Pátek 04. července 2025 04:47
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple trading band forex umíme
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
Purple jak obchodovat zlato

Take Profit

img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 13. června (americká seance)

14.06.2024 Test cenové hladiny 1,2798 se shodoval s dobou, kdy byl indikátor MACD značnou dobu v pásmu překoupení, a jelikož se kupcům libry nepodařilo dostat se nad denní maximum, bylo rozhodnuto o prodeji páru GBP/USD. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 20 bodů. Nedostatek statistických údajů ze Spojeného království ovlivnil růstový potenciál páru. Odpoledne se očekává mnoho údajů o americké ekonomice. Směr trhu určí index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Jestliže budou údaje z USA lepší, než ekonomové předpovídali, může se tlak na britskou libru rychle vrátit. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 157,19 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru – zvlášť po zprávě, že inflace v USA oproti předchozímu měsíci výrazně zpomalila. Jádrové ceny navíc zřetelně klesly, což vyústilo ve značný pokles dolaru. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů. Rozhodnutí FOMC ponechat úrokovou sazbu v pásmu 5,25–5,5 % ale pomohlo část poklesu dolaru vyrovnat. Kupci v dnešní asijské seanci obnovili rovnováhu na trhu, čímž udržují značné naděje na vytvoření uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. června pro začátečníky

13.06.2024 Cena 1,0777 byla otestována v době, kdy byl indikátor MACD daleko od úrovně nula. Zmínil jsem ale, že budu jednat bez ohledu na jeho hodnoty, protože celý výpočet vycházel ze silného pohybu, ke kterému došlo po zveřejnění dat. Obchodníci mohli ve výsledku získat více než 60 pipů, pokud euro nakoupili na úrovni 1,0777. Výsledek včerejšího zasedání Federálního rezervního systému byl vcelku očekávaný. FOMC přehodnotil svůj postoj na výrazněji jestřábí, ačkoli inflace v USA klesala už druhý měsíc po sobě. Uvedené ukazuje na dlouhodobější vyčkávací postoj a pozdější snížení úrokových sazeb v tomto roce – pokud bude vůbec nějaké. Z tohoto důvodu by se americký dolar neměl zatím odepisovat a býčí trh se nikam nechystá.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár GBP/USD ve středu výrazně vzrostl. Popáté nebo pošesté nedokázal překonat úroveň 1,2603 a zahájit korekci. Ale když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, kterou nelze považovat za "rezonující", trh okamžitě zahájil výprodej dolaru. Večer, kdy vystoupil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell, trh na tuto událost nijak výrazně nereagoval. Powell objasnil, proč Fed není ochoten snížit sazby, ale zmínil, že poslední dvě zprávy o inflaci byly povzbudivé. Celkově lze vyvodit následující závěr: Fed si stále přeje začít snižovat sazby, ale nemůže. Kdy se mu taková příležitost naskytne, se neví. Možná až inflace zpomalí o 0,1 % za měsíc, a nikoli každý měsíc, a současná míra inflace bude 1,5krát vyšší než cíl. Libra nicméně pokračuje v růstu pod jakoukoli formální záminkou. Trh dál silně reaguje na všechny zprávy, které jsou pro dolar negativní, a ignoruje zprávy, které jsou pro americkou měnu pozitivní a mohou ji podpořit.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár EUR/USD ve středu po odrazu od úrovně 1,0726 stoupal. Tento odraz může vypadat jako důvod k novému růstu eura, ale není to úplně takto. Včera byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která během dne vyvolala růst o více než 100 pipů. Index spotřebitelských cen zpomalil na 3,3 % meziročně a podobně jako v předchozím měsíci klesl o pouhých 0,1 %. Věříme, že reakce trhu byla přehnaná a pokles dolaru příliš silný. Pokles inflace o 0,1 % neznamená vůbec nic pro výhled měnové politiky Federálního rezervního systému, což pak večer potvrdil Jerome Powell. Inflace výrazně klesla z maxima, ale zůstává příliš vysoká, uvedl předseda Fedu.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Cenová úroveň 157,36 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad nulu, což jasně omezilo další růstový potenciál páru i v rámci býčího trhu. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval, a jak vidíte v grafu, udělal jsem dobře. Ve druhé polovině dne budou zveřejněny jen údaje o indexu optimismu malých podniků NFIB ve Spojených státech, které nejspíš příliš neovlivní směřování trhu. Proto můžeme po mírné dopolední korekci očekávat další rozvoj uptrendu v pokračování růstu dolaru s dosažením nových týdenních maxim. Ale nezapomeňte, že zítra zasedá Fed, takže bych nepočítal se zvlášť prudkými pohyby. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 11. června (americká seance)

12.06.2024 Test cenové úrovně 1,0761 v první polovině dne časově odpovídal výraznému poklesu indikátoru MACD pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat – zejména při absenci jakýchkoli statistik z eurozóny. Jak ale vidíte v grafu, euro se propadlo až do oblasti týdenních minim, a dokonce je aktualizovalo, což dokazuje, že ještě nevyčerpalo potenciál poklesu. Absence statistik z USA ve druhé polovině dne může podobně jako včera pozitivně ovlivnit kupce eura, ale jak dlouho to potrvá – zejména před klíčovými statistikami o inflaci, které se očekávají zítra – je těžké říct. Lepší je dál využívat korekci a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 11. června

11.06.2024 Cena 1,2711 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár GBP/USD vystoupal o 17 pipů a pak byl znovu pod tlakem. Dnes už byly zveřejněny slabé údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Velké Británii. Pětinásobně překonaly očekávání ekonomů, takže vyvinuly značný tlak na pár. Stoupla i míra nezaměstnanosti, což ještě víc poukázalo na problémy v ekonomice způsobené vysokými úrokovými sazbami. Nicméně vzhledem k tomu, že se zvýšila i úroveň průměrné mzdy ve Spojeném království, není důvod spěchat v nejbližší době se snižováním nákladů na úvěry. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.06.2024 Páru GBP/USD se nepodařilo pokračovat v klesajícím pohybu. Proběhl zde sice jistý nevýrazný pokus, ten však velmi rychle skončil. V hodinovém časovém rámci to není vidět, ale ve vyšších časových rámcích je jasně patrný flat trend, který začal přibližně v posledním květnovém týdnu. Celkově se libra již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2684 a 1,2798. Třetí vzestupná trendová linie byla prolomena a potřetí za sebou nevidíme žádný obrat trendu ani žádný vznikající klesající trend. Britská měna nadále udivuje svou odolností.
img

Klíčové události 11. června: fundamentální analýza pro začátečníky

11.06.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí, přičemž ke všem dojde ve Spojeném království. Obchodníci teď čekají na zveřejnění údajů o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a změně průměrné mzdy. Domníváme se, že nejdůležitější je zpráva o mzdách, protože změny mezd přímo ovlivňují míru inflace v zemi, jak opakovaně zmiňují představitelé Bank of England. Pokud tedy mzdy budou silnější, než očekával trh nebo BoE, budou důvodem k růstu britské měny, protože centrální banka může držet úrokovou sazbu na maximu po delší dobu. Opomíjet by se ale neměla ani míra nezaměstnanosti a žádosti o podporu v nezaměstnanosti.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

11.06.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v pohybu dolů, ale v závěru dne si nakonec vzpomněl, že je pondělí, ne pátek. Euro tedy za necelý den ztratilo zhruba 170 pipů, což je významné zvlášť s ohledem na průměrné indikátory volatility z posledních měsíců. Domníváme se, že takto rychlý pokles by mohl a měl znamenat začátek nového, dlouhodobějšího sestupného trendu. Stojí za zmínku, že trh poprvé po dlouhé době ignoroval páteční negativní zprávu ze Spojených států. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4 % oproti prognózovaným 3,9 %, což považujeme za pozitivní signál pro americký dolar, který dlouhodobě klesá bez jasných důvodů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny 156,81 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což jasně omezilo další potenciál páru klesat v rámci pozorovaného býčího trhu. Druhý test úrovně 156,81 přišel v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup dolaru, čehož jsem rád využil. Jak ale vidíme v grafu, pár se zatím nedostal k normálnímu růstu. Proto jsem trh opustil a zrevidoval jsem technický obrázek. Jelikož je druhá polovina dne z hlediska ekonomických událostí prázdná, bude se pravděpodobně dál obchodovat v rámci denního bočního kanálu s dobrou vyhlídkou na trvalejší růst dolaru, což zabere trochu víc času, než se zdálo. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 Cena 1,0747 byla v první polovině dne otestována v okamžiku, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstup na trh s cílem prodávat euro v rámci pokračování klesajícího trendu, který se vytvořil v pátek po zveřejnění silných statistik ze Spojených států. Pár se proto v době psaní recenze propadl už o více než 10 bodů a poměrně dobré zůstávají i šance na další pokles. Odpolední absence statistik ze Spojených států může mít na kupce evropské měny pozitivní vliv, ale jak dlouho vydrží – zejména před klíčovými inflačními statistikami, které se očekávají v polovině týdne, je poměrně složitá otázka. Lepší je využít korekci a vsadit na další pokles páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

10.06.2024 Cena 155,75 byla otestována v době, kdy indikátor MACD, ačkoli výrazně vzrostl nad úroveň nula, omezil růstový potenciál páru. Uvedl jsem ale, že budu jednat při průrazu dolů na základě údajů o americké ekonomice. Jelikož byly mnohem vyšší, než ekonomové předpovídali, a počet nových pracovních míst předčil veškerá očekávání, nakupoval jsem dolar a prodával jen v naději na návrat uptrendu na tomto páru a na slušný růst, který v závěru dne dělal více než 100 bodů.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 10. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

10.06.2024 Cena 1,0881 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 80 bodů. Páteční zprávy z eurozóny páru neposkytly výraznou podporu. Statistiky z amerického trhu práce zároveň vedly k velkému výprodeji eura a ohrozily plány kupců na další tvorbu uptrendu. Silný trh práce je v rozporu s plány Fedu, že sníží úrokové sazby a vrátí cenové tlaky do pásma 2,0 %. Z tohoto důvodu se na nadcházejícím zasedání Fedu, jehož výsledky budou oznámeny ve středu, nečekají žádné změny politiky, což bude dál podporovat nákup amerického dolaru a prodej eura.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 7. června (americká seance)

10.06.2024 Cenová hladina 1,2797 byla otestována poprvé, když byl indikátor MACD výrazně nad úrovní nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Při druhém testu této úrovně krátce nato byl MACD v překoupené oblasti, což umožnilo rozvinout prodejní scénář č. 2, který vedl k poklesu páru o 15 bodů. Naplánována je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělství za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrné hodinové mzdy. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení libry. V opačném případě bude lepší nakupovat dolar a sázet na pokles páru do konce týdne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a ignorovat hodnoty indikátoru MACD.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 7. června (seance v USA)

07.06.2024 Během dne nedošlo k žádnému z testů úrovní, které jsem popsal dříve. Hlavním důvodem byla především slabá volatilita před zveřejněním klíčových statistik z USA. Na pořadu dne je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrného hodinového výdělku. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení eura. Pokud se stane opak, lze do konce týdne bez obav nakupovat dolar a sázet na pokles tohoto páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost údajům ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejšího obchodování na forexu

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2788 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což na konci obchodního dne omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ukázalo se, že jsem udělal dobře. K žádnému výraznému pohybu nedošlo. Dnes nejsou k dispozici žádné důležité statistiky ze Spojeného království a údaje o indexu cen nemovitostí pravděpodobně nezpůsobí prudký nárůst volatility na trhu. Proto se zaměřím na druhou polovinu dne a důležité údaje z amerického trhu práce a během evropské seance budu raději obchodovat v bočním kanálu. V případě intradenní strategie budu spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších obchodů na forexu.

07.06.2024 Cena 155,86 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což v závěru dne omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával. Pár dnes během asijské seance pokračoval v poklesu. Těžko to lze přičítat poměrně rozporuplným statistikám o změnách objemu výdajů japonských domácností a indexu předstihových ekonomických indikátorů, takže to vypadá spíš na rozmísťování pozic před dnes očekávanými důležitými údaji o americkém trhu práce. O tom ale budeme podrobněji mluvit v odpolední prognóze. Zatím budu hledat vhodné vstupní body pro nákupní scénář č. 2 a přitom počítat s obratem trhu a návratem poptávky po poměrně levném americkém dolaru. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.
img

Čemu bychom měli věnovat pozornost dne 7. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

07.06.2024 Na pátek je naplánováno celkem dost makroekonomických událostí, z nichž některé jsou velmi důležité. Samozřejmě bychom měli začít zprávami z USA, protože ty jsou pro trh prioritní. Dnes budou zveřejněny údaje o míře nezaměstnanosti za květen, o počtu nově vytvořených pracovních míst v sektorech mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) a o změnách v úrovni průměrné mzdy. Americký dolar potřebuje velmi silná data, aby vykázal růst, protože trh v současné době interpretuje téměř všechny zprávy v jeho neprospěch. Pokud se americké údaje ukážou být slabé, není pochyb o tom, že americká měna opět prudce klesne.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejších transakcí na forexu.

07.06.2024 Cena 1,0885 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup eura. Pár se ve výsledku posunul o zhruba 10 bodů nahoru, nic víc. Reakce na rozhodnutí Evropské centrální banky snížit úrokové sazby byla velmi slabá, a tak se ve druhé polovině dne nerozvinul uptrend. Dnes se veškerá pozornost upne na zprávy o změnách průmyslové produkce v Německu, obchodní bilanci Německa a Francie, změnách HDP v eurozóně a změnách úrovně zaměstnanosti v eurozóně. Jen velmi dobré ukazatele, zvlášť pokud jde o tempo růstu evropské ekonomiky, zachrání euro před novým výprodejem, který už nějakou dobu hrozí. Nezapomeňte také, že nás čekají důležité statistiky z USA, takže nemusí dojít k vůbec žádnému pohybu. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

07.06.2024 Ve čtvrtek zůstal měnový pár GBP/USD v podstatě na místě. Zasedání ECB nebylo pro britskou libru nijak významné ani relevantní. Ačkoli občas na takové události libra reaguje, včerejšek k nim nepatřil. Pár tak zůstává v blízkosti svých lokálních maxim a drží se zcela nelogického vzestupného trendu, který není schopný ani mírné korekce směrem dolů. Vytvořila se třetí po sobě jdoucí vzestupná trendová linie, která zůstává relevantní. Připomeňme, že prolomení ceny pod první dvě linie nevedlo k poklesu libry ani k vytvoření klesajícího trendu. Trendové linie tedy v současné době existují pouze jako potvrzení nepřetržitého růstu libry.
img

Jak 7. června obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

07.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu s minimální volatilitou. Pár EUR/USD se obchoduje zvláštně, nelogicky a paradoxně, ale tato definice bohužel v současnosti platí pro mnoho měnových párů na trhu, například pro GBP/USD. Včera byly oznámeny výsledky zasedání ECB. Evropský regulátor poprvé v rámci cyklu uvolňování měnové politiky snížil klíčovou sazbu. Euro na to prakticky nezareagovalo. Pak vystoupila s projevem Christine Lagardeová. I když šéfka ECB neřekla nic důležitého, měl trh nějak zareagovat. Denní volatilita ale činila neskutečných 40 bodů a trh celý den hibernoval. Přehlížení fundamentálního pozadí a interpretace makroekonomických statistik jen ve prospěch eura tedy pokračuje.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 6. června (americká seance)

07.06.2024 Cena 156,38 byla otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a dosáhl včerejších maxim, což ukazuje na jeho stav překoupení. Díky tomu bylo možné vstoupit na trh za účelem prodeje dolaru, což vedlo k poklesu páru o více než 40 bodů. Teď je třeba veškerou pozornost upnout na týdenní údaje o počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a na bilanci zahraničního obchodu. Dobré indikátory jsou důvodem k nákupu dolaru a opětovnému prodeji jenu, zatímco slabé statistiky mohou vážným způsobem ovlivnit vyhlídky páru na růst. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-06062024.jpg

Praktické okénko – TOP 2 nadupané dlouhodobé levely, které hodlám sledovat

06.06.2024 V tomto článku se podíváme na dva dlouhodobé levely z denního grafu, které díky mnoha konfluencím budu bedlivě sledovat.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začátečníky 6. června (americká seance)

06.06.2024 Cena 1,0870 byla otestována v době, kdy už se indikátor MACD výrazně pohyboval pod úrovní nula, což omezuje další potenciál páru klesat – zejména před důležitým rozhodnutím Evropské centrální banky o úrokových sazbách. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával. V druhé polovině dne očekávám prudký a jednosměrný pohyb, takže budu jednat po průrazu úrovní a indikátor MACD budu ignorovat. Kromě rozhodnutí ECB byly v USA zveřejněny také prvotní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a údaje o obchodní bilanci, které by mohly trh ovlivnit. Ale dnes ne. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy na 6. června pro začínající obchodníky. Přehled včerejších obchodů na forexu.

06.06.2024 Cenová hladina 1,2782 byla otestována, když indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což vypadalo jako vhodná příležitost k nákupu libry. Tlak na pár se bohužel po růstu o 10 bodů vrátil. V polovině americké seance se odehrál podobný příběh s hladinou 1,2762. Test v době, kdy MACD začal klesat od nuly, spolu se silnými údaji z USA splňoval požadavky ideálního scénáře k prodeji. Bohužel ale nikdy nevyústil ve výraznější pohyb směrem dolů. Včerejší údaje o indexu PMI pro britský sektor služeb a o kompozitním indexu PMI pomohly držet poptávku po britské libře a ponechat jí šanci na pokračování vzestupného trendu. Dnes se žádné statistiky za Spojené království neočekávají, takže se bude sledovat vývoj v eurozóně a spoléhat na reakci trhu a poptávku po rizikových aktivech po zasedání ECB, které mohou britskou libru táhnout s sebou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 1,0879 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem nenakupoval a nemýlil jsem se. Pár vzrostl pouze o zhruba 10 bodů a poté se zastavil. Včerejší údaje PMI pro sektor služeb eurozóny a kompozitní index byly zklamáním, což vedlo k poklesu páru. Podobné, ale silné zprávy z USA byly důvodem, proč euro během americké seance nepokračovalo v růstu. Dnes se však veškerá pozornost bude soustředit na rozhodnutí ECB o hlavní úrokové sazbě, která bude s 99,99% jistotou snížena o čtvrt procentního bodu, a také na zprávu o měnové politice a tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagarde. Pokud se ukáže, že nedávný růst inflace členy ECB vyděsil, euro bude pravděpodobně pokračovat v růstu, protože snížení sazeb bude v nejbližší době mimo hru. Pokud trh překvapí holubičí postoj regulátora, poklesu EUR/USD pravděpodobně nic nezabrání. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve středu obchodoval v rostoucím trendu. Během dne byly ve Spojeném království a v USA zveřejněny tři zprávy, které mohly ovlivnit pohyb páru. Britský index PMI ve službách nevykázal nijak významnou hodnotu. Americká zpráva ADP o zaměstnanosti byla o něco slabší, než se předpokládalo, zatímco důležitý index ISM ve službách výrazně překonal očekávání. Vše nasvědčovalo tomu, že americký dolar posílí minimálně o 50 bodů. K tomu však nedošlo. Byli jsme svědky krátkodobého poklesu o 20–25 bodů, po kterém následovalo obnovení růstu páru.
img

Čemu 6. června věnovat pozornost? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky.

06.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Eurozóna zveřejní více či méně významnou zprávu o maloobchodních tržbách. Spojené království vydá sekundární zprávu o PMI ve stavebnictví. Spojené státy zveřejní sekundární zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy pravděpodobně nevyvolají reakci trhu větší než 10–20 bodů. Pozornost se dnes upne hlavně na projev Christine Lagardeové.
img

Jak 6. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

06.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu opět vykázal vzestupný pohyb. Konkrétně, pohyby byly během dne smíšené, ale ke konci dne evropská měna opět vzrostla. Začínající obchodníci tak mohli vidět, že situace na trhu se nemění ani s pozitivními informacemi z USA – evropská měna dál roste. Připomeňme, že USA včera zveřejnily poměrně silný index ISM PMI ve službách, který o několik bodů překonal prognózu. Dolar nedávno posílil o zhruba 20 bodů, ale v tichosti se vrátil k poklesu. A podobně v pondělí, kdy byl index ISM PMI ve výrobě slabší, než se očekávalo, se dolar na šest hodin propadl a ztratil víc než 60 bodů. Trh tedy stejně jako dříve reaguje s dvojnásobným až trojnásobným úsilím na údaje, které jsou pro dolar negativní, zatímco pozitivní údaje ignoruje.
C:\fakepath\e8-markets-logo.png

E8 Markets

05.06.2024 E8 Markets je další z globálních prop firem, která nabízí své služby obchodníkům z celého světa. E8 Markets se dříve jmenovala E8 Funding. Rebranding provedla, protože chtěla být něco více než jen společnost, která poskytuje simulované účty, proto zvýšila své pravomoci, získala různé licence a s tím i začala vyvíjet sofistikované obchodní nástroje a strategie, to je i důvod proč E8 hledá na zaměstnanecký poměr kvantitativní a algoritmické tradery. Firma byla založena v roce 2021 jako E8 Funding a už v roce 2023 vyplatila obchodníkům více než 33 milionů dolarů a pokořila hranici 200 000 uživatelů. E8 má sídlo v USA, kanceláře mají v Dallasu ale i v Praze. Majitel i CEO je Dylan Elchami.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V době psaní tohoto článku se pár posunul dolů o zhruba 10 bodů, čímž si zachoval dobrou šanci na další pokles. Různorodé statistiky o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny poškodily růstový potenciál rizikových aktiv a zabránily kupujícím v opětovném vstupu do trhu. Veškerá pozornost se bude upínat k další várce údajů z amerického trhu práce a podobných zpráv o aktivitě. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní index PMI. Silné údaje budou euro dále posouvat a umožní prodávajícím získat zpět včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 5. června (americká seance)

05.06.2024 V první polovině dne nebyly uvedené úrovně otestovány. Obchodníci ignorovali vcelku normální statistiky o aktivitě v britském sektoru služeb a místo toho se zaměřili na nadcházející podobné zprávy z USA. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti od ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní PMI. Silné údaje budou libru tlačit dolů, zatímco slabé statistiky pravděpodobně oživí touhu po nákupu libry a prodlouží uptrend po delší sestupné korekci. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 154,68 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru USD/JPY klesat. USA včera opět zveřejnily neuspokojivé údaje, které vyvinuly tlak na dolar. V dnešní asijské seanci byl ale dolar žádaný. Navzdory poměrně dobré zprávě o japonských mzdách se na trh vrátili kupci, kteří využili atraktivních cen a výrazného poklesu páru, který jsme pozorovali v průběhu týdne. Rád bych upozornil, že pokles může být rychle vykoupen, takže i když pár oživí, buďte na short pozicích velmi opatrní. Býčímu potenciálu páru by momentálně mohly vážně uškodit jen výrazně slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 5. června

05.06.2024 Cena 1,0876 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl jednotnou měnu nenakupovat. A udělal jsem dobře. Pár vystoupal asi o 10 pipů a pak s růstem přestal. Včerejší německé zprávy o nezaměstnanosti zklamaly, a pár v důsledku toho v první polovině dne klesl. Slabé údaje z USA ale ke konci dne vrátily poptávku po euru. Situace pro riziková aktiva by se dnes po zveřejnění indexu PMI ve službách v zemích eurozóny a kompozitního indexu, který zahrnuje slabou výrobní aktivitu, mohla vyvíjet špatně. Slabé údaje budou před zítřejším zasedáním Evropské centrální banky vyvíjet tlak na euro. Index cen výrobců v eurozóně dnes nemusí zaujmout investory. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

05.06.2024 Pár GBP/USD vykazoval v úterý mírný nevýznamný pohyb směrem dolů. Ve druhé polovině dne stoupal, protože další zpráva z USA – údaje JOLTs – vyšla slaběji, než se předpokládalo. Současně se vytvořila nová vzestupná trendová linie – třetí nebo čtvrtá v řadě. Všimněte si, že předchozí vzestupné trendové linie byly v určitých bodech prolomeny a... libra, jakoby nic, pokračovala v pohybu nahoru. Proto ani konsolidace pod trendovou linií v tuto chvíli nefunguje.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy ze dne 4. června pro začínající obchodníky (americká seance)

05.06.2024 Cena 1,2768 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem libru neprodával. Ve druhé polovině dne bude zveřejněno mnoho statistických údajů z USA, které by mohly vést k výrazným pohybům, byť nejspíš ne ve prospěch libry. Očekávané údaje zahrnují počet nových pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce a změny v amerických továrních objednávkách. Silné údaje budou tlačit pár GBP/USD ještě víc dolů a umožní prodejcům vyrovnat všechny včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 The first test of the price at 1.0845 occurred when the MACD indicator had moved significantly below the zero mark, which, in my opinion, limited the pair's further downward potential and provided a chance for implementing buying scenario #2. A short time later, there was another test of 1.0845, and at that moment, the MACD was already recovering from the oversold area. Unfortunately, I did not see a rebound in the euro, and I decided to exit the market with minimal losses. In the second half of the day, there will be a lot of US statistics, but all of it is secondary in nature, so it is likely that pressure on the euro will remain. Expected data includes job openings and labor turnover from the Bureau of Labor Statistics and changes in US factory orders. Strong figures will push the euro down even further, allowing sellers to recover all of yesterday's losses. Regarding the intraday strategy, I plan to act based on the implementation of scenarios #1 and #2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 155,19 došlo ve chvíli, když ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem dolar neprodával, ale poté se pár vydal celkem výrazně směrem dolů. Odpoledne se dočkáme mnoha statistik ze Spojených států, ale všechny jsou druhořadé, takže dolaru příliš nepomohou. Očekávají se údaje o počtu volných pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce, změny objemu výrobních zakázek ve Spojených státech a index ekonomického optimismu od RCM/TIPP. Slabé ukazatele budou dále tlačit dolar dolů, což umožní aktualizaci nových týdenních minim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Klíčové události 5. června: fundamentální analýza pro začátečníky

05.06.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Klíčové (nebo alespoň nejdůležitější) budou samozřejmě údaje ze Spojených států, jak tomu bylo po celý tento týden. Domníváme se, že i zasedání Evropské centrální banky je pro trh méně důležité než zprávy o trhu práce, nezaměstnanosti a podnikatelské aktivitě ISM. Dnes budou v USA zveřejněny údaje o podnikatelské aktivitě ISM ve službách za květen a zpráva ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru (tato zpráva je obdobou NonFarm Payrolls). Zpráva NonFarm Payrolls je mnohem důležitější než ADP, ale trh může na zprávu ADP ještě reagovat. Navíc euro i libra v současné době využívají jakoukoli záminku k dalšímu posílení, takže i méně důležité zprávy nepříznivé pro dolar mohou vyvolat výrazný pokles.
img

Plán obchodování pro EUR/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.06.2024 Rostoucí trend se v úterý nezměnil. Záměrně jsme zmenšili měřítko hodinového časového rámce, abychom ukázali celý pohyb, který začal před více než měsícem a půl. Podstatné je, že se EUR/USD dvakrát usadil pod vzestupným kanálem a v ani jednom případě jsme se nedočkali poklesu páru. Stabilně se vyvíjí směrem vzhůru, ale často ustupuje. Impulzivní skoky směrem vzhůru jsou poměrně malé, stejně jako následné pullbacky. Pár se pohybuje různými směry, ale děje se tak při nízké volatilitě. Začátečníci by proto měli mít jasno v tom, s jakým typem pohybu mají v současné době co do činění.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Cena 156,64 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo potenciál páru klesat. Ačkoli údaje z USA přinesly zklamání, které jistě vyvolalo pokles páru, na trh jsem nevstoupil, protože to bylo proti mému obchodnímu systému. Pár během asijské seance dál klesal navzdory slabým statistikám o změně měnové báze Japonska. Je jasné, že slabost dolaru je patrná na mnoha obchodních instrumentech včetně páru s japonským jenem. Je ale třeba si uvědomit, že čím níž pár USD/JPY klesne, tím atraktivněji dané úrovně vypadají pro nákup a pokračování uptrendu. Proto buďte při prodeji opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 4. června. Přehled včerejších obchodů na forexu.

04.06.2024 Poprvé byla cena 1,0849 otestována, když indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla zmíněná cena otestována znovu, když byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což spustilo prodejní scénář č. 2. Údaje z USA bohužel silně zklamaly, protože výrobní aktivita klesla mnohem víc, než ekonomové předpovídali. Výsledkem nebyl pokles, ale růst páru, který vedl k obchodní ztrátě. Dnes je důležitý přehled údajů o změně počtu nezaměstnaných v Německu za duben letošního roku a o míře nezaměstnanosti. Špatné údaje budou důvodem k prodeji eura, čehož by kupci mohli ochotně využít k prodloužení včerejšího uptrendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.06.2024 Včera GBP/USD netrvalo příliš dlouho se rozhodnout, jakým směrem se vydá. V první polovině dne se trh formálně pokusil o mírnou korekci směrem dolů, ale ve druhé polovině dne dolar prudce ustoupil kvůli slabým údajům obsaženým ve zprávě ISM Manufacturing z USA. Celkově byl tento index v pondělí jediným důvodem k oslavám. Upozorňovali jsme, že jde o důležitou zprávu a slabší hodnota určitě vyvolá pokles dolaru, který vůči libře oslabuje, i když k tomu není žádný zjevný důvod. Proto nás nepřekvapilo, že dolar klesl o 100 pipsů. Pokud i zbytek amerických zpráv z tohoto týdne vykáže průměrné nebo slabé hodnoty, pak není pochyb o tom, že dolar bude pokračovat v poklesu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu. Po jedenapůlměsíční rally se zhruba dva týdny držel ve flat pásmu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888, a jak vidíme, nedokázal korigovat dolů. Americký dolar tudíž dál nelogicky klesá. Makroekonomické pozadí včera podpořilo euro a působilo proti dolaru. Zatímco indexy podnikatelské aktivity S&P v USA, Německu a Evropské unii byly neutrální, americký ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu byl mnohem slabší, než trh očekával, což vyvolalo výprodej dolaru, který trvá doteď.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 3. června

03.06.2024 Cena 1,2729 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup libry. V důsledku toho pár GBP/USD vzrostl o více než 35 pipů. Zpráva o úvěrech ve Spojeném království v pátek ráno výrazně neovlivnila směr páru, ale zprávy z USA spustily nové long pozice a pomohly rozvinout uptrend, kterého jsem využil a který vyústil v dobrý výše zmíněný vstupní bod. Dnes budou zveřejněny údaje o výrobním indexu PMI ve Spojeném království. Pokud překonají odhady ekonomů, mohou obchodníci dál sázet na růst libry, protože na začátku týdne prostě nejsou důvody k prodeji v krátkodobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

03.06.2024 Pár GBP/USD v pátek také stoupal a celková volatilita činila zhruba 70 pipů. Obchodníci si na takovou volatilitu možná už zvykli, ale uvědomte si, že 70 pipů je poměrně málo. Ve Spojeném království se během týdne neodehrály žádné významné události a makrodata byla jako obvykle slabá nebo je tak trh vnímal, což ve čtvrtek a v pátek vyvíjelo tlak na americký dolar. Ačkoli se tedy cena konsolidovala pod trendovou linií, přetrvává vzestupný trend. Jde o druhý případ, kdy pár prorazil trendovou linii, ale britská libra ani neklesla. To je další známka toho, že trh prostě odmítá libru prodávat a nezáleží mu na zprávách ani reportech. Od pondělí do středy se neobjevily žádné významné zprávy a pár mohl v tomto období korigovat, ale poslední pokles byl tak slabý, že cena ani neprolomila poslední lokální minimum.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.06.2024 EUR/USD v pátek vzrostl. Téměř všechny klíčové zprávy z eurozóny a USA z minulého týdne působily ve prospěch eura. Například růst amerického HDP v 1. čtvrtletí byl revidován směrem dolů z 1,6 % na 1,3 %, zatímco inflace v eurozóně vyskočila na 2,6 % místo předpokládaných 2,5 %. Situace se však může změnit a třetí odhad této zprávy může ukázat, že HDP USA by mohl být vyšší než 1,3 %. Inflace v eurozóně se mírně zvýšila, ale na druhou stranu nikdo neočekával, že by tento ukazatel každý měsíc klesal. I u makroekonomických ukazatelů dochází k výkyvům. Trh měl tedy ve čtvrtek a v pátek pouze formální důvody k nákupu eura, ale využil je beze zbytku. Kromě toho zůstal index cen výdajů na osobní spotřebu (PCE) v USA v květnu beze změny na úrovni 2,8 %. Trh však reagoval, jako by index zpomalil. Obecně lze říci, že stejně jako dříve euro roste z podstatných i nelogických důvodů.
img

EUR/USD: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 31. května (americká seance)

03.06.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup. V důsledku toho pár plynule vystoupal o více než 30 bodů bez sebemenší korekce. Druhou polovinu dne mohou diktovat prodejci eura, protože se očekávají důležité údaje týkající se americké inflace. Hlavní index výdajů na osobní spotřebu – Fedem preferovaný ukazatel inflace – může vykázat růst, což povede k prudkému poklesu eura a posílení amerického dolaru. Za pozornost stojí také údaje o změnách úrovně příjmů obyvatelstva, změnách úrovně výdajů obyvatelstva a chicagský index PMI. Dobré ukazatele jsou důvodem k patřičnému prodeji eura na konci měsíce. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 31. května (americká seance)

03.06.2024 Cena 157,03 byla otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo růstový potenciál páru. Růst se sice ve výsledku objevil, ale mohl být silnější. Odpoledne se může všechno rychle změnit, protože se očekávají poměrně důležité údaje ze Spojených států. Hlavními ukazateli jsou výdaje na osobní spotřebu, změny v úrovni příjmů obyvatelstva, změny v úrovni výdajů domácností a chicagský index PMI. Všechny mají silný vliv na devizový trh. Jejich pokles znamená pokles páru USD/JPY, zatímco slušný růst pár posílí a dá mu příležitost vrátit se k týdennímu maximu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 156,95 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o pouhých 10 pipů a pak se znovu dostal pod tlak. Dolar se propadl v důsledku amerických údajů. Ačkoli obchodníci tento okamžik využili, je příliš brzy na slova o tom, že trh ovládají býci. Dnešní údaje o indexu spotřebitelských cen v Tokiu a míře nezaměstnanosti v Japonsku odpovídaly prognózám ekonomů, zatímco zpráva o maloobchodních tržbách jejich očekávání překonala. Toto by teoreticky mohlo jenu během evropské seance poskytnout podporu. Čím níž ale dolar klesá, tím atraktivnější je pro býky, takže s prodejem páru na současných úrovních buďte opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 31. května

31.05.2024 Cena 1,0825 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup eura. Pár EUR/USD ve výsledku vzrostl o 20 pipů. Včerejší index spotřebitelských cen ve Španělsku a zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně pomohly euru v dopoledních hodinách znovu získat půdu pod nohama. A dále, vcelku neuspokojivé údaje o americké ekonomice, jejíž růst nebyl tak silný, jak se původně odhadovalo, zesílily tlak na dolar. Euro proto prudce stouplo.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

31.05.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek posunul výše, což bylo poměrně neobvyklé. V první polovině dne neměla libra žádný fundamentální důvod k růstu a ve druhé polovině byly důvody spíše formální. Britská měna však začala růst dlouho před zveřejněním amerických makrodat, která se ukázala být méně optimistická, než se očekávalo. Druhý odhad amerického HDP za první čtvrtletí byl revidován níže – pod předběženým odhadem na úrovni 1,6 % – na úrovni 1,3 %. To odpovídalo prognózám. Trh tedy v podstatě neměl na co reagovat, protože zpomalení HDP se již očekávalo. K výraznější odchylce od prognóz nedošlo, ale americký dolar přesto klesl. Domníváme se, že se jedná pouze o náhodu, ale náhod je v poslední době až příliš mnoho. Libra nadále často roste, i když k tomu nemá žádný důvod.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

31.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval jednoznačně pozitivně. Příčinou tohoto pohybu nebyly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody, ale jak zároveň uznáváme, trh měl na nákup eura právo. Za prvé, cena se odrazila od spodní hranice vzestupného kanálu, což už naznačovalo, že pár poroste. Za druhé, míra nezaměstnanosti v eurozóně klesla, což nesplnilo prognózy expertů, takže euro mohlo stoupat. Za třetí, čtvrteční zpráva ukázala, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla méně, než se původně odhadovalo – na 1,3 % v mezikvartálním vyjádření.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová úroveň 156,58 byla otestována ve chvíli, kdy pár výrazně klesl a indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup s nadějí na oživení dolaru v rámci pokračování býčího trendu. To se také stalo a pár potom vzrostl o zhruba 40 bodů. Spojené státy čeká mnoho statistických údajů, takže v případě dobrých indikátorů se budou dolary stále nakupovat. Očekávají se údaje o změně HDP za první čtvrtletí letošního roku, které dopadlo mnohem hůř než čtvrté čtvrtletí loňského roku. Čekají se také údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, bilanci zahraničního obchodu se zbožím a objemu čekajících prodejů domů ve Spojených státech. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 30. května (americká seance)

31.05.2024 Cenová hladina 1,2704 byla poprvé otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru. Krátce nato byla cena 1,2704 otestována znovu, a to v době, kdy indikátor MACD klesal z překoupené oblasti, což byla situace vhodná k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. Bohužel ale zatím nedošlo k výraznějšímu poklesu páru. Odpoledne se očekávají údaje o změně HDP za dané čtvrtletí, hlavní index osobních spotřebitelských výdajů, cenový index HDP, týdenní počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a bilance zahraničního obchodu se zbožím. Silné údaje vrátí tlak na pár a slabé budou libru tlačit za denní maximum. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 157,37 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů. Včerejší indikátor spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůř, než ekonomové předpovídali, vyvinul tlak na japonský jen, který zesílil v druhé polovině dne po sérii projevů představitelů Federálního rezervního systému, protože Spojené státy zveřejnily průměrné údaje. Dnes je dolar pod tlakem, protože později během dne budou zveřejněny důležité údaje o americké ekonomice, které rozebereme později. V první polovině dne bude nejlepší jednat v rámci kanálu a využívat nákupních příležitostí při poklesu. Čím níž bude dolar před údaji z USA, tím větší je šance na dobrou reakci trhu ze strany býků po zveřejnění zpráv. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 1,0836 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej eura. Pár EUR/USD se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Včerejší německé údaje o spotřebitelské důvěře a indexu spotřebitelských cen vyvíjely tlak na euro a komentáře představitelů Federálního rezervního systému týkající se vyhlídek americké inflace jen zvýšily tlak na riziková aktiva a tlačily pár ještě níž. Dnes budou zveřejněny zprávy o španělském indexu spotřebitelských cen a míře nezaměstnanosti v eurozóně. Slabé výsledky zvýší tlak na euro, což pomůže korekčnímu pohybu v závěru měsíce. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 30. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

30.05.2024 Pár GBP/USD ve středu pokračoval v klesajícím pohybu, který začal po odrazu ceny od úrovně 1,2787. Libra prorazila vzestupnou trendovou linii – nicméně ne poprvé. K podobným případům došlo už v minulosti a žádný z nich nespustil spolehlivý klesající trend. Proto bychom se zatím zdrželi naděje na klesající trend, i když pokles libry čekáme. Měli bychom si přiznat, že trh libru v posledních 6–9 měsících nakupoval mnohem častěji, než by situace, fundamentální a makroekonomické pozadí vyžadovaly. Je možné, že pohyb dolů skončí i tentokrát prostým pullbackem, po kterém pár GBP/USD obnoví bezdůvodný růst.
img

Plán obchodování EUR/USD na 30. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

30.05.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu nadále obchodoval níže, což začalo po druhém odrazu od úrovně 1,0888. Ačkoli si mnoho lidí přeje vidět klesající trend, musíme si přiznat, že EUR/USD v současné době vykazuje spíše flat fázi než trend. Jak je vidět v grafu výše, cena se již více než dva týdny pohybuje mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Navíc vzestupný kanál, který euro v posledním měsíci a půl podporoval, zůstává i nadále relevantní. Bylo velmi obtížné vytušit, že se objevuje klesající trend, i když na něj všichni čekají. Pokud však cena konsoliduje pod vzestupným kanálem a úrovní 1,0785, může to zvýšit pravděpodobnost delšího a výrazného poklesu eura, které v posledních týdnech roste z čirého nadšení a nezřízené touhy trhu nakupovat bez zjevného důvodu.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K otestování ceny 1,0843 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což se v rámci korekce směrem dolů jevilo jako výborný vstupní bod pro prodej eura v rámci pokračování trendu. Bohužel, jak je vidět v grafu, k výraznějšímu poklesu páru nikdy nedošlo. Odpoledne očekáváme zveřejnění údajů o inflaci v Německu, ke kterým se přidají zprávy ze Spojených států. Očekává se zveřejnění údajů o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění ekonomického přehledu Fedu podle regionů, tedy tzv. "Béžová kniha". Tato statistika je druhořadá, takže očekávám, že k pohybu dojde ihned po zveřejnění německého indexu spotřebitelských cen, který určí směr páru na odpoledne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. května (americká seance)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil, v první polovině dne nedošlo. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, který vedl k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Odpoledne se situace může změnit, i když pravděpodobné to není. Očekávají se údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zpráva s ekonomickým přehledem Fedu podle regionů "Béžová kniha". To vše je velmi zajímavé, ale směr trhu to ovlivňuje jen málo. Tlak na libru tudíž může jen zesilovat, protože jak ukázala první polovina dne, lidí, kteří jsou ochotni nakupovat, je méně. Silné údaje z USA budou dalším důvodem k prodeji libry a nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trader-29052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti

29.05.2024 V tomto článku se podíváme na dva levely, které v rámci prop tradingu sleduji a také si prozradíme nejnovější události, které tímto oborem hýbou.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Krátce nato další test ceny 1,2790, s indikátorem MACD v překoupené oblasti, poskytl příležitost k realizaci prodejního scénáře č. 2. Pár se ve výsledku propadl o téměř 30 pipů. Dnes je vzhledem k absenci údajů ze Spojeného království mnohem obtížnější pokračovat v růstovém trendu a otestovat měsíční maximum. Z tohoto důvodu je lepší být opatrný, využít poklesů a zaměřit se na scénář č. 2, na který budu spoléhat v intradenní strategii.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.05.2024 Také měnový pár GBP/USD zahájil v úterý velmi slabý pohyb směrem dolů, který byl vyvolán odrazem od technické úrovně. Podobně jako v případě eura tento odraz a mírný pokles nemusí nutně naznačovat rodící se klesající trend. Libra již měsíc a půl roste, přičemž v posledních třech týdnech vykazuje pohyb vzhůru bez zjevných důvodů. Proto bychom se nedivili, kdyby cena v blízké budoucnosti překonala úroveň 1,2787 a libra by nadále rostla.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

29.05.2024 Pár EUR/USD znovu otestoval úroveň 1,0888. Jedná se o druhý odraz od této hladiny za posledních několik týdnů, což ale nutně neznamená, že pár začne vytvářet nový sestupný trend. Po odrazu od úrovně 1,0888 před dvěma týdny s obtížemi klesl zhruba o 80 pipů. Proto by bylo mnohem přesnější říct, že euro je aktuálně ve fázi flatu mezi úrovněmi 1,0811 a 1,0888.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 28. května (americká seance)

29.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne, nedošlo. Důvodem byla absence důležitých statistik o eurozóně a nízká volatilita trhu doprovázená slabým objemem obchodů. Odpoledne se situace může změnit, protože se čekají poměrně zajímavé indikátory týkající se americké ekonomiky. Očekává se indikátor spotřebitelské důvěry ve Spojených státech za květen letošního roku, jehož údaje mají být velmi depresivní. Ekonomové sázejí na další pokles indikátoru, a to už pátý měsíc. Jelikož Fed zatím nehodlá plnit sliby, že sníží úrokové sazby, zůstane dynamika pravděpodobně klesající, což může vyvolat tlak na dolar a dodat důvěru kupcům evropské měny. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 28. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.05.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v růstu. Libra se i nadále obchoduje směrem vzhůru, ačkoli v pátek prolomila vzestupnou trendovou linii. Přestože ani v pátek, ani v pondělí neexistovaly žádné záminky nebo důvody k nákupu britské měny, pohyb vzhůru pokračuje. Trh stále nakupuje i přesto, že včera nebyly k dispozici žádné zprávy ani reporty. Tento vzestupný pohyb je tedy zcela nelogický a je možné ho obchodovat pouze v případě, že zcela ignorujete fundamentální a makroekonomické události, nebo v době jejich absence. I kdyby cena tento týden konsolidovala pod trendovou linií, nemusí to nutně znamenat, že bude následovat klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

28.05.2024 Pár EUR/USD v pondělí rostl a roste i nadále. V poslední době jsme několikrát diskutovali o tom, jak euro posiluje i ve dnech, kdy k tomu nemá jasný důvod. A takto to bylo i v pátek, v pondělí a teď v úterý. Takže jsme usoudili, že pár EUR/USD se pohybuje nelogicky. Co tedy mohou obchodníci dělat? Mají dvě možnosti. Zaprvé počkat, až trh začne věnovat pozornost fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí, a teprve pak se rozhodnout o vstupu na trh, protože i zpětně je nesmírně těžké vysvětlit, proč se pár pohybuje tímto způsobem. Druhou možností je obchodovat čistě na základě technické analýzy a ignorovat makroekonomické a fundamentální pozadí.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Cena 156,76 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula a poměrně dlouho oživoval z přeprodané oblasti, což v rámci uptrendu poskytlo skvělou příležitost k realizaci nákupního scénáře č. 2. Pár ve výsledku vzrostl o 20 bodů. Dnešní údaje o indexu cen služeb v japonských korporacích měly být řešeny, i když byly hodnoty mnohem lepší, než ekonomové předpovídali. Dolar, jehož cena vůči jenu výrazně klesla, je opět žádaný, a čím déle se bude obchodovat do strany, tím větší bude šance na nový skok nahoru a aktualizaci ročních maxim. Toto všechno se ale může stát až dnes odpoledne po zveřejnění důležitých statistik ze Spojených států. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Test ceny 1,0853 se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej eura. Jak ale vidíte v grafu, na výraznější pokles nedošlo. Po pohybu dolů o 10 bodů se poptávka po páru vrátila. Absence statistických údajů ze Spojených států umožnila kupcům rizikových aktiv držet trh pod kontrolou, když údaje z Německa a indexy IFO mírně zklamaly. Ráno bude zveřejněn jen německý index velkoobchodních cen, který bude hrát malou roli při určování směru páru. Z tohoto důvodu může tlak na euro mírně zesílit, takže si budeme moci ověřit, jestli se včera našli kupci, a to ještě před důležitými údaji z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 27. května (americká seance)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,2755 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula, což omezilo další růst libry, takže jsem nenakupoval a zůstal jsem mimo trh. I když libra dál roste, nákup poblíž měsíčního maxima bez silných fundamentálních statistik není nejlepší rozhodnutí. Ve druhé polovině dne navíc nebudou zveřejněny žádné údaje, takže kupci libry budou možná znovu potřebovat pomoc s překonáním úrovně 1,2755. Pokud se po něm neobjeví pohyb nahoru, bude nejlepší držet se obchodování v rámci kanálu, který se vytvořil dříve během dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji spoléhat na scénář č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 27. května pro začátečníky

27.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se na konci týdne rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Nemohl jsem čekat na realizaci druhého prodejního scénáře. Slabé údaje z USA odpoledne hnaly libru dá nahoru, předtím se býkům podařilo ustát a obnovit pokles páru během evropské seance, který způsobily slabé údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii. Nic dnes ráno nemůže vyvolat spike volatility, takže obchodníci zůstanou bez dat a výrazných pohybů. V této souvislosti je také možné vsadit na rozvoj uptrendu, který navzdory veškerému úsilí medvědů o opak z minulého týdne nezmizel. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.05.2024 Pár GBP/USD vykázal v pátek také vzestupný pohyb. Zatímco pro pár EUR/USD byly zveřejněny jen dvě zprávy, přičemž obě podpořily americký dolar, pro pár GBP/USD byly zveřejněny tři zprávy, přičemž americký dolar podpořily všechny. Dopoledne byla ve Velké Británii zveřejněna poměrně důležitá zpráva o maloobchodních tržbách, které v dubnu klesly o 2,3 %. Trh přitom očekával pokles maximálně o 0,4 %. Začínající obchodníci si tak mohli všimnout, že zprávy z Velké Británie nejsou o nic lepší než údaje z USA a trh libru nakupuje většinou bezdůvodně, což říkáme už půl roku.
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května

24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesl. Z výše uvedeného grafu je dokonale patrné, že tento měnový pár za posledních 11 obchodních dní nevykázal pohyb směrem dolů. Libra roste s ohledem na fundamentální faktory, bez přítomnosti fundamentálních faktorů, bez makroekonomického pozadí, v rozporu s fundamentálním pozadím. Za jejími pohyby se neskrývá žádná logika, i když z technického hlediska mohou vypadat docela lákavě. Například v hodinovém časovém rámci máme jasně vzestupný trend, který si říká o rozpracování. Již jsme však zmínili, že volatilita páru zůstává nízká a je velmi obtížné libru nakupovat, když zprávy a fundamentální faktory naznačují obrat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.05.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v poklesu v rámci korekce proti korekci. Začátečníci by si měli uvědomit, že veškerý vzestupný pohyb páru v posledním měsíci je součástí korekce, která je v časovém rámci 24H dokonale patrná. Korekce dál přetrvává, ale pohyby páru jsou poměrně pomalé, takže v nižších časových rámcích vypadají jako samostatný trend. A sestupný pohyb z minulého týdne je korekcí proti tomuto trendu. Celkově vzato zůstává volatilita slabá a dosahuje většinou zhruba 40 pipů za den. Proto je velmi těžké a někdy i marné obchodovat tento pár v nižších grafech. Zvlášť intradenních.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 23. května (americká seance)

24.05.2024 K otestování ceny 1,2735 došlo ve chvíli, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat nahoru od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu libry, ale růst nepřišel. Údaje o britských indexech PMI zklamaly, protože růst sektoru služeb navzdory oživení aktivity ve výrobním sektoru výrazně oslabil. Odpoledne libře pomohou jen slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním americkém indexu PMI. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k růstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Pokračovat v uptrendu umožní kupcům páru GBP/USD jen slabé údaje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nahoru od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval. Jelikož se tak stalo ke konci americké seance, nezískali jsme žádné nové body ke vstupu na trh. Včerejší pozitivní údaje o strojních zakázkách a obchodní bilanci v Japonsku byly ignorovány, ale dnešní ukazatele ekonomické aktivity v Japonsku se setkaly s posilováním jenu. Japonské indexy PMI ve výrobě a ve službách překonaly odhady ekonomů a přinesly mírnou korekci páru USD/JPY směrem dolů. Otázkou ale zůstává, jak dlouho kupci jenu vydrží, zvlášť na býčím dolarovém trhu a při tvrdém postoji Federálního rezervního systému k úrokovým sazbám. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova: Vstupy a výstupy | Admirals MetaTrader 5 | Možnost obchodování | Meta Trader 4 | Skalpovat | Obchodní platforma cTrader | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Makroekonomické dění | Fibo | E8 Standard account | Škálování | Frekvence obchodování | Začátek nové fáze | Dění v USA | Ekonomické problémy | Meta Trader | Vyplnění osobních údajů | Obchodování zlata | Consumer Price Index (CPI) | Plán obchodování EUR/USD | CEO skupiny | Programování | Performance Protect | Retracement | Jackson Hole | FAST | Drawdown (DD) | AMC | ETC | Long pozice | Údaje z USA | Mataf.net | Vývoj ceny hliníku | Finanční krize prop firmy | Jak otevřít short obchod | Limit order | Důvody pro vznik gapu | Obchodování CFD | Typ tradingu a investice | Rozložení investic | EUR | Kiwi | Zkušenosti | Formace dvojitý vrchol | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Chování ceny | Velké množství obchodů | Řecko | Silicon Valley Bank | Tempo růstu | Budoucnost eura | FTMO Account Swing | Zpravodajské události | Vstupy | Line | Obchod tradera | Oblíbený měnový pár | Nastavení stop lossů | Měnový kurz | USDT | Oznámení výsledků | Otočení trhu | Fill | Vysoká inflace | Deflace | Pozitivní vliv | Jasný trend | Hlavní centrální banky | Metody Price Action | Držení obchodu | Obchodník | Opětovný pokles | Budoucí směr | Příklad nákupu | Doba obchodování | Makroekonomika | Technologický podnikatel | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Strategie CCI + EMA | Klíčový prvek | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Zisk na obchodu | Průraz trhu | Zpracovatelský sektor | IGLN.UK | Gap směrem nahoru | Celkový zisk | Potvrzení obchodů | Trend | BTC | Pip | Good Till Cancelled (GTC) | Soustředění | QT | Pokračování klesajícího trendu | Short-selling | Investing | Životní prostředí | Kalibrace vstupu | Quick Trade | Index výdajů na osobní spotřebu | Dávky v nezaměstnanosti | R WebTrader | Gann Theory | Nálada amerických spotřebitelů | Situace v eurozóně | První support | Šance na zisk | Cyklus zvyšování sazeb | Pozitivní komentáře | Podnikatel | Ochranné příkazy | Globální ekonomické problémy | Indikátor Williams %R | Japonská měna | Poplatky | Sloupcový graf | Boční kanál | Akcie Apple | Market Depth | Včerejší zpráva | Vývoj ceny platiny | Rolování | Výhled pro americký dolar | Maximální riziko | PLATINUM | Pokles cen zlata | Bank of Japan | Dow Jones Industrial | Jak obchodovat metodou Market Profile | Nastavení FFCal | Křížové měnové páry | Pád dolaru | Založená prop firma | Bezpečné útočiště | Růst hlavních ekonomik | Globální ekonomické aktivity | Business model | ISM ve službách | Silný support | Svatý grál | Ichimoku Cloud | Spekulativní obchody | Diverzifikace | Konfederace britského průmyslu | Možný zisk | Zadávání obchodu u futures | Aktiva | Jak otevřít long obchod | Forex.cz | Arbitrage trading | Očekávané výsledky | Statistiky | Trim Broker | Proč investovat do kryptoměn | Situace na forexovém trhu | Smart money concept | Příležitost k prodeji | Specifikace kontraktu | Smart Money Trap | Inflace v září | MetaTrader 4 (MT4) | Výborné vyhlídky | Korelace | Akciové trhy | Skalping Forex strategie | Náklady na půjčky | Admirals MetaTrader | Reálný příklad | Swingová high | Otevřené pozice | Dovednosti | Ztráty peněz | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Prodej zboží | Volný pád | Nikl | SP500 | Indexy na Wall Street | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Ceny ropy WTI a zlata | Pravděpodobnost | Počet nezaměstnaných | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zveřejnění výsledků | Kolaps | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Účet 100 000$ | USD/ZAR | Vliv na trh | Poškodit ekonomiku | Alokace kapitálu | Volume distribuce | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | Dlouhodobý úspěch | Uzavření transakce | Smart Money inducement | Majors měnové páry | Nákupní gap | Longový obchod | Obchod se ztrátou | Zvýšení cel | Black swan | Ukončení pozice | Nejlepší obchody | Talent | Ekonomika Spojených států | Evropská komise | Risk Reward Ratio (RRR) | Holubičí tón | Dlouhodobá investice | Předpověď ceny | Komunita | Deutsche Boerse | Americká zpráva | Dnešní ekonomický kalendář | Arbitráž a hedging | Nákupní pozice | Vývoj britské libry | Strach | Dny v týdnu | Balance křivka a statistika | CZK | Support a resistance | XTB Akademie | Výrobní PMI | Oživení poptávky | 4GLD | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dění na trzích | Pokles indexu | Steve Nison | Obchodní platformy Metatrader | QuantTekel (QT) | Yves Saint Laurent | Otevřít obchod | Index US500 | Utahování měnové politiky | Snižování cel | Saturn | Klíčové indikátory | Jednofázová výzva | Britská libra | Makers | Expert Advisors | Reality | Výkyvy | Lagardeová | Komise u futures prop firmy | Předseda Fedu | Index aktivity | Výdaje | Chris Larsen | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Rozhodování Fedu | Chování trhu | WhatsApp | Butterfly spread | Intradenní trader | Záporné emoce | Měnové báze | Demo účet zdarma u XTB | Dovoz z USA | Jak začít investovat | Přesnost | Ceny výrobců v eurozóně | Nákup akcií | Spojení | Výkyvy na trzích | Prodejní korekce | Goldman Sachs | Mentor aplikace | Riziko bankrotů | Mezinárodní ratingová agentura | Celkový DD | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | AUV | Slabý americký dolar | Období konsolidace | Statistics | Asijské trhy | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | Obchodování v trendu | Tržní kontext | EURJPY | ISM ve službách v USA | Výsledek zasedání Fedu | Důležité fundamenty | FVG pomocí SMC strategie | Osobní rozvoj | Patterns | Reverzní obchodování | Přísná opatření | Korelace zlata | FOMC minutes | Investiční kapitál | Řízení obchodních pozic | Obchodní příprava | Zdraví ekonomiky | Multimilionáři | Menší pohyby | Geopolitické napětí | StopLoss | Jak obchodovat měnový pár | Komodity na trading | Výrobní inflace | Indikátor Parabolic | Kde je order block? | Dnešní údaje | Inflace v Německu v prosinci | Moët Hennessy Louis Vuitton | Market Makers | Obchodovat ve směru trendu | Oblíbené indikátory | Prodeje nových domů | Index spotřebitelské nálady | Valíd | HDP země | Růst akcií | Tým Admiral Markets | Průměrné hodinové mzdy | Indexy S&P | Impuls k pohybu ceny | Prodávat akcie | Důležité makroekonomické zprávy | Stanovení Stop Lossu | Ukončení obchodu | Akumulace objednávek | Koncept výběru likvidity | CFD na ropu | Technické signály | Zprávy z USA | Jak rychle zbohatnout | Nálada v eurozóně | Objem obchodní pozice | Cenové výkyvy | Aktuální prognózy | Pohyby cen | Cena libry | Býčí kanál | Alerty | Intervence japonské centrální banky | Plán obchodování pro EUR/USD | Dolarový index | Cenné papíry a burzy | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | EURCHF | Ethereum | Balenciaga | Break-Even | EURPLN | Porozumění | Fibonacciho extenze | Tipy a triky | FX a zlato | Dnešní prohlášení | Denní rutiny | Obchodování pomocí indikátorů | Charlie Lee | Chování investorů | Shrnutí všech ziskových obchodů | Americká obchodní seance | Inaugurace Donalda Trumpa | Účet zdarma | GDP | Vývoj na trzích | Kombinace indikátorů | Typ tradingu | Expanze | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Futures FX | Fintokei Star | Trading v praxi | Vstup do obchodu | Long obchody | Get funded | Údaje o inflaci | Úspěch ve forexovém obchodování | Jednoduché tipy | Pozitivní trend | Expanze prop tradingu | Nový ebook | Důležité faktory | Údaje o maloobchodních tržbách | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Měny emerging markets | Pokles dolaru | Prop firmy nabízející futures | Směr trhu | Automatizace obchodování | E8 Standard | Směrnice | Exchange | Výhled | Směnný kurz dolaru | Thomas Jordan | Finanční regulátoři | Evropské luxusní značky | Medvědí výhled | Analýzy | Nuda na forexu | Gold | Nová historická maxima | Druhy prop tradingu | Smart Money strategie | Na co si dát pozor u prop trading firem | Volatilnější pohyby | Navigátor | Klesající trend | DOGE/USD | Ukončit obchod | Advance | FxOpen | Cena amerického dolaru | Long / Short | Trendová čára | Krátký obchod na forexu | Alpari | Kupní síla v Číně | Klidné období | Obchodování pomocí SMC | Riziko dalšího poklesu | Minimalizovat ztráty | Forex trades | E8 Funding | Good for the Day | Nové trhy | Signál ke vstupu do obchodu | Zisk z obchodu | Potvrzení signálu | Stabilnější měny | Na co si dát pozor u prop trading | Zvládat své emoce | Rostoucí inflace | eFXnews | Vysoce rizikové | Online obchodování | Data z Německa | Testování Omega Trend | BHP | Společnost BlackBerry | Cena zlata | Šéf Fedu Jerome Powell | Makroekonomické statistiky | Medvědí gap | Výhled eura | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Myšlenkový proces | Začínající obchodníci na Forexu | Rostoucí ceny | Britové | Burza | Úrokové sazby | Akcie Kering | Jojo | Ekonomická projekce | Pomalý růst HDP | Ascetic Capital | Dobrý nápad | Hrubý domácí produkt (HDP) | Zkušený obchodník | Glencore | Obchodování CFDs | Refund poplatku | Globální společnost | Finální fáze | Confirmo | Ukrajinský prezident | Hospodářský růst USA | Intradenní obchodní strategie | Komodity - časté otázky | Základní úrokové sazby | Zprávy z amerického trhu | Spekulace na pokles cen | Proti trendu | Negativní výhled | NZD/USD | Inflace v prosinci | Technologický podnikatel roku | Obchodní signály pro ropu | Společnost Starbucks | Klesající trendová linie | Online investování | Německý DAX | Směřování měnové politiky | Nejlevnější účet | Support a rezistence | Přijetí | Ziskovost tradera | Vývoj amerického dolaru | Vale (VALE.US) | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Dolar dnes | Investování a obchodování na komoditním trhu | Dopad na ekonomiku | Dovozní cla | Initial balance | IndSDL | Údaje o americké ekonomice | Gap indikátor | Omega Trend Expert Advisor | Snížení úrokové sazby | Tržní volatilita | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Snížení produkce | Obchodní plán | NAGA | Účty v americkém dolaru | Supremacy | Tomáš Mirzajev | Možnost navyšování účtu | Brexit | Prop trading velkých společností | Jednofázové obchodní účty | Trade manager | Co je Fair Value Gap | Začátky úspěšných traderů | Bright Funded | Opačné obchodování nebo hedgování | Fibonacci retracement | Akče | Ethereum (ETH/USD) | Jelle Dijkstra | High a low předchozí seance | Peter Brown | Čas pro rozvahu | Tradingové společnosti | Track account | Prognóza Evropské komise | Klouzavé průměry | Riziko na obchod | Obavy investorů | Obchodní návyky | Čekající příkazy | Sell (prodejní) signál | Bezindikátorové strategie | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Denní obchodování na Forexu | Růstový pohyb | Růst cen | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | Výstup z pozice | Vojenské základny | Zajímavosti z prop tradingu | Mindset | Evropská unie a Spojené státy | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Makroekonomické zprávy | Obchodní signály pro BITCOIN | Náklady | Dobré obchodní signály | Obchodování trendové strategie | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Nepřipravenost | Swiss National Bank | Držení otevřených pozic | Poskytovatel likvidity | Graf páru GBP/USD | Rezistentní zóny | Navyšování obchodního účtu | Trpělivost | Nové obchody | Obchodování FVG pomocí SMC | Formace double bottom | Kurzy EUR | Obchodní výzva | Margin | Prima | Propuštění Powella | Porušení pravidel | Analyzování | Overnight | Představitelé Fedu | Zelensky | Obchod na zlatě | CHOCH | Bydlení | Zóna obchodníka | Technické vlastnosti | Růst nezaměstnanosti | Velké cenové pohyby | Pochopení navyšování účtu | Úvěrování | Ekonomické kalendáře | Optimistický přístup | Sebekázeň | Důležité zprávy | Dividendy | Projev šéfa Fedu | Forex Exchange | Zajištění zisků | Flat pattern | Zavřít obchod | MT4 platformy | Zlato a stříbro | Believe | Pokračování medvědího trhu | Jak úspěšně obchodovat | Výrazný pohyb | Pohyblivý DD | Dosahovat zisku | Swingový trading | Ekonomické sympozium | Prop firm | Klid před bouří | Obchodní seance | Průraz supportu | Postranní pohyb | Zmírnění inflace | Použití FFcal | Možnost obchodovat | AUDNZD | Posilování dolaru | Úspěch na forexu | Podnikatelská důvěra | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Forex strategie | Tipy na obchodování zlata | Psychologie a trading | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Uvolnění měnové politiky | Bloomberg TV | Latenční arbitráž | Index volatility VIX | Riziko ztráty peněz | Silný signál | Slippage | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Kryptoměnové burzy | Válka na Blízkém východě | Nejdůležitější ekonomické události | Dominik Kovařík | Horší výsledky | Stavebnictví v USA | Depth of Market | Nové pozice | Statistické údaje | Platný signál | Range | Oslabování eura | Fibonacciho extension | Hodnota Pipu | Růst cen výrobců | Svět tradingu | Nezaměstnanost | Zápis Fedu | Představitelé ECB | Investování na kapitálových trzích | Velké problémy | Potvrzovací signál | Určení hlavního trendu | Bright Funded (BF) | Strategie pro obchodování s komoditami | Silná ekonomika | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Hlavní rezervní měny | Aspekty obchodování | Jasný obchodní plán | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Analýza trhu | Obchodní signály | Trading Room | Konzistentní obchodování | Varovný signál | Proražení | Obchodovat intradenně | Řízení obchodu | Zprávy o inflaci | Konflikty | Vstup long | Initial Balance | iShares Physical Gold | Primární úpis akcií | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Malé zisky | Příležitosti k nákupu | SOL/USD | Jak obchodovat patterny | Statistiky vašeho obchodování | Hlavní události | Pohyby trhu | BP | Vývoj ceny zemního plynu | Rostoucí ekonomické problémy | Zvyšování sazeb | Klíčové emoce | Awesome Oscillator | Americký prezident | Příkaz | Rady pro začínající | Best Prop-Trading Firm | Zrušení cel | Dodávky vzácných zemin | Americká inflace | Cena Ripplu | Scalpingová strategie | Risk On | Dvoufázové výzvy | Pokračování současného trendu | Dukascopy Bank | Hospodářský růst Německa | DXtrade | Spike | Return On Investment | Diskreční obchodování | Ukázka na klesajícím trendu | Likvidita asijské seance | Příklad navyšování účtu | Co jsou CFD kontrakty | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Jesse Livermore | Vysoká volatilita | Výše mezd | GBP/CHF | Fundamentální analýza pro začátečníky | Obchodní transakce | Demand zóna | Pokles EUR/USD | Tempo hospodářského růstu | Více obchodů | Aplikace MetriX | Nepřesnost | E8 One | DUK+ | HAS | Kolaps amerického dolaru | Nastavení obchodní strategie | Isabel Schnabelová | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Obchodování během vyhlášení | Emoční bolest | Retailoví obchodníci | Silný býčí trend | Třetí vlna | Cukr - Vývoj ceny | Parametry obchodní strategie | Vývoj měnového páru | Ceny zinku | Zvýšení úrokové sazby | SMC strategie | Breakthrough | Příznivé faktory | Breakout | Sell-Stop | Akcie leteckých společností | Sociální sítě | Trumpová | Ceny cukru | Nákupy luxusního zboží | Akcie luxusního segmentu | Řízení obchodní pozice | Časové pásmo | NFP report | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Býčí pattern | Kdy obchod ukončit | Výhody používání příkazů stop-loss | Uzavření pozice | Výkyvy na měnových trzích | Chytřejší obchodníci | Vývoj ceny ropy WTI | Ověřovací proces | Klávesová zkratka | Zaměstnanost | Opční bariéra | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Hedžové fondy | Meme stocks | Výrazný růst inflace | Obchody proti trendu | Významné politické události | Trhy v roce 2025 | Equity simulator | Dodržování disciplíny | Hliník - Vývoj ceny | Nákupní pohyb | Strategie Alligator | YMU3 | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Michael Barr | Typy účtů | CFD (Contracts For Difference) | Prodat USD | MobileTrader | Rozhodnutí centrálních bank | Momentum trhu | Lex Hoogduin | Technický pullback | Co je order block | Sloučení účtů | Alikvotní úrokový výnos | Silný základ | Dnešní zprávy | John Williams | Strategie na obchodování | Optimistická nálada | Ekonomický optimismus | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Mediánová cena | Evropská měna | Mezibankovní trh | Býčí gap | Větší korekce | Skalping Forex | Obchodování s pomocí Fair Value Gapů | Medvědí Smart Money Divergence | Výprodeje | Nejlepší obchod | Burze | Používání hotovosti | Investiční cíl | Obchodování za pomoci gapů | Měnová politika Evropské centrální banky | Americké prezidentské volby | FXIFY Solutions | Token | Strategy | Make America Great Again | Vybírání zisků | Obchodník měsíce | Snížení počtu obchodů | Používání EA | Správná diverzifikace | Evropská obchodní seance | Zaměstnání na plný úvazek | Reserve Bank of Australia | CLEO.one | MACD indikátor | Medvědí signál | MetaTrader4 | Maximální celková ztráta | Videohry | Gap | Byznys | François-Henri Pinault | Kukuřice - Vývoj ceny | Signál short | Forex Young Cup | Grid trading | OD7F.DE | Skalping | Růst eurozóny | Stop Loss (SL) | Alibaba | Flat | Finance Magnates 2023 | Stop-Lossy obchodníků | Uklidnění situace | Letecká společnost | Je vybrána likvidita asijské seance? | LTC/USD | Růst Německa | Širší obraz | Prop firmy nabízející futures trading | Strategie na obchodování ropy | NZD/JPY | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Obchodování fundamentálních zpráv | Analýza emocí | Medvědí potenciál | Smart money trap (SMT) | Živý účet | Obchodovat na demo účtu | Úspěšné obchodování | Dragonfly Doji | Ceny obchodních výzev | Obchodní pravidla | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ekonomiky | Forexnation.cz | CFD prop firmy | Korekční pohyb | Potenciální pokles | Akumulace, manipulace a distribuce | Politická situace | Získej účet | Tržní kapitalizace Keringu | Poplatek za výzvu | Události v eurozóně | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Výkon | Riskantní styl | Tržní šum | Předpověď akcií | Data z trhu | Dovoz z Číny | Good Till Cancelled | Využití dlouhodobých trendů | Inflace v Japonsku | Země OPEC | Řešení energetické krize | Popis strategie | Volatilita | Amazon | Nový trend | TSL | Nákupní tlak | Covid | Prudké cenové výkyvy | Výsledky firem | Scale out | Intradenní obchodníci | Členové bankovní rady | Klíčové oblasti | Carry trades | Nezodpovědné obchodování | Slabé maloobchodní tržby | Historie účtu | Stochastic EA | Levels | Krátkodobé spekulativní obchody | Obchodování během zpráv | Dolar roste | Průmyslová produkce | Euro dolar | Výrazný pokles libry | Syndrom | Nabídka a poptávka komodit | Směřování trhu | Pandemie koronaviru | Bohatí | Rostoucí obavy | Prezident USA | Pokles ceny | Optimismus investorů | Maximální velikost lotů | XRP/USD | Vznikl falešný break? | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Přístup k riziku | Příležitosti na FOREXu | Sazby v USA | Konzistentní ziskové obchodování | Commodities | Cryptocurrency | Index ISM ve službách | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Funded účet | Využití EA při tradingu | Nová prop firma | Inflace | Dlouhodobé obchody | Pause allowance | Potenciál růstu | Více peněz | Contract | Indexy aktivity | Impulz | Zveřejněné údaje | Peníze | Příklad prodeje | Kontext trhu | Výrobní index | Japonský jen včera | Velikost lotu | Krach prop společnosti | POC | Cenové akce | FOMC Meeting (Zasedání FEDU) | Odhodlání | Brent | Pokrytí ztrát | Akcie a dluhopisy | Globtrex.com | Čínský dovoz | Fáze 2 | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Nové podmínky | Politika | Stimul | Indikátor | Obchodní instrument | Vedení společnosti | Intradenní trading | Velikosti pozice | Očekávání | Trading Hours | HDP ve Spojených státech | Abandoned Baby (Opuštěné dítě) | Šance na pokles | Odvetná cla | Třífázové výzvy | Obchodní roboty | Expert | Obchodní pásmo | Boeing Co. | Suroviny | Plánování obchodů | Pokyn typu Stop | Pravidla strategie | Nákup EUR | Různé obchodní strategie | Uzavírání pozic | Euro dolů | Palladium | Odhady PMI | Public Offering | NZDUSD | Index cen domů | Sympozium | Obchodní pozice přes noc | Medvědí obrat | UNI/USD | Výplatní poměr | Martin Jakubec | IOT | Coinmarketcap | Obchodní činnost | Marine Le Pen | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Šance na úspěch | Smart money koncepty | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Ukončení obchodní války | Obchodování s cennými papíry | Kryptoměny CFD u XTB | Jednoduchý klouzavý průměr | Platina | Vyšší výnosy | Buy Limit | Posílení eura | XOP | Zvýšení sazeb | Fundamentální zpráva | Trump včera | Obchodní spolupráce | Obchodní příkazy | Trendové čáry | News trading | Pravidla obchodování | Admirals | AUD/CHF | Reakce trhu | Využití take profitů | Ekonomická zpráva | Timeframe | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Události tohoto týdne | Realita | Výrazný vzestup | Války na Ukrajině | GameStop Corp | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Bitcoin Cash | Americký S&P 500 | Guvernér BoE | Obchodní týden | Ropa WTI - Vývoj ceny | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Nakupovat akcie | Náklady spojené se skladováním surovin | Podpora FTMO | Nákupní reakce | Úspěšnost strategie | Nástroje technické analýzy | Fibonacciho linie | Trading Room Plus | Evropské měny | Japonští obchodníci | ASK cena | Chamtivost | Vydělávat peníze | Panika na trzích | Luxusní segment | Úzkost | Standard & Poor's | Stanovení stop lossů | Commodity | Poptávka po úvěrech | Býčí signál | Statistika úspěšnosti | EUR/CAD | Blockchain | Obchodování s trendem | Tick scalping | Nové signály | Butterfly | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Trading strategie | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | Zásoby ropy | Silnější americký dolar | Americké volby | Optimistický sentiment | EY Podnikatel roku | Trading strategie Alligator | Vstupování do obchodu | Základní principy obchodování | Kolo jednání | Ondřej Janata | Pěkné zisky | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Možnosti investování do komodit | Trading platform | Index podnikatelské aktivity | Charting | Konzistentně ziskový | Posuvný Stop-Loss | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Klíčové úrovně | Stop Out | Koruna | Vstoupit do obchodu | Investiční rizika | Prodejní reakce | Falešný průraz | Nové trendy | Americké HDP | Tradingové výzvy | Příležitosti | High a low asijské seance | Euro roste | Akcie a ETF | Itálie | Zahájení prodeje | Snížit úrokové sazby | Real-time | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | Pojistka proti inflaci | Nové možnosti | Vývoj ceny kakaa | MiFID II | MetaTrader | Znalosti technické analýzy | Poplatek | Reálné překážky | Fundamentální analýza | Lepší výsledky | ActivTrades | BreakEven | Trendový kanál | Snižování cen | Graf akcií GameStop | Jednání FOMC | Scalping | Dnešní kurz dolaru | Sentiment na trhu | Nástroje a strategie | Trump minulý týden | Výkonnost zlata | Forexový trading | Prognóza | Snížení volatility | L.F. Investment | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Výnosová křivka | Tempo ekonomického růstu | Realizace zisku | Princip Omega Trend | Možnost dalšího poklesu | Data z USA | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | Výrazný propad | AUD/JPY | Long obchod | Prop trader | Nálada investorů | LEANHOGS | Nastavení grafů | GTC | Obchodník na forexu | Svíčkový vzorec Abandoned Baby | Použití finanční páky | Shanghai Composite | Gucci | Ziskové obchody | Situace na Blízkém východě | Způsob obchodování | Roční míra inflace | Trh práce | Deeskalace napětí | Potenciál pro růst | Bariéra | Pohyb zlata | Změny cen | Swingová low | Zisk versus riziko | Investiční účet | Swiss | Růstový impuls | Dnešní seance | Britská centrální banka | Nastavení Omega Trend | Veřejný dluh | Nákup libry | Příkaz Take-Profit | Polovodiče | Denní limit ztrát | Ask | Tempo poklesu | Bankovní úvěry | Vývoj ceny ropy Brent | Hike | Supremacy strategie | OANDA Prop Trader | Pokles inflace v USA | Akvizice | Používání AOS | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Časový úsek | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | Válka | Geopolitická situace | Jednofázové výzvy | Pochybnosti | Zpráva | Základy tradingu | Větší riziko | Společnost X-Trade Brokers | Co jsou CFD | Soukromí zaměstnavatelé | Výrobní aktivita v USA | Limity ztrát | Poměr rizika k zisku | Kolísání ceny | Býčí výhled | Zákaznická podpora | Ratingová agentura | Formace hlava a ramena | Příležitosti na trzích | Globální obchod | Indikátory volatility | DMCC198484 | B/E | Objem obchodů | Zprávy a události | Internet of Things (IoT) | Obchodování v pátek | Doba držení otevřených pozic | Funded | BlackBerry (BB.US) | Zlato jako pojistka | Dobrý výsledek | Vedoucí představitelé | Obchodování breakoutů | Tradingové strategie | Období vysoké volatility | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Peer-to-peer | Pohyb kurzu | Odraz od ceny | Dylan Elchami | Objemy obchodování | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Challenge | Obrat trendu | Dlouhodobý vývoj | GBP/CAD | The Federal Reserve | Sektor služeb | Kurzy eura | Investovat do zlata | Slušný zisk | Jak obchodovat podle Smart Money konceptu | Kongres | PoC | Lítost | Percentage in Point | Negativní dopad | Růst výrobní aktivity | Prop tradingové společnosti | Klíčové události | Cena bitcoinu | Nízké obchodní náklady | Skladování fyzických komodit | DailyFX | Ceny výrobců | Long | Akcie Delta Airlines | Vysoká rizika | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | CySEC | Cyklus růstu | Kontrakty | MarSe Expert Advisor | Silné momentum | Zpomalení ekonomiky | Doji svíčky | DAI | Dokončení evaluační fáze | Evropská inflace | Aktivační poplatek | Investování a obchodování | Téma inflace | Dlouhodobé pozice | Očekávání trhu | Rozhodnutí soudu | Americký index | Koupit akcie | Obchodování s CFD na komodity | Zvýšit ziskovost | Cenové změny | Harris | NZDJPY | Graf | FOMC Meeting | RIO.UK | Nigérie | Geopolitická rizika | Technical analysis | Dolary | Investiční portfolio | Evropské HDP | Zasedání centrálních bank | Plus 500 | Sója - Vývoj ceny sóji | Psychologie tradingu | VPN | Názory na měnovou politiku | AUD | Obchodní příležitost | Je vybráno high | Huw Pill | JOLTS | Marka | Adriana Fučíková | Platforma cTrader | Investiční výhled | Portál FXstreet.cz | Definice order bloků | Analyzovat trh | Podnikání na kapitálovém trhu | ETFS Natural Gas | Politická rizika | Reakce na level | Oslabování koruny | Contract for Difference | Cenové maximum | Kalibrace order bloků | Commodities Channel Index | Překoupené podmínky | MarSe | Princip strategie | Exxon Mobil | Krátkodobý obchod | Představitelé Evropské unie | Trading kalkulačky | S&P500 | Prodej dolaru | Breakout strategie | Jak vypadá vybírání likvidity | Stabilní obchodní strategie | Meziroční růst | Trend Swing | První obchodní den | PMI pro sektor | Akcie Adobe | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Denní minima | Expert Advisor (EA) | Opční bariéry | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | OIL.WTI | Derivát | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Psychologická odolnost | FFcal | Growth Stars | Trh | Sezónnost | Barel ropy | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Vstupy do obchodů | Guvernér japonské centrální banky | Supportní úroveň | Janet Yellenová | Top 5 nástrojů Ondřeje Hartmana | Obchodní fáze | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Zkušenost | Makroekonomické události | Institucionální objednávky | Cykličnost | Úroveň volatility | CFD (Contract For Difference) | Obchodování signálů | Překoupené zóny | Šéfka ECB | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Snížit riziko | NAGA Markets | FTMO.com | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Postavení na trhu | Rovnováha | Dragon | Prop firmy | Prop společnosti | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Trader měsíce | Průměrné mzdy | Americká sněmovna reprezentantů | Falešné signály | Ruský prezident | Čekající pokyny | Automatický obchodní systém | Řecká krize | Dollar Index | Dolar vůči jenu | Open | Akcie Mastercard | Nevýhody používání příkazů stop-loss | Příznivé výsledky | Ceny plynu | Sell pozice | AA | CFD na akciové indexy | Americké dolary | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Dot plot | Index | FB | Grid Trading | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Exotické měnové páry | Index spotřebitelské důvěry GfK | Studie | Futures | Obchodní konflikty | Budoucí cenové pohyby | Relative DD | Nálada na trhu | Skilled Funded Traders | Výhoda intradenního obchodování | Posílení kurzu | Měď | Stop příkazy | Dodržování disciplíny při obchodování | Směnný kurz | Solidní zisk | Srovnání prop trading firem | Zveřejněná data | Williams' Percent Range | Nejúspěšnější obchod | Koncept vlákání do pasti | Fraktál | Medvědí tlak | Příklad výpočtu RRR | Reakce eura | Rezervní měny | Tradingové praktiky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Velké zisky | MMF | Vývoj ceny stříbra | Snížení likvidity | Obchodní bilance eurozóny | Nabídka | USA | Insider informace | Zpřísnění měnové politiky | Opuštěné dítě (Abandoned Baby) | Push notifikace | Ztrátové obchody | Eura | Otevřené obchody | Dobré výsledky | Psycholog | Makroekonomické reporty | Závazek | Komise | Nejistoty | Pipy | Snižování sazeb | Bankovky | Stop-Lossy (likvidita) | Rovnováhy | Sociální obchodování | Kde hledat likviditu | Dnešní kalendář | Tržní kapitalizace | Obchodování na devizovém trhu | FSL Prop | Velikost kapitálu | Jarroo | Bílý dům | Počasí | Kapitál | Futures prop firmy | Co je to CFD? | Jemenští povstalci | Velmi nízká volatilita | Zvýšení dluhového stropu | Odebrání obchodního účtu | Posílení | Point value | Období nejistoty | Aktivní obchodování | Petr Plecháč | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | BUY LIMIT ORDER | GBP/JPY | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Investice ve Spojených státech | Emoce na trhu | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Obiloviny | Průběžné výsledky | Podmínky na trhu | Checklist | Trading | Makroekonomická data | Online kurz | Silný růstový pohyb | Francouzská obchodní bilance | Projev Jeroma Powella | Libra euro | Nástroj IndSDL | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Inflace v eurozóně | CFD u XTB | Týdenní shrnutí | Majitel | Zhodnocení situace | Čtení cenového grafu | Tengiz | Blue chip | Willem Sprenkeler | Program MetaTrader | Denní čerpání | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Scalping strategie | Obchodní statistiky | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Sentiment investorů | Hospodářský výsledek | Silné trendy | Výkonnostní kouč | Futures trhy | S&P | Regulátoři | Obchodní účet | xStation | Psychologický faktor | Eskalace geopolitického napětí | Kde se buduje likvidita? | Zveřejnění makroekonomických zpráv | Obchodní signál | Příklad býčího order bloku | Programy Adobe | Unie | Chování obchodníků | Bottega Veneta | Sázka na růst | Nepředvídatelnost | Volodymyr Zelenskyj | Neptune | Obchodovaný instrument | Obchodování na finančních trzích | Medvědí svíčka | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Služby prop tradingu | Důvěra investorů | Group | Průmyslové účely | Zpomalení hospodářského oživení | Demo účet zdarma | Daily pause allowance | Kde je likvidita | Finanční stability | Inflace PCE | Web3 | Sázky | Web Trader | Oanda | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Vítězné tažení | Analýza trhů | Trumpovo rozhodnutí | Jednání bank | DJIA | Implikovaná volatilita | Welles Wilder | Akciové indexy | Investiční kalkulačka | Vysoká volatilita trhů | Kryptoměny CFD | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Velká korekce | Obchodní praktiky | Vice | DIA.US | SEBA | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Tomáš Vobořil | KYC | Ekonomický kalendář | Ideální poměr | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Obchod na Forexu | Prohlášení politiků | Pozornost | Index US30 | Ropa | E8 One account | MQL | Fundamentální zprávy | Mário Centeno | Země EU | Payouty | Disciplína | E8 Track account | Obchodní napětí | Cílový Take Profit | Noční obchodování | Libra ztrácí | Přeprodaný trh | Ocel | Vznik gapu | Maturity | Mary Dalyová | Swing | QUANT TEKEL Pty Ltd | Analýza emocí v tradingu | Eliminace emocí | IEA | Ekonomický vývoj | Jsou vyplněny Fair Value Gapy? | Rozhodnutí britské centrální banky | Disney+ | Skladování komodit | Analytický tým | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Dukascoin | Disciplína a trpělivost | Novozélandský dolar | Správná volba | Trumpovy vlády | Kde hledat likviditu a jak se jí nestát? | Freeport McMoran | Hlubší pokles | EUR/GBP | Komoditní měny | Očekávání analytiků | Pád USD | Jak využít Average True Range | Kam umístit Stop Loss | WebTrader Patria | Leva | Bezpečná cesta k úspěchu | Čeští tradeři | CL | Opatření | Deficit | Volatility | Intradenní volatilita | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Shell | Broker roku | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Nastavení Take Profit | Reálný účet | Nejúspěšnější obchod tradera | Technické analýzy | Vstupní signál | Joachim Nagel | Americká měna | Natural Gas | Další růst | Optimalizace Stochastic | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Quadrio | Kurz dolaru | Best Prop-Trading | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Vztahy s Čínou | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Co jsou CFD kontrakty? | Jak uzavřít část pozice | Patterny Double Top & Double Bottom | Cukr | Velký hráč | Zavádění cel | René Remšík | Společná měna | Počet pracovních míst | Chevron (CVX.US) | Šance na dlouhodobý úspěch | Match Trader | Slabý trh | Martin Toman | Nečekaná zpráva | Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) | Pokračující pokles | Vyzkoušet strategie | Fiskální politiky | BoE Andrew Bailey | Kakao | Obchodní platforma MetaTrader | Evening Star | Foreign Exchange | Mezinárodní investice | Americká banka | KOL | Maximální velikost | Scalpingové obchody | Významné fundamentální zprávy | Take-Profit příkazy | Fat finger | Posuvný Stop | Podnikatel roku | Izrael | Pivotové low | Krátkodobé strategie | Náhoda | Situace v USA | Americká centrální banka | Dlouhodobý obchodní úspěch | Backtestovat | Celkový úspěch | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Důkladná příprava | Indikátor FFcal | Sell | Společnosti | Oblasti rezistence | Ekologie | Nová cla | Terminál | Americké měny | Konzistentně ziskový obchodník | Realizace zisků | Omezení rizika | AscendX | Rovnováha na trhu | Fair Value Gapy | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Váhání | Pattern Dragon | Tomáš Klička | Obchodní přístup | Dobré zprávy z USA | Break of Structure | Brokers | Čekající objednávky | Stabilní růst | Psychika | Benzín | Patterny | Trendové indikátory | EY Podnikatel roku 2022 | Indexy a komodity | Klasický trading | DAX 40 | Twitter | Pohyb měnových párů | Zpráva pro dolar | Pokračování vzestupného trendu | Hedgování | Japonské úřady | Ticker KER.FR | Uzavření účtu | E8 Track | Program QE | Hladiny rezistence | FTMO Akademie | Quantower | Porušení podmínek | BrightFunded | Webináře | Založení účtu | Martin Stibor | Consumer Price Index | Obchodní chování | Počáteční náklady | Fundovaný účet | Zajímavé příležitosti | Německý index | Dlouhodobý support | Ropa Brent | Pokyn typu Market | Začít obchodovat | Obchodování kryptoměn | Ostatní investice | Falešné vstupní signály | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Statistická aplikace | G10 | Obchodní války | Vysoká cla | Outside Bar | Trendlines | KER.FR | Correction | Pivot points | Jaroo strategie | Devizové intervence | ECB dnes | Typ tradera | Účet u E8 | Bohatství | Složitější řízení | Latency arbitrage | Ziskové cíle | Oblast rezistence | Americké ministerstvo obrany | Svíčka Doji | Stratégové | Ifo | Akciový index | Zvládání ztrát | QuantTekel | Řízení rizika | Kov | Nomura | Velká prop firma | Exekuce obchodu | USDCZK | Produkty s pákovým efektem | Kolísání měny | Nejnovější údaje | Ropa Brent - Vývoj ceny | Vývoj eura | Obrat dolů | Inside | Euro včera | Volatilita instrumentu | Fyzický gap | Hodnoty MACD | Pokles podnikatelské aktivity | EOS/USD | Momentum | Indikátor Squeeze | Ekonomické vyhlídky | Celkové riziko | Trendová linie | Největší hráči | Dow Jones 30 | Funded fáze | Index nákupních manažerů | Index frankfurtské burzy | Dovoz z Evropské unie | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | Vývoj kurzu eura | Řetězec | Intraday | Plnění challenge | HDP Španělska | Potenciál obchodu | Dynamika trhu | Jednofázové obchodní výzvy | Domácnosti | Pravidla money managementu | Ruský plyn | Mentální Stop-Loss | Výsledek obchodu | Maximalizovat zisk | Kering SA | FSL Prop DMCC | Bitcoin | Jak používat patterny | Viceprezident | Inducementy | Cla na Čínu | Dnešní volatilita | Start trading | Očekávaná data | Indikátor Purple Levels | Primární trend | Příležitost ke vstupu | Ceny zemního plynu | Ceny hliníku | Závislost | Gap odtržení | Obchodovat forex | Vliv na obchodování | Stochastic Expert Advisor | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Balance | Kering (KER.FR) | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Překoupeno | Obchodní výsledky | Uzavírání obchodů | Ukázka obchodní platformy | Bitcoin (BTC/USD) | Non-Farm Employment Report | Aligator | Nastavení Fractals indikátoru | Řízení pozic | Pravděpodobnost úspěchu | Ichimoku Kinko Hyo | Videokurz | Býčí obrat | ATR | Tržní sentiment | ISM index | MatchTrader | Studium psychologie | Snižování úrokových sazeb | Futures kontrakty | Obchod dne | Obchodování přes TradingView | Break rezistence | Elliott | Jednoduchá pravidla | Úvěrové podmínky | Ripple | Celková inflace | Zápis z lednového zasedání Fedu | Eskalace | Break supportu | Bureau of Labor Statistics | Makroekonomická zpráva | Slabé výsledky | Ekonom ECB | Využití EA | Kolísání cen | CVX.US | Data o inflaci | Platební prostředek | Peter Kažimír | Vývoj ceny cukru | Ceny palladia | Sebejistota | Zajištění hospodářského růstu | Hospodářské škody | Hermes International | Směřování trhů | Obchodování zpráv | Blog | Jak obchodovat gapy | Dobré obchodní příležitosti | Pozitivní zpráva | Co je Fair Value Gap? | Surfing | Martingale systém | Zeměpis a geopolitika | Tržní vývoj | Obchodníci s měnami | Pepa Zeman | Indikátor Parabolic SAR | Zaručený stop-loss | Prezidentka Christine Lagardeová | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Mario Centeno | Zpomalení globální ekonomiky | Prop firma | QUANT TEKEL Pty | Pattern Opuštěné dítě | Komise u futures | Vývoj inflace | Eskalace obchodních válek | Ukazatel zdraví | Volatilita je nízká | Swingová minima | Exponenciální klouzavý průměr | Import DLL | Tlak na USD | Úspěšné obchodní strategie | Volby | Americké indexy | Dow Jones Industrial Average | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Dodávky ropy | Falešný break rezistence | Investiční rozpočet | Rostoucí trendová linie | Chatbot | Typy trhů | RRR | Pokyn typu Limit | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Jednání ECB | Řešení inflace | Buy Stop | Marketingová komunikace | Obchodní příkaz | Diversifikace | Vstup do pozice | Růst úrokových sazeb | Znalost | Zlatý kříž | Dolar vůči japonskému jenu | Platformy | Equity | Obchodování likvidita | Prezident Donald Trump | Index DXY | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Trendová strategie | Investiční bankovnictví | Uptrend | Analytici | Link | Čistý zisk | Prop trading vs. trading u brokera | Occidental | Quant Tekel (QT) | Zásady money managementu | Analytika | Průraz trendové linie | Pravidla obchodování strategie | Zápis ze zasedání ECB | Obchodování a investování | Automatické obchodní systémy | Finanční riziko | Růst měnového páru | CopyFX | Money-Management od Larryho Williamse | DIA | Co tvoří na forexu likviditu? | Čínská cla | Cenový index | Kapitálové trhy | Pohyby eura | Williams %R | Pohyby měnových párů | SurgeTrader | Stres | Fundamentální události | Společnost Admirals | Stříbro | Stříbro - Vývoj ceny | FXstreet.com | Moskva | Základní znalosti | Swingový TimeFrame výhled | Mezinárodní skupina | Zmírnění obchodního napětí | Zájem o dolar | Oživení britské ekonomiky | Obchodovat | Cla na dovoz | Latenční obchodování | Výsledky testování | Internet of Things | Svíčky na grafu | Futures trading | Vývoj ceny zinku | Technický obchodník | Indikátor ADX | Prostor pro další růst | Bezpečná cesta | Vlákání do pasti | Přístup k informacím | Indikátor Williams' Percent Range | Pokles cen | DAX scalpingová strategie | Gap Peel | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Medvědí FVG | Vysoké inflace | Tržní síly | Uzavřít všechny pozice | Intradenní strategie na obchodování | Trailing Stop | Finance | Rizikový manažer | Indikátor CCI | Denní DD | Pozornost trhu | Michigan | Podnikání | Short squeeze | ETF | UTC | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat ropu | Klouzavý průměr | Elliott Wave | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Extension | Banka Morgan Stanley | Významné tržní pohyby | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Janet Yellen | Průmyslové komodity | Hrozí uzavření účtu | Strategie London Break | Head and Shoulders | Dluhopisy | Firma | Rozbor obchodních příležitostí | Prostor pro pokles | Požadovaný zisk | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | EAVisualOrdering | Ziskový trader | Uzavření trhů | Zasedání Bank of England | Barclays | Hang Seng | Obchodní platformy pro futures | Gap vyčerpání | Výrobní index ISM | Zboží dlouhodobé spotřeby | Stop hunting | Trumpovo vítězství | Boston eFX | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Quick Trade manager | Odpor | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Covid v Číně | E8 Pro | Fundamentální analýzy | Splnění evaluace | EURGBP | Majors | Propad trhu | Současné ceny | Standard account | West Texas Intermediate (WTI) | Přehled forexových obchodů | Otevření sell pozice | Recenze | Pravidla obchodování Alligator | Ripple (XRP) | Nastavení měnové politiky | Tržní trend | Conference Board | Časový výstup | Obchodní služby | Vytvoření plánu | Technologický vývoj | Pokračování trendu | M1 | Kontrolní seznam | Obchodováním akcií na reálném účtu | Initial balance DD | Signál k nákupu | Nejlevnější účet u E8 | Trendový pohyb | Rok 2025 | Raw spread | Vyšší cenové úrovně | Úsilí | Zpomalení inflace | Signály pro BITCOIN | MIFID | Bankéři | Video | Smart Money pullback | Parabolická SAR | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Velmi volatilní | EA při tradingu | Problémy | Důkladné vzdělání | Hodnota eura | | DCC | Globální inflace | Psychologie pro tradery | Vysoká likvidita | USA a Čína | Tržní kapitalizace firem | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Jak obchodovat na forexu | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Plán obchodování | Litecoin | Patterny Triple Top a Triple Bottom | Akcie Adobe Inc | Strategie Trend Swing | Býčí Smart Money Divergence | Analytici Dukascopy | ETFs | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Odvetná opatření | Obchodovat pro FTMO | Jakub Hodan | Měď - Vývoj ceny | Profit-Target | Signály pro BITCOIN (BTC) | Index PMI | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | DAX trading | Nejlepší obchody měsíce | Dopolední obchodování | Cit pro trh | Bank of Canada | Kalendář událostí | Cílové ceny | Prodejní aktivity | PMI index | Typy pokynů | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Výkonnostní akademie | Úrokové politiky | ANZ | Ziskový obchod | Seznámit se s platformou | Fibonacciho projekce | Swingový obchod | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Vítězství Donalda Trumpa | Spekulace na pokles | Average true range (ATR) | Oversold | Support (Podpora) | AU.US | Psychika tradera | Transakční náklady | Purple Gap indikátor | Poskytování úvěrů | Cenová akce | ETF WTI Crude Oil | Efektivní řízení | Index volatility | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Ekonomové | Opačné obchodování | Dnešní report | EY Podnikatel | Zakázané tradingové praktiky | FX Analýza | Ziskový potenciál | Kurz USD | Obchodovat na forexu | Tržní pohyb | Obchodování s nástroji CFD | Obchodovat na základě technické analýzy | Zpomalení hospodářského růstu | Softwarová společnost | CIND.UK | Pravidla obchodního systému | Konzistentní ziskovost | Korporátní dluhopisy | Informace o trhu | STP | Christine Lagarde | Boeing | Spojené státy | Úpravy pozic | Vliv na měnové páry | Americká data | Pohyby na forexovém trhu | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Pokles nezaměstnanosti | Obchodováním s futures kontrakty | Adobe Inc (ADBE.US) | Bollingerova pásma | Největší investoři | Stop Limit | Financování retail traderům | Trade Brokers | Výrobní aktivita | Vývoj | Swing trading na GBP/USD | Výnosy amerických státních dluhopisů | Politika centrálních bank a geopolitika | Příznivé údaje | Vývoj situace | Vývoj ceny pšenice | Investiční cíle | GFD | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Euro posiluje | Obchodní myšlenka | Nové obchodní příležitosti | Platformy pro futures | AMC Entertainment | Vyhlídky americké ekonomiky | Cenové patterny | Obchodováním s futures | Úroková sazba | Investování do akcií | Price Action formace | Ottawa | Currency market | Doji svíčka | Ceny většiny komodit | Časový rámec | Zemní plyn - Vývoj ceny | Úroveň rezistence | Aktuální volatilita | Technické korekce | Dnešní kurz | Německá obchodní bilance | Volatilní trhy | AUD/NZD | Order blok | Silicon Valley | Trading.com | Tipy na obchodování ropy | Výzva | Důvody pro obchodování | Balance křivky | HDP Francie | Signál long | Minimální velikost obchodu | FOMO | Další kryptoměny | Austan Goolsbee | House Price Index | FXIFY Solutions Limited | Intervence centrální banky | Investiční poradenství | Slevy | Býčí divergence | Forex Factory | Jak obchodovat | Nadhodnocení | COTTON | Konkurenceschopnost | Platforma | Freeport McMoran (FCX.US) | Japonská ekonomika | Signál k nákupu (buy) | Prop Trading | Nově založená prop firma | Poměr risk vs. zisk | Laxman Narasimhan | Americké akcie | Facebook | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Nový týden | Rychlý obchod | Nárok na fundovaný účet | Změny ceny | Předchozí seance | Snížení základní úrokové sazby | Akciový index DAX | Rostoucí ceny nemovitostí | Riskantní styl obchodování | Výsledky testování Omega Trend | Parametry obchodu | Short pozice | Jasná pravidla | Prop tradingové firmy | Bohatí Číňané | Strategie breakout | Nový americký prezident | Plánování | Oslabování libry | Pohonné hmoty | Politika centrálních bank | Akcie Applu | Komoditní akcie | New Concepts in Technical Trading Systems | KER | Bitcoin Cash (BCH) | Růst americké ekonomiky | Tržní chování | Objednávky | Iniciativa | iShares | Ekonom Evropské centrální banky | Použití garantovaného stopu | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Sankce | Strategické investování | Money management pro začátečníky | Zvyšování úrokových sazeb | Tržní chování založené | Technická korekce | Lekce forexového obchodování | Riziko ztráty | Breakout obchody | Řízení pozice | EUR/USD | Forex traderka | Zahájení obchodování | Cyklus utahování měnové politiky | Kurz libry | Trader Tomáš | Pin Bar | Můj trading | Česká prop firma | Varování | Risk off sentiment | Pocit z obchodu | Poptávka po dolaru | Intervence | Válka mezi USA a Čínou | FTMO Challenge | RRR profesionálové | Trh s kryptoměnami | Navyšování objemu | ETH/USD | LEN | Strategie Supremacy | Cenové dno | Plán vstupu a výstupu | Podmínky obchodování | Náklady na těžbu | Slabá čísla | Směr trendů | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | R Trader | Výprodej dolaru | Poznej sám sebe | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Bankovní doporučení | Další vývoj | Ekonomické zájmy | Co je to Stochastic? | První odhad | West Texas Intermediate | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Sektor služeb v USA | Kopírování obchodů | Výroba v Německu | Velikosti obchodního účtu | Historie | Měnové politiky | Dvoufázová obchodní výzva | Momentum trading | Nejlepší rozhodnutí | Události z minulosti | Obchodní situace | Sázka na pokles ceny | Nabídka a poptávka | AscendX Capital | Informace o prop tradingu | Předstihový ukazatel | Prvky technické analýzy | Rusko a Ukrajina | Ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | Výhoda intradenního obchodování ropy | 787 Dreamliner | Objem obchodování | Fractals | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Člen bankovní rady | Jednotlivé akcie | Nevýhody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Obchodní dohody | Fiskální politika | Manufacturing | HFT | Frekvence výplaty | Exekutivní příkaz | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Forex zprávy | Fibonacciho expanze | Opuštěné dítě | Otevření buy pozice | Druhý odhad amerického HDP | FTMO akademie | Americké žádostí o podporu | ADA/USD | Vratný poplatek | Pokles USD/JPY | Dvoufázové obchodní výzvy | Initial Public Offering (IPO) | BlackBerry Ltd. | Sazby centrální banky | Sympozium v Jackson Hole | Uvolnit měnovou politiku | Volatilní vývoj | Americké statistiky | Úrovně supportu a rezistence | Ekonomická situace | Býčí FVG | Uzavření obchodu | Odhad HDP | Williams' %R | Volatilita na JPY | Swap-free účet | Swap-free | Ekonomický sentiment | CFD kontrakt | Poplatky za vedení účtu | Růstový potenciál | Výsledky maloobchodních tržeb | Denní volatilita | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | FTMO swing | Pravidla systému obchodování | Deloitte Fast 50 | XTB Obchodník měsíce | Značná rizika | Dow Jones | Co v tradingu znamená RRR | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Inflační očekávání v USA | Ticky | Zásahy čínské vlády | Klíčový údaj | Strategie Ondřeje Hartmana | FCA | Co je to gap | Akcie Kering (KER.FR) | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Expirace opcí | Rychlý zisk | Investiční strategie | XTB.cz | Výhled pro rok 2024 | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Checklist tradera | Třífázové obchodní účty | Hypoteční sazby | Růst měnového páru GBP/USD | Nastavení indikátorů | Vstup do světa Forexu | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | CNY | Centrální bankéři | Evropská unie dnes | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | Apple (AAPL) | Fraktál indikátor | Prognózovaní | Hospodářské klima | Obchodování kryptoměny | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Backtestování | Ukázky SMC obchodů | Michal Uma | Faktor Trump | Čas na nákup akcií | Christopher Waller | Parametry indikátorů | NQU3 | Forex euro | Miliardy dolarů | Růst BTC | ADP | Boucheron | Obchodování gapů | Testování a optimalizace | Federal Open Market Committee (FOMC) | Pracovní den | Prodejní momentum | Joe Biden | Třífázové obchodní výzvy | Důležité fundamentální zprávy | OXY.US | Investiční doporučení | Forexoví tradeři | Druhy inflace | Obchodování eura | TradingView | Přeprodané zóny | HFT trading | Obavy z konfliktu | Kazachstán | Surfing strategie | Decline | Tolerance k riziku | Blížící se fundament | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Průmysl v Německu | Krátkodobý výhled | Správy peněz | Odolnost ekonomiky | Obilí | Pěkný zisk | Vyhlašování makroekonomických dat | Prezidentské volby | Obchodní myšlenky | Trading u brokera | Obchodní plán pro pár EUR/USD | BB.US | Hlavní měnové páry | Férové ceny | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Poptávky po dolaru | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Američtí politici | Dubai Multi Commodities Centre | UCITS | Propad ceny | Používání příkazů stop-loss | Yusuke z Japonska | LVMH | Tisková konference | Vítězství | Technické vlastnosti Stochastic | Tržní cena | Chytré peníze | Aktivity v USA | Trading pomocí Fair Value Gapů | Forexoví obchodníci | Obchodní příležitosti | Breakoutové strategie | Platební bilance | Růst mezd | Pšenice - Vývoj ceny | Plán vstupu | Fibonacci | Break/Even | Luis De Guindos | Spotový VIX | Tržní zprávy | Trading samurai | VIP zóna | Prezidentství Donalda Trumpa | Technické indikátory | Odvětví | Bělorusko | iShares Commodity Diversified Swap | Platnost pokynu | Rozdělení zisku a navyšování účtu | Zákaznická podpora FTMO | Nákupy dluhopisů | Sazby | Quant Tekel | Tradingové kurzy | Hlavní ekonom | Obchodní pozice | Deloitte | Principy obchodování | Pečlivé analýzy | Colosseum.cz | Potenciál pro další růst | Fintokei | Latency arbitrage trading | PMI ve výrobě | Sell obchod | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Patria | Británie | Růst výrobních cen | Ekonomické aktivity | Ceny dolaru | Strategie řízení | Roboti | Změny v ekonomice | Víkendové držení | Pohled na trh | Spekulovat na pokles cen | Přístup na burzu | Otevření obchodu | Omezení ztrát | Začátek trendu | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jak nastavit indikátory | Očekávané rozhodnutí | Tick size | FTMO Trader | Komise v přenesené pravomoci | Trading webinář | Buy (nákupní) signál | Umělá inteligence | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Prohlášení | Dovoz do USA | Dolarový index USDX | Investovat | Komoditní | Novinky z prop tradingu | Supportní úrovně | Nesoulad | Data o HDP | Sell Limit | Index cen nemovitostí | Omega Trend | Poplatek za obchodní účet | Nerozhodnost | Shortový obchod | Gap směrem dolů | Technická situace | Obchodní kalkulačka | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Hedgování napříč vícero účty | Překážky | Index USDX | Medvědí pokles | Jiří Makovský | Nastavit klávesovou zkratku | Regulátor | Riskování celého zůstatku účtu | Bezpečného útočiště | Emocionální výkyvy | Milan Kleban | Proražené pivotové high | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | CFD na kryptoměny | Použití patternu v obchodování | Průzkum | Globální akciové indexy | Three Black Crows | Firmy | Automatické obchodní strategie | Páka | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Účet FTMO | Tempo růstu průmyslové výroby | Pozice přes noc | Rozhodnutí japonské centrální banky | Geopolitické události | Buy order | Konzistence | Třífázová obchodní výzva | Live účet | Budoucí vývoj | Obchodní strategie breakout | Celkový sentiment | HDP Německa | Index výrobních cen | Graf EUR/USD | Martingale v obchodování | Růst cen ropy | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Murray | Pondělní obchodování | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Napětí mezi USA a Čínou | Tradovate | Obchodování FVG | Obchodní model | BID cena | Klidné obchodování | Trades | Intradenní strategie | Disciplíny při obchodování | Adobe Inc. | Fundamentální informace | Social Trading | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Zájem investorů | Zasedání britské centrální banky | Propad trhů | Životní náklady | David Bhidey | Supporty | Triple Top | Dolar včera | Realistická očekávání | Jak vydělat na poklesu komodit? | Vyšší ceny | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Směr cenového pohybu | Euro dnes | Dovoz oceli | Jaké strategie jsou povoleny? | Money management | Bitcoin (BTC) | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Příklad medvědího order bloku | Otakar Šuffner | Způsoby analýzy akcií | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kroky centrálních bank | Definované strategie | Povětrnostní podmínky | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | CIND | Finanční výkazy | Akcie společnosti Delta Airlines | Představitelé americké centrální banky | Non-Farm Employment Report (NFP report) | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Automatické obchodování | Moje obchody | Analýza základů | Velké peníze na komoditách | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Svíčkový vzorec | Zpráva o měnové politice | Strategie ECB | Distribuce | Správný money management | Správa rizika | Nápad | Tržní analýzy | Fed | Nonfarm Payrolls | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Triple Bottom | Sell market | Euroskupina | Pohyby cen indexu S&P 500 | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Správné řízení peněz | KYC (ověření totožnosti) | Nejbližší support | Nově zahájené stavby domů | Čekající příkaz | Ziskové výsledky | Good for the Day (GFD) | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | 123 Gap | Swing Trading | Delta Airlines | Účastníci trhu | Letní režim | Ascetic | Prodejní signál | Pokračující růst | Rozdělení typů prop firem | Pivotové high | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Brokerské služby | Výrazný uptrend | Nižší časový rámec | Hry | Mobilní obchodování | CORN | Korekce trhu | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Banky v eurozóně | Nasdaq a S&P 500 | Emerging markets | Pozitivní reakce trhů | Fluktuace | Normální volatilita | Jiří Tyleček | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Ekonomické klima | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Sběrný účet | Aktuální stav | Překoupení | FXPIG | Informace o kryptoměnách | FTSE | Významné úrovně | Anglogold Ashanti (AU.US) | Kopírování obchodů ze signálů | Úspěšně obchodovat | Generovat zisk | Princip Martingale | Dlouhodobé posilování | Vyšší riziko | Vysokofrekvenční obchodování | První peníze | Stanovení stop lossů a take profitů | Rostoucí příjmy | Kladné swapy | Index Sentix | Měnové trhy | Kurzy měnových párů | Akcie Visa | Oscilátor | Nabídka kryptoměn | Pokračování rally | Rizika | Investiční účely | Vánoce | Žlutý kov | Vysoká intradenní volatilita | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Eskalace obchodní války | ISM | Žádné výrazné pohyby | Forex MetaTrader | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Globální trhy | Forex trh | Ověření totožnosti | Obchodujeme | Obchodování s indikátory | Trader PRO | Pšenice | Vývoj ceny mědi | SF Trend Lines | Postavení dolaru | Velmi rychlý obchod | Ukázka na rostoucím trendu | Short obchod (sell) | Pivotní body | Zamítnutí nižších hodnot | Analýzy trhu | Jasný plán | Pravidla managementu | Nákup eura | WAVE | Ukazatel volatility | Celkový výsledek | Rate Hike | Ceny niklu | Obchodování s finančními instrumenty | Bitcoin a další kryptoměny | Výběr brokera | Druhy gapů | Ebook od Purple Trading | Jed McCaleb | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Zlato - Vývoj ceny zlata | Purple Group | Vlastní kapitál | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Obchodování měnových párů | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Gann | Risk Reward Ratio | Konfluence | Výběry likvidity | xStation 5 | Otevření sell | Sláva | Náklady na obchodní výzvu | Představitelé centrální banky | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | První obchod | Trading Station | ISLN | Limitní pokyn | Vedení účtu | Obnovení růstu | Nejlepší výsledky | Zkušený trader | Jednoduchý Gap | Zahraniční měny | Trendové strategie | Výraznější cenový pokles | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Příklad vybrání likvidity | Britský FTSE | Růst ekonomiky | Pozice na forexu | Purple Gap | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | Cenový vývoj | FTMO servery | Jak začít s komodity? | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Co je to příkaz stop-loss | Odhady HDP | Funded Trader | Žádosti o podporu | Sucha | Praktické ukázky SMC | Přístup k obchodování | Proč investovat | Limitní příkaz | Chuť k riziku | Bilance | Change of character | One account | Zdravý úsudek | Poptávka po americkém dolaru | Velikost Take Profit | Obchodování USD/JPY | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Stop-out | Jaká rizika číhají na komodity? | Vladimir Putin | Histogram Awesome Oscillator | Proražení rezistence | xSocial | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | ONE | Ethereum (ETH) | Low | Prodej eura | Stabilita | Skepse | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Skalping strategie | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Saint Laurent | Yusuke | Tradingová škola | Klávesové zkratky | Jak obchodovat likviditu | Vývoj technologií | Mezinárodní obchod | Otevření a uzavření obchodu | Cesta Prop Tradingem | Ekonomický růst | Víkendový gap | Potencionální zisky | Cena aktiva | Globální ekonomický růst | Otevření buy | RBNZ | Hedging pozic | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Introspekce | Potenciál poklesu | Barrick Gold (GOLD.US) | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování podle plánu | Obchodování páru EUR/USD | Impulzivní chování | Vedlejší měna | DLL | ICT | Obchodování Alligator | Ripple (XRP/USD) | Přeprodané podmínky | CAD | Drahá auta | Držet pozice po delší dobu | Jak chránit svůj kapitál | Odhady analytiků | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Dlouhodobá obchodní strategie | Investors | Aktuální Price Action | Sentiment trhu | Ukázky SMC | Swingové obchodování | Zájem analytiků | Denní zisk | HDP EU | Recese v Británii | Rozjednané prodeje domů | Viceprezident ECB | Deeskalace | Signály oživení | Shortování | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Obchodní tipy pro zlato | Možnost realizovat zisk | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Získat zkušenosti | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Dodržovat pravidla | Ceny bavlny | FVG pomocí SMC | Alert | Evropské trhy | Ziskové breakout obchody | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Raphael Bostic | Platina - Vývoj ceny platiny | Sázet | Obchodování pro EUR/USD | Skryté poplatky | Tým RoboMarkets | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | FFcal při obchodování | Absence kupců | Dlouhodobé strategie | Ztráta | XOM.US | Možnost spekulovat na pokles cen | Rozumění riziku | XRP | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | Colosseum | Intradenní růst | Dodržovat obchodní plán | Co vyjadřuje RRR | Verifikace | Rozhodování manuálního tradera | Situace na trhu práce | Standard Account | Obchodování na měnovém trhu | FXstreet | Strategie pro rok 2024 | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Výkyvy na finančních trzích | Strategie na stříbro | Nabídka ropy | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Strategie CCI | Progresivní trailing stop | Investoři a obchodníci | Pips | Alokovat kapitál | Hlavní trend | Tomáš Raputa | Negativní zprávy | Programovací jazyk | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Abandoned Baby | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Chyby obchodního plánu | Deloitte Fast | Francouzský index | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Hospodářské politiky | CAD/CHF | Čas na nákup | AUD/USD | Jak vydělat peníze | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | IOGP | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | OTC | Daily Breakout and Moving Average | Automatizované obchodní systémy | Pokles reálných mezd | Řídit riziko | Moving Average | Trading ideas | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Smart Money Divergence | Tradingové přístupy | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jak vydělat | Správa otevřených pozic | Analytik | Konsolidace ceny | Německé dluhopisy | MAM | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | JPY | Credit Suisse | Rollover | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Protocol | NinjaTrader | Yahoo Finance | Chance | RSI | Bank of America | AOS | Pravidlo konzistence | Semináře | Obchodování s futures | Transakce | USDX | ProTrader | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Order | Trend na trhu | Short Term | Meta | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | United Airlines | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Buffett | Index DAX 40 | Plyn | ACT | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Životní úroveň | UCITS ETF | S&P/Case-Shiller | Německá ekonomika | Čína | Capital | E8 Markets | Plnění challange | Know-how | Risk | Vývoj ceny niklu | VPS | Úrovně supportu | STAR | BCH | Trailing stop loss | Aktuálně trh | Ceny | Představenstvo | ETH | Tržní pohyby | Financování | Významná rizika | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Ceny sóji | Údaje o prodejích | Rozdělení zisků | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Deutsche Börse | XOP.US | Short obchod | Mírná korekce | Obranný průmysl | Úvěrový trh | COT report | Dow Jones a S&P 500 | Dukascopy | Změna politiky | Války | Omega | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Notifikace | Gala | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Způsoby obchodování | Nárůst nezaměstnanosti | Buy the dip | Swingové maximum | Obratový pattern | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Italové | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | OXY | EUR/NZD | Morning Star | Akcie na burze | USD/TRY | WTI | Obchodní kapitál | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Silný americký dolar | Fed index | Hurikány | Radek Zalubil | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Státy EU | SMA | Yahoo | Praxe | Demand | Divergence | Makroekonomické faktory | Specifický typ tradingu | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Futures na VIX | Podnikání společnosti | FAA | Spready a poplatky | FXIFY | Trump dnes | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Nevyplněný Fair Value Gap | Aussie | Sentix | Webinář | Klima | Dobrá data | Tržní výhled | Současná cena | Instituce | USDCAD | Finanční páka | Obranné příkazy | CFD na akcie | Propuštění | Negativní korelace | Morgan Stanley | Finance Magnates | EURHUF | Držení pozic | Obchodování se zlatem | Break struktury | Vstup do trhu | Prezident Vladimir Putin | AIGI | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Krátkodobé cenové pohyby | Powellovy komentáře | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Rychle zbohatnout | Patrik Urban | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | Balance křivka | X-Trade Brokers | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Insider | Index DOW | IHNED | Evaluační fáze | Swingový obchodník | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Kontrariánství | Patria Forex | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Palladium - Vývoj ceny palladia | Vyšší low | Algoritmy | Pár USD/CAD | CEO | Budoucí trendy | 256/2004 | US30 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Automatic Data Processing | Provozní náklady | Vývoj ceny palladia | Dobrá zpráva | Rozhovor | ALUMINIUM | Nástroje a indikátory | Order block | Nové sankce | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Žádosti o výplatu | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Kroky Bank of England | Historická maxima | Newmont (NEM.US) | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | FXN | BHP Billiton (BHP.US) | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Forex trader | Ceny akcií | Ceny energií | Reálné hodnoty | Barometr | Pobřeží slonoviny | S/R zóny | Cena akcií | Energetická krize | MetaTrader 5 | Falešné breaky | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Váš kapitál | Bezpečné přístavy | Channel | Oživení trhu | Jak vydělat na poklesu | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Investování u XTB | Identifikace trendu | Mezibankovní | Výběr zisků | Obratová formace | Otevřený obchod | Oficiální údaje | Strach a chamtivost | BOSSA | Sója | Euforie | Írán | Výhody a nevýhody | Primární trh | Maximální denní ztráta | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Káva | Bez rizika | Obchodujeme komodity | Německé HDP | FRA | Vlna poklesu | Change | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Část zisků | Jaké komodity obchodovat? | Zisk | Cena Etherea | Obchodníci dnes | Přizpůsobovat se | Futures na zlato | ČNB | Bank of England | Apex | World Gold Council | EURUSD | FedEx | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Analytik Purple Trading | Defenzivní příkazy | Výše kapitálu a ceny | Maximální ztráta | Rating | Dovoz | Silná data | Nasdaq Composite | Praktické ukázky | Letní období | Market Profile | Zůstatek | Pozitivní zprávy | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Mimoburzovní | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Nové prognózy | Falešné proražení | Dnešní data | Obchodní platforma | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Sell Stop | Patrik Polák | Cenový růst | Splnění výzvy | Prezident | Růst inflace | COCOA | Poměr rozdělení zisků | Kurz jenu | Obavy trhu | Vale | Easing | WHEAT | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | BP (BP.UK) | TRY | Analýza páru EUR/USD | Skrill | Co je Average True Range? | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | Performance | Konsolidace trhu | Evropa | Cena eura | MetaTrader 5 (MT5) | Měna | Management | Nástroje řízení rizik | Nasdaq | Trump | NICKEL | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Reliance | Zprávy z trhů | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Barrick Gold | BOS | Den díkůvzdání | Cena akcií společnosti | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Silná rally | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Nejlepší akcie | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Německý akciový index | Biden | Rýže | ADBE | Finanční krize | Ukazatel inflace | Indikace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Profit Target | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Klienti brokerů | Obchodování se CFD | WebTrader | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | IGLN | Index CPI | Bankovní tradeři | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | Investiční nástroje | ProCent | Růst spotřebitelských cen | iShares Physical Silver | Roční maximum | Správné řízení rizik | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Jarda Tupý | Obchodování na páku | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Výhled pro rok | Arbitráž | Překoupený trh | Visa | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Obchodování a investování do akcií | Japonská centrální banka | Přenos | Značný zájem | Velké peníze | Společnost XTB | Behaviorální | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Pokles spotřebitelských cen | Maximalizace zisku | CARA | Začínající trader | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kamala Harris | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Tržby | Stagnace | FTMO Account | ICOM.UK | Časový horizont | Konsensus | Mayzus | Aktuální prognóza | Vládní politika | Pozitivní výsledek | Hedge fondy | Dolarová aktiva | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Cenový výběžek | Tržní fundamenty | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Dukascopy Europe | Živé obchodování | Cukr - Vývoj ceny cukru | Nakupovat zlato | Peking | GfK | Resistance | Smart Money Concepts | Aliance | Výrobní aktivity | Sázka na pokles | Globtrex | Spready | Trh s bydlením | Úspěch v tradingu | HDP | Oživení ekonomiky eurozóny | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Hlavní indikátor | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Stabilní výnosy | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Binární opce | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Expert Advisor | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Fibonacciho úrovně | HCOB | MATIC | MyFxBook | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Quant | DJ30 | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Platformy xStation | Vyšší inflace | Zeměpis | Prudké výkyvy | WTI Crude Oil | Nejnovější údaje o inflaci | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Měď - Vývoj ceny mědi | Contracts for difference | Falešný break | To nejdůležitější | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Slovensko | CFD traděři | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | 100 SMA | Fáze 1 | Akumulace | Začínající investoři | Provize | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Average True Range | Investování do komodit | ČTK | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Investiční tipy | Katastrofy | Předsevzetí | Výhled měnové politiky | Retail | Stimuly | Ztráty | SXEPEX | Pozitivní trendy | Price Value Gap | Osobní výdaje | Americká seance | Česká národní banka | Americký ISM | Obchodní omezení | Platina - Vývoj ceny | Obchodní styl | 1D | Streamovací společnosti | Typy komodit | Zprávy z Německa | Investoři na akciovém trhu | Marek Vašíček | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Spojené arabské emiráty | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Coffee | Změny v měnové politice | Nakupovat | FOMC | US dolar | Pokles zlata | Slabost dolaru | Federal Open Market Committee | Omezené dodávky | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | WELL | Krátký prodej | Investiční nástroj | Nákup aktiv | Rates | Velký zisk | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Podniky | Ziskové obchodování | Cesta k úspěchu | Index spotřebitelských cen | Spread strategie | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Trojitý vrchol | OD7F | Asijské seance | Louis Vuitton | ECB Luis De Guindos | Jakub Kraľovanský | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Litecoin (LTC) | Buy signály | Akciový index Nikkei | Ceny platiny | Platformy MT4 | Ekonomické nejistoty | Index cen | Kanceláře | Atas | Češi | Změny na trhu | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | NGAS | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Technické faktory | Libra šterlinků | Počet obchodních dní | Pokles cen komodit | USDJPY | IoT | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Flash Crash | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Marlin | Mezinárodní kontext | Pokles vývozu | Společnost Apple | Exekuce | Obchodování v pásmu | Uvolněné měnové politiky | Vydělávání peněz | Prognózy | Ceny pšenice | Globální recese | Obchodované instrumenty | YouTube kanál | Kurz | SBUX | DNO | SOK | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Ziskový obchodník | DXY | Růst zisků | Sell in May and go away | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Americký prezident Joe Biden | Aktualizované údaje | Intermediate | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nárok na výplatu | Den obchodování | Měnová politika Fedu | Jiné měny | CFD na komodity | Ztrátový obchod | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | Uzavření gapu | AIGI.UK | Analýza fundamentálních událostí | Pokyn typu Stop Limit | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Live chat | Údaj o HDP | Imbalance | Rychlý růst | Sport | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Nejlepší strategie | Velikost pozic | Peněžní zásoba | Investice | USDC | Osobní příjmy | Microsoft | Business | Pro investory | Objem úvěrů | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | E8 | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Odveta | Automatizace | Rally | Ceny kakaa | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Purple Levels | Nikl - Vývoj ceny niklu | Kapitalizace | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Společnost Disney | Tržní trendy | COPPER | Android | Pivoty | DMCC | Bod | Vnímání | KNF | HighSky Brokers | Americký soud | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Používané platformy | Tipy pro začínající | Růst ceny zlata | CFDs | Buy pozice | Makrodata | Výše kapitálu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Vládnoucí strana | Šéf Fedu | Tick | LTC | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Fondy | Německý akciový index DAX | Kompletní průvodce | USD za barel | Kurz eura | Skalpování | Základní pravidla | Společnost FTMO | Hospodářství | Podíl na zisku | Zotavení | Důvěra | Risk Off | Backtesting | Vítězství republikánů | Průvodce komoditním trhem | Oslabení dolaru | Výplata | Kontrakce | CAC 40 | PMI za leden | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Akcie Boeing | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Marika Čupa | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Zvýšení investic | Dollar | Splnění challenge | Inaugurace | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Advance Auto Parts | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Lukáš Voženílek | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Trh s ropou | Obchodování s cizími měnami | UNA | Investování do kryptoměn | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Initial Public Offering | Vývoj ceny ropy | Signál | Kering | Aktuální cena | ISLN.UK | Číst grafy | CATTLE | Nové žádosti o podporu | Úbytek | NFIB | GBPUSD | Volné peníze | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Postoj investorů | Partneři | PinBar | Historické pohyby cen | Počet fází | ESPN | Geopolitická nejistota | Nejlepší investice | Mark Carney | Objem nákupů | ETF Industrial Metals | Špatná data | SUGAR | Mnozí investoři | Britské měny | Získání účtu | Euronext | Zhodnocení | SXEPEX.UK | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Leverage | Double top | 1 milion | Pro tradery | Services | Ceny surovin | Stock Exchange | Upozornění na rizika | Praha | SOYBEAN | Dominion Energy | Neúspěch | High-frequency trading | Negativní sentiment | Fundament | Minimální počet obchodních dní | Média | Engulfing | Medvědí scénář | DAX30 | Tranše | Začněte obchodovat | Air | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Limitní příkazy | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Resistence | Důležitá data | Makroekonomické analýzy | CEO společnosti | Kulatá čísla | FAQ | Přetrvávající vysoká inflace | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | Trendový indikátor | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Pozitivní signál | Držení pozice | Dolarový index (DXY) | NFP | 4GLD.DE | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Obchodní dny | Nikkei | Konvergence | Short selling | Signál k prodeji | Srovnání prop trading | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí nezaměstnanost | Elon Musk | TradeLocker | Myšlení | Parabolic SAR | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Fenomén | Evropské akcie | Typ obchodování | Evaluace | EOS | Exxon Mobil (XOM.US) | Americký trh práce | TIM | Energie | Konzistentní zisky | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Jsou komodity dobrou investicí? | Americké centrální banky | Trh dnes | Sloučení | Příjmy | Investiční riziko | Omezený čas | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Bondy | Identifikovat trend | Ekonomické dopady | Prodej | Rok 2024 | Financial | Platforma xStation | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Inflace v květnu | Admiral Markets | Dlouhodobé rezistence | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Evropská unie | Guru | Halifax | Pákový efekt | Vliv na ceny | Tokeny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Půl milionu | Inflace v červenci | Americký PMI | Rozvoj | Hlavní indexy | Finanční nástroje | Silný růst | Komodity na trading platformě | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Obchodovanie | Komoditní trhy | Rebranding | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Vstup do SHORT pozice | Obchodní nápady | Korekce | EY | Odhady trhu | Inducement | Optimalizace Omega | Časový plán | MetriX | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Obchodní strategie | Tržní ceny | Letní měsíce | Nerozhodnost trhu | DMA | Riziko recese | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | NZD/CAD | US dollar | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Hodnota měny | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Riskování | Akcie Starbucks | Patrick Harker | Occidental Petroleum (OXY.US) | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Zhoršení nálady | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Investiční výzkum | Stock market | High | Rostoucí trend | TIPS | Beta | Obchodní proces | Různé tržní podmínky | Navyšování účtu | Rozbor | Odvaha | FCX.US | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | HDP USA | Index Nikkei | Spot | Ztrátové pozice | Nízká nezaměstnanost | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Velikost lotů | James Bullard | Otočení trendu | Frustrace | Zakladatel | Trendline | Příliv kapitálu | Inflace v Británii | Zinek - Vývoj ceny zinku | Nákupní příležitost | Trojité dno | Volby v USA | AUD/CAD | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Vysoké ztráty | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Prosincová inflace | Hladina supportu | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Ceny zboží | Definovaný obchodní plán | Globální problémy | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | Měny účtu | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Focus | Růst tržeb | Pohyby na finančních trzích | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Skluz | Obchodování GBP | Tim Cook | Luxusní značky | EU a USA | iOS | Obchodování jedním kliknutím | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Útok na Ukrajinu | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Rio Tinto (RIO.UK) | Rozpočet | Komodita | Pohyb cen | CHF/JPY | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | Close | BAT | Ceny kukuřice | Vstupní a výstupní body | Co ovlivňuje ceny komodit? | Kurzy | IG | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | COST | Plán navyšování | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | MLM | Drahé kovy | Inflace v listopadu | Názory analytiků | Newmont | Etherea | Ekonomická data z USA | All-time high | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Strategie obchodování | DAX | CFD obchodníci | Jak funguje Stochastic | Zavedení cel | Velikost účtu | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Poměr RRR | Hliník | Japonský trh | Vývoj ceny kávy | Fibonacciho retracement | Kurzy měn | Podhodnocený | Profesionální trader | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Forex asistent | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Plánované obchody | Analýzy akcií | Slabé euro | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Geopolitika | Vybírání likvidity | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Akcie společnosti GameStop | Impulzy | Komentáře Fedu | Schodek | DUK+/EUR | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Ruleta | Oslabení | Správné řízení rizika | Finanční situace | Politické události | Odvolací soud | Tanswell Sassman | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Limitní objednávky | Úspěch | Americký odvolací soud | Chop | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Bezpečnost | Maloobchodní prodej | Potenciál zisku | Obchodní účty | Banky | Káva - Vývoj ceny kávy | Vývoj ceny bavlny | Buy | Moderní prop firmy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zisky společnosti | Cena dnes | Více příležitostí | Vlády | Širší trh | Kotace | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Ceny mědi | Malý prostor | Šance | Tržby společnosti | Investiční platformy | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Denní ztráta | Zkušení investoři | Jednofázová obchodní výzva | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | Konfederace | Zisk na akcii | Rozdělení zisku | Správa | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Historie se opakuje | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Umění | cTrader | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Sazby Fedu | ČR | Vyšší ceny ropy | XTB | Kontrakt | Breakouty | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Supportní zóna | Výraznější pokles | Intervenovat | Agilent | Bavlna | Solidní výsledky | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Tržní signály | Americký Fed | Použití indikátoru | Hlubší pohled | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Zájem obchodníků | Německá průmyslová výroba | Potenciální zisk | Hodinky | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Market Maker | Příprava | LES | Inflace v EU | Reálná hodnota | Měnové politiky centrální banky | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Švýcarský frank | Dlouhodobé důsledky | Vyšší volatilita | Hedge | Market | Měnový index | MQL4 | Svíčkové formace | Demo obchodování | Seznam brokerů | Cenné papíry | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Hospodářská zvířata | Průměrná mzda | Dluhový strop | Gabriel Štefaňák | Hold | Brokeři | Převody peněz | XOM | Scalper | Moje cesta Prop Tradingem | Důležité informace | Očekávání v USA | FX | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | Tradingové firmy | Texas | Supportní zóny | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Smart Money koncept | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Bavlna - Vývoj ceny | Výroční zprávy | Investiční banka | Finální odhad | Spokojenost | Chuť riskovat | Služby | Kakao - Vývoj ceny | Londýnská burza | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Citadel | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Patrik Klempár | Velký makroekonomický výhled | Dnešní růst | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Obchodní náklady | Broker | Úroková sazba Fedu | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Zlato - Vývoj ceny | Experti | Trendy na trhu | Jaroslav Tupý | Alcoa | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Petr Lajsek | Zvýšené napětí | Největší pokles | Růst libry | Occidental Petroleum | Pokles průmyslové výroby | Americké objednávky | Futures prop | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Tradiční měny | Výstupy | Double bottom | Obchodní rizika | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Petr Mašláň | Rostoucí výnosy | Force | Ceny účtů | Celková ztráta | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | AdmiralMarkets | Embargo | Původní poplatek | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Polsko | Retracementy | Čínská vláda | Reddit | Vývoj ceny sóji | Šéfové | Začít investovat | Liquid | Report ADP | Ceny potravin | Nikkei 225 | AUDUSD | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Symetrický trojúhelník | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Tomáš Rozehnal | Stav hospodářství | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Výhled poptávky | Komoditní trh | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Ichimoku | Pozice dolaru | Volatility trhu | Velké banky | NZD/CHF | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Nařízení | Bond | Budoucí pohyby | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Stabilní zisky | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | IPO | Pomalý růst | Dnešní obchodování | P.A. | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | CBI | Energetické komodity | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Palladium - Vývoj ceny | Jádrový index | Nárůst ceny | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | Volume profile | USD | Discord | Kamala | CAC40 | MetaQuotes | WallStreetBets | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Rio Tinto | Cestování | Rozhodnutí americké centrální banky | Zkušení obchodníci | Tokio | Patria Direct | Měny účtů | Růst aktivity | Emoce | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Buy obchod | Obchodní nástroje | PayPal | USD EUR | Doji | Obchodování na komoditním trhu | PMI ze sektoru služeb | Produkty a služby | Nasdaq a S&P | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | Trh s komoditami | Powell dnes | HDP v USA | Warren Buffett | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Globální vývoj | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Strategie Jarroo | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | Zinek - Vývoj ceny | US500 | Posilování amerického dolaru | Plán Škálování | Údaje ISM | Obchodní výzvy | NGAS.UK | Viceguvernérka | Obchodovat CFD | Posilování eura | Cena ropy | Jaké strategie jsou povoleny | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | Americké ministerstvo | Dupont | Úpis akcií | Kupní síla | CZ | Průraz | Tlak medvědů | Australský dolar | New York Stock Exchange | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | Trading forex | Období zvýšené volatility | GBP/AUD | HighSky | Trh s futures | Růst spotřebitelských cen v USA | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | ANO | Britské libry | Úrovně likvidity | Prop Trading firmy | Hloubka trhu | Pokles eura | Významné zprávy | Investování do různých komodit | EU50 | Guvernéři centrálních bank | Časové období | Objemy obchodů | Setkání ministrů financí eurozóny | Graf páru | London Stock Exchange | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Hodnocení akcií | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Úrokové sazby Fedu | High risk | IOGP.UK | Významné pohyby | USA Donald Trump | BlackBerry | Time-Frame | Oblast supportu | Invest | Arbitráže | Rok 2024 | Další rozvoj | Náklady spojené se skladováním | Kanada | Praktické okénko | Navýšení sazeb | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Standard & Poor's (S&P) | CVX | Káva - Vývoj ceny | Kryptoměna | Ekonomie | Gambling | Makroekonomický kalendář | Opce | Smart money | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Libra klesá | Každý trader | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Federal Reserve | Česká republika | Vystavení riziku | Swap | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | Bilance běžného účtu | Anglogold Ashanti | Takata | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | Ceny v eurozóně | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Nikl - Vývoj ceny | Starbucks | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obchodování s měnovými páry | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Obchodovat ropu | ECB | Institut | Stoxx 600 | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Zinek | Velikost pozice | CFD na indexy | NEM.US | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Alokace | ADX | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Poplatky a ceny | Odraz ceny | ECN | Inflační očekávání | IMPOSSIBLE | Body | Výhled na rok 2025 | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Evropské země | Žádost o výplatu | Trading firmy | Dreamliner | Payrolls | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Paradox | ABC | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Lot | Navýšení | Omikron | Referendum | NIESR | Negativní vývoj | ATAS | Výhody a nevýhody | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | OsMA | Hedging | Precedens | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Úroveň supportu | Silné euro | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | MIC | Live trading | Obchodování se zemědělskými komoditami | Forex obchodování | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Obchodní hodiny | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | MasterCard | Martingale | ADA | Globtrex Trader | 2222 | Globální finanční trhy | FUNDING | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | ZINC | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Nové strategie | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Sója - Vývoj ceny | Jak obchodovat s akciemi | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Globální ekonomické nestability | Rizikový apetit | Trend klesající | Jak koupit akcie | Zasedání bankovní rady | Investovat peníze | Použití Trailing-Stopu | Akcií těžařů | Jestřábí politika | Nákup dluhopisů | Investor | Stochastic | USD/JPY | Mentor | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Prudký pokles cen | Nové údaje | Ovlivňování | Banka | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Finanční derivát | Obchodování na forexu | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Transakční poplatky | Stav americké ekonomiky | Obchodování na demo účtu | Hlavní ekonom ECB | Svět komodit | Podnikatelské klima | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Vysoké školy | Počet zaměstnaných | Zvýšený objem | Nízká inflace | Akcie Disney | Pohyb dolaru | Větší pozice | Domácí poptávka | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Domácí průmysl | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Custody | Lael Brainardová | Disney | Finanční kapitál | News | Ocenění | Index DAX | Chování spotřebitelů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Tajemství velkých hráčů
Tajemství vydělávání peněz
Tajemství ziskového obchodování
Tajná skupina těžařů
Tajné služby
Tajné tištění peněz
Takarékbank
Takaši Hiroki
Takata
Takata Corp.

Následující klíčová slova

Take-Profit
Take-Profit objednávky
Take-Profit pokyn
Take-Profit pokyny
Take-Profit příkazy
Take-Profit úrovně
Takeši Minami
Take-Two Interactive
Take-Two Interactive Software
Take-Two Interactive Software (TTWO.US)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
CMS Forex
FXlift
Broker 4XP
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
Potvrďte prosím... Zavřít