Ticker Tape by TradingView
RBA zvyšuje sazby, věnujme pozornost Powellovu projevu
Australská centrální banka (RBA) zvýšila výpůjční náklady o 0,25 % v souladu s očekáváním tržních analytiků. Ekonomové naznačují, že australská centrální banka pravděpodobně v březnu naváže dalším zvýšením sazeb.
Ceny ropy v úterý rostly, k čemuž přispěl optimismus ohledně oživení poptávky ze strany Číny, největšího dovozce ropy na světě. Saúdská Arábie v pondělí poprvé za šest měsíců zvýšila ceny ropy pro asijské odběratele, protože očekávala zvýšenou poptávku. Podle zprávy společnosti BP vykázala společnost rekordní roční zisk, který více než zdvojnásobil loňský celkový zisk.
Z dalších zpráv: Válka umělé inteligence pokračuje, společnost Google oznámila BARD, experimentální službu umělé inteligence podobnou službě ChatGPT. V Číně se akcie společnosti Baidu dostaly na 11měsíční maximum, když společnost oznámila, že hodlá spustit vlastního chatbota s umělou inteligencí nazvaného "Ernie bot".
RBA zvyšuje výpůjční náklady
Jak se očekávalo, bankovní rada RBA oznámila další zvýšení sazeb o 25 bazických bodů a její základní úroková sazba se dostala na 3,35 %, což je nejvyšší úroveň za posledních 11 let. Jedná se o čtvrté zvýšení úrokových sazeb RBA o 25 bazických bodů v řadě a deváté zvýšení úrokových sazeb po pandemii.
Ekonomové poznamenávají, že navzdory politice zpřísňování měnové politiky RBA inflace nevykazuje známky zpomalení. Guvernér RBA Philip Lowe ve svém prohlášení po zasedání uvedl, že "inflace by měla v letošním roce klesat v důsledku globálních faktorů i pomalejšího růstu domácí poptávky". Lowe dodal, že podle prognózy RBA dosáhne inflace v roce 2023 4 % a v roce 2024 3,5 %.
Oznámení RBA zvýšilo hodnotu australského dolaru vůči americkému dolaru, přičemž australská měna si připsala 0,68 %.
Posílí projev Jeroma Powella americký dolar?
Později večer se očekává projev předsedy Federálního rezervního systému USA Jeroma Powella před Ekonomickým klubem Washingtonu. Minulý týden Powellovy komentáře o dezinflaci přiměly investory nabízet akcie výše a ignorovat možnost dalšího zvýšení úrokových sazeb ze strany centrální banky. Zdá se, že účastníci trhu se více soustředí na klesající údaje o inflaci než na zprávy o nízkých ziscích a očekávané zvýšení sazeb.
Janet Yellenová nevidí recesi
Americká ministryně financí Janet Yellenová mezitím v rozhovoru pro televizi ABC uvedla, že ekonomika země zůstává odolná. Konkrétněji poznamenala, že "nemáte recesi, když máte nejnižší míru nezaměstnanosti za posledních 53 let". V komentáři k růstu cen Yellenová poznamenala, že inflace je vysoká, ale její hodnoty klesají, a dodala, že "jsem přesvědčena, že USA najdou cestu, kdy inflace výrazně poklesne a ekonomika zůstane silná".
Bank of England přistoupí k dalšímu zvyšování sazeb?
Sterling v pondělí klesl na měsíční minimum vůči americkému dolaru, přestože člen bankovní rady BoE tvrdil, že centrální banka by měla pokračovat v utahování měnové politiky. Catherine Mannová ve svém vystoupení uvedla, že by bylo chybou přestat nyní zvyšovat výpůjční náklady.
V komentáři k měnové politice BoE poznamenala: "Pokud bude inflace skutečně trvalejší, pak bude muset bankovní sazba po pauze opět vzrůst, aby později následoval obrat. Podle mého názoru se boogie typu utahování-zastavení-utahování-uvolnění příliš podobá jemnému dolaďování, než aby se jednalo o dobrou měnovou politiku."
Zajímá vás obchodování na základě makroekonomických zpráv? Zjistěte, jak tento přístup funguje, na našich bezplatných webových seminářích. Setkejte se a komunikujte s odbornými obchodníky. Sledujte a učte se z živých obchodních seancí.
Tradingové webináře zdarma
Nalaďte se na živé webové semináře pořádané našimi tradingovými experty.
ZAREGISTROVAT SE ZDARMATento materiál neobsahuje a neměl by být vykládán jako materiál obsahující investiční poradenství, investiční doporučení, nabídku nebo výzvu k jakýmkoli transakcím s finančními nástroji. Vezměte prosím na vědomí, že tato obchodní analýza není spolehlivým ukazatelem jakékoli současné nebo budoucí výkonnosti, protože okolnosti se mohou v průběhu času měnit. Před přijetím jakéhokoli investičního rozhodnutí byste měli požádat o radu nezávislého finančního poradce, abyste se ujistili, že rozumíte rizikům.
Klíčová slova: Webináře zdarma | Tradingové webináře zdarma | ChatGPT | Inflace v roce 2023 | Tradingové webináře | Společnost Google | Powellovy komentáře | 3М | Společnost | Pozornost | Společnosti | Americká ministryně financí | Oživení poptávky | Ceny | Umělé inteligence | Údaje | Poradce | Ministryně financí | Australská centrální banka (RBA) | BP | Google | Poradenství | RBA | Měnové politiky | Prohlášení | Celkový zisk | Prognózy | Člen bankovní rady | ABC | Philip Lowe | Zvýšení sazeb | Zpřísňování měnové politiky | Základní úroková sazba | Obchodní analýza | Akcie společnosti | Projev Jeroma Powella | Údaje o inflaci | Baidu | Saúdská Arábie | Zvýšení úrokových sazeb | Guvernér | Utahování měnové politiky | Zvyšování sazeb | ROCE | Zprávy | Webináře | Ropy | Investiční poradenství | Investiční doporučení | Investiční | Dolar | Banka | Australská měna | Semináře | Australská centrální banka | Optimismus | Zisk | Úroková sazba | Obchodování | Doporučení | Banky | Sterling | Měna | Ekonomika | Centrální banky | Centrální banka | Bankovní rada | Bank of England | Analýza | Americký dolar | Akcie | Sazby | Ekonomové | Ceny ropy | Janet Yellenová | USA | Inflace |
Čtěte více
-
RBA (Reserve Bank of Australia)
Centrálna banka Austrálie  pone... -
RBA: rozhodnutie o úrokovej miere
Včera ráno zasadala Royal Bank of Australia (RBA), ktorá v súlade s očakávaniami... -
RBA snížila sazby, USA rozšiřují seznam zboží z EU, na které mohou být uvalena cla
Ve shodě s většinovým konsenzem, RBA dnes ráno snížila sazby na nové historické minimum 1 %. AUD reagoval na snížení sazeb růstem, i když nejprve mírně oslabil, vzhledem k tomu, že část trhu počítala s možným ponecháním sazeb beze změny. Dnes ráno se pak řadí dokonce mezi nejsilnější major měny, když na páru s USD přidává 0,2 %. RBA v doprovodném komentáři uvedla, že snížení sazeb pomůže inflaci přiblížit se k cíli a že by mělo podepřít také situaci na pracovním trhu. Banka znovu upozornila na to, že inflační tlaky jsou napříč ekonomikou utlumeny a že by se inflace měla dostat v roce 2020 ke 2 %. Zároveň upozornila na možnost jejího zrychlení především díky vyšším cenám pohonných hmot. Externí vlivy ale nejsou důvodem k výraznější změně měnové politiky a šance na snížení sazeb proto stále existuje. Klíčovým bude nyní stav australské ekonomiky a trhu práce a v případě dalšího zhoršení je snížení sazeb velmi pravděpodobné. -
RBA snížila úrokové sazby. Index nákupních manažerů v Číně klesá
V pondělí byl zveřejněn index nákupních manažerů ve výrobě za červen v Číně ve výši 49,4, což je o 0,6 méně, než bylo očekáváno. Maloobchodní tržby ve Švýcarsku za květen klesly o 1,7 %. Index nákupních manažerů ve výrobě v USA za červen stoupl o 51.7. -
RBA snižuje sazby. AUD/USD klesá. USD připraven posílit.
Australská centrální banka dnes snížila klíčovou sazbu na 2,75%. Kurs páru AUD/USD klesá na 1,0182. Australský... -
RBA v červnu zvýšila oficiální měnovou sazbu a připojila se ke globálním jestřábům
Australská centrální banka (RBA) je poslední centrální bankou, která zvýšila svou orientační úrokovou sazbu a přidala se tak ke globálním jestřábům poté, co Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na konci května zvýšila svou sazbu z 1,5% na 2%. -
RBA vidí AUD stále nadhodnotený, voči USD však menej
Austrálska centrálna banka Reserve Bank of Australia (RBA) je celkom dobre čitateľná. A to aj vďaka svojim protokolom ... -
RBA zníži sadzby na najbližšom zasadaní
Austrálska centrálna banka (RBA) dnes ponechala úrokov&uacu... -
RBA zníži sadzby na najbližšom zasadaním
Austrálska centrálna banka (RBA) dnes ponechala úrokov&uacu... -
RBA znižuje sadzby
Počas noci pristúpila RBA k zníženiu základnej ... -
RBA zvyšuje sazby, zaměřte se na Powellův projev ve Fedu
Australská centrální banka (RBA) zvýšila úrokové sazby, jak předpovídali ekonomové. Z vyjádření po zasedání však vyplynulo, že bankovní rada by mohla změnit svou strategii ohledně zvyšování sazeb. Investoři a obchodníci se budou soustředit na pololetní projev Jeroma Powella před senátním bankovním výborem. -
RBK: V ruské pomoci USA byly i věci firmy pod americkými sankcemi
Mezi zdravotnickým materiálem poslaným Ruskem Spojeným státům na pomoc v boji proti koronaviru byly i výrobky koncernu KRET, který je na americkém sankční seznamum. Informovala o tom dnes ruská agentura RBK. -
RBNZ by dnes měla snížit sazby. Pro oslabení NZD ale bude muse udělat mnohem víc
Dnešní seance přinese zasedání Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) na které bude novozélandská centrální banka rozhodovat jak o úrokových sazbách, tak o případném dalším směřování měnové politiky a pokud bude chtít guvernér Graeme Wheeler oslabit NZD, nebude to mít dnes vůbec jednoduché. Tržní konsenzus totiž počítá se 100% jistotou, že dnes banka sníží sazby o 25bp. na 2 % a většina trhu zároveň věří tomu, že bychom se do konce letošního roku měli dočkat ještě jednoho snížení sazeb na 1,75 %. -
RBNZ dnes bude muset nabídnout více než jen snížení sazeb, aby nezklamala NZD medvědy
Včera jsem se na tomto místě věnoval dnešnímu zasedání kanadské centrální banky, které nás čeká v 16 hod. Bank of Cana... -
RBNZ je připravena snižovat úrokové sazby. ČNB je naopak zdrženlivá
Olli Rehn z ECB v pondělí konstatoval, že zpomalení ekonomiky se zdá, bude trvat déle než se předpokládalo. Podle bankéře by se záporné sazby neměly stát novým normálem. Dále se Rehn zmínil, že o podrobnostech TLTRO by mělo být rozhodnuto ještě před začátkem září. Za největší krátkodobé riziko pro eurozónu bankéř považuje neřízený brexit (brexit bez dohody). -
RBNZ ponechala sadzby
Počas noci ponechala novozélandská centrálna bank... -
RBNZ ponechala sazby beze změny, Bitcoin prolomil hranici 12 tis. USD
Po snížení sazeb začátkem letošního roku se rozhodla dnes RBNZ ponechat sazby beze změny. Základní sazba tedy prozatím zůstává na 1,5 %, i když banka v doprovodném komentáři nabídla hned několik holubičích komentářů. Tím nejzajímavějším je poznámka, která naznačuje, že by sazby měly v budoucnu i nadále klesat. Rizika spojená se zahraničním obchodem podle banky narůstají a díky tomu se výhled pro světovou ekonomiku stává stále hůře predikovatelným. Mezi důvody pro snížení sazeb banka dále uvedla slabší růst domácí ekonomiky a inflaci mírně pod středem jejího inflačního pásma. Celkově tak lze komentář hodnotit jako holubičí, což se také projevilo na růstu implikované pravděpodobnosti pro snížení sazeb na červencovém zasedání. Ta nyní dosahuje téměř 80 %. Na druhou stranu však část trhu počítala se snížením sazeb již dnes a skutečnost, že se tak nestalo, nakonec NZD pomohla reagovat na dnešní zasedání růstem i přes jeho prvotní oslabení. -
RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb
V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb. -
RBNZ ponechala úrokové sazby beze změny. HDP v USA a Velké Británii roste.
V pondělí byl zveřejněno obchodní klima v Německu červen ve výši 97,4. V úterý bylo zveřejněna obchodní bilance na Novém Zélandě za květen ve výši $264 milionů. Jedná se o špatný výsledek, jelikož odhadovaná výše byla $971 milionů. Index cen domů v USA za duben vzrostl o 0,4 %, namísto očekávaných 0,2 %. Ve středu rozhodla ZBNZ, že pondechá úrokové sazby na stejné výši 1,5 %. -
RBNZ (Reserve Bank of New Zeland)
RBNZ ponechala sadzby podľa predpokladov na úrovni 3%......
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie zvaná Buy and Hold (díl 10.)
Hlavní událost roku pro tradery: Online trading konference 2023!
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
6 otázek, které si položit při obchodování trendů
Měsíční report finančních trhů (únor 2023)
VIP zóna: Výsledky obchodování za únor 2023
4 tipy, jak začít obchodovat větší pozice
3 fundamenty, které by si měl letos každý obchodník pohlídat
Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie Dollar Cost Averaging (díl 9.)
8 nejlepších obchodních strategií – scalping (7. díl) – 2. část
Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie zvaná Buy and Hold (díl 10.)
Hlavní událost roku pro tradery: Online trading konference 2023!
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
6 otázek, které si položit při obchodování trendů
Měsíční report finančních trhů (únor 2023)
VIP zóna: Výsledky obchodování za únor 2023
4 tipy, jak začít obchodovat větší pozice
3 fundamenty, které by si měl letos každý obchodník pohlídat
Seriál o ETF: Jak investovat do ETF - strategie Dollar Cost Averaging (díl 9.)
8 nejlepších obchodních strategií – scalping (7. díl) – 2. část
Denní kalendář událostí
V Austrálii změna zimního času na letní
Na Novém Zélandu změna zimního času na letní
V USA spotřebitelská důvěra UoM
V USA index PMI z oblasti Chicaga
V USA cenový index PCE
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V Austrálii změna zimního času na letní
Na Novém Zélandu změna zimního času na letní
V USA spotřebitelská důvěra UoM
V USA index PMI z oblasti Chicaga
V USA cenový index PCE
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
Forexové analýzy a zprávy
Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky zmírnění obav o banky stouply, dolar posílil
AP: Život Rusů se z ekonomického hlediska příliš nezměnil, hospodářství se drží
ČNB na středečním jednání úrokové sazby nezmění, shodují se analytici
Fitch snížil rating dluhu Argentiny v dolarech nad platební neschopnost
Nejbohatší Češi očekávají letos jen pozvolný ústup inflace
Evropské akcie oslabily, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru
Forex: Koruna v závěru týdne oslabila k euru i dolaru, předtím několik dnů posilovala
Index spekulativního sentimentu 24.3.2023
Situace evropských bank je stabilní, shodují se lídři EU po summitu
Kryptoměnová burza Binance kvůli technickému problému zastavila vklady i výběry
Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky zmírnění obav o banky stouply, dolar posílil
AP: Život Rusů se z ekonomického hlediska příliš nezměnil, hospodářství se drží
ČNB na středečním jednání úrokové sazby nezmění, shodují se analytici
Fitch snížil rating dluhu Argentiny v dolarech nad platební neschopnost
Nejbohatší Češi očekávají letos jen pozvolný ústup inflace
Evropské akcie oslabily, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru
Forex: Koruna v závěru týdne oslabila k euru i dolaru, předtím několik dnů posilovala
Index spekulativního sentimentu 24.3.2023
Situace evropských bank je stabilní, shodují se lídři EU po summitu
Kryptoměnová burza Binance kvůli technickému problému zastavila vklady i výběry
Blogy uživatelů
Technická analýza měnových párů AUD/USD, USD/JPY a EUR/GBP
Pozor na paniku
Elliottova vlnová teorie pro akcii Baidu a měnové páry GBP/CHF a AUD/JPY
Americké akcie posílily, index S&P 500 přidal téměř procento a půl
Faktory s klíčovým vlivem na obchodní rozhodnutí na FX trhu
Jak využít současné bankovní krize na finančních trzích?
Začala krize nebo je to tentokrát jiné?
Bitcoin dosiahol väčší výnos ako takmer všetky akcie z indexu S&P 500 v roku 2023
Tři důvody proč je situace na trzích ojedinělá
Praktické okénko – 3 supporty na párech s EUR
Technická analýza měnových párů AUD/USD, USD/JPY a EUR/GBP
Pozor na paniku
Elliottova vlnová teorie pro akcii Baidu a měnové páry GBP/CHF a AUD/JPY
Americké akcie posílily, index S&P 500 přidal téměř procento a půl
Faktory s klíčovým vlivem na obchodní rozhodnutí na FX trhu
Jak využít současné bankovní krize na finančních trzích?
Začala krize nebo je to tentokrát jiné?
Bitcoin dosiahol väčší výnos ako takmer všetky akcie z indexu S&P 500 v roku 2023
Tři důvody proč je situace na trzích ojedinělá
Praktické okénko – 3 supporty na párech s EUR
Forexové online zpravodajství
Odliv dividend stahuje Česko „do rekordního mínusu“ nejvíce, hrozba měnové krize se ale zatím nenaplňuje
Brusel ustupuje Berlínu, auta se spalovacími motory se budou v EU prodávat i po roce 2035, jak dnes informuje eurokomisař Timmermans. Jde o dobrou zprávu i pro českou ekonomiku
Američané rekordně ztrácejí důvěru v malé banky v zemi, odliv vkladů je rekordní. Vzniklá panika ohrožuje i velké banky v Evropě, jako je Deutsche Bank
Pražská burza klesala třetí týden v řadě, index PX oslabil o 2,04 procenta
Pražská burza po dvou měsících uzavřela pod úrovní 1300 bodů
Pre-market 24. 3. 2023. Akciové indexy opět klesají.
Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby se zlepšily
Týden na akciových trzích: Pražská burza, na rozdíl od evropských, klesla
Forex: Volatilní týden končí koruna silnější
Britská ekonomika se vyhnula recesi, ale zaostává za kontinentem
Odliv dividend stahuje Česko „do rekordního mínusu“ nejvíce, hrozba měnové krize se ale zatím nenaplňuje
Brusel ustupuje Berlínu, auta se spalovacími motory se budou v EU prodávat i po roce 2035, jak dnes informuje eurokomisař Timmermans. Jde o dobrou zprávu i pro českou ekonomiku
Američané rekordně ztrácejí důvěru v malé banky v zemi, odliv vkladů je rekordní. Vzniklá panika ohrožuje i velké banky v Evropě, jako je Deutsche Bank
Pražská burza klesala třetí týden v řadě, index PX oslabil o 2,04 procenta
Pražská burza po dvou měsících uzavřela pod úrovní 1300 bodů
Pre-market 24. 3. 2023. Akciové indexy opět klesají.
Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby se zlepšily
Týden na akciových trzích: Pražská burza, na rozdíl od evropských, klesla
Forex: Volatilní týden končí koruna silnější
Britská ekonomika se vyhnula recesi, ale zaostává za kontinentem
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ
Ziskové investování do akcií – praktický seminář pro ženy
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ
Ziskové investování do akcií – praktický seminář pro ženy
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Falešné slevy se nevyhnuly ani letošnímu Black Friday. Vždy neplatí ani to, že by dnes nebo v tomto týdnu bylo údajně zlevněné zboží levnější než jindy v roce
Zdroje z nemeckej vlády
Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD na 2. prosince 2022
Makro: Maloobchodní prodej Česka v červenci meziročně poklesl o 1,7 pct
Pražská burza přerušila čtyřdenní sérii ztrát, dařilo se akciím ČEZ
Maďarská bankovní rada rozhodovala jednomyslně
Komodity: USDA v říjnu opět navýšila odhad produkce kukuřice a sóji v USA
Forex: Evropa zůstává v zajetí negativního sentimentu
Růst úrokových sazeb u hypoték se v říjnu zastavil
Tesla roste nepodloženě
Falešné slevy se nevyhnuly ani letošnímu Black Friday. Vždy neplatí ani to, že by dnes nebo v tomto týdnu bylo údajně zlevněné zboží levnější než jindy v roce
Zdroje z nemeckej vlády
Analýza indikátorů: Denní přehled páru EUR/USD na 2. prosince 2022
Makro: Maloobchodní prodej Česka v červenci meziročně poklesl o 1,7 pct
Pražská burza přerušila čtyřdenní sérii ztrát, dařilo se akciím ČEZ
Maďarská bankovní rada rozhodovala jednomyslně
Komodity: USDA v říjnu opět navýšila odhad produkce kukuřice a sóji v USA
Forex: Evropa zůstává v zajetí negativního sentimentu
Růst úrokových sazeb u hypoték se v říjnu zastavil
Tesla roste nepodloženě
Blogy uživatelů
Poziční obchodní signály na ropě a zlatu
Pozor na paniku
Proč bychom se v dnešní době měli zajímat o bezpečnost a soukromí?
Zlato – jakou cenu má nevědomost?
Trochu jiný pohled tradera na obchodování forexu v období Ukrajinské krize a jiných silných makroekonomických událostí
Štyri základné grafy, ktoré musíte na kryptomenách sledovať
Technická analýza BTC/USD: Zhodnocení situace na světovém trhu a dopad na Bitcoin
Daně
Nová éra Purple Trading přichází již brzy!
Poslední šance? Britští vyjednavači se vrací do Bruselu
Poziční obchodní signály na ropě a zlatu
Pozor na paniku
Proč bychom se v dnešní době měli zajímat o bezpečnost a soukromí?
Zlato – jakou cenu má nevědomost?
Trochu jiný pohled tradera na obchodování forexu v období Ukrajinské krize a jiných silných makroekonomických událostí
Štyri základné grafy, ktoré musíte na kryptomenách sledovať
Technická analýza BTC/USD: Zhodnocení situace na světovém trhu a dopad na Bitcoin
Daně
Nová éra Purple Trading přichází již brzy!
Poslední šance? Britští vyjednavači se vrací do Bruselu
Vzdělávací články
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
Kdy si dát od tradingu pauzu?
Jak obchodovat forex při realitní bublině?
Trading a daně
VIP zóna: Výsledky obchodování za září
Jak může stres traderům pomoci
Příběh českého tradera na Wall Street
Co čekat na finančních trzích ve druhém pololetí?
Výsledky intradenního obchodování podle VIP zóny (listopad 2021)
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
Kdy si dát od tradingu pauzu?
Jak obchodovat forex při realitní bublině?
Trading a daně
VIP zóna: Výsledky obchodování za září
Jak může stres traderům pomoci
Příběh českého tradera na Wall Street
Co čekat na finančních trzích ve druhém pololetí?
Výsledky intradenního obchodování podle VIP zóny (listopad 2021)
Forexové analýzy a zprávy
S&P 500 - Intradenní výhled 3.9.2019
Live trading: Ziskový long obchod na AUD/USD
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 12.12.2022 - 16.12.2022
Forex: Koruna v lednu posílila vůči naprosté většině měn, k euru o dvě procenta
Forex: Shrnutí obchodování 9.4.2020
Inflace v Maďarsku stoupla na 8,5 procenta, je nejvyšší za téměř 15 let
EK: Portugalsko zůstává na správné cestě
Obchodní deficit USA v září klesl
Komodity: Ropa by mohla vykázat týdenní nárůst díky očekávání snížení produkce
Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky zmírnění obav o banky stouply, dolar posílil
S&P 500 - Intradenní výhled 3.9.2019
Live trading: Ziskový long obchod na AUD/USD
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 12.12.2022 - 16.12.2022
Forex: Koruna v lednu posílila vůči naprosté většině měn, k euru o dvě procenta
Forex: Shrnutí obchodování 9.4.2020
Inflace v Maďarsku stoupla na 8,5 procenta, je nejvyšší za téměř 15 let
EK: Portugalsko zůstává na správné cestě
Obchodní deficit USA v září klesl
Komodity: Ropa by mohla vykázat týdenní nárůst díky očekávání snížení produkce
Shrnutí páteční seance: Akcie v USA díky zmírnění obav o banky stouply, dolar posílil
Témata v diskusním fóru
Rast na rope končí, pattern na zlate a môj obchod na komodite kakao
Breakout systém- obchodní deník
EUR/USD
Slovaci a dane a vypalne statu
Forex obchodní strategie a systémy
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.5..2012
Saxo Bank
Medvědi už mají velký hlad !
Faunus Asset Management
Efektivní trend Line system UPDATE
Rast na rope končí, pattern na zlate a môj obchod na komodite kakao
Breakout systém- obchodní deník
EUR/USD
Slovaci a dane a vypalne statu
Forex obchodní strategie a systémy
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.5..2012
Saxo Bank
Medvědi už mají velký hlad !
Faunus Asset Management
Efektivní trend Line system UPDATE