Sobota 03. května 2025 07:58
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
RebelsFunding

Klouzavé průměry

img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 10. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nevyšlo jim to

11.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0753 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení nám umožnily získat signál k nákupu eura, což vedlo k pohybu o téměř 20 bodů. Zcela předvídatelně se však následně tlak na euro vrátil a úroveň byla na prolomena na druhý pokus. Odpoledne bylo potřeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 7. června (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává nad úrovní 1,2784.

10.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2784 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě přinesly signál k nákupu, ale po růstu o 15 bodů tlak na libru polevil. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
C:\fakepath\komodity-07062024-1.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – komoditní trhy a jejich vliv na akcie (7. díl)

07.06.2024 Článek vysvětluje, co jsou komoditní trhy a jak fungují. Popisuje, jak ceny komodit ovlivňují různé sektory, jako energetiku a průmysl, a jak se tyto trhy prolínají s akciovými trhy, ovlivňují inflaci a úrokové sazby. Článek také zahrnuje metriky pro hodnocení dopadu komodit na akciové trhy a případovou studii o vlivu cen ropy na energetický sektor.
img

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 7. června (analýza dopoledního obchodování). Trh práce se může stát pro dolar problémem

07.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0888 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly výborný signál k nákupu eura, ale kupující se zřejmě rozhodli před zveřejněním důležitých údajů z USA nepospíchat. Po růstu o 10 bodů se obchodování opět přesunulo do oblasti 1,0878. V důsledku toho padlo rozhodnutí opustit trh a vyčkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě upravit.
img

EUR/GBP se opět snaží rozhodně prolomit silnou oblast supportu

07.06.2024 EUR/GBP se dnes obchoduje výše, o něco výše než na nejnižší úrovni od srpna 2022, a v mimořádně důležité oblasti podpory, která opakovaně působila jako spodní hranice a zastavila hybnou sílu medvědů. Euro je od poloviny dubna pod silným tlakem, přičemž klíčovou roli v současném klesajícím trendu hraje poněkud zvláštní struktura dvojitého vrcholu.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 6. června (analýza dopoledních obchodů). Euro před zasedáním ECB ztrácí býčí momentum.

06.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0873 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Pokles a falešný průraz v daném místě poskytly euru vynikající nákupní signál, ale po 10bodovém růstu se obchodování vrátilo do oblasti 1,0873. Proto jsem se rozhodl trh opustit a počkat na zveřejnění důležitých údajů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 5. června (analýza dopoledního obchodování). Euro se po zveřejnění údajů o indexu PMI vrátilo k poklesu

05.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom pochopili, co se tam stalo. Navzdory slabým údajům z eurozóny a poklesu páru jsme se k otestování úrovně 1,0861 nedostali. Nízká volatilita před důležitými statistikami z USA a zítřejším zasedáním ECB se zdá být oprávněná. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.
img

GBP/USD: Obchodní plán na americkou seanci 5. června (analýza dopoledních obchodů). Prodejcům se podařilo ubránit kurz 1,2779, ale co dál?

05.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2779 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě přinesly signál k prodeji, ale po poklesu o 12 bodů tlak na libru polevil. Dokud se bude obchodovat pod úrovní 1,2779, lze očekávat, že signál bude fungovat, ale vše bude záviset na údajích z USA. Technický obrázek pro druhou polovinu dne bude ještě potřeba zrevidovat.
img

Měnový pár GBP/USD včera vystoupal na nové dvouměsíční maximum

05.06.2024 Měnový pár GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 neustále zotavuje, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V úterý pár zaznamenal čerstvé dvouměsíční maximum, ale rychle utrpěl určité ztráty, protože rally začíná vypadat přehnaně.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 4. června (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry nedokázali nic nabídnout.

04.06.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2776 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Objevil se pokles do oblasti 1,2776, ale nikdy ne falešný průraz směrem dolů, což neumožnilo vstup na trh. Naprostá absence býků na této úrovni byla překvapivá, což vedlo k mírné revizi technického obrazu na odpoledne.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 4. června (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se postupně vrací

04.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0883 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Proražení a reverzní test této oblasti byly signálem k prodeji, což v době psaní tohoto článku vedlo k poklesu o 10 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. května (analýza dopoledních obchodů). Libra se mírně zotavila.

31.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz kolem úrovně 1,2714 přinesly signál k prodeji libry a v době psaní článku vyústily v pokles o pouhých 10 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

Po silném růstu NZD/USD tvoří mírnou korekci

30.05.2024 NZD/USD se nachází v agresivním rostoucím trendu poté, co v polovině dubna zaznamenal dno 2024 na úrovni 0,5851. Pozitivní krátkodobý obrázek posiluje skutečnost, že pár překonal 50denní i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA), přičemž ukazatele momenta jsou rovněž silně vychýleny směrem vzhůru. Kdyby se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli najít na úrovni 0,6170.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. května (analýza dopoledních obchodů). Libra pokračuje v korekci.

30.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2761 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz směrem dolů v oblasti 1,2761 vedly k prodejnímu signálu pro libru, což v době psaní článku vyústilo v pokles o více než 20 bodů. Odpoledne byl technický obrázek mírně zrevidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 29. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se pohybuje v kanálu

29.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0842 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k poklesu, ale ten nedokázal vytvořit falešné proražení, takže nebylo možné získat jasný signál ke vstupu do trhu. V tomto ohledu byl technický obrázek odpoledne revidován.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance ze dne 28. května (analýza dopoledního obchodování). Libra dosáhla nového měsíčního maxima

29.05.2024 Ve své včerejší dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2756 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. K poklesu došlo, ale nikdy nedošlo k jeho otestování a vytvoření falešného breakoutu tamtéž. Z toho důvodu jsem nezaznamenal žádné vhodné body pro vstup do trhu. Odpoledne byl technický obrázek výrazně revidován.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)

29.05.2024 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. května (analýza dopoledních obchodů). Libra dosáhla úrovně 1,2756.

28.05.2024 V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,2756 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Růst a falešný průraz tam daly signál k prodeji, ale nikdy nedošlo k normálnímu pohybu směrem dolů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě zrevidovat.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 27. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se snaží pokračovat v růstu

27.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0861 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného proražení tam vyvolaly signál k prodeji eura, který v době psaní tohoto článku zapříčinil pouze 10bodový pokles páru. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 23. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0819

24.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0819 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení poskytly nákupní signál, což vedlo k růstu páru o více než 30 bodů. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstal nezměněn, protože na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 23. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci narazili na rezistenci 1,2760.

24.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2730 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji, což vyústilo v pokles páru o téměř 30 bodů, ale na aktualizaci klíčového supportu 1,2700 už nedošlo. Pár se dál obchodoval v rámci bočního kanálu, takže bylo třeba revidovat technický obrázek na druhou polovinu dne.¨
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Kupující si odpočinuli na úrovni 1,2760

23.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,2722 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného prolomení nám poskytly signál k nákupu. Jak však můžete vidět v grafu, k výraznějšímu pohybu vzhůru ještě nedošlo. Po zotavení o 15 bodů se na pár vrátil tlak, což je špatný signál pro kupující libry. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 22. května (analýza dopoledního obchodování). Tlak na euro se zvýšil

23.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0845 a plánoval jsem na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení zde dalo signál k nákupu, který však nikdy nedosáhl růstu, což vedlo ke ztrátám. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 21. května (analýza dopoledního obchodování). Euro dosáhlo úrovně 1,0870

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem věnoval pozornost úrovni 1,0869 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Pojďme se podívat na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Došlo sice k růstu k této úrovni, ale nikdy se zde nevytvořilo falešné proražení. Je zřejmé, že na základě této úrovně zatím není možné vstoupit do prodejních pozic, takže se celé vyústění odkládá na odpoledne. Zároveň jsem nerevidoval technický obrázek.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance dne 20. května (analýza dopoledního obchodování)

21.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2698 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vytvořily signál k nákupu, ale v první polovině dne nedošlo k výraznějšímu pohybu vzhůru. To vedlo k revizi technického obrazu a strategie pro americkou seanci.
img

Cena zlata se dostala nad své all-time high

20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.
C:\fakepath\trader-ftmo-19052024-uvod.png

Supporty a rezistence v obchodování: Základní koncepty s praktickým přístupem

19.05.2024 Supporty a rezistence patří k základním kamenům technické analýzy v obchodování na finančních trzích. Tato terminologie se vztahuje k cenovým hladinám, které mají tendenci ovlivňovat pohyb trhu, a často slouží jako indikátory budoucích trendů. Pojďme se podívat, co tyto termíny znamenají, jak se používají a jaké praktické využití mohou mít v obchodování.
img

Na trhu AUD/USD se vytvořila dlouhá býčí svíčka

17.05.2024 Měnový pár AUD/USD ve středu zaznamenal silný býčí den a dnes vykázal další tlak směrem vzhůru, k čerstvému čtyřměsíčnímu maximu, a opustil konsolidační oblast 0,6390-0,6635. Rally směrem vzhůru až k další hladině odporu 0,6730 by mohla podpořit býčí retracement na trhu.
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2672 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení byly signálem k nákupu, ale po pohybu o 15 bodů vzhůru se tlak na pár vrátil. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek revidován.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 16. května (analýza dopoledního obchodování)

17.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem vyzdvihl úroveň 1,0879 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení na této úrovni nám poskytly vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, které navázaly na včerejší trend. Jak však můžete vidět v grafu, očekávaný prudký růst eura se nedostavil. Ve druhé polovině dne došlo k revizi technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance dne 14. května (analýza dopoledního obchodování). Euru se po zveřejnění německých údajů podařilo vrátit k růstu

14.05.2024 Ve své dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0778 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo: pokles a vytvoření falešného proražení poskytlo vynikající vstupní bod do dlouhých pozic, což mělo za následek růst páru o více než 20 bodů, což představuje velkou část celkové dnešní volatilitě na trhu. Vzhledem k tomu, že se nadále obchodovalo v rámci bočního kanálu, technický obrázek nebyl ve druhé polovině dne revidován.
img

Aktuální předpověď pro měnový pár EUR/USD na 14. května 2024

14.05.2024 Euro v pondělí vykázalo určitý růst, jednalo se však spíše o symbolický pohyb. Na trhu tedy nedošlo k žádným výrazným změnám. Tendence amerického dolaru oslabovat je důsledkem neustálého přehodnocování očekávání investorů ohledně budoucích kroků klíčových centrálních bank, především Federálního rezervního systému. Tyto nálady se však mohou změnit. Dnes bude ve Spojených státech zveřejněn index cen výrobců a podle prognóz se očekává zrychlení tempa růstu z 2,1 % na 2,2 %. To jasně naznačuje, že inflace v USA má potenciál růst, což následně donutí americkou centrální banku k opatrnějšímu přístupu ke snižování úrokových sazeb. Jedná se však o nepřímé faktory, které mohou mít na měnový pár jen malý vliv. Trh se spíše vrátí k hodnotám ze začátku včerejšího obchodování.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
C:\fakepath\kveten2obr1-13052024.png

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - DAX na all-time high, budou americké indexy následovat?

13.05.2024 Minulý týden DAX zčistajasna dosáhlu ATF a americké indexy k němu mají také nakročeno. Co tedy očekávat? To nám prozradí fundamenty, které se tento týden vyplatí sledovat.
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 9. května (analýza dopoledních obchodů). Libra stále vězí v kanálu.

10.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2468 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu přinesly výborný vstupní bod pro nákup libry, což vedlo k růstu páru o téměř 30 bodů. Cílové úrovně 1,2504 jsme bohužel nedosáhli. Technický obraz nebyl odpoledne přehodnocen.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 7. května 2024

07.05.2024 Index cen výrobců v eurozóně vzrostl z -8,5 % na -7,8 %, ale na situaci to nemělo žádný vliv a jednotná měna se celý den nehnula z místa. Samozřejmě můžeme říci, že tato zpráva nebyla zásadní, ale to by nebylo správné. Hovoříme přece o složkové části inflace, která je ukazatelem další dynamiky. A vzhledem k tomu, že je dolar stále překoupený, i drobné náznaky růstu inflace v Evropě by měly euro podpořit. Důvodem, proč je trh stabilní, je částečně i revize předchozí zprávy. Míra poklesu se zvýšila z -8,3 % na -8,5 %. Tím se vyrovnal efekt zpomalení.
img

Obchodní signály pro EUR/USD na období 7.–9. května 2024: nákup nad 1,0780 (symetrický trojúhelník – 4/8 Murray)

07.05.2024 Na začátku evropské seance se měnový pár EUR/USD obchoduje na úrovni kolem 1,0762, přičemž vykazuje známky vyčerpání a prochází technickou korekcí pod úrovní 5/8 Murray (1,0803).
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 6. května 2024

06.05.2024 Před pár dny se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell vyjádřil, že si není jistý načasováním dalšího snížení sazeb kvůli silné americké ekonomice. V pátek se trh dozvěděl, že míra nezaměstnanosti vzrostla z 3,8 % na 3,9 %. Možná ještě důležitější však je, že poslední americká zpráva ukázala, že počet nově vytvořených pracovních míst mimo zemědělství činil pouze 175 000. To je pro americkou ekonomiku poměrně málo a naznačuje to vysoký potenciál dalšího růstu nezaměstnanosti. Jakmile se investoři seznámili s touto zprávou amerického ministerstva práce, dolar začal okamžitě ztrácet půdu pod nohama. Poté však došlo ke znatelnému ústupu, ale nepodařilo se mu vrátit na původní úrovně.
img

BRENT zažívají v posledních třech týdnech silný pullback

06.05.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT od prosince trvale rostly a 12. dubna dosáhly nového půlročního maxima 91,27. Od té doby však cena prochází poklesem a ve čtvrtek klesla pod 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) na čerstvé měsíční minimum. Pokud by se pokles obnovil, okamžitou podporu by bylo možné nalézt na úrovni 82,66.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 3. května (analýza dopoledního obchodování). Klíčovým momentem týdne budou data z USA

03.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0751 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu.Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat, co se tam stalo. K růstu došlo, ale vzhledem k nízké volatilitě jsme se k otestování tohoto rozpětí zatím nedostali. V důsledku toho bylo třeba ještě dosáhnout vhodných vstupních bodů do trhu. Technický obrázek pro druhou polovinu dne je třeba ještě revidovat.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 3. května 2024

03.05.2024 Euru se během americké obchodní seance podařilo dosáhnout dalších zisků, tentokrát díky revidovaným prognózám dnešních údajů amerického ministerstva práce, které se dotýkají počtu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor. Ačkoli hlavní prognóza stále zůstává na 243 000 pozicích, investoři teď očekávají, že bude vytvořeno jen 238 000 pozic. Rozdíl vypadá nepatrně, ale jde o to, že pro prosté udržení stabilního trhu práce by mělo být vytvořeno v průměru přibližně 250 000 pracovních míst za měsíc. Pomalejší tvorba pracovních míst na přehřátém trhu práce by mohla signalizovat začátek nevratných procesů, které povedou k vážným problémům. Že je americký trh práce přehřátý, téměř není pochyb, především díky neuvěřitelně nízké míře nezaměstnanosti, která se dlouhodobě drží poblíž rekordních minim. Panují obavy, že situace se v určitém okamžiku vymkne kontrole a povede k hromadnému propouštění a podobným problémům na trhu práce. Touto optikou jsou vnímány veškeré údaje naznačující rozvoj negativních trendů. Pokud se tedy očekávání potvrdí, může euro ještě o trochu vzrůst.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance na 2. května (analýza dopoledního obchodování). Euro nakoupeno kolem 1,0700

02.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0700 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu vedly k vytvoření signálu k nákupu eura, ale k výraznému růstu páru nedošlo. Technický obrázek je třeba pro druhou polovinu dne ještě revidovat.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 29. dubna (analýza dopoledních obchodů). Euro stále vězí v bočním kanálu.

29.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0714 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Pokles a falešný průraz přinesly signál k nákupu eura, ale pár nevykázal výrazný růst. Obchodoval se dál kolem úrovně 1,0714, takže jsem se rozhodl trh opustit a počkat na nové signály. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Dolar je připraven na údaje o HDP.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0726 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Analýza grafu 5M nám ukáže, co se stalo. Růst a falešný průraz přinesly signál k prodeji eura, který vedl k poklesu páru o 15 bodů a byl koncem všeho. Technický obrázek na druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 25. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra dál oživovala.

26.04.2024 V dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2478 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, který nám ukáže, co se stalo. Úroveň 1,2478 byla proražena, ale k retestu směrem dolů jsme se už nedostali, takže jsem zůstal bez signálů pro vstup. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 24. dubna (analýza dopoledních obchodů). Libra si uchovává naději

24.04.2024 V ranní prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,2423 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Pokles a falešný průraz kolem úrovně 1,2423 přinesly signál k nákupu libry v rámci pokračování včerejšího býčího trendu. Jak ale vidíte v grafu, výrazný růst páru se nedostavil. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 23. dubna 2024

23.04.2024 Měnový pár EUR/USD se pohybuje kolem základny klesajícího cyklu, kde se vytvořilo boční rozpětí. Úroveň supportu se nachází na 1,0600, zatímco vrchol bočního rozpětí může dosáhnout hodnoty 1,0700.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 22. dubna (analýza ranních obchodů). Euro se bude dál obchodovat v rámci kanálu

23.04.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0645 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Došlo k poklesu, ale k falešnému průrazu ne, protože pár tuto úroveň o pár bodů neotestoval. Technický obrázek se ve druhé polovině dne nezměnil.
img

GBP/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 22. dubna (analýza dopoledních transakcí). Libra pokračuje v poklesu

23.04.2024 Ve své ranní předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,2340 a plánoval jsem na jejím základě učinit rozhodnutí ohledně vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. K proražení úrovně 1,2340 došlo bez reverzního testu, takže jsem zde během poklesu páru nemohl získat vhodný vstupní bod do krátkých pozic. Odpoledne byl technický obrázek revidován.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 17. dubna 2024

17.04.2024 Průmyslová výroba v USA sice přestala klesat, ale ani nezačala růst. Očekávalo se, že pokles o -0,2 % bude nahrazen růstem o 0,6 %. K tomu však nedošlo. Pozoruhodné je, že navzdory zjevně překoupenému stavu americké měny nedošlo po zveřejnění údajů k žádnému odrazu. Trh nadále stagnuje. Důvodem je pravděpodobně výrazný kontrast mezi evropskými a americkými makroekonomickými údaji. Je zřejmé, že v Severní Americe se situace vyvíjí mnohem lépe. Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell navíc včera potvrdil všechna jestřábí prohlášení svých podřízených z předchozího týdne. Šéf americké centrální banky se ovšem ani nezmínil o možnosti zvýšení úrokových sazeb, ale uvedl, že sazby zůstanou na vysoké úrovni déle, než se původně očekávalo. Celkově neřekl nic nového, ale poskytl dolaru určitou morální podporu.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 16. dubna 2024

16.04.2024 Zjevná divergence v budoucích krocích Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému nejenže doslova vydláždila euru cestu k paritě s dolarem, ale na společnou měnu teď vyvíjejí tlak i ekonomické zprávy. A to přesto, že se průmyslová výroba v eurozóně zřejmě zlepšuje. Především ale stále klesá. A za druhé, tempo poklesu zpomaluje pozvolněji, než se očekávalo. Předpokládalo se zpomalení z -6,7 % na -4,2 %, ale ve skutečnosti to bylo z -6,6 % na -6,4 %. Takže i když byly předchozí výsledky revidovány, situace stále nevzbuzuje příliš optimismu. Zato ve Spojených státech je naprosto opačná. Tempo růstu maloobchodních tržeb zrychlilo z 2,1 % na 4,0 %, přičemž se očekával růst z 1,5 % na 2,5 %. Obecně tedy makroekonomická dynamika působí jednoznačně ve prospěch dolaru.
img

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 12. dubna 2024

12.04.2024 Hlavní výsledek zasedání Evropské centrální banky vnesl světlo do harmonogramu cyklu uvolňování měnové politiky. První snížení úrokových sazeb je naplánováno na červen. Celkově to odpovídá očekávání trhu, takže euro nijak prudce nekleslo, zvlášť s ohledem na to, že jednotná měna je na lokální úrovni už značně přeprodaná. Nicméně ve střednědobém horizontu bude dolar postupně posilovat. Na této cestě samozřejmě dojde k různým korekcím a obdobím stagnace, ale nakonec se dolar přiblíží k paritě. Když už je řeč o korekcích, pravděpodobně k nim dojde už dnes, a to jak kvůli překoupení americké měny, tak kvůli prázdnému ekonomickému kalendáři.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 11. dubna 2024

11.04.2024 Everyone was expecting US inflation to rise, but no one could have imagined that consumer prices would accelerate to 3.5%. After all, inflation was forecasted to rise from 3.2% to 3.4%. So, it is not surprising that the dollar surged. Moreover, there are speculations that the Federal Reserve might even raise the rate in the summer. Such reasoning is not without merit, considering that inflation has picked up for the second consecutive month, and faster than expected. However, for the most part, market participants lean towards the idea that interest rates will start to be lowered in the fall. Although it seems that these expectations will be revised soon.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 5. dubna 2024

05.04.2024 Upřímně řečeno, nemá smysl se ekonomickými zprávami vůbec zabývat. Obecně se trh rozhýbal poté, co se na scéně objevil Neel Kashkari, který všechny ohromil prohlášením, že centrální banka možná v roce 2024 úrokové sazby vůbec nesníží, pokud se inflace bude nadále pohybovat do strany. Podobně se vyjádřil i šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell. Řekl, že Fed má dostatek času na to, aby vyhodnotil údaje, než přistoupí ke snížení úrokových sazeb. Celkově to naznačuje, že trh by na nadcházejícím zasedání snížení sazeb očekávat neměl. A zde další představitel Fedu říká, že k němu může dojít i později. A dolar přirozeně okamžitě začal aktivně růst.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včerejšek byl nakonec mnohem rušnější, než se očekávalo. V centru pozornosti byly údaje o inflaci v eurozóně, které ukázaly, že harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v březnu vzrostl o 2,4 %, čímž zpomalil svůj růst z únorových 2,6 %. Kromě toho se počet osob zaměstnaných v soukromém sektoru v USA zvýšil o 184 000 oproti prognózovaným 125 000. A třešničkou na dortu bylo prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, že než americká centrální banka rozhodne o snížení sazeb, má čas na hodnocení dat. Celkově vše nasvědčovalo nevyhnutelnému a prudkému růstu dolaru. Z neznámého důvodu ale stoupalo euro. V rozporu se všemi zprávami a oficiálními prohlášeními. A nedokážeme přijít na to, proč. Bohužel se takové věci občas stávají. V tomto případě bylo lepší tento fakt prostě spíš přijmout než tvořit konspirační teorie, které se snaží vysvětlit všechno na světě. K něčemu takovému mohlo dojít evidentně jen v případě masivního odlivu kapitálu od dolaru k euru. Takovou věc může udělat jen hrstka investičních fondů a bank. Ale pokud se to na jejich straně nepotvrdí, nemá cenu kohokoli vinit. Naštěstí, jak jsem zmínil výše, se takové věci stávají jen zřídka. Navíc, podobné cenové skoky situaci v podstatě nemění. Trh se rychle vrací k obvyklému kurzu.
C:\fakepath\komodity-04042024-1.jpg

Podstata komodit: Průzkum hlavních trhů a jejich specifik

04.04.2024 Komodity můžeme vnímat jako základní pilíře globálního obchodování. Od samotných základů průmyslu až po zemědělské produkty, které krmí svět, představují komodity hmatatelná aktiva, která nám, jakožto obchodníkům, otevírají dveře k rozmanitým příležitostem.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

Měnový pár GBP/USD se propadá pod klouzavé průměry

03.04.2024 Měnový pár GBP/USD klesl pod dlouhodobou vzestupnou trendovou linii a 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Přesto se nedostal z oblasti konsolidace 1,2520-1,2820, která omezuje cenovou akci od konce listopadu. V současné době se pár snaží získat zpět část ztrát z předchozích dnů, ale momentum je stále slabé. V případě výprodeje pod spodní hranici rozpětí a linii podpory 1,2495 se výhled trhu změní na negativnější a bude napadat barikádu 1,2370.
img

Čerstvá předpověď pro pár EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Trh zajímá hlavně to, kdo začne úrokové sazby snižovat jako první. A už při letmém pohledu na graf eura je jasné, že by to měla být Evropská centrální banka. Toto alespoň předpokládá většina účastníků trhu. Včerejšek byl ale patrně počátkem korekčního odrazu, který kromě překoupeného dolaru vyvolala částečně i revize prognóz inflace v eurozóně. Zatímco ještě nedávno všichni očekávali další zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen, teď se předpokládá, že zůstanou beze změny. Jakmile se to potvrdí, dostane jednotná měna impuls k růstu. Pokud inflace zůstane na stejné úrovni, ECB může svůj cyklus snižování sazeb odložit.
img

Čerstvá předpověď pro pár GBP/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Dobře se ví, že trh nemůže dlouho přešlapovat na místě a dřív či později se pohybu nevyhne. Navíc, čím delší je fáze stagnace, tím výraznější je následný skok. Obecně tedy nepřekvapí, že dolar v pondělí stoupal. Překvapí ale fakt, že se tak stalo v době, kdy Evropa ještě slavila svátky. Pokud je v Evropě, nebo ještě víc ve Spojených státech, svátek, trh obvykle trpělivě čekají, až se všechny trhy otevřou. Neméně zajímavé je i to, že trh se dal do pohybu, když byly zveřejněny údaje o americkém ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu.
img

Regionální Kansas City Fed a Chicago PMI vykazují další pokles

28.03.2024 Regionální údaje byly slabé, ale další dnešní makrodata, jako je HDP nebo žádosti o podporu v nezaměstnanosti, stejně jako sentiment UoM, byly dnes silnější, než se očekávalo. USDIDX dnes získává více než 0,2 % a drží podporu na úrovni 104, kde můžeme vidět úroveň retracementu 23,6 Fibo a krátkodobé klouzavé průměry.
img

Aktuální předpověď pro pár GBP/USD na 28. března 2024

28.03.2024 Nazývejme věci pravými jmény – trh stagnuje. Důvodem je především prázdný ekonomický kalendář, který je pro poslední týden v měsíci v podstatě standard. Obvykle je doprovázen jinými událostmi, jako jsou projevy představitelů centrálních bank. Tentokrát se ale stalo, že se zasedání klíčových centrálních bank konala doslova týden předtím a vše, co mohlo trh ovlivnit, už bylo řečeno. Jediné, čemu dnes můžete věnovat pozornost, jsou konečné údaje o HDP v USA i ve Velké Británii. Konečné odhady ale obvykle nemají žádný vliv, protože jen potvrzují předchozí odhady, které trh už zohlednil. Pouze v ojedinělých případech, kdy se konečné odhady liší od předběžných, trh nějak reaguje. S největší pravděpodobností tedy bude trh dál přešlapovat na místě.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů). Libra se snaží projevit růst.

27.03.2024 V ranní předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2623 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu tam vedly k prodejnímu signálu, ale pokles nenastal. Po krátké době býci dosáhli průrazu dolů a reverzního testu úrovně 1,2623, což je přinutilo opustit short pozice a otevřít long pozice. V době psaní článku jsem ještě nezaznamenal prudký růst. Odpoledne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci 27. března (analýza dopoledních obchodů)

27.03.2024 V ranní prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem dělat obchodní rozhodnutí na jejím základě. Podívejme se na 5minutový graf a rozeberme, co se v něm stalo. Růst a vytvoření falešného průrazu vedly k prodejnímu signálu, ale jak vidíme v grafu, vzhledem k nízké volatilitě nedošlo k výraznému poklesu, což se očekávalo. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 27. března 2024

27.03.2024 Ekonomické zprávy lze obecně rozdělit do dvou hlavních skupin: zprávy s významným dopadem a zprávy s nepatrným dopadem. I zdánlivě nevýznamné ekonomické údaje však mohou, i když jen občas, ovlivnit trh. K tomu je zapotřebí kombinace dvou faktorů: prázdného ekonomického kalendáře, nejlépe v řádu několika dnů, a výrazné odchylky mezi skutečnou hodnotou a prognózou. A přesně to se stalo v případě včerejších objednávek zboží dlouhodobé spotřeby. Ty se zvýšily o 1,4 % oproti prognóze ve výši 0,7 %. To naznačuje možnost výrazného růstu spotřebitelské aktivity, která je hnací silou hospodářského růstu. Výsledkem bylo, že právě započatá korekce na měnovém trhu okamžitě skončila a dolar opět posílil. Během posledních dvou obchodních dnů se mu podařilo získat zpět značnou část svých ztrát.
img

EUR/USD se nachází v dlouhodobé trojúhelníkové formaci

26.03.2024 Měnový pár EUR/USD v posledních dnech vykazuje silný prodejní zájem, který následuje po poklesu z úrovně odporu 1,0940. Cena se také propadá pod 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA), přičemž další podporu představuje úroveň 1,0795 a střednědobá vzestupná trendová linie, která může působit jako bod obratu.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 26. března 2024

26.03.2024 Samozřejmě, že dolar poněkud oslabil, ale vzhledem k velikosti jeho předchozího růstu je těžké to nazvat odrazem. Samotný pohyb byl způsoben čistě technickými důvody. Když byla zveřejněna americká zpráva o prodejích nových domů, trh se obecně zastavil. Přestože únorový údaj byl o 0,3 % nižší než revidovaná lednová hodnota, teoreticky by tato zpráva měla vyvíjet na dolar tlak. A stejný osud zřejmě čeká i objednávky zboží dlouhodobé spotřeby. Navíc vzhledem k tomu, že trh musí pokračovat v korekčním pohybu, očekává se, že objednávky vzrostou o 0,3 %. Význam této zprávy je poměrně malý a k posílení dolaru nestačí, zejména vzhledem k jeho překoupenosti. Jinými slovy, v nejlepším případě bude pár nadále konsolidovat kolem současných úrovní. I když nejpravděpodobnějším scénářem je pokračování lokálního odrazu. Jeho rozsah se však může ukázat ještě menší než včera.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 25. března 2024

25.03.2024 Ačkoli se jednotná měna stále pohybuje směrem dolů, už není tak aktivní jako dříve. Obecně se domníváme, že pouze následuje aktuální dynamiku. Zvláště proto, že ekonomický kalendář byl v pátek prázdný. V zásadě je tomu tak i dnes. Rozdíl je však v tom, že býčí dynamika dolaru postupně slábne. Teoreticky můžeme být svědky pokusu o konsolidaci kolem úrovní dosažených na konci minulého týdne. Rozsah a tempo posilování dolaru jsou však natolik výrazné, že stojí pouze za náznak odrazu a korekční pohyb udělá své. Jinými slovy, euro s největší pravděpodobností poroste.
C:\fakepath\akciove-indexy-25032024-uvod.png

Charakteristika a vlastnosti akciových indexů

25.03.2024 Pojďme se ponořit do fascinujícího světa akciových indexů, které jsou ztělesněním ekonomické dynamiky a obchodního ducha. Nejedná se jen o suchá čísla na obrazovkách obchodníků, nýbrž o živé organismy představující pulzující srdce finančních trhů. Čím jsou tedy akciové indexy tak zvláštní?
C:\fakepath\byci-trend-24032024.jpg

Býci opět odmítli předat žezlo, index S&P 500 je dále v neprozkoumaných vodách

24.03.2024 Americký akciový trh má za sebou silně růstový týden a index S&P 500 celkově zpevnil o 2,29 %.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 22. března 2024

22.03.2024 Zásadním výsledkem nedávného zasedání Federálního výboru pro volný trh bylo, že Federální rezervní systém bude první klíčovou centrální bankou, která začne snižovat své úrokové sazby. To byl důvod, proč dolar prudce klesl. Stačil však necelý den, aby se nálady a očekávání drasticky změnily. Výsledky včerejšího zasedání Bank of England připomněly, že britská centrální banka byla první centrální bankou, která výrazně zvýšila úrokové sazby. Před několika lety se hovořilo o tom, že jako první začne sazby také snižovat. Pak se na to jaksi zapomnělo, ale včera nám byla tato skutečnost znovu připomenuta. Nepoměr v úrokových sazbách tedy bude i nadále působit ve prospěch dolaru. Tím se nastartoval proces návratu k hodnotám, na kterých se trh nacházel před tiskovou konferencí předsedy Fedu Jeromea Powella. Přehodnocení očekávání ohledně úrokových sazeb by navíc mohlo dolar výrazně podpořit.
img

Kontrakty na ropu BRENT se drží nad trendovou čárou

21.03.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT po vzestupu k novému čtyřměsíčnímu maximu 86,82 oslabují, ale širší výhled zůstává býčí, zejména po rally nad kulatým číslem 80,00. Podle technických oscilátorů prodlužuje MACD svou pozitivní dynamiku nad svou spouštěcí a nulovou linii, zatímco RSI směřuje mírně vzhůru k hranici 70. Rovněž 20denní a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) vykázaly zlatý kříž, což potvrzuje růstovou strukturu.
img

AUD/USD podařilo zastavit klesající ústup

21.03.2024 AUD/USD od začátku března ztrácel půdu pod nohama a klesl pod klesající 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). Páru se však podařilo zastavit ústup a s určitou pomocí holubičích signálů FOMC ve středu se vrátit zpět na vyšší hodnoty. V případě obnovení růstu by cena mohla zpočátku otestovat březnový vrchol na úrovni 0,6666.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 21. března 2024

21.03.2024 Letmý pohled na graf ukazuje, že během tiskové konference předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella se stalo něco mimořádného. Jiné vysvětlení pro propad dolaru prostě neexistuje. Zvláště když vezmeme v úvahu, že úroková sazba zůstala beze změny, což se vzhledem k nedávnému nárůstu inflace celkem očekávalo. Byl to však právě tento růst inflace, který způsobil pokles dolaru. Powell poznamenal, že překvapivé zvýšení inflace v lednu a únoru nijak zásadně nezměnilo pohled Fedu na ekonomiku. Inflace se postupně pohybuje směrem dolů po místy hrbolaté cestě. V tomto ohledu to lze interpretovat jako postoj, který je do jisté míry připraven snížit úrokové sazby i při současné úrovni inflace. Trh podle toho reagoval a zohlednil očekávání snížení sazeb již v červnu.
img

USD/JPY se blíží ke svým předchozím maximům

20.03.2024 USD/JPY zažil silné nákupy poté, co Bank of Japan opustila politiku záporných sazeb a program kontroly výnosové křivky, ale zavázala se zachovat uvolněné nastavení měnové politiky. Pár vertikálně vyskočil na téměř třítýdenní maximum 150,84, čímž získal zpět výprodej ze začátku měsíce, ale stále se drží kolem únorovo-březnového stropu.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 20. března 2024

20.03.2024 V úterý v první polovině obchodního dne euro rozšířilo svůj pohyb směrem dolů, načež se vrátilo na úrovně z počátku obchodní seance. V této době bylo zveřejněno několik ekonomických zpráv, které s sebou však přinesly zcela opačné následky. Přestože šlo o zprávy druhořadého významu, směr pohybu páru byl v rozporu s logikou údajů. Například tempo růstu mezd v eurozóně zpomalilo z 5,2 % na 3,1 %, což samozřejmě není povzbudivé. Na druhou stranu údaje o stavebním sektoru ve Spojených státech dopadly skvěle. Například počet vydaných stavebních povolení se zvýšil o 1,9 % a celkový počet zahájených staveb bytů vzrostl o 10,7 %. Teoreticky by měl dolar v reakci na to posílit.
img

Měnový pár EUR/USD se znovu propadá

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD se od svého dna z roku 2024 na úrovni 1,0693 neustále zotavoval a v březnu se dostal až na 1,0980. Odraz páru byl však po dočasném skoku odmítnut, přičemž krátkodobé oscilátory se výrazně zhoršily, ale držely se nad svými neutrálními zónami. Pokud by nedávné oslabení přetrvalo, mohla by se cena propadnout pod 50denní i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a otestovat únorovo-březnový support na úrovni 1,0795. Při proklouznutí pod tuto spodní hranici by cena mohla klesnout směrem k prosincovému dnu na úrovni 1,0722.
img

AUD/USD se vrací pod klouzavé průměry

15.03.2024 Měnový pár AUD/USD získal pozitivní momentum a vystoupil nad exponenciální klouzavé průměry (EMA) poté, co se dostal z medvědího kanálu 2024. Oblast 0,6620, která byla v lednu tvrdou bariérou, však po bleskovém nárůstu na 0,6666 oslabila síly směrem vzhůru.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 15. března 2024

15.03.2024 Trh nemůže dlouho přešlapovat na místě, zvlášť když budou zveřejněny zprávy o americké inflaci a průmyslové výrobě v eurozóně. V obou případech navíc tyto zprávy podpořily dolar. Dříve nebo později musela situace dospět do bodu, kdy i drobná událost naruší rovnováhu a trh prostě exploduje. Spouštěčem však nebylo něco bezvýznamného, ale maloobchodní tržby ve Spojených státech, které v únoru vzrostly o 0,6 %. Výrazný nárůst spotřebitelské aktivity, která je v podstatě motorem hospodářského růstu, investory jistě povzbudilo. Zvlášť když se jedná o třetí sérii mimořádně důležitých údajů, které byly v poslední době zveřejněny. V tuto chvíli je prakticky nemožné je ignorovat.
C:\fakepath\komodity-13032024-1.jpg

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading

13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Dolar posílil po zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA, které ukázaly, že inflace zrychlila z 3,1 % na 3,2 %. Zdálo se, že tento pohyb bude poměrně výrazný. Koneckonců přetrvávající inflační tlaky vylučují možnost, že by Federální rezervní systém snížil úrokové sazby, přinejmenším do podzimu. Zdá se, že Fed má se zvládáním inflace potíže, a v takové situaci by změkčení měnové politiky mohlo vést k ještě prudšímu růstu cen. Není tedy pochyb o tom, že americký dolar bude dále posilovat. Tento proces se však rychle zastavil a nakonec byl nahrazen obratem.
img

🥇 GOLD klesá před datami CPI

12.03.2024 USD se dnes obchoduje výše vůči EUR, GBP a JPY, protože investoři očekávají zveřejnění klíčových dat z USA. Zpráva o inflaci CPI v USA za únor má být zveřejněna dnes ve 13:30 GMT. Trh očekává, že základní rozchod zpomalí a hlavní rozchod zůstane nezměněn. Pojďme se v rychlosti podívat na to, na co se při čtení zaměřit a co to může znamenat pro Fed.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 12. března 2024

12.03.2024 Ačkoli vykazoval známky ochlazení, celkově zůstal trh práce beze změny. Trend, který se objevil včera, však dnes může vykázat značný pokrok. Podle prognóz by inflace ve Spojených státech měla zrychlit z 3,1 % na 3,2 %. Pokud se tato očekávání potvrdí, bude to znamenat, že Federální rezervní systém zahájí cyklus snižování úrokových sazeb až v létě, přičemž převládá názor, že by k němu mohlo dojít již na jaře. Pokud trh svá očekávání přehodnotí, nevyhnutelně to posílí dolar. Údaje z britského trhu práce navíc jen zvýší tlak na libru. Vždyť míra nezaměstnanosti se pravděpodobně zvýší z 3,8 % na 3,9 %.
img

Technická analýza intradenního cenového pohybu kryptoměny polkadot, pátek 8. března 2024

08.03.2024 Vzhledem k výskytu odchylek mezi pohybem ceny kryptoměny polkadot a ukazatelem MACD na 4hodinovém grafu má polkadot v blízké budoucnosti potenciál vytvořit korekci směrem dolů k oblasti 10,2952–9,7641. Pokud tento korekční pohyb neklesne až pod úroveň 9,1431, bude mít polkadot stále potenciál pokračovat ve svém posilování k úrovni 11,2077 jako hlavnímu cíli a k úrovni 12,3945, pokud ho podpoří momentum a volatilita, což potvrzují dva klouzavé průměry EMA 20 a 50, které se stále nacházejí ve formaci zlatého kříže.
img

EUR/USD se dostal nad klouzavé průměry

07.03.2024 Měnový pár EUR/USD se vyvíjel v úzkém pásmu 20denního a 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 1,0805 až 1,0860. Technicky vzato ukazatel RSI směřuje mírně vzhůru nad neutrální hranici 50; oscilátor MACD však oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií. Pokud ceny překonají bezprostřední rezistenci na úrovni 1,0900, mohly by si tak otevřít cestu k rezistenci na úrovni 1,0930 před kulatým číslem 1,1000, které vychází z maxima z ledna.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 7. března 2024

07.03.2024 Jednotné měně se podařilo vymanit z flat trendu, ve kterém se nacházela téměř dva týdny. A to navzdory zveřejnění mimořádně slabých údajů o maloobchodních tržbách v eurozóně, které klesly o méně než 1,0 %, zatímco se očekávalo zpomalení na -0,3 %. Spotřebitelská aktivita v Evropě tedy nadále klesá, a to je hlavní motor hospodářského růstu.
C:\fakepath\indexy-06032024.jpg

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy

07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 6. března 2024

06.03.2024 Jednotná měna se opět pokusila vyšplhat nad úroveň 1,0850, která slouží jako horní hranice rozpětí, z něhož se již dva týdny nedokáže vymanit. Podobně jako předchozí den se však také tento pokus ukázal jako neúspěšný. Celkově se trh nadále držel v blízkosti horní hranice rozpětí. Konečné odhady údajů PMI eurozóny sice dopadly lépe než předběžné odhady, které již naznačovaly růst; ještě lepší je však situace ve Spojených státech. Například kompozitní PMI, který podle předběžných odhadů klesl, nakonec vykázal nárůst. Údaje PMI se tedy vzájemně kompenzovaly. Trh ignoroval index cen výrobců v eurozóně. Tempo jeho poklesu se sice zpomalilo, ale nebylo tak výrazné, jak se očekávalo. To naznačuje, že trh potřebuje závažnější důvody, aby se vymanil z fáze stagnace.
img

Ropa se připravuje na návrat

06.03.2024 Ropa brala rozhodnutí OPEC+ prodloužit snížení produkce o 2,2 mil. barelů denně do července jako samozřejmost. Jediné překvapení přineslo rozhodnutí Ruska snížit ve druhém čtvrtletí produkci a vývoz o 471 000 barelů denně. Vzhledem k poškozené infrastruktuře v důsledku útoků dronů se však zdá, že šlo o vynucený krok. Organizace chce stabilizovat trh s ropou, takže jí nezbývá nic jiného než prodloužit podmínky dohody.
img

Zlato exponenciálně roste k maximu na 2 143

05.03.2024 Ceny zlata zaznamenaly v předchozím týdnu působivou býčí rally, dotkly se horní hranice střednědobého obchodního rozpětí na úrovni 2 088 a prorazily směrem vzhůru linii klesajícího trendu. Technické oscilátory tento názor potvrzují. MACD posiluje svou hybnost nad svou spouštěcí a nulovou linií, zatímco RSI se drží poblíž překoupené oblasti, což naznačuje, že po pohybu vzhůru může přijít medvědí korekce.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Poté, co libra dosáhla horní hranice rozpětí, kde se posledních několik týdnů nacházela, se zdálo, že by se pár měl postupně začít posouvat směrem ke spodní hranici, a to zejména proto, že ekonomický kalendář byl v pondělí prázdný. Nic takového se však nestalo. Naopak, lokálně se trh dokonce snažil tlačit GBP/USD výše. To se mu však nepodařilo a kotace se rychle vrátily na své předchozí hodnoty. Dnes však trh pravděpodobně rovnováhu neudrží kvůli údajům o cenách výrobců v eurozóně, které mohou poskytnout nový impuls. Navíc se předpokládá zpomalení tempa poklesu z -10,6 % na -7,4 %. To do jisté míry naznačuje postupnou normalizaci inflačních procesů v eurozóně. To znamená, že Evropská centrální banka pravděpodobně brzy začne uvolňovat svou měnovou politiku. Euro by tedy mělo klesat a stáhnout s sebou i libru. Neočekáváme však zásadní změny a trh se prostě pouze posune ke spodní hranici rozpětí.
Související klíčová slova: Formace Morning Star | Technická vs. fundamentální analýza | Chování ceny | Vývoj ETH/USD | Nečekané pohyby | Vstupy a výstupy | Býčí pohyb | Daytrading | Fibo | Akcie jednotlivých společností | Směr dlouhodobého trendu | Zahájení výsledkové sezóny | Příklad nákupu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Gisela Böhmová | Bankéř | Marvell | Ekonomické problémy | Diamantová formace | Meta Trader | Obchodování zlata | Úrovně retracementu | Tržní směřování | Dlouhodobý úspěch | NFLX.US | Trumpova celní politika | Akcie Broadcomu | Pokračování klesajícího trendu | Stav a vývoj trhu | Příklad trendu do strany | Držení akcií | Forma supportu a rezistence | HSBC | Programování | ECB (European Central Bank) | Lidské emoce | Maximální riziko | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Formace dvojitý vrchol | Soustředění | Časté změny | Index výdajů na osobní spotřebu | Swingová maxima | Model Y | Do čeho investovat | Vládní dluhopisy | CandleVolume | Význam umělé inteligence | Americké rafinerie | Očekávané oznámení centrální banky | AI čipy | Humanoidní roboti | Minimalizovat ztráty | ChainLink | Graf akcií společnosti | Budoucí směr | Klíčové makroekonomické ukazatele | Strategický přístup | Účet u XTB | Supporty a resistence | Koncept klouzavých průměrů | Silný nákupní tlak | Typy komoditních trhů | Údaje z USA | Take Profit | Kč/EUR | SP500 | Úřad práce | EUR | MRNA.US | Mexická prezidentka | Margin call | Rychlá exekuce | CarMax (KMX.US) | BNB | Situace v eurozóně | Vysoké valuace | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Bank of China | Cenová hladina | Cap | Světové akcie | Cílové ceny | Obrácená Hlava a ramena | Noví obchodníci | Omezený počet brokerů | Konsorcium | Nárůst objemů | Alphabet | Nadprodukce | Zpravodajské události | Vstupy | Australská centrální banka | Ark | Akciové trhy | FDA | Bitcoin ETF | Berkshire Hathaway | Měnový kurz | Japonský svíčkový graf | Tempo růstu | Uptrendovat | Skalpovat | Interactive Brokers | USDT | Prodejní trend | Indikátor STO | Akcie Marvell | Pozitivní vliv | Tržní stagnace | Rolování | Hlubší analýzy | Pochopení ekonomických principů | Klouzavý průměr SMA 50 | Pfizer | Obchodník | Sloupcový graf | Obchodování do směru trendu | Typy zpráv a indikátorů | Jak vydělat na trendu | Podíl na trhu | Makroekonomické zprávy | Instrumentové riziko | Řecko | Mince | Indexy S&P | Microsoft Corp. | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Obchodní styly | Fibonacci úrovně | Obchodované akciové indexy | Ochrana kapitálu | Dobré načasování trhu | Mean reversion | Krátkodobé chování ceny | Silnější fundamentální impuls | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Indikátor Williams %R | Brown Brothers Harriman | Celkový zisk | Průmyslová výroba v eurozóně | Cenové trendy | Technické signály | Trend | Bank of Japan | Fyzické produkty | Inflační čísla | Ztráty peněz | Grafy akciových indexů | Sektorové metriky | Emocionální dopad | Trend-following indikátor | Development | Skrytá býčí divergence | ATR | Geopolitické konflikty | Produkty obchodované s finanční pákou | Celkový výkon ekonomiky | Úrovně pro vstupy | MUFG | Stimulační balíček | Trading Dashboard | Formace Evening Star | Co je trend | Nastavení stop lossů | Long pozice | Konfluence více faktorů | BTC | Výrobní PMI | ChatGPT 4 | Social Media Analytics | ZTS | Americký dolarový index | Mezinárodní měnový fond | Silné korelace | Investiční teorie | Podnikatel | Očekávané výsledky | Hnojiva | Strojové učení (Machine Learning) | Trading.com | Klíčové cenové úrovně | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Kroky Fedu | Obchodovaný měnový pár | Kvantitativní analýzy | Holubičí tón | Patria Finance | Statistiky | Burze | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Pip | Investiční banky | Vznikající obchodní strategie | Rostoucí trendová struktura | Fyzická výměna | PLATINUM | Leverage (páka) | Makroekonomika | Otevřít obchod | Analýza komoditních trhů | Realizace obchodu | YouTube | Základní principy umělé inteligence | Kryptoměnové burzy | DAX (Deutscher Aktienindex) | Dow Jones Industrial | S čím obchodovat | Akcie Merck | Globální ekonomické trendy | Silný support | Společnost Tesla | Boční kanál | Plavba s proudem | Alligator | Ichimoku Cloud | Spekulativní obchody | Klíčový level | Strategie a metody | Aktiva | Citigroup | Analýza COT | EURJPY | Příležitost k prodeji | Energetika | Příklad S/R zón | Bezpečné útočiště | Internetová horečka | Stochastický | Technické analýzy akcií | Vrcholy trhu | Michala Moravcová | GBPJPY | Cenová minima | Výkonnost společnosti | Vliv na trh | Americká zpráva | Zkušený obchodník | Fondy obchodované na burze | Poklesy cen akcií | Jack Dorsey | Nákupní pozice | Spojení | Elliotovy vlny | Zvýšení sazeb Fedu | Chování centrálních bank | Graf Kakaa (Cocoa) | Futures kontrakt | Nálady na trhu | DXtrade vs. MT5 | Organizace zemí vyvážejících ropu | Držení přes víkend | Pravidla trend followingu | Korelace | Heikin-Ashi | Pravděpodobné výsledky | Klíčová dovednost | Dynamický support a rezistence | Nevýhody AI v obchodování | Nejdiskutovanější akcie | Silné úrovně rezistence | Otevřené pozice | Evropská komise | Akcie vzrostly | Fungování trhů | Dovednosti | FOMC minutes | Index strachu | Býčí vyhlídky | Závislost | Kolaps | SMC obchodníci | Lockheed Martin | Amazon (AMZN) | Graf ropy | Využití umělé inteligence | Přehled komoditních trhů | Vyčerpanost býků | Býčí vlajka | Vstupte do mé obchodní místnosti | P/S | Dopad na akcie | Indexy na Wall Street | InstaForex Kurz | Index eura | Cenové alerty | Zveřejnění výsledků | Decentralizované finance | Tvorba pracovních míst | Dukascopy Bank | GBPNZD | Zveřejnění výsledků hospodaření | Webináře IBKR | Jednoduchá svíčková formace | Elliptic | Oznámení | Esther Georgeová | Koncept technické analýzy | Pokračování cenového růstu | Míra poklesu | Trend na akcii | Pojišťovna | Člen rady guvernérů | Hladina S/R | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Komunita | Analýza Bitcoinu | Sociální nálady | Předpověď ceny | Diverzifikace | Znalosti trhu | Line | Vyčerpanost medvědů | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Výnosy dluhopisů | Index PX | Vstup kupců do trhu | Forex.cz | High-frequency trading (HFT) | Win rate | Kvartální hospodářské výsledky | Způsob obchodování v trendu | Potenciální obrat cen | Analýzy | Oscilátor Stochastic | Trading Journal | Předpověď pro GBP/USD | Pravděpodobnost | Střednědobý klouzavý průměr | Finance Yahoo | Risk Reward Ratio (RRR) | Návratnost investice | Údaje o maloobchodních tržbách | Efektivní správa | Platební neschopnosti USA | Dlouhodobý trader | Ekonomická opatření | Komoditní report | Short obchody | Chování trhu | Bitcoinové rezervy | Konsolidovaný výkon trhu | Integrace s TradingView | Zajímavé akcie | Pravidla Money-Managementu | Série zisků | Příklad trendu | ISM ve službách | Exekuce obchodních příkazů | PDD | Lagardeová | Co jsou supporty a rezistence? | Plán růstu | Překonání SMA | Nákupní snahy | Poškodit ekonomiku | Index HSCEI | Exotická měna | Report zaměstnanosti v USA | Snížení produkce | Druhy akciových trendů | Zprávy z USA | Strategie pro komoditní trading | Ethereum | Bitcoin futures | Americké dluhopisy | COT (Commitments of Traders) | Kvantitativní analýza na Forexu | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Velké finanční instituce | Růst sazeb | Technická analýza (TA) | Stříbro (XAG/USD) | Akcie Tesly | Celkový stav a vývoj trhu | Potravinový řetězec | Vyčerpání kupců | Pokles indexu S&P 500 | Investiční soutěže | Investice do obrany | Britská libra | Sledování trendových linií | Korekce v trendu | Exchange | Platba | Rostoucí ceny | Trading v praxi | Výsledky obchodování | Dosažení úspěchu | Důležité fundamenty | Raghee Horner | Trevor Milton | Reality | Obratový signál | Poplatky | Market Outlook | Celková změna trendu | Výkyvy | Obchodníci momenta | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | Nákupní gap | Korelační obchodování | XPT/USD | Administrativa prezidenta | Jitan Solanki | Dnešní makrodata | AUDCHF | Nalezení obchodního stylu | Nakupuj levně a prodávej draze | Obchodování korekcí trendu | Obchodování v trendu | APP | Posilování dolaru | Trend Following (sledování trendu) | Klouzavé průměry (MA) | Typy indikátorů | Období pohybu do strany | Přesnost | Support a rezistence | Chladná zima | Average Directional Index (ADX) | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Goldman Sachs | Představení platformy IBKR | Short příležitost | Dlouhodobé pozice | Aktuální ceny | Rozložení rizika | Srdce finančních trhů | Historie komoditního obchodování | Graf komodity Stříbro | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Konfluenční faktor | Oblasti elektromobility | Akcie fondů obchodovaných na burze | Aktualizovaný výhled | Riziko kapitulace | Jakub Němec | Obchodování nových trendů | Deflace | Scott Bessent | Inspirace | Obchodování na měnových trzích | Růstový trend ekonomiky | Asijské trhy | Swingová obchodní strategie | Zdraví ekonomiky | Nová data | Nový indikátor | Neomezené množství | VbP | Akcie pojišťoven | Vodítka k rozhodování | Inflační cíle | Graf akcií společnosti Deere | Gabelli Funds | Graf EURUSD | Tester strategií | Trvání fundamentální zprávy | Miliardové investice | Korelace s cenou ropy | Základní měna | Fiskální politiky | Analýza volatility | Diseminační | Konsolidační pohyb | SL (stop-loss) | Prodávej draze | Memecoin | Nástroj pro identifikaci trendu | Expanze | Long obchody | Velké korporace | Německý DAX | Dotcom bublina | Oscilátory momenta | Technická hladina | Riziko dalšího poklesu | DeFi | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | LBank | Jan Kovalovský | Kavout | Jak komoditní trhy fungují? | Forex analýza | Hybnosti trhu | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Americká ropná společnost | Saúdská Arábie | Medvědí rally | Bitcoin mining | Strach | Indikátor Parabolic | Medvědí Pin Bar | Uvedení na burzu | Microsoft (MSFT.US) | Vybudování solidní obchodní strategie | Inaugurace Donalda Trumpa | Pohyb v jednom směru | Přístup k pákovému efektu | Pokračování poklesu | Čekající příkazy | Intradenní Price Action | Data z Německa | Finanční krize 2008 | Neziskovost | Index spotřebitelské nálady | Obchodní záměr | Poziční tradeři | PFE | Potvrzení signálu | Trendová čára | Uzavření zisků | Změny HDP | Měřitelné informace | Univerzální strategie | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | Problémy | Fibonacciho support | Dopad cen ropy | Obchodování vlajky | Dlouhodobě vydělávat | Příležitosti k nákupu | Stažení indikátoru | Krátkodobý rostoucí trend | Hlavní zjištění | Cenové výkyvy | LMT | Silicon Valley | Cena zlata | Vývoj finančních trhů | Pokračovací grafické formace | Alerty | GRF.ES | Změny trendu | Strategie pro obchodování akciových indexů | Očekávání inflace | Cristobal | Béžová kniha americké centrální banky | Brent (OIL) | Hermès | Cenné papíry a burzy | Zásoby plynu | DJI30 | Snížení cen | Akcie dnes | Teck | Objemy zpráv | 200denní klouzavý průměr (SMA 200) | Společnost Zoetis | Vstup long | Burza | Trumpová | Akcie BlackRock | There is no free lunch on Wall Street | Pokračování stávajícího pohybu | Slabé makro | GDP | Akcie Ryanair Holdings | AI v obchodování | Rezistence na předchozím supportu | Historie | Euro dolů | Vyhlášení inflace | Teorie Elliottových vln | Letošní minima | Forma analýzy | Denní zprávy | Zavřít obchod | Nejnovější zprávy z trhů | Sběr dat | Nové strategie a metody | Vstup velkých hráčů | Růst zaměstnanosti | Technické indikátory a oscilátory | Predikce možných tržních pohybů | Fundamentální impuls | Klouzavý průměr (MA 200) | Hlavní události | Taneční kroky s trhem | Akcie Siemens Healthineers | Modely AI | Akcie General Motors | Momentum trendu | Americký akciový index | Support/rezistence | Intraday přístup | Kombinace indikátorů | Obchod se ztrátou | Politické rozhodnutí o produkci | Sezónní výkyvy | Novozélandský dolar | TNOTE | Velký kapitál | Zavírací cena | Svatý grál | Americké ropné společnosti | Barometry trhů | Akciový index | Kontrakt na ropu Brent | Pokles dolaru | Sell-Stop | Krátkodobé očekávání | Obchodování pomocí čisté ceny | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Hluboká znalost trhů | Rostoucí inflace | FX společnosti | Negativní výhled | Dlouhodobé růstové tendence | Konfluenční oblast | Obchodní přístupy | Červená linie | Směrnice | Obratové patterny | Velké hospodářské krize | Tempo růstu ekonomiky | Hladina S/R úrovně | Death Cross | Více peněz | Pohled na zlato | Analýza demografických faktorů | Zmeškání obchodních příležitostí | Pohyb S&P 500 | Medvědí výhled | Reakce amerického dolaru | Hodnoty klouzavých průměrů | Gold | Exchange Traded Funds | Finanční instrumenty | Brexit | Paramount | Kroky s trhem | Obchodování svíčkových patternů | Nákupy centrálních bank | Růst mědi | Vývoj ceny dané akcie | Federální rezervní banka | Sell (prodejní) signál | Karel Janeček | Akcie SAP | Růst trhu v roce 2020 | Silná bariéra | Rate Of Change | Analyzovat vývoj kurzu | Výhoda svíčkových grafů | Andrews' Pitchfork | Politické změny | Jak vydělávat peníze | Negativní hodnoty | Celní válka | Sledování intradenních trendů | Výhody a nevýhody dlouhodobého tradingu | Procentuální úspěšnost | Ekonomické kalendáře | Profesionální obchodníci | Čárový graf | Trendová strategie | Reverzní svíčkový pattern | Zlato a stříbro | Nová cla | Přeprodané/překoupené ceny | Break-Even | Potravinové zásobování | Šum na trhu | Dolar dnes | Cit pro dobré načasování trhu | 1M | Online obchodování | Analýzy trendu | Opakující se vzory | SWFX | Trh se stříbrem | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Indikátor Fibonacci retracement | Prodat vysoko | Koupit akcie | Statistická arbitráž | Praktické využití AI | Breakout strategie (strategie proražení) | Svíčkové patterny | AI indikátory | Pozitivní vliv na trh | Trendová struktura | Value at Risk (VaR) | RobotEra (TARO) | Pomocník investora | Rezistentní zóny | Support a rezistence zóny | Shortová situace | GBP USD | Obchodní cíle | Porušení pravidel | Cena pohonných hmot | Commitments of Traders | Konflikty | Hlubší trend | Znehodnocení | Pohyby trhu | Vysoký potenciál | Trader Workstation | Jens Klatt | Vysoký potenciál zisků | Řízení obchodu | Výsledkové sezóny | Výrazný pohyb | Akciový výhled | Možnost posílení eura | Impulz | Volatilita kryptoměny | Americký prezident | Alexander Elder | Příklad býčího trendu | Konfluenční oblasti | Southwest Airlines (LUV.US) | Růst cen | Malé zisky | Celý automobilový sektor | Důkladná analýza | Machine learning | Rozšíření AI | Aplikace umělé inteligence | Nevýhody a rizika | Průraz supportu | Období pro klouzavé průměry | CZK | Zmeškání příležitosti | Sentiment na trzích | Krypto trh | Užitečné informace | BIDU | Bollingerovo pásmo | Krátkodobí obchodníci | Dovozní cla | ROE | Drahokamové vlastnosti | AI v algoritmickém obchodování | Přijetí | Základy v technické analýze | New York | Foreing Exchange | Anthropic | Poradní výbor | Kryptoměna Bitcoin | Struktury ceny | VOW1 | ChatGPT model 4o | Snížení úrokových sazeb | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Profit Target (PT) | Bear market rally | John Deere | Akcie TSLA | Pandemie COVID-19 | Rostoucí obavy | Malá ztráta | Překřížení klouzavých průměrů | Nový model | Akcie Adobe | Futures kontrakty | Intraday obchody | Grifols | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Analýza sociálních médií | Implikace | London Breakout | Momentum v tradingu | Fundamentální síly | Vývoj kurzu libry graf | Short signál | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Společnost Fedex | Marco Rubio | Commodity futures | Měď (COPPER) | Ukázka technické analýzy v grafu | Obchodování CFDs | MT 4 | Uzavření pozice | Golden Cross | Vložení indikátoru | Obchodování korekcí | Formování cenových trendů | Směrová tendence | Investiční příležitost | Proražení | Token | Majors měnové páry | Rubl | Bohatí | Fibonacci retracement | Principy umělé inteligence | Druhy trendů | Růst společnosti | Technická formace | Potenciální obraty v trendu | Cena železa | Obchodování s binárními opcemi | Forex EUR/USD | Nejnovější zprávy | Akcie Fordu | Výnosy z amerických dluhopisů | IMF | Graf akcií automobilky | Měsíční report komodit a indexů | ADS.DE | Forex demo | David Schwartz | Proti trendu | Martin Jakubec | Slippage | Čínský trh | Equivolume | Trojúhelníkové formace | Začátek nového trendu | Zavírací ceny dané akcie | Ekonomické analýzy | HFT | Pohyb v rangi | Silné oživení | EIA | Stop příkazy | Změny tržních podmínek | Inflace | Moment obratu trendu | Separatisté | Dolarový index | Zhodnocovat kapitál | Dotcom | Zasedání FOMC | GBP/CHF | Sergio Ermotti | Rizika a příležitosti | D1 graf | Komoditní trading | Indikátor Stochastic Oscillator | Swing trading strategie | Struktura ceny | Úrovně podpory a rezistence | Cena OIL.WTI | Strategie sledování trendů | Ekonomické indikátory | Trading u prop firmy | Rollover (převedení) | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Jak provést kvantitativní analýzu | Technická analýza EUR/USD | Profit Taking | Inside Bary | Snížení nákladů | Obchodování trendové strategie | Alpari | Klíčová rezistence | Bearish Engulfing | Globální ekonomické aktivity | Důležité zprávy | HFT (High-frequency trading) | Vývoj měnového páru | CagriSema | Breakout | Hodinový graf | Růst hodnoty bitcoinu | Nižší ceny | Plyn (NATGAS) | NZD/USD | Gap | Risk On | Radar Tradera | Analýza trhu | Krátkodobé tržní pohyby | Nakupuj levně | Poslední vývoj ceny | Ministerstvo práce | Pasti předpovědí | Švýcarská banka UBS | Nižší náklady na obchodování | Analyzování | Obchodování formace | Mediánová cena | Vstup velkých hráčů do trhu | Meziroční inflace v ČR | Vysoké nároky na trpělivost | Zvýšení úrokové sazby | Ichimoku mrak | Velké cenové pohyby | Panama | Omezení dovozu | Tradingová strategie | Program kontroly výnosové křivky | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Analýza fiskální politiky | Investice do robotiky | Globální ekonomické zpomalení | Jak obchodovat DAX | Možnost oslabení | Obálka | Rozhodnutí o produkci | B/E | Santa rally | Trendy na trhu s komoditami | Intraday trading | Obavy investorů | Pevný obchodní plán | Dopad na ekonomiku | Shiba Inu | Technologické odvětví | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Posilované učení | Rok 2025 | Nezaměstnanost | Divergence ceny a MACD | Dividendy | Úspěšné obchodování akciových indexů | Technické nástroje pro fundamentální analýzu | Americké výnosy | Zmírnění inflace | Special Purpose Acquisition Company | Analýza finančních trhů | Dynamický trh s kryptoměnami | Příklad obchodního systému | Pozice velkých spekulantů | eFXnews | Breaking | Základ pro technickou analýzu | Korelace BTC | Prima | Darwinova teorie | Úrovně pro vstupy a výstupy | Proti tržnímu sentimentu | xStation od XTB | Fáze trhů | Point of Control | Artificial intelligence | Dosahovat zisku | Situace na švýcarském franku | Možnost obchodovat | Vývoj indexů | XRP/USD (Ripple) | Strategie obchodování s trendy | Rafinerie | Omezit potenciální ztráty | Hýbat trhy | Zobrazování ceny | Obchodní seance | Supportní úroveň | Konsolidace | K čemu jsou klouzavé průměry dobré? | Trojúhelník | Odklon od rizikových aktiv | Budoucí potenciál | MetaTrader 4 (MT4) | Výrazný růst | Maloobchod | Indexová akcie | AUDNZD | Podnikatelská důvěra | Pocket Option | Zrušení sankcí | xStation | Koncept support a rezistencí | Ted Cruz | Pověst | Zpětnovazební učení | Nedosažitelný cíl | Jak investovat do komodit | Šéf britské centrální banky | Longový obchod | Index volatility VIX | Posuvný Stop-Loss | Graf | Utahování měnové politiky | Signály pro potenciální obrat cen | Rizika a nejistota | Fundamentální náhled | Slabý trend | Covid-19 pandemie | Zákon o národní bezpečnosti | NFP report | Depth of Market | Zasedání Evropské centrální banky | Sundar Pichai | Vyhledávání obchodních příležitostí | Formace hlava a ramena | Akcie elektrické automobilky | Předpověď budoucích svíček | Federální úřady | Oslabování ropy | Sygnum | Obchodní výkonnost | Výhled | Největší pravděpodobnost úspěchu | Hlavní měnové páry | Nákupní momentum trhu | Normalizace trhu | Foreign exchange market | ForexFactory | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Ovládněte tržní cykly | Celková míra inflace | Nejasný trend | Apple Intelligence | Příkaz | Indikátor ZigZag | Plány společnosti | Teck Resources | Základní opční strategie | Potvrzený růstový trend | Analýzy pomocí technických indikátorů | Oslabování eura | Consensys | Předvídat vrcholy trhu | Strategie mean reversion | Fénicie | Definované cíle | Graf akcií společnosti Deere & Company | Těžební technologie | Prodejní aktivity | Investice proti inflaci | Hodnota Pipu | Důsledná analýza trhů | Ceny aktiv | Bankéři | Nepříznivý signál | Vysoce riziková strategie | BP | Co jsou to vlastně komodity? | Podnikání | Velmi oblíbené akcie | Pip value | Filtr trendu | Pohyby směrem nahoru | Cenové rozpětí | Dokončení transakce | Bossa.cz | Pantheon Macroeconomics | XBR | Klíčové strategie a přístupy | Moje obchodování | Regulační zásah | Scalping | Indikátor volatility | Parametry obchodní strategie | Vakcinace | Kurz EUR/USD | Barcelona | Evropská měna | Překoupenost dolaru | Korekční pohyb | Mini lot | Klouzavý průměr (SMA 200) | Average Directional Index | Mizuho Corporate Bank | Určení dlouhodobějšího trendu | Spořicí produkty | Nejlepší čas | Centrální banky | Dlouhodobé investování akcií | Moving Average (klouzavé průměry) | Zpráva | Pravidla obchodování | Gembell Limited | Výroba v eurozóně | Úspěšné systémy | Zisková marže | Finanční zpravodajství | Mezinárodní měnový trh | Psychologie tradera | Geopolitická situace | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Jaké období pro klouzavé průměry zvolit? | Vzdělávání a analýza | Společnost CarMax | Zvyšování sazeb | Data PMI | Bybit | Cena Ripplu | Platina | Jaký sentiment převládá | Zig Zag | Sledováním grafů | Výběr obchodních strategií | Zajišťování | Dlouhodobá konsolidace | Technologicky zaměření tradeři | Náhled na akcie | Kanadský dolar | Technická analýza BTC/USD | Těžba ropy na polích v USA | Nakoupit nízko | Rozšíření produkce | Verizon Communications Inc. | WSJ | Obchodování trendů | Ryanair Holdings | Prodejní aktivita Hedgerů | Akcie Wheaton Precious Metals | Dobré výsledky | Politické rozhodnutí | Brent nebo WTI | Macron | Mother Bar | Propad ceny ropy | Moderna | Nesměrový cenový vývoj | Index japonského jenu | Časové zóny | Druhy grafů | Vstup do obchodu | Death cross (kříž smrti) | Zajištění dodávek plynu | USD index | Zprávy a indikátory | Více obchodů | HFT strategie | Britské akcie | UCG | Odhadnout přesný vrchol | Janus Capital | Leonardo fibonacci | Michal Uma | Lukáš Adámek | Graf vývoje | Větrné energie | Kč/USD | Commercials | Trendový kanál | Princip strategie | EURCZK | HAS | Trendovat směrem nahoru | Chránit svůj obchodní kapitál | Uber | Nevýhody AI | Analytický systém | Zajistit si riziko | Lítost | Coca-Cola | Retailoví obchodníci | Riziko výkyvu cen | Edward Jones | Silný býčí trend | Celkový směr trhu | Podílový fond | Očekávání býčí | PostFinance | Možnosti filtrování | Modely strojového učení | Využívání S/R zón | Plány do budoucna | Nové cenové dno | Praktické tipy pro obchodování indexů | Významné politické události | Risk-off | Výsledky průzkumu | Mapa k pokladu | Menší frekvence obchodů | Promenáda finančních indexů | Renko graf | Komoditní měny | Jednoduchá tradingová strategie | Kvalitativní analýza | Initial Margin | Výkon | Poradenská společnost | Co je to kvantitativní analýza? | Trend strategie | Sankce | Načasování trhu | Indikátory volatility | Časová osa | UCG.IT | Zveřejněná data | Platformy IBKR | Předpovídání trhů | Three Line Break Chart | Spinning Top | Systematický přístup | Standardní medvědí divergence | Stochastické modely | Trader v bance | Dolary | Specifika obchodování s komoditami | XAG/USD | Cla na Mexiko | APTV | Porsche (PAH3) | Vývoj ceny ropy Brent | Úvod do světa komodit | Inflace spotřebitelských cen | Koncept supportu | Pravidla prop firmy | Globální ekonomiky | Ethereum (ETH/USD) | Konstrukce preferencí | Nabídka | Americko-čínské vztahy | Llama | John Williams | NBCUniversal | Scalpingové strategie | Historické výkony | Struktura Price Action | Strategie Alligator | Nákup dolaru | Washington | HOOD.US | Správná volba time frame | MACD histogram | Inaugurace amerického prezidenta | Jestřábí Fed | Ekonomické zájmy | TD Cowen | Hledání vrcholů a dna | Ukázka nástroje Kavout | Historická volatilita | Širší index S&P 500 | Úspěšné obchodování s komoditami | USD/JPY analýza | Data z USA | Fibonacci trading | Statistické metody | Jiří Hruška | Japonská automobilka | Stop Loss (SL) | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | NZDJPY | Důležité signály | Tržní šum | Předseda sněmovny | Micro Bitcoin futures | Ukončení pozice | United Technologies | Výprodeje | Čas na nákup akcií | Steve Nison | Obavy společnosti | Ceny hliníku | Volume indikátor | Růst stříbra | BinanceCoin | StockTwits | Medvědí formace | Základní nástroj | Délka obchodování | Signál obratu trendu | Využití pro tradery | Forexová školení | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | AI model | Obchodní plán | Akcie Marvell Technology | RIVN | Web3 | Údaje o hrubém domácím produktu | Neschopnost bitcoinu | Nové signály | Boom AI | Reserve Bank of Australia | CLEO.one | MACD indikátor | Medvědí signál | 1-2-3 GAP | Nezaměstnanost v USA | PMI pro sektor | CL | Hlubší porozumění trhu | Použití klouzavých průměrů | Potenciální obrat | Nástroje technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Obchodní příležitost | Zpracování informací | Dovoz ropy | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) | Indikátor RVI | Oslabování japonského jenu | Začátek nové fáze | Williams %R | Praní špinavých peněz | Lepší výsledky | Politické faktory | Medvědí potenciál | GEN | Jakou hodnotu má daná akcie | Rozhodnutí soudu | Moderní technologie | Cyklus zvyšování sazeb | Obchodování Inside Baru | Ceny pohonných hmot | Pokles k supportu | Vývoj akcie AMD | Vytvoření nových historických maxim | Zítřejší cenové pohyby | Druhy trendů podle směru | Kontrakty na zemní plyn | Proražení supportu | Trading Central Technical Ideas Lookup | Jak ceny komodit ovlivňují různá odvětví | Přesný vrchol | Momentum trhu | Akcie s LYNX | Indiana | Nákupní momentum | Atakování cenových maxim | Pohyb ceny | Trading akciových indexů | Krátkodobé dno | Indikátor OBV | Příležitost ke vstupu do trendu | Úspěšné obchodování | Trader Steve Nison | Popularita umělé inteligence | Zavírací ceny | Reakce trhu | Cena Litecoinu | Kapitálové trhy | Nárůst poptávky | Ekonomiky | Nejdůležitější události | Spot Market | Odhodlání | Cenové struktury | Candlestick chart | Změny cen komodit | Vytvoření Pin Baru | Příznivé faktory | Donald Trump | Pohyby cen | Aspekty obchodování | Boeing (BA.US) | Trumpova vláda | Index korelace | Data z trhu | Agresivní pokles | Zpomalení produkce | Výkonnost indexu | Suroviny | Simple Moving Average | CISCO | Mapa chování trhu | Celkový výkon indexu | Země OPEC | Čínský jüan | Trading strategie Alligator | TSMC | Pokročilé obchodování | Trend jdoucí do strany | Nástroje pro obchodní analýzu | Krátký prodej (short selling) | Starověké civilizace | Volatilita | Fio | Poplatek | Nový trend | Double top/bottom | Index Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Kvalitní Pin Bar | Vývoj cen zlata | Nákupní tlak | Technická analýza GBP/USD | Prudké cenové výkyvy | Statistické údaje z USA | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Člen FOMC | Jak určit trend | Klíčové oblasti | CS.FR | Spotový trh | Point and figure chart | Hypotéza adaptivního trhu | Levels | Institucionální objednávky | Morningstar | Vstoupit do obchodu | Nejnižší cena | Etické otázky | Stanovené Stop-Loss | Pandemie koronaviru | Možné scénáře | Obchodování stylem scalping | Diskuzní fórum | Obchodní plán v kontratradingu | Průmyslová produkce | Růst začínajících podniků | Contract | Silný býčí signál | Směřování trhu | Rozložit riziko | Manažeři | Option Chains | Haresh Menghani | Objemová akce | Upgrade | Doji svíčka | Stan Druckenmiller | Oblasti S/R zóny | Order Flow | Breakout Trader | Filtrování Pin Barů | Pivot points | Warranty | Fraktál | Dubnový vývoj | Cenové hladiny | Obchodování cenového patternu | Obchodování svíčkových formací | GOOGL.US | Index ISM ve službách | IQ Option | Státní dluh | Zápisky tradera | Vzdělávací materiály | Alleghany | Představení platformy | RSI (Relative Strength Index) | Pravidla strategie | Významné riziko | Předstihové indikátory | Bydlení | Airbus | Slabší makrodata | Fáze trhu | RPSN | Výsledky za první čtvrtletí | Dealing | Skupina AXA | P/E | Rekordní minimum | Peníze | Zveřejněné údaje | Větší objemy obchodů | Narušení dodávek ropy | Cathie Woodová | JPY USD | Obchodování s formací | Automatický obchodní systém | Opční strategie | Správná volba | Výrobní index | Obavy o bezpečnost | Foreign Exchange | Využití ChatGPT 4 | Výměna surovin | Orion | Použití Stop-Loss | GPS | Pozitivní očekávání | Spike | CySEC | Trpělivost | Sociální sítě | Cenové akce | Akcie společnosti Moderna | Brent | Timeframe | Výsledky firem | Akcie a dluhopisy | Bull run | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | Stimul | Celoroční výhled | Trumpovo oznámení | Porozumění divergenci | IOTA/USD | Intradenní trading | Vedení společnosti | Jüan | CHN.cash | Indikátor A/D | Očekávání | Daňové úlevy | Společnost Alphabet | Retest cenové úrovně | Analýza davu | Konec medvědího trhu | Odvetná cla | Klíčová průmyslová komodita | Throwback | Člen představenstva | Expert | Obchodní pásmo | Flat | Devexperts | RWE | Klidné období | Zpomalení čínské ekonomiky | Identifikace potenciálních obratů | Pohyb ceny akcie | Historie obchodování akciových indexů | Ztráta indexu | Evropské burzy | NFLX | Palladium | STOXX Europe 600 | Pattern Evening Star | Streamovací platformy | Ministerstvo spravedlnosti | Analytici fondů | Výsledkové zprávy | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Cisco Systems | Obchodování s cennými papíry | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Strojové učení | XTB.cz | Fibonacciho čísla | Silné momentum | Vyšší výnosy | Prostor pro posilování | Posílení eura | DXtrade vs. MT4 | Zvýšení sazeb | Potenciální obraty trendu | eSignal | Obchodní účet | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Trading systém | Kvantové počítače | Historický kontext | Profit-Targety | Admirals | Prodej dolaru | Nástroje pro moderní tradery | Boom | Jádrová spotřebitelská inflace | Indikátor RSI | Celní války | Aktivity v Rusku | Makroekonomické indikátory | Flexibilita | Kathy Lien | Průmysl | Realita | Války na Ukrajině | Švýcarská měna | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Americké ministerstvo práce | Cena Brentu | Rozhodování o obchodování | Pracovní den | VOW1.DE | Faktory ovlivňující ceny komodit | AUD/CHF | Diverzifikovat portfolio | Nevýhody DXtrade | Deprese | Bitcoin Cash | Americký S&P 500 | IBKR mobile | Guvernér BoE | Obchodování gapů | Znalosti technické analýzy | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Příležitosti pro tradery | Monte Carlo | Obchodování svíčkové formace | Denní rozpětí | Derivatový trh | Měnový fond | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Vydělávat peníze | IBM.US | Největší pohyby | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Commodity | Altcoinový index | Technická analýza v praxi | Býčí signál | EUR/CAD | Žádný trend | Směřování FEDu | Blockchain | Butterfly | Hlavní úrokové sazby | Ekonomické ukazatele | Trading strategie | Býčí den | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Intradenní šum | Silná rezistence | Rizika obchodování proti trendu | Možnost krátkého prodeje | InstaForex | Zásoby ropy | Časové řady | Americké volby | DeepSeek | Důsledná analýza | Stud | Kolo jednání | Určování trendu | Ekonomické zpomalení | Politická nejistota | Time Frames | Uvolnění měnové politiky | OTC obchodování | Jak obchodovat Price Action | Rozhodování bez zapojení emocí | Hedgeové fondy | Saxo | Konzistentně ziskový | Úrovně Fibonacciho retracementu | Hledání vrcholů | Charting | Rystad | Janet Yellenová | Býčí formace | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Craig Bewick | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Siemens (SIE) | Růst | Hazardní hry | Finanční deriváty | ETH/USD (Ethereum) | Klouzavý průměr SMA | Komoditní obchodníci | Zemní plyn v USA | Investiční rizika | Rizika a výzvy v obchodování | Vyšší zisky na obchod | Falešný průraz | Americký index | Test rezistence | Obchodní platforma DXtrade | Bollingerovy pásy | Coinbase | Příležitosti | ITF | Žaloba | Investiční skupiny | Itálie | Akcie a ETF | Velký hráč | Jednoduché obchodní systémy | Snížit úrokové sazby | Výpadky | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Fundamentální pohled | LearnToTradeTheMarket | Neckline | Nové možnosti | Silnější support | Ukončování se ztrátou | MiFID II | Over-The-Counter | Senátorka | Válka | MetaTrader | Historická cenová data | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Objem zobchodovaných kontraktů | Příklad prodeje | Specifika obchodování | Chování účastníků na trhu | Adobe Inc. | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Národní měny | Diverzifikace prop firem | Indikátor Fibonacci | Hlediska technické analýzy | Jednoduché nástroje technické analýzy | Vzorce chování | Ukazatele sentimentu | Jednání FOMC | Divergence ceny | Vyšší minima | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Krize 2008 | Zdraví globálního průmyslu | Denní minima | Prognóza | Snížení volatility | L.F. Investment | Výnosová křivka | Prodávat akcie | Obchodování pomocí Price Action | Definice konfluence | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Programy Adobe | Long obchod | Nálada investorů | Nastavení grafů | Vzdálenosti stop-lossů | Použití finanční páky | Obchodování akcie | Ziskové obchody | Asset management | Způsob obchodování | Obligace | Trh práce | Zámořská měna | Nastavený risk management | Algoritmické obchodní systémy | Technický pullback | Bariéra | Změny cen | PriceAction | První obchodní den | Swiss | Růstový impuls | Dnešní seance | Akcie Ericsson | Podvodné jednání | Srovnání s jinými platformami | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Mercedes | Plánování vstupů a výstupů | Nákup libry | Výkonnost fondu | Volby v Británii | Polovodiče | Kongres | CBOE | SMA 100 | Ask | Trend following | Tempo poklesu | Hrozba | Obchodování Pin Barů | Nepředvídatelnost | Futures trhy | Akvizice | Interpretace grafů akciových indexů | Svíčkový pattern | Obchodovat trend | Aktuální tržní podmínky | Časový úsek | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Dynamické supporty a rezistence | Počet nezaměstnaných | Identifikace trendů | Tržní cykly | Analýza trendu | Kolísání ceny | Býčí výhled | Podstata analýzy | Měnící se tržní prostředí | Hyundai | Mini loty | Kurz české měny | Prosincové obchodování | Evening Star | Maximalizovat zisky | Nárůst obchodního objemu | Klíčové strategie | H1 graf | Objem obchodů | Fraser | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Volatilita cen komodit | Směrovost | Blogy o psychologii | Trader Jan | Obchodování breakoutů | Období vysoké volatility | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Trader Workstation (TWS) | Velká Británie | Spolupráce | Omezení cestování | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Obchodníci | Obrat trendu | Klesající struktury | Investovat do zlata | Počet pracovních míst | Oklahoma | Technologické akcie | EQ Derivatives | Krátkodobý vývoj | Cena bitcoinu | MSFT.US | Volatility | Budoucnost nepředvídatelná | Nike | Report komodit a indexů | Týdenní analýza | Postranní pohyb | Období poklesu | Exekutivní příkaz | Blog | Vyzkoušet si trading | Ceny výrobců | Long | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Slabý trh | Sentiment investorů | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Snižování sazeb | Coin ATM Radar | Specifické výzvy | Zpracovatelské metody | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Váš trading | DAI | Cardano (ADA) | VolumeByPrice | Evergrande | Pokles bitcoinu | Media Analytics | Platformy DXtrade | Propad amerického akciového trhu | Býčí rally | Důvěra spotřebitelů | Držení ztrátových pozic | Sestavení obchodního systému | Schnorr | Cenové změny | LYNX Trading | Fundamentální zpráva | Slabý americký dolar | Zprávy z krypto průmyslu | Trpělivost a disciplína | Geopolitická rizika | Technical analysis | Federální vlády | Supreme Edition | Cla na americké zboží | Algo obchodování | Farmaceutická společnost | On Balance Volume | World Liberty | Forexový robot | Prohlášení politiků | Indikátor MFI | Zasedání centrálních bank | Market rally | Psychologie tradingu | CCC | AUD | Globální finanční krize | Dřevo | Fibonacci retracement úrovně | Oblečení | DJIA | Pozitivní seance | Velké automobilky | JOLTS | Inflace v eurozóně | Akcie ČEZu | Portál FXstreet.cz | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Kurz bitcoinu | Nasdaq100 | Historie obchodování | Snižování úrokových sazeb v USA | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Contract for Difference | Dynamický trh | Obchodní dovednosti | Cenové maximum | Patterny | Zelená čísla | Opatření proti koronaviru | S&P500 | Skluz cen | Pravděpodobnost úspěchu | Bull trend | Bar chart | Budoucí tržní pohyby | Integrace AI | CHF EUR | Changpeng Zhao | Opatření | Meziroční růst | EBay | Správné strategie | BoE Andrew Bailey | Natural Language Processing | Commodity Futures Trading Commission | Praktický příklad | Take-Profit úrovně | Tapering | Důchodové systémy | Objemové indikátory | Investiční tituly | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Covid | Oslabení eura | Výsledky voleb | Breakout systémy | Vývoj kurzu | OIL.WTI | Derivát | Baidu | Intradenní obchodování | Investice v USA | Objednávky | Trh | Barel ropy | Tezos | Momentum | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Index výrobní aktivity | Akcie a indexy | iPhone 14 | Cenové prognózy | Pojmy algoritmického obchodování | Výzvy v obchodování s komoditami | Akcie Netflixu | Hodně disciplíny | Druhy time frames | Digitální aktiva | Zkušenost | Makroekonomické události | Indikátory objemu | Aktivity společnosti | Politický šok | MSCI | Ropné trhy | EMU | Cenové směřování | Odvětví a akcie | Emocionální stav obchodníka | Korelační strategie | Zdroje energie | Poslední obchod | Vrcholy a dna | Jak identifikovat supporty a rezistence? | Očekáváná událost | Support nebo rezistence | Prop firmy | Věštecké křišťálové koule | Formace býčí | ATR (average true range) | Rozpočtový schodek | Kontraindikátor SSI | Průměrné mzdy | Zisky na forexu | Falešné signály | Trend-following | Dollar Index | Typy strategií | Fair Value | Trendové indikátory | Open | Ministr obrany | Napětí na finančních trzích | Akcie Mastercard | Backtestování | Klasický pullback | Obchodní strategie pro komodity | Parita EUR/USD | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Sell pozice | Tradingová portfolia | Ekonom společnosti | Celní politika | Vizionář | Věková struktura | Money Flow Index | Tipy pro obchodování indexů | GBP/CAD | Negativní fundament | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Kapitálový trh | Swapové body | Index | Analýza fundamentálních faktorů | Události roku | Měsíční futures report | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Vývoj indexu Nasdaq za posledních 10 let | Vyšší náklady | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Měď | Politické a ekonomické faktory | Nerozhodné svíčkové formace | AUD/JPY | Rovnováha | Směnný kurz | Analýza obchodních bilancí | Akcie Intel | ID.3 | C.US | Dolar roste | Medvědí tlak | Několikasvíčkové formace | Tvrdý lockdown | Rezervní měny | Výsledky obchodního systému | Elektřina | Breakout strategie | MMF | Obchodní praktiky | Regulační opatření | Americká centrální banka | Pravděpodobnost ztráty | Vývoj ceny stříbra | Exponential Moving Average | Levně nakupovat | Severní Dakota | Tržní cyklus | FedEx (FDX) | Zájem kupců | Sledování globálních ekonomických trendů | Zpřísnění měnové politiky | Kryptoprůmysl | Alibaba | Proroctví | Platnost trendů | Indický trh | Obchodování nanečisto | Hmatatelné produkty | Eura | Důvěra amerických spotřebitelů | Grafické karty | Terminál | Fitbit | Supporty (úrovně podpory) | Komise | Oblasti konsolidace | Řídit svá rizika | Nejistoty | Emocionální stav | Rychlé intraday | Aplikace v algoritmickém obchodování | Pipy | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | Fibonacci úrovně retracementu | Indikátor ATR (average true range) | Tržní kapitalizace | Signály proražení | Pokročilé nástroje | Obchodování na devizovém trhu | Nevýhody dlouhodobého tradingu | Volatilní cenový vývoj | Slickcharts | Bílý dům | Kapitál | Obchodování konfluencí | Cena akcie klesá | Ropa Brent | Ukončení carry trade | Modely posilovaného učení | Palantir akcie | Graf akcií automobilky Nikola | Dynamické prostředí | Krátkodobé klouzavé průměry | FinTech | Posílení | Warner Bros | Trh v rovnováze | Společnost Genesis | Breakout na vyšší hodnoty | Upravený zisk | PDVSA | Analýza sociálních sítí | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GBP/JPY | Potenciál pokračujícího růstu | Support na předchozí rezistenci | Hlavní kryptoměna bitcoin | Parity EUR/USD | Podmínky na trhu | Trh s kávou | Pojištění proti nepřízni | MEXC | Gembell | Zajímavé příležitosti | Společnosti z technologického sektoru | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | HDP ve Spojeném království | Zpětný pohled | Blogy o psychologii obchodování | Údaje o inflaci | LUV.US | Ukazatel tržního sentimentu | Společnost Moderna | Halving | Klimatické změny | Začátky AI | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Index STOXX Europe | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Swing obchodníci | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Rok 2020 | M.A. Perry | Růst akcie | Použití více časových rámců | Rostoucí trendová čára | S&P | Regulátoři | Rezistenční úrovně | StopLoss | Obchodní signál | Koruna | Paulson & Co. | Cena IOTY | Fotbal | Typy zpráv | Unie | Vice | Chování obchodníků | IDEX | Pokles důvěry | Tipy pro obchodování s komoditami | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Slabý zájem o dolar | Inflace ve Spojených státech | XTZ | Vliv na akciové trhy | Psychologické hladiny | Investice do zlata | Důvěra investorů | Maloobchodní tržby | Základy obchodování | Intradenní analýza | Kvalitní obchodní signál | Historické maximum | Sázky | Sideway trend | Válečná krize | Sentiment na Wall Street | Outside Bar | Plavba na otevřeném moři | Analýza trhů | Váhání | DXtrade | Kurz dolaru | Celkový úspěch | Obchodování s trendy | Rezistence obchodního pásma | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Šance na větší pokles | Online obchodní platformy | Obchodní systémy založené na Price Action | Studená válka | Technický náhled | Měsíční report finančních trhů | Index peněžních toků | Cíl generovat zisk | Nové fáze růstu | Christine Lagardeová | Shell | Těžební sektor | Momentum indikátor | Co jsou klouzavé průměry | Elliott | Americké měny | Kvantitativní modely | Ekonomický kalendář | AI používané v obchodování | Obchodování proti trendu | Bod zlomu | Tržní podmínky | Kongesce | Zpráva Commitment of Traders | DAX30 - Technická analýza | Divoký volatilní trh | Dlouhodobé trendy na trhu | Domácnosti | Analýza technických faktorů | Inside | Fundamentální zprávy | Používat Price Action | Vývoj měnového páru NZD/USD | Finanční společnosti | Prezident Trump | Sledování základních ukazatelů | Příjem díky dividendám | Postavení na trhu | Christine Lagarde | Jednotlivé akcie | Breakout S/R úrovně | Obchodní napětí | Vyšší maxima | Samou | Wall Street Journal | Nastavení medvědí | Zájem prodejců | Zóny supportu a rezistence | Přeprodaný trh | Ocel | Monte Carlo simulace | Kryptoanalytik | Disciplína | Pozice bitcoinu | Základní analýza | Swing | KLM | Ekonomický vývoj | Řízení pozic | Spot FX | Podnikatelé | Tim Draper | Burzovní grafy | LTC/USD | Přehřátý trh práce | Výrobní inflace | Fyzická výměna surovin | Dopad cen ropy na energetický sektor | E-commerce | Časová pásma | Zprávy s vysokým dopadem | Proč zvolit právě akciové indexy? | Kontrolovat rizika | Reakce trhů | Bollingerova pásma | Index australského dolaru | BTC/USD (Bitcoin) | Technické potíže | Analýza hlavních měnových párů | Solidní obchodní strategie | Investiční horizont | Sell | Obraty trhu | EUR/GBP | Asie | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Očekávání analytiků | Příležitosti pro obchodování | Nový generální ředitel | Znalost | Technický analytik | Kritické myšlení | Historie a vývoj DXtrade | Hladiny podpory | Marathon | Cla USA | Rekordní hodnoty | Býčí vlajky | Prodej dluhopisů | Akcie fondů | Překoupené úrovně | Mediální společnosti | Deficit | Pandemie COVID | Skladovací kapacity | Embargo na ropu | Rychlost exekuce | Volatility akciových trhů | Negativní dopad | Dlouhodobé držení | Dlouhodobé investování | Nejvyšší cena | BREAKING | Křížení klouzavých průměrů | Nové peníze | Poměr rizika a zisku | Zařízení | 50 Park Investments | Výhoda Price Action | Ceny Bitcoinu | Cenový odskok | Psychický tlak | Backtestovat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Potvrzení trendu | Koncepty fundamentální analýzy | Fundamentální analýza forexu | CAD USD | Vysoká inflace | Vstupní signál | Akcie Boeingu | G7 | Joachim Nagel | RSJ | Řízení rizika | Virtuální portfolio | Velké zisky | Ideální čas | Volatilita a nejistota | Investiční cíle | Akcie roste | Vývoj akcie | Praktické využití pro tradery | ROE (Return on Equity) | Aktivní obchodování | Depozitum | Budoucnost | XRP/USD | Americký výrobní sektor | Japonské svíčkové grafy | Envelopes | Porozumění trhu | Pokles ceny | Cukr | Dolar vůči jenu | Vytváření trendové strategie | Krátkodobí tradeři | KI | Nadcházející medvědí trh | Akcie banky | Časové pásmo | Ztráta kapitálu | Cla na hliník | Odvětví | Report komodit | Kina | Konec války na Ukrajině | 2008 a S&P 500 | Společnost Verizon | Republikáni | Pokračující pokles | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Vstup do dlouhých pozic | Maximalizovat zisk | Nejnovější údaje | Kakao | Objektivnější způsob obchodování | Globální dodavatelské řetězce | Euro vůči americkému dolaru | LTC/USD (Litecoin) | Slábnoucí trend | Výkon indexu | Inflace zpomaluje | Americká banka | Společný podnik | KOL | Úspěchy v investování | Nižší náklady | Nástroj technické analýzy | Stříbrná horečka | Nová éra | Moudrý investor | Formace vlajka | Obchodování s kryptoměnou | Posuvný Stop | Standard Chartered | Záporná cena | Použití technických indikátorů | Krátkodobé strategie | Makléř Fio banky | Dobrá strategie | Aktivita Hedgerů | Větší riziko | Akcie Waste Management | Intraday | Palantir | Populární svíčkové formace | Akcie Siemens (SIE) | Analytika | Výkonnost předních německých společností | Average daily range | Akcie AT&T | Case-Shiller | Ropa (XBR/USD) | Developer Evergrande | Akcie Daimler | Téma akciových grafů | OpenAI | Hlavní akciové indexy | Neutrální výhled | Hlouběji porozumět trhu | Support zóna | Co jsou komoditní trhy? | Nové all-time high | Eskalace | Přesun výroby | Analýzy v prop tradingu | Technická analýza nefunguje | Akcie Amazon (AMZN) | Pair trading | Prodej akcií | Signál ke vstupu do obchodní pozice | AI systém | AOS forex | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Deutsche Bank | ROIC | Altcoiny | Automobilový sektor | Centrální banka Nového Zélandu | Zvýšení úspěšnosti | Worldcoin | Obnovitelné zdroje energie | Obchodní přístup | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Tržní sentiment | Jednoduché Price Action | Česká koruna | Výhody swingového obchodování | Grafické formace | Důkladná příprava | Brokers | Dlouhodobá rezistence | Variance | Matematika tradera | G10 | Záporná cena WTI | Semi | RSI indikátor | Margin | Dlouhodobý support | Metriky a ukazatele | Co je trend a jak ho určit | Psychika | Obchodování s akciovými indexy | Významné cenové výkyvy | Benzín | Obchodování s trendem | Průmyslové využití | DXtrade vs. xStation | Ekonomická aktivita v USA | Pravděpodobnost korekce | Pravděpodobnost svého úspěchu | Vstup kupců | Forex roboti | Asijské indexy | Rozumné rozložení rizika | Význam supportů a rezistencí | Pozornost | Úspěšné obchodní strategie | Kapitulace technické analýzy | Prodejní příležitost | Konference FOMC | Polský zlotý | Prudký propad | Omezení rizika | Investice do akcií | Indikátor ROC | Kvantitativní analýza v prop tradingu | Správné rozhodování | Obchod s trendem | Cointelegraph | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Stablecoin | Charakteristika akciových indexů | Bankovky | Růst akcií | Vývoj inflace | Začít obchodovat | Indikátor ADX | Serióznost | Postoj americké centrální banky | RRR | Klesající trend | Surové ropy | Obchodní války | Elektromobily | Price Action patterny | Prodejní aktivita | Popírání | Solární energie | Pattern recognition | Meziroční míra inflace | Slabé výsledky | Range | Přidávání do pozice | Síly objemu zpráv | Změny ceny | Další růst | Typy AI | Ochránit stávající pozice | Bohatství | Oblast rezistence | Mike Johnson | Stratégové | Ifo | Profit-Target | Dow Jones Industrial Average | Uzavírání obchodů | Akcionáři firmy | Přijímání bitcoinů | Statistické údaje | Obchodování komodit | Energetický sektor | Hodnoty MACD | Cenný náhled | Akcie Waste Management (WM) | Conference Board | Pocit selhání | Scalping DAXu | Vývoj kurzu libry | Příležitost ke vstupu | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Technická analýza zlata | Nezájem kupců | Konfluenční faktory | Náklady | Oblasti rezistence | Obchodování zlato | Adaptive Market Hypothesis | Intermarket analýza | ADR (average daily range) | Růst výnosů dluhopisů | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Budoucí úrokové politiky | Index nákupních manažerů | Způsob identifikace trendů | Finbold | CVX.US | Extrémní objemová akce | Identifikace potenciálních obratů trendu | Indikátor Alligator | Twitter | Růst cen zlata | Akcie Merck KGaA | Grafické nástroje a indikátory | Aligator | Ripple | Americká měna | UMA | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Peněžní tok | Ředitel společnosti | Překoupené zóny | Dovoz zboží | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Tržní nálada | Jednání mezi USA a Čínou | Výsledky FAANG | Indikátor Parabolic SAR | Investiční zisky | Bitcoin | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Makroekonomická data | Výhody algoritmického obchodování | Měkké komodity | Rovnováha na trhu | Uplatnění technické analýzy | Intradenní výhled | Pozornost obchodníků | Úroveň rezistence | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | Býčí trh pro euro | Světové centrální banky | Memecoiny | Nadměrné obchodování | Volby | Balance | Nejziskovější | Řetězec | Dynamické obchodování | Obchodní výsledky | Růst poptávky po ropě | Bitcoin (BTC/USD) | Pin Bar formace | Rozhodnutí japonské centrální banky | Nastavení Fractals indikátoru | USDMXN | Těžby ropy | Honba za dopaminem | Prop firma | Nižší minima | Cla na dovoz | Konglomerát | Ztráty v tradingu | Marks & Spencer | Indikátor Purple Levels | Rezistence (úrovně odporu) | Analýza přírodních zdrojů | Zisk společnosti | Globální ekonomické problémy | Regrese | Titulky zpráv | Piper Sandler | Trader’s Insight | Wheaton Precious Metals | Vývoj cen ropy | Draze prodávat | Situace na japonském jenu | Index strachu a chamtivosti | Kryptopeněženky | Head and Shoulders | Snižování úrokových sazeb | Akcie Apple | Nákup bitcoinu | Webináře | Graf Kakaa | Nákup akcií | Odpor | Strategie pro skalpování | Konzistentní ziskové obchodování | High Low | Hang Seng | Research | Sledování vzorů svíček | 1W | Data o inflaci | Tolerance rizika | Nejpoužívanější indikátor | Velký drawdown | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Závazek | JPMorgan Chase | Waste Management (WM) | Vývoj německé ekonomiky | Akcie AMD | Plánování vstupů | Akcie elektrické automobilky Nikola | Jak začít investovat | Uzavření trhů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Agresivnější obchodníci | Ministr zahraničí | Akcie AXA | Intel (INTC.US) | Technologický index Nasdaq | Dotace na elektromobily | Slušný zisk | Síly trendu | Kiyosaki | Bull | Burzovně obchodované fondy | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Apple Podcasts | Traton | Cíl růstu HDP | Siemens Healthineers (SHL) | Knihy o tradingu | Očekávání trhu | Patria Online | Genesis Coin | SNY | Link | Signál pro medvědy | MIFID | Klesající trendová linie | Překoupené signály | Nastavení měnové politiky | TLTRO | Nižší poplatky | Vydělávat na forexu | A/D | Tovární objednávky | Směřování trhů | Obchodovat | Propad kapitálu | Výkyvy cen | Americké indexy | Historická minima | Vládní koalice | Poměr rizika vůči zisku | Lítost obchodníka | Line chart | Range strategie | Bývalý prezident | UK100 | Největší ztráty | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Formace Inside Bar | XCU/USD | SP500 - Technická analýza | Obchodní aktivita | Moving Average (Klouzavý průměr) | Finance | Vysoké inflace | Plánování | Investiční poptávka | Vstup do pozice | Medvědí trendy | Výhody a nevýhody AI | Dluhopisy | Indikátor | Stávající trend | Nejdůležitější pojem | Růst úrokových sazeb | Příležitosti pro long pozice | Zlatý kříž | Základy akciových grafů | Technická rezistence | Proražení S/R úrovně | Platformy | Obchodní aktivity v Rusku | Equity | Riziko korekce | Cenový růst stříbra | ERA | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Korporátní dluhopisy | Order Wheel | Pár EUR/USD | NZD/JPY | Analyzování finančních trhů | Tržní síly | Index novozélandského dolaru | Asymetrie | Investiční bankovnictví | Index PMI | Analytici | Koncentrace | Čistý zisk | Extension | Překoupené hodnoty | UTC | Tradingový plán | Elektrické automobilky | Cenový graf | Rozhodnutí australské centrální banky | Automatické obchodní systémy | Strach ze ztráty | Hans-Rüdiger Pfister | EURGBP | Chainlink (LINK) | Large speculators | Fundamentální analýza akciových trhů | Výsledky Amazonu | Klíčové problémy | Stres | Pohyb kapitálu | Stříbro | Pozornost trhu | NQ100 | Využití analýzy | Video | Odvetná opatření | Základní znalosti | Co je forex | Moment obratu | Obchodovat na forexu | Analýza v prop tradingu | Účely swingového obchodování | Zájem o dolar | Budoucnost AI v obchodování | De-dolarizace | Úsilí | Rivian Automotive (RIVN.US) | Fawad Razaqzada | Využití AI | Odborné kurzy | NZD USD | Krize 2008 a S&P 500 | Finanční instituce | Investiční web | Základy technické analýzy | Southwest | Futures trading | Investiční záměry | Prostor pro další růst | Trumpovo vítězství | Pepa Zeman | Vyšší sazby | Kryptotrh | Použití indikátoru CCI | Mastercard (MA) | Dobré obchodní signály | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Co jsou to akciové indexy? | Podílové fondy | Pásma překoupenosti | Kurz pro začátečníky | Pokles cen | Válečná krize na Blízkém východě | Technický pohled | Fibonacciho linie | Propracovaný Money-Management | Recenze | Příjem z tradingu | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cena akcií AMD | Ropa | Porovnání měn | Počasí | XCU | Cykly na forexu | TRUTH social | Efektivní správa kapitálu | Monetární politika | Inovace v zemědělství | Zpracování komodit | Indikátor CCI | Výdaje | Certifikáty | Nejlepší časový rámec | Národní zájmy | Standardní rezistence | Odhadovat fundamentální zprávy | STP | Nástup klesajícího trendu | Obchodník na forexu | Poskytování úvěrů | ETF | BH Securities | Eurofer | Graf ropy (CL) | Cenové patterny | Úrokové politiky | Hledání kvalitních supportů a rezistencí | Indikátor GMMA | Typ analyzování | Index peněžních toků (MFI) | Zpomalení hospodářského růstu | Výčitky | Obchodování zpráv | Renko | Budoucnost AI | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Litecoin | Větší pokles | Technická analýza Bitcoinu | Poptávka po zlatě | Firma | Trend is your friend | Vlastnosti akciových indexů | Prostor pro pokles | DCF | Orderflow | Obchodujeme kryptoměny | TradingView | Investujte do akcií | Nastavení Stop-Loss | Pokles nezaměstnanosti | Obrat v trendu | Korelace měn | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | FXstreet.com | Short pozice | Barclays | Demografické faktory | Investiční aktivita | Systémy založené na objemu | Význam pro akciové trhy | Indikátor momentum | Obchodování s komoditními futures | Cena stříbra | Strategie pro skalpování DAXu | Fundamentální analýzy | Zajistit si riziko výkyvu cen | Využití ChatGPT | Josef Košťál | Buy Stop | ON Semiconductor | Německý index DAX | Dotcom bublina a NASDAQ | Majors | Ziskový obchod | Japanese candlestick chart | Současné ceny | Ruská agrese | Technologický obr | AXA | Pravidla obchodování Alligator | Ripple (XRP) | Tržní trend | Medvědí signály | Technologická společnost | Ekonomické aktivity | Méně stresu | NZDUSD | SMA 200 | Řízení pozice | Alternativní kryptoměny | Pokračování trendu | Úrovně rezistence | Vývoj DXtrade | Platforma | Uzavření obchodu se ziskem | Odpověď z ChatGPT | Tržní dynamika | Rizika při obchodování | Evening Star a Morning Star | Samsung | Signál k nákupu | P/E Ratio | Rostoucí potenciál | UBS | Velikost pohybů | Žebříček nejlepších brokerů | Dlouhodobější směřování | MFI | Retracementy (korekce) | Zpomalení inflace | Finanční společnost | Indexy PMI | Ekonomové | Strategie pair trading | Nový týden | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Janet Yellen | Dividendový výnos | Jak algoritmické obchodování funguje | Potřeba hlubší analýzy | Byznys | Bitcoiny | Natural Language Processing (NLP) | Vývoj situace | Komerční banka | Hranice kanálu | Bank of Canada | Pochopení trhu | Japonský index | Neemocionální proces | Hodnota eura | Otevírací cena akcie | USA | Co je to money-management | ZEN | Zklidnění trhů | Dlouhodobý trading | TRUTH | Reálná očekávání | Základní pojmy | | Akcie Adidas | Spojené státy | Zisk na akcii (EPS) | Medvědí fáze | Trvale ziskové obchodování | Potenciál dalšího růstu | Technická analýza akcií | Analýza v praxi | Technická korekce | Fondy ETF | Zvýšení DPH | Akcie Adobe Inc | Sledování obchodovaného objemu | Dlouhodobé držení pozic | Swingová minima | Další kryptoměny | Komisí pro cenné papíry a burzy | Oznámení centrální banky | Ex-dividend | Obchodní příkaz | Růst HDP | Společnost Allegro | Obchodovat pro FTMO | Jakub Hodan | Pandemie | Masivní propady | Overtrading | Euro vůči dolaru | Regresní analýza | Manažerka | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Výzva | Čtení cenových patternů | Kurzové výkyvy | Čistý graf | Globální potravinové zásobování | Report finančních trhů | Oslabování libry | Black Box | Velmi volatilní | Platina (XPT/USD) | ECB Christine Lagardeová | Důležitý support | Obchodní platforma MetaTrader | Return on Equity | Standardní odchylky | Obchodování pro začátečníky | Sell obchod | Analýza akcií | MXN | Managed Money | Ropná společnost | Kmen koronaviru | Swingový obchod | Společnost Volkswagen | Zvyšování úrokových sazeb | Mistrovství v obchodování | Kanadská měna | ETH/USD | Ceny benzínu | Short signál na akcie | Cenová akce | Index volatility | Tým Admiral Markets | Dow Jones | Větší korekce | Indikátor Force | Směr trhu | Obchodovat Price Action | iPhone city | Unikátní příležitosti pro tradery | Money management (MM) | Ziskový potenciál | Iniciativa | Soubor mnoha firem | Oslabení trhu | Softwarová společnost | Algoritmické obchodní strategie | Trend vyčerpaný | Boeing | Kagi chart | Qualcomm | Vývoj nezaměstnanosti | Jak obchodovat | Nejoblíbenější Forex | Trailing Stop | Sebevědomí | Analýza zlata | Překoupené podmínky | Investování do akcií | Americká data | Kurz dolarů | Adobe Inc (ADBE.US) | Exponenciální klouzavý průměr | Nabídka a poptávka | SIE | Trade Brokers | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | AUD USD | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Akciový index DAX | Inside Bar | Základní koncepty fundamentální analýzy | Funkce DXtrade | Evropské společnosti | Americké burzy | Komplexní analýzy | Geopolitické události | Ichimoku Kinko Hyo | Rezistence zóny | Výkon ekonomiky | Ekonomické faktory | Velké technologické firmy | Kurz tradingu | ATR (Average True Range) | Obor technické analýzy | Kvalitní akcie | Jasná pravidla | Non-Farm Employment Change | Růst japonské ekonomiky | Zavírací cena akcie | Jak se obchoduje s komoditami? | Zmírnění sankcí | General Bytes | Můj trading | Úroková sazba | Index ASX | Svět investování | Nasdaq v USA | Plán obchodování | CHF USD | Kombinované systémy | Vladimír Růžička | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Graf pšenice | Dluhová krize | 200 SMA | BHS Timur Barotov | DXtrade vs. cTrader | Polkadot | Book Trader | Směr trendů | AUD/NZD | Trvalý úspěch na trzích | Graf EUR/GBP | AI pro obchodování | Engulfing pattern | Kalifornie | Nejlepší způsob | Momentum trading | Technologický index | Trendový trh | Ekvitní křivka | Golden Cross (zlatý kříž) | Nejoblíbenější Forex indikátor | Změny klimatu | Stanovení pevných stop-lossů | Americký trader | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | Výnosy | Trading pohled | Investiční poradenství | Býčí divergence | Slevy | FxPro | Fibonacci time zones | TikTok | Finanční ukazatele | Glassnode | Nadhodnocení | Indikátory momenta | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Nová letošní minima | Labouristická strana | Futures na zemní plyn | Obchodní dohody | Analýza akciových trhů | Dnešní ekonomický kalendář | Období silného fundamentu | Společnost Grifols | Cla na Mexiko a Kanadu | Prop Trading | Zisková strategie | Jak to funguje? | Ceny drahých kovů | Dovoz do USA | Nástroje pro fundamentální analýzu | Strach z recese | Americké akcie | Facebook | Komodity ropa | ADA/USD | Parametry obchodu | Korekce trendu | Deere & Company | Scalping tradeři | Wheaton Precious Metals (WPM) | Využití krátkodobých výkyvů cen | Petr PODHAJSKÝ | Výkonnost obchodního účtu | Objem klesá | Úrokové sazby | Prvky technické analýzy | Akcie Applu | Nastavení indikátorů | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Nejnižší cena akcie | iShares | Robotaxi | Traders´Academy | Falešná proražení | Cena kontraktu | Medvědí trh (Bear market) | Klíčové pojmy algoritmického obchodování | Dukascopy Europe Team | Vliv na ekonomiku | Technické katalyzátory | Volatilní | Pravidla Evropské unie | Jak začlenit technickou analýzu | Systémy založené na Price Action | Michael O'Leary | Riziko ztráty | Spolehlivost | EUR/USD | Uzavření obchodu | Graf eura | FAIR | Průmyslové odvětví | Obchodování pomocí klouzavých průměrů | Co je to forex | Pin Bar | Růstové tendence | Strategie pro komodity | Sledování trendu | Varování | Yeezy | Zisky firem | Intervence | Strategie dlouhodobých traderů | Konflikt na Ukrajině | Cenové dno | Trh s kryptoměnami | Nároky na trpělivost | Fibonacciho úrovně návratu | Společnost AXA | Signál do short pozice | Joe Biden | Pojem technické analýzy | Normalizace měnové politiky | Ukončení ziskového obchodu | Grafy akcií | Průměrný výnos | Psychologická analýza | Změny v regulačních politikách | Spotřebitelská důvěra | Backtestovat obchodní strategie | Vstupní náklady | Pozitivní faktor | Růstové struktury | Klasické S/R úrovně | Čtyřhodinový graf | Oblast překoupenosti | InstaForex Kurz pro začátečníky | Zprávy z krypto | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Chipotle Mexican Grill | Dnes zveřejněná data | Obrat cen | Kopírování obchodů | Oblíbené akcie | Sledovat vývoj volatility | Algo | Recese v USA | Profi obchodní systémy | Edward | Měnové politiky | USD GBP | Jisté pokračování trendu | Master Candle | G20 | Porsche | Akcie v roce 2020 | Finanční služby | Rozmanitost komodit | Obchodní situace | Ripple David Schwartz | Akcie Mastercard (MA) | Hodnocení trendů | Investiční doporučení | Celkový výkon | Onemocnění | Akcie Amazonu | Výkon široké škály společností | Profit Potential | Průzkum hlavních trhů | Emocionální reakce | Objem obchodování | Forex indikátor | Dánové | Fractals | Wall St. Cheat Sheet | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Ukázka technické analýzy | Sanofi | Vyšší potenciál zisku | Technické nástroje | Gary Gensler | GIS | Nevýhody | Všechny fáze trhu | Fiskální politika | Manufacturing | Parametry indikátorů | Sell signály | Vývoj indexu PMI | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Akcie evropských společností | M1 | Admirals WebTrader | Realitní trhy | Pokročilé funkce | Jak se jednoduchý klouzavý průměr počítá | Prodejní momentum | Tomáš NESNÍDAL | USD za tunu | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Vývoj produkce | Carrefour | Vítězství Donalda Trumpa | Bernstein | Obchodování odrazu | Dlouhodobé růstové tendence trhů | Ethos Foundation | Škály společností | Úspěch v obchodování s komoditami | Ekonomická situace | Graf akcií společnosti Nvidia | Videokurz | Nejčastěji obchodované akciové indexy | Index kanadského dolaru | Kříž smrti | Odhad HDP | Momentový indikátor | Kontratrading | Prohlášení | Růstový potenciál | Co se může stát v budoucnosti | Křížové měnové páry | Agresivnější růst | Podnikové objednávky | Trading | Dna | Smart kontrakty | Vojenské konflikty | Signály přeprodanosti | Úřad pro hospodářskou soutěž | Trh se zlatem | Loss Potential | Fio banka, a.s. | Značná rizika | Přelom roku | Kryptoměnoví nadšenci | LVMH | Jak se stát lepším investorem | Akcie Chipotle Mexican Grill | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Analýza politických událostí | Americká administrativa | Tržní cena | Sledování nejvlivnějších společností | Americké vládní dluhopisy | Obchodní jednání | Vhodný čas na nákup akcií | JD | Koronavirus | Funkce v excelu | Proudy ekonomického růstu | Fair Value Gap | Vítězství | Investiční strategie | Akcie FedEx (FDX) | Bezpečný přístav | Fibonacci | Obchodování v praxi | Obchodní příležitosti | Podnikání na kapitálovém trhu | Tržní zprávy | Unemployment Claims | Graf ropa | Ochrana zisků | Vysoké nároky | Velikosti Stop-Lossu | SECO | Zvýšit win rate | Trend je tvůj přítel | Lockheed Martin (LMT.US) | Investování akcií | Airbus (AIR) | ADX indikátor | Burzovní index | Nabídková cena | Prezidentství Donalda Trumpa | Indikátor Purple Strike | Obchodování pomocí robotů | Grafické nástroje | Americké statistiky | Nástup dlouhodobého bull runu | Přiřazení relevance | Emoční stav | Klouzavý průměr SMA 200 | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Vývoj volatility | Použití Stop-Loss příkazů | Riziko při držení přes víkend | Fraktál indikátor | Konspirační teorie | Swing strategie | Harmonic trading | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Copper (XCU/USD) | Matematika | Vstupní kritérium | Nesoulad | Index britské libry | Marketscope | RVI | Vydělat na trendu | Christopher Waller | Ropný šok | Situace na grafu | Denní graf měnového páru | Medvědí vlajka | Zpracování přirozeného jazyka | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Výkonnost společností | Vývoj LTC/USD | Amazon | Cloudová platforma | AI | ADP | Víkendové gapy | Historie 3M | Profesionální investoři | Obchodování na akciových indexech | Long příležitost | MT5 Supreme Edition | Británie | Propad průmyslové výroby | Přístupy k obchodování | Portfolio podle Warrena Buffetta | Cena zemního plynu | Zoetis (ZTS) | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Důležité fundamentální zprávy | Daimler | Bankomaty | Silný trend | IOTA | Republikánský senátor | Svíčkové formace a grafické formace | Merck (MRK.US) | Výzvy v obchodování | Technická analýza na forexu | Studium externích faktorů | Světové trhy | Citlivost trhu | Umělá inteligence | Skrytý gap | USD graf | Graf akcií společnosti Tesla | Analytik Komerční banky | Rychlost zotavení | Cena komodity | Oblasti forexového obchodování | Podstata komodit | Přeprodané zóny | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Indikátor Ichimoku Cloud | Kazachstán | Generativní umělé inteligence | Sezónní výkyvy v cenách | Neuronové sítě | Závislost na americkém dolaru | Výkyvy ceny | Zajištění rizika | B/E (Break/Even) | Příliv investorů | Jak profitovat | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Fair Value Gap (FVG) | Význam trendů | Graf platiny | Soustředěnost | Nalezení souvislostí | Signály pro potenciální obrat | Andrej Rády | Sofistikovanější rozhodnutí | Sestavování portfolia | Trendové ukazatele | Obilí | Prezidentské volby | Tržní data | Férové obchodní praktiky | Světové měny | Ochrana proti inflaci | Linie odporu | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Velikost ztráty | Základní druhy grafů | Možnost posílení | Nákupní aktivity | Vyčerpání prodejců | Investice do obrany a infrastruktury | AI do obchodních platforem | Bear trend | Propad ceny | Obchodování s cenami cenných papírů | Principy technické analýzy | Příjmy společnosti NVIDIA | Dynamický daytrading | Tisková konference | DNN.US | Opteck | Platforma DXtrade | Trvalý úspěch | Short příležitosti | Eskalace na Blízkém východě | Forexoví obchodníci | Obchodování v trendu EUR/USD | Kraken | Historie obchodování komoditních trhů | Úroveň volatility | Pohyb svíček | Různé typy komoditních trhů | Platformy pro obchodování | Zaoceánská měna | Růst mezd | Prezident ECB | Nejklíčovější strategie | High volume node | 200denní klouzavý průměr | Zdroj nápadů | Dlouhodobí tradeři | Automobilka | Break/Even | Moving Average Envelopes | Snížení inflace | Zeekr | VIP zóna | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Denní graf komodity | Žaloba SEC | Vincent Kaufmann | Odbory | Neutrální pohyb | Posilování koruny | Ford Motor | Hodnocení investic | Nákupy dluhopisů | Sazby | XBR/USD | iShares Silver Trust | Indikátory forex | Solární panely | Kolísání trhu | Obchodní pozice | Základní koncepty | Fibonacciho posloupnost | Extrémní volatilita | Uptrend | Zemědělství | Automobilka Toyota | Sektor služeb | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Patria | Strategie řízení | Roboti | Obchodníci Price Action | Obchodní postřehy pro býky | Pohled na trh | Americký index S&P 500 | Dubai Airshow | Současný klesající trend | Otevření obchodu | Švýcarská banka | Recenze a návod | Krátkodobý výhled | ADA/USDT | Zprávy z ropného trhu | Očekávané rozhodnutí | Patterny Price Action | Série rekordů | Fundamentální vs. Technická analýza | Komise v přenesené pravomoci | Akcie Zoetis | Čínský HDP | Zvýšení produkce | Rozjetý rostoucí trend | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Zprávy o trhu | Vysoká rizika | Nabídka IBKR | Futures kontrakt Copper | Kola kvantitativního uvolňování | Vzdělávání a rozvoj | Úrok | AXA S.A. (CS.FR) | Investovat | Graf akcií farmaceutické společnosti | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Měsíční report komodit | Nejdůležitější ukazatele | Riziko na obchod | Přehřátý trh | Patenty a výzkum | Zájem o NFT | Supportní úrovně | Supporty a rezistence (S/R zóny) | Odmítnutí ceny | Otestování rezistence | Co je technická analýza? | Hlavní ekonom | Point and Figure | Použití Volume Profile | XTI/USD | Zhodnocení účtu | Ichimoku indikátor | Nerozhodnost | Umělé inteligence v obchodování | Technická situace | Agresivnější klesající trend | Indikátor Envelopes | Ekonomické oživení | Hledání strategie | Obraty v trendu | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Buy (nákupní) signál | Supporty | Překážky | Hotovost | Průmyslové objednávky | Volatility View | Hypoteční krize | Benchmark amerického trhu | Akcie Zoetis (ZTS) | Investiční fondy | Výkonnost japonského trhu | Smazání celého účtu | Regulátor | Hynix | Cathie Wood | Druhy akcií | Nákup a prodej | Fortress | Společnost CarMax (KMX.US) | Úspěšné obchody | Býčí nebo medvědí | Průzkum | Globální akciové indexy | Federal Fund Rate | Firmy | Komentátor | Santa Claus Rally | Investiční omezení | Výkon hlavních měnových párů | Denison Mines (DNN.US) | Automatické obchodní strategie | Páka | Lepší výkonnost | Medvědí divergence | MRNA | Michael Saylor | Michaël van de Poppe | Fibonacci fans | Vstupy do pozic | Inflace v Česku | Konzistence | Tvrdý brexit | Masivní výprodeje | Live účet | Budoucí vývoj | Nálady investorů | SP Angel | Ziskový cíl | Celkový sentiment | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Napětí mezi USA a Čínou | Správní rada | Býčí trh (bull market) | Cla EU | Technický nástroj | Akcie Porsche (PAH3) | Strategie obchodování s Akciovými Indexy | Vývoj IOTA/USD | Zájem investorů | Obchodování proti tržnímu sentimentu | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Partnerství | Velké pohyby na trhu | Dynamické S/R úrovně | Výhody DXtrade | Euro dnes | Ropa (XTI/USD) | Money management | Cena akcií Netflixu | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | XNG/USD | Ruská ropa | Situace ve Spojených státech | Růst cen komodit | Důsledky na investiční strategie | OHLC | Repo sazby | Provozní zisk | Hypotéza | Odhady ekonomů | CAD NZD | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Rada Charlieho Mungera | Magický indikátor | Propouštění ve společnosti | Inflace ve Velké Británii | Zhodnocení kapitálu | Omezení investic | Předpovídat tržní pohyby | Futures na palladium | Obchodník s cennými papíry | Robinhood Markets | Pin Bars | Výsledky společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Broker (makléř) | Investování | Zpráva o měnové politice | Aplikace Price Action | Distribuce | Úspěšní obchodníci | Obchodování DAXu | Fed | Nonfarm Payrolls | MRK | Hledání bezpečných investic | Kvalitní příležitosti | Divergence indikátoru | M2 | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Nejbližší support | Výsledkové sezóny v USA | Maďarský forint | Čekající příkaz | Ziskové výsledky | Vývoj akciového indexu SPX500 | Počet obchodních příležitostí | Identifikovat změny trendu | NASDAQ 100 | Swing Trading | Vyšetřování | Zlatý řez | Rozpočtový deficit | Příležitosti trendů | Účastníci trhu | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Vypuknutí válečného konfliktu | Rychlé intraday obchody | Vývoj XRP/USD | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Cena Bitcoinu Cash | EQNR | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Počet nezaměstnaných v Německu | Vývoj událostí | Hry | Novo Nordisk | Volkswagen AG | Obchodování akciových indexů | COIN | Trading Central | Společnost Meta | Si Ťin-pching | Rivian | Trhy | Trade | Potenciální otočení trendu | Společnost BlackRock | Nasdaq a S&P 500 | Strategie a přístupy | Akcie společnosti Nvidia | Fluktuace | Rizika Over-The-Counter trhů | Naděje na obrat | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Shrnutí vývoje | Představitel Fedu | Swingoví obchodníci | Walmart | Aktuální stav | Správa obchodních příkazů | Překoupení | Analyzovat jednotlivé akcie | Načasování snížení úrokových sazeb | FTSE | Volný kapitál | Významné úrovně | Slábnoucí euro | Akcie Commerzbank | Potenciál zisků | Úspěch na trzích | Generovat zisk | Vyšší riziko | Změna perspektivy | Sektor kryptoměn | Vysokofrekvenční obchodování | Přístup k tradingu | Měnové trhy | Obratové body | Kurzy měnových párů | Oscilátor | USD/MXN | Japonský deník | Rizika | Propady na akciových trzích | Kellogg | Oživení ekonomické aktivity | Rychlé rozhodování | Podrobný pohled | Žlutý kov | Počet kupujících | Lightning | Produkce v Číně | Varování před riziky | Benjamin Graham | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Algo trading | Fond | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Rychle a zběsile | ISM | Růstové tendence trhů | Bublina a NASDAQ | Lloyds Banking Group | Low (minimum) | Retracementy (odrazy) | Významné výkyvy cen | Zvýšení volatility | Forward P/E | Globální trhy | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Pšenice | Vývoj ceny mědi | EURCAD | Nárůst tržeb | Price Action strategie | Vývoz a dovoz | STEO | Postavení dolaru | Nuance | RobotEra | Pivotní body | Příklady obchodování | Obchodování formace vlajka | Strategie obchodování Pin Baru | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Kvantitativní analýza | Nákup eura | Ukazatel volatility | Období korekce | Celkový výsledek | Úspory | Implementace | JD.com | Globální trh s ropou | Hledání kvalitních supportů | Obchodování s finančními instrumenty | Klouzavý průměr EMA | Futures na ropu | Bitcoin a další kryptoměny | Škola tradingu | Počítačové algoritmy | Volba time frame | BCH/USD (Bitcoin Cash) | Ziskovost a marže | Velcí hráči | Vlastní kapitál | Obchodování měnových párů | Přeprodanost trhu | Analýza centrálních bank | Řízení peněz | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Trhy jsou dynamické | Risk Reward Ratio | Konfluence | Energetické společnosti | Verizon Communications | Ministr obchodu | Příklad medvědího trendu | Hodnota akcií | Sentiment na sociálních sítích | Nial Fuller | Oblasti umělé inteligence | Cyklické sektory | Ztráta indexu S&P 500 | BCH/USD | Možnosti vydělávat | Zasedání centrální banky | Změny ve výrobních nákladech | Apple Inc. | Vysoké ceny | Tržní aktuality | Seminář | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. | Trading Station | Společnost JPMorgan | Limitní pokyn | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Nejlepší výsledky | Investment Banking | Cesta k mistrovství | EDX Markets | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Rostoucí inflační očekávání | Dosahování zisků | Turtle Trading | KMX.US | Stagflace | Zkušený investor | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Fundamentální aspekty | Cenový vývoj | ForTraders | Tempo snižování sazeb | Pokročilé obchodní strategie | Horizontální linie | Server FXStreet | Žádosti o podporu | Sucha | Výsledky hospodaření | Trading Services | Přístup k obchodování | Limitní příkaz | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Dynamické supporty | Federální vláda | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Allegro | Akcie Sanofi | Sledování objemu obchodů | WPM | Tlak ze strany prodejců | Velikost Take Profit | Americké akciové indexy | Cena kávy | Ondřej Hartman | Kanadská centrální banka | Proces rozhodování | JPY EUR | Kyber | Proražení rezistence | Tesla | Obchodní postřehy | ONE | Komisař pro obchod | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Ředitel Tesly | Regulační orgány | Trendový obchod | Low | Začátky na forexu | Sportovní události | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Hodnocení ekonomiky | Maroš Šefčovič | Burza dnes | XTB Research | Investiční soutěž | Solidní růst | Time frame | Parabolic SAR indikátor | Počet brokerů | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Forex kalendář | Kdo je dlouhodobý trader? | Akcie Porsche | IBKR webináře | Konzultant | Otevření a uzavření obchodu | Ekonomický růst | Cena aktiva | RBNZ | Forexový trh | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Akcie RWE | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | AXA S.A. | USDCHF | Akcie Meta | Mzdy | Full-time trader | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | Divoké americké akciové trhy | SYRIZA | Evropský průmysl | FXDAILY | Elliottovy vlny | Nejvyšší cena akcie | ICT | Obchodování Alligator | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Cenové války | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Rétorika amerického Fedu | Držet pozice po delší dobu | Odhady analytiků | Dlouhodobá obchodní strategie | Strategie proražení | Dlouhodobý klouzavý průměr | Béžová kniha Fedu | Sentiment trhu | Shares | Swingové obchodování | Ukázka použití Volume Profile | Bossainfo | Zájem analytiků | Volume By Price | Patterny cenových svíček | PDD Holdings | Peněžní trh | Komunita Reddit | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Shortování | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Analytička | Zvednutí sazeb | Výrazný support | Společnost | Ruský rubl | Forex scalping | The New York Times | Krátkodobý odraz ceny | Tisková konference ECB | Zpřísňování měnové politiky | Akcie Grifols | Proobchodování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Dodržovat pravidla | Obchodní systémy založené na objemu | Strategie založené na koupi | Jak se stát intradenním finančníkem | Alert | Praktický Přístup k Obchodování | Plyn (XNG/USD) | Obchodování na trzích | Trend ekonomiky | Analýzy akciových indexů | Sázet | Potenciální obraty | Příměří na Ukrajině | Signály Price Action | FAANG | Skalpování DAXu | Kvalita obchodní platformy | Tým RoboMarkets | Svíčkové grafy | Vývoj akcie TSLA | Hospodaření | Absence kupců | Vývoj indexu volatility | Zahraniční obchod | Signál na akcie | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Jak využít indikátory | Identifikovat trendy | Pattern Pin Bar | Wells Fargo | XRP | Zastavení růstu | Breakout S/R | Opatrné jednání | Severomořská ropa | Dluhové krize | Nákupy dolaru | USD/SEK | USDIDX | Ekonomické výsledky | Intradenní růst | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | Ocenění Tesly | Situace na trhu práce | FXstreet | Krize bankovního systému | Měsíční report | Akcie AXA S.A. | Velké riziko | Generální ředitel Tesly | EBITDA | Rozdíly SMA a EMA | Reporty | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Pokles průmyslové produkce | Změny ve zdanění | 200denní klouzavý průměr (MA 200) | Projevy centrálních bankéřů | 8 nejlepších obchodních strategií | CK Hutchison | Globalizace | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Zisky na obchod | Kukuřice | Larry Williams | Obchod | Purple Trading | Co jsou ekonomické kalendáře? | Pips | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Investovat finanční prostředky | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | Silná konkurence | Tradeři | Interpretace svíčkových grafů | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Úspěšný investor | Cenový pokles | Volkswagen | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Valeria Bednarik | Pracovní trh | Vhodné emoce | Obchod potenciál zisku | Eskalace konfliktu | Indikátorové obchodní systémy | OTC | Daily Breakout and Moving Average | Graf indexu Nasdaq | Začínající rostoucí trend | Určení dlouhodobého trendu | Řídit riziko | Moving Average | Dlouhodobý pohled | Astrazeneca | Obchodník s komoditami | Vývoj na trhu | Jazykové modely | Tradingové přístupy | Kobalt | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Jak vydělat | Umělá inteligence (AI) | Analytik | TWS | Emise | Býci vs. medvědi | Advanced Micro Devices (AMD) | Poptávka po plynu | MAM | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | FIAT | JPY | E-mini | Credit Suisse | Open interest | Adidas | Rollover | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | MSCI World Index | Ekosystém | NinjaTrader | Michaël van de Poppe | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Graf akcií | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Ostatní kryptoměny | Nadšení | Santander | NATO | Buffett | Tether (USDT) | Plyn | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Země BRICS | S&P/Case-Shiller | Spekulativní pozice | Obchodujte akcie | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | BCH | BMO | Analýza ceny | WMT.US | Ceny | Spotřebitelský sektor | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | Siemens | Představenstvo | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Akcie Meta Platforms | FCF | Hrozba recese | Recese | Global Markets | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Bankovní tituly | Testovací účet | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Záloha | Short obchod | FTSE 100 | Mírná korekce | Produkce zemního plynu | IDEA | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Kasino | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Price-to-Earnings | Stop-Loss příkazy | FXCM | Sektor nemovitostí | Předpovědi | DPH | Predikce | Kryptoaktiva | Doporučení k obchodování | P/E poměr | Novo | EUR/NZD | Morning Star | Týdenní tržní výhled | USD/TRY | VW | ASML | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Silný americký dolar | Salesforce | Měnový report | Radek Zalubil | HOOD | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | CBOE Global Markets | SMA | Yahoo | Praxe | Dividend Yield | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Příklady z historie | Mizuho | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Forexový trader | Moneta Money Bank | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Truth Social | Rozvoj vašich dovedností | Klíčová úroveň | Burzovní indexy | Intuice | Výkon trhu | Společnost Equinor | Odborníci | Jak na obchodování | Investments | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Průmyslový sektor | Zákonodárci | Celní politiky | Sentix | Průmyslové zboží | Webinář | Manipulace s trhem | Klima | Stratég | Prodeje automobilů | Dobrá data | Tržní výhled | Long signál | Broadcom | LYNX webinář | Stablecoiny | Výsledek obchodování | Instituce | Index UK100 | USDCAD | Finanční páka | CFD na akcie | Propuštění | Shooting Star | Důchod | Vliv na akcie | Buy-stop | Higher Low | Novo Nordisk A/S | Kupní cena | Morgan Stanley | Držení pozic | Vstup do trhu | Burzovní obchodování | Ceny zlata | Plodiny | Blue-chip | EV | Commerzbank | Stav trhů | Stop-Lossy | Výnos | Krátkodobé cenové pohyby | TSLA.US | Indikátor Ichimoku | Global Infrastructure Partners | Obchodování GBP/USD | Patrik Urban | Bankovní krize | X-Trade Brokers | eBook | Čínští výrobci | Technické rezistence | Podcast | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Patria Forex | Index Nasdaq | General Motors (GM) | Paper trading | Nájmy | Akcie Apple (AAPL) | Akcie ropných společností | Optimalizace | CFD | Automobilka Ford Motor | Benchmark | Zoetis | Roční výkonnost | Index strachu VIX | Algoritmy | Pár USD/CAD | Investované peníze | Prostor pro růst | Discovery | CEO | 256/2004 | Defi | US30 | Dvojitý vrchol | VIX index | Akcie společnosti Boeing | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Nerealizovaný zisk | Nové sankce | Sankce proti Rusku | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | Obchodníci na finančních trzích | Čistá marže | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Snap | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kroky Bank of England | Historická maxima | Akcie FAANG | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Úspěšný trader | Money-Management | Vietnam | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Zvyšování daní | Disclaimer | Nová pravidla | S/R zóny | Cena akcií | Skutečný výsledek | MetaTrader 5 | Falešné breaky | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Akcie Airbus | Ryanair | Posilování USD | Velké instituce | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Identifikace trendu | Mezibankovní | Akcie společnosti Alphabet | Výběr zisků | Případové studie | Pravděpodobnost recese | Obratová formace | Otevřený obchod | Strach a chamtivost | BOSSA | Sója | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | Podcasty | Sezónní změny | Index STOXX Europe 600 | Daily OHLC | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Apple (AAPL.US) | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Káva | Bez rizika | Change | Tržní hodnota | Akcie společnosti Tesla | Vyšší hodnoty | Zisk | AT&T | Cena Etherea | Total | Futures na zlato | Xetra | Commission | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Metody analýzy | Ceny BTC | EURUSD | FedEx | PVM | Obchodované fondy | Demokraté | Spekulovat | Měny na forexu | Swapy | Tipy pro obchodování | Makléři | CFD kontrakty | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Akcie Walmartu | Fenomenální růst | Finanční ředitel | Analýza trendů | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Reálné obchody | Praktické ukázky | PLTR | Market Profile | Jak obchodovat s komoditami | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Rizika a výzvy | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Americké ministerstvo energetiky | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Ropovod | Růst inflace | COCOA | Quote | Sebenaplňující se proroctví | Easing | WHEAT | Jednotná evropská měna | TRY | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Shortovat | Reálný obchodní účet | Kansas | Prémie | Zajímavé akcie a ETF | Oslabování dolaru | Expanzivní politika | Vývoj indexu volatility VIX | Fondy rizikového kapitálu | Cena akcií Tesly | Epidemie | Evropa | WGC | Burzy kryptoměn | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Wyoming | Euro klesá | FedEx (FDX.US) | Zprávy z trhů | Akcie Facebooku | Miliony dolarů | Špatný obchod | Úspěch v obchodování | Tesla dnes | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Den díkůvzdání | Trigger | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Alameda | Dluhopisy a zlato | Technologické společnosti | Maso | Spoření | Převodník měn | Automobilky | Návrat poptávky | Genesis Capital | Obchodovat s komoditami | Pojišťovny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Pokles exportu | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | Růst zlata | Převzetí společnosti | ADBE | Finanční krize | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie 3M | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Obraty trendu | Drahý kov | ex | Expedia | Obchodování se CFD | Velcí spekulanti | WebTrader | Jakub Matis | Technologické firmy | Medián | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | IronFX | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Airbus Group | Zpětné testování | Platforms | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Možné zisky | Zvýšení těžby | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Proof of Stake | Správné řízení rizik | Value at Risk | Dodržování obchodního plánu | Skalper | SK Hynix | Portfólia | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Trendové obchodování | Mobilní aplikace | Exxon | DAO | Zemní plyn | Úroveň parity | Zasedání americké centrální banky | ForexFactory.com | Marže | Spotová cena | Editis | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Arbitráž | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Large Cap | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Aktuální předpověď | Společnost XTB | Propad akcií | Maximalizace zisku | Týdenní Forex kalendář | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | Europe 600 | Štěpení | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | SHL | Google | Miliardy eur | Poptávka a nabídka | Tržby | Stagnace | Finanční systém | Roční výnos | FTMO Account | Obchodování forex | Časový horizont | Vyplácet dividendy | Reálné peníze | Konsensus | Obchod s ropou | Dax index | Aktuální prognóza | Dekret | Robert Kiyosaki | Hedge fondy | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Velký problém | Býčí trh | Změny ve vedení | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Tržní fundamenty | Inflace v ČR | Cenový propad | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Historické momenty | Dukascopy Europe | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | Sociální síť | Dividenda | Nakupovat zlato | Peking | GfK | New York Times | Resistance | Použití oscilátorů | DE40 | Aliance | Světové události | Výrobní aktivity | Výkyvy v cenách | Tweet | Analýza dat | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Technology | Hlava a ramena | Warner Bros Discovery | Klesající trojúhelník | Načasování | Omyl | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Akciové tipy | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | COIN.US | Demo účet | Čínské vlády | Ztrátový týden | Dolar | Euro | Yield | Federální rezervní banky | Deere | Skokový nárůst | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Tržní změny | LME | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | HCOB | Temu | Akciové portfolio | MyFxBook | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Výstup z obchodu | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Brazílie | Kongres USA | Nejnovější údaje o inflaci | Index DJIA | Hospodářský cyklus | NOAA | Apple TV+ | Výprodej | Earnings per Share | Měnové páry | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Hráči na forexu | Bonusy | Falešný break | Přírodní katastrofy | Zemědělské produkty | PAH3 | Tisknout peníze | Vliv na finanční trhy | AAPL | Slovensko | Analytik finančních trhů | CAR | Vstupní signály | Vývoj trhu | JPMorgan | 100 SMA | Měnové unie | AMZN | Akumulace | FX trh | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Přijetí kryptoměn | Reálné obchodování | ČTK | Investiční fond | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | GM.US | Česká národní banka | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | Abbott | Americké firmy | Životní styl | Vytápění | Spojené arabské emiráty | Technický výhled | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Čínské firmy | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | European Central Bank | Slabost dolaru | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Grexit | Fáze růstu | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Fundamentální výhled | Inflace v eurozóně v červnu | Kupci | Mzda | Americké úřady | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | All Time High | Prodej podílů | Investiční nástroj | Nový Zéland | Trhy s komoditami | MUFG Bank | 5G | Návratnost | Dynamický support | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Vzestupný trend | Výhody | Kurz GBP | Pražská burza | Target | Zůstatek na účtu | Základní úroková sazba | Očkování | Aktuální kurz | Podniky | Tether | SPAC | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Vývoj indexu Nasdaq | Propad indexu | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Trojitý vrchol | Makléř | Krypto analytik | Zrychlení růstu | Daimler (DAI) | Asijské seance | Louis Vuitton | Cardano | Vývoj ropy | Ericsson | Nevýhody algoritmického obchodování | Obchodní výhled | SPOT | Americký ministr zahraničí | Day trader | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tvrdá data | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Švýcarská vláda | Nová strategie | Index cen | Světová ekonomika | Důležitý signál | Změny na trhu | Cenné lekce | Převis | BA.US | VZ | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Vývoj BTC/USD | Hospodářská situace | PEPP | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Moderna (MRNA.US) | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Daytrader | Úroková míra | Bear market | Vývoj BCH/USD | Realizovat zisk | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Hodnota společnosti | Etheru | Vývoj ekonomiky | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Zásoby zemního plynu | Výplach | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Rystad Energy | Exekuce | Obchodování v pásmu | Analýza EUR/USD | Prognózy | Vydělávání peněz | Maloobchodníci | Ceny pšenice | Globální recese | SSI | Obchodované instrumenty | Airbnb | Kurz | SBUX | SOK | DNO | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Momentum indikátory | Technický indikátor | Swingový výhled | Makrokalendář | Růst zisků | Index Dow Jones Industrial Average | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Uniswap | Pozornost investorů | Shein | Index důvěry | Růst prodejů | Americká ekonomika | Růstový trend | Konkurenti | AMD | Energetická společnost | Úspěchy | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Japonské akcie | Americká automobilka | CFD na komodity | Ztrátový obchod | Rekord | Hodnota vašich investic | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | BHS | Bolest | Údaj o HDP | Možnosti obchodování | Růst trhu | Nasdaq-100 (US100) | Rychlý růst | Swingy | Bankovní rada | Investice | Bear | Pavel Hadroušek | CBDC | Covestro | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Traders | Varianta omikron | Fondy peněžního trhu | Potenciál | Finanční produkty | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Long signál na akcie | Zpětné odkupy | Výhled na rok 2023 | Robinhood | Finanční nástroj | Špatné zprávy | Automatizace | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Pokles inflace | Purple Levels | Kapitalizace | Zájmové skupiny | Komoditní stratég | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | BYD | Pravidla hry | Tržní trendy | Štěpení akcií | Maloobchodní gigant | COPPER | Pivoty | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | HighSky Brokers | Prop obchodníci | Výkonnost indexu S&P 500 | Zkušení tradeři | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | CFDs | Makrodata | Slovo recese | Obchodování měn | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Genesis | Zisky | Těžby kryptoměn | Delta | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Tick | LTC | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | Praktické využití | USMCA | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Skalpování | SAP | Základní pravidla | Walt Disney | KMX | Hospodářství | Zotavení | Timur Barotov | MSFT | Akcie klesají | Důvěra | Jak se obchoduje | Pád akcií | Rentabilita | Risk Off | Backtesting | Potenciál trhu | Couche-Tard | Růst spotřebitelských výdajů | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | CAC 40 | Nikola | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Akcie Boeing | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Evropské firmy | Exotické měny | Marika Čupa | Zpráva o trhu práce | Pravidelný příjem | Waymo | Měny | Profitovat | Zvýšení investic | Dollar | Silné měny | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | UST | Optimismus na trhu | Pasivní příjem | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | RIVN.US | Patria.cz | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | Investování do kryptoměn | Lightning Network | Rusko | Pevné nervy | Iracionální | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Komise pro cenné papíry (SEC) | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Burzovní rozcvička | Úbytek | Unicredit | NFIB | GBPUSD | Klouzavý průměr - jednoduchý | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Obchodování s kryptoměnami | Ukončení války | Letectví | Objem nákupů | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Algoritmické obchodování | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Services | Výsledková zpráva | Ceny surovin | Federální rezervní systém (FED) | HSCEI | Graf indexu | Upozornění na rizika | Praha | Přehled o aktuálním trendu | Neúspěch | High-frequency trading | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Kontrakty na ropu | DAX30 | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Paládium | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Dosažení zisku | Resistence | Formace Pin Bar | CEO společnosti | Politická nestabilita | Zájem institucí | Kulatá čísla | Týdenní výkon | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | Trendový indikátor | COVID-19 | Ceny americké ropy | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Pozitivní signál | Držení pozice | Brusel | NFP | Potenciální zisky | Graf komodity | Obchodní dny | Nikkei | Instagram | Konvergence | Short selling | Čtvrtletní zisk | Signál k prodeji | Americké společnosti | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Workshop | Elon Musk | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Fenomén | Evropské akcie | Typ obchodování | EOS | Mozek | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Propouštění | Energie | S/R hladiny | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Forex.com | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | ADS | Americké centrální banky | IBKR | WM | Dividendové strategie | Klíčový kontext | Příjmy | Death cross | Lyft | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Martin Malý | Bloomberg | Eli Lilly | KB | Zhoršování situace | ADR | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Dotace | Trh kryptoměn | Evropská unie | Dobré obchody | Guru | Halifax | Pákový efekt | Patenty | Vliv na ceny | Tokeny | Dopady na trhy | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Finanční nástroje | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Druhy ropy | PEG | Papertrading | Míra | Equinor | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Divize | Současný trend | Růst poptávky | Vstup do SHORT pozice | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Obchodní nápady | Korekce | Audi | LNG | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Tržní ceny | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | DMA | Typy grafů | Riziko recese | Spekulant | OctaFX | Střednědobý výhled | Asociace | NZD/CAD | US dollar | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Dash | Ministerstvo energetiky | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Denison Mines | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Šťastné obchodování | Index S&P 500 | Instrument | Akcie Starbucks | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Vývoje kurzu | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Vepřové maso | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | Beta | Obchodní proces | F.US | Pivot Point | Sinopec | Tým InstaForex | Rozbor | CHF | Napětí na Ukrajině | Obchodování ETF | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | USD/CNH | Oslabení koruny | Spot | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | Akcie Alphabetu | James Bullard | Těžba ropy | Akcie firem | Otočení trendu | Frustrace | Zakladatel | Trendline | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | Instant Trading EU | Hospodářské výsledky firem | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | AUD/CAD | Drawdown | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | S&P 500 | Prosincová inflace | Hladina supportu | JDE | Podpora | Oživení poptávky po ropě | Začínající obchodník | Ministři financí | Historická data | Australský index ASX | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | NFP data | Pohyby na finančních trzích | Sledování trendů | Spojené království | Výstupní body | Evropský regulátor | Jaguar | Mexické peso | Cena | Skluz | Obchodování GBP | CMG | Vystoupení z EU | MicroStrategy | Vývoje ceny | Robinhood Markets (HOOD.US) | NYMEX | Překoupenost | Německo | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | MJ | Výsledky bank | Upozornění | Volatilita cen | Komerční banky | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Rozpočet | Indikátory ekonomického sentimentu | Výběry zisků | Korelace Bitcoinu | Čísla o inflaci | Zoetis Inc | Scaling In | CHF/JPY | Evropské indexy | BlackRock (BLK.US) | Americký trh | Dow Jones (US30) | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Vstupní a výstupní body | TSLA | Znalost trhu | Indikátor ATR | Kurzy | Finanční prostředky | Partners | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Teroristické útoky | Silná americká data | Spekulace na růst | Drahé kovy | Obchodování indexů | Názory analytiků | Jefferies | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Microsoft Corp | Platforma MetaTrader | Strategie obchodování | Emisní povolenky | Trend na akciovém trhu | DAX | Dělení technických indikátorů | Erste | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Merck | Debata | Profesionální trader | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Statistiky z eurozóny | Kypr | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Mercedes-Benz | Forex asistent | Pat Gelsinger | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Ekonomické teorie | Analýzy akcií | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Hlavní rizika | Graf indexu S&P 500 | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Ruleta | Verizon | Oslabení | FDX.US | Nebraska | Správné řízení rizika | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Japonská společnost | Jak na pravidelný příjem | Volný peněžní tok | Dobrý obchodní plán | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Chop | Strategie carry trade | Intel | Nový býčí trh | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Ekonomické prognózy | Forex trading | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Britské firmy | Potenciál zisku | Investiční poradce | Likvidní | Terra | Holding | Důchodový systém | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | DAX 30 | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zisky společnosti | Cena dnes | Učení se | Automotive | FDX | I-Trader | Vlády | Seznam.cz | Americká vláda | INTC | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Taiwan Semiconductor | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Ceny mědi | Australský index | Malý prostor | Šance | Tržby společnosti | Ark Invest | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Bankrot | PMI v eurozóně | Fox | Netflix | Wedbush | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | GM | Správa | Rivian Automotive | Finanční odměny | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Halliburton | Průlom | Instrumenty | Historie se opakuje | Vysoké úrokové sazby | Ohio | Datová centra | Analýza | Úrovní podpory | Velké ztráty | Základní druhy | Procter & Gamble | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Dobrá čísla | NLP | Tisková konference FOMC | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Omicron | Japonský index Nikkei | Irák | ČR | Horší časy | Správa kapitálu | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Breakouty | Manažeři fondů | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | CAPEX | Intervenovat | Bavlna | Tržní kapitalizace společnosti | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Lithium | Zastavení poklesu | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Použití indikátoru | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Snowflake | Tipy na zajímavé akcie | Jádrový CPI | Pozice | Euro proti dolaru | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Southwest Airlines | Současná situace | Portfolia | Silver | ChatGPT | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Spotová cena zlata | Objem transakcí | OCI | Aktivity v eurozóně | Negativní úrokové sazby | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Neustálé vzdělávání | Pullback | Demokratické strany | Singapurský dolar | Market Maker | Příprava | LES | Dlouhé pozice | Chevron | Platební neschopnosti | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Komise pro cenné papíry a burzy | Hedge | Foxconn | Market | Fibonacciho posloupnosti | Svíčkové formace | Silný výhled | Demo obchodování | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Cenné papíry | Varianta delta | Las Vegas | Dosažení dohody | Stoxx | Poměr put a call opcí | Průměrný roční výnos | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | LSEG | Hlavní trendy | Marvell Technology | Vývoj HDP | Support | General Electric | Gabriel Štefaňák | Hold | Cenný papír | Farmaceutické společnosti | Brokeři | Technické dovednosti | Výzkum a vývoj | Standardní odchylka | McDonald's | Transparentnost | Waste Management | Důležité informace | Vláda USA | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Supportní zóny | Krypto burzy | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Dobré načasování | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | CarMax | Soud | Větší zisky | Pokračování růstu | Načasování nákupu | Import | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Investiční banka | Klíč k úspěchu | Kvartální výsledky | Služby | Meta Platforms Inc | Krize na Blízkém východě | Velikosti pozic | Americký průmysl | Staking | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Buyback | Stochastický oscilátor | Citadel | Algoritmus | Akcie BlackRock (BLK.US) | Relative Strength Index (RSI) | Rizikovější aktiva | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Technologický pokrok | Broker | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Fio banka | Řetězce | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Alcoa | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Americká ropa | Vizualizace | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Zlato (XAU/USD) | Spotify | Šílenství | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Graf komodity Zlato | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Tradiční měny | Výstupy | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Rostoucí výnosy | Force | Cowen | Prodejní cena | Odměny | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Embargo | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Reddit | Začít investovat | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | NFT | Kansas City | Rezistence | Index Dow Jones | Symetrický trojúhelník | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analytici společnosti | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Dobrá investice | Komoditní trh | Klíčový support | Vakcíny proti koronaviru | Oživení čínské ekonomiky | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Volatility trhu | Velké banky | Put opce | Manuál | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Státní ropná společnost | Nařízení | Další růst sazeb | Vydělávat na finančních trzích | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | RBA | Korelační koeficient | Struktura | ABN Amro | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Tržby z prodeje | Nové obzory | Ocenění akcií | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | Těžba bitcoinů | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Slovník pojmů | Pokles poptávky | Generace Z | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Akcie společnosti Palantir | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Volume profile | Inflace v lednu | USD | Zveřejnění zprávy | Odražení ode dna | Logistické problémy | Americká média | Cestování | Peso | Ceny americké ropy WTI | Macy’s | Ekonomický dopad | Obchodování Price Action | Tokio | Americký dolar dnes | Růst aktivity | Emoce | Zvýšení daní | Akcie společnosti Intel | Nové příležitosti | Buy obchod | Obchodní nástroje | PayPal | USD EUR | Doji | Vyhoření | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | Eurex | D1 | Trh s komoditami | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Roger | Odvětví polovodičů | Purple Strike | Praktické tipy | Americké ministerstvo spravedlnosti | Trendové pohyby | Silný dolar | BMW | 3M | Obchodní smlouvy | Výkonnost fondů | Nízké úrokové sazby | Růst ceny Bitcoinu | Tržní podíl | Odhad inflace | Adrenalin | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | iPhone | Viceguvernérka | Posilování eura | Kurz akcií | Cena ropy | Nízké poplatky | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | mmBtu | Island | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | ATM | Earnings | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Program nákupu aktiv | Digitální měny | Italská banka | Tlak medvědů | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | AVGO | IAG | Pokles HDP | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Tajemství vydělávání peněz | Sezónní faktory | Období zvýšené volatility | Přeprodání | GBP/AUD | HighSky | Trh s futures | Mistrovství | Znovuzvolení | ANO | WMT | Nový premiér | Akcie FedEx | Britské libry | Digitální měny centrálních bank | Tempo růstu spotřebitelských cen | Prestiž | Prop Trading firmy | Hloubka trhu | Gasoline | Pokles eura | Významné zprávy | EU50 | Dlouhodobé obchodování | Časové období | Objemy obchodů | Vlajka | Bitcoin dnes | Vedení firmy | Dogecoin | Bearish | Finanční ztráty | Americká společnost | Průmyslová produkce v srpnu | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Evropský trh | DAX (DE30) | Markets | Data z americké ekonomiky | USD/CHF | Samsung Electronics | Dezinflační proces | Dlouhodobější trend | PSA | Inflace ve Švýcarsku | Time-Frame | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Pokles akcie | Úspěšný trading | Alameda Research | Invest | Commodity Channel Index (CCI) | Cenová maxima | Rok 2024 | Nejhorší den | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | Zájem o investice | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | CME | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | Profesionální obchodník | CVX | Nová generace | Kryptoměna | Ekonomie | Akcie IBM | Gambling | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Los Angeles | Finanční ředitelka | Opce | Vládní pomoc | Více časových rámců | Akcie Nvidie | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Martin Klass | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Podhodnocené akcie | Federal Reserve | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | DIP | Volatilní trh | Break Even | Státní dluhopisy | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | VaR | Klíčový faktor | Zamyšlení | US100 | Lockheed | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Starbucks | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Stop-Loss a Take-Profit | Komplexní disciplína | Best Buy | ECB | HICP | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Sektor zdravotnictví | Prodej ropy | Zlepšení ekonomického výhledu | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Altcoin | Procter & Gamble (PG) | ADX | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Měnový pár AUD/NZD | ECN | Inflační očekávání | Technologické inovace | Nastavení trhů | Body | Rozkolísanost trhu | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Trading firmy | Payrolls | Holubičí postoj | Jaderné elektrárny | Charlie Munger | ROCE | Spekulace | Profesionální tradeři | ABC | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Lot | Budoucí pohyby trhu | Averze vůči riziku | Navýšení | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | Line Bin | Akcie Alphabet | Wales | Americká cla | Obchodní roboti | Zasedání amerického Fedu | LMT.US | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Být trpělivý | Cykly | Konzervativci | Lockdowny | BLK.US | Siemens Healthineers | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Terra (LUNA) | Miliardy | PBOC | Černé zlato | Úroveň supportu | Pimco | Očekávané výsledky hospodaření | Časové rámce | Síla měn | Caixin | Materiály | Barchart | Poradci | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | ADA | Globální trh | Marathon Petroleum | Globální finanční trhy | Kulaté číslo | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Devizy | Nové strategie | Pracovní síly | Linie podpory | Komunistické strany | Případová studie | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Investovat peníze | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Jestřábí politika | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Analytické nástroje | Americké vlády | Volný obchod | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Měnový pár | Merck KGaA | Korporace | Obchodování na burze | Kryptoměnový trh | Vánoční rally | Nové údaje | Obchodování Futures | Banka | Produkce ropy | Tchaj-wan | Co jsou to akciové indexy | Finanční derivát | Investování na finančních trzích | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stoupající trend | Transakční poplatky | Markit | Situace na americkém trhu práce | Významné události | Úřady | Banka UBS | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Zvýšený objem | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Pohyb dolaru | Větší pozice | Politické nepokoje | CNBC | Cena BTC | Sol | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Jihoafrický rand | Disney | Ocenění | Snížení cen komodit | V4 | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Klinické testy
Klinické testy vakcín
Klínová formace
Klínové vzory
Klín (wedge)
KLM
Klokan
Klokaní dluhopisy
Klon brokera XTB
Klon regulované firmy

Následující klíčová slova

Klouzavé průměry (MA)
Klouzavý průměr
Klouzavý průměr EMA
Klouzavý průměr - Exponenciální
Klouzavý průměr - jednoduchý
Klouzavý průměr (MA 200)
Klouzavý průměr (Moving average)
Klouzavý průměr SMA
Klouzavý průměr SMA 20
Klouzavý průměr (SMA 200)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding
Potvrďte prosím... Zavřít