Čtvrtek 08. května 2025 11:44
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple e-book Reverzní cenové formace

MACD

img

Prognóza pro EUR/USD na 20. května 2024

20.05.2024 V pátek se euro v rámci pokračování korekce z 16. května pokusilo o pokles, ale ke konci dne se prudce obrátilo vzhůru a nakonec uzavřelo den poblíž otevírací úrovně. Dnes ráno v růstovém trendu pokračuje. V denním grafu se signální linie oscilátoru Marlin pomalu obrací směrem vzhůru.
img

Prognóza pro AUD/USD na 20. května 2024

20.05.2024 Australský dolar se v pátek pokusil vyskočit směrem k cílové úrovni 0,6627, ale zastavil ho menší support, načež se vydal směrem vzhůru a den uzavřel nad úrovní 0,6690. Také dnešní seanci otevřel nad úrovní 0,6690 a cena pokračuje v růstu směrem k prvnímu cíli 0,6730. Pokud cena nad touto hranicí konsoliduje, může australský dolar dosáhnout druhého cíle na úrovni 0,6780.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 20. května 2024

20.05.2024 Britská libra se spodním denním stínem v pátek podruhé za poslední dva dny dotkla supportu linie indikátoru MACD a sebevědomě začala růst, přičemž do konce dne získala 32 pipů. Pohyb nahoru přetrvává. Oscilátor Marlin se snaží vstoupit do překoupené zóny, ale zatím to nedokázal. Cena by za této situace mohla dosáhnout nejbližší cílové úrovně 1,2745 a pak horní hranice globálního klesajícího kanálu kolem úrovně 1,2790.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Britská libra se na rozdíl od eura ani nepokusila o korekci směrem dolů. Ačkoli společná měna měla formální důvody k růstu, když Isabel Schnabelová řekla, že Evropská centrální banka možná v červnu sníží úrokové sazby, libra žádný důvod k růstu neměla. Fakt, že britská měna znovu stoupala, už ale nejspíš nikoho nepřekvapí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

20.05.2024 EUR/USD se v pátek pokusil pokračovat v medvědí korekci, ale jako obvykle se odpoledne vyšplhal téměř na lokální maximum. Jak jsme již několikrát zopakovali, celý pohyb vzhůru, který trvá již více než měsíc, je třeba považovat za korekci. Při přechodu do 24hodinového časového rámce je totiž zřejmé, že předchozí pokles byl silnější, což znamená, že současný pohyb je korekcí. Stále tedy máme co do činění s klesajícím trendem, nikoli naopak. Euro nadále posiluje bez jakýchkoli formálních důvodů a pátek je toho živým potvrzením.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky

17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Na trhu AUD/USD se vytvořila dlouhá býčí svíčka

17.05.2024 Měnový pár AUD/USD ve středu zaznamenal silný býčí den a dnes vykázal další tlak směrem vzhůru, k čerstvému čtyřměsíčnímu maximu, a opustil konsolidační oblast 0,6390-0,6635. Rally směrem vzhůru až k další hladině odporu 0,6730 by mohla podpořit býčí retracement na trhu.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.05.2024 Také GBP/USD zahájil malou medvědí korekci, ale vzestupný trend zůstal neporušen. Dolar měl vlastně docela štěstí, že se ve čtvrtek nepropadl ještě hlouběji. Spojené státy zveřejnily několik nevýznamných zpráv, které se ukázaly být slabší, než se předpokládalo. Proto měl dolar ve čtvrtek důvod k poklesu. Na druhou stranu nebyl důvod, aby dolar klesl až tak hluboko, když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen odpovídal prognózám a inflace se téměř nezměnila, takže z této zprávy rozhodně nevyplynula, že by měl Federální rezervní systém okamžitě začít jednat o snížení sazeb. Připomínáme také, že britská ekonomika v posledních dvou letech téměř nerostla. Také ve Spojeném království, stejně jako ve Spojených státech, roste nezaměstnanost. Proto není možné říci ani to, že dolar klesá kvůli slabším údajům.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

Prognóza pro EUR/USD na 17. května 2024

17.05.2024 Po prudkém středečním růstu se euro následující den vrátilo o 16 pipsů. Dnes ráno nadále vykazuje korekční pokles (po předchozích třech dnech růstu). Jednotná měna má společný rys s indexem S&P 500: euru se nepodařilo zcela dosáhnout cílové úrovně 1,0905, což vyvolává dojem, že by této úrovně ještě mohlo dosáhnout, než zahájí výrazný medvědí obrat. Podobně i index S&P 500 těsně minul horní hranici svého vzestupného cenového kanálu na úrovni 5 355,00, přičemž mu chybělo pouhé 1,00 %. Během dvou dnů by euro i index S&P 500 mohly dosáhnout svých cílových úrovní a poté se synchronně obrátit směrem dolů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

17.05.2024 Pár EUR/USD zahájil mírnou korekci a v pátek může v tomto pohybu pokračovat. Pokles o 30–40 pipů není nic v porovnání s měsíčním obdobím vzestupného pohybu. Cena na první pokus nepřekonala hladinu 1,0888, což ale neznamená, že by býci opustili trh. Pár by ještě mohl stoupat. A hlavně, trh zůstává býčí a euro pokračuje v růstu, i když k němu nemá důvod. Současný pohyb může někomu připadat logický, zvlášť s ohledem na poslední makrodata z USA. To je skutečně zčásti pravda. Chceme ale všem připomenout podstatný fundamentální faktor, který by měl podnítit růst dolaru. Tím klíčovým bodem je fakt, že úrokové sazby Evropské centrální banky by se měly snížit už příští měsíc, zatímco sazby Federálního rezervního systému by se v dohledné době měnit neměly. Kromě toho účastníci trhu už nejsou nadšeni výkonností evropské ekonomiky. Proto se domníváme, že současný růst páru je nelogický. Neměli bychom ale očekávat sestupný trend, když se cena nekonsolidovala pod vzestupným kanálem.
img

Prognóza pro USD/JPY na 17. května 2024

17.05.2024 Měnový pár USD/JPY se během dvou dnů nečekaně propadl o 270 pipsů a včerejší spodní stín zasáhl support linie MACD v denním grafu v místě průsečíku s hladinou Fibonacciho retracementu 23,6 %. Poté se rychle vydal směrem vzhůru.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 17. května 2024

17.05.2024 Britská libra včera mírně klesla a poprvé za posledních pět dní zakončila den černou svíčkou. Růst, který jsme viděli v posledních pěti dnech, byl poměrně výrazný, zhruba o dvě čísla. Obchodníci proto mohou zopakovat korekční pokusy o průraz linie MACD na úrovni 1,2642, z nichž první včera selhal.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K otestování ceny 154,17 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup dolaru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 80 bodů a dosáhl cílové úrovně 155,01. Je zřejmé, že obchodníci po včerejším poklesu využili atraktivních cen a část poklesů rychle odkoupili. Poptávka po dolaru zůstane s největší pravděpodobností vysoká – zejména v případě silných údajů z USA. Čekají nás důležité údaje o týdenním počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, počtu nových stavebních povolení a objemu vydaných stavebních povolení. Silné fundamentální zázemí povede k dalšímu růstu páru USD/JPY, jehož cílem bude vyrovnat včerejší pokles z ročních maxim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)

17.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2670 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem se zvlášť proti trendu zdržoval prodeje. Krátce nato došlo k dalšímu otestování ceny 1,2670, když indikátor MACD oživoval z přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu ale tentokrát nedošlo. Libře nepomohla ani absence statistik z Británie. Máme důležité údaje o počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, nových stavebních povoleních a objemu stavebních povolení. Sledujte také změny v americké průmyslové výrobě. Silné fundamentální pozadí povede k dalšímu poklesu libry a růstu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.
img

Solana (SOL) pokračuje v růstu!

16.05.2024 Solana zahájila nový růst nad rezistenci 150 USD. Cena SOL vzrostla o téměř 15 % a mohla by pokračovat v růstu, pokud překoná rezistenci 165 USD.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky

16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

16.05.2024 Pár GBP/USD v průběhu čtvrtka dál stoupal, ačkoli k tomu neměl důvod. Jak už jsme zmínili, zpráva o inflaci v USA ukázala mírné zpomalení, ale důležitější je, o kolik se inflace snížila, jaké vyhlídky přináší sazbě Fedu a nakolik skutečná hodnota odpovídala prognóze. Odpovědi na tyto tři otázky jsou jednoznačné. Inflace klesla o pouhých 0,1 %, což žádné perspektivy nepřináší, a prognózovaná hodnota také odpovídala skutečné hodnotě. Trh ale této drobné příležitosti využil k prodeji dolaru a nákupu libry. V uplynulých šesti měsících jsme opakovaně zmiňovali, že libra roste častěji, než by měla a trh interpretuje většinu makroekonomických a fundamentálních událostí ve prospěch britské měny. Včera jsme to viděli opět v plné kráse.
img

Prognóza pro pár AUD/USD na 16. května 2024

16.05.2024 V dnešní asijské seanci se dokonce pokusil dosáhnout cílové úrovně 0,6730. To se mu ale nepodařilo kvůli zveřejnění australských údajů o nezaměstnanosti, která vzrostla z 3,9 % na 4,1 %. Přesto očekáváme, že po současné korekci této cílové úrovně dosáhne. Jakmile se aussie dostane na hladinu 0,6730, pravděpodobně se obrátí do střednědobého poklesu, a to synchronně s evropskými měnami.
img

Prognóza pro GBP/USD na 16. května 2024

16.05.2024 Libra včera využila býčího momenta na sousedních trzích a podařilo se jí překonat silnou rezistenci trendové linie a linie indikátoru na úrovních 1,2596 a 1,2648.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 156,16 přišel v době, kdy MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrzuje scénář pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl k úrovni 155,76, takže mohl z trhu získat přibližně 40 bodů. Na páru je patrná nervozita před důležitými údaji o inflaci v USA. Obchodníci po dalším býčím trhu vybírají zisky a počítají se vstupem na atraktivnějších cenách, kterých mohou dosáhnout, pokud zprávy o růstu inflace v USA zklamou ty, kteří se soustředí na další sílu Federálního rezervního systému. Pokud čísla znovu ukážou zesílení cenového tlaku, bude pár USD/JPY pravděpodobně s novou vervou růst. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 Test ceny 1,2610 přišel v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Scénář č. 2 pro prodej se nenaplnil. Absence statistik ze Spojeného království posunula libru nad týdenní maximum, ale to bylo vše, protože nás čekaly důležité údaje z USA. Trh bude reagovat na údaje o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako na změny objemu maloobchodních tržeb a indexu Empire Manufacturing. Růst inflace povede k poklesu libry a nákupu dolaru, zatímco pokles cen nebo případná shoda údajů s prognózami budou důvodem k nákupu libry, která bude pokračovat v uptrendu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)

15.05.2024 K otestování cenových úrovní, které jsem určil v první polovině dne, nedošlo. Přestože byla zveřejněna poměrně široká škála statistických údajů o eurozóně a míře růstu HDP, euro na ni nereagovalo a udržovalo volatilitu trhu na poměrně nízké úrovni, což mu ani neumožnilo dosáhnout mnou určených úrovní supportu a rezistence. HDP eurozóny za první čtvrtletí, ponechané bez revize, je méně důležité než údaje naplánovaný na druhou polovinu dne. Vcelku výrazná reakce trhu přijde po údajích o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako po změnách objemu maloobchodních tržeb a index Empire Manufacturing Index. Inflace je velmi důležitá pro určování budoucí měnové politiky Fedu, takže její růst určitě odsune plány na snížení úrokových sazeb, což posílí americký dolar. Pokud budou údaje odpovídat prognózám ekonomů nebo pokud inflace klesne, spustí se nákup rizikových aktiv včetně evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.
img

Měnový pár GBP/USD vyskočil nad 200denní klouzavý průměr

15.05.2024 Měnový pár GBP/USD úspěšně vyskočil nad 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), přičemž další zásadní překážkou je krátkodobá klesající trendová linie a 50denní SMA kolem 1,2590. Z technického hlediska se oscilátor MACD stále vyvíjí se slabou hybností nad svou spouštěcí linií a pod nulovou úrovní, zatímco stochastický ukazatel po býčím překřížení v rámci svých linií rozšiřuje svůj vzestupný pohyb směrem k překoupené oblasti.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky

15.05.2024 Cena 1,0809 byla otestována v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru EUR/USD. Proto jsem euro nenakupoval. Na druhý prodejní scénář jsem bohužel nečekal. Euro mírně kleslo kvůli údajům o cenách výrobců v USA, které byly vyšší, než předpokládali ekonomové, ale postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a jeho naděje, že inflace začne v blízké budoucnosti klesat, umožnily eurovým býkům dál tvořit long pozice. Dnes v první polovině dne očekávám nárůst volatility a prudký pohyb páru bezprostředně po zveřejnění zpráv o francouzském indexu spotřebitelských cen, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě. Je ale důležité si uvědomit, že aby pár mohl vykázat prudký pohyb, musí se tyto ukazatele výrazně odchýlit od prognóz ekonomů. Pokud budou v souladu s očekáváním, může euro pokračovat v uptrendu, který pozorujeme od začátku týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Cena Ethereum očekává růst, který změní náladu v býčí

15.05.2024 Cena etherea očekává prolomení směrem vzhůru nad úroveň 2900 dolarů. ETH se musí usadit nad úrovní 2900 a 2940 dolarů, aby v blízké budoucnosti pokračovalo výše.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.05.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Růst byl mírný, ale stabilní, a takto je to téměř každý den. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro posiluje v průměru o 10 pipů denně při nízké volatilitě. Ačkoli tedy jednotná měna stále roste, roste poměrně málo. Pro investory je také těžké obchodovat intradenně a euro postrádá fundamentální podporu. A konečně, růst je součástí korekce.
img

Klíčové události 15. května: fundamentální analýza pro začátečníky

15.05.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí, které je třeba brát vážně. EU zveřejní zprávy o druhém odhadu HDP za první čtvrtletí a o průmyslové výrobě. Druhý odhad je objektivně ze všech tří nejméně důležitý, takže na tuto konkrétní zprávu nečekáme žádnou reakci trhu. O něco větší šanci ovlivnit pohyb má průmyslová výroba, pokud se její poslední hodnota odchýlí od prognózy.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 15. května 2024

15.05.2024 Včera trh zaznamenal výrazné falešné pohyby napříč hlavními měnami a akciovými trhy. Celkově dolarový index ztratil 0,20 %, zatímco euro vzrostlo o 30 pipů. Cena vystoupala nad linii MACD a cílovou rezistenci 1,0796. Oscilátor Marlin dál roste v úzkém kanálu, což na jedné straně ukazuje jeho odhodlání dosáhnout překoupené zóny a na druhé straně možnost prudkého poklesu ceny při takovémto vývoji.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 15. května 2024

15.05.2024 Libra se včera po prudkém poklesu, který představoval falešný pohyb prorážející support 1,2525 (související s růstem údajů o nezaměstnanosti), obrátila k silnému růstu a téměř dosáhla cílové úrovně 1,2596 (související s růstem cen výrobců v USA za duben).
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 15. května 2024

15.05.2024 Pár USD/JPY vstupuje do složitého období konsolidace. V denním časovém rámci je ve Fibonacciho pásmu 50,0 – 61,8 %. Cílový support 155,75 je pod tímto pásmem.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,0795 byla v první polovině dne otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. K opakovanému testu této úrovně pro realizaci scénáře č. 2 nedošlo. Obstojné údaje z Německa a růst indexu ekonomického sentimentu ZEW pro eurozónu vedly k nové vlně růstu rizikových aktiv, ale zatím nelze říct, že by kupci získali nějakou obrovskou výhodu. Pozornost se soustředí na americkou seanci, ve které bude zveřejněna další série údajů o inflaci v USA a vystoupí předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell. Slova a výroky tohoto politika budou mít mnohem větší váhu než údaje o cenách výrobců, takže se zaměřím na ně. Tvrdý přístup k boji s inflací ještě víc odloží očekávání obchodníků týkající se snížení sazeb a povede k poptávce po dolaru a poklesu eura. Naopak nepravděpodobná situace by euru umožnila pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 K prvnímu testu ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru – zejména v podmínkách nízké aktivity kupců kolem denního maxima, charakterizované slabým obchodovaným objemem. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. K realizaci prodejního scénáře č. 2 zakrátko poskytl příležitost druhý test této úrovně v době, kdy byl MACD v překoupené oblasti, což vedlo k poklesu páru o 25 bodů, po kterém tlak prudce klesl a zabránil prodejcům dosáhnout úrovně 156,28. Ve druhé polovině dne bude bude mít šanci opět americký dolar. Očekávají se silné statistiky indexu cen výrobců a jádrových cen výrobců bez potravin a energií. Dalším důvodem pro zvýšení nákupů amerického dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu bude pevný postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,2545 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesl z úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu. Přestože libra klesla a já jsem tento pohyb přehlédl, mohl jsem využít nákupu při odrazu od úrovně 1,2519, který jsem zaznamenal. Z trhu se mi podařilo vytáhnout víc než 30 bodů. Zveřejněné údaje o britském trhu práce byly vcelku obstojné, takže pokles libry, který přišel krátce po nich, překvapil a byl rychle vykoupen, protože nebyly důvody k navyšování short pozic. Ve druhé polovině dne může volatilita opět vzrůst, protože se očekává zveřejnění údajů o indexu cen výrobců v USA a projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Tvrdý postoj a náznaky dalšího boje proti vysoké inflaci rychle vrátí na trh poptávku po dolaru, zatímco mírnější postoj a šance na snížení sazeb v letošním roce povedou k dalšímu růstu páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

Cena SOL znovu posiluje, může Solana opět dosáhnout 150 dolarů a dále růst?

14.05.2024 Cena Solany vytvořila podpůrnou základnu poblíž úrovně 138 USD a zahájila nový růst. SOL překonal Bitcoin i Ethereum a přesunul se do pozitivní zóny nad úroveň 144 USD.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu

14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,0795 došlo v době, kdy už indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru. Proto jsem euro nenakupoval. Druhého prodejního scénáře jsem se bohužel nedočkal. Euro ignorovalo údaje z Evropské komise, ale absence dat z USA umožnila páru EUR/USD překročit týdenní maximum, kde se celý růst setkal s short pozicemi. Dnešek by mohl být dnem naplněným událostmi. Zprávy z Německa a eurozóny by mohly ráno vyvolat určitou reakci trhu. Slabá čísla německého indexu spotřebitelských cen mohou vyvíjet tlak na euro, stejně jako neuspokojivé údaje indexu ekonomického sentimentu ZEW pro Německo i eurozónu. Stojí za zmínku, že případný pokles německého indexu by v současných podmínkách mohl vyvinout velký tlak na euro. Pokud se ukáže, že údaje jsou nad očekávání dobré, bude pár pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí stále obchodoval pozvolna nahoru. Ve skutečnosti lze jen těžko mluvit o tom, že pár včera rostl, protože jeho volatilita činila jen asi 40 pipů a euro získalo jen 17 pipů. Mimochodem, toto množství není nic než typický tržní šum. Nicméně růstový trend zůstává už zhruba měsíc neporušený a je součástí korekčního růstu, protože předchozí pokles byl silnější. Stále tedy čekáme na konec této korekce a doufáme, že se obnoví klesající trend. Dál věříme, že euro nemá ve střednědobém horizontu důvod k růstu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

Prognóza pro EUR/USD na 14. května 2024

14.05.2024 Hlavní ukazatel rizika – akciový trh – včera podle očekávání klesl (S&P 500 -0,02 %), i když výsledky byly smíšené (Russell 2000 0,29 %). Oproti očekávání však ropa a měď – ukazatele nálady v reálném sektoru – posílily. V důsledku toho euro dosáhlo magnetického bodu na průsečíku cílové úrovně 1,0796 a linie MACD. Dnešní seanci zahájilo poklesem.
img

Prognóza pro AUD/USD na 14. května 2024

14.05.2024 Australský dolar včera dosáhl cílové úrovně 0,6627 s horním stínem denní svíčky a poté ustoupil, což od ledna dělá pokaždé.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0785 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Opětovné otestování této úrovně poskytlo příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro prodej, jelikož se ukazatel MACD nacházel v překoupené zóně a postupně od ní klesal. Jak je však vidět v grafu, vzhledem k absenci důležitých statistik z eurozóny se výrazný pohyb směrem dolů neuskutečnil. Volatilita trhu je i nadále velmi slabá a s největší pravděpodobností se situace bude opakovat také během americké seance. Ve Spojených státech nebudou zveřejněny žádné důležité údaje, takže nejlepší bude zaměřit se na projevy představitelů Federálního rezervního systému, jako například na projev Loretty Mester, kteří mohou oznámit další opatření v boji proti inflaci, což teoreticky povede k posílení amerického dolaru vůči euru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 14. května 2024

14.05.2024 Britská libra v denním grafu vystoupala nad linii indikátoru rovnováhy s rostoucím oscilátorem Marlin. Cena pravděpodobně směřuje k cíli 1,2596, který se shoduje se zapuštěnou klesající linií cenového kanálu.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Předpověď ceny DOGE

13.05.2024 Dogecoin prodloužil ztráty a obchodoval pod zónou podpory 0,1420 USD vůči americkému dolaru. DOGE se nyní zotavuje, ale čelí klíčovým překážkám na úrovni 0,1450 USD.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. května 2024

13.05.2024 Euro se v pátek vydalo směrem dolů a nedosáhlo cílové úrovně 1,0796. Možná se jedná o obrat a cena by mohla dosáhnout supportu na úrovni 1,0724, ale pokud rizikové nástroje jako ropa a akciové trhy v pondělí neklesnou, což je nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že ceny ropy v pátek ztratily 1,74 % (WTI), stále tu ještě šance je.
img

Prognóza pro USD/JPY na 13. května 2024

13.05.2024 Na měnovém páru USD/JPY se k dnešnímu dni vytvořily složité a protichůdné podmínky pro souběžný růst i pokles. Ve prospěch růstu hovoří silný pokles ceny v důsledku měnových intervencí Bank of Japan, který novým kupujícím uvolnil cestu k cíli na 160,40 a výše (163,85), a také návrat oscilátoru Marlin do rostoucího teritoria.
img

Plán obchodování EUR/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 EUR/USD v pátek nevykázal žádný zajímavý pohyb. Cena se pohybovala do strany a volatilita činila pouhých 30 pispů. Pár se stále drží uvnitř vzestupného kanálu, což svědčí o tom, že se býčí korekce nezměnila. Ta trvá již více než tři týdny a měla dávno skončit. Nejprve však Spojené státy neustále zveřejňovaly slabé zprávy (jako by to v Evropě bylo lepší...), poté si trh vyložil výsledky zasedání Bank of England jako jestřábí (i když to není úplně pravda), a tak euro spolu s librou posilovalo. Opět se objevují otázky ohledně logiky stojící za těmito pohyby. Je zřejmé, že euro by mělo klesat, protože existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka příští měsíc sníží klíčovou úrokovou sazbu. Dokud však nebudeme moci zaručit, že se cena pevně usadila pod vzestupným kanálem, nemůžeme hovořit o konci korekce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 Pár GBP/USD v pátek vykázal volatilitu 40 pipů. Obecně vzato by náš článek mohl tímto konstatováním už skončit... Jestliže pár EUR/USD celý den přešlapoval na místě, pak pár GBP/USD byl v kómatu. A zatímco v Evropské unii nedošlo k žádným zajímavým událostem, ve Velké Británii byly zveřejněny zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které měly schopnost vyvolat pohyby na trhu. Ale ne, nic takového jsme neviděli. Pokud k nějaké reakci trhu došlo, byla jen sotva znatelná. Jak už jsme ale řekli, volatilita je v posledních měsících velmi nízká. Dosáhnout zisku na takovém trhu vyžaduje velké úsilí. Všimněte si také, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu, jenže v pátek ho konečně měla, a přesto se rozhodla zůstat na místě.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky

10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.05.2024 Také pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni, přestože libra měla více důvodů k poklesu. Bank of England ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, avšak guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil její případné snížení v červnu. Bailey také naznačil vyšší pravděpodobnost pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky, avšak inflace ve Velké Británii klesá, což centrální bance umožňuje začít o snížení sazeb diskutovat. Za zdůraznění stojí také skutečnost, že dva členové MPC hlasovali pro snížení sazeb. Podle našeho názoru se jedná o medvědí faktory pro britskou měnu, což ukazuje, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu. Britská měna však během posledních šesti měsíců často vykazovala nelogické pohyby. Na to si již všichni zvykli.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

10.05.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil vzestupný pohyb a znovu se pohyboval v blízkosti horní hranice kanálu. Býčí korekce tedy přetrvává. Euro včera mohlo posilovat kvůli zasedání Bank of England, protože během dne nebyly k dispozici žádné další zprávy. Toto zasedání ale nepovažujeme za jestřábí. Guvernér BoE Andrew Bailey projednával vyhlídky na uvolnění měnové politiky a dva členové Výboru pro měnovou politiku tentokrát hlasovali pro snížení sazeb. Proto by byl logičtější pokles libry a následně eura. Ve skutečnosti jsme ale byli svědky dalšího nelogického růstu, přičemž libra s sebou stahovala i euro.
img

Prognóza pro EUR/USD na 10. května 2024

10.05.2024 Včerejší poměrně měkké zasedání Bank of England, na kterém se pro snížení sazeb vyslovili dva členové výboru, nedokázalo překonat všeobecný rizikový sentiment nastavený akciovým trhem – index S&P 500 vzrostl o 0,51 %, dolarový index klesl o 0,29 %, euro vzrostlo o 33 pipsů.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

Prognóza pro AUD/USD na 10. května 2024

10.05.2024 V denním grafu se australský dolar zdá být v silné růstové pozici, jelikož se drží nad liniemi obou indikátorů, zatímco se Marlin nachází v kladné oblasti. Zároveň se však také přibližuje k silné hladině rezistence, kterou se mu od začátku roku nepodařilo překonat více než pětkrát.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 9. května (americká seance)

10.05.2024 Cena 1,2467 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k výprodeji libry. K pohybu dolů došlo po rozhodnutí Bank of England ponechat úrokové sazby beze změny, ale to nejzajímavější přijde při projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, protože po jeho příspěvku se tlak na libru může zvýšit, nebo prudce snížit. Všechno bude záviset na interpretaci jeho slov. Dále budou zveřejněny také údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenní počty opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto ukazatele ale situaci s librou pravděpodobně nezmění. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Býčí průlom Cardana? Tentokrát jde o 1 USD nebo 0,40 USD za ADA

09.05.2024 Výkon Cardana [ADA] byl v posledních hodinách jedním z nejlepších mezi deseti nejlepšími kryptoměnami. To posunulo cenu ADA na kritickou úroveň, protože byla na pokraji vymanění se z býčího vzorce.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Cena 1,0755 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což omezilo býčí potenciál páru EUR/USD – zvlášť proto, že se celý den obchodoval v bočním kanálu. Z tohoto důvodu jsem od nákupu eura upustil. Nečekal jsem na další test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. Údaje o německé průmyslové výrobě nevyvinuly přílišný tlak na pár, protože dopadly lépe, než ekonomové očekávali, stejně jako italská zpráva o maloobchodních tržbách. Při absenci údajů z eurozóny neočekáváme výraznější pohyb páru. Možná, že obchodníci s párem EUR/USD nějak zareagují na zasedání Bank of England, ale silně o tom pochybuji. Nejlepší bude dál obchodovat v rámci bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénáře č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Pár GBP/USD se celou středu obchodoval bez výraznějších změn. Volatilita během dne činila pouhých 37 pipů, což je pro libru extrémně málo, ale nijak to nepřekvapí. Ke stavu pasivity na trhu přispívá středeční absence ekonomických zpráv a dnešní oznámení zasedání Bank of England a projevu guvernéra BoE Andrewa Baileyho. Situace je tedy vcelku dobře předvídatelná. Na začátku týdne se nicméně zdálo, že trh očekává jestřábí výroky a rozhodnutí britské centrální banky, což vedlo k medvědímu směru britské měny. Včera ale bylo jasné, že pondělní a úterní poklesy páru GBP/USD nebyly víc než tržní šum. Vzestupný trend zůstal zachován i poté, co cena prorazila trendovou linii a nedávný pokles nevedl ani k průrazu posledního lokálního minima. Pár by tedy mohl kdykoli obnovit růstový pohyb, byť stále v rámci korekce.
img

EUR/JPY znovu našel sílu na další růst

09.05.2024 EUR/JPY po odrazu od dlouhodobé rostoucí trendové čáry a úrovně 164,00 koketuje s kulatým číslem 167,00. Pár se od začátku prosince vyvíjí v rámci vzestupné tendence bez porušení vzestupné trendové linie. Technicky vzato RSI tiká výše nad neutrální hranici 50 a MACD posiluje svou vzestupnou hybnost nad nulovou úrovní, ale stále se nachází mírně pod svou spouštěcí linií. Pár má určitý prostor k růstu až k předchozímu 40letému vrcholu 171,56, takže další psychologické úrovně jako 168,00, 169,00 a 170,00 by měl bedlivě sledovat.
img

Klíčové události 9. května: fundamentální analýza pro začátečníky

09.05.2024 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Z nich vyzdvihneme pouze americkou zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tato zpráva je však druhořadá, takže neočekáváme reakci trhu. Tento týden je nabídka důležitých událostí "o ničem". Dnes nás čeká alespoň zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho z BoE, zatímco v prvních třech dnech týdne byl na trhu zjevný klid. V pondělí a v úterý se alespoň libra pokusila o nějaký pohyb. Euru se nic takového nepodařilo.
img

Plán obchodování EUR/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu stagnoval. Volatilita za celý den činila pouze 22 pipsů. Bylo zřejmé, že pro obchodníky nemá smysl vstupovat do trhu s takovými pohyby. Obecně se pár stále nachází v rostoucím kanálu, což znamená, že pár bude ve střednědobém horizontu nadále procházet korekcí. Všimněte si, že veškerý pohyb páru směrem vzhůru byl v posledních týdnech součástí korekce. Pokud se však kotace neusadí pod kanálem, neměli by začínající obchodníci očekávat, že se euro vydá směrem dolů. Tento týden byl pár při absenci fundamentálního nebo makroekonomického pozadí v podstatě bez pohybu. Proto není důvod očekávat silné pohyby.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 9. května 2024

09.05.2024 Euro bylo včera v klidném stavu, na což přesně upozornil oscilátor Marlin, který v denním grafu pozvolna klesal. Aukce amerických státních dluhopisů dolar neposílila.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 9. května 2024

09.05.2024 Pár USD/JPY zahájil výraznou korekci po prudkém poklesu v důsledku měnové intervence Bank of Japan. Dosáhl cílové úrovně 155,75. Pokud se usadí nad touto úrovní, může cena vzrůst na úroveň 160,40 a četné zprávy o tom, že nedávné intervence jsou zbytečné, se mohou ukázat jako opodstatněné a přesné.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.
img

Plán obchodování EUR/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 EUR/USD v pondělí nevykázal žádné zajímavé pohyby. Během dne došlo k jednomu pokusu o obchodování na vyšší úrovni, který však rychle vyšuměl. Celková volatilita dne činila 35 pipsů, takže jsme byli svědky dalšího "nudného pondělí". Obchodníkům se ani na druhý pokus nepodařilo překonat hladinu 1,0785, což dává naději na ukončení býčí korekce, která se táhne již příliš dlouho. Existovaly k tomu zcela konkrétní a rozumné důvody, neboť Spojené státy v posledních dvou týdnech zveřejňovaly neuspokojivé makroekonomické údaje. Zasedání Federálního rezervního systému se však zdálo být více jestřábí, než si mnozí účastníci trhu mysleli. Předseda Fedu Jerome Powell otevřeně naznačil, že se snížení sazeb nechystá. Sazba proto zůstane na svém maximu delší dobu. To je pro americkou měnu býčí faktor.
img

Prognóza pro EUR/USD na 7. května 2024

07.05.2024 Euro se včera pokusilo o další růst; v tom mu však zabránila denní linie ukazatele rovnováhy. Pár si připsal 7 pipsů. Euru se nepodařilo obchodovat výše kvůli silnému růstu na akciovém trhu – index S&P 500 si připsal 1,03 %. K výraznějšímu pohybu nedošlo ani na trhu dluhopisů. Růst akciového trhu byl částečně způsoben prohlášením Hamásu o příměří a částečně tím, že investoři nadále přehrávali vyhlídky na to, že Federální rezervní systém zachová své sazby na stejné úrovni po delší dobu.
img

Prognóza pro GBP/USD na 7. května 2024

07.05.2024 Britská libra včera uzavřela den výše, ale stalo se tak pouze z důvodu solidarity s ostatními měnami v páru s dolarem. Na cílovou úroveň 1,2596, natož na zakotvenou linii tyrkysově zbarveného cenového kanálu, mírně nad touto úrovní, však kotace nedosáhla. Linie indikátoru rovnováhy totiž růst zastavila. Signální linie oscilátoru Marlin se pomalu obrací směrem dolů.
img

Prognóza pro USD/JPY na 7. května 2024

07.05.2024 Měnový pár USD/JPY se po šestimístném poklesu snaží zotavit k magnetickému bodu, který v denním grafu tvoří průsečík linií rovnováhy a MACD. Cena směřuje k cílové úrovni 155,75, ale této hranice dosáhne pouze v případě, že se oscilátor Marlin nevrátí od linie nula zpět, ale naopak ji překoná.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Minulý týden se odehrálo poměrně dost pro dolar důležitých událostí a trh je využil k prodeji dolaru. Zhruba v 80 % případů měl pravdu, protože téměř všechny nejdůležitější americké zprávy byly zklamáním. Míra nezaměstnanosti vzrostla, HDP zpomalil, údaj Nonfarm Payrolls byl mnohem nižší, než se očekávalo, indexy ISM podnikatelské aktivity klesly pod 50 a údaj JOLTs o počtu volných pracovních míst zaostal za prognózami. Dolar mohla podpořit pouze jediná událost – zasedání FOMC – ale trh se rozhodl ji ignorovat.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Jak je vidět v grafu výše, cena minulý týden konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií. V tomto bodě měla korekce směrem vzhůru skončit. Série slabých zpráv o americkém trhu práce, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a volných pracovních místech však vyvolala nový a předvídatelný pokles americké měny. Stále se domníváme, že fundamentální pozadí do značné míry podporuje dolar, zatímco současný růst libry je součástí korekčního pohybu. Proto očekáváme, že globální klesající trend bude pokračovat. Ekonomické údaje byly poslední dva týdny pro dolar zklamáním, ale nemusí tomu tak být vždy. Stav britské ekonomiky není ideální již několik let. Odraz od úrovně 1,2611 by mohl znamenat začátek nového klesajícího trendu.
img

Prognóza pro EUR/USD na 6. května 2024

06.05.2024 V pátek euro po zveřejnění údajů o zaměstnanosti v USA prudce vzrostlo, jelikož v nezemědělském sektoru bylo vytvořeno 175 000 pracovních míst oproti očekávaným 238 000, zatímco nezaměstnanost vzrostla z 3,8 % na 3,9 %.
img

Prognóza pro GBP/USD na 6. května 2024

06.05.2024 V pátek britská libra na okamžik vzrostla o více než 100 pipsů, ale rychle se stáhla na své původní pozice a den uzavřela růstem o pouhých 12 pipsů. Horní stín odpovídal linii klesajícího kanálu.
img

Prognóza pro AUD/USD na 6. května 2024

06.05.2024 V pátek australský dolar vzrostl nad hladinu rezistence 0,6627, stejně jako předtím 8. března, 21. března a 9. dubna. A dokud cena nad touto rezistencí nekonsoliduje, je nepravděpodobné, že by vzrostla na 0,6690.
Související klíčová slova: Bankovní gigant | Cybertruck | Objem HDP | Aktuální cena bitcoinu | Bankovky | Obchodní platforma cTrader | Eurostoxx 50 | Nečekané pohyby | Doba obchodování | Býčí pohyb | Chování ceny | Byznys | Australská centrální banka | Pip | Fibo | Zahájení výsledkové sezóny | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Bankéř | Výrobní závody | Jack Dorsey | Oznámení výsledků | Ekonomické problémy | Klesající klín | Tempo růstu | Obchodování zlata | Rychlá exekuce | Úrovně retracementu | Uptrendovat | Čtvrtletní pokles | Ross Hook (RH) | Tržní směřování | Podnikatelská aktivita v USA | Hospodářské problémy | Růst průmyslové výroby v USA | Škálování | Finanční tituly | ApeCoin | Geopolitické riziko | Robotaxi | Společnost Facebook | NFLX.US | Akcie společnosti AMD | Poškodit ekonomiku | Růst ropy | iShares Bitcoin Trust | HSBC | Programování | Daytrading | Lidské emoce | Developeři | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Formace dvojitý vrchol | Soustředění | Podnikatel | Index výdajů na osobní spotřebu | Dolar (USD) | Forexový broker | Vládní dluhopisy | Paretův princip | Čína a Spojené státy | Seance volatilita | Příležitosti ke skalpování | AMC | Význam umělé inteligence | Řecko | Refinitiv | Bitcoin ETF | Kurs EUR | ChainLink | Úspěšný obchodník | Příklad nákupu | Formace vlajky | Futures na pšenici | Budoucí směr | Strategický přístup | MANA | Účet u XTB | Noví obchodníci | Dlouhodobý úspěch | Signály pro potenciální obrat cen | Kiwi | Oscilátor Stochastic | Silný nákupní tlak | Údaje z USA | Údaje o ekonomice | Take Profit | Porsche AG | Největší banky | EUR | Margin call | Fungování trhů | Kryptoanalytik | BNB | Obchodní komora | UCG | Lululemon (LULU.US) | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Makroekonomika | Bank of China | Cenová hladina | Morning Star v praxi | Analýza intradenního pohybu | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Obrácená Hlava a ramena | Nízká cena ropy | Konsorcium | Kryptoměnové transakce | Nárůst objemů | Alphabet | Graf EUR/USD | Zpravodajské události | Vstupy | Obchodování s trendem | Ark | Generativní umělé inteligence | Akciové trhy | FDA | US2000 | Ropný gigant | Exxon Mobil (XOM) | Analýza cenových grafů | Dění v USA | Exporty | Inflace v září | Statistiky trhu | SP500 | Riziko versus potenciál zisku | ABP | Měnový kurz | Rozhodování Fedu | Skalpovat | Silicon Valley Bank | USDT | Primární emise | Investiční teorie | Opětovný pokles | Objem obchodní pozice | Švédské koruny | Tržby ze služeb | Expozice na trhu | Signál Price Action | Pozitivní vliv | Jasný trend | Akcie Palantir | Stargate | RobotEra (TARO) | Hims & Hers | Rolování | Růst akciového trhu | Platformy cTrader | Pfizer | Obchodník | Sloupcový graf | Obchodování do směru trendu | Zpracovatelský sektor | Indikátor STO | Výhody cTraderu | Struktura konsolidace | Americká inflace | Makroekonomické zprávy | Instrumentové riziko | Camarilla | Situace v eurozóně | Bitcoinová síť | Mince | Pád dolaru | Budoucnost eura | Srovnání platformy | Poziční obchodníci | Indexy S&P | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Republikánský prezident | Obchodní styly | Strach z promeškání (FOMO) | Budoucí tržní pohyby | Rozkolísaný | Formace dvojité dno | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Indikátor Williams %R | Celkový zisk | Marže společností | Globální fondy | Dny v týdnu | Nippon Steel | Technické signály | Býčí vlajka | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Nálada na Wall Street | Index DJIA 30 | Úplný začátečník | Pokračování klesajícího trendu | ATR | Short-selling | Produkty obchodované s finanční pákou | Konfederace britského průmyslu | Mining | Celkový výkon ekonomiky | Vývoj akcie MCD | Politická podpora | Stimulační balíček | Trading Dashboard | Zvýšení cel | Long pozice | Nastavení stop lossů | Nástroje pro technickou analýzu | BTC | Výrobní PMI | ChatGPT 4 | Kreslení trendových linií | Pravděpodobné výsledky | Social Media Analytics | Americký dolarový index | Recenze | Roku (ROKU.US) | Akcie MicroStrategy | Silné korelace | Mezinárodní měnový fond | Hlubší analýzy | Akcie Nike (NKE.US) | Období konsolidace | Čárový graf | Očekávané výsledky | Strojové učení (Machine Learning) | Zápis obchodů | Kroky Fedu | Identifikace obchodního rozpětí | Statistiky | Rosenblatt Securities | Hospodářský růst USA | Patterny Evening Star a Morning Star | Investiční banky | Včerejší zpráva | Úspěch společnosti | Agentura S&P | Otevřít obchod | Nejlepší obchody | Realizace obchodu | Talent | Britové | YouTube | Základní principy umělé inteligence | Americká automobilka Tesla | Nevýhody AI v obchodování | PM.US | Využití Fibonacciho | MicroStrategy Inc. | Vývoj ceny hliníku | Porozumění | Minas Gerais | Dow Jones Industrial | Americký prezident Donald Trump | Akcie Merck | ISM ve službách v USA | Aktuální stav trhů | Axie Infinity | Vznikající obchodní strategie | Růst hlavních ekonomik | Výkyvy na trzích | Trumpova celní politika | Silný support | Boční kanál | Plavba s proudem | Ichimoku Cloud | Dlouhodobý trading | Spekulativní obchody | Klíčový level | Aktiva | Letecké společnosti | AI indikátory | USD/PLN | Citigroup | IWM | Příležitost k prodeji | EURJPY | Bezpečné útočiště | Nálada amerických spotřebitelů | Hlavní centrální banky | Stochastický | Širší index | GBPJPY | Internetová horečka | Výkonnost společnosti | Efektivně obchodovat | Klíčová dovednost | Situace na forexovém trhu | Berkshire Hathaway | Americká zpráva | Ranní zpráva pro tradery | Before market open | Nákupní pozice | Spojení | Index US500 | Akcie společnosti Cisco | Elliotovy vlny | Obchodování do trendu | Vedoucí pracovníci | Aktuální problémy | Sektor informačních technologií | Index US 500 | Detailní analýza | Futures kontrakt | Nálady na trhu | Obchodovat na finančních trzích | Lufthansa (LHA.DE) | Bearish Market | Výborné vyhlídky | Držení přes víkend | Korelace | Zástupce USA | Náklady na půjčky | Index aktivity | Růst měnového páru EUR/USD | Nejdiskutovanější akcie | Analýza COT | Edge | Motocykly | Obchodování CFD | Otevřené pozice | Akcie vzrostly | Index eura | Evropská komise | Dovednosti | Ztráty peněz | Libra vůči dolaru | FOMC minutes | Index strachu | Býčí vyhlídky | Závislost | Kolaps | Japonská měna | Lockheed Martin | Prodej zboží | Amazon (AMZN) | Volný pád | USDK | Využití umělé inteligence | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Dopad na akcie | Sierra Chart | Indexy na Wall Street | Pojišťovna Generali | DXtrade vs. MT5 | Peloton | Zveřejnění výsledků | Investování do akcií | Útraty | Příjmy z poplatků | Inflace v Německu v prosinci | Dlouhodobý sentiment | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zveřejnění výsledků hospodaření | Odpočinek | Obchodní pásma | Tvorba pracovních míst | Dobré obchodní signály | Oznámení | Pojišťovna | Cenový gap | Obchodovat intradenně | Zasedání ECB | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Komunita | USD/ZAR | Vliv na trh | Předpověď ceny | Diverzifikace | Uptrend | Potenciál rally | Cena amerického dolaru | Line | FTSE MIB | Unilever | Three Arrows Capital | Výnosy dluhopisů | Měnové báze | Důležité faktory | POSCO | Diamantová formace | Reálná ekonomika | Analýzy | Slabá čísla | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zisk z obchodu | Počet brokerů podporujících cTrader | Bill Miller | Pravděpodobnost | Scalping grafy | Aktivistický investor | Michala Moravcová | Wall Street index | P/S | Prognóza pro AUD/USD | Výhled dolaru | Risk Reward Ratio (RRR) | Údaje o maloobchodních tržbách | Efektivní správa | Pattern Inside Bar | Dlouhodobý trader | Cenové stability | UAW | Optimismus investorů | AOS forex | Ekonomická opatření | Rozmach umělé inteligence | Chování trhu | Short obchody | Bitcoinové rezervy | Společnost BP | Limit order | Agentura AFP | Integrace s TradingView | Šéf Fedu Jerome Powell | RDSA | Zajímavé akcie | Jak obchodovat forex | Možnosti k obchodování | Support a resistance | Zavřít obchod | Mapa k pokladu | Cerberus | Odbory | Odborníci na kryptoměny | Pravidla money managementu | Lagardeová | Deflační tlaky | Obchodování s binárními opcemi | PayPal Holdings (PYPL.US) | Počet pracovních míst | ETF na zlato | Index HSCEI | Redwire | Federální úřady | USD/IDR | Arista Networks (ANET.US) | MetaTrader 4 Supreme Edition | Snížení produkce | Podíl na trhu | Vysoké systémové nároky | ROIC | Předpověď pro GBP/USD | Dění na trzích | Ethereum | Jak obchodovat měnový pár | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Ekonomické sympozium | Technická analýza (TA) | Investment Management | Stříbro (XAG/USD) | Akcie Tesly | Pokles indexu S&P 500 | Technologická skupina | Investice do obrany | Tržní kontext | Britská libra | Širší index S&P 500 | Cenovka | Korekce v trendu | Clo na dovoz | Exchange | Klíčové indikátory | Zprávy a události | Rostoucí ceny | Trading v praxi | Krize na Ukrajině | Předpověď ceny Dogecoinu | Futures na pšenici (WHEAT) | Představení modulu cAlgo | Raghee Horner | Kolo propouštění | Reality | Poplatky | Potvrzení obratu trendu | Výkyvy | Akcie Altria Group | Obchodníci momenta | Americké rafinerie | Administrativa prezidenta | Jitan Solanki | Dovoz z USA | AUDCHF | Nalezení obchodního stylu | Scoach | Investiční soutěže | Obchodní rozhodování | Asijské akcie | Sběr dat | Nakupuj levně a prodávej draze | Depozitní sazba | Obchodování v trendu | Zlato a stříbro | APP | Financial Times | Posilování dolaru | Trend Following (sledování trendu) | Typy indikátorů | Akcie Merck KGaA | Přesnost | Ceny výrobců v eurozóně | ZTS | Zajímavé obchodní příležitosti | Goldman Sachs | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Nové obchody | Kryptoměna Litecoin | Vysoká očekávání | Významné zisky | Akcie Hims | AML Directive 5 | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Aktualizovaný výhled | Stíhačky | Slabé údaje o ekonomice | Směřování měnové politiky | Deflace | Léto | Scott Bessent | Inspirace | Statistics | Asijské trhy | PYPL.US | Swingová obchodní strategie | Určení hlavního trendu | Zdraví ekonomiky | Historická cenová data | Obchodovat na forexu | VbP | Přísná opatření | USD CAD | Divergence na oscilátoru | Flat pattern | Nákladní vozy | Patterns | Údaje o americké ekonomice | SBLK | Platba | Konflikty | Oblasti supportu a rezistence | Prodávej draze | Devalvace čínské měny | BTC na burzy | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Výrazný vzestup | Expanze | Long obchody | Prodejní sentiment | Německý DAX | Dotcom bublina | Čínská automobilka | Short příležitosti | DeFi | Důležité fundamenty | SBLK.US | Dosažení úspěchu | Hlavní ekonom | Techniky multi-timeframe | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Makroekonomický základ | LBank | Zpět do uptrendu | Jan Kovalovský | Zisky za čtvrté čtvrtletí | Intradenní obchodní strategie | Udržení inflace | Hybnosti trhu | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Bankovní rada ČNB | Saúdská Arábie | The Honest Company | AZN | Institucionální poptávka | Indikátor Parabolic | Nevýhody RF-Trader | Medvědí Pin Bar | Microsoft (MSFT.US) | Varovný signál | Výrazný pokles libry | Inaugurace Donalda Trumpa | Pohyb v jednom směru | Měnový pár CHF/JPY | Burze | Intradenní Price Action | Nová data | Obchodovat ve směru trendu | Data z Německa | Propad indexu Nasdaq | Finanční krize 2008 | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Bazický bod | ISM ve službách | Způsob obchodování v trendu | Čínské elektromobily | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Index spotřebitelské nálady | Prodeje nových domů | HDP země | Vysoké inflace | Goldman Sachs Group Inc. | PAAS | Potvrzení signálu | Trendová čára | Změny HDP | Světová kryptoměna | Nejlepší obchod | Univerzální strategie | Skalpování obchodních pásem | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | Výsledek zasedání Fedu | Make America Great Again | Palo Alto | Přímé intervence | Měnová opatření | Důležité makroekonomické zprávy | Propad cen | Obchodování na měnových trzích | Výsledky za Q2 | Populární indikátory | Finanční prostředí | Příležitosti k nákupu | CFD na ropu | Nálada v eurozóně | Situace na Ukrajině | Bidenova administrativa | Investiční roadshow | HNST | Cenové výkyvy | Vodítka k rozhodování | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Index DAX (DE30) | Obchodovat breakouty | Aktuální prognózy | Cena zlata | Rychlé zadávání příkazů | Cena libry | Pokračovací grafické formace | Alerty | Předpověď ceny akcií | Makroekonomické statistiky | Plán obchodování pro EUR/USD | Ceny dováženého zboží | Ceny kryptoměn | Potvrzení pro vstup | Call option | Hermès | Support a rezistence | Ekonomický výhled USA | Cenné papíry a burzy | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Holubičí tón | Snížení cen | Změny ceny | Akcie dnes | Strach | Objemy zpráv | Kde investovat | Zkušený obchodník | CPC | Objemy obchodování | Dnešní prohlášení | Evropská obchodní seance | Vstup long | Náklady spojené s bydlením | Akcie výrobce elektromobilů | Burza | Pokračování stávajícího pohybu | Celková tržní kapitalizace | Slabé makro | GDP | Polkadot | AI v obchodování | ForexPeaceArmy | Levicová koalice | Japonský akciový index | Sledování trendových linií | Teorie Elliottových vln | Walgreens | Příchozí fundamentální zprávy | Pochopení struktury trhu | Čas strávený tradingem | CFD na futures | Tržní akce | Zranitelnost trhů | LMT | ETF na bitcoiny | MiFIR | Růst zaměstnanosti | Dariusz Dargo | Predikce možných tržních pohybů | Hlavní události | Cit pro trh | Head and Shoulders | Akče | Modely AI | Akcie General Motors | Inflace v prosinci | Americký akciový index | Support/rezistence | TNOTE | Strategie pro GBP/USD | Spekulativní nárůst | Velký kapitál | Zavírací cena | Využití Morning Star | Svatý grál | Pokles dolaru | Noční obchodování | Kalkulačka obchodníka | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Vývoj amerického dolaru | Vypršení platnosti | Crocs | Negativní výhled | Zprávy o covidu | Obchodní přístupy | Červená linie | Hospodářské problémy Číny | Směrnice | Obratové patterny | Silicon Valley | Graf | Moving Average (klouzavé průměry) | Tempo růstu ekonomiky | Bayer | Snižování rozvahy Fedu | Kryptoburza | Sinochem | Více peněz | Posilované učení | Pozitivní přínosy | DWS | Medvědí výhled | Objem hypotečních úvěrů | Gold | Japonský jen včera | XMR | Cla na EU | Trump minulý týden | Obchodování průrazů | Finanční instrumenty | Celkový obraz trhu | Tipy pro obchodování indexů | Paramount | Zmeškání obchodních příležitostí | Růst Německa | DOGE/USD | Potvrzení trendu | STLA | Sell (prodejní) signál | Bithumb | Výnosy | Růst trhu v roce 2020 | MO.US | Trhy s obilím | Zprávy z USA | Stabilnější měny | Obchodování s Čínou | Školení | Kwasi Kwarteng | RF-Trader | Kryptoměnové burzy | Objemy ropy | Býčí kanál | Diamanty | IQOS | Politické změny | Trading range | Trading Hours | Hindenburg Research | Jak vydělávat peníze | Negativní hodnoty | Celní válka | Sledování intradenních trendů | Index amerického dolaru (DXY) | Strategie pro obchodování akciových indexů | Výhody a nevýhody dlouhodobého tradingu | Průměrné hodinové mzdy | Šéf německé centrální banky | The Honest Company (HNST.US) | Maloobchodní prodejce | Break-Even | Interbank VIP indikátor | Dolar dnes | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Člen rady guvernérů | Charles Hoskinson | Retailové fondy | Možnosti technické analýzy | Zprávy z amerického trhu | Skechers | Dovoz z Číny | Vysoce rizikové | Týden na trhu | Graf EURUSD | Kavout | Akcie Tilray | GOLDEN POCKET | Riziko dalšího poklesu | Koupit akcie | Přímý přístup na trh (DMA) | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Praktické využití AI | Breakout strategie (strategie proražení) | CRFB | Implikovaná volatilita | ACA | Porovnání grafů | Zisk Tesly | Budoucnost tradingu | Předseda Fedu | Chování investorů | Myšlenkový proces | Aktuální zprávy | Danske Bank | Vývoj na trzích | Americká Komise pro cenné papíry | GBP USD | Regulační orgán | Obchodování pomocí indikátorů | Klouzavé průměry | Fibonacciho extenze | Začínající obchodníci na Forexu | Růst společnosti | Commitments of Traders | Evening Star a Morning Star | Potenciální obrat cen | Proti trendu | Zahájení prodeje | Znehodnocení | Patová situace | Potenciální obrat | Jens Klatt | Vysoký potenciál zisků | Microsoft (MSFT) | Rate Of Change | Tempo růstu průmyslové výroby | Řízení obchodu | Sazby hypoték | Obchodování korekcí | DJI30 | Výsledkové sezóny | Výrazný pohyb | Různé časové rámce | FX společnosti | Index spotřebitelské důvěry GfK | Klávesová zkratka | Ripple vs. SEC | Americký prezident | Akcie společnosti Netflix | Futures kontrakty na zlato | Fiskální expanze | Philip Morris International | Dynamický pokles | Ján Kopil | Southwest Airlines (LUV.US) | Obraz trhu | Růst cen | US 500 | Malé zisky | Celý automobilový sektor | Break/Even (B/E) | NHTSA | Rozšíření AI | PMI ve službách v eurozóně | Aplikace umělé inteligence | Průraz supportu | FORANGE | Index S&P 500 dnes | Konsolidovaný provozní zisk | Standard & Poor's 500 | Americké ministerstvo financí | Optimistický přístup | Globální pracovní síly | Extrémně nízké úrokové sazby | CZK | Sentiment na trzích | Krypto trh | Čínská aktiva | Bollingerovo pásmo | Dovozní cla | ROE | Riziko ztráty peněz | Denní rutiny | AI v algoritmickém obchodování | ACA.FR | Přijetí | Odraz mrtvé kočky | Tempo hospodářského růstu | Smartphony | Hlavní statistiky trhu | Ekonomové Deutsche Bank | Nizozemsko | Marlboro | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Kryptoměna Bitcoin | VOW1 | ChatGPT model 4o | Snížení úrokových sazeb | AUD/CHF | Investice společnosti | Chicago Board of Trade (CBOT) | Optimistická nálada | Pandemie COVID-19 | Deindustrializace | Rostoucí obavy | Krátkodobý rostoucí trend | Nevýhody a rizika | Kolaps amerického dolaru | Tempo ekonomického růstu | BRIC | Výhody fundamentální a technické analýzy | Dlouhodobé pozice | Nástroje měnové politiky | Domino’s | Brexit | Vrcholy a dna | Implikace | London Breakout | Honest | Politické důsledky | Momentum v tradingu | Fundamentální síly | Vysoké riziko | Trading for a Living | Short signál | Delta Air | Růst výrobní aktivity | Nová historická maxima | Sympozium | American Eagle | Ukázka technické analýzy v grafu | Pomerančový džus | Uzavření pozice | Výkon amerického dolaru | Směrová tendence | HIMS | Investiční příležitost | Proražení | Token | Valíd | Exekuce obchodních příkazů | Ukázka nástroje Kavout | Pohyby trhu | cAlgo pro automatizované obchodování | Výpadky proudu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Rubl | Bohatí | Cílové ceny | Farmaceutická společnost | Knihy o tradingu | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | Principy umělé inteligence | ANZ Research | Pohyby na forexovém trhu | Ekonomika Spojených států | Posilování japonského jenu | Velcí investoři | Akcie Fordu | Silný cenový pohyb | Pandemie koronaviru | The Federal Reserve | Trade Desk | Čekající příkazy | RoboForex | Bitcoin graf | Forex demo | Forexové měnové páry | Hlavní německý akciový index | Hims & Hers Health | Fibonacciho support | Slippage | Volatilní korekce | Čínský trh | Zvýšit pravděpodobnost | Forex trades | Trojúhelníkové formace | Začátek nového trendu | Ekonomické analýzy | Technická korekce | Silné oživení | EIA | Stop příkazy | Cellnex | Inflace | Růstový pohyb | Evropská měna | David Schwartz | Dolarový index | Dotcom | UPS | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | Cena akcií společnosti Apple | Peníze na finančních trzích | Poměr rizika k zisku | CH50cash | D1 graf | Zápis obchodů do obchodního deníku | Indikátor Stochastic Oscillator | Možný průraz | Hims | Úrovně podpory a rezistence | Dogecoin (DOGE) | Cena OIL.WTI | Snížení nákladů | Obchodování trendové strategie | Hospodářský růst Německa | Výše mezd | Pizza | Alpari | Klíčová rezistence | Bearish Engulfing | Opětovný růst | Důležité zprávy | Třetí vlna | Trumpová | Barometry trhů | Společnost Tilray | Breakout | Hodinový graf | Systémové nároky | Dominos Pizza | ISS | Digitální měna | Úspěch na forexu | KeyBanc | NZD/USD | Likvidace pozic | Gap | Risk On | Výnosy desetiletých dluhopisů | Analýza trhu | Nakupuj levně | Machine learning | Investice do infrastruktury | Průraz dolů | Fibo retracement | Švýcarská banka UBS | Nižší náklady na obchodování | CHNComp | Měnová politika Evropské centrální banky | Mini terminál | Evropská unie (EU) | Dell Technologies | Zvýšení úrokové sazby | Zelensky | Zlato graf | Omezení dovozu | Forex webináře | Akcie Gamestop | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Nový indikátor | Vzestup zlata | Prima | Obálka | Sell | B/E | Pozitivní růst | Raymond James | Obavy investorů | Podnikání na kapitálovém trhu | Evropská unie a Spojené státy | Způsob tradingu | Fibonacciho čísla | Vliv veřejného mínění | Pevný obchodní plán | Dopad na ekonomiku | Indikátor ZigZag | Investiční záměr | Elliott Management | Rostoucí ekonomické problémy | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Administrativa prezidenta Bidena | Nezaměstnanost | Forex roboti | Dividendy | Struktury ceny | Zajištění zisků | Zmírnění inflace | Diskont | RMB | Special Purpose Acquisition Company | Analýza finančních trhů | Příklad obchodního systému | Breaking | Wealth | Představitelé ECB | Dlouhodobé S/R zóny | Pokračování medvědího trhu | xStation od XTB | Proč zvolit právě akciové indexy? | Point of Control | Artificial intelligence | Dosahovat zisku | Možnost obchodovat | Příznivé výsledky | Rafinerie | Zvýšení cel na dovoz | Průrazy s vysokou volatilitou | Automatic Trade Sizing | Vysoký potenciál | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | FOMO a FUD | Nová kryptoměna | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | MetaTrader 4 (MT4) | Výrazný růst | Odolná americká ekonomika | Exportní firmy | AUDNZD | Předdefinované parametry | Krachy bank | Zpráva NFP | Významný kapitál | Vliv geopolitiky | Podnikatelská důvěra | Pocket Option | xStation | Tradingová strategie | Golden Cross | Pověst | Jak investovat do komodit | Medvědí signály | Zadávání příkazů | Silný základ | Hang Seng Index | Aktuální ekonomické podmínky | Juniorská škola tradingu | Automobilový trh | Longový obchod | Index volatility VIX | Artemis | Euroval | Posuvný Stop-Loss | Solana (SOL) | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Bitcoinová metaverse hra | Utahování měnové politiky | EURCHF | Signál na S/R úrovni | Rizika a nejistota | Současný stav | Vliv na rozhodování | Slabý trend | NFP report | Problémy | Depth of Market | Zasedání Evropské centrální banky | Sundar Pichai | Údaje o covidu | Formace hlava a ramena | Prolomený support | Finanční výhled | Obchodování s oscilátorem | Horší výsledky | Multi-timeframe analýza | Výhled | Kontrakt na ropu Brent | Největší pravděpodobnost úspěchu | Spotřebitelský sentiment v USA | Přehled forexových obchodů | Značný kapitál | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Shiba Inu | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Nové pozice | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Vývoz LNG | Apple Intelligence | Příkaz | Výhled eura | Lokální maxima | Oslabování eura | Bank of Canada | Formace kladivo | Consensys | Panika na trzích | Průměrný denní objem obchodů | Zasedání britské centrální banky | Analytik Bloomberg | Definované cíle | Prop trading platformy | Společnost Delta Air Lines | Kontraindikátor SSI | Ceny aktiv | Bankéři | Zápis Fedu | BP | Velké problémy | Podnikání | Chaikin | Intervence japonské centrální banky | Cenové rozpětí | Dokončení transakce | Používání kryptoměn | Analytika | Marka | Akcie Novo Nordisk | Bossa.cz | Guvernér Fedu | Rozhodnutí Fedu o sazbách | XBR | Klíčové strategie a přístupy | Moje obchodování | Krize koronaviru | Jasný obchodní plán | Praktické využití pro tradery | Poměr nákladů | Scalping | Indikátor volatility | Obchodovať kryptomeny | John Williams | Intervence centrálních bank | Parametry obchodní strategie | Barcelona | Sell the rally | Korekční pohyb | Obchodní dohoda s Čínou | SCHW.US | Efektivní práce | AMAT.US | Inflace v Japonsku | Investiční teze | Average Directional Index | Nejlepší čas | Proces obchodování | Skupina Magnificent Seven | USD JPY | Zisková marže | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Finanční zpravodajství | SOL/USD | Geopolitická situace | Tržby Amazonu | Hrnek s ouškem | Vývoj akcie NVDA | Zvyšování sazeb | Philip Morris | Data PMI | Awesome Oscillator | Cena MATIC | Dění na Ukrajině | Ekonomické indikátory | Trumpovo rozhodnutí | Zig Zag | Zrušení cel | Covid-19 pandemie | Měření sentimentu | Zajišťování | Dlouhodobá konsolidace | ETHUSD | Ekonomický balíček | GameStop rally | Pokračování současného trendu | Projev šéfa Fedu | Analytik kryptoměn | Odmítnutí ceny | Akcie Stellantisu | Ztrátové obchody | Názory na měnovou politiku | Dnešní obchodní seance | Rozšíření produkce | WSJ | Verizon Communications Inc. | Summit EU | Konsolidace | Dobré výsledky | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Multi-timeframe | Výrobní aktivita v USA | Navigátor | Širší souvislosti | Hlavní měnové páry | Moderna | Bitstamp | Časové zóny | Fibonacciho linie | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Vstup do obchodu | Krátkodobé zisky | USD index | Více obchodů | Irsko | Pokračující geopolitické napětí | Pokles dolarového indexu | Obchodní transakce | Leonardo fibonacci | Pokles EUR/USD | Akcie Hyundai | Nárůst cen ropy | Větrné energie | Reakce trhu na zprávu | Zveřejnění důležitých zpráv | Trendový kanál | Nepřesnost | Krátkodobý vliv | Cena Cardana (ADA) | Členové eurozóny | HAS | Nové trhy | Market Data | Obchodní příkaz na cTrader | Isabel Schnabelová | Lukáš Adámek | Fat finger | Uber | Nevýhody AI | Celková inflace | Coca-Cola | Retailoví obchodníci | Edward Jones | Jeep | Očekávání býčí | The Ascent of Money | Modely strojového učení | App Store | Vývoj kryptoměny | Historie | Využívání S/R zón | Risk-off | Výsledky průzkumu | Menší frekvence obchodů | Candlestick chart | ETH/BTC | Komoditní měny | Jednoduchá tradingová strategie | Trading Journal | Jak získat peníze | Globální obchod | Výkon | SPDR Gold Shares (GLD) | MACD revers systém | Exponenciální klouzavý průměr | Odkup akcií | Harmonické formace | Chilské peso | Sankce | UCG.IT | Test rezistence | Plány společnosti | Oversold | Zveřejněná data | Envelopes | Krátkodobější obchody | Dolary | Kweichow Moutai | LVMH | Kompenzovat ztráty | Akcie Johnson & Johnson | MACD strategie | Prognóza Evropské komise | Index NDX100 | Virgin America | Analyzovat trh | Tipy a triky | Výrazný růst inflace | Globální ekonomiky | Ethereum (ETH/USD) | Obchodování s breakouty | Spinning Top | Nabídka | Llama | Medvědí potenciál | Objemy prodeje | Nastavení indikátorů | Washington | Nákup dolaru | Altria | Michael Barr | Průmysl v USA | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Historie obchodování akciových indexů | Prodat USD | Technologický vývoj | MACD histogram | Ekonomické zájmy | DXtrade vs. MT4 | Útok dronů | Medvědí den | Zasedání FOMC | Momentum trhu | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Data z USA | Credit Agricole SA | Reverse order | Fibonacci trading | Výkon USA | Jiří Hruška | PUM.DE | Období nejistoty | cTrader vs. MT4 | Japonská automobilka | Výhody a nevýhody RF-Trader | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Směnné kurzy | Důležité signály | Bankovní úvěry | Gerard Appel | Výprodeje | MCD | Plánování obchodů | Emoční bolest | GAAP | ForexFactory | Anthony Scaramucci | Ceny hliníku | Fiskální politiky | Volume indikátor | Kryptosvět | Boeing Co. | Swingová maxima | StockTwits | Medvědí formace | Rabobank | NDX100 | Realizace zisku | Velmi nízká volatilita | Využití pro tradery | Marine Le Pen | Aplikace technických indikátorů | Obratový signál | Snížit riziko | Puma (PUM.DE) | Scalpingové strategie | Devexperts | Multi-timeframe analýzy | Skalpování korekcí | Centrální banky | Obchodník měsíce | Breakout strategie | AI model | EUR/PLN | Puma SE | Obchodní plán | Vysoké sazby | Prolomení oblasti supportu | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Rozhodnutí centrálních bank | CLEO.one | MACD indikátor | Program MetaTrader | Medvědí signál | Rady expertů | ROG.CH | Alibaba | Nezaměstnanost v USA | PMI pro sektor | CL | Nepřipravenost | Hlubší porozumění trhu | Použití klouzavých průměrů | Tlak na akcie | Obchodní příležitost | cTrader vs. MT5 | Šance na pokles | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Bilion | Guvernér japonské centrální banky | Gorgon | Indikátor RVI | Forex Young Cup | Futures na kakao | Délka obchodování | Obrácení trendu | Unikátní příležitosti pro tradery | Oslabování japonského jenu | Fibonacciho pásma | Trump trade | Začátek nové fáze | Williams %R | Lepší výsledky | Praní špinavých peněz | Druhy grafů | Snižování nákladů | Příklady Evening Star | Odborníci z oboru | Rozhodnutí soudu | Uklidnění situace | Cyklus zvyšování sazeb | Moderní technologie | Nástroje technické analýzy | Obchody na jedno kliknutí | Ceny pohonných hmot | Pokles k supportu | Technická analýza intradenního pohybu | Širší obraz | Rozhodnutí britské vlády | Sektor služeb v USA | Zítřejší cenové pohyby | Strategie nákupu | Ministryně obchodu | Indexy aktivity | Ceny měnového páru | PPI index | Obchodování divergencí | Kontrakty na zemní plyn | Obrat cen | Destabilizace | Co je to forex | TD Securities | Indiana | Nákupní momentum | Signál pro skalpery | Pohyb ceny | Pattern Morning Star | Vyšší poptávka | Index britské libry | Trading akciových indexů | CRWD.US | Regulační vliv | Prezident Salvadoru | Dlouhodobější výhled | Indikátor OBV | Silný růstový pohyb | Dynamický daytrading | Úspěšné obchodování | American Airlines | Zvýšit zisky | Polská centrální banka | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Ryan Cohen | Reakce trhu | Cena Litecoinu | Social Trading | Ekonomiky | Trumpova obchodní válka | Potenciální pokles | Pšenice na burze | Německý index | Praktické tipy pro obchodování indexů | Psychologický faktor | Odhodlání | Zadlužení veřejného sektoru | Coinglass | Poziční obchody | Události v eurozóně | Umělé inteligence v obchodování | Donald Trump | Křížové kurzy | Ekonomická transformace | Aviation | Zprávy o inflaci | Správné načasování | Cena Ripplu | Sázka na růst | Švýcarská farmaceutická společnost | Oživení německé ekonomiky | Data z trhu | Suroviny | Nejnižší časový rámec | Statističtí obchodníci | Simple Moving Average | CISCO | AMBcrypto | Země OPEC | Čínský jüan | Market Color | Nástroje pro obchodní analýzu | Obchodování gapů | Historické výkony | Řešení energetické krize | HDP z Kanady | Výpis z účtu | Volatilita | Akcie TotalEnergies | Výrazný přebytek | Objem průmyslových zakázek | Poplatek | Nový trend | Změny tržních podmínek | Nákupní tlak | Maďarsko | Kodak | Akcie třídy | Insideři | Dosahování malých zisků | Technická analýza GBP/USD | Neuronové sítě | Holdingové společnosti | Double top/bottom | Intradenní obchodníci | Velká korekce | Úrovně Fibonacciho | Medium Term | Začít vydělávat | Členové bankovní rady | Člen FOMC | Klíčové oblasti | Spotový trh | Trading.com | Signály pro potenciální obrat | Andrej Rády | Hrubý domácí produkt (HDP) | Brexit bez dohody | Carry trades | Levels | Institucionální objednávky | MICEX | Slabé maloobchodní tržby | Trh státních dluhopisů | Vstoupit do obchodu | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Oscilátor DeMarker | DAL.US | Etické otázky | Stanovené Stop-Loss | Možné scénáře | Santiment | Hvězdné výsledky | Slabý růst ekonomiky | Začít vydělávat peníze | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | TSMC | Equal low | Spekulativní pohyby | Akcie společnosti Carvana | Pohled na zlato | Federální rezervní banka | SLOPE obchodní systém | Průmyslová produkce | Euro dolů | Emocionální faktory | Býčí nebo medvědí | Contract | DBK.DE | Směřování trhu | Pattern 123 | MQL | Nevýhody cTraderu | Rozložit riziko | Strategie PA | Manažeři | Silný růst ceny | Schválení ETF | Chris Beauchamp | Obchodní historie | Klíčové strategie | Breakout Trader | Indikátor ekonomického růstu | Úspěšné obchodování akciových indexů | Bernstein Bank | Dobrý nápad | Cena železné rudy | Dění na finančních trzích | Plánování | Zápis z posledního zasedání Fedu | Vysoké nároky na trpělivost | Dominance dolaru | Změny trendu | Cenové hladiny | Platforma cTrader | Obchodování svíčkových formací | Oslabení jüanu | GOOGL.US | Index ISM ve službách | IQ Option | Státní dluh | Sazby v USA | Market open | RSI (Relative Strength Index) | Významné riziko | Index podnikatelské aktivity | Novozélandská ekonomika | Předstihové indikátory | Bydlení | Akcie banky | BAC.US | Fáze trhu | Kontext trhu | Výsledky za první čtvrtletí | P/E | Indikátory volatility | Potenciál růstu | XAG/USD | Pravidla obchodování | Futures na ropu WTI | Obchodní pásma (range) | Rekordní minimum | Platina | Zveřejněné údaje | Peníze | Příležitosti na trzích | Zpráva | Cathie Woodová | Hlavní ekonom britské centrální banky | Zobrazení supportů a rezistencí | Blackwell | Sledování ceny | Bankovní unie | Vývoz ropy | Automatický obchodní systém | Výrobní index | Obavy o bezpečnost | Foreign Exchange | Přizpůsobení grafů | Využití ChatGPT 4 | Srovnání platformy cTrader | SEBA | Nájemní smlouvy | Hawkish | Aktuální volatilita | Ukazatele v Číně | CySEC | Farmaceutika | Trpělivost | René Remšík | Cenové akce | SCHW | Brent | Pokrytí ztrát | Vývoj ceny etherea | Timeframe | Akcie a dluhopisy | Globtrex.com | Bull run | EQL | Komoditní sektor | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Čínský dovoz | Signál obratu trendu | Prudký pokles | Politika | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | Stimul | Celoroční výhled | Trumpovo oznámení | Zasedání australské centrální banky | Cla USA | Booking | Porozumění divergenci | Obchodní instrument | Charles Schwab Corp | Intradenní trading | Vedení společnosti | CHN.cash | Jüan | Akcie BP | Očekávání | Poziční forexoví obchodníci | Společnost Alphabet | Australská měna | HDP ve Spojených státech | Trh s akciemi | Demo účty | Průraz trendové linie | Oblasti elektromobility | Odvetná cla | Sociální sítě | Změny ve strategii | Omezený počet brokerů | Obchodní pásmo | Expert | Flat | Konec medvědího trhu | Pravidla strategie | Dlouhodobý podíl | Klidné období | Zápis ze zasedání Fedu | Prodělečný obchod | Aspekty scalpingu | Zpomalení čínské ekonomiky | Identifikace potenciálních obratů | Uzavírání pozic | HSI 50 | Evropské burzy | NFLX | Palladium | Odhady PMI | Vyhledávání divergencí | Citron Research | Index cen domů | Pattern Evening Star | Streamovací platformy | Medvědí obrat | Libra euro | Rychlost exekuce | Jihokorejské firmy | Yardeni | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Indikátor DeMarker | Šance na úspěch | Nomura | Příležitost k nákupu | Sergio Ermotti | Výhled na rok | Obchodní příkaz | Investiční centrum | Cisco Systems | Ziskové marže | Oslabení USD | Všechny akcie | Obchod na Forexu | Jednoduchý klouzavý průměr | Druhy inflace | Strojové učení | Úrovně odporu | Ratingová agentura | Theresa Mayová | Swing trading strategie | Silné momentum | Pohyby cen | NZDUSD | Vyšší výnosy | Index Nasdaq (NDX100) | Obchodování obchodního pásma | Posílení eura | Agresivní pokles | Zvýšení sazeb | Potenciální obraty trendu | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Vysoká volatilita trhů | Trump včera | Obchodní spolupráce | Obchodní příkazy | Fosilní paliva | Harris | Trendové čáry | Kvantové počítače | Dlouhodobý vývoj | Příkaz Take-Profit | SpaceX | Admirals | Finanční plánování | Prodeje akcií | Skalpeři | Boom | Celní války | Makroekonomické indikátory | Kathy Lien | Prolomení rezistence | Průmysl | Transparentní | Realita | Cena Brentu | Obchodní účet | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Nevýhody DXtrade | Cla na Mexiko | ETF fondy | WisdomTree Bitcoin Fund | Deprese | Bitcoin Cash | Americký S&P 500 | Tradingová rutina | Guvernér BoE | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Obchodní týden | Tržní prostředí | Apple Pay | Příležitosti pro tradery | Nakupovat akcie | Úspěšnost strategie | Majetek | Denní rozpětí | Měnový fond | Lucid Group (LCID.US) | Evropské měny | Financovat | Předpovědi analytiků | Úvěrování | Monte dei Paschi di Siena | Chamtivost | Vydělávat peníze | Důvěryhodnost | IBM.US | Úzkost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Standard & Poor's | Rozsáhlé propouštění | Býčí signál | Poptávka po úvěrech | Obchodní jednání s Čínou | Dopad na cenu | EUR/CAD | Období volatility | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Žádný trend | Vytvoření Pin Baru | Pohyby na měnových trzích | Blockchain | Formace (Pattern) | Směřování FEDu | Butterfly | Hlavní úrokové sazby | Oblasti S/R zóny | Makroekonomické prostředí | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Býčí den | Práce s příkazy | Overbought | Rizika obchodování proti trendu | Silná rezistence | InstaForex | Složení indexu | Zásoby ropy | Americké volby | Optimistický sentiment | Vysoké ceny energií | Technická analýza měnových párů | DeepSeek | Formace grafu | Rusal | Určování trendu | Politická nejistota | Tradingové kariéry | Taproot | Uvolnění měnové politiky | Situace na trzích | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Politické rozhodnutí | Janet Yellenová | Býčí formace | Ropa Brent (XBR/USD) | Nárůst zásob | Michal Uma | Platný signál | Obchodní signály | CVS.US | Investment management | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Nástroje pro moderní tradery | Růst | Stop Out | Ceny bydlení | Zavírání pozic | Klouzavý průměr SMA | Pomodoro technika | Prolomení oblasti | Komplexní analýza | Praktické důsledky | Investiční rizika | Vyšší zisky na obchod | TLRY | Vysoká cla | Profesionálové | Falešný průraz | Výhody swingového obchodování | Americký index | Americké HDP | EUR/NOK | Bollingerovy pásy | Obchodní platforma DXtrade | Příležitosti | Hazardní hry | Euro roste | Žaloba | CHFJPY | Akcie a ETF | Itálie | Velký hráč | Snížit úrokové sazby | Výpadky | NBCUniversal | EUR/CZK | Nárůst cen | Zaměstnanost | Fundamentální pohled | LearnToTradeTheMarket | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Futures kontrakty | Vanguard | Program kvantitativního uvolňování | Konzistentní obchodování | MiFID II | WTI CFD | Válka | Cable | cTrader vs. xStation | MetaTrader | Akcie firmy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akcie AstraZenecy | Příklad prodeje | Odreagování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Hongkongský akciový trh | Fundamentální analýza | Pohled na kryptoměny | Zisky bank | Fibonacci time zones | Národní měny | BreakEven | FXstreet.com | Tvorba patternu | Nový rekord | Kontrolovat rizika | Hlediska technické analýzy | Nové signály | Dnešní zprávy | Jednání FOMC | Vyšší minima | Dnešní kurz dolaru | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Krize 2008 | Kvalitní Money Management | Denní minima | Prognóza | Snížení volatility | Cena bitcoinu dnes | Referenční ropa | L.F. Investment | Výnosová křivka | Dnešní volatilita | Zdroj příjmu | ING Groep | Obchodování pomocí Price Action | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Výrazný propad | Tilray | LULU | Karoline Leavittová | Casper | Long obchod | Nálada investorů | Nastavení grafů | GTC | Potenciál obchodu | Použití finanční páky | Odpověď z ChatGPT | Ziskové obchody | Asset management | Způsob obchodování | Roční míra inflace | Trh práce | Znalosti technické analýzy | One-click trading | Nastavený risk management | TRX | Technický pullback | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | PriceAction | První obchodní den | Crypto | Swiss | Růstový impuls | Dnešní seance | Akcie Ericsson | Růst cen akcií | Srovnání s jinými platformami | Britská centrální banka | Mercedes | Praktické tipy pro obchodování | Risk-Reward | Nákup libry | Předpovědi cen | Currencies | Stanovení cílů | Veřejný dluh | Nákupní (buy) pozice | Polovodiče | Kongres | SMA 100 | CBOE | Ask | Trend following | Tempo poklesu | Delta Air Lines (DAL.US) | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Akcie NVDA | Překoupené signály | Futures trhy | Pokles inflace v USA | Akvizice | Svíčkový pattern | Aktuální tržní podmínky | Goldman Sachs Asset Management | Pattern pokračujícího trendu | Základní pravidla obchodování | Nové technologie | Spotřebitel | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | Nová cla | Funkce RF-Trader | Pochybnosti | Karel Janeček | Akcie U.S. Steel | Analýza trendu | Cena kryptoměny | Prodej dolaru | Růst kryptoměn | Země EU | Micron | Kolísání ceny | Býčí výhled | Hyundai | Nerovnováha | Novozélandský dolar | Hospodářské recese | Izrael | Evening Star | Výběr časového rámce | ET7 | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Fraser | Kaiko | Překoupené pásmo | Dobrý výsledek | Ekonomické zpomalení | Spike | Obchodování breakoutů | Období vysoké volatility | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Prognózy banky | Koronavirová krize | Velká Británie | Kulaté dno | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Reálný účet | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Dovážené zboží | Puma | Challenge | Obrat trendu | George Soros | Klesající struktury | Fort Knox | Objem zobchodovaných kontraktů | VOLCARB | Graf páru GBP/USD | Nordea | Technologické akcie | Obchodování pomocí jednotek | Minimální množství | Klíčové události | LTC/USD | Krátkodobý vývoj | Postoj k trhu | Cena bitcoinu | MSFT.US | Volatility | Nike | Společnost Roche | Exponential Moving Average (EMA) | Postranní pohyb | Bitfinex | Exekutivní příkaz | Blog | Balance sheet | Čínské devizové rezervy | Kontrakty na zlato | Vedení banky | Ceny výrobců | Základní koncepty | Dollar Tree | Další cenový růst | Long | Apple Tim Cook | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Sentiment investorů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Chování | Náklady na obchodování | Bullish | Fundamentální události | Snižování sazeb | Hlavní rezervní měny | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Zprávy z finančních trhů | Definování objemu lotu | Váš trading | Doji svíčky | Pozitivní zpráva | Floating | Indikátor RSI | Cardano (ADA) | Evropská inflace | VolumeByPrice | Evergrande | Vysoké ocenění | Téma inflace | Pokles bitcoinu | Platformy DXtrade | Lira | Býčí rally | Důvěra spotřebitelů | Obchodování pásma | Sestavení obchodního systému | Jednání bank | Analýza stříbra | Cenové změny | USD CHF | Planet Labs | Proces obchodování průrazu | LYNX Trading | POI | Geopolitická rizika | Federální vlády | Technical analysis | Supreme Edition | Swingoví tradeři | Lagující indikátor | Cla na americké zboží | On Balance Volume | Prohlášení politiků | Zasedání centrálních bank | Indikátor MFI | Divergence ceny a MACD | Slabý americký dolar | Obchodní činnost | CCC | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Strategie obchodování s trendy | Čínský technologický gigant | AUD | MetaTrader (MT4 a MT5) | Macquarie Group | Dřevo | DJIA | Pozitivní seance | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Index SPX | Šéfka ECB | Zvýšený zájem investorů | Statistické údaje z USA | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | XTI/USD | Hang Seng China Enterprises | Nasdaq100 | Celková míra nezaměstnanosti | Pattern recognition | Historie obchodování | Oslabování koruny | Snižování úrokových sazeb v USA | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Contract for Difference | Obchodní dovednosti | Patterny | Křížení klouzavých průměrů | Fáze trhů | S&P500 | Analog Devices | Intradenní šum | Svíčkový pattern Morning Star | NYCB.US | Integrace AI | Raketový útok | Víkendové analýzy | Opatření | Meziroční růst | Měnové stimuly | BoE Andrew Bailey | Natural Language Processing | Nastavení platformy | Take-Profit úrovně | GlassNode | Zdravotní péče | Objemové indikátory | Investujte zodpovědně | Akcie BlackRock | Trh s dluhopisy | Nákupy centrálních bank | Covid | Oslabení eura | Ztráty dolaru | Supportní úroveň | Největší kryptoměnové burzy | Výsledky voleb | OIL.WTI | Vývoj kurzu | Rok 2025 | Baidu | Tomáš Vobořil | Intradenní obchodování | Významnější korekce | Objednávky | Trh | Sezónnost | Obchodní prostředí | Momentum | Selský rozum | Index výrobní aktivity | Jak určit trend | Vstupy do obchodů | Inaugurace amerického prezidenta | Akcie Netflixu | Swingová minima | Digitální aktiva | Americké dolary | Makroekonomické události | Zkušenost | Indikátory objemu | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Zákonné platidlo | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | MSCI | Friedrich Merz | Ropné trhy | YFI | Posílení kurzu | EMU | Sociální obchodování | Pravděpodobnost úspěchu | Zdroje energie | Očekáváná událost | Dragon | Zveřejnění ekonomických zpráv | Prop firmy | Postup mezi fázemi | Vzdělávací materiály | USA prezidentské volby | Coinbase | Dlouhodobě klesající trend | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Buick | Falešné signály | PLUG | Hledání obchodních příležitostí | Čekající pokyny | Dollar Index | Fair Value | Micron Technology (MU.US) | Trendové indikátory | Ministr obrany | Open | Statistické údaje | Rating Evropské unie | Úrovně Stop-Lossů | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Silné trendy | Sell pozice | Deník tradera | Chrome | Následky karantény | Alphabet Inc. | Celní politika | Money Flow Index | Cena CARDANO | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Swapové body | Dot plot | Index | Unemployment Rate | Americký akciový index Nasdaq | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Postranní trend | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Žádná korelace | Komentář amerického prezidenta | Vyšší náklady | Měď | Thoma Bravo | AUD/JPY | Představitelé Evropské unie | Neutrální vývoj | Rovnováha | Směnný kurz | ETH 2.0 | New York Community Bancorp | Česká koruna (CZK) | C.US | Dolar roste | Medvědí tlak | Trhy v roce 2025 | Dvojité dno (double bottom) | Prodejní aktivity | Zpomalení v Číně | Rezervní měny | Využití ChatGPT | Momenta trhu | Supporty a Rezistencie | Aker BP | Elektřina | Poměr rizika a výnosu | MMF | Dan Ives | Obchodní praktiky | Disney+ | Vnitřní hodnota | Kolaps dolaru | Vývoj ceny stříbra | Exponential Moving Average | Obchodní bilance eurozóny | Odhady výsledků | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Johnson & Johnson (JNJ.US) | ID.3 | Zpřísnění měnové politiky | Obchodování nanečisto | Indický trh | Zlaté rezervy | Schválení bitcoinových ETF | Eura | Penzijní fondy | Terminál | Ukončit obchod | Trumpova rally | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Aplikace v algoritmickém obchodování | Pipy | Rovnováhy | Nový CEO | GME.US | Decentraland (MANA) | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Pokročilé nástroje | Analýza fundamentálních faktorů | Nevýhody dlouhodobého tradingu | Hladina rezistence | Slickcharts | Plán obchodování EUR/USD | Dolarové likvidity | Bílý dům | Akcie Airbnb | Kapitál | Celkový výkon indexu | Akcie Pelotonu | Modely posilovaného učení | Domino’s Pizza | Jestřábí rétorika | Zvýšení dluhového stropu | Celkové riziko | Posílení | Index KOSPI | Devalvace | Warner Bros | Trh v rovnováze | Media Analytics | Pomalý růst HDP | Náhoda | Upravený zisk | Britský akciový index FTSE 100 | Politická rozhodnutí | Petr Plecháč | Analýza sociálních sítí | Vliv na obchodování | Skluz cen | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Dramatické změny | Pokračující pattern | Platební neschopnost | Investice ve Spojených státech | VOW1.DE | Podmínky na trhu | Jak analyzovat graf | Four Candle Hammer Strategy | Gembell | Ekonomický optimismus | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Společnosti z technologického sektoru | Nejlepší forex stránka | Evropské HDP | Projev Jeroma Powella | Obchodní války mezi USA a Čínou | Moderní obchodníci | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Zásady money managementu | Depreciace | Apollo | LUV.US | Nordea Bank Abp | Yum Brands | Ministerstvo obchodu | S&P 500 dnes | Halving | Semler Scientific | Začátky AI | AOS Klub | Shanghai Composite | Obrat dolů | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Intuitive Machines | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Falešné průrazy | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Gotham | Fundamentální hodnota | Hospodářský výsledek | Zpomalující růst zaměstnanosti | Fiskální stimulační balíček | NVDA.US | S&P | Regulátoři | Společnosti | Využití času | Eskalace geopolitického napětí | Pirelli | BTC Markets | Obchodní signál | Intradenní pokles | Koruna | CSCO | Rekordní objem | Unie | RebelsFunding | Vice | Chování obchodníků | Peter Kažimír | Pokles důvěry | Největší hráči | Flexibilita | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Obchodníci s měnami | Psychologické hladiny | Investice v USA | Důvěra investorů | Politická rizika | Ekonomické ukazatele | Základy obchodování | Intradenní analýza | Finanční stability | Stavebnictví v USA | Historické maximum | Sázky | Euro dolar | Outside Bar | Zpětnovazební učení | TLRY.US | Prvky technické analýzy | Odhad vývoje HDP | Vítězné tažení | Analýza trhů | DXtrade | Kurz dolaru | Váhání | Narušení dodávek | Akciové indexy | Šance na větší pokles | Naše prognóza | 2008 a S&P 500 | GS.US | Obchodní systémy založené na Price Action | ROKU.US | Očekávání úrokových sazeb | Nvidia (NVDA) | Výrazné ztráty | Rally pokračuje | Diverzifikace aktiv | Objem akcií | Index peněžních toků | Kam investovat | Doručování | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Vývoj eura | Shell | HDP Španělska | Ropa Brent | TRX/USD | Americké měny | Ekonomický kalendář | AI používané v obchodování | Kvantitativní zpřísňování | Tržní podmínky | Kongesce | Soukromý sektor | Zpráva Commitment of Traders | Desetileté výnosy | Nejhorší obchody | Analýza technických faktorů | Britský premiér | Makroekonomické reporty | Fundamentální zprávy | Používat Price Action | Prezident Nayib Bukele | Vývoj měnového páru NZD/USD | Mário Centeno | Prezident Trump | Mimořádný růst | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Pohyb na EUR/USD | Americké státní dluhopisy | Capital Markets | Postavení na trhu | Jednotlivé akcie | Christine Lagarde | Obchodní napětí | Vyšší maxima | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Doji svíčka | Obchodní partnerství | Snižování cel | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Přeprodaný trh | Ocel | Trumpův plán | Dodávky ropy | Buy pokyn | Disciplína | Mary Dalyová | Swing | Nákupní horečka | Biotechnologická firma | Růst Etherea | IEA | KLM | Ekonomický vývoj | Anglie | Rozhodnutí britské centrální banky | Plánování vstupů a výstupů | Podnikatelé | Russell 2000 (RUT) | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | E-commerce | Obchodování signálů | Otevřené obchody | Trhy v šoku | Řízení pozic | SUSHI | Časová pásma | Autonomie | Zpráva o vývoji inflace v USA | EUR GBP | Cla na dovoz | Reakce trhů | Technické potíže | Obchodování s trendy | Volumes | Pohyb měnových párů | Prezident USA | Firemní daně | Spirit AeroSystems | Týdenní výhled | Co je cTrader? | EUR/GBP | Celkový úspěch | Asie | Očekávání analytiků | United Auto Workers (UAW) | Akcie Nike | Vedoucí představitelé | Aktivita centrálních bank | Nový generální ředitel | Pád USD | Vydělávat na forexu | Znalost | Kritické myšlení | Investice do AI | Trading výzvy | Kam umístit Stop Loss | Historie a vývoj DXtrade | Hladiny podpory | Correction | Aktuální zprávy z amerického trhu | GME | Rekordní hodnoty | Leva | Prodej dluhopisů | Překoupené úrovně | Migrace | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | BTC/USD (Bitcoin) | Skladovací kapacity | Predikce ceny | Irská pojistka | Negativní zpráva | Intradenní volatilita | AI pro obchodování | Negativní dopad | Dlouhodobé držení | Trump rally | Dlouhodobé investování | BREAKING | Breakout fraktálu | Oděvní společnosti | Sell-off | Různé obchodní styly | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dobré zprávy z USA | Powellův projev | Deeskalace napětí | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Dominancia | Poměr rizika a zisku | Zařízení | CFD intraday | Orion | Společná měna | Krátkodobé tržní pohyby | Ceny Bitcoinu | Výzkumná společnost | Býčí obrat | Gold Trust | Varianty koronaviru | Backtestovat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Dodávky ropy z Kazachstánu | Burza FTX | CAD USD | Vstupní signál | Akcie Boeingu | G7 | Příkazy Take-Profit | Joachim Nagel | Řízení rizika | Spotware Systems | Virtuální portfolio | Velké zisky | Ideální čas | Kurzy eura | Kapitálové trhy | Strategie skalpování | Pivot Pointy Camarilla | Obchodování s patterny | BTC ETF | Akcie třídy A | Aktivní obchodování | Trumpův projev | Trendlines | Budoucnost | Ross Hook | Jak uzavřít část pozice | Oblíbené indikátory | Ekonomické vyhlídky | Stimulační plán | Americký výrobní sektor | Zájem kupců | Důležité zprávy z USA | Porozumění trhu | Pokles ceny | Cukr | Vytváření trendové strategie | Dolar vůči jenu | KI | Posco Holdings | Solidní zisk | Ztráta kapitálu | Pokračování v poklesu | Kina | Slabý trh | Pochybení | Nečekaná zpráva | Společnost Verizon | Breakouty z obchodního rozpětí | Virus | Republikáni | Pokračující pokles | Kartel OPEC | Vstup do dlouhých pozic | Nejnovější údaje | Star Bulk | Kakao | Objektivnější způsob obchodování | Globální dodavatelské řetězce | Euro vůči americkému dolaru | Výkon indexu | Mírný růst | Mezinárodní investice | Lukáš Němec | Americká banka | Cloud computing | KOL | Zajištění proti riziku | Nižší náklady | Index CHNComp | Nová éra | Významné fundamentální zprávy | Index Hang Seng | Take-Profit příkazy | Historie účtu | Vysoká inflace | Posuvný Stop | Rozhraní a funkce cTrader | Ukončení činnosti | APEC | Krátkodobé strategie | Globální měny | Dobrá strategie | Situace v USA | Online hry | Větší riziko | Americká centrální banka | Intraday | Palantir | Dlouhodobý obchodní úspěch | Peněžní toky | Index peněžních toků (MFI) | Akcie AT&T | Case-Shiller | Spotware | Cena SOLANY | DAX 40 | Obchodní investice | Invaze | Elliott | Adidas (ADS.DE) | Časové pásmo | Zaměstnání na plný úvazek | OpenAI | Hlavní akciové indexy | Neutrální výhled | Alitalia | Odvětví | Transparentnost obchodování | Eskalace | Přesun výroby | Hamás | Pair trading | Prodej akcií | Kontrakt US100 | Pohyby akcií | AI systém | Ex-day | Krátkodobé obchody | NatWest | Typy strategií | Altcoiny | Hladina supportu a rezistence | Automobilový sektor | Globální finanční krize | Šance na zisk | BNP Paribas | Zvýšení úspěšnosti | Směrovost | Hospodářská politika | XRP/USD | Obchodní přístup | Finanční investice | Andy Jassy | Tržní sentiment | Česká koruna | Grafické formace | Brokers | Vstup Saudi Aramco na burzu | Velké technologické společnosti | G10 | Kryptoměna Ripple | Bitcoinové ETF | Růst cen v Německu | Klín | Insider informace | Daně z příjmů | RSI indikátor | Wedge | Margin | Dlouhodobý support | Roche | Psychika | AI modely | Benzín | Akcie Tilray (TLRY.US) | Pravděpodobnost korekce | Základní technické analýzy | Forexové trhy | Společnost Cisco Systems | Dnešní ADP report | Jak otevřít long obchod | Význam supportů a rezistencí | Japonské úřady | Star Bulk Carriers | Prodejní příležitost | Konference FOMC | Polský zlotý | Prudký propad | Klientské operace | Kolísání měny | Aspekty Price Action | Index výroby | Strategie fondů | Trh ETF | Indikátor ROC | Kdy vstoupit do obchodu | Výnosy dvouletých dluhopisů | Kurz australského dolaru | Obchodní chování | Pokračování vzestupného trendu | Obchod s trendem | Typická cena | Cointelegraph | Francouzská obchodní bilance | Nejprudší pokles | Jednoduché obchodní systémy | Lagující indikátory | Automobilka Stellantis | Pozornost | Akcie Roku (ROKU.US) | Obchodníci | Začít obchodovat | Vývoj inflace | Prodej v USA | RRR | Klesající trend | Švýcarská centrální banka | Cena Cardana | Obchodní války | Elektromobily | FRA40 | Doporučení pro začátečníky | Výhody a nevýhody obchodování | První support | Solární energie | Použití technických indikátorů | Micron Technology | Meziroční míra inflace | Durace | Reverzní pattern | Slabé výsledky | Range | Výstupy z obchodních pozic | Devizové intervence | Síly objemu zpráv | Ekonom ECB | Vývoje umělé inteligence | Funkce cTrader | Typy AI | Použití indikátoru CCI | Bohatství | Ziskové cíle | Oblast rezistence | Výsledky obchodního systému | Miliarda | Stratégové | Tradeři používající scalping | Ifo | Cla na Čínu | Profit-Target | Dow Jones Industrial Average | Index NSDQ | Uzavírání obchodů | Russell 2000 (IWM) | Snižování inflace | Akcie a dolar | Offshore | Energetický sektor | Stabilní růst | TLTRO | People's Bank of China | Výkonnost obchodního účtu | Participace | Hodnoty MACD | Nezaměstnanost v Japonsku | USDCZK | Conference Board | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Bureau of Labor Statistics | Jednání ECB | Výkyvy trhu | Běžná obchodní strategie | Euro včera | Konfluenční faktory | Náklady | Zavádění cel | Úvěrové podmínky | Oblasti rezistence | Proražený support | ECB dnes | Investice do akcií | Pattern Dragon | Kompenzace | Blockchain Capital | Účinek médií | Intermarket analýza | Eagle Bulk Shipping | XRPUSD | Budoucí úrokové politiky | Simple Moving Average (SMA) | Index nákupních manažerů | Posílení domácí měny | Úroveň dluhu | Identifikace potenciálních obratů trendu | Vývoj mezd | Aplikace RF-Trader | Ripple | Akcie společnosti Charles Schwab | Velikost objemu | Americká měna | UMA | Vysoká volatilita | Prezident Bukele | Backtestování | Statistický úřad | Grafické nástroje a indikátory | Push notifikace | Vývoj akcie | Vzdálenosti stop-lossů | Hospodářská odvětví | Peněžní tok | Ředitel společnosti | Formace Head and Shoulders | Fed dnes | United Auto Workers | Zemní plyn (XNG/USD) | Domácnosti | Překoupené zóny | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Poptávka po čipech | ETF fond | Jednání mezi USA a Čínou | Standard Chartered | Další růst | Jednoduché tipy | DJIA 30 | Měnící se tržní prostředí | Očekávaná data | Patterson | Indikátor Parabolic SAR | NDRC | Indikátor ADX | Bitcoin | Inside | Fraktál | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | ASML Holding | Kanadský dolar | Boeing (BA.US) | StopLoss | Rovnováha na trhu | Salvador | Pokles prodeje | Ceny kryptoměny Ethereum | EURNOK | Cena plynu | Pozornost obchodníků | Ceny výrobců v USA | Vitalik Buterin | Primární trend | Nio | Gamble | Poptávka | Kov | Obchodník s kryptoměnami | Obchodovat forex | Býčí trh pro euro | Světové centrální banky | Akcie společnosti ASML | Druhá největší ekonomika světa | Nadměrné obchodování | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Mario Centeno | Video | Volby | Čínská cla | Predikce ceny bitcoinu | Balance | Nejziskovější | Řetězec | Zlatý řez | Divergence ceny | Kdy nakoupit akcie | Obchodní výsledky | Francouzský CAC 40 | Akcie na Wall Street | Bitcoin (BTC/USD) | Dynamické prostředí | USDMXN | Maloobchodní tržby | Hang Seng Tech | ISM index | Měny rozvíjejících se zemí | Nižší minima | Cena sushi | Druhý support | Zajištění hospodářského růstu | Výdělečný obchod | Dovozní clo | Krátkodobý sentiment | Signál pro medvědy | Zisk společnosti | Obchod dne | Hlavní statistiky | Globální ekonomické problémy | S&P 500 ETF | Applied Materials | JPM | Cena ropy dnes | Vývoj cen ropy | DXtrade vs. xStation | Akcie JPMorgan | Akcie Apple | Snižování úrokových sazeb | Ukazatel zdraví | Nákup bitcoinu | Nasdaq 100 (US100) | Nákup akcií | Volatilnější pohyby | Odpor | Makroekonomická zpráva | Eskalace obchodních válek | Outside bar pattern | NAFTA | Pravidla obchodního systému | Research | Kolísání cen | Předpověď ceny etherea | Odvetná opatření | CVX.US | Data o inflaci | Podpůrné signály | Rally australského dolaru | Vítězství Trumpa | Rozhraní platformy | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Závazek | JPMorgan Chase | Vstoupení do trhu | Twitter | Volvo Cars | Množství peněz | Kombinace tří časových rámců | Nastavení SMA | Swedish Match | Zboží dlouhodobé spotřeby | Agresivnější obchodníci | Ministr zahraničí | Akcie společnosti Procter & Gamble | Technologický index Nasdaq | Slušný zisk | Síly trendu | Bull | Reakce eura | Technologicky zaměření tradeři | Reakce měnového trhu | Burzovně obchodované fondy | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Bitwise | Fundamentální analýza kryptoměn | Předseda Fedu Jerome Powell | Investoři dnes | Hang Seng | Zpomalení globální ekonomiky | Google Cloud | Linie neckline | Přepnutí do češtiny | Graf VOLCARB.SE | SNY | Nastavit stop-loss | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Bancorp | Uzavření trhů | Dceřiné společnosti | Nižší poplatky | Ukázka technické analýzy | MicroStrategy Inc. (MSTR.US) | A/D | Tovární objednávky | Směřování trhů | Tlak na USD | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Historická minima | Největší ekonomika | Identifikace supportu a rezistence | Lot Trading | Nastavení měnové politiky | UK100 | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | Formace Inside Bar | Plánování vstupů | Cenové cíle | Ropa (XBR/USD) | Obchodní aktivita | EUR/KRW | Finanční údaje | Akcie Volvo Cars | Finance | Moving Average (Klouzavý průměr) | Rostoucí ceny nemovitostí | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Kurs USD | Kótování | Jak začít investovat | Vstup do pozice | Americký akciový index Nasdaq 100 | MIFID | Výhody a nevýhody AI | Indikátor | Dluhopisy | Růst úrokových sazeb | Denní objem obchodů | Růst akciových indexů | Zlatý kříž | Dolar vůči japonskému jenu | S&P 500 (SPX500) | CVNA.US | Technická rezistence | Proražení S/R úrovně | Obchodování forexu | Platformy | Investiční plán | Přijetí bitcoinu | Equity | Moskva | Riziko korekce | Příkazy a obchody | Cena kakaa | ERA | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Nárůst zákazníků | Hospodářské škody | Indikátor Chaikin | Komoditní obchody | Pár EUR/USD | NZD/JPY | Tržní síly | Obavy o ekonomický růst | Trendovat směrem nahoru | Adriana Fučíková | Investiční bankovnictví | Platforma RF-Trader | Analytici | Snížení ratingu | Růst průmyslových zakázek | Čistý zisk | Extension | Údaje o ekonomice USA | Aukce | Posuzování divergencí | Cenový graf | Rozhodnutí australské centrální banky | Impulzivní pohyb | Bývalý prezident | EURGBP | Nabídky akcií | Růst měnového páru | Harrisová | Zpomalení hospodářského růstu | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Intradenní výhled | HNST.US | Deutsche Bank | Trading systém | Stres | Měsíční příjem | Průraz kontrakce | Pohyby měnových párů | Výhodné ceny | Stříbro | Globální dluh | Informace z kryptoměnového trhu | XCU/USD | Pozornost trhu | NQ100 | Využití analýzy | Přístup k informacím | Velmi slušný zisk | Základní znalosti | Efektivní obchodování | Co je forex | Riziko ztrát | Throwback | Účely swingového obchodování | Tržní šum | Volatilita je nízká | Zmírnění obchodního napětí | Nvidia (NVDA.US) | Zájem o dolar | Nástroje peněžního trhu | Budoucnost AI v obchodování | Market close | Úsilí | Využití AI | Krize 2008 a S&P 500 | Finanční instituce | Southwest | Akcie technologických firem | Hodnoty VIX | NetApp | Prostor pro další růst | Pin Bar formace | Trumpovo vítězství | Pokles podnikatelské aktivity | Úroveň rezistence | Pepa Zeman | Vyšší sazby | Dvousvíčkové formace | Kryptotrh | Identifikace supportu | Index FTSE 100 (UK100) | Co jsou to akciové indexy? | Akcie Hyundai Motor | Podílové fondy | Nikola Corp | Výhled USA | Pokles cen | Technický pohled | Short příležitost | Správná strategie | Příjem z tradingu | Měnové intervence | Ukazatele sentimentu | Uplatnění technické analýzy | Možnosti automatizovaného obchodování | Nákupní apetit | Medvědí trendy | Přizpůsobitelné grafy | Uzavřít všechny pozice | Monetární politika | Index PMI | Osobní rozvoj | Hodnota dolaru | Indikátor CCI | Počasí | Pierre Moscovici | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Růst dogecoinu | STP | Vlajkové formace | Technická analýza forexu | Michigan | Zvyšování sazeb Fedu | Pozemky | Obchodník na forexu | Směnný kurz dolaru | ETF | UTC | Předseda SEC | Cenové patterny | Altrie | XCU | Indikátor GMMA | Základní pravidla systému obchodování | Novozélandské měny | Bollingerova pásma | Webináře | Výsledky Tesly | Tradingové osobnosti | Klouzavý průměr | Významné tržní pohyby | Větší pokles | PMI index | Prezidentka Christine Lagardeová | Jednání ministrů financí | Ropa | Lineární regrese | Firma | Trend is your friend | Výrazné pohyby | Společnost MicroStrategy | FTSE 100 (UK100) | Budoucnost AI | Omezení těžby | Cena akcií AMD | Prostor pro pokles | Nejhorší výsledek | SWIFT | Pohyby dolaru | Nastavení Stop-Loss | EUR USD | Pivot points | Oscilátor Chaikin | Nálada na trzích | Pokles nezaměstnanosti | Pokles prodejů | Obrat v trendu | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | Short pozice | Barclays | Nárůst zisků | Růst akcií | Vývoj kurzu eura | Výrobní index ISM | Systémy založené na objemu | Obchodování proti hlavnímu trendu | Bulharsko | Nový týden | Indikátor momentum | Cena Polkadot | Index volatility CBOE (VIX) | Bloomberg Financial LP | Cena stříbra | Fundamentální analýzy | Futures na bitcoin | Josef Košťál | Turistika | Úrokové politiky | Vstoupit do trhu | Německý index DAX | Dotcom bublina a NASDAQ | Alokace kapitálu | Majors | Ziskový obchod | Obchodování korekce | Ekonomická zpráva | DCF | Technická podpora | Současné ceny | Past na býky | West Texas Intermediate (WTI) | Analýza ceny Etherea | Obchodování proti trendu | Ripple (XRP) | Tržní trend | Technologická společnost | Sledování vzorů svíček | Ekonomické aktivity | Prop Trading výzvy | Americká obchodní komora | Austan Goolsbee | Méně stresu | Indická rupie | Poptávka po bezpečném přístavu | Index S&P/ASX 200 | Menší poptávka | Druhy indikátorů | Zvolení Trumpa | SMA 200 | Řízení pozice | Litecoin | Pokračování trendu | Hlavní časový rámec | Informace o trhu | Pohyby eura | Úrovně rezistence | Vývoj DXtrade | Investiční cíle | Platforma | Měření nálady na trhu | Michael O'Leary | Samsung | Signál k nákupu | Paretova analýza | Cisco Systems (CSCO.US) | UBS | Žebříček nejlepších brokerů | Řešení inflace | VOLCARB.SE | ANZ | Dnešní report | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Metaverse hra | Procentuální risk | Dividendový výnos | Synchronizace trendů | Potřeba hlubší analýzy | WEI | Bitcoiny | Depozitní sazby | Natural Language Processing (NLP) | Vývoj situace | Hranice kanálu | AMAT | Pásmo s oscilátory | Japonský index | Hodnota eura | PSX.US | USA | Janet Yellen | Globální inflace | Keystone XL | Brent (XBR/USD) | Spojené státy | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Obchodovat na základě technické analýzy | Medvědí fáze | Šok na trhu | MFI | Evropský komisař pro obchod | Potenciál dalšího růstu | BTC/EUR | Maďarský forint (HUF) | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomové | Technické korekce | Nejdůležitější ukazatele | Zisk na akcii (EPS) | Dlouhodobé držení pozic | Německý automobilový průmysl | Další kryptoměny | Carvana (CVNA.US) | Inside a Outside bar | Komisí pro cenné papíry a burzy | Růst HDP | Krypto mince | Jakub Hodan | Pokles trhů | Pandemie | Proražení supportu | LTCBTC | Vliv na měnové páry | Overtrading | Ocelářství | Růst eurozóny | Euro vůči dolaru | Rozpočtové schodky | ECB Christine Lagardeová | Pokročilé obchodování | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Výzva | Výrobci automobilů | Kalendář událostí | | Strategie vstupu a výstupu | Předstihové signály | Gembell Limited | Oslabování libry | Společnost Exxon Mobil | Zvraty na trhu | Kurz libry | Důležitý support | Čínští regulátoři | Sázka | Nová ložiska | Wegovy | Ottawa | Obchodování pro začátečníky | Česká národní banka (ČNB) | Fed Funds | Výkon dolaru | Managed Money | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Poskytování úvěrů | Kmen koronaviru | High Low | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Zvyšování úrokových sazeb | Společnost Volkswagen | Japonská ekonomika | ETH/USD | Pohonné hmoty | Intervence centrální banky | Pochopení trhu | CryptoQuant | XTB.cz | Cenová akce | Efektivní řízení | Index volatility | Tým Admiral Markets | Dow Jones | Indikátor Force | Národní bezpečnost | Pozitivní komentáře | Masivní propady | Velmi volatilní | Směr trhu | Kentucky | Kurz USD | Ziskový potenciál | Iniciativa | Tržní pohyb | Nejnižší fraktál | Výrobní inflace | Budoucnost Bitcoinu | GSK | Oslabení trhu | Konstrukce AOS | Softwarová společnost | Klesly akcie | Zájem o riziko | Inflace v Evropské unii | Boeing | Jak obchodovat | Úpravy pozic | Nejoblíbenější Forex | Trailing Stop | House Price Index | Sebevědomí | Analýza zlata | Překoupené podmínky | Výprodej dolaru | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) | Americká data | Kontrola inflace | Tržby v eurozóně | Index Russell 2000 (IWM) | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Doporučení pro euro | Trend ceny | Dnešní PMI | SIE | Signál k nákupu (buy) | Automobilové součástky | Cyklus utahování měnové politiky | Předpověď ceny bitcoinu | Akcie Lucid Group | Trade Brokers | cAlgo | Equity křivky | ASML Holding NV | Vývoj | Výrobní aktivita | Výnosy amerických státních dluhopisů | AUD USD | Filecoin | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Inside Bar | Akciový index DAX | Americké burzy | Geopolitické události | Mistrovství v obchodování | Vydání zprávy | Nordea Bank | USDIRR | Cyklické akcie | Výkon ekonomiky | Ekonomické faktory | Strategie breakout | Větší korekce | MXN | Euro posiluje | Polský zlotý (PLN) | Vláda v Pekingu | Vyhlídky americké ekonomiky | Platný obchodní signál | Ichimoku Kinko Hyo | Zmírnění sankcí | Můj trading | Úroková sazba | Index ASX | Svět investování | Rady pro začínající | Kombinované systémy | GameStop (GME.US) | Úroková sazba v eurozóně | Nálada na světových trzích | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Standardní odchylky | Snížení základní úrokové sazby | Dnešní kurz | DXtrade vs. cTrader | Zisková strategie | AUD/NZD | Flag | Kalifornie | Momentum indikátor | BP.US | Masivní propad | HDP Francie | Technologický index | Trendový trh | Klidné obchodování | Růst cen výrobců | Výroba v Německu | Nalezení pásma | Golden Cross (zlatý kříž) | Ekvitní křivka | Aktivita velryb | Analytici Bank of America | Demokraté a Republikáni | Zástupci komoditních měn | Trading pohled | MARA | Investiční poradenství | Nasdaq v USA | Býčí divergence | Slevy | DJI30 CFD | FxPro | Poptávka po dolaru | Člen bankovní rady | TikTok | Finanční ukazatele | Glassnode | Bitcoin Trust | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Indikátory momenta | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | DASH/USD | Obchodovat do trendu | Cena akcií NIO | Futures na zemní plyn | Obchodní dohody | Jednoduchost tradingu | Dnešní ekonomický kalendář | Technická analýza pro začátečníky | Jihokorejské společnosti | Ropná zařízení | Zadávání Stop-Lossu | Válka mezi USA a Čínou | Prop Trading | Výsledky strategie | MVRV | Směr trendů | Ceny drahých kovů | Nástroje pro fundamentální analýzu | Prezidentské volby ve Spojených státech | Strach z recese | Facebook | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Hike | Pokles cen nemovitostí | Předchozí seance | Momentum trading | Globální společnost | Nejlepší rozhodnutí | USD GBP | Parametry obchodu | Korekce trendu | Nejoblíbenější Forex indikátor | Kurz tradingu | Plán obchodování | Starbucks Corporation | Cla na Mexiko a Kanadu | Dnešní finanční trhy | Strach z promeškání | Výdaje | Nový americký prezident | Trumpova protekcionistická politika | Vývoj akcie AMD | Snížení úrokové sazby | Společnost Eli Lilly | PANW | Politika centrálních bank | Akcie Applu | Skalpování breakoutů | Využití různých časových rámců | BRICS | Financování vlády | Růst americké ekonomiky | Tržní chování | Využití krátkodobých výkyvů cen | Sell obchod | iShares | Akcie společnosti Nike | Náměstek ředitele | Falešná proražení | Analýza a doporučení | BPCE | Ekonom Evropské centrální banky | P&G | Utáhnout měnovou politiku | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Různé názory | Konfluence více faktorů | Systémy založené na Price Action | ADA/USD | Riziko ztráty | Úrokové sazby | Spolehlivost | EUR/USD | Forex traderka | BlockFi | Graf eura | JPM.US | Severomořská ropa Brent | Trader Jan | Zahájení obchodování | Prohlášení | Pin Bar | Růstové tendence | Německé společnosti | Varování | OSN | Nová fáze | Akcie Goldman Sachs | Zisky firem | Intervence | Strategie dlouhodobých traderů | Kryptoměna TRON | CrudeOilUS | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Paretovo pravidlo | ETF společnosti BlackRock | LEN | Poučení z minulosti | Potenciál většího růstu | Joe Biden | Uzavření obchodu | Normalizace měnové politiky | Sledování trendu | Pád ropy | Denní volatilita | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Výsledkové zprávy | Provozní výsledky | XTB Obchodník měsíce | 200 SMA | Pokles cen energií | Čtyřhodinový graf | Jak analyzovat grafy | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Americký dolar (USD) | Chipotle Mexican Grill | Praporek | Celý akciový trh | Dnes zveřejněná data | První odhad | West Texas Intermediate | Ocenění trhu | Kopírování obchodů | Recese v USA | Edward | Recesia | Druhý odhad amerického HDP | Měnové politiky | Den zveřejnění | Jisté pokračování trendu | G20 | Expirace opcí | Trading Price Action Patterns | Porsche | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Finanční služby | Události z minulosti | Obchodní situace | Pocit z obchodu | Klasické indikátory | Emoce na trhu | Osobní počítače | Evropská unie dnes | Ripple David Schwartz | Profi obchodní systémy | Rostoucí trendová čára | Investiční doporučení | Celkový výkon | CSI 300 | Marek Vaňha | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Předstihový ukazatel | Proražení trhu | USTR | Prognózovaní | Obchodní služby | Yeezy | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Forex indikátor | Dánové | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Veřejná nálada | New York Community | Sanofi | Ocelárny | Výkon široké škály společností | Technické nástroje | Gary Gensler | Hodnocení rizik | Nevýhody | Master Candle | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Wise | CDD | Finanční cíle | Pád bitcoinu | Rozhodnutí o sazbách | Růst měnového páru GBP/USD | Fading | M1 | Group | Možné riziko | Pokročilé funkce | Měnový výbor | Prodejní momentum | Nejlepší obchodní strategie | IBEX | Akcie ze skupiny Magnificent Seven | Směřování ceny | Americké žádostí o podporu | Prolomení supportu | Výdělky | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Roadshow Bernstein Bank | Carrefour | Vítězství Donalda Trumpa | MSTR.US | Bernstein | Cíl Evropské centrální banky | TradingView | Makroprostředí | Sazby centrální banky | Průběžné výsledky | Fibonaci | Sympozium v Jackson Hole | Ethos Foundation | Automobilka Porsche | MSTR | Škály společností | Konkurenční tlak | Volatilní vývoj | Ekonomická situace | Videokurz | Pracovní den | Odhad HDP | Nároky na trpělivost | Index Russell | Momentový indikátor | Silnější americký dolar | Zahraniční fondy | Význam vzdělávání | Elektrická vozidla | Ekonomický sentiment | CFD kontrakt | Růstový potenciál | Křížové měnové páry | Cloud Computing | Agresivnější růst | Trading | USD za tunu | Dna | Penzijní fond | Výsledky maloobchodních tržeb | WBA.US | Podvědomí | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | CNY | Trh se zlatem | Pravidla systému obchodování | Průmysl v Německu | Overnight | KOSPI | NQ100 CFD | Index FTSE 100 | Sledování nejvlivnějších společností | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Kurz NZD | Žádost o ochranu před věřiteli | Inflační očekávání v USA | Americká administrativa | Tržní cena | Obchodování bitcoinu | Obchodní jednání | Medvědí vlajka | Klíčový údaj | Bilance ECB | JD | Čínské indexy | Poptávky po dolaru | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Akcie Deutsche Bank | CMG.US | Vítězství | Investiční strategie | Americká centrální banka FED | Šum na trhu | Forex knihy | Bezpečný přístav | Citigroup (C.US) | Fibonacci | Riziko a breakouty | Obchodní příležitosti | Ziskové obchodní systémy | Zájem o kryptoměny | Národní banka | Hypoteční sazby | Graf ropa | Vysoké nároky | Průměrná nákupní cena | Index výrobních cen (PPI) | Trend je tvůj přítel | Sankce vůči Rusku | ADX indikátor | Pečlivé analýzy | Dnešní ADP | Burzovní index | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Moving Average Convergence Divergence (MACD) | Nabídková cena | Money flow index (MFI) | Grafické nástroje | Americké statistiky | Letecká společnost | Predikční trhy | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Nejsilnější růst | Riziko při držení přes víkend | Koronavirus | Hospodářské klima | Styl obchodování | Tržní zprávy | Odliv kapitálu | Počet nezaměstnaných | Copper (XCU/USD) | Prezidentství Donalda Trumpa | Intradenní strategie | Nesoulad | Nike (NKE.US) | Obchodování pomocí robotů | Ninja Trader | RVI | FOMO | Christopher Waller | Analýza BTC | Zlepšení ekonomiky | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Miliardy dolarů | Investorský sentiment | Zprávy euro | Růst BTC | Výkonnost společností | AI | ADP | Pokles nákladů | Traling Stop | Akcie Lucid | Long příležitost | Británie | Ceny dolaru | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Colosseum.cz | Daimler | Pokles rizika | Klíčový okamžik | Silný trend | Cloudová platforma | Swing strategie | Svíčkové formace a grafické formace | Zisky z těžby | Forexoví tradeři | Světové trhy | Umělá inteligence | Prorážející svíčky | Rychlost zotavení | Obchodování eura | Cena komodity | Obchodní model | Přeprodané zóny | Trhy se hroutí | Indikátor Ichimoku Cloud | Harmonic trading | Kazachstán | Zpracování přirozeného jazyka | Dění v grafu | Hybnost trhu | Decline | Závislost na americkém dolaru | Příliv investorů | Jak profitovat | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Alteryx | Propad britské libry | Jiné kryptoměny | Dovoz do USA | Nejnovější data | Bullish kanál | StrategyQuant | Odolnost ekonomiky | Trendové ukazatele | Obilí | Akcie AMD | Prezidentské volby | Férové obchodní praktiky | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Světové měny | Linie odporu | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Nakoupit zlato | SU7 | Technická analýza na forexu | Nákupní aktivity | Zápis z lednového zasedání Fedu | Propad ceny | Volvo | Dluhopis | Krátkodobá rezistence | Tisková konference | Opteck | Použití indikátoru RSI | Figúra | Platforma DXtrade | Společnost Philip Morris | Aktivity v USA | Pokles USD/JPY | Forexoví obchodníci | Obchodování v trendu EUR/USD | Kraken | Úroveň volatility | Obchodování na akciových indexech | Vstup do tradu | Index cen nemovitostí | Platební bilance | AI do obchodních platforem | Citlivost trhu | Růst mezd | Nasdaq (NDX100) | Prezident ECB | Kasina | Dlouhodobí tradeři | Amazon | Arrows | Automobilka | Zpomalení hospodářského oživení | Eskalace obchodního napětí | Break/Even | Luis De Guindos | Tengiz | Snížení inflace | Zeekr | Průraz ceny | VIP zóna | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Vincent Kaufmann | Růst cen nemovitostí | Horší období | Ford Motor | LULU.US | Nákupy dluhopisů | Společnost Nvidia | 200denní klouzavý průměr | Sazby | XBR/USD | Rozhodnutí japonské centrální banky | Katastrofa | Obchodní systémy a strategie | Obchodní pozice | Provozní marže | Strategie pro EUR/USD | Pilulky na hubnutí | Inflační situace | Zemědělství | Mediální společnosti | Automobilka Toyota | Lufthansa | Lindsay | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Růst průmyslové výroby | Patria | Funkce DXtrade | Růst výrobních cen | Strategie řízení | Akvizice společnosti | Roboti | Tipy pro obchodování GBP/USD | AMC - after market close | Cenový skok | Změny v ekonomice | Pohled na trh | Předpovědi ceny | Čínské politbyro | Energetický gigant | Trh s elektromobily | Obavy z ekonomického poklesu | Americký index S&P 500 | Americké automobilky | Zakladatel Cardana | UA.US | Otevření obchodu | České koruny | Švýcarská banka | DIS.US | Jak otevřít short obchod | Krátkodobý výhled | Sucden Financial | Buy (nákupní) signál | Zhodnocení situace | Bitcoin jako zákonné platidlo | Očekávané rozhodnutí | Zdroj příjmů | NIO.US | Komise v přenesené pravomoci | Recenze a návod | Hledání svatého grálu | Těžby ropy | Růst cen v USA | Král kryptoměn | Zvýšení produkce | Rozjetý rostoucí trend | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Automatická obchodní strategie | Nové rekordní hodnoty | Obchodní strategie breakout | Test supportu | Obchodování s dluhopisy | Futures kontrakt Copper | Nastavit klávesovou zkratku | Kola kvantitativního uvolňování | Američtí politici | Vzdělávání a rozvoj | Ropné vrty | Úrok | Tržní analýza | Fibonacciho posloupnost | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Objem lotů | Rekordní maxima | Short seller | Světlo na konci tunelu | DeMarker | Světové rezervní měny | Otestování rezistence | Data o HDP | Sell Limit | Současný klesající trend | Použití Volume Profile | Víkendové gapy | Zhodnocení účtu | Nerozhodnost | Shortový obchod | Hard forky | Technická situace | Indikátor Envelopes | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ruské akcie | Hlavní pravidla | Rating Číny | Ether | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Překážky | Největší kryptoměna | Hotovost | Průmyslové objednávky | Sektor služeb | Jiří Makovský | Hypoteční krize | Supporty | Historická výkonnost | Wise Origin Bitcoin Trust | Investiční fondy | Cenové gapy | Regulátor | Společnost Nike | Ekonomické sankce | Čtvrtletní výsledky společnosti | Emocionální výkyvy | Druhy akcií | Obchodní dohoda | Určování hladin obratu | Reserve Bank of Australia - RBA | Nákup a prodej | Boj s inflací | Coinbase Global (COIN.US) | Úspěšné obchody | Zlato a USD/JPY | Průzkum | Globální akciové indexy | Německá obchodní bilance | CVNA | Firmy | Santa Claus Rally | Investiční omezení | Kulatá psychologická čísla | Automatické obchodní strategie | Páka | Lepší výkonnost | Breakthrough | Medvědí divergence | Michael Saylor | EUR CHF | Fibonacci fans | Vstupy do pozic | Konzistence | Objem intervencí | Proč zrovna cTrader? | Tvrdý brexit | Dysfunkce | Live účet | Budoucí vývoj | Ukázka obchodní platformy | Nálady investorů | Grafy krok za krokem | Celkový sentiment | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Murray | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Správní rada | Prodeje státních dluhopisů | Celní politiky USA | Trades | Voyager | Fundamentální informace | Regulační prostředí | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Panel obchodních příležitostí | Realistická očekávání | Dolar včera | Partnerství | Vyšší ceny | Přehled o směru trhu | Market Makeři | Velké pohyby na trhu | Air France | DAX30 CFD | Výhody DXtrade | Phillips 66 | Euro dnes | Dovoz oceli | Aramco | Rozdělení tržních podmínek | Money management | Hromadění zlata | Bitcoin (BTC) | Dopad na finanční trhy | Linear Regression | Ekonomické podmínky | XNG/USD | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Společnost Palantir | Definované strategie | Povětrnostní podmínky | Růst cen komodit | OHLC | Pomodoro | Provozní zisk | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Klíč k tradingu | Commitments of Traders (COT) | Oslabení měny | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Dealogic | Magický indikátor | Inflace ve Velké Británii | Strategie páté svíce | Ropa graf | Omezení investic | Předpovídat tržní pohyby | Představitelé americké centrální banky | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Zaznamenávání | Robinhood Markets | Poměr P/E | Hladiny Fibonacciho retracementu | Výsledky společnosti | Společnost RebelsFunding | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Strategie ECB | Aplikace Price Action | Distribuce | Správný money management | Úspěšní obchodníci | Stanovení ceny | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | MRK | Euroskupina | Magnificent | Divergence indikátoru | BMO - before market open | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Americká ministryně financí | Správné řízení peněz | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Maďarský forint | Výsledkové sezóny v USA | Čekající příkaz | Ziskové výsledky | Co je divergence | Předpokládaný růst | Počet obchodních příležitostí | Akcie Altria | Měnící se podmínky na trhu | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | Swing Trading | Vyšetřování | EUR JPY | Nárůst HDP | JNJ | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Lazard | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | EQNR | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Generali Investments | Výrazný uptrend | Nižší časový rámec | Hry | Dílčí index | Inverzní hlava a ramena | Novo Nordisk | Volkswagen AG | CORN | Obchodování akciových indexů | Akcie bank | Korekce trhu | Narůst zisků | COIN | Skalpování na finančních trzích | Trading Central | Společnost Meta | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Potenciální otočení trendu | Obchodování na forexovém trhu | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Strategie a přístupy | Paypal Holdings | Akcie společnosti Nvidia | Projev šéfky ECB | Multi-timeframe obchodování | Kurzový závazek | TradingView grafy | Oblasti konfluence | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Normální volatilita | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Walmart | Hongkongský Hang Seng | Měnová intervence | Ekonomické klima | Přeprodáno | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Aktuální stav | Správa obchodních příkazů | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Analyzovat jednotlivé akcie | Načasování snížení úrokových sazeb | Ceny futures kontraktů | FTSE | Významné úrovně | Potenciál zisků | Úspěšně obchodovat | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | Dlouhodobé posilování | Vyšší riziko | Problémy Číny | Cena dogecoinu | Mark Zuckerberg | Přístup k tradingu | Investovat do ropy | Tempo růstu britské ekonomiky | SP500 CFD | Rostoucí příjmy | Změna času | Obchodování metodou skalpingu | Důvěra v eurozóně | Cena indexu | Tilray (TLRY.US) | Index Sentix | Měnové trhy | Obratové body | Cleveland-Cliffs | Kurzy měnových párů | Oscilátor | USD/MXN | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Pokračování rally | AML | Japonský deník | Rizika | Petr Kouba | Americký dolar vůči japonskému jenu | Futures na US100 | Oživení ekonomické aktivity | Skutečné peníze | Rada ČNB | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Počet kupujících | Lightning | Varování před riziky | Benjamin Graham | Eurozóna | Krach na akciovém trhu | Analýza tržních nálad | Portugalsko | Horší data | Ropné firmy | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Riziková prémie | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Profesionální trading | Koupit bitcoin | ISM | Vega | Bublina a NASDAQ | Žádné výrazné pohyby | Thales | Cadillac | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Restrukturalizace | Nadbytek ropy | Globální trhy | NEO/USD | UPS.US | Proces identifikace trendu | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Obchodování s indikátory | Index inflace | Fitch | Pšenice | Messari | Vývoj ceny mědi | Konfluence faktorů | EURCAD | Japonský index Nikkei 225 | Nárůst tržeb | Price Action strategie | Postavení dolaru | Nuance | Funkce Lot Trading | Index Hang Seng Tech | RobotEra | Dluhopisový trh | Rizika nadměrného obchodování | Objem poskytnutých úvěrů | Analýzy trhu | Šíření informací | Zpomalování inflace | Jasný plán | Sdílení zkušeností | Nákup eura | WAVE | Ukazatel volatility | Období korekce | Celkový výsledek | Úspory | BTC DOMINANCE | Implementace | Finanční výkonnost | Rate Hike | JD.com | Měnová politika ECB | Klouzavý průměr EMA | Futures na ropu | Akcie Dollar Tree | Bitcoin a další kryptoměny | Výběr brokera | Škola tradingu | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Philip Lowe | Kvantitativní technická analýza | Vlastní kapitál | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Kyjev | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Jensen Huang | Risk Reward Ratio | Otevírání ekonomiky | Konfluence | Verizon Communications | Sentiment na sociálních sítích | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Live obchodování | Pochopení trhů | Nial Fuller | Oblasti umělé inteligence | Nová makrodata | Sláva | Směr obchodů | Představitelé centrální banky | BCH/USD | Krize bankovního sektoru | Možnosti vydělávat | Zasedání centrální banky | After market close | BofA Securities | Vysoké ceny | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. | Obnovení růstu | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Investovať do kryptomien | Investment Banking | Zahraniční měny | Mateřská společnost | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Oval | Sazby Bank of England | Country Garden | Špatný trader | Dosahování zisků | Růst ekonomiky | Ruský hliník | Podpory (support) | Stagflace | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | UnitedHealth | Růstové faktory | Cenový vývoj | Nissan | ForTraders | NKE | Silné inflační tlaky | Akcie Moderna | Pokročilé obchodní strategie | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Goldman Sachs Group | Server FXStreet | Produkce ropy a plynu | Signály do obchodu | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Michal Lukáč | Futures na kávu | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Indikátor pivot point | Akcie Sanofi | Velikost Take Profit | Obchodování USD/JPY | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | RF-Trader od RebelsFunding | Stop-out | Americký kongres | Zlepšit výkonnost | Pokročilé techniky | Vstupy do obchodu | BNB Chain | Vladimir Putin | Histogram Awesome Oscillator | Kyber | Proražení rezistence | Tesla | xSocial | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | ONE | Komisař pro obchod | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Ředitel Tesly | Výkyvy směnného kurzu | Regulační orgány | Low | Britská premiérka | Li Auto | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Hodnocení ekonomiky | Příjmy domácností | Maroš Šefčovič | Skepse | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Parabolic SAR indikátor | Počet brokerů | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Profit faktor | Kdo je dlouhodobý trader? | Klávesové zkratky | Akcie Porsche | Konzultant | Otevření a uzavření obchodu | Mezinárodní obchod | Christian Sewing | Ekonomický růst | Složitost trhů | Mimořádná událost | Dominance bitcoinu | Cena aktiva | Globální ekonomický růst | Otevření buy | RBNZ | MACD oscilátor | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | St. Louis | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | USDCHF | GS | Intradenní rally | Akcie Meta | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Předčasné vstupy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Krátkodobé posílení | Poptávka po mincích | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | SYRIZA | FXDAILY | Úroveň potvrzení | Vedlejší měna | Nestlé | Forex semináře | Elliottovy vlny | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Index S&P 500 (SPX500) | Držet pozice po delší dobu | Základní aspekty Price Action | Odhady analytiků | Akcie Lucid Group (LCID.US) | Strategie proražení | Pivot Point MT4 | Alty | Investice do ETF | Termínový kontrakt | Investors | Korbit | Sentiment trhu | Shares | Swingové obchodování | Ukázka použití Volume Profile | Bossainfo | Prezident Ifo | Zájem analytiků | ETF na bitcoin | Denní zisk | HDP EU | Rozjednané prodeje domů | Viceprezident ECB | Volume By Price | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Významný dopad | Obchodování na jedno kliknutí | Akcionáři | Cenové úrovně | Výrobce pneumatik | Analytička | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Zprávy z eurozóny | Tisková konference ECB | Spotřebitelské ceny v USA | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Obchodní systémy založené na objemu | Výpočet pivot point | Alert | Evropské trhy | Plyn (XNG/USD) | Obchodování na trzích | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | Interpretace RSI | Analytická společnost | Analýza v tradingu | Přímý přístup na trh | Institucionální přijetí | Sázet | Potenciální obraty | Korekce s oscilátory | Signály Price Action | Obchodování pro EUR/USD | Kvalita obchodní platformy | Gold Shares | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Alerts | Svíčkové grafy | Hospodaření | Nová lidová fronta | DPZ | Finanční regulátor | Absence kupců | Určování divergencí | EOSBTC | Vývoj indexu volatility | Zahraniční obchod | Vydělat spekulací | Dlouhodobé strategie | Ztráta | XOM.US | Identifikovat trendy | Wells Fargo | Estee Lauder | XRP | Riksbank | Zastavení růstu | Zájem o rizikovější aktiva | Akcie MCD | Dětský pudr | Opatrné jednání | Severomořská ropa | Dluhové krize | Dominance Bitcoinu | Alphabet (GOOGL.US) | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nákupy dolaru | USD/SEK | EUR/HUF | USDIDX | Colosseum | Skalpovací strategie | Intradenní růst | Institucionální investoři | Investičníweb.cz | Situace na trhu práce | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Platforma MT4 | Velké riziko | Generální ředitel Tesly | EBITDA | Reporty | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Výkyvy na finančních trzích | 8 nejlepších obchodních strategií | Reserve Bank of New Zealand | Regulační rizika | Fundamentální pozadí | Zisky na obchod | Kukuřice | Larry Williams | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Ověření trendu | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Akcie automobilky | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | IPO společnosti | AML Directive | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Francouzský index | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Hospodářské politiky | Volkswagen | CAD/CHF | Tabákový průmysl | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Long Term | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Indikátorové obchodní systémy | Automatizované obchodní systémy | Pokles reálných mezd | Řídit riziko | Moving Average | Astrazeneca | Trading ideas | Světoví lídři | Hongkongské akcie | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Tradingové přístupy | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | Advanced Micro Devices (AMD) | MAM | Klesající ceny | MAST | Intradenní obchody | ATH | Nájemné | Právo | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | FIAT | JPY | E-mini | Credit Suisse | Vývoj EUR/USD | FT | Open interest | Adidas | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Continental | SMCI.US | Pokles výnosů | SARS | Binance | EBIT | Ekosystém | IBIT | Bankovní skupina | Struktury trhu | Yahoo Finance | Chance | RSI | Bank of America | Cigarety | AOS | Cenový strop | Semináře | Úrokové riziko | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Arthur Hayes | Trend na trhu | Short Term | Meta | Turecká lira | Portfolio | Graf akcií | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Ostatní kryptoměny | Nadšení | Santander | NATO | Buffett | Index DAX 40 | Plyn | ACT | Mali | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | Země BRICS | S&P/Case-Shiller | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Libanon | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Ozempic | STAR | WP | J.P. Morgan | BCH | BMO | Pocity | Analýza ceny | USD/CNY | WMT.US | Platidlo | Ceny | Spotřebitelský sektor | Obchodování s bitcoinem | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | Siemens | Představenstvo | ETH | Tržní pohyby | Hospodaření firmy | Financování | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Významná rizika | FCF | Hrozba recese | Recese | Zahraniční kapitál | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Aker | Testovací účet | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Jak fungují akcie | FactSet | Short obchod | FTSE 100 | Repsol | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | Foot Locker | IDEA | Úvěrový trh | COT report | FX trhy | Dukascopy | Hubnutí | Ben Bernanke | Pivot Pointy | Kasino | Změna politiky | Války | Omega | Impuls | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Notifikace | Gala | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Trh nemovitostí | Akcie spoločnosti | Nárůst nezaměstnanosti | Buy the dip | Swingové maximum | Obratový pattern | Palantir Technologies (PLTR.US) | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | LHA | Sektor nemovitostí | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | Novo | EUR/NZD | Morning Star | VW | LCID | ASML | WTI | Obchodní kapitál | USD/RUB | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Silný americký dolar | Stavební povolení | Salesforce | Salesforce (CRM.US) | Fed index | Warren Patterson | Surová ropa | Obchodování v New Yorku | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Globální index | Státy EU | SMA | Yahoo | Polygon | Praxe | Největší ekonomika světa | Demand | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | GameStop | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | Forexový trader | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Extrémně volatilní | Podnikání společnosti | Rozvoj vašich dovedností | Novartis | FAA | Finanční pozice | NYCB | Zlato a bitcoin | Klíčová úroveň | Intuice | Trump dnes | Ekonomické nestability | Výkon trhu | Společnost Equinor | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Jak na obchodování | Společnost Delta Air | Rozvolnění | Investments | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Zákonodárci | Celní politiky | Aussie | Carvana | NTAP | USD/EUR | Slábnoucí dolar | Sentix | Webinář | Výsledek voleb | Manipulace s trhem | Klima | Stratég | Dobrá data | Long signál | Broadcom | Současná cena | Kurzové riziko | LYNX webinář | Stablecoiny | Instituce | Index UK100 | USDCAD | Počáteční zisky | Finanční páka | CFD na akcie | Propuštění | Americké akcie dnes | Důchod | Opatření v Číně | Kupní cena | Morgan Stanley | Držení pozic | Vstup do trhu | Prezident Vladimir Putin | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Velké společnosti | Předseda představenstva | Blue-chip | EV | Commerzbank | Milionáři | Vysoké zhodnocení | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Obchodní úspěch | Oživení akcií | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Růst důvěry | TSLA.US | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Nové platformy | Kurzotvorné informace | Bezpečná měna | Patrik Urban | Zasedání RBA | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | Čínští výrobci | eBook | Insider | Technické rezistence | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Prognostici | Swingový obchodník | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Patria Forex | Index Nasdaq | General Motors (GM) | Graf zlata | Paper trading | INR | CFD | Automobilka Ford Motor | Důležité ekonomické události | Benchmark | Poplatky a provize | Again Capital | Zoetis | Zpětný odkup akcií | Metaverse | Zkrachovalé společnosti | Index strachu VIX | Ekonomická krize | Algoritmy | Pár USD/CAD | Sankce EU | Prostor pro růst | Discovery | CEO | Defi | 256/2004 | US30 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | WACC | Provozní náklady | Akcie společnosti Boeing | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Justice | Zhoršení výhledu | Vhodné podmínky | ANET.US | Obchodníci na finančních trzích | Výnos desetiletých dluhopisů | Čistá marže | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Eni | Historická maxima | Posílení koruny | Nadnárodní firmy | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Obchodní den | ZAR | CO2 | Akcie týdne | Obchodní tipy | Money-Management | Úspěšný trader | David Cameron | Forex trader | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | FTX | Reálné hodnoty | Barometr | Disclaimer | Zvyšování daní | Pobřeží slonoviny | Nová pravidla | S/R zóny | Cena akcií | Skutečný výsledek | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | ASX | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Osobní konzultace | Očekávaný zisk | Akcie Bank of America | Ryanair | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | Problémy s likviditou | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Identifikace trendu | RUB | Akcie společnosti Alphabet | Výběr zisků | Případové studie | Pravděpodobnost recese | MarketWatch | Oficiální údaje | Akcie společnosti Apple | BOSSA | Sója | Růst akciových trhů | Euforie | Írán | Zasedání MMF | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Daily OHLC | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Káva | Bez rizika | Německé HDP | Akciové trhy v USA | Vlna poklesu | Change | Tržní hodnota | ČVUT | Evropské PMI | Douglas | BTCUSD | PG | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Automatizované obchodování | Vyšší hodnoty | CRM | Funkční období | Část zisků | AT&T | Zisk | Politické problémy | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Globální krize | Devalvace měny | Přizpůsobovat se | Futures na zlato | Čínské stimuly | ČNB | Ruské ropy | Metody analýzy | Bank of England | Sociální média | Tržní dynamiky | Overweight | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Obchodované fondy | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Měny na forexu | Swapy | Tipy pro obchodování | Makléři | CFD kontrakty | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Akcie Walmartu | Středoevropské měny | Finanční ředitel | JAP225 | Analýza trendů | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Praktické ukázky | PLTR | Market Profile | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Oliver Blume | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Obchodování ropy | Vzdělání | Společnost Shell | Nové prognózy | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Monitorování | Patrik Polák | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | COCOA | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Čistý zisk společnosti | Cena mědi | Jednotné měny | Stellantis | Easing | WHEAT | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Odhad analytiků | Shortovat | Průměrný denní objem | Prémie | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Statistiky z trhu práce | Performance | Tržní rizika | Státní rozpočet | Evropa | Cena eura | Burzy kryptoměn | Olej | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | Dow Jones index | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Bailout | Miliony dolarů | Špatný obchod | Úspěch v obchodování | Dovoz elektromobilů | Rostoucí vliv | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Silná rally | Alameda | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Spoření | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Návrat poptávky | Financials | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Zájem o bitcoin | Německý akciový index | Biden | Růst zlata | Rýže | TUI | PYPL | Italská vláda | Finanční krize | Zisky akcií | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Akcie 3M | Teherán | Obchody | Profit Target | Britská měna | Růst amerického HDP | Běžný účet | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | ex | Expedia | Snížení daní | Velcí spekulanti | Jakub Matis | Klesající tendence | Technologické firmy | Medián | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | IronFX | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Natixis | Začátečník | Rostoucí klín | Síla dolaru | SaaS | Podpory ekonomiky | Japonský HDP | Společnost TSMC | Futures kontrakty na ropu | Zpráva pro tradery | Roční maximum | RBC | Správné řízení rizik | Value at Risk | Dodržování obchodního plánu | Skalper | Portfólia | Japonsko | Trendové obchodování | Správy majetku | Mobilní aplikace | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Spotová cena | Americké sankce | Psychologické faktory | Růst měny | Super Micro Computer | Obchodování na páku | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Výhled pro rok | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | TopForex | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Značný zájem | Velké peníze | Společnost XTB | Behaviorální | Finanční svět | Pokles spotřebitelských cen | Maximalizace zisku | CARA | Chorvatsko | GMT | Začínající trader | Dobré zprávy | BNP | Nákup cenných papírů | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | Nové zakázky | Sentiment spotřebitelů | CRM.US | Kamala Harris | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Poptávka a nabídka | Tržby | Stagnace | Startup | Index Russell 2000 | Finanční systém | Elliottova vlnová teorie | Obchodování forex | Časový horizont | Konsensus | Mayzus | Vládní politika | ITA Airways | Pozitivní výsledek | Dluhy | Verbální intervence | Hedge fondy | Euro STOXX | Dolarová aktiva | NATGAS | Vrcholy | Předpokládaný zisk | Velký problém | Německá burza | Býčí trh | Změny ve vedení | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový propad | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Historické momenty | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | Sociální síť | Dividenda | Nomura Securities | Peking | GfK | Resistance | Použití oscilátorů | DE40 | Aliance | Investiční výdaje | Výrobní aktivity | Výkyvy v cenách | Tweet | Analýza dat | Globtrex | Index relativní síly (RSI) | Spready | Trh s bydlením | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Oživení ekonomiky eurozóny | Technology | Hlava a ramena | Warner Bros Discovery | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Hlavní indikátor | Manufacturing PMI | Omyl | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Fed funds | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Index Nikkei 225 | COIN.US | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Apple Music | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Tržní změny | LME | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Deutsche Post | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Prezident společnosti | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Westpac | HCOB | Temu | MATIC | Natixis Investment Managers | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Výstup z obchodu | Data společnosti | Varovné znamení | Rizikové prémie | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Brazílie | Salvadorský prezident | Kongres USA | Prudké výkyvy | Optimismus na trzích | Trhy v USA | Načasování obchodu | Členské země | Nejnovější údaje o inflaci | Index DJIA | Hospodářský cyklus | Známky oživení | NOAA | Apple TV+ | Investec | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Hráči na forexu | Bonusy | Členové OPEC | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | Vliv na finanční trhy | AAPL | Slovensko | Microchip Technology | Analytik finančních trhů | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Investice do komodit | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | 100 SMA | Private equity | AMZN | Akumulace | FX trh | Zklamání investorů | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Přijetí kryptoměn | Premiér Boris Johnson | Finanční plán | Reálné obchodování | Domácí měny | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Jamie Dimon | Navýšení kapitálu | UNH | Předsevzetí | Apple Arcade | Výhled měnové politiky | Retail | Holubičí Fed | Vyšší úroveň | Hyundai Motor | Stimuly | Otevřenost | Mitsui | Ztráty | TotalEnergies | Pozitivní trendy | Osobní výdaje | GM.US | Americká seance | Zásobníky | Česká národní banka | Americký ISM | Obchodní omezení | ASEAN | Obchodní styl | Brazilský real | 1D | VIAC | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Investoři na akciovém trhu | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Životní styl | Datové centrum | Technický výhled | Philip Lane | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | EBITDA marže | CRWD | Fidelity Investments | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Grexit | Fáze růstu | Index dolaru | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Nervozita na trzích | dApps | Americké úřady | Opční trhy | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | MSCI China | WELL | Největší ekonomiky | KBW | Investiční nástroj | Nový Zéland | Ekonomický cyklus | Société Générale | S-1 | 5G | Návratnost | Dynamický support | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Kurz GBP | Target | Zůstatek na účtu | Očkování | Podniky | Tether | SPAC | Evropská investiční banka | Lucid | Hnutí Hamás | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | LHA.DE | ZIL | Štěstí | Američtí zákonodárci | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Propad indexu | Downgrade | AbbVie | Napětí na trzích | Trojitý vrchol | Dobrý obchod | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Ukazatel EBITDA | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | Ericsson | Největší světová kryptoměna | AAA | Energetická agentura | Dodávky energií | SPOT | Day trader | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Švýcarská vláda | VanEck | Nová strategie | Strategie MACD | FDIC | Ekonomické nejistoty | Index cen | Kanceláře | Světová ekonomika | Důležitý signál | Změny na trhu | Společnost Google | Převis | BA.US | VZ | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Telekomunikační společnost | Týdenní zpráva | Vývoj BTC/USD | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Daytrader | Rekordní maximum | Úroková míra | Růst v eurozóně | Upstream | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Hodnota společnosti | Vývoj pandemie | Cenový kanál | Ekonomické škody | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Zásoby zemního plynu | Marlin | Největší propad | Kapitalizácia | Mezinárodní kontext | Ceny Etherea | Pokles vývozu | Koronakrize | Exekuce | Cena Ethereum | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Vydělávání peněz | Analýza EUR/USD | Prognózy | Maloobchodníci | Ceny pšenice | Globální recese | SSI | Obchodované instrumenty | David Solomon | CATL | Airbnb | Kurz | SBUX | Druhá největší ekonomika | Daně | SOK | DNO | Výběry | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | RBC Capital | Makrokalendář | Růst zisků | S&P 500 a Nasdaq 100 | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Rusko-ukrajinský konflikt | Oscilátor Marlin | Barack Obama | Pozornost investorů | Shein | Veřejné služby | Index důvěry | Růst prodejů | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | Streamování videa | AMD | Konkurenti | Energetická společnost | Americký prezident Joe Biden | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Intermediate | Index cen výrobců | Snížení těžby | Investice do kryptoměn | Měnová politika Fedu | WISE | Japonské akcie | Americká automobilka | CFD na komodity | Rekord | Seance v USA | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Decentraland | Bolest | Údaj o HDP | Aerolinky | Možnosti obchodování | Obchodní rozhovory | Růst trhu | JAR | Rychlý růst | Yearn.finance | Vlna výprodejů | Sport | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Bankovní rada | ByteDance | Peněžní zásoba | Investice | Bear | USDC | Akcie společnosti Amazon | Osobní příjmy | CBDC | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Objem úvěrů | Traders | Cloudflare | Fondy peněžního trhu | Potenciál | AMD.US | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Zpětné odkupy | Výhled na rok 2023 | Obchodování v Asii | Robinhood | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Akcie společnosti Alibaba | Špatné zprávy | Odveta | Automatizace | Společnost Cisco | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Akcie Coca-Coly | Kapitalizace | Švédská koruna | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | BYD | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Tržní trendy | CSCO.US | Maloobchodní gigant | COPPER | Android | Pivoty | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | Fitch Ratings | Sentiment v USA | Hospodářská recese | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | TSM.US | Tipy pro začínající | Buy pozice | ESM | Makrodata | Psychologické aspekty | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Index volatility CBOE | Zisky | ECOFIN | Investiční prostředí | Soukromá spotřeba | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Vládnoucí strana | UNH.US | Šéf Fedu | Tick | LTC | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | Praktické využití | USMCA | Dluhopisové trhy | Podnikatelské aktivity v USA | Johnson & Johnson | Fondy | DAX40 | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Skalpování | SAP | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | MSFT | Akcie klesají | Důvěra | Začínáme na burze | Rentabilita | Risk Off | Backtesting | Rezistenční pásmo | WHO | Couche-Tard | Vítězství republikánů | Čistý příjem | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Kontrakce | CAC 40 | PMI za leden | Nikola | Provádění obchodů | Sekundární trh | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Delta Air Lines | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Shanghai Composite Index | Dlouhá pozice | Index MSCI | Vítězství Harrisové | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Obchodní politika | Lululemon | Zpráva o trhu práce | Waymo | Měny | Key level | Profitovat | Zvýšení investic | Dollar | Downside | Inaugurace | Bankovní domy | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Série ztrát | Dialog | Fundamentální faktory | Prodej automobilů | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Objem maloobchodních tržeb | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | BOOST | UST | Optimismus na trhu | Pasivní příjem | Akcie Shell | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | F-35 | Dynamika růstu | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | Milník | UNA | Investování do kryptoměn | Lightning Network | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Snížení daně | Aktuální cena | Číst grafy | Roční růst | Komise pro cenné papíry (SEC) | Nové žádosti o podporu | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Investovat do akcií | Úbytek | Unicredit | NFIB | GBPUSD | Odkupy akcií | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Světová měna | Partneři | TABAK | SoFi | PinBar | Geely | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | ESPN | Geopolitická nejistota | Čtvrtletní výsledky | Letectví | Mark Carney | JNJ.US | Johan Sverdrup | Špatná data | Mnozí investoři | Izraelská centrální banka | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Výrobci elektromobilů | Fundamentální data | Brands | Leverage | Double top | 1 milion | Reakce investorů | Pro tradery | Services | Ceny surovin | Federální rezervní systém (FED) | HSCEI | Graf indexu | Výsledky HDP | Upozornění na rizika | Jersey | BitMEX | Praha | Neúspěch | Fortinet | Přehled o aktuálním trendu | Výhled úrokových sazeb | Poptávka centrálních bank | Britská vláda | Napětí mezi Čínou a USA | Negativní sentiment | Jižní Korea | Média | Engulfing | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Optimistický výhled | Výsledková sezóna | AVGO.US | Kontrakty na ropu | DAX30 | Hodnota bitcoinu | Air | Potenciální ztráty | Dlouhodobý horizont | Rozšíření | Paládium | Nastavení indikátoru | BABA | Technická analýza | NSDQ | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Dosažení zisku | Resistence | Důležitá data | Fed včera | CEO společnosti | Makroekonomické analýzy | Politická nestabilita | Zájem institucí | Kulatá čísla | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | Trendový indikátor | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cenové tlaky | CoinGecko | Disney (DIS.US) | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Pozitivní signál | Držení pozice | Dolarový index (DXY) | Regionální banky | Oblasti odporu | NFP | Rekordní nárůst | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Hypotéky | Akcie Google | Obchodní dny | Vývoz do USA | Nikkei | Konvergence | Čtvrtletní zisk | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Workshop | Příjmy Ruska | Elon Musk | Quantum | Akcie Microsoftu | Myšlení | Parabolic SAR | Úrokový výnos | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Rozdělení akcií | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Typ obchodování | EOS | BABA.US | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | S/R hladiny | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | ADS | Ženy | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Trh dnes | Sloučení | Klíčový kontext | SHIB | Příjmy | Death cross | Omezený čas | Index US100 | ESMA | Insolvence | Fiskální rok | Coca-Cola (KO.US) | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Zobchodované objemy | Rok 2024 | Financial | Medvědí kanál | Chicago Board of Trade | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zlaťáky | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Martin Malý | Bloomberg | Eli Lilly | ADR | Guvernér centrální banky | J&J | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Dotace | Trh kryptoměn | Evropská unie | Guru | Halifax | Pákový efekt | Patenty | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Půl milionu | Inflace v červenci | Americký PMI | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Finanční nástroje | Silný růst | Refinanční sazba | ICE | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Aktuální inflace | Průmyslová výroba | Théta | Finanční trhy | Evropská ekonomika | PEG | Udržitelnost | Míra | Papertrading | Obchodovanie | Slabý dolar | Equinor | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Sumitomo Mitsui | Neuspokojivé výsledky | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Vstup do SHORT pozice | Taiwan Semiconductor Manufacturing | PLTR.US | Korekce | Audi | Odhady trhu | Časový plán | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Tržní ceny | Obchodní strategie | Americký výrobce | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Typy grafů | Riziko recese | OctaFX | Střednědobý výhled | Úspěšný obchod | NZD/CAD | US dollar | Stimulační opatření | LBMA | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Forward PE | Akcie Volvo | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Mluvčí Bílého domu | Dash | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Illumina | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Šťastné obchodování | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Broadcom (AVGO.US) | Index S&P 500 | Instrument | Německý výrobce | Akcie Starbucks | Analýza kryptoměn | Patrick Harker | FTC | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Institut Ifo | Stock market | High | Rostoucí trend | CVS | Politbyro | TIPS | Beta | Různé tržní podmínky | F.US | Sójové boby | Pivot Point | Tým InstaForex | OECD | Rozbor | Napětí kolem Ukrajiny | Odhadovaná cena | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Nabídka akcií | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | USD/CNH | Spot | Ztrátové pozice | Nízká nezaměstnanost | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Analýzy více časových rámců | Akcie Alphabetu | James Bullard | Německý HDP | Krypto rally | Otočení trendu | USD/NOK | Zakladatel | Synergie | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Nakoupit akcie | Inflace v Británii | Arista Networks | Nákupní příležitost | Volby v USA | AUD/CAD | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Prosincová inflace | Hladina supportu | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Ministři financí | Nayib Bukele | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Konzervativní přístup | Globální problémy | Australský index ASX | Historická data | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Blízká budoucnost | MU.US | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Focus | Atlantica | Růst tržeb | Poziční obchodování | Pohyby na finančních trzích | Banka HSBC | Sledování trendů | Výstupní body | Spojené království | Japonský premiér | Evropský regulátor | Světová banka | Mexické peso | Jaguar | Cena | Skluz | Obchodování GBP | CMG | MARA Holdings | Tim Cook | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Obchodování jedním kliknutím | iOS | Příkaz stop-loss | NYMEX | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Digitalizace | Prodeje domů | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Zalando | Krach | MJ | Obchodní spory | Upozornění | Volatilita cen | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Údaj NFP | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Širší trh s kryptoměnami | Korelace Bitcoinu | Obchodní partner | Dluh USA | CHF/JPY | Evropské indexy | Načasování obchodů | BlackRock (BLK.US) | Americký trh | Zahraniční společnosti | Cheniere Energy | Interpretace | TSM | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Nové úvěry | Close | BAT | Ceny kukuřice | Vstupní a výstupní body | TSLA | Aave | Indikátor ATR | Rate cut | British Airways | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Zpomalující růst | Čínské ministerstvo | Prudký růst cen | Ekonomické údaje | Ropná pole | Pozitivní korelace | Sázkové kanceláře | Daňová sazba | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Silná americká data | MLM | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Bukele | Obchodování indexů | Odvody | Next | Názory analytiků | Newmont | Jefferies | Stabilní příjem | Evropské akciové indexy | Etherea | Soudní spor | Ekonomická data z USA | Solana | Larry Fink | PSX | Měnový pár EUR/GBP | Bookmakeři | All-time high | Tisková konference Fedu | Úrokový diferenciál | Nižší výdaje | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | ANET | Gil Luria | Tweety | Dělení technických indikátorů | Ekonomická rizika | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Merck | Debata | Kurzy měn | EuroStoxx50 | Podhodnocený | Profesionální trader | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Vzdělávací článek | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Fiskální stimuly | Mercedes-Benz | EUR/SEK | Forex asistent | DBK | Pat Gelsinger | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Měnový stratég | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Slabé euro | Denní změna | Inflace v Německu | Geopolitika | Hlavní rizika | Desetileté dluhopisy | Graf indexu S&P 500 | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Verizon | Macy's | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Politické události | Arcane Research | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Energetické krize | Volný peněžní tok | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Chop | Intel | Nový býčí trh | Tightening | SEC Gary Gensler | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Akcie Intelu | Forex trading | Repo sazba | Bezpečnost | Inflační data | Maloobchodní prodej | Znovuzvolení Donalda | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Potenciál zisku | Likvidní | Terra | Holding | Banky | Snižování počtu zaměstnanců | BlackRock | Buy | Býčí scénář | DAX 30 | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Cena dnes | Vypuknutí pandemie | Učení se | Automotive | XPeng | Více příležitostí | I-Trader | Vlády | Nebezpečí | Americká vláda | Express | Širší trh | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Taiwan Semiconductor | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Malý prostor | Australský index | Dlouhodobá strategie | Šance | Biliony USD | Tržby společnosti | Ark Invest | Altria Group | Ministři financí eurozóny | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Capital Management | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Fox | Čínské centrální banky | Netflix | Chrysler | Konfederace | Wedbush | Zisk na akcii | GM | TRON | Správa | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Halliburton | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | U.S. Steel | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Historie se opakuje | Ohio | Datová centra | Analýza | Úrovní podpory | KO | Velké ztráty | Procter & Gamble | Ministr financí | Umění | cTrader | Akcie CVS Health | Harley-Davidson | Kurz EUR | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | L.F. Investment Limited | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Omicron | Budoucí pohyby cen | Sazby Fedu | ČR | Vyšší ceny ropy | Horší časy | XTB | Kontrakt | Hospodářské podmínky | Meta Platforms | Ministerstvo financí dnes | Breakouty | Uzavření dohody | Veřejná nabídka akcií | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Kurz EURUSD | Výraznější pokles | CAPEX | Obchodovaný objem | Intervenovat | Lucid Group | Tržní kapitalizace společnosti | Solidní výsledky | Zastavení poklesu | Tržní signály | Americký Fed | Použití indikátoru | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | Ratingové agentury | Významný milník | Jádrový CPI | Pozice | Barel ruské ropy | Vítězství nad inflací | Stock | Index akciového trhu | Čínská ekonomika | Southwest Airlines | Současná situace | Portfolia | Rozvahy Fedu | Silver | Americké zásoby ropy | ChatGPT | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | Xiaomi | Spotová cena zlata | Objem transakcí | OCI | Konvertibilní dluhopisy | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Začínající tradeři | Pullback | Neustálé vzdělávání | Demokratické strany | Příprava | LES | Inflace v EU | Reálná hodnota | Bitcoinového ETF | MT4 a Apple | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Komise pro cenné papíry a burzy | Home Depot (HD.US) | Hedge | Foxconn | Měnový index | Market | Fibonacciho posloupnosti | MQL4 | Svíčkové formace | Silný výhled | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Denní objem | Cenné papíry | Finanční zátěž | Ceny ETH | Theresa May | IPO Saudi Aramco | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Otevřená pozice | LSEG | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Dluhový strop | Gabriel Štefaňák | Ekonomické statistiky | Hold | Cenný papír | Prospekt | Americký Senát | Brokeři | XOM | Výzkum a vývoj | Standardní odchylka | McDonald's | Transparentnost | Důležité informace | Očekávání v USA | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | SoFi Technologies | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | CarMax | Větší zisky | Pokračování růstu | Načasování nákupu | Družba | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Výroční zprávy | Cenové indexy | Investiční banka | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Chuť riskovat | Spokojenost | Kvartální výsledky | Služby | Lednová inflace | Krize na Blízkém východě | Coindash | Volný čas | Americký průmysl | Velikosti pozic | Staking | Výsledek prezidentských voleb | Vzestup ceny | Vybrat zisk | CVS Health | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Relative Strength Index (RSI) | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | Měnové války | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Úroková sazba Fedu | Zisk před zdaněním | Pokročilé technologie | Magnificent 7 | Společnost Saudi Aramco | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Alcoa | NYSE | Investoři | Vizualizace | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Pokles zisku | Pokles průmyslové výroby | Obchodní bariéry | Podíl ve firmě | Technologický gigant | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Centrální bankéř | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Finanční zprávy | Přecenění | Obchodní spor | Petr Mašláň | Rostoucí výnosy | Force | Prodejní cena | Investovat do Bitcoinu | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Investment Managers | Politika Fedu | Slabá poptávka | Polsko | Meituan | Retracementy | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Reddit | Tradestation | Šéfové | Začít investovat | Coinbase Global | Jeden dolar | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Nákupní cena | AUDUSD | NFT | Rezistence | SEB | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Návyky | ZEW index | Symetrický trojúhelník | Březnová data | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Stav hospodářství | Analytici společnosti | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Komoditní trh | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Forex trhy | Pozice dolaru | Volatility trhu | Velké banky | Dluhové trhy | Manuál | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | HD.US | Vydělávat na finančních trzích | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Stabilní zisky | Makroekonomická situace | Hodnocení současné situace | Struktura | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Tržby z prodeje | Pomalý růst | Dnešní obchodování | Bilance obchodu | Očekávaná inflace | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Slovník pojmů | Pokles poptávky | CBI | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Oracle | Holubičí rétorika | Počet uživatelů | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Volume profile | NFT tokeny | USD | Kamala | CAC40 | MetaQuotes | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Viry | Tištění peněz | Cestování | Síla amerického dolaru | Peso | VMware | Macy’s | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Tokio | Významné změny | Růst aktivity | Emoce | Obchodování s měnami | Zvýšení daní | Legislativa | Kurz jüanu | Akcie společnosti Intel | Rostoucí životní náklady | Jak trh reaguje | Technologické tituly | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Obchodní nástroje | Buy obchod | PayPal | USD EUR | Doji | Vyhoření | Čínské úřady | NASA | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | Under Armour | D1 | DHL | Powell dnes | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Supply | Roger | Market Watch | Praktické tipy | Splunk | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | BMW | 3M | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Ochota riskovat | Tržní podíl | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | CNOOC | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Tencent | iPhone | Viceguvernérka | Obchodovat CFD | USDA | Posilování eura | Kurz akcií | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Situace v průmyslu | Přebytek obchodní bilance | mmBtu | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Rotace | Kupní síla | CZ | Earnings | Průraz | Krátkodobé obchodování | Maximální drawdown | Italská banka | Tlak medvědů | Výrobce letadel | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Zákaz dovozu | Board of Trade | Bloomberg Financial | Inflace ve službách | AVGO | IAG | Pokles HDP | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Ekonomické výkonnosti | Nákupy akcií | Budoucí výsledky | Přeprodání | GBP/AUD | Srí Lanka | Trh s futures | Růst spotřebitelských cen v USA | Mistrovství | Znovuzvolení | ANO | WMT | Nový premiér | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Prestiž | Výplaty dividendy | Prop Trading firmy | Hloubka trhu | Pokles eura | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Dlouhodobé obchodování | Magnificent Seven | Časové období | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Oživení inflace | United Parcel Service | Hospodářské oživení | Sumitomo | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | Finanční rok | Hindenburg | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | WBA | Evropský trh | DAX (DE30) | Čínský akciový index | Markets | USD/CHF | Rise | Dlouhodobější trend | Index CSI 300 | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Alameda Research | Invest | Rok 2024 | Nejhorší den | Dividendové akcie | Levnější ropa | Další rozvoj | Kanada | NEO | CBOE (VIX) | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Stav nouze | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | WisdomTree | Profesionální obchodník | Vision Pro | CVX | Nová generace | Apreciace | Kryptoměna | Německý Ifo index | Ekonomie | Rozsáhlé investice | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Los Angeles | Opce | Více časových rámců | Akcie Nvidie | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Britský regulátor | Každý trader | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Federal Reserve | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Takata | Volatilní trh | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | BofA | Studijní materiály | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Počet obchodů | Dlouhodobý vliv | Vstup do LONG pozice | VaR | Splácení dluhu | Klíčový faktor | Společnost Chevron | Zamyšlení | RISE | Blue chips | US100 | Ceny v eurozóně | Lockheed | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Situace v Německu | Evropská centrální banka | Statut | CFD akcie | Market sentiment | Starbucks | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodovat ropu | ECB | Institut | HICP | Stoxx 600 | Sazby ECB | SPAD | Voda | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Velikost pozice | CFD na indexy | Vysoká poptávka | Růst ceny | Opatření vlády | Forward | Měnová politika | Alokace | CPI index | Altcoin | ADX | Philadelphia Fed | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Analýza a strategie | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Odraz ceny | Měnový pár AUD/NZD | Palo Alto Networks | ECN | Inflační očekávání | Technologické inovace | Zprávy ze společností | Oslabuje dolar | Hardware | Nastavení trhů | Body | Rozkolísanost trhu | Snížení rizika | Ethereum 2.0 | Výhled na rok 2025 | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Stavební výroba | Soběstačnost | Krypto | Evropské země | Pákistán | Trading firmy | Fear and Greed | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Indikátor Linear Regression | Obchodování Bitcoinu | Paradox | Vzrušení | ABC | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Lot | Navýšení | Omikron | Line Bin | Evropské automobilky | Referendum | Týdenní pokles | Wales | Raketový růst | NIESR | Americká cla | RBC Capital Markets | Vývoj indexu S&P 500 | Negativní vývoj | Denní drawdown | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | LMT.US | GOOGL | Být trpělivý | Cykly | JPMorgan (JPM.US) | Konzervativci | Lockdowny | OsMA | BLK.US | Krypto aktiva | Banka JP Morgan | Hedging | Precedens | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Akcie Eli Lilly | PBOC | ASX 200 | Dostupnost bydlení | Sterling | Úroveň supportu | Silné euro | Politické riziko | P911 | Očekávané výsledky hospodaření | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | MIC | Live trading | Western Union | Tržní ocenění | Materiály | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Roadshow | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | ADA | 2222 | Globální trh | SVB | Globální finanční trhy | Kulaté číslo | Správce aktiv | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Applied Materials | Nejistoty na trzích | LCID.US | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Spotové ETF | Nákupní signál | Prodeje | WU | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Výrobce elektromobilů | Linie podpory | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Rizikový apetit | Trend klesající | Setrvání Británie v EU | Kryptoměna EOS | Vnější prostředí | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Vyšší cla | Air France-KLM | Jestřábí politika | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Analytické nástroje | Sazba Fedu | SMCI | ITA | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Nová stimulační opatření | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | American Express | Jestřáb | Měnový pár | Obchodování na burze | Korporace | Merck KGaA | Kryptoměnový trh | Emitenti | Nové údaje | Ovlivňování | Strukturální změny | Japonský vývoz | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Země eurozóny | Co jsou to akciové indexy | Investování na finančních trzích | Premiérka | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stoupající trend | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Nákupy zlata | Hlavní ekonom ECB | Markit | Ceny ropy a plynu | Podnikatelské klima | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Banka UBS | Počet zaměstnaných | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Zvýšený objem | Makléřské společnosti | Nízká inflace | Pohyb dolaru | CNBC | Cena BTC | Sol | Rozhodnutí Číny | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Pohyb akcií | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Domácí průmysl | Další pokles | Americký HDP | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Jihoafrický rand | Soudce | Lael Brainardová | Disney | Strukturální problémy | News | Ocenění | V4 | Home Depot | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

L3Harris Technologies
L410 NG
MAAE
M&A arbitráž
Maastrichtská kritéria
Macao
Macau
Macau Legend Development
Macau Praia Grande
MacCoin

Následující klíčová slova

MACD histogram
MACD indikátor
MACD (Moving Average Convergence Divergence)
MACD oscilátor
MACD revers systém
MACD strategie
Macenění amerických blue-chips společností
Má cenu naskočit na současný trend
Macerich
Macerich (MAC.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
TradeCentrum
Oanda
EightCap
reklama
RebelsFunding
Potvrďte prosím... Zavřít