Sobota 20. duben 2024 12:23
reklama
FTMO férovost
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster
reklama
FTMO král

Výnosová křivka

img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Americký trh nemovitostí ukáže smíšené výsledky

18.07.2018 Trhy dnes budou vstřebávat včerejší vystoupení prezidenta amerického Fedu. Z makroekonomických údajů toho mnoho zajímavého zveřejněno nebude. Data z amerického trhu nemovitostí ukáží smíšené výsledky. Mnoho vzruchu nepřinese ani červnová inflace v eurozóně, která bude potvrzena na úrovni předběžného odhadu. Červnová polská průmyslová produkce i stavební výroba potvrdí dobrou kondici tamní ekonomiky.
img

Rozbřesk: Inflace leze dále nad cíl ČNB, ale výnosová křivka zplošťuje. Větří snad trh recesi?

12.07.2018 Dnes po ránu zapomeňte na lehké letní čtení - budeme se totiž věnovat náročnějšímu tématu, a tím nebude nic jiného než fenomén zplošťování korunové výnosové křivky.
img

Obrázky dňa: Globálna výnosová krivka sa stočila. Príde recesia?

25.06.2018 Globálna výnosová krivka sa obrátila (krátkodobé výnosy z dlhopisov sú teda vyššie ako dlhodobé). Po prvýkrát od roku 2007. Na národnej úrovni je záporný sklon výnosovej krivky spoľahlivým indikátorom príchodu recesie do niekoľkých kvartálov, uvidíme, či bude aj na globálnej (@David_Schro):
img

Investice do vládních dluhopisů zůstávají podle Fidelity International zajímavé kvůli rostoucí inflaci

24.05.2018 Rostoucí inflační očekávání a obavy ohledně financování zvětšujícího se deficitu USA tlačily v dubnu výnosy amerických vládních dluhopisů vzhůru. Pohyby amerického dluhu se promítly i do dalších trhů s dluhopisy a poslaly výš německé a britské. Analytici Fidelity International očekávají, že ekonomická situace bude i nadále nahrávat tomuto trendu. Pomůže tomu i rostoucí inflace.
img

Výnosy z US dlhopisov prudko rastú a posielajú nahor dolár a nadol zlato. Čo za tým stojí?

16.05.2018 Včerajšie obchodovanie prinieslo otras na dlhopisových trhoch. Výnosy z 10-ročných amerických dlhopisov poskočili o viac ako 9 bázických bodov na najvyššiu úroveň od roku 2011. Bol to druhý najvyšší rast za posledný rok. V úvode dnešného obchodovania časť ziskov skorigovali (o cca. 1,5 bázického bodu), stále si však drvivú väčšinu ziskov držia.
img

Klid na trzích může přerušit Trump. Dolar končí týden ústupem

11.05.2018 Závěr týdne ničím nerozdmýchal íránskou hrozbu nebo jiná témata. Čeká se na schůzku Trump - Kim, od které ale nečekáme zásadní vliv na trhy. Jako důležitý se ovšem může ukázat projev amerického prezidenta k cenám léků a zdravotnictví. Nová data zastupuje solidní spotřebitelská důvěra v USA, která zůstala na vysokých úrovních z dubna, přičemž se zlepšila očekávání.
img

Desetileté výnosy jsou nad 3 %, hrozí inverzní výnosová křivka

25.04.2018 Americké desetileté výnosy se dostaly na magickou úroveň 3%, ale co to vůbec znamená a proč to může trhy trápit? Především je třeba připomenout situaci z přelomu ledna a února, kdy se právě desetileté výnosy dostaly velmi blízko úrovně 3%, což bylo považováno za jeden z hlavních katalyzátorů výprodeje na akciových trzích. Již koncem minulého týdne se dostaly výnosy na dosah 3% a akciový trh byl opět pod tlakem, především kvůli nervozitě investorů. Ta se vrací na trhy i v týdnu aktuálním, kdy VIX vystoupal k 19 bodům především díky proražení úrovně 3% u výnosů.
img

Okénko trhu 25.4.2018

25.04.2018 Americké desetileté výnosy se během včerejšího dne dostaly poprvé od roku 2014 přes tříprocentní hranici. Zároveň rostou i výnosy kratších splatností a rozdíl mezi desetiletými a dvouletými stále zůstává na hranici padesáti bazických bodů. Výnosová křivka je nejplošší od konce roku 2007 a signalizuje tak pokročilý stav americké ekonomiky v hospodářském cyklu. Růst výnosů je podpořen hned několika faktory. V posledních šesti měsících se americká inflace pohybuje bezpečně nad dvouprocentní úrovní a tým RBI prognózuje další růst až ke třem procentům v letních měsících. Takový výhled nutí investory požadovat vyšší výnosy. K tomu se přidává negativní výhled fiskální politiky, která v tomto roce poskytne americké ekonomice bezprecedentní stimul, který v tomto roce prohloubí deficit federálního rozpočtu k 5 % - 6 % HDP. Takový deficit je nevídaným jevem v době, kdy je ekonomika na svém vrcholu a trhy nehýří chválou tohoto kroku. Proti výrazně expanzivní fiskální politice se staví naopak silně jestřábí politika měnová. Fed v březnu pošesté zvýšil své úrokové sazby a podle RBI tak učiní v tomto roce ještě třikrát. I pro další roky centrální banka plánuje rychlé zvyšování úrokových sazeb tak, aby se ekonomika nedostala do nezvratného bodu varu.
img

Strach z Fedu je zpět, dolar však dnes postupuje opatrně

25.04.2018 Situace na finančních trzích v posledních dnech celkem jasně naznačuje, že strach z Fedu, respektive rychlého utahování jeho politiky, je zpět. Ropa se během tohoto měsíce vytáhla citelně výš a je vidět i vyšší citlivost investorů na nákladové položky v rámci firemních výsledků, což považujeme za zdroj obav z vyšších nabídkových inflačních tlaků právě skrze komodity či mzdy.
img

USDJPY: Pár pochoduje nahor vďaka vyšším výnosom v USA

24.04.2018 Dolár-jen pár bol v posledných dňoch výraznejšie nakupovaný a poskočil k levelu 109 v utorok ráno, pričom sa obchodoval v intradennom zisku cca 0.15% počas Londýnskej seansy.
img

Obrázky dňa: Jedinou poprednou krajinou, ktorá v najbližších rokoch navýši deficit, budú USA

19.04.2018 Trumponomics v praxi: V najbližších piatich rokoch MMF prognózuje rast verejného dlhu k HDP len pre jednu z vyspelých ekonomík – USA (@ldaalder):
img

Okénko trhu 12.4.2018

12.04.2018 Únorová průmyslová produkce v eurozóně dosáhla meziročního růstu 2,9 %. Nižší meziroční tempo růstu průmyslu již naznačilo celkem slabý únorový výsledek průmyslové produkce v Německu, ale i přes to tentokrát odhad trhu ležel výrazně nad realizovanou hodnotou. Meziměsíčně průmysl v eurozóně poklesl o 0,8 %. Meziměsíční pád celkového vyprodukovaného objemu postihl téměř všechny kategorie průmyslových produktů, krom energií, které vzrostly o 6,8 %. Meziměsíční pokles výroby byl zaznamenán zejména v Pobaltí, dále pak v Portugalsku, nebo na Maltě. Největšího (téměř 4%) nárůstu naopak dosáhla produkce v Nizozemsku. V meziročním srovnání hlavními tahouny meziročního růstu byly Litva, Polsko a Slovensko.
C:\fakepath\TOP5-11042018-LV-24.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.04.2018 1) Asijské akciové trhy uzavřely dnešní obchodování smíšeně, když se investoři vraceli k úternímu projevu čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a vyhodnocovali riziko obchodní války mezi Čínou a Spojenými státy.
img

Rozbřesk: Praha patří k nejrychleji zdražujícím se místům na světě

15.03.2018 Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Nejlevněji je naopak v Damašku a Caracasu. To má samozřejmě své důvody a Damašek kvůli tomu rozhodně nebude populárnějším místem k životu. Jinak tomu může být u relativně drahých měst, která v poslední době viditelněji zlevnila - z první desítky například kvůli slabšímu dolaru vypadla všechna americká města včetně New Yorku. A pozornost si zaslouží také města, která naopak v posledních 12 měsících nejvíce zdražila. Do této skupiny patří i Praha, která poskočila dopředu o třináct příček a je osmdesátým druhým nejdražším místem na světě - cenová úroveň podle The Economist dosahuje 67 % úrovně New Yorku a Praha je tak dražší než Moskva nebo Petrohrad.
img

Rozbřesk: Praha patří k nejrychleji zdražujícím místům na světě

15.03.2018 Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Nejlevněji je naopak v Damašku a Caracasu. To má samozřejmě své důvody a Damašek kvůli tomu rozhodně nebude populárnějším místem k životu. Jinak tomu může být u relativně drahých měst, která v poslední době viditelněji zlevnila - z první desítky například kvůli slabšímu dolaru vypadla všechna americká města včetně New Yorku. A pozornost si zaslouží také města, která naopak v posledních 12 měsících nejvíce zdražila. Do této skupiny patří i Praha, která poskočila dopředu o třináct příček a je osmdesátým druhým nejdražším místem na světě - cenová úroveň podle The Economist dosahuje 67 % úrovně New Yorku a Praha je tak dražší než Moskva nebo Petrohrad.
img

Výnosová krivka v USA opäť klesá. Februárový rast bol dočasný, pomohli jej výpredaje na akciách.

14.03.2018 Koncom minulého roka bol veľkou témou pokles sklonu výnosovej krivky (ktorý sa obvykle meria ako rozdiel medzi výnosom z desaťročných a dvojročných dlhopisov), pretože keď sa výnosová krivka dostane do mínusu, tak v posledných dekádach zakaždým nasledovala recesia. Negatívna výnosová krivka znamená, že trhy očakávajú v dlhodobejšom horizonte problémy, ktoré prinútia centrálne banky znižovať úrokové sadzby.
img

Rozbřesk: Nový šéf Fedu nechce přehřát ekonomiku, euro čeká na inflaci a forint krvácí

28.02.2018 Nový šéf Fedu Jeremy Powell se představil trhům bez “velkých” překvapení, byť na nich hned na poprvé zanechal viditelnou stopu. Trh totiž již během jeho vystoupení v Kongresu začal sázet na agresivnější růst oficiálních úrokových sazeb v USA.
img

Rozbřesk: Od Škodovky k Lidlu aneb jak v Česku sílí mzdové tlaky…

22.02.2018 Mzdové vyjednávání v mladoboleslavské Škodovce jenom potvrzuje, že na českém trhu práce začíná být čím dál větší “teplo”. Odboráři poměrně jednoznačně odmítli nárůst mezd o 15 procent za dva a čtvrt roku, a to samé požadují již během následujících dvanácti měsíců. A popravdě není se čemu divit, protože zaměstnanců je nedostatek a mzdy zrychlují, kam se jen člověk podívá. V uplynulém roce jejich růst pravděpodobně překonal 7 % a na některých pozicích se přidává výrazně více - jak ostatně včera připomněl řetězec Lidl, který znovu zvýšil nástupní plat svým prodavačům o 20 % (na 28 tisíc hrubého). Při pohledu na úřady práce je jasně vidět, že jsme nikdy v historii neměli tolik neobsazených míst. Firmy v tuto chvíli nemohou sehnat přes 230 tisíc pracovníků, a to především s nižší kvalifikací - chybí zejména montážní dělníci, pomocní pracovníci ve stavebnictví nebo řidiči…, tedy vesměs profese s podprůměrnou mzdou. O ty probíhá největší přetahovaná, a právě tam může docházet k největšímu nárůstu mezd.
img

Rozbřesk: Růst inflačních očekávání, jako rukavice hozená nastupujícímu šéfovi Fedu

14.02.2018 Stále probíhající výplach na trzích dluhopisů a s tím souvisejí růst úrokových sazeb je skloňován s různými přívlastky - jeden z nich si však rozhodně nezaslouží: překvapivý. Makroekonomických signálů o tom, že by tržní úrokové sazby v USA a v Evropě měly být posazeny výše, bylo totiž v posledních týdnech a měsících tolik, že jen skutečný greenhorn na finančních trzích je mohl přehlédnout.
img

Konec týdne hodně nejistý. Akciím se nedaří postavit na nohy, libra padá

09.02.2018 Závěr týdne hlavní trhy na pozitivní notu úplně nenaladil. Cenové statistiky z Číny vyšly podle očekávání, během dopoledne pak zaostala za odhady průmyslová výroba ve Velké Británii. Toto číslo se negativně podepsalo na libře, ale jinak velký ohlas nenašlo.
img

Obrázky dňa: Špekulatívne long pozície na euro sú na historických maximách

29.01.2018 Január prináša ďalší prudký rast špekulatívnych pozícií na euro. Tie sa dostali na najvyššiu úroveň od vzniku eurozóny. EURUSD teda nerastie len kvôli oslabeniu dolára, ale aj kvôli silnému optimizmu voči euru. Pred troma rokmi boli pritom ešte na historických minimách. (@tracyalloway):
img

(Slovak) Veľkí investori aj naďalej long na akcie: BofA

16.01.2018 Veľkí investori navýšili akciovú alokáciu na dvojročné maximá, pričom likvidné pozície v krátkodobých cenných papierov alebo v cashi boli redukované na päť ročné minimá. Vyplýva to z poslednej analýzy Bank of America Merrill Lynch, ktorá bola zverejnená v utorok.
img

Obrázky dňa: Dvojročné americké dlhopisy po desiatich rokoch vynášajú viac ako S&P 500

11.01.2018 Dvojročný dlh v USA po desiatich rokoch vynáša viac ako S&P na dividendách. Držanie dlhopisov v USA je teda čím ďalej, tým viac atraktívne. Teda pre každého okrem Číny (@SullyCNBC):
img

Kam až mohou letos vystoupat americké výnosy? Desetileté bondy na 3 % nejsou nereálné

11.01.2018 Pokud jde o rok 2018, bude pro mě osobně asi nejzajímavějším tématem to, jak výrazně se propíše růst úrokových sazeb do ocenění dluhopisů a jak se postupné narovnávání výnosové křivky projeví na kondici globální ekonomiky. Minulý rok byl na amerických dluhopisech s delší splatností docela klidný a například výnosy desetiletých dluhopisů oscilovaly v pásmu od 2 % do 2,6 %. Konec minulého a začátek tohoto roku však přinesl jejich nárůst a vzhledem k výhledu pro další růstu úrokových sazeb určitě dává smysl očekávat, že by růst mohl ještě nějakou dobu pokračovat. Jak vysoko bychom se ale mohli dostat?
img

Toto sú makroekonomické udalosti roka 2017

02.01.2018 Máme za sebou ďalší rok, a tak prišiel čas bilancovať najdôležitejšie makro udalosti na globálnej úrovni. Rok 2017 nebol ani zďaleka taký rušný ako tie minulé, čiže výrazných udalostí, o ktorých sa bude hovoriť ešte niekoľko rokov, sme sa nedočkali. Badať však určité zaujímavé trendy, ktoré môžu ovplyvniť vývoj ekonomiky a/alebo rozhodovanie centrálnych bánk v najbližších rokoch.
img

Obrázky dňa: Opčné trhy v roku 2018 veria EURUSD. Prideľujú 50%-nú pravdepodobnosť tomu, že pôjde k 1,25

28.12.2017 Opčné trhy do roku 2017 veria viac euru ako doláru. Tomu, že EURUSD ukončí rok v pásme 1,18-1,22 prideľujú pravdepodobnosť 75%, pre pásmo 1,125-1,25 je to 50% (@ZSchneeweiss):
img

Obrázky dňa: Plytká výnosová krivka ešte recesiu nepredznačuje. Až záporná.

30.11.2017 Sklon výnosovej krivky v USA (teda prirážka výnosov z desaťročných dlhopisov k dvojročným naďalej klesá). História ukazuje, že to ešte nie je predvojom recesie. Recesiám predchádzajú negatívne a nie nízke prirážky. Čiže zatiaľ môžeme byť pokojní (@jsblokland):
img

FOREX – přehled V.

26.11.2017  Výnosy amerických dluhopisů se v pátek zvýšily, ale v uplynulém týdnu a půl zůstaly jejich hodnoty v těsné blízkosti, protože investoři se zaměřili na výhled inflace.
img

Raiffeisenbank: Okénko trhu 22.11.2017

22.11.2017 Koruna pokračuje v posilování z počátku týdne a kurz vůči euru dnes ráno prolomil hranici 25,50 korun. Kurz tak reaguje v odpovědi na podpůrnou rétoriku členů bankovní rady ČNB. Viceguvernér M. Hampl minulý týden naznačil, že bude hlasovat pro zvyšování sazeb na příštím zasedání rady v prosinci. Podle slov guvernéra J. Rusnoka přichází normalizace měnové politiky a dvoutýdenní repo sazba by měla dosáhnout 3 % během dvou let. Guvernér dále v pondělí prohlásil, že pravděpodobnost dalšího zvýšení sazeb v prosinci se mu jeví jako 50%. Otázkou je do jaké míry budou tato slova reflektovat reálný měnověpolitický záměr ČNB, jelikož bankovní rada potvrdila, že namísto agresivního navyšování sazeb bude v současné době spoléhat na posilování kurzu koruny. Z toho důvodu lze usoudit, že vyjádření zástupců ČNB působí především jako verbální intervence určené k posilování koruny a lze očekávat, že v tom členové rady budou pokračovat. Podle našeho odhadu přijde příští navýšení úrokových sazeb v prvním čtvrtletí příštího roku.
img

Ranní zpráva z finančního trhu 21.11.2017

21.11.2017 Podobně jako včera ani dnes ekonomický kalendář důležité údaje ze světa nenabízí. Prim tak nadále bude hrát politický vývoj. Pozornost bude i nadále upřená do Německa, které po krachu jednání o vládě prochází politickou krizí. V regionu také žádné údaje zveřejněny nebudou. Pokud tedy nepřijdou další signály z centrální banky, obchodování by ve středoevropském regionu mělo zůstat klidné.
img

Trhy započítavajú aj ďalšie zvýšenie sadzieb FEDu v marci budúceho roka

20.11.2017 Decembrové zvýšenie úrokových sadzieb v USA je hotovou vecou. Trhy sa už začínajú pozerať do roku 2018 a aktuálne dokonca prideľujú viac ako 50-percentnú pravdepodobnosť tomu, že úrokové sadzby pôjdu opäť nahor v marci, a to do pásma 1,5-1,75% (aktuálne sú v pásme 1-1,25%).
img

GBP/USD

18.11.2017  Trend se zotavuje po vytvoření dočasného spodku 1,30618 po slabém zvýšení sazeb. Hlavním důvodem pro skok v britské libře byl především důsledek lepších než očekávaných ekonomických údajů UK. Pár zlomil hlavní odpor 1,3230 (high price z 10. listopadu 2017). V současnosti se obchoduje kolem 1,32513.
img

Najväčší výpredaj akcií v Európe sa spomalil

16.11.2017 Investori sa vo štvrtok predbežne vrátili na svetové burzy cenných papierov a hľadali zhodnotenie po najdlhšej sérii strát v roku v Európe a najhoršom slede od marca pre najväčšie globálne indexy.
img

Obrázky dňa: História ukazuje, že americká výnosová krivka je vysoko.

15.11.2017 Párkrát som písal o tom, že americká výnosová je príliš plytká. T.j. že prirážky výnosov z dlhodobejších dlhopisov ku krátkodobým sú nízko. Avšak, história ukazuje, že v situácii, kedy je nezamestnanosť na minimách a ekonomika sa prehrieva (teda produkčná medzera je pozitívna), býva táto prirážka ešte nižšia, dokonca záporná. Síce idem proti prúdu a nemyslím si, že história sa tentokrát bude opakovať (lebo v porovnaní s pozitívnou produkčnou medzerou v minulosti nie je prítomná vysoká inflácia), každopádne podľa tohto historického vzťahu je aktuálne dolár nadhodnotený (@TN):
img

Americká výnosová krivka je najplytšia od roku 2007

08.11.2017 Výnosová krivka sa v USA čím ďalej, tým viac vyhladzuje. Prirážka desaťročných amerických dlhopisov k dvojročným klesla v posledných dňoch pod úroveň 0,7 percentuálneho bodu. Stalo sa to po prvýkrát od roku 2007.
img

Zlato a jen ztrácejí, zato euro se dolarem přetlačit nenechalo

18.09.2017  Inflace v eurozóně nepřekvapila - nebyla revidována - a další data na programu nebyla. Relativní klid panuje také v bezpečnostní oblasti, aspoň tedy kolem hlavního ohniska - Severní Koreje. Na finančních trzích při absenci nových impulsů a vyčkávání na výsledek zasedání Fedu zavládla pozitivní nálada. Zvýšenou poptávku po riziku dokládá růst hlavních akciových trhů, přičemž ty americké opět posouvají historická maxima.
img

BOE: Prehľad a obchodné stratégie

14.09.2017 Dnes budeme svedkami zasadania Bank of England (BOE) bez inflačnej správy a tlačovej konferencie, kde by mohol guvernér Carney podrobnejšie vysvetliť rozhodnutie centrálnej banky. Aj keď sa neočakáva žiadna zmena aktuálnych parametrov moentárnej politiky, bude to predovšetkýmí pomer hlasovania pri rozhodovaní o sadzbách a slovník BOE, čo rozhodne o osude GBP pre najbližšie obdobie.
img

Očima Saxo Bank: Vývoj na globálních trzích ve třetím čtvrtletí 2017

07.08.2017 Období úvěrové expanze se chýlí ke svému konci a investoři by neměli ignorovat možný návrat k recesi. Saxo Bank přináší svůj čtvrtletní výhled pro globální trhy a přehled klíčových trendů v obchodování pro třetí čtvrtletí roku 2017.
img

Obrázky dňa: Trhy čakajú, že FED bude zvyšovať sadzby pomalšie ako pred zvolením Trumpa

07.08.2017 Pred zvolením Trumpa sa čakalo, že trhy budú zvyšovať sadzby tempom 22 bázických bodov za rok. Aktuálne očakávania sú na úrovni 19 bázických bodov za rok, teda sú ešte nižšie. FED pritom čaká, že sadzby pôjdu nahor tempom 74 bsp. na rok., teda takmer štvornásobne rýchlejším tempom. Výnosová krivka je teda aktuálne ešte vyrovnanejšia ako pred voľbami, čo príliš nekorešponduje s vývojom ekonomiky a je signálom, že dolár môže byť podhodnotený (@enlundm):
img

FX týždenný výhľad 7.8 - 11.8.2017

07.08.2017 Sumár najdôležitejších udalostí na forexe za minulý týždeň, ako aj výhľad na tie najdôležitejšie udalosti týždňa nasledujúceho.
img

Proč pád ropy nezraňuje trhy?

29.06.2017 Investoři by se snadno mohli zmást o vlivu růstu cen ropy na ekonomiku a trhy. Příběh vypadal jasně: vysoké ceny jsou špatné, nízké ceny dobré. Dva velké ropné šoky v sedmdesátých letech byly jednoznačně špatné pro západní ekonomiky – vyvolaly staglaci a přenesly kupní sílu do zemí produkujících ropu. Na druhé straně nízké ceny ropy na konci devadesátých let se shodovaly s boomem dotcom.
img

Rozbřesk: Mario Draghi naznačil dřívější osekání QE, nastartoval výprodej na dluhopisových trzích a oslabil korunu

28.06.2017 Mario Draghi včera zaskočil trhy jestřábím komentářem. Podle jeho slov na místo “deflačních tlaků začínají působit tlaky pro-inflační?. Současně dodal, že v takovém případě může centrální banka přizpůsobit nastavení měnové politiky. Vrátil tak do hry možnost, ve kterou jsme po posledním zasedání ECB a nízké inflační prognóze prakticky přestali věřit - možnost rychlejšího útlumu politiky kvantitativního uvolňování.
img

Obrázky dňa: Čínska výnosová krivka sa otočila. Čakajú investori recesiu?

13.06.2017 Čínska výnosová krivka je mierne inverzná (výnos z dvojročných dlhopisov je vyšší ako výnos z desaťročných). To sa stalo po druhý krát v tomto tisícročí. V normálnej, trhovej ekonomike to znamená, že investori očakávajú zhoršenie ekonomiky (t.j., že centrálna banka bude nútená znižovať sadzby). V polo-trhovej Číne to môže znamenať čokoľvek. Je to však ďalší diel do skladačky slabých predstihových indikátorov v Číne, ktoré naznačujú spomalenie ekonomiky (@ReutersJamie):
img

Dolár stráca kvôli poklesu inflačných očakávaní a vyhladzovaniu výnosovej krivky

23.05.2017 Dolárový index (merajúci kurz dolára voči šiestim najobchodovanejším menám) je najnižšie od amerických volieb. A to aj napriek tomu, že FED dvíha úrokové sadzby a v ich dvíhaní zatiaľ nehodlá poľaviť. Do júnového zasadnutia mu veria aj trhy (zvýšenie sadzieb je už započítané, trhy mu prideľujú pravdepodobnosť 100%).
TOP5-11052017-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.05.2017 1) Britská centrální banka (Bank of England) na svém květnovém zasedání rozhodla o ponechání sazeb beze změny, základní úroková sazba tak zůstává na 0,25 %. Beze změny zůstává rovněž program skupování aktiv v objemu 435 miliard GBP.
img

Rozbřesk: Tisíc a jedna pohádka o tom, proč libra posílila na vypsání předčasných voleb

20.04.2017 Zdá se, že hlavním překvapením týdne je doposud ohlášení záměru uspořádat v Británii předčasné volby. Premiérka Mayová tím, jak se říká, “zaskočila trhy?. Snad nejjasněji se ono překvapení projevilo na kurzu britské libry, jež bezprostředně po oznámení záměru oslabila. Trhy si však zprávu vcelku rychle “přebraly? a britská měna nakonec posílila.
img

Trhy sú ohľadom vývoja sadzieb ECB najoptimistickejšie od roku 2015

06.03.2017 V minulom týždni sa udiala na európskych swapových trhoch zaujímavá vec – trhy začali očakávať vyššie úročenie v horiz...
img

Rozbřesk: Americké akcie stále v euforii lámou jeden rekord za druhým

22.02.2017 Americké akciové trhy jsou k nezastavení - včera opět uzavřely na nových historických maximech. V pozadí všeobecného optimismu, který vyhnal akciový benchmark S&P 500 na úrovně, jež reprezentují klíčový poměr P/E na úrovni 22, jsou minimálně zčásti sázky na daňovou reformu, která bude již brzy v USA představena. Příští úterý má totiž prezident Donald Trump promluvit k obou komorám amerického Kongresu a tak trhy věří, že avizovaný fenomenální plán na snížení daní bude již brzy odhalen.
img

Obrázky dňa: Investori sa pred francúzskymi voľbami vo veľkom hedžujú voči poklesu EURUSD

15.02.2017 S blížiacimi sa francúzskymi prezidentskými voľbami výrazne vyskočil dopyt po hedžovaní sa pred poklesom EURUSD. V súčasnosti je najvyšší od britského referenda, a nie je ďaleko od toho, aby ho prekonal. Vyzerá to teda na volatilné týždne na EURUSD, resp. na eurových pároch (@SoberLook):
img

10 rokov krízy

08.02.2017 Včera tomu bolo 10 rokov, kedy sa objavila súčasná Veľká finančná kríza. 7. februára 2007 oznámila tretia najväčšia svetová banka, HSBC, že zvyšuje rezervy na svoje investície do amerického trhu nehnuteľností o 20%. Dôvodom bol výrazný nárast nesplácaných hypotekárnych úverov.
img

SEK je po ďalších silných číslach na polročných maximách, výhľad ostáva pozitívny

01.02.2017 Švédsko pokračuje v zverejňovaní jedného dobrého čísla za druhým. Dnes dorazil PMI index výrobnej dôvery, ktorý vzrástol na 62b. (hranica medzi rastom a poklesom aktivity v sektore je 50b.), čo predstavuje najvyššiu úroveň od roku 2010. Navyše toto číslo výrazne prekonalo prognózy na úrovni 50b. Historická korelácia naznačuje, že pri takýchto úrovniach je možné očakávať medziročný ekonomický rast až niekde okolo úrovne 6%.
img

Analytici Fidelity International v roce 2017 očekávají vyšší výnosové sazby

21.12.2016 Fed zvýšil sazby o čtvrt bodu, a tím vydal signál, že Federální komise pro volný trh (FOMC) zřejmě bude v roce 2017 sazby dále zvyšovat – prognóza je zvýšení o tři čtvrtě bodu. „Výhled na další vývoj inflace zůstává pozitivní nejen kvůli pravděpodobnosti fiskální expanze a daňové reformy, ale také kvůli tlaku na růst mezd a stabilizaci cen ropy,“ říká Kasia Kiladis, investiční ředitelka Fidelity International.
img

Holubičí ECB drtí euro

12.12.2016 Jednání Evropské centrální banky zastihlo trhy nepřipravené, protože očekávání se přikláněla spíše k jestřábímu trendu s jasným předpokladem snižování kvantitativního uvolňování. Trh zpočátku vnímal příslib březnového snížení nákupů z 80 mld. euro měsíčně na 60 mld. euro měsíčně jako známku jestřábího vývoje, avšak množství holubičích detailů jakékoli náznaky jestřábího přístupu zcela udolalo.
img

Problémy japonského jenu

30.11.2016 Dolárové medvede si na chvíľu vydýchli, keď sa minulý týždeň pokles eura zastavil pred svojimi 13-ročnými minimami. Menší oddych bol doprianý čínskemu juanu, no japonský jen je pod neustálym tlakom. Zdá sa, že opäť hrozí fenomén s názvom carry-trades.
img

Červená pre centrálne banky

30.10.2016 Položme si pár základných otázok. Ako je možné, že v roku 2007 prišla kríza napriek tomu, že centrálne banky mali situáciu plne pod kontrolou? Ako je možné, že štandardná monetárna politika na jej prekonanie nestačila? Ako je možné, že na jej prekonanie nestačili ani všemožné variácie neštandardnej politiky? Ako je možné, že ešte niekto verí monetárnej politike centrálnych bánk?
img

Fed ponechal sazby beze změny. US trhy posilují.

26.09.2016 Nejdůležitější událostí minulého týdne bylo nepochybně středeční zasedání měnového výboru americké centrální banky, na které jsme upozorňovali v předchozím článku. Podle očekávání většiny investorů se Fed na svém zářijové shromáždění rozhodl ponechal úrokové sazby beze změny. Janet Yellenová na následné tiskové konferenci prohlásila, že ačkoliv se hospodářské podmínky zlepšily a jejich další zlepšování se očekává i nadále, „s utažením měnové politiky jsme se rozhodli počkat na další důkazy o pokračování ožívání ekonomiky USA“.
USDJPY-21092016-LV-5.png

Japonský jen po zasedání BoJ oslabuje

21.09.2016 Japonský jen během dnešního obchodování oslabuje vůči hlavním měnám poté, co japonská centrální...
img

Fed úroky večer nezmění, ale hlasování členů FOMC naznačí co bude dál?

21.09.2016 Dnes po ránu Bank of Japan překvapila trhy. Nesnížila hlouběji do záporu depozitní sazbu a ani nezměnila politiku kvantitativního uvolňování (chce i nadále ročně tisknout 80 bilionů yenů). Oznámila ale, že hlavním cílem se v tuto chvíli stává výnosová křivka - centrální banka se rozhodla cílovat desetiletý výnos, který chce udržovat poblíž nuly. Pro část trhu to bylo překvapivé a yen v reakci na oznámení na frontě s dolarem ztratil zhruba procento.
img

V Japonsku rastie úročenie. Bank of Japan to určite nepoteší

13.09.2016 Bank of Japan (ďalej BoJ) bola ešte prednedávnom horúcim kandidátom pre ďalšie uvoľňovanie. Minimálny rast HDP, medziročný pokles priemyselnej výroby, maloobchodných tržieb, návrat do deflácie a do toho všetkého silný jen. Toto je situácia, na ktorú by iné centrálne banky reagovali uvoľňovaním. BoJ však stále nekoná, koncom júla síce prišla s navýšením nákupov ETF do konca roka o 2,7 bil. JPY (cca. 23,5 mld. eur) a navýšením objemu pôžičiek pre banky, bol to však len kozmetický stimul.
img

Maďarská bankovní rada rozhodovala jednomyslně

11.08.2016 Středoevropské devizové trhy včera žily prázdninovou atmosférou, když vykazovaly pouze minimální pohyb. Česká koruna se držela přilepená na hladině kurzového závazku 27,02 CZK/EUR. Maďarský forint se zůstal těsně nad úrovní 310 HUF/EUR a polský zlotý se pohyboval v blízkosti 4,26 PLN/EUR.
img

Hlavným problémom bánk nie sú zlé úvery, ale ECB

25.07.2016 Na tlačovej konferencii po štvrtkovom zasadnutí ECB sa jej guvernér Draghi vyjadroval aj k cenám bankových akcií. Tie sú v eurozóne v súčasnosti ešte nižšie, než ako boli v roku 2009 po finančnej kríze. Lacné bankové akcie podľa neho zvyšujú cenu kapitálu pre banky (keď sú lacné musia ich totiž banky vydať viac, aby získali želané množstvo vlastných zdrojov, ako keď sú drahé, a týmpádom klesá podiel jednotlivých akcií na zisku).
img

Forex: Koruna přes události z minulého týdne v klidu

19.07.2016 Geopolitické události druhé poloviny minulého týdne středoevropské devizové trhy nijak nerozhodily. Ani teroristický útok v Nice, ani puč v Turecku a jeho následné potlačení důvěru investorů v region neochromilo. Česká koruna se po celý včerejšek držela v samotné blízkosti úrovně kurzového závazku, když se obchodovala pod 27,03 CZK/EUR. Lehce posílil maďarský forint. Nejvýraznější zisky si na úvod týdne připsal polský zlotý, když si polepšil o téměř procento. Pomohla mu překvapivě silná data o červnové zaměstnanosti i vyšší než očekávaná mzdová dynamika. I dnešek pak bude v regionu ve znamení polských dat. Dočkáme se červnové průmyslové výroby a maloobchodních tržeb za stejný měsíc. A očekávání našeho polského kolegy jsou poměrně optimistická, což by mohlo v případě jejich naplnění zlotému dále pomoci. Červnové ceny průmyslových výrobců by významnější kurzový dopad mít neměly.
British-banks.jpg

Ochota britských bank půjčovat si navzájem prudce klesla

07.07.2016 Situace v britském bankovním sektoru se od rozhodnutí Británie vystoupit z Evropské unie výrazně zhoršila...
img

Obrázky dňa: BrExit by bal z rastu eurozóny v budúcom roku odkrojiť 0,3 p.b.

04.07.2016 K žiadnym dramatickým dopadom na rast eurozóny v dôsledku BrExitu by dôjsť nemalo. Ekonómovia oslovení agentúrou Bloomberg očakávajú najsilnejší dopad v budúcom roku, kedy by mal rast HDP spomaliť o 0,3 percentuálneho bodu (Schuldensuehner):
img

Forex: Středoevropské měny pod tlakem oslabujícího eura

22.06.2016 Měnám v regionu se včera nedařilo. Jejich pohyb je nadále ve vleku globálních událostí, kde hlavní roli hraje očekávání ohledně čtvrtečního hlasování o setrvání Velké Británie v EU. Včera regionální měny reagovaly na oslabení eura proti dolaru. Polský zlotý a maďarský forint ztratily odpoledne necelé půlprocento ze své hodnoty, ale později část této ztráty korigovaly. Česká koruna oslabila o necelé dva haléře a v odpoledních hodinách se její kurz dotknul hladiny 27,07 CZK/EUR. I v nadcházejících dnech bude vývoj středoevropských měn ve vleku zpráv z Velké Británie. Každý nový průzkum veřejného mínění ve Velké Británii má sílu posunout i kurzy středoevropských měn.
img

Forex: Blížící se referendum ve Velké Británii drží korunu lehce slabší

21.06.2016 Okolní regionální měny vkročily do nového týdne svou silnější nohou. Polský zlotý i maďarský forint si během včerejší seance shodně připsaly zhruba půlprocentní zisky. Nicméně se jedná především o drobnou korekci předchozích ztrát. Ve světle nadcházejícího referenda ve Velké Británii je aktuálně prostor pro výraznější posílení těchto měn limitovaný. Vliv blížícího se všelidového hlasování je patrný i na české měně. Ta se v závěru minulého týdne vyšplhala na letošní nejslabší hodnotu až k úrovni 27,09 CZK/EUR. Po celý včerejší den se kurz držel v blízkosti úrovně 27,06 CZK/EUR. Tedy celkem bezpečně od hladiny kurzového závazku.
img

Forex: Aktivita v českém průmyslu nadále zpomaluje

02.06.2016 Kurz domácí měny proti euru se včera držel těsně pod hranicí 27,03 CZK/EUR. I obchodování s polským zlotým a maďarským forintem bylo velmi klidné. Zlotý se pohyboval blízko úrovně 4,39 PLN/EUR a forint se držel nedaleko hladiny 314 HUF/EUR. Domácí data o výsledku státního rozpočtu nebo průmyslového PMI kurz koruny nijak nevykolejily. Statní rozpočet vykázal nejlepší výsledek v historii samostatné České republiky, když jeho hospodaření skončilo v přebytku 22,4 mld. CZK. Za takto dobrým výkonem stojí jednak ještě příliv posledních prostředků z minulého programového období fondů EU, ale i lepší výběr přímých i nepřímých daní. Za celý rok by měl státní rozpočet podle našeho odhadu vykázat deficit ve výši 35 mld. CZK, což je zhruba polovina loňského schodku.
img

Maďarská centrální banka ukončila cyklus snižování sazeb

25.05.2016 Během úterního obchodování se kurz koruny vůči euru alespoň na chvíli odlepil od kurzového závazku, když oslabil na úroveň 27,045 CZK/EUR. Odpoledne však svoji kuráž ztratil a opět zamířil zpět k hladině 27,02 CZK/EUR. Ve srovnání...
img

Forex: Forint oslabuje i přes zlepšení maďarského ratingu

24.05.2016 Kurz domácí měny proti euru se včera držel velmi blízko hladiny 27,03 CZK/EUR. Dalším regionálním měnám se nedařilo. Polský zlotý oslabil o necelé půl procento nad úroveň 4,44 PLN/EUR. Maďarský forint i přes páteční zvýšení ratingu Maďarska do investičního pásma od agentury Fitch včera proti euru ztratil devět desetin procenta a smazal tak své páteční zisky. Forintu se nedařilo ani přes slušný zájem o maďarské dluhopisy a akcie.
img

Forex: Měny v regionu stagnují na hladinách ze středečního závěru

20.05.2016 Už druhý týden se koruna drží v úzkém pásmu 27,02-27,025 CZK/EUR. O tom, jak moc je ale ČNB přítomna devizovém trhu se svými intervencemi získáme hrubou indikaci až ze statistiky devizových rezerv, která bude zveřejněna až 7. června. Přesná data pak budou k dispozici až o měsíc později. Na trhu ve čtvrtek vládla poklidná nálada. Po komentářích z úst centrálních bankéřů v posledních dnech už včera nic dalšího nepřibylo. Ke konci měsíce je ekonomický kalendář tradičně prázdný. Jedinou výjimku tvoří konjukturální statistiky, které ale budou zveřejněny až příští týden v úterý.
img

Lízal připouští negativní sazby v čase exitu

19.05.2016 Kurz koruny se ani včera neodchýlil od hranice kurzového závazku a její kurz proti euru se pohybuje velmi blízko úrovně 27,02 CZK/EUR. Polský zlotý...
img

ČNB opět mírně posunula odstranění závazku

06.05.2016 Včera zasedala bankovní rada ČNB nad měnovými otázkami. K ruce od svých zaměstnanců dostala novou prognózu a i na základně jejího vyhodnocení rozhodla o jemném posunu načasování pravděpodobného opuštění kurzového závazku. Guvernér ČNB totiž na tiskové konferenci prohlásil, že bankovní rada vidí jako pravděpodobné ukončení závazku v polovině roku 2017. Před třemi měsíci totiž z jeho úst zaznělo, že bankovní rada vidí jako pravděpodobné ukončení závazku blíže polovině roku 2017.
img

Prognóza ČNB odhalí protiinflační tlaky

05.05.2016 I včera bylo obchodování se středoevropskými měnami klidné. Česká koruna se tradičně držela v úzkém pásmu nad kurzovým závazkem. Horní hranici tohoto...
img

ČNB nebude měnit prozatímní nastavení měnové politiky

02.05.2016 Předminulý týden byla koruna přilepena k technické hladině kurzového závazku 27,02 CZK/EUR, ale minulý týden tlak polevil a koruna se od úterý obchodovala kolem úrovně 27,04 CZK/EUR.
img

Dobrá data o HDP eurozóny by mohla prospět regionálním měnám

29.04.2016 Týden před zasedáním bankovní rady ČNB se kurz koruny udržel 2 haléře nad hranicí 27,02 CZK/EUR, kterou svými intervencemi centrální banka brání...
img

Před zveřejněním výsledku jednání FOMC středoevropské měny lehce ztrácely

28.04.2016 Na okolních středoevropských měnách byla včera patrná tendence mírně oslabovat před večerním zveřejněním výsledku zasedání amerických centrálních bankéřů.
img

Forex: Polský zlotý dnešním regionálním vítězem

27.04.2016 Na domácím devizovém trhu byl včera naprostý klid, kurz koruny vůči euru se držel v blízkosti úrovně kurzového závazku a výrazněji se neodpoutal od úrovně...
img

Nuda ve Střední Evropě

15.04.2016 Včerejší obchodování na středoevropských devizových trzích nenabídlo příliš vzruchu. Česká koruna se další den v řadě obchodovala jen těsně nad kurzovým závazkem a její hodnota se držela ve velmi úzkém rozpětí jednoho a půl haléře kolem úrovně 27,03 CZK/EUR. Ani obchodování s jindy volatilním maďarským forintem včera nebylo zajímavé. Jeho kurz v průběhu dne oslabil přibližně o 0,2 % a dnes ráno se pohybuje kolem hladiny 311,4 HUF/EUR. Největší výkyv vykázal polský zlotý, jehož hodnota se včera snížila přibližně o třetinu procenta. Kurz PLN/EUR se tak dostal těsně nad hladinu 4,3.
img

Forex: Tlak na testování kurzového závazku včera zmírnil

14.04.2016 Česká koruna včera vůči euru nepatrně oslabila, když se kurz posunul z ranních kotací v blízkosti 27,02 až téměř ke 27,05 CZK/EUR. Testování kurzového závazku...
img

Forex: Kurz koruny atakuje ochranné pásmo devizového závazku

08.04.2016 Koruna se včera opět po několika dnech obchodovala v blízkosti oblasti, kde intervenuje ČNB, 27,02 CZK/EUR. Shodou okolností byla včera zveřejněna statistika intervencí ČNB za únor. Ta v tomto měsíci utratila dalších 623 mil. EUR na podporu kurzového závazku. Přiblížení ke hranici 27,02 CZK/EUR je důsledkem dalších včera zveřejněných zpráv.
img

Forex: Koruna kopírovala hladinu 27,04 CZK/EUR

06.04.2016 Po pondělním výletu koruny nad 27,06 CZK/EUR kurz včera od rána věrně kopíroval hladinu 27,04 CZK/EUR. Během dne se nevyskytl žádný impuls, který by kurz koruny vykolejil z této úrovně. Nová fundamentální data včera nebyla zveřejněna žádná. Dnešek už přinese impuls v podobě dat. Bude publikováno saldo obchodní bilance, která by podle nás měla vykázat velmi slušný výsledek ve výši 16,8 mld. CZK. Vývoz je podporován úspěchy produktů automobilového sektoru na zahraničních trzích. Naopak ke slabému dovozu stále přispívají nízké ceny komodit.
img

Forex: Koruna proti euru mírně oslabila, pomalu začíná dividendová sezóna

05.04.2016 Začátek týdne nebyl pro korunu příliš úspěšný. Česká měna totiž během včerejšího odpoledne mírně oslabila a její kurz proti euru se tak posunul nad 27,06 CZK/EUR. Důvodem byla zřejmě jen obchodní aktivita na měnovém páru – pomalu totiž vstupujeme do dividendové sezóny, kdy odliv peněz z České republiky způsobuje oslabování koruny. Nových fundamentálních zpráv jsme se včera totiž nedočkali. Dnes ráno koruna otevírá zpět na silnějších úrovních kolem 27,04 CZK/EUR.
img

Forex: Koruna před zasedáním ČNB slabší

31.03.2016 Kurz české měny se den před zasedáním centrální banky mírně posunul ke slabším hodnotám. Ve včerejších odpoledních hodinách se kurz koruny pohyboval na 27,08 CZK/EUR.
img

Důvěra v maďarskou ekonomiku na osmiměsíčním minimu

30.03.2016 Kurz koruny vůči euru zahájil zkrácený pracovní týden v poklidném módu. Koruna krátce zamířila k hladině 27,06 CZK/EUR, v odpoledních hodinách se však vrátila zpět ke 27,07 CZK/EUR, kde včerejší seanci zahajovala.
img

Forex: Po snížení sazeb forint pokračuje v oslabování

24.03.2016 Na středoevropských devizových trzích včera panovalo spíše obchodování poklidného charakteru, měny měly tendenci vůči euru lehce ztrácet. V případě české koruny se to projevilo v opadnutí tlaků na testování kurzového závazku, žádné výraznější oslabení jsme ale nezaznamenali. Pouze minimální ztrátu ve výši desetiny procenta vykázal polský zlotý. Nejhůře se vyvíjející měnou včerejšího dne byl maďarský forint, jehož kurz se vyšplhal až k 314 HUF/EUR, což znamená ztrátu více než půl procenta. Forint tak navázal na oslabující trend po úterním nečekaném snížení klíčové měnověpolitické sazby ze strany maďarské centrální banky.
img

Forex: I regionální měny byly včera v podstatě bez pohybu

22.03.2016 Kurz koruny proti euru se dnes k závěru obchodování dostal až nad úroveň 27,04 CZK/EUR, pod kterou se obchodoval celý den. Česká měna tak...
img

Forex: Zasedání Fedu nechalo regionální měny v klidu

18.03.2016 Kurz koruny proti společné evropské měně se včera znovu držel v úzkém koridoru přibližně pět haléřů nad úrovní 27 CZK/EUR. Nicméně vzhledem...
img

Dovozní ceny i ceny průmyslových výrobců dále klesly

17.03.2016 Kurz koruny vůči euru včera během dne oslabil o haléř, když z otvíracích hodnot kolem 27,035 CZK/EUR vystoupal na hodnotu 27,045. Včera byly oznámeny...
img

Dnešní čísla českého zahraničního obchodu zklamou

08.03.2016 Česká koruna včera ještě zúžila koridor, ve kterém se pohybuje její kurz. Hladina CZK/EUR včera nevystoupila ze dvouhaléřového rozmezí kolem...
img

Forex: Singer korunu nevykolejil

04.03.2016 Česká koruna se bez velkých výkyvů včera obchodovala na slabších úrovních než 27,05 CZK/EUR. Nereagovala tak ani na slova guvernéra ČNB...
img

Forex: Koruna další den nad závazkem

03.03.2016 Česká měna se včera znovu obchodovala na slabších úrovních okolo 27,05 CZK/EUR, což je dobrá zpráva pro centrální banku, která tak nemusí...
img

Technická analýza - Dolar po dobrých datech osciluje kolem denního pivotu

03.03.2016 EURUSD: Měnový pár se dnes pohybuje okolo denního pivotu a pod a EMA50. Oscilátor relativní síly RSI se nachází v ner...
img

Forex: Koruna i forint shodně během včerejška oslabily

26.02.2016 Koruna včera pokračovala v tendenci k oslabování, kterou si přinesla ze středy. Kurz se tak během dne dostal až ke hladině 27,05 CZK/EUR. Tento pohyb...
img

Důvěra v českou ekonomiku poklesla

25.02.2016 Koruna se i včera udržela v blízkosti kurzového závazku. Během dne jen mírně oslabila z ranních úrovní těsně nad 27,02 směrem k 27,05 CZK/EUR. Koruně...
img

Forex: Maďarská centrální banka ponechala sazby beze změny

24.02.2016 Kurz koruny se včera v dopoledních hodinách krátce podíval k hladině 27,08 CZK/EUR. Odpoledne však své ztráty zkorigoval a zamířil zpět...
img

Forex: Forint proti euru posílil na devítiměsíční minimum

23.02.2016 Kurz koruny se po převážnou většinu včerejška držel v těsné blízkosti kurzového závazku. Odpoledne se však mírně odtrhnul a posunul se na hladinu...
img

Forex: Koruna opět u hranice intervenční hladiny

19.02.2016 Kurz české koruny vůči euru včera po ránu sestoupil do pásma 27,02 – 27,025 CZK/EUR, kde se až na pár krátkodobých výjimek...
img

Forex: Hampl by v současnosti pro záporné sazby nehlasoval

18.02.2016 Kurz české koruny se uprostřed týdne pohyboval v blízkosti kurzového závazku, nicméně se zdá, že na něj nenarážel. Centrální banka...
img

Forex: Koruna nižší růst HDP ignoruje

17.02.2016 Ani pokles domácího HDP o 0,1 % q/q nedonutil kurz koruny k výraznějším pohybům. Ta se vůči euru po celý včerejší den pohybovala převážně v pásmu...
img

Forex: Koruna zpět u hranice kurzového závazku

16.02.2016 První den nového týdne byl na regionálních trzích klidný. Kurzy všech měn se změnily jen mírně, když do obchodování nezasáhly žádné nové makroekonomické...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | EUR/CAD | USD/BRL | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Měnové trhy | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bund | Burza | Béžová kniha | Běžný výnos | CEO | CFD | CME | COT report | Cable | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Close | Konsolidace | DAX | Devalvace | Devizový trh | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | EMA | EONIA | ESM | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Floater | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | G7 | Grafy | Hedge | High | High Yield | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Oscilátor | Overnight | P/E | PRIBOR | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Ticker | Tightening | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Maturity | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Indonéská rupie | Singapurský dolar | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Psycholog | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Carry obchody | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Bohatství | Recesia | IEA | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | DailyFX | Gold | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Swapová výnosová křivka | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Trim Broker | Colosseum | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Erste | Akcie komodity | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Anglická libra | Anglické libry | Argentinské peso | AUD kurz | AUD NZD | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot USA | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Britské libry | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | CZK EUR | CZK euro | CZK USD | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká koruna euro | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | ČNB denní kurz | ČNB denní kurzy | ČNB devizové kurzy | ČNB devizové kurzy kurzovní lístek | ČNB euro | ČNB euro kurz | ČNB kalkulátor IBAN | ČNB kurz | ČNB kurz dolar | ČNB kurz dolaru | ČNB kurz EUR | ČNB kurz eur historie | ČNB kurz eura | ČNB kurz eura dnes | ČNB kurz eura historie | ČNB kurz euro | ČNB kurz euro dnes | ČNB kurz historie | ČNB kurz libry | ČNB kurz nákup | ČNB kurz střed | ČNB kurz USD | ČNB kurz valuty | ČNB kurzovní lístek | ČNB kurzovní lístek historie | ČNB kurzovní lístek historie střed | ČNB kurzovní lístek střed | ČNB kurzy | ČNB kurzy DE | ČNB kurzy devizového | ČNB kurzy devizového trhu | ČNB kurzy devizového trhu historie | ČNB kurzy historie | ČNB kurzy měn | ČNB kurzy měn eur | ČNB kurzy měn historie | ČNB měsíční PRIBOR | Dánská měna | Denní kurzy | Devizové kurzy | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolar euro | Dolary | Dow Jones index | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | ETF fondy | Etoro | EUR AUD | EUR ČNB | EUR GBP | EUR kurz | EUR USD | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro ČNB | Euro dnes | Euro kurz | Euro prodej | Euro Stoxx 50 | EURO USD | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex trading hours | Forex trend | Forex X | Forex x code | Forex zlato | Forexu | Fortuna | Fortuna sázková | Fortuna sázková kancelář | Frank | FX Street | FXstreet.cz | GBP CZK | GBP PLN | GBP to CZK | GBP USD | GDP | GE money | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP USA | HDP v ČR | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | Hřivna dolar | HSBC | CHF EUR | IBAN | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do podnikání | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční portfolio | Zlaťáky | Investing | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koruna dolar | Koruna euro | Koruna posiluje | Krach na burze | Krize v Řecku | Kurzovní lístek | Kursy | Kursy ČNB | Kursy euro Kč | Kursy euro Kč Česká spořitelna | Kursy měn | Kursy měn dnešní den | Kursy měn dnešní den ČNB | Kursy měn dnešní den kalkulačka | Kursy měn Exchange | Kursy v Polsku zlotý | Kursy valut | Kursy valut exotické měny | Kury ČNB | Kury dolar | Kury dolaru | Kury eura | Kury euro | Kury měn | Kurz amerického dolaru | Kurz amerického dolaru ke koruně | Kurz americký dolar | Kurz anglická libra | Kurz anglická libra koruna | Kurz anglické libry | Kurz anglické libry na korunu | Kurz anglické libry vůči koruně | Kurz ČNB | Kurz CZK | Kurz CZK a eura | Kurz CZK EUR | Kurz CZK euro | Kurz CZK THB | Kurz CZK USD | Kurz česká koruna euro | Kurz Česká spořitelna | Kurz České národní banky | Kurz ČNB devizový | Kurz ČNB devizy střed | Kurz ČNB EUR | Kurz ČNB EUR historie | Kurz ČNB euro | Kurz ČNB historie | Kurz ČNB k 31.12. | Kurz ČNB k 31.12.2014 | Kurz ČNB střed | Kurz ČNB.cz | Kurz ČS | Kurz ČSOB | Kurz devizového trhu ČNB | Kurz dle ČNB | Kurz dolar | Kurz dolar americký | Kurz dolar česká koruna | Kurz dolar egyptská libra | Kurz dolar euro | Kurz dolar Kč | Kurz dolar Komerční banka | Kurz dolar na korunu | Kurz dolarů | Kurz dolaru ČNB | Kurz dolaru ČSOB | Kurz dolaru GE Money | Kurz dolaru KB | Kurz dolaru ke koruně | Kurz dolaru ke koruně ČNB | Kurz dolaru ke koruně dnes | Kurz dolaru ke koruně kalkulačka | Kurz dolaru Komerční banka | Kurz dolaru na korunu | Kurz dolaru USA | Kurz dolary | Kurz dollar | Kurz ERA | Kurz EU | Kurz EUR | Kurz EUR ČNB | Kurz EUR Česká spořitelna | Kurz EUR ČNB střed | Kurz EUR ČSOB | Kurz EUR dolar | Kurz EUR KB | Kurz EUR Kč | Kurz eura a kuny | Kurz eura AAA valuty | Kurz eura Air Bank | Kurz eura Airbank | Kurz eura banky | Kurz eura dle ČNB | Kurz eura dnes | Kurz eura dnes KB | Kurz eura dnes Komerční banka | Kurz eura dnes střed | Kurz eura Exchange | Kurz eura Fio Banka | Kurz eura GE money | Kurz eura historie | Kurz eura KB | Kurz eura Komerční banka | Kurz eura Raiffeisen Bank | Kurz eura Unicredit Bank | Kurz eura USD | Kurz eura VIP | Kurz eura Western Union | Kurz euro | Kurz euro ČNB | Kurz euro ČSOB | Kurz euro česká koruna | Kurz euro Česká spořitelna | Kurz euro ČNB střed | Kurz euro dnes | Kurz euro egyptská libra | Kurz euro forint | Kurz euro historie | Kurz euro change | Kurz euro na dolar | Kurz euro na zlotý | Kurz euro nákup | Kurz euro prodej | Kurz euro prodej ČSOB | Kurz euro rubl | Kurz euro Slovensko | Kurz euro směnárna | Kurz euro turecká lira | Kurz euro USD | Kurz euro vůči koruně | Kurz euro vůči kuně | Kurz euro vývoj | Kurz Evropské centrální banky | Kurz forintu | Kurz forintu české koruně | Kurz forintu ke koruně | Kurz GBP | Kurz GBP CZK | Kurz hongkongského dolaru | Kurz hongkongský dolar | Kurz hřivna | Kurz hřivna dolar | Kurz hřivny | Kurz hřivny k euru | Kurz HUF | Kurz HUF CZK | Kurz HUF euro | Kurz CHF | Kurz CHF CZK | Kurz CHF EUR | Kurz chorvatské kuny k euru | Kurz investování | Kurz islandské koruny | Kurz jihoafrický rand | Kurz jüanu | Kurz kalkulačka | Kurz kanadského dolaru | Kurz kanadského dolaru ke koruně | Kurz kanadský dolaru ke koruně | Kurz koruna | Kurz koruna dolar | Kurz koruna libra | Kurz koruny a eura | Kurz koruny a zlotého | Kurz koruny ČNB | Kurz koruny k dolaru | Kurz koruny k franku | Kurz koruny k libře | Kurz koruny libry | Kurz koruny na libru | Kurz kuna | Kurz kuna euro | Kurz kuna vůči koruně | Kurz kuny | Kurz kuny ke koruně | Kurz lei | Kurz leva | Kurz leva ke koruně | Kurz leva ku koruně | Kurz liber | Kurz libra | Kurz libra česká koruna | Kurz libra Česká spořitelna | Kurz libra kalkulačka | Kurz libra ke koruně | Kurz libra Komerční banka | Kurz libra koruna | Kurz libra koruna výpočet | Kurz libra nákup | Kurz libry | Kurz libry Česká spořitelna | Kurz libry ČNB | Kurz libry ke koruně | Kurz libry Komerční banka | Kurz libry na euro | Kurz libry na korunu | Kurz lira italská | Kurz lístek | Kurz maďarského forintu kalkulačka | Kurz maďarský forint kalkulačka | Kurzy devizového trhu | Kurz měn | Kurz měn ČNB | Kurz měn ČNB historie | Kurz měn euro | Kurz měn Exchange | Kurz měn on line | Kurz měn online | Kurz měn online kalkulačka | Kurz měna | Kurz měna Švédsko | Kurz měna USD | Kurz měna zlotých za euro | Kurz měnový | Kurz měny | Kurz měny bank | Kurz měny dolarů | Kurz měny euro | Kurz měny GE money | Kurz měny US | Kurz měny USD | Kurz mexického peso | Kurz PLN | Kurz PLN CZK | Kurz polské měny | Kurz Polsko | Kurz Praha | Kurz rublu | Kurz švýcarského franku | Kurz švýcarského franku vývoj | Kurz švýcarský frank | Kurz švýcarský frank k euru | Kurz švýcarský frank ke koruně | Kurz US dolar | Kurz US dolaru | Kurz US dolaru ke koruně | Kurz USD | Kurz USD ČNB | Kurz USD ČSOB | Kurz USD ke koruně | Kurz zlata | Kurz zlata dnes | Kurz zlata historický | Kurz zlotý | Kurz zlotý ke koruně | Kurzovní kalkulačka | Kurzovní kalkulačka Česká spořitelna | Kurzovní kalkulačka ČNB | Kurzovní kalkulátor | Kurzovní list | Kurzovní lístek historie | Kurzovní lístek KB | Kurzovní lístek.cz | Kurzy | Kurzy koruny | Kurzy libra | Kurzy libry | Kurzy měn akcie komodity | Kurzy měn americký dolar | Kurzy měn anglická libra | Kurzy měn australský dolar | Kurzy měn banky | Kurzy měn dolar | Kurzy měn E15 | Kurzy měn ECB | Kurzy měn egyptská libra | Kurzy měn eura | Kurzy měn euro | Kurzy měn Exchange | Kurzy měn forex | Kurzy měn forint | Kurzy měn GE Money | Kurzy měn GE Money Bank | Kurzy měn graf | Kurzy měn grafy | Kurzy měn historie | Kurzy měn chorvatská kuna | Kurzy měn k dolaru | Kurzy měn kalkulačka | Kurzy měn komerční banka | E15 | Kurzy měn Raiffeisen Bank | Kurzy měn RB | Kurzy měn Slovensko | Kurzy měn USD | Kurzy mněn | Libra | Lira | Lombardní úvěr | London metal exchange | Maďarská měna | Maďarská měna kurz | Maďarské forinty platné | Maďarsko | Maďarsko měna | Maďarsko měna EUR forint | Maďarský forint kurz | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Marže obchodů | Měna 1 dolar | Měna Bitcoin | Měna FT | Měna KLDR | Měna KR | Měna kurz | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | MePro trading | MetaTrader download | Mexický dolar | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Money Flow Index | MSC titul | MT 4 | MT4 for android | MT5 android | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | NZD USD | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Osobní finance | Paládium | Patria Finance | Patria.cz | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | TopForex | Trading platform | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská měna | Úrokové swapy | US dolar | USD CZK | USD CZK chart | USD CZK online | USD graf | USD graf on line | USD HKD | USD HUF | USD index | USD NOK | USD PLN | USD RON | USD RUB | USD TRY | Valutový účet | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu USD | Vývoj mezd | Webinář | WTI | WTI ropa | XTB.cz | Zahraniční měny | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlotý kurz | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Mojmír Hampl | Benzín | DMA | Put | Báze | Běžný výnos (Current Yield) | Bill Gates | Buy | CEE | Current Yield | Čistý dluh | ČOJ | Dluhopisový index | EBITDA | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Hodnota dluhopisu | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Jeff Bezos | Komunální dluhopisy | Liquidity ratios | Lock up period | Lze na dluhopisu prodělat? | Maďarsko - burza | Market Outperform | Market Ratios | Měď | Michal Horáček | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P.A. | P/S | Protistrana | Redukce | ROCE | Sell | Small caps | Tovární objednávky | Underweight | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WGC | Fyzické plnění (physical settlement) | Kurzotvorný segment | Listinný CP | Maržový vklad | Převis | Repo operace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Bohatý | eBook | Bailout | Paul Krugman | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Market on close | Market on open | Market If Touched | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Futures trading | Blog | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Dividendové akcie | Ekonomický kolaps | Forex trading forex | Forex trading forum | Forex trading guide | Forex trading how to | Forex trading in india | Forex trading information | Forex trading market | Forex trading news | Forex trading platform | Forex trading program | Forex trading programs | Forex trading review | Forex trading reviews | Forex transaction | Forex transactions | Forex trend trading | Forex tutorial | Forex vyhlašování zpráv | Forex yen | Futures trading strategies | Futures trading systems | Investment | Slušný zisk | Trading forex | Evropské obchodování | Americké obchodování | Aramco | Markit | Unicredit | Rabobank | DPA | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | The New York Times | Charles Schwab | Jackson Hole | RBC Capital Markets | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | CME Group | UniCredit Bank | GE Money Bank | Caterpillar | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | Nordea | BMO Capital Markets | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | NATO | Ole Hansen | RBC Capital | Agentura AP | Oslabení eura | Reporty | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Pád burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Rizikový kapitál | Renminbi | Čínský renminbi | Evropské banky | FX Empire | Sázková kancelář | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Energie | Obavy z brexitu | Severomořská ropa | Vývoj kurzu USD/EUR | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Malý prostor | Globální akciové trhy | KBC | Propad cen komodit | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/USD | Polská ekonomika | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Rozdávání peněz | Helicopter money | Fidelity International | Posilování koruny | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Svatý grál | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Kurzy středoevropských měn | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měny zemí G-10 | Den D | Standard & Poor's | Britské akcie | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Česká swapová křivka | Protiinflační tlaky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Forwardy | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Turbulence na trzích | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | Analytik Patrie | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akce centrálních bank | Obchodníci na burze | Globální ekonomický růst | Pád měnového páru GBP/USD | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Status bezpečného přístavu | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Indikátory z ekonomiky | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Stagnace | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Prodej aut | Akcionáři | Pohyb kurzu libry | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Libra vůči dolaru | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Genscape | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Tradeweb | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba Fedu | LIBOR-OIS | Spread tříměsíčních librových sazeb | Ukazatel ochoty bank půjčovat si navzájem | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Dnešní aukce | Konec kurzového závazku | Klientské operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční stratég | Pražský parket | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Posunutí kurzového závazku | Inflace v Česku | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akcie finančních titulů | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Hřivna | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Indexy PMI | Finanční domy | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny střední a východní Evropy | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Monopoly | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Americký dolar vůči japonskému jenu | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Setkání G20 | Kurz USDCAD | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Tempo růstu ekonomiky | Globtrex | CME FedWatch | Devizy | SaxoTraderGO | Obchodování s českou korunou | Venture Capital | HNonline.sk | Aleš Sosnovský | ex | Akcie firem | Spekulativní investoři | LCH Clearnet | Nejvyšší výnosy | J.P. Morgan | Okénko trhu | Bankovní index | Swiss Life Select | Fed fund futures | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Sell in May and go away | Chicago Mercantile Exchange | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | Pohyby na finančních trzích | Obchodníci s měnami | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | Aleš Michl | Breakout Trader | Kurzové intervence | Vývoj na světových trzích | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Zajištění portfolia | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | Ceny hliníku | Investiční specialista | Americký akciový trh | Dolarové ztráty | Kvantitativní utahování | Palladium | Podnikové dluhopisy | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Invesco | Kapitálové výnosy | Fincentrum | Hypoindex | Binance | Kosdaq | Masivní výprodeje | Market Monitor | Oxfam | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Nový šéf Fedu | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Výnosy u dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Cena bitcoinu | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Investice do vládních dluhopisů | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | Výkonnost indexů | Developed markets | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | Akcie Amazonu | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Finex | Finex.cz | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Technologické akcie | Schwab | FAANG | Kurz EUR/CZK | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | FTSE 250 | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Korunový trh | USMCA | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | VIX index | Akcie v Evropě | Výprodejová vlna | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Růst amerického dolaru | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Marihuanové akcie | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Hodnota amerického dolaru | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Daňové úlevy | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Prognóza ECB | Bear Market Risk Indicator | Inverze výnosových křivek | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Akcie na rozvíjejících se trzích | Výkonnost akcií | Růst zisků | Pokles valuací | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Akciový index PX | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Globální index | Zpomalování světové ekonomiky | Růst výnosů u dluhopisů | Výnosy českých státních dluhopisů | Hodnota indexu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Nárůst negativního sentimentu | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Ukončení obchodní války | Růst dolaru | Výhodně investovat | Obchodování na české koruně | WEF | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Obchodování na burzách | Švýcarská centrální banka (SNB) | Dolarová aktiva | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Makroekonomické statistiky | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Index Option | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Akcie CME | Pozornost trhu | Mezinárodní investoři | Německé banky | Silný trh | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Vývoj na dluhopisovém trhu | Evropský regulátor | Rekordní růst | Obchodníci s kryptoměnami | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | Makroekonomická situace | Profesor ekonomie | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst ekonomiky USA | Splácení dluhu | Český průmysl | Optimismus na akciových trzích | Podíl nezaměstnaných | Nezaměstnanost v ČR | Michal Brožka | Slabší dolar | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Výnosy dvouletých dluhopisů | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Globální HDP | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Dopady obchodní války | Nabídka akcií | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Dolarové sazby | Čínský trh | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Týdenní makrokalendář | Akcie a ETF | Ceny niklu | Medvědí výhled | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | FedWatch Tool | Výprodeje na akciovém trhu | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Americká výnosová křivka | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Kamil Bednář | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Vývoj výnosů dluhopisů | Pokles cen | Převrácená výnosová křivka | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Čínská makrodata | Akciový růst | Akciový výprodej | Americké futures | US dluhopisy | Snížení úroků | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SIX | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Bohatí | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD produkty | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Uvolňování měnových politik | KB | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | US500 | Dánská centrální banka | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Pokles ceny ropy | Finanční situace | Data z Německa | Dolarové likvidity | Energetické firmy | ESG | Měsíčník finančních trhů | Investujte do akcií | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Makroekonomický výhled | TSX30 | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Nižší volatilita | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | Očekávaný růst | Geopolitické riziko | Obchodní dohoda | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Nová makrodata | Vyšší úrokové sazby | Uvalení cel | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Černý čtvrtek | Hospodářské krize | Devalvaci měn | ByteDance | TikTok | Huawei | Co je krach na burze | Střadatelé | Údaje o vývoji HDP | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Rozhodnutí americké centrální banky | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Trinity | LNG | Objem | Akcie rozvinutých trhů | Klíčová rizika | Data z USA | Bílý dům | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Proroctví | Inverzní výnosové křivky | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Nositel Nobelovy ceny | Nobelovy ceny za ekonomii | Robert Shiller | Vyšší volatilita | Včerejší obchodování | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | BAT | Risk-off | Index MSCI Emerging Markets | Výše úrokových sazeb | Pfizer | USA a Čína | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Jeremy Corbyn | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Studie | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Avast | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Labouristická strana | Amazon | Fixed income | Sebenaplňující se proroctví | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Důvěra v českou ekonomiku | Nakupovat zlato | Buy-and-Hold | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Domácí měny | INTC | Fáze obchodní dohody | Americká data | Oblast supportu | Bankovní tituly | České hospodářství | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | USDIDX | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Saldo zahraničního obchodu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Paul Volcker | Koruna dnes | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | Vládní výdaje | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Úroky snížit | Nejistoty | Ranní komentář | Konzervativní strana | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Soukromý sektor | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Společnost Huawei | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události roku | Porsche | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Bilance běžného účtu | Edward Moya | STOXX50 | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Impeachment | Vánoce | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | Bankovní vklady | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Lámání rekordů | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Dot-com | Rychlý růst mezd | Forward PE | Bydlení | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | SPD | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Průmyslové podniky | Peking | US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Růst akciových trhů | Hospodaření | Zbrojovky | Růst poptávky | Klesající trend | Pracovní trh | Silný support | CFA | Američané | Eskalace napětí | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Washington | Schodek zahraničního obchodu | Výprodeje akcií | Miliardy eur | Írán | Zpomalující ekonomika | Hýbat trhy | RBA | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Zpřesněná data | Peníze z prodeje akcií | Tuzemská inflace | Cena akcií podniku | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Silnější kurz | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Velké firmy | Ceny energií | Vyplácení dividend | Pokles EUR/CZK | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Astrazeneca | Edelman | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Google | Samsung | Instagram | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Obchodování na koruně | Obchodování na trhu koruny | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Globální sentiment | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Vít Hradil | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Freedom Financial Services | České ekonomické výhledy | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Americká administrativa | Zdanění bohatých | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Nakoupené akcie | Index nových zakázek | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Výrazné ztráty | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | Americký ISM | Prodeje aut | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Americké banky | TNOTE | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Lednová inflace | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Údaje z USA | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Ekonomické recese | Index aktivity | Největší ztráty | Patrie | Průmysl a zahraniční obchod | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Nová data | Šok | Martin Gürtler | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | Robert Novoměstský | Nástroje měnové politiky | WP | Sazby hypoték | Pomoc ekonomice | Restrikce | Americké výnosy | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | IBEX 35 | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Index strachu VIX | Mince | Nákupy státních dluhopisů | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Medvědí trend | Propady cen | Americká centrální banka dnes | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Silný propad | Evropské země | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Vyšší úrok | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Historická zkušenost | Třída aktiv | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Stimul | Dnešní čísla | New York Times | NBER | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Pád ceny | Hyundai | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Onemocnění | Větší podniky | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Další pokles | Nordea Markets | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | MPSV | Hlavní centrální banky | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Fundament | Přikoupení | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Nákupy Fedu | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Prodejní tlak | Nákup aktiv | Index podnikatelské aktivity | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Americké ceny nemovitostí | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Peněžní zásoby | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | American Airlines | Signál | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Dění ve světě | Ceny elektřiny | Karanténa | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Jana Steckerová | FAZ | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index vládních dluhopisů | Globální index vládních dluhopisů | Index DXY | Výkonnost dolaru | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Dnešní aukce státních dluhopisů | CECEEUR | Organizace | Potenciál poklesu | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Italský průmysl | Saúdové | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Jednání ČNB | Zelené energie | Aktivita ve službách | Vláda USA | Vláda Spojených států | FAO | Údaje | DPH | Oživení v Číně | Kanadský PMI | Společnost Saxo Bank | Prezident Vladimir Putin | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Znárodnění | Nárůst nezaměstnanosti | Kontrarozvědka | Pákistán | Čínské oživení | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | FANG | Akcie Activision Blizzard | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | IMF | Více peněz | Long signál na akcie | Index US500 | Státní dluhopisy s kratší splatností | Dluhopisy s kratší splatností | Rozpočet EU | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Dodavatelské řetězce | Úspory | Hospodářské oživení | Oživení eurozóny | Otevírání ekonomik | Statistiky | Uzavření trhů | Indikace | Malé podniky | USD za barel | Cena americké ropy | Rizikové averze | Propad ceny | Trade | S&P500 | Dílčí index | Průměrný výnos | Rizikový apetit | Mimořádná situace | Cenové pohyby | Debata | Surové ropy | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | NY FED | Kristina Hooper | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | 3M | Ekonomické vztahy | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Dubnová inflace | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Robert Holzmann | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Vývoj bilance Fedu | Wolfstreet | Federal Reserve | Poměr PE | Oddlužení | Latinská Amerika | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Regulační orgány | Dodání likvidity | Dodání likvidity komerčním bankám | Navýšení měnové báze | Měnové báze | Centrální banka Japonska | Restriktivní opatření kvůli koronaviru | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Maloobchodní inflace | Tisknutí peněz | Propad japonského jenu | Obchodně vážený index | Bilance aktiv | Bilance aktiv držených amerických Fedem | Pád USD | Velikost celkové bilance | Neomezené QE | Kola kvantitativního uvolňování | Pád akciových trhů | Globální pád akciových trhů | Riziko deflace | Nejnižší výnosy státních dluhopisů | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Výnosová křivka v USA | TIPS dluhopisy | Americké dluhopisy očištěné o inflaci | Dlouholetý trend | Tlak na nižší cenu výrobků | Tlak na nižší cenu | Amazon efekt | Marže prodávajících | Minimální marže | Segment retail trhu | Just-in-time manufacturing | Prodat dluhopisy | Prodat USD | Výnosy na dluhopisech | Růst cen v době stagnace | Další obchodní válka | Antiglobalizační tlaky | Deflační tlaky | Silné deflační tlaky | Snižování cen | Hluboký propad ropy | Navyšování zadluženosti | Prudké navyšování zadluženosti | Křehký finanční systém | Americké repo sazby | Růst zadlužení | Zadlužení | Obavy z insolvence | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Bezpečnost nejbezpečnějších investic | Rezervní měny | Bezpečí investic | Víra v bezpečí investic | Politická nestabilita | Kontrakce | Vládní deficit | Schopnost financovat vládní deficit | Financovat vládní deficit | Quantitative Easing | Devalvace amerického dolaru | Očekávaná devalvace | Zkušenosti z Japonska | Politika centrální banky | Stimulační procesy | Američtí regulátoři | Macy’s | Virová nákaza | Omezení investic | ONE | RBI | Rekordní propad | Účet platební bilance | Auta | Sektor služeb | CL | Moderna | Fiskální stimul | GSK | Velký růst | Kupci | Podnikatelské aktivity | Cíl růstu HDP | PMI v eurozóně | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Investment management | Krátkodobý dluh | Předstihové ukazatele | JDE | Index akcií | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Tempo růstu HDP | Průraz | Chování trhu | Výrobní PMI | Státní kasa | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Antivirus | Kvalitní akcie | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Oracle | Zprávy z finančních trhů | Pokračování růstu | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Ropná krize | Globální poptávka | Novo Nordisk | Propad cen | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Tiff Macklem | Akciový optimismus | Zásoby zemního plynu v USA | Příjmy a výdaje | Stimulační program | Ziskové marže | Ukrajinský prezident | Medtronic | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | MAM | Pesimistické scénáře | Červnová inflace | Fond obnovy | Výrazný propad | Leva | Slabý americký dolar | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Ceny | Kolaps | Výplach | Krátkodobé výnosy | Technologické společnosti | Reálná hodnota | Společnost XTB | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Konjukturální průzkum | Progres | Forward guidance | HDP za Q2 | DeFi | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Důvěra | Zdražuje zlato | Výsledky ISM | Caixin | Indonésie | Slabý dolar | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Politické události | Klesající tendence | Cenové hladiny | Zpomalování inflace | Oživení poptávky | Indikátory sentimentu | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Podhodnocený | Odhady PMI | Býčí formace | Světová rezervní měna | Globální pandemie | Coca-Cola | Nižší výdaje | Představitelé ECB | Statistika z amerického trhu práce | Manchester United | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Zdanění | Prognóza Fedu | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Qualcomm | Japonské ministerstvo financí | Zasedání FED | Budoucí vývoj | Program Antivirus | Politici | Fiskální stimul v USA | Diverzifikovat | Zlaté rezervy centrálních bank | Rezervy centrálních bank | Východní Asie | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Vývoj státního rozpočtu | Pracovní místa | Ranní okénko | Česká republika | Obchodování dnes | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Ceny v Česku | AEX | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Embargo | Růst zlata | Defi | Nařízení | Intel | JPM | GS | Čínská aktiva | Futures na ropu | Pandemický program | Zveřejnění výsledků | Dluhový trh | Podvážení | Přebytek zahraničního obchodu | Finanční represe | Německá výnosová křivka | Oživení čínské ekonomiky | Producent ropy | Růst amerického HDP | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Spotřebitelské ceny v ČR | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Swingový výhled | Očkování | LEN | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Zadlužování | NBP | ECI | Ceny aktiv | Case-Shiller | Banky v EU | Refinitiv Eikon | Centrální bankéř | Stimulační balíček | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Počasí | Utažení měnové politiky | Atraktivita zlata | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Německá inflace | DOT | Západní ekonomiky | Růst průmyslu | VMware | Evropské centrální banky | Vývoj inflačních očekávání | MJ | Měsíční data | Futures na indexy | WU | Situace na trhu | Macrotrends | Macrotrends.net | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Tržní reakce | Bilanční suma | Obavy o poptávku | Velké fondy | Jestřábí přístup | Dnešní seance | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Supercyklus | Humana | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | Kov | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | James Bullard | CVS Health | CVS | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Systémové riziko | Výprodeje dluhopisů | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Výprodej dluhopisů | Hodnotové akcie | Ministerstvo financí USA | Nárůst sazeb | Výhled Saxo Bank | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | Blízká budoucnost | Data o inflaci | Prudký růst cen | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Dostupná data | Xilinx | Zátěžové testy | Vývoj na měnových trzích | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | TLTRO4 | Prognostici | Archer Daniels Midland | Vysoká cena | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Události tohoto týdne | Dluhový strop | Situace v eurozóně | Akcie Intelu | Saxo Group | Ceny producentů | Zápis z jednání ČNB | Pandemie COVID | Obavy z inflace | Zpřesněné údaje | Oslabení | Objem fúzí a akvizic | Růst úroků | Výnosy 10letých dluhopisů | Poptávka USA | Ceny benzínu v USA | První zvýšení sazeb | MNB | Impulzy | Přístup k riziku | KOL | Omezování nákupů aktiv | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Plány | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Dodávky plynu | Zajišťování | Dekarbonizace | Konkurence | Prodej | Mali | Tržní prostředí | Schůzce FOMC | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Daňový úřad | Index podnikatelské nálady | Didi | Fire Sales | Trh dnes | Aristoteles | Malajsie | Report ADP | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Technologie | MAN | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Makroekonomické indikátory | Síla dolaru | Američtí centrální bankéři | 10leté bondy | Sada dat | Koncentrace | Rozvolnění restrikcí | UST | Včerejší seance | USA inflace | Rada guvernérů | Cyklické sektory | Americký trh | AI | FIXED | Odvětví | Přístup k měnové politice | Načasování | Varianta delta | Boom | Bilion | Guidance | HICP | Chování | Pocity | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Projekce | VIAC | Základní sazby | Vratislav Zámiš | Index Russell | Asijské země | Americké ceny | Medián | Očekávaná inflace | Pořízení vlastního bydlení | Výrobní inflace | Americká ministryně financí | Funkční období | SXXP | Proočkovanost | David Vagenknecht | Jihoafrická republika | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Jestřábi z Fedu | Dna | Evergrande | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Uhlí | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Althea Spinozzi | Evropský index | Nákupy luxusního zboží | Ceny kovů | Smart kontrakty | Kompenzace | Obavy finančních trhů | Úročení | Odhady růstu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | Globální inflace | Automotive | Zlato a bitcoin | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Anders Nysteen | Nejvyšší výnos | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Modern Land | Vysoké ceny | Pravidla hry | Slabší růst ekonomiky | Zdravotnictví | Rozpočtové schodky | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | SPX 500 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Meta | Kaisa | Zvýšení minimální mzdy | Indexy pohyb | Drahé energie | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Raketový růst | Intuit | Lockdowny | Investoři do zlata | TIM | Ruský trh | Booking Holdings | Booking | Avalanche | Omikron | Omicron | Očekávání úrokových sazeb | Smíšené pocity | | Bear market | Nejvýraznější propad | Zlotý | BofA | Tržní vývoj | Cykly | Rozšíření | Delisting | Developeři | Jestřábí Fed | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Obavy z omikronu | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Inflační situace | Jaromír Gec | Krátkodobý výhled | Nárůst sazeb ČNB | Základní sazba | Malé banky | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Těžař | Ruský plyn | Průměrná míra inflace | Výplach na trzích | Akcie Activision | Hry | Velká akvizice | Philadelphia Fed | Reality | Válka na Ukrajině | Analytik trhů | Instituce | Objem prostředků | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Cenová akce | OFZ | Hive Blockchain | Glapinski | Guvernér Glapinski | Futures na S&P 500 | Rusko-ukrajinský konflikt | St. Louis | Deeskalace | Deeskalace napětí | Invaze na Ukrajinu | Situace kolem Ukrajiny | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Dění na Ukrajině | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Moskevská burza | Motivace | Kyjev | Situace na Ukrajině | Zpřísnění sankcí | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Výkyvy kurzu | Pokles inflace | Řetězce | APP | Nord Stream 1 | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Dopady války na Ukrajině | Politika ČNB | Fortinet | Fortinet Inc | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Platby za plyn v rublech | Ruská burza | Inflace v Japonsku | Platby za plyn | Dolarová výnosová křivka | Vypnutí plynu | Celkový trend | Měsíční report | Trh zlata | Růst cen energií | Emise státních dluhopisů | Bitcoin 2022 | Ben Laidler | Inflační data | Správa | GMT | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Patrik Novotný | Zákonodárci | Normalizace měnové politiky | Čínský lockdown | Pokles produkce | Spoluředitel | Výrazné cenové pohyby | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Hlavní investiční analytik | Největší výnosy | Indexy S&P | Dluhové závazky | Web3 | Nárůst zisků | Jan Frait | Zvednutí sazeb | ZEN | Bear market rally | Market rally | Snížení inflace | Historické zkušenosti | Měnové instituce | Přicházející recese | Vývoj amerického akciového indexu | Nominální růst HDP | Signály recese | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Pokles zisku | Zvedání úrokových sazeb | Centrum | Nominální růst | Hike | Prime | Oslabující americký dolar | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Objem úvěrů | Vývoj ceny benzínu v USA | Vývoj ceny benzínu | Vývoj celkové a jádrové inflace v USA | Vývoj celkové a jádrové inflace | Aktuální zpomalení inflace | Stlačení inflace | Výraznější recese | Nadšení akciových trhů | Neel Kashkari | Růst výnosové křivky | Pohyby na trhu | Slovo recese | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Daňové škrty | Plaza Accord | Boj proti inflaci | Výnosy z 10letých dluhopisů | Implikace | Ruské embargo | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Událost roku | Administrativa | Inflační report | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | CZ | Pokles reálných mezd | Inverze americké výnosové křivky | Sentiment na Wall Street | ERÚ | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Poměr rizika a výnosu | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Národní bezpečnost | Index cen výrobců | US CPI | Komentář FOMC | LSEG | Zisky společnosti | Společnost Oracle | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | Ziskovosti společnosti | Vysoké sazby | Velká změna | Výprodeje | FDIC | ChatGPT | Býčí sentiment | Federal Reserve Bank | Invest | Oživení poptávky v Číně | Chat GPT | Vládní dluh | Očekávaná recese | Rostoucí obavy | SVB | Signature Bank | Vklady | Bankovní panika | Vývoj rozdílu mezi výnosy | Aktuální výnosová křivka v USA | Aktuální výnosová křivka | Vývoj jádrové PCE inflace v USA | Vývoj jádrové PCE inflace | PCE inflace v USA | PCE inflace | Inflačně-očištěný vývoj indexu S&P 500 | Jádrová PCE inflace | Logaritmické měřítko | Western Alliance Bancorp | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Válka | Odliv vkladů z malých amerických bank | Odliv vkladů | Očekávání pro rok | Europe 600 | KBW | Asie | Slabší makrodata | Vysoké úroky | Vysoké úrokové sazby | Krize v USA | Sázky na pokles sazeb | Technické faktory | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Implikovaný odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby v USA | Odhad vývoje hlavní úrokové sazby | Americké blue-chips | Blue-chips | Krachy několika bank | Pohyb S&P 500 | Poměr risk-reward | Regulace AI | Tlak na banky | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Akcie JP Morgan | Spokojenost | Partnerství | Rychlost | Přesnost | Akcie PacWest Bancorp | Zvýšení dluhového stropu | Vice | Výhledy | Směřování | Strategie Česká republika | Proinflační riziko | Zdroje energie | Nižší ceny | DNO | Varovné znamení | Finanční podmínky | Generativní AI | Skupina firem | Ekonomické podmínky | Řízení výnosové křivky | Fixní výnos | Quantitative tightening | Vývoj aktiv Fedu | Výrobce luxusního zboží | Epidemie | Akcie LVMH | Konflikt mezi Izraelem | Indikátory americké recese | Vývoj žádostí o dávky v nezaměstnanosti | Projev šéfa americké centrální banky | Vývoj deficitu | Rozpočtový výhled | Kryštof Míšek | Argos Capital | Nadšení | Přecenění | Nové technologie | Investiční atraktivita | Eskalace | Nebezpečí | Dohody OPEC | Dohody OPEC+ | Paul Jackson | Strategie ČR | Index MSCI World | Pandemie covidu | Úrovně likvidity | Soren Otto Simonsen | ProCent | Rok 2024 | Spojené státy americké | Velké hospodářské krize | Portfólia | Optimistické výsledky | Nový model | Brian Levitt | Dluhopisy Saxo Bank | Dluhopisy Saxo | DE40 | Nakupovat | Proč akcie rostou | Financial | Vlády
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Výnos desetiletých vládních dluhopisů
Výnos dluhopisů
Výnos dluhopisů německé vlády
Výnos dluhopisu ruské vlády
Výnos do splatnosti
Výnos "giltu"
Výnos klíčového amerického vládního dluhopisu
Výnosné investice
Výnosnost
Výnosný byznys

Následující klíčová slova

Výnosová křivka v USA
Výnosové křivky
Výnosové prémium
Výnosový fond
Výnosový index
Výnos portfolia do splatnosti
Výnos prodaných dluhopisů
Výnos státních dluhopisů
Výnos tuzemských investičních fondů
Výnos účtu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít