Sobota 15. června 2024 00:46
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
FTMO král
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ETF

Index cen výrobců

img

Aktuální prognóza pro EUR/USD na 11. 8. 2023

11.08.2023 Před zveřejněním údajů o inflaci v USA euro aktivně rostlo, ale jakmile bylo oznámeno, že tempo růstu spotřebitelských cen zrychlilo ze 3,0 % na 3,2 %, kotace se vrátily do své výchozí pozice, i když konečný výsledek byl mírně nad prognózou na úrovni 3,1 %. Teoreticky mělo euro klesnout ještě více. Trh se však krátce před tím přesvědčil, že inflace zrychlí na 3,3 %. Data tedy nakonec dopadla lehce za očekáváním. Přesto zpráva stále vykazovala růst, což znamená, že Federální rezervní systém by mohl sazby ještě jednou zvýšit. Můžeme očekávat ještě minimálně jedno zvýšení sazeb, ne nutně po příštím zasedání, ale do konce roku.
img

Ranní shrnutí (10.08.2023)

10.08.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei se obchodoval o 0,40 % výše, Nifty 50 o 0,40 % níže a indexy z Číny klesly až o 0,60 %. Index S&P/ASX 200 si připsal 0,16 %, zatímco index Kospi klesl o 0,26 %.
img

VIDEO: 📊 TA (17.7.) – Údaje o inflaci daly trhům zelenou

17.07.2023 V minulém týdnu trhy překvapila nižší čísla o inflaci, což obchodníci alespoň prozatím vyhodnocují jako impuls k nákupu. Zpomalení je cítit i v EU, když německý index cen výrobců PPI klesl k 1 %. Mezi nejzajímavější trhy tohoto týdne řadím GBP/USD s jeho pokračujícím růstovým potenciálem a také trhy s ropou a jejím dlouhodobým potenciálem. Podobně zajímavý je i trh Natgas, který tento týden hledá důležité cenové úrovně.
img

BREAKING: EURUSD po údajích o PPI a žádostech o podporu v nezaměstnanosti klesá!

13.07.2023 Index cen výrobců (PPI) konečné poptávky v červnu vzrostl o 0,1 % po květnovém poklesu o 0,4 % a mírném dubnovém růstu. Důvodem byl především nárůst indexu cen služeb pro konečnou poptávku o 0,2 %, zatímco ceny zboží pro konečnou poptávku zůstaly beze změny. Index konečné poptávky bez potravin, energií a obchodních služeb se v červnu také zvýšil o 0,1 %. Na dvanáctiměsíční bázi se ceny konečné poptávky bez potravin, energií a obchodních služeb zvýšily o 2,6 %. U služeb konečné poptávky došlo k nárůstu o 0,2 %, a to zejména díky zvýšení indexu depozitních služeb o 5,4 %. Mezitím ceny zboží konečné poptávky byly stabilní, přičemž růst cen energií byl kompenzován poklesem cen potravin a ostatního zboží.
img

Ekonomický kalendář: US PPI inflace 🔎

13.07.2023 Evropské futures indexy naznačují mírně vyšší otevření pro seanci v Evropě. CFD kontrakty pro DAX (DE30) se obchodují nad 16 100 body. Dnes investoři obdrží další makrodata nejvyšší úrovně. V Evropě bude několik menších zemí zveřejňovat data CPI a údaje o průmyslové výrobě. Nejvýznamnější událostí na evropském trhu však bude zveřejnění zápisu ECB z posledního zasedání.
img

Jaké události mohou ovlivnit tržní sentiment 13. července? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky

13.07.2023 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, většinou ale nepříliš důležitých. EU zveřejní zprávu o průmyslové produkci, která jen sotva vyvolá reakci trhu, i kdyby jen středně silnou. Spojené státy zveřejní údaje o indexu cen výrobců a žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Index cen výrobců je doprovodnou zprávou inflace, takže jeho výraznější pokles může vyvolat pokles dolaru. Ne ale tak silný jako ve středu. Žádosti o podporu v nezaměstnanosti mohou vyvolat reakci trhu jen v případě výrazné odchylky od prognózované hodnoty.
img

Aktuální prognóza pro EUR/USD na 6. 7. 2023

06.07.2023 Nebylo překvapením, že konečná data o číslech Indexu nákupních manažerů z Evropy dopadla hůře než prognózy. Investoři byli na tento výsledek obecně připraveni. Co ale skutečně mělo dopad na trh, byl index cen výrobců. Ceny výrobců meziročně klesly o 1,5 %. A to znamená, že inflace bude nadále klesat. To stačí k oslabení jednotné měny, která po těchto zprávách začala klesat. Nejděsivější ale je, že Evropská centrální banka pokračuje v přísné měnové politice a hodlá pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb. Zatímco dynamika inflace naznačuje potřebu trochu jiné politiky.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.06.2023 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstové trajektorii, i když k tomu měl ve srovnání s úterkem méně důvodů. Středeční rally byla ale ještě silnější, což nejspíš souvisí s výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zdá se, že trh zcela přestal Fedu důvěřovat a ztratil naději, že se dočká alespoň ještě jednoho zvýšení sazeb, ačkoli toto se ví už několik měsíců. Růst eura (a libry) proto stále považujeme za nelogický. Pár EUR/USD má alespoň technické důvody k růstu, protože po měsíčním poklesu je nutná korekce. Ale pokud jde o libru...
img

Fundamentální analýza pro začátečníky na 14. června 2023

14.06.2023 Ve středu bude zveřejněno mnoho makroekonomických zpráv. Eurozóna zveřejnění statistiky průmyslové výroby za duben, které vyjdou pravděpodobně hůř, než se očekávalo. Spojené království zveřejní údaje o HDP a průmyslové výrobě. HDP jen stěží přitáhne pozornost trhu, protože půjde o měsíční zprávu. Průmyslová výroba by mohla vyvolat silnou reakci trhu. Jelikož Spojené království zveřejní mnoho údajů, mohly by společně ovlivňovat britskou libru.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Výrobní ceny v Číně v květnu meziročně klesly o 4,6 procenta, nejvíc za sedm let

09.06.2023 Výrobní ceny v Číně v květnu meziročně klesly o 4,6 procenta, což je nejvýraznější propad za více než sedm let. Oznámil to dnes čínský statistický úřad. Výsledek je horší, než čekali analytici, na vině je zejména slabá poptávka, která zatěžuje výrobní sektor a komplikuje vyhlídky na výraznější hospodářské oživení.
img

Ranní shrnutí (09.06.2023)

09.06.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výše. S&P 500 si připsal 0,62 % na 4 294 bodů, Dow Jones se posunul o 0,50 % výše na 33 833 bodů a Nasdaq 100 přidal 1,27 % na 14 484 bodů. Russell 2000 klesl o 0,41 %, jelikož investoři vybírali zisky po dobré seanci předchozího dne.
img

GBP/USD. Přehled na 8. 5. Bude zpomalování inflace v USA pokračovat?

08.05.2023 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek a během minulého týdne ve vzestupném pohybu a my jsme již začali ztrácet naději, že uvidíme logický pohyb. V článku EUR/USD jsme zaznamenali, že mnozí odborníci vysvětlují současný pokles americké měny s blížícím se koncem cyklu zpřísňování měnové politiky Fedu a zapomínají, že na tvorbu kurzu by měly mít vliv další faktory na trhu. Pokud ne, znamená to, že trh nyní obchoduje podle svých vlastních pravidel a nezáleží na tom, kdy Fed dokončí zvyšování sazby. Bank of England může také ukončit zpřísňování v květnu, což bude známo tento týden, ale libra bez ohledu na to roste.
img

EUR/USD. Americká inflace v červeném, holubičí rétorika Williamse a maximum letošního roku

14.04.2023 Ve čtvrtek pár EUR/USD překonal úroveň rezistence 1,1030, což odpovídá horní linii indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. Cena aktualizovala roční maximum (1,1034), které bylo stanoveno na začátku února. Pár se posouvá k číslu 1,11 v důsledku předchozí hybnosti, kdy dolar ve středu na trhu klesal v reakci na Index spotřebitelských cen. V USA byla zveřejněna další inflační zpráva, která býkům poskytla větší podporu. Jedná se o Index cen výrobců, který vyšel v "červených číslech", odrážející zpomalení americké inflace.
img

EUR/USD. Týdenní přehled. Zprávy o inflaci a zápisy FOMC

10.04.2023 Nadcházející obchodní týden slibuje, že bude "žhavý". Ekonomický kalendář je plný důležitých fundamentálních událostí, mezi nimiž je třeba vyzdvihnout zprávy o inflaci a zápisy FOMC. Tyto zprávy jsou důležité z různých důvodů, ale ve světle současných okolností mají zvláštní význam.
img

GBP/USD před zprávou o inflaci a zasedáním Bank of England

21.03.2023 Pár GBP/USD aktualizoval 8. 3. své několikaměsíční cenové minimum na 1,1802. Tento týden se pár pokusil přiblížit k hranici 23. čísla, včerejší maximum bylo na 1,2283. Za dva týdny pár vzrostl o více než 450 pipů především kvůli slabému dolaru. Všimněte si, že 1,2280 je poměrně silná úroveň rezistence, která odpovídá horní linii indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. Jak vidíme, kupující GBP/USD ji nedokázali impulzivně překonat, i když býčí sentiment páru stále zůstává.
img

BREAKING: Maloobchodní tržby a údaje o indexu cen výrobců neovlivnily americký dolar

15.03.2023 Údaje o maloobchodních tržbách v USA za únor byly zveřejněny ve 13:30 a na trzích nevyvolaly žádné výraznější pohyby. Hlavní body zprávy:
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní tržby a index cen výrobců v USA v centru pozornosti

15.03.2023 Trhy s futures naznačují, že hlavní evropské indexy otevřou beze změny nebo mírně níže. Futures na DAX se v současné době obchodují přibližně 10 bodů pod včerejším závěrem. Ekonomický kalendář pro nadcházející den zahrnuje několik důležitých zpráv z USA.
C:\fakepath\trader-13032023-11-zm.jpg

Očekávané události pro tento týden

13.03.2023 Investoři se během tohoto týdne budou pravděpodobně nejvíce soustředit na úterní výsledek inflace ze Spojených států, ale také například na čtvrteční zasedání Evropské centrální banky (ECB), která bude rozhodovat o své monetární politice. Jaké další události by měli investoři brát v tomto týdnu na vědomí?
img

EUR/USD. Jestřábi roztáhli křídla. Šéf Fedu podpořil dolar

08.03.2023 Šéf americké centrální banky Jerome Powell poskytl americké měně významnou podporu. Ve včerejším projevu v americkém Kongresu řekl, že Fed je připraven zrychlit tempo zvyšování úrokových sazeb "pokud to bude nutné". Zároveň naznačil, že konečná úroveň sazby bude vyšší, než se dosud předpokládalo. Na pozadí takové rétoriky dolar posílil svou pozici na celém trhu a pár EUR/USD konsolidoval v rámci čísla 5.
img

Invesco: Spíše realistický než pesimistický pohled na trh

24.02.2023 Posledních několik týdnů mě zarazila míra pesimismu, jakou jsem zažila při setkávání s klienty. Problémy nás určitě čekají, ale nemyslím si, že by měl pesimismus zastínit potenciál kapitálového zhodnocení a průběžných výnosů, které leží před námi.
img

USD/JPY: "Faktor Ueda" a očekávání páteční zprávy

21.02.2023 Pár USD/JPY se nadále systematicky pohybuje směrem nahoru k úrovni rezistence 135,50, která odpovídá horní linii indikátoru Bollinger Bands na denním grafu. Poslední události, které se odehrály na obou stranách Tichého oceánu, podpořily kupující páru a ukončily sestupný trend. Je krajně nepravděpodobné, že by se cena v dohledné době vrátila do oblasti 127–128, protože priorita vzestupného scénáře je zřejmá a je způsobena nejen posílením dolaru, ale také oslabením jenu.
img

Ranní okénko - Rétorika Fedu se stočila více jestřábím směrem po překvapení v datech z ekonomiky

17.02.2023 Dnešní datový kalendář zahrnuje jen sekundární data o vývoji cen, konkrétně ceny průmyslových výrobců (PPI) v Německu a ceny dovozů a vývozů v USA. V Německu index cen výrobců v lednu meziměsíčně poklesl o 1 % a navázal tak na pokles o 0,4 % v prosinci. Meziroční tempo růstu tím spadlo z 21,6 % na 17,8 %. Za meziměsíčním poklesem stály především levnější energie (-5 % m/m), zatímco ostatní podskupiny PPI zdražily mezi 1-2 %. Výsledek ukazuje, že předchozí hlavní inflační problém v eurozóně, energie (v kombinaci s komplikacemi v dodavatelských řetězcích), je na ústupu.
img

📉US100 se po PPI datech propadá o 1,5 %❗

16.02.2023 Indexy na Wall Street utrpěly ztrátu po zveřejnění čerstvého balíčku údajů z americké ekonomiky. Vyšší než očekávaná inflace cen výrobců posílila očekávání, že Federální rezervní systém bude muset prodloužit cyklus zpřísňování.
img

Analýza a obchodní tipy pro EUR/USD na 16. 2.

16.02.2023 K testu 1,0711 došlo, když linie MACD již byla daleko od nuly, takže potenciál poklesu byl omezený. O něco později proběhl další test, ale tentokrát se indikátor MACD již vzpamatovával z přeprodané oblasti, což byl docela dobrý signál k nákupu. To vedlo ke zvýšení ceny asi o 20 pipů. Test 1,0667 odpoledne umožnil obchodníkům nakupovat a vedl k dalšímu nárůstu o 20 pipů.
img

EUR/USD: Dolar opět v nemilosti, zatímco euro nabírá obrátky

23.01.2023 Pár EUR/USD otestoval na začátku nového obchodního týdne poprvé od loňského dubna číslo 9. Příčinou takové cenové dynamiky je nejen oslabení americké měny (dolarový index zahájil obchodování s gapem směrem dolů), ale i posílení eura (což dosvědčují hlavní křížové páry s eurem). Takové fundamentální pozadí umožňuje býkům páru EUR/USD pohyb k horní linii indikátoru Bollingerova pásma v časovém rámci D1, která aktuálně odpovídá hranici 1,0950. Překonání této úrovně rezistence otevře obchodníkům cestu k číslu 10.
img

Ranní shrnutí (19.01.2023)

19.01.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování s velkými ztrátami, když všechny hlavní indexy na Wall Street klesly o více než 1 %. Slabší výkonnost přišla po slabších než očekávaných údajích z USA, jako jsou maloobchodní tržby a index cen výrobců.
img

Ekonomický kalendář: Čekají nás maloobchodní prodeje a projevy členů FOMC a ECB

18.01.2023 Evropské trhy otevřely do pozitivního teritoria. Růst přichází po poměrně optimistické asijské seanci. Japonský jen je dnes v centru pozornosti díky Bank of Japan, která nerozšířila pásmo kolem cílového výnosu dluhopisů. V důsledku toho japonská měna vůči americkému dolaru propadla o více než 2 %. Část ztrát však byla eliminována ještě před otevřením evropské hotovostní seance. Nyní USDJPY roste o přibližně 1,5 %.
img

Forex aktuálně: Trhy jsou začátkem velkého týdne centrálních bank velmi opatrné

12.12.2022 Vypadá to, že trhy se snaží být na začátku týdne opatrné a účastníci se drží před netrpělivě očekávanými oznámeními o politice centrálních bank a zveřejněním makroekonomických údajů vysoké úrovně bokem.
img

US500 po zveřejnění PPI klesá

09.12.2022 Dnešní údaje o inflaci PPI investory překvapily a vyvolaly na trzích velké pohyby. Index cen výrobců pro konečnou poptávku v USA vzrostl v listopadu meziměsíčně o 0,3 %, což je stejně jako vzestupně revidovaný růst o 0,3 % v říjnu a nad odhady analytiků ve výši 0,2 %. Náklady na služby vzrostly o 0,4 % v čele se zprostředkováním cenných papírů, obchodováním, investičním poradenstvím a souvisejícími službami, které vyskočily o 11,3 %. Náklady na zboží se zvýšily o 0,1 % v důsledku nárůstu cen čerstvé a suché zeleniny o 38,1 %. V meziročním srovnání se ceny výrobců zvýšily o 7,4 %, což je nejmenší nárůst od května loňského roku, ale vyšší než očekávání 7,2 %.
img

Výrobní ceny zřejmě zpomalí. Zvednou náladu na konci týdne?

09.12.2022 Index cen výrobců (PPI) je statistika, která se na trzích běžně moc nesleduje a akcie či dluhopisy na ni reagují obvykle velmi vlažně. Dnešní americký report přinášející čísla za listopad má však potenciál s cenami pohnout. Už řadu dní investorům neukázal směr žádný silný impuls a vycházela málo důležitá makrodata. Příští týden se však koná poslední letošní měnové zasedání Fedu, na jeho začátku vyjde spotřebitelská inflace a tentokrát už před ní - tedy dnes - ta výrobní. PPI je proto očekáváno jako určitá nápověda před důležitějším CPI.
img

Invesco: Nezapomenutelný prosinec pro světovou ekonomiku

08.12.2022 1. Změny v čínské politice covidu. Čína provádí významné a pozitivní změny své politiky ohledně covidu. Minulý týden Čína oznámila novou iniciativu na podporu dalšího očkování starších osob a nedávno také zmírnila požadavky na testování covidu v některých velkých městech. Investoři tyto zprávy přijali velmi pozitivně, což vedlo k růstu čínských akcií. Objevily se také zprávy, že Čína možná tento týden oznámí nový, méně přísný soubor národních opatření v oblasti covidu, což by mohlo být pro ekonomiku stimulující a mohlo by to čínským akciím poskytnout další silný impuls.
img

OPEC+ před začátkem klidného týdne drží produkci ropy na stejné úrovni

05.12.2022 Minulý týden touto dobou jsme psali o rozhodujícím období pro ceny ropy. Tento týden možná začneme tušit, jaký vliv bu...
C:\fakepath\trader-05122022-9-zm.jpg

Očekávané události pro tento týden

05.12.2022 Investoři se během tohoto týdne budou soustředit pravděpodobně nejvíce na rozhodnutí o úrokových sazbách v Austrálii a v Kanadě, ale také například na páteční zveřejnění indexu PPI (Index cen výrobců - Producer Price Index) ve Spojených státech. Jaké další události by měli investoři brát v tomto týdnu na vědomí?
img

Čínská ekonomika začíná překvapivě zpomalovat. Inflace v EU je nejvyšší za posledních 10 let

17.09.2021 Z Číny jsme se tento týden dočkali dalších negativních fundamentů, když maloobchodní tržby zaznamenaly v srpnu meziroční růst jen o 2,5 %. Přitom se očekávalo, že tržby vzrostou o 7 %. Průmyslová výroba pak vykázala nárůst o 5,3 %, což bylo pomalejší tempo než v červenci, kdy zpevnila o 6,4 % meziročně.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Etheru | PPI v USA | Cenový kanál | Marlin | Neel Kashkari | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Války | Údaje z USA | Vývoj | Výsledek inflace ze Spojených států | Opačný trend | Australská centrální banka | Allianz | Esther Georgeová | EUR | Pandemická opatření | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Oznámení výsledků | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Wal-Mart Stores | Long/short | Komuniké | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Snížit úrokové sazby | Stoxx | Take Profit | Hlasovací právo | Aktuální kurzy měn | Údaj o HDP | Očekávání | Korelace | Jüan | Otevřené pozice | Evropské centrální banky | Poslanci | Binance.US | Volatilní | Dolar zpevňuje | Faktory ovlivňující inflaci | EUR/JPY | Target (TGT.US) | Michael Barr | Volební rok v USA | Příležitost k nákupu | Trh práce | Evropská komise | Pro investory | Skupina G7 | Devon Energy | Investice | PANW.US | Alexandr Novak | MACD | Potenciál | Support | Návrat inflace | Coca-Cola Company | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Lednová inflace | Výkonný ředitel | Norges Bank | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Larry Swedroe | Úroková sazba Fedu | Chování | Ifo | Japonské akcie | Argos Capital | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Intervence | NYSE | Nové historické maxima | Experti | LSEG | Raiffeisenbank | Průměrný výnos | Inflace a deflace | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Evropské měny | Bidenova administrativa | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Předseda představenstva | Goldman Sachs | 1M | Flat pattern | S&P 500 (MES) | COT report | Akcie společnosti | ETH | Inflace ze Spojených států | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Ostatní cenové indexy | Brent | Urputnost | Streamovací služby | Aktuální vývoj | Kansas City | Rezistence | Komfortní zóny | Lagardeová | Americký akciový trh | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Měnové zasedání | Cenné papíry | Výnos | Základní cenové indexy | Russell 2000 | Acacia Communications | RBC Capital | Měnový pár USD/JPY | Obchodovat intradenně | Výkon průmyslu | Tisk peněz | Asijské akcie | BreakEven | Delta | USD/INR | HOOD | SMA | Vzdělávání | Šéf Fedu | Investiční strategie | Slabá poptávka | Technický indikátor | Příklady z historie | Index DOW | Airbus SE | Alcoa | Základní pravidla | Výše mezd | Směřování měnové politiky | Kontrakty | INR | Praxe | AI | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Micro Nasdaq | Sentiment na trhu | JPY | Sell pozice | Spotřebitelské inflace | Obchodní tipy | Výrobní sektor | Odhad HDP | Index Russell | Zavírací cena | Ekonomický sentiment | Uber Technologies | Dlouhodobý růst | Projekce | Peníze | Klesající ceny nemovitostí | Ukazatel | Francie | Dosáhnout zisku | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Americká ropa | Evropské akcie | Obavy z inflace | Federální rezervní systém (FED) | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Micro S&P 500 | Americké ekonomiky | Běžný účet platební bilance | Palladium | Vlnový pattern | USD | Představitelé ECB | Medvědí signál | Největší světové ekonomiky | Ropa WTI | Micron | Zájem obchodníků | Walt Disney Co | Shopify | Striker | Vývoj dolarového indexu | Výhled poptávky | Technická analýza | Dolar dnes | Delta Air | Rozhodnutí ECB o sazbách | Pozornost investorů | USD/EUR | Na burze | Banka Goldman Sachs | Robinhood | Viceguvernér ČNB | Cestování | Jestřábí komentáře | Odliv kapitálu | Micro Nasdaq 100 | Proražení | Posílení koruny | Růst výrobních cen | DJI | EURUSD | Trading týden | Zynga | Spekulovat | Pokles inflace v USA | SS&C | CFD kontrakty | Pozitivní signál | Ekonom společnosti | Průměrná volatilita | Cenové úrovně | Trh s ropou | Ekonomická aktivita | Regulace | Výsledek inflace | NFP | Úroková sazba | Noviny | Tichomoří | Unie | Obrovský potenciál | Dovoz | Výkon | Admirals | Zprávy o trhu | Nasdaq Composite | Doji | Dolar roste | Druhy CPI | Nikkei | Aktuální kurzy | Zasedání FOMC | Konvergence | Rostoucí ceny energií | Dot plot | CISCO | The Way Smart Money Invests Today | P.A. | PMI ze sektoru služeb | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Největší ztráty | Investovat | Vklady | Měnový pár EUR/USD | Akciové indexy | Velké instituce | Býčí sentiment | Investing.com | Falešné proražení | Stavebnictví v USA | Dluhopisy s vysokým výnosem | Akcie Bank of America | Stratégové | Ekonomická stagnace | Výrobní ceny | HSCEI | Marek Mora | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Vyšší úrokové sazby | EUR/CZK | Zájem investorů | Zpřísňování měnové politiky | Makrodata | Jestřábí postoj | Prezident | Investoři | Výhled Číny | Nejistoty | Dobrý nápad | Marc Chandler | Index výroby | Očekávaná inflační data | Evropská měna | Easing | NAHB | Index PPI | MSCI Emerging Markets | Jádrový index | Snížení nákladů | Zisk | Pesimismus | JD.US | Obavy ze zrychlení inflace | ZIM Integrated Shipping | Vyšší hodnoty | Údaje o průmyslové výrobě | Makroekonomická prognóza | Index KOSPI | Americké centrální banky | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Put/Call | Jednotné měny | Mary Dalyová | Vývoj sazeb | Ministerstvo obchodu | Tiskové agentury | Zápis z posledního zasedání | Průzkum | IEA | Funkční období | Zdravotní péče | Sestupný trend | US500 | Sentiment investorů | Honeywell International Inc. | Avis | Analýzy | Analýza páru EUR/USD | Trend akciových trhů | Obchodní plán | P/E | Reakce trhů | Zpráva | Zasedání Evropské centrální banky | Prémie | Invesco | Kávové akcie | Představitelé Fedu | Německý DAX | Prodej | Instrument | Nabídka | EP | PCED | Uber | Evropské ekonomiky | Zasedání Fedu | Management | Agentura Reuters | GBP | Spotřebitelský sentiment | Korekční pohyb | Zhoršování situace | Tržní kapitalizace | Dolary | S&P Global | Obchodní týden | Centrální banky | S&P | Vzdělání | Současný stav | Japonská vláda | Obchodování | Signál k prodeji | Zprávy | Prezidentka ECB | Tisková konference ECB | Trhy s kryptoměnami | Index Stoxx 600 | Chevron Corporation | Airbus | Nadšení | Exact Sciences | Oznámení | Nezaměstnanost v USA | Murray | BREAKING | Evropské trhy | ZEW | Analýza makroekonomických zpráv | Aktuální inflace | Ceny ropy | CDW | Silné trendy | Úvěrování | Silný růst | Udržitelnost | Eurostat | Vyhlídky | Deflace | Kristalina Georgievová | Růst inflace | Celkový trend | Covid | CRISPR Therapeutics | CZ | Bydlení | Occidental Petroleum | Vítězné tažení | Příjmy Ruska | CME FedWatch Tool | Kurz EUR/USD | Míra | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Prognóza Fedu | Dnešní data | Předpověď | Hedgeové fondy | Analýza transakcí | Firmy | Nerozhodnost | Raphael Bostic | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | Situace ve Spojených státech | Zpřesněný odhad | Nástroj | Výsledky | Jednoduché tipy pro začátečníky | Přehled | HUF | Očekávání investorů | Koruna | Výrazný pokles | Pokračující pokles | Veřejné služby | Bitcoin | Kupující | Inflační tlaky | Australské akcie | Včerejší obchodování | Minulá výkonnost | Futures na evropské indexy | Cena ropy WTI | Bank of America | Kurz dolaru | TIM | Americký výrobce | Fundamentální analýza | Propad | S&P/ASX 200 | Silný dolar | ZIM.US | Ipsos | Údaje | xStation | Výkonnost | Stavebnictví | Snižování sazeb | Ropa Brent | OPEC+ | Alibaba | Očekávání analytiků | Objem | Výsledky průzkumu | Zvyšování mezd | Vývoj dolaru | WMT | Federální rezervní systém | Společnost Nvidia | Důležité zprávy z USA | Britské libry | Výsledky společnosti | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americké měny | Čínské ministerstvo obchodu | Graf | Carry trade | Ekonomické události | US dollar | Regulátor | Index S&P 500 | Hlavní indexy | Nákup libry | Patrick Harker | Hráči na trhu | Průmyslová výroba | MMF Kristalina Georgievová | Ekonomika Německa | Posílení amerického dolaru | Plyn | CME FedWatch | Eurodolar | Schlumberger | Průraz | Kansas | Short | Deficit | S&P 500 Index | Polsko | Pár EUR/USD | Reuters analytik | Reakce trhu | Zpráva o inflaci | Výnosové křivky | Cenová hladina | Hospodářské oživení | Zveřejněná data | Americká centrální banka | Současná situace | MRK | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | HUF/EUR | Zvýšení úrokových sazeb | Rostoucí trend | USD/PLN | OPEC | Vir | Výroba v eurozóně | Růst eura | Jednání FOMC | Pokles ceny | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Index spotřebitelské důvěry | Dopady na ekonomiku | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Ekonomická situace | Ukazatel inflace | Jádrový index spotřebitelských cen | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Rostoucí obavy | DAX (DE30) | Jihokorejský KOSPI | FactSet | Brands | FTSEurofirst | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Růstový potenciál | Investiční společnost | Technické analýzy | Makroekonomické ukazatele | G10 | Euro dnes | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Měnový trh | GBPUSD | Běžný účet | Britská měna | HDP USA | Ekonomické ukazatele | Stříbro | USDCAD | Avis Budget | Jakub Matis | Klíčové události | Instituce | Čínský statistický úřad | ex | Ziskové marže | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Bank of Japan | Kristina Hooper | Nejprudší pokles | JNJ | Růst výnosů | Býčí signál | Cenová maxima | Americké akcie | Silná ekonomika | Přehled o dění na světových burzách | Heiken Ashi | Ex-dividend | Rekordní minimum | Vývoj měnového páru USD/JPY | PANW | Klesající trend | Evropská ekonomika | Pozornost | Equal weight | Průměrný roční výnos | Indikátor RSI | McDonald's Corporation | MES | Zhodnocení kapitálu | Obchodníci s ropou | Trh s futures | Nákupní příležitost | Trh | Nárůst zásob | Medián | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | SolarEdge Technologies | Výkyvy | Výrazný růst | Electronic Arts | S&P 500 | Fed | Luis De Guindos | Korekce | Kanada | JDE | Indexy v Asii | Zvýšení mezd | Nákup dolaru | Wells Fargo | ProCent | Illumina | Money management | Ceny zboží | Změny sazeb | Downtrend | Spojené království | Dopad na trhy | MT4 | Keynes | Posílení dolaru | Omezení COVID | Nejistota | ANO | Růst tržeb | CME | Striker Securities | Pokles cen ropy | Makroekonomické údaje | Dezinflace | Tržní sentiment | Alligator | Merck & Company | Tržní situace | Konference FOMC | Světová banka | RBC | Trh dnes | Příležitosti | Antony Blinken | Příkaz stop-loss | Prodej dolaru | Asijské indexy | XRP | Dividends | Členové Fedu | Spotřebitelská inflace | CRSP | Změny cen | Sell | Japonsko | Long pozice | Celkový sentiment | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Riksbank | Trendová linie | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Index Nasdaq | ILO | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Německo | Oblast supportu | Měny&Sazby | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Společnost XTB | Tržní odhad | Trendové linie | Grafy | Objem obchodů | FIAT | Načasování snížení úrokových sazeb | Pokles eura | Nifty 50 | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Výhled poptávky po ropě | Centrální banka | Vice | Další růst | Andrew Bailey | Významné zprávy | Ping An Insurance | Index PMI | CL | Americký dolar | Směřování | LYNX | LIBOR | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Velké objemy | Výhled pro EUR/USD | Pohyb měnových párů | Energetický sektor | Centrum | Zadlužení | Příkaz Stop | Společnosti | Fundamentální faktory | Bollinger Bands | Technické patterny | Počet žádostí o podporu | CRISPR | Federal Reserve | Oblasti rezistence | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Domácnosti | Nárůst objemů | Březnová inflace | API | Zprávy a události | Analytici | Aligator | Eskalace | Commitments of Traders (COT) | Equity | Guvernér Fedu | Nákladová inflace | CZK | Reuters | US100 | Dnešní výsledky | Čísla o inflaci | Baidu | Situace | MGM Resorts International | Chevron | Kompozitní index | Vysoká inflace | Ceny zemního plynu | Globální akciový index MSCI | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výkonná ředitelka | Macerich | Futures kontrakty | Výrobní aktivita | Palo Alto | Libra šterlinků | Předseda | Vlna poklesu | Utahování měnové politiky | CME Group | 3M Company | Volatilita je nízká | Ripple | Polská inflace | Čínské ministerstvo | Nižší růst | Traders | Rok 2024 | COT (Commitment of Traders) | Investiční rozhodnutí | Ukazatel zdraví | Evropská unie | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Stagnace | Příkaz | Ekonomiky | Ranní okénko | Záporné sazby | Růst mezd | Snížení sazeb | Negativní dopad | Libra | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Dopad na ekonomiku | Růst americké ekonomiky | Dow Jones Industrial Average | FTSE | BofA | Benchmarky | Nálada investorů | Spread na burze | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Moody's | NAFTA | CVX | Tržby | Platební bilance | Americká investiční společnost | Cena | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Roční výnos | DOT | Air | Americká centrální banka (Fed) | Horší data | Zápis z posledního zasedání Fedu | Jednoduché tipy | Izrael | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Situace na trhu práce | Zápis ze zasedání FOMC | Čínská ekonomika | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | ČNB | Zoetis Inc | Dluhopisy | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Pokles | Finance | MGM | Přehled kurzů | International Flavors & Fragrances | Konsensus | Americký trh | KO | Ochranné příkazy | Sazby ECB | Maloobchodní tržby | Americké společnosti | Charles Schwab | Zastavení výroby | Cenové minimum | Cena benzínu | Royal Caribbean | Makro | Nike, Inc. | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Mosaic | NVDA | Svět investování | Dobré obchodní příležitosti | Vrcholy | Evropská centrální banka | Akcie týdne | COVID-19 | Moskva | Shanghai Composite | BoE Andrew Bailey | Inflace zpomaluje | CF Industries | Americký index S&P 500 | Tempo poklesu | Indikátor | Index cen | Rizika | Růst ceny | ISM | Index PX | Čínská vláda | Daně | Kryptoměna | Odraz ceny | CPI index | Vývoj inflace | Pokles indexu | MNQ | Zásoby ropy v USA | Inflační očekávání | Momentum | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Forward P/E | Doporučení | Růst zisků | Zisky | HICP | CHN.cash | Martin Lembák | Kalendář událostí | Prodávající | Slušný zisk | Situace na trhu | GRMN | Allianz SE | Ministr zahraničí | Globální trhy | Trader | Cisco Systems | Drahé kovy | Množství peněz | NATGAS | Delta Air Lines | Obchodníci | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Pullback | CBRT | Zvýšení ceny | Coinbase | Bull | Makro prostředí | Americké hospodářství | Breakout | Přeprodané zóny | Capital | Hongkongský index Hang Seng | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Hang Seng | Valuace P/E | Guvernér | Kryštof Míšek | RSI | CSX Corporation | Zasedání Bank of England | Asset management | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Pokles akcií | Poptávka | Financování | ČSÚ | Zasedání RBA | Čína | GMT | Barel ruské ropy | Occidental | Spirit Airlines | Překoupení | Obchodovat | USDJPY | Zprávy z USA | Investiční poradenství | DISH | Růstový trend akciových trhů | Simplify Asset Management | Line | Korekční fáze | Dividenda | Nárůst výnosů | Uzavření trhů | MIFID | Reporty | Základní CPI | Průměrná mzda | Nákup eura | Ostatní kryptoměny | Medvědi | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | SolarEdge | Hospodářský růst | RBI | Vývoj událostí | Klouzavý průměr | Prezident Fedu | Oscilátor | Pokles zásob | DAX | Posílení eura | HAS | Palo Alto Networks | WTI | Bod | Kryptotrhy | Podmínky na trhu | Payrolls | Podnikání | Holubičí postoj | UTC | Reserve Bank of Australia | Video | HDP | Americká měna | Honeywell International | EMU | Problémy | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | OCI | ROCE | Bankéři | Klesající trendová linie | Cena ropy | Firma | Inflace | Forward valuace | Marže | Účet platební bilance | Reálné příjmy | Zlato a stříbro | Micron Technology | Tisková konference Fedu | Načasování | Struktura | Ropa | Ether | Signály | Rezervy | Kalendář ekonomických událostí | MCD | Nejslabší měny | Zpráva CoT | Rafinérie | Graf páru | Statistiky | Raiffeisenbank a.s. | Stoxx 600 | Sazba Fedu | Čínský index | International Business Machines Corporation | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Optimismus | Index Nikkei 225 | Kurz | Tyson Foods | 256/2004 | EMA | Aktuální předpověď | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | UST | Fundamentální pozadí | Dolar | Merck | Washington Post | Bull/Bear | Růst dolaru | Akcie v roce 2021 | Hodnoty měny | Datový kalendář | Euro | Medvědí scénář | Negativní vývoj | Makroekonomické faktory | Výrazné pohyby | Dominion Energy Inc | Risk | Jiji Press | Inflace cen | Pražský index PX | AUD | Spojené státy americké | Binance | Japonský Nikkei | Zpomalení růstu | Dividendový výnos | Trh je nervózní | Federální rezervní banky | Commodity | Santa Claus Rally | Obchod | Christine Lagarde | Stagflace | Objem investic | Express | Miliardy | Citigroup | Ekonomové | Hospodářství | Maynard Keynes | Jednotná měna | EU | Pravidla systému obchodování | Jádrový CPI | Nárůst nezaměstnanosti | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Spojené státy | Vítězství nad inflací | CAR | Cenové stability | Zasedání ECB | Gamble | Tesla | Úrovně rezistence | Vývoz | Úroveň rezistence | Recese | ZNGA | Kazuo Ueda | Bank of Canada | Bannockburn Global Forex | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Stimul | xStation 5 | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Směr trhu | Index spotřebitelských cen | Základní úroková sazba | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Aktuální stav | House Price Index | Inflace v Německu | Spekulace | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Japonský Nikkei 225 | Tržby v eurozóně | Americké ministerstvo práce | Čínské indexy | Oscilátor Marlin | American Express | Ceny energií | Nejnovější zpráva | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Japonský jen | Ticker | Poptávka po americkém dolaru | Averze vůči riziku | Atlantik | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Pinpoint Asset Management | Jak funguje inflace a deflace? | Očekávané události | Euro posiluje | Předpovědi | Vlna výprodejů | Ripple Labs | Zásoby ropy | Empire State Index | Evropské méně | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Futures na americké akciové indexy | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Inflace v Evropské unii | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | OXY | Důležité informace | Oslabení | Vstup na trh | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Spotřebitelská důvěra | MMF | Průmyslová výroba v eurozóně | Ekonomický výhled | Nařízení | Pioneer Natural Resources | BTC | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Pimco | Global Forex | ASX 200 | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Japonská měna | Průmysl | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Tempo růstu | Schwab | Americká výnosová křivka | Bankovní index | Divergence | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Nákupní pozice | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Hlavní evropské indexy | SunPower | Nasdaq 100 (MNQ) | UnitedHealth | Varování | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | ECB Christine Lagardeová | Výprodej | Národní bezpečnost | Long | Rally | Cenové indexy | Japonský index | Bear | Akcie Citigroup | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Indexy na Wall Street | Vývoj trhu | Business | Nastavení sazeb | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Albemarle | JP Morgan | Pokles cen | Automatic Data Processing | Společnost Disney | Bezpečnost | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Nový týden | Fiskální politiky | Zdravotnictví | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Čínské akcie | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Technologický pokrok | Investice do kávy | Snížení cen | | Indexy PMI | Pochybnosti | Tržní kapitalizace kryptoměn | Riziková aktiva | Stratég | Signál k nákupu | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Trading strategie | Sky News | Sentiment | Zrychlení inflace | Short pozice | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Největší pokles | Politika | Poptávky po ropě | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | 1D | PLN | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Indikátor MACD | Dnešní seance | MAM | Nápad nakupovat | Ekonomické prognózy | Nike | Úrovně supportu | Velká Británie | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Zdraví ekonomiky | Cenové turbulence | Nálada | Představitelé centrální banky | Geopolitická rizika | Western Union | Nákupy | Měnové páry | Měnové politiky | Sazby | SVB | Put | Ekonomika | Oxford Economics | Výnosová křivka | Elektřina | Politika centrálních bank | Odhady růstu | Zhodnocení | Úrokové sazby ECB | Výhled | Velmi volatilní | Členové OPEC | Index energií | Poptávka po dolaru | Futures na indexy | Zerohedge | Akcie v Hongkongu | Americké ministerstvo | Výnosy | Americký trh práce | Obchodní analýza | Ethereum | Indikátor Ichimoku | Odpovědnost | iRobot | Propouštění | Index Hang Seng | Zaměstnanci | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Výsledek zasedání Fedu | Forward valuace P/E | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Insider | Advance Auto Parts | Nabídka a poptávka | Růst cen energií | Prodejní signál | General Motors | Fondy | Konsolidace | Nejvýraznější propad | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Cenové hladiny | Německé ekonomiky | USA inflace | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Horizontální linie | Spread | Obavy investorů | Vývoj měnového páru EUR/USD | Under Armour | New York | Tradingové webináře | St. Louis | GS | Dřevo | AIG | Růst cen výrobců | Akcie a inflace | Deflační faktory | Ekonomické zprávy | S&P 500 nebo Nasdaq | AOS | Kraft Heinz | Pokles poptávky | Energy Price Index | LemBros | Nákupní signál | Objednávky | Oslabení dolaru | Komise v přenesené pravomoci | NFT | Automotive | Člen rady guvernérů | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Akciový trh | Dolarový index | Indikátor CCI | ZTS | Buy | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Maloobchodní prodej | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Index MSCI | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | RBA | Klouzavé průměry | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Výprodeje | OIL.WTI | Capital Economics | Rozhovor | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Dnešní údaje | Měny | Trh s kryptoměnami | Cena dnes | Snížení úrokových sazeb | Růst cen potravin | Zpráva COT | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Irsko | Časové rámce | Energie | Důležité zprávy | Inflace v březnu | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | AUDJPY | DE30 | USDX | Dividendy | Měna | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Zásoby benzinu | Silný pokles | Paul Volcker | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | MSCI | Euro na dolar | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Thomson Reuters | Index podnikatelské aktivity | W1 | Růst aktivity | Klíčové události tohoto týdne | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | FOMC | JPMorgan | Index polovodičů | SPWR | Trade | Překoupené oblasti | Výnosy desetiletých dluhopisů | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Rusko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Poradce | Obchodní den | Bilance | Makroekonomické události | GBP/EUR | Signál | Zdražování | EPS | Rotace | ADP | Uptrend | Číst grafy | Kupní síla | Ropy | Historie | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Základní úroková sazba Fedu | Člen bankovní rady | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Očekávané Earnings | Výdaje | Změny trendu | Rafinerie | Společnost | Časové období | Firma McDonald's | Sázky | Futures na americké akcie | Snížení úrokové sazby | Výrobní inflace | Maloobchodní tržby v USA | Zvýšení volatility | Ceny americké ropy | AUD/USD | Vysoká volatilita | Očekávaná inflace | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Rozšíření | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Analýza indikátorů | Britské měny | Eura | Tisková konference | Ztráty | Obchodní signál | Inflační cíl | Organizace | Expedia | Inflační data | TGT | Růst | Obchodování EUR/USD | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Americké statistiky | Evropský akciový trh | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Risk-off | Proti trendu | WU | Zajištění | Dominion Energy | Administrativa | Inflace v Číně | BIDU | Index | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Centrální bankéři | Bohatství | Komodity | Meziroční růst | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | ČTK | ISM index | Valuace | Doing Business | Investor | Riziko deflace | Komplexní analýzy | Simplify | Index amerického dolaru | Dna | Meziroční inflace | ZIM Integrated Shipping (ZIM.US) | Zveřejněné údaje | Šance | Odvětví | Americký ISM | Komunální dluhopisy | Vyhlídky dolaru | Nakupovat | Vývoj inflace v USA | Prezidentský volební rok v USA | Reakce dolaru | Ceny bydlení | Investování | Medvědí trend | Poradenství | Cílová cena | Tipy pro začínající | Diverzifikace | Inflační data v USA | Současný propad | Prudký pokles cen | Obchodování britské libry | Procter & Gamble | Buy pozice | Měnový pár GBP/USD | Obchodování GBP/USD | Mzda | Ziskové obchody | Průmysl eurozóny | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | Commitment of Traders | Prohlášení | Výrazný pokles libry | Objem maloobchodních tržeb | Prognózy inflace | GM | Index cen nemovitostí | Správa | Ukazatel zdraví ekonomiky | Vzestupný trend | EPI | Pravidla obchodního systému | Úrokové výnosy | Nvidia | Index cen zemědělských výrobců | SPAC | YNDX | Skepse | Banka | FedWatch | Posílení | Histogram | Target | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | Americký dolar dnes | Moelis | Analýza | Dow Chemical Company | Vývoj měnového páru | Lembros Commodity Advisors LLC | Obchodní aplikace | Události tohoto týdne | Rekordní nárůst | City | Analytička | John Williams | David Vagenknecht | Deutsche Bank | Zasedání Bank of Japan | Americký index | Zprávy o nezaměstnanosti | Obchodní signály | Silnější americký dolar | Španělsko | Zrychlení růstu | Ministr financí | Fundamentální analýza pro začátečníky | Tisková konference centrální banky | Pár euro-dolar | Ray Dalio | Andrew Berkin | Prognóza vývoje měnového páru | Ceny zemního plynu v USA | Otevírací cena | Vliv inflace | Lembros | Sazby Fedu | Bloomberg | Trendové pohyby | PEPSICO | Jihokorejské akcie | CCI | FTSEurofirst 300 | Zlepšení | Graf dne | CAD | Sledování vývoje | COIN | Financial | Současný klesající trend | Duke Energy | Platina | Wall Street | Irák | Trigger | První obchod | Hladiny rezistence | ČR | Nemovitosti | Inflace v Evropě | Flat | Futures | Inflace v eurozóně | Absence kupců | Měsíční data | Riziko | Teorie obchodování | XTB | Obchody | CHF | Index Nikkei | Americká data | Výsledek hrubého domácího produktu | Inflace v únoru | Akciový index | Těžba ropy | James Bullard | Tipy pro začínající obchodníky | Zemědělství | Poptávková inflace | Oblečení | Období volatility | Index CPI | Výhled pro GBP/USD | Emerging markets | Index Nasdaq Composite | Obchodní plán pro pár EUR/USD | xStation5 | Cyberark Software Ltd | Hlavní ekonom | Dopad na centrální banku | Podpora | Index výrobních cen (PPI) | Údaje o prodejích | Volatility | Global forex | Obchodování GBP | Nejnovější údaje | Royal Caribbean Cruises | Maloobchodní prodeje | Představitel Fedu | Snižování inflace | DAO | Seance v USA | Alcoa (AA.US) | EU a USA | Otevřené obchody | Očekávání trhu | Historie kávy | Statistika | Producer Price Index | Technický výhled | Americké akciové indexy | Cenové výkyvy | Partnerství | Albemarle Corp | Právo | Aukce | Burze | Smart money | Nákupy dolaru | Inflace v říjnu | TAP | ONS | Prognóza vývoje | Přehled o dění | Avis Budget Group | Spotřebitelské ceny | Japonská centrální banka | Snižování úrokových sazeb | Odrazy | Marketingová komunikace | JD.com | Rostoucí úrokové sazby | Analytik | Analýza fundamentálních událostí | Snižování produkce | Emise | Ceny v eurozóně | Hlavní měnové páry | Kellogg | Agilent | Country Garden Holdings | Hodnota indexu | Eurozóna | Trading | Klíčové makroekonomické ukazatele | Intervenovat | Makroekonomický kalendář | Potenciál poklesu | Nejnovější zprávy | Pád dolaru | Marathon | Stavební spořitelny | Aktuální prognóza | Home Depot | News | Investiční doporučení | Hlášení inflace a deflace | Micro S&P 500 (MES) | Forward | Americké investice | Prezidentský volební rok | UK100 | AAA | Pozornost trhu | Inflace spotřebitelských cen | Cenový index energií | Forex aktuálně | Statistický úřad | Christopher Waller | Jak funguje inflace | Finanční podmínky | Honeywell | Konečná sazba | MRO | Instrumenty | Co bude | Fedspeak | CZK/USD | Zveřejnění zpráv | Opatření | Dnešní datový kalendář | Pozice | Růst bitcoinu | Evropský regulátor | TRON | Hermes International | Falešný signál | Rollback | Růst výnosů dluhopisů | Makléřské společnosti | LemBros Commodity Advisors | COIN.US | Arlington Asset Investment | Investing | Jak zprávy ovlivňují akcie | Očekávaný růst | Podhodnocený | Internetoví giganti | SEC | Index S&P/ASX 200 | Druhy PPI | Evropské indexy | Výrobní náklady | Jestřáb | JD.com (JD.US) | Country Garden | Tržní šum | Americký regulátor | Největší kryptoměny | Ceteris paribus | Index PCE | TradingView | Inflace ve světě | PEP | Dow Jones | Základní pravidla systému obchodování | CARA | CyberArk Software | Úrokové sazby | Rates | Denní data | CNY | Akcie bank | Pokles libry | Technické faktory | Holubičí rétorika | Velkoobchodní tržby | Banky | Bannockburn | Výhledy | NASDAQ 100 | Kanadská centrální banka | MGM Resorts | JPMorgan Chase | Dubnová inflace | NKE | MMM | Slabost dolaru | Aktuální situace | Goldman Sachs Group | Inflace ve Velké Británii | Prodeje | Politici | Kurz EUR | Zastavení činnosti | Kotace | Obchodní podmínky | Měnový pár | SPX | European Central Bank | Korporace | Sol | Finanční situace | MAST | Účastníci trhu | Forward S&P 500 | G7 | Celková inflace | Palo Alto Networks (PANW.US) | IRBT | Pokles spotřebitelských cen | Prezident Federální rezervní banky | Christopher Rupkey | Hang Seng China Enterprises | Webináře | Euro-dolar | Poptávky po dolaru | Obchodní příležitosti | Robinhood Markets | SEDG | CryptoQuant | Ekonom | USA | Býčí scénář | Japonský index Nikkei | Prodejní pozice | AA.US | TGT.US | Janet Yellen | Federal Reserve Bank | Zlato | Asijské akciové trhy | Míra inflace v Číně | Den výplaty | Platební bilance ČR | Míra poklesu | Analog Devices | Zpomalování inflace | Nasdaq | FED sazby | Drahá ropa | PMI ve službách | Tisková konference FOMC | Intradenní strategie | Odhady analytiků | Ministerstvo práce | Spekulanti | Inflační faktory | Americká seance | John Maynard Keynes | Pražská burza | Práce | FOREX | Údaje o inflaci | JD | Investment | Prodej eura | Japonský trh | Výraznější pokles | Začínající obchodníci | CSX | USD/JPY | Počet nezaměstnaných | Výrobní ceny v Číně | Kryptoměny | Nápad | Ekonomické aktivity | SOL Trader | Podnikání na kapitálovém trhu | Volební rok | Další pokles | Výhled měnové politiky | Mzdy | Akcie | Úspěch | Obchodování páru EUR/USD | Stimuly | Americký ministr zahraničí | Jerome Powell | Ukazatele | Moving Average | TRX | CPI v eurozóně | Disney | Nonfarm Payrolls | Japonský vývoz | Lembros Commodity | Británie | COT | Americká vláda | NZD | Historické maxima | Aktivita obchodníků | EQT | Currency | Hlášení inflace | Maloobchodní tržby v eurozóně | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Faktory ovlivňující inflaci a deflaci | Podniky | Tether | Sentiment trhu | Významné události | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Dollar General | Růst Bitcoinů | 2U | Ekonomika Evropské unie | Očkování | Akcie Delta Air Lines
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Index Cboe
Index Cboe VIX
index CECEEUR
Index cen
Index cen domů
Index cen domů v USA
Index cen nemovitostí
Index cenových očekávání
Index cen průmyslových výrobců
Index cen realit

Následující klíčová slova

Index cen zemědělských výrobců
Index CFD
Index CII750
Index Coop
Index CPI
Index CRB
Index CSI 300
Index CSI300
Index CSI300 Real Estate
Index českého investora
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít