Pátek 02. května 2025 23:53
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
RebelsFunding PIXAR styl
reklama
RebelsFunding sleva duben SPRING25
reklama
Purple e-book Reverzní cenové formace

Úrovně supportu

img

Čemu věnovat pozornost dne 11. března? Rozbor nejdůležitějších událostí pro začátečníky

11.03.2025 Na úterý je naplánováno několik významných makroekonomických událostí. Nejvýznamnější zprávou jsou údaje o volných pracovních místech v USA JOLTs, které jsou však zveřejňovány se značným zpožděním a nemají na trh zvláštní vliv. Naopak zprávy o vývoji nezaměstnanosti a počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor, které byly zveřejněny minulý týden, mají mnohem větší váhu. V tento den se neočekávají žádné významné zprávy ze Spojeného království, Německa, EU ani USA.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 11. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

11.03.2025 V pondělí se měnový pár EUR/USD obchodoval v rozmezí 1,0804 až 1,0888. Trh v současné době zažívá dočasné období klidu po prudkém vzestupu z minulého týdne, během kterého euro posílilo přibližně o 500 pipsů, a zaznamenalo tak nejsilnější rally za poslední roky. Obchodníci však nyní čelí dilematu: mají pokračovat v prodeji dolaru, nebo jej začít opět nakupovat? Ačkoli Trumpovy sankce byly započítány, v budoucnu by se mohly objevit další sankce. Americký dolar oslabil v očekávání ekonomického poklesu v důsledku cel, ale skutečný pokles může být mírný nebo žádný. Trh již silně reagoval na negativní zprávy pro dolar, takže je nepravděpodobné, že by jeho pokles pokračoval stejným tempem. V této fázi se zdá být oprávněná korekce.
img

Jak 11. března obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

11.03.2025 Britská libra se v pondělí pokusila pokračovat v pohybu nahoru, pak se obrátila dolů a nakonec zůstala v bočním pásmu podobně jako v posledních dvou dnech předchozího týdne. Jsme svědky plochého trhu na lokálních maximech. Zdá se, že trh čeká na nová Trumpova prohlášení, údaje o americké inflaci nebo jinou klíčovou událost. Dopad Trumpových cel na americkou ekonomiku byl už plně zohledněn, ale co požene euro a libru dál nahoru?
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 11. března: jízda na horské dráze

11.03.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí výkyvy. Ve Spojeném království ani v USA nedošlo k žádným významným událostem a Donald Trump neoznámil žádná nová cla, takže trh neměl na co reagovat. Přesto se britská libra drží poblíž maxim a nevypadá, že by chtěla zahájit byť jen mírnou korekci. Ačkoli americký dolar minulý týden prudce klesl, stále věříme v jeho oživení. Pokud bude Trump týden co týden uvalovat nové sankce, dolar může mít problém znovu sebrat síly. Podle nás byl ale pokles z minulého týdne nadměrný a přinejmenším korekce je oprávněná.
img

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 11. března: Tak přece jen to bylo nudné pondělí

11.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval převážně do strany, ačkoli se euro v průběhu dne pokoušelo tlačit vzhůru. Jedinou významnou makroekonomickou událostí byla zpráva o průmyslové výrobě z Německa, která byla o něco silnější, než se očekávalo. Tato zpráva však stejně jako všechny události z předchozího týdne – ať už silné, nebo slabé – celkový trend nezměnila a euro pokračovalo v růstu. Domníváme se, že údaje o průmyslové výrobě pocházející jen z jedné z 27 zemí EU měly na pohyb páru pouze omezený vliv.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 10. března: Britská libra pokračuje v růstu spolu s ostatními měnami

10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek obnovil svůj růst. Zveřejněné ekonomické údaje ze Spojených států nebyly dostatečně silné, aby podpořily dolar, což přispělo k jeho současným problémům. Zpráva Non-Farm Payrolls naznačila, že mimo zemědělský sektor bylo vytvořeno pouze 151 000 nových pracovních míst, čímž nesplnila očekávaných 160 000 míst. Navíc míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla ze 4,0 % na 4,1 %. Pozitivní zprávou je, že průměrná mzda vzrostla o 4 %. Vzhledem k tomu, že dolar v průběhu týdne klesal, je pravděpodobné, že tyto údaje vyvolají další vlnu oslabování.
img

Obchodní doporučení a analýza pro EUR/USD na 10. března: Trump je důležitější než ekonomika a trh práce

10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Ve druhé polovině dne však došlo k mírnému poklesu, který neodpovídal makroekonomickému pozadí. Tento pokles byl tak malý, že zůstává nejasné, zda se jednalo o reakci na Powellův projev – ve kterém potvrdil svůj předchozí postoj k měnové politice – nebo jen o vybírání zisků na konci týdne. Současný pohyb trhu se bohužel jeví jako krajně nejasný a nelogický. Jde především o to, že trh minulý týden reagoval především na jediný faktor: novou zahraniční politiku USA. Není jisté, jak dlouho se trh bude soustředit pouze na tento faktor a nebude brát ohled na ostatní proměnné. Co se stane, až trh na tento faktor plně zareaguje? Jaké další zprávy mohou přijít od Donalda Trumpa a jak na ně bude trh reagovat? Míra nejistoty je na historicky nejvyšší úrovni.
img

Čemu věnovat pozornost dne 10. března? Rozbor nejdůležitějších událostí pro začátečníky

10.03.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná z nich není významná. Jedinou zprávou dne, která stojí za pozornost, jsou údaje o průmyslové výrobě v Německu, které však pravděpodobně nepřilákají velkou pozornost. Trh se plně soustředí na prohlášení a rozhodnutí Donalda Trumpa, takže ostatní události jsou méně důležité. Nebýt amerického prezidenta, americký dolar by tento týden vůči euru neklesl o 460 pipsů.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 10. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

10.03.2025 V pátek měnový pár EUR/USD po krátké čtvrteční pauze znovu začal růst. Pohled na makroekonomický kalendář by mohl naznačovat, že byl růst eura zcela oprávněný. Zpráva o vývoji HDP v eurozóně předčila očekávání, zatímco zpráva o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor v USA byla slabší, než se očekávalo, a nezaměstnanost nečekaně vzrostla na 4,1 %. Bližší zkoumání pětiminutového časového rámce však ukazuje, že k většině růstu eura došlo v první polovině dne, před zveřejněním zprávy o vývoji HDP. Ve druhé polovině dne, navzdory zveřejnění neuspokojivých údajů z USA, pár v růstu nepokračoval. To naznačuje, že trh nakupoval euro, aniž by věnoval příliš pozornosti makroekonomickým souvislostem. Je důležité poznamenat, že se ceně nepodařilo prorazit nad pásmo 1,0888–1,0896, což vedlo k mírnému zisku pouhých 460 pipsů za celý týden.
img

Přehled páru EUR/USD na 10. března: Jak dlouho ještě bude Trump oslabovat dolar?

10.03.2025 Měnový pár EUR/USD celý pátek pokračoval v uptrendu. Tentokrát měl trh pádné důvody k prodeji dolaru. Musíme však uvést, že trh už se minulý týden zřetelně zbavoval americké měny, a to jak ve dnech s pádným důvodem, tak ve dnech bez jakéhokoli jasného důvodu. Jak už bylo zmíněno, jedním z hlavních faktorů poklesu dolaru byl Donald Trump a jeho série exekutivních příkazů zavádějících dovozní cla, což je sice jistě důvod k oslabení dolaru, ale nikoli nutně naprosto objektivní.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD 10. března: Je britská libra vyčerpaná?

10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek ráno znovu prudce vzrostl, ale pohyby během dne vypadaly velmi nelogicky. Pojďme si to rozebrat: Proč libra během evropské obchodní seance rostla? Odpověď zní: Nijak zvlášť nerostla, protože ve Spojeném království se v té době neodehrávaly žádné významné události. Byl růst libry ovlivněn eurem, které dostalo podporu z pozitivní zprávy o HDP? Pokud ano, odvíjí se zajímavý scénář, kdy libra roste zdánlivě z jakéhokoli důvodu.
img

Jak 10. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

10.03.2025 Měnový pár GBP/USD se v pátek pokusil pokračovat v růstu. Nutno ale dodat, že v první polovině dne nedošlo k žádným významným zpravodajským událostem, které by britskou libru ovlivnily. Euro jakýsi důvod k růstu mělo, protože zpráva o HDP eurozóny za 4. čtvrtletí byla nad očekávání silná. Začalo ale stoupat spíš před zveřejněním zprávy než v reakci na ni. Naopak libra takovou podporu postrádala. Proč tedy zase stoupala? Odpověď je prostá: Donald Trump.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 7. března

07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek držel v rámci pásma a odrážel tak pauzu trhu. Spojené království nezveřejnilo žádné významné ekonomické zprávy a nedávné komentáře guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho obchodníkům nenabídly příliš mnoho informací. Bailey jen zdůraznil, že obchodní spory by se měly řešit spíše dialogem než cly, což je prohlášení, které rozhodovací proces v Bílém domě pravděpodobně neovlivní.
img

Přehled páru GBP/USD na 7. března

07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek zastavil. Libra se před začátkem americké obchodní seance dokonce mírně stáhla, i když tím ovlivnila jen máloco. Roste už téměř dva měsíce v řadě a za tu dobu získala 800 bodů. Tento pohyb vypadal zpočátku logicky, protože následoval po prudkém poklesu a vyžadoval korekci, ale teď libra působí příliš překoupeně.
img

Jak 7. března obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

07.03.2025 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek po třídenní rally v podstatě zastavil. Navzdory významným událostem, které mohly posílit americký dolar, se trh zastavil, což ještě víc zdůraznilo nedávnou absenci logického pohybu tohoto páru. Rozhodnutí ECB znovu uvolnit měnovou politiku mělo způsobit pokles eura, ale žádný takový pohyb jsme nezaznamenali, protože trh se dál soustředí jen na politiku Donalda Trumpa. Navzdory prudkému poklesu dolaru v tomto týdnu může dnes nebo příští týden začít silné oživení. V tuto chvíli však tržní sentiment postrádá jasnou logiku. Vše závisí na tom, jak si obchodníci vyloží fundamentální pozadí. V hodinovém časovém rámci navíc neexistuje jasná trendová linie, která by naznačovala konec rostoucího trendu.
img

Jak 7. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

07.03.2025 Pár GBP/USD se ve čtvrtek také zastavil. Britská libra ani americký dolar neměly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody k růstu či poklesu, protože ekonomické pozadí bylo slabé a fundamentální faktory vůbec žádné.Donald Trump si navíc vzal volno a zdržel se zavádění nových cel. Trh si proto dopřál zaslouženou přestávku.
img

Čemu věnovat pozornost dne 7. března? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

07.03.2025 Páteční kalendář makroekonomických událostí je nabitý. Eurozóna zveřejní zprávu o vývoji HDP za třetí čtvrtletí ve třetím odhadu, který se může lišit od předchozích dvou. Očekávání hospodářského růstu v Evropě zůstávají nízká, přesto euro bez ohledu na tento faktor roste. Ve Spojených státech budou mezitím zveřejněny klíčové zprávy o nezaměstnanosti, mzdách a trhu práce. Tyto zprávy mají pro trh značný význam a mají silný vliv na rozhodování Federálního rezervního systému. Tento týden však trh ignoruje všechny události kromě politiky Donalda Trumpa. Je dost možné, že i dnes budeme svědky nelogických pohybů na trhu.
img

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 7. března

07.03.2025 Měnový pár EUR/USD se během většiny čtvrtečního obchodování pohyboval v úzkém rozpětí, ale po zveřejnění výsledků zasedání Evropské centrální banky (ECB) obnovil růst. Trh na výsledky reagoval novou vlnou nákupů eura, přestože ECB podle očekávání snížila všechny tři klíčové úrokové sazby. Jinými slovy: ECB plánovala snížení sazeb, ECB sazby snížila, a přesto euro posílilo. To vystihuje současné naprosté odtržení trhu od logické cenové akce. Investoři pokračují ve výprodeji amerického dolaru jednoduše proto, že s ním nechtějí mít nic společného, a tato neochota má jeden jediný důvod – Donalda Trumpa. Toto téma se opakuje celý týden. Dokonce i v pondělí euro prudce rostlo, aniž by k tomu mělo jakékoli makroekonomické důvody.
img

Doporučení k obchodování a analýza obchodů pro pár EUR/USD na 7. března

07.03.2025 Pár EUR/USD si během celého čtvrtka udržoval svůj býčí trend. Tempo růstu však bylo ve srovnání s prvními třemi dny týdne pomalejší. Do této chvíle americký dolar ztratil již 400 bodů, přičemž pro takový pokles neexistovaly žádné silné makroekonomické důvody. Čtvrteční seance tento bod dále posílila.
img

Čemu věnovat pozornost dne 6. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky

06.03.2025 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí, které však pravděpodobně nebudou mít zásadní dopad. Tento týden už bylo zveřejněno značné množství makroekonomických údajů, které měly na euro, libru nebo dolar minimální dopad. Dolar nadále klesá, zřejmě v důsledku paniky na trhu a emotivních očekávání souvisejících s Donaldem Trumpem a zahraniční politikou USA. Oba měnové páry mohou začít klesat, ale pravděpodobně by se jednalo o pullback v rámci celkového silného růstového trendu.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 6. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.03.2025 Ve středu měnový pár EUR/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu bez jediné přestávky. Ve skutečnosti není třeba analyzovat makroekonomické souvislosti, protože ty současný pokles amerického dolaru nevysvětlují. Jak jsme uvedli v pondělí, nedávno zveřejněné zprávy nemohly vyvolat tak výrazné posílení eura. V úterý a ve středu byla situace podobná. Za pouhé tři dny dolar ztratil 400 pipsů a stojí za to se ptát, co tento pokles způsobilo. Bylo to způsobeno indexy obchodní aktivity? Pro zajímavost, včerejší americký index PMI ve službách ISM dopadl lépe, než se očekávalo.
img

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 6. března: Roste také libra. Nepotřebuje k tomu žádný důvod

06.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu a v tuto chvíli pro tento pohyb nejsou nutné projevy představitelů centrálních bank ani makroekonomické údaje. Jediné, co je důležité, je Donald Trump, který každý den něco říká, dává rozhovory nalevo i napravo a vyhrožuje polovině zemí světa. Dolar se propadá do propasti. I když z krátkodobého hlediska může být Trumpova politika pro USA výhodná, opakovaně jsme varovali, že hlavní světoví hráči nebudou skákat tak, jak Trump píská. Americký prezident chce vyrovnat obchodní deficit. Kdo však za tento deficit může? Pokud američtí spotřebitelé dávají přednost čínskému zboží, protože je levnější, nebo evropským automobilům kvůli jejich kvalitě, je to vina Číny a EU? Nebo je to vina Ameriky, kde jsou pracovní síla, zboží a služby astronomicky drahé?
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 6. března: Není čas otálet

06.03.2025 Měnový pár GBP/USD pokračoval v růstu i ve středu. Růst libry byl však tento týden slabší než růst eura, což je zvláštní. Na druhou stranu, za pohyby těchto dvou hlavních měnových párů by jeden těžko hledal nějakou logiku. Rozhodnutí a prohlášení Donalda Trumpa ženou americký dolar směrem k volnému pádu, a proto euro i libra posilují. Trumpovy kroky mohou být záměrnou snahou oslabit dolar. Během svého prvního funkčního období chtěl americkou měnu devalvovat a opakovaně naléhal na Jeroma Powella, aby snížil úrokové sazby – bez úspěchu. Nyní, když si uvědomil, že by byl další nátlak na předsedu Fedu marný, Trump možná razí jinou strategii. Tato teorie však zní téměř jako science fiction. Bez ohledu na to dolar klesá a nikdo neví, jak moc ještě klesne. Nikdo nedokáže předpovědět, co Trump řekne zítra nebo pozítří.
img

Jak 6. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

06.03.2025 Pár GBP/USD ve středu pokračoval ve výrazném růstu. Zatímco evropská měna neměla na začátku týdne ani jeden důvod k růstu, libra šterlinků jich měla ještě méně. Obě měny stoupaly hlavně kvůli výrokům Donalda Trumpa, které jsou navzdory neustálým výzvám k míru, dobré vůli a jednotě často kontraproduktivní. Pojem "mír" může mít značně rozdílné významy – Trump chce ukončit válku na Ukrajině, ale trvá na podmínkách, které Kyjev ani Moskva v současné době nepřijímají. Zároveň vyostřuje obchodní napětí s Čínou, Kanadou, Mexikem, Indií a Evropskou unií, čímž fakticky poškozuje vztahy se zeměmi, které byly dlouholetými partnery USA. Za těchto okolností se dá pochopit, jak trh může reagovat na americký dolar.
img

Přehled páru EUR/USD, 6. března: všichni konečně prozřeli

06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu bez jakýchkoli překážek pokračoval v růstu. Co jiného mu také zbývá, když Trump pronáší každý den projevy a každý jeho projev je na totéž téma – hrozby, tlak, vydírání, urážky a donucování? Už asi měsíc opakujeme totéž: největším nepřítelem amerického dolaru je Donald Trump. Nečekali jsme, že americká měna se v určitém okamžiku začne hroutit, zatímco bude ignorovat všechny ostatní zprávy a události. Jenže na začátku března se přesně toto stalo. Americký prezident je v podstatě jediným faktorem, který teď řídí pohyby na devizovém trhu.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 6. března: toto už není krach, ale kolaps

06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, ale slovo "pohyb" je příliš slabé. Americký dolar se bez silného makroekonomického důvodu během několika dní propadl o 400 pipů. Důvodem jsou výhradně rozhodnutí a výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, což je teď jasné každému obchodníkovi. Analýza středečních makroekonomických údajů je proto zbytečná. Nejdůležitější zpráva dne, index PMI ve službách ISM, výrazně překonala odhady, a přesto nijak nepřispěla k posílení dolaru. To znamená, že technické, makroekonomické a fundamentální analýzy jsou momentálně nedůležité. Jsme svědky mimořádně vzácného jevu, kdy politické a geopolitické faktory – vycházející z jediné země – vytvářejí na globálních trzích bezprecedentní chaos.
img

Americký akciový trh se před klíčovými zprávami odráží od úrovně supportu

05.03.2025 Účastníci trhu řešili tytéž problémy, které v poslední době vládnou diskusím: obavám o ekonomický růst a nejistotě v oblasti cel. Obchodní válka se vyostřila, když včera vstoupila v platnost 25% cla na Kanadu a Mexiko, zatímco cla na Čínu se zvýšila o 10–20 %, což zmíněné země přimělo k oznámení odvetných opatření.
img

Čemu věnovat pozornost dne 5. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky

05.03.2025 Na středu je naplánováno několik důležitých makroekonomických událostí, zejména ze sektoru služeb, kde budou zveřejněny indexy PMI pro Spojené království, USA a eurozónu. Tyto zprávy stojí za pozornost, zejména index ISM z USA. Kromě toho bude v USA zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti, která odráží změny na trhu práce. Tato zpráva je však často považována za "mladšího sourozence" zprávy Non-Farm Payrolls, která je pro účastníky trhu primárním ukazatelem. Bez ohledu na to nejsou makroekonomické údaje pro obchodníky v současné době prioritou – ti totiž momentálně emotivně reagují především na projevy Donalda Trumpa.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 5. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

05.03.2025 V úterý měnový pár EUR/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu jako kdyby jej nijak neovlivnily nedávné události. Během dne byla zveřejněna pouze jedna makroekonomická zpráva: zpráva o vývoji nezaměstnanosti v eurozóně. Tato zpráva mohla euro podpořit, neboť nezaměstnanost se snížila z 6,3 % na 6,2 %, což byla změna, která obchodníky překvapila. Stále se však domníváme, že makroekonomický kontext není hnací silou současného růstu páru v pondělí ani v úterý. Některé zprávy sice naznačují růst eura, nejsou však natolik významné, aby trh zásadně ovlivnily.
img

Jak 5. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

05.03.2025 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru navzdory absenci jakýchkoli podpůrných faktorů, protože Spojené státy ani Spojené království nezveřejnily v průběhu dne žádné zprávy, ani žádní významní představitelé nevystoupili s projevy. Jedinými významnými zprávami byly další výroky Donalda Trumpa, který oznámil zdvojnásobení cel na Čínu a zrušil rozhodnutí poskytnout Mexiku a Kanadě měsíc navíc za účelem vyjednávání a prohlásil, že téměř všechny země světa zneužívají USA k vlastnímu prospěchu. Reakce trhu v posledních dvou dnech byla značná – britská libra roste. Tedy, ne že by úplně nabírala na hodnotě, to spíše dolar čelí silnému tlaku. Současné makroekonomické a technické faktory se zdají téměř irelevantní; trh prostě v panice utíká od dolaru.
img

Přehled páru EUR/USD – 5. března: korekční růst, nebo celkový obrat?

05.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí posílil o celkem 110 pipů a před začátkem úterní americké obchodní seance získal dalších 60. Uptrend na euru nevykazuje známky konce, což vzbuzuje otázku, co přesně se na forexovém trhu děje.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 5. března: euro vráží hlavou do betonové zdi

05.03.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru, i když ne tak silně jako v předchozích dnech. Nicméně euro stabilně roste, přestože k tomu má jen málo důvodů. Domníváme se, že hlavním faktorem, který stojí za růstem eura (nebo spíše poklesem dolaru), je bývalý prezident Donald Trump a jeho nedávná rozhodnutí. V úterý bylo oznámeno, že se rozhodl zvýšit cla na čínský dovoz na 20 % a odmítl prodloužit dobu vyjednávání s Kanadou a Mexikem. V důsledku toho se od včerejška na veškerý dovoz z těchto zemí vztahuje 25% clo. Kanada a Mexiko samozřejmě odpověděly zavedením odvetných cel na dovoz z USA.
img

Jak 4. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

04.03.2025 Pár GBP/USD zažil v pondělí také silnou rally. Z technického hlediska byl ale jeho pohyb oprávněnější než pohyb eura. Na rozdíl od eura se britská libra stále nachází v rostoucím trendu a neprorazila pod trendovou linii. K její pondělní rally nebyl prakticky žádný makroekonomický důvod. Index PMI ve zpracovatelském průmyslu ve Velké Británii byl zveřejněn jako druhý odhad, zatímco první významná zpráva – index ISM – byla zveřejněna večer, kdy trh už stoupal. Dolar začal oslabovat už v noci, takže tento pohyb byl do značné míry emocionální reakcí na páteční události v Bílém domě. Není jasné, proč si je trh vyložil negativně pro dolar, ale Trumpův prezidentský mandát ukázal, že "světový mír" podporuje pouze slovy. Ve skutečnosti se pouští do konfliktů s polovinou světa a klade si podmínky, což obchodníky nutí k opatrnému přístupu k dolaru.
img

Čemu věnovat pozornost dne 4. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky

04.03.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí, z nichž jedinou významnou je údaj o míře nezaměstnanosti v eurozóně. Tato zpráva však obvykle nemá na obchodníky tak silný dopad jako ta samá z USA, takže je pravděpodobné, že ji trh bude z velké části ignorovat. Makroekonomické a fundamentální kalendáře pro Německo, Spojené státy a Spojené království jsou navíc pro dnešek prázdné.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 4. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

04.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí zažil silnou rally, která byla v rozporu s očekávaným technickým obrazem. Minulý týden byla proražena linie vzestupného trendu a ceně se nepodařilo překonat úroveň 1,0526, která v denním časovém rámci slouží jako horní hranice bočního kanálu. Jako nejpravděpodobnější scénář pro tento týden se jevil pokles, trh však otevřel se zisky.
img

Obchodní doporučení a analýza pro GBP/USD na 4. března: Britské libře pomáhá i Trump

04.03.2025 Měnový pár GBP/USD zažil v pondělí výraznou rally, která byla do značné míry způsobena událostmi souvisejícími s Donaldem Trumpem z minulého pátku. Pro obchodníky, kteří se domnívali, že klíčovou roli v rally eura sehrály makroekonomické údaje, slouží výkonnost měnového páru GBP/USD jako opačný příklad. V pondělí se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události, s výjimkou zveřejnění druhého odhadu indexu PMI ve zpracovatelském průmyslu. V době, kdy byl ve Spojených státech zveřejněn slabý index ISM, již pár GBP/USD vzrostl o 115 pipsů. Pokud tedy makroekonomické údaje měly nějaký vliv, byl minimální.
img

Přehled páru EUR/USD – 4. března: změna celkového trendu, nebo prostě jen chaos?

04.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vzrostl o 80 pipů, a to ještě před začátkem americké obchodní seance. O víkendu jsme zmínili, že pondělí by mohlo být velmi volatilní, protože trh bude nejspíš reagovat na páteční události, na které ještě možnost reagovat neměl. Připomeňme, že tisková konference Donalda Trumpa a Volodymyra Zelenského skončila skandálem. Nebudeme se zabývat původcem ani důvodem tohoto skandálu. Zdá se nicméně, že Trump znovu používá svou obvyklou strategii k dosažení svých cílů.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 4. března: Trump kazí medvědům plány

04.03.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v pondělí výraznou rally. O víkendu jsme upozorňovali, že pondělní volatilita by mohla být vysoká, protože trh by mohl reagovat na páteční události v Bílém domě. Náš předpoklad byl, jak se ukázalo, správný. Hned po zahájení obchodování začal americký dolar klesat, zřejmě v reakci na protest devizového trhu proti Donaldu Trumpovi. Trh v minulosti reagoval nákupem dolaru na cla, sankce, hrozby a urážky ze strany amerického prezidenta. Jenže trend se změnil a obchodníci se americké měny zbavují, ačkoli se v pátek nic podstatného nestalo – došlo jen ke slovní výměně názorů mezi prezidentem USA a Ukrajiny.
img

Ropa: klíčové faktory a výhled trhu na tento týden

04.03.2025 V nadcházejících dnech může výrazně vzrůst volatilita na trhu s ropou a zemním plynem, zejména v V nadcházejících dnech může výrazně vzrůst volatilita na trhu s ropou a zemním plynem, zejména v souvislosti s očekávanými ekonomickými údaji a potenciálními prohlášeními klíčových představitelů. Trh je v rozhodujícím bodě, takže je třeba sledovat úrovně supportu a rezistence.
img

Čemu věnovat pozornost dne 3. března? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky

03.03.2025 Na pondělí je naplánováno značné množství makroekonomických událostí, což znamená, že ekonomické zprávy budou mít velký vliv na měnové páry. Ve Spojeném království, Německu, EU a USA budou zveřejněny indexy podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru. Všechny tyto indexy jsou důležité, nicméně se očekává, že největší váhu bude mít americký index ISM. Kromě toho EU zveřejní únorový index spotřebitelských cen, který je důležitým ekonomickým ukazatelem. Proto se očekává, že pondělí bude velmi volatilní obchodní den.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 3. března? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

03.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v poklesu, který započal po prolomení trendové linie. Z technického hlediska byl pokles eura očekávaný a logický. Pokud jde o páteční makroekonomické pozadí, obchodníci měli všechny důvody předpokládat jeho dopad na pohyb páru. Ve skutečnosti jej však nijak neovlivnil. Nejvolatilnější období v pátek nastalo pozdě večer, zatímco všechny relevantní zprávy z EU a USA byly zveřejněny mnohem dříve.
img

SPX – Týdenní výsledky a výhled

03.03.2025 Uplynulá seance znamenala nejen konec obchodního týdne, ale také měsíce. V únoru bylo dosaženo nového maxima na úrovni 6 147,20, ale výraznějších býčích zisků se dosáhnout nepodařilo. Závěrečná únorová svíčka signalizuje nejistotu a vytváří podmínky pro pokračování měsíční korekce směrem dolů. Nejbližším cílem v měsíčním časovém rámci je krátkodobý trend, aktuálně na úrovni 5 618,25. Na cestě k této úrovni musí medvědi otestovat úrovně supportu týdenního zlatého kříže Ichimoku na úrovni 5 774,49–5 686,52. Prolomení měsíčního krátkodobého trendu na úrovni 5 618,25 by týdenní zlatý kříž znehodnotilo a otevřelo by medvědům nové příležitosti k poklesu.
img

Přehled páru EUR/USD – 3. března. Euro před zasedáním ECB klesá

03.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v pohybu dolů, když opět nedokázal prolomit hladinu 1,0525, která v denním časovém rámci funguje jako horní hranice bočního kanálu. Jednoduše řečeno, euro se nedokázalo konsolidovat nad tímto pásmem, což vedlo k předvídatelné nové vlně poklesu. Tento pokles bychom očekávali i bez ohledu na makroekonomické a fundamentální pozadí, které podporuje dolar. A přesně k tomu došlo.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár EUR/USD na 3. března: euro dál tvoří nový trend

03.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v poklesu. Tento pohyb sice plně neodpovídal makroekonomickém pozadí, ale ani s ním nebyl v rozporu. Očekávaly se dvě důležité zprávy z Německa – nezaměstnanost a inflace, ale obě přinesly neuspokojivé výsledky. Míra nezaměstnanosti zůstala beze změny, stejně jako míra inflace. Jen zpráva o maloobchodních tržbách mírně překonala očekávání, což však nestačilo k tomu, aby euro v denním časovém rámci prorazilo horní hranici bočního kanálu a pokračovalo v uptrendu. Neschopnost býků překonat hladinu 1,0524 nakonec vyvolala další vlnu poklesu, kterou posílilo ještě globální fundamentální pozadí, jež výrazně přeje americkému dolaru.
img

Jak 3. března obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

03.03.2025 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu dolů navzdory absenci významných fundamentálních a makroekonomických vlivů. Pokles eura způsobený technickými faktory vedl také k poklesu britské libry. V případě britské měny k němu bylo méně technických důvodů, protože trendová linie byla umístěna mnohem níž než v grafu eura. Jak už bylo uvedeno, když euro klesá, libra obvykle následuje jeho příkladu. Euro nebylo schopno solidně zkorigovat nahoru, zatímco libra prošla výraznější korekcí, což zvyšuje pravděpodobnost silného poklesu. Předpokládáme, že trendová linie bude příští týden prolomena, ale silné makroekonomické prostředí a páteční události v Bílém domě by v pondělí mohly výrazně ovlivnit americký dolar. Ve Velké Británii nebyly v pátek zaznamenány žádné pozoruhodné zprávy ani události.
img

Čemu věnovat pozornost dne 28. února? Rozbor zásadních událostí pro začátečníky

28.02.2025 Páteční ekonomický kalendář je nabitý událostmi, ale žádná z nich není nijak zvlášť zásadní. V Německu budou zveřejněny zprávy o nezaměstnanosti, inflaci a maloobchodních tržbách. Ačkoli jsou tyto údaje významné na lokální úrovni, týkají se pouze jedné z 27 zemí EU, což naznačuje, že reakce trhu může být omezená. Za pozornost stojí zejména zpráva o inflaci, která by mohla poskytnout poznatky o nadcházejících údajích o inflaci v eurozóně.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 28. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

28.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nejprve konsolidoval pod linií vzestupného trendu a poté začal podle očekávání klesat. K poklesu eura přispělo několik faktorů. Zaprvé se mu v denním časovém rámci po dobu dvou týdnů nedařilo vymanit se z bočního pásma. Zadruhé, jeho růst nepodporovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Zatřetí, Donald Trump oznámil, že je připraven zavést 25% clo na dovoz z Evropské unie. A konečně, první ekonomické zprávy z USA v tomto týdnu vykázaly dobré výsledky. V důsledku toho nyní očekáváme, že pokles bude pokračovat v rámci stejného bočního kanálu v denním časovém rámci. Před ukončením korekce můžeme v hodinovém grafu pozorovat několik lokálních trendů; je však zřejmé, že euro stále nemá silné vyhlídky na růst.
img

Jak 28. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

28.02.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek klesl, ačkoli k tomuto pohybu měl méně důvodů. Trumpova cla proti EU se přímo nedotýkají Spojeného království, které z bloku vystoupilo už před lety. Zprávy o americkém HDP a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby ale dolaru přály. Zejména objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v lednu vzrostly o 3,1 % a překonaly tak prognózovaná 2 %. Třetí odhad růstu HDP zůstal oproti předchozím hodnocením beze změny, což naznačuje silnou výkonnost amerického dolaru.
img

Bitcoin: Je 30% pokles krach, nebo přirozená součást býčího cyklu?

28.02.2025 Bitcoin v současné době zažívá jeden z největších poklesů od začátku roku, přičemž během jediného týdne ztratil zhruba 15 % a klesl pod 86 000 USD. Jenže tato reakce není v historii kryptoměn úplně nevídaná. Ki Young Ju, šéf analytické platformy CryptoQuant, nabádá investory, aby zachovali klid, a upozorňuje, že 30% korekce je na býčím trhu typickým jevem.
img

Doporučení pro obchodování na kryptoměnovém trhu dne 27. února

27.02.2025 Bitcoin po několika včerejších neúspěšných pokusech udržet se nad hranicí 89 000 USD dosáhl další významné úrovně – 82 200 USD. Ethereum kleslo dokonce na 2 250 USD, čímž se zastavilo jen krůček od měsíčního minima na úrovni 2 185 USD. To vše dále potvrzuje, že trh stále prochází korekcí, což spekulativním držitelům kryptoměn a obchodníkům s futures nesmírně ztěžuje situaci. S největší pravděpodobností budou tyto "potíže" v nejbližší době přetrvávat, protože pokles krypto trhu ještě zdaleka neskončil – spíše je to teprve začátek.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 27. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

27.02.2025 Ve středu se měnový pár GBP/USD pokoušel pokračovat v růstu, ale tento trend už začíná být diskutabilní. Dříve jsme zaznamenali, že libra musí v denním grafu kvůli technickým faktorům korigovat směrem vzhůru. Její současný růst se však zdá být přehnaný a neopodstatněný. Zatímco některé nedávné ekonomické zprávy z Velké Británie libru podpořily, tento týden zůstala na vyšší úrovni i přes nedostatek pozitivních zpráv. Ve skutečnosti nebyly zveřejněny vůbec žádné makroekonomické údaje. Pohyb v tomto týdnu stále odráží falt, přičemž ceny se obchodují mezi 1,2613 a 1,2680. Podle očekávání se ve středu ve Spojeném království ani v USA neodehrály žádné významné události. Trh navíc už ani nereaguje na výroky Donalda Trumpa, protože se jimi unavil.
img

Na co se zaměřit 27. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

27.02.2025 Čtvrteční makroekonomický kalendář je poměrně chudý, ale dnes budou zveřejněny významné zprávy. Německo, Velká Británie a eurozóna zveřejní méně důležité ekonomické zprávy, od kterých se nečeká výraznější vliv na trh. Spojené státy ale zveřejní klíčové údaje včetně HDP za 4. čtvrtletí (konečný odhad), objednávek zboží dlouhodobé spotřeby a žádostí o podporu v nezaměstnanosti.
img

Jak 27. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

27.02.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval beze změny a prolomil rostoucí trendovou linii. Je však důležité poznamenat, že proražení trendové linie na plochém trhu je často falešným signálem obratu trendu. Současný technický výhled pro euro je poměrně složitý. Na jedné straně se cena v denním grafu už dva týdny pohybuje poblíž horní hranice pásma. Na druhé straně se snaží pokračovat v růstu, protože podmínky na trhu zůstávají beze změny. Pár už týden stagnuje a prorazil trendovou linii. Doporučujeme proto nezaměřovat se na průraz trendové linie, ale spíše na úroveň 1,0451, která sice není nejkritičtější, ale slouží jako spodní hranice lokálního flatu vytvořeného v tomto týdnu. Ve středu nebyly zveřejněny žádné významné fundamentální ani makroekonomické zprávy z eurozóny ani ze Spojených států.
img

Na co se zaměřit 26. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

26.02.2025 Na středu není naplánována žádná významná makroekonomická událost. Německo vydá zprávu o spotřebitelské důvěře, zatímco USA zveřejní údaje o prodeji nových domů. Nicméně ani jeden z těchto reportů není tak důležitý, aby byl považován byť jen za "sekundární".
img

ECB se chystá na přestávku v cyklu snižování sazeb

26.02.2025 Včera euro nadále posilovalo v návaznosti na prohlášení několika představitelů ECB, kteří poskytli smíšené signály ohledně budoucnosti uvolňování měnové politiky.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 26. února: libra dál spoléhá na euro

26.02.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý znovu pokusil pokračovat v lokálním uptrendu. Britská libra na rozdíl od eura v posledních týdnech opravdu koriguje nahoru. Její růst podpořilo několik faktorů a libra využila každé příležitosti. Když byly údaje o britské ekonomice pozitivní, libra nadšeně stoupala. Navíc pokud euro stoupalo, libra se patrně cítila v právu dělat to taky. S potenciálně začínajícím novým poklesem eura se však připravujeme i na možný pokles britské měny.
img

Bitcoin ztrácí půdu pod nohama: může trh zachránit strategie buy the dip?

26.02.2025 Jak cena klesá, zájem roste – to nejlépe vystihuje nejnovější vývoj na trhu s bitcoiny. Přestože aktivum kleslo na tříměsíční minimum, velcí hráči, včetně hedgeových fondů a vlád, využívají propadu k navýšení pozic. Mohlo by jít spíše o začátek nového trendu než o konec býčího trhu?
img

Bitcoin klesá pod 90 000 USDT: Trh zaznamenává výraznou korekci

25.02.2025 Bitcoin (BTC) zaznamenal výrazný pokles a propadl se pod hranici 90 000 USDT, což vyvolalo vlnu nejistoty na trhu s kryptoměnami. Podle aktuálních tržních dat burzy Binance se BTC obchoduje za 89 363,42 USDT, což představuje 24hodinový pokles o 6,72 %. Tento vývoj přichází v době zvýšené volatility na globálních trzích a rostoucích spekulací o dalším směru ceny Bitcoinu.
img

Výhled akciového trhu na 25. února: S&P 500 a NASDAQ nadále prudce klesají

25.02.2025 Futures na americké akciové indexy uzavřely předchozí obchodní seanci s výraznými ztrátami a během asijského obchodování se zotavily pouze nepatrně, což ukazuje na mírnou korekci. Futures na index S&P 500 klesly o 0,8 %, zatímco futures na index NASDAQ ztratily téměř 1 %. Asijské akcie rovněž prudce klesly, když vedlo rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na Kanadu a Mexiko a omezit čínské investice k utlumení rizikového apetitu.
img

Na co se zaměřit 25. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

25.02.2025 Na úterý je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a všechny jsou jen druhořadé. Na první pohled se může zdát, že report o HDP Německa je významný, ale ve skutečnosti se jedná o třetí a konečný odhad za čtvrté čtvrtletí. Skutečný údaj sice může být revidován směrem nahoru, ale i zlepšení na -0,1 % by stále znamenalo pokles ekonomiky. Vzhledem k současnému stavu německé ekonomiky jsou robustní čísla růstu nepravděpodobná. Proto tento report nejspíš neposkytne euru podporu. Ve Spojeném království, EU a USA nejsou plánovány žádné významné ekonomické zprávy, a to ani druhořadé.
img

Jak 25. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

25.02.2025 Pár GBP/USD se v pondělí pokusil pokračovat v pohybu nahoru, byť k tomu měl ve srovnání s párem EUR/USD méně důvodů. Ačkoli Velká Británie nedávno zveřejnila několik pozitivních ekonomických údajů a Bank of England může po poslední zprávě o inflaci zaujmout výraznější jestřábí postoj, domníváme se, že britská libra už posílila dost na to, aby zahájila nový lokální downtrend. Tento týden se očekává jen velmi málo makroekonomických údajů, takže trh nemá pádný důvod k dalším nákupům britské libry. Náladu obchodníků mohou ovlivňovat politické a geopolitické zprávy, ale těžko předpovídat, jak si většina účastníků trhu tento vývoj vyloží. Denní časový rámec stále naznačuje pokračující korekční růst, ale libra nemůže ani v rámci tohoto trendu růst donekonečna. V pondělí nedošlo k žádným významným ekonomickým událostem ani ve Spojených státech, ani ve Spojeném království.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 25. února 2025

25.02.2025 Cena v pondělí nedokázala dosáhnout cílové úrovně 1,0534, ale vytvořila slabou divergenci s indikátorem Marlin. Pokles na měnovém trhu souvisel z velké části s propadem na akciovém trhu (S&P 500 -0,49 %). Přesto si akciový trh stále zachovává růstový potenciál, který přechází i na euro. Pokud se evropská měna kvůli přetrvávající politické nejistotě usazuje v bočním trendu, mohla by být spodní hranice tohoto pásma mnohem níž, kolem linie MACD na 1,0280.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 24. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

24.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek vykazoval pomalý pohyb, jako by chtěl někomu prokázat laskavost. Makroekonomické pozadí bylo pozoruhodně silné, ale také rozporuplné. Přesto byli obchodníci na trhu nadále aktivní. Bylo zveřejněno značné množství indexů podnikatelské aktivity a dalších méně důležitých zpráv. Například v Evropě se výrobním sektorům v Německu a eurozóně dařilo lépe, než se očekávalo, zatímco sektory služeb si vedly hůře.
img

Na co se zaměřit 24. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

24.02.2025 Na pondělí je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí a žádná není významná. Trh v posledních dvou týdnech z velké části ignoruje fundamentální a makroekonomické údaje. Minulý týden přehlížel i důležité reporty o nezaměstnanosti a inflaci ve Velké Británii, ale libra si následující den i přes prázdný ekonomický kalendář připsala 100 pipů. Eurozóna v pondělí zveřejní druhý odhad inflace za leden a Německo index podnikatelského klimatu IFO. Druhý odhad inflace se obvykle shoduje s prvním, takže výrazná reakce trhu je nepravděpodobná. Index IFO je sekundárním indikátorem s minimálním vlivem na tržní sentiment.
img

Jak 24. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

24.02.2025 Pár GBP/USD zaznamenal v pátek mírný pokles, který odrážel smíšené makroekonomické prostředí pro libru i euro. Index PMI v britském výrobním sektoru za únor prudce klesl na 46,4 bodů, zatímco index PMI ve službách vzrostl na 51,1 bodů. Výsledkem byla jedna pozitivní a jedna negativní zpráva. Indexy podnikatelské aktivity ve Spojených státech také přinesly smíšené výsledky, přičemž index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity byl nižší, než se očekávalo. Vzhledem k těmto podmínkám by nebylo divu, kdyby dolar v pátek oslabil. Jenže on místo toho ve skutečnosti posílil. O den dříve, tedy ve čtvrtek, pár výrazně stoupal navzdory nedostatku makroekonomických faktorů, což začínající obchodníky upozorňuje na fakt, že jeho současné pohyby nejsou příliš ovlivňovány makroekonomickými nebo fundamentálními faktory. Korekční růst v denním časovém rámci pokračuje a potvrzuje situaci.
img

Na co se zaměřit 21. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

21.02.2025 Na pátek je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Ačkoli žádná není ultra důležitá, jejich kombinovaný vliv by mohl výrazně ovlivňovat pohyby měnových párů v průběhu dne. Německo, Spojené království, eurozóna a Spojené státy zveřejní indexy podnikatelské aktivity ve službách a ve zpracovatelském průmyslu za únor. Nutno dodat, že tyto indexy jsou významné hlavně pro evropské země, protože USA mají kritičtější indexy ISM. Spojené království navíc vydají zprávu o maloobchodních tržbách a USA zveřejní index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Cenové pohyby by dnes vzhledem k množství reportů mohly několikrát změnit směr.
img

Jak 21. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

21.02.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, ačkoli k tomu neměl žádný fundamentální ani makroekonomický důvod. Začátkem týdne se zdálo, že trh "ignoruje" zprávy o mzdách, nezaměstnanosti a inflaci ve Spojeném království. Ve čtvrtek ale na ně buď reagoval zpětně nebo prostě libru nakupoval bez zřetelného důvodu. Momentálně vypadají pohyby tohoto páru nelogicky, ale hlavní faktor, který žene libru nahoru, se nemění: potřeba korekce v denním časovém rámci.
img

Jak 21. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

21.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek dál vykazoval extrémně nízkou volatilitu, primárně pod vlivem technických faktorů. Když se mu nepodařilo překonat vzestupnou trendovou linii, odrazil se, což vedlo k dalšímu růstu. Nutno ale dodat, že pár v denním časovém rámci zůstává na plochém trhu poblíž jeho horní hranice. Obrat dolů a pokles proto v blízké době vypadají velmi pravděpodobně.
img

XAU/USD. Analýza a prognóza

20.02.2025 Zlato pokračuje v silném uptrendu a dosahuje nového historického maxima nad 2 950 USD. Za jeho růstem stojí obavy, že navrhovaná cla amerického prezidenta Donalda Trumpa by mohla vést ke globální obchodní válce. Tyto obavy zvyšují poptávku po zlatě coby bezpečném aktivu. Býčí sentiment na trhu se zlatem navíc podporuje i pokles výnosů amerických státních dluhopisů.
img

Čemu věnovat pozornost dne 20. února? Shrnutí základních událostí pro začátečníky

20.02.2025 Ve čtvrtek můžeme očekávat projevy několika představitelů Federálního rezervního systému: Goolsbeeho, Barra, Musalema a Kuglera. Jak však bylo uvedeno výše, postoj Federálního rezervního systému je už pevně daný a dostatečně srozumitelný. Je nepravděpodobné, že by tito představitelé poskytli trhu nějaké nové poznatky. Totéž platí pro projev prezidenta Bundesbanky Joachima Nagela.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD dne 20. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

20.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu nadále vykazoval minimální volatilitu a klesající trend. V průběhu dne bylo zveřejněno několik makroekonomických zpráv, žádná z nich však neměla výraznější dopad. Ekonomický kalendář eurozóny byl zcela prázdný, zatímco Spojené státy vydaly dvě zprávy označené jako "důležité", které se však neukázaly jako vlivné. Na údaje o stavebních povoleních a zahájených stavbách domů trh nereagoval. Zápis ze zasedání FOMC podle očekávání nepřinesl na forexový trh žádné nové poznatky. Tyto zápisy jsou obvykle vnímány jako formální; od zasedání uplynuly dva týdny, takže informace jsou poněkud zastaralé, a všechny podstatné podrobnosti jsou obvykle uvedeny bezprostředně po zasedání. Výsledkem bylo, že středa byla třetím "nudným pondělím" v řadě. Cena zůstává nad trendovou linií, ale potenciálně by se pod ni mohla dostat buď dnes, nebo zítra.
img

Jak 20. února obchodovat s párem GBP/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

20.02.2025 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Obchodníci měli už druhý den po sobě dost důvodů k nákupům britské libry, protože makroekonomické údaje ze Spojeného království tento výhled plně podporovaly. Trh projevoval v úterý a ve středu jen malý zájem o nové nákupy. Minulý týden, ačkoli měl méně důvodů k nákupům, se poměrně ochotně zapojoval do transakcí. Současné pohyby na trhu vypadají nelogicky a tento týden jsme neviděli v podstatě žádnou aktivitu. V hodinovém časovém rámci zůstává neporušený uptrend a v denním časovém rámci pokračuje rostoucí korekce. Situace se dnes pravděpodobně nezmění, protože kalendář makroekonomických a fundamentálních událostí pro Spojené království i pro USA je prakticky prázdný.
img

Obchodní doporučení a analýza pro pár GBP/USD na 20. února: Britská libra ustupuje z úrovně 26

20.02.2025 Měnový pár GBP/USD prošel ve středu poklesem, který vypadal nelogicky. V předchozích analýzách jsme uváděli, že podobné iracionální intradenní pohyby se objevují často. Dvě ekonomické zprávy z Velké Británie podpořily v úterý představu, že libra bude pokračovat v růstu, ačkoli rozhodně nepřinesly silné údaje. Ve středu pak byla zveřejněna zpráva o inflaci, která ještě posílila signály růstu libry. Jenže pár se místo růstu propadl. Britská měna oproti tomu minulý týden stoupala pět dní po sobě, aniž by k tomu měla pádný důvod. Celý tento pattern vypadá jako korekce, která v denním časovém rámci stále probíhá. Cena může ještě nějakou dobu klesat, než opět poroste, a to vše bez jasného fundamentálního nebo makroekonomického důvodu.
img

Analýza a prognóza pro pár XAG/USD

20.02.2025 Stříbro pokračuje v růstové dynamice a láká kupce na pullbacky od psychologické úrovně 32,00 USD. Tři dny po sobě vykazovalo zisky, dosáhlo nového týdenního maxima a prorazilo úroveň 33,00 USD.
img

Bude ethereum stoupat? Další cíl je na 3000 dolarech

19.02.2025 Podle analytiků naznačuje nedávná cenová akce etherea (ETH) změnu k pozitivnímu trendu. Odborníci očekávají na druhé největší kryptoměně potenciální rally, přičemž klíčovým cílem zůstává cena 3 000 dolarů.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 19. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

19.02.2025 V úterý pár GBP/USD druhý den po sobě stagnoval. Volatilita na trhu je v současné době minimální, což libře brání ve výraznějším pohybu oběma směry. Ačkoli krátkodobý rostoucí trend v hodinovém časovém rámci je stále neporušený, libra postrádá silné fundamentální důvody pro další růst. Celkově se zdá, že vzestupný pohyb je v denním časovém rámci součástí fáze korekce.
img

Na co se zaměřit 19. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

19.02.2025 Na středu je naplánováno jen málo makroekonomických událostí, ale bude zveřejněno několik důležitých reportů. Nejvýznamnější bude index spotřebitelských cen (CPI) ve Spojeném království za leden. Obchodníci očekávají nárůst inflace ve Spojeném království na 2,8 % meziročně a skok jádrové inflace na 3,7 %. Nedávná rally britské měny byla dána pravděpodobně právě těmito očekáváními. Pokud budou skutečné údaje nižší, než se očekávalo, mohla by britská libra začít klesat už dnes. USA zveřejní reporty o stavebních povoleních a zahájené výstavbě domů a bytů, které jsou ale považovány za sekundární.
img

Jak 19. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

19.02.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý zaznamenal pokles a minimální volatilitu. Během dne nebyly zveřejněny žádné významné makroekonomické zprávy, takže euro ani dolar neměly pádné důvody k pohybu. Institut ZEW dopoledne vydal reporty o ekonomickém sentimentu v Německu a eurozóně, které vykázaly relativně dobré výsledky. Tyto reporty jsou nicméně považovány za sekundární a obvykle nevyvolávají silné tržní reakce.
img

Trh s ropou čeká na rozhodnutí OPEC+

19.02.2025 Futures kontrakty na ropu Brent se v současnosti obchodují kolem 75,00 USD za barel a konsolidují se v úzkém pásmu. Nejbližší rezistence je na ceně 75,90 USD, zatímco support lze nalézt kolem 74,20 USD.
img

Býčí trend ohrožen? Proč by rozhodnutí Fedu mohla ochladit trhy?

19.02.2025 Americký akciový trh otevřel po svátcích opatrně, protože investoři vyhodnocují další kroky Federálního rezervního systému a čekají na klíčové ekonomické zprávy.
img

Solana pod tlakem: Klesající trend nebo jen přirozená korekce?

18.02.2025 Solana se po dosažení hranice 200 USD ocitla pod prodejním tlakem a její cena klesla o více než 10 %. Klíčová úroveň podpory 175 USD je nyní v ohrožení. Nabízí se otázka: jde o běžnou korekci v rámci býčího trendu, nebo je tento pokles signálem obratu?
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 18. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

18.02.2025 Na rozdíl od měnového páru EUR/USD se měnový pár GBP/USD během pondělní americké obchodní seance snažil udržet svůj růstový pohyb. Snaha býků posunout libru výše však nakonec nevyšla. Začátečníci si musí uvědomit, že minulý týden přinesl jen velmi málo událostí a zpráv, které by mohly britskou libru podpořit. Měna i přesto každý den rostla. I když se tento růst může zdát nelogický, děje se tak proto, že korekce v denním časovém rámci ještě není dokončena, což vedlo k novému pohybu britské libry směrem vzhůru. Nicméně zatímco v hodinovém časovém rámci se rally může zdát významná, při pohledu na denní časový rámec se zdá být mnohem slabší. Pár by mohl zůstat ve fázi korekce několik týdnů nebo i déle s občasnými pohyby vzhůru, které může být z fundamentálního nebo makroekonomického hlediska obtížné vysvětlit.
img

Na co se zaměřit 18. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

18.02.2025 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. Bude zveřejněn index ekonomického sentimentu ZEW v Německu a eurozóně, který ale jen sekundárním indikátorem – může vyvolat pouze minimální reakci trhu a celkový obraz nezmění ani v hodinovém grafu. Velká Británie zveřejní významnější zprávy o nezaměstnanosti, změně počtu žadatelů o podporu v nezaměstnanosti a růstu mezd. Je důležité si uvědomit, že růst mezd přímo ovlivňuje celkovou inflaci, která pak ovlivňuje měnovou politiku Bank of England. Klíčovým indikátorem je také míra nezaměstnanosti, od které se očekává nárůst na 4,5 %.
img

Jak 18. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

18.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí po pěti dnech růstu mírný pokles. Volatilita nicméně zůstala extrémně nízká a trh nebyl pod vlivem žádných významných fundamentálních ani makroekonomických faktorů. V důsledku toho nedošlo k žádným významným pohybům na finančních trzích, ani v globálním měřítku.
img

EUR/USD – Analýza a prognóza vývoje

17.02.2025 Měnový pár EUR/USD má potíže udržet si svou nedávnou růstovou dynamiku a čelí obtížím při rozšiřování svých zisků. Spotové ceny však zůstávají poblíž třítýdenních maxim, což naznačuje určitou odolnost eura v prostředí slabého amerického dolaru.
img

Příliv kapitálu vytváří podmínky pro růst BTC

17.02.2025 Analytici věří, že první kryptoměna se může znovu pokusit o růst, pokud kupci znovu ovládnou situaci. Odborníci poukazují na potenciál dalšího růstu BTC vzhledem k současným klíčovým úrovním supportu a rezistence. Průraz nad 101 000 USD by otevřel cestu k novým maximům, zatímco neschopnost udržet se nad cenou 90 000 USD by mohla vyvolat krátkodobý medvědí sentiment.se
img

Trh na pokraji přehřátí: Co by mohlo vyvolat korekci?

17.02.2025 Americký akciový trh pokračuje v růstu, ale indexy se blíží ke klíčovým úrovním, které by mohly vést k vybírání zisků. Závěr týdne se nesl v duchu nejistoty: index S&P 500 uzavřel beze změny, Nasdaq získal 0,4 % a Dow Jones ztratil 165 bodů.
img

Na co se zaměřit 17. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

17.02.2025 Na pondělí nejsou plánovány žádné makroekonomické události. Euro a libra minulý týden výrazně posílily, i když k tomu neměly pevný makroekonomický nebo fundamentální základ. Ačkoli se objevilo několik zpráv, které byly pro obě měny pozitivní, některé faktory podpořily růst dolaru. Euro i libra nicméně vykazovaly během týdne jen pohyb nahoru. Oba měnové páry zůstávají u růstového trendu, což potvrzují jejich trendové linie.
img

Jak 17. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

17.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v růstovém trendu a euro v průběhu celého týdne posilovalo, často bez jasného důvodu. Ačkoli ho některé zprávy podpořily – například zpráva o HDP eurozóny, která byla nad očekávání dobrá, a údaje o maloobchodních tržbách v USA, které očekávání nesplnily – musíme si uvědomit, že širší makroekonomické prostředí stále podporovalo dolar. Konkrétně zpráva o inflaci v USA naznačila čtvrtý růst spotřebitelských cen v řadě a nedávné výpovědi Jeroma Powella v Kongresu potvrdily, že případné snižování sazeb v roce 2025 bude velmi pozvolné. Pokud bude inflace dál stoupat, mohl by Federální rezervní systém dokonce úplně upustit od plánů na uvolnění sazeb.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

17.02.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v růstu. Zatímco růst eura se zdál být z makroekonomického hlediska nelogický, pohyb libry se zdál být snad ještě více iracionální. Za zmínku stojí, že v pátek nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy ze Spojeného království a ve čtvrtek zveřejněné údaje o HDP a průmyslové výrobě vykázaly oproti prognózám jen mírně pozitivní výsledky. Růst britské ekonomiky o 0,1 % lze jen stěží považovat za silný údaj. Přesto si libra během pouhých dvou dnů připsala zhruba 150 pipsů a za celý týden vzrostla o 200 pipsů.
img

BCH/USD – Týdenní výsledky a výhled

17.02.2025 Bylo dosaženo konečné úrovně supportu měsíčního kříže Ichimoku na úrovni 329,98. Trh si minulý týden dal pauzu a zůstal pod vlivem této úrovně. Pokud se medvědům podaří prolomit měsíční zlatý kříž, jejich dalším cílem bude týdenní cloud Ichimoku (210,79–154,37), což by jim mohlo otevřít nové příležitosti. Pokud se však support na úrovni 329,98 udrží, mohou se býci pokusit získat zpět kontrolu a zpočátku se zaměří na úrovně rezistence 386,15 a 404,18, které odpovídají týdennímu krátkodobému trendu a měsíčnímu střednědobému trendu.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 17. února: Prudký růst eura, který nic neznamená

17.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v rychlém růstu. Na začátku týdne jsme byli ohledně dalšího posilování eura opatrní, ale koncem týdne se ukázalo, že tento pohyb je nejen možný, ale že už k nemu dokonce došlo. V průběhu týdne si euro připsalo 200 pipsů navzdory nedostatku objektivních fundamentálních důvodů. Minulý týden byl plný fundamentálních a makroekonomických událostí. Některé z nich podporovaly dolar, zatímco jiné favorizovaly euro. Pojďme si nyní rozebrat, co přesně podpořilo jednotlivé měny.
img

Bitcoin – technická analýza

14.02.2025 Bitcoin při pátku dál vyčkává. Ani kupci, ani prodejci se nemají k rozhodnému kroku, což na trhu stále vzbuzuje nejistotu. Klíčové úrovně zůstávají pro obě strany beze změny. První významnou výzvu pro býky představuje růst a konsolidace nad týdenní krátkodobou trendovou úrovní 99 497. Po jejím dosažení se pozornost upne na psychologicky důležité úrovně 110 000, 115 000 a 120 000. Pro medvědy je rozhodující, jestli bitcoin otestuje týdenní úrovně supportu Ichimoku 88 040, 81 261 a 74 482, stejně jako měsíční úrovně 79 774 a 74 261. Naopak pro medvědy je rozhodující, jestli bitcoin otestuje týdenní úrovně supportu Ichimoku 88 040, 81 261 a 74 482.
img

Na co se zaměřit 14. února? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

14.02.2025 Makroekonomických událostí nebude v pátek ani příliš mnoho, ani příliš málo. V eurozóně bude zveřejněn druhý odhad HDP za čtvrté čtvrtletí, který je objektivně méně významný než první nebo třetí odhad. Proto se na něj nečeká silná reakce trhu. V Německu a ve Velké Británii nejsou na dnešek naplánovány žádné významné zprávy. USA zveřejní zprávy o průmyslové produkci a maloobchodních tržbách; obě jsou relativně důležité, ale mimořádně silná reakce trhu se také nečeká. Oba měnové páry pokračují v růstu, ale dochází k častým pullbackům. Ani dnešní den pravděpodobně nebude výjimkou.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/SD dne 14. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

14.02.2025 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v růstovém trendu. Ačkoli se euro mohlo po většinu dne potenciálně obchodovat výše díky relativně slušné zprávě o průmyslové výrobě – přestože nebyla nijak pozoruhodná – růst libry lze přičíst jiným faktorům. Spojené království včera zveřejnilo zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které mírně překonaly odhady. Je možné, že libru zvedlo i silné euro, což je jev, který se vyskytuje poměrně často.
img

Jak 14. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

14.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v pohybu nahoru, ačkoli k němu měl ve srovnání se začátkem týdne méně důvodů. Evropská měna v průběhu tohoto týdne soustavně posilovala. Co ale bylo příčinou jejího růstu? Jerome Powell dvakrát potvrdil jestřábí postoj Federálního rezervního systému. Nedávná zpráva o inflaci podpořila jeho přesvědčení, že snižování hlavní úrokové sazby není v dohledné době vhodné.
img

Čemu věnovat pozornost dne 13. února? Přehled nejdůležitějších událostí pro začátečníky

13.02.2025 Na čtvrtek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale jen málo z nich je skutečně důležitých. Hlavní pozornost bude věnována údajům o vývoji HDP Spojeného království za 4. čtvrtletí a zprávě o průmyslové výrobě. Vzhledem k současnému stavu britské ekonomiky jsou silné výsledky nepravděpodobné. Nicméně i mírné zlepšení oproti minimálním prognózám by mohlo umožnit britské libře rozšířit své zisky.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 13. února? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

13.02.2025 Pár GBP/USD se ve středu obchodoval na vyšší úrovni, přestože k tomu nebyl žádný důvod. Reakce trhu na jedinou významnou zprávu dne – údaje o inflaci v USA – dávala smysl pouze v prvních pěti minutách, během nichž dolar prudce posílil.
img

Jak 13. února obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky

13.02.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v úterý výrazný růst a uptrend pokračoval i přes noc. Co způsobilo růst eura? Den byl ve znamení zveřejnění údajů o inflaci v USA. Mnoho obchodníků očekávalo, že inflace buď mírně zpomalí, nebo zůstane beze změny, zvlášť když Jerome Powell několikrát naznačil pokračování dezinflačního procesu. Jenže inflace v rozporu s těmito předpověďmi vzrostla už počtvrté za sebou.
img

EUR/USD a GBP/USD 13. února – Technická analýza situace

13.02.2025 Cena v průběhu uplynulého dne zavřela pod testovanými úrovněmi rezistence 1,0398–1,0385. Dnes se znovu pokouší prorazit do denního cloudu Ichimoku. Potvrzená konsolidace uvnitř cloudu by býčím obchodníkům umožnila hledat nové příležitosti s cíli na horní hranici denního cloudu (1,0581), týdenním Fibonacci Kijunu (1,0575) a měsíčních úrovních (1,0598 – 1,0624).
Související klíčová slova: Opačný trend | Technická vs. fundamentální analýza | Chování ceny | Nečekané pohyby | Vstupy a výstupy | Býčí pohyb | Doba obchodování | Daytrading | Fibo | Trumpova celní politika | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Americké investice | Dlouhodobý úspěch | Pokračování klesajícího trendu | Admirals MetaTrader 5 | Kolaterál | Retracement | Jackson Hole | Formace dvojitý vrchol | Seance volatilita | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Swingová maxima | Minimalizovat ztráty | Konec dolaru | Aktuální tržní sentiment | Budoucí směr | Klíčové makroekonomické ukazatele | Silný nákupní tlak | Údaje z USA | Údaje o ekonomice | Take Profit | EUR | ISM ve službách v USA | Zkušenosti | Cap | Cílové ceny | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Obrácená Hlava a ramena | Konsorcium | Nárůst objemů | Zpravodajské události | Vstupy | Ark | Akciové trhy | Bitcoin ETF | Dění v USA | Inflace v září | Potvrzení obchodů | Analýza Bitcoin | Budoucnost eura | Rozhodování Fedu | Tempo růstu | Období konsolidace | USDT | Opětovný pokles | Vzestupný trojúhelník | Pozitivní vliv | Jasný trend | Pochopení ekonomických principů | Obchodník | Dny v týdnu | Zpracovatelský sektor | Americká inflace | Makroekonomické zprávy | Plán obchodování pro EUR/USD | Řecko | Mince | Pád dolaru | Indexy S&P | Cenový pohyb | Základy Price Action | Inflace v prosinci | Republikánský prezident | Rozkolísaný | Dobré načasování trhu | Celkový zisk | Cenové trendy | Technické signály | Co je to Price Action | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Fyzické produkty | Ztráty peněz | Možný zisk | Institucionální hráči | ATR | Geopolitické konflikty | Úrovně pro vstupy | Strategie pro bezpečný trading | Zvýšení cel | Nastavení stop lossů | Long pozice | Časté změny | BTC | Makroekonomický základ | Prosperity | Očekávané výsledky | Odvetná cla vůči USA | Zápis obchodů | Kroky Fedu | Holubičí tón | Výbor FOMC | Delegace | Statistiky | Burze | Hospodářský růst USA | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Fyzická výměna | Pip | Předvídat budoucí pohyby | Včerejší zpráva | Leverage (páka) | Makroekonomika | Otevřít obchod | Britové | YouTube | Oznámení výsledků | Medvědí pokles | Analýza COT | Německá průmyslová produkce | DAX (Deutscher Aktienindex) | Dow Jones Industrial | Čas pro rozvahu | Američtí voliči | Nastavení SL | Silný support | Boční kanál | Alligator | Spekulativní obchody | Klíčový level | Aktiva | Akče | Příležitost k prodeji | Hlavní centrální banky | Obchodní dohoda s Čínou | Riziko na trhu | Vliv na trh | Situace na forexovém trhu | Americká zpráva | Zakreslení supportů a rezistencí | Zvládat riziko | Ranní zpráva pro tradery | Nákupní pozice | Spojení | Proražení linie neckline | Sell Limit příkaz | Detailní analýza | Futures kontrakt | Analýza USD/JPY | Nálady na trhu | Výborné vyhlídky | Korelace | Index aktivity | Růst měnového páru EUR/USD | Šterlink | Purple Trading Club | Otevřené pozice | Evropská komise | Dovednosti | Libra vůči dolaru | Index strachu | Býčí vyhlídky | Kolaps | Srbsko | Asijské akcie | Prodej zboží | Volný pád | InstaForex Kurz | Týden na trhu | Zveřejnění výsledků | Inflace v Německu v prosinci | Odpočinek | Oznámení | Historie komoditního obchodování | Obchodovat intradenně | JPG | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Rekordní úroveň | Předpověď ceny | Order Block | Diverzifikace | Cena amerického dolaru | Znalosti trhu | Line | Euro dolů | Výnosy dluhopisů | Analýzy | Fundamentální analýza pro začátečníky | Financial Times | Pravděpodobnost | Oživení podnikatelské aktivity | Zakreslení S/R zón | Situace v Británii | Údaje o maloobchodních tržbách | Efektivní správa | Jak obchodovat měnový pár | Cenové stability | Obchodování s volatilními trhy | Příkazy Take-Profit | Short obchody | Chování trhu | Snižovat daně | Šéf Fedu Jerome Powell | Zakreslení trendového kanálu | Dosahovat zisku | ISM ve službách | Lagardeová | Co jsou supporty a rezistence? | Snížení produkce | Zprávy z USA | Ethereum | Současný propad | Dovoz z USA | Shrnutí všech ziskových obchodů | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Výhled akciového trhu | Stříbro (XAG/USD) | Akcie Tesly | Potravinový řetězec | Vyčerpání kupců | Šéf řecké centrální banky | Chápání tržní struktury | Britská libra | Clo na dovoz | Exchange | Price Action a indikátory | Sněmovna reprezentantů USA | Rostoucí ceny | Zprávy a události | Krize na Ukrajině | Cenové svíčky | Reality | Poplatky | Strategie pro komoditní trading | Výkyvy | Zpráva z Německa | Jitan Solanki | Platformy DeFi | Prezident Spojených států | Depozitní sazba | Obchodování v trendu | Posilování dolaru | SRI | Přesnost | Support a rezistence | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Goldman Sachs | Nové obchody | Dlouhodobé pozice | Aktuální ceny | Populismus | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Akcie fondů obchodovaných na burze | Zakreslení patternu | Deflace | Léto | Obchodování na měnových trzích | Přehled měnového páru | Přísná opatření | Inflační cíle | Flat pattern | Expanze | Long obchody | Německý DAX | DeFi | Zahraniční politika | Ceny uvnitř kanálu | Menší pohyby | Geopolitické napětí | Úspěšní tradeři | Strach | Medvědí Pin Bar | Inaugurace Donalda Trumpa | Nepřipravenost | Přístup k pákovému efektu | Metody Price Action | Pokračování poklesu | Čekající příkazy | Index spotřebitelské nálady | Japonský akciový trh | Pokles měny | Potvrzení signálu | Trendová čára | Změny HDP | CZK | Panamský průplav | Prognóza ceny | Výsledek zasedání Fedu | Problémy | Labouristé | Jak hledat patterny | Důležité makroekonomické zprávy | Obchodování podle Price Action | Příležitosti k nákupu | Nálada v eurozóně | Krátkodobý rostoucí trend | Sledování grafu | Cenové výkyvy | Volatilní cenové pohyby | Aktuální prognózy | Změny trendu | Support a rezistence zóny | Makroekonomické statistiky | Potvrzení pro vstup | Cenné papíry a burzy | Ekonomický výhled USA | Šéfka ECB | CPC | Objemy obchodování | Trumpová | Ekvidistantní čára | Historie | Drahokamové vlastnosti | Čas strávený tradingem | Admirals MetaTrader | Index S&P 500 dnes | Růst zaměstnanosti | Hlavní události | Taneční kroky s trhem | Americký akciový index | Support/rezistence | Tlak na akcie | Intraday přístup | Politické rozhodnutí o produkci | Začátek nové fáze | Nepříznivé období | Konec růstového trendu | Zavírací cena | Obraz trhu | Menší země | Marka | Žádné časové omezení | Akciový index | Komplexní strategie | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Krátkodobé trendy | Principy řízení rizik | Reakce trhu na zprávu | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Obchodní přístupy | Salvadorská vláda | Rušivé indikátory | Medvědí výhled | Těžký začátek | Cla na EU | Kroky s trhem | DOGE/USD | Vývoj inflace v Eurozóně | Časovaná bomba | Zimbabwe | Trading Hours | Černé pondělí | Negativní hodnoty | Celní válka | Ekonomika Evropské unie | Ekonomické kalendáře | Profesionální obchodníci | Šéf německé centrální banky | Nová cla | Maloobchodní prodejce | Break-Even | Dolar dnes | Cit pro dobré načasování trhu | Vysoká volatilita na trzích | Globální supervelmoci | Vysoce rizikové | Vysvětlení základních principů | Dovoz z Číny | News trading | Dodávky elektřiny | Svíčkové patterny | Potvrzení průrazu | Trendová struktura | Chování investorů | Svíčky na grafu | Vývoj na trzích | Výroky prezidenta | Klouzavé průměry | Hospodářský růst v EU | Zajistit si riziko | Commitments of Traders | Konflikty | Hlubší trend | Znehodnocení | Patová situace | Potenciální obraty v trendu | Pohyby trhu | Pozitivní komentář | Supervelmoci | Stanovený kurz | Výrazný pohyb | Americký prezident | Růst cen | Malé zisky | Celý automobilový sektor | Důkladná analýza | Průraz supportu | Americké ministerstvo financí | Sentiment na trzích | Krypto trh | ALL IN | Krátkodobí obchodníci | Dovozní cla | Tempo hospodářského růstu | Smíšená ekonomická data | Přijetí | Snížení úrokových sazeb | Impulzivní vstupy | Zápis ze zasedání Fedu | Optimistická nálada | Pandemie COVID-19 | Uklidnění situace | Trump minulý týden | Rostoucí obavy | Kolaps amerického dolaru | Futures kontrakty | Úrokové sazby v Japonsku | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Implikace | Vysoké riziko | Nová historická maxima | Sympozium | ETF na Ethereum | Golden Cross | Velké problémy | Proražení | Potvrzení patternu | Thomas Barkin | Fibonacci retracement | Letadla | Reakce trhu na zprávy | Moment obratu trendu | Vlnové analýzy | Nejnovější zprávy | Proti trendu | Trojúhelníkové formace | Začátek nového trendu | Žádná centrální banka | Silné oživení | EIA | Stop příkazy | Inflace | Růstový pohyb | Dolarový index | Zasedání FOMC | Zápis obchodů do obchodního deníku | Komoditní trading | Analýza komoditních trhů | Možný průraz | Dogecoin (DOGE) | Technická analýza EUR/USD | Rok 2025 | Důležité faktory | Evropská obchodní seance | Klíčová rezistence | Opětovný růst | Bearish Engulfing | Větší ztráty | Důležité zprávy | Třetí vlna | Vývoj měnového páru | Breakout | Hodinový graf | Gap směrem dolů | Nižší ceny | Stoupající kanál (uptrend) | NZD/USD | Gap | Analýza trhu | Průmyslová výroba v září | Výrazný pokles libry | Poslední vývoj ceny | Analyzování | Kybernetický útok | Měnová politika Evropské centrální banky | Plánování vstupů a výstupů | Zelensky | GBP/USD analýza | Velké cenové pohyby | Panama | Globální výhled | Průvodce krok za krokem | Akcie Gamestop | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Jak obchodovat DAX | Rozhodnutí o produkci | Výše mezd | Trendy na trhu s komoditami | Intraday trading | Obavy investorů | Zisk z obchodu | Dopad na ekonomiku | Předchozí růst | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Americký lid | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Analýza USD | Zajištění zisků | Volatilita (ATR) | Dynamický trh s kryptoměnami | Současná nejistota | Úrovně pro vstupy a výstupy | Představitelé ECB | Omezit potenciální ztráty | Klid před bouří | Obchodní seance | Konsolidace | Trojúhelník | Nejdůležitější den | Výrazný růst | SWA | Zrušení sankcí | Vliv politiky | xStation | Graf | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Současný stav | Vliv na rozhodování | Trumpovo rozhodnutí | Zasedání Evropské centrální banky | Signál obratu trendu | Stanovení Stop Lossu | Formace hlava a ramena | Trading během vysoké volatility | Horší výsledky | Zakreslení cenové formace | Výhled | Hlavní měnové páry | Support úrovně | Cla vůči USA | Krátkodobé zisky | Nové pozice | Pákové produkty | Celková míra inflace | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Příkaz | Kurzy eura | Výhled eura | Oslabování eura | Panika na trzích | Fénicie | Zachycení ziskových příležitostí | Zasedání britské centrální banky | Setkání Purple Trading | Důsledná analýza trhů | Bankéři | Vysoce riziková strategie | Sofistikovanější rozhodnutí | Co jsou to vlastně komodity? | Podnikání | Cenové rozpětí | Guvernér Fedu | Bitcoinové burzy | Míra inflace v EU | Rozhodnutí ECB o sazbách | Scalping | Indikátor volatility | Evropská měna | Překoupenost dolaru | Korekční pohyb | Tvůrce trhu | Drobní obchodníci | Overlap support | Identifikace trendového kanálu | Nejlepší čas | Centrální banky | Zpráva | Pravidla obchodování | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vysoká volatilita trhů | Geopolitická situace | Výkyvy volatility | Vzdělávání a analýza | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Bybit | Trumpovy kroky | Zajišťování | Úspěch na forexu | Projev šéfa Fedu | Kanadský dolar | Technická analýza BTC/USD | Ztrátové obchody | Názory na měnovou politiku | WSJ | Dobré výsledky | Politické rozhodnutí | Návrat Donalda Trumpa | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Přijetí ETF | Moderna | Vstup do obchodu | Platný signál | Celková inflace | Více obchodů | Carry trade pozice | Ukázka Uptrendového trhu | Obchodní transakce | Jak funguje Price Action | Trendový kanál | DNB Markets | Nepřesnost | HAS | Nové trhy | Akcie firmy Nvidia | Isabel Schnabelová | Chránit svůj obchodní kapitál | Čistý graf | Fibonacciho expanze | Retailoví obchodníci | Riziko výkyvu cen | Celkový směr trhu | Směnné kurzy | Krize v Německu | Příjmy společnosti NVIDIA | Stochastic oscilátor | Významné politické události | Výsledky průzkumu | Použití Stop-Loss příkazů | Letní obchodování | Výkon | Psychologický faktor | Sankce | Obchodování na světových finančních trzích | Načasování trhu | Indikátory volatility | Naplnění prognózy | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Kdy trend začíná | Dolary | Specifika obchodování s komoditami | XAG/USD | Úvod do světa komodit | Spolehlivost obchodů | Obchodní terminál | Marine Le Pen | Prolomení trendové čáry | Výrazný růst inflace | Globální ekonomiky | Mega Cap | Make America Great Again | Nabídka | Příliv BTC | John Williams | Fair Value Gap (FVG) | Nákup dolaru | Washington | Engulfing (pohlcení) | Price Action s dalšími faktory | Michael Barr | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Powell a Fed | Co je volatilita | Cla na dovoz z USA | Principy technické analýzy | Útok dronů | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Data z USA | Bojkot | Adam Dulovec | Zprávy z finančních trhů | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Důležité signály | Tržní šum | Býčí gap | Výprodeje | Plánování obchodů | Vítězství Kamaly Harrisové | Průmyslová výroba eurozóny | Rabobank | Pohyby na měnových trzích | Tržní optimismus | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Obchodní plán | Čtení knih | Nové signály | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Nezaměstnanost v USA | PMI pro sektor | CL | Momentum indikátor | Potenciální obrat | Nástroje technické analýzy | Základní principy technické analýzy | Obchodní příležitost | Signál short | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Zveřejnění důležitých zpráv | Medvědí potenciál | Identifikace formací | Podstupování rizika | Inside Bary | Indexy aktivity | Ceny měnového páru | Kontrakty na zemní plyn | Trading Central Technical Ideas Lookup | Průměrné denní volatility | Pohyb ceny | Zakreslení S/R | Arbitrážní strategie | Obrat dolů | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | Zvýšit zisky | Zavírací ceny | Rychlý růst mezd | Reakce trhu | Ekonomiky | Trumpova obchodní válka | Potenciální pokles | Nejdůležitější události | Druhá rezistence | Odhodlání | Coinglass | Události v eurozóně | Cenová korekce | Donald Trump | Pohyby cen | Zprávy o inflaci | Výkonnost indexu | Suroviny | Zpomalení globální ekonomiky | Starověké civilizace | Volatilita | Nový trend | Nákupní tlak | Maďarsko | Prudké cenové výkyvy | Úrovně Fibonacciho | Člen FOMC | Klíčové oblasti | Carry trades | Levels | Klesající kanál (downtrend) | Slabé maloobchodní tržby | Vstoupit do obchodu | Možné scénáře | Santiment | Výstupní strategie | Průmyslová produkce | Strategie na obchodování | Contract | Silný býčí signál | Price Action pro začátečníky | Dobrý nápad | Zápis z posledního zasedání Fedu | Identifikujte trend | Cenové hladiny | Index ISM ve službách | Státní dluh | SL a TP | Významné riziko | Index podnikatelské aktivity | Předstihové indikátory | Bydlení | Kontext trhu | P/E | Rekordní minimum | Aktivita trhu | Zveřejněné údaje | Peníze | První úroveň rezistence | Příležitosti na trzích | Narušení dodávek ropy | Vzdělávat se | Vývoz ropy | Výrobní index | Foreign Exchange | Výměna surovin | Použití Stop-Loss | GPS | CySEC | Trpělivost | Cenové akce | Brent | Timeframe | Výsledky firem | Akcie a dluhopisy | Čínský dovoz | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | Trumpovo oznámení | Intradenní trading | Očekávání | Daňové úlevy | HDP ve Spojených státech | Průraz trendové linie | Rovnováha | Odvetná cla | Klíčová průmyslová komodita | Throwback | Bezpečný trading | Obchodní pásmo | Flat | Kombinace Price Action | Klidné období | Ekonomika EU | Uzavírání pozic | Odhady PMI | Víkendové analýzy | Vybírání zisků | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Rollback | Prolomení rezistence | Jednoduchý klouzavý průměr | Úrovně odporu | Formace v grafu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Zakreslování trendových čar | Trump včera | Obchodní účet | Signál long | Harris | Trendové čáry | Dlouhodobý vývoj | Admirals | Prodej dolaru | Dobré zprávy z USA | Indikátor RSI | Makroekonomické indikátory | Flexibilita | Kathy Lien | Průmysl | Realita | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Míra nezaměstnanosti v EU | Konflikt na Blízkém východě | Rozhodování o obchodování | Pracovní den | Tradingová rutina | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Rychlé zisky | Základní sazby | Evropské měny | Chamtivost | Úzkost | Stanovení stop lossů | Commodity | Býčí signál | Žádný trend | Směřování FEDu | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Ekonomické ukazatele | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Pantheon Macroeconomics | Denní pokles | Silná rezistence | Možnost krátkého prodeje | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | DeepSeek | Důsledná analýza | Hlavní události tohoto týdne | Uvolnění měnové politiky | Situace na trzích | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Technický výhled trhu | Obchodní signály | Hledání patternů v grafu | Americké výrobky | Růstová fáze | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Medvědí gap | Pomodoro technika | Komoditní obchodníci | Největší hráči | Rizika a výzvy v obchodování | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | Změny ve strategii | Příležitosti | Euro roste | Trader Jan | Snížit úrokové sazby | Nárůst cen | Zaměstnanost | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Obchodní pokyny | Používání technických indikátorů | Vanguard | MiFID II | Válka | MetaTrader | Akcie firmy | Odreagování | Specifika obchodování | Fundamentální analýza | BreakEven | Národní měny | Validní kanál | Realistické cíle | Jednání FOMC | Vyšší minima | Dnešní kurz dolaru | Výjimečný stav | Sentiment na trhu | Zdraví globálního průmyslu | Zásady money managementu | Prognóza | L.F. Investment | Stop-loss pasti | Dnešní volatilita | Obchodování pomocí Price Action | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Nálada investorů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Roční míra inflace | Trh práce | Technický pullback | Prezident Fedu | Bariéra | Změny cen | Výhody obchodování podle Price Action | První obchodní den | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Širší spready | Britská centrální banka | Praktické tipy pro obchodování | Nákup libry | Polovodiče | Kongres | Tempo poklesu | Trend following | Hrozba | Pád USD | Nepředvídatelnost | Futures trhy | Pokles inflace v USA | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Spotřebitel | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | BoE Andrew Bailey | Pochybnosti | Počet nezaměstnaných | Země EU | Kolísání ceny | Býčí výhled | Nerovnováha | Obchodování signálů | Příležitosti na trhu | Boční kanál (sideways) | Objem obchodů | Oživení britské ekonomiky | Obchodování v pátek | Volatilita je nízká | Dobrý výsledek | Období vysoké volatility | Velká Británie | Pohyb kurzu | Reverzní vzor | Trailing stop-loss | On-Chain | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Ochránit stávající pozice | Obchodníci | Obrat trendu | Počet pracovních míst | Graf páru GBP/USD | CME FedWatch | Kritický týden | Kryptoměnový sektor | Slabý americký dolar | Klíčové události | FiveThirtyEight | Cena bitcoinu | Volatility | Postranní pohyb | Období poklesu | Exekutivní příkaz | Nejvyšší volatilita | Ceny výrobců | RebelsFunding.com | Long | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Slabý trh | Náklady na obchodování | Chování | Bullish | Test rezistence | Fundamentální události | Snižování sazeb | Specifické výzvy | Trendová linie | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Evropská inflace | Energetický trh | Pokles bitcoinu | Jednání bank | Patterny v grafu | Trpělivost a disciplína | Geopolitická rizika | Technical analysis | On Balance Volume | Swingoví tradeři | Prohlášení politiků | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | Dřevo | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Velmi nízká volatilita | Vývoj měnového páru GBP/USD | Pohled na euro | Snižování úrokových sazeb v USA | Historie obchodování | Contract for Difference | Dynamický trh | Obchodní dovednosti | Patterny | Časování obchodů | S&P500 | Analog Devices | Opatření | Meziroční růst | Zvolení Donalda Trumpa | Praktický příklad | GlassNode | Obavy z ekonomického dopadu | Investujte zodpovědně | Trh s dluhopisy | Covid | Oslabení eura | Výsledky voleb | Oblast likvidity | Vývoj kurzu | Chaos na trzích | Intradenní obchodování | Objednávky | Trh | Strategie sledování trendů | Momentum | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Výzvy v obchodování s komoditami | Digitální aktiva | Makroekonomické události | Rétorika Fedu | Ropné trhy | Všichni účastníci trhu | Členské státy EU | Poslední obchod | Jak identifikovat supporty a rezistence? | Support nebo rezistence | Dodávky ropy z Kazachstánu | Zveřejnění ekonomických zpráv | Retailoví investoři | PTC | ATR (average true range) | Průměrné mzdy | Falešné signály | Čekající pokyny | Fair Value | Open | Koruna | Obchodní strategie pro komodity | Představitelé Fedu | S&P 500 dnes | Sell pozice | Tradingová portfolia | Nastavení SL a TP | Celní politika | GBP/CAD | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Dot plot | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Ethereum ETF | Fáze konsolidace | Dlouhodobé trendy na trhu | Dlouhodobý růst | Exotické měnové páry | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Prolomení pod support | Žádná korelace | Dobré časy | Výhoda intradenního obchodování | Měď | Politické a ekonomické faktory | AUD/JPY | Představitelé Evropské unie | Směnný kurz | Období nejistoty | Jestřábí rétorika | Dolar roste | Medvědí tlak | Technická recese | Pohyby dolaru | Rezervní měny | Vývoj eura | Breakout strategie | Americká centrální banka | Kolaps dolaru | Parlamentní volby | Zájem kupců | Hackerský útok | Sledování globálních ekonomických trendů | Zpřísnění měnové politiky | Hmatatelné produkty | Obchodování na trhu | Výhled pro GBP/USD | Eura | Grafické karty | Terminál | Supporty (úrovně podpory) | Indikátor ATR (average true range) | Komise | Čas růstu | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | Rovnováhy | Trumpovy vlády | Pozitivní zpráva | Společná měna | Tržní kapitalizace | Technické nastavení | Hladina rezistence | Plán obchodování EUR/USD | Akcie Airbnb | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Celkové riziko | Sledování odrazu ceny | Krátkodobé klouzavé průměry | Posílení | Devalvace | Pojištění proti nepřízni | Náhoda | Politická rozhodnutí | Vliv na obchodování | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Jak nakreslit trendový kanál | Inflace PCE | Platební neschopnost | Investice ve Spojených státech | Makroekonomické reporty | Podmínky na trhu | Zavření trhu | Evropské HDP | Projev Jeroma Powella | Společnosti | Strategie na obchodování ropy | Mít trpělivost | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Nový support | Zpráva pro dolar | Průzkum společnosti | Halving | Klimatické změny | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Riziko ztrát | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Euro včera | Použití více časových rámců | S&P | Silné S/R úrovně | Využití času | Obchodní signál | Intradenní pokles | Co jsou to supporty a rezistence | Tipy pro obchodování s komoditami | Obrovský potenciál | RebelsFunding | Unie | Vice | Členové Purple Trading Clubu | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Jak na to | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Graf ceny akcií | Maloobchodní tržby | Základy obchodování | Historické maximum | Sázky | Plavba na otevřeném moři | Vítězné tažení | Analýza trhů | Váhání | Kurz dolaru | Narušení dodávek | Akciové indexy | Naše prognóza | Překoupené zóny | Rally pokračuje | Cíl generovat zisk | Christine Lagardeová | Americké měny | Intradenní strategie na obchodování | Ekonomický kalendář | Instrukce | Klidné obchodování | Tržní podmínky | Zpráva Commitment of Traders | Powellův projev | Domácnosti | Úzké Stop-Lossy | Volatilní výkyvy | Overlap | Inside | Fundamentální zprávy | Obraty trhu | Prezident Nayib Bukele | Trading for a Living | Prezident Trump | Index spotřebitelské důvěry GfK | Sledování základních ukazatelů | Postavení na trhu | Christine Lagarde | Obchodní napětí | Vyšší maxima | Číňané | Samou | Snižování cel | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Trhy v šoku | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Dodávky ropy | Kryptoanalytik | Disciplína | Pozice bitcoinu | Mary Dalyová | Swing | Použití indikátoru Stochastic | Růst Etherea | Ekonomický vývoj | Otevřené obchody | Řízení pozic | Rozhodnutí britské centrální banky | Týdenní výhled | Výrobní inflace | Fyzická výměna surovin | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Rozpětí trhu | Bollingerova pásma | Prezident USA | Sell | Lokální maxima | Cla na Čínu | EUR/GBP | Asie | Negativní zpráva | Futures na americké indexy | Akcie fondů | Překoupené úrovně | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Skladovací kapacity | Rychlé uvolnění měnové politiky | Intradenní volatilita | Negativní dopad | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Analýza zlato | Jednoduché tipy pro začátečníky | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Růstové trendy | Ceny Bitcoinu | Býčí obrat | Zpráva o inflaci | Technické analýzy | Potvrzení trendu | Vysoká inflace | Joachim Nagel | Řízení rizika | Velké zisky | Ideální čas | Volatilita a nejistota | Investiční cíle | Aktivní obchodování | Trumpův projev | Trendlines | Budoucnost | Ekonomické vyhlídky | Důležité zprávy z USA | Pokles ceny | Trhy v roce 2025 | KI | Solidní zisk | Odvětví | Pohyb měnových párů | Nečekaná zpráva | Republikáni | Tržní struktury | Pokračující pokles | Vstup do dlouhých pozic | Nejnovější údaje | Euro vůči americkému dolaru | Mírný růst | Inflace zpomaluje | KOL | Zajištění proti riziku | Nižší náklady | Stříbrná horečka | Jednání ECB | Záporná cena | Správná rozhodnutí | Intraday | Analytika | Dlouhodobý obchodní úspěch | Boční kanály | Average daily range | Cena SOLANY | Počasí | Regulační překážky | Zaměstnání na plný úvazek | Dnešní ADP report | Hlavní akciové indexy | Neutrální výhled | Eskalace | Přesun výroby | Euro/Americký dolar | Evropský automobilový průmysl | Pokles ceny stříbra | Riskovat svůj kapitál | Deutsche Bank | Podnikatelská aktivita v USA | Altcoiny | Automobilový sektor | Šance na zisk | Worldcoin | Časové omezení | Tržní sentiment | Česká koruna | Výhody swingového obchodování | ECB dnes | Důkladná příprava | Dlouhodobá rezistence | G10 | Záporná cena WTI | Bitcoinové ETF | Insider informace | Klín | MVRV | Významné cenové výkyvy | Průmyslové využití | ECB sazby | Pravděpodobnost korekce | Dynamické obchodování | Obavy o ekonomický růst | Stanovení cílů | Efektivní správa kapitálu | Ottawa | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Pozornost | Úspěšné obchodní strategie | Prodejní příležitost | Polský zlotý | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Protest | Dlouhodobé konsolidace | Obchodní chování | Graf EUR/USD | Pokračování vzestupného trendu | Nejprudší pokles | Příklad vstupu do sell | Bankovky | Vývoj inflace | Začít obchodovat | RRR | Klesající trend | Obchodní války | Elektromobily | Konzistentní obchodování | První support | Slabé výsledky | Range | Ekonom ECB | Další růst | Bohatství | Oblast rezistence | Stratégové | Ifo | Volby | Dow Jones Industrial Average | Uzavírání obchodů | Snižování inflace | Setkání Purple Trading Clubu | Obchodování komodit | Energetický sektor | Stabilní růst | Pin Bar formace | Příležitost ke vstupu | Zboží z Mexika | Američtí investoři | Náklady | Zavádění cel | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Oblasti rezistence | ADR (average daily range) | Druhy inflace | Price Action a časování | Obchodování během volatility | Index nákupních manažerů | Martin Zikmund | Aligator | Ripple | Americká měna | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Volatilnější pohyby | Fed dnes | Buy Stop příkaz | Hladiny rezistence | Jednoduché tipy | Předseda Fedu Jerome Powell | Bitcoin | Velikosti pozice | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Diverzifikace strategií | Makroekonomická data | ASML Holding | Technická analýza USD | Salvador | Výhled pro bitcoin | Pozornost obchodníků | Primární trend | Úroveň rezistence | Poptávka | Denní volatility | Kov | FedWatch společnosti CME | Nadměrné obchodování | Čínská cla | Balance | Řetězec | Obchodní výsledky | Vašek Husník | Zápis ze zasedání ECB | ISM index | Nižší minima | Cla na dovoz | Druhý support | Dovozní clo | Příležitost pro odraz | Occidental | Rezistence (úrovně odporu) | Regrese | Komoditní burzy | Odraz od hranice trendového kanálu | Knihy o tradingu | Index strachu a chamtivosti | Snižování úrokových sazeb | Akcie Apple | Webináře | Důvody pro posílení | Odpor | Výdaje | Připojení Kanady k USA | Makroekonomická zpráva | Tržní panika | Obchodní aktivity v USA | Pravidla obchodního systému | Research | 1W | Data o inflaci | Klaas Knot | Tolerance rizika | Vítězství Trumpa | Medvědí pohled | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Plánování vstupů | Ontario | Uzavření trhů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Slušný zisk | Hlouběji porozumět trhu | Marketingová komunikace | Postavení USA | Pohyb trhu | Očekávání trhu | Linie neckline | SNY | MIFID | Klesající trendová linie | Nastavení měnové politiky | Jak hledat patterny v grafu | Tovární objednávky | Tlak na USD | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Prudké výkyvy cen | Strategie pro úspěšný trading | Bývalý prezident | Grónsko | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | S/R zóny v grafu | Obchodní aktivita | Finance | Vysoké inflace | Plánování | Obchodování za pomoci gapů | Dluhopisy | Indikátor | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | Budoucí růst úrokových sazeb | Vývoj kurzu eura | Platformy | Moskva | ERA | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Index DXY | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Nastavení Stop-Lossů | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Koncentrace | Trh práce v USA | Čistý zisk | UTC | Technické korekce | Cenový graf | Impulzivní pohyb | Podmínky pro euro | Růst měnového páru | CryptoQuant | Cenový index | Stres | Kandidáti | Pohyby měnových párů | Stříbro | Pozornost trhu | Tajemství obchodování | Trendový pohyb | Hodnota dolaru | Přístup k informacím | Odvetná opatření | Efektivní obchodování | Moment obratu | Zájem o dolar | Členské státy | Úsilí | Investiční záměry | Trumpovo vítězství | Pepa Zeman | Dobré obchodní signály | Výhled USA | Kurz pro začátečníky | Pokles cen | Tržní Struktura | Měnové intervence | Ropa | DeFi a NFT | Trumpův impeachment | Osobní rozvoj | BTC ETF | Indikátor CCI | Růst dogecoinu | Ekonomická zpráva | Michigan | Short squeeze | Snížení úrokové sazby | Směnný kurz dolaru | ETF | Hledání kvalitních supportů a rezistencí | Zpomalení hospodářského růstu | Základní pravidla systému obchodování | Buy Stop | Obchodování zpráv | Jak obchodovat ropu | Klouzavý průměr | Významné tržní pohyby | Lineární regrese | Firma | Povaha obchodování | Trend is your friend | Výrazné pohyby | Ekvidistantní kanál | Rozbor obchodních příležitostí | Prostor pro pokles | Zasedání Bank of England | Short pozice | Předvídat budoucí pohyby cen | Výrobní index ISM | Overlap rezistence | Fundamentální analýzy | Zajistit si riziko výkyvu cen | Futures na bitcoin | Německý index DAX | Pullback strategie | Ziskový obchod | Současné ceny | Ripple (XRP) | Tržní trend | Další kryptoměny | Ekonomické aktivity | Tržby v eurozóně | Austan Goolsbee | Evropský parlament | Volatilita eura | Pokračování trendu | Šok na trhu | Úrovně rezistence | Platforma | Tržní dynamika | Rizika při obchodování | Signál k nákupu | Investovat do kryptoměn | Rostoucí potenciál | Velikost pohybů | Řešení inflace | Zpomalení inflace | Futures na americké akciové indexy | Indexy PMI | Ekonomové | Nový týden | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Byznys | Jak zakreslit supporty a rezistence | Bitcoiny | Vývoj situace | Hranice kanálu | Hodnota eura | USA | Globální inflace | Pohyby na forexovém trhu | Pohyby eura | Prolomení oblasti | | Spojené státy | Obchodovat na základě technické analýzy | Medvědí fáze | Potenciál dalšího růstu | Technická korekce | Analýza zpráv | Swingová minima | Nastavit stop-loss | Výkyvy na trhu | Růst HDP | Obchodovat pro FTMO | Pokles trhů | Pandemie | Vliv na měnové páry | Obchodní úspěchy | Overtrading | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Nálada na trhu | Výzva | Kalendář událostí | Oslabování libry | Vstoupit do trhu | Velmi volatilní | Kurz libry | ECB Christine Lagardeová | Sázka | Standardní odchylky | Výkon dolaru | Ukázka Downtrendového trhu | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Ceny benzínu | Cenová akce | Index volatility | Efektivní řízení | 200 SMA | Dow Jones | Větší korekce | Směr trhu | Ziskový potenciál | Konec trendu | Tržní pohyb | Oslabení trhu | Vysoká cena | Inflace v Evropské unii | Vliv na forexový trh | Trendový kanál v technické analýze | Prudké cenové pohyby | Boeing | Jak obchodovat | Trailing Stop | Překoupené podmínky | Americká data | Kontrola inflace | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Nabídka a poptávka | RECALL | Výsledky testování | ASML Holding NV | Výrobní aktivita | Vývoj | Snížení základní úrokové sazby | Výnosy amerických státních dluhopisů | Zájem o riziko | Dnešní údaje | Inside Bar | Komplexní analýzy | Geopolitické události | Ichimoku Kinko Hyo | Rezistence zóny | Devalvace dolaru | Ekonomické faktory | Poptávka po dolaru | ATR (Average True Range) | Válka mezi USA a Čínou | Výroba v Německu | Euro posiluje | Ekonomické časy | Vyhlídky americké ekonomiky | Jak se obchoduje s komoditami? | Zmírnění sankcí | Úroková sazba | Plán obchodování | Breakthrough | Dovoz z EU | Národní úřad pro ekonomický výzkum | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Obchodování odrazu ceny | Dnešní kurz | Směr trendů | Engulfing pattern | Flag | Intradenní strategie | Zprávy z Fedu | Masivní propad | Změny klimatu | Aktivita velryb | Demokraté a Republikáni | Nejlepší rozhodnutí | Výnosy | Investiční poradenství | Býčí divergence | Slevy | Člen bankovní rady | Glassnode | Nadhodnocení | Pohyby na trzích | Pokles USD/CAD | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Futures na zemní plyn | Obchodní dohody | Dnešní ekonomický kalendář | Dovoz do USA | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Průběžné vzdělávání | Obchodování během vysoké volatility | Pracovní síla | Nový americký prezident | Úrokové sazby | Prvky technické analýzy | Obavy z americké recese | Politika centrálních bank | Otevírací cena | BRICS | Růst americké ekonomiky | Poučení z minulosti | Ekonom Evropské centrální banky | Dukascopy Europe Team | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Konec býčího trhu | Druhý odhad amerického HDP | Sentiment na trhu se zlatem | Obchodování podle svíčkových formací | Riziko ztráty | Spolehlivost | EUR/USD | Nízké sazby | Uzavření obchodu | Graf eura | Zahájení obchodování | FAIR | Pin Bar | Strategie pro komodity | Sledování trendu | OSN | Varování | Nová fáze | Intervence | Špatná zpráva | Úspěch bitcoinu | Konflikt na Ukrajině | Trh s kryptoměnami | Joe Biden | Normalizace měnové politiky | Evropská unie dnes | Institucionální investice | Denní volatilita | Pozitivní faktor | Analýza makroekonomických zpráv | Čtyřhodinový graf | Oblast překoupenosti | InstaForex Kurz pro začátečníky | Klesající volatilita | Emoce na trhu | Indikátor Stochastic | Další vývoj | První odhad | Dění ve světě | Sledovat vývoj volatility | Recese v USA | Měnové politiky | Prognózovaní | Rozmanitost komodit | Odliv vkladů | Členka Výkonné rady ECB | Dnešní zprávy | Investiční doporučení | Linie kanálu | Emocionální reakce | Význam vzdělávání | Výhoda intradenního obchodování ropy | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Úspěšné obchodní rozhodnutí | Faktor Trump | Nevýhody | Míra nezaměstnanosti v Německu | Fiskální politika | Manufacturing | Obchodování trendového kanálu | Sell signály | Rozhodnutí o sazbách | Indikátor ADR | Průběžné výsledky | Měnový výbor | Prognóza ceny zlata | Příjmy z ropy | Prolomení supportu | Zlotý | Peněžní trhy | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Sankce proti Íránu | Obchodování odrazu | Constellation Energy | Obchodování v trendovém kanálu | Identifikace formace | Sympozium v Jackson Hole | Volatilní vývoj | Úspěch v obchodování s komoditami | Ekonomická situace | Odhad HDP | Prohlášení | Růstový potenciál | Využití trendových kanálů | Stabilní růstový trend | Trading | Dna | Signály přeprodanosti | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Průmysl v Německu | Overnight | Značná rizika | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Filadelfský Fed index | Obchodní jednání | Aktuální volatilita | Faktor Donalda Trumpa | Klíčový údaj | Poptávky po dolaru | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Silné hospodářské oživení | Fibonacci | Obchodní příležitosti | Podnikání na kapitálovém trhu | Ochrana zisků | Dnešní ADP | Index výrobních cen (PPI) | Prezidentství Donalda Trumpa | Americké statistiky | Rozhodnutí centrální banky | Vývoj volatility | Styl obchodování | Klesající trendový kanál | FOMO | Šum na trhu | Christopher Waller | Ropný šok | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Zprávy euro | Růst BTC | Amazon | AI | ADP | Británie | Ceny dolaru | Silný trend | Výzvy v obchodování | Světové trhy | Umělá inteligence | USD graf | Obchodování eura | Cena komodity | Jak kombinovat Price Action | Přeprodané zóny | Obchodování formací | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Kazachstán | Zajištění rizika | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Soustředěnost | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Změny úrokových sazeb | Nákupní aktivity | Prodejní příkazy | Tisková konference | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Historie obchodování komoditních trhů | Úroveň volatility | Potvrzení signálů | Růst mezd | Nejklíčovější strategie | Pokles USD/JPY | Eskalace obchodního napětí | Luis De Guindos | Snížení inflace | Průraz ceny | VIP zóna | Technické indikátory | Růst cen nemovitostí | Předseda Fedu | Společnost Nvidia | Sazby | Katastrofa | Obchodní pozice | Základní koncepty | Uptrend | Vabank | Zemědělství | Sektor služeb | PMI ve výrobě | Pokračující uptrend | Pozorování | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Obchodní postřehy pro býky | Pohled na trh | Současný klesající trend | Otevření obchodu | Krátkodobý výhled | Komise v přenesené pravomoci | Zvýšení produkce | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Zasedání v Jackson Hole | Test supportu | Vzdělávání a rozvoj | Úrok | Stargate | Investovat | Hlavní kryptoměny | Commodity Channel Index | Komoditní | Supportní úrovně | Odmítnutí ceny | Sell Limit | Hlavní ekonom | Zpráva amerického ministerstva práce | Evropská data | Nerozhodnost | Jak se připravit na obchodování | Technická situace | Vývoj měnového páru AUD/JPY | Obraty v trendu | Směr cenového pohybu | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Ether | Supporty | Překážky | Největší kryptoměna | Regulátor | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Signály z trhu | Bezpečného útočiště | Milan Kleban | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | Býčí nebo medvědí | Průzkum | Globální akciové indexy | Firmy | Metoda obchodování | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Páka | Medvědí divergence | Příklad vstupu do sell pozice | Konzistence | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Celkový sentiment | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Pochopení základních principů | Murray | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Prodeje státních dluhopisů | Trades | Nezávislost centrální banky | Price Action a fundamentální analýza | Fundamentální informace | Stoupající kanál | Zájem investorů | Životní náklady | Realistická očekávání | Dolar včera | Vyšší ceny | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Bitcoin (BTC) | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Pomodoro | Hypotéza | Základy trendových kanálů | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Strategie obchodování trendového kanálu | Představitelé americké centrální banky | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Odhad růstu HDP | Připojení Kanady | Zaznamenávání | Poměr P/E | Pin Bars | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Struktura trendového kanálu | Strategie ECB | Distribuce | Obchodování DAXu | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Indikátor ADR (average daily range) | Napětí v Perském zálivu | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Maďarský forint | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | 123 Gap | Swing Trading | Rostoucí trendový kanál | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Vývoj událostí | Hry | Dílčí index | Pin Bary | Korekce trhu | Obchodování akciových indexů | Trading Central | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Nová britská vláda | Společnost BlackRock | Banky v eurozóně | Akcie společnosti Nvidia | Fluktuace | Dosáhnout úspěchu | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Walmart | Sideways | Překoupení | Načasování snížení úrokových sazeb | Ceny futures kontraktů | FTSE | Významné úrovně | Generovat zisk | Vyšší riziko | Cena dogecoinu | Oscilátor | Rizika | Oživení ekonomické aktivity | Rychlé rozhodování | Žlutý kov | Psychologická bariéra | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | Rychle a zběsile | Koupit bitcoin | ISM | Čtení knih o tradingu | Žádné výrazné pohyby | Zvýšení volatility | Globální trhy | Obchodujeme | Pšenice | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Rizika nadměrného obchodování | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Nákup eura | Období korekce | Úspory | Finanční výkonnost | Hledání kvalitních supportů | Bitcoin a další kryptoměny | Národní úřad pro ekonomický výzkum (NBER) | Kalendář ekonomických událostí | Dánsko | Velcí hráči | Generativní AI | Obavy z recese v USA | Vlastní kapitál | Přeprodanost trhu | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | Rostoucí mzdy | xStation 5 | David Šimek | Nová makrodata | Směr obchodů | Představitelé centrální banky | BCH/USD | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | První obchod | Strategie obchodování s komoditami | Obnovení růstu | Zkušený trader | Cesta k mistrovství | Trendové strategie | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Růst ekonomiky | Zkušený investor | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Trend dolů | Růstové faktory | Cenový vývoj | Akcie Moderna | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Horizontální linie | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Sledování objemu obchodů | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Tesla | Obchodní postřehy | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Americký akciový index S&P 500 | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Vývoj měnových párů | XTB Research | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Význam trendových kanálů | Ekonomický růst | Otevření buy | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Strategie buy the dip | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Držet pozice po delší dobu | Sentiment trhu | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | HDP EU | Viceprezident ECB | Deeskalace | Včerejší seance | Shortování | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Exekutivní příkazy | Zprávy z eurozóny | Krátkodobý odraz ceny | François Villeroy de Galhau | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Dodržovat pravidla | Alert | Evropské trhy | Praktický Přístup k Obchodování | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Sázet | Potenciální obraty | Aktuální sentiment na trhu | Obchodování pro EUR/USD | Květnová inflace | Oživení americké ekonomiky | Svíčkové grafy | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Dnešní výsledky | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | Pravidelná analýza | XRP | Zastavení růstu | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Kukuřice | Obchod | Purple Trading | Pips | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Výrobní náklady | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | CAD/CHF | Čas na nákup | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Hospodářský pokles | Aktuálně na trzích | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Zajištění proti inflaci | Riziko | Míra inflace v Německu | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Právo | Benchmarky | Adaptace | FIAT | JPY | Adidas | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Binance | Ekosystém | IBIT | RSI | Bank of America | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Arthur Hayes | Trend na trhu | Carry trading | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Ostatní kryptoměny | Nadšení | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Země BRICS | Karty | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Americký regulátor | Know-how | Risk | BCH | Aktuálně trh | Ceny | Prognóza vývoje | Siemens | ETH | Tržní pohyby | Monopol | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Short obchod | FTSE 100 | Meziměsíční inflace | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Pivot Pointy | Války | Změna politiky | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Analytické platformy | Míra nezaměstnanosti v USA | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Buy the dip | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Nákupní obchod | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Největší světová ekonomika | ASML | WTI | Obchodní kapitál | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | Fed index | Hurikány | Státy EU | SMA | Blízký východ | Praxe | Cena DOGECOINu | Divergence | Makroekonomické faktory | Příklady z historie | GameStop | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | CFTC | Libra | Restriktivní politiky | Zlato a bitcoin | Klíčová úroveň | Trump dnes | Investiční možnosti | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Aussie | Výsledek voleb | Současná cena | Stablecoiny | Instituce | Finanční páka | Propuštění | Forint | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Plodiny | Dopad na sentiment | Velké společnosti | Blue-chip | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Filadelfský Fed | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | eBook | Insider | Technické rezistence | Index DOW | IHNED | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | CFD | Důležité ekonomické události | Poplatky a provize | Algoritmy | Pár USD/CAD | 256/2004 | Defi | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Order block | Nové sankce | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Půlení | Konkrétní cíle | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Reálné hodnoty | Zboží z Číny | Disclaimer | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Osobní konzultace | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Výhled pro zlato | Oficiální údaje | Strach a chamtivost | Euforie | Největší světové ekonomiky | Jestřábí postoj | Sezónní změny | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Pracovní místa | Křiž smrti | Současné tržní prostředí | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Bez rizika | Německé HDP | Vlna poklesu | Tržní hodnota | Evropské PMI | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Obchodníci dnes | Bank of England | Ceny BTC | WTI a Brent | Demokraté | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Huawei | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Nejbohatší | Jak obchodovat s komoditami | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Rizika a výzvy | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Falešné proražení | Dnešní data | TGT | Posílení dolaru | Sell Stop | Monitorování | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Obavy trhu | Jednotné měny | Easing | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Reálný obchodní účet | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Epidemie | Konsolidace trhu | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Miliony dolarů | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | Zelenskyj | Ekonomické důsledky | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | Automobilky | Obchodovat s komoditami | Inflace v Evropě | Posílení libry | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Zájem o bitcoin | Kontext | Německý akciový index | Biden | Rýže | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Růst amerického HDP | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | Klesající tendence | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Zpráva pro tradery | Roční maximum | Správné řízení rizik | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Jarda Tupý | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Prudký růst inflace | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Obchodní schopnosti | Začínající trader | Dobré zprávy | Dezinformace | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Tržby | Stagnace | Finanční systém | FTMO Account | Impeachment | Reálné peníze | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Dluhy | Psychologický tlak | Vrcholy | Předpovídání | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | Peking | GfK | Resistance | Záhada | DE40 | Aliance | Světové události | Výrobní aktivity | Sázka na pokles | Výkyvy v cenách | Index relativní síly (RSI) | Spready | Úspěch v tradingu | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Manufacturing PMI | Omyl | Fed funds | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Stabilní výnosy | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Tržní změny | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | NEST | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Hodnoty aktiv | Přírodní katastrofy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | CAR | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | AMZN | Akumulace | Zklamání investorů | Provize | Obchodní systémy | Zdraví | Average True Range | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Katastrofy | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Americký ISM | Regulační rámec | Analýza indikátorů | Obchodní styl | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Americké firmy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | IntoTheBlock | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | Investiční nástroj | Trhy s komoditami | 5G | Dynamický support | Rates | Velký zisk | Ukázka obchodování | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Target | Pokračující výprodej | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | ZIL | Američtí zákonodárci | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Propad indexu | Týdenní pivot | Napětí na trzích | Krypto analytik | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ropy | SPOT | Motivace | DNB | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Důležitý signál | Změny na trhu | Cenné lekce | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | Pokles cen komodit | USDJPY | Růst v eurozóně | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Zásoby zemního plynu | Marlin | Ekonomický výzkum | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Zvyšování cen | Airbnb | Kurz | Pokles pod paritu | SOK | DNO | Daně | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | DXY | S&P 500 a Nasdaq 100 | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Seance v USA | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Napjatá situace | Swingy | Nejlepší strategie | Investice | Osobní příjmy | Business | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Odveta | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Berenberg | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Zájmové skupiny | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Trhy s kryptoměnami | Tržní trendy | Pivoty | Americká politika | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Makrodata | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Kompletní průvodce | USD za barel | Kurz eura | SAP | Základní pravidla | Podíl na zisku | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | Jak se obchoduje | Začínáme na burze | WHO | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Russell 2000 | Ukazatel | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Evropské firmy | Zpráva o trhu práce | Měny | Key level | Profitovat | Historické pohyby | Dollar | Silné měny | Inaugurace | Značný pokles | Předběžné výsledky | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Chaos | Spread | UST | Optimismus na trhu | Trh s ropou | Dynamika růstu | YouGov | Obchodování s cizími měnami | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Poradce | Signál | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | Geopolitická nejistota | Ukončení války | NBER | Mnozí investoři | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Leverage | Pro tradery | Services | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | BitMEX | Výhled úrokových sazeb | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Formace Pin Bar | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Volatilita na forexu | Pozitivní signál | Dolarový index (DXY) | Brusel | NFP | Potenciální zisky | Obchodní dny | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Schopnost rychle reagovat | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Omezený čas | FVG | Investice do technologií | EUR/AUD | Identifikovat trend | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Eli Lilly | Guvernér centrální banky | ADR | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Vliv na americký dolar | Trh kryptoměn | Evropská unie | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Rutina | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | University of Michigan | Současný trend | Korekce | Odhady trhu | Časový plán | LNG | Špatné výsledky | Velikost obchodu | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Tržní ceny | Obchodní strategie | První rezistence | Riziko recese | Střednědobý výhled | NZD/CAD | US dollar | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Spotřebitelská inflace | Pokles libry | Downtrend | Carry trade | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Riskování | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | High | Rostoucí trend | TIPS | Míra zisku | Pivot Point | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rozbor | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Spot | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Analýzy více časových rámců | Otočení trendu | Trendline | Příliv kapitálu | Půlení bitcoinu | Inflace v Británii | Arista Networks | Nákupní příležitost | Volby v USA | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Nayib Bukele | Historická data | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Pohyby na finančních trzích | Amundi | Sledování trendů | Spojené království | Výstupní body | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Vývoje ceny | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Obchodní partner | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Konkrétní plán | Interpretace | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Inflace v listopadu | Bukele | Bankovní vklady | Etherea | Solana | Výhledy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Rezervy | Zavedení cel | Světová obchodní organizace | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Kypr | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Zpětná vazba | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Znehodnocení měny | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Komentáře Fedu | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Akciové futures | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Japonská společnost | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Odhady růstu | Holding | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Cena dnes | Vlády | Americká vláda | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Odliv prostředků | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Zisk na akcii | Správa | Finanční odměny | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Úrovní podpory | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Budoucí pohyby cen | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | Světové akciové trhy | Správa kapitálu | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Uzavření dohody | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Použití indikátoru | API | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Constellation | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | OCI | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Neustálé vzdělávání | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Reálná hodnota | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Komise pro cenné papíry a burzy | Vyšší volatilita | Hedge | Hospodářské cykly | Silná poptávka | Market | Svíčkové formace | Demo obchodování | Technologický sektor | Cenné papíry | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Technické dovednosti | Důležité informace | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Dobré načasování | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Vysoké výnosy | Výroční zprávy | Globální ekonomický výhled | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Velikosti pozic | Vybrat zisk | Litva | Obchodování britské libry | Algoritmus | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zvýšená volatilita | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | OPEC | Technologický pokrok | Jak číst grafy | Úroková sazba Fedu | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Occidental Petroleum | Průměrná hodnota | Obchodní bariéry | Americké objednávky | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Oblasti supportu | Výstupy | Výprodej akcií | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Retracementy | Ekonomické trendy | Šéfové | Report ADP | NFT | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Akcie Nvidia | NZD/CHF | Obchodujte | Nařízení | The Wall Street Journal | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Nové obzory | Dnešní obchodování | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Oracle | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Americká média | Volatilita na trzích | Rozhodnutí americké centrální banky | Významné změny | Emoce | Legislativa | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Obchodní nástroje | USD EUR | Doji | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Výroční zpráva | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | BMW | Velryby | Ochota riskovat | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Adrenalin | Zemědělské plodiny | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | mmBtu | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Objem exportu | Rallye | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Období zvýšené volatility | Přeprodání | Trh s futures | Mistrovství | ANO | WMT | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Časové období | Objemy obchodů | Vlajka | Dogecoin | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Evropský trh | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Významné pohyby | USA Donald Trump | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Commodity Channel Index (CCI) | Cenová maxima | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | Britský regulátor | Každý trader | Federal Reserve | Technické patterny | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | Bilance běžného účtu | DIP | Break Even | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Vstup do LONG pozice | Klíčový faktor | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Průmyslová komodita | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Stop-Loss a Take-Profit | Obchodovat ropu | Best Buy | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Institut | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Analýza a strategie | Odraz ceny | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Body | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Profesionální tradeři | ABC | Vysoké zisky | Budoucí pohyby trhu | Navýšení | Týdenní pokles | BBY | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Hedging | EU | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Analog Devices | Akcie Eli Lilly | Úroveň supportu | Silné euro | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Pravidelnost | Správce aktiv | Poptávky po ropě | PMI pro sektor služeb | Spotové ETF | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Klesající dolar | Pracovní síly | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Uhlí | Trend klesající | Investovat peníze | Jestřábí politika | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Americké vlády | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Technologický rozvoj | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Průmyslový index Dow Jones | Nové údaje | Strukturální změny | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stoupající trend | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Markit | Hlavní ekonom ECB | Cenový index výdajů | Významné události | Úřady | Američané | Graf dne | Denní obchodníci | Čínské investice | Zvýšený objem | Nízká inflace | Baker Hughes | Pohyb dolaru | Větší pozice | Politické nepokoje | CNBC | Sol | SPX | Statistika | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Německá inflace | Lael Brainardová | Ocenění | News | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | | Pivot

Předchozí klíčová slova

Úrovně podpory a rezistence
Úrovně pro vstupy
Úrovně pro vstupy a výstupy
Úrovně retracementu
Úrovně rezistence
Úrovně rezistencí
Úrovně SLQ
Úrovně S/R
Úrovně S/R zóny
Úrovně Stop-Lossů

Následující klíčová slova

Úrovně supportů či rezistencí
Úrovní podpory
Úrovní podpory (support)
Urputnost
ÚRS
Ursula von der Leyen
Ursula von der Leyenová
UR TRADE FIX
UR TRADE FIX Ltd
Uruguayské peso
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding PIXAR styl
Potvrďte prosím... Zavřít