Neděle 11. května 2025 08:48
reklama
Fintokei Payouty
reklama
RebelsFunding
reklama
RebelsFunding
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč

Fundamentální faktory

img

Jak 8. ledna obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

08.01.2025 Pár EUR/USD v úterý prošel očekávanou sestupnou korekcí. V pondělí předvedl nečekaně silnou rally, která začala ještě před vydáním reportu o inflaci v Německu, tedy potenciálního katalyzátoru tohoto pohybu. Zdálo se, že trh nakupuje euro v očekávání úterního inflačního reportu z EU. Ten však neodhalil nad očekávání vysoký růst spotřebitelských cen a jádrová inflace zůstala beze změny. Trh se proto v úterý vrátil k tzv. spravedlivému směnnému kurzu. K tomu se přidal také index ISM PMI ve službách v USA, který o několik bodů překonal prognózy analytiků a vyvinul další tlak na euro. Stále tedy zastáváme názor, že euru chybí důvod ke střednědobému růstu. Korekční pohyb sice nastal, ale co dál? Pár potřebuje k dalšímu růstu nové, nejlépe nečekané katalyzátory.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. ledna: Úroveň 1,0430 zůstává mimo dosah býků

08.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý podruhé pokusil prolomit linii Senkou Span B, která teď klesla na úroveň 1,0430. Grafy jasně ukazují dvě neúspěšné pokusy o konsolidaci nad touto úrovní, což přináší pravděpodobný pullback směrem dolů. Makroekonomické pozadí v USA bude sice tento týden hrát klíčovou roli, ale dnešní zprávy by neměly mít výrazný vliv. Býci budou potřebovat katalyzátor, aby překonali silnou rezistenci na linii B Senkou Span.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 7. ledna: Trh "odhadl" inflaci v Německu

07.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí extrémní volatilitu. Euro začalo hned z rána posilovat. Jeho růst však nezpůsobily indexy PMI ve službách pro Německo a eurozónu, které byly zveřejněny ve stejnou dobu, protože nemají velký význam a jednalo se pouze o druhé odhady, které jsou obvykle méně významné než první odhady. Reportem, který opravdu mohl objasnit růst eura, byly údaje o inflaci v Německu, které byly ale zveřejněny mnohem později než prvotní rally.
img

Náhled na týden pro pár EUR/USD: Nonfarm payrolls, CPI v eurozóně, zimní bouře v USA a rostoucí počet případů HMPV

06.01.2025 Ekonomický kalendář je tento týden bohatý na události, které jsou pro pár EUR/USD důležité. Ke klíčovým zprávám patří index spotřebitelských cen pro Německo a eurozónu, index ISM PMI ve službách, zápis z prosincového zasedání Fedu a zpráva o trhu práce v USA. Obchodníci budou navíc reagovat pravděpodobně i na další fundamentální faktory, které nepřímo ovlivňují trhy. Patří k nim blížící se zimní bouře v USA a nárůst počtu infekcí HMPV v Číně.
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 6. ledna: Euro koriguje bez šancí na výrazný růst

06.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v pomalé korekci směrem vzhůru, která následovala po prudkém čtvrtečním poklesu. Tento nedávný růst eura však nenaznačuje žádnou významnou změnu, jedná se pouze o korekci či pullback s minimální šancí na přerod v něco zásadnějšího. Každý trend sice nakonec skončí, ale prozatím není důvod se domnívat, že by měl skončit ten současný medvědí. Během svátků pár EUR/USD účinně konsolidoval, ale od té doby se trend obnovil. Jak bylo řečeno v průběhu roku 2024, stále očekáváme, že se euro bude obchodovat v pásmu 1,00–1,02 USD, kterého již téměř dosáhlo.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 6. ledna: Libra může už v pondělí obnovit pokles

06.01.2025 Pár GBP/USD v pátek aktivně oživil poté, co ve čtvrtek zaznamenal pokles o téměř 200 pipů. Cena téměř dokonale dosáhla úrovně 1,2349 hned v první obchodní den, když předtím opustila horizontální kanál, ve kterém se obchodovala v době svátků. Aktuálně dokázala mírně oživit do pásma 1,2429–1,2445, od kterého se může už v pondělí nebo v úterý odrazit. Pokud se tak stane, pravděpodobně se vrátí k úrovni 1,2349.
img

Čemu věnovat pozornost 6. ledna? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

06.01.2025 Na pondělí není naplánováno mnoho makroekonomických událostí a žádná událost není považována za velmi významnou. Podle nás bude stát za pozornost hlavně report o inflaci v Německu. Inflace v eurozóně představuje v současnosti jednu z mála možností, jak by euro mohlo přestat klesat vůči dolaru. Pokud bude inflace dál stoupat, mohla by Evropská centrální banka zvážit pauzu v uvolňování měnové politiky. Euro by ve výsledku mohlo profitovat z vysokých hodnot inflace v Německu a celé EU. Údaje o inflaci v eurozóně však budou zveřejněny až později a report o inflaci v Německu by neměl mít zásadní dopad.
img

Graf dne - Zlato (03.01.2025)

03.01.2025 Zlato začíná rok 2025 se silnou dynamikou poté, co dosáhlo nejlepšího ročního výkonu od roku 2010, přičemž analytici předpokládají další zisky v souvislosti s očekávaným snížením sazeb, geopolitickým napětím a trvalými nákupy centrálních bank.
img

Čemu věnovat pozornost dne 31. prosince? Fundamentální analýza událostí pro začátečníky

31.12.2024 Na úterý opět nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. Vzhledem k úplné absenci zpráv je pravděpodobné, že i v úterý se bude obchodovat bez výraznějších změn. Včerejší pohyby na obou měnových párech byly slušné, ale ty je pravděpodobně třeba považovat spíše za náhodné než za ukazatele nějakého významného trendu. Trh před Silvestrem nejeví ochotu otevírat obchody.
img

EUR/USD. Ohlédnutí za rokem 2024: jízda na horské dráze, černé pondělí a Trumpovo vítězství

30.12.2024 Měnový pár EUR/USD uzavřel páteční obchodování na úrovni 1,0427, čímž zakončil poslední obchodní týden roku 2024. Rok se blíží ke konci a je čas reflektovat určité klíčové události.
img

USD/JPY: Dokonalá bouře

20.12.2024 Pár ve středu také vykazoval uptrend, ale obchodníci reagovali na výsledky prosincového zasedání Federálního rezervního systému. Dá se říct, že pár prochází dokonalou bouří, kdy se Fed stal spojencem amerického dolaru a japonská centrální banka tlačí na jen. Pár během dvou dnů prudce vzrostl o více než 800 pipů, přičemž středeční minimum bylo zaznamenáno na úrovni 149,71 a čtvrteční maximum na 157,81 – což je pozoruhodný pohyb.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 20. prosince: Po středě a čtvrtku dominuje dolar

20.12.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval s jasnou sestupnou tendencí. Středeční pohyby byly výrazně slabší, ale trh dal najevo zamýšlený směr. Předpokládali jsme, že cena by se bez ohledu na výsledek zasedání Federálního rezervního systému mohla pohybovat nejdřív jedním směrem a pak by se mohla vrátit do výchozího bodu. Jenže to tak nebylo. Výsledky zasedání Fedu byly v drtivé většině jestřábí, takže trh neměl důvod k nákupu eura. Ve čtvrtek bylo také oznámeno, že americká ekonomika vzrostla ve třetím čtvrtletí o 3,1 % a překonala tím prognózu 2,8 %. Jak jsme tedy opakovaně upozorňovali, dolar má pádnější důvod k růstu než euro. Viděli jsme třítýdenní korekci – pomalou, slabou a v podstatě plochou. Ale, jak se předpokládalo, dala se čekat. Do budoucna očekáváme další pokles eura.
img

Doporučení k obchodování a přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Bank of England rozdrtila britskou libru

20.12.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu a ve čtvrtek vykázal výrazný pokles, který střídala silná korekce směrem vzhůru. Britská libra opět prokázala vůči dolaru pozoruhodnou odolnost a rostla i v situacích, kdy se tomu mohla vyhnout. Situaci však vyjasnila Bank of England. Výsledky jejího zasedání lze považovat za holubičí, přinejmenším proto, že počet členů Výboru pro měnovou politiku hlasujících "pro" snížení sazeb překonal očekávání. Ukázalo se, že uvolnění měnové politiky podpořili tři členové a ke snížení sazeb chyběly už jen dva hlasy. To odráží více holubičí postoj, než trh očekával. Opakovaně jsme upozorňovali, že také BoE začne snižovat svou sazbu. Možná ke snižování bude postupovat pomalu nebo nepravidelně, ale snižovat bude. Vzhledem k tomu, že trh již ocenil celý cyklus uvolňování měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému, má nyní možnost reagovat na faktor snižování sazeb ve Spojeném království. Proto se domníváme, že libra bude pokračovat v poklesu.
img

Pár EUR/USD se obchoduje na plochém trhu, protože po zprávě Fedu se čekají turbulence

19.12.2024 Pár EUR/USD se obchoduje v úzkém pásmu, protože trh čeká na výsledek prosincového zasedání Federálního rezervního systému. Kupci ani prodejci nejsou ochotni zaujímat na páru EUR/USD velké pozice, protože očekávají zvýšenou volatilitu, jakmile FOMC oznámí své rozhodnutí. Jedinou otázkou je, zda jí využijí kupci, nebo prodejci. Napětí přetrvává: jestřábí očekávání jsou možná přehnaná, ale oprávněná, protože Fed nemůže ignorovat zrychlování celkové inflace v USA.
img

Čemu věnovat pozornost dne 18. prosince? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky

18.12.2024 Na středu je naplánováno pouze několik makroekonomických událostí, ale některé z nich jsou velmi významné. Začněme zprávou o inflaci ve Spojeném království: nedávné údaje naznačují, že britská ekonomika opět klesá, zatímco inflace roste. V důsledku toho Bank of England na svém posledním letošním zasedání pravděpodobně nerozhodne o snížení úrokových sazeb. Dnešní zpráva o inflaci by však mohla tento výhled změnit. Pokud by inflace za listopad vzrostla méně než předpokládaných 2,6 %, výrazně by to zvýšilo pravděpodobnost zítřejšího snížení sazeb, což by mohlo způsobit výrazné oslabení britské libry. Na druhou stranu je pravděpodobnější silnější než očekávaný růst inflace, který by mohl libru podpořit.
img

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 18. prosince? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

18.12.2024 V úterý se pár EUR/USD nadále obchodoval v jasném bočním kanálu. Ani makroekonomické, ani fundamentální faktory nedokážou pár z tohoto flat rozpětí vymanit. Už dříve jsme upozorňovali, že korekce může trvat dlouho, protože jde o standardní chování trhu. Korekce se často využívají k akumulaci nových pozic a my se domníváme, že v současné fázi jde o budování krátkých pozic na euru. Dokud flat neskončí, nelze hovořit o jasném směru pohybu. Obchodování na flatu je vždy chaotické a náhodné.
img

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje GBP/USD dne 18. prosince. Britská libra má stále dobrou náladu

18.12.2024 V úterý měnový pár GBP/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru a otestoval linie indikátoru Ichimoku. V důsledku toho je dnes poměrně pravděpodobný obrat. Nezapomeňte však, že mezi dnešní klíčové události patří zasedání Federálního rezervního systému a zveřejnění zprávy o inflaci ve Velké Británii. Zítra je na programu zasedání Bank of England. Kterákoli z těchto událostí by mohla vyvolat další růst britské libry. Včerejší zpráva o mzdách navíc upozornila trh i centrální banku na zrychlení růstu mezd. Mzdy ve Velké Británii opět rostou, a to stále rychlejším tempem - špatná zpráva pro BoE a inflaci, nikoli však pro libru. Tento vývoj zaručuje, že BoE ve čtvrtek svou měnovou politiku neuvolní.
img

Bitcoin: Býčí cyklus zdaleka nekončí

18.12.2024 Bitcoin překročil hranici 107 400 USD a nadále zaznamenává nové rekordy. Od překonání hranice 100 000 USD poptávka po kryptoměně mezi velkými investory jen zesílila, což podtrhuje důvěru v budoucnost bitcoinu jako investičního aktiva.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 18. prosince: Flat se před zasedáním Fedu zužuje

18.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval v rámci kanálu pohybu do strany a ve stavu celkového flat pohybu. Volatilita každým dnem klesá a cenová akce je čím dál víc boční, dalo by se říct. Pár se v podstatě stlačuje v rámci kanálu pohybu do strany (!) a připomíná stlačenou pružinu připravenou se uvolnit. Už před několika týdny jsme ale varovali, že korekce by mohla být zdlouhavá a vleklá. Ačkoli by makroekonomické prostředí tento týden mohlo pár vyvést z pohybu do strany, téměř každý publikovaný report byl v rozporu s jiným. Negativní zprávy byly ihned vyváženy pozitivními údaji v USA a stejné schéma se objevovalo i v eurozóně. Euro se ve výsledku obchoduje stále logicky a předvídatelně.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 17. prosince: libra stoupala, ale v rámci normy

17.12.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí rychle stoupal, ačkoli k takovému pohybu neměl zvláštní důvod. Britské indexy PMI nenaznačiy růst libry a americké rozhodně také ne. Libra šterlinků tak znovu vykázala růst, kde neměla. Technický obrázek ale v současnosti nevypadá zkresleně. Cena korigovala k liniím Senkou Span B a Kijun-sen, mohla by se od nich odrazit a pokusit se znovu prorazit zónu 1,2605–1,2620. Někdy je k překonání takto silných zón potřeba drobná příprava.
img

Doporučení pro obchodování a přehled vývoje EUR/USD dne 17. prosince. Jízda na horské dráze v rámci flat rozpětí

17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval v rámci flat rozpětí –už čtvrtý týden v řadě. Zajímavé je, že britská libra zároveň vytváří korekci směrem vzhůru, což dále potvrzuje náš pohled na silnou rezistenci libry.
img

EUR/USD: Klid před bouří

17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se nadále obchoduje v úzkém cenovém rozpětí, zatímco trhy čekají na klíčové události tohoto týdne. Zaprvé na středeční oznámení výsledků prosincového zasedání FOMC a zadruhé na páteční zveřejnění jádrového indexu PCE. Tyto události budou sloužit jako poslední hlavní faktory tohoto roku, protože příští týden bude většina západního světa slavit Vánoce a hned poté Nový rok. Mnoho světových trhů bude v tomto období uzavřeno a obchodní aktivita se výrazně zpomalí a vstoupí do svátky vyvolaného útlumu až do začátku ledna.
img

Jak 16. prosince obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

16.12.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v klesajícím pohybu, který zahájil ve čtvrtek. Stojí za zmínku, že britská měna neměla ve čtvrtek žádné silné fundamentální důvody k poklesu, ale prorazila pod vzestupnou trendovou linii, což vedlo k poklesu založenému čistě na technických faktorech. V pátek se cena přiblížila k úrovni 1,2613, kde se nachází její poslední lokální minimum. Zatím není jisté, jestli se obnovil downtrend, který začal před třemi měsíci. Četné události ve Velké Británii a USA by během příštích pěti dnů mohly vyvolat nečekané pohyby ceny. Ačkoli tedy ve střednědobém horizontu očekáváme pokles britské měny, makroekonomické a fundamentální faktory by ji mohly hnát také nahoru.
img

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 16. prosince. První pokus o proražení flatu selhal

16.12.2024 V pátek se měnový pár EUR/USD pokusil konsolidovat pod předchozím minimem, které představuje spodní hranici horizontálního kanálu, kde se cena zasekla na tři týdny. Tento pokus však selhal.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 16. prosince: libra šterlinků začala klesat

16.12.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátek v poklesu, který zahájil ve čtvrtek. Předtím cena prorazila pod vzestupnou trendovou linii a opustila horizontální kanál. Tento pokles, který už začal, jsme čekali a chystali jsme se na něj. Upozorňovali jsme, že kromě technických korekcí nemá libra žádné fundamentální důvody k růstu. Korigovala a teď je čas, aby obnovila hlavní trend. Páteční makroekonomické údaje ze Spojeného království byly navíc opět neuspokojivé. I když jsme tak silnou reakci trhu nečekali, report o průmyslové produkci a zpráva o HDP za říjen byly výrazně horší, než se předpokládalo. Výsledkem byl další prudký pokles britské měny.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 13. prosince. ECB snižuje sazby – co bude dál s eurem?

13.12.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek podle očekávání pokračoval v pohybu směrem dolů. Včera proběhlo poslední letošní zasedání Evropské centrální banky, přesto se žádné překvapení nečekalo. Existovala malá šance na snížení klíčové sazby o 0,5 %, což bylo od počátku nepravděpodobné. ECB tedy učinila rozhodnutí, které všichni očekávali. Ačkoli tato událost zdánlivě vyvolala nový pokles eura, skutečnost je složitější. Pojďme se na to podívat.
img

AUD/USD. Analýza a prognóza vývoje

11.12.2024 Měnový pár AUD/USD dnes dosáhl nového ročního minima, které se shoduje s minimem z listopadu 2023, a zůstává pod tlakem několika faktorů.
C:\fakepath\trader-06122024.jpg

Jak na trhu funguje dlouhodobý trader

06.12.2024 Zatímco mnozí obchodníci na finančních trzích preferují intradenní obchodování nebo scalping, existuje skupina traderů, kteří se zaměřují na dlouhodobé obchodování. Ti se liší nejen svou strategií, ale i přístupem k analýze trhu a řízení rizik. Dlouhodobý trading je disciplína, která vyžaduje trpělivost, hlubší porozumění trhu a jasně definované cíle. V tomto článku se podíváme na to, jak funguje dlouhodobý trader, jaké strategie používá a co ho odlišuje od ostatních účastníků trhu.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár EUR/USD na 6. prosince: přetrvává flat, očekáváme další pokles

06.12.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval s mírným ziskem, ale tento vzestupný pohyb eura je v podstatě zanedbatelný. Pár zůstává v horizontálním kanálu mezi úrovněmi 1,0485 a 1,0581. Otestoval horní hranici tohoto kanálu; předtím ji otestoval už třikrát. Obchodníci proto mohou důvodně předpokládat čtvrtý odraz, po kterém by cena mohla zamířit dolů k linii Senkou Span B. Uvedené by platilo v případě, že se bude dál rozvíjet scénář s flat pohybem. Downtrend přetrvává i v širším měřítku, takže lze očekávat opětovný pokles pod úroveň 1,0340.
img

EUR/USD: 4. prosince. Medvědi pomalu mění trend

05.12.2024 Pár EUR/USD se v úterý vrátil k Fibonacci korekční úrovni 323,6 % (1,0532) a totéž zopakoval i ve středu ráno. Dvakrát se od této úrovně odrazil a obrátil se tak ve prospěch amerického dolaru. Výsledkem může být pokračování poklesu k úrovni 1,0420. Konsolidace nad kurzem 1,0532 by naznačila silnější růst eura k další korekční úrovni 261,8 % (1,0662), ale býci jsou momentálně stále příliš slabí.
img

Obchodní doporučení a přehled pro pár GBP/USD na 3. prosince: Libra se vrací, ale udržuje si býčí výhled

03.12.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pondělí také pokles, ale nedokázal se konsolidovat pod kritickou linií a Senkou Span B, což z technického hlediska ukazuje na neporušený charakter nového uptrendu v časovém rámci 1H. Makroekonomické ani fundamentální faktory nebyly v pondělí tak úplně hnacím motorem poklesu britské měny. Druhý odhad britského indexu PMI ve výrobě nejspíš nevzbudil vážnější zájem a index ISM ve výrobě byl zveřejněn až pozdě večer. Libra začala klesat už v noci při otevření trhu. V prvním kole souboje býků s medvědy v tomto týdnu vyhráli tedy medvědi.
img

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 3. prosince: těžký začátek týdne pro euro

03.12.2024 V pondělí začal měnový pár EUR/USD okamžitě klesat. To však nutně neznamená, že klesající trend bude pokračovat po celý týden, jelikož se odehraje spousta makroekonomických událostí. Pondělní aktivita na trhu však naznačovala připravenost obnovit nákupy dolarů, bez silné potřeby delší korekce. Pozoruhodné je, že nejvýznamnější zpráva dne favorizovala americkou měnu. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu ISM se sice nacházel pod hranicí 50,0 bodů, přesto překonal prognózu. Dolar však začal růst již dříve v noci, takže samotný index ISM nelze přičítat na vrub pondělních zisků dolaru.
img

Obchodní doporučení a přehled vývoje EUR/USD dne 2. prosince: nudný konec nabitého týdne

02.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek už druhý den po sobě obchodoval s velmi nízkou volatilitou. Ve čtvrtek ani v pátek nedošlo k žádným výrazným pohybům a směr zůstal spíše do strany než býčí nebo medvědí. Zajímavé je, že v pátek byla zveřejněna nejdůležitější zpráva týdne – vývoj inflace v eurozóně – ale její dopad byl tlumený, jak je patrné z reakce trhu. Index spotřebitelských cen vzrostl podle očekávání na 2,3 %, zatímco jádrový index CPI zůstal na úrovni 2,7 %, což bylo v rozporu s očekáváním růstu o 2,8 %. Inflace se ukázala být mírně pod očekáváním trhu.
img

Jak 29. listopadu obchodovat měnový pár GBP/USD: Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

29.11.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu nahoru. Za tímto růstem britské měny nestály žádné makroekonomické ani fundamentální faktory. Už dříve jsme ale upozorňovali na čistě technickou korekci, která odráží zavírání short pozic nahromaděných za dva měsíce. Všechno zatím tedy probíhá nejspíš podle plánu. Tato korekce může přetrvávat ještě týden nebo dva a může se vyznačovat obdobími obchodů uvnitř pásma. Většina instrumentů obecně tráví víc času v podmínkách flatu než v trendu. Spojené království, ani Spojené státy dnes nezveřejní žádné zprávy. Libra může pokračovat v pozvolném růstu, ale také může celý den zůstat mezi hranicemi pásma.
img

Je cíl 100 000 dolarů u Bitcoinu stále na dosah?

27.11.2024 Cena Bitcoinu v letošním roce několikrát vzrostla k historickým maximům, přičemž se těsně přiblížila hranici 100 000 USD. Ačkoli se růst zpomalil a cena se momentálně pohybuje kolem 92 000 USD, analýzy ukazují, že se stále jedná o velmi silný trend. Tento zpomalený růst však vedl k některým obavám, že cíl 100 000 USD by mohl být vzdálenější, než se původně očekávalo.
img

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 26. listopadu: Euro předstírá korekci

26.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zahájil novou vlnu korekce – přesněji řečeno pullback. Včerejší pohyb směrem vzhůru nelze považovat za úplnou korekci. Cena nedokázala konsolidovat nad trendovou linií a pondělní gap naznačuje, že by euro mohlo opět zamířit dolů. Navzdory růstu eura o 150 pipsů se stále domníváme, že klesající trend zůstává nedotčen. Tento trend přetrvává ve všech časových rámcích, dokonce i v hodinovém grafu. Pokud cena konsoliduje nad trendovou linií, mohli bychom očekávat silnější růst, ale jeho dosažení bude vyžadovat značné úsilí. Prozatím trváme na tom, že pravděpodobnější je další pokles.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 25. listopadu: Prodej je stále relevantní

25.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v poklesu. Přesněji řečeno, cena během evropské obchodní seance klesla o 150 pipů. Ke konci dne euro mírně oživilo, což ale mělo celkově jen malý vliv. V tuto chvíli téměř denně opakujeme, že "euro se obchoduje níž". Klesající trendová linie signalizuje pokračování medvědího trendu a trh je podle všeho ochoten prodávat euro i při relativně slabých zprávách. Nikdo opravdu nevěří, že indexy obchodní aktivity vyvolaly pokles o 150 pipů.
img

EUR/USD. Týdenní přehled: Euro dál klesá volným pádem

25.11.2024 Měnový pár EUR/USD se připravuje na nový týden a euro by v tuto chvíli potřebovalo trochu božího zásahu. To je samozřejmě vtip, ale euro už pouze neklesá – řítí se dolů alarmující rychlostí. Někdo by mohl namítnout, že pokles není zvlášť prudký ani rychlý, ale rád bych upozornil, že euro je druhou nejstabilnější měnou na světě a pokles o 700 pipů během dvou měsíců je u této měny významný. Euro navíc klesá prakticky bez korekcí, což (zjednodušeně řečeno) naznačuje, že na trhu chybí kupci – všichni euro prodávají.
img

USD/JPY. Analýza a prognóza vývoje

21.11.2024 Japonský jen dnes pokračuje v trvalém intradenním poklesu vůči americkému dolaru a posouvá měnový pár USD/JPY na nové týdenní maximum. Děje se tak v prostředí nejistoty ohledně načasování dalšího zvýšení úrokových sazeb Bank of Japan.
img

EUR/USD uvízl na mrtvém bodě. Proč USD zastavuje svůj klesající trend

19.11.2024 Politické fundamentální faktory mají často omezenou životnost – ne z hlediska jejich dopadu, ale z hlediska trvání jejich vlivu. Trhy mají tendenci reagovat na politické události impulzivně a prudce, ale rychle je zohledňují v cenách. Takové události se rychle rozhoří, ale stejně rychle odezní.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 15. listopadu. Euro zůstává na dně

15.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu. Téměř každá analýza začíná stejným konstatováním, protože na trhu se nic zásadního nezměnilo. Euro rychle oslabuje a téměř denně ztrácí 50–60 pipsů. Podle našeho názoru nelze tento propad přičítat jediné události nebo dokonce více faktorům. Stále se domníváme, že trh již dávno započítal celý cyklus uvolňování měnové politiky a jakmile jej plně zohlednil, začal zpětně reagovat. Jinými slovy, dolar oslaboval příliš dlouho a neodůvodněně, a nyní jsme svědky logické korekce, i když bez přímých katalyzátorů.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. listopadu: Už je to konec, nebo ještě ne?

14.11.2024 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v poklesu. I lidé skeptičtí vůči našim tržním hypotézám a prognózám teď vidí, že trh pár rebalancuje a přibližuje ho ke spravedlivé hodnotě. Připomeňme, že trh posouval euro nahoru a dolar dolů po dobu dvou let, a to na základě pouhého předpokladu budoucího uvolňování měnové politiky Fedu. Varovali jsme, že dolar by po 18. září mohl zahájit silnou a dlouhodobou rally. Jak vidíme, od 18. září neustále roste – dokonce i ve dnech, kdy by měl logicky klesat. Například včerejší pokles byl úplně nelogický. Jediná makroekonomická zpráva dne – inflace v USA – splnila očekávání, což by mělo přinejmenším zabránit dalšímu růstu dolaru. Navíc s ohledem na fakt, že dolar stoupal několik dní před zveřejněním zprávy, by se dalo předpokládat, že trh už zohlednil růst inflace v USA.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 13. listopadu: Euro nemá nic, čím by mohlo odporovat dolaru

13.11.2024 Pár EUR/USD v úterý dál poklidně klesal, ačkoli tento pohyb lze jen těžko označit za pouhý "pokles" – jde spíše o neúprosný propad bez korekcí. I když euro neztrácí každý den 100–150 pipů, klesá stabilně už měsíc a půl. Například v pondělí nebo úterý nemělo žádné pádné důvody k dalšímu poklesu – nebyly zveřejněny žádné důležité makroekonomické zprávy ani projevy představitelů ECB nebo Fedu, které by mohly zásadně ovlivnit trh. Euro klesá z důvodů, na které upozorňujeme od začátku roku. Cena se teď blíží k prvnímu cíli kolem úrovně 1,0450.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 12. listopadu. Výmluvný začátek nového týdne

12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Trh se na začátku týdne překvapivě vrhl do nákupů dolaru, přestože v USA ani v EU nedošlo k žádným významným událostem. To poukazuje na ohromnou poptávku po dolaru, kterou jsme podcenili. Když se ohlédneme zpět, trh strávil dva roky výprodejem amerického dolaru bez zřejmého důvodu. Analytici hovořili o oslabování americké ekonomiky, riziku recese, uvolňování politiky Federálního rezervního systému, a dokonce o možném kolapsu ekonomiky. Tato tvrzení se snažila racionalizovat chování trhu, ale my jsme v průběhu celého roku 2024 tvrdili, že je pokles dolaru nelogický. Tvůrci trhu uměle tlačili měnový pár EUR/USD výše bez jakéhokoli podstatného důvodu – bylo to obyčejné manipulování s trhem.
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 12. listopadu. Dolar neúnavně roste

12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v plynulém poklesu, a to navzdory tomu, že v USA ani v EU nedošlo k žádným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Jak jsme opakovaně konstatovali, dolar je podhodnocený, zatímco euro je překoupené. Trh v průběhu roku 2024 oceňoval očekávané uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.
img

Přehled páru GBP/USD na 12. listopadu: Libra odolává tlakům

12.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí také klesl, i když k tomu neměl zjevný důvod. Britská libra klesá už měsíc a půl od zářijového zasedání FOMC, kde se Fed rozhodl snížit klíčovou úrokovou sazbu o 0,5 %. Uvažujte – Fed zavedl uvolňující půlprocentní snížení sazby a dolar zareagoval 1,5měsíčním růstem. Není to paradox?
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 11. listopadu – euro nemá pádné důvody k růstu

11.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval s výraznými poklesy, ale nedokázal prorazit pod předchozí lokální minimum. Teoreticky by v příštím týdnu nebo dvou týdnech mohla přijít další vlna vzestupná korekce. Na rozpoznání patternu "dvojité dno" je ale zatím brzy, protože podobné formace se v praxi realizují jen zřídka. I když je další korekce eura možná, není zaručená.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 8. listopadu. Dolar si udržuje vedoucí postavení a růstový potenciál

08.11.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek před zasedáním Federálního rezervního systému obchodoval s mírnými zisky. Jako obvykle je třeba pohyby po zasedání Fedu ještě analyzovat. Po významné fundamentální události musí uplynout alespoň 24 hodin, aby bylo možné vyvodit její důsledky a reakci trhu. Připomeňme, že ve středu večer trh prudce reagoval na předběžné výsledky amerických voleb a následné pohyby během dne byly chaotické a obtížně analyzovatelné. Trh v takových obdobích obchoduje na základě emocí, což vede k velmi nevyzpytatelným a složitým pohybům.
img

Obchodní doporučení a analýza vývoje EUR/USD dne 6. listopadu. Reakce trhu na volby v USA

06.11.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý nečekaně vykázal růst. Není však důvod být tímto pohybem překvapen, protože probíhá korekce směrem nahoru a v USA začaly prezidentské volby. Varovali jsme, že tento týden může dojít k mnoha nevysvětlitelným pohybům, a úterý to potvrdilo. Nedokážeme říci, co se chystá trh udělat nebo na kterého kandidáta sází více. Poslední průzkumy nenaznačují jednoznačný náskok ani Kamaly Harris, ani Donalda Trumpa, a proto jsou tyto pohyby nepředvídatelné. Přesto věříme, že korekce skončí a trh se vrátí do klesajícího trendu.
img

Na co se zaměřit dne 5. listopadu? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

05.11.2024 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Jedinou významnou zprávou je zveřejnění indexu PMI ve službách ISM ze Spojených států, které je skutečně kritické. PMI ve zpracovatelském průmyslu opět zklamal, takže sektor služeb může pomoci kompenzovat některé negativní dopady. Pokud budou dnes zveřejněné údaje indexu služeb slabé, mohl by americký dolar pokračovat v poklesu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. listopadu – euro pozvolna koriguje

05.11.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pondělí v růstu, který je čistě korekční. Tuto korekci jsme už nějakou dobu čekali, ačkoli nebylo úplně jasné, kdy začne. V grafu 1H byla prvním významným signálem změny lokálního trendu konsolidace páru nad klesající trendovou linií. Tak začal růst, který pokračuje i dnes. Silné pohyby se v pondělí daly sotva očekávat, a přesto byl růst páru téměř jediným logickým výsledkem. Uvedli jsme, že páteční nelogický růst dolaru mohl rychle skončit, protože nejdůležitější zprávy o trhu práce a podnikatelské aktivitě v USA byly neuspokojivé. V pondělí trh pouze obnovil spravedlivý kurz.
img

EUR/USD Týdenní přehled: Listopadové zasedání FOMC a nová hlava USA

04.11.2024 Nadcházející týden bude pro měnový pár EUR/USD a další dolarové páry nejvýznamnější. Výsledky listopadového zasedání FOMC a výsledky prezidentských voleb v USA budou mít zásadní vliv na americký dolar. Všechny ostatní fundamentální faktory budou hrát sekundární, podpůrnou roli. Proto se zaměříme na klíčové události nadcházejícího týdne.
C:\fakepath\volby-28102024.jpg

Prezidentská volba 2024 v USA: Co očekávat?

28.10.2024 S každými volbami v USA přichází na finanční trhy vlna nejistoty a volby v roce 2024 nebudou výjimkou. Volatilita roste, když se investoři snaží předvídat politický směr a jeho dopady na ekonomiku. Jak se tedy na takovou situaci připravit jako trader?
img

Doporučení na obchodování a analýza měnového páru EUR/USD ze dne 18. října. Christine Lagarde euro nezachránila

18.10.2024 Měnový pár EUR/USD pokračuje ve svém téměř volném pádu. Včera proběhlo zasedání Evropské centrální banky, na kterém bylo rozhodnuto o snížení všech tří klíčových sazeb o 0,25 %. Pro trh to nebylo překvapivé, protože takové rozhodnutí očekával. Přesto to euru poskytlo pádný důvod znovu klesnout. Stojí za zmínku, že trh často oceňuje události, o kterých již předem ví. Představitelé ECB začali o možnosti, že v říjnu dojde ke snížení sazeb, hovořit zhruba před dvěma týdny. Proč tedy euro dnes pokračovalo v poklesu?
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 17. října. Euro nemá důvod zastavovat

17.10.2024 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svém téměř volném pádu. Domníváme se, že charakter současného pohybu je velmi symbolický a přesně odráží náladu na trhu. Co tento denní pokles eura znamená? Znamená, že účastníci trhu euro denně prodávají. V podstatě se euro prodává ať už z jakéhokoli důvodu, nebo bez důvodu, stejně jako byl dříve likvidován americký dolar. Opakovaně jsme upozorňovali, že euro je překoupené a neopodstatněně drahé. Varovali jsme také, že nakupovat euro jen proto, že to dělají všichni ostatní, je nelogické. Zmínili jsme, že přijde doba, kdy euro bude denně klesat, stejně jako dříve rostlo. Dále jsme upozornili, že pokles eura by mohl začít po 18. září, kdy Federální rezervní systém oficiálně zahájil uvolňování měnové politiky. Je to proto, že trh již dva roky počítal s budoucím snížením sazeb ze strany Fedu, a jakmile začalo, neexistovaly žádné další faktory, které by podporoval prodej dolaru.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 14. října

14.10.2024 Pár EUR/USD se v pátek dál obchodoval s minimální volatilitou a měl tendenci klesat. Aktivita trhu byla během minulého týdne téměř nulová, takže obchodovat bylo mimořádně těžké. Makroekonomické prostředí bylo slabé a žádné reporty, kromě reportů týkajících se inflace, nevyvolaly výraznější reakci trhu. Ani páteční zveřejnění indexu cen výrobců (PPI) a indexu spotřebitelského sentimentu, které jsou pro trh středně významné, nevyvolalo výraznější pohyb. Celková volatilita nepřesáhla v daném dni 30 bodů, což v podstatě ukazuje na nedostatek významného cenového pohybu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 10. října: Dolar se snaží znovu získat půdu pod nohama

10.10.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval ve středečním poklesu a den zakončil okolo úrovně 1,0935. Aktuální technický obraz naznačuje, že počáteční medvědí dynamika mohla už skončit. Dolar totiž roste téměř bez přestávky už dva týdny. Možná přišel čas korekce. Ve střednědobém horizontu stále očekáváme jen růst amerického dolaru, protože současný směnný kurz páru považujeme za neopodstatněný. Euro dlouho (dva roky) stoupalo, protože trh ignoroval všechny negativní faktory z eurozóny a ty nejpozitivnější ze Spojených států. Teď přišel čas vyrovnání. Vidíme, že dolar stoupá prakticky bez jasných důvodů. Tento týden se nic významného nestalo.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 8. října. Nudné pondělí pro euro

08.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí téměř nehnul z místa. Byli jsme svědky celkem nízké volatility na flat trhu. Ani zpráva o maloobchodních tržbách z eurozóny, která byla silnější, než se očekávalo, nepomohla euru po týdnu poklesu ani trochu oživit. Z toho vyplývá zaprvé pozitivní signál a zadruhé důležitá skutečnost. Tímto signálem je, že trh je připraven pokračovat v pohybu směrem dolů. Dolar je natolik přeprodaný a euro natolik překoupené, že ani pozitivní makroekonomické údaje z eurozóny nemohou vyvolat růst tohoto páru. Podle našeho názoru to je odrazem absolutní spravedlnosti.
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 4. října: Index ISM pomáhá dolaru ještě trochu posílit

04.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek dál klesal. Volatilita se oproti pondělí a úterý mírně snížila, ale celkově je stále na přijatelné úrovni. Americký dolar rostl pět dní po sobě, což se už dlouho nestalo. Tento týden však štěstí stálo na straně americké měny. Dříve jsme zmínili, že téměř všechny makroekonomické údaje a fundamentální pozadí tento týden podporovaly růst amerického dolaru. A trh tentokrát tyto faktory neignoroval. Jedinou negativní zprávou byl index aktivity ve výrobním sektoru ISM, který nenaplnil prognózy a zůstal pod "klíčovou hladinou" 50,0 bodů.
img

Obchodní doporučení a analýza EUR/USD na 3. října. Euro si udělalo krátkou přestávku

03.10.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu po dvou dnech poklesu mírně uklidnil, ale celkově ani nezačal býčí korekci. A to je velmi dobré znamení. Opakovaně jsme zmiňovali, že euro je překoupené a dolar přeprodaný, takže pokles měnového páru EUR/USD by se zdál logický za jakýchkoli makroekonomických a fundamentálních okolností i bez nich. Tento týden se však dolaru poprvé po delší době dostalo podpory od Jeroma Powella a Christine Lagarde i makroekonomických údajů. Včera jediná trochu důležitá zpráva, ADP (obdoba NonFarm Payrolls), dopadla lépe, než se očekávalo, což umožnilo dolaru ještě trochu posílit. Je důležité poznamenat, že zpráva ADP nijak nekoreluje se zprávou NonFarms. Jinými slovy, nenaznačuje, že NonFarms v pátek vykáže silné údaje. Zdá se však, že tento týden vše vyznívá ve prospěch dolaru.
img

USD/JPY: Shigeru, Ueda a zpráva ADP

03.10.2024 Jen opět ztrácí půdu pod nohama. Po téměř 500pipsové rally japonská měna vůči zelené bankovce opět klesá. V pondělí se pár USD/JPY dostal na dvoutýdenní minimum a klesl na 141,66 v reakci na nečekané výsledky voleb do vedení vládnoucí politické strany. V čele Liberálnědemokratické strany nyní stojí Shigeru Ishiba, který převzal vládu a oznámil plány na uspořádání předčasných parlamentních voleb – o rok dříve, než bylo plánováno.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. října: Euro nevydrželo

02.10.2024 Měnový pár EUR/USD prošel v pondělí a úterý prudkým poklesem, kdy se kotace eura během necelých dvou dnů propadly o 160 pipů. Dlouho jsme obchodníky upozorňovali, že euro je překoupené a neúměrně drahé a že postrádalo růstové faktory už před několika měsíci, natož teď. Takže začal kolaps. Věříme, že jde teprve o začátek poklesu, který může být dlouhodobý. Musíme pochopit, že trh během posledních dvou let aktivně zohledňuje budoucí uvolnění měnové politiky Fedu. Teď, když tento proces probíhá, nejsou další důvody k prodeji dolaru.
img

GBP/JPY – přehled a analýza

30.09.2024 Pár GBP/JPY dnes na pozadí poklesu přitahuje některé kupce. Nicméně i když vystoupal k úrovni 191,00, fundamentální faktory vyzývají obchodníky s býčím výhledem k opatrnosti.
img

GBP/USD – 30. září: Býci a medvědi našli bod rovnováhy

30.09.2024 Pár GBP/USD v pátek v grafu 1H klesl k úrovni 1,3357, odrazil se od ní, vzrostl na úroveň 1,3425 a pak se od ní znovu odrazil. Ve výsledku se teď obchoduje v postranním pásmu a pohybuje se horizontálně. Nemyslím si ale, že tento pohyb bude mít dlouhého trvání, protože dnes se očekává několik důležitých událostí a tento týden jich bude také plný. Obchodníci budou velmi těžce držet pár v pásmu 70 bodů. Trh ale v tuto chvíli našel rovnováhu.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD ze dne 26. září. Euro zpomaluje, a to už je dobré znamení

26.09.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu vykázal poměrně výrazný pokles, což je do jisté míry povzbudivé. Ve středu nebyly k dispozici žádné významné makroekonomické ani fundamentální faktory (pokud nepočítáme zcela druhořadé události), takže k poklesu došlo čistě z technických důvodů. Jak vidíme, cena se v současné době nachází uvnitř vzestupného kanálu a dobře reaguje na jeho hranice. Sklon kanálu je relativně malý, což naznačuje slabost býků na trhu. Podle našeho názoru trh již do značné míry ocenil všechny faktory přispívající k poklesu amerického dolaru, takže je čas zahájit nový klesající trend. Cena však může ještě nějakou dobu růst díky momentu hybnosti. Trh stále dychtivě využívá každé příležitosti k prodeji dolaru a příští týden navíc budou zveřejněny klíčové údaje o americkém trhu práce a nezaměstnanosti. Proto může pár stále vykazovat růst.
img

AUD/USD: Australský dolar ignoruje inflaci a dosahuje několikaměsíčních maxim

26.09.2024 Měnový pár AUD/USD ve středu dosáhl nového 18měsíčního cenového maxima na pozadí širokého oslabení zelené bankovky a povzbudivých zpráv z Číny. Obchodníci na páru AUD/USD mezitím ignorovali měsíční zprávu o inflaci, která byla ve stejný den zveřejněna v Austrálii. Zveřejněná zpráva nebyla pro australský dolar příznivá, ale účastníci trhu se zaměřili na jiné fundamentální faktory. Především se soustředili na rostoucí holubičí očekávání ohledně budoucích kroků Federálního rezervního systému. Kromě toho k růstu AUD/USD přispěl i nárůst zájmu o riziková aktiva. Nicméně vzhledem k nejednoznačným výsledkům zářijového zasedání Reserve Bank of Australia (RBA) by se zpráva o inflaci rozhodně neměla ignorovat.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 25. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

25.09.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý udržel svůj růstový pohyb, ale britská libra si píše svůj vlastní příběh. Zatímco euro si občas udělá přestávku a provede korekci, libra dokáže stabilně růst klidně každý den. Má vůbec cenu zmiňovat, že takový pohyb postrádá logiku? Hlavním hráčům na trhu však nemůžete nic diktovat a ti vytrvale tlačí pár vzhůru. Z technického hlediska vypadá vše velmi lákavě. Je zde jasný vzestupný trend a cena roste téměř denně. Pomineme-li tedy makroekonomické a fundamentální faktory, je obchodování právě teď poměrně jednoduché. Vysvětlit, proč britská libra téměř denně posiluje, je však mnohem náročnější. Včera nedošlo k žádným významným událostem ve Spojeném království ani v USA, takže je jasné, že to, co jsme viděli, nebylo reakcí na nic. Trh prostě pokračuje v nákupu libry, a to je vše.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 2. září: euro roste, ale zůstává v plochém trendu

25.09.2024 Pár EUR/USD v úterý dál stoupal. Jak vidíme na obrázku nahoře, cena se odrazila od linie Senkou Span B, což je velmi důležité. Zachovala tak uptrend, ale také je v časovém rámci 1H zřejmé, že se už déle než týden obchoduje v horizontálním kanálu mezi úrovněmi 1,1092 a 1,1185. Vzhledem k tomu, že se naposled odrazila od spodní hranice, můžeme očekávat pohyb k horní hranici. Euro nepotřebuje k růstu ani makroekonomické zprávy. Roste samozřejmě skromněji než britská libra, ale přesto roste, i když k tomu nemá důvod. Eurozóna ani Spojené státy nezveřejnily v úterý žádné důležité zprávy.
img

EUR/USD: Před námi je poslední zářijový týden. Signály z Fedu a ECB, indexy PMI, jádrový PCE index

24.09.2024 Čeká nás poslední zářijový týden. Klíčové události měsíce týkající se měnového páru EUR/USD již proběhly: Evropská centrální banka a americký Federální rezervní systém vynesly své verdikty a nejkritičtější zprávy odrážely dynamiku hlavních ukazatelů americké ekonomiky a ekonomiky eurozóny. To však neznamená, že nadcházející týden bude "nevýrazný" nebo nudný. Naopak, pravděpodobně budeme svědky poměrně vysoké volatility, protože interpretace faktů je často mnohem komplexnější než fakta samotná. V nadcházejícím týdnu budou členové Fedu a ECB " dešifrovat" výsledky zářijových zasedání, které buď posílí, nebo oslabí holubičí očekávání trhu. Navíc ke konci pětidenního obchodního týdne bude v USA zveřejněn klíčový ukazatel inflace – jádrový index PCE. Ale vezměme to popořadě.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 24. září: dolar stále nemá moc šancí

24.09.2024 Pár EUR/USD začal nový týden poměrně slibně. Pomineme-li fakt, že euro začalo klesat hodinu před zveřejněním slabých údajů z eurozóny, všechno dopadlo vcelku dobře. Nečekali jsme, že mírná odchylka indexů podnikatelské aktivity Německa a EU směrem dolů vyvolá tak silnou reakci. Nezapomínejme ale, že se mohlo jednat o pouhou manipulaci ze strany tvůrců trhu. Cena nedokázala otestovat poslední lokální minimum, ani se konsolidovat pod linií B Senkou Span, takže jsme byli svědky pouze další rutinní korekce, která neměla vliv ani na celkový sentiment trhu, ani na trend. Podle nás trh reagoval tak silně proto, že všechny čtyři indexy obchodní aktivity byly slabší, než se očekávalo.
img

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 23. září? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

23.09.2024 V pátek se páru EUR/USD nepodařilo udržet růstový pohyb, ale udržel se v blízkosti posledního lokálního maxima dosaženého ve středu. V průběhu týdne euro opět rostlo, neboť trh začal už v pondělí přihlížet k holubičímu výsledku zasedání Federálního rezervního systému. Středa a čtvrtek byly ve znamení volatility, ale v pátek se trh trochu uklidnil. To, že "se zklidnil", však neznamená, že "prodej dolaru skončil".
img

USD/JPY roste navzdory překážkám – zrychlení inflace v Japonsku a jestřábí signály z Bank of Japan

23.09.2024 V pondělí dosáhl jen vůči dolaru několikaměsíčního rekordu, přičemž kurz USD/JPY klesl na 139,59, což je nejnižší úroveň od července 2023. Prodávající však nedokázali udržet cenu pod cílovou úrovní 140,00. I přes celkovou slabost dolaru začal tento instrument vykazovat rostoucí trend. Dnešní události medvědům na USD/JPY také nepomohly, protože pár i nadále nabírá na tempu navzdory zrychlení japonské inflace a jestřábím náznakům ze strany japonského regulátora.
C:\fakepath\stock-trader-reflection.jpg

Měnový pár USD/CHF: Analýzy více časových rámců (W1 až H4 TF)

18.09.2024 V tomto blogu se blíže podíváme na měnový pár USD/CHF a to formou analýz více časových rámců (multitimeframe). Při této analýze obchodník používá více grafů a to sestupně od shora dolů. Cílem je nastavení technických mantinelů před vstupem do obchodu a kvalitní načasování.
img

EUR/USD: Před námi je nejdůležitější týden měsíce

18.09.2024 Nadcházející týden slibuje být volatilní. Klíčové události, které se odehrají v nadcházejících dnech, budou ještě dlouho rezonovat mezi obchodníky na měnovém trhu. Všimněte si prosím dynamiky měnového páru EUR/USD: v posledních dvou týdnech se pohyboval v pásmu 1,1000, přesto nebyl schopen nastolit rozhodující pohyb. Kupující se pokoušeli dosáhnout cíle 1,1100, zatímco prodávající se snažili přiblížit k zóně 1,0900, ale snahy obou stran byly marné.
img

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 18. září. Hra se slovy se blíží ke svému vyvrcholení

18.09.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý prakticky nehnul z místa. V první polovině dne jsme byli svědky mírného posílení eura, a to i přesto, že indexy ekonomického sentimentu ZEW pro Německo a EU dopadly výrazně hůře, než se očekávalo. Ve druhé polovině dne americký dolar získal půdu pod nohama, protože údaje z USA byly nakonec o něco lepší, než trh očekával. I zde by se však dalo hnidopišit, neboť průmyslová výroba vzrostla o 0,8 % (při prognózách +0,2 %), ale předchozí údaj byl revidován směrem dolů. Nejzajímavější je, že zároveň došlo k propadu britské libry. Za současných okolností se jakýkoli pokles libry zdá být logický a oprávněný vzhledem k jejímu překoupenému stavu a nelogickému růstu v posledních měsících. Proč ale potom euro stojí na místě?
img

Pár EUR/USD se pohybuje po tenkém ledě: nákup nebo prodej před zasedáním FOMC

18.09.2024 Pár EUR/USD pokračuje v růstu navzdory neuspokojivým indexům ZEW, které dnes Německo zveřejnilo. ZEW report ukázal propad napříč všemi složkami, přičemž všechny byly v červených číslech Obchodníci s párem EUR/USD ale zprávu ignorovali a instrument dnes aktualizoval 1,5týdenní maximum a přiblížil se k úrovni 1,11. Za jeho pohybem stojí celková slabost dolaru a jestřábí rétorika politiků z ECB. Zajímavé je, že účastníci trhu ingorovali i nedávný atentát na Donalda Trumpa, ke kterému došlo před dvěma dny. Obchodníci se soustředí na tradiční fundamentální faktory, které zatím hovoří ve prospěch kupců páru EUR/USD.
img

EUR/USD. Proč japonský jen roste?

16.09.2024 Japonský jen znovu posiluje vůči dolaru. Pár USD/JPY po krátké pauze obnovil pokles a teď se snaží překonat support 140,70 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v grafu D1). Pár opět dosahuje nových několikaměsíčních minim, přičemž naposledy byl v této cenové oblasti koncem prosince 2023. Pokud medvědi prorazí pod úroveň 140,27, pár dosáhne nového letošního minima. Soudě podle síly downtrendu obchodníci pravděpodobně nezůstanou v pásmu 140 a brzy se usadí pod úrovní 140,00. Jediným faktorem, který by mohl kupcům USD/JPY pomoci, by byla "mírně jestřábí" zpráva Fedu z příštího týdne, což ale nevypadá pravděpodobně.
img

EUR/USD: americký dolar a politika

13.09.2024 Měnový pár EUR/USD dnes testuje hladinu rezistence na úrovni 1,1090, která odpovídá střední linii ukazatele Bollinger Bands v časovém rámci D1. Překonání této cenové bariéry otevře cestu nejen k úrovni 1,1100, ale v dlouhodobém horizontu také k úrovni 1,1200.
img

EUR/USD. ECB a PPI

13.09.2024 Evropská centrální banka po svém zářijovém zasedání snížila všechny tři základní úrokové sazby. Hlavní refinanční sazba byla snížena na 3,65 %, mezní zápůjční sazba na 3,90 % a depozitní sazba na 3,5 %. Obchodníci na měnovém páru EUR/USD formální výsledky zářijového zasedání ignorovali, protože rozhodnutí centrální banky plně odpovídalo očekávání většiny odborníků. Konkrétně 64 z 80 ekonomů oslovených agenturou Reuters předpokládalo, že ECB v září sníží depozitní sazbu o 25 bazických bodů. Analytici také vyjádřili přesvědčení, že centrální banka učiní další krok tímto směrem na prosincovém zasedání a sníží tak sazbu na 3,25 %.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 13. září: po zasedání ECB není o čem mluvit

13.09.2024 Pár EUR/USD neprojevoval ve čtvrtek sebemenší chuť se pohybovat. Volatilita přesáhla sotva 40 pipů, a to v den zasedání Evropské centrální banky a projevu Christine Lagardeové. A v den, kdy ECB podruhé snížila základní úrokové sazby! Cena eura navíc vzrostla kvůli rozhodnutí ECB uvolnit měnovou politiku! To je vše, co musíte vědět o logice čtvrtečních pohybů. Euro už několik týdnů koriguje, ale stále to nevypadá na začátek klesajícího trendu. Pár zkorigoval o 200 pipů a nedokázal překonat ani psychologickou úroveň 1,1000. Situaci dolaru zatím zachraňuje trendová linie a linie indikátoru Ichimoku, které se nacházejí nad cenou, takže klesající trend zůstává neporušený. Jelikož pár EUR/USD nikdy nebyl supervolatilní, dalo by se předpokládat, že všechno je jako obvykle. Stále však nevidíme, že by trh toužil po nákupu americké měny.
img

Graf dne – USDJPY (12.09.2024)

12.09.2024 Japonský jen ztrácí vůči dolaru i přes jestřábí komentáře Naokiho Tamury z Bank of Japan. Bankéř naznačil, že sazby v Japonsku by se měly brzy zvýšit na 1 % ze současných 0,25 %. Podle jeho názoru je inflace v Japonsku na cestě k růstu 2 %, což je v souladu s projekcemi. Současný tříletý časový rámec BOJ pro projekce růstu a inflace pokrývá fiskální období 2024 – březen 2027. Tamurovy komentáře mohou být některými interpretovány jako „hlas rozumu“, který zaznívá, když BoJ (velmi pomalu) opouští nedávnou politiku.
img

Jak 11. září obchodovat s párem EUR/USD? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

11.09.2024 Pár EUR/USD vykázal v úterý jen mimořádně slabou volatilitu, nic víc, což v podstatě nepřekvapí, protože včera nepůsobily v eurozóně ani v USA žádné makroekonomické ani fundamentální faktory. Zveřejněn byl pouze druhý odhad německého indexu spotřebitelských cen za srpen, který se – v souladu s očekáváním – nelišil od prvního.
C:\fakepath\umela-inteligence-11092024-1.jpg

Umělá inteligence (AI) v tradingu: Praktické využití pro tradery

11.09.2024 Umělá inteligence (artificial intelligence, AI) se v posledních letech stala klíčovým prvkem moderního životního stylu, zefektivnění práce, ale i sofistikovanějšího obchodování na finančních trzích. Tento pokrok v technologii přinesl revoluci do způsobu, jakým tradeři a investiční společnosti přistupují k analýze trhů, predikci pohybů a exekuci obchodních příkazů. Ale co vlastně umělá inteligence znamená a jak se vyvinula v oblasti investic a tradingu?
img

Doporučení na obchodování a analýza EUR/USD na 11. září. Dolar pokračuje v růstu, i když pomalu

11.09.2024 Pár EUR/USD v úterý vykazoval nízkou volatilitu a malou ochotu se pohybovat. Americký dolar si během dne připsal velmi mírný zisk, ale jeho růst je pozitivním znamením. Pro dolar je stále obtížné dosáhnout nějakého výraznějšího růstu, takže když posiluje i bez fundamentální či makroekonomické podpory, dává to naději, že by se na trhu mohlo konečně začít obchodovat více či méně logicky. V pondělí nebyly zveřejněny žádné důležité zprávy ani události. Zpráva o inflaci v Německu upřímně nebyla považována za zásadní údaj. Inflace v Německu v meziročním vyjádření zpomalila na 1,9 %, jak se předpokládalo a jak naznačoval předběžný odhad. Proto na tuto zprávu trh nereagoval.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 10. září: trh ukazuje, jakým směrem se dívá

10.09.2024 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně zajímavě. Téměř celý den klesal, ačkoli k tomu neměl makroekonomické ani fundamentální podmínky. Cena ale pořád nedokázala klesnout pod nedávná lokální minima. Růst amerického dolaru podpořila nová sestupná trendová linie. Všichni ale víme, že jakákoli makroekonomická zpráva z USA klidně může vyvolat propad dolaru. A tento týden bude zveřejněna superdůležitá zpráva o inflaci. Jak na ni trh zareaguje, je velká neznámá. A ještě větší neznámá je, jaké kroky bude po této zprávě očekávat od Fedu 18. září a do konce roku 2024. Chceme říct, že dolar může stále ještě obnovit pokles prostě proto, že účastníci trhu nebo tvůrci trhu mohou dál pracovat s nadsazenými a "ultra-holubičími" očekáváními v oblasti měnové politiky Fedu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 4. září: euro pomalu klesá

04.09.2024 V úterý pár EUR/USD opět klesal. Nelze říct, že kvůli makroekonomickým údajům, protože jediná trochu důležitější zpráva dne – index ISM v americkém sektoru služeb – byla středního významu. Nicméně euro by se mělo obecně pohybovat směrem dolů, protože jeho současné pozice jsou nepřiměřeně vysoko. Uvítáme tedy jakýkoli pokles páru EUR/USD.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 29. srpna. Libra nemůže před svým skonem popadnout dech

29.08.2024 Pár GBP/USD ve středu také vykázal pohyb směrem dolů, ale libra přesto klesla mnohem méně než euro a mnohem více vzrostla. To však říkáme již od začátku roku. V zásadě vše, co bylo řečeno v článku o EUR/USD, platí i pro GBP/USD. Libra roste bez zjevného důvodu, přestože Bank of England začala uvolňovat měnovou politiku jako první, což bylo na začátku roku téměř nepředstavitelné. Taková je však objektivní realita. Proč tedy libra roste a dolar klesá?
img

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 26. srpna? Jednoduché tipy a analýza transakcí pro začátečníky

26.08.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval ve svém "letu na Měsíc". Během dne americký dolar klesl o dalších 130 pipsů, a to rychle, jednoduše a volně. Americká měna začala klesat brzy ráno, přestože v té době ve Spojeném království i v USA neexistovaly žádné makroekonomické ani fundamentální faktory. Trh jednoduše pokračoval ve výprodeji dolaru v očekávání nadcházejícího projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v Jackson Hole. Očekávali jsme, že trh bude preventivně reagovat na Powellovu holubičí rétoriku a že v pátek dojde k obratu. Trh však stále využíval každou příležitost k nákupu tohoto páru. Nezáleží na tom, ke kterým faktorům se vyjádřil a zda za každodenním poklesem dolaru vůbec nějaké faktory stojí. To vše je irelevantní. Pohyb vzhůru je zcela nelogický. Projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho byl od samého začátku nezajímavý. Skutečnost, že BoE uvolňuje svou měnovou politiku, je ještě méně relevantní. Vše se točí kolem dolaru a zářijového snížení úrokových sazeb ze strany Fedu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 22. srpna: dvě mouchy jednou ranou

22.08.2024 Uhádnete, co se ve středu stalo s párem EUR/USD? Pokračoval v pohybu nahoru. Během dne byl zveřejněn pouze jeden report týkající se roční revize nonfarm payrolls, který – což není divu – skončil hůř, než se očekávalo. Dolar by ale ve skutečnosti klesl, i kdyby byl report lepší. Například v pondělí a úterý nepotřeboval k pokračujícímu poklesu žádné makroekonomické zázemí. Takže samozřejmě můžeme říct, že další slabý report o americkém trhu práce vyvolal další pokles dolaru. Nicméně dolar klesá každý den bez ohledu na tyto reporty a nedokáže ani korigovat. Report o nonfarm payrolls není upřesněním dříve zveřejněných reportů, pouze úpravou ročního čísla. Trh nejdřív zohlednil slabší měsíční reporty a pak i roční report, který v podstatě odráží stejné údaje.
img

Doporučení k obchodování a analýza EUR/USD na 21. srpna. Nezastavitelný růst eura pokračuje

21.08.2024 V úterý pár EUR/USD pokračoval ve svém vzestupném cenovém pohybu. Během dne byla zveřejněna pouze jedna makroekonomická zpráva, která však neměla žádný vliv a pohyb měnového páru tak ovlivnit nemohla. Byl zveřejněn druhý odhad za červenec, který byl totožný s tím prvním. Inflace se meziročně zvýšila o 2,6 %, což trh věděl i bez této zprávy. Včerejší růst eura s ní tak vůbec nesouvisel. Ve skutečnosti euro roste ve kteroukoli denní i noční hodinu, v kterýkoli den, i když nedochází k žádným fundamentálním nebo makroekonomickým událostem. Současný prudký růst je tedy zcela iracionální.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 20. srpna. Euro navzdory všemu pokračuje v růstu

20.08.2024 Pár EUR/USD si v pondělí udržel svůj růst, aniž by se během dne pokusil o korekci. Jsme svědky téměř nepřetržitého pohybu vzhůru, a to i během dnů bez zpráv. Vždy se však objeví nějaká zpráva, která by hypoteticky mohla pohyb vysvětlit. Každý pohyb se dá totiž snadno a jednoduše zpětně vysvětlit. Například v pondělí několik zástupců měnového výboru Federálního rezervního systému opět hovořilo o možném snížení sazeb v září. Skutečnost, že trh tento scénář již několik týdnů očekává, nikoho neznepokojuje. Navíc tržní očekávání ohledně uvolnění v září oslabila, protože trh původně očekával snížení sazeb o 0,5 % a nyní předpokládá pouze snížení sazeb o 0,25 %. To by naznačovalo, že americký dolar by měl alespoň mírně posílit. Jenže to není pravda. Trh pokračuje v neúnavných nákupech měnového páru EUR/USD.
img

EUR/USD: Před námi je nejzajímavější týden letošního srpna

19.08.2024 Ekonomický kalendář na nadcházející týden je nabitý zásadními událostmi. Na programu jsou projevy představitelů Federálního rezervního systému, indexy PMI, zápis z jednání FOMC, zápis z červencového zasedání Evropské centrální banky a zprávy o americkém trhu s bydlením. Všechny tyto fundamentální faktory však zastíní klíčová událost měsíce: každoroční ekonomické sympozium konané v Jackson Hole ve Wyomingu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 8. srpna: euro se dostává do prudkého poklesu

08.08.2024 Pár EUR/USD se ve středu konečně uklidnil. Volatilita klesla na úroveň typickou pro poslední měsíce, ale k výrazným pohybům nedošlo. Kromě pohybů chybělo i makroekonomické a fundamentální pozadí, s výjimkou jediné nevýznamné zprávy o průmyslové výrobě v Německu, která neměla na tržní sentiment žádný vliv.
img

Doporučení pro obchodování a analýza EUR/USD na 7. srpna; euro se chystá klesat

07.08.2024 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval v poměrně výrazném poklesu, ačkoli k tomu neměl žádné pádné důvody. Volatilita sice klesla na zhruba 60 pipsů, ale i 60 pipsů je na téměř prázdný den docela dobrých. Z makroekonomických událostí můžeme zmínit pouze zprávu o maloobchodních tržbách v Evropské unii, které v červenci klesly o 0,3 % oproti prognózám -0,1 %. Dá se tedy říci, že tato zpráva způsobila euru problémy.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 6. srpna: trhy panikaří, euro vystoupalo na úroveň 1,10

06.08.2024 Pár EUR/USD v pondělí vykázal poměrně vysokou volatilitu a udržel si růst, který začal v pátek. Na první pohled nebylo jasné, co je příčinou nové býčí dynamiky. Ani na druhý pohled to stále nebylo úplně jasné. O něco později ale bylo evidentní, že pondělí bylo "černé" pro mnoho trhů. Trh s kryptoměnami, americký akciový trh a mnoho akciových trhů po celém světě zavřely s rekordními "ztrátami". Zvýšená volatilita na měnovém trhu tedy pramení ze stejných událostí.
img

🥇 ZLATO roste před rozhodnutím Fedu

31.07.2024 Peněžní trhy oceňují na dnešním zasedání pouze s pravděpodobností 3 % snížení sazeb Fedem. Žádný ze 110 ekonomů dotazovaných agenturou Bloomberg dnes nevidí šanci na snížení, i když se spekulovalo, že by Fed mohl překvapit, vzhledem k nepříznivým vlivům srovnávací základny na inflaci počínaje letošním zářím. Je však třeba zdůraznit, že Fed používá poměrně jasnou komunikaci, takže touha Fedu překvapit je spíše nepravděpodobná. Na druhou stranu trh plně ceny v září v poklesu. To se trhu potvrdilo po posledním čtení inflace CPI, která ukázala zpomalení na 3,0 % meziročně. Důvěru ohledně inflace by měla posílit i inflace PCE. Přestože do září ještě získáme mnoho makroekonomických údajů, včetně těch klíčových o inflaci a trhu práce, neočekává se, že budou příliš překvapivá.
img

EUR/USD. Červencové zasedání Fedu, inflace v eurozóně, index ISM ve zpracovatelském průmyslu, non-farm payrolls.

29.07.2024 Dámy a pánové, prosím, sedněte si a připoutejte se: dostáváme se do zóny silných turbulencí. Nadcházející týden je plný důležitých fundamentálních událostí: zasedání Federálního rezervního systému, zveřejnění klíčových údajů o americkém trhu práce, reportu o inflaci v eurozóně, údajů o HDP za druhé čtvrtletí v eurozóně, indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu a indikátoru spotřebitelské důvěry v USA.
C:\fakepath\Cina-ekonomika4.jpeg

Čína snížila úrokové sazby, chce povzbudit ekonomiku

22.07.2024 Čínská centrální banka dnes snížila dvě základní úrokové sazby. Po sérii neuspokojivých statistik doufá, že tak podpoří růst čínské ekonomiky. Banka to podle agentury Reuters uvedla na svém webu.
C:\fakepath\forex-18072024-1.jpg

Fundamentální analýza forexu – řízení rizik a alokace kapitálu ve fundamentální analýze (8. díl)

18.07.2024 Článek se zaměřuje na identifikaci rizikových faktorů na forexových trzích, jako jsou geopolitické události a makroekonomické ukazatele. Diskutuje o důležitosti diverzifikace portfolia a správné alokace kapitálu podle rizika a časového horizontu. Čtenář se také dozví o metodách monitorování a aktualizace strategií, stresovém testování, korelaci aktiv a využití derivátů pro zmírnění rizika.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. července. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.07.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval pozitivně. Euro začalo růst už ráno, a to bez vztahu k později zveřejněným ekonomickým zprávám. USA zveřejnily první významné zprávy až ve druhé polovině dne. Jak vidíme, trh je stále ochoten bezdůvodně nakupovat jednotnou měnu. Přesněji řečeno, je připraven kdykoli prodávat dolar.
Související klíčová slova: Poziční obchodníci | Zpravodajské události | Akcie společnosti AMC | Eurostoxx 50 | Nečekané pohyby | GME.US | Srbsko | Býčí pohyb | Fibo | Provádění analýzy trhu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Australská centrální banka | Bankéř | Budoucí tržní pohyby | EURIBOR | Tempo růstu | Oznámení výsledků | Člen ECB | HSBC | Lidské emoce | Retracement | LYNX | Jackson Hole | Index výdajů na osobní spotřebu | Vládní dluhopisy | Seance volatilita | Oživení cen | Význam umělé inteligence | AMC | Řecko | Konec dolaru | Klíčové makroekonomické ukazatele | Sílící euro | Dlouhodobý úspěch | Údaje z USA | PPI v USA | Take Profit | Kč/EUR | 1M | Rozložení investic | Německá průmyslová produkce | EUR | Zkušenosti | Makroekonomika | Cenová hladina | Howard Lutnick | Alphabet | Nadprodukce | Bankovky | Vstupy | Ark | Akciové trhy | Objem HDP | Koronavirové krize | Měnový kurz | Decentralizace | Očekávané výsledky | Opětovný pokles | Vyslovení předpovědi | Stargate | Pfizer | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Člen rady guvernérů | Rizikový profil | Mince | Pád dolaru | Indexy S&P | Cenový pohyb | Spekulace na oslabení | Celkový zisk | Pokles akciových trhů | Kurzový vývoj | Technické signály | Trend | Bank of Japan | Likvidní trh | Institucionální hráči | Budoucnost eura | Pokračování klesajícího trendu | Robert Kaplan | Stimulační balíček | Jestřábí tlak | Long pozice | Časté změny | BTC | Výrobní PMI | ChatGPT 4 | Social Media Analytics | Americký dolarový index | Mezinárodní měnový fond | Hlubší analýzy | TRUTH | Strojové učení (Machine Learning) | Kroky Fedu | Statistiky | Hospodářský růst USA | USD/CAD v roce 2023 | Opačný trend | Investiční banky | Včerejší zpráva | Základní principy umělé inteligence | Základní úroveň technické analýzy | Další růst | Hodnota v riziku | Vývoj ceny hliníku | Dow Jones Industrial | Vzestup inflace | Ascending bottoms | Silný support | Boční kanál | Výrazný pohyb | Aktiva | Konfederace britského průmyslu | Utahování měnové politiky | Citigroup | Příležitost k prodeji | Energetika | Bezpečné útočiště | Daňové povinnosti | Stochastický | Americká inflace | Obchodník Mike Bellafiore | Americká zpráva | Nákupní pozice | Spojení | Záporné sazby | Zvýšení sazeb Fedu | Analytici Nomury | Futures kontrakt | Analýza USD/JPY | Dlouhodobá prognóza | Držení přes víkend | Korelace | Index aktivity | Růst měnového páru EUR/USD | Dopad omikronu | Nejdiskutovanější akcie | Analýza COT | Edge | Motocykly | Otevřené pozice | Evropská komise | Investing | Dovednosti | Libra vůči dolaru | Index strachu | Závislost | Kolaps | Japonská měna | Lockheed Martin | Nevýhody AI v obchodování | Citibank | Využití umělé inteligence | Nikl | Makroekonomické zprávy | Hlava a ramena (Head and Shoulders) | Zveřejnění výsledků | Klouzavé průměry | Odpočinek | Oznámení | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Vliv na trh | Předpověď ceny | Diverzifikace | Line | Oživení v Číně | Index PX | Pravděpodobnost | P/S | Údaje o maloobchodních tržbách | Dlouhodobý trader | Short obchody | Chování trhu | Bitcoinové rezervy | Šéf Fedu Jerome Powell | Lagardeová | Počet pracovních míst | Podíl na trhu | Obchodníci komodit | Ethereum | Americké dluhopisy | Rémy Cointreau | Pokles indexu | Ekonomické sympozium | Mike Bellafiore | Vztah k tradingu | Měny emerging markets | Britská libra | Exchange | Rostoucí ceny | Sněmovna reprezentantů USA | Zprávy a události | Poplatky | Výkyvy | AI společnosti | Obchodníci momenta | Možnosti k obchodování | Argos Capital | Dovoz z USA | Prezident Spojených států | Fond fondů | Depozitní sazba | Zlato a stříbro | Financial Times | Posilování dolaru | Trend Following (sledování trendu) | NFP report | Výhody a nevýhody dlouhodobého tradingu | Přesnost | Goldman Sachs | Support/rezistence | Sebevědomí | Monetární politika Bank of Canada | SkyBridge | Provádění analýzy | Deflace | Ekonomické aktivity | Všeobecné volby | Přísná opatření | ETF investoři | Historická cenová data | Obchodování s kryptoměnovými futures | Konflikty | Oblasti supportu a rezistence | Expanze | Long obchody | DeFi | Dosažení úspěchu | Zahraniční politika | Současný propad | Renomovaný obchodní psycholog | Geopolitické napětí | Velké ekonomiky | Inaugurace Donalda Trumpa | COVID-19 omikron | Burze | AI indikátory | ISM ve službách | Prodeje nových domů | Vysoké inflace | Plnění objednávek | Výrazný pokles libry | Trendová čára | Důležité makroekonomické zprávy | Příležitosti k nákupu | Situace na Ukrajině | Cenové výkyvy | Aktuální prognózy | Cena zlata | Makroekonomické statistiky | Balancovaný fond (smíšený) | Holubičí tón | Strach | Objemy zpráv | Objemy obchodování | Evropská obchodní seance | Burza | Moët & Chandon | Potenciální výnosy | AI v obchodování | Teorie Elliottových vln | Příchozí fundamentální zprávy | Posilované učení | Vrcholy a dna | The Disciplined Trader | Glencore | Analytici z JP Morgan | Hlavní události | Akče | Modely AI | Nejdůležitější den | TNOTE | Konec růstového trendu | Zavírací cena | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Rostoucí inflace | Negativní výhled | Červená linie | Data ke sledování | Salvadorská vláda | Směrnice | Tempo růstu ekonomiky | Analytický tým | Medvědí výhled | FedWatch Tool | Gold | Těžký začátek | Analýza komodit | Le Penová | Analýzy | Znepokojení na trhu | Zmeškání obchodních příležitostí | Akcie Remy Cointreau | Ceny zinku | Vývoj inflace v Eurozóně | Zprávy z USA | Eurokoruna | Faktor Donalda Trumpa | Karanténní opatření | Politické změny | SkyBridge Capital | Jak bude reagovat trh? | Prognóza USD/CAD | Profesionální obchodníci | Break-Even | Dolar dnes | Platební neschopnosti USA | Zprávy z amerického trhu | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Dovoz z Číny | Investiční analytik | Kavout | Riziko dalšího poklesu | Grayscale | Zakladatel etherea | Praktické využití AI | Breakout strategie (strategie proražení) | Ropa WTI - Vývoj ceny | Černé pondělí | Obchodování na ostatních trzích | Aktuální zprávy | Vývoj na trzích | Hospodářský růst v EU | Graf EUR/USD | Obratový signál | Znehodnocení | Potenciální obrat | Špatná zpráva | Vysoký potenciál zisků | Microsoft (MSFT) | Akciový výhled | Americký prezident | Růst cen | EOD | Rozšíření AI | PMI ve službách v eurozóně | Aplikace umělé inteligence | Index S&P 500 dnes | Standard & Poor's 500 | CZK | Obraz trhu | Sentiment na trzích | Krypto trh | Zvýšení základní úrokové sazby | Bollingerovo pásmo | Krátkodobí obchodníci | Dovozní cla | Růst ekonomiky USA | Varianta covidu | AI v algoritmickém obchodování | Vysoká očekávání | Přijetí | Nizozemsko | New York | Tipy pro začínající obchodníky | ChatGPT model 4o | Snížení úrokových sazeb | Co je komodita? | Chicago Board of Trade (CBOT) | Pandemie COVID-19 | Krátkodobý rostoucí trend | Výhody fundamentální a technické analýzy | Vývoj ceny zemního plynu | Brexit | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Momentum v tradingu | Fundamentální síly | Vysoké riziko | Akcie AMC | Investiční příležitost | Tržby v eurozóně | Proražení | Ukázka nástroje Kavout | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Modely strojového učení | Tempo ekonomického růstu | Head and Shoulders | Principy umělé inteligence | Medvědí vliv na trh | Zisk z obchodu | Cena zemního plynu | Začátek nového trendu | Fundamentální analýza pro začátečníky | Silné oživení | EIA | Inflace | Růstový pohyb | Evropská měna | Dolarový index | Marka | Divergence ceny a MACD | Svatý grál | Technická analýza USD/CAD | Wells Fargo Investment Institute | Sympozium | Klíčová rezistence | Důležité zprávy | Trumpová | Sebekázeň | Hodinový graf | Breakout | Nižší ceny | NZD/USD | One Good Trade | Gap | Hlavní ekonom | Analýza trhu | Machine learning | Nižší náklady na obchodování | Nevýhody a rizika | Snížení nákladů | Dlouhodobé pozice | Fondy SRI (social responsible investments) | Zvýšení úrokové sazby | Cukr - Vývoj ceny | Události tohoto týdne | Česká měna | Růst nezaměstnanosti | Vzestup zlata | Sell | Slovní intervence | Pevný obchodní plán | Politická situace | Pozitivní sentiment | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Dividendy | Analýza USD | Zajištění zisků | Americké výnosy | Diskont | Současná nejistota | Představitelé ECB | Dlouhodobé S/R zóny | Artificial intelligence | Dlouhodobé držení pozic | Vysoký potenciál | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Michal Stupavský | Výrazný růst | Výsledky Palantiru | Cenový trend (Price Trend) | Jakub Kovařík | Zrušení sankcí | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Index volatility VIX | Historické údaje | Plyn (NATGAS) | Solana (SOL) | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | EURCHF | Současný stav | CAD USD | Příkaz | Expert na kryptoměny | Oslabování eura | Tržní události | Strategie mean reversion | Definované cíle | Velká analýza | Ceny aktiv | BP | Pohyby směrem nahoru | Cenové rozpětí | Analytika | Naslouchání trhu | Guvernér Fedu | Remy Cointreau | Míra inflace v EU | Jasný obchodní plán | Zimní bouře | Scalping | John Williams | Korekční pohyb | Dow Jonesův index | Analytický tým FXstreet.cz | Výhled | Kontraindikátor SSI | Ukončení obchodování | Přehled měnového páru | Geopolitická situace | Antivirotika | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Vývoj měnového kurzu | Bybit | Trumpovo rozhodnutí | Výnosy | WSJ | Dobré výsledky | Pokračování medvědího trendu | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Macron | Pokračování poklesu | Vstup do obchodu | Skybridge Capital | Více obchodů | Irsko | Úroveň technické analýzy | Podnikání | Pokles EUR/USD | Kč/USD | Pandemie koronaviru | Člen Rady guvernérů Fedu | Nevýhody AI | Americký ministr obchodu | Uptrend | Silný býčí trend | City Index | Krize v Německu | Risk-off | Menší frekvence obchodů | Komoditní měny | Výkon | Ceny cukru | Sankce | Pár euro-dolar | Cla vůči USA | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Dolary | Obchodní terminál | Výrazný růst inflace | Globální ekonomiky | Nabídka | Hliník - Vývoj ceny | Washington | Hlasovací právo | Nákup dolaru | Michael Barr | Členské státy EU | Oanda | Jestřábí Fed | Zasedání FOMC | AMC (AMC.US) | Reálné výnosy | Spotřebitelské inflace | Předseda sněmovny | AI systém | Výsledky průzkumu | Výprodeje | Skotsko | Bankéři | StockTwits | Pozitivní přínosy | Technická analýza páru USD/JPY | Inflace v Japonsku | LVMH | Breakout strategie | Tržní optimismus | AI model | Obchodní plán | Údaje o hrubém domácím produktu | Rozhodnutí centrálních bank | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Medvědí signál | Charu Chanana | CL | Hodnota v riziku (VaR) | Obchodní příležitost | Znovuotevření čínské ekonomiky | Úmrtnost | Virologie | Akcie evropských společností | Cyklus zvyšování sazeb | Moderní technologie | Širší obraz | Akcie BlackBerry | Mike Novogratz | Indexy aktivity | TD Securities | Světové ceny ropy | Indiana | Pohyb ceny | Rating USA | Ropné akcie | Arbitrážní strategie | Silný růstový pohyb | Psychologický faktor | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Zpracování přirozeného jazyka | Úspěšné obchodování | Polská centrální banka | Reakce trhu | Ekonomiky | Odhodlání | Nerealistická očekávání | Coinglass | Poziční obchody | Události v eurozóně | Stabilní úrokové sazby | Donald Trump | Zprávy o inflaci | Aspekty obchodování | Měď - Vývoj ceny | CISCO | Předpovídání trhů | Zasedání FED | Volatilita | Rovnováha | Strategie pro EUR/USD | Nový trend | Změny tržních podmínek | Zasedání Evropské centrální banky | Vývoj cen zlata | Využití pro tradery | Krátké obchodování | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Býčí nebo medvědí | Etické otázky | Možné scénáře | MQL | TSMC | Ken Veksler | Federální rezervní banka | Průmyslová produkce | Silný býčí signál | Směřování trhu | Nastavení úrokových sazeb | Balanced Funds | Manažeři | Economist | Analytické prognózy USD/JPY | Dobrý nápad | Prodej dolaru | Zvýšit zisky | Změny trendu | Cenové hladiny | HDP Číny | Index ISM ve službách | Index podnikatelské aktivity | Nová varianta covidu | Kontext trhu | Centrální banky | P/E | Potenciál růstu | Futures na ropu WTI | Platina | Zveřejněné údaje | Peníze | Kurz dolaru k euru | Zpráva | Praktické příklady | Výrobní index | Nejhorší čtvrtletní výkon | Podnikání na kapitálovém trhu | Pravidla obchodování | EPFR Global | Trpělivost | Psycholog | Cenové akce | Brent | Komoditní sektor | Umělá inteligence (AI) v tradingu | Čínský dovoz | Plýtvání časem | Prudký pokles | Politika | HUF/EUR | Měnová politika americké centrální banky | PMI pro sektor | Porozumění divergenci | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Jüan | Očekávání | Poziční forexoví obchodníci | Australská měna | Malé podniky | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Expert | Flat | Cla na dovoz z USA | Ekonomika EU | Zápis ze zasedání Fedu | Zpomalení čínské ekonomiky | Hlubší porozumění trhu | Palladium | Praktické využití pro tradery | Yardeni | Vybírání zisků | Analýza společnosti | Šance na úspěch | Nomura | Příležitost k nákupu | Aktivita v americkém sektoru služeb | Extrémní strach | Investiční centrum | Cisco Systems | Oslabení USD | Jednoduchý klouzavý průměr | Strojové učení | Bloomberg Commodity Index | Silné momentum | Pohyby cen | NZDUSD | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Hluboké recese | Harris | Trendové čáry | Příkaz Take-Profit | Dlouhodobý vývoj | Obchodovat breakouty | Celní války | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Realita | Transparentní | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Obchodní účet | Balancovaný fond | Míra nezaměstnanosti v EU | Konflikt na Blízkém východě | ETF fondy | Guvernér BoE | Vývoj ceny ropy WTI | Obchodní týden | Tržní prostředí | Příležitosti pro tradery | Nvidia (NVDA) | Měnový fond | Obchodní příkaz | Evropské měny | Ekonomické výhledy | Chamtivost | Standard & Poor's | Commodity | Býčí signál | JPY USD | Blockchain | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Denní pokles | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | DeepSeek | Čtvrtletní výkon | Hlavní události tohoto týdne | Politická nejistota | Dolar vůči koruně | Fed Funds Rate | Saxo | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní signály | Brexit bez dohody | CZK/EUR | Nákupy | Nástroje pro moderní tradery | Růst | Finanční deriváty | Zemní plyn v USA | Vyšší zisky na obchod | Nová varianta omikron | Historie | Falešný průraz | Americký index | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Výpadky | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Pozitivní faktor | Americká lehká ropa | Neckline | IOT | Klíčový ukazatel | Zaměstnanost | Futures kontrakty | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Válka | MetaTrader | Uvolnění měnové politiky | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Drobní investoři | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | UBS Group | Národní měny | BreakEven | Nový rekord | Nové signály | Odpověď z ChatGPT | Dnešní zprávy | Vývoj ceny kakaa | Jednání FOMC | Nejnovější údaje | PacWest | Sentiment na trhu | Aktivita trhu | Prognóza | Snížení volatility | Výnosová křivka | Insideři | Měnový pár USD/JPY | Použití finanční páky | Signály Fedu | Trh práce | Zabití íránského generála | Algoritmické obchodní systémy | Upgrade | Prezident Fedu | Bariéra | Změny cen | První obchodní den | Druhá největší kryptoměna | Růstový impuls | xStation | Růst cen akcií | Obchodování obchodního pásma | Vliv inflace | Swapová křivka | Graf | Kongres | Ask | SMA 100 | Trend following | Tempo poklesu | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | AWS | Tlak na akcie | Akvizice | Bydlení | Základní pravidla obchodování | Jestřábí komentáře Fedu | Růst amerického dolaru | Nová cla | Americké výrobky | FundStrat | Pochybnosti | Světová válka | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Tržní cykly | Reakce dolaru | Země EU | Býčí výhled | Hyundai | Izrael | Objem obchodů | Fraser | RECALL | Dobrý výsledek | Saxo Trader | Obchodování breakoutů | Období vysoké volatility | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Reálný účet | Míra růstu HDP | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | Vysoké nároky na trpělivost | George Soros | CME FedWatch | Kritický týden | Klíčové události | FiveThirtyEight | Cena bitcoinu | Volatility | Long | Sentiment investorů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Krátkodobější obchody | Chování | Náklady na obchodování | Bullish | Snižování sazeb | Trendová linie | Kontrakty | VT trader | Zpomalení ekonomiky | Pozitivní zpráva | Floating | Evropská inflace | Cardano (ADA) | Nepředvídatelnost | Pokles bitcoinu | Lira | RSI (Relative Strength Index) | Konsolidace | Geopolitická rizika | Federální vlády | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Sója - Vývoj ceny sóji | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Reinvestování | AUD | Retail Investor | Macquarie Group | Dřevo | DJIA | JOLTS | Inflace v eurozóně | Prezident Fedu v Dallasu | Investiční výhled | Šéfka ECB | Snižování úrokových sazeb v USA | Předpověď počasí | Obchodní dovednosti | Patterny | S&P500 | Raketový útok | Opatření | Meziroční růst | BoE Andrew Bailey | Natural Language Processing | BIC | Kukuřice - Vývoj ceny | Investujte zodpovědně | Covid | Oslabení eura | Zprávy z ekonomiky | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Krize způsobená koronavirem | Tomáš Vobořil | Intradenní obchodování | Trh | Barel ropy | Sezónnost | Index výrobní aktivity | Cenové prognózy | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Lukáš Kovanda | Digitální aktiva | Custodian | Kapitálové strategie | Makroekonomické události | Rétorika Fedu | Nastavit stop-loss | Czech Fund | MSCI | Reálný HDP | Politické strany | Riziková averze | Riziko volatility | Retailoví investoři | Fundamentální pohled | Coinbase | Průměrné mzdy | Anthony Scaramucci | Huobi | Falešné signály | Ruský prezident | Trendové indikátory | Open | Představitelé Fedu | Inflační indexy | The Washington Post | Investiční zprávy | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Dot plot | Index | Fáze konsolidace | Doba návratnosti | Dlouhodobý růst | Studie | Hedgeový fond | Futures | Maturity | Měď | Směnný kurz | Snižování inflace | Dolar roste | Medvědí tlak | Maynard Keynes | Zpomalení v Číně | Rezervní měny | MMF | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Rok 2025 | Vývoj ceny stříbra | Počet případů koronaviru | Zpřísnění měnové politiky | Zlaté rezervy | Obchodování na trhu | Eura | Terminál | Komise | Nejistoty | Aplikace v algoritmickém obchodování | Developed markets | Pipy | Objednávky | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Tržní kapitalizace | Analýza fundamentálních faktorů | Nevýhody dlouhodobého tradingu | Hladina rezistence | Bílý dům | Kapitál | Modely posilovaného učení | Zvýšení dluhového stropu | Celkové riziko | Sezónnost a počasí | Posílení | Pattern recognition | Media Analytics | Náhoda | Analýza sociálních sítí | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Bank of Canada | Obiloviny | Podmínky na trhu | Zavření trhu | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Zásady money managementu | Údaje o inflaci | Zpráva pro dolar | Brett Steenbarger | Cílové ceny | Průzkum společnosti | Začátky AI | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Falešné průrazy | Zpráva pro euro | Využití ChatGPT | Zajímavý trh | Padající nůž | S&P | Regulátoři | Společnosti | Technický pohled a výhled | Eskalace geopolitického napětí | Ukazatele ekonomického rozvoje | Obchodní signál | Nižší náklady | Koruna | Rozhodování a myšlení | Unie | Vice | Peter Kažimír | LPR | Pokles důvěry | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Investice v USA | Důvěra investorů | Ekonomické ukazatele | Zvýšení cen ropy | Historické maximum | Sázky | Zpětnovazební učení | Propad indexu Nasdaq | Analýza trhů | Kurz dolaru | Akciové indexy | Polkadot | Veuve Clicquot | Momentum | Výrazné ztráty | Christine Lagardeová | Americké měny | Ekonomický kalendář | eToro pro Českou republiku | AI používané v obchodování | Tržní podmínky | Zpráva Commitment of Traders | Obchodní plány | Desetileté výnosy | Analýza technických faktorů | Britský premiér | Zvolení Donalda Trumpa | Strategie řízení rizik | Fundamentální zprávy | Prezident Nayib Bukele | Finanční společnosti | Pohyb na EUR/USD | Americké státní dluhopisy | Klíčový rozdíl | Obchodní napětí | Negativní zpráva | Rady expertů | Samou | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | AMC.US | Ocel | Trumpův plán | Problémy | Obchodování pásma | Disciplína | Mary Dalyová | Swing | Bloomberg News | IEA | Pernod Ricard | Technická korekce | Delaware | Ceny železné rudy | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Cla na dovoz | COT reporty | Reakce trhů | Investiční horizont | High Yield | EUR/GBP | Asie | Očekávání analytiků | Vedoucí představitelé | Znalost | Marathon | EUR/MWh | Aktuální zprávy z amerického trhu | GME | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | Intradenní volatilita | Negativní dopad | Dlouhodobé držení | Jednoduché tipy pro začátečníky | Powellův projev | Rollback | Budoucnost AI | Společná měna | Ceny Bitcoinu | Varianty koronaviru | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Zájem o bitcoiny | Fundamentální analýza forexu | Doporučený minimální investiční horizont | G7 | Joachim Nagel | Řízení rizika | Ideální čas | Elasticita | Ceny palladia | Budoucnost | Euro-dolar | Důležité zprávy z USA | Porozumění trhu | Pokles ceny | Buy Price | Cukr | Krátkodobí tradeři | Ztráta kapitálu | Breakouty z obchodního rozpětí | Republikáni | Virus | Klíčové události tohoto týdne | Pokračující pokles | Kakao | Inflace zpomaluje | Americká banka | Společný podnik | Zajištění proti riziku | Politická rozhodnutí | Kurz koruny | Vysoká inflace | Správná rozhodnutí | Krátkodobé strategie | S&P 500 dnes | Situace v USA | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Americká centrální banka | Posílení australského dolaru | Palantir | Christine Lagarde | Využití ChatGPT 4 | Dlouhodobý obchodní úspěch | Akcie AT&T | Case-Shiller | Obchodování na komoditních trzích | Politické rozhodnutí | OpenAI | Hlavní akciové indexy | AI pro obchodování | Kryptokomunita | Aktivita v soukromém sektoru | Výhled pro bitcoin | Hodnota britské libry | Klíčové události ve světě | Altcoiny | BNP Paribas | Směrovost | Tržní sentiment | Česká koruna | Brokers | Úroková sazba měny | Vysoká volatilita | Wedge | Benzín | Divergence ceny | Forexové trhy | Japonské úřady | Mark DOUGLAS | Program QE | Prudký propad | Rostoucí úrokové sazby | Protest | Jean-Luc Mélenchon | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Obchodníci | Začít obchodovat | Klesající trend | Obchodní války | Eskalace | Japonské společnosti | Úspěch v obchodování na finančních trzích | Dow Jones Industrial Average | Slabé výsledky | Range | Síly objemu zpráv | Ztrátové série | Ekonom ECB | Typy AI | Proces vzdělávání | Efektivní portfolio | Americké úrokové sazby | Ifo | Stratégové | Zpráva z amerického trhu práce | Energetický sektor | Stabilní růst | Vývoj inflace | Polský zlotý | Roční tržby | Conference Board | Ropa Brent - Vývoj ceny | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | Jednání ECB | Výkyvy trhu | Běžná obchodní strategie | Náklady | Oblasti rezistence | Proražený support | Index nákupních manažerů | Ceny hliníku | Jestřábí rétorika | Vývoj mezd | Růst cen zlata | Šigeru Išiba | Ripple | Americká měna | Zvýšení dluhového limitu | Regulace AI | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Tržní panika | Domácnosti | Překoupené zóny | Jen Psakiová | Analýza sentimentu | Hladiny rezistence | Cena komodit | Jednoduché tipy | Odbornost | Proč obchodníci neuspějí | Bitcoin | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Kanadský dolar | RRR | Salvador | GameStop Corp | Cena plynu | Pozornost obchodníků | Vitalik Buterin | Poptávka | Kov | FedWatch společnosti CME | Prognózy USD/JPY | Obchodní výsledky | Maloobchodní tržby | Ekonomické vyhlídky | Konglomerát | Vývoj cen ropy | Snižování úrokových sazeb | Nákup bitcoinu | Nákup akcií | Nastavení měnové politiky | Odpor | Makroekonomická zpráva | Eskalace obchodních válek | Pravidla obchodního systému | Research | Data o inflaci | Vítězství Trumpa | Vývoj ceny cukru | Twitter | Přehled měnového páru USD/CAD | Formace technické analýzy | Ontario | ADNOC | Zboží dlouhodobé spotřeby | Country Funds | Intel (INTC.US) | Slušný zisk | Bull | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Bitwise | Hang Seng | Zpomalení globální ekonomiky | Patria Online | SNY | Úspěšné obchodní strategie | Epidemiologická situace | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Nižší poplatky | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Směřování trhů | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Damoklův meč | Největší ekonomika | Video | Největší ztráty | Inflační indexy (CPI, PPI) | Rostoucí trendová linie | Členka Rady guvernérů Fedu | JForex | Best bid | Obchodní aktivita | Regrese | Finance | Krize v USA | Přední ekonomové | Nákupy centrálních bank | MIFID | Výhody a nevýhody AI | Dluhopisy | Indikátor | Zlatý kříž | Nákup komodit | Platformy | Obchodování forexu | Fundamentální události | Equity | Moskva | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Korporátní dluhopisy | Pár EUR/USD | Forrester | Analytici | Čistý zisk | BlackBerry (BB.US) | Vývoj ceny zinku | Prolomení oblasti | Bývalý prezident | Růst měnového páru | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Deutsche Bank | Stres | Pohyb kapitálu | Stříbro | Ole Hansen | Pozornost trhu | Wonderinterest | Býčí nebo medvědí vliv | Budoucnost AI v obchodování | Integrace AI | Úsilí | Využití AI | Obchodní psycholog | Finanční instituce | Růstové trendy | Technická analýza USD | Trumpovo vítězství | Pepa Zeman | Úroveň rezistence | Vyšší sazby | Dobré obchodní signály | Podílové fondy | Pokles cen | Technický pohled | Hlavní finanční ukazatele | Obavy o ekonomický růst | Oanda.com | FBTC | Monetární politika | Index PMI | Indikátor CCI | Počasí | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Uzavření trhů | Vstoupit do trhu | Michigan | Short squeeze | BIC (Bohemian Identification Code) | ETF | UTC | Globální akciový index | Základní pravidla systému obchodování | Bollingerova pásma | Klouzavý průměr | Přiznat si chybu | Ropa | Lineární regrese | Povaha obchodování | Výrazné pohyby | Vliv carry trade | Přijetí bitcoinu | SWIFT | Pohyby dolaru | Zasedání Bank of England | Reinforcement Learning | Barclays | Historické příklady | Investiční aktivita | Výrobní index ISM | Federální rezervní banka v New Yorku | Indikátor momentum | Fundamentální analýzy | Odvetná opatření | Krize důvěry | JPMorgan Chase | Alokace kapitálu | Majors | Vývoj hodnoty | Současné ceny | Opční trader | Ripple (XRP) | Austan Goolsbee | Méně stresu | SMA 200 | Short pozice | Pokračování trendu | Fondy dividendové | Úrovně rezistence | Signál k nákupu | Členské státy | UBS | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Investiční cíle | Potřeba hlubší analýzy | Bitcoiny | Natural Language Processing (NLP) | Komerční banka | Nový virus | ECB Christine Lagardeová | USA | Globální inflace | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Futures na bitcoin | Spojené státy | Potenciál dalšího růstu | Ekonomové | Technické korekce | Marine Le Penová | Fundamentální analýza komodit | Zisk na akcii (EPS) | Další kryptoměny | Analýza USD/CAD | Růst HDP | JOLTS report | Zpomalení hospodářského růstu | Celosvětová poptávka po ropě | Pokles trhů | Jakub Hodan | Měnová politika ČNB | Pandemie | Vliv na měnové páry | Vývoj ceny platiny | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Hlavní refinanční sazba | Kalendář událostí | | Platforma | Ceny zemního plynu v Evropě | Stříbro - Vývoj ceny | Doporučení pro euro | Šíření nemoci | Conseq Investment Management | Strategie breakout | Výkon dolaru | Kombinace technické a fundamentální analýzy | Kmen koronaviru | Volby | Zvyšování úrokových sazeb | Kanadská měna | Ceny benzínu | Vlastní předpovědi | Pochopení trhu | Cenová akce | Index volatility | Efektivní řízení | Dow Jones | Velmi volatilní | Akcie Palantiru | Kurz USD | Konec trendu | Forex Factory | Vysoká cena | Nový týden | Qualcomm | Jak obchodovat | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Americké ministerstvo zahraničí | Japonská ekonomika | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Dnešní údaje | Vývoj ceny pšenice | Americké burzy | CCI indikátor | Míra neúspěchu ve světě tradingu | Celkový počet zákazníků | Můj trading | Úroková sazba | Zemní plyn - Vývoj ceny | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Budoucnost Bitcoinu | AUD/NZD | Flag | Kalifornie | Momentum indikátor | Překoupené podmínky | Wonderinterest Trading Ltd | Masivní propad | Klidné obchodování | Býčí divergence | Poptávka po dolaru | Finanční ukazatele | Agentura Fitch | Nadhodnocení | Pokles USD/CAD | Konkurenceschopnost | Futures na zemní plyn | Dnešní ekonomický kalendář | Směr trendů | Facebook | Americké akcie | Ascending tops | Ruská centrální banka | Momentum trading | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Washington Post | Plán obchodování | Výdaje | Rostoucí ceny ropy | Snížení úrokové sazby | Politika centrálních bank | Akcie Applu | Vášeň | Cena USD/CAD | Růst americké ekonomiky | Nabídka a poptávka | Fixed Income Funds | Falešná proražení | Ekonom Evropské centrální banky | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Konec býčího trhu | Fondy High-yield | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Nízké sazby | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | Sledování trendu | Vývoj spreadu | Pavel Kohout | Pin Bar | OSN | Varování | Nová fáze | Zisky firem | Zkušenosti s obchodováním | Intervence | Strategie dlouhodobých traderů | Konflikt na Ukrajině | Cenové dno | Trh s kryptoměnami | CryptoQuant | Joe Biden | EURIBID | Odvětví | Spotřebitelská důvěra | Unity | Medvědí vliv | Analýza makroekonomických zpráv | Prohlášení | Pokles cen energií | Čtyřhodinový graf | Nejlepší obchodníci | Další vývoj | Out of the money | Dnes zveřejněná data | První odhad | Ocenění trhu | Míra neúspěchu | Dění ve světě | Akcie společnosti AMC (AMC.US) | Recese v USA | Zastavení války | Měnové politiky | G20 | Finanční služby | Osobní počítače | BOJ Kazuo Ueda | Rostoucí trendová čára | Investiční doporučení | Onemocnění | Předstihový ukazatel | Custody transakce | Objem obchodování | Aktuální situace | Geopolitické události | Durace | Institucionální investice | Faktor Trump | Nevýhody | Fiskální politika | Manufacturing | Daňový štít | Možné riziko | EPFR | Prolomení supportu | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Česká swapová křivka | Sankce proti Íránu | TradingView | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomická situace | Pracovní den | Odhad HDP | Nároky na trpělivost | Wood Mackenzie | CFD kontrakt | Růstový potenciál | Stabilní růstový trend | Volební rok | Trading | Budoucí Price Action | Dna | Prognostické tvrzení | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | FocusEconomics | John Maynard Keynes | Nové volby | Dosáhnout zisku | Highsky.cz | Čínské indexy | Poptávky po dolaru | Tržní cena | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Americká centrální banka FED | Bezpečný přístav | Fibonacci | Obchodní příležitosti | Zájem o kryptoměny | Index výrobních cen (PPI) | Heatmap | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Vysoké nároky | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Nejsilnější růst | Riziko při držení přes víkend | Koronavirus | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Historické souvislosti | Ninja Trader | Christopher Waller | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Vyšší high | ADP | AI | Dlouhodobý trading | Británie | Colosseum.cz | Klíčový okamžik | Silný trend | Forexoví tradeři | Umělá inteligence | Cena komodity | USD graf | Obchodní model | Protesty v Hong Kongu | Trendy měnového páru USD/JPY | Index aktivity v sektoru služeb | Status bezpečného přístavu | Tolerance k riziku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Buy on opening | Obilí | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | BB.US | Ceny obilí | Globální ekonomický kalendář | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | US měna | Intradenní strategie | Obchodování na newyorské burze | Trumponomika | Dluhopis | Tisková konference | Těžba ropy v USA | Použití indikátoru RSI | Přehled měnového páru USD/JPY | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Úroveň volatility | Platformy pro obchodování | AI do obchodních platforem | Platební bilance | Růst mezd | Pšenice - Vývoj ceny | Dlouhodobí tradeři | Dolarový pár | Luis De Guindos | Snížení inflace | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Obchodovat na trzích | Technické indikátory | Charakteristiky páru USD/JPY | Posilování koruny | Buy on close | Nákupy dluhopisů | Společnost Nvidia | 200denní klouzavý průměr | Býčí nebo medvědí postoj | Sazby | Katastrofa | Obchodní pozice | Zemědělství | PMI ve výrobě | Mean reversion | Patria | Strategie řízení | Předpovědi ceny | Otevření obchodu | České koruny | Četnost obchodů | Švýcarská banka | Analytické prognózy | Trh má vždycky pravdu | Objem zakázek | Krátkodobý výhled | Očekávané rozhodnutí | Neuronové sítě | Komise v přenesené pravomoci | Experti HSBC | End of day trading | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Obchodní strategie breakout | Třetí světová válka | Index strachu a chamtivosti | Američtí politici | Zasedání OPEC | Vývoj čistých nákupů zlata | Amazon | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Investiční specialista | Světové rezervní měny | Současný klesající trend | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Zákony Evropské unie | Technická situace | Umělé inteligence v obchodování | Vývoj AOS | Generální ředitel | Hlavní pravidla | Rating Číny | Ether | Největší kryptoměna | Sektor služeb | Akcie výrobce letadel Boeing | Supporty | Investiční fondy | Regulátor | Nákup a prodej | Průzkum | Firmy | Closed trades | Multi Asset Fidelity International | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Michael Saylor | Měnová politika Bank of Japan | Zvýšení mezd | Konzistence | Nespokojenost | Tvrdý brexit | Budoucí vývoj | Stratég Saxo Bank | Vliv inflace na obchodování | Celkový sentiment | HDP Německa | Databricks | Marathon Digital | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Averze k riziku | Cla EU | Regulační prostředí | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Partnerství | Ziskovost strategie | Velké pohyby na trhu | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | Equity Funds | Obchodní očekávání | Ekonomické podmínky | Kroky centrálních bank | Společnost Palantir | Růst cen komodit | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Inflace ve Velké Británii | Předpovídat tržní pohyby | Obchodník s cennými papíry | Odhad růstu HDP | Poměr P/E | Pin Bars | Výsledky společnosti | Investování | Úspěšní obchodníci | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Akcie BlackBerry (BB.US) | Maďarský forint | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | NASDAQ 100 | Floating rates | Důležité makroekonomické události | Swing Trading | GameStop Corp (GME.US) | Boris Johnson | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Prodejní signál | Technologický Nasdaq | Celosvětová poptávka | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Hry | Forex heatmap | Dílčí index | Trhy | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Akcie společnosti Nvidia | Emerging markets | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Sideways | Překoupení | Index nákupních manažerů ve výrobě | Změny v tržním prostředí | Významné úrovně | Potenciál zisků | Vyšší riziko | Přístup k tradingu | Měnové trhy | Oscilátor | Rizika | Mártiňš Kazáks | Očekávání směru trhu | Vánoce | Eurozóna | Portugalsko | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | ISM | Zvýšení volatility | Globální trhy | Měnověpolitické zasedání | Zpřísňováním měnové politiky | Obchodujeme | Fitch | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Sankce USA | Americké banky | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Úspory | Konkurenční společnosti | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Ceny niklu | Futures na ropu | Bitcoin a další kryptoměny | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Zlato - Vývoj ceny zlata | Philip Lowe | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Trhy jsou dynamické | Ministr obchodu | Sentiment na sociálních sítích | xStation 5 | Oblasti umělé inteligence | Měnový kurs | Představitelé centrální banky | Krize bankovního sektoru | Nejlepší výsledky | Investment Banking | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Stagflace | Prodej bitcoinů | Klíčové faktory | Fundamentální aspekty | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Přístup k obchodování | Chuť k riziku | Bilance | Polkadot (DOT) | Dlouhodobý růstový trend | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Kanadská centrální banka | Americký kongres | Oslabení EUR/CZK | Vladimir Putin | Tesla | Inflace v Kanadě | Snížení sazeb Fedu | ONE | Ethereum (ETH) | Regulační orgány | Low | Růst Bitcoinů | Jak si vede USD/CAD | Stabilita | Vývoj měnových párů | XTB Research | Štědrý den | Solidní růst | Odrazy | Nárůst volatility | Index průmyslové výroby | Regulační změny | Kdo je dlouhodobý trader? | Členka rady guvernérů Fedu | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | Otevření buy | RBNZ | Forexový trh | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Potenciál poklesu | Index spekulativního sentimentu | Mzdy | MSCI Emerging Markets | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Strategie buy the dip | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | General Motors | CAD | Držet pozice po delší dobu | Severní Irsko | Strategie proražení | Termínový kontrakt | Růst ekonomiky eurozóny | Ducascopy | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Vlnový pattern | ETF na bitcoin | Viceprezident ECB | Investiční aktivity | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Analytička | Fixní dluhopis | Baissista | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Ceny bavlny | Raphael Bostic | Platina - Vývoj ceny platiny | Analytická společnost | Institucionální přijetí | Sázet | Tým RoboMarkets | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Dnešní výsledky | Ztráta | Identifikovat trendy | Wells Fargo | XRP | Severomořská ropa | Dluhové krize | Nákupy dolaru | USDIDX | Colosseum | Správa rizik | Intradenní růst | Institucionální investoři | FXstreet | Conseq | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | 8 nejlepších obchodních strategií | Nabídka ropy | Regulační rizika | Fundamentální pozadí | Zisky na obchod | Kukuřice | Obchod | Dr. Brett Steenbarger | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Poplatky účtované brokerskou společností | Negativní zprávy | Výrobní náklady | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Dmitrij Peskov | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Kurz koruny vůči euru | MSCI All Country World | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Prezident Federální rezervní banky | Eskalace konfliktu | Řídit riziko | Moving Average | Světoví lídři | Risk-off sentiment | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Zajištění proti inflaci | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Spotové ceny | Právo | Swing states | JPY | Credit Suisse | Open interest | Citi | Pivot | Pokles výnosů | INTC.US | Binance | Ekosystém | Šéf společnosti | IBIT | RSI | Bank of America | AOS | Cenový strop | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Finanční trh | Zvýšené volatility | Arthur Hayes | Trend na trhu | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Ostatní kryptoměny | Nadšení | NATO | Buffett | Plyn | ACT | Pokles cen ropy | Karty | S&P/Case-Shiller | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Libanon | Risk | Vývoj ceny niklu | Úrovně supportu | CZK/USD | Analýza ceny | Ceny | Forexový obchodník | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Ceny sóji | Údaje o prodejích | Čisté krátké pozice | Pohyby na trhu | Kompozitní index | IDEA | COT report | Dukascopy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Zemědělské komodity | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Fúze a akvizice | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Buy the dip | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | Morning Star | Největší světová ekonomika | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Hurikány | Illinois | Státy EU | SMA | Blízký východ | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | GameStop | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Klíčová úroveň | Odborníci | Jak na obchodování | Wonderinterest Trading | Dopad na trhy | Zóny supportu | Celní politiky | Aussie | Slábnoucí dolar | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Průmyslové zboží | Výsledek voleb | Klima | Stratég | Prodeje automobilů | Instituce | USDCAD | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Držení pozic | Prezident Vladimir Putin | RTX | Ceny zlata | Plodiny | Velké společnosti | EV | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Indikátor Ichimoku | Patrik Urban | Bankovní krize | Zasedání RBA | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | eBook | ESG | Index DOW | IHNED | Swingový obchodník | Robert Holzmann | Německé ekonomiky | Frank | Počet nakažených | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Palladium - Vývoj ceny palladia | Azure | Index strachu VIX | Oživení cen ropy | Algoritmy | Pár USD/CAD | 256/2004 | Defi | Vývoj ceny palladia | Dobrá zpráva | Izraelská armáda | Olívia Lacenová | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Vlna pandemie | Obchodníci na finančních trzích | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Měnové krize | Kroky Bank of England | Historická maxima | Posílení koruny | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Akcie týdne | Obchodní tipy | Oves | Singapur | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | Barometr | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Index Dow Jones Industrial | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Dopad koronaviru | Oficiální údaje | Sója | Euforie | Írán | EPS | Výhody a nevýhody | Kurz eura k dolaru | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Cenové minimum | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Dynamika mezd | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Káva | Vlna poklesu | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Douglas | Aktuální informace | Funkční období | Vedení ECB | AT&T | Zisk | Obchodníci dnes | ČNB | Bank of England | Metody analýzy | Tržní dynamiky | Overweight | PCE index | Ceny BTC | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Huawei | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Středoevropské měny | Bezpečný dolar | Finanční ředitel | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Posílení dolaru | Monitorování | Prezident | Jakub Rochlitz | Růst inflace | Kurz jenu | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Kansas | Prémie | Expanzivní politika | Cena akcií Tesly | Státní rozpočet | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Zprávy z trhů | Úspěch v obchodování | Kupující | Francie | Předpověď | Anthony Fauci | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Technologické společnosti | Převodník měn | Michelle Bowmanová | Ekonomické události | Inflační vývoj | Eurodolar | Kontext | Biden | Růst zlata | Moët | Finanční krize | Snížení spotřeby | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Britská měna | Snížení daní | Jakub Matis | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Držitelé Bitcoinu | Růst spotřebitelských cen | Atentát na Donalda Trumpa | Natixis | Multitimeframe | Finančnictví | Síla dolaru | Japonský HDP | Roční maximum | Správné řízení rizik | Portfólia | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Zemní plyn | Marže | Psychologické faktory | Růst měny | Směřování | Výrazné cenové pohyby | Překoupený trh | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Behaviorální | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Finanční svět | CARA | GMT | BNP | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Google | Poptávka a nabídka | Tržby | Startup | Roční výnos | Časový horizont | Celní úřad | Konsensus | Pozitivní výsledek | Verbální intervence | NATGAS | Vrcholy | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Dukascopy Europe | Cizí měny | Cukr - Vývoj ceny cukru | Americké akciové trhy | Sociální síť | Nomura Securities | Peking | GfK | Použití oscilátorů | Aliance | Výrobní aktivity | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Asset alokace | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Yield | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | Tržní změny | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Zdanění | Fibonacciho úrovně | Etoro | Ropa roste | Objem investic | Politici | USD/CAD | Varovné znamení | Dopady na ekonomiku | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Brazílie | Optimismus na trzích | Načasování obchodu | NOAA | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Měď - Vývoj ceny mědi | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Slovensko | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Paul Volcker | Historické trendy | Premiér Boris Johnson | ČTK | Lehman Brothers | Růst inflace v USA | Novinky | Jamie Dimon | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Zásobníky | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Americký ISM | Platina - Vývoj ceny | Regulační rámec | 1D | Alokace aktiv | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Dnešní události | Výhled trhů | Vytápění | Philip Lane | Technický výhled | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Ukrajina a Rusko | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Investiční nástroj | Société Générale | 5G | Návratnost | Rates | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Pražská burza | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | Nová mutace | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Propad indexu | Napětí na trzích | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | AAA | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Ceny platiny | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Alternativní investice | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Globální ekonomika | Jednání o brexitu | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Index VIX | IoT | Price Action | Hodnota společnosti | Etheru | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Zásoby zemního plynu | Kryštof Míšek | Největší propad | Emmanuel Macron | Analýza EUR/USD | Prognózy | Ceny pšenice | SSI | Euro k americkému dolaru | Kurz | DNO | SOK | Daně | Ministři | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Momentum indikátory | Negativní nálada | DXY | S&P 500 a Nasdaq 100 | Index Dow Jones Industrial Average | Využití kapacit | Jádrová inflace | Rusko-ukrajinský konflikt | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Atlantik | Konkurenti | AMD | Americký prezident Joe Biden | Úspěchy | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Pokladniční poukázky | Státy Evropské unie | Rekord | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Míra inflace | Údaj o HDP | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Napjatá situace | Bankovní rada | Bear | Investice | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Uranové akcie | Traders | Potenciál | AMD.US | Podnikatelské aktivity | Zdravotnictví | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Automatizace | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Sýrie | Konkurence | CoinShares | Pokles inflace | Kapitalizace | Nikl - Vývoj ceny niklu | Komoditní stratég | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Biotechnologické akcie | Pravidla hry | Americké futures | Černé labutě | Indie | Bod | Vnímání | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | TSM.US | Tipy pro začínající | Makrodata | Psychologické aspekty | GBTC | Údaje z Číny | Zisky | Investiční stratég | Investiční prostředí | tradingeconomics.com | Delta | Masivní nákupy | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | Praktické využití | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Akcie klesají | Důvěra | Pád akcií | Využití pákového efektu | WHO | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Index MSCI | Slabší dolar | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Zvýšení investic | Inaugurace | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Burzy | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Export | Světová zdravotnická organizace | Rusko | Iracionální | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Komise pro cenné papíry (SEC) | Nové žádosti o podporu | Úbytek | GBPUSD | Řízení rizik | Postoj investorů | Partneři | Obchodování s kryptoměnami | Geopolitická nejistota | Čtvrtletní výsledky | Mnozí investoři | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Double top | 1 milion | Pro tradery | Upozornění na rizika | BitMEX | High-frequency trading | Negativní sentiment | Fundament | Média | Engulfing | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Optimistický výhled | Forexové obchodování | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Nižší poptávka | Toyota | Resistence | Důležitá data | Zájem institucí | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | USD/oz | Cenové tlaky | Spekulativní obchodování | Silný trh | Pozitivní signál | Držení pozice | Dluhopisové výnosy | Co je komodita | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Obchodní dny | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Rekordní růst | Nikkei | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zbohatnutí | Nové zprávy | Rostoucí nezaměstnanost | Quantum | Myšlení | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Evropské akcie | Typ obchodování | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Investování na burze | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Fiskální rok | Investiční manažeři | Prodej | Rok 2024 | Financial | Chicago Board of Trade | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Guvernér centrální banky | Admiral Markets | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Dobré obchody | Pákový efekt | NDX | Ceny stříbra | Americký PMI | Rozvoj | Day trading | Capital Economics | Saxo PrivatBank | Rozhodnutí vlády | Silný růst | Refinanční sazba | Devizové kurzy | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Místopředseda Fedu | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Růst poptávky | Korekce | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Obchodní strategie | Riziko recese | Spekulant | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Vakcína | Očekávání investorů | Výkonnost | Mluvčí Bílého domu | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Carry trade | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | CTA | Instrument | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Akciový růst | Krize | Kanadská ekonomika | Rostoucí trend | High | Politbyro | TIPS | Různé tržní podmínky | Sójové boby | Tým InstaForex | OECD | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Ztrátové pozice | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Změna trendu | Inflace v únoru | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Akcie firem | Těžba ropy | Otočení trendu | Zakladatel | Mutace viru | Trendline | Příliv kapitálu | Inflace v Británii | Zinek - Vývoj ceny zinku | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Galaxy Digital | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Hladina supportu | Podpora | Ministři financí | Nayib Bukele | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | MWh | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Poziční obchodování | Banka HSBC | Sledování trendů | Spojené království | Japonský premiér | Cena | Vystoupení z EU | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | NYMEX | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Upozornění | CNN | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Údaj NFP | Komodita | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Načasování obchodů | Americký trh | Interpretace | TSM | Snížení sazeb | Prime | DOT | Close | Ceny kukuřice | TSLA | Kurzy | Finanční prostředky | Partners | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Bukele | Etherea | Solana | Maďarská měna | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Akciové fondy | Medvědi | Inflace CPI | Zveřejnění zpráv | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | DAX | Ekonomická rizika | Rezervy | Podnik | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Vývoj ceny kávy | Fibonacciho retracement | Zájem o riziková aktiva | Debata | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Indikátor důvěry | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Ekonomika | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Hlavní rizika | Exprezident | Denní graf | SEC | Impulzy | Komentáře Fedu | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Akciové futures | Správné řízení rizika | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Japonská společnost | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Intel | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Vývoj meziroční jádrové inflace | Potenciál zisku | Pokles německé ekonomiky | Likvidní | Banky | Burzovně obchodované produkty | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | BlackRock | Buy | Obchodní podmínky | Bublina | Nižší hodnoty | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zisky společnosti | Učení se | Vlády | Retail Investor Beat | INTC | Širší trh | CBOT | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Dlouhodobá strategie | Šance | Tržby společnosti | Ark Invest | Fundamenty | Zkušení investoři | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | Konfederace | Černá labuť | Zisk na akcii | Správa | Wall Street | Průlom | Analýza | Úrovní podpory | Velké ztráty | Ministr financí | Harley-Davidson | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | NLP | Zlepšení | Světové akciové trhy | XTB | Kontrakt | Breakouty | Výraznější pokles | Index MSCI All Country World | Intervenovat | Zvyšování úroků | Bavlna | Americký Fed | Hlubší pohled | Použití indikátoru | Čínské akcie | API | Snowflake | Pozice | Jádrový CPI | Euro proti dolaru | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Zájem obchodníků | Ekonomická expanze | Potenciální zisk | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Demokratické strany | Příprava | Inflace v EU | Soudní řízení | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Hillary Clintonová | Dolarový index DXY | Technologický sektor | Výzvy a rizika | Cenné papíry | Henry Hub | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Banka Credit Suisse | Medvědí trh | LSEG | Indická ekonomika | Hlavní trendy | Obchodní rozpětí | Support | General Electric | Gabriel Štefaňák | Důležité informace | FX | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | Globální HDP | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Uvolňování měnové politiky | Inflační tlaky | Větší zisky | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Bavlna - Vývoj ceny | Vysoké výnosy | Globální ekonomický výhled | Služby | Velikosti pozic | Kakao - Vývoj ceny | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Zvýšená volatilita | Dnešní růst | Tržní očekávání | OPEC | Jak číst grafy | Úroková sazba Fedu | Keynes | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Zlato - Vývoj ceny | Experti | Dění na trhu | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Pokles zisku | Obchodní bariéry | Guvernér BOJ | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Polsko | Vývoj ceny sóji | Tradestation | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | Nákupní cena | Omezení produkce | AUDUSD | NFT | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Analytici společnosti | Saxo Bank | Jasné signály | Zpráva COT | Beyond Meat | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Volatility trhu | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Noviny | Snižování daní | Budoucí pohyby | Ropy | Ben Laidler | RBA | Makroekonomická situace | Stabilní zisky | Struktura | ABN Amro | Macquarie | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | IPO | Pomalý růst | Nové obzory | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Koruna posiluje | Slovník pojmů | Pokles poptávky | Proces učení | Hospodářské výsledky | Oracle | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | Jádrový index | Obchodní vztahy | Úročení | Krátké (short) pozice | Inflace v lednu | USD | Commodity index | Kamala | Strategická partnerství | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Trh s nemovitostmi | Volatilita na trzích | Zkušení obchodníci | Kabinet | Emoce | Japonské vlády | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | PMI ze sektoru služeb | Oblasti obchodování | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | Investing.com | Warren Buffett | Rally na ropě | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Trendové pohyby | Tvůrci trhu | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Zinek - Vývoj ceny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | USDA | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Nízké poplatky | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Události ve světě | mmBtu | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Kupní síla | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Program nákupu aktiv | Digitální měny | Australský dolar | Zákaz dovozu | Board of Trade | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Bankovnictví | Období zvýšené volatility | Rakousko | HighSky | ANO | Nový premiér | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Dlouhodobé obchodování | Magnificent Seven | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Bearish | Graf páru | Oživení inflace | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Dlouhodobější trend | Významné pohyby | BlackBerry | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Invest | Rok 2024 | Nejhorší den | Kanada | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Velký pohyb | Káva - Vývoj ceny | Kryptoměna | Ekonomie | Nejvýraznější pokles | Podílový list | Makroekonomický kalendář | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Počet zákazníků | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Dlouhodobí investoři | Česká republika | Technické patterny | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | Kurz CZK | Takata | DIP | Break Even | Prognózy inflace | Státní dluhopisy | Americký dolar | VaR | Lockheed | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Nikl - Vývoj ceny | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | HICP | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Velikost pozice | MAAE | Růst ceny | Opatření vlády | Měnová politika | Alokace | Altcoin | Ziskovost | Doporučení | Měnový pár AUD/NZD | Růst čínské ekonomiky | ECN | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Oslabuje dolar | Největší ekonomika eurozóny | Body | Snížení rizika | Masato Kanda | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Paradox | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Averze vůči riziku | Navýšení | Omikron | Analytické společnosti | Referendum | Týdenní pokles | Wales | Raketový růst | Americká cla | Americká výnosová křivka | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Lockdowny | Krypto aktiva | Banka JP Morgan | Precedens | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Úroveň supportu | Kmen omikron | Společná evropská měna | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | MIC | Poradci | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | ADA | Globální finanční trhy | Prostředí finančních trhů | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | PMI pro sektor služeb | Tržní kapitalizace kryptoměn | Spotové ETF | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Klesající dolar | Pracovní síly | Fúze | Sója - Vývoj ceny | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Krypto průmysl | Finančníci | Investor | Klíčové centrální banky | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Jestřáb | Kryptoměnový trh | Prudký pokles cen | Šíření koronaviru | Strategy Research | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Výnos dluhopisů | Růst bitcoinu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Index technologického trhu Nasdaq | Počet zaměstnaných | Účinnosti vakcín | Graf dne | Nový kmen koronaviru | Růst čínského HDP | UBS Group AG | Baker Hughes | Globální akcie | Pohyb dolaru | Větší pozice | CNBC | Cena BTC | Sol | SPX | Domácí poptávka | Statistika | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Custody | Lael Brainardová | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Fundamentální analýza Virgin Galactic
Fundamentální analýza v praxi
Fundamentální analýzy
Fundamentální analýzy akcií
Fundamentální analýzy na forexovém trhu
Fundamentální analýzy při investování
Fundamentální aspekty
Fundamentální data
Fundamentální dění
Fundamentální divergence

Následující klíčová slova

Fundamentální hodnota
Fundamentální hodnota kryptoměn
Fundamentální impuls
Fundamentální informace
Fundamentální i technická analýza
Fundamentální náhled
Fundamentální obchodník
Fundamentální pohled
Fundamentální pozadí
Fundamentální síly
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CMS Forex
EightCap
Kawase
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
Potvrďte prosím... Zavřít