Ticker Tape by TradingView
Bradesco roste nejrychleji mezi brazilskými bankami – obrat pod vedením Noronhy přináší ovoce
Akcie banky Banco Bradesco SA posílily letos o 64 %, což z ní činí nejvýkonnější retailovou banku v Brazílii. Tento vývoj přichází dva roky poté, co se vedení ujal Marcelo Noronha, který se soustředí na nákladovou disciplínu, digitalizaci a bezpečnější úvěrování. Výsledkem je nejen rostoucí zisk, ale i zvýšená důvěra investorů v obrat celé instituce.
Za prvních devět měsíců letošního roku vzrostl čistý zisk Bradesca o 28 % meziročně, zatímco náklady na rizikové klienty byly snižovány. Výrazný posun je patrný v portfoliu kreditních karet – úvěry pro nízkopříjmové klienty klesly o 4 %, zatímco u vyšších příjmových skupin vzrostly o více než 38 %. Úrokové výnosy se zvýšily o 19 % a zmenšující se podíl restrukturalizovaných půjček naznačuje zdravější úvěrový profil.
Bradesco současně omezilo půjčování velkým korporacím, kde došlo k poklesu o 3,5 %, a soustředí se na zástavní a zajištěné úvěry pro jednotlivce a středně velké firmy. Tento posun pomohl udržet výnosnost i v prostředí s klesajícími úvěrovými maržemi. V rámci investičního bankovnictví zaznamenala banka nárůst tržního podílu v oblasti domácích emisí dluhopisů z 15 % na 19 %, což podpořilo poplatkové výnosy.
Bradesco také výrazně investuje do umělé inteligence a snižuje provozní základnu – za poslední rok zrušila 1 603 poboček a servisních míst, čímž zvýšila efektivitu. I přesto zůstává technologická transformace nákladově náročná, což mírně tlumí růst ziskovosti.
Noronha přitom odmítá riskantní expanzi a zdůrazňuje důsledné řízení rizika. Výrazné zajištěné úvěry poskytla například společnostem J&F SA a Aguassanta Participações SA, vždy se zástavou v podobě firemních akcií. Přesto banka evidovala v 3. kvartále nárůst nákladů na úvěrové ztráty o 20 % – hlavně kvůli jednomu velkému firemnímu klientovi. Banka je také věřitelem firmy Ambipar, která v říjnu požádala o ochranu před věřiteli.
Ve 3. čtvrtletí dosáhl čistý zisk 6,21 miliardy BRL, což je nárůst o 19 % a v souladu s očekáváním analytiků. Rentabilita vlastního kapitálu (ROE) vzrostla na 14,7 %, z loňských 12,4 %, což potvrzuje pozitivní trend. Aktiva banky dosahují 2,26 bilionu BRL.
Přesto analytici varují před přehnaným optimismem. Podle JPMorgan je akcie již výrazně oceněná a další růst bez korekce může být problematický. Citigroup oceňuje jádrové trendy, ale upozorňuje na zpomalující tempo zlepšení.
Graf BBDO.US (D1)
Akcie brazilské banky Bradesco pokračují v silném růstovém trendu a aktuálně se obchodují na úrovni 3,10 USD, což představuje nárůst o více než 70 % od února 2025. Cena se pohybuje nad oběma klouzavými průměry – EMA 50 (2,86 USD) a SMA 100 (2,65 USD), což potvrzuje dlouhodobé býčí nastavení trhu.

Zdroj: xStation5
Zaujalo Vás toto téma? U XTB můžete obchodovat více než 2000 CFD na akcie!
- Konkurenční spready
- Nízké swapové body, díky kterým můžete držet pozice déle
- Minimální velikost transakce již od 0 EUR
Kromě široké nabídky instrumentů od nás získáte také vzdělávací materiály – články, e-booky a kurzy zdarma:
- Trading pro začátečníky
- TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana
- Kurz tradingu vs. investování
- Investování do akcií – Co je to obchodování s akciemi?
- Testovací účet u XTB? Procvičte si obchodování zdarma!
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 71 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Rizika | Důvěra investorů | Spready | Akcie | Aktiva | Transakce | CFD | EMA | Investování | Korekce | Kurz | MIFID | Pozice | Riziko | Trading | Trend | Výkonnost | Výnosnost | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | JPMorgan | Citigroup | XTB | EU | Zisk | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční strategie | Banka | Cena | Graf | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Kurzy | Řízení rizika | Předpověď | ROE | Komise | Podnikání | Bankovnictví | Firmy | Ztráty | Výnosy | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | CFD na akcie | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Čistý zisk | Vysoké riziko | Miliardy | SMA | Finanční ztráty | Investujte | xStation5 | Poradenství | Velké firmy | Komunikace | Situace | Zlepšení | Vývoj | Další růst | Růst | Vzdělávací materiály | Swapové body | SMA 100 | CL | Umělé inteligence | JDE | Společnost XTB | Důvěra | Rentabilita | Nařízení | Nastavení trhů | Riziko ztráty | Úrokové výnosy | Kurz tradingu | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Instituce | Marketingová komunikace | Akcie banky | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Trading pro začátečníky | Vice | Úvěrování | Testovací účet | D1 | Rentabilita vlastního kapitálu | 256/2004 | Materiály | Odpovědnost | Směrnice | Body | Zvýšená důvěra | Investování je rizikové | Náklady | Účet u XTB | Pozitivní trend | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Nařízení Evropského parlamentu | Testovací účet u XTB | Trading PRO |
Čtěte více
-
BP překvapilo ziskem, ale prodej Castrolu zatím bez novinek
Britský ropný gigant BP překonal očekávání trhu, když ve 3. čtvrtletí vykázal upravený čistý zisk 2,21 miliardy USD, což je nad průměrným odhadem analytiků (2,02 mld. USD). I přestože výsledek meziročně klesl z loňských 2,27 miliardy USD, pomohly firmě silné výsledky ve všech divizích, především pak výrazné zlepšení v oblasti rafinace. -
BP ruší strategii snižování produkce uhlovodíků, ropy a plynu bude těžit více
Britská energetická společnost BP definitivně opouští strategii snižování produkce uhlovodíků a naopak se zaměří na těžbu ropy a plynu. Investice do těžby zvýší na deset miliard dolarů (240 miliard Kč) ročně. Firma to dnes uvedla ve své aktualizované dlouhodobé strategii, která znamená zásadní změnu vůči dosavadním plánům. -
BP sází na umělou inteligenci: Od optimalizace vrtů až po pečení croissantů
Společnost BP Plc nasazuje umělou inteligenci (AI) napříč celým svým podnikáním, od hlubinného vrtání ropy až po provoz čerpacích stanic. Její cílem je zrychlit procesy, snížit náklady a zvýšit ziskovost v době, kdy čelí tlaku od nespokojených akcionářů i aktivistických investorů. -
BP se během íránské války stává nejsilnější akcií mezi ropnými giganty 🥇
Akcie společnosti BP výrazně posílily a během íránské války se staly jedním z nejlepších titulů mezi velkými ropnými firmami. Zatímco BP od začátku konfliktu vzrostla přibližně o 20 %, akcie Exxonu naopak oslabily asi o 2 %. Pro BP jde o důležitý obrat, protože v posledních letech patřila mezi nejslabší hráče v sektoru. -
BP schválila investici 5 miliard USD do těžby v Mexickém zálivu
Společnost BP oznámila, že investuje 5 miliard dolarů do nového ropného projektu Tiber‑Guadalupe v americké části Mexického zálivu. Jedná se o jasný signál, že firma znovu orientuje svou strategii zpět na tradiční ropu a plyn. -
BP vydělává na chaosu: Válka s Íránem vystřelila zisky z obchodování s ropou 🛢️
Britská energetická společnost BP zaznamenala v prvním čtvrtletí výrazný růst zisku, když jí pomohly prudké výkyvy na energetických trzích vyvolané válkou s Íránem. Rostoucí ceny ropy a mimořádná tržní volatilita vytvořily ideální podmínky pro obchodní divizi, která těžila z pohybu cen i narušených dodavatelských toků. -
BP vykázala za čtvrtletí zisk 86 mil. dolarů, překonala očekávání
Britská ropná společnost BP vykázala za třetí čtvrtletí díky lepším cenám ropy zisk 86 milionů dolarů (bezmála dvě miliardy Kč) a překonala tak očekávání analytiků. V předchozím kvartálu měl podnik rekordní ztrátu 6,7 miliardy dolarů. Ropný gigant varoval, že zotavení z dopadů pandemie covidu-19 zůstává nejisté, což negativně ovlivňuje poptávku po ropě a zisky z rafinace. -
BP zaznamenala první ztrátu za poslední dekádu
Akcie BP (BP.US) dnes klesly o více než 6 % poté, co společnost reportovala horší hospodářské výsledky. Ropný gigant vykázal ztrátu ve výši $5,7 mld. za rok 2020 - jedinou za poslední dekádu. Výsledky byly negativně ovlivněny nízkou poptávkou po ropě a ropných produktech způsobenou pandemií koronaviru. Společnost rovněž varovala před obtížným startem do roku 2021 kvůli přetrvávajícím cestovním restrikcím. -
BP zpomaluje odklon od ropy
Akciím ropného gigantu BP se v posledních dnech daří. Za růstem ceny stojí v první řadě dobré hospodářské výsledky, vyšší dividenda a zpětné odkupy akcií. Daleko zajímavější z makro pohledu je ale rozhodnutí společnosti zpomalit ústup od produkce fosilních paliv. Před třemi lety totiž v BP plánovali výrazně omezit investice do těžby a do roku 2030 plánovali snížit produkci ropy o 40 % ve srovnání s rokem 2019. Nynější revidované plány přitom stanovují cílovou úroveň pro daný rok na 2 milióny barelů denně, což znamená snížení produkce oproti před COVIDové době asi "jen" o čtvrtinu. -
BRAComp klesá o 1,1 % pod tlakem amerického dolaru a Číny
Futures na hlavní index brazilských akcií (BRAComp) dnes patří k nejslabším indexům s poklesem o téměř 1,1 %. Index již ztratil téměř 7 % ze svých post-roll-off maxim a v roce 2024 si vede velmi špatně, podobně jako čínský Hang Seng, na kterém se rozsah poklesu od 1. ledna pohybuje kolem 8 %. -
Brainardová oživila dolar. Euro se stává obětí krátkých pozic
Pár EUR/USD zůstává zranitelný, protože dolar se rychle zotavuje. Nejnižší úrovně od poloviny března byly prolomeny v úterý, nejprve 1,0950 a poté 1,0920. Medvědi mají šanci prolomit úroveň 1,0900. -
BRAKING: EURUSD po datech z amerického trhu s bydlením v útlumu 🔎
14:30, Spojené státy americké - Stavební povolení za září: Skutečnost -2,9 % m/m; předchozí 4,6 % m/m; Skutečnost 1,428 mil.; odhad 1,450 mil.; předchozí 1,470 mil; -
Brambory pěstujeme na historicky nejmenší ploše
„V září došlo k meziročnímu růstu ceny brambor o 63,4 procenta. Výrazné zlevnění však bohužel nemůžeme očekávat, protože letošní úroda brambor ve výši 533 tisíc tun je velmi slabá. Navíc klesá zájem o pěstování brambor, které se letos osázeli na historicky nejmenší ploše,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček. -
Brána do zeleného pekla
Trhová neistotaFinančné trhy počas včerajšieho dňa e&... -
Brand Finance: Značka Amazon má poprvé hodnotu přes 200 mld. USD
Značka Amazon zůstává nejhodnotnější na světě, poprvé ale překonala 200 miliard dolarů. Proti loňsku se hodnota značky zvýšila o 18 procent na 220,8 miliardy dolarů (přes pět bilionů Kč), na první příčce je už třetím rokem. Uvedla to dnes společnost Brand Finance, která tyto trendy sleduje. Druhý je Google, který z tohoto místa sesadil firmu Apple. Všechny tři značky patří firmám ze Spojených států. -
Bránou k masovému přijetí kryptoměn budou hry
V roce 2021 zaznamenaly kryptoměny obrovský růst. Celosvětová tržní kapitalizace kryptoměn má nyní hodnotu 2,25 bilionu dolarů. Kryptoměny se díky vlastnostem, jako například bezpečné a nevratné transakce, ochrana proti inflaci, vysoké výnosy a levné globální převody finančních prostředků staly řšením pro všechny, kteří chtějí nějakým způsobem využívat finance. -
Branson predáva akcie Virgin Galactic za viac ako 150 miliónov dolárov
Akcie spoločnosti Virgin Galactic (SPCE.US) sa prepadli o viac ako 13% a zmazali svoje zisky z roku 2021 po tom, čo vyhlásenie ukázalo, že zakladateľ Richard Branson za posledné tri dni predal akcie spoločnosti v hodnote viac ako 150 miliónov dolárov, uviedla CNBC. Branson a štyri ďalšie subjekty, ktoré ovládajú Virgin Group, predali v období od 12. do 14. apríla 5 584 000 akcií spoločnosti Virgin Galactic. Akcie spoločnosti pre vesmírny cestovný ruch sa dostali pod tlak už skôr po oneskoreniach v testovacom leteckom programe. Hovorca spoločnosti Virgin Group pre CNBC uviedol, že spoločnosť „zamýšľa použiť čistý výťažok z tohto predaja na podporu svojho portfólia globálnych podnikov pre voľný čas, dovolenku a cestovanie, ktoré sú naďalej ovplyvňované bezprecedentným dopadom COVID-19.“ -
Bratislava dnes centrom Európy
Euro včera zaznamenalo najvyšší prír... -
BRATISLAVA FOREX EXPO 2015
V rámci Európskych medzinárodných výstav vítame Vás na stránke PRVÉHO BRATISLAVA FOREX EXPO 2015 a radi sa zdieľame s údajmi o blížiacej sa akcie. It is a two-day event for traders, investors, affiliates, IBs and brokers. -
BRATISLAVA FOREX EXPO 2015!
If you are interested in widening your partnership basis in the Central European financial industry, you won?t want to miss the first Bratislava Forex Expo which will be held on May 20-21, 2015 at the Radisson Blu Carlton Hotel in Bratislava, Slovakia.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Denní kalendář událostí
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Dnes se koná setkání ministrů financí EU - ECOFIN
Ve Francii index CPI
V Německu index CPI
V Japonsku index PPI
V USA aukce 30letých dluhopisů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
Setkání ministrů financí eurozóny – Euroskupina
Na Novém Zélandu státní svátek
V Číně indexy CPI a PPI
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Dnes se koná setkání ministrů financí EU - ECOFIN
Ve Francii index CPI
V Německu index CPI
V Japonsku index PPI
V USA aukce 30letých dluhopisů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
Setkání ministrů financí eurozóny – Euroskupina
Na Novém Zélandu státní svátek
V Číně indexy CPI a PPI
Tradingové analýzy a zprávy
Německo zvýší o 20 procent spotřební daň na lihoviny, píše DPA
Británie, Nizozemsko, Finsko a Polsko pokročily se společným financováním obrany
Kanada a Evropa se podle Rutteho blíží k pěti pct. HDP na obranu a bezpečnost
Komodity: Ceny ropy zůstávají téměř beze změny, pohybují se na podobné úrovni jako v únoru
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 29.6.2026 - 3.7.2026
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 6.7.2026
NZD/USD - Intradenní výhled 6.7.2026
GBP/JPY - Intradenní výhled 6.7.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 6.7.2026
Německo zvýší o 20 procent spotřební daň na lihoviny, píše DPA
Británie, Nizozemsko, Finsko a Polsko pokročily se společným financováním obrany
Kanada a Evropa se podle Rutteho blíží k pěti pct. HDP na obranu a bezpečnost
Komodity: Ceny ropy zůstávají téměř beze změny, pohybují se na podobné úrovni jako v únoru
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 29.6.2026 - 3.7.2026
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 6.7.2026
NZD/USD - Intradenní výhled 6.7.2026
GBP/JPY - Intradenní výhled 6.7.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 6.7.2026
Blogy uživatelů
Výsledky z US trhu práce zamiešali kartami!
Nedělní příprava: Fundament + vybrané hlavní měnové páry
Slippage v prop tradingu: proč vzniká a jak snížit riziko
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (3. 7. 2026)
Nejspolehlivější reverzní indikátor na trzích?!
Proč se ikona oblečení Nike potápí? Akcie padly na 12leté minimum
Zemní plyn, Robusta nebo pomerančový džus: XTB rozšiřuje nabídku komodit
Praktické okénko: Velmi rychlé obchody na akciových indexech
Prázdninový Bitcoin: Co napovídá multitimeframe analýza?
Předběhnou akcie Applu všechny na cílové rovince závodu o umělou inteligenci?
Výsledky z US trhu práce zamiešali kartami!
Nedělní příprava: Fundament + vybrané hlavní měnové páry
Slippage v prop tradingu: proč vzniká a jak snížit riziko
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (3. 7. 2026)
Nejspolehlivější reverzní indikátor na trzích?!
Proč se ikona oblečení Nike potápí? Akcie padly na 12leté minimum
Zemní plyn, Robusta nebo pomerančový džus: XTB rozšiřuje nabídku komodit
Praktické okénko: Velmi rychlé obchody na akciových indexech
Prázdninový Bitcoin: Co napovídá multitimeframe analýza?
Předběhnou akcie Applu všechny na cílové rovince závodu o umělou inteligenci?
Forexové online zpravodajství
Denní shrnutí: Donald Trump udává tempo trhu
Pozitivní sentiment na Wall Street
Zpoždění u Nvidie: Je projekt Kyber v ohrožení?
Komentáře generálního tajemníka NATO podporují evropské obranné akcie
US100: ISM a polovodiče v centru pozornosti po prodlouženém víkendu
Americké indexy v úvodu obchodního dne smíšené
🛢️ Aliance OPEC+ zvyšuje těžbu ropy. Co to znamená pro ceny? 📉
Kukuřice prudce zdražuje, evropská vedra ničí úrodu ve Francii 🌽
SK Hynix vstupuje na americkou burzu 📈
Thales kupuje Exail Technologies 💰
Denní shrnutí: Donald Trump udává tempo trhu
Pozitivní sentiment na Wall Street
Zpoždění u Nvidie: Je projekt Kyber v ohrožení?
Komentáře generálního tajemníka NATO podporují evropské obranné akcie
US100: ISM a polovodiče v centru pozornosti po prodlouženém víkendu
Americké indexy v úvodu obchodního dne smíšené
🛢️ Aliance OPEC+ zvyšuje těžbu ropy. Co to znamená pro ceny? 📉
Kukuřice prudce zdražuje, evropská vedra ničí úrodu ve Francii 🌽
SK Hynix vstupuje na americkou burzu 📈
Thales kupuje Exail Technologies 💰
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
GBPUSD klesá na 4 měsíční minima
Odpoledne pomohlo koruně k ziskům, nálada na hlavních trzích se zlepšila. Euro nad 1,27
Zlato vyčkává na další směr po projevu Powella
Ranní shrnutí (20.11.2023)
Americký dolar pokračuje v růstu
Makro: OECD snížila odhad růstu eurozóny v letošním roce
Pozitivní sentiment na Wall Street
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 24. října pro začátečníky. Analýza včerejších forexových obchodů
Americké indexy v závěru minulého týdne oslabily
Čekání na čtvrteční zasedání ČNB
GBPUSD klesá na 4 měsíční minima
Odpoledne pomohlo koruně k ziskům, nálada na hlavních trzích se zlepšila. Euro nad 1,27
Zlato vyčkává na další směr po projevu Powella
Ranní shrnutí (20.11.2023)
Americký dolar pokračuje v růstu
Makro: OECD snížila odhad růstu eurozóny v letošním roce
Pozitivní sentiment na Wall Street
GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 24. října pro začátečníky. Analýza včerejších forexových obchodů
Americké indexy v závěru minulého týdne oslabily
Čekání na čtvrteční zasedání ČNB
Blogy uživatelů
Kdo je funded trader a jak se jím stát?
Američané už šetří
Trading analýza S&P 500 a EUR/USD
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/CAD, NZD/CHF a GBP/CHF
Jsou emoce špatné, nebo dobré? A jak se k nim postavit?
Jste trader a držíte obchody přes víkend? Tak pozor na tyhle rizika
RRR a průběh equity křivky
Index S&P 500 mírně posílil, z nového rekordu se ale vrátil pod rezistenci
Trade idea: EUR/JPY long
Nedělní příprava: Fundament + vybrané hlavní měnové páry
Kdo je funded trader a jak se jím stát?
Američané už šetří
Trading analýza S&P 500 a EUR/USD
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/CAD, NZD/CHF a GBP/CHF
Jsou emoce špatné, nebo dobré? A jak se k nim postavit?
Jste trader a držíte obchody přes víkend? Tak pozor na tyhle rizika
RRR a průběh equity křivky
Index S&P 500 mírně posílil, z nového rekordu se ale vrátil pod rezistenci
Trade idea: EUR/JPY long
Nedělní příprava: Fundament + vybrané hlavní měnové páry
Vzdělávací články
8 nejlepších obchodních strategií – obchodování v trendu (4. díl)
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Intervence na měnovém trhu
Obchodování Inside Bars
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Obchodování Pinocchio (Pin) Bars I.
Jak obchodovat „Price Action“ (6. díl)
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Forex: Výhled na rok 2025 - jaké budou nejlepší obchody na měnových trzích?
8 nejlepších obchodních strategií – obchodování v trendu (4. díl)
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Intervence na měnovém trhu
Obchodování Inside Bars
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Obchodování Pinocchio (Pin) Bars I.
Jak obchodovat „Price Action“ (6. díl)
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Forex: Výhled na rok 2025 - jaké budou nejlepší obchody na měnových trzích?
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Technická analýza EUR/USD a GBP/USD
Index spekulativního sentimentu 2.4.2021
Forex: Koruna mírně zpevnila k euru i dolaru
Elon Musk kupuje sociální síť Twitter za 44 miliard dolarů
Ropa WTI - Intradenní výhled 12.4.2018
Zlato - Intradenní výhled 6.5.2021
Británie, Nizozemsko, Finsko a Polsko pokročily se společným financováním obrany
FTSE 100 - Intradenní výhled 13.5.2026
Nejsilnější a nejslabší měny 29.11.2023
Index DAX - Intradenní výhled 5.2.2021
Forex: Technická analýza EUR/USD a GBP/USD
Index spekulativního sentimentu 2.4.2021
Forex: Koruna mírně zpevnila k euru i dolaru
Elon Musk kupuje sociální síť Twitter za 44 miliard dolarů
Ropa WTI - Intradenní výhled 12.4.2018
Zlato - Intradenní výhled 6.5.2021
Británie, Nizozemsko, Finsko a Polsko pokročily se společným financováním obrany
FTSE 100 - Intradenní výhled 13.5.2026
Nejsilnější a nejslabší měny 29.11.2023
Index DAX - Intradenní výhled 5.2.2021
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
SEIFGROUP.IO podvod?
Způsobí Fed krach na trzích? | Investiční Memento
Indikátor č.1
15 svíčkových patternů, které byste měli znát
AUD/USD
EUR/CHF
Multitimeframe analýza: 3.8.2021 USD/CAD
Poklesy neberou konce, index S&P 500 spadl na nové letošní minimum
Praktické okénko – řízení obchodní pozice
EUR/USD
SEIFGROUP.IO podvod?
Způsobí Fed krach na trzích? | Investiční Memento
Indikátor č.1
15 svíčkových patternů, které byste měli znát
AUD/USD
EUR/CHF
Multitimeframe analýza: 3.8.2021 USD/CAD
Poklesy neberou konce, index S&P 500 spadl na nové letošní minimum
Praktické okénko – řízení obchodní pozice



