Úterý 08. července 2025 08:36
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei Payouty

Vzestupný trend

img

Cena pšenice je jako na horské dráze. Co lze očekávat v letošním roce?

01.04.2024 Ceny pšenice se v posledních čtyřech letech pohybovaly jako na houpačce. Po letech stability je dokonalá bouře faktorů vynesla prudce vzhůru. K tomuto prudkému nárůstu přispěl celosvětový deficit nabídky, narušení pandemie a válka na Ukrajině. Nyní se však ceny opět propadly na úroveň, která nebyla zaznamenána od roku 2020. Bude tento klesající trend pokračovat, nebo mohou budoucí problémy s produkcí způsobené počasím a změnou klimatu způsobit další cenový skok?
C:\fakepath\obv-example.png

Indikátor On Balance Volume (OBV)

24.03.2024 Indikátor On Balance Volume (dále jen OBV) vyvinul Joe Granville v šedesátých letech minulého století. Již tehdy to byl revoluční indikátor a i dnes ho mnoho profesionálních obchodníků na finančních trzích používá pro analýzu a obchodování jako hlavní.
img

Japonský akciový index JP225 je v prudkém růstu

22.03.2024 Japonský akciový index JP225 opět roste a usiluje o obnovení pět měsíců trvajícího pozitivního trendu nad březnovým rekordem 40 564 poté, co našel podporu v blízkosti oblasti 38 310 bodů. Technické signály hovoří ve prospěch vzestupného pohybu ceny, neboť ukazatel RSI se sklání k severu a je stále v určité vzdálenosti od své 70. hranice překoupenosti. Stochastický oscilátor pokračuje ve vzestupném trendu a MACD se snaží vystoupat nad svou červenou signální linii, což obojí rovněž podporuje býčí scénář. Pokud trh vstoupí do neprobádaného území, mohli by se býci dočasně zastavit uvnitř pásma 41 400-42 000, které je vymezeno dvěma vzestupnými trendovými čarami. Při běhu vzhůru by se index mohl zařadit na úroveň 44 211 bodů.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.

21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.
img

Graf dne - JAP225 (21.03.2024)

21.03.2024 Japonský index Nikkei 225 dnes posílil o více než 2,00 % a potvrdil překonání rekordní úrovně 40 000 bodů. Index zaznamenal již sedmou růstovou seanci v řadě, když nashromáždil nárůst o více než 6,00 %. Růst následuje po dobrém týdnu na Wall Street a rozhodnutích japonské centrální banky (BoJ) a včerejšího zasedání Federálního rezervního systému, které investoři přijali pozitivně. Dnes byly rovněž zveřejněny údaje o PMI a obchodní bilance Japonska:
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. března

21.03.2024 Fed uvedl, že se bude držet trajektorie snižování úrokových sazeb, i když na cestě k nízké a stabilní inflaci narazil na překážky. To vedlo k poklesu dolaru a nákupům libry, které zcela rozbily medvědí trh vzniklý po zveřejnění údajů o inflaci ve Velké Británii. Vzestupný trend na páru GBP/USD bude dnes pokračovat, pokud údaje PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitní PMI ve Spojeném království překonají očekávání. Výroky Bank of England naznačující možnost brzkého snížení sazeb by ale mohly vyústit v masivní výprodej páru.
img

Přehled páru GBP/USD. 19. března. Před zasedáním Fedu

19.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí nevykázal vůbec žádné zajímavé pohyby. Upozornili jsme, že nás čeká další "nudné pondělí". Bylo to jasné. Dnes by se ale volatilita páru GBP/USD mohla výrazně zvýšit. Připomeňme, že tento týden nás nečekají jen dvě zasedání centrálních bank, ale i nejdůležitější zpráva o inflaci ve Velké Británii. Trh může tyto události začít s předstihem předjímat. Pokud dnes uvidíme dobrý trendový pohyb, pak jsme měli pravdu i v tomto případě.
img

USD/JPY: Co čekat od zasedání Bank of Japan?

19.03.2024 Bank of Japan oznámí 19. března výsledky svého zasedání. V žádném případě nejde o rutinní záležitost. Bez ohledu na výsledek, tedy zda regulátor ponechá svou politiku beze změny, nebo se rozhodne zvýšit úrokovou sazbu, se trh na možných výsledcích březnového zasedání neshodne. Jakýkoli výsledek proto nevyhnutelně vyvolá zvýšenou volatilitu páru USD/JPY. Otázkou je pouze to, v čí prospěch – jestli kupců, nebo prodejců.
img

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 19.–20. března 2024: nakupujte na 2 157 USD (Murray 5/8 – 200 EMA)

19.03.2024 Zlato se obchoduje kolem 2 160 USD, nad 200 EMA a Murray 5/8. Očekáváme, že v nadcházejících dnech by mohlo dosáhnout Murray 6/8, protože graf H1 ukazuje vzestupný trend. V krátkodobém horizontu by tak instrument mohl dosáhnout klíčové úrovně Murray 7/8 na 2 218 USD.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Test úrovně 148,46 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny zhruba k úrovni 149,06. Dnes budou zveřejněny údaje o indexu trhu s bydlením NAHB, které ale trh příliš neovlivní. Vzestupný trend na páru nicméně může pokračovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Údaje o inflaci v eurozóně umožnily euru překonat maximum z minulého pátku a pokračovat v korekci, která je schopna změnit se ve skutečný vzestupný trend. Odpoledne ale bude makroekonomický kalendář prázdný, takže šance na další růst budou malé.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 14. března

14.03.2024 Býčím hráčům se podařilo zavřít během včerejška nad horní hranicí denního cloudu (1,0932). Pokud týdenní svíčka dokáže překonat hranici týdenního cloudu Ichimoku (1,0954), pak budou dobré podmínky k dalšímu růstu. Dalšími cílovými benchmarky jsou maximum 1,1140 a denní cíl 1,1121–1,1169. V případě dalšího neúspěchu může trh využít nejbližší supporty kombinující úrovně různých časových rámců (1,0932 – 1,0910 – 1,0876 – 1,0852).
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.03.2024 Pár GBP/USD se ve středu obchodoval nelogicky. Spojené království zveřejnilo dvě zprávy, které mohly určitým způsobem ovlivnit pohyb páru, ale trh na ně reagoval jen slabě. HDP v lednu vzrostlo o 0,2 %, v souladu s očekáváním obchodníků, ale průmyslová výroba klesla o 0,2 %, což bylo pod prognózami. Proto jsme včera očekávali pokles libry. Byli jsme ale svědky nejen nízké volatility, ale i naprosté absence jakéhokoli trendu. Poté, co pár opustil vzestupný kanál, měl šanci dál klesat. Vezměte ale na vědomí, že trh se v současné době zdráhá nakupovat dolary.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.03.2024 Pár EUR/USD se celou středu obchodoval s nízkou volatilitou při absenci jakéhokoli trendu nebo výrazných pohybů. Jestliže se minulý týden pozvolna sunul nahoru, teď se pohybuje pouze do strany. Situace je tedy den ode dne horší. Stojí za zmínku, že euro ve středu přece jen dokázalo vzrůst. Růst, ke kterému nemělo dojít, přišel navzdory skutečnosti, že zpráva o průmyslové produkci eurozóny zklamala. Objemy klesly v lednu dvakrát víc, než se předpokládalo. Trh ale nad touto zprávou prostě přimhouřil oči, což naznačuje nákup dolaru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.03.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem dolů kvůli silným údajům o inflaci v USA. Stojí za zmínku, že čím pomaleji inflace klesá (nebo roste), tím méně důvodů má Federální rezervní systém ke snížení úrokových sazeb, byť v červnu. Na druhou stranu, očekávání týkající se sazeb Bank of England zůstávají beze změny. Zatím se jedná o srpen, ale britská centrální banka je v poněkud jiné ekonomické situaci a musí držet sazby tak dlouho, jak bude potřeba. Britská ekonomika už sklouzla do recese. Možná ne do vážné, ale BoE je teď nucena zvažovat i tuto otázku, ne jen vysokou inflaci. Každopádně rostou jestřábí očekávání týkající se sazeb Fedu, což by mělo dolar podpořit. Dolar v úterý v souladu s očekáváním vzrostl, ale jednalo se bohužel spíš o výjimku z pravidla. Obecně vzato, trh v posledních šesti měsících obchoduje nelogicky, protože úplně ignoruje fundamentální a makroekonomické pozadí.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval při velmi nízké volatilitě. Ačkoli byly zveřejněny americké inflační zprávy, nepodnítily obchodníky k větší aktivitě. Pár se dál pohyboval s malým sklonem dolů a překonal vzestupnou trendovou linii. Zpráva o inflaci pomohla dolaru k růstu. Americký index spotřebitelských cen (CPI) v únoru meziročně vzrostl o 0,1 % na 3,2 %. To je v podstatě vše, co v tuto chvíli potřebujete vědět o inflaci v USA. Od loňského léta neklesla, takže nevidíme důvod, proč by měl Federální rezervní systém se snižováním sazeb spěchat. Zůstane proto u jestřábího postoje ještě delší dobu, což by mělo podpořit dolar. Nic z toho ale trh momentálně nezajímá. Obchoduje nelogicky a úplně odporuje fundamentálnímu pozadí. Z formálního hlediska očekáváme, že euro bude v nadcházejících dnech klesat, ale zase: pohyby nejsou v tuto chvíli ani trochu logické.
img

Růst spotřebitelské poptávky v lednu pokračoval

12.03.2024 Maloobchodní tržby bez prodejů aut v ČR v lednu meziměsíčně vzrostly v reálném vyjádření o výrazné 1 % po utlumeném prosincovém růstu o 0,1 %. Meziměsíční růst přitom trval již čtyři měsíce v řadě. Meziročně byly tržby vyšší o 2,4 %, což bylo výrazně nad tržním konsensem ve výši 0,5 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.03.2024 Pár GBP/USD v pondělí také zaznamenal malou sestupnou korekci, která stačila na to, aby pár opustil klesající kanál. Teď máme jasný sell signál, ale rádi bychom připomněli, že dnes bude zveřejněna jedna z nejdůležitějších zpráv – zpráva o inflaci v USA. Logika je prostá: pokud se ukáže, že inflace je vyšší, než se očekávalo, měl by dolar dostat podporu. Zvlášť s ohledem na skutečnost, že dolar klesá bez logického důvodu už téměř měsíc. Pokud bude inflace nižší, než se očekávalo, může dolar klesat dál. Vezměte na vědomí, že býčí tendence přetrvává a účastníci trhu si mohou makroekonomické pozadí vykládat podle libosti. Stále však máme určité důvody očekávat, že překoupená libra znovu klesne.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

12.03.2024 Pár EUR/USD zaznamenal v pondělí menší sestupnou korekci, ale v krátkodobém horizontu trvá vzestupný trend, protože pár zůstává nad trendovou linií. Euro by tedy mohlo kdykoli vzrůst. Už dříve jsme zmínili, že k růstu nemá důvod. Někteří obchodníci doufají, že celý pohyb nahoru je jen součástí korekce a pár by po jeho skončení mohl zahájit pohyb dolů. Trh ale euro stále nakupuje, což vyvolává otázky po konzistenci takového pohybu.
img

Obchodní signály pro Ethereum (ETH/USD) na 11.–15. března 2024: prodávejte pod 4 062 USD (Murray 5/8 – překoupená)

12.03.2024 Pár ETH/USD se obchoduje kolem 4 032 a pod Murray 5/8 se silným býčím sklonem. Nevidíme jasný obrat. Nicméně nevylučujeme silnou technickou korekci, protože Murray 5/8 bude pro Ethererum fungovat jako bariéra a jako signál k prodeji by mohla být vnímána jen konsolidace ceny pod úrovní 4 062.
img

ECB Kazimir navrhl na červnové zasedání první snížení sazeb ✂

11.03.2024 Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky (ECB) Peter Kazimir zdůraznil, že před zavedením snížení sazeb je třeba být obezřetný a navrhl, aby ECB s prvním snížením počkala do června. Kažimír zdůraznil, že stále existují proinflační rizika, která jsou „živá a nastartovaná“, a zdůraznil, že je důležité shromáždit další přesvědčivé důkazy o inflačním výhledu. Věří, že do června bude mít ECB dostatek důvěry a zásadních údajů, aby mohla učinit informované rozhodnutí. Upřednostňuje „hladký a stabilní“ přístup k uvolňování politiky, což naznačuje, že diskuse o uvolňování již začaly a budou pokračovat v příštích týdnech.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.03.2024 Pár GBP/USD vykazoval pozitivní obchody už šestý den po sobě. Na rozdíl od posledních pěti dnů měl konečně rozumný důvod k růstu. Spojené státy zveřejnily slabé zprávy o trhu práce a nezaměstnanosti, takže dolar logicky klesal. Totéž nelze říct o zřetelném posilování libry, v jehož důsledku libra dokonce opustila tříměsíční boční kanál. Libra znovu roste, ačkoli ve Velké Británii nedošlo k žádným významným událostem. Spojené státy v pátek zveřejnily jen slabé zprávy a projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v americkém Kongresu nelze považovat za holubičí. Nad růstem libry se proto vznáší řada otazníků. Považujeme ho za úplně nelogický. Vzestupný kanál má velmi ostrý sklon, což ukazuje na naprostou absenci korekcí a pullbacků.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Na rozdíl od předchozích dnů mělo euro v pátek dobrý důvod k růstu. Celkově se vše odvíjelo od dvou amerických reportů: nonfarm payrolls a nezaměstnanosti. Přičemž ani jeden report nesplnil očekávání. Únorové nonfarm payrolls výrazně překonaly prognózy, takže začátečníci se mohou ptát: proč říkáme, že ani jeden report nesplnil prognózu? Je to proto, že lednový údaj pro nonfarm payrolls byl zároveň revidován směrem dolů o více než 100 000 osob. Míra nezaměstnanosti se také zvýšila o 0,2 % na 3,9 %, což trh vůbec nečekal. Pokles dolaru byl tudíž naprosto logický.
img

Ethereum zažívá prudký vzestupný trend

08.03.2024 Ethereum se nachází v prudkém vzestupném trendu a dosahuje několikaměsíčních maxim. Obchodníci by však neměli vyloučit blížící se korekci směrem dolů, protože krátkodobé oscilátory signalizují extrémně překoupené podmínky. Pokud by býčí tlaky přetrvaly, mohla by se cena vrátit k nedávnému 26měsíčnímu vrcholu na úrovni 3 902 bodů.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.03.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, i když ve srovnání s párem EUR/USD měl ještě méně důvodů k růstu. Vzestupný kanál v hodinovém časovém rámci jasně ukazuje, že cena pět dní roste bez výraznějšího pullbacku. Ve čtvrtek prorazila a překonala úroveň 1,2787, která déle než tři měsíce sloužila jako horní hranice bočního kanálu. Je tedy velmi nadějné, že v časovém rámci 24H konečně uvidíme konec bočního pohybu. V tom případě by se ve střednědobém horizontu pravděpodobně mohl obnovit vzestupný trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

08.03.2024 Pár EUR/USD celý čtvrtek vykazoval pozitivní obchody. Veškeré pohyby v tomto dni lze volně rozdělit na dobu před projevem prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a po něm. Jakmile byly oznámeny výsledky zasedání ECB (které mimochodem neobsahovaly nic zajímavého), euro začalo klesat. Hned po projevu Lagardeové (který mimochodem také nic důležitého a nového nepřinesl) ale euro obnovilo vzestupný pohyb. Ani první, ani druhý pohyb nedokážeme logicky vysvětlit. Růst eura vypadá zvlášť podivně, protože rétorika Lagardeové se ani trochu nezměnila. ECB stále hodlá čekat na další informace a důkazy, že inflace se ve střednědobém horizontu vrátí ke 2 %.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 7. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal pozitivní obchody. Volatilita se mírně zvýšila, ale zůstala daleko od běžných úrovní. Je důležité si uvědomit, že cena vzhledem k poměrně silnému fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí urazila od denního minima k maximu přibližně 70 pipů. Spojené státy zveřejnily dvě zajímavé zprávy a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell přednesl projev. I když zprávy z USA nepřinesly neuspokojivé hodnoty, americký dolar začal od rána oslabovat a pokračoval v tom i ve druhé polovině dne. Proto se domníváme, že středeční pohyb páru byl poněkud nelogický.Nicméně po dvou týdnech flat trhu by se mohl obnovit vzestupný trend, zvlášť kolem úrovně 1,0880. Nevidíme důvod, proč by euro mělo dál růst, ale trh se rozhoduje sám za sebe. V každém případě se v časovém rámci 5M tvoří různé signály: pro nákup i prodej.
img

EUR/USD: před zasedáním ECB

06.03.2024 Dolar má pořád šanci obnovit svůj růst. Stane se tak, pokud se dnešní a zítřejší projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella budou výrazně lišit v jestřábích prohlášeních ohledně nutnosti pokračovat v boji proti inflaci a udržet úrokové sazby na vysoké úrovni po delší dobu. Zpráva amerického ministerstva práce za únor, která bude zveřejněna v pátek ve 13:30 GMT, může překonat očekávání trhu s více než 200 000 novými pracovními místy a míře nezaměstnanosti na úrovni 3,7 %.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 5.–15. března 2024: prodávejte pod 70 000 USD (Murray 5/8 – dvojitý vrchol)

06.03.2024 Bitcoin se blíží k maximu 68 890, což je úroveň dosažená 7. listopadu 2021. Teď se ho pravděpodobně pokusí překonat. Této oblasti by také mohl dosáhnout. Po tomto pohybu bude následovat silná technická korekce.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdalovala od překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 15 pipů. Při třetím testu úrovně 1,2680 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo buy signál a vedlo k růstu ceny o více než 30 pipů. Růst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu ve Spojeném království posílí libru a prodlouží vzestupný trend.
img

Aktuální předpověď pro GBP/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Poté, co libra dosáhla horní hranice rozpětí, kde se posledních několik týdnů nacházela, se zdálo, že by se pár měl postupně začít posouvat směrem ke spodní hranici, a to zejména proto, že ekonomický kalendář byl v pondělí prázdný. Nic takového se však nestalo. Naopak, lokálně se trh dokonce snažil tlačit GBP/USD výše. To se mu však nepodařilo a kotace se rychle vrátily na své předchozí hodnoty. Dnes však trh pravděpodobně rovnováhu neudrží kvůli údajům o cenách výrobců v eurozóně, které mohou poskytnout nový impuls. Navíc se předpokládá zpomalení tempa poklesu z -10,6 % na -7,4 %. To do jisté míry naznačuje postupnou normalizaci inflačních procesů v eurozóně. To znamená, že Evropská centrální banka pravděpodobně brzy začne uvolňovat svou měnovou politiku. Euro by tedy mělo klesat a stáhnout s sebou i libru. Neočekáváme však zásadní změny a trh se prostě pouze posune ke spodní hranici rozpětí.
img

Prognóza pro GBP/USD na 5. března 2024

05.03.2024 Britská libra byla včera odhodlaná a prolomila důležitou technickou rezistenci linie MACD. V současné době je denní svíčka bílá. Pokud změní barvu a kotace skončí pod linií MACD, potenciálnímu růstu páru to rozhodně nijak nepomůže.
img

USD/JPY: obchodní plán na evropskou seanci 1. března. Obchodníci nakupují USD při každém poklesu

01.03.2024 Včera bylo vygenerováno několik signálů ke vstupu na trh. Pohledem na graf 5M zjistíme, k čemu vlastně došlo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost hladině 149,71 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pokles a falešný průraz úrovně 149,71 přinesly vynikající buy signál, který vedl k růstu páru o 40 pipů. Odpolední prodej při falešném průrazu úrovně 150,10 vedl k poklesu páru na úroveň 149,71. Snaha býků ubránit tuto úroveň nepřinesla očekávaný výsledek, ale long pozice po falešném průrazu v oblasti 149,27 se velmi hodily a umožnily býkům získat z trhu dalších asi 80 pipů.
img

Forex: Inflace v eurozóně v únoru pokračovala v poklesu

01.03.2024 Předběžná únorová inflace v eurozóně by podle našeho odhadu měla ukázat na pokračování dezinflačního trendu. Silný růst mzdových nákladů však stále udržuje zvýšenou dynamiku jádrových cen. Z domácích dat bychom se dnes mohli dočkat vzestupné revize růstu tuzemského HDP za Q4 23. Špatná ale u nás zůstává podobně jako v Německu nálada ve zpracovatelském průmyslu, což by měl ukázat index PMI.
img

JPMorgan upozorňuje na Ethereum, které stojí za nárůstem kryptoměn

29.02.2024 Trh s bitcoiny a kryptoměnami je svědkem vzestupného trendu s bitcoinem s trendem kolem 59 000 dolarů, který upoutal pozornost každého, ať už je příznivcem kryptoměn, nebo jejich odpůrcem, proto v probíhajícím krypto býčím běhu JPMorgan Chase přichází se třemi hlavními důvody, které stojí za vzestupným trendem na trhu s kryptoměnami.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.02.2024 Pár GBP/USD vykazoval v rámci dne poměrně chaotické pohyby. Téměř ve všech vyššího časových rámcích je patrný flat trend. V časovém rámci 5M ale stále pozorujeme slabé a nevyzpytatelné pohyby. Například ve středu se volatilita pohybovala kolem 60 pipů. Den začal slibně. Pár se posunul jen jedním směrem, a to přesně o 60 pipů, ale tento pohyb začal už v noci, takže obchodovat bylo vcelku problematické.
img

Vzestupný trend na páru USD/JPY skončil

27.02.2024 Někdy nemusíte čekat na signály z Ameriky, aby se vám všechno obrátilo vzhůru nohama,. Zveřejnění silnějších údajů o inflaci v Japonsku umožnilo medvědům páru USD/JPY převzít iniciativu. Pár je připraven klesnout pod psychologicky významnou úroveň 150, protože hedgeové fondy uvolňují své maximální čisté shorty proti jenu od poloviny roku 2022.
img

Zotavení eura vůči dolaru: Dočasný vzestupný trend?

26.02.2024 Euro se vůči americkému dolaru dokázalo zotavit poté, co dosáhlo zóny podpory označené 1,072. Později se však pohyb vzhůru zpomalil poté, co cena otestovala zónu odporu 1,088, která označuje maxima ze začátku února.
img

EUR/USD – přehled týdne: Konec února bude mít ještě žhavou dohru

26.02.2024 Poslední únorový týden by měl být volatilní. Do konce února kupující EUR/USD buď upevní svůj náskok a obhájí svou pozici v oblasti 9. čísla, anebo opět ztratí iniciativu, což způsobí návrat páru k základně 7. čísla. Připomeňme, že na konci minulého týdne se obchodníkům podařilo dosáhnout úrovně 1,0890, ale tyto pozice si neudrželi a obchodní seanci uzavřeli na 1,0821.
img

Předpověď pro GBP/USD na 23. února 2024

23.02.2024 Včera bylo zveřejněno, že se kompozitní index PMI Spojeného království v únoru zvýšil na 53,30 z lednových 52,90 b. Britská libra si pod vlivem vnějších trhů připsala 22 pipsů. Intradenní růst činil 74 pipsů, ale cena se nedokázala vymanit z mřížek linií indikátorů v denním časovém rámci.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 22. února. Jednoduché tipy pro začátečníky

22.02.2024 Pár GBP/USD se obchodoval s nízkou volatilitou a bez pohybů. Trh předchozího dne určitým způsobem zareagoval na projev Andrewa Baileyho z Bank of England. Ve středu neměl na co reagovat a začal znovu hibernovat. Z formálního hlediska máme aktuálně vzestupný trend, který znázorňuje příslušná trendová linie. Ve skutečnosti se ale o trend nejedná. Ve vyšších časových rámcích zřetelně vidíme flat a v nižších časových rámcích zmatené pohyby nebo krátkodobé trendy, což je při otevírání obchodů k ničemu.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Předstihové indikátory z evropské ekonomiky zřejmě mají své dno za sebou, …

19.02.2024 Ukazatele PMI z evropského průmyslu by měly navázat na vzestupný trend z předchozích měsíců, stále ale pravděpodobně zůstanou poměrně hluboko v pásmu kontrakce. Ani ve spotřebitelském sektoru není kvůli předchozímu poklesu kupní síly domácností situace zcela optimistická.
img

Obchodní signály pro BITCOIN (BTC/USD) na 15.–29. února 2024: prodej pod 53 125 (Murray +2/8 – překoupeno)

16.02.2024 Bitcoin se obchoduje kolem 50 210 dolarů, tedy nad psychologickou hladinou 50 000 dolarů, a nad pivot pointem Murray 4/8. Na bitcoinu je patrný silný vzestupný trend, protože měna roste už čtyři týdny po sobě a se ziskem více než 35 %.
img

BITCOIN: Technická analýza situace

15.02.2024 Bitcoin je aktivní a produktivní už druhý týden. Dokázal překonat historické rezistence v pásmu 48 530 – 49 126, takže jeho hlavním úkolem je teď udržet dosaženou úroveň a vytvořit podmínky pro další pohyb nahoru. Všechny denní i týdenní cíle splnil, takže další významné cíle růstu má do budoucna na maximech z roku 2021 na úrovni 64 768,80 a 68 959,73 USD. Tato cesta není úplně krátká, ale uvedené úrovně představují celkový současný potenciál bitcoinu.
img

EUR/CHF se pomalu dostává z trojúhelníkové formace

13.02.2024 EUR/CHF se snaží zaznamenat několikátou pozitivní svíčku v řadě. Nyní testuje rezistenci stanovenou klesající trendovou linií a horní hranici kontrakčního trojúhelníku vyvíjejícího se od poloviny prosince 2023. Tato struktura je výsledkem série nižších maxim a vyšších minim a klesající volatility. Ukazatele momenta mezitím podporují současný vzestupný trend.
img

BITCOIN: Technická analýza situace

12.02.2024 V současné době bitcoin usiluje o dosažení lednového maxima (49 126,38). Pokud se mu to podaří, otevřou se býčím hráčům nové vyhlídky, přičemž dalšími cíli pro růst budou maxima z roku 2021 (64 768,80 a 68 959,73). Kromě lednového maxima se v aktuální části grafu nachází historická rezistence měsíčního časového rámce (48 529,59).
img

Představuje bitcoin nové zlato?

08.02.2024 V posledních letech jsou debaty o bitcoinu a zlatu jako prostředku úspor čím dál vášnivější, zvlášť kvůli rostoucí hodnotě přední kryptoměny. Podle generální ředitelky ARK Invest Cathie Woodové naklonilo spuštění prvních spotových bitcoinových ETF misky vah při diskuzích ve prospěch bitcoinu.
img

Výhled pro EUR/USD 8. února. Pomalá korekce pokračuje

08.02.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci výše. Volatilita byla velmi slabá, a přesto se pár nadále pohybuje vzhůru. Euro se pohybovalo v rámci formace, která je velmi podobná bočnímu pohybu, který jsme pozorovali několik týdnů, ale ke konci minulého týdne medvědi konečně převzali kontrolu. Americké zprávy podpořily medvědy, což opět ukázalo, že s ekonomikou a trhem práce je vše v pořádku a Federální rezervní systém může nadále držet sazby tak dlouho, jak bude nutné. Vzhledem k tomu, že trh očekával první snížení sazeb v březnu, tato informace (jestřábí tlak) podpořila dolar.
img

📣 US100 dolů o 0,35 %

30.01.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) mírně klesly o 0,35 %. Nižší volatilita je způsobena nadcházejícími klíčovými finančními zprávami po dnešní seanci a dalšími makropublikacemi koncem týdne.
img

Technický pohled na graf ETHEREUM 🔍

19.01.2024 Poslední dny přinesly korekci na trhu kryptoměn. Při technickém pohledu na druhou nejoblíbenější digitální měnu - Ethereum - došlo k prolomení klíčové technické úrovně. Po určitou dobu se na intervalu D1 "držel" vzestupný trend se strukturou 1:1. Pokaždé, když byla geometrie otestována, vedlo to k obnovení uptrendu. Žádný trend však netrvá věčně a v případě, že dnešní svíčka na D1 uzavře na současné nebo nižší úrovni - poklesy mohou nabrat na obrátkách.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 11. ledna 2024

11.01.2024 Jelikož dolar ve středu oslabil, britská libra si připsala 31 pipů a přiblížila se k cílové úrovni 1,2745. Cena dokázala v dnešní asijské seanci tuto hranici překonat. Linie indikátoru rovnováhy poskytla včerejšímu pohybu podporu.
img

Graf dne: ETHEREUM (11.01.2024)

11.01.2024 Druhá největší kryptoměna se dnes obchoduje blízko 3 % po včerejším rally, během kterého její vzestup daleko překonal Bitcoin. Můžeme to spojit především se spekulacemi kolem vytvoření spotového ETF na Ethereum, které již před několika měsíci předložila společnost BlackRock (iShares Ethereum Trust) a dalších 6 institucí z Wall Street, jako jsou Fidelity a VanEck. Američtí regulátoři schválili 10 spotových ETF žádostí pro bitcoiny. Tato skutečnost podnítila spekulace o tom, že se v blízké budoucnosti dočkáme schválení podobné aplikace nebo aplikací s expozicí Ethereu.
img

Japonské akcie stouply na 34leté maximum, když oslabil jen 📈

10.01.2024 Hlavní japonské indexy Nikkei 225 (JP225) a Topix se vyšplhaly na nová maxima, nevídaná od roku 1990, a to navzdory výrazně slabému sentimentu během asijské seance. Vzestupný trend akcií japonských vývozců podpořilo oslabení japonského jenu. Trhy očekávají, že vývozci získají dodatečnou prémii z příznivého měnového efektu.
img

Týdenní předpověď pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, EUR/GBP a zlato na základě zjednodušené vlnové analýzy, 8. ledna

08.01.2024 V grafu eura převládá od začátku minulého roku sestupný trend. Od 26. září začala proti hlavnímu pohybu působit korekční vlna, která zatím nebyla dokončena. Na konci loňského roku se cena odrazila od potenciální silné zóny obratu. Úroveň vlny sestupného pohybu zatím nepřekročila hranice retracementu.
C:\fakepath\nasdaq-22122023-3.jpg

Nasdaq 100 - Analýza trendů a předpovědí pro rok 2024

22.12.2023 Analyzovali jsme populární akciový index Nasdaq 100 (NAS100), abychom zjistili, které společnosti z jeho koše lze označit za růstové lídry v roce 2023. Provedli jsme technickou analýzu grafu Nasdaq 100 a prozkoumali prognózy analytiků na rok 2024.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 20. prosince

20.12.2023 Dopoledne bylo možné pozorovat poměrně dobrý růst libry díky údajům o průmyslových zakázkách ve Velké Británii a projevu zástupkyně guvernéra Bank of England pro finanční stabilitu Sarah Breedenové. K dalšímu růstu libry přispěla i špatná zpráva o americkém trhu s nemovitostmi.
img

Bank of Japan zítra rozhodne o sazbách

18.12.2023 Rozhodování o sazbách od Bank of Japan je klíčovou událostí předvánočního týdne na trzích. Japonská centrální banka se chystá oznámit své rozhodnutí během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání. I když neexistuje přesné načasování rozhodnutí, je obvykle zveřejněno kolem 4:00. Očekává se, že banka tento týden nezmění výši úrokových sazeb, ale trhy doufají v jestřábí pokyny.
img

Analýza indikátorů pro pár EUR/USD na 18. prosince 2023

18.12.2023 Měnový pár EUR/USD se může pohybovat nahoru od úrovně 1,0893 (zavírací cena páteční denní svíčky) k úrovni 1,0943, což je hladina pullbacku 14,6 % (žlutá tečkovaná linie). Odtud se cena pokusí pokračovat v pohybu nahoru k cíli 1,0959, což je hladina pullbacku 61,8 % (modrá tečkovaná linie). Po testu této úrovně může pokračovat vzestupný trend.
img

Bude pokračovat vzestupný trend ceny bitcoinu?

15.12.2023 Cena bitcoinu se pokouší o nový růst nad úroveň 42 200 USD. Jakmile BTC překoná zónu odporu 43 350 dolarů, mohl by v nejbližší době prudce vzrůst.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 15. prosince

15.12.2023 Další růst je omezený, protože úroveň 1,2680 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. O trochu později došlo k dalšímu testu, který ale tentokrát vyústil v růst o více než 60 pipů díky tomu, že Bank of England ponechala úrokové sazby na vysoké úrovni. Prodej při odrazu od úrovně 1,2740 vedl ke korekci o 20 pipů.
img

Technická analýza ETH/USD na 29. 11. 2023

29.11.2023 Cristiano Ronaldo byl žalován za propagaci Binance. Jedná se o hromadnou žalobu podanou žalobci, kteří tvrdí, že utrpěli ztráty v důsledku jeho reklamy na danou burzu.
img

DE30 vyskočil na 4měsíční maximum❗

29.11.2023 Evropské indexy i americké indexové futures se dnes obchodují výše. I když dnes ráno nebyly žádné konkrétní zprávy, které by ospravedlnily skok na akciových trzích, zisky lze odůvodnit poklesem amerických výnosů. Pokles výnosů je zase způsoben holubičími projevy členů Fedu. Fed Waller, který je jedním z největších jestřábů Fedu, včera řekl, že politika je v dobré pozici k návratu inflace na 2% cíl, zatímco Fed Bowman nebyl nakloněn dalšímu zvýšení sazeb na prosincovém zasedání.
img

Technická analýza BTC/USD na 28. 11. 2023

28.11.2023 Vitalik Buterin, spoluzakladatel Etherea a uznávaný lídr v oblasti kryptoměn, varuje, že umělá inteligence (AI), pokud nebude řádně kontrolována, představuje riziko překonat lidi a může se stát novým hlavním druhem na planetě.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 27. 11. 2023

27.11.2023 Podle předběžných odhadů PMI služeb ve Spojených státech vzrostl v listopadu na 50,80 bodu z 50,60 bodu v říjnu 2023, přičemž se očekával pokles na 50,5 bodu. Díky tomu zůstal kompozitní index obchodní aktivity na stejné úrovni, i když se očekávalo jeho snížení z 50,7 bodu na 50,6 bodu. Index zpracovatelského průmyslu však místo toho, aby zůstal beze změny, klesl z 50,0 bodů na 49,4 bodů. To naznačuje, že americký průmysl začíná přinejlepším stagnovat. Tento závěr naznačuje, že celková ekonomika postupně sklouzává do recese, které se zdálo být zabráněno. Ukazuje se, že hospodářský pokles začíná, ale o něco později, než se očekávalo. V podmínkách hospodářského poklesu začne Federální rezervní systém pravděpodobně stimulovat ekonomiku snižováním úrokových sazeb. Není tedy divu, že dolar opět klesá. Vzhledem k tomu, že dnešní ekonomický kalendář je zcela prázdný, může tento trend klidně pokračovat.
img

Technická analýza ETH/USD na 27. 11. 2023

27.11.2023 Americký úřad Internal Revenue Service (IRS) oznámil, že pro daňový rok 2024 se "limit ročních příspěvků na [penzijní] účet zvýšil na 7 000 USD z 6 500 USD." Limit příspěvku pro účty 401(k) se také zvýšil o 500 USD na 23 000 USD. To je dobrá zpráva pro trh s kryptoměnami. To znamená, že bitcoinoví investoři, kteří si spoří na důchod pomocí samoobslužného penzijního účtu, na něj nyní mohou přispět o 500 dolarů více než dříve.
img

Americký pre-market 27. 11. 2023: Americký akciový trh nezačal růst.

27.11.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely po několika neúspěšných pátečních pokusech o prodloužení rally poklesem. Futures na S&P 500 klesly o 0,2 %, zatímco technicky náročný NASDAQ klesl o 0,3 %. Průmyslový Dow Jones se obchoduje téměř beze změny.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.11.2023 Pár EUR/USD v pátek vykázal volatilitu 55 pipů. Nízkou volatilitu zaznamenal dva dny po sobě, takže jeho obchodování bylo extrémně náročné. Rádi bychom připomněli, že čím nižší volatilita, tím vyšší pravděpodobnost flatu, falešných signálů a nulového zisku. I kdyby při dobrém signálu bylo možné otevřít obchod, cena by se nedokázala dostat na cílovou úroveň. Proto je nízká volatilita hlavním nepřítelem obchodníka. V pátek pár pokračoval v pozvolném růstu, který nebyl ničím podložen. Z makroekonomických událostí můžeme vyzdvihnout jen indexy podnikatelské aktivity v USA a HDP v Německu. Obchodníci všechny čtyři údaje o PMI smetli ze stolu, takže reakce na ně byla minimální, pokud vůbec nějaká. V tuto chvíli přetrvává vzestupný trend, takže je jedno, jestli je současný pohyb nahoru logický, nebo ne. Pokračuje každopádně.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. listopadu. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.11.2023 Analýza pátečních obchodů:GBP/USD v grafu 30MPár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Několikrát jsme se z...
img

Přehled páru EUR/USD. 24. 11. 2023. ECB stále určuje úrokové sazby

24.11.2023 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nedokázal zahájit korekci směrem dolů. Připomeňme, že očekáváme obnovení poklesu evropské měny, ale v tuto chvíli není žádný náznak korekce. Včera cena klesla na hranici klouzavého průměru, ale nepodařilo se ji překonat a okamžitě se odrazila zpět nahoru. Vzestupný trend přetrvává a euro zůstává poblíž svých lokálních maxim. Euro včera podpořily indexy obchodní aktivity v Evropské unii a Německu. Nemůžeme říci, že se jedná o super důležité indexy a jejich hodnoty rezonovaly, ale všech šest indexů překonalo prognózu i předchozí hodnoty. Euro tak opět dostalo malou makroekonomickou podporu a očekávané obnovení sestupného trendu se opět odkládá.
img

Graf dne – EURUSD (24.11.2023)

24.11.2023 Vzhledem k tomu, že včerejší data PMI v Evropě vyšla smíšeně (Německo mírně lepší, než se očekávalo, Francie rozhodně slabší), dnešní bleskové údaje S&P PMI z USA (14:45 GMT) mohou skončit rostoucí volatilitou na EUR/USD. Samozřejmě v komparativním vyjádření si evropské makroklima ve srovnání s USA stále vede nesrovnatelně špatně, což může ve střednědobém horizontu ovlivnit vnímání situace a prostor pro růst na eurodolaru. Dnešní hodnoty Ifo z Německa byly také slabé a byly nižší, než se očekávalo. Také německý meziroční HDP se ve 3. čtvrtletí revidoval směrem dolů z -0,3 % na -0,4 %. To však neovlivnilo slabost EUR/USD; reakce hlavního páru byla dosti omezená, což signalizovalo, že trh čeká na americká data.
img

Technická analýza BTC/USD na 24. 11. 2023

24.11.2023 Vládní žalobci Spojených států se snaží zabránit bývalému šéfovi kryptoburzy Binance Changpeng Zhao v odchodu ze země. Obávají se, že bude chtít uprchnout do svého domova ve Spojených arabských emirátech. Situace bývalého generálního ředitele burzy Binance stále trvá, protože datum jeho soudního řízení bylo stanoveno na únor 2024. O tom, zda se Zhao vrátí domů do Spojených arabských emirátů, se teprve musí rozhodnout, a žalobci na to naléhají, ve strachu, že Zhao z USA uprchne.
img

Technická analýza ETH/USD na 23. 11. 2023

23.11.2023 Burza Binance právě oznámila přelomové rozhodnutí. Dosáhla dohody s ministerstvem spravedlnosti USA, Komisí pro obchodování s komoditními futures, Úřadem pro kontrolu zahraničních aktiv a Sítí pro vymáhání finančních zločinů. Vše "v souvislosti s jejich registrací, dodržováním a vyšetřováním sankcí".
img

Čtyři důvody, proč koupit zlato

22.11.2023 Historicky mělo zlato tendenci růst v extrémech ekonomického cyklu. Například během recese, kdy výnosy státních dluhopisů a amerického dolaru klesaly v očekávání podstatného měnového stimulu od Federálního rezervního systému. Nebo když se americká ekonomika přehřeje, inflace je vysoká a poptávka po zlatě jako bezpečném aktivu se ještě zvýší. Ani jeden z těchto scénářů se na první pohled nezdá být použitelný pro XAU/USD v roce 2024, i když se situace může každou chvíli radikálně změnit.
img

Přehled páru GBP/USD na 22. 11. Andrew Bailey podporuje udržení sazeb na současné úrovni.

22.11.2023 Měnový pár GBP/USD pokračoval v úterý ve svém vzestupném pohybu. Ano, tentokrát byl vzestup britské měny velmi slabý, prakticky chyběl. O možném dokončení korekce směrem nahoru tak nemá smysl spekulovat. Pro nás je zřejmé, že pro další růst libry neexistují žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Díky několika slabým zprávám se už vyšplhal příliš vysoko. Trh však ještě není připraven k prodeji a je vysoká pravděpodobnost, že libra bude ještě nějakou dobu růst, protože současný pohyb silně připomíná setrvačnost.
img

Technická analýza BTC/USD na 22. 11. 2023

22.11.2023 Binance Holdings a Changpeng Zhao uznali občanskoprávní obvinění vznesené proti nim. Changpeng Zhao, zakladatel kryptoměnové burzy Binance, souhlasil s odchodem z funkce generálního ředitele a přiznal se k "porušení požadavků proti praní špinavých peněz". To vše v rámci vypořádání, na kterém se podílelo ministerstvo financí. Vyjednané vyrovnání mezi oběma stranami umožňuje Binance pokračovat v činnosti. Přesto je to další rána, kterou komise uštědřila trhu s kryptoměnami.
img

Technická analýza ETH/USD na 22. 11. 2023

22.11.2023 Americká komise pro cenné papíry (SEC) se vrhla na další "oběť". Tentokrát si SEC brousí drápy na burzu Kraken. Regulátor vznesl proti společnosti řadu obvinění, z nichž to hlavní je, že funguje jako neregistrovaná burza. SEC také tvrdí, že neodděluje svá vlastní aktiva od aktiv zákazníků. Jaký bude osud burzy Kraken je možný další dlouhodobý soudní spor podobný tomu mezi SEC a Ripple Labs?
img

🚀 NATGAS vyrostl o 4 %

13.11.2023 Začátek nového týdne na světových trzích byl spíše klidný. Na akciových indexech nebo na devizovém trhu nelze zaznamenat žádné velké pohyby. Existuje však jedna komodita, která dnes vyniká, a to je zemní plyn. Ceny zemního plynu v USA (NATGAS) dnes vzrostly o více než 4 %.
img

Bitcoin získává 3,20 % 📌

09.11.2023 Bitcoin překonává rezistenci na úrovni 36 000 USD. Hlavní kryptoměna dnes posiluje o 3,00 % na úroveň 36700 USD. Růst je způsoben potenciálním schválením přihlášek ETF ze strany SEC v nadcházejících dvou týdnech. Spolu s BTC posiluje také Ethereum a zbytek menších krypto projektů. Stejně jako v případě historických cyklů však počáteční nárůsty většinou pohltí největší kryptoměny. Nicméně jak Ethereum, tak altcoiny jsou blízko k vytvoření nových letošních maxim a uklidnění nárůstů na BTC by mohlo být katalyzátorem pro větší příliv kapitálu do menších projektů.
img

Analýza zlata na 18. 10. 2023. Průlom patternu trojúhelník.

18.10.2023 Zlato se obchoduje směrem vzhůru a našel jsem průlom patternu trjúhelníku na pozadí, což potvrzuje vyšší ceny. Vzhledem k vzestupné hybnosti a žádným známkám obratu vidím potenciál pro další růst směrem k dalšímu vzestupnému cíli.
img

Druhá fronta ropy?

18.10.2023 Doufej v nejlepší, ale připrav se na nejhorší. Pokud jde o konflikt v Izraeli, analytici z JPMorgan uvedli, že neměl žádný bezprostřední dopad na globální produkci ropy. Výrazný nárůst cen ropy se neočekává, pokud nedojde k eskalaci. Rozšíření konfliktu však může vést k narušení Hormuzského průlivu a k ohrožení dodávek, pokud by USA přísně vymáhaly omezení vývozu íránské ropy. To by mohlo vést k prudkému nárůstu cen ropy North Sea v rozmezí 100-120 dolarů za barel.
img

Graf dne - USDCAD (17.10.2023)

17.10.2023 USD/CAD je jedním z měnových párů, které by dnes odpoledne mohly zaznamenat největší volatilitu. Ve 14:30 budou obchodníkům nabídnuty makroekonomické zprávy z USA a Kanady. Současně budou zveřejněny maloobchodní tržby za září a kanadská zpráva o indexu spotřebitelských cen za září. Pokud jde o údaje z USA, očekává se, že maloobchodní tržby vzrostou, ale méně než v srpnu. Mezitím se očekává, že kanadský index spotřebitelských cen zůstane meziročně beze změny na úrovni 4,0 %.
img

🔼 US100 získává před daty NFP

06.10.2023 Zpráva NFP za září, která má být zveřejněna dnes ve 14:30, je klíčovou makro zprávou týdne a její význam vzrostl až poté, co se data z amerického trhu práce zveřejněná začátkem tohoto týdne ukázala jako neprůkazná. Zveřejnění bude bedlivě sledováno, protože neukázání ochlazení trhu práce v souladu s projekcemi Fedu by mohlo vyvolat další nárůst výnosů státních dluhopisů. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trh od zprávy očekává a jak vypadají klíčové trhy před zveřejněním.
img

EUR/USD: Politická krize v USA se prohlubuje, riziko shutdownu přetrvává

04.10.2023 Pár euro-dolar se usadil v oblasti čísla 4. V tuto chvíli se prodejci pokoušejí prolomit úroveň supportu na 1,0450, což odpovídá spodní linii Bollingerových pásem v časovém rámci D1. Medvědi EUR/USD se chovají méně agresivně než na začátku obchodního týdne, ale stále vykazují vytrvalost, což odráží celkové posílení dolaru.
img

Technická analýza: Výnosy z 10letých amerických i evropských dluhopisů stouply, ale objevily se známky vyčerpání trendu u futures. Takže jak?

25.09.2023 Výnosy z 10letých amerických dluhopisů testují předcházející maximum. Mohou dosáhnout až 4,48. Futures na dluhopisy však vykazují známky vyčerpání trendu. Jak to tedy bude? Výnosy z 10letých německých / EU dluhopisů se pomaličku šplhají výš k 277, ale futures na ně dosahují nového minima.
img

Elliottova analýza vln pro stříbro na 20. září 2023

20.09.2023 Po pěti měsících konsolidace je stříbro připraveno obnovit základní vzestupný trend a prorazit nad rezistenci 23,47. A co je důležitější, prorazit nad rezistenci 25,00 a stoupat k silné rezistenci poblíž úrovně 30,00. Nakonec očekáváme i průraz rezistence 30,00, který umožní rally k historickému maximu 50,00. Zatím bychom se ale měli soustředit na minoritní rezistenci 23,47 jako první minoritní rezistenci, jejíž průraz potvrdí, že vlna ii byla dokončena a rozvíjí se nová impulzivní rally.
img

EUR/USD. Výnosy státních dluhopisů a ceny ropy rostou, dolar se drží

19.09.2023 Čeká se na zářijové zasedání FOMC, jehož výsledky budou známy ve středu. Americký dolarový index je stabilní, a dokonce se snaží překonat hranici 1,05. Jinými slovy, dolar vykazuje pozoruhodnou odolnost, i když jestřábí očekávání ohledně budoucího postupu Federálního rezervního systému nadále slábnou. Například pravděpodobnost zvýšení sazeb na nadcházejícím zasedání již klesla na 1 % a pravděpodobnost taperingu v listopadu klesla na 30 %. Navzdory těmto okolnostem si dolar nadále drží svou pozici a poskytuje podporu medvědům EUR/USD, kterým se naopak podařilo usadit se v oblasti 1,06.
img

Ranní shrnutí (18.09.2023)

18.09.2023 Dnešní makrokalendář je poměrně skromný a japonský akciový trh byl z důvodu státního svátku uzavřen. V novém týdnu trhy čekají na rozhodnutí Fedu a Powellovu konferenci a dalších velkých centrálních bank jako BoE a BoJ a také na údaje PMI průmyslu a služeb z hlavních ekonomik. Ve středu budou své výsledky reportovat také dvě velké americké společnosti General Mills (před seancí) a FedEx (po seanci).
img

Přehled páru GBP/USD 15. září 2023

15.09.2023 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesal spolu s eurem, ale zasedání ECB nemělo na britskou libru žádný dopad. Trh se však tuto záležitost hluboce neanalyzoval a začal nakupovat dolary v očekávání blížícího se konce zpřísňujícího cyklu v Evropské unii. Technický obrázek britské libry je nyní zajímavý. Pokles trvá již téměř dva měsíce, korekce byly relativně slabé a ukazatel CCI se opět dostal do přeprodané zóny, což je pro připomenutí silný nákupní signál.
img

Vysoká inflace v USA by neměla bránit korekci

12.09.2023 Nejzajímavější události tohoto týdne začínají ve středu. V úterý zveřejní Velká Británie zprávy o nezaměstnanosti a mzdách, které jsou také důležité, ale důležitější je zpráva o inflaci v USA, protože na měnovém trhu se hodně odvíjí od dolaru. Ve světě je dolaru spousta a tato měna je pro mnoho centrálních bank po celém světě rezervní měnou číslo jedna, takže hodně závisí na krocích Fedu a kroky Fedu závisí na americké inflaci. Index spotřebitelských cen lze proto považovat za ještě důležitější než zasedání Evropské centrální banky.
img

EUR/USD. Předběžný náhled týdne. Americká inflace a zasedání ECB.

11.09.2023 Pár EUR/USD vykazuje silný klesající trend již osm týdnů v řadě. V polovině srpna dosáhla cena ročního maxima 1,1276, poté obrátila kurz. Od té doby se týdenní svíčky v časovém rámci 1T neustále uzavíraly v záporných hodnotách. Pravidelné a rozsáhlé korekční pullbacky umožňují medvědům otevírat krátké pozice za příznivější ceny. Během osmi týdnů pár klesl o více než 550 pipů, přičemž nedávno testoval hranice úrovně 1,06.
img

EUR/USD: Dolar posiluje uprostřed rostoucích cen ropy a jestřábích očekáváních Fedu

08.09.2023 Pár euro/dolar nadále vykazuje medvědí sentiment a neustále rozvíjí klesající trend. Cena již šest týdnů po sobě aktivně klesá, ale na konci srpna se obchodníci ocitli v rozmezí čísla 8. Kupující zahájili protiútok směrem k úrovni 1,0960, ale tato blesková válka rychle selhala, protože se iniciativa přesunula zpět na prodejce. Díky zvýšenému risk-off sentimentu (s obavami, které se točí hlavně kolem čínské ekonomiky), medvědi aktualizovali tříměsíční cenové minimum a usadili se v rozmezí čísla 7. Mezitím dolar nadále nabírá na síle a umožňuje prodejcům páru prozkoumat nové cenové horizonty. Například včera se pokusili prolomit úroveň 1,0700 a provedli něco jako průzkum. Úroveň čísla 6 se však ukázala jako tvrdý oříšek, alespoň včerejší klesající "blitzkrieg" úspěšně selhal.
img

XAU/USD H4 | Reakce na první rezistenci?

08.09.2023 Graf páru XAU/USD má aktuálně býčí momentum a naznačuje tak potenciální vzestupný trend. Je pravděpodobné, že bude pokračovat býčí pohyb k první rezistenci. První support na úrovni 1 913,49 je významný a shoduje se s úrovní Fibonacciho retracementu 61,80 %. Významný je i druhý support na úrovni 1 901,55, který se shoduje s úrovní Fibonacciho retracementu 78,60 %. Co se týká rezistence, první na úrovni 1 931,97 odpovídá Fibonacciho retracementu 38,20 % a druhá na úrovni 1 943,88 odpovídá Fibonacciho retracementu 78,60 %.
img

USD/CAD: stále je zde potenciál pro další růst

07.09.2023 Podle posledních údajů Bank of Canada zůstala po zářijovém zasedání úroková sazba beze změny na 5,0 %. Toto rozhodnutí bylo plně v souladu s očekáváním trhu, takže reakce obchodníků byla pouze formální: pár USD/CAD vzrostl na 1,3675, ale poté ztratil všechny své intradenní zisky. Cena v podstatě dokončila kruh a vrátila se k "nulovému bodu", přičemž pár dokončil obchodní den téměř na otevírací úrovni.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 5. září 2023

05.09.2023 Cena se v pátek falešně pohybovala pod linii MACD a úrovní supportu 144,73, což vyústilo v dlouhý spodní stín. V pondělí dál stoupala nad úroveň 145,90, kde zůstala. Dnes ráno pár USD/JPY dál vykazuje vzestupný pohyb.
img

Přehled páru GBP/USD na 1. 9. 2023

01.09.2023 Ve čtvrtek měnový pár GBP/USD vykázal pokles, ale nepodařilo se mu stabilizovat se pod klouzavým průměrem. Z technického hlediska by se růst britské měny mohl klidně obnovit již dnes. Je však třeba poznamenat, že tento týden má velmi silné makroekonomické pozadí a pátek není výjimkou. Dnes budou zveřejněny nejméně tři zásadní americké zprávy, díky kterým by pár mohl prudce vzrůst nebo se propadnout o stovky bodů. Diskuse o bezprostředních vyhlídkách by proto mohla být smysluplnější. Dnes musíme vydržet a pak vyvodit technické závěry až bude klidněji.
img

USD/JPY jako na horské dráze

30.08.2023 Dnes ráno se pár dolar/jen aktivně zotavuje ze včerejšího prudkého poklesu. V úterý se pár propadl z maxima 147,375 v reakci na šokující ekonomická data z USA. Pojďme se podívat na to, co oslabilo směnný kurz a jeho další vyhlídky.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 23. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky

23.08.2023 Pár EUR/USD se v úterý pokusil prodloužit nově se formující vzestupný pohyb, ale najednou se propadl. Všechna nedávná lokální minima aktualizoval, takže není důvod čekat v krátkodobém horizontu nový vzestupný trend. Euro přestalo klesat na úrovni 1,0835, ale tímto tempem by mohlo danou hranici i překonat.
img

XAU/USD, den | Potenciální býčí obrat?

21.08.2023 Graf XAU/USD momentálně ukazuje býčí momentum a tím i vzestupný trend. V této souvislosti může dojít k býčímu odrazu na prvním supportu (1 880,29), který by mohl vyvolat růst ceny k první rezistenci (1 981,99). Význam prvního supportu spočívá v jeho roli pullback supportu, kterou posiluje shoda s Fibonacciho projekcí 61,80 %. Dále, druhý support na úrovni 1 806,08 působí jako overlap support a posiluje tak strukturu supportu. Naopak první rezistence (1 981,99) má význam jako overlap rezistence, která naznačuje zónu prodeje, a stejně tak druhá rezistence (1 935,95) posiluje zónu rezistence.
img

Wall Street na hraně: Když bankovní rating otřásá základy

09.08.2023 K významným změnám došlo u 10 středních bankovních institucí, jejichž hodnocení kleslo o jeden stupeň. Kromě toho bylo šest největších bank, včetně Bank of New York Mellon, US Bancorp, State Street a Truist Financial, pod kontrolním dohledem agentury Moody's za účelem dalšího posouzení.
img

Graf dne - USDJPY (08.08.2023)

08.08.2023 Japonská centrální banka (BoJ) upřesnila, že její nedávná úprava výnosové křivky, oznámená 28. července, měla za cíl udržet současnou uvolněnou měnovou politiku, nikoli naznačit její normalizaci. BoJ umožnila, aby se výnosy desetiletých japonských vládních dluhopisů obchodovaly nad úrovní 0,5 % flexibilním způsobem, čímž se odchýlila od přístupu striktního omezení. Navzdory globálnímu očekávání normalizace politiky v důsledku rostoucích mezd a inflace zůstává BoJ opatrná a zpochybňuje, zda je růst inflace způsoben poptávkou a je dostatečně trvalý, aby překročil 2 %, což naznačuje, že změna směru politiky není na spadnutí.
Související klíčová slova: Ark | Cybertruck | Gate | Americká data | Čína a USA | NASDAQ: AAPL | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Konec dolaru | Mezinárodní měnový fond | Údaje z USA | Ekonomické problémy | Henrique Tomé | Úrovně retracementu | CryptoQuant | Klesající klín | UCG | Reverzní formace Head and Shoulders | Růst ropy | Vývoj ETH/USD | HangSeng | Tržní cena | Retracement | Jackson Hole | Statistiky trhu | Vládní dluhopisy | Nejnovější statistické údaje | Cena platiny | ETC | Long pozice | Naprogramování | Futures na pšenici | Klíčové makroekonomické ukazatele | Obnovitelné energie | PPI v USA | Daňové reformy | Nedostatek potravin | EUR | Výsledek hospodaření | Hospodářské problémy | Typy komoditních trhů | Cenová hladina | Velké množství obchodů | Silicon Valley Bank | Tempo růstu | Nárůst objemů | Alphabet | Zprávy z kryptoprůmyslu | Fiskální programy | Tržby ze služeb | Silný nákupní tlak | USDT | Plán obchodování EUR/USD | Pozitivní vliv | Obchodník | Platnost formace | Overbalance | Opětovný pokles | ChainLink | Matěj Široký | Spotřební zboží a služby | Zájem investorů o inovace | Akciové trhy | Cenový pohyb | Trvalejší pohyb | Globální ekonomické trendy | Nová data | Ethereum (ETH/USD) | Sirius XM | Ženy v investování | Celkový zisk | Poplatky | BTC | Předpovědi indexu Nasdaq 100 | Pip | Take Profit | Ředitel Intelu | Pokračování klesajícího trendu | Geopolitické konflikty | Technická analýza indexu Nasdaq | Růst dogecoinu | US2000 | Index výdajů na osobní spotřebu | Americký dolarový index | Rozdělení společností Nasdaq | Cyklus zvyšování sazeb | Delegace | Signature Bank | Ochranné příkazy | Japonská měna | Boční kanál | Rolování | Nippon Steel | Bank of Japan | Pokles sazeb | Binance Holdings | Dow Jones Industrial | Sociální síť Twitter | Pád dolaru | Graf Kakaa (Cocoa) | Bezpečné útočiště | ISM ve službách | Line | Silný support | Klíčový level | Aktiva | Axie Infinity | Citigroup | Sirius | Stochastický | Zpracovatelské metody | Statistiky | Obchodování patternu | Příležitost k prodeji | Pokles akciových trhů | Britská libra (GBP) | Korelace | Bankovní index | Otevřené pozice | Qualcomm (QCOM.US) | Využití umělé inteligence | Nasdaq 100 v roce 2023 | Dovednosti | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Index strachu | SP500 | Akcie high-tech společností | Mince | Trend | Indexy na Wall Street | Oslabení trendu | Školení | Útraty | Alligator | Frank (CHF) | Zveřejnění výsledků | Arizona | Kolaps | Zasedání ECB | Obchodní systém | Nadprodukce | Cenové stability | Medvědí fáze trhu | Otevření Wall Street | Výkon společností | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | Uzavření transakce | Ruské invaze na Ukrajinu | Prognóza pro AUD/USD | Zvýšení cel | Remy Cointreau | Zbytné spotřební zboží a služby | Zvýšení sazeb Fedu | Předpověď ceny | Komunita | Citibank | Bitcoinové velryby | Nákupní pozice | Albemarle | Nasdaq 100 (NAS100) | Techniky řízení rizik | Býčí vlajka | Výrobní PMI | Oživení poptávky | Albemarle (ALB.US) | Dluhopisy zemí eurozóny | Organizace zemí vyvážejících ropu | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Stříbro (XAG/USD) | Hlavní ekonom | Akcie Tesly | Index US500 | Rozdíly v názorech | Pokles indexu S&P 500 | Utahování měnové politiky | Britská libra | Reverzní pattern Head and Shoulders | Monarchie | Uchování kapitálu | Index DAX (DE30) | Cena pšenice | Výkyvy | Lagardeová | Německý vicekancléř | Index aktivity | Kroky Fedu | Co je pattern Head & Shoulders? | Akcie vzrostly | Hluboká znalost trhů | Depozitní sazba | Přesnost | Nákup akcií | Analýza Bitcoinu | Konkrétní akcie | Pravděpodobnost | Evropská komise | Goldman Sachs | Zbytné spotřební zboží | Atlantic Council | Platby v bitcoinech | Trend měnového páru | Exponenciální růst | Aktualizovaný výhled | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100 | Americké dluhopisy | Období konsolidace | Spořicí produkty | GBPJPY | Pokles měny | Geopolitická krize | Berkshire Hathaway | Republikáni | Americké podniky | CPCA | DeFi | Jestřábí tlak | Zdraví ekonomiky | Udržení inflace | Jak obchodovat měnový pár | Růst likvidity | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | ISM ve službách v USA | Vliv na trh | SoftBank Group | Mazars | Index spotřebitelské nálady | Japonský akciový trh | Analýza USD/JPY | Růst akcií | Průměrné hodinové mzdy | Předčasný vstup | Microsoft (MSFT.US) | Zahraniční politika | Země skupiny G20 | Důležité makroekonomické zprávy | Saúdská Arábie | Wallet Investor | ČSOB Data | Předpovědi ceny | Technické signály | Short obchody | Holubičí tón | Cenové výkyvy | Pohyby cen | Dolarový index | Ceny akcií Apple | Cenné papíry a burzy | EURCHF | Ethereum | Geopolitické napětí | Administrativa prezidenta | Snížení cen | Break-Even | Unilever | Index regionálních bank KBW | Chování investorů | FDA | Obchodování patternu Head and Shoulders | Rizika formace | GDP | Kombinace indikátorů | Výsledkové zprávy | Japonský akciový index | Inditex (ITX.ES) | Mimořádný růst | Výsledky XTB | Expanze | Americký bankovní sektor | Předpověď ceny Dogecoinu | Měna euro | S&P 500 futures | Údaje o inflaci | Jednoduché tipy | Předpověď pro GBP/USD | Americký akciový index | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq | Deflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pohyb ceny po proražení | Meziroční inflace v Německu | Pokles dolaru | Kurz BTC | Meta Platforms Inc. Class A (NASDAQ: META) | Historie | Vypršení platnosti | Portfolio společnosti | Rozdělení společností Nasdaq 100 | Roman Pilíšek | Charles Hoskinson | Sezónní výkyvy | Směrnice | Tempo růstu ekonomiky | Výhled | Medvědí výhled | Spořit na důchod | Coin Metrics | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | FedWatch Tool | Další halving | Gold | Nová historická maxima | Největší společnosti na světě | Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) | Sportovec | Intuit (INTU.US) | ECB Kazimir | TerraUSD (UST) | Asijské akcie | DOGE/USD | Ruský trh | ETF BlackRock | Nařízení Evropského parlamentu | Oživení v Číně | Papírové peníze | Kurz BTC/USD | Šéf německé centrální banky | Potvrzení signálu | Rostoucí inflace | Používání kryptoměn | První support | Vývoj měnového páru NZD/CHF | BHP | Cena zlata | X.US | Intervence centrální banky | Známky oslabení trendu | Jason Pride | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Frankfurt | Výsledky na trhu | Zlevnění akcií | Formace Head and Shoulders | Rostoucí ceny | Vývoj inflace v Eurozóně | Analytické prognózy USD/JPY | NIM | Burza | Zprávy z USA | Těžební technologie | Proražení pod vlajku | Tchajwanská TSMC | Graf EURUSD | Případ býčí vlajky | Začátek nové fáze | VFC.US | Zklidnění trhů | Naivita evropských představitelů | Hrubý domácí produkt (HDP) | Zájem o investování | Fraktál | Chování centrálních bank | Obchodní divize | Afrika | Základní úrokové sazby | Zkušený obchodník | Proti trendu | Peter Garnry | NZD/USD | Inflace v prosinci | Long/short | Krátkodobí obchodníci | Německý DAX | Meziroční míra inflace v eurozóně | Přijetí | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Halving | Pandemie COVID-19 | Institute for Supply Management (ISM) | Tapestry (TPR.US) | Snížení produkce | Velké ekonomiky | Strach | Obchodní plán | Zavírací cena | Brexit | Raoul Pal | Hlavní statistiky trhu | Vzor hlava a ramena | Fibonacci retracement | Představení blockchainu | Přehled měnového páru | Americké ministerstvo financí | Klesající trendová linie | Největší společnosti | Dogelon | Ceny měnového páru | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Medvědí signály | Tržní šum | Akcie dnes | Snížení úrokových sazeb | Investování do Nasdaq 100 | Faktory ovlivňující ceny komodit | Oznámení | EIA | Virgínie | Růst cen | INTU.US | Dotcom | UPS | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Seance na evropských akciových trzích | Dogecoin (DOGE) | Zasedání Rady guvernérů | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Obchodní signály pro BITCOIN | Recese ve Spojených státech | Růstoví lídři | Potenciální výnosy | Daňové škrty | Humanoidní roboti | Hodinový graf | Tuzemská ekonomika | Akcie Novo Nordisk | Potvrzení trendu | Směřování měnové politiky | Předpovědi indexu Nasdaq | Studená válka | Alphabet Inc. Class A | Efektivní obchodní strategie | Představitelé Fedu | Člen rady guvernérů | Formování cenových trendů | Nakamoto | Agentury pro ekonomické prognózy | Aktuální výhled | Analýza trendů a předpovědí | Dnešní ekonomický kalendář | Capital Markets | Paramount | Cíl ČNB | Důležité zprávy | Předchozí růst | Potravinové zásobování | Dividendy | Negativní zpráva | Analýza USD | Ceny producentů | Americké výnosy | Zlato a stříbro | Vybírání zisků | CME Fed Watch | Nejpoužívanější formace | Rafinerie | Silné oživení | Obchodní seance | Bydlení | Investice proti inflaci | Rumunsko | Financial Times | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Obchodování býčí vlajky | Zrcadlově převrácený | Uvolnění měnové politiky | Risk-off | Index volatility VIX | Grayscale | Kryptoměnové burzy | Válka na Blízkém východě | Investiční příležitost | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Prima | EchoStar | Akcie nejznámějších technologických společností | Analýzy | Příklady grafu s býčí vlajkou | Peněžní tok | Konflikt na Blízkém východě | ČSOB | Velká analýza | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Rekordní zisk | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Finanční vzdělávání | Omezení cestování | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Fibonacciho extenze | Vlnová analýza | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Head & Shoulders | Výsledkové sezóny | Saxo | Míra inflace v EU | YTD | Graf páru GBP/USD | Obchodní signály | Over-the-counter (OTC) | Zpravodajské zdroje | IMI | NASDAQ: META | Proražení | Průmyslový Dow Jones | Rollback | Bollingerovo pásmo | Konflikty | Další novinky | Příležitosti k nákupu | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Hlavní události | Jak úspěšně obchodovat | BP | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Americký prezident | Příkaz | Americká inflace | Nový rekord | Společnost Golden Gate | Coinglass | WSJ | Americký investiční fond | Spike | Regulace v USA | Očekávání inflace | Pokračování poklesu | Propad ceny ropy | USD index | Technická analýza EUR/USD | Praní špinavých peněz | Obchodní transakce | Pokles EUR/USD | Statistiky z pracovního trhu | Tempo hospodářského růstu | Míra úspor | Více obchodů | Zvýšení základní úrokové sazby | HAS | Obnovení dodávek | Sazby v Číně | Irsko | Silný býčí trend | Třetí vlna | Potenciální růstové faktory | Budoucí podnikání | Vývoj měnového páru | Bayer | Zvýšení úrokové sazby | Breakout | Sociální sítě | Klíčová rezistence | Trumpová | Invesco | Maloobchod | Impulzivní vlna | NFP report | Dodávky automobilů | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Ceny elektřiny | Binance Markets | Zaměstnanost | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Předpovědi indexu Nasdaq 100 pro rok 2024 | Západní země | Washington | Nákup dolaru | Výrazný růst | UCG.IT | Obchodování formace | Daně z příjmů | Hugo | Ekonomické zpomalení | Volume indikátor | Akcie Amazonu (AMZN.US) | CZK | Dnešní zprávy | Potenciální obrat | John Williams | LeoProphet | Výzkumy | Nestabilní situace | Evropská měna | Růst akcií Nvidia | Překoupené úrovně | Předseda sněmovny | Výprodeje | Technická analýza BTC/USD | Shell Plc | Špatné řízení rizik | Rabobank | Token | Technická analýza páru USD/JPY | Růst společnosti | Ceny po proražení | Overbought | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Gap | Normalizace trhu | Byznys | Analýza indexu Nasdaq | Head & Shoulders (Hlava a Ramena) | Tier 1 | Trump trade | Flat | Letecká společnost | Úspěšné obchodování s komoditami | American Eagle | Pár euro-dolar | TD Securities | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Psychologie formace Head & Shoulders | Náklady | Stanovení cílů zisku | Indikátor OBV | Cenový boom | Úspěšné obchodování | Zavírací ceny | Ekonomiky | Inflace na Slovensku | Korekční pohyb | Potenciální pokles | Nárůst cen ropy | Růst německé ekonomiky | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Výkon | RIVN | Inflace v Japonsku | Země OPEC | Vzorec chování | Zasedání FED | Volatilita | Nový trend | Nákupní tlak | Maďarsko | Covid | Technická analýza GBP/USD | FAST | Klíčové oblasti | Spotový trh | První zvýšení sazeb | Skybridge Capital | Trojúhelník | Santiment | Pentagon | Klesající trend | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Prognóza ceny | Data Watch | Optimismus investorů | Pokles ceny | Předseda Fedu | Obchodování cenového patternu | Donald Trump | Cenové hladiny | Finanční ředitelé | GOOGL.US | Trojúhelníkové formace | Státní dluh | Trader Jan | Bitfinex | Index ISM ve službách | XAU/XAG | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Významné riziko | Zisky EUR/USD | Fáze trhu | Výsledky za první čtvrtletí | Inflace | Více peněz | Impulz | Peníze | Zveřejněné údaje | BTIG | Vývoz ropy | Výrobní index | Cenové akce | Odhodlání | Meta Platforms Inc. Class A | Brent | Březnová inflace | Komoditní sektor | Čínský dovoz | Prudký pokles | Společnost UPS | Politika | Ceny pohonných hmot | Indikátor | Porozumění divergenci | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Velikosti pozice | Jüan | Moody's Analytics | Očekávání | Odvetná cla | Inflační spirála | Obchodní pásmo | Expert | Futures na DAX | Ekonomika EU | Čisté úrokové výnosy | Jak obchodovat | Shanghai Composite | Uzavírání pozic | Úrokové sazby | Euro dolů | Palladium | Společnost Albemarle | Postranní pohyb | Medvědí obrat | Ministr hospodářství | P/E | Obchodníci se zlatem | Technický výhled trhu | Coinmarketcap | Příležitost k nákupu | Avalanche | Výhled na rok | Investiční centrum | Samsung | Silvergate Capital | Dolar roste | Graf ropy | Jednoduchý klouzavý průměr | Strojové učení | Vyšší výnosy | Posílení eura | Růst globální ekonomiky | Zvýšení sazeb | metodologie | Index USDIDX | Trendové čáry | Pravidla obchodování | SpaceX | Admirals | Reakce trhu | Boom | Celní války | Ozvěny trhu | Emise oxidu uhličitého | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Ekonomická dynamika | Války na Ukrajině | Uznávané grafické formace | Neutrální úroková sazba | Deprese | Guvernér BoE | Prolomení důležitého supportu | Obchodní týden | Invaze na Ukrajinu | Základní sazby | Majetek | WFC.US | Allianz | Měnový fond | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Irský premiér | Býčí signál | Technická analýza v praxi | Alibaba | Dopad na cenu | Blockchain | Nízký potenciál | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Optimistický sentiment | Americké volby | Hlavní události tohoto týdne | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Měnová politika americké centrální banky | Nárůst poptávky | USD za tunu | Investoři do bitcoinu | Index podnikatelské aktivity | Dovoz ropy | Zprávy o inflaci | Býčí formace | Nárůst zásob | Vysoké ceny energií | Nákupy | Klíčové úrovně | Růst | Tesla Inc. | Koruna | Vstoupit do obchodu | Pomalé oživení | Falešný průraz | Příležitosti | Euro roste | Nálada na Wall Street | Západní Virgínie | Snížit úrokové sazby | Výpadky | EUR/CZK | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | MiFID II | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Drobní investoři | Fundamentální analýza | UBS Group | BreakEven | Trendový kanál | Coinbase | Hlediska technické analýzy | Slovenská ekonomika | Zboží z Evropské unie | Německé firmy | Snižování nákladů | Rostoucí šance | Sentiment na trhu | AT&T (T.US) | Charles Schwab | Zásoby zlata | Stanovení cílů | Prognóza | Data z USA | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Sentiment a chování investorů | Výrazný propad | AUD/JPY | Krátkodobé obchody | Long obchod | Nálada investorů | Silicon Valley Bank (SVB) | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Dolarová rally | Makroprostředí | Roční míra inflace | Ekonomické ukazatele | Trh práce | Volatility akciových trhů | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Pohyb zlata | Změny cen | Krátkodobý výhled | Druhá největší kryptoměna | Venezuela | Růstový impuls | US Bancorp | Rekordní inflace | Dnešní seance | Britská centrální banka | Mercedes | Spotřebitelské úvěry | Příkaz Take-Profit | Tržní optimismus | Polovodiče | CBOE | Tempo poklesu | Hrozba | CL | Allianz Trade | Akvizice | Rezignace | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Jestřábí komentáře Fedu | Růst amerického dolaru | Válka | Populismus | Pochybnosti | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq | Zpráva | Odborníci z oboru | Akcie AMD | Důležité domácí události | Reakce dolaru | Micron | Býčí výhled | Ratingová agentura | Hyundai | Formace hlava a ramena | Vysoké sazby | Analytik kryptoměn | Objem obchodů | Zprávy a události | Dobrý výsledek | Kateřina Kirakosjan | TPR | Velká Británie | Objemy obchodování | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | Výjimečný stav | Hodnota indexu Nasdaq | Kongres | Zásoby ropy v USA | Vyšší maxima | JPMorgan Chase | Trumpovy kroky | Negativní dopad | Klíčové události | Cena bitcoinu | Odhad letošního růstu ekonomiky | Mt. Gox | Americké rafinerie | Ceny výrobců | Golden Cross | Long | Cena akcií Nvidia | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Větší korekce | Kontrakty | Odraz bitcoinu | Zpomalení ekonomiky | Cardano (ADA) | Evropská inflace | Technická analýza trendů Nasdaq | Investování a obchodování | Rozhodnutí soudu | Americký index | Býčí rally | Harris | HealthCare | Zprávy z krypto průmyslu | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | MQL5 | Akcie Netflixu | On Balance Volume | Zasedání centrálních bank | AUD | Obchodní příležitost | Posun sil na trhu | Huw Pill | JOLTS | Geopolitická situace | Portál FXstreet.cz | Měnová politika Bank of Japan | Politická rizika | Dlouhodobé investování | Hang Seng China Enterprises | SuperMicro | Nasdaq100 | Finanční zprávy společností | Nejvyšší volatilita | Zelená čísla | S&P500 | Prodej dolaru | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Spotřeba ropy | Odborový svaz | Changpeng Zhao | Meziroční růst | Oxford Economics | Riziko hospodářského poklesu | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | OIL.WTI | Intradenní obchodování | Trh | Sezónnost | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Alphabet Inc. | Amazon | Digitální aktiva | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Marka | Ropné trhy | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Předpovědi cen | Oživení české ekonomiky | Postavení na trhu | Ekonomický útlum | Globální ekonomická dynamika | Cla USA | Průměrné mzdy | Stanovení pevných stop-lossů | Falešné signály | Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) | Micron Technology (MU.US) | Open | Očekávání trhu | Meziroční nárůst tržeb | Růst amerických akciových indexů | Cena akcií Fordu | Úrovně supportu a rezistence | Nenad Kerkez | Rozdílové smlouvy | Zvýšené úrokové sazby | Dot plot | Kolísání měn | Maximilian Wienke | Index | Celková ekonomika | Vývoz z USA | Studie | Over-The-Counter | Hedgeový fond | Data z reálné ekonomiky | Futures | Měď | Rozjednané prodeje domů v USA | HUF | Recyklace | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Indikátory objemu | Směnný kurz | Futures na ropu WTI | Zveřejněná data | Analytické prognózy | C.US | Studium externích faktorů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Tvůrce trhu | Vyšší poptávka | MMF | Nabídka | Zobchodovaný objem | USA | Pattern Hlava a ramena | CIPS | Zpřísnění měnové politiky | Graf platiny | Kolísání směnných kurzů | Zlaté rezervy | Eura | Otevřené obchody | Dobré výsledky | Závazek | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Trend u zlata | Tržní kapitalizace | Zpráva Commitment of Traders | Počasí | Bílý dům | Medvědí fáze | Kapitál | Signály pro BITCOIN | Portugalský ministr financí | CME FedWatch | Zvýšení dluhového stropu | Krátkodobé klouzavé průměry | Zvyšování mezd | Posílení | Warner Bros | Vysoká rizika | Úroková sazba v USA | Červená čísla | TSMC | Rijád | Analýza trendu | Agentura Reuters | GBP/JPY | Názory na měnovou politiku | Energetická závislost | NASDAQ: AMZN | Analytici z Wall Street | Podmínky na trhu | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Trading | Makroekonomická data | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Projev Jeroma Powella | Obchodní války mezi USA a Čínou | Nejdůležitější události | Remitence | Blue chip | Index STOXX Europe | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Rok 2020 | Sentiment investorů | Hospodářský výsledek | Globální potravinové zásobování | Předstihové indikátory | Futures trhy | S&P | Regulátoři | xStation | Platina | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Big Tech | Obchodní signál | Intradenní pokles | Chaos na trzích | Představitel ECB | Obrovský potenciál | Unie | Bitcoin halving | E-commerce | Masivní investice | Nepředvídatelnost | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Investice v USA | Důvěra investorů | Vzory (patterny) | Zvolení Donalda Trumpa | Zpřesněný odhad | Zlataky.cz | Finanční stability | Sázky | Americké investice | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Omezení dodávek | Dovoz zboží | Trumpovo rozhodnutí | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Vzor Head and Shoulders | Zakladatel etherea | Vice | První obchodní den | Administrativa prezidenta Bidena | Christine Lagardeová | Nový býčí trend | Ekonomický kalendář | Volatilita cen komodit | MSFT.US | Tržní podmínky | Gov Capital | Střadatelé | Pevný kurz | Taper | NASDAQ: NVDA | Overlap | Pozornost | Obchodní napětí | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Swing | Softwarová firma | IEA | Rozhodnutí britské centrální banky | Agresivnější obchodníci | Fáze trhů | Průlom (breakout) | IRS | Zájem o stříbro | S&P 500 Banks | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Upgrade | Bilion | Rezistenční úrovně | Trumpovy vlády | EUR/GBP | mBTU | Očekávání analytiků | Příležitosti pro obchodování | Pád USD | Range | Ropa | Těžba OPEC | Opatření | Deficit | Pandemie COVID | Ycharts | Inflace v eurozóně | Volatility | Asie | Překoupené podmínky | Rekordní hodnoty | Index Stoxx 600 | Shell | Zařízení | Inovace v zemědělství | Ceny Bitcoinu | Proroctví | Vyznačené rezistence | Technické analýzy | Graf ropy (CL) | Tim Draper | Vstupní signál | Joachim Nagel | CEO MicroStrategy | Americká měna | Další růst | Cosmos | Noví investoři | ARM.US | Kurz dolaru | Graf Kakaa | Vztahy s Čínou | Budoucnost | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Podnikání na kapitálovém trhu | Cukr | Zavádění cel | Společná měna | Počet pracovních míst | Konkrétní společnosti | Směnárny | BoE Andrew Bailey | Kakao | Globální dodavatelské řetězce | Mírný růst | Cloud computing | KOL | Investorky | Index Hang Seng | Vývoj Nasdaq 100 v roce | Zpracování komodit | SkyBridge Capital | Japonský index | Americká centrální banka | Omán | Peněžní toky | Zpráva o inflaci | Ministerstvo spravedlnosti | Krk (linie neckline) | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Formace vlajka | Guggenheim | Americké měny | Prudká inflace | Altcoiny | Váhání | Prostředí trendového trhu | Česká koruna | Grafické formace | Úřad pro energetické informace (EIA) | Trendový trh | Býčí a medvědí vlajky | Klín | Zajímavý výnos | Izrael | Benzín | Marathon | Patterny | Dopady války na Ukrajině | Twitter | Zpráva pro dolar | Pokračování vzestupného trendu | Citadel LLC | Býčí vlajky | Gavin Newsom | Výkon akcií | WFC | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Klouzavý průměr SMA | Bitcoinové ETF | Linie neckline | Výkon společnosti | Zajímavé příležitosti | Prodej v USA | Dlouhodobý support | Ropa Brent | Obchodování vlajek | ADNOC | G10 | Obchodní války | Outside Bar | Japonské společnosti | Meziroční míra inflace | Reverzní pattern | Hladiny rezistence | Bohatství | Porušení zákona | Oblast rezistence | Ifo | Stratégové | Akciový index | Řízení rizika | Důvěra spotřebitelů | Obchodování pomocí grafických vzorů | Kov | WBD | Sektor služeb | Produkty s pákovým efektem | Nejnovější údaje | Pokles kurzu eura | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Akcie Intel | Inside | Euro včera | Statistické údaje | Momentum | VF Corporation (VFC.US) | Intuit | EW | Trendová linie | Maryland | Index nákupních manažerů | Pozornost obchodníků | Přeprodanost | Protest | Týdenní výhled | Výhled pro GBP/USD | Evropští regulátoři | Rada guvernérů | Domácnosti | Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) | LIBOR | Jednání mezi USA a Čínou | Růst vývozu | Predikce ceny | Sankce uvalené na Rusko | XPT/USD | Bitcoin | On Holding | Americké státní dluhopisy | Burze | ITX.ES | Cena plynu | Vitalik Buterin | Příležitost ke vstupu | Prodejní příležitost | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Predikce ceny bitcoinu | Balance | Překoupeno | Obchodní výsledky | Bitcoin (BTC/USD) | Aligator | Aktivity v Číně | Embargo na ropu | Robotické společnosti | Vysoká volatilita | Ichimoku Kinko Hyo | Tržní sentiment | ISM index | Nižší minima | Růst cen zlata | Prognózy USD/JPY | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Krátkodobý sentiment | Ředitel společnosti | Hlavní statistiky | Obchod dne | Kurz koruny | Snížení schodku | Ripple | Celková inflace | Nákup bitcoinu | Eskalace | Makroekonomická zpráva | Volatilita je nízká | Research | Kolísání cen | Data o inflaci | Guvernér Fedu | Moody's | Platební prostředek | Elektromobily | NAFTA | Pennant | Peter Kažimír | Energetický sektor | Pozitivní zpráva | Obrat v aktuálním trendu | Salvador | Ceny zemního plynu | Intel (INTC.US) | Polovodičové společnosti | Podnikatelé | Linie krku | Pepa Zeman | Zpomalení globální ekonomiky | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Výhody investování | Vývoj inflace | Bancorp | Vstup do dlouhých pozic | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Tlak na USD | Regulace trhů | Americké indexy | Analytici Goldman Sachs | Digitální zlato | Dow Jones Industrial Average | Počet žádostí o podporu | Fair Value | Dodávky ropy | Investice do akcií | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Finanční údaje | Regrese | RRR | Anthony Scaramucci | Francouzský CAC 40 | Měkké komodity | Závislost | Znalost | Zlatý kříž | Dolar vůči japonskému jenu | Technická rezistence | Zisk společnosti | Platformy | Nastavení sazeb | Equity | Index DXY | Ekonomický institut Ifo | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Technická analýza ETH/USD | Analytici | Čistý zisk | Obchodní aktivity v USA | Středoafrická republika | Kryptotrh | Nálada na trhu | Obchodování a investování | Růst měnového páru | Marketingová komunikace | Invaze | Cenový index | Inflace ve Francii | Freaky Friday | Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN) | Proinflační rizika | Stres | Stříbro | Wonderinterest | SNOW.US | Tlak na akcie | ČSOB Data Watch | Micron Technology | Sezónní výkyvy v cenách | Zájem o dolar | Obchodovat | Rivian Automotive (RIVN.US) | Cla na dovoz | Krize v USA | Exponenciální průměr | Ekonomické vyhlídky | Dr. Martens | Přesun výroby | Tuzemská inflace | Proražený support | Prostor pro další růst | Euro-dolar | G7 | Pokles cen | Technický pohled | Evropské společnosti | Exponenciální klouzavý průměr | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Finance | Indikátor CCI | Broker Consulting Index | IRU | Akciové indexy v USA | Pozornost trhu | Výdaje | State Street | Michigan | Zvyšování sazeb Fedu | ETF | Předseda SEC | UTC | RBI | Základní pravidla systému obchodování | Lineární regrese | Head and Shoulders | Dluhopisy | Analytika | Firma | Společnost MicroStrategy | Vliv carry trade | NASDAQ: TSLA | Obchodníci | Poptávka | Nastavení Stop-Loss | Uzavření trhů | EUR/MWh | Zasedání Bank of England | Barclays | Hang Seng | Investiční aktivita | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odpor | Fundamentální analýzy | Obchodníci s ropou | Gamble | EURGBP | Prolomení oblasti | Německý index DAX | Majors | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Recenze | Uniper | Riziko poklesu cen | Conference Board | Dnešní údaje | Obchodování se vzorem Hlava a ramena | Analýza v praxi | SMA 200 | Růst Amazonu | Cena kryptoměny | Ceny akcie | Pokračování trendu | Britský trh práce | Nárůst výnosů | Tržní dynamika | Statistici | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | UBS | Rok 2025 | Očekáváná událost | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | Bankéři | KYC | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Depozitní sazby | Vývoj Nasdaq 100 v roce 2023 | Problémy | Hodnota eura | | USA a Čína | Množství peněz | JPM | Potenciál dalšího růstu | Platina (XPT/USD) | Obrácená formace Hlava a ramena | Kanadský dolar | Plán obchodování | Statistický úřad | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Odvetná opatření | Buy Stop | Index PMI | Komerční banka | ZEN | Moving Average Convergence Divergence | Lucid Group (LCID.US) | AMZN.US | Josef Košťál | Bank of Canada | Sony Group | Kalendář událostí | Americká Komise pro cenné papíry | Prodejní aktivity | Tržní korekce | Hospodaření státního rozpočtu | Arm Holdings (ARM.US) | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Poptávka po zlatě | Wegovy | Ropná společnost | Populární akciový index | Budoucnost Bitcoinu | Investování do Nasdaq | Poptávka po bitcoinech | Bank of New York Mellon | Tolerance rizika | Cenová akce | Index volatility | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Ekonomové | Overlap rezistence | Konec trendu | Tržní pohyb | Magnát | Vysvětlení medvědí vlajky | Vysoká cena | Softwarová společnost | Pravidla obchodního systému | Úroková sazba měny | Christine Lagarde | Česká národní banka (ČNB) | Peter Brandt | Ignorování tržního kontextu | Vymáhání práva | Qualcomm | Spojené státy | Japonský Nikkei 225 | Analýza zlata | Index S&P/ASX 200 | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Ole Hansen | Inside Bar | Komplexní analýzy | Cena Polkadot | Výkon ekonomiky | Indexy PMI | Trumpův tým | Fiat měny | Ceny dnes | Euro posiluje | Čtení cenových patternů | Vyhlídky americké ekonomiky | Úroková sazba | Atraktivní dividendové výnosy | Zisk na akcii (EPS) | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | Futures na americký dolarový index | Ropný a plynárenský průmysl | Graf EUR/GBP | Společnost Lufthansa | Silicon Valley | Technická analýza Bitcoinu | Flag | Kalifornie | Wonderinterest Trading Ltd | Podnikatelská nálada | Konfluenční zóny | Ceny benzínu | Amazon.com Inc. | Investiční poradenství | Slevy | Býčí divergence | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Glassnode | Bitcoin Trust | Nadhodnocení | Konkurenceschopnost | Platforma | Volby | Japonská ekonomika | Ceny drahých kovů | Americké akcie | Nový týden | Futures na americké akciové indexy | Cílové ceny | Korekce během vzestupného trendu | Akciový stratég | Velmi volatilní | Inflace v Evropské unii | Nový americký prezident | Plánování | Rostoucí ceny ropy | Společnost Eli Lilly | Pohonné hmoty | Shiba Inu | Kevin Hassett | Výrobci automobilů | Short pozice | Objednávky | Základní materiály & Energie | Iniciativa | iShares | Příjmy z kryptoměn | Globální pravidla | Volatilní | Walt Disney (DIS) | Sankce | Vliv na forexový trh | VF Corporation | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Stabilní růstový trend | Technologický index | Poptávka po dolaru | Směřování FEDu | Riziko ztráty | EUR/USD | Riot | JPM.US | Citigroup (C.US) | Cyklus utahování měnové politiky | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | Ukrajinská centrální banka | Německé společnosti | OSN | Varování | Nová fáze | Intervence | Sky News | Konflikt na Ukrajině | Světové obchodní organizace | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Trh s kryptoměnami | ETH/USD | Normalizace měnové politiky | Reakce bitcoinu | Pandemie | Směr trendů | Investiční trendy | Spotřebitelská důvěra | Výprodej dolaru | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Indikátor Alligator | Čtyřhodinový graf | Zprávy z krypto | Další vývoj | West Texas Intermediate | Kryptoburzy | Klesající struktura | Zájem o riziko | Snowflake (SNOW.US) | Recese v USA | Psychologie formace | Měnové politiky | G20 | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | MVRV | Osobní počítače | Futures na zemní plyn | CSI 300 | S&P/ASX 200 | Onemocnění | Uptrend | Akcie Amazonu | Korekce trendu | Dánové | Objem obchodování | Aktuální situace | Engulfing pattern | Nasdaq 100 podle sektorů | Německé hospodářství | Gary Gensler | Mining | Obchodní dohody | Fiskální politika | Manufacturing | Rostoucí úrokové sazby | Výnosy | Druhý odhad amerického HDP | Jednotlivé akcie | Prolomení supportu | Rusko a Ukrajina | Výdělky | Dedolarizace | Peněžní trhy | Bernstein | Výrobce obuvi Dr. Martens | Pandemie covidu-19 | Sazby centrální banky | Nákupy centrálních bank | Odhad HDP | Růstový potenciál | Hyperloop | Průzkum hlavních trhů | GE HealthCare | Hongkongský index Hang Seng | Nové peníze | Denní volatilita | Vojenské konflikty | Ripple Labs | Úřad pro hospodářskou soutěž | Polkadot | Pravidla systému obchodování | Trh se zlatem | Index spotřebitelských úvěrů | KOSPI | Index FTSE 100 | Dow Jones | Nové volby | Dosáhnout zisku | Zlepšení obchodních dovedností | Americká administrativa | Inditex | Technická analýza indexu Nasdaq 100 | Obchodní jednání | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Vysvětlení býčí vlajky | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Top 7 akcií | ARM Holdings | Národní banka | Heatmap | Změny v regulačních politikách | Rozhodnutí centrální banky | FOMO | Analýza trendů Nasdaq | Christopher Waller | Rozdělení společností | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Vývoj Nasdaq | Trend ceny | AI | ADP | Joe Biden | Silný trend | Faktor Trump | Pattern Head and Shoulders | Přeprodané zóny | Investiční doporučení | US100 index | TradingView | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Overlap support | Cena SOLANY | Obilí | Cloud Computing | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Ochrana proti inflaci | Cenové pohyby | Vlad Tenev | Propad ceny | Tisková konference | Vítězství | Eskalace na Blízkém východě | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Kraken | Společnost AT&T | Růst mezd | Futures na indexy | Automobilka | Fibonacci | Snížení inflace | Reálné ekonomiky | Technické indikátory | Odvětví | Exinity | Obchodní příležitosti | Medvědí vlajka | Vlnový pattern v grafu | Palantir | Sazby | Provozní marže | Americký ropný a plynárenský průmysl | Lufthansa | PMI ve výrobě | Pozorování | Trh Forex | Británie | Nejisté situace | Roboti | Ekonomické aktivity | Cenový skok | Otevření obchodu | Podstata komodit | Zničení poptávky | Největší banky | Cloudová platforma | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Komise v přenesené pravomoci | Umělá inteligence | Vývoj akciového indexu | Výrazný zisk | BNB | Zprávy o trhu | Tržní sentiment a chování investorů | Dovoz do USA | Zasedání OPEC | Úrok | Podíl eura | Online trading | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | Krátkodobá rezistence | QCOM.US | Rekordní maxima | Růst hodnoty indexu | Průraz ceny | Zpráva amerického ministerstva práce | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq 100 | Prohlášení | Linie odporu | Generální ředitel | Různé typy komoditních trhů | Ether | Nálada německých spotřebitelů | Největší kryptoměna | Potvrzení signálů | Průmyslové objednávky | Regulátor | Přehled měnového páru USD/JPY | Standardní hlava a ramena | Obchodní dohoda | Boj s inflací | Průzkum | Firmy | Lídři G7 | Trumpovo odložení cel | XAG/USD | United States Steel | Páka | Medvědí divergence | Michael Saylor | Geopolitické události | NASDAQ: GOOGL | Stratég Saxo Bank | Nálady investorů | Futures na americké indexy | Fidelity Digital Assets | Celkový sentiment | Růst amerických akciových indexů v roce 2023 | Index výrobních cen | Marathon Digital | Graf EUR/USD | Přístupy k obchodování | Růst cen ropy | Murray | Electrolux | Agentura Moody's | MQL5.com | Zajištění | Zemědělství | Reálné mzdy | Averze k riziku | Současný klesající trend | Napětí mezi USA a Čínou | Překážky | Technický nástroj | Nezávislost centrální banky | Fundamentální vs. Technická analýza | Zájem investorů | Intradenní strategie | Cena ropy brent | Fair Value Gap (FVG) | Supporty | Umístění Stop-Lossu | Dolar včera | Partnerství | Vyšší ceny | Globální geopolitické události | Dovoz oceli | Aramco | Obchodní model | Money management | Bitcoin (BTC) | Ronaldo | Credit Suisse Group AG | Ekonomické podmínky | Reverzní vzor | Ruská ropa | Společnost Palantir | Repo sazby | Hypotéza | Commitments of Traders (COT) | Státní svátek | Index regionálních bank | Pokračování rostoucího trendu | Inflace ve Velké Británii | Trendy měnového páru USD/JPY | Nová cla | Býčí jízda | VFC | Charakteristiky páru USD/JPY | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Výsledky společnosti | TPR.US | Investování | Distribuce | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Hledání bezpečných investic | Magnificent | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Maďarský forint | Předpokládaný růst | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Guvernér francouzské centrální banky | Vyšetřování | Boris Johnson | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Vážený akciový index | Hry | Forex heatmap | Novo Nordisk | Denní kalendář událostí | COIN | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Si Ťin-pching | Rivian | Trhy | Obchodníci zaměření na trendy | Trade | Společnost BlackRock | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Fluktuace | Analýza trendů Nasdaq 100 | Správce digitálních aktiv | Překoupení | Alphabet Inc. Class A (NASDAQ: GOOGL) | Načasování snížení úrokových sazeb | Akcie Twitteru | FTSE | Akcie Commerzbank | Úspěšně obchodovat | Čínské přístavy | Cena dogecoinu | Tempo růstu britské ekonomiky | Oscilátor | Švédská společnost | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Rizika | Problémy s počasím | Lenovo Group | Žlutý kov | XTB Germany | Počet kupujících | Dealer | Varování před riziky | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Koupit bitcoin | ISM | Žádné výrazné pohyby | Saturday Night Live | Významné výkyvy cen | Zvýšení volatility | Forward P/E | Měnověpolitické zasedání | Globální trhy | Zpřísňováním měnové politiky | Index S&P 500 Banks | Fitch | Pšenice | Nárůst tržeb | Postavení dolaru | Pivotní body | Obchodování formace vlajka | Vicekancléř | Zpomalování inflace | Ropa a Plyn | Nákup eura | Období korekce | Úspory | Risk management při investování | Negativní sentiment investorů | Globální trh s ropou | Futures na ropu | Velcí hráči | Generativní AI | Obavy z recese v USA | Japonský Nikkei | Wells Fargo (WFC.US) | Řízení peněz | Prodávající | Energetické společnosti | Nominální růst | Hodnota akcií | xStation 5 | Scotiabank | Sláva | Zasedání centrální banky | Změny ve výrobních nákladech | Apple Inc. | Vysoké ceny | První obchod | Lidstvo | Strategie obchodování s komoditami | Výprodeje akcií | Obnovení růstu | Zkušený trader | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Britský FTSE | Dogelon Mars | Úřad pro energetické informace | Růst ekonomiky | Stagflace | Klíčové faktory | Trend dolů | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Goldman Sachs Group | BASF | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Rizika globální | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Pokročilé techniky | Tesla | Společnost eToro | ONE | Ethereum (ETH) | Americký akciový index S&P 500 | Regulační orgány | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Skepse | Analýza indexu Nasdaq 100 | Binance Markets Limited | XTB Research | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Dominance bitcoinu | Cena aktiva | Globální ekonomický růst | Forexový trh | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | FXDAILY | Nestlé | ICT | Přeprodané podmínky | DigitalCoinPrice | CAD | Cenové války | Flags | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Sentiment trhu | Objemy obchodů (volume) | Vlnový pattern | Rozjednané prodeje domů | Deeskalace | Včerejší seance | Banka Goldman Sachs | Na burze | Významný dopad | Akcionáři | Cenové úrovně | Základní materiály | Analytička | Společnost | Zprávy z eurozóny | Zpřísňování měnové politiky | Příjmy z prodeje kryptoměn | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Evropské trhy | Raphael Bostic | Meziroční inflace v eurozóně | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Vývoj indexu volatility | Ztráta | Identifikovat trendy | Wells Fargo | XRP | Zastavení růstu | Dividendové výnosy | Dominance Bitcoinu | Alphabet (GOOGL.US) | EUR/HUF | USDIDX | Hewlett Packard | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | Situace na trhu práce | FXstreet | Maďarská centrální banka | Velké riziko | EBITDA | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Hlavní trend | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Akcie automobilky | Vlajky (Flags) | Obchodní rozhodnutí | Hrubá marže | IPO společnosti | Tradeři | Nárůst long pozic | Francouzský index | Mnichovský ekonomický institut Ifo | AUD/USD | Index relativní síly | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | OTC | Moving Average | Energetický index | Obchodník s komoditami | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Kobalt | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | Právo | Benchmarky | SPX500 | FIAT | JPY | Zdravotní pojištění | Credit Suisse | Zasedání ČNB | Citi | Pivot | SMCI.US | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | EBIT | IBIT | RSI | Bank of America | Cenový strop | Obchodování s futures | Transakce | USDX | Dodávky LNG | Údaje o HDP | Gazprombank | Šok | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | Placení daní | Veřejný sektor | Spekulativní pozice | Čínský růst | Nálada v USA | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Americký regulátor | Risk | Inovace | Úrovně supportu | J.P. Morgan | Omezení dodávek ropy | Analýza ceny | Ceny | Spotřebitelský sektor | ETH | Tržní pohyby | Čekací doba | Financování | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Recese | Nový lék | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | FactSet | FTSE 100 | COT report | Ben Bernanke | Hubnutí | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Bundesbank | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | LHA | Předpovědi | DPH | Predikce | Softbank | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | P/E poměr | Novo | EUR/NZD | Největší světová ekonomika | LCID | WTI | Algorand | Objem objednávek | Stavební povolení | Salesforce | Surová ropa | Restriktivní opatření | Státy EU | SMA | Polygon | Blízký východ | Praxe | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Instituty | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Podnikání společnosti | Zlato a bitcoin | Klíčová úroveň | Souhrnný indikátor | Odborníci | Wonderinterest Trading | Obchodní operace | Zóny supportu | ServiceNow | Zákonodárci | Celní politiky | Stratég | Dobrá data | Long signál | Současná cena | Stablecoiny | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | Burza Binance | Propuštění | Forint | Amazon (AMZN.US) | Negativní korelace | Důchod | Anomálie | Novo Nordisk A/S | Credit Suisse Group | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Předseda představenstva | Indexové fondy | EV | Commerzbank | Stop-Lossy | Výnos | Krátkodobé cenové pohyby | TSLA.US | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Bankovní krize | Prodeje domů v USA | Technické rezistence | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index USD | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | SMIC | Ekonomická krize | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | Discovery | CEO | 256/2004 | Defi | Dvojitý vrchol | Provozní náklady | Olívia Lacenová | Rozhovor | Spotřeba domácností | Nerealizovaný zisk | Sankce proti Rusku | Vývoj koruny | Technická analýza BTC | Které akcie | Přebytek ropy | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | SNOW | Austrálie | Minulá výkonnost | Trend oslabování | Kroky Bank of England | Historická maxima | Výrobce obuvi | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Rostoucí ceny energií | Vietnam | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | S/R zóny | Cena akcií | Index CAC 40 | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | Pravděpodobnost recese | Jaromír Gec | Výhled pro zlato | Írán | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Index STOXX Europe 600 | Apple (AAPL.US) | Jasný signál | Cenové minimum | Dynamika mezd | Čínské zboží | Histogram | Bias | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Káva | Odvětví kryptoměn | Tržní hodnota | Evropské PMI | TerraUSD | Aktuální informace | Funkční období | Vedení ECB | AT&T | Zisk | Cena Etherea | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Sociální média | Plynárenský průmysl | PCE index | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | FedEx | Pokles kurzu | Demokraté | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Huawei | Shenzhen Composite | Překoupené oblasti | Bogdan Maioreanu | Bezpečný dolar | Finanční ředitel | JAP225 | Analýza trendů | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Pozitivní zprávy | Obchodování | Býčí sentiment | Vzdělání | Celosvětová spotřeba | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Zlepšení sentimentu | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | COCOA | Kurz jenu | Capri Holdings | Obavy trhu | Anglo American | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Prémie | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Cena akcií Tesly | Evropa | Cena eura | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Class A | CCI | Ceny ropy | Nové regulace | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Cena akcií společnosti | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Alameda | Potenciální změny | Technologické společnosti | Spoření | Automobilky | Srovnávací základna | Prohlubující se krize | Inflace v Evropě | Ekonomické události | Kontext | Biden | NASDAQ: MSFT | Růst zlata | Rýže | Finanční krize | Zisky akcií | Ukazatel inflace | Domácí události | FXstreet.cz | Teherán | Německý PMI | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Klesající tendence | Medián | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Začátečník | Zvýšení těžby | Proof of Stake | RBC | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Portfólia | Haruhiko Kuroda | Japonsko | DAO | Zemní plyn | Úroveň parity | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Super Micro Computer | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Tržní situace | Překoupený trh | Velké objemy | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Japonská centrální banka | Aktuální předpověď | Společnost XTB | Finanční svět | Maximalizace zisku | CARA | GMT | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Nové zakázky | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Poptávka a nabídka | Stagnace | Tržby | Destatis | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Costco | Francouzský index CAC 40 | Euro STOXX | Operace na volném trhu | NATGAS | Vrcholy | Proinflační riziko | Velký problém | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Signály | DISH | Cenový propad | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Ceny akcií Nvidia | Sociální síť | Dividenda | Peking | GfK | DE40 | Aliance | Výrobní aktivity | Pokles zásob | Výkyvy v cenách | Tweet | Index relativní síly (RSI) | HDP | Technology | Hlava a ramena | Analytik trhů | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Skandály | ALV | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Index Nikkei 225 | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Fibonacciho úrovně | Etoro | Úrovně podpory | Objem investic | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Dopady na ekonomiku | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podíl Číny | Kongres USA | Optimismus na trzích | Nejnovější údaje o inflaci | Nouzový stav | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Přírodní katastrofy | Schválení spotového ETF | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Slovensko | Martin Gürtler | CAR | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | 100 SMA | Bitcoinové sítě | AMZN | Akumulace | EUR/CHF | Zdraví | Historické trendy | Přijetí kryptoměn | ČTK | Investiční fond | Novinky | Nvidia Corporation | Session | Pozitivní výhled | Odhad letošního růstu | Katastrofy | Infineon | Retail | Hyundai Motor | Stimuly | Ztráty | TotalEnergies | Americká seance | Česká národní banka | Americký ISM | Analýza indikátorů | 1D | Streamovací společnosti | Obchodní nastavení | Výhled trhů | BBB | Americké firmy | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | EBITDA marže | European Central Bank | Fidelity Investments | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Prodejní pozice | Cílová cena | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Americké úřady | Nižší úrokové sazby | KBW | Vývoj jádrové inflace | Investiční nástroj | Société Générale | Návratnost | Rates | Důležitá zpráva | Výhody | Železná ruda | Základní úroková sazba | Podniky | Američtí regulátoři | Lucid | Warner Bros. Discovery | Index spotřebitelských cen | Předpokládaný vývoj | LHA.DE | Štěstí | Saxo Group | Nastavení Stop-Lossu | Vstup do dlouhé pozice | Týdenní pivot | Švýcarský frank (CHF) | Krypto analytik | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Cardano | Obchodní výhled | Tržby v maloobchodě | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | VanEck | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Češi | Převis | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | PEPP | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | Realizovat zisk | Price Action | Logistika | Rostoucí trendové čáry | Hodnota společnosti | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Filantrop | Marlin | Ceny Etherea | Obchodování v pásmu | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Zvyšování cen | Kurz | DNO | Daně | Zpřísnění finančních podmínek | Spoluzakladatel | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | RBC Capital | Makrokalendář | Index Dow Jones Industrial Average | Švýcarská národní banka | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Uniswap | Pozornost investorů | Veřejné služby | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Konkurenti | Energetická společnost | Americký prezident Joe Biden | Intermediate | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Hugo Boss | Japonské akcie | Capri | Americká automobilka | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | Spuštění ETF | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | MAN | Bolest | Možnosti obchodování | Nasdaq-100 (US100) | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Počty nových žádostí o podporu | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Investice | Bear | Akcie společnosti Amazon | Osobní příjmy | CBDC | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Platební společnost | Akcie Salesforce | Potenciál | AMD.US | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | QCOM | Robinhood | Kevin Tran Nguyen | Doporučení pro obchodování | Ohodnocení | Špatné zprávy | Big tech | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | JPMorgan Chase & Co. | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Komoditní stratég | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | BYD | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Pivoty | Indie | Bod | Satoshi Nakamoto | Vnímání | Americký soud | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Těžby kryptoměn | Investiční prostředí | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Základní pravidla | Walt Disney | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Akcie klesají | Důvěra | Využití pákového efektu | Oslabení dolaru | Výplata | Kontrakce | CAC 40 | Americký akciový trh | Tapestry | Výhled do budoucna | DIHK | US Steel | Russell 2000 | Ukazatel | Slabší dolar | Měny | Profitovat | Key level | Návratnost investic | Dollar | Inaugurace | AUDJPY | DE30 | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Oslabující americký dolar | Akcie GE | Burzy | Očekávané události | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | Spread | UST | Optimismus na trhu | Akcie Shell | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | RIVN.US | Ekonomický institut | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Signál | Snížení daně | Aktuální cena | Číst grafy | Akcie Amazon.com | Komise pro cenné papíry (SEC) | Nové žádosti o podporu | Silvergate | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Unicredit | GBPUSD | Řízení rizik | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Forbes | Společnost Intel | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Objem nákupů | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Double top | 1 milion | Riot Platforms | Pro tradery | Reakce investorů | Services | Graf indexu | Upozornění na rizika | Neúspěch | Fortinet | Poptávka centrálních bank | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Prodeje aut | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Začněte obchodovat | Air | Rozšíření | BABA | Technická analýza | Plány | Bankovní skupiny | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Politická nestabilita | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | Ropa dnes | COVID-19 | Ceny americké ropy | Cenové tlaky | CoinGecko | Silný trh | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Hypotéky | Akcie Google | Obchodní dny | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Rekordní růst | Lenovo | Nikkei | Konvergence | Čtvrtletní zisk | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Asijská seance | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | Akcie Microsoftu | Myšlení | ZEW | Prognóza Fedu | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Advokátní kancelář | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | Seeking Alpha | Mozek | Americký trh práce | TIM | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | NAHB | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Britské banky | Ženy | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Otevření Číny | Index US100 | FVG | Fiskální rok | INTU | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Financial | Podnikatelská nálada v Německu | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zlaťáky | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Eli Lilly | XM | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Trh kryptoměn | Evropská unie | Tokeny | Vývoj ceny bitcoinu | Britský FTSE 100 | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Bezpečné investice | Silný růst | ICE | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Slabý dolar | RIOT | Equinor | Komoditní trhy | Hong Kong | Pokles tržeb | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Odhady trhu | LNG | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Tržní ceny | DMA | První rezistence | Riziko recese | Firemní investice | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Dash | Průzkumy | Pokles libry | Nvidia Corp | Carry trade | Downtrend | Placebo | Nižší maxima | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Institut Ifo | High | Rostoucí trend | Adamas Intelligence | Politbyro | Pivot Point | Tým InstaForex | Finanční budoucnost | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | Ropné futures | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Analýza BTC/USD | Zdražení ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Těžba ropy | Otočení trendu | Zakladatel | Trendline | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | MWh | Prezident Joe Biden | MU.US | Geopolitické faktory | QE | MT4 | First Republic | Růst tržeb | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | Prodeje čipů | MJ | Upozornění | Volatilita cen | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Širší trh s kryptoměnami | Korelace Bitcoinu | Celsius Network | Evropské indexy | BlackRock (BLK.US) | Americký trh | Arm | Snížení sazeb | Prime | Nižší růst | DOT | CME Group | Close | BAT | Vstupní a výstupní body | TSLA | Aave | Znalost trhu | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Ropná pole | Pozitivní korelace | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Drahé kovy | Názory analytiků | Obnovení důvěry | Jefferies | Evropské akciové indexy | Etherea | Soudní spor | Ekonomická data z USA | Tempo inflace | Solana | CIA | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | ROI | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Emisní povolenky | DAX | Tweety | Infineon Technologies | Rezervy | Bali | Zavedení cel | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Fibonacciho retracement | Gigafactory | Vývoj Nasdaq 100 | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Sony | Mercedes-Benz | Indikátor důvěry | Měnový stratég | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Hewlett Packard Enterprise | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Motley Fool | Evropské méně | Inflace v Německu | Denní graf | SEC | Střední podniky | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Odvolací soud | Ekonomické krize | Indikátor MACD | Medvědí vlajky | Volný peněžní tok | Práce | Schwab | Úspěch | Finanční nezávislosti | Americký odvolací soud | Zákaz dovozu ruské ropy | Intel | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Nákup zlata | Bezpečnost | Inflační data | Maloobchodní prodej | Znovuzvolení Donalda | Evropský akciový trh | Pokles německé ekonomiky | Terra | Holding | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Microsoft Corporation | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zisky společnosti | Automotive | I-Trader | Vlády | Nebezpečí | Americká vláda | INTC | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Malý prostor | Šance | Ark Invest | Fundamenty | Očekávaný růst | Úrokové výnosy | Netflix | Poptávka po ropě | Zisk na akcii | Černá labuť | Správa | Rivian Automotive | Svíčková formace | Wall Street | EQT | Průlom | Historie se opakuje | Analýza | Úrovní podpory | Procter & Gamble | Ministr financí | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | ČR | Vyšší ceny ropy | Dot-com | XTB | Výsledek hlasování | Meta Platforms | Výraznější pokles | Intervenovat | Lucid Group | Bavlna | Lithium | Zastavení poklesu | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Použití indikátoru | API | Ratingové agentury | Snowflake | Americká softwarová společnost | Pozice | Vítězství nad inflací | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Silver | ChatGPT | Potenciální zisk | Objem transakcí | OCI | Export do Číny | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Pullback | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Robert Habeck | Komise pro cenné papíry a burzy | Market | Technologický sektor | Denní objem | Cenné papíry | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Deficit nabídky | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Accenture | Cenný papír | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Výzkum a vývoj | Kurz akcie | Transparentnost | Vláda USA | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Telekomunikace | Investiční banka | Klíč k úspěchu | Finální odhad | Chuť riskovat | Meta Platforms Inc | Krize na Blízkém východě | Americký průmysl | Výsledek prezidentských voleb | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Citadel | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Spotřební zboží | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Evropští investoři | Technologie blockchain | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Broker | Úroková sazba Fedu | Zisk před zdaněním | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Dění na trhu | Investoři | Technická analýza trendů Nasdaq 100 | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Evropský index | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Politická krize | Spotřebitelé | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Německý statistický úřad | Výstupy | Výkonný ředitel | Přecenění | Vývoj měnové politiky | Těžaři kryptoměn | Rheinmetall | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Embargo | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Ekonomické trendy | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | NFT | Rezistence | Index Dow Jones | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Analytici společnosti | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Volatility trhu | NZD/CHF | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Budoucí pohyby | Zdražování | Ropy | RBA | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | IPO | Ocenění akcií | Historicky nejnižší | Dnešní obchodování | Očekávaná inflace | Těžba bitcoinů | Společnosti z indexu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Výsledek HDP | Pokles poptávky | Invesco Ltd. | Bankroty | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Počet uživatelů | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Únorová inflace | Úročení | Krátké (short) pozice | Cenové stropy | USD | Občané | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Trh s nemovitostmi | Viry | Cestování | Ceny americké ropy WTI | Významné změny | ASIC | Emoce | Legislativa | Nové příležitosti | Společnosti v indexu | NASA | Oblasti obchodování | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Platby v kryptoměnách | Globální vývoj | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Nízké úrokové sazby | Velryby | Svět kryptoměn | Tržní podíl | Odhad inflace | CNOOC | US500 | Posilování amerického dolaru | Viceguvernérka | USDA | Posilování eura | Cena ropy | Nízké poplatky | CME FedWatch Tool | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Rotace | Kupní síla | Ceny nafty | CZ | YCC | Průraz | Krátkodobé obchodování | Digitální měny | Italská banka | Tlak medvědů | Australský dolar | Zákaz dovozu | Inflace ve službách | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Přeprodání | Trh s futures | Znovuzvolení | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Magnificent Seven | Objemy obchodů | Vlajka | Dogecoin | Bearish | Graf páru | United Parcel Service | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | Americká společnost | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | DAX (DE30) | Markets | USD/CHF | Samsung Electronics | Halving bitcoinu | Dlouhodobější trend | Index CSI 300 | Významné pohyby | Oblast supportu | Alameda Research | Invest | Rok 2024 | Kanada | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Broker Consulting | Akcie technologických společností | WisdomTree | Kryptoměna | Německý Ifo index | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Los Angeles | Opce | Eurobondy | Více časových rámců | Akcie Nvidie | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Take-Profit | Libra klesá | Britský regulátor | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Podhodnocené akcie | Technické patterny | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Americký dolar | Klíčový faktor | US100 | Makro | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Telecom | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | ECB | Stoxx 600 | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Těžaři | Zlepšení ekonomického výhledu | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Altcoin | ADX | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Odraz ceny | Meme mince | Inflační očekávání | Technologické inovace | Body | Rozkolísanost trhu | Ethereum 2.0 | Zvýšení inflace | Index výdajů | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Charlie Munger | Glenmede | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Navýšení | China Telecom | Line Bin | Týdenní pokles | Konjukturální průzkum | Americká cla | RBC Capital Markets | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | GOOGL | Cykly | JPMorgan (JPM.US) | Lockdowny | Mnichovský ekonomický institut | OsMA | BLK.US | Krypto aktiva | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Terra (LUNA) | Miliardy | Problémy v dodavatelských řetězcích | ARM | Akcie Eli Lilly | PBOC | Černé zlato | ASX 200 | Úroveň supportu | Silné euro | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Tržní ocenění | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | ADA | Globální trh | SVB | Správce aktiv | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | BHP Group | LCID.US | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | WU | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Linie podpory | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Evropské dluhopisy | Rizikový apetit | Trend klesající | Kauza | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | SMCI | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Volný obchod | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Saudi Aramco | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Růst bitcoinu | Růst cen průmyslových výrobců | Významné události | Úřady | Američané | Banka UBS | Graf dne | Růst čínského HDP | UBS Group AG | Trh s bitcoiny | Nízká inflace | Baker Hughes | Průmyslové kovy | Enel | CNBC | Konkurent | Cena BTC | Domácí poptávka | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Americký HDP | COT | Indonésie | Německá inflace | Disney | News | Ocenění | Snížení cen komodit | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Vzestup domácí měny
Vzestup indexových fondů
Vzestup indexových fondů a ETF
Vzestup inflace
Vzestup Libanonu
Vzestup nad paritu
Vzestupná vlajka
Vzestup nebankovních transakcí
Vzestup Nvidie
Vzestupný Tasuki Gap

Následující klíčová slova

Vzestupný trojúhelník
Vzestup peněz
Vzestup počtu turistů
Vzestup Robinhoodu
Vzestup ruské ekonomiky
Vzestup turismu
Vzestup úrokových sazeb
Vzestup virtuálních měn
Vzestup zlata
Vzhůru do recese
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
OctaFX
Purple Trading
UFX
reklama
RebelsFunding NEW
Potvrďte prosím... Zavřít