Středa 06. červenec 2022 20:45
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Situace na trzích

img

Minuta s XTB

12.02.2020 Dnes s Blankou Dalešickou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o uklidnění situace na trzích v souvislosti s koronavirem a raketovém vzestupu novozélandského dolaru.
C:\fakepath\shutterstock_610692446.jpg

Situace na trzích z pohledu tradera a obchodní příležitosti

31.01.2020 Americké akciové indexy se zatím (s velesilnou podporou FEDu), i přes negativní geopolitické dění včetně hrozící pandemie Wu-chan koronaviru, drží poblíž svých maxim. Silně korelační aktiva s akciovými indexy jako měď či ropa již poslední týdny výrazně oslabily a naznačují, co velmi pravděpodobně předvedou i americké akcie v nejbližších dnech.
C:\fakepath\delta-hp-morgan-stanley.png

Akcie, které se vyplatí sledovat v roce 2020: Delta Air Lines, HP, Morgan Stanley

17.01.2020 Dvanáctiletý cyklus růstu americké ekonomiky stále nedošel svému konci, a jedná se tak o prozatím vůbec nejdelší období bez krize. Došlo sice ke korekcím akciových indexů, nicméně investoři nakoupili klesající akcie zpět a rozhodli se navyšovat dlouhé pozice.
img

Ranní komentář: Indexy pokračují v růstu, risk-on sentiment zatím přetrvává

17.12.2019 Situace na trzích se po divokém konci minulého týdne začala trochu uklidňovat. I nadále však převládá risk-on sentiment, což bylo včera patrné skrze pokračující růst akcií a ostatních rizikových aktiv. Britské volby a dohoda mezi USA a Čínou z obchodníků sejmuly značnou část nervozity, což může udržovat pozitivní náladu na finančních trzích po zbytek tohoto roku, kdy nás navíc, kvůli svátkům, čeká období nižších objemů a méně fundamentů.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2020: Světem vládne chaos a centrální banky i vlády ztrácejí kontrolu

03.12.2019 Saxo Bank, přední globální multi-asset zprostředkovatel produktů a služeb na kapitálových trzích, dnes vydala svou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2020 (10 šokujících předpovědí pro rok 2020). Tyto predikce se soustřeďují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Evropa začíná růstově, euro drží zisky. Pozor na dnešní data!

01.11.2019 Začátek evropského obchodování se nese v převážně pozitivním duchu. Akciové indexy se posouvají asi o 0,4 procenta výš, dluhopisy jsou na tom smíšeně při drobných změnách výnosů a euro drží své zisky. Eurodolar se nachází na 1,1160 a spolu s ním hájí vyšší pozice také kurz britské libry. Zlato je zhruba na svém a rovněž ropa se pohybuje kolem včerejších úrovní.
img

Minuta s XTB

04.10.2019 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o uklidnění situace na trzích a odpoledních důležitých fundamentech z americké ekonomiky.
img

Apple využil rekordní minima na výnosech dluhopisů

09.09.2019 Společnost Apple je známá jako jeden z nejsilnějších hráčů na globálním akciovém trhu, která si z hlediska tržní kapitalizace poměrně dlouho držela post jedničky na trhu. Nicméně v posledních měsících se situace na trzích mění - společnosti začínají reagovat na pokles amerických úrokových sazeb a silnou poptávku ze strany investorů. Výjimkou není ani Apple, který se rozhodl hledat dodatečný kapitál pro svoje záměry na dluhopisovém trhu.
img

Oživení na indexech, obchodníci na FX ale zůstávají po G7 nervózní

27.08.2019 Pondělí opět připomínalo jízdu na horské dráze, a to především vzhledem pokračujícímu napětí okolo americko-čínské obchodní války. Včera se však situace na trzích začala znovu stabilizovat, což pomohlo americkým indexům růst o více než procento. Na to pak dnes ráno pozitivně reagují také indexy v Asii. Lepší náladu na trzích zajistily hlavně komentáře amerického prezidenta na G7, kde uvedl, že dostal velmi vstřícný vzkaz od čínského vicepremiéra, který se chce znovu vrátit k jednacímu stolu. V podobném duchu se nesl i komentář čínského vicepremiéra pro média, kdy novináře ubezpečil, že je připraven celou situaci řešit diplomaticky tak, aby nedocházelo k dalšímu zhoršení vztahů mezi USA a Čínou. Podobných vzkazů jsme už ale z obou stran slyšeli několik a faktem zatím zůstává, že se propast mezi oběma zeměmi dál spíše prohlubuje. Pro trhy se však jednalo o vítanou úlevu, i když je otázkou, jak dlouho pozitivní nálada v takto nervózním prostředí vydrží.
C:\fakepath\gu.png

Komplikovaná situace na trzích a obchodní příležitosti

25.08.2019 V tomto roce již tak komplikovaná situace na trzích (USA vs. Čína, Brexit, měnové války, Irán,...) se ještě více komplikuje. Čína si nenechává líbit úplně vše a s určitým zpožděním, pro Donalda Trumpa nečekaně, také zavádí cla na další americké zboží. Americký prezident to evidentně bere osobně a v ten samý den tweetuje výkřiky typu „Čínu nepotřebujeme“, „americké podniky stáhněte se z Číny“, „čínské komponenty a materiály nahradíme jinými“ atd. Poté zvyšuje plánovaná podzimní cla na čínské boží o 5 %. A to ještě v týdnu si Donald pochvaloval, že jednání s Čínou jsou opět na dobré cestě…
img

Pohonné hmoty budou dále zlevňovat. Výraznějšímu zlevnění ale brání slábnoucí koruna

22.08.2019 Pohonné hmoty v ČR v uplynulém týdnu dále mírně zlevňovaly. Benzín zlevnil o sedm haléřů na litr a prodává se nyní v průměru za 32,69 koruny za litr, zatímco nafta zlevnila o pět haléřů na cenu 31,81 koruny za litr. Pohonné hmoty se prodávají v souhrnu nejlevněji od letošního dubna. Zlevňovat přitom budou i nadále.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Situace na trzích práce v USA i v Německu zůstává příznivá

04.01.2019 Dnešek je prvním dnem v novém roce, který nabídne celou plejádu zajímavých statistik. Tvorba pracovních míst ve Spojených státech by měla vykázat oživení po listopadovém propadu a i německý trh práce zůstává napjatý, když čekáme další pokles počtu nezaměstnaných. Na inflaci v eurozóně to ale nemá vliv. Ta v prosinci poklesla zejména v důsledku propadu cen energií. U nás sice data zveřejněna nebudou, ale můžeme se těšit na zápis ze zasedání ČNB. Ten by mohl opravit holubičí dojem, který trhy získaly po tiskové konferenci J. Rusnoka.
img

Po slabém začátku dne se situace na trzích dál zhoršuje. Koruna je ovšem stabilní

10.12.2018 Začátek týdne charakterizuje prodloužení negativního vývoje po pátečním propadu na Wall Street, dále zklamání z poklesu japonské ekonomiky, pokračující obavy ze zpomalování HDP či firemních zisků a nový zmatek kolem brexitu.
img

Situace na trzích se odpoledne zlepšuje, koruna však ztráty nesetřásla

27.09.2018 Během dopoledne si hlavní akciové trhy prošly slabšími chvilkami, když se do Evropy přenesl negativní vývoj z USA a Asie a nepotěšily zprávy o italském rozpočtu. Podařil se ale obrat a většina Evropy a spolu s ní také Wall Street už míří nahoru.
img

Nižší zásoby, riziko hurikánu a sankce proti Íránu tlačí ceny ropy nahoru

13.09.2018 Ceny ropy pokračují v růstu v důsledku poklesu amerických zásob. Trh také cítí riziko hurikánu přibližujícího se k východnímu pobřeží Spojených států, který může narušit klíčovou infrastrukturu. Výsledkem momentální situace na trzích s ropou bude pravděpodobně i růst cen pohonných hmot.
img

Situace na trzích se mění, ale dolar dál posiluje a koruna zůstává v klidu

08.02.2018 Americkému dolaru se na hlavních párech stále daří. Dnes ráno posiluje proti euru na 1,2235, vůči britské libře na 1,3860 a na páru s japonským jenem na 109,70. Zpevňování dolaru přitom opět přichází za trochu jiných tržních podmínek než předtím.
img

Jak obchodovat volatilitu (VOLX) v roce 2016? Raději jinak než v minulých letech.

20.01.2016 Pokud bude pro rok 2016 něco charakteristické, bude to pravděpodobně zvýšená volatilita. V posledních třech letech jsme se nechali nízkou volatilitou ukolébat a její růst proto může být pro některé investory malým šokem. Průměrná volatilita amerického indexu S&P500 vyjádřená indexem VIX (v naší platformě ticker VOLX) byla v minulém roce 16,6 % a v roce 2014 a 2013 dokonce pouhých 14,2 %. To je výrazně pod historickým průměrem, který od roku 1990 činí 19,8 %.
img

Draghi: Pokud se situace na trzích zhorší, ECB nebude sedět s rukama za zády

23.09.2015 Guvernér ECB Mario Draghi dnes přednesl na půdě Evropského parlamentu očekávaný projev o posledním ekonomickém vývoji v Evropě a jeho dopadu na měnovou politiku. Věnoval se poklesu cen energií, relativně silnému euru a také zpomalování rozvíjejících se trhů. Zmínil, že evropské QE má pozitivní dopad na úvěrový trh, a to jak v případě firem tak také domácností.
img

VIDEO: Situace na trzích se stabilizuje, vyhráno ale není

26.08.2015 Situace na trzích se stabilizuje, vyhráno ale není - videokomentář Jaroslava Brychty ze společnosti X-Trade Brokers...
img

DAX na dosah 11 000b. Situace na trzích se dál normalizuje

09.07.2015 Evropské akcie se opět otřepaly z hrozby GrExitu a druhým druhým dnem v řadě rostou. Zisky jsou ještě o něco větší než včera a většina hlavních burzovních indexů si v Evropě připisuje více než dvě procenta. Obchodníci dál čekají na Řecko, které by dnes mělo předložit návrh reformních (úsporných) opatření, se kterými by chtělo získat souhlas k prodloužení záchranného programu. Mezitím však již někteří evropští politici otevřeně vyhlašují, že vidí GrExit jako nejpravděpodobnější z variant. Německý DAX se dnes znovu přiblížil hranici 11 tis. euro a jeho růst je během celé čtvrteční seance velmi stabilní, což je vždy dobrý signál o celkové důvěře mezi obchodníky.
img

Po dvou divokých dnech se situace na trzích konečně uklidňuje

04.06.2015 Také čtvrteční obchodní seance začala zostra, a to především na dluhopisovém trhu. Výnosy z evropských dluhopisů v dopoledních hodinách začaly opět prudce růst a v případě Německa se dokonce přiblížilyk 1 %, kde se naposledy pohybovaly loni v září. Situace se však v odpoledních hodinách začala uklidňovat a výnosy u většiny evropských dluhopisů se před otevřením amerických trhů dostaly pod dnešní OPEN úrovně.
img

Situace na trzích se zlepšila, na dolaru to ale moc vidět není

15.12.2014 Na úvod týdne vidíme na hlavních trzích lehkou korekci výprodejů z posledních dní. Zatím nejde o nějaké velké vzedmutí, ale postupně nabírá na síle. Slušně se daří ropě, která tak částečně pomáhá i akciím. Výnosy dluhopisů rostou, přičemž v čele hlavních trhů jdou ty americké. Pro dolar je takový vývoj příznivý, ale prozatím to na něm není příliš vidět. Americká měna si připisuje pouze mírné zisky vůči euru, zatímco proti jenu prakticky stagnuje.
img

Situace na trzích vypadá velmi nejistě.

19.02.2014 Podle naších očekávaní obchodní seance v úterý byla velmi nestabilní. Kromě toho, zveřejněna makroekonomická data otřásli trhy optimizmem.
img

Eurodolar i akcie propadají, koruna opět se ztrátami, situace na trzích se rychle zhoršila

07.11.2012 Českou měnu nechalo chladnou přechodné zlepšení nálady na finančních trzích po amerických volbách. To nakonec nebylo od věci, protože situace na světových trzích se odpoledne výrazně zhoršila a riziková aktiva začala padat. Na úspěch vlády, které sněmovna vyslovila důvěru současně s hlasováním o vyšší DPH a dalších opatřeních, česká měna rovněž nehleděla a před závěrem se nachází na 25,40 za euro.
img

Euro během dne dál mírně kleslo, situace na trzích se příliš neměnila

04.07.2012 Finanční trhy dnes začaly v lehce negativní náladě a během dne se na tom nic nezměnilo. Evropské akcie jsou stále lehce v záporu, v zámoří se neobchoduje. Výnosy španělských a italských dluhopisů se nakonec shodly na růstu, ačkoli ráno byl vývoj smíšený. Eurodolar dál pozvolna klesá a nachází se na 1,2560. Meziměsíční růst maloobchodních tržeb v eurozóně byl vyšší než odhady, z velké části ale díky revizi předchozího čísla dolů. Meziroční pokles je výraznější, než se čekalo. Data změnu nálady na trzích nepřinesla.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Obchodní systémy | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Monetární politika | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Objemy obchodů | Deník tradera | Investiční web | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Close | DAX | Devizový trh | Diverzifikace | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Forward | Futures | G10 | G7 | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Order | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Support | Swap | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Spekulant | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Deloitte | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Online trading | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | ADP report | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | USDCHF | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie SAP | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Anglické libry | Banka | Fio banka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Britské libry | Brokers | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CZK | Česká ekonomika | DJIA | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Engulfing | ETF fondy | Eura | EURHUF | Euro dnes | Evropská měna | Evropské měny | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Islámský stát | ISM | Jádrová inflace | EBay | Japonská ekonomika | Jaroslav Brychta | Kapitálové trhy | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurz britské libry | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Měna euro | Meziroční inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Osobní finance | Pád Lehman Brothers | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Portfolia | Pravidelné investování | Právo opce | Prezidentské volby | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej akcií | Prodej anglické libry | Prodej komodit | Prodej zlata | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Ratingová metoda | Reuters | RN systém | Ropy | RUB | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Rubl | Rubl k dolaru | Řízení rizik | Sázky | Seminář | Signály | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Světové burzy | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Úrokové swapy | Volatility | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zemního plynu | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | Rozkolísanost trhu | ZEW | Benzín | CEE | Elon Musk | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | PX index | Reinvestice kuponové platby | Rights Offering | ROCE | Roll Over | Tovární objednávky | Upisovací období | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Čekací doba | Kmenové akcie | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Převis | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | Tržby | Registrovaný cenný papír | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Komise | Federální rezervní systém | Reverse order | Rollover (swap) | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Cukr | Vzdělání | Burze | Currency | Dividendové akcie | Evropské obchodování | Aramco | Unicredit | Rabobank | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Baker Hughes | David Marek | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Next Finance | Technické indikátory | CI Komodity | Finanční trhy dnes | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Finanční gramotnost | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Investičníweb.cz | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Společná evropská měna | Fundamentální informace | Pro tradery | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Swapy | Golden Gate CZ | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Akcie v Asii | Americké státní dluhopisy | Realitní trh | Objem investic | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Utahování měnové politiky | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Posílení eura | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | VIG | Saúdská Arábie | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Poplatky | Rekordní minima | Chevron | Konsensus | Mzdy | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Predikce | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Inflace v Česku | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | TRY | Odliv kapitálu | Indická rupie | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Oslabování dolaru | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Německý Ifo index | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Minuta s XTB | Jeffrey Gundlach | Purple Trading | Generali Investments | Nejvyšší zhodnocení | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Bankovní index | Zahraniční forex | Bloomberg Commodity Index | BHS | Breakout Trader | Kurzový vývoj | Coinbase | Profesionální tradeři | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Psychologický deník | Jerome Powell | Coinmarketcap | Altcoin | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | ETH | Ray Dalio | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Dominik Stroukal | Růst bitcoinu | Crypto | RoboMarkets | Lithium | Použití kryptoměn | Altcoiny | Index MOEX | EUR/RUB | Kobalt | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Burzovní trh | Geopolitická rizika | Trhy dnes | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Krypto | Raytheon | Růstové akcie | Slabší koruna | PANW | OPEC+ | Obchodní válka | Spoření na důchod | Podniky | Evropské akciové trhy | Čínské měny | Globální růst | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Full-time trader | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Graf indexu | Poptávka po dolaru | Czech Fund | Zasedání OPEC | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | VIX index | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Trh s ropou | Výsledky firem | Mileniálové | Burzy padají | Dodávky ropy | Signál na akcie | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Zvýšení mezd | Jiné měny | Financování vlády | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Americké podniky | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Inflační vývoj | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Růst dolaru | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Zájem investorů | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Price Action strategie | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Akciový stratég | Inflační očekávání | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Obchodování Price Action | Vyjádření analytiků | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Ceny pohonných hmot | Snahy investorů | Vyšší mzdy | Sentiment na akciových trzích | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Nabídka akcií | Token | Snížení sazeb | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Gazprom | Nálada na akciových trzích | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Americké futures | Štěpán Křeček | Produkce zemního plynu | AMZN | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Růst mezd | Depozitní sazby | Dění na trzích | Denní graf | Povídání o trzích | Poptávka po ropě | Měnověpolitické zasedání | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Spotová cena zlata | Nejlepší výsledky | Kakao | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Nová makrodata | Nízké daně | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Alipay | ByteDance | TikTok | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | KOSPI | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Deficit | Jednání o brexitu | Peter Garnry | Káva | Patterny | Trinity | Jakub Seidler | Ziskový trader | LNG | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Vyšší sazby | Myšlenka | Průmyslová výroba v eurozóně | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Růst cen | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Důchodový systém | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | Negativní nálada | Česká měna dnes | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Jan Švejnar | Indexy nákupních manažerů | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Pohyby kurzu | Domácí měny | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Finanční rezervy | Dlužníci | Domácí poptávka | Tvorba fixního kapitálu | Odvětví české ekonomiky | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | České dluhopisy | Zveřejněná data | CHNComp | Josef Lukáč | | Financovat | Poziční obchodník | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Petr Dufek | Průmysl | ADP | Příprava na obchodování | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | HUF | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Position sizing | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Zdražování | Hudebních vydavatelství | Problémy | Finanční ztráty | Cvičení | Podíl akcií | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Úspěšné IPO | Přehled o dění | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Ford Motor | Míra | Britské volby | Úroky | Německý PMI | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Hypotéky | Geely | Důchod | Martin Řezáč | Předseda | Modelový příklad | Americké centrální banky | Dolar roste | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | FB | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Bydlení | Americké objednávky | Uber | Ipsos | Aurora Cannabis | Ztráta | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Josef Dudek | Koruna posílila | Peking | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Americký index | Halving | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Commodity index | Netflix | Jiří Cihlář | Ceny ropy dnes | Letecké společnosti | Írán | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Zemědělství | Poradenství | Proinflační | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | SAP | Výroba v eurozóně | Cenové tlaky | Valuace akcií | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Nájmy | Hodnota Amazonu | Tesla Inc. | Ceny energií | Akciový index MOEX | MOEX | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Virus | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Situace okolo koronaviru | Penzijní systém | Důchody | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | SBUX | Růst v eurozóně | Geopolitické dění | Korelační aktiva | Americká administrativa | Íránský odvetný útok | Růst akciových indexů | Rezistenční úrovně | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Výrazné ztráty | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | TWTR | Akcie Twitter | Ekonomické aktivity | Směřování trhů | Americký PMI | Světová hospodářská krize | Ekonomické recese | Zničené hospodářství | Centrální instituce | Dopady epidemie koronaviru | Zdravotní pandemie | Burzovní pandemie | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Americký Fed | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Longovat | Nižší zisk | Vývoj | Analytická společnost | Nová data | Šok | DoubleLine | Výkyvy | VOLX | Výsledky HDP | Výsledky HDP eurozóny | Francouzská průmyslová produkce | Italská průmyslová produkce | Obrovské ztráty | Obchodovat volatilitu | WP | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Mince | Tencent | Dostatek likvidity | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Italské dluhopisy | Fiskální politiky | Zrychlení inflace | Oslabování české měny | Cenový vývoj | Asijská seance | Stimul | Burzy cenných papírů | ECB dnes | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Vlna na akciích | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Šíření nemoci | Dolar zpevňuje | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Algoritmy | Komentátor | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Market update | Zahraniční dluh | Prodejní tlak | Index podnikatelské aktivity | Extrémní volatilita | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | CPI v Británii | Německý index IFO | Americké ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Spotřebitelská důvěra v USA | Tempo růstu CPI | Rozjednané prodeje domů v USA | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Březnová data | Počet obětí koronaviru | Organizace | Analytik Saxo Bank | Americké žádostí o podporu | Umělá inteligence | Práce | Jednání ČNB | Koronakrize | Zelené energie | Model Y | Údaje | DPH | Omyl | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | Kanadský PMI | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Situace na ropě | Prezident Vladimir Putin | Velké volatility | Tempo růstu CPI v USA | Ekonomické oživení | Mozek | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | ATVI | Activision Blizzard | Postoj investorů | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Býčí vyhlídky | Statistiky | Chuť riskovat | Uzavření trhů | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Americké produkce | Risk-off sentiment | S&P500 | Měny zemí | CPI v Kanadě | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Sociální síť | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Joe Biden | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Cestování | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Finanční polštář | ATH | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Akcie padají | UBS Global | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Nákupy dluhopisů ECB | Soud | Otevírání americké ekonomiky | PMI pro sektor služeb | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Alternativní taxislužby | Justice | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Výsledky NFP | Akcie a dluhopisy | Průmyslové kovy | Dominance bitcoinu | ONE | Auta | Dělení bitcoinu | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | Moderna | MRNA.US | Fiskální stimul | Manažeři | Růst Bitcoinů | AMZN.US | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Vládní pomoc | JDE | Nezkušení investoři | Rizikovější měny | ČR | Soběstačnost | Průraz | Jiří Kovařík | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Rekordní nárůst | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Statistiky z trhu práce | Francouzská obchodní bilance | Poptávka po zlatě | Wells Fargo Asset Management | Americké CPI | Zpomalení inflace | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Britská obchodní bilance | Světové indexy | Světová poptávka po ropě | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Snížení nákladů | Druhá vlna | Propad české ekonomiky | CERGE-EI | IDEA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Vrcholoví manažeři | Nepředvídané události | Situace na trhu práce | Exporty | Výrazný propad | Větší riziko | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Šance | SAE | Počty žadatelů o podporu | Počty žadatelů o podporu v USA | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Technologické společnosti | Společnost XTB | Model 3 | Korekční fáze | Nálada v eurozóně | Španělské statistiky z pracovního trhu | Richmondský Fed index | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Výsledky ISM | Přístup k tradingu | Indonésie | WeCHat | Tažení proti Číně | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Ziskové pozice | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Snížení DPH | Časovat trh | Výrobní sektor | SPAC | Klimatické změny | Odborníci | Peso | Transparentnost | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Výkon ekonomiky | Největší finanční trh | Projev šéfa Fedu Powella | Ropa dnes | Cena elektřiny | Politici | Nákupní příležitosti | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Turecká vláda | Biden | Internetová společnost | Marathon | Tuzemské hospodářství | Česká republika | Poptávka po akciích | Graf ropy WTI | Stresové situace | AEX | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Klíčový okamžik | Množství peněz | Dílčí indexy | Intel | Solární energie | Čínská aktiva | Saxo Bank Steen Jakobsen | Výsledky voleb | Úspěšní tradeři | UBER.US | Pfizer/BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | QCOM | MRNA | Price Action obchodní strategie | Snižování daní | Svíčkové patterny | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | Synthetix | Zadlužování | PX Pražské burzy | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Stabilní příjem | Kryptoburzy | BA.US | Denní rutiny | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Růst ceny | Report stavu ropných zásob | Joseph Trevisani | Brands | Evropské centrální banky | ACB | SNY | Futures na indexy | Situace na trhu | Marriott | Express | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Mincovny | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | QCOM.US | Rozvolnění | ACB.US | Arcane Research | Kov | Zajímavé akcie | Spotify | Obchodní přístupy | Rostoucí výnosy | Makroekonomický vývoj | Světová poptávka | Nárůst výnosů | Silný růst | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Holubičí tón | Zajímavé peníze | Online trading konference | Trading konference | Dnešek na trzích | Trinity Bank Lukáš Kovanda | CoinGecko | AMD | Optimistická očekávání | Bullish Engulfing | Ceny ropy Brent | Listing Coinbase | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | Futures na americké indexy | Hodnocení současné situace | Aurora Cannabis (ACB.US) | cTrader Purple Trading | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Obavy z inflace | API | Oslabení | Náhled na trh | MNB | Akcie TSLA | Makro z USA | Spotřeba domácností | Plány | Cíle | Příležitosti | Dodávky plynu | SAIC | Prodej | Tržní prostředí | Nové prognózy | Graf akcie | Nový cyklus | Didi | Čínské firmy v USA | Moderna (MRNA.US) | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Technologie | Vývoj měnového páru USD/RUB | Ekonomický šok | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Rozvolnění restrikcí | Vyhlašování makroekonomických dat | Včerejší seance | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Ceny suroviny | Odvětví | Správné strategie | Spotřebitelský sektor | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | FB.US | Yum Brands | Náhoda | Mateřská společnost | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Růst aktivity | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Technické obchodní strategie | Ideální strategie | Seriózní řízení rizik | Historické trendy | Budoucí pohyby měnového páru | Budoucí pohyby | Obchodování svíčkových patternů | Pattern Bullish Engulfing | Poziční obchodní strategie | Poziční tradeři | Menší cenové výkyvy | Obchodní úspěch | Dlouhodobý obchodní úspěch | Nejoblíbenější strategie | Olympiáda | Plány společnosti | Uvedení na burzu | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | Základní sazby | Americké ceny | Tokeny | SPOT | SPOT.US | ASX | Nedostatek čipů | Ranní glosa | Růstové tituly | Společnosti | Decentralizovaný systém | Opatření | Dna | Evergrande | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | NFT | Spojené arabské emiráty (SAE) | Hospodářský růst v eurozóně | Studijní materiály | Čínské realitní společnosti | Dodržování pravidel | Index Hang Seng (CHNComp) | Problémy Evergrande | Hang Seng (CHNComp) | Amsterdam | Kupování nemovitostí za účelem investice | Kupování nemovitostí | Sentiment indikátory | Investice do těžby | mmBtu | Úročení | Scaling In | Scaling Out | Riziko ztrát | Nejnovější zprávy | Zájem investorů o Rusko | Chaos na trzích | Chaos na trzích s energií | Carrhae Capital | Správci majetku | Ali Akay | Napjatá situace | Napjatá situace na trzích | Situace na trzích s energiemi | Zhoršení nálady | Češi | Polský zlotý a maďarský forint | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Čínské centrální banky | Pozornost | Index investiční gramotnosti | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | KHC.US | Ruský prezident | Meta | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Odborníci na kryptoměny | Qualcomm (QCOM.US) | PYPL.US | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Společnost | Další růst sazeb | Target | TIM | RTS | Uber (UBER.US) | Omicron | Zveřejnění zprávy | Nálada na trzích | | Omicron varianty | Varianty covidu | Varianty covidu v USA | Zlotý | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Rostoucí inflace | Obavy z omicronu | Participace | PGNiG | Supportní pásmo | Základní sazba | Miliardy USD | Mike Novogratz | Ceny domů | XTB Online Trading | Hry | Válka na Ukrajině | Správný money-management | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Snížení daně | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Marathon Oil | MRO | MRO.US | Marathon Oil (MRO.US) | Kraft-Heinz | Kraft-Heinz (KHC.US) | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Ruská invaze | Unian | Ukrajinská agentura | Agentura Unian | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | MWh | Invaze | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Financování výdajů | APP | Událost pro tradery | Panelové diskuze | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Akcie Tesla (TSLA) | Inflační data | Vlastnictví | Šéfové
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Situace na EUR/USD
Situace na finačních trzích
Situace na finančních trzích
Situace na forexovém trhu
Situace na komoditních trzích
Situace na ropě
Situace na světovém trhu
Situace na trhu
Situace na trhu práce
Situace na trhu s ropou

Následující klíčová slova

Situace na trzích s energiemi
Situace na Ukrajině
Situace na volatilitě
Situace na Wall street
Situace na zlatě
Situace okolo koronaviru
Situace při obchodování
Situace s Evergrande
Situace v Afghánistánu
Situace v Británii
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy forex
Potvrďte prosím... Zavřít