Světové finanční krize

G7 učiní vše nezbytné pro obnovení důvěry a hospodářského růstu
24.03.2020 Skupina ekonomicky silných zemí G7 dnes přislíbila, že "učiní vše nezbytné pro obnovení důvěry a hospodářského růstu i k ochraně pracovních míst". Uvádí to v prohlášení, které vydali ministři financí a šéfové centrálních bank těchto států po videokonferenci, na níž se nyní věnovali postupu proti ekonomickým dopadům koronaviru. Zdůraznili také vůli spolupracovat.

Řada států chystá bezprecedentní hospodářská opatření
23.03.2020 Německo, Spojené státy, Británie, ale i Česká republika a další země chystají rozsáhlá opatření na podporu svých ekonomik, těžce zasažených rychle se šířícím koronavirem. Jejich objem je často bezprecedentní a překonává i ta opatření, která vlády zaváděly v období světové finanční krize po roce 2008. Za normálních okolností by podpůrná opatření v tak obrovské výši vlády patrně nemohly nikdy prosadit.

ČNB avizuje, že opět sníží sazby
23.03.2020 Bankovní rada České národní banky bude mít ve čtvrtek další jednání, na kterém zřejmě podle analytiků zase sníží úrokové sazby o 0,5 procentního bodu. Mnoho ekonomů se domnívá, že to už nebude příliš účinné v rámci boje s ekonomickými dopady šíření koronaviru a povede to k dalšímu oslabení koruny.

ČNB podle odhadů ve čtvrtek opět sníží sazby o 0,5 pct bodu
22.03.2020 Bankovní rada České národní banky na čtvrtečním jednání zřejmě dále sníží úrokové sazby, a to o půl procentního bodu. Vyplývá to z odhadů analytiků oslovených ČTK. Někteří ekonomové upozorňují, že další snížení sazeb již nebude příliš účinné pro boj s ekonomickými dopady šíření koronaviru a povede k dalšímu oslabení koruny. Nicméně zároveň přiznávají, že ČNB přistoupí ke snížení sazeb pod tlakem okolností, kdy i další centrální banky provádějí kroky na podporu ekonomik. Důležitý podle nich bude také vývoj kurzu koruny.

Ekonomové: Světová ekonomika už je v recesi
20.03.2020 Světová ekonomika už je vlivem pandemie způsobené novým koronavirem v recesi. Myslí si to 31 z celkových 41 ekonomů, mezi nimiž si tento týden udělala v Evropě a ve Spojených státech anketu agentura Reuters. Experti čekají, že tempo růstu světové ekonomiky letos zvolní na 1,6 procenta. Loni růst podle předběžných údajů činil 2,9 procenta.

Důvěra v českou ekonomiku se propadá nejvýrazněji za více než jedenáct let. Je to ale jenom začátek, koranavir ještě teprve plně udeří
20.03.2020 Důvěra v českou ekonomiku se propadá nejvýrazněji za více než jedenáct let. Je to ale jenom začátek, koranavir ještě teprve plně udeří . Důvěra v českou ekonomiku je v tomto měsíci nejslabší od října 2013, tedy za 6,5 roku. Příslušný ukazatel důvěry v ekonomiku přitom mezi letošním únorem a březnem ztratil 3,2 bodu, takže meziměsíční pokles důvěry v ekonomiku je v březnu nejvýraznější od února roku 2009. Tehdy česká ekonomika utrpěla „náraz“ v důsledku vrcholící světové finanční krize.

Dočkáme se intervence ČNB na EUR/CZK?
18.03.2020 Oslabením kurzu koruny už se uvolnily měnové podmínky, takže nutnosti snížit základní úrokové sazby až na nulu by se Česká národní banka (ČNB) mohla vyhnout. Agentuře Bloomberg to řekl člen bankovní rady Tomáš Holub.

Koruna se dostala nad 27,50 Kč/EUR a překonala hranici 25 Kč/USD
18.03.2020 Koruna dnes výrazně ztrácela, oslabovat začala pozdě odpoledne. Poprvé od června 2015 se česká měna dostala k euru nad 27,50 Kč/EUR. Kolem 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 27,67 koruny za euro. Vůči dolaru pak česká měna poprvé od ukončení devizových intervencí České národní banky v dubnu 2017 překonala hranici 25 korun za dolar.

Bilionový program vlády české ekonomice pomůže, možná jej ale bude třeba navýšit. Česko se naštěstí má z čeho zadlužovat, riziko jeho bankrotu je šesté nejnižší na světě
18.03.2020 Česká vláda se zařazuje po bok ekonomicky nejvyspělejších zemí světa a přichází s masivním programem na podporu české ekonomiky. Tuzemská ekonomika míří do recese, která může být hlubší než ta z roku 2009, tedy z doby světové finanční krize. Dnešní krok vlády je tedy více než žádoucí a vládě vlastně ani nic jiného nezbývalo, pokud nechtěla dopustit celkový rozvrat českého hospodářství. To je kvůli boji s šířením koronavirové nákazy z podstatné části „vypnuté“, přičemž tato vypnutá část je den o dne větší.

Rozbřesk: Automobilový průmysl přepisuje výhled české ekonomiky
18.03.2020 Podle nejnovějších výsledků se automobilový trh v zemích EU v prvních dvou měsících roku – a tedy před rozvinutím koronavirové nákazy – meziročně propadl o 7,4 %. Poptávka na pěti největších národních trzích v rámci EU stejně jako na britském klesá, a tak zvýšený zájem o nové vozy na několika málo nejmenších tento trend nemohlo nijak citelně ovlivnit. Nejvíce tento útlum zatím pocítily francouzské a italské automobilky, nicméně je jen otázkou krátkého času, kdy pokles zájmu zaznamenají asi všichni. Poté, co někteří výrobci začali mít problém s dodávkami komponent z Číny, se tak rýsuje problém úplně jiný a mnohem zásadnější.

Burza ztrácí přes 2,5 pct, koruna začíná posilovat k euru
17.03.2020 Pražská burza dnes pokračuje v poklesu. Index PX ztrácel dopoledne přes 2,5 procenta a klesal pod 740 bodů, kde byl naposledy v březnu 2009. Koruna po pondělním mimořádném snížení sazeb Českou národní bankou ještě ráno pokračovala v oslabování k 27,33 Kč/EUR, pak ale začala posilovat na 27,24 Kč/EUR. K dolaru oslabuje na 24,54 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na webu burzy a Patria Online.

Americké burzy prožily včera největší krach od roku 1987, obchodníci jsou nejvystrašenější v historii. Dnes lze ale sázet na prudký růst, koruna je nejslabší od roku 2015
17.03.2020 Klíčový ukazatel amerických burz, Standard & Poor’s 500, včera zažil svůj největší propad od krachu roku 1987. Akcie ztratily bezmála dvanáct procent a smazaly tak svůj zisk za rok 2019. Propadá se i česká koruna, je nejslabší od roku 2015.

ČNB dnes snížila úrokové sazby a přijala další opatření
16.03.2020 Bankovní rada České národní banky dnes na mimořádném jednání snížila jednomyslně základní úrokovou sazbu o 0,5 procentního bodu na 1,75 procenta. Cílem je zmírnit dopady situace způsobené epidemií koronaviru na české firmy, podnikatele a domácnosti. Rada je zároveň připravena úrokové sazby dále snížit, pokud si to vyžádá ekonomický vývoj. Standardní měnové zasedání bankovní rady se uskuteční ve čtvrtek 26. března.

ČNB dnes podle ekonomů vyslala jasný signál na podporu ekonomiky
16.03.2020 Dnešní snížení úrokových sazeb centrální bankou hodnotí ekonomové hlavně jako signál trhům, že je ČNB připravena v případě potřeby zasáhnout a pomoci ekonomice. Navíc podle nich nejde ve světle vývoje na globálních trzích o překvapivý krok. Další snížení sazeb by podle nich negativně ovlivnilo vývoj kurzu koruny, zároveň však tento krok nevylučují. Nyní by měl podle ekonomů podpořit ekonomiku stát svou rozpočtovou politikou.

Kvůli koronaviru hrozí pokles HDP, trpí cestovní ruch a burzy
16.03.2020 Vybrané údaje a odhady možných dopadů šíření koronaviru na světovou ekonomiku a vybraná odvětví ekonomiky.

Schodek rozpočtu ČR letos bude přinejlepším 100 miliard korun, v horším případě zhruba 300 miliard
16.03.2020 V nejhorším možném scénáři bude Západ jedním velkým "Wu-chanem". To by mělo na českou ekonomiku horší dopad než světová finanční krize před deseti lety. V tuto chvíli je naštěstí realističtější počítat s tím, že se překážce jménem koronavirus vyhneme.

Burzy celého světa včera měly jeden z nejhorších dnů dějin. Investory děsí, kolik dalších „Itálií“ se na Západě v nejbližší době objeví, pochopili, že politici už také jen bezradně čekají
13.03.2020 Trhy po celém světě včera prožily katastrofální den. Klíčový ukazatel výkonu amerických akcií, index Standard & Poor’s 500, se propadl nejvýrazněji od burzovního krachu roku 1987, o 9,5 procenta. Ústřední evropský akciový index, Euro Stoxx 600, ztratil 11,5 procenta, tedy nejvíce ve své historii. Hlavní index kanadských akcií měl svůj nejhorší den od roku 1940. Takzvaný „index strachu“ vykázal včera svoji nejvyšší hodnotu od 28. října 2008, kdy – měsíc po pádu investiční banky Lehman Brothers – vrcholila kritická fáze světové finanční krize.

Kvůli koronaviru hrozí pokles HDP, trpí cestovní ruch
08.03.2020 - Šíření nového typu koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19, podle odhadů ekonomů z celého světa citelně zasáhne ekonomiku Číny, odkud se začal počátkem loňského prosince šířit do světa, ale i zbytek světa. Problémy se vyskytly prakticky ve všech odvětvích hospodářství a koronavirus byl také jedním z důvodů několika bankrotů.

Míra nezaměstnanosti v USA překvapivě klesla na 3,5 procenta
06.03.2020 Ekonomika Spojených států v únoru vytvořila asi 273.000 pracovních míst, což je mnohem více, než se čekalo. Míra nezaměstnanosti navíc překvapivě klesla na 3,5 z lednových 3,6 procenta. Vrátila se tak na nejnižší úroveň za půl století. Informovalo o tom dnes americké ministerstvo práce. Únor byl ale ještě měsícem, kdy nebyly dopady koronaviru tak výrazné, jako jsou teď.

Černá labuť je tu, jmenuje koronavirus
05.03.2020 Tak je to oficiální. Obávaná „černá labuť“ je tu, po dvanácti letech uplynuvších od světové finanční krize. V konečném důsledku může i tato černá labuť připravit o práci třeba statisíce Čechů.

Komentář k reakci trhů na prohlášení lídrů zemí G7 ke koronaviru
03.03.2020 Ministři financí a centrální bankéři zemí skupiny G7 dnes odpoledne středoevropského času trhy neuklidnili, spíše je rozčarovali. Nenaplněná očekávání trhů se právě nyní projevují poklesem akciových ukazatelů, poklesem výnosu amerických dluhopisů, růstem „indexu strachu“ VIX, ale také oslabováním koruny vůči euru i dolaru. V mimořádném telekonferenčním hovoru se ministři financí a centrální bankéři ekonomicky nejvyspělejších zemí světa usnesli „důsledně vyhodonocovat šíření koronavirové nákazy COVID-19 a jeho dopad na trhy a ekonomické podmínky“. Zavázali se náležitě použít nástroje hospodářské politiky k zajištění silného a udržitelného ekonomického růstu a předejít nežádoucímu vývoji.

Cestovní kanceláře v ČR mohou kvůli koronaviru letos přijít až o pět miliard korun
03.03.2020 Nelze vyloučit, že ztráty na tržbách cestovních kanceláří a agentur v ČR se kvůli koronaviru mohou letos vyšplhat právě až do pásma čtyř až pěti miliard korun.

Státní rozpočet vykazuje nejhorší únorové plnění v novodobé historii ČR. Přitom koronavirus může letos hospodaření dále zhoršit, schodek může být klidně 60 miliard korun
02.03.2020 Únorové hospodaření státního rozpočtu dopadlo nejhůře od roku 1993. Výsledkem je totiž schodek ve výši 27,4 miliardy korun. Hůře státní kasa během prvních dvou měsíců roku nikdy v novodobé historii ČR nehospodařila. Dokonce i během let, kdy česká ekonomika pociťovala neblahý efekt světové finanční krize, dopadalo únorové plnění hospodaření státní kasy lépe než to letošní.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
02.03.2020 1) Po nejhlubším propadu od finanční krize v roce 2008 dnes akcie na asijských trzích zpevňují. Trh očekává koordinovanou intervenci centrálních bank na podporu globální ekonomiky, podle analytiků by mohla přijít už tento týden a zahrnovat výraznější snížení úrokových sazeb. Na globální ekonomiku má velmi negativní dopad epidemie koronaviru a s tím související útlum aktivity.

OECD prudce zhoršila výhled růstu globální ekonomiky
02.03.2020 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) zhoršila výhled růstu globální ekonomiky na letošní rok na 2,4 procenta, zatímco dosud počítala s růstem o 2,9 procenta. V mimořádné zprávě kvůli dopadům koronaviru dnes OECD také uvedla, že pokud se šíření epidemie nepodaří dostat rychle pod kontrolu, může ekonomika v prvním čtvrtletí zaznamenat i pokles. To by bylo poprvé od světové finanční krize před deseti lety.

Český průmysl se začíná stabilizovat. Úder koronaviru ale teprve přijde
02.03.2020 Český průmysl se začíná stabilizovat. Úder koronaviru ale teprve přijde. Podmínky v českém zpracovatelském průmyslu se sice i v únoru nadále zhoršovaly, avšak nejpomalejším tempem od loňského května. Příslušný předstihový ukazatel společnosti Markit, zachycující pohled nákupních manažerů v českém zpracovatelském průmyslu, vykázal v únoru hodnotu 46,5 bodu. Hodnota pod úrovní padesáti bodů znamená zhoršování podmínek. Naposledy se podmínky zlepšovaly, tj. hodnota byla vyšší padesáti bodů, v listopadu 2018. Únorový vývoj tak signalizuje začátek stabilizace českého průmyslu, který právě od konce roku 2018 ztrácí na výrobní dynamice. Únorová čísla však ještě plně nezachycují „náraz“, který svtovému průmyslu způsobuje šíření koronavirové nákazy, zejména pak související únorové zavření až padesáti procent výrobní kapacity, tj. továren a závodů, v Číně.

Trhy teď sází na masivní zásah centrálních bank, jinak hrozí kvůli koronaviru jejich kolaps
02.03.2020 Trhy se po katastrofálním minulém týdnu, nejhorším od roku 2008, „otřepaly“. Koronavirová panika polevuje. Ale jen díky sázce burz, že do hry vstoupí světově významné centrální banky a začnou poskytovat extra likviditu čili tisknout dodatečné miliardy dolarů, eur či jenů.

Čínská ekonomika kvůli koronaviru totálně „klekla“. Nejvýraznější propad tamní ekonomické aktivity v historii měření může citelně navýšit schodek českého rozpočtu
01.03.2020 Celková ekonomická aktivita v Číně se v únoru propadla nevíce v historii měření. Dokonce ani během vrcholné fáze světové finanční krize před jedenácti lety nebyl propad tak citelný. Důvodem je to, že podstatná část čínských továren a závodů byla kvůli obavě z šíření koronavirové nákazy zavřená nebo nejela na plný provoz.

Nejbohatší lidé světa kvůli koronaviru od pondělí zchudli každý o více než 200 miliard korun, premiér Andrej Babiš přišel o necelých pět miliard
01.03.2020 Pětistovka nejbohatších lidí světa dle Bloombergu přišla v uplynulých pěti obchodních dnech kvůli burzovním propadům v souhrnu o 444 miliard dolarů, plyne z dat Bloombergu. To odpovídá 10,3 bilionu korun, což je suma, jež se blíží hodnotě všeho toho, co česká ekonomika vyprodukuje za dva roky.

Výpadek čínských továren kvůli koronaviru byl v únoru ještě větší, než se dosud předpokládalo. V pondělí se dále propadnou akciové trhy i čínská měna
01.03.2020 Podmínky v čínském zpracovatelském průmyslu se v únoru zhoršily nejvýrazněji za celou historii měření. Dokonce ani během vrcholné fáze světové finanční krize před jedenácti lety nebyl propad tak citelný. Důvodem je to, že podstatná část čínských továren a závodů byla kvůli obavě z šíření koronavirové nákazy zavřená nebo nejela na plný provoz.

Koronavirus je pro evropské akcie horší než brexit, grexit či Fukušima, padají nejvíce od krachu Lehman Brothers. Zato Babišově vládě klesají úroky z dluhu a zlevní asi i hypotéky v ČR
28.02.2020 Koronavirus má na evropské akciové trhy horší dopad než brexit, hrozba grexitu (odchod Řecka z eurozóny) nebo třeba fukušimská jaderná havárie. Klíčový ukazatel evropských akcií, index Stoxx Europe 600, se v tomto týdnu propadl o zhruba dvanáct procent. Jedná se tak o nejhorší týden pro evropské akcie od října 2008, kdy trh panikařil po krachu investiční banky Lehman Brothers, jímž započala kritická fáze světové finanční krize. Podobně se propadají akcie americké. Americké akciové trhy se včera propadly o 4,4 procenta, nejvýrazněji od roku 2011. Pamětníci mezi akciovými obchodníky říkají, že něco tak příšerného ve své kariéře dosud nezažili. Tyto hodiny jsou dost možná horší než burzovní krach roku 1987 nebo finanční krize z doby před dvanácti lety, říká jeden z nich, Scott Minerd, šéf investic u Guggenheim Partners.

Loni se zahájila výstavba nejvíce bytů od roku 2008. Zahraniční obchod podal třetí nejlepší výkon v historii ČR
06.02.2020 Stavebnictví loni mělo nejlepší rok od úderu světové finanční krize před více než deseti lety. Počet zahájených bytů, 38 677, je nejvyšší od roku 2008. Je ovšem pravda, že stále o zhruba pět tisíc bytových jednotek zaostává za vrcholnými léty 2006 až 2008. Částečně je to dáno kapacitním omezení tuzemského stavebnictví.

Státní rozpočet vykazuje nejhorší lednové plnění od roku 2003, od dob premiéra Špidly. Přitom koronavirus může letos hospodaření dále a zcela již nečekaně zhoršit
03.02.2020 Lednové hospodaření státního rozpočtu dopadlo nejhůře od roku 2003. Výsledkem je totiž schodek ve výši osmi miliard korun. Hůře státní kasa hospodařila naposledy před sedmnácti lety, za vlády premiéra Vladimíra Špidly z ČSSD. Dokonce i během let, kdy česká ekonomika pociťovala neblahý efekt světové finanční krize, dopadalo lednové hospodaření státní kasy lépe než to letošní. V roce 2003 činil lednový schodek 10,4 miliardy korun.

Čínské akcie dnes kvůli koronaviru masivně padaly, „akciová nákaza“ se ale dále nešíří. Čeští řidiči se mohou těšit na levnější pohonné hmoty, jejich zlevňování kvůli čínské infekci ještě zrychlí
03.02.2020 Čínské akciové trhy se při pondělním obchodování propadly nejvýrazněji od léta 2015, kdy splaskla tehdejší bublina. Například klíčový burzovní ukazatel šanghajské burzy, index Shanghai Composite, se propadl o necelých osm procent, když po otevření klesal dokonce o takřka devět procent. Index CSI 300, který zahrnuje nejdůležitější tituly burz v Šanghaji a Šen-čenu, klesal po otevření o více devět procent, tedy nejvýrazněji od „šanghajského překvapení“ února 2007, které předznamenalo příchod světové finanční krize.

Koronavir udeřil i na čínské burzy, propadají se nejvýrazněji od roku 2015. OPEC kvůli pádu ceny ropy zřejmě svolá nouzové zasedání
03.02.2020 Čínské akciové trhy se po zahájení pondělního obchodování propadly nejvýrazněji od roku 2015, kdy splaskla tehdejší bublina. Například klíčový burzovní ukazatel šanghajské burzy, index Shanghai Composite, se po otevření propadl o necelých devět procent. Suroviny jako železná ruda, ropa, měď či palmový olej se propadly v rozsahu odpovídajícím maximálnímu dennímu limitu.

Eurozóna je na tom ekonomicky nejhůře za sedm let. Letošní hrozbou jí je koronavir a Trump
31.01.2020 Eurozóna je na tom ekonomicky nejhůře od krize před sedmi lety, dolů ji teď stahují, celkem nečekaně, hlavně Francie a Itálie.

Česko má nejnižší dluh za posledních deset let
14.01.2020 Veřejné zadlužení České republiky se daří držet víceméně stabilizované již sedm let. Potvrzují to dnešní čísla Českého statistického úřadu k dluhu a deficitu vládních institucí ve třetím loňském čtvrtletí. Dluh vládních institucí mezičtvrtletně klesl na 1783,5 miliardy korun. Jeho krátkodobé výkyvy však nejsou podstatné, jelikož odráží třeba jen časování splatností jednotlivých dluhopisů ČR či naopak jejich emisní kalendář.

Loňské hospodaření vlády spadlo do schodku předně kvůli slabšímu výběru daní, zejména DPH. Opoziční kritika „vysátí“ privatizačního účtu ale nemá opodstatnění, stejně jako samotný schodek
03.01.2020 Ministerstvo financí dnes oznámilo výsledek hospodaření státního rozpočtu za rok 2019. Celkový výsledek pokladního plnění skončil v „červených číslech“, jelikož státní pokladna vykázala schodek 28,5 miliardy korun. Jedná se tak o lepší výsledek, než jaký během roku 2019 očekávala minimálně část trhu (počítalo se až se čtyřicetimiliardovým schodkem). Zároveň jde o nejhorší výsledek hospodaření státní kasy od roku 2015. Pro takový výsledek se vzhledem k solidnímu výkonu tuzemské ekonomiky v loňském roce a nejnižší míře nezaměstnanosti v EU i v OECD i vzhledem k ne až tak slavné investiční činnosti vlády jen těžko hledá ekonomické opodstatnění.

Proč inflace nečekaně zrychlila?
10.12.2019 Inflace v Česku nečekaně silně roste. Tempo růstu spotřebitelských cen bylo v listopadu v meziročním vyjádření nejvýraznější za celé období od října roku 2012, tedy za posledních více než sedm let. Poprvé od října 2012 také míra inflace překonala horní mez tolerančního pásma inflačního cílování České národní banky.

BDI: Německý zpracovatelský sektor letos klesne o čtyři procenta
19.11.2019 Produkce německého zpracovatelského sektoru v letošním roce klesne o čtyři procenta. Předpověděl to dnes Svaz německého průmyslu (BDI). U exportu z Německa pak svaz čeká růst jen o 0,5 procenta, což by znamenalo nejslabší tempo od světové finanční krize před deseti lety.

Čekání je téměř u konce, recese klepe na dveře
15.11.2019 Až doteď se o recesi pouze mluvilo - vzhledem k celé řadě indikátorů naznačující fázi ekonomického útlumu. Pomalu se ale dostáváme do této fáze, která téměř klepe na dveře. Podle odhadů světových odborníků ji můžeme očekávat už v příštím roce.

Benzín je nejlevnější od dubna, kvůli Turecku ale zřejmě zdraží. Češi jej nyní tankují levněji než Slováci, Maďaři, Rakušané i Němci
24.10.2019 Ceny pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu poměrně znatelně klesly. Benzín zlevnil o patnáct haléřů a prodává za 32,33 koruny za litr, tedy nejlevněji za poslední více než půlrok. Naposledy byl benzín levnější začátkem dubna. Nafta zlevňuje méně výrazně než benzín, a sice o osm haléřů na 31,87 koruny za litr. V příštím týdnu se přitom řidiči v Česku dočkají dalšího zlevnění pohonných hmot, v průměru kolem pěti haléřů na litr. Poté lze čekat stagnaci až mírný růst cen pohonných hmot.

Benzín v Česku zlevňuje i díky brexitu, je levnější než ve všech okolních zemích kromě Polska
17.10.2019 Ceny pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu mírně klesly. Benzín zlevnil o sedm haléřů a prodává za 32,48 koruny za litr, nafta zlevnila o devět haléřů na 31,95 koruny za litr. V příštím týdnu se přitom řidiči v Česku dočkají dalšího zlevnění pohonných hmot, opět v rozsahu pěti až deseti haléřů na litr.

Šéfka MMF: Světová ekonomika vinou obchodních sporů zpomaluje
08.10.2019 Světová ekonomika citelně zpomaluje, na vině jsou hlavně obchodní spory, jako je ten, který vedou Spojené státy a Čína. V prvním velkém vystoupení od nástupu do funkce to dnes řekla nová šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová. Výsledkem podle ní bude, že do konce roku 2020 mohou tyto spory ekonomiku připravit o 700 miliard dolarů (16,5 bilionu Kč), což je asi 0,8 procenta hrubého domácího produktu (HDP) celého světa.

Zetor je stále více zadlužený
23.08.2019 Společnosti Zetor prudce stouplo její zadlužení. Výkonnost firmy podle jejího vedení ovlivnilo zejména dlouhodobé sucho, ale i nové zákony a evropské směrnice.

Británii po deseti letech hrozí recese, libře pak historický propad na úroveň dolaru
09.08.2019 Britská ekonomika se ve druhém letošním čtvrtletí nečekaně propadla, poprvé za více než šest let. Mezikvartální pokles činí 0,2 procenta. Naposledy se v rámci čtvrtletí ostrovní hospodářství propadlo v posledním čtvrtletí roku 2012, kdy však ještě Evropou otřásala tehdejší dluhová krize, následek světové finanční krize.

Výnos českého desetiletého vládního dluhopisu dnes poprvé od roku 2017 padá pod jedno procento. Svět se bojí krize
07.08.2019 Těžko si v posledních deseti letech vybavit dobu, kdy různé ekonomické ukazatele signalizovaly tak jednotně závažný světový hospodářský útlum jako právě teď. Tak například výnos třicetiletého amerického dluhopisu dnes spadl do blízkosti svého historického minima, aktuálně činí 2,165 procenta. Přitom ještě začátkem tohoto měsíce byl výnos zhruba o patnáct procent výše, když přesahoval 2,5 procenta. Takový „sešup“ během tak krátkého časového úseku je ojedinělý.

ZLATO MŮŽE OPĚT ZAZÁŘIT
05.08.2019 Poté, co prorazilo několikaletou úroveň 1350 dolarů za unci, je zlato opět v centru pozornosti. „V dlouhodobém horizontu očekáváme více cenových posunů nahoru díky přesvědčivé kombinaci klesajících úrokových sazeb, rostoucím dlouhodobým inflačním očekáváním a zvyšujícím se obavám z recese,“ vysvětluje investiční analytik Fidelity International Oscar Hutchinson.

AP: Při odložení brexitu bude hospodářství dál vězněm nejistoty
09.04.2019 Odchod Británie z Evropské unie by mohl být tento týden opět odložen, možná dokonce až o rok. Britské hospodářství by tak ale zůstalo vězněm nejistoty, která podrývá důvěru v něj, napsala agentura AP. Zatímco o přínosu brexitu se během brexitové politické krize, která rozdělila společnost, různé tábory vytrvale přely, nikdo nepopírá, že nejasnost panující kolem odchodu z EU hospodářství poškodila. Loni rostla britská ekonomika nejpomaleji od roku 2012, jen o 1,4 procenta.

Přepravní platforma Lyft veleúspěšně vstoupila na burzu. Je to výzva pro Uber, ale ne nutně znak dobrých vyhlídek americké ekonomiky
29.03.2019 On-line přepravní platforma Lyft včera veleúspěšně vstoupila na burzu. V primární emisi dokázala své akcie upsat za cenu 72 dolarů za kus. To přitom byla horní hranice již navýšeného cenového pásma pro jejich úvodní nabídku. Původně totiž společnost plánovala nabízet primárně své akcie za cenu v rozpětí od 62 do 68 dolarů za kus.

Euro používá 19 z 28 členských zemí EU
30.12.2018 Základní fakta k 20. výročí (1. ledna 1999) zahájení užívání jednotné evropské měny euro v obchodním a bankovním styku:

Nabídka platiny se po roce 2020 dostane do deficitu
04.12.2018 Poptávka po platině pro primární průmyslové využití (automobilové katalyzátory snižující škodlivé emise z motorů) v průběhu příštích 15 let bude stabilní, s rostoucí tendencí. Strana nabídky se však bude vyvíjet opačným směrem. Taková je aktuální vyhlídka na trh komodity.

Růst britské ekonomiky ve 2Q zrychlil
10.08.2018 Tempo růstu britské ekonomiky ve druhém čtvrtletí zrychlilo proti předchozím třem měsícům na dvojnásobek. Přispělo k tomu teplejší počasí, které podpořilo stavebnictví a výdaje spotřebitelů. Hrubý domácí produkt (HDP) se ve srovnání s předchozím kvartálem zvýšil o 0,4 procenta po růstu o 0,2 procenta v prvních třech měsících roku. Oznámil to dnes britský statistický úřad.

Britská centrální banka zvýšila základní úrok na 0,75 procenta
02.08.2018 Britská centrální banka dnes podle očekávání zvýšila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 0,75 procenta. Přikročila tak ke druhému zvýšení sazby od světové finanční krize v roce 2008, píše agentura AP.

Irsko očekává první vyrovnaný rozpočet za deset let
08.09.2017 Irsko zřejmě bude mít v příštím roce poprvé za více než deset let vyrovnaný rozpočet. Slibuje to ministr financí Paschal Donohoe. Současně chce s předstihem splatit úvěr Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF), který mu před lety pomohl vyrovnat se s dopady světové finanční krize, píše list Financial Times.

Forexový zeměpis: Kanada
07.06.2017 Tato země ze severu amerického kontinentu je stejně jako USA high-tech průmyslová země, orientovaná na výrobu. Její hospodářství je založeno na systému tržní ekonomiky a klade důraz na vysokou životní úroveň. Kanadská ekonomika zaznamenala od konce druhé světové války impozantní růst průmyslu, těžby a sektoru služeb, který se postupně přeměnil v největší sektor ekonomiky.

Rozpočtový schodek eurozóny klesl
25.04.2017 Souhrnný rozpočtový deficit členských zemí eurozóny v loňském čtvrtém čtvrtletí klesl na 1,4 procenta hrubého domácího produktu (HDP) z 1,6 procenta v předchozích třech měsících. Dostal se tak na nejnižší úroveň od prvního čtvrtletí roku 2008. Vyplývá to podle agentury AP z dnešních údajů statistického úřadu Eurostat.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
22.03.2017 1) Asijské akciové trhy uzavřely dnešní obchodování v mínusu. Japonský akciový index Nikkei 225 se propadl o více než 2 %. Posiluje naopak japonský jen, který vůči americkému dolaru stoupl na zhruba 4měsíční maxima (měnový pár USD/JPY oslabuje).

Euro používá 19 z 28 členských zemí EU
01.01.2017 Základní fakta k dnešnímu 15. výročí zavedení eura do oběhu v zemích Evropské měnové unie (EMU): - Evropská měnová unie (EMU) byla vytvořena na základě Smlouvy o EU 1. ledna 1999, kdy 11 zemí unie začalo v bezhotovostním styku používat euro. O rok později (1. ledna 2000) převzala Evropská centrální banka (ECB) úlohy národních centrálních bank. Od 1. ledna 2002 byly v zemích EMU do oběhu uvedeny první bankovky a mince eura, které se po dva měsíce používaly současně s národními měnami. Jedinou měnou je euro v zemích EMU od 1. března 2002.

Deutsche Bank urovná hypoteční spor v USA
23.12.2016 Německá bankovní jednička Deutsche Bank se dohodla s americkým ministerstvem spravedlnosti, že zaplatí 7,2 miliardy dolarů (zhruba 186 miliard Kč) za urovnání sporu kolem hypotečních cenných papírů. Oznámila to dnes banka. Ministerstvo po firmě původně požadovalo 14 miliard dolarů, tedy téměř dvojnásobek dohodnuté částky.

Týdenní komentář FXstreet.cz (14.11.2016)
14.11.2016 Tento rok je na překvapivé události opravdu bohatý. Jak jsem uváděl v mém minulém týdenním komentáři, tak mě vítězství...

Tvorba pracovních míst ve Francii je nejrychlejší za devět let
10.11.2016 Ve Francii ve třetím čtvrtletí vzniklo 52.200 pracovních míst. Tvorba nových pracovních příležitostí tak...

Německo prý nepřipravuje záchranu Deutsche Bank
28.09.2016 Německá vláda popřela zprávy tisku, podle nichž chystá finanční záchranu největší německé bankovní instituce Deutsche Bank...

Ondřej Hartman: Týdenní forex komentář FXstreet.cz (5.9.2016)
05.09.2016 Minulý týden opět ukázal, jak S/R úrovně dokáží být velmi silným nástrojem v tradingu. Moje letošní 100% úspěšnost...

Kanadská ekonomika prudce klesla
31.08.2016 Kanadská ekonomika zaznamenala ve druhém čtvrtletí nejprudší pokles za posledních sedm let, respektive od světové finanční krize. Tamní statistický úřad dnes oznámil, že hrubý domácí produkt (HDP) se v ročním přepočtu propadl o 1,6 procenta. Ekonomiku nepříznivě zasáhl jednak pokles vývozu, jednak výpadek v těžbě ropy, který způsobily rozsáhlé lesní požáry.

Dnešní projev Janet Yellenové provází velká očekávání
26.08.2016 Před včerejším zahájením konference Fedu v Jackson Hole se hlavní měny pohybovaly v poměrně těsných rozmezích. S napětím se očekává projev guvernérky Fedu Yellenové. Zdá se, že trhy věří, že projev přinese nějakou změnu, ale nejde jen o mnoho povyku pro nic? Myslím, že je vysoká pravděpodobnost, že se toho od Fedu v krátkodobém horizontu moc nedočkáme. Pokud trh od Yellenové očekává, že potvrdí pravděpodobnost dalšího zvýšení sazeb, obávám se, že se dočkáme trpkého zklamání. A i kdyby to potvrdila, nepředpokládám, že uvidíme nějaké velké reakce trhu.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
18.08.2016 Dolarový index, který měří sílu amerického dolaru ke koši šesti předních světových měn, se po včerejším...

Vývoz z Japonska klesl prudkým tempem
18.08.2016 Vývoz z Japonska se v červenci meziročně propadl o 14 procent, nejprudším tempem od světové finanční...

Austrálie snížila úrokovou sazbu na rekordní minimum
02.08.2016 Australská centrální banka dnes snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na rekordní...

BoE nečekaně nechala sazby beze změn
14.07.2016 Britská centrální banka dnes ponechala svou základní úrokovou sazbu na historickém minimu 0,5 procenta...

Hospodářský růst Saúdské Arábie brzdí levná ropa
03.07.2016 Hrubý domácí produkt Saúdské Arábie v letošním prvním čtvrtletí meziročně stoupl o 1,5 procenta, tedy nejpomalejším tempem za tři roky. Hospodářský růst největšího světového exportéra ropy podkopávají nízké ceny této suroviny, které vedou k omezování státních výdajů. Vyplývá to podle agentury Reuters z dnešní zprávy saúdskoarabské vlády.

S&P 500 stále blízko rekordů
09.06.2016 Technický pohled a výhled: Dlouhodobě je výhled smíšený. Trh se pohybuje na křižovatce dlouhodobého trendu. Okraj širokého podpůrného pásma začíná 2063. Minimálně pro tento rok je pravděpodobnější dlouhodobější konsolidace s předpokladem udržení podpor 1934 - 1946, 1878 – 1902 a superklíčové podpůrné oblasti 1800 – 1859. V případě málo pravděpodobného scénáře už je propast s dílčími podporami 1729 a 1638. Rezistence představují rekordní maxima 2075, 2085, 2105 – 2109, 2125 – 2133 a přiblížení dlouhodobého růstového trendu na dostřel s cíli 2183, 2212, 2259, 2268 a 2413.

S&P 500 po ECB a OPECu poněkud slábne
02.06.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes slábne sotva několik desetin procenta vůči středečnímu závěru obchodování na 2091, prakticky na rezistencích tvořených rekordními úrovněmi. Oslabení souvisí s dnešními událostmi spojené s ECB a OPECem. Banka dle očekávání hlavní úrokové sazby a monetární expanzi nezměnila, rovněž makroekonomické projekce HDP a inflace nevykazují větší změny – růst HDP má v dalších letech činit 1,7 %, inflace má stoupnout z 0,2 % letos na 1,6 %. Úrokové sazby na současné či nižší úrovni vydrží dle ECB dlouhodobě podstatně za horizont trvání kvantitativního uvolňování, jež je projektováno minimálně do března 2017. OPEC dle očekávání na svém zasedání nepřinesl zásadní změny a překvapení, když nebyla dosažena dohoda o limitech nabídky, což je provázeno citelným oslabením ceny ropy.

S&P 500 na hraně klíčové rezistence
26.05.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes stagnuje vůči středečnímu závěru obchodování na 2088, 15 % nad únorovým minimem, o více než 2 % nad úrovní konce minulého roku a blízko rekordních maxim. V součtu růstu posledních...

S&P 500: Trh nevzdává rekordní maxima
12.05.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes roste vůči středečnímu závěru obchodování 0,4 % na 2068, přibli...

S&P 500: Kontakt s první vlnou podpor
05.05.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes roste vůči středečnímu závěru obchodování 0,4 % na 2054, přibližně na úrovni z konce minulého roku...

Dolar oslabuje vůči japonskému jenu i euru
29.04.2016 Americký dolar je na cestě k nejprudšímu týdennímu poklesu vůči japonskému jenu od světové finanční krize...

S&P 500 maže ztráty způsobené BoJ
28.04.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes slábne vůči středečnímu závěru obchodování na 2088. Ztráty burz...

S&P 500 u rekordu díky ropě a firemním datům
21.04.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes roste vůči středečnímu závěru obchodování na 2100. Včera hlavní burzovní indexy USA...

Zaměstnanost je zpět na předkrizové úrovni
19.04.2016 Zaměstnanost ve vyspělých ekonomikách se v závěru loňského roku konečně vyšplhala zpět na úrovně z...

USA: Index Fedu New Yorku – mírný ústup slabosti?
15.04.2016 14.30 SEČ - USA: Index současných obecných ekonomických podmínek zpracovatelského průmyslu zprávy Empire State Fedu Ne...

S&P 500 před CPI a daty bank na maximu
14.04.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes stagnuje vůči středečnímu závěru obchodování na 2074. Včera hlavní burzovní i...

Francie bude kvůli inflaci dál škrtat výdaje
13.04.2016 Francie bude dál snižovat veřejné výdaje, aby kompenzovala dopady nečekaně nízké inflace. Plyne to z...

S&P 500 před Indexem Chicaga na ročním maximu
31.03.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 dnes stagnuje vůči středečnímu závěru obchodování na 2055. Včera hlavní burzovní i...

USA - Index spotřebitelského sentimentu, Yellenová
29.03.2016 16.00 SEČ – USA: Index spotřebitelského sentimentu Conference Board (03 2016)
Očekávání: 94,0
Předchozí: 92,2
...

Francie měla loni nejmenší schodek od krize
25.03.2016 Francie hospodařila loni s nejmenším schodkem veřejných financí od světové finanční krize z roku 2008. Deficit...

S&P 500 před Velikonocemi slábne; Důvody oslabení
24.03.2016 Aktuálně: Červnový kontrakt S&P 500 klesá 0,2 % vůči středečnímu závěru obchodování na 2022. Včera hlavní burzovní ind...

EMU: PMI průmyslu/služeb, Ifo, ZEW – zlepšení
22.03.2016 10.00 SEČ - Eurozóna: Index nákupních manažerů průmyslu eurozóny (03 2016, předběžná data)
Skutečnost: 51,4
Oček...

USA: Maloobchodní tržby, Index Fedu NY, PPI
15.03.2016 13.30 SEČ - USA: Maloobchodní tržby (02 2016,m/m) 13.30 SEČ - USA: Maloobchodní tržby bez aut (02 2016,m/m)
Očeká...

S&P 500 před ISM služeb na rezistenci 1982
03.03.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 klesá 0,2 % vůči středečnímu závěru obchodování na 1977. Dnes trh bude sledovat ún...

S&P 500: Trh spláchl poklesy z Číny, vzhůru na 1940
25.02.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 klesá 0,3 % vůči středečnímu závěru obchodování na 1927. Včera byl trh pod tlakem ...

MMF vyzývá G20 k podpoře globálního růstu
25.02.2016 Skupina největších světových ekonomik G20 by měla připravit plán koordinovaných opatření na podporu...

Německo: Ifo nečekaně klesl, USA: Data v 16.00
23.02.2016 Německo: Index IFO (02 2016)
Skutečnost:105,7
Očekávání: 106,8
Předchozí: 107,3
Index Ifo v únoru neček...

S&P 500: Flirt s průlomovým hrdlem přes slabší data Wall Martu
18.02.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 stagnuje vůči středečnímu závěru obchodování na 1928. Trh oslabuje 4 procentní pok...

Německo: ZEW, USA: Index Fedu NY
16.02.2016 Trh čeká silné oslabení indexu zřejmě kvůli vzestupu obav z vývoje čínské a světové ekonomiky a poklesu cen akcií. Index je stále pod svým dlouhodobým...

S&P 500: po Yellenové thriller na 1800
11.02.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 klesá 1,1 % vůči středečnímu závěru obchodování na 1821. Trh během středečního obc...

S&P 500 stále blízko minim
04.02.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 klesá 0,5 % vůči středečnímu závěru obchodování na 1898. Trh může navázat na vcelku příznivé uzavření středy po mizerném začátku. Ceny akcií citelněji klesaly s tím, jak lednový Index ISM služeb, resp. růst aktivity klíčového odvětví ekonomiky nečekaně silně klesly a sotva zůstávají solidní. Informace vzbuzuje minimálně obavy o výkonnost domácího segmentu americké ekonomiky. Oživení ve druhé části obchodní seance zajistil slábnoucí dolar a s tím související růst ceny ropy. Podindex Energie vzrostl 4,0 % a podindex materiálů 3,3 %. Slabost burzy v posledních týdnů vychází hlavně z obav ze slabosti čínské a světové ekonomiky, ale taky cen energií.

S&P 500: v záplavě dat trh stále na hlavní podpoře
28.01.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 stagnuje d/d vůči středečnímu závěru obchodování na 1877. Včera ale hlavní akciové...

USA: Index spotřebitelského sentimentu opět solidní?
26.01.2016 Spotřebitelská nálada zůstává robustní a potvrzuje dlouhodobě solidní fundament ekonomiky. Spotřebitelská nálada amerických domácností po...

S&P 500: Trh balancuje nad propastí
21.01.2016 Aktuálně: Březnový kontrakt S&P 500 klesá 0,2 % d/d vůči středečnímu závěru obchodování na 1848. Včera ale hlavní akci...
Související klíčová slova:
Globální letecká osobní doprava | Premiér Andrej Babiš | Fibo | Český průmysl | Mezinárodní měnový fond | Dopady inflace | Australská centrální banka | Bankéř | Helicopter money | Jack Dorsey | Proč akcie padají | Čínské technologické firmy | Tempo růstu | Finanční tituly | HSBC | Developeři | Jackson Hole | Vládní dluhopisy | Řecko | Výnosy řeckých dluhopisů | ETC | Nákupní centra | Silnější koruna | Signature Bank | Výsledek hospodaření | Potenciální výnosnost | Kč/EUR | Intervenovat na forexovém trhu | Index CSI300 | Akcie Erste | EUR | Skvělé akcie | Podnikové dluhopisy | Zkušenosti | Jack Ma | Stabilizační mechanismus | Pokles životní úrovně | Kryptoměnové transakce | Alphabet | Bankovky | Vstupy | Guido Imbens | Akciové trhy | Dění v USA | Koronavirové krize | Měnový kurz | Silicon Valley Bank | Primární emise | Švédské koruny | Nejkvalitnější akcie | Přerušení dividendy | Spolkový statistický úřad | Obchodník | Bytové jednotky | Veřejné finance | LIBOR | Mince | Politická rozhodnutí | Rating Česka | Koncepty dividendového investování | Trend | Bank of Japan | Finančně silné společnosti | Budoucnost eura | Dceřiná firma | Plány obnovy | Finanční injekce | Hodnota trhu s kryptoměnami | Rotterdam | Long pozice | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Ekonomické dopady pandemie | Rostoucí akcie | Podnikatel | Škoda Auto | Statistiky | Investiční banky | Agentura S&P | Americká automobilka Tesla | Finanční stabilita | Další růst | Zadlužení České republiky | Aktiva | Letecké společnosti | Citigroup | Bezpečné útočiště | Berkshire Hathaway | Měnové zasedání | Spojení | Zdražující bydlení | Futures kontrakt | Největší banky v USA | Organizace zemí vyvážejících ropu | Korelace | Londýnské akciové burzy | Expobank | Evropská komise | Investing | Výše dividendy | Index strachu | Kolaps | Japonská měna | Sazba hypoték | Schodek státního rozpočtu | Utahování měnové politiky | Právo společníka | Klouzavé průměry | Zasedání ECB | Komunita | Hlavní index německých akcií DAX | Investor do akcií | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Index PX | Pravděpodobnost | Úsilí | Tuzemská ekonomika | Ceny starších bytů | Nájemní bydlení | Nevýhody a rizika | Cenové stability | Největší banky | Míra nezaměstnanosti v ČR | Šéf Fedu Jerome Powell | Lagardeová | Patron Go | Byznys | Vládní opatření | Německá farmaceutická společnost | Ethereum | Hrubý domácí produkt České republiky | Růst sazeb | Běžný investor | Tuzemský průmysl | Měny emerging markets | Začínající investor | Britská libra | Výhody dividendového investování | Poplatky | Výkyvy | Měnové reformy | Zdroj příjmů | Asijské akcie | Depozitní sazba | Financial Times | Firemní data | Goldman Sachs | Deflace | Devizové trhy | Ekonomické aktivity | Mimořádné daně | Dobré dividendové portfolio | Veřejný dluh ČR | Nejvyšší inflace | Bankovní rada ČNB | Saúdská Arábie | Index německých akcií DAX | Varovný signál | Burze | Nová data | Čisté úrokové výnosy | České nemovitosti | František Táborský | Goodyear | Vysoké inflace | Bydlení v ČR | Cena pojištění proti krachu | Propad cen | Dnešní statistiky | Ošetřovné | Erste Group | Cena zlata | Společnost Didi | Akcie dnes | Strach | Čerpací stanice v ČR | Burza | Investiční analytik | GDP | Koncern Volkswagen | Rekordní zisk | Lubomír Lízal | Americký akciový index | TNOTE | Silné společnosti | Evropský výrobce letecké techniky | Podpůrné programy | Spotřební koš | BVDF | Výrazný vzestup | Silicon Valley | Bayer | Thomas Jordan | Více peněz | Rating AAA | WTO | Finanční instrumenty | Prudký nárůst nezaměstnanosti | Analýzy | Přerozdělení bohatství | Otevírání americké ekonomiky | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Karanténní opatření | Nejbohatší lidé světa | Dnes ČNB | Evropská měnová unie | Online obchodování | Státní kasa | Prudce zlevňující ropa | Výhled ekonomiky | Danske Bank | Vicekancléř Robert Habeck | Analytik skupiny | Sazby hypoték | Apple Podcasts | Vatikán | Americký prezident | Růst cen | Bankovní daň | Kryptoburza | Základní úrokové sazby | CZK | Zvýšení základní úrokové sazby | Levná ropa | Meziroční míra inflace v eurozóně | Přijetí | Prominentní jména | Nizozemsko | Kryptoměna Bitcoin | Snížení úrokových sazeb | Půjčky pro firmy | Pandemie COVID-19 | Nejznámější kryptoměna | Obchodní komora | Brexit | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Vývoj měnového páru | Farmaceutická společnost | Akcie Volkswagenu | Investice do elektromobility | Ekonomika Spojených států | IMF | Záchrana švýcarské banky | Mimořádná inflace | Čínský svaz osobních automobilů | Nord Stream | Vysoká zadluženost | České vlády | Řecká vláda | Mathias Cormann | Základní úrokové sazby ČNB | Růst cen nájmů | Třetí vlna | NZD/USD | Ministři financí zemí Evropské unie | Hlavní ekonom | Zhoršení ratingu Francie | Dolarový index | Česká měna | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Dow Jonesův akciový index | Fialův kabinet | Nezaměstnanost | Dividendy | Pomoc ekonomice | Vývoj kurzu USD | Nástroje Fedu | Obchodní seance | Evropská měna | BMO Capital Markets | HoReCa | Euroval | Jeff Bezos | Donohoe | Akcie Societé Generale | Rizika dividendového investování | Hershey | Nejdůležitější ekonomické události | Širší index S&P 500 | Šéfka MMF | ČSOB | Košík | ČSÚ | Oslabování eura | Znepokojení na trhu | Objem hypotečních úvěrů | Pohonné hmoty v Česku | Kurz švédské koruny | Bayer AG | České banky | VIG | Země používající euro | Martin Chovanec | Dow Jonesův index | Výhled | Základní příjem | Finanční svoboda | Míra nezaměstnanosti v březnu | Analytika | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Rubl | Zvyšování sazeb | Mezibankovní trh | Doživotní jistota | Dobré výsledky | Macron | Moderna | Ukazatel amerických burz | Irsko | Silný byznys model | Podnikání | EFSF | Kč/USD | Pandemie koronaviru | Růst úroků | Trendový kanál | Uber | Nepřízeň počasí | Ukazatel rozkolísanosti | Coca-Cola | FX Strategy | CPCA | LMC | Komoditní měny | Výkon | Maloobchod | Sankce | Thajský bat | Index burzy | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Zrušení dividendy | Dolary | Bayer snížil dividendu | Pravidelná výplata | Obytné nemovitosti | Zásoby hotovosti | Globální ekonomiky | Nabídka | Spolehlivý ukazatel | Washington | Ministerstvo práce | Akcie Societé | Zavedení eura v Chorvatsku | Mzdově-inflační spirála | Historická zkušenost | Japonská automobilka | Spotřebitelské inflace | Handelsblatt | Výnosy | Bankéři | Inflace | Fiskální politiky | Světové burzy | Jana Maláčová | Snížit riziko | Němečtí politici | Oldřich Dědek | Reserve Bank of Australia | Akciový index | Nezaměstnanost v USA | CL | Obchodní příležitost | Dovoz ropy | Bilion | Společnost Berkshire Hathaway | Znovuotevření čínské ekonomiky | EUR/PLN | Uklidnění situace | Ceny pohonných hmot | Americké státní dluhopisy | LVMH | Světové ceny ropy | Nejbohatší lidé | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Úspěšné obchodování | Polská centrální banka | Ekonomiky | Úrokový swap | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Snižování úroků | Odhodlání | Národní rozvojový fond | Cash flow na výplatu dividend | Signál na podporu ekonomiky | Světový finanční systém | Donald Trump | Načasování v investování | Ruská ekonomika | Výkonnost indexu | Bohatí | Čínský jüan | Aleš Sosnovský | Koronavir | Volatilita | Poplatek | Maďarsko | Tim Duy | Nemovitosti v ČR | Podíly na zisku | O’Reilly Automotive | Fitch rating | TSMC | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Nastavení úrokových sazeb | Evropský fond finanční stability | Economist | CISCO | HDP Číny | Cenové hladiny | Státní dluh | Akcie banky | Airbus | David Marek | Centrální banky | P/E | Ruské hospodářství | Nová šéfka MMF | Portfolio Warrena Buffetta | Peníze | Udržitelnost dividendy | Bill Gates | Ekonomové MMF | CySEC | Brent | Globtrex.com | Stavební produkce | Bilionový program | Politika | HUF/EUR | Očekávání | Daňové úlevy | Nárůst nezaměstnanosti v USA | Státy eurozóny | Odvetná cla | Sociální sítě | Inflační spirála | Expert | Výrobce letecké techniky | Ekonomika EU | Zpomalení čínské ekonomiky | EUR PLN | Bankovní fond | Palladium | Investiční nemovitosti | Vratislav Jůza | Index cen domů | Světové finanční trhy | Státní pomoc | Německé aerolinky | Didi Global | Nomura | Sergio Ermotti | Burzovní krach | Obytné nemovitosti v Česku | Ratingová agentura | Investice do fondu | Růst globální ekonomiky | Zvýšení sazeb | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Akciový index Dow Jones | SpaceX | Pád rublu | Prodeje akcií | Štempl | Timeframe | Průmysl | Války na Ukrajině | Americké ministerstvo práce | Deprese | Hypotéky v Česku | Základní sazby | Majetek | Měnový fond | Nová prognóza ČNB | Evropské měny | Financovat | The Fed Watch | Standard & Poor's | Automobil | Výrazný růst | Povinné minimální rezervy bank | Nejrozšířenější kryptoměna | Zdražovat | Zásoby ropy | Výpadek čínské výroby | Abu Dhabi Commercial Bank (ADCB) | Janet Yellenová | Rekordní minimum | CZK/EUR | Růst | Kristalina Georgievová | Manažeři | Období záporných úrokových sazeb | Fiat Chrysler (FCA) | Historie | Realitní firmy | Americký index | AFP | Hospodářská opatření | Příležitosti | Itálie | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Výsledky průzkumu | Fed úroky | Klíčový ukazatel | Zaměstnanost | Futures kontrakty | Program kvantitativního uvolňování | MiFID II | Rhodium | Válka | Summit Evropské unie | Ratingové hodnocení | Uvolnění měnové politiky | Nová data ČSÚ | Realitní bubliny | Německý export | Nový typ koronaviru | Fundamentální analýza | UBS Group | Zisky bank | Americká společnost Apple | Tencent Holdings | Nový rekord | Dnešní zprávy | Jednání FOMC | Nejnovější údaje | Charles Schwab | Prognóza | Zoom Video | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Evropský stabilizační mechanismus | Investice do vašeho portfolia | Cena pojištění | Trh práce | RBS | Růst cen akcií | Britská centrální banka | Spotřebitelské úvěry | Veřejný dluh | Aktuální kurzy měn | Graf | Tempo poklesu | Vývoj ceny ropy Brent | Bydlení | American Airlines | Spotřebitel | Vývoj ceny ropy WTI | Zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Země EU | Hrubý domácí produkt (HDP) | Hospodářské recese | Ekonomické zpomalení | Ekonomické indikátory | Koronavirová krize | Ceny dluhopisů | PVM Oil Associates | Velká Británie | George Soros | Zdanění bank | Měnové zasedání bankovní rady | Nordea | Technologické akcie | Panikařící světové trhy | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Cena bitcoinu | Volatility | Nike | Odhad letošního růstu ekonomiky | Farmaceutické firmy | Ceny výrobců | Cena kryptoměny | Dollar Tree | Long | Sentiment investorů | Nejvyšší soud | Chování | Tržní úrokové sazby | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Italia Trasporto Aereo | Apreciace dolaru | Termínové kontrakty | Hospodaření státu | Lira | Novozélandský dolar | Moody's | Zásah centrálních bank | Stavební produkce v srpnu | Zprávy z Řecka | Národní ekonomická rada vlády | Banky v ČR | Automobilka Renault | Návrh rozpočtu | AUD | Pojištění proti krachu | Inflace v eurozóně | Snižování cen | Portál FXstreet.cz | Ziskovost bank | Sociální investiční síť | Caterpillar | Oslabování koruny | Evropský statistický úřad Eurostat | Strach a panika | S&P500 | Nejznámější kryptoměny | Opatření | Meziroční růst | Zdravotní péče | Oxford Economics | Covid | Oslabení eura | Autozone | Turecko | Vývoj kurzu | Fincentrum | Měny v regionu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Konsolidace | Český nemovitostní trh | Trh | Barel ropy | Australské akcie | Firma Vodňanská drůbež | Vodňanská drůbež | Hlavní index burzy v Torontu | Deficit rozpočtu | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Lukáš Kovanda | Společnost Yahoo | Makroekonomické události | Zkušenost | Czech Fund | Komise v přenesené pravomoci (EU) | EMU | Cestovní ruch | Úroky na hypotékách | Britské hospodářství | Fundamentální pohled | Coinbase | Fialova vláda | Průměrné mzdy | Řecká krize | Světová poptávka po zlatě | PwC | Černý čtvrtek | Square | Primární emise akcií | Index | Měny rozvíjejících se ekonomik | Události roku | Doba návratnosti | Největší evropská automobilka | Studie | Futures | Měď | Recyklace | Směnný kurz | Vládní podpory | Poskytování hypoték | Zpomalení v Číně | Elektřina | MMF | Světové akciové burzy | Výrobní ceny | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Pojištění vkladů | Nejistoty | Tržní kapitalizace | Videokonference | Kapitál | Universal Music | Jiří Rusnok | Posílení | Devalvace | Rijád | Parag Agrawal | Agentura Reuters | Platební neschopnost | Bank of Canada | Obiloviny | Tržní hodnota americké společnosti | Francouzská automobilka | Údaje o inflaci | Depreciace | Apollo | Majitel | Ministerstvo obchodu | Shanghai Composite | Blue chip | Prodej akcií | Zvýšení základního úroku | Americké investiční banky | S&P | Regulátoři | Společnosti | Covidové krize | Technický pohled a výhled | Americké ministerstvo obchodu | Koruna | Unie | Vice | Výnosové křivky | Obchodování na finančních trzích | Důvěra investorů | Sázky | Vstup do eurozóny | Perpetuum mobile | Kurz dolaru | Akciové indexy | Výroba v Číně | Momentum | Freeport-McMoRan | Kontejnerová loď | Vývoj kurzu koruny k euru | Investiční síť | Ekonomický kalendář | Bernie Sanders | Fundamentální zprávy | Mário Centeno | Hlavní index francouzských akcií | Slábnutí koruny | Capital Markets | Postavení na trhu | Pojišťovna VIG | Fincentrum Hypoindex | Samou | Dodávky ropy | Problémy | IEA | KLM | Ekonomický vývoj | Anglie | Podnikatelé | E-commerce | ERM-2 | Dividendoví investoři | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Nová prognóza | Libor Ostatek | Softwarová společnost Microsoft | Exit strategy | Důvěra spotřebitelů | Důstojné stáří | Deficit | Pandemie COVID | Hotové peníze | Negativní dopad | Fiskální pakt | Index Stoxx 600 | Co je dividenda? | Hypotéky v ČR | Výzkumná společnost | Americké hospodářství | PEPSICO | G7 | Budoucnost | Hlubší schodek | Krize eurozóny | Pokles ceny | Cukr | Odchod z EU | Společnost Verizon | Kartel OPEC | Virus | Softwarový gigant | Americká banka | Kurz koruny | Vysoká inflace | Tuzemské banky | Index německé burzy | Agentura Scope | Šedá ekonomika | Americká centrální banka | AA | Zátěžové testy bank | Globální problém | Krátkodobé obchody | Globální finanční krize | BNP Paribas | Česká koruna | Společnost DoorDash | H&R Block | Brokers | Golem Finance | G10 | Guggenheim Partners | Kapitálová pozice | Soudní spory | Moneta | Akciový propad | Benzín | Řešení krizí | ING Bank Jakub Seidler | Prudký propad | Vysoké úroky | Společnost Bayer | Nejprudší pokles | Pozornost | Carry obchod | Ropa Brent | Švýcarská centrální banka | Ekonom UniCredit Bank | Obchodní války | Hodnotové akcie | Meziroční míra inflace | Bohatství | Ministerstvo financí ČR | Stratégové | Mezinárodní instituce | Hospodářské dějiny | Vývoj inflace | Polský zlotý | Conference Board | Pandemie covidu | Rumunsko | Rozhodnutí ČNB | ECB dnes | Růst cen v EU | Nůžky bohatství | Index nákupních manažerů | Členské země eurozóny | Růst cen zlata | Kontejnerová loď Ever Given | Domácnosti | Ceny nájmů | Mainstream | Hrubý domácí produkt Německa | Andy Jassy | Bitcoin | Kanadský dolar | Salvador | Pokles prodeje | Vojtěch Benda | Poptávka | Druhy dividend | Styl investování | Mario Centeno | Maloobchodní tržby | Nové akcie | Konglomerát | Antimonopolní úřad | Veolia | Vývoj cen ropy | Kouzlo dividend | Šíření nového koronaviru | Antivirus | Snižování úrokových sazeb | Oddělení forexu | Výrobce sportovního oblečení | Vývoj na světových trzích | Nákup akcií | Odpor | Polská průmyslová produkce | NAFTA | Vývoz do Británie | Investiční styl | Twitter | Nárůst zisků | Aerolinky Lufthansa | Marketingová komunikace | Hang Seng | Patria Online | Volvo Cars | Očekávání trhu | Obchodovat | Ekonomické vztahy | Největší ekonomika | Video | Golden Gate CZ | Investice do akcií | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Klimatický plán | Obchodní aktivita | Norsko | Globální nedostatek čipů | Rozpočtové deficity | Předpokládané ztráty | Nákupy centrálních bank | Rozpočet Japonska | MIFID | Dluhopisy | Indikátor | Důvěra v ekonomiku | Růst úrokových sazeb | Pandemie nemoci | New Deal | Akcie Apple | Obchodování forexu | Moskva | ERA | Prezident Donald Trump | Cena palladia | ADCB | Růst cen v Česku | Stavební spoření | Analytici | Čistý zisk | Aukce | Vlastní nemovitost | Summit EU | Finance | Nabídky akcií | Množství peněz | Úder koronaviru | Deutsche Bank | Nejnižší dluh | Archegos | Zájem o hypotéky | Obchodníci | Luca de Meo | Bankovní rada České národní banky | Multimiliardář | Hlavní ekonomka | Finanční instituce | Rostoucí úrokové sazby | Pavel Sobíšek | Statistický úřad | Akcie švédské automobilky | Pokles cen | Authentic Brands Group | Technický pohled | Souhrnný čistý zisk | Dialog Semiconductor | Monetární politika | Index PMI | Počasí | Záchranný bankovní fond (SRF) | Index německých akcií | Přijetí eura | ETF | Pohonné hmoty v ČR | Ropa | Firma | Pomoc státu firmám | Omezení těžby | EUR USD | Německý kancléř Olaf Scholz | Barclays | Bulharsko | Obchodníci s ropou | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Zpomalení české ekonomiky | JPMorgan Chase | Bezprecedentní hospodářská opatření | ING Bank | Investiční byt | Čínské akciové trhy | West Texas Intermediate (WTI) | FINMA | Short pozice | Makroekonomická data | Cena barelu ropy | Propad koruny | Statistici | Členské státy | UBS | Mediální skupina | Lucembursko | Akcionáři na valné hromadě | ANZ | Poptávka po zlatě | Komerční banka | Výrobce čipů Intel | ZEN | Dividendový výnos | Podnikání na kapitálovém trhu | USA | Ekonomové | Ministr práce a sociálních věcí | Dividendové portfolio | Spojené státy | Pantheon Macroeconomics | Další kryptoměny | Růst HDP | Zpomalení hospodářského růstu | Měnová politika ČNB | Pandemie | CVC Capital | Vývoj ceny platiny | Euro vůči dolaru | Nižší riziko | Nálada na trhu | Zavedení jednotné měny | 3М | Platforma | Výrobce elektromobilů Tesla | Hospodaření státního rozpočtu | Sázka | BIS | Rekordní propad | Samsung | Poskytování úvěrů | Volby | Zvyšování úrokových sazeb | Růst akcií | Bankovní unie | Světová banka (SB) | Pohonné hmoty | Dow Jones | Hypoindex | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Prodeje elektroaut | Propad české ekonomiky | Vysoká cena | Softwarová společnost | Fondy ETF | Qualcomm | Boeing | Pershing Square Tontine Holdings | Index Fedu | Americká data | Indexy PMI | Kurz dolarů | Záchrana Credit Suisse | Japonská ekonomika | Vývoj | Drahota | Crash Proof | Dnešní údaje | Čas nákupu | Americké burzy | Americké technologické společnosti | Záchranný bankovní fond | Dluhopisy řecké vlády | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Český stát | Největší obchod | Pokles cen nových bytů | Dluhová krize | Automobilový koncern | Index německé burzy DAX | Jaderná elektrárna | Růst průmyslových cen | Blue chip akcie | Apollo Global Management | Nevýhody a rizika dividendového investování | Válečná daň | Investiční poradenství | Ideální načasování | Podpůrná opatření | Agentura Fitch | Člen bankovní rady | Konkurenceschopnost | Euro vůči americkému dolaru | Akcie padají | Americké akcie | Facebook | Pokles cen nemovitostí | Akcie Erste Bank | Propady cen | Erdogan | Poměrové ukazatele | Snížení úrokové sazby | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | České měny | Růst americké ekonomiky | Plynovod Nord Stream 2 | Investice do nemovitostí | Pokles ruské ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Úrokové sazby | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Výjimečné situace | Zahájení obchodování | PPI index | Výdaje | Varování | OSN | Zisky firem | Intervence | Dostupnost bydlení v ČR | Světové obchodní organizace | Spotřebitelská důvěra | Ceny průmyslových výrobců | Členské země Evropské unie | Výhled České republiky | Další vývoj | Celý akciový trh | ČMZRB | Carnival | Měnové politiky | Propad cen nemovitostí | G20 | Cena kryptoměny ethereum | Porsche | Místní centrální banka | Joe Biden | Mediální podnik | CSI 300 | Onemocnění | Řecká ekonomika | Sazby ČNB | Ceny nemovitostí | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Vydavatelství Axel Springer | Ministryně financí Alena Schillerová | Nevýhody | Fiskální politika | Manufacturing | Odvětví | Investiční doporučení | Prohlášení | Běžné akcie | Vertex Pharms | Carrefour | Zbyněk Stanjura | TradingView | Schodek rozpočtu ČR | Ekonomický sentiment | Euro Stoxx 600 | Akcie evropských bank | Cenová válka | Čerpání peněz | Sanofi | Trading | Dna | Propad burz | Snížení úroků | Úřad pro hospodářskou soutěž | Centrální bankéři | Overnight | Celosvětová poptávka po zlatě | Státy Mezinárodního měnového fondu | FCA | Výsledek referenda | Akcie Deutsche Bank | Investiční strategie | Americká centrální banka FED | Bezpečný přístav | Byznysmeni | Fibonacci | Částečný úvazek | Vývoz do Německa | Růstové tituly | Zájem o stavební spoření | Belgie | Kurz kanadského dolaru | Euro Pacific | Letecká společnost | Rozhodnutí centrální banky | Highsky.cz | Koronavirus | Burzovní ukazatel | Odliv kapitálu | Dopady koronaviru na ekonomiku | Deloitte | Kurz NZD | Pakt stability | Miliardy dolarů | ADP | AI | Británie | Kvartální vývoj HDP | Daimler | Nesoulad | Abbot Laboratories | Vládní výdaje | Dlouhodobé dluhopisy | Ross Stores | Deutsche Wohnen | Světové měny | Akcie společnosti Bayer | Důvěra v českou ekonomiku | Světová finanční krize | PPF | Propad ceny | Volvo | Miliardy korun | Světový obchod | Tisková konference | Bankovní systém | Světové trhy | Příjmy obyvatelstva | Platební bilance | Společnost AT&T | Britský antimonopolní úřad | Růst mezd | Prezident ECB | Automobilka | Break/Even | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Dluhopis | Snížení inflace | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Reálné ekonomiky | Růst cen nemovitostí | Posilování koruny | Nákupy dluhopisů | Sazby | Mezinárodní ratingové agentury | WhatsApp | 2U | Babišova vláda | Abu Dhabi Commercial Bank | Dopady pandemie | Automobilka Toyota | Daň z příjmu | Lufthansa | Příjem z dividend | Patria | Roboti | Americké automobilky | Otevření obchodu | České koruny | Švýcarská banka | Andorra | CVC Capital Partners | Komise v přenesené pravomoci | Bilionový program vlády | Míra nezaměstnanosti v Británii | Kosovo | Nové peníze | Úrok | Investovat | Komoditní | Zlevňující ropa | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | Konsolidační balíček | Tesla Elon Musk | Amazon | Generální ředitel | Africký mor | Hotovost | Průmyslové objednávky | Sektor služeb | About You | Dividendové tituly | Generali Investments CEE | Regulátor | Čínský HDP | Přerušení výroby | Propad ceny akcií | Ceny nemovitostí v ČR | Renault | Průzkum | Průmyslové podniky | Firmy | MRNA | Co je dividendové investování | Polská ekonomika | Ceny nových bytů | Inflace v Česku | Zvýšení mezd | Konzistence | Institut pro mezinárodní finance | Tvrdý brexit | Budoucí vývoj | Index francouzských akcií | Nežádoucí vedlejší účinky | Firemní výsledky | Hubení plevele | Růst cen ropy | Panika | Reálné mzdy | Zajištění | Averze k riziku | Silný propad | Pád Silicon Valley Bank | Fundamentální informace | Výrobce léků | Cena ropy brent | Práce z domova | Wolt | Air France | Euro dnes | Dovoz oceli | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hlavní burzovní indexy | Repo sazby | HDP Británie | Provozní zisk | Společnost Bayer AG | Oslabení měny | Dealogic | Obchodník s cennými papíry | Evropské sdružení výrobců automobilů | Investování | Didi | Distribuce | Fed | Euroskupina | M2 | Čistý dluh | Maďarský forint | Rozpočtový deficit | Boris Johnson | Euro k dolaru | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Index NFIB | Ratingová agentura Fitch | Automobilový průmysl | Generali Investments | Sillicon Valley | Česká vláda | Poradenské společnosti | Akcie bank | Zadluženost | Si Ťin-pching | Rivian | Trhy | Výprodej měny | Rada pro finanční stabilitu | Polská měna | Emerging markets | Fluktuace | Cestovní kanceláře v ČR | Walmart | Loď Ever Given | Pakt stability a růstu | Mezinárodní investoři | FTSE | Růst české ekonomiky | USD/MXN | Rizika | Rada ČNB | Eurozóna | Kurs koruny | Portugalsko | Fond | Cena benzínu | ISM | Metaverzum | Kritéria konvergence | Restrukturalizace | Globální trhy | Záchranný program | Fitch | Kancléř Olaf Scholz | Americké banky | Vicekancléř | Peter Schiff | Úspory | Bytová výstavba | Negativní sentiment investorů | Schodek 300 miliard | Oslabení čínské měny | Pokles cen akcií | Futures na ropu | Dánsko | Úvěrový rating | Prodávající | Otevírání ekonomiky | Verizon Communications | Krize bankovního sektoru | Vysoké ceny | Boeing 737 Max | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Růst ekonomiky | Ulrich Körner | Renminbi | Cenový vývoj | Čínské burzy | Průměrná míra inflace | Paschal Donohoe | Výsledky hospodaření | CFIG | Ministerstvo financí | Bilance | Americké akciové indexy | CEE | Ondřej Hartman | Bankovní asociace | Shenyin & Wanguo Securities | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Tesla | Společnost eToro | Nejslabší růst | Záporné úrokové sazby | ONE | Regulační orgány | Politické fráze | Řecký dluh | Low | Stabilita | Miliardář | Španělsko | Burza dnes | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Velké zásoby hotovosti | Globální ekonomický růst | Průměrná sazba hypoték | Forexový trh | Komodity | Prezident Emmanuel Macron | Druhá vlna | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Nestlé | Řecké dluhopisy | General Motors | CAD | Odhady analytiků | Termínový kontrakt | Roundup | Hospodářský růst Saúdské Arábie | Lowe’s Companies | Měnová krize | Zpráva OECD | Rekordní růst sazeb | Americká ropa WTI | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Vstup na burzu | Na burze | Ukazatel rozkolísanosti akcií | Akcionáři | Výrobce pneumatik | Automobilka Tesla | Společnost | Ruský rubl | Tisková konference ECB | Zpřísňování měnové politiky | Zadlužování | Majitelé firem | Velké firmy | Evropská dluhová krize | Kolaps finančních trhů | Riziko jeho bankrotu | Carry obchody | Sázet | Měnové politiky centrálních bank | UNWTO | Hospodaření | Zahraniční obchod | Ztráta | Wells Fargo | Severomořská ropa | Dluhové krize | Jednotný řešící mechanismus (SRM) | Situace na trhu práce | FXstreet | Maďarská centrální banka | Expobank CZ | Reporty | Panika na světových trzích | Burzy celého světa | Kukuřice | Obchod | Používání eura | Purple Trading | Prodeje existujících domů | Tradeři | Plán restrukturalizace | Volkswagen | AUD/USD | Pracovní trh | Pokles reálných mezd | Astrazeneca | Ratingový výhled | EK | Zahraniční forex | Nejvýraznější propad | Riziko | Jak vydělat | Analytik | Emise | Trinity | Spotové ceny | Nájemné | Právo | FIAT | JPY | Credit Suisse | Pražské burzy | Adidas | Citi | Pokles výnosů | Slabá koruna | Šéf společnosti | Bankovní skupina | RSI | Bank of America | Transakce | Lowe's | MGM | Společnost Twitter | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | NATO | Buffett | Plyn | Toshiba | Mimořádná daň | Pokles cen ropy | Životní úroveň | INSEE | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Pokles akcií | Know-how | Risk | BMO | CZK/USD | Ceny | Financování | Propad ekonomiky | Akcie Credit Suisse | Recese | Pokles | Gazprom | Bankovní tituly | Realitní trh | FTSE 100 | Brand Finance | IDEA | Ben Bernanke | Války | Impuls | Rizikový kapitál | Čínské měny | Capital Partners | Raiffeisenbank | Bundesbank | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Centrální banka | BBC | DPH | Predikce | VW | Jedno euro | WTI | Berkshire | USD/RUB | Stavební povolení | ČNB Jiří Rusnok | Vonovia a Deutsche Wohnen | Surová ropa | Státy EU | Yahoo | Praxe | Největší ekonomika světa | Vyhlášení nouzového stavu | Biliony | Evropské centrální banky | Moneta Money Bank | Libra | Burzovní indexy | Odborníci | Rozvolnění | Cena severomořské ropy | TPCA | Dlužník | USD/EUR | Sentix | Stratég | Evropské dluhové krize | Instituce | Erste Bank | Biotechnologické společnosti | Forint | Americké akcie dnes | Důchod | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Ceny zlata | Živobytí | Předseda představenstva | Výnos | Hlavní index burzy | Bankovní krize | Miliardáři | Pokles ekonomiky | eBook | Podcast | Index DOW | Cena emisních povolenek | Trhy dnes | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | ERM | AOL | Nájmy | CFD | Americká internetová společnost | Americká investiční banka | Index strachu VIX | Ekonomická krize | Green Deal | Discovery | Dobrá zpráva | Trinity Bank | Olívia Lacenová | Spotřeba domácností | Marian Jurečka | IIF | 4fin | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Hasbro | Měnové krize | Česká bankovní asociace | Posílení koruny | Central Group | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Akcie týdne | Švýcarské banky | Ministryně práce | Hongkong | Ceny akcií | S/R zóny | Cena akcií | Utažení měnové politiky | GBP/USD | Inflační cíl | Akcie Bank of America | Ryanair | VIX | Občanské války | Mezibankovní | RUB | Výběr zisků | Dopad koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Výhled růstu globální ekonomiky | Výhled pro zlato | Malta | Největší světové ekonomiky | Rychlý růst cen | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | McKinsey | Akcionář | Pracovní místa | ACEA | Hodnota trhu kryptoměn | Tržní hodnota | Rishi Sunak | Funkční období | Vedení ECB | Zisk | AT&T | Globální krize | Koronavirové pandemie | ČNB | Bank of England | Data ČSÚ | PVM | Nord Stream 2 | Huawei | ExxonMobil | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Zahraniční investoři | Zajišťovny | Obchodování | Jan Vejmělek | Vzdělání | Dnešní data | Úroky | Situace na akciových trzích | Eurostat | Prezident | Rekordní minima | Růst inflace | Finanční pomoc | Jednotné měny | Ekonom ING | Akciové trhy ve Spojených státech | Jednotná evropská měna | TRY | Prémie | Státní rozpočet | Evropa | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Ceny realit | Zprávy | Ceny ropy | Byty | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Německé vydavatelství | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Technologické společnosti | Spoření | Automobilky | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Eurodolar | Biden | Finanční krize | EGAP | DPA | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Britská měna | Ekonomika ČR | Pokles české ekonomiky | Drahý kov | Technologické firmy | GlobalFoundries | Španělská ekonomika | Akcie americké internetové společnosti | Index CPI | Dieselgate | xStation5 | ProCent | Čínská společnost | Deutsche Telekom | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Výkyvy kurzu koruny | Zemní plyn | Standard & Poor’s 500 | Ropa typu Brent | Zasedání americké centrální banky | Marže | Nový koronavirus | Grafy | Aktivum | TopForex | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Výroba automobilů | Chorvatsko | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Šíření koronavirové nákazy | Google | Miliardy eur | Tržby | Stagnace | Finanční systém | Roční výnos | Reálné peníze | Černá Hora | Amazon Jeff Bezos | Dluhy | Euro STOXX | Golden Gate | FOREX | Turecké liry | Signály | Index londýnské burzy FTSE 100 | Inflace v ČR | Sazby beze změny | Guvernér | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | Index pražské burzy | Záhada | Investiční výdaje | Globtrex | Axel Springer | HDP | Načasování | Hospodářské vyhlídky | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Ekonomka | Dolar | Euro | Klid | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | Zdanění | Ceny pohonných hmot v ČR | Čínská měna | Etoro | Průměrná cena | Politici | Obchodní bilance | Vyšší inflace | Brazílie | Zhoršení ratingu | Členské země | Nouzový stav | Politika ČNB | Výprodej | Měnové páry | Průmyslové ceny | Internetová firma | Bonusy | Tomáš Holub | Slovensko | Martin Gürtler | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Měnové unie | EUR/CHF | ČTK | Lehman Brothers | Odhad letošního růstu | Navýšení kapitálu | Retail | Guvernér ČNB | Ztráty | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Česká inflace | Brazilský real | Obchodní nastavení | Úvěr | Meziroční inflace | Japonský jen | Čínské firmy | Úrokové sazby ČNB | FOMC | Pokles zlata | Akcie | Grexit | Byznys model | Fundamentální výhled | Měnové podmínky | Mzda | Hans Dieter Pötsch | Největší švýcarské banky | Nákup aktiv | NERV | Nový Zéland | Société Générale | Návratnost | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Výhody | Železná ruda | Kurz GBP | Pražská burza | Základní úroková sazba | Podniky | Evropská investiční banka | Američtí zákonodárci | Institut ZEW | Downgrade | Zoom Video Communications | Státní podpora | Munich | Louis Vuitton | Koš | AAA | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Švýcarská vláda | Index cen | Světová ekonomika | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Češi | Převis | ADP report | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Úroková míra | Silná měna | Price Action | Flash Crash | Index PPI | Britská ekonomika | Největší propad | Pokles vývozu | Koronakrize | Emmanuel Macron | Společnost Apple | Ekonomický výzkum | Uvolněné měnové politiky | Pokles úroků | Prognózy | Zvyšování cen | Airbnb | Kurz | Daně | DNO | Ministři | Dnešní zpráva | Spoluzakladatel | Růst zisků | Asijské burzy | Využití kapacit | Jádrová inflace | Typ koronaviru | Americká ekonomika | Dnes na trzích | Atlantik | Konkurenti | Americký prezident Joe Biden | Intermediate | Ceny bytů | Snížení těžby | Pokladniční poukázky | Společnost Microsoft | Státy Evropské unie | Japonské akcie | Americká automobilka | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Reebok | Míra inflace | Nedostatek čipů | Aerolinky | Saúdové | Rychlý růst | Bankovní rada | Střední třída | Investice | Evropské banky | Microsoft | Business | Pro investory | Skupina G7 | Potenciál | Zdravotnictví | Joshua Angrist | Světové ceny potravin | Automatizace | Konkurence | Pokles inflace | Akcie Coca-Coly | Kapitalizace | Komunikace | Německý průmysl | Indie | Bod | Obchodování na akciových trzích | HighSky Brokers | Fitch Ratings | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Myšlenka | Levice | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | ESM | Zisky | ECOFIN | Dražší energie | Delta | Dividends | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Giphy | Dluhopisové trhy | Fondy | OSVČ | USD za barel | Walt Disney | Podíl na zisku | Hospodářství | Čistá ztráta | Akcie klesají | Důvěra | Kartel při obchodování s měnami | WHO | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Couche-Tard | Oslabení dolaru | Výplata | CAC 40 | Suezský průplav | ODS | Delta Air Lines | DIHK | Ukazatel | Roklen | Amgen | Exotické měny | Marika Čupa | Pravidelný příjem | Měny | Dollar | Bankovní domy | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Prodej automobilů | Finanční sektor | Daňové příjmy | Burzy | Oslabování české měny | Hospodářský růst | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | CSI300 | Cash flow | Trh s ropou | Politico | Export | Světová zdravotnická organizace | Hyperinflace | Rusko | Vývoj ceny ropy | Signál | Investovat do akcií | České firmy | Unicredit | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Petr Dufek | Italská ekonomika | Geely | Covidové pandemie | Forbes | Radomír Jáč | Letectví | Mark Carney | Zvýšení úroků | UniCredit Bank | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Brands | Pro tradery | Nemovitostní trh | Česká spořitelna | Praha | Negativní sentiment | BaFin | Prodeje aut | Výsledková sezóna | Air | Nové vakcíny | Rozšíření | Nové mutace | Plány | Toyota | Snížení dividendy | Odložení brexitu | Home office | Ropa dnes | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Brusel | Devizové rezervy | Hypotéky | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | David Card | Rekordní růst | Kryptoaktivum | Nikkei | Instagram | Italský cestovní ruch | Konvergence | Ekonomika USA | Americké společnosti | Elon Musk | Úrokový výnos | ZEW | Munich Re | Fenomén | Vlna inflace | Evropské akcie | TIM | Propouštění | Energie | Scope | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Britské banky | Ministr práce | Ženy | Americké centrální banky | Příjmy | Ekonomické dopady | Prodej | Evropská komise (EK) | Rok 2024 | Financial | Recep Tayyip Erdogan | Ministryně práce a sociálních věcí | Zasedání Fedu | Bloomberg | KB | Guvernér centrální banky | Německé ceny | Akcie v Asii | Evropská unie | Halifax | Kurzarbeit | Britský ministr financí | Alena Schillerová | Rozvoj | Bezpečné investice | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Odchod z Evropské unie | Udržitelnost | Míra | Kolínská automobilka | Komoditní trhy | Pandemie nemoci COVID-19 | Divize | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Akcie českých bank | Korekce | Odhady trhu | Audi | Výrazný pokles | Národní rozpočtová rada | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Americký výrobce | Riziko recese | Firemní investice | S&P Global Ratings | Asociace | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Vakcína | Výkonnost | Moore Czech Republic | Průzkumy | Kurz koruny k euru | Downtrend | Intervence ČNB | Index S&P 500 | Německý výrobce | Hrubý domácí produkt | Skupina Vivendi | Trumpova administrativa | Vývoje kurzu | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Short | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | Investiční výzkum | Stock market | High | CVC | Míra zisku | OECD | CHF | Obnovitelné zdroje | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Hrozí krach | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie firem | Těžba ropy | Penále | Útlum aktivity | Debut na trhu Nasdaq | Purdue Pharma | S&P 500 | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | JDE | Podpora | Ministři financí | Vonovia | Prognóza ČNB | Prezident Joe Biden | QE | MT4 | Starteepo | Pohyby na finančních trzích | Důvěra v průmyslu | Snížení těžby ropy | Světová banka | Mexické peso | Cena | Tim Cook | Německá vláda | Německo | Útok na Ukrajinu | Digitalizace | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Komerční banky | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Suez | Premiér Babiš | Snížení sazeb | Arnault | BAT | Česká ekonomika | Kurzy | Finanční prostředky | Partners | Nové rekordy | Největší americká banka | Ekonomická data | Situace na trhu | Fidelity International | Rozhodnutí bankovní rady | Dlouhodobost | BDI | Bernard Arnault | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Medvědi | Emisní povolenky | DAX | Záchranné balíčky | Erste | Předsednictví EU | Podnik | Objem dovozu | Zavedení cel | Forexu | Hliník | Kurzy měn | Akcie společnosti | Čínský vývoz | Kypr | Sony | Obchodní válka | Zlato | Boj s koronavirem | Ekonomika | Měny&Sazby | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Desetileté dluhopisy | Denní graf | SEC | Schodek | Míra nejistoty | Indikátory | Verizon | Oslabení | EUR/TRY | Finanční situace | Tesla Motors | Ekonomické krize | Nálada podnikatelů | Energetické krize | Evropské akciové trhy | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Úspěch | Banky pro mezinárodní platby | Centrální banky USA | Intel | Společnost Amazon | Likvidita | Internetová společnost | Cíle | ČNB dnes | Kryptoměny | Bezpečnost | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Cena americké ropy WTI | Banky | Buy | Produktivita práce | Země G7 | Automotive | Americká vláda | Rychlost | Šance | Tržby společnosti | Státní fond | Britská společnost | Cena emisních povolenek v EU | Fundamenty | Zkušení investoři | Bankrot | Úrokové výnosy | Netflix | Chrysler | Poptávka po ropě | Výplaty dividend | Jukos | Černá labuť | Wall Street | Nemoc COVID-19 | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | KO | Ministr financí | Elektroauta | Zlepšení | Světové akciové trhy | ČR | Vivendi | Horší časy | XTB | Kontrakt | Akcie na světových trzích | Meta Platforms | Ever Given | Index amerických akcií | Výraznější pokles | Intervenovat | Zvyšování úroků | Universal Music Group | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | Ratingové agentury | Americká softwarová společnost | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | Xiaomi | Hodinky | JP Morgan Chase | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Saldo běžného účtu | EASA | Creditas | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Robert Habeck | Jakub Seidler | Petr Kellner | Hedge | Slabší koruna | Peníze z prodeje akcií | Market | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Růst Saúdské Arábie | Cenné papíry | Royal Bank of Scotland | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Banka Credit Suisse | Medvědí trh | Support | Průměrná mzda | Letecká osobní doprava | FX | Rozvíjející se trhy | Obchodní deficit | Finanční ústav | Texas | Bilion dolarů | Poslanci | xPartners | Zájem Čechů | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Import | Obchodní aktivity | Investiční banka | Africký mor prasat | Litva | Německý automobilový koncern | Měnové války | OPEC | Plynovod Nord Stream | Ministryně financí | Princip dividendového investování | Nemovitosti v Česku | Sentiment | SNB | Události ve světové ekonomice | WarnerMedia | Experti | Jaroslav Tupý | Investoři | Americká ropa | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Spotify | Alternativní taxislužby | Bohatý | Spotřebitelé | Akcenta | Tradiční měny | Cena povolenek | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Program nákupů dluhopisů | Výprodej akcií | Výkonný ředitel | Americký miliardář | Vzdělávání | Embargo | FSB | Čerpací stanice | Polsko | Ceny potravin | Nikkei 225 | Rezistence | McAfee | Index Dow Jones | ZEW index | Auta | Saxo Bank | Dnes na pražské burze | Zpravodajství | Dobrá investice | Multi-Asset obchodování | Velké banky | Základní úrok | Nařízení | Zavedení eura | Noviny | Dividendové investování | Bond | Zdražování | Ropy | Guvernér Rusnok | Ben Laidler | Hertz | IPO | Ocenění akcií | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Škoda | Pokles poptávky | Bankroty | DIW | Americké ekonomiky | Jádrový index | Úročení | Finančník | Čínský výrobce | USD | Tištění peněz | Cena americké ropy | Cestování | Objem nouzových rezerv | Contango | ING Jakub Seidler | Kabinet | Měnová unie | Obchodování s měnami | Zvýšení daní | Získané peníze | Technologické tituly | Libra k dolaru | Piráti | Investing.com | Firemní zisky | Warren Buffett | Růst zadlužení | Vyšší úrokové sazby | Credit Suisse dnes | Výroční zpráva | Agrofert | Fiat Chrysler Automobiles | BMW | Cestovní kanceláře | Nízké úrokové sazby | Tržní podíl | Tencent | Hlavní ekonom ING | iPhone | Cena ropy | Obavy z recese | Akciové burzy | Federální rezervní systém | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Kupní síla | Regulační úřad | CZ | Earnings | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Digitální měny | Výrobce letadel | Australský dolar | Pokles HDP | Bohatí lidé | Fiat Chrysler | Maastrichtská kritéria | Propad | Dopady koronaviru | Bankovnictví | Rakousko | HighSky | IATA | Finanční regulace | PSTH | Thajský baht | Americká společnost | Agentura AP | Economic | Nemovitosti | Andrej Babiš | Markets | Čínský statistický úřad | PSA | Invest | Nejhorší den | Dividendové akcie | Aleš Michl | Kanada | Nejistota | CMA | Úrokové sazby v Maďarsku | Investice do fondů | Standard & Poor's (S&P) | Apreciace | Světová poptávka | Kryptoměna | Ekonomie | Nejvýraznější pokles | Vládní pomoc | Nvidia | Investment | ING | Zahraniční investice | Internetové společnosti | Česká republika | Swap | Ceny komodit | Indexy | BofA | Vývoj kurzu koruny | Seriál o dividendovém investování | Státní dluhopisy | Americký dolar | Splácení dluhu | Blue chips | 737 MAX | Vývoj HDP Německa | Makro | Vytrvalost | Evropská centrální banka | Mutace koronaviru | Statut | Americká centrální banka (Fed) | Švédsko | Koruna dnes | Analytik Trinity Bank | ECB | Stoxx 600 | Nižší ceny ropy | NBP | Stabilita sazeb | Bankovky a mince | Růst ceny | Opatření vlády | Měnová politika | Alokace | Menší riziko | Nálada spotřebitelů | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Soud EU | Inflační očekávání | Francouzský prezident | Pepco | Parita | Stavební výroba | Krypto | Vyšší daně | Evropské země | Turistický ruch | Payrolls | Měnová reforma | ROCE | Spekulace | Paradox | Odškodnění | Reálné příjmy | Vysoké zisky | Omikron | Evropské automobilky | Analytické společnosti | MPSV | Referendum | Výhody a nevýhody | Lockdowny | Banka JP Morgan | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Japonský konglomerát | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | Holding Agrofert | KBC | Dostupnost bydlení | Silné euro | Firemní data USA | Zpracovatelský průmysl | MIC | Inflační vlna | Globální finanční trhy | Plynárenské společnosti | Zrušení superhrubé mzdy | Poptávky po ropě | DoorDash | Nejprudší pokles v historii | Vedlejší účinky | Schodek veřejných financí | Prodeje | Devizy | Výhled domácí ekonomiky | Základní sazba | Výrobce elektromobilů | Pracovní síly | Daň z mimořádných zisků | Fúze | Výrobce aut | Akciový trh | Zasedání bankovní rady | Akcie společnosti Coca-Cola | Air France-KLM | Investor | USD/JPY | Kartel při obchodování | ITA | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Šíření koronaviru | Banka | Produkce ropy | Primární veřejné nabídky akcií | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Markit | Index technologického trhu Nasdaq | Jihokorejské akcie | Banka UBS | UNCTAD | UBS Group AG | Makléřské společnosti | Olaf Scholz | CNBC | Německý kancléř | Koncern | Spotřebitelské ceny | Další pokles | Energetická situace | Americký HDP | Tajné služby | Lael Brainardová | Disney | Ocenění | News | Home Depot | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot