Čtvrtek 25. duben 2024 20:58
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace

Situace na trzích

img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Ranní komentář: USA mají za včerejšek rekordní počet obětí koronaviru, akcie zůstávají stabilní

03.12.2020 Nálada na finančních trzích zůstává i po včerejšku stabilizovaná. Index S&P 500 přidal 0.18 %, zatímco Nasdaq ztrácel 0.05 %. Stabilní zůstává situace na trzích také během dnešního rána, a to navzdory negativním zprávám z USA, kde včera dosáhl počet obětí covidu na rekordních 2 800 osob. Covid sice stále zůstává důležitým tématem, jeho dopad na trhy ale díky vakcínám zdá se polevil.
img

Bitcoin si razí cestu nahoru. Překonal tříroční maxima

19.11.2020 Investorům, kteří věřili v růst nejstarší kryptoměny v podobě Bitcoinu, se vytrvalost navzdory jeho předchozím propadům vyplatila. Před pár dny dosáhla hodnota Bitcoinu 17 tisíc USD, na kterých se naposledy obchodoval v roce 2018 a krátce na to překročil i milník 18 tisíc USD. Od začátku roku tak cena digitální měny vzrostla o 370 procent a momentální situace na trzích nahrává ve prospěch jejímu dalšímu růstu.
img

Ranní komentář: V USA se rozjíždí druhá vlna pandemie, akcie začínají klesat

06.11.2020 Povolební party na akciových indexech pokračovala i včera. Americké indexy přidaly 2 %, přičemž nejvíce se dařilo opět technologiím. Solidní zisky si připsaly také indexy v Evropě a další riziková aktiva. V prudkém růstu pak pokračuje i Bitcoin, který už překonal hranici 15 tis. dolarů.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na americké HDP a hospodářské výsledky technologických firem

29.10.2020 Evropské akciové trhy otevřely po včerejším výprodeji většinou do pozitivního teritoria. Ale výrazný pokles předvádí pražský PX index a také některé další "periferní" indexy. Je však nutné zůstat ostražitý. Situace na trzích je stále napjatá. A včerejší výprodej také začal až po otevření standardní seance po 9. hodině. Dnes máme navíc na programu spoustu důležitých událostí. Obchodníci se soustřední na výsledky amerického HDP za Q3 a hospodářské výsledky velkých technologických firem (Amazon, Alphabet, Apple and Facebook). V neposlední řadě se dočkáme také rozhodnutí o sazbách ECB. Nečekáme žádné změny v nastavení sazeb, ale banka může začít připravovat trhy na další stimul kvůli zhoršující se pandemické situaci v Evropě.
img

Ranní komentář: Pandemie opět dolehla na světové indexy, FX i drahé kovy prozatím stabilní

27.10.2020 Akciové indexy za sebou mají největší korekci za poslední měsíc, když se indexy v Evropě i v USA propadly včera výrazně do červených čísel. Za korekcí stojí především rostoucí čísla nakažených osob v Evropě a v USA, které vedou k novým restrikcím a obavám z dopadu druhé vlny na tempo růstu světové ekonomiky. Jen v Evropě přitom včera německý DAX odepsal více než 3 % poté, co akcie SAP klesly o 23 % v reakci na zveřejnění hospodářských výsledků společnosti.
img

Cena zlata i přes své propady bude dlouhodobě posilovat

26.10.2020 Rekordní cena zlata v srpnu a její následný pád dokazuje, že zlato není vhodný investiční nástroj pro krátkodobé spekulativní investice. Na investici do žlutého kovu je třeba pohlížet jako na dlouhodobé bezpečné uložení finančních prostředků, které minimálně deset let nebudou potřeba, pak se tato investice stoprocentně vyplatí.
img

Ranní komentář: Trump ukončil jednání s demokraty o fiskálním stimulu

07.10.2020 Včerejší seance na trzích byla o jediném tweetu amerického prezidenta, který oznámil, že nařídil svému týmu, aby ukončil jednání s demokraty o fiskálním balíčku. Rozhodl se tak poté, co demokraté odmítli návrh republikánů na fiskální stimul ve výši 1.6 bln. dolarů. Reakce na trzích byla okamžitá a rychlá, když indexy zamířily ze zelených čísel do červených a jen v USA seanci zakončily se ztrátou okolo 1,5 %. Pod tlak se pak dostala i většina měn na páru s dolarem, drahé kovy i ropa.
img

Euro z růstu akcií zatím nic nevytěžilo, koruna před ČNB vyčkává

23.09.2020 Středeční obchodování začalo pro evropské akcie velmi dobře. Hlavní zdejší indexy poměrně strmě rostou, když si Frankfurt, Londýn i Paříž připisují 1,5-1,7 procenta k dobru. Nepříjemné zprávy z úvodu týdne už z hlavních stránek zmizely a pozornost se stočila k těm příznivějším, které dál lákají investory k návratu do levnějších akcií.
img

VIDEO: Povídání o trzích

18.09.2020 Níže nabízíme záznam ze včerejšího povídání o trzích. Řešila se aktuální situace na trzích a korekce ze začátku září, Fed, ropa, nebo některé z akciových titulů, které jsou stále spíše na levnější straně valuace.
img

Ranní komentář: Trump pokračuje v tažení proti Číně, americké akcie korigují včerejší zisky

07.08.2020 Akciové indexy za sebou mají v USA další růstovou seanci, když znovu dokázaly navyšovat své pozice. Index S&P 500 tak přidal 0.64 %, zatímco Nasdaq rostl o 1 %. Dnes ráno se však situace na trzích mění a futures na indexy v Evropě i v USA signalizují korekci. Tu má na svědomí americký prezident Trump a jeho nařízení, které zakazuje rezidentům USA dělat jakékoliv podnikatelské aktivity s čínskými aplikacemi TikTok a WeChat, nebo se společnostmi, které tyti aplikace vlastní (ByteDance a Tencent).
img

VIDEO: Povídání o trzích: aktuální situace na trzích a výsledková sezóna

31.07.2020 Níže nabízíme záznam ze včerejšího povídání o trzích. V tom jsme se zaměřili na aktuální situaci a ocenění akciových indexů. Bavili jsme se o slábnoucím dolaru a jeho vlivu na drahé kovy a značnou část jsme věnovali také výsledkové sezóně. Řeč byla o Microsoftu, Intelu, AMD, Netflixu, amerických bankách a o řadě dalších zajímavých titulů.
img

Ranní komentář: Trhy na nízkých objemech mírně korigují

08.07.2020 Úterní seance se na trzích nesla v lehce nervózním duchu. Akciové indexy nakonec seanci zakončily v červených číslech, i když obchodování probíhalo na výrazně podprůměrných objemech a bylo spíše chudší na nové fundamenty. Trhy ale dál znervózňuje hlavně situace okolo koronaviru a rizik spojených s možným opětovným uzavíráním jednotlivých ekonomik.
img

Ranní komentář: Fauci varuje před možností 100 tis. nových nakažených v USA za den

01.07.2020 Včerejší seance zakončila turbulentní druhé čtvrtletí, které nakonec americký akciový index S&P 500 uzavřel se ziskem 19,95 %. Situace na trzích ale byla včera klidná, když se dařilo akciím hlavně v USA, které si připsaly zisky okolo 1,5 %, zatímco Evropa stagnovala. Nálada na trzích je i nadále napjatá, a to hlavně kvůli obavám z dalšího zhoršování koronavirové situace v USA, kde pokračuje postupné zvyšování v počtech nových případů za den. Před dalším zhoršením situace pak včera varoval i šéf Národního institutu pro alergie a nakažlivé nemoci Dr. Anthony Fauci, který uvedl, že pokud USA nic neudělají, mohly by se dočkat růstu počtu nových případů až ve výši 100 tis. za den.
img

Ranní komentář: Strach z dopadů druhé vlny koronaviru zesiluje. Akcie i ropa ztrácejí, USD roste

25.06.2020 Středeční seance na akciové trhy přinesla vlnu výprodejů, ke které výrazně přispěl strach z druhé vlny šíření koronaviru v USA. Florida a Texas mají za sebou další rekordní dny v počtech nových případů nakažení, přičemž výrazně se začínají zvedat statistiky i pro celé Spojené státy. Téma koronaviru tak zůstává na finančních trzích i nadále dominantním a jen tak rychle neodezní. Risk-off sentiment se z akciových trhů přenesl také na ostatní finanční aktiva, když díky němu zpevňoval hlavně americký dolar, zatímco ceny komodit, v čele s ropou, začaly ztrácet.
C:\fakepath\top-24062020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.06.2020 1) Asijsko-pacifický region se obchodoval smíšeně, když investoři reflektovali nadále vysokou dynamiku nových případů nakažení onemocněním COVID-19 ve Spojených státech, Brazílii a Asii. Například Tokio reportovalo 55 nových případů nákazy, což je nejvíce od začátku května.
img

Zlato čeká další růst

22.06.2020 První polovina tohoto roku přinesla spolu s pandemií nejhorší zpomalení globálního růstu od dob 2. světové války. Situace na trzích byla velmi proměnlivá, někdy i značně problematická. Komoditní trhy zůstaly, až na pár výjimek, v přiměřeně dobré kondici. Bloomberg Commodity Index se sice oproti loňskému roku propadl o 20 %, ale tento měsíc se obchoduje již o 2 % výše, zejména díky procyklickým komoditám, jako jsou průmyslové kovy, ropa a palivové produkty.
img

VIDEO: Rozhovor s Jaroslavem Brychtou o aktuální situaci na trzích

16.06.2020 Mrkněte na rozhovor s Jaroslavem Brychtou pro investiční web. Tématem byla aktuální situace na trzích a ocenění akciových indexů. Řeč přišla ale i na současné makro, nebo na ceny ropy a zlata.
img

Ranní komentář: Strach z druhé vlny a vysoké valuace poslaly indexy prudce dolů

12.06.2020 Čtvrteční seance přinesla na akciové trhy silný výprodej. Americké indexy se propadly o pět až sedm procent a výrazná byla korekce také na indexech v Evropě. Na vině byly pravděpodobně vysoké valuace, přičemž rozbuškou výprodejů se zdály být informace o druhé vlně pandemie, která se zdá se začíná rozjíždět v některých amerických státech (Texas, Florida, Kalifornie). Situaci přitom neuklidnil ani komentář amerického ministra financí, který uvedl, že podobné uzavření ekonomiky jako v dubnu ani v případě druhé vlny pandemie nehrozí.
C:\fakepath\Italie3.jpg

Itálii se po summitu EU citelně zvyšují náklady na obsluhu dluhu

24.04.2020 Itálii se citelně zvyšují náklady na financování, investoři se dluhopisů italské vlády zbavují v obavách, že Řím se nebude schopen vypořádat s rychlým tempem zadlužování. Kromě zdravotní krize způsobené koronavirem se Itálie delší dobu potýká i s ekonomickými problémy a k nejistotě přispívá i nepřesvědčivý výsledek čtvrtečního summitu, na němž se lídři Evropské unie zabývali otázkou, jak pomoci zemím nejvíce zasaženým pandemií.
img

Ranní komentář: Ropa díky Trumpovi mírně zdražila, S&P500 zůstává v okolí 2 800 USD

23.04.2020 Akciové indexy za sebou mají další úspěšnou seanci, během které jen v USA rostly o více než dvě procenta. Sentiment na trzích částečně zlepšila korporátní Amerika a výsledky společností jako je například Texas Instruments, nebo Snapchat. Pozitivní dopad mělo ale i vyjádření amerického ministra financí, který počítá s tím, že by do konce srpna měla být americká ekonomika opět v plném provozu.
C:\fakepath\top-16042020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.04.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří pokračují ve střídání dobrých a špatných dnů, protože investoři stále nemají jistotu, jak se bude vyvíjet situace na trzích a v ekonomice ovlivněné pandemií koronaviru.
img

Technologické giganty ztrácejí. Dolů je táhne koronavirus

27.03.2020 Technologické giganty ztrácejí. Dolů je táhne koronavirus Situace na trzích momentálně nevypadá ideální. A přestože po dosavadních výprodejích většina odborníků předpokládá, že akciové trhy již mají dno za sebou – až vývoj v nejbližším období ukáže, zda je to skutečně tak. Momentálně je totiž propad způsoben především v důsledku paniky kolem COVID -19, ale další by mohl přijít po zveřejnění hospodářských výsledků jednotlivých firem. Obrovské propady neobešli ani největší technologické společnosti jako Amazon, Apple a Microsoft. Od svých posledních vrcholů, které dosahovaly v únoru se akcie obou společností propadly v řádu desítek procent.
img

Ekonomický kalendář: Sněmovna reprezentantů bude schvalovat ekonomický stimul

27.03.2020 Akciové trhy včera ignorovaly katastrofické výsledky žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA a pokračovaly v růstu. Dnešní seance však začala poklesem do negativního teritoria. Kalendář máme relativně prázdný. Hlavní roli by měly hrát schvalování stimulu americkou Sněmovnou reprezentantů a už standardně novinky okolo šíření koronaviru. Z tradičních fundamentů se těšíme hlavně na data z USA, kde bude odpoledne zveřejněna spotřebitelská inflace, spotřebitelský sentiment University of Michigan a také počet aktivních ropných vrtů Baker Hughes. Obchodníci by neměli zapomenout, že je opět pátek a přes určité uklidnění situace na trzích v posledních seancích představují otevřené pozice přes víkend zvýšené riziko.
img

Koronavirus: market update

25.03.2020 Globální počet případů nakažení koronavirem přesáhl 434 500. Uzdravilo se už 111 800 lidí. Počet obětí koronaviru dosáhl na základě nejnovějších údajů 19 600.
img

Další rudá vlna na akciích i koruně. Italské dluhopisy se zvedly

18.03.2020 Dnešní den nechává zapomenout na včerejší nadechnutí finančních trhů. Akcie znovu padají, a to v Evropě a Americe o 4-7 procent. Dolar opět drtí ostatní měny i zlato a zůstává při současné nejistotě a žízni po likviditě široce poptávanou měnou. Eurodolar padá na 1,0835 a pár dolar-koruna strmě stoupá na 25,55.
img

Poznámky ke včerejší tiskové konferenci J. Powella

16.03.2020 Pár poznámek ke včerejšímu Fedu. Jednalo se o pohotovostní zasedání, nahrazující plánované zasedání, které se mělo konat toto úterý a středu. Fed tedy tento týden zasedat nebude. Náš plánovaný webinář se ale i tak konat bude, takže jste všichni zváni. Chystáme se nyní povídání o trzích vysílat každou středu do doby, než se situace na trzích neuklidní.
img

Ranní komentář: Itálie už má 9 tis. nakažených, trhy po včerejším kolapsu ráno rostou

10.03.2020 Máme za sebou extrémně volatilní seanci, která dostala akciové trhy pod největší tlak od finanční krize. Jen v USA ztrácely indexy více než 7 % a podobným kolapsem si prošly také indexy v Evropě. Vůbec nejhůře pak z hlavních trhů dopadl akciový index v Itálii, který odevzdal během jediného dne více než 10 %. Korekce na akciovém trhu byla doprovázena implozí dluhopisových výnosů, které si v jednu chvíli u desetiletých splatností v USA sáhly až na 0,30 %.
img

Ranní nadhoz - americký Fed snížil sazby o půl procentního bodu

04.03.2020 Český hrubý domácí produkt ve čtvrtém čtvrtletí 2019 meziročně přidal 1,8 %, mezikvartální dynamika ztratila oproti třetímu čtvrtletí desetinu a dosáhla 0,3 %. Největší měrou k meziročnímu růstu přispěla spotřeba domácností a investiční výdaje, rostla však i spotřeba vlády. Naopak výrazně negativní příspěvek k růstu měla zahraniční poptávka. V souhrnu za celý loňský rok si HDP polepšil o 2,4 %. Vyhlídky do budoucna však zůstávají nejisté. Situace na trzích našich hlavních obchodních partnerů se nelepší, navíc lze očekávat, že hospodářský růst na počátku roku bude negativně ovlivněn dopady epidemie koronaviru.
img

Zpřesněný odhad potvrdil zpomalení české ekonomiky

03.03.2020 Druhý odhad statistického úřadu o desetinu procentního bodu zlepšil předchozí údaj – český hrubý domácí produkt tak ve čtvrtém čtvrtletí 2019 meziročně přidal 1,8 %. Mezikvartální dynamika ztratila oproti třetímu čtvrtletí desetinu a dosáhla 0,3 %. Největší měrou k meziročnímu růstu přispěla spotřeba domácností a investiční výdaje, rostla však i spotřeba vládního sektoru. Naopak výrazně negativní příspěvek k růstu měla zahraniční poptávka.
img

Burzovní pandemie již probíhá

28.02.2020 „Na trzích zažíváme nejhorší týden od propuknutí světové hospodářské krize v roce 2008. Z trhů po celém světě se již vypařilo více než 5 000 miliard dolarů. Lidé, kteří včera vyprodali svá portfolia, jsou na tom výrazně lépe než lidé, kteří je vyprodávají až dnes. Vyhlídky na změnu tohoto trendu bohužel stále nejsou patrné,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Ranní komentář: Po včerejším výplachu dnes akcie znovu v zelených číslech, nervozita ale nemizí

25.02.2020 Téma koronaviru včera naplno dolehlo na finanční trhy a především pak na ocenění akcií a ostatních rizikových aktiv. Indexy v USA ztrácely více než 3 %, zatímco v Evropě některé burzy klesly dokonce o 5 %. Dnes ráno se situace na trzích stabilizuje a futures na akciové indexy rostou. Téma koronaviru ale zůstává dominantní a může ceny rizikových aktiv dostat znovu prakticky kdykoliv pod silný prodejní tlak. V hledáčku obchodníků je nyní především vývoj situace v Itálii a v Jižní Koreji, kde počet nakažených osob rychle narůstá. Určitý pozitivní (prozatímní?) dopad na trhy má pak včerejší vyjádření Mezinárodní zdravotnické organizace, která celou situaci zatím odmítla označit za pandemii.
img

Ranní komentář: Libra silnější na většině párů, euro zůstává pod tlakem

14.02.2020 Po včerejší změně čínské metodiky mapování počtu nakažených osob koronavirem se situace na trzích začala znovu stabilizovat. Americké indexy velkou část odpoledních ztrát dokázaly večer umazat a i když uzavřely v červených číslech, zůstávají i nadále těsně na dosah historického maxima. Nálada na trzích je tak stále pozitivní, i když díky nové metodice v noci ze včerejška na dnešek přibylo více než 4 tis. nových nakažených a jejich celkový počet už dosahuje 64 438.
img

Minuta s XTB

12.02.2020 Dnes s Blankou Dalešickou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o uklidnění situace na trzích v souvislosti s koronavirem a raketovém vzestupu novozélandského dolaru.
C:\fakepath\shutterstock_610692446.jpg

Situace na trzích z pohledu tradera a obchodní příležitosti

31.01.2020 Americké akciové indexy se zatím (s velesilnou podporou FEDu), i přes negativní geopolitické dění včetně hrozící pandemie Wu-chan koronaviru, drží poblíž svých maxim. Silně korelační aktiva s akciovými indexy jako měď či ropa již poslední týdny výrazně oslabily a naznačují, co velmi pravděpodobně předvedou i americké akcie v nejbližších dnech.
C:\fakepath\delta-hp-morgan-stanley.png

Akcie, které se vyplatí sledovat v roce 2020: Delta Air Lines, HP, Morgan Stanley

17.01.2020 Dvanáctiletý cyklus růstu americké ekonomiky stále nedošel svému konci, a jedná se tak o prozatím vůbec nejdelší období bez krize. Došlo sice ke korekcím akciových indexů, nicméně investoři nakoupili klesající akcie zpět a rozhodli se navyšovat dlouhé pozice.
img

Ranní komentář: Indexy pokračují v růstu, risk-on sentiment zatím přetrvává

17.12.2019 Situace na trzích se po divokém konci minulého týdne začala trochu uklidňovat. I nadále však převládá risk-on sentiment, což bylo včera patrné skrze pokračující růst akcií a ostatních rizikových aktiv. Britské volby a dohoda mezi USA a Čínou z obchodníků sejmuly značnou část nervozity, což může udržovat pozitivní náladu na finančních trzích po zbytek tohoto roku, kdy nás navíc, kvůli svátkům, čeká období nižších objemů a méně fundamentů.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2020: Světem vládne chaos a centrální banky i vlády ztrácejí kontrolu

03.12.2019 Saxo Bank, přední globální multi-asset zprostředkovatel produktů a služeb na kapitálových trzích, dnes vydala svou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2020 (10 šokujících předpovědí pro rok 2020). Tyto predikce se soustřeďují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Evropa začíná růstově, euro drží zisky. Pozor na dnešní data!

01.11.2019 Začátek evropského obchodování se nese v převážně pozitivním duchu. Akciové indexy se posouvají asi o 0,4 procenta výš, dluhopisy jsou na tom smíšeně při drobných změnách výnosů a euro drží své zisky. Eurodolar se nachází na 1,1160 a spolu s ním hájí vyšší pozice také kurz britské libry. Zlato je zhruba na svém a rovněž ropa se pohybuje kolem včerejších úrovní.
img

Minuta s XTB

04.10.2019 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o uklidnění situace na trzích a odpoledních důležitých fundamentech z americké ekonomiky.
img

Apple využil rekordní minima na výnosech dluhopisů

09.09.2019 Společnost Apple je známá jako jeden z nejsilnějších hráčů na globálním akciovém trhu, která si z hlediska tržní kapitalizace poměrně dlouho držela post jedničky na trhu. Nicméně v posledních měsících se situace na trzích mění - společnosti začínají reagovat na pokles amerických úrokových sazeb a silnou poptávku ze strany investorů. Výjimkou není ani Apple, který se rozhodl hledat dodatečný kapitál pro svoje záměry na dluhopisovém trhu.
img

Oživení na indexech, obchodníci na FX ale zůstávají po G7 nervózní

27.08.2019 Pondělí opět připomínalo jízdu na horské dráze, a to především vzhledem pokračujícímu napětí okolo americko-čínské obchodní války. Včera se však situace na trzích začala znovu stabilizovat, což pomohlo americkým indexům růst o více než procento. Na to pak dnes ráno pozitivně reagují také indexy v Asii. Lepší náladu na trzích zajistily hlavně komentáře amerického prezidenta na G7, kde uvedl, že dostal velmi vstřícný vzkaz od čínského vicepremiéra, který se chce znovu vrátit k jednacímu stolu. V podobném duchu se nesl i komentář čínského vicepremiéra pro média, kdy novináře ubezpečil, že je připraven celou situaci řešit diplomaticky tak, aby nedocházelo k dalšímu zhoršení vztahů mezi USA a Čínou. Podobných vzkazů jsme už ale z obou stran slyšeli několik a faktem zatím zůstává, že se propast mezi oběma zeměmi dál spíše prohlubuje. Pro trhy se však jednalo o vítanou úlevu, i když je otázkou, jak dlouho pozitivní nálada v takto nervózním prostředí vydrží.
C:\fakepath\gu.png

Komplikovaná situace na trzích a obchodní příležitosti

25.08.2019 V tomto roce již tak komplikovaná situace na trzích (USA vs. Čína, Brexit, měnové války, Irán,...) se ještě více komplikuje. Čína si nenechává líbit úplně vše a s určitým zpožděním, pro Donalda Trumpa nečekaně, také zavádí cla na další americké zboží. Americký prezident to evidentně bere osobně a v ten samý den tweetuje výkřiky typu „Čínu nepotřebujeme“, „americké podniky stáhněte se z Číny“, „čínské komponenty a materiály nahradíme jinými“ atd. Poté zvyšuje plánovaná podzimní cla na čínské boží o 5 %. A to ještě v týdnu si Donald pochvaloval, že jednání s Čínou jsou opět na dobré cestě…
img

Pohonné hmoty budou dále zlevňovat. Výraznějšímu zlevnění ale brání slábnoucí koruna

22.08.2019 Pohonné hmoty v ČR v uplynulém týdnu dále mírně zlevňovaly. Benzín zlevnil o sedm haléřů na litr a prodává se nyní v průměru za 32,69 koruny za litr, zatímco nafta zlevnila o pět haléřů na cenu 31,81 koruny za litr. Pohonné hmoty se prodávají v souhrnu nejlevněji od letošního dubna. Zlevňovat přitom budou i nadále.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Situace na trzích práce v USA i v Německu zůstává příznivá

04.01.2019 Dnešek je prvním dnem v novém roce, který nabídne celou plejádu zajímavých statistik. Tvorba pracovních míst ve Spojených státech by měla vykázat oživení po listopadovém propadu a i německý trh práce zůstává napjatý, když čekáme další pokles počtu nezaměstnaných. Na inflaci v eurozóně to ale nemá vliv. Ta v prosinci poklesla zejména v důsledku propadu cen energií. U nás sice data zveřejněna nebudou, ale můžeme se těšit na zápis ze zasedání ČNB. Ten by mohl opravit holubičí dojem, který trhy získaly po tiskové konferenci J. Rusnoka.
img

Po slabém začátku dne se situace na trzích dál zhoršuje. Koruna je ovšem stabilní

10.12.2018 Začátek týdne charakterizuje prodloužení negativního vývoje po pátečním propadu na Wall Street, dále zklamání z poklesu japonské ekonomiky, pokračující obavy ze zpomalování HDP či firemních zisků a nový zmatek kolem brexitu.
img

Situace na trzích se odpoledne zlepšuje, koruna však ztráty nesetřásla

27.09.2018 Během dopoledne si hlavní akciové trhy prošly slabšími chvilkami, když se do Evropy přenesl negativní vývoj z USA a Asie a nepotěšily zprávy o italském rozpočtu. Podařil se ale obrat a většina Evropy a spolu s ní také Wall Street už míří nahoru.
img

Nižší zásoby, riziko hurikánu a sankce proti Íránu tlačí ceny ropy nahoru

13.09.2018 Ceny ropy pokračují v růstu v důsledku poklesu amerických zásob. Trh také cítí riziko hurikánu přibližujícího se k východnímu pobřeží Spojených států, který může narušit klíčovou infrastrukturu. Výsledkem momentální situace na trzích s ropou bude pravděpodobně i růst cen pohonných hmot.
img

Situace na trzích se mění, ale dolar dál posiluje a koruna zůstává v klidu

08.02.2018 Americkému dolaru se na hlavních párech stále daří. Dnes ráno posiluje proti euru na 1,2235, vůči britské libře na 1,3860 a na páru s japonským jenem na 109,70. Zpevňování dolaru přitom opět přichází za trochu jiných tržních podmínek než předtím.
img

Jak obchodovat volatilitu (VOLX) v roce 2016? Raději jinak než v minulých letech.

20.01.2016 Pokud bude pro rok 2016 něco charakteristické, bude to pravděpodobně zvýšená volatilita. V posledních třech letech jsme se nechali nízkou volatilitou ukolébat a její růst proto může být pro některé investory malým šokem. Průměrná volatilita amerického indexu S&P500 vyjádřená indexem VIX (v naší platformě ticker VOLX) byla v minulém roce 16,6 % a v roce 2014 a 2013 dokonce pouhých 14,2 %. To je výrazně pod historickým průměrem, který od roku 1990 činí 19,8 %.
img

Draghi: Pokud se situace na trzích zhorší, ECB nebude sedět s rukama za zády

23.09.2015 Guvernér ECB Mario Draghi dnes přednesl na půdě Evropského parlamentu očekávaný projev o posledním ekonomickém vývoji v Evropě a jeho dopadu na měnovou politiku. Věnoval se poklesu cen energií, relativně silnému euru a také zpomalování rozvíjejících se trhů. Zmínil, že evropské QE má pozitivní dopad na úvěrový trh, a to jak v případě firem tak také domácností.
img

VIDEO: Situace na trzích se stabilizuje, vyhráno ale není

26.08.2015 Situace na trzích se stabilizuje, vyhráno ale není - videokomentář Jaroslava Brychty ze společnosti X-Trade Brokers...
img

DAX na dosah 11 000b. Situace na trzích se dál normalizuje

09.07.2015 Evropské akcie se opět otřepaly z hrozby GrExitu a druhým druhým dnem v řadě rostou. Zisky jsou ještě o něco větší než včera a většina hlavních burzovních indexů si v Evropě připisuje více než dvě procenta. Obchodníci dál čekají na Řecko, které by dnes mělo předložit návrh reformních (úsporných) opatření, se kterými by chtělo získat souhlas k prodloužení záchranného programu. Mezitím však již někteří evropští politici otevřeně vyhlašují, že vidí GrExit jako nejpravděpodobnější z variant. Německý DAX se dnes znovu přiblížil hranici 11 tis. euro a jeho růst je během celé čtvrteční seance velmi stabilní, což je vždy dobrý signál o celkové důvěře mezi obchodníky.
img

Po dvou divokých dnech se situace na trzích konečně uklidňuje

04.06.2015 Také čtvrteční obchodní seance začala zostra, a to především na dluhopisovém trhu. Výnosy z evropských dluhopisů v dopoledních hodinách začaly opět prudce růst a v případě Německa se dokonce přiblížilyk 1 %, kde se naposledy pohybovaly loni v září. Situace se však v odpoledních hodinách začala uklidňovat a výnosy u většiny evropských dluhopisů se před otevřením amerických trhů dostaly pod dnešní OPEN úrovně.
img

Situace na trzích se zlepšila, na dolaru to ale moc vidět není

15.12.2014 Na úvod týdne vidíme na hlavních trzích lehkou korekci výprodejů z posledních dní. Zatím nejde o nějaké velké vzedmutí, ale postupně nabírá na síle. Slušně se daří ropě, která tak částečně pomáhá i akciím. Výnosy dluhopisů rostou, přičemž v čele hlavních trhů jdou ty americké. Pro dolar je takový vývoj příznivý, ale prozatím to na něm není příliš vidět. Americká měna si připisuje pouze mírné zisky vůči euru, zatímco proti jenu prakticky stagnuje.
img

Situace na trzích vypadá velmi nejistě.

19.02.2014 Podle naších očekávaní obchodní seance v úterý byla velmi nestabilní. Kromě toho, zveřejněna makroekonomická data otřásli trhy optimizmem.
img

Eurodolar i akcie propadají, koruna opět se ztrátami, situace na trzích se rychle zhoršila

07.11.2012 Českou měnu nechalo chladnou přechodné zlepšení nálady na finančních trzích po amerických volbách. To nakonec nebylo od věci, protože situace na světových trzích se odpoledne výrazně zhoršila a riziková aktiva začala padat. Na úspěch vlády, které sněmovna vyslovila důvěru současně s hlasováním o vyšší DPH a dalších opatřeních, česká měna rovněž nehleděla a před závěrem se nachází na 25,40 za euro.
img

Euro během dne dál mírně kleslo, situace na trzích se příliš neměnila

04.07.2012 Finanční trhy dnes začaly v lehce negativní náladě a během dne se na tom nic nezměnilo. Evropské akcie jsou stále lehce v záporu, v zámoří se neobchoduje. Výnosy španělských a italských dluhopisů se nakonec shodly na růstu, ačkoli ráno byl vývoj smíšený. Eurodolar dál pozvolna klesá a nachází se na 1,2560. Meziměsíční růst maloobchodních tržeb v eurozóně byl vyšší než odhady, z velké části ale díky revizi předchozího čísla dolů. Meziroční pokles je výraznější, než se čekalo. Data změnu nálady na trzích nepřinesla.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Pin Bar | Monetární politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | GBP/CAD | CAD/JPY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Deník tradera | Měnové trhy | Investiční web | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Close | DAX | Devizový trh | Diverzifikace | Dividenda | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | G10 | G7 | Grafy | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kolektivní investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Parita | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Support | Swap | Swing | Pokladniční poukázky | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Spekulant | Jaroslav Tupý | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Deloitte | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Akcenta | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | ADP report | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | USDCHF | GBPJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trading | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie SAP | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Anglické libry | Banka | Fio banka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Britské libry | Brokers | Burzovní zprávy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CZK | Česká ekonomika | České koruny | DJIA | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURHUF | Euro dnes | EURRUB | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.com | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do drahých kovů | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Islámský stát | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurz britské libry | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Měna euro | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodování s CFD | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Osobní finance | Pád Lehman Brothers | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Portfolia | Pravidelné investování | Právo opce | Prezidentské volby | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej akcií | Prodej anglické libry | Prodej komodit | Prodej zlata | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Ratingová metoda | Reuters | RN systém | Ropy | RUB | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Rubl | Rubl k dolaru | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Sázky | Seminář | Signály | Smíšené fondy | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Světové burzy | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Úrokové swapy | Velká Británie | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu koruny k euru | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | Rozkolísanost trhu | ZEW | EIA | ING | Benzín | CEE | Diskont | Elon Musk | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | PX index | Reinvestice kuponové platby | Rights Offering | ROCE | Roll Over | Tovární objednávky | Upisovací období | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WGC | Čekací doba | Kmenové akcie | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Převis | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Hrubý domácí produkt (HDP) | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | Tržby | Registrovaný cenný papír | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Komise | Federální rezervní systém | Reverse order | Rollover (swap) | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Cukr | Vzdělání | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Evropské obchodování | Aramco | Unicredit | Rabobank | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Baker Hughes | David Marek | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | City Index | Next Finance | Technické indikátory | CI Komodity | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | HUF/EUR | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Světová rada pro zlato (WGC) | Finanční gramotnost | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | Investičníweb.cz | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Creditas | Finanční aktiva | Globální trhy | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Společná evropská měna | Fundamentální informace | Pro tradery | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Swapy | City | Golden Gate CZ | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Akcie v Asii | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | Realitní trh | Objem investic | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Země OPEC | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | VIG | Saúdská Arábie | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Chevron | Konsensus | Mzdy | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Predikce | Bankovní krize | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Růst čínské ekonomiky | TRY | Odliv kapitálu | Indická rupie | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Oslabování dolaru | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Německý Ifo index | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Minuta s XTB | ex | Jeffrey Gundlach | Purple Trading | MUFG | Generali Investments | Nejvyšší zhodnocení | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Bankovní index | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Bloomberg Commodity Index | Cena palladia | BHS | Breakout Trader | Kurzový vývoj | Coinbase | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Psychologický deník | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | Altcoin | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | ETH | Ray Dalio | Nemovitostní fondy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Dominik Stroukal | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Lithium | Použití kryptoměn | Altcoiny | Index MOEX | EUR/RUB | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kobalt | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složené úročení | Burzovní trh | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | R Trader | Saxo | Obchodní války | Erste Asset Management | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Slabší koruna | PANW | Kryptoburza | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Spoření na důchod | Podniky | Evropské akciové trhy | Čínské měny | Globální růst | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | Forint | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu | Graf indexu | Forex tradeři | Poptávka po dolaru | Czech Fund | Zasedání OPEC | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Spotřebitelská inflace | VIX index | Akcie v Evropě | Použití finanční páky | Trh s ropou | Výsledky firem | Mileniálové | Burzy padají | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Posilování eura | Zvýšení mezd | Jiné měny | Financování vlády | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Americké podniky | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Jednotná měna | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Majetek | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Makroekonomické statistiky | Profesionální trader | Makroekonomické strategie | Poptávka po zlatu | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Vysoký výnos | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Zájem investorů | Cena zemního plynu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Price Action strategie | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruský akciový trh | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování Price Action | Vyjádření analytiků | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Slabší dolar | Růst cen ropy | CNY | Sázky na pokles | Pokles sazeb | Ceny pohonných hmot | Snahy investorů | Vyšší mzdy | Sentiment na akciových trzích | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Nabídka akcií | Token | Snížení sazeb | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Gazprom | Nálada na akciových trzích | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Americké futures | Štěpán Křeček | Obavy z recese | Produkce zemního plynu | AMZN | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Depozitní sazby | Dění na trzích | Denní graf | Povídání o trzích | Poptávka po ropě | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Úvěrová aktivita | Úvěrová aktivita v eurozóně | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Spotová cena zlata | Nejlepší výsledky | Ochrana před inflací | Kakao | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | RISK-ON | Nová makrodata | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Cena akcie | Šéfka MMF | Obchodujte | Trinity Bank | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Alipay | ByteDance | TikTok | US30 | Dow Jones (US30) | Automobilky | KOSPI | Investment Management | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Peter Garnry | Káva | HDP v USA | Patterny | Snížení úrokové sazby | Trinity | Jakub Seidler | Ziskový trader | LNG | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Zájem o investice | Trh práce | Vyšší sazby | Myšlenka | Včerejší obchodování | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Pfizer | Obchodovat na burze | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Růst cen | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Důchodový systém | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | Růst světové ekonomiky | Negativní nálada | Česká měna dnes | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Jan Švejnar | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Pohyby kurzu | Domácí měny | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Finanční rezervy | Dlužníci | Domácí poptávka | Tvorba fixního kapitálu | Odvětví české ekonomiky | Nejúspěšnější odvětví české ekonomiky | České dluhopisy | Zveřejněná data | CHNComp | Data o HDP | Josef Lukáč | | Velká krize | Financovat | Poziční obchodník | Christine Lagardová | Hospodaření státního rozpočtu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Petr Dufek | Průmysl | ADP | Příprava na obchodování | Jan Vejmělek | Radim Krejčí | HUF | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Impuls | ABC | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Position sizing | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Zdražování | Hudebních vydavatelství | Problémy | Finanční ztráty | Cvičení | Podíl akcií | Fed dnes | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní komentář | Úspěšné IPO | Přehled o dění | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | Ford Motor | Míra | Britské volby | Úroky | Německý PMI | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Hypotéky | Geely | Důchod | Martin Řezáč | Předseda | Modelový příklad | Americké centrální banky | Dolar roste | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Automobil | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | FedEx | FDX | xStation5 | AAPL | FB | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Bydlení | Americké objednávky | Uber | Ipsos | Aurora Cannabis | Ztráta | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Josef Dudek | Koruna posílila | Peking | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Americký index | Halving | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Američané | Návratnost | Commodity index | Hospodářské recese | Netflix | Evropská inflace | Washington | Jiří Cihlář | Ceny ropy dnes | Letecké společnosti | Írán | Ekonomické sankce | Světová banka (SB) | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Zemědělství | Negativní zprávy | Poradenství | Proinflační | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Veřejné finance | Analytička | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Výroba v eurozóně | Cenové tlaky | Valuace akcií | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Spotřebitel | Nájmy | Hodnota Amazonu | Tesla Inc. | Ceny energií | Akciový index MOEX | MOEX | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Aktivita firem | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Virus | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Situace okolo koronaviru | Penzijní systém | Pravidelné investice | Důchody | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | SBUX | Růst v eurozóně | Geopolitické dění | Korelační aktiva | Americká administrativa | Íránský odvetný útok | Růst akciových indexů | Rezistenční úrovně | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Výrazné ztráty | BP | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | TWTR | Akcie Twitter | Ekonomické aktivity | Směřování trhů | Americký PMI | Světová hospodářská krize | Ekonomické recese | Zničené hospodářství | Centrální instituce | Dopady epidemie koronaviru | Zdravotní pandemie | Burzovní pandemie | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Americký Fed | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Longovat | Sestupný trend | Nižší zisk | Vývoj | Analytická společnost | Nová data | Šok | DoubleLine | Výkyvy | VOLX | Výsledky HDP | Výsledky HDP eurozóny | Francouzská průmyslová produkce | Italská průmyslová produkce | Obrovské ztráty | Obchodovat volatilitu | WP | Lídři EU | Makroekonomické údaje | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Akcie včera | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Mince | Tencent | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Italské dluhopisy | Fiskální politiky | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Oslabování české měny | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Stimul | Burzy cenných papírů | ECB dnes | Nákupy aktiv | Vedlejší účinky | Spotřebitelé | Vlna na akciích | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Šíření nemoci | Tiskové agentury | Dolar zpevňuje | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Přísná opatření | Další pokles | Algoritmy | Komentátor | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Market update | Zahraniční dluh | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Index podnikatelské aktivity | Extrémní volatilita | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | CPI v Británii | Německý index IFO | Americké ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Spotřebitelská důvěra v USA | Tempo růstu CPI | Rozjednané prodeje domů v USA | Ceny elektřiny | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Březnová data | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Futures na akcie | Americké žádostí o podporu | Umělá inteligence | Sláva | Práce | Jednání ČNB | Koronakrize | Zelené energie | Model Y | Údaje | DPH | Omyl | Pedro Sánchez | Německá průmyslová produkce | Ceny nemovitostí v Británii | Kanadský PMI | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Situace na ropě | Prezident Vladimir Putin | Velké volatility | Velké americké banky | Tempo růstu CPI v USA | Ekonomické oživení | Mozek | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Výpadky | ATVI | Activision Blizzard | Postoj investorů | Long signál na akcie | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Býčí vyhlídky | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Uzavření trhů | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Americké produkce | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Měny zemí | CPI v Kanadě | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Sociální síť | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Spotřebitelská nálada ve Spojených státech | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Joe Biden | Federální dluh | Větší pokles | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Cestování | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Náklady na financování | Shell | Jiří Hruška | Finanční polštář | ATH | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Akcie padají | UBS Global | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Nákupy dluhopisů ECB | Soud | Otevírání americké ekonomiky | PMI pro sektor služeb | Vývoz | Spořit na důchod | Dlouhodobý trend | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alternativní taxislužby | Justice | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Výsledky NFP | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Prognóza MMF | Průmyslové kovy | Členské země | Dominance bitcoinu | ONE | Auta | Dělení bitcoinu | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Moderna | MRNA.US | Fiskální stimul | Manažeři | Růst Bitcoinů | AMZN.US | Ruské ministerstvo financí | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Klesající trendová linie | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Investovat peníze | Investment management | Vládní pomoc | JDE | Nezkušení investoři | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | Průraz | Jiří Kovařík | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Rekordní nárůst | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Francouzská obchodní bilance | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Poptávka po zlatě | Wells Fargo Asset Management | Banky v eurozóně | Americké CPI | Zpomalení inflace | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Britská obchodní bilance | Finanční krize 2008 | Světové indexy | Obchodovat Price Action | Světová poptávka po ropě | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Poptávka po ETF | Zlaté fondy ETF | Snížení nákladů | Druhá vlna | Analytik Purple Trading | Propad české ekonomiky | CERGE-EI | IDEA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vrcholoví manažeři | Ukrajinský prezident | Reshoring | Nepředvídané události | Situace na trhu práce | Exporty | Výrazný propad | Větší riziko | Silicon Valley | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Šance | SAE | Počty žadatelů o podporu | Počty žadatelů o podporu v USA | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Technologické společnosti | Společnost XTB | Model 3 | Korekční fáze | Nálada v eurozóně | Španělské statistiky z pracovního trhu | Richmondský Fed index | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Čínská společnost | Odveta | Důvěra | Velké technologické firmy | Výsledky ISM | Přístup k tradingu | Výzkumy | Indonésie | WeCHat | Tažení proti Číně | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Ziskové pozice | Čas na nákup | Analytik XTB | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Konec medvědího trhu | Snížení DPH | Časovat trh | Zvýšení daní | Výrobní sektor | Představitelé ECB | SPAC | Klimatické změny | Odborníci | Peso | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Pokles exportu | Výkon ekonomiky | Nákupní centra | Největší finanční trh | Projev šéfa Fedu Powella | Ropa dnes | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Politici | Nákupní příležitosti | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Turecká vláda | Biden | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Marathon | Tuzemské hospodářství | Česká republika | Zápis z posledního zasedání Fedu | Poptávka po akciích | Graf ropy WTI | Měnový fond | Stresové situace | AEX | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Nancy Pelosiová | Klíčový okamžik | Množství peněz | Dílčí indexy | Způsob investování | Nařízení | Intel | Solární energie | Čínská aktiva | Saxo Bank Steen Jakobsen | Výsledky voleb | Úspěšní tradeři | UBER.US | Pfizer/BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | QCOM | MRNA | Price Action obchodní strategie | Snižování daní | Svíčkové patterny | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | CELO | Synthetix | Zadlužování | PX Pražské burzy | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Stabilní příjem | Kryptoburzy | BA.US | Centrální bankéř | Nálada investorů | Denní rutiny | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Počasí | Růst ceny | Report stavu ropných zásob | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Joseph Trevisani | Brands | Evropské centrální banky | ACB | SNY | Futures na indexy | Situace na trhu | Marriott | Express | Klíčové faktory | Cenové výkyvy | Akcie BP | Mincovny | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | QCOM.US | Rozvolnění | ACB.US | FTX | Arcane Research | Kov | Zajímavé akcie | Spotify | Obchodní přístupy | Trendové linie | Hedgové fondy | Rostoucí výnosy | Makroekonomický vývoj | Světová poptávka | Nárůst výnosů | Riziková prémie | Silný růst | Posilování USD | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Holubičí tón | Zajímavé peníze | Online trading konference | Trading konference | Dnešek na trzích | Trinity Bank Lukáš Kovanda | LMT | CoinGecko | AMD | COIN | Optimistická očekávání | Bullish Engulfing | Ceny ropy Brent | Listing Coinbase | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | RTX.US | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | DOGE | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Hodnocení současné situace | Saxo Group | Aurora Cannabis (ACB.US) | cTrader Purple Trading | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Obavy z inflace | API | Oslabení | Náhled na trh | MNB | Tržní hodnota akcií | Akcie TSLA | Makro z USA | Spotřeba domácností | Plány | Cíle | Příležitosti | Používání Price Action | Dodávky plynu | SAIC | Prodej | Jednotné měny | Tržní prostředí | Alligator | Nové prognózy | Graf akcie | Nový cyklus | Didi | Čínské firmy v USA | Malajsie | Moderna (MRNA.US) | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Technologie | Vývoj měnového páru USD/RUB | Ekonomický šok | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Rozvolnění restrikcí | Vyhlašování makroekonomických dat | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Ceny suroviny | Odvětví | Správné strategie | Flexibilita | Spotřebitelský sektor | Společnost Golden Gate CZ | Společnost Golden Gate | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | FB.US | CAR | Yum Brands | Růst v Číně | Náhoda | Mateřská společnost | HICP | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Růst aktivity | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Paramount | Technické obchodní strategie | Ideální strategie | Seriózní řízení rizik | Historické trendy | Budoucí pohyby měnového páru | Budoucí pohyby | Obchodování svíčkových patternů | Pattern Bullish Engulfing | Poziční obchodní strategie | Poziční tradeři | Menší cenové výkyvy | Obchodní úspěch | Dlouhodobý obchodní úspěch | Nejoblíbenější strategie | Olympiáda | Plány společnosti | Uvedení na burzu | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | Základní sazby | Rozpočtové příjmy | Americké ceny | Tokeny | Zájem Čechů | SPOT | SPOT.US | ASX | Nedostatek čipů | Dodávky plynu do Evropy | Ranní glosa | Růstové tituly | Společnosti | Decentralizovaný systém | Opatření | Dna | Evergrande | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | Uhlí | NFT | Spojené arabské emiráty (SAE) | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Studijní materiály | Čínské realitní společnosti | Dodržování pravidel | Index Hang Seng (CHNComp) | Problémy Evergrande | Hang Seng (CHNComp) | Amsterdam | Kupování nemovitostí za účelem investice | Kupování nemovitostí | Sentiment indikátory | Investice do těžby | mmBtu | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Scaling In | Scaling Out | Riziko ztrát | Šéfka fondu | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Zájem investorů o Rusko | Chaos na trzích | Chaos na trzích s energií | Carrhae Capital | Správci majetku | Ali Akay | Napjatá situace | Napjatá situace na trzích | Situace na trzích s energiemi | Zhoršení nálady | Češi | Energetické krize | Polský zlotý a maďarský forint | Příjmy z ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Čínské centrální banky | Zdravotnictví | Rozpočtový schodek Spojených států | Obilí | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Index investiční gramotnosti | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | KHC.US | Ruský prezident | Meta | Klima | Metaverse | Meta Platforms | Odborníci na kryptoměny | Qualcomm (QCOM.US) | PYPL.US | Messari | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Společnost | Stratégové | Reálné výnosy | Slabý brazilský real | Další růst sazeb | Target | TIM | RTS | Uber (UBER.US) | Omicron | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Nálada na trzích | | Omicron varianty | Varianty covidu | Varianty covidu v USA | Zlotý | Daňové zatížení | Tržní vývoj | Rostoucí inflace | Obavy z omicronu | Participace | Spotřebitelské inflace | Letadlo | PGNiG | Supportní pásmo | Základní sazba | Purple Trading Jaroslav Tupý | Miliardy USD | Mike Novogratz | Míra inflace v Maďarsku | Ceny domů | XTB Online Trading | Hry | Válka na Ukrajině | Správný money-management | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Snížení daně | Cenová akce | Analýza indikátorů | WOOD SPAC One | Společnost WOOD SPAC One | Uvedení společnosti na burzu | Technické nástroje | Marathon Oil | MRO | MRO.US | Marathon Oil (MRO.US) | Kraft-Heinz | Kraft-Heinz (KHC.US) | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Elliottova vlnová teorie | XTB Jiří Tyleček | Sankce na Rusko | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Ukrajina a Rusko | Ruská invaze | Unian | Ukrajinská agentura | Agentura Unian | Motivace | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | MWh | EUR/MWh | Invaze | Obchod s Ruskem | Ukončení války | Jan Večerka | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Financování výdajů | APP | Událost pro tradery | Panelové diskuze | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Akcie Tesla (TSLA) | WBD | Ben Laidler | Inflační data | Vlastnictví | Zelenskyj | Výhled globální ekonomiky | Obchodní styly | Boj s inflací | Indexy S&P | Šéfové | ZEN | Přijetí | Energetická situace | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Investorky | Marketingová komunikace | Centrum | Nárůst zásob | Cenový strop na ruskou ropu | Prime | SPAR19 | Současná situace | Plyn pro evropský trh | Propad trhů | Investiční cíle | BrikkApp | Odrazy | Úrokové náklady | Energetické komodity | Cenové stropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Liz Truss | Alokovat kapitál | CFD (Rozdílové smlouvy) | Velké centrální banky | Implikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Matěj Široký | Budování pozice | Rozvojové země | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Ekosystém | CZ | Aktuální informace | Pokles trhů | Dopad krachu | Obchodní pásma | Strop na ruskou ropu | Donohoe | Crowdfundingové platformy | Inflace v Evropě | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Investiční inspirace | Inspirace pro rok 2023 | Visegrádské měny | Fiat měny | Nový dolar | Next | Eskalace války | Eskalace války na Ukrajině | Inflace v Argentině | Míra inflace v Argentině | Znovuotevření Číny | Konkrétní měny | Vyšší náklady | Média | Trhy očima Štěpána Hájka | Pricing power | Implikovaná křivka | Očekávání úrokových sazeb v USA | Equity risk premium | Equity risk | Ukázka supportů a rezistencí | Hranice supportu a rezistence | Úvod do Price Action | Pozastavení růstu | SVB | Válka | Velká bankovní krize | Vývoj amerického dluhu za posledních 10 let | Vývoj amerického dluhu | Vysoká valorizace aktiv | Vysoká valorizace | Valorizace aktiv | Desetiletý vývoj na indexu CAC40 | Desetiletý vývoj na indexu | Vývoj na indexu CAC40 | Špatná makroekonomická data | Banky v ohrožení | Falešný break | Spojení | Klesající inflace | Vysoké úrokové sazby | Zakladatel | Ztráty peněz | KCM Trade | Tim Waterer | Riziková nálada | Vice | Milník | Příjmy ruského rozpočtu | Zrušení sankcí | Úrokové sazby České národní banky | Krize 2008 | Futures na evropské indexy | Roubini | Gary Shilling | Finanční komentátor | Předpovědi krize 2008 | Předpovědi krize | Pokles akcií o 30 % | Dnešní situace na trzích | All-time high | Nové all-time high | Jak na to | Oznámení | Fair Value Gapy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Situace na komoditních trzích
Situace na live účtu
Situace na ropě
Situace na stříbře
Situace na světovém trhu
Situace na švýcarském franku
Situace na trhu
Situace na trhu práce
Situace na trhu s plynem
Situace na trhu s ropou

Následující klíčová slova

Situace na trzích s energiemi
Situace na Ukrajině
Situace na volatilitě
Situace na Wall street
Situace na zlatě
Situace okolo First Republic
Situace okolo First Republic Bank
Situace okolo koronaviru
Situace okolo Nvidia
Situace při obchodování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít