Nová cla

USA začínají vybírat clo na dovážená auta, je to rána pro globální průmysl
03.04.2025 Spojené státy začínají vybírat 25procentní clo na dovoz osobních a lehkých užitkových aut. Pro automobily vyrobené mimo Spojené státy platí od dnešního rána pětadvacetiprocentní přirážka, což je tvrdá rána pro automobilový průmysl ve světě, napsala agentura AFP a dodala, že následovat budou i 25procentní cla na dovážené automobilové součástky a náhradní díly. A mezitím americký prezident Donald Trump oznámil zavedení mnoha dalších cel.

Koruna na Trumpův projev při "Dni osvobození" výrazněji nereagovala, vůči dolaru dnes zpevnila o takřka 0,6 procenta
03.04.2025 Koruna na dnešní oznámení nových cel uplatňovaných Spojenými státy ve výsledku výrazněji nereagovala. Americký prezident Donald Trump představil nová, reciproční cla. Evropská unie bude čelit reciproční celní sazbě ve výši dvacet procent, Čína pak sazbě 34procentní, Vietnam dokonce 46procentní, další země zase dalším sazbám. Ty, pro něž není stanovena specifická sazba, musí počítat se základní reciproční sazbou desetiprocentní. Ta bude uplatněna například na americký dovoz z Británie.

Intradenní strategie pro začínající obchodníky na 3. dubna
03.04.2025 Euro a libra obnovily růst po zprávě, že reciproční obchodní cla uvalená Spojenými státy byla zhruba v souladu s očekáváním trhu. Ačkoli se americký akciový trh setkal s novými problémy, na měnovém trhu takový vývoj zaznamenán nebyl.

Ranní komentář: Trump oznámil nová cla, akcie i dolar ztrácejí a Amazon chce koupit TikTok
03.04.2025 Včera po uzavření burz se investoři konečně dočkali nových Trumpových cel. Ten zavede 10% cla na všechny s tím, že jednotlivé země jako Čína, EU, Británie a další budou mít cla na polovině toho, jaká cla podle americké administrativy účtují v průměru Spojeným státům. Například na čínský import budou nová cla ve výši 54 %, EU dostane 20 %, Japonsko 24 % atd.

Přehled páru GBP/USD – 3. dubna: Trh už Trumpova cla unavují
03.04.2025 Dne 2. dubna se měnový pár GBP/USD nadále obchodoval v naprostém flatu. Co způsobilo, že dolar přestal klesat? Vždyť Trump téměř každý týden oznamuje nová cla nebo na jejich zavedení alespoň naráží. Nejdříve chceme zdůraznit, že tak důležitou událost, jakou je oznámení nové americké obchodní politiky, by nemělo smysl analyzovat unáhleně. Připomeňme si, že není výjimkou, když se pár EUR/USD po zasedání Federálního rezervního systému silně pohne jedním směrem, jen aby se druhý den vrátil zpět. Totéž se může stát i nyní – protože jde o události podobného rozsahu. Nejlepší je vyvozovat závěry až s odstupem času.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. dubna: Žádná cla, žádný pohyb
03.04.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval stejně jako v pondělí a v úterý. Většinu dne jsme pozorovali nízkou volatilitu a nepravidelné pohyby bez jasné logiky. Donald Trump ve středu nezveřejnil žádné informace o clech, takže případnou analýzu slov amerického prezidenta na téma obchodu bude třeba provést až dnes. Až v průběhu americké obchodní seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která se ukázala být téměř dvakrát silnější, než se předpokládalo – a přesto nedokázala podpořit dolar. Jak jsme včera upozorňovali, tato zpráva je jen sekundární, a i když není úplně sekundární, trh při hodnocení stavu amerického trhu práce přikládá mnohem větší váhu zprávě nonfarm payrolls.

Komodity: Ceny ropy před ohlášením nových amerických cel mírně rostou
02.04.2025 Ceny ropy před ohlášením nových amerických cel mírně rostou. Očekává se, že by cla mohla zhoršit globální obchodní válku a snížit poptávku po této surovině. Kolem 18:15 SELČ byla cena severomořské ropy Brent téměř beze změny na zhruba 74,50 dolaru za barel. Lehká americká ropa WTI ve stejnou dobu přidávala 0,25 procenta a prodávala se za bezmála 71,40 dolaru za barel.

Česko loni více do USA vyvezlo, než odtamtud dovezlo, poprvé po sedmi letech; Trump tomu ale dnes může učinit přítrž. Jeho přelomová cla v Česku výrazně zasáhnou třeba výrobce mikroskopů nebo proudových motorů – ti už se stěhují do USA
02.04.2025 Česko loni do Spojených států vyvezlo větší objem zboží, než dovezlo, což je poměrně nebývalé. Export dosáhl hodnoty 133,4 miliardy korun a byl nominálně historicky rekordní. Import z USA byl rovněž nominálně dějinně nejvyšší, neboť činil 129,5 miliardy korun. Česko tak dosáhlo přebytku v obchodu s USA ve výši 3,9 miliardy korun. Předtím naposledy přebytku se Spojenými státy dosáhlo roku 2016 (viz tabulka ČSÚ).

US500 klesá o 0,4 % před zveřejněním reportu ADP z USA a Dnem osvobození 📉
02.04.2025 Dnes ve 14:15 obdržíme první zprávu o vývoji soukromého trhu práce v USA za březen – ADP report, a to před pátečním oficiálním zveřejněním údajů NFP. Podle konsenzu agentury Bloomberg se očekává mírný nárůst přibližně o 120 000 nových pracovních míst, což by znamenalo zlepšení oproti únorovým 77 000, což byla nejnižší hodnota od července 2024.

Prognóza pro pár GBP/USD na 2. dubna 2025
02.04.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v úterý nadále pohyboval do strany. Na trhu aktuálně nepřevažují ani býci, ani medvědi – a tato situace trvá už celý měsíc. Úroveň 1,2931 není silná, proto nedává smysl v její blízkosti hledat obchodní příležitosti. Odraz od úrovně 1,2865 by mohl naznačovat možný návrat k růstu libry, zatímco průraz pod tuto úroveň by znamenal konec bočního rozpětí a začátek nového medvědího trendu.

Prognóza pro pár EUR/USD na 2. dubna 2025
02.04.2025 Pár EUR/USD se v úterý odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797, ale nedokázal dosáhnout na úroveň Fibonacciho retracementu 200,0 % (1,0857). Ve středu ráno se vrátil do zóny 1,0781–1,0797. Odraz z této oblasti by mohl vést k mírnému růstu, ale aktivita obchodníků zůstává poslední dobou nízká. Průraz a konsolidace pod touto zónou zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu k úrovni retracementu 161,8 % (1,0734).

Trhy mohou na nová cla USA zareagovat růstem – tedy za jedné podmínky... (Možný pokles GBP/USD a růst USD/CAD)
02.04.2025 Den, který Donald Trump označil za "Den osvobození", je tady. Trhy se připravují na to, že USA zavedou rozsáhlá a plošná cla pro své obchodní partnery, a také na možné odvetné kroky těchto zemí.

Ranní komentář: Pád J&J, prodeje Tesly v Evropě a blížící se nová cla
02.04.2025 Akciové indexy včera dokázaly růst, i když na stole stále zůstává téma recipročních cel, které chce dnes Donald Trump oznámit a na které pravděpodobně budou další země reagovat svými vlastními protiopatřeními. Tohle téma je tedy dnes klíčovým, i když Trump nová cla představí až po uzavření amerických burz.

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 2. dubna? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
02.04.2025 V úterý se pár GBP/USD nadále obchodoval ve flat rozpětí, stejně jako tomu bylo po dobu několika předchozích týdnů. Makroekonomické pozadí ve Spojeném království a USA nemělo prakticky žádný dopad na intradenní pohyb páru. Volatilita zůstává poměrně nízká a cena ani netestuje hranice bočního kanálu. Jak jsme upozorňovali na začátku týdne, silné makroekonomické nebo fundamentální pozadí samo o sobě není zárukou konce flat fáze nebo vzniku udržitelného trendu.

Přehled páru EUR/USD na 2. dubna: Dolar má zase smůlu
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý stále obchodoval ospale a neochotně. Trh dál čekal na nová cla Donalda Trumpa, ačkoli makroekonomické pozadí bylo včera velmi silné. Trh sice reagoval, ale volatilita zaostala za očekáváním. Dolar má stále problém jakkoli posílit. Zdá se, že trh americkou měnu občas nakupuje (zřejmě když nemá jinou možnost), ale i tehdy je její růst jen slabý.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. dubna: Pondělí se v tichosti přehouplo do úterý
02.04.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý obchodoval stejně jako v pondělí. Včera jsme upozorňovali, že makroekonomické události by navzdory svému velkému množství nemusely ovlivnit ani sentiment na trhu, ani pohyb páru. Zprávy byly důležité, ale nevzbudily mezi účastníky trhu větší chuť k aktivnějšímu obchodování. Samozřejmě bychom měli vyzdvihnout zprávu o inflaci v eurozóně, která v březnu zpomalila na 2,2 % meziročně, takže nesplnila odhady ekonomů. Jádrová inflace také zpomalila na 2,4 %. Jak vidíme, oba ukazatele jsou už v blízkosti cílové úrovně Evropské centrální banky, která si může dávat občasné pauzy v uvolňování jednoduše proto, že sazby snížila už šestkrát a tento proces musí zpomalit. ECB však stále nemá důvod přestat s uvolňováním měnové politiky.

Přehled páru GBP/USD dne 2. dubna: Libra je stále uvízlá na místě
02.04.2025 Pár GBP/USD se nadále obchoduje ve flat rozpětí. V časovém rámci 4H jde o klasický flat; v nižších časových rámcích to připomíná spíše "swing". Úterý nepřineslo na trhu žádné významné změny. Samozřejmě během dne k určitému pohybu došlo, a to jednoduše proto, že Spojené království i USA zveřejnily makroekonomické údaje. Trh navíc čeká na nová cla ze strany Donalda Trumpa. Nic z toho však nemění skutečnost, že libra se už téměř měsíc pohybuje do strany.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 2. dubna: Trh dál odpočívá
02.04.2025 Pár GBP/USD se v úterý obchodoval podobně jako v posledních týdnech. Všechny cenové pohyby se v posledních dvou týdnech odehrávají mezi úrovněmi 1,2863 a 1,2981. Linie indikátoru Ichimoku jsou během této fáze pohybu do strany ignorovány. Makroekonomické pozadí nemá žádný význam, protože cena nadále osciluje v úzkém rozpětí. Aktuální technická situace libře velmi vyhovuje. Trh sice na jednotlivé reporty reaguje, ale takové pohyby jsou pro obchodování prakticky bezvýznamné.

Akcie zažívají nejtvrdší pád od roku 2022. Jste připraveni?
01.04.2025 První čtvrtletí roku 2025 přineslo na akciových trzích výrazné pohyby, které reflektují jak globální ekonomické napětí, tak i domácí americké faktory. Nejvíce se pozornost investorů a analytiků soustředí na kombinaci geopolitických rozhodnutí, přetrvávající inflace a obav z recese. Zároveň jde o prostředí, které testuje trpělivost investorů a mění přístup mnohých obchodníků k riziku.

EUR/USD. 1. dubna. Obchodníci jsou zmatení a nechtějí riskovat
01.04.2025 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu, a dokonce se odrazil od zóny supportu 1,0781–1,0797. Věřit v další růst eura je nicméně čím dál těžší. Podle vlnové analýzy se trend změnil na medvědí, takže bychom měli očekávat pokles. Nedávný růst páru představuje jen korekční pullback. Očekávám tedy konsolidaci pod zónou 1,0781–1,0797 a další pokles k Fibonacciho úrovním 1,0734 a 1,0622.

GBP/USD. 1. dubna. Měsíc bočního pohybu a hrozba nových tarifů
01.04.2025 V hodinovém grafu pokračoval pár GBP/USD v pondělí v pohybu do strany. Aktuálně na trhu nepřevažují ani býci, ani medvědi. Tato situace trvá už celý měsíc. Úroveň 1,2931 není silná, a proto ji nelze považovat za bod pro vyhledávání obchodních příležitostí.

Proč by cla mohla vyvolat spíše rally než krach?
01.04.2025 Současná panika na trzích může být přehnaná. Pokud se ukáže, že zítřejší cla budou méně škodlivá, než se očekávalo, mohli bychom být svědky krátkého, ale prudkého odrazu, zejména u indexu S&P 500. Případná long pozice by však byla v této fázi protitrendová a vyžadovala by důsledné řízení rizika.

Americký akciový trh: špatné zprávy jsou už plně započítány
01.04.2025 Index S&P 500 zažil nejhorší čtvrtletí za poslední tři roky. Investoři přesouvají kapitál ze Severní Ameriky do Evropy. Dříve prosperující americké technologické akcie se zhroutily. Velké banky a respektované instituce zvyšují pravděpodobnost recese v americké ekonomice. To je poměrně hodně negativních zpráv pro široký akciový index, že? Přesto se nákup při poklesu směrem ke spodní hranici bočního rozpětí 5 500–5 790 vyplatil — a to právě včas před americkým "Dnem osvobození".

Forex: Vyčkávání na nová cla zkrátí pohled na ISM a trh práce
01.04.2025 Včerejší německá inflace (ač mírně nižší, než se čekalo), nedala eurodolaru silnější záminku, aby se vyvlékl z vyčkávacího módu, který na trhu panuje před oznámením nových vyšších amerických cel. Ještě předtím, než budou nové celní sazby v USA zítra oznámeny, tak ovšem trh bude muset vstřebat dvě důležitá makro čísla, kterými budou počty otevřených pracovních pozic (JOLTS) a podnikatelská nálada v americkém průmyslu (index ISM). Oba indikátory mohou být velmi důležitým podnětem pro dolarové sazby, které mají tendenci v posledních seancích klesat. Pokud se však na straně dat dostaví zklamání, tak rizikem je další propad dolarových sazeb a posun eurodolaru výše.

Zlato září v krizi: nejlepší čtvrtletí od roku 1986 na pozadí globálních otřesů
01.04.2025 Světové trhy v pondělí zachvátil chaos po ostrých výrocích amerického prezidenta Donalda Trumpa, který naznačil plány rozšířit celní opatření prakticky na všechny země. Jeho komentáře prohloubily obavy investorů z eskalace globálního obchodního konfliktu, který by mohl stáhnout světovou ekonomiku do recese.

Denní shrnutí: Zlato dosahuje historických maxim, Wall Street se obává Trumpa
31.03.2025 Trhy dnes obecně oslabují kvůli rostoucím obavám z obchodní války před středečním „Dnem osvobození“, kdy začnou platit nová cla prezidenta Trumpa. US100 klesl o 0,8 %, US2000 o 0,65 %, zatímco US30 vzrostl o 0,56 %. Index S&P 500 se krátce dostal do korekčního pásma se ztrátou 10 % oproti únorovým maximům.

Akcie Tesly klesají kvůli politickému tlaku a obavám z cel
31.03.2025 Akcie společnosti Tesla, Inc. (TSLA) v pondělí klesly přibližně o 6 %, protože investoři zneklidněli kvůli nově oznámeným clům a rostoucímu politickému zapojení generálního ředitele Elona Muska. Tento propad patří mezi nejvýraznější jednodenní poklesy akcií Tesly v posledních týdnech a odráží obavy o strategické směřování společnosti v době geopolitického napětí.

Přehled zpráv z amerického trhu, 31. března
31.03.2025 Americký trh zahájil týden rozsáhlým výprodejem, který poháněly rostoucí řeči o odvetných obchodních clech a zhoršující se spotřebitelská důvěra. Investoři hromadně opouštějí akcie kvůli obavám, že Bílý dům zavede nová dovozní cla. Uvedené vede k růstu volatility a zvyšuje riziko prudké korekce indexu S&P 500. Výprodeje se soustřeďují do ekonomicky citlivých sektorů, včetně průmyslových podniků a automobilového průmyslu. Obchodníci by měli být mimořádně opatrní: současné úrovně mohou buď signalizovat začátek hlubšího poklesu, nebo představovat potenciální bod odrazu. Zásadní je sledovat, jak index reaguje v okolí klíčových úrovní supportu. Pokud dojde k hlubšímu poklesu, mohou být ve hře krátkodobé obchody. Pokud se trh stabilizuje, mohlo by se jednat o příležitost k levnému připojení ke jménům s velkým potenciálem. Nabízíme perfektní nástroje: úzké spready, nízké poplatky a bezproblémový přístup k americkým akciím.

Trumpovy cla destabilizují ropný trh, zlato těží z nejistoty a láme rekordy
31.03.2025 Ropné trhy zahájily týden ve značné nejistotě poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil uvalením cel ve výši 25 až 50 % na země, které nakupují ruskou ropu. Ačkoli by takový krok měl pro trh zásadní dopad, mnozí analytici i obchodníci zpochybňují, zda je tento záměr reálný.

EUR/USD. 31. března. Dolar nemá šanci
31.03.2025 Pár EUR/USD se v pátek konsolidoval nad zónou 1,0781–1,0797, takže mohl pokračovat v růstu k Fibonacciho úrovni 200,0 % (1,0857). Odraz od ní by podpořil americký dolar a přinesl by mírný pokles k zóně supportu 1,0781–1,0797. Konsolidace nad úrovní 1,0857 by umožnila další růst k další úrovni 1,0944. Býci opět útočí, a to plným právem.

Zlato: Nový král v době krize? V prostředí globálních otřesů nejlepší čtvrtletí od roku 1986
31.03.2025 Akciové trhy po celém světě zachvátil v pondělí chaos, když neomalené výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa o jeho plánech rozšířit cla prakticky na všechny země zvýšily obavy investorů, kteří se už tak obávají rostoucího rizika globálního obchodního konfliktu, který by mohl uvrhnout světovou ekonomiku do recese.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 31. března: Nonfarm Payrolls, Trump a nezaměstnanost mohou dolaru způsobit nové problémy
31.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek nadále obchodoval do strany poblíž svých maxim. Tento pohyb do strany přetrvává již několik týdnů a britské libře se po silné rally nepodařilo dosáhnout ani minimální korekce. Proto je velmi obtížné očekávat výrazný růst amerického dolaru, přestože širší trendy v denním a měsíčním časovém rámci zůstávají medvědí.

Přehled páru EUR/USD na 31. března: před dolarem je další týden zkoušek
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek opět stoupal. Jak vidíme, korekce proti rostoucímu trendu z posledních týdnů skončila velmi rychle, jenže není divu, když Donald Trump oznámil minulý týden nová cla – tentokrát na všechny automobily vyrobené mimo USA – a dolar se okamžitě propadl. Americká měna měla podle nás tentokrát štěstí, protože výprodej byl ve srovnání s obdobím před několika týdny poměrně mírný. Výsledek se ale nemění: Trump dál zavádí cla a dolar dál klesá. A tento týden by mohl klesnout ještě víc, protože Trump může 2. dubna oznámit nový balíček sankcí.

Ranní shrnutí (31.03.2025)
31.03.2025 Wall Street uzavřela páteční seanci s výraznými ztrátami (S&P 500: -2 %, DJIA: -1,7 %, Nasdaq: -2,7 %, Russell 2000: -2,05 %).

Prognóza pro pár EUR/USD na 31. března 2025
31.03.2025 Účastníky trhu znovu zachvátil strach kvůli plánu Washingtonu rozšířit cla o 20 % prakticky na všechny obchodní partnery USA. Index akciového trhu S&P 500 v pátek klesl o 1,97 % a trh s akciemi teď může převzít vedoucí roli při formování rizikového sentimentu. Pokud se tak stane, euro nemusí tlak zvládnout a může následovat střednědobý klesající trend.

Na co se zaměřit 31. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky
31.03.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jediné trochu zajímavé zprávy budou zveřejněny v Německu, a to údaje o maloobchodních tržbách a inflaci za březen. Rádi bychom ale připomněli, že Německo je jen jednou z 27 zemí Evropské unie, takže pro euro jsou samozřejmě mnohem důležitější ukazatele, které vypovídají o celé unii. Nicméně údaje o inflaci v Německu umožňují poměrně přesně odhadnout celkovou inflaci v eurozóně. Očekává se, že index spotřebitelských cen za březen zůstane na úrovni 2,3 %.

Jak 31. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
31.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pátek opět obchodoval směrem nahoru. Nedá se říct, že by makroekonomické události tento pohyb ospravedlňovaly. V tuto chvíli nás nepřekvapuje, že dolar může kdykoli klesnout. Připomeňme, že americká měna zůstává pod silným tlakem Donalda Trumpa, který ve čtvrtek zavedl nová cla, což vyústilo v další pokles hodnoty dolaru. V pátek ale vzrostla míra nezaměstnanosti v Německu, a to víc, než se předpokládalo. Už jen tyto dvě zprávy měly vyvolat pokles eura. Navíc, index PCE – ukazatel inflace – vzrostl víc, než se očekávalo, což znamená vyšší pravděpodobnost jestřábího postoje Federálního rezervního systému v průběhu roku 2025. Dolar by tedy měl posílit, nikoli oslabit. Jen index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity vyšel výrazně pod prognózovanou hodnotou – a to byl zveřejněn až poté, co dolar začal klesat.

Denní shrnutí: Americké trhy klesají kvůli makrodatům a obavám z cel
28.03.2025 Americké akciové indexy dnes zaznamenaly výrazné poklesy: US500 ztratil 1,9 %, US100 odepsal 2,5 % a US30 klesl o 1,6 %, když investoři reagovali na údaje o spotřebitelské důvěře a inflaci. S&P 500 směřuje k nejhoršímu čtvrtletnímu výkonu od roku 2022.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
28.03.2025 1) Cena zlata je na dalším rekordu, ráno se dostala nad 3086 USD (více než 71.360 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Na této úrovni se ale neudržela a krátce po 09:00 SEČ se pohybovala kolem 3076 USD za troyskou unci. Vykazovala tak nárůst o 0,9 procenta. Investory k nákupu zlata přiměly obavy z dalšího zintenzivnění obchodní války, k němuž by mohla přispět nová cla amerického prezidenta Donalda Trumpa, uvedla agentura Reuters.

Tři trhy, které je třeba příští týden sledovat (28.03.2025)
28.03.2025 Nadcházející týden byl investory dlouho očekáván. Volatilita spojená s přeskupováním kapitálu mezi čtvrtletími se bude shodovat s oznámením nových cel na většinu obchodních partnerů USA a zavedením cel na automobily oznámeným tento týden. Kromě toho se dozvíme také údaje z trhu práce v USA - NFP a ADP - a zprávy PMI a ISM za březen. Zvláštní zájem mohou vzbudit nástroje navázané na americkou ekonomiku, jako jsou akciové indexy a měnové páry. Z těchto důvodů doporučujeme sledovat mimo jiné index US500, měnový pár EUR/USD a GOLD.

Cena zlata se dostala na 3086 USD za troyskou unci
28.03.2025 Cena zlata je na dalším rekordu, ráno se dostala nad 3086 USD (více než 71.360 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Na této úrovni se ale neudržela a krátce po 09:00 SEČ se pohybovala kolem 3076 USD za troyskou unci. Vykazovala tak nárůst o 0,9 procenta. Investory k nákupu zlata přiměly obavy z dalšího zintenzivnění obchodní války, k němuž by mohla přispět nová cla amerického prezidenta Donalda Trumpa, uvedla agentura Reuters.

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD 28. března: Trumpova cla a HDP
28.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prudce stoupal, aniž by přerušil převládající klesající trend z posledních dní. K poklesu dolaru přispěly pádné důvody, když Donald Trump oznámil nová cla na všechny země vyvážející automobily do USA. Trh podle očekávání reagoval novým prodejem dolaru. Tentokrát se americká měna nezhroutila, což svědčí o pokroku. Americký prezident ale dolaru znovu způsobil problémy a není jisté, kolik takových epizod ještě přijde. 2. dubna může Trump oznámit nová cla, potenciálně proti EU, takže dolar by mohl příští týden opět klesnout.

EUR/USD. Trump znovu knockoutuje dolar
28.03.2025 Na měnovém páru EUR/USD dochází po posledních prohlášeních Donalda Trumpa, který znovu zažehl celní konflikt, ke korekci. Zajímavé je, že dolar reagovala na prezidentovy výroky nejdřív pozitivně – dolarový index se vrátil do oblasti 104,00 a dosáhl třítýdenního maxima. Jenže jakmile trh zprávy zpracoval, byl vývoj interpretován v neprospěch americké měny. Dolarový index se znovu obrátil k jihu a kupci páru EUR/USD testovali oblast 1,08 (čtvrteční maximum bylo 1,0822). Účastníci trhu dospěli k závěru, že nové kolo celní války by mohlo zasáhnout i americkou ekonomiku a zvýšit riziko recese.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 28. března: libra stěží klesla, než opět vzrostla
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek opět obchodoval na vyšší úrovni, přestože jen o několik dní dříve jakoby začala korekce směrem dolů. Trh již strávil slabou zprávu o vývoji inflace ve Spojeném království a silné údaje o zboží dlouhodobé spotřeby v USA. Co však dělat, když Trump druhý den oznámí nová cla a dolar opět klesne? V důsledku toho stále nevidíme ani náznak pořádné korekce – pouze mírný pullback.

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 28. března: Libra se stále pohybuje jako na houpačce
28.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal silný pohyb vzhůru. Katalyzátorem byl samozřejmě opět Donald Trump, který uvalil nová 25% cla na veškerý dovoz automobilů do USA. Netřeba dodávat, že trh opět zapomněl na dolar jako na zlý sen. Americkou měnu nezachránila ani zpráva o vývoji amerického HDP, která ukázala růst ve čtvrtém čtvrtletí na úrovni 2,4 % oproti očekávaným 2,3 %. Obchodníkům to však bylo jedno, stejně jako mnoho dalších nedávných zpráv, které mohly dolar podpořit. Trh nadále reaguje výhradně na Trumpova rozhodnutí o clech. A zatímco euro včera posilovalo v rozumných mezích, libra se – jako obvykle – pohybovala mnohem agresivněji.

Nová cla na automobily: Jak zasáhnou akciový trh a výrobce automobilů?
28.03.2025 Americký akciový trh čelil po oznámení 25% cel na dovážené automobily tlaku. Prezident Donald Trump podepsal exekutivní příkaz, kterým od letošního dubna zavádí nová cla na automobily vyrobené v zahraničí.

Denní shrnutí: Americké trhy oslabují v reakci na oznámení Trumpových cel na automobily a ekonomická data
27.03.2025 Americké akciové indexy dnes oslabují v reakci na oznámení Donalda Trumpa o zavedení 25% cel na dovoz automobilů a autodílů, a také kvůli důležitým makroekonomickým údajům.

Trump zavádí nové clo na dovoz aut
27.03.2025 Spojené státy začnou vybírat 25procentní clo na dovoz automobilů a jejich částí. Prezident Donald Trump zavedení cel považuje za nástroj ke zvýšení příjmů, které by nahradily výpadek po slibovaném snížení daní pro Američany. Pomocí cel chce také oživit průmyslovou výrobu, která v USA dlouhodobě klesá. Cla kritizují evropští politici, kteří chtějí urychleně jednat. Podle expertů povede zavedení poplatků ke zvýšení cen pro spotřebitele a v důsledku i k omezení výroby. Americký odborový svaz UAW naopak cla vítá a věří ve zvýšení počtu pracovních míst v USA.

Sázky se zvyšují: GameStop sází na kryptoměny, Trump na cla
27.03.2025 Trump by měl podle zpráv brzy představit nová cla na automobily. Dollar Tree si polepšila díky zprávám o prodeji své jednotky Family Dollar. GameStop vzrostla díky držbám bitcoinů a nad očekávání dobrému zisku za čtvrté čtvrtletí. Nikkei klesl o 1 % a jihokorejské akcie o 1,3 %, zatímco hongkongské akcie se posunuly nahoru a dolar ustoupil z třítýdenního maxima. Banka Barclays snížila svůj cíl pro index S&P 500 na rok 2025. Index S&P 500 klesl po středečním závěru o 1,12 %, Nasdaq o 2,04 % a Dow o 0,31 %.

Přehled zpráv z amerického trhu – 27. března
27.03.2025 Prezident Donald Trump uvalil 25% cla na dovoz automobilů, čímž způsobil otřesy na finančních trzích. Indexy S&P 500 a Nasdaq zaznamenaly výrazné ztráty, protože účastníci trhu se připravují na zostřující se obchodní napětí s Kanadou, Mexikem a Evropskou unií.

Akcie automobilek po oznámení cel klesají
27.03.2025 Akcie automobilek na burzách v Asii klesají a výprodej se očekává také na burzách v Evropě. Je to reakce na středeční oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Spojené státy zavedou 25procentní clo na dovoz všech automobilů a jejich dílů. Ve středu kvůli tomu oslabily také akcie automobilek na amerických burzách.

Trump zavádí nová cla na automobily
27.03.2025 Euro, libra šterlinků a další aktiva citlivá na riziko se včera propadly po zprávě, že prezident Donald Trump podepsal exekutivní příkaz o zavedení 25 % cla na dovoz automobilů.

Graf dne - EURUSD (27.03.2025)
27.03.2025 EUR/USD se po více než týdnu nepřetržitého poklesu odráží zpět, ale tato úleva může být krátkodobá. Zpřísnění obchodních třenic mezi EU a USA, potenciálně jestřábí páteční údaj o inflaci PCE a různorodé hlasy představitelů Evropské centrální banky (ECB) táhnou měnový pár různými směry a zdůrazňují riziko vysoké volatility.

Jak ovlivní cla USA na dovoz automobilů slovenskou ekonomiku?
27.03.2025 Donald Trump oficiálně zavedl 25% cla na dovoz všech automobilů, které nejsou vyrobeny ve Spojených státech. Tato cla budou platit navíc ke všem již zavedeným clům. To znamená, že pokud by se Trump 2. dubna rozhodl zavést 20 % cla na Evropskou unii, celková cla na automobily by dosáhla 45 %. Nová cla na automobily vstoupí v platnost 3. dubna, což ponechává prostor pro vyjednávání. Do tohoto opatření jsou zahrnuta také cla na dovoz převodovek, motorů, elektrických systémů a dalších automobilových komponentů, která vstoupí v platnost 3. května. Zatím však není jasné, zda se cla dotknou také automobilů vyrobených v Mexiku a Kanadě, které jsou součástí dohody o volném obchodu USMCA, neboť Trump nedávno zavedení cel pro tyto země o měsíc odložil.

Trump zavádí 25procentní cla na auta, Česka se dotknou hlavně nepřímo. Přímo poškodí například Německo či Slovensko
27.03.2025 Americký prezident Donald Trump zavádí další sadu cel. Tentokrát jde o nová, 25procentní cla na všechny dovážené automobily.

Sázky rostou: GameStop hraje na kryptoměny, Trump na cla
27.03.2025 Americké akciové indexy zaznamenaly ve středu prudký pokles, v jehož čele stály technologické giganty a výrobci automobilů. Investoři tají dech v očekávání slíbené zprávy amerického prezidenta Donalda Trumpa o nových clech na dovážené automobily, což by mohlo otřást globálním trhem.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 27.3.2025
27.03.2025 Americké akcie včera výrazně oslabily poté, co Bílý dům oznámil, že prezident Donald Trump představí nová cla na dovoz automobilů do Spojených států. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,31 procenta a uzavřel na 42.454,79 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 1,12 procenta na 5712,20 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil dokonce o 2,04 procenta na 17.899,02 bodu.

📉 Denní shrnutí: Výprodej amerických technologických akcií stáhl Wall Street dolů. Index VIX roste o 6 % v reakci na rostoucí obavy
26.03.2025 Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA (únor) překonaly očekávání trhu, což podpořilo důvěru investorů v odolnost ekonomiky. Na druhou stranu silnější než očekávaný výsledek může naznačovat, že Fed ponechá sazby beze změny déle. Index USDIDX dnes přidává 0,35 %, zatímco EUR/USD klesá o 0,3 % na 1,0755. Výnosy z 10letých státních dluhopisů USA vzrostly o 3 bazické body na 4,34 %.

Akcie Tesly klesly o téměř 6 % kvůli obchodní nejistotě a poklesu v Evropě
26.03.2025 Dne 26. března 2025 zaznamenala společnost Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) výrazný pokles akcií, které uzavřely na hodnotě 271,15 USD, což představuje pokles o 5,9 % oproti předchozímu dni. Tento vývoj přichází po pětidenní růstové sérii, během které akcie přidaly přibližně 27 %.

📉 US100 klesá o 1,5 %
26.03.2025 Futures na index Nasdaq 100 (US100) dnes klesají téměř o 1,5 %, čímž přerušují třídenní růstovou sérii, protože technologické akcie táhne dolů propad polovodičového giganta Nvidie. Ta reaguje na zprávy o tom, že Čína zavádí nová omezení, která by mohla výrazně zasáhnout byznys společnosti. Akcie Nvidie, která patří mezi největší váhové tituly v indexu, klesly o 5,5 % a samostatně se významně podílely na dnešní ztrátě indexu. US500 odepisuje téměř 0,9 %, US30 je mírně v záporu.

Cena mědi je na rekordu, zdolala 5,37 USD za libru
26.03.2025 Cena mědi je na rekordu, nejbližší termínový kontrakt na komoditní burze COMEX v New Yorku dnes poprvé zdolal hranici 5,37 USD za libru (zhruba 273 Kč za kg, respektive 273.000 Kč za tunu). K růstu podle analytiků přispívají zprávy, podle kterých by americký prezident Donald Trump mohl už brzy oznámit zavedení cel na dovoz tohoto základního průmyslového kovu do Spojených států. To by znamenalo, že Trump se chystá cla zavést dříve, než se očekávalo, uvedla agentura Reuters.

Forex: Koruně se dnešní zasedání ČNB může zamlouvat
26.03.2025 Koruna se pohybuje na pozitivní vlně a drží pozice pod 25,00 EUR/CZK. Dnešní stabilní sazby a lehce jestřábí vzkaz ČNB by se jí mohly líbit. Na druhé straně bude zajímavé sledovat, zda pozici udrží ke konci měsíce s blížící se americkou “celní akcí” vůči EU (Donald Trump plánuje nová cla oznámit 2.4.).

Americké indexy bez výraznějších změn
25.03.2025 Index Dow Jones -0,08 % na 42547,43 b. S&P 500 +0,03 % na 5769,35 b. Nasdaq Composite +0,25 % na 18234,75 b.

Dopad cel na spotřebitele? Vyšší inflace i snížení růstu ekonomiky
25.03.2025 Americký prezident Donald Trump na začátku týdne splnil své hrozby a zavedl nová cla na dovoz do USA. Tato opatření míří především proti Kanadě a Mexiku, přičemž Čína není výjimkou. Nová cla zahrnují 25% sazbu na většinu dovozu z Kanady a Mexika a zvýšení cel na čínské zboží na 20 %. Obchodní cla se dotýkají obchodní výměny v celkové hodnotě až 1,5 bilionu USD a signalizují Trumpovu snahu narušit světový obchodní řád. Evropa zatím zůstává mírně ušetřena – ale na jak dlouho? Jaký by mohl být další vývoj a jaké dopady to bude mít na domácí ekonomiku a její spotřebitele?

Auta, léky, čipy. Trumpova chystaná nová cla ohrožují český vývoz za sedm miliard korun, výrazně mohou ovšem poškodit například Německo či Slovensko
25.03.2025 Americký prezident Donald Trump chystá další sadu cel. Už během několika dní by měl oznámit nová cla na dovážené automobily. Na spadnutí mají být i nová cla na farmaceutické přípravky, dále pak cla na dřevo a čipy.

Jak 25. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
25.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v mírném poklesu. Dolar do konce dne nevykázal žádné výraznější zisky a příliš mu nepomohlo ani makroekonomické pozadí. V průběhu dne bylo zveřejněno šest indexů podnikatelské aktivity v sektoru služeb a průmyslu, přičemž všech šest si vzájemně odporovalo. Pokud v každé zemi jeden index rostl, druhý klesal. Pokud jeden předčil očekávání, druhý ho nesplnil. V důsledku toho nemohly dolar ani euro počítat s jistým růstem. Americká měna má však stále několik výhod, které jí umožňují vykázat alespoň korekční odraz. Za prvé, dolar klesal příliš dlouho a prudce, takže korekce je nutná. Za druhé, dlouhodobé trendy zůstávají medvědí. Za třetí, Trump zatím nezavedl nová cla, a jak zvěsti naznačují, mohl by svůj postoj výrazně zmírnit. Za čtvrté, cena se v časovém rámci 1H usadila pod rostoucím kanálem. Proto zatím stále preferujeme pohyb směrem dolů.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 25.3.2025
25.03.2025 Americké akcie včera prudce posílily. Index S&P 500 skončil nejvýše za poslední dva týdny, k čemuž přispěly zisky akcií firem Nvidia a Tesla. Podle agentury Reuters to souvisí s náznaky, že Trumpova administrativa by mohla zaujmout mírnější přístup k celním opatřením vůči obchodním partnerům USA.

Trump vyhrožuje 25% clem zemím nakupujícím venezuelskou ropu
24.03.2025 Prezident Donald Trump v pondělí oznámil, že Spojené státy uvalí 25% clo na všechny země, které nakupují ropu nebo plyn z Venezuely, čímž vystupňoval napětí s touto jihoamerickou zemí a vnesl novou nejistotu na globální energetické trhy.

Trhy rostou, protože obchodníci přijímají riziko, dluhopisy klesají kvůli naději na zmírnění celních sazeb
24.03.2025 Americké akcie v pondělí prudce vzrostly, když se investoři vrhli na přeprodané technologické akcie, a to díky známkám, že nadcházející americká cla pod vedením bývalého prezidenta Donalda Trumpa mohou být úžeji zaměřená, než se dříve obávali. Tato obnovená chuť riskovat poslala ceny dluhopisů níže a zvedla ceny ropy v souvislosti se spekulacemi, že Trump může zavést 25% clo na země dovážející energii z Venezuely.

US30 klesá o 1 % 📉 FedEx se propadá o 10 % po snížení výhledu. Zpomaluje americká ekonomika?
21.03.2025 Americké akciové trhy oslabují v závěrečné seanci týdne – indexy US30, US500 a US100 shodně klesají přibližně o 1 %. Volatilita je dnes zvýšená, částečně kvůli tzv. Triple Witching Friday – čtvrtletní expiraci indexových futures, opcí a opcí na jednotlivé akcie v USA.

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 21. března. Šance pro dolar?
21.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nadále frustroval obchodníky. Domníváme se, že nyní není nejlepší doba pro obchodování na forexovém trhu. Technický obrázek eura v hodinovém časovém rámci je velmi matoucí. Zdálo se, že včera cena konečně konsolidovala pod vzestupným kanálem. Připomeňme však, že již dříve prolomila trendové čáry, což ale nevedlo k sestupnému trendu. Cena klesla na úroveň 1,0823, kterou lze považovat za spodní hranici bočního pásma mezi 1,0823 a 1,0949. Místo dokončeného rostoucího trendu tak nyní máme pokračující flat (boční) trh.

Sdělení Fedu je pro býky hudbou pro uši
20.03.2025 Fed nehodí indexu S&P 500 záchranné lano, ale potřebuje ho? Záchranná lana jsou pro tonoucí, zatímco trh je pouze vystrašen pomíjivými obavami z recese. Powellův tón na tiskové konferenci po zasedání FOMC nebyl jen smířlivý – byl uklidňující. Předseda Fedu demonstroval kontrolu nad situací, což stačilo k tomu, aby široký akciový index posílil.

Měď pod tlakem: Obchodní válka narušuje její roli jako ekonomického indikátoru
19.03.2025 Měď, dlouho považovaná za spolehlivý barometr ekonomického zdraví, nyní čelí výzvám, které snižují její schopnost plnit tuto roli. Obchodní politika amerického prezidenta Donalda Trumpa a změny v celních opatřeních výrazně ovlivňují trh s tímto průmyslovým kovem, což zpochybňuje jeho tradiční využití jako indikátoru globálního hospodářského vývoje.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 19. března: Co změní zasedání Fedu?
19.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu. Ačkoli pohyb směrem vzhůru slábne, euro zůstává silné, zatímco americký dolar stále klesá. Děje se tak i přes naprostou absenci významných makroekonomických a fundamentálních událostí. Donald Trump nezavádí nová cla a nejsou zveřejňovány žádné významné zprávy ani ukazatele. Přesto americký dolar nadále klesá.

Čína zastavila dovoz amerického LNG kvůli obchodní válce
18.03.2025 Čína již 40 dní neimportovala zkapalněný zemní plyn (LNG) z USA, což je nejdelší pauza za poslední téměř dva roky. Důvodem jsou nová cla zavedená Pekingem ve výši 15 % na americký LNG v reakci na celoplošné americké tarify na čínský export.

GBP/USD. 18. března: Pomůže FOMC dolaru?
18.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v pondělí odrazil od úrovně 1,2931 a pokračoval v růstu směrem k Fibonacciho hladině 127,2 % na úrovni 1,3003. Odmítnutí od této úrovně by bylo ve prospěch amerického dolaru a vedlo by k mírnému poklesu směrem k úrovni 1,2931. Proražení a konsolidace nad úrovní 1,3003 by naznačovaly pokračování růstu směrem k další úrovni 1,3151.

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 18. března: Britská libra znovu letí na sever
18.03.2025 Měnový pár GBP/USD znovu vykázal růst, ačkoli k němu neměl důvod. Trh nakupuje britskou libru stále z pouhé setrvačnosti, podobně jako bitcoin. Ten často roste jednoduše proto, že ho všichni kupují v naději, že bude mít hodnotu několika milionů. Stejná logika platí i pro libru – kurz roste, takže obchodníci pokračují v nákupech, což podporuje další růst. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a jediná zpráva z USA podpořila dolar. Jenže americká měna neposílila ani v nejmenším. Donald Trump v ten den sice nepředstavil žádná nová cla ani sankce, ale dolaru nepomohlo ani to. Britská měna pokračovala po krátké pauze v růstu, jako by se nic nestalo. Hledat v současných pohybech logiku je zbytečné.

Fed se staví proti obchodní válce. Může měnová politika zachránit ekonomiku?
17.03.2025 Americký akciový trh nadále zažívá turbulence způsobené nejistotou ohledně postoje Donalda Trumpa ke clům na dovoz. Investoři netrpělivě čekají na zasedání Federálního rezervního systému, které se uskuteční příští týden, a doufají, že zachytí náznaky o případném snížení sazeb, které by mohlo pomoci stabilizovat trhy, jež v současnosti procházejí jedním z nejtěžších období v tomto roce.

GBP/USD. 17. března. Býci vkládají naděje do Jeroma Powella
17.03.2025 V hodinovém grafu se pár GBP/USD v pátek nadále obchodoval do strany. Tento pohyb do strany přetrvává i v pondělí, přičemž obchodní aktivita zůstává extrémně nízká. Pondělní zpravodajské pozadí je slabé a za těchto podmínek má úroveň 1,2931 malý význam. Při absenci tržní aktivity je nepravděpodobné, aby jakýkoli obchodní signál vyvolal silný pohyb.

Fed vs. celní válka: Zachrání měnová politika ekonomiku?
17.03.2025 Americkým akciovým trhem dál otřásá nejistý postoj Donalda Trumpa k dovozním clům. Investoři netrpělivě čekají na zasedání Federálního rezervního systému, které se uskuteční příští týden, a doufají v náznaky možného snížení úrokových sazeb. Uvedené by mohlo částečně stabilizovat trhy, které procházejí jedním z nejtěžších období letošního roku.

Jak 17. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval s nízkou volatilitou a držel se v bočním kanálu 1,2913–1,2980. Cena se poslední čtyři dny konzistentně drží v tomto pásmu. Navzdory silnému růstu britské měny se zdá, že trh nemá tendenci korigovat, a to ani mírně. Jak se v pátek ukázalo, trh do značné míry ignoruje jakékoli zprávy, které jsou pro dolar pozitivní.

Obchodní doporučení a analýza pro měnový pár GBP/USD na 17. března: Libra nejeví zájem o ekonomiku
17.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles s minimální volatilitou. Ve skutečnosti britská měna klesá již tři dny po sobě a během této doby ztratila celkem 50 pipsů. V hodinovém časovém rámci se ceně zatím nepodařilo konsolidovat pod klíčovou hranicí. V současné době se po období silného růstu neobjevují žádné známky, které by naznačovaly začátek korekce. Zatímco páteční zpráva o vývoji HDP ve Spojeném království a zpráva o průmyslové výrobě ve Spojeném království byly zklamáním, ani index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA nenaplnil očekávání. Během evropské obchodní seance však měla britská libra oprávněné důvody k poklesu, nicméně, jak již bylo zmíněno, zdá se, že makroekonomické zprávy nemají pro účastníky trhu v tuto chvíli velký význam. Vzhledem k tomu, že Donald Trump je "na dovolené", obchodníci se zřejmě nechtějí zapojit do obchodování.

Zlevní Čechům francouzské víno, a ohrozí tak české vinaře? Poté, co v důsledku Trumpova 200procentního cla zaplaví trh EU…
16.03.2025 Americký prezident Donald Trump hrozí zemím Evropské unie zavedením cla ve výši 200 procent na víno, šampaňské a další alkoholické nápoje, které do USA vyvážejí. Trump cla hodlá zavést, pokud EU začne uplatňovat clo na americkou whisky, jak Brusel plánuje. Clo na whisky hodlá EU zavést coby součást odplaty za Trumpova nová cla na ocel a hliník, zavedená tento týden.

GBP/USD: 14. března. Ekonomické údaje ze Spojeného království nijak nezapůsobily
14.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD ve čtvrtek vrátil na úroveň 1,2931, kde vyprchala medvědí dynamika. Dnes došlo k dalšímu testu této úrovně, celkově se však libra v posledních dnech pohybuje do strany. Proražení pod 1,2931 by umožnilo pokles směrem k 1,2865 a 1,2810, zatímco odraz od této úrovně by mohl pár posunout ke korekční hladině 127,2 % na úrovni 1,3003.

Zlato atakuje své dosavadní rekordy na úrovni téměř 3 000 USD za unci. Proč se investoři hromadně zbavují akcií?
14.03.2025 Světové akciové indexy ve čtvrtek vykázaly výrazný pokles a index S&P 500 oficiálně vstoupil do fáze korekce. Investoři, kteří se obávají možnosti růstu inflace a zpomalení hospodářského růstu v důsledku eskalace obchodních konfliktů, začali hromadně přecházet k bezpečnějším aktivům včetně amerických státních dluhopisů.

Unijní ekonomice by Brusel více než odplatou za Trumpova cla prospěl zastavením Green Dealu
14.03.2025 Evropská unie se za Trumpova cla pomstí, na rozdíl od jiných ekonomik. Svá vlastní "cla", která uvaluje sama na sebe, ale rušit ani v nejmenším nehodlá.

EUR/USD: A Southern Impulse That Should Not Be Trusted
14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.

EUR/USD: Jižní impuls, kterému není radno věřit
14.03.2025 Ve čtvrtek pár EUR/USD dosáhl třídenního minima na úrovni 1,0823, ale neprorazil do pásma 1,07, protože dynamika poklesu postupně slábla. Pár EUR/USD se v současné době nachází v paradoxní situaci: dolar se snaží posilovat, i když klíčové inflační ukazatele v USA vykazují známky zpomalení.

ECB snížila sazby naposledy?
13.03.2025 Zasedání Evropské centrální banky přineslo další úpravu úrokových sazeb. Podle očekávání Rada guvernérů snížila základní úrokové sazby o 25 bazických bodů. Depozitní sazbu banka snížila na 2,50 %, sazbu pro hlavní refinanční operace na 2,65 % a sazbu mezní zápůjční facility na 2,90 %. Výhled pro další pokles sazeb je však nejasný – na straně proinflačních tlaků se v poslední době formují jak poptávkové, tak nabídkové faktory, které nelze opomenout.

Trumpovo 200prtocentní clo na alkohol z EU, jímž hrozí, by v Česku poškodilo nejvíce vývozce piva, ne však fatálně
13.03.2025 Americký prezident Donald Trump dnes pohrozil zemím Evropské unie zavedením cla ve výši 200 procent na víno, šampaňské a další alkoholické nápoje, které do USA vyvážejí. Trump cla hodlá zavést, pokud EU začne uplatňovat clo na americkou whiskey, jak Brusel plánuje. Clo na whiskey hodlá EU zavést coby součást odplaty za Trumpova nová cla na ocel a hliník, zavedená tento týden.

GBP/USD. 13. března. Inflace v USA jen zhoršila situaci dolaru
13.03.2025 Pár GBP/USD v grafu 1H ve středu pokračoval v růstu k Fibonacciho úrovni 127,2 % (1,3003). Růst byl slabý a býci nedosáhli svého cíle. Přesto z posledních sil pokračovali v útoku. Konsolidace pod 1,2931 by podpořila americký dolar a vedla by k poklesu k 1,2865 a 1,2810.

EUR/USD: Co přináší únorová zpráva o CPI?
13.03.2025 Zpráva o indexu spotřebitelských cen (CPI), která byla zveřejněna ve středu, naznačila zpomalení americké inflace. Všechny její složky byly v "červených číslech", takže nedosáhly předpokládaných hodnot. I když se jedná o důležitý fundamentální signál, je poněkud zastaralý, protože nezohledňuje vliv Trumpových obchodních válek.

Přehled zpráv z amerického trhu, 12. března
12.03.2025 Index S&P 500 se obchoduje níž, ale mohl by se obrátit nahoru: oscilátory signalizují obrat. Obchodní války eskalují: Trump zavádí nová cla, trhy reagují ztrátami.

GBP/USD. 12. března. Bude inflace pro dolar spásou?
12.03.2025 V hodinovém grafu se měnový pár GBP/USD v úterý odrazil od hladiny 1,2865 a vzrostl nad 1,2931. Konsolidace pod touto úrovní by dnes působila ve prospěch určitého posílení amerického dolaru směrem k 1,2865, zatímco konsolidace nad 1,2931 by naznačovala pokračování vzestupného pohybu směrem k hladině 127,2% Fibonacciho retracementu na úrovni 1,3003.

EU uvaluje odvetná cla na americké produkty
12.03.2025 Evropská unie oznámila zavedení odvetných cel ve výši až 26 miliard eur (28,3 miliardy USD) v reakci na nová cla USA na ocel a hliník. Opatření přichází krátce poté, co americká vláda uvalila 25% cla na dovoz těchto kovů, což představuje významnou eskalaci obchodního sporu mezi dlouholetými spojenci.

Nový den – nová cla
12.03.2025 Zatímco se americký dolar potýká s růstem, vstoupila dnes v platnost 25% cla na dovoz oceli a hliníku, která zavedl prezident Donald Trump, což vyvolalo odvetná opatření ze strany Evropské unie. Je zřejmé, že globální obchodní řád vstupuje do nové a rizikové fáze. Nejnovější americká cla, která byla uvalena bez výjimek na všechny země, začala platit po bouřlivém dni v Bílém domě, během něhož Trump pohrozil zdvojnásobením cel na kanadské kovy na 50 %, ale nakonec ustoupil poté, co Ontario souhlasilo se zrušením plánu na zavedení příplatku na elektřinu dodávanou do USA.

Business vs. Trump: Firmy přijdou o miliardy kvůli celní politice
12.03.2025 Americké akciové trhy byly v úterý opět pod tlakem. Pokračující výprodej akcií zvýšil obavy investorů, kteří se děsí negativního dopadu nových celních hrozeb na globální ekonomiku.

Vyšší cla začala Trumpova administrativa zavádět v únoru
12.03.2025 Výběr informací o clech, která připravila administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa (Evropská unie zavede v reakci na americká cla na dovoz oceli a hliníku od příštího měsíce protiopatření):

Brusel se Trumpovi mstí za cla na ocel a hliník, lidem v EU tudíž může zdražit i whisky, hrací karty či motocykly. Čína, Jižní Korea, Japonsko, Austrálie, Británie a další se na rozdíl od EU pomsty zdržely
12.03.2025 Evropská unie nezahálí a mstí se za včerejší zavedení nových 25procentních amerických cel na surovou ocel a hliník a produkty z nich, dohromady uplatněná na zhruba 150 miliard dolarů ročního dovozu. Světovou obchodní válku tak EU stupňuje, přestože podle Bruselu nakonec poškodí řadového spotřebitele. Zatímco americký prezident Donald Trump cla zavádí, jak říká, aby amerického spotřebitele podpořil, EU cla plánuje zavést i přesto, že je přesvědčena, že cla spotřebitele v EU poškodí. Chce je uplatnit nejen na hliník a ocel, ale třeba také na bourbon a whisky, kosmetiku, elektroniku, sklo, hrací karty, motocykly a další.

Jak 12. března obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v uptrendu bez jakýchkoli korekcí či pullbacků. Euro se několik dní obchodovalo mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888 a pak pokračovalo v růstu. Na jeho pohyb neměly, podobně jako v předchozích trendech, vliv žádné významné makroekonomické faktory. Jedinou významnou zprávou zveřejněnou v tento den byly údaje o počtu volných pracovních míst JOLTs ze Spojených států, které byly o něco lepší, než se očekávalo. Výkon dolaru ale neovlivnily, protože Donald Trump v noci oznámil nová cla pro Kanadu. Konkrétně rozšířil stávající cla v reakci na to, že Kanada odmítla v klidu přijmout, že by se stala 51. státem USA. Dovozní cla na ocel a hliník byla zdvojnásobena a trh na Trumpovo rozhodnutí očividně zareagoval.
Související klíčová slova:
Čtvrtletní pokles | Zpracování dat | Howard Lutnick | UAW | Akcie včera | Český průmysl | Údaje o indexu spotřebitelských cen | ISM ve službách v USA | NASDAQ: AAPL | Gate | Problémy | Energetické firmy | Partner společnosti | Dodge | Premiér Pedro Sánchez | Forexový broker | Vládní dluhopisy | ChainLink | Sektory technologií | Účet u XTB | Údaje z USA | PPI v USA | Take Profit | Úřad práce | Index CSI300 | EUR | Mexická prezidentka | UPS | Vysoké valuace | Cenová hladina | Cílové ceny | Clo na dovoz aut | Alphabet | Australská centrální banka | CrowdStrike Holdings | Akciové trhy | FDA | US2000 | Tempo růstu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Nowcast | Pozitivní vliv | Goldman Sachs David Solomon | Jasný trend | Marže společností | Pfizer | AfD | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Obchodování CFD | Letecké společnosti | Exekutivní příkaz | Pád dolaru | Indexy S&P | Cenový pohyb | Mean reversion | Pokles sazeb | Rozkolísaný | Akciový index | Technické signály | Trend | Bank of Japan | Německý ministr financí | Zvýšení cel | Long pozice | BTC | Prosperity | Mezinárodní měnový fond | Odvetná cla vůči USA | Kroky Fedu | All-in | Delegace | Statistiky | Konsolidace | Hospodářský růst USA | Eurostoxx 50 | Investiční banky | Korelace | Ochranné příkazy | Včerejší zpráva | Makroekonomika | Index mexických akcií | YouTube | Německá průmyslová produkce | Dovoz ze Švýcarska | Dow Jones Industrial | Americký prezident Donald Trump | CZK | Americké dluhopisy | Schodek státního rozpočtu | Společnost Tesla | Boční kanál | Spekulativní obchody | Aktiva | Akče | Citigroup | Závislost | Příležitost k prodeji | Energetika | Bezpečné útočiště | Nositel Nobelovy ceny | Dnes Trump | Širší index | Guvernér japonské centrální banky | Optimismus investorů | Měnové zasedání | Ranní zpráva pro tradery | Index US500 | Vedoucí pracovníci | Sektor informačních technologií | Crown | Organizace zemí vyvážejících ropu | Čtvrtletní výkon | Náklady na půjčky | Bankovní index | Motocykly | Akcie vzrostly | Evropská komise | Investing | Dovednosti | Index strachu | Associated Press | Kolaps | Asijské akcie | Volný pád | Graf ropy | Fiskální politika USA | Indexy na Wall Street | Milovníci kávy | Největší nabídka akcií | Dlouhodobý sentiment | Sklady | Odpočinek | Asijské měny | Oznámení | Pevninský jüan | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | Analýza Bitcoinu | Diverzifikace | Výnosy dluhopisů | Index PX | Desetileté výnosy v USA | Analýzy | Dovoz aut | Financial Times | Podnikové investice | Pravděpodobnost | Sezónní trendy | Federální soudce | Údaje o maloobchodních tržbách | Cenové stability | Bidenova administrativa | Chování trhu | Snižovat daně | Agentura AFP | ISM ve službách | Ukrajinska pravda | ETF na zlato | USD/IDR | USD/KRW | Zisk firem z indexu S&P 500 | Zprávy z USA | Prezident Spojených států | CFIUS | Ethereum | Ceny letenek | Dovoz z USA | Pokles indexu | Investment Management | Akcie Tesly | Pokles indexu S&P 500 | Tržní kontext | Britská libra | Clo na dovoz | Rostoucí ceny | Pokles akcií Tesly | Příliv zahraničního kapitálu | Reality | Poplatky | Globální dění | Výkyvy | Administrativa prezidenta | Argos Capital | Fox Corp | PHLX | Index kanadského akciového trhu | Posilování dolaru | Výrobky z Evropské unie | SRI | Průmyslová produkce v únoru | Luna | Goldman Sachs | Obchodní záležitosti | Petr Fiala | Aktualizovaný výhled | Plán EU | Makroekonomické zprávy | Léto | Scott Bessent | Asijské trhy | Extrémní počasí | Měna světa | Oblečení | Moët & Chandon | Nákladní vozy | Fiskální politiky | Výzkumný pracovník | Gibraltar | Administrativa amerického prezidenta | United Auto Workers (UAW) | Expanze | Americké podniky | Německý DAX | Minimální mzdy | Zahraniční politika | Akcie výrobce elektromobilů | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Strach | Institucionální poptávka | Mantra | Dodávky letadel | Šéf Fedu Powell | Inaugurace Donalda Trumpa | Regulační omezení | Analytik společnosti XTB | Čínské elektromobily | Guardian | HDP země | United Parcel Service (UPS) | Atlanta Fed | Propad cen | Daňové škrty | Změny trhu | Příležitosti k nákupu | Cenové výkyvy | Relevance | Cena zlata | Změny trendu | Patová situace | Ceny dováženého zboží | Potenciál firmy | Ekonomický výhled USA | Zásoby plynu | Snížení cen | 500 nejbohatších lidí | Burza | Masivní inflace | Trumpová | Celková tržní kapitalizace | Historie | Japonský akciový index | Koncern Volkswagen | Růst průmyslové produkce | Zpomalení globálního růstu | Fox News | Růst zaměstnanosti | OM/USD | Hlavní události | Akcie General Motors | Americký akciový index | Rémy Cointreau | Novozélandský dolar | Efficiency | Výrobce elektromobilů Tesla | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Tržní volatilita | Rostoucí inflace | USD/INR | Červená linie | Narušení dodávek z Ruska | Očištěný zisk na akcii | Směrnice | Gold | Cla na EU | Sentiment na kryptoměnách | WTO | Otřesy | Proražení | Tržní příležitosti | Nákupy centrálních bank | Akcie Redditu | STLA | Federální rezervní banka | Odvětví vyspělých technologií | Dovoz do země | Globální ekonomické aktivity | Celní válka | Profesionální obchodníci | Altera | Levná ropa | Dolar dnes | Robert F. Kennedy | Vysoce rizikové | Dovoz z Číny | Dodávky elektřiny | Nejsilnější akcie S&P | Zajímavé obchodní příležitosti | Výroky prezidenta | Veuve Clicquot | Klouzavé průměry | Commitments of Traders | Konflikty | Znehodnocení | Pohyby trhu | Vojenské výdaje | Krátkodobé příležitosti | Americký prezident | Mezinárodní konflikty | Růst cen | Ferrari | Standard & Poor's 500 | Americké ministerstvo financí | Krypto trh | ALL IN | Dovozní cla | Tempo hospodářského růstu | Přijetí | Německý svaz | Snížení úrokových sazeb | Zápis ze zasedání Fedu | Obchodní přebytek Číny | Vývoj libry | Bluetooth | Rostoucí obavy | Grifols | Futures kontrakty | Největší společnosti | Jamie Cox | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vysoké riziko | Delta Air | ETF na Ethereum | Token | Rubl | Trumpovi lidé | Letadla | Akcioví býci | Vlnové analýzy | Nejnovější zprávy | Akcie Fordu | Řídící partner | Čínský trh | Akcie automobilek | Fibonacciho support | Silné oživení | Alternativy pro Německo | EIA | Koncové ceny | USD/SGD | Inflace | Růstový pohyb | Dolarový index | Agentura Kjódó | Zasedání FOMC | CH50cash | Michael Feroli | Sankce Spojených států | Cenový šok | Otřesy na finančních trzích | Rok 2025 | Alice Weidelová | České vlády | Straits Times | Důležité zprávy | Vývoj měnového páru | Breakout | Hodinový graf | První dáma | Platina | Nižší ceny | Plyn (NATGAS) | United Parcel Service (UPS.US) | NZD/USD | Gap | Varovný signál | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výrazný pokles libry | Investice do infrastruktury | Ministerstvo práce | Příležitosti pro krátkodobé obchodování | Investment management | Dell Technologies | GBP/USD analýza | Omezení dovozu | Akcie Gamestop | Česká měna | Obavy investorů | Americký lid | J.D. Vance | Vlnová analýza | Dopad na ekonomiku | Nezaměstnanost | Vicepremiér | Breaking | Současná nejistota | Wealth | Prima | Firma Apple | Možnost obchodovat | Skupina Magnificent Seven | Rafinerie | Thierry Wizman | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Ministryně hospodářství | Výrazný růst | Clo na dovoz zboží | Maloobchod | Zpráva NFP | Propad cen ropy | Nejslabší akcie | Hlavní ukazatele | Výrobce polovodičů | Zveřejňování výsledků hospodaření | xStation | Pověst | Kanadský dolar | Zahrady | Index volatility VIX | Graf | Období zvýšené nejistoty | Akcie Remy Cointreau | Trumpovo rozhodnutí | Povolenky | American Airlines | Zasedání Evropské centrální banky | Vyhledávání obchodních příležitostí | ČSOB | Finanční výhled | Hlavní index mexických akcií | Výhled | ČSÚ | Ceny emisních povolenek | Příkaz | Apple Intelligence | Omezená nabídka | Oslabování eura | Panika na trzích | Strategie mean reversion | Napětí ve světovém obchodě | Podnikání | Práce v Německu | Nejsilnější sektory | Evropská měna | Dow Jonesův index | Centrální banky | Reflexe | Zpráva | Míra úspor | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Barel ropy Brent | Bybit | Časté změny | Zrušení cel | Růst německé ekonomiky | Akcie Stellantisu | WSJ | Macron | Úřad Eurostat | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Moderna | USD index | Více obchodů | Token OM | Graf vývoje | Španělský premiér | Banka Citi | Obrácení trendu | Jeep | Kryptosvět | Směnné kurzy | Nerovnováhy | Globální obchod | Výkon | Sankce | Graf vývoje ceny ropy | Zveřejněná data | Ursula von der Leyen | Dolary | Cla na Mexiko | Vývoj ceny ropy Brent | Světové burzy | Americké energetické firmy | Analyzovat trh | Akcie obchodované | Globální ekonomiky | Nabídka | Index kanadského akciového trhu S&P/TSX | Washington | Nákup dolaru | Cla na dovoz z USA | TD Cowen | Klíčové trhy | Širší index S&P 500 | Daniel Ives | Data z USA | Předseda sněmovny | Pozastavení emisních povolenek | Výprodeje | Akcie Lululemon | Balíček recipročních cel | ABBV | Tiff Macklem | Obchodní plán | Nové signály | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | CL | Plyn v EU | Zpomalení globální ekonomiky | Financial Times (FT) | KSS | Trump trade | Williams %R | Jan Lipavský | Zboží z Evropské unie | Výsledky hospodaření společností | Pohyb ceny | Mýtus | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Oslabení technologického sektoru | Reakce trhu | Kapitálové trhy | Ekonomiky | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | Snižování úroků | Donald Trump | Pohyby cen | Data z trhu | Výkonnost indexu | Směřování FEDu | Čínský jüan | TSMC | KryptoMagazín | Volatilita | Fio | Poplatek | Nový trend | Prudké cenové výkyvy | Úrovně Fibonacciho | Módí | Klíčové oblasti | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Hrubý domácí produkt (HDP) | Počet nezaměstnaných | Průmyslová produkce | Rozložit riziko | Rozptýlení | Obchodní historie | Cenové hladiny | Oslabení jüanu | Index ISM ve službách | Státní dluh | Sazby v USA | Vzdělávací materiály | RSI (Relative Strength Index) | Index podnikatelské aktivity | Novozélandská ekonomika | Bydlení | Výsledky za první čtvrtletí | P/E | Potenciál růstu | Index agentury Bloomberg | Evercore ISI | Peníze | Tesla Inc. | Vývoz ropy | Výrobní index | Trpělivost | Sociální sítě | Akcie společnosti Moderna | Brent | Momentum | Akcie a dluhopisy | Bull run | Stavební produkce | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Negativní trend | Politika | Celoroční výhled | Trumpovo oznámení | Ziskové marže | Obchodní instrument | Vedení společnosti | CHN.cash | Jüan | Moody's Analytics | Očekávání | Daňové úlevy | Cena žlutého kovu | Trh s akciemi | Průraz trendové linie | Odvetná cla | Německá průmyslová a obchodní komora | Obchodní pásmo | Flat | Ekonomika EU | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | Palladium | STOXX Europe 600 | Index cen domů | Ministr hospodářství | Yardeni | Vybírání zisků | Americký sen | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Index CH50cash | Dovoz zboží z Číny | Investiční centrum | Hutnictví | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Amp | Trump včera | Obchodní spolupráce | Harris | Index USDIDX | Trendové čáry | Ipsos | Příkaz Take-Profit | SpaceX | Historický kontext | Prodej dolaru | Lesnictví | Indikátor RSI | Celní války | Flexibilita | Průmysl | Realita | Války na Ukrajině | Americké ministerstvo práce | Podnikatelské investice | Vývoj ceny ropy WTI | Úspěšnost strategie | Vývoj na akciových trzích | Měnový fond | Financovat | Důvěryhodnost | Standard & Poor's | Ceny akcií Apple | Commodity | Býčí signál | Tiskové agentury | Ekonomické ukazatele | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | InstaForex | Zásoby ropy | Vysoké ceny energií | Politická nejistota | Uvolnění měnové politiky | Situace na trzích | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Nárůst zásob | Obchodní signály | Americké výrobky | Nákupy | Růst | Přilákání investorů | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | Pernod Ricard | AFP | Příležitosti | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Vývoj ceny akcií Tesla | Nárůst cen | Americká lehká ropa | Zaměstnanost | Klíčový ukazatel | Adam Sarhan | Klidné obchodování | MiFID II | Rhodium | Zasedání OPEC+ | Válka | Akcie firmy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | UBS Group | BreakEven | Offshore jüan | Nový rekord | Slovenská ekonomika | Nálada v Evropě | Počet lidí bez práce | Sentiment na trhu | Zásady money managementu | Prognóza | Zdroj příjmu | Vládní dluh | Prodávat akcie | Letecké palivo | Pozitivní nálada | Vývoj ceny akcií Ford | Odborový svaz UAW | Karoline Leavittová | Tržby a zisk | Nastavení grafů | Použití finanční páky | Obchodování akcie | Asset management | Jihokorejská vláda | Zásoby ropy v USA | Trh práce | První obchodní den | Crypto | Venezuela | Dnešní seance | Britská centrální banka | Německý ministr hospodářství | Mercedes | HDP Austrálie | Zpráva Commitment of Traders | Polovodiče | Kongres | CBOE | SMA 100 | Hrozba | Nepředvídatelnost | Sektor spotřebního zboží | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Ukončení války na Ukrajině | Nespravedlivá cla | Pochybnosti | Micron | Hyundai | Nerovnováha | Patterny | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | Kryptomagazin | Hospodářské recese | Izrael | Objem obchodů | H1 graf | Liberum | Obchodování v pátek | Marex | Banka Barclays | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Spolupráce | Madrid | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Standard Chartered Bank | Obchodníci | Obrat trendu | Vyhlášení nezávislosti | CME FedWatch | Technologické akcie | Taobao | Klíčové události | Ropný trh | Cena bitcoinu | Volatility | Nike | Výnos desetiletého dluhopisu | Otřesy na trzích | Panmure Liberum | HEICO | Dollar Tree | Long | Akcie Delta Airlines | Sentiment investorů | Chování | Bullish | Fundamentální události | Snižování sazeb | Starý kontinent | Trendová linie | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Pokles bitcoinu | Lira | Moody's | Geopolitická rizika | Federální vlády | Harris Financial Group | Polovodičový průmysl | KRW | Cla na americké zboží | Thyssenkrupp | AUD | Dřevo | DJIA | Ostrovy | JOLTS | Inflace v eurozóně | Gamma | S&P500 | Zpřesněný odhad | Odborový svaz | Opatření | Meziroční růst | Globální hrozby | Analytici z Wall Street | Obavy z ekonomického dopadu | Oxford Economics | Investujte zodpovědně | Zavedení recipročních cel | Trh s dluhopisy | Covid | Spotřebitelské ceny v únoru | OIL.WTI | Intradenní obchodování | Investice v USA | Objednávky | Trh | Barel ropy | Obchodní prostředí | Australské akcie | Index výrobní aktivity | Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) | Deficit zahraničního obchodu | Nastavit stop-loss | Lukáš Kovanda | Nový CEO | Utility | Digitální aktiva | Ceny akcií Volkswagen | Makroekonomické události | Hlava státu | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Cox | Centrální banky světa | MSCI | Ropné trhy | Cestovní ruch | Vliv geopolitiky | Riziková averze | Ottawa | Strategický pohled | Falešné signály | Vztahy s Evropou | Fair Value | Open | Napětí na finančních trzích | Finanční úřad | Koruna | Recese ve Spojených státech | Představitelé Fedu | Indonéská rupie | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Dot plot | Index | Jestřábí rétorika | Chytré hodinky | Nové clo | Prezident Trump | Dlouhodobý růst | Politika amerického prezidenta | Obchodní konflikty | Futures | Budoucí cenové pohyby | Vyšší náklady | Měď | Představitelé Evropské unie | Směnný kurz | Hospodářské recese v USA | Hlavní ekonomické ukazatele | Vývozní omezení | Akcie výrobce | United Auto Workers | Pohyby dolaru | Rezervní měny | Breakout strategie | MMF | Dan Ives | Regulační opatření | Americká centrální banka | Vývoj ceny akcií Volkswagen | Čínský akciový trh | Parlamentní volby | Směnný kurz jüanu | Futures na akcie | Zájem kupců | Zpřísnění měnové politiky | Alibaba | Schválení bitcoinových ETF | Eura | Penzijní fondy | Terminál | Komise | Nejistoty | Automobilka Stellantis | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa | Historické maximum | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Index asijsko-pacifických akcií | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Posílení | Index KOSPI | Čínské investice v USA | Devalvace | Generální ředitelé | Politická rozhodnutí | Fundamentální pohled | Agentura Reuters | Investice ve Spojených státech | Obiloviny | Trh s kávou | Skupina OPEC+ | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Obchodní války mezi USA a Čínou | HDP ve Spojeném království | Golden Gate Pavel Ryba | Údaje o inflaci | Apollo | Finanční analytici | Týdenní shrnutí | Ministerstvo obchodu | Index STOXX Europe | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Euro včera | NVDA.US | Americké investiční banky | S&P | Americké ministerstvo obchodu | Internal Revenue Service | Obchodní signál | Futures na Wall Street | Unie | Omezení dodávek | Vice | Nvidia dnes | Plánování | Zástupci USA | Důvěra investorů | Politická rizika | Maloobchodní tržby | Finanční stability | Sázky | Index SMI | Odhad vývoje HDP | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Marka | GLOBAL WEALTH | Výrazné ztráty | Nvidia (NVDA) | Rally pokračuje | Freeport-McMoRan | Vysoká inflace | Obchodní model | Americké měny | Guvernér Britské centrální banky | Ekonomický kalendář | Český premiér Petr Fiala | Index US30 | Desetileté výnosy | Domácnosti | Toyota Motor | Zranitelnost trhů | Stárnutí populace | Společnost Oracle | Americké státní dluhopisy | Jednotlivé akcie | Christine Lagarde | Obchodní napětí | Sváteční sezóna | Snižování cel | Wall Street Journal | Ocel | Swing | Dovážené zboží | Dnešní zasedání ČNB | Podnikatelé | Týdenní výhled | Nepříznivý signál | E-commerce | IRS | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Nákupní (buy) pozice | Bollingerova pásma | Úřad pro efektivitu vlády (DOGE) | Investiční horizont | Prezident USA | Sell | Cla na Čínu | Asie | Očekávání analytiků | Velké technologické společnosti | Propouštění zaměstnanců | Nová prognóza | Cla USA | Rekordní hodnoty | Polský premiér | Deficit | Negativní dopad | BREAKING | Výdaje | Index Stoxx 600 | Zařízení | 50 Park Investments | CBC | Akcie Fedex | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Euro vůči americkému dolaru | Akcie Boeingu | G7 | Řízení rizika | Aktivní obchodování | Melania Trumpová | Trumpův projev | Budoucnost | Ekonomické vyhlídky | Americký výrobní sektor | Pokles ceny | Odvětví | Rada guvernérů | Nečekaná zpráva | Republikáni | Pokračující pokles | Nejnovější údaje | Globální dodavatelské řetězce | Snížení poptávky | Mírný růst | Inflace zpomaluje | Úřad pro efektivitu vlády | Jednání ECB | Standard Chartered | Situace v USA | Platební systémy | Bloomberg Terminal | Analytika | Počasí | Hlavní akciové indexy | Symboly | S&P/TSX | Eskalace | Index mexických akcií IPC | Prodej akcií | Evropský automobilový průmysl | Krátkodobé obchody | IBEX 35 | Podnikatelská aktivita v USA | Deutsche Bank | Francouzský CAC 40 | Altcoiny | Automobilový sektor | Hospodářská politika | Tržní sentiment | Česká koruna | Refinanční operace | Statistické údaje | Úřad pro energetické informace (EIA) | Technická analýza Bitcoinu | G10 | Bitcoinové ETF | Daně z příjmů | Roche | Benzín | ECB sazby | Wall Street Journal (WSJ) | Forexové trhy | Kryptonovinky.cz | Asijské indexy | Pozornost | Evropská unie (EU) | Prudký propad | Premiér Petr Fiala | Index Nasdaq Composite | Cosco | DJT | Protest | Úročení koruny | Hodnota Applu | Španělský premiér Pedro Sánchez | Bull | Bankovky | Vývoj inflace | Setkání ministrů financí | Klesající trend | Surové ropy | Obchodní války | Tesla, Inc. (TSLA) | Elektromobily | Záznam z posledního zasedání ČNB | Japonské společnosti | Micron Technology | Meziroční míra inflace | ORCL | Reverzní pattern | Slabé výsledky | Míra úspor domácností | KBA | Akcie ve Spojených státech | Další růst | Bohatství | Ministerstvo financí ČR | Analytici Goldman Sachs | Zřízení fondu | Mike Johnson | Miliarda | Stratégové | Ifo | Volby | Dow Jones Industrial Average | Akcie a dolar | Offshore | Energetický sektor | Pandemie covidu | Zboží z Mexika | Výkyvy trhu | Náklady | Zavádění cel | Cla vůči USA | Index nákupních manažerů | Ceny akcií Tesla | Nižší zisky | Růst cen zlata | Ripple | Šigeru Išiba | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Akcie obchodované na pražské burze | Ředitel společnosti | Dovoz z Mexika | Dovoz zboží | Tržní nálada | Sektory S&P | Růst v letošním roce | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Jednání mezi USA a Čínou | Jednoduché tipy | Růst polské ekonomiky | Předseda Fedu Jerome Powell | Bitcoin | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Pozornost obchodníků | Vitalik Buterin | Poptávka | Cena zlata dnes | Kov | USA a Čína | Čínská cla | AliExpress | Řetězec | Americké akcie včera | USDMXN | Těžby ropy | ISM index | Cla na dovoz | Dovozní clo | Regrese | AAL | JPM | Harris Financial | Akcie Apple | Snižování úrokových sazeb | Nákup bitcoinu | Zásoby plynu v USA | Nasdaq 100 (US100) | Vzpomínky | Racionálnější přístup | Hlavní index aténské burzy | Eskalace obchodních válek | NAFTA | Evropský komisař pro obchod | Hang Seng | Pravidla obchodního systému | Research | Data o inflaci | JPMorgan Chase | Závazek | Index aténské burzy | Pavel Ryba | Ontario | Singapurská společnost | Uzavření trhů | Depozitní sazby ECB | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ministr zahraničí | Americký obchodní deficit | Technologický index Nasdaq | Dotace na elektromobily | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Bitwise | Kohl's | Volvo Cars | Celní spor | Očekávání trhu | MIFID | Nárůst výnosů | Obchodovat | Americké indexy | Historická minima | Premiér Naréndra Módí | Dow Jones | Největší ekonomika | Snižování rizika | Bývalý prezident | Grónsko | UK100 | Největší ztráty | Trumpův poradce | Obchodní aktivita | Norsko | Finance | Vysoké inflace | Trendový pohyb | Dluhopisy | Indikátor | Pandemie nemoci | Skupina OPEC | Dolar vůči japonskému jenu | Platformy | Investiční plán | ERA | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Index DXY | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Čistý zisk | UTC | Technické korekce | Aukce | NASDAQ: TSLA | Cenový graf | Nabídky akcií | Cenový index | Klíčové problémy | Pohyby měnových párů | Stříbro | Pokles podnikatelské aktivity | Úzké spready | Pozornost trhu | Odvetná opatření | Efektivní obchodování | Hodnota majetku | Nvidia (NVDA.US) | Úsilí | Finanční instituce | Indická rupie | Vyšší sazby | Výhled USA | Pokles cen | Ropa | TRUTH social | Indikátor CCI | Prudký pokles cen komodit | Michigan | Vývoj na akciovém trhu | Obchodování v Evropě | ETF | Eurofer | LPL | Tržní kapitalizace firem | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Zpomalení hospodářského růstu | Klouzavý průměr | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Růst firmy | Prostor pro pokles | TradingView | Nálada na trzích | Pokles nezaměstnanosti | Zasedání Bank of England | Short pozice | Barclays | Index volatility CBOE (VIX) | Cena stříbra | Německý index DAX | West Texas Intermediate (WTI) | Další kryptoměny | Nejbohatší muž | Ekonomické aktivity | Tržní korekce | Poptávka po bezpečném přístavu | NZDUSD | Zvolení Trumpa | SMA 200 | Úrovně rezistence | Platforma | Krypto šeptanda | Samsung | Signál k nákupu | UBS | Obchodní poradce | Řešení inflace | Futures na americké akciové indexy | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Ekonomové | Akcie GM | Nový týden | Dividendový výnos | Byznys | Depozitní sazby | Vývoj situace | Komerční banka | Bank of Canada | Japonský index | USA | Futures na Nasdaq | TRUTH | Trumpův tým | 3М | Nové obchodní příležitosti | Spojené státy | Rupie | Zisk na akcii (EPS) | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Remy Cointreau | Automobilové součástky | Růst HDP | Pandemie | Dovoz do USA | Euro vůči dolaru | Americké domácnosti | Nálada na trhu | Výzva | Výrobci automobilů | Obchodní komora | Růst spotřebitelských cen v Británii | Velmi volatilní | Národní bezpečnost | Zvyšování úrokových sazeb | Sázka | Wegovy | Výkon dolaru | Americké technologické společnosti | Ceny benzínu | Pohonné hmoty | Oznámení amerického prezidenta | Špatná zpráva | Index volatility | Reuters analytik | Směr trhu | Iniciativa | Akcie TSMC | GSK | Oslabení trhu | Klesly akcie | Boeing | Jak obchodovat | Zákonodárce | Sebevědomí | Investování do akcií | Ekonomický útlum | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Index PHLX | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Akciový index DAX | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | Velké technologické firmy | Kurz tradingu | Válka mezi USA a Čínou | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Dovoz z EU | Burze | Český vývoz | Flag | Intradenní strategie | Technologický index | Podnikatelská nálada | Evropská rada | Apollo Global Management | Tokelau | Strategie nákupu | Výnosy | Významné finanční instituce | Býčí divergence | Slevy | Masový výprodej | Firemní zprávy | TikTok | Světový hospodářský růst | Agentura Fitch | Konkurenceschopnost | Futures na zemní plyn | Obchodní dohody | Severomořský Brent | Americké akcie | Německé banky | Pracovní síla | Pandemie covidu-19 | Akcie třiceti předních amerických podniků | Úrokové sazby | Akcie Applu | České měny | Růst americké ekonomiky | Ministr zdravotnictví | Robotaxi | Jádrová inflace v eurozóně | Department of Government Efficiency | Digitální ekonomika | Volatilní | Miliardář Elon Musk | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) | Ashley Kelty | FAIR | Varování | Nová fáze | Zisky firem | Světové obchodní organizace | Světové produkce | Trh s kryptoměnami | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Wilson | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | První odhad | West Texas Intermediate | Indický premiér | Deficity vlád | Dění ve světě | Recese v USA | Edward | Měnové politiky | G20 | Plánované obchody pro EUR/USD | Celní režim | Investiční doporučení | CSI 300 | Akcie Amazonu | Předstihový ukazatel | Akcie v Číně | Automobilka Ferrari | Dánové | Aktuální situace | Obavy z globální recese | KryptoNovinky | Sanofi | Trump Media & Technology Group | Faktor Trump | Dopolední obchodování | Výprodej amerických akcií | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Akcie evropských společností | Obchodování odrazu | Rozhodnutí o sazbách | Group | IBEX | Běžné akcie | Zlotý | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Spojené státy a Čína | Nárůst Bitcoinu | S&P Global Mobility | Ekonomická situace | Odhad HDP | Prohlášení | Růstový potenciál | Stabilní růstový trend | Hlavní americký akciový index | Trading | Dna | CNY | Fio banka, a.s. | KOSPI | Index Topix | LVMH | Fibonacci | Zavedená cla | Klíčové zasedání | Inflační očekávání v USA | Americká administrativa | Americké vládní dluhopisy | Obchodní jednání | Faktor Donalda Trumpa | Strategie Ondřeje Hartmana | Čínské indexy | Americké rafinerie | Ochránit kapitál | Vítězství | Investiční strategie | Sezona zveřejňování výsledků | Dluhopisy s kratší splatností | Bezpečný přístav | Obchodní příležitosti | Podnikání na kapitálovém trhu | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Šéf Elysejského paláce | Kryptomagazin.cz | Celní správa | Dovozní poplatek | Francouzský ministr financí | Předseda Evropské rady | Mexické úřady | Dongfeng Motor | Vývoj ceny akcií Apple | Odliv kapitálu | Matematika | Nike (NKE.US) | Christopher Waller | Nobelovy ceny | Index EU50 | Investorský sentiment | Miliardy dolarů | Amazon | ADP | AI | Úrokové sazby České národní banky | Británie | Trumponomika | Maersk | Forexoví tradeři | Světové trhy | Bank of America (BofA) | Analytici JPMorgan | Výrobce polovodičů Nvidia | Status bezpečného přístavu | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | NSE | Odolnost ekonomiky | Zvolení Trumpa prezidentem | Cenové pohyby | Volvo | Miliardy korun | Tisková konference | Akcie s malou tržní kapitalizací | Forexoví obchodníci | Úroveň volatility | Platební bilance | Hlavní index mexických akcií IPC | Automobilka | Eskalace obchodního napětí | Naréndra Módí | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Předseda Fedu | Ford Motor | Sazby | Katastrofa | Uptrend | Zemědělství | Akcie společnosti Fedex | Daň z příjmu | Politické reakce | Sektor služeb | PMI ve výrobě | Peter Navarro | Americký index S&P 500 | Americké automobilky | UBS Global Wealth Management | Zdroj příjmů | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Vrchol inflace | Vývoj akciového indexu | Jamieson Greer | Rhodium Group | Zasedání OPEC | Online trading | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Finanční výsledky společnosti | Americké dovozy | Světové rezervní měny | Souostroví | Hlavní ekonom | Nerozhodnost | Demografické změny | Technická situace | Generální ředitel | Hlavní pravidla | Ether | Supporty | Překážky | Hotovost | Regulátor | Společnost Nike | Vlnový pattern v grafu | Obchodní dohoda | Renault | Průzkum | Hlavní analytik | Firmy | Mezinárodní vztahy | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Ceny akcií Ford | Index výrobních cen | Daňové dohody | Farmaceutický sektor | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Správní rada | Cla EU | Celní politiky USA | Voyager | Nezávislost centrální banky | Výrobce léků | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Partnerství | Vyšší ceny | Phillips 66 | Dovoz oceli | Premiér Justin Trudeau | Money management | Problémy v Evropě | Nový celní režim | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Cena termínového kontraktu | Odhady ekonomů | Dlouhodobé investice | Obchodní přebytky | Commitments of Traders (COT) | Státní svátek | Hladiny Fibonacciho retracementu | Výsledky společnosti | Argentina | Investování | Hospodaření firem | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Maďarský forint | UBS Global | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | Delta Airlines | Účastníci trhu | Rozvíjející se ekonomiky | Lazard | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Justin Trudeau | Tata Steel | Propady na trzích | Poradenské společnosti | Vývoj událostí | Hry | Novo Nordisk | Volkswagen AG | Obchodování akciových indexů | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Nasdaq a S&P 500 | Akcie v USA | Akcie společnosti Nvidia | Pozitivní reakce trhů | Jiří Tyleček | Hongkongský Hang Seng | Walmart | Rachel Reevesová | Aktuální stav | Překoupení | Chránit kapitál | Mezinárodní investoři | FTSE | Mar-a-Lago | Deficit zahraničního obchodu USA | Náměstek ministra financí | Růst české ekonomiky | Potravinářská společnost | Měnové trhy | Cleveland-Cliffs | Oscilátor | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Rizika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Průmyslová výroba v Japonsku | Žlutý kov | Eurozóna | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | USA inflace | ISM | Plánovaná cla | Globální trhy | Měkké přistání | UPS.US | Fitch | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Dluhopisový trh | Jasný plán | WAVE | Implementace | Negativní sentiment investorů | Měnová politika ECB | Oceláři | Klouzavý průměr EMA | Futures na ropu | Velcí hráči | Cena mědi na burze | Akcie výrobce čipů Nvidia | Japonský Nikkei | Přeprodanost trhu | Fundamentální základ | Energetické společnosti | Ministr obchodu | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Apple Inc. | Vysoké ceny | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. | Výprodeje akcií | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Britský FTSE | Úřad pro energetické informace | Růst ekonomiky | Stagflace | Ředitelka | Klíčové faktory | Cenový vývoj | Nissan | Britská ministryně | NKE | TradingEconomics | Institucionální obchodníci | Žádosti o podporu | Sucha | Výsledky hospodaření | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Rizika globální | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Ekonomický indikátor | Tesla | Snížení sazeb Fedu | ONE | Automobilky Volkswagen | Komisař pro obchod | Americký akciový index S&P 500 | Stabilita | Miliardář | Hodnocení ekonomiky | Maroš Šefčovič | Skepse | XTB Research | Odrazy | Zisk firem z indexu S&P | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Adam Smith | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Obchodní zmocněnec | Potenciál poklesu | Mzdy | Poradenství | Evropský průmysl | General Motors | CAD | Odhady analytiků | Termínový kontrakt | Výše dluhu | ZEW index ekonomického sentimentu | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Ochrana identity | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | Deeskalace | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | Na burze | Akcionáři | Cenové úrovně | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Dlouhodobý investiční horizont | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Advanced Micro Devices | Velké firmy | Renk | Evropské trhy | Aktuální sentiment na trhu | Příměří na Ukrajině | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Severomořská ropa | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | Dolar k japonskému jenu | USDIDX | Optimismus na akciových trzích | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Investoři a obchodníci | Likvidita trhu | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Výrobní náklady | Nejslabší sektory | Akcie automobilky | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Hrubá marže | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Hospodářské politiky | Volkswagen | Analytik Daniel | AUD/USD | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Hospodářský pokles | Řídit riziko | Astrazeneca | Hongkongské akcie | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | EK | Celkové ztráty | Zajištění proti inflaci | Riziko | Analytik | Advanced Micro Devices (AMD) | Trinity | Spotové ceny | Právo | Benchmarky | JPY | Volatilita akciových trhů | Pražské burzy | Axios | Kennedy | Zasedání ČNB | FT | Adidas | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Starlink | Binance | IBIT | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Trend na trhu | Meta | Turecká lira | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Ostatní kryptoměny | Nadšení | Trading konference | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Karty | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Inovace | Úrovně supportu | Kia | MSCI Asia Pacific | USD/CNY | Ceny | Spotřebitelský sektor | Představenstvo | Turistická sezona | ETH | Trump Media | Financování | Dynamický růst | Hrozba recese | Recese | Pokles | Testovací účet | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | FactSet | LPL Financial | FTSE 100 | Obranný průmysl | COT report | Války | Impuls | Ukrajina | Data z trhu práce | Trh nemovitostí | Buy the dip | Centrální banka | Předpovědi | Novo | Největší světová ekonomika | WTI | Stavební povolení | Salesforce | Malajsie | SMA | Yahoo | Polygon | Blízký východ | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Truth Social | Novartis | Klíčová úroveň | Trump dnes | Ekonomické nestability | Odborníci | Cena severomořské ropy | Investments | Zóny supportu | Průmyslový sektor | Zákonodárci | Celní politiky | Sentix | Průmyslové zboží | Výsledek voleb | Stratég | Broadcom | Stablecoiny | Instituce | USDCAD | Počáteční zisky | CFD na akcie | Propuštění | Forint | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Velké společnosti | Blue-chip | Náklady na financování | Výnos | Global Wealth Management | Obchody pro EUR/USD | Růst důvěry | Donald Trump dnes | Michal Bárta | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Čínští výrobci | Insider | ESG | Index DOW | IHNED | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Media & Technology | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | General Motors (GM) | INR | CFD | Index strachu VIX | Green Deal | CEO | 256/2004 | US30 | Trinity Bank | Nové sankce | Které akcie | ERÚ | Výnos desetiletých dluhopisů | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Miliardy USD | Index technologického trhu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Singapur | Forex trader | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Barometr | Zboží z Číny | S/R zóny | Nová pravidla | GBP/USD | Bezpečné přístavy | AAPL.US | Channel | Oživení trhu | Investoři v Evropě | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | CrowdStrike | Akcie Tesla | Pravděpodobnost recese | Výhled růstu globální ekonomiky | Jaromír Gec | Otevřený obchod | Oficiální údaje | Sója | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Index STOXX Europe 600 | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Apple (AAPL.US) | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Káva | Tržní hodnota | Vienna Insurance Group | NBS | Aktuální informace | Akcie společnosti Tesla | Funkční období | Část zisků | Zisk | Futures na zlato | ČNB | Ruské ropy | Bank of England | Mimořádná opatření | EURUSD | FedEx | PVM | Den D | Demokraté | Vývoj ceny akcií | Hospodářské dopady | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | The Guardian | České hospodářství | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Posílení dolaru | Úroky | Media & Technology Group | Prezident | Eurostat | Akciový index S&P 500 | Kyle Rodda | Varovné signály | Růst inflace | Pokles hodnoty | Cena mědi | Zemědělské půdy | Stellantis | Jednotná evropská měna | Kansas | Francouzský ministr | Oslabování dolaru | Státní rozpočet | Evropa | Olej | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | Prognózy zisku | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | Čínské trhy | CCI | Ceny ropy | FedEx (FDX.US) | Tesla dnes | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | XTB Jiří Tyleček | Ekonomické důsledky | Údaje | Údaje o obchodu | Silná rally | Technologické společnosti | Dolarové sazby | Maso | Automobilky | Srovnávací základna | Pojišťovny | Posílení libry | Výkonnost indexů | Pokles exportu | Ekonomické události | Kontext | Riziko stagflace | Rýže | Moët | Finanční krize | Zisky akcií | DPA | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | SGD | Drahý kov | ex | Nejslabší sektory S&P | Snížení daní | Technologické firmy | Cena ropy klesá | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Zvýšení těžby | Společnost TSMC | Zpráva pro tradery | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Vyspělé ekonomiky | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Americké sankce | Spotová cena | Super Micro Computer | Směřování | Visa | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Zemědělci | Společnost XTB | Ursula von der Leyenová | CARA | GMT | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Růst dolaru | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Startup | Impeachment | Konsensus | Pozitivní výsledek | Dekret | Euro STOXX | NATGAS | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Americké akciové trhy | Dodavatelský řetězec | Peking | Zvýšení rizika | Ranní komentář | DE40 | Aliance | Výrobní aktivity | Spready | HDP | COMEX | Technology | Analytik trhů | Devizový trh | Načasování | Daňové zatížení | Zvýšení dovozních cel | Ekonom | Kapitalizace Applu | Nárůst bitcoinu | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Index Nikkei 225 | Rozhodování | Stabilní výnosy | Čínské vlády | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Zkapalněný zemní plyn | Skokový nárůst | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | Josh Gilbert | LME | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Index euro | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Etoro | Úrovně podpory | Westpac | Temu | Politici | USD/CAD | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vládní deficit | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podíl Číny | Vyšší inflace | Brazílie | Optimismus na trzích | Členské země | Hospodářský cyklus | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Slovensko | Vývoj trhu | JPMorgan | Měnové unie | Přirážka | Zdraví | Přijetí kryptoměn | Realitní sektor | ČTK | Novinky | Výhled měnové politiky | Hyundai Motor | Stimuly | Ztráty | Rozpočtové příjmy | Dekarbonizace | Americká seance | Americký ISM | Regulační rámec | 1D | Michele Bullock | Obchodní nastavení | Kuba | Americké firmy | Technický výhled | Index čínských akcií | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Čínské firmy | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | CRWD | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Cílová cena | Mississippi | Kupci | Mzda | Výsledek amerických voleb | Nižší úrokové sazby | Target | Pokračující výprodej | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Propad indexu | AbbVie | Krypto analytik | Asijské seance | Zveřejňování výsledků | Vývoj ceny | Býčí trend | Tvrdá data | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Buy signály | Akciový index Nikkei | Dodavatelské řetězce | Inflační šok | Švýcarská vláda | VanEck | Nová strategie | Ekonomické nejistoty | Dovoz z Británie | Index cen | Světová ekonomika | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Češi | Tuzemské hospodářství | Evercore | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Price Action | Vývoj ekonomiky | Index PPI | Britská ekonomika | Technologie | Kryštof Míšek | Marlin | Největší propad | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Maloobchodníci | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | David Solomon | Kurz | SOK | Daně | DNO | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Tichomoří | DXY | Globální růst | Asijské burzy | Index Dow Jones Industrial Average | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Zvýšení těžby ropy | Pozornost investorů | Shein | Online trading konference | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Úspěchy | PCE inflace | Intermediate | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Komunikační služby | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Tokenizace | Tržní hodnota Applu | Bolest | JAR | Vlna výprodejů | S&P 500 a Nasdaq | Chile | Investice | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Špatné zprávy | Odveta | Automatizace | Rally | Investujte | Londýn | Sýrie | Pokles inflace | Kapitalizace | Vyjádření analytiků | Švédská koruna | Domácí data | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | BYD | Pravidla hry | Americké futures | Americká politika | Indie | Bod | Fitch Ratings | Výkonnost indexu S&P 500 | Obchodování na burzách | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | Tipy pro začínající | Buy pozice | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | tradingeconomics.com | Delta | Regulace | Zisk firem | Zaměstnanci | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | USMCA | Účet platební bilance | Fondy | Motorová vozidla | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | WHO | Index Standard & Poor's | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | CAC 40 | Americký akciový trh | Delta Air Lines | DIHK | Russell 2000 | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Dlouhá pozice | Index MSCI | Obchodní politika | Evropské firmy | Lululemon | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Série ztrát | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Optimismus na trhu | CSI300 | Trh s ropou | Politico | Export | Světová zdravotnická organizace | Rusko | Iracionální | Další drahé kovy | Poradce | Rafinérie | Většinový podíl | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Roční růst | Nové žádosti o podporu | Kanadský premiér | NFIB | Partneři | TABAK | Futures na americké akcie | Geopolitická nejistota | Ukončení války | Letectví | Mark Carney | Pedro Sánchez | Britské měny | Tržby v Německu | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Brands | Pro tradery | Services | Výsledková zpráva | Ceny surovin | HSCEI | Graf indexu | Praha | Velikonoce | Negativní sentiment | Jižní Korea | Trump Media & Technology | Média | Technologičtí giganti | Pokles společnosti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Valuace | Fischer | FedWatch | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Toyota | Německý koncern | Důležitá data | Administrativa | DOGE | DJI | COVID-19 | Ranní zpráva | USD/oz | Výprodeje na trzích | Silný trh | WIG20 | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Hypotéky | Obchodní dny | Státní výdaje | Vývoz do USA | Nikkei | Možný scénář | Signál k prodeji | Americké společnosti | Nové zprávy | Umělé inteligence (AI) | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Fenomén | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | TIM | Futures na S&P 500 | After-market | Propouštění | Energie | Šéf Bílého domu | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Ženy | Americké centrální banky | Čínské ministerstvo obchodu | Příjmy | Index US100 | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Prodej | Evropská komise (EK) | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | J&J | Dotace | Evropská unie | Halifax | Britský FTSE 100 | Půl milionu | Hlavní indexy | Capital Economics | Rozhodnutí vlády | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Akcie S&P | PEG | Udržitelnost | Míra | Slabý dolar | Pandemie nemoci COVID-19 | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Růst poptávky | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Korekce | LNG | Výrazný pokles | Národní rozpočtová rada | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Riziko recese | Asociace | Stimulační opatření | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Mluvčí Bílého domu | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Televize CNBC | Pokles libry | Nvidia Corp | Obchodování s akciemi | Akcie výrobce čipů | Kjódó | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Hrubý domácí produkt | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Společnost S&P | Krize | Rostoucí trend | F.US | Sinopec | Rozbor | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Nabídka akcií | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | USD/CNH | Inflace v únoru | Otočení trendu | Příliv kapitálu | Arista Networks | Index nákupních manažerů (PMI) | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | JDE | Podpora | Konzervativní přístup | Definovaný obchodní plán | Blízká budoucnost | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Růst tržeb | Spojené království | Japonský premiér | Mexické peso | Cena | Tim Cook | EU a USA | Vývoje ceny | VDA | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Digitalizace | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | CNN | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Rozpočet | Pohyb cen | Evropské indexy | Americký trh | Dow Jones (US30) | Snížení sazeb | Prime | DOT | TSLA | Kurzy | Zpomalující růst | Čínské ministerstvo | Partners | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Drahé kovy | Obchodování indexů | Obnovení důvěry | Jefferies | Evropské akciové indexy | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Výhledy | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | Volby do Kongresu | Emisní povolenky | Technologický index Nasdaq Composite | DAX | Rezervy | Podnik | Objem dovozu | Zavedení cel | Ukončení konfliktu | EMA | Zpráva CoT | Hliník | Japonský trh | Debata | Reputace | Podhodnocený | Akcie společnosti | Čínský vývoz | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Mercedes-Benz | Oscilátory | Zlato | Ekonomika | Plánované obchody | Geopolitika | Graf indexu S&P 500 | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Schodek | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Akciové futures | FDX.US | Nebraska | Finanční situace | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Intel | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Znovuzvolení Donalda | Odhady růstu | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Terra | Holding | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Hodně peněz | Obchodní podmínky | Výrobci čipů | Petr Veselý | Bublina | FDX | Vlády | Nebezpečí | Hodnota transakce | Americká vláda | Kotace | Vyrovnat ztráty | Taiwan Semiconductor | Ceny mědi | Šance | Biliony USD | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | Úrokové výnosy | Aktivita obchodníků | Fox | Chrysler | Wedbush | Zisk na akcii | GM | Správa | Wall Street | Apollo Global | Vysoké úrokové sazby | Datová centra | Analýza | Ministr financí | Harley-Davidson | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Světové akciové trhy | Nejsilnější sektory S&P | ČR | Vyšší ceny ropy | XTB | Kontrakt | Meta Platforms | Uzavření dohody | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Asijské akciové trhy | Výraznější pokles | CAPEX | Bavlna | Solidní výsledky | Americký Fed | Čínské akcie | Dukovany | Jádrový CPI | Pozice | Index akciového trhu | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | Silver | Hodinky | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Demokratické strany | Singapurský dolar | Nejslabší akcie S&P | Inflace v EU | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Tržní kapitalizace Applu | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Robert Habeck | Dolarový index DXY | Hedge | Foxconn | Silná poptávka | Market | Technologický sektor | Nákupu státních dluhopisů | Denní objem | Oděvy | Eurokomisař | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Medvědí trh | LSEG | Obchodní rozpětí | Support | Dluhový strop | Hold | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Transparentnost | Očekávání v USA | Vývoj ceny zlata | Východní Asie | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Telekomunikace | Energetické trhy | Investiční banka | Chuť riskovat | Služby | Americký průmysl | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Evropští investoři | Ministryně financí | Broker | Magnificent 7 | Fio banka | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Alcoa | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Investoři | Americká ropa | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Nejsilnější akcie | Ceny ropy dnes | Šílenství | Evropský index | Stop-Loss | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Obchodní bariéry | Japonský akciový index Nikkei | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Výprodej akcií | Rheinmetall | Rostoucí výnosy | Německé automobilky | Force | Cowen | Akcie v Hongkongu | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Růst hrubého domácího produktu | Politika Fedu | Slabá poptávka | Polsko | Čerpací stanice | Retracementy | Čínská vláda | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | Omezení produkce | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Projekce | Analytici společnosti | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Ichimoku | Volatility trhu | Velké banky | Put opce | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Měny rozvíjejících se trhů | Rostoucí náklady | Zdražování | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Stabilní zisky | Struktura | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Společnosti z indexu | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Čipové společnosti | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Oracle | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Úročení | Obchodní vztahy | Kurz japonského jenu | USD | Stříbro a platina | Občané | Světové hospodářství | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Peso | Rozhodnutí americké centrální banky | Tokio | Významné změny | Americký dolar dnes | Emoce | Propad cen akcií | Kurz jüanu | Japonské vlády | Technologické tituly | Nové příležitosti | PayPal | Sektor polovodičů | Čínské úřady | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | Firemní zisky | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | BMW | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | US500 | Údaje ISM | Tencent | iPhone | Co se děje na finančních trzích | Posilování eura | Cena ropy | Nízké poplatky | Zpomalení ekonomického růstu | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Události ve světě | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | Kupní síla | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Australský dolar | Korporátní daně | AVGO | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Konec roku | Dezinflace | StoneX | Období zvýšené volatility | Přeprodání | Čeští exportéři | Znovuzvolení | Zpomalování ekonomiky | ANO | WMT | Akcie FedEx | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | EU50 | Magnificent Seven | Vlajka | Setkání ministrů financí eurozóny | Dogecoin | United Parcel Service | Finanční ztráty | Americká společnost | Agentura AP | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Jihokorejský KOSPI | Data z americké ekonomiky | Samsung Electronics | Rise | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | Mezinárodní spolupráce | Odhad růstu světové ekonomiky | Time-Frame | Levnější ropa | Výrobce čipů Nvidia | Kanada | CBOE (VIX) | CPI v USA | Nejistota | CME | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | Kryptoměna | Rozsáhlé investice | Opce | Akcie Nvidie | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Dlouhodobí investoři | Zahraniční investice | Česká republika | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Tržní volatility | Bilance běžného účtu | DIP | Spotové bitcoinové ETF | BofA | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | Společnost Chevron | RISE | Blue chips | US100 | Makro | Evropská centrální banka | Americká centrální banka (Fed) | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Best Buy | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Stoxx 600 | Sazby ECB | Velikost pozice | 500 nejbohatších | Sektor zdravotnictví | CFD na indexy | Růst ceny | Měnová politika | Index euro stoxx 50 | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Body | Výhled na rok 2025 | Čínský export | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Revize výhledu | Payrolls | Holubičí postoj | Počet lidí bez práce v Německu | Diverzifikace portfolia | Reakce koruny | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Krátkodobý klouzavý průměr | Averze vůči riziku | Navýšení | Evropské automobilky | Dovozní ceny | Americká cla | Indický výrobce oceli | Cykly | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Terra (LUNA) | Miliardy | PBOC | Společná evropská měna | Caixin | Materiály | PMI ve službách | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Výnosy 10letých dluhopisů | ADA | Globální trh | Čínský vicepremiér | Správce aktiv | Poptávky po ropě | Spotové ETF | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Pracovní síly | Fúze | Akciový trh | Největší kryptoměny | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Vnější prostředí | Vyšší cla | Investor | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Kryptoměnový trh | Prudký pokles cen | Světové akciové indexy | Banka | Produkce ropy | Výprodej dluhopisů | Primární veřejné nabídky akcií | Tchaj-wan | Země eurozóny | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Brent a WTI | Významné události | Index technologického trhu Nasdaq | Úřady | Američané | Jihokorejské akcie | Graf dne | Čínské investice | UNCTAD | UBS Group AG | Baker Hughes | Pohyb dolaru | CNBC | Konkurent | Sol | SPX | Koncern | Capital.com | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Německá inflace | Soudce | Ocenění | News | Index DAX | Chování spotřebitelů
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot