Pátek 29. březen 2024 08:23
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei ProTrader

VIX

img

Volatility report: Americké indexy zatím zůstávají v klidu. Silný dolar a utahování v USA ale začínají doléhat na globální trhy

25.05.2018 Další týden se pomalu chýlí ke konci a tentokrát se obchodníci na finančních trzích rozhodně nenudili. Po kratším období klidu se na trhy opět vrátila nervozita, která se ale tentokrát netýkala ani tak Spojených států, jako spíše ostatních světových indexů. K růstu averze k riziku pomohlo tentokrát více menších faktorů, mezi které se řadí například kolaps turecké liry, situace na italské politické scéně (a její dopad na evropské úrokové spready), další signály o zpomalování světové ekonomiky a v neposlední řadě i velmi čerstvé rozhodnutí Donalda Trumpa zrušit červnový summit se Severní Koreou. Tohle všechno však doléhalo více na zbytek světa než na USA, což je jasně patrné i ze srovnání amerického indexu S&P 500 a německého DAXu. Zatímco v USA totiž indexy více méně stagnovaly, v Evropě byly pod tlakem.
img

Obrázky dňa: Zlá správa pre EURUSD. Rozdiel medzi náladou podnikateľov v USA a Eurozóne prudko rastie

24.05.2018 Včerajšie slabé indexy podnikateľskej dôvery v eurozóne v kombinácii so silnými číslami z USA zo začiatku mesiaca poslali diferenciál medzi podnikovou dôverou v USA a eurzóne z červených čísel prudko do plusu. Aktuálne je najvyšší od konca roka 2016. Diferenciál vo vývoji HDP a teda aj v podnikovej dôvere zvykne vykazovať určitý vzťah s vývojom EURUSD. Máme tu teda ďalší negatívny signál pre tento pár (@TheStalwart):
img

Akciové indexy po delší době znovu výrazněji v červených číslech, na FX dominuje JPY

23.05.2018 Po dvou klidných seancích se na finančních trzích začínají opět dít zajímavé věci. Středeční seance je zatím plně v režii risk-off efektu, když se pod tíhou rostoucí nervozity dostávají akcie do červených čísel, zatímco bezpečným přístavům se začíná dařit. Evropské indexy dnes ve většině případů ztrácejí okolo procenta a půl a pod tlakem jsou také futures na indexy v USA, které odevzdávají necelé procento.
img

Geopolitická rizika hýbou finančními trhy

22.05.2018 Od rizika k riziku, tak by se dalo nazvat poslední geopolitické dění ve světě. Takové prostředí bývá vodou na mlýn pro finanční trhy, jelikož trhy milují volatilitu a tu většinou geopolitické napětí vyvolává. To však není přímo téma posledních dnů, kdy trhy sice vstřebávají geopolitická rizika, avšak výraznější volatilita se zatím trhům vyhýbá. Jinak vnímají geopolitická rizika akcie, devizové trhy nebo komodity.
img

Burzovní grafy: Americké akcie mírně ztratily, drží se ale nad supportem

20.05.2018 Americký akciový index S&P 500 v uplynulém týdnu odepsal 0,54 %, celý týden ale pokračoval v režimu podprůměrné obchodní aktivity.
img

Americké akcie posilují, dolar však ztrácí sílu

14.05.2018  Konec minulého týdne odnesl slabší americký dolar, který pokračuje ve ztrátách i začátkem aktuálního týdne. Pomě...
img

Burzovní grafy: Býci zabrali, varováním je nízký objem obchodů

13.05.2018 Americký akciový index S&P 500 má za sebou pozitivní týden, ve kterém pětkrát posílil a celkově si připsal 2,4 %. Na cestě vzhůru pod sebou nechal řadu technických překážek, ani tak ale není výhled jednoznačný.
img

Volatility report: Začíná být VIX znovu příliš nízko?

11.05.2018 Další týden se nám pomalu chýlí ke konci a nutno dodat, že se jednalo o týden, na který býci na akciovém trhu už delší dobu čekali. Akcie za sebou mají solidní růst a hlavně jsme konečně svědky výraznějšího snižování rizikových přirážek, které je velmi často doprovázeno klidným obdobím stabilního růstu. O tom zda se jej dočkáme i tentokrát ale zatím nejsme úplně přesvědčení. Je však pravdou, že k pokračování růstového trendu v tomto týdnu udělal S&P 500 významný krok, když konečně vystoupil z vlajkové formace, a to ne líným pohybem do strany, ale zajímavým breakoutem, který může být pro řadu býků čistě z technického hlediska velmi atraktivní pozvánkou do trhu.
img

Ranní videokomentář: Nálada na trzích se opatrně zlepšuje, VIX se díky tomu vrací pod 15b.

07.05.2018 Máme za sebou další úspěšný týden pro americký dolar. Ten své pozice buď udržel, nebo je ještě mírně vylepšil, a to bez ohledu na o něco slabší výsledky z amerického trhu práce, které z USA přišly koncem minulého týdne. Nálada na trzích se navíc dál pozvolna zlepšuje, což potvrzuje hlavně úroveň implikované volatility, která se v případě VIX indexu vrátila pod hranici 15b. Trhy jsou tak viditelně klidnější, i když rizika, která je mohou dostat znovu pod prodejní tlak, stále existují. Jedním z nich je například diskuse nad uvalením cel na Evropu, která stále pokračuje ve Spojených státech. V novém týdnu čekáme hlavně na záplavu nového makra, v čele s výsledky americké inflace. Zajímavé ale bude také rozhodování o sazbách, které nás tentokrát čeká na Novém Zélandu a ve Velké Británii.
img

Páteční růst ponechal býky ve hře, výhled je ale stále negativní

06.05.2018 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden slabší o 0,24 %, nebýt pátečního výrazného posílení, byla by ztráta citelnější.
img

Akciový výhled na druhé čtvrtletí: Vyhoření akcií?

04.05.2018 První čtvrtletí nabídlo úplně všechno. Finanční trhy zažily nejrůznější dramatické situace: od nejsilnějšího zahájení roku za poslední desetiletí po největší denní pohyb indexu VIX za posledních deset let. Ten odhalil, že prodejní volatilita je na finančních trzích tím nejpřecpanějším obchodem. Nyní jsou akcie na mnoha frontách pod tlakem – od hrozby obchodní války po neuspokojivé makroekonomické údaje a regulaci technologických firem. Smysl tak dávají defenzivní rozhodnutí.
img

Americké akcie ztrácely, index S&P 500 ale poklesům odolal

29.04.2018 Úterní pokles indexu S&P 500 se zastavil na 200denním klouzavém průměru, ve středu pak benchmark tuto úroveň ještě otestoval. Po dalších dvou dnech se ale index největších amerických firem vrátil na hodnotu z předchozího týdne (-0,01 %), ačkoli Dow (-0,62 %) i Nasdaq Composite (-0,37 %) ztrácely.
img

Volatility report: Volatilita zatím zůstává stabilní. Short-VIX obchodníci ale před sebou mohou mít docela rizikový týden

27.04.2018 Máme za sebou další a pro akcie relativně klidný týden. Fundamentálně ani technicky se situace na hlavních indexech příliš nemění a S&P 500 tak pokračuje v konsolidaci v bočním trendu, která je momentálně definovaná jasně patrnou vlajkovou formací. Vlajka se sice pozvolna uzavírá, v jejím rámci se ale ještě nějakou dobu držet můžeme. Ani po jejím prolomení navíc boční trend nutně skončit nemusí, a to zejména v případě prolomení její horní hrany.
img

Desetileté výnosy jsou nad 3 %, hrozí inverzní výnosová křivka

25.04.2018 Americké desetileté výnosy se dostaly na magickou úroveň 3%, ale co to vůbec znamená a proč to může trhy trápit? Především je třeba připomenout situaci z přelomu ledna a února, kdy se právě desetileté výnosy dostaly velmi blízko úrovně 3%, což bylo považováno za jeden z hlavních katalyzátorů výprodeje na akciových trzích. Již koncem minulého týdne se dostaly výnosy na dosah 3% a akciový trh byl opět pod tlakem, především kvůli nervozitě investorů. Ta se vrací na trhy i v týdnu aktuálním, kdy VIX vystoupal k 19 bodům především díky proražení úrovně 3% u výnosů.
img

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

24.04.2018 Každý obchodník hledá něco, co mu poskytne výhodu či náskok před ostatními. Obchodování jako takové je jedna velká soutěž, kde na jedné straně jsou vítězové a na druhé poražení. Jako v každé soutěži na sobě musíme neustále pracovat. Stát na místě znamená nechat se předběhnout konkurencí.
img

Rozbřesk: Čekáme opatrné komentáře ECB

23.04.2018 Tento týden bude především ve znamení zasedání ECB. Nečekáme žádnou zásadní změnu v nastavení měnové politiky ani v klíčových “slovních obratech” naznačujících záměry ECB v nejbližších kvartálech. Na druhou stranu nevylučujeme, že Mario Draghi ve světle posledních slabších čísel (zejména z průmyslu) bude o něco opatrnější při hodnocení hospodářského růstu. Pryč je pravděpodobně doba, kdy ECB přepisovala výhledy na růst HDP jenom vzhůru.
img

Index S&P 500 navzdory posílení vyznívá spíše negativně

22.04.2018 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden se ziskem 0,52 %, ve čtvrtek a v pátek ale měli navrch medvědi. Denní graf tak navzdory posílení vyznívá spíše negativně.
img

Rozbřesk: MMF se opřel do Donalda Trumpa

19.04.2018 Mezinárodní měnový fond kritizuje Spojené státy za plánovanou rozpočtovou injekci. Podle šéfa rozpočtového oddělení MMF Vitora Gaspara není zapotřebí v tuto chvíli podporovat globální ekonomiku novými rozpočtovými impulsy. Doporučení budovat “rezervy na horší časy” se ostatně týká většiny vyspělého světa. Celkový globální dluh podle MMF v roce 2016 dosáhl nových historických maxim a přesáhl 164 bilionu dolarů - 225 % globálního HDP.
img

Světová ekonomika v nejlepší kondici od krize, první mráčky se začínají objevovat

17.04.2018 Světová ekonomika se momentálně nachází v nejlepší kondici od globální finanční krize z let 2007-2009. V loňském roce činil meziroční růst globálního HDP velice solidních 3,7 %, přičemž hospodářský růst byl silně synchronizován napříč všemi klíčovými ekonomikami v čele s Čínou, jejíž HDP vzrostlo o 6,9 %. Silná dynamika světové ekonomiky pokračuje také v prvních čtyřech měsících letošního roku s tím, že za celý rok 2018 byl měl dle OECD růst globálního HDP na úrovni 3,9 % ještě mírně překonat uplynulý rok 2017. Česká ekonomika přitom v loňském roce přidala 4,5 % a v letošním roce by mělo HDP českého hospodářství vzrůst také o velice slušných 3,5 %.
img

Býci zabrali a index S&P 500 se usadil uprostřed rozpětí

15.04.2018 Americký akciový index S&P 500 uzavřel týden navzdory pátečnímu poklesu se ziskem 1,99 %. Eskalace geopolitického napětí spojeného se Sýrií v podobě spojeneckého úderu na vládní cíle přišla až po skončení obchodování.
img

Volatility report: Short-VIX strategie dostaly šanci i na takto nepříznivém trhu, nervozita na trzích ale i tak příliš nepolevuje

13.04.2018  Máme za sebou opět docela nervózní týden, který ale nakonec pomohl akciovým trhům získat trochu pevnější půdu pod nohama. Býci se ale i tak zdají stále v těžké defenzivě a zatím se jim příliš nedaří odrazit se od dvojitého dna, které se již delší dobu na S&P 500 formuje.
img

Ranní videokomentář: Euro slabší na většině měnových párů, dnes americká spotřebitelská důvěra

13.04.2018 Včerejší seance přinesla na trhy zklidnění, které se tentokrát neprojevilo jen růstem akcií, ale konečně i mírným snížením implikované volatility, která se v případě VIX indexu dostala pod hranici 20b. Na FX se pod tlak dostala hlavně evropská měna, které částečně uškodilo i zveřejnění zápisu z minulého zasedání ECB. Na fundamenty byla ale včerejší seance chudá a jinak by tomu podle nás nemělo být ani dnes. Jediné trochu zajímavé makro totiž zveřejní až odpoledne Spojené státy, v podobě předběžného odhadu americké spotřebitelské důvěry.
img

Ohlédnutí za prvním kvartálem roku 2018

10.04.2018 První kvartál roku 2018 přinesl mnoho zajímavých událostí, které se projevily i do vývoje finančních trhů. Co se týče globální ekonomiky jako takové, zásadní změny jsme se nedočkali, přičemž všechny instituce a centrální banky očekávají pokračování expanze. Podle jejich projekcí lze usuzovat, že by expanze měla pokračovat minimálně do konce příštího roku a s tím by měla klesat i nezaměstnanost.
img

Akciové indexy znovu v zelených číslech, na FX ztrácí hlavně bezpečné přístavy

10.04.2018 Úterní seance je zatím v „risk-on“ režimu, když náladě na trzích už brzy ráno pomohl projev čínského prezidenta, který se postavil za globalizaci a další otevírání čínské ekonomik zahraničním investorům. Projev, který pomohl k okamžitému růstu asijských indexů, dnes drží v zelených číslech také indexy v Evropě a v USA. K výraznému snížení rizikových přirážek zatím ale nepomohl, což dokazuje hlavně stále zvýšená úroveň VIX indexu, který zůstává nad hranicí 20b.
img

Rozbřesk: Strach z obchodní války nedovolil trhům najít pevnou půdu pod nohama

09.04.2018 Uplynulý týden ukázal, že vidina obchodní války dokáže trhy pěkně rozkolísat. Další vyostřování obchodních vztahů mezi USA a Čínou vrátilo americké akcie zpátky do záporných vod a index strachu VIX suverénně zamířil zpátky nad magickou hranici 20 bodů. Je čeho se bát?
img

Americké akcie nadále koketují s 200denním průměrem

08.04.2018 Další kolísavý týden znamenal pro index S&P 500 ztrátu 1,38 %. Celní přestřelka mezi USA a Čínou pokračuje.
img

Volatility report: Volatilita prostor ke snížení má. Potřebuje ale méně Trumpa

06.04.2018 Máme za sebou týden, ve kterém se obchodníkům znovu připomnělo téma obchodních válek. Zveřejnění seznamu čínského dovozu, na který USA uvalí clo a následný stejný krok Číny, vyvolal v noci ze včerejška na dnešek další reakci Bílého domu, jenž uvažuje o nových clech, které by se mohly týkat čínského zboží v objemu až 100 mld. dolarů. Polické napětí mezi USA a Čínou tak stoupá a trhy to samozřejmě nesou s nelibostí. Akciové trhy proto zůstávají volatilní, což bylo jasně vidět i v tomto týdnu, který byl na indexech v USA i v Evropě znovu poměrně nervózní. S&P 500 sice zatím úspěšně vytváří dvojité dno, jeho prolomení do budoucna ale rozhodně nelze vylučovat, jelikož jsou akcie stále poměrně drahé a politika USA je díky Trumpovi značně nevyzpytatelná.
img

Trhy dnes: Obchodníci se bojí obchodních válek. Prodávají akcie i komodity, na forexu vládne NZD

04.04.2018 Středeční obchodování na finančních trzích se nese ve znamení zvýšené rizikové averze. Trhy vystrašila další cla uvalené americkou administrativou na čínské zboží v hodnotě ročních importů ve výši 50 miliard dolarů. Clo ve výši 25 % by mělo být uplatněno v řádu několika týdnů. Oficiální místa v Číně v reakci na nová cla uvedla, že odpoví recipročně a zavede 25 % na přibližně 50 miliard americkým importů včetně sojových bobů, automobilů, výrobků chemického průmyslu a letadel.
img

S&P 500 napravil část ztrát, k dominanci býků je ale daleko

01.04.2018 Z propadu o 6 % v předchozím týdnu index S&P 500 díky zisku 2,03 % lehce ubral, i tak ale březen a celé první čtvrtletí zakončil ve ztrátě.
img

Finanční trhy se začínají měnit, situace na akciích tomu napovídá

27.03.2018 Aktuální situace na trzích, především na těch akciových se zdá být trochu zvláštní. Poté co americký akciový index S&P 500 ztratil 2 dny po sobě přes 2%, dohromady za týden přes 6%, začátkem nového týdne začali být býci velmi aktivní. Okamžitě odmítli jakýkoliv další propad ceny na nižší úrovně a realizovali za pouhý den zisk 2,7%. To se může zdát jako celkem slušný zisk, pokud bychom však byli svědky výrazného zlepšení fundamentu nebo něčeho podobného. To se však nestalo a jednalo se pouze o korekci předchozího pohybu. Zisk 2,7% za pouhou jednu obchodní seanci je největším za poslední 2 roky. Zároveň trh S&P 500 realizoval zisk větší jak 2% během jedné seance poprvé od konce roku 2016.
img

Ranní videokomentář: Euro se vrací nad 1,24 EURUSD, nervozita po výprodeji z konce týdne ustupuje

27.03.2018 Včerejší seance pomohla ke zklidnění nervozity na trzích a likvidaci značné části zisků, které americké indexy nabraly koncem minulého týdne po oznámení amerických cel na část dovozů z Číny. Úroveň rizikových přirážek ale navzdory včerejšímu optimismu zůstává vysoká, když se VIX drží i nadále nad hranicí 20b. Politika bude pravděpodobně klíčovým tématem také dnes, jelikož makrokalendář přinese spíše jen méně významné fundamenty. K tématu obchodních vztahů se přitom pravděpodobně přidá také téma Ruska a jeho případné reakce na to, že se včera Spojené státy přidaly k Evropě a vyloučily několik desítek ruských diplomatů v reakci na vraždu bývalého ruského agenta v Británii.
img

Akcie zahajují týden růstem, strach z eskalace napětí mezi USA a Čínou polevuje

26.03.2018 Po nervózním konci minulého týdne je na trzích dnes viditelná jednoznačná úleva. K té částečně pomohly i komentáře amerického ministra financí Mnuchina, podle kterého se USA a Čína budou snažit hledat vzájemně prospěšnou dohodu o obchodu. Obchodníci se tak dál utvrzují v tom, že země celou situaci ohledně zavádění cel nebudou dál eskalovat a že se minulý týden jednalo o spíše jednorázovou akci bez výraznějšího dopadu na světový obchod a ekonomický růst. Indexy díky tomu částečně likvidují své dřívější ztráty, což je vidět hlavně na futures v USA, které dnes od rána přidávají více než jeden procentní bod.
img

Rozbřesk: Týden ve znamení ČNB

26.03.2018 Zkrácený velikonoční týden bude především ve znamení březnového zasedání ČNB. Tentokrát ovšem žádnou revoluci neočekáváme a centrální bankéři pravděpodobně přibrzdí v utahování měnových kohoutů. V posledních týdnech to naznačila řada centrálních bankéřů včetně guvernéra, který explicitně hovořil o tom, že další růst sazeb přijde na pořad dne v druhé polovině roku a možná až na jeho konci. V podobném duchu se podle nás ponesou komentáře i po březnovém zasedání ČNB, které i proto korunu asi nijak zvlášť nepotěší.
img

Burzovní grafy: Index S&P 500 ztratil nejvíce od ledna 2016

25.03.2018 Americké akciové trhy byly v týdnu pod prodejním tlakem a index S&P 500 odepsal 5,95 %. To je již opravdu pozoruhodný výkon.
img

Volatilita je zpět. Obchodní válka mezi USA a Čínou nabírá na obrátkách

23.03.2018 Minulý týden začal poklidně, setkáním G20 v Argentinské metropoli Buenos Aires. Hlavním tématem bylo již oznámené zavedení cel na import oceli a hliníku do USA, které prosadil Donald Trump. Dalším tématem byly kryptoměny a jejich regulace, protože dle mnohých představitelů největších světových ekonomik jsou primárně využívány k praní špinavých peněz a financování terorismu.
img

Volatility report: Americká cla vyhnala VIX zpět na 24b.

23.03.2018 Týden se pomalu blíží ke konci, takže nastal čas na další volatility report. A tentokrát máme rozhodně opět o čem psát. Včerejší seance jasně dokázala, že z finančních trhů rizika nezmizela, když se akciové indexy po celém světě dostaly znovu výrazněji do červených čísel. Na vině bylo uvalení amerických cel na Čínu, které by se mělo dotknout čínského dovozu až v objemu 50 mld. dolarů. Na to navíc dnes ráno odpověděla Čína svými vlastními cly na USA a trhy se samozřejmě bojí další eskalace konfliktu a toho, že by mohl přerůst v obchodní válku. My tento názor nesdílíme, ale k tomu až níže. Faktem je, že se akcie po včerejšku propadly, díky čemuž S&P 500 testuje důležitý support na úrovni minima z konce minulého měsíce.
img

Rozbřesk: Škoda Auto - laboratoř přehřívající se ekonomiky

23.03.2018 Poslední zprávy z největší české automobilky Škoda Auto jenom potvrzují, jak moc česká ekonomika začíná narážet na své mantinely. Silná poptávka vede k tomu, že vozy pro evropský trh již nemá kde vyrábět. Některé z plánovaných novinek pro příští roky tak jednoduše v Evropě nebudou dostupné. Automobilka je sice rekordně zisková, ale naráží také logicky na silnější vyjednávací pozici odborů, které požadují dvouciferný růst mezd. Rychlejší růst mezd u třetího největšího zaměstnavatele v Česku (26,7 tis zaměstnanců) může mít silný signální efekt pro další podniky, a to nejen v automobilovém sektoru. V takové situaci logicky přichází na řadu otázka - nezačíná Česko ztrácet svoji cenovou konkurenceschopnost?
img

Rozbřesk: Škoda Auto - laboratoř přehřívající se ekonomiky

23.03.2018 Poslední zprávy z největší české automobilky Škoda Auto jenom potvrzují, jak moc česká ekonomika začíná narážet na své...
img

Obrázky dňa: Technologické akcie zažívajú rekordný príliv kapitálu

22.03.2018 Záujem o americké technologické akcie neutícha. Práve naopak. Po mimoriadne silných prítokoch kapitálu do technologických akcií v roku 2017, pokračuje tento proces v tomto roku ešte silnejším tempom. Pokiaľ by pokračoval prílev peňazí do sektora rovnakým tempom ako v doterajšom priebehu roka, tak by do neho pritieklo 47,5 mld. USD. To tu zrejme nebolo ani počas dot-com bubliny na prelome tisícročí. V technologickom sektore začína byť horúco (@LanceRoberts):
img

Akciové trhy v další korekci, dnes výsledky inflace ve Velké Británii

20.03.2018 Akciové trhy jsou začátkem týdne nervózní a prošly si další korekcí. Především byly pod tlakem americké akcie a to kvůli technologickému sektoru, kde nejvíce ztrácel Facebook. Nepříznivá situace se projevila i na ostatních akciových trzích, které uzavřely včerejší seanci v červených číslech. O zvýšené nervozitě hovoří i zvýšené hodnoty indexu VIX. Ten se dostal během včerejší seance až na úrovně 22 bodů, dnes se zatím pohybuje kolem 19 bodů. Akciové trhy tedy pokračují v korekci z minulého týdne. Nedařilo se ani americkému dolaru, který pomohl k ziskům ostatním měnovým párům. Nejvýrazněji posilovalo euro a britská libra. Britské libře pomohla i zpráva, kterou zveřejnil v pondělí týdeník Focus. Mělo by se jednat o zlom ve vyjednávání mezi EU a VB, kdy by se měli podle týdeníku obě strany již dohodnout na finančním vyrovnání, právech občanů a také podobě přechodného období. Obě strany se dohodly na 21 měsíčním přechodném období poté, co Spojené království opustí EU. Ještě však zbývá mnoho práce, ale větší část by měla být dohodnuta. Dohoda musí být uzavřena do konce října. Z včerejších fundamentů neměl žádný výraznější dopad na vývoj finančních trhů a trhy zůstávají tedy ve vyčkávajícím režimu na středeční zasedání americké centrální banky FED.
img

Index S&P 500 vyčkává v trojúhelníku

18.03.2018 Americký akciový index S&P 500 za uplynulých pět obchodních dnů ztratil 1,04 %, čtyři červené svíčky v řadě lehce napravil páteční mírný zisk.
img

Volatility report: VIXu se navzdory lepšící se situaci na indexech na nižší úrovně stále příliš nechce

16.03.2018 Americký index S&P 500 vystoupil z trojúhelníkové formace, kterou vytvořil sérií dvou vyšších high a dvou nižších low po silném únorovém výprodeji. Vystoupení z tohoto trojúhelníku ale nakonec nebylo ani tak velkým třeskem jako spíše nesmělým vykouknutím, které muselo stejně přijít kvůli skutečnosti, že se v tomto týdnu trojúhelník definitivně uzavřel.
img

Rozbřesk: Koruna pod tlakem. Hrozí jí od ČNB další nebezpečí?

12.03.2018 Česká koruna se po slabší páteční inflaci dostala pod tlak a pokouší se atakovat 25,50 EURCZK. Ztráty nejsou zatím nijak výrazné, ale česká měna se i tak obchoduje na nejslabších úrovních od začátku ledna. A tentokrát nejsou na vině výprodeje na globálních trzích ani rostoucí strach z utahování měnové politiky v USA, tak jako v polovině února - to koruna reagovala negativně na nárůst indexu strachu VIX (implikovaná volatilita na S&P 500). Korunový výprodej je dnes čistě domácí výroby a má původ v nízké inflaci. Ta zaostala o celé 4 desetiny procentního bodu za poslední prognózou ČNB. I když za to mohou do značné míry levnější potraviny, nedá se nad tím jednoduše mávnout rukou. Na vině byly nakonec skoro všechny složky spotřebitelského koše, včetně jádrové inflace - ta setrvává na 1,7 %, což jsou nejnižší úrovně za poslední dva roky.
img

Býci napravují únorové ztráty

11.03.2018 První březnový týden byl ve znamení růstu cen akcií, který akceleroval v pátek po zveřejnění silných dat z amerického trhu práce. Za celý týden americký akciový index S&P 500 posílil o 3,54 %.
img

Volatility report: S&P500 konsoliduje v trojúhelníkové formaci, VIX díky tomu klesá zpět na hodnoty z konce února

09.03.2018 Po nervózním začátku března se v tomto týdnu začala situace na trzích znovu postupně uklidňovat. Svou roli sehrála skutečnost, že S&P 500 dokázal na vytvoření nižšího high navázat vytvořením vyššího low, díky kterému nyní pokračuje v konsolidaci. Tu přitom podpírají i zprávy ze Severní Koreje, která překvapila svou ochotou uvažovat o zastavení jaderných testů a dokonce i o jaderném odzbrojení, výměnou za garanci bezpečí a zachování režimu. S&P 500 tak v tomto týdnu vytvořil ukázkovou trojúhelníkovou formaci, ze které ale bude muset už brzy vystoupit. Právě breakout jedné ze stran trojúhelníku pak může určit směřování indexu na delší dobu dopředu.
img

Zasedání ECB nemělo na trhy výraznější dopad, dnes data z trhu práce z Kanady a USA

09.03.2018 Včerejší seance byla především ve vyčkávajícím režimu na zasedání ECB. Kde zmizela z komentáře věta o případném prodloužení, nebo zvýšení objemu kvantitativního uvolňování. To by však dále mělo pokračovat při objemu 30 mld. eur měsíčně. Euro nakonec ukončilo seanci v červených číslech, přičemž se nadále drží v konsolidačním pásmu bez jasného trendu. Žádnou výraznější změnu tedy zasedání ECB nepřineslo, když úrokové sazby udržely na 0,00% a hodlají pokračovat ještě dlouho po ukončení kvantitativního uvolňování. Trhy byly během včerejší seance spíše pozitivně naladěny a to i díky zprávě, že americký prezident Donald Trump souhlasil, že se setká s vůdcem KLDR Kim Jong Unem. Jedná se o druhou pozitivní zprávu týkající se KLDR v tomto týdnu. Zpráva pomohla i americkému dolaru, který během včerejší seance posiloval nejvýrazněji. To se samozřejmě odrazilo o do vývoje ostatních devizových trhů, kde byl dolar silnější. Díky silnějšímu dolaru prohloubila své ztráty i Ropa. Ta se dostala pod low minulého týdne a s pozitivními vyhlídkami pro ropu to nevypadá moc dobře. VIX nadále zůstává na zvýšených hodnotách a nervozita z možného dalšího výprodeje na trzích stále zůstává.
img

Situácia na trhu so zlatom je neistá. Zlatý kov odoláva prerazeniu úrovne 1370 USD

08.03.2018 Investori sa stále odvracajú od kúpy zlata, ktorého cena sa od začiatku roka pohybuje okolo 1330 USD. Bleskové oživenie volatility na trhoch, ani návrat inflácie nič nezmení. Volatilita sa vrátila k „premiešaniu“ problémov na akciových trhoch, vyzývajúc investorov, aby boli opatrní. V prvom februárovom týždni VIX doslova explodoval (150 %), čo bolo dôsledkom prudkého poklesu S&P500 o 6,5 %. Z tejto obnovenej averzie voči riziku však zlato nevyťažilo. Naopak, zlatý kov klesol o 2 % a bol hlavne penalizovaný nárastom dolára. Treba však poznamenať, že tieto násilné pohyby smerom nadol vyzývajú traderov, aby predávali.
img

Dobré zprávy z Korejského poloostrova pomohly akciím, dolar kvůli nim naopak výrazně ztrácí

06.03.2018 Finanční trhy se dnes dočkaly zajímavé a trochu nečekané vzpruhy, když po vzájemném jednání představitelů Severní a Jižní Koreje oznámil severokorejský režim, že je připraven uvažovat o vzdání se jaderných zbraní a zahájení mírových jednání výměnou za garanci bezpečí režimu. Dobré zprávy z regionu, ze kterého poslední dobou přicházelo jen napětí, začaly krátce po poledni pomáhat akciím a ostatním rizikovějším aktivům, díky čemuž se futures na S&P 500 vyhouply před otevřením amerických burz o více než půl procenta, zatímco výnosy z 10yr amerických státních dluhopisů vystoupaly zpět na dosah 2,90 %.
img

Ranní videokomentář: FX zatím v režii sentimentu na akciových trzích, dnes data ze sektoru služeb

05.03.2018 Minulý týden dostal akciové indexy znovu pod prodejní tlak, což na devizovém trhu pomohlo hlavně tradičním bezpečným přístavům (JPY), zatímco rizikovější měny začaly ztrácet. Nálada na trzích je tak i nadále nervózní, což potvrzuje stále zvýšená úroveň implikované volatility, která v případě amerického VIX indexu zůstává v okolí 20b. Dění na akciovém trhu tedy zůstává pro FX dál velmi důležité, ale už v tomto týdnu se přidají také velmi důležité fundamenty v čele s hned několikanásobným zasedáním centrálních bank a novým makrem. Dnes čekáme hlavně na výsledky britského PMI a amerického ISM pro sektor služeb.
img

Burzovní grafy: Vyšší volatilita se stává standardem

04.03.2018 Mírný zisk z předchozího týdne vystřídal více než 2% pokles indexu S&P 500. Americké akcie se tak sunou níže, jasno o dalším směru ale není.
img

USA chce zavést cla na dovoz průmyslových kovů. Akciové trhy reagují prudkým poklesem

02.03.2018 Akciové trhy v USA opět prožívají krušnější časy, čtvrteční obchodování přineslo více než 1% ztrátu na všech námi sledovaných akciových indexech. Index Dow Jones oslabil o více než 1,5 % a klesl až na 2677 bodů. Intradenní volatilita opět nabrala výrazných rozměrů a index VIX vyskočil na 22,5 bodů, což představuje nárůst o více než 13 %. Spekuluje se, že za poklesy stojí rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz oceli a hliníku.
img

Volatility report: Na trhy se vrátili medvědi, spotová volatiltia se vrací nad 20b.

02.03.2018 Trhy jsou poslední dobou konečně zajímavé. Velmi zajímavé. Hlavně pak pro obchodníky s volatilitou. Máme za sebou další týden a i tentokrát bylo o zábavu postaráno. V minulém týdnu jsme varovali před možností vytvoření nižšího high na S&P 500, které se tento týden, i když o něco výše, nakonec skutečně zformovalo. Druhá polovina tohoto týdne tedy přinesla regulérní korekci, která během dvou dnů zlikvidovala značnou část zisků, které americké indexy v druhé polovině února budovaly. S&P 500 se díky tomu vrátil pod hranici 2 700 dolarů a tématem do příštího týdne bude především to, zda se pokusí zaútočit na svá únorová minima, nebo zda (a kde?) vytvoří po nižším high také vyšší low, které by vedlo ke konsolidaci ve vlajkové formaci.
img

Ranní komentář: Indexy zpět v červených číslech, těží z toho hlavně USD a JPY

01.03.2018 Včera se na akciové trhy začala znovu vkrádat nervozita, což se projevilo jak pádem akcií, tak růstem implikované volatility, která v případě americké VIX indexu vystoupala zpět na dosah hranice 20b. To pomohlo hlavně bezpečným přístavům, jako USD a JPY, zatímco pod tlakem byla většina ostatních měn. Obzvláště nevydařená pak byla seance pro britskou libru, kterou navíc dostal pod tlak také zveřejněný report EU na téma vystoupení Británie z EU, který zcela ignoroval některé požadavky Británie, jako například dvouleté přechodné období. Dnes čekáme na trzích na výsledky britského PMI a amerického ISM a pozor také na další projev nového šéfa Fedu Jerome Powella.
img

Vývoj na akciovém trhu rozhodně není nudný

25.02.2018 Současný vývoj na akciovém trhu rozhodně není nudný, oproti uplynulému roku je to výrazná změna. Americké akcie ve zkráceném týdnu předvedly pokračující intradenní kolísání a páteční silný vzestup, díky kterému na týdenním grafu svítí zelená.
img

Volatility report: VIXu se níže příliš nechce, trh se stále obává další vlny výprodejů

23.02.2018 Po únorovém výplachu a následné korekci ztrát ze začátku měsíce akciové indexy v tomto týdnu zatím hledají jednoznačný směr. Fundamenty které by jej udaly zatím chybí a tak to jediné co máme je technická situace a trochu nervózní vytváření nižšího low, které zatím nahrává spíše medvědům. Ti se mohou částečně opírat také o fundament, v podobě rostoucích dluhopisových výnosů které se v případě 10yr splatností v USA dál nebezpečně přibližují k 3% hranici a jejichž další růst může být alespoň dočasným katalyzátorem dalších výprodejů.
img

Rozbřesk: ECB se bojí silného eura… možná zbytečně?

23.02.2018 Strach centrálních bankéřů v ECB ze silného eura je do očí bijící. Včera to jenom potvrdil zápis z posledního zasedání ECB, kde síla eura byla jedním z hlavních témat debat. Poslední prognóza ECB totiž počítala pro tento rok s kurzem 1,17 dolaru za euro. Realita je však úplně jiná a měnový pár se v posledních týdnech pohybuje mezi 1,23 a 1,25 EUR/USD - tj. euro je o 5-7 % silnější.
img

Rozbřesk: Jsou skutečně poslední ztráty dolaru tak “záhadné”?

19.02.2018 Americký dolar v posledních několika měsících systematicky ignoruje dobrá čísla z domácí ekonomiky a nárůst amerických výnosů. Viditelně rostou domácí inflační tlaky, a proto americký dvouletý výnos doputoval v posledních týdnech až do blízkosti 2,50 %. Rozdíl mezi americkým a eurovým dvouletým výnosem vzrostl za poslední tři měsíce o více než jeden procentní bod a je poblíž historických maxim (přes 2,5 procentního bodu). Podle učebnicových teorií nekryté úrokové parity by takový vývoj měl být pro dolar pravým požehnáním. To zatím rozhodně není. Dolar na frontě s eurem ztratil za poslední tři měsíce více než 8 % a jako by mu nebylo pomoci…
img

Ranní videokomentář: Nálada na trzích se pozvolna zlepšuje, potrápit je ale mohou znovu vyšší výnosy

19.02.2018 Minulý týden pomohl akciovým indexům získat pevnější půdu pod nohama a pomohl také ke snížení implikované volatility, která se v případě amerického VIX indexu dostala pod 20b. Nálada na trzích se tak pozvolna stabilizuje, ale býci na akciích zatím nemají vyhráno, když musejí dál netrpělivě sledovat pokračující růst dluhopisových výnosů, který může být katalyzátorem dalších výprodejů. Začátek týdne by však podle futures na US indexy měl proběhnout opět spíše v klidném duchu, k čemuž by mohla napomoci dnes i absence významnějšího makra a svátek v USA.
img

Odraz ode dna znamenal pro index S&P 500 nejsilnější výsledek od roku 2013

18.02.2018 Reakce na začátek korekce byla silná, index S&P 500 přidal 4,3 %. Nebýt lednového růstového sprintu, denní graf by byl zhruba na linii růstového trendu.
img

Konec nízké volatility v amerických akciích

17.02.2018 Dva týdny stará korekce na amerických akciových trzích kompletně změnila dosavadní hru. Nízká volatilita končí, příliš vysoká inflace se stává reálným nebezpečím a větší korekce cen akcií se patrně stanou běžnou součástí vývoje.
C:\fakepath\TOP5-16022018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.02.2018 1) Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) zablokovala plánovaný prodej chicagské burzovní společnosti Chicago Stock Exchange (CHX) konsorciu vedenému čínskými podniky. Komise uvedla, že nedostatek informací o kupcích představuje hrozbu pro řádnou kontrolu této burzy po dokončení transakce.
img

Akcie se pomalu stabilizují ale extrémní volatilita si vybrala své

16.02.2018  Akciové trhy v se pomalu vzpamatovávájí z propadu, který přišel minulý týden. Postupně se jim podařilo umazat...
img

Akcie se pomalu stabilizují ale extrémní volatilita se vybrala své

16.02.2018 Akciové trhy v se pomalu vzpamatovávájí z propadu, který přišel minulý týden. Postupně se jim podařilo umazat už téměř polovinu toho, co ztratily. Co přesně za prudkým propadem stálo není jasné, někteří se domnívají že jde o „běžnou, zdravou“ korekci, jiní v tom hledají fundamentální stánku a další z toho viní high-frequency algoritmy. Záležitost prošetřuje i regulátor zda nedošlo k umělé manipulaci ceny.
C:\fakepath\EURCZK-16022018-LV-12.png

Forex: EUR/CZK se drží v úzkém pásmu

16.02.2018 Česká koruna se i dnes bez výraznějších impulsů pohybuje v užším pásmu mezi hladinami 25,30 a 25,40 EUR/CZK. Uvolňující se napětí na globálních trzích (nižší index strachu VIX a vyšší akcie) by koruně mohlo hrát do karet. Stejně tak i dnešní dobrý výsledek hrubého domácího produktu (HDP) za čtvrté čtvrtletí loňského roku. Meziroční růst české ekonomiky zrychlil na 5,1 procenta z 5 procent v předchozím čtvrtletí. Za celý rok HDP stoupl o 4,5 procenta.
img

Volatility report: VIX dál pozvolna klesá. K úrovním z minulého roku se ale jen tak rychle dostat nemusí

16.02.2018 Po divokém začátku tohoto měsíce se situace na akciových trzích přeci jen zdá se začíná pomalu a opatrně vracet do normálu. Akciové indexy za sebou mají úspěšný týden během kterého se dokázaly dostat do zelených čísel. Někde (v Evropě) je sice korekce ztrát výrazně pozvolnější než jinde (v USA), úroveň rizikových přirážek ale klesá a buy the dip mentalita z minulého roku se začíná znovu projevovat. Americký S&P 500 je sice stále hluboko pod úrovněmi z konce ledna, i tak ale dokázal zlikvidovat přibližně polovinu ztrát, které v únoru nabral. DAX je na tom hůře, ale i v jeho případě se situace začíná zlepšovat.
img

Korekce na akciových trzích se zdá být u konce

15.02.2018 Během včerejší seance byla zveřejněna nová data inflace v USA. A nervozita na akciových trzích se dala krájet. Byla to právě inflace, která měla napovědět o dalším vývoji napříč všemi trhy. Inflace každopádně příjemně překvapila americký dolar, ale pozitivní situace na americkém dolaru netrvala dlouho. Jak se totiž ukázalo, inflace nebyla až takovým nebezpečím pro akciové trhy a ty po krátkodobé korekci pokračovaly v pozvolném posilování. To potvrzují i samotná čísla, která hovoří o třech dnech po sobě, kdy trh S&P 500 dokázal uzavřít v zelených číslech.
img

Akcie opět jasně v zelených číslech, nervozita z trhů dál pozvolna ustupuje

15.02.2018 Finanční trhy dnes plynule navázaly na včerejší seanci a pokračují v likvidaci ztrát, které od začátku měsíce nabraly....
img

Rozbřesk: Dluhopisové výprodeje nabírají po americké inflaci na síle

15.02.2018 Vyšší americká inflace jenom přilévá do ohně dluhopisových výprodejů. Desetiletý americký výnos se znovu přibližuje 3% hranici, zatímco dvouletý atakuje skoro desetiletá maxima. Dluhopisoví investoři mají strach, že pod taktovkou vyšší inflace Fed v březnu nejen zvýší sazby, ale nakonec i odhadovanou trajektorii růstu sazeb pro tento rok. A po pravdě s podobnými čísly v zádech k tomu může mít důvod….
img

Obrázky dňa: Trhy vždy padajú, keď sa zmení šéf FEDu

14.02.2018 Po nástupe nového šéfa Powella FEDu trhy padli. Nejedná sa o nič výnimočné. Dokonca sa to stalo počas prvých šiestich mesiacov každému novému šéfovi. Vyzerá to ako keby trhy FED testovali. Po úvodnej korekcii sa však väčšinou akcie vrátili do plusu, ako ukazuje posledný stĺpec. Výnimkou boli dva prípady, oba sú však ešte spred druhej svetovej vojny (@macroymercados):
img

Akciové trhy stagnují, zatímco volatilita zůstává

13.02.2018 Akciové trhy jsou zatím začátkem týdne bez jasného směru. Může za to masivní výprodej z minulého týdne a velký nárůst volatility. Co stojí či nestojí za korekcí, která ovlivnila všechny akciové trhy, již bylo řečeno mnohokrát. Vše však naznačuje tomu, že se zatím o žádnou krizi nekoná a pouze jde o technickou korekci. Otázek však zůstává stále mnoho a volatilita zůstává také, jestli je tedy korekce opravdu u konce může napovědět již tento týden.
img

Obrázky dňa: Zisky amerických firiem v dôsledku daňovej reformy vzrastú o 7%

13.02.2018 Vyzerá to tak, že úprava ziskov amerických spoločností vyvolaná znížením korporátnej dane sa skončila. Projekcie ziskov rástli počas celého januára, vo februári sa ustálili na siedmich percentách. Keď počítame so zdravým pomerom ceny akcií k ziskom okolo úrovne 15, tak by sa to malo prejaviť v zhruba 10-percentnom raste hodnoty akcií (@ConnectedWealth):
img

Bude pokračovat spekulativní mánie kolem kryptoměn?

12.02.2018 Kryptoměny v roce 2017 rozdrtily veškeré předpovědi a ovládly novinové titulky. Rok 2018 bude však pro tento dospívající obor mnohem složitější, přestože doteď rostl milníkovými skoky. Buď bude rozvíjející se trh s krypto aktivy „zničen“ nebo nadále poroste. Optimisté čekají, že se trh dostane až k bilionu USD, zatímco pesimisté předpokládají rostoucí vliv regulace a možná i přímý zákaz kryptoměn. To v případě, že se monetární orgány rozhodnou, že se tato oblast vymkla kontrole a představuje přímé ohrožené monopolu na peníze.
img

Akciová korekce začala strmým propadem

11.02.2018 Americký akciový trh pokračoval v poklesu, index S&P 500 odepsal za týden 5,16 %. Ve čtvrtek akcie sestoupily více než 10 % pod historické maximum, korekce tedy oficiálně začala.
img

Výplach na akciových trzích. Dow Jones má za sebou největší bodovou ztrátu v historii

09.02.2018 Máme za sebou opět dosti volatilní týden. Poté, co americké akciové indexy zaznamenaly během jediného dne bodově největší propad v historii se ještě nedokázaly vzpamatovat a jsou stále značně nervózní. Index VIX vyskočil na úroveň 40 bodů, což je nejvíce za poslední dva roky.
img

(Slovak) Volatilita na akciách zostáva obrovská

09.02.2018 Akciové trhy pokračujú vo veľkej volatilite a Európske burzy sa aj v piatok ponorili do červených čísiel. Americké obchodovanie sa začne za chvíľu, no futures vymazali denné zisky a dostali sa do mínusu, no zatiaľ bol tento prepad skúpený a preto sa obchodujú okolo nuly.
C:\fakepath\TOP5-09022018-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.02.2018 1) Kongres Spojených států v pátek odsouhlasil dlouhodobé financování federální vlády. Učinil tak ale několik hodin poté, co vládě o půlnoci místního času došly peníze na její provoz. Dopady krizové situace ale nebudou nijak vážné, neboť peníze zákonodárci zajistili ještě před začátkem pracovního dne.
img

Volatiltiy report: Spící obr se probral. VIX za sebou má jeden z nejzajímavějších týdnů v historii

09.02.2018 Máme za sebou týden, který dříve či později musel přijít. Jenom jsme nevěděli kdy. Po masivním lednovém růstu na trhy dorazila korekce, která byla mimořádná ne ani tak kvůli samotnému procentuálnímu pádu akcií, ale především kvůli míře růstů volatility. Akcie sice klesly během posledních pěti obchodních seancí o 8,5 %, i tak jsou ale stále poměrně drahé když se propadly pouze na úrovně z loňského listopadu.
img

Zaujímavosti k sentimentu pred výpredajmi a po nich : Korekcia visela vo vzduchu, investori ostávajú optimistickí

08.02.2018 Korekcia na akciových trhoch priniesla aj viacero grafov od analytikov a novinárov, ktoré poskytujú zaujímavý pohľad na sentiment pred výpredajmi, počas nich a po zmiernení situácie.
img

(Slovak) Tento indikátor poukazuje na pokračovanie poklesu na akciách

08.02.2018 Silný pondelkový odraz od 200 dňového priemeru pri indexe SP500 môže naznačovať, že akciový trh je pripravený na pokus o vymazávanie posledných prudkých strát. Bližší pohľad na krivku volatility však naznačuje, že výpredajom na akciám ešte nemusí byť koniec.
img

Příručka tradera pro paniku na trzích

08.02.2018 Vzhledem k aktuálním propadům akciových trhů, které zřejmě nebudou poslední, se dnes podíváme, jak na takové panické výprodeje a zvýšenou volatilitu reagují hlavní měnové páry. Dá se na případný příchod recese připravit? A zůstává americký dolar bezpečným přístavem?
img

Pokles averze k riziku na trzích pokračuje, dolar přesto dál mírně roste

07.02.2018 Po šíleném pondělním výprodeji dnes pokles averze k riziku na trzích pokračuje. Středeční seance plynule navázala na tu včerejší a i když jsou rizikové přirážky stále vysoké, akcie zdá se alespoň prozatím nachází své dno. Potvrzuje to hlavně Evropa, kde se od rána všechny indexy drží v zelených číslech a na vysoce nadprůměrných objemech mírně rostou. Německý DAX se díky tomu znovu přehoupl přes 12 500 euro, zatímco futures na americké indexy jsou jen mírně pod svým včerejším close.
img

Ke snížení strachu dnes může přispět sám Fed. Hlavní měny čelí protichůdným vlivům

07.02.2018 Růst akciových trhů, ale také ostře sledovaný index volatility VIX ukazují, že nervozita ustupuje. Stále se nacházíme v prostředí, které neformují nová data. Informace z Fedu jsou však vzhledem k situaci zajímavější než jindy a poslední komentář mohl náladu mírně vylepšit, ačkoli určitě nepřekvapil.
img

Rozbřesk: Emerging markets opět na koni a další test poptávky po českých bondech

07.02.2018 Ty tam jsou časy, kdy novinovým titulkům dominovaly obavy z prudkého zpomalení čínské ekonomiky či vážných hospodářských problémů Ruska. Rozvíjející se ekonomiky dokázaly od té doby překonat past klesající růstové dynamiky – v níž ustrnuly během první pětiletky tohoto desetiletí – a vyšvihnout se k solidnímu růstu v roce 2017. Jaké jsou vyhlídky na rok letošní?
img

(Slovak) Akcie prudko padajú, aké sú dôvody?

06.02.2018 Aké sú hlavné dôvody súčasného poklesu akciových indexov? Prečo k tomu dochádza práve teraz, keď za posledných 10 rokov zažívali akciové trhy veľký rast?
img

Evropské akcie znovu v červených čísel, spotová volatilita na S&P500 šplhá už k 50%

06.02.2018 Po včerejším výplachu na světových burzách se i dnes všechny světové indexy noří do červených čísel. V Asii a v Evropě, kde se ztráty pohybují od tří až do pěti procent se jedná do značné míry hlavně o „dohánění“ včerejšího kolapsu amerických burz. Futures na americké indexy ztrácí podstatně méně a zatím se drží v okolí docela únosných -0,5 %.
C:\fakepath\TOP5-06022018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.02.2018 1) Evropský akciový index Stoxx600 dnes ihned po otevření odepsal 3,2 procenta a dostal se na nejnižší úroveň od srpna roku 2017. Denní propad je nejprudší od poloviny roku 2016. Německý akciový index DAX klesal o 3 procenta na nejnižší úroveň od září roku 2016.
img

Medvědi se probrali ze zimního spánku. Začíná korekce?

04.02.2018 Po čtyřech týdnech se na týdenním grafu indexu S&P 500 objevila červená svíčka, a to rovnou sytě rudá. Index S&P 500 odepsal 3,85 % a pravidlo, že poklesy bývají rychlejší než vzestupy, se potvrdilo. Po delší době se za celý týden nepřepisovaly historické rekordy. Konečně něco normálního, chce se dodat.
img

Korekce na akciových trzích může ještě pokračovat

02.02.2018 Akciový trh si tento týden prochází první výraznější korekcí za půl roku. Korekce však nemusí být zdaleka u konce a může dále pokračovat a longové obchody mohou být na nějaký čas z obliga. Na první pohled „zdravou“ technickou korekci, která navazuje na výrazné, téměř lineární zisky za posledních pár měsíců, může navázat několik fundamentů hovořící pro další pokles. Jaké fundamenty hovoří pro další pokles na akciových indexech a čemu věnovat zvýšenou pozornost?
img

Volatility report: Růst volatility pokračuje, korekce je ale stále spíše jen technickou záležitostí

02.02.2018 V našem minulém volatility reportu jsme varovali před trochu zvláštním růstem implikované volatility, který probíhal paralelně s výrazným nárůstem akciových indexů. Považovali jsme jej za signál blížící se korekce, která v tomto týdnu skutečně přišla. Je však stále poměrně mírná, což platí hlavně o vývoji indexů v USA, kde S&P 500 zůstává i nadále bezpečně nad hranicí 2 800 dolarů. V Evropě byla korekce citelně větší, když se na ní do jisté míry podepsala pravděpodobně i skutečnost, že se euro na páru s dolarem znovu přehouplo přes hranici 1,25 EURUSD.
img

Obrázky dňa: Index finančných podmienok včera prekonal historické minimá

30.01.2018 Index finančných podmienok v USA, ktorý meria prístup k financovaniu skrz dostupnosť úverov a akciového financovania, sa včera dostal na historické minimum (čím je nižší, tým lepšie). Prekonal tak úrovne z konca minulého tisícročia. FED teda môže veselo ďalej uťahovať politiku, zatiaľ vyššie sadzby prístup k financovaniu nezhoršili, práve naopak (@TheStalwart):
img

Rozbřesk: Globální výprodeje dluhopisů pokračují…

30.01.2018 Výprodeje na globálních dluhopisových trzích pokračují a výnosy míří raketově vzhůru. Výnos desetiletého amerického dluhopisu se tak vyšplhal nad 2,7 % - nejvyšší úrovně za poslední čtyři roky. A to začíná trochu kazit náladu akciovým investorům. Akcie přitom zažily nejlepší start do nového roku od konce osmdesátých let. Optimismus se však začíná zdát řadě investorů přehnaný.
img

Ranní videokomentář: VIX na dosah 14b., dnes evropské HDP a projev Carneyho

30.01.2018 Začátek týdne proběhl na trzích v relativním klidu, když obchodníci spíše jen vyčkávali na důležitější fundamenty, které nás čekají až v polovině týdne. Indexy tak mírně korigovaly vysoké zisky z minulých dnů, zatímco si naopak korekcí nedávných ztrát procházel na většině měnových párů dolar. Jeho zpevnění dostalo pod tlak hlavně komodity v čele s drahými kovy a ropou, které ztrácejí také v průběhu dnešního rána. Úterní seance bude na data o něco bohatší, když přinese například výsledky evropského HDP, nebo americké spotřebitelské důvěry. Počítáme proto s o něco aktivnějším obchodováním, i když dál platí, že bude větší část trhu spíše čekat na středeční projev Donalda Trumpa a zasedání Fedu.
img

Možná i největší býci už vyhlížejí akciový pullback

28.01.2018 Zelená svíčka, jak jinak. Tentokrát americký akciový index S&P 500 posílil za týden o 2,23 % a od začátku roku již přidal přes 7 %.
img

Volatility report: VIX navzdory všeobecnému optimismu začíná mírně růst. Může za to strach z korekce?

26.01.2018 Rok 2018 je zatím pro investory na akciovém trhu mimořádně úspěšný. Indexy po celém světě pokračují v intenzivním růstu, což dvojnásob platí pro indexy v USA, kterým navíc do určité míry pomáhá také slábnoucí americký dolar. Americký index S&P500 díky tomu letos téměř denně navyšuje svá historická maxima a jen během ledna už vystoupal o více než 6 %. Po více než 20% růstu z minulého roku je tak jeho vstup do nového roku vskutku impozantní.
img

Index S&P 500: Týden na trzích podle burzovních grafů

21.01.2018 Silný vstup do roku 2018 pokračuje. Ve zkráceném obchodním týdnu americký akciový index S&P 500 posílil o 0,86 % na další historické maximum a od začátku roku je více než 5 % v plusu.
img

Býčí jízda pokračuje, americké akcie posouvají rekordy

14.01.2018 Silný vstup amerického akciového trhu do roku 2018 se protáhl i do druhého lednového týdne. Americký akciový index S&P 500 si připsal 1,57 %, a to byl ještě ze tří hlavních indexů nejslabší.
img

Rozbřesk: Začne ECB brzy přelaďovat na jestřábí notu?

12.01.2018 Jestřábi začínají být více slyšet. Zápis z posledního zasedání ukazuje, že by ECB mohla již na svém nadcházejícím zasedání změnit slovní závazky, které dnes trhům dává (ohledně QE a sazeb). A popravdě není se čemu divit. V prosinci ECB provedla největší pozitivní revizi růstu v historii - za rok 2017 čeká růst 2,4 % a za rok 2018 2,3 %.
img

Short VIX strategie byla jedním z vítězů roku 2017. V novém roce pozor hlavně na politická rizika a příliš rychlé narovnávání výnosové křivky

08.01.2018 Vánoční svátky jsou za námi a je na čase přijít opět s menším ohlédnutím za vývojem trhu s volatilitou. Naše předpoklady ze začátku prosince se naplnily a druhá polovina prosince byla co se volatility týká skutečně velmi klidná, a to bez ohledu na mírnou korekci, kterou si indexy v USA a hlavně v Evropě prošly. V novém roce je totiž vše zapomenuto a poté co se volatilita propadla zpět na samotné dno, začínají akciové indexy znovu růst. To platí hlavně pro indexy v USA, které bez ohledu na již tak vysoké ceny znovu bezstarostně navyšují svá historická maxima, takže se například S&P500 vyhoupl až nad hranici 2 700 dolarů.
img

Burzovní grafy: Silně býčí úvod roku vynesl americké akcie na nové rekordy

07.01.2018 Raketový vstup do roku 2018 vynesl americký akciový index S&P 500 o 2,60 % výše na čerstvá maxima nad psychologicky zajímavou hladinou.
img

Toto sú makroekonomické udalosti roka 2017

02.01.2018 Máme za sebou ďalší rok, a tak prišiel čas bilancovať najdôležitejšie makro udalosti na globálnej úrovni. Rok 2017 nebol ani zďaleka taký rušný ako tie minulé, čiže výrazných udalostí, o ktorých sa bude hovoriť ešte niekoľko rokov, sme sa nedočkali. Badať však určité zaujímavé trendy, ktoré môžu ovplyvniť vývoj ekonomiky a/alebo rozhodovanie centrálnych bánk v najbližších rokoch.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/AUD | EUR/CAD | GBP/NZD | USD/BRL | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Investujeme | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | AOS | ATM | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Analýza cenných papírů | Anualizovaná volatilita | Zhodnocení | Arms Index | Ask | Asset management | Aussie | ADX | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy and hold | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downside | Downtrend | Durace | ECB | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Elliott Wave | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gama | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | ITM | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Larry Williams | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Záloha | Obchodní příkazy | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Operace Twist | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Out of the money | Overnight | P/E | PPI index | Parabolic SAR | Parita | Parita kupní síly | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | Psychologická analýza | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Realizovat zisk | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sell Limit | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VaR | Value at Risk | Vega | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yard | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Market Color | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Japonská měna | Santa Claus Rally | Akciové opce | RBNZ | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | ForexLive | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Soukromý fond | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Intradenní analýza | Money-Management | Algoritmické obchodování | Vysokofrekvenční obchodování | Opční burza | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Neutrální strategie | Aktivum | Carry trades | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | EuroCOIN | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Akciové trhy čeká propad | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Anglické libry | Argentinské peso | Atlantik | Atlantik finanční trhy | AUDJPY | Automatický obchodní systém | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | BossaFX | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD instrument | CFD kontrakty | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je to volatilita | Co je volatilita | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | ČEZ akcie | ČNB kurz | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | EUR CZK | Eura | EURCAD | EURGBP | EURCHF | EURNZD | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | EURSEK | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex tipy | Forex.com | Forexu | Frank | FX Street | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice akcie | Investice do akcií | Investice do akciových fondů | Investice do zlata | Investice na burze | Investice online | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Iron butterfly | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak obchodovat forex | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kam investovat | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Krach na burze | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Kursy | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Lira | MACD histogram | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | Měna Bitcoin | Měnové kurzy | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Money Flow Index | MyFxBook | Nákup akcií | Nákup EUR | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Ocenění akcií | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pips | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Právo opce | Prezidentské volby | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej akcií | Prodej anglické libry | Prodej dluhopisů | Prodej komodit | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Psychologie trhu | Pšenice | Rates | Rakousko | Ratingová metoda | Reuters | Risk Management | Risk On | RN systém | Ropy | Ross Hook | RUB | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Rubl | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké referendum | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Sierra Chart | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Tapering | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | US dolar | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj na burze | Vývoj USD | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | Marc Faber | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | OTM | Prodejní opce | Put | Báze | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Diskont | Dluhopisový index | Doba splatnosti | EBITDA | Ekonomika Číny | Elon Musk | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Gamma | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Lednový efekt | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Peněžní trhy | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Protistrana | Překoupení | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | Range | Redukce | Reinvestice kuponové platby | REIT | Rights Offering | ROCE | Roll Over | Sell | SPAD | Šíře trhu | TED Spread | Tovární objednávky | Tranše | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | CTA | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | WSJ | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Převis | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Zajišťovací obchody | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | Směrodatná odchylka | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Registrovaný cenný papír | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Reverse order | Rollover (swap) | Burzovní grafy | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Úspěšný trader | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Asociace technické analýzy | IG Group | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Podvědomí | Commodity trading | Currency | Investment | Německá burza | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Aramco | Markit | Raymond James | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | Jefferies | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Charles Schwab | Jackson Hole | Newedge | LPL Financial | Institut ZEW | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Burzovní společnosti | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | NATO | Ole Hansen | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Washington Post | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Propad na finančních trzích | Sentix index | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Volume profile | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bloomberg komoditní index | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Options Lock | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Volatility report | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | Pád burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Chytrý Honza | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Internetová bublina | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Londýnská City | Evropské banky | Finančníci | Velcí obchodníci | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | TRIN | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Henry Hub | Propad cen komodit | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Otřesy na trzích | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Zdravý rozum | Hillary Clintonová | Jádrový index | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Sázet | Zahedžovat | Hedžovat | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Zajišťování portfolií | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Fidelity International | Posilování koruny | Expirace opcí | US akcie | Opční bariéry | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Prezident ECB | Kurzy středoevropských měn | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Akcie v Asii | Situace na finačních trzích | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Turbulence na trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Newyorský index S&P 500 | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Pokračování poklesů cen akcií | Zhoršení akciového výhledu | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Analýza akciového indexu | Akce centrálních bank | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Obchodníci na burze | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Index evropských bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bělorusko | Indexové ETF | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | CME Fed Watch | John Kerry | Kryptoměny | Frankfurtský DAX | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | Specifika kontraktu | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Výrobní aktivita | Cena mědi | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Chování implikované volatility | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Tradeweb | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Globální krize | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Burza v Miláně | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Stabilita amerických akcií | Spotová volatilita | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Řízení peněz | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Obchodování eura | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Makroekonomika | Migrační krize | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Ochota investovat | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Index amerických akcií | Ministři financí EU | Výběr zisků | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Hřivna | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Volatilita měn | Investiční plány | Softbank | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Nástroje technické analýzy | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen ropy | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Volatilita na světových trzích | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Setkání G20 | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Firemní data | Burzovně obchodované fondy | HDP v eurozóně | Derivátové produkty | Bitfinex | Poměr put a call opcí | Raymond James Financial | Index KOSPI | Bill Gross | Flash Crash | Minuta s XTB | Carl Icahn | ex | Akcioví spekulanti | Akcie firem | Stan Druckenmiller | Stanley Druckenmiller | Purple Trading | Opční trader | Jakub Kovařík | Trump rally | Spekulativní investoři | Bitstamp | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Měny rozvíjejících se zemí | Opce živě | S&P 500 Banks | Index S&P 500 Banks | Bankovní index | XTB Market Barometr | Market Barometr | Krize eura | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Alokace aktiv | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Zahraniční forex | Správa portfolia | Investiční činnost | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | Akciový býk | JPMorgan Asset Management | Federated Investors | Sell in May and go away | Buy the rumor, sell the news | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Rovnovážný kurz | Zahraniční FX | Nasdaq Composite Index | Index technologického sektoru | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | Poměry put a call opcí | BHS | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Andrej Rády | Trading analýza | Ceny pšenice | Breakout Trader | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Coinbase | Virtuální mince | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Zajímavé výnosy | Přehřáté ekonomiky | Hurikán Irma | Obchodování s cizími měnami | S&P 500 Insurance | Index pojišťoven | Spekulativní investice | Kvantitativní utahování | Palladium | Obchodování indexů | Trade Financial | BTC/USD | Akcie v Indii | Digitální zlato | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | Analýza Bitcoinu | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | CBOE Global Markets | BCH | LTC | ETH | XRP | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Ropné měny | Invesco | Akciové obchody | Hypoindex | Kodak | NEST | Masivní výprodeje | Roman Koděra | Oxfam | Lightning Network | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Tether | Nový šéf Fedu | Příručka tradera | MSCI World Index | Jacob Pouncey | Krypto aktiva | Chicago Stock Exchange | Chicago Stock Exchange (CHX) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | E-book o investování | Dlouhodobé investování | FundStrat | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | SaxoTraderPRO | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Trhy dnes | Pomět put a call opcí | Trump-Kim | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Co jsou ETF | Peter Bukov | Analytik TopForex | Obchodníci na americké burze | Bitcoiny | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | Trading příležitosti | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Netflix (NFLX) | Full-time trader | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Volný kapitál | Růst firemních zisků | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Měny rozvíjejících se ekonomik | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | Americký dolarový index | Czech Fund | Stabilnější měny | Norges Bank | Trumpův tweet | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Změna volatility | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | VIX index nervozity trhu | VIX index | I-Trader | Pohyby akciových trhů | Kompozitní index | Tulipánové horečky | Trhy v USA | Trh s ropou | MSCI All-Country World | Výsledky firem | Pády na burze | Akciový výhled | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pomerančový džus | Slabost dolaru | Vývoj české koruny | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Burzy po celém světě | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Aktivita na trhu | Průzkum společnosti | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Vývoj finančních trhů | Jednotná měna | Veřejný dluh | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Společnost Apple | Rezervy bank | Povinné rezervy bank | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Akciová rally | Dění na akciových trzích | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Výsledková sezóna v USA | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | Ekonomická nerovnost | Dopad brexitu | Zahájení výsledkové sezóny | Australské akcie | Dolarová aktiva | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Velké riziko | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Mezinárodní investoři | Silný trh | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Nejvýznamnější burza | Martin Sklenář | Michal Uma | Světové finanční trhy | Období vysoké volatility | Norská centrální banka | Akcie marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Instacart | Makroekonomická situace | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Korekce cen akcií | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Micro futures | Nasdaq100 | Optimismus na akciových trzích | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Pokles sazeb | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | AMS | Analytici Morgan Stanley | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Hang Seng China Enterprises | Sharpe ratio | Globální HDP | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Začít obchodovat | Finanční svět | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Růst cen zlata | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Akcioví býci | Záporné sazby | Základy obchodování | Akcie a ETF | Obchodní pásmo | Býčí výhled | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržový účet | Coffee | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Americké futures | US dluhopisy | XTB Research | Štěpán Křeček | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | SEBA | SIX | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Nové akcie | Bohatí | Vývoj české ekonomiky | Oživení ekonomiky | Akciové alokace | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Růst mezd | Uvolňování měnových politik | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Pozornost finančních trhů | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | MT5 Supreme Edition | Ukazatel volatility | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Povídání o trzích | Overbalance | Poptávka po ropě | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Risk Reward Ratio | iShares | Oslabení české koruny | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Měsíčník finančních trhů | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Akcie roku | Černá středa | Makroekonomický výhled | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Kakao | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | RISK-ON | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Automatické systémy | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Měny regionu | Černý čtvrtek | Rozšíření krize | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Digitalizace | Co je krach na burze | S&P 500 Index | TOPIX | US30 | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Rozhodnutí americké centrální banky | Analytik portálu | Ropný gigant | HDP v USA | Německá vláda | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Hongkong | AEX index | Patterny | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Obratové formace | LNG | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Praktická ukázka | Hluboká recese | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Reálné ekonomiky | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Index MSCI Emerging Markets | Průmyslová výroba v USA | Pattern Energy Group | PEGI | SP500 CFD | Jason Pride | Glenmede | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | Pravděpodobnost úspěchu | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Borsa Italiana | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Nejistota na trzích | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Ceny amerických akcií | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | AlfaOmegaTrhov | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | Situace na volatilitě | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Walt Disney | 5G | Oblast rezistence | Překoupené podmínky | Bankovní tituly | FT | Domácí poptávka | Dluhopisoví investoři | České dluhopisy | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Záměna | Konkurenti | Velká krize | Vládní bondy | Financovat | Wüstenrot | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Alza.cz | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Poslanecká sněmovna | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | Formule | Zasedání RBA | USDIDX | Rostoucí náklady | Visa | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Váš trading | Velikost pozice | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tape Reading | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Hlavní trend | Klíčový support | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Růstový impuls | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Vybírat zisky | Úspěšné IPO | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | MSCI All-Country | Výsledek voleb | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Termínové kontrakty | Růst amerických akcií | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Yahoo Japan | YHOO | Společnost Huawei | UTC | Centrální banky USA | Airbus | Nord Stream | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Míra | InterContinental | Akciové korporace | Inflační výhled | Ohlédnutí | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Chování centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Modelový příklad | Naše prognóza | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Vánoce | AXA | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Nejziskovější | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Série rekordů | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Rychlý růst mezd | Bydlení | Vánoční svátky | Dovozní cla | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | EY | Předvánoční obchodování | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | Počet investorů | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Snižování stavů | Miliardy korun | Kraft Heinz | KLDR | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | WIG20 | Čínská centrální banka (PBOC) | US100 | Index US100 | Americký index | Aktuální klíčová rizika | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Bezpečný přístav v období nejistoty | Stabilní společnosti | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Světová válka | Černé labutě | Klesající trend | Pracovní trh | Silný support | CFA | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Vzestup ceny | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Dobrá data | Washington | Opce na BTC | Výprodeje akcií | Analytik skupiny AXA | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Miliardy eur | Írán | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | Centrální vláda | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Zpráva COT | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Nový rekord | Peníze z prodeje akcií | Česká inflace | Cena akcií podniku | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Tržní sazby | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Šéf Bílého domu | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Cenové tlaky | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Dobrá čísla | Nejobchodovanější akcie | Úspěšný týden | Horší data | Obchodujte americké akcie | Banka Morgan Stanley | Hladiny podpory | Denní volatilita | Volatilita je nízká | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | Macron | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | Samsung | Obchodní vztahy | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Španělská chřipka | Vývoj okolo koronaviru | Výsledky Facebook | Hospodářské výsledky Facebook | Výkonnost hlavních indexů | Reakce investorů | Ztráta indexu S&P 500 | Pohyby cen | Změny cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | Blue-chip | České měny | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Peněžní statistiky | SPA35 | DISH | Freedom Financial Services | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Las Vegas Sands | Las Vegas | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Cena akcií Tesly | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | Optimismus na trzích | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Německé tovární objednávky | Taleb | 4fin | Sazby beze změny | Capital Group | SEC | NFP | Rozhodování | Snowflake | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | NFP data | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Závěrečný kurz | Dopady koronaviru na ekonomiku | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | XTB Live Trading | Trading webináře | Live Trading webináře | OIL.WTI | Slábnutí koruny | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Ekonomické dopady koronaviru | Směřování trhů | Index CSI 300 | Gilead Sciences | ITA40 | Pokles na trzích | Virus Covid-19 | Nejprudší denní propad | Spekulativní pozice | Světová hospodářská krize | Dopady epidemie koronaviru | Šíření koronavirové nákazy | Masakr na trzích | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Zásah centrálních bank | Panika na trzích | Data PMI | Šířící se koronavirus | AXA ČR | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Vývoj | Letní olympijské hry | Analytická společnost | Pokles prodeje | Nižší sazby | Nová data | Šok | Mzda | Guru | Mladší investoři | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Ropné království | Cenová válka | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Strach na světových burzách | VOLX | Fibo levely | Inflace v únoru | Důsledky koronaviru | Robert Novoměstský | Riziko hospodářského poklesu | Pravidelná investice | Výraznější impuls | Volatilita na finančních trzích | Obchodovat volatilitu | WP | Cenové války | Videokonference | Makroekonomické údaje | Restrikce | Americké výnosy | Globální dění | Vysoká rizika | Prudký pokles | FactorResearch | Další finanční krize | Aerolinky | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Short-selling | Světové ekonomické krize | Deficit státního rozpočtu | Tomáš Hudeček | Extrémní strach | Index strachu VIX | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Opatření vlády | Brutální propady | Buy the dip | Sell the rally | Akcie vs. dluhopisy | Medvědí trend | Mimořádný růst | Propady cen | Extrémní propady cen | Propady cen amerických akcií | Dostatek likvidity | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Nízká cena ropy | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Evropské země | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Ukazatel amerických burz | Klíčový ukazatel | Největší propad | Ukazatel rozkolísanosti | Ukazatel rozkolísanosti akcií | Panika na světových trzích | Strach a panika | Propad koruny | Vyšší úrok | Oslabování české měny | Panikařící světové trhy | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Asijská seance | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Stimul | Důležitý support | New York Times | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Objem stimulů | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Výhled poptávky | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Nový výhled | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozkolísaný | Waste Management | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Perpetuum mobile | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Katar | Kongres | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Přikoupení | Negativní korelace | Hotovost | Dramatický dopad | Nákupu státních dluhopisů | Prodejní tlak | Porovnání grafů | Extrémní volatilita | Extrémní volatilita na trzích | Nákaza virem COVID-19 | Nákaza virem | Dopady volatility na světové trhy | Cenové vývoje | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Italský akciový index | Britský akciový index | Akcie Itálie | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Tomáš Raputa | Politická rozhodnutí | Graf dne | Pojišťovací společnosti | České státní dluhopisy | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Balík na podporu ekonomiky | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Bankovní asociace | České vlády | Dění ve světě | Aktuální volatilita | Tempo růstu CPI | Rozjednané prodeje domů v USA | Ceny elektřiny | Karanténa | Creighton University | Petr Zýma | Činnost brokera | Specialista XTB | Rozložení kapitálu | Historické pohyby | Denní režim analýz | Denní režim | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Alžírsko | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | Schodek | CECEEUR | Poradce | Organizace | Futures na akcie | Nezaměstnanost v USA | Americké žádostí o podporu | Saúdové | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Špatná data | Swapové body | Aktivita ve službách | Vláda USA | Změny sazeb | Údaje | Můj trade | DPH | Omyl | Německá průmyslová produkce | Masové propouštění | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Celková inflace | Více peněz | Index US500 | Akcie Saxo Bank | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Indikace | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | USD za barel | CMC | Cena americké ropy | Rizikové averze | Propad ceny | Trade | S&P500 | Spotřeba ropy | Současný propad | Producenti ropy | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Nizozemsko | Cenové pohyby | Psionic Group | Psionic | CBRT | Psionic Group Limited | SARS-CoV-2 | Reddit | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Cena surové ropy | Cena surové ropy Brent | Surové ropy | PMI ve službách | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Zoom Video Communications | Kristina Hooper | Joe Biden | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | S&P Case-Shiller index | Spotřebitelský sentiment | Firemní zprávy | Cestování | Ekonomické vztahy | 737 MAX | Pracovní síly | Norwegian Air | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Rozhodnutí o sazbách | Výjimečná situace | SMA 100 | Analytik ProfitLevel | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Ztráta indexu | Důvěra ve výrobním sektoru | Rozhodnutí australské centrální banky | Americká obchodní bilance | HG měď | Růst výnosů | Německé průmyslové objednávky | Latinská Amerika | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Oživení hospodářství | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Zveřejněné údaje | Dluhy | Ústup inflace | Akcie Nike | Průmyslové kovy | Hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Rekordní propad | Hypoteční banka | JD.com | Měření volatility | Měření volatility trhu | Volatility trhu | Opce na VIX | ETN na VIX | ETF a ETN | Opční strategie na VXX | VXX | UVXY | SVXY | Nákup put opce | Maximální kapitál | Velké ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Dění na trhu | CL | Spekulovat | Silná rally | Potenciální zisk | Moderna | Britský trh práce | Eli Lilly | GSK | Koronavirová pandemie | Kupci | Japonská banka Nomura | Banka Nomura | Renault | Pokračování rally | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Proti trendu | Portfolio manažer Cyrrus | Manažer Cyrrus | Ekonomické zotavení | Jaguar | Pronájem nemovitosti | JDE | Index akcií | Unie | ČR | FRA40 | EU50 | Vakcíny proti koronaviru | Španělské CPI | Salesforce | Koronavirové pandemie | Měsíční mzda | Průraz | Tržní situace | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Nová prognóza | Antivirus | Waymo | Square | Předkrizové úrovně | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | MongoDB | Neočekávaná událost | Pokračování růstu | Americké úrokové sazby | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Květnová inflace | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Finanční krize 2008 | Světové krize | Cronos | Globální poptávka | Novo Nordisk | Členové Fedu | Propad cen | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Druhá vlna pandemie | Internetové bubliny | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Představenstvo | Druhá vlna | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Příjmy a výdaje | Co je to hedging? | Výkyvy cen | Stimulační program | Příchod krize | Boom na trhu | Den nezávislosti | Úroda | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Neočekávané události | Objem zakázek | Jasný signál | Situace na trhu práce | Výdaje japonských domácností | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Pesimistické scénáře | Akcie v Americe | Tempo růstu PPI | Červnová inflace | Sony | Fond obnovy | Tulipánová horečka | Tulipány | Fundamentální pozadí | Chorvatsko | Johnson & Johnson | Větší riziko | Větší pozice | ChainLink | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Růst tržeb | Pohyb koruny | Ceny | Kolaps | Američtí politici | Kolísání cen | FAAMG | FANMAG | FANGMAN | Nadějné zprávy | Zprávy o chystaných vakcínách | Ožívání ekonomiky | Technologické společnosti | Možnost dalšího růstu | Společnost XTB | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Hecla Mining | Silvercorp Metals | Nižší poptávka | Denní propad | Úspěšně obchodovat | Celkový výsledek | Mírná korekce | Forward guidance | Odhady HDP | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | DeFi | Nárůst volatility | Dolarový pár | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Zastavení růstu | Silné momentum | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Psychika | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Ant Group | Známky oživení | Výzkumy | Politické události | Časový horizont | Smíšený signál | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Nejlepší obchody | Monex | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Setkání zemí OPEC | Analytik XTB | Pandemická situace | Konec medvědího trhu | Investice do vodíku | Fear and Greed Index | Počet akcií | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Prolomení supportu | DPH v Německu | Globální pandemie | Měnová politika v USA | Zvýšení daní | Coca-Cola | Typy grafů | Příliv kapitálu | Holdingová společnost | Představitelé ECB | Decentralizované finance | Zhodnocení akcií | Vývoj indexu Nasdaq | Big Tech | Klimatické změny | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Odborníci | P/E poměr | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Porovnání výnosů | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Zasedání FED | Akcie NIO | Budoucí vývoj | NAHB | Ropa dnes | Společnost Cisco | Unity | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Politici | Žádosti o podporu v USA | Malý kapitál | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Investiční prostředí | Plynovody | Grubhub | Biden | Prezidentská debata | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Nepokoje na Blízkém východě | Pracovní místa | Posílení indexu | Výrazné contango | Onemocnění Donalda Trumpa | Ranní okénko | Česká republika | Německý DAX30 | Nejvýraznější růst | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Změna politiky | Lockdown | Akademie věd | NED25 | AEX | Naspers | Jens Klatt | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Nancy Pelosiová | Americký ekonom | Dopady amerických voleb | Akciové portfolio | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Ziskové obchodní strategie | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | CZKCASH | Způsob investování | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | Epidemické situace | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Čínská aktiva | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Technologické tituly | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | Nepříznivý signál | Výsledky amerických voleb | Tržní výhled | Podvážení | Vítězství Donalda Trumpa | Tržní vývoje | Výsledky voleb | Nové zprávy | Zájem o ropu | Pfizer a BioNTech | Pinduoduo | Týdenní tržní výhled | Balík pomoci ekonomice | MRNA | NFIB | Jemen | Odhad amerického HDP | Praktické tipy | S&P Global Inc | Výdělky | Proražení | Proobchodování | Vzorce chování | Nio | Tesco | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | CELO | Akcie společnosti Walt Disney | Index DAX 30 | Deutsche Boerse | ABNB | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | BIDU | Očkování | LEN | Coinbase Global | NBP | Lael Brainardová | Účinnosti vakcín | IPO společnosti | Nevýhody hedgingu | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Ceny aktiv | US2000 | Futures na ropu WTI | Kryptoburzy | Voda | Case-Shiller | VIX na trhu s ropou | Third Bridge | Peter McNally | Výzkumné firmy | Pokles ceny americké ropy | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv | Boeing 737 Max | Makléřská firma | Nálada investorů | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Výkyvy v hodnotě | Zvýšení těžby | Německá inflace | Proražení rezistence | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Zájem o bitcoin | Silné oživení | Zdravotní péče | Akcie Prosus | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Tržby z prodeje potravin | Zoom Video | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Držení pozice | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | Cronos Group | CARA | ACT | Futures na indexy | MSCI ACWI | Stop-Loss příkazy | Situace na trhu | United Parcel Service | UPS | Akcie Gamestop | KFC | Dnešní zasedání Fedu | WallStreetBets | VIX (VOLX) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Intradenní pohyby | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Velké fondy | Aktivita retailových investorů | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Hecla | Jak vybírat akcie | Nákupní horečka | Dnešní seance | Finanční výsledky | Hasbro | Humana | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Den prezidentů | Vklady a výběry | Růstový trend | James Bullard | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Manufacturing PMI | Makroekonomický vývoj | ZINC | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Index Cboe | Cboe VIX | Index Cboe VIX | Čisté krátké pozice | Mráz v Texasu | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | Tržní rizika | Tvrdý lockdown | Investoři a obchodníci | Nárůst výnosů | Admirals | Výrazný pohyb | Silný růst | Evolv | Pandemie covidu-19 | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Silná inflace | Dlouhodobý investor | RUS50 | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | Makléřské služby | Ropné futures | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Dnešek na trzích | Očekávání vyšší inflace | xStation 5 | Nastavení grafů | Archegos Capital | Archegos | Pohyb ceny | Klienti Purple Trading | Breakoutové strategie | Nepříznivé období | Obchodovat CFD | ISM ve službách | Daně ve Spojených státech | Realitní fondy | Platformy MT4 | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Sainsbury | Názorná ukázka | Krok za krokem | Graf indexu Nasdaq | Optimistická očekávání | AA.US | AA | Svíčky na grafu | NFLX.US | Nezaměstnanost mladých | Henrique Tomé | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Směřování trhu | Objednávky | Tištění peněz ve Fedu | Dluhový strop | Aktivita na akciovém trhu | Větší korekce | Větší zisky | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Zlepšení epidemické situace | Objemy na kryptoburzách | Nižší zisky | JAP225 | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Meziroční růst cen | Optimistický signál | Pandemie COVID | Poklesy cen akcií | Jádrová inflace v eurozóně | Hladiny rezistence | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Silnější support | Ochota riskovat | Obavy z inflace | API | Oslabení | Meme akcie | Ceny dřeva | Politická rizika | První zvýšení sazeb | MNB | Martin Klass | Impulzy | Způsoby obchodování | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | VIX index (VOLX) | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Plán prodeje dluhopisů | Prodeje dluhopisů | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Zajišťování | Prodej | Microsoft Corporation | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Morrisons | McDonald's | Rozhodnutí Číny | Navýšení kapitálu | Čínský výrobce elektromobilů | Cyklus zvyšování sazeb | Zátěžový test | Didi | Pozitivní vliv | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Fire Sales | Varianty koronaviru | Thajsko | Nicholas Taleb | Obchodování a investice | Domino efekt | Cenové stability | Technologie | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Nákupní příležitost | Egypt | Prodej zboží | Michael Wilson | Vzorec chování | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Včerejší seance | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Americký trh | AI | PG | Procter & Gamble Company | Recese americké ekonomiky | Ztrátový týden | Odvětví | Jednání ECB | Odchylky hospodářských výsledků | Nákupní vlna na akciovém trhu | Nákupní vlna | Letní období | Flexibilita | Klidný trh | Načasování | Pesimistická nálada | After-market | Boom | Otevřené pozice | Rekord | Současné ceny | Anagramy | Skryté informace | Pokročilá technická analýza | Pokročilá ekonometrie | Regresní statistika | Scoringové modely | Dekompenzační metody | Polovodičové společnosti | Guidance | Nedostatek zboží | Volatilní výkyvy | University of Michigan | Významná rizika | Štěstí | HICP | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Očekávané hospodářské výsledky | Projekce | Trh práce v USA | Obchodní úspěch | Olympiáda | Analyzování | Základní sazby | Index Sentix | Vratislav Zámiš | Pioneer Natural Resources | Index Russell | SABMiller | Asijské země | Spotové ceny ropy | Strategie na obchodování | První odhad | Home Depot | Výprodeje na trzích | Výrobní inflace | Základní pojmy | Analytici banky | Graf S&P 500 | Funkční období | Ochranný mechanismus | ASX | SXXP | Sympozium | Vlna pandemie | David Vagenknecht | Ranní glosa | Společnosti | Popularita kryptoměn | Opatření | Signály z Fedu | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Evergrande | Katastrofy | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Automatic Data Processing | Začít vydělávat peníze | Energetika | Studijní materiály | TF1 | Marika Čupa | Vyšší hodnoty | Ztrátové pozice | Ceny kovů | Developer Evergrande | UK100 | Airbus SE | Potíže společnosti Evergrande | VIX (VOLX.US) | VOLX.US | Tečkový graf | BNP | UBS Group | Problémy v dodavatelských řetězcích | Inflace ve Francii | Úročení | Gamble | Společnost Evergrande | Celkové riziko | Energetická krize | Odhady růstu | Klíčový údaj | Posilování amerického dolaru | Automotive | Navyšování cen | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Vysoké ceny | Pravidla hry | Vývoje kurzu | Změny tržního sentimentu | Ukončení kvantitativního uvolňování | Netflix (NFLX.US) | Zdravotnictví | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Silný býčí trend | Pozornost | CFD Futures | ServiceNow | Zboží dlouhodobé spotřeby | Dodávky z Ruska | Meta | Goldmani | Stavební výdaje | Meta Platforms | Kaisa | Síla měny | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Raketový růst | Další růst sazeb | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Futures na americký dolarový index | Indický index | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Zahraniční politika | Reportované výsledky | Svátek v USA | Omikron | Akciový Black Friday | Omicron | Sazby centrálních bank | Nová varianta omikron | Očekávání úrokových sazeb | Mutace omicron | Smíšené pocity | Varianta omikron | Nálada na trzích | | Sezonalita | Bear market | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Varianty covidu | Vývoj polské zlotého | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Aktuální poklesy | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Rozšíření | Tržní cykly | Čísla o inflaci | Delisting | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Fundamentální analýzy | Bidenova administrativa | Krátkodobý výhled | Force | Banka HSBC | Celosvětový HDP | Největší americké společnosti | Covidové krize | Celkový sentiment | Infografika | Sezónní vzorec | Hodnoty měny | Miliardy USD | Zvyšování sazeb Fedu | Návrat volatility | Gate | Akcie v roce 2022 | Big tech | Cílové ceny | Hry | Cena akcií společnosti | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Výsledková zpráva | Streamování videa | Instituce | Nervozita z trhů | Přerušení dodávek ruského plynu | Pozitivní výsledky | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | ALUMINIUM | Období zvýšené inflace | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Blesk | Války v Evropě | Invaze na Ukrajinu | H-shares | Ruské invaze na Ukrajinu | General Dynamics | Index PCE | Sankce | Sankce vůči Rusku | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Bidenova vláda | Rusko a Ukrajina | Statista | Harmonizovaná inflace | EMISS | Krátkodobý vývoj | NICKEL | Řetězce | APP | Nord Stream 1 | Meta Platforms Inc | Akcie Nvidie | Covid v Číně | Zastavení dodávek | Graf akciového indexu | Ben Laidler | Inflační data | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Vzestupný trend | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Volatilní vývoj | Boj s inflací | EchoStar | Newsweek | Trojúhelníkové formace | První hike | Dow Jones Industrial Average | Indexy S&P | Christopher Waller | PLATINUM | Nárůst zisků | Efektivní hedging | Nadnárodní firmy | Disclaimer | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Mimořádné zasedání ECB | Mimořádné zasedání | Pepa Zeman | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | Bear market rally | Market rally | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | LVS | Historické zkušenosti | Velmi volatilní | Propuštění | Medvědí rally | Dominance USD | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Naděje na obrat | Obchodování v pásmu | Obchodní rozpětí | Zvedání úrokových sazeb | Zastavení dodávek ruského plynu | Americké ministerstvo obrany | Obchodní aktivity v USA | Howard Marks | Výsledky Apple | Vývoj zisků | Hike | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | CFD na index VIX | Hedging pomocí zlata | Pohyby na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Thomas Barkin | Cenové pohyby akcií | Pohyby akcií | Sezónní pattern | Situace na indexu S&P 500 | S&P 500 podle technické analýzy | Poklesy akciového trhu | Knihy Howarda Markse | Ziskové obchodování akcií | Tipy na konkrétní nejlepší akcie | Konkrétní nejlepší akcie | Profesionální akciové portfolio | Semináře pořádané FXstreet.cz | Začátek pandemie | Slovo recese | Investiční cíle | Největší vítězství | Akcie banky | Rebalance | Krachy firem | Opatrný optimismus | Sentiment akciového trhu | Obraty | Odrazy | Energetické komodity | Tržní události | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Absolvování semináře | Plaza Accord | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Propady akciových trhů | Velké pohyby na trhu | Obrovské pohyby | Investro | Investro.com | Analýzy trhu | Téma inflace | Monetizace | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Akciový index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Jaderná energie | Živé vysílání | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Inflační report | Vysoké inflace | Konkurent | Akcie a euro | CZ | Dynamika růstu | Výhled na americké akciové trhy | Polovodiče | Zkušený investor | Různé tržní podmínky | Jasný směr | Nižší minima | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Diverzifikované portfolio | Podstoupení rizika | Aktivity v USA | Akcie farmaceutických společností | WTI a Brent | Zisky společnosti | FED sazby | ETFs | Dopady vysokých úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Farmaceutický sektor | Odliv prostředků | Coeur Mining | Výhled na rok 2023 | Intradenní pokles | Průmyslový Dow Jones | Farmacie | Otevření Číny | Výprodeje | Expertní výhledy | Silvergate | Eskalace války | AUS200 | Znovuotevření Číny | S&P 500 (SPX) | Velký hráč | Fiskální krize | Silná koruna | Pershing Square | Bill Ackman | OCI | Rally amerických akcií | Výhled trhů | Pokračující pokles | Adaptive Market Hypothesis | Dobré obchody | Obchodování pásma | Média | Rozpad EU | Pevné nervy | SVB | Signature Bank | Pád banky | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Americká banka First Republic | Banka First Republic | Převzetí Credit Suisse | First Republic Bank | Zklidnění situace | Válka | Odliv vkladů | Futures na US100 | Europe 600 | KBW | Žaloba | Spojení | Trading akcií | Slabší makrodata | Ředitel banky | JOLTS | Vysoké úrokové sazby | Blue-chips | Cena cibule | Pozitivní trendy | Krach amerických bank | Krach Credit Suisse | Výhled na 2. kvartál | Jak si stojí akciové indexy | Sentiment amerického akciového trhu | Capital Management | První support | Zveřejnění hospodářských výsledků | Fed Williams | Americký akciový index S&P 500 | Společnost UPS | Ztráty peněz | Letošní maximum | Nové letošní maximum | Klid na trzích | Akcie PacWest Bancorp | Pozitivní signál | Časové rámce | Zvýšení dluhového stropu | Patová situace | Akcie PacWest | Nálady na trhu | Současný dluh | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Index regionálních bank | Index regionálních bank KBW | Omezení exportu | Datum X | Předseda sněmovny | Posunutí dluhového stropu | Navýšení dluhového stropu | Rating USA | Raketový růst akcií | Uplynulý rok | Výhledy | Letní měsíce | Odsunutí dluhového stropu | Silná data z trhu práce | Silná data | Směřování | Letošní minima | Insideři | ARM | Prasknutí bubliny | Finanční média | První fáze | Růst akcií společností | Potenciální ztráty | Monitorování | Nižší ceny | Letní režim | DNO | Krize 2008 | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Aktuální sentiment | Aktuální sentiment na trhu | Fenomenální růst | Kapitulace medvědů | Varovné znamení | Miláčci Wall Street | CNN Feed and Greed Index | Feed and Greed Index | Finanční podmínky | Retailoví obchodníci | YCC | Podpory ekonomiky | Intervenční režim | Futures na evropské indexy | Wegovy | Tchajwanská TSMC | Novo | Country Garden | IPO Arm | Freaky Friday | News | Cena indexu | Plánování | Zavírací ceny | Nálada na americkém akciovém trhu | Obchodní dny | Úrovní podpory | Konflikt mezi Izraelem | 200denní klouzavý průměr | Rozkolísanost na finančních trzích | Jak index VIX funguje | Co nám index VIX říká | Jak číst index VIX | Normální volatilita | VIX stoupá | VIX klesá | Jak používat index VIX | Index volatility CBOE (VIX) | CBOE (VIX) | Opce SPX | Výpočty indexu VIX | Tržní měřítko | Úroveň volatility | Úroveň volatility trhu | Hodnota indexu VIX | Období rostoucího strachu | Oscilace hodnoty indexu VIX | Oscilace hodnoty indexu | Růst hodnoty indexu | Vypršení platnosti | Jakou volatilitu trh očekává | Předstihový ukazatel | Širší akciový trh | Inverzní vztah | Vztah k volatilitě | Úroveň VIX | Typický oscilátor | Hodnota prodejních opcí | Začátek pandemie covidu | Cena indexu S&P 500 | Hodnoty VIX | Nízké hodnoty VIX | metodologie | Čas k nákupu | Čas k nákupu trhu | Nakupování na supportu | Prodávání na rezistenci | Uklidnění situace | Snížení hodnoty indexu VIX | Potenciál ztráty | Magnificent Seven | tradingeconomics.com | Sledování indexů | Skupina akcií | Graf amerického akciového indexu | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Profesionálové | Co bude dál? | Dobré časy | Vývoj indexu VIX | Eskalace na Blízkém východě | Eskalace | Vybalancování nabídky | Výhled měnové politiky | Holubičí výhled měnové politiky | Pokles indexu VIX | Cenový odskok | Cenový odskok (gap) | Živé obchodování | VIX.f | VIX.f futures | VIX.f futures symbol | Futures symbol | CFD futures | CFD futures instrument | Futures instrument | Cena zakoupené akcie | Zakoupené akcie | Výhody hedgingu | Co je to hedging | Ochrany před ztrátou | Zahedgování | Zahedgováno | Skupina investorů | Oznámení výsledků | Aktuálně trh | Pandemie covidu | Charu Chanana | Nižší výnosy bondů | Výnosy bondů | Historické maximum | ProCent | Supporty | Bitcoin a kryptoměny | Proražení supportu | Rok 2024 | Oppenheimer | Stratégové na Wall Street | Sezónní pattern (Santa Claus rally) | Analýza sentimentu | Výsledek zasedání | Sentiment na americkém akciovém trhu | Top Wall Street | Odhady top Wall Street | Odhady top Wall Street analytiků | Tabulka s odhady | Investors.com | Investors | Obávaná recese | Akcie small-cap | Akcie small-cap společností | Small-cap společnosti | CNN Fear and Greed Index | CNN Fear and Greed | Reálné hodnoty | Platformy | Klíčové události | Růstové momentum | Typy strategií | D1 | W1 | Jak na volatilitu? | Co je VIX | Co je VIX a jak se dá obchodovat? | Neočekávané tržní události | Analýza volatility | Scenáristické plánování | Může to být i příležitost? | Flexibilita a připravenost | Strategie obchodování | Prodeje | Výsledky Nvidie | NVIDIA moment | Olej | Geopolitické vlivy | Občané | Cenová bublina
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | Růst | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Vittorio Messina
Vít Vařeka
VIV
Vivantis
VivaTech
Vivek Dhar
Vivendi
VIV.FR
Vivo
Vivo Energy

Následující klíčová slova

Vixcoin
VIX.f
VIX.f futures
VIX.f futures symbol
VIX index
VIX index nervozity trhu
VIX index (VOLX)
VIX klesá
VIX na trhu s ropou
VIX stoupá
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FXDD
Sunbird FX
Capital.com
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít