Úvěrový rating

Ranní shrnutí (30.01.2023)
30.01.2023 Indexy z Asie a Tichomoří se dnes obchodovaly smíšeně. S&P/ASX 200 klesl o 0,2 %, Kospi klesl o 1,3 %, Hang Seng se propadl o 2,2 % a Nifty 50 klesl o 0,1 %. Nikkei si připsal 0,1 %, zatímco indexy z pevninské Číny se obchodovaly až o 1 % výše.

S&P zhoršila úvěrový rating Maďarska o jeden stupeň na BBB-
29.01.2023 Mezinárodní ratingová agentura S&P zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Maďarska o jeden stupeň na úroveň BBB-. Upozornila, že Maďarsko se potýká s vysokou inflací a vnějšími tlaky. Výhled ratingu S&P změnila z negativního na stabilní. Signalizovala tak, že v dohledné době další změnu ratingové známky nepředpokládá.

Agentura Fitch zhoršila výhled ratingu Maďarska na negativní
22.01.2023 Agentura Fitch zhoršila výhled ratingu Maďarska na negativní ze stabilního, což znamená, že by mohla v příštích měsících hodnocení úvěrové spolehlivosti země zhoršit. Mezi důvody svého rozhodnutí zařadila vyšší globální úrokové sazby, nestabilní ceny energií, oslabení poptávky od důležitých obchodních partnerů země a slabiny v politice.

Proč považuje Chorvatsko vstup do eurozóny jako bezpečnou cestu?
02.01.2023 Nejnovější člen EU – Chorvatsko, přijalo 1. ledna euro jako svou měnu. Díky tomu se stalo součástí jádra EU, čímž se usnadnily a zlevnily platby a země poskytla jejímu finančnímu systému záchrannou síť pro případ budoucích krizí. Země se chce připojit k schengenskému prostoru, to umožní Chorvatům jednodušší cestování po Evropě.

Ranné zhrnutie (05.12.2022)
05.12.2022 Indexy z ázijsko-pacifickej oblasti sa začiatkom nového týždňa obchodovali zmiešane. Nikkei a S&P/ASX 200 sa obchodovali mierne vyššie, zatiaľ čo Kospi a Nifty mierne klesli. Indexy z Číny posilnili a Hang Seng pridal viac ako 4 %.

S&P kvůli pomoci v energetice zhoršila výhled ratingu Francie
04.12.2022 Agentura S&P Global Ratings zhoršila výhled úvěrového hodnocení Francie ze stabilního na negativní, což znamená, že by v příštích měsících mohla rating země zhoršit. Důvodem je zpomalující ekonomika země a vládní opatření na ochranu domácnostní a podniků před vyššími cenami energie, která zatěžují veřejné finance.

Agentura S&P znovu snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny
31.07.2022 Agentura S&P Global Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny na stupeň CC. Poukázala přitom na nedávný krok vlády, která oznámila, že kvůli válce požádá zahraniční držitele svých státních dluhopisů o dvouletý odklad splátek. Ukrajina se tak podle hodnocení S&P nachází jen těsně nad úrovní platební neschopnosti, upozornila agentura Bloomberg.

Fitch snížila rating Ukrajiny na stupeň signalizující hrozbu neplnění závazků
24.07.2022 Ratingová agentura Fitch zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o tři stupně do kategorie C, která signalizuje vysokou pravděpodobnost neplnění závazků. Učinila tak krátce poté, co se Ukrajina v důsledku ruské invaze rozhodla požádat zahraniční držitele svých státních dluhopisů o dvouletý odklad splátek.

Agentura Fitch zhoršila Bělorusku rating dluhu v cizí měně na omezené selhání
19.07.2022 Globální ratingová agentura Fitch v pondělí zhoršila Bělorusku hodnocení dlouhodobých dluhových závazků v zahraniční měně na stupeň "omezené selhání" z dosavadní známky C. Ta vyjadřovala velmi vysokou pravděpodobnost selhání při splácení závazků. Snížení ratingu přichází po vypršení 14denní lhůty pro odklad splátek běloruských eurobondů v původní měně, kterou byly americké dolary, uvedla agentura Reuters.

Agentura S&P snížila rating Ukrajiny hlouběji do neinvestičního pásma
29.05.2022 Agentura S&P Global Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na CCC+, což značí značná rizika nesplácení. Důvodem je vojenský konflikt, který se protáhl více, než se původně předpokládalo. Výhled ratingu je negativní. To znamená, že se v nejbližších měsících může dále zhoršit.

Česku hrozí zhoršení ratingu, agentura Fitch mu zhoršila výhled hodnocení
08.05.2022 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zhoršila výhled hodnocení České republiky, takže Česku hrozí zhoršení hodnocení a prodražení dluhu. Ve svém novém posouzení agentura výhled zrevidovala ze stabilního na negativní. Ekonom Lukáš Kovanda ve svém komentáři uvedl, že tak Česku poprvé od listopadu roku 1998 hrozí zhoršení ratingu od jedné ze tří významných agentur.

S&P zlepšila rating Řecka, od investičního pásma zemi dělí jeden stupeň
24.04.2022 Agentura S&P Global Ratings zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na BB+. Rating Řecka nadále zůstává ve spekulativním pásmu, od investičního pásma ho však dělí již jen jeden stupeň. S&P v odůvodnění uvedla, že očekává další pokrok vlády v provádění strukturálních reforem a fiskální konsolidace a dodala, že dopady války na Ukrajině na zemi se zdají být zvládnutelné.

Swingový výhled 11. týden 2022
23.03.2022 Pád indexů, který jsme zaznamenávali v posledních dnech, se zastavil. Indexy posilovaly pod vlivem očekávání diplomatického řešení války na Ukrajině, která trvá již déle než tři týdny. Tato jednání ale zatím k žádnému významnému průlomu nedospěla, takže růst indexů by mohl mít omezený prostor.

Agentura S&P srazila rating Ruska hlouběji do podřadného pásma
18.03.2022 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's snížila úvěrový rating Ruska hlouběji do podřadného pásma z dosavadní známky CCC- na stupeň CC. Země oznámila, že má potíže se splácením dluhopisů. Tyto nesnáze jsou důsledkem mezinárodních sankcí vyvolaných invazí Moskvy na Ukrajinu. Ratingová agentura Fitch už minulý týden posunula rating Ruska do neinvestiční kategorie, stejně jako další americká agentura Moody's.

Ukrajinsko-ruská válka, den 14. Co se děje ve světě?
09.03.2022 Klíčové indexy amerického akciového trhu – Dow Jones, NASDAQ a S&P 500 – v úterý uzavřely dalším poklesem. Dne 9. března se kotace všech tří indexů pohybují v blízkosti svých lokálních minim, korekce pokračuje a s největší pravděpodobností bude pokračovat také pokles. Během uplynulého dne nedošlo k žádným důležitým makroekonomickým událostem ani k důležitým prohlášením představitelů Fedu. Devizový trh odpočíval, jako by slavil Mezinárodní den žen, a poprvé za poslední dva týdny vykazoval malou volatilitu a žádný trendový pohyb. Geopolitická situace ve východní Evropě zůstává složitá, ale v posledních dnech se bojovalo mnohem méně. Je nepravděpodobné, že by tato skutečnost svědčila o deeskalaci konfliktu, protože během tří kol jednání mezi Kyjevem a Moskvou nebylo dosaženo žádného pokroku. Zítra, 10. března, se v Turecku uskuteční setkání dvou ministrů zahraničí – Dmitrije Kuleby a Sergeje Lavrova. Jisté naděje na pozitivní výsledek samozřejmě existují, ale upřímně řečeno, v úspěch jednání nyní nikdo nevěří. Pozice ukrajinské a ruské strany jsou příliš rozdílné.

Americká ratingová agentura Fitch přeruší obchodní aktivity v Rusku
08.03.2022 Americká ratingová agentura Fitch přeruší obchodní aktivity v Rusku. Čelí tlaku kvůli západním sankcím za válku na Ukrajině, které zakazují transakce s některými ruskými společnostmi, i obavám z nových ruských zákonů proti šíření informací, které vláda označí za falešné a za jejichž šíření hrozí až 15 let vězení. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Moody's srazila úvěrový rating Ruska na druhou nejnižší úroveň
06.03.2022 Ratingová agentura Moody's dnes zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o další čtyři stupně. Ruský rating se tak dostal na úroveň Ca, což je druhá nejhorší známka v ratingové škále Moody's. Agentura předpokládá, že opatření ruské centrální banky k omezení pohybu kapitálu pravděpodobně naruší splácení zahraničního dluhu Ruska.

S&P výrazně zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Běloruska
06.03.2022 Mezinárodní ratingová agentura S&P zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Běloruska o tři stupně na úroveň CCC z dosavadní úrovně B. Rating se tak dostal hlouběji do spekulativního pásma. S&P jej navíc umístila do režimu pozorování s výhledem na možné další snížení. Své kroky zdůvodnila zapojením Běloruska do ruské invaze na Ukrajinu, píše agentura Reuters.

Moody's snížila rating Ukrajiny na extrémně spekulativní úroveň
06.03.2022 Ratingová agentura Moody's snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny, kterou minulý týden vojensky napadlo Rusko, o dva stupně na Caa2 z B3, tedy z vysoce spekulativní na extrémně spekulativní úroveň. Společnost to uvedla ve svém dnešním sdělení. Rating zůstává dále v přezkumu kvůli dalšímu možnému snížení.

S&P prudce snížila rating Ruska hlouběji do neinvestičního pásma
04.03.2022 Ratingová agentura S&P Global výrazně zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska hlouběji do neinvestičního teritoria, tzv. junk. Nové mezinárodní sankce vyvolané ruskou invazí na Ukrajinu a ochranná opatření země zvýšily riziko ruského selhání při splácení dluhu, uvedla S&P ve svém prohlášení. S&P již minulý týden snížila rating Ruska do neinvestiční kategorie.

Fitch a Moody's snížily rating Ruska o šest stupňů, do spekulativního pásma
03.03.2022 Ratingové agentury Fitch a Moody's snížily hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o šest stupňů, do neinvestiční kategorie. Západní sankce podle prohlášení společností zpochybňují schopnost Ruska splácet dluh a oslabují ekonomiku.

Ratingové agentury snižují hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny i Ruska
27.02.2022 Mezinárodní ratingové agentury začaly snižovat hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny a Ruska. Zatímco agentura S&P Global Ratings hlavní rating Ruské federace srazila do neinvestičního pásma, konkurenční agentura Moody's prozatím jen varovala, že podobný krok zvažuje. Ruské ministerstvo financí dnes v reakci uvedlo, že krok ratingových agentur souvisí jen s geopolitickými faktory. Informovala o tom agentura Reuters.

Ukrajinská hřivna klesla k dolaru nejníže za sedm let
23.02.2022 Ukrajinská hřivna se včera dostala pod tlak kvůli prudkému vyhrocení napětí s Ruskem. Kurz hřivny k dolaru se propadl až na 29,1196 za dolar, což byla nejnižší hodnota od roku 2015, kdy byla země na pokraji bankrotu, upozornila agentura Reuters.

Turecká lira pokračuje v propadu, za rok ztratila už asi polovinu hodnoty
13.12.2021 Turecká lira dnes pokračuje v masivním propadu a dopoledne odepisovala k americkému dolaru více než sedm procent. Dolar se tak poprvé prodává za více než 14 lir. Na vině jsou podle analytiků obavy z prezidentových zásahů do ekonomiky a do chodu centrální banky. Navzdory vysoké inflaci se v Turecku tento týden očekává další snížení základní úrokové sazby.

Agentura S&P Global zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie
24.10.2021 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie ze stabilního na pozitivní. Signalizovala tím možné zvýšení úvěrového ratingu, který se nyní nachází na úrovni BBB. Agentura své rozhodnutí zdůvodnila reformním úsilím italské vlády, které by podle S&P Global mělo podpořit hospodářský růst, a tím příznivě ovlivnit stav veřejných financí.

Nejoblíbenější strategie mezi FOREX tradery
06.08.2021 Forexoví obchodníci mohou na trhu buďto sledovat tzv. fundamentální informace, jakou jsou například různé vyhlašování makroekonomických dat, které mají zásadní vliv na kurz dané měny, nebo mohou sledovat technické indikátory či patterny na cenovém grafu, které jim na základě minulých cenových pohybů a objemů obchodů napovídají, jak by se mohla cena vyvíjet i v budoucnu.

Společnost Freedom Finance Europe obdržela od S&P úvěrový rating B pro stabilní ekonomický výhled
05.08.2021 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's Global Ratings (S&P) přidělila společnosti Freedom Finance Europe Ltd dlouhodobý úvěrový rating „B“ se stabilním výhledem. Důvodem byla role společnosti Freedom Finance Europe coby strategického a předního ziskového centra společnosti Freedom Holding Corp ve fiskálním roce 2021, končícím 31. března 2021.

S&P: Oživení z covidu-19 způsobilo rekordní počet zvýšení ratingu v USA
29.07.2021 Silné hospodářské oživení ve Spojených státech způsobilo v letošním roce rekordní počet zvýšení ratingu u společností. Agentura Standard & Poor's uvedla, že ve druhém čtvrtletí učinila rekordních 121 zlepšení ratingu a od začátku roku pak 220. Navzdory rekordu je to však stále výrazně méně než 715 snížení ratingu v první polovině loňského roku kvůli pandemii.

Agentura Fitch potvrdila rating České republiky na stupni AA-
28.06.2021 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Na tuto úroveň se hodnocení ČR dostalo už v roce 2018. Výhled ratingu je stejně jako v lednu stabilní, což znamená, že Fitch se jej v dohledné době nechystá měnit.

Agentura S&P potvrdila úvěrový rating Izraele
16.05.2021 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global Ratings potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Izraele na úrovni AA-. Výhled ratingu zůstává stabilní, což signalizuje, že S&P v dohledné době jeho změnu neočekává. Agentura upozornila, že izraelská ekonomika by navzdory nynější eskalaci bezpečnostních a politických rizik měla v letošním roce dosáhnout pětiprocentního růstu, a to mimo jiné díky rychlému očkování proti covidu-19.

Agentura S&P zvýšila rating Řecka o jeden stupeň na BB
25.04.2021 Agentura Standard & Poor's Global Ratings zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na BB. Rating stále zůstává v neinvestičním pásmu, od investičního ho nyní dělí dva stupně. Zvýšení ratingu odráží očekávání rychlého zlepšení výkonu ekonomiky a rozpočtu země po odeznění nepříznivých dopadů pandemie, uvedla agentura v prohlášení. Výhled ratingu je pozitivní, což znamená, že by se dále mohl zlepšit.

Fitch potvrdila rating Polska, letos čeká růst HDP o 4,1 procenta
21.03.2021 Mezinárodní ratingová agentura Fitch potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Polska na stupni A-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že Fitch v dohledné době jeho změnu neočekává. Agentura předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) Polska se letos díky oživení spotřebitelské poptávky a investic zvýší o 4,1 procenta po loňském poklesu o 2,7 procenta.

Růst čistého zisku, aktiv a úvěrového portfolia: Mezinárodní investiční banka zveřejnila finanční výsledky za rok 2020.
08.02.2021 Dne 4. února 2021 zveřejnila Mezinárodní investiční banka (MIB) auditovanou účetní závěrku dle IFRS-9 za rok 2020.

S&P: Rating Británie se může zhoršit, pokud nebude dohoda s EU
14.12.2020 Pokud se Británii nepodaří uzavřít s EU dohodu o uspořádání vzájemných vztahů od příštího roku, mohlo by to způsobit další zhoršení ratingu Británie, protože by to zemi odřízlo na delší dobu od důležitých evropských trhů. Uvedla to dnes ratingová agentura S&P Global. Británie má nyní u S&P známku AA se stabilním výhledem.

Moody's zhoršila rating Británie, nyní ji hodnotí stejně jako ČR
18.10.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie o jeden stupeň na úroveň Aa3. Poukázala na negativní hospodářské a rozpočtové dopady pandemie nemoci covid-19 a brexitu. Moody's tak nyní hodnotí Británii stejnou ratingovou známkou jako Českou republiku.

Moody's zhoršila úvěrový rating Turecka o jeden stupeň
13.09.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka o jeden stupeň na úroveň B2. Výhled úvěrového ratingu zůstal negativní, což signalizuje, že by Moody's mohla přikročit k jeho dalšímu zhoršení.

S&P: Argentina se už nenachází v selektivní platební neschopnosti
08.09.2020 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global Ratings (S&P) zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Argentiny. Země už se podle ní nenachází v selektivní platební neschopnosti. Agentura tak reagovala na restrukturalizaci argentinského státního dluhu v objemu přes 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč), kterou považuje za úspěšnou. Agentura zvýšila ratingovou známku na CCC+ z SD (selektivní platební neschopnost). Rating se ale nachází hluboko ve spekulativním pásmu.

Fitch letos očekává pětiprocentní pokles ruské ekonomiky
09.08.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings předpověděla, že ruská ekonomika v letošním roce klesne o 5,2 procenta kvůli dopadům pandemie nemoci covid-19 na domácí poptávku i export. Hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska nicméně potvrdila na úrovni BBB se stabilním výhledem. Ten signalizuje, že Fitch se změnou ratingové známky v nejbližší době nepočítá.

Agentura Fitch zhoršila výhled ratingu USA na negativní
02.08.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch zhoršila výhled ratingu Spojených států na negativní z dosavadního stabilního. To znamená, že by hodnocení úvěrové spolehlivosti země mohla brzy snížit. Své rozhodnutí odůvodnila zhoršením veřejných financí a absencí důvěryhodného plánu fiskální konsolidace, uvedla agentura Reuters. Spojené státy mají u agentury Fitch rating na stupni AAA, což je nejvyšší možná známka.

Agentura Fitch kvůli koronaviru zhoršila výhled ratingu Japonska
29.07.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch dnes kvůli koronavirové krizi zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Japonska na negativní ze stabilního. Signalizovala tak, že by v budoucnosti mohla přikročit ke snížení úvěrového ratingu země, který prozatím potvrdila na stupni A.

Fitch potvrdila úvěrový rating Itálie na stupni BBB-
12.07.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie na stupni BBB-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že Fitch v dohledné době jeho změnu neočekává. Agentura nicméně upozornila, že pandemie covidu-19 těžce zasáhla italskou ekonomiku a že rozpočtové vyhlídky Itálie po roce 2020 jsou velmi nejisté.

Fitch v pololetí zhoršila rekordní počet státních ratingů
03.07.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings v prvním pololetí v důsledku negativních dopadů koronavirové krize na veřejné finance zhoršila rekordních 33 státních ratingů. Zhoršování hodnocení úvěrové spolehlivosti států navíc patrně ještě není u konce. Informuje o tom dnes server televize CNBC.

Moody's zlepšila úvěrový rating Ukrajiny o jeden stupeň
14.06.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ukrajiny o jeden stupeň na úroveň B3. Ratingová známka nicméně zůstává hluboko ve spekulativním pásmu.

Kvůli koronaviru hrozí snížení ratingu rekordnímu počtu subjektů
27.05.2020 Počet firem nebo zemí, kterým hrozí snížení ratingu, stoupl na rekordní maximum. Může za to pandemie způsobená koronavirem. Vyplývá to z analýzy ratingové agentury S&P Global.

Analýza Fidelity International: Příležitosti z dislokace
25.05.2020 Globální ekonomické zotavení se bude podle názoru expertů Fidelity International odvíjet v několika fázích: upravení finančních toků, stabilizace šíření případů koronaviru v jednotlivých zemích, opravení toků v reálných ekonomikách a nakonec ekonomická expanze. Centrální banky již částečně řešily situaci okolo finančních toků a také nastal pokrok ve stabilizaci počtu případů koronaviru, i když nelze zapomínat na možnost opakujících se vln infekce. Vzhledem k tomu, že omezení volného pohybu ve většině zemí z velké části ještě zůstává, je potřeba nejprve opravit reálnou ekonomiku. Dokud nepřestane klesat poptávka a nezaměstnanost, bude na reálnou ekonomiku vyvíjen stále velký tlak.

Fitch zhoršila výhled úvěrového ratingu Francie a Rakouska
17.05.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch v pátek zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Francie a Rakouska. V obou případech tento krok zdůvodnila předpokládanými negativními dopady koronavirové krize na vývoj ekonomiky a veřejných financí.

Agentura Fitch kvůli koronaviru zhoršila úvěrový rating Itálie
29.04.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch včera zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie o jeden stupeň na úroveň BBB-. Tento krok podle agentury odráží výrazný dopad pandemie způsobené koronavirem na italskou ekonomiku.

Agentura S&P potvrdila rating Itálie a Británie
26.04.2020 Agentura S&P potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie a Británie. Itálie má u agentury rating BBB s negativním výhledem, Británie pak AA se stabilním výhledem. Uvedla to agentura Reuters.

Zahraniční dluh Ruska klesl nejníže od roku 2009
14.04.2020 Celkový zahraniční dluh Ruska klesl v prvním čtvrtletí nejníže od roku 2009. Celkem k 1. dubnu činil dluh státu a podniků 450 miliard USD (11 bilionů Kč). Od začátku roku se tak snížil o 40,8 miliardy USD, hlavně kvůli přecenění po poklesu rublu. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila centrální banka.

Ceny ropy i rating Německa. Jak pandemie hýbe světem.
06.04.2020 Ceny ropy opět vykázaly rekordní týdenní růst. Agentura S&P potvrdila, že je rating Německa na nejvyšší úrovni. Současně ale důrazně varuje. Ceny ropy se výrazně opět zvýšily zejména kvůli příznivým vyhlídkám na globální dohodu o snížení těžby suroviny. Zaznamenaly rekordní týdenní nárůst po předchozích poklesech 5 týdnů za sebou. Severomořská ropa Brent v pátek připsala 13,9 % a dostala se na 34,11 dolaru za barel. Za týden vzrostla téměř o 37 %.

S&P potvrdila rating Německa na nejvyšší úrovni AAA
05.04.2020 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Německa na nejvyšší úrovni AAA. Upozornila, že rozpočtová opatření německé vlády pomohou omezit ekonomické škody způsobené koronavirem.

Agentura Fitch kvůli koronaviru snížila úvěrový rating Británie
29.03.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie o jeden stupeň na úroveň AA-. Předpokládá totiž, že na britské veřejné finance bude mít negativní dopad epidemie nemoci COVID-19. Fitch tak nyní hodnotí Británii stejnou ratingovou známkou jako Českou republiku.

Moody's kvůli koronaviru chystá rozsáhlé zhoršování ratingů firem
19.03.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's provádí globální přehodnocení úvěrové spolehlivosti podniků s ohledem na pandemii koronaviru i na prudký pokles cen ropy. První rozsáhlá vlna snížení firemních ratingů by mohla přijít již v příštích dnech. Informuje o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na přední analytičky Moody's.

ECB zavádí kvůli koronaviru podpůrný program za 750 miliard eur
19.03.2020 Ve snaze bojovat proti ekonomickým dopadům pandemie způsobené šířením nového koronaviru zavádí Evropská centrální banka (ECB) nový podpůrný program. Banka ve středu pozdě večer po neplánované schůzce Rady guvernérů oznámila, že začne nakupovat dluhopisy a další aktiva v objemu 750 miliard eur (20,9 bilionu Kč). Program potrvá do konce roku a bude se vztahovat na dluhopisy státního i soukromého sektoru, stejně jako na dluhopisy řecké vlády.

Moody's zhoršila výhled úvěrového ratingu Francie
23.02.2020 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Francie z pozitivního na stabilní. Signalizovala tak, že zlepšení ratingové známky ze současného stupně Aa2 v dohledné době nechystá. Agentura svůj krok zdůvodnila nedostatečným opatření k zajištění zřetelně sestupného trendu v poměru francouzského dluhu k výkonu ekonomiky.

Agentura Fitch potvrdila rating České republiky na stupni AA-
26.01.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.

Fitch zvýšila úvěrový rating Řecka o jeden stupeň
26.01.2020 Mezinárodní ratingová agentura Fitch zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň BB. Rating sice zůstává ve spekulativním pásmu, agentura nicméně zlepšila jeho výhled ze stabilního na pozitivní. Signalizovala tak, že by v budoucnosti mohla přikročit k dalšímu zvýšení ratingu.

Moody's zhoršila úvěrový rating Hongkongu o jeden stupeň
21.01.2020 Ratingová agentura Moody's včera o jeden stupeň zhoršila hodnocení úvěrové spolehlivosti Hongkongu, který se již déle než šest měsíců potýká s protivládními protesty. Poukázala na neexistenci konkrétních plánů, které by řešily politické, ekonomické a sociální obavy obyvatel Hongkongu.

AlfaOmegaTrhov – 51. týždeň 2019
16.12.2019 „Nočné“ fundamentálne správy s lepšími výsledkami ako predpovede. Zmena cien z predávaných domov v Spojenom kráľovstve za november bola v porovnaní s prechádzajúcim výsledkom (-1,3%) lepšia, ale stále v mínusovej hodnote -0,9%. Japonský Flash Manufacturing PMI za december bol zverejnený na úrovni 48,8, čo je o 1 desatinu lepší výsledok ako predpoveď, avšak pod hranicou expanzie; zmeny výdavkov na investície v Číne boli zverejnené na 5,2% rovnakej úrovni ako predpoklad, lepšia bola zmena novembrovej priemyselnej produkcie o 6,2% verzus 5,1%, taktiež v Číne, ako aj zmena novembrových maloobchodných tržieb v Číne, ktoré boli zverejnené na úrovni 8% oproti predpovedaným 7,6%, a miera nezamestnanosti v Číne za november bola uvedená na úrovni 5,1% ako v predchádzajúcom vyhlásení.

Standard & Poor's zvýšila úvěrový rating Řecka o jeden stupeň
27.10.2019 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň BB-. Rating sice zůstává ve spekulativním pásmu, agentura však upozornila, že by během následujícího roku mohla přikročit k dalšímu zlepšení, které bude záviset na realizaci hospodářských reforem a na vývoji v bankovním sektoru.

S&P by v případě brexitu bez dohody mohla zhoršit rating Británie
27.10.2019 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) varovala, že by mohla zhoršit hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie ze současného třetího nejvyššího stupně AA, pokud by země opustila Evropskou unii bez dohody.

Moody's: Brexit podkopává úvěrovou spolehlivost Británie
23.10.2019 V souvislosti s připravovaným odchodem z Evropské unie čelí Británie stále velké nejistotě, což má negativní vliv na hodnocení její úvěrové spolehlivosti. Uvedla to dnes mezinárodní ratingová agentura Moody's.

Moody's zlepšila rating České republiky o jeden stupeň na Aa3
06.10.2019 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service v pátek zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky o jeden stupeň na úroveň Aa3 z dosavadní úrovně A1. Poukázala na zlepšující se rozpočtové ukazatele a na vládní reformy podporující ekonomiku. Výhled ratingu Moody's změnila z pozitivního na stabilní. Signalizovala tak, že další změnu ratingové známky v dohledné době nepředpokládá.

Fitch snížila rating Saúdské Arábie, obává se dalších útoků
30.09.2019 Mezinárodní ratingová agentura Fitch dnes snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Saúdské Arábie o jeden stupeň na známku A. Zhoršení ratingu zdůvodnila geopolitickým a vojenským napětím po nedávných útocích na saúdskoarabská ropná zařízení i zhoršenou rozpočtovou situací v zemi. Agentura zároveň vyjádřila obavy z dalších útoků, které by mohly poškodit saúdskou ekonomiku.

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?
26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.

Fitch kvůli protestům o stupeň snížil rating Hongkongu
06.09.2019 Agentura Fitch Rating po měsících nepokojů a protestů snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Hongkongu o jeden stupeň na AA. Výhled ratingu je negativní, což znamená, že se může dále snižovat. Uvedl to Fitch ve svém prohlášení. Rating však stále zůstává na vysoké úrovni a Hongkong je hodnocen jako velmi kvalitní dlužník.

S&P snížila rating Argentiny hluboko do neinvestičního pásma
30.08.2019 Ratingová agentura Standard & Poor's snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Argentiny o další tři stupně hlouběji do neinvestičního pásma. Své rozhodnutí odůvodnila plánem vlády jednostranně prodloužit splatnost části dluhopisů, což znamená krátkodobé nedodržení povinnosti splácet závazky. Krok S&P okamžitě stáhnul dolů cenu argentinských státních dluhopisů, protože rozhodnutí spustilo automatický prodej ze strany některých velkých penzijních fondů v Německu.

Moody's snížila rating Turecka
16.06.2019 Mezinárodní ratingová agentura Moody's snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka o jeden stupeň na úroveň B1. Rating se tak posunul ze spekulativní kategorie do vysoce spekulativní kategorie. Jeho výhled zůstává negativní, což signalizuje, že agentura by v dohledné době mohla přikročit k dalšímu zhoršení ratingové známky.

Ekonomika JAR klesla v prvním čtvrtletí nejvíce za deset let
05.06.2019 Jihoafrická ekonomika v prvním čtvrtletí klesla ve srovnání s předchozími třemi měsíci o 3,2 procenta. Znamená to nejvýraznější pokles za posledních deset let. Způsobil to hlavně výpadek elektřiny, který poškodil důležitá odvětví, jako je zpracovatelský sektor a těžba. Zpráva, kterou včera zveřejnil jihoafrický statistický úřad, ohrožuje snahy nově zvoleného prezidenta Cyrila Ramaphosy o podporu růstu a reformy.

RBA i nadále očekává tlumené inflační tlaky. HDP v Číně na vzestupu
18.04.2019 V pondělí ratingová agentura Moodys ponechala úvěrový rating ČR na A1. Důvodem “pozitivního” hodnocení je klesající zadlužení státu a obezřetná fiskální politika vlády.

O řecké dluhopisy je značný zájem
04.03.2019 Výnosy desetiletých dluhopisů řecké vlády dnes klesly až na 3,622 procenta, a jsou tak nejníže od ledna 2006. Je to reakce na páteční zvýšení ratingu Řecka, k němuž přistoupila mezinárodní ratingová agentura Moody's. Ta svým krokem posílila optimismus investorů nad nejzadluženější zemí eurozóny.

Fitch varovala před snížením ratingu Británie
21.02.2019 Agentura Fitch Ratings varovala, že by mohla snížit rating Británie kvůli rostoucí nejistotě ohledně jednání mezi Londýnem a Evropskou unií o odchodu z Británie z bloku koncem března. Británie má u agentury Fitch rating na stupni AA, což je třetí nejvyšší možná známka. Brexit bez dohody by vedl k podstatnému narušení hospodářských a obchodních vyhlídek, přinejmenším v krátkodobém horizontu, uvedl Fitch v prohlášení zveřejněném v noci na dnešek.

Fitch varuje USA před změnou ratingu
09.01.2019 Mezinárodní ratingová agentura Fitch dnes varovala Spojené státy, že by jim do konce roku mohla snížit rating, pokud současné uzavření vládních úřadů ohrozí dluhový strop a zatíží nastavení rozpočtu. Spojené státy mají u agentury Fitch rating na stupni AAA, což je nejvyšší možná známka.

Italský premiér vítá, že S&P nezměnila rating jeho země
28.10.2018 Italský premiér Giuseppe Conte vítá rozhodnutí agentury Standard & Poor's ponechat beze změny hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie. Podle něj bylo rozhodnutí správné vzhledem k ekonomické spolehlivosti země. Upozornil také na konkurenceschopnost italských firem a na vysokou úroveň soukromých úspor. Agentura nicméně v pátek snížila výhled ratingu ze stabilního na negativní, což znamená, že by mohla rating v blízké budoucnosti snížit. Kritizuje také fiskální politiku země.

Agentura S&P zlepšila úvěrový rating Polska
14.10.2018 Ratingová agentura S&P zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Polska o jeden stupeň na úroveň A-. Podle polského premiéra Mateusze Morawieckého zlepšení ratingu přiláká investory a dokazuje správnost kroků vládnoucí strany Právo a spravedlnost (PiS).

Moody's zvýšila rating Portugalska zpět na investiční stupeň
14.10.2018 Ratingová agentura Moody's Investors Service zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Portugalska zpět na investiční stupeň. Moody's byla poslední velkou agenturou, která držela rating Portugalska v neinvestičním pásmu. Nyní je tak opět dluh Portugalska vhodný pro širší investorskou základnu, napsala agentura Reuters.

Řecko uvolňuje další omezení pohybu kapitálu zavedené v roce 2015
28.09.2018 Řecko od 1. října ukončí omezení výběru hotovosti z účtů u domácích bank a zvýší částku, kterou je možné převést do zahraničí. Opatření byla součástí širšího omezení pohybu kapitálu, které zavedla země v létě 2015. Informovala o tom včera vláda

Italská vláda podle vicepremiéra upřednostní občany před ratingem
03.09.2018 Italská vláda upřednostní Italy před ratingovými agenturami, řekl včera italský vicepremiér a šéf Hnutí pěti hvězd (M5S) Luigi di Maio. Reagoval tím na skutečnost, že mezinárodní ratingová agentura Fitch v pátek zhoršila výhled ratingu Itálie ze stabilního na negativní. Nová italská vláda vyvolává od června, kdy se zformovala, obavy, že nebude dodržovat unijní rozpočtová pravidla.

Agentury S&P a Moody's zhoršily rating Turecka
19.08.2018 Mezinárodní ratingové agentury Standard & Poor's (S&P) a Moody's v pátek snížily hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka o jeden stupeň. Ratingy se tak dostaly hlouběji do spekulativního pásma. Turecko se nyní potýká s měnovou krizí, za kterou stojí mimo jiné napjaté vztahy se Spojenými státy.

Agentura Fitch zlepšila úvěrový rating Řecka
12.08.2018 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings v pátek zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o dva stupně na úroveň BB- z dosavadní známky B. Rating však nadále zůstává ve spekulativním pásmu. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura s jeho další změnou v nejbližší době nepočítá.

S&P zlepšila výhled řeckého ratingu
22.07.2018 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka ze stabilního na pozitivní. Signalizovala tím možné zvýšení ratingu, který se nyní u dlouhodobých závazků nachází na stupni B+.

Fidelity Intenational: Odpovědné investování přináší benefity nejen pro společnost, ale i pro investory
10.07.2018 Nejnovější výzkum společnosti Fidelity International ukazuje, že dluhopisy odpovědných společností, přičemž předmětem analýzy byly jak ty s investičním stupněm, tak i ty s vyšším výnosem, mají menší spready, silnější finanční indikátory a nižší pravděpodobnost nesplacení. Navíc ve vybraném vzorku vykazují nižší volatilitu a lepší výkonnost oproti těm společnostem, které se nechovají odpovědně.

Deutsche Bank v USA neprošla druhou částí zátěžových testů
29.06.2018 Americká součást německého finančního ústavu Deutsche Bank v USA neprošla druhou částí zátěžových testů, které každoročně organizuje americká centrální banka (Fed). Důvodem jsou podle Fedu rozšířené a zásadní nedostatky v kontrole kapitálu banky. Fed zároveň stanovil podmínky dalším třem bankám, u kterých shledal méně závažné nedostatky.

S&P zvýšila rating Řecka na stupeň B+
26.06.2018 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti dlouhodobých závazků Řecka na stupeň B+ z dosavadní známky B. Zdůvodnila to dohodou, kterou Atény minulý týden uzavřely s eurozónou a která podle názoru agentury snižuje riziko potíží při obsluze dluhu. Výhled ratingu je stabilní, což znamená, že agentura s žádnou další změnou teď nepočítá.

Agentura S&P nečekaně snížila rating Turecka
02.05.2018 Ratingová agentura Standard & Poor's nečekaně snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka hlouběji do neinvestiční, spekulativní kategorie nazývané junk. Své rozhodnutí odůvodnila obavami o výhled inflace a propadem turecké liry. Rating se snížil o jeden stupeň na BB-/B, napsala agentura Reuters.

Agentura Fitch zlepšila rating Řecka
18.02.2018 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings zlepšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Řecka o jeden stupeň na úroveň B. Poukázala na pokračující růst řecké ekonomiky, zlepšující se stav veřejných financí a snížená politická rizika.

Moody's zvýšila výhled ratingu Ruska
26.01.2018 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service dnes zvýšila výhled úvěrového ratingu Ruska ze stabilního na pozitivní. Agentura očekává, že letošní růst ekonomiky překoná negativní dopady způsobené zpomalením průmyslu v posledním čtvrtletí loňského roku. Agentura v současnosti hodnotí Rusko známkou Ba1, což je ve spekulativním pásmu.

Agentura S&P zlepšila hodnocení Řecka
21.01.2018 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) zlepšila hodnocení dlouhodobých závazků Řecka o jeden stupeň na úroveň B. Poukázala na zlepšující se hospodářské a rozpočtové vyhlídky této silně zadlužené země.

Které ekonomiky budou hýbat v příštím roce eurozónou?
20.11.2017 Německo a Španělsko byli v posledních letech hnací silou růstu ekonomiky eurozóny. Nicméně situace se v příštím roce změní. Kormidlo velmi pravděpodobně převezme Francie a Itálie, které budou řídit "Euroboom".

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijsko-pacifický index MSCI prodlužuje šňůru měsíčních zisků
31.10.2017 Americký index S&P 500 včera umazal část svých zisků z předchozího týdne, když klesnul o 0,3 %. Na vině byli především telekomunikační operátoři (-1,4 %), farmaceutické společnosti (-1,1 %) a maloobchodní řetězce (-0,9 %), jejichž akcie kompenzovaly rostoucí zisky informačních technologií (+0,4 %) a realitních developerů (+0,6 %).

Moody's snížila Británii úvěrový rating
24.09.2017 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Británie z druhého nejvyššího stupně Aa1 na Aa2 a změnila výhled ze stabilního na negativní. Uvádí to zpráva agentury, která svůj krok odůvodňuje obavami z vývoje státních financí a odchodem země z EU, který může ohrozit její hospodářský růst. Londýn označil posudek agentury za "zastaralý".

Peking kritizuje rozhodnutí zhoršit rating Číny
22.09.2017 Peking dnes kritizoval čtvrteční rozhodnutí mezinárodní ratingové agentury Standard & Poor's (S&P) zhoršit hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny. Podle čínského ministerstva financí jde o "špatné rozhodnutí", které ignoruje ekonomickou sílu země.

Fitch: Vývoj kolem dluhového stropu by mohl ohrozit rating USA
25.08.2017 Ratingová agentura Fitch Ratings přezkoumá své hodnocení úvěrové spolehlivosti Spojených států v případě, že Bílý dům a Kongres nedosáhnou včas dohody o zvýšení dluhového stropu. Agentura ve své zprávě upozornila, že takový vývoj by mohl mít na úvěrový rating USA negativní dopady. Podle další ratingové agentury Moody's Investors Service je ale málo pravděpodobné, že by se limit pro zadlužení nepodařilo včas zvýšit.

S&P naznačila zlepšení řeckého úvěrového ratingu
21.07.2017 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes změnila výhled hlavního řeckého úvěrového ratingu ze stabilního na pozitivní. Znamená to, že v příštích zhruba 12 měsících by agentura mohla Řecku zlepšit samotnou známku úvěrové spolehlivosti, kterou na počátku loňského roku zvýšila na B-minus.

Agentura Fitch potvrdila úvěrový rating Číny
14.07.2017 Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings dnes potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Číny na stupni A+ se stabilním výhledem. Upozornila přitom, že krátkodobé vyhlídky čínské ekonomiky zůstávají příznivé a poukázala na účinnost hospodářské politiky Pekingu při řešení řady domácích i zahraničních tlaků.

Moody´s zlepšila Řecku úvěrový rating
25.06.2017 Mezinárodní ratingová agentura Moody's zlepšila v závěru týdne dlouhodobé hodnocení devizových závazků Řecka o jeden stupeň na Caa2. Reagovala tím na to, že eurozóna nechala uvolnit Aténám další peníze ze záchranného programu.

Raiffeisenbank: Okénko trhu 24.5.2017
24.05.2017 Důvěra v českou ekonomiku se v květnu víceméně nezměnila, jak ukázal konjukturální průzkum. Důvěra v průmysl a služby zůstala na obdobné úrovni jako v dubnu, naopak ve stavebnictví a odvětví obchodu mírně klesla. Nezměněna zůstala také důvěra spotřebitelů v ekonomiku, jejich obavy z růstu cen či vlastní finanční situace. Zvýšily se ale obavy spotřebitelů, že se v příštích 12 měsíců zhorší celková ekonomická situace. V celkovém hodnocení zůstává spotřebitelská důvěra poblíž historického maxima, kterého dosáhla na začátku loňského roku. Koruna se dnes odpoledne pohybuje poblíž EUR/CZK 26,45.

Schäuble: Svět musí posílit hospodářskou spolupráci s Afrikou
05.05.2017 Nestabilita Afriky je velkou hrozbou pro světovou ekonomiku, mezinárodní společenství proto musí posílit hospodářskou spolupráci s černým kontinentem. V jihoafrickém Durbanu to včera řekl německý ministr financí Wolfgang Schäuble. Podle něj přispějí investice do Afriky i k omezení proudu migrantů do Evropy.

Agentura S&P zvýšila rating Kypru na BB+
19.03.2017 Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's zvýšila hodnocení úvěrové spolehlivosti Kypru o jeden stupeň na BB+ díky očekávání, že ekonomika země bude v příštích třech letech stabilně růst. Rating země zůstává ve spekulativním pásmu, od investičního pásma ho však dělí již pouze jeden stupeň.

Ekonomika Islandu roste nejrychleji od krize
09.03.2017 Hrubý domácí produkt Islandu ve čtvrtém čtvrtletí 2016 vzrostl ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku o 11,3 procenta. To byl nejrychlejší růst od konce roku 2007, tedy krátce před kolapsem finančního systému země. Zpráva islandského statistického úřadu však rovněž vyvolala obavu mezi analytiky, zda se ekonomika nezačíná přehřívat. Za celý rok tempo růstu HDP zrychlilo na 7,2 procenta z 4,1 procenta v roce 2015.
Související klíčová slova:
Izraelský šekel | Setkání G20 | Útok Hamásu | Fibo | Akcie včera | Intesa Sanpaolo | Ekonomické problémy | Japonská inflace | HangSeng | Jihokorejské firmy | LYNX | Retracement | Deficit veřejných financí | Vládní dluhopisy | Long pozice | Údaje z USA | MAE | Bruno Le Maire | Dolarové dluhopisy | Daňové reformy | Fiskální stimul | Index CSI300 | Akcie Erste | EUR | Řešení války na Ukrajině | Veřejné finance | Mezinárodní investiční banka | Zkušenosti | Cenová hladina | Řecko | Tempo růstu | Alphabet | Potíže se splácením dluhopisů | Vstupy | Situace v Rusku | Viktor Orbán | Ark | Line | Koronavirové krize | Irská ekonomika | Vysoká inflace | Deflace | Pozitivní vliv | Analytik Cyrrusu | Hlavní centrální banky | Letošní schodek | Obchodník | Zpravodajský server | Bitcoin ETF | Kyriakos Mitsotakis | ChainLink | Konsorcium | Scott Bessent | Banka JPMorgan | Rating Česka | Trend | BTC | Růst akciového trhu | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Životní prostředí | Ruské finanční trhy | Dluh vlád | Mezinárodní měnový fond | Státní dluhopis | Podnikatel | Regeneron Pharmaceuticals | Japonská měna | Poplatky | Agentura S&P | Jannis Sturnaras | Finanční stabilita | Bank of Japan | Nynější krize | Heidelbergcement | Agentura AFP | Dow Jones Industrial | Závazky vůči věřitelům | Guvernér izraelské centrální banky | Pegas Nonwovens | Diverzifikace | Londýnské akciové burzy | Mince | Francouzský ministr financí | Aktiva | Citigroup | Evropské ratingy | Statistiky | Investiční banky | Index PX | Problémy Evropy | Akciové trhy | Náklady na půjčky | Cenové stability | Qualcomm (QCOM.US) | Ztráty peněz | Profesionální obchodníci | Schodek státního rozpočtu | SP500 | Kurz kuny | Dolní komora francouzského parlamentu | Indexy na Wall Street | Pokles ruské ekonomiky | Pravděpodobnost | Sociální faktory | Federální dluh | ISTAT | Rating Rakouska | Zveřejnění výsledků | Zasedání ECB | Širší index | Nifty 50 | S&P Global Market Intelligence | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Ruské invaze na Ukrajinu | Michala Moravcová | Evropská komise | Zvýšení sazeb Fedu | Holubičí tón | Předpověď ceny | Výhled růstu HDP | Citibank | Strach | Banka Nomura | CZK | Vládní opatření | Global Forex | Výrobní PMI | Organizace zemí vyvážejících ropu | Prestižní rating | Index ekonomické nálady | Pokles indexu | Co je měnová politika? | Norská společnost | Hlavní evropské indexy | Britská libra | Pershing Square | Výkyvy | Lagardeová | Výdaje | Jak začít investovat | Depozitní sazba | Oslabování měny | Goldman Sachs | Mezinárodní ratingová agentura | Index měn rozvíjejících se trhů | Důsledky konfliktu | Americké dluhopisy | Asijské trhy | UnitedHealth Group | EURJPY | Dopad na akcie | DeFi | Investice do obrany | Geopolitické napětí | Cíle měnové politiky | JD Sports | Japonský akciový trh | Řízení výnosové křivky | Rozvíjející se země | Saúdská Arábie | Cenové výkyvy | Poziční tradeři | Dolarový index | Cenné papíry a burzy | EURCHF | Ethereum | Administrativa prezidenta | Snížení cen | Marc Chandler | Společnost Crédit Agricole | Mezinárodní faktory | Vývoj na trzích | Saxo | Expanze | Akcie Lyft | Stimulace hospodářského růstu | Long obchody | S&P 500 futures | D&B | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Investice do infrastruktury | Jednoduché tipy | Americký akciový index | PYPL.US | Pokles dolaru | Roberto Gualtieri | Směrnice | Exchange | Tempo růstu ekonomiky | Výhled | Analýzy | Gold | FedWatch Tool | Nová historická maxima | Rating AAA | WTO | Klesající trend | Asijské akcie | Ukončit obchod | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Amir Jaron | Zpomalující ekonomika | KLDR | Bazický bod | Deník Kathimerini | Marathon Oil (MRO.US) | Akcie Home Depot | TNOTE | Platba | Cena zlata | Rakouská ekonomika | Kathimerini | Technické obchodní strategie | Ruské ministerstvo financí | Makroekonomické statistiky | Snižování státních ratingů | ForexTime | Danske Bank | Dun & Bradstreet | Rostoucí ceny | NIM | Burza | Úrokové sazby | Dislokace | Vojenské výdaje | Výběr státních dluhopisů | Argentinská ekonomika | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Hrubý domácí produkt (HDP) | La Repubblica | FAO | Ukrajinský prezident | Základní úrokové sazby | Negativní výhled | NZD/USD | Maďarská vláda | Časopis Time | Německý DAX | Freedom Finance Europe Ltd | Přijetí | Graf S&P 500 | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Války v Evropě | Timur Turlov | Odvětví vyspělých technologií | Velké hospodářské krize | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Pandemie COVID-19 | Snížení produkce | Obchodní plán | Brexit | Heritage Foundation | Špatné úvěry | Fibonacci retracement | Velcí investoři | Tradingové webináře | Akcie dnes | Nákupy aktiv na trhu | Ekonomické analýzy | Standard and Poor's | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | EIA | Humana (HUM) | Růst cen | Christos Staikuras | Obchodní příměří | FRHC | Protesty v Hongkongu | Nord Stream | Makroekonomické zprávy | Náklady | České vlády | PMI ve službách v eurozóně | Pozitivní sentiment | Komunikační politika | Rumunsko | Trpělivost | Členské státy Evropské unie | Výnosy desetiletých dluhopisů | Fibo retracement | Poziční obchodník | Dow Jones Newswire | Představitelé Fedu | Capital Markets | Důležité zprávy | Akcie Novavax | Dividendy | Zlato a stříbro | Náklady na obsluhu dluhu | Obchodní seance | Italský dluh | Propad cen ropy | KHC.US | Platební neschopnosti USA | AUDNZD | Financial Times | Posilování dolaru | Podnikatelská důvěra | Ideální strategie | Červená linie | Development | Uvolnění měnové politiky | MSCI All-Country World | DASH.US | BAAERBAG | Nejdůležitější ekonomické události | Vládní dluh | Kapitalismus | Důchody | Freedom Holding | Výhled ratingu | Rozpočtové vyhlídky země | Nezaměstnanost | Členské země eurozóny | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Marks & Spencer | Rheinmetall AG (RHM) | Nejsilnější sektory | Parlamentní volby | Jasný obchodní plán | Důsledky konfliktu na Ukrajině | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | TJX | Forex market | Širší index S&P 500 | Varovný signál | Proražení | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Opoziční politici | Konflikty | Ranní zpráva pro tradery | Kapitalizace akciového trhu | Příležitosti k nákupu | Izraelský premiér | Nedostatek informací | Pohyby trhu | BP | Zvyšování sazeb | Americký prezident | Rady pro začínající | Nejsilnější akcie S&P | Risk On | Republikáni | Nový rekord | Řecká vláda | WSJ | Freedom Holding Corp | HSBC | Pokles nákladů na financování | Praní špinavých peněz | Samsung | US High Yield | Scope Ratings | Mezinárodní vztahy a obchod | AlfaOmegaTrhov | Nepřízeň počasí | ERM-2 | Britské akcie | Irsko | Výnos v aukci | Vývoj měnového páru | Bayer | Zvýšení úrokové sazby | Příznivé faktory | Ekonomické zotavení | Vasu Menon | Sociální sítě | Trumpová | Invesco | Maloobchod | Globální poptávka po ropě | NFP report | Vývoj ceny ropy WTI | Větší podniky | Zaměstnanost | Coca-Cola | Veřejné zadlužení | VOW1 | Washington | Rating Itálie | HOOD.US | PayPal Holdings (PYPL.US) | Politické důsledky | Obchodování svíčkových patternů | Ekonomické zpomalení | Úroveň důvěry | Daňové strategie | Výzkumy | Evropská měna | Předseda sněmovny | Výprodeje | Burze | Sumitomo Mitsui DS Asset Management | Dow Jonesův index | VIG | Pád měny | Karanténní opatření | Ruská ekonomika | Členové NATO | USD za tunu | Zahraniční dluh | Investice do dluhopisů | Alibaba | Svíčkové patterny | Stanovená cena | Letecká společnost | Euroval | Úvěrový rating Maďarska | Zadlužení v eurozóně | TD Securities | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Úspěšné obchodování | Agentura Standard & Poor's | Status rezervní měny | Volby v Řecku | Ekonomiky | Politická situace | Směnné kurzy | Výkon | Mimořádné vládní podpory | Caesars | Data z trhu | Výkonnost indexu | EFSF | Taktická alokace aktiv | Volatilita | Maďarsko | Covid | Ministerstvo práce | Daniele Franco | Henkel | Fitch rating | Ken Veksler | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Macron | Směřování trhu | Dan Jörgensen | Pandemie koronaviru | Rostoucí obavy | Optimismus investorů | Japonská vláda | Donald Trump | Míra inflace v Číně | CISCO | Cenové hladiny | HDP Číny | Burzy cenných papírů | Státní dluh | Regionální nerovnosti | Významné riziko | Snížení nákladů | Rheinmetall AG | Politické faktory | Inflace | Více peněz | Hegemonie | Zveřejněné údaje | Peníze | Kurz egyptská libra | Rating USA | Odhodlání | Brent | Japonský index | Rozpočtový přebytek | Moderna | Průmyslové podniky | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Politika | Nejslabší akcie | Stimul | Oživení z covidu-19 | Indikátor | Zahraniční dluh Ruska | Vedení společnosti | CHN.cash | Jüan | Moody's Analytics | Očekávání | Výprodeje na finančních trzích ve Francii | Cena transakce | Odchod z EU | Futures na DAX | Cílové priority | Zpomalení čínské ekonomiky | EUR PLN | Evropské burzy | Palladium | Index cen domů | Ministr hospodářství | Odpovědné investování | Symrise | Theresa Mayová | Platina | IFRS | Vysoký veřejný dluh | Vyšší výnosy | Zvýšení sazeb | Akciový index Dow Jones | Pád rublu | Náhled na trh | Videokonference | Reakce trhu | Celní války | Průmysl | Egyptská libra | Války na Ukrajině | Americké ministerstvo práce | Americký S&P 500 | Guvernér BoE | Invaze na Ukrajinu | Měnový fond | Guvernér české národní banky | Evropské měny | Financovat | HeidelbergCement | Důvěryhodnost | Standard & Poor's | Rozsáhlé propouštění | Poptávka po úvěrech | Býčí signál | Blockchain | Silná rezistence | Zásoby ropy | Snižování úroků | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Pojištění vkladů | Situace na trzích | Nákupy | Růst | Koruna | AFP | Příležitosti | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Neckline | Míra inflace v Turecku | MiFID II | Ratingové hodnocení | Veřejný dluh Francie | Světové finanční krize | Fundamentální analýza | Lepší výsledky | Bisnode | Národní měny | Trendový kanál | Coinbase | Snižování nákladů | Etihad | Ekonomické výhody | PacWest | Palladiové akcie | Prognóza | L.F. Investment | Faktory ovlivňující monetární politiku | Zdroj příjmu | Měnový pár USD/JPY | Vliv měnové politiky na ekonomiku | Investovaný kapitál | Nálada investorů | Použití finanční páky | Asset management | Co je to fiskální politika? | Obligace | Trh práce | DS | Investiční účet | Crypto | Dnešní seance | RBS | Rizikovější investice | Britská centrální banka | Ekonomické vztahy | Veřejný dluh | Nákup libry | Zelený dluhopis | Pierre Moscovici | Vývoj ceny ropy Brent | Akvizice | Spotřebitel | Válka | Ratingová agentura S&P | Geopolitická situace | Pochybnosti | MOONBEAM | Zpráva | Ratingová agentura | Jihokorejská ekonomika | CEBR | First Republic Bank | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Francouzský premiér | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Pokles nákladů na financování dluhu | Koronavirová krize | Ceny dluhopisů | Velká Británie | MTI | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Sektor služeb | Dopad pandemie | Kongres | Nordea | Celoroční výhled | JPMorgan Chase | Negativní dopad | Trumpovy kroky | Očkování proti covidu-19 | Long | Prodej cenných papírů | Chování | CySEC | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Zadlužení země | Evergrande | Očekávání trhu | Americký index | Lira | EUR/PLN | Index hongkongských akcií | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Rozpočtový deficit Rakouska | Investiční portfolio | Damoklův meč | Fondy zaměřené na ESG | AUD | NYCB.US | Paul Tudor Jones | Marka | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Caterpillar | Nominální hodnota | Exxon Mobil | FTSEurofirst 300 | Meziroční růst | Phillips 66 (PSX.US) | Zdravotní péče | Investujte zodpovědně | Oslabení eura | Vývoj kurzu | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Trh | Barel ropy | Centrální banky | Janet Yellenová | Financial Times (FT) | Stabilita turecké liry | Utility | Technologická revoluce | Portfolio manažer | MSCI | Cestovní ruch | Uložení peněz | Makroobezřetnostní politika | Šéfka ECB | Zdroje energie | Riziková averze | Prezident Evropské centrální banky | Fialova vláda | Emise dluhopisů | Ranní zpráva z akciového trhu | Monetární politika | Dolar vůči jenu | Růst mezd v USA | Rating Evropské unie | Ceny plynu | AA | Turecko | Rozšiřování očkování | Square | Celní politika | Americké dolary | Rozdílové smlouvy | Kapitálový trh | Investice do obrany a infrastruktury | Index | Události roku | Futures | Nálada na trhu | Vyšší náklady | Měď | Krátkodobé investice | Směnný kurz | VOW1.DE | Vládní podpory | Trading | Monex | Zpomalení v Číně | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | MMF | Nabídka | USA | Globální poptávka | Zpřísnění měnové politiky | Nejoblíbenější strategie | Eura | Penzijní fondy | Dobré výsledky | Makroekonomické reporty | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Tržní kapitalizace | Giovanni Staunovo | Federální vlády | Bílý dům | Počasí | Kapitál | Fungování | CME FedWatch | Vývoj libry | Zvýšení dluhového stropu | Posílení | Index KOSPI | Upravený zisk | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | AES | Rubl | Včerejší obchodování | Makroekonomická data | Skupina OPEC+ | Projev Jeroma Powella | Obchodní války mezi USA a Čínou | Ukrajinská hřivna | Inflace v eurozóně | Roční výdaje | EBay | Blue chip | Sentiment investorů | EP | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | xStation | Index S&P 500 (US500) | Rekordní týdenní nárůst | Představitel ECB | Futures na Wall Street | Unie | Airbus | Rychle rostoucí | Volodymyr Zelenskyj | Výnosové křivky | Devalvace | Maďarský premiér | Ministerstvo obchodu | Vláda a kongres | Důvěra investorů | Group | Finanční stability | Lukáš Kovanda | Web3 | Přehřátí ekonomiky | Izraelský ministr financí | Pokles cen elektřiny | Vstup do eurozóny | DJIA | Akciové indexy | Vice | Diverzifikace aktiv | Trading nastavení | Christine Lagardeová | Komoditní index | European Stability Mechanism | Ropné zásoby | Ekonomický kalendář | Kvantitativní zpřísňování | Obchodování s pákou | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Pozornost | New York Community Bancorp | Ropa | Britský premiér | Fannie Mae | Země EU | Take-Two Interactive Software | Noční obchodování | Wall Street Journal | Vítězové a poražení | SUSHI | Univerzální metoda | IRS | Reakce trhů | Pád francouzské vlády | Bilion | Celkový zahraniční dluh Ruska | Rozpočtová politika | Novozélandský dolar | EUR/GBP | Komoditní měny | Očekávání analytiků | Budoucí pohyby měnového páru | CVS.US | Prodej dluhopisů | CL | Opatření | Deficit | Pandemie COVID | Index FTSE MIB | Volatility | Wood & Company | Asie | Hrubý domácí produkt (HDP) Maďarska | Fed úroky | Index Stoxx 600 | Technické analýzy | Americká měna | Další růst | Prudký pokles cen komodit | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Kurz dolaru | Hlavní ekonomka | Marginové požadavky | Budoucnost | Oslabení kurzu | Kontrolní mechanismy | Úroveň důvěry veřejnosti | Cukr | Stabilita finančního systému | VTB | Vestas | Fiskální politiky | Globální dodavatelské řetězce | Foreign Exchange | Mírný růst | Americká banka | Jaké jsou cíle měnové politiky? | KOL | Rating dlouhodobých závazků | Index Hang Seng | Saxo Capital Markets | Dluh Řecka | Krize eurozóny | Izrael | Americká centrální banka | Juan Pérez | NYSE Euronext | Dlouhodobý obchodní úspěch | Prezident Trump | Zpráva o inflaci | Kryptoměnové trhy | Sell | Externí rovnováha | Společnosti | OpenAI | Tomáš Cverna | Vývoj kolem brexitu | BNP Paribas | Obnovitelné zdroje energie | Výhled ratingu Spojených států | Marathon | Patterny | Dopady války na Ukrajině | Prudké oslabení | Twitter | Vládní nástroj | Webináře | Index Nasdaq Composite | Kontrola inflace | High Yield | Ropa Brent | Opatření proti šíření koronaviru | Virus | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | G10 | Obchodní války | Příměří v Pásmu Gazy | Nominální úrok | Meziroční míra inflace | Finanční společnosti | Bohatství | Oblast rezistence | Ifo | Akciový index | Vysoce likvidní | Řízení rizika | Správci fondů | Kov | Nomura | Akciový index Hang Seng | Momentum | Analytik Marc Chandler | Index nákupních manažerů | Úroveň dluhu | Pandemie covidu | Koronavirová pandemie | Vývoj mezd | Řetězec | Kurz egyptské libry | Zvýšení dluhového limitu | Federální rezervní banka | Domácnosti | Erste Group | Hamás | Bitcoin | Polský zlotý | NAFTA | Dluh vládních institucí | Ceny zemního plynu | Akcie farmaceutické společnosti | Dluh řecké vlády | Závislost | Fiskální udržitelnost | Obchodování na zámořských trzích | Zdravotnický průmysl | Sovkombank | Americké akcie včera | Kapitálové požadavky | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Aktivity v Číně | Tržní sentiment | Krize v oblasti nemovitostí | Příjmy z turistiky | Šíření viru | Snižování úrokových sazeb | Ochabování ekonomiky | Futures kontrakty | ACRA | Ředitel společnosti | Inflace v Turecku | Evgenii Tiapkin | Vyšší úroky | Ripple | Celková inflace | Návratnosti investice | Eskalace | Zisky a ztráty | Ekonom ECB | Data o inflaci | Moody's | Royal Dutch Shell | Elektromobily | Směřování trhů | Energetický sektor | Blog | Fungování fiskální politiky | MRO | Zpomalení globální ekonomiky | Vývoj inflace | Bancorp | Volby | Americké indexy | Analytici Goldman Sachs | Dow Jones Industrial Average | Investice do akcií | Faktory ovlivňující fiskální politiku | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Postavení USA | Co jsou státní dluhopisy | Norsko | Regrese | Měkké komodity | Marketingová komunikace | Báze indexu | New York Community Bancorp (NYCB.US) | Složitý svět | Pandemie nemoci | Znalost | Úrokové náklady | Pandemie covidu-19 | Jak fungují státní dluhopisy | ERA | Prezident Donald Trump | Kraft Heinz (KHC.US) | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | New Deal | Adidas (ADS) | Uptrend | Nissan Motor | Analytici | Čistý zisk | Aukce | Analytika | Kryptotrh | Rating Maďarska | Invaze | Kapitálové trhy | Sektory S&P | Stříbro | eXchange | OFZ | Obchodovat | Cla na dovoz | Skupina OPEC | Finanční instituce | Makroekonomické nerovnováhy | Premiér Viktor Orbán | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Rozpočtový schodek | Pravidla Evropské unie | Neomezené množství | G7 | Investice do energetiky | Řešení války | Pokles cen | DoorDash (DASH.US) | Měnové intervence | Vysoké inflace | Finance | Index Eurostoxx | Indikátor CCI | Bývalý prezident | Pozornost trhu | State Street | Podnikání | Dividendový výnos | ETF | UTC | Čínské akciové trhy | Klouzavý průměr | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Janet Yellen | Lineární regrese | Depozitář | Budoucnost AI | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Podílové fondy | Obchodníci | Poptávka | EUR USD | Uzavření trhů | Zasedání Bank of England | Barclays | Hang Seng | Bulharsko | Odpor | Hodnocení úvěrové spolehlivosti Německa | Svět měnové politiky | Intervenovat na devizovém trhu | Německý index DAX | Rozpočtová pravidla | Zájem o akcie | Conference Board | Výprodeje na finančních trzích | SMA 200 | Politické napětí | Nárůst výnosů | Signál k nákupu | Členské státy | UBS | Rok 2025 | Agentura PAP | Objem aktiv | Úsilí | Panika na burze | Italský ministr hospodářství | FTSEurofirst | Stabilní růstový trend | MIFID | Bankéři | Wally Adeyemo | Mihály Varga | Problémy | Agentura MTI | Menší cenové výkyvy | PSX.US | 3М | Globální inflace | Komerční banka | Nataxis | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Množství peněz | Kanadský dolar | Statistický úřad | Participace | Litecoin | Deficit Rakouska | ECB Christine Lagardeová | Výrobci potravin | Růst HDP | Zvýšení zadlužení | Index PMI | Euro vůči dolaru | Akcie na pražské burze | Bank of Canada | Cílové ceny | Indický index | Šíření nemoci | Dluhové zatížení | Indická rupie | ANZ | Zadlužené Řecko | Největší zisky | Turecký premiér | Světová banka (SB) | Bezpečné dluhopisy | Pattern Bullish Engulfing | Poskytování úvěrů | Deutsche Bank | Reuters analytik | Úrovně rezistence | Ekonomové | SWIFT | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Společnost Freedom Finance | Zpomalení hospodářského růstu | Separatistické regiony | Qualcomm | Spojené státy | Zákonodárce | Turecké měny | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Trumpovy požadavky | Vývoj | Giancarlo Giorgetti | Americké burzy | Investiční cíle | Společnost Freedom Finance Europe | Dlužníci | Dluh Itálie | Úroková sazba | Rating Řecka | Úroveň rezistence | Nástroje Fedu | Dluhová krize | BIS | Známka Ukrajiny | HDP Francie | Blue chip akcie | Celkový zahraniční dluh | Změny klimatu | Demokraté a Republikáni | Rating Číny | Investiční poradenství | Ekonomický poradce | Velké pohyby na bitcoinu | Agentura Fitch | Konkurenceschopnost | Platforma | Japonská ekonomika | Signál k nákupu (buy) | Americké akcie | Facebook | Futures na americké akciové indexy | Snížení základní úrokové sazby | Short pozice | Erdogan | Vojenské intervence | Akcie třiceti předních amerických podniků | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Oslabování libry | Politika centrálních bank | Iniciativa | Šekel | Ekonom Evropské centrální banky | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Index Topix | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Fiskální situace | Komoditní index DJ-USB | Riziko ztráty | EUR/USD | Nízké sazby | Severomořská ropa Brent | Dluhopisy řecké vlády | Kurz libry | Sentix index | Polská zpravodajská agentura | Německé společnosti | Varování | OSN | Blackstone | Intervence | Světové obchodní organizace | Trh s kryptoměnami | Cenové dno | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Sankce uvalené na Bělorusko | Lyft (LYFT) | Konsolidace | Moody's Investors Service | Další vývoj | Ruské vojenské intervence | Historie | Dennis Shen | Akcie Erste Bank | Měnové politiky | G20 | Finanční služby | Mimořádné časy | Nikos Christodulidis | CSI 300 | S&P/ASX 200 | Řecká ekonomika | Akcie v Číně | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Politická rozhodnutí | Objem obchodování | Dánové | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | FXTM | New York Community | Hodnocení rizik | Obchodní dohody | Fiskální politika | Manufacturing | Poskytovatelé indexů | Výnosy | Znovuotevření ekonomiky | Měnový výbor | Výdělky | Restrukturalizace dluhu | Snížení ratingu USA | Bernstein | Italský premiér | Ekonomická situace | Odhad HDP | Prezident Erdogan | Výhled České republiky | BBB- | Ekonomický sentiment | Akcie evropských bank | Růstový potenciál | Nové peníze | Vojenské konflikty | Fio banka, a.s. | Peníze uložené | KOSPI | IBEX | Index FTSE 100 | Dow Jones | Nové volby | Small caps | Rating Británie | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | JD | Ekonomika JAR | Výsledek referenda | Čínské indexy | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Investiční strategie | Indexy amerického akciového trhu | Ruské dodávky | Bezpečný přístav | Airbus (AIR) | Kanadský statistický úřad | Centrální bankéři | Czech Gas Networks | Obchodní řetězec | FX Analyst | Rozhodnutí centrální banky | Rozpočtové vyhlídky | Pozitivní faktor | Klíčová rizika | Miliardy dolarů | Vyšší high | Šíření nákazy | AI | ADP | Pokles nákladů | Výprodej na francouzských trzích | Fio | Silný trend | Investiční doporučení | Izraelská vláda | Pojišťovnictví | Global forex | Nejvyšší rating | Vládní výdaje | Vyhlašování makroekonomických dat | Prezidentské volby | Ukončení zvyšování úrokových sazeb | Akcie společnosti Bayer | Změny úrokových sazeb | Tudor Jones | Miliardy korun | Světový obchod | Vítězství | Mezery v investicích | Bankovní systém | FTSE Russell | Forexoví obchodníci | Obchodní příležitosti | Platební bilance | Růst mezd | Prezident ECB | Futures na indexy | Automobilka | Fibonacci | Kuny | Výhled úvěrového ratingu | Snížení inflace | Silné hospodářské oživení | Depozitní kurz | Technické indikátory | Koronavirus | Odvětví | Bělorusko | Výhled veřejných financí | Belgie | Nákupy dluhopisů | Sazby | Mezinárodní ratingové agentury | Hlavní ekonom | Obchodní pozice | Provozní marže | Globální ekonomické zotavení | Vladimír Vávra | Dollar General | PMI ve výrobě | Pozorování | Británie | Ekonomické aktivity | HeidelbergCement (HEI) | Pohled na trh | Americký index S&P 500 | MRO.US | Švýcarská banka | Převzetí firmy | FSLR | Komise v přenesené pravomoci | Bitcoincash | Vzdělávací materiály | AFL-CIO | Prohlášení | Obchodování s dluhopisy | Dovoz do USA | Úrok | Investovat | Hlavní kryptoměny | Komoditní | First Solar | QCOM.US | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | Konsolidační balíček | Ministerstvo hospodářství | Úvěrový program | Expanzivní fiskální politika | Ruské akcie | Ekonomické oživení | Dluhopis | Generální ředitel | Ether | Michal Šnobl | Rating Německa | Překážky | Hotovost | Průmyslové objednávky | CVS Health (CVS.US) | Počet zemřelých | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Nákup a prodej | Renault | Průzkum | Global Finance | Firmy | Úvěrový rating Itálie | Levnější půjčky | Dovozní clo | Mezinárodní vztahy | MRNA | Polská ekonomika | Wood & Company Vladimír Vávra | Dopady pandemie | Geopolitické události | Světlo na konci tunelu | Budoucí vývoj | Tudor | Stratég Saxo Bank | Společnosti z Ukrajiny | Futures na americké indexy | Celkový sentiment | Index výrobních cen | Panika | Murray | Vývoj ceny akcií ČEZ | Agentura Moody's | Reálné mzdy | Zajištění | Poziční obchodní strategie | Averze k riziku | Správní rada | Intradenní strategie | Fundamentální informace | Rating Kypru | Dane Cekov | Zdroj příjmů | Dolar včera | Vyšší ceny | Partnerství | Velké pohyby na trhu | Manažeři | Phillips 66 | Dovoz oceli | Sankce vůči Rusku | Smíšené obchodování | Zasedání Bank of Canada | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výhled růstu ekonomiky | Provozní zisk | HDP Británie | Maďarská ekonomika | Světové rezervní měny | První fáze | Ipek Ozkardeskayaová | Robinhood Markets | Negativní výhled ratingu | Argentina | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Investování | Indikátor Purple Strike | Úvěrové portfolio | Fed | Nonfarm Payrolls | Euroskupina | Akcie Erste Group Bank | Marginální požadavky | Americká ministryně financí | Nejbližší support | Kurz hřivny | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Minimalizace inflace | Forwardy | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Účastníci trhu | Kevin McCarthy | Dluh Ruska | Euro k dolaru | Státní rating | Ratingová agentura Fitch | Heiken Ashi | Česká vláda | Hry | Akcie bank | COIN | Trhy | Paypal Holdings | Akcie společnosti Nvidia | Polská měna | Walmart | Cílení výnosové křivky | UBS Giovanni Staunovo | Aktuální stav | Nárůst výdajů | Energetická společnost ČEZ | FTSE | Generovat zisk | Janis Varufakis | Vyšší riziko | Německý ústavní soud | Rostoucí příjmy | Australský S&P/ASX | Akcie Visa | Rizika | Vliv měnové politiky na ekonomiku a spotřebitele | Nižší kurz | Hospodářské oživení ve Spojených státech | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Eurozóna | Portugalsko | Fond | Výhled ratingu USA | Eskalace obchodní války | ISM | Schopnost Ruska splácet dluh | Omezení pohybu kapitálu | Restrukturalizace | Globální trhy | Záchranný program | Fitch | Pšenice | Japonský index Nikkei 225 | Sankce USA | Dluhopisový trh | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Úspory | Měnová politika ECB | Futures na ropu | Velcí hráči | MIB | Japonský Nikkei | Řízení peněz | Kyjev | Jensen Huang | Otevírání ekonomiky | Energetické společnosti | Oblasti umělé inteligence | Členství Polska v NATO | Rating bank | Global X | Riziková aktiva | Rostoucí inflační očekávání | Britský FTSE | Růst ekonomiky | PAP | Obchodování se státními dluhopisy | UnitedHealth | Nissan | Francouzský parlament | Identifikační číslo | Žádosti o podporu | Bernstein Research | Ministerstvo financí | Bilance | Měnové zásahy | Příliv přímých zahraničních investic | Americké akciové indexy | Cena kávy | Ondřej Hartman | Promsvjazbank | Vladimir Putin | Tesla | Akcie FRHC | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | Automobilky Volkswagen | Low | MSCI All-Country | Stabilita | Příjmy domácností | Skepse | Španělsko | XTB Research | Oversea-Chinese Banking | Týdenní nárůst | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Můj pohled na trh | Americký podnikatel | Pohyby na bitcoinu | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | St. Louis | GS | USDCHF | Úvěrový rating a státní dluh | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | SYRIZA | Ekonomický plán | General Motors | CAD | Brutální výprodej | Japonská banka Nomura | Odhady analytiků | Intervence na devizovém trhu | Ceny zemního plynu v USA | Investors | Kurz britské libry | Shares | Financování dluhu | Deeskalace | Včerejší seance | Na burze | Akcionáři | Základní materiály | Analytička | Společnost | Ruský rubl | Zhoršení ratingu USA | The New York Times | Tisková konference ECB | Zpřísňování měnové politiky | Ralph Lauren | Rating dluhu Argentiny | Advanced Micro Devices | Evropská dluhová krize | Seriózní řízení rizik | Evropské trhy | Sázet | Politika centrální banky | Meziroční růst HDP | Promsvjazbank (PSB) | Hospodaření | Rozpad eura | Wells Fargo | Riksbank | Orbán | Severomořská ropa | Dluhové krize | USDIDX | Tlak na kapitálových trzích | Institucionální investoři | FXstreet | Modré dluhopisy | EBITDA | Reporty | Výkyvy na finančních trzích | Projevy centrálních bankéřů | Krizová fáze | Komisař EU | Obchod | Purple Trading | Pips | Negativní zprávy | Nejslabší sektory | Část ruského dluhu | Obchodní rozhodnutí | Silná konkurence | Tradeři | Ceny ropy Brent | Hospodářské politiky | Volkswagen | AUD/USD | Pracovní trh | Americká Federální rezervní banka | Eskalace konfliktu | Energetický index | Ratingový výhled | Vývoj na trhu | EK | Riziko | Analytik | Emise | Trinity | Capitalinked | FIAT | JPY | Credit Suisse | Budapešť | FT | Adidas | Pivot | Pokles výnosů | Binance | Yahoo Finance | RSI | Bank of America | Cenový strop | Semináře | Obchodování s futures | Transakce | USDX | Lowe's | Šok | Finanční trh | Jim Yong Kim | CashFlow | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Abú Zabí | Plyn | Kristina Hooper | Pokles cen ropy | Index tokijské burzy | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Risk | Úrovně supportu | Ceny | ETH | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Deutsche Börse | FTSE 100 | COT report | Dow Jones a S&P 500 | Dukascopy | Ben Bernanke | Války | Omega | Impuls | Ukrajina | Zemědělské komodity | Raiffeisenbank | Bundesbank | Data z trhu práce | Centrální banka | BBC | Předpovědi | Prodeje ropy | Softbank | USD/TRY | WTI | Restriktivní opatření | HOOD | SMA | Yahoo | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Take-Two Interactive | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Finanční pozice | NYCB | Klíčová úroveň | GEVORKYAN | Investiční možnosti | Rating vyšší | Odborníci | Cena severomořské ropy | Investments | Údaje o vývoji inflace | Dlužník | Zákonodárci | Celní politiky | E.ON | Sentix | Webinář | Stratég | Index FTSEurofirst 300 | Instituce | Erste Bank | Biotechnologické společnosti | Forint | Moderna (MRNA) | Anomálie | Novavax | Americký ministr financí | Kupní cena | Morgan Stanley | Francouzská ekonomika | Ceny zlata | Blue-chip | Commerzbank | Obchodní úspěch | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Indikátor Ichimoku | Michal Bárta | Patrik Urban | Bankovní krize | Pokles ekonomiky | Čínští výrobci | Insider | ESG | Růst cen energií | Index DOW | ČEZ | Frank | ERM | Milton Friedman | Index Nasdaq | Marathon Oil | CFD | Benchmark | Humana | Vyšší low | Pasiva | Defi | 256/2004 | Trinity Bank | Rozhovor | Sankce proti Rusku | Justice | Zhoršení výhledu | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Izraelská ekonomika | Historická maxima | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Podmínky půjčky | Vietnam | Švýcarské banky | Osvobození | Ceny akcií | Hongkong | Ceny energií | Barometr | Index CAC 40 | GBP/USD | ASX | Vzácné kovy | Inflační cíl | Akcie Airbus | Obchodní analýza | VIX | Oficiální údaje | BOSSA | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Očkování proti covidu | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Cenové minimum | Pracovní místa | Ukrajinská ekonomika | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Vyšší hodnoty | Zisk | Biotechnologie | Devalvace měny | Přizpůsobovat se | Xetra | ČNB | Bank of England | Mimořádná opatření | Nejprudší jednodenní pokles | mRNA | Overweight | EURUSD | Demokraté | Nord Stream 2 | Swapy | Huawei | Vývoj ceny akcií | Rizikové měny | Velké pohyby | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Silná data | Nasdaq Composite | Prezidentské kampaně | Zahraniční investoři | Wolfgang Schäuble | Pozitivní zprávy | Moskevská burza | CFD (Rozdílové smlouvy) | Progres | Obchodování | Největší firmy | Vzdělání | Úroky | Eurostat | Prezident | Ropovod | Růst inflace | Obavy trhu | Finanční pomoc | Jednotné měny | Freedom Finance | Jednotná evropská měna | TRY | Francouzský ministr | Prémie | Oslabování dolaru | Expanzivní politika | Státní rozpočet | Evropa | Cena eura | Měna | S&P Global | TOPIX | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Zprávy | CCI | Ceny ropy | HUM | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Zelenskyj | Trigger | Údaje | Hlavní měny | Krize v eurozóně | Spoření | Převodník měn | Automobilky | Příjmy z prodeje ropy | Výkonnost indexů | Ekonomické události | List Financial Times | Omezení pohybu | Eurodolar | PYPL | Italská vláda | Finanční krize | DPA | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Profit Target | TTWO | Britská měna | Běžný účet | Drahý kov | ex | Nejslabší sektory S&P | Snížení daní | Jakub Matis | Španělská ekonomika | Medián | Index CPI | xStation5 | IronFX | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Finančnictví | Zpráva pro tradery | RBC | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Velmoci | Zasedání americké centrální banky | Marže | Směřování | Visa | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Propad akcií | Vývoj měnového páru USD/TRY | CARA | Chorvatsko | Velcí institucionální investoři | BNP | Situace | Mario Draghi | Dolarový index (USDIDX) | Dostupná data | Portfolio manager | Růst dolaru | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Roční výnos | Tradingové webináře zdarma | Konsensus | Pozitivní výsledek | Dluhy | Euro STOXX | Operace na volném trhu | NATGAS | Prodej aut | FOREX | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Turecké liry | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Guvernér | Trader | Dukascopy Europe | GasNet | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | Index pražské burzy | GfK | Aliance | Světové události | Pokles zásob | Spready | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Omyl | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Index Nikkei 225 | Čínské vlády | Ekonomka | Dolar | Asie a Tichomoří | Euro | Yield | Klid | Investování je rizikové | Obratu trhu | LME | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | Fibonacciho úrovně | HCOB | Nové investice | Globální investoři | Politici | Varovné znamení | Dopady na ekonomiku | Rizikové prémie | Obchodní bilance | Meziroční růst spotřebitelských cen | Brazílie | Zhoršení ratingu | Členské země | Ukrajinská vláda | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Slovensko | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Akumulace | FX trh | Hřivna | Historické trendy | Premiér Boris Johnson | Realitní sektor | Domácí měny | ČTK | Lehman Brothers | Pozitivní výhled | Odhad letošního růstu | FX Street | Jamie Dimon | Infineon | UNH | Retail | Vyšší úroveň | Bill Ackman | Stimuly | Mitsui | Ztráty | Česká národní banka | Slabé stránky | VIAC | Alokace aktiv | Ratingové úpravy | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Výhled trhů | BBB | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Akcie | Cílová cena | Zvýšení ratingu | Turecká ekonomika | Obchodování na devizových trzích | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | Nový Zéland | Société Générale | 5G | Obchodovat s akciemi | Výhody | Pražská burza | Target | Očkování | Podniky | Američtí regulátoři | Index spotřebitelských cen | Institut ZEW | Downgrade | Demografické trendy | Makléř | Zrychlení růstu | Vývoj ropy | AAA | Dodávky energií | SPOT | Motivace | ONS | Vývoj ceny | Býčí trend | Analytik XTB | Dodavatelské řetězce | Akcie Facebook | BBVA | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Převis | ADP report | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Index VIX | Rekordní maximum | Úroková míra | Price Action | Vývoj ekonomiky | Cenový kanál | Ekonomické škody | Index PPI | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Největší propad | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Prognózy | Maloobchodníci | Zvyšování cen | Kurz | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Ministři | Tichomoří | Zpřísnění finančních podmínek | DXY | Swingový výhled | RBC Capital | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Barack Obama | Veřejné služby | Americká ekonomika | Růstový trend | Panevropský index | AMD | Energetická společnost | Výhled ratingu Japonska | Snížení těžby | Pokladniční poukázky | Ekonomický vliv | Státy Evropské unie | Japonské akcie | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Nasdaq-100 (US100) | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Investice | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Business | Pro investory | Fidelity | Objem úvěrů | Návrh zákona | Potenciál | Finanční produkty | AMD.US | Zdravotnictví | QCOM | Robinhood | Joseph Stiglitz | Rally | Odklad splátek | Mezinárodní sankce | Investujte | Konkurence | Nové daně | Kapitalizace | Komoditní stratég | Nezávislost | Komunikace | Zpráva z akciového trhu | Photon Energy | Americké futures | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | Fitch Ratings | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Výdaje na obranu | Tipy pro začínající | ESM | Makrodata | Údaje z Číny | Zisky | ECOFIN | Delta | Masivní nákupy | Regulace | CBK | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Cyrrus | USMCA | Dluhopisové trhy | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Turecká měna | Akcie klesají | Důvěra | Risk Off | Michel Barnier | Potenciál trhu | Rating České republiky | Převzetí Credit Suisse | Oslabení dolaru | CAC 40 | Nikola | Americký akciový trh | Delta Air Lines | Bannockburn Global Forex | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Index MSCI | Obchodní politika | Exotické měny | Měny | Capitalinked.com | Dollar | Bankovní domy | AUDJPY | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Hospodářský růst | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | Krize v Řecku | CSI300 | Cash flow | Trh s ropou | Ekonomický institut | Obchodování s cizími měnami | Export | Milník | Hyperinflace | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | FANG | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Unicredit | GBPUSD | Řízení rizik | Italská ekonomika | Měnová situace | Stabilní výhled | Futures na americké akcie | Firma McDonald's | Čtvrtletní výsledky | Mark Carney | Chytré kontrakty | Euronext | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Akcie Erste Group | Pro tradery | Reakce investorů | HSCEI | Stock Exchange | Inflace v Číně | Neúspěch | Britská vláda | Jižní Korea | Engulfing | Valuace | Výsledková sezóna | FedWatch | Tranše | Air | Rozšíření | Technická analýza | Nejlepší blue chip akcie | Stav ekonomiky | Plány | Bankovní skupiny | Makroekonomické analýzy | Politická nestabilita | Administrativa | Ropa dnes | COVID-19 | Ranní zpráva | USD/oz | Béžová kniha | Silný trh | Divize společnosti | Brusel | Burzovní průvodce | NFP | Freedom Finance Europe | Devizové rezervy | Hypotéky | Nikkei | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Nové zprávy | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Roubini | Bitcoinový fond | Evropské akcie | Euro Stoxx 50 | TIM | Swissquote | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Monex USA | Investiční | Britské banky | Nálada | ADS | Příjmy | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Prodej | Evropská komise (EK) | Ocenění nástrojů | Financial | Recep Tayyip Erdogan | Zasedání Fedu | Bloomberg | XM | Guvernér centrální banky | XAU/USD | Evropská unie | Pákový efekt | Britský ministr financí | Britský FTSE 100 | Rozvoj | Day trading | Hlavní indexy | Saxo PrivatBank | Finanční nástroje | Rozhodnutí vlády | Silný růst | ICE | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Akcie S&P | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Komoditní trhy | Sumitomo Mitsui | Pandemie nemoci COVID-19 | Divize | Korekce | Odhady trhu | Časový plán | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Panevropský index STOXX 600 | Riziko recese | Střednědobý výhled | S&P Global Ratings | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Výkonnost | Hodnota měny | Dash | Předčasné parlamentní volby | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Televize CNBC | Obchodování s akciemi | Index S&P 500 | Instrument | Ajay Banga | Hrubý domácí produkt | Trumpova administrativa | Přehled | Short | Tomáš Pfeiler | Makléř Wood & Company | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | High | Rostoucí trend | CVS | Politbyro | OECD | CHF | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Spot | Nízká nezaměstnanost | Cronos | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Inflace v únoru | Těžba ropy | Turecký prezident | Volby v USA | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | JDE | Podpora | Ministři financí | Julius Baer | Globální problémy | Obchodování s CFD | QE | MT4 | First Republic | Poziční obchodování | Japonský premiér | Světová banka | Cena | Vystoupení z EU | Robinhood Markets (HOOD.US) | Německo | Útok na Ukrajinu | Makroekonomické ukazatele | Komerční banky | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Širší trh s kryptoměnami | Dolarové páry | Dluh USA | Evropské indexy | Snížení sazeb | BAT | Bullish Engulfing | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | COST | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Drahé kovy | Next | Evropské akciové indexy | Etherea | Tempo inflace | PSX | Co bude | Medvědi | DAX | Uvolněná měnová politika | Erste | Ekonomická rizika | Podnik | Objem dovozu | EMA | Forexu | Agentura DPA | Akcie společnosti | DG | Obchodní válka | Kypr | DBK | Báze | Oscilátory | Zlato | Relativní stabilita | Ekonomika | Inflace v Německu | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Ticker | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Ekonomické krize | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Práce | Úspěch | Investiční příležitosti | Benjamin Netanjahu | LTRO | Navyšování cen | Likvidita | Jihokorejský Kospi | Cíle | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Zásoby benzinu | Likvidní | Banky | Předčasné volby | BlackRock | Buy | Akcie ČEZ | Daňové změny | Francouzské akcie | Obchodní podmínky | Petr Veselý | Země G7 | Vlády | Americká vláda | Širší trh | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Ministři financí eurozóny | Fundamenty | Capital Management | Bankrot | Očekávaný růst | Netflix | Poptávka po ropě | Zisk na akcii | Ray Dalio | Wall Street | ING Groep NV | Největší finanční trh | Průlom | Forexové obchody | Vysoké úrokové sazby | Datová centra | Analýza | Ministr financí | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Nejsilnější sektory S&P | ČR | XTB | Intervenovat | Kvantitativní utahování | Bavlna | Analytici banky | Americký Fed | Fungování finančních trhů | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | API | Dukovany | Ratingové agentury | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | Ekonomická expanze | Techničtí obchodníci | Negativní úrokové sazby | Pullback | Nejslabší akcie S&P | LES | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Hillary Clintonová | Maloobchodní tržby v Číně | Komise pro cenné papíry a burzy | Market | Společnost ČEZ | Výzvy a rizika | Cenné papíry | Bankrot Řecka | Royal Bank of Scotland | Přijmout euro | Dosažení dohody | Stoxx | Lídři | LSEG | Americká lehká ropa WTI | Support | Dluhový strop | Gabriel Štefaňák | Cenný papír | Farmaceutické společnosti | McDonald's | Swissquote Bank | FX | Rozvíjející se trhy | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Bilion dolarů | Deutsche Bundesbank | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Investice do bitcoinu | Investiční banka | Služby | Volný čas | CVS Health | Obchodování britské libry | Spotřební zboží | Mezinárodní investiční banka (MIB) | OPEC | Ministryně financí | Trh zlata | Fio banka | Řetězce | Sentiment | SNB | Události ve světové ekonomice | NYSE | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Nejsilnější akcie | Okénko trhu | Evropský index | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Zvýšené napětí | Největší pokles | Nákupy aktiv | Růst libry | Politická krize | Spotřebitelé | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Výkonný ředitel | Rheinmetall | Erste Group Bank | Investovat do Bitcoinu | Vzdělávání | Měnový pár GBP/USD | Růst hrubého domácího produktu | Americký dolar včera | Politika Fedu | Polsko | Burzovní debut | Reddit | Začít investovat | Nikkei 225 | AUDUSD | NFT | Rezistence | Index Dow Jones | Dnes na světových trzích | ZEW index | Saxo Bank | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Spotřebitelská poptávka | Ichimoku | Volatility trhu | Velké banky | RHM | Nařízení | Zavedení eura | Budoucí pohyby | Ropy | Struktura | ABN Amro | Vývoj měnového páru EUR/JPY | XTB Tomáš Cverna | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Invesco Ltd. | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Emitent | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | Cenové stropy | Inflace v lednu | Finančník | USD | Bannockburn | CAC40 | Vývoj dolarového indexu | Cestování | TJX Companies | Obchodování Price Action | Americký dolar dnes | Kabinet | Hospodářský vývoj | Zvýšení daní | Marek Kameništiak | PayPal | USD EUR | Čínské úřady | Produkty a služby | Ekonomické recese | D1 | Dluhopisy s vysokým výnosem | Rally na ropě | Vyšší úrokové sazby | Výroční zpráva | Purple Strike | Index britských akcií FTSE 100 | Nízké úrokové sazby | US500 | Co se děje na finančních trzích | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | CZ | Earnings | Průraz | Australský dolar | Futures na evropské indexy | Maastrichtská kritéria | Propad | Bankovnictví | Rakousko | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Guvernéři centrálních bank | First Solar (FSLR) | Objemy obchodů | Dogecoin | Hospodářské oživení | Sumitomo | Finanční ztráty | Ruský akciový trh | Agentura AP | Dopady koronavirové krize | Růst eura | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Turecká centrální banka | Jihokorejský KOSPI | Čínský akciový index | Markets | USD/CHF | Index CSI 300 | Francouzská vláda | Invest | Rok 2024 | Aleš Michl | Webináře zdarma | Ruská invaze | ISIN | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Standard & Poor's (S&P) | CVX | Ekonomie | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Rozsáhlé investice | Akcie IBM | Dopady pandemie na ekonomiku | Makroekonomický kalendář | Nvidia | Investment | ING | Zahraniční investice | Česká republika | Ceny komodit | Nouriel Roubini | Indexy | BofA | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Kurz švýcarského franku | Splácení dluhu | Kupní síly peněz | US100 | Makro | Evropská centrální banka | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | Německá centrální banka | IFO index | Analytik Trinity Bank | ECB | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Forward | Měnová politika | Alokace | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Rozpočtové politiky | Body | Snížení rizika | Evropské země | Revize výhledu | Payrolls | ROCE | Spekulace | Navýšení | Kupón | Referendum | Americká cla | RBC Capital Markets | Enphase Energy | Hizballáh | Akcie bankovní skupiny Erste | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | ASX 200 | Firemní dluhopisy | Politické riziko | ENPH | Americký dluh | Caixin | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Trading pro začátečníky | Plynárenské společnosti | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | DoorDash | Kraft Heinz | Jak investovat | Nákupní signál | Schodek veřejných financí | Prodeje | Základní sazba | Pracovní síly | Komunistické strany | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Setrvání Británie v EU | Vnější prostředí | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Finančníci | Nákup dluhopisů | Investor | USD/JPY | Doba splatnosti | Americké vlády | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Obchodování na burze | Americké obchodování | Prudký pokles cen | Šíření koronaviru | Emitenti | Ovlivňování | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Brent a WTI | Hlavní ekonom ECB | Index technologického trhu Nasdaq | Američané | Graf dne | CNBC | Cena BTC | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Hospodářský výhled | Strukturální problémy | Ocenění | Home Depot | Index DAX | Chování spotřebitelů
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot