Neděle 04. červen 2023 23:16
reklama
ActivTrades banner
reklama
Swissquote Bank
reklama
ActivTrades banner
reklama
ActivTrades banner

Klíčová slova - Baidu

img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru

10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.
img

BLACKBERRY opäť objavila sama seba

03.02.2021 Mnohí z Vás si určite pamätáte populárne telefóny Blackberry, používané hlavne v ekosystémoch zamestnávateľov. Príchodom chytrých telefónov a ekosystému Apple boli tieto pred pár rokmi doslova vytlačené z trhu a úplne upadli do zabudnutia. Avšak, asi málo kto z Vás vie, čomu sa Blackberry venuje dnes. Budete možno prekvapení, že firma kompletne zmenila obchodný model a posunula sa od hardvéru ku softvéru a kybernetickej bezbečnosti, a to hneď vo viacerých oblastiach, pričom sa ocitla v pozícii lídra na trhu. Viac sa dozviete TU:
C:\fakepath\ekonomika-01012021.jpg

Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy

01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
C:\fakepath\gbpusd-27122020-1.png

Akcie v USA vzrostly, zisky zaznamenaly hlavně technologie

27.12.2020 Akcie ve Spojených státech vzrostly, zisky vykázaly hlavně technologické společnosti. Povzbuzení znamenala na poslední chvíli uzavřená dohoda mezi Británií a EU o podobě příštích obchodních vztahů. Obchodování bylo dnes kvůli nadcházejícím svátkům kratší. Na forexovém trhu mírně ztrácel americký dolar.
img

Baidu zvažuje vstup na trh s elektrickými vozidlami

15.12.2020 Akcie spoločnosti Baidu (BIDU.US) vzrástli o viac ako 10% po tom, čo spoločnosť oznámila, že uvažuje o začatí výroby svojich vlastných elektrických automobilov a rokovala o tejto možnosti s automobilkami. Spoločnosť má jednotku, ktorá vyvíja technológiu autonómneho riadenia a pripojenia k internetu.
img

Týdenní tržní výhled: Americké volby a zasedání centrálních bank

02.11.2020 Nejdůležitější den v týdnu pro finanční trhy je konečně tady! Spolu s americkými prezidentskými volbami v úterý 3. listopadu hlásí tento týden všechny tři centrální banky, stejně jako řadu počtů zaměstnanců z různých zemí.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

NIO akcie raketově stoupají při upgradu JP Morgan

16.10.2020 Akcie čínského výrobce elektrických vozidel NIO byly velmi žádané poté, co analytik společnosti JP Morgan upgradoval akcie. Akcie se okamžitě zvýšily kolem 15% na směnku v tom, co je nyní považováno za velmi horký sektor.
img

Ranní nadhoz - USD v blízkosti 2letého minima

19.08.2020 Během včerejšího dne probíhalo jednání mezi ministryní financí Schillerovou a předsedou ČSSD, vicepremiérem Janem Hamáčkem. Kromě projednávání státního rozpočtu na příští rok se dostalo i na jednání o zrušení superhrubé mzdy a o změnách v sazbách daně z příjmu. Klíčovým argumentem pro nižší daň z příjmu pro nižší a střední příjmy je očekávaný příznivý dopad do spotřeby domácností skrz vyšší čistý příjem. Tomu by mohly bránit obavy spotřebitelů o vlastní budoucí finanční situaci spojené s nejistotou ohledně vývoje pandemie. Efekt snížení daně z příjmu by tak mohl být zaznamenán spíše v úsporách než v poptávce.
img

Pochybnosti o dohodě na americkém balíčku srážejí Wall Street

07.08.2020 Na evropské akciové burzy se odpoledne pozvolna vrací optimismus, akcie na Wall Street ale v dopoledním newyorském obchodování klesají. Stále více se hovoří o tom, že američtí zákonodárci se nezvládnou dohodnout na novém podpůrném balíku pro domácí ekonomiku. Kromě toho narůstá napětí mezi Spojenými státy a Čínou. Dolar si spravuje chuť po vleklém poklesu a k euru odpoledne přidával skoro 1 %. Po šesti růstových dnech se dolů vydává i zlato, které se na zhruba 2032 USD za unci vzdaluje historickým maximům.
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Americká vláda stupňuje tažení proti čínským internetovým firmám

06.08.2020 Americká vláda zintenzivňuje tažení proti čínským společnostem v americkém digitálním prostoru. Ministr zahraničí Mike Pompeo představil body projektu s názvem Čistá síť, který má zabránit čínským internetovým aplikacím a telekomunikačním firmám v přístupu k citlivým údajům amerických občanů i podniků, informuje dnes agentura Reuters. Pompeovo oznámení přichází nedlouho poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil zákazem platformy TikTok, kterou provozuje čínská společnost ByteDance.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínský vyhledávač Baidu zvažuje odchod z burzy Nasdaq

24.05.2020 Provozovatel největšího čínského internetového vyhledávače Baidu zvažuje odchod z americké burzy Nasdaq. Své akcie by mohl nabídnout blíže domovu. Starosti mu dělá rostoucí napětí mezi Čínou a Spojenými státy a plány Washingtonu na zpřísnění burzovních pravidel. S odkazem na své zdroje o tom informovala agentura Reuters.
img

Fed nezná hranice. Pro záchranu ekonomiky uděláme cokoliv, říká Powell

22.05.2020 Guvernér ČNB Jiří Rusnok v pondělí uvedl, že koruna je v současnosti vzhledem k úrovni ekonomiky podhodnocená a že nevidí důvody, proč by tuzemská měna měla i nadále oslabovat. Podle guvernéra není příliš pravděpodobné, že se centrální banka v blízké budoucnosti uchýlí ke kurzovému závazku či oslabení koruny.
img

Obchodování je smíšené, odpoledne akciím pomohlo. Koruna však padá

22.05.2020 Finanční trhy od rána setřásly část obav spojených s růstem čínské ekonomiky. Tamní vláda přestala publikovat roční cíl pro růst a její konflikt s USA se navíc opět rozšiřuje i na problém Hongkongu. Naproti tomu ale trhům jako obvykle pomohly spekulace o větší státní pomoci ekonomice. Nová data dnes do hry nevstupovala.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

USA by mohly omezit přístup čínských firem na americké burzy

21.05.2020 Americký Senát schválil návrh zákona, který by mohl zamezit obchodování s akciemi řady čínských podniků na burzách ve Spojených státech. Informují o tom americká média. Návrh zákona ale ještě musí schválit americká Sněmovna reprezentantů a podepsat prezident Donald Trump.
img

Ranní nadhoz - indikátory by mohly v květnu naznačit zlepšení

18.05.2020 Podle předběžného odhadu ČSÚ poklesl český hrubý domácí produkt v prvním letošním čtvrtletí meziročně o 2,2 %, což odpovídá mezičtvrtletnímu snížení o 3,6 %. I přesto, že karanténní opatření trvala jen zhruba od poloviny března, podstatně se podepsala na výkonu české ekonomiky v prvních třech měsících roku 2020. Byla to zejména slabá zahraniční poptávka, která přispěla k hospodářskému propadu, jako druhá v pořadí pak negativně působila tvorba kapitálu. Naopak vyšší výdaje vládních institucí brzdily hospodářský pokles. České hospodářství nečekají lehké časy ani v nejbližších měsících.
img

ČNB je otevřena záporným úrokovým sazbám. Trump hrozí Číně za koronavirus

15.05.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že ECB minulý týden nakoupila dluhopisy za rekordních 44 miliard eur. Celkově Evropská centrální banka plánuje nakoupit v letošním roce dluhopisy za 1,1 bilionu eur.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Forex: Koruna ve vleku koronaviru dále oslabuje

27.02.2020 Trhy nadále pronásleduje stín koronaviru. Nyní se na nich podepisuje zpráva o prvním zaznamenaném případu přenosu viru na americké půdě. To má za následek další pokles jak na akciových trzích, tak výnosů amerických dluhopisů, který v průběhu dneška v době obchodování na asijských trzích klesly na hodnotu 1,29 %, což je nové historické minimum. Cena ropy Brent klesla pod 53 dolarů za barel.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Ranní nadhoz - ČNB dnes sazby měnit nebude

06.02.2020 Maloobchodní tržby bez započtení prodejů automobilů v prosinci meziročně vzrostly o 4,8 %, tržby včetně motoristického segmentu se pak zvýšily o 4,6 %. Spotřebitelé v předvánočním čase utráceli více zejména za počítačové a komunikační vybavení, výrobky pro domácnost a oděvy i obuv. Za celý rok 2019 vzrostly celkové maloobchodní tržby o velmi slušných 3,5 %. Očekáváme, že vlivem zpomalující ekonomiky i slábnoucího sentimentu by měl letošní růst tržeb v maloobchodě zpomalit pod tři procenta. Spotřeba domácností by nicméně měla zůstat hlavním přispěvatelem k růstu HDP.
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

Brand Finance: Značka Amazon má poprvé hodnotu přes 200 mld. USD

22.01.2020 Značka Amazon zůstává nejhodnotnější na světě, poprvé ale překonala 200 miliard dolarů. Proti loňsku se hodnota značky zvýšila o 18 procent na 220,8 miliardy dolarů (přes pět bilionů Kč), na první příčce je už třetím rokem. Uvedla to dnes společnost Brand Finance, která tyto trendy sleduje. Druhý je Google, který z tohoto místa sesadil firmu Apple. Všechny tři značky patří firmám ze Spojených států.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Americko-íránský vojenský konflikt eskaluje. BoE se přiklání k omezenému snížení sazeb

10.01.2020 Australský premiér Scott John Morrison se v pondělí zavázal, že uvolní 2 miliardy USD k obnovení škod, které napáchaly požáry. Podle průzkumu společnosti Sentix důvěra investorů v ekonomiku eurozóny v lednu rostla již třetím měsícem. Agentura Reuters v úterý zveřejnila, že vedoucí úředník pro zemědělství Han Jun údajně konstatoval, že Čína nezvýší roční dovozní kvóty na zemědělské produkty z USA.
img

Ropa zdražuje po útocích v Bagdádu. První fáze obchodní dohody s Čínou bude uzavřena 15. ledna

03.01.2020 PBoC snížila RRR (povinná míra rezerv bank) o 50 bazických bodů, čímž chce vytvořit úvěrový impuls pro ekonomiku, a tím nakopnout hospodářský růst. Podle čínského vládního listu Global Times má Čínská lidová banka dostatek prostoru pro další snižování RRR.
img

Čínská vláda sníží dovozní cla na stovky produktů. OPEC+ by v březnu mohl navýšit svoji produkci

27.12.2019 Ruský premiér Dmitrij Medveděv nařídil vládě, aby vypracovala odvetná opatření za americké sankce proti plynovodu Nord Stream 2. Dále Medveděv označil americké sankce za krok, který nedopovídá zásadám mezinárodního práva a obchodu. Prodej nových domů ve Spojených státech v listopadu meziměsíčně vzrostl o 1,3 %. Trh přitom očekával že dojde k poklesu o 0,3 %. Čínská vláda informovala, že od začátku ledna sníží dovozní cla na stovky produktů. Tamní vláda také slíbila větší otevření energetického a telekomunikačního trhu. Podle analytiků se Peking tímto krokem snaží podpořit domácí ekonomiku, která v poslední době zpomaluje.
img

Ekonomika v USA na konci roku pokračuje v solidním růstu. Rusko ztratilo zájem o G7

20.12.2019 Guvernér Švýcarské národní banky (SNB) v pondělí oznámil, že zatím není zapotřebí více snižovat sazby od záporu, ale pokud si to fundamenty vyžádají, tak SNB bude připravena více uvolni svoji monetární politiku. Turecký prezident Erdogan pohrozil Spojeným státům, že zavře americkou leteckou základnu Incirlik, pokud vstoupí v účinnost sankce namířené na Turecko.
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
C:\fakepath\eurusd-01102019-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 1.10.2019

01.10.2019 Akcie ve Spojených státech na počátku nového týdne posílily. K růstu přispěly hlavně společnosti Apple, Microsoft a Merck. Investoři tentokrát nebrali zřetel na americko-čínskou obchodní válku.
C:\fakepath\cina-usa.jpg

USA prý zatím neplánují blokovat registraci akcií čínských firem

29.09.2019 Spojené státy v současnosti nemají v plánu blokovat registraci čínských podniků na amerických akciových trzích. Uvedla to podle agentury Bloomberg mluvčí amerického ministerstva financí Monica Crowleyová. Reagovala tak na páteční zprávy médií, podle kterých administrativa prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích v USA.
C:\fakepath\trump-27092019-lv.jpg

Trump zvažuje, že zruší registraci čínských akcií v USA

27.09.2019 Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa zvažuje, že čínským firmám zruší povolení k obchodování na akciových trzích ve Spojených státech. Agentuře Reuters to dnes řekl informovaný zdroj. Takový krok by byl radikální eskalací obchodního napětí mezi USA a Čínou. Akcie dotčených firem na burze v New Yorku po zprávě okamžitě zamířily dolů a stáhly s sebou celý trh.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 19.8.2019

19.08.2019 Americký prezident D. Trump během víkendu prohlásil, že nechce, aby byla společnosti Huawei prodloužena výjimka, která jí umožňuje nákup amerických součástek. Podle něj se jedná o ohrožení národní bezpečnosti. Podle ekonomického poradce Bílého domu L. Kudlowa bude výjimka prodloužena na symbolické tři měsíce jako gesto dobré vůle při jednání s Čínou. USA s Čínou prozatím jedná, avšak dohoda prozatím není nadohled. Kudlow se nechal slyšet, že dosavadní průběh hodnotí pozitivně a následujících deset dní bude intenzivně pokračovat.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 30.7.2019

30.07.2019 Vyjednávání mezi USA a Čínou ohledně nové obchodní dohody byla dnešním dnem zahájena. K setkání dojde poprvé od května, kdy na sebe obě strany uvalily sadu cel. Neočekává se, že by došlo k výraznějšímu průlomu ve vyjednávání. Může dojít k uzavření dílčích dohod, obchodní válka se však tímto setkáním téměř jistě nevyřeší.
img

Johnson přebírá žezlo po Mayové. ECB frustrovaná z dlouhodobě přetrvávající nízké inflace

26.07.2019 Kandidátka do vedení Fedu Judy Sheltonová v pondělí oznámila, že by chtěla aby americká centrální banka na svém dalším zasedáním, které se koná koncem června snížila sazby o 50 bazických bodů.
img

Holubičí komentáře Powella a Williamse poslaly USD dolů. V případě potřeby je RBA připravena zasáhnout.

19.07.2019 Po propuštění guvernéra turecké centrální banky oznámil v pondělí turecký prezident Erdogan, že dojde ze strany CBRT k razantnímu snížení sazeb. Dal tak najevo, kdo je opravdový šéf tamní centrální banky.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Akcie čínských firem v USA klesají

24.05.2019 Zhoršující se obchodní válka mezi Spojenými státy a Čínou způsobuje nejprudší výprodej čínských akcií obchodovaných v USA od globální finanční krize. Index S&P/BNY Mellon amerických depozitních poukázek (ADR) vydaných čínskými společnostmi od začátku tohoto měsíce klesl o 15 procent. Je tak na cestě vykázat nejhorší měsíční výkon od října 2008, uvedla agentura Bloomberg.
img

Panika na finančních trzích sílí

23.05.2019 Napětí mezi USA a Čínou se stupňuje a investoři si začínají uvědomovat, že na otevřený konflikt mezi velmocemi nejsou dostatečně připraveni. Nabízíme proto seznam nejvýznamnějších akciových titulů a ETF fondů, které jsou vystaveny riziku obchodní války.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 16.5.2019

16.05.2019 Podle předběžného odhadu ČSÚ vzrostla česká ekonomika v prvním kvartále letošního roku mezičtvrtletně o 0,5 %, v meziročním srovnání se domácí produkt zvýšil o 2,5 %. I přes zvolnění růstu jde stále o velmi solidní dynamiku. Hlavními přispěvateli k růstu byly spotřeba domácností a zahraniční poptávka, pokračoval i svižný růst tvorby hrubého fixního kapitálu.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 25.4.2019

25.04.2019 Guvernér ČNB Jiří Rusnok ve svém vyjádření zhodnotil současnou situaci jako křehkou, pohybující se na hraně mezi jedním zvýšením sazeb a zachováním stávající úrovně. Proti zvyšování jsou nejistoty spojené se zahraničním vývojem, naopak ve prospěch hovoří přetrvávající domácí inflační tlaky. Člen bankovní rady Vojtěch Benda naopak vidí prostor pro další zpřísnění měnové politiky zejména proto, že neočekává zpomalení mzdového růstu v letošním roce a inflační tlaky tak i nadále zůstanou silné.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Akcie dále klesají. Největší pád indexu Nasdaq za posledních 7 let

26.10.2018 Akciové trhy stále dosti krvácí a odepisují největší ztráty za posledních 7 let. index S&P klesá již dva týdny v řadě, Nasdaq ztratil více než 4 % a dostal se na nejnižší ceny od srpna 2011. Výprodeje se šíří do Evropy i Asie. Poklesy jsou podporovány nepříliš vydařenými kvartálními daty v právě probíhající výsledkové sezóně. Za všechny jmenuje firmu Amazon, která reportovala horší tržby, než byl předpoklad a její akcie odepsaly přes 8%.
img

Vlna výprodejů zasáhla akcie v USA. Ceny ropy stále rostou

05.10.2018 Akciové trhy v USA byly tento týden poznamenány vlnou výprodejů, díky níž všechny indexy ve čtvrtek zakončily ve ztrátě. Index S&P 500 ztratil přibližně 0,8% a skončil nejníže za poslední měsíc. Dow Jones oslabil o 0,75 %, nejvíce to ale odnesl technologický index Nasdaq, který se propadl asi o 1,8 % a zaznamenal největší pokles od léta. Akcie Google ztratily 2,8%, akcie Facebook 2,4%, akcie Amazon 2,2% a akcie Apple klesly o 1,8%.
img

Fed zvedl úrokové sazby. Ropa na čtyřletých maximech

27.09.2018 Nejdůležitější zprávou proběhnutého týdne bylo zasedání Americké centrální banky (Fed) a jednání ohledně nastavení úrokových měr. Fed podle očekávání zvedl svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procenta, aktuální sazby na USD se tedy pohybují v rozpětí 2,00 – 2,25%. Podle vyjádření představitelů se Fed bude snažit navýšit sazby do konce roku 2018 ještě jednou, příští rok pak plánuje sazby zvednout třikrát.
img

S&P 500 i Dow Jones na rekordních maximech.

21.09.2018 Vítězný tanec býků pokračoval i minulý týden. Naleznou medvědi podporu pro své tlapy někdy v blízké budoucnosti? Býci si připsaly i další vítězný týden, kdy jsme byli opět svědky nových all-time high, na které se podívaly hlavní US indexy. Další a další vyostřování obchodní války Trump vs Čína? Bez odezvy. Problémy ve vyjednání Brexitu na summitu v Salzburgu? Nezájem. Možné zvýšení sazeb FEDu příští týden? Ale kdepak.
img

IPO Nio: čínský výrobce elektrovozů vstupuje na NYSE

29.08.2018  Zatímco společnost Tesla možná přejde do privátní sféry, čínský rival Nio se chystá na burze v New Yorku získ...
img

IPO Nio: čínský výrobce elektrovozů vstupuje na NYSE

17.08.2018 Zatímco společnost Tesla možná přejde do privátní sféry, čínský rival Nio se chystá na burze v New Yorku získat v rámci IPO 1,8 mld dolarů.
img

BAT akcie – čínské akcie, které musí znát každý investor

10.08.2018  FANG, FAANG, FANGMAN…. Náhodné zkratky nebo investice do technologických společností, která má smysl? Řeč je ...
img

Investice do BAT akcií

10.08.2018 FANG, FAANG, FANGMAN…. Náhodné zkratky, nebo investice do technologických společností, která má smysl? Řeč je o amerických vysoce výkonných společnostech Facebook, Apple, Netflix, Google, Microsoft, Amazon a NVIDIA. A slyšeli jste již o akciích BAT?
img

US akciové trhy překvapují: Facebook padá o 24 %, Amazon na historických maximech

28.07.2018  Obchodní týden přinesl investorům hned několik žhavých témat. Uplynulých pět dní se neslo ve znaku dobré nála...
img

US akciové trhy překvapují: Facebook padá o 24 %, Amazon na historických maximech

27.07.2018 Obchodní týden přinesl investorům hned několik žhavých témat. Uplynulých pět dní se neslo ve znaku dobré nálady na trzích. US ekonomika dle kvartálních výsledků prosperuje, ke zdárnému konci spěje i jednání mezi USA a EU. Výsledky společností za 2. čtvrtletí trhy zaskočily.
img

Které akcie by mohly vytěžit z fotbalového šampionátu?

14.06.2018 Finanční trhy pracují rychle a efektivně, při čemž zohledňují široké spektrum informací. Takovými jsou i jednorázové události. Podívali jsme se proto na to, které akciové tituly by mohly nejvíce vytěžit z mistrovství světa ve fotbale, které začíná již tento čtvrtek v Rusku.
img

Volatilita na trzích stále zůstává, rýsují se šance v technologickém sektoru?

01.04.2018 Minulý týden, zkrácený o státní svátek v pátek, nám na místo konsolidace akciových trhů připravil pokračující období vysoké volatility a velkých pohybů. Co tento vývoj způsobilo?
img

IPO iQIYI Inc (IQ)

31.03.2018 Čínská streamingová platforma iQiyi Inc ocenila ve středu svoji americkou počáteční veřejné nabídku akcií (IPO) ve výši 18 USD za akcii a ve čtvrtek začalo obchodování na sekundárním trhu. Cena byla zvolena ve středu cílového pásma.
img

Technologické akcie klesaly nejvíc od roku 2014

28.03.2018 Aféra společnosti Cambridge Analytica minulý týden odstartovala výprodej akcií Facebooku. Nedůvěra investorů se ale od...
img

Investori sa prestali báť prešľapov centrálnych bánk, najväčšie riziká sa v posledných týždňoch zmenili

20.03.2018 Je na svete nový prieskum sentimentu investičných fondov z dielne Bank of America Merill Lynch, a v porovnaní s minulým mesiacom sa toho zmenilo dosť.
img

Výhled Fidelity International pro akciový trh: býčí trh vrcholí, táhnou technologické akcie

20.11.2017 V několika posledních měsících se akciový index S&P 500 pohyboval na úrovni zhruba 2 400 a stále je možné, že se trh dostane až na 2 700. Podle expertů Fidelity International nelze očekávat další rozšiřování až k několikanásobkům valuace akcií, ale jsme svědky dvouciferného růstu příjmů. Na základě aktuálního výhledu Fidelity International lze očekávat celkové výnosy cca 5–6 %, zejména pokud zůstane volatilita na nízké úrovni. Historie ukazuje, že současná situace může ještě nějakou dobu trvat.
img

Jak je na tom Facebook pět let po svém IPO?

11.05.2017 Akcie společnosti Facebook sice po zveřejnění výsledků za první čtvrtletí tohoto roku oslabily, pesimismus ale není namístě. Ano, Facebook varoval, že letos znatelně zpomalí tempo růstu tržeb, protože k uživatelům už nelze nadále pumpovat další a další reklamu. Mark Zuckerberg se ale může spolehnout, že částečně to vyváží Instagram. Podle Morgan Stanley dosáhnou příjmy z reklamy na této aplikaci jen letos 3,6 miliardy dolarů. Facebook se navíc snaží o další pokrok v oblasti videí, aby k sobě mohl přetáhnout peníze, které zatím proudí do televizní reklamy.
Baidu-20122016-LV-12.jpg

Baidu ruší zákaz reklamy pro vybrané brokery

20.12.2016 Největší čínský vyhledávač Baidu zrušil pro vybrané retailové brokery zákaz poskytování reklamy. S omezováním reklamy přišel Baidu letos na jaře, nejdříve přišly na řadu zdravotní produkty, pak produkty investiční a nakonec i elektronická měna bitcoin.
img

Udržia akcie svoj rast? - Výhľad pre akciové indexy na 44. týždeň

26.10.2015 Jedná sa o týždenné zmeny jednotlivých spoločností rozdelených podľa sektorov. Minulotýždňový sentiment na akciách bol celkov prorastový...
img

Forexový výhľad na 44. týždeň roka 2015

26.10.2015 Očakávame dáta objednávok tovarov dlhodobej spotreby a dáta spotrebiteľskej dôvery z US. Dáta ekonomického rastu predstaví UK. Očakáva sa, že rast...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Rekordní den pro americké akcie

18.12.2014 Americké akcie zažily včera největší jednodenní růst v roce 2014. Index S&P 500 přidal 40 bodů a zavřel o 2 % výše na 2 013. Dow Jones...
img

Burzovní rozcvička s Lynx 30.10.2014

30.10.2014 Fed včera podle očekávání ukončil kvatitativní uvolňování. Navíc oznámil, že v případě lepšího než očekávaného vývoje ...
img

IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod

15.09.2014 IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod Primární úpis akcií společnosti Alibaba byl minulý ...
img

Forexový výhľad na 30. týždeň

21.07.2014 Nový týždeň začne pomalšie. Očakávame výsledky prieskumu chicagského Fedu (pozor, nie Chicago PMI) a index cien domov Rightmove...
img

Večerné zhrnutie

27.10.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas&...
img

Ranný budíček

27.10.2011 RANNÝ BUDÍČEK ÁZIJSKÉ OBCHODOVANIE Nočná dohoda o vyš&...
img

Fundamentálny výhľad dňa

27.10.2011 Aukcie: O 11:00 očakávame aukciu 10-ročných dlhopisov v ob...
img

Stratég: Shoďte růžové brýle, trhy padly na blízkosti recese. V dlouhém medvědu půjde vydělat

10.08.2011 Propad akciových trhů, jehož jsme svědky v posledních dnech, nemá nic společného se snížením ratingu USA, ale je fundamentální reakcí na slabost americké ekonomiky visící nad propastí recese. ,,Hlavní hráči na trzích, kteří je rozdmýchali k opětovnému růstu, zapomínají, že akcie oslabovaly již před snížením ratingu USA od S&P v reakci na makroekonomická data a právě tomu odpovídá také reakce dluhopisových trhů," říká stratég Societe Generale Albert Edwards. Americkému indexu S&P 500 předpovídá testování klíčové podpory u 1250 bodů, ovšem neúspěšné před definitivním pádem indexu do hlubin.
img

Večerné zhrnutie

26.07.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

25.07.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Turecká lira | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/CAD | AUD/JPY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Aussie | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Expanzivní politika | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Forward | Futures | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LES | Likvidita | Long | Loonie | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | PEG | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Sentiment | Short | Spike | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Sterling | Support | Swap | Swiss | Swiss National Bank | Termínový kontrakt | Ticker | Tightening | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Těžba ropy | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Intervenovat | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Australská měna | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Britské libry | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Čínská banka | DAX 30 | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | ETF fondy | Etoro | Eura | EURHUF | EURCHF | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurzy | Kurzy akcií | Volná pracovní místa | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád akcií | Patria.cz | PayPal | Plus500 | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Risk Off | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | US dolar | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | Provozní marže | Redukce | Roadshow | ROCE | ROE | Small caps | Tim Cook | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | P/E Ratio | Repo operace | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Futures trhy | Know-how | Retail | Vzdělání | Poradenská společnost | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | CNN | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | DIHK | Investing.com | Členové OPEC | Macquarie | MF Global | Nová Čína | ANZ Bank | TD Ameritrade | BNY Mellon | Barrick Gold | BBC | Sentix index | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Halifax | Thomson Reuters | Diamantová formace | Bezpečné měny | Short squeeze | Black swan | HUF/EUR | Polská centrální banka | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Offshore jüan | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Energie | William Hill | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | Linie odporu | Podnikatelé | Bloomberg TV | Pro tradery | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | US akcie | Investiční firma | Prezident ECB | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Panika na finančních trzích | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie Credit Suisse | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | AAA | Ekonomická rizika | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Propad | GER30 | Kryptoměny | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | PetroChina | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | FTSE 100 | Guvernér banky | Blockchain | E*Trade | LeapRate | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nízká volatilita | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Akciový index DAX | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Makroekonomika | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Softbank | ARM Holdings | Čínský statistický úřad | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Údaje o inflaci | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Jihokorejské akcie | Fondy rizikového kapitálu | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | BBVA | Silicon Valley Bank | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Bond Connect | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Aleš Michl | Breakout Trader | Obchodování ETF | Anadarko Petroleum | Coinbase | Akcie Tesly | Index volatility CBOE | Palladium | Trade Financial | Technologie blockchain | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | LYNX Trading | Crown | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | Invesco | Index S&P/ASX 200 | European Energy Exchange (EEX) | Kosdaq | NEST | Estee Lauder | CFG | Lightspeed | Lithium | Jak fungují akcie | E-book o investování | Playtech | Obchodování na trzích | Asijské trhy | Úspěšný trading | Investování s LYNX | Airbnb | Burzovní trh | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Německá centrální banka | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Regionální měny | Long signál | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Forint | Turecké liry | Pokles ceny | Super-cyklus | Komoditní super-cyklus | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | LYNX Pro | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | HKD | Manažer fondu | Profesionální obchodník | USMCA | Dohoda USMCA | Dluhopisové výnosy | 3cAnalysis | Akcie na burzách | Použití finanční páky | Brookings Institution | Kompozitní index | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Obchodní investice | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | LYNX WhatsApp | Regulační orgán | BinckBank | Zvyšování úroků | Růst zisků | Zvýšení úrokové sazby | EK | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Zkušenost s investováním | Globální index | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Sazby Fedu | Majetek | The Wall Street Journal | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Australské akcie | Dolarová aktiva | Obchodní jednání | Velké riziko | Super obchod | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Ekonomický poradce | Evropské akciové burzy | Norská centrální banka | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Makroekonomická situace | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Tipy pro investory | Akcie firmy | Partners Capital International | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu čínského jüanu | Pokles kurzu | Index ADR | S&P/BNY Mellon | Tencent Holdings | Index S&P/BNY Mellon | Index čínských firem | Hang Seng China Enterprises | Akcie čínských firem | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | Globální HDP | Propad ropy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | South China Morning Post | Čínský trh | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | SEBA | Obavy z recese | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | ISM index | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Hongkongská burza | Depozitní sazby | Prosus | Saudi Aramco | Televize CNBC | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Novozélandská centrální banka | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | UCITS | Finanční údaje | Centrální banka Nového Zélandu | Python | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Britská obchodní komora | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Objem forexových obchodů | Edge | Očekávaný růst | Obchodní spolupráce | Obchodní dohoda | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Ant Financial | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Zpomalení německé ekonomiky | Německá vláda | IOT | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Obchodní příměří | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Statistické údaje | Recese světové ekonomiky | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Slušné zisky | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Tadawul | Vyšší riziko | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | CBI | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Zavedení digitální daně | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Čínský prezident | IPO Alibaba | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Global Times | Ľubomír Šlauka | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Trendová linie | INTC | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Švýcarská ekonomika | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | FT | České hospodářství | Domácí poptávka | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Data o HDP | Konkurenti | Financovat | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Wilbur Ross | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Na burze | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | European Central Bank | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Celebrity | Zdražování | Ceny zboží | Rostoucí mzdy | Německý ZEW index | Phil Hogan | Problémy | EW | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Finanční ztráty | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní zpráva | Cena za akcii | Aramco na burze | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Soukromý sektor | Pokračující protekcionismus | Konzervativci | GBP/EUR | Celkový zisk | Plyn | Nálada | Brewin Dolphin | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Newmont Mining | FIS | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Mylan | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Úroky | STOXX50 | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař | Optimismus investorů | FedEx | FDX | xStation5 | Akcie v roce 2019 | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Roku Inc | AT&T | Disney | Sergej Rjabkov | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Dot-com | Celkový deficit | Bydlení | Dovozní cla | Uber | EY | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Peter Navarro | Index šanghajské burzy | Izraelská ekonomika | Peking | US100 | Wirecard | Organizace Conference Board | Šéfové amerických podniků | Shortování akcií | Zákaz shortování | Obchodní podmínky | Ziskovost | Američtí vojáci | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Bernie Sanders | Pracovní trh | CFA | Stephen Poloz | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Američané | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Středoevropské měny dnes | Objem průmyslových zakázek | Írán | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Sodexo | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Míra nezaměstnanosti v ČR | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Negativní zprávy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Peníze z prodeje akcií | Tuzemská inflace | Proinflační | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | ČNB Vojtěch Benda | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Hospodářský růst v Číně | Spotřebitel | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Belt and Road | Chudoba | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Hodnota značky | Google | Samsung | Pingan | WhatsApp | Instagram | CMS | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Asijské indexy | Negativní dopad | Koronavirus z Číny | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Mobilní operátor | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Konzultant | Vysoká inflace | Čínské burzy | Akcie na burze v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Série poklesů | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Daň z příjmu | Akcie v Číně | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Valuace | COVID-19 | Empire State Index | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Zhejiang Huayou Cobalt | Největší švýcarské banky | Ekonomické dopady koronaviru | Index CSI 300 | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Dopad koronaviru | FinTech akcie | PHIA | Index aktivity | Největší ztráty | Šéfka ECB | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Jižní Korea | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Nová data | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Cílování inflace | Americké výnosy | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Karanténní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Oldřich Dědek | Poškodit ekonomiku | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Guvernér Rusnok | Největší propad | Inflace v EU | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Obnova ekonomiky | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Barel WTI | Spotřebitelé | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění | Účetní ztráty | Rozhodnutí bankovní rady | Loňský zisk | Prudký pokles cen | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Fed včera | Internetový obchod | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Oeystein Olsen | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Salmán | Pravidla EU | Ministryně práce | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Fundament | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Klaus Regling | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Mexiko | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Anthem | CBS | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Nárůst nezaměstnanosti | Německé automobilky | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | Výpadky | FANG | DAWN | ATVI | WMT | Activision Blizzard | IMF | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Vzrušení | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Japonský export | Madrid | Trade | S&P500 | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Premiér Andrej Babiš | Reddit | Debata | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Investiční tituly | Evropské indexy | Šíření nákazy COVID-19 | Air France | Institut GfK | Ropa zadarmo | Amundi | Joe Biden | Větší pokles | Poklesy HDP | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Cestování | 3M | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Maloobchodní tržby v Německu | Osobní příjmy | Osobní výdaje | HDP report | Energetické úspory | Shell | Maloobchod | Jiří Hruška | Zaměstnanci | Denní pokles | Gilead | Akcie padají | Průzkum ECB | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Mike Pompeo | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | ETN | Obchodní přebytek | Regulační orgány | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Politika centrální banky | Macy’s | Společnost Macy’s | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Členské země | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | PitchBook | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Xiaomi | Sektor služeb | Býčí scénář | Velké peníze | Ekonomická aktivita v USA | Digitální revoluce | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Více riskovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | Velikost fondu | Japonský export v dubnu | Čínské hospodářství | Renault | Akcie v Hongkongu | Splunk | Odchod z burzy Nasdaq | Odchod z burzy | Odchod z americké burzy | Čínský vyhledávač | Vyhledávač Baidu | Komunistická strana | Umělé inteligence | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | MLM | Kia | Mondelez | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | ČR | Costco | Ekonomický řád | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Průraz | Nové úvěry | Rozhodnutí FOMC | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Výrobní PMI | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Square | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Mateusz Morawiecki | Pokračování růstu | Rekordní pokles | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Největší světová ekonomika | Světové krize | Index Nikkei 225 | Pevninská Čína | Plán investic | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Největší evropská ekonomika | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Index průmyslové výroby | Koronavirová opatření | Nové žádosti o podporu | Práce z domova | Příjmy a výdaje | ONS | Objem aktiv | ASM International | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Den nezávislosti | International Flavors & Fragrances | Thermo Fisher Scientific | Objem zakázek | Hlavní index Hang Seng | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Novavax | Nákupy přes internet | Ant | Akcie v Americe | PPI v USA | Sony | Epic Games | Výhled vývoje ekonomiky | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | KLM | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Německý maloobchod | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost XTB | Akcie těžařů | Životní úroveň | Nižší poptávka | Zlatá horečka | Komoditní akcie | Čínská společnost | Mezinárodní firmy | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Index výroby | Ant Group | Fitbit | Indonésie | Analytici Fidelity International | Skupování aktiv | WeCHat | Růst vývozu | Růst zaměstnanosti | Hyundai Motor | Cenové hladiny | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | Worldometers | BHP Group | Pandemická situace | Online nakupování | Marks & Spencer | Fortnite | Pokles tržeb | Goodyear | Air Liquide | Býčí formace | SMA 200 | Airbus Group | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ruská vláda | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | Přístup na burzu | SPAC | Southwest Airlines | Odborníci | Rentabilita | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Stavební povolenky | Zasedání FED | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Budoucí vývoj | NAHB | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Accenture | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Micron | App Store | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Internetová společnost | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Digitální euro | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Antimonopolní úřad | NextEra | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Ceny bytů | CPI v USA | iPhone | Oživení německé ekonomiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Jitan Solanki | Concho | Nařízení | HDP Asie | Dobrý byznys | Newmont | Align Technology | ALGN | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Reálný HDP | ALV | První obchodní den | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Technologické tituly | Pandemický program | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | ABT | GWW | JNJ | Tržní výhled | Očekávané výnosy | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | T-Mobile US | Sumitomo | MCD | Oživení čínské ekonomiky | PDD | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Týdenní tržní výhled | QCOM | Druhý odhad amerického HDP | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | BIDU.US | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | NBP | CMI | Orbán | MGM | AAL | Očkování proti covidu-19 | DGX | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Nálada investorů | Carnival | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | Burzy v USA | Počasí | Utažení měnové politiky | Dobrý výsledek | China Unicom | NIO.US | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD.US | JD | Shopify | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Bidenův stimulační balík | MRK | WU | Jack Ma | UAL | Situace na trhu | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | KFC | PEP | Deliveroo | Očkování proti covidu | WallStreetBets | BlackBerry | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Thermo Fisher | Vypuknutí pandemie | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Zpráva o měnové politice | Kuaishou Technology | Activision | Blizzard | Dynamický růst | Platby v bitcoinech | Mateřské firmy | Supercyklus | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Ark Invest | Anheuser-Busch inBev | MSFT.US | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | VIV | Kering | AIG | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | WFC | Rostoucí výnosy | SPWR | Manufacturing PMI | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Finanční zdraví | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Nio (NIO.US) | Maďarská ekonomika | Herní průmysl | Dollar Tree | DLTR | DLTR.US | Akcie ropy v roce 2021 | PSX | Siemens Energy | Obchodní přebytek Číny | Výrazný pohyb | Silný růst | Banco Santander | Pandemie covidu-19 | Akcie firmy Baidu | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Průmyslové společnosti | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | COMP | Společnost Baidu | Cena akcií Baidu | GameStop akcie | SimilarWeb | AMC Entertainment (AMC.US) | Nové regulace | Prezident Erdogan | Nárůst sazeb | Kansas City Southern | KSU | Hodnota hotovosti | Hodnota hotovosti v oběhu | Akcie čínské Baidu | Fungování ČNB | IPO Deliveroo | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Loď Ever Given | Ever Given | Archegos Capital | Údaje MMF | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Horší období | Obchodovat CFD | Paychex | PAYX | Korporátní daně | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Data o inflaci | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Občané eurozóny | Ark | Silná americká data | AA | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | AMD.US | GOOGL.US | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Větší zisky | Kellogg | Konsensus trhu | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Index hongkongských akcií | WEN | WEN.US | Optimistický signál | EEX | Pandemie COVID | KSS.US | KSS | Riziko ztráty | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Luckin Coffee | Infrastrukturní plán | MNB | Bit.plus | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Ruský ministr | Weibo | Spotřeba domácností | Salvador | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Snižování nákupu aktiv | Dodávky plynu | Akcie technologických firem | SAIC | Konkurence | XPeng | Prodej | XPEV | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Hodně peněz | Mali | Kantar | McDonald's | Graf akcie | Didi | Stress testy | Pozitivní vliv | Etsy (ETSY.US) | Počet nezaměstnaných | Jen-tchien | Kontejnerový terminál | Cenové stability | SAIC Motor | Technologie | Nabídky akcií | Klesající struktura | Eric Rosengren | Chování spotřebitelů | Philip Morris International | Pravidla pro čínské firmy | Pravidla pro firmy | Zahraniční akciové burzy | Spotové ceny | UST | TSMC | Videohry | Capital Panda | Symantec | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | TSM | TSM.US | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | BHP | Divize | Akcie čínské společnosti | Načasování | Nálada mezi německými spotřebiteli | Rekord | Delta mutace | CAR | Guidance | Růst v Číně | HICP | Chování | KBC Group | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Ubisoft | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | Gary Gensler | Comcast Corp | Kuaishou | Strojové učení | BioNTech | ADS | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Nucor | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Signály Fedu | Zahraniční společnosti | Home Depot | CBRE | Meituan | Experian | Zápis Fedu | Rozbor | SAMR | Kansas City | Americká ministryně financí | Konference v Jackson Hole | Regulace technologického sektoru | ASX | SXXP | Dominion Energy | Agilent | Best Buy | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Opatření | Rivian | PayPal Holdings Inc | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Společnost Siemens | Vodafone | Ceny plynu | Akcie společnosti Tencent | Konfederace | Zvyšování sazeb ČNB | Luxusní značky | Čínský index | Sands China | Galaxy Entertainment | Doing Business | Dodržování pravidel | Airbus SE | Akcie čínských společností | Akcie Nio (NIO) | BNP | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Úročení | Gamble | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Dohoda o globální dani | Automotive | Charter Communications | Minulá výkonnost | Češi | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Schlumberger | Snap | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ceny plynu v Evropě | Colgate-Palmolive | Meta | Metaverzum | Klima | Meta Platforms | Avis Budget Group | Avis | Avis Budget | MGM Resorts International | SunPower | Regeneron Pharmaceuticals | RIVN | Čínský realitní sektor | Royal Caribbean Cruises | Tencent Music Entertainment | TME.US | Indexy pohyb | Akcie Rivian | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | NTES | Raketový růst | Další růst sazeb | Target | JD.com (JD.US) | Ross Stores | ROST.US | Ross Stores (ROST.US) | Macy's | M.US | TJX | TechnipFMC | Americká Komise pro cenné papíry | TIM | Rivian (RIVN.US) | Index technologického trhu | Operace na volném trhu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | | Honeywell | CMA | Bear market | Powellovy komentáře | Postavení na trhu | Akcie na burzách ve Spojených státech | Jestřábí Fed | Fundamentální analýzy | Ukončení nákupu aktiv | Společnost China Mobile | Newyorské akciové burzy | Poradenská společnost EY | Společnost EY | CarMax | KMX | WB.US | WB | Weibo (WB.US) | Sumitomo Mitsui | Miliardy USD | Altria | Předpokládaný růst | Ocel | EOG Resources | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Lucid Group | LCID | Lucid | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Cena akcií společnosti | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Instituce | Výkon akcií | Akcie automobilek | Western Digital | Simon Property Group | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Duke Energy | Illumina | Mattel | Under Armour | LHA | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | Filip Kohoutek | China 50 market index | China 50 | Čínské akcie a jejich dělení | A-shares | SZSE | Ping An Insurance | Hong Kong Stock Connect | B-shares | CITIC | N-shares | Depository receipts | H-shares | Elliottova vlnová teorie | General Dynamics | Ukrajina a Rusko | Konflikt na Ukrajině | Cena plynu pro evropský trh | YNDX | Baidu (BIDU.US) | Kohlova korporácia | Kohlova korporácia (KSS.US) | TGT.US | Cieľ (TGT.US) | Wendy's (WEN.US) | MWh | EUR/MWh | Čínské trhy | Japonský Nikkei 225 | Polská centrální banka (NBP) | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | Velkoobchodní cena plynu | Nibe Industrier | DBK | Společnost Google | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Pokles inflace | CF Industries | Mosaic | APP | Úrokové platby | SS&C | Fiserv | Opatření v Číně | Huayou Cobalt | Akcie kybernetické bezpečnosti | CyberArk Software | Cyberark Software Ltd | Čínští investoři | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Ekonomický růst Číny | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování do čínských ETF | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | Lyxor MSCI China UCITS ETF | NIO Inc | Pinduoduo Inc | Investování v Číně | NIO (NIO.US) | Inflace v Japonsku | CMG | Aktuální inflace | Ben Laidler | STT | Travelers | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Alaska Air Group | Miliardář Elon Musk | Textron | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Occidental | Wall Street výsledky | Dollar General | Dollar General (DG.US) | DG.US | GAP.US | Dollar Tree Inc (DLTR.US) | Macy's Inc | Macy's Inc (M.US) | Southwest | Forward P/E | Covid Zero | CRISPR Therapeutics | CRISPR | CRSP | Mondelez International | Nadnárodní firmy | RIOT | EOG | EOG Resources Inc | Atos | Shawn Cruz | Nike, Inc. | Wynn Resorts | WYNN | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | European Energy Exchange | Hike | Výrobci automobilů | Výrobce čipů Nvidia | 2U | Německé ekonomiky | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Hoya | TAP | Společnost Siemens Energy | Den výplaty | Dividends | Plyn z Norska | Nejrychleji rostoucí | Macerich | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Otevření ekonomiky | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | POSCO | Walt Disney Co | Širší index | Taiwan Semiconductor | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | CZ | Mitsui | Index cen výrobců | Inflace v roce 2023 | Problémy s dodavatelskými řetězci | Zisky společnosti | Farmacie | Zájem o virtuální lidi | Virtuální lidi | Akcie Atos | Šíření covidu | ChatGPT | OpenAI | Bing | Společnost OpenAI | Invest | Vyšší náklady | Chatovací robot | AI.US | C3.ai (AI.US) | Bard | Chat GPT | Akcie Baidu | Vývoj akcie Baidu | Cena akcie společnosti Baidu | Hermes | SVB Financial | SVB | SVB Financial Group | Silicon Valley Bank (SVB) | First Republic | Constellation Software | Deere | KE Holdings | National Grid | Sea Ltd | Sonova | Bridgestone | NU Holdings | Trip.com | GW&K's Emerging Wealth Equity Strategy | GW&K's | Nuno Fernandes | Největší jednodenní zisk | Jednodenní zisk
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

BAE Systems
BAE Systems (BA.UK)
BaFin
Bahamská komise pro cenné papíry
Bahamské regulační úřady
Bahamské úřady
Bahamský soud
Bahlil Lahadalia
Bahrajnský dinár
Bahrajnský dinár (BHD)

Následující klíčová slova

Baidu (BIDU.US)
Baihua Global
Baiju Bhatt
Bailout
BAIMAAS FX
Bain
Bain Capital
Bain & Co
Bain & Company
Baird
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít