Středa 24. července 2024 20:36
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei Payout
reklama
Fintokei Payout

Měsíc VIP zóny zdarma: Jaké její sekce radí navštívit sám Ondřej Hartman?

21.11.2022  Autor: Purple Trading  Sekce: Ostatní   Tisk


Jako Purple Trading chceme pro naše klienty jen to nejlepší, a proto když se objevila možnost nabídnout jim 30denní členství ve VIP zóně zcela zdarma, neváhali jsme. Pokud vás zajímá, jaké informace v této veřejnosti nepřístupné sekci webu FXstreet.cz najdete a jak jich využít ke zlepšení vašich obchodních výsledků, čtěte dál. Zeptali jsme se totiž přímo jejího zakladatele.

Dobrý den Ondro. Díky, že jste si na nás našel čas. Dokázal byste hned ze začátku vysvětlit čtenářů, co vlastně je VIP zóna a kdy a jak vznikla?

Dobrý den, VIP zónu jsme založili v roce 2015 a její, nutno podotknout úspěšná, historie tak sahá už téměř 8 let do minulosti. Jedná se o speciální uzavřenou část webu FXstreet.cz, kam mají přístup pouze platící uživatelé - tedy členové VIP zóny. Ti zde najdou to absolutně nejlepší z našeho webu, zejména ve smyslu tradingového know-how.

Pravidelné vzdělávací webináře, články, denní analýzy finančních trhů či osobní online konzultace s našimi profi tradery, to všechno je součástí VIP zóny. Troufám si říct, že nic podobného v Česku ani na Slovensku nenajdete.

Je VIP zóna čistě Vaším projektem, nebo se na ní společně s Vámi podílí i někdo jiný?

V současném době VIP zónu spravuje 5 profesionálních traderů: tedy já, Ondřej Hartman, a pak moji kolegové: Jakub Hodan, Patrik Polák, Patrik Urban a Tomáš Rozehnal.

VIP zónu nabízíme tento měsíc novým klientům zdarma. Velká část z nich přitom může s tradingem teprve začínat. Dokázal byste poradit, kam by měli začínající obchodníci ve VIP zóně zavítat jako první? Které sekce jsou pro ně nejvíce vhodné?

Pro začátečníky je to rozhodně sekce VIP vzdělávání. Zde mohou nalézt více než 600 vzdělávacích webinářů, článků a videotutoriálů. Díky nim na sobě mohou pracovat a zlepšovat se v obchodování. Tato sekce je navíc přehledně rozdělena do jednotlivých podsekcí, které jsou stále aktivní a každý týden v nich zveřejňujeme nová témata.

Mezi tyto podsekce patří technická analýza, fundamentální analýza, psychologie obchodování, money management, obchodní platformy, obchodní strategie či obchodování pomocí robotů (takzvané AOS). Pokud jde o samostudium, pak je VIP zóna opravdu studnicí vědomostí a každý si zde najde to, co potřebuje.

Kromě toho však pro začátečníky také pravidelně připravujeme jednoduché analýzy a výhledy finančních trhů (forex, komodity, akciové indexy apod.). Ty jim pomáhají zorientovat se v mnohdy složitém prostředí aktuálního dění na trzích. Nutno podotknout, že tento druh obsahu je mezi začátečníky velmi oblíben. Když se totiž na trzích dokážete pohodlně orientovat, je pro vás mnohem lepší učinit ta správná obchodní rozhodnutí.

No a protože trojka je krásné číslo, tak do třetice musím zmínit ještě sekci online konzultací. Zde mohou členové VIP zóny klást nejrůznější dotazy spojené s obchodováním a já a mí kolegové jim na všechno odpovíme. Lze tedy říct, že ti, kteří s tradingem začínají, mají díky VIP zóně možnost být v neustálém kontaktu se zkušenějšími kolegy.

Ať už tedy potřebují například zpětnou vazbu ke svým obchodům či pomoci s obchodní platformou nebo společně probrat analýzu nějakého trhu, tak zkušenější kolegové jim vždy v co nejkratším čase odpoví. Tato sekce je začínajícími obchodníky velmi navštěvovaná, protože jsou to právě oni, kteří mají mnoho otázek a je mnohdy těžké a zdlouhavé na ně hledat odpovědi na vlastní pěst. Proto jsme tu my, abychom jim tuto námahu usnadnili a zabránili jim v dělání drahých a zbytečných chyb.

To je hodně impozantní výčet, skoro by to až mohlo působit dojmem, že je VIP zóna zaměřena především na začínající obchodníky. Najde se v ní obsah i pro pokročilé a zkušené tradery? 

Ale samozřejmě! Pro pokročilé tradery je zde sekce našich denních obchodů a zveřejňování takzvaných institucionálních objednávek z mezibankovního trhu, k čemuž jako jediní v Česku a Slovensku máme přístup.

Tato sekce je opravdovým unikátem. Každý den v ní totiž zveřejňujeme hloubku finančního trhu včetně čekajících objednávek velkých hráčů (měnové fondy, banky, atp.). Je až neskutečné sledovat z pozice malého obchodníka, jak přesně na tyto úrovně trh reaguje. Troufám si tvrdit, že pro pokročilé obchodníky jsou informace podobného rázu jedněmi z nejhodnotnějších. Při správném zacházení totiž mohou zprávy o institucionálních objednávkách poskytnout další úroveň vhledu do trhů a v důsledku mají potenciál zvrátit výsledky v jejich prospěch.

Většina traderů je ve VIP zóně také díky tomu, že zdarma obdrží naše 3 nejlepší VIP indikátory (Price Action indikátor, Exit Manager A Interbank indikátor). Mnoho klientů nám řeklo, že jim tyto indikátory změnili trading k lepšímu.

V neposlední řadě pak ve VIP zóně pokročilí obchodníci najdou sekci algoritmického obchodování. Zde jsou dostupné ke stažení hotové a připravené robotické strategie (Automatické Obchodní Systémy - AOS), které lze po backtestování ihned začít používat.

A kam nejčastěji ve VIP zóně zavítáte Vy sám? Máte nějaké tipy na nepříliš známá zákoutí?

Já osobně sleduji každý den právě již zmíněnou sekci institucionálních objednávek, protože tyto informace opravdu jinde neseženu. A co se týče těch méně známých částí, tak za zmínku stojí sekce užitečných nástrojů. Zde najde vyžití každý “obchodník-hračička”, který rád experimentuje s nejrůznějšími indikátory a pomůckami k usnadnění tradingu. Je jich tu totiž stovky a i po letech zde stále dokážu najít něco užitečného, co mi pomůže ve výsledku ušetřit při obchodování čas.

Jak jste sám podotkl, VIP zóna existuje už 8 let, za tu dobu se mezi členy komunity muselo odehrát opravdu hodně. Vzpomenete si na například nějaké zajímavé obchodní úspěchy členů VIP zóny?

Ano rozhodně. Nejlepší po stránce obchodování byla nedávná Covidová krize. Ta totiž na 2 roky rozpoutala na trzích opravdu velmi slušnou volatilitu, díky které docházelo k opravdovým žním. Víte, součástí VIP zóny jsou také služby profesionálního daňového poradce a na základě veřejných dotazů, které se v této sekci množily, šlo usuzovat, že členům VIP zóny se během těch 2 let opravdu dařilo a mnoho z nich si přišlo na opravdu obrovské peníze. A jelikož má na tom svou nezpochybnitelnou zásluhu také naše VIP zóna, tak jsem opravdu hrdý.

Co ale považuju za naprosto nejlepší známku úspěchu VIP zóny je fakt, že někteří její členové jsou zde s námi už od jejího začátků v roce 2015. Celkově si všímáme trendu, kdy pokud někdo do VIP zóny jednou vkročí, tak s námi většinou zůstane. Informace v ní obsažené totiž jejím členům opravdu silně pomáhají. A to je pro nás ta nejlepší reference.

Můžete nám prozradit, která sekce VIP zóny je mezi uživateli tou nejvíce populární? 

Rozhodně již zmíněná sekce institucionálních objednávek, kde každý den moji kolegové s předstihem zveřejňují hladiny, kudy se bude trh s 80 % pravděpodobností otáčet a reagovat. Na základě těchto informací vznikla také naše nová obchodní strategie, jejíž výsledky na webu každý měsíc prezentujeme. Ta je postavena právě na institucionálních objednávkách.

Tato sekce je oblíbená zejména mezi pokročilejšími obchodníky, kteří se naučili v datech o institucionálních objednávkách číst. Díky tomu dokážou s velkou přesností odhadnout, co konkrétní den od trhů očekávat, kde může přijít pokles a kde naopak nárůst. V momentě, kdy tohle umíte, máte před sebou opravdu netušené možnosti.

No a další velmi oblíbenou částí VIP zóny jsou naše VIP indikátory. Náš tým programátorů speciálně vytvořil 3 unikátní indikátory:

Price Action indikátor – speciální indikátor, který zobrazuje Price Action na jakémkoliv trhu, na kterém jej použijete.

VIP Exit Manager – tento nástroj je vlastně takový robot, který uživatelům pomáhá se vstupy a výstupy do obchodů a hlídá za Vás trh bez únavy 24 hodin denně. Umí toho opravdu hodně a uživatel mu může definovat různé rozkazy a tento nástroj se mu pak o obchody postará dle pravidel, které mu nastavíte.

VIP Interbank indikátor – tento indikátor je asi nejoblíbenější, protože zobrazuje právě již zmíněné institucionální objednávky hezky a přehledně přímo v grafu. Jako obchodník tak máte vše pod kontrolou a může na trhy reagovat mnohem rychleji. 

Jak jsme již podotkli, tento měsíc (Listopad 2022) nabízíme obchodníkům možnost získat přístup do vaší VIP zóny na 30 dní zcela zdarma. Ještě než se s vámi s poděkováním rozloučíme, je něco, co byste chtěl obchodníkům a obchodnicím Purple Trading při této příležitosti sdělit?

Doufám, že si to užijete a že Vám VIP zóna rapidně pomůže na cestě za úspěchem. Rád bych také zdůraznil, že jsem tam já a celý tým VIP zóny pro Vás. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, tak se kdykoliv neváhejte na nás obrátit. Já a moji kolegové Vám vždy rádi a ochotně pomůžeme.

Nabídka, kterou máte nyní před sebou je velice výhodná a já bych vám poradil využít VIP zónu opravdu naplno, když už máte tuto možnost. Současné finanční trhy nabízejí skvělé obchodní příležitosti a díky VIP zóně by Vám žádný obchod neměl utéct. Proto doporučuju zařídit si zmíněné 30denní členství zdarma, VIP zónu pořádně prostudovat a zde obsažených informací opravdu využít ve svůj prospěch. Nebudete toho litovat.

Využijte jedinečné příležitosti a staňte se na 30 dní členem VIP zóny zcela zdarma

CHCI ZÍSKAT PŘÍSTUP

CFD (Rozdílové smlouvy) jsou složité nástroje, u kterých je vysoké riziko rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. U 69,5 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD (rozdílovými smlouvami) u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých prostředků. Obchodování s cizími měnami na marži s sebou nese vysokou míru rizika a nemusí být vhodné pro všechny investory. Vysoká míra pákového efektu může působit ve váš prospěch, ale i neprospěch. Než se rozhodnete obchodovat foreign exchange , měli byste pečlivě zvážit své investiční cíle, úroveň zkušeností a ochotu riskovat. Existuje možnost, že byste mohli přijít o část nebo celou svou počáteční investici, a proto byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Měli byste si být vědomi všech rizik spojených s obchodováním foreign exchange a v případě pochybností byste měli požádat o radu nezávislého finančního poradce. Veškeré názory, zprávy, výzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené v tomto dokumentu jsou poskytovány jako obecné informace k trhu a nepředstavují investiční poradenství. Společnost L.F. Investment Limited nepřebírá odpovědnost za jakoukoli ztrátu nebo škodu, zejména včetně ušlého zisku, které mohou přímo nebo nepřímo vzniknout v důsledku toho, že použijete nebo se spolehnete na tyto informace. Purple Trading je kyperská národní ochranná známka (č. 85981), národní ochranná známka Spojeného království (č. UK00003696619) a ochranná známka Evropské unie (č. 018332329) vlastněná a používaná společností L.F. Investment Limited, 11, Louki Akrita, CY-4044 Lemesos, Kypr, licencovanou kyperskou investiční společností regulovanou institucí CySEC, s licencí č. 271/15.

Klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Fundamentální analýza | Price Action | Patrik Urban | Obchodní strategie | Peníze | VIP zóna | Akciové indexy | Kypr | Rizika | AOS | Analýza | CFD | Finanční trhy | Foreign Exchange | Indikátor | Indikátory | Komodity | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Pozice | Riziko | Trading | Banky | Obchodování | Indexy | Zkušenosti | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodovat | Ondřej Hartman | Investiční společnosti | Investovat | Obchodníci | Vzdělávání | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Exchange | Fondy | FXstreet.cz | Investiční | Investiční poradenství | Management | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Psychologie obchodování | Trh | Webináře | Zprávy | Backtestování | ROCE | Know-how | Investment | Institucionální objednávky | Ztráty | CySEC | Krize | Purple Trading | Obchodování s cizími měnami | L.F. Investment Limited | Obchodní rozhodnutí | Začínající obchodníci | Rozdílové smlouvy | Dění na trzích | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchod | Jakub Hodan | Vysoké riziko | Míra | Poradenství | Trhy | Pokles | IHNED | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Pochybnosti | Zlepšení | Obchody | Historie | Potenciál | VIP indikátory | Vzdělávací webináře | Poradce | Investovat peníze | JDE | Unie | Úspěchy | Ceny | Výzkumy | Covidová krize | Objednávky | Riziko ztráty | Cíle | Příležitosti | Společnosti | ANO | Společnost | | VIP Interbank | Interbank indikátor | VIP Interbank indikátor | Investiční cíle | CFD (Rozdílové smlouvy) | CZ | Zprávy o institucionálních objednávkách |
Sdílení článku: 
   

 

Související články

  C:\fakepath\small.jpg
  VIP zóna - Forex Asistent
  Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
  C:\fakepath\logo.png
  Purple Trading
  Purple Trading je revoluční projekt forexové brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia a regulací v rámci celé Evropské unie. Purple Trading kombinuje inovativní technologie pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy s likviditou od největších bank světa. Purple Trading pro obchodníky nabízí 4 druhy forexových obchodních účtů: STP / Direct Market Access, ECN, VIP obchodní účet a money manager účet pro poskytovatele strategií.

Čtěte více

 • Kde si otevřete svůj obchodní FX účet? (XTB II. část)
  Pokračování rozhovoru s českými FX brokery. Nezávislé porovnání brokerů v ČR a na Slovensku. Ptáme se za vás ředitelů českých brokerských poboček.
 • Klíč k dlouhodobě ziskovému tradingu
  Přemýšlíte každý den o tom, jaký je klíč k dlouhodobě ziskovému tradingu? Co dělají dlouhodobě úspěšní obchodníci jinak? Mají snad skutečně nějaký zázračný svatý grál, po kterém tolik obchodníků touží?
 • Kniha O. Hartmana vychází ve 2. rozšířeném vydání!
  Představujeme dlouho očekávané druhé vydání úspěšné knihy "Jak se stát forexovým obchodníkem" od Ondřeje Hartmana?
 • Koho sledovat na Twitteru
  V dnešním článku si představíme seznam nejzajímavějších účtů na Twitteru, které se nám jako obchodníkům vyplatí sledovat. Forex je rychlý trh a proto je velkou výhodou mít nejaktuálnější informace stále při ruce. Níže naleznete konkrétní seznam s rozdílnou specializací, ať už jde o technickou či fundamentální analýzu, vzdělání nebo úspěšné obchodníky. Pokud tak máte vytvořen na Twitteru účet, je to určitě výhodou.
 • Krásné Vánoce a úspěšný rok 2020 vám přeje FXstreet.cz
  Rok 2019 pomalu končí, a tak bychom vám jako každý rok, i letos, rádi poděkovali za vaši přízeň a skvělou spolupráci. Nesmírně si vážíme vaší důvěry a podpory, kterou nám neustále projevujete. Na našich webových stránkách jste i letos měli možnost přečíst si zajímavé informace ze světa finančních trhů, ať už formou vzdělávacích článků, analýz či komentářů. Je to již jedenáct let, co se snažíme odvádět tu nejkvalitnější práci a předávat vám užitečný obsah.
 • Kryptoměny - novinka na FXstreet.cz
  Vzhledem k tomu, že svět kryptoměn je momentálně velmi žhavým tématem nabízející mnoho příležitostí, vzniká na našem webu tato nová sekce, která se bude kryptoměnám intenzivněji věnovat. Kryptoměny považujeme za novou součást forexu a ve světě kryptoměn funguje mnoho zákonitostí z klasického tradingu. V této nové sekci si představíme nejdůležitější světové kryptoměny, dále zjistíte, co kryptoměny vlastně jsou, jak vznikly, a na jaké bázi fungují. U každé kryptoměny samozřejmě nebude chybět graf s jejím aktuálním online vývojem.
 • Kvalitní plnění obchodů – motor ziskových strategií
  Drtivá většina obchodníků na finančním trhu se snaží najít svatý grál mezi obchodními strategiemi, respektive soustředí se na vyšperkování vlastních obchodních systémů. To pochopitelně k obchodování neodmyslitelně patří, nicméně je to skutečně vše, co profesionální obchodník k dlouhodobému tradingu potřebuje?
 • Kvůli Hobitovi se otřásá novozélandský dolar
  Jde pravděpodobně o první případ v historii, kdy jeden film viditelně ovlivnil měnu konkrétního státu. List The Hollywood Reporter informoval, že novozélandský dolar klesl kvůli spekulacím, že se ze země odsune natáčení megafilmu Hobit, které představuje investici cca půl miliardy amerických dolarů.
 • Legenda forexových obchodů Kathy Lien se těší na pražské publikum
  Uznávaná profesionálka v oboru forexového obchodování Kathy Lien přijede do Prahy a vystoupí před široké publikum na konferenci Forex 2015. Prezentaci nazvanou "Kathy Lien živě v Praze" doplní o prostor na otázky z publika, panelovou diskusi, VIP večeři a autogramiádu své nové knihy. Tato kniha bude zároveň součástí vstupenky. Konference Forex se uskuteční 14. listopadu 2015 v Kongresovém centru v Praze.
 • MĚNY NEBO AKCIE? To je otázka s jasnou odpovědí.
  Evropa prochází vleklou krizí. Řada investorů hledá nové možnosti, kam efektivně uložit svůj kapitál. Jak vidí situaci....
 • MetaTrader Supreme Edice a nová verze MT5
  Jistě všichni znáte nejpoužívanější obchodní platformu pro retailový trading – MetaTrader od společnosti MetaQuotes. Existuje ve dvou variantách: MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Verze se od sebe mírně liší, nová MT5 nabízí pokročilejší práci s grafem a výběr libovolného časového pásma.
 • MetaTrader 5: Nová verze FOREX platformy (1/2)
  Od začátku roku 2012 některé brokerské společnosti nabízejí novou platformu MetaTrader 5 (MT5) za původní starší verzi MetaTrader 4 (MT4). Pojďme se na ní tedy podívat blíže a představit si její novinky.
 • MetaTrader 5: Nová verze FOREX platformy (2/2)
  Dnes budeme pokračovat v článku o novinkách platformy MetaTrader 5 (MT5) a dostaneme se k porovnání se starší verzí (MT4).
 • Muž, který má podíl na nejedné finanční krizi
  Muž, o kterém se tu dnes budeme bavit, je jedním z novodobých a velmi „úspěšných“ spekulantů, o kterém se dá říci, že za dobu své obchodní kariéry, nenašel soupeře, kterého by se zalekl. Tento člověk se dokonce nebál ani takových velikánů, jako je například Bank of England (BoE), kterou kdysi donutil ustoupit od svých plánů.
 • Mýtus forexového obchodování
  Prakticky ve všech forexových publikacích, vzdělávacích stránkách či fórech se dočtete o tom, že úspěch ve forexovém obchodování se zákonitě skládá z psychologie, money managementu a obchodního systému. To je samozřejmě pravda, avšak tyto faktory ovlivňují celkové dosažené výsledky pouze částečně.
 • Nadcházející dekáda bude o umělé inteligenci a digitalizaci, říká leader Saxo Bank v České republice
  Saxo Bank oslavila v loňském roce 10 let působení v České republice. O tom, jak se proměnila Saxo i celý trh, a jaké jsou výzvy do budoucna, jsme hovořili s generálním ředitelem pro region střední a východní Evropy (CEE) Vitalim Butbaevem.
 • Nástroje pro preciznější scalping
  Scalping patří mezi jedny z potenciálně nejvýdělečnějších, avšak také nejrizikovějších obchodních disciplín. Jako takový vyžaduje po obchodníkovi, aby měl možnost zadávat příkazy rychle za sebou a navíc měl také dokonalý přehled o trhu. Nástroje, které vám ukážeme v tomto článku, vám přesně s tímto pomohou. Navíc je lze získat zcela zdarma.
 • Nejlepší forma vzdělávání v online tradingu?
  S obchodováním na finančních trzích je spjato velké množství studia. Přitom možností, jak vstřebávat informace, je mnoho. Od ebooků, online kurzů, webinářů či tištěných knih, až po tradingové konference, workshopy a semináře. Která z nich je však nejlepší? Přesně na tuto otázku se pokusíme zodpovědět v dnešním článku.
 • Nejrozšířenější digitální měna zažila za 11 let vzestupy i pády
  V dnešním vzdělávacím článku si představíme základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž cena včera poprvé překonala hranici 30.000 dolarů. Bitcoin v poslední době těží hlavně z poptávky ze strany větších investorů. Významně mu pomáhá i politika centrálních bank a tisk dalších peněz na boj s koronavirovou krizí, což vyvolává obavy ze zrychlení tempa růstu inflace. Cena bitcoinu se přitom teprve v polovině prosince poprvé dostala přes 20.000 dolarů, k nárůstu o dalších 50 procent jí tedy stačily jen asi dva týdny.
 • Největší tuzemská událost pro tradery je tu!
  Ať už investujete do akcií, ETF, komodit, kryptoměn nebo na Forexu (měnovém trhu), je pro vás aktuální situace jistě složitá. Nejistota, kam se člověk podívá – od doznívající pandemie, přes geopolitická rizika až po negativní fundamenty typu zvyšování úrokových sazeb. To vše přináší na trhy zvýšenou volatilitu, se kterou se investoři musí poprat.

 


Diskuse ke článku

Diskuse je přístupná pouze pro registrované uživatele.
Přihlásit se | Nová registrace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept