Čtvrtek 25. duben 2024 10:48
reklama
FTMO král
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader

RUB

C:\fakepath\EURRUB-weekly-29092020.PNG

Příležitosti na měnách emerging markets

29.09.2020 Negativní vlna sentimentu spojená s druhou vlnou pandemie zasáhla silně i měny emerging markets, které proti euru i americkému dolaru v posledních dnech ztrácejí. To jsme poznali i na oslabení české koruny. Ta sice ve srovnání s ostatními rizikovými měnami často nebývá pod takovým prodejním tlakem, nyní ale rizika pro ekonomiku kvůli možnosti druhého „lock-downu“ významně vzrostla.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Rubl sestoupil na čtyřleté minimum vůči euru

07.09.2020 Ruský rubl se během dnešního obchodování propadl na čtyřleté minimum vůči euru. Dolů ho podle analytiků tlačí pokles cen ropy, politická rizika související s vývojem v sousedním Bělorusku a možné důsledky údajné otravy předáka ruské opozice Alexeje Navalného.
C:\fakepath\rusko.jpg

Ruského opozičníka Navalného otrávili novičokem, rubl prudce oslabuje

02.09.2020 Lídra ruské opozice Alexeje Navalného otrávili novičokem. Na základě testů provedených v laboratoři německé armády to oznámila německá vláda. Navalnyj se léčí na berlínské klinice Charité, kam ho minulý měsíc v bezvědomí dopravili z ruského Omsku s příznaky otravy. Berlín chemický útok odsoudil a s Evropskou unií i NATO chce projednat společnou odpověď Rusku.
C:\fakepath\im-205327.jpg

Trading nahodilosti

24.08.2020 Článek je věnován problematice nahodilosti na finančních trzích a hledání konkurenční výhodu formou money managementu, který tento vliv omezuje. Myšlenka ochrany vůči nahodilosti je dále rozvinuta v experimentu s hodem mincí, který reprezentuje nahodilost zisků a ztrát.
img

Rozbřesk: Aktivita ve firmách se začíná vzpamatovávat, k dobrým časům je ale hodně daleko

22.05.2020 To nejhorší je za námi, ale vyhráno zdaleka není. Asi tak nějak by se daly shrnout včera zveřejněné květnové indexy nákupních manažerů za eurozónu. Nový výsledek potvrdil, že dubnová čísla byla (prozatím) naprostým dnem firemní aktivity a ekonomika se začíná pomalu vzpamatovávat s tím, jak opadávají restrikce a podniky ukončují nucené i dobrovolné odstávky. Celkový kompozitní PMI vyšplhal z předchozích 13,6 na 30,5 bodu, avšak k neutrální padesátkové hranici zbývá ještě extra velký kus cesty. A totéž vlastně platí i pro všechny zveřejněné dílčí subindexy, tedy pro výrobu, nové zakázky i zaměstnanost nebo pro jednotlivé země, jejichž předběžné výsledky byly včera rovněž zveřejněny.
img

Rub a líc rizik a trhů. Spojit síly je jen začátek

19.03.2020 Dosáhli jsme části krizového cyklu, kde již navzdory stále se horšícím zprávám musíme začít řešit hodnoty, předvídat další politické kroky a snažit se odhadnout minimální hodnotu, na které se trh zastaví. Pohybujeme se tedy na velmi tenkém ledě. V podobných situacích je totiž naší přirozenou reakcí obrana nebo útěk, nikoliv výpočet rizik a jejich srovnávání s možnými výnosy, zatímco se dál přitápí pod kotlem.
img

Nové černé pondělí

10.03.2020 Dramatické vyhlášení války o cenu ropy vyvolalo o víkendu na světových trzích, které už nyní zažívají novou obdobu Černého pondělí, přímo katastrofu. JPY absorboval masivní toky hledající bezpečné útočiště a měny citlivé na cenu ropy zažily masakr a utrpěly ztráty, které patří v některých případech k největším v celé historii trhu. Teď ještě pozor na riziko dalšího oddlužování a také na snahy politiků se s nákazou nějak vyrovnat.
img

Dopady koronaviru: Tři možné scénáře a varianty obchodování

04.03.2020 Trhy se dožadují, aby centrální banky zareagovaly prostřednictvím měnové politiky. Po masakru, k němuž na trzích došlo v minulém týdnu, už je pravděpodobně taková odezva nejspíš připravena a bude na cestě. Tradiční medicína centrálních bankéřů tentokrát ekonomice, která se zmítá v agónii, neboť se reálná aktivita prakticky zastavila, však příliš nepomůže. Zaměřme se proto na tři možné scénáře, které mohou teoreticky po epidemii koronaviru nastat a udávat další vývoj.
img

Dolar posiluje, i když jen šnečím tempem

11.02.2020 Americký dolar dosáhl v tomto cyklu nového maxima, ale trh na to příliš energicky nezareagoval, protože nedávná rekordní minima opcí naznačovala, že přijdou opatření k omezení volatility. Bude zajímavé sledovat, do jaké míry využijí Demokraté příležitost uhrát politické body zpochybněním důvodů, proč Powellův Fed znovu nafukuje svou bilanci.
C:\fakepath\iStock_000008332603Small.jpg

Situace jako před 20 lety

27.01.2020 Musíme si přiznat, že jak z pohledu na rekordně nízkou míru nezaměstnanosti, tak na maxima akciových trhů se nacházíme ve výjimečně dobrých časech. A to jak z pohledu České republiky, Spojených států i globálně. Můžeme najít hodně paralel se situací na přelomu tisíciletí, ale ne ve všem je doba podobná tehdejší internetové horečce. A v těchto rozdílech můžeme najít zajímavé obchodní příležitosti.
C:\fakepath\rubl.jpg

Rubl reaguje na velké změny v Rusku

16.01.2020 Po deeskalaci napětí v americko-íránské potyčce a obrovském nárůstu zásob ve Spojených státech zamířily ceny ropy podle očekávání dolů a americká ropa WTI se znovu obchoduje pod 60 USD za barel. To by za normální situace znamenalo pro ruský rubl přesun do defenzívy a ztráty vůči americkému dolaru či euru o nižší jednotky procent. Ze začátku letošního roku se tomu ale tak neděje a měnový pár USD/RUB si drží klesající trend a drží se v blízkosti 18měsíčních minim.
img

2019: Vítězové a poražení

31.12.2019 V obchodování se obvykle soustředíme na hledání obchodních příležitostí, ale poslední den roku je dobrou příležitostí k rekapitulaci. Podívali jsme se na největší pohyby za posledních 12 měsíců na CFD trzích (v platformě xStation5) a důvody, které k nim vedly.
C:\fakepath\akcie.jpg

Rok 2019 byl v režii Fedu

23.12.2019 Před vánočními svátky se tradičně podíváme na vývoj trhů za uplynulých 12 měsíců. Před rokem touto dobou se propadaly akcie i ropa a zdálo se, že další krize je na spadnutí. Žádné globální recese jsme se ale ani přes řadu varovných signálů nedočkali, byť zavedení vysokých cel mezi dvěma největšími světovými ekonomikami nebo inverze americké výnosové křivky by k tomu vybízely.
C:\fakepath\global economy.jpg

AlfaOmegaTrhov (17. december 2019)

17.12.2019 Obavy z tzv. „tvrdého“ Brexitu sú stále „živé“ a reálne. Premiér Johnson sa snaží garantovať realizáciu „celkového“ Brexitu do konca roku 2020, aj keď ešte všetky podmienky „vystúpenia“ nie sú prediskutované. V rámci uvedeného sa očakávalo, že sa má tak stať do 31. januára s tým, že „prechodné“ obdobie do konca roka 2020 bude v prebiehať v rámci už doteraz dohodnutých podmienok. Vzhľadom na to, ako dlho trvajú vyjednávania, väčšina pozorovateľov predpovedá, že bude dohodnutý „nový termín definitívneho“ Brexitu. Britský ministerský predseda sa údajne nechal počuť, že Spojené kráľovstvo nebude požadovať predĺženie termínu. S týmto sa dá jednoznačne súhlasiť, nakoľko v roku 2021 budú prebiehať v Škótsku parlamentné voľby, kde po tých minulo-týždňových a získaní 48 kresiel Škótskou národnou stranou v Dolnej Komore Spojeného kráľovstva, v Škótsku nastala určitá „eufória“ a v súčasnej situácii by bolo pre Spojené kráľovstvo, alebo pre premiéra Boris Johnson „vhodné“, aby otázka Brexitu do tohto obdobia bola definitívne vyriešená. Avšak, zároveň musíme podotknúť, že Európska únia preukazuje pri tejto záležitosť veľmi malú razanciu a predĺženie môže aj napriek, alebo právo preto „dovoliť“.
C:\fakepath\4a19da17817fc34d54f2e0d5a481b38f.jpeg

Co půjde nahoru spolu s ropou?

16.09.2019 Víkendový útok na saúdskoarabské ropné kapacity rozšířil diskuze ohledně možného prudkého zdražení ropy. Nyní jsou zastaveny exporty z království převyšující 5 milionů barelů denně, což je zhruba 5 % světových dodávek a zároveň více než těžba čtvrtého největšího producenta, Iráku. Vysoká citlivost cen na produkci by pak při déletrvajícím výpadku mohla znamenat zdražení ropy o desítky procent.
img

Rozbřesk: Vstupujeme do německé recese?

08.08.2019 Poslední čísla z Německa vyslala velice nepříjemný a jednoznačně negativní signál. Průmyslová produkce v červnu propadla o dalších 1,5 procenta meziměsíčně (meziročně o více než 5 %). Průmysl tak dokončil kvartál hrůzy, ve kterém kumulativně propadl nejvíce od roku 2012. Tedy od chvíle, kdy vrcholila finanční krize na periferiích eurozóny.
img

Rusko masivně nakupuje zlato

10.06.2019 „Česká republika v letech 1997 a 1998 prodala 56 tun zlata. V té době šlo těžko předvídat, jak se cena zlata bude vyvíjet. Z dnešního pohledu lze říci, že se Česko svých zlatých rezerv nemělo zbavovat, protože tak učinilo za nevýhodných podmínek,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Kde na forexu hledat vysoký výnos vzhledem k riziku?

18.03.2019 Finanční trhy jsou stále nervózní. Investoři se tedy příliš nehrnou do rizikovějších pozic. Na druhou stranu žádná panika se nekoná a volatilita se drží velice nízko. Aktuální prostředí tak nahrává nákupu měn, které jsou stále ještě po předchozím propadu levné, jejich situace se ale již stabilizuje, a navíc nabízejí velice vysoký úrokový výnos.
img

Co znamená růst cen ropy pro finanční trhy?

14.03.2019 Od počátku roku vzrostly ceny ropy o více než 30 %. Ještě před několika týdny jsem varoval před případnou korekcí, protože trh vykazoval známky překoupení a kvůli zpomalení poptávky z Evropy a Číny se zdálo být ropy na trhu až příliš. Ceny ropy WTI se tedy delší dobu stagnovaly v blízkosti 56 USD za barel a hledaly nový trend.
img

Strategie založené na systému Martingale, aneb hrozba pro tradery jménem Martingale

13.03.2019 Nezáleží na tom, zda je obchodník začátečník či ostřílený profesionál. Pojem „Martingale“, který je hlavním tématem tohoto článku, mohou lidé znát i z dalších odvětví, ve kterých má tento systém money managementu různá uplatnění.
C:\fakepath\admiral-markets-8.png

Investiční výhled pro rok 2019

14.02.2019 Pro investiční výhled na rok 2019 jsme dali jasné a jednoduché zadání - neohlížejte se na populární témata a proveďte analýzu dat a podpořte ji statistikou, která dokáže, že se jedná o investiční příležitosti se zajímavým ziskovým potenciálem a větší pravděpodobností na úspěch.
C:\fakepath\forex2.png

2018 – rok návratu silného dolaru a krachu kryptoměn

24.12.2018 Blíží se konec roku a je tedy čas zhodnotit vývoj měnových trhů a také jej porovnat s naší celoroční prognózou, kterou jste si mohli přečíst přímo na Nový rok. Letošní rok se nesl v duchu silné americké ekonomiky, která chytnula druhý dech po snížení daní prosazené prezidentem Trumpem. Zbytek světa od Číny přes Japonsko až k eurozóně ztratil růstové momentum a na měnových trzích byla tato dominance Spojených států znát.
img

USD / RUB – 21. 12. 2018

21.12.2018 Očekává se, že měnový pár USD/RUB se bude na konci příštího roku obchodovat na úrovni 67,00. Ruská centrální banka v pátek zvýšila sazby o 25 bodů v souladu s očekáváními. Zatímco medián konsensu se nezměnil, trh byl silně rozdělený, aniž by jedna, či druhá strana měla silné přesvědčivé argumenty – konečný výsledek tedy neměl vliv na rubl.
img

Cenami ropy znovu zahýbe OPEC a spol.

26.11.2018 Volatilita – to je snad jediná jistota pro trh s ropou pro následující dva týdny. Po nekončícím propadu cen, který za minulé dva měsíce zlevnil ropu o 30 %, přichází na řadu diskuze těžkých vah o nastavení trhu. Závěry mohou být velice divoké včetně tweedových útoků či pochval od amerického prezidenta.
img

Nervozita stahuje dolů tyto měny

01.11.2018 Volatilita se na finančních trzích stále drží. Vypadá to, že rostoucí úrokové sazby v USA a všeobecné očekávání konce jedné z nejdelších amerických expanzí obchodníky nenechají v klidu ani v následujících čtvrtletích. S tím jsou spojeny náhlé a leckdy přehnané výprodeje rizikových aktiv.
img

Je na čase nakupovat měny emerging markets?

15.10.2018 Minulý týden jsem se zde věnoval reakci na náhlý propad akciových trhů u hlavních měnových párů v čele s USD/JPY. Dnes se podíváme, v jaké situaci se nyní nachází ruský rubl, turecká lira či brazilský real a jestli má důvod obávat se v tomto ohledu dalšího výplachu na Wall Street.
img

Exotic trading ideas: USD/TRY, USD/RUB a USD/NOK

02.10.2018 V tomto blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných exotických menových pároch a ako je možné ich zobchodovať pomocou jednoduchej price action. USD/TRY long, USD/RUB long a USD/NOK long.
C:\fakepath\top.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.09.2018 1) Ruský ministr hospodářství Maxim Oreškin předpovídá v příštích měsících posílení rublu. Kurz ruské měny podle něj v současnosti neodpovídá ekonomickým faktorům. Rubl by měl podle něj do prosince zpevnit na 63 až 64 RUB za USD. Tento týden ruská měna oslabila až na 70,6, svou nejslabší úroveň od poloviny března 2016.
C:\fakepath\rusko 27112013.png

Ruský rubl je nejslabší od března 2016

10.09.2018 Ruský rubl se dnes dostal na nejslabší úroveň za dva a půl roku. Americký dolar se poprvé od března 2016 prodával za více než 70 rublů. Ruská měna zůstává pod tlakem kvůli západním sankcím. Podle listu Financial Times tlačí rubl dolů rovněž obavy ohledně nezávislosti ruské centrální banky. Od začátku letošního roku ztrácí rubl vůči dolaru zhruba 19 procent.
img

Velké srovnání komoditních měn

06.09.2018 Ropa, zemní plyn i uhlí se vezou již pěknou řádku měsíců na růstové vlně. U jejich producentů ale žádné pozitivní signály nevidíme – kanadský i australský dolar nebo ruský rubl jsou pod tlakem a ztrácejí hodnotu. Čím si tuto vzácnou negativní korelaci vysvětlit a znamená to, že jsou komoditní měny nyní levné?
img

Ruský rubl přehlíží rally na ropě

23.08.2018 Za posledních 12 měsíců vyrostly ceny ropy o 40 % a ruský rubl za stejné období odepsal více než 10 %. Přitom ropné futures a měnový pár USD/RUB se tradičně pohybují proti sobě. Co za tímto nezvyklým pohybem stojí a vytváří se obchodní příležitost?
img

Exotic trading ideas: EUR/SEK, USD/NOK a USD/RUB

22.08.2018 V tomto blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných exotických menových pároch a ako je možné ich zobchodovať pomocou jednoduchej price action. EUR/SEK long, USD/NOK short a USD/RUB long.
img

Okénko finančního trhu 9.8.2018

09.08.2018 Spotřebitelská inflace v ČR zpomalila na 2,3 % v červenci. Jedná se o 0,3 p.b pomalejší růst cen oproti červnu. Meziměsíční růst cen činil 0,2 %. Výsledek trh nijak výrazně nepřekvapil, i když ten očekával o 0,1 p.b. nižší hodnotu. Hlavní příčinou pomalejší inflace byly o 0,3 % m/m nižší ceny potravin. Sezónní výprodeje také vedly k 0,1 % nižším cenám oděvů. Kvůli sezónním vlivům naopak podražily dovolené. Silnější zpomalení inflace je v rozporu s nedávnou makroekonomickou prognózou ČNB, která pro červenec předpokládala 2,6 %. Potvrdila tak domněnku, že nová prognóza ČNB nezahrnuje nejnovější data z ekonomiky. Inflace s jistou pravděpodobností bude i v dalších měsících stabilně pod prognózovanou trajektorií ČNB, což znamená, že bankovní rada nebude mít mnoho důvodů přistupovat k agresivnímu navyšování úrokových sazeb. V našem odhadu by průměrná míra inflace měla být tento rok kolem dvou procent. Do konce roku podle nás ČNB navýší sazby ještě jednou.
C:\fakepath\usdrub-09082018-3.png

Rubl je kvůli novým sankcím na dvouletém minimu vůči dolaru

09.08.2018 Ruský rubl dnes pokračuje v poklesu na nové dvouleté minimum vůči dolaru. Reaguje tak na oznámení, že americká vláda vyhlásí nové sankce vůči Rusku. Dopoledne si dolar připisoval 1,5 procenta a prodával se zhruba za 66,60 USD/RUB. Ve středu rubl proti dolaru klesl asi o tři procenta. Prudce klesají také akcie.
C:\fakepath\USDRUBH1.png

Rubl i ruské akcie díky obavám ze sankcí klesají

08.08.2018 Ruský rubl dnes na trhu sestoupil do blízkosti téměř dvouletého minima a dolů zamířily i ceny ruských akcií a dluhopisů. Investoři tak reagovali na zprávu listu Kommersant o možných dopadech amerického návrhu zákona, který zostřuje sankce proti Rusku. Dolar tak přechodně vystoupil až nad 65 rublů.
C:\fakepath\obrazek1.png

Jak obchodovat během letních měsíců

23.07.2018 Každý obchodník se musí umět přizpůsobit různému prostředí, ale také různým tržním podmínkám (Price Action, likvidita, volatilita). Finanční trhy přes letní měsíce zpravidla zaznamenávají pokles volatility a likvidity, mnoho bankovních a profesionálních obchodníků totiž tráví čas na dovolené nebo se svými rodinami. V dnešním vzdělávacím článku se podíváme na to, jak můžeme během letních měsíců přizpůsobit své obchodní strategie a na co si dát pozor.
img

ESMA upravuje pravidla obchodování s CFD

10.07.2018 Na základě rozhodnutí evropského orgánu pro kapitálové trhy ESMA, dochází s účinností od 1. srpna 2018 k následovným změnám:
C:\fakepath\USDRUB-15062018-LV-11.png

Forex: Investiční banka Morgan Stanley věří v pokles USD/RUB

15.06.2018 Přední investiční banka Morgan Stanley věří v oslabení měnového páru USD/RUB a v tomto souladu v závěru včerejší newyorské obchodní seance otevřela na tomto měnovém páru krátkou (short) pozici.
C:\fakepath\GBPJPY-01052018-LV-6.png

Forex: Morgan Stanley doporučuje short na GBP/JPY

01.05.2018 Přední investiční banka Morgan Stanley doporučuje otevřít krátké (short) pozice na měnovém páru GBP/JPY se Stop-Lossem na úrovni 152,90 a Profit-Targetem na úrovni 144,20.
img

Pozornost trhů zaměřena na Sýrii

29.04.2018 Evropská průmyslová produkce se částečně zotavila po poklesu v začátku roku. Hlavním důvodem růstu byla vyšší produkce tepla a energií zejména kvůli chladnějšímu počasí. Jestliže březnový průmysl vykáže nulový meziměsíční růst, mezičtvrtletně se nezmění ani výstup za celé odvětví v prvním kvartále. To představuje riziko směrem dolů pro predikci růstu HDP v začátku roku. Navzdory poklesu indikátorů PMI v minulých dnech zůstává nálada v odvětví na vysokých úrovních a očekává se její propsání do růstu výstupu v dalších měsících.
img

Okénko trhu 16.4.2018

16.04.2018 Finanční trhy se zatím nezdají být výrazně znepokojeni nenadálým geopolitickým napětím, naopak na mnohých trzích se obchoduje jako by se nechumelilo. Brent v pátek vystoupal na téměř 73 dolarů, ale poté mírně oslabil na 71,77, když vyšlo najevo, že USA již nezvažuje další vojenskou akci v Sýrii. Rubl oslabil a jeho kurz vůči euru dosáhl skoro na EUR/RUB 78, ale během dneška posílil pod 77 rublů. Americké ministerstvo financí ještě dnes představí novou škálu protiruských sankcí, což by mohlo s rublem znovu výrazněji zahýbat. Záleží na intenzitě nových opatření.
img

Forex: Kalendář ekonomických dat je dnes poloprázdný, pozornost trhů se upře na Sýrii

12.04.2018 Na hlavních trzích bude dnešním nejdůležitějším indikátorem únorový evropský průmysl, který by měl dopadnout lépe než v lednu. Středoevropský kalendář je dnes prázdný. Nejdůležitějším tématem posledních dnů je ale napětí v Sýrii. Další eskalace by pravděpodobně vedla k výprodejům rizikových aktiv.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Shrnutí obchodování 11.4.2018

11.04.2018 Americké akcie včera výrazně zpevnily v reakci na prohlášení čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, že Čína bude pokračovat v otevírání své ekonomiky a sníží cla na dovoz automobilů a dalšího zboží.
C:\\fakepath\\I.USDXH1.png

Forex: Americký dolar dál oslabuje

10.04.2018 Dolar dnes na forexových trzích pokračoval v poklesu a proti koši hlavních měn se dostal nejníže za dva týdny. Pozornost trhu se soustředila i na ruský rubl, který prudce klesá v reakci na nové americké sankce. Měna se tak vůči dolaru dostala nejníže od roku 2016.
C:\fakepath\eurrub-10042018-1.png

Rubl po nových sankcích prudce klesá

10.04.2018 Ruská měna v reakci na nové americké sankce dnes pokračuje v propadu, podle webu ruského listu Kommersant zažívá "černé úterý". Poprvé od prosince 2016 dosáhl kurz dolaru v jednu chvíli téměř 64 rublů, zatímco euro se prodávalo až za 79 rublů. Zahraniční investoři se rublů spěšně zbavují v obavách, že se americké sankce mohou rozšířit na další ruské společnosti. Nervozitu na trhu ale zvyšuje rovněž eskalace konfliktu v Sýrii.
img

Okénko trhu 10.4.2018

10.04.2018 Březnová inflace meziměsíčně poklesla o 0,1 %, což odpovídá našemu odhadu. Meziroční inflace poklesla na 1,7 %. Za pokles mohou nižší ceny dovolených a potravin. Naopak oblečení a obuv mírně zdražily. Inflace zpomaluje již pátý měsíc v řadě. Hlavním faktorem je obrat v trendu cen potravin a jejich mírné zlevňování. Záhadou je, proč se velice svižný růst mezd zatím nepromítá do zrychlování inflace. Odpověď může souviset s dluhovým zatížením českých domácností. I přes to očekáváme, že se míra inflace v nejbližších měsících vrátí nad dvouprocentní úroveň. Pro rok 2018 odhadujeme průměrnou míru inflace 2,6 %. To podle našeho názoru povede k rychlejšímu zvyšování úrokových sazeb, než o kterém mluví současná prognóza ČNB. V druhé polovině roku se tak podle naších odhadů stane ještě dvakrát, vždy s novou makroekonomickou prognózou centrální banky.
img

Akcie ruských firem po sankcích prudce klesají, Rusal až o 50 pct

09.04.2018 Ruské akcie dnes oslabují, například hliníkárenský gigant Rusal během obchodování na burze v Hongkongu odepsal téměř 50 procent. Firma se totiž ocitla na novém sankčním seznamu Spojených států, který je reakcí na údajné vměšování Moskvy do předloňských amerických voleb. Na ruském trhu byl propad akcií o něco mírnější.
img

Rozbřesk: Týden ve znamení ČNB

26.03.2018 Zkrácený velikonoční týden bude především ve znamení březnového zasedání ČNB. Tentokrát ovšem žádnou revoluci neočekáváme a centrální bankéři pravděpodobně přibrzdí v utahování měnových kohoutů. V posledních týdnech to naznačila řada centrálních bankéřů včetně guvernéra, který explicitně hovořil o tom, že další růst sazeb přijde na pořad dne v druhé polovině roku a možná až na jeho konci. V podobném duchu se podle nás ponesou komentáře i po březnovém zasedání ČNB, které i proto korunu asi nijak zvlášť nepotěší.
img

Kde na forexu hledat vyšší výnosy?

22.03.2018 Americká centrální banka včera zvýšila úrokovou sazbu na 1,50-1,75 %. To je v rámci vyspělých zemí velice slušná hodnota, která bude dávat americkému dolaru slušnou podporu. Když se ale podíváme na měny emerging markets, tak ty tradičně nabízejí mnohem lepší zhodnocení ve vyšších jednotkách procent.
img

Je rally na ropě mrtvá?

26.02.2018 Stejně jako ostatní rizikovější investice typu akcií a kryptoměn, i ropa si prošla v posledních týdnech silnější korekcí. Postupně ale ztráty maže a přichází tedy otázka, jestli bude tato strategická komodita pokračovat v růstu cen.
img

BRICS FX

19.12.2017 RUB: V pátek CBR vyvolala úžas a další překvapení – hlavní událost pro rok 2017 – snížení klíčové sazby o 50bp n...
C:\fakepath\forex-2017-2.png

2017 - rok silného eura a koruny

18.12.2017 Tradičně se před Vánocemi podíváme na uplynulý rok a také zhodnotíme úspěšnost lednové prognózy z dílny FXstreet.cz.
img

Rozbřesk: Jackson Hole + nejistota před zářijovou ECB = silné euro

28.08.2017 Eurodolar sledoval ke konci týdne s napětím slovní přestřelky v Jackson Hole. Výroční setkání centrálních bankéřů je pro eurodolar vždy velkou událostí - dochází na něm k oznámení zásadních změn v měnové politice, nových iniciativ a směrů (například QE). Zpráva, že se letošního setkání zúčastní jak šéfka Fedu Janet Yellenová, tak president ECB Mario Draghi jenom zvýšila očekávání. Od roku 2014 totiž dvě největší centrální banky na světě míří každá opačným směrem - americký Fed postupně opatrně utahuje měnovou politiku, zatímco ECB srazila sazby do záporu a od roku 2015 provádí až do dnes politiku QE. Setkání v Jackson Hole mohlo být příležitostí oznámit “nalodění zpět na společnou loď?.
img

Dolar odskočil, ale stále zůstává v kurzu na nejhorší měsíc od ledna

02.08.2017 Dolar v pondělí odskočil od třítýdenních ztrát, ale stále byl na cestě k největšímu měsíčnímu poklesu od ledna, protože na mysli investorů byla politická nejistota a neuspokojivé americké ekonomické údaje.
img

Ranní zpráva z finančního trhu: Macron dnes otestuje své ideje na zasedání Evropské rady

22.06.2017 Spotřebitelská důvěra v eurozóně se nachází na téměř desetiletém maximu a v červnu zřejmě zaznamenala další zlepšení. Vzestup nálady by měl být patrný i mezi francouzskými průmyslníky. Vysoké indikátory důvěry by měly nahrávat francouzskému prezidentovi v prosazování jeho idejí ohledně dalšího fungování EU. Testem může být dnes začínající dvoudenní summit EU. Americké týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti podpoří obrázek utaženého trhu práce. Těžko to ale bude stačit na výraznější posílení americké měny.
EURCZKH1-21062017.png

Koruna částečně setřásla vlivy z ČNB

21.06.2017 Česká měna dnes částečně setřásla vliv slov představitelů České národní banky o pozdějším zvyšování úrokových sazeb a k euru lehce zpevnila na 26,30 Kč/EUR. Vůči dolaru koruna posílila téměř o desetník na 23,60 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online. Vliv na kurz měly podle analytiků také ceny ropy.
img

Přišel čas nakoupit USD?

29.05.2017 Po 15 měsících neuvěřitelné rally několika vybraných měn vůči americkému dolaru pomalu přichází část zúčtování a vybírání zisků. O jakých měnách je řeč? Ruský rubl, brazilský real, jihoafrický rand a další, které si můžeme nálepkovat jako komoditní měny rozvíjejících se zemí.
img

Technická analýza: Ropa vyhlíží prodloužení dohody členů OPEC

18.05.2017 Lehce schizofrenní bylo vyznění dvou statistik energetických agentur API a EIA, které jsme tento týden dostali. Mezinárodní agentura EIA reportovala data za květen, ve kterých slovně podporovala počínání členů ropného kartelu OPEC, že díky jejich omezení těžby skutečně vzniká deficit na straně nabídky a díky tomu by mohlo postupně dojít k odbourávání obrovských tržních zásob.
img

Ropa pod taktovkou USA

23.03.2017 Benzín je stále levný, zdá se však, že během léta může být ještě levnější. V první řadě nejspíš půjde o důsledek posilující koruny po skončení intervencí. I samotná světová cena ropy je ale pod prodejním tlakem.
forex.png

Forex: Výhled na rok 2017

02.01.2017 S přicházejícím novým rokem si tradičně shrneme uplynulých 12 měsíců a podíváme se, jaký potenciál mají měny i komodity v následujícím roce.
img

Čína mení od nového roka menový režim. Juan bude menej závislý od USD

30.12.2016 Čína mení od nového roka svoj menový režim. Čínska mena bola v posledných mesiacoch plus/mínus fixovaná na kôš 13 mien (voči doláru oslabovala kvôli silnejšiemu doláru, nie kvôli devalvácii). Od nového roka sa tento kôš rozširuje na 24 mien. Znamená to nižší podiel dolára, eura, vyšší podiel juhovýchodnej Ázie (predovšetkým Južnej Kórei) a emerging ekonomík (graf od @DailyFX):
rusko-turecko.jpg

Útok na ruského velvyslance oslabil tureckou liru i ruský rubl

19.12.2016 Dnešní útok v Ankaře na ruského velvyslance v Turecku oslabil tureckou liru a dočasně i ruský rubl. Velvyslanec Andrej Karlov utrpěl vážná zranění, jimž později podlehl.
forex-2016.png

2016: Rok plný překvapení

19.12.2016 Vánoce už klepou na dveře. Je proto nejvyšší čas zhodnotit uplynulý rok z pohledu měnových a komoditních trhů. Rokem 2016 otřáslo několik nečekaných politických událostí. Ne všechny ale přinesly negativní reakci finančních trhů, aby mohly být nazvány černými labutěmi. Naopak, uplynulý rok je prozatím až překvapivě optimistický.
img

Jak si povedou klíčové měnové páry v roce 2017?

01.12.2016 Autor: John J. Hardy, vedoucí oddělení forexu, Saxo Bank EUR/USD  Kurz 1,00             EUR/USD pravděpodobně začátk...
img

Forex Edge – Příležitosti na USD.RUB a EUR.USD

27.10.2016 Ruský rubl se za poslední dva roky propadl vůči americkému dolaru zhruba o polovinu své hodnoty. Svou roli v tom hrají jednak propady cen ropy, ale i omezení obchodu vlivem sankcí západních zemí.
img

Proč nízké ceny ropy nevydrží dlouho?

03.10.2016 Po 4 letech vysokých cen ropy, které svými kroky trhu naordinoval kartel OPEC přišlo vystřízlivění, mohutný nárůst těžby a cenová válka, která zlevnila ropu až čtvrtinu původní hodnoty. Když se podobná situace opakovala v 80. létech, nedostala se ropa na svá předchozí maxima po dlouhých 25 let. Část analytiků proto předpokládá, že si budeme levných pohonných hmot užívat ještě dlouhá léta.
rusky-rubl.jpg

Ruský rubl slaví výročí 700 let

17.07.2016 Roku 1316 tverský kníže Michail Jurjevič vyhrál bitvu s Novgorodem a jako kontribuci dostal 5000 rublů. Zápis z tverské kroniky je první doloženou zmínkou o ruských penězích. Je zřejmé, že zúčtování vyžadovalo, aby ruble už nějaký čas existovaly. Je to podobně jako s Moskvou: roku 1147 nevzniklo město, ale první svědectví o něm. Korektní je proto konstatování, že historie ruského rublu čítá nejméně sedm století.
img

Rusku kvůli levné ropě i sankcím mizí rezervy, fond vyčerpá příští rok

05.07.2016 Rusko příští rok vyčerpá jeden ze svých státních fondů, rezervní fond, aby pokrylo rozpočtový deficit. Z druhého státního fondu, fondu národního zdraví, pak ze stejného důvodu utratí v příštích třech letech zhruba třetinu peněz. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na návrh ruského ministerstva financí.
img

Forex: Strach z Brexitu vyhnal kurz koruny výše

20.06.2016 Středoevropské měny byly minulý týden pod tlakem, když na světových trzích výrazně zesílilo vnímání rizika spojeného s referendem o setrvání Velké Británie v EU. Česká koruna kvůli tomu oslabila až na 27,08 CZK/EUR. Ještě hůře si vedly její regionální protějšky. Maďarský forint oslabil o 0,7 % a na konci týdne se jeho kurz pohyboval kolem hladiny 314,3 HUF/EUR. Prodeje polského zlotého byly ještě silnější. Ztratil proto 1,5 % a jeho kurz zakončil týden blízko úrovně 4,41 PLN/EUR.
USDMXN-daily-10062016.PNG

Komoditní měny mají potenciál

10.06.2016 Ropa dosáhla svého dna v únoru a od té doby přidala téměř 100 %, rázem se přidalo uhlí a teď už i elektřina...
img

Forex: Nízká inflační data zahrají na strunu dlouhodobějšího kurzového závazku

09.06.2016 Na středoevropských devizových trzích panovala uprostřed pracovního týdne dobrá nálada. Tu podporovalo zejména posilující euro na globálních trzích. Nejvýznamnějších zisků včera dosáhl polský zlotý, když si připsal tři čtvrtiny procenta. Náladu mu zvedlo i prohlášení poradců polského prezidenta, že konverze hypotéčních úvěrů denominovaných v zahraniční měně do polského zlotého bude rozložena do několika let. Negativní dopad do polského bankovního sektoru nebude tudíž tak drastický, jak se očekávalo. Maďarský forint si včera připsal necelé čtvrt procento, když větším ziskům zabránila nečekaně nízká inflační data za květen. Navzdory očekávání totiž spadla maďarská ekonomika do deflace, když spotřebitelské ceny v květnu meziročně poklesly o 0,2 %. Na rozdíl od zlotého a forintu česká koruna prostor pro posílení nemá, když se stále drží v samotné blízkosti hladiny kurzového závazku.
img

Ruský rubl oceňujeme ropou

25.05.2016 Ceny ropy nadále rostou a smazávají alespoň část ohromných ztrát, které nabraly během posledních dvou let. To má na ruský rubl pozitivní a zejména stabilizační efekt. Měnový pár USD/RUB se dostal z lednových 85 rublů za dolar výrazně níže a už několik týdnů se obchoduje v blízkosti 65 rublů za dolar. Můžeme proto říci, že aktuálně neovlivňuje USD/RUB žádná spekulativní vlna a kurz odráží fundamentální pozici ruské ekonomiky.
img

Forex: Měny v regionu stagnují na hladinách ze středečního závěru

20.05.2016 Už druhý týden se koruna drží v úzkém pásmu 27,02-27,025 CZK/EUR. O tom, jak moc je ale ČNB přítomna devizovém trhu se svými intervencemi získáme hrubou indikaci až ze statistiky devizových rezerv, která bude zveřejněna až 7. června. Přesná data pak budou k dispozici až o měsíc později. Na trhu ve čtvrtek vládla poklidná nálada. Po komentářích z úst centrálních bankéřů v posledních dnech už včera nic dalšího nepřibylo. Ke konci měsíce je ekonomický kalendář tradičně prázdný. Jedinou výjimku tvoří konjukturální statistiky, které ale budou zveřejněny až příští týden v úterý.
img

BOSSA: První výherce 10 000 Kč a postupující do hry o 200 000 Kč

10.05.2016 Investiční soutěž společnosti Bossa má prvního výherce. Je jím soutěžící s přezdívkou "rmakcionar", který za první týden soutěže nejvíce zhodnotil počáteční vklad 30 000 fiktivních Kč, a to až přes 400 procent. To znamená, že na konci prvního týdne soutěže (6.5.2016) měl na účtu částku vyšší než 150 000 fiktivních Kč, čímž navýšil stav účtu o 120 000 fiktivních Kč. Do soutěže se lze stále registrovat.
img

Obrat na emerging markets jen tak neskončí

20.04.2016 V posledních týdnech kdekdo zaznamenal výrazné zisky, kterých se dalo dosáhnout na rozvíjejících se trzích, což dlouhou dobu nebývalo zvykem. Že jde o skutečný obrat v několikaletém slábnoucím trendu a ne pouze o korekci, podporuje více faktorů. Měny emerging markets jsou totiž na nynějších úrovních pro zahraniční kapitál již dostatečně zajímavé a především se mohou spolehnout na komoditní trhy, z nichž většina již našla své dno.
img

Sumár dňa: 18.4.2016

18.04.2016 Otvorenie finančných trhov po víkende bolo výrazne ovplyvnené včerajším dlhoočakávaným stretnutím producentov ropy v&n...
img

Sumár dňa: 31.3.2016

31.03.2016 Dvojdňová rely na akciových trhoch, ktorú spustil holubičí prejav guvernérky Fedu Yellenovej v utorok večer, dnes už n...
img

Trendy prvního čtvrtletí

30.03.2016 Včerejší holubičí projev guvernérky americké centrální banky (Fed) Janet Yellenové poslal dolar do defenzívy, který tak ztrácel napříč měnovým spektrem několik desítek pipů. Její slova tak byl zrcadlem celého prvního čtvrtletí tohoto roku, kdy hlavním tématem byla rizika přicházející z rozvíjejících se trhů, na něž Fed reagoval oddálením zvyšování úrokových sazeb.
img

Pořadí měn podle rizikovosti

10.02.2016 Sentiment na finančních trzích se s přicházejícími daty zhoršuje den ode dne. Dnes si proto ukážeme, které měny by s případným krachem nabraly zisky a které naopak posune trh ještě níže.
img

Levná ropa znovu doléhá na evropské akcie, euro silnější navzdory postupnému pádu inflačních očekávání

02.02.2016 Evropské akciové indexy dnes znovu zamířily do červených čísel a krátce před otevřením Ameriky ztrácejí okolo jednoho až dvou procent. Na akciové trhy doléhá strašák levné ropy a její dopad na energetický sektor. Německý DAX se dnes propadá o dalších 100b. a přestože zatím neuhnul z bočního trendu, ve kterém se drží od 22. ledna, přibližuje se stále více jeho spodní hraně v pásmu 9 560 – 9 600.
eurusd-25012016-tydenik.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (25.1.2016)

25.01.2016 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu mírně oslabil. V první polovině týdne se pohyboval do strany a ve čtvrtek...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Draghi změnil fundament, akciové indexy i ropa korigovaly propady

22.01.2016 Obchodníci mají za sebou další náročný týden. Množství finančních aktiv má za sebou prudký obrat trendu. První část tý...
usdrub-22012016-H1.png

Ruský rubl zamířil prudce vzhůru

22.01.2016 Ruský rubl po nedávném propadu na nové rekordní minimum zamířil dnes prudce vzhůru. Na začátku...
usbrub-21012016-D1.png

Rubl padá na nová rekordní minima

21.01.2016 Ruský rubl dnes sestoupil na nové rekordní minimum a jeho kurz se dostal k 85 rublům za dolar...
usdrub-20012016.png

Rubl klesl na nové rekordní minimum

20.01.2016 Ruský rubl dnes pod tlakem vytrvalého propadu cen ropy sestoupil na nové rekordní minimum. Prorazil tak dosavadní nejnižší úroveň, na niž se dostal na konci roku 2014. Pád cen ropy prohlubuje obavy investorů z dalšího poklesu ruské ekonomiky, která je závislá na příjmech z prodeje ropy a zemního plynu. Od počátku roku rubl proti dolaru ztrácí devět procent.
img

Jak obchodovat volatilitu (VOLX) v roce 2016? Raději jinak než v minulých letech.

20.01.2016 Pokud bude pro rok 2016 něco charakteristické, bude to pravděpodobně zvýšená volatilita. V posledních třech letech jsme se nechali nízkou volatilitou ukolébat a její růst proto může být pro některé investory malým šokem. Průměrná volatilita amerického indexu S&P500 vyjádřená indexem VIX (v naší platformě ticker VOLX) byla v minulém roce 16,6 % a v roce 2014 a 2013 dokonce pouhých 14,2 %. To je výrazně pod historickým průměrem, který od roku 1990 činí 19,8 %.
USDRUB-18012016-LV-11.png

Ruský rubl klesl na nové minimum

18.01.2016 Ruský rubl dnes klesl na nové dlouhodobé minimum, příčinou je pokles cen ropy. Měnový pár USD/RUB tak...
USRUB-daily-18012016.PNG

Ropné měny nenacházejí dno

18.01.2016 Kanadský dolar a ruský rubl, to jsou největší propadlíci začátku roku. A na vině není nic menšího než kolaps cen hlavní vývozní suroviny jejich zemí, ropy. Za poslední dva měsíce tyto měny ztratily 11 %, resp. 16 %. I tak ale slábnutí domácí měny dostatečně nekompenzuje propad v cenách ropy, který nabral ještě vyšší obrátky. Naopak norská koruna jako poslední zástupce „ropných měn“ se statečně drží a oproti americkému dolaru ztrácí pouze v jednotkách procent.
img

Ropa pod 30 USD? Nákupní příležitost

13.01.2016 Ceny ropy se včera po dlouhých 12 letech znovu obchodovaly pod 30 USD za barel. Pokud bychom brali v potaz inflaci (americkou), tak naposledy byla ropa tak nízko pouze v období bezprostředně po útocích 11. září 2001, kdy strmě klesala letecká doprava a americká ekonomika byla v recesi.
img

Ropa a ruská ekonomika v roku 2016

11.01.2016 Dnešný deň je prvým oficiálnym obchodným dňom v Rusku v tomto roku. Ortodoxní Rusi mali totiž až do dnešného dňa viano...
USDRUB-11012016-LV-10.png

Rubl výrazně oslabuje

11.01.2016 Ruský rubl v první den obchodování po 10denních prázdninách prudce oslabuje, především díky propadu...
img

Meny krajín Emerging Markets v roku 2016

05.01.2016 Prvé zvýšenie úrokových sadzieb v USA po takmer desiatich rokoch, o ktorom Fed rozhodol 16. decembra 2015 bez pochýb o...
eurusd-31122015-5.png

EUR/USD za celý rok oslabuje o 10 %

31.12.2015 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňuje vůči euru i dalším předním světovým měnám. Vyšší je k nim...
usdx-30122015-5.png

Forex: Dolar díky levné ropě zpevňuje

30.12.2015 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňuje vůči měnám spojeným s komoditami, což je například norská koruna či ruský rubl. Ty tlačí dolů pokles světových cen ropy. Kurz eura k americkému dolaru nicméně zůstal bez výraznějších změn na 1,0916.
img

Zhodnocení analýz roku 2015

30.12.2015 I na konci letošního roku se tradičně podíváme, jak se dařilo predikcím na základě fundamentální analýzy.
eurusd-29122015-5.png

Ochota riskovat tlačí dolů zejména kurz eura

29.12.2015 Americký dolar dnes na forexových trzích zpevňuje, ochota riskovat naopak tlačí dolů zejména kurz jednotné...
img

Rubl na dolaru padá na letošní minima, vadí mu fx převody ruských firem i nízké ceny ropy

28.12.2015 Ruský rubl pokračuje v pádu posledních měsíců. Dnes na páru s americkým dolarem ztrácel až 3,2 % a obchodoval se až na...
img

O fundamentálním spekulantovi

23.12.2015 V předvánočním sloupku věnovaném fundamentu se tentokrát nebudeme zaměřovat na možné podhodnocené či nadhodnocené měny, ale podíváme se, co takový fundamentální spekulant („Fundas“) dělá během roku. Dnes tedy výjimečně bez grafu.
rok-2015-21122015.png

Ohlédnutí za rokem 2015

21.12.2015 Rok 2015 by se dal nazvat rokem silného dolaru. Americký dolar během prvního čtvrtletí pokračoval ve své spanilé jízdě z loňska a během zbytku letošního roku nabrané zisky udržel. Žádná velká korekce se nekonala a i díky slušnému ekonomickému růstu a podpory centrální banky zůstal USD silný.
usdrub-11122015.png

Ruská centrální banka sazby nezměnila

11.12.2015 Ruská centrální banka (CBR) po dnešním zasedání ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, čili na...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Síla měn | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | SGD | EUR/CAD | EUR/NZD | GBP/NZD | USD/MXN | USD/BRL | USD/INR | USD/ZAR | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Ask | Asset management | Aussie | Average True Range | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | CFD | CME | Cable | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní rozpětí | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FRA | FX | Fed | Finanční trhy | Flat | Forward | Futures | G10 | G7 | Grafy | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | Nabídka | Neckline | Nerealizovaný zisk | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Order | Oscilátor | Overnight | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Profit Target | Provize | Prémie | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sentiment | Short | Short pozice | Slippage | Směnný kurz | Spike | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swapový bod | Swiss | Swiss National Bank | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výpis z účtu | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Thajský bat | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Čínské akcie | Investoři | Swapová křivka | Měnové války | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Carry obchody | Rollover | Makroekonomické události | John Hardy | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Jaroslav Tupý | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | DailyFX | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | MT5 | Ondřej Hartman | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Analytický tým | xPuls | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Swapová výnosová křivka | Vietnamský dong | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | FXTM | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Carry trading | Delta | Druhá měna | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Likvidní | Otevřená pozice | Podpora | Poptávaná cena | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Vystavení riziku | Ruleta | Akcie dnes | Akciové burzy | Aktuální kurz eur | Aktuální kurz rublu | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Anglické libry | Argentinské peso | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bossa FX | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena rublu | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká spořitelna | České koruny | Devalvace měny | Devizové trhy | DJIA | Dnešní kurz | Dnešní kurz USD | Dolar | Dolarový účet | Dolary | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | Etoro | EUR RUB | Eura | EURHUF | EURCHF | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | EURRUB | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | ForexFactory | Forexu | Frank | FX Forex | FX Net | FX Trade | FXstreet.com | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GE money | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Francie | HDP Ruska | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do zlata | IronFX | ISM | Jádrová inflace | Jak získat peníze | Japonská ekonomika | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Koruna posiluje | Kurzovní lístek | Křížové kurzy | Kurz amerického dolaru | Kurz ČNB | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz eura k rublu | Kurz GBP | Kurzy devizového trhu | Kurz měny | Kurz rublu | Kurz švédské koruny | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzová kalkulačka | Kurzovní lístek České spořitelny | Kurzovní lístek ČNB | Kurzovní lístky | Kurzovní lístky srovnání | Kurzový kalkulátor | Kurzový lístek | Kurzový lístek Česká spořitelna | Kurzový lístek ČNB | Kurzový lístek ČNB historie | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy akcií aktuální | Kurzy americký dolar na koruny | Kurzy anglické libry | Kurzy archiv kurzovní lístek ČNB | Kurzy bank | Kurzy bank a směnáren | Kurzy ČNB | Kurzy ČSOB | Kurzy Česká spořitelna | Kurzy devizového trhu ČNB | Kurzy dolar | Kurzy dolar na koruny | Kurzy dolar nákup | Kurzy dolaru | Kurzy dolaru a euro | Kurzy EUR | Kurzy eur Česká spořitelna | Kurzy eura | Kurzy eura bank v ČR | Kurzy eura ČNB | Kurzy eura Komerční banka | Kurzy eura v bankách | Kurzy euro | Kurzy fondu | Kurzy GBP | Kurzy GE Money Bank | Kurzy GEmoney | Kurzy kalkulačka | Kurzy koruny | Kurzy koruny online | Kurzy RUB CZK | Kurzy USD | Kurzy USD CZK | Libra | Libra šterlinků | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna euro | Měna převodník | Měna převody | Měna v Anglii | Měna v Dánsku | Měna v Chorvatsku | Měna v Japonsku | Měna v JAR | Měna v Kanadě | Měna v Maďarsku | Měna v Norsku | Měna v Polsku | Měna v Rakousku | Měna v Řecku | Měna v Turecku | Měna ve Francii | Měna ve Slovinsku | Měna ve Švédsku | Měna ve Švýcarsku | Měna zlotý kurz | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnové kurzy Česká spořitelna | Měnové kurzy ČNB | Měnové kurzy ČSOB | Měnové kurzy dolar | Měnové kurzy euro | Měnové kurzy kalkulátor | Měnový konvertor | Měnový kurz | Měnový kurz ČNB | Měnový prémiový vklad | Měnový převodník | Měny převodník | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup eura | Naučte se obchodovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Pád Lehman Brothers | Pád rublu | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PinBar | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Právo opce | Prezidentské volby | Pro investory | Proč klesla cena ropy | Prodej anglické libry | Prodej dolaru | Prodej EUR | Prodej eura | Prodej komodit | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Ratingová metoda | Reuters | Risk On | RN systém | Ropy | RUB CAD | RUB CZK | RUB EUR | RUB USD | Rubl | Rubl k dolaru | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Švédské koruny | Švýcarská centrální banka | Těžba ropy v USA | TopForex | Trade Brokers | Trailing Stop | Trh | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská hřivna | Ukrajinská měna | Úrokový swap | USD CZK | USD CZK chart | USD CZK online | USD graf | USD graf on line | USD HKD | USD HUF | USD NOK | USD PLN | USD RON | USD RUB | USD TRY | USDRUB | Valutový účet | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Vývoj USD | Vývoj zlata | WTI | X-Trade | Zahraniční měny | Země eurozóny | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlotý kurz | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ATR | VTB Capital | ING | Benzín | Buffett | Báze | Buy | CEE | Diskont | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Pro jaký dluhopis se rozhodnout? | Profitability Ratios | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Příjmy z dluhopisu | Přípustné cenové pásmo | Range | Reinvestice kuponové platby | Rights Offering | ROCE | Roll Over | Sell | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Instrukce | Předání vypořádání | Přednostní (prioritní) akcie | Převis | Princip poměrného krácení | Priorita cenová | Repo operace | Cenová hladina | M2 | Prodeje osobních a nákladních automobilů | Prošlá platnost | Regionální průmyslové výzkumy | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Registrovaný cenný papír | QE | Světové ekonomiky | eBook | Jan Kovalovský | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Correction | Majors | Martingale | Reverse order | Rollover (swap) | Session | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Futures trhy | Cukr | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Euro forex | Forex obchodník | FX broker | FX charts | Investment | Traders | Money Expo | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Aramco | Markit | Tempus | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | DPA | Jackson Hole | Institut ZEW | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Oxford Economics | Westpac | GE Money Bank | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | BKS Express | MICEX | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Golden Hills-Capital | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | GHP Group | BCS | Next Finance | RBC Capital | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Reporty | CI Komodity | Investiční soutěže | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Halifax | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | Mark Carney | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Renminbi | Cizí měny | Analýza finančních trhů | Kurzový zisk | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Zlevnění ropy | Severomořská ropa | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Sentiment trhu | Linie odporu | Pro tradery | SEB | Oddělení forexu | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Polská ekonomika | Rosněfť | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Úspěšný obchod | Sázet | Hedžovat | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | Bankovnictví | Contango | Swapy | Referendum | City | Brokerské domy | US akcie | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Vývoj měn | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Měnový stratég | Standard & Poor's | Economist | Economic | Česká swapová křivka | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Akcie v Asii | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Klidné obchodování | Americký akciový index | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Propad měn | Obchodníci na finančních trzích | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Černé pondělí | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | John Kerry | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | DAX30 | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Posílení eura | Nálada na trhu | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Rozpočtová pravidla | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Litecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj meziroční jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Rychlé zisky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Měsíční objem intervencí | Devizové obchody | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Silné euro | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Řízení peněz | Vyhlídky eurozóny | Makléřské společnosti | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Měnové otázky | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | Finanční ústav | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Pierre Moscovici | Přebytek ropy | Výnosy | Institut API | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Americká vláda | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Hřivna | Historie ruského rublu | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | TRY | Turecký premiér | Index cen domů | Odliv kapitálu | Indická rupie | Indikátor důvěry | Příjmy | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Měny střední a východní Evropy | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | ČTK | Obchodování forexu | Kurz jednotné evropské měny | Bankovní společnost | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Indická rupie (INR) | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Výnosy britských dluhopisů | Globtrex | CME FedWatch | Devizy | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Marshall Gittler | Kurzové zisky | Broker roku | J.P. Morgan | Ruské akcie | Okénko trhu | Měny rozvíjejících se zemí | Obchodování ropy | Bitcoinový fond | CIBC | Aton | Zahraniční forex | Daňové změny | ČSOB Finanční trhy | Kalendář ekonomických dat | Bloomberg Commodity Index | Rovnovážný kurz | CoinDesk | Cena palladia | BHS | Globtrex.com | René Remšík | World Gold Council | LBMA Gold | LBMA | Nákupy zlata | Protiruské sankce | Vladimír Pikora | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | ETH/USD | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Diverzifikace investic | Investiční nástroj | ETH | Ropné měny | Invesco | ESMA | Štěpán Hájek | RoboMarkets | Pokles bitcoinu | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Akcie ruských firem | Index moskevské akciové burzy RTS | Rublový index MOEX | Index MOEX | Index J.P. Morgan EMBI | Emerging Market Bond Index | EMBI | EUR/RUB | Vzácné kovy | Trading ideas | Výnosy desetiletých dluhopisů | Trhy dnes | ICO (initial coin offering) | Saxo | Obchodní války | Výkonnost indexů | Krypto | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Spartan Capital Securities | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Zobchodovaný objem | Obchodní bariéry | Podniky | Renaissance Capital | 2ndSkiesForex | Silný americký dolar | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | CSI 300 | Geopolitické napětí | CIBC Capital Markets | Forint | Ruský akciový index | Index RTS | Turecké liry | Úrokové sazby v Turecku | Pokles ceny | Turecká měnová krize | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Forex tradeři | Posílení rublu | Hlavní akciový index | Norges Bank | HKD | Zasedání OPEC | Měny v regionu | Baird | Vývoj těžby ropy | VIX index | Globální investoři | Úrokový výnos | Trh s ropou | EUR/ZAR | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | IFCMARKETS | BDSwiss | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Obchodování se CFD | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Politika Fedu | Prezident Trump | Evropská komise | Splasknutí kryptobubliny | Měny vyspělých trhů | Měny považované za bezpečné | Financial Times (FT) | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Analytici společnosti | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Makroekonomické statistiky | Ropa WTI CFD | Káva Arabica CFD | FX měnový pár | Trh kávy | Obchodní operace | Intradenní trading | Foreign Policy | Ceny zemního plynu | Vysoký výnos | Silný trh | Zvýšení sazeb | Inflace v ČR | Globální rizika | Cena zemního plynu | Strategie carry trade | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ruský akciový trh | Short obchod | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Vybrané měny | Příjmy Ruska | Pokles kurzu | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | Prodej ropy | Začít obchodovat | NATGAS | Medvědí výhled | NASDAQ 100 | Pokles úroků | FedWatch Tool | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Thajský baht | Americké futures | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Řešení krizí | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Konfirmační zkreslení | Digitální aktiva | Nové akcie | Investiční kapitál | Měnové kontroly | Shrnutí obchodování | Růst mezd | KB | Depozitní sazby | Nárůst cen ropy | Vývoj ceny cukru | Globální recese | Denní graf | Nastavení úrokových sazeb | Pokles ceny ropy | Měnověpolitické zasedání | Nejnovější výsledky | Zkušenost s obchodováním | Oslabení české koruny | Ceny palladia | Zerohedge | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | Cíl hospodářského růstu | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Černý čtvrtek | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Rozpočtová politika | Automobilky | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Německá vláda | Hongkong | Patterny | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Dvojitý vrchol | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Včerejší obchodování | Růst spotřebitelských cen | Růst ruské ekonomiky | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Lukáš Jankovský | Slušné zisky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Global Markets | Risk-off | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | Pfizer | TradingEconomics | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Server BBC | Zůstatek | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Ukrajina | Clearstream | Zájem o riziková aktiva | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nulový úrok | Úrok | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | AlfaOmegaTrhov | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Měny rozvíjejících se trhů | Legislativa | Domácí měny | Americká data | AFP | Chilské peso | FT | Nezaměstnanost v eurozóně | Financovat | Statistika | Předpovědi | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Propouštění | Impuls | Řídit riziko | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Oslabuje dolar | Problémy | John Doyle | Růstový impuls | Britové | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Posílení domácí měny | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Moskva | Mylan | Ropná zařízení | Nord Stream | Nord Stream 2 | Zahájení obchodování | Míra | Jaderné elektrárny | Nižší ceny ropy | Úroky | Přerušení výroby | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Modelový příklad | Americké centrální banky | Dolar roste | Trumpova administrativa | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Vývoj spotřebitelské inflace | xStation5 | Tým RoboMarkets | Sergej Rjabkov | Majors měnové páry | Emerging market měny | Nákupy centrálních bank | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Růst mezd v USA | Rychlý růst mezd | Forward PE | Ztráta | BREAKING | Stratég | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Vývoj měnového páru EUR/HUF | Měna na forexu | Index šanghajské burzy | WIG20 | Peking | Americký index | Ziskovost | Růst akciových trhů | Hospodaření | Placení daní | Analytik Cyrrusu | Růst měnového páru | Růst poptávky | Místní centrální banka | Klesající trend | Vývoj měnového páru USD/SEK | Eskalace konfliktu | Eskalace napětí | List Financial Times | Dobrá data | Washington | Ceny ropy dnes | Erik Bregar | Finální odhad | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | RBA | Budoucnost | Hodnota investic | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | KRW | INR | Poradenství | Ministerstvo práce | Podnik | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Vyšší inflace | Veřejné finance | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Velké změny v Rusku | Změny v Rusku | Vývoj meziroční inflace v Rusku | Inflace v Rusku | Vývoj meziroční inflace | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Horší data | Ruský akciový index MOEX | Akciový index MOEX | MOEX | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Trump | Oslabování měnového páru | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Google | Hospodářské noviny (HN) | Anglie | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Koruna oslabuje | Reakce investorů | Virus | Jüan | Pokles | Situace | Americká rozpočtová politika | Vývoj americké fiskální bilance | Propad amerického akciového trhu | Margin cally | Vývoj na rozvíjejících se trzích | Short měnových párů | Globální sentiment | BRIC | Zdražovat | Důchody | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Starbucks | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Platit daně | Pesimismus | Akcie v Číně | Čínská vláda | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Přerušení vývozu | Dodávky na trh | Zrychlení růstu | Akcie finančních společností | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Měnový výbor ruské centrální banky | Bipan Rai | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Americké banky | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Růst sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Index CSI 300 | FedWatch | Noviny | Cestovní kanceláře | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Longovat | Cyklické akcie | Akcie prodejců spotřebního zboží | Dlouhé pozice u akcií | Vývoj | Šok | Mzda | České mzdy | Mediánová mzda | Nakoupit zlato | Extrémní výkyvy | Výkyvy | VOLX | Propad rublu | Dolar k rublu | Únorová inflace | Volatilita na finančních trzích | Obchodovat volatilitu | Lídři EU | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Akcie včera | Short-selling | Spekulace na pokles cen | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Evropské země | TARP | Letectví | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Největší propad | Cenový vývoj | Honba za hotovostí | Silný pokles | Likvidní měny | New York Times | Anton Siluanov | Analytici finančního ústavu | Obavy trhu | Výhled poptávky | Automobilka | Historie | Německý hospodářský institut | Hodnota černého zlata | Období finanční krize | Texas | Vyplácet dividendy | Koronavirová krize | MPSV | Komentátor | Návrh zákona | Domácnosti | Fundament | Posílení amerického dolaru | Negativní korelace | Stop-Lossy | Hotovost | Zápis z posledního zasedání | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Graf dne | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Platební neschopnost | Výkonnost indexu | Ekonomické ukazatele | Reálné mzdy | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Práce | Koronakrize | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | DPH | Oživení v Číně | Prezident Vladimir Putin | Ekonomické oživení | Hlavní měnové páry | CIA | Přebytek běžného účtu | Emitenti | Rozpočet EU | Výhled poptávky po ropě | Úspory | Statistiky | Chuť riskovat | Sell obchody | Nákup ropy | USD za barel | Obchodovat ropu | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Rizikové averze | Nezájem investorů | Propad ceny | Trade | Dílčí index | Ztráty eura | Oilprice | Oilprice.com | ODS | Investiční tituly | Posílení | Omezení pohybu | Omezení pohybu kapitálu | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Data z trhu práce | Cestování | Bitcoin dnes | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Maloobchod | Zaměstnanci | Denní pokles | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | Shaun Osborne | Dovoz | Vývoz | Zdražení ropy | Oživení hospodářství | Objem obchodní pozice | Možný zisk | Zadlužení | Bezpečnost | Pokles dovozů | Akcie a dluhopisy | Karl Schamotta | RBI | Bankéři z Fedu | Silný fundament | Volatility trhu | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Eli Lilly | Koronavirová pandemie | Ruské ministerstvo financí | Akcie leteckých společností | Kupci | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Oznámení Spojených států | Investovat peníze | Inflace v Turecku | Britská automobilka | JDE | Rizikovější měny | Unie | ČR | Hospodářský institut | Lukoil | Uzavírání pozic | Kommersant | Ruský list | Špatné zprávy | Ruské úřady | Předkrizové úrovně | Berlín | Býčí trend | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Období krize | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Vyšší daně | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Odkup vlastních akcií | Sankce proti Rusku | Objem aktiv | Volodymyr Zelenskyj | Ukrajinská vláda | Exporty | Leva | Zdroj příjmů | Slabý americký dolar | Ocenění | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Spotřební daně | Tradingová strategie | Životní úroveň | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Insolvence | Pár EUR/USD | Důvěra | Psychika | Piotr Matys | Vysoký přebytek | Ocelářství | Růst zaměstnanosti | Politické události | Časový horizont | Zvýšené napětí | Cenové hladiny | Ziskové pozice | Monex | Upozornění na rizika | Turecká lira (TRY) | Jihoafrický rand (ZAR) | Coca-Cola | Ruská vláda | Venezuela | Odborníci | Peso | Transparentnost | Slabší kurz | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Elektromobily | Politici | Příležitosti na měnách | Vývoj objemu ruských devizových rezerv | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Biden | EUR/BRL | Ranní okénko | Tržby v eurozóně | Zápis z posledního zasedání Fedu | Ruské firmy | Ropa a Plyn | Změna politiky | Měnový fond | Americké měny | Bezpečného útočiště | Koncern | Nařízení | Interfax | Moneta | PFE | Státy Evropské unie | Ruské společnosti | Exekutivní příkaz | Směr obchodů | Spotřebitelská poptávka | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Očkování | Rozpočtové deficity | NBP | Mutace viru | Ceny aktiv | Vývoj meziroční inflace v ČR | Přístup na finanční trhy | Inflace v Polsku | Harvest Volatility Management | Mike Zigmont | Emise dluhopisů | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | Západní ekonomiky | Joseph Trevisani | TUI | Nejlevnější měna | Vývoj cen LNG plynu | Vývoj jádrové inflace v Rusku | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Makroekonomická analýza | Analýza Oxford Economics | MJ | Unijní diplomacie | VTB | Vypuknutí pandemie | Arcane Research | Kov | Nastavení sazeb | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vytěsnění minoritních akcionářů | Rostoucí výnosy | Definice skluzu | Skluz | Malá likvidita | Výdaje u obchodování | Jak snížit výdaje u obchodování | Jak snížit výdaje u obchodování Forexu | MXN | ZAR | HKD - Hong Kong Dollar | MXN - Mexican Peso | CNY - Chinese Yuan | SGD - Singapore Dollar | KRW - South Korean Won | ZAR - South African Rand | RUB - Russian Federation Ruble | INR - Indian Rupee | Air | Silný růst | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny palladia v USD | Velké ztráty | Vývoj ceny akcií | Těžby kryptoměn | Exotické měnové páry | RUS50 | Zvýšení základního úroku | Zasedání ruské centrální banky | Vývoj hlavní úrokové sazby v Turecku | Pohyb ceny | Reuters analytik | Velikosti pozice | Více časových rámců | Metallinvestbank | Sergej Romančuk | Kurz ruského rublu | Ceny ropy Brent v ruských rublech | Ceny ropy Brent | Ekonomika a politika | Polymetal | Vývoj na měnových trzích | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Kotační měna | Co je to měnový pár? | Vlastnosti hlavních měnových párů | Regionální měnové páry | Náklady na obchod | Čas obchodování | Trading.com | Nižší zisky | Zvýšené riziko | Ochota riskovat | API | Oslabení | Prudké oslabení | Princip obchodování | Ceny dřeva | Politická rizika | MNB | Bit.plus | Ruský ministr | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Cíle | Příležitosti | BCS Global Markets | Putin/Biden | Dodávky plynu | Ruský HDP | Platidlo | Akcie technologických firem | Prodej | McDonald's | Dolar dnes | False breakout | Trh dnes | Vývoj ceny akcií cestovní kanceláře | Vývoj evropského bankovního akciového indexu | Vývoj měnového páru USD/RUB | Nejistota v cestování | Zemědělské suroviny | Ekonomický šok | Největší evropské cestovní kanceláře | Evropské cestovní kanceláře | Splátky obřího dluhu | Bankovní akciový index | Evropský bankovní akciový index | Rostoucí zadluženost | Zadluženost vlád | Síla dolaru | Vývoje ceny | Hliník | Koncentrace | USA inflace | Rada guvernérů | VZ | Odvětví | Akcie letecké společnosti | Pohyb kapitálu | Výrobce elektromobilů Tesla | Bilion | University of Michigan | Vnímání | Ovlivňování | Dodávky ruského plynu | Projekce | VIAC | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Rekordní minimum | Vratislav Zámiš | WIG | Rozpočtové příjmy | Strategie na obchodování | Výrobní inflace | ASX | David Vagenknecht | Společnosti | Opatření | Dna | Risk-Management | Evergrande | Růst trhu | Rychlý růst | Uhlí | Ruský rozpočet | Tradingové konference | Alor Broker | Neuznání volebních výsledků | Jednotné Rusko | Znovurozšíření pandemie | Corporate Governance | Akcie čínských společností | Problémy v dodavatelských řetězcích | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Cenový šok | Zvýšení základní úrokové sazby | Zprávy z Ruska | Automotive | Zákonné platidlo | Minulá výkonnost | Češi | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Polský zlotý a maďarský forint | Dmitrij Peskov | Prodeje ropy | Příjmy z ropy | Vysoké ceny | Obilí | Pozornost | Euroclear | Ruský prezident | Česká národní banka (ČNB) | Ross Mayfield | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Další růst sazeb | Míra inflace v Rusku | Target | RIA Novosti | TIM | Ruský trh | RTS | Zahraniční politika | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Omikron | Zhodnocení měny | Úrokové diferenciály | Carry trade obchody | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Euro (EUR) | | Nejvýraznější propad | Zlotý | Daňové zatížení | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Krypto komunita | Spotřebitelské inflace | Technická rezistence | Mluvčí Kremlu | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Hráči na trhu | Purple Trading Jaroslav Tupý | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Uniper | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Ruský plyn | Napětí mezi Moskvou a Západem | Hry | Vývoj vývozu zemního plynu | Válka na Ukrajině | Oslabení ukrajinské hřivny | Ukrajinské hřivny | Největší obchodníci | Obchodníci v New Yorku | Východní blok | Bývalý východní blok | Dluhopisy Kremlu | Akcie ruských bank | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek surovin | Omezení dodávek | Projekce centrálních bank | Instituce | Odklon od rizikových aktiv | Napětí na Ukrajině | Časový plán | Plán zvyšování úrokových sazeb | Základní úrok | Rusko dnes | Napětí mezi Ruskem a Západem | Monex USA | OFZ | CentroCreditBank | Jevgenij Suvorov | BBC News | Pozice přes noc | Výnos dluhopisu ruské vlády | Ruské dluhopisy | Politika ruské centrální banky | Napětí kolem Ukrajiny | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Spojené státy a NATO | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Russia Trading System | Index Russia Trading System | Výkonnost indexu RTS | Cena generických futures | Metaanalýza | Anexe Krymu | Ruská ruleta | Cenový index | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | Doněcké lidové republiky | Luhanské lidové republiky | Směr trhu | Odvětví ruského hospodářství | Odpojení Ruska | Prezident Putin | Rusko-Ukrajinská krize | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Cena plynu pro evropský trh | Efekt sankcí | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Polský akciový index | Index WIG | Index ATX | Rakouský index ATX | Cena amerického dluhopisu | Polymetal International | Ruská Sberbank | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Ruský útok | Silver Gold Bull | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Vývoz ruského plynu | Promsvjazbank | Hlavní index moskevské burzy | Boje na Ukrajině | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Brian Jacobsen | Allspring Global Investments | Devalvace rublu | Západní firmy | Sankce na ruskou centrální banku | Corpay | MWh | EUR/MWh | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | In Touch Capital Markets | Dodávky ruských komodit | Pozornost devizového trhu | Velkoobchodní cena plynu | Turecký statistický úřad | Zpřísnění sankcí | Zahájení invaze | Invaze | XTB Štěpán Hájek | Mezinárodní sankce | Zákaz dovozu ruské ropy | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Financování výdajů | Západní sankce | Sankce Západu | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Forexový carry trade | Forexové carry trades | Vypůjčení měny | Úrokové platby | Úrokové riziko | Normalizace úrokových sazeb | Princip obchodování carry trade | Obchodování carry trade | Silné trendy | Carry trade příležitosti | Aktuální carry trade | Úrokový zisk | Nestabilita ekonomiky | Zúžení úrokového diferenciálu | Nalezení obchodů | Ruské zboží | Zúčtování plateb | Ruské ropné společnosti | Vyloučení Ruska | Locko-Invest | Hlavní akciový index MOEX | Aeroflot | Akcie na moskevské burze | Kapitálové kontroly | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Rublové dluhopisy | Sankce uvalené na Rusko | BDSwiss Holding | Ruský bankrot | Rating ruského vládního dluhu | Závazky z dluhopisů Ruska | Vyhlášení bankrotu | Rusko zbankrotovalo | Kdy Rusko zbankrotovalo | Omezení kapitálových kontrol | Zahraniční tradeři | Latinskoamerické měny | Nové daně | Vysoké devizové rezervy | Cenový strop | Cenový strop na ruskou ropu | Prime | Současná situace | Vývoj ceny ruské ropy Urals | Výhodné ceny | Navýšení cen ropy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Opotřebovávací válka | Ruský Urals | Příjmy Ruska z prodeje ropy | Dolarové příjmy Ruska | Dolarové příjmy | Typ ropy | Mobilizace | Meziroční míra inflace v Rusku | Bogdan Zvarich | Banki.ru | Banki | Jevgenij Loktjuchov | Promsvyazbank | Britský akciový trh | CZ | OilPrice | Zavedení cenového stropu | Exportní firmy | Strop na ruskou ropu | Skupina ekonomicky vyspělých zemí | Ruský ministr financí | Válka | Vysoké úrokové sazby | Partnerství | Dekret | Vice | Amazon Prime | Směřování | Příjmy ruského rozpočtu | Odliv deviz | Devizové příjmy | Devizové příjmy vývozců | Porovnání vývoje ceny ropy | Hamás | Grafitové výrobky | Denis Popov | Anton Tabach | tradingeconomics.com | Návrat inflace | Vývoj hlavní úrokové sazby v Rusku | Hlavní úrokové sazby v Rusku | Úrokové sazby v Rusku | Investice do ruských aktiv | Vítězství prezidenta | Vítězství prezidenta Erdogana | Ztráta kredibility | Inflační očekávání veřejnosti | Záporné swap body | Obrat v ideologii | Krátkodobý kapitál | USD/RUB a USD/TRY | W1
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

R|Trader
R-Trading
RTS
RTS index
RTS index (RUS50)
RTTFX
RTT News
RTVS
RTX
RTX.US

Následující klíčová slova

RUBBLECOINS
RUBBLECOINS.COM
RUB CAD
RUB CZK
RUB EUR
Rubikon
Rubikonfin
Rubl
Rubl dolar
Rubl k dolaru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít