čtvrtečním zasedání ekonomice do vínku nižší úrokové sazby. To středeční zasedání Fedu by nic zásadního přinést nemělo. Finanční trhy budou v tomto týdnu dále sledovat zprávy o šířícím se koronaviru. A zatímco americká data poukáží na slábnoucí domácí poptávku, evropská by měla potvrdit opatrné zlepšování situace.
C:\fakepath\top-24012020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v pozitivním pásmu, přestože stále panovaly obavy z dalšího šíření čínského koronaviru, obzvláště v době oslav nového lunárního roku, které začínají v sobotu. Trhy v Číně však zůstaly zavřené již dnes.
C:\fakepath\WEF.jpg

USA, Británie a EU chtějí vzájemné obchodní dohody do konce roku

24.01.2020 Spojené státy, Evropská unie a Británie, která evropský blok na konci ledna opustí, chtějí do konce letošního roku uzavřít vzájemné obchodní dohody. Na Světovém ekonomickém fóru v Davosu to ve čtvrtek uvedli jejich vysocí představitelé. Agentura AP v této souvislosti poznamenala, že pokud se to podaří, bude to možné považovat za velký úspěch. AP také připomíná, že většina obchodních dohod se dojednává roky.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
C:\fakepath\brexit-forex.jpg

Brexit – od minulosti k současnosti

23.01.2020 Výstup Velké Británie z EU je již za dveřmi, ovšem chaos a nejistota do jisté míry přetrvávají. Otázkou nyní zůstává, jaké scénáře kurzového vývoje libry se nabízí nyní?
C:\fakepath\Japonsko2.jpg

Japonsko vloni opět vykázalo obchodní deficit

23.01.2020 Japonsko druhý rok v řadě zaznamenalo obchodní deficit, který loni dosáhl 1,6 bilionu jenů (331 miliard Kč). Export se totiž potýká se slabší poptávkou v Číně, vyplývá z údajů, které dnes zveřejnila japonská vláda.
img

Okénko trhu - Mezinárodní měnový fond vyhlíží oživení v Německu

22.01.2020 V těchto dnech probíhá ve švýcarském Davosu 50. zasedání Světového ekonomického fóra. Jeho hlavním tématem je zejména změna klimatu. Americký prezident D. Trump hned na úvod promluvil o úspěšném období, které nyní Spojené státy prožívají. Navzdory tomu, že v době jeho nástupu do prezidentského úřadu analytici předpovídali USA stagnaci či dokonce pokles, během jeho působení byla snížena nezaměstnanost na historických 3,5 %, nových míst bylo vytvořeno okolo sedmi miliónů a pokles americké ekonomiky se doposud nepotvrdil. Zároveň zmínil četné obchodní dohody, které se mu podařilo uzavřít díky jeho nesmlouvavé taktice s Mexikem či Kanadou a samozřejmě před týdnem podepsanou první část rozsáhlé obchodní dohody s Čínou. Je přitom připraven začít vyjednávat o druhé fázi dohody, do které by rád zakomponoval podmínku dodržování lidských práv zejména v reakci na situaci v Hong Kongu. Nyní se ovšem chystá na složitější vyjednávání s Evropskou unií, kde by rád uzavřel obchodní dohodu ještě před podzimními prezidentskými volbami. Obchodování s EU je podle něj velmi složité, dokonce složitější než s Čínou. Američtí podnikatelé naráží na evropském trhu na četné překážky obchodu ať už technické, jako jsou různé požadavky na bezpečnost a kvalitu zboží, tak na tarifní, tedy výši cel či daní. Tím mířil zejména na digitální daň, kterou několik evropských států včetně České republiky zvažuje zavést. Opět zmínil výhružku zvýšení cel na evropský dovoz automobilů do USA, k čemuž by podle něj mohlo dojít v blízké budoucnosti.
img

Finanční trhy zažívají solidní start do nového roku

22.01.2020 Finanční trhy zažívají velice solidní start do nového roku. Důvodem jsou relativně příznivé fundamentální zprávy. Zaprvé Spojené státy a Čína podepsaly minou středu 15. ledna první fázi obchodní dohody, na což investoři netrpělivě očekávali. Vypadá to, že minimálně do amerických prezidentských voleb v listopadu by mohl na této frontě panovat relativní klid. Investoři si proto oddechli. Zadruhé se v posledním týdnu relativně uklidnila situace na Blízkém východě. Situace po zabití prominentního íránského generála Američany již naštěstí neeskalovala. A zatřetí přicházejí relativně příznivé makroekonomické zprávy ze světové ekonomiky. Vypadá to podle tvrdých i měkkých makroekonomických indikátorů momentálně tak, že by již dále světová ekonomika příliš zpomalovat nemusela.
img

Rychlé shrnutí

22.01.2020 Americké indexy testovaly historická maxima, ale nakonec zakončily seanci níže. Dow Jones ztrácel 0,52 %, S&P500 klesl o 0,27 % a NASDAQ o 0,19 %. Dnešní seance přinesla na trhy o poznání lepší náladu. Nikkei zakončil výše o 0.7%, zatímco S&P/ASX 200 přidal 0.94%. Čínské indexy jsou na tom ještě lépe a HSCEI rostl o 1.8%.
C:\fakepath\FX3.jpg

Evropské akcie oslabily kvůli obavám z nového viru z Číny

21.01.2020 Evropské akcie dnes oslabily kvůli obavám z šíření nového koronaviru, který se nedávno objevil v Číně. Jejich pokles ale zmírnily příznivé údaje o německé ekonomice. Panevropský akciový index STOXX 600 během dne ztrácel až jedno procento, obchodování však nakonec uzavřel s poklesem pouze o 0,14 procenta na 423,38 bodu.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump v Davosu hovořil o nevídaném ekonomickém rozmachu USA

21.01.2020 Americký prezident Donald Trump dnes na úvod letošního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu hovořil o nevídaném hospodářském rozmachu Spojených států, který nastal za jeho vlády. Řekl také, že obchodní dohody, které Spojené státy uzavřely s Čínou, Mexikem a Kanadou jsou vzorem pro 21. století.
C:\fakepath\Německo.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku v lednu stoupla

21.01.2020 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v lednu zlepšila více, než se čekalo. Z části je to díky nadějím, že obchodní napětí nebude mít na největší evropskou ekonomiku tak špatný dopad, jak se doposud předpokládalo, mimo jiné kvůli částečné obchodní dohodě mezi USA a Čínou. Ukázal to průzkum, jehož výsledky dnes zveřejnil institut ZEW.
img

Rozbřesk: MMF zhoršuje globální výhled, startuje setkání v Davosu

21.01.2020 Mezinárodní měnový fond zhoršil výhled pro tento i příští rok a současně snížil odhad růstu za rok 2019. Globální ekonomika v roce 2019 rostla podle odhadů MMF nejslabším tempem od roku 2009, a to pouze o 2,9 %. A ani plánované oživení růstu není nijak silné - v následujících dvou letech má globální ekonomika zrychlit na 3,3 a 3,4 %.
C:\fakepath\a-week-on-the-market-1.png

Týden na trhu (20.1. – 26.1.): ECB, statistika a trochu politiky

20.01.2020 Pokud do hry nevstoupí žádné nové a neznámé faktory či katalyzátory, kapitálové trhy v tomto týdnu pravděpodobně neznamenají žádné velké otřesy. To však ještě neznamená, že se investoři budou nudit.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.1.2020)

20.01.2020 Minulý týden na měnovém páru EUR/USD nedošlo k aktivaci žádného obchodu podle mého komentáře. Trh totiž neprolomil žádnou naplánovanou vstupní S/R zónu. Týden tedy bez obchodu na měnovém páru EUR/USD.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: ECB zahájí proces revize svého fungování

20.01.2020 Nová prezidentka ECB Ch. Lagarde oficiálně zahájí na zasedání v tomto týdnu revizi fungování ECB. Očekáváme, že celý proces bude trvat zhruba rok. Předpokládáme zejména diskusi o nastavení inflačního cíle. Děním na trzích bude i nadále hýbat geopolitika. V USA bude oficiálně odstartován proces impeachmentu; vzhledem k republikánské většině v Senátu je ale odsouzen k neúspěchu. Závěr týdne pak přinese každoroční fórum v Davosu, zajímavé mohou být i italské regionální volby.
C:\fakepath\spx.png

Americké akcie na dalších rekordech, investoři vítají první fázi obchodní dohody

19.01.2020 Americký akciový index S&P 500 má za sebou druhý lednový ziskový týden. Připsal si 1,97 % a čtyřikrát uzavřel na novém historickém maximu.
C:\fakepath\trader.jpg

Akcie v USA posílily vlivem pozitivní hospodářské statistiky

17.01.2020 Americké akcie dnes posílily. Indexy Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq dosáhly nejvyššího týdenního procentního zisku od konce loňského srpna. Přispěly k tomu příznivé statistiky amerického hospodářství a dále zpráva o růstu čínského HDP, která zvyšuje naděje na oživení globální ekonomiky.
img

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,1 procenta

17.01.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne nepatrně oslabily, index PX klesl o 0,1 procenta na 1133 bodů. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce zpevnily opět akcie antivirové společnosti Avast, naopak největší pokles postihl akcie bankovní skupiny Erste. Předchozí týden akcie přidaly 1,1 procenta.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Týden na trzích končí optimisticky, Wall Street na rekordech, dolar roste

17.01.2020 Hlavní americké indexy znovu otevřely na historických maximech, i když rally po hvězdném začátku trochu ztrácí na lesku. Na nové rekordy vystoupily během dne také evropské akcie. index Stoxx 600 Europe přidával naposledy 0,9 % a čekat ho tak může v pořadí čtvrtý růstový den. Vzhůru míří dolar i americké desetileté výnosy, ale také zlato. Trhům pomohla nejprve čínské a posléze americká makrodata. V závěru týdne, který přinesl podpis první fáze americko-čínské obchodní dohody, nepřicházejí ani žádné komentáře v neprospěch světového obchodu.
img

Okénko trhu - čínská ekonomika zpomaluje

17.01.2020 Podle údajů Čínského statistického úřadu vzrostla čínská ekonomika v loňském roce jen o 6,1 procenta, což byl nejnižší růst za 29 let. Přitom v roce 2018 přidala tamní ekonomika 6,6 %. Dynamika HDP postupně slábne, v loňských posledních dvou čtvrtletích dosáhla shodně šesti procent. Nejnovější data odpovídají očekáváním analytiků a nacházejí se i v rozmezí 6 – 6,5 %, které jako cíl vytyčila čínská vláda pro rok 2019. Slabší hospodářský růst v Číně byl dán jednak domácími faktory, zvnějšku pak působily obchodní spory se Spojenými státy i zpomalení globální ekonomiky. Čína se v loňském roce potýkala s vyšší nezaměstnaností, která měla za následek menší spotřebu domácností. Nejisté vyhlídky a váznoucí odbyt čínského zboží v zahraničí pak omezovaly průmyslovou výrobu i investice. Čínské hospodářství se ovšem bude muset vypořádat i se strukturálními změnami. Vlivem stárnutí populace bude postupně ubývat pracovní síla, tak nezbytná pro růst, zároveň už není ani tak levná, jako tomu bylo v minulosti. Čínská vláda se snaží prostřednictvím nejrůznějších opatření podpořit tamní ekonomiku. Pozitivním impulzem by mohlo být i nedávné podepsání první fáze obchodní dohody s USA. Přesto řada analytiků nevylučuje zpomalení tempa růstu HDP v letošním roce pod šest procent.
img

Graf dne: Čína musí výrazně zvýšit nákupy americké ropy

17.01.2020 Spojené státy a Čína podepsaly ve středu první fázi obchodní dohody. Čína se zavázala k importům z americké ekonomiky ve výši 200 miliard dolarů v letech 2020 a 2021, z čehož 52,4 miliard dolarů by mělo mířit na nákup energetických produktů. Ještě před obchodní válkou se maximální měsíční americké exporty ropy a plynu vyšplhaly na 1,5 miliardy dolarů. Pokud by měla být smlouva dodržena, tak budou muset Číňané každý měsíc tyto maximální nákupy navýšit o čtvrtinu. Nejvyšší čínské importy ropy dosáhly v lednu 2018 na 14,7 milionu barelů. V tomto roce by však měly vystoupat na průměrně 21,9 mil. barelů a v roce 2021 dokonce na 36,2 milionu barelů. Tyto úrovně jsou výpočtu agentury Bloomberg a počítají s průměrnou cenou 65 dolarů za barel. Je otázkou, zda je takový nárůst z technického pohledu vůbec realizovatelný.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie jsou díky uvolnění obchodního napětí na rekordu

17.01.2020 Evropské akcie dnes obnovily růst a jejich hlavní index vystoupil na rekord. Podle analytiků k tomu částečně přispělo uvolnění obchodního napětí mezi Evropskou unií a Spojenými státy po slovech eurokomisaře pro obchod. Panevropský index STOXX 600 před 10:00 SEČ přidával asi 0,6 procenta a dostal se na rekordních více než 423 bodů. Vykazuje tak nejvýraznější týdenní nárůst od poloviny prosince.
img

Dosáhne USDJPY nejvyšší úrovně od května roku 2019?

17.01.2020 Japonský jen v posledních několika dnech neprojevil žádné známky síly a USD/JPY tak dosáhl úrovně 110.00, což umožnilo obchodování měnového párů na nejvyšší úrovni od května 2019.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Nižší růst na věčné časy

17.01.2020 Čínská ekonomika v závěru roku stabilizovala svůj růst. Pro tento rok však očekáváme další zpomalení. Americkému trhu nemovitostí se v druhé polovině roku daří. Finální odhad spotřebitelské inflace v eurozóně podle nás nepřinese žádnou změnu. Koruna mírně koriguje své předchozí zisky.
img

Situace na Blízkém východě tlačí na ceny ropy

16.01.2020 Když už to konečně vypadalo tak, že se napětí kolem dlouhotrvající obchodní války mezi USA a Čínou uvolňuje, a obě strany dospěly k podpisu první fáze obchodní dohody, situace se začala vyostřovat na Středním východě. To může z dlouhodobějšího hlediska znamenat značný trend na zvyšování cen ropy. Vše bude záležet na tom, zda se bude napětí stupňovat nebo se situaci podaří kompetentním uklidnit.
C:\fakepath\R3.jpg

Komodity: Ceny ropy po podepsání obchodní dohody mezi USA a Čínou rostou

16.01.2020 Ceny ropy dnes rostou. Podepsání počáteční obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou přineslo na trhy úlevu, protože obchodní spor ohrožoval globální ekonomický růst, a tím i poptávku po ropě. Zisky však zbrzdila zpráva Mezinárodní agentury pro energii (IEA), podle které by růst těžby ropy měl letos překonat růst poptávky.
C:\fakepath\eu-16012020-lv.png

EU pečlivě přezkoumá obchodní dohodu mezi USA a Čínou

16.01.2020 Evropská unie přezkoumá obchodní dohodu uzavřenou mezi Spojenými státy a Čínou a zaměří se na to, zda odpovídá globálním pravidlům o obchodu. Řekl to dnes evropský komisař pro obchod Phil Hogan.
img

Forex: Koruna mírně koriguje své včerejší zisky

16.01.2020 Ceny průmyslových výrobců v prosinci oproti listopadu vzrostly o 0,1 %. Meziroční tempo se prudce zvýšilo na 2,1 % z předchozích 0,9 %, ale za tím byl pokles srovnávací základny z prosince 2018. Výsledek tak příliš nepřakvapil. Korunu však dnešní statiky příliš nezaujaly. V průběhu dne se vrátila na včerejší otevírací hodnoty kolem 25,18 za euro. Hlavním faktorem byla mírná korekce tržních úrokových sazeb a pravděpodobný pokles atraktivity u investorů. Čínské renminbi, které v posledních týdnech určuje trend rozvíjejícím se měnám, však pokračovalo v mírném posilování v reakci na uzavření obchodní dohody mezi USA a Čínou. To by napovídalo, že si koruna alespoň v nejbližších dnech své silné hodnoty udrží. Polský zlotý po celý den stagnoval a nereagoval ani na prohlášení jednoho z členů bankovní rady, který odmítá spekulace o možném zvýšení úrokových sazeb poté, co prosincoví inflace výrazně překvapila směrem nahoru. Maďarský zlotý naopak dnes prohloubil své ztráty a posunul se o půl procenta na 334,49 HUF/EUR.
img

Solidní výsledky i data pomáhají akciím výš

16.01.2020 Evropské akcie odpoledne balancují kolem včerejších hodnot, změny hlavních indexů jsou malé. Výnosy německých a dalších jádrových dluhopisů naproti tomu lehce klesají. V zámoří je však situace jiná: Akciím se daří růst na nová maxima a dluhopisy jsou naopak na ústupu. Na globální sentiment má větší vliv Amerika a sledujeme tak i pokles cen zlata nebo naopak nárůst ropy.
C:\fakepath\top-16012020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.01.2020 1) Americký prezident Donald Trump a čínský vicepremiér Liou Che podepsali první fázi obchodní dohody. Ta je zatím největším krokem k vyřešení 18 měsíců trvající obchodní války mezi dvěma největšími ekonomikami světa, která rozbouřila finanční trhy a zpomalila globální ekonomický růst.
img

BREAKING: US500 poprvé nad hranicí 3 300 dolarů

16.01.2020 Podpis první fáze obchodní dohody mezi USA a Čínou sice přinesl řadu nepříjemných otázek nad tématem obtížných jednání o podpisu druhé fáze této dohody, akciové indexy ale i tak pokračují ve svém navyšování historických maxim. Technicky vzato by divergence 14 denního RSI mohla být varovným signálem, ale zatím stále čekáme na potvrzení případné korekce první zajímavější medvědí svíčkou. Dnes si dají obchodníci pozor hlavně na výsledky Morgan Stanley a na americké maloobchodní prodeje.
img

Rozbřesk: Zájem o nová auta nepolevuje, koruna nejvýš za 7 let a ruský rubl v klidu

16.01.2020 Nakonec to nebyl až tak špatný rok, budou si moci říct nad dnešními čísly o registracích osobních automobilů v EU některé automobilky. Sice se čekal symbolický útlum evropských prodejů, avšak ty se ve finále zvýšily o 1,2 %, hlavně díky vývoji v Německu, kde se loni registrovalo o 5 % více nových vozů než v roce 2018. Na celkovém nárůstu se pak tento samotný trh podílel z 95 %. Z pěti největších trhů v EU rostly tři, výjimkou byla pouze Velká Británie, kde v době brexitové nejistoty docházelo ke konsolidaci trhu po předchozím boomu, a Španělsko.
img

Pohonné hmoty v Česku zdražují. Budou ale zlevňovat, a to díky sílící koruně a zlevňující ropě

16.01.2020 Pohonné hmoty v Česku v uplynulém týdnu zmírnily svůj předchozí cenový nárůst. Už v zásadě absorbovaly více než osmiprocentní prosincové zdražení ropy na světových trzích. Jak zdražení benzínu, tak nafty bylo v uplynulém týdnu jen mírné. Zatímco během prvního letošního týdne zdražovaly benzín i nafta zhruba o 35 haléřů na litr, minulý týden vzrostla cena benzínu o tři haléře na cenu 32,38 koruny za litr, kdežto cena nafty vzrostla o šest haléřů na 32,09 koruny za litr.
img

Ranní nadhoz - USA a Čína podepsaly první část obchodní dohody

16.01.2020 Německý hrubý domácí produkt podle předběžného odhadu spolkového statistického úřadu vzrostl v minulém roce o 0,6 %, což je nejnižší nárůst od roku 2013. Za slabým výkonem ekonomiky v loňském roce stálo celkové zbrzdění globálního obchodu dané zejména obchodními konflikty mezi USA a Čínou. Nad vodou udržela německou ekonomiku spotřeba domácností a také vlády. Ani letos by výkon nejsilnější evropské ekonomiky neměl příliš akcelerovat.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Trump a čínský vicepremiér podepsali obchodní dohodu

16.01.2020 Americký prezident Donald Trump a čínský vicepremiér Liou Che podepsali první fázi obchodní dohody. Dohoda je zatím největším krokem k vyřešení 18 měsíců trvající obchodní války mezi dvěma největšími ekonomikami světa, která rozbouřila finanční trhy a zpomalila globální ekonomický růst.
img

Ranní komentář: Indexy pokračují v pozvoleném růstu, na FX si většina měn své pozice drží

16.01.2020 Máme za sebou další klidnou seanci, během které americký index Dow Jones překonal historickou metu, když poprvé uzavřel nad hranicí 29 tis. dolarů. Americké indexy tak v pohodě dál navyšují svá maxima a pozitivní nálada panuje i na ostatních akciových trzích. Na FX si většina měn své pozice drží a vyčkává na další tvrdá data, která by více napověděla o tom, zda skutečně pokračuje postupné oživování růstu světové ekonomiky.
C:\fakepath\eurusd-16012020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 16.1.2020

16.01.2020 Americké akcie včera rostly. Spojené státy a Čína podepsaly první fázi obchodní dohody a slíbily vyřešit svůj celní spor, který již více než rok hýbe finančními trhy. Zisky však byly nízké kvůli ztrátám některých firem po zveřejnění jejich výsledků hospodaření.
img

Koruna dnes odpoledne prolomila úroveň 25,10 za euro, poprvé za více než sedm let, americké akcie jsou na dějinném maximu. Bezprostředním důvodem je očekávání podpisu dílčí obchodní dohody USA a Číny

15.01.2020 Koruna dnes odpoledne středoevropského času zhodnotila na svoji nejsilnější úroveň vůči euru od začátku roku 2013. Během obchodování poprvé od 2. ledna 2013 prolomila úroveň 25,10 a zpevnila až na 25,089, plyne z dat terminálu Bloomberg. Dostala se tedy také na svoji nejsilnější hodnotu vůči jednotné evropské měně od ukončení intervenčního režimu České národní banky, k němuž došlo počátkem dubna 2017. Za uplynulých třicet dní koruna posílila vůči euru zhruba o čtyřicet haléřů, z úrovní kolem 25,50 za euro právě na dnešní úrovně kolem 25,10.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna zavřela k euru nejsilnější za sedm let, je na 25,11 Kč/EUR

15.01.2020 Koruna dnes posílila k euru o šest haléřů na 25,11 Kč/EUR, a zavřela tak nejsilnější za sedm let. Podle analytiků těží z lepší nálady na trhu, který očekává uzavření obchodní dohody mezi USA a Čínou, a z růstu inflace v tuzemsku, jenž vrátil do hry možný růst úrokových sazeb v ČR. Vůči dolaru česká měna zpevnila o 11 haléřů, kolem 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 22,52 Kč/USD.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar před podpisem obchodní dohody klesá

15.01.2020 Americký dolar dnes na forexovém trhu oslabuje ke koši měn. Investoři čekají na podpis první části obchodní dohody mezi Čínou a Spojenými státy, která by měla zmírnit napětí mezi oběma zeměmi. Zveřejněné budou také bližší podrobnosti k dohodě.
img

Podpis na spadnutí, pokles daní a slabší výsledky. Trhy zůstávají nejednotné

15.01.2020 Na podpis obchodní dohody se čeká, mělo by k němu dojít už brzy. Poslední prohlášení ministra financí Mnuchina trhy příliš nenadchlo, když naznačilo odklad rušení některých cel v podstatě na období po amerických prezidentských volbách. Poté odhalil pár konkrétních bodů ze smlouvy také Larry Kudlow. Šlo o přislíbené čínské nákupy amerického průmyslového zboží, energií a služeb, příslib okamžitého zahájení jednání o fázi dvě i možnost uplatnit sankce v případě čínského neplnění dohody. Také podle něj odbourávání cel bude záležet na dodržování a přístupu k dalším jednáním.
img

TOP 3 grafy tohoto týdne: Zlato, Bitcoin, Tesla

15.01.2020 Rok 2020 začal na finančních trzích aktivně. Zlato výrazně vzrostlo kvůli růstu napětí na Středním východě. A výrazným vzestupem si těchto dnech prochází také Bitcoin. Na akciích jsme svědky extrémního nárůstu cen akcií automobilky Tesla. Dnes se podíváme na tyto finanční aktiva, a to také z pohledu technické analýzy.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Analytici: Koruna sílí díky vývoji ve světě a rostoucí inflaci

15.01.2020 Posilující koruna těží z lepší nálady na trhu, který očekává uzavření obchodní dohody mezi USA a Čínou, a z růstu inflace v tuzemsku, jenž vrátil do hry možný růst úrokových sazeb v ČR, shodli se analytici oslovení ČTK. Českou měnu podle nich kupují investoři ze spekulativních důvodů. Koruna dnes k euru zpevnila na nejsilnější úroveň za sedm let 25,11 Kč/EUR. Dostala se tak i na nejsilnější hodnotu vůči jednotné evropské měně od ukončení intervenčního režimu ČNB z dubna 2017.
img

Okénko trhu - USA a Čína dnes podepíší první část obchodní dohody

15.01.2020 Německý hrubý domácí produkt podle předběžného odhadu spolkového statistického úřadu vzrostl v minulém roce o 0,6 %, což je nejnižší nárůst od roku 2013. V minulém roce přitom ekonomika našeho západního souseda vzrostla o 1,5 %. Německo se celý loňský rok potýkalo s výrazným ochlazením. Obavy z propadu do technické recese byly v třetím čtvrtletí zažehnány. Za zpomalení v celém loňském roce stálo jak celkové zbrzdění globálního obchodu, tak velká míra nejistoty vzniklá obchodními konflikty mezi USA a Čínou či EU a také odkládaný brexit. Výraznou podporou Německu i nadále zůstala domácí poptávka, tedy spotřeba domácností a také vlády. Utažený trh práce a solidní růst mezd zaručuje spotřebitelům dostatečný disponibilní příjem. Německo podle odhadu týmu RBI poroste obdobným tempem také v tomto roce. Přestože se jedná o významné meziroční zpomalení, roste Německo nepřetržitě již 10 let v kuse a neočekáváme, že by se tento trend měl v následujících letech změnit. To je dobrá zpráva také pro Českou republiku. Jelikož je tuzemský průmysl výrazně spjatý s tím německým, propad Německa do recese by tak pro českou ekonomiku znamenal značné problémy s poptávkou.
C:\fakepath\top-15012020-lv-7.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v minusu, když investoři vyhlíželi podpis první fáze obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou. Delegace obou zemí mají dnes dohodu stvrdit ve Washingtonu.
img

Graf dne: Česká koruna je k euru nejsilnější za posledních 7 let

15.01.2020 Nový rok české koruně svědčí. Dopoledne se EURCZK dostal až na úroveň 25,1180 a prorazil tak pointervenční minima v blízkosti 25,1800 EURCZK, kterých měnový pár dosáhl v lednu 2018. Koruna byla silnější než dnes naposledy na počátku ledna 2013. Na české měně se sešlo několik pozitivních faktorů. Jedním z nejdůležitějších jsou Carry Trades ( investiční strategie, která využívá rozdílu úrokové míry). Investoři si čím dál více půjčují nízko úročené měny (stále častěji eura) a investují do více úročených aktiv (koruna i další středoevropské měny). Díky rostoucí inflaci (v prosinci na 3,2 % dle ČSÚ) a tedy očekávání zvýšených úrokových sazeb se potenciál koruny dále zvyšuje. Hlavní úroková sazba ČNB vystoupala v minulém roce na 2 % a výrazně tak převyšuje základní úroky, které nabízejí hlavní světové centrální banky. Koruně také pomáhá nízká riziková averze spojená s podpisem obchodní dohody mezi USA a Čínou a relativně příznivá makrodata z domácí ekonomiky.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

USA nezruší podle ministra čínská cla před uzavřením druhé části dohody

15.01.2020 Spojené státy nezruší cla na čínské zboží do doby, než bude dokončena druhá fáze čínsko-americké obchodní smlouvy. V úterý to řekl americký ministr financí Steven Mnuchin. Dnes by měla přitom v Bílém Domě být podepsána první části smlouvy. Dokončení druhé části dohody se ale podle informovaných zdrojů agentury Bloomberg neočekává před listopadovými prezidentskými volbami v USA.
img

Minuta s XTB

15.01.2020 Dnes s Ladislavem Moravcem ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o finančních výsledcích amerických bank a podpisu obchodní dohody mezi USA a Čínou.
img

Česká koruna k euru je nejsilnější za 7 let. Rušení cel se možná zdrží, světové trhy jsou opatrné

15.01.2020 Dnešek má přinést podpis první fáze obchodní dohody mezi USA a Čínou. Jde o záležitost, která už od posledního loňského kvartálu výrazně zvedá náladu investorů, čímž vyhnala západní akcie na nová historická maxima. Nyní přijde formální potvrzení už za situace, kdy byl možný pozitivní efekt dohody už hodně započten do cen. Maxim za 7 let dnes dosáhla česká koruna k euru.
img

Čína zvýší dovozy ze Spojených států. Obchodní válka vstupuje do nové fáze

15.01.2020 „Akciové trhy již počítají s uzavřením obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou. Nelze proto předpokládat, že by po podpisu smlouvy výrazně vzrostly akciové indexy. Růstu akcií by pomohlo, kdyby se Spojené státy a Čína rychle dohodly na dalších fázích konce obchodní války, které by zrušily veškerá cla a výrazně navýšily objem mezinárodního obchodu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Rozbřesk: Českou korunu posiluje vyšší inflace a optimismus. Co čekat dál?

15.01.2020 Česká koruna včera vyrazila vstříc novým ziskům a dostala se až do okolí 25,15 EUR/CZK. Od nového roku si tak připsala skoro jeden a půl procenta (optikou posledních let nebývale prudký zisk) a je na dostřel od post-intervenčních maxim. Co stojí za poslední vlnou optimismu a má šanci vydržet?
img

Ranní komentář: USA do listopadových voleb další cla na Čínu snižovat nebudou

15.01.2020 Po včerejší klidné seanci se dnes na finanční trhy vrací lehká nejistota. Pomáhají k tomu zprávy o tom, že americká cla na Čínu zůstanou v současné podobě i po podpisu první fáze obchodní dohody, a to minimálně až do listopadových prezidentských voleb v USA. Až po nich se pak bude rozhodovat o jejich případném snížení, které bude vázáno na to, jak Čína plní podmínky první fáze obchodní dohody. Indexy dnes lehce ztrácejí, i když jsou ztráty zatím relativně malé.
C:\fakepath\usa a cina.jpg

USA a Čína plánují podepsat první část obchodní dohody

15.01.2020 Téměř dva roky od začátku obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou chtějí obě země dnes uzavřít první část obchodní dohody. Obsah tohoto dokumentu, který má být v přítomnosti amerického prezidenta Donalda Trumpa a vysokých čínských představitelů podepsán v Bílém domě, zatím nebyl zveřejněn.
C:\fakepath\USDJPYH1.png

Forex: Kurz dolaru zůstává beze změny, japonský jen klesl na osmiměsíční minimum

14.01.2020 Kurz dolaru vůči koši předních světových měn se dnes téměř nemění. Čínský jüan dříve dosáhl vůči dolaru maxima od července a nyní klesá, zatímco japonský jen spadl na osmiměsíční minimum. Zástupci Spojených státy a Číny mají tento týden ve Washingtonu podepsat předběžnou obchodní dohodu.
C:\fakepath\top-14012020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.01.2020 1) Spojené státy již nepovažují Čínu za zemi, která manipuluje se svojí měnou. Americké ministerstvo financí v noci na dnešek zrušilo rozhodnutí z loňského srpna, ve kterém označilo Čínu za měnového manipulátora. Zpráva přichází krátce před podpisem předběžné obchodní dohody mezi USA a Čínou, která by měla zmírnit 18 měsíců trvající obchodní válku, upozornila agentura Reuters.
img

Minuta s XTB

14.01.2020 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) a pozitivním makru z Číny a optimismu okolo podpisu obchodní dohody mezi USA a Čínou.
img

Ranní nadhoz - Koruna je nejsilnější za poslední dva roky

14.01.2020 Včera začala horní komora britského parlamentu projednávat návrh dohody o brexitu. Do konce ledna, kdy je odchod plánovaný, ji musí ještě schválit Evropský parlament. Není očekáváno, že by došlo v této fázi schvalovacího procesu k potížím. Po konci ledna ovšem Británii a zejména jejího premiéra B. Johnsona čeká ještě obtížnější část a to je vyjednání o obchodní dohodě, na kterou si Johnson dal šibeniční termín pouhých jedenácti měsíců. Běžně přitom dohoda takového rozsahu trvá dojednat i roky. Tedy i za předpokladu, že Spojené království opustí EU podle nejnovějšího plánu k 31. lednu, čeká nás z této strany ještě napínavý rok.
img

Evropské akcie míří dolů navzdory Americe a dobrým datům

14.01.2020 Po včerejším opatrném obchodování s evropskými akciemi, které většinou mířily dolů, překvapila Wall Street růstem na nová maxima. Jenže Evropa si inspiraci nevzala a dál jde vlastní cestou. Pokles hlavních indexů dnes dopoledne činí kolem 0,6 procenta.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Čína již podle USA nemanipuluje s měnou

14.01.2020 Spojené státy již nepovažují Čínu za zemi, která manipuluje se svojí měnou. Americké ministerstvo financí v noci na dnešek zrušilo rozhodnutí z loňského srpna, ve kterém označilo Čínu za měnového manipulátora. Zpráva přichází krátce před podpisem předběžné obchodní dohody mezi USA a Čínou, která by měla zmírnit 18 měsíců trvající obchodní válku, upozornila agentura Reuters.
img

Rozbřesk: Česká inflace ještě výše nad cílem

14.01.2020 Česká inflace se v prosinci opět vzdálila od prognózy centrální banky i od horní hranice jejího tolerančního intervalu. Odchylka v prvním případě odpovídá třem desetinám procentního bodu, ve druhém pak dvěma. Na první pohled je tedy ideálním důvodem k tomu, aby centrální bankéři znovu sáhli na úrokové sazby a posunuli je směrem k vytoužené neutrální úrovni. Takto by mohlo být rozhodování velmi snadné, nicméně museli by zároveň zcela odhlédnout od všeho ostatního. Od politiky ECB, stejně jako od faktu, že naše ekonomika teprve se zpožděním následuje západní Evropu a zpomaluje.
img

Ranní komentář: Čínský zahraniční obchod příjemně překvapil, dnes americká inflace

14.01.2020 Risk-on sentiment na finančních trzích dál žene akciové indexy na nová historická maxima. Ty k tomu mají ale dobrý důvod, když jsou podpírány uvolněnou měnovou politikou, ale i pozitivními zprávami z celého světa. Trhy vyčkávají na podpis americko-čínské obchodní dohody, zatímco lepšící se vztahy mezi oběma zeměmi přiměly USA vymazat Čínu ze seznamu měnových manipulátorů. Čína pak dnes ráno příjemně překvapila lepšími výsledky zahraničního obchodu, které dál podpírají názor, že se ekonomická situaci v čínské ale i ve světové ekonomice začíná postupně stabilizovat.
C:\fakepath\eurusd-14012020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.1.2020

14.01.2020 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden růstem. Náladu na burze podporuje optimismus z podpisu první fáze obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou, a také očekávaní příznivých výsledků hospodaření firem za čtvrté čtvrtletí. Dařilo se hlavně technologickým firmám, v čele s akciemi Applu, Facebooku, Netflixu, Microsoftu a Amazonu.
C:\fakepath\euro.jpg

Týden na trhu (13.1 - 19.1): Statistika a rozhodnutí centrálních bank

13.01.2020 Nový lednový týden se jeví poměrně obvykle. Svět zaznamenal několik statistických, politických i monetárních rozhodnutí a zdá se, že světové ekonomiky i kapitálové trhy fungují po vánočních a novoročních svátcích naplno.
C:\fakepath\FX1.jpg

Forex: Kurz dolaru dnes zůstává beze změny, čeká se na statistiku z USA

13.01.2020 Kurz dolaru vůči koši předních světových měn se dnes téměř nemění. Obchodníci spíše vyčkávají, protože tento týden budou zveřejněny nové důležité statistické údaje z USA. Blížící se podpis první fáze americko-čínské obchodní dohody také zlepšil náladu a poptávku po rizikovějších měnách. Výraznější pohyb dnes zaznamenala pouze britská libra, která klesá, protože údaje o slabém ekonomickém růstu zvýšily pravděpodobnost, že britská centrální banka tento měsíc sníží úroky.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ropa mírně zlevňuje, investoři čekají na detaily smlouvy USA-Čína

13.01.2020 Ropa se začátkem týdne obchoduje bez výrazných změn a okolo 17:05 SEČ mírně zlevňuje. Pozornost investorů se podle agentury Reuters přesouvá z Blízkého východu k tento týden plánovanému podpisu první části americko-čínské obchodní dohody, jejíž detaily zatím nejsou známy.
img

Dluhopisy a evropské akcie začaly ztrácet. Že by přece jen pochybnosti?

13.01.2020 Při vyčkávání na podpis obchodní dohody mezi USA a Čínou trhy postrádají silný motiv k pohybu a takový stav jim doposud naprosto vyhovoval. Nadcházející události by podle nás měly vyvolávat aspoň pochybnosti, ale stále budou konfrontovat poměrně silný tržní optimismus, díky kterému investoři v poslední době dokázali vytěsnit už různé nepříznivé zprávy.
img

Graf dne: Výnosy z německých desetiletých dluhopisů vystoupaly nejvýše od května

13.01.2020 Výnosy z německých dluhopisů se nezadržitelně derou na vyšší úrovně. Dnešní závěr by mohl výnos z desetiletého dluhopisu zastihnout na nejvyšší úrovni od května, i když stále v negativním teritoriu. Aktuálně se pohybuje na -0,16 %. Rostoucí výnos z německých dluhopisů je důsledkem naděje na lepší ekonomický vývoj v Německu a poklesu rizikové averze, která snižuje poptávku po bezpečných přístavech. Obchodníci mají vysoká očekávání ohledně středečního podpisu obchodní dohody mezi USA a Čínou, tedy země absorbující přibližně 7 % německých exportů. Německo dnes zároveň oznámilo rekordní rozpočtový přebytek v roce 2019 ve výši 13,5 mld. euro. Do konce roku 2023 by země měla snížit veřejný dluh k HDP na 51 % z 61,9 % v roce 2018.
C:\fakepath\top-13012020-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.01.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v zelených číslech, když investoři vyhlíželi podepsání první fáze obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou, ke kterému má dojít ve středu.
img

Úvod týdne lehce pozitivní, na programu smlouva i série dat

13.01.2020 Evropské finanční trhy vstupují do nového týdne mírně pozitivně. Těžko hledat nové zprávy, které by investory měly příznivě naladit, to však není třeba. Stále se držíme toho, že pozitivní sentiment se trhů udrží až do nějakého silnějšího šoku, případně do nárůstu pochybností, zda se příliš neodchýlil od fundamentu.
img

Dosáhnou býci na německém indexu DAX30 nových historických maxim?

13.01.2020 Vzhledem ke slabému ekonomickému kalendáři - podpisu obchodní dohody mezi USA a Čínou (ve středu 15. ledna) - a bez dalších geopolitických napětí mezi USA a Íránem, by měla volatilita na CFD DAX30 zůstat utlumená.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Česká inflace se dále vzdaluje inflačnímu cíli

13.01.2020 Klíčovou tuzemskou událostí je dnešní zveřejnění prosincových inflačních čísel. Obáváme se dalšího zrychlení meziroční dynamiky spotřebitelských cen, a to na 3,2 %. Přelomovou událostí na globální scéně bude středeční podpis první části obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou. Doufejme, že to tedy nedopadne jako v loňském květnu a dohoda skutečně bude podepsána. Bylo by to v situaci, kdy se globální obchod odráží od svého dna. Pozitivní ekonomická data čekáme z Číny, Spojených států i eurozóny.
Související klíčová slova: Tempo růstu | Energetické firmy | Akcie v roce 2019 | Čína a USA | NovaPoint | Mikroekonomické a makroekonomické modely | Čínský průmysl | Australská centrální banka | Zbrojovka | Akcie včera | Fibo | Jak fungují změny politik a předpisů? | Český průmysl | Zahájení výsledkové sezóny | Carsten Brzeski | Organizace Severoatlantické smlouvy | Bankéř | Evropský blok | Ekonomické problémy | Akcie Komerční banky | Meta Trader | Pomoc napadené Ukrajině | NFLX.US | Vliv na vývoz a dovoz | Phil Hogan | HSBC | Investiční firma | Měny zemí | LYNX | Jackson Hole | SECO | Co to ovlivňuje? | Dolar (USD) | Vládní dluhopisy | Bitcoinové futures | Ekologie | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Řecko | Refinitiv | Silnější koruna | Globální dluhopisové trhy | Ztráty na akciových trzích | Zásada nejvyššího zvýhodnění národa | ChainLink | Příčiny konfliktů | Budoucí směr | Dlouhodobý úspěch | Kiwi | Co jsou to ekonomické modely? | Údaje o ekonomice | Take Profit | Kč/EUR | SP500 | Fiskální stimul | Overbalance | Nárůst nových infekcí | Akcie Erste | EUR | J&T | Mexická prezidentka | Fungování trhů | Aktuální reakce trhů | Zkušenosti | Cena paládia | Cenová hladina | Světové akcie | Cap | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Aktivity v Číně | Howard Lutnick | Prezident Biden | Alphabet | Akciové trhy | US2000 | Ropný gigant | MNST | Exporty | Koronavirové krize | Rozpočtový přebytek | H20 | Britský hrubý domácí produkt | Pozitivní vliv | Mezinárodní pracovní síla | Jasný trend | Rolování | Spolkový statistický úřad | Pfizer | Čínské strany | Obchodník | Zpravodajský server | Zpracovatelský sektor | Nálada domácností v eurozóně | Subvence | Modelové portfolio | Makroekonomické zprávy | Pegas Nonwovens | Pád dolaru | Akcie Enbridge | Indexy S&P | Pokles sazeb | Meritokracie | Největší americký výrobce léků | Historické události | Průmyslová výroba v eurozóně | Cenové trendy | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Ruská ekonomika | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Německý ministr financí | Geopolitické konflikty | Produkty obchodované s finanční pákou | Etnické rozdíly | Životní prostředí | MUFG | Politické turbulence | Opakující se vzory | Stimulační balíček | Empire State Index | Long pozice | Výrobní PMI | Rozvojová pomoc | Amcor | Carlos Salazar | Dění na světových burzách | Exponenciální klouzavý průměr | AXA | Státní dluhopis | Meta Trader 4 | Americký dolarový index | Prosperity | Mezinárodní měnový fond | Volební období | Škoda Auto | Hospodářské problémy | Podnikatel | Očekávané výsledky | Hluboké znalosti | Patria Finance | Statistiky | Nejistoty na finančních trzích | Globální zájmy | Investiční banky | Mark Mobius | Britové | PricewaterhouseCoopers (PwC) | Smlouva o nešíření jaderných zbraní | Řešení sporů | Londýnské akciové burzy | Výplata dividend | Brad Bechtel | Dovoz ze Švýcarska | Dow Jones Industrial | Americký prezident Donald Trump | Faktory ovlivňující obchod a mezinárodní ekonomii | Londýnské finanční centrum | Společnost Tesla | Sociální faktory | Sjednané smlouvy | Aktiva | Letecké společnosti | Impéria | USD/PLN | Citigroup | PLN | Energetika | Bezpečné útočiště | Nálada amerických spotřebitelů | Neočekávané události | Širší index | Canadian Securities Commission (CSC) | Predikce vývoje | Automobilka Volkswagen | Berkshire Hathaway | Měnové zasedání | Demokracie a legitimita | Meziroční míra inflace v eurozóně | Investiční kapitál | Co čeká investory? | Hlavní evropské indexy | Ranní zpráva pro tradery | Nákupní pozice | Nedostatek potravin | Úvod do mezinárodních vztahů | Proces prognózovaní | Futures kontrakt | Nálady na trhu | Sazby daně | Organizace zemí vyvážejících ropu | Intesa Sanpaolo | Optimismus investorů | Korelace | Crown | Náklady na půjčky | Celní politika USA | Střední Evropa | Vlastnosti ekonomických modelů | Akcie vzrostly | Evropská komise | Investing | Dovednosti | Tuzemský průmysl | Výše dividendy | Libra vůči dolaru | Předpovědi a politická rozhodnutí | Index strachu | Scorpio Tankers (STNG) | Závislost | Obchod a mezinárodní ekonomie | Valdis Dombrovskis | Vývoz z Japonska | Lockheed Martin | Varování firmy Nvidia | Dnes na forexovém trhu | Enbridge | Podíl majetku | Špatná nálada | Konzervativní strana | Canadian Securities Commission | Index amerického dolaru (DXY) | Manipulace s akciovým trhem | Tvorba pracovních míst | Oznámení | Cenné kovy | Zasedání ECB | Obchodní systém | Business Insider | Důležité vlastnosti ekonomických modelů | Hlavní index německých akcií DAX | David Brzek | Velké německé firmy | Nifty 50 | Diverzifikace | FTSE MIB | Unilever | Výnosy dluhopisů | Index PX | Regulace investičních fondů | Kurz koruny k dolaru | Analýzy | Dovoz aut | Rozpočet EU | Pravděpodobnost | P/S | Státy a jejich zájmy | FX Capital Market Solution | Prime Brokers | Eulerův diagram | Japonské firmy | Federální soudce | Typy zpráv a indikátorů | Cenové stability | Mezinárodní ratingová agentura | Měnový pár EUR/HUF | Agentura AFP | Šéf Fedu Jerome Powell | RDSA | Indické akcie | SlateStone Wealth | Lagardeová | Počet pracovních míst | Vládní opatření | ETF na zlato | Index HSCEI | Barclays Wealth and Investment Management | Snížení produkce | Dění na trzích | Příprava na krizi | Ethereum | Americké dluhopisy | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Obchod s Kyrgyzstánem | Investment Management | Výhled akciového trhu | Akcie Tesly | Pařížská dohoda | Vztahy velmocí | Pokles indexu S&P 500 | Madeleine Albright | Britská libra | Širší index S&P 500 | Ministr obchodu Wilbur Ross | Clo na dovoz | Exchange | Fond obnovy | Edison International | Reality | Poplatky | BMO Capital Markets | Globální dění | Analytik Patria Finance | Výkyvy | American Tower | Lawrence Summers | Vliv technologií a digitální éry | Zpráva z Německa | Administrativa prezidenta | Argos Capital | Dovoz z USA | Budoucnost mezinárodních vztahů | Důsledky konfliktu | Asijské akcie | Depozitní sazba | Obchodní dohoda USA-Čína | Financial Times | Posilování dolaru | SRI | Vliv médií | Přesnost | Fungování mezinárodních konfliktů | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Svátek v USA | Konflikty a spory | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem | Směřování měnové politiky | Důsledky epidemie | EU a OSN | Western Digital | ENB | Deflace | Hrozba recese v USA | Scott Bessent | Politické volby | Asijské trhy | NAGA | Rally na americkém akciovém trhu | Digitální éry | Všeobecné volby | Strach z Brexitu | Rovnovážné modely | Tržní cykly na Forexu | Konflikty | Index ekonomické nálady | Obchodní příměří | Gibraltar | Fondy a ETF | Administrativa amerického prezidenta | Výpočetní inteligence | Expanze | Americké podniky | Německý DAX | Volatilita směnných kurzů | Měsíčník finančních trhů | CFD futures | X.com | Hlavní ekonom | Obsah dohody | Burzovní skupina | Altera | Geopolitické napětí | Bankovní rada ČNB | Saúdská Arábie | Americká ropná společnost | Snížení emisí | Index německých akcií DAX | Šéf Fedu Powell | Inaugurace Donalda Trumpa | Burze | Nová data | Robert E. Lucas Jr. | SoftBank Group | Výrobce iPhonů | Čínské elektromobily | Index spotřebitelské nálady | František Táborský | Japonský akciový trh | Růstová série | Zákon o vnitřním trhu | Vysoké inflace | OX Capital Markets | Goldenburg Group Ltd | Trendová čára | Obchodní sankce | Geopolitické zájmy | Backwardation | Labouristé | Ekonomika Německa | Daňové škrty | Heritage Foundation | Bluetooth | Analytik Patrie | Příležitosti k nákupu | Finanční centrum | Situace na Ukrajině | Trump minulý týden | Bidenova administrativa | OBSE | Dohoda o přechodném období | Investiční roadshow | Cenové výkyvy | Měkká síla a kulturní výměna | Globální výzvy | Cena zlata | Průměrná úroková sazba | Politické reakce | Ceny dováženého zboží | Béžová kniha americké centrální banky | Rozvojová spolupráce | Cenné papíry a burzy | Pokles ceny ropy | Antimonopolní zákony | Akcie dnes | Strach | Felbermayr | Lámání rekordů | Kjótský protokol | Analýza sociálních médií | VAT | Burza | Výhled pro Evropu | Internetový obchod | Politické a regulační změny | Mezinárodní dohody a organizace | Jednání ČNB | GDP | JP225 | Koncern Volkswagen | Analytický tým | Walgreens | Dohoda o transatlantickém obchodním a investičním partnerství (TTIP) | Fox News | Hlavní události | Inflace v prosinci | BrandZTop | Americký akciový index | Akcie Avastu | Rizika a nedostatky | Západoevropské burzy | Ekonomický poradce Bílého domu | Změny politik | Náboženské a etnické rozdíly | Krize a konflikty | Pokles dolaru | Pumpování likvidity | Vývoj konfliktu | Základní úrokové sazby | FME | Rostoucí inflace | Ekonomická závislost | Komoditní ropa | Negativní výhled | Červená linie | Směrnice | Silicon Valley | Velké hospodářské krize | Graf | Organizace ADP | Více peněz | Spolupráce a přístup na trhy | Analýza demografických faktorů | Medvědí výhled | Stimulace hospodářského růstu | Gold | Výnosy | Futures kontrakty | WTO | Clo na dovoz zboží | Rozhodnutí vlády Spojených států | Afrika | Brexit | Potvrzení trendu | Burzovní společnost | Institut API | Růst mědi | Varování firmy | Novozélandská vláda | Průzkum Michiganské univerzity | Vzdělávací a osvětové kampaně | Zprávy z USA | Obchodování s Čínou | Straits Times | Karanténní opatření | Politické změny | Mocenské struktury | Výsledek britských voleb | Celní válka | Zahraniční intervence | American Eagle | Chartered Financial Analyst (CFA) | Nová cla | Zrušení plánovaných cel | Dolar dnes | Devizové trhy | Třetí pilíř | Druhé odložení Brexitu | Týden na trhu | MT 4 | Dovoz z Číny | Britské volby | Nejsilnější akcie S&P | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Implikovaná volatilita | Američtí vojáci | Evropský orgán pro bankovnictví | Pandemie COVID 19 | Trumpův inaugurační projev | Dolar index | Americká Komise pro cenné papíry | Výroky prezidenta | Regulační orgán | Klouzavé průměry | Mezinárodní organizace a smlouvy | Porušení pravidel | Obchodování ropných akcií | Znehodnocení | Ceny amerických akcií | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Jens Klatt | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Výsledkové sezóny | Akciový výhled | Investovat v roce 2020 | Americký prezident | Úroveň důvěry | Strategii pro měny | Mezinárodní konflikty | První část obchodní dohody | Nastavení úrokových sazeb | Růst cen | Řešení obchodního sporu | Standard & Poor's 500 | Americké ministerstvo financí | CZK | Akcie roku 2019 | Dovozní cla | ROE | Ambasador | Odchod Británie z Evropské unie | Přijetí | Nizozemsko | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Britské podniky | Snížení úrokových sazeb | Prvky prognózování | APA | Humanitární důsledky | Vývoj libry | Optimistická nálada | Galaxy Crypto Index | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | Nákupy centrálních bank | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | STNG | Důchody | Norinchukin Research Institute | Implikace | Patrick Drahi | Sociální hnutí | Vysoké riziko | Asad | Výkon amerického dolaru | Proražení | Token | USA Jamieson Greer | Pohyby trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Rubl | Bohatí | Farmaceutická společnost | Rovnovážné hodnoty | Severoamerická dohoda o volném obchodu | USD/TWD | Dopady obchodní války | Ekonomika Spojených států | Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA) | Velcí investoři | Nejnovější zprávy | Náročný proces | ZEW Achim Wambach | IMF | Komplexní rámec | Výstupy proti Číně | Keith Buchanan | Zrušení obchodní dohody | Čínský trh | Akcie automobilek | Ekonomické analýzy | Silné oživení | EIA | Taktický long | Inflace | Růstový pohyb | Evropská měna | Platby kryptoměnami | Dolarový index | Humana (HUM) | Rizika a příležitosti | Dohled nad trhy | Pařížská dohoda o klimatu (COP21) | Scott Helfstein | HDP za Q2 | Vlády Spojených států | Faktory ovlivňující obchod | Nord Stream | Hrozba globální recese | KBC Asset Management | Teorie Johna Maynarda Keynese | Wilbur Ross | Snížení nákladů | Důležité zprávy | Trumpová | Breakout | Krizové řízení | Digitální měna | NZD/USD | Risk On | Rybolov | Kyrgyzstán | Investice do infrastruktury | Riziko politických a environmentálních událostí | Jednání Británie s EU | CHNComp | Vliv mocenských struktur | Výkonnost pražské burzy | Italská průmyslová produkce | Evropská unie (EU) | Zvýšení úrokové sazby | TWD | Globální výhled | Robert E. Lucas | Události tohoto týdne | Česká měna | Analýza fiskální politiky | Sell | Obavy investorů | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální ekonomické zpomalení | Zdravotní pandemie | J.D. Vance | Cíl ČNB | Pevný obchodní plán | Dopad na ekonomiku | Politická situace | Pozitivní sentiment | Faktory ovlivňující ekonomické modely | Celosvětová spotřeba kávy | Nezaměstnanost | Dividendy | Hlavní pilíře fundamentu | Technické nástroje pro fundamentální analýzu | Pomoc ekonomice | Komplexní ekonomický dialog | Diskont | Vicepremiér | Breaking | Firma Apple | Předseda Evropské komise | Kdo řídí mezinárodní dohody | Co je to obchod | Čínský statistický úřad dnes | Huawei Technologies | Obchodní seance | IFCMARKETS | Michal Stupavský | Ekologické události | Výrazný růst | Co to znamená pro trhy? | Obchodní deficit USA | Nejslabší akcie | Největší regulační orgány | Podnikatelská důvěra | OX Capital Markets Ltd | xStation | Problémy | Hodnota zlata | Neúspěchy | Index volatility VIX | Bankovní emise | Made in Germany | Jeff Bezos | Opouští EU | Rizika a nejistota | Výsledková sezóna v USA | Vliv na rozhodování | Zákon o národní bezpečnosti | Nejdůležitější ekonomické události | Politické a mezinárodní události | Agent-based modely | Šéfka MMF | Co má na to vliv? | ČSOB | Analýza obchodních bilancí | Technologický vývoj | Kapitalismus | Obchodní poradce Bílého domu | Nekonvenční konflikty | CME Fed Watch | Výhled | Akcie opatrně | Foreign exchange market | Tedros Adhanom | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | ČSÚ | Příkaz | Opatření proti šíření nemoci | Admiral Markets Forex Kalendář | Bank of Canada | LYNX Pro | Strategie mean reversion | FX Capital | Bankéři | BP | Napětí ve světovém obchodě | Podnikání | AEX index | Pohonné hmoty v Česku | Používání kryptoměn | Analytika | Guvernér Fedu | Americká cla na čínské zboží | Nejsilnější sektory | Volby do parlamentu | IMF a OSN | VIG | Logo IMF | Intervence centrálních bank | Pokrok ve vývoji | Kapitálové toky | Obchodní dohoda s Čínou | Slábnutí amerického průmyslu | Severoevropská dohoda | Dow Jonesův index | Analytický tým FXstreet.cz | Fear of Missing Out | Inflace v Japonsku | Spotřeba kávy | Obchodní dohoda s Evropskou unií | Amerika na prvním místě | Výroba v eurozóně | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ropní giganti | Měď (COPPER) | Klimatická politika | Robert Reich | Geopolitická situace | Forward guidance | Vakcinace | UnitedHealth Group | Zvyšování sazeb | Philip Morris | Tuzemská ekonomika | Mezibankovní trh | Radikální změny | Trumpovo rozhodnutí | Zrušení cel | Spotřební daně | Zajišťování | Růst německé ekonomiky | Členské státy EU | Pokračování současného trendu | Historie | Nerovnosti bohatství | Typy ekonomických modelů | Dnešní obchodní seance | Zimbabwe | WSJ | Summit EU | Konsolidace | Dobré výsledky | Macron | Moderna | Vojtěch Benda | Co se vyplatí sledovat? | Prohlášení Bílého domu | Zprávy a indikátory | Dolar slábne | Více obchodů | Britské akcie | Irsko | Latinskoamerická země | Inaugurační projev | Globální ekonomická integrace | Kč/USD | EURCZK | Volby a demokratické procesy | Federální rezervní banka | Nové trhy | Uber | Americký ministr obchodu | Celková inflace | Vlajka OSN | Monetární politika centrálních bank | Investiční příležitosti 2020 | Jak zhodnotit peníze | Politická ekonomika | Daňové přiznání | Risk-off | Výsledky průzkumu | Komoditní měny | První odložení Brexitu | Globální obchod | Výkon | Poradenská společnost | Invesco | Maloobchod | Switch | Úmluva o zákazu chemických zbraní | Sankce | Časová osa | Zveřejněná data | Aktuální klíčová rizika | Ursula von der Leyen | Dolary | LVMH | Analýza hospodářských politik | Rostoucí počty nakažených | Graf nabídky | Státní subvence | Virgin America | Globální ekonomiky | Akcie Eli Lilly (LLY.US) | Nabídka | Sledování trhů | Washington | OMFIF Mark Sobel | Jason Pride | Ministerstvo práce | Prodat USD | Petr Krpata | Odhad SB | Oanda | Aktuální hodnoty měny | Ekonomické zájmy | Útok dronů | Michael Bloomberg | Zasedání FOMC | Data z USA | Credit Agricole SA | Burza v Hongkongu | Období nejistoty | Japonská automobilka | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Směnné kurzy | Porušování lidských práv | Tamás Varga | Zavedení digitální daně | Pentagon | United Technologies | Výprodeje | Skotsko | Vliv na obchodní dohody | Fiskální politiky | ČNB Vojtěch Benda | Boeing Co. | John F. Kennedy | Vybrané měny | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Rabobank | Realizace zisku | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Uvolňování měnových politik | Němečtí politici | Trumpova obchodní politika | Obchod Amazon | Centrální banky | Silná rétorika | Mezinárodní vliv | EUR/PLN | Obchodní plán | Dopad brexitu | Uvolňování opatření proti koronaviru | Inflace spotřebitelských cen | Reserve Bank of Australia | Rozhodnutí centrálních bank | Akciový index | BCM Begin Capital Markets CY | Medvědí signál | Helikoptérové peníze | Amartya Sen | Alibaba | Vliv na úrokové sazby | Ekonomická témata | Richard Kozul-Wright | RCEP (Regional Comprehensive Economic Partnership) | CL | Dovoz ropy | Bilion | Financial Times (FT) | Australská komise pro cenné papíry a investice | Lepší výsledky | Praní špinavých peněz | Zboží z Evropské unie | Vliv technologií | Politické faktory | AMT | Vyjednávání o vystoupení | Agentura Kjódó | Lichtenštejnsko | Moderní technologie | Ceny pohonných hmot | Spekulativní sázky | Italská premiérka | Vlajka NATO | Edelman | TD Securities | Akcie s LYNX | Pohyb ceny | Ropné akcie | Zajímavý rozhovor | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | American Airlines | Obchodní pravidla | Reakce trhu | Ekonomiky | Pilíře fundamentu | Arménie | Německý index | Snižování úroků | Odhodlání | Komoditní výhled | Změny cen komodit | Dnešní makroekonomické ukazatele | Donald Trump | Osvětové kampaně | Důsledek referenda | Data z trhu | Výkonnost indexu | Suroviny | Ranní okénko | CISCO | Země OPEC | Čínský jüan | PLN/EUR | Světové hospodářské krize | Hospodářské záležitosti | Volatilita | Mezinárodní vztahy a obchod | Objem průmyslových zakázek | Poplatek | Obchodní krize | Nový trend | Kdo řídí politické změny? | Maďarsko | Rezignace Theresy Mayové | Německá automobilka | Rozsah konfliktů | Fio | Klíčové oblasti | Hrubý domácí produkt (HDP) | Brexit bez dohody | PKN Orlen | Carry trades | Obavy z čínských elektromobilů | Pandemie koronaviru | Průmyslová produkce | Růst začínajících podniků | Měkká síla | Scorpio Tankers | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Výrobci luxusního zboží | Prohlášení čínské vlády | Úbytek pracovních míst | Breakout Trader | Bernstein Bank | Dění na finančních trzích | Plánování | Warranty | Cenové hladiny | Vyjednavači EU | Nový ekonomický výhled | Investiční firmy | Státní dluh | Ekvilibria | Významné riziko | Index podnikatelské aktivity | Předstihové indikátory | Bydlení | Japonská vláda | Airbus | Růst globálního obchodu | P/E | Platina | Zveřejněné údaje | Peníze | Zpráva | Michael Gove | Tesla Inc. | Výrobní index | Defenzivní akcie | Bill Gates | Foreign Exchange | CySEC | René Remšík | Brent | Pacifik | Michael Harris | Timeframe | Britské parlamentní volby | Akcie a dluhopisy | Stavební produkce | HUF | Čínský dovoz | Dovoz aut z USA | Cla USA | Prudký pokles | Politika | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | Obchodní instrument | Institut IfW | Jüan | Spartan Capital | Akcie mobilního operátora | Očekávání | Daňové úlevy | Cena žlutého kovu | Odpovědnost a udržitelnost | Výzvy globalizace | Průraz trendové linie | Merlin Entertainments | Odvetná cla | Sociální sítě | Schodek zahraničního obchodu | NN Group | Obchodní pásmo | Expert | Flat | Výrobce letecké techniky | Cílové priority | RWE | Ekonomika EU | Zápis ze zasedání Fedu | Medicare | Nákup EUR | Evropské burzy | NFLX | Palladium | STOXX Europe 600 | FB | Index cen domů | Světové finanční trhy | Podnikové investice | Ministr hospodářství | Mezinárodní dohody | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Cisco Systems | Jednoduchý klouzavý průměr | Ratingová agentura | Theresa Mayová | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Pohyby cen | NZDUSD | Manažerka | Vyšší výnosy | Sentix index | Rada MMF | Posílení eura | Růst globální ekonomiky | Zvýšení sazeb | Přímý zahraniční investiční kapitál | Akciový index Dow Jones | Index USDIDX | Příkaz Take-Profit | Alza.cz | Historický kontext | Prodeje akcií | Celní války | Ozvěny trhu | Ropné dodávky ze zemí mimo OPEC | MMF Kristalina Georgievová | Navýšení úrokových sazeb | Minuta s XTB | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Ekonomické kalendáře | Měnové trendy | Americké ministerstvo práce | Cena Brentu | Obchodní účet | Účetní normy | ETF fondy | Podnikatelské investice | Deprese | Americký S&P 500 | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Obchodní týden | Předvolební průzkumy v Británii | Majetek | Pohled do budoucnosti | Vývoj na akciových trzích | Měnový fond | Allianz | Guvernér české národní banky | Vliv politických změn na ekonomiku | Evropské měny | Rozhodnutí čínské strany | Důvěryhodnost | IBM.US | Sparten Capital Securities | Standard & Poor's | List The Wall Street Journal | Býčí signál | Tiskové agentury | Cykly na forexu | Hlavní úrokové sazby | Vláda Spojených států | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Jana Steckerová | Zásoby ropy | Mírové procesy a dohody | Kurz eurodolaru | Kolo jednání | Politická nejistota | Uvolnění měnové politiky | Hedgeové fondy | Saxo | Politické rozhodnutí | Janet Yellenová | Vanad | Prognózovaní a jeho význam | Investment management | CZK/EUR | Organizace spojených národů | Nákupy | Dohoda USA - Mexiko - Kanada | Růst | David Malpass | Prognóza IE | Kristalina Georgievová | Rozpočtové deficity a přebytky | Období záporných úrokových sazeb | Beztrendové obchodování | Nálada domácností | Nová prezidentka ECB | Fiat Chrysler (FCA) | Vysoká cla | Americký index | Americké HDP | Eva Miklášová | Deficity a přebytky | AFP | Příležitosti | Trans-Pacifik | Ekonomický dialog | Akcie a ETF | Itálie | Trh dluhopisů | Snížit úrokové sazby | Výpadky | Finanční poradce | EUR/CZK | Zlepšení čínské ekonomiky | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Joseph Sroka | IOT | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Klíčový ukazatel | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Válka | MetaTrader | Akcie firmy | Dynamic Stochastic General Equilibrium | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Německý export | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Národní měny | BreakEven | Tencent Holdings | Nový rekord | Článek 50 | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Hlediska technické analýzy | Nové signály | Německé firmy | Kalendář tento týden | Jednání FOMC | Charles Schwab | Kurzu měn | Záchranný plán | Prognóza | Referenční ropa | OIV | L.F. Investment | Nedostatek komunikace | Výnosová křivka | Místopředseda Evropské komise | ProfitLevel | Souhrnný index | Rozvoj umělé inteligence | Zasedání vlády | LULU | Karoline Leavittová | Počet bankrotů firem v Japonsku | Nálada investorů | Odchod z EU | Použití finanční páky | Asset management | Situace na Blízkém východě | Co je to fiskální politika? | Pracovní den | Volatilní období | Americký zpracovatelský průmysl | Prezident institutu | Trh práce | Zabití íránského generála | Prezident Fedu | Agent-based | Potenciál pro růst | Dohoda o klimatu (COP21) | Změny cen | První obchodní den | Crypto | Růstový impuls | US Bancorp | Rizikovější investice | Britská centrální banka | Mercedes | Veřejný dluh | Aktuální kurzy měn | Volby v Británii | Polovodiče | Kongres | Tempo poklesu | Hrozba | Čínský list | Vývoj ceny ropy Brent | Výkonná ředitelka | Nové technologie | Růst amerického dolaru | Nespravedlivá cla | Americké výrobky | Štěpán Hájek | Pochybnosti | Projev Trumpa | Čínská komunistická strana | Programátor | Tržní cykly | Asociace exportérů | Výrobce čipů Micron Technology | Reakce dolaru | Bývalý šéf americké centrální banky | Soukromí zaměstnavatelé | Země EU | Wolters Kluwer | Micron | Streamovací televizní služba | Příznivé údaje z Číny | NPT | Hyundai | Nerovnováha | Novozélandský dolar | Balíček na podporu ekonomiky | Hospodářské recese | Kurz české měny | Ropná firma Saudi Aramco | Trump v Davosu | Objem obchodů | United Airlines Holdings | Ekonomické zpomalení | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | PVM Oil Associates | Velká Británie | Spolupráce | Souvislost s hospodářskými změnami | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | George Soros | Snížit emise | IHS Markit | Výsledky firem | Nordea | Rolls-Royce | CME FedWatch | Technologické akcie | ABN AMRO Bank | Klíčové události | Průzkum Reuters | Sodexo | Ropný trh | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Volatility | Nike | Třetí odložení Brexitu | Dovozy potravin z USA | Vývoj měnového páru USD/TWD | Exekutivní příkaz | Craig Wright | Vyzkoušet si trading | Nordea Bank | Long | Capital Com | Akcie Delta Airlines | Sentiment investorů | Současné globální výzvy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Chování | Strategie pro měny | Snižování sazeb | Pew Research Center | Trendová linie | Kontrakty | Hospodářské krize | Boj proti podvodům | Ruská invaze na Ukrajinu | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Swingový trading | Pozitivní zpráva | Indikátor RSI | Nepředvídatelnost | Firmy v Číně | Lira | Správci aktiv | Demografické faktory | NINTENDO | Koruna posílila | Moody's | LYNX Trading | Údaje o vývozu a dovozu | Budoucí výzvy | Geopolitická rizika | Supreme Edition | Francouzský ministr financí | COP26 | Ekonomické modely | Americká spotřebitelská důvěra | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Fondy zaměřené na ESG | Thyssenkrupp | Akcie výrobců elektromobilů | AUD | Plynovody | Dřevo | Mispricing na trzích | DJIA | Ostrovy | JOLTS | PSA Group | Paul Tudor Jones | Inflace v eurozóně | Investiční výhled | Portál FXstreet.cz | Šéfka ECB | Chuck Schumer | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pád rovnovážné hodnoty | Caterpillar | Maximalizovat zisk | Patterny | Evropský statistický úřad Eurostat | Opatření proti koronaviru | S&P500 | Vliv na americký dolar (USD) | America first | Koruna sílí | Obchodní a mezinárodní dohody | Expanzivní měnová politika | Zvýšení základního úroku | Nejistota kolem brexitu | Opatření | Meziroční růst | EBay | Achim Wambach | BIC | Big data | Indigo | Ozbrojené konflikty | Zdravotní péče | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Covid | Ztráty dolaru | Procyklické měny | Vztahy mezi Čínou a USA | Výsledky voleb | Turecko | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Rok 2025 | Sázky na pokles | Evropský komisař pro obchod | Baidu | Klesá dolar | Logo WTO | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Obchod a mezinárodní ekonomika | Objednávky | Trh | Lukáš Baloga | Primární nabídka Aramco | Momentum | Forex Invest | Lidské chování | Kulturní výměna | SAE | Lukáš Kovanda | Akcie Netflixu | Karlsruhe | Vysoký veřejný dluh | Krize z USA | Utility | Alphabet (Google) | Digitální aktiva | Prezidenti a premiéři | Makroekonomické události | Zkušenost | Futures na Nasdaq 100 | Czech Fund | Trumpův tým | Portfolio manažer | MSCI | Americká nezaměstnanost | EMU | Centrální banky USA (Fed) | Uložení peněz | Britský finanční sektor | Riziková averze | Jednání mezi EU a Británií | Index italských akcií FTSE MIB | Trendy v chování spotřebitelů | Konečné výsledky průzkumu | Rozpočtový schodek | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Fair Value | Statistické údaje | Jak funguje nabídka a poptávka? | Recese ve Spojených státech | PwC | Ekonom společnosti | Celní politika | Hospodářství Evropské unie | Věková struktura | Nálada na akciových trzích | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Měny rozvíjejících se ekonomik | Události roku | Nové clo | Studie | Futures | Mark Sobel | Vyšší náklady | Burberry | Měď | FDI | Masové deportace | Index JP225 | Migrace a mezinárodní pracovní síla | Dolar roste | Kontroverze a výzvy | Akcie Scorpio Tankers | Akcie výrobce | Maynard Keynes | Evropské společenství | Akcie Microsoft (MSFT) | Jak fungují mezinárodní dohody | Institucionální trading | Elektřina | MMF | Obchodní praktiky | Disney+ | Zobchodovaný objem | Japonský jen (JPY) | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Skupování aktiv | Zpřísnění měnové politiky | Co Trump řekl | HKEX | Rozšíření krize | Obchodování na trhu | Eura | Dopady Trumpových slov | Penzijní fondy | Co je to Brexit? | Komise | Nejistoty | Rovnováhy | Nový CEO | Němečtí investoři | Tržní kapitalizace | Obchodování na devizovém trhu | Bílý dům | Videokonference | Kapitál | Faktory ovlivňující politické změny | Fungování | Jiří Rusnok | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | Top pick | Devalvace | Rijád | Náhoda | Politická rozhodnutí | Akcie PepsiCo (PEP) | Dohoda o klimatu | Agentura Reuters | GBP/JPY | Mezinárodní události | AES | Investice ve Spojených státech | Včerejší obchodování | Mezinárodní ekonomika | Skupina OPEC+ | Paolo Gentiloni | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | Alstom | Spojené arabské emiráty (SAE) | Údaje o inflaci | Zásady money managementu | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Ministerstvo obchodu | Průzkum společnosti | Billions | Klimatické změny | Shanghai Composite | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Blue chip | Obrat dolů | Index STOXX Europe | Regional Comprehensive Economic Partnership | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Česká zbrojovka | Amsterodam | Robert Gilpin | Array Biopharma | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | Akciové trhy v Evropě | Americké ministerstvo obchodu | Šéf centrální banky | Koruna | Investiční podnik | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Unie | Dillí | Richmondský Fed index | Vice | Krach na newyorské burze | Chování obchodníků | John Studzinski | Graf nabídky a poptávky | Dislokovaný trh | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Vláda a kongres | Investice v USA | Důvěra investorů | Ekonomické ukazatele | Investice amerických firem | Sázky | Přehřátí ekonomiky | Čínský prezident | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Výpočetní ekonomické modely | Vládní nástroj | Kurz dolaru | Akcie ve Spojených státech včera | Akciové indexy | Naše prognóza | Ritholtz Wealth Management | Výrazné ztráty | Christine Lagardeová | Komoditní index | Shell | Ropa Brent | Americké měny | Zasedání Světového ekonomického fóra | Opatření proti šíření koronaviru | Ekonomický kalendář | Internet of Things (IoT) | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Nejchudší země | Regulace trhů | Farmaceutická firma | Desetileté výnosy | Bernie Sanders | Toyota Motor | Britský premiér | Kulturní rozdíly | Sociální nespokojenost | Fundamentální zprávy | FOMO (Fear of missing out) | Prezident Trump | Sentiment na akciových trzích | Americké státní dluhopisy | Capital Markets | Postavení na trhu | Pojišťovna VIG | Christine Lagarde | Zahraniční firmy | Obchodní napětí | Obchodní partnerství | Akcioví býci | Wall Street Journal | Úroda | Největší primární nabídka akcií | Ocel | Dodávky ropy | Sociální nepokoje | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Souhrn finančních trhů | IEA | Ekonomický vývoj | Kurz ruského rublu | Anglie | Podnikatelé | UBS Wealth Management | Burzovní grafy | Nabídka Aramco | Delaware | Záznam z jednání ČNB | Cla na dovoz | COT reporty | Reakce trhů | Nastavování Stop-Lossů | Rozpočtová politika | Typy zpráv | Čínská média | Prohlášení | Prezident USA | EUR/GBP | Asie | Očekávání analytiků | Ropný kartel | Ceny sójových bobů | Vedoucí představitelé | Dohoda RCEP | Pokles technologických akcií | Důvěra v německou ekonomiku | Znalost | Nová prognóza | Hlavní výzvy prognózování v USA | Hladiny podpory | Finanční televize | Rekordní hodnoty | Průběh krize | Prodej dluhopisů | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Pravidla a dohody | Obchodníci | Negativní dopad | Pařížská dohoda o klimatu | Čínská armáda | BREAKING | Makroekonomické modely | Diplomatické napětí | Právní normy | Index Stoxx 600 | Zařízení | Výzkumná společnost | Americké hospodářství | Pohled na situaci | Registrace cenných papírů | Maloobchodní tržby | Technické analýzy | Fundamentální analýza forexu | WIFO | Akcie Boeingu | G7 | Řízení rizika | Ideální čas | Stabilita koruny | Kapitálové trhy | Vztahy s Čínou | Budoucnost | Akcie C3.ai | Index londýnské burzy | Ekonomické vyhlídky | Úroveň důvěry veřejnosti | EY ITEM | Mikroekonomické modely | Pokles ceny | Cukr | Klíčové události ve světě | LIBOR | Virus | Republikáni | Pokračující pokles | Kartel OPEC | Kakao | Historické záplavy v Číně | Euro vůči americkému dolaru | Správně vypracované prognózy | Mírný růst | Index Hang Seng | Týdenní makrokalendář | Kurz koruny | Šéf unijní diplomacie | Vysoká inflace | Switch 2 | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | Makléř Fio banky | Charles Michel | Institucionální stabilita | Americká centrální banka | Intraday | Palantir | Zátěžové testy bank | Canopy Growth Corporation | Nejlepší biotechnologické akcie | Hlavní akciové indexy | Odvětví | Cena akcií podniku | Seriál Billions | Eskalace | Přehled o dění na světových burzách | Přesun výroby | Vlastní digitální měny | Mírové mise | Evropský automobilový průmysl | Mezinárodní politické skandály | Midstream | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Globální finanční krize | BNP Paribas | Směrovost | Akcie ConocoPhillips | Tržní sentiment | Česká koruna | Konkurenční devalvace | Úřad pro energetické informace (EIA) | Brokers | Vlna koronaviru | G10 | KOSP200 | Moneta | Daně z příjmů | Akcie německé společnosti | Wedge | Margin | Benzín | Časové pásmo | Wall Street Journal (WSJ) | Měnověpolitický stimul | Forexové trhy | Zítřejší kalendář | Asijské indexy | Íránský útok | Polský zlotý | Švýcarská ekonomika | Integrovaná ropná společnost | Index Nasdaq Composite | Mazen Issa | Mezinárodní ekonomie | TRIPS | Nejprudší pokles | Capital Group | Pozornost | Pobrexitová jednání | Začít obchodovat | Vývoj inflace | M5S | RRR | Klesající trend | Obchodní války | Elektromobily | NOK/SEK | Předcházení konfliktům | Hodnotové akcie | První support | FTSE 250 | Japonské společnosti | Micron Technology | Ropná firma | Meziroční míra inflace | Obchodování na zámořských trzích | Durace | Futures na americké akciové indexy | Akciové indexy v USA | Devizové intervence | Ekonom ECB | Akcie ve Spojených státech | Stav běžného účtu | Bohatství | Trump je zpět | Stratégové | Ifo | Dow Jones Industrial Average | ING Bank Jakub Seidler | Royal Dutch Shell | Offshore | Erste Group | Energetický sektor | TLTRO | Dohoda USMCA | C3.ai | Faktory ovlivňující fiskální politiku | CFD Futures | Ben Carlson | Chaos na trzích | Conference Board | Zboží z Mexika | Měny považované za bezpečné | Financial Conduct Authority | Obchody s cennými papíry | Íránský konflikt | Euro včera | Náklady | Zavádění cel | Úvěrové podmínky | ECB dnes | Investice do akcií | Ekonomická nerovnost | TPP | Účetní závěrky | Závislost na dolaru | Index nákupních manažerů | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik (TPP) | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Dynamic Stochastic General Equilibrium (DSGE) | Koronavirová pandemie | Index frankfurtské burzy | Inflační výhled | Cykly na Forexu | Ripple | Šigeru Išiba | Vliv mezinárodních vztahů na ekonomiku | Americká měna | Americké desetileté výnosy | Statistický úřad | Kurzový vývoj | Domácnosti | Dovoz z Mexika | Dovoz zboží | Analýza sentimentu | Sektory S&P | Top trade | Balíček recipročních cel | Jednání mezi USA a Čínou | Další růst | Jednoduché tipy | Hrubý domácí produkt Německa | Růst vývozu | Analytik devizového trhu | Chartered Financial Analyst | Bitcoin | Velikosti pozice | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Mitsubishi | Kanadský dolar | Rovnováha na trhu | Hormuzský průliv | Pozornost obchodníků | Vitalik Buterin | Poptávka | Cena zlata dnes | Fiskální udržitelnost | Volby a referenda | Světové centrální banky | USA a Čína | Video | Volby | Nejziskovější | Řetězec | Francouzský CAC 40 | Investice do ropných akcií | Ekonomické aspekty | Šéfové amerických podniků | ISM index | Konglomerát | Marks & Spencer | Analýza přírodních zdrojů | Regrese | Titulky zpráv | Abbott Laboratories | Tempus | Vývoj cen ropy | Statut celebrity | Šíření nového koronaviru | Analytik Raiffeisenbank | Vliv na komoditní měny | Snižování úrokových sazeb | Akcie Apple | Oddělení forexu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Nissan Motor | Změna dohody NAFTA | Důraz na Ameriku | Nákup akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Odpor | TradeCentrum | NAFTA | Pravidla obchodního systému | Research | Kolísání cen | Kurz české koruny | Obavy z ekonomických dopadů | Odvetná opatření | Klaas Knot | Legitimita vlády | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Závazek | JPMorgan Chase | Eurokomisař pro hospodářství | Twitter | Množství peněz | New Deal | Ontario | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ministr zahraničí | Největší evropská ekonomika | Tempo růstu vývozu z Německa do Číny | Technologický index Nasdaq | Úroveň rezistence | Fungování fiskální politiky | Marketingová komunikace | Metody analýzy trhu | Postavení USA | Pohyb trhu | Zmírnění chudoby | Hang Seng | Celní spor | Zpomalení globální ekonomiky | Patria Online | Geely Automobile | Tuzemská inflace | Očekávání trhu | Uvolnění obchodního napětí | Uzavření trhů | MIFID | Čínské renminbi | EFTA | Tovární objednávky | Obchodovat | Americké indexy | Historická minima | Premiér Naréndra Módí | Obchod mezi Británií a EU | Ekonomické vztahy | Trade Partnership Worldwide | Největší ekonomika | Snižování rizika | Valné shromáždění | Hlavní prvky prognózování | Nastavení měnové politiky | Přímé zahraniční investice | Grónsko | Strukturální faktory | UK100 | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Vliv obchodu a mezinárodní ekonomie | Obchodní aktivita | Norsko | eXcentral | Finance | Mezinárodní organizace práce | Rozpočtové deficity | Jak začít investovat | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Indikátor | Dluhopisy | Stávající trend | Ztráty společnosti | Růst úrokových sazeb | Pandemie nemoci | Dolar vůči japonskému jenu | Americké technologické firmy | Nákup komodit | Equity | Moskva | Zisk dolaru | Prezident Donald Trump | Korporátní dluhopisy | Cena palladia | Pár EUR/USD | Antarktická smlouva | Analytici | Čistý zisk | Aukce | Panamský průplav | Mexická ekonomika | Bývalý prezident | Akcie KKR | Zpomalení hospodářského růstu | Evropský bankovní úřad (EBA) | Index Exportu | Klíčové problémy | Deutsche Bank | Stříbro | Globální dluh | Harmony | Ole Hansen | Pozornost trhu | Chování EUR/USD | eXchange | Hodnota majetku | ECB Philip Lane | Hypoindex | Zmírnění obchodního napětí | Úsilí | Finanční instituce | Global Conflict Tracker | Zpracovatelský průmysl USA | Internet of Things | NetApp | Seat | Pepa Zeman | Rušení cel | Ján Čarný | Koncentrace | Claudia Sheinbaumová | Bašár Asad | Pokles cen | Země EFTA | JCPOA | Měnové intervence | Globalt | Dlužníci | HSBC Navigator | Keynesiánské modely | Obchodní cykly | Monetární politika | Index PMI | Hodnota dolaru | Indikátor CCI | Počasí | Certifikáty | Connor Campbell | Výrobce čipů Micron | State Street | Přijetí eura | Pfizer/BioNTech | Short squeeze | ETF | UTC | RBI | Americké ministerstvo obrany | Globální akciový index | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Bollingerova pásma | Webináře | Dohoda o jaderné kontrole s Íránem (JCPOA) | Klouzavý průměr | Zájem o akcie | Ropa | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Defenzivní tituly | Budoucnost firmy | Mezinárodní podpora | Omezení těžby | Prostor pro pokles | Nejhorší výsledek | Národní zájmy | Šéfka EK | Investujte do akcií | Spekulativní investice | Zasedání Bank of England | Německý kancléř Olaf Scholz | Short pozice | Barclays | Vliv na trhy s dluhopisy | Globální referenční ropa | Růst akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Enbridge (ENB) | HSBC Holdings | Britské hodnotové akcie | T-Mobile US | Fundamentální analýzy | Josef Košťál | Krize důvěry | Úrokové politiky | Akcie na pražské burze | Letecká doprava | ING Bank | Politické napětí | Ziskový obchod | West Texas Intermediate (WTI) | Náročný proces prognózovaní | Neoklasické modely | USD kurz | Technologická společnost | Ekonomické aktivity | Raiffeisenbank a.s. | Potlačení reexportu | Politické soupeření | Výsledky amerických společností | Evropský parlament | Index S&P/ASX 200 | Zvolení Trumpa | Bank of New York Mellon | Jednání EU s Británií | Francouzská centrální banka | MetLife | Evropské akciové burzy | Rostoucí společnosti | Litecoin | Úrovně rezistence | Celosvětové ropné dodávky | Samsung | Signál k nákupu | Členské státy | Pravděpodobnost hospodářské recese | UBS | Obchodní poradce | EY Item Club | ANZ | Indexy PMI | Oslabení české koruny | Dividendový výnos | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Situace v Hongkongu | Komerční banka | Japonský index | Zpráva CNBC | Měna euro | USA | Futures na Nasdaq | Základní pojmy | CFD DAX30 | Spojené státy | Prognózování a Spojené státy | Potenciál dalšího růstu | Index menších britských firem FTSE 250 | Zvýšení DPH | Zpomalení světové ekonomiky | Organizace spojených národů (OSN) | Politici z Evropského parlamentu | Ekonomové | Nezaměstnanost v EU | Trans-Pacifik (TPP) | Růst HDP | Ekonomický poradce | Le Figaro | Pandemie | Vliv na měnové páry | Klimatický summit | Akcie Delta Airlines (DAL) | Euro vůči dolaru | Příležitosti a rizika | ECB Christine Lagardeová | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nálada na trhu | Finanční televize CNBC | Přebytek obchodu | Kalendář událostí | Výrobci automobilů | | Bezpečné dluhopisy | Kurz libry | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Sázka | Ropné dodávky | Mount Nico Corp Ltd | Výkon dolaru | Ropná společnost | Kmen koronaviru | Největší zisky | Zvyšování úrokových sazeb | Demokratické procesy | Japonská ekonomika | Změna klimatu | Článek 50 Lisabonské smlouvy | Fáze obchodní dohody | Ceny benzínu | Světová banka (SB) | Pohonné hmoty | Seriál Miliardy | Axe Capital | Index volatility | Dow Jones | Dovozy potravin | Národní bezpečnost | Reuters analytik | Pozitivní komentáře | Velmi volatilní | Směr trhu | Ekonomika a politika | Iniciativa | S3 Partners | IBM (IBM.US) | Posílení ekonomiky | Buenos Aires | Americký viceprezident | Softwarová společnost | Klesly akcie | Cla na dovoz čínského zboží | Boeing | Qualcomm | Japonský Nikkei 225 | Jak obchodovat | Americká data | Historické data | Kontrola inflace | Kurz dolarů | Režim devizových intervencí | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Nabídka a poptávka | Signál k nákupu (buy) | Růst spotřebitelských cen v Británii | CCE Carlos Salazar | Trade Brokers | ASML Holding NV | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Dnešní údaje | Geopolitické události | Starý kontinent | Cyklické akcie | MXN | Akcie Holly Energy Partners | Likvidity na trhu | Kurzové výkyvy | Vyhlídky americké ekonomiky | Podnikatelská aktivita v USA | Christopher Dembik | Úroková sazba | Index amerického dolaru (USDIDX) | Abhijit Banerjee | Paul Krugman | Růst japonské ekonomiky | Standardní odchylky | Prognózování v USA | Riziko inflace | Kapitálový/finanční trh | Kalifornie | Nejlepší způsob | Záplavy v Číně | HDP Francie | Technologický index | Blue chip akcie | Podnikatelská nálada | Evropská rada | Tokelau | Změny klimatu | Tokyo Shoko Research | Michal Brožka | Demokraté a Republikáni | Růst těžby ropy | Investiční poradenství | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Poptávka po dolaru | Člen bankovní rady | TikTok | Analytici Capital Economics | Kurz dolaru dnes | Gilead Sciences | Agentura Fitch | Rizikové averze | Akcie mediální skupiny CME | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Mispricing | Labouristická strana | Ropná zařízení | Válka mezi USA a Čínou | Nejlepší internetové akcie | Regulátoři finančního trhu | Jak to funguje? | Akcie padají | Regulace a právní normy | Ceny drahých kovů | Nástroje pro fundamentální analýzu | Americké akcie | Facebook | Ruská centrální banka | Vstup na pražskou burzu | Sdružení EFTA | Akciový stratég | RISK-ON | Pracovní síla | Výdaje | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Dnešní zasedání Fedu | Erdogan | FXTM | Akcie třiceti předních amerických podniků | Společnost Eli Lilly | Snížení úrokové sazby | Politika centrálních bank | Akcie Applu | České měny | Financování vlády | Růst americké ekonomiky | Index italských akcií | Londýnské finanční centrum City | Covid akcie | Data z průmyslu | Vliv mezinárodních vztahů | Robert Jenrick | Spotřebitelská důvěra v USA | Dukascopy Europe Team | Vliv na ekonomiku | Analytik Czech Fund | Firemní zprávy | Volatilní | Členské země EU | Německé hospodářství | Kdo to řídí | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Spolehlivost | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | FAIR | Peter Navarro | Embarga a sankce | Německé společnosti | Varování | OSN | Giorgia Meloniová | Zisky firem | Eli Lilly (LLY.US) | Blackstone | Intervence | Sky News | Konflikt na Ukrajině | Světové obchodní organizace | Trh s kryptoměnami | Joe Biden | Normalizace měnové politiky | Starmer | Příklad z historie | Počet bankrotů firem | Spotřebitelská důvěra | Ceny průmyslových výrobců | Mezinárodní spolupráce a řešení | Pfizer a BioNTech | Analýza makroekonomických zpráv | Člen bankovní rady ČNB | Míra inflace v ČR | Pokles cen energií | Moody's Investors Service | Americký dolar (USD) | Další vývoj | C3.ai (AI.US) | OSN a WTO | Tony Christoforou | ARM Holdings | Dění ve světě | Běloruské dluhopisy | Makroekonomické strategie | Recese v USA | Měnové politiky | Výsledky CPI | G20 | Expirace opcí | Porsche | Finanční služby | Mount Nico Corp | Downing Street | Bývalý ministr financí | Indický premiér | Investiční doporučení | CSI 300 | S&P/ASX 200 | Jak fungují změny politik | Akcie výrobce letadel | Index MSCI Emerging Markets | Akcie Amazonu | Ekonomické modely a prognózy | Finanční domy | Akcie v Číně | USTR | Prognózovaní | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Monster | Společnost IAG | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Šíření nákazy | Tudor Jones | Celní režim | Sanofi | Technické nástroje | Faktor Trump | Obchodování na koruně | Nevýhody | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství | Snížení úroků | Fiskální politika | Začátek porozumění | Goldenburg | Likvidita na trhu | Obchodní model | Rozhodnutí o sazbách | BrandZTop 100 | Dnešní zprávy | Dohled a provádění | Dohoda o partnerství Trans-Pacifik | Měnový výbor | Americké žádostí o podporu | Aktuální konsenzus ekonomů | Dedolarizace | Uvolnit měnovou politiku | Roadshow Bernstein Bank | Spojené státy a Čína | Bernstein | Jeremy Corbyn | Londýnský index FTSE 100 | Sazby centrální banky | Italský premiér | Ekonomická situace | Obavy z konfliktu | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | Export zboží | Elektrická vozidla | Obnovitelné energie | Růstový potenciál | Přeshraniční obchod | Budoucnost mezinárodního obchodu | Trading | Dna | Hongkongský index Hang Seng | Vojenské konflikty | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | CNY | Centrální bankéři | Smlouva o volném obchodu | Fio banka, a.s. | KOSPI | ForexMart | Přelom roku | Kognitivní psychologie | Japonský ministr financí | John Maynard Keynes | Bělorusko | Index FTSE 100 | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Zavedená cla | Analýza politických událostí | Small caps | Americká administrativa | Filadelfský Fed index | Intradenní vývoj kurzu | Obchodní jednání | FCA | Rekordní pokles | JD | Mezinárodní měnový fond (IMF) | Výsledek referenda | Čínské indexy | Vítězství | Belgie | Investiční strategie | Americká centrální banka FED | Citát | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Obchodní příležitosti | Walgreens Boots Alliance | Ifo Clemens Fuest | Šéf Elysejského paláce | Akcie prodejců spotřebního zboží | Upjohn | Předseda Evropské rady | Paraguay | Koronavirus | Neuberger Berman | Nesoulad | PT. PROFITFXLEVEL | Intradenní strategie | Forex Mart | Historické souvislosti | FOMO | Christopher Waller | Obchodování na newyorské burze | Klíčová rizika | Miliardy dolarů | Investorský sentiment | AI | ADP | Michal Šnobl | Profesionální investoři | MT5 Supreme Edition | Británie | Geopolitické dění | Druhá vlna pandemie | Daimler | Texas Instruments | Volby Velké Británie | Forexoví tradeři | Světové trhy | Umělá inteligence | Analytik Komerční banky | Zhoršení epidemické situace | Dohoda mezi EU a Británií | Co jsou mezinárodní konflikty? | Firma Saudi Aramco | Protesty v Hong Kongu | Kazachstán | Vládní výdaje | Dovoz do USA | Nejnovější data | Deník The Wall Street Journal | Zmírnění chudoby ve světě | WKL | Prezidentské volby | David Frost | Světové měny | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Udržení cenové stability | Světová finanční krize | PPF | Miliardy korun | Dluhopis | Světový obchod | Bankovní systém | Brexitové dohody | Francouzský Senát | Platební bilance | Růst mezd | Bidenova obchodní politika | Mean reversion | Lululemon Athletica | Ministr financí Steven Mnuchin | Amazon | Automobilka | Eskalace obchodního napětí | Naréndra Módí | George F. Kennan | Tudor | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Posilování koruny | Ford Motor | 200denní klouzavý průměr | Sazby | Ekonomický řád | Soudní dvůr | Index nových zakázek | GBP/EUR | Sociální hnutí a technologie | Pilulky na hubnutí | Dopady pandemie | Zemědělství | Mediální společnosti | Bemis | Levnější půjčky | Lufthansa | Zpomalení německé ekonomiky | PMI ve výrobě | Patria | Důvěra v českou ekonomiku | Obsah článku 50 | Média a veřejné mínění | Americký index S&P 500 | Americké automobilky | Duševní vlastnictví | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Guidance | Orgán pro cenné papíry a trhy | České koruny | Čínské obchodní praktiky | Avon Products | Protestující v Hong Kongu | Růstové akcie | Akcie PepsiCo | Jamieson Greer | Komise v přenesené pravomoci | Vliv obchodu | Kenneth Waltz | Čínský HDP | Vrchol inflace | Gruzie | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Výrazný zisk | Hlavní akciové indexy v USA | Důležitost správných prognóz | Robert Lighthizer | Zasedání OPEC | Vítězství Joe Bidena | Úrok | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | MFN | Patenty a výzkum | Dohoda Severoatlantické aliance | Dopady na Evropu | Steven Mnuchin | Data o HDP | Expanzivní fiskální politika | NZD tradeři | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Mezinárodní agentura pro energii | Ruské akcie | Obavy z globální hospodářské recese | Nálada německých spotřebitelů | Překážky | Výhled poptávky po ropě | Hotovost | Průmyslové objednávky | Sektor služeb | Jiří Makovský | Demografické změny | Akcie výrobce letadel Boeing | Mezinárodní organizace a dohody | Investiční fondy | Regulátor | Ekonomické sankce | Bezpečného útočiště | Program skupování aktiv | Rámcová dohoda o hospodářském partnerství (CFTA) | Přerušení výroby | Obchodní dohoda | Souostroví | Vysoká rizika | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Britská centrální banka dnes | Sociální a environmentální trendy | Renault | Průzkum | Průmyslové podniky | Obchodní výměna | Edward Moya | Firmy | Santa Claus Rally | Investiční omezení | Environmentální trendy | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Aktéři mezinárodních vztahů | Agentura Moody's | Inflace v Česku | Vlivné skupiny | Nespokojenost | Humanitární tragédie | Seth Klarman | Tvrdý brexit | Stratég Saxo Bank | Ekonomické ztráty | Počet potvrzených případů | CTBT | Soupeření | Obchodní válka mezi zeměmi | Dlouhé pozice u akcií | HDP Německa | Firemní výsledky | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | EU a NATO | Prodeje státních dluhopisů | Cenový vývoj měnového páru | Výrobce léků | COP21 | Zájem investorů | Britské aerolinky | Cena ropy brent | Globalizace a dodavatelské řetězce | Čínský parlament | Dolar včera | Partnerství | Vyšší ceny | DAX30 CFD | Euro dnes | Dovoz oceli | Premiér Justin Trudeau | Aramco | Money management | Nový celní režim | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Ruská ropa | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Provozní zisk | Ekonomický propad | Investice do platiny | Zasedání MMF a SB | Oslabení měny | OMFIF | GATT | Podíl nezaměstnaných | CFTA | Odhad růstu HDP | První fáze | Ekonomický propad Německa | Jak k Brexitu došlo? | Vývoz z Číny | Argentina | Investování | Výpočet Raiffeisenbank | Nadměrná volatilita | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Americká ministryně financí | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | INEGI | Zpomalování světové ekonomiky | Maďarský forint | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Globální rizika | Spreadex Connor Campbell | Dnešní fundamenty | Výrobce letadel Boeing | Vliv na investice | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Ekonomie a globální bezpečnost | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Na co si dát v dnešní době pozor? | Pražský parket | Euro k dolaru | Světové ekonomické fórum | Technologický Nasdaq | Syrský prezident | Ratingová agentura Fitch | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Justin Trudeau | Plán Číny | Tata Steel | Česká vláda | Dílčí index | Akcie bank | Simon Coveney | Primární nabídka | Trading Central | Si Ťin-pching | NAGA Capital | Trhy | Trade | Paypal Holdings | Akcie v USA | Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU) | Emerging markets | Války a vojenské konflikty | Projev Trumpa k Číně | Jiří Tyleček | Walmart | Hongkongský Hang Seng | Aktuální stav | Kybernetická bezpečnost | Změna režimu | Sázky fondů | Japonská agentura pro finanční služby | Unijní instituce | Fundamenty britské měny | FTSE | Světové hospodářské podmínky | Regulace a dohled | Australský S&P/ASX | Přehled o dění | USD/MXN | Rizika | Coface | Mártiňš Kazáks | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | Vánoce | Rada ČNB | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Eurozóna | Ropné firmy | Horší data | Investiční rozhodnutí | Fond | Černá středa | ISM | Akcie klenotnictví Tiffany | Plánovaná cla | Průběh obchodu | Počet bankrotů | Vypracované prognózy | Peter Cardillo | Globální trhy | Cestovní kancelář | Dublin | Fitch | Pšenice | Vývoz a dovoz | Kancléř Olaf Scholz | Dluhopisový trh | Analýzy trhu | Nákup eura | Analytik ProfitLevel | Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) | Předvolební průzkumy | Cribstone Strategic Macro | RCEP | Globální trh s ropou | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Centre William Rappard | Dánsko | Rozsah konfliktů a jejich význam | Philip Lowe | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Analýza centrálních bank | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Trhy jsou dynamické | Energetické společnosti | Ministr obchodu | Josef Dudek | xStation 5 | BofAML | Nová makrodata | Zasedání centrální banky | DSGE | DSGE modely | Země Latinské Ameriky | Zisk trhu | Mírové procesy | Global X | Boeing 737 Max | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Evropské sdružení volného obchodu (EFTA) | Růst ekonomiky | Ropný kartel OPEC | Renminbi | Ředitelka | Klíčové faktory | UnitedHealth | Cenový vývoj | Nissan | Britská ministryně | NKE | Největší ropná firma světa | Přístup na trhy | STMicroelectronics | Žádosti o podporu | Černý pátek | Výsledky hospodaření | Yahoo Japan | Ministerstvo financí | Vývoz do Kazachstánu | Chuť k riziku | WESP | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Citrix | Ondřej Hartman | Čínský Shanghai Composite | PriceWaterhouseCoopers | Vladimir Putin | Proražení rezistence | Tesla | OSN a NATO | Platinové akcie | ONE | Komisař pro obchod | Regulační orgány | Zájem o nová auta | Low | MSCI All-Country | Stabilita | Miliardář | Smlouva o zákazu jaderných zkoušek | Maroš Šefčovič | Španělsko | Burza dnes | XTB Research | Vývoj ceny sojových bobů | Růstové sektory | Forex kalendář | Regulační změny | Spreadex | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Repo obchody | Globální ekonomický růst | Mezinárodní konkurenceschopnost | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Obchodní zmocněnec | Společenské změny | USDCHF | Úvěrový rating a státní dluh | Zboží z čínských e-shopů | Druhá vlna | Mzdy | Zpomalení světového obchodu | MSCI Emerging Markets | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Royal Caribbean | Specializované dohody | Zlepšení nálady | Aktivace článku 50 | Evropský průmysl | Nárůst libry | General Motors | CAD | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Anadarko Petroleum | Odhady analytiků | Severní Irsko | ČEZ vydává dluhopisy | Shares | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prezident Ifo | Rozjednané prodeje domů | Situace na finančních trzích | Deeskalace | Peněžní trh | Na burze | Významný dopad | Faktory ovlivňující mezinárodní konflikty | Akcionáři | Cenové úrovně | Základní materiály | Analytička | Dopad na hospodářství | Společnost | Ruský rubl | Hlavní index frankfurtské burzy | The New York Times | Spotřebitelské ceny v USA | François Villeroy de Galhau | Ralph Lauren | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Inflační překvapení | Velké firmy | Sdružení volného obchodu | Pokračování hospodářského růstu | Evropské trhy | London Stock Exchange Group (LSEG) | Ekonom Ifo | Sázet | FAANG | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Nová mutace koronaviru | Hospodaření | Výstavba obytných realit | Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě | Vývoj indexu volatility | Akcie CME | Zahraniční obchod | Ztráta | Indikátory sentimentu | Identifikovat trendy | Wells Fargo | XRP | Riksbank | Zájem o rizikovější aktiva | Orbán | Severomořská ropa | Dolar k japonskému jenu | EUR/HUF | Vliv na kapitálové toky | USDIDX | Hewlett Packard | Ekonomické výsledky | Intradenní růst | The Global Regulatory Outlook | Politické skandály | Institucionální investoři | Conseq | FXstreet | Největší ropná firma | Maďarská centrální banka | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Referendum 2016 | Změny ve zdanění | Tradition Energy | Projevy centrálních bankéřů | Komisař EU | Čínská tragédie | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Regulační rizika | Fundamentální pozadí | Nálada na globálních trzích | Kukuřice | Světová obchodní organizace (WTO) | Obchod | Purple Trading | Co jsou ekonomické kalendáře? | Investoři a obchodníci | Tomáš Raputa | Prodeje existujících domů | Výrobní náklady | Bilance Fedu | Nejslabší sektory | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Vývoz z Německa do Turecka | Hrubá marže | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Organizace pro bezpečnost | Kurz koruny vůči euru | Sam Stovall | Hospodářské politiky | Volkswagen | MSCI All Country World | AUD/USD | Index relativní síly | Jak vydělat peníze | Next Finance Markéta Šichtařová | Oživení globální ekonomiky | Nová auta | Index MSCI All-Country | Produkce čínských továren | Chudoba | Americká Federální rezervní banka | Eskalace konfliktu | Tržní hodnota Microsoftu | Prezidentův poradce Steve Bannon | Řídit riziko | Astrazeneca | Tomáš Vlk | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | EK | Zahraniční forex | Nejlepší investiční příležitosti | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jak vydělat | Analytik | Emise | MAM | Klesající ceny | Spotové ceny | Benchmarky | FIAT | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Axios | Zasedání ČNB | FT | Adidas | Citi | SARS | Binance | Yahoo Finance | RSI | Otto Daněk | Bank of America | Soudní dvůr EU | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Finanční trh | Jim Yong Kim | Meta | Internet věcí | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | ACT | Příležitosti k obchodování | Životní úroveň | Index tokijské burzy | Vyšší úrok | Obchodujte akcie | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Know-how | Akcie O2 | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Analytik GfK | J.P. Morgan | CZK/USD | Investiční podmínky | MSCI Asia Pacific | USD/CNY | Embraer | Ceny | T-Mobile | Financování | Hrozba recese | Recese | Pokles | Gazprom | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Deutsche Börse | Jak fungují akcie | Realitní trh | Velmi bohatý | FTSE 100 | Churajs | Goldenburg Group | COT report | Dukascopy | Hubnutí | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Raiffeisenbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Severní Korea | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Doporučení k obchodování | Největší světová ekonomika | Týdenní tržní výhled | ASML | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Prosus | USD/RUB | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | ČNB Jiří Rusnok | Salesforce | Fed index | Surová ropa | Restriktivní opatření | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Státy EU | SMA | Yahoo | Praxe | Největší ekonomika světa | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Edison | Mizuho | Cla na čínské zboží | Fresenius Medical | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | MACD | EUR/JPY | Libra | Burzovní indexy | Nedostatky | Trump dnes | Rating vyšší | Philip Morris ČR | Odborníci | PMČR | Cena severomořské ropy | Obchodní operace | Dlužník | Dopad na trhy | Zákonodárci | Celní politiky | Tradingový portál | NTAP | USD/EUR | E.ON | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Průmyslové zboží | Webinář | Výsledek voleb | Manipulace s trhem | Klima | Stratég | Prodeje automobilů | Tržní výhled | Broadcom | Kurzové riziko | LYNX webinář | Instituce | Erste Bank | Index UK100 | USDCAD | Biotechnologické společnosti | Panevropský akciový index | Forint | Americké akcie dnes | Novavax | Accor | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Ceny zlata | Premarket | Blue-chip | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Výnosy z investic | Worldometers | Výnos | Powellovy komentáře | Donald Trump dnes | Výnosy z dluhopisů | Filadelfský Fed | České akcie | Počty nakažených | Bezpečná měna | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | Čínští výrobci | Insider | ESG | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Trhy dnes | ČEZ | Komunistická strana | Frank | Milton Friedman | Kapitálové výdaje | Inflace a deflace | Index Nasdaq | Nájmy | Akcie ropných společností | CFD | Automobilka Ford Motor | Benchmark | Humana | Algoritmy | Pár USD/CAD | Sankce EU | Prostor pro růst | CEO | 256/2004 | US30 | Akcie Microsoft | Domácí měna | Zdravý rozum | Newmont Mining | Dobrá zpráva | Olívia Lacenová | Rozhovor | Úrokové sazby ECB | Růst podnikatelské aktivity | MNB | Obchodníci na finančních trzích | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Eni | Historická maxima | Posílení koruny | Primární veřejná nabídka (IPO) | Miliardy USD | Dluhopisový index | Index technologického trhu | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Akcie týdne | Obchodní tipy | Singapur | Podmínky půjčky | David Cameron | Forex trader | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | Barometr | Ahold Delhaize | Zboží z Číny | Cena akcií | Index CAC 40 | MetaTrader 5 | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Oživení trhu | Internetový gigant | Inflační cíl | VIX | Občanské války | Josep Borrell | Mezibankovní | RUB | Pravděpodobnost recese | Událostí ve světové ekonomice | Německý index IFO | Výhled pro zlato | Oficiální údaje | Sója | Růst akciových trhů | Euforie | Írán | Zasedání MMF | Nejnovější výsledky | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Vyjednávání o brexitu | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Očekávané Earnings | Index STOXX Europe 600 | Makroekonomický výhled | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Káva | Bez rizika | Akciové trhy v USA | Tržní hodnota | Rishi Sunak | ETF roku 2020 | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Část zisků | AT&T | Zisk | Klaus Wohlrabe | Koronavirové pandemie | Total | Přizpůsobovat se | Commission | ČNB | Metody analýzy | Bank of England | Sociální média | American Airlines Group | Tržní dynamiky | EURUSD | FedEx | PVM | Demokraté | Spekulovat | Christian Lindner | Nord Stream 2 | Swapy | Huawei | Středoevropské měny | Avast | Hospodářské dopady | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Sběratel | Ifo Klaus Wohlrabe | Aktuální kurzy | Nejbohatší | PLTR | Pozitivní zprávy | Milan Vaníček | Obchodování | Jan Vejmělek | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Společnost Shell | Nové prognózy | Dnešní data | Larry Kudlow | Úroky | Monitorování | Eurostat | Prezident | Růst inflace | Raytheon | Kurz jenu | Finanční pomoc | Hypoteční trh | Akciové trhy ve Spojených státech | Stellantis | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Shortovat | Reálný obchodní účet | Francouzský ministr | Expanzivní politika | Vývoj indexu volatility VIX | Kybernetické měny | Evropa | Libra k americkému dolaru | Olej | Klamání investorů | Měna | S&P Global | Indexy v Asii | Management | Citrix Systems Inc | Nasdaq | Trump | Tiffany | Rozpočtový úřad Kongresu | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | HUM | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Epidemické situace | Den díkůvzdání | Index cen průmyslových výrobců | Trigger | Údaje | Údaje o obchodu | Dluhopisy a zlato | Technologické společnosti | Převodník měn | Automobilky | Prohlubující se krize | Pojišťovny | CFRA | Posílení libry | Nejlepší akcie | Důvěra investorů v ekonomiku | Výkonnost indexů | Internetové akcie | Ekonomické události | Inflační vývoj | List Financial Times | Eurodolar | Kontext | Biden | PYPL | ADBE | Italská vláda | Finanční krize | DPA | Ukazatel inflace | Akcie finančních společností | Financial Conduct Authority (FCA) | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Akcie big data | Producent ropy | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | ex | Nejslabší sektory S&P | Naše ekonomika | Obchodování se CFD | Snížení daní | WebTrader | Jakub Matis | Technologické firmy | Index AEX | Čínský vicepremiér Liou Che | Index CPI | Dieselgate | xStation5 | Obchodní konflikt | Celkový deficit | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Čínská společnost | Svíčkový graf | Deutsche Telekom | Natixis | Futures kontrakty na ropu | Zpráva pro tradery | RBC | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Portfólia | Japonsko | TD Ameritrade | Exxon | Primární nabídka akcií | Zemní plyn | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Americké sankce | Psychologické faktory | Valuace akcií | Růst měny | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Internetové firmy | ConocoPhillips | Visa | Velké objemy | Nový koronavirus | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | TopForex | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Finanční svět | Lego | Ursula von der Leyenová | Letiště | CARA | Merrill Lynch | GMT | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Akciové alokace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | PHIA | Europe 600 | Nové zakázky | Portfolio manager | Epidemiologické situace | MDAX | Google | Miliardy eur | Poptávka a nabídka | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Finanční systém | Unijní diplomacie | Vyplácet dividendy | Celní úřad | Konsensus | Obchod s ropou | Amazon Jeff Bezos | Euro STOXX | Operace na volném trhu | NATGAS | Předpovídání | Německá burza | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Dovoz čínského zboží | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Historické momenty | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Sociální síť | Dividenda | Peking | Zvýšení rizika | GfK | New York Times | Ranní komentář | Aliance | Philadelphia Fed index | Investiční výdaje | LLY.US | Tweet | Index relativní síly (RSI) | HDP | Měnové kurzy | Technology | Asset alokace | Devizový trh | Načasování | Hlavní akciový index | Skandály | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Akciové tipy | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Euro | Yield | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | NEST | Index euro | Eskalace napětí | Westpac | Pandemická situace | Ropa roste | Globální investoři | Objem investic | Politici | USD/CAD | Steve Bannon | Dopady na ekonomiku | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Loterie | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Optimismus na trzích | Trhy v USA | Členské země | Hospodářský cyklus | Apple TV+ | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Tomáš Holub | Přírodní katastrofy | IfW | Transpacifické partnerství | Vliv na finanční trhy | AAPL | Vysoká dividenda | Slovensko | Microchip Technology | Martin Gürtler | PFNonwovens | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | JPMorgan | Měnové unie | Private equity | AMZN | Zdraví | Paul Volcker | EBRD | Premiér Boris Johnson | Nejlepší ropné akcie | ČTK | Lehman Brothers | Odhad letošního růstu | Investiční tipy | Katastrofy | Infineon | Apple Arcade | Hyundai Motor | Stimuly | Guvernér ČNB | Ztráty | Osobní výdaje | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Obchodní omezení | ASEAN | Česká inflace | Alokace aktiv | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Americké firmy | Contemporary Amperex Technology | Spojené arabské emiráty | Záchranný balík | Philip Lane | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Mylan | NIFTY | Blahobyt | Akcie | Norská koruna | Ekonomické nerovnosti | Fundamentální výhled | Průmyslníci | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | Skupina Volkswagen | Výměny akcií | Pavel Peterka | Dramatický dopad | Investiční nástroj | Société Générale | 5G | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Výhody | Kurz GBP | Pražská burza | Základní úroková sazba | Aktuální kurz | Podniky | Liou Che | Dividendový aristokrat | Index spotřebitelských cen | Zotavení ekonomik | Američtí zákonodárci | City | Institut ZEW | AbbVie | Demografické trendy | Osobní příjem | Napětí na trzích | Black Friday | Makléř | Louis Vuitton | Koš | Farmaceutické akcie | AAA | Týden na trzích | Energetická bezpečnost | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | Domácí akcie | BBVA | Dovoz z Británie | Index cen | Světová ekonomika | Převis | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | PEPP | Hong Kong Exchanges and Clearing | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Zasedání měnového výboru | Upstream | Price Action | Flash Crash | Vývoj ekonomiky | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Celebrity | Technologie | Filantrop | Kryštof Míšek | Největší propad | Mezinárodní kontext | Pokles vývozu | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Euro k americkému dolaru | Kurz | SBUX | Druhá největší ekonomika | Daně | DNO | Ministři | Dnešní zpráva | Tichomoří | Zpřísnění finančních podmínek | Spoluzakladatel | Negativní nálada | DXY | RBC Capital | Makrokalendář | Růst zisků | S&P 500 a Nasdaq 100 | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Společnost Deutsche Börse | Nejlidnatější země světa | Intermediate | Index cen výrobců | Den obchodování | Nezaměstnanost v eurozóně | Pokladniční poukázky | Společnost Microsoft | Japonské akcie | Americká automobilka | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Komunikační služby | Výsledky | Míra inflace | BHS | Unipetrol | Aerolinky | Obchodní rozhovory | FCC | Měnový výbor Fedu | Biogen | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Hospodářské soutěže | Ekonomické fórum | Druhá vlna koronaviru | Michal Stupavský, CFA | Galapagos | Nejlepší strategie | Bankovní rada | ByteDance | Investice | Keir Starmer | Časopis Forbes | Evropské banky | NVAX | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Uranové akcie | Traders | Britské společnosti | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Česká měna dnes | Obchodování v Asii | Joseph Stiglitz | Energetické zdroje | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Mezinárodní sankce | Investujte | JPMorgan Chase & Co. | Sýrie | Konkurence | Ranní nadhoz | Kapitalizace | Komoditní stratég | Zájmové skupiny | Nezávislost | Komunikace | Biotechnologické akcie | BYD | Výrobce léků Pfizer | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | COPPER | Americké futures | Americká politika | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Vnímání | Výkonnost indexu S&P 500 | Federální obchodní komise | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Stratég firmy | Růst ceny zlata | ESM | Makrodata | Demografie | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | Investiční stratég | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | Cyrrus | USMCA | Dluhopisové trhy | Johnson & Johnson | Fondy | USD za barel | Společnost Huawei | Kurz eura | Akcie roku 2020 | SAP | Základní pravidla | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Kancléřka Merkelová | Michel Barnier | Nevládní organizace | WHO | Rating České republiky | Index Standard & Poor's | Oslabení dolaru | J&T Banka | Globální hospodářský růst | CAC 40 | Americký akciový trh | Alokace investičních portfolií | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Budoucí prezident | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Dlouhá pozice | Index MSCI | Amgen | Obchodní politika | Vývoj kolem obchodu | Evropské firmy | Lululemon | Měny | Profitovat | Dollar | Downside | Čínský celní úřad | Inaugurace | Bankovní domy | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Dialog | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Thomson Reuters | Investiční bankéř | Politická stabilita | Akcie Shell | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Patria.cz | Politico | Export | UNA | Světová zdravotnická organizace | Primární veřejná nabídka | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Obavy z pandemie | Další drahé kovy | Poradce | Vývoj ceny ropy | Většinový podíl | Signál | Jim Rogers | Roční růst | Komise pro cenné papíry (SEC) | Vanadiové akcie | Nové žádosti o podporu | Kanadský premiér | Úbytek | Unicredit | GBPUSD | Partneři | Geely | Forbes | Firma McDonald's | Letectví | Allergan | BHS Štěpán Křeček | Mark Carney | Zvýšení úroků | Burzy v USA | Britské měny | Hospodářský institut | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Výrobci elektromobilů | Akcie Erste Group | Fundamentální data | Brands | Pro tradery | Services | Federální rezervní systém (FED) | HSCEI | Graf indexu | Stock Exchange | Upozornění na rizika | Praha | Britská banka Barclays | Poptávka centrálních bank | Britská vláda | Situace kolem koronaviru | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | BaFin | Média | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Kontrakty na ropu | DAX30 | FedWatch | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | Shrnutí obchodování | Americké maloobchodní prodeje | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Toyota | Resistence | Čekání na dohodu | Odložení brexitu | Makroekonomické analýzy | Administrativa | DOGE | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cenové tlaky | Brusel | Dluhopisové výnosy | Burzovní průvodce | Oblasti odporu | NFP | Rekordní nárůst | Nejlepší vanadiové akcie | Next Finance | Rekordní růst | Kurz zlata | Vývoz do USA | Nikkei | Firma Alphabet | Model 3 | Čtvrtletní zisk | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Dubnová čísla | State Street Global Advisors | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Asijská seance | Průmyslová výroba v Německu | Akcie Microsoftu | Myšlení | ZEW | Roubini | Společnost Pfizer | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | Šéf Bílého domu | Program odkupu akcií | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Trh dnes | Ekonom BHS | Příjmy | Index US100 | ESMA | Bondy | Ekonomické dopady | Prodej | Evropská komise (EK) | Financial | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Eli Lilly | KB | London Stock Exchange (LSE) | XM | Guvernér centrální banky | Admiral Markets | Vliv na americký dolar | Dotace | Trh kryptoměn | Akcie v Asii | Evropská unie | Patenty | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Ústavní soud | Akcie v Evropě | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Bezpečné investice | Rozhodnutí vlády | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | iFX | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Akcie S&P | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Hong Kong | Komoditní trhy | Pandemie nemoci COVID-19 | Neuspokojivé výsledky | Současný trend | Růst poptávky | Obchodní nápady | EY | Korekce | Audi | LNG | Makroekonomie | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Ekonomický model | DMA | Rosněfť | Asociace | Worldpay | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Aktivita investorů | Dash | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Televize CNBC | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Kjódó | Index S&P 500 | Instrument | Canopy Growth | FTC | Ajay Banga | Hrubý domácí produkt | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Trendové linie | Short | Tomáš Pfeiler | ČNB Tomáš Holub | Andrew Bailey | Akciový růst | Agentura Bloomberg | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | London School of Economics | Krize | Koronavirová situace | Institut Ifo | Thomas Cook | High | Rostoucí trend | CVS | Sójové boby | Rezervy bank | Sinopec | Euler Hermes | Guvernér banky | OECD | CHF | Ekonomická důvěra | Nabídka akcií | Centrum | BFM | HDP USA | AI.US | Oslabení koruny | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Akcie firem | Těžba ropy | Mutace viru | Turecký prezident | Hospodářské výsledky firem | Nakoupit akcie | Volby v USA | Index nákupních manažerů (PMI) | Purdue Pharma | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | JDE | Dopad na centrální banku | Podpora | Ministři financí | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Globální problémy | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | Geopolitické faktory | QE | Investice do ropy | MT4 | Růst tržeb | Akciové korporace | Důvěra v průmyslu | Zvýšené geopolitické napětí | Spojené království | Japonský premiér | Světová banka | Mexické peso | Cena | Vývoj akciového indexu DAX | Maloobchodní prodeje | T. Rowe Price | Aktéři | Vystoupení z EU | EU a USA | Obchodování jedním kliknutím | Markéta Šichtařová | Německá vláda | ILO | Překoupenost | Německo | Digitalizace | Prodeje domů | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | CNN | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Komodita | HPQ | Pohyb cen | Indikátory ekonomického sentimentu | Obchodní partner | Dolarové páry | KKR | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Arnault | Prime | Nižší růst | Hospodářský růst v Číně | CME Group | Close | BAT | Ceny kukuřice | Ochrany kapitálu | Česká ekonomika | British Airways | Kurzy | Čínské ministerstvo | Partners | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Německá kancléřka | PX Pražské burzy | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Přehled kurzů | Teroristické útoky | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Newmont | FIS | Jefferies | Evropské akciové indexy | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Propad ropy | Měnový pár EUR/GBP | Analytik J&T Banky | Bernard Arnault | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Microsoft Corp | Inflace CPI | Technologický index Nasdaq Composite | Odhad růstu ekonomiky | DAX | Zbrojovky | Prezident Světové banky | Infineon Technologies | Erste | Podnik | Zavedení cel | Fiskální balíček | Světová obchodní organizace | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Merck | Debata | Kurzy měn | Downstream | Server CNBC | Podhodnocený | Agentura DPA | Akcie společnosti | Londýnský index | Rizikový sentiment | Čínský vývoz | Sony | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Výhled na EUR/USD | Indikátor důvěry | Oscilátory | Zlato | Hewlett Packard Enterprise | Boj s koronavirem | Ekonomika | Měny&Sazby | WEF | Evropské méně | Ekonomické teorie | Geopolitika | Strategické partnerství | Znehodnocení měny | Profesor ekonomie | Desetileté dluhopisy | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | CFA | SEC | Schodek | Míra nejistoty | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Verizon | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Politické události | Odvolací soud | Tesla Motors | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Majetek 500 nejbohatších lidí | Strach z koronaviru | Evropské akciové trhy | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Centrální banky USA | Intel | Ceny kávy | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Cíle | ČNB dnes | Novozélandská centrální banka | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Repo sazba | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Britské firmy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Nifty | Banky | BlackRock | Buy | Česká průmyslová výroba | Býčí scénář | Daňové změny | Obchodní podmínky | Výrobci čipů | Petr Veselý | Bublina | Těžba ropy v Rusku | FDX | Vlády | Americká vláda | Express | INTC | Rychlost | Investiční společnosti | Dlouhodobá strategie | Šance | Biliony USD | Tržby společnosti | Britská společnost | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | López Obrador | Fundamenty | NIFTY 50 | Bankrot | Maloobchodní tržby v eurozóně | Fox | Netflix | Chrysler | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Černá labuť | Zisk na akcii | Rozdělení zisku | GM | Ray Dalio | Citrix Systems | Wall Street | ING Groep NV | Halliburton | Průlom | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | cTrader | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Nejsilnější sektory S&P | Clearing | ČR | Vivendi | XTB | Kontrakt | Hospodářské podmínky | Meta Platforms | Uzavření dohody | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Index amerických akcií | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Index MSCI All Country World | Solidní výsledky | Americký Fed | Fungování finančních trhů | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Pozice | Euro proti dolaru | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Silver | Americké zásoby ropy | Zájem obchodníků | Oxfam | Německá průmyslová výroba | Spotová cena zlata | OCI | Pullback | Demokratické strany | Nejslabší akcie S&P | Příprava | Reálná hodnota | Štěpán Křeček | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Měnové politiky centrální banky | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | EASA | Goldcorp | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Jakub Seidler | Komise pro cenné papíry a burzy | Dolarový index DXY | Petr Kellner | Sbor volitelů | Vyšší volatilita | Hospodářské cykly | Peníze z prodeje akcií | Market | Silný výhled | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Cenné papíry | Royal Bank of Scotland | Eurokomisař | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | LSEG | Global Times | Indická ekonomika | Americká lehká ropa WTI | Support | General Electric | Dluhový strop | Hold | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Transparentnost | Důležité informace | Kurz forintu | FX | Rozvíjející se trhy | Obchodní deficit | První den obchodování | Globální HDP | Finanční ústav | Texas | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Europoslanci | Soud | Větší zisky | LLY | Výstavba obytných realit v USA | Import | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Mluvčí | Londýnské burzy | Fidelity National Information Services | Finální odhad | Služby | Americký průmysl | Velikosti pozic | Short Interest | Marek Mora | CVS Health | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Server Politico | Rizikovější aktiva | Spotřební zboží | Tržní očekávání | Aktivita zpracovatelského průmyslu | OPEC | Ministryně financí | Technologický pokrok | Keynes | Společnost Saudi Aramco | South China Morning Post | Peněžní zásoby | Řetězce | Fio banka | Sentiment | Události ve světové ekonomice | Výroby baterií | Evropská banka | Experti | Trendy na trhu | Jaroslav Tupý | NYSE | Investoři | Vizualizace | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Nejsilnější akcie | Ceny ropy dnes | Okénko trhu | Alternativní taxislužby | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | REGN | Růst libry | Obchodní bariéry | IHS | Americké objednávky | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Německý statistický úřad | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Výkonný ředitel | Vývoj měnové politiky | Americký miliardář | Obchodní spor | Karanténa | Německé automobilky | Vzdělávání | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Růst hrubého domácího produktu | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Polsko | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Začít investovat | Hackerské útoky | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Stav hospodářství | Centrální banka USA | Analytici společnosti | Saxo Bank | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Výhled poptávky | Klíčový support | Odvětví ropy | Spotřebitelská poptávka | Vakcíny proti koronaviru | Ichimoku | Velké banky | Nová vláda | Nepředvídané události | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Snižování daní | Bond | Salesforce.com | Budoucí pohyby | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | Prudké pohyby | RBA | Struktura | ABN Amro | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Dnešní obchodování | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Levné akcie | Předseda | Škoda | CBI | Invesco Ltd. | Hospodářské výsledky | Oracle | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Wirecard | Jádrový index | Obchodní vztahy | Kurz japonského jenu | USD | Občané | Světové hospodářství | Vývoj dolarového indexu | Satoši Nakamoto | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | AMS | Americká média | Cestování | Dnešní statistika | Globální pandemie | Peso | Ekonomický dopad | Americký dolar dnes | O2 | ASIC | Makroekonomická analýza | Hospodářský vývoj | Longovat | Zvýšení daní | Legislativa | Kurz jüanu | Marek Kameništiak | Japonské vlády | Nové příležitosti | Obchodní nástroje | PayPal | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Der Spiegel | Libra k dolaru | Eurex | Investing.com | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Monster Beverage | Fiat Chrysler Automobiles | BMW | 3M | Obchodní smlouvy | Nízké úrokové sazby | Tržní podíl | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | US500 | Údaje ISM | Tencent | iPhone | Co se děje na finančních trzích | Investujte na Forexu | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | BCM | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Index bank | Prognózy ČNB | Události ve světě | Britský statistický úřad | Island | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | CZ | Earnings | Průraz | Krátkodobé obchodování | Digitální měny | Výrobce letadel | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | AVGO | IAG | Pokles HDP | Fiat Chrysler | Propad | Dopady koronaviru | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Sezónní faktory | Rakousko | Lamb Weston | Zlomový okamžik | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Emise skleníkových plynů | Vlnová struktura | Pokles eura | Vývoz do Číny | Hodnota primární veřejné nabídky | Vlajka | Dogecoin | London Stock Exchange | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Americká společnost | Agentura AP | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | WBA | Jihokorejský KOSPI | Čínský akciový index | Akcie technologické společnosti | Markets | USD/CHF | Samsung Electronics | Růst spotřebitelských cen v Německu | Čínský statistický úřad | Mezinárodní spolupráce | PSA | Odhad růstu světové ekonomiky | Nová Čína | Invest | Rok 2024 | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Akcie Pfizeru | Aleš Michl | Kanada | Kybernetické hrozby | Ruská invaze | ISIN | Nejistota | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Kryptoměna | Německý Ifo index | Ekonomie | Čeští investoři | Nejvýraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Opce | Akcie Nvidie | Nvidia | Investment | Tamas Varga | Take-Profit | ING | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Česká republika | Technické patterny | Swap | Ceny komodit | Nouriel Roubini | Indexy | Bilance běžného účtu | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Společnost Chevron | Klíčový faktor | Blue chips | 737 MAX | Nízké ceny ropy | US100 | Global Advisors | Ceny v eurozóně | London Stock Exchange Group | Makro | Analytik J&T | Evropská centrální banka | Ceny v průmyslu | Slušné zisky | Mutace koronaviru | Statut | CFD akcie | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Švédsko | Koruna dnes | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | Akcie Philip Morris | ECB | TTIP | Stoxx 600 | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Velikost pozice | 500 nejbohatších | Spiegel | Hospodářská krize | Vývoz z Německa | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Asijské země | Alokace | Index euro stoxx 50 | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Technologické inovace | Francouzský prezident | Rozpočtové politiky | Body | Rozkolísanost trhu | Navýšení cel | Zvýšení inflace | Čínský export | Stavební výroba | Krypto | Evropské země | Fiskální balík | Revize výhledu | Payrolls | Holubičí postoj | AMGN | Glenmede | ROCE | Spekulace | Měny regionu | Index londýnské akciové burzy | Navýšení | Evropské automobilky | Nejslabší měny | Akcie Alphabet | Evropská spotřebitelská důvěra | Referendum | Týdenní pokles | Wales | Americká cla | RBC Capital Markets | Vývoj indexu S&P 500 | Hodnoty měny | Enphase Energy | Palantir Technologies | GOOGL | Cykly | Abkajk | Clemens Fuest | Konzervativci | Politická opatření | Soud v Karlsruhe | Akcie bankovní skupiny Erste | Precedens | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | Akcie Eli Lilly | PBOC | Televize Sky News | ASX 200 | KBC | Americké dividendové akcie | ENPH | Společná evropská měna | Digitální daň | Pimco | Časové rámce | Bank of America Merrill Lynch | Caixin | Zpracovatelský průmysl | REIT | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | MIC | Materiály | PMI ve službách | Roadshow | Obchodní hodiny | Janney Montgomery Scott | Nadnárodní korporace | MasterCard | Globální trh | Teroristický útok | Čínský vicepremiér | Globální finanční trhy | Protiepidemická opatření | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Applied Materials | Slábnoucí americký dolar | Kraft Heinz | Hospodářské statistiky | Prodeje | Devizy | Výhled domácí ekonomiky | Základní sazba | Pracovní síly | Fúze | Výrobce aut | Akciový trh | Uhlí | Ekonomické prostředí | Investovat peníze | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Air France-KLM | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Volný obchod | Bloky | Jerome Powell | Spartan Capital Securities | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Obchodování na burze | Korporace | Merck KGaA | Americké obchodování | Šíření koronaviru | Emitenti | Světové akciové indexy | Průmyslový index Dow Jones | Dynamika HDP | Ovlivňování | Společnost Gazprom | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | Jihokorejský won | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Premiérka | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Měnový výbor centrální banky | Lobbing | Brent a WTI | Růst cen průmyslových výrobců | Nákupy zlata | Hlavní ekonom ECB | Markit | Index technologického trhu Nasdaq | Úřady | Američané | Počet zaměstnaných | Graf dne | UNCTAD | Makléřské společnosti | Analytik Purple Tradingu | Nízká inflace | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Olaf Scholz | Enel | Politické nepokoje | CNBC | Německý kancléř | SABIC | Oživení ekonomik | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Koncern | Capital.com | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Soudce | Lael Brainardová | Disney | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | News | Ocenění | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Obchodní divize
Obchodní dny
Obchodní dny a hodiny
Obchodní dny a hodiny dané burzy
Obchodní dohoda
Obchodní dohoda mezi EU a Británií
Obchodní dohoda s Čínou
Obchodní dohoda s Evropskou unií
Obchodní dohoda s Evropskou unií (EU)
Obchodní dohoda USA-Čína

Následující klíčová slova

Obchodní domy
Obchodní dovednosti
Obchodní fáze
Obchodní fáze u MiFunder
Obchodní filozofie
Obchodní firmy
Obchodní grafy
Obchodní historie
Obchodní hodiny
Obchodní hodiny během vánočních svátků
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
KeyStock
GFT forex
Xtrade
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
Potvrďte prosím... Zavřít