Fair Value

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditného měnového páru NZD/USD, čtvrtek 21. listopadu 2024
21.11.2024 V grafu 4H pro kiwi se objevuje odchylka mezi pohybem ceny a indikátorem awesome oscillator, zejména s vytvořením býčího kanálu. Shodou okolností se pohyb ceny NZD/USD protíná s úrovní oblasti Bullish Fair Value Gap, takže pokud nedojde k významné sestupné korekci, zvlášť pokud cena neprorazí a nezavře pod úrovní 0,5843, má kiwi potenciál posílit až na úroveň 0,5917. Jestliže ji úspěšně překoná a zavře nad ní, bude pokračovat v růstu k hlavnímu cíli 0,5950, a jestliže ho podpoří momentum a volatilita, bude jeho dalším cílem úroveň 0,6003.

Analýza Dow Jones, DAX, EUR/USD - Korekce na trzích
19.11.2024 Volby odezněly a na trhy přišla korekce. Ta je sice aktuálně ve zdravém rozmezí, ale ještě není u konce. Co očekávat v tomto týdnu?

Jak obchodovat pár GBP/USD dne 18. listopadu? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
18.11.2024 Pár GBP/USD se v pátek ani nepokusil o korekci. Jak už bylo zmíněno, v USA byly zveřejněny údaje o dvou makroekonomických ukazatelích, přičemž větší vliv na trh měly údaje o maloobchodních tržbách. Dvě zprávy byly zveřejněny také ve Velké Británii: HDP za 3. čtvrtletí vzrostl ve druhém odhadu o 0,1 %, což je méně než 0,2 % v původním odhadu – negativní faktor. Průmyslová výroba jako obvykle poklesla, a to více, než obchodníci očekávali. Tři ze čtyř zpráv podpořily americký dolar, který i bez makroekonomické podpory nadále bez problémů roste. Stále zastáváme názor, že americký dolar bude dále posilovat, jak zdůrazňujeme už dva měsíce. Od začátku roku jsme upozorňovali na nelogický růst eura a libry a předpovídali jsme, že trh tyto páry opět nastaví na fair value. Tento proces nyní probíhá.

ČEZ (Držet, 12m cíl = 923 CZK): Klesající ceny elektřiny
15.11.2024 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme nové doporučení Držet s aktualizovanou cílovou cenu ve výši 923 CZK (předchozí doporučení i cílová cena byly Koupit a 1 034 CZK z 7. 9. 2023).

I takhle vypadá cesta od zkušební verze programu až ke statisícům
11.11.2024 Každý z programů Fintokei si lze vyzkoušet ve Free Trial verzi. Ideální volba pro ty, kteří neví, zda na splnění challenge mají. Třeba jako náš obchodník Adam, který s nákupem challenge zprvu váhal. Nedávno jsme mu vyplatili jeho osmý payout.

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva ropa, čtvrtek 7. listopadu 2024
07.11.2024 Ropa se v grafu 4H patrně dostává do vzestupné korekce, přičemž se zdá, že růst začíná zpomalovat, i když se stále pohybuje nad WMA (21). Objevuje se ale odchylka mezi pohybem ceny ropy a awesome oscilátorem, zvlášť teď, když je na úrovni bearish fair value gap. Dokud tato posilující korekce nepronikne a nezavře nad úrovní 74,19, může ropa klesat zpět k úrovni 68,97, a pokud ji podpoří momentum a volatilita, bude jejím dalším cílem úroveň 66,31.

🎥 Začíná živé vysílání SMC
05.11.2024 Připojte se k našemu živému vysílání a pronikněte do světa strategie Smart Money Concepts. Naši experti vám ukáží, jak profesionální investoři analyzují trh a identifikují potenciální obchodní příležitosti.

Jak obchodovat pár EUR/USD dne 5. listopadu? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky
05.11.2024 V pondělí měnový pár EUR/USD vykázal růst, přesně jak jsme předpokládali. Makroekonomické pozadí bylo v pondělí poměrně slabé, ale to samo o sobě pokles dolaru nevyvolalo. V pátek Spojené státy zveřejnily sérii neuspokojivých zpráv o trhu práce a podnikatelské aktivitě, přesto se dolaru nějakým způsobem podařilo posílit. V pondělí jsme tak pozorovali "obnovení fair value". Celkově lze říci, že korekce směrem vzhůru začala (jak jsme předpovídali) a pokračuje. Tento týden bude hodně záležet na zasedání Federálního rezervního systému a na signálech, které americká centrální banka vyšle veřejnosti. Je také důležité si uvědomit, že dnes začínají prezidentské volby v USA, které by mohly výrazně zvýšit volatilitu. Korekce může pokračovat, ale tento týden bude mít velký vliv fundamentální pozadí.

Přehled vývoje GBP/USD dne 5. listopadu. Libra nemůže nic dělat
05.11.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pátek poněkud neobvyklý pokles, po kterém v pondělí následoval přirozenější růst. Toto posilování britské měny však může skončit. Trh obnovil páteční fair value, ale další růst britské libry bude vyžadovat nové faktory a důvody.

Analýza S&P 500, EUR/USD, GBP/USD - Super týden je tady: Americké prezidentské volby a zasedání Fedu
04.11.2024 Pokud na trzích hledáte volatilitu, tento týden budete mit žně. Kromě prudkých tržních pohybů se však tento týden bude také určovat směřování trhů do konce roku 2024. Jste připraveni?

Ropa nevěří průzkumům
04.11.2024 Zatímco Izrael a Írán pokračují v jakémsi kvazi choreografickém tanci a snaží se dát najevo agresivní postoj, aniž by vyvolali plnohodnotnou válku, ceny ropy nacházejí podporu. Fundamentálně zůstává trh s ropou slabý; periodické eskalace geopolitického napětí ale vracejí Brent, který je sražený na kolena, zpátky do života.

Ropa nevěří průzkumu
04.11.2024 Zatímco Izrael a Írán pokračují v jakémsi kvazi choreografickém tanci a snaží se dát najevo agresivní postoj, aniž by vyvolali plnohodnotnou válku, ceny ropy nacházejí podporu. Fundamentálně zůstává trh s ropou slabý; periodické eskalace geopolitického napětí ale vracejí Brent, který je sražený na kolena, zpátky do života.

Analýza S&P 500, EUR/USD a WTI: Trhy pod vlivem amerických voleb
29.10.2024 Už za týden se budou trhy zmítat pod volatilitou způsobenou americkými volbami. První záchvěvy však lze pozorovat už teď. Pojďte se s námi podívat na poslední předvolební analýzu trhů. Příští týden totiž vysíláme naživo!

Technická analýza intradenního pohybu ceny BCH/USD, pátek 25. října 2024
25.10.2024 V grafu 4H kryptoměny BCH/USD se objevuje Bullish Fractal Bar, který je zároveň patternem Wiseman #1, a signál ze Super AO (Wiseman #2), který se shodou okolností nachází a protíná v rámci Bullish Fair Value Gapu. Současně se zde nachází pattern Failing Wedge. Pár má BCHUSD tedy potenciál posílit, i když by mohl korigovat dolů. Dokud ale sestupná korekce neprolomí a nezavře pod úrovní 333,74, bude mít pár stále možnost posilovat a otestovat úroveň 378,55. Jestliže se ukáže, že tuto úroveň úspěšně prolomí a zavře nad ní, bude dál stoupat k hlavnímu cíli 425,45, a jestliže ho podpoří momentum a volatilita, pak k dalšímu cíli 457,85.

Technická analýza intradenního pohybu ceny indexu Nasdaq 100, čtvrtek 24. října 2024
24.10.2024 Po úspěšném průrazu pod pattern rostoucího klínu v grafu 4H se teď index Nasdaq 100 zřejmě vrací nahoru, aby otestoval zónu Bearish Fair Value Gap, kde v blízké budoucnosti s největší pravděpodobností otestuje úroveň 20 336,3. Ovšem pokud nepřekoná úroveň 20 479,0 a nezavře nad ní, opět oslabí k úrovni 19 963,7, a pokud ho podpoří volatilita a momentum, není vyloučeno, že zamíří k úrovni 19 237,8, což potvrzuje výskyt odchylky mezi cenovým pohybem indexu a indikátorem MACD histogram (osMA).

Americký dolar má navrch
24.10.2024 Americký dolar má na forexovém trhu stále navrch. Měnový pár EUR/USD klesá už 13 z posledních 16 obchodních dnů. Správci aktiv a hedgeové fondy během posledních tří týdnů snížili svou medvědí pozici na americké měně z 13 mld. USD na neutrální. Znovu se začalo hovořit o paritě na hlavním měnovém páru. Kdo za to může? Jerome Powell nebo Donald Trump?

Analýza Nasdaq, DJ30, DAX, XAG/USD, EUR/USD - Stříbro prorazilo rezistenci, DJ30 na novém rekordu
22.10.2024 Dva týdny před prezidentskými volbami v USA mají trhy býčí náladu. Rostou indexy, dolar a překvapivě i stříbro. Co očekávat v příštích několika dnech?

S&P 500 ohromuje investory svou rally
18.10.2024 Jak už to tak bývá, zvýšená očekávání vedou ke zklamání, zatímco ta nižší k úspěchu. Na začátku roku 2023 odborníci z Wall Street předpovídali, že index S&P 500 do konce roku vzroste na 4 050 bodů, což se nakonec ukázalo být o 15 % níže, než byla realita. Na začátku roku 2024 činil konsenzuální odhad 4 867 bodů. V polovině podzimu se široký akciový index obchoduje o 17 % výše. Odborníci podcenili potenciál akciového trhu a umožnili mu zazářit.

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru EUR/JPY, čtvrtek 10. října 2024
10.10.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf křížového měnového páru EUR/JPY, zdá se, že existuje skrytá divergence mezi jeho pohybem ceny, která vytváří nižší minimum (Lower-Low), a indikátorem Stochastic Oscillator, který naopak vytváří nižší maximum (Lower-High). K tomu se přidává potvrzení pohybu ceny EUR/JPY nad EMA 34, který má rostoucí sklon, a odraz ceny poté, co byla zadržena na úrovni oblasti supportu byčí Fair Value Gap, což dává páru EUR/JPY potenciál k posílení směrem nahoru. Aktuálně bude testována úroveň 163,35, a pokud bude úspěšně proražena směrem nahoru, bude mít EUR/JPY potenciál pokračovat v posilování až na úroveň 168,50. Pokud by však na cestě k těmto úrovním došlo k náhlé korekci a oslabení, kdy by EUR/JPY klesl a uzavřel pod úrovní 161,26, všechny výše popsané scénáře posilování se stanou neplatnými a automaticky se zruší.

Analýza Dow Jones, S&P 500, EUR/USD: Silný trh práce ohrožuje tempo snižování sazeb
08.10.2024 Trhy prožívají mírně volatilní období, ke kterému kromě napětí na Blízkém východě paradoxně přispěla i zpráva z amerického trhu práce, která byla pro investory velkým překvapením. Silná data totiž naznačují, že Fed by mohl tempo snižování sazeb poněkud utlumit. Z tohoto vývoje pak těžil americký dolar, který zaznamenal silný růstový týden.

Fintokei: Pravidlo Martingale a agresívní průměrování
25.09.2024 Pokračuji v testu programu StartTrader od Fintokei.

Analýza S&P 500, NASDAQ, EUR/USD - S&P 500 na novém rekordu, dotáhne se i NASDAQ?
25.09.2024 Fed rozhodl a po více než čtyřech letech sáhl ke snížení úrokových sazeb. To po prvotním váhání dalo palivo akciovým indexům k dalším ziskům. Poraženým je naopak americký dolar. Otázka nyní je, zda pozitivní náladu na trzích nezmění data z trhu práce.

Co očekávat od ropy v následujících týdnech?
24.09.2024 Jaká je aktuální situace na trhu s ropou, které indikátory si nenechat uniknout a pomocí které strategie je zobchodovat? To si povíme v dnešním článku.

Analýza S&P 500, Dow Jones a EUR/USD: Inflační vývoj pod kontrolou, na řadě je Fed
18.09.2024 Inflace zpomalila, a býci tak vtrhli na akciové trhy. Můžeme na indexech očekávat podobný vývoj jako na DJ30, který dosáhl all-time high? To se dozvíme dnes během rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách.

Fintokei - Zkušenost s pravidlem omezení maximálního zisku
12.09.2024 Program StartTrader jsem zahájil před necelými dvěma týdny. Zatím víceméně se učím orientovat v těch pravidlech, respektive zkouším, co si mohu dovolit v rámci těch antigamblingových opatření.

Analýza S&P 500, DAX, EUR/USD - Indexy pod tlakem, zopakuje se situace z počátku srpna?
11.09.2024 Když Dax nedávno dosáhl na all-time high, možná se mohlo zdát, že americké indexy by mohly brzy následovat. To se ale zatím nestalo a indexy si připsaly ztrátový týden. Částečně k tomu přispěla i smíšená data z americké ekonomiky. Trh práce ale pozitivně překvapil a s blížícím se snížením sazeb v USA by mohly indexy nabrat druhý dech.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny ethereum, pátek 6. září 2024
06.09.2024 S výskytem odchylek mezi pohybem ceny kryptoměny ethereum a indikátorem MACD histogram má ethereum potenciál korigovat a posilovat až k oblasti Bearish Fair Value Gap, ale dokud nepřekoná úroveň 2 445,46, může znovu oslabit k hlavnímu cíli 2 356,58. A jestliže ho podpoří momentum a volatilita, bude dalším cílem úroveň 2 307,01.

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva zlato, čtvrtek 5. září 2024
05.09.2024 Podle toho, co vidíme v grafu 4H, vytváří pohyb ceny komoditního aktiva zlato patrně vyšší maximum, zatímco indikátor Stochastic oscilátor vytváří vyšší minimum. Můžeme tedy usuzovat, že se jedná o skrytou odchylku, která naznačuje slábnoucí dynamiku tohoto komoditního aktiva. Pokud tedy nedojde k posílení, které by prorazilo a uzavřelo nad úrovní 2 535,95, zlato se pokusí prorazit úroveň supportu, která se vytvořila v oblasti Bullish Fair Value Gap, zejména pokud dokáže prorazit pod úroveň 2 462,38. V tom případě má zlato potenciál oslabovat k úrovni 2 434,39. Jestliže úspěšně překoná i ji, budou cílovými úrovněmi, o které dnes bude usilovat, ceny 2 406,76 a 2 378,74 – zvlášť jestli ho v tom podpoří momentum a volatilita.

Technická analýza intradenního pohybu ceny křížového měnového páru AUD/JPY, středa 4. září 2024
04.09.2024 S výskytem odchylek mezi cenovými pohyby a indikátorem RSI (5) ve 4hodinovém grafu měnového páru AUD/JPY má AUD/JPY v blízké budoucnosti potenciál oslabit, přičemž by v blízké budoucnosti mohlo dojít k otestování oblasti Fair Value Gap. Pokud však v rámci oslabování nedojde k proražení pod úroveň 93,37, bude mít AUD/JPY potenciál znovu posílit a růst směrem nahoru, kde se bude snažit prolomit nad úroveň 99,80. Pokud bude úspěšný, bude mít pár AUD/JPY potenciál pokračovat v posilování až na úroveň 106,80, pokud ho podpoří také dynamika a volatilita.

Jen potřebuje podporu
04.09.2024 Život jde dál, všechno se mění. Ještě v polovině léta velké banky a investiční společnosti včetně Bank of America, ATFX Global Markets a Royal Bank of Canada trvaly na pokračování rally na USD/JPY a tvrdily, že měnové intervence ze strany organů Tokia růstový trend nezlomí. Zpomalení americké ekonomiky, zvýšení jednodenních sazeb Bank of Japan a hromadný odchod investorů z carry trades však dokázaly nemožné – trend se změnil. Mnozí účastníci trhu museli přehodnotit svůj výhled.

Analýza S&P 500, Stříbra, EUR/USD - DAX uzavřel měsíc na novém rekordu, stříbro padá
02.09.2024 DAX dosáhl na novou rekordní hodnotu. Vydrží mu to? To se uvidí po zveřejnění dvou veledůležitých ekonomických indikátorů, které před měsícem způsobily paniku na trzích. V tomto článku se podíváme, jak se na ně připravit.

Dolar potrestá trhy za přílišné sebevědomí
29.08.2024 Proč americký dolar v srpnu prudce klesl? TD Bank uvádí tři důvody: zpomalení americké ekonomiky, přehnané odhady trhu ohledně rozsahu uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému v roce 2024 a úpravy pozic investorů. S blížícím se koncem léta dosáhl medvědí sentiment mezi spekulanty na dolaru nejvyšší úrovně od ledna. Tehdy trh očekával šest nebo sedm aktů měnového uvolňování ze strany Fedu v novém roce. Toho se však nedočkal. Výsledkem byl pokles měnového páru EUR/USD. Připomíná vám to něco?

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD - Dow Jones testuje all-time high
27.08.2024 Slova Jerome Powella o snížování sazeb Fedem aktuálně podporují býčí sentiment na akciových trzích. Dow Jones aktuálně testuje své all-time high. Jak dlouho ale býci budou převažovat?

Analýza S&P 500, EUR/USD - vývoj inflace podporuje indexy
21.08.2024 Trhy jsou skutečně nepředvídatelné, a tak zatímco před 2 týdny se akciové indexy zmítaly ve vlnách paniky, aktuálně se hovoří o možném soft landingu a přibližujícímu se ATH akciových indexů. Jak to tedy bude?

Libra posiluje
20.08.2024 Silná ekonomika vede k silné měně. To je princip fundamentální analýzy, který se nemění. Všichni si pamatujeme, jak index USD od ledna do dubna prudce rostl, poháněn oživením narativu o americké výjimečnosti. Investoři, kteří očekávali zpomalení amerického HDP, se setkali s opačným výsledkem, což odlišilo USA od ostatních zemí a umožnilo posílení dolaru. Nyní zaujalo Spojené království podobnou pozici jako USA na začátku roku. Nemělo by tedy být žádným překvapením, že měnový pár GBP/USD zažívá rychlou rally.

Akciové indexy jako klíč k pochopení trhů
20.08.2024 Akciové indexy asi není čtenářům FXstreet potřeba příliš představovat. V tomto článku se proto raději zaměříme na to, jaká omezení akciové indexy mohou přinášet i jak pomocí nich lépe analyzovat trhy.

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD: Ztráty na indexech smazány
12.08.2024 Zdá se, že ztráty na indexech z úvodu minulého týdne jsou smazány a panika investorů z recese v USA opadla. Jenže stále nemusíme být z lesa venku, proto teď všichni upírají oči k dalšímu vývoji inflace.

Technická analýza intradenního cenového pohybu kryptoměny filecoin, pátek 9. srpna 2024
09.08.2024 Ve 4hodinovém grafu se zdá, že kryptoměna filecoin prochází korekcí směrem vzhůru, kde úroveň 4,035, která představuje Breaker Block a působí jako nejbližší rezistence, bude cílem, který se pokusí prorazit směrem vzhůru. Pokud se filecoinu tuto úroveň skutečně podaří prorazit, bude mít potenciál pokračovat v posilování až k úrovni 4,635, která je hlavním cílem. Pokud tento růst podpoří také dynamika a volatilita, další cílovou úrovní bude 4,992. Je však nutné být opatrný, protože se objevují odchylky mezi cenovým pohybem filecoinu, které vytváří vyšší maximum, zatímco Stochastic Oscillator naopak vytváří formaci dvojitý vrchol. To znamená, že v blízké budoucnosti může filecoin oslabit a otestovat oblast býčí fair value gap, která bude fungovat jako úroveň supportu. Pokud tato úroveň dokáže odolat tempu korekce oslabení, filecoin znovu posílí podle scénáře, který byl dříve popsán. Pokud však nastane opačný scénář, zejména pokud filecoin klesne pod 3,348, všechny scénáře posilující korekce, které byly dříve popsány, se stanou neplatnými a samy se zruší.

Dolar na blafování neskočil
09.08.2024 Proti Federálnímu rezervnímu systému raději nevsázejte. Tuto zásadu fungování trhu by měli mít obchodníci zakořeněnou od samého začátku; její nerespektování však nepovede k výrazným ziskům. Zdá se, že trhy hrají s centrálními bankami poker a jejich srpnové machinace připomínají spíše blafování. Bank of Japan se sedla na lep a slíbila, že pokud budou turbulence na trhu přetrvávat, jednodenní úrokovou sazbu nezvýší. Naletí na to i Fed? Na tom závisí osud EUR/USD.

SMC a ICT – tradingový fenomén roku 2024
08.08.2024 Ten, kdo se pohybuje ve světě tradingu, pravděpodobně už narazil na zkratky SMC nebo ICT. Jedná se o jedny z nejvlivnějších tradingových témat posledních let a pokud jste se k nim ještě nedostali, určitě byste to měli napravit. V tomto článku vám poskytneme základní představení těchto pojmů a ukážeme vám, kde si můžete tyto populární tradingové metody osvojit zdarma.

Euro pod studenou sprchou
07.08.2024 Po divokém večírku nevyhnutelně následuje kocovina. Začátkem takového večírku pro EUR/USD bylo zveřejnění červencových údajů z amerického trhu práce. Neuspokojivé údaje prudce zvýšily šance na snížení sazby federálních fondů o 125 bazických bodů v roce 2024. Od Evropské centrální banky deriváty očekávají zhruba 80 bazických bodů. Není divu, že euro vylétlo tryskovou rychlostí na sedmiměsíční maximum. Kocovina však trvala jen krátce.

Analýza S&P 500, Dow Jones, EUR/USD, GBP/USD - Čeká nás volatilní týden
30.07.2024 Na trhy se valí fundamentální koktlejl s vysokým potenciálem volatility. Tradeři se tak mají opravdu na co těšit. Pojďme si shrnout, co očekávat na nejoblíbenějších instrumentech.

Dolar nevykročil pravou nohou
30.07.2024 Vzhledem k tomu, že inflace ve Spojených státech již několik měsíců po sobě zpomaluje a nezaměstnanost roste, trh začal od Federálního rezervního systému požadovat téměř tři snížení sazeb federálních fondů, což je více, než předpokládá poslední prognóza FOMC. Investoři očekávají, že předseda Fedu Jerome Powell a jeho kolegové v červenci vyšlou signály o zahájení uvolňování měnové politiky v září. Skutečnost však může být jiná.

Analýza S&P 500, Dow Jones, EUR/USD, GBP/USD: Dow Jones potvrdil rostoucí trend
23.07.2024 Biden odstupuje a Trumpovy šance na zvolení stoupají stejně jako cena dolaru směrem nahoru, což se projevilo korekcí indexů. Jenže co čekat dál?

Technická analýza intradenního cenového pohybu komodity zlato, úterý 16. července 2024
17.07.2024 Pokud se podíváme na graf 4H pro komoditu zlato, vidíme, že cena se harmonicky pohybuje v kanálu Bullish Pitchfork, který směřuje nahoru, což ukazuje, že zlato je ve stavu posilování. Pozice EMA 20, která je nad EMA 50, spolu s pohybem ceny zlata, která je také nad touto úrovní, potvrzuje, že aktuální tato komodita pokračuje v růstu. Zlato má v blízké budoucnosti potenciál dosáhnout hlavního cíle na úrovni 2 439 a druhého cíle na úrovni 2 450. Nicméně výskyt odchylek mezi pohybem cen zlata, které tvoří higher high, zatímco Stochastic Oscillator tvoří naopak higher low, naznačuje, že zlato má potenciál oslabit v blízké budoucnosti k úrovni Bullish Fair Value Gap v pásmu 2 400. Pokud se ale sestupná korekce neprodlouží pod úroveň 2 377, scénář posilování, který se u zlata očekává, zůstává platný a bezpečně pokračuje.

Smart Money: Kalibrace order bloků a Smart Money Divergence
16.07.2024 V tomto článku se podíváme na jednu z možností zpřesnění vstupů k order blokům a dále také na to, jak je možné využít Smart Money Divergence k potvrzení vstupu do obchodu.

Analýza S&P 500, Dow Jones, EUR/USD a USD/CHF - Inflace překvapila, Dow Jones na all-time high
15.07.2024 Spotřebitelská inflace v USA výrazně oslabila, což bylo pro trhy příznivé znamení a DJ30 dosáhl na all-time high. Tento týden bude z pohledu amerických fundamentů klidnější, volatilitu ale přinese čtvrtek, kdy bude ECB rozhodovat o úrokových sazbách.

Analýza S&P 500, EUR/USD, USD/CHF - Trh práce v USA potěšil trhy, alespoň prozatím
10.07.2024 Americké akciové indexy stále rostou a vypadá to, že tento týden je podpoří také data o výsledcích amerických firem. O volatilitu tak nebude nouze.

Jen chystá dvojitý úder
10.07.2024 Podle finanční skupiny Mizuho by Bank of Japan mohla do konce března 2025 dvakrát zvýšit úrokové sazby na 0,5 %, což však jenu nepomůže. S tímto tvrzením si dovolím nesouhlasit. Prolomení rostoucího trendu USD/JPY vyžaduje úsilí z obou stran. Pouhé zpřísnění měnové politiky ze strany BOJ stačit nebude, jak ukázaly události z první poloviny letošního roku. Nicméně do konce prvního čtvrtletí může být sazba federálních fondů o 75–100 bazických bodů nižší než nyní, což rozhodne o osudu amerického dolaru a jenu.

Dolar si stanovuje priority
08.07.2024 Zaměstnanost mimo zemědělství v USA vzrostla v květnu o 206 000 osob, čímž překonala konsenzuální prognózu odborníků agentury Bloomberg +190 000 osob. Nezaměstnanost však nečekaně vzrostla ze 4 % na 4,1 % a průměrná mzda vykázala nejpomalejší růst za poslední tři roky na úrovni 3,9 %. Tyto údaje nevyvolaly výraznější reakci na měnovém páru EUR/USD, avšak vývoj těchto ukazatelů přibližuje Fed ke snížení sazby federálních fondů. To je pro americký dolar špatná zpráva.

Technická analýza týdenního pohybu ceny komoditního aktiva zemní plyn, čtvrtek 4. července 2024
04.07.2024 Pokud se podíváme na týdenní graf komoditního aktiva zemní plyn (#NG), uvidíme několik zajímavých věcí. Zaprvé výskyt medvědí formace 123, zadruhé omezení posilujícího pohybu #NG na úrovni medvědí oblasti Fair Value Gap, která funguje jako oblast nabídky / rezistence, která je dostatečně silná na to, aby se toto komoditní aktivum vrátilo zpátky k oslabení, a zatřetí potvrzení odchylek v cenovém pohybu #NG, které vytváří vyšší maximum, ale indikátor Stochastic Oscillator naopak vytváří vyšší minimum, takže na základě tří výše uvedených skutečností má #NG potenciál v příštích 2 týdnech pokračovat v oslabování, kde bude otestována úroveň 2 264, pokud nedojde ke korekci. Zvláště významná je posilující korekce, která prorazí nad úroveň 3 187, pak bude #NG pokračovat v oslabování k úrovni 2 094 a pokud ho podpoří také dynamika a volatilita, pak bude dalším cílem, který se pokusí otestovat, úroveň 1 970.

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD, USD/CHF - Začínají letní prázdniny, výzva pro každého tradera
02.07.2024 Přestože léto se často nese spíše v rytmu bočního trendu, tento pátek přijdou data z amerického trhu práce. Lze tak očekávat významnější pohyb?

Tři důvody pro nákup australského dolaru
20.06.2024 Zklamání z údajů o maloobchodních tržbách ve Spojených státech a prohlášení rezervní banky o možném zvýšení hotovostní sazby umožnily AUD/USD přejít k rozhodné ofenzívě. Australský dolar podporovaný divergencí měnové politiky, silným globálním rizikovým apetitem a oživením čínské ekonomiky dokáže divy. Nejdříve je však třeba jej vysvobodit z klece konsolidace.

Smart money koncept a výběry likvidity
19.06.2024 Pokud vaše obchody často skončí na stoplossu, patrně jste se stali likviditou pro někoho většího. Co to znamená a jak tomu zabránit se dozvíte v tomto článku či v ebooku, který si zdarma můžete stáhnout v závěru.

Analýza S&P 500, DJ30, EUR/USD, USD/CAD: Jestřábí rétorika Fedu zaskočila trhy
17.06.2024 Snížením sazeb FED zaskočil asi úplně všechny. Jestřábí rétorika však překvapila o to víc. V reakci na toto dění posiloval dolar a S&P 500 se podíval na nová ATH. Co čekat dál?

Analýza intradenního cenového pohybu měnového páru USD/JPY, úterý 11. června 2024
11.06.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf hlavního měnového páru USD/JPY, uvidíme hned několik zajímavých věcí: konkrétně EMA 50, která se stále nachází nad EMA 200 (Golden Cross), a vznik býčí formace 123, na kterou navazují dvě býčí formace Ross Hooks (RH). Takže to znamená, že můžeme předpovědět, že v blízké budoucnosti má USD/JPY potenciál posílit na úroveň 157,77, ale protože včerejší maximum na úrovni 157,20 bylo úspěšně prolomeno, existuje potenciál pro korekci směrem dolů k úrovni oblasti býčí Fair Value Gap; ale pokud během této korekce směrem dolů pár neklesne pod úroveň 155,34, pak bude USD/JPY stále býčí.

Analýza S&P 500, EUR/USD a zlata - tradeři se připravují na páteční NFP
03.06.2024 Ať už patříte k býkům a radujete se z červnového nárůstu na amerických indexech, či vám udělala radost vysoká volatilita, která se na trzích objevila minulý pátek, pozornost byste měli nyní ubírat jedním směrem. Na data z amerického trhu práce.

Technická analýza intradenního cenového pohybu křížového měnového páru AUD/JPY, středa 29. května 2024
29.05.2024 Ve 4hodinovém grafu křížového měnového páru AUD/JPY můžete vidět výskyt medvědího divergentního baru, což je první Wisemanův signál, který je pod úhlem s indikátorem Aligator a je přímo na pozici oscilátoru Awesome, který má zelený histogram doprovázený výskytem formace odchylky mezi pohybem ceny AUD/JPY a indikátorem oscilátoru Awesome, což je jeden ze znaků obratu od předchozího směru vychýlení .Takže pokud se v blízké budoucnosti podaří AUD/JPY prolomit pod úroveň 104, 42, pak bude mít AUD/JPY v blízké budoucnosti potenciál ke korekci směrem dolů k úrovni býčí oblasti Fair Value Gap 104,12–104,01, ale dokud korekce oslabení neprorazí pod úroveň 103,90, má AUD/JPY dnes stále potenciál znovu posílit a vzrůst až k úrovni 104,50, a pokud tuto úroveň úspěšně prorazí výše, bude hlavním cílem, ke kterému bude směřovat, úroveň 104,83, a pokud ho podpoří i momentum a volatilita, tak není vyloučeno, že dalším cílem bude úroveň 105,05.

Analýza S&P 500, GBP/USD a EUR/USD - tento pátek může být pro trhy zásadní
28.05.2024 Přestože dolar minulý týden výrazně oslaboval a akciové indexy stagnovaly, tento týden může být vše jinak. Máme očekávat nové rekordní hodnoty?

Fundamentální analýza akciových trhů – využití opčních trhů ve fundamentální analýze (4. díl)
28.05.2024 Článek poskytuje úvod do opčních trhů, vysvětluje základní pojmy, jako jsou opce, kupní (call) a prodejní (put) opce, a zdůrazňuje jejich roli ve finančním systému. Čtenář se dozví, jak opce umožňují řízení rizika, spekulaci a strategickou flexibilitu. Dále článek rozebírá faktory ovlivňující cenu opce, jako je volatilita a úrokové sazby, a vysvětluje význam tzv. řeckých písmen v opčním obchodování. V neposlední řadě článek popisuje různé opční strategie, jejich využití při diverzifikaci portfolia a ochranu proti makroekonomickým a podnikovým událostem.

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru EUR/USD, pondělí 27. května 2024
27.05.2024 Vzhledem k pozici EMA 20, který je ve 4H grafu Fiber nad EMA 50, je jasné, že na hlavním měnovém páru EUR/USD stále převládají kupci, nicméně stav oscilátoru Stochastic, který je na přeprodané úrovni, také potvrzuje, že pár bude mít v blízké době potenciál sestupné korekce až k oblasti Bullish Fair Value Gap (azurová barva). Pokud úroveň této oblasti dokáže zvládnout sestupnou korekci a hlavně neprorazit pod hladinu 1,0808, pak má pár EUR/USD stále potenciál dál posilovat k prvnímu cíli 1,0859 a dalšímu cíli 1,0886.

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního aktiva ropa, pondělí 27. května 2024
27.05.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf komoditního aktiva surová ropa (#CL), uvidíme, že se cena pohybuje nad 20. EMA, jehož sklon se začíná orientovat směrem vzhůru, a dochází zde k odchylce mezi pohybem ceny a ukazatelem oscilátoru Stochastic. To vše je potvrzením toho, že v blízké budoucnosti má #CL potenciál oslabit a klesnout na úroveň býčího Fair Value Gapu (Cyan). Pokud tato oblast poslouží jako dostatečně dobrá hladina supportu, takže #CL neprorazí pod úroveň 76,15, pak bude mít #CL potenciál znovu posílit a vzrůst na úroveň 78,03. A pokud tuto úroveň úspěšně překoná, má #CL potenciál otestovat úroveň 78,66 jako svůj hlavní cíl, a pokud ho dostatečně podpoří momentum a volatilita, pak není vyloučeno, že úroveň 79,93 bude cílovou úrovní, na kterou bude později mířit.

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - Inflace poslala americké indexy na nové rekordní hodnoty
21.05.2024 Co očekávat po býčím týdnu? Podle ekonomického kalendáře půjde spíš o klidnější vývoj. Pojďme se ale podívat sami.

Strategie Smart Money: Imbalance - Fair Value Gap (7. díl)
20.05.2024 V minulém dílu jsme si probrali breaky struktury, konkrétně co je to BOS, iBOS a jak je využít v praxi. Dnešní díl bude oproti dosavadním dílům trochu jiný, jelikož zde nebudeme primárně využívat jakékoli highs a lows ve struktuře jako jsme to dělali v minulých kapitolách, ale podíváme se spíše na to, co je to imbalance v tradingu, jak ji správně chápat jako doplněk naší trading strategie v kontextu ICT a SMC konceptů a následně jak ji správně identifikovat na grafu v praxi.

Technická analáza intradenního pohybu ceny kryptoměny cardano, pátek 17. května 2024
17.05.2024 Pokud se podíváme na graf 4H pro kryptoměnu cardano, zdá se, že cenový pohyb cardana dokázal prorazit nad EMA 20 a EMA 50, takže na základě toho bude mít cardano v blízké budoucnosti příležitost otestovat úroveň 0,46277, ačkoli je stále možná sestupná korekce k úrovni Bullish Fair Value. Před dalším růstem bude otestován gap, což je důležité, dokud sestupná korekce nepronikne pod úroveň 0,44481, má cardano stále potenciál a příležitost znovu posílit k úrovni 0,47663.

Technická analýza intradenního pohybu cen komoditního aktiva ropy, středa 15. května 2024
15.05.2024 Když se podíváme na 4H graf komoditního aktiva surová ropa, zdá se, že stále převládají prodejci, což potvrzuje pozice EMA 50, který je pod EMA 200 (kříž smrti). Na tomto základě se tedy předpokládá, že #CL bude mít znovu potenciál dál oslabovat, přičemž se pokusí otestovat hladinu 77,70 s úmyslem prorazit ji ve směru dolů. Pokud tuto hladinu úspěšně prorazí, pak bude hlavním cílem úroveň 76,92, a pokud budou hybnost a volatilita dávat dostatečnou podporou, pak bude dalším cílem úroveň 75,49, ale s vytvořením formace klesajícího rozšiřujícího se klínu a vznikem patternu odchylky mezi pohyby ceny #CL. Indikátor Stochastic oscilátor dává ropě také příležitost posilovat až k oblasti Bearish Fair Value Gap, ale dokud #CL nepronikne nad úroveň 81,56, má stále potenciál dál oslabovat.¨

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - DAX na all-time high, budou americké indexy následovat?
13.05.2024 Minulý týden DAX zčistajasna dosáhlu ATF a americké indexy k němu mají také nakročeno. Co tedy očekávat? To nám prozradí fundamenty, které se tento týden vyplatí sledovat.

Euru to prošlo
10.05.2024 Někde mezi řádem a chaosem. Tak by se dalo charakterizovat současné chování měnového trhu. Na jedné straně adekvátně reaguje na různá tempa hospodářského růstu a inflace i na měnové politiky centrálních bank. Na straně druhé mohou neočekávané události, včetně těch geopolitických a amerických prezidentských voleb, způsobit na forexovém trhu zmatek. Prozatím však EUR/USD reaguje na připravenost evropských centrálních bank pokračovat v uvolňování měnové politiky rychleji než Federální rezervní systém.

JPY utahuje své sevření vůči USD
09.05.2024 Bank of Japan velmi vyděsila spekulanty na páru USD/JPY. Bez ohledu na to, jak moc se USA obávají měnových intervencí, a bez ohledu na to, co říká trh, že fundamenty donutí USD/JPY opět vzrůst, bude velmi obtížné vrátit se k hodnotě 160. I přes růst amerického dolaru nad 154 jenů není býčí sentiment dostatečně silný. Na vině je vnější pozadí.

Technická analýza intradenního cenového vývoje kryptoměny polkadot, pátek, 26. dubna 2024.
26.04.2024 Z toho, co jsme viděli na 4hodinovém grafu, se zdá, že kryptoměna polkadot je prodejci tlačena k proražení pod hladinu 6,6941, ačkoliv je zde potenciál posilující korekce k otestování oblasti medvědí Fair Value Gap (růžová), ale dokud neprorazí nad hladinu 7,3574, tak má polkadot stále potenciál pokračovat v oslabování až k hladině 6,2681.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny cardano, pátek 26. dubna 2024
26.04.2024 V grafu 4H pro kryptoměnu cardano se zdá, že cena se pohybuje uvnitř klesajícího kanálu, což znamená, že prodejci dobývají stav této kryptoměny. Stále je ale naděje na vzestupnou korekci k úrovni Bearish Fair Value Gap (růžová). Dokud ale vzestupná korekce neprorazí nad úroveň 0,49650, pak má cardano stále potenciál oslabovat až k hlavnímu cíli na úrovni 0,46159 a dalšímu zamýšlenému cíli na úrovni 0,43963.

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - Dolar na steroidech, akciové indexy klesají
24.04.2024 Korekce na indexech se dále prohlubuje, což nahrává dolaru. V pátek však vyjdou data o inflaci o USA, která mohou vše změnit.

Technická analýza intradenního pohybu cen komoditního aktiva zemní plyn, úterý 23. dubna 2024
23.04.2024 Z toho, co vidíme v grafu 4H, vyplývá, že komoditní aktivum zemní plyn vykazuje býčí pattern 123, úroveň zóny Bullish fair value gap a průsečík linií MA 20 a 50 Golden cross, což ukazuje, že kupci jsou momentálně naprosto dominantní, takže dokud nedojde k výrazné korekci, bude #NG oslabovat, dokud neklesne pod úroveň 1, 676; pak bude mít #NG potenciál posilovat k hlavnímu cíli 1 833, a pokud budou hybnost a volatilita dostatečně dobré, může být dalším cílem, na který se zaměří, úroveň 1 924.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny litecoin, pátek 19. dubna 2024
19.04.2024 Z toho, co jsme viděli v grafu 4H pro kryptoměnu litecoin, lze vyvodit, že aktuálně je stále pod prodejním tlakem, kde toto oslabení potvrzuje kříž smrti MA 20, který je pod MA 200, dále výskyt patternu Rostoucího klínu a také indikátor Stochastic oscilátor, kterému se podařilo prorazit pod překoupenou úroveň (80), takže v blízké budoucnosti má litecoin potenciál oslabit, i když je možná i vzestupná korekce k oblasti medvědího Fair value gapu, ale dokud vzestupná korekce neprorazí nad úroveň 94,62, bude litecoin stále pod prodejním tlakem, takže bude mít potenciál dál slábnout až k hlavní cílové oblasti 78,66–76,22, a pokud bude mít dostatečnou podporu hybnosti i volatility, pak bude v oslabování pokračovat až k úrovni 70,73.

Technická analýza denního pohybu ceny GBP/USD, hlavní měnové páry, čtvrtek, 18. dubna 2024
18.04.2024 Na základě toho, co vidíme na denním grafu, se zdá, že hlavní měnový pár GBP/USD má v blízké budoucnosti potenciál opět posílit směrem vzhůru, což potvrzuje výskyt formace Failing Wedge, která se zároveň s cenovými pohyby zasekla na úrovni býčí oblasti Fair Value Gap, takže dokud nedojde k trvalému oslabení, v rámci kterého bude zespodu prolomena úroveň 1,2264, má GBP/USD potenciál znovu posílit k úrovni 1,2708 jako hlavnímu cíli a k úrovni 1,2892 jako dalšímu cíli, na který by se dalo zaměřit, pokud ho podpoří i momentum a volatilita.

Technická analýza denního pohybu ceny exotického měnového páru USD/IDR, úterý, 16. dubna 2024
16.04.2024 Pokud se podíváte na denní graf, exotický měnový pár USD/IDR se podle všeho pohybuje nad 200 MA a ukazatelem Stochastic, který je již přeprodaný a zasekl se na úrovni oblasti býčí Fair Value Gap, která působí jako hladina. Zdá se, že oblast supportu, která je poměrně silná, brzdí tempo posilování indonéské měny vůči dolaru, takže v příštích dnech, dokud korekce posilování, ke které u USD/IDR dochází, nepronikne pod úroveň 15 779,78, indonéská rupie vůči USD opět oslabí na úroveň 15 964 jako hlavní cíl a v případě podpory momenta a volatility pak nebude nemožné dosáhnout úrovně 16 060,22.

Bitcoinu se bude během krize nabídky dařit
12.04.2024 Co se stane s bitcoinem? Odpověď na tuto otázku závisí na tom, zda máte tuto kryptoměnu ve své peněžence, nebo ne. Podle průzkumu, který provedla Deutsche Bank mezi 3 600 spotřebiteli, klesnou do konce letošního roku kotace BTC/USD pod 20 000, což je přibližně o 50 000 méně než tržní cena. Celých 38 % respondentů se dokonce domnívá, že token časem zmizí. Pouze 10 % respondentů očekává do konce prosince jeho růst nad 75 000; 40 % však věří, že se bitcoinu bude dařit.

Dolar roztahuje křídla
11.04.2024 Měnový pár EUR/USD klesl poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny rostly již třetí měsíc v řadě. Index spotřebitelských cen vzrostl oproti předchozímu měsíci o 0,4 % a index všech složek se za posledních 12 měsíců zvýšil o 3,5 %, přičemž obě hodnoty překonaly odhady agentury Bloomberg. Totéž platí pro údaje o jádrové inflaci. V důsledku toho americký dolar napříč trhem posílil, a to, co v úterý aktivně rostlo, nyní shodně kleslo. Řeč je o ropě, zlatě a bitcoinu. Krátce nato stejný osud potká i index S&P 500.

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD a zlato na novém all-time high
02.04.2024 Poptávka po bezpečném přístavu poslala v pondělí zlato na nové rekordní úrovně, i když skokově posílil dolar. Indikátory z amerického průmyslu totiž nečekaně překvapily. Pondělní price action však vzhledem ke svátkům nemusí být vypovídající. Zásadní pro další krátkodobý vývoj na dolaru budou páteční data z amerického trhu práce.

Dolar navyšuje svůj handicap v měnovém závodě skupiny Big Ten
28.03.2024 Je konec čtvrtletí, ideální čas na revizi investičních portfolií. Jejich přehodnocení by mohlo vyvolat nečekané pohyby na finančních trzích. Credit Agricole věří, že oslabí pozice amerického dolaru, ale pětiměsíční rally amerických akciových indexů, nejdelší od roku 2013, naznačuje něco jiného. Investoři mohou zpeněžit své dlouhé (long) pozice na akciích. Ze zhoršujícího se globálního rizikového apetitu budou těžit především medvědi na měnovém páru EUR/USD.

Analýza S&P 500, GBP/USD, USD/JPY - Powell poslal indexy k rekordním hodnotám
25.03.2024 Další týden si indexy jedou ve svém býčím tempu, a tak jediným překvapením bylo mírné posílení dolaru či oslabení japonského jenu. Tento týden však přijdou na trh data, která by mohla přínést další volatilitu. Pojďme se na to blíže podívat.

Bitcoin našel pevnou půdu pod nohama
22.03.2024 Skvělé od směšného dělí jediný krůček. Čím níže bitcoin padá, o to více se na něj valí problémů. Podle JP Morgan se kotace BTC/USD zhroutí na 42 000, protože poptávka po ETF, jak se ukazuje, není jednosměrkou. Po přílivu kapitálu do specializovaných burzovně obchodovaných fondů došlo k třídennímu odlivu, který způsobil, že lídr kryptoměnového sektoru zažil jeden z nejhorších týdnů od začátku roku.

Technická analýza intradenního pohybu ceny kryptoměny ethereum, pátek 22. března 2024
22.03.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf kryptoměny ethereum, uvidíme, že se její cenový pohyb zasekl u hladiny supportu, která se tvoří z býčího Fair Value Gapu (modrá). Kromě toho se pohyb ceny této kryptoměny nachází také nad úrovní WMA 20, která má shodou okolností malý sklon, jenž se ponořil směrem vzhůru, a potvrdil to také výskyt odchylek mezi pohybem ceny a ukazatelem oscilátorem Stochastic. Takže na základě těchto skutečností má ethereum v blízké budoucnosti potenciál posílit a pokusit se překonat úroveň 3 586,94. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí směrem vzhůru, pak bude další úrovní, na kterou se zaměří, 3 673,42 jako hlavní cíl a úroveň 3 805,94 jako další cíl, kam zamíří, pokud ho podpoří momentum a volatilita. Ale pokud na cestě k dříve uvedeným úrovním náhle tato kryptoměna obrátí korekci oslabení směrem dolů, až prolomí pod úroveň 3 296,47, pak se všechny scénáře posílení, jak byly popsány dříve, stanou neplatnými a automaticky se zruší.

Praktické ukázky SMC obchodů
21.03.2024 Jak vypadá vybírání likvidity a trading pomocí Fair Value Gapů v praxi? Pojďte se podívat na několik ukázkových obchodů provedených podle strategie popsané v našem právě vydaném ebooku. Odkaz k jeho stažení najdete uvnitř článku.

Technická analýza intradenního cenového pohybu indexu Nasdaq 100, čtvrtek 21. března 2024
21.03.2024 Na 4hodinovém grafu indexu Nasdaq 100 (#NDX) poslední dobou dominují kupující, což potvrzuje formace Golden Cross, MA 50 nad MA 200 a také indikátor Awesome oscilátor, který se již nachází v pozitivní zóně (nad úrovní 0). Ačkoli se ve skutečnosti v současné době #NDX nachází uvnitř bočního trendu, v blízké budoucnosti má #NDX potenciál ke korekci směrem dolů a otestování úrovně supportu, kterou tvoří býčí oblast Fair value Gap na úrovni 18 026,5–17 931,4. Pokud je tato oblast dostatečně silná na to, aby korekci ustála, a toto oslabení neprolomí pod úroveň 17 816,8, pak bude mít #NX stále potenciál posílit k úrovni 18 416,1.

Analýza S&P 500, GBP/USD a USD/JPY: Super týden před námi
18.03.2024 Obchodujete volatilitu? Pak se tento týden máte na co těšit. Hned pět centrálních bank včetně amerického Fedu budou rozhodovat o úrokových sazbách. A co na to býci na akciových indexech?

Analýza S&P 500, EUR/USD a bitcoinu - BTC na all-time high
11.03.2024 Hranice 70 000 USD na bitcoinu pokořena, indexy potkala menší korekce stále platného býčího trendu a risk on sentiment tak dále pokračuje. Co dalšího očekávat v nejbližších dnech?

Je bublina obklopující index S&P 500 připravena brzy prasknout?
07.03.2024 Vzhledem k tomu, že index S&P 500 vzrostl od listopadu o 25 %, čímž dosáhl svého patnáctého historického maxima od začátku roku, a kapitalizace akciového trhu vzrostla za čtyři měsíce o 8 bil. USD, klademe si otázku, zda se jedná o bublinu. To si myslí banka JP Morgan. Banka Goldman Sachs se naopak domnívá, že rally akciových indexů se opírá o pevné základy, a zvýšila svou prognózu pro konec roku na 5 200 bodů. Jednoduše proto, že předchozí odhad 5 100 byl již překonán. Bank of America předpovídá hodnotu 5 400.

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního aktiva stříbro, středa, 6. března 2024
06.03.2024 Pokud se podíváme na 4hodinový graf komoditního aktiva stříbro, uvidíme, že toto komoditní aktivum poté, co posílilo, vytváří korekci směrem dolů, kde se snaží otestovat úroveň býčí oblasti Fair Value Gap v oblasti úrovně 23,269. Pokud bude tato oblast plnit funkci jako poměrně dobré úrovně supportu, pak stříbro v nejbližší době opět posílí k úrovni 24,175; ale pokud na cestě k této úrovni nebude stříbro vykazovat známky posílení, ale bude nadále oslabovat, zejména pokud se mu podaří prolomit pod úroveň 22,970, pak je velmi pravděpodobné, že bude stříbro nadále oslabovat směrem dolů.

Ropa se připravuje na návrat
06.03.2024 Ropa brala rozhodnutí OPEC+ prodloužit snížení produkce o 2,2 mil. barelů denně do července jako samozřejmost. Jediné překvapení přineslo rozhodnutí Ruska snížit ve druhém čtvrtletí produkci a vývoz o 471 000 barelů denně. Vzhledem k poškozené infrastruktuře v důsledku útoků dronů se však zdá, že šlo o vynucený krok. Organizace chce stabilizovat trh s ropou, takže jí nezbývá nic jiného než prodloužit podmínky dohody.

Analýza S&P 500, NZD/USD, GBP/USD - Kdy se růst indexů zastaví?
05.03.2024 Neustálé pokořování ATH na indexu S&P 500 už pomalu nikoho nepřekvapuje. Tradingová komunita se tak spíš ptá, kdy začne korekce. Pojďme se nad tím tedy zamyslet.

Přehled měnového páru EUR/USD. 29. února. Evropský parlament se obává vysoké inflace
29.02.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval volatilněji a zajímavěji. Pokles evropské měny začal v noci, kdy se nekonaly žádné makroekonomické události a chybělo fundamentální pozadí. Přesto americký dolar během asijské seance posílil, což stačilo na překonání linie klouzavého průměru. Tato konsolidace však mohla mít delší životnost.

Analýza S&P 500, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD - indexy opět na nových all-time high
27.02.2024 I když trh očekává, že úrokové sazby v USA zůstanou na vyšší úrovních delší dobu, akciové indexy toto zatím nijak nezneklidňuje a v minulém týdnu dosáhly nových rekordů. Klíčová makrodata, která budou v tomto týdnu reportována, by však mohla jejich růst korigovat.

Technická analýza intradenního cenového pohybu komoditního měnového páru NZD/USD, úterý 27. února 2024
27.02.2024 S výskytem formace klesajícího rozšiřujícího se klínu, jakož i s podporou potvrzení skryté odchylky mezi pohybem ceny NZD/USD a indikátorem stochastický oscilátor, a také s omezením pohybu NZD/USD v oblasti hladiny býčího gapu fair value (azurové pole), má kiwi v blízké budoucnosti potenciál posílit směrem vzhůru k úrovni 0,6180. To bude možné, pokud nedojde k poměrně výrazné korekci, zejména pak pokud dojde k prolomení pod úroveň 0,6114. Pak si můžeme být jisti, že kiwi bude pokračovat v posilování k úrovni 0,6213.

EUR/USD: přehnané sebevědomí správců aktiv může skončit špatně
27.02.2024 Trh ovládají velké peníze. Správci aktiv však nemají vždy pravdu. Již pět týdnů v řadě prodávají euro vůči hlavním světovým měnám, s výjimkou švýcarského franku a japonského jenu. To naznačuje, že euro je využíváno jako měna financování při carry trade operacích. Ty jsou oblíbené zejména v obdobích nízké volatility na forexovém trhu. Je tedy současný stav mezinárodního měnového trhu, který se vyznačuje nízkou volatilitou, příčinou poklesu kurzu EUR/USD?

Zlato obnovilo svůj trend
21.02.2024 Pokračování zlaté rally vyvolalo nebývale velkorysou aukci ze strany velkých bank, které zlepšily své prognózy pro XAU/USD. S dosud nejvíce býčím odhadem přišla Bank of America, která předpokládá, že drahý kov dosáhne do konce roku 2024 hodnoty 2 400 USD za unci. Nové vyjádření Citi o hranici 3 000 USD dráždí naši představivost. Citi však také uvedla, že takovou prognózu nepovažuje za základní scénář.

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - indexy u magických čísel a Británie v recesi
20.02.2024 Indexy stále rostou a dolar s nimi, kdy ale očekávat jejich zpomalení? A jak do toho zapadá recese ve Velké Británii?

Fair Value Gap: Klíč k Odhalení Skrytých Příležitostí na Trzích
18.02.2024 Fair Value Gap (FVG) je jedním ze stěžejních úkazů na grafu, který by měli znát všichni techničtí, ale i fundamentální obchodníci. Stojí na něm totiž mnoho obchodních strategií. Dnes si proto krátce FVG představíme a doporučíme vám bezplatný webinář od Purple Trading, na kterém si ukážeme také vhodné obchodní strategie, které s FVG pracují.

Analýza S&P 500, DAX a EUR/USD - vystavila horká americká inflace stopku býkům?
14.02.2024 A je to tady. Úterní data o vyšší inflaci v USA šokovala trhy a ty reagovaly logickým poklesem, zatímco americký dolar posiloval. Otázka je, jestli toto může být spouštěč významnější korekce, kterou mnozí obchodníci netrpělivě vyhlížejí.

Colt CZ (Koupit, 12m cíl =921 CZK) - Zvýšení cílové ceny - Růst podpořen akvizicemi
09.02.2024 Investiční doporučení: Potvrzujeme doporučení Koupit pro akcie společnosti Colt CZ Group SE s aktualizovanou cílovou cenu ve výši 921 CZK. Ve srovnání se současnou tržní cenou to znamená možný růstový potenciál +60,5 %. Tomu odpovídá právě doporučení Koupit, které tak zůstává beze změny. Naše ocenění zahrnuje nedávné akvizice výrobců munice Sellier & Bellot a swissAA. Předchozí cílová cena byla 652 CZK.
Související klíčová slova:
Akciové trhy | Inner Circle Trader | Vstupy a výstupy | Úrokové sazby na nízké úrovni | Analýza intradenního pohybu | Býčí pohyb | Pravidlo Martingale | Zbrojovka | Prodejní (put) opce | Oblasti likvidity | Obchodování zlata | Držení obchodu | Nečekané pohyby | Magnet na cenu | Ruský index | Energetické firmy | Čínský CN50 | Rho | Husajn | Retracement | Jackson Hole | Kapitálové toky | Long pozice | Jednání ministrů financí | Delta hedging | Daňové reformy | Zpráva IEA | Fiskální stimul | Koncepty likvidity | EUR | Kiwi | Aktuální tržní sentiment | Zkušenosti | Tempo růstu | Alphabet | Vstupy | Daň z neočekávaných zisků | Obratové formace | Line | Michael Huddleston | Exporty | iShares Bitcoin Trust | BTC na all-time high | Theta | USDT | Oznámení výsledků | Úrovně pro vstupy | Opční strategie a techniky | Deflace | Metody Price Action | Klouzavý průměr SMA 50 | Skew | Obchodník | Nálady na trhu | Associated Press | Nastavení stop lossů | Scott Bessent | LVN (Low Volume Node) | Australská centrální banka | IndexChina | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Nová data | SMC (Smart Money Concepts) | Potvrzení obchodů | Trend | BTC | Pip | Take Profit | Institucionální hráči | Pokračování klesajícího trendu | Geopolitické konflikty | Investing | Poptávka po zlatě v 1Q | Pokročilá analýza volume | Kalibrace vstupu | Index výdajů na osobní spotřebu | Dávky v nezaměstnanosti | Situace v eurozóně | Potvrzení bias | Nevybalancovaný trh | Zranitelná místa | Volume profily | O2 CR | Limit order | Bank of Japan | Howard Lutnick | Marže společností | Výsledky technologických gigantů | ISM ve službách | MUFG | Silný support | Použití delty | Russia Trading System | ProTrader účet | Index AU200 | Diverzifikace | Klíčový level | Možný zisk | Mince | Aktiva | Alligator | Citigroup | Forex.cz | Stochastický | E-mini S&P 500 | Statistiky | Russia Trading System Index | Investiční banky | Smart money concept | Příležitost k prodeji | Trh s měnami | Prodej elektromobilů | Stanovení Stop Lossu | Smart Money Trap | Tržní hodnota akcií | Korelace | Náklady na půjčky | Reálný příklad | Swingová high | Otevřené pozice | Ztráty peněz | Index strachu | Nižší ceny | SMC obchodníci | SP500 | Co je to imbalance? | Pravděpodobnost | Neočekávané události | Energetika | USD/IDR | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Ruský index RTS | Intradenní tradeři | Čárový graf | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Point Of Control | Objem a delta | Širší index | AfD | Nifty 50 | Výnosy dluhopisů | Akciový index USA | Zvýšení cel | Talent | Návratnost investice | Podíl na trhu | Komunita | Breakout S/R úrovně | Celní politika USA | Používání objemu | Slabost americké ekonomiky | CZK | Býčí vlajka | Šéf Fedu Powell | Objem obchodů s kryptoměnami | Oživení poptávky | TradeCZ | Organizace zemí vyvážejících ropu | Využití opcí při diverzifikaci portfolia | Dění na trzích | Breakout nad trendovou čáru | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Gap na ropě | Trend měnového páru | Stříbro (XAG/USD) | Trumpův návrh | Vliv na trh | Pokles indexu S&P 500 | Utahování měnové politiky | Výplata dividend | Britská libra | Rozhodnutí EU | Americký prezident Donald Trump | Reality | Indický NIFTY | ITM | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Kroky Fedu | Chování trhu | FVG pomocí SMC strategie | Index CN50 | Depozitní sazba | ICT (Inner Circle Trader) | Aktuální ocenění | Přesnost | Nákup akcií | Spojení | Order Block | Opce a arbitráž | Goldman Sachs | Bernd | Asijské trhy | Index eura | Pokles měny | Indikátor Stochastic Oscillator | Přehnané sebevědomí | Dosažení úspěchu | Měsíční volume | DeFi | Šperkařství | Tropická bouře | Geopolitické napětí | StopLoss | Úspěšní tradeři | Počet zobchodovaných kontraktů | Agresivní kupující | Kompozitní objemová struktura | Krize realitního trhu | Odvolání šéfa Fedu | Průměrné hodinové mzdy | CHOCH | Zahraniční politika | Princip reverzních formací | Labouristé | Impuls k pohybu ceny | Pohled tradera | Saúdská Arábie | Americká data z trhu práce | Gamifikace | Short obchody | Zprávy z USA | Colt CZ Group SE | Cenové výkyvy | Dolarový index | Ropa WTI a Brent | Model GDPNow | Ethereum | Break-Even | Porozumění | Nastavení SL | Znehodnocení | Pokles ceny ropy | Shrnutí všech ziskových obchodů | Scalpovat DAX | Risk on sentiment | Vývoj na trzích | Vývoj těžby ropy | Expanze | Fintokei Star | Vstup do obchodu | Údaje o inflaci | Jednoduché tipy | Fundamenty z USA | Modely AI | Americký akciový index | Platformy DeFi | Rally na akciových indexech | Údaje o maloobchodních tržbách | Nový ebook | Pokles dolaru | Využití objemu | Konzervativní strana | Podpory a rezistence | Jak to funguje? | Vypršení platnosti | Směrnice | Exchange | Vývoj ceny na ropě | Objem v tradingu | Výhled | Analýzy | Gold | Nová historická maxima | Aplikace umělé inteligence | WTO | Otřesy | Dumb money | Jak pochopit objemovou analýzu | Využití volatility | Eskalace války | Jak analyzovat FVG | Trendová čára | Společnosti v indexu S&P 500 | Obchodování pomocí SMC | Objemové profily | TD Bank | Výdaje | Fungování trhů | Reakce amerického dolaru | Potvrzení signálu | Pověst | Australský index AU200 | Rostoucí inflace | První support | Situace na ropě | Komoditní obchody | Rovnovážný stav | Cena zlata | Korelační strategie | Šéf Fedu Jerome Powell | Makroekonomické statistiky | Michigan Consumer Sentiment | Low Volume Node | Break of Structure (BOS) | Danske Bank | Commitments of Traders | NIM | Burza | Australské burzy | Úrokové sazby | Alternativa pro Německo | Cheat Sheet | Hrubý domácí produkt (HDP) | Neefektivita | IOO (Imbalance Of Orders) | Change of character (CHOCH) | Základní úrokové sazby | Proti trendu | Negativní výhled | NZD/USD | Klesající trendová linie | Německý DAX | Přijetí | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Ziskovost tradera | New York | Daň z neočekávaného zisku | Pandemie COVID-19 | Dovozní cla | Platnosti cel | Rétorika Fedu | Gap indikátor | Snížení úrokové sazby | Snížení produkce | Open Interest | Strach | Obchodní plán | Brexit | Strategie na obchodování | Analytický tým FXstreet.cz | Co je Fair Value Gap | Propad cen | Událost roku | Dohody OPEC+ | Zvýšená šance | Přehled měnového páru | High a low předchozí seance | Obchodování Smart Money Concepts | O2 Czech Republic | HDP v Číně | Čas pro rozvahu | Vánoční sezóna | Trading Room s Jardou Tupým | Největší společnosti | Klouzavé průměry | Kde je order block? | P/S | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | EIA | Růst cen | Longový pohyb | Pravidla risk managementu | Vojenské základny | Ceny v LVN | Obchodní příměří | Agresivní strategie | Volatilita na bitcoinu | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Order block (OB) | Náklady | 1Q 2025 | Oblasti s vysokým objemem | Krátkodobé posílení | Právní řád | Hodinový graf | Oslabování ropy | Graf páru GBP/USD | Index NIFTY 50 | Hedžovat | Trpělivost | Signál obratu trendu | Obchodování FVG pomocí SMC | Situace na trhu s ropou | Formace double bottom | Kurzy EUR | Dolar index | Představitelé Fedu | Analýza akciového indexu | Člen rady guvernérů | Ukázky obchodních strategií | Zlatý důl | Australský AU200 | Capital Markets | Koncept teorie | Očekávaná reakce | Jak akciové indexy využít | Důležité zprávy | Předchozí růst | Smart Money Concepts (SMC) | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Příklady na grafu | Teorie aukčního trhu | Dividendy | Formace 1-2-3 | Point of Control | Náklady na obsluhu dluhu | Vývoj indexů | Korelace mezi jednotlivými indexy | Obchodní seance | Propad cen ropy | Hazardní hry | Wealth | Vypnutí platformy | Financial Times | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Podnikatelská důvěra | Kryptoměnové společnosti | Porovnání výkonnosti | Pokrok při snižování inflace | Sentiment na trzích | Pokročilá analýza | Uvolnění měnové politiky | Riziko ztráty peněz | Faktory ovlivňující cenu zlata | Válka na Blízkém východě | Nákup australského dolaru | Významnější korekce | Dopady obchodní války | Range | ČSÚ | Index NIFTY | Oslabování eura | Nákup indexu S&P 500 | Nezaměstnanost | Longtermtrends | Silná ekonomika | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Akcie Avastu | Moje obchodování | Parlamentní volby | Zkrachovalé burzy | Potenciální obrat | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Výsledkové sezóny | Ebook Purple Trading | Obchodní signály | Trading Room | Širší index S&P 500 | Bohumil Trampota | Vytvoření strategie | Proražení | Zprávy o inflaci | Konflikty | J.D. Vance | Hledání úrovní podpory a rezistence | Vstup long | Webináře Trading Room | Kapitalizace akciového trhu | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Pohyby trhu | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Bybit | Americký prezident | Příkaz | Zrušení cel | Dodávky vzácných zemin | Americká inflace | Růst stříbra | Reverzní cenové formace | Risk On | Spike | Podstata analýzy | Návrat Donalda Trumpa | Likvidita asijské seance | Oblast likvidity | HSBC | USD index | Imbalance vytvořené z více svíček | Pokles EUR/USD | Více obchodů | HAS | Trading Contest | Retailoví obchodníci | Nejnižší cena | Obchodování cenového patternu | Vývoj měnového páru | Dovoz z EU | SMC strategie | Nerovnováhy | Zpráva CFTC | Breakout | Trumpová | NFP report | Analýza volume | Býčí pattern | Ceny elektřiny | Chytřejší obchodníci | Vývoj ceny ropy WTI | Parity EUR/USD | Zaměstnanost | Josef Lukáč | J. Peter Steidlmayer | Opce a podnikové události | HVN (High Volume Node) | Řecká písmena | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Obchodování formace | MACD histogram | Korelační strategie obchodování | Zvýšení produkce ropy | Co je order block | Ekonomické zpomalení | Jestřábi z Fedu | Historická volatilita | Meta (Facebook) | Dolarová hodnota | Možnost zhodnocení | John Williams | Zasedání Rady guvernérů | Jak to vidí OPEC | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Stop-Lossy (likvidita) | Býčí gap | Účet s kapitálem | Obchodování zlata v roce 2025 | Odhad HDP USA | Obchodování s pomocí Fair Value Gapů | Medvědí Smart Money Divergence | Výprodeje | Data o vývoji HDP | Nejlepší obchod | Volume profiles | Burze | Open Interest a Volume | Sledování vývoje | Stabilní hospodaření | Americké prezidentské volby | Technická analýza intradenního pohybu | Medvědí formace | Token | Volební speciál | Cena opce a její složky | Lower High | Největší ETF | Vybírání zisků | Pochopit aktivitu trhu | Obchodování za pomoci gapů | Snížení počtu obchodů | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Falešný break na ropě | Psychologický faktor | Medvědí signál | Býčí strategie | Prolomený support | Ruská ekonomika | Gap | Signál short | Co očekávat od zlata | Akce centrálních bank | Pohled na sílu trhu | Flat | Ruský RTS | Stop-Lossy obchodníků | Je vybrána likvidita asijské seance? | Hodnota zlata | Mír s Ruskem | Letní prázdniny | Význam na finančních trzích | Strategie na obchodování ropy | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Pohyb ceny | NZD/JPY | Zvolení Trumpa prezidentem | Index China A50 | Pattern 123 | Smart money trap (SMT) | Kotace BTC | Snižovat daně | Úspěšné obchodování | Ekonomiky | Otevírání obchodů | Korelace mezi NASDAQ a DJ30 | Politická situace | Obchodně vážený index | Imbalance nevytvořené fundamentem | Výkon | Data z trhu | Dovoz z Číny | Výhodná příležitost | Čínský jüan | 1-2-3 GAP | Philip Morris | Popis strategie | Volatilita | Vysoká volatilita | Amazon | Maďarsko | Covid | Stochastic oscilátor | Prudké cenové výkyvy | Využití opčních trhů | Klíčové oblasti | Carry trades | Možné scénáře | Klesající trend | Širší akciový trh | Macron | Směřování trhu | Regulace a likvidita | Lukoil | Rostoucí obavy | Prezident USA | Pokles ceny | Optimismus investorů | Vznikl falešný break? | Pokus o breakout | Imbalance pomocí indikátoru | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Sazby v USA | Státní dluh | Významné riziko | Politické faktory | Inflace | Peníze | Praktické příklady | Opční strategie | Svíčka fundamentu | Důsledná analýza | POC | Odhodlání | Brent | Akcie a dluhopisy | Japonský index | Čínský dovoz | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Měsíční volume profily | Stimul | Indikátor | Společnost Avast | Vedení společnosti | Intradenní trading | Jüan | Moody's Analytics | Ruský akciový index RTS | Očekávání | Kompozitní objemový profil | Odvetná cla | Harrisová | Inflační spirála | Suroviny | Odchod z EU | Roční zhodnocení | Plánování obchodů | Akcie Philip Morris ČR | Analyzovat objem | Střet zájmu | Výplatní poměr | P/E | Dolar (NZD) | Analýza společnosti | Smart money koncepty | Příležitost k nákupu | Nejistota na trzích | Jednoduchý klouzavý průměr | Vyšší výnosy | První odhad HDP | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Hluboké recese | Longaři | metodologie | Cesta k ziskům | Trendové čáry | Reakce trhu | Boom | Liz McKeownová | Jádrová spotřebitelská inflace | Celní války | OB (order block) | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Konflikt na Blízkém východě | Americký S&P 500 | Guvernér BoE | Pokles objemu ve šperkařství | Likvidní zóny | Jak obchodovat komodity | Vývoj na akciových trzích | Allianz | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Stanovení stop lossů | Ceny emisních povolenek | Technická analýza v praxi | Býčí signál | Alibaba | EUR/CAD | Trading strategie | Silná rezistence | InstaForex | Analýzy opcí | Americké volby | DeepSeek | Základní principy obchodování | Hlavní události tohoto týdne | Diagram | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Situace na trzích | Býčí formace | Jednání ministrů | Nákupy | Růst | Klíčové úrovně | Zóny zájmu obchodníků | Vstoupit do obchodu | Korekce na indexech | Falešný průraz | Obchodní přebytek Číny | CN50 | Příležitosti | High a low asijské seance | Breaky struktury | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | Silnější support | Opatření centrálních bank | MiFID II | MetaTrader | Znalosti technické analýzy | Dobrá strategie | Fundamentální analýza | Libye | Citlivost na volatilitu | Diskont | BreakEven | Nižší úroky | Koaliční partneři | Trendový kanál | Scalping | Formace býčí | Rostoucí šance | Poptávka po zlatě v 1Q 2025 | Prognóza | L.F. Investment | Data z USA | Swingoví tradeři | Měnový pár USD/JPY | Souhrnný index | AUD/JPY | Krátkodobé obchody | Long obchod | Použití finanční páky | Vhodné obchodní strategie | Situace na Blízkém východě | Agresívní průměrování | Způsob obchodování | Substituce od ropy | Trh práce | Pohyb zlata | Swingová low | Růstový impuls | Britská centrální banka | Ask | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Volatilita na Bitcoinu | Ukončení carry trade | Akvizice | Jak opce odhalují očekávání trhu | Rezignace | Spotřebitel | Čech | Růst amerického dolaru | Kam se řítí zlato? | Válka | Ukončení války na Ukrajině | Pochybnosti | Nastavení úrokových sazeb | Zpráva | Inflační trend | Býčí výhled | Formace hlava a ramena | Příležitosti na trzích | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Imbalance vytvořené na bearish svíčce | Obchodování v pátek | Francouzský premiér | Technické nastavení | Dobrý výsledek | Buffettův indikátor | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Kamala Harrisová | Spolupráce | Madrid | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Výhled globálního růstu | Challenge | Standard Chartered Bank | Obrat trendu | GBP/CAD | George Soros | Chování velkých hráčů na trhu | Jak obchodovat podle Smart Money konceptu | PoC | Kongres | Parita EUR/USD | Technologické akcie | Vyšší maxima | Negativní dopad | Odchod investorů | Krátkodobý vývoj | Ropný trh | Mt. Gox | Silná poptávka z Číny | Čínská ambasáda | Index China | Golden Cross | Long | Vysoká rizika | Nejvyšší soud | Chování | Náklady na obchodování | Bullish | CySEC | Kontrakty | Hospodářské krize | Ukazatel zájmu | Evergrande | Vysoké ocenění | Očekávání trhu | Rozhodnutí soudu | Americký index | Býčí rally | Harris | Nový support | High Volume Node | EUR/MWh | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Akcie společnosti ČEZ | Zasedání centrálních bank | HVN | Obchodování signálů | AUD | Obchodní příležitost | Retail Investor | Je vybráno high | Huw Pill | Konec cenového pohybu | Geopolitická situace | Definice order bloků | Indiana | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Politická rizika | Největší volume | Gamma | Snižování úrokových sazeb v USA | Kalibrace order bloků | Exxon Mobil | Nejznámější akciový index USA | S&P500 | America first | Raketový útok | Spotřeba ropy | Jak vypadá vybírání likvidity | Meziroční růst | Falešné průrazy | GlassNode | Ozbrojené konflikty | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Vážený index | Oslabení eura | Výsledky voleb | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Trh | Barel ropy | Centrální banky | Investoři a tradeři | Imbalance vytvořené fundamentem | Janet Yellenová | Digitální aktiva | Zkušenost | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Marka | Friedrich Merz | Pojem likvidita | Lawrence Summers | Prop firmy | Retailoví investoři | Medvědí gap | Steidlmayer | Emise dluhopisů | Fáze evaluace | Falešné signály | Monetární politika | Fed Rate Monitor Tool | Rostoucí prodej elektromobilů | Dollar Index | Růst amerických akciových indexů | Open | Indonéská rupie | Turecko | Celní politika | Higher high | Válka v Zálivu | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | FB | Události roku | Prezidentská debata | Indický index NIFTY | Klaas Knot | Hranice imbalance | Futures | Nálada na trhu | Výhoda intradenního obchodování | Měď | Dohody OPEC | Webináře | Ekonomický šok | Příklad vzniku imbalance | Zveřejněná data | Využití opcí | Zpomalení v Číně | Komise v přenesené pravomoci (EU) | POC (Point Of Control) | Tvůrce trhu | MMF | Nabídka | Analýza NZD/USD | USA | Měnová politika a úrokové sazby | Globální poptávka | Market moving instituce | Zpřísnění měnové politiky | Ztrátové obchody | Zlaté rezervy | Proražený support | Eura | Otevřené obchody | Dobré výsledky | Mezera mezi dvěma stíny svíček | Psycholog | Závazek | Komise | Nejistoty | Pipy | Snižování sazeb | Rovnováhy | Ethanol | Investovat do kryptoměn | Kde hledat likviditu | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Kapitál | Fungování | Neefektivita trhu | Posílení | Volební speciál Purple Trading | Úroková sazba v USA | Období nejistoty | GBP/JPY | Rubl | Trading | Makroekonomická data | Forex trading analýza | Dynamické supporty a rezistence | Free cash flow | Inflace v eurozóně | Co je to objem v tradingu? | Allianz Global Investors | Největší společnosti v indexu | Výhled hospodaření | Ústup inflace | Rekordní ceny | Guvernér RBA | Obrácení trendu | Česká zbrojovka | M.A. Perry | S&P | Regulátoři | Eskalace geopolitického napětí | Kde se buduje likvidita? | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Intradenní pokles | Příklad býčího order bloku | Unie | Japonský vývoz v květnu | Nepředvídatelnost | Léto | Jak na to | Obchodovaný instrument | Inflace ve Spojených státech | Medvědí svíčka | Hedgeové fondy | Vývoj těžby ropy v USA | Zvolení Donalda Trumpa | Zvýšení cen ropy | Inflace PCE | Zprávy a analýzy | Sázky | Program StartTrader | Implikovaná volatilita | Nerovnováha | Akciové indexy | Doplněk pro lepší analýzu trhu | Vice | Trading nastavení | Obchodování s formací | Christine Lagardeová | Nový býčí trend | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | Globální finanční krize | Obchodní plány | Fundamentální zprávy | Analytické schopnosti | Vývoj měnového páru NZD/USD | Mário Centeno | Sentiment na akciových trzích | Payouty | Disciplína | Pozornost | Kuvajt | Zisky na forexu | Obchodní napětí | Problémy čínské ekonomiky | Cíl růstu HDP | Wall Street Journal | Ocel | Komise pro cenné papíry a burzu | Opce a makroekonomické události | Swing | IEA | Treasuries | Změna charakteru | Analytický tým | Forex analýza | Zpráva o vývoji inflace v USA | COT reporty | Reakce trhů | Bilion | A50 | Novozélandský dolar | Aktuální vývoj ceny na ropě | Volatilní období | Omezení akciových indexů | Kde hledat likviditu a jak se jí nestát? | Francine | Komoditní měny | Očekávání analytiků | IndexChina A50 | Schéma rostoucího a klesajícího trendu | Kam umístit Stop Loss | Ropa | CL | Opatření | Migrace | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | Volatility | Asie | Korekce na trzích | Rekordní hodnoty | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Relativní objem | Správci aktiv | Ceny Bitcoinu | Cenová efektivita | Technické analýzy | Konsenzus trhu | Joachim Nagel | Americká měna | Další růst | Oblasti zvýšeného zájmu | Opční trhy jako barometr sentimentu | Vztahy s Čínou | Budoucnost | Toyota Motor | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Allianz Global | Porozumění trhu | Cukr | Férové hodnoty | Velký hráč | Zavádění cel | Počet pracovních míst | Nečekaná zpráva | Interpretace objemu | Fiskální politiky | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Vývoj HDP v Číně | Foreign Exchange | Softwarový gigant | Mírný růst | Derivátové trhy | Izrael | Náhoda | Situace v USA | Růst cen surovin | Americká centrální banka | StartTrader | Prezident Trump | Zpráva o inflaci | Ideální čas | Mean reversion | Nejznámější akciový index | Kryptoměnové trhy | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | LVN | Formace vlajka | DeFi a NFT | Americká data z trhu | Příklad zaplněného prostoru | Nová cla | Americké měny | Risk-Reward | Alternativa pro Německo (AfD) | Fair Value Gapy | Altcoiny | Automobilový sektor | Váhání | Bearish svíčky | Nová all-time high | Obchodní přístup | Reverzní formace 1-2-3 | Chování velkých hráčů | Break of Structure | Čekající objednávky | Eso v rukávu | Nerovnováha podle konceptů likvidity | Wedge | Snižování inflace | Patterny | Pravděpodobnost korekce | Vývoj zlata | Prudké oslabení | DAX 40 | Strategie obchodování s ropou | Nechat zisky růst | Strategie Smart Money | Býčí vlajky | Základní koncepty | Nejvyšší objem | Hladiny rezistence | Prudký propad | Anualizovaná volatilita | Klouzavý průměr SMA | Uvalení západních sankcí | Býčí gap na ropě | Německý index | Nejprudší pokles | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | Outside Bar | Meziroční míra inflace | Barometr sentimentu | Akciový index RTS | Správné načasování | Bohatství | Uzavření Hormuzského průlivu | Ifo | Akciový index | Pokles populace | Řízení rizika | Zpráva z amerického trhu práce | IOO | National Stock Exchange | Kov | Standard Chartered | Nomura | Cla vůči EU | Inside | Momentum | Liquidity | Ekonomické vyhlídky | Hormuzský průliv | Trendová linie | Dow Jones 30 | Index nákupních manažerů | Dovoz z Evropské unie | Intraday | Výhled pro GBP/USD | Domácnosti | Peter Steidlmayer | Saddám Husajn | Cena komodit | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Viceprezident | Očekávaná data | Ceny kryptoměny Ethereum | Cena plynu | Příležitost ke vstupu | Závislost | Značení imbalancí | Global Investors | Dna | Zboží z Mexika | Uzavírání obchodů | Bitcoin (BTC/USD) | Aligator | Pravděpodobnost úspěchu | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Index USA | Historické maximum | Férové hodnoty pro trh | Cena dolaru | Break rezistence | Hledání úrovní podpory | Vyšší minima | Nízká likvidita | Celková inflace | Eskalace | Break supportu | Pokles ceny stříbra | Rozhodování při obchodování | Research | Data o inflaci | Čínský drak | Fundamentální analýza akciových trhů | Moody's | Vítězství Trumpa | Směrodatná odchylka | Směřování trhů | Energetický sektor | Depozitní sazby ECB | Pozitivní zpráva | Expanze HDP | Co je Fair Value Gap? | Analýza akciových trhů | Tržní vývoj | Pepa Zeman | Mario Centeno | Zpomalení globální ekonomiky | Equal low | Příležitost k shortování | Risk Off aktiva | Hledat obchody | Vývoj inflace | Jak chápat imbalanci | Americké indexy | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Velcí obchodníci | Falešný break rezistence | Válka na Ukrajině | Rostoucí trendová linie | Úrovně HVN | Regrese | RRR | Marketingová komunikace | Světové centrální banky | CoinCodex | Vstup do pozice | Ekonomická situace v eurozóně | Znalost | Růst akciových indexů | Mimořádný zisk | Imbalance vytvořené bez fundamentu | Investiční rozhodování | Platformy | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | Předseda Fedu Jerome Powell | AU200 | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Jsou vyplněny Fair Value Gapy? | Nejnovější zprávy | Vývoj cen ropy | Analytici | Býčí fáze | Aukce | Imbalance - Fair Value Gap | Investiční poptávka | Impulzivní pohyb | Invaze | Co tvoří na forexu likviditu? | Cenový index | Akcionářská práva | Jak Fair Value Gap obchodovat | Nové all-time high | Ropné fundamenty | Trading systém | Fundamentální události | Stříbro | eXchange | Buy Stop | ATFX | Cup and handle | Obchodovat | Nejvyšší objem obchodů | Cla na dovoz | Svíčky na grafu | ATFX Global | Úvod do opčních trhů | Strategie Buy and Hold | Alphabet (Google) | Základy obchodování | G7 | Pokles cen | Trh práce v USA | Fake breakout | Měnové intervence | Medvědí FVG | Vysoké inflace | Vyšší sazby | Intradenní strategie na obchodování | Stop hunt | Finance | Order blok | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Imbalance vytvořené na bullish svíčce | Speciální daň | Michigan | Agresivní obchodování | Dividendový výnos | ETF | Využití opcí při diverzifikaci | Cena drahých kovů | Kupní opce (call opce) | Jak obchodovat ropu | Banka Morgan Stanley | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Řecká písmena v obchodování | Janet Yellen | Head and Shoulders | Lineární regrese | Tok investic | Cena opce | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Kupní (call) | Rozbor obchodních příležitostí | DCF | Podílové fondy | Obchodníci | Poptávka | Čínský index CN50 | Uzavření trhů | Trading metody | Korelace měn | Zasedání Bank of England | Co je to Fair Value Gap? | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cenový index PCE | Koncentrace | Čínské akciové trhy | Fundamentální analýzy | Zóny zájmu | Německý index DAX | Formace Head and Shoulders | Majors | Stop-Loss hunting | Prezidentské volby ve Spojených státech | Tržní trend | Imbalance v tradingu | Conference Board | Substituce | Inverse Head and Shoulders | Evropský parlament | Inflace zpomaluje | Analýza v praxi | Zvolení Trumpa | Pokračování trendu | Technická analýza falešného breaku | Jak obchodovat Fair Value Gap? | Nárůst výnosů | Uptrend | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | Rostoucí potenciál | Trendový pohyb | UBS | Rok 2025 | Úroveň zkušeností | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | Bankéři | Video | Silný break | Investiční příběh | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Depozitní sazby | Problémy | Prodávající vstupují na trh | 3М | Globální inflace | Základní pojmy | USA a Čína | 0x | Kanadský dolar | Backtest | Litecoin | UBS Wealth Management | Procyklické měny | Býčí Smart Money Divergence | Německý automobilový průmysl | CDU/CSU | ECB Christine Lagardeová | rVOL | Ex-dividend | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Celosvětová poptávka po ropě | Pokles trhů | Profit-Target | Index PMI | Komerční banka | Euro vůči dolaru | Nárůst zisků | Nižší časové rámce | Bank of Canada | Kalendář událostí | Cílové ceny | Indický index | Nižší high | PMI index | Celní válka | Sázka | Kotovaná měna | Poptávka po zlatě | Vítězství Donalda Trumpa | Řecká písmena v obchodování s opcemi | Pochopení trhu | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Ekonomové | Korelační strategie obchodování s ropou | Ukazatel nálady na trhu | Purple Gap indikátor | Nastavit stop-loss | Kde se hromadí likvidita | Zpomalení hospodářského růstu | Vysoká cena | Pravidla obchodního systému | Ruský akciový index | Informace o trhu | Evropský index DAX | Christine Lagarde | Qualcomm | Spojené státy | Úpravy pozic | Americká data | Průměrná volatilita páru GBP/USD | LPL | Korekce na akciových indexech | MicroStrategy Michael Saylor | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Inside Bar | Americké burzy | Investiční cíle | Velké technologické firmy | StartTrader od Fintokei | Fiat měny | Euro posiluje | Nové obchodní příležitosti | Úroková sazba | Index ASX | Ustanovení zákona | Price Action formace | Republikánská většina | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Změny ceny podkladového aktiva | Výzva | Super týden | Signál long | Volby | Různé opční strategie | Sebevědomí | Růst poptávky po ropě | Analýza společnosti ČEZ | Investiční poradenství | Býčí divergence | Slevy | Glassnode | Časová hodnota | Bitcoin Trust | Jak obchodovat | Konkurenceschopnost | Platforma | Imbalance Of Orders | Royal Bank of Canada | Prop Trading | Speciální daně | Facebook | Americké akcie | Vstoupit do trhu | Bullish struktura | Změny ceny | Předchozí seance | Poptávka v technologiích | Snížení základní úrokové sazby | M1 | Poptávka po bezpečném přístavu | Short pozice | Jak obchodovat fair value gap | Pracovní síla | Inflace v Evropské unii | Flexibilita | Plánování | Důvěra domácností | Co očekávat do budoucna? | Kevin Hassett | Růst americké ekonomiky | Objednávky | Investice do nemovitostí | Filecoin | iShares | Vývoj úrokových sazeb v USA | Spotřebitelská důvěra v USA | Vliv na ekonomiku | Volatilní | Sankce | Fiskální situace | Riziko ztráty | Průměrné roční zhodnocení | EUR/USD | Nízké sazby | Kdo kupoval zlato | FAIR | Pin Bar | Varování | Pokles objemu | Nová fáze | Risk off sentiment | Intervence | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | Konflikt na Ukrajině | Poptávka po ETF | Trh s kryptoměnami | Interní informace | Normalizace měnové politiky | Dostatek likvidity | Trading analýza | Průměrný výnos | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Výprodej dolaru | Konfluence imbalance | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Trumpova protekcionistická politika | Nejnovější data | Indikátor Stochastic | Další vývoj | MXN | První odhad | Historie | CHOCH (change of character) | Recese v USA | Měnové politiky | G20 | Finanční služby | Yardeni | Market moving zprávy | Výhoda intradenního obchodování ropy | Politická rozhodnutí | Dánové | Aktuální situace | Americká centrální banka FED | Býčí FVG | Nevýhody | Obchodní dohody | Sellier & Bellot | Manufacturing | Pád bitcoinu | Zájem obchodovat | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Poker | Citlivost na změny úrokových sazeb | Prolomení supportu | SL nebo TP | Dedolarizace | Snížení ratingu USA | Rozvaha | Spojené státy a Čína | Žádná imbalance | Uvolnit měnovou politiku | Pochopení chování velkých hráčů | Ekonomická situace | Odhad HDP | Úspěch bitcoinu | Celkový stav ekonomiky | Ekonomický sentiment | Růstový potenciál | Rozdíl ve spravedlivé hodnotě | Pomerančový džus | Implikované volatility | Polkadot | Trh se zlatem | Využití imbalancí | Dow Jones | Kryptoměnoví nadšenci | PCE inflace v USA | Zavedená cla | Americká administrativa | Obchodní jednání | FCA | Fair Value Gap | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Částečný úvazek | Strategická flexibilita | FVG (Fair Value Gap) | SMC koncepty | Panika na finančních trzích | Centrální bankéři | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | FOMO | Styl obchodování | BOJ Kazuo Ueda | Odliv kapitálu | Analýza Nasdaq | Ukázky SMC obchodů | Christopher Waller | Miliardy dolarů | Vyšší high | Růst BTC | AI | Profesionální investoři | US Dollar Index | Sell signály | Joe Biden | Payout | Důležité fundamentální zprávy | Čínské výrobky | Silný trend | Investiční doporučení | Jak akciové indexy využít v tradingu | Změna ceny opce | Pojmem Fair Value Gap | China A50 | TradingView | Cena komodity | Vliv na hodnotu | Status bezpečného přístavu | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezidentské volby | Hlavní měnové páry | Co je to imbalance v tradingu | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Hrozba recese v USA | Checklist | Vítězství | Tržní cena | Bankovní systém | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Obchodní příležitosti | Platební bilance | Růst mezd | High volume node | Doplněk pro lepší analýzu | Barel ropy WTI | Nevyváženost | Medvědí vlajka | Fibonacci | Break/Even | Snížení inflace | Cheat Sheet zdarma | Odvětví | POC a LVN | Belgie | Aktuální očekávání | Sazby | Sladění příkazů | Hlavní ekonom | Obchodní pozice | Indický NIFTY 50 | Trading pomocí Fair Value Gapů | Principy obchodování | Fintokei | PMI ve výrobě | Británie | Patria | Ekonomické aktivity | Americký index S&P 500 | Bernd z Německa | ICT a SMC koncepty | Půlroční výhled | Ropa WTI na D1 | Komise v přenesené pravomoci | Black-Scholes | Proč FVG vzniká | Umělá inteligence | Zvýšení produkce | Stochastic oscillator | Český trader | Nové rekordní hodnoty | Prohlášení | Dovoz do USA | Investovat | Komoditní | Volatilita jako indikátor | Rekordní maxima | FoMO efekt | Supportní úrovně | Otestování rezistence | Data o HDP | Vývoj cen komodit | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Kde je likvidita | Snížení úrokových sazeb v USA | Proražení supportu | Překážky | Hotovost | Regulátor | Signály z trhu | Bezpečného útočiště | Time Decay | NSE | Boj s inflací | Berlín | Průzkum | Fair Value Gap (FVG) | Firmy | Santa Claus Rally | XAG/USD | Medvědí divergence | Michael Saylor | Break struktury (BOS) | Zvýšení mezd | Geopolitické události | Parita eura | Konzistence | Nastavení SL nebo TP | Skrytý gap | Nespokojenost | Cena a Skew opce | Masivní výprodeje | Sledování indexů | Budoucí vývoj | Nálady investorů | Zlato potenciál | Průměrování | HDP Německa | Index výrobních cen | Test supportu | Graf EUR/USD | Růst cen ropy | Panika | Murray | Základy opčních trhů | Tržní indikace | Obchodování vlajky | Hospodářské zpomalení | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Obchodování FVG | Celní politiky USA | Trades | Intradenní strategie | Nezávislost centrální banky | Fundamentální informace | Zájem investorů | Zasedání britské centrální banky | Životní náklady | Využití opcí ve strategiích | Supporty | Práce z domova | Západní firmy | Dovoz zlata | Vyšší ceny | Manažeři | Dovoz oceli | Money management | Objemová struktura | Omezení maximálního zisku | Jak se vyvíjí trh | Politická krize ve Francii | Zasedání Bank of Canada | Příklad medvědího order bloku | Repo sazby | Dlouhodobé investice | Inflace ve Velké Británii | Jestřábí rétorika Fedu | Obchodník s cennými papíry | Moje obchody | Poměr P/E | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Formace Hammer | Indikátor Purple Strike | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Magnificent | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Nejbližší support | Likvidita obchodních příkazů | NASDAQ 100 | 123 Gap | Swing Trading | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Euro k dolaru | Celosvětová poptávka | Technologický Nasdaq | Automobilový průmysl | Změna delty | Ohraničení imbalance | Nižší časový rámec | Hry | Nezávislost Fedu | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Narůst zisků | Denní kalendář událostí | Trhy | Trade | Daně z neočekávaných zisků | Nasdaq a S&P 500 | Technologické bubliny | Akcie společnosti Nvidia | Nejbližší rezistence | Swingoví obchodníci | Prohlášení Powella | Skew opce | Významné úrovně | Slábnoucí euro | Potenciál zisků | Náměstek ministra financí | Vyšší riziko | Cena indexu | Měnové trhy | Implikovaná vs. historická volatilita | Oscilátor | Investiční kritéria | USD/MXN | Pokračování rally | Rizika | Eurozóna | Fond | Riziková prémie | Eskalace obchodní války | USA inflace | ISM | Vega | Zvýšení volatility | Index Nifty 50 | Novozélandský dolar (NZD) | Měnověpolitické zasedání | Páteční NFP | Měkké přistání | Obchodujeme | Fitch | Nárůst tržeb | Postavení dolaru | Nuance | Obchodování formace vlajka | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Nákup eura | Nákup indexu | Ebook od Purple Trading | Velcí hráči | Obavy z recese v USA | Japonský Nikkei | Prodávající | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Konfluence | Ministr obchodu | Hodnota akcií | Výběry likvidity | Pochopení trhů | BCH/USD | Vysoké ceny | První obchod | Hospodaření společnosti O2 | Výprodeje akcií | Obnovení růstu | Mateřská společnost | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Stagflace | Short sell pozice | Zkušený investor | Purple Gap | Ředitelka | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | ForTraders | Tempo snižování sazeb | Analýza cenných papírů | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Praktické ukázky SMC | Ministerstvo financí | Bilance | Zahedžovat | Dynamické supporty | Change of character | Americké akciové indexy | Holubice | Volby v Německu | Proražení rezistence | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Low | Růst Bitcoinů | Stabilita | Hodnocení ekonomiky | Skepse | Týdenní nárůst | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Globální ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Praktické ukázky obchodních strategií | Mzdy | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Využívání fundamentálních zpráv | Buy rumor, sell the news | ICT | CAD | Odhady analytiků | Investors | Sentiment trhu | Ukázky SMC | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | Deeskalace | Banka Goldman Sachs | Jak falešný break rozpoznat | Shortování | Na burze | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Zpřísňování měnové politiky | Velké firmy | FVG pomocí SMC | Alert | Evropské trhy | Klient Fintokei | Raphael Bostic | Sázet | Pojem imbalance | Měnové politiky centrálních bank | Politika centrální banky | Hospodaření | Členka rady guvernérů | Prodejní opce (put opce) | Zahraniční obchod | Vývozní clo | Ztráta | Indikátory sentimentu | Wells Fargo | Značení imbalancí pomocí indikátoru | Riksbank | Zastavení růstu | Breakout S/R | Severomořská ropa | Nonfarm Payrrolls | Růst výroby | Institucionální investoři | Odhalení skrytých příležitostí | Proražená rezistence | Obchodování cenového patternu vlajka | Situace na trhu práce | FXstreet | Kryptoměna Polkadot | Praktické příklady na grafu | ATFX Global Markets | EBITDA | Reporty | Finanční podmínky | Světová poptávka po ropě | Nabídka ropy | Fundamentální pozadí | Obchod | Inflace v Austrálii | Snížení nákupu aktiv | Purple Trading | Likvidita trhu | Pips | Investoři a obchodníci | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Noureddine | Větší imbalance | Tradeři | Ceny ropy Brent | Cenový pokles | Velkoobchodní tržby | Hospodářské politiky | AUD/USD | Oživení globální ekonomiky | Pracovní trh | Vývoj inflace v USA | Eskalace konfliktu | Aktuálně na trzích | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Smart Money Divergence | Riziko | Emise | Agresivní pohyb ceny | Klesající ceny | ATH | Právo | Benchmarky | Swing states | FIAT | JPY | Podrobné analýzy | E-mini | Open interest | Citi | Pivot | Pokles výnosů | EBIT | Šéf společnosti | Struktury trhu | RSI | Bank of America | Cigarety | Transakce | ProTrader | Údaje o HDP | Šok | Order | Trend na trhu | Meta | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Ostatní kryptoměny | Nadšení | NATO | Index DAX 40 | Plyn | Mimořádná daň | Pokles cen ropy | iBOS | Karty | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Čína | Capital | Libanon | Risk | Naučte se obchodovat | Úrovně supportu | STAR | Doporučení Koupit | BCH | BMO | Circle | Ceny | Siemens | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Zvýšení ceny | Hrozba recese | Recese | Global Markets | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Americké CPI | LPL Financial | Meziměsíční inflace | Produkce zemního plynu | COT report | Války | Impuls | Ukrajina | Data z trhu práce | Fúze a akvizice | Způsoby obchodování | Proinflační | Buy the dip | Obratový pattern | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | Predikce | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | WTI | Zápis z posledního zasedání | Silný americký dolar | Surová ropa | Hurikány | Radek Zalubil | SMA | Blízký východ | Prodejní opce | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Zajištění portfolia | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Nedostatky | Ekonomické nestability | Philip Morris ČR | Odborníci | PMČR | Zóny supportu | Vyplnění GAPU | Celní politiky | Nevyplněný Fair Value Gap | Slábnoucí dolar | Webinář | Long signál | Broadcom | Stablecoiny | Instituce | Anomálie | Higher Low | Americký ministr financí | Morgan Stanley | Break struktury | Vstup do trhu | Obchodování s opcemi | RTX | Ceny zlata | EV | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výnosy z investic | Stop-Lossy | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Kurzotvorné informace | Bezpečná měna | Výsledky amerických voleb | eBook | Technické rezistence | Růst cen energií | Index DOW | IHNED | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index USD | Patria Forex | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Vyšší low | Index strachu VIX | Pár USD/CAD | Green Deal | 256/2004 | Defi | Dvojitý vrchol | WACC | Dobrá zpráva | Úrokové sazby ECB | Order block | Sankce proti Rusku | Růst podnikatelské aktivity | ERÚ | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Podkladové aktivum | Historická maxima | Posílení koruny | Společnost Siemens | Miliardy USD | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | Barometr | Zboží z Číny | Disclaimer | Zvyšování daní | S/R zóny | Utažení měnové politiky | Falešné breaky | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | ASX | Bezpečné přístavy | Vzácné kovy | Inflační cíl | RTS | Obchodní analýza | VIX | Skokové posílení | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | Obratová formace | Výhled pro zlato | Euforie | Írán | EPS | Biliony dolarů | Výhody a nevýhody | Vývoj sazeb | Jasný signál | Dynamika mezd | Čínské zboží | Histogram | Bias | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Bez rizika | Change | Tržní hodnota | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Část zisků | Zisk | Xetra | Bank of England | Mimořádná opatření | PCE index | Ceny BTC | WTI a Brent | Sezónní vlivy | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Překoupené oblasti | CBO | Avast | Dovoz | Silná data | Praktické ukázky | Letní období | Market Profile | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Očekávaný vývoj | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Splnění výzvy | Prezident | Akciový index S&P 500 | Varovné signály | Růst inflace | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Souhrnný index nákupních manažerů | Prémie | Oslabování dolaru | Colt CZ | Poptávka po pohonných hmotách | Evropa | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | S/R zóna | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Zprávy z trhů | Obchodování s ropou | Nový výhled | Úspěch v obchodování | Dovoz elektromobilů | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | BOS | Den díkůvzdání | Trigger | Kryptoměny bitcoin | Nižší low | Údaje | Hlavní měny | Vstup short | Inflace v Evropě | Posílení libry | Inflační vývoj | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Finanční krize | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Profit Target | Britská měna | Růst amerického HDP | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Obraty trendu | Drahý kov | Snížení daní | Jakub Matis | Technologické firmy | Medián | Index CPI | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Platforms | Změny sazeb | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | RBC | Portfólia | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Ropa typu Brent | Zasedání americké centrální banky | Marže | Jarda Tupý | Risk na obchod | Směřování | Arbitráž | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Přenos | Velké peníze | Společnost XTB | Lego | CARA | Dobré zprávy | Situace | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Google | Stagnace | Tržby | Snižování produkce | Pozitivní výsledek | Vrcholy | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Tržní fundamenty | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Expirace | Cizí měny | Americké akciové trhy | Dividenda | Peking | Resistance | Smart Money Concepts | Aliance | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Protekcionismus | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Ztrátový týden | Dolar | Další posilování | Euro | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | FED sazby | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Zdanění | Fibonacciho úrovně | Globální investoři | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | DJ30 | Hlavní americké indexy | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Bonusy | Falešný break | To nejdůležitější | Vysoká dividenda | CAR | Vývoj trhu | Akumulace | Zklamání investorů | EUR/CHF | Zdraví | Růst inflace v USA | Novinky | Retail | Stimuly | Světové indexy | Ztráty | Price Value Gap | Americký ISM | Regulační rámec | Brazilský real | 1D | Obchodní nastavení | Crédit Agricole | Bankovní licence | Opce na akcie | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | NIFTY | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Cílová cena | Investice firem | Kupci | Mzda | Nervozita na trzích | Opční trhy | Nižší úrokové sazby | Société Générale | Návratnost | Příměří mezi Izraelem a Libanonem | Vzestupný trend | Výhody | Železná ruda | Target | Sociální demokraté | Podniky | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Propad indexu | Black Friday | Zrychlení růstu | Asijské seance | Koš | Cardano | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Wealth Management | Dodavatelské řetězce | Platformy MT4 | Index cen | Světová ekonomika | Společnost Google | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Globální ekonomika | Technické faktory | USDJPY | Rekordní maximum | Silná měna | Růst v eurozóně | Price Action | Projekce Fedu | Rostoucí trendové čáry | Flash Crash | Vývoj ekonomiky | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Exekuce | Colt CZ Group | Uvolněné měnové politiky | Obchodování v pásmu | Prognózy | Analýza EUR/USD | Globální recese | Kurz | SOK | DNO | Daně | Výběry | Živé vysílání | Commonwealth Bank | RBC Capital | Růst zisků | Globální růst | Švýcarská národní banka | Sell in May and go away | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Konkurenti | Sázkaři | PCE inflace | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Pokladniční poukázky | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Přemýšlení | Bolest | Možnosti obchodování | Imbalance | Růst trhu | Silnější dolar | Investice | Evropské banky | Čínský index | Microsoft | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Pro investory | Traders | Potenciál | Zdravotnictví | Podnikatelské aktivity | Zpětné odkupy | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Buy and hold | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Pokles inflace | Kapitalizace | Domácí data | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Trhy s kryptoměnami | COPPER | Indie | Bod | Call opce | Zkušení tradeři | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | CFDs | Makrodata | Údaje z Číny | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Delta | Regulace | Deriváty | Šéf Fedu | Praktické využití | Dluhopisové trhy | Účet platební bilance | Fondy | USD za barel | Kurz eura | SAP | Základní pravidla | Zotavení | Důvěra | Risk Off | Oslabení dolaru | Výplata | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Běžný účet platební bilance | Vítězství Harrisové | Slabší dolar | Měny | Key level | Profitovat | Dollar | Splnění challenge | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabující americký dolar | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Očekávané události | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Cena akcie | Kupní opce | Chaos | Opatření na podporu ekonomiky | Politická stabilita | UST | Cash flow | Trh s ropou | Obchodování s cizími měnami | Export | Páteční NFP report | Rusko | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Roční růst | Skupina CZG | Kofola | GBPUSD | Řízení rizik | Partneři | Ukončení války | Mark Carney | Špatná data | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Leverage | Double top | 1 milion | Reakce investorů | Services | Výsledková zpráva | Graf indexu | Stock Exchange | Upozornění na rizika | Neúspěch | Fundament | Engulfing | Technologičtí giganti | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Výsledková sezóna | DAX30 | Australská ekonomika | Dividendová politika | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Index DJ30 | Stav ekonomiky | Plány | Toyota | Dosažení zisku | Resistence | Zájem institucí | FAQ | Administrativa | Trendový indikátor | COVID-19 | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Longové obchody | Hypotéky | Rekordní růst | Vývoz do USA | Nikkei | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Rostoucí nezaměstnanost | Umělé inteligence (AI) | ZEW | Objemový profil | Fenomén | Evropské akcie | Evaluace | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Propouštění | Energie | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Omezený čas | FVG | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Novatek | XAU/USD | Evropská unie | Pákový efekt | Tokeny | NDX | Ceny stříbra | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Hlavní indexy | Capital Economics | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Théta | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Colt | Růst poptávky | Korekce | Odhady trhu | Inducement | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Rosněfť | Riziko recese | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | US dollar | Výkonnost | Předčasné parlamentní volby | Spotřebitelská inflace | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Carry trade | Index S&P 500 | Instrument | GDPNow | Hrubý domácí produkt | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | High | Rostoucí trend | Tým InstaForex | OECD | Rozbor | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Analýzy více časových rámců | Německý HDP | Otočení trendu | Zakladatel | Příliv kapitálu | Volby v USA | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | MWh | Prezident Joe Biden | Obchodování s CFD | QE | MT4 | Růst tržeb | NFP data | Pohyby na finančních trzích | Spojené království | Evropský regulátor | Světová banka | Mexické peso | Cena | EU a USA | MicroStrategy | Vývoje ceny | Korelace mezi NASDAQ | Německo | Útok na Ukrajinu | Makroekonomické ukazatele | Krach | Komodity zlato | Jak efektivně využít FVG | Upozornění | Apple | Zadlužení | Komodita | Setkání centrálních bankéřů | Čísla o inflaci | CHF/JPY | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | DOT | Close | BAT | Rate cut | Kurzy | Slabší euro | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Geopolitická nestabilita | Drahé kovy | Obchodování indexů | Next | Obnovení důvěry | Royal | Bankovní vklady | Evropské akciové indexy | Solana | Propad ropy | All-time high | Výhledy | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Inflace CPI | Strategie obchodování | Emisní povolenky | DAX | Rezervy | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Debata | Akcie společnosti | Obchodní válka | Sony | Kypr | Fiskální stimuly | Zlato | Ekonomika | Potvrzení vstupu | Inflace v Německu | Geopolitika | Hlavní rizika | Vybírání likvidity | Graf indexu S&P 500 | Denní graf | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Ruleta | Oslabení | Správné řízení rizika | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Šéfka Fedu | Práce | Limitní objednávky | Úspěch | Investiční příležitosti | Tightening | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Inflační data | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Potenciál zisku | Nifty | Likvidní | Banky | Předčasné volby | BlackRock | Buy | Bublina | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Nižší hodnoty | Situace ve světě | Vlády | Širší trh | Kotace | Rychlost | Investiční společnosti | Cenový pattern | Australský index | Šance | Fundamenty | NIFTY 50 | Bankrot | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | CZG | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Forexové obchody | Instrumenty | Historie se opakuje | Analýza | Úrovní podpory | Data ze Spojených států | Ministr financí | Umění | Kurz EUR | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Japonský index Nikkei | Irák | Sazby Fedu | ČR | Dot-com | XTB | Meta Platforms | Breakouty | Manažeři fondů | Zahájení invaze | Výraznější pokles | Intervenovat | Bavlna | Americký Fed | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | ChatGPT | Potenciální zisk | OCI | Výběr likvidity | Export do Číny | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Reakce ceny | Vývoj akciových indexů | Pullback | Reálná hodnota | TTF | Dlouhé pozice | Chevron | Kovy | Vývoj měnového páru USD/JPY | Dlouhodobé důsledky | Maloobchodní tržby v Číně | Vyšší volatilita | Hedge | Silná poptávka | Market | Svíčkové formace | Cenné papíry | Dosažení dohody | Sestupný trend | Medvědí trh | Ozbrojený konflikt | Indická ekonomika | Vývoj HDP | Support | Průměrná mzda | Ekonomické statistiky | Hold | Cenný papír | Brokeři | Nezaměstnanost mladých | Převody peněz | Transparentnost | Scalper | Swissquote Bank | FX | Obchodní deficit | Globální HDP | Posílení amerického dolaru | Bilion dolarů | Česká zbrojovka Group | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Smart Money koncept | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Klíč k úspěchu | Chuť riskovat | Služby | Ceny energetických komodit | Oceňování akcií | Stochastický oscilátor | Spotřební zboží | Lepší pochopení | Tržní očekávání | OPEC | Evropští investoři | Ministryně financí | Magnificent 7 | Řetězce | Sentiment | Zrychlení inflace | SNB | Experti | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Stop-Loss | Petr Lajsek | Nákupy aktiv | Růst libry | Průměrná hodnota | Guvernér BOJ | Technologický gigant | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Double bottom | Výprodej akcií | Rostoucí výnosy | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Slabá poptávka | Jeden dolar | NFT | Rezistence | Obchodovat komodity | Index Dow Jones | Návyky | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Inflace v březnu | Zpráva COT | Česká zbrojovka Group SE | Klíčový support | Oživení čínské ekonomiky | W1 | Ichimoku | Forex trhy | Velké banky | Put opce | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Měny rozvíjejících se trhů | Budoucí pohyby | Nízké daně | Ropy | RBA | Struktura | Macquarie | Zisk EBITDA | Ocenění akcií | Očekávaná inflace | Měnový pár EUR/USD | Struktura trhu | Předseda | Škoda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Volume profile | USD | Kamala | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Růst v Číně | Volatilita na trzích | Síla amerického dolaru | Peso | Split | Zkušení obchodníci | Tokio | Významné změny | O2 | Legislativa | Zprostředkovatelé | Loonie | Doji | Společnosti v indexu | PMI ze sektoru služeb | Nasdaq a S&P | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Vyšší úrokové sazby | Supply | Vyšší zhodnocení | Purple Strike | Praktické tipy | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Výkonnost dolaru | Ochota riskovat | Tržní podíl | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Krize ve Francii | Čínská centrální banka | CZ | Earnings | Průraz | Index RTS | Australský dolar | Korporátní daně | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Dezinflace | Sezónní faktory | Budoucí výsledky | GBP/AUD | Trh s futures | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Magnificent Seven | Časové období | Vlajka | Bearish | Graf páru | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | Ceny ropy WTI | Evropský trh | Data z americké ekonomiky | Markets | USD/CHF | High risk | Eskalace války na Ukrajině | USA Donald Trump | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Invest | Rok 2024 | Kanada | CPI v USA | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Velký pohyb | Makroekonomické údaje | Světová poptávka | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Opce | Více časových rámců | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Nvidia | Investment | Každý trader | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Česká republika | Technické patterny | Ceny komodit | Indexy | DIP | Prognózy inflace | Americký dolar | Zamyšlení | SMC | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Kofola ČeskoSlovensko | Prezidentské volby v USA | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Akcie Philip Morris | Obchodovat ropu | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Výkonnost akcií | Velikost pozice | Prodej ropy | Těžaři | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | Obchodní instrumenty | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Nastavení trhů | Body | Snížení rizika | Navýšení cel | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Riziková strategie | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Světové poptávky | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | ROCE | Spekulace | Lot | Navýšení | Referendum | Týdenní pokles | Americká cla | RBC Capital Markets | Zasedání amerického Fedu | Negativní vývoj | Výhody a nevýhody | Být trpělivý | OsMA | Krypto aktiva | Hizballáh | Banka JP Morgan | Hedging | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | ASX 200 | Úroveň supportu | Indie a Čína | Pimco | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Martingale | Teroristický útok | Kulaté číslo | Poptávky po ropě | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Fúze | Akciový trh | Uhlí | Rizikový apetit | Vnější prostředí | Investovat peníze | Intradenní obchodník | Krypto průmysl | Investor | Stochastic | USD/JPY | Šperky | Put | Dvojité dno | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Japonský vývoz | Banka | Nižší likvidita | Produkce ropy | Země eurozóny | Vybrání likvidity | Zvýšený zájem | Růst bitcoinu | Brent a WTI | Obchodování na demo účtu | Významné události | Cenový index výdajů | Američané | Banka UBS | Nízká inflace | SPX | Modely oceňování opcí | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Jihoafrický rand | News | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot