Obrat trendu

Přehled vývoje GBP/USD dne 31. července; libra před zasedáním Bank of England klesá
31.07.2024 Domníváme se, že důvodem poklesu páru je jeho překoupenost, nadcházející snížení sazeb ze strany Bank of England a nepřiměřený růst, který vykazoval poslední tři měsíce. Opakovaně jsme se zmiňovali o tom, že růst tohoto páru byl nelogický, a možná nyní nastal čas, aby byla nastolena spravedlnost.

Přehled pro pár EUR/USD na 31. července; údaje z Evropy: ani horké, ani studené
31.07.2024 Pár EUR/USD stál celé úterý na místě. Jak jsme předtím varovali, evropské údaje nevyvolaly žádnou reakci obchodníků. Zpráva o americkém HDP z minulého týdne, která byla nakonec silná a rezonující, nevyvolala žádnou reakci trhu. Bylo tedy naivní doufat, že trh bude aktivně reagovat na údaje o evropském a německém HDP a jejich menší hodnoty.

Obchodní signály pro EUR/USD na období 29.–31. července 2024: nákup nad 1,0827 (200 EMA – 6/8 Murray)
30.07.2024 Na začátku americké seance se euro obchoduje kolem úrovně 1,0836 nad 200 EMA a uvnitř klesajícího trendového kanálu, který se formuje ve 4hodinovém grafu od 17. července. V grafu pozorujeme obdélníkovou formaci. Proto je pravděpodobné, že se EUR/USD v příštích hodinách odrazí nad úroveň 1,0827, jak tomu bylo během posledních několika seancí.

Přehled vývoje EUR/USD. Týdenní výhled: Zasedání Fedu a inflace v eurozóně
29.07.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek opět vykazoval velmi nízkou volatilitu. Pár se navzdory nejméně třem zprávám zveřejněným během americké obchodní seance, které sice mohly sloužit, ale nesloužily, jako hybné síly, prakticky nehnul z místa. Připomeňme, že USA zveřejnily důležité údaje o den dříve, a to ještě významnější než v pátek. Konkrétně byly zveřejněny údaje o HDP za druhé čtvrtletí a o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Obě zprávy měly značný dopad. HDP rostl mnohem silněji, než se očekávalo, zatímco objednávky se propadly o 6,6 % oproti prognóze +0,3 %. Přesto celková volatilita za celý den činila pouze 42 pipsů.

Přehled pro pár GBP/USD. Náhled na týden: nonfarm payrolls a nezaměstnanost v USA nic neovlivní.
29.07.2024 Pár GBP/USD se v pátek posunul o 29 pipů. Obecně není, co dál analyzovat, protože žádné pohyby na trhu nebyly. Britská měna během posledních dvou týdnů mírně korigovala dolů, ale my stále pochybujeme, že tento mírný pokles je začátkem trendu, a to i v rámci časového rámce 4H. Libra v posledních měsících mnohokrát signalizovala konec uptrendu, ale pokaždé téměř bez poklesu obnovila růst. Trh dává najevo, že je připraven nakupovat britskou měnu bez ohledu na okolnosti. COT reporty ukazují na masivní převahu býků. Makroekonomické údaje (bez ohledu na povahu) vedou jen k růstu páru. Fundamentální pozadí účastníky trhu nezajímá. Volatilita trhu je navíc nízká.

Prognóza pro pár EUR/USD na 16. července 2024
16.07.2024 Euro se včera nedokázalo konsolidovat nad cílovou úrovní 1,0905 a zakončilo den poklesem o 12 pipů. Divergence s oscilátorem Marlin se trochu zvětšila. Můžeme alespoň očekávat korekci a v hlavním scénáři čekáme obrat trendu do střednědobého poklesu pod 1,0595.

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza 15. července
15.07.2024 Pár EUR/USD dokázal minulý týden navzdory otevření s medvědím gapem zavřít nad týdenním cloudem (1,0882) a týdenním křížem smrti Ichimoku. Býci teď musí tento kříž eliminovat a konsolidovat se v býčím teritoriu vůči týdennímu cloudu. Aby byl býčí trend posílen, bude potřeba otestovat nejbližší extrémy 1,0916 a 1,1031. Ztráta týdenních úrovní (1,0863–1,0882) může pár vrátit k úrovním supportu v zóně vlivu měsíčního krátkodobého trendu (1,0829), což může změnit priority.

EUR/USD. Projev Christine Lagarde po zprávě o inflaci
04.07.2024 Pár EUR/USD v posledních týdnech stagnuje. To je jasně viditelné v grafech s většími časovými rámci, například ve 4–6hodinovém grafu. Pohyb je horizontální, tedy do strany. A jakýkoli pohyb do strany může znamenat pouze dvě věci: 1) V této době jsou býci a medvědi v rovnováze. 2) Hlavní hráči akumulují pozice pro potenciálně silný pohyb nahoru nebo dolů. Připomínám, že ve 4hodinovém grafu byl "býčí" trend přerušen před několika týdny uzavřením pod vzestupnou trendovou linií. Nyní bychom tedy měli očekávat pokles eura. Během týdne nebo několika dnů se mohou býci začít aktivně projevovat, jak tomu bylo včera nebo předevčírem. Tento týden bude zveřejněno mnoho důležitých zpráv a proběhnou projevy Christine Lagarde a Jeroma Powella. V tuto chvíli může býky podpořit jakákoli událost.

Zlato se od dubna obchoduje v bočním pásmu
01.07.2024 Zlato se obchoduje na vyšší úrovni poté, co ve středu narazilo na podporu mírně nad úrovní 2 290. Tato zóna působí od dubna jako silná podpůrná bariéra a lze ji také považovat za spodní hranici bočního rozpětí, které od té doby obsahuje většinu cenové akce. To vykresluje neutrální střednědobý výhled, ale v kratším horizontu může kov pokračovat v driftu na sever v rámci výše zmíněného rozpětí.

Extrémně nízké počty narozených dětí se dál snižují
28.06.2024 „Generace narozených dětí v roce 2023 byla nejslabší za 22 let. Za první čtvrtletí 2024 se však narodilo ještě méně dětí než ve stejném období předchozího roku. Snižování počtu narozených dětí bude do budoucna způsobovat demografické problémy, které budou zhoršovat schopnost veřejného sektoru financovat důchodový systém a zdravotní péči, říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Výhled pro pár GBP/USD na 25. června. Libra stále nespěchá s poklesem.
25.06.2024 Pár GBP/USD vykázal v pondělí mírný býčí směr, který vedl ke konsolidaci nad klesající trendovou linií. Stejně jako v případě eura, ani zde z toho nevyplývá obrat trendu; na rozdíl od eura ale můžeme pohyb libry jen stěží nazvat "trendem". Formálně sice začal klesající trend, ale ten je natolik slabý a nepřesvědčivý, že může kdykoli skončit.

Přehled vývoje EUR/USD dne 25. června. Euro vstupuje do fáze korekce
25.06.2024 EUR/USD začal opět růst od úrovně Murray 1/8 – 1,0681. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro může ještě týden nebo dva nerušeně procházet korekcí směrem vzhůru. Jde o to, že volatilita páru je i nadále poměrně slabá. Například průměrná hodnota za posledních pět dní činí 45 pipsů. Proto je zcela nereálné očekávat prudký pokles nebo prudký růst. Zároveň ani korekce nejsou vždy jednoduché – v podobě "jediné vlny". Takže pokud se pár obchoduje slabě a ospale, znamená to, že se s největší pravděpodobností dočkáme složité korekční struktury nebo dokonce dalšího flatu. Cena dvakrát otestovala úroveň 1,0681 a dvakrát ji nedokázala prolomit. Je na čase očekávat, že pár vzroste k předchozímu maximu 1,0760.

Přehled vývoje EUR/USD dne 21. června. ECB letos očekává tři snížení sazeb
21.06.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke stejnému vzorci obchodování, který jsme pozorovali před dvěma týdny a dříve v průběhu měsíce: pomalé pohyby, nízká volatilita a mírný klesající trend. Pokud jej však srovnáme s párem GBP/USD, jsme s pohybem páru EUR/USD upřímně spokojeni. Měnový pár EUR/USD alespoň vykazuje trend a logické pohyby. Abychom připomněli, poslední pohyb směrem dolů začal na začátku měsíce po zveřejnění další silné zprávy o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor v USA. Předtím cena procházela dva měsíce býčí korekcí. Korekce však neporušila klesající trend, který je jasně patrný ve 24hodinovém časovém rámci, a proto by měl být základem pro naši analýzu.

Přehled vývoje EUR/USD dne 20. června. Vše se vrací do normálu
20.06.2024 Měnový pár EUR/USD se postupně vrací ke vzorci, který vykazoval před dvěma týdny a dříve. V grafu vidíme, že volatilita páru v poslední době roste a v současné době činí 76 pipsů, což je pro euro poměrně významná hodnota. Před tímto obdobím jsme během několika měsíců byli svědky průměrné volatility kolem 50 pipsů. Několik posledních dní však ukázalo, že se vše vrací do normálu a trh stále není připraven na výraznější aktivitu.

Přehled vývoje EUR/USD dne 19. června. Projev Lagarde ani konečná zpráva o inflaci euro nijak výrazněji nepoznamenaly
19.06.2024 EUR/USD nejprve provedl korekci k úrovni Murray "4/8" – 1,0742 a poté ke klouzavému průměru, přičemž od obou se odrazil. Pár tak může obnovit klesající pohyb a ten může pokračovat i v nadcházejících dnech. Cena zůstává pod linií klouzavého průměru a od eura očekáváme pouze další pokles. Všimněte si, že euro po dobu dvou měsíců vytrvale rostlo. Pohybovalo se směrem vzhůru, i když pozadí zpráv působilo v jeho neprospěch. Neustále jsme byli svědky toho, jak pár vytrvale vykazoval nelogické pohyby, které připomínaly práci tvůrců trhu proti retailovým obchodníkům. Bez ohledu na to nemůže zůstat bez povšimnutí skutečnost, že Evropská centrální banka v červnu zahájila cyklus uvolňování měnové politiky. Skutečnost, že Federální rezervní systém nezahájil cyklus snižování sazeb v březnu ani v červnu, rovněž hovoří za vše. Kombinaci těchto dvou faktorů považujeme za dostatečný důvod pro pokles eura na cenovou paritu. Opakovaně jsme to zmiňovali.

Přehled vývoje EUR/USD dne 18. června. Uvolnění měnové politiky bude muset počkat do prosince
18.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí podle očekávání obchodoval na mírně vyšší úrovni. Trh se rozhodl využít první obchodní den v týdnu jako příležitost ke korekci páru směrem vzhůru vzhledem k tomu, že euro v poslední době znatelně pokleslo. Domníváme se, že tento pokles byl zcela předvídatelný, ale neznamená to, že by euro mělo klesat každý den bez korekcí.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 14. června. Jak tvůrci trhu všechny oklamali
14.06.2024 Měnový pár EUR/USD včera vykazoval pohyby, které jsme měli očekávat. Připomeňme si stručně chronologii událostí. Zhruba před týdnem, po zveřejnění zprávy NonFarm Payrolls a po dvou měsících, kdy pár procházel býčí korekcí, měl konečně ukončit svůj pohyb vzhůru. Vzhledem k tomu, že v globálním měřítku se stále nacházíme v klesajícím trendu, bylo důvodné očekávat, že euro bude pokračovat v poklesu. Euro skutečně několik dní po sobě klesalo, ale pak byla zveřejněna notoricky známá zpráva o inflaci v USA. Americký index spotřebitelských cen zpomalil druhý měsíc po sobě, což dolar zjevně nestáhlo o 100 bodů dolů. Ve středu večer Federální rezervní systém oznámil výsledky zasedání FOMC. Úroková sazba zůstala beze změny, nic nenasvědčovalo tomu, že by v příštích měsících mělo dojít k uvolnění měnové politiky, předseda Fedu Jerome Powell dokonce uvedl, že inflace je stále příliš vysoká na to, aby se uvažovalo o snížení sazeb, a graf "dot-plot" ukázal, že holubičí očekávání FOMC slábnou. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že by dolar měl růst.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 13. června. Libra s velkým potěšením navázala na své dřívější způsoby
13.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu prudce vzrostl. V tomto článku nebudeme brát v úvahu výsledky zasedání Federálního rezervního systému ani pohyby páru související s reakcí trhu právě na tuto událost. Na analýzu této události a reakce trhu na ni si ještě nějaký čas počkáme. Můžeme však vyvodit závěry ze zprávy o inflaci v USA, která byla druhou nejvýznamnější událostí týdne.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
11.06.2024 Páru GBP/USD se nepodařilo pokračovat v klesajícím pohybu. Proběhl zde sice jistý nevýrazný pokus, ten však velmi rychle skončil. V hodinovém časovém rámci to není vidět, ale ve vyšších časových rámcích je jasně patrný flat trend, který začal přibližně v posledním květnovém týdnu. Celkově se libra již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2684 a 1,2798. Třetí vzestupná trendová linie byla prolomena a potřetí za sebou nevidíme žádný obrat trendu ani žádný vznikající klesající trend. Britská měna nadále udivuje svou odolností.

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarového indexu ze dne 10. června
10.06.2024 Od dubna byl hlavní směr pohybu britské libry udáván vzestupným trendem. Od poloviny května cena vytváří korekci (B) ve formě flatu, která zůstává neúplná. Kotace dosáhly spodní hranice zóny přechodné rezistence vyššího časového rámce.

CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?
06.06.2024 Cílem každého obchodníka by měla být základní znalost podkladového aktiva nebo trhu, na kterém obchoduje. Mezitýdenní zpráva Commitment of Traders (tzv. CoT report) může být skvělým nástrojem pro obchodníky, kteří chtějí vidět pod ruce velkým hráčům a učit se od nich. Zpráva je zveřejňována pravidelně a její formát je pevně daný, což vytváří skvělou příležitost k průběžnému generování obchodních nápadů.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 5. června. Euro je i nadále optimistické
05.06.2024 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svých nelogických pohybech. Tentokrát pár začal klesat již v průběhu dopoledne. Všimněte si, že den předtím euro pokračovalo v růstu od okamžiku, kdy byly zveřejněny údaje o americkém indexu ISM PMI. Rádi bychom zdůraznili skutečnost, že trh na tuto konkrétní zprávu reagoval mimořádně silně. Obvykle taková reakce trvá 1–2 hodiny, ale tentokrát trh prodával dolar 4–5 hodin, což svědčí o tendenci trhu nakupovat euro a prodávat dolar. A pokud tak opravdu je, jednotná měna bude v každém případě pokračovat v růstu.

Analýza páru GBP/USD ze dne 4. června 2024
05.06.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává i nadále poměrně komplikovaná. Úspěšný pokus o proražení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil, že trh je připraven vybudovat klesající vlnu 3 nebo C. Pokud tato vlna bude pokračovat ve své výstavbě, vlnová struktura bude mnohem jednodušší a hrozba zkomplikování vlnové analýzy zmizí. V posledních týdnech však pár zůstává stejný, což nás nutí opět pochybovat o připravenosti trhu prodávat.

Přehled vývoje EUR/USD dne 4. června. Zasedání ECB – "pseudoklíčová" událost týdne
04.06.2024 Měnový pár EUR/USD se první obchodní den týdne obchodoval relativně klidně...dokud nepřestal. Pár v průběhu americké seance po zveřejnění indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu skokově vzrostl. Celkově se pár v posledních dvou týdnech nadále obchoduje spíše do strany než nahoru. Je však nepravděpodobné, že by pár v příštích dnech vykazoval flat pohyb, protože očekáváme, že z USA a EU bude přicházet mnoho důležitých informací.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 31. května. Dopad inflace v EU na euro za současných okolností
31.05.2024 EUR/USD se ve čtvrtek pokusil pokračovat v poklesu, který začal den předtím. Účastníci trhu se však "probudili" a začali euro opět nakupovat. Včera jsme varovali, že americký dolar klesal pouze jeden den, takže bychom neměli očekávat, že pár zahájí nový trend. Mohlo by jít o začátek připravovaného klesajícího trendu, ale jeden den je příliš krátký na to, abychom mohli vyvozovat tak odvážné závěry. Vzestupný trend, který je stále korekcí, tak prozatím zůstává nedotčen. Euro pokračuje ve svém nelogickém růstu. To, že se cena nachází pod klouzavým průměrem, nic neznamená. Minulý týden pár klouzavý průměr překonal pětkrát.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 31. května. Libra opět roste
31.05.2024 Měnový pár GBP/USD začal ve čtvrtek opět růst. Ve středu se pár usadil pod linií klouzavého průměru, ale britská libra neklesla ani na předchozí lokální minimum, které se nachází pouhých 120 pipsů pod posledním minimem. Po růstu o 500 pipsů tak pár GBP/USD nemůže provést korekci ani o 120 pipsů. To je vše, co potřebujete vědět o současném charakteru pohybu páru.

Index NASDAQ: Vše o investování a obchodování oblíbeného akciového indexu
30.05.2024 Máte zájem o investice do nových technologií a chcete sledovat nové trendy v odvětví technologií? Teď je pravý čas na to začít investovat do akciového indexu NASDAQ. Index Nasdaq je index cenných papírů obchodovaných na americké burze NASDAQ a patří mezi hlavní světové akciové indexy.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 30. května. Libra nadále láme všechny rekordy
30.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v korekčním pohybu poté, co se odrazil od úrovně Murray "7/8" na úrovni 1,2787. Jak jsme již zmínili dříve, britská libra je extrémně překoupená a nepřiměřeně drahá. V posledních několika dnech britská měna rostla bez jakéhokoli pádného důvodu. To je bohužel něco, čeho jsme poslední dobou svědky často. Musíme se s tím smířit a pokusit se vydělat na tom, co máme.

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. května. Klidné zprávy a tvrdohlavé euro
29.05.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu. Při absenci významných zpráv a reportů euro rostlo. Někteří mohou namítat, že jak v pondělí, tak v úterý byl růst poměrně slabý. Chceme však zdůraznit skutečnost, že volatilita páru je dlouhodobě nízká, jak je uvedeno níže. Skutečnost, že jednotná měna pomalu roste, nepopírá fakt, že roste průběžně, i když k tomu nemá žádné důvody ani příčiny.

Nejúspěšnější scalper v dosavadní historii Fintokei
22.05.2024 Někdy vám k závratným ziskům stačí pouhých pár minut. Své o tom ví obchodník Tomáš, kterému jsme letos v květnu vyplatili dohromady přes 1 200 000 korun. Pojďte se s námi podívat, jak to dokázal.

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - Inflace poslala americké indexy na nové rekordní hodnoty
21.05.2024 Co očekávat po býčím týdnu? Podle ekonomického kalendáře půjde spíš o klidnější vývoj. Pojďme se ale podívat sami.

Palivo 19. týden: Pohonné hmoty reagují na pokles cen ropy
17.05.2024 Ceny pohonných hmot v 19. Týdnu (06.05. - 13.05.) podle očekávání poklesly. Ceny nafty zlevnily o 0,025 €/l, tedy o 1,62% a dosáhly ceny 1,516 €/l. Ceny benzínu korigovaly o něco více, a to o 0,029 €/l, tedy o 1,75% a skončily na ceně 1,631 €/l.

GBP/USD. 13. května. Obchodníci čekají na zprávu o inflaci v USA
13.05.2024 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pátek obchodoval horizontálně nad hladinou 1,2517. Proces růstu tak může pokračovat směrem k další korekční hladině 38,2 % –1,2565. Pokud pár konsoliduje pod úrovní 1,2517, bude to působit ve prospěch amerického dolaru a iniciuje to nový pokles směrem k Fibonacciho úrovni 50,0 % – 1,2464.

GBP/USD. 7. května. Libra před zasedáním Bank of England citelně posiluje
07.05.2024 V hodinovém grafu pár GBP/USD v pondělí provedl nový obrat ve prospěch americké měny a zamířil ke spodní linii vzestupného trendového kanálu. Odraz kotací od této linie podpoří "býčí" náladu obchodníků a umožní očekávat návrat k úrovni 1,2611. Konsolidace kurzu páru pod kanálem bude působit ve prospěch americké měny a zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovním 1,2464 a 1,2370.

Stříbro vytváří formaci Hlava a ramena, čeká nás obrat trendu?
29.04.2024 Cena stříbra (XAG/USD) na 4hodinovém grafu vytváří formaci Hlava a ramena. Aby byla formace platná, tak je zapotřebí, aby došlo k jasnému průrazu vyznačené oblasti neckline směrem dolů. Dojde k průrazu linie neckline a změny trendu nebo na současných úrovních najdou znovu sílu býci a posílíme zpět k vyšším úrovním?

Prognóza pro pár GBP/USD na 26. dubna 2024
26.04.2024 Pár GBP/USD podle grafu 1H ve čtvrtek vzrostl na úroveň 1,2517, odrazil se od ní, pak se odrazil od Fibonacciho hladiny 50,0 % (1,2464) a vrátil se na úroveň 1,2517. Nový odraz od této úrovně bude opět působit ve prospěch americké měny a povede k určitému poklesu páru k úrovni 1,2464. Konsolidace kotací nad hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího růstu k další Fibonacciho hladině 38,2 % (1,2565).

Přehled páru GBP/USD na 25. dubna 2024
25.04.2024 I měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně. Volatilita v posledních dnech stoupá, což je povzbudivé, protože umožňuje obchodovat a očekávat slušné zisky, přinejmenším v nižších časových rámcích. Libra v průběhu posledních týdnů dokonce vytvořila zdání klesajícího trendu, což je po čtyřměsíčním flatu také povzbudivé. Jedinou otázkou zůstává, jak dlouho pokles britské měny opravdu potrvá.

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza ze dne 25. dubna
25.04.2024 Objem a volatilita zůstaly včera nízké. Trh se nicméně udržel na pozici nad denním krátkodobým trendem. Hlavní závěry a očekávání zůstávají proto beze změny. Nejbližší rezistence kolem úrovní 1,0732–56 (denní a týdenní úrovně Fibonacci Kijun) mohou stále sloužit jako referenční body pro býky, zatímco medvědi mohou spoléhat na denní krátkodobý trend (1,0658) a měsíční úroveň Fibonacci Kijun (1,0611).

Výhled pro EUR/USD na 25. dubna. Euro může růst i klesat zároveň
25.04.2024 Co se týká technického obrazu, pár pokračuje v korekci směrem vzhůru, jak naznačuje kanál. To může ještě nějakou dobu pokračovat, ale euro má stále vyhlídky na pokles ve střednědobém horizontu. Trh nemůže pár neustále prodávat, a to ani uprostřed klesajícího trendu.

Přehled pro pár GBP/USD ze dne 24. dubna. Dave Ramsden očekává zpomalení inflace
24.04.2024 Měnový pár GBP/USD po pondělním poklesu korigoval v úterý směrem nahoru. Připomeňme, že v pondělí neměl významné důvody k poklesu, ale tento pohyb byl zároveň nejlogičtější a nejkonzistentnější ze všech možných. Libra byla dlouhodobě překoupená a trh ji 4 měsíce odmítal prodávat při jakýchkoli fundamentálních či makroekonomických událostech. Britská libra teď vůči dolaru jaksi "znovu zavádí spravedlivou hodnotu", a aby dál klesala, ani trochu k tomu nepotřebuje každodenní dobré zprávy z USA a špatné z Velké Británie.

Výhled pro EUR/USD na 24. dubna. Euro vzrostlo k horní hranici kanálu
24.04.2024 EUR/USD se nadále pohyboval uvnitř téměř horizontálního kanálu, formálně označovaného jako vzestupný kanál. Vzhledem k tomu, že k poslednímu odrazu došlo od spodní hranice kanálu, cena v průběhu několika dní vzrostla až k jeho horní hranici. Tento pohyb se ukázal být naprosto předvídatelný, ačkoli včera měl nejen technický charakter.

Výhled pro pár EUR/USD na 23. dubna. Nudné pondělí proběhlo hladce.
23.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany s nízkou volatilitou. Stejný pohyb vidíme už šest dnů, takže se vytvořil kanál, který znázorňuje současný směr. Je mírně vzestupný, ale téměř boční. Euro přestalo klesat, ale nikdo nečeká, že by pár klesal každý den. Fundamentální a makroekonomické pozadí stále naznačují růst dolaru, takže každopádně očekáváme pokles eura.

US Open: Indexy bojují o směr, protože izraelský konflikt doléhá na trhy
19.04.2024 Poslední den tohoto týdne otevírají indexy na Wall Street s menšími ztrátami. V první části dne, během cash session v asijsko-pacifickém regionu, byly finanční trhy opět nervózní kvůli izraelskému odvetnému útoku po nedávných raketových útocích z Íránu. V té době mnoho nástrojů vykazovalo vysokou volatilitu. Výnosy dolaru i dluhopisů zaznamenaly silný nárůst, zatímco futures na americké indexy zaznamenaly výrazný pokles. V době, kdy se v USA otevřela hotovostní seance, však většina nástrojů již část svých ztrát získala.

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?
18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.

Výhled pro EUR/USD na 17. dubna. Nudné pondělí plynule přešlo v nudné úterý
17.04.2024 EUR/USD v úterý nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla poměrně nízká. Pár se pokusil prodloužit pohyb směrem dolů, pokusil se zahájit býčí korekci, ale nakonec zjistil, že ani jedno nebude fungovat. Euro tak nadále zůstává pod důležitou oblastí 1,0658–1,0669, takže má stále dobrou šanci pokračovat v pohybu směrem dolů.

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌
16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.

Pohled na vývoj měnového páru EUR/USD dne 16. dubna. Další nudné pondělí
16.04.2024 V pondělí nedošlo k žádným výrazným pohybům. Zpráv bylo sice zveřejněno málo, ale bylo. Trh si mezi nimi však nic zajímavého nenašel a za víceméně důležitou považoval pouze zprávu o maloobchodních tržbách ve Spojených státech. Ale pojďme popořadě. V EU byly zveřejněny údaje o průmyslové výrobě za únor, které se plně shodovaly s prognózami. Kromě toho zaznělo několik projevů představitelů Evropské centrální banky. Francois Villeroy de Galhau uvedl, že ECB "pravděpodobně sníží úrokové sazby v červnu", a Gediminas Simkus řekl, že "existuje více než 50% pravděpodobnost, že letos dojde k více než třem snížením sazeb". Obě tato prohlášení jsou pro euro špatnou zprávou, protože ECB začne s uvolňováním měnové politiky dříve než Federální rezervní systém a bude snižovat sazby agresivněji než Fed.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 15. dubna
15.04.2024 Minulý týden měl vzhledem k výrazné klesající dynamice výrazně medvědí charakter. Medvědi se přiblížili k zóně vlivu měsíčního supportu na úrovni 1,0611, takže výsledky testování a interakce mohou určovat další priority a příležitosti. Úrovně, kterými dnes prošly, působí jako supporty, ale vzhledem ke vzdálené poloze (1,0755) nebudou v blízké budoucnosti pravděpodobně relevantní.

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců
15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.

Výhled pro pár EUR/USD na 15. dubna. Euro už klesá bez zjevného důvodu!
15.04.2024 Pár EUR/USD obnovil silný sestupný pohyb a nebyly za tím žádné aktuální lokální makroekonomické důvody. Což ale neznamená, že za tím nebyl obecně žádný důvod. V uplynulých měsících jsme často zmiňovali, že euro by mělo být levnější než americký dolar. A důvodů bylo a pořád je dost. Slabý stav ekonomiky EU ve srovnání s ekonomikou USA. Sny trhu o tom, že Federální rezervní systém bude první, kdo sníží sazby; na základě těchto snů trh dlouho prodával dolar. Technický obraz, podle kterého v denním časovém rámci začal loni sestupný trend. Jednotná měna měla z těchto důvodů klesat. A podle očekávání v pátek klesla.

Výhled pro EUR/USD na 12. dubna. Nové zasedání ECB
12.04.2024 Měnový pár EUR/USD se vrátil ke svému známému vzorci z posledních měsíců. Navzdory poklesu o téměř 150 pipsů před dvěma dny a včerejšímu zasedání Evropské centrální banky byla volatilita ve čtvrtek nižší než 60 pipsů. Na jedné straně ECB nepřijala žádné významné rozhodnutí a projev prezidentky ECB Christine Lagarde na tiskové konferenci byl poměrně neurčitý. Konkrétně se od ní trh nedozvěděl žádné bližší informace ohledně možného uvolnění měnové politiky na příštím zasedání v červnu. Lagarde uvedla, že na příštím zasedání bude k dispozici mnohem více údajů (pravděpodobně pro rozhodnutí o sazbě). Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání ECB a na takové události se obvykle reaguje.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 11. dubna 2024
11.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal ve středu výrazný pokles. Nezapomeňme, že volatilita měnového páru GBP/USD je nízká již několik měsíců v řadě, takže včerejší pohyb o 200 bodů vypadá ohromně. V současné době se však na technickém obrazu páru nic zásadního nezměnilo.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 11. dubna
11.04.2024 Takto lze zlikvidovat výsledky několika dnů najednou. Medvědi během uplynulého dne zavřeli pod finální úrovní týdenního kříže Ichimoku (1,0751). Likvidace týdenního kříže umožní zvážit nové šance. Za současné situace by to mohla být nejbližší minima (1,0725–1,0696), načež pár čeká setkání s měsíčním supportem (1,0611).

Výhled pro GBP/USD na 11. dubna. Libra se propadla o 200 pipsů, ale stále zůstala ve flatu
11.04.2024 Také měnový pár GBP/USD ve středu vykázal výrazný pohyb směrem dolů. Ten byl tak silný, že cena současně prorazila trendovou linii, linie indikátoru Ichimoku a úrovně 1,2605 a 1,2620. Takový pohyb jsme již dlouho neviděli, ale na celkový technický obraz to nemělo téměř žádný vliv. Do konce obchodního dne pár klesl na úroveň 1,2516, kterou lze ve 24hodinovém časovém rámci považovat za hranici bočního kanálu. Dokud tedy nepotvrdíme, že cena tuto hranici úspěšně překonala, neměli bychom očekávat, že pár zrovna zahájí klesající trend. Bohužel ani včerejší pokles v tuto chvíli nezaručuje obrat trendu. Pár by se mohl snadno odrazit od hladiny 1,2516 a zahájit nový pohyb směrem k horní hranici bočního kanálu – úrovni 1,2800.

Výhled pro pár EUR/USD na 11. dubna. Kupci mávali bílou vlajkou
11.04.2024 Pár EUR/USD se ve středu propadl. Euro kleslo poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny vzrostly o 0,1 % víc, než se čekalo. Někdo by snad řekl, že tak malá odchylka od prognózy by neměla vyvolat podobně silný pohyb, ale my jsme rozhodně proti. Je fakt, že euro bylo v posledních měsících schopno vykázat jen pozvolný pokles, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí šlo proti němu. Například minulý týden euro vykázalo nelogický pohyb nahoru, i když prakticky všechny důležité zprávy z USA vyšly silněji, než se očekávalo. Proto jsme pevně přesvědčeni, že euro je nadhodnocené a dolar silně podhodnocený. Včera se účastníci trhu prostě neudrželi a začali hromadně otevírat short pozice, protože teď je jasné, že Federální rezervní systém se neodváží snížit sazby ani v červnu.

Přehled páru GBP/USD. 8. dubna. Inflace v USA může znovu nepříjemně překvapit
08.04.2024 I měnový pár GBP/USD vykazoval v pátek nelogické a bezdůvodné pohyby. Mohlo by se zdát, že sestupný trend libry je stále neporušený, ale není to tak. Stačí přepnout na časový rámec 24H, kde je zřetelný čtyřměsíční flat. V grafu 4H tedy pozorujeme střídání krátkodobých vzestupných a sestupných trendů. Momentálně se cena drží u spodní hranice bočního kanálu – úrovně 1,2500. Tato úroveň je přibližná. Minulý týden se pár nelogicky odchýlil od úrovně 25 a ignoroval silné makroekonomické pozadí v USA. V pátek se pak nakrátko propadl, což by obchodníky nemělo mást. Teď je nový uptrend mnohem pravděpodobnější a je jedno, jestli tento pohyb odpovídá fundamentálnímu pozadí.

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024
08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?

Obchodní signály pro ethereum (ETH/USD) na období 5.–9. dubna 2024: nákup nad 3 436 USD (3/8 Murray – 200 EMA)
05.04.2024 Ethereum se na grafu H4 obchoduje kolem hladiny 3 303 pod medvědím tlakem poté, co se pokusilo překonat 3/8 Murray a 200 EMA, které se shodně nachází na úrovni 3 430. V následujících hodinách bychom mohli očekávat medvědí pokračování, takže by token mohl klesnout k 2/8 Murray umístěné na 3 125 a dokonce k psychologické úrovni 3 000 USD.

Přehled měnového páru EUR/USD. 5. dubna. Dva scénáře pro důležitý pátek
05.04.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval většinu čtvrtku ve vzestupné korekci. Cena se předtím na několik dní usadila nad linií klouzavého průměru, takže trend se nečekaně změnil na klesající. Ještě včera jsme upozorňovali, že růst evropské měny byl tento týden naprosto nelogický, a přesto se trh vrátil do starých kolejí – ignoruje všechny zprávy a reporty, které favorizují dolar. Například ve středu ignoroval silnou zprávu ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru a pozornost nevěnoval ani inflaci v Evropské unii, která meziročně klesla už na 2,4 %. Je třeba znovu připomínat, že čím rychleji a silněji inflace klesá, tím blíž je centrální banka k uvolnění měnové politiky? A čím blíž se banka dostane k uvolnění, tím větší by měl být tlak na měnu, protože uvolnění je pro národní měnu vždy negativním faktorem.

Výhled pro pár EUR/USD na 5. dubna. Euro pokračuje v růstu
05.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru a zaznamenal tak třetí den růstu v řadě. Makroekonomické a fundamentální pozadí stranilo americkému dolaru v úterý, ve středu i ve čtvrtek. Obsahovalo zprávy typu ADP a JOLTS v USA a zprávu o inflaci v eurozóně. I když některé údaje působily proti dolaru, bylo jich co do počtu méně. Trh ale z nějakého důvodu ignoroval všechny zprávy, které měly dolar podpořit.

Přehled páru EUR/USD. 4. dubna. Inflace v Evropě přiblížila ECB ještě více k uvolnění měnové politiky
04.04.2024 Měnový pár EUR/USD většinu středy pokračoval ve vzestupné korekci. Volatilita opět zůstala nízká. Zatímco dříve jsme procházeli občasnými obdobími vysoké volatility, teď volatilita trhu téměř každý den důsledně kolísá mezi "nízkou" a "střední". Současné pohyby každopádně nelze označit za silné. V časovém rámci 4H se pár může usadit nad linií klouzavého průměru, ale všechno se může do konce týdne ještě několikrát změnit. Důležitých zpráv je mnoho a reakce trhu na každou z nich může být jiná. Předpovědět, kde pár bude dnes večer nebo zítra, je prakticky nemožné.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD. 4. dubna. Fed se v roce 2024 rozhodne pro jedno až tři snížení sazeb
04.04.2024 Měnový pár GBP/USD se nadále obchodoval poměrně slabě. V průběhu týdne jsme pozorovali slušný pohyb páru snad jen v pondělí, a to je asi tak všechno. Upozornili jsme, že se cena přiblížila k úrovni 1,2500, kterou lze považovat za spodní hranici bočního kanálu na 24hodinovém časovém rámci, který se drží již čtyři měsíce. Pravděpodobnost, že flat bude i tentokrát zachován, je tedy skutečně vysoká.

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 4. dubna
04.04.2024 Býci včera potvrdili a rozvinuli denní odraz od týdenního supportu (1,0742). Rozsah býčího pohybu zároveň umožnil dosažení týdenního krátkodobého trendu (1,0839). Překonané úrovně rezistence (1,0818 – 1,0809 – 1,0795) mohou dnes v nižších časových rámcích v případě poklesu poskytovat podporu. Další úkoly na cestě k dalšímu růstu představuje za současných podmínek odstranění denního kříže smrti (1,0854–1,0884), posíleného týdenní rezistencí (1,0894), a dosažení horní hranice denního cloudu (1,0918).

Přehled páru GBP/USD. 3. dubna. Libra se přiblížila ke klíčovým úrovním
03.04.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v úterý také mírnou vzestupnou korekci, ale volatilita byla slabá, protože makroekonomické pozadí oproti pondělku oslabilo. Britská libra si ponechává skvělé vyhlídky na pokles, pokud se pečlivě zkoumají fundamenty, makroekonomické pozadí a technický obraz. Připomínáme ale, že trh se v posledních 4 měsících úspěšně zdržoval prodeje britské měny. Nebo za úžasnou odolností libry stojí Bank of England, která tajně provádí měnové intervence, aby zabránila novému kolapsu britské měny.

Libra nadále ztrácí půdu pod nohama. Přehled vývoje měnového páru USD/GBP
03.04.2024 Aktualizované údaje o HDP Spojeného království za 4. čtvrtletí 2023 se ukázaly být horší než předběžné údaje – ekonomika klesla o 0,3 %. Jedná se o druhý pokles v řadě, což naznačuje technickou recesi. Z hlediska produkce došlo ve 4. čtvrtletí 2023 k poklesu ve všech třech hlavních odvětvích, a to o 0,2 % ve službách, o 1,0 % ve výrobě a o 1,3 % ve stavebnictví. K poklesu došlo také v čistém obchodu, spotřebě domácností a tvorbě hrubého kapitálu, což bylo částečně kompenzováno nárůstem spotřeby vlády.

Přehled páru EUR/USD. 2. dubna. ECB může v roce 2024 snížit sazby dvakrát tolik co Fed.
02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval většinou s nízkou volatilitou a mírně klesajícím trendem. Nejvýznamnější událostí pondělka byl index nákupních manažerů ISM v americkém zpracovatelském průmyslu, který byl zveřejněn později během dne, ale pohyb páru v rámci dne evidentně neovlivnil. Z našeho pohledu došlo v pondělí k jiné, mnohem významnější události, i když bylo zpočátku těžké ji rozeznat. Nejdřív ale krátce k historii.

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne
02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 27. března. ECB je plně připravena na červnové uvolnění měnové politiky
27.03.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval klidně s nízkou volatilitou. Během dne byla sice testována linie klouzavého průměru, ale klesající trend zůstává zachován. I když dojde k jistému proražení klouzavého průměru, nebude to znamenat začátek nového vzestupného trendu. Stojí za zmínku, že ve 24hodinovém časovém rámci nedává technický obrázek prostor pro dvojí interpretaci. Zpočátku jsme byli svědky silné korekce proti novému klesajícímu trendu, po níž následovala slabá korekce v rámci téhož klesajícího trendu. Pokles páru by tak měl pokračovat téměř v každém případě.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD. 27. března. Bank of England vyzývá, abychom od ní neočekávali příliš rychlé uvolnění politiky
27.03.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklidné korekci. Britská měna vykazuje krátkodobý klesající trend, ale technický obraz je mnohem komplikovanější než v případě EUR/USD. Ve 24hodinovém časovém rámci se cena drží v omezeném cenovém rozpětí. Již se nejedná o klasický flat, ale stále se obchoduje v omezeném pásmu. Pohybuje se ve stejném pásmu jako před 2–3 měsíci, kdy byl pár v totálním flat trendu. Proto je klesající trend na 4hodinovém časovém rámci pouze součástí pohybu v rámci flatu na denním grafu. A to znamená, že by mohl velmi rychle skončit.

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami
27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.

Výhled pro EUR/USD na 26. března. Korekční pondělí místo "nudného" pondělí
26.03.2024 V pondělí se měnovému páru EUR/USD podařilo vykázat mírný korekční růst. Pohyb směrem vzhůru byl vyvolán technickými důvody, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesněji řečeno, byly naplánovány projevy Christine Lagarde, zástupců Evropské centrální banky Panetty a Lanea a v USA zástupců Federálního rezervního systému Goolsbeeho a Bostice. Žádný z nich však trhu neposkytl informace, které by mohly vyvolat silnou reakci nebo změnit sentiment obchodníků.

Přehled měnového páru EUR/USD na 25. března 2024
25.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů, což bylo naprosto logické. Už dlouho opakujeme totéž: evropská měna by měla být mnohem levnější než teď a jejím cílem by měla být cenová parita s dolarem. Evropská měna v posledních měsících klesá, ale zůstává příliš vysoko a často se odráží nahoru. Trh si s prodejem stále dává načas.

Přehled páru GBP/USD. 25. března. Údaje o HDP a Powellův projev pravděpodobně nezmění jižní vektor pohybu
25.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů. Americký dolar ve středu večer po zasedání Fedu prudce klesl, což byla logická reakce trhu. Upozorňovali jsme, že první reakce trhu na zasedání Fedu je málokdy logická a odůvodněná. Čtvrtek a pátek nám ukázaly, že trh interpretoval výsledky zasedání FOMC správně, což vyvolalo růst dolaru. Nicméně i po poklesu britské měny o 300 bodů je potřeba být soudit opatrně. Při analýze časového rámce 4H neustále střídáme trendy. Jakmile ale přepneme na denní graf, je okamžitě jasno – stále jsme potenciálně ve flatu. Ten se v posledních týdnech podobá flatu už mnohem méně než před několika měsíci; to je fakt. Cena ale zůstává ve stejném cenovém pásmu jako dřív.

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?
25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.

Výhled pro EUR/USD na 21. března. Euro si i nadále z obchodníků utahuje Analýza EUR/USD, graf 5M
21.03.2024 EUR/USD si ve středu udržel klesající trend, ale pár opět vykazoval velmi slabou volatilitu a pohyb. Pohyby po výsledcích zasedání Federálního rezervního systému nebudeme brát v úvahu. Trh obchodoval impulzivně a bude trvat nějaký čas, než se uklidní. Pohyby po zasedání Fedu bychom v celkové technické analýze ani neměli uvažovat, protože se často vymykají celkovému obrazu. Proto analýzu zasedání Fedu provedeme až dnes večer.

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.
21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.

Přehled měnového páru EUR/USD. 21. března. Christine Lagardeová zachovává...
21.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu obnovil klesající pohyb, ale obchodoval se se stejnou minimální volatilitou jako předtím. V tomto článku se – jako tradičně – nebudeme zabývat výsledky zasedání Fedu ani reakcí trhu na ně. Domníváme se, že první dvě hodiny po zprávě Fedu trh často obchoduje impulzivně a nelogicky. Nezřídka pozorujeme pohyb jedním směrem bezprostředně po zasedání Fedu a pak se pár během následujících 10–20 hodin vrací na původní pozice. Proto věříme, že je třeba nechat trh uklidnit, analyzovat všechny získané informace a zjistit, jak reakce trhu ovlivňuje aktuální technický obraz.

Přehled páru GBP/USD. 19. března. Před zasedáním Fedu
19.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí nevykázal vůbec žádné zajímavé pohyby. Upozornili jsme, že nás čeká další "nudné pondělí". Bylo to jasné. Dnes by se ale volatilita páru GBP/USD mohla výrazně zvýšit. Připomeňme, že tento týden nás nečekají jen dvě zasedání centrálních bank, ale i nejdůležitější zpráva o inflaci ve Velké Británii. Trh může tyto události začít s předstihem předjímat. Pokud dnes uvidíme dobrý trendový pohyb, pak jsme měli pravdu i v tomto případě.

Přehled páru EUR/USD. 19. března. Inflace v Evropské unii zatěžuje euro
19.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí znovu vykázal "ohromující" volatilitu. Nicméně tentokrát se dal takový scénář snadno předvídat. Volatilita na měnovém trhu je totiž momentálně obecně velmi nízká a v pondělí, kdy je tradičně málo zpráv, není často vůbec žádná. Jediná zpráva dne – o inflaci v Evropské unii – žádné emoce mezi obchodníky nevyvolala. Upozorňovali jsme na to předem, protože zpráva implikovala druhý odhad, který se jen zřídkakdy liší od prvního. Pokud se neliší, pak trh nemá důvod reagovat.

Klíčové faktory úspěšného tradingu? Názor předních tuzemských traderů
15.03.2024 V přípravě na nadcházející Online trading konferenci XTB, která proběhne 23. 3., jsme vyzpovídali řečníky, kteří se této akce zúčastní. V rámci tohoto článku se podíváme, jak tito přední obchodníci české a slovenské scény odpověděli na otázku “Co považujete za klíčové faktory úspěšného tradingu ve Vašem případě?” Zde jsou jejich odpovědi:

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 14. března
14.03.2024 Býčím hráčům se podařilo zavřít během včerejška nad horní hranicí denního cloudu (1,0932). Pokud týdenní svíčka dokáže překonat hranici týdenního cloudu Ichimoku (1,0954), pak budou dobré podmínky k dalšímu růstu. Dalšími cílovými benchmarky jsou maximum 1,1140 a denní cíl 1,1121–1,1169. V případě dalšího neúspěchu může trh využít nejbližší supporty kombinující úrovně různých časových rámců (1,0932 – 1,0910 – 1,0876 – 1,0852).

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 14.–16. března 2024: prodávejte pod 2 175 USD (Murray 6/8 – 21 SMA)
14.03.2024 Zlato se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 2 171,61, okolo 21 SMA a v rámci klesajícího trendového kanálu, který se formuje od 6. března. Pozorujeme technickou korekci, která by mohla v nadcházejících dnech pokračovat.

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading
13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.

Výhled pro EUR/USD na 13. března. Další superzábavný den
13.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý prodloužil slabou medvědí korekci. Očekávali jsme, že zpráva o inflaci v USA vyvolá na trhu emoce. Dolar vzrostl, ale jeho síla byla překvapivá. Americký dolar posílil o výrazných 20 pipsů poté, co vyšlo najevo, že americká inflace nadále stagnuje. Index spotřebitelských cen na konci února meziročně vzrostl na 3,2 %. Jak jsme již několikrát zmínili, pravděpodobnost ještě pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému se nadále zvyšuje. Spolu s tím by měl růst i americký dolar, pokud se trh nevrátí ke svým starým zvykům nakupovat dolar bez pádných důvodů.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 12.–14. března 2024: prodávejte pod úrovní 1,0975 (Murray 3/8 – 21 SMA)
12.03.2024 Pár EUR/USD se na začátku evropské seance obchoduje kolem úrovně 1,0935, nad 21 SMA, nad Murray 3/8 a uvnitř vzestupného trendového kanálu, který se v grafu H4 formuje od 16. února.

Analýza S&P 500, EUR/USD a bitcoinu - BTC na all-time high
11.03.2024 Hranice 70 000 USD na bitcoinu pokořena, indexy potkala menší korekce stále platného býčího trendu a risk on sentiment tak dále pokračuje. Co dalšího očekávat v nejbližších dnech?

💱 USDJPY testuje oblast 148
07.03.2024 Japonský jen je dnes ráno v centru pozornosti a USD/JPY klesl na oblast 148,00 – nejnižší úroveň za měsíc. Ve hře je řada faktorů, které dnes podporují japonskou měnu, a všechny souvisejí s měnovou politikou:

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy
07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.

Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace
29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.

Aktuální vývoj měnového páru EUR/USD. 26. února. Veškerá pozornost se soustředí na inflaci v EU
26.02.2024 Měnový pár EUR/USD stál v pátek na místě. Volatilita činila 27 bodů, což svědčí o naprosté absenci pohybu na trhu. Na takovou situaci jsme si bohužel v poslední době zvykli. Minulý týden vykazovaly tři z pěti dnů volatilitu pod 30 bodů. Evropská měna pokračuje v korekci směrem vzhůru, ale tento pohyb brzy skončí. Stejně jako dříve nahrává většina faktorů (technických, makroekonomických i fundamentálních) americkému dolaru.

Výhled pro EUR/USD na 23. února. Trh se najednou probudil
23.02.2024 Měnový pár EUR/USD konečně vykázal znatelné pohyby. Poprvé za celý týden byly zveřejněny ekonomické zprávy jak ze Spojených států, tak z Německa a Evropské unie. Nemůžeme je považovat za důležité, ale stále se jedná o zprávy. Jinými slovy, když trh tři dny jen tak vysedává a nejsou zveřejněny žádné významné události, stávají se i indexy podnikatelské aktivity superdůležitými zprávami. Přesně to se stalo ve čtvrtek.

Technická analýza BTC/USD na 22. února 2024
22.02.2024 Poslední vývoj ceny bitcoinu byl pro investory jako jízda na horské dráze: cena oscilovala mezi prudkými propady a opětovným svižným zotavením. Odolnost kryptoměny byla opět otestována po krátkém poklesu, kdy se bitcoin propadl na 50 700 USD a ether se potopil těsně pod 2 890 USD.

Přehled měnového páru EUR/USD. 13. února. ECB rozhodne o snížení sazeb v březnu
13.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v mimořádně klidném režimu. V ranních hodinách došlo k potenciálnímu proražení linie klouzavého průměru, odpoledne však došlo k obnovení mírného poklesu evropské měny. K jasné konsolidaci nad klouzavým průměrem jako v předchozích třech případech tedy nedošlo. Obchodníky jsme již upozorňovali na to, že průraz klouzavého průměru je možný. Za současných okolností však nebude znamenat posun k vzestupnému trendu.

Přehled měnového páru GBP/USD. 13. února. Fed opět prohlásil, že se sazbami není kam spěchat
13.02.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí inklinoval k poklesu. Úroveň Murray 7/8 – 1,2634 se opět nepodařilo překonat. Připomeňme, že tato úroveň (a několik sousedních) tvořila zhruba měsíc a půl silný support – spodní hranici bočního kanálu. Pár nemůže tuto "betonovou zátarasu" zespodu prorazit. Britská libra má tedy výbornou šanci na obnovení poklesu.

Přehled měnového páru GBP/USD. 2. února. Zasedání Bank of England: ještě horší než zasedání Fedu
02.02.2024 Měnový pár GBP/USD se nadále obchoduje v bočním kanále 1,2611–1,2787. Včerejší a předevčerejší dny mohly být pro britskou libru významné, protože ta již měsíc a půl zůstává v bočním trendu, ale nestalo se tak. Po zasedání Fedu jsme byli svědky růstu dolaru; před zasedáním Fedu dolar klesl a po zasedání Bank of England libra vzrostla. Proto jsme pozorovali opačné pohyby v rámci stejného bočního kanálu během dvou dnů.

USD/CAD se připravuje na obrat trendu
29.01.2024 Měnový pár USD/CAD na 1hodinovém grafu vytvořil formaci dvojitý vrchol. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Dočkáme se prolomení zmiňované hranice neckline směrem dolů a následného oslabení k nižším úrovním?

Předpověď pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na základě zjednodušené vlnové analýzy na týden od 8. ledna
08.01.2024 Od loňského září je převládajícím trendem na britské libře korekční flat pattern, který začal v listopadu. Struktura tohoto vlnového segmentu je kompletní. Cena uvízla v úzkém pásmu mezi několika potenciálními reverzními úrovněmi ve velkém měřítku. Vzestupný pohyb od 2. ledna nemá reverzní úroveň a zůstává v mezích pullbacku.

Kontrakt na ropu BRENT se dostal ke klesající trendové čáře
08.01.2024 Futures kontrakt na ropu BRENT od svého říjnového maxima na úrovni 95,11 ustupují a prolamují se pod po sobě jdoucí zóny podpory. Ačkoli se cena v posledních několika seancích snaží získat zpět určitou půdu pod nohama, klesající trendová linie, která spojuje sérii nižších maxim od září, působí jako silný strop. Pokud se ceně podaří dostat nad trendovou linii, udržet a pokračovat v odrazu, okamžitou rezistenci by mohla nalézt na úrovni 81,13. Po zdolání této barikády by býci mohli zaútočit na úrovni 84,82.

Zlato se propadlo o více jak 7 % a dostal se pod 2 000
12.12.2023 Navzdory raketovému růstu na nové rekordní maximum 2 144 z minulého pondělí se zlato nedokázalo úspěšně udržet nad pandemickou hranicí 2 070, což způsobilo negativní obrat trendu v letech 2022 a 2023. Od té doby drahý kov směřuje k jihu a živí obavy, že by mohl nastat nový medvědí trend, jelikož cena sklouzla pod krátkodobou podpůrnou trendovou linii a mírně pod 20denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) a číslo 2 000. Ani technické signály nejsou příliš povzbudivé, jelikož ukazatel RSI se snaží překonat svou neutrální hranici 50 a ukazatel MACD stále zpomaluje pod svou červenou signální linii.
Související klíčová slova:
Dolar australský | Index WIG20 | Majstrštyk | Zpráva o inflaci | Obrovský výprodej | Informace o psychologii | Čína a USA | Otevření Wall Street | Údaje z USA | Formace Morning Star | Směr dlouhodobého trendu | Býčí pohyb | Vstupy a výstupy | Situace v Rusku | Fibo | Český průmysl | Mezinárodní měnový fond | Velmi vysoké výnosy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Dobré načasování trhu | Australská centrální banka | Ekonomické problémy | Meta Trader | Tempo růstu | Úroveň rezistence | Obchodování zlata | Úrovně retracementu | Uptrendovat | Tržní směřování | Oznámení výsledků | Investment Management | Investorské prezentace | Politická rozhodnutí | NFLX.US | Obchodování indexu NASDAQ | Kontrakt na ropu Brent | Partner společnosti | Vývoj ETH/USD | HangSeng | Daytrading | Lidské emoce | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Dostatečné zkušenosti | Nasdaq (US100) | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Formace dvojitý vrchol | Příklad svíčkového patternu | Omezení pohybu obyvatelstva | Význam umělé inteligence | Řecko | Refinitiv | ETC | Obchodování podle svíčkových formací | Obchodování pro klienty | Příklad nákupu | Budoucí směr | Klíčové makroekonomické ukazatele | Strategický přístup | Účet u XTB | Apetit k riziku | Kiwi | Večerní hvězda | Silný nákupní tlak | Take Profit | Overbalance | Deutsche Lufthansa | Hlubší analýzy | EUR | Teck Resources | Kryptoanalytik | Jitřenka | Investiční teorie | Zkušenosti | Makroekonomika | Morning Star v praxi | Cap | 3cAnalysis | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Výbor FOMC | Obrácená Hlava a ramena | Howard Lutnick | Alphabet | Vstupy | Malé zisky | Akciové trhy | Obchodování s trendem | Koronavirové krize | Zestátnění společnosti | Potvrzení obchodů | Akcie Xeroxu | Philadelphia Semiconductor | Hnojiva | BTC na all-time high | Rozhodování Fedu | Očekávané výsledky | Kapitalizace Tesly | USDT | Primární emise | S&P 500 (US500) | Pozitivní vliv | Stargate | Pfizer | Držení obchodu | Obchodník | Bitcoin ETF | Zakreslení supportů a rezistencí | Zpracovatelský sektor | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Člen rady guvernérů | Výsledek zasedání Fedu | Měnový pár EUR/CZK | Blockchainové infrastruktury | Cara Therapeautics | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Pochopení ekonomických principů | Mince | Pád dolaru | Inaugurace Donalda Trumpa | Indexy S&P | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Zranitelná místa | Pokles sazeb | Instrumentové riziko | Indikátor Williams %R | Celkový zisk | Průmyslová výroba v eurozóně | Cenové trendy | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Institucionální hráči | Korunové instrumenty | Objem peněz | Pokračování klesajícího trendu | Telsey Advisory Group | Geopolitické konflikty | Základy Price Action | Celkový výkon ekonomiky | Úvod do světa komodit | Zvýšení cel | Long pozice | BTC | ChatGPT 4 | Fibonacci úrovně | Social Media Analytics | Meta Trader 4 | Americký dolarový index | Silné korelace | Podnikatel | Čárový graf | Škoda Auto | Velikost pohybů | Strojové učení (Machine Learning) | Kroky Fedu | US Dollar Index | Charlie Lee | Delegace | Statistiky | Možný zisk | Ochranné příkazy | Pokles likvidity | Oblasti likvidity | Talent | Týden na trhu | Základní principy umělé inteligence | Specializace Finance | Pokles cen zlata | Další růst | Odvetná cla vůči USA | SP500 | Dow Jones Industrial | Porozumění | Vznikající obchodní strategie | Američtí voliči | Silný support | Boční kanál | Plavba s proudem | Ichimoku Cloud | Spekulativní obchody | Klíčový level | Aktiva | USD/PLN | Utahování měnové politiky | Citigroup | Příležitost k prodeji | EURJPY | Smart money concept | Stochastický | Americká inflace | Fyzické produkty | Riziko na trhu | GBPJPY | Klíčová dovednost | Situace na forexovém trhu | Americká zpráva | Úrovně pro vstupy | Oscilátor Stochastic | Nákupní pozice | Index US500 | OTP | Futures kontrakt | ForexNation | Nálady na trhu | Korelace | Chování trhu | Růst měnového páru EUR/USD | Akcie marihuany | Trumpova celní politika | Nejdiskutovanější akcie | Šterlink | Edge | PLN | Střední Evropa | Výrazný pohyb | Obchodování CFD | Evropská komise | Akcie vzrostly | Investing | CryptoGlobe | Dovednosti | Ztráty peněz | Index strachu | Závislost | Chamtivost a strach | Kolaps | Japonská měna | Lockheed Martin | Zítřejší cenové pohyby | Nevýhody AI v obchodování | Využití umělé inteligence | Signály pro potenciální obrat | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Indexy na Wall Street | Index DAX (DE30) | Špatná nálada | Analytická práce | Konzervativní strana | Informace o psychologii trhu | Zveřejnění výsledků | Rozhodnutí o produkci | Investování do akcií | Konkrétní akcie | Klouzavé průměry | Budoucí tržní pohyby | Trhy s futures | Cenové svíčky | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Obchodní systém | Komunita | Vliv na trh | Diverzifikace | Line | Vyčerpanost medvědů | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Wood & Company | Obchodování v trendu | Pravděpodobnost | Pozice velkých spekulantů | P/S | Úsilí | Tuzemská ekonomika | Zakreslení S/R zón | Risk Reward Ratio (RRR) | Údaje o maloobchodních tržbách | Efektivní správa | Cenové stability | Nevýhody a rizika | Optimismus investorů | Kurzotvorný faktor | Pattern Inside Bar | Short obchody | Infografika | Internetová horečka | Jak obchodovat forex | Interpretace signálů | Technická vs. fundamentální analýza | Lagardeová | Fyzická výměna | Makroekonomické zprávy | Byznys | Počet pracovních míst | Vládní opatření | TradeCZ | Fiskální a měnové stimuly | Federální úřady | Podíl na trhu | U.S. Dollar index | Investice do akciových titulů | Signály Morning Star | Dění na trzích | OrganiGram Holdings | Ethereum | Nadprůměrné cash flow | Rémy Cointreau | Pokles indexu | Vývoj cen akcií | Kulminace inflačních tlaků | Růst sazeb | Akcie Tesly | Zastropování cen energií | Vyčerpání kupců | Pokles indexu S&P 500 | Tržní kontext | Forex příležitosti | Britská libra | Korekce v trendu | Price Action a indikátory | Sněmovna reprezentantů USA | Oblast fiskální politiky | Reality | Poplatky | Výkyvy volatility | Chápání tržní struktury | Výkyvy | Zprávy a události | Celý automobilový sektor | Zpráva z Německa | Order Block | Dovoz z USA | Nalezení obchodního stylu | Prezident Spojených států | Nakupuj levně a prodávej draze | Depozitní sazba | Britové | NFP report | SRI | Potenciální obraty v trendu | Přesnost | Používání kryptoměn | Exponenciální průměr | Formace Evening Star | Růstová portfolia | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Nové obchody | Graf komodity Stříbro | Riziko kapitulace | Zakreslení patternu | Deflace | Asijské trhy | Zdraví ekonomiky | Ekonomické aktivity | Mimořádné daně | Flat pattern | Výzkumný pracovník | Prodávej draze | Expanze | Německý DAX | Dotcom bublina | Signály pro potenciální obrat cen | Čínská automobilka | DeFi | Dosažení úspěchu | Konfluenční zóna | Současný propad | Nový support | Geopolitické napětí | Bankovní rada ČNB | AZN | Institucionální poptávka | Medvědí Pin Bar | Microsoft (MSFT.US) | Strategie pro komoditní trading | Oznámení | Cherry Lane Investments | Přístup k pákovému efektu | Burze | Pokračování stávajícího pohybu | Support a rezistence zóny | Finanční krize 2008 | Způsob obchodování v trendu | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Začátky obchodní kariéry | František Táborský | Český běžný účet | AI indikátory | Vysoké inflace | Akcie fondů obchodovaných na burze | Pokles měny | Trend měnového páru | Měsíční obchodování | Potvrzení signálu | Trendová čára | Univerzální strategie | Společnosti vyloučené z indexu | Analytické firmy na Wall Street | Labouristé | Statistika z amerického trhu práce | BNB | Medvědí trendy | Důležité makroekonomické zprávy | Budoucí vývoj dolaru | Obchodování podle Price Action | Vývoj finančních instrumentů | Snížení produkce | Příležitosti k nákupu | GW Pharmaceuticals | Euro měna | Bidenova administrativa | Investiční roadshow | Cenové výkyvy | Vodítka k rozhodování | Menší země | Cena zlata | Makroekonomické statistiky | CHOCH | Brent (OIL) | Směřování měnové politiky | Cenné papíry a burzy | Holubičí tón | Snížení cen | Strach | Objemy zpráv | Obchodník na finančních trzích | Mapa k pokladu | Objemy obchodování | Vstup long | Evropská obchodní seance | Burza | Potíže v dodavatelských řetězcích | Moët & Chandon | Exchange | Akcie výrobce letadel | Premiéři zemí Evropské unie | AI v obchodování | Diverzifikace investic | Kryptoměnové burzy | Necyklické aktivum | Vratislav Zámiš | Japonský akciový index | Price Action analýzy | Konflikt zájmů | Fox News | BTC ETF | Predikce možných tržních pohybů | Výhled eura | Technické signály | Hlavní události | Graph | Akče | Modely AI | Americký akciový index | Zakreslování trendových čar | Krypto trh | TNOTE | Zavírací cena | Jak hledat patterny | Žádné časové omezení | Pokles dolaru | Klíčové strategie a přístupy | Rostoucí inflace | Přebytek zahraničního obchodu | Negativní výhled | Spinning Top | Obchodní přístupy | Graf vývoje akcií | Červená linie | Výrazný pokles ekonomiky | Americké rafinerie | Salvadorská vláda | Směrnice | Obratové patterny | Silicon Valley | Konflikty | Více peněz | Medvědí výhled | Gold | FedWatch Tool | Cla na EU | Le Penová | Analýzy | CanniMed Therapeutics | Paramount | Kroky s trhem | Zmeškání obchodních příležitostí | Akcie Remy Cointreau | DOGE/USD | Potvrzení trendu | CI Komodity | Růst trhu v roce 2020 | Proražení linie neckline | Zprávy z USA | Pohyb v jednom směru | Fed Business Outlook | Barometry trhů | Pokles ceny ropy | Karanténní opatření | Vývoj válečného konfliktu | Negativní hodnoty | Sledování intradenních trendů | Xilinx | Profesionální obchodníci | Rychlý nárůst | Break-Even | Dolar dnes | Stabilnější měny | Devizové trhy | Cit pro dobré načasování trhu | Globální supervelmoci | JD.US | Graf EURUSD | Akcie automobilky Tesla | Investiční analytik | Kavout | Invesco EQQQ NASDAQ 100 | Vysvětlení základních principů | Současná cena mědi | Riziko dalšího poklesu | Support a rezistence | Výměna surovin | Praktické využití AI | Vliv úrokových sazeb | ACA | 200denní klouzavý průměr (SMA 200) | Černé pondělí | Předseda Fedu | Trendová struktura | Ovebalance | Aktuální zprávy | Title Transfer Facility | Lepší úroveň | Konfluenční oblast | Růst společnosti | Graf EUR/USD | Commitments of Traders | Obratový signál | Potenciální obrat cen | Proti trendu | Znehodnocení | Potenciální obrat | Pozitivní komentář | EQQQ NASDAQ 100 | Supervelmoci | Stanovený kurz | Vojenské výdaje | Výsledkové sezóny | Akciový výhled | Paramount Global (PARA.US) | Americký prezident | Alexander Elder | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Zkušený obchodník | Růst cen | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Forexnation.cz | Obchodování s akciemi technologických společností | GBP/USD analýza | Krátkodobé trendy | Národní asociace obchodníků s cennými papíry | 100 největších kótovaných | Rozšíření AI | Divergence ceny a MACD | Správné myšlení | Aplikace umělé inteligence | Hybnosti trhu | Globální pracovní síly | Inflace v prosinci | CZK | Zahraniční obchod ČR | Sentiment na trzích | Medvědí Outside Bar | Dovozní cla | Krátkodobí obchodníci | Taneční kroky s trhem | AI v algoritmickém obchodování | ACA.FR | Přijetí | Tempo hospodářského růstu | Zahájení aktivního obchodování | Nizozemsko | New York | Kryptoměna Bitcoin | Snížení úrokových sazeb | ChatGPT model 4o | AUD/CHF | Komoditní trading | False breakout | Jak funguje index | Pád libry | Tim Draper | Pandemie COVID-19 | Krátkodobý rostoucí trend | Budoucí potenciál | Odmítnutí ceny | Největší společnosti | Konkurenční výhoda | USD/SGD | Brexit | Implikace | Fundamentální síly | Vysoké riziko | Short signál | Nová historická maxima | Hazardní hry | Modernizace přenosových sítí | Commodity futures | Výkon amerického dolaru | Směrová tendence | Investiční příležitost | Proražení | Token | Ukázka nástroje Kavout | Pohyby trhu | Majors měnové páry | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Break supportu | Garmin (GRMN.US) | Thomas Barkin | Zajímavosti z prop tradingu | Fibonacci retracement | Head and Shoulders | Letadla | Principy umělé inteligence | Americké ministerstvo financí | Vlnové analýzy | Penny stock | Výnosy z amerických dluhopisů | Noční obchodování | Cena zemního plynu | Příklad svíčkové formace | Čínský trh | Začátek nového trendu | Ekonomické analýzy | Síly objemu zpráv | EIA | Inflace | Trhy a komodity | Řídící partner | Dotcom | Marka | UPS | GBP/CHF | Co to je NASDAQ? | Možnost dalšího poklesu | Atraktivní příležitosti | Dogecoin (DOGE) | Technická analýza EUR/USD | Obchodník Peter Brandt | Klíčová rezistence | Bearish Engulfing | Autodesk | Větší ztráty | Důležité zprávy | Nové trendy v odvětví | Trumpová | Politické rozhodnutí o produkci | Hodinový graf | Vladimír Pikora | Strategie pro obchodování akciových indexů | Nižší ceny | Dynamické obchodování | Další regulace | Fyzická výměna surovin | KeyBanc | NZD/USD | Sledování trendových linií | Gap | Hlavní ekonom | Risk On | Formace double bottom | Analýza trhu | Nakupuj levně | Machine learning | Poslední vývoj ceny | Fibo retracement | Ranní hvězda | UCITS ETF NASDAQ 100 | Měď (COPPER) | Snižování stavů zaměstnanců | Měnová politika Evropské centrální banky | Analyzování | Teck | Equal low | Zvýšení úrokové sazby | Dolarový index | Vše o investování | Globální výhled | Průvodce krok za krokem | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Sell | Kde investovat | Trendy na trhu s komoditami | Obavy investorů | Způsob tradingu | Vlnová analýza | Dopad na ekonomiku | Předchozí růst | Jak začít obchodovat s indexem NASDAQ (US100)? | Chránit svůj obchodní kapitál | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Dividendy | Diskont | Dynamický trh s kryptoměnami | Breaking | Société Générale Group | Dohoda v hotelu Plaza | Formace 1-2-3 | Wealth | Úrovně pro vstupy a výstupy | Ukázka Uptrendového trhu | BETANDX.PL | Představitelé ECB | Artificial intelligence | Dosahovat zisku | Odborné přednášky | Možnost obchodovat | Trader v bance | Rafinerie | Pohled na akciové trhy | Obchodní seance | Trojúhelník | Michal Stupavský | Evropská měna | MetaTrader 4 (MT4) | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 | Fibonacciho extenze | Zpráva NFP | Posilování dolaru | Podnikatelská důvěra | Dlouhodobé pozice | Tradingová strategie | Pověst | Důvody posilování dolaru | Jak investovat do komodit | Nikkei (JAP225) | Index volatility VIX | Zvažované investice | Akcia týždňa | Historické údaje | Solana (SOL) | Výnos indexu S&P 500 | EURCHF | Současný stav | Ebook Purple Trading | Struktura zastropování cen | Obchodování na měnových trzích | ČSOB | Překřížení klouzavých průměrů | Akcie v obranném sektoru | CME Fed Watch | Největší pravděpodobnost úspěchu | Přehled měnového páru | Silný sell-off akcií | Startup DeepSeek | Vývoj geopolitické situace | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Silný sell-off | Rušivé indikátory | Nové pozice | Celková míra inflace | ČSÚ | Průraz supportu | WFT zdanění | Nejasný trend | CFA Institute | Příkaz | Princip reverzních formací | Oslabování eura | Analytik Bloomberg | Inside Bary | National Association of Securities Dealers Automatic Quotation | Důsledná analýza trhů | Vysoce riziková strategie | Vstup do dlouhých pozic | Politické vlivy | BP | Velké problémy | Co jsou to vlastně komodity? | Shiba Inu | Extrémní emoce | Německá spotřebitelská důvěra | Cenové rozpětí | Dokončení transakce | Plošná karanténa | SWA | Analytika | Guvernér Fedu | Akcie producentů mědi | České banky | Remy Cointreau | Zdanění výnosů | VIG | Scalping | Indikátor volatility | Korekční pohyb | Názor předních tuzemských traderů | Analytický tým FXstreet.cz | Výhled | Drobní obchodníci | Klouzavý průměr (SMA 200) | Slábnutí inflačních tlaků | NASDAQ 100 pro úplné začátečníky | Nejlepší čas | Proces obchodování | Akcie ropných firem | Výroba v eurozóně | Support úrovně | Finanční zpravodajství | Moment obratu trendu | Fénicie | Geopolitická situace | Jednání ČNB | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Ozbrojené složky | Vliv politiky | Výhled recesních scénářů | Simple Moving Average | Diverzifikace a portfolio trading | Kontrolovat rizika | Covid-19 pandemie | Zajišťování | Český kapitálový trh | NASDAQ Composite vs. NASDAQ | Moving Average (klouzavé průměry) | Technická analýza BTC/USD | Ztrátové obchody | Asociace obchodníků s cennými papíry | WSJ | Dobré výsledky | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Macron | Bitstamp | Energetická situace v Evropě | Pokračování poklesu | Všichni účastníci trhu | Vstup do obchodu | Tipy pro obchodování indexů | Tradingová analýza | Krátkodobé zisky | USD index | Silný impuls | Longaři | Irsko | Dodávky čipů | Úroveň technické analýzy | Spolehlivost obchodů | Podnikání | Výkon společností | Jak funguje Price Action | Philadelphia Fed Business Outlook | Graf vývoje | Reakce trhu na zprávu | Pandemie koronaviru | Proč zvolit právě akciové indexy? | Trendový kanál | LMT | Uložení svých peněz | Ztrátová investice | Automatické systémy | HAS | Hráči na Wall Street | Rezistence na support | News trading | JPY USD | Nevýhody AI | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Celková inflace | Obchodné signály | Akcie AMD (AMD.US) | Společnost Nasdaq | Práce na plný úvazek | Motocykly | Využívání S/R zón | MimbleWimble | Komoditní měny | Jednoduchá tradingová strategie | Breakout | Úrokové swapy | Výkon | Poradenská společnost | Invesco | Maloobchod | Trend strategie | Death cross (kříž smrti) | Sankce | Načasování trhu | Pár euro-dolar | Formace Head and Shoulders | Nový model | Zveřejněná data | Býčí pattern | BinanceCoin | Dolary | Příjmy z poplatků | Strategie obchodování s trendy | Domácí investiční společnosti | Prognóza Evropské komise | Typy pozic na NASDAQ | Obchody proti trendu | Ethereum (ETH/USD) | Nabídka | Hlubší trend | Uptrend | Leverage (páka) | Nastavení indikátorů | Podíl dolaru | Washington | Změna charakteru | Engulfing (pohlcení) | Price Action s dalšími faktory | Powell a Fed | Historie obchodování akciových indexů | MACD histogram | Aktuální hodnoty měny | Swingová low | Celosvětová recese | Výdaje státního rozpočtu | Zasedání FOMC | Aktivita trhu | Jiří Hruška | NASD | Výzkumy | Období nejistoty | AI systém | Výnosy | Výprodeje | Skotsko | Silné S/R úrovně | Steve Nison | Nové trendy | Průmyslová výroba eurozóny | Bankéři | Fiskální politiky | Trumpovy kroky | Zvyšování mezd | Inside | Break of Structure | StockTwits | Vzdělávání a analýza | Medvědí formace | ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | AI model | Kdy trend začíná | Kurz tradingu | Obchodní plán | Snižování nákupu aktiv | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Dynamiky trhu | Medvědí signál | René Remšík | Alibaba | Nezaměstnanost v USA | CL | Nepřipravenost | Golden Cross | Obchodní příležitost | Dovoz ropy | Oslabování japonského jenu | Trump trade | Potvrzení obratu trendu | Williams %R | Lepší výsledky | Cyklické odvětví | Politické faktory | Snižování nákladů | Vlnové analýzy (SWA) | EUR/PLN | Tipy pro obchodování s komoditami | Dell a HP | Cyklus zvyšování sazeb | Moderní technologie | Nástroje technické analýzy | Obchodování Inside Baru | Ceny pohonných hmot | Pokles k supportu | Fintokei | LVMH | Modelování výnosové křivky | Vzdušný prostor | Ceny měnového páru | Pokles zájmu investorů | TD Securities | CNDX.UK | Pohyb ceny | Zakreslení S/R | Zestátnění společnosti ČEZ | Arbitrážní strategie | Vlna epidemie | Upvest | Rostoucí obavy | ETF NASDAQ 100 | Úspěšné obchodování | Polská centrální banka | Ministerstvo hospodářství | Investice do reálných aktiv | Zavírací ceny | Reakce trhu | Ekonomiky | Nárůst poptávky | Obchodní hodiny NASDAQ | Býčí svíčka | Odhodlání | Komoditní výhled | Unikátní příležitosti pro tradery | Cenová analýza | Stablecoin | Dnešní makroekonomické ukazatele | Coinglass | Události v eurozóně | Donald Trump | Crypto Eboy - René Remšík | Medvědí signály | Zprávy o inflaci | Data z trhu | Výkonnost indexu | Odraz na finančních trzích | Ranní okénko | Omezit potenciální ztráty | PLN/EUR | Rizika a výzvy v obchodování | Řešení energetické krize | Cena stříbra (XAG/USD) | Kurs eura | Volatilita | Obchodovat s rozjetým trendem | Rovnováha | Nový trend | Změny tržních podmínek | Nákupní tlak | Využití pro tradery | Starověké civilizace | Business Outlook | CBRT | Posilované učení | Formace hlava a ramena | Double top/bottom | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Členové bankovní rady | Červená čísla | Překřížení klouzavého průměru | První zvýšení sazeb | Suroviny | Trh státních dluhopisů | Vstoupit do obchodu | Prostor pro posilování | Etické otázky | Stanovené Stop-Loss | Potvrzení patternu | Santiment | TSMC | Jaroslav Brychta | Úspěšnost obchodních rozhodnutí | Průmyslová produkce | FX příležitosti | Contract | Očekávaná reakce centrální banky | Směřování trhu | SPAC v ČR | Rozložit riziko | Exponenciální klouzavý průměr | Potravinový řetězec | Historické výkony | Podmínky pro euro | Výrazný růst | Tržní Struktura | Úspěšné obchodování akciových indexů | Bernstein Bank | Zápis z posledního zasedání Fedu | Co je to Price Action | Prodej dolaru | Medvědí fáze | Průmysl a zahraniční obchod | Změny trendu | Cenové hladiny | Investiční firmy | Elektromobily z Číny | GOOGL.US | Státní dluh | Významné riziko | Index podnikatelské aktivity | Akcie banky | Japonská vláda | Fáze trhu | Centrální banky | P/E | Praktické tipy pro obchodování indexů | Fórum FXstreet.cz | Potenciál růstu | Veřejné společnosti | Evercore ISI | Rekordní minimum | Zveřejněné údaje | Peníze | Utěsňování centrálních bank | Narušení dodávek ropy | Základní principy technické analýzy | Blackwell | Posilování kanadského dolaru | Výrobní index | Foreign Exchange | Obchodování proti trendu | Strop pro výnosy | SEBA | Pozitivní očekávání | Pravidla obchodování | Velikost lotu | CySEC | Trpělivost | Reverzní cenové formace | Cenové akce | Breakout Trader | Brent | HUF | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Typy pozic | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Credit Agricole SA | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Americké prezidentské volby | HUF/EUR | Snížení zadlužení | Americký akciový býčí trh | Obchodní instrument | Analytické služby | Očekávání | Daňové úlevy | Australská měna | Retest cenové úrovně | Střední hodnota | Odvetná cla | Klíčová průmyslová komodita | Sociální sítě | Schodek zahraničního obchodu | Vliv silného amerického dolaru | Klíčové strategie | Futures na DAX | Flat | Kombinace Price Action | Cla na dovoz z USA | Klidné období | Ekonomika EU | Identifikace potenciálních obratů | NFLX | Medvědí obrat | Francouzský premiér | Obraz trhu | Plaza Accord | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Jednoduchý klouzavý průměr | Denní minima | Strojové učení | Úrovně odporu | Ratingová agentura | Formace v grafu | Theresa Mayová | Silné momentum | Pohyby cen | NZDUSD | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | metodologie | Obchodní příkazy | Fosilní paliva | Tick scalping | Harris | Trendové čáry | Trader René | Technická analýza měnových párů | XAG/USD | Risk on sentiment | Prodeje akcií | Historická cenová data | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Realita | Ekonomické kalendáře | Vše o investování a obchodování | Války na Ukrajině | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Obchodní účet | Rozhodování o obchodování | Plán obchodování | ETF fondy | Americký S&P 500 | Potenciální obraty trendu | Klouzavý průměr (MA 200) | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Příležitosti pro tradery | Nakupovat akcie | Obchodování svíčkové formace | Majetek | Základní sazby | Denní rozpětí | Měnový fond | Kvantitativní utěsňování centrálních bank | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Vydělávat peníze | IBM.US | Úzkost | Standard & Poor's | Commodity | Býčí signál | Poptávka po úvěrech | EUR/CAD | Vláda Spojených států | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Herní plán | Fio | Silná rezistence | Rizika obchodování proti trendu | Možnost krátkého prodeje | InstaForex | Prague Economic Papers | Vysoké ceny energií | DeepSeek | Důsledná analýza | Hlavní události tohoto týdne | Určování trendu | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Obchodování s indexem NASDAQ | Crypto Eboy | OTC obchodování | Jak obchodovat Price Action | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Délka obchodování | Investment management | CZK/EUR | Nákupy | Růst | ETH/USD (Ethereum) | Klouzavý průměr SMA | Komoditní obchodníci | Zemní plyn v USA | Historie | Falešný průraz | Americký index | EUR/NOK | Příležitosti | Rollback | Služby pro institucionální investory | Euro roste | Zahraniční bilance | Bohemian Empire | Akcie a ETF | Itálie | Hlouběji porozumět trhu | Snížit úrokové sazby | Výpadky | EUR/CZK | Nárůst cen | Výsledky průzkumu | Neckline | Lesnictví | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | Zaměstnanost | Používání technických indikátorů | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Futures kontrakty | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Válka | MetaTrader | Znalosti technické analýzy | Volatilní výkyvy | Mother Bar | Očekávaná reakce | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Akcie AstraZenecy | Uvolnění měnové politiky | Signál obratu trendu | Rezistence zóny | Příklad prodeje | Skupiny obchodníků | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Specifika obchodování | Krize eura | Fundamentální analýza | Panama | Národní měny | BreakEven | Nový rekord | Dnešní zprávy | Obchodovat breakouty | Swingová maxima | Jednání FOMC | Vyšší minima | Výjimečný stav | Plánování | Sentiment na trhu | Krize 2008 | Jak funguje index NASDAQ? | Zdraví globálního průmyslu | Zahájení obchodování NASDAQ | Nejvyšší přebytek zahraničního obchodu | Prognóza | L.F. Investment | Místopředseda Evropské komise | Obchodování pomocí Price Action | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Analýza komoditních trhů | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Budoucí růst úrokových sazeb | Obchodování svíčkových formací | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Volná pracovní místa | Asset management | Price Action pro začátečníky | Title Transfer Facility (TTF) | Zvýšit zisky | Způsob obchodování | Specifika obchodování s komoditami | Raiffeisenbank a.s. | Kmenové akcie | Pochopení dynamiky trhu | Trh práce | Ústup rizik | Nastavený risk management | Upgrade | CHF USD | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | První obchodní den | Crypto | Nájemní smlouvy | Růstový impuls | Dnešní seance | xStation | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Nákup libry | Obchodování NASDAQ | Data z USA | Technologické giganti | Aktuální kurzy měn | Uplatnění technické analýzy | Polovodiče | Graf | Kongres | Ask | SMA 100 | Trend following | Tempo poklesu | Peter Brandt | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Zahraniční obchod České republiky | S&P Global Mobility | Pokles inflace v USA | Akvizice | Standard Chartered | Svíčkový pattern | Bydlení | Základní pravidla obchodování | Nové technologie | Spotřebitel | Odliv prostředků z trhu | Růst amerického dolaru | Nadprůměrný zisk | Ukončení války na Ukrajině | Americké výrobky | Diverzifikace bohatství | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Zpráva | Země EU | Vývoj obchodní bilance | Micron | Analýza hlavních měnových párů | Psychologický faktor | Býčí výhled | Umělé inteligence v obchodování | Závratné zbohatnutí | Reality show | BETANDX | Obchodování na akciových indexech | Canary Wharf | Izrael | Zakreslení cenové formace | Pennant | Kapitálové trhy | Objem obchodů | Fraser | Dobrý výsledek | Ekonomické zpomalení | Spike | AXP.US | Nízký potenciál | Dividendový výnos indexu S&P 500 | Velká Británie | iShares UCITS ETF NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Pohyb kurzu | Neuronové sítě | Evropské ekonomiky | Challenge | Platforma xStation 5 | Fair Value Gap (FVG) | Zveřejnění hospodářských výsledků | Akcie Deutsche Lufthansa | Investovat do zlata | IHS Markit | CME FedWatch | Technologické akcie | THB | Sofistikovanější rozhodnutí | Kryptoměnový sektor | Goldenburg Group Ltd | Klíčové události | Cena bitcoinu | MSFT.US | Volatility | Online prostředí | Blog | Nejvyšší volatilita | Významné investiční firmy | Ceny výrobců | Principy technické analýzy | Cenová volatilita | Cena kryptoměny | Paramount Global | Long | Sentiment investorů | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Krátkodobé tržní pohyby | Monetární zásah | Snižování sazeb | Vývoj kryptoměny | Specifické výzvy | Pattern 123 | Trendová linie | Snížení hodnoty dolaru | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Váš trading | Doji svíčky | Indikátor RSI | Cardano (ADA) | Evropská inflace | Investování a obchodování | Nepředvídatelnost | Pokles bitcoinu | Lira | Správci aktiv | Warren Buffett a Charlie Munger | Patterny v grafu | Novozélandský dolar | RSI (Relative Strength Index) | Cenové změny | LYNX Trading | Identifikaci formace | Zprávy z krypto průmyslu | Trpělivost a disciplína | Geopolitická rizika | Federální vlády | Prvky technické analýzy | Polovodičový průmysl | Cla na americké zboží | On Balance Volume | Podnikatelská důvěra ve Francii | Zasedání centrálních bank | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD) | DJIA | Kryptoměnové společnosti | JOLTS | Inflace v eurozóně | Akcie ČEZu | Snižování cen | Portál FXstreet.cz | Drahokamové vlastnosti | Zvýšený zájem investorů | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | Nasdaq100 | Historie obchodování | Contract for Difference | Dynamický trh | Křížení klouzavých průměrů | Transakce s kryptoměnami | Časování obchodů | S&P500 | America first | Nástroje pro moderní tradery | Inovativní řešení | NASDAQ Composite vs. NASDAQ 100 | Opatření | Meziroční růst | EBay | Měnové stimuly | BoE Andrew Bailey | Natural Language Processing | Commodity Futures Trading Commission | Indigo | Take-Profit úrovně | H1 graf | GlassNode | Neutrální pohyb | Zdravotní péče | Over-The-Counter | Investujte zodpovědně | Covid | Oslabení eura | Období volatility | Turecko | Oblast likvidity | OIL.WTI | Tomáš Vobořil | Intradenní obchodování | Konsolidace | Vlajkové formace | Trh | Využití ChatGPT 4 | Sezónnost | Použití klouzavých průměrů | Diverzifikace a portfolio | Výzvy v obchodování s komoditami | Lukáš Kovanda | Digitální aktiva | Prezidenti a premiéři | Makroekonomické události | Zkušenost | Rétorika Fedu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Portfolio manažer | Odpověď z ChatGPT | MSCI | Ropné trhy | Australská centrální banka (RBA) | Pravděpodobnost úspěchu | Dlouhodobé trendy na trhu | Prop společnosti | Retailoví investoři | Coinbase | Akciové trhy a komodity | ATR (average true range) | Průměrné mzdy | Falešné signály | Hospodářství Velké Británie | Dollar Index | Objemové indikátory | Fair Value | Micron Technology (MU.US) | Trendové indikátory | Open | Akcia | Obchodní strategie pro komodity | Produkce základních surovin | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Alphabet Inc. | Celní politika | První support | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Dvojciferné zhodnocení | Hospodářská data | Kapitálový trh | Swapové body | Dot plot | Maximilian Wienke | Index | Makroprognózy | Klíčové S/R zóny v grafu | Měsíční futures report | Prognózy českého hospodářství | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Exotické měnové páry | Studie | Data z reálné ekonomiky | Futures | Budoucí cenové pohyby | Vyšší náklady | Rozpětí trhu | Měď | Politické a ekonomické faktory | Použití Stop-Loss | AUD/JPY | Směnný kurz | Evening Star a Morning Star | Akademické aktivity | Nejlepší doba k zahájení obchodování | C.US | Důvody posilování | Dolar roste | Medvědí tlak | Technická recese | Akcie výrobce | Dvojité dno (double bottom) | Maynard Keynes | Nižší high | Rezervní měny | Zveřejnění důležitých zpráv | Tvůrce trhu | Cena US100 | MMF | Disney+ | Kolaps dolaru | Vývoj ceny stříbra | Exponential Moving Average | Zobchodovaný objem | Odhady výsledků | Parlamentní volby | Sledování globálních ekonomických trendů | Zpřísnění měnové politiky | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Reverzní formace 1-2-3 | Schválení bitcoinových ETF | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | Komise | Obchodujeme kryptoměny | Nejistoty | Aplikace v algoritmickém obchodování | Objednávky | Platina | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Empire State Index | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Analýza fundamentálních faktorů | Slickcharts | Bílý dům | Přizpůsobení se změnám | Kapitál | Fungování | Modely posilovaného učení | Krátkodobé klouzavé průměry | Obraty trhu | Posílení | Top pick | Media Analytics | Společnost Genesis | Tvorby rezerv | Upravený zisk | Petr Plecháč | Analýza sociálních sítí | Agentura Reuters | Větší regulace | GBP/JPY | Stříbrná horečka | Platební neschopnost | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | Zajímavé příležitosti | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Společnosti z technologického sektoru | Projev Jeroma Powella | Obchodní války mezi USA a Čínou | Proroctví | Techniky obchodování | Postranní trend | Nejdůležitější události | Údaje o inflaci | Apollo | Kitco | Rozložení obchodníků | Klimatické změny | Začátky AI | Největší společnosti v indexu | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Výhled pro akcie ČEZu | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Analytické pokrytí | Co jsou to supporty a rezistence | NVDA.US | Zprostředkování obchodování | Padající nůž | S&P | Společnosti | Zámořské indexy | Big Tech | Index S&P 500 (US500) | CEE Equities | Obchodní signál | Intradenní pokles | Koruna | Index BIST 100 | Rok 2025 | Obrovský potenciál | Unie | Vice | Support nebo rezistence | Peter Kažimír | Indikátor ATR (average true range) | Pokles důvěry | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Medvědí svíčka | Psychologické hladiny | Objem devizových intervencí | Ekonomické ukazatele | Základy obchodování | Dlouhodobě klesající trend | Historické maximum | Sázky | ATR | Outside Bar | Otevřené podílové fondy | Zpětnovazební učení | Plavba na otevřeném moři | Analýza trhů | Kurz dolaru | Nerovnováha | Narušení dodávek | Polkadot | Akciové indexy | Naše prognóza | Panamský průplav | Tradingová portfolia | Veuve Clicquot | Momentum | Výrazné ztráty | Kurzový vývoj | Freeport-McMoRan | Výše zdanění | Doručování | Cíl generovat zisk | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Americké měny | Ekonomický kalendář | AI používané v obchodování | Tržní podmínky | Obavy z růstu inflace | Zpráva Commitment of Traders | Amyris | Desetileté výnosy | Měsíční report finančních trhů | Analýza technických faktorů | Britský premiér | Trader René Remšík | IIPR | Zvolení Donalda Trumpa | Fundamentální zprávy | Prezident Nayib Bukele | Vývoj měnového páru NZD/USD | Mário Centeno | Prezident Trump | Sentiment na akciových trzích | Mimořádný růst | Sledování základních ukazatelů | Postavení na trhu | Zajistit si riziko výkyvu cen | CNDX | Pozitivní faktor | Wall Street Journal | Zájem prodejců | Ocel | Problémy | Disciplína | Swing | Evening Star | Globální poptávka | VŠE v Praze | IEA | Pernod Ricard | Ekonomický vývoj | Pattern recognition | Anglie | Zvýšených cen vstupů | Plánování vstupů a výstupů | Podnikatelé | Technická korekce | Senior trader | Číňané | Analytický tým | E-commerce | Order Flow | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Cla na dovoz | Reakce trhů | Pozice bitcoinu | ETF na kryptoměny | Obchodování s trendy | Energie v Evropě | Čas růstu | Strategie sledování trendů | Vzdělávací materiály | Bitcoinové peněženky | Analytické firmy | Investiční horizont | Prezident USA | Vrcholy a dna | Příležitost akcie | Týdenní výhled | Dotcom bublina a NASDAQ | EUR/GBP | Hledání patternů v grafu | Očekávání analytiků | Propouštění zaměstnanců | Nový generální ředitel | Znalost | Investice do AI | Kam umístit Stop Loss | Rekordní hodnoty | Patterny | Důvěra spotřebitelů | Sell-off akcií | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Skladovací kapacity | Index FTSE MIB | Produkce mědi | Negativní dopad | Celkový výkon indexu | BREAKING | Sell-off | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dobré zprávy z USA | Poměr rizika a zisku | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Chaikin | Ceny Bitcoinu | Býčí obrat | Gold Trust | Price Action obchody | Varianty koronaviru | Doji svíčka | Technické analýzy | Ostrovní země | Obrat trendu na americkém dolaru | Akcie Boeingu | G7 | Hmatatelné produkty | Řízení rizika | Burzy cenných papírů | Virtuální portfolio | Velké zisky | Volatilita a nejistota | Dan Ives | Nerozhodnost na trhu | Aktivní obchodování | Budoucnost | Zveřejnění ekonomických zpráv | Euro-dolar | Použití indikátoru CCI | Daň z nadměrných zisků | Zájem kupců | Důležité zprávy z USA | Pokles ceny | Reklasifikace | Intraday přístup | Disciplinovaný trader | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Ztráta kapitálu | Valuace sektoru | Pokračující pokles | Objektivnější způsob obchodování | Globální dodavatelské řetězce | Slábnoucí trend | Výkon indexu | Virus | Snížení poptávky | Mírný růst | Balkánské země | Americká banka | Nová éra | Kurz koruny | Vysoká inflace | Řízení pozic | Akcie fondů | Krátkodobé strategie | Dobrá strategie | Aktivita Hedgerů | Americká centrální banka | Intraday | Christine Lagarde | Zkusit Fintokei | Velké cíle | Average daily range | Akcie AT&T | Ideální čas | Beta ETF NASDAQ 100 (BETANDX.PL) | Politické rozhodnutí | OpenAI | Formace vlajka | Hlavní akciové indexy | Analýza stříbra | Formace na trzích | Evropský automobilový průmysl | TD Cowen | Definitivní obrat trendu | Obchodování s indexem | Krátkodobé obchody | Typy strategií | Fair Value Gapy | Midstream | Altcoiny | Automobilový sektor | Globální finanční krize | Hospodářská politika | Časové omezení | Automobilka BYD | Největší burza na světě | Tržní sentiment | Česká koruna | Grafické formace | Martin Novák | G10 | Zmírňování opatření | Záporná cena WTI | Bitcoinové ETF | Moneta | Klín | Vysoká volatilita | RSI indikátor | Dlouhodobý support | Psychika | Benzín | Průmyslové využití | Republikáni | Dopady války na Ukrajině | Index amerického dolaru (DXY) | Nové trendy v odvětví technologií | Mark DOUGLAS | Výběr časového rámce | Program QE | Uvolněné fiskální politiky | Prudký propad | Protest | Balance sheet | Výkon společnosti | Rizikovost investice | Obchod s trendem | Cointelegraph | Scalping během důležitých zpráv | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Worldcoin | Začít obchodovat | Klesající trend | GPS | Obchodní války | Nové cenové dno | BIST 100 | Elektromobily | Eskalace | NASDAQ: NVDA | Hodnotové akcie | Použití technických indikátorů | Rezignace | Dow Jones Industrial Average | Range | Večernice | Ekonom ECB | Vzdělávací webináře | Významné cenové výkyvy | Typy AI | Bohatství | Strach z návratu pandemie | Obrovské ztráty | Spekulace na pokles | Oblast rezistence | Miliarda | Ifo | Stratégové | Cla na Čínu | Oppenheimer | Dění na Ukrajině | PARA.US | Raff kanál | Obchodování komodit | Energetický sektor | Vývoj inflace | Polský zlotý | Pojištění proti nepřízni | Conference Board | Margin | Příležitost ke vstupu | Rumunsko | Jednání ECB | Euro včera | Rozhodnutí ČNB | Růst výnosů dluhopisů | Náklady | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Oblasti rezistence | Obchodování zlato | ECB dnes | Dopady na komodity | NASDAQ (US100) | Prodejní aktivita Hedgerů | Kompenzace | ADR (average daily range) | Komentované měsíční odhady | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Index nákupních manažerů | Jestřábí rétorika | Identifikace potenciálních obratů trendu | Koronavirová pandemie | Vývoj mezd | Klesající struktura | Ripple | Americká měna | Akcie obchodované na pražské burze | Budoucí úrokové politiky | Ředitel společnosti | Fed dnes | Domácnosti | Překoupené zóny | Analýza sentimentu | Futures na americké indexy | Trumponomika | Jednoduché tipy | Růst vývozu | Očekávaná data | Bitcoin | Série scalping obchodů | Dynamika trhu | Halving | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Kanadský dolar | StopLoss | Boeing (BA.US) | RRR | Salvador | Filip Kalčák | Cena plynu | Technická analýza zlata | Pozornost obchodníků | Divergence ceny | Vitalik Buterin | Poptávka | Kov | Sell obchody | Obchodovat forex | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Mario Centeno | Balance | Řetězec | Obchodní výsledky | Jak pochopit index NASDAQ | Bitcoin (BTC/USD) | Rovnovážný stav | Riziko výkyvu cen | Maloobchodní tržby | Crowdfundingové platformy | Vytváření trendové strategie | Nižší minima | Akcie na vlastní účet | Zisk společnosti | Obchod dne | Nejvyšší přebytek | Globální ekonomické problémy | Transparentní řešení | Elliott | Vývoj cen ropy | Tržní nálada | Výhody obchodování podle Price Action | Antivirus | Saldo zahraničního obchodu | Snižování úrokových sazeb | Historie komoditního obchodování | ECB sazby | Nasdaq 100 (US100) | Velká bolest | Důvody pro posílení | Odpor | Nastavení měnové politiky | Simple Moving Average (SMA) | Připojení Kanady k USA | Research | 1W | Důvěra ve Francii | Data o inflaci | Klaas Knot | Vzdálenosti stop-lossů | Standardní daň | Nejpoužívanější indikátor | Praktické využití pro tradery | Vítězství Trumpa | Medvědí pohled | Vývoj německé ekonomiky | Twitter | Překonání historického maxima | Světová produkce mědi | Zboží dlouhodobé spotřeby | Efektivní správa kapitálu | Elliott Wave | Integrace AI | Identifikace formací | Hladiny rezistence | Technologický index Nasdaq | Ochránit stávající pozice | Canopy Growth Corporation | Síly trendu | Zajistit si riziko | Bull | Technologicky zaměření tradeři | Burzovně obchodované fondy | Marketingová komunikace | Postavení USA | Pohyb trhu | Vývoj situace v Číně | Oslabení kurzu | Investoři dnes | Hang Seng | Linie neckline | SNY | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Epidemiologická situace | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Spekulativní kapitál | Nárůst výnosů | Jak hledat patterny v grafu | Obchodování a strategie | Krátkodobé spekulativní obchody | Směřování trhů | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Vládní koalice | Digitální zlato | Video | Investice do akcií | Extrémní volatilita | Modely strojového učení | Grónsko | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Plánování vstupů | Důvěra v německou ekonomiku | Obchodní aktivita | Regrese | Cla vůči USA | Aktuální valuace | Akciový býčí trh | Vstup do pozice | MIFID | Vývoj války | Konsolidace po klesajícím trendu | Obchodování obchodních pásem | Výhody a nevýhody AI | Dluhopisy | Indikátor | Důvěra v ekonomiku | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | Mimořádný zisk | Extension | Akcie Apple | Technická rezistence | Speciální daň | Platformy | Krátká pozice na NASDAQ | Nejúspěšnější scalper | Fundamentální události | Equity | Riziko korekce | Moskva | ERA | Prezident Donald Trump | Korporátní dluhopisy | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Pár EUR/USD | NZD/JPY | Budoucnost AI | Trendovat směrem nahoru | Investiční bankovnictví | Formace grafu | Analytici | Populární kryptoměny | Trh práce v USA | Čistý zisk | Aukce | Cup and handle | Long příležitosti | Finance | Impulzivní pohyb | Prolomení oblasti | Formace Inside Bar | Růst měnového páru | Výsledky NFP | Large speculators | Burza v Istanbulu | Kiliçdaroglu | Deutsche Bank | Trading systém | Kandidáti | Pohyby měnových párů | Úspěch v investování | Stříbro | Pozornost trhu | Kurz USD/CZK | PlayStation 5 | Využití analýzy | eXchange | TLTRO | Moment obratu | Throwback | Obchodníci | Velké londýnské banky | Inflace CPI v USA | Nvidia (NVDA.US) | Zájem o dolar | Účely swingového obchodování | Budoucnost AI v obchodování | Bankovní rada České národní banky | Využití AI | Krize 2008 a S&P 500 | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Finanční instituce | Futures trading | Prostor pro další růst | Pokles podnikatelské aktivity | Pepa Zeman | Vyšší sazby | Kryptotrh | Formace v technické analýze | Co jsou to akciové indexy? | Kótování | Podílové fondy | Statistický úřad | Venture investic | Pokles cen | Cenový graf | Měnové intervence | Micron Technology | Trumpův impeachment | Monetární politika | Index PMI | Indikátor CCI | IRU | Počasí | Uzavření trhů | Vstoupit do trhu | eToro pro Českou republiku | Zvyšování sazeb Fedu | Vladimír Beszédes | Oživení britské ekonomiky | Tržní struktury | ETF | BH Securities | UTC | RBI | Sony Pictures Entertainment | Cena Polkadot | Bollingerova pásma | Webináře | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Větší pokles | Reverzní vzor | Ropa | Lineární regrese | Firma | Trend is your friend | Výrazné pohyby | Prostor pro pokles | SWIFT | Poptávka po čipech | Pin Bar formace | Jan Šrajer | Investujte do akcií | Koncentrace | Nerozhodná svíčka | Pokles nezaměstnanosti | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | Barclays | Investiční aktivita | Euro vůči americkému dolaru | Trumpovo vítězství | Červnový kontrakt | Odvetná opatření | Josef Košťál | Úrokové politiky | Dopady energetické krize | Německý index DAX | Majors | Ziskový obchod | Vývoj hodnoty | Volatilita eura | Technická podpora | Současné ceny | Vyhlašování zpráv | Dvojnásobný výnos | Ripple (XRP) | Tržní trend | Sledování vzorů svíček | Bankovní sektor v ČR | Výsledky amerických společností | Analytické články | Evropský parlament | Akcie Phillips 66 | SMA 200 | Short pozice | Pokračování trendu | Následování trendů | Úrovně rezistence | Záporná cena | Obchodováním akcií na reálném účtu | Tržní dynamika | Zpevňující euro | Úrokové prostředí | BTC/USD (Bitcoin) | Signál k nákupu | Austan Goolsbee | Obratové formace | UBS | Big Short | Zpomalení inflace | Měnové zajištění | Investiční cíle | Cena akcií společnosti Tesla | Měnící se tržní prostředí | Pattern Opuštěné dítě | BAL | Vývoj situace | Bitcoiny | Natural Language Processing (NLP) | Komerční banka | Hranice kanálu | Hodnota eura | PSX.US | Litecoin | Obchodování s komoditními futures | Predikce finančních trhů | Výrobce čipů Intel | Globální inflace | ZEN | Jak zakreslit supporty a rezistence | NASDAQ 100 (CNDX.UK) | Využití ChatGPT | Dolarové zisky | Dividendový výnos | Inverse Head and Shoulders | Futures na bitcoin | Avalanche | Podnikání na kapitálovém trhu | Potenciál dalšího růstu | Silvergate Bank | USA | Ekonomové | Prodejní aktivita | Technické korekce | Marine Le Penová | Spojené státy | Zisk na akcii (EPS) | DAX-FTSE | Růst HDP | Kvalitní korekce | Jakub Hodan | Pandemie | Korekce na akciových indexech | Cena stříbra | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Začátek nové fáze | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Turecké měny | Výzva | Kalendář událostí | 3М | Platforma | Report finančních trhů | Kurz libry | Rozmach kryptoměn | Silný fundament | Conseq Investment Management | Sázka | Samsung | Technický analytik | DAWN akcie | Česká národní banka (ČNB) | Buy Stop | ETFs | Ukázka Downtrendového trhu | Volby | Fintokei trader | Zvyšování úrokových sazeb | Růst akcií | Tržby Tesly | Konvergenční proces | Kanadská měna | 2008 a S&P 500 | ETH/USD | Ceny benzínu | Pohonné hmoty | Pochopení trhu | Cenová akce | Index volatility | Dow Jones | Potaš | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Obrovský trend | Směr trhu | Strategie Price Action | Kryptoměnová komunita | Obchodovat Price Action | Kurz USD | Iniciativa | Cena zlata (XAU/USD) | Kryptoměna Graph | IBM (IBM.US) | Výrobní inflace | Mistrovství v obchodování | GSK | Akcie Intel | Oslabení trhu | Důležitý support | Inflace v Evropské unii | Měna euro | Burza NASDAQ | Boeing | Index Fedu | Jak obchodovat | Analýza zlata | Velmi volatilní | Americká data | Nový týden | Pozice ekonomiky | Oslabování libry | Indexy PMI | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Výkon hlavních měnových párů | Současné rezistence | Japonská ekonomika | Výsledky testování | Akcie pražské burzy | Akcie Xeroxu (XRX.US) | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Inside Bar | Omniverse | Cyklické akcie | Výkon ekonomiky | Masivní propady | Ekonomické faktory | Investice do zlata | ATR (Average True Range) | AI pro obchodování | Vývoj měnového páru NZD/JPY | FBTC | Úroková sazba | Index ASX | Růst firemních zisků | Index amerického dolaru (USDIDX) | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Technická analýza stříbra | AUD/NZD | Jak se obchoduje s komoditami? | Kalifornie | Vabank | Překoupené podmínky | Nastavení sazeb | ECB Christine Lagardeová | Technologický index | Klidné obchodování | Trendový trh | Apollo Global Management | Konfluenční zóny | Golden Cross (zlatý kříž) | Změny klimatu | Aktivita velryb | Analytici Bank of America | Proof of Work | Ichimoku Kinko Hyo | Rizikovost | Akcie Colt CZ | Zájem o riziko | Investiční poradenství | Promořenosti populace | Býčí divergence | Poptávka po dolaru | Glassnode | Bitcoin Trust | Využití krátkodobých výkyvů cen | Rizikové averze | Yard | Člen bankovní rady | Nasdaq v USA | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Akcie Colt | Direct market access | Futures na zemní plyn | Dnešní ekonomický kalendář | Prop Trading | Směr trendů | Ceny drahých kovů | Facebook | Americké akcie | Obchodní dohody | Komodity ropa | CCI indikátor | Dovoz z EU | Jak efektivně využít Evening Star | 123 pattern | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Korekce trendu | Pracovní síla | Erdogan | Engulfing pattern | Indexový spread | Nejlepší rozhodnutí | Struktura HDP | Snížení úrokové sazby | Jisté pokračování trendu | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Identifikace formace | Nabídka a poptávka | Fibonacciho expanze | Jednotlivé akcie | iShares | Ekonom Evropské centrální banky | S/R zóny v grafu | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Konec býčího trhu | Oblast pro investování | Riziko ztráty | Úrokové sazby | Spolehlivost | EUR/USD | Nízké sazby | Graf eura | Trader Jan | Zahájení obchodování | Akcie Dell | FAIR | Výdaje | Pin Bar | Růstové tendence | XTB Live Trading | Varování | OSN | Nová fáze | Intervence | Komoditní fondy | Sky News | Konflikt na Ukrajině | Cenové dno | Světové produkce | Trh s kryptoměnami | Arena Pharmaceuticals | CryptoQuant | LEN | Obraty v trendu | Spotřebitelská důvěra | Čtyřhodinový graf | Zprávy z krypto | Indikátor Stochastic | Další vývoj | První odhad | Čistý graf | Tony Christoforou | Frontier trh | Recese v USA | Zastavení války | Druhý odhad amerického HDP | Měnové politiky | Finanční služby | Downing Street | Oblast překoupenosti | Nová cla | Sledovat vývoj volatility | Dynamický daytrading | Joe Biden | Celkový výkon | Marek Vaňha | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Index MSCI Emerging Markets | Sazby ČNB | Strategie pro komodity | Maďarský index BUX | Dánové | Objem obchodování | Rozmanitost komodit | Aktuální situace | Ceny akcií bankovních domů | Technické nástroje | Společné nákupy plynu | SHOP.US | Mimořádné dividendy | Výsledkové zprávy | Nevýhody | Denní volatilita | Manufacturing | Prognózovaní | Goldenburg | Odvětví | Denní tradingová analýza | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Investiční doporučení | Prohlášení | Opuštěné dítě | Vyhlídky amerického dolaru | Vnímání Elona Muska | Měnový výbor | Akcie v roce 2020 | Obchodní hodiny NASDAQ (US100) | Prolomení supportu | Zlotý | Výdělky | Peněžní trhy | Devizové rezervy ČNB | Sell signály | Uvolnit měnovou politiku | Roadshow Bernstein Bank | Vítězství Donalda Trumpa | Akcie evropských společností | Bernstein | TradingView | Obrat cen | Kryptoměnový svět | Nárůst Bitcoinu | Škály společností | Volatilní vývoj | Ekonomická situace | Výkon široké škály společností | Odhad HDP | Investice do akcií NASDAQ | Celkový stav ekonomiky | Růstový potenciál | Cloud Computing | Trading | Dna | Price Action a časování | Bitcoinové a blockchainové akcie | Impulzivní pohyby | CNY | Trh se zlatem | Fio banka, a.s. | KOSPI | Hlavní měnové páry | Přelom roku | John Maynard Keynes | Analyzovat cenové pohyby | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | AXP | Dosáhnout zisku | Druhy inflace | Signály přeprodanosti | JD | UCITS | Faktor Donalda Trumpa | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Akcie Deutsche Bank | Vítězství | Kapitálové výnosy | Investiční strategie | Sledování nejvlivnějších společností | Index varšavské burzy | Bezpečný přístav | Fibonacci | Firmy na Wall Street | Úspěch v obchodování s komoditami | Velcí hráči na Wall Street | Výsledky společnosti Apple | Obchodní příležitosti | Scalping během zpráv | Částečný úvazek | Zájem o kryptoměny | Růstové tituly | Trend je tvůj přítel | University of Leicester | Lockheed Martin (LMT.US) | Silné hospodářské oživení | Belgie | EUR/ZAR | Agresivnější růst | Americké statistiky | Ochrana zisků | Zprávy euro | Rozhodnutí centrální banky | Vývoj volatility | Nejsilnější růst | Koronavirus | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Prezidentství Donalda Trumpa | Vstupní kritérium | Deloitte | Ropný šok | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Série scalping | Analýza BTC | Izraelský konflikt | Miliardy dolarů | Vyšší high | Cena kontraktu | ADP | AI | Akciový top pick | Británie | Identifikace tržních podmínek | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Silný trend | Proražení supportu | Výzvy v obchodování | Svíčkové formace a grafické formace | Umělá inteligence | Nesoulad | Rychlost zotavení | Cena komodity | Obchodní model | Přeprodané zóny | Obchodování formací | Jak kombinovat Price Action | Zajištění rizika | Příliv investorů | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Dovoz do USA | Diskusní fórum | Direxion | Akcie AMD | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Silná koruna | Světové měny | Trendové ukazatele | Open Interest | Cenové pohyby | Cenový vrchol | Nákupní aktivity | Miliardy korun | Propad ceny | Krátkodobá rezistence | Tisková konference | Oficiální míra nezaměstnanosti | Prodejní příkazy | Světové trhy | Zápis z Fedu | Obchodování v trendu EUR/USD | Short příležitosti | Zaoceánská měna | AI do obchodních platforem | Platební bilance | Comfort Finance Group | Nejklíčovější strategie | Růst mezd | Kasina | Hike | Automobilka | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Obchodovat na trzích | Denní graf komodity | Technické indikátory | Medvědí pokles | Různé skupiny obchodníků | Společnost Nvidia | 200denní klouzavý průměr | Sazby | WhatsApp | Obchodní pozice | Provozní marže | Krachy velkých krypto burz | GBP/EUR | Příjmy společnosti NVIDIA | Dopady pandemie | Vladimír Vávra | Zemědělství | Ekonomika Evropské unie | Dopady na akciové trhy | Lufthansa | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Klidný trh | Patria | Nejisté situace | NOK/JPY | Pohled na trh | Zasedání OPECu | Americký index S&P 500 | Otevření obchodu | Historie obchodování komoditních trhů | České koruny | Modelový aparát | Zpracování přirozeného jazyka | ADA/USDT | Složení indexu NASDAQ | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Komise v přenesené pravomoci | Akcie Zalando | Rozjetý rostoucí trend | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Zprávy o trhu | Kola kvantitativního uvolňování | Vzdělávání a rozvoj | Nové peníze | Vývoj čistých nákupů zlata | Online trading | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Rekordní maxima | Kryptoměnová síť | Světlo na konci tunelu | Supportní úrovně | Současný klesající trend | Cílové ceny | Amazon | Sektorové alokace | Evropská data | Test supportu | Nerozhodnost | Technická situace | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Portfolio trading | Podíl v automobilce | Ether | GRMN.US | Použití Stop-Loss příkazů | Trading Floor | Překážky | Hotovost | Sektor služeb | Hypoteční krize | Akcie výrobce letadel Boeing | Supporty | Investiční fondy | Regulátor | Obchodní dohoda | Indikátor Purple Strike | Boj s inflací | Nárůst nově nakažených | Berlín | Použití patternu v obchodování | Průzkum | Firmy | Cena plynu pro evropský trh | Metoda obchodování | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Páka | Lepší výkonnost | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Zvýšení mezd | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Celkový sentiment | Odliv peněz | HDP Německa | Nákupy plynu | Farmaceutický sektor | Růst cen ropy | Konec downtrendu | Panika | Murray | Výsledek voleb ve Francii | Zajištění | Averze k riziku | Silný propad | Cla EU | Nezávislost centrální banky | Price Action a fundamentální analýza | Zájem investorů | Životní náklady | Obchodovat s indexem NASDAQ | Dolar včera | Partnerství | Vyšší ceny | Akcie společnosti Garmin (GRMN.US) | Pablo Hernández de Cos | Phillips 66 | Euro dnes | Dovoz oceli | Premiér Justin Trudeau | Money management | Problémy v Evropě | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Kroky centrálních bank | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Obchodování oblíbeného akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Cena akciového indexu | Inflace ve Velké Británii | Předpovídat tržní pohyby | Finanční výkazy | Podíl nezaměstnaných | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Jestřábí rétorika Fedu | Odhad růstu HDP | Připojení Kanady | Poměr P/E | Hladiny Fibonacciho retracementu | Londýnské banky | Pin Bars | Výsledky společnosti | Cerebras | Investování | Hospodaření firem | Svíčkový vzorec | Prodej akcie | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Magnificent | Agency business | Načasování vstupů | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Maďarský forint | Korekční aktivita | Počet obchodních příležitostí | Výrobce letadel Boeing | NASDAQ 100 | Swing Trading | Guvernér francouzské centrální banky | Jak obchodovat jako velcí hráči? | Rozpočtový deficit | EQQQ | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Kurz dolar | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Zachování neutrality | Justin Trudeau | Vývoj událostí | Hry | Nezávislost Fedu | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Akcie bank | COIN | Startup společnosti | Invesco EQQQ NASDAQ 100 UCITS | Dovoz ruské ropy | Si Ťin-pching | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Strategie a přístupy | Technologické bubliny | Emerging markets | Fluktuace | Rizika Over-The-Counter trhů | Naděje na obrat | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Představitel Fedu | Růst akcií společností | Walmart | Přeprodáno | Aktuální stav | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Analyzovat jednotlivé akcie | Prohlášení Powella | Načasování snížení úrokových sazeb | FTSE | Významné úrovně | USD/THB | Generovat zisk | Další růst úrokových sazeb | Cena indexu | Obratové body | Vývoj válečného konfliktu na Ukrajině | Oscilátor | USD/MXN | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Rizika | Český PX index | Rychlé rozhodování | Oživení ekonomické aktivity | Středoevropské burzy | Kvantitativní utěsňování | Rozvoj blockchainové infrastruktury | Rada ČNB | Žlutý kov | XTB Germany | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Rychle a zběsile | Koupit bitcoin | Cena benzínu | ISM | Innovative Industrial Properties | Bublina a NASDAQ | Dlouhá pozice na NASDAQ | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Forward P/E | Odvětví technologií | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Měkké přistání | Obchodujeme | Důležitá rezistence | Směřování firmy | Pšenice | EURCAD | Postavení dolaru | Nuance | Americké banky | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Nemovitý majetek | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Paweł Majtkowski | Ropa a Plyn | Nákup eura | Období korekce | Celkový výsledek | Úspory | Finanční výkonnost | JD.com | Klouzavý průměr EMA | Teorie Elliott Wave | Kalendář ekonomických událostí | Podílové listy | Dánsko | Velcí hráči | MIB | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Jensen Huang | Risk Reward Ratio | Konfluence | Ministr obchodu | Sentiment na sociálních sítích | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Možnosti vydělávat | Zasedání centrální banky | Výhled pro rok 2023 | Vysoké ceny | Ekonomiky EU | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Cesta k mistrovství | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Stagflace | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Černý pátek | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Change of character | Polkadot (DOT) | Poptávka po americkém dolaru | Obchod na EUR/USD | Americké akciové indexy | CEE | Ondřej Hartman | Holubice | JPY EUR | Bankovní asociace | NASDAQ v období paniky | Proražení rezistence | Tesla | DMA obchodovaní | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Obchody na forexu | David Vagenknecht | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Příjmy domácností | Maroš Šefčovič | Skepse | Španělsko | XTB Research | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Nejpopulárnější kryptoměny | Regulační změny | Individuální akcie | Ekonomický růst | Cesta Prop Tradingem | Středoevropský region | Akcie společnosti Garmin | RBNZ | Counterpoint Research | Forexový trh | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Systém SWIFT | Mzdy | Silné ekonomické údaje | MSCI Emerging Markets | Poradenství | Strategie buy the dip | Royal Caribbean | Zlepšení nálady | Objem kontraktů | Edukační a analytické články | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Rétorika amerického Fedu | Držet pozice po delší dobu | Odhady analytiků | Severní Irsko | Ceny zemního plynu v USA | Termínový kontrakt | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Shares | Kurzotvorná informace | Swingové obchodování | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | Denní zisk | Viceprezident ECB | Měsíční odhady | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Peněžní trh | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Shortování | EURTRY | Na burze | Významný dopad | Částečné zestátnění | Akcionáři | Cenové úrovně | Netflix (NFLX.US) | Analytička | Automobilka Tesla | Společnost | The New York Times | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | EURNZD | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | Stav ekonomiky EU | Složení indexu NASDAQ-100 | Sázet | Politika centrální banky | Potenciální obraty | Příměří na Ukrajině | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Hospodaření | Dnešní výsledky | Vývoj indexu volatility | Akcie Wirecard | Zahraniční obchod | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Zastavení růstu | Dividendové výnosy | Orbán | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | USDIDX | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | Faktory úspěšného tradingu | Conseq | FXstreet | Krize bankovního systému | Měsíční report | Maďarská centrální banka | Velké riziko | Reporty | Finanční podmínky | 200denní klouzavý průměr (MA 200) | 8 nejlepších obchodních strategií | Volatilita na EURUSD | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Výška spreadu | Tomáš Raputa | Negativní zprávy | Výrobní náklady | Bilance Fedu | Akcie automobilky | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | Abandoned Baby | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Extrémně ziskové | Cenový pokles | Hospodářské politiky | Daně z mimořádných zisků | CAD/CHF | MSCI All Country World | AUD/USD | Index relativní síly | Prezident Federální rezervní banky | Kryptoměna ethereum | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | OTC | Pokles reálných mezd | Určení dlouhodobého trendu | Řídit riziko | Moving Average | Astrazeneca | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Tradingové přístupy | Zahraniční forex | Zajištění proti inflaci | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | Trinity | MAM | MAST | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | FIAT | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Zasedání ČNB | Open interest | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | IBIT | Bankovní skupina | Struktury trhu | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | ProTrader | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Blockchainové akcie | Zvýšené volatility | Order | Arthur Hayes | Meta | Turecká lira | Portfolio | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | Akciový analytik | NATO | Buffett | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Plyn | ACT | Mali | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | UCITS ETF | Karty | Německá ekonomika | Čína | Capital | Americký regulátor | Libanon | Plnění challange | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | CZK/USD | Analýza ceny | WMT.US | Ceny | Objem zlata | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Hospodaření firmy | EMEA | Financování | Dynamický růst | Akcie Credit Suisse | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Bankovní tituly | Testovací účet | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Jak fungují akcie | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | Produkce zemního plynu | Goldenburg Group | COT report | Úvěrový trh | FX trhy | WIG | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Snižování stavů | Analytické platformy | Raiffeisenbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Akcie spoločnosti | Proinflační | Buy the dip | Swingové maximum | Obratový pattern | Předstihové ukazatele | Centrální banka | BBC | Price-to-Earnings | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Zhodnocení akcií | EUR/NZD | Morning Star | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Silný americký dolar | Měnový report | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Praxe | Divergence | Příklady z historie | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Telsey Advisory | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Rozvoj vašich dovedností | Klíčová úroveň | Odborníci | Jak na obchodování | Investments | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Nevyplněný Fair Value Gap | Tradingový portál | USD/EUR | Průmyslové zboží | Webinář | Výsledek voleb | Stratég | Dobrá data | Současná cena | Instituce | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | CFD na akcie | Forint | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Plodiny | EV | Proticyklické kapitálové rezervy | Commerzbank | Inflační krize | Stop-Lossy | Výnos | TSLA.US | Zboží každodenní spotřeby | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | České akcie | Michal Bárta | Patrik Urban | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Balance křivka | eBook | Technické rezistence | ESG | Index DOW | IHNED | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Metaverse | Vyšší low | Pasiva | Algoritmy | Pár USD/CAD | CEO | Defi | 256/2004 | US30 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Varšavská burza | Provozní náklady | Akcie společnosti Boeing | Trinity Bank | Rozhovor | Spotřeba domácností | Order block | Nové sankce | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | Vlna pandemie | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Konkrétní cíle | Růstové vyhlídky | Zastropování cen | Kroky Bank of England | Historická maxima | Posílení koruny | Nadnárodní firmy | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Tradingový portál FXstreet.cz | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | ZAR | Obchodní tipy | Money-Management | Forex trader | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Reálné hodnoty | Barometr | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Channel | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Mizuho Securities | Velké instituce | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Identifikace trendu | Skokové posílení | Případové studie | Pravděpodobnost recese | Obratová formace | Akcie společnosti Apple | Euforie | Írán | Nejnovější výsledky | EPS | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | Sezónní změny | Jasný signál | Cenové minimum | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Shopify | Bez rizika | FINRA | Německé HDP | Akciové trhy v USA | Vlna poklesu | Change | Tržní hodnota | ETF roku 2020 | Akcie společnosti Tesla | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | AT&T | Cena Etherea | Koronavirové pandemie | Total | Futures na zlato | Xetra | Commission | ČNB | Ruské ropy | Metody analýzy | Bank of England | Teorie černé labutě | Overweight | Ceny BTC | EURUSD | Nová bankovní rada | Obchodované fondy | Demokraté | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Rizikové měny | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Akcie Walmartu | Finanční ředitel | JAP225 | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Nemovitostní fondy | Jak obchodovat s komoditami | Zůstatek | Konstrukce portfolia | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Jan Vejmělek | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Nové prognózy | Konopné akcie | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Očekávaný vývoj | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Xbox | Zlepšení sentimentu | Prezident | Akciový index S&P 500 | Jakub Rochlitz | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Cena mědi | Čistý zisk společnosti | Finanční pomoc | Jednotné měny | Sebenaplňující se proroctví | Jednotná evropská měna | TRY | Meme coiny | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Shortovat | Průměrný denní objem | Prémie | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Colt CZ | Státní rozpočet | Epidemie | Evropa | Cena eura | André Kostolany | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | Reakce centrální banky | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Miliony dolarů | Úspěch v obchodování | Podvážení | Kupující | Ekonomické cykly | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | BOS | Cena akcií společnosti | Zelenskyj | Anthony Fauci | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Hlavní měny | Pozice spekulantů | Silná rally | Alameda | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Genesis Capital | Obchodovat s komoditami | CFRA | Inflace v Evropě | Posílení libry | Investice do nových technologií | Nejlepší akcie | Výkonnost indexů | Ekonomické události | CAD/JPY | Omezení pohybu | Eurodolar | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Růst zlata | Rýže | Moët | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | SGD | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | Velcí spekulanti | Klesající tendence | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Atentát na Donalda Trumpa | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Svíčkový graf | Natixis | Multitimeframe | Omezení COVID | Začátečník | Možné zisky | Síla dolaru | Proof of Stake | RBC | Portfólia | Japonsko | Trendové obchodování | Správy majetku | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Underperform | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Značné riziko | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Růst měny | Obchodování na páku | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Překoupený trh | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Finanční svět | Ursula von der Leyenová | CARA | Obchodní schopnosti | Dobré zprávy | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | Startup | Finanční systém | Roční výnos | Elliottova vlnová teorie | Obchodování forex | Časový horizont | Impeachment | Reálné peníze | Konsensus | Největší rizika | Aktuální prognóza | Vládní politika | Pozitivní výsledek | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | Tržní fundamenty | Inflace v ČR | Cenový propad | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Expirace | Jasný směr | Historické momenty | Americké akciové trhy | Sociální síť | Dividenda | Nakupovat zlato | Peking | New York Times | Resistance | Záhada | Použití oscilátorů | Světové události | Řemeslo | Sázka na pokles | Výkyvy v cenách | Analýza dat | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Měnové kurzy | Technology | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Omyl | Dopady vysokých úrokových sazeb | Ekonom | Nárůst bitcoinu | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | Čínské vlády | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | Tržní změny | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Otevření ekonomik | Fibonacciho úrovně | Etoro | Úrovně podpory | Pandemická situace | Akciové portfolio | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Rizikové prémie | DJ30 | Investiční glosa | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Obchodníci s cennými papíry | Trhy v USA | Načasování obchodu | Členské země | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Falešný break | Přírodní katastrofy | Zemědělské produkty | AAPL | Direct market | Slovensko | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | JPMorgan | 100 SMA | Index BUX | Private equity | AMZN | Akumulace | Začínající investoři | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Paul Volcker | Average True Range | Reálné obchodování | Domácí měny | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | Nvidia Corporation | Session | Katastrofy | UNH | Předsevzetí | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Západoevropské trhy | Česká národní banka | Americký ISM | Obchodní styl | 1D | VIAC | Alokace aktiv | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | BBB | Americké firmy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Index amerického dolaru | Vývoj české koruny | Úrokové sazby ČNB | Nakupovat | FOMC | European Central Bank | USD/HUF | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Fáze růstu | IntoTheBlock | Index dolaru | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | All Time High | Trhy s komoditami | Société Générale | Dynamický support | Rates | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Pražská burza | Základní úroková sazba | Pokračující výprodej | Očkování | Podniky | Tether | SPAC | Obchodní aplikace | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | City | Vstup do dlouhé pozice | Týdenní pivot | Trojitý vrchol | Krypto analytik | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | Vývoj ropy | Ericsson | Obchodní výhled | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tvrdá data | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Domácí akcie | Index cen | Světová ekonomika | Finanční rezervy | Důležitý signál | Společnost Google | Cenné lekce | Převis | BA.US | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Vývoj BTC/USD | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Nálada v průmyslu | Růst v eurozóně | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Flash Crash | Hodnota společnosti | Etheru | Marihuanové akcie | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Ceny Etherea | Výplach | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Exekuce | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Akciové výnosy | Kurz | Pokles pod paritu | Daně | DNO | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Swingový výhled | Makrokalendář | Globální růst | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Lenka Kalivodová | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Růstový trend | Obrovské zisky | AMD | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Aktualizované údaje | Úspěchy | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Společnost Microsoft | Japonské akcie | Americká automobilka | CFD na komodity | Rekord | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | NVDA | Výsledky | Míra inflace | Přemýšlení | BHS | Bolest | Růst trhu | Nasdaq-100 (US100) | Silnější dolar | Rychlý růst | Bankovní rada | Investice | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | BUX | Fondy peněžního trhu | Potenciál | AMD.US | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Automatizace | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Sýrie | Floor | Konkurence | Vyhlídky dolaru | CoinShares | Pokles inflace | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Komoditní stratég | Zájmové skupiny | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Maďarský index | BYD | Pravidla hry | Psychické rozpoložení | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Tržní trendy | Maloobchodní gigant | COPPER | Pivoty | Černé labutě | Americká politika | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Call opce | Vnímání | Indicators | Zkušení tradeři | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | Růst ceny zlata | Makrodata | Genesis | Zisky | Investiční stratég | M.US | Výkon průmyslu | Změny krátkodobého trendu | tradingeconomics.com | Delta | Masivní nákupy | Akcie těžařů | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Colorado | UNH.US | Šéf Fedu | Tick | 100 miliard dolarů | LTC | Diverzifikovat | Praktické využití | Účet platební bilance | Fondy | Comfort Finance | Kompletní průvodce | USD za barel | Kurz eura | Akcie roku 2020 | Základní pravidla | Podíl na zisku | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Jak se obchoduje | Risk Off | Backtesting | Rezistenční pásmo | Výhled pro akcie | WHO | Čistý příjem | Streamovací služby | Oslabení dolaru | Kontrakce | Situace v Číně | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Akcie Boeing | Běžný účet platební bilance | Dlouhá pozice | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Exotické měny | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Key level | Zvýšení investic | Dollar | Downside | Aurora Cannabis | Silné měny | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Thomson Reuters | Spread | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | YouGov | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | FANG | Nové žádosti o podporu | Silvergate | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Úbytek | GBPUSD | Záchranný balíček | Řízení rizik | Partneři | Obchodování s kryptoměnami | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Letectví | BHS Štěpán Křeček | GRMN | Komodity ropa WTI | Mnozí investoři | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Fundamentální data | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Graf indexu | Stock Exchange | Upozornění na rizika | Jersey | BitMEX | Inflace v Číně | Neúspěch | Přehled o aktuálním trendu | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Média | Engulfing | Technologičtí giganti | Pokles společnosti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Liz Truss | Výsledková sezóna | Forexové obchodování | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Rozšíření | Paládium | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Akcie čínských firem | Index DJ30 | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Dosažení zisku | Formace Pin Bar | CEO společnosti | Makroekonomické analýzy | Zájem institucí | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | Trendový indikátor | Ropa dnes | DJI | COVID-19 | USD/oz | Cenové tlaky | Silný trh | WIG20 | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Držení pozice | Brusel | Oblasti odporu | NFP | DAWN | Longové obchody | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Hypotéky | Graf komodity | Obchodní dny | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Kryptoaktivum | Nikkei | Model 3 | Konvergence | Možný scénář | Spekulativní investoři | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | American Express (AXP.US) | Růst britské ekonomiky | Sázení | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Prognóza Fedu | Zprávy o nezaměstnanosti | Fenomén | Evropské akcie | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Britské banky | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Ekonom BHS | Klíčový kontext | Příjmy | Death cross | Index US100 | FVG | Fiskální rok | Shopify (SHOP.US) | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Recep Tayyip Erdogan | Platforma xStation | Medvědí kanál | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | KB | ADR | Inflace v květnu | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Třída aktiv | Evropská unie | Guru | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Půl milionu | Rozvoj | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Obchodovanie | Colt | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Akcie českých bank | Korekce | Odhady trhu | Květnový kontrakt | LNG | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Akciové tituly | Obchodní strategie | Tržní ceny | Americký výrobce | Nerozhodnost trhu | DMA | Riziko recese | Spekulant | OctaFX | Střednědobý výhled | Asociace | NZD/CAD | US dollar | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Největší burza | Předčasné parlamentní volby | Pád ceny | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Placebo | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | CTA | Instrument | Canopy Growth | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | Beta | Pivot Point | Růst dovozu | CEE region | Tým InstaForex | Rozbor | Technické problémy | CHF | Měnový trh | Nabídka akcií | Centrum | HDP USA | Oslabení koruny | Ztrátové pozice | Analýza BTC/USD | Cronos | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Otočení trendu | Zakladatel | Turecký prezident | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | AUD/CAD | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Problémy s dodavatelskými řetězci | Podpora | Začínající obchodník | Ministři financí | Nayib Bukele | MWh | Historická data | Australský index ASX | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | MU.US | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | Amundi | Spojené království | Výstupní body | Evropský regulátor | Cena | EU a USA | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Útok na Ukrajinu | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Zalando | Krach | Komodity zlato | Upozornění | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | Setkání centrálních bankéřů | Obchodní partner | Dolarové páry | Čísla o inflaci | CHF/JPY | Evropské indexy | Načasování obchodů | Americký trh | Arm | Rick Meckler | Dow Jones (US30) | Interpretace | Dobrá nálada | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Znalost trhu | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Sázkové kanceláře | Risk Management | Německá kancléřka | Ekonomická data | Situace na trhu | Přehled kurzů | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Spekulace na růst | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Bukele | Obchodování indexů | Royal | Bankovní vklady | Etherea | Ekonomická data z USA | Tempo inflace | Solana | PSX | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Odhad růstu ekonomiky | DAX | Gil Luria | Erste | Rezervy | Pasivní investování | Objem dovozu | Zavedení cel | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Debata | Kurzy měn | Podhodnocený | Profesionální trader | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Sony | EUR/SEK | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Boj s koronavirem | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Měny&Sazby | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Hlavní rizika | Denní graf | CFA | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | EUR/TRY | Finanční situace | Politické události | Tesla Motors | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Energetické krize | Utaženější měnové politiky | Japonská společnost | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Intel | Depozitní sazba ECB | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Nákup zlata | Bing | Inflační data | Bezpečnost | Znovuzvolení Donalda | Důchodový systém | Banky | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Cena dnes | Učení se | Automotive | Vlády | Americká vláda | Express | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Cenový pattern | Odliv prostředků | Malý prostor | Australský index | Šance | Tržby společnosti | Investiční instrumenty | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Politický tlak | Bankrot | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Fox | Netflix | Poptávka po ropě | Konfederace | Wedbush | Zisk na akcii | Černá labuť | Rozdělení zisku | Měsíční měnový report | GM | Správa | Finanční odměny | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Historie se opakuje | Datová centra | Analýza | Úrovní podpory | Harley-Davidson | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | NLP | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Sazby Fedu | ČR | Správa kapitálu | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Breakouty | Veřejná nabídka akcií | Výraznější pokles | Intervenovat | Kvantitativní utahování | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Použití indikátoru | Hlubší pohled | Čínské akcie | Pozice | Jádrový CPI | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Fork | ChatGPT | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Finance Group | Techničtí obchodníci | OCI | Reakce ceny | Začínající tradeři | Pullback | Neustálé vzdělávání | Příprava | Inflace v EU | Štěpán Křeček | Měnové politiky centrální banky | TTF | Dlouhé pozice | Příležitosti pro nákup | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Hedge | Hospodářské cykly | Silná poptávka | Market | Měnová autorita | Svíčkové formace | Silný výhled | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Denní objem | Cenné papíry | Investice do marihuany | Stoxx | Lídři | Půjčování cenných papírů | Sestupný trend | Bankéři z Fedu | Medvědí trh | LSEG | Denník | Support | Průměrná mzda | Dluhový strop | Accenture | Hold | Valná hromada | Brokeři | Scalper | Transparentnost | Moje cesta Prop Tradingem | Důležité informace | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Nové dluhopisy | Dobré načasování | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Energetické trhy | Investiční banka | PlayStation | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Zvýšená volatilita | Patrik Klempár | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Broker | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Keynes | Magnificent 7 | Fio banka | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Vizualizace | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Graf komodity Zlato | Průměrná hodnota | IHS | Guvernér BOJ | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Von der Leyenová | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Výstupy | Double bottom | Výprodej akcií | Výkonný ředitel | Vývoj měnové politiky | Karanténa | Rostoucí výnosy | Cowen | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Investovat do Bitcoinu | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Negativní data | Burza Nasdaq | Politika Fedu | Slabá poptávka | Meituan | Retracementy | Ekonomické trendy | Šéfové | Začít investovat | Hackerské útoky | Report ADP | Ceny potravin | Massachusetts | AUDUSD | NFT | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analytici společnosti | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Americký výrobce čipů | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Forex trhy | Volatility trhu | Velké banky | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Další růst sazeb | Vydělávat na finančních trzích | Budoucí pohyby | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Stabilní zisky | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Nové obzory | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Škoda | Pokles poptávky | Proces učení | Hospodářské výsledky | Pohyby kurzu | Americké ekonomiky | Wirecard | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | USD | Kamala | CAC40 | Nová makroekonomická prognóza | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Rio Tinto | Cena americké ropy | Investovat do ETF | Síla amerického dolaru | Dnešní statistika | Macy’s | Split | Patria Direct | Významné změny | Contango | Kabinet | Emoce | Makroekonomická analýza | Turbulence na finančních trzích | Jak trh reaguje | Technologické tituly | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Buy obchod | Obchodní nástroje | Doji | Společnosti v indexu | Čínské úřady | Oblasti obchodování | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Společnost Fintokei | Tvůrci trhu | Dluhopisové fondy | Velryby | Svět kryptoměn | Ochota riskovat | Tržní podíl | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Adrenalin | US500 | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Tencent | Co se děje na finančních trzích | USDA | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | mmBtu | Ekonomická teorie | Americké ministerstvo | Ceny nafty | CZ | Earnings | Průraz | Krátkodobé obchodování | Digitální měny | Tlak medvědů | Výrobce letadel | Australský dolar | Vysoké ceny ropy | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Dezinflace | Sezónní faktory | Rakousko | GBP/AUD | Trh s futures | Mistrovství | Znovuzvolení | WMT | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Vedení firmy | Pokles sentimentu | Dogecoin | Bearish | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Americká společnost | Finanční rok | Zdanění mimořádných zisků | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Evropský trh | DAX (DE30) | Markets | USD/CHF | Samsung Electronics | Dezinflační proces | Dlouhodobější trend | MiCA | PX index | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Úspěšný trading | Alameda Research | Invest | Commodity Channel Index (CCI) | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | Zájem o investice | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Zestátnění | CPI v USA | ISIN | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | Akcie roku | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Velký pohyb | Broker Consulting | Akcie technologických společností | Profesionální obchodník | Německý Ifo index | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Cena akciového indexu S&P 500 | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Český maloobchod | Take-Profit | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Podhodnocené akcie | Česká republika | Technické patterny | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Aphria | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Vstup do LONG pozice | Klíčový faktor | Zamyšlení | US100 | Lockheed | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Ceny v průmyslu | Slušné zisky | CFD akcie | Průmyslová komodita | Švédsko | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Stoxx 600 | Sazby ECB | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | CFD na indexy | Hospodářská krize | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Altcoin | Vývoj války na Ukrajině | Philadelphia Fed | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Hardware | Cherry Lane | Výsledek zahraničního obchodu | Náklady na práci | Body | Rozkolísanost trhu | Snížení rizika | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Čínský export | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | Charlie Munger | ROCE | Spekulace | Paradox | Měny regionu | Obchodování Bitcoinu | Vzrušení | Krátkodobý klouzavý průměr | Vysoké zisky | Budoucí pohyby trhu | Navýšení | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | Line Bin | MPSV | Akcie Alphabet | Referendum | NIESR | Konjukturální průzkum | Americká cla | Negativní vývoj | Hodnoty měny | Údaje o nezaměstnanosti | LMT.US | GOOGL | Cykly | Konzervativci | Lockdowny | Krypto aktiva | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | ARM | PBOC | ASX 200 | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Live trading | Materiály | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Roadshow | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | ADA | Globální trh | SVB | Kulaté číslo | Protiepidemická opatření | Správce aktiv | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | Jak investovat | Spotové ETF | Nákupní signál | Schodek veřejných financí | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Pracovní síly | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Investor | Kapitalový výnos | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Předsedkyně Evropské komise | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | American Express | Měnový pár | Obchodování na burze | Americké obchodování | Kryptoměnový trh | Šíření koronaviru | Vánoční rally | Světové akciové indexy | Nové údaje | Dynamika HDP | Strukturální změny | Apple a Microsoft | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Co jsou to akciové indexy | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Obchodování na demo účtu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Úřady | Američané | Graf dne | Denní obchodníci | Čínské investice | Olaf Scholz | Pohyb dolaru | Větší pozice | Politické nepokoje | Akcie Uberu | CNBC | Cena BTC | Sol | SPX | Statistika | Pohyb akcií | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Energetická situace | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | News | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot