Pátek 03. květen 2024 16:50
reklama
FTMO král
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace
reklama
Dukascopy new

Ceny zboží

img

Forex: Očekávání ohledně zvyšování sazeb dále rostou

11.05.2021 Česká dubnová inflace překvapila meziměsíčním růstem o 0,5 %, přičemž v meziročním srovnání se dostala na 3,1 % z březnových 2,3 %. Trh přitom počítal s 2,7 %. Inflaci táhly nahoru především ceny zboží, ceny ve službách stagnovaly. V následujících měsících bude inflace vlivem nízké srovnávací základny a postupného rozvolňování ekonomiky ještě dále stoupat. Tyto efekty však podle našeho názoru vyprchají a od července by se inflace měla vracet zpět pod 3 %. Více jsme se tématu věnovali zde: https://bit.ly/3uBXEus. Vyšší, než očekávaná inflace přilila do ohně očekáváním ohledně zvyšování úrokových sazeb. Ve forwardových cenách je již plně zahrnuto zvýšení úrokových sazeb v srpnu, přičemž do konce roku už trh počítá s trojím utažením měnové politiky. Rostou i spekulace, že by ke zpřísnění měnových podmínek mohlo dojít už v červnu. To je podle našeho názoru přehnané. Šance na srpnové zvýšení sazeb dnešní inflační statistika nicméně bezesporu zvyšuje. Koruna na zveřejněná data reagovala mírným posílením na úroveň 25,53 CZK/EUR. Tam se ale neudržela a v odpoledních hodinách se pohybovala poblíž hladiny 25,58 CZK/EUR. Prostor pro růst úrokových sazeb na krátkém konci křivky se podle našeho názoru již blíží svému vyčerpání, což zřejmě zbrzdí i další posilování kurzu koruny v nejbližších dnech.
img

Analýza makroindikátorů: Inflace v ČR opět poskočila nad 3 %

11.05.2021 Vyšší ceny zboží způsobily v dubnu akceleraci inflace nad všechny odhady i nad prognózu ČNB. Rychlejší rozvolňování epidemických opatření implikuje vyšší riziko rychlejšího růstu spotřebitelských cen v nejbližších měsících. Dynamičtější inflace rovněž zvyšuje spekulace na dřívější utahování měnové politiky ze strany ČNB.
img

Inflace zrychluje nad 3 %

11.05.2021 Spotřebitelské ceny v dubnu oproti březnu vzrostly o 0,5 % a meziroční inflace tak poskočila na 3,1 % z předchozího tempa 2,3 %. Tempo zdražování tak v dubnu překonalo všechny odhady. Trh počítal s inflací 2,7 %, náš odhad činil 2,8 %.
img

MACRO: Osobní spotřeba v Q1 2021 výrazně vzrostla

29.04.2021 Americká ekonomika vzrostla v Q1 2021 o 6,4 % (anualizovaně) po růstu o 4,3 % na konci minulého roku. Trh čekal růst o 6,5 %. Růst se dotkl celé ekonomiky včetně fixních investic i vládních útrat. Jádrové osobní výdaje, které bedlivě sleduje Fed, vzrostly na 2,3 % z 1,3 % v předcházejícím měsíci. Tržní konsenzus očekával vzestup o 2,4 %. Poklesy zasáhly zásoby a exporty, naopak importy vzrostly.
img

Inflace je pod kontrolou. Motoristé a kuřáci však nebudou mít radost

13.04.2021 „Éra levného tankování skončila. Ceny pohonných hmot začaly přispívat k růstu inflace. Lidé si navíc výrazně připlatí i za nákup automobilů, takže jsme svědky výrazného zdražování osobní přepravy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Růst cen posedmé za sebou zpomalil

10.03.2021 „Banky a další společnosti z finančního sektoru zdražují své služby v průměru o 6,8 procenta. Snaží se napravit špatné výsledky z minulého roku, kdy kvůli pandemii koronaviru došlo k výraznému snížení úrokových sazeb. To mělo fatální dopad na výši jejich zisků,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\money.jpg

Súdán výrazně devalvoval měnu, spoléhá na pomoc ze zahraničí

22.02.2021 Súdánská centrální banka včera výrazně devalvovala měnu a oznámila nový režim, který sjednocuje oficiální směnný kurz a směnný kurz na černém trhu. Informovala o tom agentura Reuters. Centrální banka tak chce pomoci zemi překonat vleklou a ničivou hospodářskou krizi v době křehkých politických změn a také získat přístup k mezinárodnímu oddlužení.
img

Analýza makroindikátorů: Inflace brzdí pomaleji, než se čekalo

12.02.2021 Inflace brzdí na začátku roku pomaleji, než se všeobecně čekalo. Důvodem jsou vyšší ceny potravin. Nicméně stále vysoká zůstává jádrová složka. Inflace se v lednu se nacházela 50 bp nad prognózou ČNB, což implikuje šanci na rychlejší růst úrokových sazeb. Zvýšení sazeb ČNB nadále čekáme v Q4 2021.
img

Inflace již téměř dosáhla svého cíle

12.02.2021 „Cena ropy Brent se již téměř vrátila na úroveň před pandemií koronaviru. Lze tedy očekávat, že i přes snížení spotřební daně na naftu bude v letošním roce docházet ke zdražování pohonných hmot,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ceny průmyslových výrobců na konci roku stagnovaly

19.01.2021 Ceny průmyslových výrobců po listopadovém překvapivém poklesu o 0,5 % meziměsíčně v prosinci vzrostly o 0,2 %. Meziročně tak vykázaly stagnaci. Rok tak zakončily v souladu s tržním očekáváním.
img

Inflace je pod kontrolou. Lidé si však připlatí za cigarety a benzín

13.01.2021 „V roce 2021 se Češi dočkají pomalejšího růstu cen než v loňském roce. Navíc díky nižšímu zdanění práce budou mít více peněz v peněženkách. Díky tomu bude v naší zemi narůstat životní úroveň lidí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Růst cen průmyslových výrobců byl pouze přechodný

16.12.2020 Ceny průmyslových výrobců v listopadu překvapily poklesem o 0,5 % oproti říjnu, přičemž i ten nejpesimističtější tržní odhad počítal pouze se stagnací. Říjnové navrácení cen (po šesti měsících) do meziročního růstu tak bylo jen krátkodobé a v listopadu ceny výrobců opět sklouzly do záporného teritoria, konkrétně na -0,1 %.
img

Inflace nadále zpomaluje, rychleji než se čekalo

10.12.2020 Spotřebitelské ceny v říjnu vykázaly meziroční růst o 2,7 % oproti předchozím 2,9 % a skončily tak o jednu desetinku pod tržním odhadem. V meziměsíčním vyjádření došlo ke stagnaci.
img

Levnější energie vedly ke snížení tempa inflace

10.11.2020 Spotřebitelské ceny v říjnu vykázaly meziroční růst o 2,9 % oproti předchozím 3,2 % a skončily tak o jednu desetinku pod tržním odhadem. V meziměsíčním vyjádření došlo k růstu o 0,2 % oproti zářijovému poklesu o 0,6 %. Náhled do struktury inflace ukazuje, že ke snížení dynamiky růstu spotřebitelských cen přispěly především nižší ceny v oddíle bydlení, kde se projevil avizovaný pokles cen energií a plynu. Naopak v září ke zpomalení inflace přispělo zlevnění cen potravin.
img

Došlo ke zkrocení inflace

10.11.2020 „Inflace se konečně vrátila do svého tolerančního pásma. Vysoké ceny však stále nepříjemně doléhají na domácnosti, kterým se v průběhu koronavirové krize snížily příjmy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Analýza makroindikátorů: Inflace dál zpomalila díky zlevnění potravin

12.10.2020 Spotřebitelské ceny v ČR v září klesly pod odhad trhu i prognózu ČNB. Kromě sezónních pohybů za tím stálo zejména výraznější zlevnění potravin. V dalších měsících čekáme další ústup inflace. ČNB bude zatím vyčkávat, zatímco finanční trh spekuluje na pokles úrokových sazeb.
img

Dynamika spotřebitelských cen polevila

12.10.2020 Spotřebitelské ceny v září minuly náš i tržní odhad, když v meziročním vyjádření poklesly o 3,2 %, což je o dvě desetinky méně než jsme očekávali. V meziměsíčním vyjádření došlo k poklesu o 0,6 % oproti srpnové stagnaci. Ceny přitom klesaly i v září minulého roku, což připravilo nízkou srovnávací základnu. I přesto se dostavilo snížení cenové dynamiky. Náhled do struktury inflace ukazuje, že došlo k prohloubení dezinflace. Ceny položek, které ve stejném období minulého roku zdražovaly, se letos zvýšily méně. Například v oddíle vzdělávání, kde v září začátkem školního roku tradičně rostou ceny, byl letos nárůst nižší. Zatímco v září 2019 ceny ve vzdělávání meziměsíčně přidaly 3,7 %, v září 2020 jen 2,5 %. Pomaleji rostly také ceny imputovaného nájemného. Na druhé straně pak u některých položek klesly ceny výrazněji, než minulý rok. Například ceny potravin a nealkoholických nápojů letos v září poklesly o 1,2 %, zatímco v září 2019 o 0,6 %.
img

Inflace ožebračuje Čechy. Lidé s výpadky příjmů mohou skončit pod mostem

12.10.2020 „Ceny v České republice rostou výrazně rychleji než v ostatních státech Evropské unie. Podstatné části českých domácností se však kvůli koronavirové krizi snižují příjmy. To povede k rozsáhlému poklesu životní úrovně v naší zemi,“ varuje hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace spotřebitelských cen mírně zvolnila tempo

10.09.2020 Spotřebitelské ceny v srpnu v souladu s naším i tržním očekáváním meziročně vzrostly o 3,3 %, což je o 0,1 % méně oproti červenci. V meziměsíčním srovnání zůstaly spotřebitelské ceny v souhrnu beze změny (0,0 %). Ke snížení cen vedly především klesající ceny potravin a nealkoholických nápojů. V meziměsíčním srovnání klesly ceny zeleniny (-3,4 %) a ceny brambor pokračovaly v klesajícím trendu (-11,1 %). V sekci potravin vzrostly pak ceny cukru (+4,9 %) a olejů a tuků (+2,1 %). K meziměsíční dynamice cen přispěla kategorie dopravy, zejména růst cen automobilů (+0,6 %) a pohonných hmot a olejů (+0,4 %). Ve stravování a ubytování vzrostly ceny o 0,2 %. Ceny dovolených s komplexními službami rostly o 2,1 %, jelikož se s ohledem na pandemickou situaci zohledňují balíčky v tuzemsku namísto v zahraničí. Úhrnem v srpnu meziměsíčně klesly ceny zboží o 0,2 %, zatímco ceny služeb přidaly 0,2 %.
img

Vysoká inflace ožebračuje Čechy

10.09.2020 „Inflace se již delší dobu drží výrazně nad svým cílem, což způsobilo reálný pokles průměrné mzdy. To by v kombinaci s podzimním růstem nezaměstnanosti mohl být tragický koktejl pro českou ekonomiku,“ varuje hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Zdražování běží na plné obrátky. Češi si připlatí za pivo

13.08.2020 „Milovníci neřestí si sáhnou hlouběji do kapsy. Po zdražování tabákových výrobků a tvrdého alkoholu přijde výrazné zdražení piva. Pivovary jsou nuceny reagovat na vysokou inflaci v české ekonomice a nepříznivé dopady pandemie koronaviru,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Inflace v červnu zrychlila růst na 3,3 procenta

10.07.2020 Spotřebitelské ceny v červnu zrychlily růst na 3,3 procenta z květnových 2,9 procenta. Zdražovaly hlavně potraviny a bydlení, ale dražší byl i alkohol a tabák. Naopak méně než před rokem lidé v červnu platili za dopravu a telekomunikační služby. Informoval o tom dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Ceny zboží v červnu vzrostly meziročně o 3,4 procenta, ceny služeb o 3,1 procenta.
img

Inflace se opět vymkla kontrole

10.07.2020 „Kdo si myslel, že důsledky pandemie koronaviru nasměrují Českou republiku k deflaci, hluboce se spletl. V meziročním srovnání se zvýšily ceny potravin, stravovacích služeb, nájmů, elektřiny a celé řady dalších produktů i služeb. Lidé, kterým klesly příjmy, tak zažívají opravdu těžké časy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Analýza makroindikátorů: Inflace pokračuje v ústupu, zatím nejvíce kvůli ropě

13.05.2020 Inflace v dubnu dál zpomalila. Opět klesly především ceny u čerpacích stanic. Ceny potravin rostly. Ústup inflace pravděpodobně bude pokračovat.
img

Ústup inflace pokračuje

13.05.2020 Spotřebitelské ceny v ČR v dubnu oproti březnu v průměru klesly o 0,2 %. Meziroční růst cen tak zpomalil na 3,2 % z předchozího tempa 3,4 %. To bylo mírně nad očekáváním trhu (3,1 %) a pod naším odhadem (3,5 %). Odhady pro vývoj ekonomiky se kvůli pandemii výrazně liší a inflace není výjimkou, když nejnižší odhad činil 2,8 % a nejvyšší 3,5 %.
img

Inflace brzdí. Stále se však drží mimo toleranční pásmo

13.05.2020 „K růstu cen dochází především u nezbytných statků jako jsou potraviny a bydlení. Za nezbytné statky lidé musí utrácet, přestože se kvůli pandemii koronaviru snaží šetřit. Naopak zbytné statky s vysokými maržemi začínají zlevňovat. Obchodníci si uvědomují, že lidé budou nákupy zbytných statků odkládat do budoucnosti,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Rozbřesk: Inflace na rychlém ústupu, vláda narýsovala jízdní řád pro rozvolňování karantény

15.04.2020 Chod české ekonomiky budou ještě dva měsíce (přesněji do 8. června) ovlivňovat vládní regulace. Až v tomto termínu, pokud vše půjde dobře, se budou moci uvolnit poslední služby, tedy hotely a restaurace, obchody nad 1000 metrů čtverečních (které nejsou v nákupních centrech), taxislužby, divadla apod. Ale ani to nebude znamenat úplný návrat do před korona-krizových podmínek, protože například hromadné kulturní akce zůstanou i nadále zapovězeny. Velkou neznámou navíc zůstává návrat běžného režimu na české hranice, a tedy i celkové uvolnění turistického ruchu. Budou to celkem tedy více než tři měsíce fungování ekonomiky v omezeném režimu, který se nepochybně výrazně projeví na jejím výkonu.
img

Analýzy makroindikátorů: Inflace bude proměnlivější, ale měla by klesat

14.04.2020 Inflace v březnu zpomalila. Klesly zejména ceny u čerpacích stanic zatímco růst cen potravin a tabáku byl slabší než jsme čekali.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Výrobní ceny v USA klesly nejvíce za pět let

12.03.2020 Výrobní ceny ve Spojených státech v únoru klesly ve srovnání s předchozím měsícem o 0,6 procenta, což byl nejvyšší propad od ledna 2015. Důvodem byly hlavně nižší náklady na benzin a služby. V lednu naopak ceny o půl procenta vzrostly. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo práce.
img

Analýzy makroindikátorů: Růst cen zrychlil, další nárůst bude tlumen zlevněním ropy

10.03.2020 Inflace v únoru pokračovala ve zrychlování. Rostly zejména ceny služeb, přičemž dál zrychlila jádrová inflace. Propad cen ropy nicméně znamená, že nárůst cen v dalších měsících bude pravděpodobně menší, než jsme odhadovali. ČNB bude prozatím vyčkávat na další vývoj. Trh počítá se snížením úrokových sazeb již na konci března.
img

Inflace dál zrychluje svůj růst

10.03.2020 „Česká národní banka se dostává do složité situace. Kvůli narůstající inflaci, která se pohybuje mimo své toleranční pásmo, by měla uvažovat o dalším růstu úrokových sazeb. To by však vzhledem k zahraničním rizikům spojených se šířením koronaviru mohlo zadusit růst české ekonomiky,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akciové trhy přišly o 3,3 bilionu dolarů

26.02.2020 „Zatímco obchodní války mohou vést k omezení mezinárodního obchodu, šíření koronaviru může vést k jeho zastavení. Tento krajní scénář by mohl vyvolat stagflaci, v rámci které by se zvyšovaly ceny zboží a služeb, ale ekonomika by nerostla,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Inflace se vymyká kontrole

14.02.2020 „Vzhledem ke zrychlování inflace se rozhodnutí Česká národní banky o zvýšení úrokových sazeb jeví jako prozíravé. Je třeba inflaci dostat pod kontrolu a k tomu nám růst úrokových sazeb pomůže,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

Devalvace koruny přes 30 lety byla podle ekonomů nezbytná

08.01.2020 Znehodnocení koruny v několika krocích během roku 1990 bylo nezbytným předpokladem pro přechod tehdejší československé ekonomiky na tržní model, shodují se ekonomové oslovení ČTK. I když podle některých bylo zpětně oslabení kurzu příliš velké, obecně nastartovalo dlouhodobé posilování koruny. Ta se tak stala do jisté míry nárazníkem proti ekonomickým šokům, což je vidět i v dnešní malé ochotě veřejnosti přejít na euro. Navíc posilování koruny začalo postupně zlevňovat nákupy Čechů v zahraničí.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Před 30 lety poprvé devalvovala československá koruna

07.01.2020 Po listopadu 1989 čekal na architekty hospodářské reformy složitý proces narovnávání pokřivených vztahů československé koruny vůči směnitelným měnám. Již v roce 1990 se uskutečnila devalvace uměle nadhodnocené koruny vůči západním měnám a revalvace vůči těm východním. Poprvé k devalvaci došlo 8. ledna o 17 procent, potom ještě v říjnu a nakonec v prosinci. Celkem koruna v tomto roce devalvovala o více než 86 procent až na 28 Kčs/USD.
img

Měsíčník finančních trhů – Prosinec 2019

02.01.2020 Zemřel bývalý guvernér amerického Fedu Paul Volcker, bylo mu 92 let a proslavil se tím, že v 80. letech zavedl jako nový guvernér Fedu přísně restriktivní měnovou politiku velmi vysokých úrokových sazeb, aby skoncoval s nadměrnou inflací. Jeho boj byl úspěšný a tím se velice proslavil. Při globální finanční krizi před 10 lety stál rovněž po boku tehdejšího prezidenta Baracka Obamy jako hlavní finanční poradce pro sanaci bankovního sektoru.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

Inflace v Německu v listopadu zrychlila na 1,2 procenta

12.12.2019 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Německu v listopadu podle údajů harmonizovaných s metodikou Evropské unie zrychlilo na 1,2 procenta z říjnových 0,9 procenta. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné údaje z konce minulého měsíce. Inflace zůstala sedmý měsíc za sebou pod cílem Evropské centrální banky.
img

Inflace se dostala mimo toleranční pásmo

10.12.2019 „Rostoucí mzdy v soukromém sektoru, platy ve veřejném sektoru a důchody v systému sociálního zabezpečení pomáhají navyšovat životní úroveň lidí. Zároveň však vedou k růstu spotřebitelských cen. Lidé, kterým se v posledních letech nenavýšily příjmy, se mají reálně hůře,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Nákupy na internetu nebo raději v kamenných obchodech?

19.01.2019 V dnešní době existují různé webové stránky, přes které můžete nakoupit naprosto cokoliv. Takto 1 věc naleznete na něk...
japan grafy.jpg

Spotřebitelské ceny v Japonsku zrychlily růst

27.09.2013 Spotřebitelské ceny v Japonsku rostly v srpnu nejrychleji za pět let. Jádrová inflace, jež nezahrnuje nestabilní ceny potravin, v srpnu činila 0,8 procenta. Meziroční tempo růstu cen tak zrychlilo z 0,7 procenta v červenci a bylo nejvyšší od listopadu 2008, kdy ceny vzrostly o jedno procento. K růstu přispěly hlavně vyšší ceny energií a slabší jen, který zdražil dovoz.
Související klíčová slova: FOREX | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Dluhopisové fondy | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | CEO | CME | Call opce | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Devalvace | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | ECB (European Central Bank) | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | Grafy | High | IFO index | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Loonie | MIFID | MMF | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Peněžní trh | Platební bilance | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spotová cena | Spread | Stagflace | Swap | Ticker | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Fundamenty | Trh s nemovitostmi | EU | Hospodářské otázky | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Dluhopisové trhy | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Bohatství | Intervenovat | ČSOB | Deloitte | GCI | CAC 40 | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Algoritmické obchodování | Nasdaq Composite | Makro | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | EUR/HUF | LYNX | Akcenta | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | ADP report | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | Raiffeisenbank | EPS | Index | Investiční strategie | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Broker Consulting | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Členské země Evropské unie | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | Etoro | Eura | EURIBOR | Evropská měna | Evropské měny | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | GfK | Graf | HDP USA | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investing | Investování do podílových fondů | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurs koruny | Kurz amerického dolaru | Kurz euro | Kurzy | Volná pracovní místa | Libra | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnová krize | Měnový kurz | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Oslabení koruny | Patria Finance | Pivot | Polská měna | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Smíšené fondy | SPX | Spořící účty | Státní dluh | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh nemovitostí | Trh | Turecká měna | Twitter | Volatility | Výprodej | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webináře | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | EUR/PLN | ZEW | DXY | ING | Benzín | Buffett | Put | Bill Gates | CEE | Discount Rate | Dluhopisový index | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | P/S | Peněžní trhy | Range | Redukce | Revalvace | ROCE | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Bohatý | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Cukr | Vzdělání | Investment | Unicredit | Deutsche Bundesbank | The New York Times | Wells Fargo | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | David Marek | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | PwC | RBC Capital | Agentura AP | Destatis | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Polská centrální banka | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Creditas | Globální trhy | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Cena cukru | Americké trhy | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Posilování koruny | Vývoj měn | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Akcie bank | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Daňové příjmy | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Obchodování v Asii | Kolísání měn | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Citi | S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Posílení koruny | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Nejistota | Analytik Komerční banky | Pegas Nonwovens | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Zajištění | Finanční poradce | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Tesla | Odhodlání | Kryptoměna | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Index pařížské burzy CAC 40 | Britská vláda | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Kurz japonského jenu | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indikátory důvěry | Indexy PMI | Finanční domy | Údaje o inflaci | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Německý Ifo index | Cenové indexy | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Audi | Devizy | ex | Mizuho | Generali Investments | Zahraniční forex | Daňové změny | Směnné kurzy měn | BHS | Aleš Michl | Americký akciový trh | Vladimír Pikora | Kvantitativní utahování | Jerome Powell | MiFID II | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Invesco | Fincentrum Hypoindex | Fincentrum | Hypoindex | Štěpán Hájek | Mitsubishi UFJ Research | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Wood & Company | Mitsubishi UFJ Research and Consulting | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Konzervativní investice | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Slabší koruna | OPEC+ | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Capitalinked.com | Přijetí eura | Podniky | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Prognóza ČNB | Portu | Obchodní analýza | CSI 300 | Forint | Turecká krize | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | BofAML | Měny rozvíjejících se ekonomik | Hlavní akciový index | Stabilnější měny | Korunový trh | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Banka Mizuho | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Růst úrokových sazeb | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Zvyšování úroků | Růst zisků | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | EK | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Majetek | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | WEF | Sazby ČNB | Slabší euro | Akcie CME | Ceny zemního plynu | Denní obchodníci | Silný trh | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Diverzifikace rizika | Zájem investorů | Inflace v ČR | Cena zemního plynu | Finanční produkty | Uber Technologies | Statistický úřad | UBS Global Wealth Management | Nedůvěra investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Posilování kurzu koruny | Český průmysl | Michal Brožka | CNY | České HDP | Pokles sazeb | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Oživení světové ekonomiky | Příjmy z turistiky | Investice firem | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Dolarové sazby | Wealth Management | Svět investování | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Pokles výnosů dluhopisů | Štěpán Křeček | Silný dolar | Britský premiér | Poskytování úvěrů | Akcie týdne | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Akciové alokace | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | ISM index | Výnosy amerických státních dluhopisů | Broker Consulting Index | Růst mezd | Tisk peněz | Depozitní sazby | US500 | Sazby ECB | Obavy z globální recese | Globální recese | Očekávání trhu | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Korunové sazby | Snížení daní | Britská obchodní komora | Oslabení české koruny | Měsíčník finančních trhů | Předstihové indikátory | Tržby v maloobchodě | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Zerohedge | Bilance zahraničního obchodu | Hypotéky v Česku | Vyšší úrokové sazby | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Obchodní spory | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | Střadatelé | Automobilky | Investment Management | Rozpočet | Deficit | Rozhodnutí americké centrální banky | HDP v USA | Ceny benzínu | Trinity | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | František Táborský | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Analýzy makroindikátorů | Německý průmysl | Obchodní dohody | Inflace v říjnu | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Včerejší obchodování | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Hospodářský růst v EU | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | CPI v eurozóně | Index MSCI Emerging Markets | Radomír Jáč | UnitedHealth | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Bilance | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Ceny na čerpacích stanicích | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | GM | Růst světové ekonomiky | Statistici | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Black Friday | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Průzkumy | Blahobyt | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banka | Walt Disney | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Valdis Dombrovskis | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Zveřejněná data | Počet nezaměstnaných v Německu | Struktura HDP | Poptávka po úvěrech | EET | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Petr Dufek | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Rozvoj | Data z průmyslu | Špatná nálada | Stavebnictví | European Central Bank | Paul Volcker | Globální vývoj | Zdražování | Listopadová inflace | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Německý ZEW index | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Ekonomická recese | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Konzervativní strana | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Chuť k riziku | MSCI All-Country | Výsledek voleb | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Plyn | Nálada | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Moskva | Nord Stream | Kalendář tento týden | Míra | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v Británii | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | Disney | Rozpočtové politiky | Nike | Rychlý růst mezd | Bydlení | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Důvěra domácností | Ztráta | BREAKING | Yandex | Stratég | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Kraft Heinz | Výnosy státních dluhopisů | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Koruna posílila | České výnosy | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Americký index | Pozitivní zpráva | Zpráva z Německa | Aktuální klíčová rizika | Nálada na globálních trzích | Tuzemská ekonomika | Index pařížské burzy | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Američané | Exact Sciences | Hospodářské recese | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Micron Technology | Devalvace koruny | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Analýza společnosti | Znehodnocení koruny | Prvotní kurz koruny | Čeští exportéři | Prudké posilování koruny | Nákup devizových prostředků | Dlouhodobé posilování koruny | Přejít na euro | Zlevňovat nákupy | Oslabení kurzu | Budování tržní ekonomiky | Rozdělení československé měny | Československé měny | Čínský HDP | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Experti | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Příjmy domácností | Poradenství | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Ministerstvo práce | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Proinflační působení | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | iRobot | IRBT | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné v Česku | Nájemné | Nájmy | Ceny energií | Zamyšlení | Banka Morgan Stanley | Prognózy ČNB | Komunikace | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Stabilita sazeb | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Průměrná úroková sazba | Trhy | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | American Express | Změny cen | Negativní dopad | Eva Zamrazilová | Lubomír Lízal | Pokles | Situace | Zdražovat | Finance Group | Zhoršený sentiment | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Platit daně | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Hlavní úrokové sazby | BP | Americký ADP report | Americký ADP | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Lednová inflace | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | Zvyšující se inflace | Ekonomické aktivity | Údaje z USA | Noviny | Akcie na evropských trzích | Centrální instituce | Slabá čísla | Průmysl a zahraniční obchod | Zpřesněný odhad | Index varšavské burzy | Index varšavské burzy WIG | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Vývoj | Nižší sazby | Šok | Martin Gürtler | Vládní opatření | Výkyvy | Varovné signály | Překoupenost | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Míra inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Výraznější impuls | Únorová inflace | Pohyb Bitcoinu | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Restrikce | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Program nákupu aktiv | Pozitivní impulz | Vládní představitelé | Další vývoj | Stimuly | Silný propad | Evropské země | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Moore Czech Republic | Guvernér Rusnok | Zrychlení inflace | Největší propad | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Analytik České spořitelny | Jiří Polanský | Silný pokles | Index frankfurtské burzy | Stimul | New York Times | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Měnové podmínky | Propad poptávky | Spotřebitelé | Makroekonomické predikce | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění | Markéta Fišerová | Intervenovat ve prospěch koruny | Vládní podpory | Levnější půjčky | Nouzová opatření | Hlavní americké indexy | Milton Friedman | Další pokles | Manufacturing | Komerční banky | Domácnosti | Asociace | Keynes | Iracionální | Hotovost | Nastartování české ekonomiky | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Udržení inflace | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Politická rozhodnutí | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | ČBA | Německý statistický úřad | CPI ve Španělsku | Ceny elektřiny | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Reálné mzdy | Ekonomiky | Jana Steckerová | Slovensko | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Realitní bubliny | Poskytování hypoték | Deficit veřejných financí | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | FAO | Údaje | DPH | Spotřebitelské úvěry | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Cena benzínu | Nákup automobilů | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | WMT | Více peněz | Inflace v březnu | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Majitel | Úspory | Restart ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Statistiky | USD za barel | Rizikové averze | Global Wealth Management | S&P500 | Současný propad | Nizozemsko | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | Debata | Surové ropy | PMI ve službách | Posílení | Kristina Hooper | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Cenový pokles | Cestování | 3M | Ekonomické vztahy | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Dubnová inflace | Maloobchod | Finanční polštář | Zaměstnanci | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Dopravci | UBS Global | Oddlužení | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Průmysl v březnu | Zdražení ropy | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Politická nestabilita | Kontrakce | Quantitative Easing | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Ceny zeleniny | Ústup inflace | NKE | Členské země | Analýza makroindikátorů | Technologický pokrok | Merck | RBI | Účet platební bilance | Auta | Expedia | Royal Caribbean | Dnešní výsledky | Postoj k riziku | Vývoj ekonomiky | Konsorcium | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Advance Auto Parts | České ceny | Koronavirová pandemie | Kupci | PMI v eurozóně | Argentina | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Předstihové ukazatele | JDE | Unie | ČR | Pokles investic | Index spotřebitelských úvěrů | Slabá poptávka | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Antivirus | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Banka Creditas | Tempo poklesu | Index Nasdaq Composite | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Největší světová ekonomika | Místopředseda Evropské komise | Nižší DPH | Členové Fedu | Roční míra inflace | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | Jozo Perić | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Příjmy a výdaje | ONS | Objem aktiv | Letošní úroda | Úroda | Neočekávané události | Jasný signál | Exporty | MAM | Červnová inflace | Inflační šok | Johnson & Johnson | Větší riziko | Ocenění | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Jeep | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Spotřební daně | Polský průmysl | Společnost XTB | Ceny nových bytů | Životní úroveň | Nižší poptávka | Progres | HDP za Q2 | Tvrdá ekonomická data | Vepřové maso | Pár EUR/USD | Překvapivý růst | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Obnovení růstu | Data z tuzemské ekonomiky | Německý automobilový průmysl | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Růst zaměstnanosti | Politické události | Růst měny | Časový horizont | Slábnoucí dolar | Časový úsek | Inflace v červenci | NYT | Cenové hladiny | Zpomalování inflace | Ceny dováženého zboží | Erdogan | Oživení poptávky | Růst cen v Česku | Čas na nákup | Indikátory sentimentu | Analytik XTB | Hnojiva | Úroky na hypotékách | Odhady PMI | Snížení DPH | DPH v Německu | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Ekonomika Itálie | Průměrné mzdy | SPAC | Seznam Zprávy | Měnová politika Evropské centrální banky | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Prognóza Ministerstva financí | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Identifikovat trendy | Prognóza americké centrální banky | Propad cen akcií | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Politici | Micron | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Růst deficitu | Marathon | Pracovní místa | Pokles spotřebitelských cen | Ranní okénko | Česká republika | Zápis z posledního zasedání Fedu | Energetický sektor | Ceny v České republice | Ceny v Česku | Covidový šok | CPI v USA | Americké měny | Množství peněz | Způsob investování | Dopady na trhy | Nařízení | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Statistiky z německého trhu práce | CVX | MMM | JNJ | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Tempo inflace | MCD | Oživení čínské ekonomiky | WIIW | Průmysl v eurozóně | Hlavní kryptoměna | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Odhad amerického HDP | Pasivní investování | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Politická stabilita | Růst průměrné mzdy | Daňový balíček | Přebytek obchodní bilance | Spotřebitelské ceny v ČR | Budoucnost investování | Siemens | Změny úrokových sazeb | TABAK | BIDU | Proč investovat | Očkování | Představitelé ČNB | Peníze navíc | Orbán | MGM | Voda | Banky v EU | Inflace v Polsku | Výhled na rok | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Vývoj německé ekonomiky | DOT | Počet pracovních míst | Brands | Zdravotní péče | Shopify | Zpomalující inflace | Rostoucí ceny ropy | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Acacia Communications | MRK | CARA | MJ | Měsíční data | WU | Situace na trhu | PEP | Nárůst ceny | Express | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Vypuknutí pandemie | Rozvolnění | Obchodní omezení | Rostoucí úrokové sazby | Nastavení sazeb | Tyson Foods | Inflace na Slovensku | James Bullard | AIG | Výnos desetiletého dluhopisu | V4 | SPWR | Súdánská centrální banka | Súdán | Vývoj epidemie | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Admirals | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Fidelity | Výrazný růst | Holubičí tón | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | Český PMI index | PMI index | GRMN | Realitní fondy | Investovat do nemovitostí | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Special Purpose Acquisition Company | Data o inflaci | Prudký růst cen | Dostupná data | Ceny surovin | Prognóza České národní banky | ERA | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | EPI | Kellogg | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Meziměsíční inflace | Meziroční růst cen | Ceny ve výrobě | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Těžaři | Ochota riskovat | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Dopad na finanční trh | Obavy z inflace | Sentiment spotřebitelů | API | Oslabení | Prudké oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Země OECD | KOL | Spotřeba domácností | Salvador | Zlevnění potravin | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Prodeje dluhopisů | OK POINT | Zdražování cen | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Wal-Mart Stores | McDonald's | Regulační úřad | Dolar dnes | DPH u elektřiny | Pozitivní vliv | Vyšší úroveň | Report ADP | Počet nezaměstnaných | Kybernetické hrozby | Inflace v eurozóně v červnu | Cíl cenové stability | Cenové stability | Dluh vládních institucí | Technologie | Zkušení obchodníci | Růst cen stavebních materiálů | Američtí centrální bankéři | Rozvolnění restrikcí | Očekávání zisku | Spotové ceny | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | USA inflace | Americký trh | AI | Arlington Asset Investment | KO | Coca-Cola Company | Odvětví | Pokles poptávky | Nedostatek potravin | Pohyb kapitálu | Letní období | Načasování | Rekord | Současné ceny | CAR | Tuzemský HDP | Růst v Číně | University of Michigan | Dřevo | Vyhlídky ekonomiky | HICP | Chování | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Růst výrobních cen | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | Analytik České bankovní asociace | Trh práce v USA | Ceny rýže | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Drahota | Ceny v dopravě | Červencová inflace | Červencová meziroční inflace | ČNB Luboš Komárek | Luboš Komárek | Sekce měnové | Náměstek ředitele | Portu analýza | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Pioneer Natural Resources | WIG | Spotové ceny ropy | Byty | První odhad | Home Depot | Maynard Keynes | Vyšší úroky | Eva Sadovská | Analytička WOOD & Company | Medián | Očekávaná inflace | Výrobní inflace | David Vagenknecht | Dominion Energy | Agilent | CAPITALS | Očkování v zemi | Společnosti | Národní měny | Opatření | Dna | Nákladová inflace | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | RBC | Vysoká poptávka | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Ceny plynu | Konfederace | Noční obchodování | Utahování měnových podmínek | Kompenzace | Tečkový graf | Problémy v dodavatelských řetězcích | Inflace ve Francii | Energetická krize | Růst cen zemního plynu | Globální inflace | Prudké zdražování | Navyšování cen | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Charter Communications | Minulá výkonnost | Zdražování potravin | Češi | Energetické krize | Zdražování energií | Rychlý růst cen | Ceny energie | Vysoké ceny | Snížení schodku | Zdravotnictví | Rumunsko | Pozornost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Joseph Stiglitz | Vývoj měnových kurzů | Colgate-Palmolive | Meta | Barnabás Virág | Fialova vláda | Česká národní banka (ČNB) | Zvýšení minimální mzdy | Drahé energie | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Dopady inflace | Target | TIM | Ruský trh | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Varianta omikron | | Sezonalita | Bear market | Výhled české ekonomiky | Občanské války | Zlotý | Daňové zatížení | Míra inflace v Turecku | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Developeři | Výkon průmyslu | Ekonomické ztráty | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Meziroční inflace v ČR | Ekonom Komerční banky | Elektromobilita | Jamal | Inflační spirála | Druhá největší světová ekonomika | Základní sazba | Hráči na trhu | Vliv na ceny | Výnosy realitních fondů | Konvergence | Dlouhodobé trendy | Hodnoty měny | Turecká inflace | Jestřábí komentáře | Srí Lanka | Míra inflace v Maďarsku | Průměrná míra inflace | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Dražší energie | Válka na Ukrajině | Akciový index Nasdaq | Instituce | Základní úrok | Ebury | Tomáš Kudla | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Index londýnské burzy FTSE | Cenový index | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruská agrese | Ruský útok | Porušování lidských práv | Kyjev | Mezinárodní vztahy | MWh | EUR/MWh | Statista | Invaze | Pokles inflace | Cox | Řetězce | Zvyšování cen | Důsledky konfliktu | Dopady války na Ukrajině | Geopolitické události | Vývoj cenové hladiny | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Srílanská ekonomika | Gotabaja Radžapaksa | Srílanský prezident | Kolomba | Sadžith Premadasa | Opoziční poslanec | Poslanec | Míra inflace v Polsku | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | FIDESZ | Růst cen energií | Aktuální inflace | Výsledek inflace | Inflační data | Vstupní kapitál | Správa | Spolupráce s profesionály | Lokální investice | Stabilní výnosy | Callie Cox | Investiční analytička | Tržní ocenění | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Zvyšování sazeb Fedem | Výrazné cenové pohyby | Boj s inflací | Rozhodování o obchodování | Argentinská centrální banka | Poptávková inflace | Varování před riziky | Jan Frait | Vývoj inflace v USA | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Pochybení | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Úroveň parity | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Úsporný tarif | Rodinné rozpočty | Kevin Tran Nguyen | Vývoj zisků | Hike | Prime | Jan Bureš | Stabilita úrokových sazeb | Ceny nájmů | Udržitelnost | České předsednictví | Současná situace | Německé ekonomiky | Rizikový faktor | Reálné příjmy domácností | Růst ceny elektřiny | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Výsledek HDP | Vývoj úrokových sazeb v USA | Jestřábí ECB | Údaj NFP | Zastropování cen energií | Cenové stropy | Cenové limity | Zvýšení daně | Vyšší daň | Ekonom společnosti | Zvýšení cenové hladiny | Sabotáž plynovodů | Alokovat kapitál | Český statistický úřad (ČSÚ) | Omezení COVID | Nadnárodní korporace | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vysoké inflace | OsMA | Premiér Rishi Sunak | Dynamika růstu | Moldavsko | Mitsubishi UFJ | Aktuální informace | ERÚ | Aktualizovaná prognóza | Pověst | Ekonomické prostředí | Sazba ČNB | Index cen výrobců | Podstoupení rizika | Inflační krize | Comfort Finance | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Comfort Finance Group | Vysoké sazby | Meziroční inflace v eurozóně | Růst spotřebitelných cen | Cenový růst | Výprodeje | Guvernér Michl | Energetický regulační úřad | Silná koruna | Vývoj sazeb | Nejvyšší inflace | Pokles cen energií | Pokračující pokles | Vládní dluh | Nákup nemovitosti | Obnovitelné zdroje | Média | Rostoucí obavy | Fed pivot | Viceguvernérka | Kanadský statistický úřad | Investice do realitních fondů | SVB | Inflační tlaky v české ekonomice | Signature Bank | Soupeření | Pád amerických bank | Válka | Spojení | Vyšší ceny | Asie | Klesající inflace | Technické faktory | Srovnávací základna | Náklady na půjčky | Chování obchodníků | Inflace ve Spojeném království | Srbsko | Postavení země | Petr Kymlička | Zvýšení dluhového stropu | Litva | Nálady na trhu | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Aktuální stav | Úvěrování | Odolnost ekonomiky | Letní měsíce | Silná data | Směřování | Dovozní ceny | Úsporný balíček | Reálné příjmy | Inflační vlna | Monitorování | Příležitosti a rizika | Restriktivní politiky | Největší ekonomiky eurozóny | Největší ekonomiky | Nižší ceny | Oprav dům po babičce | Holubičí postoj | Sledování vývoje | Londýn | Dražší půjčky | Plánování | Měnové intervence | Druhy dluhopisů | Humanitární tragédie | Vývoj konfliktu | Kryštof Míšek | Argos Capital | Nadšení | Struktura | Návrat inflace | Přecenění | Nebezpečí | Údaj za září | Optimistický výhled | Nové údaje | Statistický odbor japonské vlády | Odbor japonské vlády | Japonské vlády | Snížení cen | Paul Samuelson | Jakub Matis | ProCent | Sazby v USA | Proinflační rizika | Další snižování sazeb | Pohled do budoucnosti | Makroekonomické faktory | Inflace a deflace | Mezinárodní konflikty | Technologické inovace | Demografické změny | Měnové trendy | Dobrá zpráva | Ceny bydlení | Capital | Platformy | Oblečení | Růst akciového trhu | Hlášení inflace | Hlášení inflace a deflace | Druhy CPI | Index výrobních cen (PPI) | Druhy PPI | Ostatní cenové indexy | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Dopad na centrální banku | Faktory ovlivňující inflaci | Faktory ovlivňující inflaci a deflaci | Inflační faktory | Deflační faktory | Index cen zemědělských výrobců | House Price Index | Energy Price Index | Cenový index energií | Index energií | Index cen nemovitostí | Základní CPI | Jádrový CPI | Jak funguje inflace | Jak funguje inflace a deflace? | Příklady z historie | Základní cenové indexy | Portfólia | D1 | Co jsou to úrokové sazby? | Jak fungují úrokové sazby? | Souvislost s inflací | Hlášení úrokové sazby | Dopad na ekonomiku | Dopad na ekonomiku a finanční systém | Jaké typy úrokových sazeb známe? | Typy úrokových sazeb | FFR | Federal Funds Rate (FFR) | Prime Rate | Federal Discount Rate | Federal Funds Target Range | Cílová úroková sazba | Treasury Yields | London Interbank Offered Rate | LIBOR (London Interbank Offered Rate) | Euribor (Euro Interbank Offered Rate) | Euro Interbank Offered Rate | Sazby pro spotřebitelské úvěry | Sazby pro refinancování | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Index S&P 500 ve srovnání | Faktory ovlivňující úrokové sazby | Poptávka a nabídka úvěrů | Nabídka úvěrů | Politická a geopolitická nestabilita | Míra růstu mezd | Mezinárodní faktory | Technologické a demografické změny | Konsensus analytiků | Pokles cen elektřiny | Hodnota měny | Kontrola inflace | Dopady na korunu | Mezinárodní porovnání | Argumenty o přijetí eura | Investice a hypotéky | Aktiva realitních fondů | Nákupy | Nakupovat | Jádrový index spotřebitelských cen | Řešení sporů | Jestřábí postoj | Technologický vývoj | Silná ekonomika | Suroviny | Maso | Očekávané rozhodnutí | Udržení cenové stability | Ekonomické výkonnosti | Dosažení zisku | Rezervy | Konflikty | Znehodnocení měny | Vlády | Výhody | Hospodářské politiky | Směřování ekonomiky | 256/2004 | Geopolitické konflikty | Dopad na hospodářství | Mezinárodní spolupráce | Fungování | Madeleine Albright | SOK | Kenneth Waltz | Global Conflict Tracker | George F. Kennan | John F. Kennedy | Rozsah konfliktů a jejich význam | Rozsah konfliktů | Začátek porozumění | Co jsou mezinárodní konflikty? | Diplomatické napětí | Ozbrojené konflikty | Fungování mezinárodních konfliktů | Příčiny konfliktů | Aktéři | Mezinárodní spolupráce a řešení | Dlouhodobé důsledky | Humanitární důsledky | Mírové procesy | Mírové procesy a dohody | Předcházení konfliktům | Celý svět | Kulturní rozdíly | Nekonvenční konflikty | Vliv médií | Ekonomická závislost | Faktory ovlivňující mezinárodní konflikty | Politické soupeření | Náboženské a etnické rozdíly | Etnické rozdíly | Ekonomické zájmy | Vliv mocenských struktur | Nedostatek komunikace | Zahraniční intervence | Vliv mezinárodních konfliktů na ekonomiku | Nálady investorů | Vliv na ekonomiku | Historický okamžik | Znalost měnových trendů | Jaké jsou měnové trendy? | Funkce měnových trendů | Řízení měnových trendů | Faktory ovlivňující měnové trendy | Hospodářská výkonnost | Fungování měnových trendů | Hlubší pohled na fungování | Hlubší pohled | Mechanismus měnových trendů | Vliv na mezinárodní obchod | Centrální banky a měnová politika | Rizika a nejistota | Vliv na ekonomickou stabilitu | Role hedgeových fondů | Dopad na spotřebitele | Technologický vliv | Přístup veřejnosti | Vliv geopolitických událostí | Plovoucí směnný kurz | Volatilita směnných kurzů | Výhody a nevýhody | Nevýhody | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Dynamika směnných kurzů | Raghuram Rajan | Přechod na plovoucí směnné kurzy | Plovoucí směnné kurzy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Ceny ve výrobní sféře
Ceny v Japonsku
Ceny v průmyslu
Ceny v range
Ceny výrobců
Ceny výrobců v eurozóně
Ceny výrobců v USA
Ceny v zemědělství
Ceny XMR
Ceny za přepravu nákladů

Následující klíčová slova

Ceny zeleniny
Ceny zeleniny a ovoce
Ceny zemědělských výrobců
Ceny zemního plynu
Ceny zemního plynu Henry Hub
Ceny zemního plynu i elektřiny
Ceny zemního plynu v Evropě
Ceny zemního plynu v USA
Ceny zemního plynu v USA (NATGAS)
Ceny zinku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
CapXmaster srovnani
Potvrďte prosím... Zavřít