Středa 12. srpen 2020 13:49
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy
reklama
FP Markets

Klíčová slova - Close

img

USDJPY po odražení od supportu pokračuje v růstu. Evropským akciím pomáhá hlavně energetický sektor

29.09.2016 Po včerejší úspěšné seanci dnes akciové indexy v Evropě pokračují v pozvolném růstu. To vše navzdory dalším zprávám z finančního sektoru, které jen dokládají v jakých problémech se některé bankovní domy nacházejí. Po spekulacích okolo Deutsche Bank, která možná bude potřebovat navýšit kapitál, dnes trhy překvapila německá Commerzbank, která se chystá propustit více než 9 tis zaměstnanců, tedy přibližně každého pátého. Akciové indexy si však pozice drží za což vděčí mj. i energetickému sektoru, kterému vydatně pomohl včerejší růst cen ropy. Například v Británii rostou firmy v ropném průmyslu o přibližně 5 % a britský index FTSE100 od rána přidává další procento.
img

Výprodej na libře pokračuje. Ztráty si kvůli slabému makru připisuje také CAD

23.09.2016 Po včerejší úspěšné seanci dnes býkům na akciových trzích dochází dech. Není se co divit. Páteční seance je na data po...
img

Trhy vstřebaly americké makro bez problémů, akcie mezitím dál hledají novou rovnováhu

15.09.2016 Přestože se v minulých dnech i během dneška situace na trzích uklidňuje a akciové indexy si své pozice drží, z pohledu na zobchodované objemy a velikost implikované volatility je na první pohled zřejmé, že se situace na trzích zatím ke klidu z minulého měsíce rozhodně neblíží. Na evropských burzách jsou objemy již několik dnů zhruba pětinu až třetinu nad běžnými úrovněmi a i vysoká hodnota VIX indexu signalizuje, že se obchodníci dalších výprodejů obávají a za pojištění proti nim si jsou ochotni připlatit. Německý DAX se dnes sice téměř nehnul z místa, i nadále se však drží na půl cesty mezi srpnovým low a high, takže prostor na obě strany zůstává otevřený.
img

Trhy se uklidňují ale vyhráno zatím nemají. Libra díky inflaci i technice znovu ztrácí

13.09.2016 Finanční trhy si pomalu sedají a volatilita na většině aktiv pozvolna klesá. Po včerejším růstu v USA dnes evropské indexy zůstávají v okolí včerejšího close a zdá se že si začínají procházet konsolidací. Obchodování přitom probíhá i dnes na zvýšených objemech, které jsou v Evropě zhruba 10 – 15 procent nad průměrem z posledních třiceti obchodních seancí. K úplnému zklidnění však zatím máme ještě daleko a například výnosy z Evropských dluhopisů i přes dnešní mírný pád zůstávají i nadále na zvýšených úrovních. Obchodníci jsou tak začátkem týdne opatrní a podle nás rozhodně dělají dobře. Přestože jsme považovali korekci z konce minulého týdne za technickou záležitost, prostor k dalšímu pádu akcií se určitě zcela nevyčerpal a pokud se indexům nepodaří ztráty rychle zlikvidovat, „druhá noha“ výprodejů je stále něčím, s čím bychom měli i nadále počítat. V případě Německého DAXu se například po prolomení konsolidačního pásma otevírá stále prostor až někam k úrovni srpnového low, které se nachází v okolí 10 000 – 10 100 euro.
axiory-2.png

Dostáváte u vašeho brokera férové plnění příkazů?

12.09.2016 V České a Slovenské republice, v Evropě a nakonec po celém světě najdete spoustu brokerů, ke kterým můžete prakticky okamžitě vložit kapitál a začít obchodovat. Každý jednotlivý broker se vyznačuje určitým typem marketingu, kterým se snaží přilákat co nejvíce obchodníků.
img

AUDNZD prolomil důležitý support, akcie pokračují v bočním trendu

07.09.2016 Musíme se opakovat, ale za posledních pár týdnů prostě nejde jinak .Finanční trhy zůstávají i dnes v absolutním klidu ...
img

Evropské akcie na vysokých objemech mírně rostou, ropa i JPY naopak navazují na výprodej z minulých dnů

01.09.2016 Trhy pokračují v zavedeném režimu posledních týdnů a ani začátek nového měsíce na tom zatím nic nemění. Nálada na trzích zůstává klidná a mírně pozitivní. První zářijový den s sebou nese přeskupování investičních portfolií, které se zatím na trzích projevuje zvýšenými objemy. Ty jsou na evropských burzách přibližně o třetinu až polovinu vyšší než bylo běžné v posledních třiceti obchodních seancích a dobrou zprávou je, že i na takto aktivním trhu zatím evropské akcie mírně rostou. Daří se přitom finančnímu sektoru, což tlačí vzhůru především italský a španělský akciový index.
img

Příměří mezi býky a medvědy na trzích pokračuje, evropské akcie jen mírně rostou

30.08.2016 Úterní seance zatím z klidného normálu posledních dnů nijak výrazně nevybočuje. Objemy na evropských akciích jsou sice o něco vyšší než včera, i tak ale zůstávají přibližně pětinu pod průměrem. Evropským akciím daří mírně růst, jejich růst se však více než o nové fudamenty opírá především o velmi klidné prostředí a nízkou volatilitu, které akciím a ostatním rizikovým aktivům dlouhodobě pomáhá. Evropské indexy se tak i nadále drží ve velmi úzkém bočním trendu, ve kterém čekají na nové podněty.
img

Trhy na nízkých objemech nervózně čekají na Yellenovou

26.08.2016 Páteční seance probíhá zatím podle očekávání ve vyčkávacím režimu a na výrazně podprůměrných objemech. Trhy čekají na fundament tohoto týdne, kterým je projev Janet Yellenové dnes v 16 hod. a před jejím vyjádřením obchodníci zatím zcela zjevně nechtějí vstupovat do větších pozic. Objemy na evropských burzách jsou proto i navzdory zajímavému ekonomickému kalendáři zhruba o třetinu nižší, než průměr za posledních třicet dnů a evropské akcie si své hodnoty drží na dosah včerejšího close.
img

GBPUSD na pětitýdenním minimu, akcie na nízkých objemech mírně rostou

15.08.2016 Pondělní seance zatím na trzích začíná podle očekávání. Ve Francii a v Itálii jsou bank holiday a přestože jsou tamní burzy otevřené, celkové volume je v Evropě přibližně polovinu a více pod třicetidenním průměrem. Pondělní seance je zatím chudá také na data, takže evropské indexy zůstávají na dosah pátečního close a čekají na nové podněty.
img

Americké maloobchodní tržby dostaly dolar pod tlak, páteční seance ale zatím z klidného režimu minulých dnů nijak nevybočuje

12.08.2016 Ani konec týdne zatím finanční trhy nevykolejil z klidového režimu. Přestože dnes evropské indexy mírně ztrácí, ztráty jsou relativně mírné a nijak nevybočují ze standardního intradenního šumu, když se pohybují v okolí několika desetin procenta. Obchodování na evropských burzách přitom znovu probíhá na výrazně podprůměrných objemech, které jsou přibližně třetinu až polovinu pod třicetidenním průměrem. Bezstarostná idylka tedy pokračuje.
img

Evropské akcie na nízkých objemech dál pozvolna rostou

09.08.2016 Úterní seance zatím na finanční trhy příliš vzrušení nepřinesla. Akciové trhy v Evropě jsou od rána v naprostém klidu a na výrazně podprůměrných objemech se drží v úzkém bočním trendu. Objemy na většině evropských burz jsou 30 % pod třicetidenním průměrem a na eurostoxxu jsme dokonce na pouhé polovině. Nízké objemy a absence důležitých fundamentů akciím častokrát pomáhají a výjimkou není ani dnešek, kdy evropské indexy rostou o několik desetin procenta.
img

Denní rychlý přehled – výhled královského měnového páru 1.8.2016

01.08.2016 Měnový pár EURUSD po otevření trhu sice začal mini gapem dolů proti pátečnímu close, ale více nás těší, že to co jsme uváděli v pátek tak autochartist také dopočítal a přiklonil se k našemu výhledu, že bychom měli pokračovat směrem UP do vyznačené cílové zóny,kde se nachází i dříve již zmiňovaná horní TL velkého trojúhelníku.
img

Akcie pokračují v konsolidaci, drahým kovům pomáhá slabší dolar

28.07.2016 Čtvrteční seance je zatím bez velkých témat. Na trzích sice stále rezonuje včerejší zasedání americké centrální banky, nového makra je však málo a klidné trhy tak ve většině případů pokračují v líném bočním trendu na podprůměrných objemech. Evropské akcie si svou cenu drží a navzdory raní volatilitě zůstávají na dosah včerejšího close. Výjimkou jsou akciové indexy ve Španělsku a v Itálii, kde jsou pd tlakem akcie finančních institucí, na které doléhá blížící se výsledky stress testu evropských bank, které zítra dopoledne publikuje evropský bankovní regulátor.
img

Evropské akcie zahajují týden mírným růstem, CAD opět ztrácí kvůli klesající ropě

25.07.2016 Začátek týdne zatím na finančních trzích probíhá v naprostém klidu. Z důležitých fundamentů jsme se dočkali pouze německého indexu IFO, jehož dopad na finanční trhy byl ale poměrně mírný. Evropské akcie se v rámci intradenního šumu drží mírně nad pátečním close, přičemž zobchodované objemy jsou na většině evropských burz téměř poloviční. Německý DAX si na takto nízkých objemech připisuje růst o 0,9%, díky kterému se již vyhoupl nad hranici 10 200 euro.
img

Akcie zpět v zelených číslech, AUD a NZD se s korekcí popraly nejlépe

07.07.2016 Po dvou nervózních seancích se dnes nálada na evropských akciových trzích uklidňuje a indexy likvidují část svých včerejších ztrát. Německý DAX roste o půl procenta a více než procento přidávají akciové indexy ve Francii a Británii. Strach ze situace v italském bankovního sektoru postupně polevuje a obchodníci se začínají opět zaměřovat na nové makro, které dnes přichází z Evropy a z USA. Hlavní fundament tohoto týdne (NFP) na nás přitom stále ještě čeká a obchodníci pravděpodobně nebudou chtít vstupovat do větších pozic před jeho zveřejněním. To potvrzuje i dnešní objem na evropských burzách, který je ve většině případů přibližně 15 – 25 % pod průměrem posledních třiceti obchodních seancí.
img

Spready mezi evropským dluhopisy se znovu rozšiřují, trhy před středečním Fedem stále v nervózním režimu

14.06.2016 Úterní seance zatím připomíná včerejší obchodování, a to obzvlášť v případě vývoje na akciových trzích. Také dnes otev...
img

Konstrukce AOS v programu StrategyQuant s využitím náhodného generování

12.06.2016 Možnosti, které pro stavbu automatických obchodních strategií (AOS) v programu StrategyQuant používám, jsou v podstatě dvě. Buď nechám program AOS generovat náhodným způsobem anebo využiji genetickou evoluci.
img

Jak získat data pro backtesty (jedna z možností)

28.05.2016 Pokud chceme backtestovat nějakou super slibnou AOS strategii neobejdeme se bez dat, a to nejlépe tickových. Jak je získat? Dovolte mi popsat způsob, jaký používám já s využitím Dukacopy JForex a platformy R.
img

Forex: Forint oslabuje i přes zlepšení maďarského ratingu

24.05.2016 Kurz domácí měny proti euru se včera držel velmi blízko hladiny 27,03 CZK/EUR. Dalším regionálním měnám se nedařilo. Polský zlotý oslabil o necelé půl procento nad úroveň 4,44 PLN/EUR. Maďarský forint i přes páteční zvýšení ratingu Maďarska do investičního pásma od agentury Fitch včera proti euru ztratil devět desetin procenta a smazal tak své páteční zisky. Forintu se nedařilo ani přes slušný zájem o maďarské dluhopisy a akcie.
img

Ropa zůstává v rostoucím trendovém kanálu, akcie dnes mírně korigují růst ze začátku týdne

11.05.2016 Také středeční seance se zatím na finančních stojaté vody příliš nerozvlnila. Akciové indexy v Evropě sice mírně ztrác...
img

Ropu tíží sentiment i fundamenty (TA+FA, D1)

04.05.2016 Ceny ropy dnes klesají už třetím dnem v řadě. Zatímco Brent bojuje o hladinu 45 dolarů za barel, tak ropa WTI už prolo...
img

Akcie i komodity své včerejší pozice drží, trhy našly svou rovnováhu a čekají na nový impuls

20.04.2016 Středeční seance probíhá na evropských trzích v klidu a bez větší volatility. Zobchodované objemy jsou sice nadprůměrn...
img

Evropské akcie rychle zlikvidovaly ranní ztráty, býci mají na trzích stále navrch

18.04.2016 Začátek týdne je sice bez dat, téma pondělní seance je ale jasné. Je jím neúspěšná katarská schůzka zemí OPEC a Ruska,...
img

Americký výrobní sektor znovu příjemně překvapil, trhy končí týden v klidné atmosféře

15.04.2016 Páteční seance se zatím na finančních trzích nese v poklidném duchu. Většina evropských indexů sice mírně ztrácí, pouz...
img

Po včerejším růstu nachází evropské akcie znovu rovnováhu, USD slabší kvůli americké inflaci

14.04.2016 Po včerejším silném růstu se nálada na akciových trzích stabilizuje. Indexy tak skutečně zdá se včera pouze definitivn...
img

Akcie zůstávají ve vyčkávacím režimu, drahé kovy a komoditní měny naopak pokračují v růstu

12.04.2016 Úterní seance dnes zatím plynule navazuje na začátek týdne a většina evropských indexů si svou cenu drží na dosah včerejšího close. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná, volatilita je nízká a zobchodované objemy ani dnes nijak nevybočují z průměru třiceti posledních obchodních seancí.
img

Trhy se vrací do zajetých kolejí, GBP tlačí dolů nové výsledky průzkumů veřejného mínění

06.04.2016 Po včerejší divoké seanci se dnes obchodování na finančních trzích vrací zpět do zajetých kolejí. Evropské indexy si s...
img

Ranní komentář: USDJPY zpět na březnovém low, dnes výsledky PMI/ISM

05.04.2016 Začátek týdne se nesl podle očekávání v klidném duchu a většina akciových indexů se držela v bočním trendu v okolí pát...
img

Výprodej na dolaru pokračuje, evropské akcie pod tlakem kvůli silnému euru

17.03.2016 Po včerejším Fedu na finančních trzích ledy konečně povolily a vrací se volatilita i objemy. Evropské indexy sice ráno...
img

Technická analýza - Dolar s makrodaty z trhu práce v zádech zabojuje o včerejší ztracené body

04.03.2016 EURUSD: Měnový pár se dnes pohybuje nad hladinou denního pivotu na 1,0928 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se poh...
img

Nervozita je zpět. Zlato se vrací nad 1 240 dolarů, německé výnosy nejníže od loňského dubna

24.02.2016 Na evropské akciové trhy se dnes znovu vrací výprodej. Evropské indexy od rána výrazně ztrácí a většina z nich klesá o...
img

Slabá data z Evropy podlamují důvěru v další růst, dolar si své včerejší zisky bez problémů udržuje

23.02.2016 Po včerejším růstu se dnes akciové indexy v Evropě vrací mírně do červených čísel. Německý DAX se stále drží nad hrani...
img

Akcie pokračují v opatrném růstu, EURUSD zpět pod 1,11 EURUSD

18.02.2016 Evropské akciové indexy pokračují v růstu, i když podstatně mírnějším, než během včerejší seance. Nálada na trzích se ...
img

Index S&P 500 v mnohém kopíruje srpnové výprodeje. Přijde růst o 13 %?

18.02.2016 Index S&P 500 má za sebou pěknou třídenní rally, která ho vytáhla o 100 bodů vzhůru. Každou z těchto seancí index rost...
img

Trhy pokračují v korekci dřívějších výprodejů, DAX zpět nad 9 300b.

17.02.2016 Evropské indexy se dnes znovu vezou na růstové vlně. Opatrný optimismus se z trhů tedy prozatím nevytrácí a v kombinac...
img

Akcie konečně korigují své vysoké ztráty, ale na FX a na komodity korekce zatím nedorazila

10.02.2016 Po sedm dnů trvajícím výprodeji dnes evropské akciové indexy konečně zamířily do zelených čísel. Středeční seance se t...
img

Dolar silnější díky výsledkům amerického HDP, evropské indexy znovu v zelených číslech

29.01.2016 Evropské indexy se po včerejším pádu vrací zpět do zelených čísel. Pomohl k tomu nejen včerejší závěr americké obchodn...
img

Cena ropy a riziková averze zůstávají na devizovém trhu dál klíčovými proměnnými

26.01.2016 Na finančních trzích se dnes po menší přestávce znovu připomněla Čína. Zdánlivě klidnou seanci, kdy se čínské indexy d...
img

Na trhy se vrací nervozita, DAX pod pondělním close a na důležitém supportu. Kanadský dolar čeká na verdikt centrální banky

20.01.2016 Středeční seance zatím potvrzuje, že jakékoli zklidnění situace na trhu je potřeba brát především s velkým nadhledem. ...
img

Evropské akcie mírně navyšují ztráty, brent krátce pod 28 USD/b.

18.01.2016 Nový týden začíná v klidu a bez klíčových dat. Americké burzy jsou navíc kvůli svátku v USA uzavřeny, ale i přes relat...
img

Evropské akcie znovu ztrácí. V čele výprodejů tentokrát stojí automobilky

14.01.2016 Evropské akcie dnes dopoledne navazují na včerejší výprodej v USA a propadají se do červených čísel. K pádu jim pomáhá...
img

Trhy vyčkávají na nový impuls, v centru dění zůstává Čína

12.01.2016 Evropské akciové trhy vstoupily do úterní seance solidním růstem a poprvé po pěti dnech by mohly zakončit obchodování ...
img

Čína zrušila automatickou brzdu burzy, dnes NFP, analýza EUR/GBP

08.01.2016 Čína nebude od pátku používat nový mechanismus automaticky zastavující obchody na burze, oznámily ve čtvrtek trhy v Šanghaji...
img

Evropské akcie na vysokých objemech začínají znovu ztrácet, EURUSD na dosah zajímavého supportu

18.12.2015 Pozitivní efekt zasedání americké centrální banky na ocenění akciových trhů zdá se definitivně vyprchal. Po včerejší k...
img

Averze k riziku klesá a evropské akcie začínají konečně znovu růst

15.12.2015 Po několika nervózních dnech se situace na trzích během úterní seance začíná konečně otáčet. Evropské akcie si připisu...
img

Evropské akcie pokračují v pozvolném pádu, WTI krátce pod 35 USD

14.12.2015 Evropské akciové indexy dnes navazují na minulý týden a dostávají se pod prodejní tlak. Tématem dnešní seance je opět ...
img

Evropské akcie likvidují část ztrát z minulého týdne. Brent neudržel důležitý support

07.12.2015 Po divokém konci minulého týdne dnes finanční trhy nachází ztracenou rovnováhu. Pomáhá k tomu tradičně klidná pondělní...
img

Dolar posiluje a znovu tlačí dolů ceny drahých kovů

02.12.2015 Středeční seance přinesla několik zajímavých dat, ale evropské trhy z rovnováhy prozatím vykolejit nedokázala. Akcie s...
img

Evropská data znovu příjemně překvapila, CAD ztrácí kvůli výsledkům HDP

01.12.2015 Po včerejší klidné seanci dnes evropské akciové indexy pokračují ve vyčkávacím režimu. Zobchodované objemy jsou sice l...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Evropa rostla v očekávání zásahu ECB, posiloval dolar, naopak zlato propadlo na minima

27.11.2015 Právě končící týden patřil za poslední dobu mezi zajímavější. Nárůst geopolitického rizika v souvislosti se sestřelení...
img

Evropské akcie navazují na včerejší růst v USA, ropa WTI poprvé od srpna pod 40 USD

19.11.2015 Evropské akciové indexy zatím pouze dohání včerejší Ameriku, kde indexy dokázaly výrazně vzrůst po zveřejnění minutes ...
img

TickINSIDER: Nový přístup k predikci trhů (část 1.)

19.11.2015 V Axiory dlouhodobě usilujeme o vylepšení podmínek pro každého tradera, který s námi má zájem obchodovat. Je potřeba si uvědomit, že Axiory není jen brokerský dům s mezibankovní realizací obchodních příkazů, ale také velký tým místních i zahraničních obchodních specialistů. Zamyslíte-li se, není pro tradera nic lepšího, než mít kvalitního partnera, který pokryje veškeré klientské požadavky a přání, ať už jsou to věci procesní či technologické.
img

Evropské akcie na nízkých objemech začátkem týdne mírně ztrácí

16.11.2015 Evropské akciové trhy sice zahájily pondělní seanci pádem, své původní ztráty však rychle zlikvidovaly a během odpoled...
img

Evropské akcie likvidují ztráty ze začátku týdne, slabší britská data libře neuškodila

11.11.2015 Evropské akciové indexy se dnes vrací do zelených čísel a likvidují podstatnou část ztrát, které nabraly začátkem toho...
img

Euro se propadá pod 1,07 EURUSD. Pod tlakem zůstávají i drahé kovy

10.11.2015 Po nervózním začátku týdne se dnes nálada na trzích částečně uklidňuje. Evropské indexy se tak ve většině případů drží...
img

Akcie začátkem týdne mírně ztrácí, dolar si své pozice drží

09.11.2015 Pondělní seance probíhá podle očekávání v klidu, když trhy dál vstřebávají důležité fundamenty z minulého týdne v čele...
img

Dolar pokračuje v růstu, zlepšující se data zvyšují poptávku po akciích a ostatních rizikových aktivech

04.11.2015 Středeční seance je zatím na data podstatně bohatší, než předchozí dva dny, což se konečně projevuje i na zvýšených ob...
img

tickINSIDER - analýza EUR/USD [3.11.2015]

03.11.2015 Přinášíme dnešní intradenní výhled na měnovém páru EUR/USD. Vzhledem k datům, které nám přináší náš algoritmus tickINISIDER, jsme dnes zaznačili...
img

Evropské akcie pokračují v opatrném růstu, libře pomohla lepší data

02.11.2015 Začátek týdne se na trzích nese v tradičním klidném duchu. Akciové indexy v Evropě své solidní pozice dokonce mírně na...
img

Dolar odevzdává středeční zisky, evropské akcie zakončují týden téměř beze změny

30.10.2015 Páteční seance je v plném proudu a zatím vše nasvědčuje tomu, že dnes evropské indexy uzavřou týden na prakticky stejn...
img

Ropa se dál propadá a bere s sebou i kanadský dolar, akcie mírně ztrácí

27.10.2015 Akciové indexy se po včerejší nevýrazné seanci dnes dostávají mírně do červených čísel a likvidují malou část zisků, k...
img

Trhy vstřebávají růst z minulého týdne a čekají na další centrální banky

26.10.2015 Akciové indexy dnes vstřebávají hodně divoký růst z konce minulého týdne a ve většině případů se jen na nízkých objeme...
img

Zajímavé příležitosti na trzích 23. 10. 2015

23.10.2015 Přinášíme Vám pravidelné investiční tipy z dílny analytiků XTB ve Varšavě k dnešnímu dni, které mají za cíl seznámit č...
img

Růst evropských výnosů pomáhá euru likvidovat včerejší ztráty, akcie znovu mírně ztrácí

20.10.2015 Evropské akciové indexy ráno krátce po otevření zamířily do červených čísel a své ztráty si drží i během odpolední sea...
img

Teorie aukce – reakční, iniciativní aktivita

13.10.2015 Základní pojmy profilu trhu jako jsou LVN, HVN, POC nebo rovnovážnou oblast již známe z minulého dílu našeho seriálu o teorii aukce. O rovnovážné oblasti se budeme bavit i v tomto díle, a to z důvodu reakční a iniciativní aktivity.
img

Týden začal na nízkých objemech, zlato na důležité resistenci

12.10.2015 Nový týden začal podle očekávání v klidu a na nízkých objemech. Ty jsou na evropských indexech sotva dvoutřetinové, co...
img

Akcie si pondělní zisky drží, překvapivě vysoko zůstávají dluhopisové výnosy

06.10.2015 Evropské indexy dnes navazují na včerejší růst a navzdory slabšímu začátku úterní seance se opět vrací do zelených čís...
img

Klesající šance na růst amerických sazeb dál pomáhá akciím

05.10.2015 Pondělní seance na trzích začala ve velkém stylu, když evropské indexy pokračují v solidním růstu z konce minulého týd...
img

Evropské indexy se vrací tam, kde týden začaly. Zlato v týdnu naopak zdolalo zajímavý support

11.09.2015 Po včerejší nevýrazné seanci se dnes evropské indexy opět dostávají pod prodejní tlak. Obchodování sice probíhá na prů...
img

Evropské indexy v červených číslech, BoE na své politice nic nemění

10.09.2015 Po včerejším mizerném close v USA se dnes Evropa propadá do červených čísel a likviduje část zisků ze začátku týdne. E...
img

DAX od začátku týdne +4 %, JPY dál výrazně ztrácí

09.09.2015 Evropské indexy za sebou mají zatím velmi slušný týden. Všechny tři dny v zelených číslech a proti pátečnímu close si ...
img

Dolar zlikvidoval více než polovinu z nedávných ztrát, nálada na trzích se vrací k normálu

27.08.2015 Po středečním pádu se dnes Evropa vrací do zelených čísel. K růstu ji ale nepomohla dnešní, nýbrž včerejší seance, a k...
img

Dolar pokračuje v likvidaci ztrát, evropské akcie si včerejší zisky drží

26.08.2015 Včera se situace na trzích začala konečně zklidňovat a i dnešek se zatím nese v poklidném duchu. Evropa sice otevřela ...
img

Akcie korigují včerejší ztráty, nálada na trzích se konečně stabilizuje

25.08.2015 Den se se dnem sešel a na trzích se po delší době opět zelená. Po včerejším výprodeji, který před otevřením burz v USA...
img

Čínská devalvace, co přesně znamená pro trhy?

11.08.2015 Čínská centrální banka (PBoC) dnes nad ránem překvapila finanční trhy svým rozhodnutím devalvovat měnu. Ta oslabila na...
img

Evropské akcie navazují na růst z minulého týdne, výprodej na ropě zatím nebere konce

03.08.2015 Evropské burzy v pondělí navazují na konec minulého týdne a drží se v zelených číslech. Zisky jsou ale relativně malé ...
img

Jak Švýcarsko změnilo forex - půl roku poté

03.08.2015 V současné době je neustále středem pozornosti nejen pro forexové obchodníky jednání týkající se problematického Řecka. Nicméně stále zůstává nejvlivnější událost roku pro forexové obchodníky situace kolem Švýcarské národní banky, která před půl rokem, konkrétně dne 15.1.2015, bez předchozího oznámení přestala intervenovat proti švýcarskému franku a pustila tak fixaci kurzu na měnovém páru EUR/CHF na 1,2000.
img

Evropské trhy přešlapují na místě a čekají na večerní Fed

29.07.2015 Středeční seance zatím probíhá ve velkém klidu. Evropské indexy si svou cenu drží téměř beze změny proti včerejšímu cl...
img

XAG/USD: silver at record lows

24.07.2015 This week the XAG/USD pair is trading flat. After a nosedive seen last week, this Monday the price reached the year lo...
img

Americký trh s bydlením překvapil a pomohl dolaru, akcie zatím beze změny

17.07.2015 Po solidním růstu z předchozích několika dnů dnes evropské indexy opět spíše přešlapují na místě a drží si své pozice....
img

EUR/USD: general analysis

08.07.2015 During the trading session on Tuesday, the euro fell against the U.S. dollar. The price was declining towards 1.0915 a...
img

EUR/USD: general analysis

02.07.2015 Yesterday, during the trading session, the European currency continued to fall, losing 94 points, and reached the leve...
img

Trhy se vzpamatovávají z víkendového krachu jednání o Řecku, úspěšně korigují ranní gapy

29.06.2015 Evropské indexy se dnes obchodují kompletně v červených číslech a samozřejmě že z pochopitelných důvodů. Krach jednání...
img

Humana jedná o převzetí, akcie na historických maximech

01.06.2015 Závěr týdne se nesl na vlně negativního sentimentu, když hrubý domácí produkt USA klesl v prvním kvartálu letošního roku o 0,7 %. Ačkoliv byl propad v konečném výsledku menší, než se očekávalo, jedná se o nejhorší výkon americké ekonomiky od roku 2009. Akciové indexy na zveřejněná data reagovaly více než 0,5% propadem, konkrétně DJIA -0,64 %, NASDAQ Composite -0,55 % a S&P 500 -0,63 %.
img

Akcie Intel těží ze zvýšených doporučení, Apple z tweetu Carla Icahna

19.05.2015 Akciové trhy v pondělním obchodování navázaly na optimisticky laděný závěr z minulého týdne a index S&P 500 se posunul na nová maxima ve výši 2129,2 bodů. Hlavní benchmark tak roste již čtvrtým dnem v řadě, tažen především sektory zdravotní péče a smíšených konglomerátů. Brzdou je naopak i nadále sektor základních materiálů, který zatěžuje přetrvávající pád cen akcií těžařů, když ceny energetických komodit vlivem klesající poptávky pokračují ve svém dlouhodobém sestupu.
img

Akcie Netflix a Yum! Brands na maximech, příležitost na Wal-Mart

18.05.2015 Na akciových trzích panuje optimistická nálada, která se v pátečním obchodování nesla v poklidném duchu. Americké akciové indexy prošly páteční seancí bez jakéhokoliv významnějšího pohybu, i přestože byla publikována některá horší makrodata. Index spotřebitelského sentimentu podle Michiganské Univerzity v květnu klesnul na 88,6 bodů z dubnových 95,9 bodů. To nestačilo na očekávání konsensu ve výši 95,8 bodů a index se tak propadnul na nejnižší hodnoty od října minulého roku.
img

Krátké obchodní analýzy – Index S&P 500, EUR/USD a agrokomodity

13.03.2015 Silná data z americké nezaměstnanosti z konce minulého týdne zamávala jak s akciovými indexy, tak s eurodolarem (měnový pár EUR/USD) o něco více než jsme očekávali. Vše důležité na finančních trzích se nyní točí a nějaký čas točit bude kolem úrokových sazeb v USA.
CurrencyPower.2015-01-13.3.candles.png

Forex: Korelace a síla měn 13.1.2015

13.01.2015 Ve svých pravidelných článcích se snažím prezentovat pohled na trh ne skrze měnové páry, ale skrze...
2015CurrencyPower_Range_Bars.MichelAspron.png

Forex: Korelace a síla měn v roce 2014

07.01.2015 Můj první článek roku 2015 bych rád věnoval ohlédnutí za rokem minulým. Fundamentální zhodnocení již...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Zlato vzrostlo nad $1200 a nyní klesá

02.12.2014 Očekávaný pokles tržeb z Thanksgiving víkendu v USA vedl k propadu amerických trhů. Retailoví giganti jako Apple nebo Amazon odepisovali. I přes odmítnutí Švýcarského referenda zažilo největší růst v roce zlato a také ropa výrazně rostla (+4 %). Americký index S&P 500 zavřel o 0,7 % níže na 2053.
EURUSD H1 03112014.PNG

Dolar dnes musí potvrdit svou sílu

03.11.2014 Americký dolar nastoupil do nového měsíce s plnou parádou, když během asijského obchodování získal...
forex-05052014-223.png

Dvacet věcí, které potřebujete vědět o forexu

11.09.2014 Jaké nejdůležitější věci by měl znát začínající obchodník na forexu?
img

Začal týden amerického dolaru. Libra a EURo konsolidují. USD roste.

29.07.2014 Středeční odhad HDP za 2Q/2014 bude rozhodujícím závažím při rokování FOMC o pokračujícím snižování nákupů US dluhopisů ze strany americké...
img

Dolar jde do strany – jak dlouho ještě? Kdo se přidá? Libra sprintuje k cíli.

23.06.2014 Americká měna uzavřela na týdenním grafu indexu I.USDX na hladině 80,37, nejníže od 18.5.2...
img

IMPORTANT ECONOMIC EVENTS OVERVIEW: MAY 26-30, 2014

23.05.2014 The upcoming week is going to be relatively slow, because of the holidays in the USA and the UK on Monday, May 26. Let...
img

FORECAST FOR MAY 12-16, 2014

09.05.2014 Next week will be filled with macro and microeconomic data from the major world?s economies. Let us revise key events...
img

GBP/USD je zatím přesvědčivě nejlepší pár na obchodování důležitých dat

09.04.2014 Obchodujete fundamenty? Pokud ano, určitě vám neuniklo dění na britské libře.
svickove formace 07042014-ilu.png

Nejvýznamnější svíčkové formace – část I.

07.04.2014 Náš svět je plný znaků a symbolů. V běžném životě se s nimi setkáváme téměř všude. Příkladem různých forem grafických znaků a piktogramů jsou jakákoliv písma, dopravní značky, smajlíky, gesta, atd. Také finanční svět je bohatý na různé vizuální symboly a ztvárnění. Například býci a medvědi jsou symboly růstu a poklesu ceny, svíčkové grafy jsou obrazovým ztvárněním pohybů cen na trhu. Posledně zmíněným – svíčkovým grafům a formacím – se budeme věnovat v tomto článku.
img

FORECAST FOR MARCH 24-28, 2014

21.03.2014 Next week will be filled with macro and microeconomic data from the major world?s economies. Let us revise key events...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | EUR/NZD | GBP/NZD | USD/ZAR | USD/TRY | EUR/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Svíčkové formace | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Teorie aukce | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Advance | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ascending bottoms | Ascending tops | Ask | Aussie | Average True Range | ADX | BIC (Bohemian Identification Code) | Transakce | BaFin | Baissista | Balance | Balanced Funds | Balancovaný fond (smíšený) | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bar charts | Bazický bod | Bear | Benchmark | Best bid | Beta | Bid | Black Box | Bloomberg | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Buy Limit | Buy Stop | Buy on close | Buy on opening | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | COT report | Cap | Carry trade | Cenný papír | Cenový trend (Price Trend) | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Autochartist | Chop | Closed trades | Commodity Channel Index | Konsolidace | Country Funds | Custodian | Custody | Custody transakce | DAX | Daytrader | Daytrading | Daňový štít | Decline | Demo účet | Denní obchodování | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Dlouhá pozice | Dluhopis | Doba návratnosti | Dollar | Doporučený minimální investiční horizont | Dow Jones Industrial | Downside | Downtrend | Drawdown | European Commission | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | EOD | ESM | EURIBID | Easing | Efektivní portfolio | Ekonomika | Elasticita | Emerging markets | Emise | End of day trading | Equity Funds | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fair Value | Falešné proražení | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixed Income Funds | Fixní dluhopis | Flat | Floating | Floating rates | Fond fondů | Fondy High-yield | Fondy SRI (social responsible investments) | Fondy dividendové | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | GAAP | Gap | Vstup short | Grafy | HFT | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Inside Bar | Insider | Intraday | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Larry Williams | Last Trading Day | Leverage | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Money flow index (MFI) | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Buy Price | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | PEG | Parabolic SAR | Parita | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podílový list | Point and figure chart | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Relative Strength Index (RSI) | Reserve Bank of Australia | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short Term | Short pozice | Skalper | Sloupcový graf | Směnný kurz | Spike | Split | Spot | Spotová cena | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Support (Podpora) | Support a resistance | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Tick | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní příkaz | Ukazatel | Uptrend | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | YTD | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | CCI indikátor | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Ken Veksler | Zisk | Ziskový obchod | TickINSIDER | Britská měna | Spekulant | Overtrading | Jaroslav Tupý | Break-Even | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | Partners | DailyFX | Gold | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Contracts for difference | Makrokalendář | Analytický tým | Regulace | Axiory Europe | Indexy CFD | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Money-Management | Algoritmické obchodování | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Time-Frame | Tomáš Vobořil | EuroStoxx50 | Raghee Horner | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Párové obchodování | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | OHLC | Volatilní | Burzovní obchodování | StrategyQuant | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Netflix | Americká centrální banka | Analýzy | Australská měna | Automatický obchodní systém | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena drahých kovů | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata a stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Časové pásmo | České koruny | Členové eurozóny | DAX 30 | Day trading | Devizové kurzy | Direct market | DJIA | Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | Elektřina | Engulfing | EUR USD | Eura | EURAUD | EURGBP | EURHUF | EURIBOR | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční služby | FinWin | Fondy | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf zlata | Hang Seng | Harami | High Low | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHF USD | Ichimoku | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Indikátor momentum | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | ISM | Jádrová inflace | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Knihy o tradingu | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Konfluence | Kurs USD | Kurz čínské měny | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurzy | Leonardo fibonacci | Libra | Lira | Lombardní úvěr | Lukáš němec | MACD indikátor | Maďarská měna | Maďarská měna kurz | Maďarské forinty platné | Maďarsko | Maďarsko měna | Maďarsko měna EUR forint | Maďarský forint kurz | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Marže obchodů | Maximální riziko | Mayzus | Měna 1 dolar | Měna FT | Měna KLDR | Měna KR | Měna kurz | Měnové kurzy | Měnový kurz | MePro trading | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader download | MetaTrader4 | Mexický dolar | Míra inflace | Money Flow Index | Morning Star | Moving Average | MQL | MSC titul | MT 4 | MT4 for android | MT5 android | MyFxBook | Nákup dluhopisů | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei225 | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování forex | Obchodujeme | Obchody na burze | Odborné knihy | OTC trh | Paládium | Parabolic SAR indikátor | Patterns | Pavel Šafařík | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej EUR | Prognóza | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Ropa graf | Ropné vrty | Ropy | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Seminář | Shanghai Composite Index | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stochastický | Surová ropa | Světové burzy | Swingy | Španělská ekonomika | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | Throwback | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Tvorba AOS | Twitter | US dollar | USD EUR | USDMXN | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Williams Percent Range | WTI | WTI ropa | XTB.cz | XTB Brokers | X-Trade | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | BreakEven | Trading Coach | ZEW | EIA | ATR | ING | Benzín | DMA | Put | Balancovaný fond | BIC | Buy | Buyout | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Liquidity ratios | Lock up period | Lze na dluhopisu prodělat? | Maďarsko - burza | Market Outperform | Market Ratios | Měď | Medium Term | Michal Horáček | Ministerstvo financí | Obálka | Obchodní den | Overweight | P.A. | Překoupení | Range | Rate Hike | ROCE | Sell | Small caps | Strong Buy | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Typická cena | Upisování akcií | Vážená cena | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Barchart | WSJ | Instrukce | Listinný CP | Maržový vklad | Převis | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | StopLoss | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Equity křivka | eBook | Bailout | Reálné obchodování | Tržní sentiment | Zhodnocení účtu | Average true range (ATR) | Commission | Komise | Kontrakt | Correction | Double bottom | Flag | Mini lot | Trendový indikátor | Majors | Market on close | Market on open | Martingale | Money management (MM) | Oversold | Profit Target (PT) | Session | Stop Loss (SL) | Technická analýza (TA) | Market If Touched | SierraChart | Backtesty | Ticková data | DEMO account | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Fibonacci trading | E-mini | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Frustrace | COT | Velcí hráči | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Currency market | Currency pairs | Čtení grafu | Easy language | Expert Advisor | Head and Shoulders | Forex obchody | Forex trh | FX market | Graf EUR/USD | Investment | Stock market | Traders | Zlatý standard | Aramco | Markit | Jackson Hole | RBC Capital Markets | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | Caterpillar | ANZ | Sentix | SaxoTrader | MICEX | Investing.com | Macquarie | Axis | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | Technické indikátory | Forex asistent | Statistická arbitráž | Sentix index | Reporty | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Halifax | Revize evropského HDP | S/R zóna | Finanční regulace | Důležité fundamenty | Technický pohled | Bezpečné měny | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Hledání svatého grálu | Backtestovat | XAG/USD | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Tomáš Kadeřávek | Mark Carney | Korekce na akciích | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Tržní cyklus | Finanční aktiva | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Cizí měny | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Trading range | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | Příležitosti na trzích | Earnings | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | Target Profit | Globální akciové trhy | Korelační strategie | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Konstrukce AOS | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Hillary Clintonová | Profit faktor | Volby v USA | Politické napětí | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Obchodní signály | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Nervozita na finančních trzích | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Časová pásma | City | Brokerský dům | Brokerské domy | Ministři financí eurozóny | Opční bariéry | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Forbes | Cena Brentu | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Standard & Poor's | Britské akcie | Economist | Economic | Forwardy | Akcie v Asii | IBEX | Britská centrální banka | Turbulence na trzích | Dollar Index | Bankovní regulace | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Finanční centra | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | XE.com | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americký ministr financí | Britské banky | Hlavní indexy | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | AAA | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Vystoupení z EU | Kurz domácí měny | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Finanční tituly | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování AOS | CySEC | Zajištění | Čínské devizové rezervy | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Steve Nison | FTSE 100 | Ethereum | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Mataf.net | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Poplatky | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Propad akcií | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Trading nastavení | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | Ministr obchodu | Bankovní domy | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Nadměrné obchodování | Krize | Macquarie Bank | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Dominik Kovařík | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Turecké akcie | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Intradenní šum | Zájem obchodníků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Orderflow | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | xStation | Ziskové obchodování | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Konsenzus | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Tester strategií | Tisková konference ECB | Obchodování v New Yorku | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Audi | Politico | Business Insider | Globtrex | EUR/KRW | SaxoTraderGO | Flash Crash | Carl Icahn | Spinning Top | ex | Purple Trading | Zklamání investorů | Konec intervencí ČNB | XTB Market Barometr | Market Barometr | Obchodování v praxi | Andrea Unger | VolumeByPrice | Investopedia | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Nasdaq Composite Index | Ondřej Janata | Vydělávat peníze | Globtrex.com | René Remšík | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Obchodování breakoutů | Breakout obchody | Akcie Tesly | MetaTrader 4 Supreme Edition | Nenad Kerkez | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | Jerome Powell | Indikátor Squeeze | LYNX Trading | Rebalancování indexů | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Stellar | Nový šéf Fedu | Správce portfolia | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Trading ideas | SaxoTraderPRO | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Můj trading | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Finex | Finex.cz | Zobchodovaný objem | Evropské akciové trhy | Financial Conduct Authority (FCA) | Long signál | Netflix (NFLX) | L.F. Investment Limited | Akcie Applu | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Graf indexu | Short signál | Obchodování akcií | Profesionální obchodník | Trendové čáry | Akcie v Evropě | I-Trader | Trh s ropou | Pipy | XE | Signál na akcie | Obchodní signál | Automatické obchodní strategie | Obchodní platforma MetaTrader | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Zdeněk Macur | Index spotřebitelské důvěry | Zpomalování světové ekonomiky | Ukončení obchodní války | Snížení volatility | Lukáš Adámek | Australské akcie | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | Obchodní grafy | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Profesionální trader | ASIC | Způsob obchodování | Trading akciových indexů | Ceny zemního plynu | Volume By Price | Daily OHLC | Zvýšení sazeb | Renko grafy | Renko graf | Nastavení Renko grafu | Obchodování Renko grafy | Indikátor ATR | Využití ATR | Období vysoké volatility | Začínající obchodníci | Klouzavé průměry (MA) | Obavy investorů | Short obchod | Splácení dluhu | Obchodní aktivity | CNY | Akcie klesají | Budoucnost ropy | Začít obchodovat | AOS Klub | Hikkake-pattern | Čínský trh | Pattern vigo | NASDAQ 100 | Americké futures | XTB Research | Situace na trzích | Indikátor pivot point | Pivot Point MT4 | Výpočet pivot point | Kvantitativní analýza | Kvantitativní analýza na Forexu | Úspěšné obchodní strategie | US500 | Saudi Aramco | MT5 Supreme Edition | Býčí pattern | Denní graf | Overbalance | David Němec | Forex měnový pár | Sestavení obchodního systému | Příležitosti na australském dolaru | Edge | Swing obchody | Pattern hlava ramena | Analýza měnových párů | Nastavení Stop-Loss | Automatické systémy | Obratové patterny | Obratový pattern | Tým FXstreet.cz | Konfluence více faktorů | TikTok | Automobilky | KOSPI | MetaTrader 5 Supreme Edition | Jednání o brexitu | Mediální společnosti | Politická situace | Indikátor Linear Regression | Linear Regression | Lineární regrese | Německá vláda | Patterny | Výstup z obchodu | Obratové formace | LNG | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Bílý dům | Obchod | Obchodní dohody | Praktický příklad | Trader z USA | Super trader | Myšlenka | Hypotéza | Deskriptivní statistika | Tradingová rozhodnutí | Transparentní účet | Přístup ke kvantitativní analýze | Historie obchodů | Podmínka pro Stochastic | Standardní odchylky | Kvantitativní analýzy | Standardní odchylka | Standard Deviation | Stažení dat AUD/USD | Kvantitativně analyzovat | Průměrná hodnota | Praktická ukázka | Analýza dat | Naprogramování vzorečku | Naprogramování | Cenná informace | Statistické údaje | Histogram | Auditovaný účet | Supreme Edition | Inflace v Británii | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Pattern Energy Group | PEGI | SP500 CFD | Svíčková formace | Jakub Hodan | Technická analýza na forexu | Studie | WTI CFD | Vysoké riziko | Bilance | Růst světové ekonomiky | IPO Saudi Aramco | Amazon | Hong Kong | Fáze obchodní dohody | Billions | 5G | Oblast supportu | FT | Dvojité dno | Josef Lukáč | Fakey Pattern | Master Candle | Pattern Master Candle | SMA | Statistika | Předpovědi | Predikce vývoje | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Propouštění | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Hikkake | Hikkake pattern | Stavebnictví | Problémy | NAFTA | Zasedání FOMC | Ranní komentář | Plyn | Nálada | Čínské vlády | Yahoo | Farmaceutická společnost | Airbus | Zahájení obchodování | Míra | Měnové politiky | Modelový příklad | Americké centrální banky | Fed index | xStation5 | AT&T | Disney | Nejbližší support | Bydlení | První obchod | Nejlepší akcie | Klesající trend | Silný support | Netflix | NFLX | Stoupající trend | Daimler | FP Markets | Budoucnost | Pohled tradera | Nastavení Fibonacci | Trendová obchodní příležitost | Trend systém | RSI/PA (W1, D1) trend system | Ukazatele | SAP | Horší data | Zamyšlení | Volatilita je nízká | Vladimír Beszédes | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Anglie | Wales | Trhy | WHO | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Pohyby cen | Asijské indexy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Boeing | Vstupy | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Vývoj měnového páru EUR/CZK | BP | PMI pro sektor | Sazby beze změny | NFP | Technická analýza měnových párů | Obchodovanie | Medvědi | Trendové indikátory | Moving Average Convergence Divergence | COVID-19 | Zemědělské komodity | Bez rizika | Gilead Sciences | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Vývoj | Změny trendu | VOLX | Fibo levely | Lídři EU | Restrikce | Aerolinky | Medvědí trend | Nízká cena ropy | Směr trendů | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Texas | Hlavní americké indexy | Další pokles | Unilever | Král Salmán | Salmán | Republikáni | Demokraté | Divergence indikátoru | Japonský ministr financí | Počet potvrzených případů | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Tým Admiral Markets | Americké ropné zásoby | Další růst | Růst | United Airlines | Signál | Americká spotřebitelská důvěra | Šíření nákazy | Podnikatelé a firmy | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Práce | Koronakrize | Eni | Americké spotřebitelské úvěry | Spotřebitelské úvěry | Propouštění zaměstnanců | Hlavní měnové páry | WELL | Otevírání ekonomiky | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Remdesivir | Demokraté a Republikáni | Vývoj měnového páru USD/CAD | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | Producenti ropy | Ceny domů v USA | Selský rozum | Evropské indexy | Omezení pohybu | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Cestování | 737 MAX | FDA | Gilead | Pattern Hikkake | Traders Watch | PMI pro sektor služeb | Výsledky NFP | Průmyslové kovy | ONE | Indexy v Asii | Volatility trhu | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Vstup do obchodu | Velké peníze | Kupci | Americká média | Proti trendu | Unie | Výrobní PMI | Sentiment na trzích | Býčí trend | Premier League | Investice do infrastruktury | Trend je tvůj přítel | Covid | Letecký průmysl | Iress | MAM | Ceny | Američtí politici | Buy signály | Caixin
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Clearstream
Clearstream International
Clemens Fuest
CLEO.one
CLEO.one Optimizer
CL.i
CLIMEON
ClipperData
CLK0
CLM0

Následující klíčová slova

Closed trades
Cloud Computing
Cloudera
CloudMinds
Cloud mining
Cloudová kontaktní centra
Cloudové kontaktní centrum
CMC
CMC forex
CMC Markets
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít