Trendové linie

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.

Výhled pro pár GBP/USD na 5. dubna. Libra udržela čtyřměsíční flat
05.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal mírný růst. Jak už jsme uvedli v článku o páru EUR/USD, tento pohyb nemá žádné fundamentální ani makroekonomické opodstatnění. Jestliže to ale v případě eura vypadá zvláštně, v případě libry jsme si na to za poslední 4 měsíce zvykli. Britská libra se dál obchoduje do strany mezi úrovněmi 1,2500 a 1,2800 a neklesá, ani když k tomu má vážný důvod. Každým dnem jsme čím dál víc přesvědčeni, že za britskou měnou stojí neznámá síla, která jí brání pokračovat v downtrendu. Klidně to může být Bank of England.

Výhled pro pár EUR/USD na 5. dubna. Euro pokračuje v růstu
05.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru a zaznamenal tak třetí den růstu v řadě. Makroekonomické a fundamentální pozadí stranilo americkému dolaru v úterý, ve středu i ve čtvrtek. Obsahovalo zprávy typu ADP a JOLTS v USA a zprávu o inflaci v eurozóně. I když některé údaje působily proti dolaru, bylo jich co do počtu méně. Trh ale z nějakého důvodu ignoroval všechny zprávy, které měly dolar podpořit.

Stříbro vytváří prudký nárust nad dvouleté maximum
04.04.2024 Stříbro se ve středu posunulo na dvouleté maximum 26,54, čímž konečně prolomilo rozsáhlou konsolidační fázi, která začala v květnu 2023. V současné době je v centru pozornosti maximum z roku 2022 na úrovni 26,93, nicméně úterní uzavření nad horním Bollingerovým pásmem naznačuje nedostatek silného býčího impulsu. Indikátory RSI a stochastický oscilátor rovněž signalizují pozastavení nebo potenciální korekci směrem dolů, jelikož se dostaly do překoupené oblasti. Pozitivní zprávou je, že trh z celkového pohledu zřejmě dokončil formování inverzního obrazce hlavy a ramen, což je více patrné při pohledu na týdenní graf.

Analýza ceny Litecoinu (LTC)
04.04.2024 Cena Litecoinu si vůči americkému dolaru drží zisky nad 90 dolary, stejně jako Bitcoin. Cena LTC by mohla opět stoupnout, pokud dojde k jasnému pohybu nad 103,20 USDT.

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.
04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.

Klíčové události 4. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
04.04.2024 Ve čtvrtek nás čeká málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Do tohoto týdne jsme vkládali poměrně velké naděje. Všechno začalo velmi dobře – dolar v pondělí vzrostl díky silnému indexu ISM PMI ve výrobním sektoru v USA. Pak ale přišly dny, kdy byly pohyby trhu a reakce na makroekonomické pozadí poměrně nelogické. Dnes mohou začínající obchodníci věnovat pozornost pouze naprosto nepodstatným zprávám o údajích PMI v EU a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto zprávy samozřejmě pohyb obou měnových párů neovlivní.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.04.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci směrem vzhůru. Klesající trend je stále neporušený, jak ukazuje klesající trendová čára. Euro však mělo během posledních dvou dnů hned několik důvodů k růstu. V úterý trh jednoduše ignoroval zprávu JOLTs o počtu otevřených pracovních míst v USA, která se ukázala být silnější, než se očekávalo. Včera obchodníci ignorovali údaje o inflaci v EU (které klesly více, než se očekávalo), stejně jako zprávu ADP (jejíž hodnoty v únoru i březnu překonaly očekávání). Místo toho tlak na dolar zvýšil pouze "relativně negativní" index PMI ve službách ISM. V pohybech páru v posledních dvou dnech proto lze jen stěží hledat logiku. Možná bylo nutné, aby pár zahájil korekci, ale celkově euro opět roste bez zjevného důvodu.

Mění EUR/USD svůj krátkodobý trend?
03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se na 15minutovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od již dříve prolomené trendové linie (throwback – nyní support) kolem hladiny 1,0765, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100 a také s úrovní 50 % Fibonacciho retracementu. Zároveň pod cenou dochází k překřížení klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200, což může naznačovat další růst. Dochází tedy k odrazu a budeme postupně posilovat k vyšším hodnotám nebo se naopak dočkáme průrazu zmiňované trendové linie a návratu zpět do klesajícího trendu?

Index SP 500 je na nových maximech
03.04.2024 Americký akciový index SP 500 v úterý otevřel v záporných hodnotách a posílil tak své negativní momentum směrem k 20dennímu exponenciálnímu klouzavému průměru (EMA), který od začátku roku tlumí pohyby směrem dolů, kolem hodnoty 5 185. Vzhledem k tomu, že ukazatel RSI zaznamenal nové minimum pod důležitou oblastí podpory a stochastický oscilátor zpomalil, zvýšily se šance na medvědí impuls. Pokud medvědi zůstanou u moci, mohla by vzestupná trendová linie, která spojuje maxima z prosince 2022 a července 2023, přidat na síle kolem úrovně 5130 před 50denním průměrem EMA na úrovni 5065. Dalším cílem směrem dolů by mohla být kulatá hranice 5 000.

AUD/USD připravil prodejní příležitost na rezistenci trendové linie
03.04.2024 Měnový pár AUD/USD se na 1hodinovém grafu aktuálně odráží směrem dolů od rezistence klesající trendové linie kolem hladiny 0,6520. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu medvědi a bude pokračovat klesající trend? Nebo dojde k prolomení zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu?

Akciový index S&P 500 připravil nákupní příležitost na supportu trendové linie
02.04.2024 Cena akciového indexu S&P 500 se na 1hodinovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od supportu rostoucí trendové linie kolem hladiny 5230 bodů, která zároveň koresponduje s vyznačenou S/R zónou. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo naopak dojde k průrazu zmíněné trendové linie a změny krátkodobého trendu?

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne
02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.

Vyhlídky na vývoj měnového páru GBP/USD dne 2. dubna. Hotovo! Nebo snad ne?
02.04.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí propadl o téměř 100 pipsů. Mějte na paměti, že pár zahájil výrazný pohyb směrem dolů již prakticky večer, kdy byla ve Spojených státech zveřejněna rezonující zpráva o podnikatelské aktivitě ISM, jejíž hodnota se ukázala být nad prognózami a nad hranicí 50,0 bodů. Právě tato zpráva vyvolala dolarovou rally. Nebýt této zprávy, nebo kdyby byla její hodnota slabší, je dost pravděpodobné, že bychom se růstu dolaru nedočkali. Dolar však přesto posílil, ale v globálním měřítku se absolutně nic nezměnilo.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.

Německý index DAX40 tvoří nová maxima
28.03.2024 Německému indexu DAX 40 se v roce 2024 zatím mimořádně daří, když si připsal více než 10 % a ve středu dosáhl historického maxima 18 510 bodů. Pokračující pozitivní trend zatím nevykazuje žádné trhliny, ale vzhledem k tomu, že cena zaznamenala 10. zelený týden v řadě. Ukazatele hybnosti ukazují na překoupené podmínky, medvědi by mohli být za rohem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.

EUR/CHF vzrostlo o více jak 6 % od začátku roku
27.03.2024 EUR/CHF od začátku roku přidal téměř 6 % a zaznamenal nové osmiměsíční maximum 0,9786. Pár vytváří strmou vzestupnou tendenci, přičemž v roce 2024 zatím nedošlo k žádné výrazné medvědí korekci. Ukazatel RSI stojí v překoupené oblasti a stále směřuje na sever, zatímco MACD rozšiřuje svou pozitivní dynamiku nad spouštěcí a nulovou linii.

Stříbro se přibližuje do nákupní oblasti
27.03.2024 Cena stříbra (XAG/USD) se na 4hodinovém grafu v rámci korekce předchozího růstu postupně vrací zpět směrem k již dříve prolomené oblasti rezistence (throwback – nyní support), kde zároveň dochází ke konfluenci rostoucí trendové linie, úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu, úrovně standartního Pivot Pointu S2 a také klouzavého průměru SMA 200. Bude stříbro pokračovat v oslabování a dočkáme se otestování zmíněné konfluenční oblasti, kde by následně mohlo dojít k odrazu (throwback) a posílení k vyšším hodnotám? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.

Výhled pro pár GBP/USD na 27. března. Libra postupně klesá
27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil ukončit býčí korekci a obnovit klesající trend. Volatilita opět nebyla žádná nebo byla přinejmenším velmi slabá. Tak slabá, že se cena nedokázala přiblížit k žádné z úrovní nebo linii, kde by se dal očekávat signál. Jak jsme tedy už řekli, nulové pohyby znamenají nulové signály, nulové obchody a nulové zisky.

Klíčové události 27. března: fundamentální analýza pro začátečníky
27.03.2024 Ekonomický kalendář je ve středu zcela prázdný. Dnes se neobjeví ani jedna zpráva, která by měla byť jen druhořadý význam. Očekáváme tedy pokles volatility. Všimli jsme si, že trh není tento týden vůbec aktivní. V pondělí a v úterý se však alespoň odehrálo několik projevů představitelů Evropské centrální banky a Federálního rezervního systému a také byla zveřejněna americká zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Dnes se neděje vůbec nic.

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami
27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval pomalu a neochotně. Volatilita činila už druhý den po sobě zhruba 40 pipů, což je málo i na euro. Obchodníci by ale na takové tržní podmínky měli být v posledních měsících už zvyklí. Na konci minulého týdne jsme díky Bank of England a Federálnímu rezervnímu systému byli svědky nárůstu volatility. Bylo ale jasné, že volatilita se na začátku nového týdne vrátí na předchozí úrovně.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil obnovit sestupný pohyb, ale volatilita byla tak slabá, že byla sotva znát. Sestupný kanál nicméně zůstává relevantní, a dokud se cena bude držet v této oblasti, můžeme očekávat další pokles libry. Pokles lze předpokládat prakticky na základě jakéhokoli typu analýzy. Trend v hodinovém grafu vypadá poměrně silně. Pokud přepneme na časový rámec 24H, je jasné, že cena se v posledních 4 měsících pohybovala v pásmu zhruba 300 pipů. Krátkodobé trendy se uvnitř tohoto pásma střídají.

Výhled pro EUR/USD na 26. března. Korekční pondělí místo "nudného" pondělí
26.03.2024 V pondělí se měnovému páru EUR/USD podařilo vykázat mírný korekční růst. Pohyb směrem vzhůru byl vyvolán technickými důvody, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesněji řečeno, byly naplánovány projevy Christine Lagarde, zástupců Evropské centrální banky Panetty a Lanea a v USA zástupců Federálního rezervního systému Goolsbeeho a Bostice. Žádný z nich však trhu neposkytl informace, které by mohly vyvolat silnou reakci nebo změnit sentiment obchodníků.

Výhled pro GBP/USD na 26. března. Klesající trend zůstává neporušený
26.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí zaznamenal mírnou korekci. K té došlo z čistě technických důvodů, protože ve Spojeném království nedošlo k žádným významným událostem. Mezitím vystoupili představitelé Federálního rezervního systému Austan Goolsbee a Raphael Bostic, ale jejich slova spíše podpořila dolar, než aby vyprovokovala jeho pokles. Bostic zopakoval své očekávání jednoho snížení úrokových sazeb v letošním roce, neboť konstatoval, že inflace klesá pomaleji, než se předpokládalo. Domníváme se, že to je pro trh další důvod k nákupu dolaru.

Klíčové události 26. března: fundamentální analýza pro začátečníky
26.03.2024 V úterý nás čeká několik makroekonomických událostí. V eurozóně nic zajímavého. Vyčnívá jen německý spotřebitelský sentiment, která je ale zjevně druhořadého významu a Německo je jen jedna země z 27 zemí Evropské unie. Ekonomický kalendář Spojeného království je klidný. V úterý budou v centru pozornosti americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, ale aby trh na zprávu reagoval podle očekávání, je důležité, aby se její skutečná hodnota lišila od prognózy alespoň o 0,5 %. Celkově dnes nečekáme výrazné pohyby. Pondělí nám ukázalo, že oba páry se soustředí na korekční pohyb, ale přetrvává klesající trend. Dnes nečekáme výrazný růst žádné z obou měn.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.03.2024 Pár EUR/USD zahájil v pondělí býčí korekci, v naprostém souladu s aktuálním technickým obrazem. Klesající trendová linie zůstává relevantní, ale nachází se poměrně daleko od ceny. Úhel jejího sklonu je vcelku malý, takže pár může při přetrvávajícím klesajícím trendu projít výraznou korekcí. Domníváme se, že pondělí zcela splnilo očekávání, a to jak naše, tak některých obchodníků. Tentokrát jsme neměli tradiční "nudné pondělí", ale volatilita byla podle očekávání nízká a korekce po dvoudenním poklesu vypadala přirozeně. Byť jsme zvažovali možnost, že pár bude pokračovat v poklesu.

Klíčové události 25. března: fundamentální analýza pro začátečníky
25.03.2024 V pondělí nás čeká několik makroekonomických událostí. Upozorníme jen na zprávu o prodeji nových domů ve Spojených státech. Jedná se o méně významný ukazatel, který má extrémně malou šanci vyvolat reakci trhu větší než 15–20 pipů. Věříme tedy, že v pondělí nebude mít makroekonomické pozadí žádný význam. Euro a libra mohou pokračovat v pohybu dolů, jak naznačují technické i fundamentální faktory. Existuje ale vyšší pravděpodobnost flat trhu a nejspíš nás čeká další "nudné pondělí".

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů. Makroekonomické pozadí bylo poměrně slabé a fundamentální aspekt žádný. Přesto pár vykazoval vcelku slušnou volatilitu. Trh se aktivizoval ve středu večer, kdy byly oznámeny výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zmínili jsme, že je lepší nedělat ukvapené závěry a počkat s analýzou reakce trhu do čtvrtka. Zasedání americké centrální banky nebylo holubičí a předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj nezměkčil. Proto dolar neměl ve středu důvody k poklesu. K čemu tedy došlo ve čtvrtek a v pátek? Trh výsledky zasedání přehodnotil, vyvodil správné závěry a rychle dolar nakupoval na ještě příznivějším kurzu než ve středu večer. To vyvolalo páteční růst dolaru. Sestupnou trendovou linii považujeme navzdory středečnímu proražení stále za relevantní.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek dál obchodoval směrem dolů, což nijak nesouviselo s makrodaty daného dne. Dolar na pozadí zasedání Bank of England a Federálního rezervního systému, která se konala ve čtvrtek, resp. ve středu, dál posiloval. Jelikož trh zpočátku špatně interpretoval výsledky zasedání americké centrální banky, viděli jsme ve čtvrtek a v pátek dvojí klesající pohyb. Zpráva o maloobchodních tržbách ve Velké Británii neměla na tržní sentiment žádný vliv. Pokud něco, tak měla podpořit libru, protože její hodnoty vyšly lépe, než se předpokládalo. Pár ale většinu dne klesal.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
22.03.2024 Pár GBP/USD mnohem výrazněji klesl, než ve středu vzrostl. Na tuto možnost jsme upozorňovali. Stalo se tak z několika důvodů. Zaprvé, výsledek zasedání Federálního rezervního systému nemohl být považován za holubičí, takže dolar neměl ve středu klesat. Za druhé, výsledky zasedání Bank of England mohly být považovány za "mírně holubičí", protože britská centrální banka naznačila, že je připravena uvažovat o snížení sazeb v nadcházejících měsících. Zatřetí, trh po zasedání centrálních bank často obchoduje emotivně a ceny se pak vracejí na původní úrovně.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
22.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal přesně takový pohyb, jaký jsme očekávali. Zmínil jsem, že bychom hned neměli dělat závěry o rychlé reakci trhu na zasedání Federálního rezervního systému. Trh v takových chvílích obchoduje impulzivně a emotivně. Stabilizace situace trvá obvykle asi tak den. Jak vidíme, pár zahájil jeden den po zasedání stejně silný pokles, který pokračoval i přes noc. Fed totiž nepřijal žádné holubičí rozhodnutí. Předseda Fedu Jerome Powell svůj postoj oproti předchozímu zasedání nezměkčil. Naopak, prognózy inflace byly mírně zvýšeny a prognózy sazeb mírně sníženy. Ze všeho uvedeného vyplývá, že americká centrální banka je ještě výrazněji jestřábí, což mělo vyvolat růst dolaru, nikoli jeho pokles. Klesající trend tedy přetrvává.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.03.2024 I pár GBP/USD ve středu prudce stoupal. Jak jsme zmínili v článku o páru EUR/USD, dolar neměl k tak silnému poklesu žádné významné důvody, ale Federální rezervní systém přesto nezpřísnil svůj postoj (jak mnozí očekávali) a snížil prognózy úrokových sazeb na příští dva roky. Buďme tedy upřímní: důvod, proč dolar klesl, existoval. Stejně jako dřív jde o to, že trh chce dolar prodávat, ale ne kupovat. Výsledkem je převaha kupců, ačkoli fundamentální a makroekonomické pozadí je ne vždy podporuje. Momentálně pár opustil hranice klesajícího kanálu, takže můžeme očekávat posílení libry. Je ale také možné, že libra by mohla klesnout v souvislosti se zasedáním Bank of England.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal jasné známky síly. Jeho růst samozřejmě souvisel s jedinou událostí – zasedáním FOMC a jeho výsledky. Federální rezervní systém ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny, jak trh očekával, ale nezpřísnil své plány měnové politiky, jak někteří účastníci trhu a odborníci předpokládali. Poslední zpráva o inflaci ukázala, že růst cen zrychlil, takže trh mohl včera očekávat přísnější rétoriku FOMC. K tomu ale nedošlo, což zklamalo kupce dolaru. Dolar podle našeho názoru spadl příliš prudce, ale my jsme na takové situace už zvyklí. Dolar dva týdny stoupal a pak prakticky během jediného dne o všechny zisky přišel.

Klíčové události 21. března: fundamentální analýza pro začátečníky
21.03.2024 Ve čtvrtek dojde k poměrně mnoha makroekonomickým událostem, ale všechny budou ve stínu zasedání Federálního rezervního systému (které se konalo včera večer) a Bank of England (které je naplánováno na dnešek). Těmto dvěma událostem bude věnováno přibližně 80 % pozornosti trhu. Budou nicméně zveřejněny údaje z eurozóny, Německa, Velké Británie a americký index nákupních manažerů (PMI). Hráči na trhu neočekávají výrazné změny indikátorů, ale v případě rezonujících hodnot by jakákoli konkrétní zpráva mohla vyvolat znatelnou reakci trhu. Spojené státy navíc zveřejní zprávy o podnikatelské aktivitě ve Filadelfii a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy mají ještě menší šanci ovlivnit sentiment na trhu.

NZD/JPY se přibližuje k úrovni 38,2 % Fibonacciho retracementu
20.03.2024 Měnový pár NZD/JPY se na 15minutovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní v rámci korekce předchozího růstu oslabuje zpět směrem k úrovni 38,2 % Fibonacciho retracementu. Dočkáme se oslabení k této již zmíněné úrovni Fibonacciho retracementu a následného odražení zpět k vyšším úrovním? Nebo naopak dojde k průrazu a otestování psychologické hladiny 91,00, kde zároveň dochází ke konfluenci rostoucí trendové linie a také úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu?

USD/JPY se blíží ke svým předchozím maximům
20.03.2024 USD/JPY zažil silné nákupy poté, co Bank of Japan opustila politiku záporných sazeb a program kontroly výnosové křivky, ale zavázala se zachovat uvolněné nastavení měnové politiky. Pár vertikálně vyskočil na téměř třítýdenní maximum 150,84, čímž získal zpět výprodej ze začátku měsíce, ale stále se drží kolem únorovo-březnového stropu.

Long příležitost na měnovém páru NZD/JPY
19.03.2024 Měnový pár NZD/JPY se na denním grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní dochází k otestování supportu trendové linie kolem hladiny 90,90, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100, s úrovní 61,8 % Fibonacciho retracementu a také s vyznačenou S/R oblastí. Dočkáme se zde odrazu vzhůru a bude pokračovat rostoucí trend nebo naopak dojde k průrazu trendové linie směrem dolů a poklesu na nižší úrovně? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 19. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
19.03.2024 I pár GBP/USD vykazoval ultra nízkou volatilitu v pondělí. Obchoduje se v klesajícím kanálu, takže můžeme očekávat další pokles libry. Spojené státy ani Velká Británie neměly v pondělí významné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Nebylo na co reagovat, jak jsme v pondělí ráno upozorňovali. Tento týden nicméně očekáváme minimálně tři události, které by mohly vyvolat poměrně silné pohyby. A první je naplánována na středu ráno. Velká Británie zveřejní zprávu o inflaci, která ve čtvrtek ovlivní postoj Bank of England. Stále věříme, že britská měna by měla za všech okolností klesat, zatímco dolar by měl stoupat. Můžeme jen doufat, že trh bude tento pár obchodovat v souladu s fundamentálním pozadím, ne naopak.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 19. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
19.03.2024 Pár EUR/USD v pondělí znovu vykazoval velmi nízkou volatilitu. Pásmo od denního minima k maximu bylo pouhých 40 pipů. Nečekali jsme tedy spolehlivé obchodní signály ani příležitosti k zisku z žádného obchodu. Už jsme upozorňovali, že nás čeká pravděpodobně další "nudné pondělí" a že zpráva o inflaci v eurozóně nevyvolá na trhu žádné emoce. Jak jsme očekávali, druhý odhad evropské inflace se od prvního nelišil, protože zůstal na úrovni 2,6 % ročně.

Klíčové události 19. března: fundamentální analýza pro začátečníky
19.03.2024 Úterní nabídka makroekonomických událostí je prakticky nulová. Pozornost lze věnovat údajům z amerického trhu s bydlením. Jedná se o zprávy o počtu zahájených staveb a vydaných stavebních povolení. Tyto údaje ale považujeme za druhořadé, takže neočekáváme, že by na ně trh reagoval.

AUD/CAD připravil long obchod v konfluenční oblasti
18.03.2024 Měnový pár AUD/CAD se na 4hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní dochází k otestování supportu trendové linie kolem hladiny 0,8880, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100 a také s vyznačenou S/R oblastí. Dočkáme se zde odrazu vzhůru, kde trh půjde otestovat předchozí swingová maxima nebo naopak dojde k průrazu trendové linie a poklesu na nižší úrovně? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.

Klíčové události 18. března: fundamentální analýza pro začátečníky
18.03.2024 Na pondělí nejsou naplánovány téměř žádné makroekonomické události. Upozorníme jen na index spotřebitelských cen v eurozóně, ale neočekáváme silnou reakci trhu, protože se jedná o druhý odhad této zprávy. Jde o to, že druhé odhady se od prvních liší jen zřídka. Pokud ale bude pondělí výjimka, můžeme být svědky drobných pohybů eura. V Německu, Velké Británii ani ve Spojených státech nejsou naplánovány žádné důležité zprávy.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
18.03.2024 I pár GBP/USD vykázal v pátek velmi slabé pohyby, ačkoli některé zprávy z daného dne mohly vyvolat silnější reakci trhu. Například zpráva o průmyslové výrobě v USA. Jestliže únorový údaj překonal odhady o 0,1 %, pak lednový údaj byl revidován z -0,1 % na -0,5 %. Účastníci trhu tak už měli důvod k prodeji dolaru. Slabý byl také index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Ten činil pouhých 76,5 bodů oproti prognózovaným 76,9 bodům. Ve druhé polovině dne ale dolar rostl, pokud lze pohyb o 25 bodů nazvat růstem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 18. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
18.03.2024 Pár EUR/USD vykázal v pátek velmi nízkou volatilitu. Pásmo od denního minima do maxima bylo pouhých 26 pipů. Nečekali jsme tedy obchodní signály ani zisky z žádného obchodu. Ve čtvrtek pár zaznamenal volatilitu kolem 70 pipů a obchodníci okamžitě dostali dobré obchodní signály a mohli dosáhnout zisku. Proto bychom rádi připomněli, že pokud pár stojí na místě, neměli byste čekat dobrý zisk.

Klíčové události 15. března: fundamentální analýza pro začátečníky
15.03.2024 V pátek nás čeká méně makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Upozorníme jen na americké zprávy o průmyslové výrobě za únor a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity za březen. Obě zprávy mohou vyvolat reakci trhu jen v případě výrazné odchylky skutečné hodnoty od prognózy. Podle nás je hlavní, aby nevykázaly neuspokojivé hodnoty, protože toto by mohlo zbrzdit právě započatý vzestupný pohyb dolaru.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
15.03.2024 Pár GBP/USD také ve čtvrtek vykázal negativní obchody. Dokonce dokázal vytvořit klesající kanál, který aktuálně podporuje medvědy, takže také můžeme doufat, že libra bude dál klesat. Připomeňme, že očekáváme výrazný pokles libry. Tato měna nejdřív tři měsíce bez jakéhokoli rozumného důvodu rostla, pak tři měsíce zůstávala na stejné úrovni. Máme za to, že přišel čas zahájit silný klesající trend, ale vše bude samozřejmě záviset na tržním sentimentu. Pokud se investoři budou zdráhat nakupovat dolary, protože ignorují fundamentální a makroekonomické pozadí, pak pár nezahájí stabilní klesající pohyb.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
15.03.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek konečně vydal směrem dolů, na což jsme dlouho čekali. Není ale zaručeno, že bude v obchodech směrem dolů pokračovat, protože investoři měli poslední dobou spoustu příležitostí k nákupu dolaru, které nevyužili. Přetrvává tudíž býčí směr. Nicméně konsolidace pod trendovou linií a výrazný čtvrteční pokles nám dovolují doufat.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 14. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.03.2024 Pár GBP/USD se ve středu obchodoval nelogicky. Spojené království zveřejnilo dvě zprávy, které mohly určitým způsobem ovlivnit pohyb páru, ale trh na ně reagoval jen slabě. HDP v lednu vzrostlo o 0,2 %, v souladu s očekáváním obchodníků, ale průmyslová výroba klesla o 0,2 %, což bylo pod prognózami. Proto jsme včera očekávali pokles libry. Byli jsme ale svědky nejen nízké volatility, ale i naprosté absence jakéhokoli trendu. Poté, co pár opustil vzestupný kanál, měl šanci dál klesat. Vezměte ale na vědomí, že trh se v současné době zdráhá nakupovat dolary.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
14.03.2024 Pár EUR/USD se celou středu obchodoval s nízkou volatilitou při absenci jakéhokoli trendu nebo výrazných pohybů. Jestliže se minulý týden pozvolna sunul nahoru, teď se pohybuje pouze do strany. Situace je tedy den ode dne horší. Stojí za zmínku, že euro ve středu přece jen dokázalo vzrůst. Růst, ke kterému nemělo dojít, přišel navzdory skutečnosti, že zpráva o průmyslové produkci eurozóny zklamala. Objemy klesly v lednu dvakrát víc, než se předpokládalo. Trh ale nad touto zprávou prostě přimhouřil oči, což naznačuje nákup dolaru.

EUR/USD vytváří býčí kříž na klouzavých průměrech
13.03.2024 EUR/USD je od pátečního růstu, který se zastavil poblíž úrovně 1,0980, a kolem trendové linie odporu z května 2021 omezen pod úrovní 1,0945. RSI i Stochastics se posunuly směrem na jih, což odráží oslabující býčí tendenci. Možná, že dokončený býčí kříž mezi 20denním a 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) by mohl vrátit důvěru do téměř měsíčního pozitivního trendu.

Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading
13.03.2024 Představte si komoditní trhy jako nesmírně rozsáhlé moře, jehož vody jsou proplétány nekonečnými proudy nabídek a poptávek. Komodity, ty základní stavební kameny naší ekonomiky, se stávají loděmi, které na těchto vodách plují.

Výhled pro EUR/USD na 13. března. Další superzábavný den
13.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý prodloužil slabou medvědí korekci. Očekávali jsme, že zpráva o inflaci v USA vyvolá na trhu emoce. Dolar vzrostl, ale jeho síla byla překvapivá. Americký dolar posílil o výrazných 20 pipsů poté, co vyšlo najevo, že americká inflace nadále stagnuje. Index spotřebitelských cen na konci února meziročně vzrostl na 3,2 %. Jak jsme již několikrát zmínili, pravděpodobnost ještě pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému se nadále zvyšuje. Spolu s tím by měl růst i americký dolar, pokud se trh nevrátí ke svým starým zvykům nakupovat dolar bez pádných důvodů.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
13.03.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem dolů kvůli silným údajům o inflaci v USA. Stojí za zmínku, že čím pomaleji inflace klesá (nebo roste), tím méně důvodů má Federální rezervní systém ke snížení úrokových sazeb, byť v červnu. Na druhou stranu, očekávání týkající se sazeb Bank of England zůstávají beze změny. Zatím se jedná o srpen, ale britská centrální banka je v poněkud jiné ekonomické situaci a musí držet sazby tak dlouho, jak bude potřeba. Britská ekonomika už sklouzla do recese. Možná ne do vážné, ale BoE je teď nucena zvažovat i tuto otázku, ne jen vysokou inflaci. Každopádně rostou jestřábí očekávání týkající se sazeb Fedu, což by mělo dolar podpořit. Dolar v úterý v souladu s očekáváním vzrostl, ale jednalo se bohužel spíš o výjimku z pravidla. Obecně vzato, trh v posledních šesti měsících obchoduje nelogicky, protože úplně ignoruje fundamentální a makroekonomické pozadí.

Klíčové události 13. března: fundamentální analýza pro začátečníky
13.03.2024 Na středu je naplánováno několik makroekonomických událostí, všechny jsou ale považovány za sekundární. Upozorníme jen na údaje o průmyslové produkci eurozóny a Spojeného království a na zprávu o HDP Spojeného království za leden. Pamatujte, měsíční údaje o HDP jsou méně významné než čtvrtletní nebo roční. Pokud jde o zprávy o HDP, jen zřídkakdy vyvolají silné reakce obchodníků.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
13.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval při velmi nízké volatilitě. Ačkoli byly zveřejněny americké inflační zprávy, nepodnítily obchodníky k větší aktivitě. Pár se dál pohyboval s malým sklonem dolů a překonal vzestupnou trendovou linii. Zpráva o inflaci pomohla dolaru k růstu. Americký index spotřebitelských cen (CPI) v únoru meziročně vzrostl o 0,1 % na 3,2 %. To je v podstatě vše, co v tuto chvíli potřebujete vědět o inflaci v USA. Od loňského léta neklesla, takže nevidíme důvod, proč by měl Federální rezervní systém se snižováním sazeb spěchat. Zůstane proto u jestřábího postoje ještě delší dobu, což by mělo podpořit dolar. Nic z toho ale trh momentálně nezajímá. Obchoduje nelogicky a úplně odporuje fundamentálnímu pozadí. Z formálního hlediska očekáváme, že euro bude v nadcházejících dnech klesat, ale zase: pohyby nejsou v tuto chvíli ani trochu logické.

Klíčové události 12. března: fundamentální analýza pro začátečníky
12.03.2024 Na úterý je naplánováno poměrně hodně makroekonomických událostí. Většina z nich má druhořadý význam, ale celkově mohou vzbudit zájem investorů. Den začne závěrečným hodnocením inflační zprávy z Německa za únor. Neočekáváme silnou reakci trhu na tuto zprávu, protože druhé hodnocení se zřídkakdy liší od prvního. Navíc se tato zpráva týká jen jedné země Evropské unie a o zpomalení růstu už všichni vědí. Pokles inflace naznačuje, že Evropská centrální banka může brzy snížit úrokové sazby, což by mělo vyvinout tlak na euro. V současné době ale nic takového nevidíme.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.03.2024 Pár GBP/USD v pondělí také zaznamenal malou sestupnou korekci, která stačila na to, aby pár opustil klesající kanál. Teď máme jasný sell signál, ale rádi bychom připomněli, že dnes bude zveřejněna jedna z nejdůležitějších zpráv – zpráva o inflaci v USA. Logika je prostá: pokud se ukáže, že inflace je vyšší, než se očekávalo, měl by dolar dostat podporu. Zvlášť s ohledem na skutečnost, že dolar klesá bez logického důvodu už téměř měsíc. Pokud bude inflace nižší, než se očekávalo, může dolar klesat dál. Vezměte na vědomí, že býčí tendence přetrvává a účastníci trhu si mohou makroekonomické pozadí vykládat podle libosti. Stále však máme určité důvody očekávat, že překoupená libra znovu klesne.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.03.2024 Pár EUR/USD zaznamenal v pondělí menší sestupnou korekci, ale v krátkodobém horizontu trvá vzestupný trend, protože pár zůstává nad trendovou linií. Euro by tedy mohlo kdykoli vzrůst. Už dříve jsme zmínili, že k růstu nemá důvod. Někteří obchodníci doufají, že celý pohyb nahoru je jen součástí korekce a pár by po jeho skončení mohl zahájit pohyb dolů. Trh ale euro stále nakupuje, což vyvolává otázky po konzistenci takového pohybu.

Klíčové události 11. března: fundamentální analýza pro začátečníky
11.03.2024 Ekonomický kalendář je v pondělí prázdný. Po poměrně aktivním týdnu, během kterého euro i libra výrazně posílily pozice, si trh v pondělí může udělat přestávku a oba páry mohou korigovat směrem dolů. Zároveň si musíme pamatovat, že se drží býčí směr, takže obchodníci si mohou najít důvod k nákupu při "nudném pondělku".

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
11.03.2024 Pár GBP/USD vykazoval pozitivní obchody už šestý den po sobě. Na rozdíl od posledních pěti dnů měl konečně rozumný důvod k růstu. Spojené státy zveřejnily slabé zprávy o trhu práce a nezaměstnanosti, takže dolar logicky klesal. Totéž nelze říct o zřetelném posilování libry, v jehož důsledku libra dokonce opustila tříměsíční boční kanál. Libra znovu roste, ačkoli ve Velké Británii nedošlo k žádným významným událostem. Spojené státy v pátek zveřejnily jen slabé zprávy a projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v americkém Kongresu nelze považovat za holubičí. Nad růstem libry se proto vznáší řada otazníků. Považujeme ho za úplně nelogický. Vzestupný kanál má velmi ostrý sklon, což ukazuje na naprostou absenci korekcí a pullbacků.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
11.03.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval směrem nahoru. Na rozdíl od předchozích dnů mělo euro v pátek dobrý důvod k růstu. Celkově se vše odvíjelo od dvou amerických reportů: nonfarm payrolls a nezaměstnanosti. Přičemž ani jeden report nesplnil očekávání. Únorové nonfarm payrolls výrazně překonaly prognózy, takže začátečníci se mohou ptát: proč říkáme, že ani jeden report nesplnil prognózu? Je to proto, že lednový údaj pro nonfarm payrolls byl zároveň revidován směrem dolů o více než 100 000 osob. Míra nezaměstnanosti se také zvýšila o 0,2 % na 3,9 %, což trh vůbec nečekal. Pokles dolaru byl tudíž naprosto logický.

Výhled pro GBP/USD na 8. března. Libra pokračuje v růstu
08.03.2024 GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni. Volatilita byla opět nízká, ale pár i tak pokryl rozpětí 70–80 pipsů. Pamatujte, že 80 pipsů pro britskou libru není mnoho, ale alespoň se nepotýkáme s flat trhem. Na konci dne se pár ocitl poblíž horní hranice bočního kanálu, kde se obchoduje již více než tři měsíce. Na 24hodinovém časovém rámci pár opět otestoval Fibonacciho úroveň 61,8 %. Logicky bychom měl být svědky odrazu od této úrovně, ale trh je natolik býčí, že by nebylo překvapením, kdyby pár tuto hranici překonal a dokonce obnovil růstový trend.

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 8. března. Euro po zasedání ECB roste
08.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal pozitivní vývoj. Tentokrát byl růst opravdu poměrně impozantní, zejména pokud jej budeme měřit od denního minima. Stejně jako tomu bylo o den dříve, trh neměl k nákupu eura žádné zvláštní důvody. Klíčovou událostí dne bylo zasedání Evropské centrální banky, přesněji řečeno projev prezidentky ECB Christine Lagarde. A co vlastně řekla, že se trhu náhle zachtělo nakupovat euro?

Klíčové události 8. března: fundamentální analýza pro začátečníky
08.03.2024 Na pátek je naplánována celá řada makroekonomických událostí a některé z nich jsou velmi důležité. Vzhledem k současnému sentimentu na trhu si ale nejsme jisti, zda trh jakoukoli z dnešních informací vůbec potřebuje. Euro a libra rostou téměř každý den. Volatilita zůstává nízká, ale oba páry stoupají téměř bez poklesu. Makroekonomické a fundamentální události z posledních dvou dnů navíc euro ani libru nepodpořily. Do středy se nestalo vůbec nic. Současné makroekonomické pozadí má tedy poněkud formální charakter.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.03.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, i když ve srovnání s párem EUR/USD měl ještě méně důvodů k růstu. Vzestupný kanál v hodinovém časovém rámci jasně ukazuje, že cena pět dní roste bez výraznějšího pullbacku. Ve čtvrtek prorazila a překonala úroveň 1,2787, která déle než tři měsíce sloužila jako horní hranice bočního kanálu. Je tedy velmi nadějné, že v časovém rámci 24H konečně uvidíme konec bočního pohybu. V tom případě by se ve střednědobém horizontu pravděpodobně mohl obnovit vzestupný trend.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.03.2024 Pár EUR/USD celý čtvrtek vykazoval pozitivní obchody. Veškeré pohyby v tomto dni lze volně rozdělit na dobu před projevem prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a po něm. Jakmile byly oznámeny výsledky zasedání ECB (které mimochodem neobsahovaly nic zajímavého), euro začalo klesat. Hned po projevu Lagardeové (který mimochodem také nic důležitého a nového nepřinesl) ale euro obnovilo vzestupný pohyb. Ani první, ani druhý pohyb nedokážeme logicky vysvětlit. Růst eura vypadá zvlášť podivně, protože rétorika Lagardeové se ani trochu nezměnila. ECB stále hodlá čekat na další informace a důkazy, že inflace se ve střednědobém horizontu vrátí ke 2 %.

EUR/JPY připravil long příležitost v konfluenční oblasti
07.03.2024 Měnový pár EUR/JPY na 4hodinovém grafu aktuálně testuje support rostoucí trendové linie kolem psychologické hladiny 162,00, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S1 a také s vyznačenou S/R zónou. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo se naopak dočkáme prolomení zmíněné trendové linie a následného poklesu k nižším hodnotám?

EUR/CAD na klíčové nákupní zóně, čeká nás další růst?
07.03.2024 Měnový pár EUR/CAD se na 1hodinovém grafu obchoduje v rostoucím trendu a nyní dochází k otestování supportu trendové linie kolem hladiny 1,4725, která koresponduje s vyznačenou S/R zónou a také s klouzavým průměrem SMA 100. Dočkáme se zde odrazu vzhůru, kde trh půjde otestovat předchozí swingová maxima nebo naopak dojde k průrazu trendové linie a poklesu na nižší úrovně? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.

Mistrovství v obchodování akciových indexů: Klíčové strategie a přístupy
07.03.2024 Při pohledu na mozaiku finančních trhů by mohly akciové indexy zaujmout zvláštní místo. Nejen že odrážejí zdraví ekonomiky a sílu podnikatelského ducha, ale také nabízejí unikátní příležitosti pro tradery. V dnešní době, kdy se trhy neustále vyvíjejí a přizpůsobují novým výzvám, se obchodování akciových indexů jeví jako klíčová dovednost pro každého tradera, nehledě na jeho obchodní styl.

Klíčové události 7. března: fundamentální analýza pro začátečníky
07.03.2024 Ve čtvrtek nás čeká jen několik makroekonomických událostí. Hlavní událostí dne bude zasedání Evropské centrální banky spolu s projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové, kterým se budeme věnovat trochu později. Vyzdvihneme jen zprávu z USA o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tato zpráva bude zřejmě ve stínu projevů Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Euro a libra znovu rostou a včera vykázaly pozitivní obchody. Není proto ani trochu jisté, že dolar dnes dokáže stoupat, byť ho budou podporovat zprávy.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 7. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal pozitivní obchody. Volatilita se mírně zvýšila, ale zůstala daleko od běžných úrovní. Je důležité si uvědomit, že cena vzhledem k poměrně silnému fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí urazila od denního minima k maximu přibližně 70 pipů. Spojené státy zveřejnily dvě zajímavé zprávy a předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell přednesl projev. I když zprávy z USA nepřinesly neuspokojivé hodnoty, americký dolar začal od rána oslabovat a pokračoval v tom i ve druhé polovině dne. Proto se domníváme, že středeční pohyb páru byl poněkud nelogický.Nicméně po dvou týdnech flat trhu by se mohl obnovit vzestupný trend, zvlášť kolem úrovně 1,0880. Nevidíme důvod, proč by euro mělo dál růst, ale trh se rozhoduje sám za sebe. V každém případě se v časovém rámci 5M tvoří různé signály: pro nákup i prodej.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 7. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.03.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru a prodloužil tak trend, který trvá už dva týdny. Technický obrázek je aktuálně vcelku nejasný. Záměrně jsme zmenšili měřítko časového rámce, abychom ukázali flat, který trvá už déle než tři měsíce. Před měsícem pár prorazil spodní hranici tohoto flatu (úroveň 1,2611), ale jednalo se patrně o falešný průraz. Pokud teď pár dokáže překonat úroveň 1,2787, můžeme hovořit o nové fázi globálního vzestupného trendu.

GBP/USD se nachází v trojúhelníkové formaci
06.03.2024 Měnový pár GBP/USD se stále drží poblíž středu střednědobého obchodního pásma 1,2520-1,2785. Pár opět bojuje s klesající trendovou čárou na úrovni 1,2713, přičemž technické oscilátory naznačují slabou hybnost ceny. MACD se zplošťuje v blízkosti své spouštěcí a nulové linie, zatímco RSI směřuje mírně dolů a snaží se překonat úroveň 50. V případě výraznějších zisků by se páru mohlo podařit zasáhnout horní hranici oblasti konsolidace na úrovni 1,2785 před pětiměsíčním maximem na úrovni 1,2825.

Klíčové události 6. března: fundamentální analýza pro začátečníky
06.03.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí, přičemž některé jsou poměrně důležité a mají potenciál ovlivnit pohyb obou měnových párů. Pojďme se na ně podívat.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 6. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.03.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pomalém pohybu v rámci úzkého kanálu. Volatilita zůstala pod 40 pipy, což ukazuje, že k výrazným pohybům nedochází. Během dne pár jen krátce, asi 5 minut, reagoval na zveřejnění americké zprávy ISM o PMI mimo zpracovatelský průmysl. Tento index se ukázal být slabší než prognózy a předchozí hodnoty, takže trh dolar prodával. Co jsme ale viděli? Jen 25 pipů? Jak jsme předtím zmínili, pokud nedochází k výrazným pohybům, neměli bychom očekávat ziskové obchody. Pouhých 25 pipů je prakticky nic, a to i v případě páru EUR/USD.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 6. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.03.2024 Pár GBP/USD v úterý posílil a ke konci dne otestoval úroveň 1,2725. Odraz od této úrovně může spustit novou fázi klesajícího pohybu; stojí ale za zmínku, že v časovém rámci 24H pár zůstává v rámci totálního flatu. Britská libra může pozvolna stoupat až k úrovni 1,2787 a flat bude stále přetrvávat. Jediným důvodem, proč se libra v úterý obchodovala směrem nahoru, je slabá americká zpráva o ISM ve službách. Britská libra ale ani v rámci flat pásma nepotřebovala důvod k růstu vůči dolaru. Pohyb nepotřebuje být ospravedlněn konkrétním důvodem, když se pár obchoduje uvnitř bočního kanálu. Ve středu tedy můžete obchodovat od úrovně 1,2725. Odraz naznačuje short pozice s cílovou úrovní 1,2611. Pokud cena tuto hranici překoná, můžete zvážit long pozice s cílovou úrovní 1,2787.

Analýza S&P 500, NZD/USD, GBP/USD - Kdy se růst indexů zastaví?
05.03.2024 Neustálé pokořování ATH na indexu S&P 500 už pomalu nikoho nepřekvapuje. Tradingová komunita se tak spíš ptá, kdy začne korekce. Pojďme se nad tím tedy zamyslet.

Klíčové události 5. března: fundamentální analýza pro začátečníky
05.03.2024 V úterý nás čeká méně makroekonomických událostí než v pondělí. Většina zpráv je bohužel druhořadého významu, ale v podmínkách tenkého trhu mohou i takové zprávy vyvolat znatelnou reakci. Vzhledem k současné volatilitě ale nečekáme výrazné pohyby. Dnes bude zveřejněn finální PMI ve službách pro eurozónu, Německo a Spojené království. Důležitější jsou počáteční odhady. Blok zveřejní také index cen výrobců, který lze považovat za odvozenou zprávu o inflaci, ale na tržní sentiment má také malý vliv.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.03.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval v bočním kanálu. Cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Nic se nemění. Ačkoli se během dne obchodovala směrem nahoru, nic neovlivnila a denní volatilita stěží přesáhla 30 pipů. Fundamentální i makroekonomické pozadí chybělo, takže začínající obchodníci neměli co analyzovat ani na čem pracovat. Byli jsme svědky dalšího "nudného pondělí", ale v poslední době k takovým událostem dochází i v úterý, ve středu, ve čtvrtek, stejně jako v pátek...

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.03.2024 Pár GBP/USD v pondělí po dalším odrazu od úrovně 1,2611 pokračoval v pohybu nahoru. Tato úroveň už dlouho slouží jako spodní hranice bočního kanálu, ale i když ji pár překonal, stále mu pravidelně poskytuje support nebo rezistenci. Pondělní pohyb byl tedy čistě technický. Volatilita nebyla nejnižší, ale zůstala velmi nízká. Situaci trochu zachraňoval fakt, že cena se celý den pohybovala téměř jedním směrem. Musíme si ale uvědomit, že stále pozorujeme flat. Navíc máme flat v hodinovém i 24hodinovém časovém rámci. Britská libra se pohybuje souběžně v několika bočních kanálech. A je jasné, že taková situace nevytváří silné signály a dobré pohyby.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.03.2024 Pár EUR/USD se dál obchodoval v bočním kanálu. Jak vidíme v grafu nahoře, i bez dalších údajů je jasné, že cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany. Operuje v pásmu 1,0785–1,0888. Máme zde tedy klasický flat se všemi důsledky. Oba hlavní měnové páry se teď obchodují v omezeném cenovém pásmu. Zdá se, že rostoucí trend skončil, ale nevidíme známky příprav na nový klesající trend. Dokud tedy cena neopustí uvedené pásmo, lze očekávat jen slabé a zmatené pohyby.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.03.2024 Pár GBP/USD se v pátek snažil pokračovat v klesajícím pohybu, ale ve druhé polovině dne ho rušila makrodata z USA. Pozornost obchodníků upoutaly dvě zprávy. Index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu dosáhl hodnoty 47,8 oproti předchozí hodnotě 49,1 a očekávané hodnotě 49,5. Index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity dosáhl v únoru hodnoty 76,9, která je také pod prognózami i předchozí hodnotou. Pokles dolaru během americké seance byl tudíž naprosto logický. Britské libře se bohužel stále nedaří zahájit nový klesající trend, který by nejvíc odpovídal celkovému fundamentálnímu pozadí. Trh často prostě odmítá libru prodávat, ale občas jsou dny, kdy proti růstu amerického dolaru pracuje makroekonomické pozadí.

Klíčové události 4. března: fundamentální analýza pro začátečníky
04.03.2024 Ekonomický kalendář je v pondělí v podstatě prázdný. Během týdne sice dojde k několika důležitým událostem, ale mnoho od nich nečekáme. Například čtvrteční zasedání Evropské centrální banky může být nezajímavé, protože úrokové sazby mají podle očekávání zůstat beze změny. Zajímavé informace lze očekávat jen od prezidentky ECB Christine Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, kteří mají vystoupit. V USA budou zveřejněny důležité údaje ISM pro sektor služeb, nonfarm payrolls, nezaměstnanost, ADP a JOLTS. Všechny ale až v průběhu týdne, ne v pondělí.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
01.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal obstojný pohyb dolů (byť ne příliš silný), ale bez velkého významu. Jak dobře vidíme v grafu nahoře, pár se poslední jeden a půl týdne obchoduje v pásmu 1,0785 až 1,0888. I euro tedy prochází flat fází. Čtvrteční pokles páru nelze logicky vysvětlit. Německo ráno zveřejnilo několik zpráv, které euru neposkytly podporu. Někdo by se mohl ptát, co je špatně na tom, že euro se obchoduje směrem dolů. Problém je v tom, že euro začalo klesat už během americké seance, což naznačuje, že na vině nebyly údaje z Německa. I kdybychom předpokládali, že Američané začali na tyto zprávy reagovat, proč euro neklesalo hned při zahájení obchodní seance?

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 1. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
01.03.2024 Pár GBP/USD vykázal ve čtvrtek nový pokles a v závěru dne se ocitl poblíž úrovně 1,2611. Odraz od této úrovně nejenže vyvolá nový růst, ale také pár udrží v bočním kanálu 1,2611–1,2725. Naneštěstí pro libru se v posledních měsících formuje pouze boční trend. Pevný průraz pod úroveň 1,2611 nám ale konečně umožní očekávat předvídatelný a logický pokles britské měny.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.02.2024 Pár EUR/USD se ve středu pokusil zahájit nový klesající trend, ale neúspěšně. Středeční zpráva šla bohužel proti americkému dolaru, i když ji trh mohl ignorovat, protože ani zdaleka nebyla nejdůležitější. Druhý odhad HDP ve Spojených státech za čtvrté čtvrtletí se ukázal být o něco nižší, než trh očekával a předpovídal. Upřímně, nechápeme, proč byli kupci dolaru touto hodnotou tak zklamáni a ustupovali. Každopádně bude zveřejněn ještě jeden, třetí, finální odhad, který dotazy na růst americké ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí ukončí. Dolar ale kvůli této zprávě nedokázal dál stoupat.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. února. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.02.2024 Pár GBP/USD vykazoval v rámci dne poměrně chaotické pohyby. Téměř ve všech vyššího časových rámcích je patrný flat trend. V časovém rámci 5M ale stále pozorujeme slabé a nevyzpytatelné pohyby. Například ve středu se volatilita pohybovala kolem 60 pipů. Den začal slibně. Pár se posunul jen jedním směrem, a to přesně o 60 pipů, ale tento pohyb začal už v noci, takže obchodovat bylo vcelku problematické.

NZD/JPY koriguje zpět k supportu trendové linie, kde čekají býci
28.02.2024 Měnový pár NZD/JPY na 4hodinovém grafu v rámci korekce předchozího růstu oslabuje zpět směrem k supportu trendové linie kolem psychologické hladiny 91,00, která koresponduje s úrovní standartního Pivot Pointu S3. Aktuálně dochází k otestování úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu a také klouzavého průměru SMA 100. Bude tento měnový pár pokračovat v oslabování a dočkáme se otestování zmíněné trendové linie, kde by se následně mohli dostat ke slovu opět býci? Nicméně, indikátor Stochastic již signalizuje přeprodané podmínky, další pokles tak může být limitován.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. února: Jednoduché tipy pro začátečníky
27.02.2024 Pár EUR/USD vykazoval v pondělí velmi nízkou volatilitu. Na celý den byla naplánována jen jedna událost, která mohla vyvolat zájem trhu, a to projev Christine Lagardeové, který se konal později večer. Žádné výrazné skoky trhu se v té době neobjevily.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. února: Jednoduché tipy pro začátečníky
27.02.2024 Pár GBP/USD vykázal v pondělí mírné pohyby, ale udržel si krátkodobý růstový trend. Růst britské měny tak může ještě nějakou dobu pokračovat. Chceme ale obchodníkům připomenout, že aktuálně jsme obecně na flat trhu. V rámci tohoto flatu se mohou tvořit jak vzestupné, tak sestupné trendy, které ale nemají velký smysl, protože cena se už několik měsíců pohybuje v omezeném cenovém pásmu. Po překonání trendové linie lze očekávat stejně postupný pohyb směrem dolů.

Graf dne - BITCOIN (26.02.2024)
26.02.2024 Bitcoin se již delší dobu obchoduje nad hranicí 50 000 dolarů, odkud si jen těžko razí cestu kolem 60 000 dolarů, ale širší trh s kryptoměnami těží z konsolidace největší kryptoměny. Roste aktivita investorů na tzv. altcoinovém trhu, především Etherea a dalších relativně velkých kryptoměn jako Cosmos, Polkadot a Uniswap. Nyní investoři očekávají, že současný cyklus kryptoměn se nebude lišit od těch předchozích. Historicky se Bitcoinu nejlépe dařilo na začátku býčího trhu, pak ho Ethereum svými výnosy překonalo, až nakonec altcoiny explodovaly a předstihly jak Ethereum, tak Bitcoin. Nyní se zdá, že trh prochází druhou fází, což signalizuje i Glassnode.
Související klíčová slova:
Obchodní legenda | Zpravodajské události | Důležité zprávy | Index aktivity | Zpráva IEA | Nečekané pohyby | Dobré načasování trhu | Čína a USA | Otevření Wall Street | Bitso | Náhoda | Doba obchodování | Býčí pohyb | Vstupy a výstupy | Srbsko | Fibo | Analýza intradenního pohybu | Mezinárodní měnový fond | Výrobní PMI | Seance volatilita | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Australská centrální banka | Jack Dorsey | Ekonomické problémy | Klesající klín | Obchodování zlata | Úrovně retracementu | Obchodní platforma cTrader | Rekt Capital | Uptrendovat | Ceny akcií Google | Snížení úrokové sazby | Izraelský šekel | Tržní směřování | Oznámení výsledků | Škálování | Instrumentové riziko | Člen ECB | Vývoj ETH/USD | Akciové trhy | Nejvýkonnější akcie | Daytrading | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Soustředění | Formace dvojitý vrchol | Index výdajů na osobní spotřebu | Cena platiny | Tempo růstu | Konec dolaru | Obchodování podle svíčkových formací | Opatření ECB | Bankéř | Údaje z USA | Signature Bank | Klíčové makroekonomické ukazatele | Strategický přístup | Dlouhodobý úspěch | Kiwi | Pochopení ekonomických principů | Silný nákupní tlak | PPI v USA | Take Profit | Kladný poměr RRR | Overbalance | Patová situace | Ceny plynu v Evropě | EUR | Počet brokerů podporujících cTrader | Egypt | Chování ceny | Investiční teorie | Zkušenosti | Makroekonomika | Cenová hladina | Kryptoměnový průmysl | Obrácená Hlava a ramena | Nárůst objemů | Alphabet | Nastavení stop lossů | Bankovky | Vstupy | Malé zisky | Supply zóny | Krátkodobá technická analýza | Ark | Voyager Digital | Tesla Inc (TSLA) | Supportní pásmo | Analýza cenových grafů | Dění v USA | Inflace v září | Potvrzení obchodů | Rychlá exekuce | Markets in Crypto-assets | Rozhodování Fedu | Silicon Valley Bank | Decentralizace | Očekávané výsledky | USDT | Opětovný pokles | Wolfeovy vlny | Pozitivní vliv | Jasný trend | Technické indikátory a oscilátory | Držení obchodu | Obchodník | Zpravodajský server | Zakreslení supportů a rezistencí | Zpracovatelský sektor | Ceny akcií Netflix | Výsledek zasedání Fedu | Výhody cTraderu | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Bitcoinová síť | Mince | Pád dolaru | Pár XRP/USD | Inaugurace Donalda Trumpa | Indexy S&P | Obchodování s Wolfe Wave | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Soros Fund Management | Tropická bouře | Vzestupný trojúhelník | Cena akcie Tesla | Celkový zisk | Výše mezd | Pfizer | Swingová high | Dny v týdnu | Cenové trendy | Index japonského jenu (JPYX) | Obchodování s Wolfeovými vlnami | Pip | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Blue Owl Capital Corporation | Budoucnost eura | Pokračování klesajícího trendu | Německý ministr financí | Základy Price Action | Výprodej na Wall Street | Celkový výkon ekonomiky | Finanční injekce | Citi Research | Obchodování v trendu | Jestřábí tlak | Zvýšení cel | Long pozice | Nástroje pro technickou analýzu | Časté změny | e-CNY | BTC | Vývoj akciového indexu NAS100 | Agresivní výprodej | Americký dolarový index | Akcie MicroStrategy | Silné korelace | Americký dolarový index (USDIDX) | Podnikatel | Období konsolidace | Čárový graf | Úvod do světa komodit | Kroky Fedu | Jak obchodovat metodou Market Profile | US Dollar Index | Cenové alerty | Delegace | Statistiky | ISM ve službách v USA | Hospodářský růst USA | VIX klesá | Investiční banky | Včerejší zpráva | Oblasti likvidity | Zprávy z USA | Pfizer Inc. (PFE) | Otevřít obchod | Srovnání platformy | Rizikový profil | Čínský finanční systém | Prolomení S/R zóny | SP500 | Bain | Dow Jones Industrial | Vznikající obchodní strategie | Silný support | Skrytá býčí divergence | Boční kanál | Plavba s proudem | Konfluence více faktorů | Klíčový level | Aktiva | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Citigroup | Příležitost k prodeji | Energetika | EURJPY | Smart money concept | Stochastický | Hlavní centrální banky | Americká inflace | Fyzické produkty | GBPJPY | Opačný trend | Klíčová dovednost | Berkshire Hathaway | Americká zpráva | Úrovně pro vstupy | Support páru | Ranní zpráva pro tradery | Nákupní pozice | Spojení | Zvýšení sazeb Fedu | Smart Money Trap | Impuls k pohybu ceny | USD/JPY analýza | Detailní analýza | Futures kontrakt | Výborné vyhlídky | Organizace zemí vyvážejících ropu | Držení přes víkend | Korelace | Chování trhu | Klíčové strategie a přístupy | Zápis obchodů | Analýza COT | Výrazný pohyb | Otevřené pozice | Výběrová kritéria pro firmy | Evropská komise | Investing | Dovednosti | Ztráty peněz | Riziko ztrát | Libra vůči dolaru | FOMC minutes | Index strachu | Salvadorci | Kolaps | Růst likvidity | Prodej zboží | Tržní struktury | Volný pád | Graf ropy | Smart Money inducement | Utahování měnové politiky | Sierra Chart | Development | Zlato a stříbro | Zveřejnění výsledků | Rozhodnutí o produkci | Edge | Investování do akcií | Nastavený risk management | Klouzavé průměry | Inflace v Německu v prosinci | Strategie pro dividendové akcie | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Odpočinek | Tipy pro obchodování indexů | Fintel | Cenové svíčky | Obchodní systém | Zasedání ECB | Komunita | Analýza Bitcoinu | Business Insider | Vliv na trh | Předpověď ceny | Diverzifikace | Cena amerického dolaru | Line | Strong Buy | Vyčerpanost medvědů | Důležité faktory | Německá průmyslová produkce | Support úrovně | Pravděpodobnost | Analýza akcií Blue Owl Capital | Pozice velkých spekulantů | Scalping grafy | Úsilí | Cena akcie společnosti | Zakreslení S/R zón | Hlubší analýzy | Stock-to-Flow | Risk Reward Ratio (RRR) | Formace Bearish Engulfing | Údaje o maloobchodních tržbách | Efektivní správa | Dlouhodobý trader | Pattern Inside Bar | Powellovo sdělení | Internetová horečka | Nasdaq 100 (NAS100) | Vývoj akcie Moderna | Šéf Fedu Jerome Powell | Zajímavé akcie | Support a resistance | Sekundární rezistence | Technická vs. fundamentální analýza | Lagardeová | B Word | Fyzická výměna | Model GDPNow | Makroekonomické zprávy | Týden na trhu | Vysoké systémové nároky | Ethereum | Chaikin | Americké dluhopisy | Jak obchodovat měnový pár | Top 5 akcií roku 2023 | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Co je dividendový výnos | Short obchody | Britská libra | Korekce v trendu | Eskalace války | Price Action a indikátory | Rostoucí ceny | Splátky dluhů | Reality | Poplatky | Digitální jüan | Chápání tržní struktury | Výkyvy | Aktuální tržní sentiment | Henrique Tomé | Gita Gopinathová | Administrativa prezidenta | Jitan Solanki | Dovoz z USA | Nalezení obchodního stylu | Vyčerpanost býků | Obchodní rozhodování | Asijské akcie | Depozitní sazba | Britové | Potenciální obrat cen | Recenze | Akcie Blue Owl | Akcie společnosti Roche | Trend Following (sledování trendu) | Rušivé indikátory | Potenciální obraty v trendu | Výhody a nevýhody dlouhodobého tradingu | Hútiové | Přesnost | Pomodoro technika | Používání kryptoměn | Ceny výrobců v eurozóně | Obchodníci momenta | Zakreslení trendového kanálu | GBP/USD analýza | Goldman Sachs | Support/rezistence | Nové obchody | Ukončení obchodu | Sebevědomí | Konfluenční faktor | Zakreslení patternu | Inspirace | Denní rutiny | Swingová obchodní strategie | Zdraví ekonomiky | Ekonomické aktivity | Index eura | Přísná opatření | Coinbase prime | Flat pattern | Moving Average (klouzavé průměry) | Expanze | Long obchody | Německý DAX | Dotcom bublina | Signály pro potenciální obrat cen | Smart Money strategie | Oscilátory momenta | DeFi | Signál ke vstupu do obchodu | Dosažení úspěchu | Důležité fundamenty | Testování Omega Trend | Udržení inflace | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Medvědí rally | Saúdská Arábie | Konfluenční faktory | Medvědí Pin Bar | Strategie pro komoditní trading | Oznámení | Měnový pár CHF/JPY | Přístup k pákovému efektu | Konec obchodní války | Burze | Nová data | Pokračování stávajícího pohybu | Finanční krize 2008 | Support a rezistence zóny | Exponenciální růst | ISM ve službách | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Pravidla Money-Managementu | Index spotřebitelské nálady | PFE | Potvrzení signálu | Trendová čára | Scalping strategie | Univerzální strategie | Předvídat budoucí pohyby | BNB | Důležité makroekonomické zprávy | Obchodování podle Price Action | Starosta New Yorku | Propad cen | Akcie fondů obchodovaných na burze | Snížení produkce | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Dodávky elektřiny | Koncept výběru likvidity | Příležitosti k nákupu | International Seaways | Obrat převládajícího trendu | Nálada v eurozóně | Finanční centrum | Situace na Ukrajině | Silná konfluenční oblast | Bidenova administrativa | Vodítka k rozhodování | Cenové výkyvy | Aktuální prognózy | Cena zlata | Akcie společnosti Roche Holding | Alerty | Makroekonomické statistiky | Plán obchodování pro EUR/USD | CHOCH | Cenné papíry a burzy | Ropa WTI a Brent | Vyhodnocení obchodních příležitostí | Holubičí tón | Snížení cen | Peter Garnry | Strach | Mapa k pokladu | Objem obchodní pozice | Nálada na Wall Street | Vstup long | Evropská obchodní seance | Burza | Orange Juice | Exchange | Clo na dovoz | Ekvidistantní čára | Kryptoměnové burzy | Jak úspěšně obchodovat | Ceny akcií AMD | Pozitivní seance | Čas strávený tradingem | Akcie společnosti Cisco | Úroveň rezistence | Růst zaměstnanosti | Nový ebook | Glencore | Predikce možných tržních pohybů | Technické signály | Klasické indikátory | Hlavní události | Americký akciový index | Nejdůležitější den | Vývoj ceny zlata XAU/USD | Obchod se ztrátou | TNOTE | Konec růstového trendu | Zavírací cena | Získávání peněz | Jak hledat patterny | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Obchodní přístupy | Výdaje japonských domácností | Jump Crypto | Směrnice | Silicon Valley | Vývoj ceny na ropě | Prezident Bukele | Konflikty | Výhled eura | Vývoj akcie APPL | Medvědí výhled | Gold | Těžký začátek | Cla na EU | Frontline plc | Další snížení těžby | Finanční instrumenty | Equidistant Channel | Afrika | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Analýzy | Obchodovat intradenně | Kroky s trhem | DOGE/USD | Vývoj akciového indexu HSI | Růst trhu v roce 2020 | Vývoj inflace v Eurozóně | Proražení linie neckline | Kolaps amerického dolaru | Wolfeova vlna | Komplexní strategie | Uber Eats | Barometry trhů | Pokles ceny ropy | Ceny akcií Apple | Celní válka | DWS | Sledování intradenních trendů | Propad cen ropy | Profesionální obchodníci | Pohyby na forexovém trhu | Break-Even | Dolar dnes | Možnosti technické analýzy | Dovoz z Číny | Graf EURUSD | Počet pracovních míst | Vysvětlení základních principů | Indikátor Fibonacci retracement | Riziko dalšího poklesu | Support a rezistence | Výměna surovin | Breakout strategie (strategie proražení) | Vysoké inflace | Makroekonomický základ | Předseda Fedu | S&P 500 futures | Uvolnění měnové politiky | Technická analýza zlata | Jak to vidí OPEC | Futures trhy | Vývoj na trzích | Porušení pravidel | Hospodářský růst v EU | Graf EUR/USD | Commitments of Traders | Companhia Siderúrgica | Proti trendu | Znehodnocení | NIM | Potenciální obrat | Pozitivní komentář | Vysoký potenciál zisků | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Skrytá medvědí divergence | Americký prezident | Akcie společnosti Netflix | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Dynamický pokles | Zkušený obchodník | Trump minulý týden | Růst cen | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Nástroj Fibonacciho retracement | Krátkodobé trendy | Základní úrokové sazby | Inflace v prosinci | CZK | Bollingerovo pásmo | Dovozní cla | Taneční kroky s trhem | ROE | Riziko ztráty peněz | Situace na trhu s ropou | Přijetí | Dolar index | Sestupná vlajka | Stanovení cílů | New York | Kryptoměna Bitcoin | Snížení úrokových sazeb | AUD/CHF | Komoditní trading | Pandemie COVID-19 | Krátkodobý rostoucí trend | Odmítnutí ceny | Opětovný růst | Sportovec | cAlgo | Sentiment na trzích | Vývoj ceny zemního plynu | Cit pro dobré načasování trhu | Momentum v tradingu | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Hazardní hry | Commodity futures | Trumpovy kroky | Investiční příležitost | Proražení | Token | Exekuce obchodních příkazů | Pohyby trhu | Pattern Master Candle | cAlgo pro automatizované obchodování | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | Head and Shoulders | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Operativní zisk | TerraUSD (UST) | Používání Price Action | Posilování japonského jenu | Sledování vývoje | Noční obchodování | Americká Komise pro cenné papíry | Čekající příkazy | Hlubší porozumění trhu | Bitcoin graf | Obchodování Wolfeových vln | Principy řízení rizik | Konfluenční oblast | Index spotřebitelské důvěry GfK | Trojúhelníkové formace | Ekonomické analýzy | Grayscale | Fundamentální analýza pro začátečníky | Procentuální risk | Silné oživení | EIA | Růstový pohyb | Ceny akcie Meta | Chang-čou | Postranní pohyb | Marka | Divergence mezi cenou a indikátorem | Dotcom | USD/ILS | GBP/CHF | Možnost dalšího poklesu | Cena akcií společnosti Apple | Zpráva o inflaci | Nord Stream | Dogecoin (DOGE) | Likvidita asijské seance | Impulz | Technická analýza EUR/USD | Obdélníkové formace | Sympozium | Break of Structure (BOS) | Finanční produkt | Klíčová rezistence | Bearish Engulfing | Třetí vlna | Trumpová | Politické rozhodnutí o produkci | Hodinový graf | Síla poklesu | Bitcoin mining | Úspěch na forexu | Fyzická výměna surovin | NZD/USD | Sledování trendových linií | Gap | Hlavní ekonom | Formace double bottom | Risk On | Základní měna | Analýza trhu | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | Nižší náklady na obchodování | Měnová politika Evropské centrální banky | Analyzování | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Make America Great Again | Zelensky | Wolfe Waves | Kreslení trendových linií | Tlak na banky | Dolarový index | Stoupající kanál (uptrend) | Průvodce krok za krokem | Program kontroly výnosové křivky | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Trendy na trhu s komoditami | Intraday trading | Evropská unie a Spojené státy | Nákup akcií po výplatě dividend | Pevný obchodní plán | Dopad na ekonomiku | Daňové otázky | Předchozí růst | Chránit svůj obchodní kapitál | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Dividendy | Struktury ceny | Co je order block | Zajištění zisků | Special Purpose Acquisition Company | Breaking | Zavřít obchod | Tempo ekonomického růstu | Současná nejistota | Celkový směr trhu | Formace 1-2-3 | Zápis obchodů do obchodního deníku | Peter Brandt | Úrovně pro vstupy a výstupy | Představitelé ECB | Prodej elektromobilů | Směnný kurz dolaru | Možnost obchodovat | XRP/USD (Ripple) | Použití Stop-Loss | Býčí kanál | Rafinerie | Grubhub | Strategie pro obchodování akciových indexů | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Technologicky zaměření tradeři | Evropská měna | MetaTrader 4 (MT4) | Fibonacciho extenze | Přímý přístup na trh (DMA) | Dovozní clo | Posilování dolaru | Zpráva NFP | Výhody investování do akcií | Zrušení sankcí | Dlouhodobé pozice | Ukázka Uptrendového trhu | Drahokamové vlastnosti | Pověst | Jak investovat do komodit | Silný základ | Zisk z obchodu | Index volatility VIX | Cla vůči USA | Reverzní svíčkový pattern | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Companhia Siderúrgica Nacional | Forex příležitosti | Ebook Purple Trading | Vliv na rozhodování | Pfizer Inc. | Vyhledávání obchodních příležitostí | Grafické nástroje a indikátory | Překřížení klouzavých průměrů | Zvýšit pravděpodobnost | Horší výsledky | Guvernérka ruské centrální banky | Akcie Frontline | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Nové pozice | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Příkaz | Expert na kryptoměny | Princip reverzních formací | Oslabování eura | Consensys | Kryptoanalytik | Zachycení ziskových příležitostí | Definované cíle | Měnový pár vs. měnový index | Inside Bary | Důsledná analýza trhů | Svět tradingu | Ceny aktiv | Vysoce riziková strategie | Trading Hours | Velké problémy | Co jsou to vlastně komodity? | Snížení nákladů | Trojité vrcholy | Struktura ceny | Investování do dividendových akcií | Nezaměnitelné tokeny | Cenové rozpětí | Přehled výkonnosti | Shiba Inu | Větší ztráty | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Míra inflace v EU | Roche Holding AG | Konfluenční oblasti | Scalping | John Williams | Obchodní restrikce | NYSE: CIVI | Korekční pohyb | Obchodní dohoda s Čínou | Odliv vkladů | Ceny uvnitř kanálu | Akče | Výhled | Akcie Cisco Systems | Nejlepší čas | Analytika | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zisková marže | Finanční zpravodajství | Analýza komoditních trhů | Moment obratu trendu | Raoul Pal | SOL/USD | Fénicie | Akcie PG | Forward guidance | Dlouhodobé držení pozic | Zvyšování sazeb | Úvěrové produkty | Data PMI | Korelační strategie obchodování | Cena MATIC | Trumpovo rozhodnutí | Zajišťování | Kathy Lien | Poměr rizika k zisku | Projev šéfa Fedu | Technická analýza BTC/USD | Ztrátové obchody | WSJ | Příležitosti na trzích | Dobré výsledky | Ukázka na klesajícím trendu | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Moderna | Bitstamp | Pokračování poklesu | Vývoj HDP v Číně | Volatilní cenové pohyby | Vstup do obchodu | Velikost Profit-Targetu | USD index | Akcie TSLA | Více obchodů | Obchodní transakce | Jak funguje Price Action | Mark Cuban | Nárůst cen ropy | Zakreslování trendových čar | Reakce trhu na zprávu | Pandemie koronaviru | Formace Price Action | Trendový kanál | Nepřesnost | Akcie Blue Owl Capital | HAS | Nové trhy | Obchodní příkaz na cTrader | Isabel Schnabelová | Wolfe Wave | Uber | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Falešný break rezistence | Medvědí potenciál | Roche Holding | Analytik kryptoměn | Očekávání býčí | Oživení z pandemie | Graf | Pohyb stříbra | Krize v Německu | Gap indikátor | Volební speciál | Využívání S/R zón | Risk-off | Menší frekvence obchodů | Bain Capital | Komoditní měny | Breakout | Stop Loss (SL) | Výkon | Klesající kanál (downtrend) | Sankce | Načasování trhu | Zimbabwe | Dolary | Blue Owl | Akcie Johnson & Johnson | Příklad obchodování s Wolfe Wave | Obchodní terminál | Výrazný růst inflace | Globální ekonomiky | Nabídka | Hlubší trend | Trhy v šoku | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Leverage (páka) | Mobilizace nové síly | Nastavení indikátorů | Geopolitická situace | Nákup dolaru | Washington | Změna charakteru | Price Action s dalšími faktory | Michael Barr | Příklad ekvidistantního kanálu | Nová all-time high | Historie obchodování akciových indexů | Znehodnoceni dolaru | Swingová low | Zasedání FOMC | Vývoj akcie | Aktivita trhu | Jiří Hruška | Jak zakreslit supporty a rezistence | Spotřebitelské inflace | Směnné kurzy | Výzkumy | Důležité signály | Pentagon | Výnosy | Výprodeje | Plánování obchodů | Emoční bolest | Bankéři | Inside | Vzdělávání a analýza | Technická analýza páru USD/JPY | Snížit riziko | Break of Structure | Obchodník měsíce | Breakout strategie | Silné S/R úrovně | Tržní optimismus | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Vývoj akcie ČEZ | Kdy trend začíná | Graf ropy WTI | Obchodní plán | Srovnání platformy cTrader | Reserve Bank of Australia | Akciový index | MACD indikátor | Technická analýza akcií Frontline | Medvědí signál | ROG.CH | Smart money trap (SMT) | René Remšík | Nezaměstnanost v USA | Přichází změna | CL | Golden Cross | Grafické karty | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Bilion | ADA/USD (Cardano) | Trump trade | 2008 a S&P 500 | Lepší výsledky | Praní špinavých peněz | Systémové nároky | Podnikání | Tipy pro obchodování s komoditami | Technický pullback | Co je Fair Value Gap | Cyklus zvyšování sazeb | Pokles k supportu | Technická analýza akcií International Seaways | PurpleZone | Indexy aktivity | Edelman | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Zakreslení S/R | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | Waves | Zavírací ceny | Obchodní pravidla | Reakce trhu | Cena Litecoinu | Ekonomiky | Trumpova obchodní válka | Potenciální pokles | Tradingová rutina | Obrovské výnosy | USDILS | Obchodní příležitost | Odhodlání | Příležitosti na FOREXu | Stablecoin | Události v eurozóně | Donald Trump | Specifika obchodování s komoditami | Zprávy o inflaci | Cena Ripplu | Data z trhu | Bohatí | Omezit potenciální ztráty | Cena akcie Tesla Inc (TSLA) | Rizika a výzvy v obchodování | Cena stříbra (XAG/USD) | Volatilita | Zprávy z finančních trhů | Rovnováha | Poplatek | Nový trend | Nákupní tlak | Starověké civilizace | Pohyby eura | Formace hlava a ramena | Double top/bottom | Intradenní obchodníci | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Suroviny | HDP v Číně | Vstoupit do obchodu | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Nejnižší cena | Stanovené Stop-Loss | Hluboké znalosti | Potvrzení patternu | Možné scénáře | Levels | Santiment | Nákup akcií před snížením dividendy | Tiger Global | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Euro dolů | Technická analýza intradenního pohybu | Contract | Silný býčí signál | Směřování trhu | Nevýhody cTraderu | Rozložit riziko | Exponenciální klouzavý průměr | Schválení ETF | Trading for a Living | Potravinový řetězec | Historické výkony | Covid-19 pandemie | ¥€$ Prime | Tržní Struktura | Apple Inc. (APPL) | Úspěšné obchodování akciových indexů | Dobrý nápad | Zápis z posledního zasedání Fedu | Co je to Price Action | CRO/USD (Cronos) | Identifikujte trend | Prodej dolaru | Medvědí fáze | Akcie společnosti ČEZ | Uptrend | Uplatnění technické analýzy | CISCO | Změny trendu | Cenové hladiny | Index ISM ve službách | Bridgewater Associates | Aplikace technických indikátorů | Vysoký potenciál | Je vybrána likvidita asijské seance? | Obchodní myšlenka | Index podnikatelské aktivity | Předstihové indikátory | Futures kontrakty | Airbus | Kontext trhu | Centrální banky | Inflace | Indikátory volatility | P/E | Praktické tipy pro obchodování indexů | Potenciál růstu | Zveřejněné údaje | Peníze | Narušení dodávek ropy | Stochastic oscilátor | Výrobní index | Bill Gates | Foreign Exchange | Cena akcie Pfizer | Pravidla obchodování | Velikost lotu | Trpělivost | CySEC | Reverzní cenové formace | Cenové akce | HFT | Breakout Trader | Cena akcie společnosti Cisco | Brent | Akcie a dluhopisy | Čínský dovoz | Platforma pro obchodování | Prudký pokles | Základní principy technické analýzy | Politika | Brent (UKOIL) | Trumpovo oznámení | Coinbase (COIN) | Porozumění divergenci | Obchodní instrument | Intradenní trading | Vedení společnosti | Jüan | Očekávání | Daňové úlevy | HDP ve Spojených státech | Další růst | Růst stříbra | Odvetná cla | Klíčová průmyslová komodita | Člen představenstva | Klíčové strategie | Obchodní pásmo | Expert | Top 5 akcií | Flat | Kombinace Price Action | Klidné období | Zápis ze zasedání Fedu | Elizabeth Warrenová | Identifikace potenciálních obratů | NFLX | Palladium | Odhady PMI | FB | Obraz trhu | Coinmarketcap | Vybírání zisků | Vývoj ceny Orange Juice | Marine Le Pen | Šance na úspěch | Quantum Fund | Příležitost k nákupu | CRO | Výhled na rok | Vlákání do pasti | Investiční centrum | Cisco Systems | International Seaways Inc. | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Formace v grafu | CAT | Silné momentum | Pohyby cen | NZDUSD | Buy Limit | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Do Kwon | Trump včera | metodologie | Obchodní příkazy | Harris | Trendové čáry | Technická analýza měnových párů | SpaceX | Admirals | Fáze 2 | Boom | Super-cyklus | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Realita | Války na Ukrajině | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Plán obchodování | Bitcoin Cash | Americký S&P 500 | Potenciální obraty trendu | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Příležitosti pro tradery | Názory na měnovou politiku | Majetek | Základní sazby | Druhy měnových indexů | Purple Gap indikátor | Buffettův indikátor | Měnový fond | Alžírsko | Obchodní příkaz | Evropské měny | Chainalysis | ETF s pevným výnosem | Předpovědi analytiků | Důvěryhodnost | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Commodity | Býčí signál | Tiskové agentury | EUR/CAD | Výrazný růst | Žádný trend | Jak vzniká Wolfeova vlna | Pohyby na měnových trzích | Blockchain | Hlavní úrokové sazby | Velmi nízká volatilita | Makroekonomické prostředí | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Stop-Lossy obchodníků | Zdražovat | Denní pokles | Silná rezistence | Platby kartou | Možnost krátkého prodeje | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Důsledná analýza | Falešná proražení | Hlavní události tohoto týdne | Zasedání Evropské centrální banky | Panika na trzích | Index Libry | Inverze výnosové křivky | Situace na trzích | Jak obchodovat Price Action | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Janet Yellenová | Býčí formace | Nárůst zásob | Technický výhled trhu | Platný signál | Obchodní signály | Analýza ceny akcií | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | ETH/USD (Ethereum) | Klouzavý průměr SMA | PMI pro sektor | Komoditní obchodníci | Vítězství Kamaly Harrisové | Vyšší zisky na obchod | Historie | Falešný průraz | Výhody swingového obchodování | Americký index | Extrémně volatilní obchodování | Americké HDP | Příležitosti | High a low asijské seance | Euro roste | Akcie a ETF | Velký hráč | Klínová formace | Snížit úrokové sazby | Jordánsko | Výsledky průzkumu | Spolehlivost obchodů | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Zaměstnanost | Používání technických indikátorů | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Silnější support | Reverzní formace Hlava a ramena | MiFID II | Senátorka | Válka | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | První support páru | Frontline | Obchodní účet | Obchodujeme kryptoměny | Odreagování | Specifika obchodování | Perpetuum Exclusive | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Dynamické obchodování | Proč zvolit právě akciové indexy? | Nižší úroky | BreakEven | Hlediska technické analýzy | Nové signály | Radar Tradera | Swingová maxima | Validní kanál | Vývoj ceny kakaa | cTrader vs. MT5 | Jednání FOMC | Dnešní kurz dolaru | Rostoucí šance | Nejnovější údaje | Sentiment na trhu | Krize 2008 | Zdraví globálního průmyslu | Ekonomický magazín | Cena akcie Walt Disney | Prognóza | Mother Bar | L.F. Investment | Výnosová křivka | Princip Omega Trend | Bitcoinové velryby | Obchodování pomocí Price Action | Definice konfluence | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Budoucí růst úrokových sazeb | Long obchod | Americké prezidentské volby | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Asset management | Price Action pro začátečníky | Roční míra inflace | Trh práce | TRX | Upgrade | Bariéra | Změny cen | První obchodní den | Crypto | Růstový impuls | Dnešní seance | xStation | Srovnání s jinými platformami | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Nastavení Omega Trend | Nákup libry | Znalosti technické analýzy | Celoroční výhled | Výkonnost fondu | Polovodiče | SMA 100 | CBOE | Tempo poklesu | Trend following | Vývoj ceny ropy Brent | Dnešní zprávy | Překoupené signály | Pokles inflace v USA | Tržby v eurozóně | Svíčkový pattern | Bydlení | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | Vývoj ceny ropy WTI | Index eura (EURX) | Pochybnosti | Zpráva | Silvergate Bank | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Kolísání ceny | Býčí výhled | Hrubý domácí produkt (HDP) | First Republic Bank | Signály pro BITCOIN | Izrael | Index švýcarského franku | Wharton School | Objem obchodů | Výzkumné společnosti | Obchodování v pátek | Jesse Powell | Dobrý výsledek | Ekonomické zpomalení | Období vysoké volatility | Ekonomické indikátory | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Zveřejněná data | Dlouhodobý vývoj | Vysoké nároky na trpělivost | Obrat trendu | Graf páru GBP/USD | Substituce od ropy | Kritický týden | Klíčové události | Web3 | Data z USA | Cena bitcoinu | cTrader vs. xStation | Volatility | High a low předchozí seance | Plánování | Týdenní analýza | Exekutivní příkaz | Americká měna | Ceny výrobců | Cena kryptoměny | Dominance BTC | Spotware Systems | Long | Nejvyšší soud | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Krátkodobé tržní pohyby | Vývoj kryptoměny | Snižování sazeb | Politická rozhodnutí | Specifické výzvy | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Americký akciový index Nasdaq 100 | Support páru GBP/USD | Zpomalení ekonomiky | Váš trading | Kontrolovat rizika | Pozitivní zpráva | Indikátor RSI | Longtermtrends | Evropská inflace | Evergrande | Nepředvídatelnost | Vysoké ocenění | Pokles bitcoinu | Equal low | Býčí rally | Správci aktiv | Negativní trend | Jednání bank | Novozélandský dolar | Patterny v grafu | Omezený počet brokerů | LYNX Trading | Zprávy z krypto průmyslu | Trpělivost a disciplína | POI | Nigérie | Technical analysis | Supreme Edition | Swingoví tradeři | Obchodování odrazu | Obchodování stříbra | On Balance Volume | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | MetaTrader (MT4 a MT5) | Akcie Berkshire Hathaway | Je vybráno high | Kryptoměnové společnosti | Price Action formace | Huw Pill | Paul Tudor Jones | JOLTS | Inflace v eurozóně | Index SPX | Šéfka ECB | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Nasdaq100 | Historie obchodování | Contract for Difference | Lokální maxima | Obchodní dovednosti | Představitelé Evropské unie | Časování obchodů | Očekávání vyšší inflace | Spotřeba ropy | Víkendové analýzy | Opatření | Regulační úřady | Meziroční růst | EBay | BoE Andrew Bailey | Commodity Futures Trading Commission | Take-Profit úrovně | GlassNode | Vznikl falešný break? | Volební speciál Purple Trading | Standardní medvědí divergence | Investujte zodpovědně | Zprávy a události | Covid | Oslabení eura | Největší kryptoměnové burzy | Výsledky voleb | Oblast likvidity | Turecko | Vývoj kurzu | OIL.WTI | Derivát | Baidu | Intradenní obchodování | Konsolidace | Psychologická odolnost | Významnější korekce | Trh | Sezónnost | Barel ropy | Substituce | Použití klouzavých průměrů | cTrader vs. MT4 | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Jak určit trend | Akcie společnosti Microsoft | Rychlost exekuce | SAE | Výzvy v obchodování s komoditami | Akcie Netflixu | Technická analýza ETH/USD | Digitální aktiva | Americké dolary | Makroekonomické události | Zkušenost | Komise v přenesené pravomoci (EU) | EMU | Cenové směřování | Špatná zpráva | Australská centrální banka (RBA) | Korelační strategie | Poslední obchod | Blue Owl Capital | Dragon | Aktuální vývoj ceny na ropě | Vysoká volatilita trhů | Dlouhodobé trendy na trhu | Coinbase | ATR (average true range) | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Analýza akcií Blue Owl | Bridgewater | Hledání obchodních příležitostí | Čekající pokyny | Prolomení oblasti | Rostoucí prodej elektromobilů | Dollar Index | Objemové indikátory | Fair Value | Trendové indikátory | Open | Vytvoření býčí divergence | Obchodní strategie pro komodity | Představitelé Fedu | Ceny plynu | Silné trendy | Sell pozice | Akcie Netflix Inc. (NFLX) | Ermes Hybrid Strategy | První support | Cena Orange Juice | Square | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Dot plot | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Swing trading strategie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Žádná korelace | Dobré časy | Měď | Politické a ekonomické faktory | Nerozhodné svíčkové formace | AUD/JPY | Transakce s kryptoměnami | Směnný kurz | Akcie International Seaways | Zveřejnění důležitých zpráv | Zpomalení v Číně | MMF | Obchodní praktiky | Graf USDILS | Kolaps dolaru | Vývoj ceny stříbra | Co je cTrader? | Graph | INSW | Zpřísnění měnové politiky | Vývoj ceny kryptoměny | Obchodování nanečisto | Zlaté rezervy | Americký akciový index Nasdaq | Obchodování na trhu | Výhled pro GBP/USD | Eura | Terminál | Komise | Oblasti konsolidace | Cena akcií společnosti Boeing | Nejistoty | Pipy | Objednávky | Rovnováhy | Vyšší minima | Kde hledat likviditu | Tržní kapitalizace | Signály proražení | Technické nastavení | Pokročilé nástroje | Kryptoměnová burza | Obchodování na devizovém trhu | Nevýhody dlouhodobého tradingu | Hladina rezistence | Slickcharts | Plán obchodování EUR/USD | Bílý dům | Kapitál | Obchodování konfluencí | Pattern Wolfe Wave | Zvýšení dluhového stropu | Celkové riziko | Sledování odrazu ceny | Krátkodobé klouzavé průměry | FinTech | Posílení | Britská premiérka Liz Trussová | Index australského dolaru (AUDX) | Odraz od ceny | Hlouběji porozumět trhu | Upravený zisk | Výprodej dolaru | Vliv na obchodování | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | GBP/JPY | Stříbrná horečka | Platební neschopnost | Inflace PCE | Investice ve Spojených státech | Boční kanál (sideways) | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Podmínky na trhu | Jak analyzovat graf | Příkazy Take-Profit | Zajímavé příležitosti | Společnosti z technologického sektoru | Analýza akcií International Seaways | Rozpětí trhu | Zavření trhu | Evropské HDP | Projev Jeroma Powella | Intraday přístup | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Zpráva pro dolar | Ministerstvo obchodu | Rizika na obchod | Klimatické změny | Libra euro | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Obrat dolů | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Rekordní ceny | Overlap | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Co jsou to supporty a rezistence | S&P | Vytváření bohatství | Společnosti | Využití času | Index S&P 500 (US500) | Obchodní signál | Ceny akcie Cisco Systems | Nižší náklady | Hodnota aktiv | Rok 2025 | Obrovský potenciál | Unie | Support nebo rezistence | Analýza akcií Civitas Resources | Peter Kažimír | MCD | Indikátor ATR (average true range) | Flexibilita | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Výnosové křivky | Medvědí svíčka | Inflace ve Spojených státech | Obchodníci s měnami | Cena akciového indexu Hang Seng | USA Joe Biden | Zvraty v trendu | Německá nezaměstnanost | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Základy obchodování | Historické maximum | ATR | Smart money koncepty | Dotcom bublina a NASDAQ | Sentiment na Wall Street | Outside Bar | Plavba na otevřeném moři | Vítězné tažení | Analýza trhů | Kurz dolaru | Narušení dodávek | Akciové indexy | Akcie Amazon | Služby související s kryptoměnami | Tradingová portfolia | Momentum | Cena akcií společnosti Netflix | Výrazné ztráty | Rally pokračuje | Vládní představitelé | Vice | Obchodování kryptoměn | Cíl generovat zisk | Christine Lagardeová | Vývoj eura | Chytřejší obchodníci | Měnové indexy | TRX/USD | Americké měny | Kde se buduje likvidita? | Ekonomický kalendář | Kvantitativní zpřísňování | Instrukce | Příklad z praxe | Tržní podmínky | CELO | Zpráva Commitment of Traders | Sell | Šance na zisk | Huobi | Dobré zprávy z USA | Makroekonomické reporty | Fundamentální zprávy | Koncept vlákání do pasti | Riziko výkyvu cen | Prezident Nayib Bukele | Vývoj měnového páru NZD/USD | Mário Centeno | Sledování základních ukazatelů | Obchodní napětí | Samou | Snižování cel | Libra ztrácí | Pozitivní faktor | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Přeprodaný trh | Problémy | Mary Dalyová | Swing | Evening Star | Použití indikátoru Stochastic | IEA | Ekonomický vývoj | Pomerančový džus | Rozhodnutí britské centrální banky | Podnikatelé | Short příležitost | Technická korekce | RSI (Relative Strength Index) | Největší hráči | Růst kapitálu | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | E-commerce | Delaware | Williams %R | Zasedání britské centrální banky | Zpráva o vývoji inflace v USA | Cla na dovoz | COT reporty | Reakce trhů | Úvod do patternu Wolfe Wave | Index australského dolaru | Pohyb měnových párů | Vzdělávací materiály | Strategie sledování trendů | USA prezidentské volby | Prezident USA | Kde hledat likviditu a jak se jí nestát? | Týdenní výhled | Francine | EUR/GBP | Hledání patternů v grafu | Asie | Očekávání analytiků | WTI (USOIL) | Chivo | Pád USD | Znalost | Kam umístit Stop Loss | Hladiny podpory | Rostoucí trendový kanál | EUR/MWh | Marathon | Rekordní hodnoty | Leva | Patterny | Překoupené úrovně | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | Skladovací kapacity | CEO MicroStrategy | Intradenní volatilita | Negativní dopad | Celkový výkon indexu | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Dlouhodobé držení | Dlouhodobé investování | BREAKING | Apple, Inc. (AAPL) | Obraty trhu | Jednoduché tipy pro začátečníky | Powellův projev | Ochránit stávající pozice | Potenciální kapitálový růst | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Poměr rizika a zisku | MECIE | Společná měna | Ceny Bitcoinu | Býčí obrat | Nižší high | DLT | Sledování nejvlivnějších společností | Backtestovat | Tržní zprávy | Technické analýzy | Burza FTX | Zájem o bitcoiny | Negativní zpráva | Vstupní signál | G7 | Joachim Nagel | Hmatatelné produkty | Řízení rizika | Potvrzení signálů | Dlouhodobý trading | Virtuální portfolio | Velké zisky | Volatilita a nejistota | Disciplína | Vysoká inflace | Použití Stop-Loss příkazů | Aktivní obchodování | Bankrot USA | Trumpův projev | Budoucnost | Trendlines | Zveřejnění ekonomických zpráv | Správy peněz | Důležité zprávy z USA | Psychologický faktor | Porozumění trhu | Pokles ceny | Fibonacciho support | Podnikatelská aktivita v USA | TOP 5 akcií | Obchodování na akciových indexech | Slabý trh | Vývoj ceny akcií Apple | Vývoj dolarového indexu DXY | Nečekaná zpráva | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Pokračující pokles | Zakreslení cenové formace | Kakao | Obraty v trendu | AMBcrypto | Směr cenového pohybu | LTC/USD (Litecoin) | Výkon indexu | Mírný růst | Představení modulu cAlgo | Inflace zpomaluje | Obchodování gapů | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Americká banka | KOL | Prolomení trendové čáry | Civitas Resources | Akcie Civitas Resources | Rozhraní a funkce cTrader | Zajistit si riziko výkyvu cen | Řízení pozic | Akcie fondů | Krátkodobé strategie | Situace v USA | Americká centrální banka | Intraday | Zákonné platidlo | Dlouhodobý obchodní úspěch | Polkadot | Average daily range | Ideální čas | Cena SOLANY | Signály pro potenciální obrat | Eric Adams | Sofistikovanější rozhodnutí | DAX 40 | Regulace kryptoměn | Otevřené obchody | RIC | Zaměstnání na plný úvazek | OpenAI | Politické rozhodnutí | Akcie Evergrande | Hlavní akciové indexy | Principy technické analýzy | Expert Advisor (EA) | Transparentnost obchodování | Nové all-time high | Přesun výroby | Emocionální faktory | Hamás | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Analýza stříbra | Predikce ceny | FATF | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Fair Value Gapy | Altcoiny | Formace reverzní | Globální finanční krize | BNP Paribas | Potvrzení trendu | XRP/USD | Konzistentní obchodování | Přijímání bitcoinů | Vyznačené rezistence | Celkový úspěch | Poptávka po kryptoměnách | Tržní sentiment | Grafické formace | Pravidla money managementu | Platforma cTrader | Čekající objednávky | G10 | Záporná cena WTI | Nord Stream 1 | Insider informace | Vysoká volatilita | RSI indikátor | Wedge | Dlouhodobý support | Roche | Benzín | Průmyslové využití | Republikáni | Signální svíčka | Pravděpodobnost korekce | Kreslení cenových kanálů | Decentralizované finance | Směrovost | Finanční společnosti | Index amerického dolaru (DXY) | Dnešní ADP report | Význam supportů a rezistencí | Prodejní příležitost | Výběr časového rámce | Prudký propad | Dnešní volatilita | Protest | Civitas Resources Inc. | Produkty s pákovým efektem | Obchodní chování | Pokračování vzestupného trendu | Monesty Black | Formace Head and Shoulders | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Začít obchodovat | Klesající trend | Spotware | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Cena Cardana | GPS | Obchodní války | Sledování globálních ekonomických trendů | Eskalace | Solidní zisk | Obchodování signálů | Situace v Kazachstánu | Rezistence obchodního pásma | Break rezistence | Výsledky testování Omega Trend | Použití technických indikátorů | Dow Jones Industrial Average | Slabé výsledky | Range | PlanB | Vzdělávací webináře | Ekonom ECB | Co tvoří na forexu likviditu? | Funkce cTrader | Významné cenové výkyvy | Ochranné známky | Bohatství | Ziskové cíle | Spekulace na pokles | Oblast rezistence | Ifo | Cla na Čínu | Profit-Target | Index NSDQ | Uzavírání obchodů | Offshore | Obchodování komodit | Energetický sektor | Stabilní růst | Vývoj inflace | Chaos na trzích | Příklad medvědího patternu Wolfe Wave | Příklad býčího patternu | Příklad býčího patternu Wolfe Wave | Příklad medvědího patternu | Pojištění proti nepřízni | Margin | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | Jednání ECB | Američtí investoři | Euro včera | Roche Holding AG (ROG.CH) | Náklady | Zavádění cel | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Oblasti rezistence | Proražený support | ECB dnes | Cosmos | Pattern Dragon | ADR (average daily range) | XRPUSD | Index nákupních manažerů | Nástroj technické analýzy | Identifikace potenciálních obratů trendu | Překřížení klouzavého průměru | Popularita NFT | Ripple | Fed dnes | Domácnosti | Překoupené zóny | Platformy cTrader | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Cena akcie Apple | Akcie McDonald’s | Jednoduché tipy | Andy Jassy | Očekávaná data | Výkonnost zlata | Bitcoin | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | StopLoss | Inducementy | RRR | Salvador | Pozornost obchodníků | Vitalik Buterin | Primární trend | Poptávka | Kov | Index japonského jenu | Obchodník s kryptoměnami | Mario Centeno | Čínská cla | Balance | Řetězec | Objem transakcí s kryptoměnami | Čínský drak | Obchodní výsledky | Tržní panika | Průraz trendové linie | Maloobchodní tržby | Obchodní aktivity v USA | Ekonomické vyhlídky | Ceny Orange Juice | ISM index | Nižší minima | Příležitost pro odraz | Gamble | Globální ekonomické problémy | Jostrademus (miniFX) | Zásady money managementu | Výhody obchodování podle Price Action | Odraz od hranice trendového kanálu | Investiční strategie pro dividendové akcie | Výrazná rezistence | Snižování úrokových sazeb | Historie komoditního obchodování | Nákup bitcoinu | Medvědí FVG | Důvody pro posílení | Fibonacciho pásma | Nákup akcií | Volatilnější pohyby | Odpor | Nastavení měnové politiky | Makroekonomická zpráva | Akcie Civitas | Pravidla obchodního systému | Research | Data o inflaci | Cenové formace grafu | Akumulace, manipulace a distribuce | Index novozélandského dolaru | Twitter | Nastavení SMA | Zboží dlouhodobé spotřeby | Efektivní správa kapitálu | Ministr zahraničí | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Identifikace formací | Hladiny rezistence | Akcie společnosti Procter & Gamble | Technologický index Nasdaq | Slušný zisk | Síly trendu | Kiyosaki | Trojitá dna | Předvídat budoucí pohyby cen | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Jestřábí rétorika | Předseda Fedu Jerome Powell | Investoři dnes | Hang Seng | Linie neckline | SNY | Očekávání trhu | Dceřiné společnosti | Jak hledat patterny v grafu | Nižší poplatky | Klesající trendová linie | Tovární objednávky | Směřování trhů | miniFX | Sam Bankman-Fried | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Prudké výkyvy cen | Investice do akcií | Válka na Ukrajině | Nárůst výnosů | Rostoucí trendová linie | Plánování vstupů | Ceny akcie Cisco | CADX | Obchodní aktivita | Cena CARDANO | Regrese | Blockchain Capital | Vývoj ceny akcií Netflix | Akcie Apple, Inc. | MIFID | Akcie TWTR | Vyšší maxima | Dluhopisy | Indikátor | Dobré obchodní příležitosti | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | S&P 500 (SPX500) | Akcie Apple | Technická rezistence | Obchodování forexu | Platformy | Systémové riziko | Fundamentální události | Obchodování likvidita | Riziko korekce | Moskva | Cena kakaa | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Obavy o ekonomický růst | Index DXY | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Uchovatel hodnoty | NZD/JPY | Analyzování finančních trhů | Trendovat směrem nahoru | Backtestování | Sestupný trojúhelník | Formace grafu | Analytici | Trh práce v USA | Čistý zisk | Akcie Apple Inc. (APPL) | Rozhodnutí australské centrální banky | Finance | Bývalý prezident | Finanční riziko | Medvědí trendy | Formace Inside Bar | Růst měnového páru | Kotace BTC | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Dow Jones 30 | Adriana Fučíková | Deutsche Bank | Stres | Financial Conduct Authority | Pohyby měnových párů | Stříbro | Jak začít investovat | Pozornost trhu | eXchange | Přístup k informacím | NYSE: SID | Efektivní obchodování | TLTRO | Reverzní cenový pattern | Vyplácení dividend | Vstup do trhu proti trendu | Moment obratu | Obchodníci | Tržní šum | Volatilita je nízká | Účely swingového obchodování | Hlavní ekonomka | Netflix Inc. (NFLX) | Krize 2008 a S&P 500 | Proč zrovna cTrader? | Finanční instituce | Doji svíčka | Růstové trendy | Futures trading | Růst amerických akciových indexů | El Salvador | Pepa Zeman | FRED | Vyšší sazby | Dobré obchodní signály | Co jsou to akciové indexy? | Celková inflace | Podílové fondy | Pokles cen | Cenový graf | Ottawa | Měnové intervence | Prezidentka Christine Lagardeová | Plánování vstupů a výstupů | Akcie Tesla Inc (TSLA) | Christine Lagarde | Nákupní apetit | Uzavřít všechny pozice | Osobní rozvoj | Index PMI | Indikátor CCI | Počasí | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Uzavření trhů | Akcie NFLX | Vstoupit do trhu | Michigan | ETF | UTC | Cenové patterny | Typ analyzování | Základní pravidla systému obchodování | Bollingerova pásma | Webináře | Jak obchodovat ropu | Commodity futures trading | Cena akcie společnosti Tesla | Klouzavý průměr | Významné tržní pohyby | Větší pokles | Ropa | Firma | Povaha obchodování | Trend is your friend | Indikátor Fibonacci | Výrazné pohyby | Ekvidistantní kanál | Společnost MicroStrategy | Přijetí bitcoinu | AMZN.US | Prostor pro pokles | MATIC/USD | Ekonomická zpráva | Pohyby dolaru | Nastavení Stop-Loss | Cenové formace reverzní | Fibonacciho linie | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | Barclays | Vývoj kurzu eura | Výrobní index ISM | Cena akcií NFLX | Indikátor momentum | LTC/USD | Bloomberg Financial LP | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Fundamentální analýzy | Odvetná opatření | Příklad vstupu do sell | Úrokové politiky | Stop hunting | Jak nakreslit trendový kanál | Německý index DAX | Vývoj ceny akcií Google | Mistrovství v obchodování akciových indexů | WeCHat | Ziskový obchod | Technická podpora | Současné ceny | West Texas Intermediate (WTI) | Analýza ceny Etherea | UKOIL | Fiat měny | Zajistit si riziko | Index Libry (GBPX) | Tržní trend | Sledování vzorů svíček | Méně stresu | Tržní korekce | SMA 200 | Short pozice | Tweety Elona Muska | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Pokračování trendu | Makroekonomická data | Úrovně rezistence | Společnost Lufthansa | Záporná cena | Tržní dynamika | Signál k nákupu | Austan Goolsbee | Obratové formace | Rostoucí potenciál | Řešení inflace | Throwback | Fibonacciho projekce | Zpomalení inflace | Smart Money pullback | Investiční cíle | Měnící se tržní prostředí | Tradingové služby | Potřeba hlubší analýzy | Vývoj ceny akcie Cisco | Momentum indikátor | Vývoj situace | Bitcoiny | Kurzy eura | Hranice kanálu | Bankman-Fried | Japonský index | Litecoin | Globální inflace | Bill Wolfe | Inverse Head and Shoulders | Dividendový výnos | Šok na trhu | Korelační strategie obchodování s ropou | STP | Podnikání na kapitálovém trhu | Potenciál dalšího růstu | BTC/USD (Bitcoin) | Technická analýza akcií | NZDX | USA | Ekonomové | Technické korekce | Rezistence zóny | Spojené státy | Nové obchodní příležitosti | Cena akcií AMD | Růst HDP | Zpomalení hospodářského růstu | Celosvětová poptávka po ropě | Pokles trhů | Hashrate | Pandemie | Cena akcie Moderna | Vliv na měnové páry | Halving | AUDX | Cena stříbra | Vzestupná vlajka | Vývoj ceny platiny | World Crypto Strategy | Euro vůči dolaru | Knihy o tradingu | Moving Average Convergence Divergence | Začátek nové fáze | Nálada na trhu | Nižší časové rámce | Výrobci automobilů | Kalendář událostí | Obchodovat na základě technické analýzy | Obchodní úspěchy | 3М | Stabilní příjmy | Platforma | Investovat do kryptoměn | Akcie Apple, Inc. (AAPL) | Prodejní aktivita | Trhy v roce 2025 | Analýza akcií | Výkon dolaru | Nastavit stop-loss | Buy Stop | Volby | Overtrading | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Zvyšování úrokových sazeb | ETH/USD | Momentum trading | Pochopení trhu | Cenová akce | Efektivní řízení | Index volatility | Dow Jones | Národní bezpečnost | Směr trhu | Signál pro medvědy | Nadměrné obchodování | Obchodovat Price Action | Ziskový potenciál | Kurz USD | Cena zlata (XAU/USD) | Konec trendu | NYSE: INSW | Tržní pohyb | Aktuální volatilita | PayPal USD | Výrobní inflace | Index novozélandského dolaru (NZDX) | Mistrovství v obchodování | Důležitý support | Vysoká cena | Softwarová společnost | Boeing | Technická analýza Bitcoinu | Stabilní společnosti | Jak obchodovat | Trendový kanál v technické analýze | Analýza zlata | Hikkake | Velmi volatilní | Nový týden | Americká data | Kontrola inflace | Order blok | Trailing Stop | Jestřábí komentáře | Indexy PMI | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Cyklus utahování měnové politiky | Výsledky testování | Vývoj | Ukázka Downtrendového trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Inside Bar | Jsou vyplněny Fair Value Gapy? | Výkon ekonomiky | Masivní propady | Ekonomické faktory | ATR (Average True Range) | Větší korekce | Vývoj měnového páru NZD/JPY | Euro posiluje | Unikátní příležitosti pro tradery | RECALL | Vyhlídky americké ekonomiky | Iniciativa | Úroková sazba | Index ASX | Svět investování | Kde je order block? | NYSE: OBDC | Kurz libry | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Obchodování odrazu ceny | Snížení základní úrokové sazby | Dnešní kurz | XAG/USD | Technická analýza stříbra | AUD/NZD | Jak se obchoduje s komoditami? | Flag | Oznámení amerického prezidenta | Překoupené podmínky | Šekel | Masivní propad | ECB Christine Lagardeová | Technologický index | Strategické investování | Nejlepší rozhodnutí | Výroba v Německu | Konfluenční zóny | Změny klimatu | Sektor služeb v USA | Demokraté a Republikáni | Ichimoku Kinko Hyo | Vývoj úrokových sazeb v USA | Boční kanály | Investiční poradenství | Býčí divergence | Slevy | Poptávka po dolaru | Podpůrná opatření | TikTok | Glassnode | Nadhodnocení | Nasdaq v USA | Západní sankce | Pohyby na trzích | FAST | Konkurenceschopnost | Futures na zemní plyn | Jostrademus | Swing trading na GBP/USD | Dnešní ekonomický kalendář | Technická analýza pro začátečníky | Válka mezi USA a Čínou | Alipay | MVRV | Směr trendů | Swingová minima | Americké akcie | Aktivita na finančních trzích | Posílení japonského jenu | Obchodní dohody | GBPX | Zprávy z Fedu | Hodnota dolaru | Omega Trend Expert Advisor | Předchozí seance | Ruská centrální banka | Cenové formace pokračující | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Akciový stratég | Korekce trendu | Engulfing pattern | Nový americký prezident | Stop-Lossy (likvidita) | Rostoucí ceny ropy | Politika centrálních bank | Risk off sentiment | Prvky technické analýzy | Top 5 akcií roku | Rostoucí úrokové sazby | Růst americké ekonomiky | Fibonacciho expanze | Tržní chování | Bankovní účet | Možnosti automatizovaného obchodování | Jednotlivé akcie | Platný obchodní signál | CHFX | Ekonom Evropské centrální banky | P&G | S/R zóny v grafu | Dukascopy Europe Team | Příklad obchodování | Nabídka a poptávka | Volatilní | Miliardář Elon Musk | Průmyslové revoluce | Využití krátkodobých výkyvů cen | Riziko ztráty | Úrokové sazby | Trend na zlatu | Spolehlivost | EUR/USD | Forex traderka | Bitmain | Trader Jan | Zahájení obchodování | FAIR | Býčí FVG | Výdaje | Pin Bar | Růstové tendence | Varování | Nová fáze | Zisky firem | Balík pomoci | Intervence | Strategie dlouhodobých traderů | Sledování trendu | Akcie Walt Disney | Trh s kryptoměnami | CryptoQuant | Potenciál většího růstu | Fundamentální analýza akcie | Poučení z minulosti | Analýza makroekonomických zpráv | XTB Obchodník měsíce | Dodržování pravidel | Čtyřhodinový graf | Jak analyzovat grafy | Zprávy z krypto | Indikátor Stochastic | Další vývoj | ADA/USD | NYSE: FRO | První odhad | West Texas Intermediate | Čistý graf | Ekonomická recese | Dění ve světě | Strach z inflace | Praporek | Druhý odhad amerického HDP | Měnové politiky | Cena kryptoměny ethereum | Finanční služby | Obchodní situace | Fakey Pattern | Asijský index | Joe Biden | Bývalý ministr financí | Celkový výkon | S&P/ASX 200 | Akcie Amazonu | Evropská unie dnes | Strategie pro komodity | Linie kanálu | Sledovat vývoj volatility | Objem obchodování | Aktuální situace | HashRate | Zvraty na trhu | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Ethery | Uzavření obchodu | Zdroje WSJ | Faktor Trump | Nevýhody | Kritéria pro firmy | Cena akcií Fordu | Míra nezaměstnanosti v Německu | Rozmanitost komodit | Denní volatilita | Fiskální politika | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Odvětví | Emoce na trhu | Pád bitcoinu | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Výběrová kritéria | Investiční doporučení | Prohlášení | Analýza Nasdaq | M1 | Vývoj akcie Tesla | Trend ceny | Pokročilé funkce | Nákupní trade | Měnový výbor | Akcie Coinbase | Americké žádostí o podporu | Prolomení supportu | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Sankce proti Íránu | Vývoj indexu DAX | TradingView | Identifikace formace | Obrat cen | Sazby centrální banky | Výsledkové zprávy | Master Candle | Sympozium v Jackson Hole | Obchodování v trendovém kanálu | Škály společností | Volatilní vývoj | Ekonomická situace | Prognózovaní | Signál pro býky | Těžby bitcoinů | Videokurz | Index kanadského dolaru | Pracovní den | Odhad HDP | Nároky na trpělivost | Výkon široké škály společností | Význam vzdělávání | Růstový potenciál | Trading | Vývoj akcie Berkshire Hathaway | USD za tunu | Průběžné výsledky | Dna | Smart kontrakty | Výsledky maloobchodních tržeb | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | CNY | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Trh se zlatem | Průmysl v Německu | Overnight | Price Action a časování | KOSPI | Hlavní měnové páry | Analyzovat cenové pohyby | Jak se stát lepším investorem | Ukázka supportů a rezistencí | Dosáhnout zisku | Obavy z konfliktu | Zavedená cla | Obchodní platforma MetaTrader | Druhy inflace | Klíčový údaj | Poptávky po dolaru | Čínské indexy | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Investiční strategie | Výhled pro rok 2024 | Vítězství | Faktor Donalda Trumpa | Bezpečný přístav | Fibonacci | Úspěch v obchodování s komoditami | Obchodní příležitosti | Částečný úvazek | Vývoj akcie Walt Disney | Zájem o kryptoměny | Vývoj ceny akcií Boeing | Index výrobních cen (PPI) | Index kanadského dolaru (CADX) | Využití trendových kanálů | Akcie společnosti International Seaways | Heatmap | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Grafické nástroje | Agresivnější růst | Americké statistiky | Stabilní růstový trend | Vývoj volatility | Vysoké nároky | Riziko při držení přes víkend | Koronavirus | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | Odliv kapitálu | Nová cla | Ochrana zisků | Vývoj akcie NFLX | Býčí nebo medvědí | Deloitte | První support páru GBP/USD | FOMO | Christopher Waller | Ropný šok | Analýza BTC | Swing strategie | Miliardy dolarů | Vyšší high | Růst BTC | Ninja Trader | Vývoj LTC/USD | ADP | AI | Long příležitost | Dnešní ADP | Británie | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Výzvy v obchodování | Umělá inteligence | Rychlost zotavení | Cena komodity | Přeprodané zóny | Svíčkové formace a grafické formace | Obchodování formací | Ceny dolaru | Cena zemního plynu | Kazachstán | USD graf | Růst poptávky po ropě | Jak kombinovat Price Action | Fidelity Fund | EURX | Zajištění rizika | Příliv investorů | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Dovoz do USA | Férové obchodní praktiky | Prezidentské volby | Soustředěnost | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Vzor Wolfe Wave | Trendové ukazatele | Linie odporu | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Investiční aktivum | Nová britská premiérka | Propad ceny | Krátkodobá rezistence | Tisková konference | Chytré peníze | Bankovní systém | Aktivity v USA | Světové trhy | Forexoví obchodníci | Kraken | Úroveň volatility | Short příležitosti | Růst mezd | Nejklíčovější strategie | Cenové vývoje | Dlouhodobí tradeři | Luis De Guindos | Snížení inflace | Tudor | VIP zóna | Průraz ceny | Technické indikátory | Crypto Browser | Aktuální očekávání | Nákupy dluhopisů | Sazby | Dynamický daytrading | Obchodní pozice | Provozní marže | Prodejní oblasti | Vývoj ceny akcie Meta | Zemědělství | Lufthansa | PMI ve výrobě | Pozorování | Strategie řízení | Identifikace trendového kanálu | Silnější americký dolar | Změny v ekonomice | Pohled na trh | Kolísání trhu | Americký index S&P 500 | Guidance | Otevření obchodu | Historie obchodování komoditních trhů | Krátkodobý výhled | Overlap support | Bitcoin jako zákonné platidlo | Breakthrough | CRO/USD | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Brutální propady | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Vzdělávání a rozvoj | Konzervativní strany | Zasedání OPEC | Investovat | Hlavní kryptoměny | PYUSD | Commodity Channel Index | Komoditní | Recenze a návod | Otestování rezistence | Data o HDP | Současný klesající trend | Amazon | Omega Trend | Nerozhodnost | Technická situace | Sankce vůči Rusku | Cena indexu DAX | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Překážky | Největší kryptoměna | Hotovost | Sektor služeb | Hypoteční krize | Supporty | Regulátor | Ekonomické sankce | Cathie Wood | Emocionální výkyvy | Počet nezaměstnaných | Obchodní dohoda | Druhy akcií | Komoditní super-cyklus | Propad ceny akcií | Vysoká rizika | Akcie Pfizer Inc. | Indikátor Purple Strike | Nákup a prodej | Úspěšné obchody | Hang Seng (HSI) | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Metoda obchodování | Perzistentní inflace | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Klidné obchodování | Páka | Lepší výkonnost | Medvědí divergence | Michael Saylor | Příklad vstupu do sell pozice | Konzistence | Nespokojenost | Ava labs | Budoucí vývoj | Strategie obchodování s ropou | Ukázka obchodní platformy | Grafy krok za krokem | Celkový sentiment | Ceny akcií Ford | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Konec downtrendu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Pochopení základních principů | Vývoj ADA/USD | Murray | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Hospodářské zpomalení | Zajištění | Celní politiky USA | Technický nástroj | Trades | Price Action a fundamentální analýza | Výrobce léků | Fundamentální informace | Stoupající kanál | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Realistická očekávání | Dolar včera | Trend vzestupný | Partnerství | Vyšší ceny | Velké pohyby na trhu | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Ropa WTI (USOIL) | Euro dnes | Money management | Ronaldo | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Pomodoro | Provozní zisk | Hypotéza | Základy trendových kanálů | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Cena akciového indexu | Inflace ve Velké Británii | Omezení investic | Strategie obchodování trendového kanálu | Představitelé americké centrální banky | Futures na palladium | Odhad růstu HDP | Zaznamenávání | Analýza základů | Hladiny Fibonacciho retracementu | Výsledky společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Struktura trendového kanálu | Strategie ECB | Distribuce | Správa rizika | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Nákupní oblasti | Kvalitní příležitosti | M2 | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Americká ministryně financí | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Vývoj akciového indexu SPX500 | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | 123 Gap | Swing Trading | Vyšetřování | Volatilní obchodování | Účastníci trhu | Prodejní signál | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Pokračující růst | Vývoj XRP/USD | Pohyby směrem dolů | Hry | Forex heatmap | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Korekce trhu | COIN | Trading Central | Index švýcarského franku (CHFX) | Vklady a výběry | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Strategie a přístupy | Akcie Cisco | Sada dat | Akcie společnosti Nvidia | Cena kryptoměny bitcoin | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Normální volatilita | Naděje na obrat | Messi | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Sideways | Správa obchodních příkazů | Analyzovat jednotlivé akcie | FTSE | Významné úrovně | Potenciál zisků | Úspěšně obchodovat | Generovat zisk | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Přístup k tradingu | Cena indexu | Obratové body | Oscilátor | Pokračování rally | Rizika | Bitcoin City | Oživení ekonomické aktivity | Rychlé rozhodování | Ceny akcií Boeing | Žlutý kov | Ceny mědi Copper | Varování před riziky | Benjamin Graham | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Eskalace obchodní války | Využití krátkodobých výkyvů | Rychle a zběsile | Technická analýza akcií Civitas Resources | ISM | Bublina a NASDAQ | Žádné výrazné pohyby | Zahájení nového trendu | Retracementy (odrazy) | Metaverzum | Půjčky v kryptoměnách | Zvýšení volatility | Globální trhy | Páteční NFP | Boj proti praní špinavých peněz | Obchodujeme | Hranice supportu a rezistence | Fitch | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Price Action strategie | Předpovědi analytiků pro akcie | Ukázka na rostoucím trendu | Pivotní body | Rizika nadměrného obchodování | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Sdílení zkušeností | Nákup eura | WAVE | Období korekce | Celkový výsledek | Úspory | JPYX | Finanční výkonnost | Aplikace při obchodování | Klouzavý průměr EMA | Výběr brokera | Kalendář ekonomických událostí | Ebook od Purple Trading | Velcí hráči | Generativní AI | Kvantitativní technická analýza | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Konfluence | Hodnota akcií | Výběry likvidity | Rostoucí mzdy | xStation 5 | Směr obchodů | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Apple Inc. | Ekonomiky EU | První obchod | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Zkušený trader | Cesta k mistrovství | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Příklad vybrání likvidity | Růst ekonomiky | Zkušený investor | Prodej bitcoinů | Purple Gap | Ředitelka | Klíčové faktory | Trend dolů | Růstové faktory | Cenový vývoj | Blockchainy | Akcie Moderna | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Horizontální linie | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Přístup k obchodování | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Change of character | Tržní kapitalizace firmy | OBDC | Formace praporek | Dlouhodobý růstový trend | Možnost reinvestice | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Dýchání | Centralizované burzy | Dogecoiny | Cena akcie společnosti Cisco Systems | Akcie Pfizer | Bankovní asociace | Vladimir Putin | Kyber | Proražení rezistence | Tesla | Snížení sazeb Fedu | ONE | Formace symetrický trojúhelník | Ředitel Tesly | Regulační orgány | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Počet brokerů | Odrazy | Nárůst volatility | Forex kalendář | Kdo je dlouhodobý trader? | Význam trendových kanálů | Jak obchodovat likviditu | Akcie Berkshire | Ekonomický růst | Grower | Cena aktiva | Otevření buy | RBNZ | Ceny ropy a zemního plynu | Forexový trh | Americké trhy | Akcie Roche | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Intradenní rally | Akcie Meta | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Vývoj akcie Procter & Gamble | Ropa Brent (UKOIL) | Veřejné fondy | Obchodování páru EUR/USD | FXDAILY | Nestlé | Elliottovy vlny | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | ICT | Přeprodané podmínky | CAD | Držet pozice po delší dobu | Strategie proražení | Sentiment trhu | Vývoj akcie Johnson & Johnson | Swingové obchodování | HDP EU | Viceprezident ECB | Patterny cenových svíček | Úvod do Price Action | Deeskalace | Včerejší seance | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Shortování | Na burze | Významný dopad | Too Big to Fail | Akcionáři | Obchod s vysokým potenciálem | Cenové úrovně | Základní materiály | Společnost | Exekutivní příkazy | Zprávy z eurozóny | Krátkodobý odraz ceny | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Akcie Procter & Gamble | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Dodržovat pravidla | Alert | Vývoj ceny akcie Cisco Systems | Evropské trhy | Raphael Bostic | Analýzy akciových indexů | Interpretace RSI | Přímý přístup na trh | Ninja strategy | Sázet | Potenciální obraty | Obchodování pro EUR/USD | Technický výhled na trh | Tým RoboMarkets | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Vývoj akcie TSLA | Hospodaření | Dnešní výsledky | Ztráta | Identifikovat trendy | Wells Fargo | XRP | Zastavení růstu | Nákupy dolaru | USDIDX | Ekonomické výsledky | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Kryptoměna Polkadot | Strategie pro rok 2024 | Aktuální technická situace | Generální ředitel Tesly | EBITDA | Reporty | Světová poptávka po ropě | Projevy centrálních bankéřů | Spolehlivost a důvěra | Nabídka ropy | Fundamentální pozadí | Zisky na obchod | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Tajemství centrálních bank | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | ISL | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | CAD/CHF | AUD/USD | Akcie společnosti Cisco Systems | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Kryptoměna ethereum | Eskalace konfliktu | Automatizované obchodní systémy | Řídit riziko | Moving Average | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Tradingové přístupy | Zajištění proti inflaci | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | Poptávka po plynu | MAM | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | SPX500 | FIAT | JPY | Open interest | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | Ekosystém | Protocol | Šéf společnosti | Michaël van de Poppe | RSI | Bank of America | AOS | Cenový strop | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Urals | Order | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Nástroj | United Airlines | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Buffett | Tether (USDT) | Plyn | Pokles cen ropy | Karty | Německá ekonomika | Čína | Capital | Know-how | Risk | Naučte se obchodovat | Inovace | Úrovně supportu | STAR | WP | Analýza ceny | Platidlo | Ceny | Prognóza vývoje | Siemens | ETH | Tržní pohyby | Financování | Zvýšení ceny | Hrozba recese | Nový lék | Recese | Global Markets | Vyjádření představitelů | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | Produkce zemního plynu | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Omega | Impuls | Analýza a prognóza | Gala | Dopravci | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Společnosti Netflix | Nárůst nezaměstnanosti | Swingové maximum | Obratový pattern | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Zhodnocení akcií | EUR/NZD | Týdenní tržní výhled | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | CBOE Global Markets | Mileniálové | SMA | Polygon | Praxe | Cena DOGECOINu | Obchodovat s kryptoměnami | Biliony | Divergence | Příklady z historie | Makroekonomické faktory | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Extrémně volatilní | Rozvoj vašich dovedností | Zlato a bitcoin | Intuice | Trump dnes | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Obchodní operace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Celní politiky | Nevyplněný Fair Value Gap | Aussie | Jihoafrická republika | Webinář | Klima | Stratég | Dobrá data | Tržní výhled | Současná cena | LYNX webinář | Stablecoiny | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Burza Binance | Propuštění | Shooting Star | Kupní cena | Držení pozic | Break struktury | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Blue-chip | Milionáři | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Výnosy z investic | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Krátkodobé cenové pohyby | Powellovy komentáře | TSLA.US | Obchodování GBP/USD | Kurzotvorné informace | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Insider | Technické rezistence | Index DOW | IHNED | Producenti ropy | Swingový obchodník | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | Paper trading | Optimalizace | CFD | Benchmark | Důležité ekonomické události | Poplatky a provize | Metaverse | Vyšší low | Algoritmy | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | CEO | 256/2004 | Defi | Dvojitý vrchol | Provozní náklady | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nástroje a indikátory | Order block | Nové sankce | Technická analýza BTC | Obchodníci na finančních trzích | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Bitcoinový trh | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Cena mědi (Copper) | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Akcie týdne | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Singapur | Vietnam | Ceny akcií | Ceny energií | FTX | Reálné hodnoty | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | MetaTrader 5 | Falešné breaky | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Channel | Inflační cíl | Osobní konzultace | Akcie Airbus | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Obchodní analýza | VIX | Problémy s likviditou | Identifikace trendu | Akcie Tesla | Případové studie | Výběr zisků | Obratová formace | Akcie společnosti Apple | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Jestřábí postoj | Sezónní změny | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Shopify | Bez rizika | Odvětví kryptoměn | Ropné a plynárenské společnosti | Německé HDP | Vlna poklesu | Change | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Evropské PMI | PG | TerraUSD | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Automatizované obchodování | Vyšší hodnoty | Zisk | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Commission | Ruské ropy | Bank of England | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Vývoj ceny akcií | CFD kontrakty | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Analytik Purple Trading | Finanční ředitel | Praktická ukázka | Rating | Dovoz | Silná data | Nejbohatší | Market Profile | Jak obchodovat s komoditami | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Obchodování ropy | Nové prognózy | Falešné proražení | Tesla (TSLA.US) | Dnešní data | Očekávaný vývoj | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Monitorování | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Varovné signály | Růst inflace | Pokles hodnoty | Cena mědi | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Sledování makroekonomických ukazatelů | Shortovat | Reálný obchodní účet | Prémie | Oslabování dolaru | Epidemie | Evropa | Cena eura | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | Management | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Obchodování s ropou | Bailout | Miliony dolarů | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | BOS | Den díkůvzdání | Cena akcií společnosti | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Ekonomické důsledky | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Hlavní měny | Pozice spekulantů | Silná rally | Alameda | Akcie Twitter | Technologické společnosti | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Automobilky | Obchodovat s komoditami | Pojišťovny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | Inflační vývoj | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Biden | HRUŠKA | Rýže | Finanční krize | Sberbank | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Akcie 3M | Obchody | Profit Target | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Těžby Bitcoinu | Drahý kov | Obchodování se CFD | Velcí spekulanti | Klesající tendence | Technologické firmy | Akcie Lufthansa | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | Růst spotřebitelských cen | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Začátečník | Rostoucí klín | Zvýšení těžby | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Zpráva pro tradery | Roční maximum | Proof of Stake | RBC | Dodržování obchodního plánu | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zemní plyn | Úroveň parity | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Výhled pro rok | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Týdenní Forex kalendář | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | BNP | Dobré zprávy | Situace | Dolarový index (USDIDX) | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Startup | Finanční systém | Roční výnos | Elliottova vlnová teorie | Snižování produkce | Časový horizont | Reálné peníze | Obchod s ropou | Pozitivní výsledek | Robert Kiyosaki | Dluhy | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Tržní fundamenty | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Historické momenty | Dukascopy Europe | Peking | GfK | Resistance | Použití oscilátorů | Aliance | Světové události | Investiční výdaje | Výrobní aktivity | HSI | Výkyvy v cenách | Tweet | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Hlavní indikátor | Manufacturing PMI | Omyl | Ekonom | Orange | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Akcie Netflix | Investování je rizikové | Tržní změny | FED sazby | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | NEST | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | MATIC | Průměrná cena | Politici | USD/CAD | Data společnosti | Rizikové prémie | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Salvadorský prezident | Brazílie | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Contracts for difference | Bonusy | Členové OPEC | Falešný break | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | JPMorgan | Bitcoinové sítě | AMZN | Akumulace | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Akcie Apple Inc. | Zdraví | Average True Range | Přijetí kryptoměn | Reálné obchodování | Růst inflace v USA | Novinky | KPMG | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Price Value Gap | Americká seance | Americký ISM | Analýza indikátorů | Obchodní styl | Brazilský real | 1D | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Datové centrum | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Přístup ke kryptoměnám | Slabost dolaru | Ekonomická realita | Co je akcie | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Prodejní pozice | Obecné trendy | Investice firem | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | dApps | Míra inflace v USA | All Time High | Investiční nástroj | Trhy s komoditami | Crypto.com | Návratnost | Dynamický support | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Target | Podniky | Tether | SPAC | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Vývoj indexu Nasdaq | Institut ZEW | Demografické trendy | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Trojitý vrchol | Dobrý obchod | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | Vývoj ropy | Obchodní výhled | Americký ministr zahraničí | Day trader | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Ceny platiny | Dodavatelské řetězce | Platformy MT4 | Ekonomické nejistoty | Index cen | Změny na trhu | Cenné lekce | Převis | VZ | ADP report | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Vývoj BTC/USD | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Daytrader | Rekordní maximum | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Logistika | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Marlin | Ceny Etherea | Vlastní kryptoměny | Ekonomický výzkum | Exekuce | Cena Ethereum | Analýza EUR/USD | Vydělávání peněz | Prognózy | Kurz | Daně | SOK | DNO | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Swingový výhled | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Uniswap | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | AMD | Americký prezident Joe Biden | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Intermediate | Analýza akcie | Index cen výrobců | Snížení těžby | Investice do kryptoměn | Měnová politika Fedu | CFD na komodity | Ztrátový obchod | Rekord | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Údaj o HDP | Aerolinky | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | Swingy | Nejlepší strategie | Peněžní zásoba | Investice | USDC | Osobní příjmy | CBDC | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Traders | Potenciál | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Vyhlídky dolaru | CoinShares | Pokles inflace | Kapitalizace | Zájmové skupiny | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Důvody k nákupu | Pravidla hry | Německý průmysl | Tržní trendy | COPPER | Android | Pivoty | Bod | Vnímání | Známý investor | Indicators | Zkušení tradeři | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | Buy pozice | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Těžby kryptoměn | Změny krátkodobého trendu | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Colorado | Šéf Fedu | LTC | Bankovní účty | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Johnson & Johnson | Fondy | DAX40 | Kompletní průvodce | USD za barel | Kurz eura | Vývoj ceny akcie | Základní pravidla | Walt Disney | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Jak se obchoduje | Využití pákového efektu | Začínáme na burze | Rentabilita | Risk Off | Vítězství republikánů | Čistý příjem | Vývoj ceny mědi Copper | Oslabení dolaru | FTT | Americký akciový trh | Ukazatel | Akcie Boeing | Reinvestice | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Key level | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Značný pokles | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | UST | Pasivní příjem | Cash flow | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | Investování do zlata | Obchodování s cizími měnami | Lightning Network | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Jim Rogers | Číst grafy | Roční růst | Silná inflace | Nové žádosti o podporu | Silvergate | Úbytek | Vývoj akciového indexu Dow Jones | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Forbes | Letectví | NBER | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Services | Federální rezervní systém (FED) | Graf indexu | Upozornění na rizika | Přehled o aktuálním trendu | Neúspěch | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Kontrakty na ropu | Hodnota bitcoinu | FedWatch | Začněte obchodovat | Zastavení ztrát | Air | Potenciální ztráty | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Limitní příkazy | NSDQ | Index DJ30 | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Snížení dividendy | Důležitá data | Formace Pin Bar | Makroekonomické analýzy | Kulatá čísla | Týdenní výkon | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Silný trh | Cena ropy WTI | Pozitivní signál | Držení pozice | Dolarový index (DXY) | Oblasti odporu | NFP | Longové obchody | Potenciální zisky | Akcie Google | Obchodní dny | Kryptoaktivum | Nikkei | Instagram | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Blockchainové technologie | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | Quantum | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Fenomén | Evropské akcie | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Týdenní pivotní body | Nálada | Americké centrální banky | Elvira Nabiullinová | Trh dnes | Sloučení | Klíčový kontext | SHIB | Příjmy | Death cross | Omezený čas | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | CSRC | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Medvědí kanál | Supportní oblasti | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Třída aktiv | Trh kryptoměn | Finanční skupina | Evropská unie | Guru | Tokeny | Ceny stříbra | Raketový trend | Inflace v červenci | Rozvoj | Day trading | Finanční nástroje | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Papertrading | RIOT | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Odhady trhu | Optimalizace Omega | Inducement | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Obchodní strategie | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | DMA | První rezistence | Typy grafů | Riziko recese | Střednědobý výhled | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | NZD/CAD | Stimulační opatření | US dollar | Recese v Evropě | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Aktivita investorů | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Cena indexu S&P 500 | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | TIPS | Beta | Míra zisku | Tým InstaForex | Rozbor | Technické problémy | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Analýza BTC/USD | Cronos | Supercyklus | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Akcie firem | Otočení trendu | USD/NOK | Zakladatel | Trendline | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Nayib Bukele | Definovaný obchodní plán | MWh | Historická data | Australský index ASX | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | First Republic | Cryptocompare | Růst tržeb | NFP data | Sledování trendů | Snížení těžby ropy | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Markets in Crypto-Assets | Cena | Skluz | Obchodování GBP | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | iOS | Příkaz stop-loss | Německá vláda | Překoupenost | Německo | Digitalizace | Makroekonomické ukazatele | Krach | MJ | Výsledky bank | Obchodní spory | Upozornění | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Pohyb cen | Širší trh s kryptoměnami | Čísla o inflaci | CHF/JPY | Evropské indexy | Formace pokračující | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | P2P | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Aave | Indikátor ATR | Kurzy | IG | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | MLM | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Bukele | Obchodování indexů | Jefferies | Stabilní příjem | Etherea | Premiérka Liz Trussová | Solana | Larry Fink | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Výhledy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Akcie Netflix Inc. | Strategie obchodování | Volby do Kongresu | DAX | Tweety | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Fibonacciho retracement | Debata | Reputace | Podhodnocený | Inverzní výnosová křivka | Akcie společnosti | Vzdělávací článek | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Vybírání likvidity | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Dobrý obchodní plán | Evropské akciové trhy | Práce | Limitní objednávky | Úspěch | Jestřábí přístup | Investiční příležitosti | Intel | Depozitní sazba ECB | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Nákup zlata | Bezpečnost | Inflační data | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Potenciál zisku | Terra | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Akcie ČEZ | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Situace ve světě | Cena dnes | Vlády | Americká vláda | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Odliv prostředků | Ceny mědi | Malý prostor | Australský index | Šance | Ark Invest | Fundamenty | Bankrot | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Netflix | TWTR | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Zisk na akcii | TRON | Správa | Finanční odměny | Ray Dalio | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Historie se opakuje | Analýza | Úrovní podpory | Procter & Gamble | Data ze Spojených států | Ministr financí | Umění | cTrader | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Irák | Budoucí pohyby cen | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Vyšší ceny ropy | Shiba inu (SHIB) | Správa kapitálu | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Dlouhodobý investor | Uzavření dohody | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výraznější pokles | Obchodovaný objem | Intervenovat | Kvantitativní utahování | Tržní kapitalizace společnosti | Solidní výsledky | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Použití indikátoru | API | Jádrový CPI | Pozice | Stock | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Tiger | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | Objem transakcí | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Začínající tradeři | JP Morgan Chase | Neustálé vzdělávání | Pullback | Demokratické strany | Market Maker | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Bitcoinového ETF | Soudní řízení | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Vývoj měnového páru USD/JPY | Komise pro cenné papíry a burzy | Dolarový index DXY | Hedge | Market | Měnový index | Svíčkové formace | Cenné papíry | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Vývoj HDP | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Dluhový strop | Gabriel Štefaňák | Hold | Cenný papír | Americký Senát | Převody peněz | Transparentnost | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Východní Asie | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Bilion dolarů | Dobré načasování | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Smart Money koncept | Větší zisky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Investice do bitcoinu | Výroční zprávy | Vysoké výnosy | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Staking | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Algoritmus | Relative Strength Index (RSI) | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Velký makroekonomický výhled | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | OPEC | Technologie blockchain | Technologický pokrok | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Úroková sazba Fedu | Pokročilé technologie | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | NYSE | Investoři | Nižší sazby | USOil | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Petr Lajsek | Největší pokles | Růst libry | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | ProShares | Centrální bankéř | Výstupy | Double bottom | Výkonný ředitel | Rostoucí výnosy | Prodejní cena | Investovat do Bitcoinu | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Retracementy | Ekonomické trendy | Čínská vláda | Šéfové | Začít investovat | Report ADP | Massachusetts | AUDUSD | NFT | Rezistence | SEB | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Symetrický trojúhelník | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Kryptoměnová burza Binance | Pozice dolaru | LinkedIn | Velké banky | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Pomalý růst | Nové obzory | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Generace Z | Bankroty | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | NFT tokeny | USD | Kamala | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Růst v Číně | Rio Tinto | Tipranks | Rozhodnutí americké centrální banky | Zkušení obchodníci | Obchodování Price Action | ASIC | Emoce | Zvýšení základní sazby | Rostoucí životní náklady | Jak trh reaguje | Zprostředkovatelé | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Buy obchod | Obchodní nástroje | PayPal | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Powell dnes | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Platby v kryptoměnách | Celkový objem obchodů | Výroční zpráva | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Tvůrci trhu | 3M | Výkonnost fondů | Růst ceny Bitcoinu | Svět kryptoměn | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Adrenalin | US500 | Zemědělské plodiny | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | iPhone | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | AUM | Obavy z recese | Federální rezervní systém | mmBtu | Rotace | Kupní síla | CZ | Průraz | Digitální měny | Tlak medvědů | Australský dolar | Bloomberg Financial | Rallye | Propad | Bankovnictví | GBP/AUD | Trh s futures | Mistrovství | Zlomový okamžik | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | Významné zprávy | Dlouhodobé obchodování | Časové období | Vlajka | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Vysoké standardy | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Průmyslová produkce v srpnu | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Ceny ropy WTI | Evropský trh | DAX (DE30) | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | MiCA | Eskalace války na Ukrajině | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Pokles akcie | Úspěšný trading | Alameda Research | Invest | Commodity Channel Index (CCI) | Rok 2024 | Dividendové akcie | Kanada | Navýšení sazeb | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Světová poptávka | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Cena akciového indexu S&P 500 | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Akcie Nvidie | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | Libra klesá | Každý trader | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Federal Reserve | Technické patterny | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | Break Even | Prognózy inflace | Americký dolar | VaR | Vstup do LONG pozice | Zamyšlení | US100 | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Mutace koronaviru | Americká centrální banka (Fed) | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obchodování s měnovými páry | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Čínští investoři | Obchodovat ropu | ECB | Institut | HICP | Sazby ECB | SPAD | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Těžaři | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Alokace | Akcie Pfizer Inc. (PFE) | Altcoin | ADX | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Doporučení | Analýza a strategie | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Odraz ceny | Měnový pár AUD/NZD | ECN | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Hardware | Body | Snížení rizika | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Evropské země | Pákistán | Payrolls | Světové poptávky | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Obchodování Bitcoinu | ABC | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Budoucí pohyby trhu | Navýšení | Line Bin | Analytické společnosti | Týdenní pokles | NIESR | Americká cla | Vývoj indexu S&P 500 | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Krypto aktiva | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Andreessen Horowitz | ASX 200 | Úroveň supportu | Silné euro | Očekávané výsledky hospodaření | Vývoj CRO/USD | Časové rámce | Těžba kryptoměn | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Analýza měnových párů | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | ADA | 2222 | SVB | Plynárenské společnosti | Kulaté číslo | Poptávky po ropě | DoorDash | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Linie podpory | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Trend klesající | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Krypto průmysl | Jestřábí politika | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Korporace | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Ovlivňování | Strukturální změny | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Co jsou to akciové indexy | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Vybrání likvidity | Stoupající trend | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Brent a WTI | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Graf dne | Trh s bitcoiny | Baker Hughes | Pohyb dolaru | Větší pozice | Politické nepokoje | CNBC | Cena BTC | Sol | SPX | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Reuters | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot