Pátek 29. březen 2024 02:32
reklama
InstaForex Ebook
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Valuace

img

Rychlé shrnutí

19.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.44 %, Dow Jones ztrácel 0.38 % a Nasdaq odepsal 0.72 %.
img

Dobrá data výnosy vzhůru neposlala, i tak jsou akcie pod tlakem

17.02.2021 Nečekaně dobrá data z americké ekonomiky podpořila reflační tezi, tedy očekávání, že se svižným ekonomickým oživením začnou rychleji stoupat i ceny. Maloobchod v lednu poskočil vzhůru nejen díky lepšímu ekonomickému výhledu, ale také vládní podpoře. Vyšším růstem překvapily také výrobní ceny a inflace tedy dostává základy jak z poptávkové, tak i nabídkové strany.
img

Rozvíjející se trhy začínají lákat investory

02.02.2021 Jen za první tři týdny v roce 2021 rozvíjející se trhy dokázaly přilákat zahraniční kapitál o velikosti 17 miliard dolarů. Postupně tak pokračuje přesun peněz, na který jsme několikrát upozorňovali a investoři tím odstartovali “hon za výnosy”. Důvodem je postupný pokles rizik na trzích a v ekonomice, který podporuje blížící se konec chřipkové sezony a postupná vakcinace světové populace. Očekávání jsou v tuto chvíli z dlouhodobého hlediska velmi pozitivní.
img

Ranní komentář: Trhy zahajují páteční seanci nervózně, brokeři pozastavují obchodování s některými tituly

29.01.2021 Máme za sebou další volatilní seanci. Klíčovým tématem zůstává i nadále spekulativní mánie, která panuje na některých akciích včele s akciemi společnosti GameStop. S těmi včera pozastavilo obchodování hned několik světových brokerů, což vedlo k pádu GME o 44 %.
img

Akcie i dluhopisy jsou drahé

25.01.2021 Pro posouzení relativní atraktivnosti akcií vůči dluhopisům používáme indikátor EB faktor. Ten je definován jako rozdíl mezi převrácenou hodnotou globálního akciového P/E a průměrného globálního dluhopisového výnosu do doby splatnosti. Tento indikátor tedy indikuje aktuální výnosovou prémii globálního akciového trhu nad globálním dluhopisovým trhem. Čím vyšší hodnota tohoto indikátoru, tím jsou akcie na relativní bázi vůči dluhopisům atraktivnější. A naopak, čím nižší hodnota tohoto indikátoru, tím jsou akcie na relativní bázi vůči dluhopisům méně atraktivní.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 25.1.2021

25.01.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále výrazně pokulhává za původními plány. Negativní zprávou je pravděpodobný výpadek dodávek vakcín společnosti Astra Zeneca pro EU. USA se v počtu vakcín přehouply přes úroveň 20m – tu původně plánovaly na prosinec.
img

Racionální bublina

24.01.2021 V posledních dnech se v médiích čím dál více objevuje názor, že aktuální situace na globálních akciových trzích by se dala označit za „racionální bublinu“. Označení „bublina“ kvůli tomu, že aktuální valuace neboli ocenění globální akciových trhů je extrémně vysoké, blízko historických maxim. Například podle našeho proprietárního valuačního modelu, jenž je založen na ukazatelích P/E, P/B a P/S, je momentálně nejširší globální akciový index MSCI All Country World nadhodnocen o přibližně 50 %. Konec konců aktuální hodnota globálního P/E činí extrémních 33. Podle klasických valuačních indikátorů jsou tedy globální akciové trhy velice drahé, tzn. jde o „bublinu“.
img

Ranní komentář: Americké indexy drží vysoké valuace, bitcoin ráno klesl pod 30 tis. USD

22.01.2021 Situace na akciových trzích se včera v USA stabilizovala. Technologie s Nasdaqem sice pokračovaly v mírném růstu, S&P 500 a Dow Jones si ale své ceny držely, zatímco v Evropě indexy zamířily do červených čísel a odepsaly několik desetin procenta.
img

Startující valuace jsou pro očekávané akciové výnosy zásadní

19.01.2021 Jak ukazují pondělní grafy investiční společnosti J.P.Morgan Asset Management, startující valuace jsou pro akciové výnosy – ve střednědobém horizontu pěti let – naprosto zásadní.
img

Kvantitativní uvolňování vyhnalo finanční trhy v roce 2020 na historické maximum

15.01.2021 Reakce centrálních bank na globální pandemii byla v loňském roce skutečně bezprecedentní. Centrální banky v loňském roce natiskly 9,2 bilionu dolarů, což je trojnásobek oproti roku 2008 při globální finanční krizi.
img

Bidenův stimul velikostí nepřekvapil, akcie na ústupu

15.01.2021 Neoficiální informace o velikosti fiskálního balíku nového prezidenta Bidena byly zhruba správně, respektive oznámených 1,9 bilionu USD je u horní hranice odhadů. Ani tak ale představení rozpočtových plánů další pozitivní vlnu na akciích nezvedlo, neboť na očekávání takového kroku už trhy letos stihly slušně vyrůst.
img

Akcie možná nejsou zase až tak drahé

14.01.2021 Podle klasických valuačních ukazatelů jako P/E jsou globální akciové trhy extrémně předražené. Pokud ovšem přihlédneme k masivnímu růstu globální peněžní zásoby vlivem bezprecedentního kvantitativního uvolňování klíčových centrálních bank, ocenění globálních akciových trhů zase až tak draze vypadat nemusí.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2020

06.01.2021 Globální akciové trhy pokračovaly v prosinci v růstu s tím, jak se po světě pomalu začaly v masovém měřítku aplikovat vakcíny proti koronaviru. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 4,5 %. Dařilo se také globálním dluhopisovým trhů, které dle nejširšího globálního dluhopisového indexu Bloomberg Barclays připsaly zisk 1,3 %. Celý uplynulý rok 2020 byl pro globální finanční trhy velice úspěšný a to především díky bezprecedentnímu objemu kvantitativního uvolňování centrálních bank. Celkový objem nově natištěných peněz centrálními bankami v roce 2020 činil bezprecedentních 9,2 bilionu dolarů, což je trojnásobek ve srovnání s krizovým rokem 2008. Ve výsledku za celý rok 2020 připsaly globální akciové trhy zhodnocení 14,3 % a globální dluhopisové trhy 9,2 %.
img

Fidelity International: U akcií je pro příští rok důležité pečlivé vyvážení

22.12.2020 Ceny aktiv startovaly po většinu roku 2020 rychleji než očekáváné příjmy, a to kvůli enormní fiskální a měnové reakci na ekonomické škody způsobené Covid-19. „Se začátkem roku 2021 se výnosy pravděpodobně budou dále zotavovat, ale nerovnoměrným tempem, což může být testem pro valuace. Sektorové divergence, širší valuace a zvýšené riziko náhlých rotací znamenají, že rok 2021 bude vyžadovat citlivé vyvážení mezi riziky a příležitostmi a schopnost rychle se přizpůsobovat změně podmínek,“ vysvětluje Romain Boscher, globální CIO pro oblast akcií, Fidelity International.
C:\fakepath\top-18122020-lv-7.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.12.2020 1) Akcie na trzích v Asii a Tichomoří dnes většinou ztrácely, mírný zisk si připsal pouze korejský akciový index KOSPI. Za negativní náladou stojí především růst nových případů onemocnění covid-19 v některých částech severní Asie a rozhodnutí japonské centrální banky (Bank of Japan) ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %.
img

Ranní komentář: Biden je oficiálně zvoleným prezidentem, většina aktiv drží své pozice

15.12.2020 Začátek týdne na finančních trzích proběhl v klidu a bez věších komplikací. Akcie si své vysoké valuace drží, i když včera v USA S&P 500 a Dow Jones o půl procenta klesaly, zatímco Nasdaq o půl procenta rostl. Trhy věnují pozornost hlavně pandemické situaci a dalšímu zpřísňování pravidel, které nastalo v Londýně a které nově hrozí také v New Yorku. Za pozornost pak stálo také spíše už jen formální hlasování volitelů v USA, kteří potvrdili Joe Bidena jako nově zvoleného prezidenta.
img

Výhled Fidelity International pro rok 2021: Můžeme být optimističtí?

10.12.2020 Rok 2020 byl jiný než všechny, co pamatujeme. Bude tak sloužit jako připomenutí, že krize může udeřit kdykoli a každá je zcela specifická. Andrew McCaffery globální CIO, Asset Management Fidelity International upozorňuje: „Při přechodu do roku 2021 proto opatrně vyvažuji nedávný optimismus na trzích větší obezřetností.“
C:\fakepath\SP500.png

Rostoucí rizika mohou dostat trhy znovu pod tlak

08.12.2020 Měsíc listopad nakonec nesplnil očekávání a zdaleka nebyl tolik nervózní, jak se původně očekávalo. Prezidentské volby proběhly bez větších zádrhelů a volitelé už příští týden mohou oficiálně prohlásit, že Biden je vítězem voleb. Pozitivní zprávy o vakcíně setřásly poslední medvědy na akciových trzích, nicméně prosince ukazuje, že korekce možná může ještě přijít. Důvodem je právě sílící pandemie, Brexit, obchodní spor USA a Číny nebo pomalý postup při jednání o fiskálním balíčku v USA, který po datech z trhu práce získal na důležitosti.
img

Ranní komentář: Zlato koriguje ztráty z konce listopadu, nálada na trzích dál stabilní

08.12.2020 Začátek týdne na finančních trzích proběhl bez výraznějších pohybů. Akciové trhy v Evropě i v USA si své zvýšené valuace držely, i když řada z indexů pár desetin procenta ztrácela. Trhy se zaměřují hlavně na zhoršující se pandemickou situaci v USA, kde guvernér New Yorku uvedl, že by mohl znovu zavřít restaurace.
img

Měsíčník finančních trhů – Listopad 2020

01.12.2020 Globální akciové trhy zažily v listopadu jeden z nejlepších měsíců v historii. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World totiž připsal fenomenální zisk 12,2 %. Tržní optimismus byl hnán především pozitivními zprávami o úspěšných testech vakcín proti koronaviru od společností Pfizer, Moderna a AstraZeneca. Investoři také ocenili poměrně jasný výsledek amerických prezidentských voleb a indikace, že předání moci proběhne v USA relativně v poklidu. Rovněž globální dluhopisové trhy zažily vynikající měsíc, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays zaznamenal zisk 1,8 %.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.11.2020

30.11.2020 Souhrnný globální index MSCI World má s aktuálním listopadovým zhodnocením 13,6% nakročeno ke druhé nejlepší měsíční výkonnosti v historii. Dominantním faktorem se stal hmatatelný progres ve vývoji vakcíny. V této fázi se již vakcíny několika farmaceutických firem nachází ve třetí fázi klinického testování. Zahájení očkování lze s vysokou pravděpodobností očekávat v polovině prosince. Pokrok na poli boje s covidem tak vede investory k očekávání rychlejšího návratu k normálu. V takovém prostředí nastává rotace investorů z růstových do hodnotových sektorů. Ty výrazněji zasáhla pandemie a jejich valuace se nyní stále nachází na zajímavých úrovních. Více hodnotové indexy, jako např. Stoxx Europe 600, v listopadu překonaly výkonnost růstových indexů, např S&P 500. Aktuální listopadová výkonnost Stoxx Europe 600 činí 14,9%, což značí nejlepší měsíční zhodnocení v historii. S&P 500 přidává 11,3%, což představuje méně než během letošního dubna. Růstové sektory totiž oživením prošly již ve dřívějších fázích covidové krize.
img

Globální investiční výhled – Investoři se budou muset spokojit s podprůměrnými výnosy

27.11.2020 Naše původní očekávání pro rok 2020 byla masivním rozšířením pandemie koronaviru po celém světě výrazně upravena. Vzhledem k tomu, že globální akciové trhy jsou momentálně od začátku roku pouze mírně v plusu, je vysoce nepravděpodobné, že dosáhnou za celý rok výraznějšího kladného zhodnocení.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 23.11.2020

23.11.2020 Rytmus trhům stále určuje vakcína. Pfizer již podal k FDA oficiální žádost ohledně schválení vakcíny. K prvnímu očkování v USA by tak mohlo dojít v půlce prosince. Ve střednědobém horizontu tak stále zůstává hlavním tématem rotace z hodnotových do růstových titulů. Respektive v případě tříd aktiv rotace z vládních dluhopisů do korporátních či akcií obecně. Krátkodobě však může dojít k taktické pauze – zejména pokud strmě porostou nové infekce covid-19.
img

Ranní komentář: Počet obětí koronaviru v USA vzrostl o 2 tis. Akcie si zvýšené valuace udržují

20.11.2020 Čtvrteční seance na trhy výraznější změny nepřinesla. Nálada zůstala opatrně pozitivní a většina indexů si své vysoké valuace dokázala podržet. V USA indexy mírně rostly, zatímco v Evropě několik desetin procenta ztrácely.
img

Ranní komentář: Pandemie opět doléhá na akciové trhy, NY zavádí nová omezení

19.11.2020 Středeční seance se na trzích nesla v nervózním duchu a americké indexy se propadly do červených čísel především díky zprávám z New Yorku, kde od čtvrtka díky covidu opět zavřou školy a omezí městskou hromadnou dopravu. Pandemická situace v USA se i nadále zhoršuje a jen včera vzrostl počet obětí covidu v zemi o více než 1 600 osob, což je nejvíce od letošního května.
img

Akciové valuace indikují silně podprůměrné očekávané výnosy

19.11.2020 Pokud přihlédneme k faktu, že se momentálně světová ekonomika nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války, přičemž globální HDP by mělo podle poslední prognózy Mezinárodního měnového fondu z října letos poklesnout o 4,4 %, výkonnost globálních akciových trhů od začátku letošního roku je mimořádně příznivá. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World zatím totiž připisuje zisk 6 %.
img

Ranní komentář: Zprávy o vakcínách pomáhají akciím držet zvýšené valuace. Bitcoin zpět nad 18 tis. USD

18.11.2020 Akciové trhy včera sice mírně korigovaly, i tak si ale drží vysoké valuace, ke kterým dopomohly velmi dobré zprávy ohledně účinnosti vakcín od společností Pfizer/BioNTech a Moderna. Sentiment na trzích je stabilizovaný, i když určitou nervozitu i nadále rozhodně pozorujeme kvůli zhoršující se pandemické situace především v USA. Počty nových nakažených v USA totiž rekordně rostou a na rekordech jsou nově také počty hospitalizovaných osob.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 16.11.2020

16.11.2020 Současné ocenění trhů vysílá velmi optimistické signály. Přitom samotná distribuce vakcíny bude velmi složitá. Je potřeba uchovávat ji v teplotách -70 °C. V případě masivních dodávek vakcíny může toto omezení představovat značný problém. Diskutabilní zůstává samotná ochota lidí nechat se očkovat. Významná neochota by mohla znesnadnit získání stádní imunity. Podle posledního výzkumu, z konce září, by se nechalo očkovat jen asi 51% dospělých Američanů. Navíc mnoho vlád v posledních týdnech sáhlo k přísným lockdownům. K opatřením společenského distancování přistoupí i americká vláda. V následujících týdnech tak může následovat výrazný útlum ekonomické aktivity. Burzy tak opět může zachvátit volatilita. Finanční trhy jsou však ze své podstaty tzv. „forward looking“ (dopředu hledící) a proto převažuje pozitivní vliv budoucího střednědobého výhledu nad nejistými příštími týdny.
img

Měsíčník finančních trhů – Říjen 2020

02.11.2020 Globální akciové trhy v říjnu pokračovaly v propadu, který se koncentroval především do posledního týdne v měsíci, a to v důsledku prudce rostoucích čísel nově nakažených na obou stranách Atlantiku a nových protikrizových opatřeních ve spoustě zemí Evropy, které budou mít na HDP v letošním posledním čtvrtletí opět silně negativní dopad. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 2,5 %. Globální dluhopisové trhy dokázaly vykompenzovat akciové ztráty pouze omezeně, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays připsal nepatrný zisk 0,1 %.
img

Akciové valuace indikují podprůměrné očekávané výnosy

02.11.2020 Přestože se světová ekonomika momentálně nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války a korporátní zisky celosvětově meziročně klesají v průměru o téměř 30 %, akciové trhy jsou na tom díky masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank relativně dobře: nejširší globální akciový index MSCI All Country World je od začátku roku v pěkném plusu 2,9 %.
img

Červený konec týdne. Pandemie a volby kazí dojem z dat i výsledků

30.10.2020 Závěr týdne se na hlavních trzích dál odvíjí v negativním duchu. Klíčovým faktorem zůstává vývoj pandemie, která vyvolává obavy z kondice ekonomik a firemních výsledků ve čtvrtém kvartále. Její optikou pak investoři nahlíží i na nová data, ačkoli mohou být sama o sobě i velmi dobrá.
img

Globální P/E na nejvyšší úrovni v tomto tržním cyklu

26.10.2020 Přestože se světová ekonomika momentálně nachází v nejhlubší hospodářské recesi od 2. světové války a korporátní zisky celosvětově meziročně klesají v průměru o téměř 30 %, akciové trhy jsou na tom díky masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank relativně dobře. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World je od začátku roku v pěkném plusu 2,4 %.
img

Trhy by měly zahájit růstem. Avast ukázal čisla za třetí kvartál, Pilulka završila IPO

21.10.2020 Růstem by měl ve středu zahájit akciové trhy v Evropě, především v sázce na přeci jen se blížící stimulaci americké ekonomiky z dopadů koronaviru. Na domácím trhu zveřejnil vybraná kvartální čísla Avast, připomeňme také včerejší završení úpisu akcií Pilulka.cz, které začnou obchodovat na trhu START v pondělí 26. října.
img

První e-commerce firma vstoupila na pražskou burzu, zájem o Pilulku byl enormní

20.10.2020 Praha, 20. října 2020 - Společnost Pilulka Lékárny, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl enormní a převýšil nabízené množství akcií o 536 %. Pilulka se také upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti Pilulka Lékárny, a.s. bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč.
img

Investoři již objednali celou emisi Pilulka.cz na nejvyšší ceně, úpis ale naplno pokračuje

14.10.2020 Investoři již pohledem knihy objednávek emise akcií Pilulka.cz, která míří v dosud nejúspěšnějším úpisu na trh START pražské burzy, objednali celou emisi a to na nejvyšší ceně upisovacího pásma. Z aktuálního stavu knihy objednávek vyplývá, že na ceně 424 Kč je 911 nákupních pokynů na celkem 886.960 ks akcií Pilulka.cz. Nabízeno je 800 tisíc akcií. Úpis akcií Pilulka.cz pokračuje do 20. října, dle níže popsaného procesu zřejmě dojde na krácení jednotlivých objednávek.
C:\fakepath\graf.png

Nejsou investoři kvůli americkým volbám zbytečně nervózní?

06.10.2020 Jeden z největších potencionálních katalyzátorů a zdrojů aktuální nervozity jsou volby na prezidenta Spojených států. Volby sebou přináší obrovskou várku nejistoty ohledně vítěze amerických voleb, jaká politika bude implementována a jestli vůbec současný prezident výsledek uzná a oficiální stanovisko nebude trvat déle, než je zvyklé. Podle některých investičních bank z Wall Street jsou však investoři možná příliš nervózní a většina rizik je již započítána v aktuálním vývoji.
img

Měsíčník finančních trhů – Září 2020

06.10.2020 Globální akciové trhy v září korigovaly enormně silné zisky z předchozích pěti měsíců, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World odepsal 3,4 %. Přitom jsme nebyly svědky žádného významného katalyzátoru, který by měl výprodeje spustit. Jednalo se tak pravděpodobně o prosté vybírání předchozích zisků. Přitom od začátku roku je index MSCI All Country přesně na nule. Příliš se v září nedařilo ani globálním dluhopisovým trhům, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays odepsal 0,4 %. Nicméně od začátku roku globální dluhopisové trhy stále připisují nadstandardní zhodnocení 5,7 %.
img

Evropské korporátní dluhopisy investičního stupně již nejsou levné

25.09.2020 Přes globální pandemii Covid-19 a nejhlubší hospodářskou recesi od Velké deprese 30. let minulého století zatím v letošním roce zaznamenaly evropské korporátní dluhopisy investičního stupně velmi dobrou výkonnost, když je jejich index od začátku roku v plusu 0,9 %.
img

Globální dluh, japonský scénář, zombifikace ekonomiky a akciové výnosy

21.09.2020 Japonský scénář je pro Evropskou unii i USA vysoce pravděpodobný. Fed na svém posledním zasedání potvrdil, že bude udržovat základní úrokové sazby na nule minimálně do roku 2023. ECB se bude chovat stejně.
img

Ranní komentář: Covid nadále klíčovým rizikem pro trhy, indexy zůstávají pod mírným tlakem

21.09.2020 Akciové trhy za sebou mají relativně klidný týden, během kterého sice ztrácely, celkové ztráty ale nebyly nijak vysoké. Indexy si tak své vysoké valuace drží, i když nálada na trzích zůstává, kvůli všem rizikům, stále viditelně napjatá. Téma covidu ani zdaleka nemizí a jeho tíha na trhy stále může dolehnout prakticky kdykoliv. Situaci ale napomáhá ekonomická realita a skutečnost, že se jednotlivé ekonomiky s podporou centrálních bank s následky covidu zatím relativně dobře vypořádávají a jejich kondice se pozvolna zlepšuje.
img

VIDEO: Povídání o trzích

18.09.2020 Níže nabízíme záznam ze včerejšího povídání o trzích. Řešila se aktuální situace na trzích a korekce ze začátku září, Fed, ropa, nebo některé z akciových titulů, které jsou stále spíše na levnější straně valuace.
img

Globální akciové a dluhopisové trhy nejdražší v historii

16.09.2020 Deutsche Bank vytvořila vynikající graf, který znázorňuje kombinovanou globální akciovou a dluhopisovou valuaci neboli ocenění za posledních 160 let od roku 1860. Výsledek pravděpodobně téměř nikoho nepřekvapí. Kombinovaná globální akciová a dluhopisová valuace je momentálně nejvyšší v historii.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.9.2020

14.09.2020 Na trhu dle očekávání přetrvává volatilita. Americké akcie předvedly první dvoutýdenní pokles od března. Podle nových informací se do opčního obchodování kromě institucionálních hráčů ve velkém zapojili i drobní investoři. Ti často preferují velmi krátké opce – odhaduje se, až 20% opcí na S&P 500 mělo splatnost kratší než 24 hodin, přičemž standardní splatnost opcí je cca 3 měsíce. Opce, které jsou tzv. at the money a mají krátkou dobu do splatnosti, jsou velmi volatilní. Celkově tak přispívají k nárůstu celkové volatility. Větší procento investorů si začíná uvědomovat, že současná rally na technologických akciích nestojí na pevných základech a začínají se akcií zbavovat – valuace jsou stále vysoké. Turbulence přetrvají i v dalších týdnech.
img

Akciové valuace jsou i po korekci velmi vysoké

10.09.2020 Akciové trhy od minulého týdne bez zjevného katalyzátoru mírně korigují své předchozí ohromné zisky. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World je tak zatím v září v mínusu 1,8 %. Od začátku roku je nicméně stále v plusu 1,6 %.
img

Ranní komentář: Po divokém týdnu trhy zůstávají nervózní, Softbank a identifikována jako velký hráč na technologiích

07.09.2020 Máme za sebou divoký týden, během jehož druhé poloviny začaly prudce klesat hlavně technologické akcie. Jejich výprodej dostal pod tlak americké indexy v čele s Nasdaqem, který jen ve čtvrtek odepsal více než 5 % ze své hodnoty. Valuace ale i navzdory této korekci zůstávají zvýšené a bude zajímavé sledovat, zda investoři na korekci z minulého týdne budou ochotni navázat.
img

Směr udává výběr zisků na technologiích, koruna dál ztrácí

03.09.2020 Akcie amerických technologických gigantů přestaly strmě růst a po včerejším zaváhání se už naplno propadly. Dobře je to vidět na 3,5procentním poklesu Nasdaqu, ale sektor svou velkou vahou doléhá také na S&P 500. Evropské indexy postupně přicházely o své denní zisky, až o ně ve většině případů přišly úplně. Stoxx Europe 600 se obchoduje nepatrně v záporu. 0,6procentní růst však hájí pařížská burza, poté co tamní vláda představila nový balík pomoci za 100 mld. euro.
img

Americké akcie jsou nadhodnocené o 50 %

03.09.2020 Hlavní americký akciový index S&P 500 si od začátku roku připisuje vysoce nadstandardní zhodnocení +8 %. Domníváme se ovšem, že jsou momentálně americké akcie velice silně nadhodnocené. Na základě našeho valuačního modelu, který je postaven na datech od roku 2002, jsme dospěli k závěru, že jsou aktuálně americké akcie nadhodnocené o přibližně 50 %.
img

Měsíčník finančních trhů – Srpen 2020

01.09.2020 Na globálních akciových trzích se v srpnu bez zásadních nových kurzotvorných zpráv udržela velice pozitivní nálada z července, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 6,0 %. Přitom od začátku roku je tento index již v plusu 3,5 %. Na druhou stranu se tentokrát příliš nedařilo globálním dluhopisovým trhům, když nejširší globální dluhopisový index Bloomberg Barclays zaznamenal nepatrnou ztrátu -0,2 %. Nicméně od začátku roku globální dluhopisové trhy stále připisují nadstandardní zhodnocení 6,1 %.
img

Globální akciová tržní kapitalizace na novém rekordu 90,1 bilionu dolarů

01.09.2020 Celková globální akciová tržní kapitalizace neboli celková tržní hodnota všech burzovně obchodovaných korporací na celém světě dosáhla nového historického rekordu 90,1 bilionu dolarů. Tomu také odpovídá hodnota naší globální kompozitní proprietární akciové valuace, která momentálně dosahuje +33 % a je tak na nejvyšší úrovni od poloviny roku 2002.
C:\fakepath\top-25082020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.08.2020 1) Akcie na asijských trzích odrážejí pozitivně laděné zprávy. Podle Úřadu amerického obchodního zástupce a čínských médií potvrdili nejvyšší zástupci USA a Číny projednání první fáze obchodní dohody mezi oběma ekonomickými mocnostmi. Dnes rostly akcie asijských leteckých společností po oznámeném pondělním růstu akcií United Airlines v USA.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.8.2020

10.08.2020 Spojené státy uvalily sankce na vybrané osoby v souvislosti s děním na Hong Kongu. Tento krok přidává olej do ohně v již tak napjatých čínsko-amerických vztazích. Kromě toho Trumpova administrativa zakázala americkým firmám spolupracovat se společnostmi WeChat a TikTok. Za WeChat stojí Tencent, což spustilo pokles cen akcií této technologické firmy. V následujících dnech budeme svědky dalšího vývoje vztahů mezi dvěma globálními velmocemi. Lze očekávat, že Donald Trump před volbami zaujme tvrdší postoj vůči Číně.
img

Měsíčník finančních trhů – Červenec 2020

04.08.2020 Přestože to minimálně v USA momentálně vypadá na druhou velkou vlnu pandemie koronaviru a dynamika globálního ekonomického oživení na začátku třetího kvartálu zpomaluje, na globálních finančních trzích se udržela velice pozitivní nálada. Hlavní příčinou jsou pravděpodobně pokračující masivní monetární stimuly klíčových centrálních bank v čele s americkým Fedem a Evropskou centrální bankou. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 5,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již pouze 2,4 %. Výrazně se dařilo také globálním dluhopisovým trhům, jejichž nejširší index Bloomberg Barclays zaznamenal zhodnocení 3,2 %. Od začátku roku přitom globální dluhopisové trhy připisují zhodnocení již 6,3 %.
C:\fakepath\top-28072020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.07.2020 1) Euro si vůči dolaru připisuje zisky již 7 obchodních dní v řadě. Od 10. července tomu bylo jinak pouze jednou jedinkrát. Společná evropská měna tak zažívá extrémně silný trend a zdá se, že dolar své dno ani nehledá. Jestli je poslední fáze tohoto trendu tažena fundamenty či davovou psychologií, bude jasnější v pátek.
img

Zlato a euro jedou, evropské akcie vstupují do týdne smíšeně

27.07.2020 Po neúspěšném závěru minulého týdne začíná ten nový pro evropské trhy smíšeně. Akciové indexy se pohybují s malou změnou kolem pátečních závěrů, lépe jsou na tom pak americké futures, které se aspoň shodují na růstu do 0,5 pct. Nic podstatného nesledujeme na dluhopisech, jejichž výnosy vykazují drobné změny.
img

Fidelity International: Volby v čase koronaviru a za recese

16.07.2020 Jak upozorňují odborníci z FI, investoři, kteří, přemýšlí o investování na amerických trzích, se perou se dvěma diametrálně protilehlými silami: recesí vyvolanou propuknutím Covid-19 a prezidentským volebním cyklem.
img

Primární úpisy v pokračujícím chaosu 2020

15.07.2020 Důvody ke skepsi v oblasti IPO přetrvávají i ve druhém pololetí 2020. Trhy oscilují se střídáním nálad z vývoje pandemie - od paniky přes skleslost až po optimismus, že jsme z nejhoršího venku, konče novou pochmurnou zprávou, která naděje opět srazí. Jistota je jediná, rok 2020 je velmi specifický, a proto panuje i nepředvídatelnost v chování firem na primárním trhu. Nikdo s jistotou neodhadne, kdy se korporace sledované kvůli IPO rozhodnou zrušit svoji angažovanost, nebo naopak své akcie upsat.
img

Jaká ztráta tempa? Akcie rychle setřásly úvodní ztráty

10.07.2020 Z vývoje finančních trhů je poslední dobou patrné, že se investoři snaží odhlížet od čehokoli, co by mohlo nabourat představu rychlého hospodářského oživení a návratu k normálu. Případně si rizika i uvědomují, ale raději hledí ještě dál za horizont při vědomí, že rozumnou alternativu k akciové investici stejně nenajdou.
img

Ranní komentář: Trhy v pozitivním rozpoložení i navzdory koronaviru

07.07.2020 Nálada na trzích včera zůstala pozitivní. Obchodování sice probíhalo na podprůměrných objemech, sentimentu ale výrazně pomohly zprávy z Číny, kde se objevily informace o tom, že by čínská vláda mohla mít jako jeden z cílů podporu býčího trhu na tamním akciovém trhu. To pomohlo čínským akciím v masivním 6% rally, které se částečně přelilo i do indexů v Evropě a v USA.
img

Měsíčník finančních trhů – Červen 2020

03.07.2020 Díky pokračujícím masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank a postupnému otevírání ekonomik pokračovala na globálních finančních trzích pozitivní nálada. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 3,0 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již „pouze“ 7,1 %.
img

Analýza Fidelity International: GRANOLAS představují příležitost v evropských akciích

16.06.2020 Pandemie Covid-19 posílila některé trendy z posledních let. Na pořadu dne je digitalizace, inovace nebo možné přeskupení dodavatelských řetězců. To vše bude mít výrazný dopad na společnosti v Evropě a zejména na ty, které jsou považovány za GRANOLAS. Stejně jako úspěšné americké akcie FAANG se podle analýzy Fidelity International evropské společnosti GRANOLAS jeví v současném tržním prostředí jako klíčové pro úspěšné investice. Profitují i v současné koronavirové krizi a měly by se ukázat jako dlouhodobí vítězové. Fidelity International u nich předpokládá dosažení robustního dlouhodobého výkonu.
img

Jak se bitcoin přehoupne přes krizi

12.06.2020 Bitcoin prošel v minulém měsíci bez významnějšího povšimnutí médií a veřejnosti třetím „půlením“. To se odehrálo pouze dvakrát předtím a nastává každé čtyři roky.
img

Ranní komentář: Strach z druhé vlny a vysoké valuace poslaly indexy prudce dolů

12.06.2020 Čtvrteční seance přinesla na akciové trhy silný výprodej. Americké indexy se propadly o pět až sedm procent a výrazná byla korekce také na indexech v Evropě. Na vině byly pravděpodobně vysoké valuace, přičemž rozbuškou výprodejů se zdály být informace o druhé vlně pandemie, která se zdá se začíná rozjíždět v některých amerických státech (Texas, Florida, Kalifornie). Situaci přitom neuklidnil ani komentář amerického ministra financí, který uvedl, že podobné uzavření ekonomiky jako v dubnu ani v případě druhé vlny pandemie nehrozí.
img

Ranní komentář: Evropské indexy pokračují v robustním růstu, dnes zasedá ECB

04.06.2020 Globální akciové indexy rostou už osmým dnem v řadě a pozitivní sentiment z trhů tak zatím nemizí. To vše navzdory situaci v reálné ekonomice, která se stále teprve snaží vypořádat s následky koronaviru. Pomoc ze strany vlád a centrálních bank ale ceny rizikových aktiv žene vzhůru a například americký S&P500 atakuje úrovně z konce minulého roku, i když jeho skutečná valuace (P/E) těmto úrovním ani zdaleka neodpovídá.
img

Měsíčník finančních trhů – Květen 2020

03.06.2020 Díky pokračujícím masivním monetárním stimulům klíčových centrálních bank a postupnému otevírání ekonomik pokračovala na globálních finančních trzích pozitivní nálada. Ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zhodnocení 4,1 %. Přitom od začátku roku tento index ztrácí již „pouze“ přibližně 10 %.
img

Analýza Fidelity International: Příležitosti z dislokace

25.05.2020 Globální ekonomické zotavení se bude podle názoru expertů Fidelity International odvíjet v několika fázích: upravení finančních toků, stabilizace šíření případů koronaviru v jednotlivých zemích, opravení toků v reálných ekonomikách a nakonec ekonomická expanze. Centrální banky již částečně řešily situaci okolo finančních toků a také nastal pokrok ve stabilizaci počtu případů koronaviru, i když nelze zapomínat na možnost opakujících se vln infekce. Vzhledem k tomu, že omezení volného pohybu ve většině zemí z velké části ještě zůstává, je potřeba nejprve opravit reálnou ekonomiku. Dokud nepřestane klesat poptávka a nezaměstnanost, bude na reálnou ekonomiku vyvíjen stále velký tlak.
img

Měsíčník finančních trhů – Duben 2020

06.05.2020 Globální akciové trhy dosáhly lokálního minima kolem 23. března. V tomto okamžiku z historických maxim z 19. února ztratily přibližně 35 %. Americký Fed nicméně na konci března oznámil masivní program kvantitativního uvolňování, objemově násobně větší než při poslední globální finanční krizi 2008-2009. Fed se rozhodl nakupovat prakticky všechny dluhové cenné papíry a v polovině dubna dokonce ohlásil, že začne nakupovat také korporátní dluhopisy s neinvestičním spekulativním ratingem (high-yield). Také Evropská centrální banka svůj program nákupů aktiv také výrazně rozšířila. Ve výsledku se díky masivním monetárním stimulům centrálních bank podařilo situaci stabilizovat a posléze dokonce začaly globální akciové trhy velice silně růst. V dubnu si tak ve výsledku nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 11 % a od začátku roku je v mínusu už „pouze“ 14 %.
img

Krize rozhýbala největší spolupráci soukromého a veřejného sektoru od druhé světové války

23.04.2020 S tím, jak se vlády snaží podporovat ekonomiku v době omezeného pohybu osob, přesměrovávají společnosti svou výrobu tak, aby pomáhaly s bojem proti koronaviru. Soukromý sektor se tak mění způsobem, jaký jsme od druhé světové války neviděli. To by mohlo mít pro investory trvalé důsledky.
img

Special Report: Kde hledat na trhu příležitosti?

02.04.2020 Propad trhů zastihl spoustu investorů nepřipravených. Mnoho z nich čekalo na lepší vstupní ceny, nicméně propad byl velmi rychlý a také prudký. Aktuální valuace mohou být vnímány jako příležitost ke vstupu do obchodu na cenách, které nebyly v některých případech dosažitelné v posledních několika letech. V této analýze se podíváme na to, jak se medvědi podepsali na ohodnocení akciových indexů a jaké příležitosti nabízejí.
img

Měsíčních finančních trhů – Březen 2020

01.04.2020 Březen byl pro riziková aktiva nejhorším měsícem za poměrně dlouhou dobu. Na vině samozřejmě bylo masivní šíření epidemie koronaviru po celém světě. Ekonomiky se doslova zastavily. HDP výrazně poklesne a patrně půjde o nesilnější recesi od druhé světové války. Naštěstí klíčové centrální banky v čele s Fedem a ECB přispěchaly na pomoc tím, že se zavázaly k prakticky neomezeným nákupům dluhových cenných papírů. Na konci měsíce se tak investiční sentiment podařilo stabilizovat. I tak ve výsledku globální akciové trhy za celý březen ztratily 14 %. Nedařilo se přitom zejména akciím ve střední Evropě, jejichž index CECEEUR ztratil dokonce 24 %. Globální dluhopisový index ztratil 2 %, přičemž se nedařilo zejména korporátním dluhopisům s neinvestičním spekulativním ratingem (high-yield), které ztratily 14 %. Velice patně na tom byly rovněž komodity, jejichž globální index ztratil 29 % a ropa dokonce propadla o celých 55 %. Barel severomořského Brentu se tak na konci měsíce obchodoval za 23 dolarů. Výrazně vzrostla volatilita neboli kolísavost rizikových aktiv, když index strachu VIX vzrostl o 34 % na 54 bodů. Masivní výprodeje jsme využili k přikoupení akciových pozic, neboť ocenění neboli valuace globálních akciových trhů se dostaly na velice atraktivní úrovně, které pro střednědobý až dlouhodobý horizont slibují vysoce nadstandardní zhodnocení. V krátkodobém horizontu bude nicméně obchodování i nadále velice volatilní.
img

Měsíčních finančních trhů – Únor 2020

04.03.2020 Poslední únorový týden byl pro trhy rizikových aktiv nejhorším od globální finanční krize v roce 2008 kvůli rychlému rozšiřování epidemie koronaviru mimo Čínu. Ve výsledku globální akciové trhy únoru oslabily o 8,2 %. Naopak globální dluhopisové trhy potvrdily pověst bezpečného přístavu, když připsaly zisk 0,7 %. Průměrný globální dluhopisový výnos se dostal na historické minimum 1,07 %. Výrazně se nedařilo komoditám, jejichž globální index prodal o 8,4 %. Barel Brentu oslabil dokonce o 13,1 % na úroveň 51 dolarů za barel. Dolar oproti očekávání oslaboval. Rovněž koruna měla vůči euru tendenci oslaboval. Za celý měsíc byla slabší o 0,7 % a měsíc zakončila na úrovni 25,39 EUR/CZK. Podle posledních dostupných zpráv bude mít koronavirus enormní dopad na globální dynamiku HDP v aktuálním čtvrtletí, významný dopad bude pravděpodobně i ve čtvrtletí druhém. Nicméně například Goldman Sachs očekává, že v druhém pololetí by měla globální ekonomika dohnat, co v prvním pololetí podle očekávání ztratí. Přes mírně pozitivní globální výhled zůstáváme nicméně prozatím spíše opatrní a akciové pozice momentálně nenavyšujeme.
img

Globální akciové trhy zažívají nejhorší týden od globální finanční krize v roce 2008

28.02.2020 Globální akciové trhy zažívají nejhorší týden od globální finanční krize v roce 2008, když hlavní indexy momentálně od minulého týdně padají o přibližně 11 %. Na vině je samozřejmě šíření koronaviru po celém světě. Globální akciové trhy tak ztratily na celkové tržní kapitalizaci nevídaných 5 bilionů dolarů.
C:\fakepath\graf1.jpg

Co s těmi akciemi?

21.02.2020 Akciový trh působí skálopevně poblíž rekordních maxim a riziko koronaviru a výraznějšího zpomalení globálního růstu ho v podstatě nechává ledově klidným. Valuace jsou však na extrémních úrovních a některé investiční společnosti již začínají přehodnocovat svůj náhled kvůli jistým imbalancím, které můžeme sledovat a hlavně kvůli očekávání poklesu zisků společností kvůli nižší poptávce a narušení dodavatelských řetězů způsobených koronavirem. Důvěra v pokračování býčího trhu a optimismus již překonává úrovně z roku 2007, a ačkoliv časovat trh není vždy nejlepší rozhodnutí, je potřeba být připraven na vše, co by mohlo přijít.
img

Finanční trhy se chovají schizofrenně

18.02.2020 Světová ekonomika se nenachází zrovna v nejlepší kondici. Čísla za poslední čtvrtletí loňského roku totiž ukázala, že dynamika světového HDP rozhodně není žádná hitparáda. Japonská ekonomika ve čtvrtém kvartálu dokonce poklesla o více než 6 % (mezikvartálně anualizovaně), německá ekonomika stagnovala a je o milimetr unikla recesi a celá ekonomika eurozóny rostla pouze o 0,1 % mezikvartálně. Přitom francouzský a italský HDP mezikvartálně mírně poklesl. Americká ekonomika se ještě docela drží, je to nicméně výhradně zásluha amerického spotřebitele, neboť například podnikové investice pokračují ve výrazném poklesu.
C:\fakepath\fxstreet-ing-krpata-1.JPG

FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem londýnské ING Petrem Krpatou

17.02.2020 Tradingový portál FXstreet.cz přináší další zajímavý rozhovor. Tentokrát nám na naše dotazy odpovídal zkušený investiční bankéř Petr Krpata, který pracuje jako ředitel strategie pro měny a úrokové sazby v londýnské ING Bank. Zeptali jsme se ho například, jaké bylo nastoupit do světa tohoto byznysu přesně v období, kdy vypukla globální finanční krize. Nechybí samozřejmě také predikce některých měnových párů pro letošní rok.
img

Tři průmyslové akcie pro příští rok

20.12.2016 Před více než rokem jsem tu hovořil o akciích společnosti Ingersoll-Rand. Tehdy se mi líbily, až na jeden detail, kterým byla valuace. Ta se mi v té době zdála poněkud našponovaná. Trh se mnou doposud souhlasil v bodě prvním, ale ne v bodě druhém. Jinak řečeno, akcie se mu také líbí, ale valuace podle něj příliš vysoko nebyla. Patrné je to z následujícího obrázku – cena akcie se po poměrně prudkém sešupu v druhé polovině roku 2015 vydala na stejně prudký výlet do výšin nepoznaných:
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankŘecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z eurozóny, s...
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankŘecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z eurozóny, s...
img

Jaké akcie nakoupit pro případ odchodu Řecka z eurozóny?

25.06.2012  Matt Bolduc, akciový analytik Saxo Bank Řecko představuje pro finanční trhy obrovské riziko. Odchod Řecka z euroz...
img

Insideři akcie nakupují. Následovat?

11.08.2011 Manažeři amerických firem začali nakupovat akcie vlastních firem rekordním tempem. Nákup insidery, kteří dobře znají vlastní podnikání, je v obecné rovině i rovině teorie chápán jako doporučení k nákupu akcií ,,investičním publikem". Je to ale doopravdy tak i nyní?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Pimco | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Elliott | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CEO | CFD | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | Durace | ECB | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expanzivní politika | FINMA | FOMC | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Fiskální politika | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Hedging | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Lot | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | P/E | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Splatnost | Spread | Stagflace | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swing | T-Bill | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Spekulant | Dluhopisové trhy | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | RBNZ | Investiční fórum | ČSOB | Investiční odborníci | Deloitte | GCI | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Colosseum | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Long/short equity | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Křiž smrti | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Devizové trhy | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GE money | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční služby | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Komodity ropa | Komodity zlato | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se obchodovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodování komodit | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Otevřené podílové fondy | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pivot | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Pšenice | Rates | Reuters | Risk On | Roboti | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Société Générale | SPX | Spořící účty | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | SWIFT | Throwback | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Úrokové swapy | USD index | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Fed Funds Rate | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | ING | Buffett | DMA | Put | Short equity | Buy | Capital Expenditures | CEE | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Defenzivní tituly | Depozitář | Diskont | Dluhopisový index | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | P/S | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | SPAD | Spojené státy | WSJ | WGC | Hlavní trh | Míra alokace | P/E Ratio | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Jan Kovalovský | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Investment | IMPOSSIBLE | Capital Economics | Dow Jonesův index | DPA | Bernstein | Charles Schwab | Jackson Hole | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | Home Credit | GE Money Bank | Sentix | Guvernér centrální banky | J.P. Morgan Asset Management | Investing.com | TLTRO | Agentura DPA | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický pohled | Technický výhled | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Trading Economics | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Krach burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Investovaný kapitál | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Kitco | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Pro tradery | Globální akciové trhy | Henry Hub | KBC | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Fidelity International | Forbes | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Britské akcie | České firmy | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Investiční bankéř | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | AAA | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Index AEX | FactSet | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení koruny | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Komoditní sektor | Zpomalení v Číně | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Západoevropské trhy | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Makroekonomika | Zisky firem | Hospodářská stagnace | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Historické rekordy | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Odliv kapitálu | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Oslabování eura | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Finanční domy | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Kurz jednotné evropské měny | Aktuální cena | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Inflační čísla | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Pew Research Center | Index KOSPI | Carl Icahn | ex | Purple Trading | Nejvyšší výnosy | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Akcie českých bank | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Insiders | Makroekonomické zprávy | Inflace ve světě | Kurzotvorná informace | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | Akcie na trzích | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Virtuální mince | LemBros Commodity Advisors | Striker Securities | Martin Lembák | Striker | LemBros | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Spekulativní investice | Technologie blockchain | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Cena Etherea | Akcie v Indii | Digitální zlato | Měnové zajištění | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Altcoin | Kraken | ETH | Ropné měny | Invesco | Kapitalizace akciového trhu | Inteligentní investor | Binance | NEST | Masivní výprodeje | Štěpán Hájek | Robinhood | Investice do kryptoměn | Tether | Výprodej na kryptu | Tržní kapitalizace kryptoměn | Správce portfolia | Dlouhodobé investování | Digitální peněženky | Pokerový hráč | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Price-to-earnings ratio | Price-to-sales ratio | Poměr ceny akcie k tržbám | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Společnost Cyrrus | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | VŠE v Praze | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Kryptoburza | OPEC+ | Tržní hráči | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | CSI 300 | Americké dluhopisy | Forint | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Graf indexu | Měny rozvíjejících se ekonomik | KLB Legal | TradeCentrum | Trh Start | Pražský index PX | Profesionální obchodník | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Akcie v Evropě | Levné akcie | Globální investoři | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Akciový výhled | Finanční skupina | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Vývoj české koruny | Roční výnos | Největší kryptoměna | IG | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Jiné měny | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Pokles valuací | Tlak na akcie | Politika Fedu | EK | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Česká firma | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Ceny kryptoměn | Globální index | Financial Times (FT) | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Výsledková sezóna v USA | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Dolarová aktiva | Podnikové investice | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropské dluhopisy | Globální dluh | Index Option | Velké riziko | Profesionální trader | Data z ekonomiky | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Primární nabídky akcií | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Norský fond | Zájem investorů | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejznámější kryptoměny | Teorie Elliott Wave | Marek Vaňha | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Akcie klesají | Sharpe ratio | Globální HDP | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Fibo retracement | Čínský trh | Wealth Management | Prezidentka ECB | Volný čas | Akcie a ETF | Ropné akcie | STAR | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Asset alokace | Nálada na akciových trzích | Senior trader | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akciový růst | Akcie automobilky | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Pokles výnosů dluhopisů | XTB Research | Silný dolar | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Ekonomické problémy | Akciové alokace | Růst mezd | KB | Pravděpodobnost recese | Obchodní pokyny | US500 | Dění na trzích | PPF | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Hospodářský výhled | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Poptávka po ropě | Obchodník na finančních trzích | Úpis akcií | Finanční situace | Obchodní praktiky | Nejnovější výsledky | Snížení daní | iShares | ESG | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | CFRA Research | Makroekonomický výhled | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Edge | Očekávaný růst | Informace z trhu | Kakao | Ceny kakaa | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Uvalení cel | Měnový systém | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Měny regionu | Nálada na finančních trzích | McKinsey | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Investiční skupina | Michal Dvořák | Začínající tradeři | Zombifikace | IOT | Kryptoměnová burza | Larry Kudlow | PXE | LNG | Indigo | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Recese světové ekonomiky | Nositel Nobelovy ceny | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Těžba v USA | QQQ | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | Slušné zisky | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Top pick | Index MSCI Emerging Markets | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Obchodní spor | Statistici | Čínský prezident | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Si Ťin-pching | Volný obchod | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Nulový úrok | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | All Time High | Technologie blockchainu | PROP Trading | Vyhlídky | Průzkumy | Formace dvojitý vrchol | Američtí zákonodárci | Rezistenční pásmo | Rozdělení zisku | Domácí měny | INTC | Fáze obchodní dohody | Americká data | Walt Disney | 5G | Bankovní tituly | FT | Odvětví české ekonomiky | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | KOSP200 | Data o HDP | Martin Stránský | Vládní bondy | Financovat | Christine Lagardová | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Eva Miklášová | HUF | PLN | Podíl v automobilce | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | CBDC | Impuls | USDIDX | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Velikost pozice | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Federal Open Market Committee | Klíčová rezistence | Koruna dnes | Ceny zboží | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Úspěšné IPO | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Výsledek voleb | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | Amgen | Společnost Microsoft | Dieselgate | Porsche | Míra | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Německý PMI | Chování centrálních bank | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Dolar roste | Trumpova administrativa | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Skupina Kofola | Evoluce | Metalurgie | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Europoslanci | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | Snap Inc | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | CECE | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | Uber | Česká zbrojovka | EY | Ztráta | Počet investorů | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Miliardy korun | Cena pšenice | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | WIG20 | Hodnota HDP | Vývoj měnové politiky | Čínská centrální banka (PBOC) | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Aktuální klíčová rizika | Halving | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Růst akciových trhů | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Stabilní společnosti | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Vladimír Vávra | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | CFA | Američané | Návratnost | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | CFRA | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Dobrá data | Výroba aut | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | O2 | FAA | Írán | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Inflační překvapení | Ministr financí Steven Mnuchin | Česká inflace | Proinflační | Vyšší inflace | Snížit úrokové sazby | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Vývoj meziroční inflace | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájmy | Britské společnosti | Velké firmy | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Vyplácení dividend | Akcie Morgan Stanley | Robert Lighthizer | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Americké hospodářství | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Finanční regulátor | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | BRIC | Ředitel investic | Romain Boscher | Pravidelné investice | Americký kongres | Treasuries | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Psychické rozpoložení | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Varšavská burza | BABA | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Cena akcií Tesly | Alokace investičních portfolií | BP | Optimismus na trzích | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Palantir | Asana | Wish | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Průměrná cena | Analýza BTC | Technická analýza BTC | Medvědi | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Růst sazeb | Modelové portfolio | Petr Krpata | Chartered Financial Analyst | Meritokracie | Institucionální trading | Mispricing | Mispricing na trzích | Dislokovaný trh | Top trade | Rovnovážné hodnoty | Směrovost | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Stav běžného účtu | London School of Economics | Barclays Wealth and Investment Management | Strategii pro měny | KBC Asset Management | Navýšení úrokových sazeb | Stabilita koruny | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Fundamenty britské měny | Posílení libry | Chování EUR/USD | Zemědělské komodity | Chartered Financial Analyst (CFA) | Taktický long | Strategie pro měny | Pád rovnovážné hodnoty | Ekvilibria | Empire State Index | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | Investiční portfolia | Americký PMI | Globální indexy | Pokles na trzích | Obavy z pandemie | Střední podniky | České banky | Rizika globální | Ekonomické recese | Slabá čísla | Největší ztráty | Patrie | Šéfka ECB | Americký Fed | Technická analýza BTC/USD | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | CPCA | Hospodářská politika | Nižší sazby | Nová data | Šok | Michel Barnier | Mzda | České mzdy | Guru | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Akcie na světových trzích | Index čínských akcií | Cenová válka | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Italská průmyslová produkce | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Americké výnosy | Vysoká rizika | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | IBEX 35 | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Masivní nákupy | Extrémní strach | Index strachu VIX | Charlie Munger | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | MSCI China | Buy the dip | Další vývoj | Armageddon | Těžaři ropy | Stimuly | NY Empire state index | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Třída aktiv | Situace kolem koronaviru | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Spiegel | Žádosti o podporu | Refinancování dluhů | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Texas | PYPL | Internetový obchod | Investiční svět | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Algoritmy | Situace v Číně | Unilever | WM | Salmán | Američtí senátoři | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Kongres | Škoda | Lamborghini | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Posílení amerického dolaru | Futures v Evropě | Iracionální | Přikoupení | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Helikoptérové peníze | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Vnímání rizika | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Objem dluhopisů | Signál | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Potenciál | Americké příjmy | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | Tempo růstu CPI | Rozjednané prodeje domů v USA | Pokles sentimentu | Historické pohyby | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Inflace zpomaluje | Březnová inflace | Air Bank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | VW | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Schodek | Počet obětí koronaviru | Počet obětí koronaviru v USA | CECEEUR | Poradce | Organizace | Dluhopisové emise | Analytik Saxo Bank | Special Report | Nezaměstnanost v USA | Americké žádostí o podporu | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Zelené energie | Údaje | Ekonomické škody | Novela zákona | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | Kanadský PMI | Spotřebitelské úvěry | Patenty | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | Hluboké recese | CDC | Tempo růstu CPI v USA | Ekonomické oživení | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Životní styl | Řemeslo | CIA | JPM.US | Čínské oživení | Celková inflace | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | FANG | ATVI | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | IMF | Česká ekonomika letos | Mluvčí EK | Rozpočet EU | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Kde investovat | Majitel | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Očekávaný zisk | Vzrušení | Indikace | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Rizikové averze | Trade | S&P500 | Současný propad | Měny zemí | Finanční pomoc | Ceny domů v USA | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Debata | Americké zásoby zemního plynu | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | IPS | Omezení pohybu | NY FED | Amundi | Kristina Hooper | Nové zakázky | Joe Biden | Větší pokles | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Období volatility | Korekce na trzích | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Cenový pokles | Cenový propad | Cestování | Výroba aut v USA | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Shell | Ekonomická realita | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Akcie padají | Aktivní obchodování | Americká obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | Euro klesá | Poměr PE | Latinská Amerika | Bankovní akcie | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Obchodní přebytek | Potenciál zisku | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Akcie Nike | Průmyslové kovy | Technologický pokrok | ONE | Největší burza | RBI | Světové hospodářství | Výzkumné společnosti | Auta | NetEase | Silný fundament | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Export do Číny | Manažerka | CL | Spekulovat | Moderna | Více riskovat | Manažeři | Důvěra spotřebitelů | Kupci | Podnikatelské aktivity | Urals | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | Vyčerpání prodejců | Manažer Cyrrus | Dislokace | Globální ekonomické zotavení | Ekonomické zotavení | Zdravotnický průmysl | Technologická revoluce | Regionální nerovnosti | Ocenění nástrojů | Taktická alokace aktiv | Jan Sýkora | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu v USA | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Průraz | CZG | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Střední Evropa | Špatné zprávy | Rozhodnutí ECB o sazbách | Tisková konference Christine Lagardové | Evropské maloobchodní prodeje | Vedení společnosti | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Square | Italské maloobchodní prodeje | Statistiky z pracovního trhu | Statistiky z trhu práce | Oracle | Francouzská obchodní bilance | Tchaj-wan | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Květnová inflace | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Britská obchodní bilance | Globální poptávka | GRANOLAS | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Stimulační balík | Prodeje automobilů | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Úvěrové podmínky | Výplata | Rostoucí trend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Nárůst nově nakažených | Technologické firmy | Analytické společnosti | Infekce Covid | ZIL | Cardano | Zahraniční kapitál | Vyšší daně | Sam Stovall | Útlum ekonomické aktivity | Akciový optimismus | Nízké sazby | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Slabší ekonomika | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Stimulační program | Ziskové marže | Fintech společnosti | Jasný signál | Zasedání MMF | Dopad pandemie | MAM | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Fond obnovy | E.ON | Zbohatnutí | ChainLink | Úspěchy | Primární úpisy | DoorDash | Silicon Valley | Procore Technologies | Vysoké ocenění | Ocenění | NY Fed index | Šance | Druhá největší kryptoměna | Globální spotřebitelská důvěra | Statistiky z britského trhu práce | Stellantis | Citroën | Chrysler | Maserati | Alfa Romeo | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Technologické společnosti | Společnost XTB | Kanadský CPI | Salesforce.com | IT společnost | Rostoucí ceny komodit | Market cap | Konjukturální průzkum | Ekonomická aktivita v eurozóně | Herní plán | Progres | Forward guidance | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Tvrdá ekonomická data | Insolvence | Richmondský Fed index | Silný trend | Extrémně silný trend | DeFi | Staking | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Obchodní divize | Největší firmy | Světové rezervní měny | Důvěra | Velké technologické firmy | Philip Lane | Indonésie | WeCHat | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Čas na nákup | Worldometers | Počty nakažených | Analytik XTB | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Fortnite | Konec medvědího trhu | Vládní koalice | Virgin Galactic | SkyBridge Capital | Fear and Greed Index | Počet akcií | Fear and Greed | Kryptoměnový trh | Konzistentní ziskovost | SMA 20 | SMA 200 | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Časovat trh | Setkání v Jackson Hole | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Coca-Cola | Akciová tržní kapitalizace | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | SPAC | IT společnosti | Vývoj indexu Nasdaq | SMIC | Big Tech | Southwest Airlines | Odborníci | Peso | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vývoj indexu DAX | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Japonské ministerstvo financí | Výkon ekonomiky | ADP report z kanadského trhu práce | Stavební povolenky | Zasedání FED | Bloomberg Intelligence | Pilulka.cz | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Identifikovat trend | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Japonský scénář | Zombifikace ekonomiky | Ropa dnes | Unity | Politici | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Evropské korporátní dluhopisy | Diverzifikovat | Pacifik | Micron | Výhled na EUR/USD | Biden | Softwarová společnost | Tokijská burza | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Ranní okénko | Aktuální reakce trhů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Udržitelné investování | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Aukro | Negativní úrokové sazby | CPI v USA | Americké měny | iPhone | Americký ekonom | MicroStrategy | Norský státní investiční fond | Akciové portfolio | Koncern | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | CZKCASH | Defi | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | JPM | GS | Pokles indexu | Čínská aktiva | První obchodní den | Moneta | Technologické tituly | Zhoršování pandemické situace | Španělský CPI | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Dluhový trh | Tržní výhled | Podvážení | Akciové podvážení | Ocenění globálních akciových trhů | Očekávané výnosy | Soudní spor | Ruské společnosti | Oslabování amerického dolaru | Pfizer/BioNTech | MCD | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Pfizer a BioNTech | Zájem o riziko | CEZ1 | Apollo | Apollo Global Management | PDD | Zprávy o vakcínách | Hlavní kryptoměna | Polská vláda | Pád cen | Předáním moci | Odhad amerického HDP | Praktické tipy | Spotřebitelská poptávka | IPO akcie | Proražení | INTC.US | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | GME | GameStop | CELO | Futures na DAX | Bayer | BASF | Vakcinace | TABAK | TABAK.CZ | Průmyslová produkce USA | Nově zahájené stavby domů v Kanadě | H&M | Očkování | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Rozpočtové deficity | Měnový impuls | Reálná očekávání | Emise akcií | Ceny aktiv | AAL | Částečný úvazek | Kryptoburzy | Voda | Analýza BTC/USD | Stimulační balíček | Svět kryptoměn | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Vakcína a covid | PMI ve výrobě | Německá inflace | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Západní ekonomiky | Investiční manažeři | Server FXStreet | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | JD | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Makroekonomická analýza | Predikce finančních trhů | Grab | Tilray | TLRY | CARA | MJ | ACT | WU | Indexy na Wall Street | Klienti XTB | UAL | Situace na trhu | MONET.CZ | MONET | UPS | SPCE | KFC | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Short Interest | Mean-reversion | Tržní ceny | J&J | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Daň z nadměrných zisků | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | MIB | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Zinek | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Fosilní paliva | Růstový trend | James Bullard | CVS | Akcie Tilray | Kering | WFC | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Makroekonomický vývoj | Lucid Motors | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Naplnění inflačního cíle | Covidová krize | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Oživování ekonomiky | Riziková prémie | Silný růst | Japonský HDP | Fidelity | Tržní sektory | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Filecoin | Decentraland | GameStop akcie | Hodnotové akcie | Britské hodnotové akcie | Online trading konference | Trading konference | Ministerstvo financí USA | DLT | Dnešek na trzích | Vývoj na akciích | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Tencent Music | Silný výhled | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Obchodovat CFD | Vývoj indexu ISM | ISM ve službách | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | EDF | Umění | Konkrétní akcie | Klíčové centrální banky | Používání kryptoměn | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Direct listing | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Cathie Woodová | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | Ceny ropy Brent | British American Tobacco | Listing Coinbase | Zhodnocení amerických akcií | Očekávané zhodnocení | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Archer Daniels Midland | Raytheon Technologies | AMD.US | GOOGL.US | Techy | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Verizon | Zhodnocení amerických akciích | Výsledky FAANG | Dluhový strop | Větší korekce | Benxy | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Boční trend | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Průmyslové akcie | PCE index | Růst úroků | Retailový obchodník | Vývoj ceny dřeva | Vývoj ceny dřeva v USD | Ceny dřeva | Ceny dřeva v USD | První zvýšení sazeb | Bit.plus | Martin Klass | Fundamentální hodnota | Nejbohatší člověk | Omezování nákupů aktiv | Evropské společnosti | Spotřeba domácností | Salvador | US výnosy | Plány | Cíle | Příležitosti | Průměrný roční výnos | Dlouhodobý support | Zajišťování | Akcie technologických firem | Gigafactory | Konkurence | XPeng | Prodej | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Akcionáři Monety | Graf akcie | Denní graf akcie | Cyklus zvyšování sazeb | Didi | Pozitivní vliv | NASA | Vyšší úroveň | Zajímavý rozhovor | Největší světové kryptoměnové burzy | Růst kurzu akcií | Trh dnes | Streamovací společnost | Největší rizika | Varianty koronaviru | Výhled na letošní rok | Cenové stability | Technologie | Nabídky akcií | Obchodní aplikace | Američtí centrální bankéři | Analytici JPMorgan | Revize strategie | Philip Morris International | UST | TSMC | Videohry | Včerejší seance | Míra inflace v USA | JPMorgan (JPM.US) | Rada guvernérů | Podíl Číny | Cyklické sektory | Americký trh | AI | FIXED | Přidaná hodnota | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Divize | CNN Business | Načasování | Správné načasování | Varianta delta | Boom | Americké technologické společnosti | Zisk Microsoftu | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Současné ceny | Finanční skupina PPF | Bilion | Kryptoměnový svět | Dodávky čipů | CAR | Guidance | Růst v Číně | Štěstí | Bankovní skupina | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | Dřevo | Chování | Vnímání | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | SQ | Ubisoft | Projekce | Účetní období | EIP | VIAC | Paramount | Olympiáda | Analyzování | Psychologické úrovně | Základní sazby | BioNTech | Osobní počítače | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SNOW | BUX | Objem peněz | Index Russell | Regulatorní prostředí | Prostor pro růst | Jim Cramer | Tokeny | Střední hodnota | Rozbor | Očekávaná inflace | SpaceX | Konference v Jackson Hole | Funkční období | ASX | SXXP | Proočkovanost | Ranní glosa | Salman Ahmed | Růstové tituly | Společnosti | Opatření | Rivian | Dna | Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Energetika | TIPS | Ceny plynu | Platební gigant | Reakce centrální banky | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Finanční ředitelka | High-yield | Marika Čupa | Gucci | LIFTIA | Vyšší hodnoty | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ztrátové pozice | Pracovní den | Corporate Governance | Amsterdam | Výsledek zasedání Fedu | Nio akcie | Kompenzace | Tečkový graf | Problémy v dodavatelských řetězcích | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Stagflační tendence | Zlato a dluhopisy | Odhady růstu | Algorand | Globální inflace | Automotive | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Češi | OTP | Energetické krize | Objem obchodů s akciemi | Vysoké ceny | Fixed.zone | Společnost Fixed.zone | Pravidla hry | Situace na finančních trzích | Valuace na akciích | Měnový report | Crest Communications | ProShares | Horizon | Horizon World | Zdravotnictví | Snap | Rumunsko | Pozornost | Kryptoměnový průmysl | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Metaverzum | Jan Smolen | Goldmani | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | FIXED CP Equity | FIXED.pr | Obchodování s novou emisí | IPO na trhu START | Regeneron Pharmaceuticals | RIVN | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Indexy pohyb | Velkoobchodní ceny plynu | Globální dodavatelské řetězce | Akcie Rivian Automotive Inc. | Akcie Rivian Automotive | Akcie Rivian | RIVN.US | Akcie Rivian (RIVN.US) | Společnost | Nové emise | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Krypto průmysl | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Průmyslový sektor | Obchodní výhled | Raketový růst | Další růst sazeb | ESG investice | Target | Macy's | Lockdowny | Skybridge Capital | TIM | Pozemky | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | Změny klimatu | Avalanche | Bezpečná aktiva | Omikron | Úrokové diferenciály | Omicron | Očekávání úrokových sazeb | Varianta omikron | Nálada na trzích | Broadcom | | Sezonalita | Bear market | Ekonomické teorie | Zlotý | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Akciové indexy na Wall Street | Cykly | Rozšíření | Tržní cykly | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | Arm | Obavy z omicronu | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Ceny energií v Evropě | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Pokles cen zlata | Provozovatel sociální sítě | Technická rezistence | Výsledky testování | Benxy (Zonky) | Akciový výhled 2022 | Odvětví cestovního ruchu | Největší americké společnosti | Vliv na ceny | Plynová krize | WB | Konvergence | Hodnoty měny | Miliardy USD | Akcie AMD (AMD.US) | Pokles zlata | Petr Lajsek | Altria | UxC | Zvyšování sazeb Fedu | Vývoj německého akciového indexu | Gate | Výhled pro rok 2022 | Invesco Investment | Thought Leadership | Henning Stein | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Big tech | Hashrate | XTB Online Trading | Hry | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Microsoft a Activision Blizzard | Reality | Válka na Ukrajině | Coinmarketcap.com | S&P 500 ETF | Analytik trhů | Instituce | Digitální ekonomiky | Omniverse | Spotřební zboží | Nový týden | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Centralizované burzy | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Anthony Scaramucci | Silvergate Capital | Plynová krize v Evropě | Trh státních dluhopisů | Největší investoři | Portfolio akcií | Počet nových klientů | Napětí kolem Ukrajiny | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Zmírnění obav | Akcie společnosti Palantir | XTB Jiří Tyleček | Ozbrojené složky | Sankce | Oligarchové | Moskevská burza | Motivace | Studená válka | Západní společnosti | MWh | Statista | Filip Louženský | Ruská krize | Ropa Urals | Dodávky automobilů | Ruský kapitálový trh | Situace v Rusku | Bankers Trust | Long-Term Capital Management | Raiffeisen | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | DeFi a NFT | Pokles inflace | Ředitel Intelu | Rozvoj kryptoměn | Řetězce | Odchod z Ruska | Světové produkce | Společnost Intel | Dopady války na Ukrajině | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Skupiny PPF | Inflace v Japonsku | Postavení dolaru | Měsíční report | Měsíční report finančních trhů | Report finančních trhů | Měsíční měnový report | Měsíční futures report | Výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon hlavních měnových párů | Relativní výkon | Graf akciového indexu | Graf akciového indexu S&P 500 | Graf komodity Ropa WTI | Komodity ropa WTI | Graf komodity Stříbro | Graf komodity Zlato | Graf komodity | Denní graf komodity | Denní graf měnového páru | Rekordní zisky | Růst cen energií | Zničení poptávky | Krátkodobé strategie | Ben Laidler | Colt CZ | Inflační data | Správa | GMT | Patrik Novotný | Zákonodárci | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | Kryptoměnová společnost | Nejbohatší člověk světa | Výhled pro akcie | Vzestupný trend | Rizikovost | Vojtěch Slovák | Carvana | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Technický výhled trhu | Středoafrická republika | Výsledky Amazonu | Situace na akciových trzích | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Trojúhelníkové formace | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | Occidental | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Dollar General | Index BUX | Southwest | Indexy S&P | Forward P/E | GEVORKYAN | Christopher Waller | Dluhové závazky | Špatná výkonnost | Nárůst zisků | Disclaimer | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Preferenční akcie | Bear market rally | Market rally | Snížení inflace | Velmi volatilní | Úrokové sazby v eurozóně | Vývoj německého akciového indexu DAX | EdF | Energetická situace | Přicházející recese | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | S&P 500 nebo Nasdaq | Nová bankovní rada | Cena BTC | Velký cenový pohyb | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Výsledky amerických bank | Pokles zisku | Skokové posílení | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber | Dovoz ruského zlata | Pentagon | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Howard Marks | Vývoj zisků | Pokles akciových trhů | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Poměr P/E | Speciální daň | Překoupené oblasti | Výrobce čipů Nvidia | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | The Merge | Energetické podniky | Makroekonomické prostředí | Knihy Howarda Markse | Spalování ropy | Investovat do ETF | PlayStation 5 | PlayStation | Zestátnění | Zastropování cen | Výsledek HDP | Windfall tax | Půjčování cenných papírů | Nákupní korekce | Dlouhodobý klouzavý průměr | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | EU a USA | Načasování obchodů | Merge | Sentiment akciového trhu | Zastropování cen energií | Photon Energy | Sloučení Etherea | Úrokové náklady | Energetické komodity | Ruské ropy | Typ ropy | Zvýšení zadlužení | HARDWARIO | Firma HARDWARIO | Internet věcí (IoT) | Obor budoucnosti | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | Mimořádný zisk | Řešení energetické krize | Alokovat kapitál | Zajímavé příležitosti | Tradingový portál FXstreet.cz | Implikace | Pokles cen nemovitostí | SoFi | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Živé vysílání | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Výběry | Taiwan Semiconductor | Co se děje na finančních trzích | Southwest Gas Holdings | Southwest Gas | CZ | Dynamika růstu | Pokles trhů | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Protesty v Číně | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Budoucí potenciál | Diverzifikované portfolio | Index cen výrobců | Podstoupení rizika | Inflační krize | Horké peníze | Varování | Trafigura | Specializace Finance | CFA Institute | Korunové instrumenty | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Akcie obchodované na pražské burze | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Vývoj finančních instrumentů | Akademické aktivity | Odborné přednášky | Modelování výnosové křivky | Oblast fiskální politiky | Analytická práce | Makroprognózy | Načasování obchodu | Modelový aparát | Strukturální změny | Investice do akciových titulů | Investice do reálných aktiv | Upvest | Crowdfundingové platformy | Hospodářský pokles | Odraz na finančních trzích | Růstová portfolia | Utaženější měnové politiky | Vývoj globální poptávky | Problémy s dodavatelskými řetězci | Dolarové zisky | Hospodářství Velké Británie | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Korekce na akciových indexech | Růstové vyhlídky | Apetit k riziku | Konstrukce portfolia | ETF na kryptoměny | Société Générale Group | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Daně z mimořádných zisků | Strop pro výnosy | Standardní daň | Mimořádné dividendy | Mimořádné daně | Transparentní řešení | Další regulace | Vládní politika | Kurzotvorný faktor | Přetrvávající vysoká inflace | Uvolněné fiskální politiky | Konvergenční proces | Pozice ekonomiky | Schodek veřejných financí | Prague Economic Papers | Prognózy českého hospodářství | Očekávaná reakce | Očekávaná reakce centrální banky | Úrokové prostředí | Celosvětová recese | Vývoj války na Ukrajině | Vývoj války | Energetické trhy | Ceny akcií bankovních domů | Živý komentář | Pohled na akciové trhy | Zisky společnosti | CEE Equities | Canary Wharf | Direct market access | DMA obchodovaní | Služby pro institucionální investory | Domácí investiční společnosti | Agency business | Obchodování pro klienty | Prodej akcie | Individuální akcie | Vývoj geopolitické situace | Definitivní obrat trendu | Dopady vysokých úrokových sazeb | Zvýšených cen vstupů | Růstový potenciál | Balkánské země | Analytické pokrytí | BIST 100 | Burza v Istanbulu | Index BIST 100 | Domácí akcie | Středoevropské burzy | Index WIG20 | Český PX index | Maďarský index BUX | Maďarský index | Vývoj válečného konfliktu | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Energetická situace v Evropě | Kvantitativní utěsňování | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Utěsňování centrálních bank | Vývoj situace v Číně | Zmírňování opatření | Omezení pohybu obyvatelstva | Promořenosti populace | Další růst úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Sektorové alokace | Farmaceutický sektor | Zboží každodenní spotřeby | Akcie ropných firem | Akcie v obranném sektoru | Nadprůměrné cash flow | Zestátnění společnosti | Zestátnění společnosti ČEZ | Částečné zestátnění | Reklasifikace | Frontier trh | Odliv prostředků z trhu | Odliv prostředků | Pokles likvidity | Zdanění mimořádných zisků | WFT zdanění | Cyklické odvětví | Dopady energetické krize | Tvorby rezerv | Akcie Colt CZ | Akcie Colt | Dvojciferné zhodnocení | Výhled recesních scénářů | Produkce základních surovin | Akcie producentů mědi | Modernizace přenosových sítí | Produkce mědi | Světová produkce mědi | Současná cena mědi | Snížení zadlužení | Aktuální valuace | Valuace sektoru | Atraktivní příležitosti | Venture investic | Startup společnosti | SPAC v ČR | Nadprůměrný zisk | Diverzifikace bohatství | Dostatečné zkušenosti | Rizikovost investice | Oblast pro investování | Necyklické aktivum | Rozmach kryptoměn | Krachy velkých krypto burz | Větší regulace | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Blockchainové infrastruktury | Proces učení | Závratné zbohatnutí | Úspěch v investování | Ztrátová investice | Finanční výkazy | Investorské prezentace | Zvažované investice | Příležitost akcie | CEE region | Začínající investoři | Podílové listy | Londýnské banky | Velké londýnské banky | Středoevropský region | Zprostředkování obchodování | Akcie na vlastní účet | Zachování neutrality | Slábnutí inflačních tlaků | Kulminace inflačních tlaků | Český kapitálový trh | Výše zdanění | Struktura zastropování cen | Výhled pro akcie ČEZu | Bankovní sektor v ČR | Akcie pražské burzy | University of Leicester | Začátky obchodní kariéry | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Investoři do evropských akcií | Růst valuací | Vysoké sazby | Konference XTB | Meziroční inflace v eurozóně | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | Inflace v Evropě | Centrální banka ve Frankfurtu | Arabské jaro | Záplavy v Austrálii | Fukušima | Požáry v Rusku | Protiinflační akce | Měnová unie | Hlavní úrokové sazby veurozóně | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vystřízlivění spekulantů | Krach burzy FTX | Korekce na rizikových aktivech | Fundamentální valuace | Průmyslový Dow Jones | Tradiční odvětví | Návrat k fundamentální hodnotě | Rizikovost eura | Jestřábí tlak | Úrovně EUR/USD | Rizikovější euro | Snižovat daně | Výprodej britských dluhopisů | Plán snížení daní | Proud stability sazeb | Výprodeje na koruně | Ceny slunečnicového oleje | Vývoj ceny slunečnicového oleje | USD za tunu | Panické nákupy | Konkurenceschopnost dovozců | Proticovidové lockdowny | Nákupy z Ruska | Zásobování trhu s ropou | Zásobování trhu | Velké západní společnosti | Růst spotřebitelných cen | Pojistky proti inflaci | Diverzifikátor portfolia | Diverzifikátor | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Kapitalizace celého krypto trhu | Ropa a ostatní komodity | Jedinečná příležitost | Jedinečná příležitost k nákupu | Akciové trhy jako celek | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Shrnutí vývoje | Právo | Globální akciový index MSCI | Marek Malina | Portu Marek Malina | Silná korelace | Výprodeje | Těžební náklady | FDIC | Silvergate | ChatGPT | Znovuotevření Číny | MIB index | Italský MIB index | Tradiční automobilky | Investice do elektromobility | CAPEX rozpočty | Růst valuace | Vývoj ceny akcií Ford | Ceny akcií Ford Motor | Ceny akcií Ford | Sankce Evropské Unie | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Evropský plyn TTF | Evropský plyn | LNG z Freeportu | Kontrakty TTF | Stabilní úrokové sazby | Sankce na dovoz ruského zlata | Omezené riziko | Potenciál pro zhodnocení | Býčí sentiment | Poptávka po LNG | Stavebnictví v USA | Nálada spekulantů | Prorážení stop-lossů | Korelace s technologickými akciemi | Soudržnost Evropské unie | Uvolněná fiskální politika | Ostatní komodity | Globalizace | Prodeje insiderů | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | Silná koruna | Celková ekonomika | Vývoj sazeb | Investiční Memento | Pershing Square | Bill Ackman | Akciové tituly | Výhled trhů | Cenové minimum | Alphabet (Google) | Nvidia Corporation | Očekávaná recese | Sol | Média | Trhy očima Štěpána Hájka | Pricing power | Implikovaná křivka | Očekávání úrokových sazeb v USA | Equity risk premium | Equity risk | Viceguvernérka České národní banky | Viceguvernérka | Optimalizace | Online trading konference XTB | Trading konference XTB | MarkeTimers | MarkeTimers.com | Výhled pro rok | Perzistentní inflace | SVB | Fáze trhu | Signature Bank | Krach SVB | Silicon Valley Bank (SVB) | First Republic | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Americká banka First Republic | Banka First Republic | Převzetí Credit Suisse | Válka | Jednotlivé akcie | Akciový fokus | FRC | Makroprostředí | Spojení | Úrokové politiky | Vyšší ceny | Tichomoří | Asie | Soukromé úvěry | Překážky | Klesající inflace | Ředitel banky | Vysoké úrokové sazby | Zprávy z kryptoprůmyslu | Sentiment amerického akciového trhu | Velké technologické společnosti | Pronájmy | JLL | M&T Bank | AJ Investments | Pale Fire Capital (PFC) | Pale Fire Capital | PFC | Groupon | Dušan Šenkypl | Jan Barta | David Holý | Petr Krajíček | Společnost AJ Investments | Rovio Entertainment | Rovio | Juraj Krúpa | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Skupina Pale Fire Capital | Mluvčí banky | GRPN | Investor Warren | Přesnost | Krupa Global Investments | E-sports | Short na Grouponu | Kauza amerického Grouponu | Kauza | Hodnota Grouponu | Akcie Grouponu | Pozice AJ Investments | M&A arbitráž | Equity hedgeový fond | Long/short equity hedgeový fond | Dění ve společnosti Groupon | Byznys model | Track record | Stáhnout z burzy | E-sports/gaming | Trh gamingu | Forma entertainmentu | Pozice v Activision Blizzard | Ubisoft Entertainment | Intellectual property | Duševní vlastnictví | Angry Birds | Balance sheet | Centuri | Top tým | ROUVY | Munipolis | Scuk | Agdata | Mubi | Daytrip | TeamIT | Pavol Krúpa | Value příležitosti | Investiční teze | Akcie GRPN | Hodnota equity | PFC SE | Ceny akcie Tesla | First Republic (FRC) | Banka First Republic (FRC) | Zuzana Filipová | Společnost Benxy (Zonky) | Spojení Monety | Zakladatel | Společnost Arm | Akcie PacWest Bancorp | Patová situace | Akcie PacWest | Vztah k riziku | Současný dluh | Warren Buffett a Charlie Munger | Vice | James Gorman | Aktuální stav | Úvěrování | Transparentní | Raketový růst akcií | Valuace firmy | Tržní valuace firmy | Tržní valuace | Binance Australia | Průměrný objem obchodů | Objem obchodů s akciemi na pražské burze | Výhledy | Letní měsíce | Silná data | Směřování | Letošní minima | Earnings per Share | Insideři | ARM | Technologické bubliny | Finanční média | Bunge | Vítězství nad inflací | Zlepšení výkonnosti | Alternativní zdroje energie | Zdroje energie | Očekávání ziskovosti | Predikovatelný | Volatilní měsíc | Pokračování v poklesu | Oblast přeprodanosti | COT report na zlato | Report na zlato | Pokračování současného trendu | Nižší ceny | Současná nejistota | Směr ropy | Budoucí směr ropy | Budoucí směr | Valuace big tech | Valuace big tech společností | Účinná reverzní formace | Změny v makroekonomických datech | Nižší low | Férové ceny | Výkonnost eura | Nové cenové minimum | Období vyšších úrokových sazeb | Cenový pokles zlata | Pokles zlata a stříbra | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Aktuální sentiment | Fenomenální růst | Varovné znamení | Čistý zisk Tesly | Zisk Tesly | YCC | Akcie Stellantis | Vývoj ceny akcie Stellantis | Ceny akcie Stellantis | Statistiky skupiny Volkswagen | Výsledky Stellantis | Vývoj ceny akcie Tesla | Konkurence pro Teslu | Evropská konkurence | Novo | Prodejci luxusního zboží | Společnost Arm Holdings | Ceny uranu | Akcie společnosti Arm | Nálada na americkém akciovém trhu | Big tech akcie | Tech akcie | Segmenty podnikání | Big Tech společnosti | Ocenění a rizika | Technický pohled na jednotlivé akcie | Pohled na jednotlivé akcie | Investování do Big Tech společností | Investování do Big Tech | Týden na trzích | Magnificent Seven | Technology | Návrat inflace | US Treasury | Optimistický výhled | REITs | Paul Jackson | Výhled na rok 2024 | Výhled pro rok 2024 | Důvěryhodnost | Výběry peněz | ProCent | Telekomunikace | Rostoucí těžba v USA | Rok 2024 | UAE | Kuvajt | Vyšší potenciál zisku | Vývoj ceny akcií Shell | Ceny akcií Shell | Vývoj ceny akcií Exxon Mobil | Vývoj ceny akcií Exxon | Ceny akcií Exxon | Ceny akcií Exxon Mobil | Evropské ropné společnosti | Google Charts | Spekulace na kontraktech | Spekulace na kontraktech Brent | Brent nebo WTI | Dobrá zpráva | Měkké přistání | Umelá inteligencia | Platforms | Utility | Výhled 2024 | Cyklická recese | Multi-asset | Pevný výnos | Private credit | Michael Curtis | Ilga Haubelt | Pohled na situaci | Oblečení | Portfólia | NYCB | Spotify Technology | GE HealthCare Technologies | GE HealthCare | HealthCare Technologies | HealthCare | Výzva | Nákupy | Lembros Commodity Advisors LLC | Dobrý nápad | Nápad nakupovat | Nakupovat | Nápad | Inflační data v USA | Očekávaná inflační data | Nové historické maxima | Historické maxima | Trading týden | Vítězné tažení | Jádrový index spotřebitelských cen | PCED | Forward S&P 500 | Andrew Berkin | Larry Swedroe | The Way Smart Money Invests Today | Forward valuace P/E | Forward valuace | Valuace P/E | Long/short | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | Micro Nasdaq 100 | Micro Nasdaq | Nasdaq 100 (MNQ) | MNQ | Micro S&P 500 (MES) | Micro S&P 500 | S&P 500 (MES) | MES | Spread na burze | SOL Trader | Denní data | Růstový trend akciových trhů | Trend akciových trhů | Lembros Commodity | Lembros | Commodity | Bull/Bear | Put/Call | Prezidentský volební rok v USA | Volební rok v USA | Prezidentský volební rok | Volební rok | Fed funds | Silná ekonomika | Suroviny | Online trading konference 2024 | Trading konference 2024 | Konference 2024 | Price-to-Earnings Ratio | Vlády | 256/2004 | David Monozson | Kvantitativní nástroje | Úspěšné hedge fondy | Statistické modely
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | Růst | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Valná hromada společnosti SAB
Valná hromada společnosti SAB Finance
Valné hromady
Valné hromady Monety Money Bank
Valné hromady společnosti ČEZ
Valné shromáždění
Valné shromáždění OSN
Valneva
Valorizace
Valorizace aktiv

Následující klíčová slova

Valuace akcií
Valuace big tech
Valuace big tech společností
Valuace firmy
Valuace na akciích
Valuace P/E
Valuace sektoru
Valuační násobky
ValueAct Capital
Value Area
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít