Obchodní rozhodnutí

Kontrakt na ropu BRENT se nachází v mírné korekci
08.07.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se nadále odrážejí od úrovně podpory 77,00 a zůstávají v růstové náladě, ale současný velmi krátkodobý výhled je neutrální. Cena se po býčím překřížení v rámci 20-, 50- a 200denních jednoduchých klouzavých průměrů (SMA) nachází nad úrovní podpory 85,21. Podle technických oscilátorů se ukazatel RSI stále drží nad úrovní 50, ale směřuje na jih, zatímco ukazatel MACD se vyvíjí nad svými spouštěcími a nulovými liniemi. Obojí naznačuje oslabení hybnosti v krátkodobém horizontu.

USD/JPY od konce roku 2023 zrychluje a nadále roste
04.07.2024 USD/JPY vytváří vyšší maxima a na začátku dne dosáhl čerstvého 38letého maxima 161,92. Odraz od úrovně 154,50 stále probíhá, zatímco technické oscilátory stále směřují na sever. RSI se vyvíjí nad svou vzestupnou trendovou linií v překoupeném teritoriu, MACD roste nad svou spouštěcí a nulovou linií a stochastický ukazatel zaznamenal býčí crossover v rámci svých linií nad úrovní 80.

NZD/USD v krátkodobém horizontu prochází pullbackem
04.07.2024 NZD/USD se po dosažení dna 0,5851 v polovině dubna nacházel v agresivním rostoucím trendu a v červnu se vyšplhal na šestiměsíční maximum 0,6220. Od té doby se však pár dostal pod silný prodejní tlak, přičemž dalšímu poklesu prozatím brání 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Pokud by se medvědi pokusili cenu stlačit níže, okamžitý support by se mohl nacházet na úrovni 0,6048.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky
03.07.2024 K otestování ceny 1,2670 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což podle mého názoru omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval. Po nějaké době došlo k dalšímu cenovému testu, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, takže mohl být realizován druhý scénář pro prodej. GBP/USD však aktivně neklesal. Dnes by pár mohl pokračovat v růstu, neboť očekáváme údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI, které by neměly být zklamáním. Vzhledem k tomu, jak aktivně byla libra včera nakupována, budou dobré makroekonomické ukazatele dalším důvodem k otestování týdenního maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. července pro začátečníky
03.07.2024 Během americké seance nedošlo k žádnému z testů cenových úrovní, o kterých jsem se zmínil. Euro bylo stále žádané, ale nebylo tak aktivní, jak se očekávalo, takže EUR/USD cílů nedosáhl. Včerejší projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella zabránil kupujícím rizikových aktiv plně využít jejich potenciál. Dnes se situace může změnit, neboť se očekává, že údaje o PMI se ustálí ve prospěch EURUSD. V první polovině dne budou směr eura určovat údaje o PMI ve službách a kompozitní PMI v eurozóně a také index cen výrobců v eurozóně za červen. Nadcházející projevy viceprezidenta Evropské centrální banky Luise de Guindose a jeho kolegy, člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho, nebudou tak důležité, jako když na začátku týdne promluvila prezidentka ECB Christine Lagarde. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD se od poloviny listopadu pohybuje v medvědím pásmu
03.07.2024 GBP/USD se po nárůstu na tříměsíční maximum 1,2860 opět vydal na medvědí vlnu, která poslala ceny pod 20- a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). Trh je připraven znovu otestovat střed dlouhodobého obchodního rozpětí na úrovni 1,2610. Krátkodobé ukazatele momenta rovněž naznačují pokračování medvědího trendu.

Dlouhodobější býčí pohled na GBP/CAD se po posledním výprodeji nezměnil
03.07.2024 GBP/CAD se odrazil zpět nad 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) poté, co 2% korekce v červnu stáhla cenu pod něj směrem k horní vzestupné trendové linii, která trvá od podzimu 2023. Ukazatele momenta jsou opět pozitivní, ale objevují se také známky toho, že by růst již mohl slábnout.

Americký akciový index 500 připravuje na další medvědí kolo
02.07.2024 Americký akciový index 500 v pondělí otevřel v záporných hodnotách a otestoval oblast 5 450 bodů, která se zdá být hranicí medvědího dvojitého vrcholu. Ukazatele RSI a MACD nemohou vyloučit možnost medvědího pokračování, neboť první z nich změnil kurz směrem dolů poté, co dosáhl vrcholu v překoupené zóně, a druhý neustále ztrácí půdu pod svou červenou signální linií.

EUR/USD našel příznivý výchozí bod pro svou další býčí fázi
02.07.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí otevřel s pozitivním gapem poté, co krajně pravicová strana Le Penové v neděli ovládla první kolo voleb s menším náskokem, než analytici očekávali, což zvýšilo spekulace, že získat 7. července absolutní většinu by pro euroskeptickou stranu mohlo být obtížné. Pár vyběhl na téměř třítýdenní maximum 1,0742, ale 20- a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) udržovaly cenovou akci omezenou. Pro postup směrem k omezujícímu území 1,0850-1,0885 je také stále zapotřebí uzavřít nad úrovní 1,0788 a blízkým 200denním SMA.

Zlato se od dubna obchoduje v bočním pásmu
01.07.2024 Zlato se obchoduje na vyšší úrovni poté, co ve středu narazilo na podporu mírně nad úrovní 2 290. Tato zóna působí od dubna jako silná podpůrná bariéra a lze ji také považovat za spodní hranici bočního rozpětí, které od té doby obsahuje většinu cenové akce. To vykresluje neutrální střednědobý výhled, ale v kratším horizontu může kov pokračovat v driftu na sever v rámci výše zmíněného rozpětí.

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 160,63 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů a během dnešní asijské seance pokračoval v testech ročních maxim. Absence měnové intervence ze strany Bank of Japan umožňuje spekulantům tlačit trh stále nahoru, a to navzdory včerejšímu varování japonského ministra financí. Jediným problémem může být to, že dnes končí měsíc, což bude odpovídat výběru zisků z long pozic a mírně omezí býčí potenciál páru. Mnohé ale bude záviset na údajích z USA, kterými se budeme podrobněji zabývat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o téměř 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo v době psaní patrné. Spojené království dnes zveřejní zprávy o HDP a běžném účtu. Pozitivní růst britské ekonomiky prospěje libře, která je už poměrně přeprodaná. Včerejší zápis z jednání Bank of England a prohlášení guvernéra BoE Andrewa Baileyho nevyvinuly tlak na libru. Britská měna má proto šanci do konce měsíce oživit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 28. června
28.06.2024 Cena 1,0705 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 20 pipů. Zmínil jsem to ve včerejší předpovědi, protože to bylo patrné při psaní. Pár dnes může pokračovat v růstu, ale potřebuje dobré údaje o inflaci v eurozóně. Dnešní zprávy zahrnují index spotřebitelských cen z Francie, index spotřebitelských cen z Itálie a údaje o nezaměstnanosti v Německu. Pokles inflace podpoří euro, protože ekonomikám těchto zemí pomůže zvládnout vysoké životní náklady. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Z krátkodobého pohledu vypadá EUR/USD z širšího pohledu medvědí
28.06.2024 Měnový pár EURUSD ve středu testoval předchozí minimum 1,0665 a držel se v úzkém pásmu 1,0665-1,0720. Jednoduché klouzavé průměry (SMA) s periodou 20 a 50 dnů zaznamenaly několik dní po smrtícím křížení mezi 20 a 200denními SMA medvědí překřížení, což obojí naznačuje další ztráty. Z technického hlediska vykazují oscilátory hybnosti smíšené signály potvrzující nedostatek směru v blízkém období. RSI se mírně sklání vzhůru pod úroveň 50, zatímco MACD posiluje svou negativní páru. Další ztráty by mohly obchodníky zahnat k dalšímu bezprostřednímu supportu na úrovni 1,0647 předtím, než se utkají s pětiměsíčním minimem na úrovni 1,0600.

Americký akciový index NASDAQ 100 by mohl obnovit svou rekordní rally
28.06.2024 Americký akciový index 100 zahájil čtvrteční seanci správnou nohou a po krátké středeční přestávce prodloužil svůj nedávný růst na 19 848 bodů. Uzavření nad středečním barem 19 814 by mohlo otevřít cestu k oblasti 20 084-20 200, ohraničené vzestupnými liniemi vedenými od začátku roku. Strmější růst by mohl nabrat dech poblíž dubnové linie odporu na úrovni 20 500 bodů.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 27. června pro začátečníky
27.06.2024 K otestování ceny 1,2650 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začal klesat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji (sell) libry v rámci pokračování klesajícího trendu, který se v posledních dnech jasně rýsoval. GBP/USD se nakonec propadl o zhruba 30 pipsů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2627 nepřinesly výrazné zisky. Trh měsíční bilanci maloobchodních tržeb Konfederace britského průmyslu totiž ignoroval a ve středu už neexistovaly žádné důvody k nákupu libry. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, protože se očekává projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který na konci posledního zasedání zaujal spíše holubičí postoj. Kromě toho bude zveřejněn zápis ze zasedání Výboru pro měnovou politiku BoE a libra dostane šanci na zotavení až ve druhé polovině dne, pokud kupující všechen tento tlak ustojí. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června
27.06.2024 Cena 160,47 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup dolaru na stávajícím býčím trhu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipů a pokračoval v testech ročních maxim. Jak vidíme, obchodníci úplně ignorují slabé údaje o americké ekonomice a dál aktivně tlačí na japonský jen; využívají při tom výrazného rozdílu v úrokových sazbách a politice centrálních bank. Dnes se pravděpodobně nic nezmění, takže je lepší počítat s případnými pullbacky a pokračovat v nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 27. června
27.06.2024 Cena 1,0680 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesal pod úrovní nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Slabé údaje o prodeji nových domů v USA pomohly určit směr páru, ale pár aktivně nestoupal. Euro by tedy mělo zůstat pod tlakem a dnešní slabé údaje z eurozóny mohou být dalším důvodem k prodeji. Pozornost investorů mohou přitahovat hlavně zprávy o peněžní zásobě M3 v eurozóně, úvěrech soukromému sektoru a indikátoru spotřebitelské důvěry. Slabé údaje budou vyvíjet tlak na pár EUR/USD, stejně jako mírný postoj představitele Evropské centrální banky Franka Eldersona, který podporuje své kolegy na cestě dalšího letošního snižování sazeb. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Měnový pár EUR/GBP je hluboko pod klesající trendovou čárou
27.06.2024 EUR/GBP po odražení od 20denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 0,8465 míří na jih. Pár se po evropských volbách a negativním gapu, který byl zveřejněn již 10. června, pohybuje do strany. Z technického hlediska naznačují oscilátory hybnosti smíšené signály. Index RSI se svažuje dolů pod neutrální hranici 50; oscilátor MACD se však drží nad svou spouštěcí linií pod nulovou úrovní.

USD/JPY zvyšuje pravděpodobnost korekce směrem dolů
27.06.2024 Po konstruktivním týdnu se USD/JPY nyní pohybuje těsně pod svým 34letým maximem 160,20, když překonal dubnovou bariéru 158,34 a klíčovou linii odporu. Cena v posledních dnech čelí rezistenci poblíž úrovně 159,80 a vzhledem k tomu, že technické ukazatele vysílají signály překoupenosti, mohou býci zažít náročnou seanci.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 26. června (seance v USA)
27.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2665 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrzuje scénář pro prodej libry. V důsledku toho se pár posunul dolů o více než 25 bodů. Také nákupy při odrazu od úrovně 1,2647 přinesly zisk kolem 15 bodů. Absence britských statistik měla negativní dopad na vyhlídky libry, která spolu s dalšími rizikovými aktivy vůči dolaru oslabila. Ve druhé polovině dne se kromě zveřejnění údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic dalšího neudálo, což dalo kupujícím libry šanci na korekci. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, což bude nahrávat býkům, protože jestřábí výroky politiků v poslední době dolar podporovaly. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)
27.06.2024 Cena 159,94 byla otestována v okamžiku, kdy indikátor MACD prudce vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zvlášť proto, že se obchodovalo poblíž ročního maxima. Z tohoto důvodu jsem se zdržel nákupu dolaru a promeškal jsem dobrý růst. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním trhu v USA nic jiného významného neděje, takže kupci dolaru mohou mít s obnovováním nejbližších ročních maxim určité problémy. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 26. června (americká seance)
27.06.2024 Test ceny 1,0685 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem se zdržel prodeje eura. Krátce nato došlo k dalšímu testu této cenové úrovně a indikátor MACD byl v danou chvíli už v přeprodané zóně, což umožnilo realizovat nákupní scénář č. 2. Jak ale vidíte v grafu, po 10bodovém pohybu nahoru se růstový potenciál páru vyčerpal. Ve druhé polovině dne se kromě údajů o objemu prodejů domů na primárním americkém trhu nic významného neděje, takže kupci eura budou mít šanci na korekci, pokud budou údaje silně neuspokojivé. V plánu nejsou ani projevy představitelů Federálního rezervního systému, ale stát se může cokoli, takže je důležité sledovat zpravodajské pozadí. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 26. června
26.06.2024 K testu ceny 1,0705 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru EUR/USD klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, i když údaje z USA vyšly nad očekávání ekonomů. Cena byla znovu otestována v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti. Proto bylo možné realizovat druhý nákupní scénář. Jak ale vidíme v grafu, pár aktivně nestoupal. Včerejší údaje o HDP Španělska euro neovlivnily, stejně jako projev Nagelové. Dnes se může opakovat totéž, protože slabé údaje z Německa už vyvinuly tlak na EUR/USD a teď se všechny naděje upínají k pozitivní reakci při projevu člena Výkonné rady Evropské centrální banky Philipa Lanea. Obrana denního minima dá kupcům šanci zvrátit klesající trend. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 26. června pro začátečníky
26.06.2024 K otestování ceny 1,2672 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál pohybu páru GBP/USD směrem dolů, jelikož se libra celý den držela v kanálu. Další test v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, umožnil realizaci druhého scénáře pro nákup (buy). V důsledku toho mohli obchodníci získat více než 25 pipsů zisku. Včerejší absence údajů pomohla páru udržet si růstový potenciál. Dnešní údaje z Velké Británie mu však v tomto ohledu pravděpodobně nepomohou. Obchodníci proto mohou tuto situaci řešit pouze překonáním denního maxima a konsolidací nad ním. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Měnový pár CAD/JPY obchoduje v býčím teritoriu
26.06.2024 CAD/JPY se nachází ve třetím po sobě jdoucím týdnu růstu, když zažil působivou rally a téměř dosáhl kulaté úrovně 117,00 po odrazu od 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 113,20. Býci minulý pátek úspěšně zrychlili nad dubnovou zavírací cenu 115,78 a překonali tak omezující linie z léta 2023. Pozornost se nyní soustředí na vrchol 117,28 a vzestupnou linii, která spojuje maxima z let 2022 a 2024 na úrovni 117,93.

Zlato se ponořilo pod 50denní SMA a prodloužilo strukturu nižších maxim
26.06.2024 Zlato se postupně zotavovalo z nedávného měsíčního minima, což vedlo k tomu, že cena minulý čtvrtek uzavřela nad 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA). Navzdory překonání této klíčové překážky se vrátil zpět níže poté, co se mu nepodařilo vyskočit nad horní konec Ichimoku mraku.

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)
26.06.2024 V první polovině dne nebyly otestovány žádné úrovně, které jsem označil, ale je zřejmé, že uptrend na páru pokračuje. Reakce medvědů na dnešní údaje z Japonska rychle odezněla, což nám umožňuje doufat v další posílení dolaru vůči jenu. To rozhodně podporují pozitivní statistiky spotřebitelské důvěry z USA a také jestřábí výroky představitelky Fedu Michelle Bowmanové a členky FOMC Lisy D. Cookové. Náznaky, že budou zachovány vysoké úrokové sazby a bude se dál bojovat proti inflaci, by mohly vyvolat novou vlnu nákupů tohoto páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. června (americká seance)
26.06.2024 Test ceny 1,0720 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, takže jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body na trh jsem nečekal. Protože je na druhou polovinu dne naplánováno mnoho ekonomických údajů, může se vše kdykoli změnit. Začne se údaji o indexu spotřebitelské důvěry v USA, u kterého se předpokládá pokles, a pokračovat se bude údaji o indexu cen bydlení a indexu výrobní aktivity richmondského Fedu. Den zakončí projevy členů FOMC Michelle Bowmanové a Lisy D. Cookové. Výroky tvůrců měnové politiky spolu se silnými ekonomickými údaji z USA by mohly posílit pozici dolaru, zvýšit tlak na tento pár a potenciálně vést k návratu na včerejší úrovně. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Jak by měl vypadat den začínajícího tradera, který nemá na obchodování čas
26.06.2024 Trading může být pro začínající obchodníky velmi náročný, zvláště pokud mají omezený čas kvůli zaměstnání na plný úvazek. Efektivní řízení času se proto stává klíčovým faktorem pro úspěch v tradingu.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování ze dne 25. června (seance v USA) pro začátečníky
26.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2700 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Druhého otestování této úrovně jsem se nedočkal, takže jsem nezaznamenal žádné vstupní body pro prodej (sell). Ve druhé polovině dne pak budou zveřejněny údaje o spotřebitelské důvěře z USA, které by mohly britskou libru dále oslabit a zabránit jí v dalších ziscích ze včerejška. Údaje o indexu cen bydlení a výrobním indexu richmondského Fedu pravděpodobně neovlivní směřování páru na trhu, takže je lepší se zaměřit na projevy členek FOMC Michelle Bowman a Lizy D. Cook. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Měnový pár NZD/USD se zdá být bezmocný pod 20denním SMA
25.06.2024 První čtvrteční údaje ukázaly, že novozélandská ekonomika zaznamenala v 1. čtvrtletí mírně rychlejší růst, než se očekávalo. NZD/USD však vzrostl jen o několik pipů na 0,6164, které byly rychle smazány. Medvědi nedokázali již čtvrtý den po sobě překonat 20denní SMA na úrovni 0,6145, což vedlo k obavám, že by pauza v krátkodobém rostoucím trendu mohla vést k obratu směrem dolů.

USD/CHF má v nadcházejících seancích potenciál nastoupit býčí kurz
25.06.2024 USD/CHF se rychle obrátil vzhůru a otestoval svůj 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,8890 poté, co Švýcarská národní banka (SNB) na druhém zasedání v řadě snížila úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, přestože někteří investoři odhadovali, že se výpůjční náklady nezmění.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky
25.06.2024 Odpoledne nedošlo k otestování úrovní, na které jsem dříve upozornil. Dnešní zprávy o indexu cen podnikových služeb, jádrovém indexu spotřebitelských cen japonské centrální banky a indexu předstihových ekonomických ukazatelů poskytly jenu podporu. Výraznějšího výprodeje z ročních maxim jsme se však zatím nedočkali, což zachovalo relativně vysoké šance na krátkodobý růst páru. Nezapomeňte však, že čím výše USD/JPY vystoupá, tím větší je pravděpodobnost měnové intervence BoJ, která povede k pravidelným a prudkým výprodejům na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 25. června pro začátečníky
25.06.2024 K otestování ceny 1,0723 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal od nuly, což omezilo potenciál pohybu páru EUR/USD směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval, přestože v průběhu dne rostlo. Slabé údaje z Německa a zprávy z USA nedokázaly narušit býčí korekci, která se může kdykoli začít dále rozvíjet. Potenciál k růstu však bude jistě omezen hlavními úrovněmi rezistence a absencí významných zpráv, neboť obchodníci budou pravděpodobně ignorovat údaje o HDP Španělska. Pouze Nagelův projev by mohl vést ke zvýšení volatility během evropské seance, i když i to je nepravděpodobné. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 25. června
25.06.2024 Test úrovně 1,2672 přišel v okamžiku, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Stalo se tak při absenci zajímavých údajů ze Spojeného království, což koupcům umožnilo korigovat na začátku týdne nahoru. Ekonomický kalendář je dnes opět v podstatě prázdný, ale je možné, že poté, co se nepodařila konsolidace nad včerejším maximem, situace dozná výrazných změn a vyústí v opačný pohyb páru GBP/USD. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Cena zlata se drží v růstovém kanálu
24.06.2024 Ceny zlata se z krátkodobého pohledu vyvíjejí v rámci vzestupného kanálu se silnou rezistencí na úrovni 2 336 a 200-periodického jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 2 345. Střední úroveň Bollingerova pásma (20-periodický SMA) a 50-periodický SMA zaznamenaly býčí překřížení a technické oscilátory směřují na sever. MACD stojí mírně nad svou spouštěcí linií nad nulovou úrovní, zatímco RSI tiká vzhůru nad úroveň 50.

USD/CHF má v nadcházejících seancích potenciál nastoupit býčí stranu
21.06.2024 USD/CHF se rychle obrátil vzhůru a otestoval svůj 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) na úrovni 0,8890 poté, co Švýcarská národní banka (SNB) na druhém zasedání v řadě snížila úrokové sazby o čtvrt procentního bodu, přestože někteří investoři odhadovali, že se výpůjční náklady nezmění. Přeprodané signály přicházející z oscilátoru RSI a stochastického oscilátoru naznačují, že odraz, ke kterému dnes došlo poblíž hranice podpory na úrovni 0,8840, pravděpodobně teprve začal. Investoři si však mohou zachovat určitou opatrnost, dokud 200denní SMA, která se změnila ze supportu na rezistenci, nedá zelenou směrem k 20denní SMA na úrovni 0,8970.

Ethereum po prudkém růstu čeká na další pohyb
21.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a přiblížilo se svým maximům z roku 2024, než prošlo silným pullbackem. Zdá se však, že nejnovější pokles je prozatím pozastavený, protože 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se za posledních 10 dní dvakrát udržel. Pokud poslední odraz od 50denního SMA vyvolá pohyb směrem vzhůru, mohla by se dubnová rezistence na úrovni 3710 ukázat jako první barikáda, kterou budou muset býci překonat.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 21. června pro začátečníky
21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od nuly, což potvrdilo vhodný bod pro vstup do prodeje libry. V důsledku toho se měnový pár GBP/USD propadl o více než 30 pipsů. Libra klesla poté, co Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a zveřejnila vodítka. Politici jasně naznačili, že pokud inflace vykáže pozitivní trend, sazby ve Spojeném království by mohly být sníženy již v srpnu tohoto roku. To je špatná zpráva pro kupující libry, kteří se v poslední době potýkají s mnoha problémy. Dnes by se tyto problémy mohly ještě vyhrotit. Důvodem by mohly být slabé údaje o indexech podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb ve Spojeném království. Kromě toho budou zveřejněny zprávy o britském kompozitním indexu PMI a údaje o objemu maloobchodních tržeb bez započtení nákladů na pohonné hmoty. Pouze velmi dobré údaje mohou libře pomoci překonat její problémy. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června
21.06.2024 Cena 158,34 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej dolaru. Pohyb dolů se ale nekonal, což přineslo ztráty. Po určité době se obnovil pohyb nahoru a test ceny 158,55, který se shodoval s počátkem pohybu indikátoru MACD nahoru od úrovně nula, potvrdil vhodný vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 21. června
21.06.2024 Cena 1,0724 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Poté, co obchodníci zareagovali na údaje z USA, se pár mírně odrazil a následoval další test ceny 1,0724. Došlo k němu na začátku pohybu indikátoru MACD, takže obchodníci mohli vstoupit na trh a prodávat euro. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 pipů. Z vývoje usuzujeme, že euro může zůstat pod tlakem, zejména po sérii dnešních údajů souvisejících s ekonomickou aktivitou. Eurozóna zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a ve službách a kompozitní index PMI. Slabé indikátory jen zvýší tlak na riziková aktiva včetně eura, což povede k novému výprodeji páru EUR/USD a dalšímu testu týdenního minima. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)
21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)
20.06.2024 Vzestupný trend na tomto páru pokračuje. Cenová úroveň 158,23 byla otestována v době, kdy indikátor MACD začal stoupat od úrovně nula, což vedlo k realizaci prvního scénáře pro nákup dolaru za účelem pokračování trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů, ale až na cílovou úroveň 158,60 se nedostal. Silné statistiky z USA ve druhé polovině dne – zvlášť pokud jde o nově zahájené stavby domů a stavební povolení – mohou páru USD/JPY umožnit další růst. Týdenní údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA mají na trh malý vliv, když odpovídají průměrným hodnotám. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. června (americká seance)
20.06.2024 Test cenové úrovně 1,0727 v první polovině dne se shodoval s výrazným poklesem indikátoru MACD pod úroveň nula, takže jsem euro neprodával. Nečekal jsem ani na další body pro vstup na trh. Odpoledne bude zveřejněno mnoho statistických údajů. Vše začne údaji o trhu s nemovitostmi a skončí zprávou o americkém trhu práce. Počet nově položených základů a objem vydaných stavebních povolení jsou poměrně zajímavé indikátory a jejich zřetelný nesoulad s prognózami ovlivní směr páru. Týdenní počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech také může vést k růstu volatility, ale jen pokud se odchýlí od průměrných hodnot. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky
20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. června pro začátečníky
20.06.2024 K otestování ceny 1,0747 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Absence zpráv z USA a eurozóny měla velký vliv na objem obchodování a způsobila, že pár uvízl v úzkém obchodním rozpětí. Doufejme, že se dnes něco změní, ale v první polovině dne se téměř žádné zásadní události neodehrají. Kromě zpráv o indexu cen výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně nás nic dalšího nečeká, takže neočekáváme, že by se pár posunul výrazně výše. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)
20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)
20.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0747 v první polovině dne došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD právě začal pohybovat nad nulu, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro nákup eura. V době psaní tohoto přehledu byl signál stále platný a já jsem ho nijak nepřehodnotil ani jsem z trhu nevystoupil. Vzhledem k tomu, že jediným údajem pro druhou polovinu dne byl index trhu s bydlením NAHB, je pravděpodobné, že euro bude vůči americkému dolaru nadále růst a těžit z nedostatku prodávajících i na současných úrovních. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBPUSD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 19. června (americká seance)
20.06.2024 Test cenové hladiny 1,2718 se shodoval s tím, jak indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry a vedlo k růstu páru o více než 20 pipů. Údaje o inflaci ze Spojeného království splnily očekávání ekonomů i Bank of England, nicméně nepřekonaly je, což naznačuje potenciál libry pokračovat v růstu až do zítřejšího zasedání regulátorů. S nákupy buďte ale opatrní, a pokud na denním maximu nebude aktivita, bude lepší odložit long pozice na vhodnější okamžik. Vzhledem k tomu, že jediným údajem na druhou polovinu dne je index trhu s bydlením NAHB, tlak na libru se pravděpodobně vrátí, pokud dojde k neúspěšnému průrazu lokálních maxim. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Měnový pár GBP/USD zaznamenal nová tříměsíční maxima
19.06.2024 GBP/USD se po odrazu ode dna na úrovni 1,2298 z roku 2024 postupně zotavoval, přičemž cena porušila 50- i 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA). V krátkodobém horizontu sice pár vystoupal na tříměsíční maximum 1,2859, ale rychle se vrátil níže. Pokud by se tento pullback prodloužil, mohl by nedávný support na úrovni 1,2655 fungovat jako první obranná linie.

Medvědí tlak stlačil EUR/CHF na nové 4měsíční minimum
19.06.2024 UR/CHF se od konce května nachází ve volném pádu, který nabral na obrátkách po nedávných volbách do Evropského parlamentu a prvním snížení sazeb ECB. Tento měnový pár se v současnosti obchoduje na 4měsíčním minimu, což je přibližně o 4 % méně než nedávný vrchol z 27. května, a v pátek se mu podařilo úspěšně prolomit silnou oblast podpory.

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června
19.06.2024 Cena 158,20 byla otestována v době, kdy už indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a byl delší dobu v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci prodejního scénáře č. 2. Jelikož byl pár zároveň v oblasti ročních maxim, byly šance na větší korekci poměrně dobré. Pár USD/JPY ve výsledku klesl o více než 50 pipů.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 19. června pro začátečníky
19.06.2024 K otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho měnový pár GBP/USD vzrostl o zhruba 17 pipsů – a tím to skončilo. Absence údajů ze Spojeného království tento pár v první polovině dne potrápila, ale slabé údaje o maloobchodních tržbách v USA poptávku po libře oživily.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června
19.06.2024 Cena 1,0729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl o více než 25 pipů. Prodej při odrazu od hladiny 1,0755 podle druhého scénáře vynesl také zhruba 15 pipů. Včerejší zprávy o indexu spotřebitelských cen v eurozóně, zvlášť jádrových cen, a indexech ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a eurozónu omezily růstový potenciál páru, zatímco slabé maloobchodní tržby v USA tlačily euro ve druhé polovině dne k aktivnímu růstu.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 18. června (seance v USA)
19.06.2024 K otestování ceny 1,2682 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry a vedlo k poklesu o více než 20 bodů. Odpoledne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodu, změnách průmyslové výroby a změnách produkce zpracovatelského průmyslu Spojených států. Pokud se údaje budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může vyskočit, což povede k výraznější realizaci dopoledního scénáře pro prodej. V případě slabých statistik se poptávka po libře vrátí a pár se bude nadále obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)
19.06.2024 K prvnímu testu cenové hladiny 158,11 došlo, když byl indikátor MACD v překoupené zóně, což naznačuje potenciál druhého scénáře pro prodej dolaru. Pár se ve výsledku propadl o více než 30 bodů. Ve druhé polovině dne může vyvinout další tlak na dolar mnoho údajů – očekáváme zprávy o maloobchodních tržbách, průmyslové výrobě a výrobě ve zpracovatelském průmyslu v USA. Špatné výsledky v těchto oblastech by byly dalším důvodem k prodeji, zvlášť proto, že pár je poblíž ročního maxima. Je nepravděpodobné, že by slabé statistiky prolomily tak silnou úroveň a přinesly růst USD/JPY. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 18. června (americká seance)
19.06.2024 K prvnímu testu cenové úrovně 1,0719 v první polovině dne došlo, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. Krátce nato došlo k dalšímu testu úrovně 1,0719 s indikátorem MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý scénář pro nákup eura. Ten ale nevedl k výraznému růstu. Ve druhé polovině dne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodních tržeb, objemu průmyslové výroby a objemu výroby ve zpracovatelském průmyslu. Pokud se budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může prudce vzrůst, i když toto je nepravděpodobné. Proto se budu držet spíš strategie obchodování v kanálu. V případě intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.

Sezónnost trhů - skvělá strategie filtrování
18.06.2024 Asi nikoho nepřekvapí, že sezónnost má výrazný dopad i na finanční trhy. Selský rozum nám říká, že dává smysl, aby období léta ovlivňovalo cenu kukuřice a čas Vánoc zase hodnotu akcií retailových obchodů. Jak ale tohoto aspektu v obchodování a investování správně využít?

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky
18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 18. června
18.06.2024 Cena 1,2688 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula. Jelikož se tak stalo na konci dne, nehledal jsem nové body pro vstup na trh – bylo totiž jasné, že k dalšímu pohybu nedojde. Absence údajů z Velké Británie, stejně jako dnes, pozitivně ovlivnila poptávku po nákupu libry, ale neočekávám, že by pár výrazně korigoval nahoru. Silný růst nečekám, protože holubičí postoj Bank of England, který bude oznámen ve čtvrtek, přinese nejspíš nový výprodej páru GBP/USD. Čím výš tedy libra půjde, tím větší je šance, že se na trh vrátí velcí hráči, kteří očekávají pokračování klesajícího trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky
18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.

Trh GBP/JPY narazil na důležitou hranici 200
18.06.2024 GBP/JPY si vyšlápl na dlouhodobou vzestupnou linii na úrovni 200 a v pátek v návaznosti na BoJ vyskočil na nové 14leté maximum 201,59 s možností pokračovat v dlouhodobém pozitivním trendu. Krátkodobé riziko je spíše na straně růstu než na straně poklesu. Konkrétně exponenciální klouzavé průměry (EMA) se sklánějí vzhůru, což podporuje býčí trajektorii na trhu.

Měnový pár USD/CAD se pomalu posouvá k důležité resistenci
18.06.2024 USD/CAD se stále vyvíjí nad krátkodobými jednoduchými klouzavými průměry (SMA), které jsou připraveny k býčímu překřížení, a nad střednědobou rostoucí trendovou linií. Z technického hlediska se oscilátor MACD pohybuje do strany nad nulovou úrovní; stochastický oscilátor však naznačuje negativní pohyb, jelikož vykázal medvědí kříž s liniemi v překoupené oblasti.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)
18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)
18.06.2024 K testu ceny na úrovni 1,0711 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, a omezil tak další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem od prodeje eura upustil. Krátce poté došlo k dalšímu testu úrovně 1,0711, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 k prodeji eura. Výrazný pohyb směrem dolů však nenásledoval. Ve druhé polovině dne se neobjevily žádné důležité statistiky, a tak je nejlepší věnovat pozornost projevům představitelů Federálního rezervního systému, jmenovitě Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Je však nepravděpodobné, že by oznámili něco nového, co by mohlo vést ke zvratu klesajícího trendu, takže je nejlepší jednat ve prospěch pokračování poklesu páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. června (americká seance)
18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným testům úrovní, které jsem identifikoval. V důsledku toho se nepodařilo najít vhodné body pro vstup na trh. Absence statistik z Británie ovlivnila intradenní volatilitu a zachovala poměrně vysoké šance na pokračování klesajícího trendu, který byl jasně patrný v pátek. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a také projevy členů FOMC Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Oba politici jsou známí holubičím přístupem k úrokovým sazbám. V případě opačných výroků může libra opět klesat. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 17. června
17.06.2024 Cena 1,2716 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciální pokles páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne, po slabých údajích z USA, byla otestována cena 1,2673, kde jsem libru hodlal nakupovat okamžitě při odrazu, jak jsem uvedl v prognóze pro americkou seanci. To vše donutilo pár projít drobnou korekcí o 15 pipů, po které byla libra znovu pod tlakem. Nedostatek makrodat a naprosté zklamání býků z toho, co se děje, může v blízké době vést k tvorbě nového významného klesajícího trendu, takže buďte opatrní i s nákupy na současných minimech. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky
17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky
17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance

Cena ropy BRENT se nadále drží pod klouzavým průměrem
17.06.2024 Ropa BRENT se vrátila nad střednědobou vzestupnou trendovou linii a po odrazu od čtyřměsíčního minima 76,71 dosáhla silného 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) na úrovni 83,58. Technické oscilátory z krátkodobého pohledu naznačují negativní retracement. Index RSI se mírně svažuje dolů poblíž úrovně 50, zatímco stochastický oscilátor zaznamenal medvědí překřížení linií v překoupené oblasti.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky
14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky
14.06.2024 Cena 157,10 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že ceny amerických výrobců v květnu nečekaně klesly. V důsledku toho pár USD/JPY ztratil více než 40 pipů. Dnes bylo oznámeno rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách a komentáře k měnové politice, což vytvořilo tlak na japonský jen a vedlo k růstu amerického dolaru. Skutečnost, že centrální banka zatím s utahováním měnové politiky nespěchá, přiměla obchodníky zbavit se jenu a nakoupit výnosnější dolar na carry trades. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. června pro začátečníky
14.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o více než 30 pipů. Zprávy z eurozóny na euro dopadly, ale údaje z USA ovlivnily tržní sentiment pozitivně. Jenže to nestačilo, takže iniciativu a kontrolu nad trhem převzali ve výsledku znovu medvědi. Dnes bude v eurozóně zveřejněno několik zpráv. Vše začne indexem spotřebitelských cen z Francie, následovat bude bilance zahraničního obchodu z Itálie a eurozóny a vše zakončí projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Jelikož Lagardeová sdělila všechno důležité už minulý týden, neočekávám, že by euro po dnešních příchozích informacích získalo příliš podpory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Měnový pár EUR/GBP otevřel s výrazným medvědím gapem
14.06.2024 EUR/GBP v pondělí po nedělních volbách do Evropského parlamentu otevřel s výraznou medvědí mezerou a poslal pár k čerstvému 22měsíčnímu minimu 0,8416. Pár se drží výrazně pod střednědobým obchodním pásmem 0,8495-0,8620, čímž se výhled změnil na negativní. Z technického hlediska stojí ukazatel RSI v přeprodané oblasti, zatímco MACD vypadá extrémně medvědí, neboť posiluje svou klesající tendenci pod svými spouštěcími a nulovými liniemi.

NZD/USD se stáhl ze svého tříměsíčního maxima
14.06.2024 NZD/USD se po dosažení dna 2024 na úrovni 0,5851 v polovině dubna nachází v agresivním rostoucím trendu a minulý týden zaznamenal nové tříměsíční maximum. Ačkoli se pár v pátek dostal pod silný prodejní tlak kvůli silnější než očekávané zprávě NFP, v posledních několika seancích se snaží své ztráty smazat. Pokud by se býci pokusili posunout cenu výše, okamžitou rezistenci by mohli nalézt na úrovni 0,6170.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)
14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)
14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)
14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY v nejbližším období neutrálně, jelikož se v posledním měsíci pohyboval do strany
13.06.2024 USD/JPY se stále vyvíjí pod hladinou odporu 157,70 a výrazně nad střednědobou vzestupnou trendovou linií, přičemž po středečních údajích o americkém indexu spotřebitelských cen a rozhodnutí Fedu nedošlo k výraznějšímu pohybu. Technické oscilátory vykazují smíšené signály. Index RSI směřuje vzhůru nad neutrální hranici 50, zatímco stochastický ukazatel míří na jih a vykazuje medvědí překřížení v rámci svých linií v překoupené oblasti, což naznačuje přetížený trh.

Cena překonala hladinu 1,0800, existuje potenciál k oživení směrem vzhůru
13.06.2024 EUR/USD prodlužuje svůj odraz od úrovně 1,0740 po údajích o inflaci v USA, které byly nižší, než se očekávalo. Pár vyskočil nad 50- a 200denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) a také nad kulaté číslo 1,0800. Technicky vzato ukazatel RSI momentálně překračuje úroveň 50 směrem vzhůru, avšak ukazatel MACD ztrácí pod svou spouštěcí linií a v blízkosti nulové úrovně dynamiku. V případě, že si kupující udrží kontrolu a prorazí nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii a 20denní SMA na úrovni 1,0840, přivedlo by to cenu k oblasti rezistence 1,0915 - 1,0940.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky
13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky
13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky
13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.

Býci zůstávají optimističtí, neboť slabá výkonnost eura neměla na EUR/JPY vliv
12.06.2024 EUR/JPY se dnes obchoduje do strany, protože jenu se nepodařilo využít oslabení eura po nedělních výsledcích voleb do Evropského parlamentu. Pár se stále pohybuje poblíž nedávného maxima 171,56, přičemž japonští představitelé se pravděpodobně cítí o něco uvolněněji ve srovnání s tlakem na trhu z konce dubna. Zasedání BoJ tento týden by se mohlo ukázat jako rozhodující pro krátkodobý výhled EUR/JPY, protože absence jestřábího komentáře v pátek by mohla dát účastníkům trhu zelenou k opětovnému testování intervenčního apetitu BoJ. Momentové ukazatele mezitím ukazují na klesající býčí tlak.

Trh Ethereum zažívá silnou korekci před dosažení maxima
12.06.2024 Ethereum zažilo v květnu silnou rally a dostalo na nejvyšší úroveň od poloviny března. Po období obchodování v rozmezí se však cena posunula níže, když se krátkodobé oscilátory stáhly do záporných zón. Pokud by se pullback prodloužil, počáteční podporu by mohl najít na březnovém až dubnovém supportu na úrovni 3260.

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)
12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)
12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)
12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky
11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června
11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky
11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.

Měnový pár EUR/USD včera vytvořil rostoucí pin bar
11.06.2024 Volby do Evropského parlamentu přinesly výrazný neúspěch německému kancléři Olafu Scholzovi a francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Euro v pondělí zaznamenalo výrazný pokles v důsledku politické nejistoty způsobené oznámením francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o náhlých parlamentních volbách. Národní sjednocení Marine Le Penové; nejvýznamnější francouzské krajně pravicové politické hnutí, získalo ve Francii 32 % hlasů.

Francouzský akciový index 40 se propadl o více jak 3 %
11.06.2024 Francouzský akciový index 40 se v pondělí propadl na čtyřměsíční minimum 7 775 poté, co francouzský prezident vyhlásil mimořádné parlamentní volby po ponižující porážce Le Penovy krajně pravicové strany ve volbách do Evropského parlamentu. Index se obchoduje v širokém rozpětí a od březnového dosažení historického maxima nad 8 200 bodů není schopen zaznamenat nová vyšší maxima.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)
11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)
11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.
10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí
10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.
10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.

Cena zlata se v pátek propadla o více jak 4 %
10.06.2024 Ceny zlata se dnes v asijském obchodování pohybovaly v rovnoměrném až nízkém pásmu a vyrovnávaly se s výraznými ztrátami z minulého týdne, protože před zasedáním Federálního rezervního systému a klíčovými údaji o inflaci, které mají být zveřejněny tento týden, sílily obavy z vysokých úrokových sazeb v USA. Žlutý kov se minulý týden propadl z téměř rekordních hodnot poté, co páteční údaje o mzdách mimo zemědělský sektor byly mnohem vyšší, než se očekávalo, což přimělo obchodníky přehodnotit očekávání zářijového snížení sazeb. Spotové zlato vzrostlo o 0,1 % na 2 295,7 USD za unci, zatímco futures na zlato kleslo o 4,0 % na 2 286,78 USD za unci.
Související klíčová slova:
Zpráva o inflaci | Nečekané pohyby | Zpravodajské události | Obchodní platforma cTrader | Chybná obchodní rozhodnutí | Kvalitnější analýzy | Eurostoxx 50 | Údaje z USA | Býčí pohyb | Vstupy a výstupy | The Funded Trader | MXN | Rychlá exekuce | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Gisela Böhmová | Australská centrální banka | Ekonomické problémy | IPDA | Tempo růstu | Uptrendovat | Admirals Supreme | Konzultace s profesionálními obchodníky | Tržní směřování | Oznámení výsledků | Politická rozhodnutí | Sentiment-Based Models | Škálování | Akcie společnosti AMD | Manuální obchodní systém | Akcie společnosti Tilray | Vývoj ETH/USD | Elektronická obchodní platforma | Shortování akcií | Srovnání platformy | Programování | Daytrading | Lidské emoce | Developeři | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Kontrakt na ropu Brent | Empatie | Skluz v plnění | Scoringové modely | Význam umělé inteligence | Řecko | Bollinger Bands indikátor | Real Business Cycle Models | Nvidia a Microsoft | Kulturní faktory | Budoucí směr | Strategický přístup | Dlouhodobý úspěch | Formace vlajky | Údaje o ekonomice | Take Profit | Nejlepší online casino | Koncepty likvidity | EUR | Počet brokerů podporujících cTrader | Chování ceny | Intradenní tradeři | Pomodoro technika | Inner Circle Trader | Investiční teorie | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Stanovený procentuální zisk | Cenová hladina | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Nárůst objemů | Vstupy | Akciové trhy | Broker regulovaný v EU | Praktické využití indikátorů | Koronavirové krize | Znalosti trhů | Hnojiva | Využití ChatGPT | Měnový kurz | Rozhodování Fedu | Schopnost rychlého rozhodování | Očekávané výsledky | Nejlepší platformy pro obchodování | Opětovný pokles | MTSE | Prodejní trend | Expozice na trhu | Simulátor obchodování | Pozitivní vliv | Využití indikátorů volatility | Pfizer | Noví obchodníci | Typ brokera | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Výhody cTraderu | Techniky řízení rizika | Situace v eurozóně | Mince | Intradenní obchodní strategie | Inaugurace Donalda Trumpa | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Overfixing | Strach z promeškání (FOMO) | Instrumentové riziko | Vzestupný trojúhelník | Jak nakupovat akcie | Ceny měn | Příklad obchodního systému | Swingová high | Dny v týdnu | Trend | Pip | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Obchodování korelovaných párů | Likvidní trh | Pokračování klesajícího trendu | Short-selling | Celkový výkon ekonomiky | Životní prostředí | Zvýšení cel | Nástroje pro technickou analýzu | Long pozice | Konstrukce preferencí | BTC | Stanovená pravidla | Výrobní PMI | ChatGPT 4 | Dění na světových burzách | Intervence japonské centrální banky | Agresivní výprodej | Sezónní trendy | Social Media Analytics | Státní dluhopis | Silné korelace | Období konsolidace | Strojové učení (Machine Learning) | Kroky Fedu | Obchodovaný měnový pár | Statistiky | Příležitosti k obchodování s vyšším kapitálem | Kariéra traderů | Investiční banky | Sezónnost zisků | Včerejší zpráva | Obchodníci SMC | Talent | Rizikový profil | Základní principy umělé inteligence | Další růst | Hodnota v riziku | SP500 | Dow Jones Industrial | Americký prezident Donald Trump | Porozumění | S čím obchodovat | Použít stop-loss | Vznikající obchodní strategie | Růst hlavních ekonomik | Silný support | Společnost Tesla | Boční kanál | Obchodování s vyšším kapitálem | Plavba s proudem | Strach ztráty | Spekulativní obchody | Aktiva | Letecké společnosti | Utahování měnové politiky | Citigroup | Příležitost k prodeji | EURJPY | Bezpečné útočiště | Poškodit ekonomiku | Nálada amerických spotřebitelů | Daňové povinnosti | Smart money concept | Stochastický | Americká inflace | Úroveň rezistence | GBPJPY | Výkonnost společnosti | Klíčová dovednost | Oscilátor Stochastic | Ranní zpráva pro tradery | Nákupní pozice | Spojení | Zvýšení sazeb Fedu | Detailní analýza | Futures kontrakt | Nálady na trhu | Obchodovat na finančních trzích | Aleš Loprais | Korelace | Chování trhu | Náklady na půjčky | Index aktivity | Růst měnového páru EUR/USD | Americké domácnosti | Dlouhodobý obchodník | Zápis obchodů | Analýza COT | Nejdiskutovanější akcie | Akciové společnosti | PLN | Výrazný pohyb | Otevřené pozice | Evropská komise | Varianční analýza | Dovednosti | Ztráty peněz | Riziko ztrát | Výše dividendy | Libra vůči dolaru | Index strachu | Býčí vyhlídky | Závislost | SMC obchodníci | Japonská měna | Covidová krize | Nevýhody AI v obchodování | Rychle dohnat ztrátu | Využití umělé inteligence | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Sierra Chart | Strategie pro různé úrovně volatility | InstaForex Kurz | Zveřejnění výsledků | Investování do akcií | Deeskalace napětí | Klouzavé průměry | Budoucí tržní pohyby | Zdroje informací | Odpočinek | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Obchodní systém | Komunita | Rekordní úroveň | Vliv na trh | Konzistentní obchodní chování | Předpověď ceny | Diverzifikace | Znalosti trhu | Line | Expert Advisors | Bearish Market | Instant Funding | Sledování vývoje | Akcie na doručitele | Trading účet | Chápání volatility | Pochopení dynamiky trhu | Pravděpodobnost | P/S | Úsilí | Environmental, Social and Governance (ESG) | Cena akcie společnosti | Návratnost investice | Údaje o maloobchodních tržbách | Strach z chyby nebo ztráty | Další vzdělávání a podpora | Nevýhody a rizika | Optimismus investorů | Short obchody | Internetová horečka | Počet akcií | Zajímavé akcie | Konfederace britského průmyslu | Zavřít obchod | ISM ve službách v USA | Challenge/Výzva | Lagardeová | Makroekonomické zprávy | Analýza sociálních médií | Počet pracovních míst | Podíl na trhu | Vysoké systémové nároky | Dění na trzích | Očekávání trhu s volatilitou | Ethereum | Regresní statistika | Pokles indexu | Konopí | Cronos Group | Velké finanční instituce | Obchodovat konzistentně | Účet od prop trading firmy | Zlato v letních měsících | Akcie Tesly | Pařížská dohoda | Správná analýza trhu | Populární indikátory | Výkonnost eura | Aktuální informace o trhu | Britská libra | Korekce v trendu | Právní řád | Rostoucí ceny | Emocionální obchodování | Vývoj akcie MCD | Reality | Poplatky | Globální dění | Výkyvy | Modely tržní mikrostruktury | Zprávy a události | Aktuální tržní sentiment | Vývoj akcie AAPL | Skryté informace | Obchodník na forexu | Jak předejít gamblingu | Intradenní trader | AUDCHF | Zdroj příjmů | Nalezení obchodního stylu | Účet od prop společnosti | Obchodní rozhodování | Depozitní sazba | Záporné emoce | Buy (nákupní) signál | Recenze | Financial Times | NFP report | Využití ve fundamentální analýze | Kolektivní nevědomí | ICT (Inner Circle Trader) | Přesnost | Profit Goal | Testované období | Zvýšení likvidity | Zakreslení trendového kanálu | Testování (backtesting) | Goldman Sachs | Emocionální vzorce | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Nové obchody | Ukončení obchodu | Sebevědomí | Sezónní trendy růstu | Aktualizovaný výhled | Vývoj akcie AMZN | Slabé údaje o ekonomice | Obchodování za účelem pomsty | Pochopení základů | Pozitivní seance | Deflace | Léto | Model reálného obchodního cyklu (RBC) | Statistics | Asijské trhy | Zdraví ekonomiky | Ekonomické aktivity | Změny pracovních míst | Online casino | CRON | Nákladní vozy | Přeobchodování (overtrading) | Údaje o americké ekonomice | Analýza volatility | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Expanze | Long obchody | Německý DAX | Dotcom bublina | Signály pro potenciální obrat cen | Oscilátory momenta | Dosažení úspěchu | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zpět do uptrendu | Stanovené cíle | Akce bez čekání | Zápis z lednového zasedání Fedu | Realistické cíle | Zvládání emocí | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Medvědí rally | Úspěšní tradeři | Varovný signál | Asijské měny | Oznámení | Cherry Lane Investments | Role centrálních bank | Umělé inteligence v obchodování | Burze | Nová data | Data z Německa | Pokračování stávajícího pohybu | Finanční krize 2008 | ISM ve službách | Index spotřebitelské nálady | Prodeje nových domů | Zbytečné ztráty | Stanovení velikosti pozice | AI indikátory | Vysoké inflace | Úspěšné projití evaluační fáze | Potvrzení signálu | Vývoj měnového páru CAD/JPY | Nižší time-frame | Obchodovat na forexu | Trendová čára | Univerzální strategie | Předvídat budoucí pohyby | Jak rozvíjet trpělivost | Důležité makroekonomické zprávy | Investiční účet | Propad cen | Snížení produkce | Finanční prostředí | Příležitosti k nákupu | Poptávka a dynamika trhu | Hluboké znalosti | Sledování grafu | Cenové výkyvy | Vodítka k rozhodování | Krize biodiverzity | Backtesting v tradingu | Cena zlata | Limit drawdownu | Cena libry | MetaTrader Supreme Edition | Výplaty zisků z fundovaného účtu | Alerty | Měnové báze | Ceny dováženého zboží | Chování volatility v různých obdobích | Raw spready | Směřování měnové politiky | Holubičí tón | Peter Garnry | Strach | Objemy zpráv | Medvědí trendy | Objem obchodní pozice | Mapa k pokladu | Objemy obchodování | Dnešní prohlášení | Zpětný pohled | Volatilita a tržní faktory | Evropská obchodní seance | Aktuální ekonomické podmínky | Negativní trend | Burza | Obchodní setupy | Exchange | Ekvidistantní čára | Potenciální výnosy | GDP | Reakce eura | Slabá čísla | AI v obchodování | Japonský akciový index | Teorie Elliottových vln | Pochopení struktury trhu | Čas strávený tradingem | Tradiční prop trading | Michael J. Huddleston | Přílišná sebedůvěra | Mezibankovní algoritmus dodávání cen | Růst zaměstnanosti | Predikce možných tržních pohybů | Výhled eura | Technické signály | Hlavní události | Akče | Modely AI | Americký akciový index | Model Interest Rate Parity (IRP) | Obchod se ztrátou | Krypto trh | Emisní kurz | Výpočet ADR | House Price Index | Pokles dolaru | Akcie AAPL | Klíčové strategie a přístupy | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Negativní výhled | Obchodní přístupy | Červená linie | Předpověď ceny akcií | Pravidla řízení rizik | Výrazný vzestup | Směrnice | Význam psychologie | Očekávání zisku | Bayer | Konflikty | Medvědí výhled | Gold | Prudké pohyby ceny | Finanční instrumenty | Omezení celkové ztráty | Vztahy s komunitami | Tržní příležitosti | Šum na trhu | Ukázka negativní korelace | Analýzy | Deník obchodů | Potvrzení signálů | Dynamický daytrading | Zmeškání obchodních příležitostí | Růst Německa | Chování volatility | Potvrzení trendu | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Růst trhu v roce 2020 | Psychologický faktor | Zprávy z USA | Silná bariéra | Zadlužení veřejného sektoru | Komplexní strategie | Barometry trhů | Kognitivní zkreslení | Fáze verifikace | Obchodování na akciových indexech | Politické změny | Sázka na růst | Interbank indikátor | Způsoby tradingu | Přijmout ztrátu | Sebeuvědomění | Sledování intradenních trendů | Zpomalení hospodářského oživení | Omezení ztrát | Průměrné hodinové mzdy | Sell (prodejní) signál | Online webináře | Profesionální obchodníci | Jak funguje moderní Prop Trading? | Opce jednoduše | Break-Even | Interbank VIP indikátor | Dolar dnes | Stabilnější měny | Neuronové sítě | Zprávy z amerického trhu | Vysoce rizikové | Online obchodování | Důslednost | Kavout | Akcie Tilray | Velká korekce | Riziko dalšího poklesu | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Signály pro potenciální obrat | Support a rezistence | Praktické využití AI | Kontrola emocí | Smíšený signál | cTrader vs. MT5 | Zisk Tesly | Titulky novin | VIP indikátory | Alternativa k evaluačním programům | Stochastic oscilátor | Stanovování cílů | Emocionální faktory | Futures trhy | Zodpovědný přístup | Regulační orgán | Začínající obchodníci na Forexu | Akcie na majitele | Potenciální obrat cen | Proti trendu | Znehodnocení | Tým Admirals | Vedení obchodního deníku | Potenciální obrat | Směr cenového pohybu | Řízení obchodu | Výsledkové sezóny | Pravidla risk managementu | Různé časové rámce | IPDA (Interbank Price Delivery Algorithm) | Americký prezident | Akcie společnosti Netflix | Fiskální expanze | Přístup orientovaný na klienta | Změny v pohybech cen | Zkušený obchodník | Růst cen | Zveřejnění významných ekonomických dat | US 500 | Index US 100 | Pokročilá ekonometrie | Rozšíření AI | Aplikace umělé inteligence | Základní úrokové sazby | Jak měřit volatilitu | Extrémně nízké úrokové sazby | CZK | Podceňování money managementu | Omezení Prop Trading | Zmeškání příležitosti | Sentiment na trzích | Zvýšení základní úrokové sazby | Užitečné informace | Hlubší porozumění trhu | Bollingerovo pásmo | Sydney | Automatizované nástroje | AI v algoritmickém obchodování | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Přijetí | Hodnoty měn | Tempo hospodářského růstu | Implikovaná volatilita | Modely reálného obchodního cyklu | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Snížení úrokových sazeb | ChatGPT model 4o | AUD/CHF | Optimistický přístup | Optimistická nálada | Pandemie COVID-19 | Praktické využití indikátorů volatility | Krátkodobý rostoucí trend | Odmítnutí ceny | Jednoduchá strategie | Retail sales (Maloobchodní tržby) | Vedení deníku | Plug-in Admirals Supreme | Největší společnosti | Model obchodní bilance | Vývoj ceny zemního plynu | Brexit | Implikace | Časové údaje | Fundamentální síly | Vysoké riziko | Delta Air | Monitorování trhů | Nová historická maxima | Hazardní hry | Emocionální kontrola | Proražení | Další vzdělávání | Token | Exekuce obchodních příkazů | Ukázka nástroje Kavout | Pohyby trhu | cAlgo pro automatizované obchodování | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Thomas Barkin | Hlavní časový rámec | Fibonacci retracement | Head and Shoulders | Letadla | Principy umělé inteligence | Vztahy s komunitou | Manuální backtesting | The Federal Reserve | Tradingové webináře | Strategie filtrování | Co znamená backtest | Kurt vom Scheidt | Principy řízení rizik | Čínský trh | Zvýšit pravděpodobnost | Forex trades | Trojúhelníkové formace | Začátek nového trendu | Ekonomické analýzy | Nejoblíbenější sezónní trendy | Silné oživení | Síly objemu zpráv | EIA | Růstový pohyb | Marka | Dotcom | UPS | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | Nejlikvidnější trh na světě | Možnost postupného navyšování kapitálu | Michael Feroli | Test rezistence | Celkový obraz trhu | Meme kryptoměny | Dodržování pravidel risk managementu | Impulz | Technická analýza EUR/USD | Model omezené arbitráže | Projití evaluační fáze | Klíčová rezistence | Tržní pozice | Bearish Engulfing | Support na ceně | Větší ztráty | Důležité zprávy | PMI ve službách v eurozóně | Trumpová | Sebekázeň | Globální spolupráce | Společnost Tilray | Hodinový graf | Strategie pro obchodování akciových indexů | Podporované platformy | Uznávaný online broker | Stoupající kanál (uptrend) | NZD/USD | Sledování trendových linií | Gap | Hlavní ekonom | Risk On | Formy volatility | Platformy cTrader | Uzavření pozice | Analýza trhu | Machine learning | Investice do infrastruktury | Poslední vývoj ceny | PPP | Vývoj akcie | Možnosti navyšování kapitálu | Náročný styl | Hlavní americké banky | Analyzování | Mini terminál | Obchodní zkušenosti | Akcie NVDA | Vývoj koronavirové pandemie | Ichimoku mrak | Velké cenové pohyby | Dolarový index | Omezení dovozu | Program kontroly výnosové křivky | Konzistentní trader | Akcie Gamestop | Akumulace podle Wickoffa | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Nový indikátor | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Sell | Pozitivní růst | Intraday trading | Obavy investorů | Kulatá psychologická čísla | Porozumění aktuálnímu trhu | Nadměrná důvěra | Zahájení klesajícího trendu | Online kasina | Pevný obchodní plán | Vlnová analýza | Dopad na ekonomiku | Využití Take-Profit | Mentální únava | Vstupování do obchodu | Tržní reakce | Politická situace | Jaká úskalí či omezení Prop Trading přináší? | Pozitivní sentiment | Nezaměstnanost | Dividendy | Zajištění zisků | Jmenovitá hodnota | Pomalý růst HDP | Americké výnosy | Zmírnění inflace | Dynamický trh s kryptoměnami | Zápis obchodů do obchodního deníku | VIX - Index volatility | Představitelé ECB | Pokračování medvědího trhu | Artificial intelligence | Co to je burza | Eliminace emocionálních rozhodnutí | Strach z chyby | Dosahovat zisku | Možnost obchodovat | Býčí kanál | Obchodní seance | Trojúhelník | Testování na více trzích | Evropská měna | Obchodování s reálnými penězi | MetaTrader 4 (MT4) | Přehlcení informacemi | AUDNZD | Přímý přístup na trh (DMA) | Zpráva NFP | Posilování dolaru | Zkušenosti obchodníka | Dlouhodobé pozice | Medvědí potenciál | Způsob myšlení | Pověst | Hodnota zlata | Psychologie a trading | Bloomberg TV | Historické údaje | Měnová korelace | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Dopad cen ropy | Slippage | Chápat souvislosti | EURCHF | Sociální osvěta | Současný stav | Vliv na rozhodování | Pocity z obchodování | Tržby v eurozóně | Finanční výhled | Účet od prop trading | Stop příkazy | Model Interest Rate Parity | Obchodní výkonnost | Mysl | Překřížení klouzavých průměrů | Horší výsledky | Výsledky firem | Dvoufázový evaluační proces | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Wyckoff Theory | Příkaz | Taylorův pravidelný model | Obchodování akcií TLRY | Oslabování eura | Kryptoanalytik | Tržní události | Zachycení ziskových příležitostí | Podíl na ziscích | Hospodářský růst Německa | Ceny aktiv | Američtí senátoři | Účel použití | Shiba Inu | Struktura ceny | Cenové rozpětí | Moderní obchodní platformy | Analytika | Vývoj akcie AMD | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Společnost OANDA | ICT koncept | Jak akciové indexy využít | Jasný obchodní plán | Obchodní návyky | Scalping | Indikátor volatility | Korelace mezi jednotlivými indexy | John Williams | Volební rok v USA | Omezení obchodování | Korekční pohyb | Optimum Currency Area Model | Ceny uvnitř kanálu | Výhled | Regulace a politická opatření | Používání stop-loss | Naučte se investovat | Nejlepší čas | Proces obchodování | Reflexe | Jeffrey Sachs | Finanční zpravodajství | Psychologie tradera | Geopolitická situace | Model Purchasing Power Parity (PPP) | Index US 500 | Vývoj akcie NVDA | Zvyšování sazeb | Klíčové emoce | Příznivé výsledky | Data PMI | ICAPM | Analyzovat trhy | Limit na drawdown | Trumpovo rozhodnutí | Zrušení cel | Covid-19 pandemie | Měření sentimentu | Kathy Lien | Nedostatek disciplíny | Moving Average (klouzavé průměry) | Pokračování současného trendu | Projev šéfa Fedu | Prop Trading společnost | Technická analýza BTC/USD | Ztrátové obchody | Potvrzení vaší schopnosti obchodovat | Cenová válka v ropném průmyslu | Dobré výsledky | On-line obchodování | Spotřebitelský sentiment v USA | Jarní tendence růstu | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Macron | Širší souvislosti | Pokračování poklesu | Vstup do obchodu | Krátkodobé příležitosti | Tipy pro obchodování indexů | Více obchodů | Změny v pohybech cen akcií | Podnikání | Pokles EUR/USD | Vliv geopolitiky | Pandemie koronaviru | Praktické strategie | Proč zvolit právě akciové indexy? | Trendový kanál | Prop Trading výzva | Nové trhy | Market Data | USDMXN | Obchodní příkaz na cTrader | News trading | Specifické obchodní podmínky | Uber | Základní kámen obchodování | Nevýhody AI | Řídit svá rizika | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Celková inflace | Lítost | Coca-Cola | Silný býčí trend | Očekávání býčí | Rostoucí ekonomické problémy | Využívání S/R zón | Risk-off | Menší frekvence obchodů | Komoditní měny | Breakout | Globální obchod | Výkon | Špatné strategie | Klesající kanál (downtrend) | Sankce | Nový model | Zveřejněná data | Analýzy sentimentu | Stavebnictví v USA | Dolary | Zkušenosti profi traderů | Prohlášení politiků | Obchodní terminál | Pravidla prop firmy | Prognóza Evropské komise | Analyzovat trh | Korelace na finančních trzích | Prop Trading účet | Globální ekonomiky | Nabídka | Uptrend | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Co to je dividenda | Sledování trhů | Nastavení indikátorů | Washington | Nákup dolaru | Vliv pandemie | Typy účtů | Klíčoví hráči | Prodat USD | Historie obchodování akciových indexů | Nejčastější chyby | Technologický vývoj | Počet instrumentů | Řízení drawdownu | Klíčový faktor v tradingu | Zasedání FOMC | Medvědí den | Historická volatilita | ActivTrades | Výkon USA | Statistické metody | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Směnné kurzy | Období nejistoty | Důležité signály | Kapitálové kontroly | AI systém | Výnosy | Výprodeje | Plánování obchodů | APHA | Obchodní platforma pro akcie | Instituce a banky | Bankéři | Inflace | Fiskální politiky | Inside | Obchodovat s větším kapitálem | Co to vlastně volatilita je | Nejlepší obchodní platformy | StockTwits | Medvědí formace | Snížit riziko | Inflace v Japonsku | Program OANDA | Breakout strategie | Úspěch v evaluační fázi | AI model | Obchodní plán | Vysoké sazby | Srovnání platformy cTrader | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Rozhodnutí centrálních bank | Dynamiky trhu | Flexibilní pravidla | MACD indikátor | Prodej v květnu | Medvědí signál | Alibaba | Masivní nárůst volatility | CL | Názory na měnovou politiku | Golden Cross | Obchodní příležitost | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Dovoz ropy | Online broker | SMC (Smart Money Concept) | Guvernér japonské centrální banky | Funkce přehrávání v aplikaci TradingView | Model optimální měnové oblasti | Environmentální a sociální změny | Lepší výsledky | Změna spotřebitelských preferencí | Výkyvy v tržní volatilitě | Politické faktory | Dynamické prostředí | Pohyby eura | Systémové nároky | Korelované páry | Akcie TSLA | Cyklus zvyšování sazeb | Moderní technologie | ICT zastánci | Nástroje technické analýzy | Ceny pohonných hmot | Fintokei | Širší obraz | Výrobní aktivita v USA | Exkluzivní funkce | Dostatek energie | Nedostatek sebedůvěry | Revenge obchodníci | Destabilizace | Jak funguje psychologie | Pohyb ceny | Akciová společnost | Distribuce a akumulace podle Wickoffa | Ukázka pozitivní korelace | Silný růstový pohyb | Rostoucí obavy | Úspěšné obchodování | VIP Interbank indikátor | Obchodní pravidla | Úrokové míry | Ukončit obchod | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Tradingová rutina | Tick Chart | Nedostatek analýzy | ECN VIP | Odhodlání | Nevýhody automatických obchodních systémů | Rostoucí ceny nemovitostí | Unikátní příležitosti pro tradery | Nerealistická očekávání | Donald Trump | Medvědí signály | Funded účet | Autor SMC teorie | Zprávy o inflaci | Aspekty obchodování | Předpověď akcií | Uvědomělé procvičování | Řešení energetické krize | Philip Morris | Volatilita | Zprávy z finančních trhů | Objem průmyslových zakázek | Poplatek | Nový trend | Guvernér RBA | Změny tržních podmínek | Maďarsko | Nákupní tlak | Akciové investování | Využití pro tradery | Technická analýza GBP/USD | Podstupování rizika | Zisky a ztráty | Psychologie pro tradery | Posilované učení | Chladné hlavy | Co je to prop trading | Formace hlava a ramena | Double top/bottom | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Členové bankovní rady | Člen FOMC | Klíčové oblasti | Carry trades | Institucionální objednávky | Suroviny | Slabé maloobchodní tržby | Potvrzení průrazu | Vstoupit do obchodu | Etické otázky | Stanovené Stop-Loss | Levels | Obchodni metody | Slabý růst ekonomiky | Šance na pokles | Poslední obchody | Testování obchodní strategie | Průmyslová produkce | Euro dolů | Silný býčí signál | Směřování trhu | Nevýhody cTraderu | Rozložit riziko | Exponenciální klouzavý průměr | Propadnutí poplatku za výzvu | Aphria (APHA) | Obchodní historie | Sezónnost trhů | Historické výkony | Automatické zpětné testování | Úspěšné obchodování akciových indexů | Identifikujte trend | Strategické investování | Prodej dolaru | Medvědí fáze | Ovládání našich emocí | Změny trendu | Cenové hladiny | OANDA Labs | Získání prop trading účtu | Sazby v USA | Obchodní software | Index podnikatelské aktivity | Novozélandská ekonomika | Ihned získat účet | Japonská vláda | Past na býky | Centrální banky | Diverzifikace osobních financí | P/E | Praktické tipy pro obchodování indexů | Potenciál růstu | Futures na ropu WTI | Uplynulý rok | Rekordní minimum | Zveřejněné údaje | Peníze | Program OANDA Labs | Větší objemy obchodů | Příležitosti na trzích | Chování institucionálních hráčů | Blackwell | Praktické příklady | Vývoz ropy | Výrobní index | Foreign Exchange | Japonský jen včera | PMI (Purchasing Managers’ Index) | CySEC | Trpělivost | Psycholog | Mundell-Flemingův model | Cenové akce | Breakout Trader | Brent | Pokrytí ztrát | Akcie a trhy | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Čínský dovoz | Platforma pro obchodování | Prudký pokles | Politika | Exxon Mobil | Stimul | Zápisky tradera | Zvýšit ziskovost | Zasedání australské centrální banky | Obchodní instrument | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Supreme pro MetaTrader | Uvědomělá praxe | Demo účty | Malé podniky | Odvetná cla | Klíčové strategie | Expert | Obchodní pásmo | Flat | Oanda | Roční zhodnocení | Pravidla strategie | Zápis ze zasedání Fedu | Identifikace potenciálních obratů | Uzavírání pozic | NFLX | Palladium | Využití průměrné týdenní volatility | FB | Index cen domů | Medvědí obrat | Obraz trhu | Ekonomické zájmy | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Oslabení USD | Jednoduchý klouzavý průměr | Denní minima | Strojové učení | Úrovně odporu | Jak funguje burza | Koloběh zadlužení | Pohyby cen | Manažerka | NZDUSD | Vyšší výnosy | Posílení eura | Agresivní pokles | Zvýšení sazeb | Kupování akcií | Vývoj měnového páru GBP/AUD | Trump včera | Obchodní spolupráce | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Admirals | Zdroje příjmů | Psychická náročnost | Fáze 2 | Boom | Historická cenová data | Put/Call | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Realita | Ekonomické kalendáře | Války na Ukrajině | Obchodní účet | Rozhodování o obchodování | Diverzifikovat portfolio | Plán obchodování | Americký S&P 500 | TradingView do ActivTrades | Psychologický deník | Potenciální obraty trendu | Guvernér BoE | Tržní prostředí | Vzdělávání a podpora | Rychlé zisky | Příležitosti pro tradery | Nakupovat akcie | Majetek | Zkoumání volatility | Pohled do budoucnosti | Obchodní příkaz | Udržitelné financování | Evropské měny | Financovat | Úvěrování | Chamtivost | Vydělávat peníze | Důvěryhodnost | Průraz trendové linie | Úzkost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Automobil | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | EUR/CAD | Hlavní rezervní měny | Výrazný růst | Vytvoření Pin Baru | Společnost Admirals | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Trading strategie | Býčí den | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Overbought | Silná rezistence | InstaForex | Americké volby | Vysoké ceny energií | DeepSeek | Stud | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Změny v pohybech | Tradingové kariéry | Situace na trzích | OTC obchodování | Hedgeové fondy | Rozhodování bez zapojení emocí | Saxo | Konzistentně ziskový | Úrovně Fibonacciho retracementu | Býčí formace | OANDA Labs Trader | Technický výhled trhu | Nárůst zásob | Platný signál | Obchodní signály | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Korelační koeficienty | Růst | Finanční deriváty | Trend cen | PMI pro sektor | Základy trading | TLRY | Vysoká cla | Historie | Profesionálové | Falešný průraz | Výhody swingového obchodování | Kapitál firmy | Americký index | Tradingové výzvy | Příležitosti | CHFJPY | Obecně trading | Akcie a ETF | Itálie | Plnění svého obchodního plánu | Význam sebedůvěry | Snížit úrokové sazby | Výsledky průzkumu | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Zaměstnanost | Futures kontrakty | Program kvantitativního uvolňování | Opatření centrálních bank | MiFID II | Válka | cTrader vs. xStation | Akcie firmy | MetaTrader | Budoucí úspěch | WEED | Největší pády | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Uvolnění měnové politiky | Odreagování | Fundamentální analýza | BreakEven | Ziskové marže | Nový rekord | Nové signály | Dnešní zprávy | Validní kanál | Swingová maxima | Vzorce chování | Překrývající se seance | Pravidelné výplaty | Trustly | Jednání FOMC | Investice a financování | Vyšší minima | Akcie společnosti Aphria | Hodnoty a ceny | Nejnovější údaje | Plánování | Sentiment na trhu | Krize 2008 | Prognóza | Snížení volatility | L.F. Investment | Váhavost | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Tilray | Výrazný propad | Long obchod | Zhodnocení vašich emocí | Nálada investorů | GTC | Americké prezidentské volby | Correction | Použití finanční páky | Obchodování na FX trhu | Zvýšit zisky | Způsob obchodování | Obligace | Kmenové akcie | Trh práce | Nastavený risk management | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | První obchodní den | Druhá největší kryptoměna | Růstový impuls | Rekordní inflace | Dnešní seance | xStation | Srovnání s jinými platformami | Praktické tipy pro obchodování | Nákup libry | Chyby traderů | Data z USA | Veřejný dluh | Uplatnění technické analýzy | Graf | Kongres | SMA 100 | Trend following | Tempo poklesu | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Cena akcií Nvidia | Překoupené signály | Profit-Targety | Akvizice | Bydlení | Aktuální tržní podmínky | American Airlines | Časový úsek | Růst amerického dolaru | Ukončení války na Ukrajině | Pochybnosti | Zpráva | Analýza trendu | Reakce dolaru | Růst kryptoměn | Země EU | Limit pro ztrátu | Býčí výhled | Superpočítač | Nejčastější chyby traderů | Zákaznická podpora | Naše obchodní strategie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Hodnoty a ceny měn | Kapitálové trhy | Objem obchodů | Zlepšení kvality života | Obchodování v pátek | Myšlenky během tradingu | Ochrana před záporným zůstatkem | Skupina investorů | Dobrý výsledek | Kvantifikace psychologických faktorů | Spike | Tradingové strategie | Období vysoké volatility | Ekonomické indikátory | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Postupy centrálních bank | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Účet s významným obchodním kapitálem | Příkaz Take-Profit | Challenge | Obrat trendu | Využívání indikátorů | IHS Markit | Graf páru GBP/USD | Faktor v tradingu | Technologické akcie | Klíčové události | Krátkodobý vývoj | Cena bitcoinu | Volatility | Average true range (ATR) | Nike | Dlouhodobé investiční strategie | Týdenní analýza | Exekutivní příkaz | Nejvyšší volatilita | Vyzkoušet si trading | Ceny výrobců | Obchodování s kapitálem prop trading firmy | Ovládání emocí | Spotware Systems | Long | Online obchodní platformy | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Sentiment investorů | Chování | Bullish | Obchodování s fundovaným účtem | Krátkodobé tržní pohyby | Snižování sazeb | Vývoj kryptoměny | Trendová linie | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Systémová rizika | Váš trading | Pozitivní zpráva | Měření volatility | Floating | Indikátor RSI | Výběr obchodních nástrojů | Téma inflace | Pokles bitcoinu | Býčí rally | Možný hedging | Přeobchodování | Akcie INTC | Jednání bank | Novozélandský dolar | Jak obchodovat akcie | Omezený počet brokerů | Disciplína a trpělivost | Obchodování s kapitálem | Průměrné denní volatility | Geopolitická rizika | Supreme Edition | Swingoví tradeři | Ekonomické modely | Cla na americké zboží | Algo obchodování | Investiční portfolio | On Balance Volume | Hlavní sezónní trendy růstu | Zasedání centrálních bank | Slabý americký dolar | Psychologie tradingu | AUD | MetaTrader (MT4 a MT5) | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Funkce přehrávání | Dokončení evaluační fáze | Trápení | Švédská vláda | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Informace o průměrné denní volatilitě | Nominální hodnota | Nasdaq100 | Celková míra nezaměstnanosti | Snižování úrokových sazeb v USA | Historie obchodování | Dynamický trh | Obchodní dovednosti | Broker regulovaný | S&P500 | Využití indikátorů | Změny ve strategii | Nástroje pro moderní tradery | Spotřeba ropy | Víkendové analýzy | Opatření | Regulační úřady | Meziroční růst | Anchoring | BoE Andrew Bailey | Natural Language Processing | Cvičení | Take-Profit úrovně | Stavební výdaje | Akcie společnosti Microsoft | Over-The-Counter | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Covid | Oslabení eura | Období volatility | Ztráty dolaru | Rozptýlení | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Intradenní obchodování | Konsolidace | Vlajkové formace | Významnější korekce | Trh | Využití ChatGPT 4 | Sezónnost | Obchodní prostředí | Použití klouzavých průměrů | cTrader vs. MT4 | Selský rozum | Index výrobní aktivity | My Forex Funds | Interbank price delivery algorithm | Rychlost exekuce | Pojmy algoritmického obchodování | Zanedbávání řízení rizik | Vhodné akcie | Akcie Netflixu | Forex obchodní platformy | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Skalping | OANDA Global | Kapitálové strategie | Makroekonomické události | Zkušenost | Správné načasování | Cox | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Odpověď z ChatGPT | MSCI | Friedrich Merz | Posílení kurzu | Psychologie rozhodování | Australská centrální banka (RBA) | Emocionální stav obchodníka | Sezónnost zisků technologických firem | Pravděpodobnost úspěchu | Zdroje energie | PLUG | Faktory ovlivňující environmentální a sociální změny | Dragon | Prop firmy | Index polovodičů | Prop společnosti | Retailoví investoři | Průmyslová výroba Německa | ATR (average true range) | Průměrné mzdy | Falešné signály | Price Action Trading | RebelsFunding.com | Čekající pokyny | Objemové indikátory | Fair Value | Trendové indikátory | Open | Pattern Details | Statistické údaje | Forex funds | Úrovně Stop-Lossů | Akcie FedExu | Představitelé Fedu | Algoritmus dodávání cen | Sezónnost na základě fundamentálních událostí | Rétorika centrálních bank | Sell pozice | Celní politika | První support | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Změny v potravinářství | Zprávy o institucionálních objednávkách | Index | Unemployment Rate | Fáze konsolidace | Prvky technické analýzy | Trading vs. Investování | Studie | Akcie UPS | Futures | Korelace mezi NASDAQ a DJ30 | Prolomení pod support | Měď | Recyklace | AUD/JPY | Neutrální vývoj | Směnný kurz | Snižování inflace | Bankovní úvěry | Korelační tabulky | Medvědí tlak | Profitabilnější | Rezervní měny | Obchodní cykly | Zveřejnění důležitých zpráv | Elektřina | MMF | Obchodní praktiky | Rozhodovací schopnosti | Vnitřní hodnota | Average Daily Range (ADR) | Vývoj ceny stříbra | Snížení likvidity | Modely rovnováhy portfolia | Parlamentní volby | Výrobní ceny | Intervence na trhu | Výzvy od prop společností | Vhodné obchodní příležitosti | Zpřísnění měnové politiky | Propadnutí poplatku | Americký akciový index Nasdaq | Eura | Určitý řád | Grafické karty | Komise | Oblasti konsolidace | Klienti InstaForexu | Nejistoty | Emocionální stav | Aplikace v algoritmickém obchodování | Pipy | Objednávky | Rovnováhy | Trend u zlata | Udržení chladné hlavy | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Pokročilé nástroje | Analýza fundamentálních faktorů | Obchodování na devizovém trhu | Důležitost denních návyků | ICT obchodníci | Slickcharts | Bílý dům | Kapitál | Svíčka Doji | Fungování | Finanční svoboda | Modely posilovaného učení | Zápisníky centrálních bank | Zvýšení dluhového stropu | Sledování odrazu ceny | Celkové riziko | Krátkodobé klouzavé průměry | FinTech | Posílení | Devalvace | Limity pro maximální ztráty | Media Analytics | Zajímavé peníze | Náhoda | Analýza sociálních sítí | Vliv na obchodování | GBP/JPY | Dramatické změny | Obchodování s kapitálem prop trading | Bank of Canada | Boční kanál (sideways) | Podmínky na trhu | Messenger | Obchodníci ICT | Ekonomický optimismus | Společnosti z technologického sektoru | Obrovské pohyby | Projev Jeroma Powella | HDP ve Spojeném království | Globální názory | Blogy o psychologii obchodování | Medium Term | Zásady money managementu | Údaje o inflaci | Emoce v tradingu | Apollo | Výkyvy na měnových trzích | Finanční analytici | Majitel | Stanovení cílů | Pohled na indikátory | Začátky AI | Největší společnosti v indexu | Obrat dolů | Prodej akcií | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Rozdíl mezi ICT a SMC | Hawkish | Zpomalující růst zaměstnanosti | S&P | Držení pozic přes víkend | Společnosti | Využití času | Základní SMC | Obchodní signál | Dobré návyky | Intradenní analýza | Unie | RebelsFunding | Vice | Konopný průmysl | MCD | Evaluační proces | Pokles důvěry | Flexibilita | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Výnosové křivky | Obchodníci s měnami | Inflace ve Spojených státech | Medvědí svíčka | Obchodovat konzistentně a ziskově | Psychologické hladiny | Nominální úroková míra | Důvěra investorů | Politická rizika | Ekonomické ukazatele | Základy obchodování | Finanční stability | Historické maximum | Sázky | ATR | Zpětnovazební učení | Pohled na zlato | Analýza trhů | Více kapitálu | Gambling na finančních trzích | Kurz dolaru | Váhání | Akciové indexy | Akcie Amazon | Nejúspěšnější tradeři | Obchodní systémy založené na Price Action | Momentum | Výrazné ztráty | Vládní představitelé | Diverzifikace aktiv | Další cenový růst | Obchodování kryptoměn | Americký investor | Plug-in Admirals | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Vývoj eura | Rostoucí trendový kanál | Shell | Americké měny | Vášeň a impulzivnost | Ekonomický kalendář | AI používané v obchodování | Tržní podmínky | Představení modulu cAlgo | Soukromý sektor | Obchodní plány | Analýza technických faktorů | Strategie řízení rizik | Fundamentální zprávy | Vývoj měnového páru NZD/USD | Prezident Trump | Trh v rovnováze | Postavení na trhu | Obchodní napětí | Vyšší maxima | Libra ztrácí | Ocel | Problémy | Disciplína | Derivátové trhy | Swing | Použití indikátoru Stochastic | Trading společnost | Analýza emocí v tradingu | Ekonomický vývoj | Pattern recognition | Investice do solární energie | Plánování vstupů a výstupů | Fundovaný účet | Úrovně rezistencí | Technická korekce | Tlak na výkon | Order Flow | Časová pásma | Strategie Buy and Hold | Zpráva o vývoji inflace v USA | Aktiva volatilní | Cla na dovoz | Reakce trhů | Německý index | Pozice bitcoinu | Zákonitosti trhu | Vzdělávací materiály | Omezení akciových indexů | EUR/GBP | Typ strategie | Pochopení základů forexového trhu | Očekávání analytiků | Modely teorie her | Vrcholy a dna | XTB Trading | Sektorová sezónnost | Znalost | Zpomalení růstu americké ekonomiky | Trading výzvy | Hladiny podpory | Maximální ztráty | Rekordní hodnoty | Patterny | Dopravní sektor | Překoupené úrovně | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Minimalizovat ztráty | Zpracování informací | Negativní dopad | Celkový výkon indexu | Dlouhodobé investování | Makroekonomické modely | Masivní nárůst ceny | Sell-off | Index Stoxx 600 | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dotcom bublina a NASDAQ | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Nicholas Stern | Ceny Bitcoinu | Býčí obrat | GME | Northwestern Medicine | Doji svíčka | PEPSICO | Populární kryptoměna | Backtestovat | Technické analýzy | Styl tradingu | Statistický nástroj | Fundamentální analýza forexu | Joachim Nagel | Řízení rizika | Virtuální portfolio | Pochopení chování institucionálních hráčů | Kapitálové zdroje | Více kapitálu k obchodování | Budoucnost | Zveřejnění ekonomických zpráv | Uvědomění a reflexe | Americký výrobní sektor | Zájem kupců | myfxbook.com | Porozumění trhu | Předsudky | Pokles ceny | Za poplatek ihned získat účet | Dolar vůči jenu | End-of-Day Trading | Ztráta kapitálu | Pokračování v poklesu | Tolerance rizika | Zkušenosti klientů | Stádovité chování | Slabý trh | Pokračující pokles | Oživení německé ekonomiky | Globální dodavatelské řetězce | Výkon indexu | Mírný růst | Rally na akciích | Learning and Adaptation Models | Trading jednoduše | Významné fundamentální zprávy | Hodnota v riziku (VaR) | Take-Profit příkazy | Vysoká inflace | Prodej v květnu a opusť trh | Rozhraní a funkce cTrader | Řízení pozic | Krátkodobé strategie | Snaha rychle dohnat ztrátu | Online hry | Situace v USA | Větší riziko | Americká centrální banka | Intraday | Christine Lagarde | Efektivní přístupy k obchodování | Average daily range | Různé úrovně volatility | Akcie AT&T | Forex sentiment | Case-Shiller | Získat účet | Ideální čas | Následování davu | DAX 40 | Analýzy toku objednávek | Otevřené obchody | Zaměstnání na plný úvazek | Politické rozhodnutí | OpenAI | Psychologické jevy | Hlavní akciové indexy | Transparentnost obchodování | Přehled o dění na světových burzách | Pair trading | Časové rozdíly | Dveře k novým finančním horizontům | Konfirmační zkreslení | Riskovat svůj kapitál | Analyzovat čísla | Pohyb zlata | Burza akcií | Altcoiny | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Obnovitelné zdroje energie | Časové omezení | Obchodní přístup | Tržní sentiment | Druh strategie | Grafické formace | Platforma cTrader | G10 | Klín | Strategie a doporučení | Změny pracovních míst a dovedností | Vysoká volatilita | Labs Trader | Dlouhodobý support | Psychika | Obchodování u prop trading | Solidní obchodní strategie | Benzín | Obchodování u prop trading firmy | Republikáni | Nejlikvidnější trh | Úvod do světa Prop Tradingu | Pravděpodobnost korekce | Zvládnutí emocí | Forexové trhy | Automatické obchodní systémy (AOS) | Názor obchodníků | Japonské úřady | Outstanding shares | Prodejní příležitost | Potenciál obchodu | Kolísání měny | Expert Advisors (EA) | Index výroby | Impulzivnost | Obchodní chování | Silná libra | Francouzská obchodní bilance | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Worldcoin | Chart Trader | Začít obchodovat | Klesající trend | Environmental, Social and Governance | Spotware | Zkušenosti klientů s obchodováním | Nízká likvidita | Obchodní války | Eskalace | US 100 | Solární energie | Vyhlašování zpráv na finančních trzích | Použití technických indikátorů | Meziroční míra inflace | Dow Jones Industrial Average | Slabé výsledky | Range | Devizové intervence | Vzdělávací webináře | Funkce cTrader | Typy AI | Zvládání ztrát | Bohatství | Americké úrokové sazby | Oblast rezistence | Ifo | Vysoce likvidní | Profit-Target | Uzavírání obchodů | Royal Dutch Shell | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Energetický sektor | Jak fungují environmentální a sociální změny? | Stabilní růst | Vývoj inflace | Nezaměstnanost v Japonsku | Model reálného obchodního cyklu | Úskalí či omezení Prop Trading | Margin | Pandemie covidu | VIP Interbank | Jednání ECB | Bureau of Labor Statistics | Výplaty zisků | Euro včera | Náklady | Použít stop-loss příkazy | Oblasti rezistence | ECB dnes | Kompenzace | Rozhodování v tradingu | Předpověď akcií Tilray | ADR (average daily range) | Úvěrové podmínky | Cesta želvy | Index nákupních manažerů | Finbold | Akcie Coca-Cola | Změny v úrovni volatility | Eliminace emocí | Jestřábí rétorika | Identifikace potenciálních obratů trendu | Vývoj mezd | Ripple | Americká měna | HDP Španělska | Zdravotní krize | Zpětné testování (backtesting) | Blogy o psychologii | Nesplnění evaluační fáze | Budoucí úrokové politiky | Hospodářská odvětví | Trading for a Living | Domácnosti | Překoupené zóny | Analýza sentimentu | Rostoucí HDP | Jednání mezi USA a Čínou | Jednoduché tipy | Co je to forexový sentiment? | Bitcoin | Hazard | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Halving | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Kanadský dolar | Výhody algoritmického obchodování | RRR | Rovnováha na trhu | Pozornost obchodníků | Ceny výrobců v USA | Primární trend | Poptávka | Denní volatility | Kov | Monsanto | Automatizovaný systém | Světové centrální banky | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Grafické nástroje a indikátory | Balance | Nejziskovější | Tradingové výzvy od prop společností | Tradingové schopnosti | Obchodní výsledky | Společnosti v indexu S&P 500 | Volatility v různých obdobích | Maloobchodní tržby | Ekonomické vyhlídky | Nižší minima | Restriktivní politika | Studium psychologie | Vnitřní dialog | Příležitost pro odraz | Krátkodobý sentiment | Zisk společnosti | Globální ekonomické problémy | Summit EU | Odraz od hranice trendového kanálu | Kvalitní obchodní příležitosti | Vývoj akcie NVIDIA | Výrazná rezistence | Snižování úrokových sazeb | Ukazatel zdraví | Kvalitnější analýzy trhu | Dow Jones 30 | Sezónnost v rámci týdne | Nákup akcií | Odpor | Nastavení měnové politiky | Volby do Evropského parlamentu | Pravidla obchodního systému | Data o inflaci | Pákový efekt CFD | Praktické využití pro tradery | Medvědí pohled | Twitter | Sebejistota | Zajištění hospodářského růstu | Paralýza rozhodování | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Zboží dlouhodobé spotřeby | Eskalace obchodních válek | Technologický index Nasdaq | Změny v energetickém odvětví | Parametry řízení rizik | Síly trendu | Oversold | Technologicky zaměření tradeři | Správa peněz | Předvídat budoucí pohyby cen | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Osobní život | Investoři dnes | Zpomalení globální ekonomiky | Stažení akcií | Časový rámec (time-frame) | Úspěšné obchodní strategie | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Krátkodobé spekulativní obchody | Směřování trhů | Tlak na USD | Moderní prop trading firmy | Obchodovat | Propad kapitálu | Výkyvy cen | Americké indexy | Historická minima | Snížit stres | Postřehy z obchodování | Poměr rizika vůči zisku | Největší ekonomika | Lítost obchodníka | Video | Investice do akcií | Závazek | Modely strojového učení | Největší ztráty | Rostoucí trendová linie | Plánování vstupů | Finanční údaje | Regrese | Trading a investování | Správné rozhodování | Potenciál pro chyby | Americký akciový index Nasdaq 100 | MIFID | Výhody a nevýhody AI | Dluhopisy | Indikátor | Přehnané sebevědomí | Denní objem obchodů | Philadelphia SE | Zlatý kříž | Index polovodičů Philadelphia SE | Dolar vůči japonskému jenu | Akcie Apple | Přístupy k obchodování | Technická rezistence | Platformy | Obchodování forexu | Fundamentální události | Equity | Riziko korekce | Potvrzení obchodních signálů | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Hospodářské škody | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | NZD/JPY | Výhody automatických obchodních systémů | Tržní síly | Budoucnost AI | Trendovat směrem nahoru | Backtestování | Formace grafu | Analytici | Snížení ratingu | Multi Time Frame Analysis | Údaje o ekonomice USA | Aukce | Tradingové výzvy od prop | Hodnoty VIX | Finance | Likvidita a volatilita | Automatické obchodní systémy | Obchodování a investování | Strach ze ztráty | Hans-Rüdiger Pfister | Prolomení oblasti | Růst měnového páru | Akcie American Airlines | Snížená volatilita | Základní kameny konceptu Smart Money | Harrisová | Množství peněz | Změna myšlení | Likviditní zóny | Obchodní výkon | Transakce a obchody | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Zkoumání více časových rámců | Jak zprávy ovlivňují pohyby na trhu | Trading systém | Stres | EverTrader | Financial Conduct Authority | Stříbro | XCU/USD | Pozornost trhu | Integrace AI | Tajemství obchodování | Vývoj akcie INTC | Efektivní obchodování | Tradingové obchodní strategie | Obchodníci | Zmírnění obchodního napětí | Zájem o dolar | Účely swingového obchodování | Budoucnost AI v obchodování | Pravidla money managementu | Využití AI | Krize 2008 a S&P 500 | Finanční instituce | Prostor pro další růst | Pokles podnikatelské aktivity | Pepa Zeman | Vyšší sazby | Kryptotrh | EURGBP | Syntetické akcie | Co jsou to akciové indexy? | Přehled forexových obchodů | Více riskovat | Základy technické analýzy | Statistický úřad | Pokles cen | Kurz pro začátečníky | Technický pohled | Natgas a jeho sezónnost | Cenový graf | Zadávání objednávky | Měnové intervence | Model Purchasing Power Parity | Emoční kontrola | Nákupní apetit | Průměrné roční zhodnocení | Dosažení Profit Targetu | Zdokonalování obchodních dovedností | Faktory ovlivňující trhy | Monetární politika | Index PMI | Indikátor CCI | Počasí | Otevření účtu | Africké země | Uzavření trhů | Akcie NFLX | Vstoupit do trhu | Michigan | Short squeeze | Objemy kapitálu | Obchodování v Evropě | ETF | UTC | Cenové patterny | XCU | Kontrolní seznam | Akcie MSFT | Bollingerova pásma | Webináře | Cena akcie společnosti Tesla | Klouzavý průměr | Efekt dispozice | UK100 | Jednání ministrů financí | HDP Austrálie | Ropa | Lineární regrese | Modely založené na sentimentu | Firma | Trend is your friend | Výrazné pohyby | Ekvidistantní kanál | Tick Chart Trader | Prostor pro pokles | Pohyby na forexovém trhu | Ekonomická zpráva | Problém předčasného vstupu | Obchodování zpráv | Koncentrace | Nastavení Stop-Loss | Pivot points | Pokles nezaměstnanosti | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | Barclays | Železnice | Dosažitelné cíle | Systémy založené na objemu | Euro vůči americkému dolaru | Bulharsko | Trumpovo vítězství | Jak na backtesting | Význam sebedůvěry a disciplíny | Fundamentální analýzy | Odvetná opatření | Příklad vstupu do sell | Úrokové politiky | Německý index DAX | Jak nakreslit trendový kanál | Akcie na jméno | Majors | Ziskový obchod | Alokace kapitálu | Měřítko očekávané tržní volatility | Daňová období | Vyhlašování zpráv | Technický obchodník | Emocionální spouštěče | Minimální vklad | Tržní trend | Sledování vzorů svíček | Prop Trading výzvy | Méně stresu | Hlavní sezónní trendy | Vytvoření plánu | Historické příklady | Poptávka po bezpečném přístavu | Short pozice | Pokračování trendu | SMC teorie | Euro/Americký dolar | Úrovně rezistence | Efektivní používání stop-loss | Signál k nákupu | Austan Goolsbee | Akcie AMZN | P/E Ratio | Obratové formace | Rostoucí potenciál | Trpělivost v tradingu | Identifikace denních trendů | Informace o trhu | Zpomalení inflace | Investiční cíle | Měnící se tržní prostředí | Depozitář | Nástroje peněžního trhu | Vývoj situace | Bitcoiny | Natural Language Processing (NLP) | Vývoj kurzu EUR/USD | Hranice kanálu | Japonský index | Neemocionální proces | Hodnota eura | Emocionální reakce | Prodejní aktivity | Knihy o tradingu | Janet Yellen | Globální inflace | Futures na Nasdaq | Sektor služeb v USA | Vysoká likvidita | Sell in May | Odstranění emocí | Podnikání na kapitálovém trhu | Potenciál dalšího růstu | Backtest | USA | Zpomalení světové ekonomiky | Procentuální risk | Ekonomové | Underweight | Spojené státy | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Nové obchodní příležitosti | Transakční náklady | Oanda.com | Německý automobilový průmysl | Dekompenzační metody | Backtest při obchodování na finančních trzích | Ex-dividend | Cena akcií AMD | Růst HDP | Zpomalení hospodářského růstu | Pokles trhů | Jakub Hodan | Obchodovat pro FTMO | Pandemie | Modely založené na učení a adaptací | Vliv na měnové páry | Cena stříbra | Přizpůsobování se podmínkám na trhu | Euro vůči dolaru | Rozpočtové schodky | Moving Average Convergence Divergence | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nálada na trhu | Výzva | Obchodní úspěchy | 3М | Platforma | Růst počtu začínajících podniků | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Verdikt soudu | Investiční záměry | Výkon dolaru | Seberegulace | Poskytování úvěrů | Volby | Overtrading | Zvyšování úrokových sazeb | Růst eurozóny | Růst akcií | Rozvíjení dobrých obchodní návyků | Známá společnost | 2008 a S&P 500 | ETH/USD | Změna klimatu | CFD broker | Jak algoritmické obchodování funguje | Pohonné hmoty | Psychika tradera | Intervence centrální banky | DXI | Pochopení trhu | Cenová akce | Efektivní řízení | Index volatility | Dow Jones | Asijská obchodní seance | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Pozitivní komentáře | Inaugurace amerického prezidenta | Spuštění hyperinflace | Směr trhu | Nadměrné obchodování | Obchodovat Price Action | Ziskový potenciál | Kurz USD | Iniciativa | Mistrovství v obchodování | Akcie Intel | Oslabení trhu | Důležitý support | J-curve Model | Trendový kanál v technické analýze | Pokročilá technická analýza | Boeing | Stabilní společnosti | Jak obchodovat | Úpravy pozic | Velmi volatilní | Americká data | Kontrola inflace | Oslabování libry | Trailing Stop | Jestřábí komentáře | Indexy PMI | Kurz dolarů | Co je cTrader? | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Signál k nákupu (buy) | Japonská ekonomika | Equity křivky | cAlgo | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Příznivé údaje | Inside Bar | Futures na americké akciové indexy | Použití indikátorů volatility | Cyklické akcie | Výkon ekonomiky | Masivní propady | Ekonomické faktory | Škálovatelné vstupy | ATR (Average True Range) | Větší korekce | AI pro obchodování | Euro posiluje | Vyhlídky americké ekonomiky | Specifické tržní podmínky | Úroková sazba | Index ASX | Hraní pokeru | Rady pro začínající | Kombinované systémy | Kurz libry | Časový rámec | Vladimír Růžička | Potenciální obrat trendu | Obchodování odrazu ceny | AUD/NZD | Strategie EXTRA | Překoupené podmínky | Oznámení amerického prezidenta | Nálada na světových trzích | Korelace v tradingu | Automobilové součástky | Jak vnímat volatilitu? | HDP Francie | ECB Christine Lagardeová | Technologický index | Apollo Global Management | Výroba v Německu | Trendový trh | Změny klimatu | Boční kanály | Investiční poradenství | Forexový sentiment | Doporučení pro euro | Býčí divergence | Růst cen výrobců | Poptávka po dolaru | Člen bankovní rady | Nasdaq v USA | Indikátory momenta | Využití krátkodobých výkyvů cen | Pohyby na trzích | Konkurenceschopnost | Pokles USD/CAD | Průměrná denní volatilita | Futures na zemní plyn | Konzistence v tradingu | Prop Trading | Směr trendů | Swingová minima | Facebook | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Obchodní dohody | Podmínky jednotlivých Prop firem | Pokles cen nemovitostí | Dlouhodobý úspěch v tradingu | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Engulfing pattern | Nový americký prezident | Trumpova protekcionistická politika | Nejlepší rozhodnutí | Palantir | Politika centrálních bank | Přehnaná sebedůvěra | Risk off sentiment | Anchoring (ukotvení) | Vášeň | Strategie nákupu | Financování vlády | Omezení prop tradingu | Možnosti automatizovaného obchodování | Market Microstructure Models | Jednotlivé akcie | Platný obchodní signál | Klíčové pojmy algoritmického obchodování | Dukascopy Europe Team | Vliv na ekonomiku | Pandemie covidu-19 | Strach z promeškání | Forex jednoduše | Volatilní | On-line kurzy | Systémy založené na Price Action | Kdo to řídí | Riziko ztráty | Úrokové sazby | Spolehlivost | EUR/USD | Zvyšování rizika | Nízké sazby | Trader Jan | Signály a příležitosti | Výdaje | Pin Bar | Růstové tendence | Varování | Vliv volatility na obchodování | Cenové turbulence | Pozitivní vývoj | AOS (Automatizované obchodní systémy) | Jak zlepšit konzistenci | Intervence | Vliv svátků | Market Scanner | Trh s kryptoměnami | Poučení z minulosti | Manuální backtestování | Uvědomění | Spotřebitelská důvěra | Unity | Poznej sám sebe | Analýza makroekonomických zpráv | Backtesting strategií | Dodržování pravidel | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Oběhová ekonomika | Dnes zveřejněná data | První odhad | Čistý graf | Analýzy grafů | Australian Securities and Investments Commission | Algo | Recese v USA | Měnové politiky | Omezení u ICT | Investování do nemovitostí | Vývoj akciového indexu Nikkei 225 | Finanční služby | Události z minulosti | Dopady prezidentských voleb | Výhody korelace měnových párů | Nová cla | Klasické indikátory | Joe Biden | Rostoucí trendová čára | Ziskové obchodní strategie | Jak rozvíjet trpělivost v tradingu | Celkový výkon | InstaForex Kurz pro začátečníky | Růst ceny GameStop | Akcie Amazonu | Předstihový ukazatel | Linie kanálu | Ceny nemovitostí | Objem obchodování | Čínské továrny | Aktuální situace | Geopolitické události | Obavy z globální recese | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Srdce trhů | Uzavření obchodu | Faktor Trump | Výsledkové zprávy | Vášeň pro trading | Shluk rezistencí | Nevýhody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Denní volatilita | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Odvětví | Rozhodnutí o sazbách | Růst měnového páru GBP/USD | Indikátor ADR | Investiční doporučení | Prohlášení | M1 | Racionální rozhodování | Poker | Dopad kognitivních zkreslení | Vývoj akcie Tesla | Pokročilé funkce | Prolomení supportu | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Jak akciové indexy využít v tradingu | Obchodování v trendovém kanálu | TradingView | Dopad volatility | Obrat cen | Dokončení první fáze | Škály společností | Obchodní služby | Obchodování odrazu | Zlepšování obchodních výsledků | Ekonomická situace | Výkon široké škály společností | XPD/USD | Obchodování bez plánu | Portfolio Balance Models | Význam vzdělávání | Celkový stav ekonomiky | NextEra Energy | Cenová válka | Růstový potenciál | Program OANDA Labs Trader | Volební rok | Trading | Dna | Výsledky maloobchodních tržeb | Vojenské konflikty | Obchodní problémy | Podvědomí | Ripple Labs | Centrální bankéři | Trh se zlatem | Overnight | Hlavní měnové páry | Dornbuschův model | Kryptoměnoví nadšenci | Jak se stát lepším investorem | Předobchodní rituály | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Inflační očekávání v USA | Signály přeprodanosti | Obchodní jednání | FCA | Bilance ECB | Poptávky po dolaru | Tržní cena | Vítězství | Investiční strategie | Schopnost učit se | Sledování nejvlivnějších společností | Hodnotové investování | Bezpečný přístav | Analýza emocí | Fibonacci | Obchodování v praxi | Obchodní příležitosti | Obchodovat s větším objemem | Co je IPO? | Využití trendových kanálů | Game Theory Models | Nástroje pro zpětné testování | Belgie | Pečlivé analýzy | Grafické nástroje | Agresivnější růst | Americké statistiky | Přiřazení relevance | Emoční stav | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | Koronavirus | Hospodářské klima | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Copper (XCU/USD) | Vývoj akcie NFLX | Teorie her | Kurz NZD | FOMO | Kalendářní sezónnost | Christopher Waller | Analýza BTC | Zlepšení ekonomiky | Klíčová rizika | Investorský sentiment | Miliardy dolarů | Výkonnost společností | ADP | AI | Závislost na technologii | Dýchání a relaxace | Emocionální rozhodování | Británie | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Prostor ke zlepšení | Svíčkové formace a grafické formace | Forexoví tradeři | Umělá inteligence | Nesoulad | Rychlost zotavení | Obchodování eura | Ruční trading | Výstupní příkazy | Přeprodané zóny | Ceny dolaru | Přehled Signálů | OANDA Global Corporation | Decline | Politické volby | Tolerance k riziku | Oblasti forexového obchodování | Jak profitovat | Příliv investorů | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odolnost ekonomiky | Akcie AMD | Prezidentské volby | Soustředěnost | Trendové ukazatele | Linie odporu | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Intradenní strategie | Talent a dovednosti | Férové obchodní praktiky | Obchodní postřehy pro býky | Tisková konference | Chytré peníze | Spoléhání na technickou analýzu | Aktivity v USA | Světové trhy | Dlouhodobější výhled | Forexoví obchodníci | Platformy pro obchodování | AI do obchodních platforem | Platební bilance | Citlivost trhu | Schéma distribuce a akumulace | Růst mezd | Kasina | Backtest při obchodování | Eskalace obchodního napětí | Index cen nemovitostí | Luis De Guindos | Dluhopis | Pokles USD/JPY | Vyšší hodnoty VIX | VIP zóna | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Růst cen nemovitostí | Společnost Nvidia | Limited Arbitrage Model | 200denní klouzavý průměr | Sazby | Běžné emoce | Rozhodnutí japonské centrální banky | Vygenerování obchodního signálu | Psychologické aspekty obchodování | WhatsApp | Obchodní pozice | Obchodovat s čistou myslí | Racionální rozhodnutí | Integrace systému TradingView | Příjmy společnosti NVIDIA | Inflační situace | Zemědělství | Skvělá strategie filtrování | Efekt stáda | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Růst výrobních cen | Strategie řízení | Tipy pro obchodování GBP/USD | Identifikace trendového kanálu | Silnější americký dolar | Pohled na trh | Obavy z ekonomického poklesu | Jaké jsou environmentální a společenské změny? | Otevření obchodu | České koruny | Krátkodobý výhled | Zhodnocení situace | Očekávané rozhodnutí | Volatilita či likvidita | Komise v přenesené pravomoci | Placené systémy | Růst cen v USA | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Nové rekordní hodnoty | Futures kontrakt Copper | Američtí politici | Řízení cen | Vzdělávání a rozvoj | Nové peníze | Prop tradingová firma | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | Rekordní maxima | Riziko na obchod | Tradiční Proprietary Trading | Recenze a návod | Minimální vklad pro otevření účtu | Otestování rezistence | Data o HDP | Inteligentní investor | Současný klesající trend | Cílové ceny | Amazon | Nerozhodnost | Použití Volume Profile | Uzavření fundovaného účtu | Sankce vůči Rusku | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ziskové strategie | Hlavní pravidla | Ether | Býčí nebo medvědí | Překážky | Největší kryptoměna | Hotovost | Sektor služeb | Hypoteční krize | Supporty | Tržní analýza | Investiční fondy | Smazání celého účtu | Regulátor | Druhy akcií | Obchodní dohoda | Vysoká rizika | Reserve Bank of Australia - RBA | Král kryptoměn | Indikátor Purple Strike | Nákup a prodej | Boj s inflací | CFD na kryptoměny | Investování peněz | Platforma pro akcie a měny | Cit pro trhy | Zpracování přirozeného jazyka | MyForexFunds | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Santa Claus Rally | Páka | Lepší výkonnost | Možnost obchodovat s větším kapitálem | Medvědí divergence | Strach ze ztráty peněz | Tempo růstu průmyslové výroby | Příklad vstupu do sell pozice | Zvýšení mezd | Světové rezervní měny | Analyzujte své chování | Konzistence | Proč zrovna cTrader? | Sledování indexů | Budoucí vývoj | Ukázka obchodní platformy | Nálady investorů | Celkový sentiment | Ignorování fundamentální analýzy | HDP Německa | Index výrobních cen | Panika | Pochopení základních principů | Murray | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Kontrariánské strategie | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Trading Forexu | Celní politiky USA | Trades | Stoupající kanál | Zájem investorů | Propad trhů | Životní náklady | Cena ropy brent | Realistická očekávání | Partnerství | Vyšší ceny | Richard Wyckoff | Euro dnes | Money management | Cena akcií Netflixu | Zasedání Bank of Canada | Rozpoznávání formací | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Kroky centrálních bank | Rezistenční oblast | Seznam úspěchů | Pomodoro | Základy trendových kanálů | Hypotéza | Behaviorální ekonomické modely | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Emoce proti logice | Commitments of Traders (COT) | Oslabení měny | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Strategie obchodování trendového kanálu | Předpovídat tržní pohyby | Wyckoff | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Futures na palladium | Automatické obchodování | Obchodník s cennými papíry | První fáze | Zaznamenávání | Poměr P/E | Pin Bars | Výsledky společnosti | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Struktura trendového kanálu | Distribuce | Správný money management | Úspěšní obchodníci | Broker OANDA | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Role centrálních bank na Forexu | Magnificent | Vliv volatility | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Správné řízení peněz | Nově zahájené stavby domů | Nejbližší support | Ziskové výsledky | Vývoj akciového indexu SPX500 | NASDAQ 100 | Swing Trading | Ovlivnění nedávnými výsledky | Účastníci trhu | Zakladatel ICT | Prodejní signál | Autochartist Risk Calculator | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Brokerské služby | Výrazný uptrend | Konkurence mezi Prop Trading firmami | Vývoj událostí | Optimalizovat využití času | Hry | Redukovat stres | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Trhy | Trade | Potenciální otočení trendu | Obchodování na forexovém trhu | Strategie a přístupy | Technologické bubliny | Přístup k fundovanému obchodnímu účtu | Akcie společnosti Nvidia | Projev šéfky ECB | Ředitel Saxo Bank | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Rizika Over-The-Counter trhů | Naděje na obrat | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Představitel Fedu | Měnová intervence | Ekonomické klima | Dlouhodobé výsledky | Sideways | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Tým RebelsFunding | Aktuální stav | Správa obchodních příkazů | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Analyzovat jednotlivé akcie | FTSE | Významné úrovně | Potenciál zisků | Vývoj USD | Generovat zisk | Úspěch na trzích | Teoretické omezení | Přístup k tradingu | Tempo růstu britské ekonomiky | Rostoucí příjmy | Důvěra v eurozóně | Cena indexu | Spread Recorder | Index Sentix | Měnové trhy | Obratové body | Přehled o dění | Oscilátor | Číst trh | USD/MXN | Sbírka cenných indikátorů | Pokračování rally | Rizika | Anagramy | Rychlé rozhodování | Oživení ekonomické aktivity | Skutečné peníze | Vánoce | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Benjamin Graham | Eurozóna | Horší data | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Denní obchodování | Využití krátkodobých výkyvů | ISM | Bublina a NASDAQ | Zvýšení volatility | Co je to prop trading? | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Forex trh | Vývoj ceny mědi | EURCAD | Vývoz a dovoz | Vývoj akcie MSFT | Postavení dolaru | Nuance | Americké banky | Pivotní body | Rizika nadměrného obchodování | Analýzy trhu | Mezibankovní algoritmus | Zpomalování inflace | Autor SMC | Jasný plán | Sdílení zkušeností | Swing tradeři | Nákup eura | WAVE | Ukazatel volatility | Finanční výkonnost | Dodávání cen | Zajeté koleje | Klouzavý průměr EMA | Platforma MetaTrader 5 | Futures na ropu | Výběr brokera | Kalendář ekonomických událostí | Ebook od Purple Trading | Profi tradeři | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Generativní AI | Přiznat ztrátu | Vlastní kapitál | Nedostatek přizpůsobivosti | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Trhy jsou dynamické | Risk Reward Ratio | Jsou trhy ovlivněny | Konfluence | Ministr obchodu | Hodnota akcií | Sentiment na sociálních sítích | Rostoucí mzdy | Pochopení trhů | Nová makrodata | Představitelé centrální banky | Vysoké ceny | První obchod | Obnovení růstu | Zkušený trader | Tape Reading | Zahraniční měny | Dobré obchodní návyky | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Canopy Growth (WEED) | Dosahování zisků | Růst ekonomiky | Obchodování SMC | Zkušený investor | Psychologický aspekt | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | ForTraders | Silné inflační tlaky | Fundamentální obchodník | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | IRP | Funded Trader | Žádosti o podporu | Sucha | Výsledky hospodaření | Přístup k obchodování | Netrpělivost z běžného života | Chuť k riziku | Bilance | Zdravý úsudek | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Platformy pro kryptoměny | Udržitelné investice | Filtrovat tržní signály | Obchodování USD/JPY | Americké akciové indexy | Klesající dominance | Ondřej Hartman | Holubice | Dýchání | Proces rozhodování | Proražení rezistence | Tesla | Obchodní postřehy | Přístup k obchodnímu kapitálu | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | Výkyvy směnného kurzu | Regulační orgány | Zvládnutí Prop Trading | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Příjmy domácností | Hodnocení ekonomiky | Skepse | Emoční reakce | Španělsko | Časové faktory | Solidní růst | Time frame | Počet brokerů | Odrazy | Nárůst volatility | Význam trendových kanálů | Bariéry kapitálu | Vývoj technologií | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Maximální propad | Změna ročních období | Dominance bitcoinu | Cena aktiva | Globální ekonomický růst | Psychologie konzistence | Odstranit emoce | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Konkurence mezi Prop Trading | Zkreslení z nedávné minulosti | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Grow Pharma | Společenské změny | Potenciál poklesu | USDCHF | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Krátkodobé posílení | Denní rituály | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | Aurora Cannabis (ACB) | FXDAILY | Impulzivní chování | ICT a SMC koncepty | Fisherův efekt | Analytické dovednosti | Využívání fundamentálních zpráv | Forex tester | Elliottovy vlny | ICT | Vliv amerického dolaru | Přeprodané podmínky | Obchodní statistika | CAD | Odhady analytiků | Cronos Group (CRON) | Investors | Roundup | Vytvořit rutinu | Sentiment trhu | Shares | Swingové obchodování | Ukázka použití Volume Profile | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Shortování | Na burze | Významný dopad | Hazardování | Zapisování obchodních statistik | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Spotřebitelské ceny v USA | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Přehlížení psychologie tradingu | Dodržovat pravidla | Obchodní systémy založené na objemu | Evropské trhy | Obchodování na trzích | Obchodováním s virtuálními prostředky | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | Relaxace | Přímý přístup na trh | Sázet | Meziroční růst HDP | Potenciální obraty | Tým RoboMarkets | Oživení americké ekonomiky | Svíčkové grafy | Vývoj akcie TSLA | Hospodaření | Absence kupců | Trendy růstu | Držení pozic přes noc | Zahraniční obchod | Ztráta | Indikátory sentimentu | Špatná obchodní rozhodnutí | Identifikovat trendy | Wells Fargo | XRP | Zájem o rizikovější aktiva | Dividendové výnosy | Akcie MCD | Dluhové krize | Nákupy dolaru | Energie v zimních měsících | Správa rizik | Dodržovat obchodní plán | Budovat obchodní rutinu | Správná tradingová psychologie | Institucionální investoři | Verifikace | Rozhodování manuálního tradera | Situace na trhu práce | Fundovaný účet u FTMO | FXstreet | Koncepty ICT a SMC | InstaForex Loprais | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Projevy centrálních bankéřů | Globalizace | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Schopnost chápat souvislosti | Purple Trading | Společnost OANDA Global | Likvidita trhu | Investoři a obchodníci | Pips | Negativní zprávy | První kroky na forexu | Výhody na trhu | Velké investiční fondy | Hrubá marže | Společnost OANDA Global Corporation | Tradeři | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Francouzský index | Hospodářské politiky | Navyšování kapitálu | Tradingová psychologie | AUD/USD | Index relativní síly | Pracovní trh | Vhodné emoce | Kryptoměna ethereum | Vývoj inflace v USA | Hospodářský pokles | Indikátorové obchodní systémy | Sport a podnikání | OTC | Automatizované obchodní systémy | Pokles reálných mezd | Řídit riziko | Moving Average | Astrazeneca | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Tradingové přístupy | Celkové ztráty | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Uspět v tradingu | Analytik | Emise | Býci vs. medvědi | MAM | Klesající ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | JPY | Volatilita akciových trhů | Citi | Pivot | Casino | NinjaTrader | Struktury trhu | IPO kalendář | Chance | RSI | AOS | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Buffett | Index DAX 40 | Plyn | ACT | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Životní úroveň | ACB | Karty | S&P/Case-Shiller | Čína | Capital | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | Circle | Pocity | Ceny | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Významná rizika | Recese | Global Markets | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Rozdělení zisků | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Jak fungují akcie | Short obchod | FTSE 100 | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Swingové maximum | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | DPH | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | P/E poměr | Zhodnocení akcií | Akcie na burze | WTI | Obchodní kapitál | Tržní odhad | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Fed index | Radek Zalubil | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | For Traders | Státy EU | SMA | Praxe | Demand | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | GameStop | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Rozvoj vašich dovedností | Klíčová úroveň | Burzovní indexy | Nedostatky | Ekonomické nestability | Odborníci | Cantor Fitzgerald | Investments | Údaje o vývoji inflace | Obchodní operace | Vnímání rizika | Dopad na trhy | Zákonodárci | Celní politiky | Sentix | Webinář | Klima | Stratég | Dobrá data | Současná cena | LYNX webinář | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Biotechnologické společnosti | CFD na akcie | FinTech akcie | Shooting Star | Negativní korelace | Anomálie | Morgan Stanley | Držení pozic | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Plodiny | Stav trhů | Stop-Lossy | Výnos | TSLA.US | Obchodování GBP/USD | Rychle zbohatnout | Patrik Urban | Zasedání RBA | Pokles ekonomiky | Nejlepší tradeři | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | ESG | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | Evaluační fáze | Swingový obchodník | Trhy dnes | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Paper trading | Optimalizace | CFD | Důležité ekonomické události | Benchmark | Poplatky a provize | Ekonomická krize | Algoritmy | Pár USD/CAD | CEO | 256/2004 | Dvojitý vrchol | VIX index | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Nové sankce | Technická analýza BTC | Přístup k měnové politice | Zhoršení výhledu | Vhodné podmínky | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Půlení | Konkrétní cíle | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Časový limit | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Forex trader | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | Reálné hodnoty | Barometr | Fintech společnosti | S/R zóny | Cena akcií | Skutečný výsledek | Energetická krize | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | ASX | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Osobní konzultace | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Mezibankovní | Akcie Tesla | Případové studie | Výběr zisků | Oficiální údaje | Akcie společnosti Apple | Strach a chamtivost | Euforie | Írán | Centrální depozitář cenných papírů | Zasedání MMF | Největší světové ekonomiky | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Maximální denní ztráta | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Sezónní změny | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Change | Tržní hodnota | Rishi Sunak | NBS | Aktuální informace | Akcie společnosti Tesla | Automatizované obchodování | Vyšší hodnoty | Část zisků | Zisk | AT&T | Obchodníci dnes | Koronavirové pandemie | Přizpůsobovat se | Futures na zlato | Commission | ČNB | Metody analýzy | Bank of England | Sociální média | Tržní dynamiky | EURUSD | Fóra | FedEx | Pokles kurzu | Demokraté | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Překoupené oblasti | Analýza trendů | Maximální ztráta | Rating | Dovoz | Silná data | Market Profile | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Vklady | Obchodování | Pokles ceny akcií | Býčí sentiment | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Úroky | Monitorování | Patrik Polák | Cenový růst | Prezident | Varovné signály | Růst inflace | Poměr rozdělení zisků | Kurz jenu | Cena mědi | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Shortovat | Skrill | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | TradingFloor.com | Forex Funds | Evropa | Cena eura | Olej | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Potravinářství | Zprávy z trhů | Úspěch v obchodování | Kupující | Ekonomické cykly | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Den díkůvzdání | Cena akcií společnosti | Trigger | Nižší low | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Epic Games | Spoření | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Návrat poptávky | Pojišťovny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | CAD/JPY | Kontext | Biden | Finanční krize | Zaknihované akcie | Zisky akcií | Snížení spotřeby | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | ex | Naše ekonomika | Obchodování se CFD | Snížení daní | WebTrader | Jakub Matis | Medián | Index CPI | FinTech akcie 2021 | Segment trhu | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Zpětné testování | Ukotvení | Akciový index Nasdaq | Začátečník | Rostoucí klín | Možné zisky | Zvýšení těžby | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Zpráva pro tradery | Roční maximum | Správné řízení rizik | RBC | Dodržování obchodního plánu | Portfólia | Japonsko | Trendové obchodování | Exxon | Zemní plyn | Úroveň parity | Ropa typu Brent | Zasedání americké centrální banky | Marže | Psychologické faktory | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Různé trhy | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Zemědělci | Velké peníze | Společnost XTB | Behaviorální | Finanční svět | Pokles spotřebitelských cen | Maximalizace zisku | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Proprietary Trading | Sentiment spotřebitelů | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Stagnace | Tržby | FTMO Account | Časový horizont | Tradingové webináře zdarma | Vládní politika | Pozitivní výsledek | Verbální intervence | Dolarová aktiva | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Investiční produkty | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Historické momenty | Dukascopy Europe | Cizí měny | Sociální síť | Dividenda | GfK | Resistance | Použití oscilátorů | Světové události | Výrobní aktivity | Řemeslo | Výkyvy v cenách | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Oživení ekonomiky eurozóny | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | Obratu trhu | Tržní změny | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Eskalace napětí | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | HCOB | MyFxBook | Anticyklické akcie | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Varovné znamení | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Optimismus na trzích | Nejnovější údaje o inflaci | Hospodářský cyklus | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Členové OPEC | Schválení spotového ETF | AAPL | Slovensko | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | AMZN | Fáze 1 | Akumulace | Začínající investoři | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Přijetí kryptoměn | Reálné obchodování | ČTK | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Česká národní banka | Cyprus Securities and Exchange Commission | Obchodní omezení | Regulační rámec | Obchodní styl | 1D | Nárůst objemu obchodů | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Meziroční inflace | Japonský jen | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | BRANO | Pokles zlata | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Currency | Psychologický efekt | Prodejní pozice | Cílová cena | Obecné trendy | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Dramatický dopad | Největší ekonomiky | WELL | Nákup aktiv | Ekonomický cyklus | Société Générale | Získat kapitál | Návratnost | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Urbanizace | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | ZIL | Štěstí | Nastavení Stop-Lossu | Propad indexu | Demografické trendy | Týdenní pivot | Trojitý vrchol | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Koš | Nevýhody algoritmického obchodování | Motivace | Day trader | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Platformy MT4 | Ekonomické nejistoty | Index cen | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | Týdenní zpráva | Vývoj BTC/USD | Jednání o brexitu | Technické faktory | Libra šterlinků | Počet obchodních dní | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Úroková míra | Růst v eurozóně | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Získej funded účet | Pokles vývozu | Exekuce | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Analýza EUR/USD | Prognózy | Vydělávání peněz | Globální recese | Airbnb | Kurz | SBUX | Daně | SOK | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Momentum indikátory | Technický indikátor | Švýcarská národní banka | Sell in May and go away | Jádrová inflace | Využití kapacit | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Úspěchy | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Společnost Microsoft | Ekonomický vliv | Ztrátový obchod | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Aerolinky | Ukrajinské krize | Růst trhu | Rychlý růst | Sport | Vlna výprodejů | S&P 500 a Nasdaq | Lidská mysl | Chile | Nejlepší strategie | Bankovní rada | Velikost pozic | Peněžní zásoba | Investice | Centrální depozitář | Microsoft | Business | Pro investory | Objem úvěrů | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Výhled na rok 2023 | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Automatizace | Buy and hold | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Autochartist | Trhy s kryptoměnami | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Tržní trendy | COPPER | Americké futures | Android | Pivoty | Bod | Vnímání | KNF | Indicators | Sentiment v USA | Zkušení tradeři | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | CFDs | Buy pozice | Makrodata | Obchodování měn | Psychologické aspekty | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Investiční prostředí | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Colorado | Vládnoucí strana | Tick | Diverzifikovat | Praktické využití | USMCA | Podnikatelské aktivity v USA | Johnson & Johnson | Fondy | DAX40 | USD za barel | Kurz eura | Burzovní obchody | Vývoj ceny akcie | Skalpování | Základní pravidla | Společnost FTMO | Podíl na zisku | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Využití pákového efektu | Začínáme na burze | Risk Off | Backtesting | GBPCHF | Úročení vkladů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Stanovování priorit | PMI za leden | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Delta Air Lines | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Prodej na krátko | Pravidelný příjem | Měny | Profitovat | Zvýšení investic | Dollar | Downside | Oblasti tradingu | Aurora Cannabis | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Série ztrát | Dialog | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | BOOST | Politická stabilita | UST | Optimismus na trhu | Cash flow | Trh s ropou | Obchodování s cizími měnami | Export | Milník | UNA | Hyperinflace | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Initial Public Offering | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Roční růst | FANG | Nové žádosti o podporu | Investovat do akcií | Úbytek | Vývoj akciového indexu Dow Jones | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | TABAK | Obchodování s kryptoměnami | Geopolitická nejistota | Trading na forexu | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Letectví | Mark Carney | Špatná data | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Instant funding | Double top | Pro tradery | Services | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Nemovitostní trh | Výsledky HDP | Upozornění na rizika | Neúspěch | Přehled o aktuálním trendu | Velikonoce | Výhled úrokových sazeb | Negativní sentiment | Minimální počet obchodních dní | Média | Engulfing | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Kontrakty na ropu | Australská ekonomika | Výhled Číny | Lednový efekt | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Air | Potenciální ztráty | Dlouhodobý horizont | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | NSDQ | Index DJ30 | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Toyota | Dosažení zisku | Resistence | Důležitá data | Fed včera | Politická nestabilita | Kulatá čísla | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | COVID-19 | Ranní zpráva | Ceny americké ropy | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Držení pozice | Burzovní průvodce | Oblasti odporu | NFP | DAWN | Potenciální zisky | Hypotéky | Akcie Google | Obchodní dny | Vývoz do USA | Nikkei | Instagram | Konvergence | Short selling | Signál k prodeji | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Elon Musk | Akcie Microsoftu | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Fenomén | Typ obchodování | Mozek | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Futures na S&P 500 | Propouštění | Energie | Konzistentní zisky | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Klíčový kontext | SHIB | Příjmy | Death cross | Omezený čas | Fiskální rok | EUR/AUD | Bondy | Prodej | Rok 2024 | Medvědí kanál | Vývoj akciového indexu Nikkei | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Martin Malý | Bloomberg | ADR | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Guru | Halifax | Pákový efekt | Tokeny | Dopady na trhy | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Britský ministr financí | Obchodování a investice | Americký PMI | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Finanční nástroje | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Papertrading | Neuspokojivé výsledky | Divize | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Tržní ceny | Letní měsíce | Panevropský index STOXX 600 | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Typy grafů | Riziko recese | Střednědobý výhled | US dollar | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pád ceny | Průzkumy | Pokles libry | Velikost páky | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Šťastné obchodování | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Riskování | Akcie Starbucks | Patrick Harker | Canopy Growth | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Akcie 2021 | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | High | TIPS | Různé tržní podmínky | Tým InstaForex | GameStop (GME) | Technické problémy | CHF | Odhadovaná cena | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Jevy v tradingu | Ztrátové pozice | Analýza BTC/USD | Nízká nezaměstnanost | Cronos | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Otočení trendu | Frustrace | Zakladatel | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Hospodářské výsledky firem | Nakoupit akcie | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Prosincová inflace | Hladina supportu | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Vzestup bitcoinu | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Historická data | Australský index ASX | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Focus | Růst tržeb | Spojené království | Výstupní body | Cena | Obchodování GBP | Vývoj akciového indexu DAX | Maloobchodní prodeje | Očekávané výnosy | iOS | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Korelace mezi NASDAQ | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Psychologie trhu | MJ | Obchodní spory | EURAUD | Upozornění | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Širší trh s kryptoměnami | Dluh USA | Scaling In | CHF/JPY | Steen Jakobsen | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | Nové úvěry | Proprietární obchodování | Vstupní a výstupní body | TSLA | Indikátor ATR | Rate cut | Kurzy | Finanční prostředky | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Silná americká data | Obchodování indexů | Odvody | Next | Etherea | IPO Instacart | Ekonomická data z USA | Solana | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Možnost diverzifikace | Investice do projektů | Výhledy | Moderní prop trading | Co bude | Medvědi | ROI | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Rezervy | Zavedení cel | Velikost účtu | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Fiskální stimuly | Forex asistent | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Soubor pravidel | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Střední podniky | Poptávka po akciích | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Ruleta | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Práce | Výnosnost | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Intel | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Inflační data | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Potenciál zisku | Likvidní | Obchodní účty | Banky | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Cena dnes | Učení se | Více příležitostí | Vlády | Nebezpečí | Americká vláda | INTC | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Australský index | Šance | Investiční instrumenty | Paralýza | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Denní ztráta | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | TWTR | Výplaty dividend | Konfederace | Zisk na akcii | Rozdělení zisku | Správa | Ray Dalio | Volatilita na finančních trzích | Wall Street | Apollo Global | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Snížení dodávek | Analýza | Úrovní podpory | Akcie Delta Air Lines | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Dobrá čísla | NLP | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Budoucí pohyby cen | Sazby Fedu | ČR | Shiba inu (SHIB) | XTB | Kontrakt | Breakouty | Uzavření dohody | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | Americká centrální banka dnes | Intervenovat | Zastavení poklesu | Tržní signály | Americký Fed | Použití indikátoru | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Snowflake | Významný milník | Pozice | Jádrový CPI | CapXmaster | Vítězství nad inflací | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Silver | ChatGPT | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Neustálé vzdělávání | Příprava | Inflace v EU | Bitcoinového ETF | Saldo běžného účtu | Transparentnost a odpovědnost | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Hedge | Silná poptávka | Market | Svíčkové formace | Demo obchodování | Technologický sektor | Seznam brokerů | Výzvy a rizika | Denní objem | Cenné papíry | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | LSEG | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Ekonomické statistiky | Hold | Valná hromada | Cenný papír | Americký Senát | Brokeři | Technické dovednosti | Výzkum a vývoj | McDonald's | Transparentnost | Důležité informace | Očekávání v USA | FX | Vývoj ceny zlata | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Poslanci | Nové dluhopisy | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Výroční zprávy | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Chuť riskovat | Služby | Lednová inflace | Americký průmysl | Velikosti pozic | Vzestup ceny | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Dnešní růst | OPEC | Ministryně financí | Technologický pokrok | Broker | Pokročilé technologie | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Vizualizace | Americká ropa | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Průměrná hodnota | Pokles průmyslové výroby | IHS | Obchodní bariéry | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Finanční zprávy | Výkonný ředitel | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Měnový pár GBP/USD | Problémy ekonomiky | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Slabá poptávka | Polsko | Retracementy | Reddit | Tradestation | Čtvrtletní zprávy | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Procentuální zisk | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Návyky | Symetrický trojúhelník | Měnové riziko | Březnová data | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Tomáš Rozehnal | Saxo Bank | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Volatility trhu | Akcie Nvidia | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | Snižování daní | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Stabilní zisky | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Pomalý růst | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Bilance obchodu | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | CBI | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Emitent | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Úročení | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | ATR a ADR | Volume profile | Cena za akcii | Discord | USD | MetaQuotes | WallStreetBets | Zveřejnění zprávy | Odražení ode dna | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Cestování | Ceny americké ropy WTI | Ekonomický dopad | Zkušení obchodníci | Obchodování Price Action | Tokio | Významné změny | Růst aktivity | Emoce | Makroekonomická analýza | Obchodování s měnami | Zvýšení daní | Legislativa | Akcie společnosti Intel | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | NextEra | Obchodní nástroje | PayPal | Doji | Společnosti v indexu | Vyhoření | Peter Lynch | Čínské úřady | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | HDP v USA | Firemní zisky | Warren Buffett | Vyšší úrokové sazby | Vyšší zhodnocení | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Společnost Fintokei | Tvůrci trhu | 3M | Francouzský akciový index | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Svět kryptoměn | Odhad inflace | Neteller | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | Posilování eura | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Situace v průmyslu | Přebytek obchodní bilance | Rotace | Kupní síla | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Maximální drawdown | Tlak medvědů | Australský dolar | Aktuální ceny akcií | Pokles HDP | Rallye | Propad | Konec roku | Telegram | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | Sezónní faktory | Nákupy akcií | GBP/AUD | Trh s futures | Růst spotřebitelských cen v USA | Mistrovství | Reddit WallStreetBets | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Výplaty dividendy | Prop Trading firmy | Pokles eura | Významné zprávy | Časové období | Magnificent Seven | Objemy obchodů | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Sentiment na forexovém trhu | Evropský trh | APAC | Markets | USD/CHF | Rise | Dlouhodobější trend | Mezinárodní spolupráce | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Pokles akcie | Invest | Arbitráže | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | Webináře zdarma | Praktické okénko | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Kryptoměna | Gambling | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Opce | Více časových rámců | Akcie Nvidie | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Každý trader | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Federal Reserve | Česká republika | Vystavení riziku | Technické patterny | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Takata | DIP | Aphria | Volatilní trh | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Počet obchodů | Dlouhodobý vliv | VaR | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | Blue chips | Ceny v eurozóně | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Situace v Německu | Evropská centrální banka | CFD akcie | Market sentiment | Starbucks | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Stop-Loss a Take-Profit | ECB | HICP | Stoxx 600 | Voda | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Altcoin | ADX | Philadelphia Fed | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Analýza a strategie | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Odraz ceny | Měnový pár AUD/NZD | ECN | Inflační očekávání | Technologické inovace | Francouzský prezident | Oslabuje dolar | Hardware | Nastavení trhů | Cherry Lane | Největší ekonomika eurozóny | Body | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Čínský export | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Evropské země | Trading firmy | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Odškodnění | Profesionální tradeři | ABC | Vysoké zisky | Lot | Navýšení | Line Bin | NIESR | Americká cla | Negativní vývoj | Výhody a nevýhody | Denní drawdown | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Politická opatření | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | Dostupnost bydlení | Akumulace a distribuce | Úroveň supportu | Očekávané výsledky hospodaření | Časové rámce | Caixin | Zpracovatelský průmysl | REIT | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Globální trh | Globální finanční trhy | FUNDING | Kulaté číslo | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Pracovní síly | Linie podpory | Fúze | Případová studie | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Globální ekonomické nestability | Rizikový apetit | Trend klesající | Ekonomické prostředí | Investovat peníze | Vyšší cla | Intradenní obchodník | Investor | Kapitalový výnos | Stochastic | USD/JPY | Mentor | Put | Dvojité dno | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Nová stimulační opatření | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | Obchodování na burze | Prudký pokles cen | Emitenti | Nové údaje | Ovlivňování | Japonský vývoz | Obchodování Futures | Banka | Nižší likvidita | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Země eurozóny | Co jsou to akciové indexy | Investování na finančních trzích | Obchodování na forexu | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Makro zprávy | Růst bitcoinu | Markit | Podnikatelské klima | Významné události | Úřady | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Čínské investice | Zvýšený objem | Nízká inflace | Poplatky za obchodování | CNBC | Zákaznický servis | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Capital.com | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Domácí průmysl | Další pokles | Americký HDP | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Finanční kapitál | Strukturální problémy | News | Řízení portfolia | Chování spotřebitelů | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot