Ticker Tape by TradingView
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 1. října (přehled dopoledních obchodů). Euro pokračuje v poklesu
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,1116 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Počáteční pokles, po kterém následovalo vytvoření falešného průrazu, vytvořil pro euro příležitost k nákupu. Po růstu o 15 bodů se ale obnovil tlak na pár. Průraz a následný retest úrovně 1,1116 signalizovaly další prodej eura v souladu s downtrendem, což vedlo k propadu na úroveň 1,1087. Technický obraz na druhou polovinu dne byl mírně zrevidován.

K otevření long pozic na páru EUR/USD:
Výrobní aktivita v eurozóně byla podle očekávání neuspokojivá a mnohé teď bude záviset na příslušných údajích z USA. Očekáváme údaje o indexu ISM ve výrobě za září; index naznačil určité problémy a jeho pokles by mohl být důvodem k nákupu eura. Dočkáme se také údajů o počtu volných pracovních míst a fluktuaci na trhu práce od Úřadu pro statistiku práce, po kterých budou následovat projevy členů FOMC Raphaela Bostice a Lisy D. Cookové. Ty by potenciálně mohly obnovit poptávku po dolaru.
V případě medvědí reakce na projevy a silné údaje z USA by byla vhodnou podmínkou pro otevření nových long pozic jen formace falešného průrazu kolem 1,1073 s cílem návratu k rezistenci 1,1109, která byla vytvořena dnes. Průraz a retest tohoto pásma shora dolů může vést k dalšímu růstu páru a potenciálnímu dosažení úrovně 1,1143. Nejvzdálenějším cílem by bylo maximum 1,1179, kde vyberu zisky.
Pokud pár EUR/USD ve druhé polovině dne klesne a nevykáže aktivitu kolem úrovně 1,1073, tlak na pár se pravděpodobně zvýší a povede k většímu výprodeji na začátku měsíce. V tom případě budu uvažovat o vstupu na long pozice až poté, co se kolem další úrovně supportu 1,1033 vytvoří falešný průraz. Long pozice otevřu hned po odrazu od úrovně 1,1004 a budu cílit na vzestupnou intradenní korekci o 30–35 bodů.
K otevření short pozic na páru EUR/USD:
Prodejci mají šanci tlačit euro dolů, zejména po dopoledním výprodeji a včerejších Powellových komentářích. Pokud po dnešních údajích z ISM nepřijde silná reakce směrem nahoru, zaměřím se na obranu rezistence 1,1109. Teprve její falešný průraz by poskytl vhodné podmínky pro otevření short pozic s cílem korekce k zóně supportu 1,1073, kde očekávám větší aktivitu kupců.
Průraz a konsolidace pod úrovní 1,1073 a následný retest zespodu nahoru ale nabídnou další prodejní příležitost s cílem 1,1033. Nejvzdálenějším cílem bude úroveň 1,1004, která by úplně zhatila veškeré plány býků na další růst. Na této úrovni vyberu zisk.
Pokud se pár EUR/USD vydá nahoru a medvědi budou chybět na úrovni 1,1109, mohli by se býci pokusit znovu ovládnout trh. V tom případě odložím prodej až k další rezistenci 1,1143, kde klouzavé průměry mluví ve prospěch prodejců. I tam zahájím prodej, ale až po neúspěšné konsolidaci. Short pozice otevřu okamžitě, pokud se cena odrazí od úrovně 1,1179 s cílem sestupné korekce o 30–35 bodů.

COT report z 24. září ukázal mírný nárůst long i short pozic, což udržuje poměr sil ve prospěch kupců rizikových aktiv. Je zřejmé, že rozhodnutí Federálního rezervního systému snížit sazby o 0,5 % dál láká na trh nové kupce eura a vyvolává prodeje dolaru, protože šance na agresivnější uvolnění v listopadu zůstává vysoká. Další kroky Fedu budou záviset na nadcházejících údajích z trhu práce, které budou brzy zveřejněny ve velkém objemu. Při tvorbě své strategie pro euro na ně budu spoléhat. Střednědobý uptrend páru ale zůstává nedotčen, a čím níž pár klesne, tím atraktivnější je pro kupce.
COT report ukázal, že nekomerční long pozice vzrostly o 5 514 na 187 795 jednotek a nekomerční short pozice o 3 462 na 116 097 jednotek. Rozdíl mezi long a short pozicemi se v důsledku toho zvýšil o 1 960.

Signály z indikátorů:
Klouzavé průměry:
Aktuálně se v grafu 1H obchoduje pod 30denním a 50denním klouzavým průměrem, což ukazuje na pokles eura.
Poznámka: Periody a ceny klouzavých průměrů jsou autorem zvažovány v hodinovém grafu (1H) a liší se od obecné definice klasických denních klouzavých průměrů v denním grafu (1D).
Bollingerova pásma:
V případě poklesu páru bude jako support působit spodní hranice indikátoru kolem úrovně 1,1080.
Charakteristika indikátorů:
- Klouzavý průměr (MA): Určuje aktuální trend vyhlazením volatility a šumu. Perioda 50. V grafu vyznačen žlutě.
- Klouzavý průměr (MA): Určuje aktuální trend vyhlazením volatility a šumu. Perioda 30. V grafu vyznačen zeleně.
- Indikátor MACD (Moving Average Convergence/Divergence – konvergence/divergence klouzavých průměrů). Rychlý EMA s periodou 12. Pomalý EMA s periodou 26. SMA s periodou 9.
- Bollingerova pásma: Perioda 20.
- Nekomerční obchodníci: spekulanti jako například individuální obchodníci, hedgeové fondy a velké instituce, kteří využívají trh s futures pro spekulativní účely a splňují určité požadavky.
- Nekomerční long pozice: představují celkový počet otevřených long pozic nekomerčních obchodníků.
- Nekomerční short pozice: představují celkový počet otevřených short pozic nekomerčních obchodníků.
- Celková čistá nekomerční pozice: představuje rozdíl mezi otevřenými short a long pozicemi nekomerčních obchodníků.
Klíčová slova: EUR/USD | USA | Obchodní plán | Divergence | Sazby | COT report | Konsolidace | EMA | Euro | FOMC | Futures | Indikátor | Klouzavý průměr | Korekce | Long | Long pozice | MACD | Pozice | Rezistence | Short | Short pozice | Support | Trend | Uptrend | EUR | USD | Spekulanti | Klouzavé průměry | Zisk | Hedgeové fondy | Obchodníci | Index | Bollingerova pásma | Cena | Eura | Fondy | Graf | Indikátor MACD | ISM | Moving Average | Pokles eura | Prodej eura | Signály | Trh | Volatility | Zisky | COT | Přehled | Výrobní aktivita | Očekávání | SMA | Problémy | Pokles | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Medvědi | Údaje z USA | Příležitost k nákupu | Další růst | Růst | Práce | Údaje | Euro dolů | Falešný průraz | Průraz | Šance | Ceny | Pár EUR/USD | Trh s futures | Plány | Prodej | Prodejní příležitost | Velké instituce | TIM | 3М | Konvergence | Instituce | Kroky Fedu | Vhodné podmínky | 1D | Úrovně supportu | Prodeje |
Čtěte více
-
EUR/USD. Neobvyklý obrat amerického dolaru a sestupný výhled páru
Pár EUR/USD včera zaznamenal poměrně neobvyklý obrat: zpočátku se při rekordním růstu americké inflace propadl asi o 50 bodů a poté vykázal 100bodový nárůst a přiblížil se k hranici 1,15. Taková dynamika cen byla velmi zvláštní, protože včerejší vydání nepřineslo žádné nesrovnalosti. Všechny ukazatele vyšly v zeleném pásmu a meziročně aktualizovaly víceleté rekordy. Žádná "úskalí" v tomto případě nenastala: zvýšila se jak obecná inflace (v důsledku výrazného zdražení energetických zdrojů), tak index jádrové inflace, který nezahrnuje volatilní ceny potravin a energií. Proto je prostě nemožné analyzovat lednovou zprávu jiným způsobem. Inflace stále více roste, a dokonce předčila odvážné prognózy odborníků. To je důvod, proč pár EUR/USD před čtvrtečním uzavřením otočil a zamířil ke dnu 1,14. Během páteční asijské seance se cena dostala do oblasti 1,13. -
EUR/USD nepatrně výše, ale stále v pásmu
Kurz EUR/USD včera navázal na svůj prozatím nejnudnější týden v letošním roce a i během pondělní seance se udržel... -
EUR/USD: Nepolevující slabost amerického dolaru
Čtyřtýdenní jižní dynamika, kterou jsme na páru EUR/USD pozorovali, se zcela vytratila. Prodejci sice minulý týden stlačili pár na měsíční minimum 1,1066, ale následně jako by se "vyděsili vlastního úspěchu" a rychle přistoupili k výběru zisků. Kupci ve výsledku převzali iniciativu a zakončili týden na úrovni 1,1165. -
EUR/USD. Neúspěšný útok na úroveň 1,14: Medvědi ustupují, ale nevzdávají se
Kupci páru EUR/USD zahájili obchodní týden energickým testem rezistence na úrovni 1,1450 (horní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu) a aktualizací šestitýdenního maxima na 1,1455. Změněné fundamentální pozadí však býkům neumožnilo konsolidovat se nad cílovou úrovní 1,1400. Ačkoli je pokles páru zatím nejistý, jedno je jisté: další pokus o průnik do zóny 1,14 nevyšel. -
EURUSD nezměněn po minutách EBC 📃
Očekávání sazeb ECB: Očekávání ohledně základních sazeb ECB zůstala z velké části nezměněna, ačkoli po zveřejnění údajů CPI v USA došlo k určité úpravě.Členové ECB se shodli, že na tomto zasedání je vhodné ponechat úrokové sazby na stávající úrovni. -
EURUSD nočná sumarizácia
V úvode seansy pár otváral tesne pod 1,34. Tu však na trh vstúpila "ťažká paľba" nem... -
EUR/USD. Nonfarm payrolls a dolar
Pár EUR/USD během necelých 24 hodin v reakci na nově oznámená "cla Donalda Trumpa" vzrostl o více než 300 pipů. Všechny ostatní fundamentální faktory ustoupily do pozadí kvůli obavám z globální obchodní války. Dolar prudce klesá a euro rychle stoupá a ignoruje přitom ekonomický kalendář. -
EUR/USD. Nová varianta omikron vyvolala na trzích paniku
Nový obchodní týden začal ve znamení posilování amerického dolaru. Dolarový index přestal klesat a znovu dobyl část pozic, které ztratil v pátek. Pár EUR/USD se choval odpovídajícím způsobem – v průběhu pondělní asijské seance se vrátil do oblasti 1,12. Trh se vzpamatovává z páteční "léčby šokem" a panické nálady vyvolané objevením nového typu koronaviru podle všeho pozvolna slábnou. -
EUR/USD. Obchodníci jsou opatrní. Pozornost na HDP Číny a konflikt na Blízkém východě
Pár EUR/USD obchoduje v úzkém pásmu s hranicemi na úrovni č. 5. Smíšené fundamentální signály udržely obchodníky v opatrnosti: býci i medvědi váhají s otevřením velkých pozic a raději zůstávají v režimu vyčkávání. Trh zamrzl v očekávání výrazného impulsu, který by mohl pozici dolaru buď posílit, nebo oslabit, což umožní býkům konsolidovat se v rámci 6. čísla a v dlouhodobém horizontu otestovat hladinu rezistence na 1,0700 (linie Tenkan-sen na týdenním grafu). Ale zatím musí obchodníci pracovat se smíšenými signály. Například americká inflace vykazuje známky zpomalení (jádrový CPI, jádrový PCE index, mzdové ukazatele), na druhé straně cenové tlaky zůstávají silné (všeobecný index spotřebitelských cen, PPI). Takto smíšené výsledky nepomohly ani medvědům, ani býkům na EUR/USD. Po krátkém poklesu se pár vrátil do oblasti č. 5. -
EUR/USD. Obchodníci vyčkávají uprostřed nejistoty na trhu
Pár euro/dolar se snaží usadit nad úrovní rezistence 1,0060, což je horní hranice indikátoru Bollinger Bands v časovém rámci D1. Pokud pár uspěje, definitivně obnoví dlouhodobý býčí pohyb. Midterm volby však mohou omezit jeho růstový potenciál. Fundamentální faktory politické povahy mívají na forex krátkodobý dopad. Obchodníci nyní posuzují možnost rozdělení Kongresu. To je důvod, proč je nepravděpodobné, že se pár EUR/USD po dlouhou dobu usadí nad úrovní parity. Kupující potřebují silnější hnací síly, aby posunuli pár výše. Kromě toho USA zítra zveřejní data o inflaci, která mohou drasticky změnit trajektorii páru. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. června (analýza dopoledních obchodů). Euro se vrací k poklesu.
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0757 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Průraz ven a retest tohoto pásma poskytly vynikající signál k prodeji eura dál podél trendu a vyústily v pokles o více než 30 bodů. Vzhledem k agresivnímu chování prodejců během evropské seance byl technický obrázek na druhou polovinu dne revidován. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. listopadu (analýza dopoledních obchodů). Euro pokračuje v poklesu
V dopolední prognóze jsem poukázal na úroveň 1,0690 jako na klíčovou úroveň pro rozhodnutí o obchodech. Projdeme si graf 5M, abychom viděli, co se stalo. Po poklesu a falešném průrazu této úrovně se původně objevila příležitost k otevření long pozic, ale pár nekorigoval nahoru. Později došlo k průrazu a retestu úrovně 1,0690, což poskytlo příležitost k prodeji, přičemž pár klesl o 35 bodů. Technický výhled na druhou polovinu dne a klíčové úrovně zůstávají nezměněny. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 11. září (analýza dopoledních obchodů). Medvědi udrželi úroveň 1,1052.
V dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,1052 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf a analyzujme, k čemu došlo. Růst a vytvoření falešného průrazu kolem úrovně 1,1052 poskytly bod k prodeji eura, což vedlo k poklesu páru o 15 bodů, po kterém tlak na euro polevil. Technický výhled na druhou polovinu dne se nezměnil. -
EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 18. června (analýza dopoledních obchodů)
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0707 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a analyzujme, co se stalo. Došlo k poklesu, ale ne k testu a formaci falešného průrazu. Proto se nedaly najít vhodné vstupní body. Technický obrázek na druhou polovinu dne je třeba ještě zrevidovat. -
EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 2. září (analýza dopoledních obchodů)
V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,1070 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se stalo. Růst a falešný průraz na této úrovni vytvořily hlavní vstupní bod pro prodej eura, ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Po poklesu o 12 bodů prodejci trh opustili, což znamenalo návrat páru zhruba na úroveň 1,1070. Ve druhé polovině dne byl technický obrázek mírně upraven. -
EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. června (analýza dopoledních obchodů)
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0713 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, abychom zjistili, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu směrem dolů tam přinesly dobrý vstupní bod pro nákup eura, což vedlo k růstu páru o téměř 20 bodů. Odpoledne nebyl technický obrázek zrevidován. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.
V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 26. listopadu (přehled dopoledních obchodů)
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0497 a plánoval jsem dělat z ní obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme vývoj situace. Průraz a následný retest úrovně 1,0497 při absenci statistik z eurozóny poskytly výborný vstupní bod k nákupu eura. V době psaní textu následoval růst páru o 20 bodů. Technický výhled na druhou polovinu dne zůstává beze změny. -
EUR/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 28. května (analýza dopoledních obchodů)
V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0867 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného průrazu přinesly signál k nákupu eura, který v době psaní článku vedl k růstu páru o pouhých 13 bodů. Odpoledne bylo třeba technický obrázek ještě revidovat. -
EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 30. září (přehled dopoledních obchodů). Euro nedosahuje měsíčního maxima
V dopolední prognóze jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh na základě úrovně 1,1213. Podívejme se na graf 5M, abychom pochopili, co se stalo. Ačkoli došlo k růstu, pár jen těsně neotestoval tuto úroveň a já jsem zůstal bez obchodů. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne mírně upraven.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Denní kalendář událostí
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V USA spotřebitelské úvěry
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V USA spotřebitelské úvěry
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
Tradingové analýzy a zprávy
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 8.5.2026
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 8.5.2026
Intradenní Price Action patterny na zlatě 8.5.2026
Swingové obchodování bitcoinu 8.5.2026
Swingové obchodování EUR/USD 8.5.2026
Americká ekonomika v dubnu vytvořila méně míst
Lagarde: Stablecoiny vázané na euro přinášejí více rizik než výhod
Intradenní Price Action patterny na Nasdaqu 8.5.2026
FCA varuje před brokerem Piyasa Servet
Bitcoin - Intradenní výhled 8.5.2026
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 8.5.2026
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 8.5.2026
Intradenní Price Action patterny na zlatě 8.5.2026
Swingové obchodování bitcoinu 8.5.2026
Swingové obchodování EUR/USD 8.5.2026
Americká ekonomika v dubnu vytvořila méně míst
Lagarde: Stablecoiny vázané na euro přinášejí více rizik než výhod
Intradenní Price Action patterny na Nasdaqu 8.5.2026
FCA varuje před brokerem Piyasa Servet
Bitcoin - Intradenní výhled 8.5.2026
Blogy uživatelů
Unikátny program bez denného drawdownu!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.5.2026)
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Stratégia ktorá jej priniesla +16,330$!
Výsledková sezóna je prakticky za námi. Jak se dařilo největším společnostem?
Moje cesta prop tradingem: Další možnost získat free challenge zahájena
Měnový pár EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (W1–H4)
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Unikátny program bez denného drawdownu!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.5.2026)
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Stratégia ktorá jej priniesla +16,330$!
Výsledková sezóna je prakticky za námi. Jak se dařilo největším společnostem?
Moje cesta prop tradingem: Další možnost získat free challenge zahájena
Měnový pár EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (W1–H4)
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Forexové online zpravodajství
Zelené závazky v ohrožení?🌱 Investoři řeší budoucnost potravinářského giganta 🔍
BREAKING: Report NFP překonal očekávání!
Výsledky CoreWeave: Expanze bez zisku a bez směru
Nasdaq roste o 0,8 % na historické maximum 📈 Jak silná je výsledková sezóna v USA?
Pro české domácnosti přinášejí nejnovější data Eurostatu nepříjemné zjištění. Elektřina jim z platu ukusuje skoro nejvíce v EU, hůře jsou na tom už jen Rumuni
Německý DAX ztrácí bezmála 1 %, Rheinmetall (-5,8 %) klesá na 2letá minima
DE40: Pokles se vrací do Evropy 💡
Výpadek Coinbase paralyzoval obchodování: Kryptoburza má za sebou další těžký týden 🚨
📈 EURUSD roste o 0,4 % před zveřejněním NFP
SAP: Dočasný výprodej, nebo trvalá sleva?
Zelené závazky v ohrožení?🌱 Investoři řeší budoucnost potravinářského giganta 🔍
BREAKING: Report NFP překonal očekávání!
Výsledky CoreWeave: Expanze bez zisku a bez směru
Nasdaq roste o 0,8 % na historické maximum 📈 Jak silná je výsledková sezóna v USA?
Pro české domácnosti přinášejí nejnovější data Eurostatu nepříjemné zjištění. Elektřina jim z platu ukusuje skoro nejvíce v EU, hůře jsou na tom už jen Rumuni
Německý DAX ztrácí bezmála 1 %, Rheinmetall (-5,8 %) klesá na 2letá minima
DE40: Pokles se vrací do Evropy 💡
Výpadek Coinbase paralyzoval obchodování: Kryptoburza má za sebou další těžký týden 🚨
📈 EURUSD roste o 0,4 % před zveřejněním NFP
SAP: Dočasný výprodej, nebo trvalá sleva?
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Forex: Ekonomická data tentokrát pomohla euru a dolar tak ztrácel
ČSÚ: Firmy investují do výzkumu, daňové odpočty ale zůstávají málo využívané
Zisk Komerční banky v pololetí meziročně klesl o 2,9 pct na 8,1 miliardy Kč
Forex: Česká koruna se drží v okolí 23,70 EUR/CZK
Pražská burza obrátila, po šesti růstech a jedné stagnaci mírně oslabila
Okénko trhu - Americký průmysl se nadějně zvedá
Ceny ropy stabilní: OPEC+ zvyšuje těžbu, požáry v Kanadě ji snižují
Rychlé shrnutí
Forexový výhľad na 17. týždeň
Forex: Koruna nejslabší za poslední dva týdny
Forex: Ekonomická data tentokrát pomohla euru a dolar tak ztrácel
ČSÚ: Firmy investují do výzkumu, daňové odpočty ale zůstávají málo využívané
Zisk Komerční banky v pololetí meziročně klesl o 2,9 pct na 8,1 miliardy Kč
Forex: Česká koruna se drží v okolí 23,70 EUR/CZK
Pražská burza obrátila, po šesti růstech a jedné stagnaci mírně oslabila
Okénko trhu - Americký průmysl se nadějně zvedá
Ceny ropy stabilní: OPEC+ zvyšuje těžbu, požáry v Kanadě ji snižují
Rychlé shrnutí
Forexový výhľad na 17. týždeň
Forex: Koruna nejslabší za poslední dva týdny
Blogy uživatelů
Investice do akcií a zlata: Kdy se změní trend?
Co víte o systémech obchodování na Forexu?
Elliottovy vlny: Velká analýza pro Index DAX, CAD/JPY, S&P 500, ZLATO, STŘÍBRO a ROPU
Měnový pár GBP/AUD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 TF)
Payrolls prověřily důvěru v Jeroma Powella a soustředění trhu na volby
Backtest 2.
Praktické okénko: Breakout strategie do volatilních trhů
Poziční obchodní signály na ropě a zlatu
Moje cesta prop tradingem: Soutěž o free challenge se rozjela!
Shortové obchodné príležitosti na november 2020
Investice do akcií a zlata: Kdy se změní trend?
Co víte o systémech obchodování na Forexu?
Elliottovy vlny: Velká analýza pro Index DAX, CAD/JPY, S&P 500, ZLATO, STŘÍBRO a ROPU
Měnový pár GBP/AUD: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 TF)
Payrolls prověřily důvěru v Jeroma Powella a soustředění trhu na volby
Backtest 2.
Praktické okénko: Breakout strategie do volatilních trhů
Poziční obchodní signály na ropě a zlatu
Moje cesta prop tradingem: Soutěž o free challenge se rozjela!
Shortové obchodné príležitosti na november 2020
Vzdělávací články
VIDEO: Úvod do tvorby obchodních robotů (AOS)
Diverzifikace Prop Trading firem
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Larry Williams: Jak obchodují nejlepší tradeři všech dob
Jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantní zdroj informací?
Prop trading a copy trading
Patnáct let historie EUR/USD v kostce
MetaTrader Tester - výsledky a optimalizace testování
Psychologie Profit-Targetu
Trpělivost v Prop Tradingu
VIDEO: Úvod do tvorby obchodních robotů (AOS)
Diverzifikace Prop Trading firem
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Larry Williams: Jak obchodují nejlepší tradeři všech dob
Jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantní zdroj informací?
Prop trading a copy trading
Patnáct let historie EUR/USD v kostce
MetaTrader Tester - výsledky a optimalizace testování
Psychologie Profit-Targetu
Trpělivost v Prop Tradingu
Tradingové analýzy a zprávy
EUR/USD - Intradenní výhled 8.5.2026
Forex sentiment 28.5.2025
Akcie v USA po oznámeném příměří mezi USA a Íránem výrazně posilují
Aktuálně otevřené forex pozice 3.9.2019
Swingové obchodování bitcoinu 25.9.2025
Cena bitcoinu poprvé od května překročila 58.000 dolarů
Intradenní Price Action patterny na zlatě 8.5.2026
Denní analýza pro EUR/USD, AUD/USD a zlato 26.5.2022
Forex: Shrnutí obchodování 23.4.2014
Forex: Shrnutí obchodování 23.3.2022
EUR/USD - Intradenní výhled 8.5.2026
Forex sentiment 28.5.2025
Akcie v USA po oznámeném příměří mezi USA a Íránem výrazně posilují
Aktuálně otevřené forex pozice 3.9.2019
Swingové obchodování bitcoinu 25.9.2025
Cena bitcoinu poprvé od května překročila 58.000 dolarů
Intradenní Price Action patterny na zlatě 8.5.2026
Denní analýza pro EUR/USD, AUD/USD a zlato 26.5.2022
Forex: Shrnutí obchodování 23.4.2014
Forex: Shrnutí obchodování 23.3.2022
Témata v diskusním fóru
Začíná historický Bull Run na US akciích?! | Investiční Memento
Admiral Markets
EUR/USD je pravdepodobne za krátkodobým vrcholom
Druhý primitívny systém pre pracujúcich a pohodlných
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Alternativní investice
Mám obchodovat spíše zlato, nebo stříbro?
Připravte se na finanční smršť
Trading ideas: EUR/CHF, EUR/AUD a AUD/NZD
Tak jde čas: 13 týden 2012
Začíná historický Bull Run na US akciích?! | Investiční Memento
Admiral Markets
EUR/USD je pravdepodobne za krátkodobým vrcholom
Druhý primitívny systém pre pracujúcich a pohodlných
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Alternativní investice
Mám obchodovat spíše zlato, nebo stříbro?
Připravte se na finanční smršť
Trading ideas: EUR/CHF, EUR/AUD a AUD/NZD
Tak jde čas: 13 týden 2012




