Čtvrtek 02. duben 2020 05:18
reklama
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Admiral Markets Affil new

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 16:37  Autor: LYNX  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk

FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.

Je proto důležité se na toto téma blíže podívat, než se rozhodnete investovat své peníze do Fintech akcií.

V tomto článku objevíte vše, co potřebujete vědět o investování do Fintech akcií.

V následujícím článku se dočtete:

 1. Co je to „FinTech“? 
 2. Růstový trh: „FinTech“ ohromuje finanční sektor
 3. FinTech příležitosti a rizika: Ne každý může zvítězit
 4. Čemu byste měli věnovat pozornost při investování do FinTech sektoru
 5. 5 Nejlepších FinTech akcií roku 2020
 6. Obchodování FinTech akcií u LYNX

Fintech - co to je?

Co je to „FinTech“? 

Akcie bank jsou jedny z nejdéle obchodovaných cenných papírů na burze. A pro mnoho lidí je investování do bankovních akcií zastaralé. Bankovní sektor v Evropě je navíc již řadu let pod tlakem kvůli politice nízkých úrokových sazeb ECB.

Dlouhodobě se tedy jedná pro investory o poměrně nezajímavý sektor. Situace se však velmi liší v oblasti společností, které vyvíjejí a poskytují technologie, díky kterým je bankovnictví rychlejší, inovativnější a modernější.

Termín finanční technologie neboli zkráceně „FinTech“ zahrnuje všechny inovace v různých oblastech finančního průmyslu využívající nové technologie. Nicméně FinTech se neomezuje pouze na nové bezhotovostní platební způsoby, což je patrně první věc, která většině lidí ve spojení s FinTech přijde na mysl.

FinTech technologie mají své využití také v oblasti investic, poradenství, úvěrů nebo v oblasti správy, ukládání a přenosu dat.

FinTech sektor je právem považován za „narušující“, protože zde vznikají nové technologie, které stále rychleji vytlačí klasické bankovní podnikání. Tyto moderní trendy v bankovnictví navíc tlačí na banky a pojišťovny, které jsou nuceny adaptovat se nové podmínky.

Čtěte také: 6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2020

Růstový trh: „FinTech“ ohromuje finanční sektor

bankomaty

Bankomaty byly v 80. letech revolucí. Poprvé měli lidé snadný přístup k hotovosti nebo nechat možnost vytisknout výpisy z účtu mimo otevírací dobu banky. Bylo to pohodlné a šetřilo to čas. Na začátku nového tisíciletí bylo přidáno online bankovnictví.

Jednalo se o revoluční krok, protože bylo možné jednoduše a pohodlně provádět online transakce z počítače, což bylo o několik let dříve nepředstavitelné.

Důsledkem bylo, že klasické banky a pojišťovny uzavíraly stále více menších poboček a rušily pracovní pozice, protože stále více služeb, které dříve vykonávali zaměstnanci, bylo nahrazeno novými technologiemi

Poradenství v oblasti pojišťovnictví a finančních investic poskytované tzv. „robo poradci“, stále rychlejší celosvětové obchodování na burzách cenných papírů a kryptoměny. Tohle je pouze krátký výčet nových trendů, které mění bankovní svět a představují výzvy pro tradiční banky.

Zejména v Evropě, kde je ziskovost finančních institucí celá léta pod obrovským tlakem. FinTech je proto tématem pro klasický finanční průmysl, který musí společnosti podnikající v tomto sektoru řešit.

LYNX TIP: Sledujte pravidelné akciové analýzy ve vzdělávací a zpravodajské sekci zaměřené na akcie

FinTech příležitosti a rizika: Ne každý může zvítězit

Tuto vlnu technologických revolucí ve finančním sektoru lze přirovnat k rozmachu internetu na přelomu tisíciletí. Na trhu se objevují stále nové technologie a nástroje, které pomáhají zákazníkům ve finančním odvětví. To přináší řadu společností, které se chtějí situovat na měnícím se trhu. Některé z nich mohou stát na stupních vítězů, ale některé mohou zmizet v propadlišti dějin.

Skutečnost, že některé FinTech společnosti jsou již veřejně obchodované a některé jsou stále soukromé, není samo o sobě relevantním ukazatelem úspěchu. Pokud několik společností soutěží o prvenství v takto dynamickém sektoru, může kapitál, získaný z IPO, společnosti pomoci k rozvoji svých produktů.

Nicméně na druhou stranu například špatné ocenění jejích akcií může společnosti uškodit. Stručně řečeno: Ne každý zvítězí, dokonce i kótované společnosti v sektoru FinTech by mohly selhat, stejně jako selhala řada internetových společností na přelomu tisíciletí.

Čtěte také: 12 nejzajímavějších IPO roku 2020

[E-book ZDARMA]: 11 strategií největších investičních guru

Objevte jaká kritéria při výběru akcií jednotliví guru sledují a zjistěte jaké zhodnocení popsané strategie dosahují a naučte se 6 investičních zásad, které posunou Vaše investování dále.

Čemu byste měli věnovat pozornost při investování do FinTech sektoru

Obezřetný přístup při investování do FinTech akcií je na místě. V nových technologiích a na růstových trzích zpravidla panuje „zlatá horečka“. Vidíte rychle rostoucí akcie, čtete o obrovském tempu růstu tržeb v tomto odvětví. Investování do takových společností je lákavé, ale je třeba být opatrný.

Pokud jde o investice do nových, rychle rostoucích odvětví, jako vždy byste měli pečlivě zvážit, kam a jak investovat. Je lepší své portfolio vždy diverzifikovat, než vsadit na jednoho koně a investovat úměrnou část kapitálu do spekulativních akcií, aby potenciální ztráta nezruinovala vaše portfolio.

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

Níže uvádíme akcie 5 FinTech společností, které by v roce 2020 mohly stát na stupních vítězů. Jedná se o dynamický sektor, takže kandidátů, do kterých investovat je mnohem více. Pořadí v našem seznamu také není hodnocení dané společnosti v porovnání s ostatními. Cenový vývoj daných akcií prezentujeme na týdenním grafu v horizontu 2 let v měně domácí burzy.

5) Akcie PayPal

Pokud můžete hovořit o veteránovi v tomto velmi mladém odvětví průmyslu, byl by to americký poskytovatel platebních služeb PayPal (ISIN: US70450Y1038 – symbol: PYPL – měna: USD). Společnost, která byla založena v roce 1998, vygenerovala v roce 2019 obrat přes 20 miliard USD a její zisky několik let stabilně rostou.

Největší otázkou kolem PayPal je, zda tento trend nebude zpomalen nebo dokonce otočen příchodem nových hráčů na trh, jako je například Apple Pay. Ani tato akcie tedy není bez rizika, přestože se jedná o zavedenou společnost na trhu.

Akcie PayPal

Graf akcie Paypal (PYPL). Zdroj: LYNX Trading. Zjistěte více informací o akcii Paypal.

LYNX TIP: O tom, jak fungují akcie blíž, se můžete dočíst v našem akciovém průvodci.

4) Akcie Hypoport

Hypoport AG (ISIN: DE0005493365 – symbol: HYQ – Měna: EUR) je společnost z Berlína, která provozuje čistě internetové finanční platformy (zejména platforma EUROPACE) založené na inovativních nástrojích FinTech, s nimiž poskytovatelé finančních služeb a soukromí zákazníci vzájemně spolupracují.

Stejně jako u PayPal se jedná o silně rostoucí společnost. Tržby a zisky se v průběhu let velmi rychle zvyšovaly.

Jedním z aspektů, na který by se v současné době mělo brát v úvahu, je velmi vysoký poměr cena / zisk ve výši 70. Takto vysoký poměr je dán obrovským nárůstem ceny akcií Hypoport v roce 2019. Bylo by tedy logické vyčkat na korekci ceny.

Akcie Hypoport

Graf akcie Hypoport AG (HYQ). Zdroj: LYNX Trading. Zjistěte více informací o akcii Hypoport AG.

3) Akcie Fidelity National Information Services

Fidelity National Information Services (ISIN: US31620M1062 – symbol: FIS – Měna: USD) je americká společnost s velmi perspektivními vyhlídkami. Společnost poskytuje inovativní technologická řešení a podporu pro bankovní a pojišťovací průmysl.

Akcie Fidelity National Information ServicesGraf akcie Fidelity National Information Services (FIS). Zdroj: LYNX Trading. Zjistěte více informací o akcii Fidelity National Information Services.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

2) Akcie SimCorp

SimCorp (ISIN: DK0060495240 – symbol: SIM – Měna: DKK) se sídlem v Kodani je poměrně malá dánská společnost s přibližně 1 500 zaměstnanci, jejímž hlavním produktem je software pro správu investic SimCorp Dimension. S produktem, který cílí na velmi úzce specifickou základnu klientů, je společnost velmi náchylná na konkurenční produkty.

SimCorp byla v posledních letech schopna neustále zvyšovat své prodeje a zisky. Nicméně akcie je velmi volatilní. Proto doporučujeme maximální obezřetnost, pokud uvažujete o investici do této dánské společnosti.

Akcie SimCorpGraf akcie SimCorp (SIM). Zdroj: LYNX Trading. Zjistěte více informací o akcii SimCorp.

Čtěte také: 9 nejlepších akcií umělé inteligence (AI) roku 2020

1) Akcie Ingenico

Ingenico (ISIN: FR0000125346 – symbol: ING1 – Měna: EUR) je francouzská společnost nabízející všechny formy zpracování bezhotovostních plateb se značkami Ingenico Smart Terminals, Ingenico Payment Services a Ingenico ePayments. Aktivity společnosti mají velký dopad na finanční průmysl.

Zajímavá společnost, která připomíná německou Wirecard z hlediska její základní struktury. Vývoj zisku společnosti Ingenico v posledních letech kolísá, ale tržby neustále rostou.

Akcie IngenicoGraf akcie Ingenico (ING1). Zdroj: LYNX Trading. Zjistěte více informací o akcii Ingenico.

Obchodování FinTech akcií u LYNX

LYNX nabízí obchodování s FinTech akciemi přímo na domácích burzách. To našim klientům garantuje vysoký objem obchodování a úzký spread.

Dále pro vás pravidelně připravujeme naše týdenní investiční newslettery a vysíláme profesionální vzdělávací webináře.

Ať už jste intradenní obchodník nebo dlouhodobý investor, můžete využít vynikající nabídky společnosti LYNX, protože vám umožníme obchodovat s akciemi, ETF, futures, opcemi , CFD, či forexem za příznivé poplatky.

U LYNX můžete obchodovat v reálném čase prostřednictvím našich profesionálních platforem.

Chcete převést zahraniční ceny akcií nebo ceny ETF na eura? Pak použijte převodník měn na více než 130 měn.

Navíc pro vás pravidelně zveřejňujeme analýzy trhu a novinky ze světa investic v rámci našeho LYNX zpravodajského a vzdělávacího portálu.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete bezplatně využít naší klientské podpory.

Zaujala vás možnost investice do fintech akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších fintech akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Objevte více o investování do akcií
Fintech akcie
Biotechnoligkcé akcie

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12. února 2020 | Akcie

Zajímáte se o biotechnologické akcie? Proč jsou zajímavé a jaké jsou nejlepší biotech akcie? Objevte 4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020.

Číst dále
Nejlepší ropné akcie

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23. ledna 2020 | Akcie

Ropa v poslední době čelí silné volatilitě. Objevte 4 akcie společností, které mohou profitovat z nárůstu cen ropy v roce 2020.

Číst dále
nejlepší ruské akcie

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05. prosince 2019 | Akcie

Ruské akcie jsou momentálně poměrně levné. Věděli jste, že mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva? ✅ Objevte nejzajímavější.

Číst dále
Klíčová slova: Akcie SimCorp | Ingenico | Akcie Ingenico | Akcie Fidelity | Akcie Fidelity National Information Services | SimCorp | Akcie Hypoport | FinTech akcie roku 2020 | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie | Bez rizika | Nejlepší biotechnologické akcie | Americká společnost | Situace | Akcie roku 2020 | Nejlepší ropné akcie | Komunikace | Poradenství | Inovace | Ziskovost | Wirecard | Ztráta | FIS | Fidelity National Information Services | Pojišťovny | Na burze | Průmysl | Objem | Obchodujte | Akcie roku | Biotechnologické akcie | Ropné akcie | Akcie a ETF | Obchodování na burzách | Obchodovat s akciemi | Bankomaty | Objem obchodování | Akcie společnosti | FinTech | Jak fungují akcie | LYNX Trading | Breakout Trader | Ruské akcie | Poplatky | Kryptoměny | Akcie bank | Bankovnictví | Podnikání | Bankovní sektor | Burze | Tržby | ROCE | Zisky | Webináře | Trh | Ropy | Převodník měn | Pro investory | PayPal | Jak investovat | Investování do akcií | Investiční | Graf | Eura | Cena | Analýzy | Akcie PayPal | Volatilní | Ceny akcií | Burzy | LYNX | Investovat | Obchodovat | Zisk | Finanční sektor | Obchodování | USD | EUR | Banky | VaR | Trigger | Trend | Trading | Trader | Spread | Ropa | Pozice | Portfolio | Platforma | Obchodník | Měna | Margin | Investování | Investor | Investice | Intradenní obchodník | ISIN | IPO | Futures | ECB | CFD | Breakout | Transakce | Zhodnocení | Aktiva | Akcie | Kapitál | Rizika | Daně | ETF | Apple | Peníze |
Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019
  Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
 • Nejlepší čas pro obchodování indexů? 8:00 - 9:00 středoevropského času
  Obchodujete indexy? Pak vás rozhodně bude zajímat následující skutečnost: téměř polovina veškerých zisků, které za posledních 10 let nabral index S&P500, proběhla během jedné jediné hodiny. Jde o hodinu předcházející otevření evropských burz, tedy 8:00 - 9:00 středoevropského času (SEČ). Vyplývá to z analýzy dat, kterou provedl Eric Scott Hunsader na eMini pro S&P 500, tedy na futures, které lze na GLOBEXu obchodovat téměř 24 hodin pět dnů v týdnu.
 • Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020
  Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
 • Nejlepší čínské akcie v roce 2019
  V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
 • Nejlepší čtvrtletí pro dolar za posledních 6 let (měsíční souhrn na měnovém trhu), analýza EUR/JPY, CAD/JPY a EUR/GBP
  Dnes je 30. září, a tedy poslední den ve třetím čtvrtletí, což znamená, že můžeme očekávat někdy i trochu nelogic...
 • Nejlepší defenzivní akcie roku 2020
  V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
 • Nejlepší evropské dividendové akcie 2018
  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
 • Nejlepší evropské dividendové akcie 2019
  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládá...
 • Nejlepší evropské dividendové akcie 2019
  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
 • Nejlepší evropské dividendové akcie 2020
  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
 • Nejlepší investice na 2019? Objevte investiční tipy 4 známých českých traderů
  Brexit, obchodní válka USA a Číny, rostoucí úrokové sazby centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových...
 • Nejlepší investice na 2019? Objevte investiční tipy 4 známých českých traderů
  Brexit, obchodní válka USA a Číny, rostoucí úrokové sazby centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které budou hýbat trhy v roce 2019. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2019? A jak byste se na to měli připravit vy?
 • Nejlepší investiční příležitosti 2020? Objevte investiční tipy 2 známých českých investorů
  Prezidentské volby v USA, ukončení obchodní války s Čínou nebo snižování úrokových sazeb centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které mohou hýbat trhy v roce 2020. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2020? A jak byste se na to měli připravit vy?
 • Nejlepším dluhopisovým fondem je Fidelity Fund – US High Yield
  Fond Fidelity Fund - US Hight Yield Fund USD (ISIN LU0605520377) získal první místo v anketě portálu Finparáda.cz „Finanční produkt roku 2018“ v kategorii Dluhopisový fond. Soutěž probíhá již osmým rokem, přičemž fondy společnosti Fidelity International se v ní pravidelně umisťují na předních místech.
 • Nejlepší obchody minulého týdne na reálných účtech XTB
  Nejziskovější obchod realizoval v minulém týdnu trader z Česka na měnovém páru NZD/USD s výdělkem 192 tisíc korun. Nákupní příkaz o velikosti 9 lotů umístil do trhu na hladině 0,70501 (11. října). Následně se ziskem 87 pips pozici uzavřel na ceně 0,7137 (17. října).
 • Nejlepší obchody minulého týdne na reálných účtech XTB + bonusové nejlepší obchody na DAXu do desetiny lotu
  Nejziskovější obchod realizoval v minulém týdnu trader z České republiky na německém akciovém indexu DAX (de.30.) s celkovým výdělkem 126 tisíc korun. Nákupní příkaz měl velikost pouhých 0,1 lotu. Obchod byl otevřen 24. října 2016 na úrovni 10726,6 bodů a realizace proběhla 4. května 2017 na 12 647 bodech. Celkový pohyb ve prospěch obchodníka tak přesáhl 1920 bodů.
 • Nejlepší obchody týdne 15. 5. 2016 – 20. 5. 2016
  V minulém týdne dosáhl zajímavého zhodnocení na pozici trader ze Slovenska long pozicí na texaské ropě WTI (oil.wti). ...
 • Nejlepší obchody týdne 2. 2. 2014 - 7. 2. 2014
  Obchodníci profitovali na růstu japonského jenu - Volatilita na trzích byla v minulém týdnu vysoko nad průměrem minulého ...
 • Nejlepší obchody týdne 8. 5. 2016 – 13. 5. 2016
  V předchozím týdnu realizoval nejvyšší zisk na pozici trader ze Slovenska. Jeho spekulace na pokles ceny americké lehk...
 • Nejlepší obchody XTB minulého týdne
  Nejúspěšnějším trader vsadil v minulém týdnu na propad hodnoty německého indexu DAX (de.30). Povedlo se mu využít krátkodobého propadu finančních trhů bezprostředně po zveřejnění výsledků amerických prezidentských voleb. Tato spekulace mu vynesla téměř půl milionu korun. Zisk realizoval za pomoci „pouze“ dvoulotového prodejního příkazu, který umístil do trhu v pondělí na hladině 10397,8 bodů. Pozici uzavřel po otevření středeční obchodní seance na ceně 10033,1 bodů.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets Affil new