Ticker Tape by TradingView
Data Revolutu odhalila, jak Češi investovali v roce 2023

● V roce 2023 zaznamenal Revolut v České republice 44% nárůst obchodujících zákazníků.
● Češi patřili mezi nejaktivnější investory v aplikaci Revolut napříč Evropou. Průměrný obchodní účet dosahoval částky 66 412 Kč, cože je o 47% více, v porovnání s průměrem EHP.
● Stejně jako většina Evropanů, i čeští investoři projevili nadšení do akcií firmy Tesla a nejobchodovanější akcí v EU byla německá 2G Energy.
● Češi byli v loňském roce mezi prvními, kteří měli přístup k Flexibilním účtům Revolut, alternativě k tradičním spořicím produktům, které zákazníkům umožňují investovat do fondů peněžního trhu v několika měnách (EUR, USD, GBP). Od července 2023 Češi na svých Flexibilních účtech nashromáždili více než 1,3 miliardy Kč.
● V roce 2024 by úrokové sazby měly klesat a ceny dluhopisů by v takovém případě rostly, což by pro investory představovalo strategickou příležitost. Revolut již brzy nabídne zákazníkům možnost nakoupit dluhopisy několika klepnutími.
Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci v České republice, odhaluje některé trendy v investování Čechů a celé Evropy v roce 2023.
V roce 2023 zaznamenal Revolut v České republice 44% nárůst obchodujících zákazníků. Češi patřili mezi přední investory v aplikaci Revolut napříč Evropou, přičemž průměrný obchodní účet s cennými papíry na konci roku dosahoval částky 66 412 Kč, což je o 47 % více ve srovnání s průměrem EHP, který činil 45 022 Kč. Nejvyšší částky na investičních účtech měli zákazníci ve věkové skupině 55-64 let a dosahovaly v průměru 141 745 Kč.
Ukazuje se také rozdílná dynamika mezi pohlavími. V České republice více investovali muži, kteří vykazovali vyšší míru aktivity a investovali větší částky. Průměrná výše částky na účtu byla u mužů 2x větší než u žen, a to 77 993 Kč, resp. 30 413 Kč.
V celém EHP byl v roce 2023 nejvíce obchodovanou americkou akcií americký automobilový gigant Tesla, následovaný americkou společností Momentus a čínskou automobilkou NIO. Mezi akciemi EU zaujal pozornost investorů pivovar Anheuser-Busch, následovaný německou automobilkou Volkswagen a nizozemskou platební společností Adyen.
Stejně jako většina Evropanů projevili čeští investoři společné nadšení pro akcie společnosti Tesla (TSLA), následované čínskou Alibabou a americkou společností Cano Health. Nejobchodovanějšími akciemi v EU byly německé 2G Energy, Uniper a Volkswagen.
Pro ty, kteří hledají diverzifikované a nákladově efektivní finanční nástroje, představil Revolut v loňském roce fondy obchodované na burze (ETF), které nabízejí široké diverzifikované portfolio aktiv, jako jsou akcie a dluhopisy. Investování do ETF může usnadnit řízení investičních rizik a snížit náklady a čas strávený investičním průzkumem. Aby se společnost Revolut zavázala k pravidelnému investování a snížila dopad krátkodobé volatility cen, nedávno přidala funkci „Recurring buys“ („Opakované nákupy“), která umožňuje nakupovat akciETF v předem definovaném čase a frekvenci. ETF, které si během roku 2023 zajistily přední pozice mezi českými investory, byly Vanguard S&P 500, iShares Core S&P 500 a iShares Core MSCI World.
V loňském roce byli Češi také mezi prvními, kteří získali přístup k Flexibilním účtům Revolut, investičnímu produktu, který nabízí alternativní způsob správy úspor ve více měnách investováním do fondů peněžního trhu. Flexibilní účty umožňují dobíjení a vybírání prostředků kdykoli, a to s variabilním úrokem, který se připisuje a vyplácí denně. Od července 2023 Češi nashromáždili na Flexibilních účtech více než 1,3 miliardy Kč, v průměru 68 753 Kč.
Rolandas Juteika, ředitelka Wealth and Trading (EHP) řekla:
„Když se podíváme na rok 2023, došlo k působivému nárůstu akciového trhu o více než 24 % podle indexu S&P 500 a úžasných 54 % podle indexu Nasdaq 100. Tento rok byl důkazem odolnosti a přizpůsobivosti finančního prostředí. Vyhlídka do roku 2024 je taková, že úrokové sazby potenciálně vyvrcholí na úrovni 4–5 % v EHP. S poklesem úrokových sazeb rostou ceny dluhopisů, což představuje strategickou příležitost pro investory. Brzy našim zákazníkům umožníme k tomuto prostoru přístup jen několika klepnutími v aplikaci.
Povzbudivý trend klesající inflace s sebou přináší navíc i další vlnu optimismu a přispívá k příznivějšímu prostředí pro různé investiční strategie. Vstup do roku 2024 bude znamenat promyšlený a vyvážený přístup s ohledem na vyvíjející se podmínky na trhu, a to bude klíčem k využití nově vznikajících příležitostí.“
Revolut nedávno rozšířil svou investiční nabídku v celém EHP o akcie evropských společností kótovaných na burze a představil Obchodování Pro – předplatné pro pokročilé obchodníky se zvýhodněným provizním poplatkem, vyššími limity pokynů, pokročilou analýzou portfolia a desktopovým obchodním terminálem.
Revolut nabízí zákazníkům přístup k více než 2 200 cenných papírů kótovaných v USA, více než 140 cenným papírům kótovaným v EU a 200 fondům obchodovaným na burze prostřednictvím aplikace Revolut.
Investiční služby v EHP poskytuje Revolut Securities Europe UAB (Revolut), investiční společnost autorizovaná a regulovaná Litevskou centrální bankou. Tyto informace nejsou investiční radou, doporučením nebo nabídkou k přijetí jakéhokoli investičního rozhodnutí a jsou poskytovány pouze pro informační účely. Stejně jako u všech investic je zde investiční riziko a návratnost není zaručena. Hodnota investic může stoupat a klesat a výnosy mohou být ovlivněny kolísáním měn.
Klíčová slova: Inflace | Nasdaq | USA | ETF | Sazby | Akcie | Investiční riziko | Investiční společnost | Investování | Portfolio | Pozice | Riziko | S&P 500 | Trading | Trend | Úrokové sazby | EUR | USD | Dluhopisy | GBP | Obchodování | Investoři | EU | Investovat | Obchodní účet | Investiční strategie | Finanční nástroje | Fondy | Investiční | Investiční služby | Portfolia | Pro investory | Volatility | Volkswagen | ROCE | Burze | MSCI | Pozornost investorů | Firmy | S&P | Tesla | Výnosy | Investování do ETF | Akcie společnosti | NASDAQ 100 | Čeští investoři | iShares | Akcie společnosti Tesla | Miliardy | Na burze | Ředitelka | Ceny dluhopisů | Návratnost | Hodnota investic | Investovat do fondů | Fondy obchodované na burze | MSCI World | Akcie a dluhopisy | Ceny | Adyen | TSLA | Nio | Příležitosti | Trend klesající | Revolut | Pivovar | Společnosti | Češi | Pozornost | Vanguard | Podmínky na trhu | Společnost | 3М | Uniper | Vanguard S&P 500 | Akcie evropských společností | ZEN | Přijetí | iShares Core S&P 500 | Diverzifikované portfolio | Klesající inflace | Vice | Core S&P 500 | Společnost Revolut | Nadšení | Rolandas Juteika | Wealth and Trading | Data Revolutu | Revolut Securities Europe | Revolut Securities Europe UAB | Revolut Securities | Investiční služby v EHP | Wealth and Trading (EHP) |
Čtěte více
-
Data o běžném účtu budou ovlivněna zaúčtováním Gripenů
Regionální měny během minulého týdne ztrácely. Maďarský forint odepsal 1,7 % a polský zlotý 0,9 %. Koruna se naproti tomu držela v úzkém... -
Data obchodování nerozvířila. Koruna lehce ztrácí, svět zůstává u menších změn
Průběh dnešního obchodování na hlavních finančních trzích je poměrně nevýrazný. Eurodolar se ráno vyhoupl zpět k 1,1800, kde se s menšími výkyvy drží po většinu dne. Akcie v Evropě začaly mírným růstem, který je ale postupně opouštěl a před koncem dne index EuroStoxx 600 balancuje poblíž včerejšího závěru. Akciové indexy v Americe jsou na tom podobně s výjimkou rostoucího Nasdaqu. Italské dluhopisy se dostaly pod lehký tlak a také na německých či amerických papírech mírně převládají prodejci. -
Data o HDP pomáhají měnám v regionu, euro však ráno ztrácí
Dnešní dopoledne je v Evropě ve znamení nových čísel o vývoji ekonomik v prvním kvartále. Ráno přinesl pozitivní zpráv... -
Data o inflaci způsobují ústup trhů s kryptoměnami
V minulém týdnu způsobily údaje o vyšší inflaci, než se původně očekávalo, ústup akciových a kryptoměnových trhů, přičemž investoři se zamýšleli nad tím, zda je inflace stále příliš vysoká na to, aby Federální rezervní systém začal uvolňovat finanční podmínky. -
Data o výdajích PCE mohou do konce týdne výrazně ovlivňovat dynamiku dolaru (možné pokračování poklesu bitcoinu a páru AUD/USD)
Americký dolar se stále konsoliduje nad úrovní 97,00 v souvislosti s očekávaným zveřejněním klíčových inflačních údajů, které budou oznámeny na konci týdne. Jedná se samozřejmě o zprávu o indexu cen výdajů na osobní spotřebu (PCE), která bude ve čtvrtek nejprve zveřejněna v kvartálním vyjádření, a následně v pátek v meziročním a meziměsíčním vyjádření. V pátek budou zveřejněna také důležitá data o příjmech a výdajích amerických domácností. -
Data PMI naznačila zpomalování britské ekonomiky
Výrobní index nákupních manažerů PMI z Velké Británie obvykle nepatří mezi nejsledovanější fundamenty. Vzhledem k poslednímu dění ve Velké Británii se však investoři chytají jakýchkoli zpráv, které pomáhají odhadnout další vývoj ekonomiky a měnové politiky Bank of England. -
Data PMI naznačila zpomalování globální ekonomiky, ropa, akcie, USD oslabují. Analýza EUR/JPY, NZD/USD
Evropské burzy se od začátku týdne propadly o 3 procenta, když slabá data o aktivitě v průmyslu v Číně, Evropě i Spojených... -
Data PMI z eurozóny a Británie zklamala, dolar nadále posiluje, analýza EUR/USD, USD/CAD a CHF/JPY
Americký dolar odstartoval nový měsíc velmi pozitivně. V brzkých ranních hodinách se vyšplhal nad hodnotu 110 vůči japonskému jenu, čímž si sáhnul na 6letá maxima. Slabý japonský jen již začíná být monitorován japonskými autoritami, jež se postupně vyjadřují v tom smyslu, že oslabování měny by mělo být monitorováno. Nicméně na tato slova japonský jen zatím nereaguje. -
Data podpořila dobrou náladu, dolar z nich však těží minimálně
Finanční trhy při pátku dokázaly setřást všechny obavy, které by snad mohla vyvolávat italská politická situace, blesková výměna španělské vlády nebo obchodní přestřelka mezi Spojenými státy a EU. -
Data podtrhla dobrou náladu. Euro a akcie navyšují zisky
Odpoledne přispělo solidními čísly z americké ekonomiky. Především jde o objednávky zboží dlouhodobé spotřeby, jež v dubnu nepropadly tak výrazně, jak se čekalo. Týká se to především očištěných čísel bez dopravních prostředků, respektive očištěných objednávek kapitálového zboží. -
Dáta sa kazia aj v Číne – výrobná dôvera klesla najviac od roku 2012
Množia sa náznaky, že globálna expanzia dosiahla v predošlých mesiacoch strop. Minimálne na určité obdobie. Čísla sa mierne zhoršili v Eurozóne, v USA a dnes ráno sa k nim pridáva aj Čína. Index dôvery vo výrobnej sfére, čo je najsledovanejší mäkký čínsky indikátor, klesol vo februári z 51,3b. na 50,3b., čo je najmenej od leta 2016 (50b. je hranica medzi rastom a poklesom v sektore). To predstavuje najvyšší pokles od roku 2012. -
Data slušná, výsledky smíšené, ECB nepřekvapila. Akcie aspoň zmenšují ztráty
Nová makrodata za dnešní den byla poměrně slušná, i když za jednoznačně dobrá je těžko označit. V Číně vypadaly statistiky HDP velmi dobře, ovšem detaily naznačují slabší udržitelnost oživení. V USA potěšil maloobchod návratem objemu útrat na úroveň před koronakrizí, pěkný byl další index průmyslové aktivity, ale naopak nepotěšil pomalu klesající počet žadatelů o dávky v nezaměstnanosti. -
Data stočí pozornost k inflaci a sazbám, další jednání o příměří
Závěrem týdne budou hráči na finančních trzích sledovat, co vzejde z vyjednávání mezi Ukrajinou a Ruskem, která mají dnes pokračovat. Těžko si slibovat něco velkého. Rusko přeskupuje vojska k novému útoku, povolává brance i jednotky z dalších oblastí a o příměří podle nás nemá zájem. Dohody o humanitárních koridorech či dodávkách v praxi dosud také nefungovaly, takže nějaká další formální klidně může přijít a nic se nezmění. -
Data trhy nepovzbudila, Trump nevystrašil. Eurodolar se drží lehce pod 1,20
Dění na finančních trzích dnes nerozvířil ani lepší výsledek průzkumu ZEW v Německu ani lepší data z amerického stavebního sektoru. Vývoj na hlavních akciových burzách v Evropě a USA je smíšený a změny indexů malé. Stejně tak se moc nehýbou výnosy na hlavních dluhopisových trzích, převážně mají tendenci klesat. Drahé kovy jsou za dnešek výš, zatímco ropa neudržela zisky z průběhu dne. -
Data tržní náladu nevylepšila, čeká se na Fed
Dnešek finančním trhům dodal smíšené firemní zprávy, z nichž můžeme upozornit hlavně na výsledky Deutsche Bank táhnoucí dolů celý evropský bankovní sektor. Naproti tomu ale chodily také dobré zprávy z ekonomik. Francouzský HDP lehce překonal očekávání a to samé se odpoledne povedlo americkým číslům. -
Data týkající se zaměstnanosti v USA vzbudila na akciových trzích optimismus
Evropské akciové trhy otevřou ve čtvrtek výše. Budou tak reagovat na včera zveřejněnou ADP změnu zaměstnanosti, která ukázala, že situace na americkém trhu práce se zlepšuje, a dále také na zveřejňované hospodářské výsledky čínských společností, které překonávají původní očekávání. -
Data ukazují, že krypto komunita zaznamenala v září nárůst cen XRP
Krypto komunita předpovídá, že cena XRP roste a na konci září by se mohla dotknout 0,4917 USD, což by znamenalo, že cena kryptoměny vzroste o 51,3 % ze současné úrovně 0,324 USD. -
Data ukáží na dobrou výkonost české ekonomiky na konci minulého roku
Regionální měny ještě minulý týden vstřebávaly rozhodnutí Evropské centrální banky o programu kvantitativního uvolňování. V první polovině týdne... -
Data USA by měla být nadále příznivá
Poslední srpnový týden bude ve znamení zejména srpnových informací spotřebitelsakého sentimentu a regionální aktivi... -
Data vyjevila míru poklesu evropského HDP
Dnes zveřejněná data nám nadále ucelují pohled na ekonomický dopad pandemie Covid-19 na starém kontinentě. Český hrubý domácí produkt ve druhém čtvrtletí 2020 meziročně poklesl o 10,7 %, což odpovídá snížení o 8,4 % oproti předchozímu kvartálu. Ačkoliv se jedná o historicky největší propad, výsledek pozitivně předčil konsensus analytiků. Navíc pokles českého HDP v porovnání se sousedními státy (-11,7 % r/r Německo a -12,8 % r/r Rakousko) nevychází nijak zle. Lze předpokládat, že nejpozitivnější složkou HDP byly výdaje veřejného sektoru. Pokud jde o jednotlivé sektory, pokles vykázaly téměř všechny, speciálně pak průmysl, obchod, doprava, ubytování a pohostinství. Na to, jak jednotlivé faktory skutečně ovlivnily dynamiku HDP, je třeba počkat na podrobnější data, které budou k dispozici na začátku září.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
RSI Strategie: Tajemství úspěšného tradingu
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
RSI Strategie: Tajemství úspěšného tradingu
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Denní kalendář událostí
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA podnikové zásoby
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA index CPI
V eurozóně obchodní bilance
V eurozóně hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Švýcarsku index CPI
V Německu index WPI
V USA prodeje existujících domů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA podnikové zásoby
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA index CPI
V eurozóně obchodní bilance
V eurozóně hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Švýcarsku index CPI
V Německu index WPI
V USA prodeje existujících domů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Dolar oslabuje poté, co statistika doložila slabší růst americké ekonomiky
Komodity: Ropa mírně zlevňuje, pozornost se soustřeďuje na Írán a válku na Ukrajině
Pražská burza oslabila, dolů ji tlačil finanční sektor i akcie ČEZ
Forex: Koruna mírně oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 10.2.2026
VDA: Automobilový průmysl v Německu je v krizi
Swingové obchodování bitcoinu 10.2.2026
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 10.2.2026
FCA varuje před brokerem Evohedge Traders
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 10.2.2026
Forex: Dolar oslabuje poté, co statistika doložila slabší růst americké ekonomiky
Komodity: Ropa mírně zlevňuje, pozornost se soustřeďuje na Írán a válku na Ukrajině
Pražská burza oslabila, dolů ji tlačil finanční sektor i akcie ČEZ
Forex: Koruna mírně oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 10.2.2026
VDA: Automobilový průmysl v Německu je v krizi
Swingové obchodování bitcoinu 10.2.2026
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 10.2.2026
FCA varuje před brokerem Evohedge Traders
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 10.2.2026
Blogy uživatelů
Prináša kozistentnosť pravidelné payouty?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trumpovy tarify odradily spotřebitele
Výsledková sezóna: Big Tech ukazuje rostoucí sázky na umělou inteligenci
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň, 3. část
Největší chyba není ztráta. Největší chyba je malý zisk
Praktická ukázka: Konečně jen jeden obchod
INVESTIČNÍ GLOSA: Super Bowl se stal kolbištěm AI gigantů. Reklama pobouřila OpenAI
„Nikdy neposlouchej ostatní. Najdi si vlastní cestu.“ Příběh Fintokei Star Bartosze z Polska
Crypto a kovy s pokračujúcími výpredajmi
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF a EUR/CAD
Prináša kozistentnosť pravidelné payouty?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trumpovy tarify odradily spotřebitele
Výsledková sezóna: Big Tech ukazuje rostoucí sázky na umělou inteligenci
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň, 3. část
Největší chyba není ztráta. Největší chyba je malý zisk
Praktická ukázka: Konečně jen jeden obchod
INVESTIČNÍ GLOSA: Super Bowl se stal kolbištěm AI gigantů. Reklama pobouřila OpenAI
„Nikdy neposlouchej ostatní. Najdi si vlastní cestu.“ Příběh Fintokei Star Bartosze z Polska
Crypto a kovy s pokračujúcími výpredajmi
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF a EUR/CAD
Forexové online zpravodajství
Denní shrnutí: Slabá data z USA táhnou trhy dolů, drahé kovy znovu pod tlakem!
Datadog ve skvělé formě: Rekordní Q4 a silný výhled na rok 2026
Frankfurtská burza zakončila obchodní seanci v mírném záporu
Amazon v éře investic do AI: Rekordní tržby versus dvousetmiliardová sázka na budoucnost
Paramount Skydance nevzdává souboj o akvizici Warner Bros. Discovery a vylepšuje svoji nabídku
Index Dow Jones táhne Wall Street do zelených čísel
Pražská burza klesala
Coca-Cola zklamala část investorů svým výhledem organických tržeb
USA: Podnikové zásoby v listopadu vzrostly o 0,1 % při očekávání růstu o 0,2 %
Spotify ve 4Q překonalo očekávání a přidalo rekordní počet měsíčně aktivních uživatelů
Denní shrnutí: Slabá data z USA táhnou trhy dolů, drahé kovy znovu pod tlakem!
Datadog ve skvělé formě: Rekordní Q4 a silný výhled na rok 2026
Frankfurtská burza zakončila obchodní seanci v mírném záporu
Amazon v éře investic do AI: Rekordní tržby versus dvousetmiliardová sázka na budoucnost
Paramount Skydance nevzdává souboj o akvizici Warner Bros. Discovery a vylepšuje svoji nabídku
Index Dow Jones táhne Wall Street do zelených čísel
Pražská burza klesala
Coca-Cola zklamala část investorů svým výhledem organických tržeb
USA: Podnikové zásoby v listopadu vzrostly o 0,1 % při očekávání růstu o 0,2 %
Spotify ve 4Q překonalo očekávání a přidalo rekordní počet měsíčně aktivních uživatelů
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Česká inflace pod taktovkou úsporného tarifu
Ranní zamyšlení nad trhy_intradenní výhled pro 7.6.17
Okénko trhu - Německý růst HDP potvrdil nízké odhady
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Pokles inflace v USA táhnou levnější energie, růst cen bydlení zůstává vysoký
Prognóza pro GBP/USD na 5. března 2024
DE40: Evropa na vzestupu
Obrázky dňa: Trhy zažívajú najvolatilnejší rok od krízy
Býci ztrácejí půdu: Trumpovy tarify dusí rally na amerických trzích
Forex: Svižný růst sazeb ČNB bude podle Mory v prosinci pokračovat
Makroekonomický výhled na tento týden: Nové a pokračující žádosti o podporu (USA)
Česká inflace pod taktovkou úsporného tarifu
Ranní zamyšlení nad trhy_intradenní výhled pro 7.6.17
Okénko trhu - Německý růst HDP potvrdil nízké odhady
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Pokles inflace v USA táhnou levnější energie, růst cen bydlení zůstává vysoký
Prognóza pro GBP/USD na 5. března 2024
DE40: Evropa na vzestupu
Obrázky dňa: Trhy zažívajú najvolatilnejší rok od krízy
Býci ztrácejí půdu: Trumpovy tarify dusí rally na amerických trzích
Forex: Svižný růst sazeb ČNB bude podle Mory v prosinci pokračovat
Makroekonomický výhled na tento týden: Nové a pokračující žádosti o podporu (USA)
Blogy uživatelů
Co je to gap - Hlavní typy a obchodování gapů
Na co potřebujeme brokery?
Technická analýza měnových párů USD/CHF a USD/JPY
Dosiahlo S&P 500 a DAX svoj vrchol?
Dolar nyní vládne
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry USD/JPY, CAD/JPY a AUD/NZD
Dopad koronaviru na americký dolar
Je Bitcoin mrtvý?
Trading jako řemeslo: co dělat každý den, aby rostla konzistence
Než začnete obchodovat trend – přečtěte si toto!
Co je to gap - Hlavní typy a obchodování gapů
Na co potřebujeme brokery?
Technická analýza měnových párů USD/CHF a USD/JPY
Dosiahlo S&P 500 a DAX svoj vrchol?
Dolar nyní vládne
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry USD/JPY, CAD/JPY a AUD/NZD
Dopad koronaviru na americký dolar
Je Bitcoin mrtvý?
Trading jako řemeslo: co dělat každý den, aby rostla konzistence
Než začnete obchodovat trend – přečtěte si toto!
Vzdělávací články
TOP 5 strategií pro Profit-Target
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
🔴 Konec bitcoinu? 😱 Nový kvantový čip Googlu vzbuzuje hrůzu 💣
Kvalitní plnění obchodů – motor ziskových strategií
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny
Konfluence v tradingu - jednoduchá metoda, která zlepší vaše výsledky
Smart Money Trading: Pokročilá analýza volume (28. díl)
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
Rozhovor s ředitelem tradingu ČSOB
TOP 5 strategií pro Profit-Target
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
🔴 Konec bitcoinu? 😱 Nový kvantový čip Googlu vzbuzuje hrůzu 💣
Kvalitní plnění obchodů – motor ziskových strategií
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny
Konfluence v tradingu - jednoduchá metoda, která zlepší vaše výsledky
Smart Money Trading: Pokročilá analýza volume (28. díl)
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
Rozhovor s ředitelem tradingu ČSOB
Tradingové analýzy a zprávy
Technické nastavení EUR/USD 20.12.2016
Index spekulativního sentimentu 27.4.2017
Forex: EUR/USD se přibližuje k rezistenci trojúhelníku
Komodity: Ceny ropy díky napětí na Blízkém východě o nižší těžbě rostou
USD/CHF - Intradenní výhled 6.11.2018
Obchodujeme kryptoměny: BTC/USD (Bitcoin) - technická analýza 13.6.2018
Fintechová firma Revolut chystá prodej akcií až za 500 milionů dolarů
Stříbro - Intradenní výhled 10.2.2026
Obchodujeme kryptoměny: LTC/USD (Litecoin) - technická analýza 17.4.2019
Nejsilnější a nejslabší měny 14.4.2023
Technické nastavení EUR/USD 20.12.2016
Index spekulativního sentimentu 27.4.2017
Forex: EUR/USD se přibližuje k rezistenci trojúhelníku
Komodity: Ceny ropy díky napětí na Blízkém východě o nižší těžbě rostou
USD/CHF - Intradenní výhled 6.11.2018
Obchodujeme kryptoměny: BTC/USD (Bitcoin) - technická analýza 13.6.2018
Fintechová firma Revolut chystá prodej akcií až za 500 milionů dolarů
Stříbro - Intradenní výhled 10.2.2026
Obchodujeme kryptoměny: LTC/USD (Litecoin) - technická analýza 17.4.2019
Nejsilnější a nejslabší měny 14.4.2023
Témata v diskusním fóru
GBP – indikátory pro fundamentální analýzu
FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem finančních trhů České spořitelny
FUNDAMENTÁLNÍ ZPRÁVY
Investago
Ozios
„Nikdy neposlouchej ostatní. Najdi si vlastní cestu.“ Příběh Fintokei Star Bartosze z Polska
Výběr peněz z Coinbase
Jak sestavit kvalitní trading plán? (40. díl)
RebelsFunding
Analýza amerických indexů a zlata
GBP – indikátory pro fundamentální analýzu
FXstreet.cz přináší rozhovor se stratégem finančních trhů České spořitelny
FUNDAMENTÁLNÍ ZPRÁVY
Investago
Ozios
„Nikdy neposlouchej ostatní. Najdi si vlastní cestu.“ Příběh Fintokei Star Bartosze z Polska
Výběr peněz z Coinbase
Jak sestavit kvalitní trading plán? (40. díl)
RebelsFunding
Analýza amerických indexů a zlata




