Neděle 28. duben 2024 10:59
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
FTMO férovost

PMI ve výrobě

img

Ranní okénko - Březnová data ucelí pohled na první kvartál

03.05.2021 Sada dat HDP ze závěru minulého týdne přinesla příjemné překvapení. Ekonomika ČR se v prvním čtvrtletí propadla o 0,3 % k/k a předčila tak konsensus tržního odhadu (-0,8 % k/k). Povzbudivá by měla být i várka tuzemských ekonomických dat za březen (průmysl a maloobchod) v tomto týdnu. Za poslední dobu jsme si zvykli na záporná čísla, teď už ale lze počítat až s dvouciferným růstem. Půjde však o statistický efekt nízké srovnávací základny z minulého roku, a ne o zlepšení situace. Přeci jen byla ekonomika v březnu nadále zužována restrikcemi.
img

Rychlé shrnutí

30.04.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index Dow Jones přidal 0.71 %, S&P 500 rostl o 0.68 % a Nasdaq o 0.22 %.
img

Ranní okénko - PMI opět zhodnotí situaci v dodavatelských řetězcích

23.04.2021 Hlavní události týdne jsou koncentrovány do závěrečných dvou dnů. Včera proběhlo měnověpolitické zasedání ECB a jak se předpokládalo, došlo jen k potvrzení dřívější komunikace. Dubnová edice evropského průzkumu spotřebitelské důvěry dopadla lépe, než odhady naznačovaly. Dnes trh již upíná svou pozornost ke zveřejnění průzkumu mezi nákupními manažery (PMI), které dorazí nejprve z eurozóny, včetně Německa, a odpoledne z USA.
img

Ranní okénko - PMI odhalí rozevírající se nůžky mezi sektorem služeb v eurozóně a USA

19.04.2021 V tomto týdnu budou klíčovou událostí dubnové PMI indikátory pro eurozónu a USA. Bude nás zajímat nejen vývoj ve službách a výrobě, ale i informace o tom, zda přetrvávají, či se dokonce nezhoršují podmínky v dodavatelsko-odběratelských řetězcích. Ty jednak limitují výrobu a jednak tlačí ceny vstupů vzhůru. V tomto směru budou zajímavé také březnové ceny průmyslových výrobců, jež dorazí z tuzemska i Německa. Kromě ekonomických dat se koná zasedání ECB, od kterého nečekáme změnu jak v nastavení sazeb, tak v komunikaci měnové politiky.
img

Dle PMI rostla výroba solidním tempem

01.04.2021 Český PMI index více než dohnal únorový pokles, když vystoupal na hodnotu 58 bodů a převýšil tím lednových 57 bodů. Oproti konjunkturálnímu průzkumu od ČSÚ, který poukázal na zhoršení nálady ve výrobním sektoru, vykresluje PMI optimističtější obrázek. Poptávka zesílila a nové zakázky rostly rychlejším tempem, což se odrazilo ve vyšším tempu výrobu. Na druhé straně se prohloubily komplikace v dodavatelských řetězcích a ceny vstupů opět zesílily.
img

Ranní okénko - Další zrychlení inflace v eurozóně

29.03.2021 Ekonomický kalendář tento týden plní sada indikátorů sentimentu. Eurostat zveřejní březnový konjunkturální průzkum, od kterého si navzdory neutěšené pandemické situace slibujeme zlepšení. Menší prostor pro růst pak vidíme v případě tuzemského PMI ve výrobě. Vedle „měkkých“ indikátorů si pozornost trhu jistě získá i březnová inflace v eurozóně a Německu, respektive míra jejího zrychlení. Ke konci týdne nás čekají informace o rozpočtu českých státních financí a měsíční zpráva z amerického trhu práce.
img

PMI dále hlásí solidní tempo výroby

01.03.2021 Po setrvání na 57,0 bodech v lednu, index nákupních manažerů ve výrobním sektoru v únoru mírně korigoval a klesl na úroveň 56,5. Došlo tak k opačnému vývoji, než se kterým počítal trh (58,4 bodů) i my (58,2 bodů). Český PMI tak odbočil od vývoje německého indexu a přidal se k zemím regionu, Polsku a Maďarsku. V Polsku PMI sice mírně vzrostl, skončil však pod očekáváním, přičemž v Maďarsku dokonce poklesl až pod 50ti bodovou hranici značící expanzi.
img

Ranní okénko - Za výsledkem HDP v závěru roku stál patrně zejména čistý vývoz

01.03.2021 Z českých dat budeme tento týden sledovat zejména zpřesněný odhad HDP včetně jeho detailní struktury. Před tím je ale na řadě PMI ve výrobě, který sice nebude reflektovat aktuální vypjatou epidemickou situaci, přinese ale nové informace o komplikacích v dodavatelských řetězcích a tím pádem o vývoji nákladových tlaků. Český kalendář nakonec uzavře údaj o únorové nezaměstnanosti. Z ekonomiky eurozóny bude stěžejní předběžný odhad spotřebitelské inflace. V USA je na řadě měsíční statistika z trhu práce.
img

Ceny průmyslových výrobců sílí

23.02.2021 Ceny průmyslových výrobců po prosincovém meziměsíčním růstu o 0,2 % přidaly v lednu 1,3 %. Avšak meziročně se kvůli vyšší srovnávací základně udržely ve stagnaci. Medián tržního odhadu ukazoval na meziměsíční růst o 0,7 % a meziroční pokles o 0,6 %.
img

USD Neukazuje známky trendu

22.02.2021 Americký dolar začal minulý týden celkem pozitivně, sentiment však netrval dlouho a světová rezervní měna od čtvrtka oslabila. Hodnota indexu v amerických dolarech zůstává od začátku roku 2021 většinou nezměněna.
img

Ranní okénko - Cenové tlaky ve výrobním sektoru sílí

22.02.2021 Týden zahájíme německým Ifo indexem pro měsíc únor. Trh ani RBI nepočítá s výraznějším pohybem jak v subindexu hodnocení aktuální situace, tak ani ve vpředhledící složce. Důvodem je, že index slučuje data ze sektoru služeb i průmyslu, jejichž protichůdný vývoj by měl konečný výsledek vybalancovat.
img

Ranní okénko - PMI indexy patrně odhalí brzdící tempo výroby

19.02.2021 Trh dnes bude vyhlížet očekávánou únorovou várku průzkumu mezi nákupními manažery (PMI), které dorazí pro Německo, eurozónu i USA. Indexy by měly zůstat stabilizované na lednových hodnotách. Prostoru pro zlepšení moc není, jelikož aktivitu stále sužují omezení spojené s pandemií a nové, rychleji se šířící mutace viru vnesly další obavy. Znovu by tak měl být potvrzen již známý příběh o solidním tempu průmyslu a utlumeném sektoru služeb. V případě průmyslu bude mimo jiné zajímavý vývoj komplikací v dodavatelských řetězcích a přílivu nových zakázek.
img

Ranní okénko - Poslední data ukazují na mírnější pokles české ekonomiky

01.02.2021 Ekonomická data očekávaná tento týden nám umožní vyčíslit ekonomické ztráty za minulý rok. Budou zveřejněny předběžné odhady HDP za čtvrtý kvartál jak pro ekonomiku českou, tak i eurozóny. Současně dorazí indexy nákupních manažerů, díky nimž budeme moc zaktualizovat stav ekonomik v právě probíhajícím čtvrtletí. Neméně důležité bude zasedání ČNB.
img

Raiffeisenbank: PMI hlásí růst výrobní aktivity

01.02.2021 Index nákupních manažerů ve výrobním sektoru opět pozitivně překvapil, když se v lednu udržel na 57,0 bodech. V souladu s konsensem trhy jsme počítali s poklesem na 55,8 bodu. Výsledek poukazuje, že průmyslu vychází start do nového roku velmi dobře, především pak s přihlédnutím k přetrvávajícím uzavírkám. Současně výsledek také potvrzuje to, co je již nějakou dobu pozorovatelné v „tvrdých“ datech z reálné ekonomiky, konkrétně rozdílný se vývoj v odvětví služeb a průmyslu.
img

Ranní okénko - Předběžné odhady HDP za čtvrtý kvartál ukážou, že druhý lockdown byl méně ničivý, než ten první

25.01.2021 Z pohledu českých dat ekonomický kalendář nabídne pouze konjunkturální šetření ČSÚ. Hlavní událostí týdne budou předběžné výsledky HDP za čtvrtý kvartál některých evropských států (v čele s Německem, Francií a Španělskem) a také USA, kde navíc Fed rozhodne o nastavení úrokových sazeb.
img

Ranní okénko - PMI indexy nejspíš poklesly v odvětví výroby i služeb, ECB beze změny

22.01.2021 Včerejší zasedání evropské centrální banky potvrdilo očekávaný průběh. Sazby byly ponechány beze změny a opět bylo zdůrazněno, že výhodné podmínky financování vydrží i v delším časovém horizontu. Prezidentka ECB Lagarde upozornila, že vzhledem k aktuálnímu pandemickému vývoji je ekonomický výhled z krátkodobého pohledu zatížen riziky. Nicméně na druhé straně konstatovala očekáváný nástup oživení v průběhu roku. Inflační tlaky by měly dle ECB setrvat i nadále nízké v důsledku snížené poptávky, nízké mzdové dynamiky a silnějšímu euru. Nicméně výhledově lze během roku očekávat zesílení tempa inflace, což je v souladu i s naším výhledem. V roce 2021 očekáváme, že inflace v eurozóně dosáhne 1,1 %.
img

Ranní okénko - PMI indexy si pravděpodobně mírně pohoršily, od ECB mnoho nového nezazní

18.01.2021 V nastávajícím týdnu Český statistický úřad zveřejní ceny průmyslových výrobců za prosinec. ECB rozhodne o úrokových sazbách a sledované budou také výsledky šetření mezi nákupními manažery (PMI). Čekají nás ovšem i důležité politické události, kterým bude dominovat inaugurace nového prezidenta USA.
img

Průmysl zvolnil, meziročně je ale dále v plusu

08.01.2021 Česká průmyslová výroba ukázala během druhé vlny pozoruhodnou odolnost a aktuální průzkumy jako například PMI ve výrobě ukázaly, že si ji drží i v průběhu nyní již třetí vlny pandemie. Na vlně pozitivních zpráv jsme tak my i trh očekávali, že průmysl v listopadu již skoro dorovnal meziroční ztráty. Konkrétně jsme počítali s -0,3 %, přičemž konsensus trhu činil -0,7 %. Nicméně předpoklady se nenaplnily a průmyslová výroba meziročně poklesla o 2,2 %. V říjnu dosáhla výsledku -1,3 %.
img

Ranní okénko - Ochlazení na americkém trhu práce

08.01.2021 Závěr týdne zahájíme informací o tuzemské průmyslové výrobě. Ta odolává koronavirovému šoku ze všech sektorů ekonomiky nejlépe a v říjnu dokonce předčila naše i tržní očekávání, když v meziročním srovnání ztrácela pouze 1,3 %. Po zohlednění všech sezónních faktorů si průmysl připsal 1 % meziročně. I pro listopadové období počítáme s dalším zlepšením. Navzdory přetrvávající, nyní již třetí vlně Covid-19 se plošné zákazy výrobním podnikům vyhnuly. Informace vyplývající z předstihových indikátorů, jako například PMI ve výrobě, naznačují, že zahraniční poptávka zůstává při síle. To mimo jiné potvrzuje listopadová bilance zahraničního obchodu, která se udržela na úrovni 32,2 mld. Kč. V listopadu tak podle nás průmysl již skoro vyrovnal meziroční propad a zakotvil na hodnotě -0,3 % (bez sezónního očištění). Údaj o průmyslu dorazil již dnes ráno z Německa, kde se meziročně propadl o 2,6 % oproti minulým 2,7 %.
img

Komentář Raiffeisenbank: PMI ve výrobě hlásí další expanzi výroby

04.01.2021 Index nákupních manažerů ve výrobním sektoru předčil i ty nejoptimističtější odhady, když se v prosinci vyšplhal z hodnoty 53,9 na 57,0. PMI ve výrobě je tak na dosah úrovně 57,2 z dubna 2018. Tuzemské zpracovatelské PMI rostlo již osmý měsíc v řadě, což ukazuje na nepřerušený trend zotavení od jarního propadu způsobeného příchodem pandemie.
img

PMI ve výrobě překvapil, hlásí zrychlení expanze

01.12.2020 Index nákupních manažerů ve výrobním sektoru přinesl příjemné překvapení, když navzdory probíhající druhé vlně ekonomických restrikcí vykázal za měsíc listopad nárůst o plné dva body a zakotvil na hodnotě 53,9. Dostal se tak na nejvyšší úroveň od srpna 2018 a ukazuje na slibné vyhlídky zpracovatelů v nadcházejícím období. Že se index udrží v pásmu expanze, tedy nad 50 body, jsme sice předpokládali, ovšem shodně se zbytkem trhu jsme měli o něco střídmější naděje.
img

Ranní nadhoz - Tuzemský PMI ve výrobě by měl opět mírně klesnout

01.11.2019 Inflace v eurozóně za měsíc říjen dosáhla meziročního tempa 0,7 % a její jádrová složka pak 1,1 %. Růst cen tak hluboce zaostává za cílem Evropské centrální banky, která by její hodnotu ráda viděla těsně pod dvěma procenty. Na příštím zasedání se s tímto nedostatkem bude již potýkat nová šéfka ECB Ch. Lagardeová.
img

Ranní nadhoz - Čínský PMI ve výrobě nejvyšší za posledních 5 měsíců

30.09.2019 Maloobchodní tržby v Německu v srpnu rostly meziměsíčně 0,5 %, což je v meziročním vyjádření nárůst o 3,2 %. V porovnání s minulým měsícem se dařilo nejen potravinám a oděvům, ale také informačním technologiím, které po dvou měsících zaznamenaly meziměsíční nárůst, a to o 9,5 %.
img

PMI ve výrobě dosáhl desetiletého minima

01.07.2019 Český index nákupních manažerů ve výrobě v květnu nadále klesá a dosáhl hodnoty 45,9, což je nejnižší hodnota od července 2009, tedy od dob velké finanční krize. Po krátkém květnovém zastavení poklesu se tak propadá ještě hlouběji.
img

PMI ve výrobě překvapivě klesl pod hranici 50 bodů

02.01.2019 Český index nákupních manažerů ve výrobě v prosinci klesl o 2,1 b. na 49,7 bodů. Sestupný trend indexu přetrvává i v závěru roku, kdy PMI dosahuje nejnižších hodnot od července 2016.
img

Index PMI ve výrobě v USA a GB pozitivě překvapil, v Čechách negativně šokoval

02.01.2013 Velká Británie Dnes v dopoledních hodinách byl zveřejněn index nákupních manažerů (PMI) ve Velké Británii ve výr...
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Medvědí trh | Býčí trh | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | EUR/CAD | USD/MXN | USD/ZAR | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Objemy obchodů | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CCI | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | DAX | Dezinflace | Nesoulad | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FRA | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Forward | Futures | G10 | Gap | Grafy | High | IFO index | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Investice | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MACD | MIFID | MT4 | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Open | Oscilátor | Peněžní zásoba | Pivot Point | Platební bilance | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Stagflace | Support | Take Profit | Pokladniční poukázky | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Yield | ZEW index | Bondy | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | EMU | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Program nákupů dluhopisů | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Dluhopisové trhy | Break-Even | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Japonská měna | RBNZ | Obchodovat | Financování | Investiční banky | Investovat | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Australská centrální banka | Burzy | Žlutý kov | Zásoby ropy | ADP report | Obchodníci | Semináře | Centrální bankéři | EURUSD | NZDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | CAC40 | Cena | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Čínská ekonomika | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika Rakouska | Eura | EURCAD | Evropská měna | Evropské měny | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Francie | HDP USA | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | ISM | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Komoditní | Kurz jüanu | Kurzy | Libra | Lira | Londýnská burza | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská měna | Růst HDP | Signály | Směnné kurzy | SP500 | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Tapering | Trh | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj mezd | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | BreakEven | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | CEE | Ekonomika EU | Indie | ISM indexy | Měď | Ministerstvo financí | Peněžní trhy | Provozní marže | Redukce | ROCE | Tovární objednávky | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Institute for Supply Management (ISM) | Tržby | Zaměstnanost | Bohatý | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Retail | COT | 1 milion | Traders | Markit | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Institut Ifo | Investing.com | Destatis | Oslabení eura | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Technický výhled | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | XAG/USD | Nastavení měnové politiky | Podnikání | Euro vůči dolaru | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Commitments of Traders (COT) | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Energie | Prezident Fedu | Podnikatelé | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Obchodní signály | Index amerického dolaru | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Cena Brentu | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | České firmy | Economic | Inflační tlaky | IHS | IBEX | Intervence centrální banky | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Daňové příjmy | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | Klouzavý průměr SMA | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Akcie amerických bank | Nervozita | Globální finanční trhy | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Handelsblatt | Kryptoměny | Země OPEC | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Cena mědi | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Posílení eura | Čínské akciové trhy | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Tesla | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Hlavní úroková sazba | Bankéři | Bankéř | Rekordní maxima | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Britská ekonomika | Americký trh práce | Britský FTSE 100 | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Měnová politika Fedu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | TRY | Indikátor důvěry | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Maďarský forint (HUF) | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Jednání FOMC | Odhad HDP | Očekávání | HDP v eurozóně | IHS Markit | Purple Trading | J.P. Morgan | Ranní nadhoz | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Palladium | Hlavní fundamenty | MiFID II | Invesco | Komentář Raiffeisenbank | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Inverzní výnosová křivka | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Očekávání investorů | Obchodní týden | Podniky | Index nákupních manažerů (PMI) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Geopolitické napětí | Forint | Obchodníci s ropou | Norges Bank | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Kompozitní index | Trhy v USA | Trh s ropou | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Růst úrokových sazeb | Prognóza ECB | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Politika Fedu | Napětí na finančních trzích | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Jednotná měna | Veřejný dluh | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Úrokové sazby ČNB | Oživení trhu | Sazby ČNB | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Silný trh | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Uber Technologies | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Americké HDP | Inflační očekávání | Posilování kurzu koruny | Nasdaq100 | Český průmysl | Podíl nezaměstnaných | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | České HDP | Hang Seng China Enterprises | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Čínský trh | Prezidentka ECB | NASDAQ 100 | Pokles dolaru | Napětí na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Tomáš Pfeiler | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Pohonné hmoty | ISM index | Růst mezd | US500 | Deficit rozpočtu | Nárůst cen ropy | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Ekonomika nového Zélandu | Overbalance | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Snížení daní | Český HDP | Český index nákupních manažerů | Obchodování EUR/USD | Očekávaný růst | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Největší ekonomika | Světové akciové indexy | US30 | Automobilky | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Zombifikace | LNG | Býčí signál | Objem | Data z USA | Obchod | Český trh práce | Trh práce | Německý průmysl | Obchodní dohody | Histogram | Obrat trendu | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Ekonomika ČR | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | CPI v eurozóně | Hlavní události | Americký průmysl | Parlamentní volby | Pfizer | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Generální ředitel | Ukrajina | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Průzkumy | Měny rozvíjejících se trhů | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Americká data | Čínský průmysl | Pozornost obchodníků | Zítřejší kalendář | EUR Index | Ekonomická důvěra | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Zveřejněná data | CHNComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Velká krize | Aktivita čínských továren | Vládní bondy | SMA | Statistika | Předpovědi | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | USDIDX | Rostoucí náklady | Ceny potravin | Data z průmyslu | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Koruna dnes | Zdražování | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Problémy | NAFTA | Vládní výdaje | Člen bankovní rady | Breaking | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | UTC | AbbVie | Airbus | Nejdůležitější ekonomické události | Kalendář tento týden | Míra | Inflační výhled | Ohlédnutí | Ceny zemědělských výrobců | Investiční aktivity | Německý PMI | Chování centrálních bank | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Zlepšení sentimentu | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Andrew Bailey | Americké vlády | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Ztráta | Úbytek | BREAKING | Snižování stavů zaměstnanců | Snižování stavů | Výnosy státních dluhopisů | Nálada v průmyslu | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Pokles aktivity v průmyslu | Evropské PMI | US100 | Americký index | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Tuzemská ekonomika | Růst poptávky | Klesající trend | Silný support | Objem objednávek | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Letecké společnosti | Írán | Ministr energetiky | Listopadová bilance zahraničního obchodu | RBA | Budoucnost | Ifo | Krátké (short) pozice | Zemědělství | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Nejbližší rezistence | Česká průmyslová výroba | Poradenství | Mzdová dynamika | Nový rekord | Ministerstvo práce | Proinflační | Maloobchodní tržby v listopadu | Vyšší inflace | Prosincová inflace | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Ceny energií | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Volatilita je nízká | Komunikace | Údaje o HDP | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Lepší zítřky | Obchodní vztahy | Všeobecné volby | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Šíření koronaviru | Ratingová agentura Fitch | Změny cen | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Globální sentiment | Romain Boscher | Americký kongres | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Vstupy | Výstupy | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Vstupní signály | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Aktivita v průmyslu | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Hlavní úrokové sazby | BP | Americký ISM | PMI pro sektor | Prodeje aut | Sazby beze změny | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | TNOTE | Britský statistický úřad | Medvědi | Poptávky po ropě | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Ekonomické aktivity | Index nových objednávek | Americký PMI | Konjunkturální průzkum | Index aktivity | Index nákupních manažerů ve výrobě | Data PMI | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | HSCEI | Šok | Snížení těžby | Americké tovární objednávky | Mzda | Výkyvy | Výsledky HDP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Hlavní měny | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Profitovat | Pozitivní impulz | MSCI China | Dostatek likvidity | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | Index výrobní aktivity | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Cenový vývoj | Pokles české ekonomiky | Silný pokles | Růst cen v eurozóně | ECB dnes | Odhad inflace | Měnové zasedání | Spotřebitelé | EPFR | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Situace v Číně | MPSV | MF | Hlavní centrální banky | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Futures v Evropě | Ministryně financí | Prodejní tlak | Hodinový graf | Ukazatel zdraví | Dávky v nezaměstnanosti | Politická rozhodnutí | Graf dne | Propad indexu | Další růst | Růst | Kevin McCarthy | Poslanci | Signál | Dlouhé (long) pozice | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | Spotřebitelská důvěra v USA | Německý statistický úřad | Viry | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Izrael | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Zhoršování situace | České PMI | Index DXY | Války | Schodek | Březnová data | Poradce | Organizace | Polský PMI | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Saúdové | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Aktivita ve službách | Údaje | Týdenní nárůst | DPH | Opatření proti šíření koronaviru | Propouštění zaměstnanců | Ekonomické oživení | Snížení produkce | Čínské oživení | Celková inflace | Vývoj HDP | Index US500 | Dodavatelské řetězce | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | Statistiky | Indikace | USD za barel | Rizikové averze | Trade | S&P500 | Dílčí index | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Ropné velmoci | CBRT | Debata | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | Kristina Hooper | Nové zakázky | Joe Biden | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Průzkum ČSÚ | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Nezaměstnanost v Německu | SMA 100 | Maloobchod | Dubnový PMI | Průměrná míra nezaměstnanosti | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Soud | Vývoz | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Kontrakce | Zveřejněné údaje | Oživení české ekonomiky | Průmyslové kovy | RBI | Vývoj ekonomiky | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | CL | Manažeři | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Omezení produkce | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Odražení ode dna | PMI v eurozóně | Klesající trendová linie | Předstihové ukazatele | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Costco | Výrobce aut | Průraz | Tržní situace | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Sentiment na trzích | PEPP | Square | Pokračování růstu | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Květnová inflace | Novo Nordisk | Prodeje automobilů | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Zahraniční kapitál | Druhá vlna | Příjmy a výdaje | Objem zakázek | Situace na trhu práce | Exporty | Dopad pandemie | Fundamentální pozadí | Jachty | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Krátkodobé trendy | Američtí politici | Technologické společnosti | Merkelová | Růst poptávky po ropě | Společnost XTB | Znovuotevření ekonomiky | Konjukturální průzkum | Nižší poptávka | Supervelmoci | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | Pár EUR/USD | Výhled německé ekonomiky | Důvěra | Data z tuzemské ekonomiky | Caixin | Index výroby | Známky oživení | Tuzemský maloobchod | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Politické události | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Indikátory sentimentu | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Světová rezervní měna | Zvýšení daní | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Dění v USA | Představitelé ECB | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | TSLA | Nvidia | Výkon ekonomiky | Tchaj-pej | Budoucí vývoj | Politici | Stav ekonomik | Biden | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tokijská burza | Vývoj státního rozpočtu | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Tuzemské hospodářství | Ranní okénko | Česká republika | Průmyslové zakázky | Epidemická situace | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Embargo | Nařízení | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | Pokles indexu | Obchodování s futures | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Číst grafy | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Ekonomické uzavírky | Futures na DAX | Vakcinace | Swingový výhled | Očkování | Lael Brainardová | Mutace koronaviru | Mutace viru | US2000 | Britská média | Voda | Stimulační balíček | Zlepšení ekonomického výhledu | Růst ceny | Dobrý výsledek | Český výrobní sektor | Německá inflace | DOT | Růst průmyslu | Počet pracovních míst | Zdravotní péče | Kofola ČeskoSlovensko | VMware | Údaj o HDP | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | CARA | MJ | Měsíční data | Indexy na Wall Street | Inaugurace | MF ČR | Situace na trhu | Pravidla obchodování | Tržní ceny | Růst výrobní aktivity | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Dnešní seance | Rozvolnění | Počet zahájených bytů | Kov | Nastavení sazeb | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Den prezidentů | Trendové linie | James Bullard | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Manufacturing PMI | MXN | ZAR | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Čeští podnikatelé | Tržní rizika | Investoři a obchodníci | Nárůst výnosů | Silný růst | Posilování USD | Fidelity | Výrazný růst | Zlepšování sentimentu | Hodnotové akcie | xStation 5 | Zrychlení inflace v eurozóně | Český PMI index | PMI index | ISM ve službách | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Data o inflaci | Advanced Micro Devices | AMD | Optimistická očekávání | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Nezaměstnanost mladých | Rostoucí ceny | Objednávky | Český PMI index v dubnu | PMI index v dubnu | Dluhový strop | Nárůst objemů | Futures na americké indexy | Přeprodané oblasti | Nižší zisky | Otevření ekonomik | Meziměsíční inflace | Růstové sektory | Obavy z inflace | API | Oslabení | Prodejní ceny | Spotřeba domácností | Údaje o nezaměstnanosti | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Alligator | Daňový úřad | Zátěžový test | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Report ADP | Cenové stability | Dolarový index (USDIDX) | Nákupní příležitost | Zvýšení produkce | Rada guvernérů | Americký trh | Uzavření dohody | Odvětví | Pokles poptávky | Načasování | Rekord | Bilion | Silné hospodářské oživení | Guidance | Dnešní report | Provozní náklady | Ministerstvo spravedlnosti | HICP | Chování | Vnímání | Devon Energy | Phillips 66 | Zpráva z amerického trhu práce | Páteční NFP | Richard Clarida | Vratislav Zámiš | Index Russell | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Prostor pro růst | Medián | Výrobní inflace | Americká ministryně financí | ASX | David Vagenknecht | Růst výroby | Společnosti | Opatření | Dna | HDP v Kanadě | Nákladová inflace | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Solana | Index CHNComp | Vyšší hodnoty | Pracovní den | Airbus SE | Hang Seng (CHNComp) | Corporate Governance | Omezení cestování | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Posilování amerického dolaru | Automotive | Inflace v září | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Vysoké ceny | Nová historická maxima | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Stavební výdaje | Prohloubení deficitu | Rychlejší růst inflace | Meta Platforms | Francouzský index | Zvýšení sazeb v eurozóně | Aktuální prognóza | Podmínky na trhu | Společnost | Výsledky společnosti | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Průmyslový sektor | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Macy's | TIM | Nové mutace | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Nálada na trzích | Broadcom | | Index S&P 500 (US500) | Fibonacciho retracement | Rotace | Cenový vývoj měnového páru | Rozšíření | Rostoucí inflace | Výkon průmyslu | Spotřebitelské inflace | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Hráči na trhu | Hodnoty měny | Jestřábí komentáře | Petr Lajsek | Výroba v Maďarsku | Vlna omikronu | Růst výnosů u amerických dluhopisů | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Instituce | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Cenová akce | Severní Korea | Analýza indikátorů | St. Louis | Ukrajinské síly | Sankce | Ukrajinská krize | Ruské banky | Švýcarská národní banka | Kyjev | Japonský Nikkei 225 | Prima | CIPS | Záporné reálné úrokové sazby | Pokles inflace | Změna režimu | Řetězce | Obchodní vztahy s Ruskem | Zvyšování marží | Zvyšování cen | Hospodářské škody | Dopady války na Ukrajině | Verbální intervence | Britský FTSE | Nárůst výdajů | Celkový trend | Měsíční report | Růst cen energií | Výsledek inflace | Správa | GMT | Vzestupný trend | Analýza transakcí | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Rostoucí ceny energií | Trojúhelníkové formace | Dollar General | Mondelez International | Index HSCEI | Vývoj cen pohonných hmot | Snížení inflace | Zchlazení poptávky | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Centrum | Nárůst zásob | Hike | Překoupené oblasti | Zpráva o inflaci | Udržitelnost | Provozní výnosy | Neel Kashkari | Pohyby na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Německé ekonomiky | Zastropování cen | Výsledek HDP | EU a USA | Údaj NFP | Oslabení USD | Pohyb na EUR/USD | Energetické komodity | Zastropování cen elektřiny | Velké pohyby na trhu | Konzervativní strany | Patrick Harker | Hrozba globální recese | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index amerického dolaru (USDIDX) | Novinky | Vysoké inflace | Akcie a euro | Jasný směr | Varování | Růstový potenciál | Vysoké sazby | Meziroční inflace v eurozóně | Prezident Biden | Znovuotevření Číny | Pershing Square | Bill Ackman | Invest | Rostoucí obavy | PCE inflace | Invesco Ltd. | Odliv vkladů | KBW | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Překážky | JOLTS | Fed Williams | Zvýšení dluhového stropu | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Vice | Státní svátek | Společnost Nvidia | Zahraniční fondy | Silná data | Velké objemy | Guvernér BOJ | YCC | Program kontroly výnosové křivky | Futures na evropské indexy | Tržní pohyby | Hlavní zprávy | Odhadovaná cena | Vývozní clo | CHN.cash | Závěr roku | Obchodování USD/JPY | Dobrá zpráva | Měkké přistání | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Mluvčí | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Úrovně supportu | Analýza fundamentálních událostí | Nákupy | Prodeje | Nakupovat | S&P 500 (US500) | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | 256/2004
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

PMI indexy
PMI indikátor
PM Investment
PM Investment Capital
PM Investment Capital Ltd
PMI pro sektor
PMI pro sektor služeb
PMI ve službách
PMI ve službách v eurozóně
PMI v eurozóně

Následující klíčová slova

PMI ve zpracovatelském průmyslu
PMI za leden
PMI ze sektoru služeb
PMI z Německa
PMI z výroby
PM.US
PMW
PNF
PNK TRADE FXLTD
Pobočka FEDu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít