Čtvrtek 28. březen 2024 13:35
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

G20

C:\\fakepath\\TOP5-12062019-LV-10.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.06.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech, když se na ně přelil negativní sentiment z Wall Street. Investoři se soustředili zejména na čínská makrodata. Čínská inflace se vyšplhala nejvýše za 15 měsíců.
img

Akciové trhy si vybírají oddechový čas

12.06.2019 Americké akcie nakonec zisky z počátku včerejšího obchodování neudržely a indexy uzavřely v červené nule. Konkrétně se ztráty u všech třech hlavních indexů pohybovaly ale jen do pěti setin procenta. V rámci S&P 500 převážily výprodeje průmyslových podniků, jejichž akcie za posledních pět seancí přidaly více jak 5 %, a tak obchodníci vybírali zisky, možná i ze stále panující nervozity na trzích ohledně stále nekončícího jednání o obchodní dohodě mezi Spojenými státy a Čínou. Pozornost investorů se stále více a více stáčí k zasedání G20 v Japonsku, které se uskuteční na konci června a mohlo by přinést významnější pokrok ve vyjednávání.
C:\fakepath\cina-usa.jpg

Kudlow: USA porostou tříprocentním tempem i bez dohody s Čínou

12.06.2019 Ekonomika Spojených států v letošním roce dosáhne tříprocentního růstu i bez uzavření obchodní dohody s Čínou. V rozhovoru s televizí CNBC to včera uvedl hlavní ekonomický poradce Bílého domu Larry Kudlow. V letošním prvním čtvrtletí růst hrubého domácího produktu (HDP) Spojených států zrychlil na 3,1 procenta z 2,2 procenta v závěru loňského roku.
img

Ranní komentář: Trhy stabilní, tématem zůstává hlavně Čína. Dnes americká inflace

12.06.2019 Včera se na finanční trhy vrátily objemy, ale volatilita byla i nadále nízká. Přispěla k tomu hlavně absence důležitého makra, když ze zajímavých výsledků byly zveřejněny jen britské statistiky z trhu práce, jejichž dopad na libru byl ale více méně neutrální. Pozornost si proto získal znovu hlavně americký prezident, který připomněl, že osobně pozastavil jednání s Čínou před summitem G20 a že jej znovu obnoví až teprve tehdy, kdy se Čína vrátí k jednacímu stolu a také k podmínkám, které byly vyjednány začátkem letošního roku. Politika tedy zůstane i dnes jedním z hlavních fundamentů. Připojí se k ní ale také potenciálně zajímavé výsledky americké inflace.
img

Trhů se drží optimismus. Trumpovi vadí Fed, sazby i euro, ale chválí inflaci

11.06.2019 Americký prezident dnes pokračoval v prohlášeních, která opakují jeho známý postoj: Fed je úplně mimo, úrokové sazby by měly být podstatně níž, euro a další měny jsou podhodnocené a znevýhodňují USA. Na druhou stranu je podle Trumpa "krásné", že mají Spojené státy velmi nízkou inflaci.
C:\fakepath\TOP5-11062019-LV-10.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2019 1) Americký prezident Donald Trump by okamžitě zavedl cla na další čínské zboží v případě, že by se s ním jeho čínský protějšek Si Ťin-pching nesetkal na summitu skupiny zemí G20, který se bude konat koncem tohoto měsíce v Japonsku. Trump to včera uvedl v rozhovoru s televizí BBC.
img

Akcie pokračují v růstu a tlak na dluhopisy polevil. Zlato ale ztrácí dál

11.06.2019 USA s Čínou si vyměnily pár méně vlídných poznámek týkajících se obchodního sporu, ale na hlavní trhy to nemělo viditelný vliv. Nejprve americký prezident prohlásil, že ihned zavede nová cla v případě, že se s ním čínský protějšek nesetká na G20. Následně čínský ministr zahraničí uvedl, že vláda odpoví, pokud budou Spojené státy trvat na eskalaci. Na druhou stranu ale Čína uvolnila podmínky pro investice lokálních samospráv do infrastruktury, což je vítaná pomoc proti zpomalování ekonomiky.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 11.6.2019

11.06.2019 Podíl nezaměstnaných osob podle očekávání v květnu dále poklesl na 2,6 %. Počet nezaměstnaných se oproti dubnu snížil na cca 200 tisíc, naopak počet volných pracovních míst dále narostl na více než 346. Zvyšující se rozdíl mezi nabídkou a poptávkou ukazuje, že napětí na tuzemském trhu práce dále narůstá, a to i přes zpomalování zahraničního ekonomického růstu a další rizika v podobě obchodních válek či brexitu.
img

Akciím se daří navzdory výhružkám Donalda Trumpa

11.06.2019 Akciové indexy za sebou mají relativně klidnou pondělní seanci, když jim pomohly zprávy o dohodě mezi USA a Mexikem. Přestože růst pokračoval také dnes ráno, v noci ze včerejška na dnešek jsme se dočkali pár negativních zpráv. Dominantním tématem bylo hlavně vyjádření amerického prezidenta, který uvedl, že na Čínu uvalí nová cla v případě, že se s ním čínský prezident nepotká na summitu G20 v Japonsku. Trump zároveň uvedl, že USA z Číny nikdy nedostaly ani pár centů a nyní, díky clům, dostávají miliardy dolarů. Připomeňme, že Trum novými cly ve výši 25 % na dovoz v objemu 300 mld. dolarů vyhrožoval už minulý měsíc a trhy s jeho zavedením více méně počítaly. Reakce na trzích je proto zatím mírná a indexy v Evropě i v Asii navzdory těmto zprávám dokázaly růst.
img

Ranní komentář: Trump vyhrožuje Číně novými cly v případě, že se s ním Xi nepotká v Japonsku

11.06.2019 Začátek týdne na finančních trzích začal v klidu a na nízkých objemech, za což mohly hlavně svátky v Evropě a celková absence nového důležitého makra. Dnes by se na trhy měly vrátit objemy, i když na důležité fundamenty si i nadále budeme muset počkat. Po dnešním komentáři amerického prezidenta, který uvedl, že na Čínu uvalí nová cla v případě, že se s ním čínský prezident nepotká na summitu G20 v Japonsku, se dnes stane jedním z hlavních témat znovu především dusno v americko-čínských obchodních vztazích. Trhy si však na toto dusnu začínají zvykat a během rána zatím zůstávají v klidu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.6.2019

10.06.2019 Akciové futures ukazují růst díky úlevě z nezavedení cel na dovoz z Mexika. Šance na dohodu zde byly už koncem týdne, takže část optimismu je již započítaná. Asijské trhy dnes rostou. Připomeňme, že obchodní spory zejména s Čínou pokračují a k žádnému významnému průlomu nedošlo – pozornost zde stále směřuje na konec měsíce na zasedání G20, kde se mohou setkat presidenti USA a Číny. O negativním významu obchodních válek hovoří i řada centrálních bankéřů, čímž dále zvyšují spekulace na snižování úrokových sazeb.
img

Rozbřesk: Problém na obzoru - trhy ECB nevěří

10.06.2019 ECB se narůstající mračna nad globální ekonomikou vůbec nelíbí a po vzoru Fedu se pokusila minulý týden otočit měnově politickým kormidlem a zamířit zpátky do holubičích vod. Při pohledu na eurodolar je však jasné, že se jí manévr příliš nepovedl. Trhy jednoduše ECB nevěří, že se odhodlá k dalšímu snížení sazeb a i další rozjezd QE je podle nich spíše hudbou vzdálenější budoucnosti (pravděpodobně po jmenování nového šéfa ECB v říjnu). To Fed pravděpodobně zareaguje svižněji, a to okamžitě dostupnými konvenčními zbraněmi - úrokovými sazbami. Nově předpokládáme, že Fed může v tomto roce preventivně dvakrát snížit sazby. I trhy proto postupně tlačí na silnější euro, což se ECB vůbec nelíbí...
C:\fakepath\g20 11102013.png

Ministři G20: Rostoucí napětí v obchodních vztazích ohrožuje růst

10.06.2019 Napětí v obchodních vztazích ve světě se zintenzivnilo, a zvýšilo tak rizika pro zrychlení růstu globální ekonomiky. Uvádí to závěrečné prohlášení z dvoudenní schůzky ministrů financí a šéfů centrálních bank skupiny největších ekonomik světa (G20) v japonské Fukuoce. Dokument ale neobsahuje žádnou konkrétní výzvu k řešení obchodních sporů, z nichž největší vedou v poslední době Spojené státy a Čína.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Putin kritizoval vliv ekonomiky USA

07.06.2019 Model mezinárodních hospodářských vztahů je v krizi, problémy jsou vážnější, než se dřív zdálo. Na mezinárodní hospodářské konferenci v Petrohradě to dnes řekl ruský prezident Vladimir Putin. Důvěru ve světovou ekonomiku podle něj ohrožuje stávající model globalizace prosazovaný západními státy, který neodpovídá rychle se měnící hospodářské realitě.
img

Jednání Spojených států s Mexikem bude nečekaně pokračovat i dnes

07.06.2019 Hlavní události, které ovlivňovaly včerejší obchodování na akciových trzích, se opět týkaly obchodní politiky Spojených států. Tou pozitivní bylo jednání mezi zástupci USA a Mexika o nalezení dohody, jak vyřešit imigraci na hranicích. Cílem je předejít pondělnímu uvalení cel na mexické zboží. Jednání skončila až po uzavření trhů, bohužel však k žádné dohodě nedošlo. Nicméně pozitivem zůstává, že neplánovaně budou jednání pokračovat i dnes. I podle slov amerického prezidenta Donalda Trumpa se Mexiko velmi snaží situaci vyřešit. Dále dodal, že případné uvalení cel by nemělo žádný vliv na dojednanou trojstrannou obchodní dohodu mezi USA, Kanadou a Mexikem. Trump to zdůraznil velmi silným tvrzením, když prohlásil, že „My nepotřebujeme Mexiko, ale Mexiko potřebuje nás“. Tou druhou událostí jsou Trumpovy výhrůžky Číně. Té pohrozil, že je připraven rozšířit cla na další čínské zboží v hodnotě 300 mld. USD, nejdříve prý však tak plánuje udělat až po zasedání zemí G20, které se koná koncem června.
img

ECB dostatečnou podporu nedodala, Trump znovu hrozí a dobrá tržní nálada je pryč

06.06.2019 Evropská centrální banka nezměnila sazby a natáhla očekávané období stabilních sazeb až do poloviny příštího roku. To moc nepřekvapí. Banka mírně zhoršila prognózu pro inflaci a růst na příští dva roky, přičemž dál zmiňuje rizika směrem dolů. Uvádí také nižší inflační očekávání, která podle nás měla na úpravu výhledu sazeb důležitý vliv.
img

Trump opět hrozí Číně

06.06.2019 Americké akciové trhy zahajují dnešní obchodování různorodě. Index Dow Jones posiluje o 0,1 %, S&P 500 přešlapuje na úrovni včerejší zavírací ceny a technologický Nasdaq klesá o 0,2 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejhůře vede průmyslovým podnikům (-0,5 %) a finančním institucím (-0,3 %). Daří se především energetickým společnostem (+1,1 %). Za rozkolísaností trhů stojí dvě proti sobě působící události. Tou pozitivní je, že dnes pokračují jednání mezi Spojenými státy a Mexikem, kde snahou je nalezení řešení, jak omezit přeshraniční imigraci. Cílem je vyhnout se pondělnímu uvalení 5% cel na veškeré mexické zboží. Mexický ministr zahraničí uvedl, že je optimistický ohledně dnešního výsledku jednání. Tou druhou událostí jsou hrozby amerického prezidenta Donalda Trumpa Číně. Té pohrozil, že je připraven rozšířit cla na další čínské zboží v hodnotě 300 mld. USD, nejdříve prý však tak plánuje udělat až po zasedání zemí G20, které se koná koncem června.
img

Oživení světové ekonomiky v nedohlednu

06.06.2019 Finanční trhy čelí v posledních týdnech sérii negativních překvapení. Ať už jde o nárůst politických rizik v Evropě, napětí mezi USA a Čínou nebo spor mezi USA a Íránem. Vše nasvědčuje tomu, že v dohledné době nebudeme svědky oživení světové ekonomiky.
img

Kam se řítí americký dolar?

05.06.2019 Nedávný kolaps výnosů amerických dluhopisů nedokázal americký dolar příliš oslabit. Pondělní prodej USD byl už závažnější a mohl být vyvolán oznámením, že americký antimonopolní úřad zahajuje vyšetřování amerických internetových monopolů.
img

Rozbřesk: Fed připraven reagovat na obchodní války. Znamená to však snížení sazeb v září?

05.06.2019 Sledujíce americkou výnosovou křivku a poslední výroky centrálních bankéřů z Fedu, tak člověk musí nutně nabýt dojmu, že snížení oficiálních úrokových sazeb je za dveřmi. Trh s úrokovými futures nám totiž říká, že implikovaná pravděpodobnost snížení úrokových sazeb o 25 bazických bodů na zářijovém zasedání Fedu činí 94 %. Takto agresivní sázky na snižování sazeb přitom byly podpořeny i rétorikou Fedu, když jeho dva hlavní představitelé (Powell a Clarida) uvedli, že měnová politika bude náležitě upravena, pokud se obchodní války podepíšou negativně na americké ekonomice.
img

Dopady obchodních válek na finanční trh se prohlubují

29.05.2019 Finanční trh až doposud doufal, že obchodní válka mezi USA a Čínou, respektive zbytkem světa skončí dohodou. Proto byl pokles akciových trhů doposud relativně malý ve srovnání s tím, co je v sázce.
img

Klesající výnosy znervózňují akciové investory

29.05.2019 Výnosy z dluhopisů posílají varovný signál o ekonomice, který může být problémem pro akciový trh. Výnosy v květnu výrazně klesly a obavy z eskalace obchodních válek a horší ekonomická data stimulovaly poptávku po bezpečných amerických dluhopisech. Sazby u dluhopisů jsou barometrem budoucích očekávání a poukazují, na co se investoři soustředí. S klesajícími sazbami se výhled pro ekonomiku a akcie výrazně zhoršuje.
img

Apple jako terč obchodní války

22.05.2019 Spor mezi USA a Čínou se vystupňoval nedávný zastavením spolupráce Googlu se společností Huawei. Pokud Čína přijme odvetná opatření, nejvíce ohroženou americkou firmou bude Apple.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 20.5.2019

20.05.2019 Americký prezident odložil rozhodnutí ohledně uvalení cel na evropský dovoz aut. Nejistota se tak prodlužuje na dalšího půl roku. Ani ohledně americko-čínských sporů není jasněji. Další šanci na vyjednávání budou mít obě strany na summitu G20 v Japonsku na konci června.
img

Trump má kromě Číny zaměřeno i na další země

14.05.2019 Celní přestřelka mezi dvěma největšími ekonomikami eskaluje a obchodní války jsou opět téma, které investory zajímá především. Trump hrozí dalšími cly a do voleb v roce 2020 pravděpodobně nenechá nit suchou ani dalších svých obchodních spojencích. Na druhou stranu si musí zabezpečit přízeň svých voličů, kterou zajistí stabilní ekonomický růst a silný trh práce. Celkovou náladu konec konců odráží akciový trh a ten naznačil, že mu aktuální obchodní napětí příliš nevyhovuje.
img

Vrací se čínský jüan zpět do hry?

14.05.2019 Události uplynulého víkendu naznačují, že rozhovory týkající se obchodní dohody mezi Spojenými státy a Čínou nečeká snadná cesta.
img

Týdenní CYRRUS analytik report

14.05.2019 Hlavní kurzotvornou zprávou pro nejbližší dny pravděpodobně zůstane téma zvyšování cel a zavádění cel nových ve sporu mezi USA a Čínou.
C:\fakepath\TOP5-14052019-LV-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2019 1) Evropské akciové trhy dnes rostou a korigují tak částečně předchozí výraznější propady způsobené růstem obchodního napětí mezi USA a Čínou. S největší pravděpodobností se jedná především reakci na poslední vyjádření prezidenta Trumpa, který uvedl, že zatím ještě zcela nerozhodl o uvalení cel na zbývající čínský dovoz, jimiž hrozil na konci minulého týdne. Americké ministerstvo obchodu nicméně již zahájilo nutné přípravy pro takový krok.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: ČEZ investory nepotěšil návrhem dividendy 24 CZK na akcii

14.05.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ztrátami. Indexy Dow Jones a S&P 500 shodně oslabily o 2,4 %. Technologický Nasdaq klesl dokonce o 3,4 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejméně dařilo technologickým firmám, když jejich ztráty dosáhly výše 3,7 %. Nejziskovějším sektorem se stala síťová odvětví, jejichž hodnota akcií rostla o 1,1 %.
img

Ranní komentář: USA připravují nová cla, nejdřív se ale sejdou Trump a Xi

14.05.2019 Včerejší seance přinesla na akciové trhy další vlnu výprodejů poté, co Čína zavedla nová cla na zboží z USA v objemu 60 mld. dolarů a poté, co vyšlo najevo, že USA připravují nová cla na zboží z Číny ve výši 300 mld. dolarů. Tato nová cla by měla vstoupit v platnost ale až koncem července, tedy po schůzce amerického a čínského prezidenta na summitu G20 v Japonsku. Navzdory vysokým včerejším ztrátám je ale dnes ráno situace na trzích klidnější a futures na americké indexy dokonce mírně rostou. Téma obchodní války ale zůstane i do dalších dnů pro obchodníky klíčové, což platí také pro dnešní seanci, která ze zajímavých fundamentů přinese pouze výsledky z britského trhu práce.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 13.5.2019

13.05.2019 Další kolo obchodních jednání mezi Čínou a Spojenými státy skončilo v pátek bez výsledku. Prezident Trump, který koncem minulého týdnem znatelně zvýšil dovozní cla na čínské zboží, vývoj jednání zhodnotil tak, že současná situace jeho zemi vyhovuje. Zároveň zaúkoloval svou administrativu, aby připravila další zvýšení a vyjádřil přesvědčení, že případná čínská protiopatření americká ekonomika bez větších problémů ustojí. Obě strany konfliktu vyjadřují vůli v rozhovorech pokračovat, nicméně datum příštího setkání zatím stanoveno nebylo. Příležitost k osobnímu setkání ovšem prezidenti USA a Číny budou mít na summitu G20 na konci června.
C:\fakepath\EU-Japonsko.jpg

EU a Japonsko potvrdily zájem spolupracovat na reformě WTO

26.04.2019 EU a Japonsko budou spolupracovat na zlepšení pravidel Světové obchodní organizace (WTO). Na společné tiskové konferenci s japonským premiérem Šinzóem Abem to včera na okraj summitu EU-Japonsko v Bruselu uvedl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker.
C:\fakepath\g20 11102013.png

G20: Zakročme proti zpomalování ekonomiky

14.04.2019 Představitelé dvaceti nejsilnějších ekonomik světa (G20) se shodují, že je potřeba přijmout včasná politická opatření, která by zajistila, že zpomalování světové ekonomiky se kvůli stupňujícím se rizikům neprodlouží. Po skončení dvoudenního setkání vedoucích představitelů G20 a šéfů centrálních bank ve Washingtonu to v pátek uvedl guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda.
img

Kryptomeny: Zostanú kryptomeny anonymné?

11.04.2019 V japonskom mesto Fukuoka sa bude konať v dňoch 8.-9. júna stretnutie krajín G20, na ktorom budú prezidenti centrálnych bánk a ministri financií diskutovať o kryptomenách, v kontexte boja proti praniu špinavých peňazí (AML). Akcia bude zameraná na financovanie terorizmus a z tohto hľadiska budú analyzované transakcie kryptomien. Krajiny G20 sú povinné stanoviť štandardy FATF (Financial Action Task Force) pre kryptomenové trhy. Zástupcovia sa snažia zaviesť prísnejšiu identifikáciu platieb kryptomien, s cieľom obmedziť ich používanie (a zneužívanie) teroristickými organizáciami. Znamená to koniec anonymity krypto platieb? Rozhodnutie krajín G20 bude dôležité pre trhy s kryptomenou.
img

Jednání mezi USA a Čínou pomáhají zlepšit náladu na trzích

03.04.2019 Podle Financial Times je téměř 90 % všech otázek v rámci jednání mezi USA a Čínou vyřešeno. Na zbylých 10 % je stále třeba pracovat a budou potřebovat ústupky z obou stran. Tato zpráva dnes pomohla zlepšit rizikový sentiment na finančních trzích napříč většinou regionů. Nutno ale dodat, že podobné komentáře tohoto typu již přicházely dříve a jejich finální dopad nakonec nebyl nijak velký. Právě proto by dnešní zprávy měly být brány spíše s rezervou a s jen opatrným optimismem. FT dále uvedl, že chce Čína po USA kompletní zrušení všech zavedených cel, zatímco USA požadují výměnou garance mechanismu, kterým bude možno vynutit dodržování uzavřené dohody. Připomeňme, že jednání na nejvyšší úrovni začala znovu minulý týden a budou tento týden pokračovat ve Washingtonu. FT dále uvedl, že pokud se oběma zemím nepodaří najít dohodu, mohou být jednání prodloužena až do června, kdy se koná summit G20 v Japonsku.
img

Brexit – drama na pokračování

12.03.2019 Dnešní vystoupení premiérky Mayové v britském parlamentu znamená, že brexit by mohl vstoupit do závěrečné fáze. Vzhledem k tomu, že Mayová má jen malou šanci získat podporu pro svou verzi dohody, je cesta k řešení stále stejně nejistá jako dříve.
img

Akcie vytváří nová letošní maxima. Pozor na tato 3 témata

21.02.2019 Začátek roku byl pro akciové trhy vydařený, když dokázaly zlikvidovat kompletně ztráty z konce minulého roku napříč většinou světových burz v čele s Německem a Čínou. Přestože investoři reagovali pozitivně hlavně na změnu měnové politiky ze strany americké centrální banky, nejedná se rozhodně o jediný důležitý faktor. Ty další shrneme v následujících řádcích.
C:\fakepath\WEF.jpg

Mocní se sjedou do Davosu

21.01.2019 Ve švýcarském horském středisku Davos v úterý začíná zasedání Světového ekonomického fóra (WEF), kterého se od 70. let minulého století každý rok účastní špičky světové politiky, vrcholní manažeři, bankéři, podnikatelé, ekonomové a další elity. Letos mezi hosty nebude chybět ani český premiér Andrej Babiš. Diskuse a proslovy mocných tohoto světa se letos mají točit kolem témat jako globalizace a budoucnost planety Země.
C:\fakepath\usa.jpg

Čína nabízí Spojeným státům razantní zvýšení dovozu

18.01.2019 Čína nabídla Spojeným státům, že během šesti let výrazně zvýší dovoz z USA, aby do roku 2024 snížila přebytek vzájemné obchodní výměny na nulu. S odvoláním na informované zdroje o tom dnes informovala agentura Bloomberg. Znamená to, že pokud bude prezident Donald Trump znovuzvolen, obchodní nerovnováha mezi oběma zeměmi zmizí do konce jeho druhého funkčního období. Obchodní spory mezi USA a Čínou začaly loni přerůstat v obchodní válku a stále nejsou vyřešeny.
C:\fakepath\cina-usa.jpg

Do USA přijede jednat o obchodu čínský vicepremiér

17.01.2019 Do Spojených států přijede ve dnech 30. a 31. ledna jednat o čínsko-amerických obchodních vztazích čínský vicepremiér pro ekonomickou agendu. Dnes to uvedlo čínské ministerstvo obchodu, a potvrdilo tak dřívější zprávy médií. Podle zdrojů z Bílého domu by se Liou Che měl setkat s americkým obchodním zmocněncem Robertem Lighthizerem a americkým ministrem financí Stevenem Mnuchinem. Cílem je vyřešit zásadní spory mezi oběma největšími světovými ekonomikami. Tyto neshody ohrožují globální ekonomiku.
C:\fakepath\EURUSDH1-tydenik-1.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (14.1.2019)

14.01.2019 Rok 2019 začal úspěšně a trh vyplnil mé obchodní nastavení, které jsem s předstihem uveřejnil v mém týdenním komentáři. Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl první obchodní příležitost tohoto roku a obchod skončil v zisku. Došlo totiž k prolomení horní vstupní S/R zóny (vyznačeno šipkou), kde trh pokračoval v růstu k další nejbližší následující S/R zóně a byl ukončen na Profit-Targetu. Pokud jste obchodu využili, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Přebytek Číny v obchodování s USA loni vystoupil na nový rekord

14.01.2019 Export z Číny se v loňském roce zvýšil o 9,9 procenta, což představuje nejsilnější růst za sedm let. Přebytek Číny v obchodování se Spojenými státy se pak loni vyšplhal na rekord, a to navzdory rozsáhlým clům, která na čínské zboží uvalila administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa. Vyplývá to z dnešních údajů čínského statistického úřadu.
C:\fakepath\SB2.jpg

Hledá se nový šéf Světové banky

13.01.2019 Bílý dům údajně při výběru nového šéfa Světové banky zvažuje i jméno dcery amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanky. Napsal to s odvoláním na nejmenovaný zdroj list The Financial Times, podle nějž je ve skupině možných kandidátů rovněž náměstek amerického ministra financí David Malpass či bývalá velvyslankyně Spojených států při OSN Nikki Haleyová. Dosavadní šéf banky Jim Yong Kim tento týden překvapivě oznámil, že z funkce předčasně odejde.
img

Holubičí zápis ze zasedání FOMC americkému dolaru nepřinesl zisky

11.01.2019 V pondělí proběhla zpráva v čínských mediích, že PBOC má prostor pro další snížení RRR (reserve requirement ratio). Vypadá to, že pokud i nadále bude oslabovat čínská ekonomika, tak PBOC nebude váhat použít tento nástroj.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ceny ropy dnes směřovaly vzhůru

08.01.2019 Růstu cen ropy napomáhá možné rozšíření těžebních škrtů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a nynější obchodní rozhovory mezi Spojenými státy a Čínou. Ty by mohly vyřešit spor mezi oběma největšími světovými ekonomikami.
img

Okénko finančního trhu 7.1.2019

07.01.2019 Dnes se v Pekingu sešli zástupci USA a Číny, aby projednali nastavení obchodní vztahů mezi těmito dvěma zeměmi. Jedná se o první setkání zástupců těchto zemí od prosincového summitu G20, kde došlo k dohodě o tříměsíční době klidu celních opatření z obou stran. Jednání se zúčastnil také čínský vicepremiér, který je považován za hlavního poradce prezidenta v ekonomických záležitostech. Vypovídá to tak o snaze Číny posunout jednání co nejrychleji ke zdárnému konci. I přesto neočekáváme, že by došlo k průlomu ve vyjednávání. Ačkoliv čínská ekonomika byla americkými cly výrazně zasažena, lze totéž říct také o americké ekonomice, což potvrzuje nedávno zveřejněný ISM index ve výrobě. Proto by ze strany Číny nemělo dojít k jednostranným velkým ústupkům, snaha by měla vycházet z obou stran.
img

Apple včera ztratil desetinu své hodnoty

04.01.2019 Akciové trhy ve Spojených státech se včera propadly do významných ztrát. Jako hlavní viník by se dal označit technologický gigant Apple (-10 %). Investory odradila od jeho akcií zpráva o snížení výhledu hospodaření pro první kvartál letošního roku (o čemž jsme informovali již včera). Výprodeje se následně nejvíce dotkly celého technologického sektoru, neboť významně ztrácely na hodnotě akcie dodavatelských společností firmy Apple. Výsledkem toho všeho bylo, že index Dow Jones klesl o 2,8 %, S&P 500 ztratil 2,5 % a Nasdaq se propadl o 3 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejhůře vedlo již zmíněným technologickým firmám, které odepsaly 5,1 % ze své hodnoty. Následovaly je průmyslové podniky (-3 %) a zpracovatelé komodit (-2,8 %). Protipólem jim byly především realitní developeři se ziskem půl procentního bodu.
img

Okénko finančního trhu 2.1.2019

02.01.2019 Český index nákupních manažerů ve výrobě v prosinci klesl o 2,1 b. na 49,7 bodů. Sestupný trend indexu přetrvává i v závěru roku, kdy PMI dosáhl nejnižších hodnot od července 2016. Po třiceti měsících vypadl z pásma expanze a propadl se pod hranici 50 bodů. Za výrazným propadem indexu stojí oslabení výroby a propad objemů nových zakázek, kterého se výrobci dočkali již druhý měsíc v řadě, a byl nejrazantnější za posledních šest let. Výrobci i nadále zpomalení připisují problémům s homologací, které automobilový sektor trápí již od září. Dále výrazně poklesl také objem nových zakázek ze zahraniční a dočkal se tak největšího propadu za více než devět let. Pokles PMI předpovídá výrazné zpomalování růstu tuzemské ekonomiky, které však i nadále zůstává solidní. Index soustavně klesá také v Německu a v celé eurozóně. Pod hranici 50 bodů klesl v minulých měsících i polský index.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

USA a Británie: Peking využívá hackery k hospodářské špionáži

21.12.2018 Vlády Spojených států a Británie včera společně varovaly, že skupina hackerů známá jako APT10, která má na svědomí útoky na firmy a instituce v řadě zemí, působí pod záštitou čínské vlády. Hackeři údajně vedli kampaň operací v Evropě, Asii a Spojených státech s cílem získat duševní vlastnictví a citlivé obchodní informace. Odpovědnost za hackerské útoky následně Číně připsaly také Nový Zéland a Austrálie.
img

Ranní analýza: Dolaru pomohl růst amerických výnosů, dnes americká inflace

12.12.2018 Americký dolar včera díky růstu amerických výnosů z dluhopisů vystoupal velmi blízko letošním maximům. Akciové indexy k večeru smazaly odpolední ztráty podpořené pozitivní zprávou o vývoji obchodního sporu mezi USA a Čínou. Do zelených čísel se opět vrátila ropa.
img

Čína se chystá snížit cla na americké automobily, akcie reagují růstem

11.12.2018 Na akciových trzích se dnes začíná zelenat a opět v tom má prsty hlavně další vývoj americko-čínských obchodních vztahů. Po sérii špatných zpráv, v čele se zatčením CFO společnosti Huawei se dnes kyvadlo sentimentu vychýlilo na stranu býků poté, co se začaly objevovat zprávy o tom, že po telefonátu mezi čínským a americkým ministrem zahraničí začne Čína uplatňovat nižší cla na dovoz amerických automobilů.
img

Nejistý výhled na 2019 pro FED, objevují se zajímavé investiční alternativy

11.12.2018 Konec roku 2018 a začátek toho příštího je a bude ovlivněný několika faktory: prozatímním příměřím v obchodní válce mezi Čínou a USA, politikou FEDu nebo situací v Asii, která nahrává investičním nástrojům s vysokým výnosem.
C:\fakepath\USDXH1.png

Závěr týdne na finančních trzích 7.12.2018

07.12.2018 Hlavní indexy akcií na americké burze dnes oslabily o víc než dvě procenta, index technologického trhu Nasdaq o tři procenta, když trh táhly dolů výprodeje akcií technologického a zdravotnického sektoru. Obchodování poznamenal komentář poradce Bílého domu Petera Navarra, že nedohodnou-li se USA a Čína ve stanovených 90 dnech, USA zavedou celní sazby.
img

Jak budu obchodovat ropu a jak akciové indexy?

07.12.2018 Velmi pozitivní předminulý týden na akciových indexech, podpořený optimistickým výstupem z víkendového summitu zemí G20 v Argentině, vzal od úterka za své a důležité globální akciové trhy opět oslabují. Náladě samozřejmě neprospívá včerejší zatčení finanční ředitelky velevýznamné čínské společnosti Huawei v Kanadě, když právě na zmíněném G20 summitu byla dohodnuta americko-čínská neutralita v celních válkách pro příští měsíce.
img

USA se dohodla s Čínou na příměří v obchodním sporu. Akciové trhy i přes to dál krvácely.

07.12.2018 Americký prezident Donald Trump a jeho čínský protějšek se domluvili v sobotu na summitu G20 v Buenos Aires na 90denním příměří v obchodním sporu. Oba představitelé se po tuto dobu budou snažit nalézt kompromis v obchodních vztazích.
img

Algoritmy stojí za výprodeji na akciových trzích

06.12.2018 Akciové trhy jsou opět pod tlakem a to navzdory pozitivním výstupům z víkendového summitu G20 v Argentině, kde se prezidenti dvou největších ekonomik Číny a USA dohodli na 90denním příměří v obchodním sporu, během kterého na sebe nebudou zavádět další cla. Akciové trhy vnímaly zprávy pozitivně a v pondělí otevřely silným nákupním gapem. Pozitivní nálada však příliš dlouho nevydržela a hned druhý den se akciové indexy opět ocitly pod prodejním tlakem. Důvodů může být hned několik v čele s klesajícími výnosy z amerických dluhopisů. Čím dál častěji se však hovoří o vysokofrekvenčním obchodování, které může stát za nedávnými výprodeji.
img

Americké výnosy dál klesají, dolar se zatím ale drží

06.12.2018 Čtvrteční seance začala díky zprávám o zatčení vysoké představitelky společnosti Huawei v Kanadě velmi nervózně a nervozita se na finančních trzích drží i během odpolední seance. Evropské indexy dnes odevzdávají více než dvě procenta a futures na americké indexy signalizují, že by po včerejší přestávce mohly zahájit obchodování se ztrátou okolo 1,5 %.
img

Obchodní příměří mezi USA a Čínou je nestabilní

06.12.2018 Globální akciové trhy prošly ve čtvrtek dalším kolem výprodeje, protože zatčení generálního finančního ředitele (CFO) čínského telekomunikačního gigantu Huawei v Kanadě vyvolalo obavy z porušení nedávného obchodního příměří mezi USA a Čínou. Spojené státy naléhaly na své západní spojence, aby se zbavily zařízení vyrobených čínskou společností – přetrvávající podezření ze špionáže a manipulace osobními daty. Zatím, jak Austrálie tak i Nový Zéland, které jsou součástí americké zpravodajské skupiny „pěti očí“, zablokovaly některým klíčovým domácím společnostem realizace nákupů produktů od společnosti Huawei, která je jedním z největších poskytovatelů telekomunikačních zařízení a služeb na světě , a nedávno předčil Apple, a stala se druhým největším výrobcem smartphonů po společnosti Samsung.
img

Trump povzbudil trhy, ale eufória rýchlo opadá

05.12.2018 Počas obdobia, odkedy v januári 2017 Donald Trump zasadol do prezidentského kresla sme mohli pozorovať explóziu rastu na akciových trhoch. Hlavné americké indexy dokonca niekoľkokrát prekonali svoje historické maximá. Už tri mesiace po zvolení novej hlavy štátu technologický index Nasdaq preskočil 6-tisícovú hranicu a tesne pred Vianocami si pripísal aj ďalšiu tisícku. Pomerne silný rast zaznamenal aj Dow Jones, ktorý v októbri 2017 prvýkrát zlomil hranicu 23-tisíc bodov, nehovoriac o posilňovaní hodnoty veľkých amerických spoločností a volatilite, ktorá klesala na minimum. Jedným z príkladov, ktoré z tohto pozitívneho vývoja ťažili bola spoločnosť Apple, ktorá ako prvá začiatkom augusta 2018 prekonala biliónovú tržnú kapitalizáciu.
C:\fakepath\TOP5-05122018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.12.2018 1) Víkendové zasedání summitu G20 vyústilo hned ve dva pozitivní faktory pro růst ceny ropy. Optimismus vyvolala nejprve schůzka prezidenta Putina a saúdského prince bin Salmána, kteří se domluvili na pokračující kooperaci v rámci společenství OPEC+. Rozsah těžebních škrtů dostane však finální podobu až na zítřejším jednání kartelu ve Vídni. Za druhé býčí sentiment povzbudila informace o dočasném smíru mezi USA a Čínou na poli dovozních cel, které investoři vnímají jako jedno z největších rizik pro zpomalování globální ekonomiky.
img

Technická analýza: G20 přineslo pro růst ceny ropy dva pozitivní faktory

05.12.2018 Víkendové zasedání summitu G20 vyústilo hned ve dva pozitivní faktory pro růst ceny ropy. Optimismus vyvolala nejprve schůzka prezidenta Putina a saúdského prince bin Salmána, kteří se domluvili na pokračující kooperaci v rámci společenství OPEC+. Rozsah těžebních škrtů dostane však finální podobu až na zítřejším jednání kartelu ve Vídni. Za druhé býčí sentiment povzbudila informace o dočasném smíru mezi USA a Čínou na poli dovozních cel, které investoři vnímají jako jedno z největších rizik pro zpomalování globální ekonomiky.
img

Americké trhy zasáhly výprodeje

05.12.2018 Akciové trhy ve Spojených státech zažily včera výprodejovou vlnu. Důvodem k ní je zvýšená obava a nejistota investorů z toho, jak se bude vyvíjet řešení obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou. Americký prezident Donald Trump včera oznámil, že očekává, že by se jednání mohla stihnout i dříve než v horizontu 90 dní. Dle jeho slov vyjednávání již probíhají od samého konce summitu G20, kdy tato lhůta započala. Dle některých lokálních médií ve Washingtonu byla údajně čínská protistrana zaskočena komentáři Donalda Trumpa po ukončení summitu. Přesně opačné tvrzení však pocházejí ze samotné Číny, kde místní představitelé tvrdí, že připravují všechny potřebné změny, aby naplnily dohodu mezi oběma prezidenty.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Růst cen ropy ochabuje

04.12.2018 Růst cen ropy dnes oproti pondělí podstatně zpomalil. Na trhu převládly obavy, že obchodní spory mezi Spojenými státy a Čínou přinesou zhoršení poptávky po ropě a že Rusko bude překážkou dohody, která má přinést snížení globální nabídky.
img

Co vlastně Trump dohodl? Nejasnosti a mlčící Čína dnes trhům nesvědčí

04.12.2018 Příměří v obchodní válce USA - Čína zůstává předmětem dalších a dalších rozborů. Mezitím na finančních trzích znatelně opadlo prvotní nadšení a během dneška naopak převládá negativní sentiment. Akcie v Evropě i USA citelně klesají a korigují tím včerejší zisky. Zájem o americké dluhopisy už není takový jako včera či ráno, ale výnosová křivka zůstává velmi plochá, což náladě na trzích nepřidá. Německé výnosy začaly klesat během odpoledne, na periferii sledujeme zhruba včerejší hodnoty.
img

Top grafy tohoto týdne: GBPUSD, UK100, Měď

04.12.2018 Závěry víkendového summitu G20 v Argentině pomohly rozpoutat vlnu optimismu na finančních trzích. Ten však možná nakonec vydržel kratší dobu, než mnozí doufali. Trhy se už zaměřují na další události - čtvrteční zasedání organizace OPEC ve Vídni a schvalování podmínek Brexitu v britském parlamentu. Už příští úterý přijde hlasování, které rozhodne o dalším osudu libry. Návrh dohody premiérky Theresy Mayové nemá v parlamentu příliš mnoho podporovatelů, i když v následujícím týdnu se může ještě mnohé změnit. Pokud se na GBPUSD podíváme pohledem technické analýzy, tak se nám pár opět odrazil od hladiny kriticky důležitého supportu, který v posledních měsících drží jako skála. Korekci také pomohly data stavebního PMI, i když velká část obchodníků je hlavně ve vleku dění okolo Brexitu. Britská vláda má před sebou kritický úkol: Přesvědčit zákonodárce, že návrh dohody je nejlepším návrhem, jakého šlo dosáhnout.
img

Výnosová křivka se poprvé od roku 2007 invertovala

04.12.2018 Po většinu letošního roku investory a také všechny ostatní účastníky trhu strašila zplošťující se výnosová křivka. Inverzní výnosová křivka totiž dokázala v minulosti velmi spolehlivě předpovědět recesi v ekonomice a zplošťující se křivka předznamenávala inverzi. Včera večer rozdíl mezi 3 a 5letými výnosy z amerických dluhopisů klesl na - 0,14 bodů a to poprvé od roku 2007. Nejsledovanější je rozdíl mezi 2 a 10letými výnosy, ten se zatím dále zplošťuje, podle historie však víme, že inverzi lze očekávat i u dalších výnosových křivek.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: V boji o brexitovou smlouvu jde do tuhého

04.12.2018 Dnes začne na půdě britského parlamentu tuhý boj o brexit. Pět dní se bude smlouva projednávat, až se o ni bude 11. prosince hlasovat. Moc šancí na projití nemá. Diskuze však ukáže, jestli je tato smlouva úplně ztracená. Z domácích dat nás čeká statistika průměrných mezd ve třetím čtvrtletí. Spolu s trhem očekáváme zpomalení dynamiky.
img

Přejde americko-čínské obchodní příměří v mír? Pochybnosti doléhají na trhy

04.12.2018 Velmi pozitivní vstup finančních trhů do nového týdne střídají pochybnosti. Příslib ze setkání čínského a amerického prezidenta na G20 je sice velmi pěkný, ale pozornost se stáčí k reálné implementaci v podobě konkrétní dohody. Jednak se objevují pochybnosti o tom, zda lze dohodu vůbec stihnout za tři měsíce, když do tohoto období spadají Vánoce, respektive čínský Nový rok. Nejistota panuje i kolem konkrétních závazků, které se nakonec dostanou na papír. Dokáží situaci opravdu zlepšit? A spokojí se s nimi Donald Trump?
img

Ranní komentář: Americké 10 leté výnosy klesly pod 3 %, na jejich pád doplácí hlavně dolar

04.12.2018 Začátek týdne na trzích proběhl díky víkendovému summitu G20 v dobré náladě, ale kvůli rozdílům v komunikaci výsledků americko-čínské dohody se na finanční trhy začala opět vkrádat nervozita. Jasně pozitivní zprávou pro trhy je ale alespoň dění na bondech. Ty totiž pokračují v růstu, díky kterému se už například výnosy z amerických 10 letých dluhopisů dostaly výrazněji pod hranici 3 %. Na to částečně doplácí dolar, který ztrácí na většině měnových párů, když investoři mírní svůj výhled ohledně tempa utahování měnové politiky v průběhu příštího roku. Dnešek bude na trzích bez důležitého makra a klíčovým faktorem pravděpodobně zůstane sentiment, který se ráno začíná znovu zhoršovat.
C:\fakepath\May.jpg

Mayová: Irská pojistka by komplikovala uzavírání obchodních dohod

04.12.2018 Zavedení nouzového režimu pro zachování hladkého provozu přes irskou hranici by pro Británii přineslo jistá omezení v souvislosti s uzavíráním obchodních dohod po odchodu z Evropské unie. Před poslanci to včera připustila britská premiérka Theresa Mayová. Zároveň uvedla, že na víkendovém summitu G20 ujistila amerického prezidenta Donalda Trumpa o možnosti vytvoření nové britsko-americké obchodní dohody.
img

Pražská burza rostla čtvrtý den v řadě, dařilo se O2, Erste a ČEZ

03.12.2018 Pražská burza zahájila týden růstem, posílila čtvrtý den v řadě. Index PX stoupl o 0,47 procenta na 1073,65 bodu. Nahoru ho táhly především akcie telekomunikační firmy O2, Erste Bank a energetické společnosti ČEZ. Naopak se nedařilo mediální CME či Monetě Money Bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
img

Forex: Nálada ve středoevropském průmyslu na ústupu

03.12.2018 Všechny tři námi sledované regionální měny dnes přidávaly, přestože indikátory PMI si ve všech zemích pohoršily ještě více, než očekával trh. V Polsku se dokonce PMI propadl pod hranici 50 bodů, které oddělují pásmo expanze od kontrakce. Domácímu průmyslu se snižuje objem nových zakázek, chybí pracovní síla a rostou náklady na všech frontách.
img

Euforie trochu uvadá, ale trhy zůstávají naladěny pozitivně. Eurodolar hledá směr

03.12.2018 Na hlavních finančních trzích nadále rezonuje výsledek víkendového summitu G20. Výrazně pozitivní efekt se převalil z Asie přes Evropu do Ameriky, kde ovšem následně trochu ztrácí na síle. Stále však sledujeme velmi pěkné zisky u hlavních akciových indexů a preferenci cyklických sektorů.
img

Okénko finančního trhu 3.12.2018

03.12.2018 Na víkendovém summitu G20 uzavřela Čína s USA devadesátidenní příměří. Amerika přislíbila, že během této doby nezvýší cla, která jsou v současné chvíli na úrovni 10 %. Naopak Čína sníží či úplně odstraní cla na americká auta, která nyní dosahují až 40 %. Lídři tak překvapivě našli společnou řeč, přestože tomu dosavadní vyjednávání nenasvědčovala. Nutno dodat, že toto příměří je pouze dočasné. Během této doby by se měly obě strany domluvit na nových obchodních podmínkách. To, že na obou stranách byly udělány vstřícné kroky, lze považovat za první vlaštovku americko-čínské komunikace.
img

Libra navzdory lepšímu PMI znovu ztrácí, zbytek trhu se veze na vlně víkendové G20

03.12.2018 Po víkendovém summitu G20 si světové burzy užívají notnou dávku optimismu. Ten se opírá především o výstup ze sobotní schůzky mezi americkým a čínským prezidentem, kteří uzavřeli 90 denní příměří, během kterého nebudou zaváděna nová cla a budou pokračovat další jednání o urovnání obchodních vztahů mezi oběma zeměmi. Akcie v Evropě i v USA se tak dočkaly solidního růstu a korekce ztrát z října a listopadu prozatím pokračuje.
C:\fakepath\TOP5-03122018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.12.2018 1) Americko-čínské obchodní příměří povzbudilo akciové trhy v Asii, růstem o více než 4 % zareagovala i ropa. Slabší jsou takzvané bezpečné měny - například americký dolar či japonský jen, protože investoři se znovu ochotněji pouštějí do rizikovějších obchodů.
img

GBP / USD – 3. 12. 2018

03.12.2018 GBP/USD posílil téměř o 90 pips z low 1,27320 díky pozitivnímu výstupu z G20, kdy USA-Čína tenze byla (alespoň na čas zažehnána) a obě strany se dohodly na dočasném zmrazení tarifního zatížení na dovozy z obou zemí.
img

Po víkendu zavládl na trzích optimismus. Dolar se díky výnosům docela drží, česká aktiva reagují tlumeně

03.12.2018 Reakce na výsledek víkendové schůzky G20 je na trzích jednoznačně pozitivní, což vzhledem ke zprávám není překvapivé. Strmě vzhůru zamířily čínské a později i evropské akcie a výrazné zisky sledujeme na ropě. Jde o efekt odložení cel, která hrozila dál eskalovat čínsko-americký obchodní spor. Ropa vedle toho vyhlíží i větší omezení produkce ze strany OPEC+.
img

​USA a Čína v obchodním příměří – tržní analýza 3.12.2018

03.12.2018 Proběhl úspěšně, především pro USA a Čínu. Prezident Donald Trump zahájil vyjednávání s čínským protějškem Si-Ťin Pchingem. Nakonec se dohodly na 90denním obchodním příměří, kdy nebudou navyšovat cla. Čína mimo jiné souhlasila se snížením a odstraněním cel na dovoz osobních vozů z USA, které jsou nyní na 40 %. Od 1. ledna měly být zvýšeny cla ve výši 200 miliard USD na import čínského zboží do USA, každopádně s obchodním příměřím toto rozhodnutí padá. Avšak Trump prohlásil, že pokud nebude dosaženo dohody do 90 dní, cla na čínské zboží budou zvednuta na 25 % z aktuálních 10 %.
C:\fakepath\dohoda.jpg

Obchodní příměří povzbudilo evropské akcie

03.12.2018 Pauza v obchodním sporu mezi Spojenými státy a Čínou, dohodnutá o víkendu na summitu G20 v Buenos Aires, dnes povzbudila také evropské akcie. Výraznější zisky mají třeba důlní podniky, výrobci aut, technologické a především finanční firmy. Panevropský index STOXX 600 dopoledne přidával asi 1,9 procenta na 363,5 bodu, a mohl by tak vykázat největší nárůst za osm měsíců.
img

Minuta s XTB

03.12.2018 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o dopadech dohody mezi americkým a čínským prezidentem na summitu G20 v Argentině na finanční trhy.
C:\fakepath\EURUSDH1-03122018.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.12.2018)

03.12.2018 V minulém týdnu nedošlo na měnovém páru EUR/USD k žádnému obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž neprolomil žádnou mou vstupní S/R zónu (plánované vstupy vyznačeny červenými šipkami). I přesto, že nedošlo k žádnému mému obchodu na prolomení, tak si všimněte, jak trh ukázkově reagoval na S/R zóny (vyznačeno zeleně v grafu), které se mohly k obchodování jednoduše použít.
C:\fakepath\wti-03122018-2.png

Americko-čínské příměří povzbudilo akciové trhy v Asii i ropu

03.12.2018 Americko-čínské obchodní příměří povzbudilo akciové trhy v Asii, růstem o více než čtyři procenta zareagovala i ropa. Slabší jsou takzvané bezpečné měny - například americký dolar či japonský jen, protože investoři se znovu ochotněji pouštějí do rizikovějších obchodů.
img

Setkání G20 a OPEC ve středu pozornosti

03.12.2018 Minulý týden upoutalo investory sledování čínsko-amerických jednání před zasedáním G 20. Akcie uzavírají v kladné oblasti na základě krátkodobého optimismu nad dohodou o britském brexitu, kterou schválila EU, a dalším poklesem cen ropy v souvislosti se zasedáním OPEC. Americká Federální rezervní banka nezastavila cyklus zvyšování sazeb, je to přesun od předvídatelných tahů. Po osmi zvýšeních za poslední tři roky je Fed v bodě změny na pozadí zpomalení globálního růstu a slabších inflačních tlaků. Fed přechází z naznačovaných měnových rozhodnutí na přístup závislý na dostupných datech. Otázka zní: Jak to ovlivní FX trh?
img

Schůzka Trump-Xi investorům udělala radost

03.12.2018 Akciové trhy ve Spojených státech zakončily páteční obchodování v ziscích. Všechny hlavní indexy, a to Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq si shodně polepšily o 0,8 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se dařilo téměř všem sektorům s výjimkou energetických společností (-0,2 %). Nejlépe se umístila síťová odvětví se zhodnocením 1,5 %, následovaná trojicí odvětví zdravotní péče, technologií a průmyslu, která si připsala zisky ve výši 1,1 %.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 3.12.2018

03.12.2018 Na víkendovém summitu G20 uzavřela Čína s USA devadesátidenní příměří. Amerika přislíbila, že během této doby nezvýší cla, která jsou v současné chvíli na úrovni 10 %. Naopak Čína sníží či úplně odstraní cla na americká auta, která dosahují až 40 %. Lídři tak překvapivě našli společnou řeč, přestože tomu dosavadní vyjednávání nenasvědčovala. Nutno dodat, že toto příměří je pouze dočasné a odkládá jen další vyjednávání na začátek příštího roku.
img

Rozbřesk: G20 neskončila fiaskem, ale závěry jsou příliš obecné

03.12.2018 Světová ekonomika stále zažívá velice příznivé časy. Přesto zasedání G20 připomínalo ostrou diplomatickou bitvu, kde se válčí o každé slovo. Na rozdíl od krizových let po pádu Lehman Brothers, kdy na setkáních panovala kooperativní nálada, je teď jakákoliv dohoda složitější a nová prohlášení čím dál obecnější. O víkendu se zástupci G20 sice dohodli na tom, že Světová obchodní organizace (WTO) potřebuje reformu. Už ale nikde není psáno jakým směrem. Rozdíly mezi postojem EU, která si přeje zachování a prohlubování systému “multilaterálního obchodního řádu”, a Spojenými státy, které věří, že bilaterálně vyjednané obchodní dohody jsou pro ně prospěšnější, jsou příliš hluboké na to, aby mohla panovat byť jen obecná shoda na tom, jakým směrem WTO reformovat. Rozdíly mezi EU a USA také otupují společný transatlantický tlak na Čínu. S tou vedou svoji obchodní válku USA v zásadě po vlastní ose, zatímco ze společného prohlášení G20 vypadla jakákoliv kritika Číny za nekalé obchodní praktiky nebo za nadměrné kapacity v ocelářském průmyslu.
img

Dolarové investice válcují akcie. Mezi Čínou a USA je dočasné příměří.

03.12.2018 Podle současné situace na trhu je zřejmé, že investory lákají dolary mnohem více než akcie. USA je v podstatě klíčovým...
img

Ranní komentář: Trump a Xi uzavřeli 90 denní příměří a pomohli akciím do zelených čísel

03.12.2018 Víkend přinesl důležitou schůzku mezi americkým a čínským prezidentem, kteří diskutovali nad dalším uspořádáním vzájemných obchodních vztahů. Výstupem z této schůzky je 90 denní příměří a závazek USA nezvyšovat dál cla na Čínu, zatímco Čína souhlasila se zrušením cel na dovoz amerických automobilů. V rámci 90 denního příměří pak obě země budou i nadále jednat nad klíčovými tématy, jako je ochrana duševního vlastnictví. Oba prezidenti zároveň vyjádřili naději, že se budou schopni dohodnout, na což dnes ráno akcie po celém světě reagují výrazným růstem. Nervozita na trzích by tak mohla začít alespoň dočasně ustupovat, i když dohoda mezi oběma zeměmi zatím rozhodně není zaručená. Dnešek přinese ze zajímavých dat hlavně výsledky z amerického a britského výrobního sektoru. Na trzích bude ale i nadále rezonovat hlavně výstup z víkendového summitu G20.
img

Trump a Si se dohodli na obchodním příměří. Je to dobrá zpráva pro českou korunu, ČNB zřejmě před Vánoci úroky nezvýší

02.12.2018 Prezidenti Spojených států a Číny Donald Trump a Si Ťin-pching se na okraj argentinského summitu lídrů zemí skupiny G20 dohodli na devadesátidenním příměří ve vzájemných obchodních vztazích. Trumpova administrativa tudíž k 1. lednu 2019 nezvýší celní sazbu na čínský dovoz v celkovém ročním objemu 200 miliard dolarů. Washington měl až do argentinského summitu v úmyslu zvýšit tuto sazbu ze stávající úrovně deseti procent na 25 procent. Peking se v rámci dojednaného příměří zavázal neprodleně opět odebírat zemědělské, průmyslové a energetické produkty s visačkou „Made in USA“. Uleví se tak například zemědělcům na americkém Středozápadě, jejichž letošní sklizeň sójových bobů se hromadí ve skladech právě z důvodu nemožnosti vývozu do Číny. Ta je zdaleka největším světovým konzumentem sóji.
C:\fakepath\usa a cina.jpg

USA a Čína mají 90denní obchodní příměří

02.12.2018 Spojené státy a Čína se domluvily na 90denním příměří v obchodním sporu, který otřásl finančními trhy a ohrožuje světový ekonomický růst. Po tuto dobu se budou snažit vyjednat obchodní dohodu a nebudou zavádět nová cla. Čína navíc slíbila nákup některého zboží z USA. Oznámil to Bílý dům po jednání amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho čínského protějšku Si Ťin-pchinga na summitu 20 největších ekonomik světa (G20) v Buenos Aires.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

USA a Čína dosáhly předběžné dohody

02.12.2018 Spojené státy a Čína dosáhly ve svém měsíce trvajícím obchodním sporu předběžné dohody. Po 1. lednu 2019 nezačnou platit žádná nová dovozní cla a vzájemné rozhovory obou stran budou pokračovat. Cílem je uzavřít novou dohodu do 90 dní a již zavedená obchodní omezení odstranit. Dnes to uvedl Bílý dům. Čína souhlasila, že začne navyšovat svůj dovoz z USA, aby "postupně zmírnila obchodní nerovnováhu" mezi oběma zeměmi, sdělil čínský ministr zahraničí Wang I.
C:\fakepath\g20 11102013.png

G20 se shodla na nutnosti reformovat WTO

02.12.2018 Předáci dvaceti největších ekonomik světa G20 se na včera skončeném dvoudenním summitu v Buenos Aires i přes řadu odlišných názorů shodli na společném komuniké. V něm mimo jiné podpořili reformu Světové obchodní organizace (WTO), zavázali se chránit životní prostředí či slíbili součinnost při řešení příčin uprchlických krizí. Na okraj summitu se konala řada bilaterálních setkání, která pokračovala i po oficiálním ukončení vrcholné schůzky.
img

Obchodování akciových indexů, ropy WTI a USD/CAD

30.11.2018 Americké akciové indexy opravdu v avizovaných support oblastech zastavily své poklesy a obrátily svůj vývoj do velmi pozitivna. Dow Jones dokázal posílit během pár dní o 1.300 bodů.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar v závěru týdne posiluje

30.11.2018 Dolar dnes před sobotním zahájením obchodních rozhovorů mezi Čínou a Spojenými státy na summitu skupiny G20 v Argentině posiluje. Investoři očekávají, že následně se zvýší volatilita na trzích.
img

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 0,6 procenta

30.11.2018 Akcie na pražské burze v tomto týdnu tentokrát posílily, když index PX přidal 0,6 procenta na 1068,7 bodu. Vyplývá to z výsledků burzy. V týdnu se dařilo především akciím společnosti operátora O2 CR, naopak největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Minulý týden akcie klesly o téměř dvě procenta.
img

Technická analýza: Dnešní HDP nechává korunu klidnou

30.11.2018 EURCZK: Korunu dnešní zveřejnění HDP České republiky nechává klidnou, přestože se jednalo o mírně lepší čísla v porovnání s odhady. Stále tak zůstává zachován býčí trend eura, které vůči koruně nechce ustoupit do defenzivy. Pohyb kurzu po spodní linii růstového kanálu eura naznačuje návrat páru zpět na hodnotu 26,00 EUR/CZK. Hlavní slovo tak bude mít opět ČNB, která by v kontextu zpomalující české ekonomiky mohla upravit svůj výhled pro nadcházející období, což by české koruně rozhodně příliš nepomohlo.
img

Vyjádření guvernéra Fedu podtrhla dolar

30.11.2018 Poslední projev guvernéra Fedu Jerome Powella si trh interpretoval jako velmi umírněny, i když to není úplně přesné. Trh má však dojem, že zachytil takové signály a USD následně výrazně oslabil po prudkém příklonu k riziku. Jednání zemí G20 tento víkend by mohlo situaci buď dále okořenit, nebo naopak způsobit prudký obrat.
img

Trhy čekají na výstup z G20, akcie i dolar přešlapují na místě

30.11.2018 Páteční seance zatím na trzích probíhá opatrně a na podprůměrných objemech. Důvod je zřejmý, a to vyčkávání na schůzku amerického a čínského prezidenta, kteří by měli řešit na summitu G20 vzájemnou obchodní politiku. Podle posledních zpráv by se měla schůzka mezi oběma muži uskutečnit až zítra, takže zatím vše nasvědčuje tomu, že nás čeká klidný pátek a velmi zajímavý začátek pondělní seance. Indexy v Evropě dnes mírně ztrácí a přibližně čtvrt procentní korekci signalizují v pre-marketu také indexy v USA.
img

GBP / JPY – 30. 11. 2018

30.11.2018 GBP/JPY se v týdnu obchodoval v úzkém rozmezí mezi 146 a 144. Nejistota ohledně Brexitu a setkání G20 vyvíjejí tlak na paritu. GBP byla slabší vůči všem hlavním měnám, protože britská PM May formálně informovala politickou scénu i občany UK, že odmítnutí dohody Brexit povede k No Deal scénáři. Trhy aktuálně směřují pozornost na Trump a Xi setkání pro další směr. Pokud po schůzce nedojde k žádné dohodě, japonský jen bude profitovat díky poptávce po bezpečných investičních aktivech.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Daně a trading | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/AUD | GBP/AUD | NZD/JPY | AUD/CAD | EUR/NZD | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Globální hrozby | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | Aussie | B/E | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Béžová kniha | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Downtrend | European Commission | ECB | ECOFIN | ECU | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedge | High | High Yield | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | International Monetary Fund | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NIKKEI Index | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Operace Twist | Order | Oscilátor | Outside Bar | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Pokladniční poukázka | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Profit Target | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rate cut | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Hospodářské otázky | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Gold | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Daňové ráje | Intradenní analýza | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Vysokofrekvenční obchodování | Opční burzy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | Colosseum | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Burzovní regulátoři | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Stock | Akcie TMR | Akcie VIG | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | CAD kurz | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena zlata dnes | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Coloseum Forex | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | Daňové přiznání | DAX 30 | Devalvace měny | Devizové kurzy | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní události | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Engulfing | Etoro | EUR USD | EUR USD forex | EUR USD graf | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | EURNOK | Euro dnes | Euro dolar | Euro posiluje | EURSEK | Evropská banka | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex daně | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex VPS | Forex web | ForexTime | Forexu | Frank | FX Street | FXCM | FXstreet.cz | GBP USD | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Investing | Investování na burze | Irsko | Islámský stát | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | EBay | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | JPY USD | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Korelační koeficient | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krize eurozóny | Kurz amerického dolaru | Kurz britské libry | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz jüanu | Kurz měny | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Volná pracovní místa | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měna libra | Měnové kurzy | Měnový kurz | Měnový swap | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Miroslav Singer | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Offshore společnost | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | NZDJPY | Obchod s cennými papíry | Obchodníci s akciemi | Obchodování s komoditami | Obchodujeme | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabení měny | Pád akcií | Paládium | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Management | Risk Off | Risk On | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké referendum | Řecké volby | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Signály | Saxo Trader | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | SWIFT | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Twitter | US dolar | US dollar | USD EUR | USD graf | USD index | USD kurz | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volby v Řecku | Volby v Turecku | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu USD | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | XM | X-Trade | Zavedení eura | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | EUR/PLN | CNBC | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Accumulate | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | Cenové rozpětí | Čistý dluh | Diskont | EBITDA | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Ekonomika Německo | Elon Musk | Ex-dividend | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | P.A. | Petr Kellner | Profit Taking | Protistrana | Range | Redukce | Revalvace | ROCE | Sekundární trh | Sell | Tovární objednávky | Tranše | Využití kapacit | Commonwealth Foreign Exchange | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Double bottom | Federální rezervní systém | Flag | Trendový indikátor | Majors | Market sentiment | Session | Burzovní grafy | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | 1 milion | Active Trading | Akcie Bayer | Automated trading | Automated trading software | Automated trading system | Burza dnes | Burze | Buying stocks | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Trading Academy | Dividendové akcie | Foreign exchange market | Head and Shoulders | Forex menové páry | Graf EUR/USD | Investment | Obchodní tajemství | Stock market | Traders | Zlatý standard | Hedžové fondy | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Sky News | Western Union Business Solutions | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Chapdelaine Foreign Exchange | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Charles Schwab | Crowdfunding | Jackson Hole | Institut ZEW | CNOOC | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Omer Esiner | Oxford Economics | State Street | ABN Amro | Westpac | Chapdelaine | CME Group | Home Credit | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Institut Ifo | DIHK | Action Economics | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | MF Global | Ole Hansen | Nová Čína | Americká mincovna | PwC | Cambridge Mercantile Group | Agentura AP | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Sója | The Guardian | Chaos na finančních trzích | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Finanční regulace | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | EFSI | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | FX futures | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Trading software | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Fixní kurz | Stock Exchange | Renminbi | Cizí měny | Evropské banky | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Intradenní technická analýza | Oscilátor RSI | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Henry Hub | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Otřesy na trzích | Londýn - ICE | New York - Nymex | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | Konzistence | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Volby v USA | Vrtulníkové peníze | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | David Cameron | Bankovnictví | UBS Wealth Management | Contango | Cenové gapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | US akcie | Opční bariéry | Obchodní styl | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měny zemí G-10 | Mezinárodní ratingové agentury | Mezinárodní instituce | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Nárůst úroků | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | Stoupenci brexitu | Členství v EU | IHS | Otřesy na finančních trzích | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Kolísání směnných kurzů | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Finanční centra | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Ekonomika Británie | Die Welt | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Fitch Ratings | Standard & Poor's (S&P) | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Dow Jones Newswire | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Německý akciový index DAX | Regulace finančního sektoru | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Shenzhen | Rozpočtová pravidla | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na forexových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | Zajištění | Obilniny | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Investiční divize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nižší kurz | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Britský FTSE 100 | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Růst světového obchodu | Světový obchod | Globální obchod | Mezinárodní investice | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Inflace v Německu | Měnové otázky | Krize bankovního sektoru | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Odliv zahraničního kapitálu | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnová stimulace | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Turecký premiér | Index cen domů v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v Británii | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Světový finanční systém | Skupina G20 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Monopoly | Kurz jednotné evropské měny | Bankovní společnost | Ceny ropy v dolarech | Aktuální cena | Rada MMF | Německý Ifo index | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Hospodářská rizika | Výkyvy na finančních trzích | Cena akcií společnosti Apple | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Kurz EURSEK | Kurz USDCAD | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Globální ekonomický výhled | HDP v eurozóně | Indikátory důvěry Evropské komise | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Politico | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Minuta s XTB | ex | Oslabování měny | Mizuho | MUFG | Spekulativní investoři | WBTCB | Bitstamp | Rystad Energy | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Zahraniční forex | Daňové změny | IMFC | Cryptocompare | ČSOB Finanční trhy | JPMorgan Asset Management | Výnosy řeckých dluhopisů | Kurzy měn rozvíjejících se zemí | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Zahraniční FX | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Ceny pšenice | Vývoj na světových trzích | Nákupy zlata | Návratnost investic | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | Protiruské sankce | Cena hliníku | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Patria Plus | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | Coinmarketcap | Kurzový vývoj eura | Vývoj eura vůči dolaru | MiFID II | Analýza Bitcoin | xPartners | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | ETH | Kontrakty na bitcoin | Capitalinked | Investice do digitální měny | Světová kybernetická měna | Trh s bitcoiny | European Energy Exchange (EEX) | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Věštec z Omahy | NEST | Rafiki Capital | Oxfam | Primární nabídky mincí (ICO) | ESMA | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Primární nabídky mincí | Coinmap.org | Crypto | Reklamy na kryptoměny | Krypto aktiva | Chicago Stock Exchange | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | WirtschaftsWoche | Kurz eurodolaru | Inverzní výnosová křivka | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Airbnb | Odliv dividend | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Trump-Kim | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Analytik finančních trhů | Německá centrální banka | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Členové Evropské unie | Události ve světě | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Obchodní bariéry | Obchodní napětí | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Boston College | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Globální ekonomický kalendář | Financial Conduct Authority (FCA) | Pokles jüanu | Čínské měny | Globální růst | Globální hospodářský růst | FINRA | Regionální měny | Obchodní aktivita | Globální obchodní válka | Schwab | Společnost Schwab | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Slabý jüan | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Indikátor Ichimoku | LYNX Pro | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Norges Bank | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Baird | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | VIX index | Akcie v Evropě | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Trhy v USA | Trh s ropou | Banka Mizuho | Macquarie Group | Finanční skupina | Směnný kurz jüanu | Pád ceny ropy | Platon Finance | Stavební spoření | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Brexitová dohoda | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Long obchod | Kybernetické pondělí | LAToken | Platon Coin | Měna Platon Coin | Pojištění kryptoměn | Největší kryptoměna | Goldenburg Group Ltd | The New York Stock Exchange | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | LYNX WhatsApp | Vývoj trhu dluhopisů | Nervozita na trzích | Primární nabídka | Stanovení ceny | Daňové úlevy | BinckBank | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Výkyvy na trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Index šanghajské akciové burzy | Obchodované fondy | Šéf ECB | Měny považované za bezpečné | Vývoj finančních trhů | Bloomberg Economics | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Veřejný dluh | Česká firma | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Zpomalování světové ekonomiky | Řešení obchodního sporu | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Cenné papíry Erste | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | WEF | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | Slabší euro | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Globální dluh | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Pozornost trhu | Palladiové akcie | Primární nabídka akcií | Silný trh | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Market alert | Klesající cena | Norský fond | Zájem investorů | Inflace v ČR | Globální rizika | Mzdy v Británii | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Plánované obchody | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Short obchod | Splácení dluhu | Cena pohonných hmot | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Analytik report | Sázky na pokles | Pokles sazeb | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Digitální měna bitcoin | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tweety Donalda Trumpa | Celní válka | Silnější euro | State Street Global Markets | Oživení světové ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Investice firem | Stablecoin | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Opční program | Snížení sazeb | Swarthmore Group | Digitální měna Libra | Dolarové sazby | Kryptoměna libra | Burzovní pravidla | NovaPoint | South China Morning Post | Čínský trh | Libra od Facebooku | Pohyb kurzu | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Týdenní makrokalendář | Vlastní kryptoměny | Rozhodnutí centrálních bank | Býčí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Capital Partners | FedWatch Tool | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | Americké futures | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Odvetná cla | Cla na americké zboží | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Řešení krizí | Britský premiér | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Konglomerát | Americká cla | Cla na čínské zboží | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Růst mezd | US500 | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Globální recese | Vývoz do USA | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Thomas Cook | Finanční situace | Obchodní praktiky | Dolarové likvidity | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Předstihové indikátory | Akcie roku | Krácení daní | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | High risk | Obchodní dohoda | APEC | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | RISK-ON | Hospodářské dopady | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Měnový systém | Výbor pro finanční stabilitu (FSB) | Finanční akční výbor (FATF) | FATF | FSB | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Devalvaci měn | Devalvace měn | Platební společnost | TikTok | Huawei | Vatikán | Digitalizace | Trump dnes | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Prohloubení schodku | Milan Vaníček | Analytik J&T | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | TV Nova | Michal Dvořák | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Hongkong | AEX index | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Býčí signál | Objem | Britský nejvyšší soud | Rijád | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Včerejší obchodování | Spojené státy a Čína | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Snižování úroků | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | PFNonwovens | Zpomalení české ekonomiky | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | Risk-off | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | IIF | Celosvětový dluh | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Maďarská centrální banka | Studie | Server CNBC | Zavedení digitální daně | Bývalý ministr financí | Bilance | Zavedená cla | Vývoz z Japonska | Index DOW | Americký Senát | Ekologie | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Skupina OPEC+ | Čínský prezident | Projev Lagardové | Největší pokles | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Ministři zemí G20 | Vyšetřování | Amazon | Philip Lowe | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Kalendář událostí | Walt Disney | 5G | AFP | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | Zpomalení světového obchodu | FT | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | CHNComp | KOSP200 | Swingové maximum | Globální trh | Martin Stránský | Josef Lukáč | Financovat | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Petr Dufek | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Inflace ve Švédsku | Jan Vejmělek | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Na burze | Zmírnění rizik | Propouštění | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Volckerovo pravidlo | Zdražování | Ceny zboží | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Přeprodané podmínky | Soukromé firmy | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | FB Libra | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Obchodní smlouvy | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Cla na dovoz čínského zboží | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Zavedení cel | Alstom | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Ústavní soud | KKCG | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Jaderná elektrárna | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Automobil | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Optimismus investorů | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Nejbližší support | Bydlení | Dovozní cla | Uber | Česká zbrojovka | Odchod Británie z Evropské unie | Ztráta | NERV | SPD | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Reformní plán | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Primárky | Zasedání měnového výboru | Koruna posílila | Události v ČR | Peking | Investiční ředitel | Americký index | Wirecard | Šéfové amerických podniků | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Hospodaření | Dublin | Paschal Donohoe | Placení daní | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Zvýšení inflace | Bernie Sanders | Vývoj měnového páru USD/SEK | Pracovní trh | Eskalace konfliktu | Teherán | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Odškodné | IKEA | Altria Group | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Schodek zahraničního obchodu | Micron Technology | Microchip Technology | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Investoři i analytici | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Sodexo | Světová banka (SB) | Von der Leyenová | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Ropa typu Brent | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Nový rekord | Ministerstvo práce | Pohled tradera | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Česká inflace | Proinflační | Bloky | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Meziroční růst spotřebitelských cen | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Mateřská společnost Googlu | Velké firmy | Ceny energií | Horší data | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | List The Guardian | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Globální míra nezaměstnanosti | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Chudoba | ILO Guy Ryder | Guy Ryder | Ředitel ILO | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nákaza koronavirem | Trhy | Čínské úřady | Spravedlivější zdanění | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Slabé měny | American Express | Financial Conduct Authority | Virus | Vir | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | Klaus Wohlrabe | Důchody | Americký kongres | Treasuries | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Růst inflace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Epidemie SARS | DISH | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | Výstupy | Snížení těžby ropy | Lehká ropa WTI | FIAT | Zpomalení růstu | López Obrador | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Platit daně | Daň z příjmu | Akcie v Číně | Čínská vláda | PMI za leden | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Hospodářské dopady koronaviru | BP | Dodávky na trh | Důsledky epidemie | Optimismus na trzích | Fresenius Medical | FME | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Universal Music Group | SEC | Amerika na prvním místě | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nižší daně | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Dopady koronaviru na ekonomiku | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Zavedení globální digitální daně | Ministerstvo financí ČR | Dodatečný kapitál | Ekonomické dopady koronaviru | Imperial College | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | FedWatch | Dopad koronaviru | Krize v eurozóně | PHIA | Šíření onemocnění | Index aktivity | Ekonomika Saúdské Arábie | Italský ministr hospodářství | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Šéfka ECB | Stabilita | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Nižší sazby | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Martin Gürtler | Vzestup inflace | Výkyvy | Akcie na světových trzích | Aktuální Price Action | Cenová válka | Překoupenost | Ekonomka MMF | Gita Gopinathová | Důsledky koronaviru | Ekonomika Evropské unie | Změna sazeb | Cenové války | Videokonference | Rishi Sunak | Pomoc ekonomice | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Geoffreye Okamotu | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Masivní nákupy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Charlie Munger | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Čínský růst | Technologičtí giganti | Tencent | Solidarita | Další vývoj | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Americká seance | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Velmi vysoká volatilita | Světové organizace | Útlum ekonomiky | Kabinet | Energetické společnosti | Největší propad | Asijská seance | Šíření viru | Stimul | Dnešní čísla | Burzy cenných papírů | Růst cen v eurozóně | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Historie | Počet nakažených | Úvěrový program | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Tiskové agentury | Vládní podpory | Texas | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů | Další pokles | Deutschlandfunk | Nordea Markets | Německý ministr financí | Ministr financí Scholz | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Král Salmán | Salmán | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Dramatický dopad | Taro Aso | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Američtí demokraté | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Americké ropné zásoby | Další růst | Růst | Německý parlament | United Airlines | American Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ekonom Klaus Wohlrabe | Rakouský institut IHS | Institut IHS | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Banka JPMorgan | Jair Bolsonaro | Státní rozpočty | Biliony | Šéf IEA | Globální poptávka po ropě | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Lídři skupiny G20 | Ángel Gurría | Sněmovna reprezentantů USA | Boj s koronavirem | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Tempo růstu CPI | Karanténa | Německé CPI | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Sberbank | Ekonomiky | Koronavirový plán | Plán G20 | Koronavirový plán G20 | Dluhové potíže | Potíže chudších zemí | Dluhové potíže chudších zemí | Nigérie | Alžírsko | Finanční činitelé | Finanční činitelé G20 | Činitelé G20 | Ministři obchodu | Ministři obchodu G20 | Brazilský prezident | Společnost Walt Disney | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Saúdové | Průmyslové revoluce | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Podíl na trhu | Afrika | Světový potravinový program | FAO | Africké země | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Ekonomické škody | Skupina OPEC | Mexiko | Úvěrová pojišťovna | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Koronavirus v Africe | Africký pracovní trh | Hospodářství subsaharské Afriky | Neformální sektor | Etiopský premiér | Abiy Ahmed | Ahunna Eziakonwová | Výroba v Německu | Chudé země | Jubilee Debt Campaign | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Hluboké recese | Ekonomické dopady koronavirové krize | Dopady koronavirové krize | Znovuotevřít ekonomiku | Gernot Blümel | Ministři | Jednání zemí G20 | Snižování ropné produkce | Tempo růstu CPI v USA | Opětovný pokles | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Rozhodnutí skupiny těžařů | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Tina Bruová | Norská ministryně | Norská ministryně pro ropu a energetiku | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Ministři energetiky G20 | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Skupina těžařů | Russia 24 | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Ropná cenová válka | Cena benzínu | Velká ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Snížení produkce | Objem nákupů ropy | Abdalazíz bin Salmán | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Catastrophe Containment and Relief Trust | CCRT | Catastrophe Containment and Relief Trust (CCRT) | Výsledek hrubého domácího produktu | Petr Král | ČNB Petr Král | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Mluvčí EK | Daniel Ferrie | Představitelé G7 | Finanční představitelé | Centrální bankéři ze skupiny G7 | Více peněz | Premiér Justin Trudeau | Dluhové úlevy | Dočasné dluhové úlevy | Dluhové úlevy pro chudé země | Úlevy pro chudé země | Microsoft Corp | US Bancorp | Dodavatelské řetězce | Státy G20 | Země skupiny G20 | Hlavní ekonomka MMF | Vedoucí představitelé | Majitel | Hospodářské oživení | Televize Netflix | Before market open | Market open | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | ZEW index ekonomického sentimentu | Nákup ropy | USD za barel | SaxoStrats | Trade | S&P500 | Guvernér australské centrální banky | Chesapeake Energy | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Vyjádření ekonomů | SARS-CoV-2 | Sociální síť | Debata | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Omezení pohybu | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Podpůrná opatření | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | Ekonomika oživuje | Úřad INSEE | Cestování | Bitcoin dnes | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní výdaje | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | Energetická společnost | Zaměstnanci | Gilead | Robert Holzmann | Společnost Gilead | UBS Global Proprietary Trading Group | Trading Group | Proprietary Trading | UBS Global | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Odměny za těžbu | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | Rekordní zisk | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australský premiér | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Američtí regulátoři | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | NKE | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | Pokrok ve vývoji | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck | Světové hospodářství | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | CL | Zboží z Číny | Jukos | Mluvčí MMF | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Prezident SB | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Koronavirová pandemie | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Kupci | Předsedkyně Evropské komise | Urals | Vrcholní představitelé | Renault | Akcie v Hongkongu | Klesající trendová linie | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investment management | Inflace v Turecku | Ekonomické zotavení | Společnost Lufthansa | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Počet nemocných | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Záchranný balík | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Výrobní PMI | PEPP | Britské firmy | Střední Evropa | Londýnské burzy | Německé vládní strany | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | OCBC | Poptávka po zlatě | Hertz Global Holding | Hertz Global | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Rozpočtový deficit USA | Místopředseda Evropské komise | Růst mědi | Italská centrální banka | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Nestlé | Novo Nordisk | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Zdanění digitálních služeb | Úvěrové podmínky | Dluh Británie | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | ZIL | Vyspělé technologie | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Restrukturalizace | Chesapeake | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Společnost Uber | Zasedání MMF | Zasedání MMF a SB | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Ekonomická předpověď | MAM | Ant | Sony | Japonská společnost | Chorvatsko | Johnson & Johnson | Francouzský statistický úřad INSEE | Reputace | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | SAE | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | Summit Evropské unie | Verizon Communications | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Amazon | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Následky pandemie | Progres | Forward guidance | HDP za Q2 | Španělské statistiky z pracovního trhu | Plynárenské společnosti | DeFi | Sundar Pichai | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Mezinárodní firmy | Odveta | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Výsledky ISM | Caixin | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | Technická analýza ETH/USD | Růst zaměstnanosti | Analytička Commerzbank | Zvýšené napětí | Hyundai Motor | Ziskové pozice | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Čas na nákup | Worldometers | Setkání zemí OPEC | Zmrazení dluhu | Zmrazení dluhu chudých zemí | Rystad | Trh s futures | Veřejný dluh Británie | Kryptoměnový trh | Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní index | Americký soud | Venezuela | Klimatické změny | Manchester United | Ceny mědi | Kuba | Odborníci | Peso | Kroger | Transparentnost | Větší zdanění | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Qualcomm | Universal Music | Oživení z pandemie | Korporátní daň | Budoucí vývoj | Zadlužení Německa | Americký podnik | Cena elektřiny | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vyhlídky světové ekonomiky | Dluhové úlevy pro nejchudší státy | Nejchudší státy | Rozšíření dluhové úlevy | DSSI | Debt Service Suspension Initiative | Účinné vakcíny | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ministr životního prostředí | Snížit emise | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon | Pracovní místa | Akční plán | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Šéf centrální banky | Odvolací soud | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Měnový fond | Ceny v Česku | Paul Milgrom | Robert Wilson | CPI v USA | iPhone | Výrobce letecké techniky | Globální veřejný dluh | Americký ekonom | Africký stát | Zambie | Foot Locker | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Platby v kryptoměnách | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Ropný tanker | Moneta | Technologické tituly | Plošná karanténa | Pandemický program | SAP AG | CSCO | Odklad splátek | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Ruské společnosti | Electronic Arts | Výrobce videoher | Společnost Pfizer | Vakcína proti covidu-19 | Dillí | Albert Bourla | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Akcie bankovních domů | QCOM | COVAX | Členské státy G20 | Jemen | Akcie spoločnosti | Tranzit ruské ropy | Diem | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Proražení | INTC.US | AAPL.US | Zelené investice | Tesco | Akcie americké společnosti | Diem Association | Norwegian Air Shuttle | Futures na DAX | Siemens | Bayer | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | H&M | BIDU | Očkování | LEN | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Odklad splácení | Trumpova vláda | MGM | Britská média | Předsednictví EU | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Boeing 737 Max | Inflace v Polsku | Počasí | Vakcína a covid | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Proražení rezistence | VET | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Tržby z prodeje | Německá bankovní společnost | Shopify | ProSiebenSat.1 | VMware | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Tempo hospodářského růstu | MRK | ACT | WU | Indexy na Wall Street | Oživování světové ekonomiky | Řízení globální ekonomiky | PEP | Deliveroo | BlackBerry | Nárůst ceny | Express | J&J | Dnešní HDP | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Dialog | Poslanci Evropského parlamentu | HAS | UNH | FTX | Kov | Colt | Akcie 2021 | Tyson Foods | SSB | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | AIG | V4 | Evropský výrobce letecké techniky | SPWR | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Súdán | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Systémové riziko | Freeport-McMoRan | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | Technologické podniky | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Tempo očkování | Apple (AAPL.US) | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Rybolov | Čínské akcie dnes | SLR | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Louise Dicksonová | IPO Deliveroo | Suezský průplav | Discovery | Hrubý národní důchod | Sýrie | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | CoinGecko | Globální finanční systém | Globální daňové dohody | Daňové dohody | Korporátní daně | Realitní fondy | Nízkoúročené půjčky | Země se středními příjmy | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Prodej kryptoměn | Firemní daně | Bitcoinové transakce | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Používání kryptoměn | Sell pozice | AMD | Eurokomisař pro ekonomiku | Krok za krokem | Krypto trh | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit | Intel (INTC.US) | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Vývoji podnikatelské nálady | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Měď (COPPER) | AMD.US | RTX.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Ekonomická obnova | Kellogg | Vstup do pozice | Futures na americké indexy | Akcie Intelu | Goldman Sachs Group | Meziroční růst cen | Plán obnovy | EEX | Malta | Těžaři | Německé společnosti | API | Oslabení | Zisk před zdaněním | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Naše hospodářství | Bit.plus | Ruský ministr | Tax Observatory | Studie EU Tax Observatory | Studie EU | EU Tax Observatory | Nadnárodní společnosti | Zdanění nadnárodních společností | Země OECD | Evropské společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Sell obchod | Lídři G7 | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Dodávky plynu | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Ghana | Senegal | Zdanění firem | Navýšení kapitálu | Nové prognózy | Ministři financí zemí V4 | CO2 | Tornádo | Obchodování a investice | Hospodářské dopady pandemie | Dopady pandemie covidu-19 | Inflace v eurozóně v červnu | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | MAN | Americký výrobce | Nové zákony | Nabídky akcií | Daňová pravidla | Minimální sazby daně | Sazby daně | Spojené arabské emiráty | Hliník | Mluvčí společnosti | Koncentrace | Výkonná rada MMF | Globální daň | Nová pravidla pro globální daň | Členové skupiny G20 | Iberdrola | Změny v danění | Danění globálních firem | Plán na zavedení digitální daně | TSMC | Pivovar | Jednání o těžbě | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Příliv ropy | Příliv ropy na trh | Šíření nových variant koronaviru | Zotavení globální ekonomiky | Tempo zdražování | JAR | Rada guvernérů | Úřad pro hospodářskou soutěž | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | AI | Uzavření dohody | Bit.plus Martin Stránský | Odvětví | Kryptoaktiva | MiCA | Divize | Načasování | Výrobce elektromobilů Tesla | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Příjmy z reklamy | Povolenky na emise | Společný podnik | HDP ve Spojených státech | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | University of Michigan | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | Ovlivňování | Take-Two Interactive | Occidental Petroleum | Zvýšení rezerv | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Rozšíření nouzových rezerv MMF | Rozšíření nouzových rezerv | Special Drawing Rights | Special Drawing Rights - SDR | SDR | Posílení rezerv | Peníze z rezerv | Postoj USA | VIAC | Takata | Předseda správní rady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Červencová inflace | Sekce měnové | Analytik Portu | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Britská společnost Cineworld | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Tokeny | Střední hodnota | SpaceX | Americká ministryně financí | Funkční období | ASX | Indexy v Číně | Jihoafrická republika | Salman Ahmed | Společnosti | Měnové unie | Guardian | Neúspěch | Opatření | Ronaldo | Dna | The Times | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | China Evergrande | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Uhlí | NFT | Puma | Ceny plynu | Společnost Walmart | Macao | UK100 | Index UK100 | Společnost AT&T | WarnerMedia | Akcie Universal Music | Akcie Universal Music Group | Chuej Kcha Jüan | BNP | FDP | Samou | Německá automobilka Volkswagen | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Energetická krize | Globální inflace | Hospodářské soutěže | Dohoda o globální dani | Dohody o globální dani | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Dosažení dohody | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Zdražování potravin | Češi | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Finanční představitelé G20 | Představitelé G20 | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | ASEAN | Globální pravidla | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Ruská společnost | Retail Investor | Zprostředkovatelé | SPX 500 | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Ruský prezident | Meta | OSN v Glasgow | Fridays for Future | Ekonomika po pandemii | Klima | Lídři G20 | Meta Platforms | Evergrande Group | Česká národní banka (ČNB) | Soud v Haagu | TME.US | Messari | Společnost | Stratégové | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Nexi | Spotřebitelské ceny v Británii | Target | Crypto.com | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | UNDP | TIM | Ruský trh | Antony Blinken | Změny klimatu | Zprávy z krypto | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zprávy z krypto průmyslu | Broadcom | | CMA | Etiopie | Největší švýcarská banka | Míra inflace v Turecku | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Emise uhlíku | Technická rezistence | Joachim Nagel | Ekonom Komerční banky | Společnost China Mobile | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Krátkodobý výhled | Fondee | Základní sazba | Prezident Jair Bolsonaro | China Evergrande Group | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Facebook Ireland | Srí Lanka | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Míra inflace v Maďarsku | Diamant | Hry | Allwyn | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Simon Peters | Internetová televize | Instituce | Společnost Allwyn | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Základní úrok | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Akcie společnosti Alibaba | St. Louis | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Čínský prezident Si Ťin-pching | General Dynamics (GD.US) | General Dynamics | GD.US | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Ukrajina a Rusko | Prezident Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Ruský útok | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Lídři zemí EU | Regulátoři v USA | Porušování lidských práv | Erste Group Bank | Kyjev | Ruská vojska | Západní společnosti | MWh | Chelsea | Filip Louženský | Velkoobchodní cena plynu | Zkapalněný zemní plyn | Oligarcha | Prima | Agentura TASS | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Konflikt v Evropě | Ukončení války | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Tlak na Rusko | Řetězec | Řetězce | Štěpení | Bolševické revoluce | Západní sankce | Vývoz ruské ropy | Optimistická nálada | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Hospodářské škody | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Raytheon (RTX.US) | Dopady války na Ukrajině | Politika ČNB | Používání kryptoaktiv | Globální finanční regulátoři | Finanční regulátoři | Patrick Armstrong | City & Financial | John Glen | Verbální intervence | Závod na elektromobily | Čínští investoři | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Vyloučení z G20 | Vyloučení z G20 pro Rusko | Vyloučení Ruska | Petr Kříž | PwC Petr Kříž | Inflace v Japonsku | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Míra inflace v Polsku | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Regulace kryptoměn | Růst cen energií | Výsledek inflace | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Správa | Zákonodárci | Atlantic Council | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Vzestupný trend | Zelenskyj | Dovoz ruské ropy | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Útok ruských vojsk | Miliardář Elon Musk | Technický výhled trhu | Potravinová a energetická krize | Rostoucí ceny energií | Huw Pill | Occidental | Hladomor | Splátky úroků | Hlavní ekonom Saxo Bank | Varování před riziky | Šéfové | Web3 | Nadnárodní firmy | RIOT | ZEN | Ruská federace | Přijetí | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Akcie TSMC | Cenu plynu | Rada pro finanční stabilitu | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | Cenový strop | Pravidla pro regulaci | Stav energetické nouze | Kryptoúvěrová firma | Celsius | Firma Celsius | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | European Energy Exchange | Centrum | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Prime | Eurasia | Kamala Harrisová | Výrobce čipů Nvidia | 787 Dreamliner | Dreamliner | Červencová inflace v ČR | Zákaz dovozu | Pomoc Ukrajině | Objem investovaných peněz | iPhone 14 | Restrukturalizace dluhu | Společnost Sony | Zastropování cen | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Portu Filip Louženský | Státní plynárenská společnost | Béžová kniha Fedu | Zasedání Rady guvernérů | Opatrný optimismus | Vyspělé země | Ekonomicky vyspělé země | Energetické komodity | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Daňové škrty | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Energetický trh | Neckarwestheim | Neckarwestheim 2 | Isar 2 | Isar | Arménie | Plaza Accord | Koordinované intervence | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Jeremy Hunt | Výbor MMF | Poradní výbor MMF | Poradní výbor | Šuniči Suzuki | Kryptoaktivum | Šéf Elysejského paláce | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | HII.US | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Globální energetická krize | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Camelot | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Nativní mince | Sam Bankman-Fried | Zakladatel FTX | Bankman-Fried | Matěj Široký | Powerball | Jackpot | Rozvojové země | Novinky | Ukončení války na Ukrajině | Války na Ukrajině | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Tržní ekonomiky | Výběry | Kryptoburzy FTX | B20 | Schůzka zemí G20 | Respektování územní celistvosti | Summit na Bali | Summit zemí G20 | Bali | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Konec války na Ukrajině | Bahamské regulační úřady | Akcie Aston Martin Lagonda | Aston Martin Lagonda | Vojtěch Belling | Nouriel Roubini | Americký ekonom Nouriel Roubini | Ekonom Nouriel Roubini | Ekosystém | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | CZ | Rafinerie | Regulační dohled | Firemní kontrola | Mistrovství světa ve fotbale | Akcie Taiwan Semiconductor | Akcie Taiwan Semiconductors | Akcie Taiwan Semiconductors (TSM.US) | Akcie Taiwan Semiconductor (TSM.US) | ERÚ | Nižší minima | Nižší maxima | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Financial stability board | Zpráva FSB | Ztráta likvidity | Ekonomické prostředí | Národní bezpečnost | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Tisková konference centrální banky | Bankovní rady ČNB | Giancarlo Giorgetti | Zdanění mimořádných zisků | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Camelot LS Group | Camelot LS | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Premiér Naréndra Módí | Právo | Německé podniky | Gazprom Export | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Kryptoprůmysl | ČNB banka | OpenAI | Sergio Massa | Ryan Cohen | Lula da Silva | Výhled trhů | Invest | Nové příležitosti | Kazuo Ueda | Obnovitelné zdroje | Média | Reporting | Bývalý šéf | KYC | Riot Platforms | Práce v Německu | Spojení | Zvýšení cen ropy | Asie | Zprávy z kryptoprůmyslu | Roční maximum | Partnerství | Nařízení MiCA | Litva | Výše poplatků | Zástupci G7 | Komuniké | Vice | Regulace trhů | Regulace trhů s kryptoměnami | Americký výrobce čipů | Státní svátek | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Sam Altman | OpenAI Sam Altman | Monitorování | Finanční podmínky | YCC | Program kontroly výnosové křivky | Společnost Novo Nordisk | Novo | Dánská farmaceutická společnost | Výrobce luxusního zboží | Pozitivní momentum | Systém emisních povolenek | Globální systém emisních povolenek | Globální systém | Změna klimatu | Trh s emisními povolenkami | Fit for 55 | COP30 | Summit o klimatu | Epidemie | Aktivita v podnikatelském sektoru | Akcie třiceti předních amerických podniků | Společnost Bayer | Akcie firmy dnes | Asundexian | Satya Nadella | Greg Brockman | Jurisdikce | Pracovní dokument | Nové údaje | Nejnovější zpráva OECD | Nejnovější zpráva | Zpráva OECD | Zdaněný zisk | Důvod k reformě | Nízký zdaněný zisk | ProCent | Obchody pro EUR/USD | Plánované obchody pro EUR/USD | Reálné hodnoty | Dopad na ekonomiku | Prodeje | Tržní hodnota výrobce čipů | Rio de Janeiro | Silná ekonomika | Daně pro nadnárodní společnosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | Růst | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

GWW
GXCM
GXU
GXY
GXY index
György Matolcsy
Gypsycoin
GZ MEDIA
G10
G10 FX Forecast

Následující klíčová slova

G7
Hackerská skupina
Hackerské skupiny
Hackerské skupiny napojené na Severní Koreu
Hackerské útoky
Hackerské útoky na kryptoměny
Hackerský útok
Hackeři
Hackeři napojení na Severní Koreu
Hackeři z KLDR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple pivot points
Potvrďte prosím... Zavřít